PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 5.Hafta | Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21

sezgin_61
27.01.2011, 00:57
ya arkadaş bu takımın şu mağlubiyetine niye yedeklerle çıktıkta yenildik diyen bir allahın kulu yokmu ya...
tarih trabzonun hafta sonu fb ile maçı olduğu ve yedeklerle çıktığı için maçı kaybetti yazmaz..
10 sene sonra geriye baktığında kitaplar..türkiye kupasında beşiktaş eze eze trabzonu yendi der...
noldu yani şuan colman çokmu süper durumda yada jaja hiç oyuna girmedi şutları daha mı düz gitcek???
çarşamba maç yapan takımın haftasonuna tam randıman verememesini nasıl da kabullendiniz böyle ya..
bu yedeklerle direndik bjk ye psikolojisine kaptırın kendinizi..as kadroda yenildiği zaman görürsünüz hatanızı..
ayrıca kupayı önemsememe lüksü nerden geliyor trabzosporun onuda anlamış değilim sanırsın 20 tane var müzede gs ye altı fark atmışız..
olmaz böyle olmaz..orda inönüde maçı kazanmalıydık..statta oh oh nede güzel oluyor........... türküsünü dinelemeyecektik..

Boşver kardeş afgursun dursunlar AMA TARİHE ŞAMPİYON TRABZONSPOR DİYE DE YAZILACAK EMİN OL...

Gordon Freeman
27.01.2011, 00:58
Sezerin futbolcu olmadıgını ıspatladıgı maç...

muratali
27.01.2011, 00:59
Çarşı ve tüm stad 61. dakikayı coşkuyla kutladı. Bize Çarşı da Trabzon ... :)

Erdem Keser
http://twitter.com/#!/leoreixach (http://twitter.com/#%21/leoreixach)

iste bu yuzden buyuk kulubuz,koklerini butun dunyaya salmis kulup

adam brezilyali,ve hasta derecede Trabzonspor taraftari,biraz twiiter uzerinden sohbet ettim..ama cok sinirli mac icin =)))
Bu adamı biliyorum, manyak derecede Trabzonsporlu:D

SEDAT
- Valla ben Sezer'i beğeniyorum , özellikle kasap yönünü ister kızın ister başka bişey deyin ama böyle adamlarda lazım :)

.....
27.01.2011, 01:00
Neyse artık geçti bu maç son olarak formda bir Cale bu Quaresma'yı durdurur diyorum bir daha ki maça, Quaresma'ya direk hamle yapan oyuncular nakavt oluyor Cale en azından açı daraltıyor yani Quresma'nın istemediği tarzda bir oyuncu bir daha ki maç çok farklı olacak.

Şaşırma yahu abi. Benim bu sene transfer politikası hariç bire bir Şenol Hoca ile aynı kafada olmam beni de şaşırtıyor aslında. Ben değişmediğime göre hoca değişti:D

Brozek'ler konusunda da yorum yapayım izninle. Transfer politikası hariç demiştim yukarıda. Şenol Güneş zor günleri aştığı oyuncularla biraz vefa borcu mu, duygusallık mı artık ne derseniz deyin sonuna kadar gitmek istiyor. Bu yüzden Umut'u kesebilecek bir forvet, Burak'ı kesebilecek bir kanat oyuncusu ve Selçuk-Colman ikilisinden birini kesebilecek bir ortasaha aldırmadı veya aldıramadı. Zira ilk yarıyı bu adamlarla zirvede bitirdi. Devamını da bunlarla getiririm, sadece her ihtimale karşı sakatlanırlar v.s diye yedekleri olsun diye transfer yaptırdı.

