PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 19.Hafta | Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

B.Yiğit
29.01.2011, 16:59
Zuhahahaha! Antu'nun giriş sayfasına bakın hele! :)
Direk kutlama müziği koymuşlar!
Bunlar ister misin biz yendikten sonra sahaya atlayıp horon tepsinler?
Canım sıkılınca özellikle Fb yenilince, sırf gülmek için arada girin Antu'ya!
Tam komedi! Bir de çoğu kez misafir kullanıcılara forumu kapatıyorlar!
Fener'li olmak böyle birşey işte!
Bizimkisi ise her zaman açık!

bende şuan açık. şarkıyı uzun zamandır dinlemiyordum iyi oldu :)
not:BmN forum'da bildiğim kadarıyla ziyaretçilere kapalı şuan, üyelik bile kapalı :)

Uğur Demircioğlu
Maç sonucu ne olursa olsun. beşiktaş maçına kadar 4te4 yapmalıyız.bunun içinde takıma moral vermek lazım.

Neden bjk maçına kadar dedin onu?

mda61
Zuhahahaha! Antu'nun giriş sayfasına bakın hele! :)
Direk kutlama müziği koymuşlar!
Bunlar ister misin biz yendikten sonra sahaya atlayıp horon tepsinler?
Canım sıkılınca özellikle Fb yenilince, sırf gülmek için arada girin Antu'ya!
Tam komedi! Bir de çoğu kez misafir kullanıcılara forumu kapatıyorlar!
Fener'li olmak böyle birşey işte!
Bizimkisi ise her zaman açık!

Ben aksine sinirlenip çıkıyorum. Böyle ezik bir topluluk görülmemiştir.

kemal koç
29.01.2011, 17:01
kazandığımız anda fenerin kafasını koparırız

ibrahim
29.01.2011, 17:01
Foruma bi yasakta Antuya gelsin!

Ceyhun Dündar
29.01.2011, 17:04
Forum yönetimi tarafından düzenlenmiştir.

Fotoğrafın boyutunu düşürüp tekrar eklerseniz sayfanın düzeni açısından.

Teşekkürler.

Nonserviam
29.01.2011, 17:05
Bugun gs liyim, yarın da fbyi yenersek tamamdır bu iş .

Gelsin yedi.

B.Yiğit
29.01.2011, 17:06
Yarın ki maça formamla atkımla geleceğim sorun olmaz heralde. ?
Fotoları küçültüp koyarsak çok makbül geçer..

Atakan
29.01.2011, 17:08
Ne sorun olacak.:D

Fatih Solmaz
29.01.2011, 17:09
2 hafta sonra sivasa gideceğiz bu nasıl görüntüdür ?

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/1/29/fft1mm1332611.jpg

mda61
29.01.2011, 17:10
Yarın ki maça formamla atkımla geleceğim sorun olmaz heralde. ?
Fotoları küçültüp koyarsak çok makbül geçer..

Bir zahmet herkes formayla gelsin. Bende kalın giyinip formamı üste giyeceğim. Geçen Bjk maçında sadecee atkıyla gelmişti çoğu kişi, bizim tribün siyah gözüküyordu. Bordo-Mavi yapmamız lazım tribünü.

bahadır2561
29.01.2011, 17:14
Güzel yaratıcı bi pankart asalım tribünler bordo-mavi olsun . .daha ne isterim

bjk'nin BQ7'niz tarzında bence süper olur Jaja ile ilgili bişeyler olabilir:D

Bera Algün
29.01.2011, 17:14

sivasta zemin ısıtma yapılmamışmıydı bu ne hal?

B.Yiğit
29.01.2011, 17:16
Beşiktaş'ı 3-2 yendiğimiz maça üstüme hiç bişey almadan direk formamla gitmiştim. gidiş pek sorun olmadı da gelişte gecenin bir yarısında merter'de metro köprüsü üzerinde tek başıma, maçtan gelen beşiktaşlı taraftarlarla (Yaklaşık 40-50 kişi) karşılaşınca ufak tefek laf atmalar dışında bişey olmamıştı. O anı ömür boyu unutamayacağım :)

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 17:20
Beşiktaş'ı 3-2 yendiğimiz maça üstüme hiç bişey almadan direk formamla gitmiştim. gidiş pek sorun olmadı da gelişte gecenin bir yarısında merter'de metro köprüsü üzerinde tek başıma, maçtan gelen beşiktaşlı taraftarlarla (Yaklaşık 40-50 kişi) karşılaşınca ufak tefek laf atmalar dışında bişey olmamıştı. O anı ömür boyu unutamayacağım :)

İnceden tırstın galiba :)

B.Yiğit
29.01.2011, 17:23
İnceden tırstın galiba :)

merter biraz elit kesim olduğu için o kadar tırsmadım. :)

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 17:23
Antu.com'da da bazen aklı başında insanlar olabiliyor demekki :D Bir yorum :

- Trabzonspor´u Yenersek Ne Olur ?

bir maç ile ne yaptığını bilmeden futbol oynamaya çalışan oyuncuların değişmesini beklemek‚istikrarsız bir takımın düzelmesini ummak zaten saçma olurdu...

ancak böyle diğer takımların kimyasının bozulması ve bizim seviyemize inmesini isteyebilirdik.. konu sahibide bunu ortaya koymuş..mantıklı..

HH_52
29.01.2011, 17:24
sivasta zemin ısıtma yapılmamışmıydı bu ne hal?

Sivas başka türlü puan alamaz. Onlarda bu işi biliyor. Onlar kara alışık olduğu için saha avantajını :D iyi değerlendiriyorlar. Saha alttan ısıtmalı. Isıtmayı bile istememişler.

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 17:24
merter biraz elit kesim olduğu için o kadar tırsmadım. :)

Hiç tırsma. Yürekleri yetmez :)

Kaan
29.01.2011, 17:26

Bizim maçta da böyle olursa sanmıyorum ki alalım maçı. Zemini kötü olan sahalarda istediğimiz oyunu doğru düzgün ortaya koyamıyoruz. :o

Barış Burak
29.01.2011, 17:27
Yarın benim doğum günüm.doğum günümde hediye almayı pek sevmiyorum.fakat Trabzonsporum şu maçı alsın,bana güzel bir hediye versin.beni doğum günümde sevindirsin inşaallah.

HH_52
29.01.2011, 17:28

Biz Zafer abiyle ve Vuralla geçen seneki Fener maçından önce binlerce Fenerlinin arasından geçtik. Zafer abimiz bize özellikle formalarımızı giydirdi. Bazı Fenerlilerin bakışlarını görecektiniz. Ama laf atmaya bile yeltenmediler :D

Barış Burak
29.01.2011, 17:31
bu arada antu gerçekten çok zeki bir grup,kutlama şarkısını koymuşlar ama müzikteki arabesk tonları insanın kulağına gelmiyor değil:) vermek istedikleri mesaj şu;

bakınn,biz s.çtık,şimdi sıvıyoruz:)

Deniz Tosunoğlu
29.01.2011, 17:32
Nostalji :D

tfwnZgBzWEs

Bera Algün
29.01.2011, 17:33
bu fenerlilerdeki acele de nedir yahu? Geçen seneden akıllanmadılar herhalde

okg_53
29.01.2011, 17:34
Okg_53 Fenerbahçe Analizi … (update edildi :))

Oynadığı kötü futbolla, dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe, büyük maçlarda özel konsantrasyonla, bambaşka bir takıma dönüşebiliyor. Buna dikkat etmek gerek. Ancak kötü futbol oynayan bir takım olduğuda bir gerçek.

Puan olarak Fenerbahçe, Evinde 9 maçta, 7 galibiyet 2 beraberlik almış ve hiç mağlubiyeti yok. 24 gol atıp 8 gol yemiş. Toplamda 11 galibiyet, 3 beraberlik, 4 mağlubiyet almış. 41 gol, atıp 21 gol yemiş.
Ayrıca Fenerbahçenin, kendi evinde en çok gol atan takım ünvanına sahip olduğunu da görüyoruz.
Şöyle ilginç bir durumda var. Fenerbahçenin son 5 lig maçında 6 gol atıp, 3 gol yediğini görüyoruz.
Yani ligin ilk haftalarındaki, Çok atıp, Çok yiyen yapısı yok. Az atıp, Az yiyor. Hazırlık ve kupa maçlarında da böyleydi.

Caner cezalı, Sakatı yok.

Muhtemel Dizlimleri ; (mantığa uygun olan) --////--Süpriz Dizlimleri (böyle hiç çıkmadılar ama bence böyle çıkacaklar)

-------------------Volkan--------------- / ------------------------Volkan--------------------
G.Gönül---Lugano----Yobo---Dos Santos- / -----------------Lugano-------Yobo---------------
------------Selçuk-----Emre------------- / -----G.Gönül------------Selçuk---------Dos Santos
M.Topuz---------Alex-------------Stoch- / --------------M.Topuz-----------Emre-----------
-----------------Niang------------------ / ------------------------Alex--------------------
---------------------------------------- / ---------------Semih---------Niang------------

Dizilim 1 = Stoch kesilip, Semih veya Özer’de oynatılabilir.(Bu durumda, yabancı sayısı 5 e düşeceği için Selçuk yerine Cristian da oynayabilir)
Solumuz zayıf olduğu için, G.Gönül’ün önünde Dia da oynatılabilir.
Bu dizilimle fb, biraz daha kontrollü oynamış olur.

Dizilim 2(sağ taraftaki) = Bu dizilimi tespit etmemin sebebi fb nin kupadaki g.birliği maçını izlememdir. Tamam bizim gibi yedek ağırlıklı kadro ile çıktı ancak, Stoch ve Dia yı çok kulandı. Oynarın bizim maçta oynayacaklarını zannetmiyorum. Semih te vardı o maçta ancak, onu oynatacaktır, hem taktik gereği, hemde formda olduğu için.
Bu dizilim, tüm hatlarınla rakip sahaya yığılabilecek bir yapıda, Tam olarak kanat hücumcuları olmadığı için, bu işi bekler yapacak. Buda bizim işimize gelir. Ayrıca bu dizilim, anında kanat hücumcusu üretebilir.
Emre Selçuğun yanını doldurur, M.Topuz Sağ kanada, Niang Sol kanada geçebilir. 4-3-3 den , 4-4-2 ye dönebilirler, maç içinde.

