PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 19.Hafta | Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

sedatalis82
24.01.2011, 10:45
dışarıda yenilgimiz yok kaybedeceğimizi düşünenler neye dayanarak bunu söylerler.En kötü beraberlik bizimdir

diyelim yenildik fenerin deplasmanda bir sonraki hafta yeneceğini söylemek bile akıllı iş değil.

bursanın puan kaybetmesi çok iyi oldu.

adamların oynadığı futbola bakın rezil ötesi.

çok avantajlıyız çooook.

ozturk
24.01.2011, 10:45
bence fb ye karşı kontrollü oynamalıyız. önce durdur sonra vur taktiği ile temkinli başlayıp onları yorup 2. yarı saldırmalıyız..

fb de cidden bişey yok. kazanırlarsa masa başında kazanırlar...

Mustafa Umut
24.01.2011, 10:46
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs034.snc6/166435_188108157884656_126332284062244_604443_6563 10_n.jpg

Fotoğraftaki teyzemiz Ankaragücü maçı için köyden inmiş; Trabzonspor'uyla buluşacak.. Boynundaki yün çorap mı? Yattara'ya.. Yattara üşümesin diye.. Yüzünde 27 yıllık şampiyonluk özlemi, gözlerinde Trabzonspor aşkı var.

Bu sene o sene! Bu sene 7'nin senesi!..
SÖZÜN BiTTİĞİ YER :alkış: Tüylerim diken diken gözlerim dolu....

yunushanilce
24.01.2011, 10:49
egemen oynayacak mı bu maçta haber varmı arkadaşlar???

A.Gökhan AKIN
24.01.2011, 10:52
Bu davut Dişli'yi izledikçe rize'liliğimden utanır oldum. Anlarım Fb'lisin ama bu kadar karaktersiz yorumlar yapmak zorunda mısın be adam?

İslam Sezer
24.01.2011, 10:52
bjk maçı umurumda değil,fark yemeyelim ki inşallah zaten yemeyiz,ihtimal bile vermiyorum.
antep belediye manisayı deplasmanda yenmediği sürece zaten çıkmışız gruptaniyedek çıkalım yorulmasın takım ve tüm gücüyle şu feneri yensin.feneri yenelim önümüz açılır işimize bakarız.fark
10 a çıkar fenerle,bjk ile 12 de kalır.bursadan zaten korkmaya gerek yok...
fener maçı şampiyonluk maçımızdır...

munzevil
24.01.2011, 10:57
............edit

munzevil
24.01.2011, 11:01
Bu davut Dişli'yi izledikçe rize'liliğimden utanır oldum. Anlarım Fb'lisin ama bu kadar karaktersiz yorumlar yapmak zorunda mısın be adam?

Suç davut dişlidemi yoksa onu programa çıkaranlardamı
adam zaten genel fenerli bakışıyla bakıyor olaylara programı sunan şahsiyette çanak tutuyor bu yorumlara
tv deki geyiği en bol programlardan biri ancak bu kadar olur bi iki kere seyredeyim dedim dayanamadım kapattım programı.
Sizde en iyisi seyretmeyin olsun bitsin.

Süleyman50
24.01.2011, 11:03
eğer kazanırsak takımın kendine olan güveni ve inancı tavan yapar ve önümüzde kimse duramaz...

Ömer SEVİNÇ
24.01.2011, 11:04
Biletler satışa sunuldu mu?

Süleyman50
24.01.2011, 11:18
sezonu en önemli maçı inşallah futbolcularımızda bu bilinçle oynayacaktır...

Alper Calik
24.01.2011, 11:29
Arkadaşlar,

1 aydır düşünüyorum. Aykut KOCAMAN 1 ay önceden, hazırlık kampından itibaren neden FB-TS maçını gündemde tutmaya çalışıyor diye? Neden bu kadar zaman var iken bu maçı kaşıyıp durdular?

Arada daha kupa maçları vardı. Elendiler zaten.

Antalya maçı vardı zar zor geçtiler.

Neden bizim maçın üzerine "anormal" yorumlar yaptılar? Cevabını dün bulduğumu zannediyorum. Bana göre cevabı:

"Normal şartlarda, olayları seyrine bıraksak, takımların durumlarına göre TS, FB yi yenecek. Hem de kötü yenecek. Bunu biliyorlar. Sanal bir baskı oluşturmaya çalışıyorlar.

TS takımı, herhangi bir maç gibi hazırlansa, çıkıp topunu oynasa FB yi eze eze yenecek. Geçen sene kupada ve bu sene ilk devre yaptığımız gibi.

Amaçları bizim FB maçı öncesi hazırlıklarımızda teknik heyetimize futbolculara karşı şunu söyletmek
"Arkadaşlar, bu sıradan bir maç değil. FB bu. Derbiye çıkıyoruz. Çok tehlikeli olabilirler. Aman çok dikkatli olun vb. vb."
Böylece teknik heyetimiz oyuncuların içine bir "şüphe" "korku" yerletirecek ve oyuncularımız normal oyunlarını oynayamacak.

FB nin de şansı yaver giderse, belki beraberlik veya bizi yenecek.

Ben 1 aydır düşünüp bu sonuca vardım. Amaçları bizim takımıın oyuncularının gözünde kendi takımlarının değerlerini ve gücünü büyütmek, korku salmak, sanal olarak.

TS, FB ile şu anda, isminin FB olduğunu düşünmeden 10 maç yapsın, 10 maçı da rahat alır ! İçeride dışarıda farketmez.

Ama bu şekilde takımımızın normal oyununu ve psikolojisini bozarak bunu engellemeye çalışıyorlar. Çünkü gerçek güçlerinin ne olduklarını biliyorlar. O yüzden 1 aydır bu maçı ölüm kalım maçı havasına sokmaya çalışıyorlar. Medya da tüm gücüyle bunun arkasında.

Ben bu kanaate vardım? Siz ne dersiniz?

İnşallah bizimkiler, FB filan demeyip çıkıp kendi topunu oynarlar. O zaman bakalım ne olacak, çok merak ediyorum.

Selamlar.

ispiroğ61
24.01.2011, 11:35
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs034.snc6/166435_188108157884656_126332284062244_604443_6563 10_n.jpg

Fotoğraftaki teyzemiz Ankaragücü maçı için köyden inmiş; Trabzonspor'uyla buluşacak.. Boynundaki yün çorap mı? Yattara'ya.. Yattara üşümesin diye.. Yüzünde 27 yıllık şampiyonluk özlemi, gözlerinde Trabzonspor aşkı var.

Evet işte bu!! Biz çektik bu fotoyu teyzemz diyor ki; Görmediğim tek hükümet Obama..

Bırak Obamayı dedik çoraplar ne iş teyze..

Dio ki; habu çorapları Yattaraya ördüm oğa verecem olari:):)

Allahına kurban teyzemmmm..

ispiroğ61
24.01.2011, 11:38
dışarıda yenilgimiz yok kaybedeceğimizi düşünenler neye dayanarak bunu söylerler.En kötü beraberlik bizimdir

diyelim yenildik fenerin deplasmanda bir sonraki hafta yeneceğini söylemek bile akıllı iş değil.

bursanın puan kaybetmesi çok iyi oldu.

adamların oynadığı futbola bakın rezil ötesi.

çok avantajlıyız çooook.

Aynen öle usta.. Dün bursa iki top çeviremedi.. Eğer feneri yenersek fenere

10 puan, bursada gs ile oynyo illa ki puan kaybı olacaktr bu durumda son zamanlarda hiç olmadığı kadar avantajlı durumda olacaz..

ozturk
24.01.2011, 11:41
feneri yenmek zor ihtimal ama berabere kalırsak çok güzel olur..

tahminim galibiyeti kaçıran taraf oluruz. net pozisyonları harcarız burak ve umut la ..

beraberlik te teselli olur..

tabi aziz soyunma odasına inmezse..

mda61
24.01.2011, 11:42
Biletler satışa sunuldu mu?

bekliyoruz hala.

UğuR
24.01.2011, 11:48
Bu maçı kazanmak zorunda olan Fenerbahçe ....
Dakikalar geçtikçe stres yapacak olan Fenerbahçe ...
Son maçlarda bizi yenemeyen stres yapan Fenerbahçe ....
Adamları hem kupadan eden hem de şampiyonlukdan eden biziz ...
Son oynanan maçda kapanan rakibe en az 5 gol pozisyonu bulup berabere kalsak bile ...
Son maçında pozisyon bulmadan akıl dolu bir tek vuruşla galip gelen ama futbol adına hiç bir şey yapmayan Fenerbahçe ....

TheCrow
24.01.2011, 11:52
bursanın puan kaybetmesi yaşanabilecek gereksiz ağır bir travmayı engelledi. Hem puan farkı sabit kaldı, hem bir hafta eksildi, daha da önemlisi artık her maçta herkesin puan kaybedeceğini iki yüz seksen altıncı defa bazı taraftarlarımız hatırlamış oldu. Herkes puan kaybedecek ama en az biz kaybedeceğiz, çünkü en iyisi biziz. Puan farkı da artarak devam edecek, şu anda 5 puan varsa sezon sonuna kadar 10-12 puana çıkacak. Yeter ki bir beraberlikte dağılıp takımı da dağıtmayalım.

güneyli
24.01.2011, 12:06
Sen stresin ne olduğunu bilirmisin Aykut.Akıl düşünür, ayağa hükmetmez.Beyin düşünür oyuncuya hükmetmez.kaybetmek korkusu, sezonu,kendi geleceğini,taraftar desteğini vs.Fenerin işi onun için zor.Oyun düzeni olmayan bir fenerin bu stresle oyunu kazanması bizim onlara ayak uydurmamız halinde olur.Ben şahsen rahatım.oyun da engin ve jaja sivrilir gibime geliyor.bu hafta sonu güzel bir sevince hazırlıyorum kendimi.Kaybedersek yalnızca 3 puan kaybedeceğiz.Bu derenin altından çok sular akar.

Fanatik34
24.01.2011, 12:11
Burdaki taraftar sampiyonlugu hakediyor mu, buna inaniyor mu? Biraz kendinizi sorgulayin. Avni Aker´de taraftar zaten suspus, futbolcu yuhlamada cabasi!

FB kim ya??? Adamlarin tek umudu bizi strese sokabilmek, baska türlü kazanma sanslari yok!!!

Bize su ligte 3´lü ortasahamizla duran top harici gol atabilecek bir takim var mi? Yok.

Ligin en cok gol atan, en az gol yiyen hatta deplasmanda sadece 3 gol yemis bir takimiz

TSelif
24.01.2011, 12:12
Burağı yuhalayan bir grup gerizekalıyı bastırma çabalarımız anlaşılan Burak yuhalama olarak ekrana yansımız ... süper :)

TheCrow
24.01.2011, 12:13
Üçlü orta saha oynarsak ilerisi nasıl olacak, Jaja-Burak-Umut mu ? Bu durumda Umut-Burak çift forvet arkalarında Jaja mı oynayacak?

ThePatriot61
24.01.2011, 12:19
Üçlü orta saha oynarsak ilerisi nasıl olacak, Jaja-Burak-Umut mu ? Bu durumda Umut-Burak çift forvet arkalarında Jaja mı oynayacak?

-------------------Onur-------------------

Serkan------Giray-----Glo--------Cale-----

--------Selcuk----Colman------Engin-----

-----------Burak-----------Jaja-----

------------------Umut-----------------

S.DEMİRCİ
24.01.2011, 12:20
Burağı yuhalayan bir grup gerizekalıyı bastırma çabalarımız anlaşılan Burak yuhalama olarak ekrana yansımız ... süper :)
spiker duruma açıklık getirdi aslında...

Fanatik34
24.01.2011, 12:24
Evet görünen Umut-Jaja-Burak ama ben olsam bir delilik yapar Burak-Jaja-Yattara ile cikarim:)

Iste transfer dönemindeki yanlis veya dogrularla hala bilemiyoruz, su an görünen takimin hücum hattinda maalesef hep bir uyumsuzluk var!

Yiğit SARI
24.01.2011, 12:26

Öyle duyuldu ne yazıkki. Staddaydım bende o çıkarımı yaptım Burak'ı düşün bide..

Uğur Kalyoncu
24.01.2011, 12:29
Evet görünen Umut-Jaja-Burak ama ben olsam bir delilik yapar Burak-Jaja-Yattara ile cikarim:)

Iste transfer dönemindeki yanlis veya dogrularla hala bilemiyoruz, su an görünen takimin hücum hattinda maalesef hep bir uyumsuzluk var!
işte o zaman tam delilik olur..3 tane yer döneriz,bu takımda en son kesilecek adam umut..

Fanatik34
24.01.2011, 12:37
işte o zaman tam delilik olur..3 tane yer döneriz,bu takımda en son kesilecek adam umut..Yattara´nin en iyi oynadigi maclar FB maclaridir.
Jaja´nin Manisa macindaki istahi olsun, FB´yi biz ücleriz o kadroyla.

Mesela ben Aykut Kocaman´in maca cokta tempolu baslamayacagini düsünüyorum. En azindan bizim maca ortasahada kalabalik oynayacagimizi düsünürse!

Ama Senol Hoca Yattara´yi ikinci yarida düsünebilir. Herseye ragmen biz istahli oynarsak her halukarda kazaniriz:)

ozturk
24.01.2011, 12:38
Şenol Hoca'nın bu haftaki ders notları:

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=74440

Uğur Kalyoncu
24.01.2011, 12:42
Yattara´nin en iyi oynadigi maclar FB maclaridir.
Jaja´nin Manisa macindaki istahi olsun, FB´yi biz ücleriz o kadroyla.

Mesela ben Aykut Kocaman´in maca cokta tempolu baslamayacagini düsünüyorum. En azindan bizim maca ortasahada kalabalik oynayacagimizi düsünürse!

