PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 19.Hafta | Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Mehmet_Mercanlı
28.01.2011, 18:27
hiç birşey olmaz kardeşim ben cook gezdim ...
maçada formamla gelıcem maçtan sonrada formamla kadıköy sahilinde havamı atıcam

Mehmet Zeki
28.01.2011, 18:28
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6396-0R7C9M0O.JPG

MuratJ
28.01.2011, 18:30
Arkadaşlar yarına İstanbulda'yım İnşallah...
Kadıköy'de Trabzonspor formam ile gezersem sıkıntı doğar mı ? (:
4 arkadaş geliyoruz maça. aslında buradan bir organizasyon düzenlesek az yada çok birlikte gitsek daha güzel olur.

LaZ_KoPaT
28.01.2011, 18:32

masallah takimin keyfi yerinde dunde boyle pozlar vardi insallah hafta sonuna yansir bu guzel hava ve 3 puani alip doneriz

İlker Akçay
28.01.2011, 18:37

Allah nazardan Saklasın...

Şu tablo bozulmasın ve taraftar da bu tabloya destek olsun..Pazar günü yenilsek bile bu takım ŞAMPİYON Olacaktır İNŞALLAH....

Asi Çaykaralı61
28.01.2011, 18:38

MAŞALLAH.

ALLAH nazarlardan saklar İNŞALLAH :) AMİN

Murat Hızal
28.01.2011, 18:38

Sıkıntı olursa bana ulaş Fatih, rahat ol:)

Şaka bir yana, hiç bir sıkıntı olmaz, Kadıköy'de Trabzonspor taraftarı tahmininizden daha çoktur:)

Atakan
28.01.2011, 18:42
Hobaa o zaman rahat rahat geziyoruz.:D

Çağdaş DENİZ
28.01.2011, 18:46
la genjler korkmayın biz kadıköyde olacağız biz size sahip çıkarız.ancak kadıköyde içkili mekanlar çok...
mesela ben süper kupa finalinden gelirken adamlar bana küfür ettiler baya içmişlerdi ben uzatmadım.bıçak mıçak vardır adamlarda...dikkatli olmak lazım psikopatı var tinercisi var,fanatik hıyarı var...

ibrahim
28.01.2011, 18:48
Biz size saip cikariz diyon ama gördügün ilk ickili adamin yanindan uzadin ne is? :D

Terzioğlu
28.01.2011, 18:51
Bence Yattara 11de baslamali. Engin sonradan oyuna girince daha etkili oluyor ancak Yattara icin aynisini söyleyemeyiz özellikle son zamanlarda.

Ömer Faruk61
28.01.2011, 18:58

Vay Brozekler Hemen Kaynaşmış Takımla Güzeelllllllll :)

boztepeliyasin
28.01.2011, 18:59
aykutun çenesini tamamen kapatmak için maçı almalıyız.

Çağdaş DENİZ
28.01.2011, 19:01
Biz size saip cikariz diyon ama gördügün ilk ickili adamin yanindan uzadin ne is? :D

valla pazar günü tsliler kalabalık olacağız sahip çıkarız inş. demek istedim.
o olaya gelince gerçekten ben gece tektim ve adamlar baya içmiş çok fazla küfür felan ediyordu.ne yapayım adamlarla kavga mı edeyim...???

hüseyin1975
28.01.2011, 19:02
Vay Brozekler Hemen Kaynaşmış Takımla Güzeelllllllll :)

Ikizler genelde sempatik oluyor:)

Barış Burak

bi sıkıntı olmaması lazım,biz o stadda millet maça girerken,biz trabzonsporluyuz,en baba fanatik biziz diye çok seslendik dönüpte bakan olmadı:)

Çağdaş DENİZ
arkadaşlar ne gerek var maçtan sonra formayla gezmeye.insanları tahrik etmeye gerek yok.bir gün giymeyiverin.Allah korusun canınızdan vücut bütünlüğünüzden değerli mi?bir it çıksa küfür etse mesela kız arkadasınıza falan laf atsa?bunlara gerek yok.

biz bir yenelim zaten onlar artık her seyi bordomavi görmeye başlarlar.

bravo meslektaşım helal:D

Barış Burak
28.01.2011, 19:04

bak işte Ali Samiyende yapacak antremanı dediler.Hekimbaşında yapmışlar.oha ya.banada yazık aga ya.bilsek giderdik işte.

yarın antreman yapacaklarmı? yapılcaksa nerde olcak?

AyhanPe
28.01.2011, 19:06
bu macin her iki taraf icin en hayirli sonucu beraberliktir..onlarla berabere kalalim..bursa da gs ye yenilir..en yakin rakibimizle puan farkini 6 ya cikaririz..suana kadar hic skor tahmini yapmadim..

fb 1 - 1 TS
gs 1- 0 Bursa

inadına_Trabzon
28.01.2011, 19:06
Fenerbahçe üstümüze gelmeyecek.Lucescu nun bjksi gibi arkaya yaslanıp elbet bi gol atarım diyecek.Bizde sabırlı olmalıyız.60'dan sonra fener oyundan düşmeye başlar.Doğru düzgün ara kamp yapmadılar.Orta sahamız dinamik yırtıcı olmalı.Fb 60 dk duran toplarla gol arayacaktır.Üstümüze gelmeye başladıklarında kontradan işi bitiririz.Yantop durantoplara çalışmalıyız.

Maça giden taraftar maçtan sonra takımı alkışlamalı.Bu Fb ye de mesaj olurdu.Yani sanmayın ki takımı yuhlarız mesajı.

FORUM YÖNETİCİLERİ VE İLGİLİLER

Her sonuçta(özellikle mağlup olursak) Trabzon Havaalanında takımı coşkuyla karşılayacak bir organizasyon yaparmısınız ? Bu hem takıma moral olur hem de dağılacağımızı karışacağımızı zanneden istanbul medyasına gözdağı olur ,bize de moral olur. İNANDIĞIMIZI GÖSTERELİM.

hüseyin1975
28.01.2011, 19:10
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSneamVGGWjXa_BXw8ZOvT9H1clx2uvz wjl7MVods6kYi_7jPjlJIQImBQ (http://www.google.de/imgres?imgurl=http://img515.imageshack.us/img515/8885/mrsel.jpg&imgrefurl=http://www.pandikatak.net/2009_09_01_archive.html&usg=__GJAZZ2_4pRYn4iOcc4TEKpXph38=&h=300&w=300&sz=48&hl=de&start=1&zoom=1&itbs=1&tbnid=vtx-s2LzQv7hYM:&tbnh=116&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dy%25C3%25BCr%25C3%25BC%2Bgit%2Blan,%2 Bgenis%2Baile%26hl%3Dde%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&ei=0PdCTdzmPMn4sga0v5TpDQ)

Yürü git Aykut:D

SEDAT
28.01.2011, 19:12
- Benim kendime motivem şöyledir , en kötü sonuca hazırlarım kendimi :) böylesi biraz daha iyi oluyor
- Ama şunu kimse unutmasın bu bir Spor , her şey olabilir.
- Yenilsekte takımı alkışlamalıyız ve her zaman yanınızdayız mesajı vermeliyiz , hemde her zaman , lig sonuna kadar sabırla desteklemeliyiz.
- Kimse gelip burda kimsenin içini karartmasın.
- Ayrıca Futbolcularımızdan her zamanki gibi kişilikli futbol bekliyorum , en kötü yenilirsin ya herro ya merro :) bu rahatlıkta olun lütfen...

ibrahim
28.01.2011, 19:12
valla pazar günü tsliler kalabalık olacağız sahip çıkarız inş. demek istedim.
o olaya gelince gerçekten ben gece tektim ve adamlar baya içmiş çok fazla küfür felan ediyordu.ne yapayım adamlarla kavga mı edeyim...???
Yok ya sakasina dedim. Sonucta üs bes capulcuyla aranda seviye farki var muhattap almana gerek yok. :)

Mustafa Umut
28.01.2011, 19:17
Ben mağlup olmayacağımızı düşünüyorum.Ancak beraberliğe hazırladım kendimi :)Berabere kalırsak pek bi kaybımız olmaz bence.Çünkü Gs Bursadan puan ya da puanlar alabilir,,

Sami Kuk
28.01.2011, 19:20
Lütfen destek beğene tık:)

http://www.facebook.com/samikuk

Fanatik34
28.01.2011, 19:21
Su Aykut denen Kusbeyinli hala Senol Hoca´yi strese sokmak icin ugrasiyor ama nafile..." Eceli gelen Cami duvarina pislermis"

Bu maci kaybetsek ne olur? Hicbir sey

Vallah su maci kaybedip burda negativ sinerji yayacaklari simdiden uyarayim, döverim:D:D:D

ziyaretci
28.01.2011, 19:25
cenaze ewidne dugun olmaz!! :))

.....
28.01.2011, 19:29

Allah şu tabloyu bozmasın. Ne kadar güzel ya :)

Valla yenilsek bile bu tabloyu bozamayacaklar. Takımımız Şampiyonluğa gidiyor bunu kimse engelleyemeyecek!

Kasım BEKTAŞ
28.01.2011, 19:33
fenere yapacağımız insaniyetliği umarım anlarlar
aykuttan kurtaracağız onları :)

a f s
28.01.2011, 19:35
İkinci yarının ilk haftasında puan farkımız, averaj farkımız en önemlisi futbolumuzun kalite farkı ortadayken Trabzonsporumuzu yok sayanlar, bu hafta Fener'i yendiğimizde ve takipçilerimizin puan kayıplarında ne diyecekler merak ediyorum.

İçiniz rahat olsun.

Kasım BEKTAŞ
28.01.2011, 19:37
biz feneri, gs de bursayı yenerse puan durumu şöyle mi olacak

1- TRABZONSPOR 46
2- bursaspor 38
3- fenerbahçe 36

tabloya bak :)

Fatih Özkan
28.01.2011, 19:38
arkadaşlar ne gerek var maçtan sonra formayla gezmeye.insanları tahrik etmeye gerek yok.bir gün giymeyiverin.Allah korusun canınızdan vücut bütünlüğünüzden değerli mi?bir it çıksa küfür etse mesela kız arkadasınıza falan laf atsa?bunlara gerek yok.

biz bir yenelim zaten onlar artık her seyi bordomavi görmeye başlarlar.

Maçtan sonra değil...
Yarına İstanbul'da gezeceğim o bakımdan sordum (:

Sıkıntı olursa bana ulaş Fatih, rahat ol:)

Şaka bir yana, hiç bir sıkıntı olmaz, Kadıköy'de Trabzonspor taraftarı tahmininizden daha çoktur:)

Yarına formam ile şansımı deniyim o zaman :cool:

İlker Yazıcıoğlu
28.01.2011, 19:40

1- TRABZONSPOR 46
2- bursaspor 38
3- fenerbahçe 36

buradan süper gözüküyor

Deniz Tosunoğlu
28.01.2011, 19:42

1- TRABZONSPOR 46
2- bursaspor 38
3- fenerbahçe 36

amrabatsporun kac puani var?

TUNCAY HİÇYILMAZ
28.01.2011, 19:43
Maçtan sonra değil...
Yarına İstanbul'da gezeceğim o bakımdan sordum (:

Yarına formam ile şansımı deniyim o zaman :cool:

Hiç sorun yaşamazsın merak etme. Ayrıca kadıköy fenerin mekanı falanda değil bağdat caddesi üzerinde bjk mağazası bulunması bunun en iyi örneğidir. İstediğin yerde rahatça dolaş ben yıllardır yapıyorum ağzını açan olmadı olamazda:)

Deniz Tosunoğlu
28.01.2011, 19:47
Hiç sorun yaşamazsın merak etme. Ayrıca kadıköy fenerin mekanı falanda değil bağdat caddesi üzerinde bjk mağazası bulunması bunun en iyi örneğidir. İstediğin yerde rahatça dolaş ben yıllardır yapıyorum ağzını açan olmadı olamazda:)

ohooo ben inönü, fatih, kadiköyte formayla gezdim yahu. Agzini acan yoktu.

ozturk
28.01.2011, 19:48
istanbulun hiç bir yerinde problem polacağını zannetmiyorum. sadece ters ters bakarlar o kadar..Dağ başımı burası..

ibrahim
28.01.2011, 19:49

1- TRABZONSPOR 46
2- bursaspor 38
3- fenerbahçe 36

Ahmet Cakar, Erman Toroglu, Serhat Ulueren, Ziya Sengül, Reha Muhtar, Ridvan Dilmen, Gültekin Onay gibi isimleri aglatacak, madara edecek, yerin dibine sokacak bi tablo olur.

