PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor MP Basketbol Takımımızın Maçlarının Yayınlanması İçin Mail Kampanyası

Adem Hotaman
16.01.2011, 22:56
Trabzonspor basketbol takımımızın maçlarının Spormax kanalında yayınlanması için forumdaki tüm taraftarımızı altta bulunan linkteki telefon,e-posta adresi ve hazır formu doldurup digiturke yollamasını rica ediyorum.Bizi dikkate alacaklardır emin olun.Sadece 1 dakikanızı ayırın lütfen digiturk üyesi olan olmayan maçı seyrecek seyretmeyecek olan kısacası tüm taraftarımızın bu mesajları yollasın ve başlıkta yolladığını belirtsin.Zaten foruma sürekli giren arkadaşlar ilk bu başlıktan mesajını yollasın ve sonra foruma geçsin.Ne kadar çok talep edersek o kadar iyi olacaktır.Sizlere inanıyorum renkdaşlar!!

"Takımın İçin Bir e-Posta"

MP Trabzonspor maçlarının yayınlanması için elinden geleni yapar mısın?

1) E-posta ile şikayet edebilirsin: http://www.digiturk.com.tr/iletisim.aspx

2) Facebook ve/veya Twitter üzerinden kulübümüze çağrıda bulunabilirsin:

http://www.facebook.com/pages/Trabzo...21344381230562

http://twitter.com/trabzonspor

http://www.facebook.com/tsbasket

http://twitter.com/tsbasket

Teşekkürler...

Oğuz ZEYTİN
16.01.2011, 23:01
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27038&page=3

Gönderilmişi için;

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917345286&postcount=55

Adem Hotaman
16.01.2011, 23:13
Sizinde katkılarınızla daha çok mail atmalıyız.

İslam Sezer
16.01.2011, 23:18
bir mesaj attım,hayırlısı artık...

UğuR
16.01.2011, 23:19
Gönderdim maili ....

Oğuz ZEYTİN
16.01.2011, 23:23
Gitmediğim, aramadığım, kapısını çalmadığım kimse kalmadı. Ama yok, olmuyor. Çünkü İstanbul takımları dışında maç yayını olmuyor.

Bizim farkımız;

- Milyonlarca taraftarı olan bir kulübün basketbol takımıyız.

- Fakat ya deplasmanlarımız yasaktır ya da iç sahada 1000 kişilik şanslı insandan biri olmalıyız.

- Digiturk üyelerinin önemli bir bölümü Trabzonsporludur. Ve bu insanlar Spormax'den basketbol maçlarını da izlemek istiyorlar.

Neler yapılmalıdır?

1) Geçen yıl Spormax'de yorumculuk yapan, Genel Menajerimiz sayın Doğan Hakyemez artık bu konuda lobisini kullanmalıdır.

2) Trabzonspor Kulübü, resmi ağızlardan Spormax'e sitem mesajları yayınlamalıdır.

3) Digiturk'e gösterilecek tepki kadar Facebook-Twitter gibi sosyal medya ağlarına üye taraftarlarımız özellikle kulübün resmi kanallarında organize halde "Basketbol Maçlarımız Yayınlansın" yorumu yazmalıdır.

Oğuz ZEYTİN
16.01.2011, 23:25
Elinize sağlık.

Gelecek cevabı söyleyeyim:

"Sayın Üyemiz,

Talebiniz en kısa sürede dikkate alınacaktır. İyi günler dileriz...

Digiturk Halkla İlişkiler ve Pazarlama ... "

Sonra ses çıkmıyor.

Bıyıklıoğlu
16.01.2011, 23:26
Mail gönderilmiştir....

leavemealone
16.01.2011, 23:29
Bende gönderdim..
Ayrica ilk basta ben bu konuda Saner ayar dan birseyler beklerdim..
Kendisi digitürkün icinde..

Sinan Ayaz
16.01.2011, 23:31
görev tamam :D

Adem Hotaman
16.01.2011, 23:31
Elinize sağlık.

Gelecek cevabı söyleyeyim:

"Sayın Üyemiz,

Talebiniz en kısa sürede dikkate alınacaktır. İyi günler dileriz...

