PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT Akıllanmıyor! Erdoğan Arıkan'ın Ayrılışı & Sergen'in Terbiyesizliği!

Sayfa : [1] 2

Kaya
21.01.2011, 17:46
Süper Lig'in başlamasıyla birlikte TRT'nin Erdoğan Arıkan'ın yerine Murat Kosova'yı göreve getirmesiyle şaşkınlığa uğramıştık.

Stadyum'u, Stadyum yapan, görevini büyük bir başarı ve tarafsızlıkla yürüten Erdoğan Arıkan'ın yeniden görevine geri getirilmesi adına hep birlikte tepkimizi ortaya koymuş ve olumlu yönde sonuç almıştık.

Ancak, ikinci yarının başlamasına az bir zaman kala TRT maalesef akıllanamamış ki görevini hakkıyla yerine getiren Erdoğan Arıkan'ı 2. kez görevden alma hatasına düşmüştür.

Stadyum'da şimdilik Erdoğan Arıkan yok! Ve şimdilik bizim için Stadyum'da yok!

Spor programları içinde Trabzonspor'a hakkettiği değeri veren ve verebilen Erdoğan Arıkan için tekrar tepkimizi ilgili birimlere iletiyoruz.

Bu yönde katkı yapan ve destekleyen tüm dostlara şimdiden teşekkürler...

Tepkimizi ileteceğimiz e-posta adresleri;

stadyum@trt.net.tr ve aktifhat@trt.net.tr

Ilelioglu
21.01.2011, 17:49
Yine mi....??:eek:

.....
21.01.2011, 17:50
Yuhh ya , adamın ne suçu varda sürekli görevden alıyorlar ?

Maillere hücum edelim gerçekten etkili oluyor.

Gamze
21.01.2011, 17:52
Düşüncelerimi dile getirdim.

* * *

Merhaba,

Erdoğan Arıkan'ın bir kez daha TRT Stadyum'dan uzaklaştırıldığını üzülerek öğrenmiş bulunduk.
TRT'nin gülen yüzü olarak tabir ettiğimiz Arıkan'ın programdan uzaklaştırılması bir Trabzonspor taraftarı olarak benim kabul edebildiğim, onayladığım bir durum değildir.
Tek başıma ne kadar etkili olur bilemem ama Lig TV kullanıyor olmama rağmen Erdoğan Arıkan'ın efendiliği, adil tavrı ve gülen yüzü nedeniyle izlediğim Stadyum programını gün itibariyle izlememeye karar verdim...
Yeni isimler de muhakkak değerlidir fakat Erdoğan Arıkan benim için TRT adaleti demektir.

Adaletin olmadığı bir devlet televizyonunun nazarımda kıymeti yoktur.

İyi çalışmalar.

Gamze Bal

Gümüshane
21.01.2011, 17:54
Yok artik...

Mustafa Umut

* * *

Merhaba,

Erdoğan Arıkan'ın bir kez daha TRT Stadyum'dan uzaklaştırıldığını üzülerek öğrenmiş bulunduk.
TRT'nin gülen yüzü olarak tabir ettiğimiz Arıkan'ın programdan uzaklaştırılması bir Trabzonspor taraftarı olarak benim kabul edebildiğim, onayladığım bir durum değildir.
Tek başıma ne kadar etkili olur bilemem ama Lig TV kullanıyor olmama rağmen Erdoğan Arıkan'ın efendiliği, adil tavrı ve gülen yüzü nedeniyle izlediğim Stadyum programını gün itibariyle izlememeye karar verdim...
Yeni isimler de muhakkak değerlidir fakat Erdoğan Arıkan benim için TRT adaleti demektir.

İyi çalışmalar.

Gamze Bal
Harfi harfine katılıyorum.:alkış:
Bundan sonra izleyemediğim maçların özetine bakar çeviririm.

.....
Mail yolladım. İnşallah tekrar geri döner.

ÇaGaTaY
21.01.2011, 18:09
Bende bir tane gönderdim. LigTv kullancısı olduğum halde tarafsız tutumundan dolayı para verdiğim LigTv nin değil de Trt nin stadyum programını izlediğimi bende Gamze hanım gibi özellikle belirttim. Bunun etkili olacağını düşünüyorum.

Qarizma_miraç
21.01.2011, 18:18
yolladım agalar sergen reyiiiiiis :D

Hazar_
21.01.2011, 18:20
Hayırlı olsun

Berat Akçay
21.01.2011, 18:23
İstanbul takımlarına yalakalık yapmadıgı için görevden alıyorlar . İzlediğim tek programdı tarafsız.Ama bazıları o 3 istanbul takımını daha fazla öven yücelten kişileri getiriyor. İnşallah Erdoğan Arıkan tekrar geri döner ...

Hazar_
21.01.2011, 18:27
Medyada ki her değiş tokuş , görevden alınma , alınmama , göreve getirilme getirilmeme konularında , kanal hangisi olursa olsun bu kadar duyarlı olabiliyor muyuz?Olamıyoruz.Onlara da oluruz bir gün inşallah.

a f s
21.01.2011, 18:35
Erdoğan Arıkan gibi beyefendi güzel bir insanı ve bizleri neden üzerler anlamıyorum.

izzet
21.01.2011, 18:49
Gerekce nedir peki?

Oemer61
21.01.2011, 19:00
Erdogan Arkikan benimde cok begendigim birisiYDI, tarafsiz program sunuyordu ve TRABZONSPOR'a bir cok kimseden daha cok deger veriyordu. Ama TRT'de izledigim Manisa-Bjk macindaki yirtinmalariyla benim gözümden düstü. Ülkemizde bjk'nin transferleri kainat yildizi olarak nitelendirebilinir, bundan dolayi biraz yaygara yapip reklam yapma gereksinimide duyulabilir TRT'de, ama normal bir ortada spiker Almeidaaaaaaaaaaa diye yirtiniyorsa Milli takimimiz dünya kupasinda atak yapiyormus gibi, bir sorun var demektir. O mactaki tutumlarindan sonra, nerede görev yapip yapmadigi beni ilgilendirmiyor artik, spikerligine son verilmez zaten büyük ihtimal. Yüksek olasilikla Inönüdeki macimizida ona anlattirirlar, destekleyen vatandaslarda dikkatlice dinlerler "tarafsiz" anlatimini...

Ali Tunahan Güllü
21.01.2011, 19:03
Kim sunacakmış peki bu konuda bir bilgi varmı?

mehmets61
21.01.2011, 19:10
ersin düzen sergen yalçın ve hakan şükür üçlüsü...

diplomat61
21.01.2011, 19:15
http://www.hurriyet.com.tr/_np/0329/12470329.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/16812426.asp?gid=362

TRT (TRABZONDÜŞMANI RADYO TELEVİZYONU)

.....................
.................
..........
.....
..
.

.....
21.01.2011, 19:37
Sergen bu gün bizi över yarın başkalarını över. Ama Erdoğan Arıkan tarafsız bir sunum yapıyor Allah için şimdi...

Mustafa ÖZDEMİR
21.01.2011, 19:50
şampiyonluğumuzu göremeyecekmi bu adam ya ...

Cengiz Çubukcu
21.01.2011, 19:51
Bmn yönetimine sesleniyorum, isteyenlere Erdoğan Arıkan'ın özelden telefonunu mesaj atsınlar kendisine arayarak destek olduğumuzu belirtelim... Trt'yi de bu sefer mail atmanın yanında arayarak protesto edelim...

Serdar A
21.01.2011, 19:57
Keşke Trabzonspor TV projesi rafa kaldırılmasaydı .

Erdoğan Arıkan gibi karakter sahibi örnek futbol yapımcısını alacaksın bünyene , kendi ekibini kuracak ve 24 saat spor yayını yapan bir kanal sahibi olacaksın . O zaman NTVSpor mu kalır , Lig Tv mi ? Taraftarlarımız iki satır yorum alabilmek için bu ikiyüzlü ulusal medyayı gece yarılarına kadar takip ediyor . Trabzonspor'a karşı her zaman hakkaniyetle yaklaşmış Erdoğan Arıkan gibi insanlarda maalesef bu haksız düzende hep zarar görmüştür .

KÖKSAL AYDIN
21.01.2011, 19:58
Bu Sergen in habertürkle anlaştığını duymuştum.

Beynelminel mi çalışıyor nedir...

Uğur GEMİCİOĞLU
21.01.2011, 20:01
Erdoğan Arıkan artık istenilse de dönmez bence o programa. Şahsen beni 2 kere bir yerden gönderseler ve yine geri çağırsalar ikinciye gitmezdim. Bu kadro da iyi sayılır. Ama ben şampiyonluğumuzun kesinleştiği maçın sonunda Erdoğan Arıkan' ın o heyecanlı sesiyle "Ve Trabzonspor tam 27 yıl aradan sonra 7. şampiyonluğunu kazanıyor" demesini çok isterdim.

munzevil
21.01.2011, 20:07
Demekki tarafsızlık iyi birşey değil:mad:
Baksanıza görevinize son veriliyor.

KÖKSAL AYDIN
21.01.2011, 20:08
Erdoğan Arıkan gitti diye üzüldüm ama Sergen de tarafsız konuşmaya çalışanlardandır diye düşünüyorum.Hakanın durumu zaten belli gördüğünü söyleyen bir insandır.Yani problem yok ama yine de insan üzülüyor.

Olsun biz de şampiyon olunca Arıkan'ı kutlamalara devat ederiz Trabzon'a.

Yunus Emre SEYHAN
21.01.2011, 20:11
Erdoğan Arıkan'ın ses tonuna bir tek ben hayranım sanırım.
Sergen Yalçın, Colman'a halı saha topcusu diyordu :D Tv başında yorum yapılması zaten saçmalık. Spor programında da sunuculuğa en iyi Erdoğan Arıkan yakışır. Devletin kanalına da bu yakışır.

Mustafa AYDIN
21.01.2011, 20:26
TRT nin tarafsız gülen yüzü Erdoğan ARIKAN'ı Stadyum program sunuculuğundan almınızı büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum.Sezon başındaki hatanızı tekrarlamanıza bir anlam veremediğimi belirtir,Erdoğan ARIKAN'ı yeniden stadyum programı sunuculuğuna getirmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.TRT den ricamız bizi lig tv ye mahkum etmesin.Bize TRT yi sevdiren kişi Erdoğan ARIKAN'dır.Bilinki Erdoğan ARIKAN yoksa bizde yokuz.

Mustafa AYDIN
Sakarya

Berkedogan
21.01.2011, 20:30
ntv spora gitse keşke daha kaliteli programlar sunardı.

.....
21.01.2011, 20:46
Bu dünyada dürüst olmayacaksın.

Dürüst olursan tekme vuran çok olur!...

DeAgLeMaNyAq
21.01.2011, 21:11
Erdoğan Arıkan'ı çok severim. Özellikle gülüşü ile ekrana yansıttığı pozitif elektriği verebilen sunucu azdır. Ancak bu değişimin yine tepkimizi göstererek çözülebileceğini düşünmüyorum. Medya bölümündeki Stadyum başlığında zaten gerekçesi yazılmıştı. TRT programı dış yapım olarak hazırlamaya başladığı için, o yapım firması da Erdoğan Arıkan yerine genç nesilden Ersin Düzen'i tercih etmiş. Ersin Düzen'i de beğenirim aslında. Ama Murat Kosova gibi TRT'de mutlu olamayıp tekrar NTV'ye geri döneceğini de hiç düşünmüyorum. Bir de Erdoğan Arıkan görevden alındı tabiri bana pek doğru gelmiyor. Adam hala TRT bünyesinde çalışıyor. Maçları anlatmaya ve Süper 1 Gol programını sunmaya devam edecek...

Gamze
21.01.2011, 21:17
Bir not düşmek isterim; beni rahatsız eden bir konudur.

Sergen Yalçın'ı severim, Allah için doğruyu söyleyeyim. Eğleniyorum izlerken.
Fakat Sergen parayı seven bir adamdır. TRT'nin de sergen'i bu anlamda ihya ettiğinden eminim.
Erdoğan Arıkan gibi bir adam varken, Sergen'e senin benim cebimden çıkan paraların saçılmasını kabul edemem.

Kusura bakmayacaklar...

Hüseyin Gündoğdu
21.01.2011, 21:30
ERDOĞAN ARIKAN
21 Ocak 2011 Cuma 21:29
Tarih:
Kimden:
'hgundogdu' <hgundogdu@mynet.com> [Adres Defterine Ekle] (javascript:addAddrFromRbody())

Kime:
stadyum@trt.net.tr , aktifhat@trt.net.tr

değerli trt yetkilileri,

Erdoğan Arıkan Bey gibi kendisini her açıdan çok iyi
yetiştirmiş olan bir beyefendiyi sürekli olarak niçin görevinden
aldığınızı anlamakta güçlük çektiğimi belirtmek isterim.

sanki türkiye'de çok yetişmiş spor spikeri varmış gibi
elinizdeki en iyi seçenekleri ekarte etmeniz akıl, mantık ve insafa sığmadığı
gibi seyircinin de çok sevdiği bu değerli simayı gözümüzden uzak etmeniz
amaçlarınızla da uyuşmuyor olsa gerek.

Erdoğan Arıkan'ı tekrar görevin geri istiyorum.
eğer iade edilmezse stadyum'u bir daha asla izlemeyeceğimi
ve bu olaydan ötürü çevremden de protesto için izlememesini isteyeceğim.

