PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : ZTK 5.Hafta | Beþiktaþ 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

SDanýþmaz
25.01.2011, 09:03
Maçýn biletleri satýþa çýktý mý?

magicyattara
25.01.2011, 09:06
Bjk'ye vuralým GBB'yi çýkaralým..ne güzel olur be..:)

Ali YÝÐÝT
25.01.2011, 09:08
Hani bunlarýn taraftarlarý büyük konuþuyorlar ya...
Hani "Hamsi kafalýlara 3-5-8 atacaðýz!" diyorlar ya...
Tebessüm ediyorum...
Onlar büyük konuþtukça benim takýma olan güvenim artýyor...
Allah büyüktür...
Ýnþallah alnýmýzýn aký ile ayrýlacaðýz bu maçtan...

Ýþte ben hep bunu demek istiyorum Allah yardýmcýmýz olsun inþallah alacaðýz (=

Ankaragücü maçýndan önce bas bas baðýrdým kimse sesimi duymadý herkes büyük konuþtu sonuçlarýný gördük ben böyle þeylere inanýrým arkadaþ büyük konuþursan büyük hüsrana uðrarsýn.Yok çok rahat alýrýz,koyarýz,kýrarýz,dökeriz..Noldu?Gördük

fero
25.01.2011, 09:13
Maçýn biletleri satýþa çýktý mý?

daha henüz belli biþi yok hafta sonundan beri takýp ediyorum il güvenlýk kurulu toplantýsýndan sonra belli olucakmýþ ama ortalýkdail güvenlýk kurulu yok yarýn mac var bileti ne zaman alýcaðýz

Yiðit SARI
25.01.2011, 09:33
http://www.ajansspor.com/resimv3/hayriulgen_bjkts.jpg

Kazanan kupayý alýr diyo :)

Badaloðlu
25.01.2011, 09:39
Beþiktaþ, Trabzonspor'un, Bucaspor olmadýðýný anladýðýnda iþ iþten geçmiþ olacak... Þenol Güneþ, iki maç üstüste takýmýný kötü oynatmaz!!!

Recep Alkan
25.01.2011, 09:42
Ahmet abi, peki iki maç üst üste iyi oynatýr mý :)

Süleyman50
25.01.2011, 09:43
fb maçýný provasý olacak, inþallah önce bjk sonra fb maçlarýnda alnýmýzýn akýyla çýkacaðýz...

Berberoðlu
25.01.2011, 09:48
Dünkü 20 dakikalýk beyhude bekleyiþten sonra bu sabah 08:30'da 15 dakika daha bekledim, sonunda biletix müþteri temsilcisi ile görüþtüm.
Tabii ilk iþ kalayý bastým, niye bu kadar bekletiyorsunuz diye.
Adam da sonrasýnda bana ters cevaplar verdi, ben de info@biletix.com adresine maille þikayetimi bildirdim.

1) Biletix diyor ki; rakip takým tribünün bilet satýþ hakkýný Ýstanbul Klüpleri TRABZONSPOR'a devreder, satýþý TRABZONSOR takýmý koordine eder.
2) 444 1967'yi aradým; saat 9:00'da mesaileri baþlýyormuþ!, diyorlar ki bize öncelikle Ýstanbul Klüpleri'nden resmi yazý gelir, biz de ondan sonra satýþý baþlatýrýz. BJK Klübünü arayýp onlara sorun diyor.
3) 444 1903'ü aradým, çaldý, çaldý açan yok, meðer BJK'nin 444'lü numarasý yokmuþ.. :D Sonra istemeden de olsa BJK resmi sitesine girdim, 212'li numaralarýndan aradým. Bir bayan çýktý, biletle ilgili görüþcektim dedim, biletixi ara dedi. Onlarla konuþtum, rakip takým tarafýnýn satýþýný soracaðým deyince birine baðladý. Oldukça kibar bir adamla görüþtüm, derbi maçlarda rakip takým tribün bileti satýþý için "Ýl Güvenlik Kurulu" kararýnýn zorunlu olduðunu, Ýl Güvenlik Kurulu'nun bugün toplanacaðýný, ordan çýkacak karara göre bugün gün içinde bilet satýþýnýn baþlayabileceðini söyledi. Kurul kaçta toplanacak diye sordum, genelde saat 11:00'de toplandýklarýný, ama kesin bilgi için Valilik'i tekrar arayabileceðini söyledi. Ben de kesin bilgi için 1 saat sonra tekrar ararým dedim, teþekkür edip kapattým.

Anlayacaðýnýz Ýstanbul'da TRABZONSPOR'umun biletlerini satýn almak memleketin en zor iþlerinden biri MAALESEF... :mad: :(

fero
25.01.2011, 09:56
Dünkü 20 dakikalýk beyhude bekleyiþten sonra bu sabah 08:30'da 15 dakika daha bekledim, sonunda biletix müþteri temsilcisi ile görüþtüm.
Adam da sonrasýnda bana ters cevaplar verdi, ben de info@biletix.com adresine maille þikayetimi bildirdim.

1) Biletix diyor ki; rakip takým tribünün bilet satýþ hakkýný Ýstanbul Klüpleri TRABZONSPOR'a devreder, satýþý TRABZONSOR takýmý koordine eder.
2) 444 1967'yi aradým; saat 9:00'da mesaileri baþlýyormuþ!, diyorlar ki bize öncelikle Ýstanbul Klüpleri'nden resmi yazý gelir, biz de ondan sonra satýþý baþlatýrýz. BJK Klübünü arayýp onlara sorun diyor.
3) 444 1903'ü aradým, çaldý, çaldý açan yok, meðer BJK'nin 444'lü numarasý yokmuþ.. :D Sonra istemeden de olsa BJK resmi sitesine girdim, 212'li numaralarýndan aradým. Bir bayan çýktý, biletle ilgili görüþcektim dedim, biletixi ara dedi. Onlarla konuþtum, rakip takým tarafýnýn satýþýný soracaðým deyince birine baðladý. Oldukça kibar bir adamla görüþtüm, derbi maçlarda rakip takým tribün bileti satýþý için "Ýl Güvenlik Kurulu" kararýnýn zorunlu olduðunu, Ýl Güvenlik Kurulu'nun bugün toplanacaðýný, ordan çýkacak karara göre bugün gün içinde bilet satýþýnýn baþlayabileceðini söyledi. Kurul kaçta toplanacak diye sordum, genelde saat 11:00'de toplandýklarýný, ama kesin bilgi için Valilik'i tekrar arayabileceðini söyledi. Ben de kesin bilgi için 1 saat sonra tekrar ararým dedim, teþekkür edip kapattým.

Anlayacaðýnýz Ýstanbul'da TRABZONSPOR'umun biletlerini satýn almak memleketin en zor iþlerinden biri MAALESEF... :mad: :(

satýþ biletix den olucak demi

magicyattara
25.01.2011, 10:02
Beþiktaþ, Trabzonspor'un, Bucaspor olmadýðýný anladýðýnda iþ iþten geçmiþ olacak... Þenol Güneþ, iki maç üstüste takýmýný kötü oynatmaz!!!

Bjk orta sahasý ofansa dönük bir orta saha olduðu için,rakip kontrataklarda defans adamlarýný rakip forvetlerle baþbaþa býrakýyorlar..defans adamlarý da rakibi tek hamlelerle durdurmaya çalýþýyor..bu bizim için avantaj aslýnda..zorlarsak bjk defans adamlarýný iþlerini bitiririz..

Dursun Kaplan
25.01.2011, 10:07
Bjk'nin ortasahasý ile defansý arasýnda Ýstanbul boðazý kadar açýk var. Bu büyük bir handikap. Bunu iyi deðerlendirmeliyiz. Araya atýlan toplar ve hýzlý adamlarýmýzla pert edicez inþallah kargalarý.

Mehmet Ç.
25.01.2011, 10:25
Hoca baya rotasiyon'a girecekmis.

Yedek agirlikli cikacakmisiz.

Böyle olsa bile kazanacagimiz'dan eminim, ama

kale'de Tolga olmasi beni beraberlige bile mutlu eder

bahadýr2561
25.01.2011, 10:27
Kalede Tolga olmamasý dileðiyle

Berberoðlu
25.01.2011, 10:32
satýþ biletix den olucak demi

Ýl Güvenlik Kurulu satýþý hangi kanallardan ve nereden yapýlacaðýna da karar veriyormuþ!

ozturk
25.01.2011, 10:37
Kalede Tolga olmamasý dileðiyle

kalede Tolga olursa bjk maça 1-0 önde baþlar..

Fatih Özkan
25.01.2011, 10:55

Fener maçý biletlerinin de satýþa çýkma ihtimali var mý bugün ?
Herhalde hem BJK hem Fener biletleri ayný anda satýþa çýkmaz...

Berberoðlu
25.01.2011, 10:57
Fener maçý biletlerinin de satýþa çýkma ihtimali var mý bugün ?
Herhalde hem BJK hem Fener biletleri ayný anda satýþa çýkmaz...

Bence Ýl Güvenlik Kurulu bugünkü toplantýsýnda her iki maç için de kararýný verir.

Ama Fenerbahçe maçý en erken yarýn sabah satýþa çýkar.
Beþiktaþ maçý ise eðer mümkünse bugün öðleden sonra internetten satýlmaya baþlanýr, mümkün deðilse zaten yarýn stadta satýlýr, ki öylesi herkesi zora sokar.

Fatih Özkan
25.01.2011, 11:02
Bence Ýl Güvenlik Kurulu bugünkü toplantýsýnda her iki maç için de kararýný verir.

Ama Fenerbahçe maçý en erken yarýn sabah satýþa çýkar.
Beþiktaþ maçý ise eðer mümkünse bugün öðleden sonra internetten satýlmaya baþlanýr, mümkün deðilse zaten yarýn stadta satýlýr, ki öylesi herkesi zora sokar.

Anladým abi...
Bence de Fener maçý yarýna satýþa çýkar...
Bilgilendirmen için teþekkürler...
Ýnþallah bilet bulursun ve güzel bir galibiyete þahit olursun :cool:

Berberoðlu
25.01.2011, 11:03
Anladým abi...
Bence de Fener maçý yarýna satýþa çýkar...
Bilgilendirmen için teþekkürler...
Ýnþallah bilet bulursun ve güzel bir galibiyete þahit olursun :cool:
Ýnþallah...

Çarþamba beraberlik, Pazar galibiyet istiyorum....

Özge
25.01.2011, 11:05
Resmen eziyet ediyorlar ya.Yarýn maç var ama biletler hala ortada yok.

Ýlyas Özdemir
25.01.2011, 11:05
Ýst Valiliðini aradým bana güvenlik kurulu Büyük Þehir Belediyesinde toplanýyor dediler bu bilgiyi alana kadar da baya bir kiþiye aktarýldým

Fatih Özkan
25.01.2011, 11:06
Resmen eziyet ediyorlar ya.Yarýn maç var ama biletler hala ortada yok.