Digiturk Halkla İlişkiler ve Pazarlama ... "

Sonra ses çıkmıyor.
Sahalarda Fırtına estirgiğimiz bu dönemde maillerimizlede fırtına estirirsek en azından üzerimize düşeni yaparız.Tabiki yöneticilerde bunun farkına varır ve gerekeni yaparlar heralde.Yazdıklarınıza sonuna kadarda katılıyorum.

DKaraduman
16.01.2011, 23:34
Gönderdim maili, inşallah olumlu adımlar atılır.

Hazar_
16.01.2011, 23:39
Taslak bir yazı yazılıp ilk mesaj eklensin.Herkes aynı maili göndersin.

Adem Hotaman
16.01.2011, 23:44
Taslak bir yazı yazılıp ilk mesaj eklensin.Herkes aynı maili göndersin.
Eğer genel bir istek olursa hazır bir mesaj kullanırız ama benim düşüncem başlıkların aynı olması veya birbirine benzer şekilde olması.Mesaj içeriği olarak herkes kendi düşüncesini yazabilir.Daha talepkar olur bu diye düşünüyorum.

Oğuz ZEYTİN
16.01.2011, 23:45
"Takımın İçin Bir e-Posta"

MP Trabzonspor maçlarının yayınlanması için elinden geleni yapar mısın?

1) E-posta ile şikayet edebilirsin: http://www.digiturk.com.tr/iletisim.aspx

2) Facebook ve/veya Twitter üzerinden kulübümüze çağrıda bulunabilirsin:

http://www.facebook.com/pages/Trabzo...21344381230562

http://twitter.com/trabzonspor

http://www.facebook.com/tsbasket

http://twitter.com/tsbasket

Teşekkürler...

Hazar_
16.01.2011, 23:57
Ben bir mail gönderdim.Baya bi yazdım yani.İnşallah faydası olur.

M.S.SOFU
16.01.2011, 23:57
tamamdır gönder,iyorum

Oğuz ZEYTİN
17.01.2011, 00:07
Yeni metin yazmak istemeyip hazır arayan varsa,

Sayın Yetkili,

Kasım ayında oynanan Bjk Cola Turka maçının üstünden geçen sekiz haftada MP Trabzonspor basketbol takımının hiç bir maçını yayınlamadınız.

Türk sporunun çınarı Trabzonspor camiasının basketbol ligindeki ilk senesinde, takımına kavuşmasına aracılık etmiyorsunuz. Milyonlarca taraftarının aynı zamanda Digiturk üyesi olduğunu göz önünde bulundurmanızı ve artık Mp Trabzonspor'a maç takviminde yer vermenizi bekliyoruz.

Gelecek hafta oynanacak MP Trabzonspor - Bornova Bld. karşılaşmasıyla bu gidişe dur demenizi umut ediyoruz.

Saygılarımla.

Trabzonspor taraftarı ve Digiturk üyesi

*

Mükemmel olmasa da işimize yarar.

Qarizma_miraç
17.01.2011, 00:09
sabahta yollamıştım şimdi bir daha yolladım ses seda yok

Oğuz ZEYTİN
17.01.2011, 00:23
Konuyla ilgili değil fakat küçük bir rica: "Mail" yerine "posta" kelimesini kullanmaya özen göstersek...

Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

Ceyhun Dündar
17.01.2011, 00:27
Maili yolladım valla sizin kadar saygılı da olamadım:) (sanırım benı bu saygın durusum nedenıyle dıkkate almazlar(!):)

Hqmi
17.01.2011, 00:39
Bi mesaj da benden. :)

Mayls
17.01.2011, 01:19
Her maçın yayınlanması olayı futboldan çok daha önce basketbolda gerçekleşmeliydi...

Dip Not: Mail değil, e-posta ya da elmek ;)

POYRAZ
17.01.2011, 01:57
Ben yolladim.

zahido
17.01.2011, 06:32
Youtubeda dolasirken bizim basketbol maclarindan birine rastladim izliyim bari dedim..

Oncelikle basketboldan anlamadigimi belirtiyim fakat eger biz maclari o salonda yapicaksak bence istediginiz kadar mail atin genede bisi olmaz..

Bikere kalite yok, isiklandirma yok.. Ayni futboldaki toprak saha mucadelesini andiran bi salonumuz var..

