PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 5.Hafta | Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

SDanışmaz
25.01.2011, 10:03
Maçın biletleri satışa çıktı mı?

magicyattara
25.01.2011, 10:06
Bjk'ye vuralım GBB'yi çıkaralım..ne güzel olur be..:)

Ali YİĞİT
25.01.2011, 10:08
Hani bunların taraftarları büyük konuşuyorlar ya...
Hani "Hamsi kafalılara 3-5-8 atacağız!" diyorlar ya...
Tebessüm ediyorum...
Onlar büyük konuştukça benim takıma olan güvenim artıyor...
Allah büyüktür...
İnşallah alnımızın akı ile ayrılacağız bu maçtan...

İşte ben hep bunu demek istiyorum Allah yardımcımız olsun inşallah alacağız (=

Ankaragücü maçından önce bas bas bağırdım kimse sesimi duymadı herkes büyük konuştu sonuçlarını gördük ben böyle şeylere inanırım arkadaş büyük konuşursan büyük hüsrana uğrarsın.Yok çok rahat alırız,koyarız,kırarız,dökeriz..Noldu?Gördük

fero
25.01.2011, 10:13
Maçın biletleri satışa çıktı mı?

daha henüz belli bişi yok hafta sonundan beri takıp ediyorum il güvenlık kurulu toplantısından sonra belli olucakmış ama ortalıkdail güvenlık kurulu yok yarın mac var bileti ne zaman alıcağız

Yiğit SARI
25.01.2011, 10:33
http://www.ajansspor.com/resimv3/hayriulgen_bjkts.jpg

Kazanan kupayı alır diyo :)

Badaloğlu
25.01.2011, 10:39
Beşiktaş, Trabzonspor'un, Bucaspor olmadığını anladığında iş işten geçmiş olacak... Şenol Güneş, iki maç üstüste takımını kötü oynatmaz!!!

Recep Alkan
25.01.2011, 10:42
Ahmet abi, peki iki maç üst üste iyi oynatır mı :)

Süleyman50
25.01.2011, 10:43
fb maçını provası olacak, inşallah önce bjk sonra fb maçlarında alnımızın akıyla çıkacağız...

Berberoğlu
25.01.2011, 10:48
Dünkü 20 dakikalık beyhude bekleyişten sonra bu sabah 08:30'da 15 dakika daha bekledim, sonunda biletix müşteri temsilcisi ile görüştüm.
Tabii ilk iş kalayı bastım, niye bu kadar bekletiyorsunuz diye.
Adam da sonrasında bana ters cevaplar verdi, ben de info@biletix.com adresine maille şikayetimi bildirdim.

1) Biletix diyor ki; rakip takım tribünün bilet satış hakkını İstanbul Klüpleri TRABZONSPOR'a devreder, satışı TRABZONSOR takımı koordine eder.
2) 444 1967'yi aradım; saat 9:00'da mesaileri başlıyormuş!, diyorlar ki bize öncelikle İstanbul Klüpleri'nden resmi yazı gelir, biz de ondan sonra satışı başlatırız. BJK Klübünü arayıp onlara sorun diyor.
3) 444 1903'ü aradım, çaldı, çaldı açan yok, meğer BJK'nin 444'lü numarası yokmuş.. :D Sonra istemeden de olsa BJK resmi sitesine girdim, 212'li numaralarından aradım. Bir bayan çıktı, biletle ilgili görüşcektim dedim, biletixi ara dedi. Onlarla konuştum, rakip takım tarafının satışını soracağım deyince birine bağladı. Oldukça kibar bir adamla görüştüm, derbi maçlarda rakip takım tribün bileti satışı için "İl Güvenlik Kurulu" kararının zorunlu olduğunu, İl Güvenlik Kurulu'nun bugün toplanacağını, ordan çıkacak karara göre bugün gün içinde bilet satışının başlayabileceğini söyledi. Kurul kaçta toplanacak diye sordum, genelde saat 11:00'de toplandıklarını, ama kesin bilgi için Valilik'i tekrar arayabileceğini söyledi. Ben de kesin bilgi için 1 saat sonra tekrar ararım dedim, teşekkür edip kapattım.

Anlayacağınız İstanbul'da TRABZONSPOR'umun biletlerini satın almak memleketin en zor işlerinden biri MAALESEF... :mad: :(

fero
25.01.2011, 10:56
Dünkü 20 dakikalık beyhude bekleyişten sonra bu sabah 08:30'da 15 dakika daha bekledim, sonunda biletix müşteri temsilcisi ile görüştüm.
Adam da sonrasında bana ters cevaplar verdi, ben de info@biletix.com adresine maille şikayetimi bildirdim.

1) Biletix diyor ki; rakip takım tribünün bilet satış hakkını İstanbul Klüpleri TRABZONSPOR'a devreder, satışı TRABZONSOR takımı koordine eder.
2) 444 1967'yi aradım; saat 9:00'da mesaileri başlıyormuş!, diyorlar ki bize öncelikle İstanbul Klüpleri'nden resmi yazı gelir, biz de ondan sonra satışı başlatırız. BJK Klübünü arayıp onlara sorun diyor.
3) 444 1903'ü aradım, çaldı, çaldı açan yok, meğer BJK'nin 444'lü numarası yokmuş.. :D Sonra istemeden de olsa BJK resmi sitesine girdim, 212'li numaralarından aradım. Bir bayan çıktı, biletle ilgili görüşcektim dedim, biletixi ara dedi. Onlarla konuştum, rakip takım tarafının satışını soracağım deyince birine bağladı. Oldukça kibar bir adamla görüştüm, derbi maçlarda rakip takım tribün bileti satışı için "İl Güvenlik Kurulu" kararının zorunlu olduğunu, İl Güvenlik Kurulu'nun bugün toplanacağını, ordan çıkacak karara göre bugün gün içinde bilet satışının başlayabileceğini söyledi. Kurul kaçta toplanacak diye sordum, genelde saat 11:00'de toplandıklarını, ama kesin bilgi için Valilik'i tekrar arayabileceğini söyledi. Ben de kesin bilgi için 1 saat sonra tekrar ararım dedim, teşekkür edip kapattım.

Anlayacağınız İstanbul'da TRABZONSPOR'umun biletlerini satın almak memleketin en zor işlerinden biri MAALESEF... :mad: :(

satış biletix den olucak demi

magicyattara
25.01.2011, 11:02
Beşiktaş, Trabzonspor'un, Bucaspor olmadığını anladığında iş işten geçmiş olacak... Şenol Güneş, iki maç üstüste takımını kötü oynatmaz!!!

Bjk orta sahası ofansa dönük bir orta saha olduğu için,rakip kontrataklarda defans adamlarını rakip forvetlerle başbaşa bırakıyorlar..defans adamları da rakibi tek hamlelerle durdurmaya çalışıyor..bu bizim için avantaj aslında..zorlarsak bjk defans adamlarını işlerini bitiririz..

Dursun Kaplan
25.01.2011, 11:07
Bjk'nin ortasahası ile defansı arasında İstanbul boğazı kadar açık var. Bu büyük bir handikap. Bunu iyi değerlendirmeliyiz. Araya atılan toplar ve hızlı adamlarımızla pert edicez inşallah kargaları.

Mehmet Ç.
25.01.2011, 11:25
Hoca baya rotasiyon'a girecekmis.

Yedek agirlikli cikacakmisiz.

Böyle olsa bile kazanacagimiz'dan eminim, ama

kale'de Tolga olmasi beni beraberlige bile mutlu eder

bahadır2561
25.01.2011, 11:27
Kalede Tolga olmaması dileğiyle

Berberoğlu
25.01.2011, 11:32
satış biletix den olucak demi

İl Güvenlik Kurulu satışı hangi kanallardan ve nereden yapılacağına da karar veriyormuş!

ozturk
25.01.2011, 11:37
Kalede Tolga olmaması dileğiyle

kalede Tolga olursa bjk maça 1-0 önde başlar..

Fatih Özkan
25.01.2011, 11:55

Fener maçı biletlerinin de satışa çıkma ihtimali var mı bugün ?
Herhalde hem BJK hem Fener biletleri aynı anda satışa çıkmaz...

Berberoğlu
25.01.2011, 11:57
Fener maçı biletlerinin de satışa çıkma ihtimali var mı bugün ?
Herhalde hem BJK hem Fener biletleri aynı anda satışa çıkmaz...

Bence İl Güvenlik Kurulu bugünkü toplantısında her iki maç için de kararını verir.

Ama Fenerbahçe maçı en erken yarın sabah satışa çıkar.
Beşiktaş maçı ise eğer mümkünse bugün öğleden sonra internetten satılmaya başlanır, mümkün değilse zaten yarın stadta satılır, ki öylesi herkesi zora sokar.

Fatih Özkan
25.01.2011, 12:02
Bence İl Güvenlik Kurulu bugünkü toplantısında her iki maç için de kararını verir.

Ama Fenerbahçe maçı en erken yarın sabah satışa çıkar.
Beşiktaş maçı ise eğer mümkünse bugün öğleden sonra internetten satılmaya başlanır, mümkün değilse zaten yarın stadta satılır, ki öylesi herkesi zora sokar.

Anladım abi...
Bence de Fener maçı yarına satışa çıkar...
Bilgilendirmen için teşekkürler...
İnşallah bilet bulursun ve güzel bir galibiyete şahit olursun :cool:

Berberoğlu
25.01.2011, 12:03
Anladım abi...
Bence de Fener maçı yarına satışa çıkar...
Bilgilendirmen için teşekkürler...
İnşallah bilet bulursun ve güzel bir galibiyete şahit olursun :cool:
İnşallah...

Çarşamba beraberlik, Pazar galibiyet istiyorum....

Özge
25.01.2011, 12:05
Resmen eziyet ediyorlar ya.Yarın maç var ama biletler hala ortada yok.

İlyas Özdemir
25.01.2011, 12:05
İst Valiliğini aradım bana güvenlik kurulu Büyük Şehir Belediyesinde toplanıyor dediler bu bilgiyi alana kadar da baya bir kişiye aktarıldım

Fatih Özkan
25.01.2011, 12:06
Resmen eziyet ediyorlar ya.Yarın maç var ama biletler hala ortada yok.

