PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 19.Hafta | Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29

BAHADIR33
30.01.2011, 21:34
Tayfun....
yanlış yaptı evet...

peki Tayfun'un yaptığının aynısını Emre kaç defa yaptı?

oyuncumuzu bu kadar kolay harcamayalım.

her oyuncumuz bize lazım bu yolda...
bugün bu takıma küfredenin , "o gün" sevinmeye hakkı yok..

Burak Sahin
30.01.2011, 21:34
bence bizim icn kader macimiz haftaya ki antalya macidir tamam devam maci eger olasi bir (allah korusun ) yenilgide kopariz ama sanmiyorum antalyayi yener bu takim vede yoluna dvam eder.....

worldmaster
30.01.2011, 21:35
Giray-Servet-Hüseyin... ve türevleri bu ülkede futbol oynuyorsa bu tip saçmalıkların olması da gayet doğaldır

Komik olan daha doğrusu trajik olan Servet'i ülkenin en iyi stoperi gören(Rıdvan Dilmen) ve aynı şekilde Giray'ın topu oyuna sokmada çok başarılı olduğunu söyleyen futbol cahillerinin futbol uleması olarak görülmesi...

Maçtan önce 5-6 sallayanlar siz varoldukça bu takım hep toslayacak... Bunu o kafanızın içindeki kütleye yerleştirin...(Sıkıyosa kendi mesajınızı alıntılayıp şapkanızı önünüze koyarsınız da yemez tabii)

Son söz biz de bu cahil taraftar topuluğu oldukça burnumuz b..'tan çıkmaz...

Lig burda bitmedi 45 puan var daha...

bordolumavi
allah askına takımı hocayı elestırmeyelım evet formsuz bı zamandayız ama sımdı destek olma zamanı sakin olmalıyız,takımı trabzonda karsılama olayıda cok guzel umarım bunun ıcın hemen bı organızasyon yapılırr

Hürgün Aygün
İyi bugün o kadar çok tepki yok forumda yani destek daha fazla olacaktır bu saatten sonra inanıyorum.

Ömer TOPAL
hakemi bırakın diyen arkadaşlar ne kadar biliyorsunuz..Adam oynatmadı soguttu işte...bir takımın futbolcunun moralini motivasyonunu bozmanın en güzel ve etkili yolu ona yapılana hayır deyip onun yaptıgı en ufak harekete faul vermektir....Boş boş konuşmadın..takım oynamadı degil OYNAYAMADI.

Gordon Freeman
glowckiyi öven bi arkadaş vardı nerde ya :D

kim övmüş bilmiyorum ama futboldan anladıgı kesın...
Glo övülesi adamdır..

35deniz
hersey bıttı fener macını kaybettık olabılır ılk defa kaybetmedık bız fenere yıne kaybedecez cokcada yenıcez fenerı
bızım belkı oyun anlamında pozısyon anlamında pek etkılı olamadık ama fenerde olamadı duran topla golu buldu 2 golu saymıyorum bıle onun dısında fenerın pozısyonu yoktu bıle sertlıkle hırsı karıstıran bır takım fenerbahce vardı oyun anlamında hakemde fenere cok musama gosetrdıgını dusunuyorum ozellıkle macın ıkıncı yarısı klasık derbı goruntusu kavga dovus ama fener kaynaklı

kısaca bu mac bıttı haftaya antalya macı var artık antalya macını dusunmemız gerekıyor hala avantajlıyız fener macını unutun artık

en onemlısını ıyı gunde kotu gunde hep destek tam destek

artvinli_mert
1-şenol güneş ne zaman takım havaya girse hep hatalar yapmak için ne varsa yapıyor... Klasik şenol güneş .. bu takımı buraya getirende o bu duruma getirende o

2-egemen sakat ama oynatıyorsun Mustafa yumluyu bjk maçında oynatıyorsun ama bu maçta güvenmiyorsun.

3-BU ÇOK ÖNEMLİ SELÇUĞUN ORTADA OYNADIĞI COLMANIN OLMADIĞI MAÇLARDA PUAN KAYBETTİK. COLMAN ORTA SAHADA BENCE GÖBEKTE VE TEK OLMALI KAZANDIĞIMIZ MAÇLARA BAKIN

4-Egemen sakatlanıyor yerine başka sakat giriyor.

5-burak ve engin sahada yok sıfır bile değiller...Çok kötüler çok. Bu arada hemen hatırlatıyım ankaragücü maçında kötü oynayan burak ilk 11 de oysa bjk maçında brozek gayet iyi oynamışdı

6-Giray tam bir vaka bjk maçında hata yaptı. bu maçta hata yaptı hala bu oyuncuyu oynatmak nedir?

7-Ankaragücü maçından sonra yazdım iki maçıda kaybederiz diye malesef öyle oldu.

8-hala 2 puan bursa 4 puan fb önündeyiz. Bu bizim için iyi ama oynanan oyun ve şenol hocanın bu taktiksel yanlışları çok kaygı verici umarım toparlanırlar ve şampiyon oluruz ama çok ama çok zor işimiz.

Trabzonspor için bu Akşam kutlanması gereken takkdir edilecek 2 kişi vardı. birisi jaja ki takımın en iyisi idi, 2.cisi umut oda çok mücadele etti...

BİZE HER YER TRABZON...

Travelair
Daha önce de söyledim: Kapitalizmin hayvanları kazandı. Süt kuzuları kaybetti

Eğer bu maçtan ders çıkarmazsak diğer maçları da kaybederiz

DePaR
Anlayamadığım kupa maçında yedek kadro bile pozisyona girerken bu maç pozisyonumuz yok !!!

Emrullah
Millet taraftar gördü...

Bizimkilerde uyuyor.

Evet aynen katılıyorum bu yoruma. Bizim taraftarın böyle olabilmesi mümkün değil galiba. Herşeyiyle iyi hazırlanmışlar. Futbol sadece sahada oynanmıyor. Taraftarlar da galibiyet için elinden geleni yaptılar. Biz herşeyi kendi futbolcularımızdan istiyoruz. Ama biz vazifemizi yapmıyoruz. Sıkıntı burada zaten. Şu taraftar bizde olsa şimdiden lig bitmişti.

salihismet
30.01.2011, 21:36
Kanalturk'te fotoda var.Mac satilmis arkadaslar ne anlatiyorsunuz.

Yapma ya, bende bosu bosuna 7. sampiyonluga inanmisim, daha önce söyleseydin ya, komaya girdikden sonra
böyle seyler söylenir mi. yanliz size bir sey söyliyeyim; söyledigin o programi yapanlarin tümü ruh hastasidir,
dikkat et onlar gibi olma sakin, su aralar bayagi akilli insana ihtiyacimiz var.

Ahmet Faruk
Hala önde olan biziz. 12 galibiyet bize kupayı getirir gibi. Ama bu maçı umarım iyi analiz ederiz. Ligin zirvesindeki bir takım pozisyon bulamadan maç tamamlamali...

Tsikopat61
Fb kadro kalitesi olarak bizden 3 gömlek üstün

İyi futbol'da iyi oyuncularla oynanacağı tezahürü ile maçı kaybettik.

Pek fazla şaşkınlıkla ve üzüntü ile karşılamaya gerek yok.

Hepimize geçmiş olsun. Buna rağmen şampiyonluğu son haftaya kadar sürdüreceğimize yürekten inanıyorum.

3 gomlek ustunluk kismina katilmiyorum renkdas..

Koray Yiğit
Maçın en etkisizi bence Burak'tı. Gerçi etkili olan yoktu ama Burak hiç yok gibiydi.

Gerçek Trabzonspor bu değil. Bunu hepimiz biliyoruz. Egemen'in sakatlanması herşeyi altüst etti. Serkan bile kötüydü bugün. Bu futbolcular konsantrasyon bozukluğu yaşamadan kötü oynayacak futbolcular değil. Yapacak bir şey yok. Kaderimizde varmış Egemen'in sakatlanması.

Egemen'in çıkması talihsizlik.

Ancak o oyundayken de FB'ye karşı mahkum oynuyorduk

Gol '' geliyorum '' diyordu.

Giray takozunun yaptığı hatalarda üstüne tuz biber oldu

Ali İhsan
Maçın ikinci golünü hediye eden ve adeta ikinci yarıyı oynatmayan Bünyamin Gezer'den başka birşey yoktu bu maçta.

SEDER
Şaşırmaya başlayan biri varsa o da sensin dostum..
Senın soyledıgın sey dunyanın neresınde gorulmus..
Tamam Tayfundan topçu olmaz onu bılıyoruz ama oyuna girmek zorundaydı.
yapacak başka birşey yok cunku.

kardeş sen nerde yaşıyon, o durumda tayfunu oyuna şenol hocadan başka dünyada kimse almazdı..mustafa yumluyu kadroya almayıp bu maçı taa en başında veren şenol güneştir.ayrıca bu saatten sonra burak ve şenol hoca arasında nasıl bir bağ araştırılması taraftarıyım..bu adam nasıl 70 dakika sahada kaldı aklım mantığım almıyorr

UmutBaykan
Takım top oynamadı,daha doğrusu ezikler oynatmadı pres yaptı durdurdu ve tabiki hakem faktörüde var.

Önümüze bakacağız...

Doğan BULAT
Eee kupa maçına 9 eksikle çıktık ta ne değişti şimdi hiç yere belki de alabileceğimiz bir kupadan olduk.. Yazık futbolcularda Şenol Hocada bu maçın stresini kaldıramadılar ve Aykutun tuzağına ne güzel düştüler.. Basın ve televizyon sağolsun. Sanki sampiyonluk maçıymış gibi sanki Fener yenerse şampiyon olacakmış gibi nasılda gaza getirdiler helal olsun.. Şenol hoca da yanlış kadroyla çıkmıştır bana göre. Geçmiş olsun..

Kerim 29
kesinlikle takıma destek zamanı şimdi yoksak ne zaman varız

Serdar Dilekoğlu
30.01.2011, 21:37
Bu şehir senle yatıp kalkıyor
Yirmiyıldır senden tek şey istiyor
Bordoyla mavi kefenim olsun
TRABZONUM bu sene şampiyon olsun ..

yorumsuz6117
Dia hayatının maçını oynadı Serkan'ı mahvetti.

Barış Burak
sıkmayın canınızı.hiç bşi olmadı.

devre arasında yazmıştım.

3 ihtimalli maçta 3 ihtimalde fenere yaramayacak die.berabere kalsaydık veya yenseydik aykutun kredi 0 a inerdi.

eğer yenilirsekte,fenerbahçe bizden sonra çok puan kaybeder demiştim.

fenerbahçe sadece bu maça motive oldu.şimdi kendilerini biraz boşlukta hissetsinler bakalım.

yahu niye hemen kızıyorsunuz oyuncuya,hocaya? siz hayatınızda her işi mükkemmel yapanlardanmısınız yoksa? anlatamıyoruz ki.şu takım 10-0 yenilsede sorun yok.bu takım TAKIM olabilmiş.

dert etmeyin,canınızı sıkmayın.sadece birdaha çok güvenip,milletle iddiaya girmeyin yeter.

benim hala inancım var.sizinde olsun.Bu sene bu hasret Allahın izniyle bitecek.

RepLay
Bizim eksikliğimizde stresi kaldıracak oyuncularımızın olmayışı. Ligin sonuna doğru daha stresli maçlarımız olucak git gide azalmaya başladı umudum

Ünal Cumhur
hala bursayla 2puan fenerin 4 puan önündeyiz ipler bizim elimizde..

demirel
30.01.2011, 21:38
Çok kötü oynadık ama bu psikolojiden hemen çıkıp önümüze bakmalıyız

winner
Fiziksel yorgunluktan daha kötüsü mental yorgunluktur.
Sezonun genelinde sürekli oynayan oyuncularda ve takımın genelinde bu durum göze çarpıyor maalesef.Bu akşamda bunun kanıtı oldu.

playa
takımımız bir an önce toparlaması lazım.

Yiğit Gayretli
Mustafa kendi oynamak istemedi...

Mustafanın niye oynamadıgını hiç bilmiyorum zaten...

1-şenol güneş ne zaman takım havaya girse hep hatalar yapmak için ne varsa yapıyor... Klasik şenol güneş .. bu takımı buraya getirende o bu duruma getirende o

2-egemen sakat ama oynatıyorsun Mustafa yumluyu bjk maçında oynatıyorsun ama bu maçta güvenmiyorsun.

3-BU ÇOK ÖNEMLİ SELÇUĞUN ORTADA OYNADIĞI COLMANIN OLMADIĞI MAÇLARDA PUAN KAYBETTİK. COLMAN ORTA SAHADA BENCE GÖBEKTE VE TEK OLMALI KAZANDIĞIMIZ MAÇLARA BAKIN

5-burak ve engin sahada yok sıfır bile değiller...Çok kötüler çok. Bu arada hemen hatırlatıyım ankaragücü maçında kötü oynayan burak ilk 11 de oysa bjk maçında brozek gayet iyi oynamışdı

6-Giray tam bir vaka bjk maçında hata yaptı. bu maçta hata yaptı hala bu oyuncuyu oynatmak nedir?

