PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Baskan ve Yeni Hoca ile umut doluyuz

Mehmet
20.12.2005, 22:49
Son geçen senelerde üstüste 2 Türkiye kupasi kazanan
ve lig 2. olma basarisi gösteren takimimizdan bu sezon artik sampiyonluk bekliyorduk. Ama gel görki kulüp yöneticilerimiz
efsane takimin temeltaslarini yerinden oynatip yerine vaktinde uygun taslar oturtamayinca 2005-2006 döneminin ilk devresine çok kötü basladik. Tabiki böyle olacagini çoluk çocuklar bile tahmin ederek tedirginlik yasayarak endise ediyordu. Nitekim korktugumuz basimiza geldi ve endiselerimizde yanilmadik. Bu basarisizligin nedeni iyi bir kadro kurulammaasi birde sans faktörünün lehimize olmamasi birde Türkiye de futbolu yönetenlerin adaletsizligi bu yetmezmisken kulüp baskanimiz Sn Atay Aktug'un adeta kulüpte üvey evlat gibi yalniz kalmasi bize kabus dolu bir ilk devre yasatti. Gidisat ve hal böyle olunca kulüp yönetiminin degismesi gerektigini hepimiz istememize ragmen geç bile kalindi. Ancak yinede istedigimiz gerçeklesti. Geç kalinsa bile zararin neresinden dönülse kardir. Ilk devre kapanirken bizi teselli eden
olumlu gelismeler, Halilhodzic'in Trabzonspor'a kazandirilmasi..
Kulüp baskanligina Nuri Albayrak'in seçilmesi yaninda bunca çektigimiz eziyetlere ragmen bizleri hayli sevindiren Istanbul
takimlari Fnerbahçe'ye Kadiköy'ü dar etmemiz ve yine Besiktas'i kendi sahasinda vurmamiz. Evet çok eziyet çektik. Sonunda kötü gidisata bir dur diyerek noktayi koyduk. Ve devre arasina yeni umudlarla girdik. Simdi 2. devrede Süper bir Trabzonspor bekliyoruz. Geçen sene Türkiye'nin en iyi futbol oynayan takimi biz degilmiydik. 2. devrede yine iyi olacagimizi umud ediyorum. Çünkü son gelismeler beni umudlandirdi. Gelismelerden açikçasi çok memnunum ve oldukça rahatladim.
Simdi yeni baskanimizdan icraatlar bekliyoruz. Çünkü devre arasi yeni transferler firsati.. Bizede acil olarak transferler lazim.
Bana göre acil olarak en az 2 futbolcu hatta 3 futbolcu ihtiyacimiz var. Mevcut kalecimiz kaleci degil. Ilk önce iyi bir kaleci sonrada defansi toparlayacak bir defans oyuncusu ve alinabilirse birde orta saha oyuncu alinsin istiyorum. Eller gitti
yerine oyuncu alinsin. Tomas isimize yaramadi bununda bir çaresine bakilsin. Aslinda o kadarda zor degil. Tomas degistirilsin. Eller'in yerine bir oyuncu alinsin. Geriye bir kaleci kaliyor. Artik parali yeni baskanimiz heralde bir kaleci almakta zorlanmaz düsünüyorum.
Özellikle kaleci büyük sorun ilk önce kale problemi halledilmeli.
Tüm taraftarlarimiz bu konuyu iyi takip edip bu istegimizi kulüp yönetimine iyi yansitmaliyiz.
Simdi heyecanla güvenle 2. devrenin bir an önce baslamasini
bekliyoruz. Kesinlikle 2. devre ilk devre gibi olmayacak çok daha iyi olacagiz. Yeni sezona sampiyonluk parolasi ile baslamamiz için takima uyum saglamasi açisindan gerekli takviyelerin yapilma zamani bu devre arasidir. Eger su bir kaç futbolcu eksiginin bu devre arasi giderilmemesi durumunda sn yeni yönetimimiz bilsinlerki; arkalarinda degil yakasindayiz
yakalarindan asiliriz. Yeterki icraat yapsinlar bizleri mutlu etsinler. Biz karda yagmurda yanlarindayiz. Trabzonspor taraftari takimini renklerini çok seviyor. Özellikle rengi ugrunda sehitlerimizi unutmasinlar. Basarisizligi Trabzonspor'a Bordomavili formaya yakistiramiyoruz. Hazmedemiyoruz.
Yeni BASKAN, yeni HOCA.. Yeni bir beyaz sayfa açildi.
Umudluyuz. umud ediyoruz.

Allah(cc)utandirmasin.. Allah(cc) yardimcimiz olsun.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/191205baskan2.jpgEdited by: Mehmet

selokal61
20.12.2005, 22:53
mutluyuz umutluyuz

selcjK
20.12.2005, 23:02
vahid hoca geleli kaç ay oldu yaw :) bende diyorum yeni hoca mi geldi.