Saygılarımla,
Hüseyin Gündoğdu

ben mailimi attım. usluba dikkat edersek dikkate alınırız.

Burak DERELİ
21.01.2011, 21:32
Erdoğanın ne farkı vardı anlamıyorum sanki takımların konuşulması için ayrılan süreyi Erdoğan belirliyordu.Ayrıca son zamanlarda bizi 10-15 dakika konuşmaya başlamışlardı gayet iyi oldu bu kadro.
ben sana katılmıyorum bence Erdoğan Arıkan kalmalıydı ve programıda çok güzel yönetiyordu

sessizkral_1
21.01.2011, 21:37
Ersin Düzen ve Sergen Yalçını Ntvspor dan transfer ettiler zaten.Ben böyle birşey bekliyordum.

Erdoğan arıkan Ligtv ya da ntvspora geçebilir bence

sessizkral_1
21.01.2011, 21:38
Sergen kadar tutarsız konuşan bir yorumcu daha yok.Hiçbirşeyi beğenmeyerek prim yapıyor.

Burak DERELİ
21.01.2011, 21:42
Bende şuan mailimi attım.
Bakalım gereği yapılacakmı

ÇaGaTaY
21.01.2011, 21:57
Bir not düşmek isterim; beni rahatsız eden bir konudur.

Sergen Yalçın'ı severim, Allah için doğruyu söyleyeyim. Eğleniyorum izlerken.
Fakat Sergen parayı seven bir adamdır. TRT'nin de sergen'i bu anlamda ihya ettiğinden eminim.
Erdoğan Arıkan gibi bir adam varken, Sergen'e senin benim cebimden çıkan paraların saçılmasını kabul edemem.

Kusura bakmayacaklar...

Bu konu ayrı bir konu. Elimizde rakamlar, veriler olmadan insanların günahını almak bize yakışmaz. Bu kısım yetkilileri ilgilendirir. İşe yorum yeteneği açısından bakarsak Hakan Şükür hepsinden kötü. Yaptığı yorumlar tamamen duygusal. Gs ı yorumlarken çok farklı bi psikolojide diğer takımları yorumlarken bambaşka bir psikolojide. Çok sıradan açılardan yaptığı yaklaşımları kıraathanedeki maç izleyen tüm amcalarım yapabilir. Sergen de keza aynı şekilde. Ama Ömer Üründül' ün de gitmiş olması iyi tarafıdır

Ahmet Başkaya
21.01.2011, 21:58
Erdoğan arıkanın tarafsızlığına inanmıyorum, bence iyi olmuş yeni ekipte taraflı bir ekip, ama en azından insan dinlerken sıkılmıyor.
Erdoğan Arıkan sanırım TRT nin kurmaya hazırlandığı spor kanalının koordinatörü olacağı için görevden bilerek ayrılmıştır, Trabzonspor ile uzaktan yakından alakası olmayan insanlar için tepki göstermemizi anlamsız buluyorum.

Erdoğan Arıkan Adamdır .

Belkide siz biz kadar da Trabzonsporla alakalıdır. Çok mütevazi ve çok değerli bir insan bence .

Cengiz Çubukcu
21.01.2011, 21:59
Erdoğan Arıkanı niye sevdiğimizi anlamak istemeyen arkadaşlar, bunun iki nedeni var...birincisi adam Trabzonsporu her yerde birinci plana koyuyor ve sempati besliyor, ikincisi ise Bordomavi.net'e yakınlık duyuyor....birisi tuttuğumuz takım, diğeri ailemiz :)

erkankoc
21.01.2011, 22:00
sergen hakan ve diger kisi bence gayet iyiler...valla trabzonspor dahil kimseye yalamalik yapmadan program yapsinlar..bence gayet iyi olacak

Tangerine Dream
21.01.2011, 22:01
Konuyla ilgili resmi bir açıklama var mı? Erdoğan Arıkan Stadyum programını sunmayı bıraktı diye TRT'den ayrıldığını nereden biliyorsunuz?

Cengiz Çubukcu
21.01.2011, 22:02
Konuyla ilgili resmi bir açıklama var mı? Erdoğan Arıkan Stadyum programını sunmayı bıraktı diye TRT'den ayrıldığını nereden biliyorsunuz?

arkadaşlarımız kendisiyle konuşmuş, programdan almışlar...

Tangerine Dream
21.01.2011, 22:07
Sağol Cengiz.

Bıyıklıoğlu
21.01.2011, 22:42
Leventte bilbordlarda gördüm bugün ve şaşırdım.

Ersin Düzen,Hakan Şükür,Sergen Yalçın ile birlikte 23 Ocak'ta başlıyormuş.

ibrahim
21.01.2011, 22:43
Erdoğan Arıkan'ı çok severim. Özellikle gülüşü ile ekrana yansıttığı pozitif elektriği verebilen sunucu azdır. Ancak bu değişimin yine tepkimizi göstererek çözülebileceğini düşünmüyorum. Medya bölümündeki Stadyum başlığında zaten gerekçesi yazılmıştı. TRT programı dış yapım olarak hazırlamaya başladığı için, o yapım firması da Erdoğan Arıkan yerine genç nesilden Ersin Düzen'i tercih etmiş. Ersin Düzen'i de beğenirim aslında. Ama Murat Kosova gibi TRT'de mutlu olamayıp tekrar NTV'ye geri döneceğini de hiç düşünmüyorum. Bir de Erdoğan Arıkan görevden alındı tabiri bana pek doğru gelmiyor. Adam hala TRT bünyesinde çalışıyor. Maçları anlatmaya ve Süper 1 Gol programını sunmaya devam edecek...
Durum gercekten böyleyse TRTyi sabaha kadar protesto etsek, havanda su dövmekten bile daha sacma bi is yapmis oluruz.

Tunga
21.01.2011, 22:48
Erdoğan Bey görevden alınmış değil, hala TRT'nin kadrolu personelidir. Ancak stadyum programını tamamen dış yapım olarak alıyor TRT şimdi. BMN yönetimi şimdiye kadar dibini bilmediği hiç bir konuya girmedi. Bu da aynen o konulardan biri.

Tüm medyada TRT'den yetişmiş kişiler program yapıyor. Çoğu para ve şöhret uğruna terk etti TRT'yi; ama şimdi TRT kendi yetiştirmediği bir adama program yaptırıyor.

Ersin Düzen Allah için Murat kosova kadar TS muhalifi bir adam değildir; ama tüm tarafsız otoritelere göre, hatta bizzat NTV'ye göre de NTV Spor'un en zayıf halkasıdır. Tedrisatını Uzan elindeki Star TV'den almış bir spor sunucusudur. TRT üretim hattından çıkan kimselerin eline su dökemez.

Kaldı ki, artık bıktım bu ahmaklıklardan. Rating problemi olmayan ve daha önce de hiç olmamış bir programı neden yayından kaldırırlar? O programı tertemiz bir şekilde sunan ve öyle bırakan Erdoğan Arıkan artık TRT'ye dönmesin bence. Lig Tv, ya da başka bir kanala transfer olsun, yüzünü orada görelim isterim.

Böylece 1976'dan beri hayatımdaki TRT sayfası da kapanmış olacaktır.

Hakan Şükür ve Sergen Yalçın'ın yanına yakışmazdı zaten. Sergen hayde biraz da (o da sadece anılarını anlatırken) Hakan Şükür'ün futbol yorumları tahammül edilir gibi değildi. Belli ki programın ana DİREĞİ de Hakan Şükür olacak. Herkes giiyor, o orada.

Ben bana Markus Merk'i izlettiren LigTV'ye yürekten teşekkür ediyorum. Belli ki, bundan böyle tek kanal LigTV olacak.

TRT - TIRT!

NTV Spor da %60 futbolla yoluna devam ederler artık.

Yoruldum be!

61OKTAY
21.01.2011, 23:01
stadyuma şekil vermeye çalışıyolar kendilerince..
tabi yüzlerine bulaştırmadan yapmaları zor artık bekleyip göreceğiz yayını
dip not: hakan şükür seçimlerde milletvekili olacak sonrada
spordan sorumlu bakan..

bordo61
21.01.2011, 23:38
Erdoğan Arıkan gibi bir ekran yüzünü

Bir Tarafsızlık simgesini iki de bir Stadyum programından almak.

İşbilmezlikten başka birşey değildir.

Selçuk Aydın61
21.01.2011, 23:50
Erdoğan Arıkan ın trabzonspor derken trabzonlularderken gözlerinin parlamasını ve tebessümünü özleyecem umarım iyi bir programla döner.....

Gökhan Döner
21.01.2011, 23:52
bu ne yaaaa
çocuk oyuncağı gibi al koy al koy

LazAnisT
21.01.2011, 23:56
Bıraksın TRT'yi.Lig TV Havada kapar..

Ömer Kibar
22.01.2011, 00:08
TRT, Stadyum programıyla düzeyli bir futbol programı gerçekleştiriyordu zaten ve herşey tıkırındaydı böyle bir değişikliğe gerek yoktu..

Bu saatten sonra Erdoğan Arıkan da tekrar geri gelmez , bence.

Bera B.
22.01.2011, 00:12
Bence(her şeyi olduğu gibi yine) çok abartıyoruz. Erdoğan Arıkan biraz sever bizi iyi güzel de kupa maçı daha yeni oldu, tarafsızlık değil her tarafa yazan bir tutumu var bence.

Ersin Düzen'i severim, en azından futbolu gerçekten bilip takip eden insanlardan. ntv kadrosundaki önemli adamlardandı.

Kaya
22.01.2011, 00:14
Sevgili dostlar,

Başlığı açan kişi olarak bir konuya açıklık getirmem gerekiyor...

Bakınız, bu başlık kendisinden memnun olan kişilerin ortak bir tepki oluşturabilmesi adına açılmıştır. Kesinlikle ve kesinlikle "tepki vermeli miyiz" sorusuna cevap aramıyoruz. Zaten vermeye çalışıyoruz...

Bu bağlamda herkesi tepki göstermeye zorlamıyoruz ki böyle bir şeye hakkımız da yok.

Ancak şu da bilinmelidir ki; Stadyum'da görev alacak yeni ekibin tartışalacağı yer bu başlık değildir.

Sergen'i, Hakan'ı ve diğer sunucu hakkında fikir yürütmek istiyor iseniz bunun yapılacağı yer medya bölümündeki "Stadyum" başlığıdır.

Dediğim gibi Erdoğan Arıkan'ın görevine geri getirilmesi adına açılan başlıkta lütfen alakasız konular irdelenmesin...

Sevgiler, esenlikler...

Not: Tepkinin haricindeki yorumlar "Stadyum" başlığında paylaşılabilir. Buradakiler taşınacaktır.

MehmeTS_ADANA
22.01.2011, 00:17
işin aslı stadyum mehmet demirkoldan sonra çok büyük bi kan kaybına uğradı.daha sonra m.kosova,h.şükür,m.tekinle(hiç çekilmiyordu) denediler olmadı arıkanı tekrar getirdiler yine olmadı
tamam e.arıkanı ben çok severim ama bu ekipte çok iyi hürriyette okuduğum kadarıyla kamera arkası kadrolarıda çok kaliteli.bence bu dafa olacak

Kaya
22.01.2011, 00:22
Mesajımı tekrar mı yazmam gerekiyor...

Karardan memnun olan arkadaşlar lütfen yorumlarını medya bölümündeki stadyum başlığında dile getirsin.

Sevgiler...

Hüseyin İlkin
22.01.2011, 00:30
Benim için stadyumu stadyum yapan kişi Erdoğan Arıkan'dı. Sezon başında yapılan olay ikinci kez meydana geliyor, bende kendimce mailimi atacağım şimdi.

SEDAT
22.01.2011, 01:24
- Trt'nin benden kestiği paralar haram , zıkkım olsun inşallah...

İleli
22.01.2011, 01:38
kizan arkadaslar olacaktir ama birakalim erdogan arikani trtyi biz isimize bakalim...

Harun_ayar_ts
22.01.2011, 01:54
http://www.hurriyet.com.tr/_np/0329/12470329.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/16812426.asp?gid=362

TRT (TRABZONDÜŞMANI RADYO TELEVİZYONU)

.....................
.................
..........
.....
..
.

bunlar hayatta bizi konusmaz belki sergen biseyler diyebilir:D

SEDAT
22.01.2011, 01:55
- Sergen yada Ersin Düzen için bu sayfada yoruma gerek yok Allah var Sergen çok bahsetti bizden , Erdoğan Arıkan nasıl böyle çocuk gibi sürekli görevden alınıp duruyor buna tepkimiz...

POYRAZ
22.01.2011, 05:31
Neden Türkiye'de isini layigi ile yapan insanlar görevden alinir da yerlerine ecüs bücüs insanlar getirilir ?
Erdogan Arikan kadar bir spor programina hakim olan baskasi yok bana göre.
Görevden alinmasinin gerekcesi nedir?

Ilyas Salman bir filmde hapishaneye giriyor ve bir mahkumla su sekilde kisa bir diyalog geciyor.
I.Salman: Amca sucun nedir, niye girdin hapishaneye?
Diger mahkum: Sucum namuslu olmak !

Muhammet*
22.01.2011, 06:01
Ersin Düzen Allah için Murat kosova kadar TS muhalifi bir adam değildir

Murat Kosova TS muhalifi mi? :confused:

Mustafa OK
22.01.2011, 08:38
eze eze bahsettireceğiz kendimizden onlara. takım kazandıkça şampiyonluğa dahada yaklaştıkça onlar bizi anlatmaya mecbur kalacak...