7-Ankaragücü maçından sonra yazdım iki maçıda kaybederiz diye malesef öyle oldu.

8-hala 2 puan bursa 4 puan fb önündeyiz. Bu bizim için iyi ama oynanan oyun ve şenol hocanın bu taktiksel yanlışları çok kaygı verici umarım toparlanırlar ve şampiyon oluruz ama çok ama çok zor işimiz.

Trabzonspor için bu Akşam kutlanması gereken takkdir edilecek 2 kişi vardı. birisi jaja ki takımın en iyisi idi, 2.cisi umut oda çok mücadele etti...

BİZE HER YER TRABZON...

Tsikopat61
Fener'in aklinda ikinci golu atmak yoktu bence..Antalya maci gibi 1-0 uzerine yatacaklardi..Sans iste o pozisyon ..Bir dalginlik oyunu cok etkiledi..Ikinci gol sapkadan cikti adamlara..

Numan Yerlikaya
mustafa yumlu egemen ikilisiyle başlasaydık daha farklı olurdu bu girayı futbolcu die mi oynatıyolar ya

r9emre
Hakem gereksiz sertliğe yol açtı tavırlarıyla resmen ama yediğimiz golde hakemden önce kendi defansına bakmalı adam.Glowacki 2 sarı kartta normal hakkıydı yemesi o kartları orada 31 yaşındaki tecrübeli futbolcunun o hareketleri niye yaptığını sorgulamak gerekir hakemden önce.Hakem boş bir maç yönetti yani maç yönetemedi.Ama taraflı değildi bize ne kadar zarar geldiyse Fb'ye de o kadar zarar geldi hakemden bize.

yorumsuz6117
İmzamı siliyorum.

DNA-TS
30.01.2011, 21:39
kadıköye pirince giderken eldeki bulgur dan olduk...

ceserdar
Daha önce de söyledim: Kapitalizmin hayvanları kazandı. Süt kuzuları kaybetti

Eğer bu maçtan ders çıkarmazsak diğer maçları da kaybederiz

Arkada kalmasın.

Deniz Tosunoğlu
son 2 yilda 2 kez mactan sonra cilgina döndüm
1. Turkiye - Almanya (Avrupa Sampiyonasi 2008)
2. Fenerbahce - Trabzonspor ( 19.hafta 2010/2011)

kapça_61
içimin kan ağlaması lazımken cok rahatım besiktaş maçından sonra da bu maçtan sonra da. ya takıma olan inancımı kaybettim ya da bu işte bi hayır var. hayırlısı...

oeince
Beyler adamlar maça çok iyi konsantre olmuş! Aykut Kocaman için gurur meselesiydi maç takımını iyi hazırlamış.
Biz de ikinci yarıya iyi başlamadık. Şenol Hoca sağ olduğu sürece takımın başında kalması gerektiğini düşünsem de elindeki takımı nasıl kullanması gerektiğine dair net bir fikri oluşmamış maalesef. Ancak Şenol Hoca kendi adına çıkarması gereken desleri çıkaran biri bu yüzden böyle gitmeyeceğine eminim. Bu olumsuz havayı dağıtmaya yetecek kadar yetenekli bir hocamız ve oyuncularımız var! Antalya, Sivas, Manisa maçlarında toplarız, Kayseri maçında havamızı yakalar, Beşiktaş maçında da kaybettiğimiz avantajımızı geri alırız Allah'ın izniyle.
Evet biz bu aralar kötüyüz. Ancak kaybettiğimiz sadece bir avantaj. Şu anda geriden geliyor da olabilirdik. Şampiyonluk için her halukarda mücade etmek zorundayız! Kim bilir belki de oldu bitti biz kesin şampiyonuz ağırlığını üstümüzden alması adına hayırlı bile olmuştur belki son üç maç.
Hepimiz şapkamızı önümüze alalım lütfen! Biz taraftarız. Bize düşen hep destek tam destek! Gerisi zamanla çözülecektir inşallah...

Samet Berber
Yalnız hakem maçın başlarında sertliklere çok izin verdi , onun dışında fena değildi .

Çöküş falan olduğuna inanmıyorum Burak,Serkan,Colman gibi oyuncularımız biraz toparlansın eski günlerimizden daha iyi oluruz.

ccd6167
adamlar haketti kardeşim....kulubude taraftarıdı büyük davranıyo buyuk oynuyo...kendi taraftrrınızlı o hiç sevmedıgım fener taraftarını karşılastıryorum...arada dağlar kadar fark var...bu takım şampıyon yapacaksa taraftar yapar emın olun bu futbolcularla zor..bursanın taraftarı takımı ısıtyo bizimkiler..

salihismet
Dia hayatının maçını oynadı Serkan'ı mahvetti.

Genelde oyunculari elestirmiyorum, Serkan düz bir oyuncudur, pas trafiginin yogun oldugu takimlarda zor oynar, cünkü
ne top kontrolü nede ayaga pas verme yetenegi var.

Numan Yerlikaya
dia neymiş arkadaş ya çalıma dizdi valla

blackrain61
Takımı havaalanında filan karşılamaya gerek filan yok arkadaş..bu takım trabzondan giderkende karşılandı istanbula geldiğindede karşılandı...ne yaptı futbolcular burak,giray,cale,colman,glowacki,ne yaptı bu adamlarda karşılamaya gidiceksiniz..demekki bu işler karşılamayla filan olmuyormuş toğpunu oynıcaksın formanın hakkını vereceksin..

Niye Giray, Glowackinin sucu yok BJK macin dinlendirilmediler ki, onlarda bu macta dinlenme haklarini kullanmis olabilirler, Colmanda yari devre oynamisti. Sanirim 2011 yilini tatil yilini ilan edebiliriz. Yarisi tatil gecti zaten.

bkandil
- Egemen sakatlandığı an maçı kaybettik zaten...
O pozisyonda içim cız etti inan...

Peki Glowacki'nin yediği kartlara anlam verebilen var mı ?
İlki kesin de ikincisine verse de olurdu, vermese de, ama hakem oyuncu sayısını eşitlemeyi seçti...

Şimdi takımı havaalanında karşılama "Olur böyle çocuklar, canınızı sıkmayın. Futbol bu. Her maçı alacak değiliz ya." deme zamanı.

Destek yenince değil, yenilince olmalı ki adının anlamı olsun...

chener
30.01.2011, 21:40
şenol hocamı ilk defa oyuncu tercihleri konusunda eleştirebilirim.o ki biz bu maça ölüm kalım maçı yaptık o zaman tayfun oyuna alınmamalıydı.ayrıca ikinci yarı başlarken engin-burak kötüydü.bunlarda değişiklik daha isabetli olacaktı.bu maça kadar felsefemiz mükemmeldi.ama bu maç herşeyi resetledi.şimdi sil baştan yapacağız.hala lideriz ve şampiyon olacağız.

Mustafa Umut
Elalem liderle arasında sayılamıyacak kadar puan varken nasıl destekliyor biz 2 puan farkla lideriz şu duruma bak.
Şampiyonluğu bu taraftar ile alacaksak lazım değil.Şu taraftara bak.Hiç kaybetmiyecez dimi.Allah sizi bildiği gibi yapsın.

olcay_61
hala bursayla 2puan fenerin 4 puan önündeyiz ipler bizim elimizde..
ipler hep bizim elimizde zaten ilk fırsatta kendimizi boğuyoruz tıpkı geçen hafta ve bu hafta olduğu gibi...

SEDER

BİZE HER YER TRABZON...
kardeş maçın özeti altına imzamı atacaktım ki umutu gördüm..umut bu takımda bugün iyi oynadıtysa aynı mevkideki niang nasıl oynadı? umut her zamanki gibi boş boş koştu..bırakın şu umut hayranlığını artık..şampiyonluk gidiyor..bu umut için brozeki harcamayalım bari..şenol hoca teo ya yaptığını yapıp adamı 6 ay oynatmazlık etme..güven şu adama, ölüsü umuttan iyidir. bjk maçında belli oldu...

61baron61
fenerin tek ilaci TRABZONSPOR..nezaman kötü gitseler TS ilac oluyor bizle moral buluyorlar

Raskolnikof
Bu akşam 19 haftadır hayatının en hırslı futbolunu oynayan bir Fenerbahçe maçını izledik. Özellikle hırslı diyorum çünki iyi bir futbol oynayan Fenerbahçe yoktu.
Gelelim bizimkilere; iki haftadır eski hırsından ve oyun kurmaktan yoksun bir Trabzonspor izliyoruz. özellikel dikkat çekmek gereken bir başka husus var ki o da gerek bu akşam gerekse hafta içi Beşiktaş'ın aynı taktikle bizi vurması kaldı ki aynı taktiği biz Bursaspor maçında kullanmıştık. Şok yapılan baskınlar sonrası gelen goller sonrası defansa çekilmek ve çift ön libero ile ön tarafta hücum eden futbolculara baskı kurmak.
özetle bu mağlubiyetde sorgulanması gereken trabzonsporun futboludur.

Deniz Tosunoğlu
Sonuna kadar Senol Gunes!

karaman6106
30.01.2011, 21:41
misafir takımın hocası, evsahibi takımın hocasının ayağına giderse; maç orada kaybedilmiştir.
takım da ilk yarım saatte tir tir titredi...allahtan bu maç ikinci haftadaydı...

Enes Başkaya60
Hala önde olan biziz. 12 galibiyet bize kupayı getirir gibi. Ama bu maçı umarım iyi analiz ederiz. Ligin zirvesindeki bir takım pozisyon bulamadan maç tamamlamali...

Harfiyen katılıyorum..............

Burak Sahin
ben bugünki ibb bjk macinda bjk taraftarina hayran kaldim bizim macdada cok iyiydiler adamlar gercekten takimina sahip cikmayi biliyor bizim taraftar gibi degil neydi o bizim macta ilk dakikalardaki söyledikleri sarki mi mars mi ne daha kulaklarimda..... en azindan iyi kötü hep bir bütünler bizim gibi 2 parca degiller burda 2 arti 2 nin bile her yerde 4 etmeddigi bir yer varsa orada trabzonspor taraftarinin oldugu yerdir.....

zahido
fenrbahce 6 yabanci oyuncusuyla cikmis biz ise 3..

esas irdelenmesi gereken konu budur..

ikinci olarak colman kac hafta oldu bilmiyorum ama hep sebepsiz yerre sari kart gordu..

Mora
biz feneri evinde yendik, onlar bizi evlerinde yendi. oldu da bitti. daha da abartmanın alemi yok.
he yensek iyi olurdu.
ama ankaragücünü de yensek iyi olurdu misal...
tek isteğim takımın moralinin bozulmaması. çünkü hiç gerek yok.
bu maç değil belki ama, çok iyi oynadığımız dünya kadar maç var bu sezon ve daha oynayacağız da.
kimse moralini bozmasın bence. geçmişten ders alıp fener mağlubiyetini kafaya takmanın kimseye bir hayrı olmadığını herkes görmeli ve yola devam etmeli.
daha ligin ortası;

show must go on uşaklar (http://forum.bordomavi.net/goster.php/u%FEaklar)

Gordon Freeman
kardeş sen nerde yaşıyon, o durumda tayfunu oyuna şenol hocadan başka dünyada kimse almazdı..mustafa yumluyu kadroya almayıp bu maçı taa en başında veren şenol güneştir.ayrıca bu saatten sonra burak ve şenol hoca arasında nasıl bir bağ araştırılması taraftarıyım..bu adam nasıl 70 dakika sahada kaldı aklım mantığım almıyorr

yazdıkların yazdıklarıma cevap değil ki..Ayrıca ben de Mustafa Yumlu taraftarıyım sıkma canını..keşke Mustafayı oynatsaydı hoca..

BAHADIR33
fenerin tek ilaci TRABZONSPOR..nezaman kötü gitseler TS ilac oluyor bizle moral buluyorlar
geçen sene yan etki yaptık herhalde...............

r9emre
Haftaya Antalyaspor sonra Sivasspor ikisini de kesinlikle kazanmak zorundayız.O 2 maçta puan kaybı gibi zerre lüksümüz yok.

Sefa Murat Dokuz
16'da Egemen sakatlandi; Senol Hoca'nin yüz ifadesini gördük. 'Ben napim' gibicesine hareketler yapti.
Colman agresif ve berbat oynadi, Yattara girdi.
45 dakika kalmis, Glowacki her an sakatlanabilir, her an bir oyuncu oyun disi kalabilir. Riske girmedi Hoca.

