PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 5.Hafta | Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Süleyman50
24.01.2011, 09:39
benim aklım daha çok pazar günkü maçta...

ozturk
24.01.2011, 09:40
Dünkü kahvaltıda dile geldi mi bilmiyorum ama bu foruma bu kadar kolay üye olunmamalı...

Benim kadrom ise:

....................Onur................
Serkan..Glowacki..Egemen..Cale
..................Ceyhun..............
............Selçuk....Engin..........
Burak.............................Jaja
...................Umut................

Mustafa
24.01.2011, 09:41
1.mesaj bugün alınmış üyelik,çok ilginç:cool::cool:
Yanlış foruma üye oldun gibi..
Neyseki yöneticiler hemen gereğini yapmış..

Benim mesajı da siler misiniz?

Zaten futbol kurallarını da bilmiyor 7 yabancıyla oynatıyor takımını :D

ozturk
24.01.2011, 09:43

çççççççççççç

Trabzonsporlu olmadığı kesinleşti:D

KUTADGU
24.01.2011, 09:45

7 yabancı 1 çikolata renkli Türk.

Hani derler ya "Ya sayı saymayı bilmiyor ya hiç dayak yememiş" :)

Gökçebey
24.01.2011, 09:46
Arkadaşlar, boş laflara itibar etmeyin. Bu tür mesajları gördüğünüzde raporlarsanız seviniriz. Şenol hocamızın dediği gibi, aynı şekilde cevap verirsek bize yakışmaz, küçülürüz. Bu söz bu devre kulağımıza küpe olsun. ;)

Maça gelince, yeneriz, yeniliriz, sahada görüşeceğiz.

Ali YİĞİT
24.01.2011, 10:01
Herşeyin hayırlısını diliyorum ankaragücü maçı için çok temkinliydim korkum boşuna değimiş bizim taraftardaki rehavet futbolcularada sirayet etmişti neyse kulak çekildi diyorum ben..Allahın izniyle bjk yi yeneceğiz skor için ise hiç yaptığım bişey değil ama 4-0 veya 4-1 diyorum ben

ismail tüfekçi
24.01.2011, 10:06
çok rahat alacağız bu maçı anadolu takımları gibi çanakkale geçilmez yapmayan her takım bize yenilmeye mahkumdur

toksoy61
24.01.2011, 10:19
bjk yenip fb ye yenilirsek bir anlamı yok. bjk ya yenilip, fb yi yenersek yada berabere kalırsak çok daha iyi olur. çünkü bizim asıl hedefimiz lig kupa değil.
yedeklerin oynayacağı bir maç olsun. onlarında oynamaya ihtiyacı var. orta göbek sabit kalsın yeter. defans oyuncuları fazla yorulmaz zaten.

AYYILDIZ
24.01.2011, 10:21
Zerre onemi olmayan bir mac.Takim fener macina konsantre olmali.

Tayfun
24.01.2011, 10:27
Brozek kardeşler sahada olsa, yedek ağırlıklı çıksak da birşey olmaz fenev maçı daha önemli

Mustafa Umut
24.01.2011, 10:39
Zaten TRT'nin maç yayınları her kanalında berbat.
Futbolcuların sınır çizgileri siyah bi şerit gibi çiziliyo iğrenç bi görüntü nefret ediyorum..

Ömer SEVİNÇ
24.01.2011, 11:03
Biletler satışa sunuldu mu?

winner
24.01.2011, 11:06
Schuster buca maçında ki kazanan kadroyu bozmaz umarım.
Nobre-Guti-Quaresma-Simao-Almeyda beşlisi ile maça çıkar.
Ona da o yakışır.

ozturk
24.01.2011, 11:10
Schuster buca maçında ki kazanan kadroyu bozmaz umarım.
Nobre-Guti-Quaresma-Simao-Almeyda beşlisi ile maça çıkar.
Ona da o yakışır.

neden böyle çıkmasını istiyorsunuz bjk nın?

Ahmet Karadeniz
24.01.2011, 11:11
ben bu maca umut bulut başlamam pazar gununu düşünerek orta sahada revizyon yapıp pazar gunku maça daha diri bir kadro ile cıkarım umut fener macında full koşması için bu mac yedekte olur pawel forvette görürürüz

Uğur Karataş
24.01.2011, 11:11
kupayı değil ŞAMPİYONLUĞU İstiyoruz Şenol Hocam. Kupayı biz zaten alıyoruz ama artık dinsin şampiyonluk hasreti !

Süleyman50
24.01.2011, 11:15
gerekirse bazı oyuncularımızı oynatmayabiliriz fb maçını düşünerek...

ozturk
24.01.2011, 11:16
gbb manisayı yenemez..

bjk ya yenilsek bile gruptan çıkarız..

Alican Altunbaş
24.01.2011, 11:17
Ben Şenol hocamızın bu maça Fenerbahçe maçından daha az önem verdiğini düşünmüyorum.En iyi , en hazır kadromuzla maça çıkacağımızı düşünüyorum. İnşallah galip geliriz:)

Ömür Karadeniz
24.01.2011, 11:20
Ne rotasyonu ya ideal 11imizle sahaya çıkmalıyız.O maçtan sonra fb maçına 4 gün daha var bişey olmaz.2 maçıda mutlak kazanmalıyız.

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2011, 11:22
Biletler ne zaman çıkacak? Neden medyada tek bir haber bile yok?

İlyas Özdemir
24.01.2011, 11:25
iki takımıda yensek ne olur şöyle kafalarını bi güzel ezsek fenamı olur hem havalarını söndürmüş oluruz bence 2 maçta çok önemli

Külünkoğlu
24.01.2011, 11:26
Biletler ne zaman çıkacak? Neden medyada tek bir haber bile yok?
Bende sebebini çok merak ediyorum açık kanaldan yayınlanan maçın biletlerini hala satışa çıkarmamak neyin nesi ?

Ali YİĞİT
24.01.2011, 11:26
Bizim diğerlerinden farkımız her maçı kazanmak için sahaya çıkmak olacaktır! Kimsenin dinlenmesine gerek yok arada 4 gün var çok da iyi bi süre o zaman dinlenirler.Ben şöyle bir kadro istiyorum.

-------------------Onur------------------

Serkan-----Glowacki------Egemen-----Cale

----------Selçuk--Colman--Engin----------

---------------Burak--Jaja----------------

-------------------Umut------------------

Taktiksel bi değişiklik yaptım evet farkındayım

Alican Altunbaş
24.01.2011, 11:28
Abi biletler satışta . Şu an Biletixten bakabilirsiniz...

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2011, 11:30
Metin abi bu il güvenlik toplantısı hala yapılmamış sanırım, şimdi biraz araştırdım. Bugün veya yarın sabah yapılacakmış. Yani ya yarın sabah, ya da yarın öğleden sonra çıkacak biletler. Zaten başka bir ihtimal de kalmıyor. Stad önünden satış yapıp oraya binlerce Trabzonsporlunun akın etmesini göze alacak halleri yok. :)

Eyvahlar olsun satışta mı.. Hemen bakalım.

Alican Altunbaş
24.01.2011, 11:32
Abi çok pardon ya bizimkiler daha çıkmamış çok özür dilerim :(

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2011, 11:35
Heyecanlandık bir anlık. :)

İlyas BAHADIR
24.01.2011, 11:37
İskenderunda hazır kıta bekliyoruz üstümüzde formamızla zafer marşlarımızla biz varız ve hazırız

Hayırdır, maça mi iskenderunli :)

Alican Altunbaş
24.01.2011, 11:37
Heyecanlandık bir anlık. :)

Bende heyecandan işte yazdım ama dikkat etmemişim :) İnşallah çıkar bir an önce :)

Berberoğlu
24.01.2011, 11:43
Valla LaNuSs'un ilk mesajını okur okumaz telefona sarıldım. 10 dakikadır bekliyorum Biletix çağrı merkezinin cevaplamasını!!!

Adamı strese sokmayın arkadaşlar yahu....

EK: Tam 20 dakika bekledim, cevap veremediler.
Geçen hafta böyle değildi..

Mert67
24.01.2011, 12:01
neden böyle çıkmasını istiyorsunuz bjk nın?

Böyle çıkarlarsa mecbur tek ön libero oynuyacaklar ,defansları ve kalecileri çok zayıf olduğu için sayısız pozisyon yakalarız.

Sami Kuk
24.01.2011, 12:04
Bu maç umrumda değil..oyuncularımıznda aklı fener macında olacagı ıcın pek umursamazlar..ben sakatlıktan korkuyorum

Yiğit SARI
24.01.2011, 12:23
Puan kaybetmemeliyiz. Yoksa Bjklıların ağzından dahada düşmeyiz. İyi bi ders şart onlara...

vivanet
24.01.2011, 12:35
Puan kaybetmemeliyiz. Yoksa Bjklıların ağzından dahada düşmeyiz. İyi bi ders şart onlara...

Arkadaşım rakibin sahasında ve müthiş bir atmosferde oynayacağız yenilmemiz sürpriz olmaz..ligde çakalım onlara yeter..

mda61
24.01.2011, 12:37
Metin abi bu il güvenlik toplantısı hala yapılmamış sanırım, şimdi biraz araştırdım. Bugün veya yarın sabah yapılacakmış. Yani ya yarın sabah, ya da yarın öğleden sonra çıkacak biletler. Zaten başka bir ihtimal de kalmıyor. Stad önünden satış yapıp oraya binlerce Trabzonsporlunun akın etmesini göze alacak halleri yok. :)

Eyvahlar olsun satışta mı.. Hemen bakalım.

Valiliği aradım,sordum. Aldığım cevap: '' Yarın 2'de toplanacak,bir aksilik olmazsa. ''

Not: Valiliğin yalancısıyım, bir aksilik olursa bana sallamayın :)

mda61
24.01.2011, 12:38

Bu maç onların, lig bizim olsun. Ama beraberlik iyi olur, Fb maçı öncesi moral açısından yenilmemeliyiz.

