PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 5.Hafta | Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Yiğit Gayretli
22.01.2011, 01:01
Ankaragücü Bjk'den daha takım. O da takım değil de işte kötünün iyisi lafın özü... O yüzden boşverin Bjk'yi yarın şampiyonluk yolunda bir adım daha atacağız :)

Harun-61
22.01.2011, 01:04
Bjk ilk 20 dakika Taraftarin'da destegini alip asiri bi Baski yapacak'dir.

bu 20 dakika da gol yemez isek maci büyük ihtimal aliriz.

Mehmet Ç.
22.01.2011, 01:06
Portekizliler ne arar la carsi'da ?

xxx

Pazar'dan aldim Robinho, eve geldim Simao.

xxx

2011 vs. 1960

İleli
22.01.2011, 01:11
birazcik cekinmiyorum kargalardan buca tam amator takim olmus benim gozumu korkutamadilar ne yazikki...

asimetrik
22.01.2011, 01:19
Bjk ilk 20 dakika Taraftarin'da destegini alip asiri bi Baski yapacak'dir.

bu 20 dakika da gol yemez isek maci büyük ihtimal aliriz.

O yirmi dakikada kaçı gol olur bilemiyorum ama bol pozisyona biz gireriz. Keşke 90 dakika baskı yapmaya yeltenseler:)

Fanatik34
22.01.2011, 01:36
Bu macin ilkyarisinda bir takim fark yakalayabilir...2 olur 3!

Ha olurda biz geriye düsersek, macin ikinci yarisi fizik gücümüzle o farki kapatip kazanirsak ne sükse yapariz:)

FC-ST-PAULI-61
22.01.2011, 01:50
3-1 yeneriz .Kalecisi ve Defansi kötü 8tasin

Çağdaş DENİZ
22.01.2011, 02:19
yaw yorumları okudum şimdi arkadaşlar maçı izlemedim...
benim anlamadığım bjk çok açık vermiş,kötü oynamış sanki...
o zaman bu 5 golü nasıl attı bu takım yaw ben acayip tırstım...
millet yeneriz,dağıtırız felan demiş ama ben bayaa korktum bu skordan yaaa:(:(

Fatih Özkan
22.01.2011, 02:30
yaw yorumları okudum şimdi arkadaşlar maçı izlemedim...
benim anlamadığım bjk çok açık vermiş,kötü oynamış sanki...
o zaman bu 5 golü nasıl attı bu takım yaw ben acayip tırstım...
millet yeneriz,dağıtırız felan demiş ama ben bayaa korktum bu skordan yaaa:(:(

BJK'nin iler uç elemanlarının kaliteli oldukları bir gerçek...
İlk yarıdan daha da iyiydiler...
Ama Buca çok etkisizdi...
Buna rağmen BJK defansı çok açık verdi...
Ara pasların zamanlaması filan kötüydü Buca adına...
Orta saha yok gibi bişeydi BJK'de...
O defans bize çok açık verecek İnşallah!

Çağdaş DENİZ
22.01.2011, 02:35
BJK'nin iler uç elemanlarının kaliteli oldukları bir gerçek...
İlk yarıdan daha da iyiydiler...
Ama Buca çok etkisizdi...
Buna rağmen BJK defansı çok açık verdi...
Ara pasların zamanlaması filan kötüydü Buca adına...
Orta saha yok gibi bişeydi BJK'de...
O defans bize çok açık verecek İnşallah!

valla inş. en azından yenilmeyiz bu hıyarlara yoksa medya iyice üzerimize gelecek eminim fener maçı öncesi...

FC-ST-PAULI-61
22.01.2011, 02:52
valla inş. en azından yenilmeyiz bu hıyarlara yoksa medya iyice üzerimize gelecek eminim fener maçı öncesi...
Beraberlik te kötü olur.Besiktasi fazla büyütmeyin.Kargalari yenecegiz

Çetocan
22.01.2011, 08:20
bu kargalarin kanatlarini kiralim
tum Turkiye gorsun bakalim topla nasil oynanir
burdan tum renkdaslarima sesleniyorum persembe gunu formanizi giyin ve oyle cikin sokaga

mda61
22.01.2011, 08:51
Ula bizim taraftardaki özgüvene bak :) Gözlerim yaşardı.

Mustafa OK
22.01.2011, 08:53
buca gibi takıma bu kadar pozisyon veriyorsa kargalar bizden çekecekleri var. orta sahada topa hakim olalım rahat yeneriz...

mda61
22.01.2011, 09:03
buca gibi takıma bu kadar pozisyon veriyorsa kargalar bizden çekecekleri var. orta sahada topa hakim olalım rahat yeneriz...

Araya 10 tane top attı Buca, Bjk savunması çok çaresiz kalıyor araya atılan toplarda. Bizimde oyun taktiğimizi düşününce Burak çok pozisyona girer gibime geliyor. İnşallah çok kaçırmaz bu sefer, 1-2 tane atsın canım :)
He bir de kalede nereden geldiği belli olmayan bir kaleci yok, Onur var.

Bence bu maç berabere bitecek. 1-1

Tolunay Abdioğlu
22.01.2011, 09:11
Buca maçına çıkan 11'le çıkarsa Schuster Reis,çok kötü hüsran yaşar.Ki yemez,çıkamaz. :)

--------------------Onur-------------------
Serkan-------Glowacki-------Egemen----Cale
--------------Selçuk-----Colman------------
Burak---------------Jaja---------------Engin
------------------Umut(Pawel.)-------------

Duruma göre,Selçuk ve Colman ikilisinden birisini dinlendirebiliriz.Bana göre Selçuk'un oynaması kazanma şansımızı %15 arttırır.Colman'ın yerıne Ceyhun veya Sezer oynayabilir.Umut'un bu maç oynaması bana göre şart.Fenerbahçe maçını göz önüne alarak Serkan'ı da dinlendirebilir hoca.

BJK'nin geri koşu yapmayan 4 tane hücum elemanı Jaja'nın işini kolaylaştırır.Guti sadece gölge markajı yapıyor,ama Ceyhun ya da Colman(hangisi oynarsa.)Guti'ye yapıştırmak gerekir.Başımıza iş açabilecek tek adam Guti.

Başarılar Trabzonspor'um!
Ama önce Ankaragücü.

yaranozlu
22.01.2011, 09:20
önce an.gücüyü geçmemiz şart, kupa maçına yan maç bakıyorum ben çünkü gruptan yenilsek bile çıkma şansımız var, bu nedenle bu maçta egemeni kesinlikle oynatmam. inşallah maçta da yerimizi alacağız. kadrom;
Onur
Serkan(Tayfun) Giray Glowacki Cale
Colman Engin
Yattara(Burak) Jaja(alan) Piotr(m.çakır)
Umut

Bir şekilde turu geçmeliyiz, kupa önemsiz diye mantığı ben kabul etmiyorum, şampiyonluk bizim, kupa bizim!

61li
22.01.2011, 09:40
ligin en guzel maci olacak,ustteki abimizin dedigi gibi keyfini cikaralim ;)

vadaa55
22.01.2011, 09:44
jaja siyah beyaz renkli takımları görünce gol atmadan duramıyor. bkz: beşiktaş ve manisaspor

inception61
22.01.2011, 09:48
BENCE bjk maçı kazanır bunda dün attıkları 5 golün etkisi yoktur.kendi fikrimdir

mkmsas
22.01.2011, 10:01
BU maçı çok ciddiye almaya gerek yok..

Yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkmanın takımı yıpratmamak adına en doğru karar olacağını düşünüyorum.. Maçı kaybetsek bile gruptan çıkma ihtimalimiz yüksek.. Elemeli maçlar öncesi alternatif oyuncularımız ciddi bir testten geçmiş olurlar.. Yine de doğrusunu Şenol Güneş bilir..

Buca ilk yarıdan daha kötü bir hale gelmiş.. Savunmada Erman'dan medet uman bir süper lig takımına karşı oynanan futboldan hareketle yapılacak değerlendirmeler yanıltıcı olur.. Beşiktaş'ın dünkü anlayışına ders verecek takım sürüyle süper ligde.. İkisiyle peş peşe oynayacaklar zaten.. Trabzonspor ve İBB maçları sonrası daha sağlıklı bir değerlendirme yapılabilir..

_SaMeT_
22.01.2011, 10:02
Ben 8taş maçını yeneceğimizi düşünüyorum..Çünkü Schuster'den önceki yıllarda hep bizi kontraatak taktiğiyle yeniyorlardı..Çok kapanıyorlardı bize karşı fakat Schuster kapalı oyunu sevmeyen birisi bu yüzden korkmamalıyız, açık oynayacaklar ve gollerimizi takır takır atacağız İnşallah...

Erkin
22.01.2011, 10:04
Internette yorumlari okudum da Bjklilerin su an ucustalar :) 3.lig takimina 5 atinca her macta 5 atacaklarini zannediyorlar direncli takim karsilarina geldiginde gorecegiz Simaoyu Q7lerini. Boyle devam ederlerse fark onemli degilmis neredeyse sampiyon ilan edecekler.. Aslinda tam tahmin ettigim gibi. Nerede sakat emekli topal varsa aldiklarini kat be kati parayla topladilar kendilerini Barcelona zannettiler. Insallah ayaklarimiz yere basarak iyi konsantre olmus bicimde cikarak Inonude akillarini alacagiz. Sadece akilli olmamiz gerekli.

bahadır2561
22.01.2011, 10:14
bu maçı kesinlikle alacagız öyle hissediyorum

bariskaratas
22.01.2011, 10:53
ya su kadro yapan renkdaslarimdan bi ricam var
kadro yaparken colman ve selcuk u ayirip kadro yapmasinlar bi zahmet.
bizim takimin bel kemigi colman ve selcuk.
takim bunlarin etrafinda sekilleniyor.
bizi diger tum takimlardan ayiran, barcelona stili oynamamizi saglayana colman ve selcuk.
baska fantezi kadrolarla mesgul etmeye gerek yok.
ha onlarin etrafini istediginiz gibi sekillendirin sonra

Mustafa Umut
22.01.2011, 11:00
.....................................ONUR......... ..............................
SERKAN.............GLOWACKİ..............EGEMEN... ............CALE
....................SELÇUK...................COLMA N.......................
YATTARA.........................JAJA.............. .................BURAK
.....................................UMUT......... .............................

Yattara'nın performansına ve kondisyonuna göre Engin'i sola Burak'ı sağa çekebiliriz.

Ömür Karadeniz
22.01.2011, 11:01
Kimse bjk öyle böyle diye konuşmasın.Dün 90 dakikayı izleyen biri olarak söylüyorum rakip buca değilde en kötü manisa olsaydı skor böyle olmazdı kaldiki bunu kupa maçında gördük manisaya karşı.Bjknin gazını öyle bir alırızki kupada sezon sonuna kadar susarlar.Trabzonsporum Türkiye ligindeki bütü takımları yenecek güçte.Maşallah diyelim.

Alp Yavuz 13
22.01.2011, 11:10
numaralıda izlicem maçı üçlü çektirim mi oradan size :) maçda sakin olmalıyım maçda sakin olmalıyım yoksa maç sonu

mağdurum ben mağdurum olurum :D

mda61
22.01.2011, 11:26
numaralıda izlicem maçı üçlü çektirim mi oradan size :) maçda sakin olmalıyım maçda sakin olmalıyım yoksa maç sonu

mağdurum ben mağdurum olurum :D

3 kez İnönü'de senin durumunda bulundum. Bu maçıda aynı yerde izleme fırsatım var ama eski tecrübelerime dayanarak evde izlemeyi tercih ediyorum. İçim eziliyor gol yiyince. Gol atınca da heyecanınızı atıcak bir şey arıyorsunuz. Ben yanımda Trabzonlu başka bir arkadaşın bacağını yumrukluyordum, o da benimkini yumrukluyordu. Öyle rahatlıyorduk :D

Kolay gelsin şimdiden.