Ben olsam isim vermem gerkeirse Progbyenak, Milevsky gibi tevrubeli ve güçlü 2 forvet oyuncusundan birini almak için 5-6 milyon u gözden çıkarırdım mesela. Ortasahaya da Alan-Annan takasıyla Selçuk ve Colman'a alternatif yaratırdım. Başka adam almamıza gerek kalmadan kapatırdım transferi. Yani şampiyonluğa giden yolda Alan'ı takas sayarsak en fazla 5-6 milyon euro harcayıp Umut'u yedek bırakabilecek bir forvet almış olsak çok daha rahat olurduk bana göre. Ama Şenol Hoca Umut'u yedekleyecek forvet aldırdı.

Bu pencereden bakarsak istediğini almış Şenol Hoca transferden. Ama bakalım benim görüşüm mü, onun görüşü mü doğru çıkacak ilerleyen haftalarda.

Tek tek ele alırsak Piotr Brozek Gabric'den daha iyi bir oyuncu gibime geldi. Takım oyununa yatkın. İçerdeki maçlarda sol kanattan girip orta kesebilir veya direkt cezaalanına nokta pas olarak gönderebilir gibi duruyor. Bence takıma yararlı bir oyuncu olur.

Pawel Brozek ise top alış verişleri iyi gibi ama kopuk kopuk oynuyor görüntüsü çizdi. Deplasmanlarda işe yarar zira defansın arkasına iyi sızıyor. Ama bizim işimize asıl Avni Aker'deki maçlarda yarayan golcü lazım.

Zira Avni Aker'de rakip defansın arkasına iyi sarkan bir forvet, top yerine reklam tabelalarıyla buluşur en fazla... Gömülü savunmayla oynuyor her takım. Pawel'in içerideki performansına bakmak lazım. Ama dediğim gibi dışarıda Umut'la değişmeli veya yan yana oynayarak iş yaparlar.

Yattara iki liberolu ve tek kanatlı sistemde başarılı olması mümkün değil . Zaten kademeli savunuluyor .

Ayrıca yan toplarda ön direğe gidecek futbolcu yok arkadan bindirecek futbolcu yok , ters kanatta açık oyuncusu yok .

Brozek Serkan Colman Engin aslında tam Yattara'ya uygun isimler . Ancak silahları doğru zamanda doğru düzende kullanmak gerek .

Öncelikle Şenol Güneş'i cesur kararından ötürü tebrik ediyorum.İngiltere lig kupasında yarı finalde West Ham, Birmingham, Arsenal ve İpswich vardı.Kupada önemli ancak önceliğimiz lig olmalıydı, hoca en doğru kararı verdi neticesinde.Maç öncesi bir çok arkadaş sohbetinde söylediğim gibi Beşiktaş'ın sadece şişirilmiş bir futbol balonu olduğu gerçeğini yüzlere vurduğumda "siz görürsünüz olum eheh, 17'de 17 yapacaz diyen bebeler içinde 6 hafta kaldı.
Ben iddia ediyorum, 9 oyunvu yerine 4-5 oyuncu rotaysonuna gitseydik, enazından pas organizasyonumuzu sağlayacak Colman yada Selçuk'tan birtanesi sahada yer alsaydı pas manyağı yapıp 20-25 dakikada istediğimizi alırdık ancak bu riske girmeye değermiydi tartışılır.

Bu saatten sonra Fenerbahçe maçında bir futbol mucizesi yada olağanüstü doğa olayları gerçekleşmezse o stadta istediğimizi yarım saatte alır, turu oracıkta atarız.Nitekim Beşiktaş'ın günümüz futbol gerçeğinden ne kadar uzak bir anlayışla yönetildiğini, savunma derinliğinin anasının ağladığı dakikalarda her hangi bir rakip tarafından doğru tercihlerle defansın hallaç pamuğu gibi atacağınıda ekleyeyip saygılarımı sunayım:D

Casillas'ın reflekslerinin Onur'dan iyi olmadığını düşünüyorum öncelikle.

Golde büyük bir orta saha zaafiyeti söz konusu.Almeida topu indirirken bizim orta saha oyuncularımız maalesef seyrettiler Quaresma'yı.