İdris Toksoy
22.01.2011, 08:39
Adaletli bir televizyon kanalı yok mu ki erdoğan arıkanla anlaşsa...?

Serdar Dilekoğlu
22.01.2011, 09:08
Gamze nin mesajının aynısını bende yolladım. izlediğim tek spor programıydı o da Erdoğan Arıkan için izleniyordu.

Murat'
22.01.2011, 10:49
Erdoğan Arıkan'a karşı sempatim hiçbir zaman olmadı, geçenki Beşiktaş-Manisa maçındaki anlatımı da bizim kızdığımız spikerlerden pek de farksız değildi.Stadyum programını da iki seneden beri izlemiyordum, belki yeni program çok daha güzel olur.

Murat'
22.01.2011, 10:51
Adaletli bir televizyon kanalı yok mu ki erdoğan arıkanla anlaşsa...?

Kanaldaki görevine son verilmedi Erdoğan Arıkan'ın, sadece Stadyum programı yayından kaldırıldı bildiğim kadarıyla, zaten Stadyum programı bu haliyle izlenebilirlikten çok uzaktı.Metin Tekin ve Hakan Şükür'ün yorumları o kadar sıkıcıydı ki Ömer Üründül'ü bile aratıyorlardı.

Stadyum'un izlenme sebebi sadece ama sadece maç görüntüleriydi.Yayıncılık adına pek birşey yoktu o programda.

61kralfatih
22.01.2011, 10:58
nedenini bilemedigimiz icin bisey diyemem

umitçebi
22.01.2011, 11:20
ya arkadaşlar hakkaten sinirlenmemek elde değil..kaya abinin anlattığını ya anlamıyorsunuz yada anlamamazlıktan geliyorsunuz...
tepkimiz erdoğan arıkanın GİTMESİNE olmalı...daha önce bende TRT TARAFSIZ KALMALI yönünde kupa maçının trt haberde de yayınlanmasıyla alakalı bi başlık açmıştım..Ve ozamanda söylemek istedğimden kopuk manasız yorumlar görmüştüm..
TRT nin bunu sıklıkla yapması ve erdoğan arıkanın(kim nederse desin trabzonsporun 4 büyükten biri olduğunu hakkıyla savunur) görevden alınması artık 'TRABZONSPOR TARAFTARINA RAĞMEN YAPIYOR' anlamını bende uyandırdı.
en başta verilen maillere MAİL atalım tepkimizi gösterelim ersin düzen sergen ali veli her kim geliyorsa stadyuma onlar stadyum başlığına yönelsin..
SAYGILARIMLA

İskender66
22.01.2011, 11:24
Erdoğan Arıkan'ı çok seviyorum ve onu sonuna kadar destekliyorum. Arıkan'a haksızlık yapıldığı kanaatindeyim. Tepkimizi gösterelim.

ozturk
22.01.2011, 12:47
Erdoğan Arıkan tekrar tekrar görevden alınıyorsa işin içinde başka şeyler olabilir. Diğer snucuların bu denli sempatik ve tarafsız olabileceğine inanmıyorum.

Neyse hayırlısı olsun artık

Hekimoğlu
22.01.2011, 12:54
Alınabilir ne var bunda ömür boyu sözleşme imzalamadı herhalde.

bilgehan83
22.01.2011, 12:58
hakan ı da alsalarmış programdan ayrıcalıgı mı var, ya da ts li bir adam koysalarmış. ersin sergen hakan hami fena olmazdı

SEDAT
22.01.2011, 13:36
- O zaman biz niye yırtınıyoruz ki Trabzonspordan kimse bahsetmiyor diye , daha bahseden'e doğru düzgün sahip çıkamıyoruz ...

pReN@_61
22.01.2011, 13:44
Başlığa girer girmez hemen e-mailimi yazdım ve Trt ye yolladım.

İskender66
22.01.2011, 13:51
Mail yolladım ve tepkimi güzel bir üslupla dile getirdim. İnşallah tepkilerimiz sonuç getirir. Herkes mail yollasın. Bir kişi bile çok önemli. Konuyu boşvermeyelim lütfen..

Salih Edip
22.01.2011, 13:59
Mailimi yolladım ben de :(

Yunus Emre AYAZ
22.01.2011, 14:01
mesaj yerine iletildi.

Haçkalı
22.01.2011, 14:06

* * *

Merhaba,

İyi çalışmalar.

Gamze Bal

:alkış::alkış::alkış:

Haçkalı
22.01.2011, 14:11
Tamamdır gönderdim..

el_conquistador
22.01.2011, 14:24
Anladigim kadariyla, Erdogan Arikan TRT'den ayrilmamis, sadece artik Stadyum'u sunmayacakmis...

hüseyin1975
22.01.2011, 14:30
Vallahi bu defa Protestoya karsiyim cünkü Erdogan Abi kesinlikle gururlu bir Insandir ve bu ukalalarla calismamalidir!

Murat Altun
22.01.2011, 15:30
Onun yerinde ağır torpilli birinin gözü var galiba Yoksa neden ekranların en başarılı sunumunu ve programını yapan birini görevden alsınlar Babalarının televizyonu olsa yaparlarmıydı böyle

efekaptan
22.01.2011, 16:00
kendisi çok güzel sunuculuk yapıyordu.programı çok güzel götürüyordu.Ömer Üründül şahsına rağmen sırf Erdoğan Arıkan için bu programı izlerdim.stadyum programı demek erdoğan arıkandı benim için.artık o yoksa izlemeye de gerek yoktur...

Keleşoğlu
22.01.2011, 21:10
liderin maçı 3 dakikalık özet bravo TRT!

ibrahim
22.01.2011, 22:49
Yayinci kurulusun gönderdigi video buydu adamlar ne yapsin. Hem yeni programi izledim hicte fena degildi yorumlar. Bize ayrilan bölümde gayet uzundu. Sunucu kisa kesmeye calisti bi kac yerde ama mübarek Sergen konustuda konustu. Tespitlerindede bir yanlislik görmedim Sergenin.

Hamdi Karamahmutoğlu
22.01.2011, 23:43
Erdoğan Arıkan tam bir beyefendi.
Üslubu, tarzı ve sunuşu çok iyiydi.
O görevden alınması bile yanlış bir karar.

Bülent Bayraktar
23.01.2011, 14:25
bjk maçını neden trt de veriyor izlenebilirliğini arttırmak için bizim maçları trt haber de vermiyormuydu ?!!!!!!

Kaya
23.01.2011, 20:54

Bu akşam program esnasında tepkilerinizi dile getirebilirsiniz dostlar...

Emirhan Ömeroğlu
23.01.2011, 22:34
Erdoğan Arıkan için mail gönderdim.

Bıyıklıoğlu
23.01.2011, 22:35
Bir kez daha mail gönderdim.

Ömer Kibar
23.01.2011, 22:52
Mail gönderilmiştir..

Mesut
23.01.2011, 23:01
trt stadyum berbat olmuş oturduk tüm maçları görüntülerini izlemek için 2 saat galatasaray başka bişe yok anladık bugun galatasarayın maçı vardı ama trt stadyum tüm maçların özetini verip yorumlanıyordu

ekrembulut
23.01.2011, 23:22
bende maili attım.ve tüm samimiyetimle söylüyorum bu akşam vallahi de billahide izlemedim.

İşte mail;
Yıllardır Stadyum programındaki tarafsız yaklaşımıyla tüm futbolseverlerin kalbinde taht kurmuş olan Erdoğan Arıkan'ın görevinden niye alındığını öğrenmek istiyoruz. ve görevine iade edilmesini istiyoruz. Televizyonlardaki seviyesiz bol hakaretli ve taraflı spor programları karşısında dik durarak başarıyı yakalayan erdoğan arıkan'a yapılan bu haksızlıktan ötürü kumandamda 1.sırada olan trt yi hem gönlümde hemde kumandamda son sıralara alıyorum.tek başımada olsa bu akşam stadyum programını izlemeyerek protestoma başlıyorum. Erdoğan Arıkan gibi tarafsız bir insan bu programa geri dönene kadarda izlemeyi düşünmüyorum. son olarak diğer takım taraftarları bıraksada , biz Trabzonspor taraftarları bu işin peşini bırakmayacağız.

ufuk_koksal
23.01.2011, 23:42
GEÇEN YIL K.T.Ü ye gelmişdi ve açıklıkla GALATASARAYLI olduğunu söylemişti ama öyle bi anlattı ki trabzonu ve trabzonsporu sempatizanlığını sevgisini oyle bi anlattı ki bu adam bizden biri uşaklar dedirtti yani :)))

tüm yazılanlar da hemfikiriz farklı renklere gönül vermiş olsak da erdoğan arıkan gerçekden bi trabzon ve trabzonspor dostu sevdalısıdır . . .

Emin Danışmaz
24.01.2011, 02:35
Geçen hafta ziraat kupasında anlattığı bjk maçından sonra yerin dibine bu sayfalarda sokulan ARIKAN nedendir bilinmez birden sahiplenilmeye başlandı.Anlam veremiyorum.
ERDOĞAN ARIKAN'ı severim lakin heyecanla bazı şeyleri çok cabuk unutur olduk.

Ahmet Başkaya
24.01.2011, 02:55
Geçen hafta ziraat kupasında anlattığı bjk maçından sonra yerin dibine bu sayfalarda sokulan ARIKAN nedendir bilinmez birden sahiplenilmeye başlandı.Anlam veremiyorum.
ERDOĞAN ARIKAN'ı severim lakin heyecanla bazı şeyleri çok cabuk unutur olduk.

Evet aksine bir maç anlatışı yüzünden onu eleştirenler her şeyi çok çabuk unutanlardır .

Cilgin1986
24.01.2011, 07:40
Bende yolladim bakalim ne olacak...

Mustafa ÖZDEMİR
24.01.2011, 07:41
sergen aratmaz onu....

Süleyman50
24.01.2011, 08:21
akşam penaltı pozisyonunu gündeme bile getirmediler...

Hüseyin Bağdat
24.01.2011, 08:24
Dün akşam bir ara baktım programın tadı tuzu kalmamış. Hakan boş konuşmaktan başka birşey yapmıyor.

Külünkoğlu
24.01.2011, 08:37
akşam penaltı pozisyonunu gündeme bile getirmediler...
Artı olarak cumartesi maçımızın olmasına rağmen Saat 23:20'de konuşmaya başladılar.

Hala soran var mı neden Erdoğan Arıkan için tepki gösteriyoruz diye ?

Süleyman50
24.01.2011, 08:40
Artı olarak cumartesi maçımızın olmasına rağmen Saat 23:20'de konuşmaya başladılar.

Hala soran var mı neden Erdoğan Arıkan için tepki gösteriyoruz diye ?
evet, gs yi konuştular 2 saate yakın,artık tamamen istanbul takımlarının konuşulacağı bir program oldu...

Cengiz Çubukcu
24.01.2011, 08:42

Bu akşam program esnasında tepkilerinizi dile getirebilirsiniz dostlar...

tepkiler devam etmeli...

Cemalettin Taşkın
24.01.2011, 08:45
saat 12 olmuştu beşiktaşa geçmişlerdi galatasarayı 2 saat konuştular.

zaten tadımız yok doğru düzgün hiçbirine bakmadım ahmet çakarla erman toroğlu bile trabzonspor konuşuyorlardı akşam.

Süleyman50
24.01.2011, 09:14
konuşurlar tabi ağızlarının suyu akıyordur puan kaybettik ya...

Onur Akyüz
24.01.2011, 09:19
Sevmem etmem ama Bursaspor'un maçı için zaten 0-0 konuşacak birşey yok demeleri terbiyesizlikti.

Adamlar lig 2.si şampiyonlar liginde temsil etmiş tek takım.

Ntvspor çizgisine çekmeye başlamışlar stadyumu.Ayıp!

10 numara
24.01.2011, 09:27
ersin düzen'in futbolbilgisine yorum yapamam ama sadece sunuculuk yapıyor gibi , sergen'i severim ancak hakan şükür konuşrken futbol değil sanki başka birşeyden bahsediyormuşgibigeliyor ve buda pek güzel olmuyor bu 3'lüyü beğenmedim....

metehan
24.01.2011, 09:35
TRT'de çalışan bir tanıdığım var, bu konuyu kendisine sordum. Stadyum'un ratinglerinin yeterli olmadığını, sadece maç görüntülerinin izlendiğini, konuşma kısımlarının izlenmediğini söyledi. Daha doğrusu TRT yönetimi böyle söylüyormuş. Dün akşam gördük ki, programı Telegol'e benzetmişler. 2 saat GS'ın maçı tartışılıyor, ligin liderinden ikincisinden haber yok.

Hadi özel kanallarda ticari kaygı var, peki TRT'ye ne oluyor? Devletin televizyonu da rating uğruna özel kanalların yaptığını yapmak zorunda mı? "Üç İstanbul takımını konuşalım, daha çok izlenelim" yaklaşımı TRT'ye yakışıyor mu?

Ama şunu da ekleyeyim ki, bu programın bu haliyle tutmayacağını da çok yakında göreceklerdir.

Süleyman50
24.01.2011, 09:37
Sevmem etmem ama Bursaspor'un maçı için zaten 0-0 konuşacak birşey yok demeleri terbiyesizlikti.

