PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 5.Hafta | Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Külünkoğlu
26.01.2011, 10:59
Saçmalamanın bile bir sınırı var.

Bu sınırı aşmasın bazı arkadaşlar...

Oruç
26.01.2011, 10:59
Yerimizi alalalım. :)

Mustafa Yüksek
26.01.2011, 11:02
Bu akşam, haddinden fazla şişirilen balonu patlatacağız.

Paraya karşı, yürekli oyuncuların zaferi olacak gene.

SILENT06
Saçmalamanın bile bir sınırı var.

Bu sınırı aşmasın bazı arkadaşlar...

Evet stres atmak isteyen arkadaşlar başka biryere gitsin.Geyik yapmak isteyenler kahveye...

Mehdi
61

Bjk; dua et Antep Belediye yenmesin.

Külünkoğlu
26.01.2011, 11:04
Ufuk Bayraktar61
Asparagas mesajlarına devam edersen cezayı yiyeceksin haberin olsun.

eltfox
26.01.2011, 11:05
Selçuk bu takımın önemli bir parçasıdır ve Sayın Şener de işi gayet iyi bilen birisidir. Maça gelince, kaybetmemizin hiç bir önemi yok bence. yeter ki ligde Feneri yiyelim. Belki ilkj yarı oyunu kontrol edip ikinci yarı Manisa maçının skoruna göre kadroyu değiştirip, yedeklere şans verebilirler.

Yiğit SARI
Kupada dev randevu..

Ziraat Türkiye Kupası B Grubu'nda Beşiktaş ile Trabzonspor, Fiyapı İnönü Stadı'nda tur mücadelesi verecek.. Testilerden biri bugün kırılabilir.. İşte dev maç öncesi bilgiler..

http://www.ajansspor.com/resimv3/bjk_ts_umut_uzulmez100410.jpg

Stat
Fiyapı İnönü

Saat
20.00

Yayın
Tv: TRT 1
İnternet: Ajansspor.com

Hakem
Cüneyt Çakır
Yardımcı hakemler
Aleks Taşçıoğlu - Mehmet Şahan YılmazOrkun Aktaş 4. hakem
Tayfur Özkan

-BEŞİKTAŞ CEPHESİ-
Grup maçlarına Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında alınan 1-0 mağlubiyetlerle başlayan ancak daha sonra Konya Torku Şekerspor ve Manisaspor'u aynı skorla 3-2 yenerek iddiasını sürdüren siyah-beyazlı takım, güçlü rakibi Trabzonspor'u mağlup ederse diğer maçın sonucunu beklemeden adını çeyrek finale yazdıracak.

-GALİP GELEMEMESİ HALİNDE DİĞER MAÇIN SONUCUNU BEKLEYECEK-
Maçlar öncesi (B) Grubu'nda üç takımın tur şansı bulunuyor.

Grupta yer alan Manisaspor ve Konya Torku Şekerspor daha önce tur şansını yitirirken, Beşiktaş ve Trabzonspor'un yanı sıra Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un da tur şansı sürüyor.

Beşiktaş, maçı kazandığı takdirde grubun diğer karşılaşmasının sonucunu beklemeden çeyrek finale yükselecek. Siyah-beyazlı takım, beraberlik veya yenilgi halinde ise Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un aynı saatte deplasmanda Manisaspor ile oynayacağı maçın sonucunu bekleyecek. Siyah-beyazlı takım, Trabzonspor maçında beraberlik veya yenilgi aldığı takdirde Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un Manisaspor'a mağlup olmasını bekleyecek.

-ÜÇ SAKAT-
Beşiktaş'ta Trabzonspor maçı öncesi Nihat, Rüştü ve Sivok'un sakatlığı bulunuyor.

Sivok'un iyiye gittiği, ancak tedavisinin sürdüğü ve ligde hafta sonunda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynanacak maça yetiştirilmeye çalışıldığı bildirildi.

Nihat'ın ise tedavisinin sürdüğü ve 28 Ocak Cuma günü yapılacak kontrolün ardından koşulara başlayıp başlamayacağına karar verileceği ifade edildi.

Bu arada, bel ağrısı çeken Rüştü'nün tedbir amaçlı tedavileri sürüyor.
Tecrübeli kalecinin durumunun bu tedavilerin ardından değerlendirileceği öğrenildi.

-TRABZONSPOR CEPHESİ-
Trabzonspor'da ise sakat veya cezalı oyuncu bulunmuyor.
Grupta Beşiktaş'ın 1 puan önünde 7 puan ile lider durumda bulunan Karadeniz ekibi, rakibi karşısından turu geçecek sonuçla ayrılmayı hedefliyor.

-16 MAÇTIR YENİLMİYOR-
Bu sezon lig ve kupada yaptığı son 16 maçta yenilgi yüzü görmeyen bordo-mavili takım, bu unvanını Beşiktaş maçında da sürdürmeye çalışacak.

En son yenilgisini 130 gün önce 17 Eylül'de sahasında Manisaspor'a karşı 3-1'lik sonuçla alan Karadeniz ekibi, söz konusu maçlarda 12 galibiyet ve 4 beraberlik elde etti.

-YENİLİRSE İLK OLACAK-
Trabzonspor, Beşiktaş'a kaybetmesi halinde bu sezon ilk kez bir deplasman maçından yenilgi ile ayrılmış olacak.

Bu sezon lig ve kupada toplam 9 karşılaşma oynayan Karadeniz ekibi, bu maçlarda 7 galibiyet, 2 beraberlik almıştı.

--

Trabzon'da sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyo diyo.Egemen?

Bide dün Hilbert sakat demişti birileri ?

vatandas61
neden yedek kadroyla cikacagiz yahu? Pazar maclarindan sonra cuma maclarimiz oluyor ligde, ikiside 5 gün fark. Öyle maclardada yedek kadroyla mi cikalim?
Bugün alacagimiz bir galibiyet bjk nin da havasini indirir ve liginde seyrini degistirir bence.

Oruç
Şenol Hoca'nın söylediklerinden sonra, dünkü görüntülerden sonra uyduruk şeyler ortaya atanlar belli ki bu takımın şampiyon olmasını istemeyenlere hizmet ediyorlar.

Süleyman Eruyar
26.01.2011, 11:07
61

Bjk; dua et Antep Belediye yenmesin.

Etrafımda ki Tüm Beşiktaşlılara bende bunu söylüyorum,

bence, Beşiktaş-Trabzonspor maçını değil, ( tv veriyormu bilmiyorum ) bir şekilde Manisaspor-G.B.B maçını takip etsinler.

Barış Burak
26.01.2011, 11:08
sayfa 61.imzam olsun:)

İslam Sezer
26.01.2011, 11:08
Allah (c.c.) şımarık ve zengin(sözde) istanbul kulüplerine karşı takımımıza zaferler nasip eder İnşallah.
Bu sezon 3 kupayıda (lig-kupa-süper kupa) alıp tarihe geçelim.(Amin)

Chiko
26.01.2011, 11:14
Bu macta en büyük korkum, gelebilecek bir yenilgi sonrasi morallerin bozulmasi ve bunun Fener macina yansimasi..
Yoksa BJK atsin 3-4 tane, umrumda degil.

Berberoğlu
26.01.2011, 11:15
Bugün 1 saat erken çıkacağım işten, bir aksilik olmazsa...

İnönü'ye kadar uzuun bir yolum var.. :(

Akşamki maçın ve tribünün çok zevkli olacağını düşünüyorum. Bu maçta en az 4 gol var, çoğu da bizim inşallah.. :D

ozturk
26.01.2011, 11:15
Ben en çok ibrahim üzülmez den korkuyorum. inşalah oynamaz. bjk nın yürekten oynayan tek futbolcusu..

Mehmet Ç.
26.01.2011, 11:16
61'de yer varsa bizde sıkışalım bir yere :)

Aksamki kadro

----------- Onur -----------
Serkan -- Glo -- Giray -- Piotr
----- Sezer --- Ceyhun -----
----------- Jaja ------------
Engin ----- Pawel ------- Ali

Ligtvye göre

İskender YILMAZ
. . . . . . . . . . Onur . . . . . . . . . . .

Serkan . . Giray . . Glowacki . . Cale

. . . . . . . . . Ceyhun . . . . . . . . . .

. . . . . Selçuk . . . Colman . . . . . . .

. . . . Jaja . . Brozek . . Engin . . . . .

2.yarı da Burak, Yattara .. :)

-Samet
Brozek kardeşlerden oynayan var mı arkadaşlar ?

kamilsan61
allah (c.c.) şımarık ve zengin(sözde) istanbul kulüplerine karşı takımımıza zaferler nasip eder İnşallah.
Bu sezon 3 kupayıda (lig-kupa-süper kupa) alıp tarihe geçelim.(amin)

amİn..........

SILENT06
26.01.2011, 11:19
Brozek kardeşlerden oynayan var mı arkadaşlar ?

Kadrodalar fakat oynamaları zayıf ihtimal...

Barış Burak
26.01.2011, 11:20
Allah (c.c.) şımarık ve zengin(sözde) istanbul kulüplerine karşı takımımıza zaferler nasip eder İnşallah.
Bu sezon 3 kupayıda (lig-kupa-süper kupa) alıp tarihe geçelim.(Amin)

amin abi.inşaallah.

Chiko
26.01.2011, 11:21
61'de yer varsa bizde sikisalim bir yere :)

Aksamki kadro

----------- Onur -----------
Serkan -- Glo -- Giray -- Piotr
----- Sezer --- Ceyhun -----
----------- Jaja ------------
Engin ----- Pawel ------- Ali

Ligtvye göre
LigTv su kadroyu veriyor..
TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Glowacki, Giray, Cale, Selçuk, Colman (Ceyhun), Engin, Burak, Jaja, Umut

mekatronik
26.01.2011, 11:24
tam Alan'ın maçıydı ya jaja dinlensin, hem Alan'ı da hazır tutmuş olurduk.