Belkide ben abartiyorumdur bilmiyorum.. Sonucta benim bitek milli mac izlemisligim vardir oda milli duygulardan oturu :)

Link burda sizde bi izleyin bakalim..

http://www.youtube.com/watch?v=pmBEP3mfaZo&feature=related

Külünkoğlu
17.01.2011, 08:21
MP Trabzonspor değil ! Trabzonspor MP...

winner
17.01.2011, 09:20
Attık e-posta'yı...Ömrümüz digitürk'ü aramakla,e-posta atmakla geçti.

Aynı metin yerine herkesin içinden geçeneri yazdığı farklı metinler daha etkili olabilir.

Ama bu içinden geçenler ölçülü olacak tabii ki...

Atalay
17.01.2011, 10:42
Lütfen bu konunun hep beraber takipçisi olalım...

bordo61
17.01.2011, 12:29
Evet gönderildi.

Murat'
17.01.2011, 13:35
MP Trabzonspor değil ! Trabzonspor MP...

Metin abi Medical Park ismi önde maalesef, federasyonda öyle tescilli.

Kampanyaya desteğinizi esirgemeyin.

Fatih Özkan
17.01.2011, 13:40
Mail gönderilmiştir (:

Oğuz ZEYTİN
17.01.2011, 14:05
Yayın ihalesi lige iki gün kala açıklanıyor!

Ödenecek bedel bile açıklanmadan 5 yıllığına (ilk kez böyle bir devir söz konusu) Spormax'le anlaşıldı.

Ne büyük tesadüftür ki, yıllarca kendisine destek veren takımlar bir anda federasyon başkanına karşı Kulüpler Birliği oluşturacaklarını açıklamışlardı o günlerde...

"Neyse efendim, bize ne!" Bize ne olur mu, kulübümüz temsilcileri de birliğe destek veriyorlardı!

Gelelim Spormax'e...

Spormax, haftada en az 3 maç yayınlayacağını açıkladı. Kriterlerden ise bahsedilmedi.

Zamanla anladık ki Bjk CT, Fb Ülker, Gs CC oynamıyorsanız yayın programında yoksunuz.

*

Bir devre geride kaldı!

Bu takımda Sırbistan milli takımı gardı RASIC var!

Bu takımda ligin en değerli oyuncusu WRIGHT var!

Bu takım, basketbolu ülkemizin bir ucuna getirdi, sporun Anadolu'ya yayılması için en önemli unsurdur!

Bu takımın, yurt içi ve yurt dışında milyonlarca gönüllü destekçisi-seveni vardır!

Sayın başkan Saner Ayar, "Balıkesir'de, Edirne'de, Mersin'de futbol takımına ulaşamayan Trabzonsporlu artık basketbol takımını seyredecek, hasretini böyle giderecek" demişti. Gelin görün ki, deplasman yasakları konulmuşken bana, bir de TV'den izleyemeyince hasretim nasıl dinecek?

Senelerce "Trabzonspor neden amatör branşlarda yok" dediler.

İşte geldik... İki sene içerisinde birinci lige yükseldik. Acemiyiz, toyuz ama başaracağız, inanıyoruz!

Zaman gerek biraz.

Ve biraz da destek!

Yayıncı kuruluş Trabzon'daki salon atmosferini göstermeyip, federasyon sitesindeki 3 dakikalık özetle mi Anadolu'daki basketbol sevgisini yayacağız?

Yapmayın, etmeyin!

Taraftarsa taraftar, yöneticiyse yönetici, basınsa basın!

Geç olmadan birileri sesimize SES VERSİN...

Tolunay Abdioğlu
17.01.2011, 14:06
Digitürk üye numarasını nereden öğrenebilirim?

Oğuz ZEYTİN
17.01.2011, 14:07
Faturadan...

ESER
17.01.2011, 14:32
e mail gonderilmistir

Ahmet Başkaya
17.01.2011, 14:47
Mail gönderilmiştir .

Yukarı ! Yukarı !

ozturk
17.01.2011, 15:10
Yayın hakkı, anlaşma vs ile ilgli değil mi yayınlama işleri?

evrents
17.01.2011, 17:12
Çok güzel bir kampanya olmuş tebrikler.

Hazar_
17.01.2011, 17:13
Şuraya bak görüntüleyen sayısı sadece 3.

evrents
17.01.2011, 17:14
Ben de gönderdim şimdi lütfen herkes göndersin.