BDiler61
20.12.2005, 23:06
umarim eski yöneimin yaptigi transfer hatalarini yapmazlar

Barış
20.12.2005, 23:12
Yüzümüzü güldürecek futbolcu da lazim.

cemilsezgin
20.12.2005, 23:17
Arkadaslar bu kadar iyi vaat vern insan koyu bir trabzon spor taraftari olmalidir

Soruyorum bu adam bunlari yapabilecek güçteydide daha önce nerdeydi veya bu adm liman ihalesini elimizden niye aldi.

61_dnc_TS
20.12.2005, 23:36
umutluyuzsmileys/smiley2.gif

Punisher-61
21.12.2005, 00:04
abi su yeni stad cimbomun stadindan daha önce yapilsa süper olur dimismileys/smiley36.gif

AyhanPe
21.12.2005, 00:48
kesin yaparlar onlardan önce.5 sene sonra baslayalim onlarinkinden önce bitersmileys/smiley4.gif
Edited by: ölümüne_ts

temelyilmaz
21.12.2005, 03:03
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: Badaloglu

Oruç
21.12.2005, 08:41
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

CAFER ÖZER
21.12.2005, 09:38
Arkadaslar bu kadar iyi vaat vern insan koyu bir trabzon spor taraftari olmalidir

Soruyorum bu adam bunlari yapabilecek güçteydide daha önce nerdeydi veya bu adm liman ihalesini elimizden niye aldi.

Bu konulara bence girmesek daha iyi olur,Liman konusu tartisildi hatta Gerçek Efsane kardesimiz belgeleriyle ortaya koydu.Bunu tekrar tartismak bence saglikli degil.Ayirca Tüm Trabzonspor taraftarlari eger yönetimde degilken Takima katki yapacak Transferler yapabilseydi Yüzlerce binlerce is adami var hepsinin Trabzonspora oyuncumu almasi gerekiyor.Tabiki bir insan seçime girerkeen projesi ile girecek ve o projelerle seçimde basarili olmaya çalisacak.DAHA önceleride diyordukki neden Kimse projesi ile ortaya çikip aday olmuyor.Adam Projeleri ile ortaya çikiyor Bu sefer de diyoruzki madem Trabzonsporludyun simdiye kadar nerdeydin.bence bu çeliski.

Evet bende Mehmet kardesime katiliyorum.BÜYÜK HEDEFLER PESINDE KOSAN bir takim olacagimiza inaniyorum.Bu sene hedeflerden koptuk su an önümüzde ulasabilecegimiz hedefler neler.

1-Türkiye kupasini kazanmak UEFA ya gitmek

2-Ligi 3.sirda bitirebilmek Uefa kupadan olmaz ise burdan olsun

3-14 maç üst üste kazanmak Lig rekorunu kirmak,

4-2.devre Bütün derby maçlari kazanmak,Kazanmamak için bir neden yok hepsi Trabzonda

5-11-0 BIR maçi kazanip BJK nin 10-0 lik rekorunu kirmak

NETICEDE hedef bitmez,ama bence en önemli hedef Stadi bir an önce yapmak,100.000 üye kampanyasini desteklemek,Gelecek yilin takimini simdiden olusturup Gelecek yil SAMPIYON olmak,yada en ezindan Sampiyonalr liginde oynayabilmek.

ARTIK BAYRAKLARIMIZ PASLANMAYA BASLADI,INSALLAH bayraklarimizi yerinden çikarttirack bir takim 2.yarida izlemey baslariz.

Morpheous61
21.12.2005, 12:10
Insallah...

TAMTÜRK61
21.12.2005, 12:26
ARTIK GECMISI BIRAKALIM,YENI DÖNEM BASLIYOR'

Sayin TS taraftarlari,bazi taraftarlarimiz hemen elestiriye basladi."Bu kadar parasi vardi da daha önce nerelerdeydi,neden yönetime girmedi gibi." konusmalar var.Birakalim artik bu sekilde elestiri yapmayi.ARTIK BIRLIK-BERABERLIK ZAMANI. Gecmisi,olanlari birakalim diyorum.Bakin! Unutalim demiyorum.Simdi ise herkesin GECMISTEN DERS ALMA ZAMANIdir. Yeni projeleri bekleyip görelip,degerlendirelim. Iyi mi,kötü mü? Ondan sonra elestirelim.Simdi ise yapici olalim,yikici degil.CAFER52 arkadasin siralamis oldugu maddelere tamamiyla katiliyorum.

temelyilmaz
21.12.2005, 12:36
bence mesajimin silinmemesi gerekirdi admin yani o mesaj çok ince bi espri ile g.s dokunuyodu neden silindi anlamadim bu forumda azize(aziz yildirim)nin dansöz gibi oynadigi bi avatarvardi silinmedi anlamadim o mesaji silmek için gs sempati duymaniz lazim kaldi ki yani sempatiyle de alakasi yok ben o resmig.s li arkadaslarima gönderiyorum hepsi kahkahayla gülüyo lüzümsuz bisekilde de yazolmadi arkadaslar stadi bizg.s dan önde yapariz diolardi bende ona istinaden koydum merak ediyorum hangi forum kuralina göre siliniyo bu resim bence çok komik içinde küfür yok hiç bi sahsi asagiyalici hareket yok

