PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 19.Hafta | Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29

lazkpt
31.01.2011, 00:05
takımı karsılamak ısteyen gıdıp bu sogukta orda bekleyebılır.bu moral bozuklugu ıle hıc cekılmez bu gece.cok ısteyen varsa gıtsın.

istanbul trabzon kavgasına girmeyelim ama sorun şu ki buzzzz gibi bi havada allah ın dagında 60 bin kişi idik.. istersen moral bozukluğun ile otur sıcacık evinde..

TuAF2007
ya şu antu(angutlar) ne kadar ......... bizim bu tür maçlar kazandığımızda aynı görüntülere benzer bişiler hazırlıyormuyduk?? bundan sonra 2 katını hazırlamalıyız. o kadar çakallar ki her yerden çıkar peşindeler i*neler

İsa
Tecrübesiz,acem,,paniklemiş bir Giray.

İnanılmaz formsuz bir Serkan.

Asla yeterli olmayan Glowacki.

İstikrarsız Colman.

Maçta ne yaptığını anlayamadığım Burak.

Çok istekli ama kapasitesi ancak bir anadolu kulübünde oynamaya yetecek Cale.

Fazla söze gerek yok kadronun yetersiz olduğu ve gerekli takviyelerin neden yapılamadığı

anlaşılamayan bir kulüp yönetimi...

Varlıbaş61
bu maçın kaybedilmesindeki ana etken şenol hocanın yanlış oyuncu tercihleridir diyeceğim ama hemen cevap olarak yedeklerde messi vardı da oynatmadı mı diyecekler olacaktır...

hayırlısı olsun...
maça giden taraftarımıza helal olsun... coşkumuzu hiç yitirmedik ...

biz hala avantajlıyız ama futbolcular rahat değil sanki...

Murat Altun
31.01.2011, 00:06
taraftarın takıma olan inancını bügün istda statda olan taraftar gösterdi maçta geriye düşmemize rağmen inançla takımı destekledi durum 2-0 iken fener taraftarını resmen susturduk maç bitti takımı tribüne çağırdık zaman zaman fener tribününe sağlam cevaplar verildi özellikle statta 2.katta buluna taraftarlarımızı kutluyorum

İste taraftar budur Takim iki mac kotu gidince onu yerin dibine sokanlar degil Bu onumuzdeki gunlerde taraftarin yapacaklari da sampiyonlugumuzda buyuk rol oynayacak

Hürgün Aygün
31.01.2011, 00:07
Yarın kapansın bu başlık artık tepki değil destek zamanı bu bize fayda sağlar!

leavemealone
Buradan Bmn yönetimine sesleniyorum bu angut febelilere neden ana sayfadan cevap verilmez ?
Neden hep sessiz kaliniyor.. Yaptiklarini anlatmaya gerek yok..
Bu takim onlari gecen sene iki kupadan etmedimi.. Adamlar hala bizi 96 yla vurmaya calisiyor.. Senol hocayi alet ediyorlar..
Azicik sunlarin agizlarinin payi verilse cokmu yanlis olur..
Bu kadar pasif kalmak ne diye..
Bilmiyorum benmi yanlis düsünüyorum..

LaZ_KoPaT
fenerlilerden nefret ettigim kadar kimseden o kadar nefret etmem ama bugun adamlarin tribunlerini bizim cekirdekcilere ders olarak izleteceksin abi carsi carsamba gunu bi dakka susmadi bugun fenerliler bizimkiler mac berabere ise sesini cikartmiyor ayiptir sampiyonluga oynuyoruz hala daha cekirdek derdinde taraftarimiz. bugun sahada yoktuk desem az olmaz hic bir olumlu is yapamadik. fenerde cok istedi zaten maci egemenin sakatligi ile olan oldu aslinda bir bakima o cikti 5 dakikada 2 sifir geriye dustuk ve moral ve motivasyon olarakda yenildik. iste o zaman hersey bitti

Guroni
31.01.2011, 00:08
Kardeşlerim, abilerim.
Kesinlikle moral bozmak yok. Eğer şu maça Trabzon Fenerin 7 puan arkasında çıkmış olsa ve Feneri yenip puan farkını Bursa ile 2 ye, Fenerle 4 e düşürmüş olsa burada şampiyonluk naraları atıyor olurduk. Durum halbuki tam tersi. Üstelik zor olan tek maçımız var o da Beşiktaş maçı. O maça kadar bir beraberlik ve galibiyetlerle gider o maçtan bir beraberlik veya galibiyet alırsak emin olun şampiyonluk hiç te zor değil. Moralleri bozup, arkada bekleyen çakalları sevindirmeye gerek yok!

Hocam şampiyonluk kendini germeyen bir hocayla evet uzak değil ama nedense taraftarın gördüğünü göremezsen sen nasıl şampiyon olacak. Bizim aldığımız forvet şu iki haftadır Burak'ın yerine gözü kapalı oynardı. Ya adam gol atamıyor buna eyvallah denir ama adam koşmuyor sen hoca olarak bunu nasıl oynatırsın. sonra yattar'a sahaya girip maç kazandırmasını bekle. sen adaleti sağlamazsan sanada kimse sahip çıkmaz

Yiğit SARI
Rıdvan Şenol Hoca'nın Colman'ı çıkartmakla bide Egemeni oynatmakla hata yaptığını söylemiş

bariskaratas
00.20 de trabzon havaalanına

is_mail61
arkdaşlar ağlayacak sızlancak durum deil. maçı tirbünden cok net izledim kazma selçuk şahin yendi bizi .. nasıl mı her topa basdı ve koştu.. eğer ceyhun yada herhangi bi çapa dediğimiz cok koşan bi orta saaha oyuncusu ile biz alırdık maçı fenerbahçe inanılmaz istedi.. görmeniz lazımdı.. inanın furbol olarak asla bis deiller. ama istemek istemek.. mesele bu biz orta sahayı kuvvetli tutsak biz yenerdik... şunu diyorum bağırdı stadda maç bn gidiyorum bu kadar yumşak orta saha olmaz die...

Kesinlikle katiliyorum liverpool kadrosu gibi diri bir kadro bekliyordum dikkat ederseniz bizde en etkili isim jajaydi ama fenevliler jajayi yerden kaldirmadi yani kart pahasinada olsa ona pozisyona girme sansi bile vermediler kisacasi adamlar ellerinden ne geliosa yapti ve ilk yarinin sonlarina bakin nasil oynadigimiza ama 2. Yari fauller ve gerginlik yuzunden kaleye bile yaklasamadik adamlar herseyi goze almis son sanslari biz cok ii bi takimiz bugun eger 2. Yari oyle faullerle durdurulmasadik biz bu maci cevirirdik bundan sonrada abuk subuk puan kayiplari da dahil kaybedicegimiz en fazla 8 puandir buda bizi sampiyon yapar kimsr canini skmasin

61_Hasan_69
31.01.2011, 00:09
dışarı çıkıp Trabzon diye bagırasım var :)

Ayşe Aygün
Maç ta hafızamdan kalan sadece bol küfür yazıklar olsun.( Bu arada Trubunde üst kattaydım ):

Deniz Tosunoğlu
Rıdvan Şenol Hoca'nın Colman'ı çıkartmakla hata yaptığını söylemiş

Evet hataydi ama oyuna giren Yattara olmamaliydi.

Murat Altun
31.01.2011, 00:10
bu maçın kaybedilmesindeki ana etken şenol hocanın yanlış oyuncu tercihleridir diyeceğim ama hemen cevap olarak yedeklerde messi vardı da oynatmadı mı diyecekler olacaktır...

hayırlısı olsun...
maça giden taraftarımıza helal olsun... coşkumuzu hiç yitirmedik ...

biz hala avantajlıyız ama futbolcular rahat değil sanki...

Nasil rahat olsunlar futbolcularda biri suradaki densizleri okusa basil rahat olabilir Lider takimin oyuncularinin en ufak hatasinda yerin dibibe sokuyorlar Allahtan takimina sahip cikan inanan hocasina guvenen taraftarlarimiz var ve gercegi gorup takima dahada sahip cikacaklar

Guroni
arkdaşlar ağlayacak sızlancak durum deil. maçı tirbünden cok net izledim kazma selçuk şahin yendi bizi .. nasıl mı her topa basdı ve koştu.. eğer ceyhun yada herhangi bi çapa dediğimiz cok koşan bi orta saaha oyuncusu ile biz alırdık maçı fenerbahçe inanılmaz istedi.. görmeniz lazımdı.. inanın furbol olarak asla bis deiller. ama istemek istemek.. mesele bu biz orta sahayı kuvvetli tutsak biz yenerdik... şunu diyorum bağırdı stadda maç bn gidiyorum bu kadar yumşak orta saha olmaz die...

Aynen katılıyorum. ruhsuz gibi gezindi bizimkiler.

mustebaTS
herkes bizi yenmek istiyor arkadaşlar yapmayın düşmenn birbirimze bi katkısı yok.. fenerbahçe anlamış bizim ii takım oldğumuzu çok koştular artık bütün takımlar cok koşacak isteyecek bizi yenmek için. biz ii takımız diyerek aç kazanılmıyor.. çok koşsacağız tüm takımlardan.. çok isteyecez tüm diğr taraftarlardan akıllı olalım cok basit yaa

bariskaratas
31.01.2011, 00:11
00.00 da trabzon havaalanınaaa

Oğuz B.
31.01.2011, 00:12
Güneş'ten adamlık dersi..
Kocaman evsahibiydi. Yaşı da kariyeri de küçüktü. Boyundan büyük konuştu.
Cevabı Güneş verdi.
Güneş balçıkla sıvanmaz...

...Köpekler istedi diye atlar ölmez...

Büyüklük laklakla değil, icraatla olur...

Şenol Güneş kendisine terbiyesizlik yapan, emeklerini masa başında çalabilmenin küçük hesaplarını yapan Aziz Yıldırım güdümlü Aykut'a KOCAMAN bir ders verdi.

Adamlık dersi...

İnsanlık dersi...

Geçen seneden kalan derdi vardı fenerlilerin. Kolay değil, iki kupayı da elinden alan takımla oynuyordu.

Kazandı...

O kadar...

Sadece maçı kazandı.

Şenol Güneş zoru başardı. Terbiyesiz, seviyesiz fenerlilere almakta zorlanacakları bir ders verdi.

Küçüğünün yanına gitti, sıktı elini. Tüm planı bu gerilim olan fenerbahçe kafilesi şaşırdı.

Tebrikler Şenol Güneş.(bordomavi.net)

Gerisi hikaye bu maç için ;)
Kolay olmayacağını biliyorduk zaten..
Neyi kolay kazanmışız ki biz ?
İnancımız tam..

TuAF2007
Buradan Bmn yönetimine sesleniyorum bu angut febelilere neden ana sayfadan cevap verilmez ?
Neden hep sessiz kaliniyor.. Yaptiklarini anlatmaya gerek yok..
Bu takim onlari gecen sene iki kupadan etmedimi.. Adamlar hala bizi 96 yla vurmaya calisiyor.. Senol hocayi alet ediyorlar..
Azicik sunlarin agizlarinin payi verilse cokmu yanlis olur..
Bu kadar pasif kalmak ne diye..
Bilmiyorum benmi yanlis düsünüyorum..
aynen katılıyorum misilleme yapmak lazım. yeter artık suskun kalmak... çirkefliğe çirkeğlikle cvp vermek bazen gerekebiliyo... suskun kalmayalım...bize her yer tava ne demek ya altındamı kalıcaz...

Eren Karaahmetoğlu
Tribün nasıldı? Sesimiz duyuluyor muydu? Maç hakkında yine yorum yok.

Bu sene Trabzon, seve seve şampiyon.

ali oran
ArkadaŞlar herkez gİbİ bende Çok Ü
zgÜnÜm ama henÜz kaybedİlen bİŞey yok deplasmandakİ bu ÇoŞkumuzu avnİ aker e de taŞimaliyiz.bİz taraftarlar olarak takimimizi yalniz birakmamaliyiz

hsnclkk
futbolcuları

İsa
31.01.2011, 00:13
Selçuk-Emre-Topuz üçlüsü süper ötesi ortasahamızı ezdi geçti...

inadına_Trabzon
31.01.2011, 00:13
Selçuk - Emre- Topuz bizi yendi. Adamlar yırtındılar resmen. Selçuk-Colman bunlara karşı zayıf kaldı.

heralde aykut bayılana kadar koşun dedi.

mustebaTS
31.01.2011, 00:14
sayfalarca yazasım var... neden birde en kritik olanda bu bana kıazacak olanlar vardı.. gitttim maça evt ama fener taraftarının içinde iki trabzonlu cok küfür yedim cok canım yandı arkdaşlar.. cıldırmak üzereyim.. orda bize küfür eden tüm fenerlilerden nefret ediyorum... kavga etmek haykırmak istedim.. en önemlisi devre arsında sahaya dalıp karşı tribündeki renkdaşlara sarılmak istedim isterse öldürsünler. hereşeye razıydım..

Ali Tunahan Güllü
31.01.2011, 00:14
Şenol Güneşin gidip aykut kocamının elini sıkmasını yediremiyorum kendime.
Şenol hoca çok iyi hatta çok fazla iyi.

Şeref
31.01.2011, 00:15
biz avni akerdeki taraftarı maça yeteri kadar dahil edebiliyormuyuz ?? ankaragücü maçında burak'ı yuhlarken evet (!!!!!) ama gerisi yok. acilen bu taraftarlarımızın tek yurek olmaları lazım başka turlu şampiyon olamayız hersey hala bizim elimizde

Uğur Demircioğlu
Bugünkü puan kaybı gerçekten karamsarlığa düşürdü.Ancak önümüzde daha 15hafta var.

Evimizde yapacağımız maçlarda puan kaybetmemiz gerekiyor.Avni Akeri futbolcularımıza deplasman haline getirmeyelim.En önemlisi bu...

Samet Demir
skor umrumda değil kaybedebiliriz ama bu kadar kötü futbol olmamalıydı. fenerin üstün motivasyonu bizim yaşadığımız şanssızlıklar vs diyerek teselli ediyorum kendimi.