Fenerbahçenin artıları ;

Sağ kanadı iyi kullanıyorlar, Cale’nin her zamankinden daha dikkatli olması lazım.

Takımın skor yükünü Alex ve Niang yüklenmiş durumda. İyi bir ikili oldular. Toplam ürettikleri katkı, 21 gol, 11 Asist. Bunları Semih(7-4) ve G.Gönül(3-5) takip ediyor.

G.Gönül kaliteli bir oyuncu ve formda, kaleci Volkan iyi durumda. Emre, Lugano kaliteli oyuncular.
Niang, Stoch hızlı oyuncular, Giray, Glowacki zorlanabilir. Kartlara ve tehlikeli bölgelerdeki faullere dikkat.
İlk yarıdaki maçta Egemen, Niang ı bayağı güzel marke edebilmişti.

Golleri genelde ilk 20 dk da atmışlar, buna dikkat etmemiz gerek.
Bekleri ileri çıkabiliyor. Her iki bekide kanadı komple kullanabiliyor.

Fenerbahçenin eksileri ;

Bizim en iyi atak yaptığımız yer olan sağ kanadımız yani Fenerbahçe’nin sol kanadı zayıf durumda. Gerek Caner, gerek Dos Santos, kademe hatası yapabiliyor, arkalarını boş bırakabiliyor. Burak,Yatara,Serkan o bölgeyi değerlendirmeli.

Takımın en büyük kozu olan Alex, derbi maçlarda hiç yok, hele hele bizim maçlarda hiç varlık gösteremiyor.
Onu marke ettikmi, önemli bir avantaj sağlamış oluruz.

Lugano, Emre, Selçuk, Yobo, M.Topuz, patlamaya hazır bombalar, heleki bizim gibi bir rakibe karşı. İlk yarıda öne geçersek, ikinci yarı Cesur bir hakem ile bol kart görebiliriz.

Çıkacağımız 11 ve yayılış biçimi ; (Şenol hoca dizilimi)

-------------------Onur------------
Serkan----Giray—--Egemen--—Cale
-------Selçuk---------Colman------
---------------Jaja--------Engin---
----Burak-------Umut--------------

Bu dizilimdeki 2. ihtimal. Engin'in Ortasahanın ortasına gelip, Burak'ın Sola geçmesi olabilir.

Ayrıca fenerbahçenin beklerini ileri çıkarmamamız gerek. Bu yüzden Burak sağ açıkta oynayacaktır. Soldada Engin.
Jaja yı Sol forvet oynatıp, Sağ forvet olarak, Burak, ortada Umut, Arkalarından Enginde oynatılabilirdi, ancak Şenol hoca pek böyle oynatmıyor.

İhtimal 2 ; Süpriz bir dizlim olur ancak, fenerbahçeyi bu şekilde yıkabiliriz. (jajasız, yattaralı dizilim) (okg_53 dizilimi :))

-------Selçuk---Engin---Colman------
Yattara---------Umut----------Burak

Bu şekilde, hem fenerin iyi kullandığı sağ kanadını ileri çıkarmamış oluruz, hemde zayıf olan sol kanadı Yattara ile vurabiliriz. Hemde defansif olarak kuvvetli bir takıma sahip oluruz. Müthiş bir kontra atak takımı olacağıda ayrı bir durum. Çünkü Jaja kontraatak futbolcusu değil.

İşin özeti,
Bize beraberlik yeten bir maç olduğu için, avantajlı taraf biziz. Rahat maçlarda nasıl oynayabildiğimizi gördük.
Sakin, fazla ileri çıkmadan, direk paslarla oynamalıyız. Serkan ve Cale fazla ileri çıkmamalalı özellikle Cale dikkatli olmalı. Bu şekilde ortasahada 2 adamla oynuyor oluşumuzun açığını beklerle kapatabiliriz.
Analize hafta içinde ilaveler olacak. ---------------Şampiyon Trabzon, merak etmeyin arkadaşlar --------------Saygılar…

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 17:35

tfwnZgBzWEs

Nostalji boş çıktı :)

B.Yiğit
29.01.2011, 17:37
kanaltürk'ü açabilirsiniz

Erdem Keser
29.01.2011, 17:39
Kanaltürk'ü açın diye ben diyecektim:D

ibrahim
29.01.2011, 17:39

tfwnZgBzWEs
Almanyada Youtubeden izlenmiyo Hollandada nasil izleyebiliyosun:confused:

SAMSUNLU60
29.01.2011, 17:41
Bursa bugün de puan kaybetsin de bizim cocuklar biraz daha rahatlansinlar...

vivanet
29.01.2011, 17:46
son maçlarda bizdede biraz düşüş var kabul etmek lazım..ceza sahası üzerine fazla adamla gidemiyoruz artık..bunda colman ve selçuğu formsuzlukları çok var bence..önceden takım hücumdayken en az 5 kişi ceza sahasına giriyordu şimdi ise 3 kiş zor giriyoruz ceza sahasına..inaşallah bu maçta oyuncularımızın form durumu iyi olur..

alicengiz
29.01.2011, 17:47
okg_53
İşin özeti,
Bize beraberlik yeten bir maç olduğu için, avantajlı taraf biziz. Rahat maçlarda nasıl oynayabildiğimizi gördük.
Sakin, fazla ileri çıkmadan, direk paslarla oynamalıyız. Serkan ve Cale fazla ileri çıkmamalalı özellikle Cale dikkatli olmalı. Bu şekilde ortasahada 2 adamla oynuyor oluşumuzun açığını beklerle kapatabiliriz.

arkadaşım analizin süper..yanlız yukarda yazılanlara bakarsak ben ceyhunu oynatabilir diye düşünürüm şenol hoca,kim kesik yer dersen colman çok değişti aga..

Joacivil
29.01.2011, 17:51
hiç bir fener maçından önce bu kadar rahat olmamıstım kesin bizim

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 17:53
Bursa bugün de puan kaybetsin de bizim cocuklar biraz daha rahatlansinlar...

Kimse rahatlamasın. Ayaklarının altına kor bağlı gibi koşsunlar, peşlerinde eşkiya sürüsü var gibi...

Hırs küpü olsunlar, Karadeniz'in dalgası gibi...

Vurduklarında zemin oynasın, cihan titresin. Yüreklerinde coşku, dillerinde aynı melodi, hep bir ağızdan, horon tepen uşaklar gibi...

Yerle göğü geçirsinler birbirine, yağmur aksın bardaktan boşalırcasına masmavi , bordo topraklarıma şampiyonluk tohumu atsın. Biz özenle yetiştirelim...

Hasat zamanı dökülelim sokağa milyonlarca kişi, delirtsinler bizi, kzıgınlığı unutalım, öfkeyi, mutsuzluğu, "özlem" gitsin bu diyardan...

Kendimizi vuralım yollara, "yol havası" yine bizim olsun... Yaylaların sisini yırtıp inelim düze...

Şampiyon olalım yine, hakkımızı alalım hakketiğimiz gibi... Tıpkı eskisi gibi...

Deniz Tosunoğlu
29.01.2011, 17:59
Senol hoca daha iyisini bilir ama:

...............Umut........
.........JaJa.............Burak..
Engin.......Colman(Selcuk)..........Yattara
Cale.......Mustafa...Giray......Serkan
.................ONUR.....................

delimavi_1975
29.01.2011, 17:59
cale çok dikkatli olmalı rakipler onun zayıf olduğunu düşünüp hep oradan saldırıyorlar ileri çıkmasın bence yada çıkarsa geri gelemiyor arkasını kapatacak adam ayarlasınlar hep orada sorun oluyor

ibrahim
29.01.2011, 18:00
Calenin önüne Engini koydumu bisey olmaz.

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 18:01

Neden bu kadar ofansif bir kadro kurma gereği kurdun ? Tüm sevdiğin isimler mi sahada olsun istedin yok öyle değilse kafandaki oyun şablonu ve taktik neydi ?

delimavi_1975
29.01.2011, 18:01
inşallah birtek orası sakat geliyor bana başka hiçbir tarafda arıza yok

Saltuk Buğra
29.01.2011, 18:04
antu yu kapatmışlar ziyaretçilere :D

Deniz Tosunoğlu
29.01.2011, 18:06
Neden bu kadar ofansif bir kadro kurma gereği kurdun ? Tüm sevdiğin isimler mi sahada olsun istedin yok öyle değilse kafandaki oyun şablonu ve taktik neydi ?

yok abi öylesine kadro kurdum. taktik maktik düsünmeden :)

delimavi_1975
29.01.2011, 18:07

dua ediyorlardır :D:D:D

Deniz Tosunoğlu
29.01.2011, 18:08
Bizde kapatsakmi? Yada kapalimi zaten?

Mustafa Umut
29.01.2011, 18:10
Beraberlik benim için kafi..
Ama kendimi mağlubiyete hazırlıyorum..

Mehmet Zeki

Konuya bak: 67 Üye ve 0 Misafir

:)

ESER
bu mac futbol olarak liverpool ile anfield a oynadigimiz macin bir benzeri olacak bence.

Ahmet Başkaya
29.01.2011, 18:11

Site üye alımına ve ziyaretçilere kapalı .

okg_53
29.01.2011, 18:13
okg_53
İşin özeti,

arkadaşım analizin süper..yanlız yukarda yazılanlara bakarsak ben ceyhunu oynatabilir diye düşünürüm şenol hoca,kim kesik yer dersen colman çok değişti aga..

Hüseyin ve Ceyhun' suz oynamaya başladığımızdan beri, Colman ve Selçuğun oyun yapısında ciddi değişim var abi.

En belirgin değişim, Selcuk ve Colman , oyun alanını bir adım geri taşıdı.

Eskiden Colman golü koklar, gol pası verirdi ve önde basardı. Şimdi ise Sahanın heryerinde basıyor, beklerin açıklarını kapatıyor, Gerekirse bizim stoperlerin arasına giriyor ve bunları yaparkende, asist özelliğini de yansıtıyor.

Eski Selçuğun en belirgin özelliği ise, maç başı 3-5 uzaktan isabetli şut ile oynamasıydı, Şimdi ise, oyun kurucu vazifesini görüyor, daima en geride kalıyor, rakipten sarkan topları tekrar atak olarak oyuna başlatıyor, tehlike anlarında, Serkan, Cale ve stoperlerin kademelerine giriyor ve top kapan ortasaha vazifesi görüyor.