Tayfun
26.01.2011, 11:25
8jk kalite olarak iyi isimlere sahip olabilir ama onlardan daha iyi takım oyunu oynadığımız aşikar

Tek istediğim maçın ilk dakikalarında üzeremize gelmeleri ki büyük ihtimal öyle olacaktır.

-Samet
26.01.2011, 11:25
Kadrodalar fakat oynamaları zayıf ihtimal...

Abi inşallah oynarlar artık canım sıkılmaya başladı bu işten millet alıyor alıyor oynatıyor , bizimkiler daha topa vurmadı :rolleyes:

apachi61
26.01.2011, 11:29
TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Glowacki, Giray, Cale, Selçuk, Colman (Ceyhun), Engin, Burak, Jaja, Umut

lig tv bu kadroyu veriyor ama ara haberlerde aksini iddia ediyor yedek ağırlıklı bi kadroyla bjk karşısına cıkması bekleniyor diyor trabzonsporun bakalım hayırlısı şahsen bende yedeklerin boy göstermesini isterim

ispiroğ61
26.01.2011, 11:31
Arkadaşlar grupta puanlar nasıl??

Cüneyt Canlıca
Akşam şuster çok büyük süprizlerle karşılaşacak..

Mehmet Ç.

Dün Ana Haber'de benim yazdigimi verdiler

SILENT06
26.01.2011, 11:33
Abi inşallah oynarlar artık canım sıkılmaya başladı bu işten millet alıyor alıyor oynatıyor , bizimkiler daha topa vurmadı :rolleyes:

Bu işler böyle.Nasıl başlarlarsa öyle giderler.Şenol Hoca tam olarak hazır olmalarını ve iyi bir başlangıç yapmalarını istiyor olabilir.Ayrıca şu an riske girilecek zaman değil.BJK'nin aldığı elemanlardan bahsediyorsun sanırım ama onların aldığı futbolcular kondisyon ve maç eksikleri olsa bile, tecrübeleriyle forma giyebilirler.Bu normal.Ancak Brozekler öyle değil.

Uğur GEMİCİOĞLU
Akşam yeneceğimizi düşünüyorum. Adamların defans evlere şenlik.

Tayfun
Akşam şuster çok büyük süprizlerle karşılaşacak..

Onun deyimiyle "60'lı yılların" futbolunu izlettireceğiz onlara, altından kalkabilecekler mi acaba

SILENT06
26.01.2011, 11:35
Dün Ana Haber'de benim yazdigimi verdiler

Bu kadroda Colman yerine Ceyhun forma giyer diye tahmin ediyorum.BJK'de de Ernst kesinlikle forma giyer.Tabi Schuster bir delilik yapmazsa :) Maç orta saha savaşı şeklinde geçer tahminim.Orta sahayı ele geçiren maçı alır.

Mustafa Yüksek
26.01.2011, 11:39
Bu maçın kilidi Engin'de bence. Sol tarafta geriye yardım ederse, savunmada büyük problemler yaşamayız. Zaten açık oynayan Bjk'ye karşı hücum etmek problem değil.

Serdar Dilekoğlu
26.01.2011, 11:39
bjk de iki adam var q7 nin bireysel futbolunu ve quti nin paslarını kitlersek bu maçı kazanmak çok kolay olacak

SILENT06
26.01.2011, 11:42
Beşiktaş'ın Alman hocası, Karadeniz ekibinin kendileri gibi açık futbol oynamasının ortaya zevkli bir maç çıkaracağına değinerek "Bu bizim işimize gelir. Böyle rakipleri severiz" dedi!

60'ların futbolunu oynuyorlar diyene bak hele.Daha yeni görmüş ofansif bir takım olduğumuzu...

İskender YILMAZ
26.01.2011, 11:43
Guti bu ligin en özel 2-3 futbolcusundan biridir .. :) Ona dikkat edersek kazanırız .. :)

.....
26.01.2011, 11:46
61. sayfayı kaçırdık tühh :)

Neyse sağlık olsun maçı alalımda gerisi önemli değil :)

bahadır2561
26.01.2011, 11:46
Beşiktaş'ın Alman hocası, Karadeniz ekibinin kendileri gibi açık futbol oynamasının ortaya zevkli bir maç çıkaracağına değinerek "Bu bizim işimize gelir. Böyle rakipleri severiz" dedi!

60'ların futbolunu oynuyorlar diyene bak hele.Daha yeni görmüş ofansif bir takım olduğumuzu...

bizde açık oynayan takımları seviiiizz şuster :)

rahat ol sen. .

REMEDY_61
26.01.2011, 11:47
bütün haber sitelerinde forumlarda çok büyük konuşuyo bejekeliler,bizim kaybedeceğimiz bişey yok beraberlik yetiyo.rahatça işimizi görüp sus pus edicez İNŞALLAH haddinibilmezleri.

güvençelik
26.01.2011, 11:51
maça gidecek arkadaşlar sonuç ne olursa olsun ,maçtan sonra takımı tribüne çağıralım,maç sırasındada yeterli ve gerekli tezahüratı yapalım ,

yunushanilce
26.01.2011, 11:54
brozekler oynuyomuş bjk ya 3 gol atıyomuş ne şahane olur be asıl bomba bu olur heralde

exelans_25
26.01.2011, 11:57
eğer as kadroyla çıkarsak tüpçü tası tarağı toplayıp kaçsın ülkeden helede tek orta sahayla oynarlarsa hezimet yaşarlar.ama bence yedek çıkmalıyız özellikle colman selçuk ve jaja oynamamalı

apachi61
26.01.2011, 11:57
Buca macındaki onbirle cıkın gösterelim dünya kac bucak ey karga sürüleri sizi

Arda Yavuz
26.01.2011, 11:59
Onun deyimiyle "60'lı yılların" futbolunu izlettireceğiz onlara, altından kalkabilecekler mi acaba
60 lı futbol oynuyo dediği konyayla berabere kaldılar bizim yenmemiz gerekiyo.

SILENT06
26.01.2011, 11:59
brozekler oynuyomuş bjk ya 3 gol atıyomuş ne şahane olur be asıl bomba bu olur heralde

Ben de çok merak ediyorum Brozekleri ama oynatmaz herhalde.Yada skoru garantiye alınca belki...

Burçak
26.01.2011, 12:01
Soğuk kış günlerinde tavsiye edilir herzman Kuş tüyü yorganlar..
Ben yorganın yanına Kuş tüyünden birde yastık istiyorum tabiki.
hazır 2 hafta peşpeşe Kuşları bulmuşuz.
yolalım o tüyleri ezelim o minik beyinlerini!

.....
26.01.2011, 12:03
Kadroyu çok merak ediyorum. Bakalım Şenol Hocamız nasıl bir kadro ile sahaya çıkaracak takımı.

exelans_25
26.01.2011, 12:04
bu gece istanbul medyası kim devrim yapmış görecek.maçtan sonraki yazıları merak ediyorum

Yiğit SARI
26.01.2011, 12:05
Bence asıl bomba Jaja'nın uzaktan gol atması olur

SILENT06
26.01.2011, 12:07
Egemen kadroda mı

musty
26.01.2011, 12:09
Arkadaşlar, Taksim'de saat kaçta buluşuyoruz?
17:00, sadece Gurbetçi Gençler grubunun saati midir?
Yoksa cümbür cemaat orada mı olacağız?

Gökhan ARSLAN
26.01.2011, 12:09
Akşama ordayım saatler geçmek bilmiyor ya (:

Fatih Özkan
26.01.2011, 12:10
Maçın başında 1 gol bulsak ve ardından maç sonuna kadar defansa yatıp Çanakkale Geçilmez yapsak :D
Şuster Amca delirse :D

toksoy61
26.01.2011, 12:10
bence yedek ağırlıklı çıkarız maça. manisa gaziantep maçının durumuna göre as oyuncular sonradan girebilirler. yedek derken defans hattını bozmayız. jaja, umut, burak, selçuk, colman, belki serkan ve cale dinlendirilebilir. yalnız selçuk yerine koyacak adamımız yok ne yazıkki.

SILENT06
26.01.2011, 12:11
Schuster'un Şu Deliyi :D:D

Ömer Yüce
26.01.2011, 12:12
Schuster'un Şu Deliyi :D:D

Bugün manşetlerde o olsaydı ne güzel olurdu :)

Burçak
26.01.2011, 12:13
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs246.snc6/179416_499191580686_106587405686_6481855_7349733_n .jpg

apachi61
Egemen kadroda mı

haberlerde ayağında ödem oluştugu söleniyordu 2 deplasman macında da forma giyemeyecekmiş yanlş anlamadıysam tabi

Arda Yavuz
ben trabzonda yaşamadığım için kentteki havayı tam olarak bilmiyorum.ama şunu merak ediyorum biri beni lütfen bilgilendirsin.trabzonda fatih tekkenin değeri ne,ne gözle bakıyoruz fatihe.

İskender Çakmak
26.01.2011, 12:14
Bence asıl bomba Jaja'nın uzaktan gol atması olur

metalist 'de oynarken attigi gol gibi de mi?

ozzy!
26.01.2011, 12:14
gollü bir maç olabilir :D

Arda'
26.01.2011, 12:15
uzay takımı vs 60'ların futbolu

kazananı merakla bekliyoruz :D

SILENT06
26.01.2011, 12:15
haberlerde ayağında ödem oluştugu söleniyordu 2 deplasman macında da forma giyemeyecekmiş yanlş anlamadıysam tabi

Ajanssporda da sakat ve cezalı oyuncu yok diyor ama...

exelans_25
26.01.2011, 12:16
hakan arıkan olsun kalede:D jajayı iyi tanır

SILENT06
26.01.2011, 12:17
ben trabzonda yaşamadığım için kentteki havayı tam olarak bilmiyorum.ama şunu merak ediyorum biri beni lütfen bilgilendirsin.trabzonda fatih tekkenin değeri ne,ne gözle bakıyoruz fatihe.

No Comment...

Ömer Yüce
26.01.2011, 12:18

Konuyla alakası yok bunun.