Deniz Telci
28.01.2011, 19:54
Ahmet Cakar, Erman Toroglu, Serhat Ulueren, Ziya Sengül, Reha Muhtar, Ridvan Dilmen, Gültekin Onay gibi isimleri aglatacak, madara edecek, yerin dibine sokacak bi tablo olur.

Uğur Dündar'da aralarında olmalı malesef :rolleyes:

okg_53
28.01.2011, 19:56

1- TRABZONSPOR 46
2- bursaspor 38
3- fenerbahçe 36

Böyle bir tablo olmasa bile canlıları sağolsun da.

Böyle olursa, artık bizi masa başında bitirmeye çalışamazlar, 2. yi belirlemek için birbirleriyle uğraşır dururlar artık. :)

Deniz Tosunoğlu
28.01.2011, 19:56
su Gökmen Özdenak son aralarda hep TS hakkinda iyi yorumlar yapiyor :)

hüseyin1975
28.01.2011, 19:57

1- TRABZONSPOR 46
2- bursaspor 38
3- fenerbahçe 36

Rüya gibi.

TUNCAY HİÇYILMAZ
28.01.2011, 19:58
ohooo ben inönü, fatih, kadiköyte formayla gezdim yahu. Agzini acan yoktu.

Şurda gezdim burda gezdim muhabbeti yapmaya niyetim yok ama şunu söylüyim sadece; Ben mecidiyeköyde oturuyorum malum alisamiyen stadı burda gs nin maçları olduğu gün dahil rahatça dolaşıyorum burada. Şöylede bi örnek veriyim gs ve fb takımları arasındaki durum belli, gs fb maçları olduğu zaman burda toplanan gs liler tek yada 2 kişi halinde yürüyen fenerlilere seslerini çıkarmayıp uzaktan laf atıyorlardı. Grup halinde yürüyen fenerliler olduğu zaman ise bir taraf fitili ateşliyordu ve olaylar çıkıyordu.

ozturk
28.01.2011, 19:59
su Gökmen Özdenak son aralarda hep TS hakkinda iyi yorumlar yapiyor :)

iyi yorum yapsa ne olur..

ibb maçından sonra şov yaparcasına elindeki gazeteyi sallayarak aykut haklı diyen kişi benim gözümde bitmiştir.

Mustafa Yılmaz.20
28.01.2011, 20:00

1- TRABZONSPOR 46
2- bursaspor 38
3- fenerbahçe 36

Hiç ama hiç istemesekte birde tersini düşünelim.. Ben ne zaman galibiyete şartlansam sonu kötü bitiyor, o yüzden orta şekerliyim şu an.

1-) Trabzonspor 43
2-) bursaspor 41
3-) fenerbahçe 39

Hala lider oluyoruz. Yani moral bozmaya gerek yok. İlk yarıdaki gibi galibiyet serisi yakalayıp puan farkını açarız.

Chiko
28.01.2011, 20:02
Kayseri unutulmasin..
Adamlar 35 puanda, yarinki rakipleri Karabük.

.....
28.01.2011, 20:02
---------------Onur-------------------
Serkan-----Mustafa---Giray--------Cale
----------Selçuk-----Colman----------
Burak-----------Jaja-------------Engin
--------------Umut-------------------

:)

mkmoglu
28.01.2011, 20:06
allahın izniyle hayal gücümuzle şampiyonuz..

Enes Ünal Kaya
28.01.2011, 20:06
Sonuçda Lig 2 Devre..

İlk Devre Herkes Eşitti Herkesin 5 Puan Üstünde Bitirdik..
2.Yarı İse Aynı Performansdan 10 Puan Eksik Gösterdiğimizi Düşünelim
+5 Zaten Öndeydik
5Puan Geriye Mi Düşecez Tabiki Hayır Onlarda Puan Kaybedecek..

2.Devre İlk Devredeki Başarıdan 10 Puan Az Bi Başarı Bile Şampiyon Yapar..
Ama Feneri Yenmek Kadıköyde Çok Daha Sarar

ibrahim
28.01.2011, 20:07
Uğur Dündar'da aralarında olmalı malesef :rolleyes:
Dogru Sinan Enginle bunuda unuttum. Ne diyceklerini cok merak ediyorum dogrusu. Bundan sonraki planlari ne olacak oda bi merak konusu...da insallah aliriz maci :)

delimavi_1975
28.01.2011, 20:11

1- TRABZONSPOR 46
2- bursaspor 38
3- fenerbahçe 36

anlaşıldı renktaş sen cennete gitmek istiyon:D

.....
28.01.2011, 20:21
# Gurur sana yakıştığı gibi yakışmaz hiç kimseye.
Söylenmedi, söylenemez senin gibi bir efsane..
Bu milletin sinesindeki yerin başka TRabzon !
Hasretimizsin; şanımız, serefimizsin.
Sen sadece bir şehrin değil,
Koskoca anadolunun en içten gelen sesisin!..

FC-ST-PAULI-61
28.01.2011, 20:21
Az kaldi tarihi fark atacagiz Fenere

okg_53
28.01.2011, 20:22
Okg_53 Fenerbahçe Analizi … (update edildi :))

Oynadığı kötü futbolla, dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe, büyük maçlarda özel konsantrasyonla, bambaşka bir takıma dönüşebiliyor. Buna dikkat etmek gerek. Ancak kötü futbol oynayan bir takım olduğuda bir gerçek.

Puan olarak Fenerbahçe, Evinde 9 maçta, 7 galibiyet 2 beraberlik almış ve hiç mağlubiyeti yok. 24 gol atıp 8 gol yemiş. Toplamda 11 galibiyet, 3 beraberlik, 4 mağlubiyet almış. 41 gol, atıp 21 gol yemiş.
Ayrıca Fenerbahçenin, kendi evinde en çok gol atan takım ünvanına sahip olduğunu da görüyoruz.
Şöyle ilginç bir durumda var. Fenerbahçenin son 5 lig maçında 6 gol atıp, 3 gol yediğini görüyoruz.
Yani ligin ilk haftalarındaki, Çok atıp, Çok yiyen yapısı yok. Az atıp, Az yiyor. Hazırlık ve kupa maçlarında da böyleydi.

Caner cezalı, Sakatı yok.

Muhtemel Dizlimleri ; (mantığa uygun olan) --////--Süpriz Dizlimleri (böyle hiç çıkmadılar ama bence böyle çıkacaklar)

-------------------Volkan--------------- / ------------------------Volkan--------------------
G.Gönül---Lugano----Yobo---Dos Santos- / -----------------Lugano-------Yobo---------------
------------Selçuk-----Emre------------- / -----G.Gönül------------Selçuk---------Dos Santos
M.Topuz---------Alex-------------Stoch- / --------------M.Topuz-----------Emre-----------
-----------------Niang------------------ / ------------------------Alex--------------------
---------------------------------------- / ---------------Semih---------Niang------------

Dizilim 1 = Stoch kesilip, Semih veya Özer’de oynatılabilir.(Bu durumda, yabancı sayısı 5 e düşeceği için Selçuk yerine Cristian da oynayabilir)
Solumuz zayıf olduğu için, G.Gönül’ün önünde Dia da oynatılabilir.
Bu dizilimle fb, biraz daha kontrollü oynamış olur.

Dizilim 2(sağ taraftaki) = Bu dizilimi tespit etmemin sebebi fb nin kupadaki g.birliği maçını izlememdir. Tamam bizim gibi yedek ağırlıklı kadro ile çıktı ancak, Stoch ve Dia yı çok kulandı. Oynarın bizim maçta oynayacaklarını zannetmiyorum. Semih te vardı o maçta ancak, onu oynatacaktır, hem taktik gereği, hemde formda olduğu için.
Bu dizilim, tüm hatlarınla rakip sahaya yığılabilecek bir yapıda, Tam olarak kanat hücumcuları olmadığı için, bu işi bekler yapacak. Buda bizim işimize gelir. Ayrıca bu dizilim, anında kanat hücumcusu üretebilir.
Emre Selçuğun yanını doldurur, M.Topuz Sağ kanada, Niang Sol kanada geçebilir. 4-3-3 den , 4-4-2 ye dönebilirler, maç içinde.

Fenerbahçenin artıları ;

Sağ kanadı iyi kullanıyorlar, Cale’nin her zamankinden daha dikkatli olması lazım.

Takımın skor yükünü Alex ve Niang yüklenmiş durumda. İyi bir ikili oldular. Toplam ürettikleri katkı, 21 gol, 11 Asist. Bunları Semih(7-4) ve G.Gönül(3-5) takip ediyor.

G.Gönül kaliteli bir oyuncu ve formda, kaleci Volkan iyi durumda. Emre, Lugano kaliteli oyuncular.
Niang, Stoch hızlı oyuncular, Giray, Glowacki zorlanabilir. Kartlara ve tehlikeli bölgelerdeki faullere dikkat.
İlk yarıdaki maçta Egemen, Niang ı bayağı güzel marke edebilmişti.

Golleri genelde ilk 20 dk da atmışlar, buna dikkat etmemiz gerek.
Bekleri ileri çıkabiliyor. Her iki bekide kanadı komple kullanabiliyor.

Fenerbahçenin eksileri ;

Bizim en iyi atak yaptığımız yer olan sağ kanadımız yani Fenerbahçe’nin sol kanadı zayıf durumda. Gerek Caner, gerek Dos Santos, kademe hatası yapabiliyor, arkalarını boş bırakabiliyor. Burak,Yatara,Serkan o bölgeyi değerlendirmeli.

Takımın en büyük kozu olan Alex, derbi maçlarda hiç yok, hele hele bizim maçlarda hiç varlık gösteremiyor.
Onu marke ettikmi, önemli bir avantaj sağlamış oluruz.

Lugano, Emre, Selçuk, Yobo, M.Topuz, patlamaya hazır bombalar, heleki bizim gibi bir rakibe karşı. İlk yarıda öne geçersek, ikinci yarı Cesur bir hakem ile bol kart görebiliriz.

Çıkacağımız 11 ve yayılış biçimi ; (Şenol hoca dizilimi)

-------------------Onur------------
Serkan----Giray—--Egemen--—Cale
-------Selçuk---------Colman------
---------------Jaja--------Engin---
----Burak-------Umut--------------

Bu dizilimdeki 2. ihtimal. Engin'in Ortasahanın ortasına gelip, Burak'ın Sola geçmesi olabilir.

Ayrıca fenerbahçenin beklerini ileri çıkarmamamız gerek. Bu yüzden Burak sağ açıkta oynayacaktır. Soldada Engin.
Jaja yı Sol forvet oynatıp, Sağ forvet olarak, Burak, ortada Umut, Arkalarından Enginde oynatılabilirdi, ancak Şenol hoca pek böyle oynatmıyor.

İhtimal 2 ; Süpriz bir dizlim olur ancak, fenerbahçeyi bu şekilde yıkabiliriz. (jajasız, yattaralı dizilim) (okg_53 dizilimi :))

-------Selçuk---Engin---Colman------
Yattara---------Umut----------Burak

Bu şekilde, hem fenerin iyi kullandığı sağ kanadını ileri çıkarmamış oluruz, hemde zayıf olan sol kanadı Yattara ile vurabiliriz. Hemde defansif olarak kuvvetli bir takıma sahip oluruz. Müthiş bir kontra atak takımı olacağıda ayrı bir durum. Çünkü Jaja kontraatak futbolcusu değil.