Adamlar lig 2.si şampiyonlar liginde temsil etmiş tek takım.

Ntvspor çizgisine çekmeye başlamışlar stadyumu.Ayıp!
aynen ntvspor çizgisine çekmişler programı...

Bdeniz_61
24.01.2011, 09:41
Daha önceden Erdoğan Arıkan,Ömer Üründül ,Mehmet Demirkol kadro güzeldi.En azından kalite vardı.Şimdi sıradanlaşmış.

Badaloğlu
24.01.2011, 10:33
TRT'de çalışan bir tanıdığım var, bu konuyu kendisine sordum. Stadyum'un ratinglerinin yeterli olmadığını, sadece maç görüntülerinin izlendiğini, konuşma kısımlarının izlenmediğini söyledi. Daha doğrusu TRT yönetimi böyle söylüyormuş. Dün akşam gördük ki, programı Telegol'e benzetmişler. 2 saat GS'ın maçı tartışılıyor, ligin liderinden ikincisinden haber yok.

Hadi özel kanallarda ticari kaygı var, peki TRT'ye ne oluyor? Devletin televizyonu da rating uğruna özel kanalların yaptığını yapmak zorunda mı? "Üç İstanbul takımını konuşalım, daha çok izlenelim" yaklaşımı TRT'ye yakışıyor mu?

Ama şunu da ekleyeyim ki, bu programın bu haliyle tutmayacağını da çok yakında göreceklerdir.

Metehan,

Buradan şu sonuca mı varmalıyız? Reytinleri Erdoğan Arıkan düşürüyordu... İyi de proğramı birlikte yaptıkları Metin Tekin orada değilse neden Hakan Şükür efendi orada kalıyor ya da nasıl oluyorda kalabiliyor? Madem TRT reytin derdine düşmüş o zaman Erdoğan Arıkan'ın en ağır konuğu olan Hakan Şükür efendi de gitsin. Metin Tekin gidecek, Erdoğan Arıkan gidecek ama Hakan Şükür orada kalacak öyle mi? İkisi reytingleri düşürürken hakan Şükür reytingleri patlatacak haaa, yok yaaaa... Bizde yedik bu reyting hikayesini...

TRT'nin sahibi Hakan Şükür'müdür? Hakan Şükür'ü orada tutan güç, neyin gücüdür? Bunu açıklasınlar...

Şimdi Sergen'le, Ersin salatasıyla, Hakan Şükür'le reytingler patlayacak öyle mi? :mad:

Cafer ağabey, söylediklerinde haklı olabilirsin ama şunuda sorgulamamıza izin ver. Ersin Düzen kimdir? Allah aşkına yaaa... Sen hiç bu adamın özel kanallardaki bir proğramını izledin mi? Ben izleyemedim.Zaman kaybı... Erdoğan Arıkan'ın tırnağı olamaz. Ersin Düzen nasıl oluyorda gelip TRT'nin kendi kadrolu elemanının yerine proğram yapıyor? Senin benim verdiğim vergilerle kendi kadrolu elemanına proğram yaptırmayan TRT, o zaman bizden vergide almasın...

Erdoğan Arıkan'ın en büyük sorunu çalıştığı kurumda amirlerine yalakalık yapmamış olmasıdır. Şimdi devir Hakan Şükür gibi adamların devridir.

Yiyin efendiler yiyin, aksırıncaya tıksırıncaya kadar yeyin:mad:

Protestoya devam...

Külünkoğlu
24.01.2011, 10:37
ne kadar takıntı oldu bu konu yaa,sanki erdoğan arıkan olmazsa Trabzonspor olmaz durumuna getirdiniz,Trabzonspor'u konuşup konuşmamaları benim umrumda değil,hep Trabzonspor yorumu dinlemek isteyenler kadırga tv'yi izlesin...
Hey maşallah, hey maşallah...
Emin Danışmaz aynen devam, aynen devam.

ozturk
24.01.2011, 10:42
ne kadar takıntı oldu bu konu yaa,sanki erdoğan arıkan olmazsa Trabzonspor olmaz durumuna getirdiniz,Trabzonspor'u konuşup konuşmamaları benim umrumda değil,hep Trabzonspor yorumu dinlemek isteyenler kadırga tv'yi izlesin...

Kadırga tv:eek:

ciddimisin abi?

ben bazen izliyorum da onlara kalırsa biz direk küme düştük..hatta eminim a.gücü beraberliğine ne kadar sevinmişlerdir. biz dememiş miydik diye.çünkü geçen hafta 2. yarıya kötü başlayabileceğimizi söylemişlerdi.

10 numara
24.01.2011, 10:52
metin tekinin varlığ pek belli olmuyordu zaten :) en ilginç olanıda sergen hakan şükür için iyi bir yorumcu değil demişti! bence haklıydı da ama şimdi beraberler...

Kubilay ŞAHİN
24.01.2011, 11:10
Trt'nin bende bir değeri kalmamıştır..

Umarım Erdoğan Arıkan NtvSpor ve benzeri yalaka kanallarla anlaşmaz..

a f s
24.01.2011, 11:24
Dekor, programın temposu adeta seyredilmesin diye hazırlanmış bir programa dönüşmüş.

http://www.ataryemez.com/wp-content/uploads/2009/04/erdogan-arikan-01.jpg

Erdoğan Arıkan gibi beyefendi, güleryüzlü ve işini doğru yapan bir insana bu haksızlığı yaptınız bari ortaya bir şey koyun, nerde?

Trabzonspor'u yokmuş gibi davranmaları ise komik. Bekledikleri raintinge ulaşmışlardır(!) şimdi.

Yazık.

calypso
24.01.2011, 11:29
ya nedir bu destek anlamış değilim, bu adam bizim maçların özetini beklerken tv de radyo programı sunuyormuş gibi gs/fb/bjk maçlarını anlatmıyormuydu? eskiden lig sıralamasına göre yayın akışı verilirken bu değişmemişmiydi?
zaten trt yi seyretmiyorum hiç destek de vermem.

Emin Danışmaz
24.01.2011, 11:34
Kadırga tv:eek:

ciddimisin abi?

ben bazen izliyorum da onlara kalırsa biz direk küme düştük..hatta eminim a.gücü beraberliğine ne kadar sevinmişlerdir. biz dememiş miydik diye.çünkü geçen hafta 2. yarıya kötü başlayabileceğimizi söylemişlerdi.

Trabzonspor orada birinci konu istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.Haaa ben izliyormuyum asla asla asla onların bildiği kadar futbolu bende biliyorum.Bu işi onlardan iyi bilir ve çok iyide futbol oynarım bu kadar da iddialıyım.

Trabzonspor benim oğlum İSMAİL kızım ZEYNEP kadar değerlidir KİM onun hakkında haksız eleştiriler komplo teorileri üretirse hakkı olan değer verilmezse karşılarında olurum.Kim küçük görmeye göstermeye kalkarsa tepelerine çökerim kimse içinde TRABZONSPOR'umu malzeme yapmam.Trabzonspor ve diğerleri var olursa ERDOĞAN ARIKAN olur.(Bu demek değildir ki ERDOĞAN ARIKAN kötü bir profil,değil elbette ama denge kurma adına konuşuyorsak BJK ziraat kupası maçında orta sahada yapılan paslaşmalarda dahi ses tonunu abartarak sunması iç gıdıklayıcı sinir bozucu idi,sempatisini üzerimde yitirdi)

Şu da var ki;beğenmiyorsak izlemeyiz olur biter,ben şahsen hiç izlemedim.SERGEN-HAKAN-ERSİN üçlüsünü.Ama sergen'i severim bildiğini okutuyor.

GERONIMO35
24.01.2011, 11:37
izlenme oranıysa takıntıları çağırsınlar ahmet çakarı toroğlunu onu bunu kavga etttirsinler selçuk yula çavuşoğlu sinan engin gibi birkaç amigo yorumcu eski yönetici futbolcu serpiştirsinler araya sonra kusturana kadar fenevbahçe cincon konuşsunlar sinan engin saatlerce kargaları göklere çıkartsın Birde bunu denesinler kaliteye seviyeye tarafsızlığa ne gerek varki trt devlet televizyonumu misyonumu var amacı kar etmek beslemesi gereken binlerce bir iş yapmadan duran çalışanı var

Serdar Dilekoğlu
24.01.2011, 11:52
birşey soracağım bu haftaki maçı izleyemedim. jaja herhalde güzel bir hareket yapmış. dün de stadyum programının sonlarına doğru haftanın hareketleri adlı bir görüntü vardı. q7 denilen zatın yaptığı hareketten daha mı kötüydü. ve jaja nın o hareketinin görüntüsü varsa lütfen biri bana göndersin özel mesaj ile

Erdinç Dilek
24.01.2011, 11:53
liderden 17 puan geride, rakip takımın forvetlerinin beceriksizliğiyle alınmış bir galibiyet ve 3 saate yakın hem trt de hemde lig tv de hemde diğer programlarda gs.. biz aynı durumda olsak kim konuşurdu bizi? kimse..! devam edebilirler, gündemde olmamak işimize gelir mi sanki gelir ilk yarıda da böyleydi en azından, yavaş yavaş sessuz sessuz..!

28TS61
24.01.2011, 11:54
trt yi mail ve telefon yagmuruna tutalim. bjk macimizi trt haberde versinler diye. istemiyorum trt 1 ve hd yayini. iki yüzlülük yapmasinlar

UğuR
24.01.2011, 12:04
Arkadaşlar, Erdoğan Arıkan'a destek verişimizin sebebi kara kaşı kara gözü değildir.....
Yaptığı programda Trabzonspor'a verilen sürenin uzunluğu ve tarafsız şekilde ligde ki puan durumuna göre görüntü ve yorum sırasının yapması idi ....

metehan
24.01.2011, 12:04
TRT'nin sahibi Hakan Şükür'müdür? Hakan Şükür'ü orada tutan güç, neyin gücüdür? Bunu açıklasınlar...

Ahmet, niye cevabını bildiğin soruyu bana soruyorsun :D Bu arada Mehmet Demirkol'u Stadyum'dan gönderen de yine Hakan Şükür'dür. Mehmet Demirkol gibi birini Stadyum'dan gönderip sonra da bu programı daha cazip hale getirmeye çalışmak olsa olsa ancak bir devlet kurumunda olur zaten.

Melek
24.01.2011, 12:05
Attığım maile gelen cevap....

Sayın izleyicimiz Programımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Eleştirileriniz,önerileriniz ve uyarılarınız daha güzel bir programla karşınıza çıkmamız için bize yardımcı olacaktır. www.trt.net.tr web adresimizdeki anketimize katılırsanız seviniriz. Katkılarınızın devam etmesi dileğiyle... STADYUM EKİBİ

Sami Kuk
24.01.2011, 12:08
Erdoğan Arıkansız sarmıyor:S..Ben dün izlemedim ermanla ahmet çakarı ızlerım daha iyi:)

Semra
24.01.2011, 12:10
ben de mail attım, dün programı izlemedim kapadım televizyonu, eski havası kalmamış programın.

Sami Kuk
24.01.2011, 12:10
Dün akşam bir ara baktım programın tadı tuzu kalmamış. Hakan boş konuşmaktan başka birşey yapmıyor.

İştee erdoğan arıkan birşey oldumu durumu toparlıyordu.Falan fılan,acaba trabzona cok sıcak yaklastıgı ıcınmı yaptılar.Yoksa neden alsınlar mantıklı bir açıklaması olması lazım

ozturk
24.01.2011, 12:11
Puan kaybettiğimiz hafta ctesi - pazar tv izlemediğimden bu hafta izleyemedim stadyumu:)

artık kazandığımız hafta bakarım nası yorum yapıyorlar. gerçi biliyorum ama:D

Kaya
24.01.2011, 12:37
Program esnasında epey tepki verildi. Vermeye yine devam etmek lazım...

Ellerine sağlık dostlar...

Emre GÜRDAL
24.01.2011, 13:16
ben dün aksam gittim ziya şengül ve gökmen özdanak kavgasını izlemdim o daha heycanlı geldi... erdogan arıkan trabzonspora karşı sempatisi oldugu için trt onu kovmuştur diye düşünüyorum...

TSelif
24.01.2011, 13:36
Bi de şu var. Ligin ikinci haftasında da Arıkan yoktu ve biz fbyi yenmiştik. Hatta demiştim kendisine tadını çıkaramadık sizsiz diye..
Demek ki gene onsuz yeneceğiz fb yi . Bak biraz daha rahatladım şimdi ççç

KUTADGU
24.01.2011, 14:17
Bildiğiniz üzere geçen senenin Türkiye Kupası şampiyonu ve bu senenin Lig Lideri Trabzonspor'un kupa maçları diğer İstanbul takımlarının aksine TRT Haber'de yayınlandı. Üstelik diğer takımların maçları TRT 1 ve TRT HD'de yayınlanırken.

Bu konuya itirazımız noktasında TRT ve Erdoğan Arıkan'dan ise şöyle bir savunma geldi;
"TRT Haber yeni bir kanal ve bu kanalın reklamı için Trabzonspor'un maçlarını bu kanalda yayınlıyoruz".

Geldiğimiz noktada Beşiktaş- Trabzonspor kupa maçı her ne hikmetse TRT 1'de verilecek.