Ama Senol Hoca Yattara´yi ikinci yarida düsünebilir. Herseye ragmen biz istahli oynarsak her halukarda kazaniriz:)
hocam zaten yattara konusunda sıkıntı yok,ben yattara ile başlamasını isterim,büyük maçlar büyük oyuncularla kazanılır..büyük ihtimal jaja,burak,umut çıkacak ama ben burakın yerine yattara ile başlamasını istiyorum...

bordo08
24.01.2011, 12:43
Dün akşamki o rezil spor programı bir tek benim dikkatimi çekmemiş.

Bu kadarmı çekememezlik aşşağlık kompleksi olur bir insanda anlamıyorum.

Adam resmen içindeki kini nefreti kustu trabzonspora.

Hangi futbol gerçeğine dayanıp fenerin bize fark atacğından bahsediyorsun.

Ama Allah büyük o laflarınızı size yedirtmeyide bilir.

Bire şu varki tvlerdeki spor programlarında yorumculuk yapan kişilerin çoğu trabzonlu yada

karadenizli ve hepside istanbul takımlarını destekleyicisi.

Sanki koca türkiyede başka kimse kalmamış gibi' bize her yer trabzon' diyişimize inat bu adamların

konuşturulduğuna inanıyorum bilmem sizler neler düşünürsünüz...

CEMEFKER
24.01.2011, 13:00
Bu maç bana göre fenerin havlu atması gereken bir maç ve bu bizim elimizde....

Eğer Şenol Hoca haftaiçi oynanacak bjk maçına as kadroya yakın bir kadro ile çıkarsa fenere kurtulma avantajını verir. Yorgun çıkacak as kadro oyuncuları fb maçını çıkaramaz, zaten jaja, colman'ın durumları ortada.

Biz bu maçta puansız dönsek bile sezon sonunu tepede bitiririz inşaallah , ancak fenerin devreye girmesi ortaya çıkar ki sezon sonuna kadar her türlü alavere ile uğraşmak zorunda kalır rahat şampiyonluğu düşe kalka almak zorunda kalabiliriz.

Onun için bu maç dönüm maçı fb için, bizim için değil. Muhtemel bjk kadrosu şöyle olmalı.
------------------Tolga----------

Tayfun------Mustafa ------Giray-------Brozek-2

Burak--------Barış-------Sezer--------Mehmet Çakır

------------Brozek-1--------Umut--------

fb maçının kadrosu da ;

---------------------Onur--------------

Serkan--------Glo-------Egemen-------Cale

------------------Ceyhun---------------
------------Selçuk---------Colman
---------------------------(Jaja)--------
Yattara-----------------------------Burak
(Alanzinho) (Brozek-1)
----------------Umut------------------

tamuğ yamtar
24.01.2011, 13:02
Kanarya'ya rüya gibi prim!
Antalyaspor galibiyeti Fenerbahçe yönetimini de harekete geçirdi.
24/01/11 09:56

HTSPOR

Şampiyonluk yolunda büyük önem taşıyan maç için Sarı-Lacivertliler’de kollar sıvandı. Şimdilik 1 milyon Dolar olarak belirlenen primin daha da artması söz konusu.

DEV MOTİVASYON
Fenerbahçe, bu sezon en önemli maçına prim dopingiile çıkacak. Sarı-Lacivertli yönetim, Trabzonspor karşılaşması için 1 milyon Dolar prim koydu. Normal prim sisteminin dışında verilecek olan bu miktarla oyuncuların maça olan motivasyonunun daha da arttırılması hedefleniyor.

Pazar günü Trabzon’un yenilmesi halinde puan farkını 4’e indirecek olan Sarı-Lacivertliler için bu maç hayati önem taşıyor. Bunun için de yönetim hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacak. Tüm sezonun bağlandığı maç olan Trabzon maçının kazanılması için herkes elini taşın altına koymuş durumda.

RAKAM DAHA DA ARTABİLİR
Şu anda belirlenen 1 milyon dolarlık prim miktarının maça kadar daha artması söz konusu. Yöneticilerin de bu miktara bireysel olarak da katkı yapacakları ve maçın kazanılması halinde futbolculara yüklü bir ödemenin yapılacağı ifade edildi.

Bu sezon hayal kırıklığı yaratan Sarı-Lacivertli futbolcuların maddi olarak kayıpları oldukça fazla. 2 kupadan elenilmesi ve bir türlü seri galibiyet alınamaması yüzünden bu sezon prim almayan futbolcular, Trabzonspor maçını kazanarak hem puan hem de maddi kayıpları kapatmak istiyor.

Haber doğruysa Fenerbahçe olayı iyice abarttı.

ozturk
24.01.2011, 13:02
oha adamlara bakın!

http://spor.milliyet.com.tr/fenerbahce-den-akilalmaz-prim-/spor/spordetay/24.01.2011/1343425/default.htm?ref=yahoo

.....
24.01.2011, 13:04
İsterse maaşları kadar prim versinler. Bu işler parayla olmuyor.

Yürek ister , kalp ister. O kalpsizlerde bu yok.

Allah'ın izniyle alacaz o maçı içimiz rahat olsun.

Şenol Hocamızın açıklamalarını iyi okuyalım. Çok önemli ders veriyor.

Süleyman Eruyar
24.01.2011, 13:05
oha adamlara bakın!

http://spor.milliyet.com.tr/fenerbahce-den-akilalmaz-prim-/spor/spordetay/24.01.2011/1343425/default.htm?ref=yahoo

Yenersek bize versinler parayı..

*Beşiktaş'ın şansı Fenerbahçe'den daha fazla, yormasınlar kendilerini bu kadar boşuna..

CEMEFKER
Bu maç bana göre fenerin havlu atması gereken bir maç ve bu bizim elimizde....

Eğer Şenol Hoca haftaiçi oynanacak bjk maçına as kadroya yakın bir kadro ile çıkarsa fenere kurtulma avantajını verir. Yorgun çıkacak as kadro oyuncuları fb maçını çıkaramaz, zaten jaja, colman'ın durumları ortada.

Biz bu maçta puansız dönsek bile sezon sonunu tepede bitiririz inşaallah , ancak fenerin devreye girmesi ortaya çıkar ki sezon sonuna kadar her türlü alavere ile uğraşmak zorunda kalır rahat şampiyonluğu düşe kalka almak zorunda kalabiliriz.

Onun için bu maç dönüm maçı fb için, bizim için değil. Muhtemel bjk kadrosu şöyle olmalı.
------------------Tolga----------

Tayfun------Mustafa ------Giray-------Brozek-2

Burak--------Barış-------Sezer--------Mehmet Çakır

------------Brozek-1--------Umut--------

fb maçının kadrosu da ;

---------------------Onur--------------

Serkan--------Glo-------Egemen-------Cale

------------------Ceyhun---------------
------------Selçuk---------Colman
---------------------------(Jaja)--------
Yattara-----------------------------Burak
(Alanzinho) (Brozek-1)
----------------Umut------------------

Mustafa Umut
Kazanamayacaklarını bildiği için koymuştur o parayı ortaya.
Azize'nin paraları değerlidir :D

İlyas BAHADIR
24.01.2011, 13:10
Değil 1 milyon dolar prim, kulübü futbolcuların üzerine yapsaalar..Fenevi Kadıköye gömeceğiz..en ufak bir endişem yok, futbolcularımız teknik kadromuz kısacası trabzonsporun her neferi haftasonundaki maça en iyi şekilde hazırlanıyor..heyecan sardı be..ama dilerim ki 8taş maçında bir gövde gösterisi yapalım bizden önce selamımız gitsin köroğlu misali :)

İlyas BAHADIR
24.01.2011, 13:14
beşiktaş maçı 11'im

Onur
serkan, glo,giray,cale
yattara, ceyhun Engin,selcuk,piotr
umut
4-2-3-1

Fener maçı 11 im

Onur
serkan glo egemen (giray) cale
colman selcuk engin
jaja burak
umut

4-3-2-1.

Naçizane..

Burak Sahin
24.01.2011, 13:14
senol hoca nin isler kötü gittiginde nedne iyi bir ikinci plani olmuyor veya neden ikinci yari iyi bir ikinci plan hazirligi yapmadi......

Oruç
24.01.2011, 13:15
Febe bize saldırsın, ben korkmuyorum. Biz defans yapan takımlara karşı zorlanıyoruz. Hücum yapsınlar istedikleri kadar. Ne kadar çok prim olursa o kadar bizim işimize yarar. Saldırsınlar bize. 60'tan sonra febenin pili bitiyor zaten.

Hakem faciası olmasın, kimse elimizden alamayacak febeyi inşallah.

ozturk
24.01.2011, 13:17
senol hoca nin isler kötü gittiginde nedne iyi bir ikinci plani olmuyor veya neden ikinci yari iyi bir ikinci plan hazirligi yapmadi......

Hocanın elinde maalesef zengin bir kadro yok..
Kulübede sadece 2 tane hücum oyuncusu vardı a.gücü maçında (alan,mehmet).

bu ikisi de skora etki edebilecek güçte değiller.. O nedenle sahadaki 11 e muhtaçtı.

vivanet
24.01.2011, 13:19
şenol hocanın çooooktan brozekleri bu maça hazırlaması lazımdı..iki üç maç oynatarak bu maçta onbirde başlaması lazımdı.ama onsekize girmeleeri bile zor görünüyor yine..şenol hocam eski kafa olma..millet dün imza attıranları hemen kadroya alıyor.sen neyi bekliyosun hayretsin yahu..

Burak Sahin
24.01.2011, 13:19
Hocanın elinde maalesef zengin bir kadro yok..
Kulübede sadece 2 tane hücum oyuncusu vardı a.gücü maçında (alan,mehmet).

bu ikisi de skora etki edebilecek güçte değiller.. O nedenle sahadaki 11 e muhtaçtı.

ikinci yari derken sezonun ikinci yarisi demek istedim :)

Süleyman Eruyar
24.01.2011, 13:20
En son yanan bir stad bırakmıştık..

timsah yürüyüşleri yapan, oyuncularını sırtlarına alan sevinçten göz yaşları akıtan aklı kıt 55 bin taraftar..

yine geliyoruz,

bakalım hala seviniyorlar mı?

Soner Kurt
24.01.2011, 13:22
Öyle duyuldu ne yazıkki. Staddaydım bende o çıkarımı yaptım Burak'ı düşün bide..

hocam tvden izleyenler için spiker bir kısım taraftar burak ı ıslıkladı fakat diğer taraftarlar bu ıslıklamayı protesto ettiler gibi birşey dedi

Burak Sahin
24.01.2011, 13:25
hocam tvden izleyenler için spiker bir kısım taraftar burak ı ıslıkladı fakat diğer taraftarlar bu ıslıklamayı protesto ettiler gibi birşey dedi

bu forumda her bir cümlenin her bir kelimenin muhalifi bir sekilde cikiyor bir tek su haric " takim istanbula tasinsin "

Tayfun
24.01.2011, 13:25
şenol hocanın çooooktan brozekleri bu maça hazırlaması lazımdı..iki üç maç oynatarak bu maçta onbirde başlaması lazımdı.ama onsekize girmeleeri bile zor görünüyor yine..şenol hocam eski kafa olma..millet dün imza attıranları hemen kadroya alıyor.sen neyi bekliyosun hayretsin yahu..

Şenol Hocanın basın toplantısının detaylarını okumamışsınız belli...

yorumsuz6117
24.01.2011, 13:26
Bizim oyunculara da prim verilsin kazanırsak.

.....
24.01.2011, 13:26
Kanaryaya rüya gidi bir pazar gecesi yaşatacağız.

Balayı Balayı ;)

ozturk
24.01.2011, 13:28

"...
Bizim takımda forvette acil bir forvet ihtiyacı yok.Çok pozisyona girdik. Umut’un yanına bir oyuncu gerek. Umut olmazsa sıkıntı yaşayabiliriz. Pawel hazır değildi. Biraz koşunca ayakları şişmişti. Mehmet daha hazırdı. Kendilerini ve takımı tanımaları zaman alacaktır. Gol atabilseydik bunları konuşmayacaktık. Galatasaray maçında seyircinin psikolojik baskısı vardı. Bizim maçta bunu göremedim. Pawel’i oynatsak ve bir şey veremese, niye oynattınız, hazır değildi, diyebilirdiniz. Herşey denebilir. Yapıcı olmak gerek. Bu hafta kimin oynadığı değil, neden puan kaybettiğimiz önemliydi. Bunun da sorumlusu benim.

..."

vivanet
24.01.2011, 13:29
Allahım kupada beşiktaşı sonra ligde feneri yenelim istanbul medyası birbirine düşsün kudursunlar..o günleri bize görmeyi nasip eyle yarabbim..

İlyas BAHADIR
24.01.2011, 13:31
Allahım kupada beşiktaşı sonra ligde feneri yenelim istanbul medyası birbirine düşsün kudursunlar..o günleri bize görmeyi nasip eyle yarabbim..
Amiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn

Burak Sahin
24.01.2011, 13:31
"...
Bizim takımda forvette acil bir forvet ihtiyacı yok.Çok pozisyona girdik. Umut’un yanına bir oyuncu gerek. Umut olmazsa sıkıntı yaşayabiliriz. Pawel hazır değildi. Biraz koşunca ayakları şişmişti. Mehmet daha hazırdı. Kendilerini ve takımı tanımaları zaman alacaktır. Gol atabilseydik bunları konuşmayacaktık. Galatasaray maçında seyircinin psikolojik baskısı vardı. Bizim maçta bunu göremedim. Pawel’i oynatsak ve bir şey veremese, niye oynattınız, hazır değildi, diyebilirdiniz. Herşey denebilir. Yapıcı olmak gerek. Bu hafta kimin oynadığı değil, neden puan kaybettiğimiz önemliydi. Bunun da sorumlusu benim.