3 gündür biletle ilgili rüyalar görüyorum...
Sabah kalkýp, Biletix'e bakýp tekrar yatýyorum...
Piskobata baðladým :(

exelans_25
25.01.2011, 11:08
ya kalede tolga olmasýn sonra sezon sonuna kadar jimnastiðin þýmarýk topçularýný konuþur millet onur sonuçta koþmuyor ki fener maçýna yorgun çýksýn

mavikent61
25.01.2011, 11:10
yarýn saat 17 de kasýmpaþa-bursa maçý var bursalýlarýnda ýstýklelde toplanacagýný dusunuyom ts taraftarýyla bursa taraftarý karsý karsýya gelebilir

Özge
25.01.2011, 11:11
3 gündür biletle ilgili rüyalar görüyorum...
Sabah kalkýp, Biletix'e bakýp tekrar yatýyorum...
Piskobata baðladým :(
Genelde Fenerbahçe maçý öncesi bilet sorunu böyle olmuyor.Yani maçtan birkaç gün önce çýkarýyorlar Fb maçýnda.Böyle maçtan 1 gün önce belirsiz bir þekilde beklemiyorsun:)

Tangerine Dream
25.01.2011, 11:12
Tolga'yý rahat býrakýn. Kendisine görev verildiði takdirde kalemizi baþarýyla koruyacaktýr. Hazýrlýk maçlarýnda gayet baþarýlý bir görüntü sergiledi.

Miraç Atalay Çiftçi
25.01.2011, 11:14
Kadir Has'daki finale adým adým.

Yiðit SARI
25.01.2011, 11:22
Tolga'yý rahat býrakýn. Kendisine görev verildiði takdirde kalemizi baþarýyla koruyacaktýr. Hazýrlýk maçlarýnda gayet baþarýlý bir görüntü sergiledi.

Katýlmýyorum

Hasan Habip Özbay
25.01.2011, 11:24
tolgadan bende artýk fayda beklemiyorum bora artýk onurun yedeði olur sezon sonu tolga gider bu maç aslnda beni pek ilgilendirmiyor ama maç 1-1 berabere biter

Mehmet Ç.
25.01.2011, 11:29
http://www.ajansspor.com/futbol/turkiyekupasi/h/20110125/turkiye_kupasi_finali_nerede_oynanacak_.html

Ziraat Türkiye Kupasý finali Kayserispor'un stadý olan Kadir Has Stadý'nda oynanacak

"Yol gözükdü, bu sene Kayseriyi görecegiz"

Bu sözü bizim kadar iddaa'li kimse söyleyemez. :)

Ýlyas Özdemir
25.01.2011, 11:32
Bence Tolga Trabzonsporun yedeði olabilecek kapasitede bir kaleci deðil þuan yedek kaleci o ve ona güvenmek zorundayýz ama kaleyi Onur'un korumasýndan yanayým

Ýlyas Özdemir
25.01.2011, 11:34
yarýn saat 17 de kasýmpaþa-bursa maçý var bursalýlarýnda ýstýklelde toplanacagýný dusunuyom ts taraftarýyla bursa taraftarý karsý karsýya gelebilir

bizimkilerde takýþacaklarýný sanmam çünkü yara aldýklarý ve dayak yedikleri beþiktaþlýlarda taksimde olur

Ali Yerlikaya
25.01.2011, 11:35
Senol Hoca yarin Tolgayi oynatirsa Bucanin tarifesini yasamamaiz büyük olasi maalesef...
Ama Tolganin kaleci olarak hic bi özelligi yok, ama yan toplara kötü cikdigi söylenemez herhalde BJK ninda kanatlardan geliginde göre bu mac idare edebilirde, ama bu Tolga sagi solu belli olmaz...
Hic ama hic güvnmiyom, bi kaleci bi haftada 3 mac bile yapabilmeli ve yapabilir bence Onur´a bu mac sans verirse yenme sansimiz cok artar...

zaferyýldýz
25.01.2011, 11:37
bence bursa taraftarýyla didiþmenin en kötü zamaný olur..

beþiktaþ maçýnda takým kötü olmayacaktýr herkes ankara maçýndan sonra boyle düþünüyor..

fakat asýl kafaya takýlan hem beþiktaþ hem fener maçýnda iyi olabilecek mi takým..kuþkularýmýz var tabi ,beþiktaþ maçý çok gergin bir havaya bürünmeden belki manisanýn da sayesinde rahat da geçebilir o zaman aslýnda hafta sonu maçlarý çok önemli olan bjk ve ts için maç bir prestij ve sov maçý olabilir...tabi bunun çok tersi bir þekilde de geliþebilir maç ,taraftarýn tutumu da merak konusu bu maçta -beþiktaþ taraftarý -beklendiði kadar çamur olur mu yoksa bunu lig maçýna mý saklarlar bende þüpheliyim..

apayrý bir açý var ligin baþýndan beri benim genel kaným bu ;ts zaman zaman avantajýný yitirebilir ..þenol hoca devreye girer kötü gidiþe dur der .amen ..ancak sadece o deðil..trabzonsporun ilk 11 oyuncularýnýn yüzde 90 nýnýn ve yedeklerin yüzde 70 inin þampiyonluðu bu taraftarýn hepsinden kat kat daha fazla istediðini bunun için gözlerini kýrpmayacaklarýný görüyorum ,düþünüyorum..bu taraftan bakýnca kaygýlarým gidiyor hallolcak diyorum..

pReN@_61
25.01.2011, 11:48
Biletlerin bu kadar gecikmesine anlam veremiyorum.Zaten çýktýðýnda ilk gün Ts kartlýlara 2. gün bilet kalýrsa kartý olmayanlar satýn alýyor.Maç günü satýþ yapýlmayacaðýna göre..Zaten bu gidiþle 2.güne de sarkmazdý ya bilet satýþlarý :)

Ö.Hamsi
25.01.2011, 11:51
Tamam kabul zor mac olacak bjk-trabzonspor maclari herzaman zor olmustur ama Trabzonsporu bu ligde yenebilecek takim yok kim olursa olsun.
Kesinlikle kazanacagimiza inaniyorum

Furkan
25.01.2011, 11:57
Kupa Kadir Has'ta!
Ziraat Türkiye Kupasý final maçý Kayseri Kadri Has Stadý'nda oynanacak.
TFF Yönetim Kurulu, Karabük’te yaptýðý toplantýda 49’uncu Ziraat Türkiye Kupasý finalinin Kayseri Kadir Has Stadý’nda oynanmasýna karar verdi. Finalin tarihi ve saati daha sonra açýklanacak.

2010-2011 sezonu Ziraat Türkiye Kupasý final maçý, Mart 2009’da hizmete giren Kayseri Kadir Has Stadý’nýn ev sahipliði yapacaðý ilk final olacak.

Tüm tribünlerin kapalý olduðu Kadir Has Stadyumu'nda tribünlerin üst kýsmýna yerleþtirilen radyan ýsýtýcýlar sayesinde soðuk havalarda seyircilerin üzerine doðru sýcak hava akýmý oluþturuluyor. Estetik yapýsýyla dikkat çeken stadyumun alttan ýsýtmalý ve otomatik olarak +4 dereceye sabitlenen zemini karýn erimesini saðladýðý gibi soðuklarda sahanýn donmasýný engelliyor. Drenaj sistemi sayesinde de zeminde su birikintileri oluþmuyor.

ÝÞTE KADÝR HAS'IN TEKNÝK ÖZELLÝKLERÝ
• Kayseri Büyükþehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu 32 bin 864 koltuk kapasiteli.
• Kendisine ait kapalý otoparký ve özel giriþi olan çeþitli kapasitelere sahip 52 adet loca bulunuyor. Ayrýca kale arkalarýnda 2 adet sponsor grup locasý yer alýyor.
• Stadýn etrafýndaki 53 bin m² alanda yaklaþýk bin 500 araçlýk otopark yer alýyor. Kadir Has Stadý'nýn hemen yanýndan geçen raylý sistem sayesinde þehir merkezinden stadyuma ulaþým imkaný da en kýsa ve hýzlý þekilde saðlanmýþ oluyor.
• Stat 69 m² büyüklüðündeki digital skorboarda sahip.
• Her tribünün arkasýnda UEFA standartlarýna uygun seyirciler için kapalý alanlar bulunuyor. 150 metrekarelik bu alanlar kafe, restoran olarak ve çeþitli toplantýlar için kullanýlacak.
• 2'si takýmlar için (350 m² geniþliðinde) olmak üzere toplam 4 adet soyunma odasý bulunuyor. Takým soyunma odalarýnda havuz ve masaj bölümleri yer alýyor. Ayrýca futbolcularýn iç mekanda ýsýnmasýný saðlamak amacýyla ýsýnma koridorlarý bulunuyor.
• Stadda 150 kiþi kapasiteli basýn toplantý salonu bulunuyor. Bunun yansýra çok amaçlý 3 tane basýn çalýþma salonu ile birlikte basýn tribünü ve basýn localarý her türlü teknolojik donanýma sahip.
• Soyunma odalarý, koridor boþluklarý, basýn toplantýsý odasý vs. gibi tüm birimler UEFA standartlarýnda yapýldý.

Habertürk

ozturk
25.01.2011, 11:59
Gurbetçi Gençler istiklal de toplanacakmýþ. Emniyet gerekli önlemi alsa bari..Ýstenmeyen olaylar yaþanabilir..

Þahinoðlu
25.01.2011, 12:10
Yarýnki maçta Brozek'ler Alanzinho ve Mehmet Çakýr'lý bir kadro yapýsýyla baþlanmalý gidiþata göre esas ilk 11 den oyuncular girmeli hem oyuncularý kazanmak adýna hemde fb maçýný düþünmek adýna, ama yarýn Pawel'den gol ve müthiþ bir futbol bekliyorum yarýn inþallah burda Pawel'i övüyor olacaðýz.

mavikent61
25.01.2011, 12:12
bu biletler çýkmýcakmý ya:S

Erkut Ay
25.01.2011, 12:14
maça yedeklerle çýkýlmalý ceza sakat vs olmamalý lig daha önemli..

lazibere
25.01.2011, 12:15
Þenol Güneþ'in herkesin Takýmýzýn alacaðý olasý kötü bir sonuç sonrasý Fener maçýnda demorileze olmasýný engellemek adýna ve Shuster'in bütün heveslerine raðmen Beþiktaþ maçýna yedek aýrlýklý bir kadroyla çýkacaðýný tahmin ediyorum ve öyle de olmasý gerekiyor..

Milli maça giden futbolcularýmýz döndüðünde yorgundular, bunu da dikkate alacaktýr Hoca ve yenilgi halinde bile çýkma ihtimalimiz olan bir maça as kadro ie çýkýp birrilerine birþey ispat etmek zorunda deðilsin hocam.. Biz iyi bir takýmýz ve biizm yedeklerimiz de beþiktaþ maçýnda oynayacak kapasitede ve en azýndan beraberlik alacak durumdadýrlar..

