PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 19.Hafta | Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29

Adil ÖZGÜR
30.01.2011, 22:55
Her şey asıl şimdi başlıyor....Üstelik öndeyiz ve rakibimizin biri ile oynadık diğeri ile sahamızda oynayacağız....15 hafta herkes sıkacak dişini...Herkes pozitif olmaya gayret edecek....

Bismillahirrahmanirrahimm.......

Sevgili kardeşim.
Görüşüne katılıyorum. Besmeleyi önce Güneş kalben çekecek.
Öyle göstermelik Besmele de değil.
Burak haftalardır imdat veriyor onu görmüyor.
Ağırlığı Lige veriyor, Kupadan isteyerek eleniyor.
Colman'a neler oldu. O güzelim futbolunu oynayan kişiye neler oldu?
Neden Oynamıyor?
Selçuk? O da oynamıyor, acaba Neden ?

Orta sahada bu iki futbolcunun alternatifi varmı? Hayır yok.
Transfer dönemindeyiz her an oynayabilecek alsalarya önlemini, takviyeyi yapsalar olmaz mı?

Öyle şaşalı futbolcu almaya da gerek yok.
Gitsinler Konya Torku dan iki orta saha,
Gaziantep Belediyeden de iki defans alsınlar. Madem Manisaya direniyorlar, Manisayı Manisada yeniyorlar, G.Antep Belediyenin iyi oyuncularını alsınlar.
K.T.Ş spor METALİST gibi takım. Şakır şakır top oynuyorlar. Alsınlar orta sahada ayakta duran iki ucuz adam gibi topcu, nedir bu adamların KAPRİS'leri.

Biz hiç mi futbolu bilmiyoruz,

Resmen KANDIRILIYORUZ.

Kandıranın başında da Güneş geliyor. Nasıl mı? Sihirli Konuşuklarınla. Eğer Takım sihirli futbol oynarsa o zaman sihirli konuşacak. Yoksa Trabzon milleti futbolu ekmeğinden daha iyi tanıyor.

Varmı bunun başka bir görülmeyen tarafı?

Y.Çuvalcı61
bir hafta boyunca tek maça hazırlanan as kadro oyuncularını alınan netice sonrası tebrik etmek gerekir
sen kalk fenerlilerin arasında 3 saat maç izle ayıptır söylemesi popon donsun bide üstüne bu futbolu izle
ayıptır ayıp
bırakın şenol hocanın adamlık dersini
adamlar ilk 30 dakkada ısırıyodu bizim orta saha oyuncularını bizim oyuncularda pıstı kaldı karşılarında nasıl motive etmiş şenol hoca bu oyuncuları anlamadım
bu takımın yedek forveti nerdedir niye transfer edilmiştir
bu takımın sağlık kurulu ne iş yapar ne işe yarar ligin ilk haftasına yetiştirilecek olan oyuncu bir hafta fazladan dinlendikten sonra maçta 15 dakkada nasıl sakatlanır
yedek stoper olarak takımda tutulup maaş artırımı yapılan giray ne işe yarar bu kadar pas yeteneğinden yoksun bir stoperi canlı olarak izlememiştim hayatımda diğer beceriksizliklerininden bahsetmeye gerek yok sanırım
daha da yazarım ama ipin ucunu kaçırmamak için bu kadar sitem ediyorum
şapka düştü baş kellemeye başlamış şenol hocam biraz dikkat

yakın
Şenol Hoca'ya teknik olarak -Beşiktaş maçı hariç- kimse eleştiride bulunamaz. takımı buralara getiren onun kurgusudur. Bence sorun, çok gündemde kalmamızdı. Biz buna alışkın değildik. Bu konuda profesyonel davranamadık. Her gün internet sayfalarında ya Başkan'ın ya da Şenol Hoca'nın demecini gördük. Bence çoğu da gereksiz konuşmalardı; özellikle Aykut Kocaman'ın "yem"inden sonrakiler...

Şimdi takımın gündemden düşmesi gerekiyor. Ben Trabzonspor'un şampiyon olacağına inanıyorum

Tangerine Dream
30.01.2011, 22:56
Buyur Erdal hocam.

Trabzonspor - M.P. Antalyaspor
Sivasspor - Trabzonspor
Manisaspor - Trabzonspor
Trabzonspor - Kayserispor
Beşiktaş - Trabzonspor

Bursaspor - Sivasspor
Eskişehirspor - Bursaspor
Bursaspor - Gaziantepspor
Bucaspor - Bursaspor
Bursaspor - Istanbul Büyüksehir

Manisaspor - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Kayserispor
Beşiktaş - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Kasımpaşa
Gençlerbirliği - Fenerbahçe

İlk üç maçtan sonra puan farkı yine eski haline gelir diyorum.

Mora
30.01.2011, 22:56
schuster de aykut da, onların kadrosundakiler de hatalar yapıyor.
ama bak tarftar nasıl sahip çıkıyor, nasıl savunuyor.
şimdi medyada herkes "trabzon tepetaklak gider. trabzonun düşmanı trabzon" diyorlar.
dedirtmeyelim. girdik bir yola artık. destek olmak, güvenmek dışında şu an yapabileceğimiz bir şey yok. desteğimizi eksik etmeyelim.
derim ben :)

Asi Çaykaralı61
30.01.2011, 22:57
bence fabian ernst alinmali, Selcukun akli karisik

Ernst'i eğer alırsak bence süper bir transfer yapmış oluruz :)

karayamayman
Savaşta olsak, burdaki bazı arkadaşlar bozgunculuk suçundan divan-ı harbe giderlerdi doğrudan:)

Yiğit Gayretli
Biz mi gidelim burdan takımı karşılamaya ? Trabzon'daki taraftar görevini yapacak mı ?

Adil ÖZGÜR
30.01.2011, 22:59
Tüm sezonun en kötü Trabzonspor'u karşısında tüm sezonun en iyi fenerini gördü.Bu sonuç çok doğal.Fakat bu maça bakarak takımı ezen alaşağı etmeye çalışan, bu oyuna gelen kim varsa beni ve benim gibi sağduyulu birkaç taraftarı bulur!

Her şeye rağmen ŞAMPİYON O-LA-CA-ĞIZ!

Tamam katılıyorum, şampiyon olacağız da, Fener'in futbolcuları öküz gibi koşuyorlar sahada ayakta kaldılar.

Bizimkiler? Kibar feyzo, lütfen koşuyorlar, göstermelik,

Haluk Pehlivan
Şampiyonluk insiyatifi artık TARAFTARIN ELİNDEDİR!

Taner Uykuçeken
Şenol Hoca kaf haftadır oyuna gelmeyelim oyuna gelmeyelim dedi ama camia olarak oyuna geldik Fenerin Hocası (artık adıyla seslenmeyeceğim ona) ve türk futbolunun kara lekesi başkanı ortamı o kadar gerdiler futbolcularını bu ortamdan uzak tutup bize karşı nasıl biledilerse adamlar karşısında düşman varmış gibi saldırdı o kadar motiveydiler bizimkilerse halı sahadı oynayan insan motivesinde maça çıktılar aklı maçta birini araki bulasın...

mancester
Sinirlerim gecsin oyle yazayim dedim bir ara sinirden aglayacaktim ben hakeme tek bir kelime etmiyorum macin gidisatina etki edecek hic bir etkisi olmadi hatta ve hatta bazi posisyonlarda takdir haklarini bizden yana kullandi ve vasat bir mac yonetti ama benim kizdigim sinirledigim kendime yediremedigim sey Trabzonumun koskaca 90 dakika boyunca tek posisyona girememesi oldu adamlarin bizi ezmesine izin verdik bunun psikolojisi agir geldi akli selim detayli analizmi yapicam ...

Emrullah
30.01.2011, 23:00
Olumsuz yorumlarınızı kendinize saklarsanız iyi etmiş olursunuz. Destek vermiyorsunuz köstek olmayın bari.

Bazıları yaptığı yorumları eleştiri diye nitelendiriyor olabilir. Eleştirinin ne demek olduğunu bilmiyorlar bence. Malesef çok küçük de olsa bazı taraftarlarımızda had bilmemezlik var. Ağzı hala süt kokan çocuk kalkmış yılların Şenol Güneş'ine ukala ukala bir şekilde akıl verebiliyor. Yahu sorarlar adama sen kimsin bir kere. Haddini bil biraz kardeşim, ağzı olan herkes konuşmak zorunda değildir.

"Hocam bu gün Egemen'in yerine Mustafa Yumlu'yu oynatsaydın daha iyi olurdu. Bu riski almamalıydın. Bence burada yanlış yaptın." dersen bunu eleştiri olarak nitelendirebiliriz.

Ama "Şenol Hocam. Sen zaten bu tip maçları kazanamıyorsun. Bu adamı nasıl oynatırsın. Hocam bu takımı berbat ettin. Sen bu işi beceremeyeceksin. Onu oynatsaydın şimdi şampiyonduk, bu iş seninle olmayacağı zaten belliydi......" gibi mesajlar eleştiri değildir. Bu resmen ukalalıktır.

Eleştiri ile ukalalık, terbiyesizlik, had bilmemezlik birbirine karıştırılmamalı.

worldmaster
Lig şampiyonluğu yarışında final maçlarını kaybetmek Şenol Hocamızın Kaderi.

İlk yarıdaki 3 derbiyi babam kazandı zaten!

hüseyin1975
Buyur Erdal hocam.

Sivasspor - Trabzonspor
Manisaspor - Trabzonspor
Beşiktaş - Trabzonspor

Bursaspor - Sivasspor
Bucaspor - Bursaspor

Manisaspor - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Kayserispor
Beşiktaş - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Kasımpaşa

Fikstür Avantaji Bursada gibi görünüyor.

werg
Şu foruma sadece yenildiğimiz maçlarda gelip atıp tutan adamlar var.

mete61bordomavi
Ligin kilit maçları: Antalya-Manisa-Sivas-Kayseri!
Burdan gelecek 12 puan! Kredi bitti, yeterince cepten yedik!
Böylece lige ortak oluruz!
Ama bu maçlarda takılırsak,şampiyonluk şansa kalır, şans da bizde yok!
Bu maçlardan sonra göreceğiz ne kadarız?

Mehmet Zeki
30.01.2011, 23:01
Yalan yok mac esnasinda ve sonunda bende cok uzuldum. Hepimiz bu takimi cok seviyoruz :). Birini kirdiysam ozur diliyorum...

Mora
30.01.2011, 23:01
ya lütfen trabzondakiler havaalanına gitsin karşılasın takımı, destek zamanı şimdi.

amasya0561
30.01.2011, 23:02
eleştiri yapacak olsak sayfalar yetmez ama birlik zamanidir.
bizim daha 2 maglubiyet hakkimiz var. biraz rahat olalim hala lideriz.
demekki bu maçla liderlikten insek neler yazilacakti.
fener ilk kez bi maç iyi oynadi bizde kötü hepsi bu.
antalya maçini alalim bizi kmse tutamaz.
daha 15 hafta var ne bu karamsarlik anlamis degilim.
17 de 17 yapacak bjk da yenildi.
bu sene ŞAMPİYONUZZZZZZZZZZ

TSercaN
Sevgili kardeşim.
Görüşüne katılıyorum. Besmeleyi önce Güneş kalben çekecek.
Öyle göstermelik Besmele de değil.
Burak haftalardır imdat veriyor onu görmüyor.
Ağırlığı Lige veriyor, Kupadan isteyerek eleniyor.
Colman'a neler oldu. O güzelim futbolunu oynayan kişiye neler oldu?
Neden Oynamıyor?
Selçuk? O da oynamıyor, acaba Neden ?

Orta sahada bu iki futbolcunun alternatifi varmı? Hayır yok.
Transfer dönemindeyiz her an oynayabilecek alsalarya önlemini, takviyeyi yapsalar olmaz mı?

Öyle şaşalı futbolcu almaya da gerek yok.
Gitsinler Konya Torku dan iki orta saha,
Gaziantep Belediyeden de iki defans alsınlar. Madem Manisaya direniyorlar, Manisayı Manisada yeniyorlar, G.Antep Belediyenin iyi oyuncularını alsınlar.
K.T.Ş spor METALİST gibi takım. Şakır şakır top oynuyorlar. Alsınlar orta sahada ayakta duran iki ucuz adam gibi topcu, nedir bu adamların KAPRİS'leri.

Biz hiç mi futbolu bilmiyoruz,

Resmen KANDIRILIYORUZ.

Kandıranın başında da Güneş geliyor. Nasıl mı? Sihirli Konuşuklarla olmuyor bu işler. Eğer Takım sihirli futbol oynarsa o zaman konuşacak.

Varmı bunun başka bir görülmeyen tarafı?

Cok guzel tercume olmussun duygularima.

Ben Senol hocayi da Trabzonsporumu da cok seviyorum.
Buradaki herkes cok seviyor takimi onu da biliyorum.

Fakat ben biktim artik her yil ayni filmi seyretmekten ya da her sampiyonluga gittigimizde sampiyonlugu baskalarina vermekten.
Biz neden gorunen yerlere takviye yapmadik, neden yaptigimiz takviyeler hazir olmayan transferler? Neden biz bu maci gecen sene bursa nin yaptigi gibi gidip soke soke almadik?
Neden bizler aptal yerine koyuluyoruz bu futbolcular tarafindan?
Bu taraftarin bu sampiyonlugu nekadar cok istedigini biliyorlar.