Travelair
22.01.2011, 11:55
Yedek kadroyla çıkma taraftarıyım. Hatta genç takımdan oyuncular da olabilir

pReN@_61
22.01.2011, 11:57
Dostum kusura bakma...
Ben de bilet almak için erkenden kalktım...
Dün bilet satışı yapılan TS Club'u arayıp sorduğumda "Satılacak!" demişti...
Bu sabah kalktım, arayıp sordum ve "Henüz belli değil!" denildi...
Yok be kardeş önemli değil zaten sana bilgiyi veren o arkadaşın kulaklarını çınlattım o kadar:)

Ömer Faruk61
22.01.2011, 12:08
jimnastik klubü ilk yarı Ankaragücünü de 4-0 yenmişti sonra ne oldu.malumunuz 14 puan fark.Bence 2.yarı bjknin evlere şenlik defansı ile fark 28 puan olur.Yetmez Demirören yetmez.Manisa maçındaki Ömer Ayşanın Messi vari golü ne demek istediğimi açıklar.:D

Murat Acar
22.01.2011, 12:18
Bugun gazeteleri okudum neymiş efendim 17 de 17 yapar uefada yarı finale çıkar ziraat türkiye kupasını alırmış bunlar çok olağan şeylermiş Barcelona vari top oynuyomuş kimse duramazmış önünde ne ne güzel gaza getiriyoruz dimi salı gününü iple çekiyorum şu takımı evire çevire futol dersi vere vere yenip herkesi ters köşeye atacağımıza gönülden inanıyorum...
Burda yanlış anlaşılma olmasın bjk yada saygısızlık yapmak değil amacım kaliteli kadro kurdular ama okadarda abartmaya gerek yok bu ligin en iyisi biziz okadar HERKES HADDİNİ BİLECEK

pReN@_61
22.01.2011, 12:23
Şiş bakalım beşiktaş şiş..Patlatmaya geleceğiz ama önce Ankaragücü.

Mesut AKYILDIZ
22.01.2011, 12:26
Bu maçı da Fener maçını da rakip tribünlerde izleyeceğim umarım rakip taraftarlardan duymak zorunda olacağım küfür ve hakaretlere değmiş olur....

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 12:28
Maç sonucu olarak 3-2 yeneriz diye düşünüyorum :)

Taner Gündoğdu
22.01.2011, 12:43
ne çekememezlik ne abartma... portekizlileriyle bjk nın iki maçınıda 90 dakika izledim. Allah için hücum güçleri şuan süper. eğer geriye yaslanıp topu adamlara verirsen hem eksik kalırsın hem de kevgire çevirirler. ama ortasahadan geriye bakarsak evlere şenlikler. defans 4lüsü çok zayıf kaleci titriyor, yabancı sınırlamasından dolayı ön libero sorunlu. topu biraz ayağımızda tutup,ki bu sene bu konuda üztümüze yok, üstlerine gidersek, bu defansın arkasına atılan her top tehlike olur. dün bucanın bir tane umut, burak, ibrahim akın, mehmet yıldız tipinde oyuncusu olsaydı bjk ya 3-4 tane atardı. manisanın neler yaptığını gördük işte. bizim açımızdan rahat bir maç olacağını düşünüyorum

ozturk
22.01.2011, 12:49
5-1 lik skor insanın gözünü korkutuyor. inşallah 17 de 17 yapamazlar.

Kazım Uzunboy
22.01.2011, 12:50
Kalan 16 maçın en az 4'ünü kaybeder Beşiktaş.

OYılmaz
22.01.2011, 13:05
Güzel maç olacak

Mustafa Önder
22.01.2011, 13:13
Q7 bir maçta sakatlanır BjK de dağılmaya başlar siz görün...

Devrim Arslan
22.01.2011, 13:21
Lider Trabzonspor'u kim durdurabilir ? ( Haşmet Babaoğlu )

.......Mesela Trabzonspor'un Manisa maçı. Nasıl bir futboldu öyle. Trabzonspor'un hücum yapma iştahını nasıl görmezden gelebilirsin ki! Bu inat, bu iştah, bu cesaret karşısında nasıl ayağa kalkıp ceketinin düğmelerini iliklemezsin! Tabii ki bunda Şenol Güneş'in çok büyük payı var. Yattara, Manisaspor karşısında savunma bile yaptı ya. İnanılılır gibi değil. Ortadaki Burak sağ kanada gitti, Yattara sola geçti, arkadan Cale bindiriyor, ortada Umut, onun biraz arkasında Jaja... Jaja'nın arkasında Selçuk var. Bu nasıl bir hücum gücüdür.Müthiş bir şey! Biz hâlâ diyoruz ki; yok Trabzon arka arkaya puanlar kaybetse, yok Bursa takılsa, Beşiktaş, F.Bahçe ve G.Saray seri yapsa falan... Ya, hangi Trabzonspor üst üste puanlar kaybedecek. Sahada Yattara, Burak, Umut, Jaja, Selçuk ve Engin var. Böyle hücum ediyorlar. Dalga mı geçiyorsu (http://forum.donanimhaber.com/m_46152112/tm.htm#)nuz! Bir de Brozek kardeşleri ve Mehmet Çakır'ı aldılar. Trabzonspor'un puanlar kaybetmesi için, bilmediğimiz-anlamadığımız bir şeyler mi olacak da uzaklaşacaklar? Böyle bir şey olabilir mi?

* Lider Trabzonspor'u kim durdurabilir?

Trabzon artık durmaz, Trabzonspor'u hiçbir şey durdurmaz... Bunu şu anlamda söylüyorum, Trabzonspor şampiyonluk yolunda 'yoldan çıkmaz.'Haa, puan kaybetmeyecekler mi, elbette kaybedecekler. Ama ben Trabzonspor'un bu puanları derbide kaybedeceğine inanmıyorum, fakat bir derbinin de çok önemli olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş- Trabzonspor maçı, iki çılgın hücumcu takımın derbisi olacak. İnan bana o maç kaçmaz. İkinci haftada F.Bahçe'ye konuk olacaklar. Ama şu F.Bahçe'nin, Samsunspor maçındaki pırıltısızlığına bakıyorum da bu Trabzonspor'un Kadıköy'de puan kaybedeceğini hiç sanmıyorum. Ligin ikinci yarısında Trabzonspor da dahil kimse öyle 9 maçlık, 7 maçlık galibiyet serileri yapamaz. Trabzon'un esas rakibi yine Bursaspor olacaktır

28TS61
22.01.2011, 13:21
alt tarafi bir mac kazandilar hemencik her yerde sisirilmeye baslandilar.

biz sezon basindan beri belirli bir cizgide oynuyoruz ama bu kadar sisirilmedik. hatta 17´de 17 yapar bile denmedi bizim icin.

bucayi farkli yenmeleri cok güzel oldu bi taraftan. simdik kendilerine yenilmezlik havasina sokacaklar. ummadiklari bir anda darbe yicekler

ağasarlı emre
22.01.2011, 13:28
bletler çıktımı

Ehrimen
22.01.2011, 13:42
Bucaspor'a 5 atınca hemen havalandı Beşiktaşlılar, Trabzonspor'a 3-5 sallarız diyorlar. Hadi bakalım. :D

ağasarlı emre
22.01.2011, 13:50
biletler çkıktımı

Murat Acar
22.01.2011, 14:18
Bucaspor'a 5 atınca hemen havalandı Beşiktaşlılar, Trabzonspor'a 3-5 sallarız diyorlar. Hadi bakalım. :D
Hodri meydan görelim bakalım kim kime sallıyo balon patlatmakta üstümüze yoktur.En çokda şu köşe yazarlarını merak ediyorum bizim maçtan sonra ne yazacaklar;) Bu ligde kim ağa kim paşa görecekler diz çökmeyide öğretiriz biz adama ya efendice yada zorla ;)

Ahmet KESKİN
22.01.2011, 15:32
besiktas bu futbolla enfazla 4 hafta gider onlarda görürüler gercegi..... biz önde bastıkdan sonra hiç bir işe ramaz onların yıldızları ...

Eren Karaahmetoğlu
22.01.2011, 18:16
----------------------Onur------------------------

Serkan------Giray------------Glowacki---------Piotr

------------Ceyhun-----------Selçuk--------------

Yattara----------Jaja(Umut)--------------------Engin

--------------------Pawel--------------------------

ozturk
22.01.2011, 19:06
berabere kalırsak iyidir

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 19:06
berabere kalırsak iyidir

Bence bu maç 1-1 beraber biter Adem Abi yada 2-1 yeneriz :)

mda61
22.01.2011, 19:27
Ankaragücü maçında kaybedilen puan kaybından sonra Bjk ve Fb maçlarında işin ciddiye alınacağını düşünüyorum. Maçlarıda Trabzon'da oynamadığımıza göre, 2de 2 beklenebilir. Takıma güveniyorum

Gümüshane
22.01.2011, 19:56
yaw sikinti yapmayin yeneriz..

FC-ST-PAULI-61
22.01.2011, 19:58
Bu Maci niye bukadar önemsiyorsunuz? zaten Gruptan cikacagiz Antep belediye deplasmanda Manisayi yenemez

bahadır2561
22.01.2011, 20:00
Bu Maci niye bukadar önemsiyorsunuz? zaten Gruptan cikacagiz Antep belediye deplasmanda Manisayi yenemez

bi yerlerden haber mi geldi?

pReN@_61
22.01.2011, 20:01
Deplasman var sorun yok.Alacağız bu maçı evelallah..

Mesut
22.01.2011, 20:11
bjk ve fb maçında sistem değişikliğine gitmek gerek
orta saha yol geçen hanı oldu
3lü orta sahaya dönmek gerek
---ceyhun---
selçuk-colman

Koray Yiğit
22.01.2011, 20:17
FB karşısında kadroda belirlediği isimleri dinlendirmeli. Futbolcularda 4 günde 2 maçı kaldıramadık gibi şikayetleri işitmek istemiyorum.

Bilhassa Jaja, Selçuk, Glo, Serkan FB maçına saklanmalıdır

________________Onur________________

Tayfun_______Mustafa______Giray________Cale

Mehmet Ç.______Sezer_______Colman________Alan

__________Burak_______Umut_________

Çift forvetle çıkarak mutlak kazanması gereken BJK'nin savunma arkasında bırakacağı boşlukları değerlendirmemiz lazım

Chiko
22.01.2011, 20:17
Hislerim 1:2 yenilecegiz diyor..

delikoyun
22.01.2011, 20:40
iyi bir golcü almamanın bedelini ağır ödeyeceğiz burak yılmaz ve umut çok gol kaçırma özelliğine sahip mutlaka ikisinden biri yedek oynamalı aksi takdirde çok gol kaçırarak şampiyon olamayız

Ilelioglu
22.01.2011, 21:01
yaw sikinti yapmayin yeneriz..

Zaten her maca aynisi diyoruz ama Ankaragücü macinda daha ciddi olmamiz gerektigini gördük saniirm.

.....
22.01.2011, 21:03
Yedek kadroyla çıkmayız. Maçı kazanmak için as kadroyla oyunda oluruz.

Ilelioglu
22.01.2011, 21:04
Cok zor bir mac olacak bence...

