PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Telaş Ne Diye?

Devrim Arslan
23.01.2011, 15:57
sevgili bordo mavili renklere gonul verenler ,

sampiyonluk icin 70-75 arasi puan yetecegini ve 5 beraberlik 2 yenilgi de bile bizim 77 puanla sampiyon yapacagini unutmayalim ,

1 beraberlik hakkimiz gitti ve simdi 4 beraberlik 2 yenilgi hakkimiz var,

Lutfen istanbul medyasinin gazina gelmeyelim suan ki ortam tam da istedikleri gibi ,

Bu hafta yenilsek bile destege devam edelim bu takima guvenelim ne olur , son olarak Trabzondaki taraftarlar takim kupa ve lig icin buraya gelmeden once ne olursa olsun gonulleri alinmali basta Burak olmak uzere ,

Biz bolge insani olarak cok tez canliyiz biraz sabir biraz guven duyalim simdi butunluk zamani

f1bekir
23.01.2011, 16:05
Bu taraftar çok travma yaşadı. Artık her olumsuzlukta ''acaba?' diyor. İlk 96 geliyor aklına, sonra en yakından 2009 konya denizli maçları, topun çizgiden içeri bi türlü geçmeyişi... Yapacak bişey yok, şampiyonluk görene kadar bu telaş hep olacak...

Devrim Arslan
23.01.2011, 16:09
Her zaman destege devam etmeliyiz moralimizi bozmaya calisanlara gecit vermemek lazim ,

fener macini kaybetsek bile hala cebimizde 4 beraberlik 1 yenilgi hakkimiz kaliyor ,

bizi bu yarista en fazla zorlayacak ekip bursa olacak onuda icerde yendik mi guzel ve gunesli gunler cok yakin

f1bekir
23.01.2011, 16:30
Tabii ki, destek vermek her zaman görevimiz.

Ki diğer başlıkta da yazmıştım, Feneri çok rahat yeneceğiz. Dediğin gibi en büyük rakibimiz Bursa. Önemli olan bu sıradan gibi görünen maçlarda puan kaybetmemek.

Ancak böyle maçlar hep kötü anıları hatırlatıyor. 96 travmasını yakından yaşayan bi abim, bu sene oynadığımız futbolu görünce eskişehir maçına gitti uzun bir aradan sonra. Onda da berabere kaldık, yine kafayı yedi adam :) Sövdü saydı yine ama bilirsin işte o sövmeleri. Aslında belki de benden 10 kat daha fazla seviyor Trabzonspor'u ama diline baksan zannedersin takımın en büyük düşmanı. Onlar maça gelmesin bence daha iyi.

Şu an konuyla ilgilenmiyormuş gibi görünüp maçları göz ucuyla seyredip, içten içe ''hadi oğlum'' diyen çok büyük bir kitle var. Hepsi haykırmak için o günü bekliyor.

cakir28
23.01.2011, 16:35
bizim tarfatar birilerinin ekmene hemen yag sürüyorlar..heme islik hemen hüsran ..bu ne ya...sanki takim ortada kosturmadi ve bi puana razi geldi..
b karadenizlimiz biz yiyib bitircek..hemen parlamayi nede seviyoruz.. birizi bi kendi futbolcusuna islik caldimi nede eslik etmesini iyi biliyorsunuz..
Ingiliz tarfatari gibi takimin yenilsede alkislamasini bilmesini gerekmeli..

pReN@_61
23.01.2011, 16:41
Sabırlıyız evelallah toparlayacağız vaziyeti.Gerçi toparlanacak bir şey yok ama topçular çeki düzen vereceklerdir kendilerine..Onlara güveniyoruz.

Mayls
23.01.2011, 16:52
Çok büyütülüyor bu beraberlik. Ne olmuş yani, beraber kaldık. Fener kimlerle berabere kalmadı, kimlere yenilmedi. Galatasaray ve Beşiktaş da öyle.

Sanki puan farkı bire inmiş ve 33. Haftadayız.

