PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 19.Hafta | Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29

fındıkoğlu
31.01.2011, 09:23
Şu saatten itibaren izlenicek politika geleceğimiz adına büyük önem taşıyacaktır.
Unutulmaması gereken bir şey hala ligin zirvesinde TRABZONSPOR Yazmaktadır.....
Haftasonu takımımızı bu sınavda yanlız bırakmamak gerekir.......
VİRA BİSMİLLAH deyip tekrar yelken açma vaktidir......:cool:

matalar
biz fenerin sertliğine karşılık veremediğimiz için yenildik.
ortada ceyhun mutlaka olmalıydı.biraz vurup dökmeliydi.
o sarı kart görünce sezer oyuna alınmalıydı.
görmedinizmi feneri.engini ve jaja yı her pozisyonda tekmelediler.
biz ise yerden kalkamadık ve top da oynayamadık.
bence bu yüzden kaybettik.fenerin orta sahasında emre,m.topuz ve selçuk kasap gibi geziyordu.

magicyattara
Tam 2 aydır şerefli ülkemin şerefli medyası bu maça hazırlanıyordu..bilmeyen de sanki birileri ülkeyi işgal etti sanacaktı..böylesine ağır bir baskı altına alınmış takımımız maalesef son 4 maçtır ortaya futbol falan koyamadı..bu süreçten sağlıklı çıkmak Trabzonspor adına imkansızdı..

Peki ne yapmıştı Trabzonspor..kimin emeğini çalmıştı,kimin karısına kızına laf etmişti de bu kadar antipatik olmuştu..
Trabzonspor iyi futbol oynuyor,takım oyunu oynuyor diye her akşam tvlerde car car bağıranlar neden Trabzonspor'un her maçı öncesi puan kaybedeceğinden bahsediyordu dip not olarak..

Yemin ediyorum sabahın şu saatinde ağlayasım var..zoruma gidiyor bu yaşananlar..

Kime ne ettik lan biz..neden Trabzonspor zirveye çıkınca bu ülkede insanlar mutsuz oluyor..bu kadar kasıyorlar..lanet olsun hepsine..

Buyrun istediğiniz oldu..aldınız bizi aşağıya..mutlu olun köpek sürüleri,mutlu..

Tayfun
31.01.2011, 09:25
Hiç kimse kendini oyana buyana atmasın, fenerbahçeli futbolcular daha fazla istedi galibiyeti basmadık yer bırakmadılar

Lugano'nun golünü bir daha izlerseniz nasıl inanmış bir şekilde gole gittiğini daha iyi anlarsınız

Birde Şenol Hoca yine aykutu kocaman yaptı ev sahibi takımın antrönürü gelip başarı dilemesi gerekirken, Şenol Hoca gitti aykutu yanına hem de yaşça büyük olmasına rağmen gör aykut gör maç alabilirsin ama adamlık gör adamlık!

bronsdelta61
31.01.2011, 09:26
BU TAKIM YOLA GELMELİ EN AZINDAN YENİLMEMELİYDİK. http://www.antu.com/AntuGorsel.aspx?ID=546
FENERİN TARAFTAR SİTESİNDE AÇILIŞ BU ŞEKİLDE BAŞLIYOR... İŞ ARKADAŞIM SABAH SABAH BUNU DİNLETTİRDİ BANA. ÇOK KÖTÜ OYNADIK VEDE YENİLDİK. BİZE BUNLARI İZLETTİRENLER UTANSIN. BUNDAN SONRA GEÇMİŞİ BIRAKIP ÖNÜMÜZE BAKMAK LAZIM.

ozturk
31.01.2011, 09:26
2. yarıya antalya maçıyla başlayacağız öyle gözüküyor..

ancak bu form düşüklüğünün sebebi mutlaka bulunmalı..

Adem Erdoğan
31.01.2011, 09:28
Araya bi Kasımpaşa Buca sıkıştırsaydık iyiydi, Antalya maçı çok önemli en az beraberlik almalıyız, liderlik herşeyden önemli. Liderliği kaptırmamamız lazım.

Ömer Yüce
31.01.2011, 09:30
Şenol Hoca işini bilir. Gereken ruhsuzları alır gerekli ruhları oyuna sokar ve kısa sürede takım düzelir...

Adem Erdoğan
31.01.2011, 09:30
Psikoloji çok önemli, şu maçı kafalardan silebilmeliyiz, panik havasını üzerimizden atabilmeliyiz.

Daha çok maç var, Bizim oynayacağımız bütün takımlarla fenerde oynayacak ve 4 puan üstlerindeyiz, Bursa da bizim oynayacağımız bütün takımlarla oynayacak hatta fenerle de oynayacak ve onların da 2 puan üstündeyiz. Bu dereden daha çok sular akacak.
Selçuk Engin Jaja'ya çok iş düşüyor kalan haflarda.

Ömer Yüce
31.01.2011, 09:31
Araya bi Kasımpaşa Buca sıkıştırsaydık iyiydi, Antalya maçı çok önemli en az beraberlik almalıyız, liderlik herşeyden önemli. Liderliği kaptırmamamız lazım.

Ben antalya maçından senin çekindiğin kadar çekinmiyorum. Bence antalya neler yapacağını düşnmesi gerekiyor. Çünkü karşısında yaralı bir takım ve büyük bir taraftar desteğiyle maça çıkan bir Trabzonspor görecek...

ozturk
31.01.2011, 09:33
Tam 2 aydır şerefli ülkemin şerefli medyası bu maça hazırlanıyordu..bilmeyen de sanki birileri ülkeyi işgal etti sanacaktı..böylesine ağır bir baskı altına alınmış takımımız maalesef son 4 maçtır ortaya futbol falan koyamadı..bu süreçten sağlıklı çıkmak Trabzonspor adına imkansızdı..

Peki ne yapmıştı Trabzonspor..kimin emeğini çalmıştı,kimin karısına kızına laf etmişti de bu kadar antipatik olmuştu..
Trabzonspor iyi futbol oynuyor,takım oyunu oynuyor diye her akşam tvlerde car car bağıranlar neden Trabzonspor'un her maçı öncesi puan kaybedeceğinden bahsediyordu dip not olarak..

Yemin ediyorum sabahın şu saatinde ağlayasım var..zoruma gidiyor bu yaşananlar..

Kime ne ettik lan biz..neden Trabzonspor zirveye çıkınca bu ülkede insanlar mutsuz oluyor..bu kadar kasıyorlar..lanet olsun hepsine..

Buyrun istediğiniz oldu..aldınız bizi aşağıya..mutlu olun köpek sürüleri,mutlu..

:alkış::alkış::alkış:

lanet olsun....

İskefiyelireis
İki kayıp devre başında geldi. Belki daha hayırlı olur. Şimdi BJK maçına kadar kayıpsız gitmemiz lazım. Herkes Bünyamin Gezer kadar faule müsade etmez. FB de BJK gibi beklenmedik puanlar kaybedecek. Paniğe gerek yok. Trabzon' daki arkadaşlar idmanlara gidip destek mesajları vermeli. Daha 15 maç var ve hala lideriz.

Serdar Dilekoğlu
umarım taraftar desteği olur. Burak ı yuhlayan zihniyet yine orada bulunmaz inşallah. son 15 maç şurada destek vereceğimiz.

Gizadam34
31.01.2011, 09:36
bari biz kendi ayağımıza sıkmayalım. neler konuşuyor yorumcular baksanıza, bunların taraftarı şimdi kendi oyuncusunu oynatmaz, kırılma noktasıydı artık toparlayamaz, insan gerçekten hiçbir neden yoksa bile bunlara inat leş kargalarına inat bu takıma sahip çıkar. kaldı ki birşey kaybetmedik. tabi ki sahip çıkıcaz. fener hangi deplasmandan kolay puan alıcak? ben sadece kendimizden korkuyorum. bursanın da 2 haftadır nasıl oynadığını gördük fenerin de bizim maça kadar tüm maçları nasıl oynadığını gördük. bizi bir maç kötü yapacak, feneri de sihirli değnek değimiş gibi bir tek maç, takım yapacak öyle mi? bari buna biz inanmayalım. bırakın rüya görmek isteyenler inansın..

Ömer Yüce
31.01.2011, 09:36

Daha dur lideriz... Sen ben böyle başımızı öne eğersek nasıl zorluklara karşı dimdik duracaz. Biz bunların olacağını bilmiyomuyduk ki bilmiyomuş gibi tepkiler veriyoruz...

Ben yılmadım arkadaş. Bugünde Trabzonspor atkımı taktım ve daha bir şehvetli yürüyorum. İnancımı yitirmediğimi daha fazla gösteriyorum kocaman ama ezik İstanbullulara karşı...

Adem Erdoğan
31.01.2011, 09:40
Ben antalya maçından senin çekindiğin kadar çekinmiyorum. Bence antalya neler yapacağını düşnmesi gerekiyor. Çünkü karşısında yaralı bir takım ve büyük bir taraftar desteğiyle maça çıkan bir Trabzonspor görecek...

antalya'dan çekindiğimi kim söyledi?

Behre
31.01.2011, 09:40
Gerçekten çok kötü oynadık ama bu saatten sonra ahlanmak işe yaramaz. Hatalarımızdan ders almak ve birbirimize kenetlenmek vaktidir. Şampiyonluk yolunda takımımıza destek olalım en önemlisi bu...

SEDAT
31.01.2011, 09:41
- Ben artık bu takımda Tayfun Cora gibi adamları görmek istemiyorum.
- Giray sana demeli bu yaptığın kaçıncı hata ben sayamadım artık yeter be kardeşim tam bir canlı bombasın...

Ertan 51
Sonradan oyuna girenler Tayfun ve Yattara değilde M.Çakır ile Brozek olsaydı diyorum,ara transfer sezonundan hemen sonra şampiyonluk yolunda en önemli maçlarımızdan birisinde faydalanabileceğimiz 1 oyuncunun sahada olmaması düşündürücü.

hamza61omer
bu takım şampiyon olacak.burada atıp tutan güya kendi taraftarımız da bunu görecek. destek olacak olan olsun OLMAYACAK OLAN SUSSUN DEFOLSUN GİTSİN........

Ömer Yüce
antalya'dan çekindiğimi kim söyledi?

En az beraberlik diyorsun Adem ama

Ünal Er
31.01.2011, 09:42
Olan bir şey yok, puan kaybettik....
Ancak, Burak yok, engin yok, colman yok,.... eee nasıl olacak, bu adamlar nasıl bu maca konsantrasyon sağlayamazlar. sürekli vurdular bizim adamlara, yatın kardeşim ilk yarının en az 20 dakkası yatardı heralde Jaja kimsede bir şey diyemezdi. Adamlar vurdu sürekli sende vur. Nerde Enginin hırçınlığı, Cale ne kadar umursamaz bir adam

Sabaha kadar uyumadım vallahi...

Süleyman50
31.01.2011, 09:42

çok hakılsın kardeşin tepkinde, bursa sivas zirvedeyken alkışlayanlar ve ses çıkarmayanlar biz zirvedeyken psikolojik savaş başlatıyorlar, istedikleri oldu kına yaksınlar...

winner
31.01.2011, 09:47
Galibiyeti hakettiğimiz söylenemez ama bunda Bünyamin gezer'in de ciddi payı var.
Bir hakem her zaman penaltı çalarak ya da çalmayarak, ofsayt yanlışlığı yaparak bir maça etki etmez.
Maç 2-0 olana kadar farklı bir hakem 2-0 olduktan sonra ise farklı bir hakem vardı.Yani skora göre düdük: Eyyam
Yanlış kararları ve genel yönetimi skora ciddi etki yapmıştır.İşte Metin Tokat'tan benzeri bazı anektodlar;

"Bünyamin Gezer (http://www.milliyet.com.tr/index/Bunyamin%20Gezer), ilk devre iki farklı yönetim ortaya koydu. Gollere kadar ve sonrasında verdiği kararlarla öne çıktı."
"Fenerbahçeli futbolcuların sert oyununa prim vermesi, Trabzonsporlu oyuncuları sindirirken, Fenerbahçelileri cesaretlendirdi."
"İkinci gol öncesi Emre'nin, Jaja'ya yaptığı hareket ise sarı kartlıktı. O pozisyon avantaja bırakılmazdı."
"Glowacki'nin ilk sarı kartı doğruydu. Ancak ikinci sarı kartını gösterdiği pozisyonda Alex'in düşüşüne aldandı."
"Faul ve kartlarında farklı kararlar veren Gezer, kurallara göre değil kendi yönetim tarzını ortaya koyarak başarısız yönetti."

Sonuçta bunların olacağını biliyorduk ve saha dışı etkenlere de hazırlıklı olmalıydık.Umarım ciddi bir ders olmuştur.
Etik filan hikaye.Makyavelist olmak lazım.Çünkü bu işin kuralı bu. Bak Aykut'a. Ama hala Şenol Hoca hakemi beğeniyor.Şirin görünmek, "bak ne doğru ne objektif adam" dedirtmek uğruna yapma bunları hocam...

Ünal Cumhur
31.01.2011, 09:47
Senol Hoca eger ceyhunla maca çıkıp yenilse nedicektik.veya Mustafayi oynatsa bence hoca en doğrusunu yaptı.jaja-Selçuk-umut-onur Disinda bence çok kötü oynadık sonucundada yenildik.ilk golü hem çok kötü bıdkda hemde kötü bı sekilde yedik zaten sonra mac Fener'in istediği gibi gitti.10kisi kalmalarını degerlendiremedik.glo çok amatörce bı hareket yaptı.bunu ondan hiç beklemezdim.2.goldede hatalyd.Mustafa'nın oynamamas aslında böyle hatalar yapabilir diye.glo tecrübesi var diye oynadı.hocada böyle düşündü bende böyle düşündüm ama yanıldık. Saglık olsun hala lideriz hep destek tam destek.haftaya cooook önemli bir mac oynucaz kesinlikle kazanmamız lazım.

Ömer Yüce
31.01.2011, 09:48
Ancak, Burak yok, engin yok, colman yok,.... eee nasıl olacak, bu adamlar nasıl bu maca konsantrasyon sağlayamazlar. sürekli vurdular bizim adamlara, yatın kardeşim ilk yarının en az 20 dakkası yatardı heralde Jaja kimsede bir şey diyemezdi. Adamlar vurdu sürekli sende vur. Nerde Enginin hırçınlığı, Cale ne kadar umursamaz bir adam

Böyle dedin ya İBB-BJK maçında Q7 ile Ali Güzeldal'ın kapışması aklıma geldi. Ali nasılda bir tepki bekliyor ilk tepkide hemen aşşa indircek adamı...

Adem Erdoğan
31.01.2011, 09:49
En az beraberlik diyorsun Adem ama

Benim çekindiğim rakip takım değil, oluşan olumsuz havadan çekiniyorum kardeşim.

Külünkoğlu
31.01.2011, 09:49
Üzülmek yıkılmak moral bozmak değil DİK DURMA vaktidir.
Yoksa siz bunca sen şampiyon olamayan Trabzonspor'un kolayca 15 puan farkla şampiyon olacağını mı düşünüyordunuz ?

Bu köprünün altından çok sular akar 17'de 17 diye yola çıkanları da görürüz.
Bir galibiyetle şampiyon olanları da...

Şeref
31.01.2011, 09:51
ulan antu ne mal imiş angut editörleri yaptıklarıyla küçüldüklerini anlayamıyorlar

Gizadam34
31.01.2011, 09:51

söylediklerine colman dışında katılıyorum. tek agresif adam o idi ilk yarı ve sarı kartla sindirildi. ama ben 2 yarı onun yine de orda olması gerektiğini düşünüyordum. soyunma odasında hocayla tartıştı diyor fanatik şuanki haberde doğru mu bilmiyorum ama. ama son dönemlerde colman üzerine sürekli olumsuz haber yapılıyor. bu adamın kafasını yeterince bulandıramadılar sanırım. maçta jaja nın performansı alkışlıktı.. ama biz ortasahayı asla sadece selçuk a bırakamayacağımızı öğrendik. oraya engini de koysak sen burda dur desek durmuyor. bunu öğrenmemiz gerekirdi ama olmadı işte.

Ünal Er
31.01.2011, 09:52
Valla çok sinirliyim çok,...
Bu işin sonu döner dolaşır bu kadar puan farkı varken doğru düzgün transfer yapmadılar diye birilerine patlar,...
Herkes adam alır şak diye oynatır bizim adamlar hiç hazır olmaz. Git al hazırını al Brozekler neden yok hani fb maçını kaldıramıyacak topcularsa Trabzonda ne işleri var vs vs vs.........
Bunlar artık hep önümüzde hazır olunsun

TheCrow
31.01.2011, 09:54
Maçtan sonra "Ahmet yerine Mehmet oynasaydı" demek kolay, maçtan önce burda herkes kadroyu beğenmedi mi?

SEDAT
31.01.2011, 09:55
- Her işte bir hayır vardır , kamuoyu bizi Şampiyon ilan etti ediyordu bu maçta , şimdi daha sağlam basacağız.
- Fener hala 4 puan gerimizde , artık Feneri düşünmek yok , hala onlar düşünecek ve Fener birdaha bu tempoda maç oynayamaz...

Barış Burak
31.01.2011, 09:56
şimdi onlar bir hafta kendi şampiyonluklarını kutlasın.tıpkı beşiktaş gibi.tek maçlık şampoşiyonluklar.

bu sene hayırlısıyla biz bitireceğiz bu işi.

Tayfun
31.01.2011, 09:56
2 maçta 5 puan kaybettik, avantajımız sıcak tavadaki tereyağı gibi eriyor...

Tozpembe görmeyin artık!

Ahmet_8
31.01.2011, 09:57
ya onu bunu bırakın hiç bir oyuncumuz TRABZON gibi oynamadı ve yenildi oldu bitti bişey kaybetmedik önümüzdeki maçlara bakıcaz.

Murat'
31.01.2011, 09:57
Şampiyonluk yolundaki en büyük şanslarımızdan bir tanesi bana göre Bursaspor, eğer üçüncü bir takım potada olmasaydı işimiz daha da zor olacaktı.Öyle ya da böyle Bursaspor bu Fenebrhçe'den puan alacaktır.

Yaptığımız en büyük yanlışlardan bir tanesi bu mağlubiyeti hakeme bağlamak, hakemin adil bir yönetim göstermediğine ben de inanıyorum ama bence bizim takım da dün tamamen yokları oynadı.Rakip takım 10 kişi kalıyor hemen peşine sen de 10 kişi kalıyorsun, üstelik saçma sapan bir hareketle.

Şenol hocanın Beşiktaş maçında yedek kadroya şans vermesi bu maça aşırı derecede önem verdiğini gösteriyor, bu oyunculara inanılmaz stres yüklemiş bana göre.Şenol hocanın yaptığı hatalardan bir tanesi buydu.

Adem Erdoğan
31.01.2011, 09:58
ulan antu ne mal imiş angut editörleri yaptıklarıyla küçüldüklerini anlayamıyorlar

Bunu bizim futbolculara izletmek lazım.

Mert67
31.01.2011, 09:59
Duran toplara dikkat.Elle kolla,çekerek,iterek atarlar.

Duran toplardan gerçekten çok korkuyordum.

Asıl ilginç olansa bizim duran toplarda ki inanılmaz pasifliğimiz.

L.Burrows
Antu com editörünün anasına tavada horon teptirmişler galiba. Hemde yağ dökmeden yapmışlar sanırım işkence tadında. Adamda ne yara yapmışız be.