Bu futbolcular bize 42 puan topladi ilk yari ona da EYVALLAH, ama rakipler de guclendi bu devre arasi. Artik hicbir mac kolay olmayacak.
Senin yedek kulubende oyunu degistirebilecek, ve eger as oyuncun oynamiyorsa onun yerine oyuna girebilecek hatta onun yerini alabilecek oyuncu ile doldurman lazim.

Allah bizi utandirmasin istiyorum, cunku benim korkum bu sezon sampiyon olamaz isek yine herseyi sil bastan yapacagiz iste ozaman yine kahrolacagiz.

ESER
Yalan yok mac esnasinda ve sonunda bende cok uzuldum. Hepimiz bu takimi cok seviyoruz :). Birini kirdiysam ozur diliyorum...

havaalanina gidip takima moral verirsen affederiz seni:)

iso_4939
gururuyla,onuruyla,ruhuyla,yüreğiyle inancıyla azm eden hak eden kazandı helal olsun fb ye...öteki rezilleri konusmak dahi istemıyorum.

Yiğit Gayretli
Trabzon'lu; takımı karşıla, antrenmana git, stadı inlet. Takımına sahip çık !

Barış Burak
30.01.2011, 23:03
15 20 karşılayacaksa hiç karşılamasın.orada en az 100 kişi istiyorum. glonun kırmızısından sonra çıktım beşiktaştaki dernekte. gittim sahildeki otobüsçülere,abi sabiha gökçene burdan giden olur mu dedim.olumul yanıt yoktu.boğaziçi köprüsünde inip,hani oradan geçen ve sabiha gökçene giden otobüsü bekledim.yanılmıyorsam 16S idi.ama her S yazana sordum,geçiyormusun diye?yok dediler. o otobüste gelmedi...

organizasyon olmayacaktı belki ama,ben oraya tek başıma gidip uğurlamaya niyetliydim.yapamadım.özür diliyorum. ama benim yapamadığımı,bedava bilet için gece gündüz dolaşanlar Trabzonda yapsın.karşılasınlar.

abdus061
bızde sevgı bıtmez ama takım bugun cok yanlıs yaptı yenılmeyı kabul edıyorum ama hak ederek yenıl oynunu oyna yeterkı ama bugun takım dehset kotu oynadı kaleye şut cekemeden mac bıtırdık

Hasan61
Hala şampiyonluk derdinde misiniz?
Kaç puan fark atacağımızı düşünüyorum ben:)

forsa61
kardeslerim,

umudunuzu kaybetmeyin. keske trabzonda olsaydım, havaalanına gider takımı karsılardım. haftaya antalya macında sahayı inletmemiz lazım.

destek destek destek...

karayamayman
30.01.2011, 23:04
Ya arkadaşım, cümle mi kuramıyorsun anlamadım, sürekli gamlı baykuş gibi aynı teraneyi tekrarlıyorsun...

brushfield
30.01.2011, 23:04
İlk yarı ilk 6 maçta 11 puan toplamışız. Bundan sonraki 4 maçımızda 12 puan almamamız için hiç bir neden yok. Yani bu yarı ilk 6 haftada 13 puan toplayabiliriz. Lütfen bunun bilincinde olalım.

iso_4939
30.01.2011, 23:05
gururuyla,onuruyla,ruhuyla,yüreğiyle inanan azm eden hak eden kazandı helal fb ye.diğer rezilleri konusmak bıle ıstemem.

worldmaster
Eeee? Egonuz tatmin olacak mı o zaman,bunu söyleyince ne kazanacaksınız? Yaptığınız kahinlik değil de nedir?

objek
Deplasmanlarda derbilerde beraberlik iyidir ama bu aksamki kadro ya yenecek yada yenilecek yapiya sahipti hatta bjk macindaki kadroya serkan umut selcuk eklenerek cikilsa daha iyi mucadele ederdik bu aksamki sistemde jaja tutuldugu anda tum takimin sektege ugradigi belli oldu artik herkesin aklini basina alip takim oyununa donmemiz lazim tek basina mac alacak oyun sitili bu gun iflas etmistir

Barış Burak
biz şampiyonluğu zaten hiç görmedik.sorun değil.

ama eğer sevmiyorsan,sus yazmada başkalarının şevkini kırmaya çalışma,hoş kırmaya çalışsanda kıramazsın bizimkini.

Erdal
30.01.2011, 23:06
Buyur Erdal hocam.

Sivasspor - Trabzonspor
Manisaspor - Trabzonspor
Beşiktaş - Trabzonspor

Bursaspor - Sivasspor
Bucaspor - Bursaspor

Manisaspor - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Kayserispor
Beşiktaş - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Kasımpaşa

Abi sağolasın...Kim genç belli oldu:)...Sadece şunu diyorum; iyi ki Fener yarıştan kopmadı....Evet kendimi kandırıyorum öyle sanın....

Adil abi bu takım, Antalya, Kayseri maçlarında da kötü oynadı...Olacaktır bunlar....Ama toparlamayı bildi...Yine yapabilir....
Ayrıca varsa prtföy acele transfer de gündeme gelebilir...Burak ve Yattara formsuz ise Çakır denenir...Durun hele...Sabır inşallah....

olcay_61
mutlumu olacaksınız. evet benim için hayal,rüya çünkü hiç görmedim ama umutluyum

Emrullah
Bazıları alıntılamak istemediğim mesajları tekrar tekrar atıp başları göğe mi eriyor anlamış değilim. Bu lafı ettin de ne kazandın, ne oldu şimdi?

İskender YILMAZ
30.01.2011, 23:07
Olmadı bu olmadı .. Büyük bi darbe .. Umarım toparlanırız, yıkılmayız .. Bu kadar kötü olmaya hakkımız yok ..

bASTURk
Destek! Destek! Destek!..

Erdal
Ligin kilit maçları: Antalya-Manisa-Sivas-Kayseri!
Burdan gelecek 12 puan! Kredi bitti, yeterince cepten yedik!
Böylece lige ortak oluruz!
Ama bu maçlarda takılırsak,şampiyonluk şansa kalır, şans da bizde yok!
Bu maçlardan sonra göreceğiz ne kadarız?

10 da anlaşalım...12 olursa gerisi sıkıcı olur :)

balli_kuymak
30.01.2011, 23:08
Bu ligde dengeler daha çok değişir arkadaşlar herkes birbirini yenebilir o derece dengesiz bir ligdeyiz...Fazla can sıkmamak lazım ama takımın oynadığı futbol ve oyuncuların performansı pes'deki gibi direk aşağıyı gösteriyor...

Barış Burak
Bazıları alıntılamak istemediğim mesajları tekrar tekrar atıp başları göğe mi eriyor anlamış değilim. Bu lafı ettin de ne kazandın, ne oldu şimdi?

forum yönetimi niye ceza vermiyor böyle ahmak mesajlara...

Mehmet Zeki
havaalanina gidip takima moral verirsen affederiz seni:)

:) Hollandadayiz gidebilsek. Gonlumuz onlar ile olacak. Allah nasip ederse Gaziantep macinda oralardayim. Yani 31 hafta civarlari. Sesim gidene kadar bagiracagim :)

Rama61
sampiyonluga oynayan bir takimin en büyük rakibine karsi nasil pozisyonu olmaz ya,hangi futbolla olacaz,kimse kendini kandirmasin

hüseyin1975
30.01.2011, 23:09
Beni korkutan tek sey, Besiktas macindan daha iyi oynayamamis olmamizdir.

Asi Çaykaralı61
30.01.2011, 23:10

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Katılıyorum :)

Volkan Albayrak
brozekler neden yoktu bi açıklama yaptımı şenol hoca

Yavuz Hasan
şampiyon olman olmaman çok önemli değil benim için

futbol bu yeneceksin yenileceksin

ama adam gibi oyna adam gibi yen adam gibi yenil

benim tuttuğum trabzonspor bu değil

biraz daha özveri trabzonum biraz daha özveri

Taner Uykuçeken
Şenol Hocanın Disiplinsiz isimleri (Colman-Jaja-Alanzinho) cezalandırmayıp affetmesi takım içinde nasıl karşılandı acaba takım içindeki havayı bozmuş olabilirmi yada Selçuk un sözleşme uzatmaması takımı nasıl etkiledi

olcay_61
sampiyonluga oynayan bir takimin en büyük rakibine karsi nasil pozisyonu olmaz ya,hangi futbolla olacaz,kimse kendini kandirmasin
kötü oynadık demek düzelmeyeceğiz demek mi sence. sen inanmıyorsan buyur kapı orda

Rama61
30.01.2011, 23:11
gol pozisyonumuz yok,resmen rezillik

Yiğit Gayretli
Şu malum tiplere son maça kadar ceza verilsin. Şampiyonluğumuzu ilan edince de kaldırılsın. Eşek gibi anırsınlar istiyorum burada. Terbiyesiz herifler... Siz Trabzonspor'u tutuyorsanız biz ne yapıyoruz lan !

Ömer Faruk61
Yeni geldim sayfaları okumadım.Sabır Sabır Sabır.45 puan var önümüzde 36-37 si bizi hedefe ulaştırır sabır..

SEDER
şenol hoca orta ikiliyle o kadar çok oynuyorki dengeleri alt üst etti..artık colman ve selçukla oynamasa..yeminle bir puan kaybetmeyiz...
kurtuluş reçetesini yazıyorum çok basit 4 şey yapacak:
1- mustafa yumluyu giraya tercih edecek
2- selçuk ve colmanla uğraşmayacak özellikle colmanla(takımın en fazla koşan top kapan kullana adamıyla)
3- umut un yerine pawel hazırlayacak hatta hazırlamayacak direk oynatacak
4- formsuz burağı ısrarla oynatmayacak

bukadar basit...

Yiğit SARI
forum yönetimi niye ceza vermiyor böyle ahmak mesajlara...

İnsanlar hakaret etmedikçe düşüncelerini ifade edebilirler sonuçta. Okuyup geçecen niye cevap veriyosunuzki hoşunuza gitmediyse.Benim hoşuma gitmedi mesela bişey de demedim

servet nuh
Bugün Fenerbahçedeki extra motivasyonun sebebi onlardaki şampiyonluk sevgisi değil,bize olan hınçları ve kuyruk acılarıdır....birde bizler azıcık iyi gittiğimizde çok uçuyoruz,henüz ortada bi başarı yok,tv lerde ,facebook larda herkesle alay edip,kendimizi Barcelona ile kıyaslıyoruz,boşa polemiklere giriyor,camiaları ajite ediyoruz...patırtısız ve politik davranıp yola emin adımlarla gitsek daha iyi olacak,bunları bu forumda defalarca yazdım...

sanatik
ilk 20 dakikada mac asagi yukari belli oldu. 30 dakikaya kadar pozisyon yok. Sonra bulduklarimizida hic gole yok gibi harcadik gitti. Maci kazanmamizi beklemedim ama berabere kalabilirdik ve bizede yeterdi. Ikinci golü yememiz kötü oldu ama en kötüsüde ilk yari en azindan bir gol daha atip umutlanabilmek. Maalesef gol atmak icin ne yapdiysak pek bir ise yaramadi, takim oyunu olarakda hic begenmedim bizi, cok kesik top oynadik, ayakda top tutamayan topu kaptiran futbol gelismesi gerek.

Ben Aykut kocamanin bu macda kötü sonuc alacagini tahmin ediyordum ama bekledigimden direncli cikdi, ve iyide top oynatti bu macda yinede ortada deplasmanda alinan basarisizliklari var ve sanirim bu böylede devam edecek fener adina. Biz deplasmanda toplam 3 gol yemisdik simdi oldu 5 ve ilk yenilgimiz ama fenerin evinde yenilgisi olmasada disarda bizden 10 gol fazla yemisdi ve 4 macda kaybetmisdi.

Hernekadar üzülsekde yarisa devam halen lideriz ve kalacagizda.

Barış Burak
Rama61, bu zamana kadar hangi futbolla oynadıysak,o futbolla inşaallah şampiyon olacağız.

bu zaman kadar takım bu futbolla oynayıp senin seyir zevkini yerine getirmişse eğer,emin ol kendini kandıran biz değil,sensin.

tamuğ yamtar
30.01.2011, 23:12
Maça çok büyük anlam yükledik.

Taraftar, teknik heyet. Hepimizin hatası var yani.

Kaybedince de herşey bitti duygusu normaldir.

Ama hala 4 puan öndeyiz ve daha çok maç var.

Kaldı 15 hafta. Hala lideriz. Böyle düşünmek lazım.

Rakipler birbirleriyle oynayacaklar. Daha çok puan kayıpları yaşanacak yani.

mete61bordomavi
10 da anlaşalım...12 olursa gerisi sıkıcı olur :)

Ağabey 10 olsa da süper olur. Ama 12 olursa hani onu da olası Bjk-gs yenilgilerinde harcarız!
Bence 4te 4 yapabiliriz.
Yeter ki, bu maçın havasını atlatalım.
İnşallah Cuma günü oynarız Antalya maçını...
Onu kazanırsak güven gelir, ve bir şekilde birşeyler olur.
En çok korktuğum 5iva5 maçı...
Onda da takımdan değil, saha zemininden korkuyorum!

kürşat şen
keşke şu kahlenbergi alsaydık ya aklıma geldi birden söyleyivereyim dedim

worldmaster
Hiç bi sınavınız kötü geçmedi mi? Hiç ders çalışmak istemediğiniz anlar olmadı mı? Hiç işe gitmek okula gitmek istemediğiniz zamanlar olmadı mı?