Gurpas
17.01.2011, 17:19
bende gönderdim biz hep böyle uğraşacakmıyız böyle şeylerle bıktırdılar bizi.

Mehmet Ç.
17.01.2011, 17:44
Mail gitmisdir.

Ama yine'de belirteyim.

TRT 'de sonuna kadar hakliyiz, ama burda baska bir önemli nokta var.

Spormax hafta'da 4 mac yayinlayabilir.

Derbi olmadigi süre ise Efes Pilsen, GS CC, FB Ülker ve BJK CT nin disinda mac yayinlamiyorlar.

Efes ve fb'nin basket deki basarilarindan ötürü yerleri garanti.

gs bu sene iyi.

biz 4. yayin icin savasa biliriz ama bence zor

Hazar_
17.01.2011, 17:58
Mail gitmisdir.

Ama yine'de belirteyim.

Derbi olmadigi süre ise Efes Pilsen, GS CC, FB Ülker ve BJK CT nin disinda mac yayinlamiyorlar.

gs bu sene iyi.

Öyle bir anlaşmamı var.Ben en az 3 maç yayınlamak zorundalar diye biliyorum.

Batuhan
17.01.2011, 18:15
http://www.facebook.com/notes/trabzonspor-basketbol-kulubu/spormaxin-yayin-politikasina-dur-diyelim-/499593674393

Facebook'taki en büyük Trabzonspor Basketbol sayfasından tam destek ! :)

Ben de yolladım bu arada maili Oğuz abi. Ellerine sağlık. N'apıp edip yayınlattıracağız inşallah.

yorumsuz6117
17.01.2011, 18:21
Bu işin olması biraz zor. :)

Mehmet Ç.
17.01.2011, 18:30
Öyle bir anlaşmamı var.Ben en az 3 maç yayınlamak zorundalar diye biliyorum.

gecensene sky türk'de final four oynarken. spiker söylemisdi. seyircilerimize bir'de sevindirici haber verelim dedi. beko basketbol ligi spormax'de hafta'da 4 (3 olabilir ama 4 diye hatirliyorum) mac ilen sizler'len demisdi.

tabi ben tam bilmiyorum. bunu ögrenmek daha iyi olur. nerden bulabiliriz bilmiyorum ama.

EmreYavuz61
17.01.2011, 18:32
Mail gönderilmiştir...:)

Yeniklasör
17.01.2011, 19:36
saner ayar show un genel müdürü ve takımımızın başkanı. birbirinden ayrı kurumlar ama sonuçta kardeş kurumlar olan show tv ve digiturk. haliyle yayınlamıyorlarda bence saner ayar ı daha çok rahatsız etmek lazım..

Ahmet Başkaya
17.01.2011, 19:39
Mail gitmisdir.

Ama yine'de belirteyim.

gs bu sene iyi.

Böyle bir şey olamaz yayıncı kuruluş istedikten sonra 8 maçıda yayınlar .

Bkz : SSL

Bıyıklıoğlu
17.01.2011, 22:17
Gelen Cevap:

Digiturk'ten Merhaba,

Degerli paylasiminiz icin tesekkur ederiz.

Talep ve gorusleriniz degerlendirilmek uzere ilgili birime
iletilmistir.

Saygilarimizla

ELIF OZKAN

DIGITURK Musteri Hizmetleri
Tel:0212 473 73 73
Fax:0212 473 73 03
Mailto:destek@digiturk.com.tr

Burçak
17.01.2011, 23:17
Spor Max'a Şikayetimizi iletiyoruz (http://www.facebook.com/notes/trabzonspor-basketbol-takimi/spor-maxa-sikayetimizi-iletiyoruz/489180666267)

Mehmet Ç.
17.01.2011, 23:19
Böyle bir şey olamaz yayıncı kuruluş istedikten sonra 8 maçıda yayınlar .

Bkz : SSL

ona görede para veriyor.

gecen seneler'de niye vermiyorlardi `!!?