Ama illa bi cevap istiyosan benim gözümde fatih tekke ahlalı bir sporcu hiç bir zaman olmadı. Profesyonelde olması. Sadece işini sahada yaptı. Daha önce kişilik problemlerinden sebep takımdan gönderilmişti. Gitti geldi adam oldu dedik ama halbuki değişen bişe olmadı. Nasıl mı;

Türkiye'ye gelirsem bir tek Trabzonsporda oynarım dedi, Beşiktaş'a gitti...
Anadolu'da bi kulüpte top oynarsam, Konyasporda oynarım dedi, Ankaragücü'ne gitti...

Benim ve eminimki bu konuşmalardan yola çıkarak bir çok kişinin düşüncesi pek fazla sevilmeyen, seven varsada kulübe katkısı olan (Halbuki şampiyon olmadık Fatih tekke döneminde) Golcü bir toçcuydu diyorum

apachi61
26.01.2011, 12:19
Ajanssporda da sakat ve cezalı oyuncu yok diyor ama...

ben ligtv nin yalancısıyım hocam bilemem astarı : )

Ömer Yüce
26.01.2011, 12:19
Konuyla alakası yok bunun.

Ama illa bi cevap istiyosan benim gözümde fatih tekke ahlalı bir sporcu hiç bir zaman olmadı. Profesyonelde olması. Sadece işini sahada yaptı. Daha önce kişilik problemlerinden sebep takımdan gönderilmişti. Gitti geldi adam oldu dedik ama halbuki değişen bişe olmadı. Nasıl mı;

Türkiye'ye gelirsem bir tek Trabzonsporda oynarım dedi, Beşiktaş'a gitti...
Anadolu'da bi kulüpte top oynarsam, Konyasporda oynarım dedi, Ankaragücü'ne gitti...

Benim ve eminimki bu konuşmalardan yola çıkarak bir çok kişinin düşüncesi pek fazla sevilmeyen, seven varsada kulübe katkısı olan (Halbuki şampiyon olmadık Fatih tekke döneminde) Golcü bir toçcuydu diyorum

Özür diliyorum konu dışına çıktım...

Ömer Yüce
26.01.2011, 12:26
Hani arabayı alırsın, body kit, xenon, renkli camlar, Spor egzos ucu felan takarsın ya, Beşiktaş işte şu an o ayarda. Savunması motor Hücum hattı Dış görünüş. O yüzden bu maçı drag yarışına benzetiyorum. ve maç sonunda bitiş çizgisini göğüsleyen her mevkide başarılı olan takım Trabzon...

The_Storm
26.01.2011, 12:28
Şu beşiktaşı evire çevire yensek de uzay takımı neymiş, devrim neymiş cümle aleme göstersek.

Yarabbi, takımımıza yardım et, yüzümüzü güldür... Şu iki maçtan da galibiyetle ayrılmayı ve sezon sonunda tüm kupaları almayı nasib et (amin)!.

Travelair
26.01.2011, 12:28
Keşke genç takımdan takviye ile sahaya çıksaydık. As oyuncuların oynatılmasına karşıyım. İnşallah sakatlık olmadan maç biter. Beraberlik bize yeter.

onur-ts
26.01.2011, 12:33
manisanın zaten antepi yeneceğini düşünüyorum.sırf elalem ts yendi desin diye de as kadroyu oynatmaya gerek yok bence.yedek ağırlıklı çıkalım yenersek yeneriz yenilirsek de mühim değil.çünkü amaç çeyrek final ve biz zaten çıkacağız.ligin önemli olduğu maçta jaja, selçuk, yattara gibi kozların riske edilmemesi veya boşyere yorulmaması gerekiyor.tam performans bir jaja feneri zaten siler süpürür.millet ts yendi desin diye bu maça çıkmak mantıksız.çünkü biz profesyonel bir kulübüz...

Fatih BALTA
26.01.2011, 12:37
Arkadaşlar kaynak belirtmeden haberleri kopyalamayalım sayfamıza.

.....
26.01.2011, 12:37
Bence az gollü bir maç olur.

Tabi yedek ağırlıklı çıkarsak bol gollü de olabilir :)

Reha
26.01.2011, 12:45
arkadaşlar fazla bileti olup insanlık namına ücretsiz bilet vermek isteyen olursa 0541 471 33 86 nolu telefonu arasın .ben saat 17.00 de buluşma yerimiz olan gs lisesinin onunde olucam .malum 5 6 aydır işsiziz.

Gamze_TS
TRT efendi beşiktaş- trabzonspor macını TRT 1 den yayınlıyo ne oldu TRT hani biz liderdik bizim maçı niye TRT haberden yayınlamıyosun sşize yazıklar olsun

Ee, tabi o kadar elestiri aldilar ki. Ben de yazdim dikayet trt'ye. Simdi de Ugur Dundar'a Yazalim elestirilerimizi. Yikalim Hurriyet'i baslarina. Bugunku yazisinda Senol Hoca'ma laf etmis utanmaz. Hepimiz yazarsak bir fark yaratir, birdaha alamazlar Trabzon'umu agizlarina. Sabah ligtv'de bile bu yaziyi konustular. Seviyeli bir sekilde, hepimiz yazalim, haydi arkadaslar...
Yazdi
Arkadaslar,
tarafsiz gazeteci diye gecinen Ugur Dundar'in bugunku Hurriyet'teki yazisini gordunuz mu? Senol Hoca'ya laf ediyor. Cok sinirlendim. Ulasabildigim heryere mesaj attim. Hurriyet'e, Star haber'e...
Asagiya yazdigim yaziyi ekliyorum.
Hepimiz yazarsak baslarina yikilir o tarafli Hurriyet , Dundar da altinda kalir. Haydi arkadadlar birlik olalim ki, Trabzon'umuza laf etmemeyi ogrensinler...
İstanbul seferinde de Allah yardimcimiz olsun...

Ilgili Kisiye,
Sn. Ugur Dundar tarafsizligina sonsuz inandigim ve cok saygi duydugum
bir gazetecidir. Ya da bugune kadar oyleydi diyebilirim. Bugun Hurriyet'teki spor yazisinda
ise taraftarlik maskesini takarak, tarafsiz gazeteciligi bir tarafa cok kolayca
atabildigini gordum.Senol Gunes'e konusmalarini yakistiramazken,bu konusma
trafigini baslatan Sn. Kocaman'a deginmemis bile. Ayrica bu hafta hic onemli bir
hakem hatasi olmadigini da belirtmis.Trabzonspor'un verilmeyen penaltisini
gormemis, gorememis taraftar maskesiyle.

Sn.Gunes'e konusmasini yakistiramamis
ama, asil ben ve benim gibi, olaylara sadece Fenerbahce gozluguyle bakmayan
okurlar; Sn.Dundar'a bu kadar tarafli olmayi hic, ama hic yakistiramadik. Su
an ben ve bircok okur onun tarafsizligini sorgulamaktadir. Sonuc olarak benim
gozumde Sn. Dundar'in, onun yaptigi haberlerin ve yazdigi yazilarin hicbir
guvenilirligi kalmamistir...
Saygilar,
Dr.Gamze Ureten

matalar
YK notu: Link izninizle kaldırıldı. Bu insanlara prim yaptırmayalım.
Selamlar.

KUTADGU
26.01.2011, 12:47
Medyatrabzon denen sitenin haberleri yayınlayış biçimi ve özellikle de manşete taşıma şekilleri Trabzon merkezli ihanetin odağıdır.

Lanetliyorum bu siteyi ve editörlerini.

Alçak herifler. Utanmaz, yüzsün, Trabzon düşmanı değersizler.

Ayıp ulan ayıp...

Mustafa Yüksek
26.01.2011, 12:48
Yahu bu sitenin haberlerinin paylaşılmasının yasaklanması konuşuluyordu. Ne oldu? Medyatrabzon haberi okumak istemiyoruz. Doğruyu bile söyleseler istemiyoruz. Böyle bir habercilik anlayışı olamaz.

Eren Karaahmetoğlu
26.01.2011, 12:48
Medyatrabzon'un haberi bence doğru. Pek de önemli değil. Şahsen Brozek'lerin oynamasını çok istiyordum. Gerçekleşeceği için seviniyorum.

Bu arada medyatrabzonun Selçuk haberini öyle saçma bir başlıkla manşet yapışını hala yadırgıyor musunuz? Yemin ediyorum, gram heyecanlanmadım. Alıştım artık. Ne kadar cibilliyetsiz olduklarını bilmeyen yok.

Ömer Yüce
26.01.2011, 12:49
medya trabzon=azİz yildirim hİÇbİr farklari yok!

Bunu artik dİkkate almayin arkadaŞlar

Gamze
26.01.2011, 12:51
Arkadaşlar bu tür haberler daha fazla tıklanmak için yapılıyor. Zaten ayrıntılar az sonra gibi saçma bir not düşmüşler. Sırf tıklanalım diye.
Linki izninizle kaldırıyorum. Prim yaptırmayalım bunlara.

Gökçebey
26.01.2011, 12:53
Arkadaşlar, hoca taktik icabı Selçuk'u kadroya almayabilir. Sonuçta feybe maçı daha önemli. Malum haber sitesi de aklı sıra yine o bombalarından birini patlatıp ilgi çekmeye çalışıyor. İtibar etmeyin lütfen.

Malum haber sitesi "flaş flaş F.Tekke Trabzon'da, yöneticilerle görüştü, iş bitti" haberi attıktan sonra, sanki haberi kendi yapan değilmiş gibi, sonraki gün F.Tekke'nin menejerinin açıklamalarını verdi. "Kimseyle görüşmedik, F.Tekke kendine kulüp arıyor."

Ekmek bu, köfte bu. Daha neyi konuşuyoruz? :)

AKSOY_61
26.01.2011, 12:56
Güya derbi maçına çıkıyoruz bende hiç heyecan yok.

Napoli
26.01.2011, 12:56
Medyatrabzon denen sitenin haberleri yayınlayış biçimi ve özellikle de manşete taşıma şekilleri Trabzon merkezli ihanetin odağıdır.