2. yarıda gerçekten bize keyif veren bir takım vardı sahada.Alanzinho'nun önderliğinde bütün oyuncular müthiş katkı verdi.Özellikle Mustafa'nın böylesine önemli bir maçta formasının hakkını fazlasıyla vermesi beni çok sevindirdi.

Eğer Pawel'in ve Alan'ın toplarından biri gol olsa maçı alırdık.Bu arada sesimiz çıktı mı bari?:)O kadar bağırdık.:)

Yorumlarınıza kurban be. Helal olsun be :)

Geriden gelmenin faydaları :p :)

İsa
27.01.2011, 01:01
Eğer Serkan sezon sonuna kadar herhangi bir sakatlık veya cezalık olmazsa Tayfun için Trabzonspor'daki son resmi maçıydı denilebilir.

Devre arası bitmeden ortasahanın ortasına bir adam alınması gerekliliği umarım tekrar hatırlanmıştır.

adem73
elestiriye varim giybete hayir.sezer i bu kadar elestirmeyin.basinda hocasi var,haketmese vermez formayi.

lazibere
- Valla ben Sezer'i beğeniyorum , özellikle kasap yönünü ister kızın ister başka bişey deyin ama böyle adamlarda lazım :)

Kesinlikle katılıyorum..

kamyonetçi
27.01.2011, 01:02
- Tırt bir Kupa için Şenol Hoca'yı eleştiren arkadaşları anlamıyorum.
- Eğer ciddi anlamda çıkıp yenilseydik ne olucaktı , bu seferde niye yedek takımla çıkmadın diye eleştirilecekti.
- Ne demiş ünlü düşünür "Trabzonspor Taraftarı Eleştirmek İçin Dünyaya Gelmiştir " :)

Çıkaramadım bu ünlü düşünürü! :)

Yiğit Gayretli
27.01.2011, 01:02
elestiriye varim giybete hayir.sezer i bu kadar elestirmeyin.basinda hocasi var,haketmese vermez formayi.

Bu maçta oynamayı hakettiği için mi oynadı yoksa oynamayı haketsin diye mi oynatıldı ?

serkanholep
27.01.2011, 01:03
Hiç zorlanmadan kazanıcağımız maçı Şenol Hoca egoları için rakibe verdi..

Şenol Hocanın dediği gibi hiçbir şeyin garantisi yok,Bakalım önem verdiğimiz ligde şampiyon olabilicek miyiz??

En azından kupa ile de olsa sevinicektik,tıpkı Geçen sene kupa alınca Şampiyonlar Ligini almış gibi reklam yapan yönetim gibi..

Futbolcularımız 4 gün arayla maç yapamıyorsa kapatalım Kulubü gidelim..

yahu arkadaşım ne egosu

adam yıllardır futbolun içinde neler yaşadı neler

bu takımı bence dünyadaki hiç bir teknik adam böyle oynatamaz

Şenol hocayı bulmuşuz ego diyoruz

hafta sonu kaybedersek kapatalım kulübü o zaman

şu kulübün geldiği noktada hala yönetim ve hoca biçimsiz eleştiriliyor ya pes ki pes

SEDAT
Çıkaramadım bu ünlü düşünürü! :)

- Ben ççç ççç ...

The Ciks
Maçla ilgili...analiz yapmanın pek luzumu yok....

bugun biz fb macı oynadık bjk macı degıl...:)

serkanı yormadık...caleyıde ...sımao yada quaresma vasatı asamazdı...
zıra...

fb acısından olum kalım macı onlar ıcın...gokhan gonulu ,emresı nıang ı delı gıbı oynayacaklar...

kupadan elenmemız fb ve bursanında bu kulvarda olmamasından oturu ıyı oldu denılebılır..

ha bız ıstesek bu kupayı alırmıydık..alırdık..
bu bjk bızım as takımı sabaha kadar oynasa yenemezdı..ama delı yorardı kora kor bır oyunda..

fb nın 3 maç onundeyız...
pazar gunu...dananın kuyrugu kopar..
kopmazsada 24 hafta bjk ts macında kopar...

bjk yı o macta merak edıyorum dogrusu...
as takımın ıntıkamı acı olacak zıra...

fb macı kadrosu su olur dıyorum yerı bura olmasada...
zaten bız bugun fb ıle lıg sampıyonlugu macı oynadık bır kupa macı degıl..