3 gündür biletle ilgili rüyalar görüyorum...
Sabah kalkıp, Biletix'e bakıp tekrar yatıyorum...
Piskobata bağladım :(

exelans_25
25.01.2011, 12:08
ya kalede tolga olmasın sonra sezon sonuna kadar jimnastiğin şımarık topçularını konuşur millet onur sonuçta koşmuyor ki fener maçına yorgun çıksın

mavikent61
25.01.2011, 12:10
yarın saat 17 de kasımpaşa-bursa maçı var bursalılarında ıstıklelde toplanacagını dusunuyom ts taraftarıyla bursa taraftarı karsı karsıya gelebilir

Özge
25.01.2011, 12:11
3 gündür biletle ilgili rüyalar görüyorum...
Sabah kalkıp, Biletix'e bakıp tekrar yatıyorum...
Piskobata bağladım :(
Genelde Fenerbahçe maçı öncesi bilet sorunu böyle olmuyor.Yani maçtan birkaç gün önce çıkarıyorlar Fb maçında.Böyle maçtan 1 gün önce belirsiz bir şekilde beklemiyorsun:)

Tangerine Dream
25.01.2011, 12:12
Tolga'yı rahat bırakın. Kendisine görev verildiği takdirde kalemizi başarıyla koruyacaktır. Hazırlık maçlarında gayet başarılı bir görüntü sergiledi.

Miraç Atalay Çiftçi
25.01.2011, 12:14
Kadir Has'daki finale adım adım.

Yiğit SARI
25.01.2011, 12:22
Tolga'yı rahat bırakın. Kendisine görev verildiği takdirde kalemizi başarıyla koruyacaktır. Hazırlık maçlarında gayet başarılı bir görüntü sergiledi.

Katılmıyorum

Hasan Habip Özbay
25.01.2011, 12:24
tolgadan bende artık fayda beklemiyorum bora artık onurun yedeği olur sezon sonu tolga gider bu maç aslnda beni pek ilgilendirmiyor ama maç 1-1 berabere biter

Mehmet Ç.
25.01.2011, 12:29
http://www.ajansspor.com/futbol/turkiyekupasi/h/20110125/turkiye_kupasi_finali_nerede_oynanacak_.html

Ziraat Türkiye Kupası finali Kayserispor'un stadı olan Kadir Has Stadı'nda oynanacak

"Yol gözükdü, bu sene Kayseriyi görecegiz"

Bu sözü bizim kadar iddaa'li kimse söyleyemez. :)

İlyas Özdemir
25.01.2011, 12:32
Bence Tolga Trabzonsporun yedeği olabilecek kapasitede bir kaleci değil şuan yedek kaleci o ve ona güvenmek zorundayız ama kaleyi Onur'un korumasından yanayım

İlyas Özdemir
25.01.2011, 12:34
yarın saat 17 de kasımpaşa-bursa maçı var bursalılarında ıstıklelde toplanacagını dusunuyom ts taraftarıyla bursa taraftarı karsı karsıya gelebilir

bizimkilerde takışacaklarını sanmam çünkü yara aldıkları ve dayak yedikleri beşiktaşlılarda taksimde olur

Ali Yerlikaya
25.01.2011, 12:35
Senol Hoca yarin Tolgayi oynatirsa Bucanin tarifesini yasamamaiz büyük olasi maalesef...
Ama Tolganin kaleci olarak hic bi özelligi yok, ama yan toplara kötü cikdigi söylenemez herhalde BJK ninda kanatlardan geliginde göre bu mac idare edebilirde, ama bu Tolga sagi solu belli olmaz...
Hic ama hic güvnmiyom, bi kaleci bi haftada 3 mac bile yapabilmeli ve yapabilir bence Onur´a bu mac sans verirse yenme sansimiz cok artar...

zaferyıldız
25.01.2011, 12:37
bence bursa taraftarıyla didişmenin en kötü zamanı olur..

beşiktaş maçında takım kötü olmayacaktır herkes ankara maçından sonra boyle düşünüyor..

fakat asıl kafaya takılan hem beşiktaş hem fener maçında iyi olabilecek mi takım..kuşkularımız var tabi ,beşiktaş maçı çok gergin bir havaya bürünmeden belki manisanın da sayesinde rahat da geçebilir o zaman aslında hafta sonu maçları çok önemli olan bjk ve ts için maç bir prestij ve sov maçı olabilir...tabi bunun çok tersi bir şekilde de gelişebilir maç ,taraftarın tutumu da merak konusu bu maçta -beşiktaş taraftarı -beklendiği kadar çamur olur mu yoksa bunu lig maçına mı saklarlar bende şüpheliyim..

apayrı bir açı var ligin başından beri benim genel kanım bu ;ts zaman zaman avantajını yitirebilir ..şenol hoca devreye girer kötü gidişe dur der .amen ..ancak sadece o değil..trabzonsporun ilk 11 oyuncularının yüzde 90 nının ve yedeklerin yüzde 70 inin şampiyonluğu bu taraftarın hepsinden kat kat daha fazla istediğini bunun için gözlerini kırpmayacaklarını görüyorum ,düşünüyorum..bu taraftan bakınca kaygılarım gidiyor hallolcak diyorum..

pReN@_61
25.01.2011, 12:48
Biletlerin bu kadar gecikmesine anlam veremiyorum.Zaten çıktığında ilk gün Ts kartlılara 2. gün bilet kalırsa kartı olmayanlar satın alıyor.Maç günü satış yapılmayacağına göre..Zaten bu gidişle 2.güne de sarkmazdı ya bilet satışları :)

Ö.Hamsi
25.01.2011, 12:51
Tamam kabul zor mac olacak bjk-trabzonspor maclari herzaman zor olmustur ama Trabzonsporu bu ligde yenebilecek takim yok kim olursa olsun.
Kesinlikle kazanacagimiza inaniyorum

Furkan
25.01.2011, 12:57
Kupa Kadir Has'ta!
Ziraat Türkiye Kupası final maçı Kayseri Kadri Has Stadı'nda oynanacak.
TFF Yönetim Kurulu, Karabük’te yaptığı toplantıda 49’uncu Ziraat Türkiye Kupası finalinin Kayseri Kadir Has Stadı’nda oynanmasına karar verdi. Finalin tarihi ve saati daha sonra açıklanacak.

2010-2011 sezonu Ziraat Türkiye Kupası final maçı, Mart 2009’da hizmete giren Kayseri Kadir Has Stadı’nın ev sahipliği yapacağı ilk final olacak.

Tüm tribünlerin kapalı olduğu Kadir Has Stadyumu'nda tribünlerin üst kısmına yerleştirilen radyan ısıtıcılar sayesinde soğuk havalarda seyircilerin üzerine doğru sıcak hava akımı oluşturuluyor. Estetik yapısıyla dikkat çeken stadyumun alttan ısıtmalı ve otomatik olarak +4 dereceye sabitlenen zemini karın erimesini sağladığı gibi soğuklarda sahanın donmasını engelliyor. Drenaj sistemi sayesinde de zeminde su birikintileri oluşmuyor.

İŞTE KADİR HAS'IN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
• Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu 32 bin 864 koltuk kapasiteli.
• Kendisine ait kapalı otoparkı ve özel girişi olan çeşitli kapasitelere sahip 52 adet loca bulunuyor. Ayrıca kale arkalarında 2 adet sponsor grup locası yer alıyor.
• Stadın etrafındaki 53 bin m² alanda yaklaşık bin 500 araçlık otopark yer alıyor. Kadir Has Stadı'nın hemen yanından geçen raylı sistem sayesinde şehir merkezinden stadyuma ulaşım imkanı da en kısa ve hızlı şekilde sağlanmış oluyor.
• Stat 69 m² büyüklüğündeki digital skorboarda sahip.
• Her tribünün arkasında UEFA standartlarına uygun seyirciler için kapalı alanlar bulunuyor. 150 metrekarelik bu alanlar kafe, restoran olarak ve çeşitli toplantılar için kullanılacak.
• 2'si takımlar için (350 m² genişliğinde) olmak üzere toplam 4 adet soyunma odası bulunuyor. Takım soyunma odalarında havuz ve masaj bölümleri yer alıyor. Ayrıca futbolcuların iç mekanda ısınmasını sağlamak amacıyla ısınma koridorları bulunuyor.
• Stadda 150 kişi kapasiteli basın toplantı salonu bulunuyor. Bunun yansıra çok amaçlı 3 tane basın çalışma salonu ile birlikte basın tribünü ve basın locaları her türlü teknolojik donanıma sahip.
• Soyunma odaları, koridor boşlukları, basın toplantısı odası vs. gibi tüm birimler UEFA standartlarında yapıldı.

Habertürk

ozturk
25.01.2011, 12:59
Gurbetçi Gençler istiklal de toplanacakmış. Emniyet gerekli önlemi alsa bari..İstenmeyen olaylar yaşanabilir..

Şahinoğlu
25.01.2011, 13:10
Yarınki maçta Brozek'ler Alanzinho ve Mehmet Çakır'lı bir kadro yapısıyla başlanmalı gidişata göre esas ilk 11 den oyuncular girmeli hem oyuncuları kazanmak adına hemde fb maçını düşünmek adına, ama yarın Pawel'den gol ve müthiş bir futbol bekliyorum yarın inşallah burda Pawel'i övüyor olacağız.

mavikent61
25.01.2011, 13:12
bu biletler çıkmıcakmı ya:S

Erkut Ay
25.01.2011, 13:14
maça yedeklerle çıkılmalı ceza sakat vs olmamalı lig daha önemli..

lazibere
25.01.2011, 13:15
Şenol Güneş'in herkesin Takımızın alacağı olası kötü bir sonuç sonrası Fener maçında demorileze olmasını engellemek adına ve Shuster'in bütün heveslerine rağmen Beşiktaş maçına yedek aırlıklı bir kadroyla çıkacağını tahmin ediyorum ve öyle de olması gerekiyor..

Milli maça giden futbolcularımız döndüğünde yorgundular, bunu da dikkate alacaktır Hoca ve yenilgi halinde bile çıkma ihtimalimiz olan bir maça as kadro ie çıkıp birrilerine birşey ispat etmek zorunda değilsin hocam.. Biz iyi bir takımız ve biizm yedeklerimiz de beşiktaş maçında oynayacak kapasitede ve en azından beraberlik alacak durumdadırlar..