Okan Çıtlak
beşiktaş maçınıda fenerbahçe maçınıda şenol güneş kaybetmiştir bence. ama krediside yüksektir.ne desem bilmiyorum.ama sinirliyim.

mda61
Dün çok büyük yıkıntı yaşadım, maçtan sonra ama öyle ya da böyle sene sonu biz mutlu sona ulaşacağız. Hala lideriz, şampiyonluğa en yakın takım biziz.

bingolts
31.01.2011, 10:01
Aykut bu maç varya senin yaptığın pisliklerin eseriydi kocaman omutluyum pankartı......... ya be adam sen varya adinin önde gidenisin inşallah
o takım sana yar olmaz çünlü daumu kovup o koltuğa oturdun bunu dünya biliyor. menejerlikle yetinmedin. Şenol hoca adam gibi adamsın ancak sadece adamlık yetmez onuda bu maçta gördük. Sende eksik olan cesaret oda ünalda var biraz insiyatif ona bırak

Tayfun
31.01.2011, 10:02
gökhan gönül de golden sonra sus işareti yaptı bizim taraftarlara alsın o parmağını da ....!

Ertan 51
Maçtan sonra "Ahmet yerine Mehmet oynasaydı" demek kolay, maçtan önce burda herkes kadroyu beğenmedi mi?
Kaan'ım(inşallah doğru hatırlamışımdır)
Maça başlayan kadro en ideal olan kadroydu,bizi ilk yarı Barca yapan ve gözü kapalı sayabileceğimiz yazabileceğimiz kadro ama oyuna Tayfun ve Yattaranın girmesi garip geliyor bana.En iyi devre arası kampını biz yaptık ya aldıklarımızı oynatsaydık yada yetersizse bu Çakır ve Brozekler keşke hiç almasaydık.Şenol hocama güvenimiz sonsuz ama hatır gönül ve ekonomiyi çok düşündüğü için böyle durumlarla karşılaşabiliyoruz.

bingolts
ben hep söyledim Şenol hoca finallerin adamı değil inşallah bir daha final gibi maç oynamayız alır başımızı gideriz yoksa hüsran dolu günler bizi bekler.....

HDanışmaz
hala lideriz şampiyonluğun en büyük adayı biziz diyenler bir şu gözle baksınlar,fenerbahçe'nin yerinde biz olsak ne düşünürdük 9 puanlık fark 2 haftada 4'e inmiş moralleri tepetaklak olmuş şampiyonluğu en büyük adayı biziz

winner
31.01.2011, 10:03
Dün fb bize bu işin nasıl yapılacağını gösterdi.Üç punadan daha fazlasına bedel bir dersti.Aslında teşekkrü etmek lazım.
Rakibin siniriyle oyna,canını acıt ve 90 dakika onu bir düşman olarak gör.
Umarım Şenol Hoca ve futbolcular şampiyonluğun kuralını anlamıştır.Kasıtlı olmamak kaydıyla topu almak ya da avntaj sağlamak için gerekirse kafaya tekme atacaksın ya da kafana tekme yiyeceksin.Sertlikse sertlik.

bingolts
31.01.2011, 10:05
Takım Kadrosunda sorun yoktu bence beklenen kadroyla çıktı. ancak Egemenin yerine stopere ceyhunu alabilirdi ki ceyhunun asıl yeri stoperdir. bunu göremedi. veya düşünemedi anlık karar vermek zorunda bırakıldı glovacki soğuktu maça ısınmamıştı bizde golleri ordan yedik buda normal fenere ezilmedik ayrıca ezebilirdik ancak beklenen organizasyon ve istek yoktu bunun nedeni araştırılmalı

ozturk
31.01.2011, 10:06

basit insancıklar ..

ne denilebilir ki..

Ünal Er
31.01.2011, 10:06
Bence sorun kriz anlarını yönetmede başarız oluyoruz, Oyunda bu kadar saldıracakları belli, yat, soğut oynu, taraftarı delirt, hızlı oynama
Ya nebileyim, aklıma geldikce
Deliricem galiba...

ozcan_asanoglu
31.01.2011, 10:07
ben hep söyledim Şenol hoca finallerin adamı değil inşallah bir daha final gibi maç oynamayız alır başımızı gideriz yoksa hüsran dolu günler bizi bekler.....

bırakalım bu klişeleri. geçen seneki 2 kupa finali. bu seneki antep ve bursa deplasmanları neydi, fındık kupası maçları mı? 5-10-12 puan farklar havadan mı geldi?

olmadı, takım kötüydü oldu bitti. real madrid de barça karşısında sürklese olmuştu noldu morinho'yu mu tartışıldı.

taraftar desteğini versin hoca ve takım gereğini yapacaktır..

bingolts
31.01.2011, 10:09
bırakalım bu klişeleri. geçen seneki 2 kupa finali. bu seneki antep ve bursa deplasmanları neydi, fındık kupası maçları mı? 5-10-12 puan farklar havadan mı geldi?

olmadı, takım kötüydü oldu bitti. real madrid de barça karşısında sürklese olmuştu noldu morinho'yu mu tartışıldı.

taraftar desteğini versin hoca ve takım gereğini yapacaktır..

Bunu klişe olarak görmek hata gerçek anlamda bu böyle bizde iyi olsun isteriz. Finallerin adamı olsun isteriz . yıkmadığı takım kalmasın isteriz. Geçen yılı hatırla yine bu takım değilmiydi ama bizim için final değildi feneri şampiyonluktan ettğimiz maç

hamza61omer
31.01.2011, 10:09
Ahanda 61 numarali mesajim ; bu takim antalya maÇinda Öyle bİr gÖzdaĞi vermelİdİr kİ , dost dÜŞman neyİn ne olduĞunu gÖrsÜn. Artik etİk metİk yok. Bu Şerefsİzlere etİk davranmak haram.yok 3 penalti,yok hakemler kayiriyor.... Ben anlamam karfdeŞİm .vur-yik-al..o kadar..........

TheCrow
31.01.2011, 10:11
Evimizde orta sıra takımlarına puan kaybetmeyelim yeter, Ankaragücü maçını kazansaydık şu anda her şey çok farklı olacaktı. Daha bjk-fener-bursa daha birbirleriyle oynamadılar, orta sıra takımlarına deplasmanda en az puan kaybedecek takım biziz. Ama yeter ki artık evimizde puan kaybetmeyelim. Önümüzdeki 3 haftada 9 puan toplarsak puan farkı kesinlikle tekrar açılacak, fenerin hayali çok kısa sürecek.

Ertuğrul ATALAY
31.01.2011, 10:14
1.şenol hocanın bjk maçındaki kadrosu onun bu maçtan korktuğu anlamına geliyor....hata 1.
2.bence yattara son günlerin en formda oyuncusu..ununla oyuna başlamalıydı..hata 2.
3.giray bence hem formsuz hemde Trabzonsporumuzda oynayabilecek kapasitede değil.Yediğimizz gollerde genelde yer tutma hatası var.
4.Oyunun başlangıcındaki ürkekliğimizi anlayamadım...Oyunumuzu 90 dakikaya yaymalıyız.

Bütün bunlara rağmen lideriz...futbolumuz ligin en iyi futbolu...kadromuz en iyi kadro...Şenol hoca durumu analiz edip tekrar seriye geçeceğimize inanıyorum...Şampiyonluk tek maça endeksli değil...maratona devam...yılgınlık yok...

mda61
31.01.2011, 10:14
Ahanda 61 numarali mesajim ; bu takim antalya maÇinda Öyle bİr gÖzdaĞi vermelİdİr kİ , dost dÜŞman neyİn ne olduĞunu gÖrsÜn. Artik etİk metİk yok. Bu Şerefsİzlere etİk davranmak haram.yok 3 penalti,yok hakemler kayiriyor.... Ben anlamam karfdeŞİm .vur-yik-al..o kadar..........

Aynen öyle.
Bu sene şampiyon, döve döve Trabzon. ( Forumdan uzaklaştırılmamak adına, tezahüratta ufak bir değişiklik yaptım, anlayan anladı )

Mehmet Ç.
31.01.2011, 10:16
Serefsiz antu resmen ezikligin sonra'dan görmeligin seviyesini'de düsürüyor.

Arkadas sayfalarina yaptiklari hoptek videosunu gösterdi.

Utanmiyormusunuz lan, gecen sene 2 galibiyet 1 beraberligimiz var 3 macta. Insan herhalde uzun süre bir takimi yenemeyince böyle seviniyor. Tabelaya bak görürsün dedim.

Bu fenerliler adamin cinlerine tepesine cikarir sabah sabah--

winner
Şenol Güneş şu anda ligin açık ara en iyi hocasıdır.Maça çıkardığı kadroda doğrudur.
Ama Şenol Hoca, "açıkça kötü yönetim gösteren hakemi beğenmesi gibi" uzakdoğu felsefesi kokan açıklamaları bir kenara bırakmak zorunda.
Hakemi olumsuz eleştirmese anlarım ama sahanın en iyisi gibi son derece samimiyetsiz açıklamalar bence doğru değil. Kendisine pozitif olarak dönecek sanıyor ama yanılıyor.

Bir hakem düşünün ev sahibi öne geçene kadar ev sahibi için sonuna kadar sertliğe prim tanıyor,çok net fauulleri çalmıyor hatta bunlardan birisi golle sonuçlanıyor.Sonra tamamen dönüyor.Ve faulle ilgisi olmayan,çalmadoığı düdüklerin 10 katı yumuşak pozisyonlarda deplasman takımı lehine faulller çalıyor, ev sahibinin oyuncuları yaka paça indiriliyor devam diyor.(ilk yarıda Cale Niangı tuttu,çekti diğer tarafa koydu ve topu aldı.oynattı maçı hakem).Aklı özellikle ikinci yediğimiz golde kaldı ve hatayı hatayla örtmeye çalıştı.

Hakem hocalarının bile birçok kararını eleştirdiği ve kötü yönetim gösterdiğini söylediği hakemi hocamız beğenmiş.Ne diyelim meditasyon yaramış hocam. Ama bu tavırlar takımı da etkiliyor ve pamuk gibi yapıyor.

tonyalı Aydın
sadece şunu söylüyorum.dün biz maçı kazanacak hiçbirşey yapmadık.elin oğlu istediği gibi oynadı ve macı aldı.biz hala daha laylaylom havalarında.herhalde ilkyarı bitince maçlar bitti zanettiler.ikinci yarı hem şenol güneş hem futbolcular birer birer dökülüyor.bu senede bu takım şampiyon olamazsa ne bu takımın esamesi kalır nede şenol güneş diye bir hoca anılır.herkes ayağını denk alsın.yoksa bu taraftar hiçbirinizi affetmez.96 yılını bir daha bu taraftara hatırtlatmayın.son söz şenol güneş ve yönetime.bu fenerbahce trabzona gelinçe valilik özel konağında ağırlıyor,siz akçabaata yemeğe gediriyorsunuz.adamlar sizi adam yerine koyup yanınıza dahi gelmediler.siz böyle saf olduğunuz müddetce sizin sırtınızdan çok daha geçinirler.adam devre arasında bir laf söyledi ikinçi yarı bütün hakemler ders döndü.siz hala daha bu federasyonu ve hakemleri savunun.siz bu takımın haklarını savunamayacaksanız o koltukta oturmayın.ve son söz şenol güneş e sen o statta misafirsin aykut efendinin senin ayağına gelip hoşgeldin demesi gerekirken sen onun ayağına gidiyorsun yakışmadı.adam senin takımın için her türlü çirkefliği yapacak sen onun ayağına gidiyorsun,yakışmadı.şu ölmüş takımı çanlandırdınız yazıklar olsun..

mda61
31.01.2011, 10:17
1.şenol hocanın bjk maçındaki kadrosu onun bu maçtan korktuğu anlamına geliyor....hata 1.
2.bence yattara son günlerin en formda oyuncusu..ununla oyuna başlamalıydı..hata 2.
3.giray bence hem formsuz hemde Trabzonsporumuzda oynayabilecek kapasitede değil.Yediğimizz gollerde genelde yer tutma hatası var.
4.Oyunun başlangıcındaki ürkekliğimizi anlayamadım...Oyunumuzu 90 dakikaya yaymalıyız.

Bütün bunlara rağmen lideriz...futbolumuz ligin en iyi futbolu...kadromuz en iyi kadro...Şenol hoca durumu analiz edip tekrar seriye geçeceğimize inanıyorum...Şampiyonluk tek maça endeksli değil...maratona devam...yılgınlık yok...

Yattara'nın 90 dakikayı çıkaracak kondisyonu yokken 4 gün arayla nasıl 2 maç çıkarmasını bekliyordunuz acaba ? 2.yarıda bile mücadele gücünden yoksundu.

Şenol Hoca'nın yaptığı açıklamalardan da anlaşılacağı üzere Bjk maçında sakat ya da cezalı oyuncu problemi yaşamamak adına rotasyon yaptı. Yoksa korktuğundan falan değil. Olmayınca olmuyor, napalım.

ozcan_asanoglu
31.01.2011, 10:19
Bunu klişe olarak görmek hata gerçek anlamda bu böyle bizde iyi olsun isteriz. Finallerin adamı olsun isteriz . yıkmadığı takım kalmasın isteriz. Geçen yılı hatırla yine bu takım değilmiydi ama bizim için final değildi feneri şampiyonluktan ettğimiz maç

neyse hep üzgünüz kardeş, sadece bir maç kaybettik ama çok kötü oynadık, mücadele edemedik vs bu bizi çok üzdü.fb arkadan gelmenin ve geçen yılın hırsıyla çok agresif oynadı ama her maç böyle oynayamaz. normal ritmini bulduğunda takılacaktır. ama biz normal ritmimizi yakalayalım seri galibiyetler gelecektir inş..

SEDAT
31.01.2011, 10:19

- Abi 1.'si bu maçın neresi final ki Şenol Hoca değil camia olarak final'lerin camiası değiliz.
- 2. Urfada bu takımın başında Şenol Hoca vardı :)
- Karamsarlığa gerek yok :) destek sonsuz destek sınırsız destek :)

Ertuğrul ATALAY
31.01.2011, 10:20
Bu maratonda en büyük görev taraftarın...artık teknik anlamda futbolun yerini psikolojik savaşa bırakıyor...fener seyircisi baskıyla glovaçkiyi nasıl attırdı? fener golleriden sonra sefilleri oynarken maçı taraftarları oynamaya başladı..biz olsak o futbolu oynayan oyuncularımızı ıslıklarız,küfrederiz.....yılgınlık yok 90 dk.destek hep destek...

serdar avcı
31.01.2011, 10:21
Dün gecenin özeti fener daha inanarak çıkmış maça taraftarı bile sürekli ıslık yapıp hakemi etki altında bıraktılar,sonuç [ bir musibet bin nasihattan iyidir.]

ozturk
31.01.2011, 10:21
mağlubiyetin tek sorumlusu vardır..

futbolcular..

bingolts
31.01.2011, 10:22
Yataranın yeteri kadar oynatılmadığını düşünüyorum. Maç içerisinde yeteri pasları alamıyor maalesef bunu kaç maçtır görüyoruz. ama egemenin yokluğu açık ara bizim defansı bozdu. Giraya hata bulan arakadaşlar her poziyonda o var en azında pozisyonun içinde hatalıda olsa. ama nerde diğerleri hiç yok biz tutturmuşuz giray hatalı

Mehmet Ç.
31.01.2011, 10:22

katilmiyorum..

Senol Hoca hic bir takimdan korkmuyor! Tek Basin'dan korkuyor. Adamin cok üstüne geldiler ve yine geliyorlar.. Ne yapacagini bilmiyor..

Yattara hic form tutmadi ki ?!'

Giray oynadi mac sayisi ilen Mustafa ve Ceyhuna göre bir adim önde herzaman. Büyük bir macta zaten stoper sorunu cekerken böyle bir degisiklik olmaz. Hatirlayalim gecen sene bjk macinda Giray cezaliydi'da Mustafa oynadi. Mustafa ama Egemenin yaninda oynadi. Daha iyi ve tecrübeli birisiylen oynadi ilk macini..

Dünki mac icin futbol'un f sini agzima alamayacagim icin 4. ye birsey söyleyemiyorum :(

bingolts
31.01.2011, 10:24
Taraftar avni akeri cehenneme çevirsin büyük küçük maç yok hepsinde aynı kararlılığı göstermeli. Trübünleri doldurmalı

ozturk
31.01.2011, 10:24
bu yattara da messi gibi futbolcuymuş ta 8 yıldır bir tek ben göremiyormuşum.:rolleyes:

munzevil
31.01.2011, 10:27
Adem Öztürk 61 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917405716#post1917405716)
ben tam tersini düşünüyorum. ilk 30 dk da müthiş bir baskı kuracaklar (istatistikler de böyle zaten.)

ve maçın sonucu ilk 30 dk sonrasında belli olur. eğer (Allah korusun) 2-0 ve daha fazla geriye düşersek beraberlik zor...

ama ilk yarıyı 0-0 kapatırsak güzel olur..

beklerin performansı ve ileri uç elemanlarının son vuruş şansları belirler maçın skorunu

yüz küsur sayfa önce yazan bir arkadaşımızın mesajı. İyi analiz etmiş kardeşimiz.

TheCrow
31.01.2011, 10:28
Kaan'ım(inşallah doğru hatırlamışımdır)
Maça başlayan kadro en ideal olan kadroydu,bizi ilk yarı Barca yapan ve gözü kapalı sayabileceğimiz yazabileceğimiz kadro ama oyuna Tayfun ve Yattaranın girmesi garip geliyor bana.En iyi devre arası kampını biz yaptık ya aldıklarımızı oynatsaydık yada yetersizse bu Çakır ve Brozekler keşke hiç almasaydık.Şenol hocama güvenimiz sonsuz ama hatır gönül ve ekonomiyi çok düşündüğü için böyle durumlarla karşılaşabiliyoruz.

Değişiklikleri ben de anlayamadım, ama ilk 11'de hiç bir problem yoktu. Asıl problem fenerli futbolcuların at gibi koşup it gibi ısırırken bizimkilerin ürkek-korkak haliydi. Adamlar tekme-tokat-taban kombinasyonuyla ikinci golü attılar, sen de vur kardeşim, sen de koş!..

Ertuğrul ATALAY
31.01.2011, 10:29
katilmiyorum..

Senol Hoca hic bir takimdan korkmuyor! Tek Basin'dan korkuyor. Adamin cok üstüne geldiler ve yine geliyorlar.. Ne yapacagini bilmiyor..

Yattara hic form tutmadi ki ?!'

Giray oynadi mac sayisi ilen Mustafa ve Ceyhuna göre bir adim önde herzaman. Büyük bir macta zaten stoper sorunu cekerken böyle bir degisiklik olmaz. Hatirlayalim gecen sene bjk macinda Giray cezaliydi'da Mustafa oynadi. Mustafa ama Egemenin yaninda oynadi. Daha iyi ve tecrübeli birisiylen oynadi ilk macini..

Dünki mac icin futbol'un f sini agzima alamayacagim icin 4. ye birsey söyleyemiyorum :(

Bunlara taktik hata diyelim..korku kelimesi biraz yanlış oldu ...
Ama bence hatalar diye özetlediğim bu konularda futbol yerine psikolojik savaşların etkili olmaya başladı bu dönemlerde yanlışlıklarımızın artması benim canımı sıkıyor...