Colman agresif berbat ? ? ? ? ? ? :eek::eek::eek::eek:

Enes Başkaya60
30.01.2011, 21:42
kardeş maçın özeti altına imzamı atacaktım ki umutu gördüm..umut bu takımda bugün iyi oynadıtysa aynı mevkideki niang nasıl oynadı? umut her zamanki gibi boş boş koştu..bırakın şu umut hayranlığını artık..şampiyonluk gidiyor..bu umut için brozeki harcamayalım bari..şenol hoca teo ya yaptığını yapıp adamı 6 ay oynatmazlık etme..güven şu adama, ölüsü umuttan iyidir. bjk maçında belli oldu...

Aynen Brozek oynasın Bjk macında belli etti zaten kendini....

Burak Sahin
misafir takımın hocası, evsahibi takımın hocasının ayağına giderse; maç orada kaybedilmiştir.
takım da ilk yarım saatte tir tir titredi...allahtan bu maç ikinci haftadaydı...

ne alaka alcakgönüllülk bence güzel bir karakterdir.... tavsiye ederim.....

olcay_61
yönetime, hocaya, bazı futbolculara söylenecek çok şey var ama neyse ya sabır diyelim:mad:
takım malesef güven vermiyor artık inşallah önümüzdeki 3 maçı (antalya,sivas(d),manisa(d) ) kazanabiliriz gerçekten şansa ihtiyacımız var artık

Tsikopat61
içimin kan ağlaması lazımken cok rahatım besiktaş maçından sonra da bu maçtan sonra da. ya takıma olan inancımı kaybettim ya da bu işte bi hayır var. hayırlısı...

Bende de var bu rahatlik..Hayirlara vesile insallah..
Unutmadan..!!!

SENI COK SEVIYORUM TRABZON..!!

bahadır2561
Evet aynen katılıyorum bu yoruma. Bizim taraftarın böyle olabilmesi mümkün değil galiba. Herşeyiyle iyi hazırlanmışlar. Futbol sadece sahada oynanmıyor. Taraftarlar da galibiyet için elinden geleni yaptılar. Biz herşeyi kendi futbolcularımızdan istiyoruz. Ama biz vazifemizi yapmıyoruz. Sıkıntı burada zaten. Şu taraftar bizde olsa şimdiden lig bitmişti.

Aynen abi maçı nerdeyse sesi kısık olarak izledim o derece ugultu ıslık tezahürat. .Adamlar harbiden kenetlenmiş,inanmış..

Bizimkilerde ayy çekirdeğim bitti ne yaapcagım,otursana göremiyorum,birader bağırınca ne oluyor ki bagırınca gol oluyorsa bizde bağıralım..

61''de ooo Trabzon, tamam işte bağırdık yaa daha ne istiyosunuz..

Maça gitmeyen taraftardan gecenin bir yarısı destek istiyoruz, suya yazı yazmak gibi bişey..

Başkan da ancak espri yapsın başkanada kızgınım

Yiğit SARI
Yanıyorumda Ankaragücü maçına yanıyorum. Şuan nispeten daha rahat olabilirdik. Şimdi rakibin puan kaybını bekle ohooo

hüseyin1975
Takım top oynamadı,daha doğrusu ezikler oynatmadı pres yaptı durdurdu ve tabiki hakem faktörüde var.

Önümüze bakacağız...

Alisdik artik, herseyden Hakem suclu.
Izelnmis / izlettirdigin Oyunculari aldiriyorsun ama oynatmiyorsun.
Mustafanin sucu ne peki?
Tayfunu "kurtarici" olarak sokmakda tam KOMEDI!
Takim böyle oynayacakdi madem, neden kargaya bos yere elendik???

inadina61_08
bu şerefli kupayı şerefimizle tek bir leke olmadan defalarca kazandık şimdi şerefsizlerin elinde, ne hale gelmiş bu kupa alıp temizlemek lazım lekeleri o yüzden HEP DESTEK TAM DESTEK..

Hasan61
Fener sadece hırsıyla kazandı.Futbol olarak yine yokları oynuyorlar.Hırsta çok götürmez onları.

Numan Yerlikaya
sbaşkan açıklama yapmştı transfer yapabiliriz die sizce bu maçtan sonra yapalar mı ?

Oğuzhan
30.01.2011, 21:43
Aldığımız 3 oyuncu da neden kadroda bile yoklar anlam vermiş değilim , he olsalar maçı değiştirmeyeceklerdi bu kesin ama olsun neden alındı bu adamlar ?

Glowacki ile başlasaydın keşke Şenol hocam gitti maç bu hata yüzünden.

Sefa Murat Dokuz
Eğer sivasta kar falan olursa Sivas maçındaki galibiyeti unutun !

AYYILDIZ
Trabzonspor'a destek olursak sampiyon oluruz moral bozmayin.Antalya macina asiri motive olmaliyiz.

Enes Başkaya60

Evet kardeşim Colman bu maçta ne yaptı Allah aşkına bir artısını söylesene çok çok çok kötüydü hoca oyundan almasa büyük ihtimal kırmızı da görürdü yani..

danger00
hakem kötü eyvallahta şu mağlubiyeti de hakeme bağlamayın allah aşkına. bunca zaman aynısını yaptık. biz hep süperiz ama hakemler kaka pis. suçu hep başklarında aramak. kolaya kaçmaktan başka birşey değil bu.

bu sezon deplasmanda yediğimiz 3 golünde duran toptan olduğunu düşündüğümüzde fb adına maçın kilidi de anca böyle açılabilirdi.
seyirci baskısıyla bizim sahamızda oynayıp kazandıkları serbest vuruşlar, kornerler bizim için en büyük problem olacaktı. öylede oldu.
giray her zaman yaptığı gibi rakibini çekmekle uğraşacağına topun nereye gittiğinin farkında olup pozisyonunu alsa keşke. biraz baskı yediğinde topu rakibe ikram etmese keşke. egemen sakat sakat çıkıp hiç riske edilmeseydi keşke.

bu ortamdan psikolojik olarak çıkıp çıkmadığımız da antalya maçında belli olur. eğer avniakerde gereken atmosfer yaratılıp 3 puanla dönüş yaparsak, lig için moral bozmaya gerek yok. dediğim gibi kilit nokta avniaker. ayağımıza kurşun sıkmamızı bekleyenlere avuçlarını yalatalım.

İlker Akçay
İlk devre Manisa'ya yenilip Fener'i yenen takım bu devrede Manisa'yı yener..İkisinin de bir farkı yok ikisi de 3 puan...

61baron61
30.01.2011, 21:44
geçen sene yan etki yaptık herhalde...............
istisnalar kaydeyi bozmaz

Canberk
Yeter şurda ikili sataşmalar olmasın yaa.
Bir futbolcu kötüyse git onun başlığında savun.
Yok sen Giray'a nasıl kötü dersin yok colman daha kötüydü.
Burası genel değerlendirme yeri.

Pozisyonumuzun olmadığını konuş.
4 maçtır düşüşümüzü konuş.
Bunları eleştir.
Gerisinin yeri burası değil millet!

SEDAT
- Maçları Trabzonda oynamaya devam edersek kesinlikle Şampiyon olamayız , sahaya Traktör yada Dozer girse fena olmaz.

Koray Yiğit
Burak... topu alıp gidebilir mi ? Hayır... Dia gider mi ? Evet

Cale ... topu alıp gidebilir mi ? Hayır... Santos gider mi ? Evet

Umut gidebilir mi ? Hayır... Niang gider mi ? Evet

Colman gidebilir mi ? Hayır... Emre gider mi ? Evet

Fb bizden 3 gömlek üstün derken buna temas ettim.

Pres ve baskı karşısında sıkıntı yaşamayan, topla alışveriş yapabilen futbolcu gurubundan oluşuyor.

ThePatriot61
Senol hoca ile en kötü oyunumuzu oynadik. Böyle kötü oynadigimizi bu sezon hic görmemistim. Fenerbahce cok agresif oynadi ama maci daha cok istediklerinden dolayi biz de buna karsilik veremedik ve hakli bir maglubiyet aldik.

En cok kizdim olay millet transfer etti mi hemen oynatiyor. Bizimkiler ise önce oyunculari bi 2 ay bekletiyorlar. Oyuncudan katki beklemiyorsan niye aliyorsun? Brozekler artik oynamali.

Burak Sahin
30.01.2011, 21:45

sen o durumda kimi alirdin arkadasim alanzinho yu :)

Ilelioglu
Eğer sivasta kar falan olursa Sivas maçındaki galibiyeti unutun !

Maclari tek tek düsünün simdi önümüzde Antalya maci var...!

;)

DePaR
fenrbahce 6 yabanci oyuncusuyla cikmis biz ise 3..

esas irdelenmesi gereken konu budur..

ikinci olarak colman kac hafta oldu bilmiyorum ama hep sebepsiz yerre sari kart gordu..

Sana katılıyorum hak edip gösterilmeyenlerde var.

lazrail8989
Şimdi yazdıklarıma tepki verebilirsiniz ama şu apaçık ortadaki Trabzonspor şampiyonluk yükünü kaldıramayacak.Şenol hoca iyice şaşırmaya başladı geçen hafta colman-sezer değişikliği,beşiktaş maçında sahaya sürülen kadro ve mantelite,son olarak da bugünkü maçta rakip 10 kişi kalmışken alanzinho ya da başka bir ofans adamı alınacakken korkak oyununu sürdürmeye başladı nitekim biz de oyuncularımızın amatör gayreti sayesinde 10 kişi kaldık.Taraftar da bu işi kaldıramıyor bende burakı sevmem ama geçen hafta 1 maç yüzünden ıslıklandı.Hocayı sadece bu maçlık değil yensek de eleştiren bir yandan da seven bir taraftarım.Eleştirdiğim tek yönü bu cesur takımı korkak düşünceyle oynatmasıdır.Bundan sonrası da böyle olcaksa şampiyonluk hayal

littlebighorn
Yalnız bizim ikinci takımın BJK maçının ikinci yarısındaki oyunu daha iyi idi.

olcay_61
30.01.2011, 21:46
sbaşkan açıklama yapmştı transfer yapabiliriz die sizce bu maçtan sonra yapalar mı ?
tribün doluymuş yer yokmuş..

Ilelioglu

Colman gidebilir mi ? Hayır... Emre gider mi ? Hayır

Pres ve baskı karşısında sıkıntı yaşamayan, topla alışveriş yapabilen futbolcu gurubundan oluşuyor.

Pres yapmadikki yapsaydik görürdüm ben onlari.:cool:

DePaR
Aslında yönetimin devre arası transferdeki anlayışın meyvelerini topluyoruz gibi bişe

Burak Sahin
İlk devre Manisa'ya yenilip Fener'i yenen takım bu devrede Manisa'yı yener..İkisinin de bir farkı yok ikisi de 3 puan...

bence cok güzel bir yaklasim.... umutsuzluk icin cok erken sampiyonluk icinde cok erken bence sabretmek zamanidir.....

Asi Çaykaralı61
Trabzonspor'a destek olursak sampiyon oluruz moral bozmayin.Antalya macina asiri motive olmaliyiz.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Hep destek tam destek

Yiğit SARI
30.01.2011, 21:47
Yalnız bizim ikinci takımın BJK maçının ikinci yarısındaki oyunu daha iyi idi.

Bu kadar ruhsuz oynayacaklarını tahmin etmezdim. Bi adam bile mi çabalamaz resmen mağlubiyeti kabul ettiler

bahadır2561
tribün doluymuş yer yokmuş..

+1967 aynen tribüne transfer yapıoruz

C.Altuntaş
hep olur boyle dedıgımız ıcın kaybettık fenerlıler dunyaları yıktılar 2 gereksız mac ıcın oynayan takıma bak adamlar g...den nefes alana kadar kostular bızımkılerın atagı yok yazık ya bu nasıl bıse ya noldu bu takıma ya

Sefa Murat Dokuz
Evet kardeşim Colman bu maçta ne yaptı Allah aşkına bir artısını söylesene çok çok çok kötüydü hoca oyundan almasa büyük ihtimal kırmızı da görürdü yani..

İlk yarıda sahada hırslı olan, maçı isteyen kim vardı Colman dışında. Ve ilk yarıda oldukça iyi oynadı Colman. Pas hatası yoktu, ben Selçuk'u daha çok severim daha çok överim ama Selçuk ilk yarıda Colman'ın oynadığını bugun 90 dk da toplasa oynamadı.

mekatronik
sorun yok arkadaşlar, sadece avantaj kaybettik.antalya önünde toparlarız, fener de bursada çok puan kaybeder.önemli olan antalya maçıyla seri yakalamak.

olcay_61
- Maçları Trabzonda oynamaya devam edersek kesinlikle Şampiyon olamayız , sahaya Traktör yada Dozer girse fena olmaz.
bırakın artık bu saçmalıkları

dead_microbe
zor bir deplasman maçını kaybettik okadar, bursaylada oynamıyorduk fenerle oynuyorduk, 2 puan farkla hala birinciyiz, olur böyle ufak kazalar

Merve H.Oğlu
Sezonun en kötü futbolu.. Sezonun ilk hayal kırklığı.. Kızgınlık mağlubiyete değil takımdaki isteksizliğe, hırssızlığa..