''sadece 10 yilda yaptirdigi 154 stad maketiyle oyuncak sektörüne yaptigi katkilarindan dolayi g.s spor klübüne tesekkürü borç biliriz die bi yazi ''yazan bi resim ben bunda silinecek bise görmüyorum tabisiz nasil degerlendiriyosunuz forum kurallarinida okudum silinebilir benim mesajim ama burada bir çok arkadasiminda post lari silinebilir bu durumda

tesekkür ederim

Hüda Topaloğlu
21.12.2005, 12:44

SPOR ZAMANINDA Ahmet Agaoglunu dinleseydin su an buyuk ihtimal bu soruyu sormazdin bence. Parasal konuda çok yardimi olmus fakat medyaya yansimasini istememis, eger medyaya yansitsaydi durumu bu sefer kendini reklam edio olacakti.

Asagi tukursen sakal, yukari tukursen biyik

Keleşoğlu
21.12.2005, 15:39
transfer konusunda acele edilmemeli devre arasinda kimse iyi futbolcusunu birakmaz

Mehmet Demirkaya
21.12.2005, 16:11
umutluyuzzzz insallah yavas yavas toparlancaz...

Nytre
21.12.2005, 16:18

Bu konulara bence girmesek daha iyi olur,Liman konusu tartisildi hatta Gerçek Efsane kardesimiz belgeleriyle ortaya koydu.Bunu tekrar tartismak bence saglikli degil.Ayirca Tüm Trabzonspor taraftarlari eger yönetimde degilken Takima katki yapacak Transferler yapabilseydi Yüzlerce binlerce is adami var hepsinin Trabzonspora oyuncumu almasi gerekiyor.Tabiki bir insan seçime girerkeen projesi ile girecek ve o projelerle seçimde basarili olmaya çalisacak.DAHA önceleride diyordukki neden Kimse projesi ile ortaya çikip aday olmuyor.Adam Projeleri ile ortaya çikiyor Bu sefer de diyoruzki madem Trabzonsporludyun simdiye kadar nerdeydin.bence bu çeliski.

Evet bende Mehmet kardesime katiliyorum.BÜYÜK HEDEFLER PESINDE KOSAN bir takim olacagimiza inaniyorum.Bu sene hedeflerden koptuk su an önümüzde ulasabilecegimiz hedefler neler.

1-Türkiye kupasini kazanmak UEFA ya gitmek

2-Ligi 3.sirda bitirebilmek Uefa kupadan olmaz ise burdan olsun

3-14 maç üst üste kazanmak Lig rekorunu kirmak,

4-2.devre Bütün derby maçlari kazanmak,Kazanmamak için bir neden yok hepsi Trabzonda

5-11-0 BIR maçi kazanip BJK nin 10-0 lik rekorunu kirmak

NETICEDE hedef bitmez,ama bence en önemli hedef Stadi bir an önce yapmak,100.000 üye kampanyasini desteklemek,Gelecek yilin takimini simdiden olusturup Gelecek yil SAMPIYON olmak,yada en ezindan Sampiyonalr liginde oynayabilmek.

ARTIK BAYRAKLARIMIZ PASLANMAYA BASLADI,INSALLAH bayraklarimizi yerinden çikarttirack bir takim 2.yarida izlemey baslariz.

söylediğin gibi kardeş ne hedef biter ne de ümit biter!...

trabzonspor 8,sırada olabilir ancak 3,sıradaki takımla arasında puan farkı az hele ki aradaki takımlara baktığımızda o takımların istikrari yok gerçi bizim de yok ama biz alacaımız adamlarla istikrar yakalarsak 3.sırada bitirebiliriz... bunun için çok ama çok ümidim var.

Cakirmelik
21.12.2005, 16:21
Insallah bu is oalcak..yeder ki yönetim dedini yapsin..

Murat'
21.12.2005, 16:25
inºallah sözlerini tutarlar baºka ne diyeyim

Fatih Akgün
21.12.2005, 16:28
bence 2. bile olabiliriz daha gs de oyuncularin geri geleceklerinin garantisi yok yeterki biz üzerimize düseni yapalim

lazutlarlivera
21.12.2005, 20:14
Bu yil UEFA ya gidelim yeter.Devre arasinda yaopilcak takviyeler ve sezon sonu transferleriyle bu takimi kimse tutamayacak ALLAHIN izniyle.

BDiler61
21.12.2005, 21:22
2. devre söylediklerini yapip 6-7 oyuncu yollayip yerine yenilerini alirlarsa yenide bir takim olacak

Mehmet
21.12.2005, 23:05
http://bordomavi1.sitemynet.com/mynet_resimlerim/kupa93.jpg (http://bordomavi1.sitemynet.com/bmn/)

İleli
22.12.2005, 02:20
Ozkan sumer olsun dedim ama Nuri baskana kanip acaip isindi IS YAPACAZ GALIBA ARKADASLAR!!!