Lanetliyorum bu siteyi ve editörlerini.

Alçak herifler. Utanmaz, yüzsün, Trabzon düşmanı değersizler.

Ayıp ulan ayıp...

Bunlar Trabzonspor Hayinleridir...Sirf okunsun diye boyle manset atiyorlaar,Ama uc kisi fazla okuyacak diye nasil zarar veriyorlar belli degil..

Katiliyorum ben Trabzon yerelmedyasinin toptan lanetliyorum

ilhan
26.01.2011, 12:59
Buradaki hemen hemen herkes MedyaTrabzon'un ne tip haberler ile traj yapma derdinde olduğunu biliyor. Ama yine o sitenin haberleri buralarda yer alıyor. İtibar etmiyorsak ne diye kopyalarız? Tek dertleri "tıklanmak". "Selçuk Kadro Dışı!" diye bir haber yaptılar. 20 dakikada 500 defa tıklandılar. Sonrada içeriğine "Selçuk, Jaja, Colman ve Brozek kardeşler Konya Turku maçının kadrosuna alınmayıp Trabzon'a gönderildi" yazdılar. Daha sonra kimse tıklamamış olsa gerek. 1 saatte pek etkili olmadı tıklamalar.

Bence o siteye girmeyin bile. Boşuna zaman kaybı.

Chiko
26.01.2011, 13:00
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/01/26/671x324/28414743433.jpg?68511223773
Senol Hoca'ya yakismis.
Cowboy Senol, hee? :)

BAHADIR33
26.01.2011, 13:04
Şenol Hoca'yı neden arkada resmetmişler?

Ömer Yüce
26.01.2011, 13:05

Mekan basmaya gidiyoruz ya o yüzden :)

Cengiz Çubukcu
26.01.2011, 13:06
Yahu bu sitenin haberlerinin paylaşılmasının yasaklanması konuşuluyordu. Ne oldu? Medyatrabzon haberi okumak istemiyoruz. Doğruyu bile söyleseler istemiyoruz. Böyle bir habercilik anlayışı olamaz.

yasaklanma konusunda seninle hemfikirim Mustafa...

apachi61
26.01.2011, 13:06

deplasmanda olduğu için olabilr mi ? :D :D

Serdar Dilekoğlu
26.01.2011, 13:07
bırakalım artık malum siteyi 7 saatten az kaldı. işte de vakit geçmiyor. zaten maça da gidemedim.

Semra
26.01.2011, 13:09
Bjk karşısında Trabzonspor'a başarılar.
İnşallah istediğimiz sonucu alırız, Allah takımımızın yardımcısı olsun.

Taner Gündoğdu
26.01.2011, 13:14
ne kupa ne yenilmezlik ünvanı hiç biri umrumda değil şuan. sadece bjk yı bu kadar şişirip takımımızda olumsuz bir hava yaratmaya çalışan başta medya kuruluşları olmak üzere belli bir kesimi "morartmak" adına bu maçı kazanmayı çok istiyorum ve inşallah yapacağız!

Yağızhan Sağnak
26.01.2011, 13:16
Amin .

Barış Burak
26.01.2011, 13:17
ya keşke arada milli maç tatili olsaydıda şu medya trabzona,''anneliğin kutsallığını'' bir kenara bırakarak ana avrat sövseydim.kısmet değilmiş.ama söz veriyorum ilk milli maç arasında yapacağım.

bu kadar şerefsizlik olmaz.yahu takın bjk ve fb maçına çıkacak hala yalan haber be.ulan ne haysiyetsiz şerefsiz adamlarsınız. cebinize giren para bu kadar mı önemli.

şimdilik Allah ıslah etsin diyorum.biliyorum ki bu 29 misafir içinde onlardanda bi kaç kişi var.

en yakım milli maç tatilinde görüşmek dileğiyle size diyorum.cezamı yatar çıkarım. temiz çamaşır getirmeyi unutmayın.

yorumsuz6117
26.01.2011, 13:17
"Beşiktaş maçını fazla önemsemiyoruz"

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Türkiye Kupası'nı çok fazla önemsemediklerini, kendileri için önemli olanın lig şampiyonluğu olduğunu belirtti.

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Best FM Spor Müdürü Özkan Öztürk'e verdiği röportajda, 1-1 biten Ankaragücü maçında yaşanan puan kaybını, kupada oynanacak olan Beşiktaş maçını ve ligde Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacakları karşılaşmayı değerlendirdi.

Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında oynadıkları Ankaragücü maçında net gol pozisyonları yakaladıklarını fakat bunları değerlendiremediklerini belirten Hasan Yener; “Pozisyonları değerlendirebilseydik, sahamızda kazandığımız en farklı galibiyetlerden birini alırdık. Ama yediğimiz basit bir golle puan kaybı yaşadık. Ligin ilk yarısında kazandığımız Ankaragücü maçı ile kıyasladığımızda bu maçta daha çok pozisyon zenginliği olduğunu fark ettik. Bu maç 17’de 17 yapmanın mümkün olmadığını da herkese göstermiş oldu” dedi.

"En iyi takım biziz"
Ankaragücü ile ligin ilk yarısında oynadıkları maça göre, bu maçta daha çok pozisyon bulduklarını fakat ikinci golü bulamadıklarını ifade eden Hasan Yener; “Herkesin bildiği bir laf vardır ‘topun canı istemezse gol olmaz’ diye. Bu maçta böyle oldu. Şu anda lider durumdayız. Bursa ile olan puan farkını koruyoruz. Fenerbahçe farkı 2 puana düşürdü. Ama şunu herkes bilsin. Trabzonspor şu an ligin en iyi futbol oynayan, en iyi teknik kadro ve en iyi futbolcu kadrosuna sahip, son derece uyumlu, disiplinli bir ekiptir. Bu yüzden benim gelecek maçlardan bir endişem yok. Ben buradan bütün taraftarlarımıza seslenmek istiyorum. Trabzonspor’a güvensinler. Biz bu yarışta hep önde olacağız” diyerek rakip takımlara gözdağı verdi.

Avni Aker Stadı’nda oynanan Ankaragücü maçında bazı taraftarların futbolcuları protesto etmelerine çok üzüldüklerini söyleyen Yener, “Geçen maçta, maalesef ‘Bize her yer Trabzonspor’ sloganını ‘Bize her yer Trabzon. Ama Trabzon dışında’ şeklinde değiştirmiş olduk. Bazı taraftarların bu olumsuz görüntüsü bizi puan kaybından daha fazla üzdü. Umarım bundan sonraki maçlarda böyle olaylar yaşamayız” diyerek taraftarların daha anlayışlı olmalarını rica etti.

"Hedefimiz kupa değil"
Ziraat Türkiye Kupası 3.Kademe B Grubu’nda oynayacakları Beşiktaş maçını çok fazla önemsemediklerini ifade eden Yener; “Bu maçın sonucu Türkiye Kupası’ndaki durumumuzu etkileyebilir. Ama kupa bizim önceliğimiz değil. Bu yıl önceliğimiz lig şampiyonluğudur. Mutlaka bu maç derbi bir maçtır. Futbolcularında bu maçın kariyerleri açısından bir önemi vardır. Ama Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacağımız maç bizim için çok daha önemlidir” diyerek takım olarak sadece şampiyonluğa odaklandıklarını net bir şekilde dile getirdi.

"Fenerbahçe kaybederse biter"
Hasan Yener, ligde Pazar günü oynayacakları Fenerbahçe maçını ise şöyle değerlendirdi:
”Bu maç bizim açımızdan çok stresli bir maç olmayacak. Biz kaybedersek çok şey kaybetmiş olmayız. Ama Fenerbahçe kaybederse her şeyini kaybetmiş olur. Bizim için rahat bir maç olacak. Biz her şeyden önce takımımıza güveniyoruz. Umarım futbolcularımız bu maçta Trabzonspor’a yakışır bir biçimde mücadele edecekler. Maç sonunda 3 puanla ayrılan tarafın Trabzonspor olacağına inanıyorum.”

Ajansspor

Serdar Dilekoğlu
26.01.2011, 13:18
Bir müddet kuş avındayız. Lütfen rahatsız etmeyiniz

.....
26.01.2011, 13:18
Yarı yedek yarı as kadro ile çıkarız :p:)

Mustafa Yüksek
26.01.2011, 13:19
Şimdi evden çıkıyorum. Galibiyet ile döneriz umarım. Hadi bakalım.

BAHADIR33
26.01.2011, 13:19
Medya Trabzon' kapanıyor mu???.....

Ayrıntılar az sonra.

Uğur KÜÇÜK
26.01.2011, 13:20
2 macı da allahın ıznıyle ALACAĞIZ...
bu sene yer gok bordo mavi olacak ...
sadece sabırr...
sonuna kadar destek ...
cunku elımızden gelen bu taraftar olarak ...
biz kendı gorevımızı tam olarak yapalım da bırakın takımı da hepımızden daha cok TRABZONSPORLU olan
ADAM GIBI ADAM SENOL GUNES kursun ...
bu aksam kı macta futbol sansı yanımızda olur ınşallah..

Gökçebey
26.01.2011, 13:23
Şimdi evden çıkıyorum. Galibiyet ile döneriz umarım. Hadi bakalım.

Ayaklarınıza sağlık uşaklar. Sonuç ne olursa olsun takımı alkışlamayı unutmayın. Gerçi zaten maç sonu Engin 3'lü çektirecek. :cool:

abcabca
26.01.2011, 13:24
Flash Flash ! Medyatrabzon Selçuk İnan'ı yüksek bir maaşla yazarlar kadrosuna dahil etti ..

Flash Flash ! Anlaşma iptal edildi ...