Trabzonspor' da bazen dersini çalışmamış olabilir bazen sorular beklemediği kadar zor olabilir...

Bunları düşünebilmek çok mu zor?

Joacivil
30.01.2011, 23:13
taraftarın suçu muçu yok 20 küsür senedir şampiyon olamamıssın hep yaklastıgın zamanlar böyle tuhaf adamlar getırıp ucuza kacıp kaybetmıssın taraftar gitmış konbine almış desteklemıs deplansmana gıtmıs etmıs neyın suçu taraftarda
dıgelerı kendınde arasın suçu az daha taraftar deyip durmayın
milyon dolarlar alıp oynamayan önündekı topa koşmayan oyuncular var

Barış Burak
İnsanlar hakaret etmedikçe düşüncelerini ifade edebilirler sonuçta. Okuyup geçecen niye cevap veriyosunuzki hoşunuza gitmediyse.Benim hoşuma gitmedi mesela bişey de demedim

bordomavinet,karamsarlık duvarı değildir.

eleştiri yapılır.sorun yok.ama şampiyonluk hayal falan demek...,yok öyle bi dünya.

Yiğit Gayretli
gol pozisyonumuz yok,resmen rezillik

Ağır küfür edeceğim çık git buradan...

karayamayman
30.01.2011, 23:14
şenol hoca orta ikiliyle o kadar çok oynuyorki dengeleri alt üst etti..artık colman ve selçukla oynamasa..yeminle bir puan kaybetmeyiz...
2- selçuk ve colmanla uğraşmayacak özellikle colmanla(takımın en fazla koşan top kapan kullana adamıyla)

bukadar basit...

Bazı maçlarda 3'lü orta saha tercih ediyorduk, Selçuk-Colman-Ceyhun birlikte oynuyordu...Ceyhun'u çok beğenmiyorum ama sanki orta saha üstünlüğü elimizde oluyor böyle oynayınca, Colman da daha serbest kalıyordu...

Yeniden denenebilir bu gibime geliyor...

Volkan Albayrak
şu şampiyonluğu futbolcularımız benim istdeğimin binde biri kadar istese açık ara şampiyon oluruz ama malesef .......neyse bu satten sonra hep destek tam destek ama bu bünye ikinci tramvayı kaldıramaz malesef

Yavuz Hasan
şampiyon olup olamaman benim umrumda değil

ben şampiyonluk görmedim seni şampiyon oluyorsun diye sevmedim

tabiki yeneceksin yenileceksin

ama adam gibi oyna adam gibi yenil yenileceksen

biraz daha özveri trabzonum biraz daha

olcay_61
Rama61, bu zamana kadar hangi futbolla oynadıysak,o futbolla inşaallah şampiyon olacağız.

bu zaman kadar takım bu futbolla oynayıp senin seyir zevkini yerine getirmişse eğer,emin ol kendini kandıran biz değil,sensin.
bence onu havaya sokacağımıza kendimizi havaya sokalım, üre yarıştırmaya gerek yok yazsın dursun keyiflensin:D

demirel
Miilet yine umutu sildi,adam napsın,topmu gitti ileri,bence oyunu daha geride kurmalıyız,acele etmemeliyiz,gerekirse ceyhunla başlayalım,heyecana gerek yok 4 maçta 10 puan bize yine kredi sağlar

Yasin T.
30.01.2011, 23:15
Şampiyonluk taraftarın elinde.Ama bu zihniyetle zor biraz.Kendine rant sağlamak,sırf kendi egosunu tatmin etmek için bu takımı kullananlar var.İnsan kendi taraftarıyla kavga edebilir mi?

USTA Abdurrahman
Ağzına sağlık abi. İletime aldım bu yazıyı izninle.

Ben müsade almayı unutmuşum , pardon. :)

Ve Tekrar AĞZINA SAĞLIK ÜSTÂD..

Esmoface
Oyle bir duygu hali icindeyim ki, ne futbolculara birşey diyebiliyorum, ne de kimseye. Siz getirdiniz buralara, 5-10 puan farklara, bu size ışık olsun. Ne olmuş yani 2 haftada 5 puan kaybettiysek? 17 maçın hepsini de mükemmel oynayıp 3 farkla kazanacak değiliz ya. Canınız sağolsun. Bugün takım ruhsuzdu sözlerine de katılmıyorum, şampiyonluk lafı futbolcularımıza ağır geliyor, bu maçı kaldıramadılar, bu kadar basit. Önyargıları kırıyor futbulcular şu anda, böyle düşüşler muhakkak olacaktır. Ama, vazgeçmek yok, mücadeleye devam. Hala Fener'in 4 puan önündeyiz. 4 puan geride olsak da farketmez, mücadele eden er geç kazanacaktır. Hepsinin alın terine helal olsun.

Aytaç Çakıroğlu
ya lütfen trabzondakiler havaalanına gitsin karşılasın takımı, destek zamanı şimdi.

ewet renksaş ne olur trabzındakiler karşılasınlar

Şenol Altunsoy
Şenol Hocanın Disiplinsiz isimleri (Colman-Jaja-Alanzinho) cezalandırmayıp affetmesi takım içinde nasıl karşılandı acaba takım içindeki havayı bozmuş olabilirmi yada Selçuk un sözleşme uzatmaması takımı nasıl etkiledi

Taner yapma gözünü seviyim başımıza yeni bir konu açma :)

Emrullah
Sakin olun beyler. Ne cevap verin ne de alıntılayın.

iso_4939
gururuyla,onuruyla,ruhuyla,yüreğiyle,inanan hak eden azm eden kazandı helal olsun...

Barış Burak
taraftarın suçu muçu yok 20 küsür senedir şampiyon olamamıssın hep yaklastıgın zamanlar böyle tuhaf adamlar getırıp ucuza kacıp kaybetmıssın taraftar gitmış konbine almış desteklemıs deplansmana gıtmıs etmıs neyın suçu taraftarda
dıgelerı kendınde arasın suçu az daha taraftar deyip durmayın
milyon dolarlar alıp oynamayan önündekı topa koşmayan oyuncular var

o oyuncular,son 5 senede alınamamış 42 puanı aldılar.

o oyuncular,eğer hayırlısıyla zirvede bitirirsek,heykeli dikilecek olan oyuncular.

sen o oyuncuların golleriyle sevindin oradan.bizde buradan.

ben takımı ikinci yarıdaki,en ufak tökezlemesiyle ıslıklayan taraftara istediğimi derim.oyuncu bir maç,iki maç,üç maç kötü oynadı diye ıslıklayan taraftara istediğimi derim renktaş kusura bakma.

esesmuratti
biz şampiyonluğu zaten hiç görmedik.sorun değil.

ama eğer sevmiyorsan,sus yazmada başkalarının şevkini kırmaya çalışma,hoş kırmaya çalışsanda kıramazsın bizimkini.

........Benim güzel kardeşim,ben 54 yaşındayım ES-ES'in 3 defa lig 2. liğini gördüm ama hiç şampiyonluğunu görmedim.....Ama Trabzonspor'un 6 şampiyonluğunu da gördüm...Lütfen panik yapmayın,medyanın oyunlarına gelmeyin,lütfen birbirinizi kırmayın ve birlik olun...Lütfen....

olcay_61
30.01.2011, 23:16
şu şampiyonluğu futbolcularımız benim istdeğimin binde biri kadar istese açık ara şampiyon oluruz ama malesef .......neyse bu satten sonra hep destek tam destek ama bu bünye ikinci tramvayı kaldıramaz malesef
aynen yaa ben motive olup iddaaya girmişim ama takım ve teknik ekip yanılttı beni malesef, neyse helali hoş olsun TRABZONUM ŞAMPİYON OLSUN :)

bariskaratas
umut silen yok
burak ve engini sildim
bize pas atacak futbolcu lazım
engin ve burak yerine
ceyhun ve pawel
bu kadar

fteotdgs
Iyi ki su Fener maci ligin ikinci haftasi idi bu sene. Telafisi var yani. Bir an once unutup toparlanmak lazim.

Barış Burak
30.01.2011, 23:17
bence onu havaya sokacağımıza kendimizi havaya sokalım, üre yarıştırmaya gerek yok yazsın dursun keyiflensin:D

ben üreninde arıtma tesislerinden arıtılıp tekrar kullanılması taraftarı olduğum için bu sıkıntıyı çekiyorum sanırım:)

A.T.R
Moralim bozuk gerideki sayfaları okumadım ama kesin bizim tez canlı taraftar kitlemiz, Şenol Hocama, Yönetime, futbolculara gydirip durmuşar ve kelle istemişlerdir. Bu tıynetteki isnasnların taraftar falan olmasını hazmedemiyorum. Sadece galibiyet taraftarı bunlar. Bu gün BJK de yenildi hem de 17de 17 yapma iddiaları vardı ama tarftarları takımı adam gibi sonuna kadar destekledi. Bizde bu nedense olmuyor , olamıyor.
Şimdi gerçekten bu takıma inanan, güvenen yensen de yenilsen de taraftarın senle diyen GERÇEK TARAFTARLARIN görev günüdür. Biz hala lideriz. Bu takım en çok da bu gün yüreklendirilmeye, arkasında durulmaya ihtiyacı olduğu gündedir. Dolayısı ile TRabzondaki yürekli ve gerçek taraftarlarımızın takımı hem havaalanında hem de yarınki idmanda ( varsa eğer) karşılayıp sırtlarını sıvazlamalı ve yüreklerine basmalıdırlar. Asıl bunlar yapılmazsa şampiyonluk gider.

Bazıları demişler ki rakipler güçlendi yaptıkları transferlerle. Kim bu rakipler mesela?? FB transfer yaptı mı?? Ya da GS ve BJK yaptı da ne oldu?? Bursa yaptı da ne oldu, bir offside ve bir de olmayan faulden yeni transfer olmayan Vederson'un 40 metren vurduğu taopla galip geldi. Şu başkasının yaptıklarını örnek göstererek kendi değerlerimizi yıpratmaktan vazgeçelim artık. Ayıp oluyor.

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR VE O GÜN BU GÜNDÜR.

Yiğit Gayretli
Sakin olun beyler. Ne cevap verin ne de alıntılayın.

Siz de müdehale edin. Sabır zorluyorlar...

SEDER
Bazı maçlarda 3'lü orta saha tercih ediyorduk, Selçuk-Colman-Ceyhun birlikte oynuyordu...Ceyhun'u çok beğenmiyorum ama sanki orta saha üstünlüğü elimizde oluyor böyle oynayınca, Colman da daha serbest kalıyordu...

Yeniden denenebilir bu gibime geliyor...

şenol güneşin 3 prensi var bu adamlara yer açmak için gerekirse onuru kaleden çıkarır..1- burak 2- giray 3- umut olmuyor işte bu adamlar bu takımda srıtıyor

hüseyin1975
gururuyla,onuruyla,ruhuyla,yüreğiyle,inanan hak eden azm eden kazandı helal olsun...
1 defa yatdin eyvallah, ama bu en az ücüncü yazi!
Yeter artik:mad:

Ahmet_8
oyuncularımız cok ruhsuz oynadı Sanki dersinki barcelona tarzı pas manyagı takımımız gitmiş eski hasan ucuncu huseyin cimsir zamanındaki doldur boşalt takımımız gelmiş cok kotuyduk cok inş en kısa surede toparlanırız

UtopyaTs
Yeni bir seri yapar Trabzonum.Fb de bursa da yenilecek o kesin

bariskaratas
bu arada takım kac ucagı ile gelecek trabzona
bilen var mı?

FC-ST-PAULI-61
umut silen yok
burak ve engini sildim
engin ve burak yerine
ceyhun ve pawel
bu kadar
Abi bize pas atacak Adam lazim diyorsun ve Ceyhunu yaziyorsun.Olmadi ama simdi:D.Ama katiliyorum Burak ilk 11 de baslamamali

TuAF2007
30.01.2011, 23:18
yenilmemize üzülmüyorumda şu Angut,şe*efsiz aykut kocamanın sevinmesine ve bir gününü daha kurtarmasına uyuz oluyorum...! 1 gram taraftarlık ruhu olmayan fblilerin lanet tezarühatlarına uyuz oluyorum... o kadar ezik taraftarlar ki aykut kocaman için açılan pankartı bile maçın sonuna doğru açtılar... belki biz önde olsaydık açmıcaklardı o pankartı... bu kadar yüreksizler işte

odyseuys

bukadar basit...

emek vererek, gecesini gündüzüne katarak büyüttüğü çocuğu henüz ergeliklik çağında kesip öldürsün öyle mi?

bırakın bu işleri , etmeyin eylemeyin. bu takım lig lideri, tartışmasız en büyük favorisi. iyi gün dostları, gün hala iyi , en azında bugün yanında olun mümkünse.

Yiğit Gayretli

'Biz' de gurur.onur yok mu. 'Biz' şerefsiz miyiz ? Durun bir soru daha sorayım; siz 'kim'siniz ?

Mehmet Zeki
umut silen yok
burak ve engini sildim
engin ve burak yerine
ceyhun ve pawel
bu kadar

Kizmak olabilir. Hepimiz uzuluyoruz fakat 1 macta butun takimi sildin. Bi puan kaybindan sonra Senol hoca ve Sadri Sener'de silinir... :mad:

Full HD
30.01.2011, 23:19
Bir hafta beklemek ne kadarda zor!

Hic beklemek istemiyorum hemen simdi mac oynansin istiyorum fakat bunlar tabiki hayal.