İşin özeti,
Bize beraberlik yeten bir maç olduğu için, avantajlı taraf biziz. Rahat maçlarda nasıl oynayabildiğimizi gördük.
Sakin, fazla ileri çıkmadan, direk paslarla oynamalıyız. Serkan ve Cale fazla ileri çıkmamalalı özellikle Cale dikkatli olmalı. Bu şekilde ortasahada 2 adamla oynuyor oluşumuzun açığını beklerle kapatabiliriz.
Analize hafta içinde ilaveler olacak. ---------------Şampiyon Trabzon, merak etmeyin arkadaşlar --------------Saygılar…

irfanb
28.01.2011, 20:23

1- TRABZONSPOR 46
2- bursaspor 38
3- fenerbahçe 36

Ben korkarim bakamam o kadar yükseklerden.

Berke6198
28.01.2011, 20:24
Bizim için ligi koparma maçıdır bence.Eğer Fener'i yenemez isek gerçekten Bursa kuyruğumuzdan yakalar bizi sonra maçların hepsini ard arda kazanmak zorunda kalırız Bursa'nında puan kaybetmesini bekleriz yani bizim göbeğimizi Bursa'nın yaptığı takımlara bağlamamız lazım.Eğer bağlarsak gerçekten şampiyonluk elimizden kayar gider.Kadroya geldiğimizde ise özellikle belirtiyorum kontra atak ve hücum şeklinde baskılı oynamak istiyorsak (Yattara,Engin) kesin ilk 11 de oynamalıdır.He eğerki maçın gidişatına göre yaparsak değişiklikleri gibi düşünürsek ki bu yanlış olur Yattara'yı Fenerbahçe'nin bütün kozlarını oynadıktan sonra oyuna alınması gerekir.Oyuna sonradan girmesi gereken oyunculardan en önemliside (Alanzinho).Alanzinho kesinlikle maçın gidişatına göre alınan oyuncu stilidir.Yoksa ilk 11 de kesinlikle iş yapamaz.Alanzinho çabuk yorulabilen kalıpsız ve pozisyonlara pek giremeyen bir oyuncudır.Yani kısaca atak oynamak istiyorsak ilk 11 en entikili oyuncular Engin,Yattara olacaktır.

ESER
28.01.2011, 20:24
Kayseri unutulmasin..
Adamlar 35 puanda, yarinki rakipleri Karabük.

kayserinin iddali olmasi da bizim icin avantaj , insallah yaris icinde kalirlar

Ali Tunahan Güllü
28.01.2011, 20:25
okg_53;
eline sağlık bende bu hafta okuyamadım diyordum:)

Guroni
28.01.2011, 20:27
Herkese iyi akşamlar yarınki antiremanın nerde olduğunu bilen var mı?????

okg_53
28.01.2011, 20:27
okg_53;
eline sağlık bende bu hafta okuyamadım diyordum:)

Hergün koyuyorum aynı mesajı ama, o kadar çabuk ilerliyorki sayfalar, okunamıyor. :)

Enes Ünal Kaya
28.01.2011, 20:30
Fener Maçından Sonra Hemen BJK GS VE BS Gelsin Maç Yapalım Bitsin Yeter Be :D

hüseyin1975
28.01.2011, 20:31
Cok garip bir Ülkemiz var.
Kupadaki eslesmeler tam bir KOMEDI!

.....
28.01.2011, 20:33
Okg_53 Teşekkür ederiz hocam analizlerini dikkatle takip ediyoruz :)

Yeniklasör
28.01.2011, 20:34
sevgili renkdaşlar bu hafta üzerimize oynanan oyunun en büyüğü oynanacak..sadece fb ye karşı değil hakemlede mücadele edeceğiz. ve büyük ihtimal fb maçını kaybedeceğiz..ama hala 4 puan önde olacağız. sadece puan kaybetmekle kalmayacak aynı zamanda taraftarımızı galeyana getirecekler.haksızlık var galeyani bu ve sonucunda hiç bir hak elde edemeyeceğimiz bir hak arama savaşı. sağduyulu olduğumuz vakit kaybetsekte yine kazanan biz olacağız. yensekte yenilsekte sağduyulu olalım ve BMN dahil tüm mecralarda bu olayı dillendirelim...

atf61
28.01.2011, 20:38
Rüya gibi.
fener ve azize düşmanlığından o:D...canlı canlı yer valla :D

.....
28.01.2011, 20:39
Ula şöyle bakınca elimizde son yılların en iyi kadrosu var Allah nazardan korusun :)

Onur Türkiye'nin en iyi kalecisi!

Serkan Türkiye'nin en iyi 2 sağbekinden biri!

Glowacki Türkiye'nin en iyi Stoperlerinden biri!

Egemen Türkiye'nin en iyi Stoperlerinden biri!

Cale Defans anlamında Türkiye standartlarında.

Burak Türkiye'nin en iyi orta kanat oyuncularından.

Selçuk Türkiye'nin en iyi Orta Saha oyuncusu!

Colman Türkiye'nin en iyi Orta Sahalarından birisi!

Engin Türkiye'nin en yetenekli oyuncularından biri!

Jaja Türkiye'nin üzerinde bir oyuncu!

Umut Türkiye'nin en istikrarlı oyuncusu aynı zamanda golcüsü.

Yerim kalmadı sayamadığım kadar fazla böyle oyuncumuz var.

İnanın bana yenilsek bile LİDERİZ ALLAH'IN izniyle.Yeter ki bizler bu takıma inanalım. Yeter ki desteğimizi en kötü günde gösterelim. Yenilince Takımımızın yanında olduğunu gösterelim.

İnanıyorum ki Fenerbahçeyi Allah'ın inziyle yeceğiz. Herkes içini ferah tutsun. O maç bizim hakkımız. Allah hak edenlerin yanındır...

musty
28.01.2011, 20:45
Bugün, Ümraniye Belediyesi'nin Hekimbaşı Spor Tesisleri'nde çalıştılar da hani Nevzat Demir'de çalışacaktı takım?
Sağlam bir bilgisi olan arkadaş bizi bilgilendirebilir mi acaba?

Tunay ERDEM
28.01.2011, 20:48
takım nerede çalışıyor?

Barış Burak
28.01.2011, 20:52
takım nerede çalışıyor?

çok yazdım bunu ama bilen yok sanırım cevap alamadım.

eğer yarında ümraniyede olacaklarsa,gideceğim.yasak olsa bile izlemek dışarıda bekleyeceğim.10 kişi bulur giderim.tezahüratımızı dışarıdan yaparız.

TUNCAY HİÇYILMAZ
28.01.2011, 20:53
Bugün, Ümraniye Belediyesi'nin Hekimbaşı Spor Tesisleri'nde çalıştılar da hani Nevzat Demir'de çalışacaktı takım?

Nevzat Demir'de çalışacaktı diye birşey yok.Sadece bjk isterseniz çalışabilirsiniz diye bi teklif sunmuş diye haber çıktı hepsi bu.

Ekrem D.
28.01.2011, 20:56
Aykut pazar günü saat 21:45 de ne diyecek?

- I couldn't (bu espriyi yapmazsam ölürdüm :D )

Tunay ERDEM
28.01.2011, 20:59
çok yazdım bunu ama bilen yok sanırım cevap alamadım.

eğer yarında ümraniyede olacaklarsa,gideceğim.yasak olsa bile izlemek dışarıda bekleyeceğim.10 kişi bulur giderim.tezahüratımızı dışarıdan yaparız.

Ümraniye Belediyesi Hekimbaşı Spor Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen idmanda bordo-mavili oyuncular ısınmanın ardından taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

Trabzonspor'un bugünkü idmanına sakatlıkları süren ve tedavi olan Glowacki, Onur ve Pavel Brozek ile Egemen'in katılmadığı bildirildi.

Bordo-mavili takım, Fenerbahçe maçı hazırlıklarını yarın gerçekleştireceği antrenmanla tamamlayacak.

ajansspor.com

ibrahim
28.01.2011, 21:01
Sporxte Ali Samiyen yaziyo..

Çağdaş DENİZ
28.01.2011, 21:02

Arkadaşlar takım benim bildiğim Ali sami yen stadında çalışıyordu bugüne kadar...bugün öğleden sonra tüm takım izinliydi.ancak bu akşam itibariyle takımımız anadolu yakasına taşındı.bildiğim kadarıyla maç saatine kadar antremanlarını adadolu yakasında yapacak...
bu yer hekimbaşı spor tesisleri olarak görünüyor resmden anlaşılan...

Tunay ERDEM
28.01.2011, 21:03
Sporxte Ali Samiyen yaziyo..

Ali samiyen'de yıkım başladı çok önceden.

bbyanik
28.01.2011, 21:05
anlaşıldı renktaş sen cennete gitmek istiyon:D

:D:D:D:alkış::alkış::alkış::alkış:

Medallion
28.01.2011, 21:10
Forumdaki havanin ozeti:

Hafta basi: Yenilebiliriz ama hala lider kaliriz.
Hafta ortasi: Ya beraberlikte iyi sonuc, yenebiliriz de.
Hafta sonu: Ezeriz.

Herkes birbirinden gaza geliyor. Hava nasil degisiyor anlamiyorum.

Bence 0 puan muhtemel, 1 puan iyi sonuc, 3 puan balli kaymak. Bursa ninda olasi puan kaybi bunlari daha da katmerlestirir.

Ben kendimi 1 puana hazirliyorum...

bbyanik
28.01.2011, 21:11
arkadaşlar rizeden maç için istanbula gelen bir abimiz var yana yana bilet arıyor fazla bileti olan varsa
532 673 37 56

Uğur Odabaş
28.01.2011, 21:11
Evet biletim alınmış ama maalesef fenerbahçe Türk telekom tarafına acaba rakip takım tribünü yakınmı oraya :D Sizlere yakın olaydım bari bilen biri varsa yazıversin :)

cerebrum
28.01.2011, 21:12
Saat 16.00 RANDEVULARINIZI İPTAL EDİN.. Federasyon başka takım bulamıyon mu bu saate..

20. Hafta

4 Şubat Cuma:
20.00 Bursaspor-Sivasspor (Bursa Atatürk)

5 Şubat Cumartesi:
14.00 Kasımpaşa-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Fiyapı İnönü)
17.00 Kayserispor-Ankaragücü (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)
19.00 Manisaspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

6 Şubat Pazar:
14.00 Konyaspor-Gaziantepspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)
16.00 Trabzonspor-Medical Park Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)
17.00 Gençlerbirliği-Bucaspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Eskişehirspor (Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena)

21. Hafta

12 Şubat Cumartesi:
14.00 Bucaspor-Konyaspor (Yeni Buca)
16.00 Sivasspor-Trabzonspor (Sivas 4 Eylül)
17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

13 Şubat Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)
17.00 Medical Park Antalyaspor-Manisaspor (Mardan Antalyaspor)
19.00 Ankaragücü-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

14 Şubat Pazartesi:
20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu)

22. Hafta

18 Şubat Cuma
20.00 Eskişehirspor-Sivasspor (Eskişehir Atatürk)

19 Şubat Cumartesi
14.00 Kasımpaşa-Ankaragücü (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)
17.00 Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Bucaspor (Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena)

20 Şubat Pazar:
14.00 Kayserispor-Medical Park Antalyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediye
Kadir Has)
17.00 Konyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediye
Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Fiyapı İnönü)

21 Şubat Pazartesi:
20.00 Manisaspor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

Burak Sahin
Forumdaki havanin ozeti:

Hafta basi: Yenilebiliriz ama hala lider kaliriz.
Hafta ortasi: Ya beraberlikte iyi sonuc, yenebiliriz de.
Hafta sonu: Ezeriz.