Ve isi sansa birakmamaliyiz en az bir puan almamiz lazim.

Benim bu maci icin ideal on birim...

-----------------------Onur------------------------

Serkan-------Giray-------------Glowacki---------Cale

---------Selcuk--------Baris--------Colman---------

Yattara----------------------------------------Engin

-----------------------Umut------------------------

Besiktas kanatlardan cok atak gelistiriyor o yüzden kanatlarda

daha dikkatli olmamiz lazim, Cale mi Ferhat mi diye de kararsiz

kaldim aslinda. Macin baslarinda Besiktas atak oynayacaktir, buna

karsilik biz cok pres yapmaliyiz diye düsünüyorum özellikle ilerde

Umut ile ve orta sahada Yattara'da dahil Selcuk-Baris-Colman

-Engin dörtlüsü ile.

Akilli, disiplinli ve sabirli oynadigimiz taktirde kazanacagimizi düsünüyorum.

Efendioglu
22.01.2011, 21:47
Arkadaşlar Gaziantep.B.B yenemeyecek Manisaspor'u ve bjk ile biz tur atlayacağız.
Maç skoruna gelirsek 5-1 biten buca maçını izleyen varsa bjk'nin musanın attığı goldeki gibi selçuk-colman ikilisi güzel toplar bırakırsa çok rahat galip geliriz bjk sırf hücum olan bir takım

-Onur-
Serkan-Egemen-Glowacki-Cale(Hazırsa Kesinlikle Piotr değilse ferhatta olabilir)
Yattara-Selçuk-Colman-Engin
Jaja-Umut

Maç skoru ise 0-2 (Umut-Jaja)

Dipnot : Bize açık oynayanı tokatlıyoruz , 2 kuş vurup topraklarımıza döneceğiz ;) güvenin

Tolga Kurt
22.01.2011, 21:54
______________Onur__________________
Serkan____Egemen___Glowacki______Piort
_______________Ceyhun_______________
________Selçuk_________Colman________
Burak__________Pawel_____________Engin

Efendioglu
22.01.2011, 21:55
Serkan____Egemen___Glowacki______Piort
_______________Ceyhun_______________
Burak__________Pawel_____________Engin

Pawel'i yazmandaki amaç ? nasıda kenara atmışsın Umutla Jajayı

Ömer SEVİNÇ
22.01.2011, 21:56
Biletler ne zaman satışa sunuluyormuş?

Tolga Kurt
22.01.2011, 21:58
Pawel'i yazmandaki amaç ? nasıda kenara atmışsın Umutla Jajayı

Niye Pawel bizim futbolcumuz değil mi ?

Efendioglu
22.01.2011, 21:59
Biletler ne zaman satışa sunuluyormuş?

Satışta zaten bjk için ama bizim için

- Trabzonspor tarafı biletlerinin satış durumu yapılacak İl Güvenlik Kurulu toplantısından sonra belli olacaktır.

Cafer Bulur
22.01.2011, 22:03
Yedek agirlikli,aslarla desteklenen bir kadroyla cikmaliyiz.

Bence;

onur

serkan giray glowacki cale

yattara baris sezer engin
alanzinho
umut.

Efendioglu
22.01.2011, 22:03
Niye Pawel bizim futbolcumuz değil mi ?

Ben değil demedimde Jaja ve Umut o maç ilk 11 çıkar Pawel sonradan girebilir ikinden birini yazmaman(umut-jaja) dikkatimi çekti

talsuv61
22.01.2011, 22:04
aynı 11le sahaya çıksın hapı yutarız.

Ali İhsan
22.01.2011, 22:08
Serkan____Egemen___Glowacki____Piotr B.
______________Alanzinho______________
M.Çakır________Pawel B.___________Engin

r9emre
22.01.2011, 22:09
Brozek denenmeli bu maçta ilk 11.

r9emre
22.01.2011, 22:11
Bu maça as kadroyla çıkmak tamamen yılın hatası olur.Selçuk-Glowacki-Serkan-Jaja-Umut dinlendirilmeli en azından bu 5'li dinlendirilmeli.

İlyas Özdemir
22.01.2011, 22:12
bu ALLAHIN cezası il güvenlik kurulu ne zaman toplanacak bilen varmı

Ünal Cumhur
22.01.2011, 22:21
3-0 alırız... as kadroyla cıkalım rotasyona gerek yok. hafta sonuda fenere cakarız

Firtina52
22.01.2011, 22:30
Sunlari ALLAHIN iziniyle yeneriz susar su 8JK taraftarlari iyice gicima gittiler.

Ali Tunahan Güllü
22.01.2011, 22:55
Pawel Brozek'in oynatılacağını düşünüyorum.
En az beraberlik bekliyorum.

volkan_627
22.01.2011, 23:15
bence de pawel ve piotr oynamalı. eğer piotr yeterli görünürse fener maçında cale ile değişebilirler. glowacki nin yerine mustafa oynasın. şimdi sakatlanır falan uğraşamayız. jaja kesnlikel oynasın maç eksikliğini kapatmış olur. beraberlik bize yetiyorsa o zaman kasmanın anlamı yok. berabere kalıp bunlara asıl darbeyi ligte vururuz....

erol-61
22.01.2011, 23:20
maç skorunu yazıyorum arkadaşlar 8taş :1 TS : 2

yorumsuz6117
22.01.2011, 23:30
Son derece önemsiz maç Selçuk , Yattara , Jaja , Serkan bu oyuncuları oynatmam ben olsam.

yatara
22.01.2011, 23:36
Hayde Trabzon!!!

Burak DERELİ
22.01.2011, 23:38
Bu maçtan sonra tekrar Trabzon'a döneceklermi.Kalsınlar İstanbul'da hafta sonu tekrar gelmelerine lüzum yok

DeAgLeMaNyAq
23.01.2011, 00:21
Bu maçtan sonra tekrar Trabzon'a döneceklermi.Kalsınlar İstanbul'da hafta sonu tekrar gelmelerine lüzum yok

Başkan espri yapmadıysa takım 1 haftalığına İstanbul'da kalacak. Üstelik kupada çeyrek finale yükselmemiz halinde FB maçının ardından yine İstanbul'da GS,BJK,İBB veya Kasımpaşa ile oynama ihtimalimiz var. Takım kampa girerse sorun yok ama antrenman sonrasında serbest bırakılırsa bazı oyuncularımız İstanbul havasına kapılmasından korkuyorum...

Bir de spor sitelerinde hakkımızda yapılan yorumlara bakıp da çıldırmamak elde değil. Yok balonumuz sönmüş, düşüşün ilk adımı gerçekleşmiş, BJK ve FB beşlik yapcakmış falan filan...

ftunsal
23.01.2011, 00:32
telaffisi olmayan bir maç .manisa iddasız yedek takımla çıkar gbb mutlak galip gelir.dolayısla biz yada bjk topu dikecez.
eğer bjk yi elersek ellerinde sadece dinamo kiev maçına kadar birsermayeleri kalacak.o maçtan sonrada vay bjk tın haline

EmreYavuz61
23.01.2011, 00:33
Kalsınlar İstanbulda da kampa gidip futbolcularla resim çektirsek müthiş olur valla...

Yalnız o değilde müthiş bir maç olur gibime geliyor...Kağıt üzerinde bakıldığında bol gollü geçmesi muhtemel...

objek
23.01.2011, 00:43
Bu macta beraberlik yeterli olacagi icin rakibi oynatmayacak bir kadro yapisiyla cikmak lazim ayni zamanda fb macini dusunup fazla riske girip kirmizi kart falan almadan hirpalanmadan maci bitirmek lazim

Hürgün Aygün
23.01.2011, 00:48
Herkes as oyuncular oynamasın yazıyor arada 4 gün var hep söylüyorum Avrupa'ya gidince napıcaz alışmalı futbolcular profosyeneller üstelik 4 gün az bir süre değil iki maça da as oyuncular ile çıkmalıyız.

Chiko
23.01.2011, 01:02
Herkes as oyuncular oynamasın yazıyor arada 4 gün var hep söylüyorum Avrupa'ya gidince napıcaz alışmalı futbolcular profosyeneller üstelik 4 gün az bir süre değil iki maça da as oyuncular ile çıkmalıyız.
Bende as oyuncular oynamasin diyorum.
Cok kritik bir dönem, riske alinmasin.
Düsünmek istemiyorum, iki maci kaybetsek ZTK'da elenme ihtimalimiz var ve sampiyonluk icin aldigimiz avantajlari elden vermis oluruz..
Bir takimin neden derin kadrosu olur?

reisoğlu61
23.01.2011, 01:25
Onur
Serkan,Mustafa,Glowacki,Piotr
Selcuk,Ceyhun
Burak,Jaja,Engin
Pawel

Varlıbaş61
23.01.2011, 01:48
as kadromuzdan bazı isimlerin dinlendirileceğini tahmin ediyorum...

yedek kadromuzu yenemeyecekler, kuduracaklar...

Emin Danışmaz
23.01.2011, 02:08
TOLGA
tayfun-glowacki-giray-cale

ceyhun
alanzinho-mehmet -sezer

brozek-umut

Buna yakın kadro ile çıkar takım bir kaç oynama olabilir

.....
23.01.2011, 02:08
Ankaragücü maçında berabere kalmasaydık bu maça as kadroyla çıkalım derdim ama şimdi diyemiyorum. Fenerbahçe maçı daha önemli. Merakla maçı bekliyorum bakalım Şenol Hocamız nasıl bir anlaşıyla maça çıkacak.

TSezgin61
23.01.2011, 02:12
bence dinlendirmeye hic gerek yok.

colman mesela 1 ayda toplam 80 dakika mac yapti oda ankaragücüne karsi.

selcuk desen ayni, jaja desen ayni, alanzinho desen ayni...

hoca, takimin tekrar birlikte hava yakalamasi ve mac performansinin artisi adina as kadroyla cikacaktir.

ankaragücü-liverpool-fener-liverpool maclarini hatirlayin. hic sorun yasamamistik, hatta liverpoolu bile cimlere futbol olarak gömmüstük. tabiki bu yogunlugun ilk firesini pesinden oynanan antalyaspor macinda vermistik.

ama simdi ankaragücü-besiktas-fener maclari var. yani besiktasla liverpoolla oldugu gibi 2 macta yapmiyacaz.

bence futbolcular besiktas ve 4 gün sonra fener macinida kaldirmasi gerekiyor. ilerde sampiyonlar ligi maclarinda gülerler adama...

.....
23.01.2011, 02:15
Ankaragücü maçını almış olsaydık buralar yıkılırdı farklı skorlarla.

İyi oldu en azından herkes temkinli yüksekten atmıyoruz :)

şahinler61
23.01.2011, 02:39
TOLGA

ceyhun
alanzinho-mehmet -sezer

brozek-umut

abi şu kadroyu herkesi yaz da şu tolgayı yazma...

blacksilva
23.01.2011, 04:39
Bu macta beraberlik yeterli olacagi icin rakibi oynatmayacak bir kadro yapisiyla cikmak lazim ayni zamanda fb macini dusunup fazla riske girip kirmizi kart falan almadan hirpalanmadan maci bitirmek lazim

kupada ki kartlar ligde gecerli oldugunu sanmiyorum yoksa enginin 17.haftadaki sari kart cezasi vardi neden kupada oynadi ozaman?

