PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zeki Yavru

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

İskender YILMAZ
29.11.2012, 23:00
Çok fazla yetersiz.

Hürgün Aygün
29.11.2012, 23:03
Zaman zaman açık verdi yetersizdi bugün.

Uğur Demircioğlu
29.11.2012, 23:05
Serkanın eses karşısındaki performansına göre dört gömlek üstün oynadı.

Hatice Aslan
30.11.2012, 00:03
Asıl mevkisinin sağ bek olmadığını bilerek yorum yapmak gerekli.. Ama ne olursa olsun Zeki oynasın destek olmak şart, eğer gücü tükenir ve düşerse ayağa kalkamaz..

DeAgLeMaNyAq
30.11.2012, 00:13
Asıl mevkisinin sağ bek olmadığını bilerek yorum yapmak gerekli.. Ama ne olursa olsun Zeki oynasın destek olmak şart, eğer gücü tükenir ve düşerse ayağa kalkamaz..

Kimse futbola bek olarak başlamaz. Ya orta sahadan ya savunmadan beke kaydırılır...

Hatice Aslan
30.11.2012, 00:19
Bunun bilincinde olan herkes destek olsun o zaman homurdanmasın hiç kimse.

parlayan
30.11.2012, 02:09
Zeki Yavru'nun en büyük eksiği pozisyon bilgisi.
Bunun da ne kadar onun suçu olduğu tartışmalıdır.

Geçtiğimiz yıllarda bir Arda Turan röportajı vardı:

..."Bunların hiçbiri yok mu yani altyapılarda?
Yok tabii. Kim, çocuğu alıp 4-4-2'de nerede, nasıl durulur, top ceza sahasına yaklaştığında defans oyuncusu alandan adama geçer, çünkü golü adam atar diye öğretmiş? Bana hiç kimse 4-4-2'yi anlatmadı. "Oradan oraya, buradan buraya kayacaksın" dediler sadece. Ama 4-4-2 sadece böyle bir şey değil ki. Alanı nerede kapatırsın, alandan adama nerede geçersin, mesafeleri nerede daraltırsın, nerede oyunu açarsın? Üç kişiyi geçip de orta yapabilirsiniz, hiç kimseyi geçmeden de orta yapabilirsiniz. Ama ben bunları yeni öğreniyorum. Bunları öğretmedilerse benim suçum ne? Ben bunları A Milli Takım'da öğrendim. Fransız çocuklar, Benzema'lar, Hatem Ben Arfa'lar bunları 15 yaşında biliyordu, ben şimdi öğreniyorum. E bana öğretmiyorlarsa suç kimde? Sonra beni onlarla kıyaslıyorlar. Beni onlarla niye kıyaslıyorsunuz ki?..."

Gurpas
30.11.2012, 08:40
Sanki ilk defa top oynuyormuş gibi oynadı
bunun sebebi özgüven eksikliği bence
hocamızın en büyük sorunuda bu

Turgay Atalay
30.11.2012, 10:18
Hiç beğenmedim

endlessdeath
04.01.2013, 18:41
herkes oynar ancak defasif anlamda biraz daha kendini bulması gerekiyor

gabriel omar
09.01.2013, 21:34
Bugün iyiydi ama daha iyi olması lazım.Gördüğüm kadarıyla kendisinde bir özgüven sorunu var.Normalde başarabileceği şeyleri güvensizlikten yapmıyor.

ibrahim
09.01.2013, 21:54
Bugün iyiydi ama daha iyi olması lazım.Gördüğüm kadarıyla kendisinde bir özgüven sorunu var.Normalde başarabileceği şeyleri güvensizlikten yapmıyor.

Aslinda Senol Hoca bir cilginlik (!) yapip, kornerleri emanet etse, 1461'deki gibi gollerde katkisi olmasini saglarsa kendine getirebilir bu cocugu...

gabriel omar
09.01.2013, 22:36
Aslinda Senol Hoca bir cilginlik (!) yapip, kornerleri emanet etse, 1461'deki gibi gollerde katkisi olmasini saglarsa kendine getirebilir bu cocugu...

Önceki maçlarda yaptığı ortalara bakarak söylüyorum,kesinlikle etkili kullanır duran topları .Ki 1461deyken duran toplardan golleri vardı bildiğim kadarıyla.

ibrahim
09.01.2013, 22:37
Önceki maçlarda yaptığı ortalara bakarak söylüyorum,kesinlikle etkili kullanır duran topları .Ki 1461deyken duran toplardan golleri vardı bildiğim kadarıyla.

Kornerden bile var. :)

gabriel omar
09.01.2013, 22:47
Kornerden bile var. :)

Carlos diyosun yani :)O kadarını bilemem ama sert ve kavisli orta kesiyor,bu da bizim,özellikle de Jankonun,ihtiyacı olan bir şey.

ibrahim
09.01.2013, 23:09
Carlos diyosun yani :) O kadarını bilemem ama sert ve kavisli orta kesiyor,bu da bizim,özellikle de Jankonun,ihtiyacı olan bir şey.

Hatta bi kerede top öyle giderken rakip salladi kendi kalesine, iki diyelim biz buna. :)

Werder macinda acmisti yine öyle bi orta, rakip atlamasaydi önüne yazmisti Janko o mac bi tane. Ama kismet degilmis. Sezonun ikinci yarisi daha cok görürüz insallah..

Yasin Altuntas
10.01.2013, 02:35
Söye birsey var: Her ne kadar Serkan'dan fazlasi olmasada, Gelisime cok daha acik bir Futbolcu oldugu icin kesin olarak oynatilmasi lazim. Serkan biraz daha iyi oynadigi icin oynatilirsa, Zeki kendini gelistiremez ve Serkan'in oynayacagi 1-2 sene sonra yine Sag Beksiz kaliriz.

gabriel omar
10.01.2013, 03:23
Valla ben hiç olmazsa Serkanla önlü arkalı değerlendirirdim Zekiyi.Sağ açıkta oynayan elemanlara bakalım.Volkan;devamlılık arz etmiyor,bir var bir yok.Yasin;sağ açığın adamı olmadığını sene boyunca gösterdi bize ,yetersiz.Halil;bir kanat oyuncusu olmak için gereken hız ve teknikten yoksun,savunmaya çok yardımcı oluyor fakat en fazla 60.dakikaya kadar bunu yapabiliyor.

Zeki ise savunmada zaman zaman tecrübesizlikten açık vermesine rağmen dinamik bir oyuncu,ileri geri sürekli çalışabiliyor,aklında sürekli hücum var ,bindirme yapıyor.Ve en önemli özelliği takımda belkide en iyi orta kesen adamlardan birisi.Sert ve kavisli kestiği ortalar Janko için çok faydalı olabilir.

Evet şu an Serkanın yükselen formu ve Zekinin savunmadaki tecrübesizliği sağ bek mevkisini kapmasına engel.Fakat sağ açıkta rahatıkla oynayabilir.Serkan-----Zeki şeklinde kurulacak bir kanat bizim en etkili kanadımız olur hem ofansif ,hem defansif açıdan.Bu konuda gerçekten iddalıyım.

Genç oyuncu oynatılarak kazanılır.Evet,Serkanın kesilip yerine Zekinin oynatılması şu an için adilane olmaz,fakat Halil,Volkan,Yasin üçlüsünü kesip yerine Zekiyi oynatırsak hem Zeki kazanır hem biz kazanırız.

Haydi be Şenol hocam,dene bir kere,oynasa oynasa Halil kadar kötü oynar,ama daha iyi oynama ihtimali çok daha yüksek.

DeAgLeMaNyAq
10.01.2013, 03:43
Ben özellikle altyapıdan gelen oyuncunun sırıtıp sırıtmamasına bakıyorum. Tayfun 27 yaşında bile sırıtıyordu ama Zeki de bu korkuyu yaşamıyorum...

Hatice Aslan
10.01.2013, 16:56
Zeki Yavru'nun açtığı ortalar yederli :) Janko'yu oynatacaksan Zeki'yi oynatman şart oğlu şarttır. Elimizdeki pilot takımın yetenek madeni olduğu ortada.. Marifet o madeni işlemekte.. Hayde!

Yavuz Hasan
12.01.2013, 22:52
artık 11deki yerini alması lazım

Kaan Çetin
15.01.2013, 22:05
Yahu nasil oynayacak 11de? Biz baska birini mi izliyoruz?

Koordinasyon yok, varyasyon yok birebir yok, yok yok yok.
Duracagi yeri bilmiyor, gidecegi yeri bilmiyor.
Hata yapacak tabii ki ama arada olumlu biseyler yapmaz mi bi genc hic?
Genc ve Trabzon lu diye oynayamaz kimse.
Biseyler koymali ortaya.

Kaan Çetin
15.01.2013, 22:07
Yusuf Erdogan nasil ben iyi futbolcu olucam diye bagiriyorsa, maalesef Zeki de bi pek bi numaram yok diye bagiriyor.

Samet Yildirim
16.01.2013, 00:13
Daha öncede oynadigi maclarda daha iyidi. Fakat genc bir oyuncu sen süre vermezsen nasil gelisecek ? En azindan zaman zaman kullanmak lazim. Soner de öyle oturdugu yerde gelisecek hali yok bazen kullanmak lazim.

Kaan Çetin
16.01.2013, 00:45
Lig kupa hazirlik.. Oynadigi tum maclari izledim. 7-8 mac civari. Hicbir isik gormedim. Gencligini heyecanini gozonunde bulundurarak cok da bisey beklemiyor olmama ragmen.

Gereksiz fauller, adam kacirmalar, kacirdiktan sonra hisimla yapilan sert fauller disinda pek bisey goremedim.

Genc bi oyuncu Trabzonspor da sans bulacaksa tabii ki hata yapacak ama kumasini da gosterecek.

Zeki cok genc, umut vaadediyor falan da.. Oyle 17-18 falan da degil. 1991 li.
3 yildir cok daha zor bi pozisyonda kutur kutur top oynayan Alper Potuk gibi.