L.Burrows
31.01.2011, 10:29
Yataranın yeteri kadar oynatılmadığını düşünüyorum. Maç içerisinde yeteri pasları alamıyor maalesef bunu kaç maçtır görüyoruz. ama egemenin yokluğu açık ara bizim defansı bozdu. Giraya hata bulan arakadaşlar her poziyonda o var en azında pozisyonun içinde hatalıda olsa. ama nerde diğerleri hiç yok biz tutturmuşuz giray hatalı

Futbolda özellikle defans hatlarında maç başlamadan önce göbekteki ikililere tutacağı adamlar söylenir. Aynen köşe vuruşlarında tutacağı adamları bilmeleri gerektiği gibi maç içerisindede adamları bellidir. En azından alanları bellidir. Giray 2 goldede hatalı bence evet 2 pozisyondada o var ama ya hiç olmayacaksın yada oldugunda o vuruşları yaptırmayacaksın. 2. ye eywallah diyebilirimde ilk golde çekip düşürmeye calıstıgı adam düşüremeyip kendi düşüyosa üstelik o adam golü atıyosa bence hatalıdır. Umarım oda kendini toparlar.

Şanlıbayrak
31.01.2011, 10:30
Kasacak bir şey yok haftaya fenev ile puan farkı tekrar 7 olur.Fenev'den bişey olmaz bizim en ciddi rakibimiz Bursa'dır.Dün akşam maçı hırslarıyla kazandılar ama her maçta aynı motivasyonu sağlayamacakları da kesindir.Biz iyi bir takımız onlar kötü takım bu kadar basit,Sonunda futbol kazanacak.Bundan zerre kadar şüphe duymuyorum.

Umut Uzunoglu
31.01.2011, 10:33
Önemli olan bundan sonrası bu hafta antalya maçı mutlaka kazanılmalı arkasından sivas ve manisa deplasmanları var sivas ta birşey yok ama hava koşulları sert olacak zor maç bizi bekliyor.manisa da güçlendi kolay maç olmayacak.Bundan sonrası çok ama çok önemli en azından aradaki puan farkını korumak gerekir.

SEDAT
31.01.2011, 10:34
- Lig başından beri Glowacki-Egemen ikilisinin sakatlanmaması için dua ediyorum , ama çok sürmeden önce Glowacki sonrada Egemen.
- Yahu arkadaş bir kerede işler bizim istediğimiz gibi gitse ne olur , çok şeymi istiyoruz ...

Ertuğrul ATALAY
31.01.2011, 10:34
Kesin olan şudur ki...takımımız,hocamız,yönetim elinden geleni ortaya koyuyor,koymaya çalışıyor...Artık taraftarımız sazı eline almalı ve tribinleri doldurmalı....A.Akeri cehenneme çevirmeli...En küçük hakem hatasında veyaa takımıza aleyhinde verilen bir kararda (söylemeye dilim varmıyor,örnekte göstermek istemiyorum ama zorundayım..aynı fener seyircisi gibi) stat inlemeli....

Hekimoğlu
31.01.2011, 10:36
İkili averajda geri mi düştük yoksa 2 takımda kendi sahasında kazandığı için genel averaja mı bakıyor bilgisi olan var mı??

ozturk
31.01.2011, 10:37
- Lig başından beri Glowacki-Egemen ikilisinin sakatlanmaması için dua ediyorum , ama çok sürmeden önce Glowacki sonrada Egemen.
- Yahu arkadaş bir kerede işler bizim istediğimiz gibi gitse ne olur , çok şeymi istiyoruz ...

dün dua ettim maç başlarken ..

Allahım İnşallah kazanırız diye.

sonuç malum:D

Gurpas
31.01.2011, 10:38
Taraftar avni akeri cehenneme çevirsin büyük küçük maç yok hepsinde aynı kararlılığı göstermeli. Trübünleri doldurmalı

Bu yazdıklarına inanmak istiyorum

serdar avcı
31.01.2011, 10:40
TEK grup olmazsa avni aker de kimse birşey baklemesin taraftardan.

Ali Tunahan Güllü
31.01.2011, 10:42
İkili averajda geri mi düştük yoksa 2 takımda kendi sahasında kazandığı için genel averaja mı bakıyor bilgisi olan var mı??

İkili averajda geriye düştük abi kendi sahamızda 3-2 deplasmanda 2-0 yenilince onlar ikili averajda öne geçti.

Tayfun
31.01.2011, 10:43
TEK grup olmazsa avni aker de kimse birşey baklemesin taraftardan.

Nokta :alkış:

Barış Burak
31.01.2011, 10:44
2 maçta 5 puan kaybettik, avantajımız sıcak tavadaki tereyağı gibi eriyor...

Tozpembe görmeyin artık!

neyi tozpembe görüyoruz sence Tayfun?

Eğer sen ilk yarıdaki 42 puanı muhteşem olarak değerlendiriyorsan,şimdi puan kaybında yıkılman,veya sözde gerçeği görmen doğal.

biz o takımdan ilk yarı daha çok puan bekliyorduk,nasip olmadı.

ama şimdi puan kaybetti diyede sözde gerçeği görecek değiliz.

okuduğun internet sitelerinden,gazetelerden uzaklaş,onların aşılamaya çalıştığı yalanlara inanma sen.bir hafta uzak tutu kendini,sonra sorgula eminimki gerçek kararı vereceksin.

asıl onlarınki tozpembe hayaller.fenerbahçe bize oynadığı topu bu sene kaç kere oynamış? daha kaç kere oynar? bursa oynadığı futbolla ne yapabilir? nereye kadar gider?

Allahın izniyle bu sene zafer bizimdir.kimse korkmasın.

iki puan kaybında eğer şu takımın başarısına tozpembe hayaller damgasını vuruyorsan Tayfunum,şu takım şampiyon olduğunda hayırlısıyla,nasıl yüreğinden geldiği gibi haykırabileceksin?

SiNaNi
31.01.2011, 10:45
şenol hoca gerçekten korkak bir teknik direktör.2-0 savunmak adına tayfun u oyuna sürdü.kim bu aldığın adam ya.tayfun cora....bıraksak herhangi bir 2. lig takımında tutunamaz.
mustafa yumlu giray dan da glowackiden de iyi futbolcu.ama kadroda yok.transfer zaten içler acısı.takımın gol yükü 2 maçtır kaleye tek şutu olmayan umut bulut a emanet.ama büyük umutlarla alınan brozekler kadroda yok.
en büyük serzenişim burak a.gazetelere çıkıp kendi yeteneklerini övmekle büyük futbulcu olunmaz.bir yerde lastiği patlayacağı belliydi.ligin 2. yarısından itibaren 4 lastiği birden patladı.

magicyattara
31.01.2011, 10:46
Mantığımızı kaybettik..maçtan önce mağlubiyet bizim için hayırlı olabilir demiştim..çünkü bursa fenere gidecek hem de öyle kritik bir haftada gidecek ki bizim şu an yaşadığımız ruh halini onlar ligin en kritik haftalarında yaşayacaklar..fenerin bjk ve gs maçları var..bu maçları kazanmaları bana göre imkansız..mutlaka puan kaybedeceklerdir..fenerle olan puan farkımız lig sonunda en az 7 olacaktır yine..
İster istemez 2 aydır yaratılan baskı meyvesini verdi..takım bir düşüş ve şaşkınlık içinde..Antalyaspor maçında "kötü bir oyun ve galibiyet" bekliyorum takımdan..sonrasında 2 deplasmandan gelecek 3 puanla bu işi bitiririz..bu kadar net..

Trabzonspor taraftarı,her maça final maçıymış gibi hazırlanmalıdır artık..stadda yaratılacak hava çok önemli..kötü oynayacağımız bir kaç maç daha olacaktır..bu maçlardan taraftar desteğiyle galip çıkarsak,baharla birlikte bu işi kotaracağız inşallah..

Barış Burak
31.01.2011, 10:46

abi boşver... diğer takımların hep bahanesiydi,biz çok sakatlık yaşadık,onlar yaşamadı o yüzden böyle die.Şimdi onlara bağışımızı yaptık(dün bi renktaşın demesi gibi fitre ve zekatımızı verdik),şimdi yola devam etme zamanı.

Hayırlısıyla öyle güzel günler yaşayacağız ki,kimse bahane bulamayacak.

hodlu
31.01.2011, 10:47
Hepimize geçmiş olsun.Kötü bir gece yaşadık.Hele bu geceyi stadyumda canlı izlemek daha fazla üzüyor insanı. 25. dakikada koltuğa çöktük kaldık.Fener maça çok iyi hazırlanmış bizi sahadan sildiler.Maç sonu Serkan Balcı'nın demecine katlıyorum.Mücadele ederek biz buraya geldik dedi yine aynısını yapmak zorundayız............

hodlu
31.01.2011, 10:51
Tekrar yazmak zorundayım.Şenol hocaya korkak diyenler korkaktır.Sahaya çıkan oyuncu sahada 2 pas yapamıyor suçu çok bilenler hocaya atıyor.
Kabul Şenol hoca 2-3 maçtır formsuz.Hatalar yapıyor ama korkak gibi sıfatları söyleyenlere iade ediyorum....

bingolts
İkili averajda geriye düştük abi kendi sahamızda 3-2 deplasmanda 2-0 yenilince onlar ikili averajda öne geçti.

Buna gerek kalmaz Allahın izni ile

Tayfun
neyi tozpembe görüyoruz sence Tayfun?

Eğer sen ilk yarıdaki 42 puanı muhteşem olarak değerlendiriyorsan,şimdi puan kaybında yıkılman,veya sözde gerçeği görmen doğal.

ama şimdi puan kaybetti diyede sözde gerçeği görecek değiliz.

okuduğun internet sitelerinden,gazetelerden uzaklaş,onların aşılamaya çalıştığı yalanlara inanma sen.bir hafta uzak tutu kendini,sonra sorgula eminimki gerçek kararı vereceksin.

asıl onlarınki tozpembe hayaller.fenerbahçe bize oynadığı topu bu sene kaç kere oynamış? daha kaç kere oynar? bursa oynadığı futbolla ne yapabilir? nereye kadar gider?

Allahın izniyle bu sene zafer bizimdir.kimse korkmasın.

iki puan kaybında eğer şu takımın başarısına tozpembe hayaller damgasını vuruyorsan Tayfunum,şu takım şampiyon olduğunda hayırlısıyla,nasıl yüreğinden geldiği gibi haykırabileceksin?

Büyük avantaj kaybetmedik mi kardeşim, puan farkı giderek azaldı dibimize gelmediler mi?

Demek istediğim ne kadar fark attık ilk yarı ne kadar kaldı şimdi, ilk yarı 9 puan mı ne kaybettik ikinci yarı iki maçta 5 puan keybettik tablo iç açmadı şu maçlar itibariyle...

İlk yarıda daha çok puan kaybı bekledik diyorsun kardeşim, şahsen ben bjk taraftarı 17 de 17'ye nasıl inanmışsa bende öyle inanmıştım..

Bak kardeşim, ilk yarı iyi performans sergiledik iyi yerde bitirdik hemde çok iyi yerde, tozpembe görmeyi bırakın dememden kastım artık ligin ilk yarısı gibi olmayacak hiçbirşey, daha çetin geçeceğini çok kez yazdım...

Tozpembe kavramı yanlış anlaşılmasın... :)

UNiVeRSeLoRD
31.01.2011, 10:55
Ya ilk 18'e forvet oyuncusu alınmamış nasıl bi anlayıştır hala çözmüş değilim....

Onu bırak egemen sakat onun yerine en başta glo girayın yerine de ceyhunla çıkmalıydı...
Giray artık can yakmaya başladı yakıyodu zatende şimdi daha da belirgin bu durum....

Transfer dönemi bitti saatler kaldı ama söylemekde fayda var...
Bir ORTA SAHA şart....
Yoksa böle lig gitmez...

mhayri
31.01.2011, 10:56
Acil stoper şart...
Ayrıca soyunma odasında Colman'ın yaptıkları
doğrusya eğer geliyorum diye bas bas bağıran bu problemi göremeyen ve o bölgeye
transfer yapmayan yönetim ve teknik ekip de hatalıdır ...
Ne olursa olsun bu haftaki maçı almamız lazım yoksa açık söyleyelim bu iş bizim için
şimdiden biter...

Barış Burak
İlk yarıda daha çok puan kaybı bekledik diyorsun kardeşim, şahsen ben bjk taraftarı 17 de 17'ye nasıl inanmışsa bende öyle inanmıştım..

daha çok puan kaybı bekliyorduk demedim tayfunum,tersini söyledim,aşağıda alıntıladım yazdığımı:)

hayır avantajda kaybetmedik.2 haftada avantaj kazanılıp kaybedilirmi Allah aşkına,biz geçen dönem liderliği 11.haftada almıştık yanılmıyorsa,eğer önümüzdeki bu 3 maçı alırsak hayırlısıyla,geçen dönemki ilk 5 haftadan daha çok puan toplamış olacağız.

alamazsakta canımız sağolsun,diğerleri namağlup gidecek değiller.

içimden geçen birşey var,bu sene bitmeden aykut gider die geçio.İnşaallah bizim için hayırlı olcak şekilde doğru çıkar.

hodlu
Maçın tekrarını izledim hakeme söyleyecek bir lafım yok.Maçı normal idare etmiş.Takım olarak sahadan silindik yazacak hiçbirşey yok.Sadece kadroda 2-3 kişi ile revizyon şart oldu...

matrix5782
31.01.2011, 10:57
bir maç daha geride kaldi.kazanmakta var kaybetmekte, biz kaybettik ama lideriz ,kazansaydık çok daha avantajlı konumda olacaktık ama olmadı.şimdi önemli olan geriye takılı kalmak değil önümüze geleceğe odaklanmak ve takıma destek olmaktır.lig uzun tekrar avantajlı konuma geçebiliriz.önemli olan takımdaki eksiklikleri görmek bunun uzerine çalışmak olacak.orta sahadaki oyuncularımızın formsuz oluşu dünkü maçta etkili oldu(ortasahaya alternatif değil oynayan oyuncular düzeyinde bir transfer gerkiyor ama 1 gün kaldı zor .) ve defansta bütün yükün girayın üzerine bindirilmesi; açıkçası kaldıramadı.önmüzde antalya maçı var bu maça odaklanmak lazım ve eksiklikleri kapatmak lazım.bir sözümde tayfun a sana verilen formanın değerini bil,sana güvenip de forma veren hocanı mahçup etme buna hakkın yok. takım için desteğe devam!!!!!

Murat Keçeci
31.01.2011, 10:58
Maça çıktığımız kadro doğru bir kadroydu maç 0-0 giderken takım görüntümüz fena değildi Girayın yetersizliği sonucu bir gol yedik akabinde konsantrasyon eksikliği sonucu gelen ikinci golle demoralize olduk.

Orta sahada fbnin etkili presi bizi bozsada o presi maçın sonuna kadar yapamayacaklarını biliyorduk maçı 0-0 götürebilseydik duran toptan o golü yemeseydik oyunun ilerleyen dakikalarında oyuna biz ağırlığımızı koyacaktık. 2-0 olduktan sonra sahada neleri yaptık veya yapamadıkı konuşmanın bir anlamı yok.

Şenol hocanın bu maçta hatası yoktu bu maçın hatasını bjk maçında yaptı bjk maçından önce fbyi daha çok önemsiyoruz demesi stratejik bir hataydı.Bu kadar ince hesaplara girmemesi gerekiyordu.Çünkü bizim felsefemiz en önemli maç önümüzdeki maçtır üzerine kurulmuştu.Fb maçını hedef göstererek gereksiz yere üzerimizdeki baskıyı arttırdı.

Şenol hocayla-colman arasındaki sıkıntının ne olduğunu bilmiyorum ama bildiğim birşey var böyle devam ederlerse kaybeden Trabzonspor olacak.Benim bu konudakı görüşüm şuan colman formsuz ama yerini dolduracak bir oyuncu şuan kadroda yok bu adamın form tutması için maç alışkanlığını tekrar kazanması gerekiyor o yüzden mümkün olduğunca sahada kalmalı selçuk,colman ve engin tipindeki oyunculara ihtiyacımız var sistem içinde bu oyuncularla fazla uğraşmamak gerekiyor takım iyi gitmiyorsa bunların çevresindeki oyunculara neşteri vurmalıyız.Şenol hoca istediklerimizi sahaya yansıtamadığımız için merkezle çok uğraşmaya başladı buda bizi bozuyor.

Bundan sonra ne yapmalıyız öncelikle arayışlar içine girmeye hiç gerek yok fb maçına çıkan kadromuz elimizdeki en iyi ilk onbir brozekleride bu sisteme monte edip elimizde üst düzey 12-13 oyuncuyla yola devam.

Bundan sonra herşey kafada başlayıp kafada bitiyor biz bu ligin en iyi takımıyız fb maçındakı skor gerçeği yansıtmıyor bazı talihsizlikler yaşadık egemenin sakatlanması glowackinin formsuzluğu girayın yetersizliği maçı bu şekle soktu herkes görevini tam yapabilseydi peşpeşe goller yemeseydik maçın ilerleyen dakikalarında oyuna ağırlığını koyacak olan takım biz olacaktık.

Bu maçtan gereken dersleri çıkartırsak önümüz açık bu takım seri galibiyetler yapabilecek potansiyele sahip önemli olan lig sonunda nerde olduğumuz fb maçı sadece 34 lig maçından biriydi antalyaspor maçıyla seri galibiyetleri başlatacağız, şampiyonluğu ne kadar istediğimizi göstereceğiz.

Şimdi takıma sahip çıkma vaktidir şampiyonluğu sözde değil özde istediğimizi gösterme vaktidir.

Tayfun
31.01.2011, 11:01
daha çok puan kaybı bekliyorduk demedim tayfunum,tersini söyledim,aşağıda alıntıladım yazdığımı:)

hayır avantajda kaybetmedik.2 haftada avantaj kazanılıp kaybedilirmi Allah aşkına,biz geçen dönem liderliği 11.haftada almıştık yanılmıyorsa,eğer önümüzdeki bu 3 maçı alırsak hayırlısıyla,geçen dönemki ilk 5 haftadan daha çok puan toplamış olacağız.

alamazsakta canımız sağolsun,diğerleri namağlup gidecek değiller.

içimden geçen birşey var,bu sene bitmeden aykut gider die geçio.İnşaallah bizim için hayırlı olcak şekilde doğru çıkar.

2 haftada eridi puan farkı diğerleri için avantaj değil mi?
bence avantaj

bizim için yani futbolcular için biraz daha stresli bir durum var artık eski rahatlık olamaycak üzerlerinde bu da dezavantaj 2 maçta böyle bir durum çıkabiliyor ortaya...

Bilmiyorum kardeşim belkide akşamki maçın etkisinden fevri davranıyorum :)

hodlu
31.01.2011, 11:03
Cale takımdan silinmiştir maleseff dün gece.................

Lazman
31.01.2011, 11:04
1 haftada 2 mac oynayamayan oyuncu sene sonu para diye zirlamasin. oynatmamak daha buyuk hatadir. Futbolda yenmekte yenilmekte var ama turk insani once kalbiyle dusunur sonra beyniyle. Su duysusalligi birakip herkes isini yapsin.Profosyonelsen ona gore davran.
sakatlik futbolun icinde var. sakatlanir sakatlanmaz,ciksin oynasin.Gemi sansla yurumez.
Su buyuk kucuk mac isinide bi birakirsak super olacak. Sansi buyuk denilen maclar 6 puan.

30 senedir herkes medya,gazete bize karsi der ama hala onlarin oyunlarina geliriz. Tek rakibimiz kendimiz.

Girayla tayfunun bu takimda yeri yok. Tayfun ne ayak hala anlamis diilim.
Giray yuruyen saatli bomba gibi.Her an patlamaya hazir. 1 tane duzgun top vermedi. 2 goldede gec kaldi. adamin onunden diil pesinden kosuyo. Son adamsin sen son.