1- Trabzonspor'a TRT de dahil olmak üzere bir haksızlık uygulanıyor.
2- Trabzsonpor'un sportif başarısı sadece bir kaç süslü cümle ile süslenerek, Trabzonspor taraftarının gönlü alınıyor.
3- Vatandaşlardan aldığı vergilerle beslenen TRT yapması gerekeni yapmıyor ve adalet, eşitlik ölçütlerine değer vermeyerek prime-time ölçütünü değer bildiğini gösteriyor.
4- Başta Erdoğan Arıkan olmak üzere TRT ve yetkilileri Trabzonspor taraftarına açık açık yalan söylemişlerdir.

Maça gelecek olursak, beraberlik bile bize yeteceğine göre bir adım önde biziz diyorum.

Not : Direk Erdoğan Arıkan ile ilgili olduğu için yazıyorum.

Düşüncelerim bunlar.

Kaya
24.01.2011, 14:37

Kaya
24.01.2011, 14:41
Bir televizyon kanalının kusursuz olması gerektiğine inananlar ve özellikle de bu kusursuzluğu ulusal kanallardan bekleyenler bence "TRABZONSPOR TV" nin kurulması yönünde girişimlere başlamalıdır.

Ancak mevcut kanallar içerisinde Trabzonspor'a en fazla süre veren ve en fazla önemseyen bir program ve yapımcısının kellesini almaktansa diğerlerine göre daha az olan hatalarını doğruya süreklemesi adına stadyum@trt.net.tr ye mail atmalıdır.

NOKTA!

TheCrow
24.01.2011, 15:06
Açıkçası ne TRT, ne Türk Zirai Donatım Kurumu, ne Erdoğan Arıkan hiç biri umurumda değil. Adalet beklemeyi bırakalı çok oldu. Tavsiye ederim siz de bırakın, biz şampiyon olalım da onlar hala bildiklerini okumaya devam etsinler, zerre kadar canımı sıkamazlar ondan sonra. Nitekim, Erdoğan Arıkan'ın da pek adaletli olduğuna inanan birisi değilim.

Serdar Dilekoğlu
24.01.2011, 15:10
kötünün iyisi diye tabir edeceğimiz bir kişi. olanlar içinde en ılımlısıydı gibi geliyor

apachi61
24.01.2011, 15:31
benim anlamadığım bu kadar mı önemli erdoğan arıkanın yorumu ya da herhangi birisinin takımımız hakkındaki yorumu? Al tek takım paketini izle maçını yap yorumunu kendine göre ahmet öle dedi mehmet şöle dedi o ne dedi bu ne dedi vs vs bu kadar büyütmeye gerek yok

Gurpas
24.01.2011, 15:36
TRT'ye attığım mail aşağıdaki gibidir.

TRT

Trabzonsporumuz bu ülkenin marka takımı ve lokomotif takımlarından bir tanesidir sizler devletin kanalı olarak daha seviyeli ve adaletli programlar yapmak zorundasınız.
Bunun bilncinde olmanızı diliyorum. Yorumcularınızın yaptığı yorumlarda daha dikkatli olmasını diliyorum ve Trabzonspormuza gerekli önemin verilmesini rica ediyorum.
Bu arada Hasan Şaş efendinin Trabzonsporla ilgili yorumlarında aşağılayıcı bir tarz kullanmamasını umuyorum ve yorum yaptığı takımın Trabzonspor olduğunu belirtmek istiyorum.

Ömer Yüce
24.01.2011, 18:00
Onlar tuttukları takımları trabzonspor olarak değiştirmedikleri sürece mail bombardımanıyla erdoğan arıkanı getirsek ne olcak??? Maçlar yine TRT haberde...

Keleşoğlu
24.01.2011, 18:16
ben erdoğan arıkan'ın yerinde olsam bir kez daha geri dönmem. ne yani nöbetçi programcımı erdoğan arıkan gel deyince gel git deyince git

İlyas Özdemir
24.01.2011, 20:48
Tamam Erdoğan Arıkana yanlış yapılmış olabilir ama bence onunda bir gururu var ben olsam o programı bir daha sunmam şamar oğlanı değil ki adam

ashok
24.01.2011, 23:39
ana haber bülteninden sonraki spor haberlerinde bile Trabzonsporumuzdan haber vermiyorlar bu akşam yoktu mesela bursa var biz yokuz şaka gibi,daha önce de rastlamıştım olmadığına. ben daha trt izlemiyorum sizde izlemeyin

Bıyıklıoğlu
24.01.2011, 23:46

Samet Türkmen
25.01.2011, 00:47
Televizyonlarda erimesin bence bir müddet artık. Kulübümüzde basın sözcüsü olabilir :)

zafercalikoglu
25.01.2011, 13:19
bende attım maili,şok oldum erdoğan arıkanı görmeyince,program yine istanbul takımlarının programı oldu,yazıklar olsun TRT ye

ozturk
25.01.2011, 14:29
Metin Tekin de NTV Spor a gitmiş.

Al gülüm ver gülüm:D

http://www.netgazete.com/News/756010/ntv_spor_sari_firtina_metin_tekin_ile_anlasti.aspx

Kasım Hilal
25.01.2011, 17:32
İnşallah Erdoğan Arıkan'ı ekranlarda görmeye devam ederiz..
Bu arada Stadyum'un yeni sahipleri programı hayli çekilmez kılmış..
Konuşmayı, cümle kurmayı beceremeyen Sergen yorum yaparsa ben izlemem arkadaş..

Kandemir
25.01.2011, 20:29
Keşke Trabzonspor TV projesi rafa kaldırılmasaydı .

Erdoğan Arıkan gibi karakter sahibi örnek futbol yapımcısını alacaksın bünyene , kendi ekibini kuracak ve 24 saat spor yayını yapan bir kanal sahibi olacaksın . O zaman NTVSpor mu kalır , Lig Tv mi ? Taraftarlarımız iki satır yorum alabilmek için bu ikiyüzlü ulusal medyayı gece yarılarına kadar takip ediyor . Trabzonspor'a karşı her zaman hakkaniyetle yaklaşmış Erdoğan Arıkan gibi insanlarda maalesef bu haksız düzende hep zarar görmüştür .

Eğer Trabzonspor Tv birgün açılırsa Erdoğan Arıkan'a kapıları sonuna kadar açık olacaktır. Türkiye'de adam gibi adam olunca insanların başına böyle şeyler geliyor.

Erdoğan Arıkan diğerleri gibi birilerine yağ çekseydi şimdi nerelerde görev yapardı onu kestiremiyorum.Ama alnı ak başı dik.Bu en büyük insani vasıftır.

O yüzden biz Trabzonspor taraftarı olarak her zaman onun arkasındayız.Adam gibi adam Erdoğan Arıkan...

Kandemir
25.01.2011, 20:31
Bi de şu var. Ligin ikinci haftasında da Arıkan yoktu ve biz fbyi yenmiştik. Hatta demiştim kendisine tadını çıkaramadık sizsiz diye..
Demek ki gene onsuz yeneceğiz fb yi . Bak biraz daha rahatladım şimdi ççç

Erdoğan Arıkan totemide varmış:D

Kaya
25.01.2011, 20:35
O halde FB'yi yenersek Erdoğan Arıkan görevine tekrar gelecek... :)

21 22 23
25.01.2011, 23:08
Başlığı ilk okuduğumda Erdoğan Arıkan'dan bize ne diye düşündüm.Yalan yok.

Sonra başlığı okumanın da etkisiyle Stadyum'u izlemek istedim.Önceden az buçuk izlerdim.
"Ve şimdi liderin maçına gidiyoruz..." diye başlayan cümlenin ardından takımımızla ilgili
hoş sözler duymak gururumu okşardı.Erdoğan Arıkan o zaman bana sıradan bir program sunucusu
gibi geldi çünkü başka programları pek izlemem. (Telegol hariç:D)

Sonra söylediğim gibi şu stadyuma bir bakayım dedim.Bizim için ne demişler diye merak ettim.Saati
aşkın süre açık kaldı kanal ama ğs nin rezalet arenası ve etrafında gelişen muhabbetler dışında pek bir şey duyamadım.
Günün maçı da olsa ayrılan süre bana pek abartılı geldi.

Vel hasılı kelam sonlara doğru Sergen'den Trabzon Trabzonspor kelimeleri kulağıma ilişti.Kulak kabarttım ve Sergen aynen
şunları söyledi : Trabzonspor'un bu kadar başarılı olmasının sebebi diğer takımların (fb gs bjk) bu kadar kötü olmasıdır.
Yönetimlerine bakın rezalet transferlere bakın rezalet aykut hoca mı haci evinde otururken geldi falan falan falan

Demek istediğim biz yakından takip ediyorum ne nedir iyi biliyoruz ama devlet televizyonunda bizim başarımızın böyle küçümsenmesi beni çileden çıkardı.

Erdoğan Arıkan'ı tanımıyorum ama ondan öncesi ve sonrası işte böylesine belli ediyor kendini.

tayfa_61>34
26.01.2011, 03:09
Gerekli e-postayı attım. Umarım bir faydası dokunur.

61NORTHSTAR34
26.01.2011, 15:26
bende mailimi gönderdim.

Deliormanli1
26.01.2011, 15:35
Süper Lig'in başlamasıyla birlikte TRT'nin Erdoğan Arıkan'ın yerine Murat Kosova'yı göreve getirmesiyle şaşkınlığa uğramıştık.

Stadyum'u, Stadyum yapan, görevini büyük bir başarı ve tarafsızlıkla yürüten Erdoğan Arıkan'ın yeniden görevine geri getirilmesi adına hep birlikte tepkimizi ortaya koymuş ve olumlu yönde sonuç almıştık.

Ancak, ikinci yarının başlamasına az bir zaman kala TRT maalesef akıllanamamış ki görevini hakkıyla yerine getiren Erdoğan Arıkan'ı 2. kez görevden alma hatasına düşmüştür.

Stadyum'da şimdilik Erdoğan Arıkan yok! Ve şimdilik bizim için Stadyum'da yok!

Spor programları içinde Trabzonspor'a hakkettiği değeri veren ve verebilen Erdoğan Arıkan için tekrar tepkimizi ilgili birimlere iletiyoruz.

Niye almışlar Erdoğan Arıkanı görevden?
Onun orada görev yapması birilerin hoşuna mı gitmedi?
Son stadyumda düzen Ersin di görevde...nedir bu iş?
Aziz Aga sever Ersini,çünkü o ona ters gitmez,demek ki Arıkan istediklerini yapmadı

Not: mail işi tamam

Kasım Hilal
26.01.2011, 17:06
Bu arada herhangi bir açıklama da yapılmadı değil mi TRT'den...

Kaya
26.01.2011, 17:41
Mümkün mertebe göndermeye devam ediniz dostlar... Yoğun tepki sonuç getirecektir eminim...

HapSi
26.01.2011, 17:49
Merhaba renkdaslar,yanlis görmediysem eger bir ara zaplarken trt haber de erdogan erikanin tanju colak ile beraber bir spor programi sunacak oldugunu gördüm. Yani erdogan arikan sadece stadyumu sunmayacak, onun yerine trt haberde bi spor programi sunacak. Gerci stadyum programi erdogan arikansiz cekilmiyor ama sonuc itibariyle tamamen trt catisindan ayrilmadi kendisi.

ekleme:

Milliyet'in TV yazarı Sina Koloğlu, TRT'nin deneyimli ekran yüzü Erdoğan Arıkan'ın 'Stadyum' sonrası hangi programda ekranda olacağını yazmış.

İşte Koloğlu'nun kaleminden Arıkan'ın yeni programı:
‘Stadyum’da bir devir kapandı. Bundan böyle Erdoğan Arıkan yok. Program, TRT’nin pazarlama işini yapan Sales Hause şirketi tarafından yapılacak. Bir dış yapım. Ersin Düzen sunacak. Ben tutucu değilim. Ve bizde hastalık halini alan şu meşhur değişimin karşısında değilim.

Ben sadece maç özetlerini izleyeceğim. Peki Erdoğan Arıkan ne yapacak? Maç anlatımlarının yanı sıra perşembe akşamları TRT Haber’de Tanju Çolak’la ‘Süper 1 Gol’ programını sunacak.

kaynak: http://www.gazeteciler.com/medya-kosesi/erdogan-arikan-hangi-programi-sunacak-29228h.html

Badaloğlu
26.01.2011, 18:18
Merhaba renkdaslar,yanlis görmediysem eger bir ara zaplarken trt haber de erdogan erikanin tanju colak ile beraber bir spor programi sunacak oldugunu gördüm. Yani erdogan arikan sadece stadyumu sunmayacak, onun yerine trt haberde bi spor programi sunacak. Gerci stadyum programi erdogan arikansiz cekilmiyor ama sonuc itibariyle tamamen trt catisindan ayrilmadi kendisi.

ekleme:

Milliyet'in TV yazarı Sina Koloğlu, TRT'nin deneyimli ekran yüzü Erdoğan Arıkan'ın 'Stadyum' sonrası hangi programda ekranda olacağını yazmış.

İşte Koloğlu'nun kaleminden Arıkan'ın yeni programı:
‘Stadyum’da bir devir kapandı. Bundan böyle Erdoğan Arıkan yok. Program, TRT’nin pazarlama işini yapan Sales Hause şirketi tarafından yapılacak. Bir dış yapım. Ersin Düzen sunacak. Ben tutucu değilim. Ve bizde hastalık halini alan şu meşhur değişimin karşısında değilim.