Serdar Dilekoğlu
30.01.2011, 21:48
siz gidin cevahir de alış veriş yapın. hafta içi kupa maçında sahada olmanız gerekirken dinlenin. fener maçında kaleye tek bir şut vuramadan neredeyse maçtan dönün. ayıp silkelenin ve kendinize gelin. milyonlarca insanın gözyaşlarının hesabını veremezsiniz.

bariskaratas
engin burak dısarı
selcuk ve colmanı asla bozmamak lazım
aralarına ceyhunu yerleştirmek lazım

takıma hep destk tam destek

Murat'
Mağlubiyeti hakeme bağlamak çok yanlış bir yaklaşım bence, bugün sahada kendi takımını sabote eden oyuncular vardı maalesef.

MaDDoX_61
syn sadri şener susmamalı bu işler sadece futbol oynamaktan geçmiyor.bakınız bursaspora içerde bi adamları var futbol oynamadan bi çok maçı alıyorlar

alfadog61
moralinizi bozmayin arkadaslar 17de 17 yapacak degildik ya haftaya antalyayi yeneriz yine hersey normale döner

SEDAT
bırakın artık bu saçmalıkları

- Girelimmi eşofmanına iddaya...

karayamayman

Colman gidebilir mi ? Hayır... Emre gider mi ? Hayır

Ya hikaye okumayın...Fener'in deplaman maçlarından sonra görürüm sizi...

Bugün tekme, tokat, pres yıldırdılar bizimkileri...Onlar Kadıköy'de aslan, Anadolu'da kuzu...

Bırakın başkalarının takımlarını övmeyi de, takıma destek verin...

karaman6106
ne alaka alcakgönüllülk bence güzel bir karakterdir.... tavsiye ederim.....
:)bence de, ama dünya 3. sü bir hoca, 60 yaşında, angut kısa donla gezereken, milli takım kaleciliği...acab bu şartlarda kim alçak gönüllü olmalıydı. kaldı ki bir sürü tartışmalar yaşanmışken, biz hala neden adamı raryıp kokluyoruz...bu alçakgönüllülük mü yoksa...

inadına_Trabzon
Emre-Topuz-Selçuk Savaşçılarına karşı Selçuk-Colman-Jaja. bunlar yenilince maçı verdik. Fenerbahçenin attığı 2.golde de niang 10 pozisyon gelse öyle vuruş yapamaz.Ondan sonra daha netleri nasıl kullandığını gördük. Egemenin sakatlanmasıda dengemizi bozdu. Giray hatalar serisine devam etti.

Oldu bitti gitti.

Lider kim ? - TRABZONSPOR
Kaç Puan farkla ? - 2

İyi başlayamadık ama hala puan farklı LİDERİZ.

Şimdi bir seri lazım. BJK maçına kadar 4 maçımızıda kazanmalıyız. Kazanabiliriz.Sonuçta bizden zayıf kadrolar.

Yenerken destek vermek kolay, şimdi taraftarlık zamanı.Moral zamanı.

ilyskm
Ben geçen hafta Şenol Güneş hata yapmaya başladımı devam eder demiştim. Yanılmak isterdim ancak maalesef yanılmadım sen önce Beşiktaş maçına as oyuncular dinlenecek diye yedekleri çıkar sonrada Fener maçının ilk 20 dakikasında dökül ve daha sonrada Trabzonsporun belkide en hazır topçusu konumudaki Mustafayı oyuna alma Tayfun' u al sonra o Tayfun sahada 10 dakikayı tamamlamadan kırmızı görsün. Şenol hoca yanlış yapmaya devam ediyorsun. Bir serzenişte külek kafalı Saddri Şener' e; bu takıma altın tepside verilen şampiyonluk şansını Polonyalardan ilk 11' e giremeyecek topçular alarak bitirdin evet bitirdin diyorum çünkü bu takım bu kafa, bu teknik heyet ve yönetim ile belini zor doğrultur. En yakın kanıtı Antalya maçı olacak. Ha taraftara düşen hep destek tam destek ancak bu takım en fazla pozisyona giren lig takımı ancak o pozisyonları değerlendirecek bir ŞOTA lazım o da olmadığına göre uyanın rüyadan hayal görmeyide bırakın...

Enes Başkaya60
Nokta transferler yapacaktık sözde yaptık adamlar oynamıyor....

Bera Algün
30.01.2011, 21:49
lider gittik lider dönüyoruz

tek üzüntüm egemen oldu inşallah kısa sürede takıma döner

balli_kuymak
Son 2-3 sezondaki en kötü futbolumuzu oynadık...1 tane pozisyonumuz yok maçta heyecanlanamadık bile bu kadar gerçekten...Giray hayatının en kötü maçını çıkardı diğer maçlardaki hırslı futbolunu bilmesem bizi sattı diycem...takımda tek ayakta kalmaya çalışan engindi...diğer bütün futbolcular şenol hoca dahil döküldüler resmen...şenol hoca bu maça hiç hazırlayamamış takımı...takımda pres diye bir şey yok bir bursanın bir bjk nin bir fb nin presine bakın birde bizim takıma bakın..son 5 maçtır takım oyunu adına hiçbir şey yapmıyoruz maalesef...her ne olursa olsun takımımızı ayaga kaldırmamız lazım..

MORAL BOZMAK YOK DESTEĞE DEVAM...

hüseyin1975
Bakalim bu macdan sonra orta sahaya saglam bir Adam aldirirmi Hoca?
Hic sanmiyorum.
Elindeki cok iyi ama bir o kadarda cok yumusak orta saha oyunculari ile devam eder.

Yunus Emre SEYHAN
maçtan önce 1 puan geride olduğumuzu düşünün ve yeenip farklı 2 yaptık. böyle düşünün :)

Sefa Murat Dokuz
30.01.2011, 21:50
Kilit 4 maç, Antalya Sivas Manisa Kayseri 12 puan alamazsak şampiyonluk son 8 maçı kazansakta gelmeyebilir.

OzcanHan61
bizim kadro böyle olmali: ONUR
Serkan Mustafa Egemen Brozek
XXXXXXXXXX Colman Selcuk Engin
Jaja
Brozek
XXXX yazdigim yere, aklima oyuncu gelmedi :D, alanzinho,yattara tek devrelik oyuncular...mehmet cakir kontra atak oyuncusu fakat bizim takim yavas, burak ise dibe vurdu

Enes Başkaya60
İlk yarıda sahada hırslı olan, maçı isteyen kim vardı Colman dışında. Ve ilk yarıda oldukça iyi oynadı Colman. Pas hatası yoktu, ben Selçuk'u daha çok severim daha çok överim ama Selçuk ilk yarıda Colman'ın oynadığını bugun 90 dk da toplasa oynamadı.

Bugun kimse iyi oynamadı kardeşim takımda ruh yoktu onlar çok daha motive olmuştu belliydi yani...

asimetrik
Canımı sıkan şeyler de yok değil. Sol tarafa Brozek'i aldık. Haftalardır bizimle, resmi maç bile oynadı. Demekki hazır. Bırakın en eksik yerimizin sol bek oluşunu yedeği bile hala Ferhat..
Yine 18 içinde golcü yedeğimiz yoktu.
Stoperin sakatlık sonrası ilk maçı ama yedek stoper de sakatlıktan yeni çıkmış ve bir önceki maçı bitirememiş.
Bu maça ait değil ama devre arasında nasıl bir planlama yaptıysak son 3 resmi maça bakarak kadro olarak üzerine bir şey koymadığımız ortaya çıkıyor.

Oruç
Sakin olalım.

kemaLAZ61
Allah allaaahh hep bizmi yenecez arkadaslar birakin birazda onlar sevinsin dimi :D Cocuk gibi düsmüsler ortaliga, sanki sampiyon oldular :D Alin lan alinnnnnnnn 3 puan sizin olsun birazda siz sevinin beeeeee xD

olcay_61
- Girelimmi eşofmanına iddaya...
tamam sen dozeri al gel gir sahaya, sonra maçları istanbulda oynayalım şampiyon olursak eşofman alcam ben sana.
saçmalamaya devam ediyosun renkdaş kusura bakma

Barış Burak

abi bak.şu cümlenin bana anlamını söyle.şenol güneş maçı taa en başta verdi.ya sen bunu harbiden düşünüyosan,o zaman bizim takım ilk dakikalarda gol atınca şenol güneş taa en başta aldı maçı de ve sevinme tamam?

bizde üzgünüz.ama takımı yeren konuşma yapmanın anlamı ney? yahu eleştir gözünü seveyim,kurbanın olayım abi eleştir.deki şöyle şöyle olmalıydı.ama şunu deme.ne demek en başta verdi.yok ya. öyle bi dünya yok.

inadına_Trabzon

Colman gidebilir mi ? Hayır... Emre gider mi ? Evet

ilk maçta niye gidemediler ?

Fenerbahçe puan kaybetmeye mahkum. Bu maç gibi oynayamazlar her maç.Hermaç böyle oynayacak kapasiteleri zaten yok. Çok kastılar.

bahadır2561
Transfer filan yapmayalım aldıklarımız tribünde 3 tane yabancımız var haybeye yabancı oyuncu alıyoruz..

Yıllardır forvet Umut ne anladım bu işten

irfanb
30.01.2011, 21:51
BJK Portekizli yildizlar topluluguyla Belediyeye karsi topalliyor,adamlarin icinde yine sampiyon olabilme umudu...
Biz sampiyonluk yolundaki rakibimize deplasmanda yeniliyoruz,aramizda 4 puan fark yar.Sanki küme düsüyoruz.
Biz bu takimi sevmesini bilmiyoruz...

Ahmet Öztürk
Kilit 4 maç, Antalya Sivas Manisa Kayseri 12 puan alamazsak şampiyonluk son 8 maçı kazansakta gelmeyebilir.

Alırız renkdaş :) Kayseri sıkıntı olmazsa Allah'ın izni ile alırız. İnanmak başarmanın yarısı..

balıkesirli TS
hiç bir kaybımız yok bu normal puan kaybı...önemli olan biz bundan sonraki maçları alalım...burdan sonra görev trabzondaki taraftara ve sehre düşer... o takımı nasıl yolladıysanız çıkılacak ilk maçta yine destek olunmalı...hala lideriz bunu unutmayalım...

Chiko
Agresif:
Arka arka 3-4 faul yapti, kart gördü.. Böyle devam oynasaydi sonunda kizarirdi..
Berbat:
Takima katkida bulunamadi, Selcuk ve Jaja ile en önemli alanda oyniyordu, görevini yapamadi. Tamam, Serkan (ve Onur) haric iyi oynayan yoktu ama Colman takima ne ofansif nede defansif derecede katki yapamadi.

worldmaster
Mağlubiyeti çok abartmayın oyuna gelmeyin!

Ne yani 6 derbiyi de kazanmayı düşünecek kadar hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz?

Dünyanın hiçbiyerinde böyle bi takım yok(Barcelona hariç)

Bu takımın da yenilmesi kadar doğal bişey olabilceğini ya da bu takımın da ruhsuz oynaybileceği 2-3 maç olabilceğini(ki bana göre berbat değildik ruhsuz da değildik,Giray'ın bireysel hataları ve son pas tercihleri yüzünden kaybettik) düşünemeyecek kadar olgunlaşmadınız mı?

Lütfen sakin olalım,;

Hayat'ın özü bu zaten DENGE! Her zaman mutlu olan her zaman acı çeken her zaman genç kalan bir varlık var mı ? Yok.Peki hangi hakla böyle bişey istiyorsunuz?Bu takım da Hayat'ın bir parçası aynı yasalar ona da işliyor.

Eleştiri yapayım derken battık bittik bu kaımdan şampiyon olmaz gibi uç söylemler bize ne kazandırır? Hiç bişey...Hataları söyleyelim ama kahinlik yapmanın lüzumu yok...

karaman6106
colman neden çıkarılıyor anlamıyorum.sahada gezinen burak efendiyken colmanın çıkmasını anlayamıyorum...