Yunus Emre SEYHAN
26.01.2011, 13:24
8eziktaş'ı yedek kadromuz ile yeneriz.
Burak ve Umut defansın arkasına atılan toplarda etkili olurlar ama son vuruşları bilmem :)

Barış Burak
26.01.2011, 13:27
ya şöyle açıklamalar yanlış bence...bjk maçını önemsemiyoruz ne demek? önemseyeceksiniz arkadaş.yenilsende yensende önemseyeceksin.

hem bazı renktaşlarımız üzerinde fb maçı için baskı oluşabiliyor.korkulcak ne var ya? ikisinide alacağız inşaallah.

ağasarlı emre
26.01.2011, 13:31
bursa maçını hangi kanal veriyo

.....
26.01.2011, 13:32
Oyuncuların üzerlerinde ki baskıyı azaltmak için olabilir.

Beşiktaş'ı rakip için görmediğimizden olabilir :)

pReN@_61
26.01.2011, 13:32
Haydi bakalım ufaktan yol gözüktü hareket vakti :)

Allah yardımcımız olsun.

ağasarlı
26.01.2011, 13:33
quaresma sol kanadımızdaki cale ile sürkli karşı krşıya gelecekk. bu durum biraz endişe verici..

Barış Burak
26.01.2011, 13:35
quaresma sol kanadımızdaki cale ile sürkli karşı krşıya gelecekk. bu durum biraz endişe verici..

simaoyla karşılaşmayacaklarmı abi?

BAHADIR33
26.01.2011, 13:36
Medya Trabzon' kapanıyor mu???.....

Ayrıntılar az sonra.

Medya Trabzon'un pazar günü yapılacak apartman temizliği nedeniyle yarım saat süreyle kapanacağı bildirildi.

hAtes
26.01.2011, 13:39
quaresmanın karşısında tayfun olacak, simao ile cale karşılaşacak ama piotr da olabilir :)

Ali YİĞİT
Hayde alalım şu maçı allahım yardım et şu Bjk yi bozguna Uğratalım.

vivanet
şenol hocanın yerinde olsam şöyle bir kadro ile çıkardım 8taş karşına..inanın 8taşlar bu duruma acayip kıl olurlardı yani bizi kaaleye almıyorlar yedek kadro ile çıkıyorlar dememeleri için hiç bir olanak olmazdı..

1.tolga
2.giray
3.mustafa yumlu
4.piotr brozek
5.tayfun cora
6.ceyhun gülselam
7.sezer badur
8.alanzinho
9.mehmet çakır
10.barış ataş
11.pawell brozek

61zeynel61
26.01.2011, 13:40
İstanbul'un fethi için gazamız mübarek olsun. Haydi, ya ALLAH!

barisb
26.01.2011, 13:41
Haydi bakalım ufaktan yol gözüktü hareket vakti :)

Allah yardımcımız olsun.

tv'de gol sonrası sevinen taraftarları gösterdiğinde sıklıkla sizi görürüz inşallah. yolunuz açık olsun.

socrates
26.01.2011, 13:48
sarı kart sınırında futbolcu durumumuz nedir acaba :confused:

.....
26.01.2011, 13:49
Kardeşleri Şenol Hoca ilk 11 de başlatır mı ? Hem de Beşiktaş maçında ?

Hiç zannetmiyorum...

Sefa Murat Dokuz
26.01.2011, 13:50
Ben takıma güveniyorum, o kadar güveniyorum ki 1 gün kaybedersek Bjk forması giymesine, tabi kazandığımızda iddiaya girdiğim arkadaşta Ts forması giymesine iddiaya girdim. Yüzümü kara çıkarmayacaklar. En kötü beraberlikle gruptan çıkarız. Bu maçta Colman mutlaka oynamalı, bence onun maçı olacak.

İskender Çakmak
26.01.2011, 13:51
medya trabzon nasil haber yapiyor arkadas yaa kadro disi kadro disi her haberi flas haber olarak vermek zorunda mi bunlar

ozturk
26.01.2011, 13:51
Ersen martin le ömer rıza ile yendiysek şimdi yine yeneriz. o zaman çok çok kötü bir kadromuz vardı..

bu arada bjk nın ilk golünü de burak atmıştı:D

http://haber.ihya.org/haber/hn-29235.html

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1224839654417

Muhammed Ayaz
26.01.2011, 13:52
arkadaşlar acaba muhtemel 11 nedir benim aldığım bilgilere göre:

..................onur............................ ....
...tayfun....glowacki.....giray......cale......
...............selçuk......sezer..................
.......yattara..........................piotr..... .
......................jaja........................ ....
.....................pawel........................ ...

Muhammed Ayaz
26.01.2011, 13:54
arkadaşar bence fb maçı eziktaş maçından daha önemli çünkü biz lige hasreti< ve şenol hoca bunun farkında ama duble yapsakta fena olmaz hani:D

matrix5782
26.01.2011, 13:55
önümüzdeki fenerbahçe maçını da düşünürsek oluşturalacak kadro ile tek bir söz:''YENİLMEYİN YETER!!!'' diyorum.

61_Hasan_69
26.01.2011, 13:56
alanzinho bu maçtada oynamayacasa hangi maçta oynayacak...

Napoli
26.01.2011, 14:03
jaja Haftada iki mac kaldiracak kondisyonu yok,keza Colmaninda yok

Yiğit SARI
26.01.2011, 14:03
Şimdi yedek kadroyla çıktık diyelim. Ya yenildik ve elendik kupadan ?

Yunus Emre SEYHAN
26.01.2011, 14:04
Kimsenin dert edeceğini sanmıyorum :) Ligde alırız Bjk'nin havasını.

Burak
26.01.2011, 14:08
Beşiktaş'ın bizle berabere kalıp kümede kalınca seviniyordu, o fotoğraf varsa birinde buraya ekleyebilir mi lütfen.

vivanet
26.01.2011, 14:08

geçen sene aldık ziraat kupasını arayı biraz açalım..şampiyonluk kupasını alalım bu kupaya bayadır hasretiz..

Sefa Murat Dokuz
26.01.2011, 14:09
---------------Onur--------------
Tayfun----Glo-----Egemen----Cale
--------------Ceyhun------------
---------Selçuk---Colman---------
-----------Engin----Jaja----------
--------------Umut---------------

Orta sahayı böyle kalabalık tutarsak çok iyi olur Bjk yi savunmalarının ortasından delebiliriz.Arkaya atacağımız toplar ile.Engin Selçuk Colman bunu çok iyi yapar. Perşembe Cuma Cumartesi Pazar 4 gün var arkadaşlar 5 günde 2 maç kaldırır bu takım.
İlk yarıdan gol beklemiyorum. Ama erken bir gol oyunun seyrini elbetki değiştirir. Geriye düşme durumunda Ceyhun--Pawel değişikliği olmalı. Brozekler'in artık oynaması lazım. Bjk aldı Simao direk oynuyor. Almeida direk oynuyor. Görüyoruz ki oynayan oynuyor.

GERONIMO35
26.01.2011, 14:09

enfazla orta yapacak bizim defansta uzaklaştıracak rahat ol renkdaş :)

Ben sağ kanattan gelen ortalrdan korkuyorum aynen ankaragücü amçında yediğimiz goldeki gibi cale göbeğe doğru geliyor arkası boş kalıyor öyle kaç gol yedik

Enes Ünal Kaya
26.01.2011, 14:10

Şampiyon Olalımdaa Goll Gooll Trabzoon xD

GERONIMO35
26.01.2011, 14:11
videolarda pavelin defansın arkasına araya atılan paslardan çok gol attığını izlemiştik bu maç tam ona göre olabilir Umutu da fazla yormayız hem Umut fenevi çok sever boş geçmez fenevi

ozturk
26.01.2011, 14:13
Beşiktaş'ın bizle berabere kalıp kümede kalınca seviniyordu, o fotoğraf varsa birinde buraya ekleyebilir mi lütfen.

Foto yok ama haber var. bu arada bizimle değil giresunsporla berabere kalmışlar:D

o da hakem yardımıyla..

http://img38.imageshack.us/img38/7880/185bq.jpg (http://img38.imageshack.us/i/185bq.jpg/)

Alihan Ertürk
26.01.2011, 14:15
-------------------------Onur-------------------------------
Tayfun------------Giray--------Glowacki--------------Piotr
-------------------Ceyhun-----Sezer------------------------
Yattara--------------------Jaja------------------------Engin
---------------------------Pawel----------------------------

Jaja'nın yerine Alanzinho da başlayabilir bence.
:)

Yiğit SARI
26.01.2011, 14:16
Bence Türkiye Kupası'da bizim için hedef olmalı

MoMoXa
26.01.2011, 14:17
insallah yenicez trabzonum kalbimiz seninle..

sessizkral_1
26.01.2011, 14:25
Bir yandan yedek çıkalım Fenerbahçe maçı daha önemli diyorum.

Bir Yandan Schuster'in bizim hakkımızda söyledikleri aklıma geliyor.As 11 le çıkalım diyorum.

Karışık duygular.

Enes Ünal Kaya
26.01.2011, 14:28
Saat Kaç Benim Saatim Olduğu Yere Çakıldı Yaw : / : )

TheCrow

Bizle berabere kalmadı ama biz maçımızı kazanmasaydık küme düşüyorlardı. Yani biz onların küme düşme mücadelesindeki bir rakiplerini yendik ve kümede kaldılar.

Tolunay Abdioğlu

Bir Yandan Schuster'in bizim hakkımızda söyledikleri aklıma geliyor.As 11 le çıkalım diyorum.

Karışık duygular.

Biz de ortaya karışık bir kadroyla çıkarız o zaman. :)

------------------Onur------------------
Tayfun-------Giray-------Egemen----Cale
--------------Ceyhun----Sezer----------
Serkan-------------Engin------------Piotr
--------------Pawel Br.------------------

Faruk BERBER
26.01.2011, 14:29
-------------------------Onur-------------------------------
Tayfun------------Giray--------Glowacki--------------Piotr
-------------------Ceyhun-----Sezer------------------------
Yattara--------------------Jaja------------------------Engin
---------------------------Pawel----------------------------

Jaja'nın yerine Alanzinho da başlayabilir bence.
:)

Bu kadro zayıf kalır , özellikle orta sahayı teslim eder 5'lik oluruz .Sonra sen ne kadar önemsemedik dersen de

okg_53
26.01.2011, 14:29
Mustafa ve Ceyhun bu maçta oynayacak gibi .