Kimse 17'de 17 yapamaz bu ligde. Ve biz böyle bir seriye en az ihtiyaç duyan takımız şu an. 2 puan kaybettik. Ne olacak? Canımız sağolsun. Haftaya telafi ederiz. Melankolikliğe hiç gerek yok. Hala 7 puan fark varken Fenerbahçe'ye, insanların "Fırtına dindi" demesi saçma ötesi.

macka61
23.01.2011, 16:56
çok doğru demişsin renkdaş hala avantajlı olan taraf biziz

TUNCAY HİÇYILMAZ
23.01.2011, 17:01
Fenerbahçe ile en kötü berabere bile kalmamız bizim için büyük avantaj. Neden korku ve panik havası var anlamıyorum yine iyi futbol oynuyoruz tek eksiğimiz topu kaleden içeriye sokmak. Rakiplerimiz oynadığı futbol ortadayken bence korkup ve panik yapmaya gerek yok. Sonuna kadar takımımızın arkadasında durmalıyız. Bahar günlerine bir günde gelmedik bu takım 3 senenin ürünü lütfen bir günlede kışı getirmeyelim.

Mayls
23.01.2011, 17:04
Fenerbahçe ile en kötü berabere bile kalmamız bizim için büyük avantaj. Neden korku ve panik havası var anlamıyorum yine iyi futbol oynuyoruz tek eksiğimiz topu kaleden içeriye sokmak. Rakiplerimiz oynadığı futbol ortadayken bence korkup ve panik yapmaya gerek yok. Sonuna kadar takımımızın arkadasında durmalıyız. Bahar günlerine bir günde gelmedik bu takım 3 senenin ürünü lütfen bir günlede kışı getirmeyelim.
Fenerbahçe'ye yenilsek bile avantajlı olan biziz ;)

Beşiktaş maçıyla çok önemli bir seri yakalayıp sezon bitimine haftalar kala tekrar çok ciddi bir puan farkı oluşturacağımızı düşünüyorum.

TUNCAY HİÇYILMAZ
23.01.2011, 17:10
Fenerbahçe'ye yenilsek bile avantajlı olan biziz ;)

Beşiktaş maçıyla çok önemli bir seri yakalayıp sezon bitimine haftalar kala tekrar çok ciddi bir puan farkı oluşturacağımızı düşünüyorum.

Fener beraberliğini söylememin nedeni bizi yenemedikleri takdirde daha çok baskı altına giricekler. Eğer bizi yenerseler gerçek anlamda yarışın içine girmiş olucaklar. Belki aramızda 4 puan kalmış olucak fakat kalan maçlarında daha çok istekli ve arzulu olucaklardır.

Ümit Tekşan
23.01.2011, 17:22
Sabretmek gerekli hala avantajlar bizim elimizde. Dolayısıyla kimse panik yapmasın Allah'ın izniyle Fenerbahçe maçında yenersek yada berabere kalsak bile avantajımız hala devam edecek. İnşallah ta bu sene şampiyon olacağız. Kimse panik yapmasın arkadaşlar.

doctorsurgeon
23.01.2011, 17:26
Şu Bursayı izliyorumda bu sene şampiyon olamazsak çok yazık olur çok. Adamların oynadıkları şeye futbol denemez yahu.

lazzist
23.01.2011, 17:32
iyi futbol oynuyoruz bol pozisyon buluyoruz ama telaş içinde olan biziz, rakip takımlar berbat oynuyorlar ama tesadüfen kazanılmış bir maç veya rahat bir rakipten alınan puanlar sayesinde hava yakalaya biliyor veya sadece hava yakalamaları gerektiğini düşünerek buna uygun bir davranış içine giriyorlar ve bizim dağılacağımızı düşünüyorlar veya sadece böyle birşey olmasını yürekten istiyorlar ve psikolojik olarak yükleniyorlar ve bizde akıl ve mantıktan uzaklaşarak bu yemi yutuyoruz... ne diyim maşallah bulandırın suyu gerçekten ihtiyacımız olan şey bu.....

ziyaretci
23.01.2011, 17:52
hadi ama kendimize gelelim artık... moral mı arıyorsunuz alın size moral