My
22.12.2005, 03:49
Baskan ve yeni yönetimin büyük hedeflerle kulübün basina geldiklerini vurgulayan Halilhodzic, ''Trabzonspor'da bir sampiyon takim sunmak istiyorlar. Kendisi, istedigim bazi seyleri hemen ertesi gün çözdü. Bu da çok önemli ve iyi. Yeni baskana ve yeni yönetime tam güven var'' ifadelerini kullandi.

Hocamizdan oldukça olumlu açiklamalar var yeni baskanimiz hakkinda.Insallah yüzümüzü kara çikarmaz Nuri Baskan.

gilimalı
22.12.2005, 13:25
yeni baskan yeni umutlar ama ben umutlari yillardir dinliyorum artik ben umutlari dinlemek istemiyorum sadece basarilarla dolu sezonlarin muhabbetini yapmak sampiyonluk sarkilarini dinlemek istiyorum.Bunlarinda çok yakinda gelecegine inaniyorum...Edited by: gilimali

Ayşe Aygün
22.12.2005, 16:02
Insan ümitler ile yasar ve umutla bekliyoruz. Ama hersey güzel olacgindan eminim. Çünkü bu durmdan kötü bir duruma düsmeyiz herhalde.

Sevgi
22.12.2005, 16:05
Insan ümitler ile yasar ve umutla bekliyoruz. Ama hersey güzel olacgindan eminim. Çünkü bu durmdan kötü bir duruma düsmeyiz herhalde.

herhalde dedigine göre umutsuzsun sende Aysesmileys/smiley36.gif

Hoca dan umutluyum ama baskana o kadar da güvendigim söylenemez.Stad projesini ne kadar zamanda hayata geçirecegine bagli baskana karsi inancim.

worldmaster
22.12.2005, 16:08
Hiç umutlu degilim özellikle vahid ten.Adam sadece derbylere konsantre olabiliyor .Diger maçlarda ise sadece 3 kisiye bagli bir sisitemimiz var .Biri olmayinca batiyoruz.Ayrica korkakligin lüzumu yok ne o öyle her maç yattara szymek fatih tek tek oyundan aliniyor.Büyük takim teknik direktörü bunu yaparsa isimiz var valla

Oruç
22.12.2005, 16:28
Kardesime aynen katildigimi belirtmek isterim...

uslanmazlaz
22.12.2005, 16:34
aynen katiliyorum

U.Sadıkoğlu
22.12.2005, 17:00
bencede

lazutlarlivera
22.12.2005, 17:05
bende tam zit olarak katilmiyorum.Çünkü bu üç oyuncuda topla ve rakiple çok oynadiklari için fazlasiyla yoruluyo.makine olmadiklari için bi yere kadar dayanabiliyolar onlarda.Ben hocaya çok hemde çok güveniyorum.

ozcan_asanoglu
22.12.2005, 17:06
Hiç umutlu degilim özellikle vahid ten.Adam sadece derbylere konsantre olabiliyor .Diger maçlarda ise sadece 3 kisiye bagli bir sisitemimiz var .Biri olmayinca batiyoruz.Ayrica korkakligin lüzumu yok ne o öyle her maç yattara szymek fatih tek tek oyundan aliniyor.Büyük takim teknik direktörü bunu yaparsa isimiz var valla

ben katilmiyorum arkadasim, ziya dogandan hatta sametten beri bu takim 3-4 kisiye bagli...bu hocalarin degil yönetimlerin suçu...

ayrica fatih,simek,yattara 60 dk.lik kondisyon ile oynuyorlar...aslinda takimin genelinde kondisyor sorunu var...simek oyundan düstügü anda takim bitiyor...hoca çaresiz, en azindan kosan adam alayim oyuna diyor ve hasan veya ege'yi aliyor...

takim hem bu oyunculara bagli diye hocayi suçluyorsunuz hem de bunlari niye çikariyir diyorsunuz...adam aptal mi, takimin bagli oldugu adamlari süs olsun diye çikarir mi...

bu hoca büyük sans bizim için...kiymetini bilelim...

cIlgInIm
22.12.2005, 17:28
adam sadece derbilere konsantere oluyor diyorsunuz kardesim ne alakasi var fener macini adam oyle bir okumus ki fener bir tane serbest vurus bile kullanamadi.. daha ne yapacak.. adam ankara macinda 2 gol atan bir dunya golu kaciran oyunculari nasil motive etsin daha sen atacan golleri atma 2 0 dan kendi evinde gel mac ver laubali hareketlerden dolayi hoca oyunculardan cok yoruldu yanda saga sola kosa kosa bir hal oldu.. nasil daha konsantre olsun bu adam adamda moral mi birakiyorlar.. calis calis sahada cömertce harcasin futbolcular beceriksiz hareketler yapsin hoca konsantre olamiyor diyelim olacak ismi ya.. hiç kendinize soruyormusunuz o hocanin yerinde ben olsam ankara macindan sonra soyunma odasinda futbolculara ne derdin.. ya da hocanin yerinde olsan mac cikisi sana mikrofon uzandiginda ne dicem simdi bendiye düsünmezmisin.. nasil bakacam o oyuncularin seyircinin basinin yuzune diye düsünmezmisin ya... hocanin üzerine bu kadar gitmeyelim arkadslar adam elinden gelenin en guzelini yapmaya calisiyor daha ne yapsin sahaya cikip oynucak hali yok ya

aha yine dellendim smileys/smiley4.gif

BDiler61
22.12.2005, 17:43

ben katilmiyorum arkadasim, ziya dogandan hatta sametten beri bu takim 3-4 kisiye bagli...bu hocalarin degil yönetimlerin suçu...