Allah bize sabir versin ve bize Sampiyonlugu nasip etsin Insallah.

bariskaratas
ilk yarın
manisa yenilgisi hemen peşinden kayseri beraberiği 5 puan gitti.
ama sonra takım oturdu.
şimdi de aynısı
bundan sonra akm kaybetmeyecek.

Barış Burak
........Benim güzel kardeşim,ben 54 yaşındayım ES-ES'in 3 defa lig 2. liğini gördüm ama hiç şampiyonluğunu görmedim.....Ama Trabzonspor'un 6 şampiyonluğunu da gördüm...Lütfen panik yapmayın,medyanın oyunlarına gelmeyin,lütfen birbirinizi kırmayın ve birlik olun...Lütfen....

gurban olayım her harfine...onu anlatmaya çalışıyoruz abi zaten.

diyoruz ki,koşu yapıyoruz,tökezledik ama hala ikinciyle 2,3. cüyle 4 metre fark var diyoruz,üstelik içimizdeki enerji hepsinden daha fazla diyoruz.

diyolarki,

banane ben tökezledim,bırakacağım...

Tangerine Dream
Kalan maçlarda ne Fb'nin bu kadar iştahlı, ne de kendimizin bu kadar kötü oynadığını göreceğimizi sanmıyorum. Manisa'da puan kaybederlerse şaşırmayın.

hüseyin1975
Ise olumlu yönden bakalim:

Biz halen Lideriz ve Aykut Kocaman halen FB TD:D

Abluka
Bu takım bu sene şampiyon olacak iki haftada en kötü senaryoyu yaşadık. Avantajımızı yitirdik gibi görünüyor ancak oynanmış bir derbi var hanemizde ve halen en yakın takipçimizin 2 puan önündeyiz (diğer şartlar sabitken onunla da içerde oynayıp farkı 5 yapma şansımız var). Fener inönü de bjk'yi yenemez iş biz o maça kadar puan farkını koruyabilecek skorları alalım hatta açabilelim.
Diğer yandan takıma takviye konusunda yarın ciddi bir hamle gelmelidir.Şahsen Colman'a güvenip sahaya çıkmak büyük cesaret istiyor ne yapacağı nasıl oynayacağı belli değil bir de psikolojik baskıdan sıyrılabilmek için revizyon düşünülmeli.

Joacivil
30.01.2011, 23:20
o oyuncular,son 5 senede alınamamış 42 puanı aldılar.

o oyuncular,eğer hayırlısıyla zirvede bitirirsek,heykeli dikilecek olan oyuncular.

sen o oyuncuların golleriyle sevindin oradan.bizde buradan.

ben takımı ikinci yarıdaki,en ufak tökezlemesiyle ıslıklayan taraftara istediğimi derim.oyuncu bir maç,iki maç,üç maç kötü oynadı diye ıslıklayan taraftara istediğimi derim renktaş kusura bakma.

genelleme kımse yapmasın o zaman aç durup maça gıdıyoz bız maçta bagarıyoruz dıye ustumuze gelenler var bagırma otur maç ızlıyelım dıye o adamlara dıcen onu
ve su olay hep oluyor ne zaman yaklassak böyle 2-3 saglam adam alınsak ıs bıtecek duruma gelıyoruz yıne almıyoruz yaw olacaz satayım elımde ne varsa benım gıbı cok kısı varını yogunu verır alsınlar ıyı adam yeterkı artık 7 gelsin

Şenol Altunsoy
30.01.2011, 23:20
Bir hafta beklemek ne kadarda zor!

Hic beklemek istemiyorum hemen simdi mac oynansin istiyorum fakat bunlar tabiki hayal.

Allah bize sabir versin ve bize Sampiyonlugu nasip etsin Insallah.

Bu lafları sanki Mourinho etmişti Barça maçından sonra :)

Abluka
30.01.2011, 23:21
Kalan maçlarda ne Fb'nin bu kadar iştahlı, ne de kendimizin bu kadar kötü oynadığını göreceğimizi sanmıyorum. Manisa'da puan kaybederlerse şaşırmayın.

yürümeye dermanları olmayacak ama manisanın hocası şaibeli

SEDER
emek vererek, gecesini gündüzüne katarak büyüttüğü çocuğu henüz ergeliklik çağında kesip öldürsün öyle mi?

bırakın bu işleri , etmeyin eylemeyin. bu takım lig lideri, tartışmasız en büyük favorisi. iyi gün dostları, gün hala iyi , en azında bugün yanında olun mümkünse.

hangi emek hangi ergenlik kardeş eğer umuttan bahsediyorsan o çocuk 6 yıldır bizde..ne ergenliği nerdeyse jübile yapacak

BurakG
egemen 1 ay yokmus....hadi gecmis olsun...insallah en kisa zamanda sahalara döner

Gökhan KAN
Olmadı be.

Sefaenes
sinirden hic bir spor programina bakmiyorum kötü oynatik ve yenildik ama sampiyonluk bittimi hayir yine lider biziz ama bundan sonra hata yapma lüksümüz yok artik hocamiz taraftarimiz kenetlenmeli. Hakem denkeyi kurmak icin bizi 10 kisi birakmak icin ugrasti. 10 kisi kaldigimizda nedense coogu oyuncumuz moralman bitik di

bariskaratas
Kizmak olabilir. Hepimiz uzuluyoruz fakat 1 macta butun takimi sildin. Bi puan kaybindan sonra Senol hoca ve Sadri Sener'de silinir... :mad:

sadece 2 kişi ve bi macta silmedim
farklı kazandıgımız maclarda bile bu ikisinin 11 de yeri yok dedim
benim le tartısanlar cok iyi hatırlar.
ayrıca kızmadım diger mesajlarım ve mactan once yenilsek de tam destek diyorum

bu arada ceyhun biraz geride oynar. pas yetenegi fazla degil ama haddini bilir.
selcuk ve colmana cok yardımcı olur.
pawel de burak yerine

Faruk UYSAL
30.01.2011, 23:22
Bu akşam çok kötü oynadık. fb'nin ilk yarıda yaptığı prese maalesef karşılık veremedik.
Ben bu maçta Onur hariç hiçbir oyuncumuzun performansını beğenmedim.
Artık bu maçı alelacele unutmalıyız.
Hemen toparlanmalıyız.
bjk'in yıllar önce düştüğü duruma düşmeyelim.
Şu Antalyaspor maçını kazanalım, bakın her şey normale dönecek, sular durulacak...
2 haftadır cepten yesek de muazzam avantajımız devam ediyor.
Şu geçen 2 haftaya takılıp kalmayalım.
Puan kayıplarını ligin son haftalarında yaşamaktansa bu haftalarda yaşamak yeğdir.
Yeter ki gerekli dersleri alabilelim.

Varlıbaş61
maçtan yeni geldim...
müthiş istekli (!) futbolcularımıza mücadelelerinden dolayı teşekkür ederim...

Mesut
jaja'nın şutundan başka kaleye çekilmiş şut yok.
hakem makem bahane.
fener çok iyi oynadı yendi
bazı oyuncularda dinlenme zamanı geldi

Barış Burak
genelleme kımse yapmasın o zaman aç durup maça gıdıyoz bız maçta bagarıyoruz dıye ustumuze gelenler var bagırma otur maç ızlıyelım dıye o adamlara dıcen onu
ve su olay hep oluyor ne zaman yaklassak böyle 2-3 saglam adam alınsak ıs bıtecek duruma gelıyoruz yıne almıyoruz yaw olacaz satayım elımde ne varsa benım gıbı cok kısı varını yogunu verır alsınlar ıyı adam yeterkı artık 7 gelsin

kim genelleme yapmış? orada bağıran taraftara kim laf etmiş.

adamlar yanıbaşınızda çekirdek çitliyor.hepsi aynı anda çitlese bile bi ritim olur.onu yapsınlar bari.lafımız onlara bağıranlara değil...

ama o tribünlerde,onların sayısı maalesef sizden fazla.

taraftar grubu gibiler.her maç aynı performans.çitçitçiler diye pankartları olsa,onu bile asmaya üşenirler.

bağırana lafımız yok.bağırmayana lafımız var.

Murat Hızal
Haydi arkadaşlar safları sıklaştıralım yok öyle bir maçta koyvermek.

Bugün o statta maçı kaybetmemize rağmen çoşan bir Trabzonspor taraftarı vardı.Aynı özveriyi Trabzonda da bekliyoruz.

Bu sene şampiyon olacağız.

iso_4939
onuruyla,yüreğiyle inanarak azm eden kazandı helal olsun.diğer rezıllerı konusmak bıle ıstemıyorum.

kaptans
karakter değiştirmiş bir trabzonspor vardı maçın ilk yarısında her zaman yaptığımız ilk 15 dakikalık baskıyı bu sefer biz yedik hemde öyle böyle değil...kırmızı pelerin görmüş gibi topu gören her fenerli ilginçtir alex dahil peşine takıldı baskı altında kaldık ve bu arada 2 gol yiyince hiç umulmadık bi senaryo gerçekleşti ama inanrmısınız yinede rahattım ve içimden bu maç bitmedi aynısını 2. yarı biz yapacağız dedim yalnız yapmaya çalışsakta futbolculardaki büyük performans düşüklüğü buna engel oldu...bi kaç kişi hariç herkes kötüydü en kötüler ise burak ve giray dı diyebilirim tai kişisel bazda bakmamak gerek...

bütün renktaşlardan ricam lütfen sadece bi avantajı kaybettiğimizi şampiyonluk yolunda böyle şeylerin olabileceğini aklınızdan çıkarmayın yapmamız gerekn sadece destek olmaktır lig sonunda kim bakar 1 puan önde veya 10 puan önde olmana şampiyon oldunmu oldun gerisi teferruat ve biz hala lideriz...evet çok üzgünüm 1 haftadır bu maçı kafamda oynuyorum ve bu şekilde ezileceğimizi (ilk yarı için )hiç düşünmedim yalnız şimdide karamsar değilim ikinci yarıdaki en zor maçımızı oynadık ve kaybettik o kadar eğer yenseydik lig büyük ölçüde kopardı şimdi yeniden başlıyor ve biz yine en güçlü ve en öndeyiz şunuda söyliyeyim trabzon şu 10 günlük süre içinde skor olarak dibe vurmuştur şimdi çıkış zamanıdır antalya manisa sivas ve kayseriyi yenip işi düzlüğe yine sokacağımızdan eminim sonra yine karşımıza bi avantaj maçı daha çıkacak beşiktaş....

kaybedilmiş bişey yok sadece bi fırsatı geri çevirdik yolumuza daha büyük destekle devam....

yatara
Ben bugün Pawelin Burakdan daha faydali oynardi diye düsniyorum...
neden hep biz transfer yapdikmi oyuncular 15 hafta sonra oyniyor ve bursa yapiyor adam takima derbi maci kazandiriyor

orta sahaya Annani alsaydik 2.5 milliona Schalkeye gitdi
Sol Beke bas parayi al Hasan Ali Kaldirimi

Selcuk da hic is yok su aralar
Alanzinho bu takimin oyuncusu degil
Glowacki iyice gözümden düsdü
Buraka bi kac haftadir gicik kapiyorum

Bu Takima tekrardan pas nasil yapilir ögretilmeli cok bencil bir takimimiz var ve öyle oldumu pozisyonlari cok kolay harciyoruz

irfanb
30.01.2011, 23:23
Bu yenilgiyle sakalımız kesildi,başımız değil.
Daha gür çıkacak Inşallah...

SADECETRABZON61
30.01.2011, 23:24
Neyin Hesabını Soruyorsunuz Halen Hakem Hatası Bilmem Ne diyen Var.
Bu Maçta İyi Oynayamadık Ve Kaybettik Feneri Tebrik etmekten Başka Birşey şuan demek Bize Düşmez Önümüzdeki Maçları yenip Farkı Arttırmak Zorundayız..

mete61bordomavi
Taraftar hemen umutsuzluğa kapılıp,galeyana gelebiliyor.
Siz kızıyorsunuz ama ben hak veriyorum onlara!
Ne zaman bir başarı gelecekse,şampiyon olacaksak bir şekilde ellerimizden kaçıyor, buhar oluyor!
Sonuçta onlar insan, duvar değil! Yılların getirdiği bu psikolojik dezavantajı inkar edemeyiz!
Bu öyle birşey ki, takımlar, 11'ler,yönetimler değişse bile gitmiyor,dağılmıyor!
Ben bu karabulutu bu akşam gördüm maçta!
TEK BİR ÇARE VAR: ŞAMPİYON OLMAK!
Şampiyon olduktan sonra tamamen gitmese bile, en azından daha geniş sabırlı, geniş mezhepli diye tabir edilen ruh haline dönebiliriz!
Ama biz şampiyon olmadan, bu ruh hali gitmez!
Üzgünüm ama gerçek bu!
Ayrıca taraftar dediğin yapı yekpare değil ki, kalearkasından tut, Erdoğdulular, Farozlular, Vakfıkebirliler,Sürmeneliler vs vs diye incik cincik taraftar profilinden de yekpare bir taraftarlık eylemi beklemek safdillik olur!
Mümkün değildir bu!
Ve bu kitle kendi başına da insiyatif alarak birleşmez! Çıkar sözkonusu!
Bunu ancak yönetim yapar, o da radikal tribün değişiklikleriyle!
Yani bence taraftara atıp tutmak, çekirdekçi demekle sorun çözülmez!