Bi oyuncuya sans vermemiz gerekiyo gercekten. Yusuf Erdogan'a. O da bazen hata yapiyor ama kumasi kendini nasil da belli ediyor.

DeAgLeMaNyAq
16.01.2013, 02:22
Serkan'ın sözleşmesi 4 ay sonra bitiyor. Pek kalan süredeki performansını beklediklerini sanmıyorum ama yine de belli olmaz. Yenilemeye niyetleri olsa çoktan görüşmeler yapılırdı. Zeki belki savunma açısından pek sırıtmıyor ama Serkan'ın yaptığı bindirmelerin yarısını dahi yapmıyor. Ha Serkan'ın bindirmeleri gollerle ya da tehlikeli pozisyonlarla mı sonuçlanıyor derseniz o da tartışılır. Zeki bence yeterli bir yedek ama Süper Lig'deki kariyerinin henüz başında olduğunu unutmamak lazım. Yalnız seneye Zeki ile başlarsak ve o da bu performansını arttırmazsa, rakiplerimizdeki Gökhan, Eboue ve Hilbert gibi oyuncuların yanında o mevkimiz çok zayıf kalacak gibi gözüküyor...

Uğurtan
16.01.2013, 02:56
Yusuf'u 1461 Trabzon'da izleyip üff süper...

Zeki'yi Trabzonspor'da izleyince bir numara yok.

Zeki'yi 1461'de kaç maç izlediniz?

Oranın yıldızı da oydu.

Takımın lig atlamasında en çok payı olan 2-3 kişiden biriydi...

Bazen yorumları enteresan buluyorum.

Yusuf gelsin 2 maçlık ömrü var onun da bu şekilde.

Gurpas
16.01.2013, 08:21
dün beğendim seni ama biraz daha cesur olmalısın

Kaan Çetin
16.01.2013, 10:00
Yusuf'u 1461 Trabzon'da izleyip üff süper...

Zeki'yi Trabzonspor'da izleyince bir numara yok.

Zeki'yi 1461'de kaç maç izlediniz?

Oranın yıldızı da oydu.

Takımın lig atlamasında en çok payı olan 2-3 kişiden biriydi...

Bazen yorumları enteresan buluyorum.

Yusuf gelsin 2 maçlık ömrü var onun da bu şekilde.

1. Zeki 1461'de oynarken takım 2nci ligdeydi PTT'de değil. PTT ile bir alttaki lig arasında ciddi fark var.

2. Evet zekiyi 2nci ligde izlemedim. İyi diyorlar. Ama ben maalesef o iyi diyenlere çok bakmıyorum. Kendim izliyorum.

3. Yusuf o çalımları, o çok etkili ortaları halı saha maçında yapmadı.
Galatasaray deplasmanında, Fenerbahçe maçında yaptı.
Soldan içeriye ne kadar etkili ortalar kesebildiğini gördüm.
Sadece 2 maçta hem de çok daha ciddi rakiplere karşı gösteriyor.

Zeki çok daha fazla maç oynadı o seviyede.
Ama zorlamayın, futbolu hiç bilmiyor, yetenekleri çok kısıtlı.

Şu aman gençler oynasın, bizim çocugumuz muhabbetlerini bırakın artık.

Hiçbir olumlu hareket yapamayan bir oyuncuyu kaç maç bekleyecegiz? 10? 20? 30?

Trabzonspor A takımı genç oyuncuların futbolu öğreneği yer değil.

7-8 maçta bir kez bile ikiye bir yapamayan bir sağ beki ben geri gonderirim.

Öğren gel derim.

Yaşıtları 2-3 yıldır çatır çutur top oynuyor süper ligde, biz de Zeki'yi 8 maçtır bir güzel hareket yapabilsin diye bekliyoruz.

Bırakın ya.

Kaan Çetin
16.01.2013, 10:07
Genç oyuncu fetişisti arkadaşlar.

Ben de isterim yetenekli genç oynasın. Ama gerçekten yeteneği varsa.
Sırf altyapıdan diye değil. Sırf Trabzonlu diye değil.

Futbolcular ve Teknik Kadro sayfasında bir eskilere doğru gidin bakalım.

İbrahim Ege'lere, Hasan Üçüncü'lere neler yazılmış, ne umutlar beslenmiş. Bi okuyun.

Oyle 1461'den şu şu şunu alırız, valla gelecegin takımı oluruz demekle olmuyor.

Kumaş diye birşey var. Hamur diye birşey var. Onu görebilecek eğitilmiş gözlere ihtiyaç var.

Abdullah Karmil mesela. 25 yaşına gelmiş yahu dile kolay.

Daha genç Semih Kaya nerelerde, Abdullah nerelerde daha.

Erbay
16.01.2013, 11:02
Çok çalışması lazım çok.

delikoyun
16.01.2013, 11:04
ortaları ve pasları çok kötü mücadeleci güzel tarafı ama mutlaka çok çalışcak orta ve pas hatasını azamiye indircek yolu yok şut ta atmalı

bangkook_61
16.01.2013, 11:40
Bence ortaları gayet iyi. Herkesin aynı maçları izleyip bu kadar ters şeyler görmesi enteresan. Ben ışık gördüm ama kesin olacak demiyorum.

gudoz81
16.01.2013, 11:58
Yahu nasil oynayacak 11de? Biz baska birini mi izliyoruz?

Koordinasyon yok, varyasyon yok birebir yok, yok yok yok.
Duracagi yeri bilmiyor, gidecegi yeri bilmiyor.
Hata yapacak tabii ki ama arada olumlu biseyler yapmaz mi bi genc hic?
Genc ve Trabzon lu diye oynayamaz kimse.
Biseyler koymali ortaya.

antrenmanda ne çalışılıyor çok merak diyorum.
saydığınız sorunlar nerdeyse tüm takımda var.

Sibel
16.01.2013, 12:12
Çok mücadele ediyor. Topla en çok bulusanlardan biriydi dün.
Hataları elbet var. Ama inşallah daha çok çalışır.

Hüseyin Başoğlu
16.01.2013, 12:17
öyle 10 maçta harcanıcak biri değil zeki.....

yukarıda bi abimizde genç oyuncu fetişti demiş zekiyi savunanlarada onuda allaha havale ediyorum....

bu cocuk 1461 de şuan çok beğendiğiniz göksunun yerinde oynuyordu ha şuan belki göksu daha fazla geliştirmiş olabilir kendini ama geldiğinde zekininde yaptıklarını yapabilir....

2-3 dakikada futbolcu harcamaktan vazgeçin...ben anlamıyorumki zeki oynuyor kötü oynadı serkan oynayınca serkan nie oynuyor die ağlıyorsunuz bu seferde...ben anlamıyorumki derdiniz nedir...sağ beksiz oynayalım rahatlayalım ozaman....

beğenmeyenlere rağmen zeki gayet iyi bir sağ bek dün onun tarafından ahım şahım atak felanda gelmedi.....sol kanada bakmanızı tavsiye ederim..

Emrah Akcagöz
16.01.2013, 12:48
Serkan'a yetişebilmesi için 10 fırın ekmek yemesi gerekiyor. Bu takım için Serkan yetersiz görülüyorsa Zeki onun boşluğunu şu an asla dolduramaz. İnşallah daha çok çalışıp açıklarını kapatır.

Osman Yavuz
16.01.2013, 15:35
Göksu'yla yer değiştirirler seneye ki bana göre de değişmeleri lazım.

Göksu 3-4 adım öne fırladı bu seneki performansıyla...

gabriel omar
16.01.2013, 17:41
Şenol hocam sana genç oyuncuları takıma monte et diyordum ama anladım ki oynatmamakta haklısın.Daha bu taraftarı memnun edecek bir oyuncu çıkarmadı bizim altyapı bu gidişle çıkarmaz da.

thehell61
16.01.2013, 18:55
öyle 10 maçta harcanıcak biri değil zeki.....

yukarıda bi abimizde genç oyuncu fetişti demiş zekiyi savunanlarada onuda allaha havale ediyorum....

bu cocuk 1461 de şuan çok beğendiğiniz göksunun yerinde oynuyordu ha şuan belki göksu daha fazla geliştirmiş olabilir kendini ama geldiğinde zekininde yaptıklarını yapabilir....

2-3 dakikada futbolcu harcamaktan vazgeçin...ben anlamıyorumki zeki oynuyor kötü oynadı serkan oynayınca serkan nie oynuyor die ağlıyorsunuz bu seferde...ben anlamıyorumki derdiniz nedir...sağ beksiz oynayalım rahatlayalım ozaman....

beğenmeyenlere rağmen zeki gayet iyi bir sağ bek dün onun tarafından ahım şahım atak felanda gelmedi.....sol kanada bakmanızı tavsiye ederim..

Beşiktaş maçında Emre Güral 2 gol kaçırdı taraftar adamı tesislere sokmazdı bıraksan sonra Antalya maında iyi oynayınca bu adam nasıl oynatılmaz,böyle bir yetenek harcanır mı denildi. Çok dengeli yorumlar yapan taraftarımız var Allah için

Legolas77
16.01.2013, 18:58
Çok çalışması lazım çok.

bence en dogru yorum bu!

Uğurtan
16.01.2013, 23:18
Zeki, sürekli oynadığı alışkın olduğu 1461'de kalsaydı?

Gerisini ben yazmıyorum.

PTT mi Süper Lig mi yoksa 2. Lig mi sonra konuşurduk.

Ha bu Zeki yeterli demek değil. Yetersiz.

Ancak; bir numara yok da bana göre henüz ağır bir yorum.

serdaracıl
16.01.2013, 23:28
Serkan'a yetişebilmesi için 10 fırın ekmek yemesi gerekiyor. Bu takım için Serkan yetersiz görülüyorsa Zeki onun boşluğunu şu an asla dolduramaz. İnşallah daha çok çalışıp açıklarını kapatır.