Ben sadece maç özetlerini izleyeceğim. Peki Erdoğan Arıkan ne yapacak? Maç anlatımlarının yanı sıra perşembe akşamları TRT Haber’de Tanju Çolak’la ‘Süper 1 Gol’ programını sunacak.

kaynak: http://www.gazeteciler.com/medya-kosesi/erdogan-arikan-hangi-programi-sunacak-29228h.html

Hangi değişimden bahsediyor bu Koloğlu? TRT'nin içinden Erdoğan Arıkan'ın proğtamını sunmak için yerine birini getirmiyorlar ki? Hepimizin vergileriyle dönen devlet kurumuna, dışardan ücret karşılığı bir firmaya bu proğramı peşkeş çekiyorlar!!! Bu işin tutuculukla ne ilgisi var? O zaman adama sorarlar, madem dışardan bu tip hizmet alacaksınız o zaman Erdoğan Arıkan gibi insanlara TRT'de niye maaş ödüyorsunuz?

Herkes gider, Hakan Şükür kalır!!!

diplomat61
26.01.2011, 19:17
TRT HABERDE GÖRDÜM ERDOĞAN ABİMİZİ...

26.01.2011

http://i1101.hizliresim.com/2011/1/26/3289.png

.....
26.01.2011, 21:02
Gördük Sergen i gördük.

Vicdansız Trabzonspor çok değişik çıktı diyor. Yedek çıktı demiyor.

Kötü Trabzonspor un kötü oyuncularıymış...

Ben size diyorum bu adam satının önde gideni!!!!!

Cihan
26.01.2011, 21:06
Önce Erdoğan Arıkan .. şimdi de Spikerlerin ve yorumcu(jokey)larınla sinirlerimizi bozmaya devam ediyorsun ..

Kaya
26.01.2011, 21:07

Herkes tepkisini göstersin dostlar...

Kubilay ŞAHİN
26.01.2011, 21:28
Öncelikle forum yöneticilerimizden bir ricam var..

Bunu forum özel kısmında yazacaktım ama TRTyi ilgilendirdiğinden dolayı bu başlığı uygun gördüm..

Belli ki bize karşı bir propaganda başlatılmış. Örneklerini şuan oynanan ve daha önce oynanmış maçlara verilen değer ile görebiliyoruz..

Ben tepki mail'i atmaktan usandım.. Kaale almadıkları belli..

Onlar almıyorsa bizde almayalım.. Propagandaya karşılık verelim..

Burak DERELİ
26.01.2011, 22:02
Burada sergene o iyi yorumcu filan diyenler gördümü nasıl birisi olduğunu
sergenin bi bize kötü takım demediği kaldı

Bıyıklıoğlu
26.01.2011, 22:05
Erdoğan Arıkan babamızın oğlu mu? Niye tepki verelim ki diyenler...

Bu gece sizlere gelsin!!!

TuAF2007
26.01.2011, 22:06
ya şu maçlarımızın yayını trt yapmasn artık spikerinden yorumcusuna bu kadarmı beli eder kendini ya... ayıp bu kadar olmaz nasıl bi yayın ilkesi bu anlamış değilim. sergen ilk yarıda çok ateşli anlatıyordu maçı 2. yarı golden sonra sus pus oldu... o spikerde kimse bjk nin golünde almeida gooolll diye "anırması" sanki bjknin avrupa kupasında yabancı bir takıma gol atmış havası yarattı...

diplomat61
26.01.2011, 22:07
masabaşı oyunları artarak devam ediyor.... bugun bir başka örneğinın gorduk yorumcu kılığına gırmış bir istanbul uşağı........................olarak....

TuAF2007
26.01.2011, 22:08
hâlâ sinirliyim ya o spiker hangisiydi bjk nin golünde almedia ggoooll diye anıran?? insan kendini bu kadar belli etmez ya sanki yabancı takıma gol attı bjk

Hürgün Aygün
26.01.2011, 22:12
Yönetim seneye konuşsun başka isteyen kanal göstersin ZTK maçlarımızı bu kadar rezilliğe de pes!

winner
26.01.2011, 22:13
Trt hd'de maç anlatımında yalçın çetin ve levent özçelik vardı.
çok kötü, taraflı hatta art niyetin bol olduğu bir yayın oldu hd'de.

diplomat61
26.01.2011, 22:14
g.antep ın 2-1 öne gectığı 89 dakıkada sergenın sevıncını duydunuz mu....

bulabılırsem vıdeoyu ekleyeceğim....!!!!

Tolga Okumuş
26.01.2011, 22:15
Giray'ın sarı kartı vardı yaaa.

Silin şunun salyalarını.

bordo61
26.01.2011, 22:16
Trt artık benim için bir kanal olmaktan çıkmıştır.

diplomat61
26.01.2011, 22:16
yonetum artık bu taraflılığa ses çıkartması lazım ... yeter... trabzonsüşmanı radyo televizyonu trt

omer61
26.01.2011, 22:23
sergen'e diyecek laf bulamıyorum, bu kadar taraflı bir adam nasıl yorumcu diye konuluyor oraya anlamıyorum.

DeAgLeMaNyAq
26.01.2011, 22:38
Sergen maç içerisinde duygularına yenik düşerek hayal kırıklığına uğrattı. bu da maç sonrası yaptığı programlarda BJK'ye sallamasının bilinçli olduğunu gösteriyor. Zaten BJK maçlarına yorumcu yapılmış olması bile hataydı...

TANER61
26.01.2011, 22:40
Forum yonetcileri tarafindan verilecek adresler tpki maili atmalitiz.ayiptir bu kadar yanli olinmaz

Enes
26.01.2011, 22:41
Mail atılmıştır..

Bıyıklıoğlu
26.01.2011, 22:42

Serdar Dilekoğlu
26.01.2011, 22:45
Allah belanızı versin. Bu kadar mı yanlı bir anlatım olur. bir sahaya inip oynamadıkları kaldı. bu kadar ş. olmaz. birara sinirden ağlayasım geldi. babam yanımda olduğundan küfür bile edemedim. ama bir daha trt mi kesinlikle hayır.

magicyattara
26.01.2011, 22:56
Kerem Öncel isimli şerefsiz,maç bitmeden bjk tur atladı diyor..

Bu trt denilen kurum hangi halkın televizyonudur..futbolda ki ergenekonun içinde bu şerefsizler de var..bu bizim tvmiz falan değil..

Mellih
26.01.2011, 23:19
arkadaşlar ligtvnin kıymetini bilelim, bence trabzonspora hakkettiğe değeri veren tek ulusal kanal.
zaman zaman burada eleştiriliyor ama trt'nin bile bize karşı tavrı tamamen negatif..

Mayls
26.01.2011, 23:34
TRT'nin kurumsal tavrında art niyet aramıyorum ama TRT bünyesindeki bireylerdeki çekememezlik kendini zaman zaman belli ediyor bence.

Sergen ise aparyı bir olay. Onun Trabzon'a karşı kin falan beslediğini sanmıyorum ama bu adam yorumcu falan değil. Adamın futbol bilgisi İlker Yasin kadar.

TRT'nin çok amatörce ve aşırı popularist yönetildiğini düşünüyorum. Tek sorun budur.

Tyler Durden
26.01.2011, 23:34
spiker kimdi yahu?
bu kadar kansizlik olur mu?en son bu kansizligi hakem 40 metreden penaltiyi verdi diyen lig tv spikerinde gormustum..
bjk gol attiginda ciglik atiyordu adam.allah bin turlu belanizi versin..Bir de devlet kanali olacaklar..

tigin
26.01.2011, 23:36
Bjk aleyhinde ki pozisyonların tekrarı bir kez olsun gösterilmedi. Trt kadar rezil bir kanal yokmuş bir kez daha anladık. Bu haramzadelerin kafalarına vura vura bu sene şampiyon olmazsak bize de yuh olsun.

TANER61
26.01.2011, 23:40

Akadaslar lutfen herkes iki satir yazip mail atsin

ts_tuncay_ts
26.01.2011, 23:41
Bjk aleyhinde ki pozisyonların tekrarı bir kez olsun gösterilmedi. Trt kadar rezil bir kanal yokmuş bir kez daha anladık. Bu haramzadelerin kafalarına vura vura bu sene şampiyon olmazsak bize de yuh olsun.

Aynen hiç göstermediler...Sergen hele çıldırttı beni...

Fatih
26.01.2011, 23:48
Ne halleri varsa görsünler demekten başka yapacak bişeyimiz yok sezon sonu görüşeceğiz elbet!...

Sefaenes
27.01.2011, 00:56
2 yariyi arab tc sinde baktam gayet rahat seyrettim. Bu serefsizler kadar insan yok. Taraflit rady televizyon olacaksa insalnlardan para almasin gitsin 3 takimin taraftarindan para alsin

Fatih Özkan
27.01.2011, 01:25
Çok günaha soktular beni maç içerisinde...
Aklıma geldikçe de sövmeye devam ediyorum!

Reha Demirbaş
27.01.2011, 02:15
Faul yapılıyor oyuncumuza tekrarı gösterilmiyor. İlk yediğimiz golü ofsayt diye düşündük tekrarı pilot dan gelmedi ilk yarıda gösterdiler bir. Ki hala şüpheliyim ofsayt gibi.

Sergen ilk yarı takımını överken ikinci yarı oyuna defansif oyuncu alması konusunda telkinlerde bulunuyordu. :)

cerebrum
27.01.2011, 02:26
bunların ne kadar anten olduklarını ispatlayayım size..

tv kanalları izlenmek için vardır felsefesinden yola çıkarsak febe elenmiş, bu günkü maçta diğer maç sonucuna göre bir büyük daha elenebilir. bu demek oluyorki çeyyrek finalde elinde kaldı 2 tane izlenecek maç. geçen yılın finalistlerinden ikisi olmayacak durum oluşmuş spiker denen mahlukat hem izleyenlerin hepsine hem de kurumuna ihanet edercesine haykırıp sevinç nidaları atıyor.. att attt bakalım kim sürükleyecek bu kupayı.. ibb finale çıkar 100 taraftara final maçını izlettirirsiniz trt.

TSezgin61
27.01.2011, 02:49
besiktas taraftarlari bir ara sergenemi küfür ediyordu benmi yaniliyorum?

crazyman_61
27.01.2011, 03:03
ulan trt ayıp be kardeşim bu kadarda olmaz ya
sergen sende bjk tv de konuş yürü git orda istediğin kadar yalakalık yapabilirsin

#DcK``
27.01.2011, 03:15
Şerefsiiz !!! Sergen !!

Colakoglu
27.01.2011, 03:36
besiktas taraftarlari bir ara sergenemi küfür ediyordu benmi yaniliyorum?

Yanilmiyosun sergene bastilar küfürü.

#DcK``
27.01.2011, 03:38
Ben Attım e - posta Harbiden destek vereLım

.....
27.01.2011, 03:44
Gördük Sergen'i.

Bunların hepsi satılık hepsi!!!

#DcK``
27.01.2011, 03:46
Serdar Bali Olsun Spiker Yardımcısı Ndn Sergen ?? :@ :@ :İ

SDanışmaz
27.01.2011, 03:50
Maçı benim gibi Trt HD'den izleyeniniz var mı?

Maçı anlatan bir ara Bjk'yi öyle bir anlatıyordu ki gören de Yunan takımıyla oynuyor zanneder..

Kapıcıoğlu 61
27.01.2011, 03:52
işçinin,memurun verdiği vergilerle sergen gibi bir adam milyarlarca lira kazanıyor,hiç haketmediği halde.

#DcK``
27.01.2011, 03:53
Varsa Video Ekle İzliyelim :S

#DcK``
27.01.2011, 03:54
işçinin,memurun verdiği vergilerle sergen gibi bir adam milyarlarca lira kazanıyor,hiç haketmediği halde.

Şekerspor karşılayamadı Heralde Maşını :D

zekeriyya
27.01.2011, 08:19
diğil E.Arıkan , tarafsız kim varsa trt de işi yok.
bu düzende herkez taraflı herkez bir kitlenin yalakası olmalı.
dünkü maç anlatımı ve yorumlar ve takrar görüntülerinden sonra anladık ki.
bu ülke muasır medeniyet sınırına gelebilmesi çok uzun zaman alacağa benziyor.

Külünkoğlu
27.01.2011, 08:28
beşiktaş’ın golünde kıçını yırtarcasına bağıran spikeri,
beşiktaş’ın attığı golleri bin sefer tekrarını gösterip 5 de 1’i kadar Trabzon’un attığı golü göstermedikleri için,
beşiktaş taraftarının küfürlü tezahüratlarına kayıtsız kalıp sesi kısmadıkları için,
Sergen gibi 25 kelime ile konuşan birini yorumcu yaptıkları için.
TRT’ye de kocaman bir YUH ! diyorum.

Kaya
27.01.2011, 08:36
Fırsat buldukça tepkilerimizi dile getirelim arkadaşlar...

F.Erdem
27.01.2011, 08:37
Bu mu beğenilen ergen.
Tüm yorumu bjk üzerine kuran,ikinci yarıdaki Trabzonspor'un kalitesini bjknin oyundan düşmesine bağlayan adam?
Tarafsızlık bu mu? Yorumculuk bu mu? Bunun adı olsa olsa fanatizmdir,bjkli bir taraftarı çıkarsalar oraya ergenden farklı yorum yapmazdı.