DeAgLeMaNyAq
23.01.2011, 05:13
TOLGA

ceyhun
alanzinho-mehmet -sezer

brozek-umut

İşimizi garanti olmadığından hocanın çok fazla rotasyon yapacağını düşünmüyorum. Misal olarak Brozek'lerin oynama şansı yok bence. Sezer'in 11'de başlamasını da da pek beklemiyorum. Ama Colman'ın yedeğe çekilip Ankaragücü'nde dinlendirdiği Ceyhun'un oynama ihtimali de var. Bir de kale mevkisinde ikilem içerisindeyim. Tolga'yı savunan kişilerden biri de olsam, tamam mı devam mı niteliğindeki bir maça Tolga ile çıkmak başımıza iş açabilir.

kupada ki kartlar ligde gecerli oldugunu sanmiyorum yoksa enginin 17.haftadaki sari kart cezasi vardi neden kupada oynadi ozaman?

Sarı kartlar etki etmiyor ancak kupada görülen kırmızı kart lige yansır.

Burak DERELİ
23.01.2011, 09:18
Başkan espri yapmadıysa takım 1 haftalığına İstanbul'da kalacak. Üstelik kupada çeyrek finale yükselmemiz halinde FB maçının ardından yine İstanbul'da GS,BJK,İBB veya Kasımpaşa ile oynama ihtimalimiz var. Takım kampa girerse sorun yok ama antrenman sonrasında serbest bırakılırsa bazı oyuncularımız İstanbul havasına kapılmasından korkuyorum...

Bir de spor sitelerinde hakkımızda yapılan yorumlara bakıp da çıldırmamak elde değil. Yok balonumuz sönmüş, düşüşün ilk adımı gerçekleşmiş, BJK ve FB beşlik yapcakmış falan filan...
Güzel bir yerde antreman filan yaparlarsa oraya akın olacaktır.

Onlar öyle desinler onların gördüğü sadece 1-1 biten maç ama bizim iyi bir oyun oynadığımızı bilmiyorlar.
Umut birdahaki maça "kendini affettirecektir" demiyeceğim Umut gol atarsa kendini affettirmesi gereken kişi SEYİRCİdir.Umut kaçırmış olabilir ,zaten çoğu maçtada kaçırdığını biliyoruz ama ben Umut Bulut'un azmini,oynayışını,hırsını seviyorum ve golleri atacağını umuyorum

bahadır2561
23.01.2011, 10:43
Güntekin malıyla Rıdvan salağı geçen yorum yapıyor aynen şöyle

bjk bu kadroyla çıkar cok zevkli maç olacak zaten bjk cıkmayı garantiledi demi güntekin, evet hocam yani garanti TS için zor olabilir o yüzden. .

Aldıgınız paraların hakkını verinzaten haftada topu topu 4 maç izliyorsunuz bildiginiz bi b.k yok . .

Eren Karaahmetoğlu
23.01.2011, 11:23
Bilet istiyorum bilet. Başlarım toplantınıza. Haydi artık.

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 11:25
TOLGA

ceyhun
alanzinho-mehmet -sezer

brozek-umut

Emin Abi güzel kadro yazmışsınız ama kalede Onur oynarsa bence daha da iyi olur :)

Haçkalı
23.01.2011, 11:53
...bjk...
2-3 transfer yaptılar
1 maç kazandılar
sonra 14 puan geriden gelip şampiyon oldular
şimdiden uefa yı aldılar
şimdiden trabzona 4-5 tane attılar
Bu bjk liler ÇOK AŞIRI dozda gaza gelmişler. İnşallah şunların havalarını alırızda sezon sonuna kadar saçma sapan laflar duymak zorunda kalmayız. Çok yüksekten uçmaya başladılar.

AKSOY_61
23.01.2011, 11:53
Tolga oynatılmaz böyle stresli deplasman maçlarında.
Bjk seyirci desteğini arkasına alıp baskılı futbol oynayacak onur oynamalı.

Sinan Sağlam
23.01.2011, 12:12
Şu anda Ligtv de Mustafa Denizli'yı dınlıyorum maratonun tekrarı var....Dun moral bozukluguyla hıc bı programa bakmamıstım...

Soyledıklerı delıye cevırdı benı...bırkac alıntı:

Trabzon fener macını kaybederse sampıyonluk sansı %30 kalır....

Ankaragucu rahat kazanırdı eger sakın olabılseydı...

Trabzon'da lider yok , gerilim stres basladı , bundan sonrası cok daha sıkıntılı...

Salyaları nasıl da akıyo gormelsınız....Ah umut ahhh bır tanesını bıraksaydın ıcerıye de şu satılmışın yuzunu ızleseydım rahat rahat....

Bu arada bı fenerlı soruyo:" fener antalya macındakı futboluyla trabzonu yenebılır mı ? bana pek oyle gelmıyo "

cevap: fener o macta her anlamda öndedir , o maçta boyle oynamayacaktır , trabzon çöküşte fener ise çıkışta , bu oynanan futbola da yansıyacaktır...

Offf offff...

Salih Edip
23.01.2011, 12:13

bjk bu kadroyla çıkar cok zevkli maç olacak zaten bjk cıkmayı garantiledi demi güntekin, evet hocam yani garanti TS için zor olabilir o yüzden. .

Aldıgınız paraların hakkını verinzaten haftada topu topu 4 maç izliyorsunuz bildiginiz bi b.k yok . .

Rıdvanı bilmem de Güntekinin gruptaki durumu bilmesi lazımdı. Şaşırdım...

Birtan Karaman
23.01.2011, 12:26
Brozek 11de değilde 20 dk falan oynar.

Varlıbaş61
23.01.2011, 12:39
büyük maç kaybetme devri bitti....
hiçbir istanbul deplasmanından korkum yok... hiç birine yenilmeyiz... becerikli olursak 1 hafta da 2 kuş avlarız :)

.....
23.01.2011, 12:39

Ahh Allah'ım sen şunlara ders vermeyi bize nasip et.

Bakalım kim çıkmış kim kalmış.Çarşamba gecesi herşey belli olur.

Ayrıca ben GBB nin Manisa'yı yeneceğini düşünüyorum. İşin ucunda para olsa bile Manisa yedek takımla çıkar maça.

Sertan Danışer
23.01.2011, 12:53
bu maçı kaybedip yine de gruptan çıkarız ama nafile takıma bi haller olmuş

Eren Karaahmetoğlu
23.01.2011, 12:54
Bu maça iki Brozek de 11'de başlamalı. Artık yavaş yavaş oynamaya başlamalılar.

ccd6167
23.01.2011, 13:01
defansip kadroyla çıksak takım daha dirençli olacaktır bence...hemd etakımın direncini yükseltmek lazım...zor maç olacak ama bence akıllı oynamak lazım....umut burak kesın oynamalı defansın arkasına cok top atacagız bence..

Arif Timurcioğlu
23.01.2011, 13:06
Şu kargaları iyi bir yenmek lazım ama çok ters zamanımıza denk geldiler yedek ağırlıklı bir kadro ne yapabilirse artık.

.....
23.01.2011, 13:07
Çarşamba gününe de çok var ya :)

Gelsin artık maç saati :p :)

cihatöztürk
23.01.2011, 13:14
Brozekler oynasın artık şenol hoca

littlebighorn
23.01.2011, 13:17
Onur

Serkan glowacki Egemen (Giray) Cale
Barış
selçuk Colman
Yattara Engin
umut

Ben olsam böyle çıkarım İkinci yarı Jaja yı alırım duruma göre yattara da burak ile ikinci yarı değişebilir

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 13:24
Çarşamba gününe de çok var ya :)

Gelsin artık maç saati :p :)

Olsun geç olsun 3 puan bizim olsun maç bizim olsun yeter :)

slmn
23.01.2011, 13:30
Bence çıkması gereken kadro Onur-Tayfun-Giray-Glowacki-Cale-Yattara(Burak)-Ceyhun-Selçuk-Engin-M.Çakır-Umut(Brozek)

mit_o
23.01.2011, 13:36
Bence çıkması gereken kadro Onur-Tayfun-Giray-Glowacki-Cale-Yattara(Burak)-Ceyhun-Selçuk-Engin-M.Çakır-Umut(Brozek)

Yattara(Burak).Kesinlikle Yattara Burak'ın biraz yedek klubesinde oturması lazım bencilliğe son verene kadar !

Umut(Brozek) ise Umut kesinlikle maalesef Brozek ilk 11'de başlayacak kadar hazır olmadığı için :( ama ikinci yarı son 15 dakka felan oyuna girebilir...

Onun dışında doğru bir kadro mehmet çakır bu maçta ilk 11'de başlamalı kesinlikle ve artık tam olarak hazır hale gelmeli...
ikinci yarı maçın gidişatına göre jaja alanzinho takviyeleri olabilir ;)

Harun_ayar_ts
23.01.2011, 13:45
brozekler bu mactada oynamıyacaklarsa neden aldılar onları oynamadan nasıl alısacak adamlar

Emre ÖZTÜRK
23.01.2011, 13:46
maç saati ve yayın durumu hakkında bilgi verebilecek olan ?

mit_o
23.01.2011, 13:47
maç saati ve yayın durumu hakkında bilgi verebilecek olan ?

TRT1 Çarşamba günü 20:00

Hürgün Aygün
23.01.2011, 13:50

Bjk çıkmayı garantiledi mi dedi yok artık?:eek:

littlebighorn
23.01.2011, 13:51
BJK ya karşı biraz sert oyun oynanmalı, orta saha dirençli olmalı o nedenle Barış tercih edilebilir.

Emre ÖZTÜRK
23.01.2011, 13:57
TRT1 Çarşamba günü 20:00

Teşekkürler.

.....
23.01.2011, 13:57
Ceyhun bu maçta oynayabilir.

Fenerbahçe maçını düşünürsek oyuncuları riske etmemek lazım.

AKSOY_61
23.01.2011, 14:09
Fark bekliyor çakma yılzı topluluğu:D
Ezikler bizi buca sandılar heralde ya da 10 sene önceki ts'yle karıştırıyolar.

cyberentalpi
23.01.2011, 14:19
Bu sezon ilk defa diyorum. kesinlikle beraberligin kafi gorulmesi gerektigi bir mac.
Kesinlikle kadronun Fb maci da dusunulerek olmasi gereken mac.

Bjk Fb ye nazaran daha yumusak bir takım. o yuzden jaja nin Fb macina saklanmasını dusunuyorum.
Golcu olarakta brozek tercih edilebilir.

Bjk ye karsı hedef beraberlik. cunku bu bizi 2. tura atıyor. 2 tura 1. 2 cikmanın bir onemi de yok.
O yuzden bjk yi mumkun oldugunca kalemizden uzak tutmalıyız. Ceyhun oynamalı bu macta.

Bjk cok kra pas yiyor. Alanzinho colman cok uzun ve isabetli paslarla bizi golle bulusturur.

Yani Bjk ye en hızlı hucumları yapmalıyız. kalemize yaklasmamalı. kim mi kalede olmalı tabiki Onur

serdar avcı
23.01.2011, 14:21
Deplasmandaki hiçbir maçtan korkmuyorum ,beni korkutan avni akerdeki maçlar,beşiktaşa yenilmeyiz,yeterki bizimkiler kaleyi tuttursunlar .

winner
23.01.2011, 14:23
Schuster çılgınlık yapıp buca maçındaki kadroyla maça çıkarsa hiç abartmıyorum 2-6 gibi bir skor çıkabilir ortaya.Umarım çıkar...

.....
23.01.2011, 14:24
Buca maçındaki kadroyla çıkacağını zannetmiyorum. Ernst büyük ihtimalle oynar.

mit_o
23.01.2011, 14:25
Schuster çılgınlık yapıp buca maçındaki kadroyla maça çıkarsa hiç abartmıyorum 2-6 gibi bir skor çıkabilir ortaya.Umarım çıkar...