Süleyman Baykan
17.01.2011, 23:19
Bu başlık süper olmuş bu konuda bastırmalıyız Digitürk üyeliği olan herkes mail göndermeli ben göndermiştim ama gene göndereceğim.:)

Hazar_
17.01.2011, 23:43
Mehmed Said senin dediğin şey doğru olabilir ama spiker minimum durumu da söylemiş olabilir.
Benim bildiğim haftada en az 3 maç yayınlamak zorundalaydılar ihaleyi aldıklarında.Sonrası yayıncı kuruluşu ilgilendirir.

Zamanında Ligtv de yapıyordu bunu.3 maç yayınlıyordu.Ama sonra Trabzonspor potaya girince bizim maçlarıda yayınlamaya başlıyorlardı.

Veya geçen yıl Bursaspor'un maçlarını yayınlamaya başlamışlardı sonradan.

Tunç Tosun
17.01.2011, 23:44
Yolladık bakalım..

Mehmet Ç.
17.01.2011, 23:47
Mehmed Said senin dediğin şey doğru olabilir ama spiker minimum durumu da söylemiş olabilir.
Benim bildiğim haftada en az 3 maç yayınlamak zorundalaydılar ihaleyi aldıklarında.Sonrası yayıncı kuruluşu ilgilendirir.

Zamanında Ligtv de yapıyordu bunu.3 maç yayınlıyordu.Ama sonra Trabzonspor potaya girince bizim maçlarıda yayınlamaya başlıyorlardı.

Veya geçen yıl Bursaspor'un maçlarını yayınlamaya başlamışlardı sonradan.

Lig Tv herzaman 4 mac yayinlamisdir.

eger Trabzonsporumuz o sezon kötü gittiyse baska takim almislardi.

federasyon izin vermiyordu. son 4-5 hafta fazladan para veriyordu ligtv 2 mac daha fazla göstermek icin.

ama basket'de sartlar ne bilmiyorum.

Oğuz ZEYTİN
17.01.2011, 23:49
@ Burçak ve Batu

Facebook'dan destek için teşekkürler ama fikir Adem Hotaman kardeşimize ait. Yani benim kampanya başlattığım filan yok :)

Rica etsem, o notu düzeltseniz. Sonuçta kişisel değil yaptığımız iş. Söz konusu olan camiamız.

@ Mehmed Said Çelik

Geçen seneki anlaşmayla bu seneki farklı. Ve sezon başında EN AZ 3 maç denildi.

İşin kötü tarafı her hafta aynı takımların maçları yayınlanıyor;tıpkı bu sezona kadar olan futbol yayını gibi...

Hani biz saltanatları yıkmıştık ya futbolda, şimdi sıra basketbolda. Belki parkede skor olarak zirvede yer almamız zaman gerektirecek; ama saha dışında BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜ KİMSEYE TARTIŞTIRMAYIZ!

Hazar_
17.01.2011, 23:49

federasyon izin vermiyordu. son 4-5 hafta fazladan para veriyordu ligtv 2 mac daha fazla göstermek icin.

Ligtv'nin her zaman 4 maç yayınladığı konusunda yanılıyorsun.Ben Trabzonspor'un maçını Trt ' de izlediğimi hatırlıyorum.Ondan evvelki sene radyodan dinlediğimide.Şampiyonluğa gidince bizim maçları da yayınlamaya başladılar.

Burçak
17.01.2011, 23:54
Tamam Oğuz düzenledim tekrar. ;)

Oğuz ZEYTİN
17.01.2011, 23:58
Tamam Oğuz düzenledim tekrar. ;)

Sağol...

Bu arada bugün bazı girişimlerde bulundum. İnşallah sonuç verir.

Cumartesi günü futbol takımımız için şehrimize gelecek olan LİG TV canlı yayın ekibi pazar günü basketbol maçımızı yayınlayabilir. Bu noktanın üzerine gitmek gerekir.

Mehmet Ç.
18.01.2011, 00:00
Oguz Zeytin

Olabilir. Dedim yeni sözlesmeyi bilmiyorum. En az mi yada kesin 4 mü. Saha disinda isterse buz hokeyine baslayalim, kimse büyüklügümüzü tartisamaz.