Şişirdi beni ilk yarı davul etti,ikinci yarı aynı devam edecektir derken gol gelince şimdi konuşabilirsin ergen dedim,ama bayağı bir süre konuşamadı,lafını yemek o kadar kolay olmamalı.

Velhasılı kelam bu adamlar ancak sporun magazin kısmını götürebilir,tıpkı erman gibi.

Gurpas
27.01.2011, 08:57
Akadaslar lutfen herkes iki satir yazip mail atsin

Arkadaşlar ben TRT nin 2 mail adresine bir şeyler yazıp attım lütfen sizlerdi 1 kelime de olsa bir şeyler yazıp atın şu mail adreslerine LÜtfen

Serdar Dilekoğlu
27.01.2011, 09:21
abi binlerce,yüz binlerce mail attık. bu adamların akıllandığı yok aksine her defasında üzerimize oynuyorlar. en iyisi hiç izlememek. hiç üstelememek bana göre. biz üsteledikçe inatlaşıyorlar. alanzinho nun sarı kart gördüğü pozisyona net faul diyen bir adamdan ne beklenir ki.

CAFER ÖZER
27.01.2011, 09:24
Akşam BJK maçında gördük ne kadar tarafsız oldularını,
BJK gol atınca adamın bağırmaktan nefesi kesildi.
İlk yarı boyunca Sergen denilen Futbolcu müsvettesi,Futbol hayatı bitmiş parası bitmiş,Cep telefon faturasını bile ödeyemeyecek durumda birisi iken Trabzonspor sayesinde yeniden Futbola dönen Müsvetteye ilk yarım saat Trabzonsporla dalga geçen yorumlar yaptırdılar,
Bir kez ağzından Trabzonspor yedek kadro ile çıktı lafı çıkmazken,
İşi gücü kargaları uçurtan bu adamların neyini savunacağım ya.
Trabzonspor maçındailla yorumcu koyacaksan Tarafsız birisini koy yorumlasın.

Lazman
27.01.2011, 09:57
duzen bu duzen. maili gidip biyerlerine soksan degismez bunlar. sergen bjk yorumcusu. spiker bjk spikeri.ne bekledinizki? ilk golde hayvanin sesi kesildi bagirayim derken.sanki kaziga oturttular ibneyi.

bide ilk yari ikizlerden birisi giderken dusurduler,resmen faul. spiker sanki faul gibi geldi bana diye kivirdi. faul var diyemedi.okadar cesaretsiz,istanbul takimlarinin kolesi olmus tipler.

CAFER ÖZER
27.01.2011, 10:03
TRT ye mail atmak istiyorsanız pazar gün Sergeninde içinde olduğu proğramda Sergeni protosto edin.
Mesela
"Amigo Sergen BJK-Trabzon maçında yaptığın amigo yorumculuktan dolayı seni kınıyoruz.
Sen Futbol hayatın bitmişken,100 kg a kadar çıkmış,Atyarışı Kumar borçları yüzünden Cep telefonlarını ödeyemecek durumda iken M.ALİ YILMAZ tarafından Trabzonspora getirildin,yeniden futbola döndün Ama sen Trabzonspora karşı nakörlük ederek nerdeyse ilk devre 45 dakika Trabzonsporun yedek kadro olduğunu görmezden gelerek Trabzonsporla dalga geçip,BJK yı göklere çıkardın,O gol olduğunda Bi taraflarını yırtarcasına bağıran sesi kısılan Spikerle beraber BJK yı göklere çıkarıp,Alanzinhonun olmayan faulunde ve sarı kartında bile Hakemi savunarak,"Hakem müdahale var gibi gördü" diyecek kadar taraflı ve yanlı amigoluk yaptın,Sanki hakemin ne gördüğünü sen görüyorsun,Daha sonra 2.devre Trabzonsporun alkışlanacak futbolunu değilde O KARGA seinle BJK nın nasıl bu durumdan kurtulacağını konuşmaya başladın,madem Güzel futbolu konuşuyorsun az daha Beş Dakikada Beşiktaş yapacak olan o yede kadroyu ise nedense hiç ağzına almadın.
Alanzinho golü attık,Bir tane boş kaleye kaçırdı,1 top direkten döndü ama sen BJK ın Direkten dönen Topu gördün,Bu kadar taraflı Amigo yorumcuları TRT ye koyan zihniyeti,Amigo yorumcu Sergeni ve taraflı anlatım yapan Spikeri Kınıyorum.
Bundan sonra en azından bu sezon TRT de Trabzonsporumuzu görmeyeceğim içinde ayrıca mutluyum.
Şimdi Gidin TRT Haber kanalında kimin maçını verirseniz verin.
Trabzonspor taraftarı olarak Amigo yorumcuların olduğuğu Stadyum proğramını bundan sonra İzlemeyeceğim.
Sizi izyeceğime,Daha kaliteli Amigoluk yapılan Telegol proğramını izlerim."
diye Sergen ve yanındakilere bolca mail gönderirim.
İyiki TRT den bu sezonluğuna kurtulduk Artık TRT kanallarının hangisinde acaba maçımız diye maç aramayacağım.
TRT lig tvnin yanınan bile geçemez,
Hem yayın kalitesi hem yayıncılık kalitesi ile,
İyiki varsın Lig Tv

fındıkoğlu
27.01.2011, 10:19
TRT ye mail atmak istiyorsanız pazar gün Sergeninde içinde olduğu proğramda Sergeni protosto edin.
Mesela
"Amigo Sergen BJK-Trabzon maçında yaptığın amigo yorumculuktan dolayı seni kınıyoruz.
Sen Futbol hayatın bitmişken,100 kg a kadar çıkmış,Atyarışı Kumar borçları yüzünden Cep telefonlarını ödeyemecek durumda iken M.ALİ YILMAZ tarafından Trabzonspora getirildin,yeniden futbola döndün Ama sen Trabzonspora karşı nakörlük ederek nerdeyse ilk devre 45 dakika Trabzonsporun yedek kadro olduğunu görmezden gelerek Trabzonsporla dalga geçip,BJK yı göklere çıkardın,O gol olduğunda Bi taraflarını yırtarcasına bağıran sesi kısılan Spikerle beraber BJK yı göklere çıkarıp,Alanzinhonun olmayan faulunde ve sarı kartında bile Hakemi savunarak,"Hakem müdahale var gibi gördü" diyecek kadar taraflı ve yanlı amigoluk yaptın,Sanki hakemin ne gördüğünü sen görüyorsun,Daha sonra 2.devre Trabzonsporun alkışlanacak futbolunu değilde O KARGA seinle BJK nın nasıl bu durumdan kurtulacağını konuşmaya başladın,madem Güzel futbolu konuşuyorsun az daha Beş Dakikada Beşiktaş yapacak olan o yede kadroyu ise nedense hiç ağzına almadın.
Alanzinho golü attık,Bir tane boş kaleye kaçırdı,1 top direkten döndü ama sen BJK ın Direkten dönen Topu gördün,Bu kadar taraflı Amigo yorumcuları TRT ye koyan zihniyeti,Amigo yorumcu Sergeni ve taraflı anlatım yapan Spikeri Kınıyorum.
Bundan sonra en azından bu sezon TRT de Trabzonsporumuzu görmeyeceğim içinde ayrıca mutluyum.
Trabzonspor taraftarı olarak Amigo yorumcuların olduğuğu Stadyum proğramını bundan sonra İzlemeyeceğim.
İyiki TRT den bu sezonluğuna kurtulduk Artık TRT kanallarının hangisinde acaba maçımız diye maç aramayacağım.
İyiki varsın Lig Tv

Doğru söze ne hacet....:alkış::alkış:

ziyaretci
27.01.2011, 10:24
lig tv debi ara serdar balinin yorumlari nasi yanlis sa bi anadolu takimi karsisinda...
dun trt nin yaptii da okadar yanlisti...

birakin Sergen bi noktaya kadar affedilir... ama macin spikerinin o ilk golde... neredeyse yirtarcasina bagirmasi..hatta sesinin incelip ciyaklamasi tek kelimeyle igrendim!!!

Badaloğlu
27.01.2011, 10:50
Akşam BJK maçında gördük ne kadar tarafsız oldularını,
BJK gol atınca adamın bağırmaktan nefesi kesildi.
İlk yarı boyunca Sergen denilen Futbolcu müsvettesi,Futbol hayatı bitmiş parası bitmiş,Cep telefon faturasını bile ödeyemeyecek durumda birisi iken Trabzonspor sayesinde yeniden Futbola dönen Müsvetteye ilk yarım saat Trabzonsporla dalga geçen yorumlar yaptırdılar,
Bir kez ağzından Trabzonspor yedek kadro ile çıktı lafı çıkmazken,
İşi gücü kargaları uçurtan bu adamların neyini savunacağım ya.
Trabzonspor maçındailla yorumcu koyacaksan Tarafsız birisini koy yorumlasın.

duzen bu duzen. maili gidip biyerlerine soksan degismez bunlar. sergen bjk yorumcusu. spiker bjk spikeri.ne bekledinizki? ilk golde hayvanin sesi kesildi bagirayim derken.sanki kaziga oturttular ibneyi.

bide ilk yari ikizlerden birisi giderken dusurduler,resmen faul. spiker sanki faul gibi geldi bana diye kivirdi. faul var diyemedi.okadar cesaretsiz,istanbul takimlarinin kolesi olmus tipler.

Mesela
İyiki varsın Lig Tv

Arkadaşlar,

Düzen bu düzen deyip geçiştirmeyin. Cafer ağabeyin önerisini çok yerinde buluyorum. Bu adamlara özellikle canlı yayında mail atınki, oturdukları o koltuklar onlara bir şekilde batsın. Rahat konuşamayacak duruma getirmemiz lazım onları...

O yüzden ne olursa olsun bıkmadan usanmadan protestoya devam...

calypso
27.01.2011, 11:00
Attığım maile gelen cevap....

Sayın izleyicimiz Programımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Eleştirileriniz,önerileriniz ve uyarılarınız daha güzel bir programla karşınıza çıkmamız için bize yardımcı olacaktır. www.trt.net.tr web adresimizdeki anketimize katılırsanız seviniriz. Katkılarınızın devam etmesi dileğiyle... STADYUM EKİBİ

neyseki böyle otomatik cevaplar geliyor, zira stadyum rejisi cevap yazmaya kalkınca ortaya şöyle inanılmaz şeyler çıkıyor üstelik devlet televizyonunda; http://www.odatv.com/n.php?n=trt-kime-i..e-dedi-0912101200

Ayhan Yüksek
27.01.2011, 11:05
Okadar şey yazdım gönder dedim, hesaba erişim engellendi diye hata verdi, ne güzelde yazmıştım yahu,acaba sorun bende mi?

Murat'
27.01.2011, 11:06
Trt dün gerçekten de olmayacak işlere imza attı, Kerem Öncel Beşiktaş'ın attığı gol sonrası kendini yırtarken biz gol attığımızda sakin sakin söylemekle yetindi, direkten dönen topta ise sanki içinde farklı bir korku belirdi.Sergen'e fazla kızamıyorum çünkü ilk yarıda takımımızın hali gerçekten de içler acısıydı.Ama bu nasıl bir maç anlatımıdır arkadaş anlayamıyorum, ki bu adamlar Okay Karacan falan gibi de değil, yıllardan bheri Trt'de maç anlatıyorlar.Eskiden Teleon'un bir uygulaması vardı belki hatırlarsınız üç ayrı spikerle anlatırdı maçları, birisi ev sahibi takımın taraftarı gibi,birisi deplasman takımının taraftarı gibi, diğeri de tarafsız olarak maç anlatırdı.Barti Trt böyle birşey yapsın da kurtulalalım şu eziyetten.

Dünki anlatım ise tam anlamıyla Beşiktasş'ın lehineydi.

Yazıklar olsun Trt, ayrıca alyehimize çalınan düdüklerin ve bizi lehimize olan kritik pozisyonların hiçbirisinin tekrarının da verilmemesi çok manidar.

ilkonbir
27.01.2011, 11:20
Renkdaşlar bilmem farkettinizmi ama ikinci yarı başlarken nasıl bir ikinci yarı olur diye konuşurlarken bjk farkı arttırır dediler. bir dakika içinde bir gol ve bir de direkten dönen topu ağızlarına tıkınca biraz akıllandılar.
Hele de spiker keremin ilk goldeki cıyaklaması ve ağzını doldura doldura quaresma almeyda demesi kesinlikle mide bulandırıcı ve trtye yakışmayan bi tutumdu.
Sonuç olarak kerem öncel... seni asla unutmayacağım. seni her gördüğümde her adını duyduğumda hakettiğin şeyleri birbir içimden geçireceğim.

lazibere
27.01.2011, 11:23
Bunlar ... her zaman böyle yaparlardı ne bekliyordunuz...

Biz kazansak, BJK neden kaybettiyi tartışırlar..

Onlar kazansalardı zaten onarı konuşurlar...

Dün akşam kı maçta, kıçlarına top girmiş girecekti o kaçan pozisyonlardan sonrakı hallerini gördüğüm zaman...

Boşuna heveslenmeyin... Kım ne derse desin, kım ne yaparsa yapsın bu sistem değişmez..

Inönü stadındakı maça youmcu getiriyorlarsa o maçta Beşiktaşı konuşacaklar... Yaptıklarını ve yapamadıklarını.. Aynı şey Fenerbahçe maçında da olacak.. orda da Altan tanrıkulu konuşacak...