Kaldý ki beþiktaþ'ýn Hafta sonu oynayacaðý B.ÞB maçýný da düþünerek hareket edeceklerdir..

Bu anlamda yorgunluðun önüne geçmek ve kötü bir snuç sonrasý as oyuncularýn moralinin bozulmamasý adýna bu maça

***********TOLGA************

**SERKAN **** GÝRAY *** MUSTAFA****PÝOTR BROZEK

****** BARIÞ********* SELÇUK.......

M. ÇAKIR*****COLMAN******** ALANZÝNYO

******** POWEL BROZEK ******

11 ile çýkmasýný öneriyorum

Mesut
25.01.2011, 12:15
yedek kadro ile çýkýlmalý bjkyi fazla ciddiye almamak gerek.
yenilsek bile grupdan çýkarýz

Kubilay ÞAHÝN
25.01.2011, 12:17
Çok zor çok..

Çok zor bir süreçten geçiyoruz..

Hayýrlýsý ile atlatsak þu süreci..

apachi61
25.01.2011, 12:22
þansal büyüka dün geceki programýnda trabzonun yedek aðýrlýklý bi kadro ile sahaya çýkacaðý istihbaratýný almýþ bjk karþýlaþmasýnda inþallah duyduklarý doðrudur

Hasan Nasrallah
25.01.2011, 12:23
maça gelmesenizde taksime gelin gurbetçi gençler alayýna gider

Ibo61
25.01.2011, 12:23

bursa elenmis zaten.....seyirci gelmez bursadan....gelselerde kendileri bilirler.....

mavikent61
25.01.2011, 12:24
bursa elenmis zaten.....seyirci gelmez bursadan....gelselerde kendileri bilirler.....

geliyorlar organzasyonlarý varmý diye baktým

mavikent61
25.01.2011, 12:32
arkadaslar biletlerle ilgili bilgisi olan varmý??

.....
25.01.2011, 12:34
Kadir Has'a ilk adým Allah'ýn izniyle.

Haydi Uþaklar daðýtýn bu bjk'yi

Caner Dikan
25.01.2011, 12:35
arkadaslar biletlerle ilgili bilgisi olan varmý??
çýkmadý biletler.herkes biletlerin çýkmasýný bekliyo sen gibi

Berberoðlu
25.01.2011, 12:36
Biletlerin bu kadar gecikmesine anlam veremiyorum.Zaten çýktýðýnda ilk gün Ts kartlýlara 2. gün bilet kalýrsa kartý olmayanlar satýn alýyor.Maç günü satýþ yapýlmayacaðýna göre..Zaten bu gidiþle 2.güne de sarkmazdý ya bilet satýþlarý :)

Deplasman maçlarýnda taraftar kart istiyorlar mý?
Ben ilk çýktýðý zaman almýþtým, 1 yýllýk süresi dolmuþtur herhalde.
Yanýmda da deðil :(

Zaten kulüp üyesinin ayrýca "Taraftar Kart" almak zorunluluðu olmamalý.
"Kulüp üye kartý", "Taraftar Kart" kadar, hatta daha anlamlý bir karttýr!!!

Bursa maçý 17'de, bizimki 20'de, çakýþacaðýmýzý zannetmiyorum.
Onlarýn seyircisi biz toplanmadan stada girer, biz stada gittikten sonra da maçtan daðýlýrlar..

Yiðit SARI
25.01.2011, 12:36
Yedek aðýrlýklý kadroyla çýkarsak rahat geçmez maç. Beraberlik yeter..

Mustafa Hazýroðlu
25.01.2011, 12:39
çarþamba pazar arasýnda 4 gün var ya..
Yedek aðýrlýklý çýkmamalýyýz..
Haftada 2 maç oynayabilecek gücü var bu takýmýn.
Dünyada profosyonel oynayan tüm futbolcularýn haftada 2 maç oynayacak gücü vardýr.

kaldýrým
Haramilerin saltanatýný yýkacaðýz BEKLE BÝZÝ ÝSTANBUL (http://oksohom.com/index.php?option=com_content&task=view&id=327&Itemid=208)

"salkým salkým tan yelleri estiðinde
mavi patiskalarý yýrtan gemilerinle
uzaktan seni düþünür düþünürüm
istanbul

binbir direkli haliç'inde akþamlar
adalarýnda bahar süleymaniye'nde güneþ
ey sen ne güzelsin ey kavgamýzýn þehri
istanbul

boþuna çekilmedi bunca acýlar
büyük ve sakin süleymaniye'nle bekle
parklarýnla köprülerinle meydanlarýnla
bekle bizi istanbul

tophane'nin karanlýk sokaklarýnda
koyun koyuna yatan çocuklarýnla bekle
bekle zafer þarkýlarýyla geçiþimizi
istanbul

haramilerin saltanatýný yýkacaðýz
bekle o günler gelsin gelsin istanbul
sen bize layýksýn biz de sana istanbul
istanbul

boþuna çekilmedi bunca acýlar
büyük ve sakin süleymaniye'nle bekle
parklarýnla köprülerinle meydanlarýnla
bekle bizi istanbul"

Caner Dikan
deplasman maçlarýnda bir tek geçen sene 4-3 yenildiðimiz gs maçýnda taraftar kart uygulamasý yapýlmýþtý.%99.9 yapýlacaðýný zannetmiyorum

Mustafa Hazýroðlu
25.01.2011, 12:40
Ankaragücü maçýnda 55. dakikaya kadar olaðan üstü oynadýk zaten. Þenol Güneþ'in takýmý 1 maç bile kötü oynattýðýný görmedim. 1-3 yenildiðimiz Manisaspor maçý hariç :)

Mehmet Ç.
25.01.2011, 12:40
Mac kadrosu.

Tolga
Serkan
Mustafa
Glowacki
Ferhat/Brozek
Yattara
Sezer
Selcuk
Ceyhun
Alanzinho
Umut

Bu kadroyu bekliyorum.

Engin belki kadroya girebilir.

Mustafa Hazýroðlu
25.01.2011, 12:42
Bjk orta sahasý ofansa dönük bir orta saha olduðu için,rakip kontrataklarda defans adamlarýný rakip forvetlerle baþbaþa býrakýyorlar..defans adamlarý da rakibi tek hamlelerle durdurmaya çalýþýyor..bu bizim için avantaj aslýnda..zorlarsak bjk defans adamlarýný iþlerini bitiririz..
Bizim tek hamlede durdurulacak futbolcumuz yok :)

Jaja,Engin,Yattara,Burak,Alanzinho.

Hepsi fuleli ve çok yetenekli. Ýlerde iþi bitiricek gol vuruþlarýný yaparsak cok gol atarýz bjk'ye.

Mustafa Hazýroðlu
25.01.2011, 12:45
Mac kadrosu.

Tolga
Serkan
Mustafa
Glowacki
Ferhat/Brozek
Yattara
Sezer
Selcuk
Ceyhun
Alanzinho
Umut

Bu kadroyu bekliyorum.

Engin belki kadroya girebilir.
Onur,Cale,Glo,Giray,Serkan,Colman,Selçuk,Engin,Jaj a,Umut,Burak

apachi61
25.01.2011, 12:45
yapýlcak tek iþ defans ve kontra atak ya da defans arkasýnda atýlcak uzun toplar yorulmaya gerek yok o açýdan bu taktik bana mantýklý geliyor buca maçýnda defanstaki boþluklarý görmeyen yoktur bjknin. sakinlðimizi korursak inönünün ambiansýndan etkilenmezsek rahat geçeriz hemde çok rahat geçeriz

Erol Koç
25.01.2011, 12:46
Þenol Güneþ'in herkesin Takýmýzýn alacaðý olasý kötü bir sonuç sonrasý Fener maçýnda demorileze olmasýný engellemek adýna ve Shuster'in bütün heveslerine raðmen Beþiktaþ maçýna yedek aýrlýklý bir kadroyla çýkacaðýný tahmin ediyorum ve öyle de olmasý gerekiyor..

Milli maça giden futbolcularýmýz döndüðünde yorgundular, bunu da dikkate alacaktýr Hoca ve yenilgi halinde bile çýkma ihtimalimiz olan bir maça as kadro ie çýkýp birrilerine birþey ispat etmek zorunda deðilsin hocam.. Biz iyi bir takýmýz ve biizm yedeklerimiz de beþiktaþ maçýnda oynayacak kapasitede ve en azýndan beraberlik alacak durumdadýrlar..

Kaldý ki beþiktaþ'ýn Hafta sonu oynayacaðý B.ÞB maçýný da düþünerek hareket edeceklerdir..

Bu anlamda yorgunluðun önüne geçmek ve kötü bir snuç sonrasý as oyuncularýn moralinin bozulmamasý adýna bu maça

***********TOLGA************

**SERKAN **** GÝRAY *** MUSTAFA****PÝOTR BROZEK

****** BARIÞ********* SELÇUK.......

M. ÇAKIR*****COLMAN******** ALANZÝNYO

******** POWEL BROZEK ******

11 ile çýkmasýný öneriyorum

Kardeþim çok güzel bir 11 önermiþsin bu cale biraz dinlenmesi lazým gabriçe bir kýyak yaptý. Girayda zaten alda at diyo bazende rakibin yapamadýðýný kendi yapýyo.

zafercalikoglu
25.01.2011, 12:47
bence berabere biter gibime geliyor,hadi hayýrlýsý

Kazým Uzunboy
25.01.2011, 12:49
Þu güzelim maça gidemiyorum. Ýptal oldu bu deplasmaným...

Mustafa SAYAR
25.01.2011, 12:56
Ben þahsen Türkiye kupasýný önemsemiyorum.Zaten Türkiye kupasýný yeterince aldýk.30 yaþýndayým ben artýk 1 sefer bile olsa ömrümde bir þampiyonluk görmek istiyorum.Þampiyon olamayýp iþte Türkiye kupasýný aldýk diye teselli olmakta istemiyorum futbolcularýnda olmasýný istemiyorum.Türkiye kupasý nedirki ama asýl olan þampiyonluk önemli.Bana çoðu kiþi kýzacak ama diyorum kupadan elensek bence.O zaman þampiyonluða daha hýrslanýrýz futbolcularda ona göre lig maçlarýna daha önem vererek ona göre çalýþýrlar.

Cemalettin Taþkýn
25.01.2011, 12:57
beþiktaþ havaya girmiþ.

ankarada beþiktaþlý bir arkadaþým var maça gelecekmiþ.

.....
25.01.2011, 12:57
Kalede Onur oynar.

Þenol Hoca Beþiktaþ maçýna Tolga ile çýkmaz diye düþünüyorum.

Bülent Bayraktar
25.01.2011, 12:59
Trabzon'un muhtemel 11'i

Trabzonspor'un Beþiktaþ maçýna Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak ve Umut 11'i ile çýkmasý bekleniyor.