SEDAT
tamam sen dozeri al gel gir sahaya, sonra maçları istanbulda oynayalım şampiyon olursak eşofman alcam ben sana.
saçmalamaya devam ediyosun renkdaş kusura bakma

- Yerel Medya denen güruhtan haberin varmı senin.

holaysa61
30.01.2011, 21:52
Bu kadar ruhsuz oynayacaklarını tahmin etmezdim. Bi adam bile mi çabalamaz resmen mağlubiyeti kabul ettiler
3-4 kişi kötü olur diğerleri iyi olur bertaraf ederler falan ama bugün hepsi kötüydü ve bu yüzden kaybettik. İnşallah antalya maçını alıp psikolojimizi düzeltiriz.

Ilelioglu
Mağlubiyeti çok abartmayın oyuna gelmeyin!

Ne yani 6 derbiyi de kazanmayı düşünecek kadar hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz?

Dünyanın hiçbiyerinde böyle bi takım yok(Barcelona hariç)

Bu takımın da yenilmesi kadar doğal bişey olabilceğini ya da bu takımın da ruhsuz oynaybileceği 2-3 maç olabilceğini(ki bana göre berbat değildik ruhsuz da değildik,Giray'ın bireysel hataları ve son pas tercihleri yüzünden kaybettik) düşünemeyecek kadar olgunlaşmadınız mı?

Lütfen sakin olalım,;

Hayat'ın özü bu zaten DENGE! Her zaman mutlu olan her zaman acı çeken her zaman genç kalan bir varlık var mı ? Yok.Peki hangi hakla böyle bişey istiyorsunuz?Bu takım da Hayat'ın bir parçası aynı yasalar ona da işliyor.

Eleştiri yapayım derken battık bittik bu kaımdan şampiyon olmaz gibi uç söylemler bize ne kazandırır? Hiç bişey...Hataları söyleyelim ama kahinlik yapmanın lüzumu yok...

Evet oyuna gelmeyin...! Dogru bir tespit...;)

pReN@_61
Rezil bir futbol vardı bu gece..Çok kötüydük çook.

Numan Yerlikaya
Canınızı Sıkmayın Arkadaşlar Şampiyon Olamassak Bu Taraftar Başkandan Hesabı Sorar

Koray Yiğit
Ya hikaye okumayın...Fener'in deplaman maçlarından sonra görürüm sizi...

Bugün tekme, tokat, pres yıldırdılar bizimkileri...Onlar Kadıköy'de aslan, Anadolu'da kuzu...

Bırakın başkalarının takımlarını övmeyi de, takıma destek verin...

Breh breh breh.

Herşey toz pembe güllük güiistanlık değil mi ?

Tekme tokat atmışlarmış da hakem gözyummuş da.

Bunlar hatalarımızı örtbas etmekten başka hiçbirşey ifade etmez.

Kadro kalitemiz sıfır. Kabul edelim.

Bu noktaya gelişsek '' Şenol hoca'nın '' sayesinde geldik.

olcay_61
30.01.2011, 21:53
Canımı sıkan şeyler de yok değil. Sol tarafa Brozek'i aldık. Haftalardır bizimle, resmi maç bile oynadı. Demekki hazır. Bırakın en eksik yerimizin sol bek oluşunu yedeği bile hala Ferhat..
Yine 18 içinde golcü yedeğimiz yoktu.
Stoperin sakatlık sonrası ilk maçı ama yedek stoper de sakatlıktan yeni çıkmış ve bir önceki maçı bitirememiş.
Bu maça ait değil ama devre arasında nasıl bir planlama yaptıysak son 3 resmi maça bakarak kadro olarak üzerine bir şey koymadığımız ortaya çıkıyor.
abi maçı orda kaybettik zaten. birde adamlar köpek gibi koşup basıyo bizimkiler aynı baskının çeyreğini yapamadı

Devrim Arslan
yahu arkadas bjk simaoyu alir gelir gol atar bursa miller alir gol atar bizim aldgimiz adamlar 18 bile yok !

delirecegimmm!!!

Murat'
1 farkla yenilmiş olsak bu kadar üzülmezdim, olası bir puan eşitliğinde Fenerbahçe üstte olacak maalesef.Colman'ın ilk maçta kaçırdığı penaltıyı arayacağız zaten.

alicengiz
vay arkadaş..niye böyle oluyo niye,bu nedir ya,kötü takımlar bizimle çıkışa başlıyo,niye 7-8 hafta gol atamayan futbolcu bizim maçta atıyo,bizi yenmek bu kadar önemli niye her takım bizim maçta var gücüyle oynuyo.44 senedir böyle çokmu gıcığız terbiyesizlik mi yapıyoruz futbolu biz icat etmedikki herkes bize karşı iyi oynamaya çalışıyo.bu nedir aga bizi yenen huzura eriyo herhalde,bana mı öyle geliyo.çokmu popüleriz,ben bişe anlamıyorum bu işten.

Yiğit SARI
Rezil futbolumuzu ve bir pozisyonumuzun bile olmamasını yediremiyorum :(

objek
Acik konusacak olursak fb,nin kadrosu ligimizin en iyi kadrosuna sahip ama adamlar islerini ciddiye almiyorlar ara sira ne zamanki isler zora girerse tabiri caizse bir yerlerini yirtarcasina oynuyorlar ve kalite farki ortaya cikiyor fb ne zamanki rakibi kadar kosup mucadele ederse kolay kolay yenilmez iyiki her macta bu kadar kosmuyorlar): bizim takimdaki herhangi bir oyuncu eger ben oldum!!! bu isi mucadele etmeden klasimla yetenegimle bu isi gotururum havasina girerseler cok buyuk husrana ugramaya mahkum olurlar o klasta bir oyncumuz malesef yok ne yaparsak takim ruhu ve daha fazla kosarak aciklarimizi kapatmak mecburiyetinizdeyiz bu ciddiyeti korudugumuz muddetce sampiyonluk sansi devam eder genel olarak ozetlersek adam basi (1) gol atmak icin burak 5 jaja 4 umut,unda 5 gol pozisyonuna girmesi lazimki gol atabilelim malesef bilincli golcumuz yok ya tutarsa ya tutarsa .... elbet biri tutacak): hayirlisi olsun diyelim

littlebighorn
Burak, Colman, Jaja, Serkan hatta Ceyhun'da çok ciddi düşüş var. Yattara yı saymıyorum ligin ilk yarısı zaten yoktu. Üzerine Egemenin sakatlığı. Glowachinin sakatlık sonrası form tutamamasını ekleyin. ŞAşırtıcı değil alınan sonuçlar. Kenardan da bunların yerini dolduracak birileri yok maalesef yeni transferler dahil. İşimiz Şenol Hocanın bu arkadaşların form tutmalarını tekrar sağlamasından geçiyor. Şampiyonluk şansımız bu nekadar sürede başaracağına bağlı.

kemaLAZ61
30.01.2011, 21:54
Bunuda unutmayin lider hala biziz ;D Nekadar puan farki kapansa bile suan birinciyiz ve bu birinciligi korumamiz lazim! DESTEK vereceginize yok söyle yok böyle diyorsunuz! Nebicim taraftarlik bu? Takimi kötülüyerek nereye varabileceginizi saniyorsunuz? Birsey biliyorsaniz asil simdi takimi desteklemeye baslayin. Bu durumda takima salliyanlar ne sampiyonluk hak ediyorlar nede sevinmeye! Birak bunlari lütfen, kac senedir böyle yaptikda nereye varabildik?!

rebelking
30.01.2011, 21:54
Kotü oyandık kaybettik. Arkadasların dediği gibi havaalanında futbolcuları karşılamanın tam zamanı.Hadi trabzondakiler gidin hiçbirşey olmamış gibi karşılayın çocukları biraz moral verin. Bugunlere bu takımla geldik. Destege devam.Olacak Allahın izniyle...

inadına_Trabzon
30.01.2011, 21:55
Arkadaş diyor Trabzon artık toparlanamaz bitti mahvoldu felan ,bjk ye gelince hala umutlu. hadi lan ordan dedim. :)bjk 12 puan farkla umutlu , biz lider(+2) umutsuzmu olacakmışız.

KAÇ KALDI ?

15

BurakG
BJK Portekizli yildizlar topluluguyla Belediyeye karsi topalliyor,adamlarin icinde yine sampiyon olabilme umudu...
Biz sampiyonluk yolundaki rakibimize deplasmanda yeniliyoruz,aramizda 4 puan fark yar.Sanki küme düsüyoruz.
Biz bu takimi sevmesini bilmiyoruz...

dogru diyosun kardes ama sezonun sonuna yaklasildiginda ah vah su üc puani alsaydik da sampiyon olsaydik diyecegiz, ayni gecen sezon gibi. Iyi bu mac zor bir macti. Ama bu maci kayip etigimizde degilde, besiktas macina yedeklerle cikip, as oyunculari bu maca saklamamiz bence hataydi. Bu kadar da ruhsuz isteksiz oynanamaz. Hem Türkiye Kupadan hem de 3 puandan olduk. ona üzülürüm

SEDAT
- Aziz Yıldırım iyi çalıştı ilk yarının bitiminden beri , bizde seyrettik ...

Ali Yerlikaya
Ya herkes hakem laf etmeyin iyi oynamadik hak etmedik diyor, ama niye oyniyamadik bunun cevabi zaten hakem degilmi...?
Ilk 15 dk da en az 6-7 kez Jaja ya faul yapildi, yani rakip bizi faulleriylen yildirdi, ve Egemen in saatligindan dolayi ilk golu yiyince iyice koptuk maalesef...

Yani bu maci hakem kesinlikle katletti, mac 2-0 oldukdan sonra birza dengelendi ama yinede rezalet bi mac yönetti..
Bana koyan asil bunun olicagini bildigim halde saf koyun gibi kesilmeyi bekleyip susmamiz, bu saatden sonra konusmani hic bi faydasi yok...

Takima destek cikalim Allahin izniylen sampiyon olicaz halen 2 farkla lideriz, simdi destek zamani... ;)

Ilelioglu
Acik konusacak olursak fb,nin kadrosu ligimizin en iyi kadrosuna sahip ama adamlar islerini ciddiye almiyorlar ara sira ne zamanki isler zora girerse tabiri caizse bir yerlerini yirtarcasina oynuyorlar ve kalite farki ortaya cikiyor fb ne zamanki rakibi kadar kosup mucadele ederse kolay kolay yenilmez iyiki her macta bu kadar kosmuyorlar): bizim takimdaki herhangi bir oyuncu eger ben oldum!!! bu isi mucadele etmeden klasimla yetenegimle bu isi gotururum havasina girerseler cok buyuk husrana ugramaya mahkum olurlar o klasta bir oyncumuz malesef yok ne yaparsak takim ruhu ve daha fazla kosarak aciklarimizi kapatmak mecburiyetinizdeyiz bu ciddiyeti korudugumuz muddetce sampiyonluk sansi devam eder genel olarak ozetlersek adam basi (1) gol atmak icin burak 5 jaja 4 umut,unda 5 gol pozisyonuna girmesi lazimki gol atabilelim malesef bilincli golcumuz yok ya tutarsa ya tutarsa .... elbet biri tutacak): hayirlisi olsun diyelim

Iyiki bir mac kazandilar yahu, bu kadarinada pes artik...!

:rolleyes:

olcay_61
- Yerel Medya denen güruhtan haberin varmı senin.
tribüne transferleri yerel medya yaptı, sakat oyuncuları yerel medya sürdü sahaya. koşan pres yapan oyun oynatmayan feneri yerel medya hazırladı maça.
takım çok kötüydü mazerete gerek yok ve herşeyden sonra yerel medya trabzondaki seyircimiz durumları sıkmaya başladı geçiniz lütfen

Yiğit SARI
Herkes kendi adına konuşsuni ben şampiyon olacağımıza inanıyorum

DePaR
Nerde o eski selçuk :bmn1:

Mustafa Umut
Burak ve Colman çok fena bir düşüş içindeler.
Bjk maçına kadar en fazla 1 beraberlik almalıyız işleri zora düşürüyoruz durduk yere.

Salih Yazıcı
30.01.2011, 21:56
bana hiç kimse yönetimi savunmasın 3 transfer yapılıyor 3ü de 18 de yok trabzonspor bu kadar küçük düşünemez tarihi fırsat kaçırılmıştır. başkan sağolsun 2milyona 3 adam alarak hedefini belirlemiştir.

Çağatay_
Arkadaşlar isteksizlik değil, aşırı gerginlik vardı..

alfadog61
haftaya formsuz oyuncular kenari alip brozekleri oynatmak lazim..

Ali Yerlikaya
- Aziz Yıldırım iyi çalıştı ilk yarının bitiminden beri , bizde seyrettik ...

Allah razi olsun Sedat abi benimde demek istedigim tam olarak buydu isde...
Saf saf susduk, sanki susma marifetmisd gibi...

Yiğit SARI
Selçuk bizi kafasından sildi mi kine? Yok canım olmaz heralde öyle şey ?

karayamayman
30.01.2011, 21:57
Breh breh breh.

