PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sözde Telefonsuz İnternet !!!

Recep Alkan
17.01.2011, 18:28
Sırf hiç kullanmayacağım ev telefonuna sabit 20 TL vermemek için evime internet almıyordum. Bugünlerde araştırmalarımı biraz sıklaştırdım. Son olarak Türk Telekom'un sitesinde gördüğüm, telefonsuz internet dönemi başlıyor yazısı beni çok sevindirdi.

Sitelerinde devamlı olarak 15 lira rakamını çeşitli sükseli laflar altında telaffuz eden TT'un maskesi ise telefonda konuştuğumuzda düşüyordu.

Sözde Telefonsuz internet :

15 Lira telefonsuz kullanım için para
29 Lira'da 4 GB kotalı net parası ile birlikte toplamda 44 liraya tekabul ediyor.

Zaten evime telefon alıp, net bağlatsam 49 lira vereceğim. Kısacası TT'un reklamını yaptığı bu işte ben sadece 4 lira kara geçiyorum. Bu rakam tabi ki kullanacağınız net paketine göre değişiklik gösterecektir.

Kısacası birileri cebimizde ki bu paraya her türlü göz dikmiş, ne yapsak alacaklar galiba....

omer61
17.01.2011, 18:31
adam haklı beyler

Ali Can
17.01.2011, 18:33
recep abi biz 2 senedir kablolu internet(türksat) kullanıyoruz gayet makul seçeneklerle..
evde de sabit telefon yok..

Çağdaş DENİZ
17.01.2011, 19:11
ben 2 gün önce türk telekoma gittim.onlara telefonumu iptal ettirmek istiyorum.internet sadece kullanmak istiyorum dedim.görevli de dedi ki:
hiç birşey farketmiyor.telefonsuz internet kullanmanın 20 tl sabit ücreti var dedi.yaw kafayı yiyecem çok pahalı bu yaa dalga mı geçiyorsunuz siz yaa

Samet Türkmen
17.01.2011, 22:42
Süperonline fiberoptik internette telefon olayı yok ama yaşadığınız bölgede bu hizmet varsa tabii ki.

SDanışmaz
17.01.2011, 23:01
Merkez Telekom'da çalışan arkadaşım var. Bu konuyu konuşmuştum. Bana ayen şunu dedi "Telefonu bağlatmadan bile parasını alıyorlar"

Recep Alkan
18.01.2011, 08:07
Uydu net ve fiberoptik net bağlantılarını biliyorum, başvularımı bile yapacaktım. Ama Balıkesir olunca ikamet ettiğiniz ilin adı, ne yazık ki birşeyleri tam anlamı ile kullanamıyorsunuz.

Uydu Net ikamet ettiğim mahallede yok, bilmem kaç kişi müracaat etmezse çekmiyorlarmış,

Fiberoptik bırakın mahalleyi şehre gelmedi daha,

Bunun gibi birçok telefonsuz internet de şehrimizde alt yapısı olmadığı için kullanılamıyor.

En ağırıma giden şey ise, inek gibi sömürülmemiz.

TT sitesine girip baktığınızda, kampanyayı öyle bir anlatıyorlar ki, işte öğrecilere büyük yardım, artık telefon yok bilmem ne. Ama kimse paradan dem vurmuyor.

İnadım inat, bu şartlarda internet falan almayacağım arkadaş....

İnternet ile doğmadık ya...

Kapıcıoğlu 61
18.01.2011, 10:01
şu anda ttnet abonesiyim sabit telefon bağlantım da var.altı ay bursa 6 ay trabzon da kalıyorum acaba sabit hat olmayan trabzon'da ki evimize aktarma yapabiliyor muyum?(ttnet'i arayıp sormaya üşendim)