Taner Uykuçeken
Taner yapma gözünü seviyim başımıza yeni bir konu açma :)
Açalım Şenol Abi Açalım kaç zamandır düşünüyorum zaten bunu bu mağlubiyetlerden sonra dilede getireyim hatta abartayım takım içinde bir gruplaşma olabilirmi :eek:

isim zikretmek istemiyorum ama bazı futbolcularımız özellikle yerli eski formunda ve mücadele gücünde değil

Abluka
egemen 1 ay yokmus....hadi gecmis olsun...insallah en kisa zamanda sahalara döner
tamamen korkudan ve acelecilikten dolayı oynatıldı ve sonuç....
Yarın stoper arayışları başlar yazık oldu Mustafa'ya...

temel_yilmaz
Bugün çok kötüydük kazanmamız zaten imkansız gibiydi olur böle haftalar acın hakemi 2-0 dan sonra bizi iyi idare etti helal olsun.Moral bozmak yok sene sonu hepimiz iyi yada kötü elestrimizi yapalım ama cocukların sorunu tamamen psikolojik maalesef Bizans'a karsı bu haftayı iyi yonlendiremedik cocukları bugünkü oyun ve oyuncuların kendilerine olan güvensizliği tamamen psikolojik.

Barış Burak
Ise olumlu yönden bakalim:

Biz halen Lideriz ve Aykut Kocaman halen FB TD:D

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

A.T.R
Neden FB galip geldi. Cevap çok basit. Bu maçı onlar ölüm kalım meselesi olarak gördüler ve ayrıca kendilerine geçen sene kupayı ve ligi haram eden, bu sene de ilk maçı kazanan bir takımla oynamanınb verdiği aşırı bir motivasyon söz konusu idi. Daha önce hiçbir maçta FB yi böyle önde basan, ısıran, korakor oynayan şekilde gördünüz mü? Hayır görmediniz. Merak etmeyin yine göremeyeceksiniz. Hem de daha ilk maçlarında puan kaybı yaşayacaklar emin olun. Çünkü şuan orgazmın zirvesindeler ve tüm barutunu yakmış olmanın yorgunluğundalar. Manisa onlara önümüzdeki hafta sonu gerçeğe dönüş filmini tekrar gösterimi ile cevap verecek.

Volkan Albayrak
30.01.2011, 23:25
EY BÜYÜK ALLAHIM cümlemize sabır ver......

Rama61
Agir ol foxx61 efendi,herkes fikrini söylüyor begenirsin begenmessin,su ana kadar kimseye karismadim,herkes düsüncesini söyleme hakki var.ayip oluyor

iso_4939
maçtan yeni geldim...
müthiş istekli (!) futbolcularımıza mücadelelerinden dolayı teşekkür ederim...

eminimki staddaki seyırcıler daha ısteklı oynardı...

Barış Burak
Bu yenilgiyle sakalımız kesildi,başımız değil.
Daha gür çıkacak Inşallah...

abi güzel birşeyler yaz,çok yoruldum:(

Deniz Tosunoğlu
Demekki neymis? Alanzinho kötü futbolun sebebi degilmis..

yatara
30.01.2011, 23:26
fb ölümünde oynadi cünkü isin ucunda 1 million dolar prim var

Full HD
Bu lafları sanki Mourinho etmişti Barça maçından sonra :)

Mourinho buna benzer laflar söylediyse sasirmam aksine onu cok iyi anliyorum.

O laflari herhalde bugünde demistir cünkü Real 1:0 yenildi ve Barca arayi 7 puanlan acti.

Ama bu bekleyis ne kadarda zor degilmi abi?

bariskaratas
takım kacta gelecek trabzona?

sanatik

aynen öyle. Fenerin deplasmanda 4 mac kaybettigini ve toplam 10 gol bizden fazla yedigini ve biz fener macindan önce henüz 3 gol yedigimizide unutmayin.

Sonunda sampiyon olacagiz buna inaniyorum. Pes etmek yok.

Mustafa Demir
30.01.2011, 23:27
hep destek tam destek fener bizden cok iyioynadi kazandi hala lideriz onumuzebakalim bu mac bitti artikkkk

Aytaç Çakıroğlu
30.01.2011, 23:27
bu arada takım kac ucagı ile gelecek trabzona
bilen var mı?

sabiha gökçenden 22:45 vaemış bir tane diğeri sabah 6:40 ta imiş

iso_4939
30.01.2011, 23:28
'Biz' de gurur.onur yok mu. 'Biz' şerefsiz miyiz ? Durun bir soru daha sorayım; siz 'kim'siniz ?

adım orda yazıyor.dur bende bır soru sorayım sen okuma yazma bılıyormusun.

matalar
30.01.2011, 23:28
hep destek tam destek.
hala lideriz.yeterki toparlanıp önümüze bakalım.bu hamur daha çok su kaldırır

Adil ÖZGÜR
30.01.2011, 23:29
Cok guzel tercume olmussun duygularima.

Ben Senol hocayi da Trabzonsporumu da cok seviyorum.
Buradaki herkes cok seviyor takimi onu da biliyorum.

Fakat ben biktim artik her yil ayni filmi seyretmekten ya da her sampiyonluga gittigimizde sampiyonlugu baskalarina vermekten.
Biz neden gorunen yerlere takviye yapmadik, neden yaptigimiz takviyeler hazir olmayan transferler? Neden biz bu maci gecen sene bursa nin yaptigi gibi gidip soke soke almadik?
Neden bizler aptal yerine koyuluyoruz bu futbolcular tarafindan?
Bu taraftarin bu sampiyonlugu nekadar cok istedigini biliyorlar.

Bu futbolcular bize 42 puan topladi ilk yari ona da EYVALLAH, ama rakipler de guclendi bu devre arasi. Artik hicbir mac kolay olmayacak.
Senin yedek kulubende oyunu degistirebilecek, ve eger as oyuncun oynamiyorsa onun yerine oyuna girebilecek hatta onun yerini alabilecek oyuncu ile doldurman lazim.

Allah bizi utandirmasin istiyorum, cunku benim korkum bu sezon sampiyon olamaz isek yine herseyi sil bastan yapacagiz iste ozaman yine kahrolacagiz.

Sercan Kardeş o zaman olayı şöyle okuyalım.
1996 sentromu 2011 de yeniden tekerrür etti.
Ancak ikinci yarı başında oldu bu kez.
Eğer bu yenilgi bir köşe başını teşkil edecek, bu köşe başından sonra T.S. devamlı irtifa kaybederek aşağıya doğru inecekse ve liderlikten olacaksa evet bu bir 1996 SENDROMU'dur, ve malesef yine rollerde Şenol GÜNEŞ olacak.
İkincisi; Ben de T.S gerçekten çok seviyorum, Şenol GÜNEŞ'i de aynen öyle seviyorum. O benim hayallerimin gerçek kalecisi, düşüncelerimdeki olmak istediğim Kaleci Şenol'dur. Ona olan sevgim saygım sonsuzdur. Ancak eleştirisini yapmak zorundayım.
Nasıl mı?
İstanbul takımları tam bir futbol kurdu, yani her yönlü futbolu okuyorlar, yorumluyorlar, teşhis ediyorlar, önlemini alıyorlar. Paraları var istedikleri futbolcuyu kadrolarına dahil ediyorlar, hapis ediyorlar, bu olaylarla o oyuncuyu körleyip bırakıyorlar. Mesela Ali BİLGİN gibi. Mesela Özer gibi de Türk futboluna katkı yapmasını sağlıyorlar. Çift yönle futbolcuyu kontrol edebiliyorlar.
Onlar diyorki Trabzonsporun LİDER futbolcusu yok. Bu takım nasıl bu kadar puan alabilir. Halbuki İstanbul takımlarında bir sürü lider oyuncu var, hepsi T.S. un altında.
Teşhis doğru mu? Bence evet doğru.
Onlar ne yaptı? O lider futbolcularının yanına SAVAŞÇI futbolcu aldılar. Şimdi ÇATIR ÇATIR futbol oynuyorlar. Fizik olarak üstün, taktik olarak zaten her futbolcumuzu KELEPÇELEDİLER. Hatta fazlası bile var;
Nasıl mı?
Bunlar Şenol GÜNEŞ'i bile kulübeye KELEPÇELEDİLER, oradan dışarı çıkamadı hocamız. Maçın psikolojik atmosferini hakimiyet altına aldılar. Bizi sündürdüler.
Peki biz ne yaptık bunca hazırlık döneminde.
Bir tane LİDER futbolcu aldıkmı? Hayır almadık. Belki Fatih TEKKE Lider özellikli bir futbolcumuzdu, onu bile becerip alamadık. Neymiş bu takım futbolcuları oraya kadar çıktı takımı olumsuz etkiler. Halbuki devamlı eleştirdiğim Serdar BALİ diyordu ki; Parası neyse Fenere verilecek gerekirse trübünde çıkıp oturacak, ancak TEKKE mutlak alınması lazım bir golcü, neden LİDER özellik taşıdığı için.
Şimdi orta sahaya mutlaka bir LİDER özellikli futbolcu almamız lazım. Öyle aday bulmamız lazım. Bana göre bu futbolcu Ankara'lı GÜVEN olabilir. Fuleli ve dirençli bir orta saha.

Sonra Defansta Giray cılız kalıyor, kuvveti yok, adamlar onu geçerken MERCEDES gibi yanlanından geçiyor. Her iki pozisyonda o var. O ne yapıyor, birinci golde olduğu gibi durmadan çekiyor. O pozisyon gol olmazsa bile kesin PENALTI idi. Bize kuvvetli defans yapacak iki tane futbolcu lazım.
Orta sahamıza alternatif olarak Sezer ile Mehmet ÇAKIR ile biz Şampiyon olamayız. Kimi kandırıyor bunlar.

Kader KORELİ
Trabzon'da yaşayan arkadaşlar, lütfen bu başlığa bir bakın.. Takımın Trabzon'a varmasına az kaldı:
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27951&page=5

Abluka
Takımda bazı arkadaşlar Hocam beni dinlendir hem fiziken hem zihinsel olarak çok yoruldum diyor.
Bkz.Giray
Bkz.Burak
Bkz.Umut
Pawel ve Piotr'a şans ver hoca

bariskaratas
22.45 e bindiler galiba
diger tarafta biri az once ugurladık dedi.
demek 00.20 de trabzona inerler.

herkese duyurulur

samway
daha cok su akıcak bu densızler bırbırlerı ıle oynayacak daha cok seye gebe lıg ama sunu solıyım 7. hafta sonunda lıder bıtırırsek yuzde 80 sampıyonuz haftaya mutlak antalya yı yenmelıyız sonra serı lazım ama mucadele eksıklıgımız var futbolcular bayaaa bır havaya gırmıs bunun duzelmesı lazım

Şenol Altunsoy
Mourinho buna benzer laflar söylediyse sasirmam aksine onu cok iyi anliyorum.

O laflari herhalde bugünde demistir cünkü Real 1:0 yenildi ve Barca arayi 7 puanlan acti.

Ama bu bekleyis ne kadarda zor degilmi abi?

Aynen öyle dostum ama bekliycez ve takımımıza desteğe devam edicez.Başka yolu yok bunun.

Joacivil
kim genelleme yapmış? orada bağıran taraftara kim laf etmiş.

adamlar yanıbaşınızda çekirdek çitliyor.hepsi aynı anda çitlese bile bi ritim olur.onu yapsınlar bari.lafımız onlara bağıranlara değil...

ama o tribünlerde,onların sayısı maalesef sizden fazla.

taraftar grubu gibiler.her maç aynı performans.çitçitçiler diye pankartları olsa,onu bile asmaya üşenirler.

bağırana lafımız yok.bağırmayana lafımız var.

maratonun biletlerini bürokratlara satanlar ese dosta dagıtanlar utansın onlar bızden fazla bagırınca susturmaya çalışanlar var stadda en son benı delırıp sahaya atlarken görecekler olan yıne bıze olacak

matalar
hep destek tam destek fener bizden cok iyioynadi kazandi hala lideriz onumuzebakalim bu mac bitti artikkkk

hep destek tam destek.
hala lideriz.yeterki toparlanıp önümüze bakalım.bu hamur daha çok su kaldırır

aynı anda aynı şeyleri düşünmüşüz.gönüller bir olsun:)

USTA Abdurrahman
30.01.2011, 23:30

bukadar basit...
1 Mustafa yumlu İLK YEDEK OLACAK. Mümkünse GİRAY 2.yedek.(egemen&Glowacki'den sonra..)
2 'ye aynen katılıyorum..
3'ü ISRARLA DESTEKLİYORUM..
4'e diyecek bişim yok.. BURAK'ın 2 maçı birbirini tutmuyor son zamanlarda..

talsuv61
Neden FB galip geldi. Cevap çok basit. Bu maçı onlar ölüm kalım meselesi olarak gördüler ve ayrıca kendilerine geçen sene kupayı ve ligi haram eden, bu sene de ilk maçı kazanan bir takımla oynamanınb verdiği aşırı bir motivasyon söz konusu idi. Daha önce hiçbir maçta FB yi böyle önde basan, ısıran, korakor oynayan şekilde gördünüz mü? Hayır görmediniz. Merak etmeyin yine göremeyeceksiniz. Hem de daha ilk maçlarında puan kaybı yaşayacaklar emin olun. Çünkü şuan orgazmın zirvesindeler ve tüm barutunu yakmış olmanın yorgunluğundalar. Manisa onlara önümüzdeki hafta sonu gerçeğe dönüş filmini tekrar gösterimi ile cevap verecek.