Ayrica dun fener cok iyi oynadi. 87. dakkada daha pres yapiyo adamlar. spiker bile dakka 87 dedi,adamlar sasirdi.

srdr
31.01.2011, 11:04
bu macı bu saatten sonra konuşmanın bi anlamı yok artık. arık önümüzdeki antalya macına odaklanalım futbolcuları anteremanlara giderek arkalarında olduğumuzu göstermemiz gerekiyo

Barış Burak
31.01.2011, 11:05
2 haftada eridi puan farkı diğerleri için avantaj değil mi?
bence avantaj

bizim için yani futbolcular için biraz daha stresli bir durum var artık eski rahatlık olamaycak üzerlerinde bu da dezavantaj 2 maçta böyle bir durum çıkabiliyor ortaya...

Bilmiyorum kardeşim belkide akşamki maçın etkisinden fevri davranıyorum :)

adamın biri 2,diğeri 4 puan gerimizde,4 puan gerimize geldiğinde lig yeni başlıyor diyebiliyor. geçen dönem puan farkı bu kadar yokkken hiç birşey garanti değil bu sene temkinliyiz diyolardı,bak nasıl bozduk fiyakalarını aynı teraneyi satmaya başladılar.

lig yeni başlamadı,evet avantajımızı kaybettik ama yitirmedik.

dün yenseydik,yine bi çok kişi şampiyonuz diye bağıracak,ilerideki herhangi bir puan kaybında yine laf sokacaktı takıma,kendi çok iyi halt yemiş gibi.bunları lig başında görmek,ortasında veya sonunda görmekten daha iyi.yeterki takıma baskı oluşturmayalım.sahip çıkalım.

bu hafta avni akerde yapılacak muhteşem bi ev sahipliği,bu takıımı şaşırtır,gazıda verir.

bu takım şu anda diğerlerinin elinde olsaydı hala omuzlardaydı,demek istediğim,hiç birşey kaybolmadı,avantaj hala bizde.halada olacak inşaallah.

yeterki onların bize düşündürmek istediğini biz düşünmeyelim:)

Tayfun
31.01.2011, 11:06
Kartların havada uçuştuğu, gerilimin zirve yaptığı zorlu maçın devre arasında Trabzonspor soyunma odasında tansiyonun çok yüksek olduğu ortaya çıktı.

Futbolcularına yönelik konuşma yapan teknik direktör Şenol Güneş, ilk yarıdaki performansından memnun kalmadığı Gustavo Colman’a, “İkinci yarıda oyunda yoksun” dedi. Trabzon’un hocası bu sözlerinin ardından, Arjantinli futbolcudan hiç beklemediği bir tepki aldı.

Oyuna devam edemeyeceğini öğrenen Colman, elindeki pet şişeyi sert şekilde yere fırlattı. Bu sert tepki, 2-0’lık skordan ötürü hayli gergin olan Şenol Güneş’i daha da kızdırdı. Bordo-Mavililer’in hocası, “Ne yapmaya çalışıyorsun. Takımı sabote mi ediyorsun” diyerek, Colman’a bağırdı.

Ağır ceza geliyor

Nitekim Trabzonspor ikinci yarıya çıktığında Colman sahada yoktu. Güneş, Arjantinli orta saha oyuncusunun yerine İbrahima Yattara’yı oyuna dahil etti. Yaşanan gerginlikten Başkan Sadri Şener ve idarecilerin de haberdar olduğu öğrenildi. Yönetimin, Güneş’in ileteceği rapora göre Gustavo Colman’a ağır bir para cezası vereceği, hatta Arjantinli orta saha oyuncusunun kadro dışı bırakılabileceği ifade edildi.

Fanatik

Başladılar bu tür haberler yapmaya!

ONUR BEKAR
31.01.2011, 11:08
arkadaşlar benim anlamadığım bu fener maçlarından önce trabzon bu maçı alsın şampiyon olsun deniyor bu ne ya daha 19. hafta hala lideriz,
kalan maçları alalım yine şampiyonuz. sanmıyorum ki fenerin bize oynadığı oyunu başkasına oynasın ve sanmıyorum fenerin bize oynadığı oyunu başka bir takım bize oynasın.
şu saatten sonra toparlanmaktan başka çare yok güzel günler geri gelecek,

Oruç
31.01.2011, 11:10
Febe taraftarına öyle bir acı yaşatmışız ki geçen yıl adamlar neredeyse kan kusacaklardı tribünlerden. Maçı taraftarları aldı, bu çok açık. Febenin bir halt oynadığı falan yok. Deplasmanda çok puan kaybedecekler bunlar.

Anlamadığım biz 27 senedir şampiyon olamıyoruz ama taraftarımız hiç bunun için hırs yapmıyor. Hiç bir şey yapmayın sadece rakip atak yaparken ıslıklayın, hakemi baskı altına alın. Sadece bunu yapın lütfen.

Evimizdeki maçları sorunsuz geçersek şampiyon oluruz Allah'ın izniyle. Ne olur uyansın artık Avni Aker.

Barış Burak
31.01.2011, 11:13
başlasınlar... hayırlısıyla sezon sonu hiç birşey diyemeyecekler,çünkü bütün güçlerini harcamış ama yıkamamamış olacaklar inşaallah.

aaahmet61
31.01.2011, 11:13
devre arası ucuz 3 tane transfer yaptık.egemenin yerine kaliteli bir futbolcu alsaydık keşke.şampiyon olacak takımın stoperi çok iyi olacak.acaba egemenin durumu nasıl.

takacan
31.01.2011, 11:14
Yenildiğimiz Manisa maçı dahil olmak üzere sezonun en kötü topunu oynadık. Beşiktaş maçında yedekler bile bu maçtaki takımdan daha iyi bir oyun sergilemişti. Pres yapan ve sert oynayan orta sahaya karşı bu orta sahamız direnç gösteremiyor. Belki de daha önceden denendiği gibi bu maçlara 3'lü orta saha ile başlamak daha doğru olabilir. Yine de en iyisini Hoca bilecektir.

matrix5782
31.01.2011, 11:14
Kartların havada uçuştuğu, gerilimin zirve yaptığı zorlu maçın devre arasında Trabzonspor soyunma odasında tansiyonun çok yüksek olduğu ortaya çıktı.

Futbolcularına yönelik konuşma yapan teknik direktör Şenol Güneş, ilk yarıdaki performansından memnun kalmadığı Gustavo Colman’a, “İkinci yarıda oyunda yoksun” dedi. Trabzon’un hocası bu sözlerinin ardından, Arjantinli futbolcudan hiç beklemediği bir tepki aldı.

Oyuna devam edemeyeceğini öğrenen Colman, elindeki pet şişeyi sert şekilde yere fırlattı. Bu sert tepki, 2-0’lık skordan ötürü hayli gergin olan Şenol Güneş’i daha da kızdırdı. Bordo-Mavililer’in hocası, “Ne yapmaya çalışıyorsun. Takımı sabote mi ediyorsun” diyerek, Colman’a bağırdı.

Ağır ceza geliyor

Nitekim Trabzonspor ikinci yarıya çıktığında Colman sahada yoktu. Güneş, Arjantinli orta saha oyuncusunun yerine İbrahima Yattara’yı oyuna dahil etti. Yaşanan gerginlikten Başkan Sadri Şener ve idarecilerin de haberdar olduğu öğrenildi. Yönetimin, Güneş’in ileteceği rapora göre Gustavo Colman’a ağır bir para cezası vereceği, hatta Arjantinli orta saha oyuncusunun kadro dışı bırakılabileceği ifade edildi.

Fanatik

Başladılar bu tür haberler yapmaya!

bu haberi yapanın amacı ne çok merak ediyorum açıkçası böyel birşey olsa dahi içde kalmalı dışarı yansıtılmamalıdır.

Mustafa Umut
31.01.2011, 11:15
Bu maç ile tekdik direktöründen taraftarına kadar hepsi yerlerde sürünmüştür.
Alınan 3 puan ile taraftarları ve teknik direktörleri Türkiye Futbol Milli Takımı'nı dünya 3.sü yapan teknik direktöre edilmedik hakaret bırakmamışlardır.
Hiç olmadığı kadar yerlerde sürünüyorlar şuan.
Bazen şampiyonluğunuzu elinizden aldık bazen kupanızı ama hiç sizin kadar küçülmedik.
Zaten maç Şenol Güneş'in haddini bilmez Aykut'a maçın başında verdiği ders ile başlamadan bitmiştir.
Üstelik bunu yapan taraftarlar ve teknik direktörler hala liderin 4 puan altındalar.Ama kendileri lidermiş gibi konuşuyorlar.
Ne yaptıysalar kendilerine yaptılar haberleri yok.
Biz önümüze bakalım kaldı 15 hafta ve hala lideriz.Yerlerde sürülen bir camia ve asla bize karşı oynadığı futbolu başka bir zaman oynayamıyacak bir takım..

İlyas BAHADIR
31.01.2011, 11:16
Giray çok ağır kaldı yediğimiz 2 golde de onun payı büyük, ama ondan önce yediğimiz gollerden öncde yapılan faulleri es gecen bir hakem vardı. bu maçı alex aldı sadece tek başına alex yazık oldu ama hala lideriz sezon sonunda ipi biz göğüslerken burda felaket tellallığı yapanların bizimle beraber nasıl sevineceklerini merak ediyorum..bekle istanbul fethedileceksin..

winner
31.01.2011, 11:17
Kadro belki geniş gibi duruyor ama açıkça görünüyor ki takımda özellikle orta saha ve hücum hattında forma rekabeti yok.
Herkes kimin oynayacağını, hangi oyuncuların değişeceğini biliyor.
Formayı zorlayan olmayınca da oynayan oyuncular üzerine koymak yerine geriye gidiyor.Sürekli oynamaktan kaynaklanan mental yorgunlukta buna eklenince puan kayıpları başladı.Göze çarpan en ciddi hastalık bu bence.

magicyattara
31.01.2011, 11:19
Febe taraftarına öyle bir acı yaşatmışız ki geçen yıl adamlar neredeyse kan kusacaklardı tribünlerden. Maçı taraftarları aldı, bu çok açık. Febenin bir halt oynadığı falan yok. Deplasmanda çok puan kaybedecekler bunlar.

Anlamadığım biz 27 senedir şampiyon olamıyoruz ama taraftarımız hiç bunun için hırs yapmıyor. Hiç bir şey yapmayın sadece rakip atak yaparken ıslıklayın, hakemi baskı altına alın. Sadece bunu yapın lütfen.

Evimizdeki maçları sorunsuz geçersek şampiyon oluruz Allah'ın izniyle. Ne olur uyansın artık Avni Aker.

Derdimiz bu maalesef..sadece Avni Aker'de ki taraftar değil,Trabzon şehrinde ki insanlar şampiyonluğa inanmıyor..kimsenin umrunda değil sanki şampiyonluk..hava yok..bu hava doğal olarak stada da yansıyor..

Şu an sokaklarda tartışılan isim Şenol Güneş..ne yaptıysa sevdiremedi kendini..sanırım bir iki kötü sonuç sonra istifa sesleri başlayacak..bu şehre şampiyonluğun tekrar gelmesi çok zor..

6 tane şampiyonluk kupası kaldıran Şenol hocaya olan bu güvensizliğin nedenini sorgulamak lazım..sanırım öğrenilmiş çaresizlik teoremi diye bir teorem var,bu durum onu işaret ediyor..96'da yapamadı,şimdi de yapamaz modunda insanlar..

Sezon başından beri bu durum değişmedi..maçlarda Şenol hocaya ilgi göstermedi taraftarlar..anlamak zor Trabzon insanını..zor bir şehir derler ya hiç katılmıyorum..aksine Trabzon çok kolay bir şehir..hemen pes eden,inatçı özelliğini kaybetmiş sıradan bir şehir an itibarıyla..

Ünal Er
31.01.2011, 11:19
Esas olan önümüzdeki maca tüm Trabzonun tek yürek çıkabilmesi... Farklı gruplar falan filan anlamam arkadaş... Birleşilecek, yuhalamak falan filan yok 90 dakika bağrılacak. Maça seyirci gelmesin taraftar gelsin. Ben bağıramam diyen biletini başkasına versin. Şehir megafonlarından bütün hafta anons yaptırılsın. Köylerden ordan burdan herkes gelsin.
Destek tam destek verildiği tüm takıma gösterilsin. Maç sabahı uşaklara kuymak yedirilsinki kuvvetli olsunlar.

Lan delirecem

hodlu
31.01.2011, 11:20
Jaja bu takımda nasıl ve neden oynar anlamış değilim.Mücadele yok,pas alışverişi yok,adam eksiltme önemli yerlerde yok,her pozisyon kendini yere atması da artık mide bulandırıyor.Takımı eksik oynatıyor.Bu adamdan benim hiçbir beklentim yok...

İlyas BAHADIR
31.01.2011, 11:21
Bu maç ile tekdik direktöründen taraftarına kadar hepsi yerlerde sürünmüştür.
Alınan 3 puan ile taraftarları ve teknik direktörleri Türkiye Futbol Milli Takımı'nı dünya 3.sü yapan teknik direktöre edilmedik hakaret bırakmamışlardır.
Hiç olmadığı kadar yerlerde sürünüyorlar şuan.
Bazen şampiyonluğunuzu elinizden aldık bazen kupanızı ama hiç sizin kadar küçülmedik.
Zaten maç Şenol Güneş'in haddini bilmez Aykut'a maçın başında verdiği ders ile başlamadan bitmiştir.
Üstelik bunu yapan taraftarlar ve teknik direktörler hala liderin 4 puan altındalar.Ama kendileri lidermiş gibi konuşuyorlar.
Ne yaptıysalar kendilerine yaptılar haberleri yok.
Biz önümüze bakalım kaldı 15 hafta ve hala lideriz.Yerlerde sürülen bir camia ve asla bize karşı oynadığı futbolu başka bir zaman oynayamıyacak bir takım..

Yazıklarının biri hariç hepsine katılmakla beraber katılmadığım yokta şudur ki,
ben şenol hocanın angutun yanına gitmekle cok doğru bir iş yaptığı kanaatinde değilim..o koca kafalı angut sana kin besliyor yüzüne bile bakmıyorsa daha cok bilenmelisin ona orda öyle bi ders vermelisin ki (saha içinde hırs ve futbol olarak) ağzını açıp bidaha sana laf söyleyememli idiiiii. biz bunların çok uzağındaydık futbol hırs taktik teknik vs biz biz değildik dün akşam inanıyorum ki bu takım kendisini toparlayacaktır ama havaalanında onlara sahip çıktığımızı onlara hissettirmemiz gerekir yalnız olmadıklarını bilmeliler istiyorum bu şampiyonluğu getirin diyebilmeli taraftar..

TuAF2007
31.01.2011, 11:22
bence bizim yönetim ve teknik kadro bu lig için çok fazla ''iyiler'' bazen ortama ayak uydurmak gerek. bazen gerektiği gibi davranmak gerek.hep iyiyi oynarak bi yere kadar gidiliyo işte. bak aykuta ertuğrula. gerektiğin çakal olmayıda gerekirse çirkef olmayıda bilmek lazım çünkü bu lig bunu gerektiriyor. futbolcular içinde aynı şey geçerli... sana tekmemi atılıyo faulmu yapılıyo yap abi aynı şekilde karşılık ver... şu büyük maçlara ofansif kadroyla neden çıkıyoruz hala anlamadım. bucaylamı oynuyoruz fenerle oynuyoruz... etkili ayakları var defansda bi yere kadar dayanır. böyle maçlarda kesinlikle atak futbol oynamak gerekir. çift forvette olabilir.dünkü adro çok kötüydü. mehmet çakırı neden aldık biz?? otursun diyemi....?

winner
31.01.2011, 11:23
Şenol Hoca mutlaka sürekli oynayan 11-12 oyuncunun dışında ki oyuncuları da hazırlamak ve onlardan faydalanmak zorunda.
Lig böyle bitmez.

İskender YILMAZ
Jaja bu takımda nasıl ve neden oynar anlamış değilim.Mücadele yok,pas alışverişi yok,adam eksiltme önemli yerlerde yok,her pozisyon kendini yere atması da artık mide bulandırıyor.Takımı eksik oynatıyor.Bu adamdan benim hiçbir beklentim yok...

Yok artık ya .. Dün sahada ayakta kalan, olumlu en ufak bişey varsa onu yapan tek adamdı Jaja .. Anlayamıyorum, bunun aksini kimse kabul ettiremez bana, kabul etmem .. Benim nezdimde Jaja en büyük oyuncumuz, o kadar .. Yere göğe sığdıramadığımız Burak'ı, Selçuk'u gördük dün ne yazıkki .. Bu kadar formsuz bu kadar kötü olma lüksü hiçkimsenin yok .. Yazık olmasın bize ..

Travelair
gökhan gönül de golden sonra sus işareti yaptı bizim taraftarlara alsın o parmağını da ....!

Sarı kart gördü mü?

Merak etmeyin insanların ahını alan, kendisi de mutlu olamaz

Yunus Emre SEYHAN
31.01.2011, 11:25
Fenerbahce'nin sert oynayarak bizi biçtiği gerçek. Maçın başında aynı sertlikle karşılık veriyorduk ama Egemen'in sakatlanması defansta ki dengeyi bozdu. Başka bir deyişle Giray sahneye cıktı.
Klasik bir duran top ve Lugano golü atar........ Kadıköy'de İlk 20 dakikada gol yersen öyle kendine gelemezsin.

Oruç
Derdimiz bu maalesef..sadece Avni Aker'de ki taraftar değil,Trabzon şehrinde ki insanlar şampiyonluğa inanmıyor..kimsenin umrunda değil sanki şampiyonluk..hava yok..bu hava doğal olarak stada da yansıyor..

Şu an sokaklarda tartışılan isim Şenol Güneş..ne yaptıysa sevdiremedi kendini..sanırım bir iki kötü sonuç sonra istifa sesleri başlayacak..bu şehre şampiyonluğun tekrar gelmesi çok zor..

6 tane şampiyonluk kupası kaldıran Şenol hocaya olan bu güvensizliğin nedenini sorgulamak lazım..sanırım öğrenilmiş çaresizlik teoremi diye bir teorem var,bu durum onu işaret ediyor..96'da yapamadı,şimdi de yapamaz modunda insanlar..

Sezon başından beri bu durum değişmedi..maçlarda Şenol hocaya ilgi göstermedi taraftarlar..anlamak zor Trabzon insanını..zor bir şehir derler ya hiç katılmıyorum..aksine Trabzon çok kolay bir şehir..hemen pes eden,inatçı özelliğini kaybetmiş sıradan bir şehir an itibarıyla..

Abi siz yazın böyle şeyler işte. Trabzon dışından birileri yazdı mı herkes alınıyor, güceniyor küfür etmişiz gibi.

Ben hiç şampiyonluk görmedim, ben Trabzon'u da görmedim. Ne şampiyonluğu bilirim, ne tribüncülüğü bilirim, ne Trabzon'u, ne de Trabzon insanını. Şampiyonluk kaçmadan bir şeyler yapmalı artık. 7 maç var önümüzde. Taraftar grubu mudur nedir onlar da egolarını bir kenara bırakıp takım için bir şeyler yapmalı. Yoksa tren kaçacak.