..."

senol hocamda eskisi kadar olmasada duygusal bir yapiya sahip..... bu siralar onunda iyi bir morale ihtiyaci var insallah su fener macinin allahin izniyle alirizda hocamada iyi bir moral olur....acayip efendi bir kisiligi var hayranim ona..... bence ders kitaplarinda bile girebilecek bir fair play ahlaki var bu adamin.....

mekatronik
24.01.2011, 13:37
şenol hocaya sallamayın da yeter.
bencede istanbula taşınsın takım.

Tayfun
24.01.2011, 13:41
şenol hocaya sallamayın da yeter.
bencede istanbula taşınsın takım.

Trabzon il sınırına zincir vurulsun !

Yapmayın Allah aşkına...

mekatronik
24.01.2011, 13:44
Trabzon il sınırına zincir vurulsun !

Yapmayın Allah aşkına...
şampiyonluğa giden bir takımın 20.000 kişilik stadı dolmuyorsa o şehir o takımı haketmiyor demektir.

Yiğit SARI
24.01.2011, 13:45
Beşiktaş maçını Cüneyt Çakır yönetecekmiş. Fb maçınıda o yönetse keşke..

Burak Sahin
24.01.2011, 13:46
burak yilmazi yuhlama olayida cabasi ayrica hadi diyelim 3 mac kaybettik arka arkaya bunlarhem senol hocayi hemde yönetimi istifaya davet eder..... arkadaslar bu birazda gönül isidir o yüzden gönüllerin kirilmamasi lazim bu bilin ctrabzondaki trabzon taraftarina maalesef yok....

Kazım Uzunboy
24.01.2011, 13:47
burak yilmazi yuhlama olayida cabasi ayrica hadi diyelim 3 mac kaybettik arka arkaya bunlarhem senol hocayi hemde yönetimi istifaya davet eder..... arkadaslar bu birazda gönül isidir o yüzden gönüllerin kirilmamasi lazim bu bilin ctrabzondaki trabzon taraftarina maalesef yok....

O bilinç nerdeki taraftarımızda var?

Mert Oğuzlu61
24.01.2011, 13:47
Beşiktaş maçını Cüneyt Çakır yönetecekmiş. Fb maçınıda o yönetse keşke..

fb maçına cüneyt çakır ı verme ihtimali kalmadı yani, ne yapıyor bunlar sezonun en kritik maçına cüneyt çakır ı değilde kimi verecekler maçın içine edecek bir hakemimi hazırlıyorlar acaba ?

.....
24.01.2011, 13:49
fb maçına cüneyt çakır ı verme ihtimali kalmadı yani, ne yapıyor bunlar sezonun en kritik maçına cüneyt çakır ı değilde kimi verecekler maçın içine edecek bir hakemimi hazırlıyorlar acaba ?

Farketmez , bu sefer bizi yıldıramayacaklar.

Allah'ın izniyle alacaz o maçı!

Burak Sahin
24.01.2011, 13:49
O bilinç nerdeki taraftarımızda var?

ben burdaki arkadaslari göz önüne alarak diyebilirimki istanbuldaki trabzonspor taraftari bence daha bir bilincli tartaftar bunun en güzel örnegi ibb macinda verilmistir bence....

Ali YİĞİT
24.01.2011, 13:50
-------------------Onur-------------------

Serkan------Giray-----Glo--------Cale-----

--------Selcuk----Colman------Engin-----

-----------Burak-----------Jaja-----

------------------Umut-----------------

Bu benim kadrom :D

Tayfun
24.01.2011, 13:51
şampiyonluğa giden bir takımın 20.000 kişilik stadı dolmuyorsa o şehir o takımı haketmiyor demektir.

Bu şehirdeki taraftarın geçmişteki şampiyonluk katkılarını kimse gözardı edemez . Hak etmiyormuş !

Uğur GEMİCİOĞLU
24.01.2011, 13:51
Şenol Hoca bu tip maçlara takımı iyi hazırlıyor. Kargalar da salya sümük bizim puan kayıplarımızı bekliyorlar. Zirveyi seviyorlarmış. Geliyorlarmış :D Hem kargaları hem de feneneri her türlü yeneceğiz.

winner
24.01.2011, 13:52
Son şansları olarak gördükleri bir maç.
Olumsuz bir sonuçta tüm sezon gidecek onlar için.
Bu nedenle astronomik prim vermeleri doğal.

Burak Sahin
24.01.2011, 13:53
Bu şehirdeki taraftarın geçmişteki şampiyonluk katkılarını kimse gözardı edemez . Hak etmiyormuş !

sorunda o yaa zaten gecmisi hatirlayip hatirlayip gecmisle yasiyor bizim trabzondaki taratar burak yilmazi yuhalamalarini icime sndiremiyorum kusura bakma istanbulda olsa bu olay yasanmazdi sanmiyorum....

mekatronik
24.01.2011, 13:54
geçmişe takılma hocam, bu sene ne gibi katkısı var acaba trabzondaki taraftarın, bir maçı anlat bana, taraftar çevirdi diye. nerdeydiniz ankaragücü maçında

Deniz Tosunoğlu
24.01.2011, 13:55
arkadaslar, FB macina bunyamin gezeri verirlerse HIC sasmayin.

ozturk
24.01.2011, 13:55
ooo bjk maçını cüneyt çakır yönetiyorsa fb maçını Kuddusi ya da Bünyamin yönetir..

mda61
24.01.2011, 13:59

Bünyamin Gezer. ( İyi de yönetir )

Tayfun
24.01.2011, 13:59
sorunda o yaa zaten gecmisi hatirlayip hatirlayip gecmisle yasiyor bizim trabzondaki taratar burak yilmazi yuhalamalarini icime sndiremiyorum kusura bakma istanbulda olsa bu olay yasanmazdi sanmiyorum....

Trabzon'daki Trabzonspor taraftarın yapısı bu, bir maç yuhalar öteki maç tribüne çağırır alkışlar ben ilk kez şahit olmuyorum bu olaya doğru birşey mi tabiki de değil,böyle gelmiş böyle gidiyor "şak" diye kesip atamazsın yada tek tek aman yuhalama gözünü seveyim sus yapma da diyemezsin,sürü psikolojisi biri yuhalıyor ardından öbürü atlıyor ...

Yiğit SARI
24.01.2011, 14:00
Düşünün Fb maçını Abitoğlu'na veriyolar :D

ozturk
24.01.2011, 14:01
Düşünün Fb maçını Abitoğlu'na veriyolar :D

yok bence halis özkahya olsun:)

Burak Sahin
24.01.2011, 14:06
Trabzon'daki Trabzonspor taraftarın yapısı bu, bir maç yuhalar öteki maç tribüne çağırır alkışlar ben ilk kez şahit olmuyorum bu olaya doğru birşey mi tabiki de değil,böyle gelmiş böyle gidiyor "şak" diye kesip atamazsın yada tek tek aman yuhalama gözünü seveyim sus yapma da diyemezsin,sürü psikolojisi biri yuhalıyor ardından öbürü atlıyor ...

tammada böyle gelmis böyle gidiyorda cok cag disi bence bunun illaki bir cözümü vardir bu taraftar bir sekilde bilinclendirilip dogru bir sekilde takimi desteklemeli diye düsünüyorum ben yinede takimin istanbula tasinmasini cok isterim ve buda bizim icin bir milad olur diye düsünüyorum.....

altinkaya08
24.01.2011, 14:06

Millet dün aldığını oynatıyorsa o takımın nekadar aciz durumda olduğunu anlamak okadarda zor olmamalı.

Özkan
24.01.2011, 14:07
Düşünün Fb maçını Abitoğlu'na veriyolar :D5 gün içinde Aziz Yıldırım'a hakem lisansı çıkarmak mümkün olur mu* :D

Semra
24.01.2011, 14:09

Amin inşallah.

fb maçına Bülent Yıldırım verilebilir, keşke Cüneyt Çakırı verselerdi, neyse hakemin kim olduğu önemli değil. inşallah kimsenin hakkı yenmez.

ozturk
24.01.2011, 14:09
acaba fb maçına da cüneyt çakır ın verilme olasılığı neden yok?

Peşpeşe iki maçolduğundan mı?

Ya da diğer hakemlere küfür etmek gibi bir anlama mı gelir?

Tayfun
24.01.2011, 14:10
tammada böyle gelmis böyle gidiyorda cok cag disi bence bunun illaki bir cözümü vardir bu taraftar bir sekilde bilinclendirilip dogru bir sekilde takimi desteklemeli diye düsünüyorum ben yinede takimin istanbula tasinmasini cok isterim ve buda bizim icin bir milad olur diye düsünüyorum.....

Ne zaman tribünde çok başlılık kalkarsa o zaman tam anlamıyla eskilerin anlattığı Avni Aker cehennemi geri döner, Trabzonda küçük olsun benim olsun anlayışı ortadan kalkmalı..

okg_53
24.01.2011, 14:10
Bu maçın üstesinden gelebilecek tek isim, Bünyamin Gezer . Ama Bülent Yıldırım verilecek gibi ..

yorumsuz6117
24.01.2011, 14:13
Fırat Aydınus olsun.

Oruç
24.01.2011, 14:16
Bünyamin Gezer de olur aslında. Adam iyi haşlıyor oyuncuları. :D

metinbay61
24.01.2011, 14:21

maç sonu bu forumdaki yazıları okudunuz mu...heryerden bir sürü taraftarımız neler neler yazdı burak için hocamız için yönetim için....forum kuralları olmasa o sözler nerelere gelirdi kim bilir...

şu takımı istanbula taşıma saçmalığını bizim taraftarımız dillendiriyor ya diyecek söz bulamıyorum...ne farkımız kalacak diğer takımlardan...en büyük özelliğimizi bir anda atalım bir kenara o zaman herşey güzel olacak di mi...bu laflar her dönem yapıldı eğer 2000 li yıllarda bu taşınma olayı gerçekleşseydi şuan nerelerde olurduk düşünmek bile istemiyorum...

mhayri
24.01.2011, 14:21
Fırat Aydınus'u eğer kupa maçlarına vermezlerse bizim maça verirler...

metinbay61
24.01.2011, 14:22
acaba fb maçına da cüneyt çakır ın verilme olasılığı neden yok?

Peşpeşe iki maçolduğundan mı?

Ya da diğer hakemlere küfür etmek gibi bir anlama mı gelir?
aziz yıldırım beğenmiyor hakemliğini cüney çakırın...alenen söyledi bunu, sanmıyorum bizim maça cüneyt çakırı vereceklerini...

mhayri
24.01.2011, 14:25
Bizi yenmek tatlı bir hayal olarak kalacak hiç merak etmeyin...Ben kupa finali gibi bir maç bekliyorum...

Gökhan KAN
24.01.2011, 14:26
Bu maçın üstesinden gelebilecek tek isim, Bünyamin Gezer . Ama Bülent Yıldırım verilecek gibi ..

Büyük ihtimal Bülent olacak bence.

Ali İhsan
24.01.2011, 14:27
Banko Abitoğlu/Kuddusi. Daha iyi tetikçi var mı ki?

ozturk
24.01.2011, 14:27
aziz yıldırım beğenmiyor hakemliğini cüney çakırın...alenen söyledi bunu, sanmıyorum bizim maça cüneyt çakırı vereceklerini...

halbuki fenerliydi kendisi..

İnşallah maçtan sonra hakem konuşulmasın da..

muratt
24.01.2011, 14:38
Bu hafta Aykut Kocaman gidici, yazıyorum buraya.. Çok fena yenecek Trabzonspor.. 0-3 gibi bir skor olabilir, kimse şaşırmasın.. Goller de Jaja, Umut ve Yattara.. Ahanda yazdım buraya.. İçiniz rahat olsun..

ozturk
24.01.2011, 14:40
okg_53 ten bir analiz bekliyoruz artık:D

mda61
24.01.2011, 14:41
Bu hafta Aykut Kocaman gidici, yazıyorum buraya.. Çok fena yenecek Trabzonspor.. 0-3 gibi bir skor olabilir, kimse şaşırmasın.. Goller de Jaja, Umut ve Yattara.. Ahanda yazdım buraya.. İçiniz rahat olsun..

Dediğin çıksın, bir tepsi baklava alıp geliyorum yanına abi :)

MDanışmaz
24.01.2011, 14:42
Sezonun en kritik maç onun için Cüneyt Çakır olabilir..

Ali YİĞİT
24.01.2011, 14:43
Dediğin çıksın, bir tepsi baklava alıp geliyorum yanına abi :)

Tuzumu aldım geliyorum:D

sessizkral_1
24.01.2011, 14:49
Bence fenerbahçeyi bu haliyle yenememek başarısızlık olur.Beraberliği kabul etmiyorum.

Ömür Karadeniz
24.01.2011, 14:50
Maça eğer Bünyamin gezer verilirse ki bana göre o verilecek ahlanıp vahlanmaya şimdiden başlayın.Bence bu maçın hakemi 1 ay önce belirlendi.Hertürlü senaryo hazır.Ama kimse cem papila olayını unutmasın.Adamın düdüğünü astırırız.

ozturk
24.01.2011, 14:53
Hüseyin Göçek te olabilir..
geçen sene gs - fb dünya derbisini yönetmişti..

mda61
24.01.2011, 14:53
Maça eğer Bünyamin gezer verilirse ki bana göre o verilecek ahlanıp vahlanmaya şimdiden başlayın.Bence bu maçın hakemi 1 ay önce belirlendi.Hertürlü senaryo hazır.Ama kimse cem papila olayını unutmasın.Adamın düdüğünü astırırız.

Yapma,etme renktaş. Aykut'tan ne farkımız kalır böyle konuşmaya başlarsak. Güneş'i takip edelim biz, aydınlığa çıkarır o bizi :)

Ömür Karadeniz
24.01.2011, 14:55
Yapma,etme renktaş. Aykut'tan ne farkımız kalır böyle konuşmaya başlarsak. Güneş'i takip edelim biz, aydınlığa çıkarır o bizi :)
Doğru söylüyorsun kardeşim bir anlık sinirden yazdım.