--------------onur----------------------------------

serkan----------gıray----------glo----------cale------
engın--------------selcuk------------colman--------
burak----------umut--------------jaja

pazar gunu sampıyonmuyuz....
hayırlısı....

Şenol Altunsoy
Mankençocuk o yazıyı kaldır istersen hiç yakışıyor mu bu laflar?

ismail tüfekçi
7 eksikle başladığımız bi maçta bjk yi elimizden kaçırdık bence iyi oldu liverpool maçı sonrasında da yazmıştım tekrar edeyim biz iki kulvarda mücadale edemeyiz hayırlısı oldu bize lig lazım kupa bizim müzede çok bu takım şampiyon olacak aetık f b maçına konsantre olalım

Bekir
27.01.2011, 01:04
- Tırt bir Kupa için Şenol Hoca'yı eleştiren arkadaşları anlamıyorum.
- Eğer ciddi anlamda çıkıp yenilseydik ne olucaktı , bu seferde niye yedek takımla çıkmadın diye eleştirilecekti.
- Ne demiş ünlü düşünür "Trabzonspor Taraftarı Eleştirmek İçin Dünyaya Gelmiştir " :)
Tırt kupa mı abi??

Sizin piskolojiniz biraz ''Kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş'' Atasözüne yaklaşmış..

Madem bu kupa tırttı,Neden Tırt bir kupa için Urfa gibi bir yere 10.000'in üstünde taraftar gitti??

Onu da geçtim geçen sene bu kupayı kazanınca yönetim Avrupa da kupa kazanmış gibi kutlamalar yapmadı mı?
Bu kupa değil miydi takıma olumlu hava veren??

Ben geçen seneyi hatırlıyorum Bu kupadan bir halt olmaz dediğimde neredeyse dövülcektim,Herkes Şampiyon olmuş gibi seviniyordu..

Fakat şimdi elenince Tırt oldu tuhaf bir durum..

Yiğit Gayretli
yahu arkadaşım ne egosu

şu kulübün geldiği noktada hala yönetim ve hoca biçimsiz eleştiriliyor ya pes ki pes

İroni yaptı bence ya da ben öyle olduğuna inanmak istiyorum.

pReN@_61
Eve yeni geldim.Ne tranvay rezaletiydi öyle yav :(

serkanholep
27.01.2011, 01:05
sezer, yeni selçuk ? maçı izlediğine emin misin ? :)

bende emin değilim işte

ama fena değildi

en azından şenol hoca oynatıyorsa takımdan göndermediyse ışık görmüştür diyorum

ESER
27.01.2011, 01:05
mac sonunda besiktas taraftari Trabzon fenerin a.k diye tezahurat mi yapti ben mi yanlis duydum acaba? :)

Fatih Özkan
27.01.2011, 01:06
mac sonunda besiktas taraftari Trabzon fenerin a.k diye tezahurat mi yapti ben mi yanlis duydum acaba? :)

İşlerine geliyor çünkü lalelerin :D

lazibere
Bu maçta oynamayı hakettiği için mi oynadı yoksa oynamayı haketsin diye mi oynatıldı ?

Devre arasında çalışarak ve ara ara da oynayarak, En azından bu takımda iyi bir yedek olacağını kanıtladı.. Her futbolcuya siz 11 de oynayacak gibi bakıyorsunuz ama. O beğenmediğiniz Sezer, Sivas şmpiyonluğa giderken en etkili oyuncusuydu.. Yedek olarak takıma girdiğinde pek sırıtmayan oyuncu bu kadar olur.. Daha iyi olsaydı Selçuk'un yerine sürekli oynardı..