Bu iki oyuncunun eski ve yeni hallerinden hangisi daha iyi diye soracak olursanız, tabiki yeni halleri derim. Çünkü eski görevlerini şuan yapan isimler Jaja ve Engin. hemde fazlasıyla...

iskenderunlu
29.01.2011, 18:15
Fırtına esecek hemde kötü esecek

ts_61
29.01.2011, 18:18
Bu maçın sonucu ne olursa olsun bu sezonun sonunun mutlu biteceğine inanıyorum.

Emirhan Makul
29.01.2011, 18:18
Heycan Dorukta Arkadaş Zirvede En Tepede Deliriyoruz Heycandan.

sonimp
29.01.2011, 18:19
Selam arkadaşlar, heyecan hepimizi iyiden iyiye sardı normal olarak. Genel olarak forumun oldukça soğukkanlı, sağduyulu ve bir o kadar da kendine güven içinde olması sevindirici. Bu güveni ve rahatlığı bizlere hissettiren başta hocamız ve oyuncularımıza teşekkür etmek lazım. Tabi ben bu durumun rakibi küçümseyip fark atarız söylemlerine de yol açmaması gerektiğini düşünüyorum ki çoğu arkadaş da böyle bir söylemden uzak zaten.

Futbol ilginç bir oyun; her maç farklı sahneler sunabiliyor insanlara. Hele böyle önemli maçlarda ilginç sonuçlar da çıkabiliyor. Lafı şuraya getiricem: Normal şartlarda ve takımların son dönemdeki teknik, moral, fizk vb. durumları gözöünne alındığında rakibimizi yeneceğimizi daha doğrusu futbolun doğruları gereği yenmemiz gerektiğini düşünüyorum. Fakat bazen öyle şeyler olur ki -örneğin geçen sene son maçta Fener'in sahamızdan çıkmayıp bir türlü topu kaleye sokamaması gibi, bizim birkaç sene önce kaçmayacak golleri kaçırıp olmayacak maçları vermemiz gibi- bunlara engel olamazsınız ve futbou bu kadar popüler yapan da bu gibi sonuçlara açık olmasıdır. Dolayısıyla, yenersek neler olacağını biliyoruz fakat düşük ihtimal olan diğer durumlarda bizler hiçbişey olmamış gibi davranmalı, desteğe devam etmeli ve malum medyanın hazırlayıp kenarda beklettiği oyunlara gelmemeliyiz. Zİra avantaj hala bizde olacak. Hiçbişey olmamış gibi davranmayacak olanlar ise Hocamız ve oyuncularımız olacaktır. Gereken dersi çıkarıp yola devam edeceklerdir.

Futbol camiasının büyük bir kesiminin yenilgimizi beklemesi ve sürekli camiamızın kırılganlığından dem vurmasından dolayı hatırlatmak istedim.

Dediğim gibi, şahsen normal şartlarda galibiyete daha yakın olan tarafın bizim takımımız olduğuna inanıyorum. Allah yardımcımız olsun.

Mehmet Zeki
29.01.2011, 18:20

Sultan ortaya 3lu cektir tayfaya :)

.....
29.01.2011, 18:22
Yarın akşam galibiyet yemini edecek Takımımız!

Allah'ın izniyle bu maçı alacağız!

Barış Burak
29.01.2011, 18:23

Emirhan hoşgeldin,cezanın kalkmasına sevindim:)

olcay_61
29.01.2011, 18:26
uzun zamandır iddaaya girmiyodum bugün nolduysa coştum :D
dostum diyebileceğim fenerli bir bayan arkadaşımla iddaaya girdik kazanırlarsa saçının dip boyası gelmiş ben ödücem takriben 70lira falanmış, dedim farketmez nasılsa kazanamayacaksınız hatta olayı abartıp beraberliği de verecektimde frenledim kendimi :D

Gürsoy61
29.01.2011, 18:27
Aramızda havadan sallayanlar var .3-0 lar4-0lar falan.En son 2 ay önce bursalılar beşiktaş deplasmanına gelirken böyle konuşuyordu.Ne oldu kırmızı kart gördüler ve yenildiler.Demem o ki çok uçmayalım.Maçın başında bir penaltı bir kırmızı kart olur maç oradan dönmez sonra şok olursunuz.

kaptans
29.01.2011, 18:29

evet daha iyisini kesin bilir :)

Murat Erdem
29.01.2011, 18:32
Biraz sonra başlayacak Bursa-GS maçının sonucu da etileyecek yarın ki maçın havasını.

Barış Burak
29.01.2011, 18:32
Aramızda havadan sallayanlar var .3-0 lar4-0lar falan.En son 2 ay önce bursalılar beşiktaş deplasmanına gelirken böyle konuşuyordu.Ne oldu kırmızı kart gördüler ve yenildiler.Demem o ki çok uçmayalım.Maçın başında bir penaltı bir kırmızı kart olur maç oradan dönmez sonra şok olursunuz.

dediğin doğru katılıyorum,havaya girmek doğru değil ama kötü örnek vermekte doğru değil. Allah göstermesin.

leventturksoy
29.01.2011, 18:34

mactan sonrada 1 hafta acmazlar:) ezikler yendikleri zaman boburlenirler antuya gris free yenilince

10 gun acmıyorlar ezik iste bunalr ts macından sonra 10 gün kapalı antu:)))))

kaptans
29.01.2011, 18:34

niye aykut taktik mi veriyor taraftarları:)

kaptans
29.01.2011, 18:36

büyük ihtimal aykutla taktik istişaresindedirler:)

Enes Ünal Kaya
29.01.2011, 18:37
Burasıda Kapalı Yanlız Yaptınız Yorumlara Dikkat Edin :)

Serdar Dilekoğlu
beşiktaş maçındaki kadar heyecan yok. halen maçın havasına giremedim. ama biliyorum ki bu maçı çok rahat kazanacağız.

Cihan-Ucar
Arkadaşlar ben 2 tane bilet icın 400 tl (200 € ) verdim

Insallah mac yarın zevklı gecer ve trabzonsporumuz macı alır !!!!!!!

Emirhan Makul
29.01.2011, 18:38
Emirhan hoşgeldin,cezanın kalkmasına sevindim:)

Hoşbulduk :)

Mesajlarını gördüm ama mağzur gör ne yazabiliyordum ne özel mesaj vesaire. :)

Sinirimin Kurbanı oldum :D Yine olsa yine söverim ama forumda değil bu sene sabırlı olmalıyız , destek vermeliyiz.

Sana teşekkür ediyorum o mesajların için :)

alicengiz
29.01.2011, 18:40
maça gidecek arkadaşlara;
61.dakikadan yarım dakika önce sdatta sessizlik olacaktır .20-25 saniye o arada trabzon trabzon diye bağırsanız sonra 61 e girseniz sesinizi duyalım lütfen...

Barış Burak
29.01.2011, 18:42
Hoşbulduk :)

Mesajlarını gördüm ama mağzur gör ne yazabiliyordum ne özel mesaj vesaire. :)

Sinirimin Kurbanı oldum :D Yine olsa yine söverim ama forumda değil bu sene sabırlı olmalıyız , destek vermeliyiz.

Sana teşekkür ediyorum o mesajların için :)

Estagfirullah ne demek, sana ihtiyacımız var fb maçının öncesinde:)

apachi61
29.01.2011, 18:44
Fener maci donum maci.

Fener açısından dönüm maçı olur biz kaybetsek en fazla 3 puan kaybederiz ama fenerin kaybetceği çok şey var

Barış Burak
29.01.2011, 18:46
biz sakin oldukça onlar dahada korkacaklar,zaten bizde sakiniz:)

maç sonunda skor ne olursa olsun benim için sorun değil.inanmak en önemlisi.biz sadece bu maça değil,biz bu seneye inandık!

ozturk
29.01.2011, 18:49
ben sizin aksinize çok stresliyim. büyük ihtimal alacak fb. öyle iyi olduklarından falan değil. allem edip kallem edip kazanırlar gibi geliyor..

bu arada bjk lıların olimpiyatta rekor denemesi fos çıkmış. şu ana kadar 5 bin bilet satılmış:D sayının en fazla 10 bin olması bekleniyormuş.

Burak Aksoy
29.01.2011, 18:55
-------------Onur----------------- Bu kadroyla güzel bir galibiyet alırız. Amaa ;
Serkan---Giray---Egemen---Cale--- -Burak, Umut ya da Jaja'yı ateşlemek için mutlaka Pawel kulübede olmalı.
--------Selçuk--Colman----------- -Colman isteksiz görülürse Engin Colman'ın yerine çekilip sola Piotr alınmalı.
-------------Engin---------------- -Cale'ye ileri çıktıktan sonra, geri dönüşlerde hızlı olması sıkı sıkı tembihlenmeli.
-----Burak-------------Jaja-------
-------------Umut---------------- Fenerbahçe'yi gözümüzde büyütmeyelim. Ama asla kolay maç gibi de bakmayalım.

ESER
29.01.2011, 18:56
beles bilete askerlik yapan efsane carsi is ellerin cebe gitmesine gelince pirtlayivermis.. carsi herseye karsi bi belesle avantaya karsi degil.. aslinda bir nevi rekor sayilir 10000 kisiyi bulurlarsa. gecen seneki 5000 i gelistirmis olurlar kendilerince..

GERONIMO35
29.01.2011, 19:13
Rakibimiz her nekadar teknik direktorsuz gibi olsada bir sistemi taktigi kondisyonu olmasada yinede zengin bir kulup Cok da kucumsememeliyiz fenevi 15 dk da 2yi bulup rahat bir mac gecirmeliyiz :D

Barış Burak
29.01.2011, 19:14
bi fbli arkadaşla muhabbetin sonu;

arkadaş:a ben :b

a: kardeşim ben çıkıyorum iyi akşamlar yarın bize şans dile
b: siz derken?
a: fenerin maçı varya yarın:)
b: ee,o yüzden şans diliyim dimi? tamam düşünürüz,ama ben Trabzonluyum nolcak şimdi?
a: olum o yüzden diom ya,yenilseniz nolur lan bikere:)
b: tamam tamam geçti geçti bi daha olmıcak diyim o zaman:)

adamlar korkuo yahu:D

SAMSUNLU60
29.01.2011, 19:18
arkadaslar önemli sorum olacak!