Deniz Tosunoğlu
31.01.2011, 00:16
sayfalarca yazasım var... neden birde en kritik olanda bu bana kıazacak olanlar vardı.. gitttim maça evt ama fener taraftarının içinde iki trabzonlu cok küfür yedim cok canım yandı arkdaşlar.. cıldırmak üzereyim.. orda bize küfür eden tüm fenerlilerden nefret ediyorum... kavga etmek haykırmak istedim.. en önemlisi devre arsında sahaya dalıp karşı tribündeki renkdaşlara sarılmak istedim isterse öldürsünler. hereşeye razıydım..

off bu duygu cok zordur vallahi.. :(

kamyonetçi
Maçın atmosferini kaldıramadık.

Biz sezon başından beri bu kadar top şişirmedik.

Bu tür bir maç daha oynayacağımızı sanmıyorum.

Bu adamlar onurlu,karakterli adamlar.

Futbolun gerçeği içinde gerekeni yapacaklardır.

Liderlik burdan sonra başlıyor,başkan,yönetim,hoca.

Gereken desteği verip,en iyisini yapmaları için gayret göstereceğiz.

Şampiyonluk çok uzakta değil.

Ne diyeceğimi şaşırdım.Elim ayağım dolandı.Hakkımızda hayırlısı olur inşAllah.

BlackTooth61
öncelikle fenerbahçe'yi tebrik ederim.

geçen yıldan beri belirttiğim bir şey vardı. "orta sahadaki ikilimiz selçuk ve colman iyiler ama, sert orta sahalara karşı çok yumuşak kalıyorlar" şeklinde. işte bugünkü maçta tam da buydu görünen. emre-selçuk ikilisine sağ kanatta oynayan mehmet topuz'un da katılımıyla fenerbahçe'nin presi, agresifliği, sert oyununa karşılık veremedik. fenerbahçe'nin bu baskılı oyununda bu kadronun karşılık verebilmesi de imkansızdı zaten. bunun sonucunda bizim için en önemli olan şeyi; orta sahanın oyun kurmasını, top yapmasını engellemiş oldu fenerbahçe.

fenerbahçe seyircisi de futbolcular gibiydi. özellikle giray'da -kameraların kendisine ilk yakın çekiminde- gördüğüm heyecan ve panik bu atmosferden olumsuz etkilenişini gösteriyordu. takımın tamamında vardı aslında, kaldıramadılar atmosferi ve maçı. bir türlü karşılık veremediler.

maçın hakemi, maçı daha tatsız hale getiren bir yönetim gösterdi. iki takım için de çaldığı ve çalmadığı düdüklerle sinirleri iyice gerdi.

şimdi bizim için önemli olan önümüzdeki 3-4 haftayı mümkün olan en az kayıpla geçmek. 20. haftadaki antalyaspor maçı fenerbahçe maçından bile daha önemli bir hale geldi. taraftarın tek yapması gereken, taraftarlık yapmak ve bu takıma antalyaspor önünde son düdüğe kadar destek vermektir. önümüzdeki hafta olacak bir puan kaybı, takımın kendine güvenini yitirmesine neden olabilir. ama puan kaybından daha çok destek kaybı olmaması önemli. o yüzden, ya adam gibi taraftarlık yapın, 4 puan gerinizdeki takımın taraftarı gibi takımınızı itin, ya da o maça gelmeyin.

olabilecekleri gözümde canlandırınca " seyircisiz oynuyor olsak daha mı iyi olurdu" diye düşünmeden edemiyorum. umarım yanıltırlar bizi. takımın arkasında, tam destek olurlar da dağıtırız bu kara bulutları.

[http://pandaronaldo.blogspot.com/2011/01/fenerbahce-2-0-trabzonspor.html ]

magicyattara
31.01.2011, 00:17
Hiç bir şey oynamadık..

Yediğimiz 1. golü aklım hafızam almıyor..golün geleceği de belliydi ya..taa Niang'ın 3 kişinin arasında topu sağa sola çekip rahatça kaleye şutladığı ilk dakikada maçın seyri belli olmuştu..

Nerdeydi Engin,nerdeydi Selçuk..ve diğerleri..

Bu oyunla açık söylüyorum bu ligde zor maç kazanırız..önlemi var mı;düşünüyorum bulamıyorum..maalesef takım halinde düşüş sürecindeyiz..önce bunu kabul edeceğiz sonra kötü oynayıp Antalya'yı yeneceğiz..başka çıkışımız yok..

hsnclkk
31.01.2011, 00:18
futbolcuları ve şenol hocayı eleştirenler daha düne kadar bu adamlara yapmadığınız iltifat yoktu. bi iki kötü sonuç alındı diye bu ne u dönüşüdür. fenerliler bizim adamları yerden kaldırmadılar bi de stad atmosferi ve oynadığın takımda fener. taraftarlık anlayışınız buysa bırakın taraftar olmayı sizi mutlu edecek takım yok dünyada. hep destek tam destek bu takım şampiyon olacak...

mustebaTS
31.01.2011, 00:18
off bu duygu cok zordur vallahi.. :(
ağlamak istedim ağlayamadım.. haykırmak istedim haykıramadım.. kardeşlerim canım cok yandı mağlubiyetten deil.. o kadar ezik taraftarları varki anlatamam size..onu ısınmaya cıkdı küfür ettiler.. onur şampiyonluğumuzu aldı die haylkırıyorlardı birer ikişer.

A.Gökhan AKIN
31.01.2011, 00:19
haftaya fark yine en az 6 en çok 7 olur fenerle hiç sıkmayalım canımızı bunuda not edelim bir kenara :d

@FLU
beyler sıkıntı yok hala lideriz , etmeyin eylemeyin

bu onlara verdigimiz ARİFE , bayramı göstermeyiz yeterki destege devam

Gürkan
Kupayı önemsememenin ve elenmenin futbolcuların yükünü artıtacağını söylemiştim,dediğim gibi oldu malesef. Rahat olmamız gereken maçta rahat değildik.

Alp Yavuz 13
31.01.2011, 00:20
Bu sene o sene ya seve seve ya da seve seve.... :)

leavemealone
ağlamak istedim ağlayamadım.. haykırmak istedim haykıramadım.. kardeşlerim canım cok yandı mağlubiyetten deil.. o kadar ezik taraftarları varki anlatamam size..onu ısınmaya cıkdı küfür ettiler.. onur şampiyonluğumuzu aldı die haylkırıyorlardı birer ikişer.

Hocam daha iyi iste okadar yirtindiklarina göre saglam koymusuz demekki ;) .

inadına_Trabzon
Şu berbat oyunumuza rağmen o selçuğun serbest vuruşunda direkten dönen top girip 2-1 olsa maçı 2-2 ye getirmememiz için hiç bi neden yok.

Egemen sakatlandı
1 dk sonra
Girayın hatası GoL
Yine bir hata
Niangın 10 kere vursa 1 kere sokabileceği bi topu atması GOL.
Umut'un vuruşunda VOLKAN ın şans eseri eline çarpması.

Tamam kötü oynadıkta,kritik anlarda ŞANS hep FB nin yanındaydı.

Hürgün Aygün
31.01.2011, 00:21
Neyse sakinleşmiş herkes ve her şeyin farkındayız.:)

Volkan Albayrak

nefes bile zor alıyorum

Şeref
artık trubunlerimiz birleşsin beraber gur bir sesle yolumuza devam edelim boyle oldukça şampiyonluk gelmez. yönetim futbolcu teknık heyet hazır ama bız taraftar olarak hazır değiliz bizden su anda alt sırada olan takımlar bızden daha ınançlı ayıp ya

Ali Tunahan Güllü
Hiç bir şey oynamadık..

Yediğimiz 1. golü aklım hafızam almıyor..golün geleceği de belliydi ya..taa Niang'ın 3 kişinin arasında topu sağa sola çekip rahatça kaleye şutladığı ilk dakikada maçın seyri belli olmuştu..

Nerdeydi Engin,nerdeydi Selçuk..ve diğerleri..

Bu oyunla açık söylüyorum bu ligde zor maç kazanırız..önlemi var mı;düşünüyorum bulamıyorum..maalesef takım halinde düşüş sürecindeyiz..önce bunu kabul edeceğiz sonra kötü oynayıp Antalya'yı yeneceğiz..başka çıkışımız yok..

Katılıyorum Selçukda gözle görülür bir düşüş var.
Colmanda çok formsuz.
Burak da öyle.
İnşallah erken toparlanırlar ama haftaya antalya maçını nasıl kazanıcaz bilemiyorum.

TylerDurden
31.01.2011, 00:22
desteğe tabiki sonuna kadar tamam biz şampiyon olduğu için sevmedik..ama böyle kötü futbol beni tek üzen..

ibilek
31.01.2011, 00:22
şu geçen sene fener trabzon maçında timsah yürüyüşü yapanların resimleri vardı, elinde olan arkadaşlar şuraya koysunda biraz gülelim, olmaz mı ?

SADECETRABZON61
31.01.2011, 00:23
Adamlar Top Bizdeyken Tüm Stad Islık Çalıyor Biz Bunu neden Yapamıyoruz 20bin kişi ıslıklayamıyoruz ?

İlyas Onat
Şenol Hoca'nın maçtan sonra "sahanın en iyisi hakemdi" demesine hayret ettim.

Mağlubiyetin ana müsebbibi hakem değildi elbet. Ancak gollere değin Fenerli futbolcuların sertliğine gösterdiği müsamaha başka bir şey yapmasına gerek bırakmadı.

POYRAZ
Maglubiyet dünyanin sonu degil.
Hala lideriz ve bu mactan cikartmamiz gereken dersleri cikartabilirsek yolumuza kaldigimiz yerden devam edebiliriz.
Basarilar Trabzonsporum'a.

Enes Başkaya60
Sadece yenildik.....

Uğur Odabaş
Umarım Trabzondaki BÜYÜK TARAFTARIMIZ takımı karşılamaya gitmişlerdir. Karşılamaya gidilmedi ise vallahi rica ediyorum bırakın tribünede gitmeyin. Bu takımı 2 maçla yerden yerede vurmayın. Bu takım sadece size aitmiş gibide davranmayın.

En çok güldüğüm nokta ; baç başlarken fenevli taraftarların parça harflerle fenerbahçe yazmaya çalışıp yazamamasıydı :D

mustebaTS
31.01.2011, 00:24
nefes bile zor alıyorum
şuan şu sitede kim varsa onlara ricam. sahip cıkalı takımımıza insan aşkından vazgecer mi.. nefes alamıyor uyuyamıyor haykıramıyor ağlamıyoruz hepimiz aynıyız.

Alp Yavuz 13
31.01.2011, 00:24
artık trubunlerimiz birleşsin beraber gur bir sesle yolumuza devam edelim boyle oldukça şampiyonluk gelmez. yönetim futbolcu teknık heyet hazır ama bız taraftar olarak hazır değiliz bizden su anda alt sırada olan takımlar bızden daha ınançlı ayıp ya

kardeşim bunu istemeyin işte bizim tribünlerin birleşmesi güzel bir galibiyet sonrası maç bittikten sonra maç içinde olmaz herkes TRABZONSPOR'ludur ama önce gelen şeyleri reklamlarıdır bu konumu taraftarlar kendi arasında çözemezler yönetimin olaya el koyup tek çatı altında toplaması lazım..... başka türlü avni akerde maraton kısmını hep otururken göreceğizzzzzzzzzzzzzzzz

Bülent AKBULUT61
31.01.2011, 00:25
neyse birazcık olsun moralım düzelti İnşallah haftaya yenip tekrar yolumuza devam edeceğiz.
NOT:Forumun saatı niye bir saat önde gidiyor ben yoksa kafayımı yedim

SADECETRABZON61
Şenol Hoca'nın maçtan sonra "sahanın en iyisi hakemdi" demesine hayret ettim.

Mağlubiyetin ana müsebbibi hakem değildi elbet. Ancak gollere değin Fenerli futbolcuların sertliğine gösterdiği müsamaha başka bir şey yapmasına gerek bırakmadı.

Abi neden Hakeme Suç Buluyoruzki Golümüzmü verilmedi ? Penaltımızmı verilmedi ? Bizim Futbolcular Naptı Kaleciyi Zorlucak 1 Pozisyon dışında Pozisyonumuzmu var..İyi Oynayamadık Fener iyi Oynadı İyi Konstre olmş kazandı Bizede Tebrik etmek düşer.

magicyattara

Köpek sürüleri..

trbzonsporlu
31.01.2011, 00:26
son 3 maçta ankaragücünden yediğimiz gol BJK den yediğimiz ilk gol ve bugünki ikinci gol birbirinin kopyası goller sıfıra inilip ortaya çıkarılan toplar bunlara ölem alınmalı, birde daha öncede belirtmiştim 10. hafta oynanan konya maçından beri duran toptan golümüz yok bu maçtada bir çok duran topumuz oldu ama hiç tehlike yaratamadık. son not saha avantajını türkiyede en iyi kullanan takım açık ara fenerbahçe, son iki deplasman maçımızdaki coşkudan sonra avni akerin eski sessizliğinden kurtulacağını düşünüyorum.

iso_4939
ulan bu hafta bu moral bozuklugu ıle gecermı be bu takımın skorları yüzbinlerce kişiye etki ediyor.

ağasarlı emre
çok şey yazacağım yarına şuan yazmıyorum çünkü ceza alırım kontrolü kaybederim.. ama ne oynanan oyunla nede hakemle ilgili sadece sahadışındada çifte standardın olduğunun göstergesi olacak

Varlıbaş61
Umarım Trabzondaki BÜYÜK TARAFTARIMIZ takımı karşılamaya gitmişlerdir. Karşılamaya gidilmedi ise vallahi rica ediyorum bırakın tribünede gitmeyin. Bu takımı 2 maçla yerden yerede vurmayın. Bu takım sadece size aitmiş gibide davranmayın.

En çok güldüğüm nokta ; baç başlarken fenevli taraftarların parça harflerle fenerbahçe yazmaya çalışıp yazamamasıydı :D

gerizekalılar ve salak tezahüratlarımız bomba idi :D

mustebaTS
hakettik mağlubiyeti yanlız selcuğu attıkdan sonra önümde oldu glowacki alex pozisyonu.. bakın yemin ederim faulü verdi hakem yalnız dikkat edin arkdaşlarım kardeşlerim.. emre yanaşdı hakeme atmalısın hocam dedi yemin ederim atmaya nieti yokdu hakemin.. son yirmi dakika her saniyesinde hocasından öğrendiğini uyguladı hakeme hakemle yönetti maçı inanın.. hocası kim mi hagi......

Mustafa Yüksek
31.01.2011, 00:27
Sadece yenildik.....