10 fırın ekmek yerse sonu Serkan gibi olur. Normal beslenmesini sürdürsün yeter. Her türlü iş yapar

Yasin Altuntas
17.01.2013, 00:50
Top teknigi cok iyi ama mac temposu daha hic yok. Mac icinde taktiksel anlamda bazen kayboluyor, ama bunlar oynamakla cözülecek seyler.

cakalkerem
17.01.2013, 09:05
iyi ama yetersiz gelişmesi lazım

Travelair
17.01.2013, 09:42
Kendisini çok izlemedim kesin bir yargıya varmam yanlış olabilir. Fakat bana benim kriterlerimde Trabzonspor futbolcusu gibi gelmedi. Klas futbolcu hazır olmasa da, tecrübesiz de olsa kendisini belli eder. Trabzonspor A Takımı futbolcu yetiştirme rehabilite etme merkezi değildir. Çünkü Trabzonspor gibi şampiyonluğu hedefleyen büyük kulüplerde en değerli mevzu zamandır. Tayfun gibi olmasını istemem.

Kaan Çetin
17.01.2013, 14:08
Genclere hata toleransımız var tabii ki. Bizim kimseyi harcadigimiz da yok.

Misal Zeki yanlış bir geri pası verir, kısa kalır, rakip forvet alır gol atar. Buna hiç kızmam. Buna heyacan derim, tecrübesizlik derim.

Ama Zeki kendi bölgesinde topla buluştuğunda yakın orta sahayla ikiye bir yapıp sağdan hiç inemiyorsa olmaz.

7-8 maç diyorum.

Emrah Başsan hata yapmıyor mu? Alper Potuk hata yapmıyor mu? Emre Çolak hata yapmıyor mu?

Veya Salih Uçan yahu. 3 yaş küçük Zeki'den. O da hata yapıyor.

Ama ortaya birşeyler de koyuyorlar.

Zeki'yi koyup kazanalım diye birşey yok arkadaşlar, bunu anlayalım.

Kimse kimseyi 20 maç beklemez şu performansıyla.

Biz neden istemeyelim Zeki formayı yapıştırsın sırtına, 10 yıl bu takımın sağ beki olsun?

Biz tabii ki destekliyoruz. Ama artık birşeyler koysun ortaya.

Salih Uçan'ın koyduğu ışığın yarısını koysun.

endlessdeath
17.01.2013, 15:31
serkan balcıdan iyi olacağına inanıyorum ben

cakalkerem
17.01.2013, 16:00
topsuz adamlara girişte aynı Serkan:)

gabriel omar
17.01.2013, 17:39
Genclere hata toleransımız var tabii ki. Bizim kimseyi harcadigimiz da yok.

Misal Zeki yanlış bir geri pası verir, kısa kalır, rakip forvet alır gol atar. Buna hiç kızmam. Buna heyacan derim, tecrübesizlik derim.

Ama Zeki kendi bölgesinde topla buluştuğunda yakın orta sahayla ikiye bir yapıp sağdan hiç inemiyorsa olmaz.

7-8 maç diyorum.

Emrah Başsan hata yapmıyor mu? Alper Potuk hata yapmıyor mu? Emre Çolak hata yapmıyor mu?

Veya Salih Uçan yahu. 3 yaş küçük Zeki'den. O da hata yapıyor.

Ama ortaya birşeyler de koyuyorlar.

Zeki'yi koyup kazanalım diye birşey yok arkadaşlar, bunu anlayalım.

Kimse kimseyi 20 maç beklemez şu performansıyla.

Biz neden istemeyelim Zeki formayı yapıştırsın sırtına, 10 yıl bu takımın sağ beki olsun?

Biz tabii ki destekliyoruz. Ama artık birşeyler koysun ortaya.

Salih Uçan'ın koyduğu ışığın yarısını koysun.

Yahu abi yapma Allahını seversen,Mersin maçında bile dediğin pozisyon oldu,maçın başında hatırla sağ çizgiye inip topu Vitteğe çevirdi.Bu kadar acımasız olmayın.

Tuğrul
17.01.2013, 18:52
Fazla kiloları var.

Olcan ve Serkan abilerimden eksik kalmayım demiş olabilir.

Zeki hakkında hep müsbet düşünmeye çalışıyorum ama temposunu artırmalı. Güçlenmeli.

Ilelioglu
17.01.2013, 20:26
Cok gereksiz faulleri var...

..

TSemih61
17.01.2013, 23:57
İkili mücadeleye çok dengesiz giriyor, kesin faulü alıyor karşı takım. Bi ara Mustafa çok yapıyordu bu gereksiz faulleri bir iki tane gol yemiştik sırf bu yüzden. Ben kendisine genel olarak güveniyorum ama Serkan'dan formayı alabilmesi için çok çalışması lazım.

Yasin Altuntas
18.01.2013, 11:11
İkili mücadeleye çok dengesiz giriyor, kesin faulü alıyor karşı takım. Bi ara Mustafa çok yapıyordu bu gereksiz faulleri bir iki tane gol yemiştik sırf bu yüzden. Ben kendisine genel olarak güveniyorum ama Serkan'dan formayı alabilmesi için çok çalışması lazım.

Bu ne yazık ki tüm takımda mevcut. Takım defansımız ne kadar iyiyse, kişisel defansımız o kadar kötü!

ANIL
18.01.2013, 18:36
göksu dan biraz feyz al.

ibrahim
20.01.2013, 20:28
Ahmet Ilhani futbola soguturdu bugün. Keske oynatsaydi..

gabriel omar
20.01.2013, 20:31
Ahmet Ilhani futbola soguturdu bugün. Keske oynatsaydi..

Boşver.Genç oyuncuya hele de Trabzonluysa tahammül yok malesef.Serkanın bugün yaptıklarının yarısını yapsaydı ertesi gün kapının önüne koymuştu taraftar.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
24.01.2013, 20:11
Serkan'dan her durumda daha iyi olacağını düşünüyorum.
Umarım forma şansı bulur.
Fiziksel olarak biraz sıkıntılı görünüyor.
Göbekli sağ bek ekolü mü yaratıyorlar Serkan ile anlamadım.

Yasin Altuntas
24.01.2013, 22:29
Top teknigi cok iyi ama mac temposu daha hic yok. Mac icinde taktiksel anlamda bazen kayboluyor, ama bunlar oynamakla cözülecek seyler.

Dedigim gibi teknik konusunda takimin yarisindan fazlasini ikiyie katlar. Tempo olarakda oynayarak mac temposuna alisacak.Sürat falan hepsi var simdi sira ona güvenmekte.

cakalkerem
24.01.2013, 22:32
biraz daha gelişmeli

DeAgLeMaNyAq
24.01.2013, 22:41
İlk yarıda yaptığı sert kavisli ortayı Serkan kariyeri boyunca yapmadı...

Ogün'
24.01.2013, 22:43
Sol ayağını hiç kullanmıyo topu sağıyla çekiyor soluyla orta yapmasını beklerken geri veriyor.Herhalde pek güvenmiyo sol ayağına.Ortaları iyi ama çok fazla denemiyor.

Yasin Altuntas
24.01.2013, 22:48
Sol ayağını hiç kullanmıyo topu sağıyla çekiyor soluyla orta yapmasını beklerken geri veriyor.Herhalde pek güvenmiyo sol ayağına.Ortaları iyi ama çok fazla denemiyor.

Sol ayagiyla (Bursa maciydi galiba) Janko'ya mükemmel bir orta acitigini cok iyi hatirliyorum.

Ondan ziyade orta actigi zaman kafa atma ihtimalimiz az oldugu icin, ve direk kontratak yeme ihtimalimiz yüksek oldugu icin güvenli yolu seciyor.

Arif Timurcioğlu
24.01.2013, 22:51
Serkan oynayacağına bu adam oynasın iyi veya kötü köreltmeye gerek yok zaten ligde hedefimiz kalmadı sağbek kazalım bir tane.

Ali İhsan
24.01.2013, 23:02
Beklenilen çizgide gelişmiyor, belki çok da iyi bir futbolcu olmayacak ama Serkan'ın bu saçmasapan düşüşlerini gördükçe, kaybettirdiği puanları acı acı hesaplayınca banko Zeki derim... En azından vasatı öldürmüyor.

Sibel
24.01.2013, 23:04
Bugün gayet iyi oynadı. Hatasız diyebilirim.
Gelişirse çok daha iyi olur.

deneme61
24.01.2013, 23:12
her mac ıkı tane boyle orta yapsa yeter.. daha ıyı oluyor.oynadıkca kendıne guven gelıyor

Emre ÖZTÜRK
24.01.2013, 23:12
Çok gereksiz faul yapıyor.Onun dışında iyi bir maç çıkardı.Serkan'ın yerine oynamayı hakediyor

Semra
24.01.2013, 23:19
Gereksiz faullere bir çözüm bulmalı... Oynadıkça daha iyi olacak, daha çok orta yapmalı!
Forma savaşı verdiğini söyledin, bunun için elinden gelenin en iyisini yapmalısın, çok çalış.
Şansın açık olsun.

ali+61+26
24.01.2013, 23:21
çok fazla sırıtmıyor daha iyi olabilir.. alternatif olarak iyi bir genç.

Hüseyin Başoğlu
24.01.2013, 23:24
bence bugün pek gereksiz faul yapmadı yerinde sırıtmadı....zeki sağlam geliyor bana göre...

İskender YILMAZ
25.01.2013, 02:52
Zekası kıt oyuncu gereksiz yerde, gereksiz yere sırtı kaleye dönük oyuncuya faul yapıp rakibe tehlikeli yerden duran top şansı verir Zeki. Umarım zekadan değil de heyecanından kaynaklanıyordur bu durum.

Onun dışında Serkan'dansa seni 6 ay izlerim.

Sushi07
25.01.2013, 03:55
Zekası kıt oyuncu gereksiz yerde, gereksiz yere sırtı kaleye dönük oyuncuya faul yapıp rakibe tehlikeli yerden duran top şansı verir Zeki. Umarım zekadan değil de heyecanından kaynaklanıyordur bu durum.