Bu sabah sabiha gökcen`e iniyorum, ordan Kadiköy`e gecmek istiyorum Belediye otobüsleriyle veya havas ile ama akbil yok, nasil kullanabilirim bu tasitlari...?

Bilgi verebilecek arkadaslar eminim vardir!

ozturk
29.01.2011, 19:18
Rakibimiz her nekadar teknik direktorsuz gibi olsada bir sistemi taktigi kondisyonu olmasada yinede zengin bir kulup Cok da kucumsememeliyiz fenevi 15 dk da 2yi bulup rahat bir mac gecirmeliyiz :D

ben tam tersini düşünüyorum. ilk 30 dk da müthiş bir baskı kuracaklar (istatistikler de böyle zaten.)

ve maçın sonucu ilk 30 dk sonrasında belli olur. eğer (Allah korusun) 2-0 ve daha fazla geriye düşersek beraberlik zor...

ama ilk yarıyı 0-0 kapatırsak güzel olur..

beklerin performansı ve ileri uç elemanlarının son vuruş şansları belirler maçın skorunu

bahadır2561
29.01.2011, 19:23
ben tam tersini düşünüyorum. ilk 30 dk da müthiş bir baskı kuracaklar (istatistikler de böyle zaten.)

ve maçın sonucu ilk 30 dk sonrasında belli olur. eğer (Allah korusun) 2-0 ve daha fazla geriye düşersek beraberlik zor...

ama ilk yarıyı 0-0 kapatırsak güzel olur..

beklerin performansı ve ileri uç elemanlarının son vuruş şansları belirler maçın skorunu

kardeş az rahat ol yarım saate ne 2-0'ı toplamda 1 gol belki atarlar. .onlar hızlı başlaycakta biz ne yapacagız? Allah vere de o gazla santos gökhan filan paso bindirme yapsa sonra da biz bindirsek yarım saatte soguk duş...

metinbay61
29.01.2011, 19:26
cm 01 02 nin 2011 oyunculu versiyonunu oynuyorum tesadüf eseri gs-bursa fb-Trabzonspor maçları aynı haftaya denk geldi...gs 2-0 yendi bursayı biz ilk yarı 3-1 yeniliyoduk 5-3 çevirdik maçı..:) jaja(2) cale ve gabric(2) attı golleri:)

ilginç bir tesadüf oldu:)
http://forum.bordomavi.net/[img%20src=http://i1101.hizliresim.com/2011/1/29/4005.jpg]

Devrim Arslan
29.01.2011, 19:26
bize ne bursadan yahu bu maça çıkıp alacağız o kadar !!

Devrim Arslan
29.01.2011, 19:28

Bu sabah sabiha gökcen`e iniyorum, ordan Kadiköy`e gecmek istiyorum Belediye otobüsleriyle veya havas ile ama akbil yok, nasil kullanabilirim bu tasitlari...?

direk kadıköye otobüs var akbili onlar basıyor 3.5 lira olması lazım 1 saati bulur kadıköye gelmen

bariskaratas
29.01.2011, 19:30

havas ile kozyatagına gidebilirsin. onda para geciyor zaten.
iett otobuslerinin soforlerinde akbil vardı para verip alabiliyordun. ama hala var mı bilmiyorum. iett ile kadıkoye gidebilirsin.

Yiğit SARI
29.01.2011, 19:35
Sakatlarda durum nedir ?

Bu arada Miller gol attı. Arkadaş söyledi ama bence ofsayt dedi

mawro61
29.01.2011, 19:45
24 saat paso uyuyormusunuz siz. gününüz rüya görerek geçiyor maşallah. bu arada bilet nereden alabilirim arkadaşlar. şu an istanbuldayım. hangi tarafa almalıyım.

ozturk
29.01.2011, 19:46
24 saat paso uyuyormusunuz siz. gününüz rüya görerek geçiyor maşallah. bu arada bilet nereden alabilirim arkadaşlar. şu an istanbuldayım. hangi tarafa almalıyım.

çççççççççççç

bu rüyalar bize hiç yaramıyor

mawro61
29.01.2011, 19:51
öğrendik 66 tl imiş bize ayrılanlar ama kalmamış malesef.

Barış Burak
29.01.2011, 20:30
bursa yenerse yarın muhakkak puan almamız gerek,yoksa bütün avantajımız kaybolur

merak etme ihç birşey olmaz.

Allah göstermesin,bir puan kaybında herkes avantajımız gider die düşünüyor.ama gitmez.medyanın işi bu.bizi panik haline sokmak.Çok şükür en iyi topu biz oynuyoruz,niye biz dezavantajlı olalım.rahat olun bişecikler olmaz.

yarın hayırlısıyla kazanacağız.

Fatih BALTA
29.01.2011, 20:30
Bursa-GS maçı ile ilgili yorumlarınızı ilgili başlıklarda yapalım arkadaşlar.

Devrim Arslan
29.01.2011, 20:41
yarın artık bize galibiyet en kötü beraberlik yolu gözüktü

gökçay61
29.01.2011, 20:42
arkdaşlar önemli bir soru sormak istiyorum.. yarın maça gideceğim ve bizim taraftarlar nerde toplanıyor..?????? ltfen acil cevap...

Eren Karaahmetoğlu
29.01.2011, 20:48
Saat 16.00'da (Fikirtepe) , Kadıköy Nikah Dairesi ve Söğütlüçeşme Tren İstanyonu'nun karşısındaki plazaların arkasındaki meydanda toplanılıyor. Eğer Avrupa yakasından gidiyorsan ve bulamam diyorsan 15.15'te Zincirlikuyu metrobüs durağından birlikte gidilecek.

mda61
29.01.2011, 20:48
arkdaşlar önemli bir soru sormak istiyorum.. yarın maça gideceğim ve bizim taraftarlar nerde toplanıyor..?????? ltfen acil cevap...

4te Fikirtepe'de.
Forumda organizasyonla ilgili bir başlık var, haritadan görebilirsin nerden toplanacağımızı.

gökçay61
29.01.2011, 20:52
avrupadan gdecem o zman 15.15 de zncirli kuyuda olurum hepimize takımımıza bol sans

mda61
29.01.2011, 20:58
Heyecan bastı. Yarın bu saatte galibiyeti kutluyor olucaz inşallah

ismail tüfekçi
29.01.2011, 21:09
ist . en kalektersiz takımı gs bursada kendine yakışır bi şekilde oynadı pozisyona dahi girmeden 2-0 yenildi bi türlü düzelmeyen sakatları arda baroş pino yu ts maçına saklasınlar biz bu nanetlere 35 dakkada 4 gol veriyorduk ama dost edinemedik hee bursamı ankara g. birliğinden sonra gs ile de nikah kıymışlar

Barış Burak
29.01.2011, 21:11
Heyecan bastı. Yarın bu saatte galibiyeti kutluyor olucaz inşallah

İnş kardeşim.İnşaallah.

benim korkum yok çok şükür.

gs kendine yakışanı yaptı.sıra bizde.şimdi biz kendimize yakışanı yapalım ve maçı kazanalım hayırlısıyla.

gs-bursa maçıylada,hakemleri ne zaman nerde irdelenmesi gerektiğini gördük.

Mustafa Umut
29.01.2011, 21:12
Heyecandan ne yapacağımı şaşırdım ben nasıl oturup izleyeceğim bu maçı bilmiyorum.
İnşallah sağlıklı bi şekilde atlatırım bu dönemi... :)

Mustafa AYDIN
29.01.2011, 21:12
İnşAllah kazanırız,maç sonu aykutun yüz ifadesini çok merak ediyorum.o kasıntı halinden eser kalacakmı acaba.

memmedaga
29.01.2011, 21:16
havas ile kozyatagına gidebilirsin. onda para geciyor zaten.
iett otobuslerinin soforlerinde akbil vardı para verip alabiliyordun. ama hala var mı bilmiyorum. iett ile kadıkoye gidebilirsin.

E10 d'rek kadikoye gidiyor

Asi Çaykaralı61
29.01.2011, 21:17
Maça 21 Saat 40 Dakika Kaldı :)

orkun kır
29.01.2011, 21:18
hadi artık pazar olsun...çok hazırladık kendimizi yarına... umarım hayal kırıklığı olmaz... Şenol hocam duy sesimizi...aç bize istanbulun kapılarını...........

Asi Çaykaralı61
29.01.2011, 21:20
Maça saatler kaldı Vallaha heyecan bastı :)

Bugün Galatasaray'ın Bursaspor deplasmanından puan alacağına ben şahsen inanıyordum ama olmadı.Belki de bizim için Hayırlısı bu olmuştur.Herşey elimizde.2 puan hala önündeyiz Bursaspor takımının.Artı bir maçımızda eksik.

ALLAH'ın İzniyle yarın deplanmandan İnşallah 3 puanımızı alıpda döneceğiz Trabzon'a :)

Firtina52
29.01.2011, 21:21
Off ya kafayi yiyecegim, bekleyemiyorum artik.
Yenelim su Fenerbahceyi bütün Istanbul sussun.
Zaaten bir birini tutiyor bu serefsizler.

Asi Çaykaralı61
29.01.2011, 21:22
Yarın akşam galibiyet yemini edecek Takımımız!

Allah'ın izniyle bu maçı alacağız!

İNŞALLAH Ömer Abi yeneceğiz :)

Cengiz Çubukcu
29.01.2011, 21:22
arkadaşlar Hasan Al'dan içimize su serpecek bir yazı lütfen okuyun...

yazının adı ağzı olan konuşuyor...
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=22285&page=3

Asi Çaykaralı61
29.01.2011, 21:23

Biz yarın yenelim de Hayırlısıyla isterlerse hiç kimseyi almasınlar sitelerine :D

Adem Erdoğan
29.01.2011, 21:31
Kaldı 21,5 saat. Zaman iyi geçiyor.

En son 2001 yılında 2-1 yenmiştik Trabzon'da feneri, galip gelip 90 dk. izlediğim en son resmi maç bu.
Sonraki sezon da 2-1 yendik efes kupasında bunun da 90 dk. izleyebilmiştim.
Ondan sonraki hiçbir galibiyetimiz olan fener maçını 90 dk. izlemek nasip olmadı.

Kadıköy'de galip geldiğimiz ve canlı olarak izlediğim hiçbir maç yok. Hatırladığım 96-97 sezonunda 3-1 yenmiştik yayın yoktu,ve o maçın görüntüleri hala ortada yok.