Herşey toz pembe güllük güiistanlık değil mi ?

Tekme tokat atmışlarmış da hakem gözyummuş da.

Bunlar hatalarımızı örtbas etmekten başka hiçbirşey ifade etmez.

Kadro kalitemiz sıfır. Kabul edelim.

Bu noktaya gelişsek '' Şenol hoca'nın '' sayesinde geldik.

Kadro kalitesi 0'mış....Breh breh breh değil de sana başka bir şey söylemek lazım da neyse...Pek dangalakça bir laf...(Arkadaşa değil söylediği lafa dangalak diyorum...Ceza almamam lazım)

Recep Alkan
Trabzonspor bu aksam asiri motivasyondan maci kaybetmistir.
Bu zamana kadar ki maclarda akillarda fener maci vardi bu macin atlatilmasi onemli idi
Artik daha rahat cikacagiz maclara.....

Yiğit Gayretli
Selçuk'tan performans beklemeyin aklı başka yerde çok belli...

bahadır2561
Her zaman ki gibi ara transfer dönemi durumumuzu belirleyecek..

ilyskm
Ah Sadri ah biraz Trabzonspor tarihini araştırsan kaçırdığımız şampiyonlukların arkasında hep yönetimlerin bezerisizlikleri olduğunu görürsün. Gelmiş önüne altın tepside şampiyonluk 5-10 milyon farketmez versen parayı alsan kaliteli topçular bu takım şampiyon olsa 3-5 katını kazanırsın.

Barış Burak
Canınızı Sıkmayın Arkadaşlar Şampiyon Olamassak Bu Taraftar Başkandan Hesabı Sorar

kardeşim,bu taraftar kimseye hesap soramaz.sorması için önce taraftar olcak.göreceğiz bakalım Trabzonda ne kadar millet bağırcak bu hafta.

SEDER
Transfer filan yapmayalım aldıklarımız tribünde 3 tane yabancımız var haybeye yabancı oyuncu alıyoruz..

Yıllardır forvet Umut ne anladım bu işten

son 6 yılın özeti..onca transfer yap ama forvetin umut olsun..gelde delirme..şöyle elime sihirli lamba geçse ne dilersin dese ilk dileğim şu umutun 20 yaş yaşlanması olurdu..başka kurtulamayacaz biz bu adamdan..napalım 6 yıldır izliyoruz- 6 yıldaha izlemeye kalbim dayanmayacak malesef...

SEDAT
30.01.2011, 21:58
tribüne transferleri yerel medya yaptı, sakat oyuncuları yerel medya sürdü sahaya. koşan pres yapan oyun oynatmayan feneri yerel medya hazırladı maça.
takım çok kötüydü mazerete gerek yok ve herşeyden sonra yerel medya trabzondaki seyircimiz durumları sıkmaya başladı geçiniz lütfen

- Şehirde herkes gülücük bile dağıtsa Negatif bir hava var ben bundan bahsediyorum kardeşim ...

omermk
bütçemi sarsacak tutarda iki bilet alıp maça gittim.
fb taraftaraı arasında maçı seyrettim. hem yenildik hem ciddi bir para harcadım hem de oyunun büyük bölümündeki futbol beni tatmin etmedi ama eve geldikten sonra direkt bu siteye girmedim ne yaptım biliyormusunuz thy ve pegasus'un sitelerine girip antalya maçı için gidiş dönüş bileti aldım.
ne harcadığım parayı görüyor gözüm ne de kaybedilen puanları tek düşündüğüm şey var ''takımımın bana ihtiyacı var'' ben bir ''TARAFTAR'' olarak takımımı bu zor günde yanlız bırakmamalıyım.
Trabzon'da ki homurtuları şimdiden duyuyor gibiyim ben Antalya maçına futbol seyretmeye değil bu homurtuları bastırmaya - susturmaya gidiyorum.
Benim bir 27 sene daha beklemeye tahammülüm yok.
Haftaya eminim ki bir çok futbolcunun bacakları ben bacakları titreyene bacak, nefesi kesilene nefes olmaya gidiyorum.
Bırakın şimdi Şenol Hoca'nın yönetimin futbolcuların hatalarını şimdi susup destek olma zamanı.
Bu tren bir kez daha kaçarsa hepimizi çok üzülürüz.
Özellikle Trabzon'da ki arkadaşalr sizlere çok önemli bir görev düşüyor. Antalya maçının biletleri çıktığı anda bitirmeliyiz. Bu herkese verilebilecek en iyi mesaj olur.

Numan Yerlikaya
arkadaşlar selçuk devre arasında felan gitmek mi istedi bizimkler göndermedi kafa bambaşka yerde

TUNCAY HİÇYILMAZ
Kötü oynadık kaybettik hala avantajlıyız bu konuda hemfikiriz ama takımın oyununda bir düşüş olduğu kesin. Bu oynadığımız futbol sezonun en kötü futboluydu galiba biz ne kadar oyuncularımız rahat çıkıcak onlar baskı altında olucak desekte bunun tam tersi olduğu aşikar

Raskolnikof
İlginç bir ayrıntı; sözleşme imzalama konusunda kararsız kalan Selçuk' un iki lig maçındaki futboluna biraz dikkat etmek gerekir.

Süleyman Baykan
Bu hafta Bursa Sivasla,Fenerde deplasmanda formda Manisa ile oynuyor biri kesin puan kaybedecek Fener daha bir meylli puan kaybetmeye.

Biz bu hafta Avni Aker'i doldurmalı ve Antalya'yı yenmeliyiz şimdi herkes bize dökezlediler daha toparlanamazlar gözü ile bakıyor açıkçası oyunculardada bu korku var Trabzonspor'un geçmişte yaşadığı kötü tecrübeler adımız çıkmış dokua inmez sekize hesabı bir galibiyet işleri yoluna koyar.:)

worldmaster
Selçuk berbat falan oynamadı bence görevi neyse yaptı

Selçuk 2 maçta bi gol atan adam mıydı? Hayır...Top dağıtıyordu gene onu yaptı....Nasıl izliyorsunuz maçı?Sonuç negatif olunca hafızanız resetleniyor mu nedir?

ThePatriot61
Ben tek Jajayi begendim. Sorumluluk aldi kendini gösterdi cabaladi durdu ama takim bise yapamadi. Umutun ve Burakin düsüs yasayacaklari belliydi. Umut herzaman böyle dir ya ilk yari iyi oynar ikinci yari kötü ya tam tersi. Bir sezon iyi oynadigini görmedim.

Barış Burak
Selçuk'tan performans beklemeyin aklı başka yerde çok belli...

sen yapma gözünü seveyim gardaşım ya. bi anlık sinirle yazmayın böyle şeyler.tek maçlık performansla kader belirlemeyin.

çok kafanıza takmayın bunları.

Soner Kurt
takımı bilmem ama taraftarımız 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetle dağıldı

annttiigs
30.01.2011, 21:59
Alırız renkdaş :) Kayseri sıkıntı olmazsa Allah'ın izni ile alırız. İnanmak başarmanın yarısı..

sivas hava şartları nedeni ile tehlikeli. ilk yarıdaki sivas değil aryıca karşımıza gelecek olan sivas. ama güvenmeliyiz. iş kazası oldu diyip geçebilmeliyiz. ki şu anda onu diyemiyor arkadarşlar.
allah aşkına herkese sallayanlar, taraftar gerçeğini görebildiler mi ? nasıl maç kontrol altına alınır taraftar tarafından ? şapkayı öne koymak yetmez içine de bakmak lazım.

Emirhan Yazıcı
Yaw isteyen inansın isteyen inanmasın

Kötü oynadık İyi değildik çok kötü pres yedik Egemen sakatlanınca iş bitti

YİNEDE BİZE HER YER TRABZON BU SENE ŞAMPİYONUZ

Mora
yenilgiyi abartmayalım. tek tek kızgın olduğum oyuncular benim de var. şenol hocaya da kızdığım zamanlar oluyor, ama bakın elalem nasıl sahip çıkıyor hocasına topçusuna, biz de böyle yapmalıyız.

iş burada trabzondaki taraftarlarımıza düşüyor. antalya maçında stadı doldurmalı, tam destek vermeli taraftar.
lütfen bunu organize edelim.
takımımıza moral verelim. ligin açık ara en iyi takımıyız biz, buz gibi soğukta olimpiyatı dolduran, kolbastılar oynayan, inanmış oyuncuların takımıyız.
lütfen avni akeri tam destekle dolduralım!

balli_kuymak
PRES PRES PRES PRES PRES bizi pres yapmamamız ve pres yememiz yıkıyor arkadaşlar bi fenerin yaptıgı prese bakın birde bizim takıma bakın ALLAH aşkına..bizimkiler pres yapmadıkları gibi birbirlerine çok uzak oynuyorlar takım oyunu diye birşey yok maalesef bu son 4-5 maçtır böyle...

Adil ÖZGÜR
Klas bir golcü istedik, Fatih TEKKE'yi bile almadık.
Neymiş takımın dengesi bozulur (muş)

Nerede denge. Bugün denge gören varmıydı sahada.

Yiğit SARI
Performans zirvedeyken neden bu kadar düştü bi anda? İrdelensin

Klas bir golcü istedik, Fatih TEKKE'yi bile almadık.
Neymiş takımın dengesi bozulur (muş)

Nerede denge. Bugün denge gören varmıydı sahada.

Turşusunu bile kuramazsın ne yapcan Tekke'yi ?

Barış Burak
30.01.2011, 22:00
İlginç bir ayrıntı; sözleşme imzalama konusunda kararsız kalan Selçuk' un iki lig maçındaki futboluna biraz dikkat etmek gerekir.

Raskolnikof gibi düşünürsek eğer,böyle bi sonuca varamayız ama.

SAFA
Rahat olun haftaya Pawel yazıcak burda hepimiz tekrar Şampiyon biziz hvasına giricez. :)

Ahmet Öztürk
Allah razi olsun Sedat abi benimde demek istedigim tam olarak buydu isde...
Saf saf susduk, sanki susma marifetmisd gibi...

Marifet değil. Efendilik ! Bakın aykut kocaman şenol güneş'in yanına gitmiyor ama şenol güneş gidiyor aykutun yanına.. Bu da efendilik, adamlık..

Hakemler konusunda nasılsa biz alıştık. 2004 de 2008 de GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU olduk ya hakemler yüzünden. Biz mağdur kalmayı seviyoruz. Ses çıkarmak işimize mi gelmiyor ne ? Olası bi kötü gidişe kılıf hazırlamaktan mıdır bilinmez..

hüseyin1975
Selcuk ve Colmanin ciddi alternatifi olmadigi sürece Sampiyon olmamiz cok zor, Lider olamamiza ragmen!

Tolga Kurt
Trabzonspor Antalyaspor
Sivasspor Trabzonspor
Manisaspor Trabzonspor

Bu 3 maçtan 9 puan çıkarmamız lazım..

Zor bir deplasman maçını kaybettik ama şampiyonluğun hala en büyük adayıyız.. Şuanda bize düşen Antalya maçında Tribünleri doldurmak ve takıma bu zamana kadar verdiğimiz desteğin en büyüğünü vermek...!!

Haçkalı
Bu maçla ilgili tek yorumum var. Fenerbahçe sezonun en iyi futbolunu oynadı ve bir daha asla bu kadar motive oynayamayacak. Trabzonsporda fenerin baskısı sonucu pek oynayamadı ve bir daha asla bu kadar etkisiz oynamayacak. Sonuç olarak fenerbahçe puan kaybetmeye devam edecek. Biz ise 4 puan öndeyiz ve lideriz. Şampiyonluğun en güçlü adayıyız. En avantajlıyız.

Ilelioglu
Birakin artik Transfer konusmayi, Selcugu konusmayi...

Destek lazim destek...!

:cool:

inadına_Trabzon
150-200 taraftar şu takımı meşalelerle çiçeklerle karşılasa gece ne güzel olurdu. Moral olurdu

asimetrik
Selçuk muhabbetine gerek yok. Kim sahanın en kötüsü Selçuk'tu diyebilir..

irfanb
Fener, aldığı 3 puanla önünü aydınlattı.
Şenol Güneş, Aykut`un ayağına giderek dünyayı...

Burak Sahin
bizim taraftar önceleri hasan ücüncü ve hüseyine sariyordu simdi onlar gitti umuta sariyor hadi burak kötüydü bugünde umut bence elinden geleni yapti yaw kardesim orta sahan bitmis defansin cökmüs oktay derelioglu gibi 7 kisiyi calimlayip golmu atsaydi adam ne bekliyorsun ki umuttan sanki cok iyi oynadikda 10 sutumuz varda umut gol atamadi.....