2HAFTA_______________________________Trabzonspor
3.HAFTA_______________________________MANİSA
4.HAFTA_______________________________KAYSERİ(DEPL ASMAN)
5.HAFTA_______________________________BJK

daha konya deplasmanı ve digerleri

onumuzdeki 4 haftada FB nin 6 puan ı alabilmesi bile mucize gelio bana

... BJK ın sampiyonluk sansını BJK den fazla goruyorum... bosverin rakip BURSA oda dokuluo KONYA da.. hırs desen (SIFIR) stres desen hicbisi... rahat olun arkadaslar
gelio 77777777777777777

BİZE TRABZONDAN BASKA HER YER TRABZON!!!!!!!!!!!

el_conquistador
23.01.2011, 17:55
Bursaspor uzatma dakikalari ve mac hala 0-0

Samet Türkmen
23.01.2011, 17:59
Katılıyorum. Az sakin olalım. Bakın 5 puan önde kapattık haftayı herşeye rağmen :)

_SaMeT_
23.01.2011, 18:01
Katılıyorum. Az sakin olalım. Bakın 5 puan önde kapattık haftayı herşeye rağmen :)

Aynen ya bu beni çok rahatlattı..Hiç değilse puan farkı kapanmadı..

inadına_Trabzon
23.01.2011, 18:01
BJK ve Fenere yenilsek bile o gece havaalanında coşkuyla çiçeklerle binlerce inanmış genç olarak takımı karşılasak acayip morallenirler.
10 galibiyet 5 b 2 y yeter bencede. Telaşa lüzum yok.

Şampiyon olamadık diye 3-4 senemizi yakacak olaylara tepkilere lüzum yok. İSTANBUL bunu ister. Trabzon galeyana gelsin,yönetim istifa etsin,futbolcular gitsin 3-4 yıl daha kendi aralarında çekişsinler .anadoluya şampiyonluk gitmesin isterler.

Bu sefer farklı olmalı. 2.ci bile olsak 3.bile olsak takımı alkışlamalıyız. adamların kadrosu 120-150 milyon eurolar arasında değişiyor , biz 65 milyon euro ile kafa tutuyoruz.

ergin cesit
23.01.2011, 18:04
daha durun bakalım bjursa puan kaybetti daha rakipler ne puanlar kaybedecek.rahat olun beyler

demirel
23.01.2011, 18:04
Bence taraftar böyle olursa şampiyonluk hayal olur,lider olan takımın futbolcusu ıslıklanırmı hiç,adam bi daha ki maçta demezmi atamazsam yine yuhalancam diye,panik olmazmı.... Takım yenilsede destek vermeliyiz,maç bitmeden sesler yükseliyor,futbolcularda stres yapıyor,ilk yarı ne güzel herkes 90 dakika destekliyordu,bundan takım değil ,taraftar ders almalı

61Cem61
23.01.2011, 18:10
Bursanın aldığı beraberlik umutlarımı tekrar yeşertti.

inadına_Trabzon
23.01.2011, 18:10
Beşiktaş ta takılacak.

Lig-Kupa-Avrupa-milli maç temposuna girdiklerinde Quaresma yine sakatlanır. Adamın adalesinde sorun var. Ayrıca o hücum oyuncularıyla defanssız çok yıpranıyor arka tarafları,çok yük biniyor.Ordada çatlaklar olacak. Şimdi bir gazla algülüm ver gülüm oynuyorlar.

ozturk
23.01.2011, 18:12
bursanın berabere kalması biraz moral oldu...

lazibere
23.01.2011, 18:15
Şöyle oturup herkes sakınce bir düşünsün. Eğer taraftar derneklerinde etkinliğiolan kişiler varsa onlarda bir değerlendirme yapsın ve stadda futbolcularımızı yuhalayan taraftarlara ders versin.

Ikıncı yarı başladı, Ligin halıhazırda en hazır takımı görüntüsündeyiz. Dun bir kaza geçirdik ama maçın geneline baktığımızda gol arayan, pozisyon bulan, topa sahip olan, daha fazla şut çeken, daha fazla pas yapan, ama berabere bitmiş bir maçtan bahsediyoruz..