Onun dışında Serkan'dansa seni 6 ay izlerim.

Katılıyorum, bazen fazla soğukkanlı topları arkadan çıkarıyor. Daha iyi futbolculara karşı gol pozisyonu verir. Abdullah örneğin topları direk dişarı taça attı, böylece bir hataya şans vermedi. Çaresiz kalınca fazla faul yapıyor, lig maçlarında kart görür böyle oynarsa.

A.Ali Karanis
25.01.2013, 05:19
Serkan'dan her durumda daha iyi olacağını düşünüyorum.
Umarım forma şansı bulur.
Fiziksel olarak biraz sıkıntılı görünüyor.
Göbekli sağ bek ekolü mü yaratıyorlar Serkan ile anlamadım.

Göbekli sağ bek ekolü :)))

Halit Abi'ye tek bir fark ile katılıyorum bende.Serkan'dan çok daha iyi olacak Zeki.Ben beğeniyorum.

sifuni
25.01.2013, 05:33
Orjinal bölgesi bek degildi galiba gereksiz faullerinin sebebi bu olabilir yinede oynatilmasinda fayda var seneye Göksu-Zeki bu bölgeyi kapatabilir bence.

Öznur61
25.01.2013, 07:54
bence biraz hantal gibi ama bence gelecek vaat eden oyunculardan..

yaranozlu
25.01.2013, 11:51
Serkandan çok çok iyi, ama yine de kendini geliştirmeli

Oğuzhan
25.01.2013, 12:00

Neresi hantal la çocuk muhteşem sprint atıyor.

Emre GÜRDAL
25.01.2013, 13:30

hantal olan vıttek sen yanlıs kısıyı ızledın :)

ophius
25.01.2013, 16:43
en azından isabetli orta kesebiliyor valla :)

ibrahim
25.01.2013, 18:15
Biraz şans verilirse takımda duran topları en iyi kullanan futbolcu olabilir.

Fatih
25.01.2013, 18:54
Kilo sorunu mu var tam anlayamadım.

Hatice Aslan
26.01.2013, 18:31
Celustka'ya joker derdik Zeki'de aynen öyle her yerde oynuyor uşak ama asıl mevkisi ortasaha diye biliyorum... Göksu'da aynı şekilde.

Soner Albayrak
27.01.2013, 02:18
En azından kavisli orta açabiliyor bu bile Serkan'dan daha iyi olduğunu gösterir..

61_Hasan_69
27.01.2013, 16:08
Seni bu zamana kadar oynatmayan zihniyetin ! ! !

ibrahim
27.01.2013, 16:10
2. golden sonra aglayacak düzeye gelen Zekimi daha Trabzonsporlu, yoksa yüzünde mimik oynamayan hocami???

Sibel
27.01.2013, 16:13
Sana helal olsun çocuk. Allah razı olsun damlayan terin için...

İskender YILMAZ
27.01.2013, 16:14
Maçın bitmesine yarım saatten fazla var, eksiğiz ve gerideyiz, Elazığspor oyuncu değişikliği yapıyor, maç sonu kutlaması edasında tüm stat ve futbolcular, kabullenemeyen, çırpınan bir tek Zeki var.

Sen gözümde çok fazla büyüdün bu maçta, gerek futbolculuğunda gerek karakterinle. Adamın hasısın.

TSemih61
27.01.2013, 16:19
Helal olsun çok iyiydi bugün. Ben bu çocuğun mücadelesini görsem bir teknik direktör olarak sırf bu mücadelesi için ilk 11'in banko oyuncusu yapardım.

Timur Mikhail
27.01.2013, 16:59
Parasını alan, hatta paraya tapan, futbolu biraz tutku çoğunlukla iş olarak gören o kapitalist düzenin dişlisi haline gelen ''profosyönel'' insan evlatları vardır günümüz futbolunda ve çoğunlukla.

Diğer yanda, paraya tapmayan, tek tutkusu futbol olan, tutkusu sadece iki renk olan,bir ruhu bir şehri bir takımı olan, kendi şehri onuru kültürü karakteri olan ''amatör'' insanlar vardır günümüz futbolunda nadiren.

İşte o ''amatörlerden'' biri Zeki...

Ali İhsan
27.01.2013, 17:02
O artis Mustafa senle dalga geçip başını okşarken gelip ağzına bi tane vuracak abin yoktu ya sahada, işte bu yüzden kaybediyoruz....

Onur
27.01.2013, 17:02
Maçın bitmesine yarım saatten fazla var, eksiğiz ve gerideyiz, Elazığspor oyuncu değişikliği yapıyor, maç sonu kutlaması edasında tüm stat ve futbolcular, kabullenemeyen, çırpınan bir tek Zeki var.

Sahadaki ve kulübedeki her ruhsuz senin avret mahalini yesin.

Sen gözümde çok fazla büyüdün bu maçta, gerek futbolculuğunda gerek karakterinle. Adamın hasısın.

Parasını alan, hatta paraya tapan, futbolu biraz tutku çoğunlukla iş olarak gören o kapitalist düzenin dişlisi haline gelen ''profosyönel'' insan evlatları vardır günümüz futbolunda ve çoğunlukla.

Diğer yanda, paraya tapmayan, tek tutkusu futbol olan, tutkusu sadece iki renk olan,bir ruhu bir şehri bir takımı olan, kendi şehri onuru kültürü karakteri olan ''amatör'' insanlar vardır günümüz futbolunda nadiren.

İşte o ''amatörlerden'' biri Zeki...

Benzer şeyleri yazacaktım. Bana laf bırakmamışsınız.
Bizim Zeki gibi yenilgiyi kabul etmeyen futbolculara ihtiyacımız var.

-Zeki'nin sahadaki o çırpınışları Trabzonspor'un oyuncusu olduğu için değil, Trabzonspor'un futbolcusu olduğu içindir.-

Erbay
27.01.2013, 17:53
Zeki'nin kafasını okşayan yaşam formunu yere seremediler, yuh olsun bizimkilere. Olacaktı ki Fatih Tekke ah ulan.

Sümeyye Şahin
27.01.2013, 18:39
Kabullenemedi Zeki. -En az benim kadar.

Geçenlerde ilk izlediğim maçında göz kırpmıştın bana mücadelenle. Bu maç gözlerimi ayırmayacaktım senden, ayıramadım da zaten. Televizyonun sol alt köşesinde seni , havaya savurduğun kollarını takip ediyordum, aynı anda ben de savruluyordum.

Saygılar, sevgiler bu güzel yüreğe..

Sibel
27.01.2013, 18:43
Hem mücadele et, hem de maç sonu ağla.
Sana ne demeli bilmiyorum.
Yüreğin dert görmesin Zeki. O ruh sensin...

Yiğit Gayretli
27.01.2013, 18:45
Kurban olurum.

Yasin Altuntas
27.01.2013, 18:49
Öz Evlat vasfıyla kendini yıllarca bu takımda tutabilen kişiliklere karşın inşallah seni harcamazlar koçum !!! Seni ağlatanlar utansın.

farozlufatih61
27.01.2013, 18:52
Umarım bu adamı gelen t.direktör devamlı oynatır

Mollasalihoğlu
27.01.2013, 19:24
Gözyaşlarına kurban..

Olacakları biliyordu..

Bayundur Han
27.01.2013, 21:07
Szymkowiaki hatirladim bir an. Onunda bir mactan sonra gozu yasli bir resimi vardi. Hirsli futbolcular lazim bizi bunun gibi.

DeAgLeMaNyAq
27.01.2013, 21:26
http://4.bp.blogspot.com/-Y8BaLIzHF9I/UQVVbSSMyeI/AAAAAAAABEk/j9E7pC5p0EI/s400/3.jpg

Oruç
27.01.2013, 21:31
O artis Mustafa senle dalga geçip başını okşarken gelip ağzına bi tane vuracak abin yoktu ya sahada, işte bu yüzden kaybediyoruz....

Sene başından beri bunu anlatıyoruz işte. Benzer bir durum belediye maçında da yaşandı.(Serkan'ın pozisyonu) Onur takımdaki arkadaşlığın ne kadar iyi olduğundan bahsediyordu bir de dergideki röportajında.

Ali İhsan
27.01.2013, 22:11
Sene başından beri bunu anlatıyoruz işte. Benzer bir durum belediye maçında da yaşandı.(Serkan'ın pozisyonu) Onur röportajında takımdaki arkadaşlığın ne kadar iyi olduğundan bahsediyordu bir de dergideki röportajında.

Onur değil Tolga'ydı...

Onur'un aklı bu aralar gsde, takım çok umurunda değil...

Oruç
27.01.2013, 22:36
Onur değil Tolga'ydı...

Onur'un aklı bu aralar gsde, takım çok umurunda değil...

http://www.bugun.com.tr/son-dakika/trabzonsporlu-onurkupasini-alamadik-ama-sampiyon-biziz-haberi-123418

Ali İhsan
27.01.2013, 22:51
http://www.bugun.com.tr/son-dakika/trabzonsporlu-onurkupasini-alamadik-ama-sampiyon-biziz-haberi-123418

http://sozcu.com.tr/tolga-zengini-uzen-olay.html

http://sporaktif.dha.com.tr/trabzonspor-kaptani-tolga-zengin-dhaya-konustu_409582.html

linkleri kaydetmediğim için google aramasıyla bunları bulabildim...

“BANA EN ÇOK DOKUNAN OLAY…”
Takımdaki en büyük sıkıntının ‘takım olamamak’ olduğunun altını çizen Tolga, bunun örneğini verirken de şöyle konuştu:
“Kopuk kopuk oynuyoruz. Bazen 15 dakika çok iyi oynuyoruz, bir bakıyorsunuz bir anda kopuyoruz. Takım olamamamızın en basit örneği, bana en çok dokunan olay şudur; İstanbul Belediye maçıydı. Serkan’a hareket yapıldı ama maalesef hiçbir arkadaşımız oraya gitmedi. Bu durum beni derinden yaraladı. Zaten soyunma odasında arkadaşlarıma da söyledim bunu. ‘Yeneriz yeniliriz hiç önemli değil ama bu bize yakışmıyor’ dedim. ‘Niye maç kaybettiğimiz belli. Nedeni bu. Resim ortada. Başka bir sebep aramayın. Niye diyen bu duruma baksın’ dedim. Takım olmak çok önemli. Arkadaşına orada bir tepki varsa gidip sen de tepkini koyacaksın, arkadaşını koruyacaksın. Takım olmak budur. Takım olmamızda bir sıkıntı olduğu çok açık.”