Offf offff

Konuşup sinirlerinizi germeyin.. Siz kendi basınımızdakı istanbul yalaklarını susturun, onların ağzından yazanları eleştirin.. Adamların istikrarlı olarak medyada güçleri var, yenselerde yenilselerde var, bizim yoksa bu onların değil bizi kabahatimiz.. Çıkıp da birisi şunu da demesin.. Tarafsız olsunlar diye.. Olmazlar

lazibere
27.01.2011, 11:26
Segen yalçın'nın bütün programlarını izlerim hemen hemen.. O adam Beşiktaş üzerinden para kazanan ve Beşiktaş'ı eleştirmek üzerine konuşan bir adamdır.. Ben Sergen'in NTV de her zaman bizim lehimize konuşurdu.. Dün akşam ki maçın ılk yarısındakı oyunları ile Beiktaş'ın konuulması gerekiyordu o da ona takıldı:)) Ama ikinci yarı???

Oruç
27.01.2011, 12:06
Yıl 2011 ne maç yayınları yayın ne spikerleri spiker, hepsi yorumcu.

trab61
27.01.2011, 12:15
bosverin rankdaslar bunlarin hepsini asarak, gozlerine soka soka,eze eze sampiyon olacaz.

Murat'
27.01.2011, 12:18
Almeyda'nın attığı golde az kalsın bir yeri yıtılacaktı Kerem Öncel'in.

winner
27.01.2011, 12:59
trt hd'de yalçın çetin ve levent özçelik gaziantep belediye öndeyken nasıl eleneceğimizi,bunun bizi nasıl etkileyeceğini,şenol hocanın hesabını verip veremeyeceğini konuşuyorlardı.

Orada maç 1-1 oldu muhabbet şuna döndü.Trabzonspor belki turu geçecek ama manisa sayesinde.kendi göbeğini kendisi kesememiş olacak. Özellikle yalçın çetinin bizimle bir sıkıntısı olduğunu düşündüm.Erdoğan Arıkan'a verilen destekle ilgili olabilir mi diye aklımdan geçti,içeride neler oluyor bilmiyoruz belki rahatsız bu durumdan.

Emin Danışmaz
27.01.2011, 15:06
beşiktaş’ın golünde kıçını yırtarcasına bağıran spikeri,
beşiktaş’ın attığı golleri bin sefer tekrarını gösterip 5 de 1’i kadar Trabzon’un attığı golü göstermedikleri için,
beşiktaş taraftarının küfürlü tezahüratlarına kayıtsız kalıp sesi kısmadıkları için,
Sergen gibi 25 kelime ile konuşan birini yorumcu yaptıkları için.
TRT’ye de kocaman bir YUH ! diyorum.

Bunların olacağını bildiğim için kim olursa olsun kesinlikle prim verilmemesinden yanayım.

Bana geçen yorumunuzda aşağıda ki gibi yazdığınızda anlatmak istediklerim sizin bu feryadınızın altını dolduracak düşüncelerimdi.

Hey maşallah, hey maşallah...
Emin Danışmaz aynen devam, aynen devam.

MahmutHSO
27.01.2011, 15:09
Sanırım Erdoğan Arıkan Trt nin spor kanalının başına geçecek.

Tunga
27.01.2011, 15:11
Ben bu davadan kesinlikle vazgeçtim.

TRT artık buyursun, dilediğini yapsın. Kerem Öncel'in bağırmaktan başka bir şansı yoktu; ya da yaranmaya çalışmaktan. Neden?

Daha dün sen en iyi admlarından birinin programını "reytingi düşük" diye yayından kaldırmışsan ve yerine de Türk TV'lerinin ratingi en düşük spikerini sunucu diye atamışsan, elinde bir tek maç anlatımı kalan Kerem Öncel ne yapacak, nereye yaranacaktı ki?

Ne Kerem Öncel'i, ne de bir başka TRT çalışanını kesinlikle suçlamıyorum. Tüm TRT'liler özel televizyonları ihya ederken, TRT kendinden olmayan, kendi yetiştirmediği adamlara dış alım yapıyorsa, bence layıktır.

Kupa gitti, benim için TRT bitti.

Sağlıcakla...

MahmutHSO
27.01.2011, 15:12
Kerem Öncel gerçekten mide bulandırdı.

TSelif
27.01.2011, 15:17
Trt ismini değişsin bence . Radyoyu da kaldırsın ve İT olsun :rolleyes: Yani İstanbul Televizyonu yanlış anlamayın :D

Hazar_
27.01.2011, 15:26
Erdoğan Arıkan başlığına da yazmıştım.Kerem Öncel bir maşadır.Görevden alınması gerekir.

GERONIMO35
27.01.2011, 15:57
Segen yalçın'nın bütün programlarını izlerim hemen hemen.. O adam Beşiktaş üzerinden para kazanan ve Beşiktaş'ı eleştirmek üzerine konuşan bir adamdır.. Ben Sergen'in NTV de her zaman bizim lehimize konuşurdu.. Dün akşam ki maçın ılk yarısındakı oyunları ile Beiktaş'ın konuulması gerekiyordu o da ona takıldı:)) Ama ikinci yarı???

Sergen ikinci yarı başlamadan az önce ikinci yarıda aynı oyun olacak beşiktaş ilk yarıdaki gibi hakim oalcak bu takımla başka birşey yapamaz filan dedi maç başladı gol santra direk sornasında hakim Trabzonspor sergen bir 15 dakikayı hık mık kem küm ile geçirdi
Seviyorum TRABZONSPOR umu böyle adamın lafını ağzına tıkarlar Kupa finalinde urafada da üründüle aynı şeyi yapmıştı
Ah şu 8taşla ligde bu haftalarda karşılaşsaydık ta sinan enginin 17 de 17 sinide yedirtseydik ona

GERONIMO35
27.01.2011, 16:00
Kerem öncel gitsin Nazan Öncel gelsin hiç değilse ezikler gol attığında bağırcvam diye bir yerlerini yırtmaz detone olup iyice sinir etmez Ahenkli bağırır şarkılı türkülü bağırır diyaframdan bağırır :)

DNA-TS
27.01.2011, 16:05
isimlere bu kadar takılı kalırsak onlarda inceden kıyarlar bizi çok sevdiğimiz erdoğan arıkan demedimi reyting uğruna tt haberde yayınlanıyor diye maçlarımız peki neden trt haberden verilmedi maçımız onuda açıklasaydı gitmeden.yapımız gereği çok çabuk değer veriyoruz yabancılara erdoğan arıkan da öle oda gider ayak salladı bizi.neyse kupa gitti kavga bitti trt istediği kanaldan versin maçlarını.

DeAgLeMaNyAq
27.01.2011, 16:10
Olay Kerem Öncel, Erdoğan Arıkan, Yalçın Çetin, Levent Özçelik meselesi değil bence. Sistemlerinde bir bozukluk var.

Yoksa Kerem Öncel'in gerektiği zaman nasıl bağırdığı da ortada...

0ekAqukqibY

vivanet
27.01.2011, 17:43
çok takılıyoruz böyle konulara..

evrents
27.01.2011, 18:09
Arkadaşlar kerem öncel kendi sitesinden yazmış.
Sizi kırdıysam üzgünüm…

Oca 27th, 2011 | By Kerem (http://www.keremoncel.com/author/kerem/) | Category: Manşet (http://www.keremoncel.com/category/manset/)Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş ile Trabzonspor arasında oynanan maçı TRT 1 ekranlarından sizlere tarafsız olarak, sahadaki heyecanı olabildiğince yansıtmaya çalıştım. Ancak devlerin maçında Beşiktaş’ın (aynı zamanda maçın) ilk golündeki anlatımım Trabzonsporlu dostları kırmış. Bu konuda çok sayıda eleştiri mesajı aldım. Onlara kendimi iyi ifade edemediğimi düşündüm ve gerçekten çok üzüldüm.
Eleştirileriniz için öncelikle teşekkür ederim. Ama bilirsiniz ki, bir spikerin asıl görevi maçın heyecanını elden geldiğince iyi yansıtmak, güzel futbol sergileyenin de (maçın önüne geçmeden) hakkını vermektir.
Maçın ilk yarısında Beşiktaş çok yüksek tempolu ve Trabzonspor’a göre çok daha etkili bir futbol sergiledi. Golün oluşumu, Simao’nun dar alanı iyi kullanışı, Almeida’nın son vuruşu futbol adına gerçekten de güzel hamlelerdi. Bu önemli maçın ilk golü olması da beni heyecanlandırmış olmalı. Eğer anlatımımla bunu abartarak sizlere aksettirdiysem bundan büyük üzüntü duyarım. Trabzonspor, hem benim için hem Türk futbolu için çok önemli. Üstelik de onur üyesi olduğum ve çok sevdiğim bir camiayı kesinlikle üzmek değildir niyetim.
Ben bir profesyonelim ve anlatım kulübesine girdiğimde mikrofonun önüne geçtiğimde renkler, camialar ve kulüpler benim için önemini yitirir. Kim iyi oynarsa benim anlatımımda kendiliğinde o takım ön plana çıkar. Asla maçın önüne geçmeye çalışmam. Ben maç anlatırken kim iyi oynarsa o hakkını alır ancak. Kaygım ne Beşiktaş’ı yüceltmektir, ne de anamın doğduğu şehir olan Trabzonspor’u yermektir. Eleştirilere sonsuz saygım var. Maçın ilk yarısını tekrar izlemedim ama ilk golün anlatımı biraz abartılı olmuşsa eğer, bundan da üzüntü duyarım.
Maçla ilgili izlenimlerimi de paylaşmak isterim. Brozek kardeşler başta olmak üzere Alanzinho, Yattara, Sezer, Tayfun, Ferhat hatta tandemde oynayan Glowacki ve Giray’ın ilk kez birarada oynamalarının ortaya çıkardığı uyumsuzluk, ilk yarıda sahaya net bir şekilde yansıdı. Buraksız, Umutsuz Jajasız, Selçuksuz, Polmansız, Serkansız oynayan Trabzonspor, sahadaki uyumsuz futbolcularıyla toplama takım görüntüsündeydi ilk yarıda. Perşembenin gelişi Çarşambadan bellidir. Ligi düşünerek kupayı gözden çıkaran Trabzonspor’un sahadaki dizilişiyle Beşiktaş karşısında sıkıntı yaşayacağı da gün gibi aşikârdı.
Öte yandan genç Mustafa Yumlu ileride müthiş bir oyuncu olacak. Dün akşam kısa sürede sergilediği futbol son derece olumluydu. Pawel Brozek, forvet hattında Umut’la iyi bir ikili oluşturacak gibi gözüküyor. Trabzonspor büyük camia, şampiyonluğun da en güçlü adayı. Belli ki bu yolda da sonuna kadar yürüyecek.
Son söz olarak, çok keyifle yaptığım bir mesleğim var. Hayatımda ne amigoluk yaptım ne de bir takımı tutarak maç anlattım. Aksi olmaması için de maçlardan önce çok çalışır, futbolseverlere keyifli bir maç izletmeyi – dinletmeyi - düstur edinmişimdir. ‘Trabzonlu dostlarım bunu aslında çok iyi bilirler’ diye düşünürken, gelen bu mesajlar beni gerçekten çok üzdü. Bir kaç cümle ile kendimi ifade etmek istedim.
Sevgilerimle…
K.Ö.

http://www.keremoncel.com/2011/01/27/sizi-kirdiysam-uzgunum/

Erdinç Dilek
27.01.2011, 23:51
yazıldı mı bilmiyorum ama Erdoğan Arıkan şu trt haber kanalında Tanju Çolak la birlikte Süper 1 Gol adlı programı sunuyor.(şu an reklama girdi program)

esirgolge
27.01.2011, 23:57
Dün akşamki maçta her bjk golünde bir tarafını yırtarcasına spikerin bağırması hala kulaklarımda çınlıyor

ibrahim
28.01.2011, 00:00
yazıldı mı bilmiyorum ama Erdoğan Arıkan şu trt haber kanalında Tanju Çolak la birlikte Süper 1 Gol adlı programı sunuyor.(şu an reklama girdi program)

Hee gördüm haftanin golü yarismasinda Quaresmanin golünü öve öve bitiremedi. Tanju Colak israrla baska golden bahsetmeye calissada sözü habire Quarezmanin golüne bagladi. O golü 5 kez bizimkini 2 kere gösterdiler. Sinir oldum kapattim programi.

Kaya
30.01.2011, 23:08

Katılan dostlarımıza hatırlatma...

Tepkimizi göstermeye devam ediyoruz...

zafer6161
03.02.2011, 23:05
trt haberi açın acil !!!!!!!!!!!! bizim atkıyı takmış

Murat KARAKURT
03.02.2011, 23:09
bende onu gördüm söylemek için girdim :)

Cengiz Çubukcu
03.02.2011, 23:11

çok yakışmış Erdoğan Arıkan'a...

esirgolge
03.02.2011, 23:14
Kim takmış bizim atkıyı insanı merak içinde bırakmayın :D Trt haberi olan var olamayanı var
Edit:Erdoğan Arıkanmış :D

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2011, 23:17
Trt spor izlemiyorum artık. Hakan Şükür eyvallah. Ama Sergen Yalçın ne bilgisi varda koca kanalı ona hipotek ettiler.

Trt yanlış yaptı.