Samet KILIÇ
26.01.2011, 14:30

Karışık duygular.

Aynen bende aynı şeyleri düşünüyorum en iyisi as ile yedeklerin harmanlanmasıyla oluşan bir 11 ile çıkmak..

İbrahim Gökhun Öztürk
26.01.2011, 14:31
manisanın yeneceğini düşünüyorum akşam ki maçtaki 2 tarafta üst tura çıkar..yedek ağırlıklı çıkarsak dahi beşiktaşın bizi yenebileceğini düşünmüyorum..beşiktaş benim gözümde lastiklerine fazlaca hava vurulmuş modifiyeli bir araba gibi..dışardan son derece lüks görünen ama motoru pas tutmaya yüz tutmuş bir araba..lastiklere vurulan fazla havanın da arabaya katkısı olmadıgı gibi zararı olur...

mexp61
26.01.2011, 14:36
U-18 le Çiksinlar belkİ ozaman sezer oynuyamaz....

Emirhan Uludüz
26.01.2011, 14:38
Daha yeni kalktım ve hedef tamamlandı. Birazdan maçın havasına girerim. Zamanda çabuk geçer :D

mda61
26.01.2011, 14:41
Umut'u niye kesiyorsunuz ki kadrodan ?. O adam, her gün maç yapsa 90. dakikada yine pres yapar :D
Dinlendirilcek en son ismin Umut olduğunu düşünüyorum.

mexp61
26.01.2011, 14:42
daha yeni kalktım ve hedef tamamlandı. Birazdan maçın havasına girerim. Zamanda çabuk geçer :d

ben kalkali 10 saat oluyor.maÇin havasina gİrdİk de nasil Çikcam bİlmİyorum.5.saat 15 dakİka var bİraz zor geÇcek gİbİ...:)

Yunus Emre SEYHAN
26.01.2011, 14:43
Saat Kaç Benim Saatim Olduğu Yere Çakıldı Yaw : / : )
Finalden cıkar cıkmaz, Eve doğru yol alıcam. Maç saatine yetişeceğim veya 5-10 dk geç kalacağım.
Saatin bir yandan geçmesini bir yandanda geçmemesini istiyorum :D

İnşallah yedek kadro ile çıkarız.

Telha TANYILDIZI
26.01.2011, 14:45
yahu sezer demeyin bana nedir bu sezer allahıma yeminle söylüyorum 2 ay antreman yapayım 5 tane sezer etmezsem adım telha değil 3. lig topçusu bu adam bizde kadroya giriyor yaw ayıptır

Travelair
26.01.2011, 14:46
------------Onur------------

Tayfun--Mustafa--Giray--Piotr

--Ceyhun--Alanzinho--Sezer--

--Yattara----Pawel----Engin--

As futbolcularımızı feybe maçına saklamamız lazım. Tabi duruma göre yedekten girebilirler

mda61
26.01.2011, 14:47
yahu sezer demeyin bana nedir bu sezer allahıma yeminle söylüyorum 2 ay antreman yapayım 5 tane sezer etmezsem adım telha değil 3. lig topçusu bu adam bizde kadroya giriyor yaw ayıptır

Öyle deme. Pasları fena değil. 2 yıldır maç yapmadığı için eksikleri olduğu doğrudur ama abarttığın gibi de 3.lig topçusu falan değil

Telha TANYILDIZI
26.01.2011, 14:50
abartmıyorum bu takımda olman için bir fazlan değil birden fazla extra özelliğin olmalı artık sıradan oyuncularla işimiz olmamalı pas diyorsun ben antremansızım ondan çok daha iyi paslar atarımm.

.....
26.01.2011, 14:50
Umut oynar bu akşam :)

mexp61
26.01.2011, 14:51
-------------------onur----------------

serkan--glowackİ----egemen------cale

yattara-----selÇuk---colman-----engİn

----------------alanzİnho-------------

-------------------umut----------------

burak-sezer-ceyhun 18 de olmasina gerek yok ....

Enes Ünal Kaya
26.01.2011, 14:51
Finalden cıkar cıkmaz, Eve doğru yol alıcam. Maç saatine yetişeceğim veya 5-10 dk geç kalacağım.
Saatin bir yandan geçmesini bir yandanda geçmemesini istiyorum :D

İnşallah yedek kadro ile çıkarız.

Grupdan Çıkalım Ama Ya..
Berabere Bitsin Maç Ama Yenilmeden Çıkalım : /
Yenilmek Koyuyo Yaw

İlyas BAHADIR
26.01.2011, 14:52
8taşın buca maçı 11 iyle maça çıkması bekleniyormuş, bildiğin 4-2-4 düzeni
bizim rotasyon yapacağımız gün gibi ortada ama çok büyük bir rotasyon beklemeiyorum ceyhun ve alan oynayabilir gibi.

Erdem Keser
26.01.2011, 14:53
Taktik idmanda çıkan ilk 11.
-----------------------Onur-----------------

Tayfun--------Giray-------Glowacki-----Cale

Yattara------Ceyhun(Sezer)------Colman------Piotr

----------Umut------------Pawel--------------

Yani; Selçuk, Burak, Jaja, Alan, Engin, Serkan, Egemen yedek.

Mustafa Yılmaz.20
26.01.2011, 14:53
Onur
Serkan, Giray, Glowacki, Cale(Piotr)
Selçuk(Sezer), Ceyhun, Engin
?????, Jaja, Pawel

ligtv de şimdi verilen muhtemel 11'imiz. Soru işaretinin kim olduğunu duyamadım :)

Mustafa Yılmaz.20
26.01.2011, 14:54
Taktik idmanda çıkan ilk 11.
-----------------------Onur-----------------

Tayfun--------Giray-------Glowacki-----Cale

Yattara------Ceyhun------Colman------Piotr

----------Umut------------Pawel--------------

Yani; Selçuk, Burak, Jaja, Alan, Engin, Serkan, Egemen yedek.
Bende bu 11 in çıkacağını düşünüyordum. Ben olsam Yattara'yı dinlendirip, Alan'la başlardım :)

Emre Bekar
26.01.2011, 14:56
Engin ilk 11 de başlar gibime geliyor.pawelde oynar bu maçta inşallah.

Gökhan Döner
Şimdiden maça gidecek arkadaşların allah yardımcıları olsun.

mexp61
Bence yedek kadroyla çıkıp kendimizi rezil etmiyelim.Onur,serkan,colman-selçuk-yattara-umut mutlaka olması lazım.BİRDE Şenol hoca Egemeni riske etmiyecek ama maçı riske etmemek için Giraya bir önlem alması gerek

hermann hesse
26.01.2011, 14:57
Beşiktaş'ı ve Beşiktaşlıları severim. Tribün fanatizmi dışında normal olarak muhabbet ettin mi bize en yakın kulüp olarak onları görürüm. Ancak aklımla ve duygularımla baktığım zaman ne onların ne de fenerbahçenin bizi yenebilecek seviyeye şu anda ulaşmadıklarını görüyorum. O yüzden rahatım. Geçmiş yılların stresi yok. Buca karşısındaki Beşiktaş veyahut Antalya karşısındaki Fenerbahçe mi yenecek bizi?! Eee hadi olmaz oldu yendiler ya sonrası.. işte sonrası yok.. oturmuş takım değiller çünkü..

Yiğit SARI
26.01.2011, 14:57
Kesinlikle tur geçilmesi gerektiğini ve bu yüzden asa yakın bi takım çıkması gerektiğini düşünüyorum. Yenilgi görmek istemiyorum bu akşam.

mexp61
26.01.2011, 14:58
onur
serkan, giray, glowacki, cale(piotr)
selçuk(sezer), ceyhun, engin
?????, jaja, pawel

ligtv de şimdi verilen muhtemel 11'imiz. Soru işaretinin kim olduğunu duyamadım :)

umut olabİlİr ???? :)

Emirhan Uludüz
ben kalkali 10 saat oluyor.maÇin havasina gİrdİk de nasil Çikcam bİlmİyorum.5.saat 15 dakİka var bİraz zor geÇcek gİbİ...:)

Ben bilerek sabaha karşı yattım dün. Ama yine zaman geçmiyor. Ancak 3 oldu :D

Gökhan Döner
Bu arada Burak bu akşam patlama yaparsa şaşırmayın.
Az dikkatli olup biraz akılı oynarsa en az 2 golü var ................

Tayfun
26.01.2011, 14:59
Şenol hoca brozek kardeşleri 11'de başlatsın, kendilerini göstermek isteyeceklerdir... Ondan sonra görün pirana kovalayan çılgın hamsiyi :)

Taner Tonbil
26.01.2011, 15:00
Ilk 11 böyle olur gibime geliyor:

Onur
Serkan-Giray-Glo-Cale
Ceyhun
Selcuk-Colman(Engin)
Jaja
Umut-Pawel(Burak)

mexp61
26.01.2011, 15:01
bu arada burak bu akşam patlama yaparsa şaşırmayın.
Az dikkatli olup biraz akılı oynarsa en az 2 golü var ................

az dİkkatlİ bİraz akilli:c.ronaldo :)

Ahmet F. Zengin
26.01.2011, 15:01
---------------onur-----------------
tayfun----giray----mustafa---piotr
-----barıs-----ceyhun-----sezer-----------
------mehmet cakir----alanzinho-----------
--------------pawel----------------------------

tam deplasman takımı...

Bize bu sen sampiyonluk lazım...Su takımla en kotu berabere kalırız...

Boylece besiktas moral olarak coker....

Bu takım üst üste 3 pas yapamaz fark yeriz ..

mexp61
26.01.2011, 15:02
BariŞ-ceyhun-sezer ortasahasi tam korku fİlmİ gİbİ.....