Kardeşim beşiktaşta aynı şekilde oynadı onlar da yendi. Bu diğer takımlara kötü örnek oluyor ama demek ki rakibimiz ölümüne oynarsa vay halimize bunun acilen tedbiri alınmalı. Ankara gücü maçında da 2. yarı rakip biraz hırslandı biz bocaladık.
Rakibin böyle hırslı oynamasına izin vermemeliyiz.

Varlıbaş61
eminimki staddaki seyırcıler daha ısteklı oynardı...

vallahi taraftar maçtan önce, maç sırasında, maçtan sonra da sürekli destekledi takımını...
2-0'a hiç aldırmadan hemde...

bu taraftara hiçbir şey söylenemez... bu taraftara yazık oldu kısacası...

Ahmet F. Zengin
Hesap Basit İlk yarıda Manisa ve Antalyaya 5 puan kaybettik; Fb A.gücü 6 puan aldık
İkinci yarıda A.gücü Fb 5 Kaybettik Manisa Antalyadan 6 alırsak aynı hesap olcak ..

Kader KORELİ
30.01.2011, 23:31
Trabzon'da yaşayan arkadaşlar, lütfen bu başlığa bir bakın.. Takımın Trabzon'a varmasına az kaldı:
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27951&page=5

Gitme imkanı olan Havaalanına gidip takımı karşılayanlara katılabilirse çok iyi olur..

iso_4939
vallahi taraftar maçtan önce, maç sırasında, maçtan sonra da sürekli destekledi takımını...
2-0'a hiç aldırmadan hemde...

bu taraftara hiçbir şey söylenemez... bu taraftara yazık oldu kısacası...

yok olurmu kesın taraftar yüzünden oynayamadılar senın bır hatan vardır kardes.

TuAF2007
içimizdeki irlandalılar dışarıı haydee...

Arslanp61
30.01.2011, 23:32
Burda son gelismelerde tüm camiadan tut teknik yönetimden tutun taraftara kadar herkezin sucu ve hatalari var!!!!
Birincsi 22 bin kisilik stadyumuza sadece 15 bin taraftar geliyorsa ankaragücü macinda buna ancak yaziklar olsun diyebilyorum.hadi 15 bin geldi diyelim neden geldiniz diye sormazlar mi insana ne destek var ne de tezahürat??? dün bursa taraftarlarinin sovunu ve Besiktasin ve FB nin trübün sovlarini izledikten sonra utanmak geldi icimden cünkü biz taraftar olarak bu takima layik olamiyoruz ve olamadikda!!! ancak macin ilk dakikasinda laylay lom deriz iki dakika ondan sonra neden gol gelmiyor diye cekirdekler citlenirken homurdanmalar basliyor yetmedi iyi gününde olmayan futbolcular yuhalaniyor! olacak is bu ??? Ben bu takimi sadece neticeye orantiyla sevmedim ben bu takimi birdaha sampiyon oalamasada ölene kadar ve öldükten sonra da sevmeye ceval edecegim ister cehennemde ister cennete olayim cünkü bize heryer Trabzon olmali!!!

Baskanimizin son 1 ayda fazlasiyla ekrankarda ve gazetelerde boy göstermesi ve yok yere sampiyonluktan demecler vermesi Futbolcular sanki oldu bitti sampiyon olduk diye negativ etkiler!!!

Senol Hocanin kupa macini önemsememesi as kadroyu dinlendirmesi cok yanlis!!! siz türkiye liginde 4 günde iki mac yapamazsaniz o zaman Sampiyonlar liginde ne isimiz var???? ordada aynisni yapacagiz o zaman??
Profesyonel futbolcu 4 günde bir mac yapabilmeli yoksa yanlis meslek secmistir bana göre.....Egemen sakatliktan cikmis risk edilmemesi gerekirdi oynatilmasi cok yanlisti hocam...Umut ve Buragin form tutmasini istiyorsan o zaman Pavel brozegi tribünde oturtamassin mutlaka yedekte olmali umut ve buragi tehdit etmek icin yoksa adam banko yerim gezinip durur sahada

Futbolculardada tabiki hata var FB ne kadar faullü oynasada isiran ve isteyen bir görüntüsü vardi bizmkiler ise süt dökmüs kedilere döndüler. Tabki cok faule maruz kaldilar jaja en az 20 tekme yedi ama onlar tekme atiyorsa sen de karsilik vereceksin göze göz dise dis kimse kimseye birsey hediye etmiyor mücadele olmadan mac kazanilmiyor.

Hersey bitmismi hayir!!! real madrid bile o kadroyla bu aksam kaybetti ve herkez kaybedebilir ama birana evvel toparlanmak ve ilk antalya macinda rakibe tipki FB nin yaptigi gibi deli danalar ve bir pitbul gibi saldirmak ve press yapmak gerekiyor iste o zaman bakin rakip nasil darma duman oluyor,
saygilar selamlar
Arslan

cenfal
trabzonda adamlara iftar ver sonra karsilii bu tribbunde hosgoru olmaz istanbul taraftarini Trabzona sokmamak lazim

yatara
bizim Mustafa Pique gibi oynyior onun üzerinde durmamiz lazim

Mesut
giray evet bu maçda çok hata yaptı ama önümüzdeki maçlarda stoperler sakat yada cezalı yanı giray hala oynayacak.bu maç kötüydü evet.
güzel performansı vardı bu maça kadar.bu maçda kötüydü

hakan88ts
30.01.2011, 23:33
EKSİKLERİMİZ

1.bu glowakci giray ve cale futbolcuysa ben messiyim.

2.bi tane adam gibi tranfremizi söyleyin lütfen bu en önemli maçta oynayan.15 hafta sonramı hazır olacak illaki.bursanın transferi gs maçını alıyor.bizimkiler neden bu maçta yoktu

3.Bize adam gibi tanınmış bi defans oyuncusu lazım.

4.biz bu sene bjk gs fb ve bursayı hep hucum oynayarak yendik bu maç neden çekildik.

5.Bjk maçında güzel oynayan pawel bu maçta oynamamasınını nedeni neydi?

Daha 4 puan öndeyiz daha fenerin kaybedeceği çok puan var ama neden bu maç yenildikki berabere kalsak fark 7 olacaktı.beraberedemi kalacak kadar yeteneğimiz yok.Lakin bu maç çok yanlış yaptı Şenol hoca.

Joacivil
ben gidiyorum takımı karşılamaya

Full HD
Aynen öyle dostum ama bekliycez ve takımımıza desteğe devam edicez.Başka yolu yok bunun.

Orasi öye tabiki destegimiz sürecek.Ne olursa olsun ebediye kadar sürecek bank asyada bile olsa o Stad dolacak.Biz memleketimize bagli olan bir milletiz abi :)

Allah bize sabir ve güc versin Insallah!

Mustafa Demir
aynı anda aynı şeyleri düşünmüşüz.gönüller bir olsun:)
biz trabzonsporluyuzzzzzz yenilgisini bile seviyorum bu takiminn

Deniz Tosunoğlu
defansa yerli takviye lazim...

Yiğit SARI
30.01.2011, 23:34
Bu arada Cale'yi hiç bu kadar sert görmemiştim. Gereksiz bi sertlik o ayrı..

Adil ÖZGÜR
30.01.2011, 23:34
Adil abi bu takım, Antalya, Kayseri maçlarında da kötü oynadı...Olacaktır bunlar....Ama toparlamayı bildi...Yine yapabilir....
Ayrıca varsa prtföy acele transfer de gündeme gelebilir...Burak ve Yattara formsuz ise Çakır denenir...Durun hele...Sabır inşallah....

Tabiiki Takımımım Trabzonsporun toparlanması için yazıyorum. Ancak bizi çok iyi çözmüş bunlar. Prangalamışlar, hiç kımıldayamadık. Bir sürü yanlışlar var, seyredilsin kaybedilen maçlar, onlar meydana çıkar. Şenol Hocam geri dönüpte oynadığı maçların bari özetini seyrettirse belki o futbolcular kendisine çeki düzen verirde bizim gönlümüze su serperler.

61Cem61
30.01.2011, 23:35

bukadar basit...
Bazen basit olanı yapmak karmaşık olanı yapmaktan zor oluyor.

irfanb
abi güzel birşeyler yaz,çok yoruldum:(

Fener aldığı 3 puanla önünü aydınlattı.
Şenol Güneş, Aykut`un ayağına giderek dünyayı...
:)

Kader KORELİ

Helal olsun kardeşim. :alkış: Taraftar dediğin budur işte. Keşke orda olsaydım da bende gidebilseydim şimdi.

trbzonsporlu
30.01.2011, 23:36
- yenilmek bir şey değilde bir maçta tek pozisyonumuzun olmaması beni kahrediyor,
- fenerin skor üstünlüğünü alana kadar tıpkı beşiktaş gibi resmen sahada bizi ezmesi beni kahrediyor.
- Trabzon ikinci yarıda bu futbolla çok zorlanır istanbula gelecekler istanbulda böyle rahat adamı oynatmazlar diyen sinan engin ve altan tanrıkulu gibilerin haklı çıkması beni kahrediyor...

mete61bordomavi
Hesap Basit İlk yarıda Manisa ve Antalyaya 5 puan kaybettik; Fb A.gücü 6 puan aldık
İkinci yarıda A.gücü Fb 5 Kaybettik Manisa Antalyadan 6 alırsak aynı hesap olcak ..
Öyle ama, Fner ve Bursa puan kaybedecek mi?
Kaybederse bence kaybedilen birşey olmaz! 1 hafta bay geçilmiş olur!
Bize tek lazım olan bu süreçte haftaya bizim yenmemiz,Fb ile Bursa2nın yenilmesi! Bu sonuçlar gelirse varya süper olur.

Rama61
Yattara bir an önce gönderilmeli.3 senedir,sahada degilde tatilde resmen

İsa
30.01.2011, 23:37
Tarifi çok basit ezim ezim ezildik...

lazkpt

helal olsun sana helal.. duyurabildiğiniz kadar duyurun yayın ki takım bizim inancımızı hissetsin en derinden..

Mustafa Demir
yanliz aykut tam bi seref.....iz senol hoca gitti onun yanina misafir olan senol hocaydi o gelip teprik edecekti kucuklugunu bilmedi

ESER
30.01.2011, 23:38

ayagina yuregine saglik kardes

Deniz Tosunoğlu
Trabzondaki herkes haydee, uyumayin, takimi karsilayin..

bariskaratas
EKSİKLERİMİZ

1.bu glowakci giray ve cale futbolcuysa ben messiyim.

2.bi tane adam gibi tranfremizi söyleyin lütfen bu en önemli maçta oynayan.15 hafta sonramı hazır olacak illaki.bursanın transferi gs maçını alıyor.bizimkiler neden bu maçta yoktu

3.Bize adam gibi tanınmış bi defans oyuncusu lazım.

4.biz bu sene bjk gs fb ve bursayı hep hucum oynayarak yendik bu maç neden çekildik.

5.Bjk maçında güzel oynayan pawel bu maçta oynamamasınını nedeni neydi?

Daha 4 puan öndeyiz daha fenerin kaybedeceği çok puan var ama neden bu maç yenildikki berabere kalsak fark 7 olacaktı.beraberedemi kalacak kadar yeteneğimiz yok.Lakin bu maç çok yanlış yaptı Şenol hoca.

stoper sorunumuz var ama cale den iyi adam zor bulursun

Tsikopat61
30.01.2011, 23:39
Lutfen arkadaslar.. Kaybimiz 3 puandan oteye gecmesin..Birbirimizi kirmayalim..Imkani olanlar gidip takimi karsilasin olmayanlardan gec oldu artik uyusunlar lutfen..Suraya moral bozucu yorumlar yapmayin lutfen..Poliannacilik yapmiyorum takimima inaniyorum..

yatara
30.01.2011, 23:39
Bizim Taraftar cok yalnis bise yapiyor hep 4 Puan öndeyiz diyor
2 Puan öndeyiz su anda sadece

MehmeTS_ADANA
30.01.2011, 23:40
fener deplasmanı zordur kaybedelirsiniz.ama a.gücünü yenmeliydik.o zaman hem bu maça bu kadar gergin çıkmazdık hemde fener bu maça bu kadar motive olamazdı.
maça gelince jaja dışında bişeyler yapmaya çalışan bi adam yoktu.takım olarak çok kötüydük.fakat şu görüldüki bu takıma devre arasında hep dediğim gibi colmanı kesebilecek kapasitede bi adam lazım.ayrıca süratle calenin yerine brozek girayın yerinede m.yumlu monte edilmeli

Yiğit Gayretli
adım orda yazıyor.dur bende bır soru sorayım sen okuma yazma bılıyormusun.

Düz mantıkçılık oynayacağız öyle mi ? Bana uyar. İşin açığı safınızı seçin. ;)

Varlıbaş61
bu arada glowacki çok ağır...
hafta içini yürüyüş yapmakla geçiren futbolcunun oyuna alınması ayrı bir vaka...

bariskaratas
00.20 gibi inecek ucak trabzona

Mehmet Ç.
Yanliz son 2 hafta sunu gördüm, biz henüz kendimizi gördügümüz yerde degiliz.

İsa
Serkan inanılmaz formsuz ama yerine oynatacak oyuncumuz yok malasef.