Dun fenerbahçe maçını da seyrettim az once Bursa maçını da,, ıkı takımında maçı kazanmak için bir varlık gösteremediğini gördüm. Fenerbahçe şansa bulduğu golun üzerine yattı, Bursa pozisyon bile bulamadı..

Butun bu şartlara baktığımızda, oyuna hukmetmesi ve galibiyeti isteyen taraf olan takımızın bundan sonrakı maçlarda da Fener maçını kaybetmiş olsak bile en avantajlı takım olduğumuzu unutmayınız

demirel
23.01.2011, 18:16
Bence Burak Yılmazdan özür dilenmeli .. http://twitter.com/#!/byilmaz17 ,ben twitt ledim ,sizde destek olun

Hekimoğlu
23.01.2011, 18:17
Bursa maçı hakketen iyi oldu kendimize gelelim biraz daha ne puanlar kaybedilecek.

ozgur99
23.01.2011, 18:19
Yazıklar olsun Avnı Akerde kendını ve adına grup dedikleri o ne oldugu belırsız ne ise yaradıkları bellı olmayan kısılerden olusan taraftar bozuntuları.Trabzonspora Avnı Akeri deplasman yatınız ya sızede bu yakısır.Artık sızın gıbı taraftar kalmadı sız neyın pesındesınız dusun bu klubun yakasından

sedatalis82
23.01.2011, 18:19
bursanın puan kaybetmesi iyi oldu bu hafta bursa-gs maçıda var yine kazananamayacaklar kadıköyden 1 puan almalıyız yenersek tadından yenmez

EMRAH ERTEMOĞLU
23.01.2011, 18:20
telaşımızın sebebi 27 yıllık hasrettendir. bir babanın 27 yıl sonra ilkkez çocuğu olacakmış gibi birşeydir...

demirel
23.01.2011, 18:21
Trabzon'daki gençler ,takımın şampiyonluk adına aldığı yolda en etkili silahlar sizlersiniz,Trabzon'daki yaşayan gençlerin takıma hep destek olması,tepki verene tepkiyle karşı durması lazım,Türkiye'nin hiç bir yerinde Trabzonspor ıslıklanmaz,Trabzon dışında

Lumcera
23.01.2011, 18:23
Çok önemli ve değerli bir başlık.Şampiyonluk için beynimizdeki düşüncelere anahtar olacak bir başlık.

Herkesin girip okuması ve düşünmesi lazım..

Telaşa gerek yok.Bizi hep böyle galeyena getiriyorlar.Ama bu sefer kanmıcaz.

Takımımıza hep destek verelim.Sporun içinde yenilgi ve beraberlik olacaktır.

O yüzden sıkıntıya gelmeyelim..Destek verelim sadece.Lütfen !

Ahmet54
23.01.2011, 18:39
arkadaslar 27 sene bekledik, sabrettik neden bir beraberlikte bir tahammülsüzlük.. bu lig daha cok su götürür o acidan bu tür beraberlik ve yenilgilerde "yandik", "bindik" havasina girmemeliyiz..
arkadaslar inancimiz tam olmali ve bu inanci takima yansitmaliyiz biz takimini isliklayan köstek taraftarlar olursak daha cok 27 seneler bekleriz..
hocamiza, futbolcularimiza, yönetimimize güvenip biz bize düsen 12. adamligi en iyi sekilde yapalimda varsin yenilsinler, berabere kalsinlar..
güzel günler görecegiz cocuklar buna inaniyorum...

TS-FAN
23.01.2011, 18:43
Bu sene Trabzonspor şampiyon olacak!

Her zaman ve her türlü sonuçta takımımızın yanındayız..
Her zaman!