İnşallah ama sıkar :)

bASTURk
23.01.2011, 14:31
Antep gidip Manisa'yı deplasmanda yenemez.Düşük bir ihtimal için niye tam kadro çıkalım.Ayrıca yedek oyuncularla bile Bjk'ye yenileceğimizi düşünmüyorum.En kötü ihtimallerin olacağını varsayarsak,elenirsek eleniriz zaten canımız sıkıldığında alıyoruz kupayı!

Ali Tunahan Güllü
23.01.2011, 14:32
Şenol hocam Pawel oynasın bu maçta.

Fatih Özkan
23.01.2011, 14:34
As kadro ile çıkarsak yeneriz, yedek kadro ile çıkarsak berabere kalırız...
BJK çok pozisyon veriyor...
Atan adamı var ama defansları fena...
Kalecileri de iyi değil...

mit_o
23.01.2011, 14:35
Antep gidip Manisa'yı deplasmanda yenemez.Düşük bir ihtimal için niye tam kadro çıkalım.Ayrıca yedek oyuncularla bile Bjk'ye yenileceğimizi düşünmüyorum.En kötü ihtimallerin olacağını varsayarsak,elenirsek eleniriz zaten canımız sıkıldığında alıyoruz kupayı!

Eğer Manisa kupa maçını önemsemezse kupadan elendiği için yedek ağırlıklı kadro ile çıkarsa Antep her türlü yener Manisa'yı Manisa'da ;)

Emirhan Yazıcı
23.01.2011, 14:35
Bence koşan ve dirençli bir takımla çıkmamız gerek Simao ve q7 midir nedir onu düşünürsek kadro şu şekilde olmalıdır bence

onur
tayfun
giray
glo
ferhat
selçuk
engin
Barış
jaja
Umut
pawel

Salih Edip
23.01.2011, 14:39
İdeal kadroyla çıkmalıyız , hee ceza sınırında olan varsa oynamayabilir o ayrı.

bASTURk
23.01.2011, 14:42
Eğer Manisa kupa maçını önemsemezse kupadan elendiği için yedek ağırlıklı kadro ile çıkarsa Antep her türlü yener Manisa'yı Manisa'da ;)
Bizim maçta da bir iddiaları yoktu.Isaac o golü atsaydı 2-0 olmuştu.
Gençleri de iyi oyuncular.Sonuçta Antep deplasmana gidiyor ve ikinci lig takımı.
Dediğim gibi elenirsek eleniriz.Bjk maçı,fenerle oynayacağımızın yanında hazırlık maçı değerindedir.
Ayrıca bjk üstümüze gelirse,sonuç kimsenin tahmin edemeyeceği bir skorla bitebilir.

Bülent Bayraktar
23.01.2011, 14:44
bjk nin havasını almak için bu maçı kazanmamız şart , fb maçını bile bu kadar önemsemiyorum
oyuncularımızın bu maça ayrı motive olacağını düşünüyorum inş. öyle olur
fb maçını düşünmeden oynamaları lazım

sametaydin
23.01.2011, 14:44
Biz bu bjk yı yeneriz ya. Antep belediye de manisayı yener ve bjk kupadan elenir.

Sefer A.
23.01.2011, 14:49
sallayin kupayi, yedek agirlikli çikalim yenilirsek de saglik olsun, oyunculara kupa onemli degil fener onemli desinler, bjk ile oynarken bile fbyi dusunsunler, bjkya yenilsinler umurumda degil, çunk haftaya sahada 15 fenerliye karsi 11 Trabzonsporlu olacak, kafalarina bunu iyi soksunlar ona gore hareket etsinler ona gore oynasinlar ;)

Sefer A.
23.01.2011, 14:51
Gençleri de iyi oyuncular.Sonuçta Antep deplasmana gidiyor ve ikinci lig takımı.
Dediğim gibi elenirsek eleniriz.Bjk maçı,fenerle oynayacağımızın yanında hazırlık maçı değerindedir.
Ayrıca bjk üstümüze gelirse,sonuç kimsenin tahmin edemeyeceği bir skorla bitebilir.

yok yok oyle tahlin edemeyecekleri sonuçta bitmesin, sonra ligde onlem alirlar ;) çok da iyi goruntu vermeyip bizi kuçumsemelerine sebep olalim, asil darbeyi ligde vurdugumuzda da schuster anaaa Trabzon nasil oynuyor boyle 2060 futbolu mu ne diye sassin kalsin oturup aglasin :D

hüseyin1975
23.01.2011, 14:51
Senol Hocam Allah askina yedek agirlikli Kadro ile cik.
Tayfun, Mustafa, Brozekler, Mehmet, Baris, Ceyhun oynasin.
Varsin yensin kargalar, Manisa bence GBB'ye yenilmeyecekdir.

Hasan Cubukcu
23.01.2011, 14:56
yensekde yenilsekde destek verecgim ben bu takima yillardan beri istanbul takimlari bizden bu kadar korkmamislardi !!!!!

Vallahi Bjkyida yeneriz ne var fbyide haftaya yeneriz ne var takima biraz daha destek verirsek bu senede puan farkinlan sampiyon da oluruz !!!

ben inaniyorum bu sene olmasada seneye olur seneyde olmazsa birdahaki seneye hic olmasada olur destek vercegim
ben trabzonsporu sampiyon oluyor diye sevmiyorum ben trabzonspor oldugu icin trabzonsporu seviyorum bu düsünce bazi bizim taraftarin kafasinada girmesi gerekiyor !!!!!!

selamlar

bASTURk
23.01.2011, 14:58
yok yok oyle tahlin edemeyecekleri sonuçta bitmesin, sonra ligde onlem alirlar ;) çok da iyi goruntu vermeyip bizi kuçumsemelerine sebep olalim, asil darbeyi ligde vurdugumuzda da schuster anaaa Trabzon nasil oynuyor boyle 2060 futbolu mu ne diye sassin kalsin oturup aglasin :D
Tamam bu maçta önce durdurup sonra vuracağız.
Ligdeki maçta da önce vuracağız sonra bir daha vuracağız:)

Savunma hattını olduğu gibi oynatmalıyız.Çünkü birlikte oynadıkları maç sayısı fazla değil(Glowacki-Egemen)

Belki Serkan dinlendirilebilir ama geri kalan bütün oyuncuların yedekler arasından seçilmesinde sakınca yok.

Hasan Cubukcu
23.01.2011, 15:00
bir sey daha unuttum söylemeye antrenörin baskanin isine karismayalim lütfen .

bütün trabzon taraftarlarini toplasan hic birirsi senol günesden daha iyi yönetecegini sanmiyorum !!!
birakin lütfen söyle öynatsa böyle öynatsa herkes antrenör kesiliyor !!!!

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 15:10
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (23.01.2011)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6356-3C0F3H0W.jpg

Takımımız, Ziraat Türkiye Kupası'nda 26 Ocak Çarşamba günü oynayacağı Beşiktaş maçı hazırlıklarına bugün 11.00'de yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmanda Karabükspor maçında forma giyen futbolcular yenilenme, diğer oyuncularımız ise önce dar alanda pas daha sonra şut çalışması gerçekleştirdiler.
Bu arada Teknik Direktörümüz Şenol Güneş antrenman sırasında Engin Baytar’la yaklaşık 20 dakika özel olarak bir görüşme yaptı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6356-4P1B3L4N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6356-3O0A2J3L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6356-5O2A4J5M.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6356-2V9H1Q2T.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6356-5U2G4P5R.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6356-6F3R5A6D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6356#Icerik

Serdar A
23.01.2011, 15:11
Buca karşısındaki savunma aşağı yukarı ilk yarı oynadığımız Kasımpaşa savunması ile aynı ayarda . Başka yoruma gerek var mı ?

Sefer A.
23.01.2011, 15:12
Tamam bu maçta önce durdurup sonra vuracağız.
Ligdeki maçta da önce vuracağız sonra bir daha vuracağız:)

Savunma hattını olduğu gibi oynatmalıyız.Çünkü birlikte oynadıkları maç sayısı fazla değil(Glowacki-Egemen)

Belki Serkan dinlendirilebilir ama geri kalan bütün oyuncuların yedekler arasından seçilmesinde sakınca yok.

Egemen fenere hazirlasin kendini, Mustafa Giray oynasin yeter, varsin yenilelm bosver ;) schuster sevinir garibim ^^

Sefer A.
23.01.2011, 15:14
Buca karşısındaki savunma aşağı yukarı ilk yarı oynadığımız Kasımpaşa savunması ile aynı ayarda . Başka yoruma gerek var mı ?

yani hücumda sorun var demek oluyor bu yanlis anlamadiysam ???

Alihan Ertürk
23.01.2011, 15:28
Hoca Engin'i hazırlıyor demek 20 dakika özel görüşmüşler..

.....
23.01.2011, 15:34

Hepsinin başı yerde, uşaklar bunu haketmiyor. Böyle olmamalı.

Başları dik olmalı. Onlar bu ligin lideri!

mit_o
23.01.2011, 15:36

Antep 2.lig takımı ama çok sağlam oynuyorlar ve inatçılar bırakmazlar o maçı sonuna kadar oynarlar çünkü yendikleri takdirde tur atlayacaklar büyük ihtimalle eğer bjk-ts maçı berabere bitmezse tabi

Steril61
23.01.2011, 15:54
Onu bunu tartışmaya gerek yok arkadaşlar. Herkesin odaklanması gereken şey, şu ara transfer döneminde yönetimin izlediği yanlış transfer politikasıdır. Ne orta alana, ne de hücuma direkt katkı sağlayabilecek bir adam alındı. Şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken paraya kıyılıp hücumda ayağında top tutabilecek teknik bir santrafor ile orta alanda Colman'dan daha iyi iş çıkartabilecek, oyunu iki yönlü oynayabilecek kaliteli bir eleman muhakkak alınmalıydı.

Maalesef yönetimin yaptığı Brozek kardeşler ve Mehmet Çakır transferi asla ihtiyacı karşılayabilecek transferler değildir. Asıl konuşulması gereken bence budur. Transfer döneminin bitmesine ne kadar var bilmiyorum ama iş işten geçmeden hücuma alınamıyorsa da, en azından orta alana Colman'dan daha iyi bir oyuncu alınmalıdır. Sezer, Barış, Ceyhun ve Mehmet Çakır ile olacak iş değil şampiyonluk...

UNiVeRSeLoRD
23.01.2011, 16:06
Maalesef yönetimin yaptığı Brozek kardeşler ve Mehmet Çakır transferi asla ihtiyacı karşılayabilecek transferler değildir. Asıl konuşulması gereken bence budur. Transfer döneminin bitmesine ne kadar var bilmiyorum ama iş işten geçmeden hücuma alınamıyorsa da, en azından orta alana Colman'dan daha iyi bir oyuncu alınmalıdır. Sezer, Barış, Ceyhun ve Mehmet Çakır ile olacak iş değil şampiyonluk...