Eleştiri yaparken mantıklı olmak lazım..Bu Futbol takımının 11 kişiyle oynandığını ve yedekte bekleyenlerin as oyuncular kadar hazır olmayacağını bilmemiz gerekmiyor mu?

kamyonetçi
- Ben ççç ççç ...

Çok iyi düşünmüşsün,kutlarım seni. :)

lazibere
27.01.2011, 01:07
Burda Powel'i beğenen çıkmadı mı?? sadece benmiyim

Eren Karaahmetoğlu
Maçtan az önce geldim. Üzülen var mı? Maçta, maç öncesinde, maç sonrasında sık sık dile getirdiğimiz gibi bu takım şampiyon olacak. Pazar günü feneri yensek de, yenemesek de, yenilsek de şampiyon olacağız. Her türlü sonuçta takım Trabzon'da karşılanmalı. Kaldı ki fenere kaybedeceğimizi hiç düşünmüyorum.

Bu maç hakkında yorum yapmama gerek yok. Sayfalarca yapılmış zaten gerekli yorumlar. :)

yorumsuz6117
Benim anlamadığın Barış Ataş neden bu maçta oynamaz. Ceyhun'dan da Sezer'den de iyi futbolcu bence.

manken_cocuk
mankençocuk o yazıyı kaldır istersen hiç yakışıyor mu bu laflar?
hangİsİ abİ solersen bakayim yazimda ne var:)

ts_tuncay_ts
27.01.2011, 01:08
7 eksikle başladığımız bi maçta bjk yi elimizden kaçırdık bence iyi oldu liverpool maçı sonrasında da yazmıştım tekrar edeyim biz iki kulvarda mücadale edemeyiz hayırlısı oldu bize lig lazım kupa bizim müzede çok bu takım şampiyon olacak aetık f b maçına konsantre olalım

7 mi 9 mu....

Jaja, selçuk, burak, umut, colman, cale, serkan, egemen, engin

lazibere
Bu arada Ersan, sezonu kapatmış, açıkçası genç futbolcu için çok üzüldüm..

metinbay61
ilk yarı bitince heralde herkes bu maçın sonu hiç iyi görünmüyor diye düşünmüştür...hatta sergen aynen şöyle dedi...ne kadar oyuncu değiştirirsen değiştir bişey değişmeyecektir oyun aynen böyle gider...ama pawelin direkten dönen topundan sonra ki yutkunma sesi ekrandan duyulmuştur...
bu bana yetti bu gece

.....
Yahu o değilde gerçekten bizim takım çok centilmen. Hani faul yapmıyorlar mı ?
Tabi ki yapıyorlar ama temiz ve saf duygularla.

Bunu ben Trabzonspor sevdalısı olduğum için söylüyor olabilirim ama öyle :)

Giray birine faul yaptı hemen kaldırmaya çalışıyor , keza Ceyhun da öyle.

Abi saha sonuçları kadar bunlarda benim için önemli. Oyuncularımızı çok seviyorum Allah bozmasın hepsi pırlanta gibi insanlar.

Beğenmediğim Sezer bile nasıl canını dişine taktı rakip takımla savaşıyordu be.

Bu takım şampiyon olacak abi kim ne derse desin. Er ya da geç!!!!!!!

yorumsuz6117

Asafa Powell 100 metre engellide çok iyi ben beğeniyorum. :D

Tangerine Dream
Bir önceki forma giydiği ve bu akşamki maçta Sezer'i çok gergin gördüm. Bu çocuk böyle değildi. Futbolcularımızın kendileri hakkında neler düşünüldüğünü merak edip bu foruma girdiklerini ve burada yazılanlardan etkilendiklerini ciddi manada düşünmeye başladım.

ismail tüfekçi
rotasyon yapan hocamıza çok eleştiri yapmışsınız en iyisini yaptı şuster iti ile resmen dalga geçti 2 eksikle trabzonda yenilen bjk nin hocası bize avrupa dersi vermeğe kalkmıştı 7 eksikle çıktık ve az kalsın maçı çeviriyorduk bi jaja ve engi bu maçı 2-0 dan 2-3 yapmaya yeterdi

Şenol Altunsoy
27.01.2011, 01:09
hangİsİ abİ solersen bakayim yazimda ne var:)

Alıntılamak istemedim bundan bir önceki sayfada son yazdığın mesaj :) Her ne olursa olsun Analar kutsaldır.

inadına_Trabzon
Trabzonsporun Yedek Ağırlıklı kadro ile çıkması gerekiyordu. Öylede oldu.