ayrica fatih,simek,yattara 60 dk.lik kondisyon ile oynuyorlar...aslinda takimin genelinde kondisyor sorunu var...simek oyundan düstügü anda takim bitiyor...hoca çaresiz, en azindan kosan adam alayim oyuna diyor ve hasan veya ege'yi aliyor...

takim hem bu oyunculara bagli diye hocayi suçluyorsunuz hem de bunlari niye çikariyir diyorsunuz...adam aptal mi, takimin bagli oldugu adamlari süs olsun diye çikarir mi...

bu hoca büyük sans bizim için...kiymetini bilelim...

bencede hocanin kiymetini bilmek lazim

halil ibo
22.12.2005, 18:08
Umutlar hiçbir zaman bitmez.Umut biterse yasamda biter.Sadeceyeni baskana ve idarecilere karsi,önceki yönetimdenbilinçaltimiza yerlesmis süpheli bakis açimiz var.Simdi bu yeni dönemde herkese düsen görevler var tabii ki.Öncelikle baskan verdigi sözleri tutmak için dügmeye basacak.Ara transfer döneminde olmasada yeni sezonda yildizoyuncu ve sampiyonluga oynamak için gerekli transferleri bekliyoruz.Ara transfer döneminin zorlugu göz önünde olsada hocanin istedigi oyunculardan minimum 2 yerli+2 yabanci oyuncunun katilimi saglanmali.Yönetimden sonra hocanin belirleyecegi hedefler dogrultusunda futbolcular üzerine düsen görevi yerine getirecekler.Biten ilk yari boyunca yasadigimiz sahneleri bir daha görmek istemiyoruz.Asiri laubalilik,sorumsuzluk,umursamazlik bordo-maviyi giyen hiçbir futbolcuda görmek istemedigimiz,o kutsal formayi giyene yakismayan özelliklerdir.Ilk yari ile birlikte bunlarinda bitmis olmasini temenni ediyoruz.Bence birkaç istisna disinda,kendisine yakisani yapan taraftar ayni bilinçle ikinci yaridada takimini sahiplenmeye devam edecektir.En büyük beklentim her Trabzonspor'lu futbolcu en küçük (yas olarak) taraftarin dahi beklentilerini bilmeli ve o dogrultuda hareket etmek için azami gayret sarf etmelidir.Ba sa ra ca giz.Çünkü biz Trabzonspor'uz.

Erbay
22.12.2005, 18:19
Insallah iyi bir yerde bitiririz.Transferleri dogru yaparsak bunu gerçeklestirebiliriz.Baskana güveniyoruzsmileys/smiley32.gif

KuĞu
22.12.2005, 18:49
gooOOOLL

Beytullah
22.12.2005, 21:23
walla insallah yeni yöneitml birseyler yapacagiz umutu olmak zorundayiz yapcak bisey yok..insallah seneye bu takimi sampion yapacak birkadro kurarlar

onurkaradeniz
22.12.2005, 21:35
walla insallah yeni yöneitml birseyler yapacagiz umutu olmak zorundayiz yapcak bisey yok..insallah seneye bu takimi sampion yapacak birkadro kurarlar
amiiiiiiiiinnnnsmileys/smiley2.gif

TheRapZoNe
22.12.2005, 21:37
Yeni Baskandan ve Teknik Direktorumuzden memnun birisi olarak; bundan sonraki zamanda Allah(c'c)nin bizi utandirmamasini diliyor acikcasi basarili bir ikinci yari bekliyorum

Sezonun basindan beri varola gelen sansssizlik;beceriksizlik gibi nedenlerden dolayi elde edilen kotu durumlari insallah bir daha gormeyiz.. Umut dolu bir gelecege...Sampiyon Bir TRabzonspora..

Mehmet
23.12.2005, 23:20
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 align=right border=0 VALIGN="MIDDLE" CLEAR="LEFT">
<T>
<TR>
<TD>http://www.turkiyegazetesi.com/images/www/news/272013_1.gif</TD></TR></T></TABLE>
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>2007 bizim</DIV>
23 Aralik 2005 Cuma</DIV>
<DIV =>&gt; Haber: HASAN SARIÇIÇEK
&gt; Fotograf: Cemil Saglam
Kaynak: Türkiye gazetesi..
?2 yil sonra sampiyonuz?
?Dünya elimizin altinda.. Kimse bizi futbol fakiri sanmasin? diye söze girdi Trabzonspor?un yeni baskani Nuri Albayrak... Mütevazi, karayagiz bir Anadolu yigidi edasiyla devam etti: ?Bordo-mavili renklere olan tutkumuz 1974 Türkiye Kupasi?nda basladi. 2. Lig takimi Trabzonspor, 1. Lig?de sampiyonluga oynayan F.Bahçe?ye kök söktüren bir oyun sonrasi maçi 3-2 kaybetmis ama Didi?nin övgüsünü almisti. Bundan etkilendim ve bu kulübe baskan olmayi o gün kafaya koydum!? Albayrak, ?2 yil Tayyip Bey?in oynadigi Erokspor?un, 7 yil da Istanbul Belediye?nin baskanligini yaptim. Bu sürede sifir bütçe ile aldigimiz kulübü 2.5 trilyonluk bir kaynaga kavusturduk. Tam 15 futbolcu yetistirip sattim. Bunu bilenler baskan olmam için baski yaptilar. Haci babama ve 7 kardesime danisip, seçime girdim ve büyük bir teveccüh gördüm? diye konustu.