Ayrıca senin linkte o açıklamalara dair bişeyler bulamadım...

Oruç
27.01.2013, 23:01
Takımdaki arkadaşlığa vurgu yapmasından bahsetmiştim ben.

İkimizde aynı şeylere vurgu yapıyoruz aslında.

Semra
27.01.2013, 23:17
Maçtaydım, özeti de izlemedim ama 2. golden sonra Onur'un yanına geldi, yıkılmıştı..
Ve maçın sonunda tıpkı bizim gibiydi, tribündeki ya da ekranları başındaki taraftardan farkı yoktu...
Bu ruh ile lütfen sıkı sıkı sarıl formana onu bırakmamak için bıkmadan usanmadan çalış ve formanın hakkını ver.

Semih AYDIN
28.01.2013, 00:05
Gozundeki yas olim kardesim...

batuhan249
28.01.2013, 00:09
zeki kardesim desteklerimiz seninle allah yardimcin olsun .
pes etmek yok sonuna kadar mucadele etmek var bize senin gibi koca yurekli hakiki trabzonsporlu usaklar lazim
allah yardimcin olsun...

Misina
28.01.2013, 00:13
İşte hep sözünü ettiğimiz yenilince ağlayacak ruh bu ! Önümüzdeki maçlara bakacağız diyecek kadar yenilgiyi umursamayan futbolcuları görmekten tiksindiğimiz futbol camiasında Zeki gibi oyuncuların sayısı umarım artar

hasancebi81
28.01.2013, 01:30
Sana helal olsun. Gözünden akan yaşlara kurban.

cotanak61
28.01.2013, 01:57
Helal olsun be Zekiye. Sende 2-3 tane daha olsaydi keske bu takimda

Soner Albayrak
28.01.2013, 02:27
Helal olsun sana adamım gençsin, tecrübesizsin ama ''ruhsuz'' değilsin.

Royal Heart
28.01.2013, 03:12
Maçı izlemedim ama görüntü yenilgi için dökülen gözyaşlarından ibaretse helal olsun Zeki demekten başka bir şey bulamıyorum. Şu adam kadar herkes istese bu takıma rakip dayanmaz. Ama biz onu istemiyoruz sadece aldığınız paranın hakkını verin diyoruz. Sonuç ortada.

Mehmet Fatih Silik
28.01.2013, 03:45
http://61saat.com/dosyalar/77625271251054d9a0112d638041621-5df4343c.jpg

gabriel omar
28.01.2013, 06:31
Kırmızı kart yedikten sonra sallana sallana çıkanlara inat,biz gözyaşını esirgemeyen Zekiyi destekleyeceğiz.

Adamsın sen.

Fatih Özkan
28.01.2013, 06:33
Allah senden razı olsun!
Bu inancını, hırsını, kazanma azmini kaybetme Zeki!

Turan Bebek
28.01.2013, 06:47
olay budur işte...önce ruh olacak...ruhsuz beden bişeye yaramaz.

Ali İhsan
28.01.2013, 08:15
Maçta terinin son damlasına kadar oynayıp, maçtan sonra timsah değil, gerçek bir Trabzonsporlunun gözyaşlarını döktüğü için dün tek takdir ettiğim futbolcumuzdu.

Futbolunu, osunu busunu bilmem ama dün sahada ağlamayı hakedecek kadar mücadele eden bir o vardı. Umarım bu gözyaşlarındaki masumiyetiyle kalır hep...

özçelik61
28.01.2013, 09:18
helal sana Zekim, bunu ister sevdalı yürekler-galip gelirsin,malup olursun herşeye amenna ama o ruh ..diyecek çok fazla şey yok senin göz yaşın bizim gözyaşımızdır koçum.

Hüseyin Bağdat
28.01.2013, 09:26
Mücadelen için teşekkürler. Gözyaşların gözyaşlarımız gibi akıyordu, yapmacıksız...

Faruk Türk
28.01.2013, 09:29
Helal olsun!!!

yürek, ruh... bir Trabzonsporlu oyuncu!.. böyle olmali

Necmettin ALTUNTAŞ
28.01.2013, 10:29
Böyle delikanlılar lazım bize.Helal koçum.

10 numara
28.01.2013, 10:32
http://61saat.com/dosyalar/77625271251054d9a0112d638041621-5df4343c.jpg
tarifsiz...

Adem Erdoğan
28.01.2013, 10:44
İlk defa gördüm o resmi. Ruhsuzlar o gözyaşlarında boğulsun.

Dawsofield
28.01.2013, 12:28
işte bu ! seni ağlatanlar utansın adamım be, şu azmi hiç kaybetme.

61_Hasan_69
28.01.2013, 12:57
Senin gözyaşların bu şehrin gözyaşlarıdır.

Onur Akyüz
28.01.2013, 13:33
Seneler evvel sami yen'de gs'ye 4-1 yenildiğimiz maçta Tekke isyan etmişti bu şekilde, Zeki de aynı ruha sahip, Trabzonspor formasının düştüğü o çaresizliğe kılını kıpırdatmayanın Allah belasını bersin.

Fotoğrafı görünce kendimi gördüm bi an.

Olsun be Zeki, sen orada çaresizce çırpınırken rahatsız olmayan ruhsuzlardan hem sen hem biz kurtulacağız, kalbin yeter senin.

Barış Mayda
28.01.2013, 13:38
bu takıma senin gibi formasını armasını rengini seven kişiler lazım be zeki kardeşim

dimsag
28.01.2013, 16:00
oynadıkça daha iyi olacağına inanıyorum ofans yönü serkandan iyi

mertacar
28.01.2013, 18:08
göksuyla zeki 10 yıl bu takımın sağ bekini götürür.

Kadir
28.01.2013, 18:14
Helal ulan işte böyle adamlar lazım bize!!

Hatice Aslan
28.01.2013, 22:17
göksuyla zeki 10 yıl bu takımın sağ bekini götürür.

Onlarıda satarlar. Kimleri satmazdılar ki?

bordoylamavi
28.01.2013, 23:53
bu çocuğu ilk gördüğümde kanım ısındı. yetenekli sadece biraz tecürbesiz bi de biraz kilosu var. ortaları iyi hücuma çıkışı iyi. şişman srkanın yerini çok rahat alır bu. ama hepsi bi kenara en trabzonlu trabzonsporlusu da bu be. elazığlı oyundan çıkarken nasıl da sinirlniyor yavaş çıkıyor diye. aynı bizim gibi seyirci gibi yaşıyor olayı. aslanım benim senin gibi yürekli adamlar lazım bize

endlessdeath
29.01.2013, 21:57
şimdi Ağladın ya koçum sonraki maçlarda sen ağlatıcan bunu unutrma

delikoyun
29.01.2013, 22:01
zeki keşke övdüğünüz kadar olsa elimizdeki en iyi kanat oyuncuları olcan ve volkan peki iskender gönen(maradona iskender)onlar hakkında ne diyor okudunuz mu bence okuyun zeki çok ekmek yemeli

Bayundur Han
29.01.2013, 22:48
zeki keşke övdüğünüz kadar olsa elimizdeki en iyi kanat oyuncuları olcan ve volkan peki iskender gönen(maradona iskender)onlar hakkında ne diyor okudunuz mu bence okuyun zeki çok ekmek yemeli

Iskender Gönen'i bilmemde. Adem Özdemir diyorki bu usak bu ruhla, bu hirsla bu istekle (eger anteremanlardada boyleyse) buyuk futbolcu olmanin mantalite olarak 80%'ine ulasmistir.

Volkan ve olcanin Zeki ile ne alakasi varsa? Zeki defansa donuk oyuncu. Otekiler ayda yilda bir defansa geliyor.

ibrahim
31.01.2013, 20:52
Sana yeteneksiz diyenleri Allah yola getirsin cocukkkk!!!!

Hastayim futboluna oglum. :):)

ibrahim
31.01.2013, 21:25
caym parmaklarima... Yazmasam kimse tanimiycak beni sanki...

Misina
31.01.2013, 21:32
Umarım ciddi bişeyi yoktur

delikoyun
31.01.2013, 21:32
zeki ye çok geçmiş olsun.
öncelikle şunu belirteyim zeki serkandan iyi değil.
janko vittek ten iyi değil
marek cech emersondan iyi değil
maç boyunca ne sağ kanattan bir atağımız var ne de sol kanattan bir atağımız var kanatları kullanamadığımız bir gerçek
zeki çok oynaması lazım bize daha hazır iyi ortalar yapabilen sağ kenardan hızla atağa kalkık içeriye doğru oynayabilen orta alan oyuncularıyla paslaşarak son çizgiye inebilen şut çeken orta yapabilen özgür çek gibi adam eksiltebilen kanat oyuncuları şart lütfen kendimizi kandırmayalım
zeki ve serkan emerson cehc bu takımın kanatlarında oynayamaz

faysal
31.01.2013, 21:33
Çok geçmiş olsun takımdaki ruhuyla oynayan birkaç kişiden birisin...Umarım kötü birşeyin yoktur..

delikoyun
31.01.2013, 21:34
Iskender Gönen'i bilmemde. Adem Özdemir diyorki bu usak bu ruhla, bu hirsla bu istekle (eger anteremanlardada boyleyse) buyuk futbolcu olmanin mantalite olarak 80%'ine ulasmistir.