Kaldı ki beşiktaş'ın Hafta sonu oynayacağı B.ŞB maçını da düşünerek hareket edeceklerdir..

Bu anlamda yorgunluğun önüne geçmek ve kötü bir snuç sonrası as oyuncuların moralinin bozulmaması adına bu maça

***********TOLGA************

**SERKAN **** GİRAY *** MUSTAFA****PİOTR BROZEK

****** BARIŞ********* SELÇUK.......

M. ÇAKIR*****COLMAN******** ALANZİNYO

******** POWEL BROZEK ******

11 ile çıkmasını öneriyorum

Mesut
25.01.2011, 13:15
yedek kadro ile çıkılmalı bjkyi fazla ciddiye almamak gerek.
yenilsek bile grupdan çıkarız

Kubilay ŞAHİN
25.01.2011, 13:17
Çok zor çok..

Çok zor bir süreçten geçiyoruz..

Hayırlısı ile atlatsak şu süreci..

apachi61
25.01.2011, 13:22
şansal büyüka dün geceki programında trabzonun yedek ağırlıklı bi kadro ile sahaya çıkacağı istihbaratını almış bjk karşılaşmasında inşallah duydukları doğrudur

Hasan Nasrallah
25.01.2011, 13:23
maça gelmesenizde taksime gelin gurbetçi gençler alayına gider

Ibo61
25.01.2011, 13:23

bursa elenmis zaten.....seyirci gelmez bursadan....gelselerde kendileri bilirler.....

mavikent61
25.01.2011, 13:24
bursa elenmis zaten.....seyirci gelmez bursadan....gelselerde kendileri bilirler.....

geliyorlar organzasyonları varmı diye baktım

mavikent61
25.01.2011, 13:32
arkadaslar biletlerle ilgili bilgisi olan varmı??

.....
25.01.2011, 13:34
Kadir Has'a ilk adım Allah'ın izniyle.

Haydi Uşaklar dağıtın bu bjk'yi

Caner Dikan
25.01.2011, 13:35
arkadaslar biletlerle ilgili bilgisi olan varmı??
çıkmadı biletler.herkes biletlerin çıkmasını bekliyo sen gibi

Berberoğlu
25.01.2011, 13:36
Biletlerin bu kadar gecikmesine anlam veremiyorum.Zaten çıktığında ilk gün Ts kartlılara 2. gün bilet kalırsa kartı olmayanlar satın alıyor.Maç günü satış yapılmayacağına göre..Zaten bu gidişle 2.güne de sarkmazdı ya bilet satışları :)

Deplasman maçlarında taraftar kart istiyorlar mı?
Ben ilk çıktığı zaman almıştım, 1 yıllık süresi dolmuştur herhalde.
Yanımda da değil :(

Zaten kulüp üyesinin ayrıca "Taraftar Kart" almak zorunluluğu olmamalı.
"Kulüp üye kartı", "Taraftar Kart" kadar, hatta daha anlamlı bir karttır!!!

Bursa maçı 17'de, bizimki 20'de, çakışacağımızı zannetmiyorum.
Onların seyircisi biz toplanmadan stada girer, biz stada gittikten sonra da maçtan dağılırlar..

Yiğit SARI
25.01.2011, 13:36
Yedek ağırlıklı kadroyla çıkarsak rahat geçmez maç. Beraberlik yeter..

Mustafa Hazıroğlu
25.01.2011, 13:39
çarşamba pazar arasında 4 gün var ya..
Yedek ağırlıklı çıkmamalıyız..
Haftada 2 maç oynayabilecek gücü var bu takımın.
Dünyada profosyonel oynayan tüm futbolcuların haftada 2 maç oynayacak gücü vardır.

kaldırım
Haramilerin saltanatını yıkacağız BEKLE BİZİ İSTANBUL (http://oksohom.com/index.php?option=com_content&task=view&id=327&Itemid=208)

"salkım salkım tan yelleri estiğinde
mavi patiskaları yırtan gemilerinle
uzaktan seni düşünür düşünürüm
istanbul

binbir direkli haliç'inde akşamlar
adalarında bahar süleymaniye'nde güneş
ey sen ne güzelsin ey kavgamızın şehri
istanbul

boşuna çekilmedi bunca acılar
büyük ve sakin süleymaniye'nle bekle
parklarınla köprülerinle meydanlarınla
bekle bizi istanbul

tophane'nin karanlık sokaklarında
koyun koyuna yatan çocuklarınla bekle
bekle zafer şarkılarıyla geçişimizi
istanbul

haramilerin saltanatını yıkacağız
bekle o günler gelsin gelsin istanbul
sen bize layıksın biz de sana istanbul
istanbul

boşuna çekilmedi bunca acılar
büyük ve sakin süleymaniye'nle bekle
parklarınla köprülerinle meydanlarınla
bekle bizi istanbul"

Caner Dikan
deplasman maçlarında bir tek geçen sene 4-3 yenildiğimiz gs maçında taraftar kart uygulaması yapılmıştı.%99.9 yapılacağını zannetmiyorum

Mustafa Hazıroğlu
25.01.2011, 13:40
Ankaragücü maçında 55. dakikaya kadar olağan üstü oynadık zaten. Şenol Güneş'in takımı 1 maç bile kötü oynattığını görmedim. 1-3 yenildiğimiz Manisaspor maçı hariç :)

Mehmet Ç.
25.01.2011, 13:40
Mac kadrosu.

Tolga
Serkan
Mustafa
Glowacki
Ferhat/Brozek
Yattara
Sezer
Selcuk
Ceyhun
Alanzinho
Umut

Bu kadroyu bekliyorum.

Engin belki kadroya girebilir.

Mustafa Hazıroğlu
25.01.2011, 13:42
Bjk orta sahası ofansa dönük bir orta saha olduğu için,rakip kontrataklarda defans adamlarını rakip forvetlerle başbaşa bırakıyorlar..defans adamları da rakibi tek hamlelerle durdurmaya çalışıyor..bu bizim için avantaj aslında..zorlarsak bjk defans adamlarını işlerini bitiririz..
Bizim tek hamlede durdurulacak futbolcumuz yok :)

Jaja,Engin,Yattara,Burak,Alanzinho.

Hepsi fuleli ve çok yetenekli. İlerde işi bitiricek gol vuruşlarını yaparsak cok gol atarız bjk'ye.

Mustafa Hazıroğlu
25.01.2011, 13:45
Mac kadrosu.

Tolga
Serkan
Mustafa
Glowacki
Ferhat/Brozek
Yattara
Sezer
Selcuk
Ceyhun
Alanzinho
Umut

Bu kadroyu bekliyorum.

Engin belki kadroya girebilir.
Onur,Cale,Glo,Giray,Serkan,Colman,Selçuk,Engin,Jaj a,Umut,Burak

apachi61
25.01.2011, 13:45
yapılcak tek iş defans ve kontra atak ya da defans arkasında atılcak uzun toplar yorulmaya gerek yok o açıdan bu taktik bana mantıklı geliyor buca maçında defanstaki boşlukları görmeyen yoktur bjknin. sakinlğimizi korursak inönünün ambiansından etkilenmezsek rahat geçeriz hemde çok rahat geçeriz

Erol Koç
25.01.2011, 13:46
Şenol Güneş'in herkesin Takımızın alacağı olası kötü bir sonuç sonrası Fener maçında demorileze olmasını engellemek adına ve Shuster'in bütün heveslerine rağmen Beşiktaş maçına yedek aırlıklı bir kadroyla çıkacağını tahmin ediyorum ve öyle de olması gerekiyor..

Milli maça giden futbolcularımız döndüğünde yorgundular, bunu da dikkate alacaktır Hoca ve yenilgi halinde bile çıkma ihtimalimiz olan bir maça as kadro ie çıkıp birrilerine birşey ispat etmek zorunda değilsin hocam.. Biz iyi bir takımız ve biizm yedeklerimiz de beşiktaş maçında oynayacak kapasitede ve en azından beraberlik alacak durumdadırlar..

Kaldı ki beşiktaş'ın Hafta sonu oynayacağı B.ŞB maçını da düşünerek hareket edeceklerdir..

Bu anlamda yorgunluğun önüne geçmek ve kötü bir snuç sonrası as oyuncuların moralinin bozulmaması adına bu maça

***********TOLGA************

**SERKAN **** GİRAY *** MUSTAFA****PİOTR BROZEK

****** BARIŞ********* SELÇUK.......

M. ÇAKIR*****COLMAN******** ALANZİNYO

******** POWEL BROZEK ******

11 ile çıkmasını öneriyorum

Kardeşim çok güzel bir 11 önermişsin bu cale biraz dinlenmesi lazım gabriçe bir kıyak yaptı. Girayda zaten alda at diyo bazende rakibin yapamadığını kendi yapıyo.

zafercalikoglu
25.01.2011, 13:47
bence berabere biter gibime geliyor,hadi hayırlısı

Kazım Uzunboy
25.01.2011, 13:49
Şu güzelim maça gidemiyorum. İptal oldu bu deplasmanım...

Mustafa SAYAR
25.01.2011, 13:56
Ben şahsen Türkiye kupasını önemsemiyorum.Zaten Türkiye kupasını yeterince aldık.30 yaşındayım ben artık 1 sefer bile olsa ömrümde bir şampiyonluk görmek istiyorum.Şampiyon olamayıp işte Türkiye kupasını aldık diye teselli olmakta istemiyorum futbolcularında olmasını istemiyorum.Türkiye kupası nedirki ama asıl olan şampiyonluk önemli.Bana çoğu kişi kızacak ama diyorum kupadan elensek bence.O zaman şampiyonluğa daha hırslanırız futbolcularda ona göre lig maçlarına daha önem vererek ona göre çalışırlar.

Cemalettin Taşkın
25.01.2011, 13:57
beşiktaş havaya girmiş.

ankarada beşiktaşlı bir arkadaşım var maça gelecekmiş.

.....
25.01.2011, 13:57
Kalede Onur oynar.

Şenol Hoca Beşiktaş maçına Tolga ile çıkmaz diye düşünüyorum.