?2 yildiz sözüm var!?
?Sike ve mafya futbolu bir dönem kirletilmis olabilir. Bizim felsefemizde esas olan temiz futbol. Hedefimiz 2 yilda Trabzonspor?u sampiyon yapmak. Sonra Avrupa?da bir yerlere tasimak. Ama daha önemlisi su; Trabzon bir futbol sehri, öze dönüp, alt yapidan dünya futboluna yildizlar yetistirecegiz. Bunun için Trabzonspor?un eski yeni tüm zenginliklerini harekete geçirecegiz. M.Ali Yilmaz, ?Üzerimize ne görev düserse yapariz? dedi. Agaoglu grubu bir yildiz sözü verdi. Menajerler her gün bir yigin futbolcu ismiyle geliyorlar. Biz hocamizin istedigi ve Trabzon?a uyum saglayacak iki yildiz alacagiz. Bir de sehri 24 saat canli tutacak 60 bin kisilik stat yapacagiz. Bunun için, 10 milyon dolarlik bir kaynak hazirladik. Fatih Tekke?yi birakmak istemiyoruz. Ama cazip bir teklif olursa degerlendiririz. Gökdeniz bir hata etmis ve cezasini çekmis, onu kazanmaktan yanayiz!?

?Biz aileden tüccariz!?
?Gazete patronuyum ama medyayi sevmiyorum. Ölçü, insaf ve saygi yok. O yüzden benim gazetemde saygi ön sart. Mesut Yilmaz döneminde 2.5 yil sorusturma geçirdim. Fakat bir sey bulamadilar. Sermayenin yesili, kirmizisi, siyahi olmaz. Biz babadan tüccariz. Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan Bey?le tanismadan önce de tüccardik. Nitekim Silahli Kuvvetler?in yarisini biz giydiriyoruz. Iddialar dogru olsa bize is verirler miydi? Insaat, tekstil, motorlu araçlar ve medyada variz. Belediye ve devletle olan islerimiz ise özel sektördekilerin yüzde 10?u bile degil. Yilda 2 bin 500 traktör üretiyoruz. Bunlari hiç gündeme getirmiyoruz.?
------
Iki yildiz ve dünya kulübü
Yeni baskan Nuri Albayrak, iki yildiz alacaklarini ve uzun vadede Trabzonspor?u dünya kulübü yapacaklarini söyledi. Baskan, ?Almaya degil vermeye geldim. Kavgaya degil, dostluga geldim? dedi ve ekledi, ?Federasyon seçiminde oyumuzun rengi belli olmadi. Ilhan Cavcav?in F.Bahçe hakkindaki sözlerini bir spor adamina yakistiramadim. Havuzdan ayrilmayiz. F.Bahçe de havuzun disina çikmayi düsünmemeli. Süper Lig, bu ligdeki takimlarin ortak ürünüdür?.

Bravo Baskan Yagamasan da Gürle ki yüregimize sur serpilsin.
Ama sen yaparsin basarirsin. Sana güvenimiz sonsuz. </DIV>

Adem Erdoğan
23.12.2005, 23:33
bu adam bos konusmuyo biseler yapacak.

Nytre
26.12.2005, 19:35
2007bizim:)... olsun bizim hepsi bizim olsun ya...

Eddy
27.12.2005, 00:26
hocamiz çok büyük,çok umutluyum gelecekten Insallah kalir bizde...

baskandan da çok umutluydum ama akyel olayi korkuttu beni umarim yanlislik vardir...

Jackdaniels
27.12.2005, 04:00
Bu baslikta sadece vahid hocayla umut doluyuz olmaliydi baskani gördük fatih akyel transferiyle ugrasiyo kendisi....

gurbetçi 61
28.12.2005, 11:45
baskan ve hocaya güveniyorum,basariyi yakalayacagiz,

halil ibo
28.12.2005, 12:27
''Yönetimden 3 Ocak çagrisi
Trabzonspor Yönetimi, Özgür haricindeki tüm futbolcularini noter araciligiyla 3 Ocak tarihinde Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne çagirdi. Su anda herhangi bir transferin gerçeklesmemesi nedeniyle tüm futbolculari kadroya davet ettiklerini söyleyen Basin Sözcüsü Hasim Sayitoglu, ?Takviye yapilmadikça, hiçbir futbolcumuzu birakmayacagiz. Özgür?ün haricinde biraktigimiz bir oyuncu yok? dedi. Yabanci futbolcu almalarinin zor oldugunu?da kaydeden Sayitoglu, ?Jun ile 3 milyon 580 bin Euro?ya anlasildi. Fabiano?nun bonservisine de 900 bin dolar ödendi. Trabzonspor?un böyle paralari hiçe sayma lüksü yok. Görüsmeler yine sürüyor. Bu futbolculari satarsak, yabanci transferi gerçeklestirecegiz? diye konustu.''