DeAgLeMaNyAq
24.01.2011, 14:56
Dün Cüneyt Çakır'ın verilmeyeceğini söylemiştim. Bünyamin Gezer ilk yarıdaki maçı yönettiğinden onun yönetme şansı da yok. Kaldı ki onu Bursa-GS maçına hazırlıyorlar. Cüneyt Çakır, klasmanda Türkiye'nin 1 numaralı hakemi gözüküyor ama 2 numaralı hakemi olan Bülent Yıldırım bu maça gayet uygun. Haklı olarak her önemli maçı Cüneyt Çakır'ın sırtına yüklemekten sıyrılmaya çalışıyorlar. Fırat Aydınus'da bir düşüş var uzun süredir büyük maç yönetmiyor. Böylesine kritik bir maça verileceğini düşünmüyorum...

mustebaTS
24.01.2011, 15:04
il güvenlik kurulu toplantısı hangi gün yapılıyor bilen varmı..

mekatronik
24.01.2011, 15:07
ben fenerlilerin arasında izleyeceğim maçı. yanıma çekirdek alırsam çok mu belli olur trabzonsporlu olduğum :)

winner
24.01.2011, 15:08
Maçın hakemi Bülent Yıldırım olacaktır.
Çıkacak her skorda ligin bundan sonraki gidişatını belirleyecek maça 1 numarayı vermiyorlarsa 2 numarayı verirler.
Kafada başka hesaplar dönmüyorsa tabii ki.

ozturk
24.01.2011, 15:08
ben fenerlilerin arasında izleyeceğim maçı. yanıma çekirdek alırsam çok mu belli olur trabzonsporlu olduğum :)

herşey bir yana küfürlere nasıl dayanacaksın?
içinden aynen iade falan de bari:D

Oruç
24.01.2011, 15:10

Dün bir analiz vardı galiba.

:D

Semra
24.01.2011, 15:11
:) Allah yardımcın olsun.

ben anında rengimi belli ederim :)
inşallah feneri evinde yenmek nasip olur.

Devrim Arslan
24.01.2011, 15:19

ben o hatayı bir kere yaptım sonra yemin ettim daha olmaz :D

mda61
il güvenlik kurulu toplantısı hangi gün yapılıyor bilen varmı..

Ben valiliği arayıp sordum, yarın 2 dediler

Süleyman50
ne yapsam ne etsemde aklım fikrim bu maçta...

Onur Akyüz
24.01.2011, 15:20
Kocaman öpmeye geliyoruz resmini nereden bulabilirim,lazım oldu?

mustebaTS
24.01.2011, 15:20
harbimi diyorsun .

FC-ST-PAULI-61
24.01.2011, 15:22
Yine Kahvede olay cikaracak bu fenerliler, Ankaragücünün golünden sonra sanki Sampiyon olmuslar gibi bagirdilar serefsizler.Bunlara 3-4 tane atmaliyiz

Devrim Arslan
24.01.2011, 15:24
bu maçın hakemi cüneyt çakır olmalıydı kupaya verdiler !!!!!!

ozturk
24.01.2011, 15:24
Kocaman öpmeye geliyoruz resmini nereden bulabilirim,lazım oldu?

http://img211.imageshack.us/img211/1647/17930014180488921424512.jpg (http://img211.imageshack.us/i/17930014180488921424512.jpg/)

Onur Akyüz
24.01.2011, 15:26
http://img211.imageshack.us/img211/1647/17930014180488921424512.jpg (http://img211.imageshack.us/i/17930014180488921424512.jpg/)
Teşekkürler.

Nihat Güneş
24.01.2011, 15:27
Engin'in Ankaragücü maçında olmaması bence oyun düzenimizi altüst etti. Sebebine gelince Engin'in olmadığı ve ikili ortasaha oynadığımız maçlarda ortada ne Selçuk ne Colman ortasahayı dikine dripling veya etkili paslarla geçemiyorlar. Hal böyle olunca Jaja ortasahaya hatta daha geriye gelip top alıp oyun kurmaya çalışıyor. Ve bunu yaparken kaybettiği toplar direk kalemizde tehlike oluyor, çünkü top kaybını en kritik bölgede yapıyor. Topu alan rakip oyuncu pasla ve dripling yaparak kalemizde tehlike yaratabiliyor. Top kaybı yapmadan rakip kaleye indiğinde ise pas alışverişini ne Umut'la ne Burak'la yapabiliyor.Etkinliği minimum seviyeler inmiş oluyor. Bu sebeple Fener ve bejeke maçlarında ortasahayı kesinlikle Selçuk Colman Engin'le oluşturmalıyız . Ve bu şekilde jaja'yı olabildiğince rakip kalaye yakın şekilde oynatmalıyız.Tipi bir forvet gibi. Jaja'nın en etkili olduğu maçı veya maçları hatırlayalım. Bursa maçı en bariz örneği. Ortada Selçuk Ceyhun ve Enginle başladık ve Jaja tipik bir forvet arkası hatta oyunun bazı bölümlerinde forvet gibi oynadı. Ve sonuçta 2 gol atmayı başardı.

Özetle ortasahayı 3 lü bir şekilde oluşturup Jaja'yı olabildiğince ilerde kullanarak kendisinden azami şekilde faydalanmış oluruz. Çünkü jaja'da çoğu forvette (Burak ve Umut) olmayan bir son vuruş becerisi var.

Bu şekilde oynadığımızda özellikle Fener maçına şu kadroyla çıkmamız gerek:

-------------Onur-----------

Serkan----Glo---Egemen---CAle

-----Selçuk
------------------Colman
------------------------------Engin
---------------Jaja
----Burak-------------Umut------

Süleyman50
24.01.2011, 15:32
bence de bu şekilde bir 11' le çıkmalıyız fb maçına...

61_Hasan_69
24.01.2011, 15:33
66 lira bilet , yol parasıda 30 lira toplam 96 lira nereden bulayımda bu kadar parayı gideyim maça...:S

Muhammed
24.01.2011, 15:34
Bende Fenerli abimle beraber izleyeceğim maçı evde. En kötüsüde bu olsa gerek. Kesin kavga çıkacak :D

Cihan-Ucar
24.01.2011, 15:40
66 lira bilet , yol parasıda 30 lira toplam 96 lira nereden bulayımda bu kadar parayı gideyim maça...:S

Arkadas bir yerden bulursun parayi

Bende mac´da kazandigim parayla geliyom maca

Ucak bilet 150 euro 33 euro mac bilet 188 euro

Sen bulursun parayi :cool:

mekatronik
24.01.2011, 15:42
herşey bir yana küfürlere nasıl dayanacaksın?
içinden aynen iade falan de bari:D
aslında düşündürmüyor değil ama fenerlilerin kaçırdığı her pozisyon sonrası bende onlara saydıracağım. pozisyonun kaçmasına kahrolur gibi. gerçi daha öncede çok maça gittim, kombine bilet olduğu için çevredekileri az çok tanıyorum, sakin bir yer,küfür falan yok genelde. yalnız bir bayan var nasıl küfürbaz anlatamam, ondan tırsıyorum sadece:)

Adem Erdoğan
24.01.2011, 15:44
Bu "kocaman öpme" muhabbeti malatya maçında mı çıktı, yoksa daha önceden varmıydı?

Sefer A.
he bir de Hüseyin Göçek, o olursa tamam vay halimize, kötünün iyisi Firat Aydinus sanirim.....

61_Hasan_69
Arkadas bir yerden bulursun parayi

Bende mac´da kazandigim parayla geliyom maca

Ucak bilet 150 euro 33 euro mac bilet 188 euro

Sen bulursun parayi :cool:

bulmam zor ögrenci adamım babam desen hayatta vermez parayı sölemesi ayıbtır ibb maçına gitmiştim onun borçlarını hala ödemedim....

mekatronik
24.01.2011, 15:48
:) Allah yardımcın olsun.

ben anında rengimi belli ederim :)
inşallah feneri evinde yenmek nasip olur.
teşekkür ederim,antremanlı olduğumdan öğrendim artık işi.
feneri yenelim ;55.000 kişinin içinde mutlaka benim gibi olanlar olacaktır ama en mesut fenerli! ben olacağım o gün inşallah.

mda61
24.01.2011, 15:51
bulmam zor ögrenci adamım babam desen hayatta vermez parayı sölemesi ayıbtır ibb maçına gitmiştim onun borçlarını hala ödemedim....

Aynı ben :)

Bende Bursa maçına giderken borçlanmıştım, hala ödemedim. Fb maçına da para bulduk bir şekilde. Biletleri bekliyoruz.
İnşallah sende halledersin kardeşim.

mekatronik
24.01.2011, 15:52
ben o hatayı bir kere yaptım sonra yemin ettim daha olmaz :D
trabzonspor aşkı yaptırıyor hemşehrim (53'e güvenerek diyorum ama) ilk dayağa kadar kaçak girmeye devam.

okg_53
24.01.2011, 15:53
Dün karaladık birşeyler
Hergün aynı şeyi yapıştırmak olmaz.
Yarın yine koyarız aynı yazıyı. :)

Cihan-Ucar
24.01.2011, 15:54

O zaman maci evde keyifle izle biz senin icin stadda cosariz

FC-ST-PAULI-61
24.01.2011, 15:54
Kadiköye hayatta gitmem 30 sene sonrada gitmem vallah migdem bulanir 50.000 Fenerlilerin oldugu Yerde ben olmak istemem :D

ozturk
24.01.2011, 15:58
Dün karaladık birşeyler
Hergün aynı şeyi yapıştırmak olmaz.
Yarın yine koyarız aynı yazıyı. :)

Mesajlarından aradım bulup okudum...

Eyvallah:)

mekatronik
24.01.2011, 16:00
Kadiköye hayatta gitmem 30 sene sonrada gitmem vallah migdem bulanir 50.000 Fenerlilerin oldugu Yerde ben olmak istemem :D
öyle deme renktaş kendi taraftarının arasında izlemek paha biçilemez tabi ama şunun şurası senede 3 maçına gidebiliyoruz takımımızın. kasımpaşa düşmesin diye dua ettiğim kadar şampiyon olalım diye etsem şampiyonlar ligini kazanmıştık.

Kazım Uzunboy
24.01.2011, 16:01
Bu "kocaman öpme" muhabbeti malatya maçında mı çıktı, yoksa daha önceden varmıydı?

Malatya maçından sonra gazete manşeti olmuştu galiba.

Dursun Kaplan
24.01.2011, 16:03
Bünyamin Gezer'i verirler büyük ihtimâl.

Çetocan
24.01.2011, 16:06
Bu Aykut Kocaman'ın Son Macı İyi İzleyin Beyler Aykut Kocaman'ı

Tunga
24.01.2011, 16:33
Fotoğrafın sahibi kimdir? Bu önemli.

Tunga üstad ana sayfaya bu fotoğrafı zımbalamalı.... Yerleştirmeli demiyorum....

Zımbalamalı....................................

only ts
24.01.2011, 16:35
çorluda trabzonsporlular birliği var sanırım. eğer maça gidecekseler onlara nasıl ulaşabilirim ???

lazrail8989
24.01.2011, 16:43
takip edemedim ama bizim tarafın biletleri çıktı mı acaba?

muratali
24.01.2011, 16:54
Bu başlıkta ya da diğer başlıkların birinde yazmıştı arkadaş biz çektik diye fotoğrafı ... Eski mesajlarda olmalı ...

muratali
24.01.2011, 16:55
Fotoğrafın sahibi kimdir? Bu önemli.

Bu başlıkta ya da diğer başlıkların birinde yazmıştı arkadaş biz çektik diye fotoğrafı ... Eski mesajlarda olmalı ...

BEYTEKİN61
24.01.2011, 17:01

bu fotoğrafı futbolculara ulaştırmak lazım...

exelans_25
24.01.2011, 17:23
bu maçı bence tek başına engin alacak

Medallion
24.01.2011, 17:27
Kalan en zor macimiz.

Kaybedersek birsey kaybetmeyiz, kazanirsak cok sey kazaniriz.

0-1 olsun bizim olsun.

exelans_25
24.01.2011, 17:29
bu arada maçın hakemi yüzde 99 bülent yıldırım olacak geçen hafta maç almadı cüneyt çakırdan sonra 2 numaralı hakem

mehmet yıldırım
24.01.2011, 17:30
azize 1 milyon dolar prim koymuş bizim maça

ozturk
24.01.2011, 17:33
herşey bir yana bu prim meselesi benim canımı sıktı.Keşke ters tepse de rahat bir galibiyet alsak

TSelif
24.01.2011, 17:34

Bu teyzeyi tanıyorum ben. Bir keresinde sanırım geçen yıl kendisine kombine ayarlamıştık . Hangi maç olduğunu unuttum ama ikinci yarı ayrılmıştı statdan. Daha sonra bizim satış elemanı kızlara YATTARA ya çorap örecem ama nasıl ulaştırıcam bilmiyorum demişti. Daha sonra da ben bağlantıyı kopardım :S

exelans_25
24.01.2011, 17:34
isterse 10 milyon prim versin futbolcuda ruh olacak egemen ve engin gibi iki aslan parçası oynarsa prim filan hikaye

inadına_Trabzon
24.01.2011, 17:41
Onur
Serkan-Egemen-Glowacki-Cale
.............Ceyhun
Burak-Selçuk -Engin-JaJa

.............Umut

BURAK SOLDA OYNAYAMIYOR. SAĞDA DAHA İYİ.

Fatih Öztürk
24.01.2011, 17:42
bize ayrılan biletler ne zaman satışa cıkacak.bir mubarek bilgilendirebilirmi beni?