Yarın akşam inşallah ilkleri yaşayacağım.

Yarın büyük gün.Şampiyonluğun'un Şam'ı.

orkun kır
29.01.2011, 21:32
Biz yarın yenelim de Hayırlısıyla isterlerse hiç kimseyi almasınlar sitelerine :D

allahtan web sitesini yakma ihtimalleri yok :D:D:D:D:D

Emre Çömez
29.01.2011, 21:33
allahtan web sitesini yakma ihtimalleri yok :D:D:D:D:D

çççççççççççç

Ilelioglu
29.01.2011, 21:37
Herseyi ile cok zor bir mac olacak.

Geriye baktigimiz zaman böyle kritik maclarda ne kadar cok zorlandigimizi görüyoruz. Bir keren olsun biz mutlu ayrilalim böyle maclardan.

Disiplinli, sakin ve sabirli oynarsak kazanacagimizi düsünüyorum.

Tabiki tek bir sartla: ilk 30 dakika full pres, pres ve pres.

;):)

Mustafa Umut
29.01.2011, 21:37
Düşünüyorum şöyle maç başlayınca uyusam maçın sonunda uyanıp ntvsporu açıp direk skora mı baksam diye ama o daha heyecanlı olur :)
Aslında ben çok stres yapıyorum ama asıl bu yükü fenerlilerin almaları lazım bize beraberlik yeter...

Oruç
29.01.2011, 21:40
Beraberlik iyi olur, kaç senedir yenemiyoruz. Beraberlikte bile onları şampiyonluğun dışına atarız.

Mesut AKYILDIZ
29.01.2011, 21:43
Olur da galip gelirsek ki ben yürekten inanıyorum kazanacağımıza Fenerbahçe tribününde kendimi nasıl zaptedeceğimi düşünüyorum...

Kürşad61*
29.01.2011, 21:45
Aslında maça kadar bende o kadar heyecan olmuyo ama maç saaatine dakikalar kala kalbim küt küt atıyo :D Umut sende uyumaktan bahsediyosun bana narkoz verseler uyuyamam :D :)

azelea
29.01.2011, 21:45
bizim maçtan öncede bjk'nin puan kaybetmesi dileğiyle

o zaman fb maçınıda kazanırsak deymeyin keyfimize

Mustafa Umut
29.01.2011, 21:46
Aslında maça kadar bende o kadar heyecan olmuyo ama maç saaatine dakikalar kala kalbim küt küt atıyo :D Umut sende uyumaktan bahsediyosun bana narkoz verseler uyuyamam :D :)

En son geçen sezon senin Avni Aker'de izlediğin fener maçında böyle olmuştum.Ondan beri ilk defa böyleyim çok fena heyecan var o santranın yapıldığı anı düşünemiyorum bile:rolleyes:

Adem Erdoğan
29.01.2011, 21:48
Olur da galip gelirsek ki ben yürekten inanıyorum kazanacağımıza Fenerbahçe tribününde kendimi nasıl zaptedeceğimi düşünüyorum...

Topraam ne işin var fener tribününde, hiç izleme radyodan dinle daha iyiydi.:)

Ilelioglu
29.01.2011, 21:48
Beraberlik iyi olur, kaç senedir yenemiyoruz. Beraberlikte bile onları şampiyonluğun dışına atarız.

Ne beraberlikte, ne galibiyette, nede maglubiyette degisen hicbirsey olmayacak. Yani ne onlar bizi yenip Sampiyonlugun disina atabilirler nede biz onlari yenip.

Sampiyon olmanin yolu bu maci kazanmaktan yada kaybetmemekten gecmiyor.

Bu mactan sonra geriye tam 15 mac kalacak ve biz yine bu 15 maca lider olarak baslayacagiz.

Kisacasi isimize yarayan bir skorla ayrilsak bile önümüzde daha cok yol var.

Bu mactan önce "herzaman destek tam destek" diyorsak mactan sonrada sonuc ne olursa olsun aynisini demeyi basarirsak ve bunu kalan son 15 maca yayarsak o zaman mutlu sona ulasmak icin büyük bir adim atmis oluruz.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

Kürşad61*
29.01.2011, 21:49
En son geçen sezon senin Avni Aker'de izlediğin fener maçında böyle olmuştum.Ondan beri ilk defa böyleyim çok fena heyecan var o santranın yapıldığı anı düşünemiyorum bile:rolleyes:

Sen bide bana sor geçen sezon ki fener maçı :) maç nasıl geçti o atmosferden nasıl ayrıldım bilemiyorum :rolleyes:

.....
29.01.2011, 21:49
Heyecan dorukta maçı bekliyoruz. Bu gece uyku yok :)

orkun kır
29.01.2011, 21:51

bnm bahtsız kardeşim...biz tribünde çıldırırken keşke sende yanımızda olsan..

Mesut AKYILDIZ
29.01.2011, 21:58
Topraam ne işin var fener tribününde, hiç izleme radyodan dinle daha iyiydi.:)

Topram iş yerinden Fenerli arkadaşlarla gidicem yenersek onların bana bakıp hissetiklerimi anlamaları bile yeter onlara...biraz da onları orda sinir etmek için gidiyorum...

Asi Çaykaralı61
29.01.2011, 22:01

Abi beraberlikde iyi olur haklısınız.O zamanda şampiyonluk dışında kalacaklar haklısınız.Ama Bursaspor ile aramızdaki puan farkının inmemesi lazım.Tam tersi atması lazım.Bu maç bizim için çok önemli ya kazanmalıyız ya kazanmalıyız :)

Barış Burak
29.01.2011, 22:02
açık söyliyim,benim için alınacak 1 puan bile hayal kırıklığı olur.

10 senedir yenemiyoruz die edebiyen gidecekmi yani? ben inanıyorum,hayırlısıyla yeneceğiz.

Bne kazanacağımıza inanıyorum.Erdal Ağabeyin sözüyle noktalayalım;

Allah Trabzonsporumuzu korusun ve yüceltsin.Amin.

Karabacakk
29.01.2011, 22:02
İnönüdeki maçtan sonra benim ses te tam düzelmedi,maç saatine kadar düzelmesini bekliyorum.Yumurta için diyordu geçen birisi:)

B.Yiğit
29.01.2011, 22:04
10 maçtır kazanamıyorsak bu maçı kazanma ihtimalimiz daha fazla bence :)

Asi Çaykaralı61
29.01.2011, 22:05
İnönüdeki maçtan sonra benim ses te tam düzelmedi,maç saatine kadar düzelmesini bekliyorum.Yumurta için diyordu geçen birisi:)

Abi Fenerbahçe'yi yenersek bence sizin sesiniz hemen düzelir.Bence sizin o zaman sesiniz daha da çok çıkar :)

Mustafa Hazıroğlu
29.01.2011, 22:06
Normal oyunumuzu oynayalım galip geleceğiz eminim. Yeterki gol pozisyonlarını harcamayalım.

Keleşoğlu
29.01.2011, 22:10
son 20 saat 50 dakika

Karabacakk
29.01.2011, 22:10
Abi Fenerbahçe'yi yenersek bence sizin sesiniz hemen düzelir.Bence sizin o zaman sesiniz daha da çok çıkar :)
İnsallah kardeşim..O renkleri sahada görünce kendimizden geçiyoruz avazımız çıktığı kadar bağırıyoruz da:)

Hüseyin Hatırlı
29.01.2011, 22:12
10 maçtır kazanamıyorsak bu maçı kazanma ihtimalimiz daha fazla bence :)

Olasılık olarak öyle, arka arkaya 10 defa yenilmek 3 sonuçlu bi olasılıkta 1/59049:D

Mesut
29.01.2011, 22:12
yenilmeyelim her skor bize yarar

Asi Çaykaralı61
29.01.2011, 22:13
İnsallah kardeşim..O renkleri sahada görünce kendimizden geçiyoruz avazımız çıktığı kadar bağırıyoruz da:)

O Renkleri görünce kim kendinden geçmiyor ki :)

BordoMavi

Adem Erdoğan
29.01.2011, 22:13
Abi beraberlikde iyi olur haklısınız.O zamanda şampiyonluk dışında kalacaklar haklısınız.Ama Bursaspor ile aramızdaki puan farkının inmemesi lazım.Tam tersi atması lazım.Bu maç bizim için çok önemli ya kazanmalıyız ya kazanmalıyız :)

Bu düşünce çok yanlış; kazansak süper olur, beraberlik iyidir, yenilirsek de hiç oynanmamış gibi 15 hafta kala 2 puanla lider olarak yola devam.:)

Yenilme ihtimalini de pek düşünemiyorum, yenilirsek fenere yenilmeyiz; ya kendimize ya hakeme yeniliriz.:)

Asi Çaykaralı61
29.01.2011, 22:16
yenilmeyelim her skor bize yarar

Mesut Abi beraberlikde bence iyi bir sonuç olabilir.Ama Bursaspor bu hafta kazandı o zaman bu hafta Fenerbahçe'ye yaramış olur.Onlarında büyük maçları var.Bence beraberliğe oynayan takımın gol yeme ihtimali yüksektir.Ama biz gerçek futbolumuzu hucüm futbolu oynarsak bence zorlanmayız :)

Asi Çaykaralı61
29.01.2011, 22:17
Bu düşünce çok yanlış; kazansak süper olur, beraberlik iyidir, yenilirsek de hiç oynanmamış gibi 15 hafta kala 2 puanla lider olarak yola devam.:)

Yenilme ihtimalini de pek düşünemiyorum, yenilirsek fenere yenilmeyiz; ya kendimize ya hakeme yeniliriz.:)

Neden yanlış düşünce olsun ki Adem Abi :)

3 puanı alırsak daha da iyi olacak o zaman bir tane daha Şampiyonluk adayı yarıştan kopacak :)

Sadık Bıyık
29.01.2011, 22:17
Ne beraberlikte, ne galibiyette, nede maglubiyette degisen hicbirsey olmayacak. Yani ne onlar bizi yenip Sampiyonlugun disina atabilirler nede biz onlari yenip.

Sampiyon olmanin yolu bu maci kazanmaktan yada kaybetmemekten gecmiyor.

Bu mactan sonra geriye tam 15 mac kalacak ve biz yine bu 15 maca lider olarak baslayacagiz.

Kisacasi isimize yarayan bir skorla ayrilsak bile önümüzde daha cok yol var.