Mehmet çakır'ın mevkii forvet zaten onu geçin bi kere....
Colman'ın yerine bi adam şart diye transfer dosyalarında yazdık ve ortada olan bi durumdur bu transfer dönemi kapanmadan bi orta saha alınmalı yoksa ilerleyen zamanlarda çok sıkıntı çekeriz ALLAH KORUSUN (selçuk'un ileri hücuma daha fazla katılmasını sağlıyacak tarzda biri lazım olmazsa Colman ile oynadığı süre içerisinde ileride fazla göremiyeceğiz görsek bile geriyede yardım etmesi gerektiğinden yorulacaktır...) ....
Başkan kulüp içerisinde birilerine görev versede şu forumları takip edip taraftarın görüşlerine baksalar keşke :D :)

f1bekir
23.01.2011, 16:15
Onu bunu tartışmaya gerek yok arkadaşlar. Herkesin odaklanması gereken şey, şu ara transfer döneminde yönetimin izlediği yanlış transfer politikasıdır. Ne orta alana, ne de hücuma direkt katkı sağlayabilecek bir adam alındı. Şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken paraya kıyılıp hücumda ayağında top tutabilecek teknik bir santrafor ile orta alanda Colman'dan daha iyi iş çıkartabilecek, oyunu iki yönlü oynayabilecek kaliteli bir eleman muhakkak alınmalıydı.

Tamamen katılıyorum. Öyle oyuncular almalıyız ki Colman yedek kalmalı, acaba Umut oynasa daha mı verimli olurdu gibi laflar etmeyeceğimiz kalitede oyuncular alınmalı. Saydığın 4 futbolcu bu takımda yedek bile olmamalı. Artık kendisine pas verildiğinde topu 2 metre sektiren futbolcu görmek istemiyorum bu takımda.

İskeletimiz çok iyi oturdu, artık nokta transferlerle mükemmele en yakın seviyeye ulaşmalıyız ama anladığım kadarıyla yönetim, şampiyonlar ligine katılırsak ancak yapacak bu dediğimizi.

yaranozlu
23.01.2011, 18:16
yenilirsek çıkamayalım bu gruptan, antep bb çıksın, bu kadar söylüyorum!

inadına_Trabzon
23.01.2011, 18:21
Burak sol kanatta oynayamıyor.bindiremiyor. topu sürekli geri çekiyor. Colman formsuz.

Bence Beşiktaşla oynanacak kupa maçı önemli değil. Manisa sıfır çekmek istemeyeceğinden g.bşb ye yenilmicektir. Yedek ağırlıklı kadro ile çıkılmalı.Formsuzlar maç temposu kazansın diye oynatılmalı.

Onur
Piotr-Yumlu-Glowacki-Ferhat

......Barış .......Ceyhun

.............Colman

Burak ........................JaJa

.............Pawel B.

Bence kadro böyle olmalı.FB maçına diri çıkmalıyız.

Uğur Odabaş
23.01.2011, 18:23

Bu adamların başı niye yerde diye kimse düşünüyomu acaba. Yenildikleri içinmi yoksa ıslıklandıkları içinmi? Yazık gerçekten çok yazık. 3 kız kardeş taraftarı diyoruz ama o 3 kız kardeşinden herhangi bi takım bu kadar puan farkı ile lider olsaydı ve berabere kalsaydı acaba onlarda ıslıklanırmıydı. Fb maçından sonra o yuhalayanlar ne düşüncek acaba gerçekten çok merak ediyorum.

demirel
23.01.2011, 18:26
Bursa'nın beraberliği takımı yarın neşelendirir

güneyli
23.01.2011, 18:31
Deplasman maçlarından zerre korkum yok..İstediğimizi alırız..

inadına_Trabzon
23.01.2011, 18:32
Burağa pasta börek bişey yapıp götürseler gönlünü alsalar bari Taraftar organizasyonları.

demirel
23.01.2011, 18:32
Bjkye karşı madem aldık,Brozekleri oynatmalıyız,Jaja yerinede Alan oynamalı,yoksa Fb maçında 40 dakika da takım oyundan düşer....,misal Antalya maçı

Varlıbaş61
23.01.2011, 18:34
haberde Karabükspor maçında forma giyen futbolcular diyor !

ne ciddiyet, ne ciddiyet !

süveyş
23.01.2011, 18:50
biraz şansımız olsa bizi yenebilecek takım yok!
biz gerçekten çok iyi oynuyoruz istediğimiz her şeyi sahaya yansıtıyoruz ama top çizgiyi geçmeyince olmuyor işte.
bu takıma sahip çıkmalıyız lider takımın oyuncusu antremanda bu halde mi olur, bizde olur adamların tüm morali tükenmiş sanki bu kadar puanı toplayan onlar değilmiş gibi üzgünler:( sahip çıkmalıyız, yenilsek bile desteğimiz sürmeli Allah aşkına var mı Trabzonspordan başka sevdamız neden kendi canımızı bile bile acıtıyoruz.
sanırım bu üst düzey koşullanma kötü bişi olacak diye koşullanmışız onun yarısı olunca ahan da gitti şampiyonluk diye yanlış yapıyoruz.sabırlı olmalıyız temkinli olmalıyız, takımımıza sonuna kadar sahip çıkmalıyız.

Mustafa Demir
23.01.2011, 18:55
basliklari acan arkadaslar mac saatini ve kanalinida yazarsaniz basina guzel olur ancak yaris yapiyonuz ilk kim baslik acacak diye

Hasan61
23.01.2011, 18:59
Her ne kadar son maçlarda formsuz olsa da savunma arkasına koşu yapmada,kanattan forvete destek vermede ligin en iyilerinden olan Burak'tan bu maçta vazgeçilemez,vazgeçilmemelidir.

Emirhan Yazıcı
23.01.2011, 19:08
Arkadaşlar Fifa 11 Oynuyodum ve şu fiktür çıktı karşıma

Trabzonspor-Ankaragücü lig ev sahibi
Beşiktaş-Trabzonspor Kupa-Deplasman
Fenerbahçe-Trabzonspor Lig Deplasman
Trabzonspor-Antalya Lig Ev sahibi

Bunu görünce çok şaşrdım bu şaşırmakla kalmadım bu mçaları sim olarak oynadım ankaragücü ile 2-2 berabere kaldım
Bjkyi 2-1 yendim Fb ye ise 3 attım Antalyaya 2-0 yenildim (allah korusun) İnş böyle olur istanbul maçlarımız

pReN@_61
23.01.2011, 19:18
Bilet konusunda gelişme duyumu olan var mı?Burnuma karaborsa kokuları geliyor uşaklar..

Hüseyin Gündoğdu
23.01.2011, 20:45
bjk'ye şu kadro yenemese de yenilmez.

---------------------onur-------------------

serkan----------mustafa----giray-------piotr

----------------ceyhun-----barış-----------

mehmet çakır--------alanzinho-------engin

--------------------pawel-----------------

habu kadro ile en aşşa beraberlik alırız.
engin yeter bejeke'ye...

Gurpas
23.01.2011, 20:49
TRT efendi beşiktaş- trabzonspor macını TRT 1 den yayınlıyo ne oldu TRT hani biz liderdik bizim maçı niye TRT haberden yayınlamıyosun sşize yazıklar olsun

.....
23.01.2011, 20:51
Kadro kuramıyorum nasıl olacak merak ediyorum :)

Ömür Karadeniz
23.01.2011, 21:09
Bu adamların başı niye yerde diye kimse düşünüyomu acaba. Yenildikleri içinmi yoksa ıslıklandıkları içinmi? Yazık gerçekten çok yazık. 3 kız kardeş taraftarı diyoruz ama o 3 kız kardeşinden herhangi bi takım bu kadar puan farkı ile lider olsaydı ve berabere kalsaydı acaba onlarda ıslıklanırmıydı. Fb maçından sonra o yuhalayanlar ne düşüncek acaba gerçekten çok merak ediyorum.
O ıslıklayan futbol fukaraları inşallah birazcıkda olsa utanır kardeşim.

iskenderunlu
23.01.2011, 21:19
İskenderunda hazır kıta bekliyoruz üstümüzde formamızla zafer marşlarımızla biz varız ve hazırız

Mustafa Umut
23.01.2011, 21:24
....................Onur................
Serkan..Glowacki..Egemen..Cale
..................Ceyhun..............
............Selçuk....Engin..........
Burak.............................Jaja
...................Umut................

Şöyle bi kadro düşünüyorum ama Şenol Hoca bilir de yapar...

Gökhan ARSLAN
23.01.2011, 21:29
Bu maçta olacam inşallah
İnönü de şov yapacaz bundan eminim..

SEDAT
23.01.2011, 21:42
- Ne kadar gereksiz ve anlamsız bir maç ...

Mustafa Umut
23.01.2011, 21:48
- Ne kadar gereksiz ve anlamsız bir maç ...
Sınıftaki Beşiktaşlıların susması için güzel bir maç olacak :)
Her gün duymaktan bıktım artık abartılı abartılı lafları.
Şu maçı alalımda sussunlar artık yeter.
Benim için çok anlamlı bir maç :)

GERONIMO35
23.01.2011, 22:00
Bu sonuclar bunlari havaya sokmustur alirizumarim havalarini

SADECETRABZON61
23.01.2011, 22:07
Güzel maç beraberlk Bizi Çıkartcak o yüzden beraberlik işimize gelir.

yorumsuz6117
23.01.2011, 22:14
Resmi sitede 22.00 yazıyor.

jacek cyzıo
23.01.2011, 22:16
bundan sonra bu takımı yuhalayanlar şerefsizin önde gidenidir.

yektakurtulus
23.01.2011, 22:25
insallah a takim oynamaz

_SaMeT_
23.01.2011, 22:29
Bence stoperde Mustafa Yumlu oynar bu maçta..

mda61
23.01.2011, 22:30
Bence stoperde Mustafa Yumlu oynar bu maçta..

Ben kadroda büyük bir değişikliğin olacağını düşünmüyorum. Benim bildiğim Şenol Hoca as takımıyla çıkar bu maça

MehmeTS_ADANA
23.01.2011, 22:32
valla ben a.gücü maçının ikinci yarısını gördükten sonra bjk maçına as kadroyla çkmama düşüncesindeyim.daha öncede dediğim gibi g.antep bld yeyi yenseydik bu maça rahat rahat yedeklerle çıkardık hatta yeni transferleri bile 11 de oynatırdık

KUTADGU
23.01.2011, 22:33
İlgili başlığa yazamıyorum. Buraya yazayım konuyla ilintili olarak.

Bildiğiniz üzere geçen senenin Türkiye Kupası şampiyonu ve bu senenin Lig Lideri Trabzonspor'un kupa maçları diğer İstanbul takımlarının aksine TRT Haber'de yayınlandı. Üstelik diğer takımların maçları TRT 1 ve TRT HD'de yayınlanırken.

Bu konuya itirazımız noktasında TRT ve Erdoğan Arıkan'dan ise şöyle bir savunma geldi;
"TRT Haber yeni bir kanal ve bu kanalın reklamı için Trabzonspor'un maçlarını bu kanalda yayınlıyoruz".

Geldiğimiz noktada Beşiktaş- Trabzonspor kupa maçı her ne hikmetse TRT 1'de verilecek.

1- Trabzonspor'a TRT de dahil olmak üzere bir haksızlık uygulanıyor.
2- Trabzsonpor'un sportif başarısı sadece bir kaç süslü cümle ile süslenerek, Trabzonspor taraftarının gönlü alınıyor.
3- Vatandaşlardan aldığı vergilerle beslenen TRT yapması gerekeni yapmıyor ve adalet, eşitlik ölçütlerine değer vermeyerek prime-time ölçütünü değer bildiğini gösteriyor.
4- Başta Erdoğan Arıkan olmak üzere TRT ve yetkilileri Trabzonspor taraftarına açık açık yalan söylemişlerdir.

Maça gelecek olursak, beraberlik bile bize yeteceğine göre bir adım önde biziz diyorum.