28TS61
24.01.2011, 18:02
bize ayrılan biletler ne zaman satışa cıkacak.bir mubarek bilgilendirebilirmi beni?

bir an önce aciklansada biletime kavussam.
günlerdir türkiyeye telefon edip hatirlatiyorum aman gec kalmayin diye.

muratt
24.01.2011, 18:13
Öncelikle Fenerbahçe'nin en zayıf yönü defansı ve özellikle sol tarafı.. Caner olsun, Dos Santos olsun defansif yönü zayıf adamlar ve Yattara karşısında çok zor duruma duşebilecek adamlar.. Bu açıdan ilk 11'e ilk yazılacak oyuncumuz Yattara olmalı.. Zaten ilk maçta da dağıtmıştı o kanadı.. Kanat ortaları yerine (Yobo-Lugano kolay kolay kafa vurdurmazlar) sıfıra inerek yapılan ortalar daha etkili olacak gibi geliyor bana..

Jaja kalitesinden dolayı, Umut ve Burak fiziki güçlerinden dolayı yine ilk 11'de olması gereken adamlar.. Burak yerine Engin de düşünülebilir belki ama yine de benim tercihim Burak olur.. Ama Yattara'dan taviz verilmemeli..

Ayrıca Lugano-Yobo ikilisinin arasına atılacak toplardan çok ümitliyim ben.. Umut'un son vuruş ustalığı biraz endişelendirmiyor değil, ama bu maç şeytanın bacağını kıracaktır..

Colman-Selçuk ikilisi artık yıllardır vazgeçilmez haline geldi bizim için ama Colman'ın temposunu 90 dakikaya yayabilmesi lazım, bu yıl birçok maçta sonlara doğru yorulduğunu gördük.. Bu iki oyuncudan birinin Alex'e de yakın olması gerekiyor, adam bpş bırakmaya gelmiyor..

Rakibin en büyük avantajı tabiki Semih-Niang-Alex üçlüsü.. Eğer Fenerbahçe oyunu bizim sahaya yıkarsa bu üçü her an gol çıkartabilir.. Bunlara Emre'de eklenebilir.. (İkinci yarı Emre-Engin sinir harbi izleyebiliriz) O yüzden Fenerbahçe'nin oyunu bizim sahaya yıkmasına izin vermemeliyiz, burda yine sorumluluk takımın pres gücüne ve özellikle önde yapacağı pres gücüne kalıyor.. Umut ve Burak zaten standard bir pres yapıyorlar ama Jaja ve Yattara'nın da yardımcı olmaları çok önemli..

Fenerbahçe'nin sol tarafı bizim için ne kadar avantajsa sağ tarafı da o kadar tehlikeli.. Gökhan Gönül yine çekindiğim adamlardan.. Bu açıdan Burak'ın bu kanatta oynaması hem fizik mücadele etmesi hem de tehdit oluşturması açısından Gökhan'ın çıkışlarını engelleyebilir.. İleri çıktığı anlarda ise arkasındaki boşluğu Burak iyi değerlendirebilir..

Sahanın diğer kanadında ise, Yattara tehdidi sol bekin ileri çıkmasını engeller.. Santos da olsa, Caner de olsa Yattara'yı bırakıp fazla açılamazlar.. Sol önde oynayacak olan Niang veya Stoch fazla geriye gelmediği için o kanatta Serkan-Yattara show izleyebiliriz.. Eğer Trabzonspor bu maçı alacaksa bu kanattan çıkartacağı ataklardan ekmek yiyecek gibi..

Bizim dezavantajlarımıza gelirsek.. Jaja'nın ve Yattara'nın top kayıpları beni en çok korkutan yönlerimiz.. Zaten son Ankaragücü maçında da jaja'nın kaptırdığı top gol olmuştu.. Ayrıca Colman'ın formsuzluğu biraz endişelendiriyor beni.. Rakip Emre-Selçuk-Topuz-Alex orta sahasına karşı Selçuk-Colman fazlasıyla yorulacaklar gibi.. o yüzden ortadan gelecek ataklar en çekindiklerim.. Burak, Umut, jaja ve Yattara'nın presi önde başlatmaları, beklerin ortasahaya yakın oynamaları çok önemli, aksi takdirde orta sahayı hızlı geçen Fenerhabçe çok canımızı yakabilir..

İki yıl önce Ersun Yanal zamanında, yine bu şekilde ikinci yarının ilk maçı olan Fenerbahçe maçı çok iyi oynamamıza rağmen 0-0 bitmişti.. O maçta kaçıdrıkları Umut için aslında birer tecrübeydi, bu hafta bize çok pahalıya mal olarak kazandığı o tecrübesini konuşturmasını bekliyoruz.. Maçın adamı için favorim Umut ve Yattara, ikisinden de gol bekliyorum.. Bir tane de Jaja atar, 3-0 alırız maçı..

OKTAY YILMAZ
24.01.2011, 18:15
Sene başınad Fikstür çekildiğinde fiksütürü elime alıp şöyle bir baktığımda ilk yarıyı en kötü 5 puan lider bitirmemiz lazım ki şampiyon olma ihtimalimiz olsun diyordum çünkü 19. haftada FB ye yenilirsek 2 ye iner fark hesabı yapmıştım, bu da bizim konumumuz 19. hafta itibari ile 2 puan önde olmak iyidir hesabı yapmıştım.

Ama gel gör ki şimdi yenilsek fark 4 olacak yani sene başındaki en iyimser tablodan bile 2 puan yüksek

Ama nedir bende bu stres sıkıntı, sanki herşeyin sonu havası anlamıyorum

Yokmu beni bu karamsarlıktan kurtaracak birisi?

Full HD
24.01.2011, 18:15
Rüyamda Fenere karsi 90 arti dördüncü dakikada son saniyede gol yedik ve mac 3:3 bitti.Insallah 3:3 3+3=6ya isarettir ve biz 6:0 maci aliriz.

temel_yilmaz
24.01.2011, 18:16
azize 1 milyon dolar prim koymuş bizim maça

Bizim başkanın yerinde olsam bu maça çıkar 1 tl prim veririm bu maçın değerinin para ile ölçülemeceğini (prestij açısından) ama diğer maçlardanda hiç bir farkı olmadığını onlara güvendiğimizi Türkiye'nin en iyi futbol oynuyan oyuncu topluluğu olduğunu anlatırım.

Aziz klübün parasını istediğine verebilir onların sorunu.

28TS61
24.01.2011, 18:19
beni bu kocamanin demecleri tedirgin ediyor nedense. durmadan kazanacagiz deyip duruyor. ta penaltilar irdelenmeli demecinden beri bu maci kazanacagindan emin nedense. icime nedense bu isin icinde pislik var diyor.

angut kocaman: "Kazanacağımızdan eminim" http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110124/kazanacagimizdan_eminim.html

Tayfun Aydın
24.01.2011, 18:19
Bizim başkanın yerinde olsam bu maça çıkar 1 tl prim veririm bu maçın değerinin para ile ölçülemeceğini (prestij açısından) ama diğer maçlardanda hiç bir farkı olmadığını onlara güvendiğimizi Türkiye'nin en iyi futbol oynuyan oyuncu topluluğu olduğunu anlatırım.

Aziz klübün parasını istediğine verebilir onların sorunu.

Valla bence çıkıp rakip takımın değeri anca o kadar eder demek lazım.Adamlar acayip psikolojik harekat düzenliyorlar.Bu dönemde geçen sene ki kupa maçı ve son maç hatırlatılmalı sürekli.Sahada değil ama dışarıda kaybedebiliriz...

M_U_R_A_T
24.01.2011, 18:21
Bİletler yarin satiŞa ÇikacakmiŞ . 0216 556 98 00 . 10 dakİka Önce konuŞtum .

28TS61
24.01.2011, 18:21
Bİletler yarin satiŞa ÇikacakmiŞ . 0216 556 98 00 . 10 dakİka Önce konuŞtum .

nerenin numarasi bu ?

mustebaTS
24.01.2011, 18:28
ben aldım biletimi .. muhtemelen biza kalmaycak diye fener tarafından aldım biletimi az önce biletix.com dan .. ayın otuzunda içden vuracağız feneri.. bnm gibi eminm cok arkdaşımız olcak fener taraftarının içinde..

Burak Sahin
24.01.2011, 18:29
bence fenerbbahce karsisinda yattara ilk 11 degilde sonradna sokmaka daha iyi gibi geliyor.... orta alani selcuk colman engin burak jaja umut daha uygun bana göre bence böyle deplasmanda oynayacagimiz maclari daha kontrollü daha dengeli bir kadroyla cikmaliyiz diye düsünüyorum ayricada fener bize gelecek üstümüze yani o yüzden ne olursa olsun orta alani kapatmaliyiz vede mac ilk yari 0-0 bitirebilirsek ikinci yari yine gs macindak gibi bir iki golle alanbiliriz sahsen ilk yari gol yemezsek ben bu maci gol yemedne bitirme olasiligimizi yüksek görüyorum....

gencer_ts
24.01.2011, 18:30
Bana göre şu 11 ile çıkmalıyız oynarsa egemeni sayıyorum.

Onur

Serkan-Egemen-giray-cale

Yattara-Selçuk-Colman-Engin
Jaja
Umut

Şeklindeki bir 11 ile çıkmalıyız bana göre fenerbahçe skoru koparmak isteyecektir hem engin olsun hemde yattara ile kontra ataklara iyi çıkarız.Burakın kesinlikle yedek başlaması taraftarıyım.Fenerbahçenin bana göre en zayıf halkası sol kanadı burak ile değilde yattara ile daha etkili oluruz zaten yattara ilk maçta harika oynamıştı.

Ben bu maçta özellikle jaja ve Engine çok güveniyorum.Bence aykut hoca bizim takımdan çok korkuyor sanki biz feneri değilde fener bizi durdurmaya çalışacak izlenimi var bende.Oyunu kendi sahamızda kabul etmemeliyiz yani beraberlik iyidir dersek sonuç hüsran olur.Kim ne derse desin bu maçı kazansakta kaybetsekte bundan sonra önümüz açık diyorum.

mustebaTS
24.01.2011, 18:31
feneri yeneceğiz ve eziklerin resimlerini cekeceğim size inşallah siteye koycam :DD

güneyli
24.01.2011, 18:32
1 milyon dolar prim ha.Yönetim primi yüksek tutmakla normal motivasyonla siz maçı alamazsınız ..Siz aslında maçı alamazsınızda biz ortaya 1 milyon dolar koyalımda erkeklik bizde kalsın tarzı bir durum.
Primin artması Fenerin kaybını büyütür başka birşeye yaramaz.Yöneticileride biliyor maçı alamayacaklarını...

Mert Oğuzlu61
24.01.2011, 18:32
yattara feneri seviyor, ondan beklentim bu maç büyük.

yattara ve umut a güveniyorum bu maç.

28TS61
24.01.2011, 18:33
fener maci icin bana bilet konusunda yardimci olabilecek var mi ?

OKTAY YILMAZ
Rüyamda Fenere karsi 90 arti dördüncü dakikada son saniyede gol yedik ve mac 3:3 bitti.Insallah 3:3 3+3=6ya isarettir ve biz 6:0 maci aliriz.
6-0 ı bırak, 1-0 a da razıyım hatta ve hatta 3-3 e de razıyım :)
Yenilmeyelimde

Mehmet Ç.
Bazilari 1 Milyon Dolar icin cikar sahaya, kimileri ise Serefi ve namusu icin !

Kazım Uzunboy
24.01.2011, 18:34
Aykut Kocaman yeneceklerinden eminmiş.

Son zamanlarının yaklaştığının farkına varmış olmalı.

Ömer SEVİNÇ
24.01.2011, 18:35
Yenilsek nolur yahu? Kadıköy'de Fener'e karşı 3 puan kolay değil arkadaşlar gerçekçi olmak lazım. Bugün Barcelona bile Madrid deplasmanına direk 3 puan yazmıyordur. Eminim Şenol Güneş puan hesaplarında Kadıköy'e 1 puan yazmıştır. Bence Bursa'nın bu hafta berabere kalmasından sonra alınacak 1 puan fazlasıyla işimizi görecektir.

Bu durumdayken bizim rahat Fener'in stresli olması gerekirken bizim taraf strese girmiş durumda yahu. Biz kaybetsek bile adamların 4 puan önünde oluyoruz. Adamlar kaybederse 10 puan geri düşüyorlar ve şampiyonluk iddiaları bitiyor neredeyse. Adamlar için ölüm kalım maçıyken medya gazlamalarıyla bize stres yaptırmaları Aziz Yıldırım'ın o ünlü saha dışı oyunları oluyor işte. Rahat olun. Değil beraberlik, galibiyet, kaybetsek bile hala açık bir puan farkıyla lider olacağız yahu.

mustebaTS
24.01.2011, 18:35
fener maci icin bana bilet konusunda yardimci olabilecek var mi ?
valla ben biletimi aldım.. ama fener tarafından .. bileet için büyük paralar dönüyor diye duydum yoksa bende bekleyecekdim.

Yunus Emre SEYHAN
24.01.2011, 18:38
Deplasmanda oynuyoruz. Ortasahanın göbeğini üçlemeliyiz.
Bana kalırsa Serkan ve Yattara birbirine uyum sağlıyamıyorlar. Serkan yaptığı bindirmeler ile Yattara'nın önünü kapatıyor. Emrah Eren- Yattara uyumu yok yani. Sağ bekte Barış oynamalı bence. Sene başındaki kamp döneminde hazırlık maçında izlemiştim Barış Ataş'ı ve sağ bekte oldukça etkili olmuştu.

Ama Barış pek sakin olabilen oyuncu değil, Bu maçın havasını kaldırır mı bilmiyorum.

-----------------------Onur-------------------
Barış---------Glo----------Egemen----Cale
------------Serkan-----Selcuk--------------
-------------------Colman-------------------
Yattara--------------------------------Engin
----------------------Umut------------------

Jaja'nın kondisyonu az. Sonradan girmesi daha iyi olur.
Hem Colman biraz daha ileri yönelik oynadığı zaman daha etkili oluyor.(Hugo Broos dönemi 13 maç 8 gol) Serkan ise ortasahamızı daha dinamik hale getirir. Tabii maçın başında Sarı kart görmeme şartıyla.