Sadece bir maç kaybettik. Yıkılmayacağız. Dimdik geri döneceğiz. Buraya kadar bu oyuncularla geldik, bundan sonrasını da bu çocuklar halledecektir. Buna inanacak yüreği kendinde bulamayanlar gölge etmesinler. Küme düşeceğini bilsek, gene de sırtımızda taşırız bu takımı.

Yiğit Gayretli
31.01.2011, 00:28
Farzedin ki 15 haftalık bir lig oynanacak... Ve biz bu lige Bursa'dan 2 Fener'den 4 puan önde başlayacağız. İlk maçımız Antalya ile kendi sahamızda...

He bu arada şampiyon olduğumuzda Bağdat caddesinde kolbastı oynamazsam şerefsizin önde gideniyim...

İlyas Onat
31.01.2011, 00:28
Daha sert oynamalı bu takım. Maç boyu olmasa da oyunun belli bölümlerinde daha sert, rakibi yıldırıcı oynayabilmeliyiz. Sezer Badur-Barış Ataş- Ceyhun...

Sefa
31.01.2011, 00:29
Biz ne kadar kötü oynadıysak Fenerbahçe bir o kadar iyi oynadı açıkçası Fenerbahçe maça çok iyi hazırlanmış ki bunu hiçte belli etmediler. Oyuncular çok hırslanmış belli..

Bizim takıma gelince takım kendini Şampiyon bellemiş bu iş böyle olmaz. Kimse koşmuyor mücadele etmiyor güle oynaya maçları kazanıp Şampiyon olacağız zannediyorlar herhalde..

Devre arası ne çalıştı bu takım merak ediyorum takımın kondisyonu yerlerde..

irfanb
Bu TRT hakikatten cok adi.
TRT Türk`e mesaj gönderdim.
"Fener aldığı 3 puanla önünü aydınlattı.
Şenol Güneş, Aykut`un ayağına giderek dünyayı..." diye ...
Ilk kelimeyi yayinliyorlar ikincisini makasliyorlar..
Okuyan da beni Fenerbahce taraftari zannedecek.
:)

Alihan Ertürk
Biz her türlü engele rağmen şampiyon olacağız.. Kim var dünyada namağlup?.. Barcelona'nın tek yenilgisi vardı, bizim de öyleydi.. Şimdi iki mağlubiyet oldu. Ne değişti?.. Desteğe devam!..

Uğur Odabaş
31.01.2011, 00:30
gerizekalılar ve salak tezahüratlarımız bomba idi :D

ee gerizekalılar çünkü 2 harfi birleştirip fenerbahçe yazamadılar :D Ayrıca biz bağırdığımızda hepsinin sesini rahatlıkla bastırdık tribünde bu onlara yeter :)

Murat Altun
Daha sert oynamalı bu takım. Maç boyu olmasa da oyunun belli bölümlerinde daha sert, rakibi yıldırıcı oynayabilmeliyiz. Sezer Badur-Barış Ataş- Ceyhun...

Halbuki fenevin bastirdigi ilk bolumlerde cok sert karsiliyorlardi Bizimkilerin hicte oyle direncsiz filan olduklarini dusunmuyorum ben

DeAgLeMaNyAq
benim bildiğim gollere bakılmıyor...iki takımın da birer galibiyeti varsa genel averaj...

arkadaşım benim bildiğim o kural değişti. yani iki takım birbirine karşı galip gelmişse gol averajına bakılmıyor genel averaja bakılıyor.

Genel Averaja bakilmiyorsa bos bosuna mi 40 dan fazla gol attik? Nezaman cikti bu Ikili Averaj isi

ikili avrej var ama deplasman gol uygulaması yok diye biliyorum bende..

İkili averajda öncelikle takımların aralarında yaptığı maçta aldıkları sonuca bakılıyor. Her iki takımda karşılıklı maçlarda galip geldiyse, o maçlardaki gol averajına bakılıyor. Dolayısıyla iki maçın skorları toplandığında FB'nin averajı +1, bizim averajımız -1 oluyor. Eğer biz 2-1 kaybetmiş olsaydık ikili averajlarımız eşitlenecekti. Çünkü ikili averajda deplasmanda fazla gol atılması bir işe yaramıyor. Hatta 2 sezon önce Ersun Yanal deplasmanda gollü BJK beraberliğinden sonra, ikili averajda BJK'nin önüne geçtiklerini iddia etmişti ama federasyon bunun geçerli olmadığını söylemişti. O yüzden keşke maçın sonucu 2-1 bitseydi ve FB'nin bu avantajı olmasaydı diyorum. Her ne kadar FB ile ikili averaja kalacağımızı pek düşünmesem de, bu şekilde kaçan bir şampiyonluğu düşünmek dahi istemiyorum...

Burak Tokal
31.01.2011, 00:32
A harfini tutan sarışın kız neydi öyle yaa :D

sonimp
31.01.2011, 00:32
çok üzgünüm, kahrroldum, isyan noktasına geldim fakat geri döndüm, sakinim. Olan bana göre şu: Biz illa ki puan kaybedecektik bu yarıda, belli bir marjımız vardı fakat üzücü olan bu hakkımızı çok erken bir şekilde ilk iki maçta kullanmamız. Bunun zararı ne? Rakiplerin ve medyanın yenien havaya girmesi. Benim de en çok canımı sıkan bu zaten. " Trabzon zaten götüremez" "O stresi kaldıramazlar" Malum 96 muhabbetleri işte. O yüzden taraftar derhal bu maçı unutmalı ve yarına bakmalı. Hala lideriz, öndeyiz.
Hocam da başta kendisi olmak üzere takımı yeniden bir forma sokmalı; en kısa zamanda.
Fener gerçekten çirkinleşen Aykut'un dediği gibi bu maça kiltlenmiş. Biz de kupayı feda etttikten sonra bu maçta çok daha fazlasını ortaya koyabilmeliydik, nasıl hazırlandık anlayamadım. Bundan sonrası en az saha içi kadar psikolojik mücadele. Aman dikkat!

mustebaTS
31.01.2011, 00:33
hakettik mağlubiyeti yanlız selcuğu attıkdan sonra önümde oldu glowacki alex pozisyonu.. bakın yemin ederim faulü verdi hakem yalnız dikkat edin arkdaşlarım kardeşlerim.. emre yanaşdı hakeme atmalısın hocam dedi yemin ederim atmaya nieti yokdu hakemin.. son yirmi dakika her saniyesinde hocasından öğrendiğini uyguladı hakeme hakemle yönetti maçı inanın.. hocası kim mi hagi...... okuyun arkadaşlar

Numan Yerlikaya
ya haftaya tribünü dolduralım 90 dk tezahurat olsun yuhlama olmasın başka bişey istemiyorum ya çok mu şey istiyorum :)

Uğur Odabaş
A harfini tutan sarışın kız neydi öyle yaa :D

O cadde kızıydı en öne geçmişki arkadan destek çıksınlar diye :D Kızda işini biliyo :rolleyes:

robinhood61
31.01.2011, 00:34
hala lideriz yeter ki şenol hoca nerde hata yaptı ona baksın ve taraftarımız düzelsin, futbolcularımız da kendine gelsin. bu arad yönetim cimrilik yaptı güzel bir transfer yapamadı. bence son dakika operasyonu ile bir futbolcu almalıyız.

İsa
31.01.2011, 00:34
Bu takıma fizik gücü yüksek,diri iki iyi adaı-m yarın itibariyle alınmazsa unutun şampiyonluğu.

Çok net...

Yiğit Gayretli
31.01.2011, 00:36
Bu takıma fizik gücü yüksek,diri iki iyi adaı-m yarın itibariyle alınmazsa unutun şampiyonluğu.

Çok net...

Sen unuttun mu şampiyonluğu ?

oguzhann
31.01.2011, 00:37
devam etmeyi bileceğiz,kötü oynadık,sanki ligin zirvesinde değiliz gibi kapandıkça kapandık ilk yarıda.olmamalıydı ama oldu.önümüze bakacağız.Yerel basın ve bilhassa Avni Aker'e gidecekler sakin olacak bundan sonra.

Sefa
31.01.2011, 00:37
Aç köpekleri konuşturuyoruz ya yanıyorum ona yanıyorum..

Uğur Odabaş
31.01.2011, 00:38

Çok net...

Bu takım bu kadro ile şampiyon olur ve sende şampiyonuz diye kutlama yaparsan ... :)

sametaydin
Aga bu takıma orta saha filan değil defans oyuncusu lazım. Fenerbahçe çok mu iyiydi hayır kesinlikle iyi değildiler. Bu maçı veren üç kişiyi söyliyim. Giray, glowacki ve burak. Giray yemin ediyorum oynamasa takım daha iyi olurdu. 1. gol onun hatası. DUran top bişey demiyelim diyoruz ama böyle adam bırakılmaz kardeşim. 2. gol glowacki ilk hata yanlış pas, 2. hata yine giraydan. Burak zaten sahada yoktu. Yattara şu an buraktan daha çok hak ediyor formayı.

Tangerine Dream
Rakip sıradan bir Anadolu takımı olsa dahi top rakipteyken tüm stadın ıslıklaması, hakemin aleyhimize doğru ya da yanlış her verdiği kararda büyük bir uğultuyla protesto edilmesi ve hakemin etki altına alınması, tüm bunlardan sonra takım kaybetse dahi alkışlanması ve hatta tribünlere çağrılıp moral verilmesi bugünden sonra Avni Aker'de yapılması gerekli eylemlerdir.

sonimp
Bu arada yol yakınken yönetim en az bir adam daha almalı tabi ki öncelikle orta sahaya. Büyük hedefler peşinde isek küçük hesaplardan sıyrılmalyız. Geçmişte acı tecrübeleri yaşadık ama keşkeler hiçbirşeyi değiştirmiyor.

Chiko
31.01.2011, 00:39
Artik sampiyonluk lafini kullanmiyalim. Bu bizi cok ucuriyor..

arkadaşlar o kadar fazla ti ye almayalım akşama maçımız var hani gülme komşuna gelir başına; hani son gülen iyi güler gibi halk vecizelerimiz var lütfen yapmayın...
Besiktas'in yenilgisinden sonra yazilan bir yorum..

kani6161
neyse birazcık olsun moralım düzelti İnşallah haftaya yenip tekrar yolumuza devam edeceğiz.
NOT:Forumun saatı niye bir saat önde gidiyor ben yoksa kafayımı yedim

senden kaynaklanıyor gmt 2 istanbul ayarlı değil galiba .proflinden düzeltirsen olur

İsa
Bu takım bu kadro ile şampiyon olur ve sende şampiyonuz diye kutlama yaparsan ... :)

Keşke olsa...

İlyas Onat
Halbuki fenevin bastirdigi ilk bolumlerde cok sert karsiliyorlardi Bizimkilerin hicte oyle direncsiz filan olduklarini dusunmuyorum ben

Sadece bu maçla alakalı olarak söylemedim. Mevsim şartlarını ve fikstürü hesaba kattığımızda orta alanda maçın belli bölümlerinde de olsa sertliğin dozajını artırmak lazım.

İsa
31.01.2011, 00:40
Sen unuttun mu şampiyonluğu ?

Az kaldı...

İsa
31.01.2011, 00:42
Sadece bu maçla alakalı olarak söylemedim. Mevsim şartlarını ve fikstürü hesaba kattığımızda orta alanda maçın belli bölümlerinde de olsa sertliğin dozajını artırmak lazım.

Ersun Yanal zamanındada aynı sebepden Sivas deplasmanında ezilmiştik.

Aradan 2 sezon geçmiş ve değişen bir şey yok...

yatara
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=86508

iyi dinleyin arkada net sekilde duyuliyor
SAMPIYON TRABZON SESLERI

fenerin stadinda bizim taraftarin sesi daha cok cikiyor !!!

Uğur Odabaş
Şampiyonluk ümidin azalabilir ama bu takım şampiyon olamaz diyemezsin. Taraftarlığa aykırı bi tabir olur bu. Bu takım seve seve bu sene şampiyon...

Salih Yazıcı
egemen 1 ay yok

Ahmet KESKİN
31.01.2011, 00:43
biz yine lideriz.... yine güzelizz....

Yiğit SARI
31.01.2011, 00:44
egemen 1 ay yok

O da nerden çıktı ?

sametaydin
Bu maçta hocaya sitemim belki burak yattara yer değiştirebilirdi. Çünkü burak gerçekten son birkaç maçtır çok kötü.

Onun haricinde şanssızlık da yaşadık mesela egemenin sakatlanması çok kötü oldu.

Tamam yenildik bişey demiyorum bu oyunun dönme ihtimali de vardı ama çok üstelemek istemiyorum. Ama şu sahada emre belözoğlu ve mehmet topuz da oyundan atılmadı ya bu hakem bence eyyamın kralını yaptı. MEhmet topuz banko atılmalıydı. EMre belözoğlu zaten her maç kırmızı yemeli. Bunlara luganoyu da katabiliriz.

EmRe-61
ilk defa bir fener maçında kötü oynadık. Kaybettiğimiz o kadar maç izledim ama bu kadar kötü top hiç oynamamıştık fenere karşı.

trbzonsporlu
eleştiri yapmayayım diyorum ama sinirdende dayanamıyorum. başkan devre arasında hergün bir kanala ropörtaj veriyordu yok benim ikinci takımım zirveye oynar, yok şampiyonlar ligine kalırsam o zaman başka türlü transfer yaparız diye. bakıyorumda işler kötü gidince bizim başkan röportaj vermemeye başladı. kardeşim ilk devre sonunda bursaya 5, fenere 9 puan fark atmışsın ve ilk maçın evinde bunalımda olan ankaragücüyle. şampiyonlar ligine kalırsam o zaman daha başka transfer yapacağım diyeceğine şimdi yapsaydın ya o transferleride şampiyonlar ligini garantileseydik. egemen enaz 1 ay yokmuş takıma bir stoper ve rakip bastığında topu kaybetmeyecek bir orta saha oyuncusu lazım.

Yeniklasör
31.01.2011, 00:45
abi senin yazını ajansporda yazdım. şuan en üstlerde. ajansporda gece bi süreden sonra yattıkları için yeni yorumları onaylamıyrlar haliyle ve yarın öğlene kadar 50 bin kişi okur onu oradan. çok güzel özetlemişsin.. tebrikler valla..

Bu TRT hakikatten cok adi.
TRT Türk`e mesaj gönderdim.
"Fener aldığı 3 puanla önünü aydınlattı.
Şenol Güneş, Aykut`un ayağına giderek dünyayı..." diye ...
Ilk kelimeyi yayinliyorlar ikincisini makasliyorlar..
Okuyan da beni Fenerbahce taraftari zannedecek.