Herkes birbirinden gaza geliyor. Hava nasil degisiyor anlamiyorum.

Bence 0 puan muhtemel, 1 puan iyi sonuc, 3 puan balli kaymak. Bursa ninda olasi puan kaybi bunlari daha da katmerlestirir.

Ben kendimi 1 puana hazirliyorum...

yanii kontrollü bir oyun ve 0-0 bile süper bir skor olursada 0-1 tam süper olur.... pazartesi sali bjk ye 5 atioduk sen ne diyorsun abi :D

İskender Çakmak
zor mac olacak oyuna sakin baslamaliyiz emre ve alex e dikkat defansta hatalar yapabiliyorlar

Medallion
28.01.2011, 21:15
Saat 16.00 RANDEVULARINIZI İPTAL EDİN.. Federasyon başka takım bulamıyon mu bu saate..

20. Hafta

4 Şubat Cuma:
20.00 Bursaspor-Sivasspor (Bursa Atatürk)

5 Şubat Cumartesi:
14.00 Kasımpaşa-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Fiyapı İnönü)
17.00 Kayserispor-Ankaragücü (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)
19.00 Manisaspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

6 Şubat Pazar:
14.00 Konyaspor-Gaziantepspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)
16.00 Trabzonspor-Medical Park Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)
17.00 Gençlerbirliği-Bucaspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Eskişehirspor (Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena)

21. Hafta

12 Şubat Cumartesi:
14.00 Bucaspor-Konyaspor (Yeni Buca)
16.00 Sivasspor-Trabzonspor (Sivas 4 Eylül)
17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

13 Şubat Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)
17.00 Medical Park Antalyaspor-Manisaspor (Mardan Antalyaspor)
19.00 Ankaragücü-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

14 Şubat Pazartesi:
20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu)

22. Hafta

18 Şubat Cuma
20.00 Eskişehirspor-Sivasspor (Eskişehir Atatürk)

19 Şubat Cumartesi
14.00 Kasımpaşa-Ankaragücü (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)
17.00 Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Bucaspor (Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena)

20 Şubat Pazar:
14.00 Kayserispor-Medical Park Antalyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediye
Kadir Has)
17.00 Konyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediye
Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Fiyapı İnönü)

21 Şubat Pazartesi:

21 Subat ta kimler havlu atar kimler devam eder belli olacak gibi.

Barış Burak
28.01.2011, 21:16
ben yarın hekimbaşında takılcam demek ki:)

fenerbahçe ilk yarım saat gol atamazsa(hep ilk yarım saatte kazanıyorlar), sonrasında atması daha zor oluyor.inş bizdede öyle olur ve ilk yarım saat atamazlar.İnşaallah hiç gol atamazlar.

Şenol Hocam ne yapacağını bilir.

Mehmet S. Pervan
Tam kadro çıkabilirsek yenecek güçteyiz.

Ancak yine de tedbirli olmak lazım sonuçta Fenerbahçe maçı. Hafife almamak lazım. Bir beraberlik bile işimizi görecektir diye düşünüyorum.

Mesut
Ali samiyen'de yıkım başladı çok önceden.
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6396-0R7C9M0O.JPG
üstde yazıyor :) ümraniye belediyesi

TSelif
28.01.2011, 21:18
Bu maçları kim saat 16:00 ya koyuyorsa ALLAH belasını versin . Hem de 1967 kere :mad:

bariskaratas
28.01.2011, 21:18
Ula şöyle bakınca elimizde son yılların en iyi kadrosu var Allah nazardan korusun :)

Onur Türkiye'nin en iyi kalecisi!

Serkan Türkiye'nin en iyi 2 sağbekinden biri!

Glowacki Türkiye'nin en iyi Stoperlerinden biri!

Egemen Türkiye'nin en iyi Stoperlerinden biri!

Cale Defans anlamında Türkiye standartlarında.

Burak Türkiye'nin en iyi orta kanat oyuncularından.

Selçuk Türkiye'nin en iyi Orta Saha oyuncusu!

Colman Türkiye'nin en iyi Orta Sahalarından birisi!

Engin Türkiye'nin en yetenekli oyuncularından biri!

Jaja Türkiye'nin üzerinde bir oyuncu!

Umut Türkiye'nin en istikrarlı oyuncusu aynı zamanda golcüsü.

Yerim kalmadı sayamadığım kadar fazla böyle oyuncumuz var.

İnanın bana yenilsek bile LİDERİZ ALLAH'IN izniyle.Yeter ki bizler bu takıma inanalım. Yeter ki desteğimizi en kötü günde gösterelim. Yenilince Takımımızın yanında olduğunu gösterelim.

İnanıyorum ki Fenerbahçeyi Allah'ın inziyle yeceğiz. Herkes içini ferah tutsun. O maç bizim hakkımız. Allah hak edenlerin yanındır...

Biz kendi oyunucumuzu tanıyamıyoruz.
Cale su anda türkiyde ki en iyi sol bek. Defansif anlamda hele cok cok üzerinde

leavemealone
28.01.2011, 21:21
Hücumcularimiz bu sefer daha dikkatli olmali.. yakaladiklarini atmalilar..
Iki sene önceki 0-0 lik fener maci geliyor aklima.. G.ünal la Umut bol bol kaciriyorlardi..
Febeyi ezecekken 1 puanla dönmüstük..
Bu sefer öyle olmamali.. Iyi oynadigimizda 3 puani almayi bilmeliyiz..

Medallion
28.01.2011, 21:25
yanii kontrollü bir oyun ve 0-0 bile süper bir skor olursada 0-1 tam süper olur.... pazartesi sali bjk ye 5 atioduk sen ne diyorsun abi :D

Ben ne derbiler gordum, 3 atiyorduk 5 atiyorduk ama hayal kirikligi oldu.

En son da BJK-TS maci, Ersul Yanal doneminde. Biz cok iyiydik, onlar da cok kotu. Mac basladi, 1-0 one gectik. Kontradan 2 yi atsaydik is bitecekti. Ama topu bir turlu ileride tutamadik. BJK dalga dalga geldi ustumuze. Nihayetinde golu de buldular. Mac 1-1 bitti.

Biz o macta sadece puan kaybetmedik. O mactan sonra super olan defnasimiz coktu. Ve biz puanlar kaybetmeye devam ettik.

Simdi daha farkli bir Trabzonspor var. Yenilsekte en kisa zamanda toparlariz.

Ama su beklentilerimizin yukselmesi ve olasi puan kaybi insanin moralini bozuyor. O yuzden sakin olalim. Insallah kazaniriz.

Deniz Telci
28.01.2011, 21:27
- Benim kendime motivem şöyledir , en kötü sonuca hazırlarım kendimi :) böylesi biraz daha iyi oluyor
- Ama şunu kimse unutmasın bu bir Spor , her şey olabilir.
- Yenilsekte takımı alkışlamalıyız ve her zaman yanınızdayız mesajı vermeliyiz , hemde her zaman , lig sonuna kadar sabırla desteklemeliyiz.
- Kimse gelip burda kimsenin içini karartmasın.
- Ayrıca Futbolcularımızdan her zamanki gibi kişilikli futbol bekliyorum , en kötü yenilirsin ya herro ya merro :) bu rahatlıkta olun lütfen...

Mantıklı düşüncen için teşekkür ederim,
Böylece futbolcu kardeşlerimiz için moral olur..

Barış Burak
28.01.2011, 21:32

En son da BJK-TS maci, Ersul Yanal doneminde. Biz cok iyiydik, onlar da cok kotu. Mac basladi, 1-0 one gectik. Kontradan 2 yi atsaydik is bitecekti. Ama topu bir turlu ileride tutamadik. BJK dalga dalga geldi ustumuze. Nihayetinde golu de buldular. Mac 1-1 bitti.

Biz o macta sadece puan kaybetmedik. O mactan sonra super olan defnasimiz coktu. Ve biz puanlar kaybetmeye devam ettik.

Ama su beklentilerimizin yukselmesi ve olasi puan kaybi insanin moralini bozuyor. O yuzden sakin olalim. Insallah kazaniriz.

katılıyorum...

ben şahsen yeneceğimize inanalım ama fark atarız yorumları oluncada rahatsız oluyorum.Allah göstermesin,olumsuz bir sonuçta fark atarız diyenler en sert tepkiyi veriyor genellikle.

Burak Sahin
28.01.2011, 21:39

her zaman derim en iyi taktik böyle maclarda kontrollü oyun ne cok bastiracan nede cok geriye cekilecen birakalim ilk yari top dönsün orta sahada dursun sonucda fener risk alacka biz degil bize bir puan bile yeter su an icin önce kontrollü oyun.....

Ömer Faruk61
28.01.2011, 21:42
Sadri Şenere kızıyordum durmadan demeç vermesinden ama adam haklıymış arkadaş .Yeter be cincon her hafta 19:00 da oynuyor biz 16:00 da yeter be Biz,Kayseri,Bursa bu takımlar niye Cuma,Pazartesi ve 16:00 ya atılıyor arkadaş.Niye adalet yok bu işte.Allah cezanızı versin...

Çağdaş DENİZ
28.01.2011, 21:44
hekimbaşı arenaya kimler gidiyor bakalm?:D:D

Adem Erdoğan
28.01.2011, 21:45
Allah rızası için 1 (2) bilet..

.....
28.01.2011, 21:48
Biz kendi oyunucumuzu tanıyamıyoruz.
Cale su anda türkiyde ki en iyi sol bek. Defansif anlamda hele cok cok üzerinde

Cale işimizi görüyor ama daha da iyi olması lazım.

Aytaç Çakıroğlu
28.01.2011, 22:05
yarın takım antemanılarını gene ümraniye hekimbaşı spor tesislerinde mi yapacak.

Varlıbaş61
28.01.2011, 22:07
ohh bee...
lig tv'de fenerbahçe kazanır diyorlar...
altan tanrıkulu fb'yi çok övüyor..

şimdi kazanacağımıza daha çok inandım:)

Karabacakk
28.01.2011, 22:09
Bilet taleplerine pek cevap gelmiyor ama,sahiden fazla bileti olan varsa haber verebilir mi?
Stada 5 dk mesafede oturuyoruz,maça gidemiyoruz yaaa:(

.....
28.01.2011, 22:12
ohh bee...
lig tv'de fenerbahçe kazanır diyorlar...
altan tanrıkulu fb'yi çok övüyor..

şimdi kazanacağımıza daha çok inandım:)

Gazı veriyorlar yine fenere. Versinler versinler biz çok güzel gaz alırız :)

Varlıbaş61
28.01.2011, 22:16
Gazı veriyorlar yine fenere. Versinler versinler biz çok güzel gaz alırız :)

hem de ne gaz....
yok futbolcular kenetlenmiş de yok kadro çok iyi imiş de felan filan...
acayip övüyor fb'yi tanrıkulu... Trabzonspor daha stresli olacakmış :)

bilmiyor ki 25 dk. da 0-2 olacak...

muratali
28.01.2011, 22:17
Bu benim yıllardır aklımda ... Aslında her maçtan önce biz de böyle bi topic açmalıyız ... Allah uşakların yardımcısı olsun... Trabzon'a bayram havasında dönelim inşallah ...

The_Storm
28.01.2011, 22:17
iki takımında gerçek güçlerini gösterecekleri bir maç olacak. İnşallah alırız.

Fatih Solmaz
28.01.2011, 22:18
21 Şubat Pazartesi:

bindirin stresi bindirin stresi köpeklerr.

muratali
28.01.2011, 22:18
hem de ne gaz....
yok futbolcular kenetlenmiş de yok kadro çok iyi imiş de felan filan...
acayip övüyor fb'yi tanrıkulu... Trabzonspor daha stresli olacakmış :)

bilmiyor ki 25 dk. da 0-2 olacak...