Legolas77
23.01.2011, 18:45
arkadaşlar niye üzülüyoruz niye kaygılanıyoruz anlamıyorum ki top girmeyince girmiyor işte eskişehir maçını unuttunuz herhalde 2 ay önceki girmedi işte girmedi top sevmedi bizi atamadık . herkes puan kaybeder basın ne demeye başladı istanbullular geliyor bu basın ki lige ara verilmeden önce göklere cıkartıyordu bizim topcuları. evet hak ediyorlar en üstte durmayı ve orada kalacaklardırda sezon sonunda hafta ici bjk yi hafta sonu feneri yenecek olanlarda bu oyuncular güvenelim bu sezon hasret bitecek inşallah sabır etmek lazım . kabul bjk iyi oyuncu aldılar buca ya beş attılar varsın atsınlar biz deplasman takımıyız avni akere gelen 18 metrede 11 kişi oynuyor bu böyle olur şampiyon olursak orayı acacak daha iyi adamlar alırız ama burada ki oyuncularda acabilir ben hepsine güveniyorum ve mayısta ankaradan gelecem trabzona şampiyonluk kutlayacağız. henüz bitmedi hiçbirşey istanbulu fetihe gidiyoruz bu hafta ... ''bu takım ligin en iyi top oynayan takımı degil ligin en iyi takımı '' bunu bilin bundan sonra takımı eleştirmeyelim burak'a yapılan ayıptı dün puan kaybettigimize zaten kahroldum birde onu yuhalayınca burak'ın yüz ifadesini görünce üzüldüm . yapmayın arkadaşlar ali cengiz oyunlarına kanmayalım hep destek tam destek bize her yer trabzon. istanbulda gösterecegiz onlara burada onlar kötü oldukları icin olmadıgımızı burada en iyi biz oldugumuz icin oldugumuzu göstereceğiz . şenol hoca'ya güvenelim yeter sonra da takıma

Tayfun Aydın
23.01.2011, 18:52
Her şey Fener in Beşiktaşla oynayacağı hafta şekillenecek.Ya kopup gideceğiz ya da sonuna kadar lig kafa kafaya gidecek.

Diğer konu;çok kötü oynarsın maçı zar zor kalecin sayesinde berabere bitirirsen 1 puan aldık kardır dersin ama böyle olunca da insan çıldırıyor.Bi de penaltı verilmeyince.O penaltı anında fenev in hocası sayın ay(n)gut bey yanımda olsa kesin kafasını televizyona sokardım.Benim tepkim yönetime gene psikolojik savaş başladı 96 daki gibi.Bu sefer sert tepkilerle susturmalıyız bunları.Sadece saha da olmaz...

TheCrow
23.01.2011, 19:38
Bir hafta daha eksildi ve puan farkı ikinci ile hala 5. Yani bir açıdan bu haftayı kârlı kapatttık diyebiliriz bile :)

Mustafa Hazıroğlu
23.01.2011, 19:42
Herkes puan kaybedecek bugun Bursa'nın Konya'da 2 puan bırakması gibi.

Telaşa gerçekten hiç gerek yok.

yalniz adam
23.01.2011, 20:01
bursanın oyunu ilk yarının son iki maçında zaten sos veriyordu..şimdi tescillendi..bizden sonra kayseri sekiztaş ve fener gelir büyük ihtimal..trabzondaki arkadaşlara büyük iş düşüyor..burakı kaybetmememiz lazım..

Mellih
23.01.2011, 22:00
sadece biz ve bursa değil.. fener ve gs de beraberliği haketti ama nevarki 1-0 galip geldiler.. (gs çok gerilerde kalmış bile olsa) beşiktaş haklı bi galibiyet almış olabilir ama onuda karşısındaki rakibe ve içinde bulunduğu pozitif havaya bağlamak doğru olur..