Hazar Kolcu

Ben hatirliyorum. Bizim maclar herzaman ligtv'den yayinlandi. Her kötü gittigimizde ama yayindan kaldirildik. Mesela gecen sene Bursa maclari yayinlandi. 1-2 hafta. sonra 5. mac parasi verdiler tff ye.

ondan önce sivas bizim yerimize yayinlandi. ondan önce kayseri.

yani.. futbol maclarimiz bilen yayinlanmadi. basket'de isimiz zor. uzun lafin kisasi. :D

EROS87
18.01.2011, 00:01
spormax yayın konusunda haftada minimum 3, maksimum 5 maç konusunda anlaştı fedarasyonla.

fbülker, efes, gscc, bjkct nın öncelikli olduğunu kabul edersek bizim 5. maçın yayınlaması için baskı yapmamız gerekiyor. (aslında bu beş maç yayınlanma işide ligin son haftalarındaki kritik lig sıralaması göz önüne alınarak düşünüldü, şuanda 5. maç için pek ihtimal vermiyorum)
tabi bu konuda da ligde üstümüzde yer alan banvit, telekom, olin, karşıyaka gibi takımlarında madur edilmemesini kabul etmemiz gerek. takım kötü giderken hiç bu konular konuşulmuyordu. 3 maç kazanınca böyle bir istekte bulunmamız da banvit, olin, kafkaf gibi takımları göz önüne aldığımızda bir tuhaf duruyor.

zahido
18.01.2011, 00:36

Futbolda onceleri sadece 3 mac yayinlaniyordu..

Bizim maclar 3 istanbul takimlariyla oynadigimiz maclarda yayinlaniyordu ve birde eger 3 istanbul takimindan ikisi karsilasirsa bizim mac veriliyordu..

Sonrasinda cok ciddi bi sekilde tepki koyduk ve 4 mac yayinlamaya basladilar..

Sonrasinda sivasspor iyi gittigi icin eklendi.. En sonundada bursanin maclari verilmeye basladi sampiyonluga gittikleri icin..

Hazar_
18.01.2011, 00:49
Futbolda onceleri sadece 3 mac yayinlaniyordu..

Bizim maclar 3 istanbul takimlariyla oynadigimiz maclarda yayinlaniyordu ve birde eger 3 istanbul takimindan ikisi karsilasirsa bizim mac veriliyordu..

Sonrasinda cok ciddi bi sekilde tepki koyduk ve 4 mac yayinlamaya basladilar..

Sonrasinda sivasspor iyi gittigi icin eklendi.. En sonundada bursanin maclari verilmeye basladi sampiyonluga gittikleri icin..

Aynen öyle.Çünkü ben hatırlıyorum.Trabzonspor'un maçlarını cep telefonlarına gelecek bilgi mesajlarından takip ettiğimi.

mit_o
18.01.2011, 00:51
Mesajınız iletilmiştir.
Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz ;)

exuu
18.01.2011, 01:30
NBA league pass den nba maçlarını izliyorum şuanda.HD kalitede tüm maçları izleyebiliyorsun.Ayrıca ekranı bölüp aynı anda 2-3 maça bakabiliyorsun.Biz de maçlarımız tv'de yayınlansın diye uğraşıyoruz.
(NBA league pass bu hafta ücretsiz denemek isteyenlere)

Adem Hotaman
18.01.2011, 02:51
Mail kampanyasına katılan-katılacak olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Bunu isim olarak kimin başlattığı gerçekten önemli değil önemli olan maçlarımızın yayınlanması ve taraftar olarak bizimde yani Trabzonspor olarak bulunduğumuz yerde ağırlığımızı koymamızdır.

Bazı yorumlardan anladığım kadarı ile bu talebin ligde alınan 3 maçlık galibiyetle alakası varmış gibi söylemler oldu.Bu tabiki önemlidir sonuçta ticari bir amaç için yayın yapan bir işletmedir.Ligin ilk sıralarında yer alan takımların daha çok seyirci çekeceği kesindir.Ama unutmamazın gereken birşey vardır o da biz "Trabzonspor'uz"!.Bulunmuş olduğumuz her yerde yayın anlamında söylüyorum.Her zaman gösterilmeliyiz.Biz bu ülkenin 4.büyüğü değil 4 büyüklerinden biriyiz!

Haklı talebimizi sürdürmeliyiz.Lütfen gerekli yerlere mesajlarımızı gönderelim.Umudu olmayanlarda var,stat konusunda birçok renkdaşımızın "şimdiye kadar 1 taş atsaydık dolgusu biterdi" diye bir söylem var.Bizde haftalık 1 adet mailimizi yollayalım.Belki dolgu 1 taşla bitmezdi ama her hafta göndereceğimiz 1 mail maçlarımızı yayınlatabilir.