Taner Uykuçeken
ben yedekleri göremedim Yumlu yedekler arasında varmıydı,Glo yerine tercih edilse ikinci golde faydası olurdu oyun kurma becerisi zaten çok iyi bjk maçında gördük orta saha oyuncularına çok faydalı olurdu

Barış Burak
30.01.2011, 23:41
Fener aldığı 3 puanla önünü aydınlattı.
Şenol Güneş, Aykut`un ayağına giderek dünyayı...
:)

saol abi,çok teşekkür ederim:)

iso_4939
ya anlamadıgım 90 dakıka bır posızyon olmazmı bır lıder takımın resmen ezıldık ama bunu kımse kabul etmıyor.

İsa
Glowacki,Cale,Colman,Burak yerleri önemli oyuncularla dolması gereken futbolcular...

lazkpt
Bizim Taraftar cok yalnis bise yapiyor hep 4 Puan öndeyiz diyor
2 Puan öndeyiz su anda sadece

abicim senin şuan yolda olman gerekmiyo mu ;)

atomania
30.01.2011, 23:42
colmani iki faulle sari verip kesen ve emrenin jajaya 20 faulle bir kart vermeyen hakemi...

worldmaster
Çok da talihsizdik bu 40 yılda bir olur 3 stoper değiştirdik yahu! Bu taraftan bakın bir de...

TSercaN
Buraya yorum yazanlarin cogu Istanbuldan...

Trabzondan yorum yazanlar bir elin parmagini gecmiyor sanki..
Takimi karsilayacak olanlar INSALLAH 20 / 30 kisi olmaz... Tabi gidenlerin ayagina yuregine saglik ama INSALLAH bir hayli fazla oluruz..

Ve birseyi cok merak ediyorum... eger biz bu takimi boyle karsilamasaydik bu futbolcular bu maci alabilirlermiydi (eger stres yonunden kaybettiysek)...

Tsikopat61
30.01.2011, 23:43

Renkdaslar su yorumdaki yatan gercege dikkat edin lutfen..Cok onemli bir ayrinti bence..

Aytaç Çakıroğlu
30.01.2011, 23:44
Trabzondaki herkes haydee, uyumayin, takimi karsilayin..

haklısın renkdaş uyumak yok. karşılayın takımı :alkış::alkış::alkış::alkış:

matalar
30.01.2011, 23:44
1 maçta hemen yıkılmayalım arkadaşlar.
bugün kötüydük evet.ama hala avantaj bizde.bir galibiyet herşeyi değiştirir.
en önemlisi futbolcuların üzerindeki sitresi alır.

Kader KORELİ
30.01.2011, 23:46
Arkadaşlar kulübü aradım. 22.45 de binmişler. Gece 12 de 12ye çeyrek kala inerler dediler.

Havaalanı yakınlarında olan gidebiliyorsa gitsin karşılamaya.

Yiğit Gayretli
O takımı karşılamaya kim giderse Allah ondan bin kere razı olsun...

erol-61
ne oldu yaa ne kaybetdik ki sanki alt üstü 3 puan kaybettik şampiyonluk bizimdir ammaaa iş TRABZONdaki taraftarlara bağlıdır takıma tam destek vermek lazım

azelea
bir istanbul macerasından daha GAZİ olarak ayrılıyoruz. Yenilmek değil de oyun olarak iyi oynamadığımız beni üzüyor.

Varlıbaş61
bu maçın kötü bir yanı da ikili averajı kaybettik olası puan eşitliğinde...

antalya maçı ile serinin başlayacağını düşünüyorum ...

Barış Burak

hiç dikkat etmemiştim,çok güzel bir ayrıntı.

Renkdaslar su yorumdaki yatan gercege dikkat edin lutfen..Cok onemli bir ayrinti bence..

bu ayrıntıya dikkat çektiğiniz için teşekkür ederim.

r9emre
30.01.2011, 23:47
Antu'nun açılış sayfasını bir link olarak twitter'da paylaşan birinden sonra linke basınca hiç hoş bir şeyle karşılaşmadım görsel yüklenince ana bacı sövmeye başladım gece gece.

Tsikopat61
Kendim uzaktayim havaalanina gidemiyorum..Gitmek isteyip de gidemeyen birisine yardimci olurum..

Yiğit Gayretli

Fatih
Yanlış futbolcuları dinlendirmişiz.Bjk maçının ikinci yarısındaki futbol bu maçta 3 puan almamızı sağlayabilirdi.Çok çok kötü oynayarak iyi oynamayan Fb'ye mağlup olduk.Bursa'dan 2 Fb'den 4 puan önde olsak da bu akşam izlediğim futbol kalan maçlar için bana ümit vermese de şampiyonluğun en güçlü adayı biziz yeter ki bizi bugünlere getiren Şenol Hocaya desteğimizi sürdürelim.

61Cem61
30.01.2011, 23:48
Taraftar olarakta takım olarakta hem erken havaya giriyoruz hem erken çöküyoruz.Kazandığımızda herkesi küçük görüp aşşalıyoruz kendimizi ise dev aynasında görüyoruz.Yenildiğimizde hemen aşşalık kompleksine giriyoruz.
Şampiyonluğa gelirsek benim inancım az takımı yetersiz görüyorum forvette umut var yetersiz kanatlarda isimli oyuncular var ama oynayan yok defansımızda şanssız sakatlıklar yaşıyoruz.Bugün horgördüğünüz puan kaybeder dediğiniz(ki haklısınız) fenerbahçenin kadrosuna bakın 11 oyuncudan en az 9unun bu takımda olması için can atardık hepimiz.

berke_arda
30.01.2011, 23:48
bu akşam bu talihsiz geceki macı canlı olarak statta izleyen taraftarlardanım ve bence umut selcuk 2. yarıdaki engin sakatlanana kadar egemen ve onur biraz jaja okadar başkada yoktu büyük kurtarıcı yattaradan bir an önce kurtulmamız gerektigini bu günde canlı olarak gördüm

senol hoca hep felsefi konuşma yapıyor ama galiba beşiktaş macı ve bu akşamki macta hatalarını görüp bundan sonrası icin kendisi adınada dersler cıkarması gerektigini görmesi gerekiyor.

mutafa yumluya daha cok sans verilmesi gerektigine inanıyorum adem sarıyı acilen plot takımdan geri alınıp oynatılması gerektiginide görmeliler adem'i takip edenler muhakkakki hak verecekler bana

mustebaTS
30.01.2011, 23:49
maçtaydım .....evime şimdi geldim arkdaşlar.. canım yanıyor paylaşmak istedim.. fenerbahçe istedi koşdu aldı maçı.. tek bi futbolcuya yüklenmek asla istemiyorum. ancak burak o kadar isteksizdi ki herşeyim üstüne yemin ederrim sahada yürüdü.. şuan duygularımı anlataamam size.çok kötüyüm canım yanıyor evlat acısı gibi kardeş acısı gibi unutmayalım ki lideris öndeyiz. destek tam destek bize düşen yakışan budur...

tamuğ yamtar
ya anlamadıgım 90 dakıka bır posızyon olmazmı bır lıder takımın resmen ezıldık ama bunu kımse kabul etmıyor.

Beşiktaş maçına yedek kadroyla çıkmak yanlıştı zaten.

Bunlara gerek yok. Normal kadronla çıkarsın maçlara, kazanırsın kaybedersin.

Beşiktaş maçına yedek kadrola çıkmak bile Fener maçına çok büyük anlam yüklediğimiz anlamına gelir.

Son hafta maçı değil ki bu. Daha 15 hafta var ligin bitmesine.

Bundan sonra ki maçlarda da bu maç bu sebepten dolayı futbolcularımızı etkileyecektir.

Normal maç muamelesi yapsaktık etkisi çok daha az olacaktı bence.

Maçta da çok rahat olacaktık. Kasılmış gibiydi futbolcularımız.

ibilek
geçmiş olsun hepimize...

Ümitsizliğe kapılmayın, iyikide yenildik.Ben bu iki haftada kaybettiğimiz 5 puanın bizi şampiyon yapacağına inanıyorum.Sizde inanın.

Birde her yenilgi sonrası takımın yarısını göndermeyi bırakın artık.Biz bu puanları bu oyuncularla aldık.Bu sene şampiyonluğuda bu oyuncularla yakalayacağız...

İleli
ezikler daha fazla istedi kazandilar takimima guvenim hala sonsuz, sadece senol hocam su kulubede bi forvet bulundur be hocam...

61Cem61
30.01.2011, 23:50
Taraftar olarakta takım olarakta hem erken havaya giriyoruz hem erken çöküyoruz.Kazandığımızda herkesi küçük görüp aşşalıyoruz kendimizi ise dev aynasında görüyoruz.Yenildiğimizde hemen aşşalık kompleksine giriyoruz.
Şampiyonluğa gelirsek benim inancım az takımı yetersiz görüyorum forvette umut var yetersiz kanatlarda isimli oyuncular var ama oynayan yok defansımızda şanssız sakatlıklar yaşıyoruz.Bugün horgördüğünüz puan kaybeder dediğiniz(ki haklısınız) fenerbahçenin kadrosuna bakın 11 oyuncudan en az 9unun bu takımda olması için can atardık hepimiz.

Deniz Tosunoğlu
yuuuuuh antu.comda senol gunesin fotografini flas flas flas diye gösteriyorlar icim sizladi bu ne terbiyesizliktir yahu.. Türkiyeyi 3.ncu yapan adam bu kadar saygisizligi hak ediyormu???

mustebaTS
maçtaydım .....evime şimdi geldim arkdaşlar.. canım yanıyor paylaşmak istedim.. fenerbahçe istedi koşdu aldı maçı.. tek bi futbolcuya yüklenmek asla istemiyorum. ancak burak o kadar isteksizdi ki herşeyim üstüne yemin ederrim sahada yürüdü.. şuan duygularımı anlataamam size.çok kötüyüm canım yanıyor evlat acısı gibi kardeş acısı gibi unutmayalım ki lideris öndeyiz. destek tam destek bize düşen yakışan budur...

MehmeTS_ADANA

Beşiktaş maçına yedek kadrola çıkmak bile Fener maçına çok büyük anlam yüklediğimiz anlamına gelir.

Bundan sonra ki maçlarda da bu maç bu sebepten dolayı futbolcularımızı etkileyecektir.

evet biz bu maçı psikolijik olarak kaybettik

Osman Pervaneli
30.01.2011, 23:51
90dk hicmi gollük pozisyon olmaz, cok kötüydük cok

Yiğit Gayretli
Fener taraftarına atfen şunu herkes Twitter ve Facebook hesaplarında paylaşsın...

Gazı kaçmış gazoza benziyorsunuz. Şimdi zorlamayın. Haftaya anlarsınız...

Aytaç Çakıroğlu
Antu'nun açılış sayfasını bir link olarak twitter'da paylaşan birinden sonra linke basınca hiç hoş bir şeyle karşılaşmadım görsel yüklenince ana bacı sövmeye başladım gece gece.

ne bekliyordunuz ki. kıskançlık ve çekememezlik böyle bir şey. tabi terbiyesizlikte en başta.:mad::mad::mad::mad:

bariskaratas
30.01.2011, 23:52
colmani iki faulle sari verip kesen ve emrenin jajaya 20 faulle bir kart vermeyen hakemi...

evet macın ozeti bu
hakem maca bu kadar tesir etti
sarı kartı alınca hoca da cıkardı colmanı bizim duzen gitti

Ahmet_8
ya bu giray tam kasap hele colman girayın ortasaha versiyonu gibiydi bugun

İsa
Kabul edelim ki bu kadronun bu noktalara gelmesi bile mucizeydi.

Devre arasında adam gibi bir kaç takviyeyi yapamayan yönetim en büyük suçludur...

iso_4939
takımı karsılamak ısteyen gıdıp bu sogukta orda bekleyebılır.bu moral bozuklugu ıle hıc cekılmez bu gece.cok ısteyen varsa gıtsın.

Deniz Tosunoğlu
30.01.2011, 23:53
antu.com daki videoyu izledikten sonra icim sizladi, senol günes turkiyeyi dunya 3ncusu yapan adamdir..

Deniz Tosunoğlu
30.01.2011, 23:54
takımı karsılamak ısteyen gıdıp bu sogukta orda bekleyebılır.bu moral bozuklugu ıle hıc cekılmez bu gece.cok ısteyen varsa gıtsın.

Taraftarlik dedigin zaten odur. Takimi her kosullarda desteklemen lazim..

Mesut
30.01.2011, 23:54
şenol hocam yanlış yaptın.
Maça 3lü orta saha ile başlayacakdın.
Fener kırmızı görmüş boğa gibi saldıracakdı bu belliydi.
----ceyhun---
-colman-selçuk
veya selçuk libero colman engin yanyana 3lü orta saha ile başlamamız gerekiyordu önce durdurup sonra vurmak gerekiyordu

Barış Burak
30.01.2011, 23:55
Kabul edelim ki bu kadronun bu noktalara gelmesi bile mucizeydi.

Devre arasında adam gibi bir kaç takviyeyi yapamayan yönetim en büyük suçludur...

İsa abi,imzandaki düşünce ,takım buraya mucizelerle geldi demiyor ama.

hiç bir başarı tesadüf değildir.

matalar
derbilerde ceyhunun 11 de olması lazım.
2+2=4

atomania

bende ilk dogru demistim ama simdi gördümkü resmen ritmi kaybettik

Tsikopat61

Renkdas yuregine saglik oralara kadar gidip destek vermissin..Bizlerin de ici yaniyor ama dik durmak lazim..Zaman sogukkanli olup destek verip onumuze bakma zamani..