Derbi maçlarında böyle değişikliğe gitmek çoğu zaman sıkıntı olur.
O yüzden yine ideal onbirimiz ile çıkacağız diye tahmin ediyorum.

Ama ortasaha üçlenmeli..........

Bu arada yanılmıyorsam 2009 'da Galatasaray'a 3-0 yenildiğimiz maçta Ersun hoca Colman'ın yerine Serkan Balcı ile başlamıştı ve sonuç hüsran olmuştu.

gencer_ts
Yenilsek nolur yahu? Kadıköy'de Fener'e karşı 3 puan kolay değil arkadaşlar gerçekçi olmak lazım. Bugün Barcelona bile Madrid deplasmanına direk 3 puan yazmıyordur. Eminim Şenol Güneş puan hesaplarında Kadıköy'e 1 puan yazmıştır. Bence Bursa'nın bu hafta berabere kalmasından sonra alınacak 1 puan fazlasıyla işimizi görecektir.

Bu durumdayken bizim rahat Fener'in stresli olması gerekirken bizim taraf strese girmiş durumda yahu. Biz kaybetsek bile adamların 4 puan önünde oluyoruz. Adamlar kaybederse 10 puan geri düşüyorlar ve şampiyonluk iddiaları bitiyor neredeyse. Adamlar için ölüm kalım maçıyken medya gazlamalarıyla bize stres yaptırmaları Aziz Yıldırım'ın o ünlü saha dışı oyunları oluyor işte. Rahat olun. Değil beraberlik, galibiyet, kaybetsek bile hala açık bir puan farkıyla lider olacağız yahu.

+ 1

Beşiktaş maçı hakkında konuşmak istemiyorum kaybetsekte o kadar önemli değil bana göre.Bazen düşünüyorumda gerçekten çok büyük bir külüp trabzonspor rakiplerimiz bir beraberlik aldık diye sevinç çığlıkları atıyorlar şampiyon olmuşcasına.

Fenerbahçe maçına gelince Cüneyt çakıra güvenen bir insanım o maça cüneyt çakır gibi adil bir hakem verilirse kadıköyde feneri yeneceğimizi düşünüyorum.Fenerbahçe bize karşı açık oynarsa bizim futbolcularda maça iyi motive olursa derbi maçlardaki başarı yüzdemiz beni umutlandırıyor galibiyet için.En azından fenere göre daha iyi bir takımız şenol hoca aykut kocamana göre daha ağır basıyor terazide.

Ben lig adil geçmesi halinde yarışı sonuna kadar götürceğimizi düşünüyorum öyle basit bir takım değiliz altı üstü bir beraberlik aldık.18 lig maçında 13 galibiyet 4 beraberlik 1 mağlubiyet 43 puan takımın eleştirilcek yanı yok bana göre.Trabzonspor camiası biraz lobi konusunda gücünü göstermeli en azından fenerden aşağı kalmamalı ki kalmayacaklarına inanıyorum.Lig uzun maraton 3 puanlık sistemde her şey olur diyelimki fener bizi yendi liderliğimi kaybetceğiz şampiyonluk şansımızmı bitecek hayır.İpler hala trabzonsporun elinde.

Fenerbahçe geçen senenin hırsı ile agresif oynayacaktır oynasınlar pek farketmez nede olsa çifte kupa kaybetmelerinde önemli rol oynadı trabzonspor.Eğer fenerbahçe topla tüfekle bizi yenmek için saldırırsa galibiyet şansımızın çok yüksek olduğuna inanıyorum.Altı üstü bir beraberlik aldık şampiyonluk gitmedi takımın panik yapmasına gerek yok.Biz nasıl 3 büyüklerle deplasmanda oynayacaksak fenerbahçeninde inönü ve arena deplasmanları var.Hala şampiyonluk şansımız yüksek.

mda61
Sizce kaç tane bilet alma hakkımız olur ? Daha önce fb maçlarında deplasman tribünü tecrübesi olanlar ?

Mehmet Ç.
24.01.2011, 18:39
Berabere kalmamiz bir acidan iyi oldu
iki macada favori cikacakdik, böylece üstümüzdeki baskiyi hafiflettik.

Burak Aksoy
24.01.2011, 18:41
Millet deplasmandaki maçtan korkar. Biz Trabzon'dakilerden korkar olduk. İşe bak.

Şenol Hoca "Burak iç sahada oynayamıyor." diyor. Bu nasıl bir olay ?

Trabzon'dakilere sesleniyorum. Yarım saatinizi almaz. Gidin, özür dileyin takımdan. Hem görmüş olursunuz onları :)

OKTAY YILMAZ
24.01.2011, 18:47
Aykut umarım Guiza'yı oynatmaz, herif yuhalandığı maçta (1-1) bile bizi boş geçmedi :)

Legolas77
24.01.2011, 18:53
istanbulu feth edecez inşallah puan kaybetmemiz biraz iyi gibi oyuncuların keyfi kactı ama şimdi birşeyi gösterecekler oda ne? bu ligin en iyi top oynayanı da biziz en iyi takımıda biziz paranızla döveriz sizi der gibi oynayacaklar aykut kocaman yeneriz dedigini agzına tıka tıka oynayacaklar ben karamsar degilim yenecegimize eminim hem su var bu colman jaja ikisi büyük maclarda daha iyi oynuyor digerleri de zaten belli nasıl oynadıkları engin egemen geldi mi görecek istanbul ve anlayacak TRABZON bu ligin en iyi takımı !!!! bu sene 7 nin senesi bu sene bizim senemiz korkuya gerek Allah c.c var hak eden hakkını her zaman alır bizim oyuncular hak ediyor inşallah. Burak Yılmaz diye tempo tutasım var istanbul havaalanında ya ... başkaları yaptı ama bari biz gönlünü alalım iyi burakın neler yaptıgını ilk yarının son haftalarında gördük kötü zamandan geciyor onun icinde cıkıs macı olacak istanbulda alnımız ak kupada lider olarak , ligdede fenerbahceye 10 puan fark ile avni akere gelecez ve ANONS YAPACAZ ANONS aykut kocaman şampiyon yapmış takımı diye rüyasında bile göremez bu sene hayal dahi etmesin öyle şeyleri

Gümüshane
24.01.2011, 18:55
Besiktaslilar ne düsünüyor hakkimizda..

ben size ne dedım trabzona rakıp gerekmıyor kendı kendılerıne bı sorun bulurlar dıye...

umutla burağı ıslıklamışlar şenol guneş basın toplantısı yaptı http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_lol2.gif çok bıle dayandılar bırı durduk yere bı futbolcuya saldırıp çoktan sorun çıkartması gerekıyodu bıle http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_biggrin.gif

kesinlikle...

Bu hamsilerde işler ne zaman yolunda gidecek gibi olsa mutlaka maraz doğuruyorlar biyerlerden http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_smile.gif

Herkes görüyor yaptigimiz yanlislari..Trabzondaki kardeslerimiz nasil görmüyor. Piskolojik olsa gerek.. :(

Sezgin Öztürk
24.01.2011, 18:56
Giray Fenerbahçe maçında cezalı...

Mustafa ÖZDEMİR
24.01.2011, 18:59
mustafa var...

Gümüshane
24.01.2011, 18:59

Nasil`? Besiktas Maci var arada

Sami Kuk
24.01.2011, 19:01
Giray Canlı bombaa..Mustafayı tercih ederim

Sezgin Öztürk
24.01.2011, 19:01
Nasil`? Besiktas Maci var arada
Ligde görülen kart kupaya etki etmiyor sanırım Engin kupada oynamıştı GBB maçında ancak A.Gücü maçında oynayamadı...

OKTAY YILMAZ
24.01.2011, 19:02
Fener yerle bir: 3-1

Sadi Kemal YAŞAR

Sezonun ilk büyük maçında varlık gösteremeyen sarı lacivertliler, ilk yarıda arka arkaya goller kaçırdı. Devre, Hami'nin golüyle kapandı. Erol eşitliği sağladı ama Tolunay ve Ünal, Trabzonspor'u farka götürdü.

Trabzonspor, ligin ilk büyük maçında Fenerbahçe'yi evinde yenerek zirvede ne kadar iddialı olduğunu gösterdi: 3-1. Tempolu geçen karşılaşmada ilk yarı bordo mavililerin üstünlüğü ile kapanırken, ikinci yarıda beraberliği yakalayan F.Bahçe, bu şansını değerlendiremedi ve maçın bitmesine 12 dakika kala arka arkaya iki gol birden yiyerek sahadan farklı yenilgiyle boynu bükük ayrıldı.

7. dakikada Kazım ceza alanına girerken Misse Misse'yi gördü. Misse Misse'nin sert şutunda Rüştü topu son anda kornere çeldi.

17. dakikada Misse Misse soldan ortaladı. Hami'nin kafa vuruşunda Rüştü uçarak topu tokatladı. Direğe çarpıp dönen topu Högh uzaklaştırdı.

21. dakikada sağdan cezaalanına giren Okocha'nın çaprazdan vuruşuna Tolunay ayak koydu. Trabzonspor defansı topu kornere çıkararak tehlikeyi uzaklaştırdı.

27. dakikada Kazım'ın uzun topunda Ogün, cezaalanında Kemalettin'i iterek topa sahip oldu. Geriye çıkardığı topa Hami çok kötü vurdu ve top auta çıktı.

38. dakikada Kemalettin'in uzun pasıyla ceza alanına giren Okocha çaprazdan çok kötü vurdu ve topu üstten auta attı.

43. dakikada Abdullah, Okocha'dan kaptığı topu uzun bir vuruşla Hami'ye aktardı. Golcü futbolcu kafasıyla indirdiği topu ceza alanına girdikten sonra ileriye çıkan Rüştü'nün üzerinden aşırdı. Högh çizgi üzerinde çıkarmak isterken, top üst direğe çarpıp filelerle buluştu: 0-1.

45. dakikada Misse Misse'nin ceza yayı üzerinden sert vuruşu az farkla yerden auta çıktı. İlk yarı Trabzonspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

50. dakikada Okocha'nın akıl dolu ara pasında soldan cezaalanına giren Erol çapraz pozisyonda yerden sert bir vuruşla skora denge getirdi: 1-1.

59. dakikada Högh'ün hatasından topu kapan Hami, sol çaprazdan yakın mesafeden vuruşunda topu yan ağlara gönderdi.

78. dakikada Hami'nin frikik atışında barajdan seken topu savunma uzaklaştıramayınca, Tolunay araya girip ayak koydu ve takımını 2-1 öne geçirdi.

80. dakikada Ünal maçın skorunu belirledi. Çetin'in pasıyla ceza alanına giren Ünal rakiplerinden sıyrıldı, kaleci ile karşı karşıya kaldı. Yerden bir vuruşla skoru 3-1 yaptı.

Tempolu karşılaşma

Ligin kayıpsız iki ekibinin dev mücadelesinde tempo vardı, heyecan vardı, gol vardı. Trabzonspor, Fenerbahçe savunmasının maçın başından itibaren verdiği açıkları üç kez değerlendirdi. Bordo mavililerde Tolunay devleşirken, bir de gol atarak takımının yeniden liderlik koltuğuna oturmasında büyük rol oynadı.

Savunma döküldü

Türkiye'nin en iyi savunması olarak kabul edilen Fenerbahçe'nin iki yabancısı Uche ile Högh, Trabzonspor karşısında arkadaşlarına ayak uydurunca döküldüler. Özellikle Högh, zaman zaman çaresiz kaldı ve pas hataları yaptı.

Gemiyi Kaptan Rüştü batırdı

F.Bahçe kalecisi Rüştü Rençber, Trabzonspor maçında da son haftalardaki formsuz görüntüsünden sıyrılamayınca yenilgide büyük rol oynadı.

F.Bahçe'de Trabzonspor yenilgisi nedeniyle en çok tepki alan iki isim kaptan Rüştü ile Högh oldu. Son haftalardaki formsuz görüntüsünü Milli Takım'da da sürdüren, kendisinden beklenmeyen pozisyon ve zamanlama hataları yapan kaleci Rüştü, Trabzonspor maçında da büyük tepki aldı.

Sarı lacivertli takımın dün akşam bir başka kötü ismi de Högh'dü. Danimarkalı futbolcu, özellikle ilk golde savunmada kendisinden beklenmedik bir hata yaparak topu Hami'den sökemeyince, bordo mavili takımın yıldız oyuncusu bu fırsatı kaçırmadı. Högh, başka birçok pozisyonda saç baş yoldurdu.

Bu taraftara yazık değil mi?

F.Bahçeli taraftarlar, Trabzon maçını izleyebilmek için neredeyse ölümü göze aldı. Sarı lacivertlilerin bir kısmı, biletlerin karaborsaya düştüğü ve 2 milyon liradan 10 milyon liraya fırladığı karşılaşmayı izleyebilmek için F.Bahçe Stadı'nın tribün duvarlarına tırmanırken hayati tehlike atlattı. Atılay KAYAOĞLU

4.5 Yıl sonra gelen sevinç

Trabzonsporlu futbolcular 4.5 yıldır İstanbul'da yenemedikleri F.Bahçe'nin bileğini bükebilmenin sevincini doyasıya yaşadılar. Bordo mavililer, rahatladıkları üçüncü gol sonrasında taraftarıyla kenetlendi.

Bariç'in garip savunması!

F.Bahçe Teknik Direktörü Otto Bariç, Trabzonspor yenilgisini yorgunluğa bağladı. Hırvat çalıştırıcı, hafta içinde futbolcularının dağıldığından yakınarak, ‘‘On futbolcumuz ayrı ayrı milli takımlardaydı. İstediğimiz gibi çalışamadık. Samsun'daki organizasyonu bu maça yansıtamadık'' dedi.