İlyas BAHADIR
bence bizim yönetim ve teknik kadro bu lig için çok fazla ''iyiler'' bazen ortama ayak uydurmak gerek. bazen gerektiği gibi davranmak gerek.hep iyiyi oynarak bi yere kadar gidiliyo işte. bak aykuta ertuğrula. gerektiğin çakal olmayıda gerekirse çirkef olmayıda bilmek lazım çünkü bu lig bunu gerektiriyor. futbolcular içinde aynı şey geçerli... sana tekmemi atılıyo faulmu yapılıyo yap abi aynı şekilde karşılık ver... şu büyük maçlara ofansif kadroyla neden çıkıyoruz hala anlamadım. bucaylamı oynuyoruz fenerle oynuyoruz... etkili ayakları var defansda bi yere kadar dayanır. böyle maçlarda kesinlikle atak futbol oynamak gerekir. çift forvette olabilir.dünkü adro çok kötüydü. mehmet çakırı neden aldık biz?? otursun diyemi....?

şimdi...
oynar başlıklı
ve üç jiletli traşların zamanında,
delikanlı aşk mı bekliyorsunuz....?
yamyamlar,
...Polyanna'yı mı yediniz________!!!!

Demiş şair, anlayana bizimkiler poliyannayı yemişler..

mhayri
Dün gece takım karşılaması yapıldımı?

magicyattara
bu haberi yapanın amacı ne çok merak ediyorum açıkçası böyel birşey olsa dahi içde kalmalı dışarı yansıtılmamalıdır.

Bu nasıl dışarıya çıkıyor..gayet basit..personel diye yanınızda para verip çalıştırdığınız insanlar yapıyor bunu..hani takım ruhu..
Trabzonspor soyunma odasında olup biten dışarıya hemencecik sızıyorsa ve bu durum yılardır varsa,takım ruhundan bahsetmemek lazım..sabote;bu olay eğer varsa bunun dışarı sızdırılmasıdır..
Şimdi bir telefon açayım daha neler neler öğrenirim..ağızlar öyle ıslak ki sanki birileri,arasınlarda anlatalım olan biteni diye bekliyorlar..hemen çözülüyor ağızlar..aile içinde kalması,kapatılması gereken olayların kolayca dışarıya sızmasına artık başkan önlem alsın..

Semra
31.01.2011, 11:27
Sonuçtan dolayı çok üzgünüm ama oturup dövünecek halimiz yok, takıma destek olmak zorundayız, hala lideriz, hala avantajımız sürüyor ve her şeyde bir hayır var ben buna inanıyorum, Manisa yenilgisinden sonra nasıl kendimize geldiysek yine yapabiliriz.

Külünkoğlu
31.01.2011, 11:27
3 puan geride olsaydık "şampiyonluk şansımız var" diyecek miydik ?

Başka sorum yok.

Tayfun
31.01.2011, 11:30
Sarı kart gördü mü?

Merak etmeyin insanların ahını alan, kendisi de mutlu olamaz

Yok abi ne kartı, görmez gözleri onların...

SILENT06
31.01.2011, 11:30
Arkadaşlar şimdi dayanışma, sükunet,birlik,beraberlik,dayanışma ve aklı selim davranma zamanıdır...Bu maç geride kaldı.Artık önümüze bakalım.Kısır çekişmelerden ve lüzumsuz tartışmalardan uzak duralım.İstediğimiz kadar tartışalım,birbirimizi yiyelim 3 PUAN GERİ GELMEYECEK.

Şu anda bulunduğumuz psikoloji tam da rakiplerimizin istediği şey.Onlara bu fırsatı vermeyelim...

Erbay
31.01.2011, 11:31
Bu takım pres yapamıyor diye 250 kere yazdım ama bir abimiz abartıyorsun bile demişti. Bu maçta gördük ne olduğunu. Olacağı buydu. Rakipler artık pres yapılınca helva gibi dağıldığımızı biliyor. İkinci gol tamamen pres ile geldi. Adım atamadık, bırakın gol atmayı, şut çekmeyi. Şu maçta da mücadele etmeyeceklerse hangi maçta edecekler. Rakibi kaç maçtır izliyoruz, pres yapamıyoruz. Takımın düşüşe geçtiği çok açıktı, sezonunun ilk yarısındaki son maçlardan.

Takım stilimizi tamamen kaybetmişiz. Nerede o pas yapan takım? Nerede orta saha hakimiyeti olan, en güçlü tarafı orta saha olan takım? Kaç maçtır rakipler orta sahamızı dribling yaparak geçiyor bir tane pres yapan karşılayan adamımız yok. Rakip pres yapınca hep geriye oynamak zorunda kalıyoruz, bu maç utanılacak şekilde geriye oynadık, taçlara attık topu.

Engin ve Umut hariç bir tane isyan eden oyuncu yoktu. Hepsi baskı sonucunda yenilgiyi kabul etmişti.

Kötü oynadığımızı kabul etmememiz lazım ondan sonra gerisi gelir demiştim ama hala ligin en iyi ve en çok alternatifli kadrosunun bizde olduğuna ve iyi oynadığımıza inananlar vardır. Sezonun ilk yarısının son 5 maçından beri bu takım büyük düşüş içerisinde, özellikle pas yapma konusunda. En son Gaziantep maçında penaltı alana kadar iyi, rahat, dikine ve rakip alanda pas yapmıştık.

Burak ve Jaja'nın takım oyununa katkıları sıfır.

Rakibimizi rehabilite ettik. Artık birlik beraberlik içindeler.

Takımda düşüş var dedim ama şu oyunu da beklemiyordum. İzlerken utandım resmen. Evet, hala en evantajlıyız. Hatta en kötü ihtimalde bile lideriz diyorduk hala lideriz. Ama düşüş içerisindeyiz kabul etmek lazım.

Metin abi, bjk bile ümitli şu durumda. O durumda biz olsaydık ne takımımız o kadar istekli oynardı, ne de biz şampiyonluğun ş'sinden bahsederdik.

ihsan candas
biraz hırpalandık.çok yetenekli ama yeterince agresif olamayan kadromuzla.evet orta alanda rakipten daha iyi ayaklara sahibiz.ama iş kora kor mücadeleye gelince yumuşak kaldık.ders aldıkmı ? umarım aldık.keşke başka bir maçta alsaydık...neyse inşallah şampiyon olacağız.

Lokman
son dönemde takım sadece konuştu belliki bu maça kafa olarak hazır değilmişiz. Bu takımı yenmemiz gerektiği zamanlarda yenemiyoruz, bize ters geliyorlar. Şenol hoca biranönce takımı toparlamalı, medyadan mümkün olan en üst seviyede uzak durmalı diye düşünüyorum. Bu kadar beyanat bu kadar konuşma yeter. Bundan sonra Şenol hocada dahil takımdan birinin söyleyecek sözü varsa sezon sonu söylesin.

Medyada aşırı görünmenin yarattığı en büyük sorunla karşı karşıya kalıyoruz antipatik olmaya başladık. Her stadda 61 inci dakikada kıyamet gibi tezahürat başlıyor, bu antipatiyi kırmalı ve tekrar sempati kazanmalıyız. Aksi durum bizi çok fazla sıkıntıya sokacak diye düşünüyor ve bunun çaresi olarakta medyadan ve gereksiz polemik yaratan röportaj ve tezahüratlardan uzak durmak olduğunu düşünüyorum.

Maç konusundada açıkcası hakem iyi değildi ama nesine vurayım hakemin cezasahasına girdimde penaltımımı yedi!... birşey yapamadık unutalım gitsin. Hala 4 puan var fener le ve 15*3 45 puan var alınmayı bekleyen sıradan 3 puanlık bir maçtı buda unutalım ve önümüze bakalım.

Yunus Emre SEYHAN
1 puan geriden gelip, Fb'yi yenip 2 puan Bursa'nın önüne çıktığımızı farzedelim.

Bursa, Fb'yi yensin Bizde Avni Aker'de Bursa'yı yenelim.

Ama büyük avantaj kaybettiğimiz gerçek. Doğruyu konuşmak gerekirse yayıncı kuruluş 320 milyon dolar ödüyor. İlk 2 haftada ligi kopartabilirdik. Ama yedirmezler......

winner
Kaybedilen sadece avantajdır.
Her şey bitmiş gibi ahlanıp vahlanmak boşuna.
Ama son iki maçtan mutlaka ders çıkarılmalıdır.
Biz lideriz,iyiyiz mücadele etmeden de kazanırızdan uzaklaşmak lazım.

hodlu
31.01.2011, 11:32
Dün gece sallandık ama yıkılmadan yolumuza devam etmeliyiz.Kaldığımız yerden devam edeceğiz inşallah...

SILENT06
3 puan geride olsaydık "şampiyonluk şansımız var" diyecek miydik ?

Başka sorum yok.

12 puan geride olan bir takım bile şampiyonluk hayali kuruyorsa, 17 de 17 diyebiliyorsa daha ne denilebilir ki...

Tayfun

Yapma abi gözünü seveyim adam ver kaç yapıyor veriyor kaçıyor top geri gelmiyor ona, ver kaç yapacak adam bulamadı resmen

Dün sahada birşeyler yapmaya çalışan belkide tek kişiydi, gol bölgesine ona top gelmedi geldi geriye top dağıttı sağa sola, hani bunlar gözünüze batmadı adam mücadele etti bunu görmediniz mi?

Erdem Keser
31.01.2011, 11:33
Geceden beri forumda o kadar embesilce yorumlara şahit olunuyor ki hakikaten mide bulandırıcı.Yok efendim şunun takımda yeri yokmuş, yok şu oyuncu nasıl olurda ilk 11'de başlarmış.Mağlubiyetin ardından leş başına üşüşen kargalar gibi gelip buraya 3 kuruşluk beyinleriyle akıl verip insanı çileden çıkarıyorlar.Takımı komple değiştirenler, revizyon - transfer çağrıları v.s
Be adam senin ne işi var dediğin adamlar bu ligde 43 puan topladı.

Barış Burak
31.01.2011, 11:34
şimdi...
oynar başlıklı
ve üç jiletli traşların zamanında,
delikanlı aşk mı bekliyorsunuz....?
yamyamlar,
...Polyanna'yı mı yediniz________!!!!

Demiş şair, anlayana bizimkiler poliyannayı yemişler..

Hayyam ile cevabı çok güzel olurdu bunun ama,anlayana...

anlayacağın şekilde söyleyim,kafan rahat olsun,

polyannayı yedik çok güzeldi.

Mehmet Ç.
31.01.2011, 11:35

Adami dün resmen dövdüler!

Emre baya isitti benden tv basinda. O hareketler Engin yapsaydi. 20 dakika mac 0-0 ken atilmisdi !

Mehmet Fatih Yavuz
31.01.2011, 11:35
19. Hafta bitti.
Bursa ile 2 puan, fener ile 4 puan fark var.

Ve bu ikisinin aralarında oynayacakları da bir maç halen oynanmadı.

Ondan gerisi zaten teferruattan ibaret.

Yanlış, ders aldığın zaman kesilmiş sakal misali daha sağlıklı doğrulara öncülük edebilir.

Tribünün dün akşamdan çıkarması gereken dersler var. 7 puan arkadaki bir takım. Sezon boyu top oynamamış bir takım.
Fenerbahçe dün tribünü ile takımımızı durdurdu.
Kendi takımını ateşledi ve maçı aldı.

Hocanın alması gereken varsa zaten alacaktır.
Topçulara da öğretecektir.

Biz kendimize düşeni alalım.

Maçı hiç konuşmuyorum bile, çünkü ortaya birşey koyamadık.
Bol pozisyon verip 1 pozisyon bularak maçı bitirdik.

Ama herşey bizim için halen daha problemsiz.
Yeter ki gereken dersleri çıkaralım.

7 puan arkada iken fener seyircisinin takımına verdiğinin yarısını biz takımımıza verirsek şampiyonluk kaçınılmaz sonuçtur.

SILENT06
31.01.2011, 11:36
Arkadaşlar futbolcuları tek tek eleştirmenin anlamı yok.Takım olarak herkes kötü oynadı.Bu kadar basit.Burak'ı sahada yuhaladık.Ne oldu?Adam yokları oynuyor.Gözünüzü seveyim.Bu fırsat bir daha gelmez.Kendi ayağımıza kurşun sıkmayalım.İyi günde kötü günde birlik ve beraberlik demek değil midir taraftarlık...

ağasarlı emre
31.01.2011, 11:36
maça giremeyip staddan dönsemdeneden döndüğümde belli zaten ama başta tolga kurt bıyıklıoğlu ve kasım bektaşa çok ama çok teşekkürler

winner
31.01.2011, 11:37
Dün efektif oynamaya çalışan tek oyuncuydu Jaja.

Katkı gelmeyince tek başına hücumu sürüklemeye çalıştı o da olmadı.

Orta sahamızda ki ikili ile önlerinde ki üçlünün arasında ki pas bağlantısı bizim en güçlü yönümüz.Bunu bilen fb pres ve sertlikle hatta futbol dışı sertlikle bunu koparmaya çalıştı ve başardı.

Yediğimiz goller bireysel hatadan gelse de bu psikolojik baskı goller de bile etkili oldu.İplere yaslanan boksör misali son yumruğu bekledik ilk 20 dakika.

İlyas BAHADIR
31.01.2011, 11:37
Hayyam ile cevabı çok güzel olurdu bunun ama,anlayana...

anlayacağın şekilde söyleyim,kafan rahat olsun,

polyannayı yedik çok güzeldi.

:)
Dediğimi iyi anlamamışsın.

Lokman
31.01.2011, 11:38
Geceden beri forumda o kadar embesilce yorumlara şahit olunuyor ki hakikaten mide bulandırıcı.Yok efendim şunun takımda yeri yokmuş, yok şu oyuncu nasıl olurda ilk 11'de başlarmış.Mağlubiyetin ardından leş başına üşüşen kargalar gibi gelip buraya 3 kuruşluk beyinleriyle akıl verip insanı çileden çıkarıyorlar.Takımı komple değiştirenler, revizyon - transfer çağrıları v.s
Be adam senin ne işi var dediğin adamlar bu ligde 43 puan topladı.

Az sakin hocam, sinirle yapılmış yorumlardır. Takımını aşırı seven kaybetmeyi hazmedemeyen yorumlardır. Bu yorumlara bu tepkiler o yorumlardan farklı olmamış. Kaybedilmiş birşey yok.

ALIN PUAN TABLOSUNA BAKIN ARKADAŞLAR HALA LİDERİZ BİRŞEY KAYBETMEDİK AKSİNE BU DURUM KAZANCA DÖNEBİLİR.

artvinli_mert

Oyuna devam edemeyeceğini öğrenen Colman, elindeki pet şişeyi sert şekilde yere fırlattı. Bu sert tepki, 2-0’lık skordan ötürü hayli gergin olan Şenol Güneş’i daha da kızdırdı. Bordo-Mavililer’in hocası, “Ne yapmaya çalışıyorsun. Takımı sabote mi ediyorsun” diyerek, Colman’a bağırdı. MİLLİYET SPOR

Bu haberin doğru olmasını istemiyorum ama sanırım doğru çok yazık Şenol Hoca sanırım birşeylerden baya etkileniyor. Bu onun bu düşüşte ne denli pay sahibi ve hatalar içinde olduğunu gösteriyor.

Hoca Futbolcuya illaki ne derse yaptıracak ama Ersun yanal, alan olayına dönecek bu iş.
Colman bu takımda göbekte olmalı selçuk ordan alınmalı yoksa daha çok ağlarız çok...

Bu sabah servisde işe gelirken daha düne kadar çıtı çıkmayan adamların sesleri gürdü :) komiktiler ama adamlar haklıydı yendiler.

calypso
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/64615F61625F636162625163616B64646B6264A1726A7381.j pg
maç oynanırken devre arasinda bile şampiyonluğu kaybettik havasına girmiş forum üyeleri mutlu musunuz bu fotoğrafı gördüğünüzde?

2 aydır bu maçla yatıp kalkan medya, rekor paralar vermiş yayıncı kuruluşun endişeleri ve fener için olmak yada olmamak maçından bahsediyoruz.

Haber1;
Bugüne kadar derbi galibiyetlerine 200 bin dolar prim veren Fenerbahçe’de Trabzonspor maçı için yöneticiler de takıma toplam 1 milyon dolar prim dağıtacaklarını açıkladı.
Kaynak: Habertürk

Haber2;
Daha önce dağılan CK, Vamos Bien ve Unifeb adlı grupların Trabzonspor maçı için geri dönüş kararı Saracoğlu'nun atmosferini değiştirdi.
Kaynak: Habertürk

Tek yumruk oldular medyasindan taraftarina oyuncusundan hocasına, rekor primler verildi, küskünler bile barıştı bu maç için, peki bizden bazıları ne yaptı? yine samuray kılıcını bize sapladı, her zaman yaptıkları gibi. Maçın devre arasinda dahi şampiyonluğu kaybettik yaygarası koparmadı mı?

Ama biz iyi gün taraftarı değiliz, skor taraftarı hiç değiliz. Hocamızın başını öne eğdirtmeyeceğiz, buna neden olanlara tepkiyi her platformda vereceğiz, günün birinde şampiyonluk gerçekten gitse dahi hocamızın, takımımızın arkasında olacağız.

Adem Erdoğan
31.01.2011, 11:39
IBB dediğimiz takım lige çıktığı ilk günden bu yana şampiyonluğa oynayan takımlara her seferinde taş koydu, istisnasız.

Bu takıma o stadda sırasıyla 4, 6, 3 atıyorsak var demekki taraftarın da katkısı.

Madem herkes şampiyonluk istiyor gereken yapılmalı.

matrix5782
31.01.2011, 11:40
İnanmak ;Başarmanın yarısıdır.

köstek değil destek zamanı galip gelen de bizim takımımız bizim oyuncularımız bizim hocamız mağlup olanda lig uzun bırakın bu olumsuz kelimeleri yıkıp yakmayın; düzeltin yapın fenerbahçe tafatarının yaptığını antalya maçında biz de yapalım bunu konuşalım

Tayfun
31.01.2011, 11:40
Serkan Balcının maç sonu açıklamalarını bazı bölümleri iyi dinlensin,iyi okunsun çok şey yatıyor orda :)

zahido
31.01.2011, 11:42

Oyuna devam edemeyeceğini öğrenen Colman, elindeki pet şişeyi sert şekilde yere fırlattı. Bu sert tepki, 2-0’lık skordan ötürü hayli gergin olan Şenol Güneş’i daha da kızdırdı. Bordo-Mavililer’in hocası, “Ne yapmaya çalışıyorsun. Takımı sabote mi ediyorsun” diyerek, Colman’a bağırdı. MİLLİYET SPOR

Bu haberin doğru olmasını istemiyorum ama sanırım doğru çok yazık Şenol Hoca sanırım birşeylerden baya etkileniyor. Bu onun bu düşüşte ne denli pay sahibi ve hatalar içinde olduğunu gösteriyor.

Hoca Futbolcuya illaki ne derse yaptıracak ama Ersun yanal, alan olayına dönecek bu iş.
Colman bu takımda göbekte olmalı selçuk ordan alınmalı yoksa daha çok ağlarız çok...

Bu sabah servisde işe gelirken daha düne kadar çıtı çıkmayan adamların sesleri gürdü :) komiktiler ama adamlar haklıydı yendiler.

hocanin sorusu gereksiz olmus..

apacik sekilde sabote ediyor zaten...

adam kart gormek icin elinden geleni yapiyor..

ortada fol yok yumurta yok adama tekme atiyor kart goruyor..

bundan ala takimi sabote etme bicimi mi olur?

Faik Yılmaz
31.01.2011, 11:42
Beşiktaş maçındaki eleniş biçimimizi asla kabul etmedim.. Yarım gazla yenebileceğimiz bir Beşiktaşa elendik....