Erdem Keser
24.01.2011, 12:47
Bence kendi adımıza rahat bir maç olacak ve istediğimizi alacağız.
Ancak, özellikle deplasman maçlarında kesinlikle ve kesinlikle Yattara'ya yer açabilmek adına Burak'ı solda kullanmamalıyız.Eğer Jaja ve Umut'a sağ taraftan Burak'la destek verirsek Beşiktaş'ı deplasmanda perişan ederiz, bu kadar çok güveniyorum takıma.Ama ne olursa olsun solda oynamamalı.20 dakka ayağa pasla kontrolü elimize aldıktan sonra Selçuk ve Colman'la , sağdan soldan Burak'la Engin'in önüne uzun top atmalıyız.İddia ediyorum bu takımı rezil ederiz kendi seyircisi önünde.

merttara
24.01.2011, 12:53
Arkadaşlar ligtv.com.tr ye girip ankete katılın baya gerideyiz destek zamanı..

merttara
24.01.2011, 12:57
Ve önümüzdeki bu iki maçada şu 11 lerle başlamalıyız olay bu ;

------------Onur------------------

yedekler: Piotr & pawel brozek , alanzinho , yattara , mustafa yumlu , giray kaçar , mehmet çakır..

Mustafa Umut
24.01.2011, 13:01
Ve önümüzdeki bu iki maçada şu 11 lerle başlamalıyız olay bu ;

------------Onur------------------

yedekler: Piotr & pawel brozek , alanzinho , yattara , mustafa yumlu , giray kaçar , mehmet çakır..
Güzel kadro. Tebrikler. Bence de bu 2 maça bu kadro ile çıkmalıyız.
Ama takımı her gün izleyen, oyuncuları tek tek en iyi analiz eden Şenol Hoca daha iyi bilir tabiki..

mexp61
24.01.2011, 13:04
---------------onur-----------------

serkan----glowackİ---egemen-cale

yattara----selÇuk--colman---engİn

---------------alanzİnho------------

----------------u m u t -------------

bence budur......

TS61_NL
24.01.2011, 13:16
Az önce lig TV'de Şenol hocamizin basın toplantisindan bazı bilgiler aktardılar. Benim ve belkide kimsenin beklemediği bazı görüşlere ye verdi Can Karyagdi. Şenol hocamız Çarşamba gunü çok renkli bir takım ile zorlu bir mücadele vereceklerini fakat asıl hedeflerindeku ve daha çok önem verdikleri macın hafta sonu oynayacakları fenerbahçe macı olduğunu dile getirdi. Kaynak: lig tv ara haber. Şahsen ben 2 macı da fazla önemsiyorum, biz bazı arkadaşların dediği gibi gazozuna macları, soz konusu Trabzonsporumuz ise onemseyenlerdeniz....

Vural Kuyumcu
24.01.2011, 13:17
uzaktan davulun sesi hoş geliyor heralda
hemde nasil hos geliyor burdaki sesi bilemesiniz bile

İlyas BAHADIR
24.01.2011, 13:21
tek dileğim manisa ve buca maçında ortasahada verdikleri boş alanı bize vermeleri umut kendini 110 lar kulübüne bile sokabilir :) ben rahatım..

.....
24.01.2011, 13:24
Onur

Serkan-Giray-Glowacki-Cale

Burak-Selçuk-Colman-Engin

Jaja-Umut

Ama fenerbahçe maçıda var bilemiyorum kadro nasıl olur.

#10 Fietra
24.01.2011, 13:28
Biletlerde yine bi' oyuna getirecekler bizi heralde.Hiç çıkarmayın bari.

Murat Keçeci
24.01.2011, 13:31
manisa-antep bld maçına göre sahada oynamamız gereken bir maç önce ideal kadroyla sahaya çıkarız orta sahada birbirimize yakın olarak oynarız sürekli pas yapıp tempoyu düşürürüz kulağımızıda manisa maçına veririz eğer manisa maçı erken kopartırsa bizde bjk maçında bazı temel taşlarımız olan oyuncuları kenara alırız.

bjk maçında taktiğimiz özellikle orta sahaya hakim olmak üzerine olmalı o yüzden o bölgeyi sürekli aktif tutmalıyız selçuk-colman gibi oyuncuların çevresinde oynayacak olan oyuncularımız ne kadar hareketli olursa boş alana geçip top isterse pas yüzdemiz okadar artacaktır birbirimize yakın olmalıyız onların hücumla defans arasındakı bağlantıyı orta sahada bitirmeliyiz, bireysel hataları en aza indirmeliyiz duran toplarda adam paylaşımını iyi yapmalıyız ve disiplinli olmalıyız.Diğer maçın gidişatına görede hamleler yaparız oyun içinde.

Kazım Uzunboy
24.01.2011, 13:38
Bilet satışı yapılıyor mu?

Anlamadık bu işten bir şey.

SDanışmaz
24.01.2011, 13:39
2 gün sonra ülkenin 2 büyük takımı maç yapacak ve misafir takımın biletleri hala daha çıkmadı. Bunun açıklamasını nasıl yapacaklar merak ediyorum..

bordo08
24.01.2011, 13:40
Maçın hakemi cüneyit çakır hayırlı olsun bakalım

TSelif
24.01.2011, 13:40
O kupaların ikisi de bizim olacak ve yeni sezon öncesi de diğeri ..
Öyle ya da böyle :)

Yiğit SARI
24.01.2011, 13:44
Maçın hakemi cüneyit çakır hayırlı olsun bakalım

Güzel Fb maçınıda ona verseler keşke

Beşiktaş maçını Çakır yönetecek

Ziraat Türkiye Kupası grup 5. maçlarının hakemleri açıklandı. Buna göre takımımızın Beşiktaş ile oynayacağı müsabakayı Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır'ın yardımcılıklarını Aleks Taşçıoğlu ve Orkun Aktaş yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Tayfur Özkan görevlendirildi.

Onur
24.01.2011, 13:46
fb maçına başka bir hakem atayabilmek için bjk maçını Çakır'a verdiler. Ama bu kadar bariz yapmaları şık(!) olmamış...

28TS61
24.01.2011, 13:47
hakem cüneyt cakir. http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6364

anlasilan haftasonu firat aydinus fb macina verilecek gibi

Salih Edip
24.01.2011, 13:47
2 gün kalmış hatta maç gününü sayma 1 gün kalmış daha biletler çıkmamış bu ne saçmalıktır ya...

Ayrıca maça Cüneyt Çakırı vermişler sanki çok önemli bir maç , Fener maçını kim yönetecek o zaman :cool:

lazibere
24.01.2011, 13:49
Yattara'ya yer açmak için Burak sol taraf kayınca bu kez Burak etkisizlişti... Yattara'nın ılk yarım saatteki hucum gücünden faydalanmak adına yapılan bu sistem değişikliği maalesef zaaflar içeriyor..

Jaja'nın sürekli oyunda tutulması ile orta saha ona emenaet eidlmiş olduğundan Selçuk ve Colman2nın Hucum özeellikleri zayıfladı. Jaja'nın pas dağıtımındakı başarızlığı zaten klasık bir Ön libero olmayan Selkçuk ve Colman'ı oyundan düşürüyor..

Şahsen Jaja'nın olmadığı zamanlarda takımın daha sistematik ve topa sahip olmasının kolaylaştırğını düşünüyorum..

Beşiktaş maçında.. Burak, Cale, jaja ... fener maçı düşünülerek yedek başlayacaktır..Bu durumda kadrom

****************ONUR*********************

**SERKAN **** GİRAY**** GLOVACKİ *** FERHAT **

***********SELÇUK***CEYHUN*******

YATARA******* COLMAN******** ENGİN

************UMUT**************

28TS61
24.01.2011, 13:50
2 gün kalmış hatta maç gününü sayma 1 gün kalmış daha biletler çıkmamış bu ne saçmalıktır ya...

Ayrıca maça Cüneyt Çakırı vermişler sanki çok önemli bir maç , Fener maçını kim yönetecek o zaman :cool:

firat aydinus yönetecek gibi geliyor bana

Mehmet Ç.
24.01.2011, 13:53
BJK macina Kartlar Firati verirler artik.

.....
24.01.2011, 13:54
Fi-YAPİ stadını baştan yapacaz. TS-YAPİ koyacaz ismini!

ozturk
24.01.2011, 13:57
Hakem cüneyt çakır..
inşallah hayırlı olur..

Mehmet Ç.
Bu mac icin sloganim :D

"Carsamba gübü Kirmizi Nokta koydutturacagiz macin özetlerine"

Kaan
Yardımcı hakemler daha önemli bana göre. :rolleyes: Orkun Aktaş'ı tanımıyorum ama Aleks Taşçıoğlu gayet iyi bir hakem.. Cüneyt Çakır tartışılmaz zaten.

Maçtan sonra sanmıyorum ki hakemler konuşulsun. :)

okg_53
24.01.2011, 14:06
Yardımcı hakemler daha önemli bana göre. :rolleyes: Orkun Aktaş'ı tanımıyorum ama Aleks Taşçıoğlu gayet iyi bir hakem.. Cüneyt Çakır tartışılmaz zaten.

Maçtan sonra sanmıyorum ki hakemler konuşulsun. :)
Cüneyt Çakır ın bu maça verilmesi iyi oldu, FB-TS maçına verilmeyeceğini gösteriri. O Maça Bünyamin Gezer gelecek gibi, zaten benimde o maça istediğim tek hakem.
Çünkü Cüneyt, kadıköyde saçmalıyor. Bünyamin cesur hakem.

Özkan
24.01.2011, 14:18
Selçuk, Ceyhun ve Colman'ın aynı anda sahada olduğu tüm maçlarda bariz bir üstünlüğümüz oluyor. Bence Şenol Güneş Trabzonspor'un Barcelona olmadığını anlamalı ve mutlaka bir önlibero ile maça çıkmalıdır.

lazibere
24.01.2011, 14:19
Şenol Guneş'in basın açıklamasını okudunuz mu...