Bülent Bayraktar
25.01.2011, 13:59
Trabzon'un muhtemel 11'i

Trabzonspor'un Beşiktaş maçına Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.

Kaynak : Lig tv

Hazar_
25.01.2011, 14:02
Trabzon havalimanında şenlik varmış

zaferyıldız
25.01.2011, 14:05
bu shuster biz yenelim gerisi gelir dediyse,,o lafı ona şenol hocam yedirir..

ama biz yine de gaza gelmesek ve asıl gücü fenere saklasak :D

Hasan Nasrallah
25.01.2011, 14:08
il güvenliginede macınada biletinede internetinede

Sami Kuk
25.01.2011, 14:09
Trabzon'un muhtemel 11'i

Trabzonspor'un Beşiktaş maçına Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.

Kaynak : Lig tv

Gerek yoktu ya:S

Mustafa Umut
25.01.2011, 14:12
Colman'ın kendisini toparlaması için bir alarm vermiş anlaşılan Şenol Hoca.
Ben Engin-Selçuk ikilisini beğeniyorum orta alanda.
Büyük ihtimalle solda Burak, sağda Yattara, ortada Jaja, ilerde Umut olur.
Besiktas ta Buca macındaki kadrosuyla çıkarsa en az 3 atarız.

Tolunay Abdioğlu
25.01.2011, 14:12

Uğurlama mı?

Burda da karşılama yapılacakmış.

Bera Algün
25.01.2011, 14:17

bjk yi yenseler bu kadar sevinmezdim

Hasan Nasrallah
25.01.2011, 14:20
gelsinlerde yuhlayalım biraz

Hüseyin Çümen
25.01.2011, 14:20
takmımız resmen istanbulu bi fethedip gelecek inşallah sefere uğurlanıyor takımımız Allahım güç kuvvet birazda kısmet versin inşallah 2 sinide yenip derslerini verip gelicez. Moralimizi bozdu belki ankara maçı ama bu takımın gücü herkese yeter geliyoruzzz

Buğra Dege
25.01.2011, 14:21
maca kaldı bi gün hala bilet satışı başlamadı..bu nası bi iştir?

Tolunay Abdioğlu
25.01.2011, 14:21
Takımımız bugün saat 14:15'te Sabiha Gökçen Havalimanı'nda.. Takımımızın morale ve desteğe ihtiyacı var.

Gidebilecek olanların,takımımızı karşılamaya gitmeleri gerekir.Morale ihtiyacı var takımımızın.

.....
25.01.2011, 14:22
İmkanı olanlar lütfen Sabiha Gökçen havaalanına Takımımızı karşılamaya gitsin.

O havaalanını inletmek lazım!

zaferyıldız
25.01.2011, 14:24
iki saat arayla iki havalimanı gazı bence takımı futbolcuları ve şenol hocayı kendine getirir..

ya bu istanbul takımları olmasa ne yapacaktık ççç

apachi61
25.01.2011, 14:25
gelsinlerde yuhlayalım biraz

:D ince bi msj tebrikler

musty
25.01.2011, 14:30
biletler çıkmadı mı arkadaşlar?

Ö.Hamsi
25.01.2011, 14:30
maca yedek agirlikli bir kadroyla cikilacagina dair sozler var forumda.Insallah ole bise yoktur,ne olursa olsun bu bjk trabzonspor maci allah muhafaza kotu bi sonuc olur yillarca konusur bidaha susturamazsin.As kadroyla ne olursa olsun iddaa middaa onemli deil turkiye kupasiymis bilmem neymis bjk yi ezerek yenmemiz lazim................

Uğur Karataş
25.01.2011, 14:32
Fener maçını istiyoruz bjk önemli değil. ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ KUPA değil

mda61
25.01.2011, 14:33
maca yedek agirlikli bir kadroyla cikilacagina dair sozler var forumda.Insallah ole bise yoktur,ne olursa olsun bu bjk trabzonspor maci allah muhafaza kotu bi sonuc olur yillarca konusur bidaha susturamazsin.As kadroyla ne olursa olsun iddaa middaa onemli deil turkiye kupasiymis bilmem neymis bjk yi ezerek yenmemiz lazim................

Benim tanıdığım Şenol Güneş, bu maça yedeklerle çıkmaz zaten. Merak etme sen ama maç sonucunu söyliyim sana: 1-1 eze eze yenme işini lige bırakalım, şimdi yenersek ligde yenmek zorlaşır

SADECETRABZON61
25.01.2011, 14:33
Beraberlik yeterli Bize..

Erol Koç
25.01.2011, 14:34
Bu Forumun saati neden 1 saat ilerde onu anlayamadım

Ozan Yazıcı
25.01.2011, 14:36
Adamlarda Portekiz milli takımının 2 kanat oyuncusu var, bizim bekler ise malum. Bence hiç coşmayalım.
Fenerbahçe maçıdır önemli olan, bu maça ayıracak konsantrasyonumuz olmamalı.

Cemalettin Taşkın
25.01.2011, 14:36
cüneyt çakır bu maça fazla oldu bence fenerbahçe maçında olsa daha iyiydi.

Hasan Nasrallah
25.01.2011, 14:38
saat dogru seninki geri olmasın ;)

azelea
25.01.2011, 14:44
şenol güneşin dün yaptığıu konuşmayı okudum.

buna göre bjk maçına yedek ağırlıklı çıkacağını zannetmiyorum. Çünkü konuşmasında

"Önümüzdeki iki maça baktığınızda Fenerbahçe maçı daha önemlidir. Lig maçıdır çünkü. Ama Beşiktaş maçını önemsemiyoruz anlamına gelmez bu durum."

bu bilinçteki birisi bjk maçına yedek ağırlıklı çakıp maçı bjk'ye hediye etmez.

Uğur Karataş
25.01.2011, 14:51
şenol güneşin dün yaptığıu konuşmayı okudum.

buna göre bjk maçına yedek ağırlıklı çıkacağını zannetmiyorum. Çünkü konuşmasında

"Önümüzdeki iki maça baktığınızda Fenerbahçe maçı daha önemlidir. Lig maçıdır çünkü. Ama Beşiktaş maçını önemsemiyoruz anlamına gelmez bu durum."

bu bilinçteki birisi bjk maçına yedek ağırlıklı çakıp maçı bjk'ye hediye etmez.

Açıkca fener maçı daha önemli demiş :D

Mesut
25.01.2011, 14:52
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs051.snc6/168097_10150132774577464_302939222463_8422943_8029 140_n.jpg
:)

azelea
25.01.2011, 14:59
Açıkca fener maçı daha önemli demiş :D

Ama Beşiktaş maçını önemsemiyoruz anlamına gelmez bu durum

amasıda var.

pReN@_61
25.01.2011, 14:59
MUHTEMEL 11
Trabzonspor’un Beşiktaş maçına Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak ve Umut 11’i ile çıkması bekleniyor.

İsa
25.01.2011, 15:04
-------Tolga-------

Barış-Yumlu-Giray-Brozek

----Sezer-Ceyhun-----

Yattara-Alanzinho-Mehmet

-------Brozek-------

Mesut
25.01.2011, 15:14
http://www.haber61.net/images/gallery/810/32.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p33.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/34.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p35.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/35.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p36.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/36.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p37.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/37.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p38.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/39.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p40.htm)

egemen hastayım sana :)
atdıracaksın bu aadama 5 yıl imza kaptanlıkda vereceksın :)

İlyas Özdemir
25.01.2011, 15:15
ya arkadaş ne il güvenlik kuruluymuş mübarekler sanki israil Filistin sorununu çözecekler çıldırmaya az kaldı

İlyas Özdemir
25.01.2011, 15:22
Şu anda İl güvenlik kurulu toplantısı sürüyormuş 1 saat içinde acıklama yapılacakmış valilikten alınan bilgi
kaynak facebook Gurbetçi Gençler sayfası

pReN@_61
25.01.2011, 15:22
Bir anda satışa çıkıp 15dakikada bitmesinden tırsmaya başladım şimdi.

Tolunay Abdioğlu
25.01.2011, 15:24
Bir anda satışa çıkıp 15dakikada bitmesinden tırsmaya başladım şimdi.

Kısa sürede biter ama 15 dakika da zannetmiyorum. :)

Genellikle Fenerbahçe maçının biletlerinde yoğunluk olucak.

pReN@_61
25.01.2011, 15:25
Hani olmayan şey değil :)

Ali YİĞİT
25.01.2011, 15:27
MUHTEMEL 11
Trabzonspor’un Beşiktaş maçına Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak ve Umut 11’i ile çıkması bekleniyor.

Gereğinden fazla ofansifiz,Korkuyorummmmm

mutluhayri
25.01.2011, 15:36
biletleri BİLETİX den mi temin edebiliriz?

Ali YILDIRIM
25.01.2011, 15:38
Lig TV de şuan bizi yorumluyorlar. Biz bu adamlara laf veriyoruz ya Allah bizim cezamızı versin!!!

Yiğit SARI
25.01.2011, 15:40
Sivok , Rüştü ve biri daha yokmuş BJK'da. Unuttum kim oldugunu

Ahmet AYDIN-28
25.01.2011, 15:41
Diğeri de Nihat! Çok önemli eksikler.

Yiğit Gayretli
25.01.2011, 15:43
Lig TV de şuan bizi yorumluyorlar. Biz bu adamlara laf veriyoruz ya Allah bizim cezamızı versin!!!

Ceza bela okumayın. Biz kusursuz da olsak olnar kusur bulurlar, kendilerinde hiç yokmuş gibi. Yanlarına yaklaşan sinekte yağ kalmıyor...

tarsus
25.01.2011, 15:43
kalede hakan oynarsa şenol hoca jajayı oynatsın yeter:))

Yiğit SARI
25.01.2011, 15:45
kalede hakan oynarsa şenol hoca jajayı oynatsın yeter:))

Cenk oynar heralde.

tarsus
25.01.2011, 15:49
Cenk oynar heralde.
o zaman cenk jaja abisini tanır bundan sonra

Ali YILDIRIM
25.01.2011, 15:50
Bu 8taşı farklı yenip sinan engini susturmak lazım

Erol Koç
25.01.2011, 15:50
Diğer Takım otobüsü nerde

http://www.haber61.net/images/gallery/810/10.jpg

Ali YILDIRIM
25.01.2011, 15:54
Takım nerde konaklayacak? İdmanlar nerde bilgisi olan varmı?