Kaynak : Lig tv

Hazar_
25.01.2011, 13:02
Trabzon havalimanýnda þenlik varmýþ

zaferyýldýz
25.01.2011, 13:05
bu shuster biz yenelim gerisi gelir dediyse,,o lafý ona þenol hocam yedirir..

ama biz yine de gaza gelmesek ve asýl gücü fenere saklasak :D

Hasan Nasrallah
25.01.2011, 13:08
il güvenliginede macýnada biletinede internetinede

Sami Kuk
25.01.2011, 13:09
Trabzon'un muhtemel 11'i

Trabzonspor'un Beþiktaþ maçýna Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak ve Umut 11'i ile çýkmasý bekleniyor.

Kaynak : Lig tv

Gerek yoktu ya:S

Mustafa Umut
25.01.2011, 13:12
Colman'ın kendisini toparlaması için bir alarm vermiş anlaşılan Şenol Hoca.
Ben Engin-Selçuk ikilisini beğeniyorum orta alanda.
Büyük ihtimalle solda Burak, sağda Yattara, ortada Jaja, ilerde Umut olur.
Besiktas ta Buca macındaki kadrosuyla çıkarsa en az 3 atarız.

Tolunay Abdioðlu
25.01.2011, 13:12

Uðurlama mý?

Burda da karþýlama yapýlacakmýþ.

Bera Algün
25.01.2011, 13:17

bjk yi yenseler bu kadar sevinmezdim

Hasan Nasrallah
25.01.2011, 13:20
gelsinlerde yuhlayalým biraz

Hüseyin Çümen
25.01.2011, 13:20
takmýmýz resmen istanbulu bi fethedip gelecek inþallah sefere uðurlanýyor takýmýmýz Allahým güç kuvvet birazda kýsmet versin inþallah 2 sinide yenip derslerini verip gelicez. Moralimizi bozdu belki ankara maçý ama bu takýmýn gücü herkese yeter geliyoruzzz

Buðra Dege
25.01.2011, 13:21
maca kaldý bi gün hala bilet satýþý baþlamadý..bu nasý bi iþtir?

Tolunay Abdioðlu
25.01.2011, 13:21
Takýmýmýz bugün saat 14:15'te Sabiha Gökçen Havalimaný'nda.. Takýmýmýzýn morale ve desteðe ihtiyacý var.

Gidebilecek olanlarýn,takýmýmýzý karþýlamaya gitmeleri gerekir.Morale ihtiyacý var takýmýmýzýn.

.....
25.01.2011, 13:22
Ýmkaný olanlar lütfen Sabiha Gökçen havaalanýna Takýmýmýzý karþýlamaya gitsin.

O havaalanýný inletmek lazým!

zaferyýldýz
25.01.2011, 13:24
iki saat arayla iki havalimaný gazý bence takýmý futbolcularý ve þenol hocayý kendine getirir..

ya bu istanbul takýmlarý olmasa ne yapacaktýk ççç

apachi61
25.01.2011, 13:25
gelsinlerde yuhlayalým biraz

:D ince bi msj tebrikler

musty
25.01.2011, 13:30
biletler çýkmadý mý arkadaþlar?

Ö.Hamsi
25.01.2011, 13:30
maca yedek agirlikli bir kadroyla cikilacagina dair sozler var forumda.Insallah ole bise yoktur,ne olursa olsun bu bjk trabzonspor maci allah muhafaza kotu bi sonuc olur yillarca konusur bidaha susturamazsin.As kadroyla ne olursa olsun iddaa middaa onemli deil turkiye kupasiymis bilmem neymis bjk yi ezerek yenmemiz lazim................

Uður Karataþ
25.01.2011, 13:32
Fener maçýný istiyoruz bjk önemli deðil. ÞAMPÝYONLUK ÝSTÝYORUZ KUPA deðil

mda61
25.01.2011, 13:33
maca yedek agirlikli bir kadroyla cikilacagina dair sozler var forumda.Insallah ole bise yoktur,ne olursa olsun bu bjk trabzonspor maci allah muhafaza kotu bi sonuc olur yillarca konusur bidaha susturamazsin.As kadroyla ne olursa olsun iddaa middaa onemli deil turkiye kupasiymis bilmem neymis bjk yi ezerek yenmemiz lazim................

Benim tanýdýðým Þenol Güneþ, bu maça yedeklerle çýkmaz zaten. Merak etme sen ama maç sonucunu söyliyim sana: 1-1 eze eze yenme iþini lige býrakalým, þimdi yenersek ligde yenmek zorlaþýr

SADECETRABZON61
25.01.2011, 13:33
Beraberlik yeterli Bize..

Erol Koç
25.01.2011, 13:34
Bu Forumun saati neden 1 saat ilerde onu anlayamadým

Ozan Yazýcý
25.01.2011, 13:36
Adamlarda Portekiz milli takýmýnýn 2 kanat oyuncusu var, bizim bekler ise malum. Bence hiç coþmayalým.
Fenerbahçe maçýdýr önemli olan, bu maça ayýracak konsantrasyonumuz olmamalý.

Cemalettin Taþkýn
25.01.2011, 13:36
cüneyt çakýr bu maça fazla oldu bence fenerbahçe maçýnda olsa daha iyiydi.

Hasan Nasrallah
25.01.2011, 13:38
saat dogru seninki geri olmasýn ;)

azelea
25.01.2011, 13:44
þenol güneþin dün yaptýðýu konuþmayý okudum.

buna göre bjk maçýna yedek aðýrlýklý çýkacaðýný zannetmiyorum. Çünkü konuþmasýnda

"Önümüzdeki iki maça baktýðýnýzda Fenerbahçe maçý daha önemlidir. Lig maçýdýr çünkü. Ama Beþiktaþ maçýný önemsemiyoruz anlamýna gelmez bu durum."

bu bilinçteki birisi bjk maçýna yedek aðýrlýklý çakýp maçý bjk'ye hediye etmez.

Uður Karataþ
25.01.2011, 13:51
þenol güneþin dün yaptýðýu konuþmayý okudum.

buna göre bjk maçýna yedek aðýrlýklý çýkacaðýný zannetmiyorum. Çünkü konuþmasýnda

"Önümüzdeki iki maça baktýðýnýzda Fenerbahçe maçý daha önemlidir. Lig maçýdýr çünkü. Ama Beþiktaþ maçýný önemsemiyoruz anlamýna gelmez bu durum."

bu bilinçteki birisi bjk maçýna yedek aðýrlýklý çakýp maçý bjk'ye hediye etmez.

Açýkca fener maçý daha önemli demiþ :D

Mesut
25.01.2011, 13:52
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs051.snc6/168097_10150132774577464_302939222463_8422943_8029 140_n.jpg
:)

azelea
25.01.2011, 13:59
Açýkca fener maçý daha önemli demiþ :D

Ama Beþiktaþ maçýný önemsemiyoruz anlamýna gelmez bu durum

amasýda var.

pReN@_61
25.01.2011, 13:59
MUHTEMEL 11
Trabzonspor’un Beþiktaþ maçýna Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak ve Umut 11’i ile çýkmasý bekleniyor.

Ýsa
25.01.2011, 14:04
-------Tolga-------

Barýþ-Yumlu-Giray-Brozek

----Sezer-Ceyhun-----

Yattara-Alanzinho-Mehmet

-------Brozek-------

Mesut
25.01.2011, 14:14
http://www.haber61.net/images/gallery/810/32.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p33.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/34.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p35.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/35.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p36.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/36.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p37.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/37.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p38.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/39.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p40.htm)

egemen hastayým sana :)
atdýracaksýn bu aadama 5 yýl imza kaptanlýkda vereceksýn :)

Ýlyas Özdemir
25.01.2011, 14:15
ya arkadaþ ne il güvenlik kuruluymuþ mübarekler sanki israil Filistin sorununu çözecekler çýldýrmaya az kaldý

Ýlyas Özdemir
25.01.2011, 14:22
Þu anda Ýl güvenlik kurulu toplantýsý sürüyormuþ 1 saat içinde acýklama yapýlacakmýþ valilikten alýnan bilgi
kaynak facebook Gurbetçi Gençler sayfasý

pReN@_61
25.01.2011, 14:22
Bir anda satýþa çýkýp 15dakikada bitmesinden týrsmaya baþladým þimdi.

Tolunay Abdioðlu
25.01.2011, 14:24
Bir anda satýþa çýkýp 15dakikada bitmesinden týrsmaya baþladým þimdi.

Kýsa sürede biter ama 15 dakika da zannetmiyorum. :)

Genellikle Fenerbahçe maçýnýn biletlerinde yoðunluk olucak.

pReN@_61
25.01.2011, 14:25
Hani olmayan þey deðil :)

Ali YÝÐÝT
25.01.2011, 14:27
MUHTEMEL 11
Trabzonspor’un Beþiktaþ maçýna Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Selçuk, Engin, Yattara, Jaja, Burak ve Umut 11’i ile çýkmasý bekleniyor.

Gereðinden fazla ofansifiz,Korkuyorummmmm

mutluhayri
25.01.2011, 14:36
biletleri BÝLETÝX den mi temin edebiliriz?

Ali YILDIRIM
25.01.2011, 14:38
Lig TV de þuan bizi yorumluyorlar. Biz bu adamlara laf veriyoruz ya Allah bizim cezamýzý versin!!!

Yiðit SARI
25.01.2011, 14:40
Sivok , Rüþtü ve biri daha yokmuþ BJK'da. Unuttum kim oldugunu

Ahmet AYDIN-28
25.01.2011, 14:41
Diðeri de Nihat! Çok önemli eksikler.

Yiðit Gayretli
25.01.2011, 14:43
Lig TV de þuan bizi yorumluyorlar. Biz bu adamlara laf veriyoruz ya Allah bizim cezamýzý versin!!!

Ceza bela okumayýn. Biz kusursuz da olsak olnar kusur bulurlar, kendilerinde hiç yokmuþ gibi. Yanlarýna yaklaþan sinekte yað kalmýyor...

tarsus
25.01.2011, 14:43
kalede hakan oynarsa þenol hoca jajayý oynatsýn yeter:))

Yiðit SARI
25.01.2011, 14:45
kalede hakan oynarsa þenol hoca jajayý oynatsýn yeter:))

Cenk oynar heralde.

tarsus
25.01.2011, 14:49
Cenk oynar heralde.
o zaman cenk jaja abisini tanýr bundan sonra

Ali YILDIRIM
25.01.2011, 14:50
Bu 8taþý farklý yenip sinan engini susturmak lazým

Erol Koç
25.01.2011, 14:50
Diðer Takým otobüsü nerde

http://www.haber61.net/images/gallery/810/10.jpg

Ali YILDIRIM
25.01.2011, 14:54
Takým nerde konaklayacak? Ýdmanlar nerde bilgisi olan varmý?