İlk yarıyı yenik kapatınca ikinci yarıya çift forvetle başladığını vurgulayan Bariç, ‘‘Oyunda dengeyi kurduktan sonra kontrolü sağlayamadık. Sonrasında yorgunluk farklı sonucu getirdi'' dedi. Bariç, Samsunspor maçını Sabin İlie oynamadan kazandıklarını ifade ederken B.Saffet'i Beşiktaş karşısında iyi oynadığı için sahaya sürdüğünü belirtti.

STAT: Fenerbahçe

HAKEMLER: Erol Ersoy (**), Münir Takpak (**), Aykut Gümülü (**)

FENERBAHÇE: Rüştü (*)- İlker (*), Uche (**), Högh (*), Erol (*) (Dk.76 Taner *)- Mustafa Doğan (**), Kemalettin (*), Okocha (**), Selahattin (*) (Dk.46 B.Saffet *)- Tarık (*) (Dk.62 Atilla **), Boliç (*)

YEDEKLER: Murat- Sabin İlie, K.Saffet, H.İbrahim

TRABZONSPOR: Metin (***)- İskender (***), Okan (***), Tolunay (****)- Kazım (**) (Dk.83 Mehmet), Ünal (***), Ogün (**), Misse Misse (**) (Dk.52 Orhan ***), Abdullah (***)- Vugrinec (***) (Dk.79 Çetin **), Hami (***)

YEDEKLER: Nihat- Osman, Erdal, Hasan

GOLLER: Dk.43 Hami, Dk.50 Erol, Dk.78 Tolunay, Dk.80 Ünal

SARI KARTLAR: Kemalettin, Misse Missa, Orhan

Faik Yılmaz
24.01.2011, 19:02
Ankaragücü maçından sonra panikleyen arkadaşlara bir anlam veremiyorum.. İşte Bursa en kolay gibi görünen maçta bile puan kaybetti......

Hala en yakın rakibimizle aramızda 5 puan var.....

Feneri havada karada yenecek gücümüz var.....

Bursa-Gs maçıda var puan kaybetsek bile puan farkı çok büyük ihtimalle devam edicek ....

E biz neden endişeleniyoruzki rakipler endişelensin.....

Bu takım ilk yarıda Bursayı istanul eziklerini dize getirmedimi..... Genede getirecek buna inanıyorum....Takımıma güveniyorum....

Bence biz taraftarlık görevimizi yapalım takımımıza güvenelim birlik olalım gerisi kolay......

Unutmayalım bu sene sadece Liverpoolu yenemedik ( onuda önümüzdeki sene yeneriz artıkın ::) )

Fatih Özkan
24.01.2011, 19:03
Gidip, alıp, geleceğiz!
Bu kadar basit!

Sezgin Öztürk
24.01.2011, 19:04
Fener yerle bir: 3-1

Sadi Kemal YAŞAR

Sezonun ilk büyük maçında varlık gösteremeyen sarı lacivertliler, ilk yarıda arka arkaya goller kaçırdı. Devre, Hami'nin golüyle kapandı. Erol eşitliği sağladı ama Tolunay ve Ünal, Trabzonspor'u farka götürdü.

Trabzonspor, ligin ilk büyük maçında Fenerbahçe'yi evinde yenerek zirvede ne kadar iddialı olduğunu gösterdi: 3-1. Tempolu geçen karşılaşmada ilk yarı bordo mavililerin üstünlüğü ile kapanırken, ikinci yarıda beraberliği yakalayan F.Bahçe, bu şansını değerlendiremedi ve maçın bitmesine 12 dakika kala arka arkaya iki gol birden yiyerek sahadan farklı yenilgiyle boynu bükük ayrıldı.

7. dakikada Kazım ceza alanına girerken Misse Misse'yi gördü. Misse Misse'nin sert şutunda Rüştü topu son anda kornere çeldi.

17. dakikada Misse Misse soldan ortaladı. Hami'nin kafa vuruşunda Rüştü uçarak topu tokatladı. Direğe çarpıp dönen topu Högh uzaklaştırdı.

21. dakikada sağdan cezaalanına giren Okocha'nın çaprazdan vuruşuna Tolunay ayak koydu. Trabzonspor defansı topu kornere çıkararak tehlikeyi uzaklaştırdı.

27. dakikada Kazım'ın uzun topunda Ogün, cezaalanında Kemalettin'i iterek topa sahip oldu. Geriye çıkardığı topa Hami çok kötü vurdu ve top auta çıktı.

38. dakikada Kemalettin'in uzun pasıyla ceza alanına giren Okocha çaprazdan çok kötü vurdu ve topu üstten auta attı.

43. dakikada Abdullah, Okocha'dan kaptığı topu uzun bir vuruşla Hami'ye aktardı. Golcü futbolcu kafasıyla indirdiği topu ceza alanına girdikten sonra ileriye çıkan Rüştü'nün üzerinden aşırdı. Högh çizgi üzerinde çıkarmak isterken, top üst direğe çarpıp filelerle buluştu: 0-1.

45. dakikada Misse Misse'nin ceza yayı üzerinden sert vuruşu az farkla yerden auta çıktı. İlk yarı Trabzonspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

50. dakikada Okocha'nın akıl dolu ara pasında soldan cezaalanına giren Erol çapraz pozisyonda yerden sert bir vuruşla skora denge getirdi: 1-1.

59. dakikada Högh'ün hatasından topu kapan Hami, sol çaprazdan yakın mesafeden vuruşunda topu yan ağlara gönderdi.

78. dakikada Hami'nin frikik atışında barajdan seken topu savunma uzaklaştıramayınca, Tolunay araya girip ayak koydu ve takımını 2-1 öne geçirdi.

80. dakikada Ünal maçın skorunu belirledi. Çetin'in pasıyla ceza alanına giren Ünal rakiplerinden sıyrıldı, kaleci ile karşı karşıya kaldı. Yerden bir vuruşla skoru 3-1 yaptı.

Tempolu karşılaşma

Ligin kayıpsız iki ekibinin dev mücadelesinde tempo vardı, heyecan vardı, gol vardı. Trabzonspor, Fenerbahçe savunmasının maçın başından itibaren verdiği açıkları üç kez değerlendirdi. Bordo mavililerde Tolunay devleşirken, bir de gol atarak takımının yeniden liderlik koltuğuna oturmasında büyük rol oynadı.

Savunma döküldü

Türkiye'nin en iyi savunması olarak kabul edilen Fenerbahçe'nin iki yabancısı Uche ile Högh, Trabzonspor karşısında arkadaşlarına ayak uydurunca döküldüler. Özellikle Högh, zaman zaman çaresiz kaldı ve pas hataları yaptı.

Gemiyi Kaptan Rüştü batırdı

F.Bahçe kalecisi Rüştü Rençber, Trabzonspor maçında da son haftalardaki formsuz görüntüsünden sıyrılamayınca yenilgide büyük rol oynadı.

F.Bahçe'de Trabzonspor yenilgisi nedeniyle en çok tepki alan iki isim kaptan Rüştü ile Högh oldu. Son haftalardaki formsuz görüntüsünü Milli Takım'da da sürdüren, kendisinden beklenmeyen pozisyon ve zamanlama hataları yapan kaleci Rüştü, Trabzonspor maçında da büyük tepki aldı.

Sarı lacivertli takımın dün akşam bir başka kötü ismi de Högh'dü. Danimarkalı futbolcu, özellikle ilk golde savunmada kendisinden beklenmedik bir hata yaparak topu Hami'den sökemeyince, bordo mavili takımın yıldız oyuncusu bu fırsatı kaçırmadı. Högh, başka birçok pozisyonda saç baş yoldurdu.

Bu taraftara yazık değil mi?

F.Bahçeli taraftarlar, Trabzon maçını izleyebilmek için neredeyse ölümü göze aldı. Sarı lacivertlilerin bir kısmı, biletlerin karaborsaya düştüğü ve 2 milyon liradan 10 milyon liraya fırladığı karşılaşmayı izleyebilmek için F.Bahçe Stadı'nın tribün duvarlarına tırmanırken hayati tehlike atlattı. Atılay KAYAOĞLU

4.5 Yıl sonra gelen sevinç

Trabzonsporlu futbolcular 4.5 yıldır İstanbul'da yenemedikleri F.Bahçe'nin bileğini bükebilmenin sevincini doyasıya yaşadılar. Bordo mavililer, rahatladıkları üçüncü gol sonrasında taraftarıyla kenetlendi.

Bariç'in garip savunması!

F.Bahçe Teknik Direktörü Otto Bariç, Trabzonspor yenilgisini yorgunluğa bağladı. Hırvat çalıştırıcı, hafta içinde futbolcularının dağıldığından yakınarak, ‘‘On futbolcumuz ayrı ayrı milli takımlardaydı. İstediğimiz gibi çalışamadık. Samsun'daki organizasyonu bu maça yansıtamadık'' dedi.

İlk yarıyı yenik kapatınca ikinci yarıya çift forvetle başladığını vurgulayan Bariç, ‘‘Oyunda dengeyi kurduktan sonra kontrolü sağlayamadık. Sonrasında yorgunluk farklı sonucu getirdi'' dedi. Bariç, Samsunspor maçını Sabin İlie oynamadan kazandıklarını ifade ederken B.Saffet'i Beşiktaş karşısında iyi oynadığı için sahaya sürdüğünü belirtti.

STAT: Fenerbahçe

HAKEMLER: Erol Ersoy (**), Münir Takpak (**), Aykut Gümülü (**)

FENERBAHÇE: Rüştü (*)- İlker (*), Uche (**), Högh (*), Erol (*) (Dk.76 Taner *)- Mustafa Doğan (**), Kemalettin (*), Okocha (**), Selahattin (*) (Dk.46 B.Saffet *)- Tarık (*) (Dk.62 Atilla **), Boliç (*)

YEDEKLER: Murat- Sabin İlie, K.Saffet, H.İbrahim

TRABZONSPOR: Metin (***)- İskender (***), Okan (***), Tolunay (****)- Kazım (**) (Dk.83 Mehmet), Ünal (***), Ogün (**), Misse Misse (**) (Dk.52 Orhan ***), Abdullah (***)- Vugrinec (***) (Dk.79 Çetin **), Hami (***)

YEDEKLER: Nihat- Osman, Erdal, Hasan

GOLLER: Dk.43 Hami, Dk.50 Erol, Dk.78 Tolunay, Dk.80 Ünal

SARI KARTLAR: Kemalettin, Misse Missa, Orhan

Abi bu maç şu Hamin attığı golde ağlarda asılı kalmıştı top o maçmı?

silentpain61
24.01.2011, 19:07
arkalarda kalmasın :)

DeAgLeMaNyAq
24.01.2011, 19:07
Ligde görülen kart kupaya etki etmiyor sanırım Engin kupada oynamıştı GBB maçında ancak A.Gücü maçında oynayamadı...

Giray kart sınırında cezalı değil. Kayserispor maçında çift sarı kartla oyundan atıldığından o maçta gördüğü çift sarı kart hesaba katılmıyor...

mda61
24.01.2011, 19:12
Sizce kaç tane bilet alma hakkımız olur ? Daha önce fb maçlarında deplasman tribünü tecrübesi olanlar ?

Fikri olan yok mu ?

mustebaTS
24.01.2011, 19:13
fener maçın türk telekom tribününde izleyeceim varmı bnm gbi fener tarafında izleycek olan.. buluşalım stadda arkdaşlar...

Mustafa ÖZDEMİR
24.01.2011, 19:13
Fikri olan yok mu ?
sıra bulabilirsen şanslısın...

DePaR
24.01.2011, 19:15
Millet deplasmandaki maçtan korkar. Biz Trabzon'dakilerden korkar olduk. İşe bak.

Trabzon'dakilere sesleniyorum. Yarım saatinizi almaz. Gidin, özür dileyin takımdan. Hem görmüş olursunuz onları :)

Kesinlikle o yuhlamalar kendi ayağına kurşun sıkmaktır ve gerizekalılıktır. Peki neden olumlu şeyler göz ardı edilir. Yarım saat yolculuk yapmaya gerek yok, deniz tarafı kale arkası hep bir ağızdan '' el ele kol kola trabzonum buraya diye '' tezeruhat yaptı fakat oyuncular gelmedi, soru; niye gelmedililer ???

Asi Çaykaralı61
24.01.2011, 19:18

Beşiktaş maçında cezasını çekemiyor mu Giray eğer cezalı ise ?

Medallion
24.01.2011, 19:19

Ne guzel. Kalan 16 macimizin 9 u deplasmanda 7 si iceride. Burak 9 macta guzel oynasin da, diger 7 macta ikinci yari yerine Yattara girsin :)

Asi Çaykaralı61
isterse 10 milyon prim versin futbolcuda ruh olacak egemen ve engin gibi iki aslan parçası oynarsa prim filan hikaye

Egemen ve Engin bu maçda oynarsa bizim için çok ama çok iyi olur.İNŞALLAH yeneceğiz deplasmanda Fenerbahçe'yi :)

~UniCef~
Kimi verecekler acaba?

Cüneyt Cakir`i BJK macina verdiler . . bakalim . . 2. Cem Papila vakasi olmasin`da

Asi Çaykaralı61
24.01.2011, 19:21
bu maçı bence tek başına engin alacak

Abi benimde içimde Engin'in bu maçda çok şeyler yapacak gibi bir his var :)

İskender66
24.01.2011, 19:21
Bu maçın bize ayrılan bilet fiyatları nedir acaba? Satışa sunuldu mu?