Sahaya çıkan eksik kadromuz bile bjk ye ecel terleri döktürdü.

Zaman geçirmeler,yerden kalkmamalar,maçın bitimine 30 saniye kala oyuncu değiştirmeler :D

Kadromuz kaliteli-geniş olmadığı için geçen sene aldığımız Türkiye Kupasına yoğunlaşmamıza hiç gerek yoktu. Fenerbahçe 120 milyon euroluk kadroyla tek hedefe,Bursa 60 milyon e ile tek hedefe , biz 65 milyon euro ile iki kupa. RÜYA GÖRMEYELİM. Mantıklı olan da buydu.

Beşiktaş yenilmez bir takım değil. Attıkları gollere bakıyoruz.Organizasyon yok. Simao , 1 yıldır doğru düzgün maça çıkmamış Tayfun u geçerek gol attırdı. Quaresma mucizevi bir gol attı. Yıldıza dayalı sistem kaybeder. Sakatlık,Ceza,Yorgunluk.

SEDAT
Tırt kupa mı abi??

Sizin piskolojiniz biraz ''Kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş'' Atasözüne yaklaşmış..

Madem bu kupa tırttı,Neden Tırt bir kupa için Urfa gibi bir yere 10.000'in üstünde taraftar gitti??

Onu da geçtim geçen sene bu kupayı kazanınca yönetim Avrupa da kupa kazanmış gibi kutlamalar yapmadı mı?

Ben geçen seneyi hatırlıyorum Bu kupadan bir halt olmaz dediğimde neredeyse dövülcektim,Herkes Şampiyon olmuş gibi seviniyordu..

- Bende urfaya gittim , ama geçen sezonki durumla şimdiki durumu eşdeğer tutmana şaşırdım.
- Hele Şenol Hoca'yı ego'lu bir insan olarak göstermene daha çok şaşırdım.
- Manisa adam olsaydı şuan bu halde bile 2.turdaydık , ne garip değilmi :)

Fatih Özkan
http://img252.imageshack.us/img252/525/itiraf.jpg (http://img252.imageshack.us/i/itiraf.jpg/)

Güzelmiş :cool:

kamyonetçi

Yanındayız.

Herkes havaya girmiş,ayrıntıya giren pek yok.

Emin Danışmaz
27.01.2011, 01:10

Biraz daha kuvvetlensin süper

Yiğit Gayretli
27.01.2011, 01:10
Devre arasında çalışarak ve ara ara da oynayarak, En azından bu takımda iyi bir yedek olacağını kanıtladı.. Her futbolcuya siz 11 de oynayacak gibi bakıyorsunuz ama. O beğenmediğiniz Sezer, Sivas şmpiyonluğa giderken en etkili oyuncusuydu.. Yedek olarak takıma girdiğinde pek sırıtmayan oyuncu bu kadar olur.. Daha iyi olsaydı Selçuk'un yerine sürekli oynardı..

Eleştiri yaparken mantıklı olmak lazım..Bu Futbol takımının 11 kişiyle oynandığını ve yedekte bekleyenlerin as oyuncular kadar hazır olmayacağını bilmemiz gerekmiyor mu?

Sivas'ta olur. Trabzon'da olamaz.