Erbay
25.01.2011, 14:56
Yedek ve kontrollü oynayacak bir takýmla sahaya çýkýlmalý bence. fb maçýnda ilk 11'de oynamayacak oyuncular kesinlikle oynamalý. Mesela Yattara fb maçýnda yedek kalacaksa, bu maçta yedek kadroya oyun olarak liderlik yapabilir.

Oruç
25.01.2011, 14:58
Beraberlik bize yetiyor, Febe maçýný düþünerek fazla sýkmamak lazým. Bejeke mecbur gol arayacak, üstümüze gelecek. Oh ne güzel. Antep Belediye de kazansýn el ele çýkalým bir üst tura.

Akif Gür
25.01.2011, 15:00
Diðer Takým otobüsü nerde

http://www.haber61.net/images/gallery/810/10.jpg

karayoluyla istanbul'a hareket ediyodur..

Erol Koç
25.01.2011, 15:00
karayoluyla istanbul'a hareket ediyodur..

Diðeri daha karizma

Akif Gür
25.01.2011, 15:02
Diðeri daha karizma

o yüzden istanbul'da diðeriyle dolaþýcaklar:)

hyasin61
25.01.2011, 15:02
Bjk maÇi bÝletlerÝ bÝletÝx de eskÝ aÇik rakÝp takim dÝye gÖzÜkÜyor......Çiktimi.

Asi Çaykaralý61
25.01.2011, 15:04
http://www.haber61.net/images/gallery/810/32.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p33.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/34.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p35.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/35.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p36.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/36.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p37.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/37.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p38.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/810/39.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-galibiyete-ugurlandi-810-p40.htm)

egemen hastayým sana :)
atdýracaksýn bu aadama 5 yýl imza kaptanlýkda vereceksýn :)

Mesut Abi Egemen'de sorun çýkmaz bence :)

Takýmýmýzda en çok sevdiðim ve beðendiðim futbolcularýmýzdan bir tanesi :)

Asi Çaykaralý61
25.01.2011, 15:06
Cenk oynar heralde.

Bencede Beþiktaþ'ýn kalesinde Cenk oynar.Ceza sahasý dýþýndan þutlar çekersek bence gol bulma ihtimalimiz çok yüksek.

Atakan
25.01.2011, 15:07
Ýstanbul'da yarýn Beþiktaþ, hafta sonu da Fenerbahçe'yle karþýlaþacak olan Trabzonspor'a, Siyah-Beyazlý yönetimden jest geldi...
Beþiktaþlý idareciler, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin kapýlarýný Bordo-Mavili ekibe açtýlar. “Ýstediðiniz zaman Ümraniye’de çalýþabilirsiniz” açýklamasýna, Karadeniz temsilcisinden teþekkür geldi. Karþýlýklý görüþmelerin ardýndan Trabzonspor’un son kararýný Beþiktaþ cephesine bildireceði kaydedildi.

Ali YILDIRIM
25.01.2011, 15:08
Bülent Þiþik diye bir taraftaramýz þampiyonluk hesabý yaptý. Sinan enginin matematiði yetmedi :)

Süleyman Baykan
25.01.2011, 15:09
Renkdaþlar Ýstanbula gelen takýmda kimler var haberi olan var mý?

Süleyman Baykan
25.01.2011, 15:11
Ýstanbul'da yarýn Beþiktaþ, hafta sonu da Fenerbahçe'yle karþýlaþacak olan Trabzonspor'a, Siyah-Beyazlý yönetimden jest geldi...
Beþiktaþlý idareciler, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin kapýlarýný Bordo-Mavili ekibe açtýlar. “Ýstediðiniz zaman Ümraniye’de çalýþabilirsiniz” açýklamasýna, Karadeniz temsilcisinden teþekkür geldi. Karþýlýklý görüþmelerin ardýndan Trabzonspor’un son kararýný Beþiktaþ cephesine bildireceði kaydedildi.

Bizim idmaný izleyip fb'ye ispiyon ederler biz yenilelim diye dua ediyorlar Riva TFF tesisleride güzel kullanýlabilir yani.

DeAgLeMaNyAq
Lig TV'yi o kadar eleþtiriyoruz ama adamlar havaalaný karþýlamasýný canlý veriyorlar. Bugüne kadar böyle bir þey yaptýklarýný hatýrlamýyorum...

pReN@_61
Kurul toplantýsý 1 saate belli olacak diyordu burda bir arkadaþ.Geliþme var mý?

Ali YÝÐÝT
Renkdaþlar Ýstanbula gelen takýmda kimler var haberi olan var mý?

eksik yok renkdaþ :)

Yiðit SARI
25.01.2011, 15:16
Eksik yok ama Egemen'in durumu belli deðil galiba.

sedatterzi
25.01.2011, 15:17
TS kalesini kim koruyacak ?

Bence Tolga ile devam edilmeli, sakatlýk filan olursa
Onur'a FB maçýnda daha çok ihtiyaçomoz var.

Brozek kardeþlerinde oynamasýný bekliyorum

Manisa-G.Antep Bel. maçýnda inþallah satýþ olmaz...

Yiðit SARI
25.01.2011, 15:19
Kaleyi Onur korumalý bence. Kaleciler çok sakatlýk yaþamazlarki

sedatterzi
25.01.2011, 15:22
Kayserispor ne transferler yapmýþ.

Nordin Amrabat sol kanat için yýllardýr aradýðýmýz adam
Bizimkiler nasýl bunlarý alamýyorda Kayseri bulup alýyor anlamýþ deðilim...

DeAgLeMaNyAq
25.01.2011, 15:25
TS kalesini kim koruyacak ?

Bence Tolga ile devam edilmeli, sakatlýk filan olursa
Onur'a FB maçýnda daha çok ihtiyaçomoz var.

Brozek kardeþlerinde oynamasýný bekliyorum

Manisa-G.Antep Bel. maçýnda inþallah satýþ olmaz...

Maç içerisinde kaleci sakatlýklarý pek fazla olasý olmadýðýndan Onur'u FB maçýna saklama düþüncesi bana pek doðru gelmiyor. Ama benim tanýdýðým Þenol Hoca prensiplerine sýký baðlýdýr. Kupa maçlarýna Tolga ile baþladýysa onla devam eder diye bekliyorum. Ama Onur'un daha fazla güven verdiði bir gerçek...

Senol Hoca yarin Tolgayi oynatirsa Bucanin tarifesini yasamamaiz büyük olasi maalesef...

Bu tarz yorumlarý görünce de üzülmemek elde deðil. Tolga dediðimiz adamý ne kadar beðenmesekte yýllardýr bu iþi yapýyor. Ýlk kez sahaya çýkmayacak. Kaldý ki her kaleye giden topu içeri alacak diye de bir kaide yok...

sedatterzi
25.01.2011, 15:26
Kaleci sakatlýðý az olur oldumu tam olur.
Souleymanou Hamidou 1-2 ay yok.

Büyük ihtimalle ýslak zeminde ve yaðýþta oynanacak maç,
O yüzden sakat vermeden turlamak gerek.

Onur'suz TS çoooooooooook zorlanýr.

Yiðit SARI
25.01.2011, 15:29
Ýnmiþ takým

"Alemin kralý geliyooooooooooooooooooor"

Gürsoy61
25.01.2011, 15:29
Beyler ilk defa Ýstanbulda bir derbi maçýna gideceðim.Bir yerde toplanma falan oluyor mu yoksa münferit mi gidiyor herkes?

Süleyman Baykan
25.01.2011, 15:30
eksik yok renkdaþ :)
Demek istediðim þu Trabzon'da býrakýlan oldu mu Brozek kardeþler filan kadroda mý?

Asi Çaykaralý61
25.01.2011, 15:30
Takýmýmýz Ýstanbul'a coþkuyla uðurlandý

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-3I0U2D3F.jpg

Takýmýmýz Ziraat Türkiye Kupasý’nda karþýlaþacaðý Beþiktaþ ve ligde oynayacaðý Fenerbahçe maçlarý için Ýstanbul’a gitti. Ekibimizi, havaalanýnda coþkulu taraftar gurubu çiçeklerle moralli bir þekilde uðurladý.

Anadolu Jet'e ait tarifeli uçakla bugün 13.30'da Ýstanbul'a hareket eden takýmýmýzýn kadrosunda tüm oyuncularýmýz yer aldý. Havalimanýnda takýmýmýzý uðurlayan kalabalýk ve coþkulu taraftartarlar futbolcularýmýza tek tek çiçek verdiler. Daha sonra Egemen, taraftarlarýn isteði üzerine üçlü çektirdi. Meþaleler ve sloganlar eþliðinde havalimanýna giren futbolcularýmýz, taraftarlara gösterdikleri ilgiden dolayý teþekkür ettiler.

Diðer Fotoðraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-6X3J6S6V.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-5O2S5T1J.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-7J8P4U1B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6368-2K5T4Z5K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6368#Icerik

Yiðit SARI
25.01.2011, 15:31
Beyler ilk defa Ýstanbulda bir derbi maçýna gideceðim.Bir yerde toplanma falan oluyor mu yoksa münferit mi gidiyor herkes?

Allah izin verirse bende ilk defa gidecem.

mavikent61
25.01.2011, 15:34

galatasaray lisesi önü saat 17:00 ordanda toplu halde gýdecez

Emirhan Uludüz
Demek istediðim þu Trabzon'da býrakýlan oldu mu Brozek kardeþler filan kadroda mý?

18 lik kadroyu bilimiyorum ama bütün herkes getirilmiþ diye duydum.

Asi Çaykaralý61
Taraftarlarýmýza önemli duyuru

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6366-4G1S3B4E.jpg

Takýmýmýzýn Beþiktaþ ile oynayacaðý müsabaka öncesi taraftarlarýmýza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapýldý.

Duyuruda koltuk kýrýlmamasý, meþale yakýlmamasý baþta olmak üzere sahaya konfeti, yabancý madde atýlmamasý (çakmak, bozuk para, pet þiþe), küfürlü tezahürat yapýlmamasý ve merdiven boþluklarýna oturulmamasý konusunda uyarýda bulunuldu.

Açýklamada 5149 Sayýlý Sporda Düzensizliðin Önlenmesine dair Kanun ve TFF Talimatlarý gereði stadyumlarda meþale yakmanýn, stadyumlara yanýcý, yakýcý maddeler sokmanýn, sahaya konfeti, su þiþesi ve benzeri maddeler atmanýn, koltuk kýrmanýn, merdiven boþluklarýna oturmanýn ve kötü tezahüratta bulunmanýn kesinlikle yasak olduðuna dikkat çekildi.

Bu gibi eylemler neticesinde kulüplerin ciddi cezalarla karþý karþýya kaldýðý ve eylemi gerçekleþtirenlerin de cezalandýrýldýðý hatýrlatýldý.