Devrim Arslan
yedigimiz 2 golde girayin hatasi olmasi !!!

liverpool macinda da !!

peki bu israr niye ?

ver yumluya sansi artik

Yiğit Gayretli
Az kaldı...

Unuttuğun zaman bir daha beni rahatsız etme ;)

yatara
Bugünki en büyük hata Fener 10 kisi kaldikdan sonra hocanin Alanzinhoyu hemen oyuna sokmamasi onu soksaydi cok pozisyon bulurduk

Bülent AKBULUT61
31.01.2011, 00:46
senden kaynaklanıyor gmt 2 istanbul ayarlı değil galiba .proflinden düzeltirsen olur
tamam sağolasın düzelttim

oguzhann
Rakip sıradan bir Anadolu takımı olsa dahi top rakipteyken tüm stadın ıslıklaması, hakemin aleyhimize doğru ya da yanlış her verdiği kararda büyük bir uğultuyla protesto edilmesi ve hakemin etki altına alınması, tüm bunlardan sonra takım kaybetse dahi alkışlanması ve hatta tribünlere çağrılıp moral verilmesi bugünden sonra Avni Aker'de yapılması gerekli eylemlerdir.
Avmi Aker'e giden insan olmayı öğrenecek önce.Her halta "koyuyor" stadın kapısından giren.

ibilek
biz geçen yıl fenerin elinden kupayı aldık, şampiyonluğuda alıp bursaya verdik. 2-2 oldu geyikleri hala ortalıkda dolanıyor iken, angutlara yenilmemiz sizin zorunuza çok gitmesin.bu maç fenerin şampiyonluk olma maçı ile ilgisi yok, onlar istesede istemesede bu sene şampiyon olamazlar.Kendi akıllarınca geçen yılın acısını aldılar.gazları alındı, bu gaz bu sene onlara yeter.Ben tekrar söylüyorum iyikide yenildik(bu biraz süğürte benziyor ama inanın ben bir şey kaybettiğimizi düşünmüyorum), bu yenilgi bizi şampiyon yapacak.

Ahmet KESKİN
31.01.2011, 00:47
fenerinde

trt ninde

hakeminde

takımımıza küfü edeninde

aklıma gelmeyenlerinde

magicyattara
egemen 1 ay yok

Sezonu kapatır heralde..yani şu sakatlığın ne zaman iyileşeceğini tahmin edemeyip,maçta da fazla efor sarf etmediği halde bu şekilde sakatlandıysa sağlık ekibi tasını tarağını toplasın gitsin..böyle saçmalık olur mu yahu..adam sakatsa ne sürüyosun sahaya..

EmRe-61
bu arada 90dk bize küfür eden fenerlilere buradan selam olsun, bende sizin sülalenizin kulaklarını 90dk boyunca çınlattım.Bakalım federasyon ceza verecek mi bu şerefsizlere.

~UniCef~
31.01.2011, 00:49
Ya Lütfen biraz kendinize gelin, bu sadece bir Oyun.

Tamam hepimiz Taraftariz, ama kendimize zarar verecek bicimde olmamasi gerekiyo.

Ve hicbir sey kaybetmedik, belki böylesi daha iyi , takim kendine gelir, bir iki transfer yapariz. Kaybedilmis birsey yok.

Enes Başkaya60
31.01.2011, 00:50
Sezonu kapatır heralde..yani şu sakatlığın ne zaman iyileşeceğini tahmin edemeyip,maçta da fazla efor sarf etmediği halde bu şekilde sakatlandıysa sağlık ekibi tasını tarağını toplasın gitsin..böyle saçmalık olur mu yahu..adam sakatsa ne sürüyosun sahaya..

Aynen öyle ya bunun bir açıklama yapılmalı bence....

sametaydin
yedigimiz 2 golde girayin hatasi olmasi !!!

liverpool macinda da !!

peki bu israr niye ?

ver yumluya sansi artik

Aynen Mustafa yumlu bu girayın hatalarını yapmaz. Girayın iyi niyetinden şüphem yok kesinlikle ama bu maçta resmen sabote etti ya bizi.

Bununla beraber burak ve glowacki de yenilginin baş sorumlularıydı. Yoksa sahadaki oyunla fb bizi yenmesi zordu. Her ne kadar kötü oynasak da takım olarak onlardan daha iyiyiz. Adamlar 25 dakika oynadılar. İlk yarının sonlarına doğru fb li futbolcular sürünüyolardı emre hariç. 2. yarı yine aynı yorgun fb takımı oyunu soğutmaya oyunu germeye çalışmalar vakit geçirmeler filan. Sonuçta çok acemice kaybedilmiş bir maç izledim.

CelalTopcu
Arkadaslar

o bu degilde gurbette cok zor burada fenerlilerin gslilerin bjk lilerin arasinda yasiyoruz ve hepsi suan dalga gecmekte yok ekmek arasi hamsi'ymis bize her yer hamsi sokaga ciktigimda herkez guluyor kizdiriyor gecmis olsun diyor bugun az daha kavga ediyordum gercekten cok zor

Ahmet KESKİN
31.01.2011, 00:51
Arkadaslar

o bu degilde gurbette cok zor burada fenerlilerin gslilerin bjk lilerin arasinda yasiyoruz ve hepsi suan dalga gecmekte yok ekmek arasi hamsi'ymis bize her yer hamsi sokaga ciktigimda herkez guluyor kizdiriyor gecmis olsun diyor bugun az daha kavga ediyordum gercekten cok zor

sen söyle onlara fazla oynamasınlar hamsi bir yerlerine kacar....

magicyattara
31.01.2011, 00:51

Olur mu canım..bizimkiler önce "hoşgeldiiin hoşgeldiiin gecekondu hoşgeldiiiiiinn" diye bağıracak..sonra dakika 6'da "laylaralaylaralaaayyy Ankaragüücüüüü.." diye devam edecek..peşinden "kaç yıl oldu saymadım şampiyon olmadık.."la devam edecek..maçı 1-1'e getirecek sonra da "taraftar uyuma şampiyonluk gidiyor"u bağıracak..

Bu kafa şampiyon olabilir mi..soruyorum sana..

Emirhan Uludüz
31.01.2011, 00:52
egemen 1 ay yok

hobaaaaaaaa

Tangerine Dream
31.01.2011, 00:53
Medyadan Fb'ye 17'de 17 gazı bekliyorum. İddia ediyorum, Manisa'da en az iki puan bırakacaklar.

Sefa
Takımın en diri ismi 1 ay takımın gerisinden gelen idman yapmayan Jaja olmasını bana açıklayabilecek olan var mı ?

Kötü oyuna amenna da ciddi kondisyon eksikliği var takımda bu çok büyük tehlike.

mekatronik
çukura indik manisa maçı gibi seri başlayacak inş ve tepede bitireceğiz.

Mert Oğuzlu61
31.01.2011, 00:55
Arkadaslar

fb lilere 1. sırada kim var de, bjk lilere kendi halinize bakın de, gs lilere bişe demene gerek yok ''seni biplemiyorum'' bakışı at yeter.

şahsen ben yarın öyle yapacağım.. ama karizma yerlerde derler ya harbiden öyle arkadaş, şu 1 hafta işkence olacak bize off ulan off..

Yiğit Gayretli
31.01.2011, 00:56
Manisa ve Kayseri maçlarından sonra da buralarda konuşulanları hatırlıyorum ;) İstersek yaparız o kadar...

Yunus Emre SEYHAN
Kadıköy de ki atmosfer ile Avni Aker'de ki atmosferi kıyaslıyorum ortaya gülünç birşey çıkıyor. Seyircinin maç kazandırma potansiyelini gördük bu akşam.

lazibere
Başka yerlerde de yazdım, burda da söyliyim. Bu maç trabzonspor'un sırtında bir yük gibi duruyordu, bu maçın geçmesi ile takım daha güzel işler yapacak.. Olumlu yada olumsuz bir Fener maçı bitmiştir.. İsterdik kı en az bir beraberlik olsun.. Ama olmadı, kötü oynadık ve fener hak ederek kazandı.

Bu gecenın en güzel olayı Beşiktaşın kaybetmsidir. Butun kalbimle söylüyorum, Beşiktaş'la kalacak 9 puanlık fark bizi daha da strese sokabilirdi.. Bu bence anlamlıydı..

Bundan sonrakı maçlarda, bu gece oynayamadığımız güzel futbolumuza kaldığımız yerden devam etmeliyiz..

Ikı takım arasındakı stres kaldırma potansiyeli ve bir taraftarın takımını nasıl ateşlemesi gerektiği yönunde iyi bir ders oldu bize.. Mçtan evvel de söylemiştim.. İlk 25 dakkayı geçersek maçı alırız diye, Bundan da taraftarlarının baskısı ile galeyana gelcek bir fenerin baskısından bahsetmiştim.. İstediği olmadı maaesef iki şansız gol kı ben gollerin ıkısınde GLOWACKI yi hatalı görüyorum.. Beşikta maçı ve Bu maçta onun olduğu noktalardan gelen hatalar ile goller yedik.. Kesinlikle kötü bşr akşam geçirdi.. Gördüğü kart da hakem kesinlikle haklıydı... Şenol hoca'ya yapacağım en büyük eleştiri Mustafa'yı almamasıydı...Mustaf girseydi o iki golu de yemezdik...

Sağlık olsun..

Çok kritik olacağı belli olan bir maçta kadro kalitesi biraz daha iyi olan maçı aldı...İyi bir Emre, İyi bir Dia, iyi bir Gokhan, iyi bir santos.. Bütün alanlarımız kapatarak bize oyun oynatmadılar...

Sadece üzgünüm, üzüntüm, Kazanacağımız zaman rakibimizi ekarte edeceğimiz bir maçı kötü futolla kaybetmek '' ALLAH'IM NE ZAMAN BİZE GALİBİYET LAZIM OLACAĞI BİR MAÇ VARSA, NEDEN HEP BİZ KAYBEDİYORUZ. '' Demekten başka üzüntümü belirtecek kelime bulamıyoum..

Bunun nedeni de, Yoktan yıldız yaratarak devşirdiğimiz ve yüzlerine YILDIZ yaftası yapıştırdığımız bazı oyuncuların, FİNAL zamanlarında karşsındakı yıldıza teslim olmasıdır...

Dedim ya,,, Bizde MILYON dolarlık yıldızlar yok..Ama malesef bu tür maçlarda kendiliğindne motive olacak oyuncumuzda yok... Bir haftadır Medya'ya ve taraftara kendini kapatmış takımımızın bu durumu bile stesle baş etmede yetersiz olduğumuz gösterior..

Herşeyde bir hayır vardır..

En büyük teselim, bu maçın oynanmış ve bitmiş olmasıdır..30. haftadakı böyle bir maçın olmayacak olması çok iyi..

Bundan sonrakı maçlarda takımımıza başarılar diliyorum

Tangerine Dream
31.01.2011, 00:57
Olur mu canım..bizimkiler önce "hoşgeldiiin hoşgeldiiin gecekondu hoşgeldiiiiiinn" diye bağıracak..sonra dakika 6'da "laylaralaylaralaaayyy Ankaragüücüüüü.." diye devam edecek..peşinden "kaç yıl oldu saymadım şampiyon olmadık.."la devam edecek..maçı 1-1'e getirecek sonra da "taraftar uyuma şampiyonluk gidiyor"u bağıracak..

Ve bunu rakibimiz Bursa'nın kankası olan takıma yapıyoruz. 1-0 önde oldukları maçı 1-5 kaybeden bir takıma.

sametaydin
Ya arkadaşlar bizim takım yenildi ama yine de bu ligde en iyi takım. Bu 4 puan farkı bursa ile 2 puan farkı tekrar açacağız. Çünkü onlardan daha iyi takımız. B yıl şampiyon biziz. Bundan sonra bu takım zor mağlup olur. İstanbulda bjk ve gs yi yeneriz diğer takımları da yeneriz. Bence sezonun en zor maçını bugün oynadık ve bitti. Diğer maçlarda favoriyiz. Buraya yazıyorum bundan sonra bu takım mağlup olmadan ligi bitirecektir. Ve sonunda da şampiyon olacaktır.

TSercaN
Arkadaslar

Gecir agizlarinin uzerine bir tane saglam yumruk bak bidaha birsey diyormu kaybettiginde :)

TS61_NL
31.01.2011, 00:58
60 yillarin futbolu bu aksam ki mactan sonra bambaska bir anlam kazandi. Adamlar orta sahada faul ile durdurdu bizi, oyun zirt pirt durdu, durum 2-0 oluncada fb maci rolantiye aldi, biz ise oyunumuzu oynayamadik. 4 gun icinde hem kupayi feda edip kupaya veda ettik, bu kupaya birde kargalara yenilip veda ettik/kahrolduk ve bugunde ligi bir hayli riske attik. 1 ay icinde cok sey degisti fakat unutmayalim ki bu ligde lider halen biziz. Trabzonsporumuzla puan cetvelindeki yerini degistirmek istermisin diye sorsan hangi takim buna "hayir" der. Sonuna kadar destek, seni cok seviyorum Trabzonsporum...

Tunay ERDEM
31.01.2011, 00:58
bu galibiyet en çok bursa'nın işine yaradı; çünkü bu maçın sonucu fenere çok puan kaybettirecek.

Uğur Odabaş
31.01.2011, 01:00
Arkadaşlar merak ettiğim tek birşey var birileri bişey yazsın Trabzondan takım karşılandımı?

İsa
31.01.2011, 01:01
Takım olarak çok formsuz bir dönemden geçiyoruz.

Egemen yok.

Çok stresli ve zor bir dönemeçteyiz.

Hiç iyimser bir tablo çizecek hal kalmadı bende...

DURAS
31.01.2011, 01:01
maçı yeni izledim, jajaya yapılan kasıtlı faulleri kartla cezalandırmayan eyyamcı bir hakem gördüm başka birşeyde görmedim. fenrin kasıtlı sertlikleri ne zamandan beridir hırs olmuş. adam inceden inceye kıymış... emre ve selçuğa bu kadar müsamha gösteren hakemi ALLAH a havale ediyorum

Mert Oğuzlu61
31.01.2011, 01:02
fb yi boşverin bizim için asıl tehlike arkadan sinsi sinsi gelen bursa.