Her zamanki gibi çok önemli konulara parmak bastı.. En çok takıldığım nokta, Yerel Medyadan şikayetiydi.. MDEM İSTANBUL MEDYASI İSTANBUL'U YUKARI ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR, SİZ NEDEN BİZİ AŞAĞI ÇEKİYORSUNUZ''

BU söz tarihi bir sözdür, En ufak olumsuzluğu manşete taşıyan yerel Medyanın benım gözümde değeri bitmiştir... Bu medya sahiplerinin Trabzonspor2un haklarını savunduğuu düşünmüyorum, onlar Diğer medyadan esinlenerek onların laflarına göre haber yapanlar ve onların kaleminden yazanlardan oluşuyor.. İlk ve gerçek haberi Trabzons medyası yapması lazımken, Başkalarının yaptığı haberleri derleyip manşetlerine taırken ''O habere yorum koymaktan başka birşey yapmıyorlar...

Tarafatarımızın gerçekten akli selim dşünmesi gerekiyor .''BERABERLİĞE BU TEKİYİ KOYANLARIN, İKİ MAÇ KAYBETTİĞİMİZ ZAMAN NELER YAPABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM ''

Vallaha çok üzlüyorum, ve İstanbul taraftarı da bizim ne kadar takımımıza zarar vereceğimizi biliyorlar '' MERAK ETMEYİN, BİR MAÇ KAYBETSİN BAŞLARLAR KÜFRE DİYORLAR '' Bu kadar ucuz olmamalı, Taraftarlığın ne olduğunu bilmeyen bir topluluk olduk...

Şenol Hoca İlkeli bir adamdır, Bir bakarsınız protestolara dayanamaz ve ben bu taraftara birşey öğretemedim deyip çekip gider.. Bunları da düşünsün herkes..

Akıllı olsunlar akllı,

Karadeniz insanı gazla çalışır ama artık benzin ve Motoronle çalışmaya başlasak iyi olacak,

Sefer A.
24.01.2011, 14:27
eveeettt maalesef Cüneyt Cakir hafta sonu olan karsilasmamizi yönetmeyecek, hafta sonu kimi koyarlar ALLAH bilir, isimiz zor, her seye hazirlikli olalim, Bünyamin olmaz sanirim ilk karsilasmayi o yonetmisti, Firat olabilir ama o da artik ahim sahim bir hakem degil, kim kaldi geriye, Yunus veya Bülent Yildirim, Yunus hiç olmaz, zaten geçen sene son hafta o yonetmisti karsilasmayi, Bülent hiç mi hiç olmaz yer bitirir bizi ama onu verecekler gibime geliyor, veya Firat Aydinus, ama öbürler devre disi...

_SaMeT_
24.01.2011, 14:31
Bu mac icin sloganim :D

"Carsamba gübü Kirmizi Nokta koydutturacagiz macin özetlerine"

+18 olacak yani tema :)

Ibo61
24.01.2011, 14:32
kesin fb macina firat aydinus u koyarlar.....

_SaMeT_
24.01.2011, 14:36
Maçın kadrosu bence böyle olur..
----------------------Onur
Mustafa............Giray............Glo........... ...Ferhat
....................Ceyhun........Barış........... .........
Yattara----------------------------------Engin
-------------------Alanzinho------------------
--------------- ------Pawel-------------------

TSezgin61
24.01.2011, 14:46
su büyük konusmalari yapmayin Allah Askina yaa...

ankaragücü macinda gördük herkesin söylediklerini...

Ayhan Yüksek
24.01.2011, 14:53
Fb maçını yönetmesini istediğim tek hakem Cüneyt Çakır'dı, içimede doğmadı değil bjk maçına O'nu verip fb maçına vermekten kurtulurlar diye,Cüneyt Çakır belli bir seviyeye ulaştı Fifa tarafından dikkatlice takip ediliyor bu yüzden, fb maçına verilseydi gayet hakkaniyetli bir maç yönetirdi diye düşünüyorum kariyerinin en önemli noktasında adam ve bunu riske atamaz, komplo teorisi kurmak istemiyorum tabi, biz çıkıp topumuzu oynayalım verilecek hakem kötüde olsa yenip çıkalım Kadıköyden inşaallah diyorum ama endişeli değilim desen yalan olur, Fırat Aydunus iyi bir hakem bence ama tepkilerden kolay etkileniyor, banada sanki maça tetikçi Kuddusi Müftüoğlu verilecekmiş gibi geliyor.

mkmoglu
24.01.2011, 15:00
gene atıp tutmaya başladık bu hafta iki önemli maçta 2 beraberlik harıka sonuç olur..haa birde şunu söyliyeyim bizim takımın yıldız oyuncuları engin serkan .selçuk ve onurdur..maalesef yabancı kaliteli karakterli oyuncumuz yok..

Hamdi Karamahmutoğlu
24.01.2011, 15:07
Beşiktaş maçı zorlu geçecek.
Bakıyorum, bütün spor sitelerinde BeJeKe taraftarları gaza gelmiş durumda.
3,5,7 diye saçmalıyorlar.
Biz sahaya çıkıp futbolumuzu oynarsak, onların zaten sıkıntılı olan ön libero, defans hattı bize gol ya da goller hediye edecektir.
Biz 1 maçta zirveye çıkmadık, 1 maçla da inmeyiz.

Süleyman50
24.01.2011, 15:16
inşallah şu şımarıklara sahada gereken deris veririz...

Özge
24.01.2011, 15:24
Maç günü çıkarmayı düşünüyorlar herhalde biletleri.Bu ne böyle ya.

Gümüshane
24.01.2011, 15:26
http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?aType=HaberTumYorumlar&ArticleID=210163&y=1

suraya yardim edin agalar yorumlarda bize saldiriyorlar.

Kazım Uzunboy
24.01.2011, 15:27
Maç günü çıkarmayı düşünüyorlar herhalde biletleri.Bu ne böyle ya.

İnsanları sıkıntıya sokmak hoşlarına gidiyor sanırım.

FC-ST-PAULI-61
24.01.2011, 15:28
Bu Mac hic önemli degil.Zaten %99 Gruptan cikacagiz ama yinede yenecegiz

robinhood61
24.01.2011, 15:50
Yahu şu bjk ve fener maçlarını alalım var ya bu bana 2 ay yeter :)

Ömer SEVİNÇ
24.01.2011, 15:54
Arkadaşlar biletler Perşembe günü satışa sunulacakmış.... nokta nokta.

şerefsizler.

Çağdaş DENİZ
24.01.2011, 15:58
jimnastikçilerrrrrrrrr bekleyin biziiiiiiii artizlik yapmayınnnnnnnnn:DDDD

Kazım Uzunboy
24.01.2011, 16:00

şerefsizler.

İyi ya maçtan sonra alırız o zaman biletleri. :)

winner
24.01.2011, 16:05
Çift ön liberoya dönecekmiş Schuster.
Sıkardı zaten buca maçı kadrosuyla çıkmak.

Fatih Özkan

şerefsizler.

Fener maçı biletlerinden söz ediyorsun herhalde ? :o

mda61

şerefsizler.

Bu sefer sağlam oyun oynamışlar bize. Maçtan bir gün sonra he.. İyiymiş :)

ph=61
24.01.2011, 16:06
fire fire fire

Hasan Nasrallah
24.01.2011, 16:07
allah aşkına bilet alan varmı beyler sabahtan beri uğraşıyorum netten vermiyorlar lütfen cevap verin işi bırakıpn gitcem boşuna gitmiyim
yokmu bilgisi olan

.....
24.01.2011, 16:07
Kayıpsız ve moralli bir şekilde fenerbahçe maçına çıkmak çok iyi olacak.

Allah oyuncularımızın yardımcısı olsun. Beşiktaş Buca gibi bizim de üzerimize gelmeye çalışacak. Topu ayağımızda tutup oyunun kontrolünü elimize almamız lazım.

Jaja Burak Engin Umut bu maçta iyi olurlarsa çok rahat alabiliriz. Tabi oynarlarsa :)

Hasan Nasrallah
24.01.2011, 16:11
allah aşkına bilet alan varmı beyler sabahtan beri uğraşıyorum netten vermiyorlar lütfen cevap verin işi bırakıpn gitcem boşuna gitmiyim
yokmu bilgisi olan

kimse yokmu bilet alan

mda61
24.01.2011, 16:12
kimse yokmu bilet alan

Çıkmadı biletler daha, yarınki il güvenlik kurulu toplantısından sonra çıkacak büyük ihtimal

cantona61
24.01.2011, 16:19
belediye maçında iyiki berabere kalmışız.çünkü bu maçta en az beraberlik için oynayacagız. dileğim : biz kazanalım, belediye de kaznsın,beşitaş da elensin!

Erol Koç
24.01.2011, 16:20
Derbinin hakemi belli oldu!

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında 26 Ocak Çarşamba günü oyananacak Ziraat Türkiye Kupası maçını Cüneyt Çakır yönetecek.

20:00 Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş. Cüneyt Çakır

http://fanatik.ekolay.net/Derbinin-hakemi-belli-oldu_3_Detail_214_210163.htm

Erol Koç
24.01.2011, 16:21
Derbinin hakemi belli oldu!

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında 26 Ocak Çarşamba günü oyananacak Ziraat Türkiye Kupası maçını Cüneyt Çakır yönetecek.

20:00 Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş. Cüneyt Çakır

http://fanatik.ekolay.net/Derbinin-hakemi-belli-oldu_3_Detail_214_210163.htm

Fanatik gazetesinin bu başlığı hoşuma gitti, Trabzonspor ligin başında olmazsaydı bu başlığı kullanırmıydı acaba.

sezgin_61
24.01.2011, 16:25
Arkadaşlar takımın antremanına gidilsin, baklava ikram edilsin buna bile gerek yok aslında sevginiz yeter özellikle burak a moral verilsin benim kanaatim...Arkalarında oldugumuzu gösterelim...

adem73
24.01.2011, 16:27
schalke maci kadrosuyla ciksak yeterli.onlar bitirir isi.

Erol Koç
24.01.2011, 16:30
Trabzonspor kupa maçına yedek ağırlıklı çıkacak diyo radyospor

Samet Yildirim
24.01.2011, 16:33
Orta saha ile hucum hattinda yani 6 kisinin 3-4-5 tanesi degesik isimler olacagini düsünüyorum.