Son olarak mail atarken digiturk üyesi olanlar için mutlaka digiturk üye numaralarımızı formda bulunan alana yazalım.Önemli çünkü bu.

Birde iletişim formunda bir değişiklik oldu mu? Yoksa her zaman vardı da ben mi fark etmedim.

Adem Hotaman
18.01.2011, 03:02
spormax yayın konusunda haftada minimum 3, maksimum 5 maç konusunda anlaştı fedarasyonla.

fbülker, efes, gscc, bjkct nın öncelikli olduğunu kabul edersek bizim 5. maçın yayınlaması için baskı yapmamız gerekiyor. (aslında bu beş maç yayınlanma işide ligin son haftalarındaki kritik lig sıralaması göz önüne alınarak düşünüldü, şuanda 5. maç için pek ihtimal vermiyorum)
tabi bu konuda da ligde üstümüzde yer alan banvit, telekom, olin, karşıyaka gibi takımlarında madur edilmemesini kabul etmemiz gerek. takım kötü giderken hiç bu konular konuşulmuyordu. 3 maç kazanınca böyle bir istekte bulunmamız da banvit, olin, kafkaf gibi takımları göz önüne aldığımızda bir tuhaf duruyor.
Düz mantıkla olaya bakarsak saymış olduğunuz 4 takım ve bir de biz eklenirsek 5 takım olur.Bu da 5 yayın yani 10 takım demek.Diğer takımlarda o hafta BAY geçmesi gibi bir şey olur.Bence çok da tuhaf durmuyor.

Adem Hotaman
18.01.2011, 03:08
http://www.facebook.com/notes/trabzonspor-basketbol-kulubu/spormaxin-yayin-politikasina-dur-diyelim-/499593674393

Facebook'taki en büyük Trabzonspor Basketbol sayfasından tam destek ! :)

Ben de yolladım bu arada maili Oğuz abi. Ellerine sağlık. N'apıp edip yayınlattıracağız inşallah.

Spor Max'a Şikayetimizi iletiyoruz (http://www.facebook.com/notes/trabzonspor-basketbol-takimi/spor-maxa-sikayetimizi-iletiyoruz/489180666267)
Facebook taki renkdaşlardan ricam bu sayfaları hem önersinler hemde daha çok destek için paylaşsınlar.

Reha
18.01.2011, 08:40
Sonuç alamıyacağımızı bildiğim halde yolladım.

Oğuz ZEYTİN
18.01.2011, 14:18
Spor basın-yayınının dikkatle takip ettiği BMN bu çağrıyı ana sayfasına taşıyamaz mı?

Bu forumlardan doğan bir tepki var! Davamız Trabzonspor sonuçta...

"Trabzonsporlular'dan Spormax'e Çağrı" desek, ardından ilk sayfalardaki derdimizi açık mektup şeklinde yayınlasak...

Biz yapalım da, yayınlarlar mı yayınlamazlar mı sonra düşünürüz.

Hamdi Karamahmutoğlu
18.01.2011, 14:22
Kesinlikle, bu tepkimizi organize bir şekilde dile getirirsek farkettirebiliriz diye düşünüyorum.

Davut Özdemir
19.01.2011, 16:59
Mesajımızı ilettik.

EROS87
19.01.2011, 17:59
biz "Trabzonspor'uz"!.Bulunmuş olduğumuz her yerde yayın anlamında söylüyorum.Her zaman gösterilmeliyiz.Biz bu ülkenin 4.büyüğü değil 4 büyüklerinden biriyiz!

biz Trabzonsporuz, bu ülkenin büyük futbol klüplerinden biriyiz -hatta bana göre en büyüğüyüz- doğrudur. ancak basketbolda daha yolumuz var ve bizim dışımızdakileri de görmezden gelemeyiz. ilk 4-5, playoff mücadelesi verdiğimiz sırada bu kampanya daha yerinde ve etkili olacaktır.