Volkan Albayrak
30.01.2011, 22:01
selçuk ne iş yapar

Hqmi
Her yerde Trabzon koptu Trabzon dağıldı düşecek deniliyor. Önde olan biz değil miyiz? Bırakalım bu maçı olan olmuş önümüze bakalım. 2 puan bursaya 4 puan fbye fark takmışız. Yeter ki dağılmayalım desteğe devam!

karayamayman
fb taraftaraı arasında maçı seyrettim. hem yenildik hem ciddi bir para harcadım hem de oyunun büyük bölümündeki futbol beni tatmin etmedi ama eve geldikten sonra direkt bu siteye girmedim ne yaptım biliyormusunuz thy ve pegasus'un sitelerine girip antalya maçı için gidiş dönüş bileti aldım.
ne harcadığım parayı görüyor gözüm ne de kaybedilen puanları tek düşündüğüm şey var ''takımımın bana ihtiyacı var'' ben bir ''TARAFTAR'' olarak takımımı bu zor günde yanlız bırakmamalıyım.
Trabzon'da ki homurtuları şimdiden duyuyor gibiyim ben Antalya maçına futbol seyretmeye değil bu homurtuları bastırmaya - susturmaya gidiyorum.
Haftaya eminim ki bir çok futbolcunun bacakları ben bacakları titreyene bacak, nefesi kesilene nefes olmaya gidiyorum.
Bırakın şimdi Şenol Hoca'nın yönetimin futbolcuların hatalarını şimdi susup destek olma zamanı.
Özellikle Trabzon'da ki arkadaşalr sizlere çok önemli bir görev düşüyor. Antalya maçının biletleri çıktığı anda bitirmeliyiz. Bu herkese verilebilecek en iyi mesaj olur.

Allah razı olsun böyle taraftardan...Şampiyon olursak sizin gibilerin sayesinde olacağız...

Numan Yerlikaya
ulan arkadaş maç başladı bizimkiler bi pres dedim bu maçı alırız ama erken konuşmuşum ve yanılmışım :)

Adil ÖZGÜR
Selcuk ve Colmanin ciddi alternatifi olmadigi sürece Sampiyon olmamiz cok zor, Lider olamamiza ragmen!

Colman'ın alternatifi GÜVEN,
Kesin alınması lazım bu oyuncunun. Tam bize göre.

chener

sadece başkandan değil 2004 yılını hatırlayalım

SEDAT
- Şerefsiz Aykut ulan Şenol Hoca Misafir gelmiş oraya ayağına getirtiyosun sende Aziz'in köpeği olmuşsun...

Raskolnikof

HOCAM AĞZINA SAĞLIK. BU AKŞAM İÇİN YAZILABİLECEK EN GÜZEL YORUM. :alkış::alkış::alkış::alkış:

Chiko
Bu hafta Bursa Sivasla,Fenerde deplasmanda formda Manisa ile oynuyor biri kesin puan kaybedecek Fener daha bir meylli puan kaybetmeye.

Biz bu hafta Avni Aker'i doldurmalı ve Antalya'yı yenmeliyiz şimdi herkes bize dökezlediler daha toparlanamazlar gözü ile bakıyor açıkçası oyunculardada bu korku var Trabzonspor'un geçmişte yaşadığı kötü tecrübeler adımız çıkmış dokua inmez sekize hesabı bir galibiyet işleri yoluna koyar.:)
Bence bunlar 2-3 hafta kolay kolay puan kaybetmezler.
Fener asiri motive oldu, seri yakalar.
Bursa asiri motive oldu, seri yakalar.
Bizim morelimiz bozuldu, seri yakalamamiz FARZ.

kapça_61
bana hiç kimse yönetimi savunmasın 3 transfer yapılıyor 3ü de 18 de yok trabzonspor bu kadar küçük düşünemez tarihi fırsat kaçırılmıştır. başkan sağolsun 2milyona 3 adam alarak hedefini belirlemiştir.

bütün olanların özeti burda yatıo... kulübeye futbolcu almam demişti hoca da onu haksız cıkarmamak için trübüne yolladı. takım iyi giderken de söylüyodum şimdi yine söylüyorum bir orta saha ve bir forvet yüzde bir milyon lazımmmmmmm... yoksa sadece bakarız arkasından şampiyonluğun degil ÜMİTLERİMİZİN...

Yiğit SARI
30.01.2011, 22:02
Yaşadığım hayal kırıklıklarından biri de Engin. Çok güvenmiştim ama ..

Cengiz Çubukcu
Bu maçla ilgili tek yorumum var. Fenerbahçe sezonun en iyi futbolunu oynadı ve bir daha asla bu kadar motive oynayamayacak. Trabzonsporda fenerin baskısı sonucu pek oynayamadı ve bir daha asla bu kadar etkisiz oynamayacak. Sonuç olarak fenerbahçe puan kaybetmeye devam edecek. Biz ise 4 puan öndeyiz ve lideriz. Şampiyonluğun en güçlü adayıyız. En avantajlıyız.

çok güzel bir yorum , %100 katılıyorum...

is_mail61
Ya hala 2 puan bursayla 4 puan cirkef fenerle var ve hala baya avantajliyiz akilli olalim sacma sapan puanlar kaybetmeyelim yeter fener yakinda takilir beaiktas bunlari yener bizde besiktas deplasmanindan 3 puan cikarirsak onlarin sesi kesilir bursa gs bjk maclarinda illaki puan kaybedicekler rahatim ben acikcasi sadece biz kazanalim yeter bugun hersey bize karsiydi gercekten bizim teknik butun oyuncularimizi faulle durdurdular hakemde gozyumdu farkli bisi beklemiodum biz yolumuza bakalim yeter

DePaR
Transfer kararı almış yönetim, ikizlerin yanına bi tane daha alıp üçüz yapıp tribünde oturtacaklarmış.

Burak Sahin

yemin ederim son zamanlardaki okudugum en anlamli mesajdi helal olsun abicim senin gibi biriyle ayni takimi paylastigim icin gurur duyuyorum kendimle.....:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::a lkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Sefa Murat Dokuz
Agresif:
Arka arka 3-4 faul yapti, kart gördü.. Böyle devam oynasaydi sonunda kizarirdi..
Berbat:
Takima katkida bulunamadi, Selcuk ve Jaja ile en önemli alanda oyniyordu, görevini yapamadi. Tamam, Serkan (ve Onur) haric iyi oynayan yoktu ama Colman takima ne ofansif nede defansif derecede katki yapamadi.

Bugun her şeye eyvallah derim, 17 hafta hiç eleştirmediğim Selçuk'u geçen hafta eleştirdim. Colman'ı ilk devre bu sezon en çok eleştiren kişilerdenim bu forumda. Zamanı geldi fazla bile eleştirdim.
Ama bu gece ilk devre Colman'ı eleştirmek özellikle kötü oynadı demek haksızlıktır.

olcay_61
- Şehirde herkes gülücük bile dağıtsa Negatif bir hava var ben bundan bahsediyorum kardeşim ...
valla bende bu şehirde yaşıyorum öyle hava sezmiyorum hatta ilk yarı sonunda aşırı motiveydi şehir. yerel medya dediğiniz 3-5 aklı kıtın yazısı koskoca camiayı zedeliyosa kapatalım gidelim.
ben hiç şampiyonluk görmedim ve o sene bu sen diyorum demek istiyorum ama transfer yanlışları, takımın son 2 haftadır durumu umutlarımı kaybettiriyo malesef

TUNCAY HİÇYILMAZ
Önümüzdeki maçı kazanıp biran önce bu olumsuz havayı dağıtmamız lazım.

Doğan BULAT
30.01.2011, 22:03
yenilgiyi abartmayalım. tek tek kızgın olduğum oyuncular benim de var. şenol hocaya da kızdığım zamanlar oluyor, ama bakın elalem nasıl sahip çıkıyor hocasına topçusuna, biz de böyle yapmalıyız.

iş burada trabzondaki taraftarlarımıza düşüyor. antalya maçında stadı doldurmalı, tam destek vermeli taraftar.
lütfen bunu organize edelim.
takımımıza moral verelim. ligin açık ara en iyi takımıyız biz, buz gibi soğukta olimpiyatı dolduran, kolbastılar oynayan, inananmış oyuncuların takımıyız.
lütfen avi akeri tam destekle dolduralım!

Allah aşkına daha ikinci yarının ilk maçında futbolcusunu ıslıklayan taraftarın yapabilceği bişey mi bu ? İnanıyomusun buna.. Taraftar görmek isteyen Saraçoğluna baksın.. :mad:

Barış Burak
Performans zirvedeyken neden bu kadar düştü bi anda? İrdelensin

Turşusunu bile kuramazsın ne yapcan Tekke'yi ?

yapmayın kardeşlerim,tek haftada adam asmayın artık.siz yapmayın.şu forumda bütün uyarıları dikkatlice dinleyen siz yapmayın,gelmeyin şu tuzağa.

biri çıkar selçuk başkasıyla anlaştı der,sonra terkeder ortamı.diğeri başka bişe yapar.kimi şimdiden başkandan hesap sorma peşindedir.

yahu yapmayın yalvarıyorum.bu takıma sonuna kadar sahip çıkın.kötü oynasada alkışlayın.

Maçı izlediğiniz ortamlarda,birisi en küçük hatada sövdümü hemen sesinizi yükseltip,haydi olum boşver canın sağolsun deyin.söven,sövdüğüne utansın.

haydi millet.cehennemi dondurana kadar Trabzonspor!!!!

Yiğit SARI
Takımımızın Fenerbahçe ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 0 – Fenerbahçe: 2

Toplam Şut: Trabzonspor: 16 - Fenerbahçe: 12

İsabetli Şut: Trabzonspor: 3 - Fenerbahçe: 7

İsabetli Orta: Trabzonspor: 4 - Fenerbahçe: 6

Faul: Trabzonspor: 22 - Fenerbahçe: 24

Korner: Trabzonspor: 4 - Fenerbahçe: 6

Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Fenerbahçe: 0

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 53 - Fenerbahçe:% 47

FC-ST-PAULI-61
Nasil oluyor yani mesela Trabzonspor 75 Puan Fenerbahce 75 Puan.Kim Sampiyon olacak? Ikili Averaji nerden cikardilar ya

Tolga Kurt

Bu msj sitenin girişine konulmalı..

imza

Hqmi
Bütün eziklere inat İNADINA TRABZON! Haydi desteğe!

bahadır2561

Al Kahlenberg bide Annan'ı( Schalkeye gitti) Piotr'a filan vereceğinin üstüne koy 2-3 al arkadaş son 17 maç yaa galibiyet kaç para şamp. ligi kaç para bunları hesaplayamıyor musunuz?

Forvet alıyoruz tribünde yedek orta saha sezer hey yavrum heyy

balıkesirli TS
görüyorsunuz seyirci taraftar faktörü ne kadar önemli...allah aşkına maçta takımı destekleyin en azından alkışlayın bırakın çekirdek işini...şimdi desteklenmeyecekse bi daha da desteklemeyin... o maratonu oturur halde görünce insanın tv başında bile siniri bozuluyo...biz fener değil ankaragücü maçında kaybedilen iki puana yanalım...ve taraftarımız böyle yaptığı sürece biz daha çok puanlar kaybeceğiz

SEDAT
valla bende bu şehirde yaşıyorum öyle hava sezmiyorum hatta ilk yarı sonunda aşırı motiveydi şehir. yerel medya dediğiniz 3-5 aklı kıtın yazısı koskoca camiayı zedeliyosa kapatalım gidelim.
ben hiç şampiyonluk görmedim ve o sene bu sen diyorum demek istiyorum ama transfer yanlışları, takımın son 2 haftadır durumu umutlarımı kaybettiriyo malesef

- Neyse hep beraber yanılalım inşallah ...

karayamayman
Raskolnikof gibi düşünürsek eğer,böyle bi sonuca varamayız ama.

Suç ve Ceza'da da Raskolnikof yanlış sonuca varıp cinayet işlemişti zaten:)

omermk
maç için iki şey söyleyeceğim;
1)kötü oynamayı anlarım ama takım şampiyonluğa giderken ruhsuz olmayı anlayamam. Ruhsuz oynayanları saymayacağım ama Selçuk, Engin ve Onur haricinde bu takımda istekli adam maalesef yoktu. Siz belki tv de göremediniz ama maçın ikinci yarısı Engin ve Selçuk resmen takımda herkesi gaza getirmeye çalıştılar. Özellikle Yattara her ikisinden de çok ciddi fırçalar yedi kesinlikle haketti de.

2)Bünyamin Gezer'e helal olsun. Yendiği bütün küfürlere ve protestolara rağmen dik durdu bir gram eğilmedi. Hata yapmıştır muhtemelen ama bence gördüğünü çaldı.

Sefa Murat Dokuz
30.01.2011, 22:04
Benim üzüldüğüm nokta yenilmemiz değil, yenilgiyi kabullenen futbolcular üzdü !