Volkan ve olcanin Zeki ile ne alakasi varsa? Zeki defansa donuk oyuncu. Otekiler ayda yilda bir defansa geliyor.
bence iskender gönen i oku ben iskenderi izledim abdullahı izledim serkanı ve zeki yi de izliyorum abdullah ve iskender in %30 bile değil keşke iskender ve abdullahı izleseydin bir kanat oyuncusu nasıl olur görürdün

ilhan
31.01.2013, 21:35
Geçmiş olsun Zeki.
İnşallah korkulacak bir şey yoktur.

Sibel
31.01.2013, 21:38
İnşallah bir şeyi yoktur.
Allah yardımcın olsun Zeki:(( off

Öznur61
31.01.2013, 22:28
yeminle olan zekiye oldu. inşallah ciddi bişeyi yoktur.o kafa çarpması acayip bişey abimde futbol oynuyodu bir zamanlar oda öyle bi kafa çarpması yaşadı 1 ay yataktan kalkamadı. içim gitti valla..

DeAgLeMaNyAq
31.01.2013, 22:30
Her şeyde bir hayır vardır sen iyileş yeter...

Alper Beyazay
31.01.2013, 22:31
Geçmiş olsun Zeki.

Öznur61
31.01.2013, 22:31
kafatasında küçük bir çatlak varmış. ama ciddi değilmiş allaha şükür ..

Mesut
31.01.2013, 22:32
Kafasında çatlak olup durumu nasıl ciddi olmuyorki

Öznur61
31.01.2013, 22:38
Kafasında çatlak olup durumu nasıl ciddi olmuyorki

Burda öyle yazıyor bende onların yalancısıyım :)

http://www.haber61.net/zekinin-durumu-ciddi-degil-137908h.htm

Samet Yildirim
31.01.2013, 22:49
Iyi oynuyordu...Insallah hemen sahalara döner..

ozcilingir
31.01.2013, 23:03
Zeki'ye öncelikle geçmiş olsun inşallah önemli birşeyi yoktur.Ancak bugün tekrar eski günlere gittim yıllar önce yine bir kupa maçı ANKARAGÜCÜ ile oynuyoruz ve 3-1 mağlubuz maçın son dakikaları Trabzonspor rakip kalede gol arıyor sağ bek oynayan LEMİ rakip kaleci ZALAD ile sakatlanma pahasına gol atmak için topa giriyor ve ayağı kırılıyor 1 yıl sakat kalıyor, şimdide bu maçta ve gelecek maçta TRABZONSPOR yenilse bile kupaya devam edecek maç bitmiş dakika 90 orta sahada bir top rakibin vurduğu kafa topu kalemizde tehlike yaratmasın diye SAKATLANMA PAHASINA ÖLÜMÜNE KAFA KOYAN BİR FUTBOLCU , ESKİ TRABZONSPOR RUHU Böyle geri gelecek , başkalarına sorsan ya ne aptal adam zaten yarı finali garantilemişsin ne gereği var o topa tehlikeli kafayı koyuyorsun diyebilir .İşte böyle diye diye bu hale geldik , bu çocuk yenilmeyi kafasında hiç düşünmeyen bir yapıya sahip olduğunu gösterdi . SON OLARAK ZEKİ'ye İNŞALLAH BİR ŞEY OLMAMIŞTIR, HELAL OLSUN SANA ZEKİ ÖRNEK OLARAK KAFASI KAN İÇİNDE MAÇI BIRAKMAYAN TURGAY SEMERCİOĞLU nu inşallah bize geri kazandırısın ,0 TURGAY OYNADIĞI DÖNEMDE A MİLLİ TAKIMDA VE TRABZONSPOR da formasını hiç çıkartmadan arka arkaya en uzun süre giyen FUTBOLCU ÜNVANINA SAHİPTİ VE BU REKOR KIRILDIMI BİLMİORUM. İNŞALLAH BU REKORU ZEKİ KIRAR .

61_Hasan_69
31.01.2013, 23:06
Geçmiş olsun Zeki. Top tekniği hücumda oynayan çoğu oyuncumuzdan iyi

Arif Timurcioğlu
31.01.2013, 23:25
Geçmiş olsun bugün takımın en iyisiydi diyebiliriz o bölgede geçit vermedi umarım 11 in değişmezi olursun oynadıkca dahada iyi olacağına inanıyorum.

titanic
31.01.2013, 23:33
Yanlış hatırlamıyorsam Hami mandıralının da bir bursa maçıydı galiba gereksiz bır hava topunda kolu kırlmıstı.En verimli sezonuydu ve cok iyi başlamıstı.Dilerim kötü birşeyin yoktur ve hazır form tutmuşken sahalara dönersin. Futbolun vefası yok,hele bizimkilerin hiç vefası yok.Allah sağlığına kavustursun

Yaşar
01.02.2013, 00:02
Çok geçmiş olsun, ALlah daha beterlerinden korusun...

Hüseyin Başoğlu
01.02.2013, 00:05
geçmiş olsun zeki dert etme biz doğuştan kafadan çatlağız...

ibrahim
01.02.2013, 00:12
Takimla birlikte dönüyormus Trabzona. Tahlilleri iyi cikti galiba...

Oğuz B.
01.02.2013, 01:03
Geçmiş olsun Zeki..
İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun..

Giallorossi
01.02.2013, 01:26
Takimda ruhu olan nadir oyunculardan. Gecmis olsun Zeki.

Ertan 51
01.02.2013, 08:43
Helal olsun be koçum,kurban olurum ben sana,
hep böyle devam et yakışıyor forma.

Bu ara da çok büyük geçmiş olsun,
canının yandığına,sağlığının riske girdiğine çok üzüldüm,
sen çıktıktan sonra onca emeğim boşa gitti,yokluğunda golü yedik,sebep oldum diye kafana takmazsın umarım.Moralini yüksek tut aynı tempoda mücadelene devam et.
Allah nazardan saklasın.

Adem Köse
01.02.2013, 09:32
Bence nazar değdi Zeki'ye , gitgide özgüveni artıyor takımı sahipleniyor. Uzun yıllar bize sağbek sorunu yaşatmayacaktır. Gösterdiği mücadele ve azminden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

gudoz81
01.02.2013, 09:36
kaplan parçası geçmiş olsun

Semra
01.02.2013, 09:45
Korkuttun bizi Zeki, çok geçmiş olsun...

Bayundur Han
01.02.2013, 09:56
bence iskender gönen i oku ben iskenderi izledim abdullahı izledim serkanı ve zeki yi de izliyorum abdullah ve iskender in %30 bile değil keşke iskender ve abdullahı izleseydin bir kanat oyuncusu nasıl olur görürdün

Abdullah sol kanat oyuncusuydu. Abdullahta Zeki Yavru'nun yasindayken senin kafana islemis Abdullah degildi. Biraz sabret.

Tayfun
01.02.2013, 10:38
Geçmiş olsun Zeki .

Çalış başar, başar kazan . . .

Murat 61
01.02.2013, 11:13
Geçmiş olsun Zeki.

İnşallah bir an önce iyileşir dönersin takıma.

Öznur61
01.02.2013, 12:06
3 hafta sahalardan uzakmış..

aloha_61
01.02.2013, 12:39
Büyük geçmiş olsun şanssız bir pozisyondu en kısa sürede iyi olman dileğiyle..

Sibel
01.02.2013, 15:33
Şans işte. Bizde böyle.
Geçmiş olsun çocuk. İyileş ve dön...

FC-ST-PAULI-61
01.02.2013, 16:00
Ligin en iyi sag beki bence.
3 Hafta uzak kalacaksa bu cok kötü olur bizim icin.

Y.Çuvalcı61
01.02.2013, 16:57
Geçmiş olsun Ballim.Bize böyle tekmeye kafa koyan oyunuclar lazım,pozisyon anında yaşlı bubam bunun gibi 2 3 oyuncu daha olsa bu takıma birşey olmaz diyince gözleri kızardı...
Bir an önce sahalara dönmen dileğiyle büyük yürekli çocuk....

tsligenc
01.02.2013, 16:59
seni seviyoruz zeki geçmiş olsunnn...

Çağatay_
01.02.2013, 17:45
Bu şanssızlık değil de nedir?

Adam tam formayı aldı, saçma sapan bir şekilde sakatlandı. Hem de 3 hafta deniyor. En az 1 ay oynayamaz bu adam şimdi.

Geçmiş olsun Zeki, seni bekliyoruz ! :)

DeAgLeMaNyAq
01.02.2013, 19:24

Gökhan Gönül diye bir çocuk var ara sıra izlemeni tavsiye ederim... :)

Emre ÖZTÜRK
01.02.2013, 20:18
Olsun döner paşalar gibi oynar Zeki ;)

Murat Acar
01.02.2013, 20:21
Çok geçmiş olsun İnşallah bir an önce tekrar kavuşursun Formana...

gabriel omar
02.02.2013, 02:45
Şans yok sende de reis,tam bütün şartlar olgunlaşmış formayı kapmışsın ,şanssız bir sakatlıkla 3 hafta yoksun.

Sibel
02.02.2013, 11:26
Yakın bir dostu olsam ona yapacağım bir şaka olurdu :)

Mellih
02.02.2013, 12:15
zekı varken serkan oynamaz..

Serdær
02.02.2013, 18:10

Gökhan gönül , Eboue izlemeden yorum yaptınız herhalde.

Hüseyin Başoğlu
02.02.2013, 18:32
benfica haberi doğruysa direk git aslanım....

türkiyede 5 senede öğreniceğini orda 1 senede öğrenirsin...

kudu_61
02.02.2013, 22:26
benfica balon gibi duruyor ama değilse kaçırma geçmiş olsun zeki ben sana güveniyorum sana ihtiyacımız var

yorumsuz6117
04.02.2013, 14:47
Çabuk dön aslan parçası..

oflubektas
04.02.2013, 14:50
Umarım bir sonraki gözyaşların şampiyonluk kutlamalarında olur.

Gurpas
04.02.2013, 14:58
seni seviyoruz Zeki bu takımın efsanesi olacağına inancımız tam sende inan ve hep çalış.

UgurAk61
04.02.2013, 15:09
Gecmis olsun kardesim...