Açýklamada þu görüþlere yer verildi: “Daha önce -oynadýðýmýz maçlarda yakýlan çok sayýda meþale ve sahaya giren seyirciler nedeniyle önemli miktarda para cezasý almýþtýk. Taraftarlarýmýzý meþale yakmamalarý konusunda duyarlý olmaya bir kez daha davet ediyoruz. Kulübümüzün boþ yere maddi kayba uðramamasýna özen gösterelim.

Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uðratýlmamasý için tüm taraftarlarýmýzdan konuya hassasiyet göstermelerini, meþale yakmamalarýný, sahaya baþta konfeti olmak üzere yabancý madde atmamalarýný, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarýný ve merdiven boþluklarýna oturmamalarýný istiyoruz.

Taraftarlarýmýzdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takýmýmýzý tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6366#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6366#Icerik)

Yiðit SARI
25.01.2011, 15:37
Bu arada,

Beþiktaþ maçý biletleri satýþa çýktý :

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6369#Icerik

Buna göre taraftarlarýmýz için ayrýlan tribünün biletlerinin Biletix giþelerinden 40 TL'den satýldýðý açýklandý.

Murat'
25.01.2011, 15:37
Yüzler gülüyor, umarým her iki maçtan da istediðimiz sonuçla ayrýlýrýz.

B.Yiðit
25.01.2011, 15:38
en azýndan þu bjk lilerin aðzýný kapatmak ve havalarýný almak için yenmeliyiz. çok havalanmýþlar banko diye bakýyolar hatta fark bekliyorlar varmý boyle biþey.

Gürsoy61
25.01.2011, 15:39
Tamamdýr o zaman yarýn saat 17.00 da Gs Lisesi önündeyiz.Peki bilet bugün biter mi?Ne dersiniz?

Yiðit SARI
25.01.2011, 15:40
en azýndan þu bjk lilerin aðzýný kapatmak ve havalarýný almak için yenmeliyiz. çok havalanmýþlar banko diye bakýyolar hatta fark bekliyorlar varmý boyle biþey.

Sinan Engin 17/17 dedikçe gaza geliyolar. Bugün 15/17 çýktý aðzýndan gittikçe düþüyo sanki :D

Akif Gür
25.01.2011, 15:41
Tamamdýr o zaman yarýn saat 17.00 da Gs Lisesi önündeyiz.Peki bilet bugün biter mi?Ne dersiniz?

6 ya kadar süre veriyorum..hatta 6 bile çok geç olabilir..

Süleyman Baykan
25.01.2011, 15:41
Trabzon Ýstanbul'a gitti

Ziraat Türkiye Kupasý'nda yarýn Beþiktaþ, Spor Toto Süper Lig'de ise 30 Ocak Pazar günü Fenerbahçe ile deplasmanda karþýlaþacak olan Trabzonspor'u, Ýstanbul'a gitti. Bordo-mavili takýmýn taraftarlarý, takýmý çiçekler ve tezahüratlarla uðurladý.

Lig ve kupada 130 gündür yenilgi yüzü görmeyen bordo-mavili takýma moral vermek için 100 kiþilik taraftar grubu Trabzon Havaalaný'na geldi. Ankaragücü ile geçen hafta berabere kalýp ligin ikinci yarýsýna 2 puan kaybý ile baþlayan Karadeniz ekibini, meþaleler yakýp tezahürat yaparak karþýlayan taraftarlar, teknik direktör Þenol Güneþ ve bazý futbolculara çiçek verdi.

Taraftarlar, özellikle Ankaragücü maçýnda yuhalanan Burak Yýlmaz'a çiçek vererek destekte bulundu. Sakatlýðý sona eren Egemen ise taraftarlarýn ýsrarý üzerine üçlü çektirdi.

Bordo-mavili ekip, daha sonra Anadolu Jet'e ait tarifeli uçak ile Ýstanbul'a hareket etti. Sakat ve cezalý oyuncu bulunmayan bordo-mavili takýmýn kafilesinde 25 futbolcu yer aldý.

Ligtv

Ýlyas Özdemir
25.01.2011, 15:46
Rakip takým biletleri sadece Biletix perakende satýþ noktalarýndan satýlmaktadýr.

biletix sitesinde böyle yazýyor

Bayraktaroðlu
25.01.2011, 15:47
Güzel bir futbol ortaya koyarak maçý alacaðýmýz kanaatindeyim.Ankaragücü maçýndan sonra futbolcularýmýzýn daha çok gayet gösterip Beþiktaþ maçýna hem fiziksel hem de ruhsal yönden hazýr olacaklarýna inanýyorum.Aslýnda bizim için önemli olan gruptan çýkmak ve beraberlik bile yetiyor akýllýca oynarsak fazla yorulmadan enerjimizi fazla harcamadan haftasonu Fenerbahçe maçýna çýkabiliriz.Bu maçta Burak,Umut üstlerindeki ölü topraðý atacak ve takýma gol yönünden de katký saðlayacaklardýr.

Gürsoy61
25.01.2011, 15:51
6 ya kadar süre veriyorum..hatta 6 bile çok geç olabilir..

O yemez iþte.Ýnternettende satýþ yok zaten.

Oðuz ZEYTÝN
25.01.2011, 15:53
Hazýrlýk maçlarýndan beri Bjk'nin tüm maçlarýný seyrettim. Futboldan pek anlamam belki; yine de inanýyorum ki Trabzonspor'umuz Bjk'yi yener.

Beraberliðin bizi amacýmýza taþýyacaðýný düþünürsek oyuncularýmýz bizi yarýn akþam mutlu edeceklerdir.

Býyýklýoðlu
25.01.2011, 15:55
Biletleri maça 1 gün kala çýkarýyorlar.

Üstüne birde eziyet çektirttiriyorlar...

Koysana kardeþim internettende satýþa!

Ömer TOPAL
25.01.2011, 16:01
beraberlik bile yeterli diyordum ama iki gündür çevremdeki bjk lilerin kalmýþ kýclarýný gördükçe insallah þunlarý yeneriz de ertesi gün benden suratlarýný saklarlar diyorum...

Uður Karataþ
25.01.2011, 16:01
internetten satmamalarý güzel adalet olacak.

Yiðit SARI
25.01.2011, 16:07
Maç saatinde havanýn kapalý ve 1 derece olmasý bekleniyomuþ

.....
25.01.2011, 16:14
Önce beþiktaþ sonra fenerbahçe.

Haydi Uþaklar haydiiiiiiiiii

Çaðdaþ DENÝZ
25.01.2011, 16:19
ooooooooooo sabiha gökçen yýkýldý aðalar yawww:D:d:D
bu moralle bu takým yarýn coþar demedi demeyin:D

mutluhayri
25.01.2011, 16:22
yaw arkadaþ internetten neden satmazlar ki bu biletleri ya.. tövbe tövbee..
kaç adet bilet var bizim için acaba bilgisi olan var mý?

FC-ST-PAULI-61
25.01.2011, 16:24
Pawel Brozek oynasa keske

Eren Karaahmetoðlu
25.01.2011, 16:26
Arkadaþlar deplasman tribünü biletlerinin internetten satýlmamasý daha doðru bana göre. Ancak 1 gün kala satýþa çýkarýlmasý fiyasko.

Ali YÝÐÝT
25.01.2011, 16:27
Ferrari, Ýbrahim Üzülmez, Ekrem dað,Sivok bizim maçta yok e bunlarýn defansýnda kim var bi tek toraman mý :/ hadi yanýna da ersaný ekleyelim :)

Ilelioglu
25.01.2011, 16:28
Besiktas bize karsi iki tane ön libero ile oynamayi düsünüyorumus.

Bu durumda kanatlari daha cok önemsemeliyiz bence.

Kanatlarda Yattara ve Burak isimizi görür, Colman/Engin'de ara sira destek olur.

Bu macta Engin'i orta sahada Colman'nin yerine kullanabiliriz bence.

Defansta Giray insallah bireysel hatalara yer vermez.

Özellikle sol tarafimiza dikkat etmeliyiz, Burak ile Colman/Engin Cale'ye yardimci olmalilar gerektiginde.

-----------------------Onur---------------------

Serkan-------Giray-------------Glowacki------Cale

----------Selcuk------------------Colman/Engin---

Yattara----------------Jaja-----------------Burak

-----------------------Umut---------------------

Böyle maclarda cok pres yapmaliyiz, özellikle Burak, Jaja ve Yattara'dan daha cok kosup mücadele etmelerini bekliyorum.

:)

beykoz1908
25.01.2011, 16:30
biletimi aldým geldim yarýn önce taksim sonra inönüdeyim

Külünkoðlu
25.01.2011, 16:34
Maça gidecek arkadaþlar için bilgi : Ýstiklal caddesi galatasaray lisesi önünde saat 17:30'da toplanýp hep beraber Ýnönü'ye gidilecektir.

tslionur
25.01.2011, 16:34
aman kendilerini çok yormasýnlarda fener maçý daha önemli ama tabi ki beþiktaþý yenmekte büyük bir zevk olacak :D

Ali YÝÐÝT
25.01.2011, 16:44
Ben orta saha kurgumuzun 3lü selçuk-engin-colman dan oluþmasýndan yanayým..
yani 4-3-2-1 sistemi bize en uygun sistem bu maç için diye düþünüyorum.

Akif Gür
25.01.2011, 16:44
maça gidecek olan arkadaþlar çok sýký giyinsinler..inönü'de soðuk havayla beraber denizden esen rüzgar taraftarlarý olumsuz bi þekilde etkiliyor..özellikle misafir tribünü bu soðuðu en çok hissedenlerin baþýnda geliyor..çok sýký giyinmenizi tavsiye ediyorum..

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 16:45
Gaziantep BB - Manisa maçý ne zaman ??

Berberoðlu
25.01.2011, 16:46
Rakip takým biletleri sadece Biletix perakende satýþ noktalarýndan satýlmaktadýr.

biletix sitesinde böyle yazýyor

Biletleri maça 1 gün kala çýkarýyorlar.

Üstüne birde eziyet çektirttiriyorlar...

Koysana kardeþim internettende satýþa!

internetten satmamalarý güzel adalet olacak.

yaw arkadaþ internetten neden satmazlar ki bu biletleri ya.. tövbe tövbee..
kaç adet bilet var bizim için acaba bilgisi olan var mý?

Arkadaþlar deplasman tribünü biletlerinin internetten satýlmamasý daha doðru bana göre. Ancak 1 gün kala satýþa çýkarýlmasý fiyasko.

Yok arkadaþ yahu.

Ben Tuzla'dayým en yakýn Biletix Caddebostan'da ya da Göztepe Soyak'ta.

Ben gidene kadar biletler biterse ne olacak?
Biletix giþesinin dibinde pusuya yatan karaborsacýlara kim engel olacak?

Maça gidecek arkadaþlar için bilgi : Ýstiklal caddesi galatasaray lisesi önünde saat 17:30'da toplanýp hep beraber Ýnönü'ye gidilecektir.