Aceleci olmamaliyiz.Mutlaka devre arasinda transfer yapilacak diye kulübü borç batagina itmenin bir anlami var mi? Kulübün menfaatleri dogrultusunda kadroya katki yapilir.Gerçek transferler için sene sonu beklenecek.Eski yönetimin pisliklerini temizlemek o kadarda kolay olmayacak anlasilan.Eller ve Jun bedavaya gitmek için ortam hazirliyorlar.

Jackdaniels
28.12.2005, 15:18
Bosversene halil ibo bu yönetim devre arasinda yapacagi transfer vaatleriyle buraya geldi ama yine ayni hikayeyi duymaya basladik yok efendim devre arasi transfer yapmak zormus klübü borç batagina sokamazlarmis hani paran vardi her futbolcuyu alacak güçteydin ne olduda 90 derece döndünüz simdi biz daha çok arariz atay aktug yönetimini çook....

Faik Yılmaz
28.12.2005, 15:23
Bosversene halil ibo bu yönetim devre arasinda yapacagi transfer vaatleriyle buraya geldi ama yine ayni hikayeyi duymaya basladik yok efendim devre arasi transfer yapmak zormus klübü borç batagina sokamazlarmis hani paran vardi her futbolcuyu alacak güçteydin ne olduda 90 derece döndünüz simdi biz daha çok arariz atay aktug yönetimini çook....

sevgili arkadasim

dur bakalim daha yeni geldi adamlar. atay aktug yönetimini aramamiz için bu takimin ligden düsmesi lazim. hala klubün 30 milyon dolarini harcadiktan sonra takimini ne sampiyonlar ligine sokabilen nede futbolcu alabilen bi adami savunabiliyorsan helal olsun sana.

Jackdaniels
28.12.2005, 17:16
Blackseastrom En azindan senin savundugun adam gibi camiaya küfür etmis birini yildiz transferi diye karsimiza getirmiyodu sizinde bu gerçekleri görmezlikten gelmedeki basarilariniza helal olsun valla tutturdunuz bi parali baskan sevdasi trabzonsporluluk ruhunuzu kaybettiniz yazik...

Hasan Cubukcu
28.12.2005, 19:56
Evet paraliBaskan deyip durdularaha alin size parali Baskan rahatladinizmi simdi , o Fatihin yaptiklarini Ronaldo yapsa bile karsiyim !!!smileys/smiley7.gif

yakutlu61
29.12.2005, 03:15
Evet umut doluyduk simdi fatih akyel sevinciyle dolduk.
ne umudu Allah askina ya.yildiz sozuyle geldiler alin size yildiz fatih akyel.bide baskan dunya capinda futbolcu demezmi.
kusura bakmayin ama sayin baskan ya sizin çapiniz cok dar yada trabzonspora hakareyti gormezlikten gelecek kadar umutsuz bi vakasiniz.
her ikiside cok kotu tabi.
ama arkadasin yazdigi gibi biz hala UMUT DOLUYUZ..............

Turka
29.12.2005, 22:39
Umutsuz Yasanmaz. Keske mevcut kadroda Fatih Akyel gibi
6 futbolcuya daha sahip olabilsek.
Her insan hatali olabilir. Fatih Akyel geçmiste yapilmis bir hatasi
için özür bile dilemis. Trabzonspor basariya hasret iken böylesi futbolculara ihtiyaç varken taraftarlar ne diye yönetime engel olmaya ise çomak sokmaya çalisiyor anlasilir gibi degil. Bu futbolcu Trabzonspor takimina katki saglar. Hemde çok yararli olur.
Ayni zamanda bu futbolcunun Trabzonspor da oynamasini isteyen bir çok çevreler var. Son zamanlarda bir takim otoritelerden yeteri destek ve ilgi görmeyen Trabzonspor bu arada popüler duruma gelecek bir çok çevrelerin sempatisini kazanacak. Milli takim hocasi FATIH TERIM bile destekliyo memnun olacagini belirtiyo. Milli takima destek ayni zamanda. Trabzonspor'un bu futbolcu ayarinda yarim düzine futbolcuya ihtiyaci var. Bu futbolcuyu istememekle trübünlerde oturaklari kirmak arasinda hiç bir fark yok. Gelsin oynayamasa nasil olsa gider. Muhakkak belli bir sartnama ile geliyodur. Oynayamazsa gider. Bizde futbolcu begenmiyoruz. Sanki cebimizden 5 kurus paramiz gidiyo. Gidiyorsak maçlara keyfimiz zevkimiz için gidiyoruz. Trabzonspor'a son zamanlarda yapilan zararlar bizim tezcanli aceleci ve karadeniz inadimiz degilmi?