Bu mactan önce "herzaman destek tam destek" diyorsak mactan sonrada sonuc ne olursa olsun aynisini demeyi basarirsak ve bunu kalan son 15 maca yayarsak o zaman mutlu sona ulasmak icin büyük bir adim atmis oluruz.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

sanırım bu en doğru tespit, bu maç haricinde daha 15 hafta var ve bu maçtan sonra oynayacağımız tüm maçlarda puan olarak aynı değere sahip. bu maçın skoru ne olursa olsun liderliğimiz devam edecek

Varlıbaş61
29.01.2011, 22:18
bu can karyağdı provakatör müdür nedir?

şehirde ankaragücü maçı sonrası güvensizlik başlamışmış!!!

yarın yenelim de güveni görürsünüz inşallah..

Karabacakk
29.01.2011, 22:18
Ben Şenol Hoca'nın bjk maçında takımı saklamasının birşeylere değmesini çok istiyorum.
Yarın aksam maç bittiğinde Hocamız en doğrusunu yapmış,ve feneri de yenme sebeplerimizden biri de bu demek çok istiyorum.

İslam Sezer
29.01.2011, 22:24
file:///C:/DOCUME%7E1/sword/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.pngt

Hekimbaşı Spor Tesisleri

28 Nisan 1993 tarihinde, İstanbul tarihinin en büyük çöp faciası yaşandı. Ümraniye İlçesi sınırlarında bulunan Hekimbaşı Mahallesi mevkiinde bulunan çöplükte biriken metan gazının patlaması sonucu çöp dağları 13 gecekonduyu yutmuş, 39 vatandaşımız hayatını kaybetmişti. 1994 Yerel Yönetimler Seçimi akabinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına gelen Recep Tayyip Erdoğan, Hekimbaşı çöplüğünü büyük bir spor tesisi haline getirdi.
2004 yılında Belediye Başkanımız Hasan Can, “Ümraniye Belediyesi Hekimbaşı Spor Tesisleri” olarak ifade edilen yeri komple yenileyerek Ümraniyelilerin hizmetine açtı. Burada hem amatör hem profesyonel sporcuların basketbol, voleybol, futbol, tenis, atletizm vb. birçok spor dallarında müsabaka yapabilecekleri alanlar oluşturuldu.

Diğer taraftan Yeni Çamlıca ve Atakent Spor Tesisleri de yenilerek halkın ve sporseverlerin hizmetine girmiştir.

http://www.umraniye.bel.tr//images/content/hekimbas-200805141432.jpg

http://www.umraniye.bel.tr//images/content/hekimbas-200805141434.jpg

http://www.umraniye.bel.tr//images/content/hekimbas-200805141435.jpg

yukarıdaki bilgileri ümraniye belediyesinden aldım.takımımızın çalıştığı bu sahada hayatını kaybeden 39 Türk vatandaşına,
rabbimden rahmet diler,yarınki maçta takımımıza cenabı hakkın mutlak bir galibiyet nasip etmesini diliyorum...

Ilelioglu
29.01.2011, 22:24
Ben Şenol Hoca'nın bjk maçında takımı saklamasının birşeylere değmesini çok istiyorum.
Yarın aksam maç bittiğinde Hocamız en doğrusunu yapmış,ve feneri de yenme sebeplerimizden biri de bu demek çok istiyorum.

Bence aslari oynatmayarak dogru yapti ama icimden bir ses yarin bunu sebep olarak diyemeyecegiz diyor.

Yanliz bu Senol Hoca'nin yanlis yaptigi anlamina gelmez tabiki.

Insallah verdigi emegin karsiligini alir Senol Hoca. Insallah kazaniriz.

Çakıroğlu İhsan
29.01.2011, 22:26
Ders çalışamıyorum maçın stresinden

Barış Burak
29.01.2011, 22:28
bu can karyağdı provakatör müdür nedir?

şehirde ankaragücü maçı sonrası güvensizlik başlamışmış!!!

yarın yenelim de güveni görürsünüz inşallah..

adam haklı... puan kaybedince dünyanın sonunu getirmeyi çok seviyoruz.

inadına_Trabzon
29.01.2011, 22:29
Takımı Trabzon'da karşılama organizasyonu neden yapılmıyor.

Ilelioglu
29.01.2011, 22:31

Aynen pazartesi, sali ve carsamba üc ayri dersten sinavim var.

:cool:

Karabacakk
29.01.2011, 22:32
Dersleri boşver,ses açma ve tezahurat çalışması yap.
Sınav yaklaşıyor:)

.....
29.01.2011, 22:33
Bu maçı kazanmalıyız. Kaç senedir o stadda kazanamıyoruz. Onlar bizim stadda kazanıyorlar ama!...

Haydi Şenol Hocam haydi. Bu maçı al da gel Trabzon'a.

Barış Burak
29.01.2011, 22:33

benim finaller bitti,kafam rahat.

ama eminim sınav olsada stres olmazdım.nedendir bilmem bi rahatlık var.kazanacağız gibi geliyor.

ama ne olursa olsun,

saracoğlundaki maç için tüm Türkiyenin, takımımı favori göstermesini sağlayan,takımıma ilk defa,kadıköyde bu kadar güven duymamı sağlayan hocama oyunculara yönetime teşekkür ediyorum.

Ali Tunahan Güllü
29.01.2011, 22:36
Kimse Duasını eksik etmesin.
Allahım İnşallah bu maç bizim.

MahmutHSO
29.01.2011, 22:39
Nedenini bilmiyorum ama en rahat oldugum Fb maclarından birisi bu.İnşallah bizim için hayırlısı olur

.....
29.01.2011, 22:43
Rehavete kapılmayalımda.

Hangi maçı çok rahat alırız dediysek hüsrana uğradık. Şenol Hocam bu konuya dikkat eder zaten.

Çağdaş DENİZ
29.01.2011, 22:48
valla bence yenilecez:(

orkun kır
29.01.2011, 22:48
yarın Egemen oynıcakmı ? bi yerde oynamıcak diyo bi yerde oynıcak dio ayar oldum yemin ediyrum ya..

orkun kır
29.01.2011, 22:50
valla bence yenilecez:(

o ne biçim laf la öyle... herkes çıldırmaya hazır olsun....

FC-ST-PAULI-61
29.01.2011, 22:50
“FENERBAHÇE’Yİ YENECEKLER”
Baba Salihu Yattara, Trabzonspor'un yarın Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe ile karşılaşacağını hatırlatarak, “Trabzonspor ligde harika bir şekilde yolunda ilerliyor. Bu saatten sonra büyük bir kaza olmadığı taktirde ben Trabzonspor’un şampiyon olabileceğini düşünüyorum. Yarın da Fenerbahçe maçı var ve o maçı kazanacak Trabzonspor ben buna çok inanıyorum. Yattara da ve diğerleri de öyle inanıyorlar galibiyete. Bu şekilde ilk yarıyı birinci tamamlayıpta ikinci yarıyı lider bitirebilir Trabzonspor aksini düşünmüyorum. Yattara ile de konuşuyoruz ve o da kesinlikle şampiyon olmayı çok istiyor. Şampiyon bir takımda oynamak oğlum için de benim içinde ayrı bir gurur” diye konuştu.
Baba Salihu Yattara, TS Club’a uğrayarak oğlu Yattara’nın giydiği 61 numaralı formayı satın aldı.

Helal olsun Salifou Amcaya

musty
29.01.2011, 22:51
Kimse de fazla bilet yok mu yahu?
Varsa, alıcıyım.

.....
29.01.2011, 22:52
Rahat olun. Kötü durum beraberliktir Allah'ın izniyle.

Sami Kuk
29.01.2011, 22:54
Herkes yatarken ve kalktıgında dua etsin..

Alp Yavuz 13
29.01.2011, 22:55
feneri yenersek ne kazanıcaz sadece 3 puan :)

peki ya ben

2 paket parlament sezer oyuna hiç girmezse büyük boy pizza

haydi uşaklar alalım şu maçı ya :) şaka bir yana maça gidicem ama rakip tribünde olacağım için hiç heyecan yok :(

Ilelioglu
29.01.2011, 22:56
Daha önce iki tane farkli dizilis ve on bir yazmistim ama büyük ihtimal böyle cikacagiz...

--------------------------Onur--------------------------

Serkan---------Giray-----------------Glowacki--------Cale

---------Selcuk--------------------------Colman----------

Burak---------------------Jaja----------------------Engin

--------------------------Umut---------------------------

Biraz ofansif bir ilk onbir ama Jaja ve Burak'in pres yapmasi halinde isimiz cok kolaylasir.

Firtina52
29.01.2011, 22:56
Beyler bence Sakatliklarin durumu mahsus denilmiyo.
Rakip cünkü ona gör oynar.
Senol Hocanin bi Masterplani herkeze süpriz olacak.

Mert Marabaoğlu
29.01.2011, 22:57
Bugün sokaklarda orda burda, hayatımda hiç görmediğim kadar Bordo Mavi atkı bere polar forma gördüm..

İnançlıyız !!!

Mert Marabaoğlu
29.01.2011, 22:58
feneri yenersek ne kazanıcaz sadece 3 puan :)

peki ya ben

2 paket parlament sezer oyuna hiç girmezse büyük boy pizza

haydi uşaklar alalım şu maçı ya :) şaka bir yana maça gidicem ama rakip tribünde olacağım için hiç heyecan yok :(
sen 2 paket parlement, ben Yeni Sahra TS Clup mağazasından orjinal Trabzonspor forması.. :)

Alp Yavuz 13
29.01.2011, 23:00
sen 2 paket parlement, ben Yeni Sahra TS Clup mağazasından orjinal Trabzonspor forması.. :)

şu tabuda yıkılmıştı zaten yıllar önce :D futbol size birşey mi kazandırıyor :)

Mert Marabaoğlu
29.01.2011, 23:06
şu tabuda yıkılmıştı zaten yıllar önce :D futbol size birşey mi kazandırıyor :)
normalde işin içinde Trabzonspor olduğu sürece bahis'in yanından bile geçmem, lakin 3 fenerlinin gel sıkıyosa iddaa'ya girelim demesi üzerine hayır diyebilmek kendime değil takımıma ihanet varsaydığım için girdim bahise..

anlaşılmıştır umarım..