Bilet alabilirsem iþ çýkýþý evden babamý alýp arabayla Üsküdar'a gitcem, ordan motorla geçerim karþýya. Ýstiklal'e gelemem maalesef. Tribünde buluþuruz inþallah...

Eren Karaahmetoðlu
25.01.2011, 16:46
Takým ne zaman Ýstanbul'a gelse, bir yerlerden de soðuk hava geliyor. Yine donacaðuk. Ayný zamanda koyacaðuk.

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 16:47
Ferrari, Ýbrahim Üzülmez, Ekrem dað,Sivok bizim maçta yok e bunlarýn defansýnda kim var bi tek toraman mý :/ hadi yanýna da ersaný ekleyelim :)

Hilbert cezalý . Toraman sað bek oynar ..

Hüseyin Sahtiyan
25.01.2011, 16:48
Gene dayanamadýk aldýk biletimizi, sen nasýl birþeysin arkadaþ ya (:

FC-ST-PAULI-61
25.01.2011, 16:48
Hilbertin cezali oldugu nerde yaziyor acaba? Schuster ona Quaresmaya yardim et demis.

Ali YÝÐÝT
25.01.2011, 16:49

Ligte cezalýdýr ben hiç bi yerde duymadým bizim maçta oynamayacak diye.Tam tersini duydum da diyebilirim

Çetocan
25.01.2011, 16:49
Ýnsallah su macý alýp persembe sabaha kafamýz rahat olur yoksa yandýk su kargalarýn elinde

Gökçebey
25.01.2011, 16:51
Beþiktaþ'ýn suçu ne?

Ali YÝÐÝT
25.01.2011, 16:52
Beþiktaþ'ýn suçu ne?

Baþlarýnda Suçter olduðu için :)

EmreYavuz61
25.01.2011, 16:53
Beþiktaþ'ýn suçu ne?

Bence bir suçlarý yok abi...:)

Bütün suç medyanýn þiþirdiler þiþirdiler fena patladý...

Þimdi yine þiþirdiler þiþirdiler , patlatmasý zevkli olacak...:)

FC-ST-PAULI-61
25.01.2011, 16:55
Bu Maci aliriz Cüney Cakir cem papilalik yapmaz

Thedoors
25.01.2011, 16:55
[QUOTE=Berberoðlu;1917394160]Yok arkadaþ yahu.

Maltepe GrandHouse alýþveriþ merkezinde var biletix þubesi,çok bilet almýþlýðým vardýr ordan,en yakýný orasý diye biliyorum.

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 16:56
Hilbertin cezali oldugu nerde yaziyor acaba? Schuster ona Quaresmaya yardim et demis.

Ligte cezalýdýr ben hiç bi yerde duymadým bizim maçta oynamayacak diye.Tam tersini duydum da diyebilirim

Buca maçýnda sarý kart gördü ve kart cezalýsý durumuna düþtü ..

Ligde cezalý duruma düþünce kupadada geçerli deðilmi ? ?

ozturk
25.01.2011, 16:56

Maltepe GrandHouse alýþveriþ merkezinde var biletix þubesi,çok bilet almýþlýðým vardýr ordan,en yakýný orasý diye biliyorum.

Maltepedeki biletix kapandý arkadaþlar..Bu soðukta boþuna gitmeyin derim

ozturk
25.01.2011, 16:57
Buca maçýnda sarý kart gördü ve kart cezalýsý durumuna düþtü ..

Ligde cezalý duruma düþünce kupadada geçerli deðilmi ? ?

Hayýr..

Örnek Engin Baytar..
Manisa maçýnda oynadý. a.gücü maçýnda cezasýný çekti..

Berberoðlu
25.01.2011, 16:58

[QUOTE=Thedoors;1917394189]

Maltepedeki biletix kapandý arkadaþlar..Bu soðukta boþuna gitmeyin derim

Geçenlerde de bir maçta arkadaþýn biri Maltepe'den eli boþ dönmüþtü.

Biletix'in bayi listesinde de görünmüyor...

Ben herhalde Göztepe Soyak'a gideceðim...
Önce babamý arayayým bakalým, gitmek istiyor mu maça?

ozturk
25.01.2011, 16:59
Beþiktaþ'ýn suçu ne?

Bu soruyu maçý kazandýktan sonra sorsaydýk:)

Thedoors
25.01.2011, 17:01
Kapanmýþ öyle mi,ilginç!,bilgilendirme için teþekkürler bu arada.

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 17:04
Hayýr..

Örnek Engin Baytar..
Manisa maçýnda oynadý. a.gücü maçýnda cezasýný çekti..

Tmm ozaman hocam .. Kupada görülen kartlar lige yansýyordu onunla karýþtýrmýþým ..

.....
25.01.2011, 17:09
Beþiktaþ'ýn kadrosunu üç aþaðý beþ yukarý yazabilecek kimse var mý ?

Alihan Ertürk
25.01.2011, 17:14
Beþiktaþ'ýn kadrosunu üç aþaðý beþ yukarý yazabilecek kimse var mý ?

---------------------------Cenk--------------------------------
Toraman------------Ersan---------?------------------------Ýsmail
--------------------Aurelio--Guti-------------------------------
Simao-------------------Nobre-----------------------Quaresma
------------------------Almeida--------------------------------

Böyle olur bence.. Stoperde kimin oynayacaðýný bilemedim.. Sivok'un sakatlýðý vardý sanýrým.

Baþka kim var hatýrlamýyorum stoper olarak kadrolarýnda.

okardes
25.01.2011, 17:14
Sari kart cezasi ayni turnuva icinde (lig, kupa, vs) uygulanir. Kirmizi kart cezasi ise bir sonraki resmi macta uygulanir. Bildigim kadariyla Hilbert ligde sari kart cezalisi; dolayisiyla cezasini ligde cekecek...

Gürsoy61
25.01.2011, 17:18
Saat 8 gibi bilet kalýr mý arkadaþlar?

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 17:20

Böyle olur bence.. Stoperde kimin oynayacaðýný bilemedim.. Sivok'un sakatlýðý vardý sanýrým.

Hilbert------------Ersan---------Toraman------------------------Ýsmail
--------------------Ernst----Guti-------------------------------

Alihan Ertürk
25.01.2011, 17:21
Hilbert oynayamýyor.. Öðlen Sinan Engin bu þekilde konuþtu o yüzden böyle bir kadro yaptým.

Mehmet Ç.
25.01.2011, 17:24

Besiktas böyle ciksin, Fatmagül ilen reyting yarisina gireriz. Devlet kanali TRT 'ye kirmizi nokta koyduttururz :)

.....
25.01.2011, 17:24

Bu kadro ile mi bize kafa tutuyor bunlar ?

Neyse maç oynansýn öyle konuþacam þimdi susuyorum :)

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 17:26
Hilbert oynayamýyor.. Öðlen Sinan Engin bu þekilde konuþtu o yüzden böyle bir kadro yaptým.

Neden Oynamýyormuþ ?

Ahmet F. Zengin
25.01.2011, 17:27
Gaziantep BB - Manisa maçý ne zaman ??

Tarih ve saat ?

okg_53
25.01.2011, 17:29
Ortasahayý Guti-Aurelio ikilisi ile kurarlarsa, facia olur.

Nobreyi kesip, Ernst oynar ortada.

Yiðit SARI
25.01.2011, 17:29
Tarih ve saat ?

Bizle ayný saatte diye duymuþtum arkadaþtan yanlýþ olabilir bakmakta fayda var

Alihan Ertürk
25.01.2011, 17:31
Cumartesi günü Biletix'ten satýþa çýkan Beþiktaþ-Trabzonspor karþýlaþmasýna taraftarlarýmýzýn ilgisi yoðun oldu. Yarýn (26 Ocak) saat 20.00'de Fiyapý Ýnönü Stadý'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupasý B Grubu 5. maçýný izlemek isteyen taraftarlarýmýz, Biletix'in satýþ noktalarýna baþvuruyor.

Taraftarlarýmýz tüm Biletix giþeleri, 0216 556 98 00 numaralý Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr internet adresinden bilet satýn alabilir.

Bu arada Trabzonsporlu seyirciler için ayrýlan biletler de satýþa çýktý. Trabzonsporlu taraftarlar biletleri sadece Biletix giþelerinden satýn alabilecek.

Beþiktaþ-Trabzonspor karþýlaþmasýnýn bilet fiyatlarý þöyle:

VIP ÜST B&E 275 TL
VIP ÜST A&F 250 TL
VIP ALT A&F 150 TL
VIP ALT B&E 200 TL
VIP ALT C&D 250 TL
NUMARALI ORTA 150 TL
NUMARALI KENAR 125 TL
KAPALI ÜST 110 TL
KAPALI ALT 90 TL
YENÝ AÇIK 50 TL
ESKÝ AÇIK 40 TL
RAKÝP TAKIM (E.AÇIK) 40 TL

Atakan
25.01.2011, 17:36
Mehmet Aurelio ile Ernst birlikte oynayacaklar galiba. Fanatik de öyle bir haber var. Jaja'yý tutcakmýþ Aurelio.:)

Veya
------Ernst--Aurelio------
Simao------Guti-----Quaresma
-----------Almeida-----------

.....
25.01.2011, 17:37
Hücum hattý genelde yabancýlardan oluþuyor.

Bizim ise yerlilerden. Bu bence bir avantajdýr.

Nizam
25.01.2011, 17:42
Cumartesi günü Biletix'ten satýþa çýkan Beþiktaþ-Trabzonspor karþýlaþmasýna taraftarlarýmýzýn ilgisi yoðun oldu. Yarýn (26 Ocak) saat 20.00'de Fiyapý Ýnönü Stadý'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupasý B Grubu 5. maçýný izlemek isteyen taraftarlarýmýz, Biletix'in satýþ noktalarýna baþvuruyor.

Taraftarlarýmýz tüm Biletix giþeleri, 0216 556 98 00 numaralý Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) internet adresinden bilet satýn alabilir.

Bu arada Trabzonsporlu seyirciler için ayrýlan biletler de satýþa çýktý. Trabzonsporlu taraftarlar biletleri sadece Biletix giþelerinden satýn alabilecek.

Beþiktaþ-Trabzonspor karþýlaþmasýnýn bilet fiyatlarý þöyle:

VIP ÜST B&E 275 TL
VIP ÜST A&F 250 TL
VIP ALT A&F 150 TL
VIP ALT B&E 200 TL
VIP ALT C&D 250 TL
NUMARALI ORTA 150 TL
NUMARALI KENAR 125 TL
KAPALI ÜST 110 TL
KAPALI ALT 90 TL
YENÝ AÇIK 50 TL
ESKÝ AÇIK 40 TL
RAKÝP TAKIM (E.AÇIK) 40 TL

Bitti galiba bizim tarafýn biletleri .
satýn al dediðim zaman gözükmüyo rakip takým tarafý ..