Erol Koç
24.01.2011, 16:37
Orta saha ile hucum hattinda yani 6 kisinin 3-4-5 tanesi degesik isimler olacagini düsünüyorum.

Bu değişiklikler ters tepmesin rezil olmayalım

mda61
24.01.2011, 16:42

hiç bir şey olmaz. Beşiktaşın şişirilmiş bir balon olduğu bizim maçta ortaya çıkar.

bASTURk
24.01.2011, 16:50
onur

tayfun egemen mustafa cale

serkan selçuk sezer

yattara engin

umut

----------

Egemen sakatsa veya riske edilmeyecekse Fener maçında da oynamamalı.Kimsenin sakatlığı iki günde geçmez.Bjk karşısında oynayarak hem maç eksiğini kapatır hem de adelesini kuvvetlendirir.Ayrıca Egemen-Mustafa ikilisi benim gördüğüm en sağlam defans hattıydı.

Hoca Ceyhun'un güç kaybettiğini söyledi bugün.Eğer iyise Bjk maçında da oynamalıdır ama durumunu bilmiyoruz.

Görüntü, tam Yattara'nın maçı olacağını gösteriyor.Artık bu maçta kendini göstermelidir.

Schuster'in takımı bu 11'e kolay kolay gol atamaz.

Mesut
24.01.2011, 16:52
hakem işine kıllandım cüneyt çakır önemı daha büyük olan fb-ts maçına bekliyordum.
anlaşıldı o maçda soytarılık olacak

Salih Edip
24.01.2011, 16:56
Bu il güvenlik kurulu ne zaman toplanıyo arkadaş bilen birisi varsa söylesin çok fena küfür edecem yoksa zor tutuyorum kendimi...kusura bakmayın...

mda61
24.01.2011, 17:02
Bu il güvenlik kurulu ne zaman toplanıyo arkadaş bilen birisi varsa söylesin çok fena küfür edecem yoksa zor tutuyorum kendimi...kusura bakmayın...

Salı 14. Valilikten aldığım bilgi

Tayfun
24.01.2011, 17:06
8jk taraftarı gaza getirse takımını üzerimize gelseler zaten ileri uç elemanları geri gelmiyor savunmaya dönüşte sıkıntı yaşıyorlar boşlukları düşünüyorum da zevkli bir maç olacak :)

10 numara
24.01.2011, 17:08
Ceyhun engİn ve sezer'lİ bİr orta saha gÖrebİlİrİz....hatta serkan bİle oynayabİlİr ortada...

Salih Edip
24.01.2011, 17:09
Salı 14. Valilikten aldığım bilgi

Sağolasın renkdaş

exuu
24.01.2011, 17:13
3-4 yedek oyuncu oynatıp Bjk'den puan alırsak,Bjk'nin şuandaki havasını dağıtırız.As takımla oynayıp yenilirsek;daha da morallenirler.Biliyorum rakibimiz Bjk değil ama yıldızları ellerinde patlasın istiyorum.

Mesut
24.01.2011, 17:17
cüneyt çakır'ın bu maça atanmasına kıllanmadınız demek

exelans_25
24.01.2011, 17:17
kesinlikle yedek kadroyla çıkmalıyız şu 11 bu maç için idealdir:
onur
tayfun giray glowacki piotr(ferhat)
sezer ceyhun
alanzinho
burak engin
umut

böylece en önemli adamlarımız feneve dinç çıkar jaja selçuk colman yattara serkan

Çağdaş DENİZ
24.01.2011, 17:19
en az as takımdan 7 oyuncu oynayacak şenol güneşin basın açıklamasından çıkan sonuç bu...
çünkü trabzonspor fener maçını daha çok önemsiyor ve de bjk maçını da çeyrek final için düşünüyorsa 7 as oyuncu 4 yedek oyuncu bekliyorum ben:D

o halde kadro şöyle olabilir:
as oyunculardan 7 tane:onur,glowachi,giray,selçuk,umut,yattara,serka n
yedek oyunculardan:ferhat,engin,ceyhun,tayfun

bu durumda yerleşi planı şöyle olacaktır:

---------------onur-----------------
serkan----giray----glowachi----ferhat
-------------ceyhun----------------
---------selçuk----------engin------
yattara-----------------------------
---------------umut----------------

exelans_25
24.01.2011, 17:22
takımın enerji yükünü çeken serkan ve orta sahanın en önemli adamı selçuk kesinlikle bjk maçında oynamamalı nasıl olsa onları yeneriz.hafta sonuna dinç kalmalıyız

AKSOY_61
24.01.2011, 17:22
Yedek çıkalım zaten kargaları takan mı var.

OKTAY YILMAZ
24.01.2011, 17:23
Bu maçı izledikten sonra Hıncal Uluç'un ligin hemen bitiminde yazdığı yazı geldi aklıma.
Fb maçında Cüneyt Çakır'ın olma ihtimali 0'a indi çünkü bizim bu maçı yönetecek... Cüneyt'in kariyerini riske atmak istemediler.
Muhtemelen Bülent Yıldırım veya Yunus Yıldırım olur FB maçında...

Bu arada inşallah Şenol Hoca fb maçındaki kadrodan bir kişi bile oynatmaz...
Yenilmek bjk ye o kadar önemli değil sonuçta yedek takımda bjk ye ezilecek bir kadro değil, yenilgi ihtimalinde bile zaten gruptan çıkma şansımız çok yüksek
As takımımızda yenilebilir ama kırmızı kartı var buy işin, sakatlığı var, BJK nin yüksek temposunun yapacağı yıpranma olur.
Hatırlarmısınız ilk yarıdaki BJK maçında çarşamba maç yapmış BJK de en ufak yorulma yokken bizden 3 kişiye kramp girdi bir tanesi de en sağlam fizikli Serkan'dı
İşte bu yıpranmanın ardından Kadıköy'de işimiz çok zor olur.
BJK ye 3-0 yenilsek kimsenin sesi çıkmaz ama FB ile berabere dahi kalamazsak çatlak sesler Antalya maçında çoğalır...

ozturk
24.01.2011, 17:24
Bence de yedek ağırlıklı çıkmalıyız..

1 puan alabiliriz. Eğer 1 puan alabilirsek yedeklerle psikolojik olarak yıkıntı olur bjk için:)

exelans_25
24.01.2011, 17:26
zaten takımda fizik durumu pek iyi değil jaja colman yattara glowacki.yedek takımımız bile yener bjk yi

DeAgLeMaNyAq
24.01.2011, 17:27
Ceyhun engİn ve sezer'lİ bİr orta saha gÖrebİlİrİz....hatta serkan bİle oynayabİlİr ortada...

Selçuk'un her iki maçtada oynayacağını düşünüyorum ama Colman konusunda emin değilim. En azından hem BJK hem FB maçlarında 90 dakika oynayabileceğini sanmıyorum. Hoca'nın temposu düşük Colman'ı daha diri olarak FB maçına saklayabilir. Engin banko oynayacaktır ama Manisa maçındaki gibi ortada mı yoksa eski mevkisi olan sol açıkta mı oynayacağı meçhul. Hoca Burak'ı keserse Engin'i sola kaydırır. Yattara'yı keserse de Burak'ı sağa çekip yine Engin'i solda oynatır. Jaja'yı kolay kolay keseceğini düşünmüyorum. Ama BJK'ye karşı Selçuk ve Engin ikilisi yanyana oynarsa sıkıntı oluşturabilir. Sezer, 100 taraftarın 90'ının haz duymadığı bir oyuncu. Geldiği günden bu yana takıma katkı sağlamadığı ortada. Ama hocaya göre Sezer şimdilik Barış ve Ceyhun'un bir adım önde gözüküyor. Acak Şenol Hoca'nın Ceyhun hakkındaki söylemleri, doğru olmasına rağmen beni tatmin etmedi. Doğrudur adam bize gelene kadar stoper oyuncusuydu. Ümit Milli takımda bile Hami stoperde oynatıyordu. Ne olduysa Ersun Yanal tarafından top tekniği yüksek olmayan bir oyuncudan ikinci bir Hüseyin çıkarmaya çalışıldı. Bu saatten sonra da geri dönüşü olacağını sanmıyorum. Kaldı ki Ceyhun gibi belini zor döndürebilen bir oyuncudan da, kaliteli bir stoper olamayacağı aşikar...

Ali İhsan
24.01.2011, 17:40
Yedek kadro olayını destekliyorum. Bu maça gereğinden fazla önem verip dört günde duman olma riski var. Hem fiziksel, hem duygusal olarak yıpranmış isimlerin yerine daha dinç isimlerin bu maçta tercih edilmesi hem bu maçı kazandırır hem sonrakini.

Bu maçta mühim olan defansta ve ortasahada sağlam durmak. Zaten bol bol pozisyona gireriz.

inadına_Trabzon
24.01.2011, 17:52
Bu maç bjk için kader maçı. bizim için değil. Yedek kadroyla çıkmalıyız. Fener maçında yorgunluk sakatlık olmasın.

Orta sahada mücadeleci oyunculardan kurulu yedek ağırlıklı bi kadro çıkmalı.

Onur
Tayfun - Yumlu- Giray - Ferhat
................Ceyhun
Yattara - Sezer- Colman-Barış
...............Alanzinho

TS paf takımlarında şöle yıldız adayı olan bi adam varsa onuda oynatalım.Samet aybaba 17 likleri çıkartıo.

Samet Yildirim
24.01.2011, 18:03
FB maci icin dinlenik oyunculara ihtiyacimiz var yapacak pek baska birseyde yok gibi...

Samet Yildirim
24.01.2011, 18:08
Bence...

Onur
Serkan-Giray-Egemen(Glo)-Cale
------Selcuk---Ceyhun-------
Burak------Alan--------Piotr
-----------Umut(Pawel)-----

Egemen oynayamazsa ozaman Glowacki oynar ama FB macinda Glo-Egemen oynarsa daha iyi olur.
Colman, Jaja, Yattara, Engin FB maci icin dinlendirilmeli.