Erbay
25.01.2011, 15:56
Yedek ve kontrollü oynayacak bir takımla sahaya çıkılmalı bence. fb maçında ilk 11'de oynamayacak oyuncular kesinlikle oynamalı. Mesela Yattara fb maçında yedek kalacaksa, bu maçta yedek kadroya oyun olarak liderlik yapabilir.

Oruç
25.01.2011, 15:58
Beraberlik bize yetiyor, Febe maçını düşünerek fazla sıkmamak lazım. Bejeke mecbur gol arayacak, üstümüze gelecek. Oh ne güzel. Antep Belediye de kazansın el ele çıkalım bir üst tura.

Akif Gür
25.01.2011, 16:00
Diğer Takım otobüsü nerde

http://www.haber61.net/images/gallery/810/10.jpg

karayoluyla istanbul'a hareket ediyodur..

Erol Koç
25.01.2011, 16:00
karayoluyla istanbul'a hareket ediyodur..

Diğeri daha karizma

Akif Gür
25.01.2011, 16:02
Diğeri daha karizma

o yüzden istanbul'da diğeriyle dolaşıcaklar:)

hyasin61
25.01.2011, 16:02
Bjk maÇi bİletlerİ bİletİx de eskİ aÇik rakİp takim dİye gÖzÜkÜyor......Çiktimi.

Asi Çaykaralı61
25.01.2011, 16:04
http://www.haber61.net/images/gallery/810/32.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p33.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/34.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p35.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/35.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p36.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/36.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p37.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/37.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p38.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/39.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p40.htm)

egemen hastayım sana :)
atdıracaksın bu aadama 5 yıl imza kaptanlıkda vereceksın :)

Mesut Abi Egemen'de sorun çıkmaz bence :)

Takımımızda en çok sevdiğim ve beğendiğim futbolcularımızdan bir tanesi :)

Asi Çaykaralı61
25.01.2011, 16:06
Cenk oynar heralde.

Bencede Beşiktaş'ın kalesinde Cenk oynar.Ceza sahası dışından şutlar çekersek bence gol bulma ihtimalimiz çok yüksek.

Atakan
25.01.2011, 16:07
İstanbul'da yarın Beşiktaş, hafta sonu da Fenerbahçe'yle karşılaşacak olan Trabzonspor'a, Siyah-Beyazlı yönetimden jest geldi...
Beşiktaşlı idareciler, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin kapılarını Bordo-Mavili ekibe açtılar. “İstediğiniz zaman Ümraniye’de çalışabilirsiniz” açıklamasına, Karadeniz temsilcisinden teşekkür geldi. Karşılıklı görüşmelerin ardından Trabzonspor’un son kararını Beşiktaş cephesine bildireceği kaydedildi.

Ali YILDIRIM
25.01.2011, 16:08
Bülent Şişik diye bir taraftaramız şampiyonluk hesabı yaptı. Sinan enginin matematiği yetmedi :)

Süleyman Baykan
25.01.2011, 16:09
Renkdaşlar İstanbula gelen takımda kimler var haberi olan var mı?

Süleyman Baykan
25.01.2011, 16:11
İstanbul'da yarın Beşiktaş, hafta sonu da Fenerbahçe'yle karşılaşacak olan Trabzonspor'a, Siyah-Beyazlı yönetimden jest geldi...
Beşiktaşlı idareciler, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin kapılarını Bordo-Mavili ekibe açtılar. “İstediğiniz zaman Ümraniye’de çalışabilirsiniz” açıklamasına, Karadeniz temsilcisinden teşekkür geldi. Karşılıklı görüşmelerin ardından Trabzonspor’un son kararını Beşiktaş cephesine bildireceği kaydedildi.

Bizim idmanı izleyip fb'ye ispiyon ederler biz yenilelim diye dua ediyorlar Riva TFF tesisleride güzel kullanılabilir yani.

DeAgLeMaNyAq
Lig TV'yi o kadar eleştiriyoruz ama adamlar havaalanı karşılamasını canlı veriyorlar. Bugüne kadar böyle bir şey yaptıklarını hatırlamıyorum...

pReN@_61
Kurul toplantısı 1 saate belli olacak diyordu burda bir arkadaş.Gelişme var mı?

Ali YİĞİT
Renkdaşlar İstanbula gelen takımda kimler var haberi olan var mı?

eksik yok renkdaş :)

Yiğit SARI
25.01.2011, 16:16
Eksik yok ama Egemen'in durumu belli değil galiba.

sedatterzi
25.01.2011, 16:17
TS kalesini kim koruyacak ?

Bence Tolga ile devam edilmeli, sakatlık filan olursa
Onur'a FB maçında daha çok ihtiyaçomoz var.

Brozek kardeşlerinde oynamasını bekliyorum

Manisa-G.Antep Bel. maçında inşallah satış olmaz...

Yiğit SARI
25.01.2011, 16:19
Kaleyi Onur korumalı bence. Kaleciler çok sakatlık yaşamazlarki

sedatterzi
25.01.2011, 16:22
Kayserispor ne transferler yapmış.

Nordin Amrabat sol kanat için yıllardır aradığımız adam
Bizimkiler nasıl bunları alamıyorda Kayseri bulup alıyor anlamış değilim...

DeAgLeMaNyAq
25.01.2011, 16:25
TS kalesini kim koruyacak ?

Bence Tolga ile devam edilmeli, sakatlık filan olursa
Onur'a FB maçında daha çok ihtiyaçomoz var.

Brozek kardeşlerinde oynamasını bekliyorum

Manisa-G.Antep Bel. maçında inşallah satış olmaz...

Maç içerisinde kaleci sakatlıkları pek fazla olası olmadığından Onur'u FB maçına saklama düşüncesi bana pek doğru gelmiyor. Ama benim tanıdığım Şenol Hoca prensiplerine sıkı bağlıdır. Kupa maçlarına Tolga ile başladıysa onla devam eder diye bekliyorum. Ama Onur'un daha fazla güven verdiği bir gerçek...

Senol Hoca yarin Tolgayi oynatirsa Bucanin tarifesini yasamamaiz büyük olasi maalesef...

Bu tarz yorumları görünce de üzülmemek elde değil. Tolga dediğimiz adamı ne kadar beğenmesekte yıllardır bu işi yapıyor. İlk kez sahaya çıkmayacak. Kaldı ki her kaleye giden topu içeri alacak diye de bir kaide yok...

sedatterzi
25.01.2011, 16:26
Kaleci sakatlığı az olur oldumu tam olur.
Souleymanou Hamidou 1-2 ay yok.

Büyük ihtimalle ıslak zeminde ve yağışta oynanacak maç,
O yüzden sakat vermeden turlamak gerek.

Onur'suz TS çoooooooooook zorlanır.

Yiğit SARI
25.01.2011, 16:29
İnmiş takım

"Alemin kralı geliyooooooooooooooooooor"

Gürsoy61
25.01.2011, 16:29
Beyler ilk defa İstanbulda bir derbi maçına gideceğim.Bir yerde toplanma falan oluyor mu yoksa münferit mi gidiyor herkes?

Süleyman Baykan
25.01.2011, 16:30
eksik yok renkdaş :)
Demek istediğim şu Trabzon'da bırakılan oldu mu Brozek kardeşler filan kadroda mı?

Asi Çaykaralı61
25.01.2011, 16:30
Takımımız İstanbul'a coşkuyla uğurlandı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-3I0U2D3F.jpg

Takımımız Ziraat Türkiye Kupası’nda karşılaşacağı Beşiktaş ve ligde oynayacağı Fenerbahçe maçları için İstanbul’a gitti. Ekibimizi, havaalanında coşkulu taraftar gurubu çiçeklerle moralli bir şekilde uğurladı.

Anadolu Jet'e ait tarifeli uçakla bugün 13.30'da İstanbul'a hareket eden takımımızın kadrosunda tüm oyuncularımız yer aldı. Havalimanında takımımızı uğurlayan kalabalık ve coşkulu taraftartarlar futbolcularımıza tek tek çiçek verdiler. Daha sonra Egemen, taraftarların isteği üzerine üçlü çektirdi. Meşaleler ve sloganlar eşliğinde havalimanına giren futbolcularımız, taraftarlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-6X3J6S6V.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-5O2S5T1J.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-7J8P4U1B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-2K5T4Z5K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6368#Icerik

Yiğit SARI
25.01.2011, 16:31
Beyler ilk defa İstanbulda bir derbi maçına gideceğim.Bir yerde toplanma falan oluyor mu yoksa münferit mi gidiyor herkes?

Allah izin verirse bende ilk defa gidecem.

mavikent61
25.01.2011, 16:34

galatasaray lisesi önü saat 17:00 ordanda toplu halde gıdecez

Emirhan Uludüz
Demek istediğim şu Trabzon'da bırakılan oldu mu Brozek kardeşler filan kadroda mı?

18 lik kadroyu bilimiyorum ama bütün herkes getirilmiş diye duydum.

Asi Çaykaralı61
Taraftarlarımıza önemli duyuru

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6366-4G1S3B4E.jpg

Takımımızın Beşiktaş ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.

Duyuruda koltuk kırılmaması, meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması (çakmak, bozuk para, pet şişe), küfürlü tezahürat yapılmaması ve merdiven boşluklarına oturulmaması konusunda uyarıda bulunuldu.

Açıklamada 5149 Sayılı Sporda Düzensizliğin Önlenmesine dair Kanun ve TFF Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmanın, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmanın, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmanın, koltuk kırmanın, merdiven boşluklarına oturmanın ve kötü tezahüratta bulunmanın kesinlikle yasak olduğuna dikkat çekildi.

Bu gibi eylemler neticesinde kulüplerin ciddi cezalarla karşı karşıya kaldığı ve eylemi gerçekleştirenlerin de cezalandırıldığı hatırlatıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Daha önce -oynadığımız maçlarda yakılan çok sayıda meşale ve sahaya giren seyirciler nedeniyle önemli miktarda para cezası almıştık. Taraftarlarımızı meşale yakmamaları konusunda duyarlı olmaya bir kez daha davet ediyoruz. Kulübümüzün boş yere maddi kayba uğramamasına özen gösterelim.

Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini, meşale yakmamalarını, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz.

Taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6366#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6366#Icerik)

Yiğit SARI
25.01.2011, 16:37
Bu arada,

Beşiktaş maçı biletleri satışa çıktı :

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6369#Icerik

Buna göre taraftarlarımız için ayrılan tribünün biletlerinin Biletix gişelerinden 40 TL'den satıldığı açıklandı.

Murat'
25.01.2011, 16:37
Yüzler gülüyor, umarım her iki maçtan da istediğimiz sonuçla ayrılırız.

B.Yiğit
25.01.2011, 16:38
en azından şu bjk lilerin ağzını kapatmak ve havalarını almak için yenmeliyiz. çok havalanmışlar banko diye bakıyolar hatta fark bekliyorlar varmı boyle bişey.

Gürsoy61
25.01.2011, 16:39
Tamamdır o zaman yarın saat 17.00 da Gs Lisesi önündeyiz.Peki bilet bugün biter mi?Ne dersiniz?

Yiğit SARI
25.01.2011, 16:40
en azından şu bjk lilerin ağzını kapatmak ve havalarını almak için yenmeliyiz. çok havalanmışlar banko diye bakıyolar hatta fark bekliyorlar varmı boyle bişey.

Sinan Engin 17/17 dedikçe gaza geliyolar. Bugün 15/17 çıktı ağzından gittikçe düşüyo sanki :D

Akif Gür
25.01.2011, 16:41
Tamamdır o zaman yarın saat 17.00 da Gs Lisesi önündeyiz.Peki bilet bugün biter mi?Ne dersiniz?

6 ya kadar süre veriyorum..hatta 6 bile çok geç olabilir..

Süleyman Baykan
25.01.2011, 16:41
Trabzon İstanbul'a gitti

Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de ise 30 Ocak Pazar günü Fenerbahçe ile deplasmanda karşılaşacak olan Trabzonspor'u, İstanbul'a gitti. Bordo-mavili takımın taraftarları, takımı çiçekler ve tezahüratlarla uğurladı.

Lig ve kupada 130 gündür yenilgi yüzü görmeyen bordo-mavili takıma moral vermek için 100 kişilik taraftar grubu Trabzon Havaalanı'na geldi. Ankaragücü ile geçen hafta berabere kalıp ligin ikinci yarısına 2 puan kaybı ile başlayan Karadeniz ekibini, meşaleler yakıp tezahürat yaparak karşılayan taraftarlar, teknik direktör Şenol Güneş ve bazı futbolculara çiçek verdi.

Taraftarlar, özellikle Ankaragücü maçında yuhalanan Burak Yılmaz'a çiçek vererek destekte bulundu. Sakatlığı sona eren Egemen ise taraftarların ısrarı üzerine üçlü çektirdi.

Bordo-mavili ekip, daha sonra Anadolu Jet'e ait tarifeli uçak ile İstanbul'a hareket etti. Sakat ve cezalı oyuncu bulunmayan bordo-mavili takımın kafilesinde 25 futbolcu yer aldı.

Ligtv

İlyas Özdemir
25.01.2011, 16:46
Rakip takım biletleri sadece Biletix perakende satış noktalarından satılmaktadır.

biletix sitesinde böyle yazıyor

Bayraktaroğlu
25.01.2011, 16:47
Güzel bir futbol ortaya koyarak maçı alacağımız kanaatindeyim.Ankaragücü maçından sonra futbolcularımızın daha çok gayet gösterip Beşiktaş maçına hem fiziksel hem de ruhsal yönden hazır olacaklarına inanıyorum.Aslında bizim için önemli olan gruptan çıkmak ve beraberlik bile yetiyor akıllıca oynarsak fazla yorulmadan enerjimizi fazla harcamadan haftasonu Fenerbahçe maçına çıkabiliriz.Bu maçta Burak,Umut üstlerindeki ölü toprağı atacak ve takıma gol yönünden de katkı sağlayacaklardır.

Gürsoy61
25.01.2011, 16:51
6 ya kadar süre veriyorum..hatta 6 bile çok geç olabilir..

O yemez işte.İnternettende satış yok zaten.

Oğuz ZEYTİN
25.01.2011, 16:53
Hazırlık maçlarından beri Bjk'nin tüm maçlarını seyrettim. Futboldan pek anlamam belki; yine de inanıyorum ki Trabzonspor'umuz Bjk'yi yener.

Beraberliğin bizi amacımıza taşıyacağını düşünürsek oyuncularımız bizi yarın akşam mutlu edeceklerdir.

Bıyıklıoğlu
25.01.2011, 16:55
Biletleri maça 1 gün kala çıkarıyorlar.

Üstüne birde eziyet çektirttiriyorlar...

Koysana kardeşim internettende satışa!

Ömer TOPAL
25.01.2011, 17:01
beraberlik bile yeterli diyordum ama iki gündür çevremdeki bjk lilerin kalmış kıclarını gördükçe insallah şunları yeneriz de ertesi gün benden suratlarını saklarlar diyorum...

Uğur Karataş
25.01.2011, 17:01
internetten satmamaları güzel adalet olacak.

Yiğit SARI
25.01.2011, 17:07
Maç saatinde havanın kapalı ve 1 derece olması bekleniyomuş

.....
25.01.2011, 17:14
Önce beşiktaş sonra fenerbahçe.

Haydi Uşaklar haydiiiiiiiiii

Çağdaş DENİZ
25.01.2011, 17:19
ooooooooooo sabiha gökçen yıkıldı ağalar yawww:D:d:D
bu moralle bu takım yarın coşar demedi demeyin:D

mutluhayri
25.01.2011, 17:22
yaw arkadaş internetten neden satmazlar ki bu biletleri ya.. tövbe tövbee..
kaç adet bilet var bizim için acaba bilgisi olan var mı?

FC-ST-PAULI-61
25.01.2011, 17:24
Pawel Brozek oynasa keske

Eren Karaahmetoğlu
25.01.2011, 17:26
Arkadaşlar deplasman tribünü biletlerinin internetten satılmaması daha doğru bana göre. Ancak 1 gün kala satışa çıkarılması fiyasko.

Ali YİĞİT
25.01.2011, 17:27
Ferrari, İbrahim Üzülmez, Ekrem dağ,Sivok bizim maçta yok e bunların defansında kim var bi tek toraman mı :/ hadi yanına da ersanı ekleyelim :)

Ilelioglu
25.01.2011, 17:28
Besiktas bize karsi iki tane ön libero ile oynamayi düsünüyorumus.

Bu durumda kanatlari daha cok önemsemeliyiz bence.

Kanatlarda Yattara ve Burak isimizi görür, Colman/Engin'de ara sira destek olur.

Bu macta Engin'i orta sahada Colman'nin yerine kullanabiliriz bence.

Defansta Giray insallah bireysel hatalara yer vermez.

Özellikle sol tarafimiza dikkat etmeliyiz, Burak ile Colman/Engin Cale'ye yardimci olmalilar gerektiginde.

-----------------------Onur---------------------

Serkan-------Giray-------------Glowacki------Cale

----------Selcuk------------------Colman/Engin---

Yattara----------------Jaja-----------------Burak

-----------------------Umut---------------------

Böyle maclarda cok pres yapmaliyiz, özellikle Burak, Jaja ve Yattara'dan daha cok kosup mücadele etmelerini bekliyorum.

:)

beykoz1908
25.01.2011, 17:30
biletimi aldım geldim yarın önce taksim sonra inönüdeyim

Külünkoğlu
25.01.2011, 17:34
Maça gidecek arkadaşlar için bilgi : İstiklal caddesi galatasaray lisesi önünde saat 17:30'da toplanıp hep beraber İnönü'ye gidilecektir.

tslionur
25.01.2011, 17:34
aman kendilerini çok yormasınlarda fener maçı daha önemli ama tabi ki beşiktaşı yenmekte büyük bir zevk olacak :D

Ali YİĞİT
25.01.2011, 17:44
Ben orta saha kurgumuzun 3lü selçuk-engin-colman dan oluşmasından yanayım..
yani 4-3-2-1 sistemi bize en uygun sistem bu maç için diye düşünüyorum.

Akif Gür
25.01.2011, 17:44
maça gidecek olan arkadaşlar çok sıkı giyinsinler..inönü'de soğuk havayla beraber denizden esen rüzgar taraftarları olumsuz bi şekilde etkiliyor..özellikle misafir tribünü bu soğuğu en çok hissedenlerin başında geliyor..çok sıkı giyinmenizi tavsiye ediyorum..

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 17:45
Gaziantep BB - Manisa maçı ne zaman ??

Berberoğlu
25.01.2011, 17:46
Rakip takım biletleri sadece Biletix perakende satış noktalarından satılmaktadır.

biletix sitesinde böyle yazıyor

Biletleri maça 1 gün kala çıkarıyorlar.

Üstüne birde eziyet çektirttiriyorlar...

Koysana kardeşim internettende satışa!

internetten satmamaları güzel adalet olacak.

yaw arkadaş internetten neden satmazlar ki bu biletleri ya.. tövbe tövbee..
kaç adet bilet var bizim için acaba bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar deplasman tribünü biletlerinin internetten satılmaması daha doğru bana göre. Ancak 1 gün kala satışa çıkarılması fiyasko.

Yok arkadaş yahu.

Ben Tuzla'dayım en yakın Biletix Caddebostan'da ya da Göztepe Soyak'ta.

Ben gidene kadar biletler biterse ne olacak?
Biletix gişesinin dibinde pusuya yatan karaborsacılara kim engel olacak?

Maça gidecek arkadaşlar için bilgi : İstiklal caddesi galatasaray lisesi önünde saat 17:30'da toplanıp hep beraber İnönü'ye gidilecektir.

Bilet alabilirsem iş çıkışı evden babamı alıp arabayla Üsküdar'a gitcem, ordan motorla geçerim karşıya. İstiklal'e gelemem maalesef. Tribünde buluşuruz inşallah...