Bir mağlubiyetle herşeyini kaybedecek bi takım ve işini kaybedecek bir hoca, 7 puan öndekinden nasıl daha stresli olmaz mı ...

cunguslu
28.01.2011, 22:20
bütün diyarbakır halkı olarak kalbimiz trabzonspor ile diyarbakır da herkes trabzonspor un şampiyon olmasını istiyor

Adem Erdoğan
28.01.2011, 22:21
Bu maçı sabırsızlıkla bekliyorum, sadece 44 buçuk saat kaldı.

cunguslu
haydiiiiiiii trabzonnnnnnnnnnn diyarbakırrrrrrrrrrr seninleeeeeeeeeeee

magicyattara
Duanın altında da bira kadehlerini mi tokuşturuyorlar..:)

Tolga Kurt
28.01.2011, 22:22
FenerBahçenin bizi yenmesi için dua dan başka çareleri olmadığını anlamışlar ne hale getirdik Fenerbahçeyi :D

EmreYavuz61
28.01.2011, 22:23
Fenevlileri anlamak mümkün değil...50 yıllık lig tarihinde en çok masa oyunu yapan takım olmasına rağmen her muhabbette her ortamda ısrarla ''hakemler bize karşı , 17 takım birleşmiş bize karşı''gibi abuk sabuk klişe laflar kuruyorlar...Çok şarlatanlar çok...!

Ali Tunahan Güllü
28.01.2011, 22:24
Altan tanrıkulu denen insan müsvettesi adam değilsin.

Tangerine Dream
28.01.2011, 22:24
Allah`im ne olur bu duayi kabul etme.

Vay İrfan Abi.:)

Avatarı değiştirmişsin, Şenol Hoca hedefe kilitlenmiş gibi bakıyor.:)

Çağatay_
28.01.2011, 22:26
Saçma sapan şeyleri burada paylaşıp insanların sinirlerini germeye gerek olmadığına inanıyorum.

Adamların forumlarını okumak da nasıl bir mazoşizmdir onu da anlamıyorum.

delimavi_1975
28.01.2011, 22:27
ula ne mazoşizmi bilgi topluyom :)

ibrahim
28.01.2011, 22:29
Beyin mazosizmi :D

B.Yiğit
Saçma sapan şeyleri burada paylaşıp insanların sinirlerini germeye gerek olmadığına inanıyorum.

Adamların forumlarını okumak da nasıl bir mazoşizmdir onu da anlamıyorum.

mazoşizm değil komedi komedi..

zaten üye oldum bi onaylamadılar gittii :)

Mehmet Ç.
Altan gibilerini gördükce, Allahim ne olur bizi bunlarin diline düsürme :(

ESER
28.01.2011, 22:33
ne yalan soyleyeyim yillarca kadikoyde onanacak maclar oncesinde galibiyet benim icin sadece bir temenni olmustu. rezil olmayalim yeter gozuyle bakiyordum, 2004 -2005 haric uzun yillar iddali sekilde gidememistik o stada. ama bu sefer o kadar rahatim ki. kafamda oynuyorum surekli ve hepsinde de yeniyoruz:) yanliz maci kafamda oynarken dahi hakemler serefsizlik yapiyor:) pazar gecesi hakem namuslu bir mac yonetir ise yenilmemiz soz konusu bile olamaz,

aziz yildirim bir zamanlarin en etkili gruplarindan gfb ile dalasarak kendi topuga SIKti,o gun bugundur organize bir taraftar olamadilar. fener stadyumundaki atmosfer inonu ve samiyenin cok gerisinde. seyircinin nasil demoralize olabildigini bir cok kez gorduk. aziz yildirim denen sahis devre arasinda hakeme ayar vermez ve bu mac adil yonetilir ise seyirci faktoru ve baskisi hic bir anlam ifade etmeyecektir.

Yasin T.
28.01.2011, 22:34
Altan tanrıkulu denen insan müsvettesi adam değilsin.

ne diyomuş yalaka?

TS-FAN
28.01.2011, 22:35
bütün diyarbakır halkı olarak kalbimiz trabzonspor ile diyarbakır da herkes trabzonspor un şampiyon olmasını istiyor

Zaten bölge anketlerinde Güneydoğu Anadolu bordoya boyanmış.:alkış:
Ligtv mesaj anketinde durum böyleydi..

antagonist
28.01.2011, 22:37
Şahsen "Üç atarız, beş atarız" diyen taraftardan ziyade, bu takıma kötü gününde de sahip olacak taraftar istiyorum.

Kötü sonuçlardan sonra buraya gelip, öfke kusan ve negatif enerji yayan arkadaşlar, sabredin, 16 maç kaldı.

Ali Tunahan Güllü
28.01.2011, 22:38
ne diyomuş yalaka?

Adam tam bir Trabzonspor düşmanı.
Herşeyde kötü olan biziz onlar süper neyse sinirlerimizi böyle adamlar yüzünden bozmaya gerek yok cevabını pazar akşamı alır.

Mustafa Demir
28.01.2011, 22:40
keske mac yarin olsa bigun daha nasi beklicem :S

.....
28.01.2011, 22:41
Pazar gecesi herkes neyin doğru neyin yanlış olduğunu görecek.

Ha oldu ki yenildik , olsun ders alıp daha çok çalışacağız. Daha çok sahip çıkacağız uşaklara.

Yiğit SARI
28.01.2011, 22:42
Az önce Fb'li arkadaşımla konuşuyodum. Beraberlik falan yetmez bu maçı kesinlikle almalıyız..

Yavuz Hasan
28.01.2011, 22:42
çok mu büyütülüyor bu maç

ya tamam ya devam noktasına geldi neredeyse

tamam önemli maç da gereğinden fazla anlam yüklenmesi aksi sonuçda tramvaya neden olmasın

Mustafa Demir
28.01.2011, 22:44
çok mu büyütülüyor bu maç

ya tamam ya devam noktasına geldi neredeyse

tamam önemli maç da gereğinden fazla anlam yüklenmesi aksi sonuçda tramvaya neden olmasın
bizim icin degilde febe icin tamam yada devam maci

ESER
28.01.2011, 22:47
Adam tam bir Trabzonspor düşmanı.
Herşeyde kötü olan biziz onlar süper neyse sinirlerimizi böyle adamlar yüzünden bozmaya gerek yok cevabını pazar akşamı alır.

lucesco ne guzel de demisti zamaninda.

atlar kopekler istedi diye olmez:)

.....
28.01.2011, 22:47
Az önce Fb'li arkadaşımla konuşuyodum. Beraberlik falan yetmez bu maçı kesinlikle almalıyız..

Fenerlilerin çoğu bu maçı alacaklarından emin.

Ankaragücü beraberliği Beşiktaş mağlubiyeti Trabzonspor'u dağıttı diyorlar :)
Çoğusu işine geldiği gibi konuşuyor ama olsun. Cevap vermeye lüzum yok.Sahadaki 11 cesur yürek en güzel cevabı zaten verecek...

Yavuz Hasan
28.01.2011, 22:49
forumdan bahsediyorum renkdaş

acaip bi havaya girmiş renkdaşlar

Tayfun Aydın
28.01.2011, 22:52
Psikolojik harekat tam hızıyla devam ediyor.Tarihi maç ölüm kalım maçı, kopma maçı.Maçı şişirdikçe şişirdiler. Tek söylenecek laf şudur kazanırsanız ligi yarılarsınız kaybederseniz hala lidersiniz.Bu kadar basit.Ne ölümü ne tarihisi ya tarih, maç 96 daki bi de 2010 dakiydi.Bu maçın hiçbir tarihi yönü yok.Futbolcular bunun farkına varsa yeter.Maç sıradan bir maç.Tek hedef gerilmemiz.

zahido
28.01.2011, 22:52
maca totemimle beraber hazirlaniyorum :)

oncelikle maci kazanamiycagimizi ve kesin olarak yenilicegimizi soyluyorum kendi kendime :)

macin ilk yarisinda muhtemelen haftasonu oldugu icin uyuyo oluyorum :)

Fakat bu sefer soyle bisey var.. yenilsekte avantajimizi kaybetmeyecegimizi biliyorum..

Arti stresli olan taraf biz degil onlar..

Gol gelmedikce gerginlesicek streslenicek taraf onlar..

Hakkimizda hayirlisi olsun diyelim.. :)

Ilelioglu
28.01.2011, 22:53
Beyler kendinizi galibiyete sartlandirmayin.

Ufak bir tavsiye.

Samet İslamoğlu
28.01.2011, 22:53
Şükrü Saraçoğlu'nun yeni halinde herzaman iyi futbol oynamışızdır.Geçen seneki son maçı katmıyorum zaten hiçbi amacımız olmayan bir maçtı.Onun dışında belki çok yenildiğimiz maçta oldu ama hemen hemen hepsinde fenerden üstündük.Hakem faktörleri,şanssızlık vs. bu sebeplerden kaybettik hep.Bu maçtada bana öyle geliyorki hakem faktörü olacaktır ama biz kendi futbolumuzu oynarsak inanın bu fener bizim rakibimiz olamaz.Tek isteğim futbolcularımızın kafası rahat olsun.Çıksın toplarını oynasınlar,galibiyet kendiliğinden gelecektir zaten..

Tangerine Dream
28.01.2011, 22:57
Psikolojik harekat tam hızıyla devam ediyor.Tarihi maç ölüm kalım maçı, kopma maçı.Maçı şişirdikçe şişirdiler. Tek söylenecek laf şudur kazanırsanız ligi yarılarsınız kaybederseniz hala lidersiniz.Bu kadar basit.Ne ölümü ne tarihisi ya tarih, maç 96 daki bi de 2010 dakiydi.Bu maçın hiçbir tarihi yönü yok.Futbolcular bunun farkına varsa yeter.Maç sıradan bir maç.Tek hedef gerilmemiz.

Amaçlarından biri de sürekli empoze ettikleri Şenol Hoca final maçlarını kaldıramıyor safsatasını gündeme getirmek.

.....
28.01.2011, 22:57
forumdan bahsediyorum renkdaş

acaip bi havaya girmiş renkdaşlar

Havaya sokmasaydılar :p :)

Şaka bir yana çoğu abimizin dediği gibi futbol olarak Fenerbahçeden baya ilerdeyiz. Tabi bu futbol heran herşey olabilir.

Normal Şartlar altında konuşursak güzel bir galibiyet bekliyoruz. Hakkımız da :)

Ünal Cumhur
28.01.2011, 23:01
kaybedsekte ŞAMPİYONUZ sıradan bir maç bu maçın bizim için telasi var fener için yok.ilk defa bu şekilde oraya gidiyoruz.kazanırız..

SEDAT
28.01.2011, 23:05
Bu maçları kim saat 16:00 ya koyuyorsa ALLAH belasını versin . Hem de 1967 kere :mad:

- Kimse kusura bakmasın ama Elif haklı , Allah belasını versin bu maçı sürekli bu saat'e koyanların...

A.Gökhan AKIN
28.01.2011, 23:06
Mesele Feneri yenmek değil bana göre. Feneri, bu şartlar altında tüm arkasındakilerle birlikte yenmek mesele. hem de papazın çayırında

Ahmet KESKİN
28.01.2011, 23:07
gecen sene bence biz iyi top oynamadık kadıköyde topu oynayan defans 4 sülüydü bide onur.. onun hariçindekiler orta alanlda dolastı durdu oynasydık o macda fenere yenerdikde....

.....
28.01.2011, 23:07
Kimse sonumuz olur ya da şampiyon oluruz demiyor. Öyle yazanlar bile biliyor öyle olmadığını. Tamam Fenerbahçe maçı önemli maç Puan farkı açısından önemli maç ama herkes maçı kaybedersek ortamın gerilmemesi için uğraşıyor.

Kaybedebiliriz.Kendimizi şartlayıp şimdiye kadar onlarca maç kaybettik ne oldu ? Fenerbahçe 2010 yılında Bursaspor a maçı kaybetti bir de onlar açısından düşünelim. Adamlar o kadar hırslı oynayacaklar ama biz halen daha favoriyiz. Kendi gözümüzde değil otoritelerin gözünde de bu böyle.Yeter ki elimiz ayağımız birbirine dolaşmasın , kendi kalemize gol atmayalım ve hakem yoktan yere penaltı çalmasın.