Samet Türkmen
07.02.2013, 22:06
Bence geleceğin Serkan Balcı'sı olacak. Hiç ısınamadım oyununa.

Öznur61
07.02.2013, 23:15

ben sana katılmıyorum samet abi bence çok başarılı bir sağ bek ayrıca tam bi yurdum insanı.baksana o zamanlarda avni akerde top toplayıcısı olmaya bile razıymış inşallah ilerdede iyi yerlere gelir..
ben böyle düşünüyorum..

Samet Türkmen
07.02.2013, 23:18
ben sana katılmıyorum samet abi bence çok başarılı bir sağ bek ayrıca tam bi yurdum insanı.baksana o zamanlarda avni akerde top toplayıcısı olmaya bile razıymış inşallah ilerdede iyi yerlere gelir..
ben böyle düşünüyorum..

İnşallah dediğin gibi olur. Bu gece herkesi sert şekilde eleştiriyorum :p

Oğuzhan
07.02.2013, 23:18

yetenek ve beceri olarak Gökhan Gönül gibi yücelttiğimiz bir bekten ne eksiği var söyleyebilir misiniz ?

tecrübe ve soğukkanlılıktan bahsetmiyorum özellikten bahsediyorum.

ikisi de süratli, ikisi de ofansa çıkmayı sever, ikisi de iyi orta keser, ikisi de iyi mücadele eder.
biz bence kendi değerlerimizi hor görüyoruz her zaman. üzerinde durulursa bence senelerce o bölgeye oynayabilecek bir bek kazanırız.

ibrahim
08.02.2013, 00:41
yetenek ve beceri olarak Gökhan Gönül gibi yücelttiğimiz bir bekten ne eksiği var söyleyebilir misiniz ?

tecrübe ve soğukkanlılıktan bahsetmiyorum özellikten bahsediyorum.

ikisi de süratli, ikisi de ofansa çıkmayı sever, ikisi de iyi orta keser, ikisi de iyi mücadele eder.
biz bence kendi değerlerimizi hor görüyoruz her zaman. üzerinde durulursa bence senelerce o bölgeye oynayabilecek bir bek kazanırız.

Sorun o degil. Sezonun bu haftasina kadar izledigimiz Göksunun altinda kaldi oynadigi maclarda performansi. O yüzden taraftar biraz baska bakiyor Zekiye.

Eminim zamanla güvenini kazanacaktir herkesin. O isik var bizim usakta... :)

endlessdeath
12.02.2013, 02:04
geçmiş olsun uşağım dikkat et kendine lazımsın bize bir daha bir maç kurtarıyım derken üç maç oynayamıyorsun sağlığından olma koçum soğuk kanlı ol delikanlılık futbolda işe yaramıyor

Steril61
12.02.2013, 19:06
Trabzonsporumuzda en iyi mücadele eden oyuncumuz bence Zeki idi. Ancak tecrübesizliğinin kurbanı oldu diyebiliriz. Onun gibi sahaya varını-yoğunu koyabilecek 5-6 oyuncuyu alt yapıdan alsak kazanamasak bile en azından rakipler karşısında ezilmeyiz. Umarım Tolunay hoca genç oyuncuları bu takıma kazandırır.

Allah şifanı versin Zeki kardeşim. Geçmiş Olsun...

Arif Timurcioğlu
13.02.2013, 16:29
Bu adamın durumu ne tam form yakalamışken sakatlandı zeki ve benzeri oyunculara ihdiyacımız var. Yusuf, kadir keleş, abdulkadir, göksu bu adamları artık a takımda görellim.

Öznur61
14.02.2013, 18:05
Zeki Yavru antrenmanlara başladı..
http://www.61saat.com/haber/zeki-yavru-antrenmanlara-basladi-38217.html

Burak DERELİ
19.02.2013, 00:16
Zeki hakkında son durum bilgisi varmı, ne zaman oynayabilir

matalar
19.02.2013, 00:19
ben vasat bi bek gördüm.çok umutlu değilim zeki hakkında.
inşallah beni yanıltır.

mertacar
19.02.2013, 13:08
haftaya kap formayı yeniden deli uşak :)

endlessdeath
20.02.2013, 15:50
kadroda olması gerekiyor şu göbekli serkandan iyi olacağı kesin defansif özelliğini birazdaha geliştirirse güzel olacak bu forma giyerek olur tecrübeyle

Steril61
08.03.2013, 19:27
Sağ bekin değişmez ismi olacak Allah'ın izniyle... Bekliyoruz seni Zeki kardeşim.

Buğracan61
10.03.2013, 10:24
Trabzonun çocuğu zeki yavru..

Samet Yildirim
10.03.2013, 15:46
Antrenmanlara basladi hazir duruma gelmistir.

Muhtemelen Zokora cezali oldugu icin Serkan defansif orta sahaya Zeki sag beke gecer.

atomantcum
11.03.2013, 12:34
-trabzonlu, şehrin havasını suyunu biliyor, yabancılık çekme, ya da istanbula gitme derdi olacak biri değil
-trabzonsporlu, canını dişine takarak, tüm enerjisi gücüyle oynuyor. Kaybedince ağlıyor
-1461'den geldi, Mustafa Reşit Akçay'ın eğitimden çıkıp buralara geldi. Hem kişisel hem de profesyonel ahlakı olabilecek en iyi noktada.
-Hücüma hızlı bir şekilde çıkıp, yine aynı tempoda geri dönebiliyor. Takımda ortaları en düzgün futbolculardan biri. Yani bir bekten istenilen her şeyi yapıyor.

Tek eksiği tecrübe, bunu da zaman zaman verdiği pozisyon hatalarından görüyoruz. Bunun dışında bu adamın oynamaması için hiçbir sebep yok. Zaman zaman önünde orta alanda serkan ile birlikte oynayabilir, iki tane hızlı oyuncu o kanatta çok iş yapar. Gaziantep maçında serkan orta alanda iyi oynamıştı, arkadan destek geldiği zaman.
Göksu ile aynı mevkide oynuyorlar, ikisinden birie yazık olmaması için, eğer herhangi biri ters ayakta sorun yaşamayacaksa, sol bekte tercih edilebilirler. Celustka böyle oynayabiliyor mesela, zeki veya göksu neden oynayamasın?
İyileştin, takım hazır seni bekliyoruz zeki

61_Hasan_69
11.03.2013, 13:17
-trabzonlu, şehrin havasını suyunu biliyor, yabancılık çekme, ya da istanbula gitme derdi olacak biri değil
-trabzonsporlu, canını dişine takarak, tüm enerjisi gücüyle oynuyor. Kaybedince ağlıyor
-1461'den geldi, Mustafa Reşit Akçay'ın eğitimden çıkıp buralara geldi. Hem kişisel hem de profesyonel ahlakı olabilecek en iyi noktada.
-Hücüma hızlı bir şekilde çıkıp, yine aynı tempoda geri dönebiliyor. Takımda ortaları en düzgün futbolculardan biri. Yani bir bekten istenilen her şeyi yapıyor.

Tek eksiği tecrübe, bunu da zaman zaman verdiği pozisyon hatalarından görüyoruz. Bunun dışında bu adamın oynamaması için hiçbir sebep yok. Zaman zaman önünde orta alanda serkan ile birlikte oynayabilir, iki tane hızlı oyuncu o kanatta çok iş yapar. Gaziantep maçında serkan orta alanda iyi oynamıştı, arkadan destek geldiği zaman.
Göksu ile aynı mevkide oynuyorlar, ikisinden birie yazık olmaması için, eğer herhangi biri ters ayakta sorun yaşamayacaksa, sol bekte tercih edilebilirler. Celustka böyle oynayabiliyor mesela, zeki veya göksu neden oynayamasın?
İyileştin, takım hazır seni bekliyoruz zeki

Ek olarak çoğu hücüm oyuncumuzdan daha iyi ve dengeli bir tekniği var.

Steril61
16.03.2013, 14:10
Seni bekliyoruz kardeşim. Hırslı futbolunla takımı canlandıracak ender isimlerden birisin. Allah bir daha sakatlık yaşatmasın sana. Biraz daha gayret et de al şu formayı Serkan'dan. Kurtar bizi de kendini de...

Oğuzhan Fidan
16.03.2013, 14:31
bu takımın senin gibi formanın hakkını verenlere ihtiyacı var ..

burasıdaTRABZON
19.03.2013, 15:45
ben vasat bi bek gördüm.çok umutlu değilim zeki hakkında.
inşallah beni yanıltır.

rahat olun sizi yanıltır

61_Hasan_69
19.03.2013, 17:58
Bursaspor maçının öyküsünü izleyinde görün Zeki Yavrudaki hırsı. Bu takım sen ve senin gibilere emanet Zeki

Sibel
20.03.2013, 09:11
Bu maçta kendini göster ve formayı al Allah rızası için.

atomantcum
29.03.2013, 10:31
Yine anlaşılmaz nedenlerle yedek kalıyor. Bu cech vs tercihini ben artık şöyle yorumluyorum, seneye bu oyuncular gidecek diye piyasalarını artırmaya çalışıyorlar başka açıklaması olamaz. Hadi celusktka fena değil de, bir zeki yavrunun yerine neden oynatılır anlamak mümkün değil

ahmet aydın
08.04.2013, 22:30
O sağ bekte ne olursa olsun Yavru oynamalı

TSemih61
09.04.2013, 00:51
Hocanın oynatmamasının sebebini bir türlü anlayamıyorum. Taraftar oynamasını istiyorsa bi şans var bakalım sen o futbolcuya, taraftar kötü de oynasa genç ve altyapıdan bir oyuncuya şans tanır. Hocaya da bu tercihinden dolayı kimse kızmaz niye Zeki'yi oynatıyorsun diye.

hasancebi81
09.04.2013, 17:11
Yine anlaşılmaz nedenlerle yedek kalıyor. Bu cech vs tercihini ben artık şöyle yorumluyorum, seneye bu oyuncular gidecek diye piyasalarını artırmaya çalışıyorlar başka açıklaması olamaz. Hadi celusktka fena değil de, bir zeki yavrunun yerine neden oynatılır anlamak mümkün değil

Muhtemelen öyle. Alan-Cech-Halil, bu adamları oynatıp piyasa yaptırmayamı çalışıyor nedir. Piyasa yaptırayım derken küme düşersek tam piyasa olurlar zaten. Töbe töbe, oynat şu Zekiyi. Sene sonu Serkan gidicek zaten. Al Göksuyu 1461 den, Zekide var. Sağ kanadı teslim et onlara bitti işte. Kim formdaysa onu oynatırsın.

grigandalf1967
12.04.2013, 09:24
Millet 18-19 yaşında çatır çatır oynatıyor.
Ne oldu bize eskiden gençlere rahatça forma verilirdi.
Pili bitmiş serkan oynasa ne olur allah aşkına.
celuska demeyin hücum yönü sıfır

Oğuzhan
12.04.2013, 16:57
iyileşti artık oynasın şu adam yahu.

ihsan candas
28.04.2013, 03:57
şener özbayraktarla ile birlikte en yetenekli 2 genç sağbekten biri.Bir de ikisini aynı takımda buluşturabilsek...

unaLhso
28.04.2013, 09:24
Yetersiz.