Şenol Altunsoy

Murat sana da bu lafları ettirdiler ya artık diyecek bir şey yok.Bir çağrı yapıp yerel gazetelere ilan vermeliyiz takıma futbolcularına küfretmeyen çekirdek çıtlatmak yerine 90 dakika takımını teşvik eden taraftar istiyoruz diye

magicyattara
Ve bunu rakibimiz Bursa'nın kankası olan takıma yapıyoruz. 1-0 önde oldukları maçı 1-5 kaybeden bir takıma.

Aynen öyle..

Bu şehrin insanları zekidir ama taraftar grubu diye geçinenlerde maalesef zekanın kırıntısı yok..

inadına_Trabzon
31.01.2011, 01:03
Transfer sezonu kapandı mı ? Ortasahaya pis işleri yapacak birisi lazım.

Murat Altun
31.01.2011, 01:05
Arkadaşlar merak ettiğim tek birşey var birileri bişey yazsın Trabzondan takım karşılandımı?

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27951&page=9

Enes Başkaya60
31.01.2011, 01:05
Transfer sezonu kapandı mı ? Ortasahaya pis işleri yapacak birisi lazım.

Kahlenberg.............

Joacivil
31.01.2011, 01:06
Takımı karşıladık destegımızı verdık umutla sarıldık bırbırımızı aglıyorduk nerdeyse be çok duygulandım :) moralları cok bozuktu

Şenol Altunsoy
31.01.2011, 01:08
Takımı karşıladık destegımızı verdık umutla sarıldık bırbırımızı aglıyorduk nerdeyse be çok duygulandım :) moralları cok bozuktu

Ayağınıza yüreğinize sağlık kardeşim varolun.

Enes Başkaya60

Canları sagolsun be inşallah telafi edecekler ben inanıyorum...

lazkpt

başka ayrıntılar falan nedir neler oldu tam anlat da biz de duygulanalım be renktaş

murat
Ben Trabzonsporumu boyle gunlerde daha cok seviyorum. Hep hatiralarim boyle maclarla dolu. En onemli maclari kaybeden bir takim ve her sene buyuk hayalkirikliklari bana Trabzonsporumu hatirlatir. Bugun hangi heycanla mac izliyorsam ortalarda gezinirkende ayni heycanli izliyorum. Izledigim o anki mac benim icin en onemli mactir. Mac biter bazen biraz huzun olur bazen sevinc olur ama hemen ozlem baslar. Birdahaki mac nezaman diye bakarim hemen ve heyecanla o maci beklerim. Seni seviyorum Trabzonsporum! Bu formayi yuregiyle tasiyan oyunculari seviyorum. Bu takimi sevenleri seviyorum. Bordoyu seviyorum. Maviyi seviyorum. Seviyorum yaaaa... Sahi, birdahaki macimiz nezaman?

inadına_Trabzon
31.01.2011, 01:10

:alkış: Umut yüreğini ortaya koyuyor ama kapasitesi malum.

61_Hasan_69
31.01.2011, 01:11
Aynen öyle..

Bu şehrin insanları zekidir ama taraftar grubu diye geçinenlerde maalesef zekanın kırıntısı yok..

hopp orda dur...Trabzonlu Gençlere - Farozlulara laf söyletmem..herkez onlar gibi olsa

faysal
Bu maça Keşke Şenol hocamız Mustafa yumluyla başlasaydı egemeni riske atmazdık..
Glovacki çok hatalı oynuyo iki maçtır zaten,geldi geleli bir katkısı var denilecek kadar az keşke onun yerine zamanı geri alıp daha kaliteli bir defans alabilseydik...
İlk defa birsene içinde bukadar kötüydü takımımız:(
Alıştığımız o azim o mücadele gücü o kazanma hırsı tekrar takımımızla birbütün olur inşş...

İlyas Onat
Başkan haklı. Bu takımın yedekleri dahi zirve mücadelesi verir. Hala 2-3 mağlubiyet hakkımız mahfuz.

Ancak hocanın değişiklikleri yapacağı bu üç beş maçlık geçiş dönemi çok önemli. Rüzgâr daha fazla tersten esmez umarım.

magicyattara
Murat sana da bu lafları ettirdiler ya artık diyecek bir şey yok.Bir çağrı yapıp yerel gazetelere ilan vermeliyiz takıma futbolcularına küfretmeyen çekirdek çıtlatmak yerine 90 dakika takımını teşvik eden taraftar istiyoruz diye

Niye abi..sezon başından beri yazıyorum bunları..ben taraftar gruplarından hiç haz etmiş bir adam değilim..bilindik saçma melodileri insanlara zorla bağırtmaya çalışmak taraftarlık değildir..taraftarlık zeka işidir..bağırmasınlar abi..

Bunu yapalım..hiç bir taraftar grubu 1 maç bağırmasın ama maçı izleyip maça göre tepkilerini versinler bakalım nasıl bir profil ortaya çıkacak..

Yenildiğimiz Manisa maçında bir tezahürata başladılar..açık söylüyorum takım uyudu..nasılsa 1-0 öndeyiz ya..maratonu da tezahürata zorla uydurdular..Manisa atak üstüne atak yapıyor,kale arkası maratona tezahürat yaptırma derdinde..neyse maç 1-1 oldu hiç bozuntuya vermeden devam edildi tezahürata..1-2 oldu hepsi birden sustular..yeni tezahürat şuydu "bu maçı alacak başka yolu yok.."

Ozan Yazıcı
31.01.2011, 01:12
Üzerimizde yüktü, kalktı, bitti gitti.
Kazansaydık mükemmel olurdu, fişi çekerdik, olmadı, kısmet değilmiş.
Birkaç galibiyet toparlar bizi.

The Ciks
31.01.2011, 01:14
Ligde bugun nerdeysek sonundada orada olacağız....
Şampiyon olacağız...

is_mail61
31.01.2011, 01:14
valla nasıl manisa maçında yenildikten sonra adım adım toparlandık bu günlere geldiysek gene aynısını yapıcaz gene toparlanıcaz tek tek çıkıcaz merdivenleri 4 puan öndeyiz zaten kendimizi düşünelim yeter başkalarının hesaplarını yapmaya bile gerek yok şimdi hedef antalya yenelim rahatlayalım biz gibi oynayalım TRABZON gibi oynayalım kazanmama ihtimalimiz yok bize temiz bi sayfa lazım başka bişi deil kendi maçımıza bakalım yeter en kötü gays maçına kadar puan kaybı beklemiyorum takımada güveniyorum her malubiyette biz daha çok diriliyoruz eskisi gibi çökmüyoruz

Emirhan Uludüz
31.01.2011, 01:15

İyiki varsınız.

Burak Sahin
31.01.2011, 01:15
al bendnde o kadar yarin is yerinde ne yapacaksak benim is yerindekiler allahdan hep 8taslida fazla sesleri cikmaz :) sansliyim :)

irfanb
31.01.2011, 01:17
Ligde bugun nerdeysek sonundada orada olacağız....
Şampiyon olacağız...

Eyvallah,ayni fikirdeyiz.

is_mail61
ben bu akşam şampiyonluk filan gittiğine üzülmedim şu fenerlilere yenildimize üzüldüm sadece biz şampiyon olucaz bunu ne fener ne aziz ne aykut nede bi başkası engelleyemez

Murat Altun
İlk yari ankaragucu ve fenevi yenip manisa ve antalyaya 5 puan birakmistik simdi oblari yenip ayni duruma daha da kolay geliriz

Salih Yazıcı
31.01.2011, 01:18
yanlız beni düşündüren bir konu var stoperde ciddi bir sıkıntı var.

lazibere
**Forvetlerımızın pozisyona girmeden ve gol kaçımadıkları tek maç...Hayretler içindeyim?

**İlk defa bir fener maçında bu kdar kötu oynadık..

**Mustafa Yumlu, haftay kesın kadroda, idda ediyorum, daha glovockı bu kadroya giremez..

**Hakem şahane bir maç yönetti
** erken geriye dümemize rağmen, fark yememek yara almamak demektir, olumlu

** taraftarın maçın 12. adamı oldğuu gösteren bir maçtı..

is_mail61
ben beni kızdıran fenerlilere sevinin şampiyon oldunuz diyorum :D

Yunus Emre SEYHAN
Fenerbahce toplam kaç faul yapmış?

Demeden edemeyeceğim Selcuk'un Jaja'ya yaptığı 1. hareket sarı değil kırmızılık.

Şampiyonluğun şifresini veriyorum. Bursa , Fb'yi yensin Bizde Bursa'yı.

Yiğit Gayretli
31.01.2011, 01:19

Sıkıntı yok Mustafa Yumlu var :)

Semih
31.01.2011, 01:20
Uyku tutmuyor anasını satayım.
Ama ecele çare yok.
Olacaksa olacak...

Şu takım şampiyon olsa da emekliye ayrılsam.

Chiko
31.01.2011, 01:20
4-3-1-2
http://www.footballuser.com/Formations/2011/01/60598_Trabzonspor.jpg
Yedek Takim _ 4-1-3-2:
-------------------Tolga------------

---Tayfun---Giray---Glo---Cale----

-----------------Ceyhun(C)---------------

-------Sezer----------------Baris------

-----------------Alanzinho---------------

-------Mehmet-----------Pawel Brozek-

-----------------------------------------------
Böyle oynarsak olmazmi?

Yunus Emre SEYHAN
31.01.2011, 01:22
4-3-1-2
http://www.footballuser.com/Formations/2011/01/60598_Trabzonspor.jpg
Yedek Takim _ 4-1-3-2:
-------------------Tolga------------

---Tayfun---Giray---Glo---Cale----

-----------------Ceyhun(C)---------------

-------Sezer----------------Baris------

-----------------Alanzinho---------------

-------Mehmet-----------Pawel Brozek-

-----------------------------------------------
Böyle oynarsak olmazmi?
Bu işin taktikle teknikle falan işi yok. Suan sorun mental.
Bizim zaten oturmuş kadromuz var.

ibilek

sıkıntı filan yok, yumlu var, glo var, tayfun var, ceyhun var, giray var.

takımın heryeri eksik olsa bile bu sene 7 gelecek...

Ömer TOPAL
FB TS Maçı yuzunden İntihar !

Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması sebebiyle eşi ile tartışan genç kadın, kocasının izin almadan maça gitmesi üzerine intihara kalkıştı. Edinilen bilgiye göre, Bursa'nın Cuma Mahallesi Ali Hatipoğlu Sokak'ta ikamet eden Gülsüm L., Fenerbahçe-Trabzonspor maçına gitmek isteyen eşi Ahmet L. ile tartıştı. Ahmet L.'nin maça gitme konusunda ısrar etmesi üzerine Gülsüm L., "Maça gidersen intihar ederim" tehdidinde bulundu. Çift geceyi tartışarak geçirirken, Ahmet L. eşinin maça gitmemesi konusunda ısrarlarına rağmen sabah erken saatlerde maç için İstanbul'a gitti. Sabah uyandığında eşini evde bulamayan Gülsüm L., sinirlenerek mutfaktaki ocağın gazını açtı. Genç kadın, doğalgazdan zehirlenip yere yığılırken, evi telefonla arayan Ahmet L.'nin amcası Halil L. akrabasının telefona cevap vermemesi üzerine eve geldi. Kapıyı kırarak içeri girdiğinde Gülsüm L.'nin mutfakta baygın vaziyette yattığını gören Halil L., 112 Acil Servis'i aradı. Eve gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Gülsüm L., İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılarak tedavi

Chiko
31.01.2011, 01:23
Uyku tutmuyor anasını satayım.
Ama ecele çare yok.
Olacaksa olacak...

Şu takım şampiyon olsa da emekliye ayrılsam.
Yarin saat 15:30'a kadar okul var, ama yine yatamicam..
Bol bol kahve icip, sabaha kadar takilmam lagzim artik.. :o

Chiko
31.01.2011, 01:25
Bu işin taktikle teknikle falan işi yok. Suan sorun mental.
Bizim zaten oturmuş kadromuz var.
Mental sorun olacagi belliydi.
Bu genc takim bu büyük baski'ya sonunda dayanamadi. Isler mutlaka yine düzelir ama bu bir an önce olmassa, cok sey kaybederiz.

inadına_Trabzon
31.01.2011, 01:26
Sadece anadolu maçlarını yensek şampiyonuz. Her maça yürekli çıkarsak bunu yaparız. Belki beşiktaşı yenemeyebiliriz.Ama anadolu takımlarının hepsinden kadroca üstünüz.Tam konsantrasyon.Yüksek mücadele.Savaş.

TSezgin61
31.01.2011, 01:27
gidebilenler havalanina hayde!

lazzz61
31.01.2011, 01:28
antalyayı yenemezsekk sen bak kıyamete

My
31.01.2011, 01:29
Forumun genel havasını bilmiyorum ama umarım kötü değildir. Maçı dahi dinlemedim. Nasıl oynadık ne ettik hiç bir şey bilmiyorum. Ama her ne olursa olsun zaman takıma destek verme sahip çıkma zamanı!

Murat TÜRKAY
31.01.2011, 01:34
Hayatımda bu kadar emin olupta sonunda hüsran yaşadığım hiçbir maç olmamıştı... Yani kendimi o kadar kötü hissediyorum ki anlatamam... sinirliyim ama kendimi kontrol etmeye çalışıyorum.. Biz nasıl bu hale geldik anlamadım.. Takım nasıl olurda takım oyunu oynayamaz... İnanamıyorum... Tabiki destek vermeliyiz.. Ama çok kötüyüm ne biliyim.. ne hissdeceğimide şaşırdım... Burdaki antalya maçını düşünemiyorum bile nasıl geçecek hiç bilmiyorum... Çok zor bir maç bizi bekliyor...

SDanışmaz
31.01.2011, 01:36
Başkan haklı. Bu takımın yedekleri dahi zirve mücadelesi verir. Hala 2-3 mağlubiyet hakkımız mahfuz.

Bizim yedekler anca ilk 10'a girme mücadelesi verir.