Düz mantıkla olaya bakarsak saymış olduğunuz 4 takım ve bir de biz eklenirsek 5 takım olur.Bu da 5 yayın yani 10 takım demek.Diğer takımlarda o hafta BAY geçmesi gibi bir şey olur.Bence çok da tuhaf durmuyor.

fikstüre tekrar baktım malesef 1-2 hafta dışında durum söylediğim gibi. mesela bu hafta 4 maç yayınlanıyor. 5. maç için olinin-ksknin mi yoksa Ts un mu yayınlanmasını ister bir baskebolsever.

ayrıca muhalif gibi durmayayım ben de maili mi gönderiyorum:) ancak pek etkili olmayacağını düşündüğüm için bizbizeyken bunları söyleyeyim dedim.

evrents
19.01.2011, 18:58
Arkadaşlar inşallah bu isteğimiz dikkate alınır.Acaba kulübümüz de bizim gibi çağrıda bulunuyor mudur?Mesela Saner Ayar Tv dünyasında çok önemli bir isim kendisinin de girişimleri oluyor mudur acaba?

Oğuz ZEYTİN
20.01.2011, 09:18
Başarısızız, camia olarak.

Galibiyet haberlerini anasayfada yayınlayan ama sonrasından habersiz Trabzonspor Yönetimi başarısızdır bu konuda!

Basketbol yönetiminin başında kavak yelleri esiyor. Takımdan ayrılan oyuncusunun haberini yapmaz, taraftar derneği başkanına geçmiş olsun mesajı yayınlar (yayınlanmasın demek değildir bu -geçmiş olsun-). Başarısızlar işte...

Hepimiz başarısızız.

Bu koşullarda neden takip etmek için çırpınayım ki bu takımı? Giderim diğer takımları seyrederim. TRT'de İspanya Ligi yayınlanıyor. Onu seyrederim...

Bu kadar taraftara sahip olup iç sahada 1000 kişi, deplasmanda ise daha az seyircisi olan takımın destekçileri takıma ulaşmak için çırpınırken, sorumlulardan olumlu-olumsuz TEK BİR SES çıkmıyorsa, ben orada SAMİMİYET yoktur derim.

Seyredemediğim takımdan bana ne? Rafta olmayan ürünün alıcısı olur mu? (O ki spor endüstrileşti, cevap versinler bir zahmet).

Saner Ayar Beyefendi ne diyordu: "Ben bu takımı Trabzonsporlular seyretsin diye kurdum"

İyi de adama demezler mi "seyrettir o zaman"!?

*

( "Trabzonspor" için zaman ayırıp çağrımıza katılan tüm dostlara teşekkürler)

evrents
20.01.2011, 15:03
Ne dersiniz acaba bu girişimlerimiz sonuç verir mi?Arık maçlarımızı yayınlasınlar yeter artık.

Ömer Kibar
21.01.2011, 20:08
Mail attım , umarım bir sonuç elde ederiz..

Cengiz Çubukcu
21.01.2011, 22:35
ben de Digitürk'e mail attım... Olcay Abi de sağolsun bugünkü yazısının sonunda değinmiş ....

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917382874#post1917382874

Oğuz ZEYTİN
19.04.2011, 20:57
Olin - Pınar KŞK maçını Spormax yayınlayacak bu hafta.

Kıyamet alameti bu!

Since1912KsK
19.04.2011, 21:24
Olin - Pınar KŞK maçını Spormax yayınlayacak bu hafta.

Kıyamet alameti bu!
FB - GS maçı olduğundan Efes'in maçını yayınlarlar diye düşünüyodum bizim maçı yayınlıcaklarını öğrenince acayip şaşırdım. Bu sezonki yayın anlayışı herşeyiyle tam bir facia yayıncı kuruluş federasyonu kukla gibi oynatıyor İngiltere'deki maçların saatlerine göre maç koyuyorlar yayıncı kuruluş zor durumda kalmasın (!) Oysa geçen sene dünya 2.'si olan ülkemin basketbolu dahada sevdireceği yerde şifreli kanalla hiç bir yere varılamaz üstelik bu yayın anlayışıyla.

Adem Hotaman
20.04.2011, 16:19
Pes diyorum başka da bir şey söylemiyorum!! Bu sezon böyle olsun bakalım. Gelecek sezon daha net tavrımızı ortaya koymalıyız. Yoksa kimse şikayet etmesin maçlarımız yayınlanmıyor diye. Benim kanaatim bu yöndedir.