Samet Yildirim
28.04.2013, 12:13
Umarim artik ligde görürüz sag bekte.

Tuğrul
28.04.2013, 19:49
Kayseri'de oynamalı. Gelecek planları için Zeki'nin son durumu görülmeli. Sakatlanmadan önce de çok iyi ritim tutturmuştu.

Öznur61
28.04.2013, 19:50
inşallah yavaş yavaş kadroda yer bulmaya başlar..

OYılmaz
10.05.2013, 01:14
Bir değeri daha yitirmek üzereyiz. Trabzonspor'un vazgeçilmez sağ beki olacakken yine Serkan Balcı gibi sahada ne yaptığını anlamadığım birisi yüzünde kurban gitmek üzere.

irfanköse276
10.05.2013, 01:17
Attığımız her golde ilk o koşuyor arkadaşını tebrik etmeye...

E. Okan Bülbül
18.05.2013, 21:23
10 yıldır aktif futbol izleyicisiyim her hangi bir yerde bu kadar aksayan bir sağ bek görmedim.Bir an önce toparlanırsın umarım senden çok şey bekliyor bu taraftar.

DeAgLeMaNyAq
18.05.2013, 21:29
Evet çok kötüydü ama yine de sahip çıkmak lazım. Seneye de genç oyuncu kontenjanından dolayı takımda kalacak...

Öznur61
18.05.2013, 21:33
uzun zamandır forma giyinmemene veriyorum ..

Oğuz ZEYTİN
18.05.2013, 21:35
İstanbul'daki Beşiktaş maçı ve bu maçtaki haliyle Trabzonspor'da oynadığını binlerce kez şükretsin.

unaLhso
18.05.2013, 21:36
Bel'i Arena'da kaldı.

Emrah KabuL
18.05.2013, 21:49
Fiziği zayıf diye pek de beğenilmeyen Göksu şu maçta bu durumlara düşmezdi.

FC-ST-PAULI-61
18.05.2013, 21:49
Bu Aksam kötüydü ama iyi bir Oyuncu.Göksudan iyi.Uzun bir aradan sonra oynadi.

Ergin Varlibas
18.05.2013, 22:32
Simdi anlamistir cok bilgili taraftar neden bu oyuncunun oynamadigini

serdaracıl
18.05.2013, 22:43
Ne yapıyorsun sen Allah aşkına

must61
18.05.2013, 22:44
22 yaşındaki genç oyuncu.Gelecekte maksimum bir Serkan Balcı olabilecek potansiyeli var.Hem de göbeksizinden.

Tuğrul
18.05.2013, 22:53
TS'un idman programı, yemek programı yok mu ? Yoksa uyulmuyor mu ?

Takımın ismini değiştirip Göbekspor yapalım.

Courage
18.05.2013, 23:44
Önünde kanat adamı olmayan ve boyuna içeri kaçıp geriye kademe yapmayan Adrian oynadı. 70-80 Metreyi hele ki bunca zaman oynamamış bir adam hayatta kapatamaz.

Seneye takımla olması gerekenlerden. Serkan belasından bizi kurtaracak.

DeAgLeMaNyAq
18.05.2013, 23:53
Önünde kanat adamı olmayan ve boyuna içeri kaçıp geriye kademe yapmayan Adrian oynadı. 70-80 Metreyi hele ki bunca zaman oynamamış bir adam hayatta kapatamaz.

Seneye takımla olması gerekenlerden. Serkan belasından bizi kurtaracak.

Katılıyorum lâkin Zeki birebirde sürekli GS'lilerden basit çalımlar yedi. Eleştirilen nokta bu...

Erbay
18.05.2013, 23:59
Daha kötü oynanmazdı herhalde. Yapma be Zeki. Pas kaliteden fena değil ama resmen koşamıyorsun ya. Bek oynayacak son oyuncu sensin takımda.

İskender YILMAZ
19.05.2013, 02:19
Fallafoş oldu. Rezalet ötesi bir geri dönüş yaşadı. Çok üzüldüm Zeki adına. Sakatlanmadan önce kazandığı özgüveni ve hocasına/taraftara verdiği güveni tamamiyle yıkmış olabilir. Umarım gelecek sezon takımın vazgeçilmezi olacak seviyeye yükselir.

Sadettin_
19.05.2013, 02:24
bir oyuncu sakatlanır eski formunu yakalayamaz . Ve ardından dogal olara sureklı yedek kalmaya baslar . sonra antrenor oyuncunun artık oynayabılır oldugunu eskı formuna kavustugunu dusundugu vakıt . tekrar o oyuncuyu 11 e koyar . Sen bu macta hazır oldugun ıcın degıl mecburen 11 oynatıldın bence zeki . kupa macı ıcın yedek agırlıklı bı kadroyla cıktık sag bekımızde sen oldun . Normalde tolunay hıca hıcbır macta senle cıkmaz su halınle . hadı cıktı dıyelım 2. yarıyı gormen ımkansız . Bu mac formaliteden oynadın. hiç hazır degılsın. aslında forumda cok kişi koy zekiyi serkandan kotu olamazya nasıl olsa formalıte macı diye yorumlar atacaktı belkide tolunay hoca o acıdan senı kadroya koydu kaybedecegım bısey yok baktın iyi oynadı kar kalır bize dedi ama olmadı işte

Hamza Yilmaz
19.05.2013, 02:26
Trabzonsporda birinci sag bek olacak kapasitesi yok malesef. Iyi bir yedek olabilir en fazla.

61_Hasan_69
19.05.2013, 11:56
Dün kötüydü evet ama iyi olacak.

delikoyun
19.05.2013, 13:10
ben alt yapıdan yapılan seçimleri begenmiyorum bence yanlış burda sanırım torpil var göksu bence zekiden iyi ama göksu yok zeki var anlamış değilim idda ediyorum göksu zekiden daha iyi seçimler çok yanlış

alper*
19.05.2013, 13:16
Hiçbir şeyi beğenmeyen, hiçbir şeyle tatmin olmayan, dışarıdan gelene olağanüstü yetenek muamelesi yaparken kendi çocuklarını yerden yere vuran bu taraftara aldırmadan yoluna devam et.

61_Hasan_69
19.05.2013, 13:22
hiçbir şeyi beğenmeyen, hiçbir şeyle tatmin olmayan, dışarıdan gelene olağanüstü yetenek muamelesi yaparken kendi çocuklarını yerden yere vuran bu taraftara aldırmadan yoluna devam et.

+1967

Çetocan
19.05.2013, 13:45
Kesinlikle Zeki Ve Göksu'yu Sağ Beke Montaj Edilmeli

Hürgün Aygün
19.05.2013, 14:15
Rakip maç boyunca Zeki'nin kanadından geldi ve her defasında büyük boşluk vardı.Gelecek sezon daha iyi bir Zeki izleriz inşallah.

MuratJ
19.05.2013, 15:50
Rakip maç boyunca Zeki'nin kanadından geldi ve her defasında büyük boşluk vardı.Gelecek sezon daha iyi bir Zeki izleriz inşallah.

Gelecek sezon Zeki izlenecekse 1461de izlensin. Hemen yerel kafa gazına gelip 1461 olayını olduğundan yüce göstermeyelim. Yılda Trabzonspor takımının 23 kişilik kadrosunda 1-2 kişi bulunabilsin yeter. Abartmayın. Dortmund'da falan olmuyor fazlası. Kalecilerden biri gidecekse yedek kaleci Fatih. Bi 4. stoper alınır Oğulcan mesela. Birde Yusuf. Yusuf üzerine düşmemiz gereken oyuncu olur. Diğer ikisi alternatif. Fazlası olamaz.

Sevda61
19.05.2013, 16:29
Kötü oynamasını uzun zamandır forma giyinmemesine veriyorum :)

erolizmts
19.05.2013, 16:52
Karşısında Emre ve Riera vardı. Ve genelde bu 2 oyuncu bu kanattan yüklenirken Zeki pek yardım da alamadı. Vakti zamanında Tolga da bir Gs maçında sanırım yarım saatte 4 gol yemişti.Genelde bu tip durumlarda "elemanın kariyeri bitti" modlarına girilir ama o Tolga yılmadan açıklarını ve eksiklerini kapattı. Zeki de umarım bu kara bulutları ileride dağıtır. Hemen tefe koymamak lazım genç futbolcuları. Hani Yasin ve Aykut kadar süre aldı diyebilsek amenna. En azından 9-10 maç ciddi maçlarda izleyebilirsek kalitesi hakkında yeterli bilgiye sahip olabiliriz. şikecilerde Salih'in ilk maçlarını hatırlatmak gerekiyor sanırım. Veya Tolga'nın ilk zamanlarını. Bence bu takımda işi daha bitmedi.