61_Hasan_69
29.01.2011, 23:09
Bugün sokaklarda orda burda, hayatımda hiç görmediğim kadar Bordo Mavi atkı bere polar forma gördüm..

İnançlıyız !!!

aynen bende bugün arkadaşlarla sinemaya gittim sadece bizim salonda 4 tane Ts fesli adam gördüm ardından alışveriş merkezine gittik orada daha fazla hemşo gördüm mutlu oldum açıkcası

İnançlıyız !!!

Uğur Odabaş
29.01.2011, 23:10
Daha önce iki tane farkli dizilis ve on bir yazmistim ama büyük ihtimal böyle cikacagiz...

Biraz ofansif bir ilk onbir ama Jaja ve Burak'in pres yapmasi halinde isimiz cok kolaylasir.

Glowacki yerine büyük bi ihtimalle Egemen olabilir. Engin yerinede bi ihtimal Yattara başlayabilir. Bunun dışında diğer 9 futbolcumuz %90 bunlar olacaktır.

oflum61
29.01.2011, 23:11
Ya müthis bir stres var suanda. Bu mac cok önemli hale geldi. Kesin en azindan bir beraberlik almamiz lazim, yoksa moralimiz cok kötü olur.

Dua edmeyi unutmayin.

Allahim bütün renktaslarimin ve benim pazar aksami yüzümüzü güldür. (amin)

orkun kır
29.01.2011, 23:12
bence egemen mutlaka oynamalı...gladiatöre ihtiyacımız var... ayrıca burak yattara dan ziyade engin yattara daha iyi olur gibime geliyo.

Yiğit SARI
29.01.2011, 23:12
0 Gün 19 S. 45 Dk. Kaldı

Sakatlar hakkında gelişme var mı ?

FC-ST-PAULI-61
29.01.2011, 23:13
bence egemen mutlaka oynamalı...gladiatöre ihtiyacımız var... ayrıca burak yattara dan ziyade engin yattara daha iyi olur gibime geliyo.
100 % katiliyorum

Cüneyt Canlıca
29.01.2011, 23:14

Glovawacki yi çıkar kadrodan..Sadece yürüyüş yapmış bugünkü antremanda...Kaynek:Can Karyağdı.

Semih58
29.01.2011, 23:16
Şenol hoca Beşiktaş maçını beleşten kaybetti. Çok hata yaptı. Bu maçta o hataları unutup, mutlaka yenmelidir.

Uğur Odabaş
29.01.2011, 23:16
Arkadaşlar benim gibi fenevbahçe Türk telekom tarafından bilet alan kimse varmı buralarda valla numara versin arayacağım yan yana bari izleyelim :)

Yiğit SARI
29.01.2011, 23:18
Glovawacki yi çıkar kadrodan..Sadece yürüyüş yapmış bugünkü antremanda...Kaynek:Can Karyağdı.

Diğer sakatlar oynayacak durumdalarmıymış?

B.Yiğit
29.01.2011, 23:20
yetenek sizsinizdeki hamsi showu kaydettim 1 saate nete atacam.. :)

orkun kır
29.01.2011, 23:22
Arkadaşlar benim gibi fenevbahçe Türk telekom tarafından bilet alan kimse varmı buralarda valla numara versin arayacağım yan yana bari izleyelim :)

sakın gaza gelip sizde taş atmayın bize :D

Hıdır ÇALIŞAN
29.01.2011, 23:23
TRABZONSPOR forması her maçı kazanabilecek güçtedir.
Ancak bu formayı terleten isimler şu an hakederek bu noktadadırlar ve bunun için onlara olan güven sonsuzdur.
KAZANACAĞIZ. Başka yolu var mı ? yok.

Uğur Odabaş
29.01.2011, 23:23
sakın gaza gelip sizde taş atmayın bize :D

:D :D Nettin renktaş biz çiçekten başka bişey atmayık takımımıza ve renktaşlarımıza :D

orkun kır
29.01.2011, 23:24
yetenek sizsinizdeki hamsi showu kaydettim 1 saate nete atacam.. :)

atınca haber ver paylaşalım hemen...süperdi yaa özellikle en sondaki temel ;)

Mahmut Demir
Ya ben bilet arıyodum. Buldum ama karaborsadan 150 tl istiyo. Güzel bi küfür ettim. Ama şansımı deneyeceğim. Giremezsem stada Kadıköy'de bi kafede izlerim. Bi elimde nargile bir elimde bira.. Diyecek yok keyfime :D

Zafer Fidan
Can Karyadginin LigTV de yaptigi muhtemel kadro :D :D

http://img408.imageshack.us/img408/8551/unbenanntszf.png

zahido
29.01.2011, 23:25
digiturkwebtvden aylik abonelik alicam surekli hata veriyor yaaa..

Zorla illegal yollardan izlettiricekler maci :D

orkun kır
29.01.2011, 23:26

hahahahaahh bu ne yaaa ?????? menejerlikte yapsan 3 haftaya kovarlar takımdan :D:D:D:D:D

mda61
29.01.2011, 23:26
aynen bende bugün arkadaşlarla sinemaya gittim sadece bizim salonda 4 tane Ts fesli adam gördüm ardından alışveriş merkezine gittik orada daha fazla hemşo gördüm mutlu oldum açıkcası

İnançlıyız !!!

Sinemada da fesli oturuyorlarsa, durum vahim :D

Şaka bir yana, yarın maça giderken içime kalın giyinip üstüne formamı giyip mi gitsem, yoksa formamı giyip ceketimi üstüme alıp mı gitsem karar veremedim.

Kapıcıoğlu 61
29.01.2011, 23:27
digiturkwebtvden aylik abonelik alicam surekli hata veriyor yaaa..

Zorla illegal yollardan izlettiricekler maci :D

ben 1 saat önce aldım hiç sorun çıkmadı.

Yiğit SARI
29.01.2011, 23:28

Çok iyiymiş denemek lazım ççç

(Düzenleyince istediğimiz 11 çıkıyor aa :D)

(Egemen'in oynaması sevindirici)

Uğur Odabaş
29.01.2011, 23:28

Şaka bir yana, yarın maça giderken içime kalın giyinip üstüne formamı giyip mi gitsem, yoksa formamı giyip ceketimi üstüme alıp mı gitsem karar veremedim.

Formanı giyip üstüne ceketini çeker gidersen eğer. ve en az bugünkü kadar soğuk olursa hava 1 hafta evde hasta yatacaksın demektir. Şimdiden geçmiş olsun dostum :)

UNiVeRSeLoRD
29.01.2011, 23:29

Kalın giyin kışlık falanda giy donarsın :D
Gavur soğuğu varmış :D

Ömer Sak
29.01.2011, 23:29
Bari Onurun kalede oldugundan eminmi orta saha olmasin :D

Tangerine Dream
29.01.2011, 23:30
Şenol hoca Beşiktaş maçını beleşten kaybetti. Çok hata yaptı. Bu maçta o hataları unutup, mutlaka yenmelidir.

Hata denmemeli. Şenol Hoca'nın önünde ikiye ayrılan bir yol vardı. Ya birini seçecekti ya da diğerini. Sakatlanıp sezonu kapatan Ersan'ın yerinde bizim as oyunculardan biri de olabilirdi.

muratali
29.01.2011, 23:31
normalde işin içinde Trabzonspor olduğu sürece bahis'in yanından bile geçmem, lakin 3 fenerlinin gel sıkıyosa iddaa'ya girelim demesi üzerine hayır diyebilmek kendime değil takımıma ihanet varsaydığım için girdim bahise..

anlaşılmıştır umarım..

Ben en son 1996 da bahse girmiştim . :-(
O gün bu gün maç için bahse girmiyorum ....

zahido
29.01.2011, 23:31
ben 1 saat önce aldım hiç sorun çıkmadı.

Turkiyedekiyle burdaki farkli heralde..

2 gundur adamlarin musteri hizmetlerine giriyorum sanal agent cikiyor karsima..

sonrada hata verip kapaniyor.. :)

burda bulunmaz nimet yaaa butun kanallari izleyebiliyorsun 24 saat saat..

eger kacirdiysan 24 saat geriye sarma olasiliginda var.. ama biturlu satin alamadim iste..

muratali
29.01.2011, 23:32

Sonra düzeltti salaklar dizilişi :-)

orkun kır
29.01.2011, 23:33

arkadaşım ben mont üstüne formamı giyemezsem kahrımdan ölürüm... 3gün yatmaya razıyım...

B.Yiğit
29.01.2011, 23:35

bilgisayarım yavas yoksa çoktan atmıştım.. işleniyor şuan :D sonundaki Bize Her yer Trabzon Mesajını Herkes Görsün :)

Yağızhan Sağnak
29.01.2011, 23:38
Dortmund yendi. Biz de yeneriz.

AYYILDIZ
29.01.2011, 23:39
Beraberlik fena sonuc degil.Beraberlikte bile fb havlu atar.Rahat olmaliyiz.Beraberlik yeter.

orkun kır
29.01.2011, 23:40

farklı bi bakış açısı :D ama bencede yeneriz

Mustafa Umut
29.01.2011, 23:42
0-0,5 olsun bizim olsun 3 puan olsun.

DNA-TS
29.01.2011, 23:43
beraberlikte yeterli ama bu sefer kazanmalıyız artık.

mda61

Gavur soğuğu varsa, içlik falanda giymek lazım şimdi. :D
Yoksa alttan alttan vuruyor soğuk. Olimpiyat'ta devre arasında tuvalete gidemedim ben, ayaklar tutmuyordu :D

UNiVeRSeLoRD
arkadaşım ben mont üstüne formamı giyemezsem kahrımdan ölürüm... 3gün yatmaya razıyım...

Kahrından ölemezsin merak etme :D

Hıdır ÇALIŞAN
29.01.2011, 23:44
Ya ben bilet arıyodum. Buldum ama karaborsadan 150 tl istiyo. Güzel bi küfür ettim. Ama şansımı deneyeceğim. Giremezsem stada Kadıköy'de bi kafede izlerim. Bi elimde nargile bir elimde bira.. Diyecek yok keyfime :D

24 yaş düzenlemesine göre keyfine ya dur diyecekler yada elinden birayı atacaksın :)

HH_52
29.01.2011, 23:47
beraberlikte yeterli ama bu sefer kazanmalıyız artık.

Adamım, inşallah ayağın uğurlu gelir :D

3 puan almadan gelme sakın Maltepeye.