Tayfun
26.01.2011, 15:04

Komediye de dönüşebilir ilerleyen dakikalarda ...

bahadır2561
26.01.2011, 15:05
ntvspor muhtemel kadro

bjk: cenk-hilbert-toraman-ersan-ismail-fernandes-q7-simao-guti-nobre-almeida

TS: Onur-Tayfun-Glo-Giray-Ferhat-Sezer-Ceyhun-Alanzinho-Piotr-Umut-Pawel

Cihad Varlı
26.01.2011, 15:06
ntvspor muhtemel kadro

İnşallah böyle olmaz kadromuz .
Göbek tamamen oynatmamaya yönelik .

61_Hasan_69
barış - ceyhun - sezer bu üçlü aynı anda sahaya çıkarsa ortada ne simao kalır ne q7 hepsinin hastanede geçecek 1 ayı var rahat...

zafer6161

ciddi söylüyorum,eğerki bu kadroyla çıkarsak tarihi fark yeriz bence :)

ziya doğan bile bu kadar defansif kadro yapmazdı :D

GERONIMO35

Bence takımdaki en düz oyuncu sezer Sezeri kadroda görünce yada sonradan oyuna girerken görünce canım sıkılıyor zevkim kaçıyor Umarım beni bundan sonra yanıltır ve takıma katkı sağlar Şenol hocamın bir bildiği vardır diyerek umut etmeye devam ediyorum

B.Yiğit
jaja dinlensin yeter..

mexp61
26.01.2011, 15:07
komediye de dönüşebilir ilerleyen dakikalarda ...

trajİkomİk....:)

GERONIMO35
26.01.2011, 15:08
İnşallah böyle olmaz kadromuz .
Göbek tamamen oynatmamaya yönelik .

o göbek asıl bizi oynatmaz:)

Emre Bekar
Sezerlen ceyhunu yanyana düşünemiyorum:D

mexp61
bence takımdaki en düz oyuncu sezer sezeri kadroda görünce yada sonradan oyuna girerken görünce canım sıkılıyor zevkim kaçıyor umarım beni bundan sonra yanıltır ve takıma katkı sağlar Şenol hocamın bir bildiği vardır diyerek umut etmeye devam ediyorum

demekkİ bariŞ ve ceyhundan umudun var ...:)

Ahmet F. Zengin
Şenol hoca Brozekleri hiç inönüye beşiktaş önüne atarmı yaa .. İdeal kadromuzla çıkarız ..

TS61_NL
26.01.2011, 15:11
Ligin en iyi futbol oynayan takımı Trabzonspor.

Kaynak: Lig TV, futbol gündemi, Sinan Engin.

Arada bir doğru sözler edebiliyorsun demek kendini zorlayinca.

Samet Yildirim
Ilk 11 nasil olacak bilmiyorum ama isterse oynamaya istersede oynamamaya yönelik olsun beni ilgilendirmez yeterki turu gecelim yenilmeden gecersek dahada iyi...
Bana ne nasil oynayacagimizdan bu mac öyle bir mac degil...

Bence
Onur
Serkan-Giray-Glo-Cale
-----Selcuk-Ceyhun---
Burak(yattara)----Piotr
------Pawel-Umut----

Burak veya yattara hoca artik FB macinda kimi oynatmaya düsünüyorsa o oynamamali.
Selcukda oynamasa daha iyi olur ama yerine sezer felan oynarsa sikinti olur.

Mustafa Yılmaz.20
Bence takımdaki en düz oyuncu sezer Sezeri kadroda görünce yada sonradan oyuna girerken görünce canım sıkılıyor zevkim kaçıyor Umarım beni bundan sonra yanıltır ve takıma katkı sağlar Şenol hocamın bir bildiği vardır diyerek umut etmeye devam ediyorum
Ben Sezer'e bir türlü ısınamadım. Bu kadar önemli bi sezonda ona güvenmekle hata etmiyoruzdur inşallah.

Bence bugün Ceyhun oynarsa maçın yıldızlarından olacak.

GERONIMO35
26.01.2011, 15:12
Hami nin kupa finalinde ortasahada frikikten 8taşa attığı bir gol vardı Unutamadığım gollerin başında gelir Bu akşamda güzel goller bekliyorum takımımdan
Hatta sezer atarmış süper gol Ne güzel olur :)

Saltuk Buğra
Bana kalırsa berabere bitecek. Yenebilirizde ama çıkacağımız kadronun as kadro olacağını sanmıyorum

61_Hasan_69
bence şenol hoca herkesiz brozekleri niye oynatmıyosun eleştirisinden sonra hugo broos taktigi ile "körlere yol göstermek lazım" diye düşünüp brozek kardeşleri inönüye çıkaracak....

Alihan Ertürk
26.01.2011, 15:13
Ligin en iyi futbol oynayan takımı Trabzonspor.

Kaynak: Lig TV, futbol gündemi, Sinan Engin.

Arada bir doğru sözler edebiliyorsun demek kendini zorlayinca.

Birazdan beşiktaş 16 maçını da kazanacak der.. Hergün tekrarlıyor bıkmadan usanmadan.

Bıktım artık.. Bugün izlemeyeyim dedim kafam çok rahat.
:D

bahadır2561
26.01.2011, 15:13
Alanzinho yıldızlaşabilir. .

Erdem Keser
26.01.2011, 15:14
Sezerlen ceyhunu yanyana düşünemiyorum:D
Bu gözler Hasan-Ayman-Hüseyin üçlüsünü birarada gördü uzunca bir süre.:D

abcabca
26.01.2011, 15:15
Orta sahada çabuk hızlı isimler oynamalı,ceyhun orta saha için ağır kaçar..

Buğra Dege
26.01.2011, 15:15
onur
serkan giray glo cale
burak selcuk ceyhun engin
alan
umut

kadro böle olur umuyorum....

Cihad Varlı
26.01.2011, 15:16
Onur - Serkan - Glowacki - Giray - Piotr - Burak - Colman - Selçuk - Engin - Alanzinho - Pawel

Benim ideal 11'im de bu .

Çağdaş DENİZ
bence kadro şöyle olmalı:
------------------------onur--------------------------
tayfun------glowachi---------giray----------piotr(cale)
---------------------ceyhun--------------------------
--------selçuk------------------alanzinho-------------
yattara---------------------burak--------------------
-----------------umut(pawel)----------------------------

Yiğit SARI
Sonuçta takip Beşiktaş o kadroyla çıkılır mı sahaya yav ? (kazanmak istiyorsak tabi)

Erol Koç
Ilk 11 böyle olur gibime geliyor:

Onur
Serkan-Giray-Glo-Cale
Ceyhun
Selcuk-Colman(Engin)
Jaja
Umut-Pawel(Burak)

Sen fenerbahçe maçının ilk 11'ini çıkarmışsın kalede Tolga olur, Cale ve Girayın dinlenmesi lazım çok hata yapıyolar.

Ahmet Faruk
26.01.2011, 15:17
Yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkmayalım bence. Yani şimdi Paweli arkasında Sezer ve Ceyhun oynarken değerlendirmek ne kadar doğru. Sonra adama top gelmedi oluyor. Gelmez tabi. Maç sonunda da Pawel kendisine verilen şansı iyi değerlendirememiş oluyor. Yahu bir Jaja ile oynasın, Selçukun paslarına koşsun bakalım... Yok... Koy Sezerin önüne, sonra kötü oynadı. Başka?

Sonra böyle saçma salak kadrolar ile maça çıkınca takım, o maçı izlemek de eziyet oluyor. Ben en çok ona üzülüyorum...

abcabca
26.01.2011, 15:17
Umut bu maçta kesin oynamalı çünkü Bjk savunması çok ileri çıkıyor bu arada Umut'un yaptığı preslerle çok önemli toplar kazanabiliriz.

Devrim Arslan
26.01.2011, 15:18
ntvspor muhtemel kadro

bu bir intihar şeklidir mümkün değil yahu bu kadro,

bjk fark atar bu moralle fenerede yeniliriz

bizim as kadroyla çıkıp mücadele vermemiz lazım o zaman yeneriz

lzfy
Allah askina Tolga oynamasin :eek: Rezil oluruz!

Ahmet F. Zengin
Onur - Serkan - Glowacki - Giray - Piotr - Burak - Colman - Selçuk - Engin - Alanzinho - Pawel

Benim ideal 11'im de bu .

Umut'un İlk 11 de çıkacağına bütün paramla iddaya girerim :D

Alihan Ertürk
26.01.2011, 15:19
En çok dinlenmesi gereken isimler Selçuk, Serkan ve Umut.
Ve bence bugün oynamayacaklar.

Doğru yapıyor hoca ama fazla abartmaması lazım yedek kadro işini.
Sezer'le falan çıkmamalıyız. Engin ortada Selçuk'un görevini yapar Sezer'e Barış'a gerek yok.

lazkerem
26.01.2011, 15:20
ntv.nin yayınladığı kadro hiç gerçekçi durmuyor
Eğer gerçek ise şenol hoca kupayı düşünmüyor demektir

bahadır2561
26.01.2011, 15:20
ntvspor muhtemel kadroya göre beklerimizde cok zayıf Ferhatla Tayfunla cıkılırmı en azından Cale oynasa bari Sezer'in yerine de Colman oynasın daha iyi olur

Alperen Çakıroğlu
26.01.2011, 15:21
Bu gözler Hasan-Ayman-Hüseyin üçlüsünü birarada gördü uzunca bir süre.:D

Aynen öyle :D:D

zafer6161

tolgaya haksızlık edilmiş :D

Çağdaş DENİZ
bence kadro şöyle olmalı:
------------------------onur--------------------------
tayfun------glowachi--------giray--------piotr(cale)
---------------------ceyhun--------------------------
--------selçuk------------------alanzinho-------------
yattara---------------------burak--------------------
-----------------umut(pawel)-------------------------

ikinci yarı oyunu çevirebileceğimiz yedeklerimiz de olur hem de bazı oyuncularımız dinlenir ve egemen riske edilmez:D
yedekler:
1-serkan balcı
2-engin baytar
3-piotr ya da cale
4-umut ya da pawel
5-colman
6-tolga zengin
7-barış ataş

Kader KORELİ
Yedek ağırlıklı bir takımla çıkacağız saha, öyle gözüküyor. Brozek kardeşler bugün şans bulurlar muhtemelen.