Mehmet_Mercanlý
25.01.2011, 17:51
---------------Cenk------------------
Hilbert----Ersan-----Toraman----Ýsmail
----------Aurelio--Guti----------------
Simao---------Nobre--------Quaresma
--------------Almeida----------------

---------------Onur----------------
Serkan----Giray----Glovacki----Cale
---------Selcuk----Colman---------
Burak----------Jaja------------Engin
---------------Umut----------------

Yattara
Alnzýnho
Brozek

Býyýklýoðlu
25.01.2011, 17:52
Bitti galiba bizim tarafýn biletleri .
satýn al dediðim zaman gözükmüyo rakip takým tarafý ..

Hayýr biletler bitmedi.

Bizim biletleri internetten satýþa çýkarmadýlar.

Sadece giþeden satýþ var.

Emre Ergüney
25.01.2011, 17:53
Biletleri Merter Migrostan alabilirsiniz fazla yoðun olmuyor.

lazkopat_48
25.01.2011, 18:02
Allahýn izniyle kazanýp gelcez :)

Ahmet_8
25.01.2011, 18:04
besiktasýn kadrosunda biþey yokki yýldýz filan diyolarda hepsi bireysel oynuyor takým oyunu olmadan hangi takým maç kazanabilmiþ bu gune kadar ! Biz TRABZON gibi oynarsak eger darma duman ederiz

Gürsoy61
25.01.2011, 18:09
Biletleri Merter Migrostan alabilirsiniz fazla yoðun olmuyor.

Bende oradan alacaðým akþam 8 gibi.arkadaþtan telefon bekliyorum.umarým bitmez

Mert Oðuzlu61
25.01.2011, 18:14
fener maçýndan önce rakibi ve bizanslýlarý + medyasýný korkutmak amacýyla bu maçtan alýnacak net bir galibiyet ilaç gibi olur, o gazla feneride mermi manyaðý ederuk :)

pReN@_61
25.01.2011, 18:20
Aldýk biletleri.Haydee..

Cüneyt Canlýca
25.01.2011, 18:23
Hilbert------------Ersan---------Toraman------------------------Ýsmail
--------------------Ernst----Guti-------------------------------

Þu kadroyla çýksýn bjk yemin ediyorum bi fakir doyurucam.. Hayatta çýkmaz böyle.. O yürek yok..

Atakan
25.01.2011, 18:29
Hilbert oynayamayacak.:)

Serdar A
25.01.2011, 18:53
Bir haftadýr Gazete editörleri , programlarda yorumcular , Þuster'e çift çakýlý orta alan oyuncusu ile oynamasý için adeta yalvarýyor .

Þuster medya taraftar baskýsý ile çift libero oynayýp yenilirse bir dert ,
Bildiði gibi oynatýp takýmý kendi sahasýnda baský yiyerek yenilirse ayrý dert .

Simao her zaman Simao , Queresma'nýn saðý solu belli olmaz . Bu adamlar Trabzonspor aðlarýný da sarsabilir .

Ancak mesele Þuster'in 18 maçta 30 gol zor atan müthiþ ofansif mantalitesi .

Ya olduðun gibi görüneceksin ya da göründüðün gibi olacaksýn .

Gökhan ARSLAN
25.01.2011, 19:09
Sonunda biletimi aldým..
Þükürler olsun bu akþam rahat uyku çekecem :))
Yarýna hep beraber taksimden stada geçecez
Umarým güzel bir maç olur ve gülen taraf biz oluruz
Allah yardýmcýmýz olsun..

Mustafa Yüksek
25.01.2011, 19:13
Aldýk biletleri bekliyoruz. Yarýn bir baþka rüyayý söndürmeye gideceðiz.

Sefa
25.01.2011, 19:15
Medya çok pis üstümüze geliyor ama Ýstanbul'u yaktýktan sonra 360 derece dönecekler..

Hürgün Aygün
25.01.2011, 19:20
Bu maç ne kadar önemli olursa olsun yani bence Þenol hocanýn aklý Fb maçýnda yani tabiki bu maça da çok önem veriyoruz ama olursa olur olmazsa olmaz...

Telha TANYILDIZI
25.01.2011, 19:23
valla onu bunu bilmem tv almayý düþünüyordum gittim maç için ( tabi bahanesi)109 ekran full hd tv aldým uyduyu taktýrdým maç gününü ve saattini bekliyorum
ayrýca beþiktaþýn nasýl bir kadro ile çýkacaðý pek önemli deðil her türlü þenol hocaya güveniyorum . ama tek bir isteðim olur benim þenol hocadan sezer baduru kadroya almasýn ne yaparsa yapsýn o adam bu formaya 3 beden küçük gelior gerisinin bir önemi yok

Asi Çaykaralý61
25.01.2011, 19:28
Tarih ve saat ?

Bizimle ayný saate oynanýyor diye biliyorum G.b.b. maçýnýn :)

Asi Çaykaralý61
25.01.2011, 19:29
Hilbert oynayamayacak.:)

Hilbert neden oynamayacakmýþ ki ?

Medallion
25.01.2011, 19:33
Ilk yari as-yedek agirlikli kadroyla cikip, ikinci yari Engin, Jaja ve Colman i dinlendiririm.

.....
25.01.2011, 19:38
Yedek aðýrlýklý bir kadro istiyorum.

Beþiktaþla baþa baþ mücadele ederler bundan da eminim. :)

Özge
25.01.2011, 19:39
Biraz karýþýk oldu ama bileti aldým sonunda.:)

DeAgLeMaNyAq
25.01.2011, 19:41
Lig TV'ye göre Cale, Selçuk, Colman, Burak ve Umut yerine Piotr, Sezer, Engin, Alanzinho ve Pawel oynayacakmýþ. Selçuk dýþýndaki oyuncularýn dinlendirilmesini anlarým ama Selçuk'un yapabildiklerinin yarýsýný Sezer'in yapabileceðini de pek düþünmüyorum açýkçasý. Umarým Engin o sorumluluðu üstüne alýp takýmý ateþler. Diðer yandan 18'e bile giremeyen Brozek'ler için eksiklikleri var denilirken bir anda 11'de baþlayacaklarýnýn söylenmesi de düþündürücü...

Mehmet Ç.
25.01.2011, 19:43
Ligtvye gore

Trabzonspor
Onur - Serkan, Giray, Glowacki, Piotr - Engin, Sezer, Ceyhun, Ali - Jaja - Pawel

Bjk
Buca maci kadrosu ve taktigi :)

Hürgün Aygün
25.01.2011, 19:47
Hilbert sakat oynayamayacak.

Firtina52
25.01.2011, 19:50
Ligtvye gore

Trabzonspor
Onur - Serkan, Giray, Glowacki, Piotr - Engin, Sezer, Ceyhun, Ali - Jaja - Pawel

Bjk

-------------------Onur---------------------
Serkan--------Giray------Glo------------Piotr
-------------------Ceyhun------------------
--------------Sezer----Engin---------------
--------------------Ali----------------------
--------------Jaja------Pawel---------------

Böyle mi olacak acaba ???

Asi Çaykaralý61
25.01.2011, 19:52
Ligtvye gore

Trabzonspor

Bjk

Eðer bu kadroyla çýkarsak eðer orta sahada Selçuk'un görevini bence Engin yapacaktýr.Engin'e bu maçta çok ama çok iþ düþecektir :)

Yiðit SARI
25.01.2011, 19:54
Sezer oynamasaydý ya. Bu 11'le rahat maç geçiremeyiz bence.

Faruk BERBER
25.01.2011, 19:55
Þenol Güneþ'in Engin ile neden 20 dakikalýk görüþme yaptýðý anlaþýldý

Verdi emri , engin çek dedi fiþi :D

Mustafa Umut
25.01.2011, 19:59
Beþiktaþ Buca maçýndaki kadro ile çýkarsa, biz hangi kadro ile çýkarsak çýkalým en az 3 atarýz.

DeAgLeMaNyAq
25.01.2011, 20:04
Beþiktaþ Buca maçýndaki kadro ile çýkarsa, biz hangi kadro ile çýkarsak çýkalým en az 3 atarýz.

3 atarýz 5 atarýz söylemleriyle BJK'lilere benzemeyin lütfen. Kendimizi yormadan 1 farklý galibiyet en kötü beraberlik bile bizim için yeterli...

Mustafa Umut
25.01.2011, 20:06
3 atarýz 5 atarýz söylemleriyle BJK'lilere benzemeyin lütfen. Kendimizi yormadan 1 farklý galibiyet en kötü beraberlik bile bizim için yeterli...

Dikkat edersen ön yargý ile yaklaþmýyorum kadroya göre yorumluyorum.
Eðer Beþiktaþ ayný kadro ve diziliþle çýkarsa görürüz kim kaç atýyor.
Yorumcular hafta baþýndan beri ayný þeyi diyor.

mda61
25.01.2011, 20:13
Biletlerimizi aldýk, bekliyoruz. Bu soðuk havada, kargalarý kupanýn dýþýna itmek içimizi iyi ýsýtýr :)

Yiðit SARI
25.01.2011, 20:13
BJK'da eksikler kim þimdi ?

Kaan
25.01.2011, 20:14
Bana öyle geliyor ki Þenol Güneþ mecburiyetten dolayý göze hoþ gelen futbol oynatmayacak takýma. 1 puan hedefiyle çýkabiliriz maça. :cool:

SEDAT
25.01.2011, 20:17
- Sezer ile Colman oynasýn , Mümkünse Colman Fener'e oynamasýn.

Ahmet_8
25.01.2011, 20:18
8 de maç 10 da biter sonra ne zaman bizi cýkarýrlar stadtan bilen varmý ona gore araba ayarlamamýz lazým?

mda61
25.01.2011, 20:19
8 de maç 10 da biter sonra ne zaman bizi cýkarýrlar stadtan bilen varmý ona gore araba ayarlamamýz lazým?

10.30-10.45 arasý diye tahmin ediyorum.

Ahmet_8
25.01.2011, 20:21
peki 11 den sonra metrobusle gelsek sorun yaþarmýyýz sizce

.....
25.01.2011, 20:22
Kadro fena deðil , Yeni transferleri çok merak ediyorum ya :)

Mustafa Umut
25.01.2011, 20:27
Lig tv ye göre Pawel ve Piotr oynayacak.Ýyi oldu bu, kendilerini göstermeleri için bi þans..

Fatih Özkan
25.01.2011, 20:33
Yenelim ve göðsümüzü gere gere çýkalým gruptan Ýnþallah!
Sonra Antep de yensin Manisa'yý (:
Kargalara el sallayalým (:

Kandemir
25.01.2011, 20:36
Tam kadro ile bu maça çýkmalýyýz.Trabzonspor için gazozuna maç bile önemlidir.Yarýn 3:0 yenilirsek ne olacak?Takýmýn morali bozulacak.O yüzden tam kadro çýkýp mücadelemizi vermeliyiz.Beþiktaþ öyle basit bir takým mý ki yedeklerle çýkýyoruz.