Sinan Ayaz
30.01.2011, 23:56
arkadaslar karamsar olmaya gerek yok ama biz üstümüze düşen görevi yapmıyoruz 7 puan gerideki takım müthiş atmosfer yaratıyo resmen 12. adamım diyo ama 5 puan önde olan takımın taraftarı maça ilgi göstermiyo bizim en büyük sorunumuz bu bizim bu deplasman performansıyla dortmund gibi 10-11 puan fark açmamız lazımdı

berke_arda
30.01.2011, 23:56
Şampİyon..

Cengiz Çubukcu
30.01.2011, 23:57
antu.com daki videoyu izledikten sonra icim sizladi, senol günes turkiyeyi dunya 3ncusu yapan adamdir..

bu gerizekalılar geçen seneyi unutmak için neler yapacaklar ama daha bu sene var ...

Ligos61
30.01.2011, 23:57
şuan ağlamak istiyorum ama inanıyorum bu takım bunu başarıcak bu sene o sene. pes etmek yok yola devam!

A.T.R
30.01.2011, 23:58
Radarda Trabzona giden bir uçak görünmüyor ama hadi hayırlısı

Emre EFENDİOGLU
30.01.2011, 23:59
Kardeşlerim, abilerim.
Kesinlikle moral bozmak yok. Eğer şu maça Trabzon Fenerin 7 puan arkasında çıkmış olsa ve Feneri yenip puan farkını Bursa ile 2 ye, Fenerle 4 e düşürmüş olsa burada şampiyonluk naraları atıyor olurduk. Durum halbuki tam tersi. Üstelik zor olan tek maçımız var o da Beşiktaş maçı. O maça kadar bir beraberlik ve galibiyetlerle gider o maçtan bir beraberlik veya galibiyet alırsak emin olun şampiyonluk hiç te zor değil. Moralleri bozup, arkada bekleyen çakalları sevindirmeye gerek yok!

agahozlu
30.01.2011, 23:59
Düşüş devam ediyor. Kötü futbol oynuyoruz. Yapmamız gereken bu süreci en kısa sürede atlatmamız. Taraftar olarak desteği kesmemeliyiz. Trabzonda geçen hafta Burak'ı yuhalayanlar, eğer bu hafta puan kaybı yaşarsak tüm takımı yuhalayacak mı ? Bu sorunun cevabı benim için lig sonu ne olacağımızın cevabıdır.

Maça gelen,gelmek isteyip gelemeyen ve takımına sonuna kadar destek çıkan taraftarımıza da sonsuz teşekkürler.

trbzonsporlu
31.01.2011, 00:00
bizi aylardır sevince boğan takımımız 9 gündür bizi üzüyor. takım kaybettiğinde çok aşırı tepkiler vermek ne kadar yanlışsa birkaç maç kazandıktan sonra barcelona benzetmesi yapıp takımı barcelona gibi görmekte yanlış.

MehmeTS_ADANA
kimse canın sıkmasın önümüzdeki şu 3 maçı kazanalım inanın yine 7-8 puan farkla lideriz yeterki şu 3 maçı alalım

yaranozlu
hala lideriz, 2. mağlubiyetimzi aldık, gayet normal, hatalar olmuştur ders alalım.

inadına_Trabzon
31.01.2011, 00:01
Taraftarımızın MAÇ KAZANDIRMA vakti geldi. Hakemi doğru çaldığı bir faul düdüğünde bile baskı altına alacak uğultu çıkmalı.

Alihan Ertürk
Karşılama var değil mi?

Guroni

videoyu izlemedim ama şimdi bir şeyler söyliyecem maçın kızgınlığıyla söylemiyim diyorum. En basiti şunu düşünün ben para verip takımı desteklemeye bjk maçına gidibte hiç oynamamış oyuncuları rezilliklerini bana izletme hakkını Şenol Hocaya verilmiş değil. Şenol hocanın görevi maç kazanmak. O bunu yapsın. Hoca taraftarına bunu yaparsa başka taraftarlar hocaya neler yapmazki....

İsa
İsa abi,imzandaki düşünce ,takım buraya mucizelerle geldi demiyor ama.

hiç bir başarı tesadüf değildir.

Ortada elde edilmiş bir başarı yok henüz.

Kapasitesi belli,fiziksel direnci düşük çok fazla oyuncumuz var.

Bugün Fener'in sertliğine yeterince cevap veremedik.

Sürekli düşen bir performansımız var ve sonu iyiye gitmiyor.

Eskişehir maçından beri iyi oynadığımız kupadaki Manisa maçı var sadece.

Ve en önemlisi gerekli olan takviyeler malasef yapılamadı malasef...

mustebaTS
arkdaşlar ağlayacak sızlancak durum deil. maçı tirbünden cok net izledim kazma selçuk şahin yendi bizi .. nasıl mı her topa basdı ve koştu.. eğer ceyhun yada herhangi bi çapa dediğimiz cok koşan bi orta saaha oyuncusu ile biz alırdık maçı fenerbahçe inanılmaz istedi.. görmeniz lazımdı.. inanın furbol olarak asla bis deiller. ama istemek istemek.. mesele bu biz orta sahayı kuvvetli tutsak biz yenerdik... şunu diyorum bağırdı stadda maç bn gidiyorum bu kadar yumşak orta saha olmaz die...

İlyas Özdemir
31.01.2011, 00:03
taraftarın takıma olan inancını bügün istda statda olan taraftar gösterdi maçta geriye düşmemize rağmen inançla takımı destekledi durum 2-0 iken fener taraftarını resmen susturduk maç bitti takımı tribüne çağırdık zaman zaman fener tribününe sağlam cevaplar verildi özellikle statta 2.katta buluna taraftarlarımızı kutluyorum

ağasarlı emre
31.01.2011, 00:03
abi stada giremedim yasal hakkımı kullanamadım dahada acısı kapıdan döndüm

Deniz Tosunoğlu
31.01.2011, 00:04
Su an BMNdeki yazanlar Trabzonlu olmadigi icin sevindim :)

Uğur Odabaş
Ula daha yeni girdim eve şükrü saraçoğlu tam bi eziyet ve rezalet. 1 saat bekletiyorlar sonrada ev kapısı gibi bir kapıdan çıkmamızı bekliyorlar.

Takım bugün belkide 2010-2011 yılının en kötü futbolunu oynadı. Hiç birini suçlamıyorum vardır bundada bi hayır. Hala lideriz ve lider kalmaya devam edeceğiz inş.

Arslanp61
Sucsuz olan ilk tasi atsin !!!
Burda son gelismelerde tüm camiadan tut teknik yönetimden tutun taraftara kadar herkezin sucu ve hatalari var!!!!
Birincsi 22 bin kisilik stadyumuza sadece 15 bin taraftar geliyorsa ankaragücü macinda buna ancak yaziklar olsun diyebilyorum.hadi 15 bin geldi diyelim neden geldiniz diye sormazlar mi insana ne destek var ne de tezahürat??? dün bursa taraftarlarinin sovunu ve Besiktasin ve FB nin trübün sovlarini izledikten sonra utanmak geldi icimden cünkü biz taraftar olarak bu takima layik olamiyoruz ve olamadikda!!! ancak macin ilk dakikasinda laylay lom deriz iki dakika ondan sonra neden gol gelmiyor diye cekirdekler citlenirken homurdanmalar basliyor yetmedi iyi gününde olmayan futbolcular yuhalaniyor! olacak is bu ??? Ben bu takimi sadece neticeye orantiyla sevmedim ben bu takimi birdaha sampiyon oalamasada ölene kadar ve öldükten sonra da sevmeye ceval edecegim ister cehennemde ister cennete olayim cünkü bize heryer Trabzon olmali!!!

Baskanimizin son 1 ayda fazlasiyla ekrankarda ve gazetelerde boy göstermesi ve yok yere sampiyonluktan demecler vermesi Futbolcular sanki oldu bitti sampiyon olduk diye negativ etkiler!!!

Senol Hocanin kupa macini önemsememesi as kadroyu dinlendirmesi cok yanlis!!! siz türkiye liginde 4 günde iki mac yapamazsaniz o zaman Sampiyonlar liginde ne isimiz var???? ordada aynisni yapacagiz o zaman??
Profesyonel futbolcu 4 günde bir mac yapabilmeli yoksa yanlis meslek secmistir bana göre.....Egemen sakatliktan cikmis risk edilmemesi gerekirdi oynatilmasi cok yanlisti hocam...Umut ve Buragin form tutmasini istiyorsan o zaman Pavel brozegi tribünde oturtamassin mutlaka yedekte olmali umut ve buragi tehdit etmek icin yoksa adam banko yerim gezinip durur sahada

Futbolculardada tabiki hata var FB ne kadar faullü oynasada isiran ve isteyen bir görüntüsü vardi bizmkiler ise süt dökmüs kedilere döndüler. Tabki cok faule maruz kaldilar jaja en az 20 tekme yedi ama onlar tekme atiyorsa sen de karsilik vereceksin göze göz dise dis kimse kimseye birsey hediye etmiyor mücadele olmadan mac kazanilmiyor.

Hersey bitmismi hayir!!! real madrid bile o kadroyla bu aksam kaybetti ve herkez kaybedebilir ama birana evvel toparlanmak ve ilk antalya macinda rakibe tipki FB nin yaptigi gibi deli danalar ve bir pitbul gibi saldirmak ve press yapmak gerekiyor iste o zaman bakin rakip nasil darma duman oluyor,
saygilar selamlar
Arslan
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user_online.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (http://forum.bordomavi.net/report.php?p=1917411568) http://forum.bordomavi.net/images/misc/progress.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/edit.gif (http://forum.bordomavi.net/editpost.php?do=editpost&p=1917411568)

Emre EFENDİOGLU
31.01.2011, 00:05
Bir tarafsız Fenerbahçelinin maç hakkındaki yorumu. Noktasına kadar katılıyorum.

Maci bastan sona izledim. Iki takimda rezaletti. Hakem berbatti. Bu macta sadece 3 kirmizi cikarmasi bile basli basina skandal.

Mac basladi, Fenerbahceliler resmen Trabzonsporlularla gurese basladi. Bunlar futbolcu mu gladyator mu belli degil. Fenerbahceliler Trabzonlulara ilk 20 dakikada oyle bir daldiki, Trabzonsporlu futbolcular yine iyi dayandilar. Fizikleri guclu olmazsa, zaten 2-3 tanesi sakatlanirdi. Fener Avrupa kupasi maclarina boyle ciksin, ilk 20 dakikada 2-3 tane kirmizi yer. Trabzonsporda sertti, ama top oynamaya merakliydilar. Fenerbahceliler resmen, vurucam, kiricam, alacam bu maci zihniyetindeydi.

Fenerbahcede oyle organize bir atak falan yoktu. 2 gole inanmayin. Biri klasik korner golu, 2.sindede bence pozisyon baslangicinda faul vardi. 2 golden sonrada zaten Fener maci zaten rolantiye aldi.

Senol Gunes iyi hos adam ama bence cok kritik teknik hatalar yapti. Basta takimi bu kadar ileri cikarmasina gerek yoktu. Zaten Fenerbahce 45 dakikalik takim. Ilk yari bas, ikinci yari zaten ne oalcagi belli. Hele Burak'i falan cikarmasi tamamen sacmalik. 2-0 geridesin, fener zaten skoru korumaya oynuyor, niye forveti cikarip, defans adami aldi? Senol Gunesinde biraz cirkeflik ogrenmesi lazim. Bu adamin futbolcularian ilk 20-25 dakika sert oynamalarini, kendilerine faul yapildiginda kursun yemis gibi yere yatmalarini anlatmasi lazim. Spor musabalarinda karsisinizadaki takim iyiniyetliyse, siz yine iyi niyetli oynayin. Kotu niyetliyse, sizin takiminda pislik yapmasi lazim. Bu isin kurali bu.

Hakem zaten rezaletti. Selcuk 60 dakika sahada kaldiysa, hakem sayesindedir. Adam futbolu sadece, topu alan rakibi dusurme olarak goruyor. Su Selcugun yaptigi hareketler birakin bildigimiz futbolu, Amerikan futbolunda faul yahu.

Bir Fenerbahceli olarak acikca soyleyeyim, boyle sampiyon olacaksak, olmayalim. Bu ne allah askina. Bizim futbolcular adamlari resmen dovdu yahu. Hakemde artik cok dovdunuz falana olayi getiirp, is bittikten sonra sarilari basmaya basladi. Mactan cok sumo guresi gibiydi.

Bizim Aykut Kocamanda bu isten zerre kadar anlamiyor. Adam komple forvetleri cikardi yahu. Trabzonun zaten morali, dengesi bozuldu. Defans oyunculari topu sisirip, siririp duruyor. 3-5 tane ayagi pas yapsak, ikinci yari 3 tane daha atard Fener. Eliine boyle bir firsat gecmis hoca, su mac 5-0 falan bitse Trabzonspor komple karisir, adamlarin futbolu takimi iyi, ama camiasi karismaya musait, at soyle 5 tane 3-4 hafta kendilerine gelemesinler. Adam Diayi cikarip, Bekiri aliyor. Ne korkak adammis yahu. Korkarlar her gun, cesurlar bir gun olur.

Trabzonsporda Fenerbahceden daha iyi oynuyor. Biz adamlari 2-0 yensekte malesef durum bu. Trabzonspor eger calkalanmazsa, bence sampiyon olurlar. Fenerbahce deplasmanlardan 3 puan zor cikarir. Anca bugunku gibi hakem lazim.