Diğer olasılıklarda biz Allah'ın izniyle bu maçı alacaz.

.
.

Oldu ki alamadık ?

-Hazırım ben. Kazanamasakta hazırım kazansakta hazırım. Üzülecem fırsatı teptik diye moralim bozulacak ama desteğim devam edecek. Çoğunluk böyle yapacak.

Olurda yenilirsek buraya gelip istifa sesleri ,transfer sesleri çıkmasın. Çıkmasın diyorum çünkü kıvılcımı içimize bıraksanız dünya yangınına dönüşüyor.

Maçtan sonra herkes ehli selim düşünsün ve elini vicdanına koysun. Kimse kimseyi kırmasın ve kimse kimseyi gaza getirmesin. Sallamasın!...

Ilelioglu
28.01.2011, 23:10
Evet Ömer'in yazdiklarini herkes iyice okusun.

;):)

bASTURk
28.01.2011, 23:10
Şükrü Saraçoğlu'nun yeni halinde herzaman iyi futbol oynamışızdır.Geçen seneki son maçı katmıyorum zaten hiçbi amacımız olmayan bir maçtı.Onun dışında belki çok yenildiğimiz maçta oldu ama hemen hemen hepsinde fenerden üstündük.Hakem faktörleri,şanssızlık vs. bu sebeplerden kaybettik hep.Bu maçtada bana öyle geliyorki hakem faktörü olacaktır ama biz kendi futbolumuzu oynarsak inanın bu fener bizim rakibimiz olamaz.Tek isteğim futbolcularımızın kafası rahat olsun.Çıksın toplarını oynasınlar,galibiyet kendiliğinden gelecektir zaten..
Bahsettiğiniz maçların geniş özetlerini ben de seyrettim.Ve şunu söyleyebilirim ki biz bu kalecilerle ilk 5'e girmişsek bile büyük başarıdır.Akıl almaz yahu...Ne yan top var,ne cepheden al birini vur ötekine.
Diğer faktörler de yine savunmanın yaptığı inanılmaz pozisyon hatalarıyla maçları fener'e hediye etmişiz.Ama artık taş gibi bir kaleci,taş gibi savunmamız var.

fener maçı için en ufak şüphem yok.Havaymış,atmosermiş hikayedir,seyirci top oynamaz.Eğer öyle olsaydı beşiktaş'a 15 puan fark atmazdık.

Hürgün Aygün
28.01.2011, 23:11
Yine söylüyorum maç gününe kadar ve maçtan sonra da söyleyeceğim eğer bir olumsuz sonuç alırsak ne olursa olsun desteğimizi esirgemeyelim takıma buzorlu şampiyonluık sürecinde destek olmalıyız ki moralleri düzelsin biz sürekli eleştiri yuhalama yaparsak bu bize ne kazandırır ki?

Hep destek tam destek!

iso_4939
28.01.2011, 23:11
- Kimse kusura bakmasın ama Elif haklı , Allah belasını versin bu maçı sürekli bu saat'e koyanların...

hangı mac yaw.

Ünal Cumhur
28.01.2011, 23:15
Bahsettiğiniz maçların geniş özetlerini ben de seyrettim.Ve şunu söyleyebilirim ki biz bu kalecilerle ilk 5'e girmişsek bile büyük başarıdır.Akıl almaz yahu...Ne yan top var,ne cepheden al birini vur ötekine.
Diğer faktörler de yine savunmanın yaptığı inanılmaz pozisyon hatalarıyla maçları fener'e hediye etmişiz.Ama artık taş gibi bir kaleci,taş gibi savunmamız var.

fener maçı için en ufak şüphem yok.Havaymış,atmosermiş hikayedir,seyirci top oynamaz.Eğer öyle olsaydı beşiktaş'a 15 puan fark atmazdık.
harbiden o kaleciler ne öyleya özellikle petkoviç:eek:

Ilelioglu
28.01.2011, 23:15
Su maclarin baslama saatlerini kim belirliyor...?

ESER
28.01.2011, 23:17

yayinci kurulusun siparisi ile tff

Ilelioglu
28.01.2011, 23:18

Ligtv mi yani...?

iso_4939
28.01.2011, 23:19

adiler bılerek yapıyorlar kımse gıtmesın maca dıye.bızım yonetımde bısey demıyor.en cokta buna sınırlenıyorum.

Mustafa Umut
28.01.2011, 23:19

Hayırdır niye sordun ki ?

Emrullah
28.01.2011, 23:20
Çok büyük anlamlar yüklemeye gerek yok. Kazanamayabiliriz de. İlk kez kaybetmiş olmayacağız, ilk kez kazanmış da olmayacağız. Hayat devam ediyor ve edecek. Üstelik en kötü senaryo oldu(Allah korusun). 4 puan fark olacak ve rakibimizle maçımızı da yapmış olacağız.

FB düşünsün ölüm kalım maçı olarak. Herşeye hak ettiği değeri vermek lazım. Maçın sonucu ne dünyanın sonu olacak ne de kazanılmış büyük bir zafer olacak. Kazanırsak önemli bir lig maçını kazanmış olacağız, kaybedersek malubiyet haklarımızdan birini şimdi kullanmış olacağız. Yani bu yüzden sonuç ne olursa olsun bartmayalım. Ne şampiyonluğu kaybedeceğiz ne de şampiyon olacağız.

Relax...

.....
28.01.2011, 23:23
Çok büyük bir hırsla oynayacaklar burası kesin. Adamları şampiyonluktan ettik o kadar olsun.

Şenol hocamız bunu düşünecektir. İlk 25-30 dakika kontra ataklara özellikle dikkat etmek lazım. Üzerimize ilk olarak onlar gelecek. Jaja Umut Engin ve Burak la kontra ataktan gol atabiliriz. Tabi defansta biraz daha fazla dikkatli olmak lazım.

doctorsurgeon
28.01.2011, 23:23
Ben en çok Giray'dan endişeleniyorum. Çok yavaş kalabiliyor.

doctorsurgeon
28.01.2011, 23:24
İlk 30 dak gol yemezsek bu maçı kolaylıkla alırız.

Emrullah
28.01.2011, 23:25
Maçların saatlerini Lig TV belirliyor arkadaşlar. Lig TV diyorki ben dünyanın parasını verdim bu lige. Bunu kazanmam lazım. Bu yüzden reytingi yüksek takımların maçlarını en önemli saatlere koyuyorlar. Haklılar mı? Evet bana göre haklılar. O kadar parayı boşuna vermediler. Onlar için TS, BJK, FB, GS fark etmiyor. Onlar için varsa yoksa para. Trabzonspor onlara kadar kazandırsın inanın aynı muameleyi bize de yaparlar.

Bu işler biraz arz talep meselesi. Üstelik BJK'nın bir maçı saat 16:00'da, FB'nin bir maçı da Pazartesi gününe alınmış. Yani "bak onlara da yakın uygulamalar yapıyoruz" diyeceklerdir.

.....

Ben Giray'a çok güveniyorum.

Kendisini baya baya geliştirdi.Fenerbahçe maçında Egemen ve Glowacki'nin sakatlıkları devam ederse Giray ve Mustafa oynayacak büyük ihtimalle ve ben en az onlar kadar iyi oynayacaklarını düşünüyorum.

Giray'a haksız yere atıp tutanlar oluyor.Görüyorum mesajlarda.El insaf diyorum...

Mustafa Umut
Şimdi farkettim maç saatleri açıklanmış.
Bir tek Sivas maçını izleyemiyorum ancak 16.00 da olması iyi bence. Sivas akşam çok soğuk olur.

Deniz Tosunoğlu

gecen sene kadikoyde süper oynamisti. tam canakkale gecilmez gibi.

Tarbzon
28.01.2011, 23:29
Belki yeri değil ama Trabzonsporumuzun HD WallPaper'ı nereden indirebilirim.

Masa üstümde artık Takımımızın rengi olsun istiyorum.

Yiğit SARI
28.01.2011, 23:29
İçimden bi ses bu maç Colman yazacak diyo. Birden geldi aklıma

lazibere
28.01.2011, 23:31
Çok büyük anlamlar yüklemeye gerek yok. Kazanamayabiliriz de. İlk kez kaybetmiş olmayacağız, ilk kez kazanmış da olmayacağız. Hayat devam ediyor ve edecek. Üstelik en kötü senaryo oldu(Allah korusun). 4 puan fark olacak ve rakibimizle maçımızı da yapmış olacağız.

FB düşünsün ölüm kalım maçı olarak. Herşeye hak ettiği değeri vermek lazım. Maçın sonucu ne dünyanın sonu olacak ne de kazanılmış büyük bir zafer olacak. Kazanırsak önemli bir lig maçını kazanmış olacağız, kaybedersek malubiyet haklarımızdan birini şimdi kullanmış olacağız. Yani bu yüzden sonuç ne olursa olsun bartmayalım. Ne şampiyonluğu kaybedeceğiz ne de şampiyon olacağız.

Relax...

Aynen katılıyorum..

Bu forumdakı bütün arkadaşlardan ricam, maç sonu alehimize bir sonuçla biterse, her zamankınden daha sakın olmayı başarmaktır, eğer bu konuda taraftar dernekleri ile irtibat geçebilecek olan olursa,, Bu maçtan kaybedilebilecek ( kazanacağız) puan veya puanlar sonucunda oluşacak kötü atmosferin bundan sonrakı maçlarımıza da yansıyacağı gerçeğini unutmamaktır..

Rakiplerimizin bizi yenmeleri onlara yetmiyor, Onların amacı bizleri karıştırıp diğer maçlardan da kötü sonuç aldırmak..

Herkes bu durumu aklının bir köşesine kazısın

Kazanırsak, sonuçlarını anlatmaya bile gerek yok.. Rakip hocasız taraftarsız ve inançsız kalacak, Bu sefer de arkadan gelen BJK ( Bitli Japon kedisi)ile Fenerın beraber oynayacakları maç ile bizde şampiyonluk kutlamaları yapmaya başlarız:))

Şenol Hoca'nın bu maçı kazandığımızda bu kadar güzel avantajları elde edeceğini bilmesi bile yeterli.. Bu fırsat bizim elimizde, kazanırsak, istanbul basının her zaman söylediği ''Trabzonspor ikinci yarıda 3 kere istanbul'a gelecek lafını '' çürütmüş olacağız,

Kazanırsak, Aykut Kocaman'a Kocaman bir armağan vereceğiz..

???

Yalnız, şu hataya düşmeyelim, 95-96 da kı gibi, illa kazanmak adına da kaybetmeyi gerektirecek risklerden uzak durmalıyız...Beraberlik de bize çok şet kazandırır, rakibe çok çey kaybettirir..

Kaldı 1 gün 20 saat,

Hadi Trabzonum, düşmanlarını sevindirme

Ilelioglu
28.01.2011, 23:31
Maçların saatlerini Lig TV belirliyor arkadaşlar. Lig TV diyorki ben dünyanın parasını verdim bu lige. Bunu kazanmam lazım. Bu yüzden reytingi yüksek takımların maçlarını en önemli saatlere koyuyorlar. Haklılar mı? Evet bana göre haklılar. O kadar parayı boşuna vermediler. Onlar için TS, BJK, FB, GS fark etmiyor. Onlar için varsa yoksa para. Trabzonspor onlara kadar kazandırsın inanın aynı muameleyi bize de yaparlar.

Bu işler biraz arz talep meselesi. Üstelik BJK'nın bir maçı saat 16:00'da, FB'nin bir maçı da Pazartesi gününe alınmış. Yani "bak onlara da yakın uygulamalar yapıyoruz" diyeceklerdir.

Bilgi icin tesekkürler.