Erol Koç
26.01.2011, 15:22
Allah askina Tolga oynamasin :eek: Rezil oluruz!

Yedek olan kalecileri Kupa maçlarında oyntarak teselli yapılır. Kupa maçalarında önemli yada önemsiz maçlarda Tolga geçer kaleye, bir nevi tolga motive ediliyo.

Kaan
26.01.2011, 15:22
ntvspor muhtemel kadro

Sitelerinde öyle yazmıyor. :confused:

NTVSpor

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak, Umut

LigTV

ispiroğ61
26.01.2011, 15:23
Onur

Tayfun Giray Glowacki Brozek

Yattara Sezer Colman Engin

Brozek Umut

Yunus Emre Sel'in 11..

61_Hasan_69
26.01.2011, 15:23
haftosunu o kadar önemli maçımız var niye yoralım adamları

bahadır2561
26.01.2011, 15:24
Sitelerinde öyle yazmıyor. :confused:

NTVSpor

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak, Umut

LigTV

az önce 15.00 haberlerinde canlı yayında bağlanan spiker bu kadroyu verdi .

Yunus Emre SEYHAN
26.01.2011, 15:24
Muhtemel kadroların hepsi tahmin..

Muhtemelen Şenol hoca bile daha karar vermemiştir, hangi kadroyu çıkarıcağına :)

Hürgün Aygün
26.01.2011, 15:25
Yine diyorum inşallah as kadro ile çıkarız öne geçerse SelçuK,Serkan,Jaja çıkabilir yorulma,sakatlanma açısından.

Alperen Çakıroğlu
26.01.2011, 15:26

İlk yarı oynadıgımız liverpool-fener liverpool maçlarında nasıl oynadıysak bu maçlardan da alnımızın akıyla çıkarız..fener maçını çok büyütüyosunuz..

Kaan

Trabzon'daki Liverpool maçında fena mı oynadık ? O maçtan 3-4 gün sonra Fenerbahçe'yi yendik Trabzon'da..

Ha bir de şu açıdan bakmak lazım;

Hadi bu maça yedek kadroyla çıktık, kazanamadık. Fenerbahçe maçını da kazanamazsak ne anlamı kalacak ? Yüklenilecek tek kişi Şenol Güneş olmayacak mı yine ?

B.Yiğit
bütün medya banko bjk diyor fb maçıda banko fb miş :)) ilk yarı nasıl dokunmuşsa bunların 3ünü birden şamarlamamız artık..

Cihad Varlı
En az Beşiktaş'ın ki kadar ofansif bir kadroyla çıkmalıyız .

Çağdaş DENİZ
26.01.2011, 15:27
Muhtemel kadroların hepsi tahmin..

Muhtemelen Şenol hoca bile daha karar vermemiştir, hangi kadroyu çıkarıcağına :)

olur mu arkadaşım şenol hoca kadroyu kurup adam paylaştırmalarını,taktik antremanını vs vs. yapmıştır öyle şey olur mu?
bu işi 2 dakikalık yönetim mi sanıyorsun teknik drektörlük çok zor iş...

Yunus Emre SEYHAN
26.01.2011, 15:28
İlk yarı oynadıgımız liverpool-fener liverpool maçlarında nasıl oynadıysak bu maçlardan da alnımızın akıyla çıkarız..fener maçını çok büyütüyosunuz..
O yüzden Antalya ile beraber kaldık dime?
Gerçekli olmak lazım. Bizim futbolcuların çoğu haftada 2 yüksek seviyeli maç kaldıracak nitelikte değil. Hem mental hem de fiziksel olarak.

Fenerbahce macının 2. yarısında oyunda kopmalar olur.

.....
Onur kalede olur Şenol Hoca Beşiktaş Maçına Tolga ile çıkmaz :)

Necmi6161
Bu Maçı Çevirebilecek Tek Adam JaJa.Oynamazsa Yeniliriz.

Uğur Erdoğan
26.01.2011, 15:29
umut,selçuk vede colman dinlendirilmesinde kim dinlendiriliyorsa dinlendirilsin şu maçta

------------onur-------------
serkan---mustafa---glo---cale
selçuk-----ceyhun-----colman
yattara------umut------engin

mustafayı oynatsak 8jk ye gıcıklık olsun diye :)
enginde oynasın yahu kadro kurmak bu futbolcularla ne kadar zor
Allah Şenol Hocaya sabır versin kararlılık versin :)

hüseyin1975
bu bir intihar şeklidir mümkün değil yahu bu kadro,

bjk fark atar bu moralle fenerede yeniliriz

bizim as kadroyla çıkıp mücadele vermemiz lazım o zaman yeneriz

Niye moralimiz bozulsún?
Sonucda Futbolcular sahada kimin oynadigini bilmiyorlar mi?
Yarin Fenerbahce yedekleri ile kendi sahalarinda Genclerbirligini yenilirse morallerimi bozulacak???

Gecelim bu isleri artik.
Ne moral bozulmasiymis ama be. Simdi Fenere yenilirsek o moral bozuklugu ile herkese yenilecekmiyiz?
Her mac ayridir ve her maca yeniden motive olmak profesyonellerin isidir.
Fener macina biz her zaman motive olmusuzdur, en kötü günlerimzde dahil.

Bugün yenilsekde Tur atlayacagiz, Manisa yenilmeyecekdir!

Joacivil
Yunus Emre Sel den muhtemel kadroyu aldım yedek agarlıklı cıkacaz

Onur - Tayfun, Giray, Glowacki, Piotr Brozek - Yattara, Colman, Sezer, Engin - Pawel Brozek, Umut

Kaan
26.01.2011, 15:30
umut,selçuk vede colman dinlendirilmesinde kim dinlendiriliyorsa dinlendirilsin şu maçta

------------onur-------------
serkan---mustafa---glo---cale
selçuk-----ceyhun-----colman
yattara------umut------burak

mustafayı oynatsak 8jk ye gıcıklık olsun diye :)

Umut'un bir senede 40-45 maç kaldıracak kapasitesi var zaten. Yorulduğunu görmedim hiç. :D

Samet Yildirim
26.01.2011, 15:30
Beşiktaş'ın, Trabzonspor ile bu akşam oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası maçının kadrosu belli oldu.

Sakatlığı geçen İbrahim Üzülmez de maç kadrosuna alınırken, siyah-beyazlıların 18 kişilik kadrosu şöyle:

Hakan Arıkan, Cenk Gönen, Ekrem Dağ, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, İsmail Köybaşı, Guti Hernandez, Simao Sabrosa, Ricardo Quaresma, Hugo Almeida, Mehmet Aurelio, Ersan Gülüm, Fabian Ernst, Necip Uysal, Roberto Hilbert, Manuel Fernandes, Da Silva Bobo, Mert Nobre.

ARAF
26.01.2011, 15:31
onur
serkan mustafa yumlu glo brozek
burak selcuk colman engin
jaja
brozek

işte kadro

bahadır2561
26.01.2011, 15:31

Onur - Tayfun, Giray, Glowacki, Piotr Brozek - Yattara, Colman, Sezer, Engin - Pawel Brozek, Umut

Bu kadroya eyv derim :)

En olası kadroda bu gibi aslında. .

barisb
26.01.2011, 15:32
adı üstünde; "yedek kadro". as kadro da sıkıntı olmadığı sürece hedefi olan her maça as oyuncularla çıkılmalı.

Cihad Varlı
26.01.2011, 15:32

Hiç de fena durmuyor , güzel .

Joacivil
26.01.2011, 15:33
Bu kadroya eyv derim :)

En olası kadroda bu gibi aslında. .

tayfun kalp ritimlerimle oynar bu maçta ama sezere tahammulum hıc yok selçuksuz orta saha :(

Hasan YAYLI
doğum günümde en güzel hediyeyi sizlerden bekliyorum uşaklar :D sahaya kim çıkarsa çıksın şu maçı alıcaz inş.

Ali Yerlikaya
Onur

Tayfun Giray Glowacki Brozek

Yattara Sezer Colman Engin

Brozek Umut

Yunus Emre Sel'in 11..

Ins. bu kadro cikar e mantikli bu gözükiyor...
Brozek Quaresmayi kesebilir, Xaviyi kesmis adam Quaresmadada cok sorun yasicagini tahmi etmiyom, ama sol bek e Ferhat koyulursan en az 2 gol yeriz ve üstü tabi...
Sezerde biraz defansif oynar Colmanda gecen sezon gibi biraz daha ileriye cikabilir...
Yani bu kadro BJK yi yenebilcek bi kadro ve Fener macini alicak oyuncularda dinlendirilmis olur... ;) Burak, Selcuk, Jaja da fener macini hallederse gerisi sorun olmaz...

21 22 23
26.01.2011, 15:34
As kadro ile çıkılsın.

bahadır2561
26.01.2011, 15:34
tayfun kalp ritimlerimle oynar bu maçta ama sezere tahammulum hıc yok selçuksuz orta saha :(

Sezer'i bende sevmiyorum ama hocanın gördüğü bişey var demek ki. .

Tayfun içinde aynı şeyleri düşünmekle beraber golcü özelliğini de hatırlatıyorum :)

abcabca
26.01.2011, 15:35
Bjk ve Fener maçlarını alırsak, bu sezon hem ligi hemde kupayı alırız..

ozturk
26.01.2011, 15:38

bu kadro iyi bence

Mustafa Yılmaz.20
26.01.2011, 15:38
Hangi kadro sahaya çıkarsa çıksın zevk alırım maçtan. Ama mümkünse Sezer oynamasın. Yunus Emre Sel'in verdiği kadroda Ceyhun-Sezer değişikliği olursa iyi olur.

ispiroğ61
26.01.2011, 15:39
Güveniyorum sizlere..

Çıkın savaşın korku salın o eziklere.. Sen Trabzonsporsun!!

Renklerine kurban olduğum umrumda mı bjk nın yıldızları senin renklerin herşeye değer..

Allahım yar ve yardımcınız olsun..