Ilelioglu
29.01.2011, 23:47
Glowacki yerine büyük bi ihtimalle Egemen olabilir. Engin yerinede bi ihtimal Yattara başlayabilir. Bunun dışında diğer 9 futbolcumuz %90 bunlar olacaktır.

Bence Yattara'yi ikinci yariya saklamaliyiz diye düsünüyorum yorulan bir Fener karsisinda iyi bir koz olur.

magicyattara
29.01.2011, 23:48

Acımayız..

UNiVeRSeLoRD
Gavur soğuğu varsa, içlik falanda giymek lazım şimdi. :D
Yoksa alttan alttan vuruyor soğuk. Olimpiyat'ta devre arasında tuvalete gidemedim ben, ayaklar tutmuyordu :D

Ben olimpiyat'ta tuvalete gittim baktım sıra var bayanların oraya girdik :D
foto varda koyamadım buraya :D

Fanatik34
Şenol hoca Beşiktaş maçını beleşten kaybetti. Çok hata yaptı. Bu maçta o hataları unutup, mutlaka yenmelidir.Bu nasil düsüncedir hala yaaa:mad:

Ezik Cüneyt´in maci nasil yönettigini hala kavrayamayanlar var, yazikkk!!!

orkun kır
29.01.2011, 23:49
Ben olimpiyat'ta tuvalete gittim baktım sıra var bayanların oraya girdik :D
foto varda koyamadım buraya :D

o fotoyu koymamakla yanlış bişey yapmamışsın için rahat olsun :D:D

FC-ST-PAULI-61
29.01.2011, 23:51
HH_52
Abi Hamburg Altonada Dernekte izleyecegiz Maci.Istersen sende gel.

Ilelioglu
29.01.2011, 23:51
Hata denmemeli. Şenol Hoca'nın önünde ikiye ayrılan bir yol vardı. Ya birini seçecekti ya da diğerini. Sakatlanıp sezonu kapatan Ersan'ın yerinde bizim as oyunculardan biri de olabilirdi.

Yani....;):)

Ilelioglu
29.01.2011, 23:52
0-0,5 olsun bizim olsun 3 puan olsun.

Evet tek önemli olan sey 3 puandir gerisi bos.

UNiVeRSeLoRD
29.01.2011, 23:53
o fotoyu koymamakla yanlış bişey yapmamışsın için rahat olsun :D:D

Buraya kendi bilgisayarımdan nasıl resim koyabilirim ?
Ama fena ya kuyruğu görmelisin :D

Fanatik34
29.01.2011, 23:53
yetenek sizsinizdeki hamsi showu kaydettim 1 saate nete atacam.. :)O Acun....inin hayir demesini de kaydetmis ol!

Onun bunun...oraya FB´li biri ciksa Evet derdi...S.ikilasyoncu Acun

Uğur Odabaş
29.01.2011, 23:54
Bence Yattara'yi ikinci yariya saklamaliyiz diye düsünüyorum yorulan bir Fener karsisinda iyi bir koz olur.

Bende Yattaranın 60. dakkadan sonra oynaması gerektiğini düşünüyorumda. Yapılan açıklamalara dayanarak söledim onu umarım düşündüğümüz gibi olur :)

orkun kır
29.01.2011, 23:55
Buraya kendi bilgisayarımdan nasıl resim koyabilirim ?
Ama fena ya kuyruğu görmelisin :D

fotoyu www.imageshack.us den yükleyip url no sunu buraya kopyalaman gerek yani üstte resim ekle kısmına..koy koy gülelim azcık :D

Kandemir
üç puanı kolay bir şekilde alırız.Fenerbahçe de kim? Biz Bursayı en güçlü zamanında deplasmanda devirdik.Bu feneri mi deviremeyeceğiz.

Mesut
O Acun....inin hayir demesini de kaydetmis ol!

Onun bunun...oraya FB´li biri ciksa Evet derdi...S.ikilasyoncu Acun
konu dışı ama sırf o dallama için izlemedım programı bird forma vermişiz yazık oldu olmayan trabzonsporlu hemşerilerimize versek daha iyi olurdu

HH_52
HH_52
Abi Hamburg Altonada Dernekte izleyecegiz Maci.Istersen sende gel.

Çok güzel olur aslında. Benim niyetim Hamburg Fenerbahçeliler derneğinde maçı izlemekti :D:D:D:D:D Onlara muhalefet lazım mış :D Ben genellikle rakip taraftarlarla maçı izlemeyi severim. Anladın mı :)

Hem ben zaten Altona da oturuyorum

Ünal Cumhur
29.01.2011, 23:58
mactan dolayı ders calısamıyorum.hayatımda gördügüm 3. final macı 2005fener-2010kupa-2011bumac.heralde dersten kalırım:D.

FC-ST-PAULI-61
29.01.2011, 23:59
Çok güzel olur aslında. Benim niyetim Hamburg Fenerbahçeliler derneğinde maçı izlemekti :D:D:D:D:D Onlara muhalefet lazım mış :D Ben genellikle rakip taraftarlarla maçı izlemeyi severim. Anladın mı
Aynen.Bende Haftaya Hamburg-St Pauli Derbi Macini Hamburg taraftarlarla izleyecegim:).Ama simdi Hamburg kazanir deme :D.Altonada oturuyorsan gel Abi.Bekliyoruz:)

HH_52
30.01.2011, 00:00
Arkadaşlar, Maratonu izleyenler oldu mu? Maçı hangi takım kazanır anketini gördüz mü? Tüm doğu Karadeniz birlik olmuş :D Samsundan Ardahana kadar yüzde 50 den fazlası Trabzonspor maçı alır demiş :alkış::alkış::alkış::alkış:

Reşit
30.01.2011, 00:00
ya su favori görünmemız beni işkillendiriyor. ama galibiyetten de bir o kadar eminim. murat abi habu heyecanı atmak icin ne edeyim yattara videolarınımı izlesem :)

HH_52
30.01.2011, 00:02
Aynen.Bende Haftaya Hamburg-St Pauli Derbi Macini Hamburg taraftarlarla izleyecegim:).Ama simdi Hamburg kazanir deme :D.Altonada oturuyorsan gel Abi.Bekliyoruz:)

Altona Ottensende oturuyorum :D

Yani Hamburg St. Pauli maçını iyi olan kazansın diyorum. Çünkü ben iki takımıda desteklerim. İkiside Hamburgun takımı :D

Bana şimdilik müsade. Yarın derneğe maç öncesi uğrarım. Beni bakalım tanıyacakmısın.

Yağızhan Sağnak
30.01.2011, 00:08
Hazırlanın yarın ki skoru veriyorum.

Enes Başkaya60
30.01.2011, 00:11

Ver bakalım.. :)

orkun kır
30.01.2011, 00:11

ula bu fenere bi 61 yapsak ne manyak bişey olur yaaaaa:meşale1::meşale1::meşale1:

UNiVeRSeLoRD
30.01.2011, 00:23
ne oldu durgunlaştı burası uyup kaldınızmı yoksa :D

Özge
30.01.2011, 00:23

http://img408.imageshack.us/img408/8551/unbenanntszf.pngBu dizilişle çıkarsak fark atarız yaaa:D:DMüthiş kadro:D:D

orkun kır
30.01.2011, 00:26
ne oldu durgunlaştı burası uyup kaldınızmı yoksa :D

yarına enerji lazım :D

FC-ST-PAULI-61
30.01.2011, 00:27
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=86450

Sansal Büyüka ; "Peki Brozeklerin durumu ne .Brozek Bradirs" ( Brothers) ;D

SEDAT
30.01.2011, 00:28
- Şu maç biran evvel bitsin ya , 2 aydır kafamda anasını satiim...

UNiVeRSeLoRD
30.01.2011, 00:29

:D
olsun bi enerji içeçeği içersin yarın :D

Süleyman Baykan
30.01.2011, 00:29
Bu maçı alacağuk başka yolu yok Jaja-Burak-Umut gene 3-2 bitecek ve biz kazanacağuk:D

Yağızhan Sağnak
30.01.2011, 00:30
1-4 .

AKSOY_61
30.01.2011, 00:30
Yarın bi akrabanın nişanı var bu maç var diye gitmiyorum.
Ünide son senem 2 tane dersim kaldı haftaya sınav var ama çalışamıyorum konsantre olamıyorum
yine yumurtayı totoşa dayandıracaz off:D

Tunay ERDEM
30.01.2011, 00:32
bursa maçından sonra ümidim iyice azaldı, gereksiz bir stres var takımda. çok zor.

ilhan
30.01.2011, 00:32
Mümkünse yorumlarımız ve paylaşımlarımız sadece bu maçla ilgili olsun arkadaşlar.

B.Yiğit
30.01.2011, 00:33

http://www.facebook.com/video/video.php?v=160059250710142&oid=199244955231&comments&ref=mf :)

ccd6167
30.01.2011, 00:33
sende karadoda yabancılık çekmıyodun hey gidi orkun:)))

zafercalikoglu
30.01.2011, 00:34
hepimiz için hayırlısı olsun güzel futbol iyi sonuç herzaman iyidir,takımımıza gönülden başarılar,

ccd6167
30.01.2011, 00:35

karadona gel beraber izleriz o zamn..

Fanatik34
Su maci kazanacagimiza bizden baska kimse inanmiyor, daha dogrusu inanmak istemiyor.
Ama biz inaniyoruz, Feybe´nin bizi yenme sansi %0...bunu herkes biliyor...iste o yüzden hersey hakem üclüsüne bagli1

Hadi oldu hakem yüzünden kaybettik...iste bunu sezonsonuna kadar kullanip ipi cok rahat gögüsleyecegiz:)

Barış Burak
bursa maçından sonra ümidim iyice azaldı, gereksiz bir stres var takımda. çok zor.

imzana göre biz favoriyiz ama rocky:D

sakin ol şampiyon:D

Erdogan
1-4 .

eger bu skor tutsun imzam 1 ay boyunca. büyüksün yagizhan kalacak

Tunay ERDEM
30.01.2011, 00:37
nasıl oluyor o? biz kolay olanı zor yapmamızla meşhuruz, her zaman böyle olmuştur.

Ali Yerlikaya
30.01.2011, 00:38
Cok degisik bi mac olicak, degisik süprizler cikicak mac sonunda, ins. cogu bizim acimizdan pozitif olur...