bide şunu kabul edelim bizde öle ahım şahım bi takım değiliz.. örneğin ingiltere ispanya liginde büyük takımlar küçük takımları 5-0 6-0 yenip geçiyolar. eskidn bizim ligimizin şampiyonlarıda bunu kolaylıkla yapabiliyolarmış ama artık ben o güçte bi takım göremiyorum ligde.. (yenide bu istatistiğe en yakın takım biziz.. 7-0 ve 6-1 imiz var :D)

amasya0561
23.01.2011, 22:00
:) :) gülüyorum cidden. bursaya 5 fb ye 7 bjk ya 12 puan takmisiz hala sampiyonluktan endise edenler var. Bu takım öldümü yaa sanki bundan bole hep kaybedecek gibi konusanlar var. Rahat olun beylerrr. Sadece destek olalım yeterrr. Yerli yersizde elestirilerden kaçinalim moral bozmayalım

Tayfun Aydın
23.01.2011, 22:25
Matematik yalan söylemez kalan 16 maçta 14 galibiyet 1 beraberlik(Bursa maçı) 1 malubiyetle şampiyonsun.

agasaro
23.01.2011, 22:32
Kimse medya dalkavuklarının oyununa gelmesin. Şu an 5 puan farkla lideriz. Kaldı ki şu an liderin 3 puan gerisinde olsaydık şampiyonluk şansımızı çok yüksek gösterecek olan spor yorumcuları(!) 5 puan öndeyken yok Fener maçını kaybederse şansı çok azalır gibi saçmalıklarla taraftarımızın moralini bozuyorlar. Son 10 yılın şampiyon olan takımlarının mağlubiyet ortalaması 4,5 yani 4 ve 5 arasında. Beraberlik ortalaması ise 7. Bizim şuan 1 mağlubiyetimiz ve 4 beraberliğimiz var. Bundan sonra 2 ya da 3 maç kaybetsek de bir sorun olmayacak. Burası İskoç ligi değil, bazı spor yorumcularının görmezden geldiği çok öenmli takımlar var bu ligde. Fenerbahçe'yi yensek dahi evimizdeki Antalya maçına kim şimdiden 3 puan yazabilir? Şampiyonluk yarışı zahmetli bir yarıştır ve bizler bu süreçte Bank Asya takımlarının taraftarı gibi değil büyük takım taraftarı gibi davranmalıyız. Stada gelenler takımın moralini bozmak, onları strese sokmak yerine coşturmakla uğraşmalılar. Bu iş bu sene olacak! Kimsenin endişe etmesine gerek yok. Lider hafif bir sıyrık aldı, küçük bir pansumanla hemencecik iyileşir. Kimse bu küçük yarayı deşip de derinleştirmesin.

Bilal Baştan
24.01.2011, 00:06
Bizim halkımız futbol bilgesi olduğundan bu kadar tez canlıyız :)

Erdinç Dilek
24.01.2011, 00:09
bugün bir tez sundum arkadaşlara Trabzondaki maçlara 40 yaşının üstündekiler alınmasın yıllardır bekleye bekleye sabrın sonuna gelenleri maçlara almayın:) 18-35 yaş aralığı gelsin sadece bu sezonluk maça bu yaş aralığındaki grupta hala daha sabır olduğunu düşünüyorum:)) tribünler böylelikle sabırlı taraftar kitlesiyle dolar. sadece bir fikir

Devrim Arslan
24.01.2011, 01:01
En kotu senaryo olsa bile hadi diyelim fener macini kaybettik ,

cebimizde hala 4 baraberlik 1 yenilgi hakkimiz kaliyor kaybetsek bile
bu hafta sonuc ne olursa olsun bu takima guven duymak zorundayiz,

bizler cok duygusal insanlariniz bu bizans oyunlarina gelmeyelim

Mustafa SAYAR
24.01.2011, 18:40
Burağa yapılan ıslıkları hiç doğru bulmadım..

Burak Aksoy
24.01.2011, 19:25
Çarşamba günü Beşiktaş'tan beraberlik/galibiyet,

Hafta sonu Fener'den bir galibiyet bu soğuk havayı yok eder. Yok etmekle kalmaz, baharı getirir, çiçek açtırır :)

corleone
24.01.2011, 19:48
bu telaş niye çünkü başarıdaki en büyük elementin sabır olduğunu got gafasına sokamamış insanlar dolaşıyor aramızda da o yüzden, yoksa ben gayet sakinim, hocama ve takımıma güveniyorum.