Orta saha ve forvete bakarsak FB macinda Selcuk ile Umut oynamali digerlerini oynatmam ben olsam.

Erol Koç
24.01.2011, 18:09
Bence...

Onur
Serkan-Giray-Egemen(Glo)-Cale
------Selcuk---Ceyhun-------
Burak------Alan--------Piotr
-----------Umut(Pawel)-----

Egemen oynayamazsa ozaman Glowacki oynar ama FB macinda Glo-Egemen oynarsa daha iyi olur.
Colman, Jaja, Yattara, Engin FB maci icin dinlendirilmeli.

Orta saha ve forvete bakarsak FB macinda Selcuk ile Umut oynamali digerlerini oynatmam ben olsam.

Kupada kale Tolgan'ın diye biliyorum.

Yunus Emre SEYHAN
24.01.2011, 18:11
------------------Onur------------------
Barış------Mustafa-------Glo------Cale
------------Colman----Sezer-----------
----------------Engin--------------------
-----Burak--------------------Alan-----
-----------------Umut-------------------

Tayfun Aydın
24.01.2011, 18:14
Kupa hep Tolga oynuyor du bi sakatlığı veya cezasımı var.Egemen oynayabilecekse fenev maçına saklanmalı ve glo yla birlikte oynamalı.Jaja kesinlikle yedek beklenmeli Alan oynamalı bence tabi ki.

Efendioglu
24.01.2011, 18:15

Yeminederim izlenmez o maç Tolga kim ya kumda oynasın bu büyük maç büyüüük !

---Onur----
Serkan-Egemen(Giray)-Glowacki-Cale
Yattara-Selçuk-Colman-Engin
Jaja
Umut

İleride kesin ve kesin Umut Jaja Oynamalıdır , Umut hergün maç yapabilecek kapasitede jajada açıklarını kapatır
Bursadaki gibi bir gol atacak rüyamda görüyorum
Kesinlikle Jaja oynamalı atmayın bi maçta adamı kenara atmayın

hüseyin1975
24.01.2011, 18:15
Yedek agirlikli cikmamiz iyi olur.
Simdi As Takim ile cikar ve yenilirsek kargalar iyice havaya girecek ve 17'de 17 yapma rüyasina iyice inanacaklar.
Yedekleri yendiklerinde böyle bir hisse kapilmayacaklardir.
Tabi bizi yenemezlerse moralleride bozulur ve buda lige yansir. Bu yüzden Insallah yedekler ile yeneriz kargalari.

Uğur GEMİCİOĞLU
24.01.2011, 18:18
Kargaların defans evlere şenlik. Bizim defans bunların serserilerini tutarsa en az 3'lük olur bu kargalar.

Keleşoğlu
24.01.2011, 18:24
bu maçta jimnastik kulübünün gazını alacağız

Ömer SEVİNÇ
24.01.2011, 18:27
Yedek kadro fikrini destekliyorum. Takımımızı fazla zorlamaya gerek yok. Ama Şenol Güneş as kadro çıkacaktır diye de düşünüyorum. Kendini ispatlamak isteyecektir. Tabiri caizse iki takımı üst üste yenerek gövde gösterisi yapmak hedefimiz bence.

Sarı Batu
24.01.2011, 18:36
bu mac ıcın istanbuldan gelecekler ıcın bır organızyon war mı toplanma yerı toplanma saati vs vs. ?

uemit
24.01.2011, 18:38
tolga
tayfun giray glowacki pawel

mehmet selcuk colman ceyhun

umut pawel

Sami Kuk
24.01.2011, 18:39
Maçın Hakemi Cüneyt Çakır.. Ne gerek vardı böyle maça atamaya Febe macı varken..Ulan kımbılır kimi ayarlamıslar fbe maçına.Ben Cüneyt Çakır olur diye tahmın ediyordum ama olmucak ayarlamıslar..

MaDDoX_61
24.01.2011, 18:46
Maçın Hakemi Cüneyt Çakır.. Ne gerek vardı böyle maça atamaya Febe macı varken..Ulan kımbılır kimi ayarlamıslar fbe maçına.Ben Cüneyt Çakır olur diye tahmın ediyordum ama olmucak ayarlamıslar..

bünyamin gezer var onu verecekler

Mustafa ÖZDEMİR
24.01.2011, 18:47
yedek kadroyla çıkmalıyız...

Sami Kuk
24.01.2011, 18:48
Ama Cüneyt Çakırı sırf bu yüzden verdıler bu maça O maça vermeyelim diye..

DeAgLeMaNyAq
24.01.2011, 18:49
bünyamin gezer var onu verecekler

Bünyamin Gezer'i Bursa-GS'ye verirler. Bizim maça verilme ihtimali yok...

Mustafa Umut
24.01.2011, 18:49
Ama Cüneyt Çakırı sırf bu yüzden verdıler bu maça O maça vermeyelim diye..

Bende bunu düşündüm ilk bu haberi alınca..

exelans_25
24.01.2011, 18:51
fener maçına yüzde 99 bülent yıldırım verilecek ibb maçımızı yönetmişti

Barış Burak
24.01.2011, 18:55
12 misafir var,iyimser olarak yarısı bjkli olsa;

dinleyin şimdi bjkliler.

silin lan ağzınızın suyunu,kokuyo... karga dedik ama akbaba gibi üşüşme peşindesiniz,merak etmeyin Allahın izniyle,bu sene biryere gittiğimiz yok...

maça gelince.maç üç ihtimalli.ve fb maçından daha zor maç olacak.en ufak dikkatsizlik gol yeme sebebimiz olabilir ama gol atma ihtimalimizde fb maçına göre daha yüksek.

hayırlısıyla kazanalım diyor gönül,ama hayırlısı bizim için ne ise. o olsun.

Sami Kuk
24.01.2011, 18:56
Yenilirsek üzülmem ama şu kargalara fırsart vermemek icin 1 puan iyidir..:)

Faik Yılmaz
24.01.2011, 18:59
Ankaragücü maçındaki hataları yapmayacağımızı ve tur için gereken skoru bileğimizin hakkıyla alacağımızı düşünüyorum....

Ve takımıma güveniyorum......

Barış Burak
24.01.2011, 19:00

kupada kale tolganın olursa,2 hafta simao quaresma guti ve almedia konuşulur. gerek yok bence.

bekirguner
24.01.2011, 19:05
Tolga

Barış Mustafa Tayfun Ferhat

Mehmet Sezer Ceyhun Piotr Brozek

Alanzinho

Pavel Brozek

Bu Kadro çıksın Kupada Beraberlik yetiyor Fb maçı daha Önemli

Hürgün Aygün
24.01.2011, 19:33
Çifte kupa çok güzel olur gerçekten sezon sonu ancak ben de Cüneyt Çakır bu maça neden verildi anlamadım F.Bahçe maçı varken pazar günü?

Asi Çaykaralı61
24.01.2011, 19:43
Maça 2 Gün 0 Saat 17 Dakika Kaldı :)

Mehmet S. Pervan
24.01.2011, 19:50
Cüneyt Çakır'a acayip güveniyorum, yenlsek bile hakemden olmaz.

B.Yiğit
24.01.2011, 19:53
yedek kado ile çıkacaksak yine burak oynasın o zaman :)

apachi61
24.01.2011, 19:54
şenol hoca yaptırdıgı transferleri oynatmasın bu maçta isyan etcem artık millet 2 günlük oyuncuyu oynatıyıor biz önce tribüne alıyoruz sonra yedeğe eh işte sıra gelincede maça yok böyle bişey çıksın yedek agırlıklı yenilelim bana lazım degil türkiye kupası istersen g.belediye tur atlasın kim takar T.K snı bana ligde şampiyonluk lazım avrupada da başarı arkadaş

Mehmet Ç.
24.01.2011, 20:03
http://www.ajansspor.com/yazarlar/hayriulgen/h/20110124/kazanan_kupayi_alir_.html#yorumlaroku

Berabere kalsak yetmez mi :cool::rolleyes:

Hürgün Aygün
24.01.2011, 20:05
--------------Onur----------------
Serkan---Glo------Giray-------Cale
-----------Ceyhun-----------
------Selçuk-----Colman-------
Yattara-----------------Engin
--------------Pawel/Umut--------
Bu maç için kadrom.

Yiğit SARI
24.01.2011, 20:06
Çifte kupa çok güzel olur gerçekten sezon sonu ancak ben de Cüneyt Çakır bu maça neden verildi anlamadım F.Bahçe maçı varken pazar günü?

Acaba ? :cool:

mutluhayri
24.01.2011, 20:14
Biletler ne zaman satisa cikacak ya? Nerden nasil alicaz?

61OKTAY
24.01.2011, 20:17
--------------tolga-------------
Serkan---Glo----mustafa-----Cale

Yattara-----------------P.brozek

--------pawel b.//Umut---------
buda benden olsun

tslionur
24.01.2011, 20:18
Galatasaray Lisesi'nin önünden falan bir organizasyon yapılacak mı? Yeni Açık'a girmeden önce son kez bi Trabzon tezahüratı yapayım :D

ileri_libero
24.01.2011, 20:34
Tolga- Tayfun, Mustafa,Giray,Ferhat- Barış,Sezer,Ceyhun,Piotr- Mehmet, Brozek onbiriyle çıkmalıyız bence.Kupa olmasa da olur. Önce şampiyonluk gelmeli.

Cilgin1986
24.01.2011, 20:40
Ne alip veremediginiz var Burakla yav sinir oluyorum bazi yorumlara...

Ilelioglu
24.01.2011, 20:43
--------------Onur----------------
Serkan---Glo------Giray-------Cale
Yattara-----------------Engin
--------------Pawel/Umut--------
Bu maç için kadrom.

Pawel degilde Umut ile baslarsak daha iyi olur...:)

Begendim ilk on birini...;)

Sencer Bulut
24.01.2011, 20:44
Bu mactan cok Fenerbahce macı daha önemli ama Bjk nin havasını almak lazım kendilerinin dev aynasında görmeye başladılar...