Fenere Beşiktaş maçında 8 as oyuncumuz dinlenmiş olmasına rağmen çok kötü bir futbolla yenildik..... Buda çok kötü oldu...

En başında hedef küçültmeden kupada ve ligde gidebildiğimiz yere kadar gidebilmeliydik...Hedef küçültünce sadece lig kalınca oyuncularımız konsantre olmakta olmakta zorlandılar diye düşünüyorum....

Tayfun neden hala bu kadroda diye düşünüyorum..... Çok şeyler düşünüyorum ama 30 yıllık futbol tecrübesi olan Şenol Hoca bu işi benden daha iyi bildiğine göre bir bildiği vardır heralde.....

Sonuç olarak çok önemli bir avantajı kaybettik ama hala 2. puan farkla lideriz.. Evimizde Bursa maçıda var bu farkı 5 puan olarak sayıyorum ben...

Et tırnaktan , kalp insandan nasıl ayrılamıyorsa bu takıma sevdamızda böyle ve sonuna kadar bu takımı destekleyeceğiz.... Yanlışlarını eleştireceğiz.....En doğal hakkımız bu...

Ama sonuçlar sevgimizi asla azaltmayacak ne olursa olsun......

Adem Erdoğan
31.01.2011, 11:44
Bjk gs bursa maçlarının çok erken olması da bizim için avantaj.

Aytaç Çakıroğlu
:alkış::alkış::alkış::alkış:

bu takım şampiyon olacak.burada atıp tutan güya kendi taraftarımız da bunu görecek. destek olacak olan olsun OLMAYACAK OLAN SUSSUN DEFOLSUN GİTSİN........

Hasan61
Fb tüm senesini bu maça endekslemişti.Bu galibiyet yeter onlara.

sercaninanc
sıkmayın canınızı bizim dünya kupasında yarı final oynamış bir teknik ekibimiz var bu baskıyı kırarız seri galibiyetlerle kendimize geliriz kimsenin olmadığı bir ortama gidip ağlayın ben dün öyle yaptım destek lazım dün taraftarı gördünüzmü

ozturk
31.01.2011, 11:45
sonuç ne olursa olsun bir istanbul deplasmanından kurtulduk.
önemli olan sürpriz puan kayıpları yaşamamak...

asıl o insanın canını sıkıyor..

ismail tüfekçi
31.01.2011, 11:46
dün umut ve onurun haricinde takımda ruh yoktu bu maç bitmiştir takım bizim takım kimseyi suçlamaya gerek yok dün bu maçı hakketmedik ve yenildik önümüze bakmalıyız

Tayfun
31.01.2011, 11:47
Fb tüm senesini bu maça endekslemişti.Bu galibiyet yeter onlara.

Tüm seneyi bilemem ama;

1 milyon $ prim az değil nasıl yırtındılar dün

winner
31.01.2011, 11:47
En önemli rakibimizle oynadık ve hala puan farkı 4
Diğer rakip Trabzon'a gelecek.
Bundan sonra özellikle içeride ki maçların bir şekilde kazanılması gerekiyor.
bjk maçına kadar olan 4 maç çok önemli.En az 10 puan çıkarmak lazım.
Hala avantaj bizde.

Mehmet Ç.
31.01.2011, 11:48
Tüm seneyi bilemem ama;

1 milyon $ prim az değil nasıl yırtındılar dün

Bunu bildigim icin cok ümitliyim. Fener cok mac kaybeder. Mac basi 1 milyon isterler yoksa :)

Fener dünki gibi mac cikaramaz bu sezon bir daha.

Manisa maciylan baslamalari dilegi ilen yenilgi serüvenine..

Emin Danışmaz
31.01.2011, 11:49

Acaba ben yanlış bir maç mı izledim diye düşünüyorum.Sadece dün birşeyler yapmak isteyen bir JAJA vardı sahada,en azından SERKAN-SELCUK-COLMAN bunun kadar oynama azminde olsalardı başka birşey istemezdim zaten maç kaybedilmezdi.

zahido
31.01.2011, 11:50
Kim ne derse desin Fenere son 5 hafta yenilmektense ikinci yarinin 2. haftasinda yenilmek daha iyidir..

Bizim kaybettigimiz bisey yok.. Bu ligin altindan daha ne sular akar..

Dun iyi oynayan fenerbahce yarin puan kaybettiginde ve biz kazandigimizda feneri tukaka bizi kahraman ilan ediceklerdir..

Senol hoca en nihayetinde bir insan.. Herkes hata yapabilir.. Hatalar insanlar icindir..

Bizim takima destek olmamiz lazim..

Ama genede burak yilmazin bir kac haftaligina yedek baslamasi gerektigini dusunuyorum..

Aksi takdirde kendi sahamizda oynayacagimiz maclarda cocugu kusturebiliriz.. Kahretsin ki bu potansiyel bizde var..

Kemhacıoğlu
31.01.2011, 11:51
dün akşam fb taraftarı, avni akerde özellikle maratonda oturup çekirdek çitleyen, sadece kendi futbolcusunu yuhalamak için ayağa kalkan ve kendine taraftar diyebilen bu insanlara çok önemli bir ders vermiştir. şampiyonluğa oynayacak takım nasıl 90 dakika boyunca desteklenir bunu gösterdiler. peki biz bundan ders çıkartırmıyız tabikii hayırrr... evvett abilerim ablalarım çekirdekçi geldii varmı isteyennn:@:@

SILENT06
31.01.2011, 11:52
Bu ortamda bordomavi.net'in organizasyonlarına şiddetle ihtiyaç var.Gereken desteği vermeye hazırız...

mhayri
31.01.2011, 11:53
Ne yani şampiyonluğu o kadar kolay mı sandınız...

winner
31.01.2011, 11:53
fb taraftarı bizden farklı değil.
dün kardeşim maçtaydı fb'lidir kendisi.
özellikle ikinci yarı 5-6 kez seyirci anonsu yapılmış tezahürat için.herkesin oturup maçı izlediğini sadece gol sonrası bağırdığını söyledi.

wien_ts
31.01.2011, 11:56
takimdaki en buyuk sorun topu 3.bölgeye aktaramamak.Selcuk ve Colman surekli yana veya geriye oynuyorlar,topu alip dikine giden oyuncular degiller.Bu isi bizim takimda sadece Engin yapabiliyor.2.yarinin basinda enginin oraya gecmesiyle takimda bir toparlanma oldu ,topu en azindan 3.bölgeye aktardik.

Bu olay buca,karabuk ve manisa macinda da cok rahat gözlenmisti,forum ahalisi tarafindan.Buna ragmen Senol hocanin engini sol acikta oynatmasini anlayamadim macin basinda.Bence umut'u gecen senelerdeki gibi sol forvet olarak oynatmaliyiz,böylelikle sagdan gelen yattaranin ortalarinda brozek ön direge kosunca umutta arka direge gececek.

Ve jaja'yi fenerdeki alex gibi oynatmaliyiz.Jaja rakip kaleye ne kadar yakin top alirsa o kadar tehlikeli olur ama adam sanki ön libero gibi oynuyor.Gelip bizim sahadan top tasiyor.

Travelair
31.01.2011, 11:56
Bu arada Pasteur yaşasaydı herhalde dün akşam zengin olmuştu (!)

Oruç
31.01.2011, 11:57
Dün de yazdım. Vakit varken Ernst için girişimde bulunmalıyız.

SILENT06
31.01.2011, 12:00
Dün de yazdım. Vakit varken Ernst için girişimde bulunmalıyız.

Alanzinho Annan takası da gerçekleştirilebilir.Transfer sezonu ne zaman kapanıyor...BJK Ernst'i vermez ayrıca...

Adem Erdoğan
31.01.2011, 12:03
Alanzinho Annan takası da gerçekleştirilebilir.Transfer sezonu ne zaman kapanıyor...BJK Ernst'i vermez ayrıca...

Bu gece bitiyor malesef.

Tayfun

Annan schalke'ye transfer oldu

Varlıbaş61
fener 3 maçlık eforu bizim maçta sarfetti...
önümüzdeki 3 maçta puan kaybı bekliyorum onlardan...

Aytaç Çakıroğlu
31.01.2011, 12:04
takımı karşılama olmadı sanırsam. hiç bir haber yok maalesef. birlik olamalıyızzzzzz

SILENT06
31.01.2011, 12:05
Annan schalke'ye transfer oldu

Hadi ya :) Onu kaçırmışım :)

Oruç
Yemin ediyorum bu febe, bejeke falan hep medyanın gazıyla oynuyor. Bir halt oynadıkları yok. Manisa'da puan kaybedecek febe göreceğiz hep beraber.

Travelair
Annan Schalke'ye geçti. 1 Şubat son gün

SILENT06
31.01.2011, 12:06
takımı karşılama olmadı sanırsam. hiç bir haber yok maalesef. birlik olamalıyızzzzzz

Takım karşılandı.Forumun diğer başlıklarında bulabilirsin.BMN TRABZON | Trabzonsporumuzu Karşılamaya Gittik! Elimizi Uzattık! Sahip Çıktık!.. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27951)

vivanet
31.01.2011, 12:06
Bizim tek sorunumuz BÜYÜK OLAMIYORUZ dün akşam maçta olanlar

1.şenol güneş deplasman takımının hocasının yanına gidip öperek bizi küçük düşürdü (aykut kocaman kimdir ..?)

2.aziz yıldırım kendisine ayırılan localarda maç izleyip sadri şeneri yanına gitmemesi..(avni akerde bir yerini öpmedikleri kalıyor bizim yöneticilerin..valilikte yeemekler filann.?)

3.yönetim,takım,olarak hiç bir zaman büyük maçlara hazırlanamadık,,(bu takım bir hafta boyunca basına kapalı idman yaptın ve maçın ilk başlarında ayakları titriyordu neden..?

4..adamlar nasıl taraftar olur dün bunu gösterdi..size emin ediyorum bu haftaki avni akerdeki maç yine aynı sessiz sedasız arada bir laylaylom filanla geçicektir..

5.böyle taraftarla şampiyon olmayalım zaten..bırakında hakedenleer olsun..

lazibere
31.01.2011, 12:07

Dun gece karşılama yapıldı takıma..

Oruç
31.01.2011, 12:07
Ernst o kadar transferin ardından forma bulamaz bir daha kolay kolay. Ancak sakatlıklar ya da cezalıların olması durumunda oynatılır. Adamın bundan sonra yedek kalacağı aşikar.

Murat Hızal
31.01.2011, 12:08
Dün fb bu kadar agresif başlamışken bu kadar yumuşak kalmamız anlaşılır gibi değildi.

Özellikle ortasahada, Colman-Selçuk'un gününde olmaması bütün takımın oyununa etki etti.

Bunların üzerine bir de Cale ve Giray'ın peşpeşe yaptıkları hatalar eklenince, maçı kazanmamız 30. dakikada mucizelere kalmıştı.

Bu arada Egemen sakatlanarak çıkmamış olsaydı, o kadar kolay iki gol yer miydik hiç sanmıyorum.İlk golde ceza sahası içerisinde Gökhan Gönül'e basarak topun kornere çıkmasını sağlayan elemanın da Umut olması baya düşündürücü.Şenol Hoca'nın bazı maçlarda Piotr ve Mustafa Yumlu tercihlerini kullanmasını bekliyorum.

İkinci yarı takımın biraz daha etkili oynamasını beklerken,özellikle Yattara ve Burak'ın oyuna hiç girmemesi Şenol Güneş'in kafasındaki varyasyonları yapmamızı imkansızlaştırdı.Burada Yattara'ya ayrı bir parantez açmak istiyorum,sadece çizgide bekleyerek, topu ayağına bekleyen, bu oyun yapısı sürdüğü sürece sene sonunda kendisiyle tekrar sözleşme imzalanmasının imkansız olduğunu düşünüyorum.Şenol Güneş'in de Yattara'nın bu oyun tarzına katlanamadığına eminim.

İkinci yarı dikkatimi çeken bir başka nokta ise, Umut'u içeride çok fazla yalnız kalması oldu.Umut maçın son dakikasına kadar mücadele etti fakat, kendisine yardımcı olabilecek kimse yoktu.

Bu maçta aklımda kalanlar:

1-Taraftar, her zamanki klasik sorunlar dışında, gayet iyiydi.
2-Şükrü Saraçoğlu'nun atmosferi futbolcuları germiş,takımı ilk defa ne yaptığını bilmez bir halde gördüm
3-Fb kulübünün Ülker sponsorluğuyla bize bisküvi ıvır zıvır dağıtması:)
4-Sol çaprazda bulunan fb tribünündeki, kelin yediği bir ton küfür:)
5-Yine, çok sayıda Bmn üyesinin tribünün fiziki şartları yüzünden maçı ayrı yerlerde izlemek zorunda kalması.
6-Her zaman olduğu gibi Trabzonspor taraftarının kendi arasında ettiği kavgalar( En komiği de sanırım bizim arkamızda oldu ama o da bize kalsın:))
7-''Sahaya atlayın şampiyonluk kutlayın'' ''Urfanın etrafı dumanlı dağlar'':)
8-Maç sonu üçlü, bu taraftar şampiyonluğa inanıyor aynı hareketleri Trabzon'da da bekliyoruz.
9- Ozan Yazıcı,Cankerim76,Süleyman (the king) bu üç adamın gayet rahat oluşuna hafif kıl olsam da:) ,Metin Abi'nin (Külünkoğlu) en az benim kadar harap olmasına saygı duydum:):)
10-Şampiyon olacağız!!

Taner Uykuçeken
31.01.2011, 12:08
Avantajımızı tabiki kaybetmedik hala en şanslı pozisyonda olan biziz hala en iyi takım biziz, benim korkum takımız ritminin bozulmuş olabileceği ilk yarıdaki ayarı kaybedersek bizim için kötü olur. Bazı İsimlerin kafasındaki problemlerini çözmesi lazım artık ne sıkıntıları varsa

SILENT06
31.01.2011, 12:09
Ernst o kadar transferin ardından forma bulamaz bir daha kolay kolay. Ancak sakatlıklar ya da cezalıların olması durumunda oynatılır. Adamın bundan sonra yedek kalacağı aşikar.

BJK yedek oturtur yine de vermez bize :) O da gelmek ister mi ayrı konu...

$FIRTINA61$
31.01.2011, 12:10
bi mac kaybetdik diye sampiyonlugu kaybetmismis havalar ne bu böyle hala lideriz halada aramizda puan farki var bu zamana kadar eze eze yendik bi mac kaybetdik diye hemen karalamayin takimimizi olur bölye sey sonunda ligin ortasinda kaybetdib de baskiyi kaldiramama
korkusundansa basda kaybetdik kazanmak istiyoduk olmadi ama silkelenip kendilerine gelirler simdi daha cok sarirlar daha da ciddi alirlar maclari biz taraftar olarak hemen takimizmizi karalarsak takim napsin biz yanlarinda olcaz ki onlarda eze eze alsin maclari bu kadar yaklasmisken sampiyonluga kendi kendimizi yemeyelim arkadaslar inadina SAMPIYON TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

SILENT06
31.01.2011, 12:12
Zaman şampiyonluğa ne kadar inandığımızı Antalya maçında tribünde gösterme zamanıdır.Artık olay oynanan futboldan ziyade psikolojik savaşa dönüşmeye başladı.Gerçek taraftar tribüne...

vivanet
31.01.2011, 12:12
Bobo ve ernst bu takımı şampiyon yapar..

Ö.Hamsi
31.01.2011, 12:14
Takim kotu oynadi dogru,macda falan oldu filan oldu .........
Ortada olan sadece kaybedilmis 1 mac baska bise degil.Abes bir durumda degil fb.ye ilk kez yenilmiyoruz, olabilir abartip da oyunculari takimi hocayi yerin dibine sokup takimin moralini sifira indirmenin bir manasi yok.
Onumuze bakalim oyunlara gelmeyelim tam destek hep destek.....
Takimda formsuz oyuncular var ama duzelir taraftar herseydir fb. dun kazandiysa tamamen taraftarla kazandi....
Her sekilde takimi desteklemeli moralini ve motivasyonunu ust seviyede tutacak tepkiler ve yazilar yazmaliyiz......

lazibere
31.01.2011, 12:14
Dun gece, futbol adına hiç bir şey üretmediğimiz bir gece geçirdik.. Durum bu olmasına rağmen, bu değirmenın altından daha çok sular akacağını hepimiz biliyoruz.. Rakiplerimiz bu tür maçlardan alacağımız kötü sonuçlar ile takım içindekı ahnegin bozulacağını ve taraftarın futbolcularına sırt çevireceğini düşünerek hamle yapıyorlar.. Bu numaraları yemeyeceğiz...

İlk yarıda içerde oynadığımı maçı kazandık, adamlarda kendi sahalarında oynadıkları maçı kazandılar, Şampiyon olmak istiyorlarsa kazanacaklardı ve öyle de yaptılar.. Bişz amış olsaydık şampiyonluğuda almış olacaktırk..

Birşeyi kabul etmek gerekir..Elimizdeki bazı oyuncuların yeteneleri kısıtlı, Kadromuzdakı oyuncular yıldız değil, ancak olacaklarsa bu sene yıldız olacaklar.. Rakibin kadrosu ise Kendi ülkelerinde kaptanlık yapan ve kaliteli bir kadro.. Hal böylew olunca kritik maçta nasıl oynanması gerektiğini ve de iyi hesapladılar ve yendiler bizi..

Ama bir şeyi unutmayın.. Şampiyonluk iki takımın kendi arasında oynadığı maçlarla tayin edilmiyor..

Kimse moralini bozmasın, takımımız Fenerbahçe ile oynana maçtan sonra iyicene rahatlamıştır..Bu maçın Ligin 30. haftasında olma ihtimalını düşünmek bile istemiyorum. BU stresi ben bile kaldıramam..

19. hafta oynandı ve bitti.. Şimdi kı rakiplerimiz şampiyonluk iddasında olmayan rakipler.. Bundan sonra alacağımız her galibiyet bizi şampiyonluğa bir adım daha yanaştırır..

budun_61
31.01.2011, 12:16
Biz seni istanbul takımlarına inat sevdik,senin bu adaletsiz arenada verdiğin onurlu mücadelen yeter.

Tayfun
1.şenol güneş deplasman takımının hocasının yanına gidip öperek bizi küçük düşürdü (aykut kocaman kimdir ..?)

Tam tersi oldu aytkuta "sen eşeksin" adamlık böyle olur dedi anlayana...

ayktu ev sahibi takımın ant. ve yaşça küçük olduğu halde ts kulübesine gelip başarı dilemedi ama Şenol hoca kibirli kendini büyük gören bir insan değil, gitti eşekliğini suratına vurdu...

lazibere
İlk yarıda Antalya ile beraber ekalmıştık.. Manisaya yenilmiştik...

Şimdi Ankaragücü maçını telafi için, Antalya yı yenelim...
Fener maçının telafisi için Manisayı yenelim...

İlk 5 haftada 5 puan kaybetmiştik.. Şimdi de 5 puan kaybettik...Kalan 3 maçı alalım emin olun rakiplerimizle ara yeniden açılacak

5.hafta Beşiktaş-Fener maçını bekleyelim... Ama biz maçlarımı alalaım..