Eren Karaahmetoğlu
25.01.2011, 17:46
Takım ne zaman İstanbul'a gelse, bir yerlerden de soğuk hava geliyor. Yine donacağuk. Aynı zamanda koyacağuk.

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 17:47
Ferrari, İbrahim Üzülmez, Ekrem dağ,Sivok bizim maçta yok e bunların defansında kim var bi tek toraman mı :/ hadi yanına da ersanı ekleyelim :)

Hilbert cezalı . Toraman sağ bek oynar ..

Hüseyin Sahtiyan
25.01.2011, 17:48
Gene dayanamadık aldık biletimizi, sen nasıl birşeysin arkadaş ya (:

FC-ST-PAULI-61
25.01.2011, 17:48
Hilbertin cezali oldugu nerde yaziyor acaba? Schuster ona Quaresmaya yardim et demis.

Ali YİĞİT
25.01.2011, 17:49

Ligte cezalıdır ben hiç bi yerde duymadım bizim maçta oynamayacak diye.Tam tersini duydum da diyebilirim

Çetocan
25.01.2011, 17:49
İnsallah su macı alıp persembe sabaha kafamız rahat olur yoksa yandık su kargaların elinde

Gökçebey
25.01.2011, 17:51
Beşiktaş'ın suçu ne?

Ali YİĞİT
25.01.2011, 17:52
Beşiktaş'ın suçu ne?

Başlarında Suçter olduğu için :)

EmreYavuz61
25.01.2011, 17:53
Beşiktaş'ın suçu ne?

Bence bir suçları yok abi...:)

Bütün suç medyanın şişirdiler şişirdiler fena patladı...

Şimdi yine şişirdiler şişirdiler , patlatması zevkli olacak...:)

FC-ST-PAULI-61
25.01.2011, 17:55
Bu Maci aliriz Cüney Cakir cem papilalik yapmaz

Thedoors
25.01.2011, 17:55
[QUOTE=Berberoğlu;1917394160]Yok arkadaş yahu.

Maltepe GrandHouse alışveriş merkezinde var biletix şubesi,çok bilet almışlığım vardır ordan,en yakını orası diye biliyorum.

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 17:56
Hilbertin cezali oldugu nerde yaziyor acaba? Schuster ona Quaresmaya yardim et demis.

Ligte cezalıdır ben hiç bi yerde duymadım bizim maçta oynamayacak diye.Tam tersini duydum da diyebilirim

Buca maçında sarı kart gördü ve kart cezalısı durumuna düştü ..

Ligde cezalı duruma düşünce kupadada geçerli değilmi ? ?

ozturk
25.01.2011, 17:56

Maltepe GrandHouse alışveriş merkezinde var biletix şubesi,çok bilet almışlığım vardır ordan,en yakını orası diye biliyorum.

Maltepedeki biletix kapandı arkadaşlar..Bu soğukta boşuna gitmeyin derim

ozturk
25.01.2011, 17:57
Buca maçında sarı kart gördü ve kart cezalısı durumuna düştü ..

Ligde cezalı duruma düşünce kupadada geçerli değilmi ? ?

Hayır..

Örnek Engin Baytar..
Manisa maçında oynadı. a.gücü maçında cezasını çekti..

Berberoğlu
25.01.2011, 17:58

[QUOTE=Thedoors;1917394189]

Maltepedeki biletix kapandı arkadaşlar..Bu soğukta boşuna gitmeyin derim

Geçenlerde de bir maçta arkadaşın biri Maltepe'den eli boş dönmüştü.

Biletix'in bayi listesinde de görünmüyor...

Ben herhalde Göztepe Soyak'a gideceğim...
Önce babamı arayayım bakalım, gitmek istiyor mu maça?

ozturk
25.01.2011, 17:59
Beşiktaş'ın suçu ne?

Bu soruyu maçı kazandıktan sonra sorsaydık:)

Thedoors
25.01.2011, 18:01
Kapanmış öyle mi,ilginç!,bilgilendirme için teşekkürler bu arada.

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 18:04
Hayır..

Örnek Engin Baytar..
Manisa maçında oynadı. a.gücü maçında cezasını çekti..

Tmm ozaman hocam .. Kupada görülen kartlar lige yansıyordu onunla karıştırmışım ..

.....
25.01.2011, 18:09
Beşiktaş'ın kadrosunu üç aşağı beş yukarı yazabilecek kimse var mı ?

Alihan Ertürk
25.01.2011, 18:14
Beşiktaş'ın kadrosunu üç aşağı beş yukarı yazabilecek kimse var mı ?

---------------------------Cenk--------------------------------
Toraman------------Ersan---------?------------------------İsmail
--------------------Aurelio--Guti-------------------------------
Simao-------------------Nobre-----------------------Quaresma
------------------------Almeida--------------------------------

Böyle olur bence.. Stoperde kimin oynayacağını bilemedim.. Sivok'un sakatlığı vardı sanırım.

Başka kim var hatırlamıyorum stoper olarak kadrolarında.

okardes
25.01.2011, 18:14
Sari kart cezasi ayni turnuva icinde (lig, kupa, vs) uygulanir. Kirmizi kart cezasi ise bir sonraki resmi macta uygulanir. Bildigim kadariyla Hilbert ligde sari kart cezalisi; dolayisiyla cezasini ligde cekecek...

Gürsoy61
25.01.2011, 18:18
Saat 8 gibi bilet kalır mı arkadaşlar?

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 18:20

Böyle olur bence.. Stoperde kimin oynayacağını bilemedim.. Sivok'un sakatlığı vardı sanırım.

Hilbert------------Ersan---------Toraman------------------------İsmail
--------------------Ernst----Guti-------------------------------

Alihan Ertürk
25.01.2011, 18:21
Hilbert oynayamıyor.. Öğlen Sinan Engin bu şekilde konuştu o yüzden böyle bir kadro yaptım.

Mehmet Ç.
25.01.2011, 18:24

Besiktas böyle ciksin, Fatmagül ilen reyting yarisina gireriz. Devlet kanali TRT 'ye kirmizi nokta koyduttururz :)

.....
25.01.2011, 18:24

Bu kadro ile mi bize kafa tutuyor bunlar ?

Neyse maç oynansın öyle konuşacam şimdi susuyorum :)

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 18:26
Hilbert oynayamıyor.. Öğlen Sinan Engin bu şekilde konuştu o yüzden böyle bir kadro yaptım.

Neden Oynamıyormuş ?

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 18:27
Gaziantep BB - Manisa maçı ne zaman ??

Tarih ve saat ?

okg_53
25.01.2011, 18:29
Ortasahayı Guti-Aurelio ikilisi ile kurarlarsa, facia olur.

Nobreyi kesip, Ernst oynar ortada.

Yiğit SARI
25.01.2011, 18:29
Tarih ve saat ?

Bizle aynı saatte diye duymuştum arkadaştan yanlış olabilir bakmakta fayda var

Alihan Ertürk
25.01.2011, 18:31
Cumartesi günü Biletix'ten satışa çıkan Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasına taraftarlarımızın ilgisi yoğun oldu. Yarın (26 Ocak) saat 20.00'de Fiyapı İnönü Stadı'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası B Grubu 5. maçını izlemek isteyen taraftarlarımız, Biletix'in satış noktalarına başvuruyor.

Taraftarlarımız tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr internet adresinden bilet satın alabilir.

Bu arada Trabzonsporlu seyirciler için ayrılan biletler de satışa çıktı. Trabzonsporlu taraftarlar biletleri sadece Biletix gişelerinden satın alabilecek.

Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasının bilet fiyatları şöyle:

VIP ÜST B&E 275 TL
VIP ÜST A&F 250 TL
VIP ALT A&F 150 TL
VIP ALT B&E 200 TL
VIP ALT C&D 250 TL
NUMARALI ORTA 150 TL
NUMARALI KENAR 125 TL
KAPALI ÜST 110 TL
KAPALI ALT 90 TL
YENİ AÇIK 50 TL
ESKİ AÇIK 40 TL
RAKİP TAKIM (E.AÇIK) 40 TL

Atakan
25.01.2011, 18:36
Mehmet Aurelio ile Ernst birlikte oynayacaklar galiba. Fanatik de öyle bir haber var. Jaja'yı tutcakmış Aurelio.:)

Veya
------Ernst--Aurelio------
Simao------Guti-----Quaresma
-----------Almeida-----------

.....
25.01.2011, 18:37
Hücum hattı genelde yabancılardan oluşuyor.

Bizim ise yerlilerden. Bu bence bir avantajdır.

Nizam
25.01.2011, 18:42
Cumartesi günü Biletix'ten satışa çıkan Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasına taraftarlarımızın ilgisi yoğun oldu. Yarın (26 Ocak) saat 20.00'de Fiyapı İnönü Stadı'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası B Grubu 5. maçını izlemek isteyen taraftarlarımız, Biletix'in satış noktalarına başvuruyor.

Taraftarlarımız tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) internet adresinden bilet satın alabilir.

Bu arada Trabzonsporlu seyirciler için ayrılan biletler de satışa çıktı. Trabzonsporlu taraftarlar biletleri sadece Biletix gişelerinden satın alabilecek.

Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasının bilet fiyatları şöyle:

VIP ÜST B&E 275 TL
VIP ÜST A&F 250 TL
VIP ALT A&F 150 TL
VIP ALT B&E 200 TL
VIP ALT C&D 250 TL
NUMARALI ORTA 150 TL
NUMARALI KENAR 125 TL
KAPALI ÜST 110 TL
KAPALI ALT 90 TL
YENİ AÇIK 50 TL
ESKİ AÇIK 40 TL
RAKİP TAKIM (E.AÇIK) 40 TL

Bitti galiba bizim tarafın biletleri .
satın al dediğim zaman gözükmüyo rakip takım tarafı ..

Mehmet_Mercanlı
25.01.2011, 18:51
---------------Cenk------------------
Hilbert----Ersan-----Toraman----İsmail
----------Aurelio--Guti----------------
Simao---------Nobre--------Quaresma
--------------Almeida----------------

---------------Onur----------------
Serkan----Giray----Glovacki----Cale
---------Selcuk----Colman---------
Burak----------Jaja------------Engin
---------------Umut----------------

Yattara
Alnzınho
Brozek

Bıyıklıoğlu
25.01.2011, 18:52
Bitti galiba bizim tarafın biletleri .
satın al dediğim zaman gözükmüyo rakip takım tarafı ..