Ali Tunahan Güllü
24.01.2011, 19:23
Avantajlı olan taraf biziz bu avantajı en iyi şekilde kullanıp en azından beraberlik bile bizim çok işimize yarar.

irfanb
24.01.2011, 19:24
Trabzonspor`un kronolojik tarihi:
M.S mağlup edilemeyen tek Türk takımı.
:)

M.S (Manisa`dan Sonra)

Mahmut Keleş
24.01.2011, 19:25
Pazar günü --- Trabzon’un yenilmesi halinde --- puan farkını 4’e indirecek olan Sarı-Lacivertliler için bu maç hayati önem taşıyor.
http://www2.yazete.com/Kanaryaya--ruya-gibi-prim_70379.html ççç ççç ççç ççç ççç ççç ççç

OKTAY YILMAZ
Abi bu maç şu Hamin attığı golde ağlarda asılı kalmıştı top o maçmı?
Ta kendisi ve son galibiyetimiz ne yazıkki :(
Umarım bu hafta sonu 1997'nin nostaljisini yaşarız...

Asi Çaykaralı61

Nasıl hak etmiyor belki maddi imkansızlıklardan dolayı gidemeyenlerimiz vardır.Büyük konuşmamak lazım.Ayrıca iş saatiydi geçen haftaki Ankaragücü.Gönül ister ki dolsun.Biz Şampiyonluğu hak ediyoruz İNŞALLAH da Şampiyon olacağız

Sezgin Öztürk
24.01.2011, 19:27
Beşiktaş maçında cezasını çekemiyor mu Giray eğer cezalı ise ?
Kardeşim ligde gördüğün kart kupaya etki etmiyor bildiğim kadarıyla hatırlarsanız Engin Karabük maçında kart görüp cezalı duruma düşmüştü ve devre arasında GBB kupa maçında oynamışdı A.Gücü maçında cezası nedeniyle oynayamadı...

OKTAY YILMAZ
24.01.2011, 19:28
Kimi verecekler acaba?

Cüneyt Cakir`i BJK macina verdiler . . bakalim . . 2. Cem Papila vakasi olmasin`da
Cüneyt Çakır değil kesinlikle kupada olacağı için,
kupada olmayan ve dinlendirilen bomba
Aklıma 2 isim geliyor 1. si ve en büyük ihtimalle Bülent Yıldırım, 2. si ise Yunus Yıldırım.

2 sinin de ortak özelliği maalesef soyadlarının "YILDIRIM" olması ki bu bana çok kötü şeyler çağrıştırıyor :)

Asi Çaykaralı61
24.01.2011, 19:29

Bizler de inandık İNŞALLAH bu sene 7'ye ulaşacağız :)

serkanholep
24.01.2011, 19:32
herkes yenilince oynamayan oyuncularımız olsaydı diyor

umut oynamasa umut olsaydı

burak oynamasa burak olsaydı

v vs vs vs

hepsi bizim oyuncumuz kaybedenlerde kazananlarda

Asi Çaykaralı61
24.01.2011, 19:32
Sergen ve Hakan Trabzonspor'un fener ve diğer büyük maçlarda orta sahayı kesinlikle üçlemesi gerektiğini söylüyorlar.

Maçların deplasmanda oynanması dez avantaj gibi gözüküyor ama biz deplasmanlarda daha da iyiyiz bencede orta sahayı üçlü tutarsak daha da iyi olur kanaatindeyim :)

mustebaTS
24.01.2011, 19:33
fener maçında türk telekom tribününde olacağım varmı bnm gbi fener tarafında izleycek olan.. buluşalım stadda ...

Sezgin Öztürk
24.01.2011, 19:33
Ta kendisi ve son galibiyetimiz ne yazıkki :(
Umarım bu hafta sonu 1997'nin nostaljisini yaşarız...
İlk aklı selim bir şekilde futbolu izlemeye başladığım yıllardı Cine 5 veriyordu maçları yanılmıyorsam İNŞALLAH bu haftasonu da öyle bir zaferle ayrılacağız...

Asi Çaykaralı61
24.01.2011, 19:34
Ona gerek yok Aydın hocam...Selçuk Ceyhun Engin yaparsın olur biter...Dinlenmiş hırslanmış bir Ceyhun....

Erdal Abi hırslanmış bir Ceyhun ve Engin orta sahamızda makina gibi çalışırlar bende aynen bu şekilde düşünüyorum.Colman'ı da duruma göre oyuna alabiliriz :)

orkun kır
24.01.2011, 19:34
Kardeşim ligde gördüğün kart kupaya etki etmiyor bildiğim kadarıyla hatırlarsanız Engin Karabük maçında kart görüp cezalı duruma düşmüştü ve devre arasında GBB kupa maçında oynamışdı A.Gücü maçında cezası nedeniyle oynayamadı...

aynen... eskiden etki ediyordu ama artık öyle bi uygulama yok..engin yoksa kupada oynamaz ankaragücü maçında oynardı

biltrabzon
24.01.2011, 19:35
bence kuddusi müftüoglu nu versinler.suan türkiye de cüneyt cakir dan sonraki en iyi hakem.eski kuddusi gibi degil.artik adam gibi mac yönetiyor. bünyamin gezer,firat aydinus yada kuddusi müftüoglu olsun macin hakemi.geri kalanlarin hepsi eyyamci.

Asi Çaykaralı61
- Rahat bırakın şu Cale'yi artık daha ne yapsın adam....

Sedat Abi sana katılıyorum son haftalarda takımımızdaki en formda futbolcularımızdan birisi Cale.

Medallion
Puan veya puanlarin tek yolu sakin olmaktan geciyor. Sakin olursak istedigimizi aliriz.

O yuzden polemiklerden, basindan uzak olmamiz gerek. Su hafta gazete okumayalim. Cikalim macimizi oynayalim.

Karsi taraf bizden daha zor durumda. Teknik direktorun kellesi koltukta, futbolcular zaten umurlarinda degil. Sakin olursak bu is olur.

Oyuna gelmeyelim lutfen...

Adamlar extra prim bile koymus. Cok stresliler cooooook.

Artik travmalari biz degil, onlar yasiyor. Sukru Saracoglu' nda bir travma daha yasatmak dilegiyle...

r9emre
Aklıma 2 isim geliyor 1. si ve en büyük ihtimalle Bülent Yıldırım, 2. si ise Yunus Yıldırım.

2 sinin de ortak özelliği maalesef soyadlarının "YILDIRIM" olması ki bu bana çok kötü şeyler çağrıştırıyor :)

Yunus Yıldırım'ı asla vermezler.Azize ona baya bir giydirdi devre arasında penaltı mevzuları konusunda o yüzden polemik olmasın diye asla vermezler ama Bülent Yıldırım olabilir.

.....
24.01.2011, 19:36
Pazar gecesi Kadıköyde Balayına çıkıyoruz. Saat 21:45 başlama tarihi.

orkun kır
24.01.2011, 19:36
fener maçında türk telekom tribününde olacağım varmı bnm gbi fener tarafında izleycek olan.. buluşalım stadda ...

fenerbahçe mali işler yönetiminden tanıdık var 3 adet vip bilet verdi gelin burdA İZleyin die.. ben bordo mai atkımla formamla dostlarımla kolkola bağırmadıktan sonra gider biranede izlerim maçı ne anlamı kalır ki ;)

Asi Çaykaralı61
24.01.2011, 19:37
- Glowacki tam hazır değil gibi geldi bana...

Glowacki bence gün geçtikçe daha da iyi oluyor diye düşünüyorum :)

Ayrıca Egemen ile iyi ikili olacaklardır bence :)

orkun kır
24.01.2011, 19:37
Sedat Abi sana katılıyorum son haftalarda takımımızdaki en formda futbolcularımızdan birisi Cale.

cale bencede çok ii ama adam tek kaldı sol kanatta...engin olsa böyle olmazdı bu maçın sonucu...

Asi Çaykaralı61
24.01.2011, 19:39
cale bencede çok ii ama adam tek kaldı sol kanatta...engin olsa böyle olmazdı bu maçın sonucu...

Abi Engin takımımıza döndü mü sol kanattaki sıkıntılarımız İNŞALLAH bitecektir :)

Ali Tunahan Güllü
24.01.2011, 19:40
İlk maçtaki gibi ortasahayı üçlemek en mantıklı fikir gibi duruyor.
Ceyhun-Selçuk-Engin üçlüsü gayet güzel duruyor ancak Ceyhunun nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.
Dediğim gibi bu maçı illa kazanıcaz diye birşey yok bizim için beraberlik bile çok iyi sonuçtur bursa-gs maçının olduğu hafta.

Mesut AKYILDIZ
24.01.2011, 19:41

Ben de ordayım renktaş......İnönüde de yeni açıktayım rakip taraftarlar arasında 4 gün de 2 maç pek aklı selim bir davranış değil ama şartlar bunu gerektiriyor....

Asi Çaykaralı61

Doğru Abi Engin oynamıştı maçlarda Kupaya etki etmiyor şimdi geldi aklıma bilginiz için teşekkür ederim :)

Giray kart cezalısıysa Resmi Sitemizde yer verilirdi ben bakdım ama öyle bir haber bulamadım

Uğur Karataş
İl Güvenlik toplantısı hep yapılıyordu sadece bu sene lig kupa fikstürü sıkıştı biraz. Trabzon taraftarı yerini alacak.

~UniCef~
24.01.2011, 19:42

Eger Yunus Yildirim`sa kazanacagimizi sanmiyorum, Mehmet Topuz`u unutmadik

Sezgin Öztürk
24.01.2011, 19:44
aynen... eskiden etki ediyordu ama artık öyle bi uygulama yok..engin yoksa kupada oynamaz ankaragücü maçında oynardı
Bu konuda TFF ye eleştiri getirmek gerekir ligde görülen sarı kartların vs. kupada etkisi olmuyor ancak lkulüplere verilen seyircisiz oynama cezaları kupa maçlarında çekiliyor örnek pursa 8taş :S

Sezgin Öztürk
24.01.2011, 19:54
Doğru Abi Engin oynamıştı maçlarda Kupaya etki etmiyor şimdi geldi aklıma bilginiz için teşekkür ederim :)

Giray kart cezalısıysa Resmi Sitemizde yer verilirdi ben bakdım ama öyle bir haber bulamadım
Önemli değil kardeş. Bende ligtv nin yalancısıyım gördüğü sarı kartdan sonra haftaya cezalı yazmıştı

orkun kır
24.01.2011, 19:55
benim bu konuda tek rahatsız olduğum nokta.. neden hala maç biletleri çıkmıyo...sürekli biletix e bakmaktan iş yerinde çalışamıyorum...

Asi Çaykaralı61
24.01.2011, 19:58
Önemli değil kardeş. Bende ligtv nin yalancısıyım gördüğü sarı kartdan sonra haftaya cezalı yazmıştı

Egemen oynarsa sıkıntı olmaz :)

mustebaTS
24.01.2011, 19:59
Ben de ordayım renktaş......İnönüde de yeni açıktayım rakip taraftarlar arasında 4 gün de 2 maç pek aklı selim bir davranış değil ama şartlar bunu gerektiriyor....
tmm renkdaş görüşürz telekom tribbünün önünde .. bnde düşünüyorum bjk maçını ne yalan sölim aklı selim deil yapdğımız ama bi aşkın neresi mantıkldır ki. aşk bi akıl hastalığıdır. :D

Emre Çömez
24.01.2011, 19:59
Selçuk -- Colman -- Engin böyle olurmu acaba orta saha?

orkun kır
24.01.2011, 20:00
egemen oynamıcak die biliyorum... fenerde ankara gibi soldan gelmeye çalışacak gökhan gönülle...ama anaragücü maçından farklı olarak solda Engin baytar olacak !!!! bakalım o zaman napacaklar...herkes fb kazanacak trabzon çöküşe geçecek diyo ama bilmiyolarki kadıköyde tokatı yicekler bizden... dua etsinler sayemizde stad yaka yaka yeni stad yapacaklar :)

orkun kır
24.01.2011, 20:03
Selçuk -- Colman -- Engin böyle olurmu acaba orta saha?

onur

serkan giray glowacki cale

colman selçuk

burak jaja engin

umut

61OKTAY
24.01.2011, 20:12
bi kadroda biz yapalım derbilerin kazanmanın yolu
orta saha ve kanatlardan geçiyo onun içinde

ONUR
SERKAN GLOWACKİ GİRAY CALE

SELÇUK COLMAN
ENGİN
BURAK P.BROZEK
UMUT

orkun kır
24.01.2011, 20:14
bence pawel ilk 11 de başlamaz gibi gelio bana bu maçta..

Alp Yavuz 13
24.01.2011, 20:16
hakim olmalıyım kendime numaralıda izlicem maçı :D

SEDAT
24.01.2011, 20:16
- Colman oynamazsa bizim için iyi olur , Sezer bile olabilir.
- Sezer pek beğenilmiyor ama Kasap vari bir futbolcu , böyle adamlarda lazım ...

zafer6161
24.01.2011, 20:17
bahis oranları

Fenerbahçe v Trabzonspor 30/01/2011 19:00 2.05 3.00 3.30

orkun kır
24.01.2011, 20:18
ooooo 3.30.... bu hafta handikap atılır ts ye :)

Alp Yavuz 13
24.01.2011, 20:19

sadece kocaman öpsek :D kocaman kocaman ....................................... :D

orkun kır
24.01.2011, 20:21
ooooo süper ya :)))))))

cihatöztürk
24.01.2011, 20:22
cüneyt çakır ne bk yemeye beşiktaş maçına atandı şimdi anlayan varmı

Fener maçında fenerbahçenin istediği bir hakem mi yönetecek maçı

hakeme dikkat beyler

hüseyin1975
24.01.2011, 20:23
Kupayi ve Sampiyonlugu ellerinden aldik.
Simdi yenersek ve yarisdan atarsak iyice severler bizi.
muahahahahahahaha

orkun kır
24.01.2011, 20:25
Kupayi ve Sampiyonlugu ellerinden aldik.
Simdi yenersek ve yarisdan atarsak iyice severler bizi.
muahahahahahahaha

ben maça gitmye korkuyorum zaten... yeneriz felen yakarlar stadı yanarak ölmek çok kötüdür derler :D:D:D:D