Yedeklerimiz o kadar iyi olsaydı şimdiye puan farkı çok açılmış olurdu. Yedeklerimiz kalitesiz diye puan farkını açamadık bir türlü.

is_mail61
31.01.2011, 01:40
en çokda Şenol hocaya laf söyleyenlere üzülüyorum Şenol hoca bizim bile hayal edemiycemiz bi yere getirdi bizi hala göremiyormusunuz

FC-ST-PAULI-61
31.01.2011, 01:41
Manisa Haftaya feneri yener.Ama biz Antalyayi yenermiyiz bilemiyorum maalesef

is_mail61
31.01.2011, 01:43
antalya maçını kaybedersek die bişi yok arkadaşlar bi işi yaparken yada korktuun bişiden kaçarken aslında tamda onun kucağına düşersin bizede yapılmak istenen bu neden korkuyoruzki peşimizdekiler bukadar korkmuyo ve bizden geride oldukları halde ve biz önde olduumuz halde neden bu korku kısacası yenelim dielim çıkalım oynayalım kaplanlar gibi yenelim bukadar basit daha önce yaptığımız gibi burda konuşmam boşuna gerçi Şenol hocam ne yapıcağını nasıl beyin yıkıycanı çok çok iyi biliyor nasıl manisa maçından sonra toparlayıp takımı şaha kaldırdıysa gene yapıcak ve biz ŞAMPİYON OLUCAZ

is_mail61
31.01.2011, 01:46
Manisa Haftaya feneri yener.Ama biz Antalyayi yenermiyiz bilemiyorum maalesef
yenicez ben söliim için rahatlasın her tökezlemeden sonra daha ii geri dönüyoruz biz helede şimdi o topçuları hava alanında karşıladılar moral verdiler onlar o gazla varya barçayı bile yener

Murat TÜRKAY
31.01.2011, 01:47
Aslında üzüldüğüm şey biz ilk yarı sonunda futbolumuzu bir noktaya getirmiştik... Üstüne koyup daha iyi yerlere gelmemiz gerekirken neden düşüş oluyor anlamadım...Daha iyisini yapacak yerde geriye gidiyoruz..

lazzz61
31.01.2011, 01:50
Giray senin neyin peki?

Bu kadar balıklama daldığına göre Giray'a iyi partner olursun, o yüzden sen oyna...

Zamanında Giray, hocasının yanlı ve kasıtlı olarak kendisini ilk onbirde oynatmadığını düşündüğünden "hakkını helal etmediğini" söylemişti...

Bu sezon görüldü ki ilk onbirde oynayamaması hocasından değil Giray'ın kendisinden kaynaklanıyormuş. Bunu anımsatan bir mesaj yazdım.
Sen neresinden anladın bilemem, o da senin sorunun...
ersun yanala helal olsun valla ii tanımıs gırayıı gıray senın futbol neyınee ya her hareketın faull

mit_o
31.01.2011, 01:53
defansa takviye şart yoksa şampiyonluk gider çok açık söylüyorum egemen sakatlandı 1 ay yok glo da sakat gibi formsuz son haftalar giray desen canlı bomba her maç patlıyor !!! bi mustafa kaldı elimizde transfer bitmeden kaliteli bir stoper alınmalı yoksa işimiz zor... haftaya fener manisa da puan kaybı yaşar ama bizim de antalya maçı çok zor geçcek avni aker de takıma destek olup stadı full doldurmamız lazım sonuçta hala lideriz şuan için de olsa

mit_o
31.01.2011, 01:55
bu arada sezonun en iyi maçını çıkardı fener bizde en kötü futbolu oynadık hiçbişey yapamadık resmen maçı izlerken kahroldum o kadar sıkıcı bir maçtı ki sinir olmamak elde değil resmen oynatmadılar bizi inşallah antalya maçıyla tekrar bi çıkışa geçeriz...
ama bu köprünün altından daha çok sular akar çok canlar yakar anadolu takımları da ;)

Çakıroğlu İhsan
31.01.2011, 01:58
Hayatımda bu kadar emin olupta sonunda hüsran yaşadığım hiçbir maç olmamıştı... Yani kendimi o kadar kötü hissediyorum ki anlatamam... sinirliyim ama kendimi kontrol etmeye çalışıyorum.. Biz nasıl bu hale geldik anlamadım.. Takım nasıl olurda takım oyunu oynayamaz... İnanamıyorum... Tabiki destek vermeliyiz.. Ama çok kötüyüm ne biliyim.. ne hissdeceğimide şaşırdım...

Aynı düşüncelerdeyim :/

İsa
31.01.2011, 01:58
Ne oyunculara nede Şenol hocaya kızıyorum.

Şu takıma adam gibi 3 takviye yapmayı beceremeyen beceriksiz yönetime yazıklar olsun...

salihismet
31.01.2011, 01:59
Trabzonspor iki oyuncu alabilir, bir orta saha birde defans oyuncusu. Colman biraz zor toparliyacak gibime geliyor, Burak
artik gol pozisyonlarina eskisi gibi girmeyecek, kacirinca yuhalaniyor, onunda toparlanmasi zor gözügüyor.
Selcukun durumu daha enteresan, artik duran toplari fazla kullantirtmiyorlar ona, yattara kornerleri daha fazla
kullaniyor. Selcukun duruma basli basina bir yönetim beceriksizligidir. Hallolacak gibi konustular fakat isi sezon
sonuna attilar, bu durumu en iyi oldugumuz bir dönemde halledemeyen yönetim sezon sonunda nasil halledecekler merek
ediyorum. bunun icin subat 1 e kadar iki oyuncu almak zorundalar.

kayseriliyiz
31.01.2011, 02:03
ARkadaslar

çok olumsuz bakiyoruz olaya bu takim geçen sene yerlerde sürünüyordu Senol hoca gelmeden.
Bu bir maçtir kaybettik sampiyonda olmayabiliriz ( ki bence olamicaz)
Ama takimin arkasinda durmamiz lazim
Ve unutulmamali ki fener sadece bir maç kazanmadi çok büyük güvende yakaladi artik rakibimiz bursa ve fener ve tabi memleketim kayseri.
Bence bizim takim artik zor düzelir acil olarak antalya maçina odaklanmali o maçi kazanmak tkrar bize güven verebilir

Burak Sahin
31.01.2011, 02:05
bencede kizmak isteyen ne oyunculara nede senol hocaya basiretsiz vizyonu olmayna yönetime kizsin..... demekki sorun HH degilmis b yönetimde ne HH ler var daha.....

TS-FAN
31.01.2011, 02:09
ARkadaslar

çok olumsuz bakiyoruz olaya bu takim geçen sene yerlerde sürünüyordu Senol hoca gelmeden.
Bu bir maçtir kaybettik sampiyonda olmayabiliriz ( ki bence olamicaz)
Ama takimin arkasinda durmamiz lazim
Ve unutulmamali ki fener sadece bir maç kazanmadi çok büyük güvende yakaladi artik rakibimiz bursa ve fener ve tabi memleketim kayseri.
Bence bizim takim artik zor düzelir acil olarak antalya maçina odaklanmali o maçi kazanmak tkrar bize güven verebilir

Ki bence olacağız.:)

Samet Yildirim
31.01.2011, 02:09
Senol Hoca, takim, kadro, ilk 11, transfer hepsi hikaye.

Bu maci FB taraftari aldi insallah bizde birgün bu duruma geliriz. FB bundan dolayi kazandi. Biz ise Ankaragücü macindan itibaren Taraftarin yüzünden kaybettik(yüzde 95 taraftarin yüzünden diyelim). Okadar stres ve panik hava yarattik ki, oyuncular piskolijikk olarak cöktüler ve dogal olarak bu yükün altinda kalkamadilar.

Stres ve pnaik hava yaratmaya gerek yok haaa Sampiyon olmayalim deniliyorsa ozaman bilemem ama Sampiyon olmak istiyorsak ozaman Takimi stres ve pnaik ortamdan uzak tutmaliyiz.

Hala lider durumdayiz bunu unutmamamiz lazim.

uemit
31.01.2011, 02:13
egemen bir ay yokmu gercekten??? bi türk stoper alsakmi?? su karsiyakada gurur varmis onu mu alsak?? ama benim anlamadim!! bir stoperimiz kötü oynuyor diye puan kaybedilmezki!! bizim mutlaka kayseriye kadar 3 de 3 yapmaliyiz!!! ozaman yine fark 5-10 puan arasi olur!!

İsa
31.01.2011, 02:15
Egemen dönene kadar işimiz çok ama çok zor.

Sakatlanışı bugün oyunun kaderini değiştiren en önemli etkendi.

usa_me
31.01.2011, 02:17
Bu takım ligde 2 (İKİ) kez mağlup oldu sadece!!!

Samet Berber
31.01.2011, 02:17
Egemen'in 1 ay oynamayacağı yazılmış arkada kaynak nedir acaba ?

Düşüşün en önemli sebebi olarak görüyorum.

Anıl Kadir
31.01.2011, 02:20
bugün bizden iyiydiler ama aşırı motivasyonun etkisiyle... bu takım bir haftada zirveye gelmedi, biz bu takımı bir galibiyet uğruna sevmedik... 34. hafta son düdüğe kadar hep destek, tam destek...!

inadına_Trabzon
31.01.2011, 02:21
96 yı koymuşlarda. geçen sene hem kupada hem ligde dünyaya rezil ettik bunları :) Çok koymuş belli içlerinde patlamış. Uyduruk bir lig galibiyetine şampiyonluk sevinci yaşıyorlar :) Trabzon'a 4 puan yaklaşabildikleri için sevinçliler.

OYılmaz
31.01.2011, 02:24
Arkadaşlar takmayın bu kadar bu ezikler Kasımpaşa , Sivas gibi takımlara yenilirler ezik oğlu ezikler hamsi tava yapmışlar ulan 2-2 'yi ve de geçen seneki Burağın golüyle şampiyonluktan edip hüngür hüngür ağlattığımız günü ne çabuk unuttunuz yazık lan vallaha yazık bunlara :)

Çağatay_
31.01.2011, 02:25
Trabzon'lu olup da Fenerbahçe'yi tutan var mıdır ki ?

yatara
31.01.2011, 02:26
Iyi bir Seri yakalamamiz lazim
Sivas deplasmani kar icinde olacak orda en akili bir sekilde oynayip bir türlü 3 puan almamiz lazim 1-0 olsun bizim olsun

Onur Şeref
31.01.2011, 02:30

Kum gibi...

Çağatay_
31.01.2011, 02:38
Kum gibi...

Deli oluyorum.

Bırak Trabzon'u Karadeniz'li olup da İstanbul takımı tutan görünce deli oluyorum.

Adamlar resmen kültürümüzle dalga geçmişler.

Tüm Karadeniz ile dalga geçmişler.

Büyüklük, adamlık bizde kalsın.

Şenol Altunsoy
31.01.2011, 02:40
Deli oluyorum.

Bırak Trabzon'u Karadeniz'li olup da İstanbul takımı tutan görünce deli oluyorum.

Adamlar resmen kültürümüzle dalga geçmişler.

Tüm Karadeniz ile dalga geçmişler.

Büyüklük, adamlık bizde kalsın.

Bende anlamıyorum bunu Çağatay insan bu kadar midesiz olabilir mi benim kültürümle memleketimle dalga geçecekler ve ben o takımı tutacam.

TS61_NL
31.01.2011, 02:41
Bursa sampiyon olur diyenlere hayretler icinde kaliyorum. Su an
bursanin en buyuk rakipleri kim? Biz, fb ve kayseri. Pekiyi bunlarla bursada mac yapacak mi? Hayir, hepsiyle deplasmanda karsilasacak ve ben
iddia ediyorum ki bu maclardan en fazla 1 puan cikartabilecek o da en fazla! Bu lig biz ve fb arasinda gecer. Fb ne kadar cok puan kaybederse o kadar cok kredimiz artar. Bjk ve gsnin bize en buyuk iyiligi evlerinde bu fbden puan almak olur. Biz yeter ki moral bozmayalim henuz kaybedilmis
birsey yok. 1 yenilgi ile sarsilacak takim
degiliz, 1 yenilgi ile sampiyonluk kaybedilmez, henuz 19.haftayi geride birakiyoruz...

Emre EFENDİOGLU
31.01.2011, 02:42

Var öyle adi insanlar. Sadece Fenerli değil, diğer İstanbul takımlarını tutanların hepsi benim gözümde bir hiç.

Emirhan Uludüz
31.01.2011, 02:43

Olmazmı var tabi. Ben onları Trabzonlu saymıyorum orası ayrı..

Tyler Durden
31.01.2011, 02:51
Bu ezikler kesinlikle cok puan kaybeder.Bu maca cok iyi konsantre oldular,son sanslariydi ve aldilar ama bu fener emin olun cok puan kaybedecektir.Ama onemli olan bu dakikadan sonra bizim toparlanmamiz ve ilk yaridaki seriyi yakalamamiz..Cok degil uc mac ust uste alalim bu takim yine puan farkini acar..

Çakıroğlu İhsan
31.01.2011, 03:08
Düşünüyorumda sonradan gelen futbolcuların takıma direk girişi özellikle Jaja'nın acaba takımda huzursuzluğa falan mı yol açtı ne oldu bu takıma 3 maçtır anlayamadım..

Alper Calik
31.01.2011, 03:09
Maç bazı olayların üst üste binmesi ile sonuçlandı. Bana göre:

1- FB nin çaresizliğinin verdiği aşırı motivasyon.
2- Taraftar baskısı ve hakemi etkilemesi.
3- Sakat Egemenle başlamak
4- Sakat Glowacki ile devam etmek (madem oynayabiliyordu ilk 11 de neden yoktu)
5- Bazı oyuncularımızın ruhsuzluğu ve dirençsizliği (Yattara?, Colman? Engin? Burak? ...)
6- TS nin aşırı motivasyonu (olumsuz etkiledi). Daha önce yazmıştım. FB yi sıradan takım gibi görüp, çıkıp skain futbolumuzu oynamalıyız diye. Ama tabi buradan atıp tutmakla olmuyor, yapamadı arkadaşlar, canları sağolsun
7- Colman ın çıkarılması
8- Tayfun un oyuna alınması
9- Glowacki nin kendini attırmaya neden olan gereksiz hareketleri
10- FB nin tebrik edilecek mücadelesi ve azmi
11- Şenol hocanın bu sezonun tüm hatalarını tek maçta yapması

Bunları eleştirmek için yazmadım. Eksikliklerimizi anlamak için yazdım.
Maçtan sonraki basın toplantısında Şenol hoca olayı %100 anlamış olduğunu gösterdi (Sinan Engin in ağzı açık kaldı, ŞEnol hocanın herşeyin farkında olduğunu gördü)
Hocamız durumun farkında.
Dolayısıyla düzeltme ihtimali var ama, psikolojik olarak işler kötüye döndü.