Antalya maçı bu anlamda çok önemli... O stad ful dolmalı

SILENT06
31.01.2011, 12:17
Biz seni istanbul takımlarına inat sevdik,senin bu adaletsiz arenada verdiğin onurlu mücadelen yeter.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

vivanet
31.01.2011, 12:17
kimse fenere yenildiğimize filan üzülmüyor aslında burda sadece takımımızın çok abartılı stres yaşadığına ve bundan sonraki maçlarda dahada çok yaşayacağına kanaat kılıyor..gelin birlik olalım trabzondaki arkadaşlar avni akerde bu hafta değişik anlamda bir trübün yapalım..türkiyeye gösterelim takıma sahip çıktığımızı..lütfen

SILENT06
31.01.2011, 12:18

Tam ben yazıyordum bu cevabı...:):):alkış::alkış::alkış:

Oruç
31.01.2011, 12:19
O değil de maçtan önceki günlerde "1-3, 1-4 maçı alacağız" tarzında mesajlar vardı. Kadıköy'de 3 tane, 4 tane ne zaman attık çok merak ediyorum. Biraz daha mantıklı yorumlar yapalım. Adamları senelerdir yenemiyoruz, "3 atarız, 4 atarız" diyorsunuz.

Erbay
31.01.2011, 12:20
İstanbul deplasmanlarında farklı bir sistemle oynamamız lazım. Selçuk-Colman çok yumuşak kalıyor. Sağlam bir ön libero almadık gitti.

Murat Hızal
31.01.2011, 12:21
Bizim tek sorunumuz BÜYÜK OLAMIYORUZ dün akşam maçta olanlar

2.aziz yıldırım kendisine ayırılan localarda maç izleyip sadri şeneri yanına gitmemesi..(avni akerde bir yerini öpmedikleri kalıyor bizim yöneticilerin..valilikte yeemekler filann.?)

3.yönetim,takım,olarak hiç bir zaman büyük maçlara hazırlanamadık,,(bu takım bir hafta boyunca basına kapalı idman yaptın ve maçın ilk başlarında ayakları titriyordu neden..?

4..adamlar nasıl taraftar olur dün bunu gösterdi..size emin ediyorum bu haftaki avni akerdeki maç yine aynı sessiz sedasız arada bir laylaylom filanla geçicektir..

5.böyle taraftarla şampiyon olmayalım zaten..bırakında hakedenleer olsun..

Dün stattaydım fb taraftarının en büyük artısı öne geçtikleri maçlarda ıslıkla vs sahayı baskı altına alıyor.Onun dışında eğer skor 1-0 bile olsaydı fb taraftarını görürdünüz dün akşam,tribünlerden gelen yusuf yusuf sesleri eşliğinde.

Bu arada Şenol Güneş yaptığı hiç bir hareketle ne bizi ne de kendini küçük düşürmez o konuda da rahat olun.

''Böyle taraftarla şampiyon olmayalım'' bu ne demek ya ne verdiniz de ne istiyorsunuz?. Başkalarına hakkını bu kadar rahat teslim edene kadar taşın altına elinize sokun,''Biz zaten haketmiyoruz''kolaycılığına kaçmayın.

HiLMiKaN
31.01.2011, 12:26
:alkış::alkış:

ARkadaşlar maç çok kötüydü..Fenerbahçe takımının golü bulunca futbolla bir ilgisi kalmadı maalesef...Tekmeleri havada uçuştu. Hakem Bünyamin Gezer küfür yiye yiye gitti kırmızı gösterdi. Fenerbahçe tribünleri koro halinde Bünyamin Gezere küfür etti.(Bakalım ne ceza alacaklar)...Futbolun olmadığı yerde bizim takımımız zaten oyun oynayamıyor bunu en iyi bizler biliriz...Maalesef Fenerbahçe takımı da dün golü bulunca oynatmamak adına elinden ne geldiyse yaptı ve bunuda başardı...İkinci yarı 50 dakika futbol gözüküyor topun oyunda kaldığı dakika sayısı 5 i geçmez...geriye kalan zamanlarda hep top faul tartışma fenerlileirn yerde yatma zamanıyla geçti gitti. Bizi yenerek şampiyon olacaklarını sanıyolarsa buyrun şampiyon olsunlar...Fakat ligde bizden başka 16 takım var...ve Fenerbahçe futbolu katlederek daha ne kadar ilerler?

Takımımız umudunu yitirmemeli şu anda görülen herkes bize diş bilemiş hepsi brilik olmuş..Neymiş yarışta bi tane 3 büyüklerden biri olsunmuş..yoksa yayıncı kuruluş reklamcılar cartcurt hikayesi öne sürüyolar...Bırakın kardeşim futbolu düzgün oynayanlar kalsın arena da adıyla yaşayanlar değil...;)

Adem Erdoğan
31.01.2011, 12:26
Derbi maçlarının skoru gerçekten de önceden tahmin edilemiyor.

Takımların durumu ne olursa olsun.

ErtuGrul
31.01.2011, 12:27
Dunku mac yalnizca bir is kazasi, 15 mac kalmis, suandaki duruma gore hala bir beraberlik hakkimiz bulunuyor, diger takimlarin birbirleri ile karsilacaklarinida hesaba katarsak, puan farkini daha cok acariz, ben cok rahatim, bu sene tamam Insallah...

SEDAT
31.01.2011, 12:28

ayktu ev sahibi takımın ant. ve yaşça küçük olduğu halde ts kulübesine gelip başarı dilemedi ama Şenol hoca kibirli kendini büyük gören bir insan değil, gitti eşekliğini suratına vurdu...

- Doğrusu budur işin , Ama eşşeğ'e altın semer vur banamısın demez işte :)

iso_4939
31.01.2011, 12:31
takım ıyı oynayıp kazandıgı zaman taraftar cok ıyıydı demıyor.takım ıydi ama takım kaybedınce taraftar destek vermedı yenıldık denılıyor anlamıyorum.

SEDAT
31.01.2011, 12:32
- Ya Tayfun efendiye ne demeli , kırmızı kart görmesine kızmıyorum , len bari Luganoya şöyle sağlam bir kafa oturtsaydın , namın yürüseydi be kardeşim :)

r9emre
31.01.2011, 12:39
Millet tutturmuş Fenerbahçe ile 4 puan kaldı artık şampiyonluğu bırakmaz filan hikayeleri.Fenerbahçe şampiyon filan olamaz sadece bizim maça böyle hırslı oynadılar.Adamlar geçen senenin hıncını almak için topu ısıracaklardı resmen o kadar içlerine oturmuştu.Trabzonspor'um şampiyon olamaz ise bu sene Bursaspor olacak demektir.Fenerbahçe'ni şampiyonluk şansı %5 bile değil.En büyük aday biziz.Bursaspor zaten bize gelecek Avni Aker'de maç.Şu Antalyaspor ve Sivasspor maçlarını alırsak peş peşe bir hava yakalarız tekrar kimse endişe etmesin boş yere.

exelans_25
31.01.2011, 12:39
beyler neler oldu bu takıma bir haftada nerde o pas yapan takım

HiLMiKaN
31.01.2011, 12:41
beyler neler oldu bu takıma bir haftada nerde o pas yapan takım
Dün de 330 pas yapmış takım ama maalesef final pasları kötüydü dün..Bi de tabi fenerbahçenin futbol anlayışı futbolun dışına çıkınca yapıcak birşey yok...19 ortanın 4 tanesin kafa bizde gerisi yok...:eek:

CEMEFKER
31.01.2011, 12:47
Takım böyle bir maç atmosferi bir tek inönüde yaşar ....Şenol Hoca da maçtan sonra açıkladı, atmosferi kaldıramadık diye. Böyle zorlu bir maçı bir tek inönü'de bekliyorum, TT ARENA hikaye...Kaybedilmiş fazla bir şey yok . Ben fb nin aynı şekilde geri kalan maçlarda oynayacağını düşünmüyorum, adamların bir sistemleri yok, dün taraftar ve yönetim gazı ile oynadılar. Saraçoğlu desteği ile birlikte fb nin ilk yarım saat üzerimize geleceği belliydi ( fb nin fizik gücünün 60 larda bittiği gerçeği ortadayken ) , aykut hoca taktik ve stratejisini bunun üzerine kurdu ve şansının da yardımıyla ( egemen'in çıkışı, hatalı geri pas sonucu yenen iki gol) skor avantajını ele geçirdi. İlk yarı skor berabere olsaydı, ikinci yarı en kötü ihtimal 1 puan alabilirdik. fb yi tebrik etmekten başka yapacak birşey yok, özellikle taraftarı ki....şöyle bir de tersinden baksak, aynı şekilde biz puan olarak geriden gelsek ve içerde oynayacağımız fb maçı bizim için ya devam ya tamam maçı olsaydı, biz aynı atmosferi oluşturabilir miydik avni akerde? Hiç zannetmiyorum , tam tersi olur maçın stresinden aynı skorla karşılaşabilirdik. İşte bizim için asıl tehlike bu. Sabırsız, ne yapacağı belli olmayan bir taraftar profiline sahibiz. Yapacak da fazla birşey yok aslında, bir yörenin karakterini bütünü ile değiştirmek imkansız gibi birşey...Biz böyleyiz işte.....

Kemhacıoğlu
31.01.2011, 12:51
trabzon bir futbol şehridir. ama taraftarlıkla uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur. biz sahada futbolcudan her zaman en iyisi olmasını isterken, tribünde kalkıp 5 dakika bile takıma destek vermeye üşeniyoruz... bizim ne yazıkki en büyük düşmanımız yine kendimiziz. ve şampiyonluk eğer bu yılda giderse, suçluyu çok uzakta aramaya gerek yok...

olcay_61
31.01.2011, 12:51
1-2 ay evveline kadar aykuta sallayanlar şimdi kocaman umutları olmuş ikiyüzlü herifler. sezon sonunda kocaman kocaman öpecez hepinizi merak etmeyin

exelans_25
31.01.2011, 12:52
ayrıca şu giraya top geldi mi fitil oluyorum dün 2 golü yedirdi geçen hafta topu ayaklarına dolaştırdı golü yedirdi 5 puan gitti yumluyu oynatın şunu oynatmayın ya.bir de avni aker halkı eğer bu takım trabzon hariç herhangi bir şehirde antalya maçını oynasa kazanacağımızdan yüzde yüz emin olurdum ama sizin çekirdek sevdanız sayesinde güvenemiyorum antalya maçına.

Altan Atabay
31.01.2011, 12:54
arkadaş;

biz sadece futbolcu değil, tüm takım taraftar, başkan, hoca stres yönetimimiz sıfır..

Kimse konuşmasın..

herkes suçlu..

Çetocan
31.01.2011, 12:54
olsun be simdi artik daha fazla destek olmak zorundayiz
Yensende yenilsende taraftariz seninle

Tayfun
31.01.2011, 12:55
trabzon bir futbol şehridir. ama taraftarlıkla uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur. biz sahada futbolcudan her zaman en iyisi olmasını isterken, tribünde kalkıp 5 dakika bile takıma destek vermeye üşeniyoruz... bizim ne yazıkki en büyük düşmanımız yine kendimiziz. ve şampiyonluk eğer bu yılda giderse, suçluyu çok uzakta aramaya gerek yok...

Taraftarlıkla uzaktan yakında çok alakası vardır hem de çok

Sanırım "Tribün kültürüyle" uzaktan yakından alakası yok demek istediniz

Tribün kültürümüz yok malesef...

iso_4939
31.01.2011, 12:56
dısarda yasayan taraftarlarımız ne kadar kolayca konusuyor boyle trabzondakı ler taraftar degıl cekırdekcı denılıyor.okadar bılıyorsanız gelınde burda seyırcılık yapın ozaman senelerce destek verıldı ne oldu.bır mac berabere kalınca yenılınce.bunlar taraftar degıl denıyor.zaten bır tek sızsınız taraftar.

mkmoglu
31.01.2011, 12:57
barcelona pasları gol bolgesinde yapıyor bizise orta sahada ..onun için barça gibi oynuyoruz denilmez..son dört maçta kötü oynuyoruz takım oyunu yok ..allah sonumuzu hayirli etsin..

iskenderunlu
31.01.2011, 12:58
her takımda olur böyle çalkantılı dönem atlatacağız emin olun şampiyon Trabzonspor

mahmuter61
31.01.2011, 12:59
Trabzonsporda suçun %80 i taraftarda %5i futbolcularda %15 i yönetimde.Hocaya suç arayan kendine baksın ne verdi takıma?Maça gitdim oldu bitti yok öyle dava!!!Yönetimde yahu orta sahaya kaliteli maestro lazım ne bekliyorsunuz?Futbolcular mücadele etmediniz ama olsun be kazabu elbette yenilecez diğerleride canımız sağolsun.Seviyoruz biz takımımızı okadar.

Emin Danışmaz
31.01.2011, 13:01
dısarda yasayan taraftarlarımız ne kadar kolayca konusuyor boyle trabzondakı ler taraftar degıl cekırdekcı denılıyor.okadar bılıyorsanız gelınde burda seyırcılık yapın ozaman senelerce destek verıldı ne oldu.bır mac berabere kalınca yenılınce.bunlar taraftar degıl denıyor.zaten bır tek sızsınız taraftar.

Güzel kardeşim sen belki üzerine düşeni yapıyorsundur bizim sözümüz genele ekrandan izliyoruz ve gördüğümüzü söylüyoruz ki ve korkarım biz haklı gibi duruyoruz.Çünkü bir kaç grup dışında heyecan yok maraton da.

Peki sana soruyorum;BURAK için yapılanlar ne kadar doğru?

olcay_61
dostum hep aynı muhabbetler yaa. evet taraftar bi etkendir ama en önemli etken değildir. öyle olsa bjk her maçını farklı kazanır inönüde. ayrıca dün gördük fener taraftarını aynı avniaker gibi ara ara tezahüratlar vs. noldu yenildilermi aksine köpek gibi saldırdılar. takım oynayacak takım seyirci değil. sıkıldık artık her puan kaybından sonra Trabzondaki taraftara sallama olayından...

Çetocan
KaÇinilmazdan kaÇmak İÇİn zamani durdurmak yetmez en baŞa dÖnmek gerekİr..
BaŞa dÖnmekse kapagi aÇmak degİl dogru sayfayi Çevİrmektİr...

bordo08
31.01.2011, 13:02
Keşke şu başlık bir an önce kapatılsa....

Mustafa Hazıroğlu
31.01.2011, 13:05
barcelona pasları gol bolgesinde yapıyor bizise orta sahada ..onun için barça gibi oynuyoruz denilmez..son dört maçta kötü oynuyoruz takım oyunu yok ..allah sonumuzu hayirli etsin..
Aslında yapıyoruz ama Umut sağolsun pas trafiğinin ağzına ediyor. Brozek daha faydalı olur forvetde.

MaDDoX_61
31.01.2011, 13:07
bunun sorumluları yönetimdir arkadaş.
1.selçuk ile sözleşme imzalamayıp kafasının karışık olmasını engelleyememek
2.colman'ın iyileştirmesini gözden geçirmeden geri çevirmek
3.umut bulut'a teklif geldiğinde hemen satılmaması
4.yeni transferlerin takıma uzun zamanda yerleştirilmesi
5.ayrıca yabancılarından en az faydalanan kulüp biz
6.ikinci bir forvetini sahaya süremeyen tek takımda biz

iso_4939
31.01.2011, 13:09
Güzel kardeşim sen belki üzerine düşeni yapıyorsundur bizim sözümüz genele ekrandan izliyoruz ve gördüğümüzü söylüyoruz ki ve korkarım biz haklı gibi duruyoruz.Çünkü bir kaç grup dışında heyecan yok maraton da.

Peki sana soruyorum;BURAK için yapılanlar ne kadar doğru?

işte benım demek ıstedıgım bu burdakı taraftarlara yuklenırken yuh cekenlere sözunuz olsun burda oyle ınsanlar varkı borc alıp maca gıdenler var gecen sezon 15 bınden fazla kombıne satıldı ama hıc kımse helal olsun demedı.k.köyde takım yenıldı bunu taraftara baglamak haksızlık olur takım oynasın kazansın.burak,a yapılanları dogru bulmuyorum orda haklısınız.ama dıyorumya sadece bır grup yaptı.

hermann hesse
31.01.2011, 13:09
beklenmedik bir oyun. http://www.facebook.com/photo.php?pid=6117428&l=773eb3b502&id=642931169

Çağatay_
31.01.2011, 13:10
Trabzonsporda suçun %80 i taraftarda %5i futbolcularda %15 i yönetimde.Hocaya suç arayan kendine baksın ne verdi takıma?Maça gitdim oldu bitti yok öyle dava!!!Yönetimde yahu orta sahaya kaliteli maestro lazım ne bekliyorsunuz?Futbolcular mücadele etmediniz ama olsun be kazabu elbette yenilecez diğerleride canımız sağolsun.Seviyoruz biz takımımızı okadar.

Abi mücadele etmemekten ziyade adamların resmen ayakları düğümlenmiş stresten.

iso_4939
31.01.2011, 13:12
dostum hep aynı muhabbetler yaa. evet taraftar bi etkendir ama en önemli etken değildir. öyle olsa bjk her maçını farklı kazanır inönüde. ayrıca dün gördük fener taraftarını aynı avniaker gibi ara ara tezahüratlar vs. noldu yenildilermi aksine köpek gibi saldırdılar. takım oynayacak takım seyirci değil. sıkıldık artık her puan kaybından sonra Trabzondaki taraftara sallama olayından...

eyy agzına saglık aynen bu işte.

zaferyıldız
31.01.2011, 13:13
iyi bir derse ihtiyacımız vardı ve dersimizi aldık

bize bu dersi veren kocaman ibneler sene sonu gülemeyecek emin olun..

futbolcuları tek tek kötülemeye veya takımda değişikliğe gerek yok..

takım komple iyiydi,dün komple kötü..yeniden bütün takım iyi olacak..

evindeki maçları almadan taraftarla bütünleşmeden şampiyon olamazsın!!!

trabzonda evimizdeki tüm maçları alıp şampiyon olacağız.....

trabzonda evimizdeki tüm maçları alıp şampiyon olacağız.....

trabzonda evimizdeki tüm maçları alıp şampiyon olacağız.......

U.Sadıkoğlu
31.01.2011, 13:14
Atmosferi kaldıramadık işin özeti budur taraftar olarak yine iyiydik sesimiz geldimi televizyona bilmiyorum..
Kadıköy'de 5 kere maç izledim bi kere galibiyet göremedim kısmet.. Takıma destek olmamız lazım umarım antalya maçında seyirci üzerine düşeni yapar..

Ali YİĞİT
31.01.2011, 13:14
19. hafta da şampiyonluk mu istiyorsunuz ?

Aa, pardon ! Sizin istediğiniz her maçı kazanmaktı dimi ?
Yıkmak, dökmek, bağırmak, küfür etmek… Kendine yakıştırabiliyorsan, buyur yakıştır! Ama; iş o kutsal formaya gelince; orada dur bi arkadaş !

43 puan ile ligin zirvesinde yer alan takım: Trabzonspor…
“Hee, doğru duydun valla.” Onlar bizim uşaklar, bizim Umutlar, bizim Güneşler, bizim Enginler… Hepsi bizim. Onur’umuz da bizim, Korkmaz’ımız da bizim.

Biraz kötü futbol ve biraz şansızlık bizim takamıza su aldırmamalı dostlar. Şampiyonluk için: Bordo takalarla, Karadeniz’in en mavisine açılmadık mı ? Ve bugün yola çıktığımız o taka ile en önde değil miyiz? Öndeyiz dimi ?..

İnanmadık mı ? Haykırmadık mı ? Sevmedik mi ? Ekmeğimizden kesmedik mi ? Ya sigaramızdan ? Ya haftalık harçlığımızdan ? Hepsini yaptık değil mi ? Hep verdik dimi ?