Oruç
Transfer kararı almış yönetim, ikizlerin yanına bi tane daha alıp üçüz yapıp tribünde oturtacaklarmış.

Takım puan kaybedince espritüel kişilikler de ortaya çıkıyor. Çok güldüm. Teşekkür ederim.

AKSOY_61
stoper eksikliğimiz vardı bu maçta.
Kötü falan oynamadık yobo lugano bizde olsaydı bu maç en az berabere biterdi.
Sürekli zamanlama hataları yapıyolar stoperlerimiz şampiyonlar ligine bu stoperlerle gidersek
bursa gibi 5...6 yer geliriz.

Mustafa Umut

Olması gereken ve şampiyonluğu hak eden taraftar profili budur. :alkış:
Karadeniz insanının en sevmediğim özelliği tez canlılık lütfen azıcık sabır.Zaten en iyi bildiğimiz şey değil mi sabır ?

Yiğit Gayretli
sen yapma gözünü seveyim gardaşım ya. bi anlık sinirle yazmayın böyle şeyler.tek maçlık performansla kader belirlemeyin.

çok kafanıza takmayın bunları.

Ben Selçuk'u kötülemiyorum veyahut suölamıyorum. Aynı şekilde yönetimi de. Kafası karışık uşağın... Desteğimizi çekmeden ilgisini takım üzeri yöneltmek lazım. Selçuk şu an bu takımın gizli kaptanıdır...

mhayri
Sakin oynayamıyoruz.
Saldıran rakibe karşılık verecek defansif açıdan dirençli oyuncularımız yok.
Yenmek zorunda olmadığımız bir maçın kadrosunu ofansif oyuncularla doldurarak
hata üstüne hata yapıyoruz.
Gerilime hiç gelemiyoruz lider eksikliğimiz çok aşikar.
Orta saha bas bas bağırırken forvet hatırına solbeki sırf ayrılamıyorlar diye alıp
yabancı kontenjanımızı dolduruyoruz.
Hatalıyız hocasından taraftarına yönetimine kadar.
Haftalardır kötü oynuyoruz.
Sadece 2 puan öndeyiz ve 15 maçımız kaldı ama düşüyoruz.
Düşüyoruz maalesef ...

sedatalis82
işte budur

Ilelioglu

2 puan öndeyiz...:)

Yiğit SARI
30.01.2011, 22:05
yapmayın kardeşlerim,tek haftada adam asmayın artık.siz yapmayın.şu forumda bütün uyarıları dikkatlice dinleyen siz yapmayın,gelmeyin şu tuzağa.

biri çıkar selçuk başkasıyla anlaştı der,sonra terkeder ortamı.diğeri başka bişe yapar.kimi şimdiden başkandan hesap sorma peşindedir.

yahu yapmayın yalvarıyorum.bu takıma sonuna kadar sahip çıkın.kötü oynasada alkışlayın.

Maçı izlediğiniz ortamlarda,birisi en küçük hatada sövdümü hemen sesinizi yükseltip,haydi olum boşver canın sağolsun deyin.söven,sövdüğüne utansın.

haydi millet.cehennemi dondurana kadar Trabzonspor!!!!

Allah'ını seversen beni alıntılayıp yazdığın mesaja bak.Sabahtan beri şampiyon olacağız, inancım tam yazıp duruyorum bu mesajı alıntılayıp bunu yyazmanın sebebini sorabilirmiyim?

SEDER
Rahat olun haftaya Pawel yazıcak burda hepimiz tekrar Şampiyon biziz hvasına giricez. :)

iki haftada 5 puan kaybettikten sonra paweli oynasa ne olur oynamasa ne olur..ya ankaragücü maçında o golleri kaçırmasaydık çok takmazdım bu maçı ama yemin ediyorum ankaragücü maçı daha çok üzdü beni...

Samet Berber
Arkadaşlar biraz sakin olalım her şekilde bu fenerin ve bursanın önünde olacağız sene sonu.

Süleyman Baykan
Ben tek Jajayi begendim. Sorumluluk aldi kendini gösterdi cabaladi durdu ama takim bise yapamadi. Umutun ve Burakin düsüs yasayacaklari belliydi. Umut herzaman böyle dir ya ilk yari iyi oynar ikinci yari kötü ya tam tersi. Bir sezon iyi oynadigini görmedim.

Bugün Jaja çok kötüydü boşta arkadaşı olduğu halde vermemekte ısrar edip kendine faul yapılması beklemekten başka birşey yapmadı.

Enes Başkaya60
Trabzonum Yenil be yenilde iyi oynada iyi oynadık diyelim ama neden bu kadar kötü ya.......

ONUR BEKAR
arkadaşlar bizim futbolcuları oynatmadılar. biri topu alsa 2 yada 3 adam presle veya faulle topu aldılar.. kaybedeceğimiz maç olmayacakmıydı olacaktı oda bu maça denk geldi, sıradan anadolu takımına yenilmedik fenerbahçeye yenildik. stad ve taraftar faktörünü isteklerine eklediğin zaman sonuç bu.. inşallah bundan sonraki maçlarımızı kazanıp şampiyon olmamız lazım.
umuttan kurtulmanın tam zamanı bir forvet koşmaktan ibaret değilya adam sadece koşuyor başka, hiç. mağlubiyeti umuta yüklemiyorum ama burak, engin,umut sahanın en kötüleriydi.. tayfun girene kadar alan girseydi daha iyi olurdu. ya yeniliyoruz şenol hoca gidiyor defansa adam alıyor olacak iş mi...

yorumsuz6117
Toplam Şut: Trabzonspor: 16 - Fenerbahçe: 12

İsabetli Şut: Trabzonspor: 3 - Fenerbahçe: 7

İsabetli Orta: Trabzonspor: 4 - Fenerbahçe: 6

Faul: Trabzonspor: 22 - Fenerbahçe: 24

Korner: Trabzonspor: 4 - Fenerbahçe: 6

Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Fenerbahçe: 0

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 53 - Fenerbahçe:% 47

lazkpt
Ben, futbolcularimizin bİz taraftarlar kadar İnanmiŞ olduĞunu gÖremİyorum..

Mert Oğuzlu61
30.01.2011, 22:07
yarın yiyecekler başımın etini, benim söyleyeceğim tek laf ''hala lideriz'' ... vay anasını...

zahido
Burda bazi arkadaslar durumu anlayamamis..

Bizim ruhsuz ir futbol orataya koydugumuz gorusunde birleilmis..

Olay soyle biz oynamak istedik ama fener bizi oynattirmadi..

Bizim en onemli ozelligimiz defanstan top yaparak cikmak ve bunuda en iyi egemen yapiyordu cikti..

Ardindan yine guclu oldgumuz bolgemis orta sahamizdi.. Selcuk ve colmana pas yaptirmadilar..

Surekli bastilar.. Ayrica jajayida iyi marke ettiler..

Simdi fenerbahce haketti diyoruz dogrudur ama birde su yonden bakalim..

Gelen gollerin ilki duran toptan ikincisi bireysel hatadan..

Fener duran toptan o golu bulmasaydi emin olun okadar kolay gol bulamazdi bize karsi..

Evet belki yine kotu oynayacaktik istediklerimizi yapamiyacaktik ama en azidnan bir beraberlikle donebilirdik..

Sonucta is isten gecmis kaybedilen 3 puan var..

Bizim yapmamiz gerekn destek vermek sadece destek..

OKTAY YILMAZ
Şenol benim ömrüm kadar futbol oynadı ona akıl verecek değilim ama... aşağıda da benim naciz düşüncelerim var. Olan oldu geçen geçti neyse

1- Orta sahada Colman ile Selçuk'un arkasına Ceyhun veya Sezer olamazmıydı?
Çünkü; Fenerin bize aşırı baskılı ve çok agresif bir orta saha ile oynayacağı apaçıktı, eğer böyle başlanılsa zaten beraberlik yeten bizim takıma ilk 30 dakka bu kadar agresif bir pres yapamazdı yapsa bile bu kadar şiddetli hissetmezdik bu baskıyı. Liverpool ve ilk yarıdaki fener maçına bu şekilde çıkmıştık. Fener bir duvara çarpmış gibi bulacaktı kendini ve çözemeyince bizi arkasında derin boşluklar verecekti
2- Her ne olursa olsun misyonunu tamamlamış Burak'ın yerine Yattara ile başlanamazmıydı?
Çünkü; fener o kadar da baskı yapamazdı Yattara'nın berabere giden oyunda ne kadar tehlikeli olabileceğini düşünebiliyormusunuz? maç 2-0 olmuş ve Yattara'yı alıyorsun daha Yattara'yı almaya gerek kalmadı ki :) devam edeceksen ilk yarıdaki 11 ile devam et 2-0 olduktan sonra ne anlamı var
3- Egemen'i riske etmen çok mu lazımdı?
Çünkü; Egemen in şu an durumunun ne olduğunu da bilmiyoruz hem maç eksiği ve hem ciddi bir kasık sakatlığı geçirmiş. Sonuçta Maçı kaybettin daha da kötüsü Egemen'i de kaybettin, Hadi bu hatayı yaptın, hadi ilk 2 madde deki hataları da yaptın yine kazanabilirdin maçı sana bir karar verme anı düştü Mustafa mı Glovacki mi diye sen ne yaptın Glovacki dedin, Adam hem sakat, hem de ağır vasıta :) her iki BJK maçında gösterdiğin cesareti burada da gösterseydin ya, çocuğun önünü açsaydın ya bundan kötü mü olacaktı, aldığın Glovacki gitti bir de asist yaptı üstüne takımın gardını iyice düşürdü
4- Sezonun en kritik maçında bir forveti oynatmayacaksan niçin aldın?
Hazır değilse 9 puan öndeki bir takıma hazır forvet lazım, sezon başında değiliz, her geçen hafta stres artıyor. İyi değilse niye aldın o adamı alacaz diye 2 tane yabancı kontenjanımız doldu
5- peki bu moralmen sıfırı tüketmiş takımı toparlayabilecekmisin?
CEVAP: Sana inanmak istiyorum ama ÇOK ZOR

Ömer TOPAL
maç için iki şey söyleyeceğim;
1)kötü oynamayı anlarım ama takım şampiyonluğa giderken ruhsuz olmayı anlayamam. Ruhsuz oynayanları saymayacağım ama Selçuk, Engin ve Onur haricinde bu takımda istekli adam maalesef yoktu. Siz belki tv de göremediniz ama maçın ikinci yarısı Engin ve Selçuk resmen takımda herkesi gaza getirmeye çalıştılar. Özellikle Yattara her ikisinden de çok ciddi fırçalar yedi kesinlikle haketti de.

2)Bünyamin Gezer'e helal olsun. Yendiği bütün küfürlere ve protestolara rağmen dik durdu bir gram eğilmedi. Hata yapmıştır muhtemelen ama bence gördüğünü çaldı.

GÖRDÜĞÜNÜ ÇALMAK....!!!!! bu mantıkla bu taraftarla gelecek şampiyonlugu ben İSTEMİYORUM arkadaş....!

Deniz Tosunoğlu
yarın yiyecekler başımın etini, benim söyleyeceğim tek laf ''hala lideriz'' ... vay anasını...

aynen.. :)

Canberk
Olan oldu ne yapalım telafi edilir bu hata ...

SEDAT
30.01.2011, 22:08
- Sadri başkan sende çıkta şu Hakemlere ve Federasyona salla biraz başkanım öyle adamlıkla olmuyor bu işler , olmadı her moka soktuğunuz siyaseti sokun işin içine...

irfanb

Fener de lider olmak icin yirtinmiyormu?
Bulundugumuz yerin kiymetini bilelim.

Erdal
Biz hiç bu kadar kötü, Fener hiç bu kadar iyi olmamıştı
Aykut hiç bir maçı bu kadar iyi Şenol hoca hiç bir maçı bu kadar kötü analiz etmemişti
Biz ( bu sezon) hiç bu kadar kısmetsiz Fener hiç bu kadar kısmetli olmamıştı............

Asıl sınav şimdi başlıyor....Başkalarını haklı çıkarıp çıkarmamak Allahın izni ile elimizde....Üç maçı alalım biter bu iş....

Karasoy
Ankaragücü ve Fener maçında oynadığımız futbol beni fazlasıyla endişelendirdi.Bundan sonra özellikle içerdeki hiçbir maçımız kolay olmayacak. 2 yıl önceki Denizli ve konya maçları en güzel iki örnek

61Cem61
4 puan önde falan değiliz taş gibi bursa var arkada şeftali meftali adamlar şampiyonluğun en büyük adayı ta başından beri fener bjk gs ztn yalan olmuş fenerde çırpınır ama yemez bizim de bu kafayla zor %60 bursa %30 ts %10 fb