canavar
29.12.2005, 22:59
Umutsuz Yasanmaz. Keske mevcut kadroda Fatih Akyel gibi
6 futbolcuya daha sahip olabilsek.
Her insan hatali olabilir. Fatih Akyel geçmiste yapilmis bir hatasi
için özür bile dilemis. Trabzonspor basariya hasret iken böylesi futbolculara ihtiyaç varken taraftarlar ne diye yönetime engel olmaya ise çomak sokmaya çalisiyor anlasilir gibi degil. Bu futbolcu Trabzonspor takimina katki saglar. Hemde çok yararli olur.
Ayni zamanda bu futbolcunun Trabzonspor da oynamasini isteyen bir çok çevreler var. Son zamanlarda bir takim otoritelerden yeteri destek ve ilgi görmeyen Trabzonspor bu arada popüler duruma gelecek bir çok çevrelerin sempatisini kazanacak. Milli takim hocasi FATIH TERIM bile destekliyo memnun olacagini belirtiyo. Milli takima destek ayni zamanda. Trabzonspor'un bu futbolcu ayarinda yarim düzine futbolcuya ihtiyaci var. Bu futbolcuyu istememekle trübünlerde oturaklari kirmak arasinda hiç bir fark yok. Gelsin oynayamasa nasil olsa gider. Muhakkak belli bir sartnama ile geliyodur. Oynayamazsa gider. Bizde futbolcu begenmiyoruz. Sanki cebimizden 5 kurus paramiz gidiyo. Gidiyorsak maçlara keyfimiz zevkimiz için gidiyoruz. Trabzonspor'a son zamanlarda yapilan zararlar bizim tezcanli aceleci ve karadeniz inadimiz degilmi?

Kardsim

sen hala Anlamadinmi Bizim Taraftarin Sadece Istemedigini (Oni Istemezuk Buni Istemezuk) Baska Birsey bilmezuk.

Bu Forum da Zaten Hep Istemeyenlerle dolu üyelerin yasortalamalarini merak ediyorum birde Burda Ahlak timsali kesilenler Acaba cevresinde nasil bilinirler?

Mehmet
01.01.2006, 10:38
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=4 cellPadding=3 width=500 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.habervitrini.com/haber_resim/elber.jpg

TRABZONSPOR SÜPER BREZILYALI ILE ÖN ANLASMA IMZALADI

Trabzonspor, kiralik verecegi Brezilyali Eller?in yerini yine Brezilyali bir oyuncu ile doldurmaya hazirlaniyor.
01 Ocak 2006 Pazar 10:35
</TD></TR>
<TR>
<TD>
Trabzonspor, kiralik verecegi Brezilyali Eller?in yerini yine Brezilyali bir oyuncu, Elber ile doldurmaya hazirlaniyor. Alman liglerinde 260 maçta 133 gol atarak tüm zamanlarin en fazla gol atan yabanci futbolcusu unvanini kazanan Giovane Elber, Münih?te Trabzonspor temsilcileri ile ön anlasma yapti.

Elber?in menajeri Gerhard Poschner, Türkiye?de futbol oynamaya çok sicak baktigini söyledi. Münih?te Trabzonspor adina Elber?in transferi için görüsmeler yapan Ahmet Alkan ise ?Ön anlasma saglandi. Sayin baskana fiyat ve anlasma kosullari iletildi. Yönetim kurulunun alacagi karar uyarinca transferi bugün yarin gerçeklestirecegiz? dedi. Elber?in Trabzonspor?la yapacagi anlasmanin bir yili opsiyonlu iki yilligina olacagi ögrenildi</TD></TR></T></T></TABLE>Kaynak: Haber vitriniEdited by: Mehmet

izmirdenayhan
01.01.2006, 11:46
Halilhozdiç den hiç memnun degilim,takima da olumlu bir tek katkisini bile göremedim...Sürekli sikayet,sizlanma,asagilama,yanlis uygulamalar,tepeden bakma,kendini düsünme,.....Iste sevgili hocamizin davranis modeli.....Elbette onunla devam edecegiz baska çaresi yok..Umarim o da kendini degistiriri ve takimimiza katki yapar....

SDanışmaz
02.01.2006, 14:23
Ben umutLuyum her zamanki gibi.Içimdeki umut hiç bitmeyecek...

Fb maçindan önce miLLet fark yiyecegiz derken ben eze eze yenecegiz diyordum buna babam biLe inanmiyordu bana güLüyordu ama maçtan sonra bana hak verdi diger arkadasLar gibi...

Dedigim içim içinizdeki umut hiç bitmesin.Umut sayesinde imkansizLar biLe imkanLi oLabiLir...

Bu baskan ve hocayLa baya iyi isLer yapacagiz gibi geLiyor bana...

61trabzonomer
02.01.2006, 21:08
iyi yoldayiz insanlah herkez görevini yerine getirirde bekledigimiz özledigimiz yerlere geliriz...insanlah .ç..