Önümüzdeki maç GEREK ama yeterli olmamakla birlikte, bizim için FİNAL maçı gibi olmalı. Tıpkı bu hafta FB lilerin olduğu gibi. Sadece takımın değil, TARAFTAR ın da. Trabzondakiler? Gidin şu maçlara artık. Gidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin ve DESTEK OLUN lütfen. Bu bizim takımımız.

saygılarımla,

Tsikopat61
31.01.2011, 03:10
Ne oyunculara nede Şenol hocaya kızıyorum.

Şu takıma adam gibi 3 takviye yapmayı beceremeyen beceriksiz yönetime yazıklar olsun...

Neden ki renkdas..Fenerbahce yeni transferleriyle mi kazandi maci ? Ilk macta kazandigimiz kadrodan ne fark vardi ki kadro olarak?..Birkac sayfa once de bir arkadas belirtmis..Mental bir durum vardi ortada..Adamlar daha iyi motive olmuslar..Hem futbolcu hem taraftar olarak..

musty
31.01.2011, 03:22
Bu takımın tek suçu, bizi bu şampiyonluk havasına sokması.
Bize her şey müstehak!

Alper Calik
31.01.2011, 03:43
Pembe Tablo

Moralmen devrildik (özellikle kupa maçına as takımı çıkarmayıp -bence doğru yaptı hoca- bu maçta ezilerek yenilmek) kabul. Kalkabilecek miyiz?

Olay tamamen psikolojik.

1- Adamım Gustavo. Şu an en kötü durumunda. Geçen yılın son zamanlarına doğru nasıl form tuttuğunu hatırlayın. Yani Colman giderek ağırlığını koyacak ve daha iyi olacak
2- Sevdiğim Yattara. Maalesef iyi şeyler söylenemez. 2. yarıda bize katkı vereceğini umuyordum. Öyle olabilseydi, şampiyonluk bizim için çok kolaylaşacaktı. Ama Yattara fizik ve oyun olarak çok kötü. Takımı 10 kişi oynatıyor ama birşey vermiyor. Yattara artık takıma giremez bana gçre
3- Defans en sıkıntılı yerimiz oldu artık. Egemen iyice belirsizleşti. Glowacki iyileşir oynar ise toparlarız.
4- Cale eleştiriliyor ama ben o derece kötü olduğuna inanmıyorum. Tek başına o kadar yapabilir.
5- Jaja beklenenden hızlı kondisyonunu topluyor ama özellikle bu maçta çok yanlız kaldı. Takım oyununda çok etkili iken, bireysel olarak etkili değil.
6- Bunun dışında özel problem arz eden oyuncular yok.

Mesele bu pembe tabloyu futbolcuların kafasında yaratabilmek.

Futbolcular şu anda bir yanlıştalar. Hiç olmadığı kadar şampiyonluk konuştular son 1 ay. Çünkü çok puan farkı var idi. Halbuki biz maçlara TEK TEK bakıyorduk hani ! Öyle düşünerek farkı açmış idik. Şimdiki yanlışları da "SANKİ ŞAMPİYONLUK KAYBETMİŞLER" gibi kafalarında bir düşünce dönüp duruyor. BUNDAN EMİNİM. Hepsi şu anda onu düşünüyor. Zaten FB maçından önce de psikolojileri öyle imiş ki etkilendiler (BUNU MEDYA BAŞARDI. Bu maçı sıradan 3 puan maçı dışında birşeymiş gibi göstermeyi başardı). Yani FB maçını şampiyonlukla birlikte düşünüp, ya yenilirsek ne olur diye düşünmekten maçı oynamayamadılar !

Şu anki yanlış düşünce bu.

Aklı olan kampanya yapsın, yapalım. İlk yarıyı hatırlayalım. Sloganımız çok belli ve içinde "şampiyonluk kelimesi" YASAK. Taraftara da yasak futbolcuya da.

Şampiyonluğun kelime anlamını bile HATIRLAMAMALI futbolcular ve TARAFTARLAR. Yoksa bu İstanbul MEdyası ve kendi medyamız futbolcularımız yiyecek, bu belli.

Slogan şu:

"Herşey, önümüzdeki maç için, başka hiçbir şeyin önemi yok"

Takım, taraftar olarak bunu hisseder isek, söz veriyorum sezon sonunda size şampiyonluk ne anlama geliyor ben hatırlatırım :)

"Herşey, önümüzdeki maç için, başka hiçbir şeyin önemi yok"

kayseriliyiz
31.01.2011, 03:47
Trabzonlu olupta istanbul takimini tutanlar denmis.
Peki benim hemserilerim bana ne der?????

Şahin_53
31.01.2011, 04:18
Olmadı be Trabzonspor'um bir daha ki sefer olacak inşallah. Umudumuzu yitirmedik! Yıkılmadık sadece sallandık.

Fanatik34
31.01.2011, 04:19
Aziz ve Saz arkadaslarinin istedigi oldu...Dün Cüneyt Cakir´in yaptigini bugün Bünyamin´de yapti. Zaten yapacagindan emindik degil mi?

Su Emre cirkefinin bizim ligimiz haric hicbir yerde 90 dk. sahada kalamayacagini herkes biliyor degil mi?

Hersey ragmen herseyiyle sert bir takim degiliz! Futbolda sinir harblerini kazanan takimlar, kazanirlar! Rakibi kizdiracaksiniz, profesyonelce düsmeyi bileceksiniz, yerden kalkmayacaksiniz! Bugün bu maci bu sekilde cok rahat kazanabilirdik ama berabere kalmayi bile beceremiyoruz!

Bugünden sonra ögrendiklerim:

Engin maca ilk onbir baslamamali. Sonradan oyuna girdiginde cok iyi ama maclarin ilkyarisinda hep berbat.
Yattara oyuna ilk onbir baslamali.
Colman´i artik kendine getirmeli. vs vs vs

Antalya macindan baslayarak taraftara büyük is düsüyor. Sampiyon olmak istiyormusunuz (özellikle Trabzon´da ki taraftara) ?

O zaman rakibi her ataginda isliklayacaksin, kendi takimini her harekette alkislayacaksin, öne iteceksin! Ancak bu sekilde icsahada oynayacagimiz 7 macida kazaniriz.

Iste bu da sampiyonlugun ilacidir

HapSi
31.01.2011, 04:26
Trabzonlu olupta istanbul takimini tutanlar denmis.
Peki benim hemserilerim bana ne der?????

Cok damardan girdin kayserili :) Ama yanlis anladin, bak sende yazdin "ISTANBUL TAKIMINI TUTANLAR" denildi. Kaldiki biliyosun trabzonsporun arasi hic bi zaman iyi olmadi bjk,gs ve fb ile. Hal böyle iken nasil bir trabzonlu Trabzonspor dururken gidip onlari tuttuguna mana veremiyoruz. Kisacasi, ben senin ve senin gibi bir cok (trabzonlu olmayipda kalbinin trabzonspor icin atan) taraftarlarimizin ayni kefeye konuldugunu düsünmüyorum.

Saygilar

sametaydin
31.01.2011, 04:32
Bu maçtan en azından yenilmeyeceğimizden neredeyse emindim. Ama atladığım 1-2 nokta vardı. O da defansımız. Bu maçta gördümki bu defan duran toplarda ve rakip yüklendiğinde sıkıntı yaşıyor. Egemen hariç stoper oyuncularımızın hiçbiri üst düzey değil. Giray, Glowacki bu takımı sürükleyebilecek durumda değiller gibi. Mustafa maç eksiğine rağmen iyi yolda mustafadan umutuyum. Surf savunma oyuncularımızın hatalarına maçı verdik.

Diğer bir nokta da burada uzun süre önce konuşulan selçuk,ceyhun,colman üçlüsü. Bana sorarsanız aslında tam bu üçlünün maçıydı. Zorluk derecesi yüksek maçlarda bu üç oyuncuyla başlayıp daha kolay skora gidilebilir. Bana göre jaja da artık biraz kenarda oturmalı. Kaç haftadır jajanın fantezilerini izlemekten sıkıldım artık. Bana göre şenol hoca jajayı kenarda beletmeyi düşünmeli. Bunun yanı sıra burak yılmaz da bence kenarda oturmalı. Yattara şu halde buraktan daha üstün duruyor. Bugün bizi eksik oynattı.

Stoperde sıkıntımız var şu an egemen düzelene kadar bi şekilde idare etmeliyiz. Bu takım yine de ligin favorisidir. Bjk maçına kadar yapacağımız seri ile tekrar farkı açarız.

Medallion
31.01.2011, 05:19
Herkes yine seriden bahsetmis. Biz ilk once Antalya macini kazanalim. Malesef iki haftada 5 puan yitirip avantajimizi kaybettik. Lig yeniden basladi diyebiliriz. Ama su bir gercek ki psikolojik olarak da yiprandik. Bunun icin Antalya maci cok cok onemli bir viraj.

Senol Hoca ya cok is dusuyor bu hafta. Kaliteli transfer yapip, kolayca mac kazanacakken yine her oyuncumuzdan ust duzey mucadele bekleyecegiz.

Hayirlisi. Kismet. Birileri gidip Mahmut Hoca nin elini opse Istanbul da, duasini alsa :) Boyle bir muhabbet gecmisti eski zamanlarda...

bmtr
31.01.2011, 05:42
Bence Senol Gunes bu macta cok buyuk bir hata yapti. Bizim Mustafa Yumlu cok iyi bir stoper. Bence onu almaliydi. Ben bu Glowacki'yi ilk macindan beri hic tutmadim. Cok yavas, ve cok adam kaciriyor. Bence Mustafa Yumlu daha cevik ve daha istahli. Bence Senol hoca tecrubesiz, heyecanlanir diye almadi, ama hata yaptim. Acikcasi ben Yumlu'nun girmesini bekledim ama Glowacki'yi alarak beni yaniltti. Bir de Fener ikinci yari tamamen birinci yari skoruna yatmak icin sahaya cikti, ve hakemde seyirciden kufur yedikten sonra Fener'in yaptiklarina goz yumdu. Bir'de Glowacki'yi atmasi da seyircide yedige kufurden etkilenmesi ile oldu. Bence Fener eger ikinci yari oyunu sogutmasi biz en az bir gol, belki de 2 gol bulabilirdik. Bizim takim bir de oyununu ortaya koyamadi. Belki bunda en buyuk etken, takimin son zamanda cok bozulmasi ve cok farkli oyuncularin birbiri ile oynamasi. Tabii bu yabancilarin gec kalmasi ile yasanan psikolojik sarsinti da hala devam ediyor. Ama bence bizim takim toparlanacak ve yoluna devam edecek.

toksoy61
31.01.2011, 06:47
maç kaybedildikten sonra bir sürü hata bulunur elbet. zaten hata olmazsa idi maçı kazanırdık. kendimce en büyük hatamız geçen sene lig başlarında güçlü takımlara karşı hatırlarsanız colman, selçuk, ceyhun 3 lüsü ile oynuyorduk. defans bloğu gayet sağlamdı. göbeği 3 tane pres yapan, koşan adamla kontrol ediyorduk. fb ve liverpool maçlarında öyle oynamıştık. bu maça da aynı kadro ile çıkmalıydık bence. ceyhun üzerimize gelen takımlara karşı gayet iyi oynuyordu. burak yerine ceyhun olsa idi daha dirençli olacağımızı düşünüyordum. tabi yine yeniseydik bu sefer hazır kadro varken niye takımı bozdu diye eleştirecktik hocayı.

herşeyin ama herşeyin hayırlısı diyeceğiz. artık toparlanma vaktidir. ben bu takımın hala ligin en iyi takımı olduğunu düşünüyorum. önce antalyayı yenip kendimize gelmeliyiz. eski özgüvenimizi kazandık mı bizi kolay kolay kimse yenemez. bu konuda taraftara çok iş düşüyor. umarım altından kalkarlar

aaahmet61
31.01.2011, 07:16
3 maçtır düşüş içerisindeyiz.şampiyonluk yolunda bize en büyük lazım futbolcu egemen sakatlandı.işimiz çok zor açıkcası.devre arasındaki transferlerimiz tribünde.3 futbolcu alacağına savunmaya kaliteli futbolcu alsaydık daha iyi olurdu.hadi hayırlısı.

Ertan 51
31.01.2011, 07:50
Bu pisliklere yenilmek çok üzüntü verici ama dün daha çok A.Gücüne kaptırdığımız 2 puana takıldım kaldım ben.Evimizdeki o maçı alabilseydik moral olarak ta puan olarak ta pek kaybedilmiş bir şeyimiz olmayacaktı.Diğer mesele keşke bjk ye tam kadro çıksaydık demeye başladım ama olmuş la ölmüşe çare yok der atalar.Bu düşüş önlenir,eski havamızı yakalarsak şampiyonluğun en büyük adayı yine biziz.

Süleyman50
31.01.2011, 08:08
Bu pisliklere yenilmek çok üzüntü verici ama dün daha çok A.Gücüne kaptırdığımız 2 puana takıldım kaldım ben.Evimizdeki o maçı alabilseydik moral olarak ta puan olarak ta pek kaybedilmiş bir şeyimiz olmayacaktı.Diğer mesele keşke bjk ye tam kadro çıksaydık demeye başladım ama olmuş la ölmüşe çare yok der atalar.Bu düşüş önlenir,eski havamızı yakalarsak şampiyonluğun en büyük adayı yine biziz.

abi bende hala a.gücü maçındaki 2 puana yanıyorum, önümüzdeki 4 maçı kazanıp bjk deplasmanına 55 puanla gitmeliyiz...

arifberkay
31.01.2011, 08:15
Gün eleştirme günü değil ama yine ayağımıza sıktık.Transfer döneminde neden çok iyi bir orta saha ve çok iyi bir forvet alınmazda 18 e dahi giremeyecek adamlar transfer edilir bunu anlamakta o kadar zorlanıyorum ki...

deneme61
31.01.2011, 08:15
herşeyin sonu değil. senol hoca moral olarak takımı toplasın yeter. taraftar da sahip çıkacak tabii. antalya maçını aldığıızda herşey daha güzel olacaktır

msukas
31.01.2011, 08:18
Bu takım şampiyon olacak olacak

asilhamsi
31.01.2011, 08:19
Maç bazı olayların üst üste binmesi ile sonuçlandı. Bana göre:

1- FB nin çaresizliğinin verdiği aşırı motivasyon.
2- Taraftar baskısı ve hakemi etkilemesi.
3- Sakat Egemenle başlamak
4- Sakat Glowacki ile devam etmek (madem oynayabiliyordu ilk 11 de neden yoktu)
5- Bazı oyuncularımızın ruhsuzluğu ve dirençsizliği (Yattara?, Colman? Engin? Burak? ...)
6- TS nin aşırı motivasyonu (olumsuz etkiledi). Daha önce yazmıştım. FB yi sıradan takım gibi görüp, çıkıp skain futbolumuzu oynamalıyız diye. Ama tabi buradan atıp tutmakla olmuyor, yapamadı arkadaşlar, canları sağolsun
7- Colman ın çıkarılması
8- Tayfun un oyuna alınması
9- Glowacki nin kendini attırmaya neden olan gereksiz hareketleri
10- FB nin tebrik edilecek mücadelesi ve azmi
11- Şenol hocanın bu sezonun tüm hatalarını tek maçta yapması

Bunları eleştirmek için yazmadım. Eksikliklerimizi anlamak için yazdım.
Maçtan sonraki basın toplantısında Şenol hoca olayı %100 anlamış olduğunu gösterdi (Sinan Engin in ağzı açık kaldı, ŞEnol hocanın herşeyin farkında olduğunu gördü)
Hocamız durumun farkında.
Dolayısıyla düzeltme ihtimali var ama, psikolojik olarak işler kötüye döndü.