Ilelioglu
24.01.2011, 20:48
Bu mactan cok Fenerbahce macı daha önemli ama Bjk nin havasını almak lazım kendilerinin dev aynasında görmeye başladılar...

Bunlarin bir önemi yok, tek önemli sey var oda: 3 puan!

;)

Mellih
24.01.2011, 20:55
Ben Alanzinho ve Burak'ın deplasmanda daha etkili olan, istediklerini sahaya daha iyi yansıtan futbolcularımız olduğu düşünüyorum..
aynı şekilde yattara ve engininde Avni akerde..

Gurpas
24.01.2011, 21:23
Ben Alanzinho ve Burak'ın deplasmanda daha etkili olan, istediklerini sahaya daha iyi yansıtan futbolcularımız olduğu düşünüyorum..
aynı şekilde yattara ve engininde Avni akerde..

iyi tesbitler

Emirhan Uludüz
24.01.2011, 21:26
şenol hoca yaptırdıgı transferleri oynatmasın bu maçta isyan etcem artık millet 2 günlük oyuncuyu oynatıyıor biz önce tribüne alıyoruz sonra yedeğe eh işte sıra gelincede maça yok böyle bişey çıksın yedek agırlıklı yenilelim bana lazım degil türkiye kupası istersen g.belediye tur atlasın kim takar T.K snı bana ligde şampiyonluk lazım avrupada da başarı arkadaş

Pawel biraz koşunca ayakları şişmiş, hazır değil. Nasıl taraftarsınız anlamıyorum.

Ahmet_8
24.01.2011, 21:26
biz öyle bi taraftarızki alemin beyinsizlerini böyle maçtan önce konuşturup sonra ağızlarına hamsi veririz.

--

Başka forumlardan alıntı yapmanın yasak olması nedeniyle "alıntı" forum yönetimi tarafından kaldırılmıştır...

Sefa
24.01.2011, 21:33
Şu kuş beyinlilerin mesajlarını koyup germeyin şurayı yahu biz çakıp geçelim sonra bol bol bakıp güleriz..

Yiğit SARI
24.01.2011, 21:37
Umarım o küçümsediği Burak takar ona bitane

Ahmet_8
24.01.2011, 21:41
Biz kendi oyuncumuza ve takımımıza sahip cıkmassak daha çook boyle beyinsiz yorumları görürüz..

Mesut
24.01.2011, 21:42
şu kuşbeyinlilerın bizim hakkımızda neler düşündüğünü görünce trabzonlu olup bu takımları tutan varlıklar ne düşünüyor acaba merak ediyorum.

Mustafa Yılmaz.20
24.01.2011, 21:43
0-0 ya da 1-1 lik bi skor hissediyorum maçtan :) Oyuna sonradan girecek olan Bobo'ya dikkat edelim yeter.

Yiğit SARI
24.01.2011, 21:43
Biz kendi oyuncumuza ve takımımıza sahip cıkmassak daha çook boyle beyinsiz yorumları görürüz..

Deli olcam neye güvenerek böyle laflar edebiliyolar. 12 puan önde olan biz. Otoritelerce övgüler sıralanan biz. Çok gaza gelmişler umarım kazanırız.

Mustafa Yılmaz.20
24.01.2011, 21:45
Deli olcam neye güvenerek böyle laflar edebiliyolar. 12 puan önde olan biz. Otoritelerce övgüler sıralanan biz. Çok gaza gelmişler umarım kazanırız.
Bizi kötü zamanda yakaladılar. Ankaragücü'nü yenseydik, ligdede fener değil başka bi takımla oynayacak olsaydık, onların balonunu öyle bi patlatırdik ki bi 30 sene ağızlarını açamazlardı. Gerçi ferketmez, biz her türlü gruptan çıkıcağız da, onların işi Manisa'ya kalmış.

mavikent61
24.01.2011, 21:47
bu gidişle biletler maç günü çıkacak sanırım

Ahmet_8
24.01.2011, 21:48

haramiler zaten tüm tarih boyunca bizi çekememiştir Trabzonu hiç bir zaman büyük görmek istememiştir ama her seferinde geçirip büyüklüğümüzü hatırlattık tarih boyunca çarşamba günü rahat kazanıcaz inş ama kaybedebiliriz bunun sonunda ölüm yok takımıza ve oyuncularımıza her zaman destek olalım bu iş bu sene olacak !!

Mehmet Ç.
24.01.2011, 21:48

Apachi misin olum sen ?!?

Cakir hayalletmiydi?? Ben niye görmedim??
Yabancilarinda ayagi sismis !?!

Efendioglu
24.01.2011, 21:49
Tolga

Barış Mustafa Tayfun Ferhat

Mehmet Sezer Ceyhun Piotr Brozek

Alanzinho

Pavel Brozek

Bu Kadro çıksın Kupada Beraberlik yetiyor Fb maçı daha Önemli

Şu kadro çıkalım 4 yemezsek adam değilim.

Mahmut Demir
24.01.2011, 21:50
Bizi kötü zamanda yakaladılar. Ankaragücü'nü yenseydik, ligdede fener değil başka bi takımla oynayacak olsaydık, onların balonunu öyle bi patlatırdik ki bi 30 sene ağızlarını açamazlardı. Gerçi ferketmez, biz her türlü gruptan çıkıcağız da, onların işi Manisa'ya kalmış.
Hayır biz 7 puanız bjk 6 antep belediye 5 yani manisa yenilirse ve de biz yenilirsek antep 8 bjk 9 olur ve çıkamayız.

Full HD
24.01.2011, 21:56
Kayseri yendi malesef :(

azelea
24.01.2011, 21:57
Hayır biz 7 puanız bjk 6 antep belediye 5 yani manisa yenilirse ve de biz yenilirsek antep 8 bjk 9 olur ve çıkamayız.

ahhh ahhh gaziantep b.b. maçını 3 puanla kapatsaydık bu tür hesaplara hiç girmeyecektik.

Full HD
24.01.2011, 21:58
Besiktasa karsi yedeklerimizi ve yeni transferlerimizi oynatmak lazim.

azelea

ben sevindim kardaş niye üzülüyon ki. Şotayada destek olmak lazım. Şota herzaman Trabzon'a ve Trabzonspor'a minnetdarlığını açık açık söylüyor.

Mustafa

Kayseri yendi iyi ki.

.....
24.01.2011, 22:00
Kayseri yensin , fener beşiktaş yeneceğine Kayseri yensin arkadaş.

Full HD
24.01.2011, 22:01
ben sevindim kardaş niye üzülüyon ki. Şotayada destek olmak lazım. Şota herzaman Trabzon'a ve Trabzonspor'a minnetdarlığını açık açık söylüyor.

Sota icin sevindim evet ama Kayseriye simdi 8 puan farkimiz var.Ne olursa olsun arkamizdakiler puan kayip etsin.

azelea
24.01.2011, 22:02
"Beşiktaş’la kupada oynayacağımız maçta turu geçecek her sonuç bizim için makbuldür. Önümüzdeki iki maça baktığınızda Fenerbahçe maçı daha önemlidir. Lig maçıdır çünkü. Ama Beşiktaş maçını önemsemiyoruz anlamına gelmez bu durum. Fenerbahçe de renkli bir takım. Üst üste iki güzel maç yapacağız. Hak edenin alkışlanmasını istiyorum”

Şenol Güneş'in röportajını okudum. Şenol güneş'inde bu konuda bizimle aynı düşüncede olması rahatlatıyor beni.

zafercalikoglu
24.01.2011, 22:02
a.gücü macında takımı ve futbolcumuzu yuhlayan zihniyet lütfen gürültü yapmayın ve maçı izlemeyin,,,,

azelea
24.01.2011, 22:03
Şota'nın yüreğindeki Trabzonspor aşkı bir başkadır;
bu sene Trabzonspor forması veya yönetimi altında olmasa dahi
Gönülden Trabzonspor'un şampiyonluğu için çalışacaktır.

Fatih
24.01.2011, 22:04
Bu maç önemli Fb maçını düşünelim Bjk'ye ezilmeyelim o yüzden turu geçmeliyiz bu Fb'ye de gözdağı olacaktır.

Gökhan ARSLAN
24.01.2011, 22:04
Şu maçın biletleri artık başlansın satılmaya hala daha ses yok..

.....
24.01.2011, 22:06
Onur

Serkan-Giray-Glowacki-Cale

Yattara-Selçuk-Ceyhun-Engin

Mehmet Çakır- Umut

Yavuz Hasan
24.01.2011, 22:06
gümbür gümbür iki maçı da kazansak istanbul medyası bi soğuk duş alsa

Sefa
24.01.2011, 22:07
Sota icin sevindim evet ama Kayseriye simdi 8 puan farkimiz var.Ne olursa olsun arkamizdakiler puan kayip etsin.

İyi oldu Abi iyi Kayseri'nin bize zarardan çok yararı dokunur. Rakiplerden puanlar alacaktır..

azelea
24.01.2011, 22:08
gönlünüz rahat olsun şenol hoca işin bilincinde, takımı ona göre kuracaktır. Ama kim ne derse desin sonucu 2 futbol takımı oyuncuları sahada söylerler.
Yenilsekte tam destek olmamız gerekir.