Mesut
28.01.2011, 23:32
umut bulut'u izleyın derım.
lugano ve yobo ikilisini tek başına fena hırpalıcak.
gol atarmı bilemem ama
maçın kilit adamı umut

Süleyman Baykan
28.01.2011, 23:33
Ben Giray'a çok güveniyorum.

Kendisini baya baya geliştirdi.Fenerbahçe maçında Egemen ve Glowacki'nin sakatlıkları devam ederse Giray ve Mustafa oynayacak büyük ihtimalle ve ben en az onlar kadar iyi oynayacaklarını düşünüyorum.

Giray'a haksız yere atıp tutanlar oluyor.Görüyorum mesajlarda.El insaf diyorum...

Glowacki,Egemen ikilisinden en az biri sahada olmalı defansı toplamaları açısından Mustafa,Giray ikilisi tecrübesiz kalabilir bu maça göre adrenalini baya yüksek bir maç olacak.

Mesut
28.01.2011, 23:35
giray stoperler arasında şuan ki performansına göre en güven veren oyuncudur.
haberlere yansıyan demeçlerdede bu belli stoperde giray kesin yanında egemen mi glowckimi karar verilecek

Samet Yildirim
28.01.2011, 23:35
Büyük ihtimalle söyle olur.

---------Onur------
Serkan-Giray-Egemen-Cale
-------Selcuk-Colman----
Burak-----Jaja----Engin
---------Umut---------

lazibere
28.01.2011, 23:37
giray stoperler arasında şuan ki performansına göre en güven veren oyuncudur.
haberlere yansıyan demeçlerdede bu belli stoperde giray kesin yanında egemen mi glowckimi karar verilecek

Geçen yıl Kadıköy dekı maçı yıldızı Onur ve giray dı..Giray'a güveniyorum, sadece ceza sahaının dışına kadar gelip kontrolsuz faullerini sevmiyoum..

lazibere
28.01.2011, 23:38
Bu maçta ancak ve ancak biz duran toptan gol yieybilirz.. Bunun yolu da Ceza sahası etrafında, faullu oynamamaktır... Bu konuda gerekli telkınleri hocanın vereceğini biliyoruz..

Fenerde Alex'i durdurusak, ve ona şut şansı vermesek maçı %90 alırız.. O herifte acayip bir yetenek var, Yeterkı top ayağına oturmasın, her şartta atıyor

UNiVeRSeLoRD
28.01.2011, 23:38

Avatarından etkilenmiş olmayasın :P :D

Ilelioglu
28.01.2011, 23:40
Ilk 30 dakika cok önemli, ne kadar cok pres yaparsak bir o kadar rahatlariz macin geri kalani icin.

Pres, pres ve pres...:)

Yiğit SARI
28.01.2011, 23:43
Avatarından etkilenmiş olmayasın :P :D

Yok etkilenmemişimdir heralde :D

Tangerine Dream
28.01.2011, 23:45
harbiden o kaleciler ne öyleya özellikle petkoviç:eek:

Avni Aker'de bir Fb maçında topun auta çıkması kesin olan bir pozisyonda topun ardından koşan Fbli futbolcunun (Nobre mi Anelka mı hatırlamıyorum) ayaklarına dalıp yok yere rakibe penaltı kazandırmış ve neticesinde golü yemiştik. Kritik maçlarımızda yabancı kalecilerden çok çektik.

Uğur KÜÇÜK
28.01.2011, 23:46
bugun cumadan cıktıktan sonra ılgınc bır sey yasadım kafamda
hemen arkamdan falcı dıye sallamadan :) anlatayayım yasadıgım o 2-3 dakıkayı

mac saatıne suana kadar hıc dıkkat etmemıstım
ve o anda aklıma mac eger 8 de olursa puan kaybedecegımız 7 de olursa ıse kazanacagımız gıbı bır duygu olustu
buna ıster kendı kendını sartlandırma,ister de gaipten bişeyler hissetme diyin siz:)
eve gelıp mac saatıne bakıp 7 de oldugunu ogrenınce o kadar cok sevındım kı anlatamam
acayıp bısey yasadım kısacası bugun
hem de cokkkkk
sizlerle paylasmak ıstedım

Mesut
28.01.2011, 23:49
Avni Aker'de bir Fb maçında topun auta çıkması kesin olan bir pozisyonda topun ardından koşan Fbli futbolcunun (Nobre mi Anelka mı hatırlamıyorum) ayaklarına dalıp yok yere rakibe penaltı kazandırmış ve neticesinde golü yemiştik. Kritik maçlarımızda yabancı kalecilerden çok çektik.
petkoviç iyiydi ya yan toplarda zaafı vardı iyi kaleciydi :)
duruşu yeterdi forvet oyuncuları için :D
http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/05/31/buca-nin-gozu-petkovic-te-672949.Jpeg

matrix5782
28.01.2011, 23:50
fenerbahçenin ilk yarı karnesi ve bizim ilk yarı karnemize bakarsak ortaya şu sonuç çıkyor.

fenerbahçe ilk yarıda oynadığı futbolu ikinci yarıda sürdüremiyor.fenerbahçeyi yenen takımların çoğu ikinci yarı çeviriyor maçı fenerbahçede yorgunluk ve kondisyon eksikliği baş gösteriyor.

biz ise ilk yarının aksine genellikle ikinci yarı daha iyi oynuyor ve maçları bu bu yarıda koparıyoruz.

sonuç şu ilk yarı kontrollu futbol ile ikinci yarı çok pas yaparak ofansif futbolumuzu sahaya yansıtırsak bizden tırsan ve üzerinde büyük stres bulunan fenerbahçeyi deviririz.

lazkerem
28.01.2011, 23:50
http://fanatik.ekolay.net/Super-Ligin-19-haftasinda-Kadikoyde-oynanacak-olan-Fenerbahce-Trabzonspor-maci-sizce-nasil-sonuclanir_2527_AnketmerkeziDetay.htm

şuna bir el atsak

UNiVeRSeLoRD
28.01.2011, 23:51
Yok etkilenmemişimdir heralde :D

etkilenmiş gibisin de hacı o bakımdan dedim ;)

UNiVeRSeLoRD
28.01.2011, 23:53

kördü petkoviç gece maçlarında paso gol yiyodu :D

Tangerine Dream
28.01.2011, 23:53
http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/05/31/buca-nin-gozu-petkovic-te-672949.Jpeg

Sen iyi kaleci görmemişsin, iyi kaleci dediğin kara kuşak Petranoviç gibi olmalı.:D

UNiVeRSeLoRD
28.01.2011, 23:55
Sen iyi kaleci görmemişsin, iyi kaleci dediğin kara kuşak Petranoviç gibi olmalı.:D

ne kaleciliği ya bırak fındık dalını bile tutamaz o :D :D :D

B.Yiğit
28.01.2011, 23:55
trtyi açın beyler.. :)

UNiVeRSeLoRD
29.01.2011, 00:01
aykutun rprtjnı veriyo adam konuşmsını bilmiyo daha :D

Tangerine Dream
29.01.2011, 00:01
Aykut Kocaman'ın yüz ifadelerinden ve ses tonundan kendi söylediğine kendisinin bile inanmadığı görülmekte.

robinhood61
29.01.2011, 00:05
aykutun içi dışına yansımış bu kadar itici olur bir insan ben de seni sevmiyorum aykut
beton suratlı aykut

inadına_Trabzon
29.01.2011, 00:05
Aykutun gözünde korku vardı.

B.Yiğit
29.01.2011, 00:06
Aykut kocaman: "insan sevdiğine kırılır, benim hiçbir kırgınlığım yok" dedi yanlış mı duydum diye netten 2. kere izledim doğru duymuşum, harbi ne dediğini bilmiyo :D

Muhalif
29.01.2011, 00:09
Bu maç için çok kafa yormaya gerek yok bence. Yok durduralım önce, yok yorulsun Fenerbahçe falan hikaye. Ben 1-0 geriye düşsek bile maçı rahat bir şekilde çevirebileceğimizi düşünüyorum.. Bu sene oynanan futbola baktığımızda Fenerbahçe bize yenilmemek için devre arasına en az 2 farklı önde girmelidir. Belki beraberliği kurtarabilirler o zaman.

Bu maç için çok fazla endişe taşımıyorum. İlle de endişelenecek bir konu bulacak olsam gereksiz yere kırmızı kart görebilecek olmamızdan endişelenirdim. Ki Engin varken bu endişe hep var benim içimde. Onu da son 15 dakika önde olduğumuzda görürse sorun olmaz:) Yeter ki erken bir kırmızı kart görmeyelim. Maçı rahat kazanırız bence.

kamyonetçi
29.01.2011, 00:10
Küçük bir yorumda ben yapayım,tutamadım kendimi.

Yanlış anlamayın mekan yazdırıyo.

Ligin ikinci haftasında oynanan maçta karomuz şöyleydi.

Onur
Serkan Glo Egemen Cale

Yattara Selçuk Colman Umut

Alan

Teo

Şimdiki kadroda büyük ihtimal öndeki üç adam yok.

Jaja,Burak,Engin var.

İlk yarıda oynadığımız futbolla, bugün oynadığımız futbol arasında 200 km. fark var.

Fener ise futbol olarak aynı yerde,aynı kadroyla oynayacak kaleci dışında.

Buradan bir sonuca varmıyorum ama biz güçlenerek geliyoruz.

Uğur Odabaş
29.01.2011, 00:11
Fenerbahçe Niang Trabzonspor maçında oynayabilirmiş

LigTv.

UNiVeRSeLoRD
29.01.2011, 00:12
Fenerbahçe Niang Trabzonspor maçında oynayabilirmiş

LigTv.

Oynasın ilk maçtada oynamıştı...
bizdede umut var :D

mit_o
29.01.2011, 00:13
ilk yarıyı gol yemeden kapatırsak ikinci yarıda feneri deviririz kesin ;)

orta sahaların kapışması olucak inşallah kazanan biz olucaz ;)

Uğur Odabaş
29.01.2011, 00:15
Trabzonspor'da sakatlıkları süren Glo, Egemen, Onur ve Pawel Brozek antremana katılmadı.

Lig Tv.

Çağdaş DENİZ
trtde yine sergen salıyo...

FC-ST-PAULI-61
Trabzonspor'da sakatlıkları süren Glo, Egemen, Onur ve Pawel Brozek antremana katılmadı.

Lig Tv.
vay anasini:(:(:(

UNiVeRSeLoRD
29.01.2011, 00:16
trtde yine sergen salıyo...

Baktım hikaye yazıyo bende kapattım kemençe dinliyom şimdi :)

Ömer Faruk61

Lig Tv.

Taktik icabı :D:D

B.Yiğit
daha 2 gün önce Trabzonspor'u yeneceğimize eminim, yeneceğiz diyen aykut kocamana ne olmuşta birden kaybetmemekte önemli diye açıklama yapıyor :)

Hürgün Aygün

Lig Tv.
Olmadı bu.

Uğur Odabaş
29.01.2011, 00:18
T.D Şenol Güneş oyunculara;

Tahriklere Kapılmayın, Hakeme itiraz etmeyin.

robinhood61
Bu maçı söyle yorumluyorum :

1- 96 yılında şampiyonluğumuza Aykut engel olmuştu
2- o maçı 2-1 kaybetmiştik
3- yaşanan acılar göz önüne alınırsa ki bana göre ilahi adalet tecelli edecek

maçı 2-1 alacağız aykut'a da şöyle bir şarkı söyleceğiz

yar saçların lüle lüle aykut sana güle güle ; yorumum bu maçtan sonra popüler olurum artık:D

Yiğit Gayretli
Onur etme da uşuum... :S

.....
29.01.2011, 00:19
Oynasın oynasın. Tam kadro oynasınlar. Sonra bahane istemiyoruz!