Bu yıl bizim yılımızdır. Bu ‘güneş’ bizim ‘güneş’imizdir. Şimdi verdiğimiz onca emeğin meyvelerini toplama vaktidir. Şimdi birlik vakti: şimdi ‘şampiyonluk’ vaktidir…

Herkese, her şeye inat yılmamalıyız; yıkılmamalıyız. Daha çok güçlenmeliyiz. ‘O’nlara karşı daha dik durmalıyız. Bilmeliyiz ki önümüze taş koyanlar çoğalacaktır. Bizler ise o taşlara takılmamalıyız. Bunun farkında olmalıyız. O taşları yerden alıp, onlara atmalıyız.

Yükümüz daha ağır. Ama; bir o kadar da bereketli. Sabredeceğiz… O yükü sonuna kadar taşıyıp bir kerede atacağız. Attığımız vakit mi ?

Toprak ‘bordo’ kokacak…
Yağmur ‘mavi’ yağacak…
‘Güneş’ hiç batmayacak…
Herkes ‘şampiyonluk’ şarkıları söyleyecek…

Herkese inat: Biz bu sene U/MUTluyuz !

Alıntıdır..Bir çok kişinin söylediği söze cevaptır bu..

Lokman
31.01.2011, 13:21

Alınmayın arkadaşlar ama 19 bin kişilik avni akeri bile doldurmadan 52 bin kişilik stad isteriz naralarıda atılıyor. Birbirimizde hata aramaya başlarsak sonu gelmez bunun. Yeter artık bitti gitti, hepimiz seviyoruz bu takımı. Ben 6 yıldır foruma üyeyim 500 mesaj atmamışım senden azmı taraftarım, sen stadda bendena z bağırmışsın benden azmı taraftarsın? hayır tabikide değil birbirimize ve takımımıza destek olalım.

Hürgün Aygün
31.01.2011, 13:23
Kapansın bence de başlık artık destek zamanı.

"Işığı gözümüze değil,önümüze tutalım!"

Gökhan ARSLAN
31.01.2011, 13:24
Dün takım olarak kötüydük ve kaybettik
O yüzden üzülmüyorum aslında en azından
İyi oynayıp kazanamadığımız maçlar kadar üzülmüyorum
Adamlar bizden daha iyi oynadılar daha çok koştular
Sonuç olarak yenildik ama önemli değil sene sonunda biz ŞAMPİYONUZ !
Bu takım illaki bazı maçlarda kötü olacak her maç mükemmel futbol oynayamazsın..
Takıma sahip çıkma vakti şimdi hemde hep beraber...

Ayhan Yüksek
31.01.2011, 13:24
Elbette her maçı kazanacak değiliz,elbette şuan hala lideriz ama eleştiride elbette olacaktır abartılmadığı sürece neden bunu kabullenemiyorsunuz, yenilebilirsin ama ben ruhsuz futbola üzülüyorum atağımız tehlikemiz bile yok,, adamlar iyi konsantre olmuş,hırsla çirkeflikle yendiler bizi, düşünüyorum aynı durumda biz olsaydık puan farkını kapatma ihtimalimiz olan bir maçı alabilirmiydik, genelde alamadık geçmişte hep stresli olan taraftık yine öyle oldu,niye hep böyleyiz anlayamıyorum, kadrolar değişiyor ama huyumuz değişmiyor.
Puan farkıyla devreye giriyoruz,elimizde tarihi fırsat var, tartışılmayacak direk katkı sağlayacak 2 bilemedin 3 transferle takımımız daha kuvvetlenecek ve gelecek şampiyonlukta verilen para mislisiyle geri kazanılacak ama bunu göremiyoruz ya da görmek istemiyoruz ve hala 18 e bile giremeyen 3 tranfer yapıyoruz ve orta saha hala eksik, neden kendi ayağımıza kurşun sıkıyoruz hep.Üzülüyorum ,sonuna kadar güveniyorum takımıma o ayrı ama eleştirilmesi gerekenide eleştirmek pek tabi hakkımız.

iso_4939
31.01.2011, 13:25
Alınmayın arkadaşlar ama 19 bin kişilik avni akeri bile doldurmadan 52 bin kişilik stad isteriz naralarıda atılıyor. Birbirimizde hata aramaya başlarsak sonu gelmez bunun. Yeter artık bitti gitti, hepimiz seviyoruz bu takımı. Ben 6 yıldır foruma üyeyim 500 mesaj atmamışım senden azmı taraftarım, sen stadda bendena z bağırmışsın benden azmı taraftarsın? hayır tabikide değil birbirimize ve takımımıza destek olalım.

abi bu takımı burdakı taraftarlar nasıl sevıyor deger veriyor bılemezsınız.her gorduklerı yerde resım cektırmeye calısıyorlar ben bıle her gordugum yerde moral vermeye calısıyorum.ama bızede boyle laf atılınca zoruma gıdılıyor.baska takımın ezıklerı yapsa zoruma gıtmez.

lazibere
31.01.2011, 13:27
19. hafta da şampiyonluk mu istiyorsunuz ?

Aa, pardon ! Sizin istediğiniz her maçı kazanmaktı dimi ?
Yıkmak, dökmek, bağırmak, küfür etmek… Kendine yakıştırabiliyorsan, buyur yakıştır! Ama; iş o kutsal formaya gelince; orada dur bi arkadaş !

43 puan ile ligin zirvesinde yer alan takım: Trabzonspor…
“Hee, doğru duydun valla.” Onlar bizim uşaklar, bizim Umutlar, bizim Güneşler, bizim Enginler… Hepsi bizim. Onur’umuz da bizim, Korkmaz’ımız da bizim.

Biraz kötü futbol ve biraz şansızlık bizim takamıza su aldırmamalı dostlar. Şampiyonluk için: Bordo takalarla, Karadeniz’in en mavisine açılmadık mı ? Ve bugün yola çıktığımız o taka ile en önde değil miyiz? Öndeyiz dimi ?..

İnanmadık mı ? Haykırmadık mı ? Sevmedik mi ? Ekmeğimizden kesmedik mi ? Ya sigaramızdan ? Ya haftalık harçlığımızdan ? Hepsini yaptık değil mi ? Hep verdik dimi ?

Bu yıl bizim yılımızdır. Bu ‘güneş’ bizim ‘güneş’imizdir. Şimdi verdiğimiz onca emeğin meyvelerini toplama vaktidir. Şimdi birlik vakti: şimdi ‘şampiyonluk’ vaktidir…

Herkese, her şeye inat yılmamalıyız; yıkılmamalıyız. Daha çok güçlenmeliyiz. ‘O’nlara karşı daha dik durmalıyız. Bilmeliyiz ki önümüze taş koyanlar çoğalacaktır. Bizler ise o taşlara takılmamalıyız. Bunun farkında olmalıyız. O taşları yerden alıp, onlara atmalıyız.

Yükümüz daha ağır. Ama; bir o kadar da bereketli. Sabredeceğiz… O yükü sonuna kadar taşıyıp bir kerede atacağız. Attığımız vakit mi ?

Toprak ‘bordo’ kokacak…
Yağmur ‘mavi’ yağacak…
‘Güneş’ hiç batmayacak…
Herkes ‘şampiyonluk’ şarkıları söyleyecek…

Herkese inat: Biz bu sene U/MUTluyuz !

Alıntıdır..Bir çok kişinin söylediği söze cevaptır bu..

Çok güzel..

Bu takımı 9 puan farkla lider yapan Şenol Hoca'dır..Şampiyon yapacak da odur..

19. hafta 4 puan geride olan biz olsaydık, şampiyonluk şarkıları söylemeyecekmıydık.. Bırakacakmıydık mücadeleyi...Lideriz daha ne....Şu anda Lig bitse şampiyon biziz,,, oynana maçlarda yenilmediğimiz müddetçe de biz olacağız...

Görende Babaeski spora yenildik sanacak..

Kım istemezdi, Feneri yenıpşampiyonluğu garantilemeyi, bun ahyır diyecek bir kişi yada bir futbolcu olabilir mi sizce...

Kötü bir gece geçirdik ve kötü bir maç kaybettik...

BU MAÇIN ÖYLE YADA BÖYLE GEÇMİŞ OLMASI HERKESİ RAHATLATACAK GÖRECEKSİNİZ..

Buca maçından beridir herkes bu maçı konuşuyordu.. Yönetim her çıktığı Tv kanalllarında bu maça cevap vermek zorunda kaldı, Şenol Hoca Bu maçı konuştu, futbolulara Ankaragücü açı değil Fener maçınız ne olur diye soruldu...İşimiz gücümüz bu maç olmuştu..Yenesek şampiyonduk Yenemedik lideriz...

Çok şükür bitti de kurtulduk...

Cenkhan
31.01.2011, 13:28
Staddaydım.

Burak sezona kötü başladı, onun yerine Piotr denenebilirdi. Cale'nin defansta çok yalnız kaldığını artık herkes çözmüş.

Jaja'ya çok faul yapıldı ama o da birçok pozisyonda etrafında döndü atakları yavaşlattı, top kaybı yaptı.

Ortasahamız top yapamadı. İkinci yarıya Coman'ı kenara alarak başlamak yerine Jaja-Ceyhun değişikliğiyle, Liverpool maçında olduğu gibi Selçuk ve Colman'ı ileri çekerek başlanabilirdi.

Giray kötü. Baskıyı kaldıramıyor. Maç başında tam önümüzdeydi, tedirginlikten ayakları titriyordu. Egemen zaten yarı sakat. Niang'la baş etmesi çok zordu. Belki de aşırı zorlamaktan diğer ayağından sakatlandı bu sefer. Egemen-Mustafa veya Glowacki-Mustafa denenebilirdi. Zaten kanatlarımızı hallaç pamuğu gibi attılar, iki uzun ve serinkanlı stoper tercihi daha yerinde olurdu.

Engin ve Umut maç başından sonuna kadar çok arzulu oynadılar. Artık yetenekten çok mücadeleci ruha önem verenlere hak veriyorum.

Yattara maçın sertliğini kaldıramadı. Ayağına müdahale edilmese bile topa sert oynayanlardan çekiniyor. Küskün gibi gözükmesi bundan.

Selçuk maçın başında heyecansızdı. Sertlikten sinirlenip hırslandığı bölümde iyi oynadı ama takım çoktan çökmüştü.

Takım olarak kötüydük ama tüm yazdıklarıma rağmen taktiksel hamle veya yetenek eksikliğinden çok rakip korkusundan sebep yenildik. Fener geçen senenin etkisiyle taraftar ve oyuncu olarak komple konsantre olmuş. Maçı hakettiler.

Hala puan avantajı bizde. Gelecek haftalarda da bu maçın siniriyle galibiyetle geçer. Sonrası Şenol Güneş'e bağlı yine.

hamucera
31.01.2011, 13:29
akşam fener seyircisinin yaptığının 10'da birini becerebilse taraftar rakibi baskı altına alır takıma gaz veriri.

ama ilk yarıyı lider bitirmiş, takım avni akere çıkıyor maçı izleyen seyirci syısı 15.000 küsü. 16.000 bile değil, o stad dolmalı bilet fiyatları bile düşürüldü ama yok yok,

hepsi bir kenara ya taraftar grupları rezaletin ötesinde, bir grup bağırıyor marasonun bir tarafında diğeri onu nasıl sustururum derdinde, ortadan giriyor başka bir tezahüratla takıma destek oluyor ya,

kimse kusura bakmasın inönü falan hikaye eziktaş seyircisi dün olimpiyat ta da sesini çıakrdı, ama bizim seyirci uyuyor Trabzonda

ibilek
Millet tutturmuş Fenerbahçe ile 4 puan kaldı artık şampiyonluğu bırakmaz filan hikayeleri.Fenerbahçe şampiyon filan olamaz sadece bizim maça böyle hırslı oynadılar.Adamlar geçen senenin hıncını almak için topu ısıracaklardı resmen o kadar içlerine oturmuştu.Trabzonspor'um şampiyon olamaz ise bu sene Bursaspor olacak demektir.Fenerbahçe'ni şampiyonluk şansı %5 bile değil.En büyük aday biziz.Bursaspor zaten bize gelecek Avni Aker'de maç.Şu Antalyaspor ve Sivasspor maçlarını alırsak peş peşe bir hava yakalarız tekrar kimse endişe etmesin boş yere.

çok doğru tespitler, bu maç geçen senenin intikamı gibiydi, yoksa sıradan bir lig maçında bu kadar konsantre olmaları imkansız, hem her maç aynı tempoyu kaldırmaları imkansız.Dün 60. dk kadar 1 gol bulabilseydik çok farklı olacaktı. ama olmadı canları sağolsun.Bu fener şampiyon olamaz...Bu yenilgi bizi şampiyon yapacaktır.(nokta)

Enes Ünal Kaya
T5WuTHOro-4&feature=fvw

Unutmadık Kurduğumuz O Düşleri :)

Hitler Türkçe Dublaj . Kendini Şampiyon Sanan Febe liler

bASTURk
31.01.2011, 13:31
abi bu takımı burdakı taraftarlar nasıl sevıyor deger veriyor bılemezsınız.her gorduklerı yerde resım cektırmeye calısıyorlar ben bıle her gordugum yerde moral vermeye calısıyorum.ama bızede boyle laf atılınca zoruma gıdılıyor.baska takımın ezıklerı yapsa zoruma gıtmez.
Araya girmek gibi olmasın ama çok haklısınız,önemli konuya değindiniz.

Zaten taraftar konusunda yeteri kadar bölünmüşüz,bir de İstanbul'dakiler,Trabzon'dakiler mi olalım?

Trabzon üstüne düşeni yapıyor.

Lokman
31.01.2011, 13:32

Muhakkak seviyorsunuz kimsenin Trabzonspor sevgisine laf etmek haddim ve kimsenin haddi değil diye düşünüyorum. Şu anda aşırı duygusal ve karmaşık bir durum var hepimiz tuhaf dygular içindeyiz. Ofiste 2 fenerli var mesela onlar gelene kadar gayet sakindim ama cıvık şakaları sonunda baya bi köpürdüm en sonunda kalemi kırıp az daha devam edin bu kalemi size yediricem dememle gittiler. Sakin olalım birbirimizi kırmayalım abilerim kardeşlerim arkkadaşlarım , bakın neyi hatırlarayım sizlere.

fenerin gs yi 6-0 yendiği maçı hatırlarsınız, fati terim gs deydi sonra nemi oldu o sezon gs şampiyon oldu sonraki sezonda daha sonraki sezonda ondan sonraki sezonda sonra uefayı aldılar sonra süper kupayı aldılar fenerliler hala 6-0 la avundular bu iş böyledir bu durum bizim lehimizede gelişebilir. Sakin olalım hafta sonu takımımızı hiç desteklemediğimiz kadar çok destekleyelim Burak ı triüne çağıralım gerisi gelir.

volkan_627
31.01.2011, 13:32
uzatılacak ya da büyütülecek bir şey yok. ilk devre itibariyle;

ankaragücü:3
fener.........:3
antalya......:1
manisa.......:0
sivas.........:3

5 hafta toplam 10 puan. ikinci devre;

ankaragücü:1
fener........:0
antalya.....:3
sivas........:3
manisa......:3

toplam 10 puan. yani önümüzdeki 3 maçı alırsak herşey eskiye döner ki fark yeniden açılabilir. burda ki tek olumsuzluk fener e kaybetmemiz olur. 3 maçtan 9 puan çıkarırsak geriye 12 maç kalır. ve hala lider olmamız bize çok büyük artılar kazandırır. bu arada bursa da fener de rahatlıkla puan kaybedebilirler...

SILENT06
31.01.2011, 13:36

Oynuyoruz yerine oynadık desek daha doğru olur.Bir maçlık kötü futbolu genele yaymak pek haklı bir yaklaşım değil.

Emiroğlu
31.01.2011, 13:37
Her zaman lafla olmuyor işte.
Adamlar boşuna demiyorlar ligin ilk yarısı ayrı , ikinci yarısı apayrıdır diye.

Dünkü maçı kazanacak hiçbir şey yapmadık.Üstüne fb nin inanılmaz motivesi , alex'in hayvâni formu eklenince , bizim orta sahamız da hiçbir şey yapmayınca sonuç kaçınılmaz oldu.

Ne yalan söyliyeyim , son yılların en temiz fb maçlarından biri oldu.Adamlar hak ederek kazandı , biz de hak ederek kaybettik.Bu açıdan içim rahat.Temiz maçtı sonuçta.Biraz da fb nin yanında şans vardı , Egemen'in sakatlanması ve hemen 2-0 olması gibi.
Hakem çok kötüydü evet bence iki takıma da çok kötüydü.

Takım toparlanır mı ? İllaki toparlanır.Bizim için çok kötü bir hafta ve morallerin bozuk olmasına rağmen 2-3 galibiyet takımı ve moralleri toparlar.
E gördüğümüz gibi öyle 17 de 17 demekle de olmuyor.Favoriyiz demekle de olmuyor.42 puan aldık demekle de.
Doğruları yapmak gerekiyor.Biz dün bu doğrulardan hangisini yaptık ? Bence hiçbirini.

Bu hafta içerideki maçta çıkılacak kadro ile futbolcuların bazılarına masa altından aba gösterilmeli diye düşünüyorum.Özellikle Selçuk ve Colman'a.

Şenol Hoca'ya bir eleştirim olacak.
Aradan yıllar geçmesine rağmen düzeltmediği 2 saçma sapan davranışı var.
1)Bazı maçlarda öndeyken ve maç zor geçiyorsa son dakikalarda defansı 5'leyip düzeni bozması.
2)Yaptığı transferleri 5 haftadan erken takıma adapte edememesi - etmemesi.

Dün bunlardan birini daha yaşadık.Oyuna sokacak forvetimizin olmaması , ya da hazır olmaması.
Pek birşey değişmezdi ama bence doğru olan buydu.

Yönetime de direk bir transfer eleştirisi yapacağım.
Bunu 50 defa yazmışımdır bu forumda.
STOPER'İMİZ YOK !
Dünya da hemen hiçbir takım 3 stoper ile şampiyon olamamıştır.Olamaz.Çok istisnai bir durumdur ; ki bizde 3 bile değil stoper sayısı.

Sırf kardeşler diye forvetin yanına fazladan bi adamı daha almaktansa , bu hakkın stoper ile kullanılması bana çok daha mantıklı geçmişti.Selçuk ve Colman'a alternatifin olmaması ise ayrı bir konu başlığı.

Neyse artık olan oldu.
Çok küçük bir avantajımız kaldı.Yine de hala her şey kendi elimizde.
Umarım ilk yarıda olduğu gibi futbolun doğrularını yapmaya tekrardan başlarız.

oflu engin
31.01.2011, 13:37
bu değirmenden çok daha sular akacak.ama şunu unutmamalı bordo mavi yürekler hala senin takımın lider.dün sadece üç puan alan takımın taraftarı bize yetişmek için iki maç daha kaybetmemizi bekleyecek.fb ilk defa bu derece istekli çıktı ve oynadı bunu senede ancak bir iki kere tekrar edebilir.deplasmanlarda her zaman yenilme ihtimali yüzde 51 dir.bizde senede bir iki kere böyle duruma düşebiliriz.şampiyonluğa sadece 15 hafta kaldı.önümüzdeki yedi maçta herşey belli olacak.benim açımdan belli olacak olan tek birşey var puan farkı ne kadar olur.sadece bu yoksa içimde ne bir umutsuzluk ne bir güvensizlik adına hiç birşey yok.ben inanıyorum arkadaş bu takımada bu taraftarada efsane güneşimizede inanıyorum.bundan hiç şüphem yok.