CAFER ÖZER
24.01.2011, 22:10
http://www.ntvspor.net/haber/gunun-haberleri/32673/90-anketi
Yeri degil ama fb trabzon macini kim kazanir anketi su an canli yayin var oy verelim

Keleşoğlu
24.01.2011, 22:12
kayseri ibb maçının son 20 dakikasını izledim tamamını izlemediğime pişman oldum çok iyi maç oldu.

ali güzeldal messi ayarında bir asist yaptı. mutlaka izleyin

ftunsal
24.01.2011, 22:15
onur
serkan egemen glo cale

yattara colman selçuk jaja engin

umut

güneyli
24.01.2011, 22:16
Kayseri çok güzel bir takım kurmuş.3-4 haftaya kadar takımları oturur.Kendi evimizde Kayseri ve Antebi yenersek 2 takımda çok can yakar.Kayserinin potada olması işimize yarar.İbb,kayseri,antep gibi takımlar bu ligde yolumuzu açacaklar.Kıran kırana bir 2.yarı oluyor.Anadolu yine istanbulun gazını alacak.

azelea
24.01.2011, 22:18
Kayseri çok güzel bir takım kurmuş.3-4 haftaya kadar takımları oturur.Kendi evimizde Kayseri ve Antebi yenersek 2 takımda çok can yakar.Kayserinin potada olması işimize yarar.İbb,kayseri,antep gibi takımlar bu ligde yolumuzu açacaklar.Kıran kırana bir 2.yarı oluyor.Anadolu yine istanbulun gazını alacak.

bu takımların bizi yenmeyecekleri ne malum

Ömer SEVİNÇ
24.01.2011, 22:18
eğer bizim tarafa bilet bulamazsam beşiktaş tarafından alcam.

azelea
24.01.2011, 22:19
Yeri degil ama fb trabzon macini kim kazanir anketi su an canli yayin var oy verelim

şu anda fb %43 alır
ts %28 alır
%29 berabere

Mehmet Ç.
24.01.2011, 22:26
şu anda fb %43 alır
ts %28 alır
%29 berabere

bu sayac galiba bozuk. fbye bastim halen 43 de.

güneyli
24.01.2011, 22:26
bu takımların bizi yenmeyecekleri ne malum
Antep ve Kayseriyi yenme şartı es geçilmiş sanırım.

eralp cavrar
24.01.2011, 22:31
bu saatte burada bu kadar insanin trabzonspor aşkından bahsetmesi nasil bir inanmisliktir.
nazar degmesin. sahalarada yansir allahin izniyle!!! elaleme inat takimin her turlu arkasinda duralim yilsinlar...

BU SENE O SENE!!!

erol-61
24.01.2011, 22:39
gümbür gümbür iki maçı da kazansak istanbul medyası bi soğuk duş alsa

öyle olacak zaten arkadaşım merak etma ................

eralp cavrar
24.01.2011, 22:42
senol hoca kimimizin abisi kimimizin kardesi kimimizin amcasi ama o bizden biri ona ve herseyimiz olan trabzonsporumuza sahip cikalim cok yaklastik. su 2 maçtan alacagimiz galibiyetlerden sonra nasil bir havaya burunecegimizi sampiyonlukta turkiyenin bordo maviye boyanacagini gozumzun onune getirelim ve ona gore konusalim ona gore yorum yapalim ona gore destek verelim... hocaya , takima baskana guvenelim. hoca senelerini verdigi icin orda futbolculari su an burda konusan herkesten iyi taniyor. baskan basari icin herseyi yapiyor. futbolcular şampiyonluktan sonra nasil bir yere geleceklerini biliyorlar... bize burda dusen guvenmek ve desteklemek

SerkanAkgoz
24.01.2011, 22:54
Bilet satışa çıktı mı arkadaşlar acillll

F.Tütüncü
24.01.2011, 22:58
--------------------=)------------------------
-------------------Onur-----------------------
----:)--------:)--------:)---------:rolleyes:--------
--Serkan---Egemen--Glo--------Brozek----
---------------:)--------:)-------------------
-------------Selçuk----Engin-----------------
----:)--------------------------------:)------
--Yattara---------------------------Burak----
----------------:)-------:rolleyes:-------------------
---------------Umut----Brozek--------------

Yunus Emre SEYHAN
24.01.2011, 23:00
Onur niye aç kaldı diyecektim en fazla 10 smiley kuralı geldi aklıma : )

Çağdaş DENİZ
24.01.2011, 23:22
haha bastım oyuu şu anki durum:

fenerbahçe kazanır = %41
TRABZONSPOR kazanır = %31
berabere biter = %27

servet nuh
25.01.2011, 00:08
-----------------TOLGA----------------
TAYFUN-----GİRAY-----MUSTAFA---PİOTR
----------CEYHUN-------SEZER-----------
BURAK---------COLMAN-----ALANZİNHO---
----------------PAWELL------------------
--------------------------------------------------------------
...BU KADRO İLE ÇIKALIM,yenersek yeneriz yada yenemeyiz,problem değil
---hem brozeklerı sınar ve ısındırırız
---hem asları dinlendirmiş oluruz (onur,jaja,selçuk,glo,engin,umut,yattara,cale,serk an)

yalniz adam
25.01.2011, 00:10
büyük ihtimal yedeklerle çıkacağız kara kargalara karşı..bakalım yedeklerimizi yenebilecekler mi :)los kargalos..

UğuR
25.01.2011, 00:10
Egemen'in sakatlığından dolayı Beşiktaş maçında yok....

GERONIMO35
25.01.2011, 00:13
-----------------TOLGA----------------
TAYFUN-----GİRAY-----MUSTAFA---PİOTR
----------CEYHUN-------SEZER-----------
BURAK---------COLMAN-----ALANZİNHO---
----------------PAWELL------------------
--------------------------------------------------------------
...BU KADRO İLE ÇIKALIM,yenersek yeneriz yada yenemeyiz,problem değil
---hem brozeklerı sınar ve ısındırırız
---hem asları dinlendirmiş oluruz (onur,jaja,selçuk,glo,engin,umut,yattara,cale,serk an)

Bu mac bence tam yattara ya gore bir mac ilk defa kesinlikle yattara ile baslamaliyiz diye dusunuyorum

FC-ST-PAULI-61
25.01.2011, 00:15
Antep belediyespor kazanirsa bu Mac güzel olur.8jk yi yenip eleriz ozaman

servet nuh
25.01.2011, 00:15
Bu mac bence tam yattara ya gore bir mac ilk defa kesinlikle yattara ile baslamaliyiz diye dusunuyorum
bence yormayalım onu,,,üzülmez kazması sakatlar makatlar

.....
25.01.2011, 00:19

Gördüğüm en güzel kadrolardan biri. Çok renkli olmuş. Tabi Brozek kardeşleri direk 11 e koymaz Şenol Hocamız =)

yalniz adam
25.01.2011, 00:20
arkadaşlar aslında elenirsek daha hayırlı olur gibime geliyor..zira kupa hedefimiz değil..ve takım boşuna yoruluyor..ne düşünüyorsunuz...?

savas avci
25.01.2011, 00:30
arkadaşlar aslında elenirsek daha hayırlı olur gibime geliyor..zira kupa hedefimiz değil..ve takım boşuna yoruluyor..ne düşünüyorsunuz...?
Eğer büyük takımsak her kupa da var olmalıyız her kupa hedefimiz olmalı ki büyük takımız bu iki kupayıda alacağız...

hasan8861
25.01.2011, 00:37

bence elenmemeliyiz çünkü bu turdan sonra gaziantep belediyeninde manısayı yenebılecegı ıhtımalını goz onune koyarsak öyle güçlü bir rakip kalmıyor(tabikide şenol hocanın futbolcuları yeterince uyarması gerekiyor bu durum için.)bu şekilde lig ve türkiye kupası şansımız daha çok oluyor..bence futbolcu yoruluyor diye bir açıklama olmamalı veya böyle bir nedenin arkasına sığınmamalı.onların 1 senede aldığı paraları belki biz hayatımız boyunca kazanamıyoruz ve yaptıkları haftada 2 saatlik bir maça çıkmak(çok baside indirgendim galiba :) )inşallah kupada ve ligte iyi yerlere geliriz...çok dua edelim :)

pReN@_61
25.01.2011, 00:50
Şenol Hocam işini bilir.

yalniz adam
25.01.2011, 01:02
Şenol Hocam işini bilir.
arkadaşlar şenol hoca psikolojik olarak da iyi yönetiyor takımı,medyayı..bunu lig sonuna kadar izleyeceğiz..ordinaryüsümüz bizim...:alkış:

SAMSUNLU60
25.01.2011, 01:08
KUPAYI DA ALACAĞIZ
ŞAMPİYONLUK KUPASINI DA!

EN KÖTÜ ŞAMPİYONLUK KUPASI GELECEK TEK AMA ALLAHIN İZNİYLE OLACAK
VE BEN HAYATIMDA HİÇ GÖRMEDİĞİM KUPAYI GÖRECEĞİM!

İNANMALIYIZ, ben İNANIYORUM, HEPİMİZ İNANIYORUZ EMİNİM!

OLACAK bu SENE OLACAK, her türlü kirli oyunlara rağmen!

SON SÖZÜM: ALLAH HEPİMİZE GÜÇ, KUVVET VE o İNANCI versin!

Burçak
25.01.2011, 01:11
--------------------ツ------------------------
----:)--------:)--------:)------------ツ-----

Bence on numara.
Çok güzel düşünmüşsün
bende bu kadroda yerimi alayım öyleyse :atki:

Burçak
25.01.2011, 01:14
şu anda fb %43 alır
ts %28 alır
%29 berabere
daha önce yaptığımız gibi bu anketide değiştirelim.
yeni gördüm ben. oylara devam: bunları her yerde ezelim.
%41Fenerbahçe kazanır
%33Trabzonspor kazanır
%26Berabere biter

ESER
25.01.2011, 01:15
dikkat inonude tup patlayabilir.. !!!.. tűpcűsporun SAHiBi (!) sisman nurinin ve tűpcu ciraklarinin gutisi aciyacak cok fena...

İsmail Coşgun
25.01.2011, 01:17

Uğur Odabaş
25.01.2011, 01:17
------------Onur---------

-Tayfun--Glo--Giray--Cale(Brozek)-
---Serkan--Colman--Engin---
-------Umut--Brozek-------

Çıkalım bu kadro ile en kötü beraberlik alırız gibime geliyor.

erol-61
25.01.2011, 01:27
tek kupayla hiç şampiyon olmadık hiç dikkat etdinizmi

Erdem Keser
25.01.2011, 01:42
Yahu şu çabayı anlamıyorum.Ankette Fenerbahçe önde olsa ne olacak.Oynanmamış maçın anketinde önde olmanın manası, mantığı nedir, maça 1-0 önde mi başlatacak çıkacak olası sonuç.