Uğur Odabaş
29.01.2011, 00:19
Savunmada Giray'ın oynaması garanti yanında ise Egemeni düşünüyormuş. Eğer sakatlığı düzelmezse Mustafa Yumlu oynayacakmış.

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 00:20
Savunmada Giray'ın oynaması garanti yanında ise Egemeni düşünüyormuş. Eğer sakatlığı düzelmezse Mustafa Yumlu oynayacakmış.

Ben de bu bir günde düzelen sakatlıklara tavım :)

Uğur Odabaş
T.D. Şenol Güneş

Engin Baytar ile Yattara arasında seçim yapmamış daha :)

robinhood61
bence yumlu oynasın mahsuru yok bi de kafa golü atarsa tadından yenmez off be ne senarya ama :)

Samet Yildirim
29.01.2011, 00:22
4 sakatin 3 tanesi oynayabilecek, Glowacki ciddi birseyi yok ama oynamama ihtimali var digerlerinde öyle bir ihtimal yok.

Kadro belli fazla ugrasmaya gerek yok :)

Tangerine Dream
Sıkıntı etmeyin, tam kadro sahada oluruz.

.....

Lig Tv.

Rahat olun hepsi maç kadrosunda olacak Allah'ın izniyle.

Öyle kolay değil onlar as takım çıkıyorsa bizde as takım çıkacaz. O stadı ikinci kere yakmayacaz , yok edecez!

ismail tüfekçi
29.01.2011, 00:23
arkadaşlar maça gitmekten vazgecen yada işi çıkan biletini satmak isteyen maç günü dahil bileti alabilirim 0532 701 15 78

Yiğit SARI
Şu sakatlar canımı sıkıyor. Hani iyileşmişti bunlar idmana katılmadılar diyo

Barış Burak
ya onurun durumu ciddimi,net bilgiyi nasıl alacağız:(

egemen ve glonun durumu tam olarak ney:(

üzüldüm ya.

c1967
29.01.2011, 00:24
baskette
aliağaspor-fenerbahçe
futbolda
trabzonsporumuz-fenerbahçe

her iki maçtada tribünde olacağım....
inşallah iki tarafta da yüzümüz güler
bu hafta çok çekecek elimden fenev :D

Uğur Odabaş
4 sakatin 3 tanesi oynayabilecek, Glowacki ciddi birseyi yok ama oynamama ihtimali var digerlerinde öyle bir ihtimal yok.

Kadro belli fazla ugrasmaya gerek yok :)

Ben Lig Tv'nin yalancısıyım valla :) Ama sanmıyorumki Onur oynamasın. %90 Defans'da Giray-Egemen ikilisini göreceğiz. Engin yerinede Yattarayı izleyebiliriz ilk dakkalarda anladığım kadarı ile.

Mehmet Zeki

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63695F61625F636162625162646B656A6B6269A474AA7B82.j pg

Bir onlara bakin birde bize :).

Bu arada fotoda Brozekler orada :) (Birde Glowacki yi goruyorumda tam emin degilim.) :o

DKaraduman
29.01.2011, 00:25
Bilet satabilecek olan varsa lütfen irtibata geçebilir mi lütfen

amasya0561
29.01.2011, 00:25
aziz yildirim ne düsünüyor acaba. fb belkide ilk kez transfer yapmadi.
bunu ben iki nedene bagladim.
1. ya adam bu Trabzon karsisinda zaten şansimiz yok tranfer yapipta boşa ümitlenmeyelim diyo.
2. transfere gerek yok zaten en iyi bildigimiz ayak oyunlari ile yapariz bu isi. hakemleri etkilemek bizim işimiz diyo.
inşallah 1. dogrudur bu adamin sessiz duruşu ürpertiyo beni.

Mellih
29.01.2011, 00:26
ilk defabi fenerbahçe maçında bu kadar rahatım ve kazancağımızdan eminim..

Samet Yildirim
29.01.2011, 00:27
Ben Lig Tv'nin yalancısıyım valla :) Ama sanmıyorumki Onur oynamasın. %90 Defans'da Giray-Egemen ikilisini göreceğiz. Engin yerinede Yattarayı izleyebiliriz ilk dakkalarda anladığım kadarı ile.
Sen bosver ligtvyi, sabah gösterdigi haberin aynisi ;)

Çağdaş DENİZ
29.01.2011, 00:27
Baktım hikaye yazıyo bende kapattım kemençe dinliyom şimdi :)

bu adam böyle değildi önceden yaw....
zorla kemençe ezberletecek millete:D:D

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 00:28
http://img27.imageshack.us/img27/3327/63968v8b4g1n.jpg (http://img27.imageshack.us/i/63968v8b4g1n.jpg/)

Şimdi şu en soldaki grubun arkasında sırıtan Glo değil mi ?

Cengiz Çubukcu
29.01.2011, 00:28
bu başlığa girmeyeyim, rahat olmalıyım diyorum ama yapamıyorum heyecan çok fena basıyor.... :)

.....
29.01.2011, 00:29

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63695F61625F636162625162646B656A6B6269A474AA7B82.j pg

Bir onlara bakin birde bize :).

Bu arada fotoda Brozekler orada :) (Birde Glowacki yi goruyorumda tam emin degilim.) :o

Ula bizimkilerin yüzlerinde bir sevimlilik böyle bir nur var yeminle. Seviyorum abi bizim uşakları.hemde çok!

Kaan
29.01.2011, 00:29
Her ihtimale karşı soruyorum;

Giray - Mustafa..

Güvenebilir miyiz? Yanlış anlaşılmasın, normalde ikisine de güveniyorum fakat stoperlerde ikilinin anlaşması daha önemli.. İnşallah Giray - Egemen gibi olmazlar.. :o

UNiVeRSeLoRD
29.01.2011, 00:30

glo evet.....

Kaan
29.01.2011, 00:31
http://img27.imageshack.us/img27/3327/63968v8b4g1n.jpg (http://img27.imageshack.us/i/63968v8b4g1n.jpg/)

Evet, o.. :) Pawel de orada. Onur da oradadır, kaleciler takımdan ayrı çalıştığı için gözükmüyor..

Hiçbir fotoğrafta Egemen'i göremedim yalnız ben. Korkmaya başladım yahu. :o

UNiVeRSeLoRD
29.01.2011, 00:32
bu adam böyle değildi önceden yaw....
zorla kemençe ezberletecek millete:D:D

Youtube yaz
Kemence - Piyano Duet (Aitents Eparapetanen)
bu nu dinle güzel :D sergenin malca konşmasından iyidir... :D :D :D

.....
29.01.2011, 00:33

O değilde ben bu fotoğrafı çözemedim. Kutu kutu pense mi oynuyor bizimkiler ? :D

Çok komik bir o kadar da güzel fotoğraf :alkış: :)

UNiVeRSeLoRD
Ben kaçar beyler hayırlı geceler...!

Çağdaş DENİZ
la korkmayın yeneceğuuk

Samet Yildirim
29.01.2011, 00:34
Arkadaslar Mustafa Kahraman aksam saatlerinde kamptaydi ve aldigi bilgilere göre, hepsi oynayabilecek birtek glowackinin oynamama ihtimali var ama sakatligi basit önemli birseyi yok yani...

Yani merak etmeyin. Hersey yolunda..

Ben olsam medyaya pompalarim stoperler sakat, stoperler oynamicak felan filan diye karsi tarafi yüzde yüz etkiler bu ;)

.....
29.01.2011, 00:34
Her ihtimale karşı soruyorum;

Giray - Mustafa..

Güvenebilir miyiz? Yanlış anlaşılmasın, normalde ikisine de güveniyorum fakat stoperlerde ikilinin anlaşması daha önemli.. İnşallah Giray - Egemen gibi olmazlar.. :o

Güvenebiliriz. Hemde en az Egemen GLo kadar. Bu kadar iddalıyım!

Barış Burak
29.01.2011, 00:37
Ben olsam medyaya pompalarim stoperler sakat, stoperler oynamicak felan filan diye karsi tarafi yüzde yüz etkiler bu ;)

o zaman başlık açalım şok! tüm stoperler sakatlandı,ceyhunla barış stoper oynayacak diyelim,başlığıda misafirlere açalım:P

inadına_Trabzon
29.01.2011, 00:37
Emre gibi çirkef futbolcular maçı sertleştirmek isticektir. Kırmızı karta yatkın oyuncularımız dikkatli olmalı.

Kaan
29.01.2011, 00:38
Bu arada ilk defa herkesi bu kadar inanmış görüyorum. Ya da öyle zannediyorum..

Çok hoşuma gitti bu hava. :rolleyes:

Pazar günü hislerimi yazarım buraya. Derbi günü dediklerim genelde oluyor. :p

Mesut
29.01.2011, 00:39
tam kadroyuz sıkıntı yok

DKaraduman
29.01.2011, 00:41
Bilkentli Trabzonsporlular olarak orada olacağız.

Kabusumda yenildiğimizi gördüm ama ilk defa Şükrü Saraçoğlu'nda bu kadar umutluyum. İnşallah umutlarımız boşa çıkmaz.

Samet Yildirim
29.01.2011, 00:41
o zaman başlık açalım şok! tüm stoperler sakatlandı,ceyhunla barış stoper oynayacak diyelim,başlığıda misafirlere açalım:P
Okadarda degil :)

Ama sürekli egemen-glowacki sakat oynamicaklar haberi yapilsin karsi tarafi kesin etkiler etkilememesi mümkün degil...

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 00:42
Az evvel yerel bir gazete de muhabirlik yapan kuzenimle konuştum.

Ben: Şükür ne olsun
kısa bir şey soracağım
Onur sakat mı

Kuzen: sor tabi ki

Ben: antrenmana çıkmadı mı bugün

00:30
Kuzen: beşiktaş maçında bi sakatlık geçirdi
çekme olmuş ayağında
antrenmana çıktı ama takımdan ayrı çalıştı
oynicak ama sorun yok
sadece egemen ve lowacki'nin durumu belli değil

tamam abi sağolasın

.....
29.01.2011, 00:42

UMUT: Çekilin o golü yazacam

BURAK: Tutmayın beni o gol benim kimseye yar etmem

MUSTAFA: Abi ben atayım Beşiktaşada ben attım Fenerede ben atayım lütfen

GİRAY: Durun ula benim bunlara golüm yok gerçek Trabzonsporlu olmam için atmam lazım bu golü

YATTARA:Bunlar ne yapıyor golü attık santra yapacaz haberleri yok heralde.

:D

Barış Burak
29.01.2011, 00:46
yarın bi hekimbaşına gideyim bağırayım dışarıdan bordoo mavii die:D

inadına_Trabzon
29.01.2011, 00:48
Giray-Mustafa-Ceyhun 3lüsünden ikisi oynayabilir. Hayalimde Egemen-Glowacki var.

bilgehan83
29.01.2011, 00:48

benim de içimde öyle bir his var bir asist bir gol bekliyorum. bir de jajadan gol....

Yiğit Gayretli
29.01.2011, 00:50
benim de içimde öyle bir his var bir asist bir gol bekliyorum. bir de jajadan gol....

Jaja deplasmanda atarsa ikiden aşağı atmıyor kusura bakmayınız... :D

Laz_61
29.01.2011, 00:51
Bilkentli Trabzonsporlular olarak orada olacağız.

Kabusumda yenildiğimizi gördüm ama ilk defa Şükrü Saraçoğlu'nda bu kadar umutluyum. İnşallah umutlarımız boşa çıkmaz.

Kardes kabus dedinde bende daha Pazartesinden gördüm rüyayi 3-2 yeniliyoruz diye.:(
Korkuyorum vallahi.

inadına_Trabzon
29.01.2011, 00:55
rüyamda mağlup duruma düşüp maçı çeviriyorduk :)

Hatırlatma ::::::::> Yenilsekte Şampiyon O-LA-CA-ĞIZ

MehmeTS_ADANA
29.01.2011, 00:56
merak etmeyin arkadaşlar hoca farkıyla alacağız bu maçı