Erdal
23.01.2011, 22:36
Tolga- Tayfun- Mustafa- Glo- Brozek- Ceyhun- Sezer- Alan- Mehmet- Brozek-Umut( nasıl olsa yorulmuyor) :)

Fatih Özkan
23.01.2011, 22:40
Aklımda Fener maçı var...
Bu maçı pek önemsemiyorum...
Olsa da olur olmasa da...
Lig Kupası varken Türkiye Kupası'na ben odaklanamıyorum...
Elimde değil...

ofluhalit
23.01.2011, 22:49
bu maçı çok kasmadan en kötü beraberlikle bitiririz,jimnastikçilerde 17 de 17nin ütopya olduğu görmüş olur ayakları yere basar...

TS61_NL
23.01.2011, 22:55
Antep 2.lig takımı ama çok sağlam oynuyorlar ve inatçılar bırakmazlar o maçı sonuna kadar oynarlar çünkü yendikleri takdirde tur atlayacaklar büyük ihtimalle eğer bjk-ts maçı berabere bitmezse tabi

Gaziantep BBnin puanı 5, bjknin puanı 6 bizim puanımız ise 7. Biz bjk ile son macımızı oynayacağımıza göre gaziantep bb her türlü galibiyetle ilk 2 sırayı dolayısıyla gruptan çıkmayı garantiliyor, bizim bjk ile maçımız berabere bitse bile.

nesta61
23.01.2011, 22:59
--------------tolga-------------------

serkan---mustafa----glo-----brozek----

yattara---ceyhun---colman----engin----

---------alanzinyo-------------------

---------brozek----------------------

3gun sonra fener macini dusunecek olursak kesinlikle boyle kadro cikmaliiii as kadroyla ciakrsak fb macinda oyuncular yorgun olup fener macinda cok zorlaniriizzzz yenilsekde sorun deyil yeterki fener macini alalim!!

Ahmet KESKİN
23.01.2011, 23:04
sadece engin cıksın yeter kargalara

DeAgLeMaNyAq
23.01.2011, 23:06
Mustafa'nın bu saatten sonra şans bulma ihtimali bana göre çok zor. Hatta Egemen'de takıma katıldıktan sonra Giray kulübeye, Mustafa'da tribüne abone olur...

Trabzon-Spor-61
23.01.2011, 23:08
paweli bu macda denese iyi olur. Burakin yerine pawel oynasin

MDanışmaz
23.01.2011, 23:10
Yedek ağırlıklı bir kadro bekliyorum..Asları Fener maçına saklamalıyız..İki haftada 4 maçı kaldıramaz bu takım...

Sefa
23.01.2011, 23:21
Bu maç neden TRT Haber'de değil alışmıştık kalitesiz yayına!

Onur, Tayfun, Mustafa, Glo, Piotr, Selçuk(Ceyhun), Colman, Alanzinho, Yattara, M.Çakır, Pawel ..

Yunus Danışmaz
23.01.2011, 23:25
peki bizim biletler ne zaman çıkıyor satışa... bir bilgisi olan var mı?

honor
23.01.2011, 23:27
http://www.haber1903.com/kaldi-12_3_47801 buyrun jimnastik kulübü taraftarlarına nasıl yorumlar yapmışlar. Bu takımı yuhalayan zihniye şampiyonluk görmesin. Kimse kusura falan bakmasın. Biz manisada ekran başında kahralıyoz 2 puan kaybediyoz diye stattaki beyfendiler adam ıslıklıyorla biz bu kafa ile şampiyon falan zor oluruz. İlk sektete hem taraftar hem bazı topçular bocaladı. Acilen Şenol hocanın buna bir önlem alması lazım. Taraftar Aloooo aklınızı başınıza alın ayağımıza gelen şu fırsatı tepmeyelim. Bırakın artık şu takımı ıslıklamayı. Yazıklar olsun ne diyim. Bizi yıkan takımın oyunu değil taraftarın tavrı olacak.

pReN@_61
23.01.2011, 23:30
Bakalım nasıl bir kadroyla çıkacağız maça..

Mustafa Hazıroğlu
23.01.2011, 23:41
0-3 öndeydik ilk yarı bitmişti rüyamda...

fero
23.01.2011, 23:52
bilet konusunda bir gelişme varmı il güvenlık kurulu toplantısından sonra satışı olucak mı olmucakmı
satış durumu daha belırlenıcek ona göre satılıcak galıba..

Öztürk Adem
24.01.2011, 00:01
Bu maçtan en azından beraberlıı cıkarırsak aynen kaldıgımız yerden devam.İnsallah olur

~UniCef~
24.01.2011, 00:08
Jaja`yi oynatmam, biraz kendine gelsin. Onun yerine ya Ceyhunù yada Barisì oynatirim.

ThePatriot61
24.01.2011, 00:39
Su eziktasa cakmak sart oldu. Ne kadar cok konusuyorlar midem bulaniyor. Insallah Jaja 61 metreden yine cakar da sussalar.

erol-61
24.01.2011, 00:43
bjk ve fb maçlarını inanın çok rahat şekilde kazanacağız neden böyle düşünüyorum bu takımlar bize karşı kesinlikle savunma yapmayacaktır ve baskılı oynama çalışacaktır bize karşı açık oynayan takımlarda yenilmeye mahkumdur heleki bjk ve hocaları bizi şimdi şöyle bekliyordur gelselerde 5 atıp yollasak beklesinler konuşsunlar sıkıntı değil çünkü maçtan sonra o rüyadan uyanmış olacaklar fb ye gelirsek onlar birazdaha temkinli olurlar ama her türlü pisliği yaparlar başta hocaları hiç bir zaman beni inandıramaz saygılı ve dürst olduğuna içinde acayip bir kin var onun aykut kendini ıspatlaya çalışacaktır ben şenol hocadan daha iyiyim demek için ama oda maçtan sonra acı gerçekle tanışacaktır
sıkıntı etmayın uşaklar akilli olalum yeter saygılarımla ...............

bjk lı tanıdık larım var kendilerini real madride benzetiyolar e bizde barcayız ozaman :)

Efendioglu
24.01.2011, 00:44
Jaja`yi oynatmam, biraz kendine gelsin. Onun yerine ya Ceyhunù yada Barisì oynatirim.

Eminim maçtan sonrada tecrübesizleri oynattın dersin kardeşim

altinkaya08
24.01.2011, 00:47
http://www.haber1903.com/kaldi-12_3_47801 buyrun jimnastik kulübü taraftarlarına nasıl yorumlar yapmışlar. Bu takımı yuhalayan zihniye şampiyonluk görmesin. Kimse kusura falan bakmasın. Biz manisada ekran başında kahralıyoz 2 puan kaybediyoz diye stattaki beyfendiler adam ıslıklıyorla biz bu kafa ile şampiyon falan zor oluruz. İlk sektete hem taraftar hem bazı topçular bocaladı. Acilen Şenol hocanın buna bir önlem alması lazım. Taraftar Aloooo aklınızı başınıza alın ayağımıza gelen şu fırsatı tepmeyelim. Bırakın artık şu takımı ıslıklamayı. Yazıklar olsun ne diyim. Bizi yıkan takımın oyunu değil taraftarın tavrı olacak.
Bir maç aldılar diye bitarafları kalktı.Attıkları gol kadar sadece umutun kaçırdıkları var.Zannediyorlarki hep böyle olacak.Bu maçtaki tek kaygım taraftarlarının rakip takıma yaptığı baskı.Takımlarında bişey yok.

Efendioglu
24.01.2011, 00:51
Bir maç aldılar diye bitarafları kalktı.Attıkları gol kadar sadece umutun kaçırdıkları var.Zannediyorlarki hep böyle olacak.Bu maçtaki tek kaygım taraftarlarının rakip takıma yaptığı baskı.Takımlarında bişey yok.

Biri yorum atmış

COK KISA VE NET : nasil 12 puan fark attiysalar, öyle 12 puan kaybederler ! herzaman dedim bu mallar bu hava ile daha cok puan kaybedecekler, cuma günü kavede hamsiler bjk-buca macini quaresma ve gutinin sakatlanmasi icin izliyordular 24 saat dua ediyordular bukadar adi olunmaz be arkadas

Kimse tahrik olmasın Allah'ın izni ile onları yenip gereken cevabı vereceğiz...

.....
24.01.2011, 01:01
Valla artık bende bu maçı fazla düşünmüyorum bütün dikkatimi hafta sonuna çevirdim.

Şenol Hocanın ne yapacağını merakla bekliyorum.

DNA-TS
24.01.2011, 01:01
beraberlik yetiyor diye gafil avlanmayalımda ne olursa olsun.

azelea
24.01.2011, 01:07
0-3 öndeydik ilk yarı bitmişti rüyamda...

ikinci yarıyı rüyasında gören var mı?

:D:D:D

sametaydin
Bu maç çok da önemli değil önemli olan lig bence türkiye kupası olmasa da olur. Kendimizi bu maçta çok yormamalıyız. Aslında çok yorulmadan da bu maçı kazanabiliriz yani bjk defansif anlamda çok zaafları olan bir takım. Hücum anlamında da daha bişey göstermediler biraz agresiftiler ve buca kontra atağı bile düşünmedi. O yüzden iyi gözüktüler. Bjk şu an bi gazla gidiyo ama birkaç hafta sonra sezonu tamamen kapatırlar. Fb maçı çok önemli bence.

robinhood61
Biri yorum atmış

COK KISA VE NET : nasil 12 puan fark attiysalar, öyle 12 puan kaybederler ! herzaman dedim bu mallar bu hava ile daha cok puan kaybedecekler, cuma günü kavede hamsiler bjk-buca macini quaresma ve gutinin sakatlanmasi icin izliyordular 24 saat dua ediyordular bukadar adi olunmaz be arkadas

Kimse tahrik olmasın Allah'ın izni ile onları yenip gereken cevabı vereceğiz...

ya bırakın 13-17 yaş arası çocukların yorumlarını okumayı biz işimize bakalım onlar konuşsunlar konuşarak galip gelinmiyor

.....
24.01.2011, 01:09
Şu maç fener maçından sonra olsa ne olurdu bee,

Neyse iki hesabı birden görecez. Önce bjk sonra fb

azelea
24.01.2011, 01:10
Trabzonspor'un önünde 26 ve 30 ocak tarihlerinde kritik sınavı var.
BJK maçında beraberlik yetiyor, varsın Bjk düşünsün. Galip geleceğiz diye takımı yormamak lazım, fb maçı bence daha önemli. Onun için ilk yarıda gol atmalıyız veya gol yememeliyiz.

Eğer lig mi kupa mı diye sorsalar. Lig derim, kupayı es geçerim. FB maçı daha bir başka önemli.

Cilgin1986
24.01.2011, 01:16
Bence Senol Sünes bu macta as kadromuzu sahaya sürmesine pek gerek yok. Bazi oyunculari Fener macina kadar dinlendirmesi mantikli olur.

erol-61
24.01.2011, 01:20
çarşamba akşamı kartala binip bebekte turlayacam

Vural Kuyumcu
24.01.2011, 01:21
Sen Trabzonsporsun yok yedeklerle yok bi kac oyuncu dinlet Sen Trabzonsporsan her maca 3 Puan icin cikacaksin

erol-61
24.01.2011, 01:22
Bence Senol Sünes bu macta as kadromuzu sahaya sürmesine pek gerek yok. Bazi oyunculari Fener macina kadar dinlendirmesi mantikli olur.

şenol hoca gazozuna maçları bile ciddiye alır ..............................