Hayır biletler bitmedi.

Bizim biletleri internetten satışa çıkarmadılar.

Sadece gişeden satış var.

Emre Ergüney
25.01.2011, 18:53
Biletleri Merter Migrostan alabilirsiniz fazla yoğun olmuyor.

lazkopat_48
25.01.2011, 19:02
Allahın izniyle kazanıp gelcez :)

Ahmet_8
25.01.2011, 19:04
besiktasın kadrosunda bişey yokki yıldız filan diyolarda hepsi bireysel oynuyor takım oyunu olmadan hangi takım maç kazanabilmiş bu gune kadar ! Biz TRABZON gibi oynarsak eger darma duman ederiz

Gürsoy61
25.01.2011, 19:09
Biletleri Merter Migrostan alabilirsiniz fazla yoğun olmuyor.

Bende oradan alacağım akşam 8 gibi.arkadaştan telefon bekliyorum.umarım bitmez

Mert Oğuzlu61
25.01.2011, 19:14
fener maçından önce rakibi ve bizanslıları + medyasını korkutmak amacıyla bu maçtan alınacak net bir galibiyet ilaç gibi olur, o gazla feneride mermi manyağı ederuk :)

pReN@_61
25.01.2011, 19:20
Aldık biletleri.Haydee..

Cüneyt Canlıca
25.01.2011, 19:23
Hilbert------------Ersan---------Toraman------------------------İsmail
--------------------Ernst----Guti-------------------------------

Şu kadroyla çıksın bjk yemin ediyorum bi fakir doyurucam.. Hayatta çıkmaz böyle.. O yürek yok..

Atakan
25.01.2011, 19:29
Hilbert oynayamayacak.:)

Serdar A
25.01.2011, 19:53
Bir haftadır Gazete editörleri , programlarda yorumcular , Şuster'e çift çakılı orta alan oyuncusu ile oynaması için adeta yalvarıyor .

Şuster medya taraftar baskısı ile çift libero oynayıp yenilirse bir dert ,
Bildiği gibi oynatıp takımı kendi sahasında baskı yiyerek yenilirse ayrı dert .

Simao her zaman Simao , Queresma'nın sağı solu belli olmaz . Bu adamlar Trabzonspor ağlarını da sarsabilir .

Ancak mesele Şuster'in 18 maçta 30 gol zor atan müthiş ofansif mantalitesi .

Ya olduğun gibi görüneceksin ya da göründüğün gibi olacaksın .

Gökhan ARSLAN
25.01.2011, 20:09
Sonunda biletimi aldım..
Şükürler olsun bu akşam rahat uyku çekecem :))
Yarına hep beraber taksimden stada geçecez
Umarım güzel bir maç olur ve gülen taraf biz oluruz
Allah yardımcımız olsun..

Mustafa Yüksek
25.01.2011, 20:13
Aldık biletleri bekliyoruz. Yarın bir başka rüyayı söndürmeye gideceğiz.

Sefa
25.01.2011, 20:15
Medya çok pis üstümüze geliyor ama İstanbul'u yaktıktan sonra 360 derece dönecekler..

Hürgün Aygün
25.01.2011, 20:20
Bu maç ne kadar önemli olursa olsun yani bence Şenol hocanın aklı Fb maçında yani tabiki bu maça da çok önem veriyoruz ama olursa olur olmazsa olmaz...

Telha TANYILDIZI
25.01.2011, 20:23
valla onu bunu bilmem tv almayı düşünüyordum gittim maç için ( tabi bahanesi)109 ekran full hd tv aldım uyduyu taktırdım maç gününü ve saattini bekliyorum
ayrıca beşiktaşın nasıl bir kadro ile çıkacağı pek önemli değil her türlü şenol hocaya güveniyorum . ama tek bir isteğim olur benim şenol hocadan sezer baduru kadroya almasın ne yaparsa yapsın o adam bu formaya 3 beden küçük gelior gerisinin bir önemi yok

Asi Çaykaralı61
25.01.2011, 20:28
Tarih ve saat ?

Bizimle aynı saate oynanıyor diye biliyorum G.b.b. maçının :)

Asi Çaykaralı61
25.01.2011, 20:29
Hilbert oynayamayacak.:)

Hilbert neden oynamayacakmış ki ?

Medallion
25.01.2011, 20:33
Ilk yari as-yedek agirlikli kadroyla cikip, ikinci yari Engin, Jaja ve Colman i dinlendiririm.

.....
25.01.2011, 20:38
Yedek ağırlıklı bir kadro istiyorum.

Beşiktaşla başa baş mücadele ederler bundan da eminim. :)

Özge
25.01.2011, 20:39
Biraz karışık oldu ama bileti aldım sonunda.:)

DeAgLeMaNyAq
25.01.2011, 20:41
Lig TV'ye göre Cale, Selçuk, Colman, Burak ve Umut yerine Piotr, Sezer, Engin, Alanzinho ve Pawel oynayacakmış. Selçuk dışındaki oyuncuların dinlendirilmesini anlarım ama Selçuk'un yapabildiklerinin yarısını Sezer'in yapabileceğini de pek düşünmüyorum açıkçası. Umarım Engin o sorumluluğu üstüne alıp takımı ateşler. Diğer yandan 18'e bile giremeyen Brozek'ler için eksiklikleri var denilirken bir anda 11'de başlayacaklarının söylenmesi de düşündürücü...

Mehmet Ç.
25.01.2011, 20:43
Ligtvye gore

Trabzonspor
Onur - Serkan, Giray, Glowacki, Piotr - Engin, Sezer, Ceyhun, Ali - Jaja - Pawel

Bjk
Buca maci kadrosu ve taktigi :)

Hürgün Aygün
25.01.2011, 20:47
Hilbert sakat oynayamayacak.

Firtina52
25.01.2011, 20:50
Ligtvye gore

Trabzonspor
Onur - Serkan, Giray, Glowacki, Piotr - Engin, Sezer, Ceyhun, Ali - Jaja - Pawel

Bjk

-------------------Onur---------------------
Serkan--------Giray------Glo------------Piotr
-------------------Ceyhun------------------
--------------Sezer----Engin---------------
--------------------Ali----------------------
--------------Jaja------Pawel---------------

Böyle mi olacak acaba ???

Asi Çaykaralı61
25.01.2011, 20:52
Ligtvye gore

Trabzonspor

Bjk

Eğer bu kadroyla çıkarsak eğer orta sahada Selçuk'un görevini bence Engin yapacaktır.Engin'e bu maçta çok ama çok iş düşecektir :)

Yiğit SARI
25.01.2011, 20:54
Sezer oynamasaydı ya. Bu 11'le rahat maç geçiremeyiz bence.

Faruk BERBER
25.01.2011, 20:55
Şenol Güneş'in Engin ile neden 20 dakikalık görüşme yaptığı anlaşıldı

Verdi emri , engin çek dedi fişi :D

Mustafa Umut
25.01.2011, 20:59
Beşiktaş Buca maçındaki kadro ile çıkarsa, biz hangi kadro ile çıkarsak çıkalım en az 3 atarız.

DeAgLeMaNyAq
25.01.2011, 21:04
Beşiktaş Buca maçındaki kadro ile çıkarsa, biz hangi kadro ile çıkarsak çıkalım en az 3 atarız.

3 atarız 5 atarız söylemleriyle BJK'lilere benzemeyin lütfen. Kendimizi yormadan 1 farklı galibiyet en kötü beraberlik bile bizim için yeterli...

Mustafa Umut
25.01.2011, 21:06
3 atarız 5 atarız söylemleriyle BJK'lilere benzemeyin lütfen. Kendimizi yormadan 1 farklı galibiyet en kötü beraberlik bile bizim için yeterli...

Dikkat edersen ön yargı ile yaklaşmıyorum kadroya göre yorumluyorum.
Eğer Beşiktaş aynı kadro ve dizilişle çıkarsa görürüz kim kaç atıyor.
Yorumcular hafta başından beri aynı şeyi diyor.

mda61
25.01.2011, 21:13
Biletlerimizi aldık, bekliyoruz. Bu soğuk havada, kargaları kupanın dışına itmek içimizi iyi ısıtır :)

Yiğit SARI
25.01.2011, 21:13
BJK'da eksikler kim şimdi ?

Kaan
25.01.2011, 21:14
Bana öyle geliyor ki Şenol Güneş mecburiyetten dolayı göze hoş gelen futbol oynatmayacak takıma. 1 puan hedefiyle çıkabiliriz maça. :cool:

SEDAT
25.01.2011, 21:17
- Sezer ile Colman oynasın , Mümkünse Colman Fener'e oynamasın.

Ahmet_8
25.01.2011, 21:18
8 de maç 10 da biter sonra ne zaman bizi cıkarırlar stadtan bilen varmı ona gore araba ayarlamamız lazım?

mda61
25.01.2011, 21:19
8 de maç 10 da biter sonra ne zaman bizi cıkarırlar stadtan bilen varmı ona gore araba ayarlamamız lazım?

10.30-10.45 arası diye tahmin ediyorum.

Ahmet_8
25.01.2011, 21:21
peki 11 den sonra metrobusle gelsek sorun yaşarmıyız sizce

.....
25.01.2011, 21:22
Kadro fena değil , Yeni transferleri çok merak ediyorum ya :)

Mustafa Umut
25.01.2011, 21:27
Lig tv ye göre Pawel ve Piotr oynayacak.İyi oldu bu, kendilerini göstermeleri için bi şans..

Fatih Özkan
25.01.2011, 21:33
Yenelim ve göğsümüzü gere gere çıkalım gruptan İnşallah!
Sonra Antep de yensin Manisa'yı (:
Kargalara el sallayalım (:

Kandemir
25.01.2011, 21:36
Tam kadro ile bu maça çıkmalıyız.Trabzonspor için gazozuna maç bile önemlidir.Yarın 3:0 yenilirsek ne olacak?Takımın morali bozulacak.O yüzden tam kadro çıkıp mücadelemizi vermeliyiz.Beşiktaş öyle basit bir takım mı ki yedeklerle çıkıyoruz.