Önümüzdeki maç GEREK ama yeterli olmamakla birlikte, bizim için FİNAL maçı gibi olmalı. Tıpkı bu hafta FB lilerin olduğu gibi. Sadece takımın değil, TARAFTAR ın da. Trabzondakiler? Gidin şu maçlara artık. Gidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin ve DESTEK OLUN lütfen. Bu bizim takımımız.

saygılarımla,

Asırı motivasyonmu?

Hangi motivasyon..

Sahada jaja ve onur dısında maca inanan,mucade eden bir tek adam yoktu..

Senol hoca takımı hic ama hic motive edememis....

Hic inanmamıslar..

ibzolist
31.01.2011, 08:23
haddime değil ama sanki hoca psikolojik göründüğü kadar güçlü değilmiş üstelik maç kadrosunu kurarken de hazırlarken de duygusallığa kaçmış .
oyunun insiyatifi bize geçmedi iki pozisyonumuz vardı ikisinde de volkana takıldık , hocanın iki hamlesine anlam veremedim , birincisi orta sahayı boşlatma ki colmanın kötü olması bence bahane değil ,iki tayfunun oyuna alınması ,
puan kaybından ziyade psikolojik olarak bizi olumsuz rakiplerimiz olumlu etkileyeceğeni düşünüyorum

vaslat
31.01.2011, 08:23
Şenol hocaya desteğim tam ama bence Burakın yerine yeni forfetimizi oynatabilirdi.

Süleyman50
31.01.2011, 08:26
en azından bir beraberlik bekliyordum ama olmadı, hala lideriz bjk maçına kadar oynayacağımız 4 maçı kazanırsak puna farkını tekrar açabiliriz...

Hüseyin Bağdat
31.01.2011, 08:30
Maçı izleyemedim. Yenilmek üzücü ama herşeyin sonu değil. Bu sezon şampiyon olacağız...

TameRHan
31.01.2011, 08:34
moral bozmaya gerek yok.15 maç daha var.yanlışlar düzeltilir,maçlar kazanılır merak etmeyin

B.AKDEMİR
31.01.2011, 08:38
Fenerbahçeyi kadıköyde yenmekte bütün takımlar zorlanıyor.sebebi ise belli teraftar baskısı ve hakemlerin bundan çabuk etkilenmesi.Kararlar çok çabuk değişiyor. Peki glowackinin rakip 10 kişi kalmışken kart görmesi ne demek!!!!

Neyse artık bu maçı unutmalı ve önümüze bakmalıyız!

Süleyman50
31.01.2011, 08:40
kredimizin önemli bir bölümünü ilk 2 maçta kullandık, artık bir galibiyet serisi yakalamalıyız...

Mustafa SAYAR
31.01.2011, 08:42
Egemen olmadımı olmuyor defansta çok boşluk veriyoruz.Dün nerdeyse hiç pozisyonada giremedik sayılır.Benim inanısım gelmedi.Paslar bile yerini bulmadı.Takımıma o kadar çok güveniyordumki.İddialarda gitti.Şimdi iş yerine nasıl giderim ne derim bilemiyorum.Ahhhhh.....

asilhamsi
31.01.2011, 08:47
işte sırf bu maclar ve bu atmosferler icin jovanovic diyordum......

CAFER ÖZER
31.01.2011, 08:53
Trabzonspor süper ligde 19 haftada oynayabileceği en kötü futbolunu FB ye karşı oynadı.
A.gücü maçında berabere kamış olmamıza rağmen en az 7-8 net gol pozisyonumuz vardı.
FB maçında bir tane posizyonumuz olmadan maçı tamamladık.
Trabzonsporda süpr defansımız var diye övünürken defans adete Döküldü
Giray Topu takip edeceğine Luganoya hem kolundan hem sırtından sarılmış çekiyor,Diyelikmi gol olmadı hakem penaltı ve kırmızı verdi,Kim ne diyecekti,Bu kadar amatörlük olmaz,
Egemen sakat neden oynatıyoruz bizim için tek maç FB maçımı,
İlk devre FB maçında kahraman ilan ettiğimiz Glowacki resmen dün takımı çökerten adam oldu.
2.golde resmen asist yaptı (gerçi o posizyonda hakem maçı dıurdurup sarı kartını vermeli idi ama nedense EMRE nin dokunulmazlığı var)
Cale kötü
Serkan kötü
Ortada Selçuk hiç yok (eğer sözleşme imzalamadın başkatakım la anlaştıysan söyle bilelim kardeşim sensiz yolumuza devam edelim,Bu kadar sorumsuzluk olurmu.)
Colman denilen adama yaptığı yanlışlıklar yüzünden affetmemize rağmen sahada yok.
Engin dersen kendi halinde hiç yok
Umutu zaten arama bulamassın bu adamın attığı gollerle şampiyonmu olacağız yoksa kaçırdığı golellerle şampiyonlukmu gidecek sezon sonu hep beraber göreceğiz.FB maçınca 1 tane pozisyonu vardı oda kalecinin koluna çarptı.
Burak hala geçen sene kadıköyde attığı golde kalmış.
Tayfunu baştan beri saymıyorum,Futbolcu olmadığını Trabzonsporun futbolcusu olmadığını Dün isbat etti Yoruma bile gerek yok.
Jaja-Onur bana göre sahada en iyi oynayan adamlardı.
Eğer Jaja Ve Onura ayak uyduracak 3,4 kişi çıksaydı en azından maçı berabere bitirirdik.
Hakemide tebrik etmek lazım son yarım saati oynatmadı.kart faul tam FB nin istediği gibi götürdü.
Gelelim Teknik ekibe,
Lider takımız diye sezonu rakiplerden 1 hafta önce açıp yabancıların gelmemesi gibi bir olayı boşu boşuna kriz yaptık,Erken açtık ne oldu resmen 2.devre çöküşe geçtik,BJK maçında kupa maçında yedeklerle çıktı takım dinlendirdik ne oldu sanki adamlar dinlenmemiş sahada sürünüyorlardı.
Maçı berabere bitirmek yada çevirmek için ne futbolcuların ne teknik ekibin hiç bir gayreti çabası olmadı resmen Malup olmaya gelmiş bir takım gibi sahada mücadele ettik.
Eğer Antalya maçında olası bir puan kaybı yaşanırsa Kimse Şampiyonluktan bahsetmesin.
Diğer lafım Trabzondaki taraftara
Lider takıma şampiyon olacağız dediğimiz takıma sahip çıkmayan taraftarlar gördünüzmü taraftarşa maç nasıl kazanılıyor,
Antalya maçındada aynı şekilde çekirdek çıtlatıp saanın yarısını doldurusanız şampiyonluğu haketmiyoruz demektir.
Dün Hak eden ve kazanmak isteyen takım kazandı.

Külünkoğlu
31.01.2011, 08:59
Hiç evelemeyelim gevelemeyelim.

REZALETTİK !

Hiç hesapta olmayan işler olduğu gibi bağıra bağıra gelenler işlerde oldu. Detayları yazıp sinirlerimizi yıpratmak peşinde değilim.

Fakat şunu söylüyorum,

ŞAMPİYON OLACAĞIZ !

Doğan BULAT
31.01.2011, 08:59
Esas rotasyon bu hafta olmalı bazı futbolcular şimdi dinlendirilmeli.. Bana göre Şenol Hoca ateşle oynuyor. 9 adamı kupa maçında saklamak güvensizlikten başka bişey değil. Düne kadar Beşiktaşın hocası o kadar puan farkına rağmen çıkıp "şampiyon olacağız" diyorken Aykut şampiyon olacağız derken Şenol hoca Şampiyon olacağız diye hiç bir söylemde bulunmadı.. Acaba diyorum hocanın bişeylerden umudu yokmu :(

Mehdi
31.01.2011, 09:05
Fener dün akşam Kasımpaşa ile oynasa o oyunu sergileyemezdi.Bizden daha çok motive olmuşlardı,daha çok inanmışlardı,lideri devirmeye çıkmışlardı.Bize top oynatmadılar ve dün bizim takımda kimin yerine kim oynasa malesef oyun pek farklı olmayacaktı.
Fenerin dünkü oyununu kalan 15 maç içerisinde en fazla 3-4 kez sergileyeceği kanaatindeyim.Aynı motivasyonla ligi götüremezler.Teselli için değil,inandığım için söylüyorum.Her işte bir hayır vardır.Antalya maçını alalım keyfimiz yerine gelecek inşaallah.

apachi61
31.01.2011, 09:06
giray bu takımdan gitmediği sürece cok yanarız biz. Adama canlı bomba de kamikaze de harakiri ustası de ne dersen de bi olumlu hareketi varmıydı maçta gören var mı ?

ozturk
31.01.2011, 09:08
hoca colmana bağırmış..
tayfun, glo kırmızı kart görmüş..
dağılmışız resmen..

mexp61
31.01.2011, 09:11
Burada ki kimse kendini kandırmasın....
Resmen ayakta kalamadık...
ne sahada mücadele vardı nede kazanma isteği...
Beşiktaş maçında yedek kadroyla sahaya çıkan hocamıza sormak lazım
hocam fenere yenilmek içinmi kupadan elendik...?
dün Alanzinho neden yanında oturdu...?
beşiktaş maçında ilk 11 de olan brozekler neden 18 de yoktu...?
neden herzaman oyuncu değişikliğinden memnun olmuyoruz....?
bu nedenlerden şampiyon olamazsak ne olacak....?

apachi61
31.01.2011, 09:12
Burada ki kimse kendini kandırmasın....
Resmen ayakta kalamadık...
ne sahada mücadele vardı nede kazanma isteği...
Beşiktaş maçında yedek kadroyla sahaya çıkan hocamıza sormak lazım
hocam fenere yenilmek içinmi kupadan elendik...?
dün Alanzinho neden yanında oturdu...?
beşiktaş maçında ilk 11 de olan brozekler neden 18 de yoktu...?
neden herzaman oyuncu değişikliğinden memnun olmuyoruz....?
bu nedenlerden şampiyon olamazsak ne olacak....?

sondan 2. soru hariç hepsine katılıyorum özellikle alanzinho konusunda bjk macında 2. yarı cok iyiydi neden onu tercih etmedide uyuz uyuz haraket eden yattarayı secti anlayamadım hala

Serdar Dilekoğlu
31.01.2011, 09:13
ya başka forumlarda takılıyorum egemen in sakatlığına iyi olmuş diyenler var bu nasıl bir zihniyet anlamadım. kasaplıkmış. q7 her hafta boks maçında zanneder kendisini birşey yok. selçuk jilet gibi adamların ayağını yerden keser. bizim futbolcular kasap olur. sinirden elim ayağım titriyor arkadaş.

şenolkılınç
31.01.2011, 09:18
1 maçla büyük olmadık 1 maçla küçülmeyiz hep destek tam destek 27, değil 28, hafta şampiyon oluruz problem değil ama aykutlara bünyaminlşere inat olacağız başka çaresi yok burda kimi eleştirirsek boşa kalan 15 maçta bursa dahil 33 puan alalım şampiyonuz

Engin Koltuk
31.01.2011, 09:18
Üzücü olan yenilmek değil bu şekilde rezalet bir oyun oynamak. Fb inanmıştı ve bu maçı aldı. Bizden çok koştular, mücadele ettiler bu kadar basit. Egemen'in sakatlanması ile her şey başlamış gözüküyor ancak o dakikaya kadar da bizim herhangi bir etkinliğimiz yok. Bu maçı almak için hiçbir çabamız yoktu. İnşallah paniğe kapılmadan bu günleri atlatabiliriz.
Bir günde yıldız yapıp bir günde insanları harcama huyumuzdan vazgeçelim. Plan tutmadı bu kadar basit. Bjk maçında direk yerine ağlara gitseydi top vs vs.. ama olmadı. Bunu kabul edip eksiklerimizi gidermemiz lazım. Ankaragücü maçı kabul edilebilir çünkü oynadık. Ama bu maç kabul edilemez. İlk yarı Bursa maçının ikinci yarısında da bu tarz sıkıntılı bir futbol hatırlıyorum.
Evet ikinci yarı bizim için şimdi başlıyor. Maalesef böyle. 15 maç kaldı. 11 veya 12 sini al şampiyon ol. Hesap bu kadar basit. Gerçekleştirmek ise inanmaya bağlı.

ozturk
31.01.2011, 09:19
Hocanın ne suçu var..

futbolcular doğru düzgün oynasalardı..

Adem Erdoğan
31.01.2011, 09:20
Fener 1 sezondur oynamadığı bizim futbolumuzu oynadı, biz de onların futbolunu oynadık.

Özet olarak adamlar hakettiler.

Stadın kapısında polisle muhabbet ettik biraz, bütün maçlarını izledim bu sezon ilk defa böyle baskılı gördüm feneri dedi.

İskender Çakmak
31.01.2011, 09:21
alacagimiz ilk galibiyete kadar bu konu popularitesini kaybetmeyecek gibi gorunuyor

10 numara
31.01.2011, 09:22
sadece mustafa-egemen tercihi şenol hocaya bağlanabilir değier durumlar tmamamen kötü oynamamızdan kaynaklanıyor , futbolcu eleştirmeye gerek duymuyorum. ancak kahlenberg - kinkladze olmasın cümlesi kulaklarmı çınlatıyor...