Bera Algün
24.01.2011, 01:28
Amme alacaklarının tahsil usulü hakkında kanununu bir da görüşseler de izlesek

azelea
24.01.2011, 01:36
Sen Trabzonsporsun yok yedeklerle yok bi kac oyuncu dinlet Sen Trabzonsporsan her maca 3 Puan icin cikacaksin

uzaktan davulun sesi hoş geliyor heralda

Cilgin1986
24.01.2011, 01:44
şenol hoca gazozuna maçları bile ciddiye alır ..............................

Jimnastik takiminin bizim yedek takimi bile yenebilecegini sanmadigimdan bu yorumu yapiyorum, maci ciddiye almadigimizdan degil. Allah göstermesin sakatlanan futbolcular olursa o macta, Fener macina yedek cikariz dahami iyi? Lig benim icin daha önemli hele ki Fener macini moral, puan farki, ondan sonra oynayacagimiz evimizdeki macin taraftar acisindan daha heyecanli olmasindan önemli. Fener macindan alinacak kötü sonuc ondan sonra oynanacak evimizdeki macin taraftar sayisinin daha da azalmasindan endiselerim var. Buda sampiyonluk yolumuzda önemli bir faktör, yakaladigimiz havayi kaybetmemek lazim!

Mustafa Önder
24.01.2011, 01:54
Bence de yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkmak daha mantıklı geliyor bana.
Yedek de duran oyuncular kadroya girebilmek için daha fazla mücadele edecellerdir.

.....
24.01.2011, 02:17
Suçterin suçu ne :)

faysal
24.01.2011, 03:02
Trabzonsporumuzun bu maça yedeklerle çıkması daha anlamlı olur fenerbahçe maçı daha önemli bence hem yeni transferlerimizi görürüz hemde yedek oyuncuların kendine özgüveni gelir buda takımda olumlu bir hava estirir :)
İnşş hem beşiktaş hemde fenerbahçe maçından güzel skorlarla döneriz :)

Samet Yildirim
24.01.2011, 03:03
Yedeklerle ciksan dert full kadro ile ciksan dert.

Ne yapacak hocamiz merak ediyorum.

Şahin_53
24.01.2011, 03:16
Beraberliğe razı ve hafta sonu oynanacak maç'a takılıp gözümüz de çok büyüttüğümüz sürece şok'un en alasını yaşarız...Benim tahminim bu engeli geçemeyiz şeklinde...''Belki klasik olacak'' Umarım yanılırım.

Ceyhun Dündar
24.01.2011, 03:25
Fırtına kartalın kolunu kanadını kırdı:) maçtan sonrakı baslık:D

jackal61
24.01.2011, 03:40
Bucaya 5 attı diye pohpohlanan göklere çıkarılan kartalın karizmasını çizme maçı bence.. :)

Ömer TOPAL
24.01.2011, 03:48
ben aksam geçer tv karşısına izlerim...çıkacak kadro hocanın seçimidir saygı duyarım...bunları kendinize dert edip düşünmeyin...Yaslanın arkanıza izleyin bence

28TS61
24.01.2011, 04:17
İlgili başlığa yazamıyorum. Buraya yazayım konuyla ilintili olarak.

Bildiğiniz üzere geçen senenin Türkiye Kupası şampiyonu ve bu senenin Lig Lideri Trabzonspor'un kupa maçları diğer İstanbul takımlarının aksine TRT Haber'de yayınlandı. Üstelik diğer takımların maçları TRT 1 ve TRT HD'de yayınlanırken.

Bu konuya itirazımız noktasında TRT ve Erdoğan Arıkan'dan ise şöyle bir savunma geldi;
"TRT Haber yeni bir kanal ve bu kanalın reklamı için Trabzonspor'un maçlarını bu kanalda yayınlıyoruz".

Geldiğimiz noktada Beşiktaş- Trabzonspor kupa maçı her ne hikmetse TRT 1'de verilecek.

1- Trabzonspor'a TRT de dahil olmak üzere bir haksızlık uygulanıyor.
2- Trabzsonpor'un sportif başarısı sadece bir kaç süslü cümle ile süslenerek, Trabzonspor taraftarının gönlü alınıyor.
3- Vatandaşlardan aldığı vergilerle beslenen TRT yapması gerekeni yapmıyor ve adalet, eşitlik ölçütlerine değer vermeyerek prime-time ölçütünü değer bildiğini gösteriyor.
4- Başta Erdoğan Arıkan olmak üzere TRT ve yetkilileri Trabzonspor taraftarına açık açık yalan söylemişlerdir.

Maça gelecek olursak, beraberlik bile bize yeteceğine göre bir adım önde biziz diyorum.

en son kupa maci sonrasi yazmistim bjk-ts macini trt haberde veremezler diye. aslinda hepimiz tepki verip macin trt haberde yayinlanmasini saglamaliyiz

Erkin
24.01.2011, 04:17
Istanbul eziklerinin her zamanki halleri birakin kizmayi bu pisliklere gulup gecelim, onlar isin bittigini dusunsunler. Biz her sey olabilir belli olmaz diyelim derinden ilerlemeye devam edelim polemige hic girmeyelim, onlar Besiktas'i 1 macla sampiyon ilan etsinler azsinlar kudursunlar. 5 atacaz bilmem ne diyenlerle dalga gecmek daha yararli olur. Hele bugun de Bursa berabere kaldi ya is bitti yav bizimki de laf adamlar kina siparislerini coktan vermisler. Mustafa Kerizli, Ridvan, Altan Karinagrisi gibilerine cevabi sahada verecegimize inaniyorum. Agizlari akiyor ya sileriz fena mi :) Yeter ki biz inanalim ama gercekten.

İdris Toksoy
24.01.2011, 08:10
hiç bir çekincem yok bu maça dair.

Süleyman50
24.01.2011, 08:17
beraberlik yeterli...

Celal Demir
24.01.2011, 08:21
bu maçtan 1 puan alsak yeterli ama futbolcuların aklı fenev maçında olursa beraberlik dahi zor geliyor bana mesela ben fb maçını düşünüyorum şuan umarım futbolcular benim gibi değildir şenol hocam işini bilir ankara maçına takılmamak lazım bence...

Berberoğlu
24.01.2011, 08:37
Yahu bu Beşiktaşlılar kadar mukh kafalısını görmedim.

Adam iyi ki 5 atmış Buca'ya. Gelmiş yok efendim kesin şampiyonuz filan. Trabzon'u dağıtırız bilmem ne.

Diyorum girelim iddiasına, yok ben Beşiktaş üstüne iddiaya girmem.
Diyorum Çarşamba günü maça gidelim, yok efendim hanımla centilmenlik sözleşmesi yapmış..

Ben de dedim ki "Ben laf kalabalığı dinleyemem, icraatın yoksa güle güle."

Nasıl iyi demiş miyim.. :D

Mustafa OK
24.01.2011, 08:42
ankaragücü maçında puan kaybetmemiz bu maçın önemini biraz daha düşürdü h.sonu daha önemli hale geldi inşalllah iki maçtanda yüzümüzün akıyla çıkarız. son vuruşlarda böyle beceriksizlik yapmaya devam edersen çok sıkıntı yaşayacağız anlaşılan hadi hayırlısı...

Gurpas
24.01.2011, 08:45
TRT 1 yayınlıyor maçı vay beeee

Tayfun
24.01.2011, 08:54
Berabere biter bence ama ofansif kadro ile çıkarsa 8jk, geri dönmüyor ilerdekiler dün bunu Sergen'de dedi, çok vahim olabilir 8jk için....

temel_yilmaz
24.01.2011, 09:08
Herkese günaydın..
Dünki spor programlarını izledim resmen takımımıza karşı psikolojik savaş başlatılmış durumda her spor programında yok TRabzonspor bjk den fark yer öyle olur böyle olur klübü psikolojik şekilde yıpratıp menfaat sağlama peşindeler.Özellikle Trabzon'daki arkadaşlar tesislerin önüne gidip futbolcuların bozulan moralini düzeltmelidir.
Dün ben bir kaç spor programını izledim neredeyse gs ile aynı derecede şampiyonluk şansımız var böyle bir şey olamaz.Taraftarımızı ve oyuncularımızı baskı altına almayı planlıyorlar gerek yazılı basın gerek tv ve radyolar olsun.Türkiye gazetesinde okudum fenerbahçeli oyuncular bağıra bağıra koridorda sıra Trabzon'a geldi demişler onları bastırmak aykut hocaya düşmüş bizim maçın sonrasında ağzında salyaları ile dolaşan sözde yorumcularıda gördük .
KIsacası bu hafta Trabzonda özellikle bugün oradaki gerçek taraftarımıza çok iş düşüyor takım ne kadar şehirde kalır belli değil ama destek şu aralar çok önemli iş işten geçmeden.

61li
24.01.2011, 09:18
çarşamba pazar arasında 4 gün var ya..
Yedek ağırlıklı çıkmamalıyız..
Haftada 2 maç oynayabilecek gücü var bu takımın.

ozturk
24.01.2011, 09:23
bjk lılar size fark atarız diyorlarsa siz de he he diyin geçiştirin bence..

ah bana demiyor kimse:)

çünkü benm yanımda Trabzonsporla ilgili olumsuz bir ima bile edemiyor kimse:D

mexp61
24.01.2011, 09:23
Herkese günaydın..
Dünki spor programlarını izledim resmen takımımıza karşı psikolojik savaş başlatılmış durumda her spor programında yok TRabzonspor bjk den fark yer öyle olur böyle olur klübü psikolojik şekilde yıpratıp menfaat sağlama peşindeler.Özellikle Trabzon'daki arkadaşlar tesislerin önüne gidip futbolcuların bozulan moralini düzeltmelidir.
Dün ben bir kaç spor programını izledim neredeyse gs ile aynı derecede şampiyonluk şansımız var böyle bir şey olamaz.Taraftarımızı ve oyuncularımızı baskı altına almayı planlıyorlar gerek yazılı basın gerek tv ve radyolar olsun.Türkiye gazetesinde okudum fenerbahçeli oyuncular bağıra bağıra koridorda sıra Trabzon'a geldi demişler onları bastırmak aykut hocaya düşmüş bizim maçın sonrasında ağzında salyaları ile dolaşan sözde yorumcularıda gördük .
KIsacası bu hafta Trabzonda özellikle bugün oradaki gerçek taraftarımıza çok iş düşüyor takım ne kadar şehirde kalır belli değil ama destek şu aralar çok önemli iş işten geçmeden.

şuralarda bi yerde imzam olacaktı :alkış:

mexp61
24.01.2011, 09:25
Eğer kargadan bozma kartal yavrusu bizim maçada buca kadrosuyla çıkarsa ezeriz diye tahmin ediyorum.....

mexp61
24.01.2011, 09:32
adamların defansı ve kalesi çok bariz zayıf....ofansif olarak çok iyi olabilirler.Dişli bir rakibe karşı belki 2 atar ama 3 de yer...

honor
24.01.2011, 09:33
29 yaşındayım 96 şokunu yaşadım ozaman ortaokul 3. sınıftaydım. aradan 15 sene geçmiş.Hem kartalı he feneri yenin, o şokun tesiri falan kalmaz. Eziklerde susar artık.

10 numara
24.01.2011, 09:37
....................Onur................
Serkan..Glowacki..Egemen..Cale
..................Ceyhun..............
............Selçuk....Engin..........
Burak.............................Jaja
...................Umut................

Şöyle bi kadro düşünüyorum ama Şenol Hoca bilir de yapar...
egemen yetişir mi bilemem ama bu kadroyla çıkmalıyız....belki colman oynar...