Hasan YAYLI
25.01.2011, 01:42
Fenerbahçe-Trabzonspor maçı ne olur?%40Fenerbahçe kazanır%34Trabzonspor kazanır%26Berabere biter

.....
25.01.2011, 01:46

Tek çift farketmiyor bu sene şampiyon olalımda gerisi önemli değil :)

DeAgLeMaNyAq
25.01.2011, 01:51
Anket sonuçları da, spor yorumcularının söyledikleri de son maçımıza binayen ortaya çıkan bir durum. Ankaragücü'nü beşlik yapsaydık FB'yi de kolay kolay favori göstermezlerdi. Ama böylesi daha iyi...

.....
25.01.2011, 02:08
Kupa maçında , Geçen sene stadı yaktıkları maçta , bu sene bizim evimizdeki maçta hep onlar favori idi neredeyse.

Şimdi de onları favari görenler var. Daha iyi biz alttan gelip vuruyoruz darbeyi :)

Fatih Özkan
25.01.2011, 02:13

Bunu bilmiyordum (:
Bu sene de çifte kupa gelecek demek oluyor bu İnşallah! :cool:

ESER
25.01.2011, 02:16
, uyuyorum uyaniyorum gozumun onune fb maci geliyor.bu mac aklima bile gelmiyor neredeyse. bu benim icin boyleyken Allah bilir oyuncular icin ne durumdadir cok merak ediyorum. yedek agirlikli bir kadro ile cikip kilit oyunculari da ekonomik kullanacaktir senol hoca buyuk bir ihtimal. egemenin sakatligi gecmis ise fb maci oncesinde mac kondisyonu kazanmasi adina oynamasi guzel olurdu.

.....
25.01.2011, 02:18
Önce beşiktaş sonra fenerbahçe.

Beşiktaş ve fenerbahçe galibiyetleri süper olur.

Haydi Uşaklar başarabilirsiniz haydi.

Napoli
25.01.2011, 02:22
Bende yedek kadrodan yanayim...Zor olsun sitresli olsun ama bizim olsun... colman jaja selcuk serkan giray fener macina saklanmali...Besiktas,Buca macindaki gibi coskulu olucagini dusunmuyorum... yedek kadromuz bile besiktasla basa bas oynar..Hazirlik macinda.. Werder ve Shalke maclarinda bunu gorduk

Napoli
25.01.2011, 02:25
Besiktas Fener macini dert etmiyorumda,Icerdeki Antalya maci beni dusunduruyor.. Icerde derken aslinda bizim icin deplasman...Bu takim Ligdeki besiktas macina kadar puan kaybedebilir sorun degil bu... ondan sonra seri galibiyetler gelir...Herkes Bir Ankaragucu macidir gidiyor,yahu biz ankara macinda kotu oynamadik sadece gol atamadik insanlardaki umutsuzlkuk nedir.. Buca Karabuk maclarindan cok daga guzel oynadik Ankara macinda,Anakragucu sansa bir gol atti oyle bitti,bu birkez olur birdaha olmaz...adamlarin atagi yok son dakikadakini saymasak

.....
25.01.2011, 02:27
Ne tam yedek ne tam as kadro olsun.

Beşiktaş maçını oynayıp Fenerbahçe maçında oynadığında onu etkilememiş olacak.

Mesela Onur oynasın kaleci fazla yorulmaz , Umut oynasın onun için farketmez :)

Yattara oynasın fenerbahçe maçında Burak ilk 11 başlar Yattara sonradan girebilir.

Ceyhun oynasın , Giray oynasın , Serkan oynasın.

Ne tam as kadro ne tam yedek kadro :)

FC-ST-PAULI-61
25.01.2011, 02:28
Yedek kadro ile oynayalim diyecektim ama bu 8jkliler cok havalandilar yenmemiz lazim

ESER
25.01.2011, 02:43
Kupa maçında , Geçen sene stadı yaktıkları maçta , bu sene bizim evimizdeki maçta hep onlar favori idi neredeyse.

Şimdi de onları favari görenler var. Daha iyi biz alttan gelip vuruyoruz darbeyi :)

favori gosterilmememiz buyuk maclar icin bence bizim icin bir avantaj, bu oyuncular uzerindeki baskiyi da azaltir , motive olmalarini da saglar.

basindan beri oyuncularin pofpoflanmasindan korktum ve hala korkuyorum., gerek yok sisirilmeye . ne zaman rehavet ortami olusturulsa , ne zaman medya tarafindan gazlansak bunun icin bedel odedik.

bursayi kimse sallamiyor ama sessiz sessiz ilerliyorlar. uzerlerinde bir baski yok . bu gecen sene de boyleydi. biz ise ovduklerinde kendimizi dev aynasinda goruyoruz , yerdiklerinde de moralman cokuyoruz,,.

istanbul medyasindan nefret ediyoruz ama onlar uzerinden algilarimiza sekil vermekten geri kalmiyoruz.. her haberin altinda milletle didisen yorumlarda variz , yahu madem sevmiyoruz ne diye bu kadar onemsiyoruz.. pas gec olsun bitsin. biz boyle yaptigimiz icin ,bu kadar onlarin fikirlerine deger verdigimiz icin yillardir ha bire kasirlar buyukluk olayini.." kardesim kim sallar sizin ne dusundugunuzu yuruyun gidin lan istanbul yalamalari, biz bu takimi siz buyuk yada kucuk dediginiz icin mi tutuyoruz, biz gonul vermissek bu takim buyuktur" demeyi de bilemiyoruz.. bizim neden umurumuzda degerlerimize ortak olmayan asimile saksakcilarin ne dusundugu bunu da bir turlu anlamam..
isin bir baska boyutu ise yerel medyamizin kisilik ve kalitesinin istanbuldan farkli olmamasi.. bir yanimiz kendi degerlerini millete iteleme pesindeki istanbul medyasi ile cevrilmis bir yanimiz da misyonu ilkesi olmayan kakafoniden prim yapma pesindeki uyduruk yerel medya ile. hal boyle olunca da uzerimize oyunlar oynanmasi ve sabote edilmemiz kacinilmaz oluyor.
16 mac kalmis ve millet dotunu de yirtsa bu ligin acik ara lideriz ve sampiyon da olacagiz Allahin da izniyle tabi bilincsiz capsiz kisilerce icimizden vurulup sabote edilmez isek..

.....
25.01.2011, 03:23
Az kaldı çok az.

Bizi izlemeye devam edin!

Fatih Özkan
25.01.2011, 03:27
Hani bunların taraftarları büyük konuşuyorlar ya...
Hani "Hamsi kafalılara 3-5-8 atacağız!" diyorlar ya...
Tebessüm ediyorum...
Onlar büyük konuştukça benim takıma olan güvenim artıyor...
Allah büyüktür...
İnşallah alnımızın akı ile ayrılacağız bu maçtan...

zahido
25.01.2011, 08:14
Oncelikli bir mac degil bu..

Kaldi ki ligdeki rakiplerimiz fenerle bursa kupadan elendiler ve tek kulvarda gidiyorlar..

Bence yenilsek bile fazla bir problem teskil edecegini sanmiyorum acikcasi..

Gbb manisayi yenemz bana kalirsa.. Bu mactada beraberlik havasi var.. Ne sis yansin ne kebap..

Yeni transferleri denemenin tam zamani.. bu macta oynatmazsa hoca fener macindada oynatamaz haliyle...

O yuzden piotr ve pawele sans verilecegini dusunuyorum.. En azindan 45 dakika oynamalari lazim..

Mustafa Yüksek
25.01.2011, 08:17
Bjk'nin havasını alacağız. Bjk'lilerden ziyade kendi taraftarımızı susturacağız. Yok Bjk yanaşıyormuş, 17'de 17 yapabilirmiş. Bizi yakalayabilirmiş. Herkes görecek takım olmanın faydalarını.

Süleyman50
25.01.2011, 08:17
aslında bir bakıma fb maçı öncesi bu maçı oynamamız belkide iyi olur...

Tayfun
25.01.2011, 08:34
Acaba Brozek kardeşler İstanbul'a götürülecek mi?

Gurpas
25.01.2011, 08:39
İstanbulda hava çok soğuk Çarşamba akşamı ve hafta sonu oynanacak Fener maçındada büyük olasılık soğuk ve yağmurlu olacak. Trabzonda havaların sıcak olduğunu duydum bir nevi Trabzonsporumuzun Fener macından önce gargayla oynaması ve istanbula önceden gelip iklime alışması iyi oldu.

onurts61
25.01.2011, 08:47
Yahu şu çabayı anlamıyorum.Ankette Fenerbahçe önde olsa ne olacak.Oynanmamış maçın anketinde önde olmanın manası, mantığı nedir, maça 1-0 önde mi başlatacak çıkacak olası sonuç.

Yapmayın arkadaşlar bunlar küçük beyinlerin uğraşacağı konular , ankette öne geçsek ne olur nedir bu çabanız? neden boş işlerle uğraşmak konusunda bu kadar ısrarcısınız...

magicyattara
25.01.2011, 09:02
Gruplar ve fikstür belli olduğunda da söylemiştim..geçen yılın kupayı kaldıran takımı,nasıl oluyor da bjk ile aynı gruba düşüyor..ve bu maç neden deplasmanda oynanıyor..madem ki kupayı alan bir takım var ortada,bunun bir avantajı olması lazım değil midir..bu maç Trabzon'da olmalıydı....geçen yıl da gs ile aynı gruba verilmiştik ve o maçı da dışarda oynayıp kaybetmiştik..

Cemalettin Taşkın
25.01.2011, 09:02
şenol güneşin dediği gibi tur atlayalım da bu maçın önemi yok. bizim için önemli maç manisa-gaziantep belediye maçı. o maç berabere bitsin beşiktaş maçı kaç kaç biterse bitsin.

hem kupada hemde ligte aynı anda iyi oynayamıyoruz. manisa maçını çok iyi oynamıştık ankaragücü maçını o kadar iyi oynamadık.

tabi yenilirsek medya beşiktaşı şişirecek o ayrı konu.