TheCrow
27.01.2011, 01:11
Maça as kadroyla çıksaydık ne olabilirdi...
En azından berabere kalarak bjk yı kupanın dışına atabilirdik. bjk, fener, bursanın saf dışı kaldığı kupayı rahatlıkla alabilirdik
fenere "hafta sonu seninle olan maçımız sıradan bir maç, seni fazla ciddiye almıyorum" mesajı verebilirdik.
Yenilmezlik serisi devam ederdi, bjknın havasını almış olurduk.

Ama diğer taraftan verilecek 1-2 sakat ile ligi tehlikeye atabilirdik, İlerleyen haftalarda sadece lig kulvarında yarışan rakiplerimiz karşısında kupa maçları bir dezavantaj olabilirdi.
Takım yine de yenilebilir ve fener maçına özgüveni sarsılmıuş bir şekilde çıkabilirdi.

Şimdi fener maçının sonucu ayrı bir önem kazandı, olası bir mağlubiyette Şenol Güneş'e bjk karşısına yedek kadro ile çıktık da ne oldu eleştirileri gelebilir. Alınacak bir galibiyette akıllarda kupa mupa kalmaz, istediğimiz zaman yine alırız kupayı, şampiyonluk yanında değeri solda sıfır.

Bekir
yahu arkadaşım ne egosu

Senin kadar Ben de Şenol Hocayı seviyorum,Şenol Hoca olmasa bugün buralarda olamıcağımızı Ben de biliyorum..

Fakat çok seviyor olmam eleştirmem için bir sebep değil,herkes herkesi eleştirebilmeli..

Benim derdim yenmek yenilmek değil,Seneye Şampiyonlar Ligine gittiğimizi düşünürsek Ligde önemli maç olusa Ş.Liginde de mi yedek kadro ile oynucağız??
Ya da ne biliyim Ligde mi yedek kadro ile oynucağız??

Ben direk 11 ile çıkılsan da demiyorum,Fakat hazırlık maçlarından bile oynatmadığın adamları çıkıp da Bjk maçında oynatırsan eleştiririm...

SEDAT
Çok iyi düşünmüşsün,kutlarım seni. :)

- Çok düşünmeye gerek yok bende dahil herkes böyle abi :)

cellchook
Bu maçtaki yenilgi ve oyun,ankargücündeki beraberlikten çok daha faydalı oldu.

Pawel fb maçında oyuna girecektir bu arada.İçeride umutlu pawelli kadrolar görebiliriz.

İfade edemeyeceğim ama hoca burak yerine yattara ile başlamalı.Burak oyuna göre girmeli.

Alp Yavuz 13
yalnız bejeke koyduk mu yu lig de görücez çünkü fena KOYUCAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Samet Yildirim
27.01.2011, 01:12
Genelde cogu arkadaslar begendi.

pReN@_61
27.01.2011, 01:12
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 44 - Beşiktaş:% 56

ismail tüfekçi
27.01.2011, 01:13
paveli ben beğendim piotr bence çaleden iyi değil ama pavel çift forvetli maçlarda iş çıkarır bize ah keşke sezon başı gelse idi

Alp Yavuz 13
27.01.2011, 01:13
bu arada taraftarımız stada gelişi çok fenaydı yaaaa offf offf offff.... hele BİZE HERYER TRABZON diye inledi ya oralar süperdi ...........

metinbay61
27.01.2011, 01:14
o değilde şuster saymayıda bilmiyor ernst i oyuna sokuyodu ersanı çıkarıp...ve hükmen mağlup olup havasını alacaktı...ama birileri uyardı heralde...

lazibere
Abartmayın, Tayfun'un yediği çalımı kımse yemezdi.. Quaresma balına bir gol attı.. Bu kadar özel hazırlandıkları maçı 8 eksik çıkan kadromuz karşısında ecel terleri döktüler..Senol hoca turu geçmek istemedi.. Bu sezon Türkiye kupası hedefimiz değildi..

Bu maçla Fener maçı denk gelmeseydi, bz bu turu da geçer kupayı da alırdık.. Ama bunun suçlusu da Gaziantep maçında 90. dakka da gol yiyen takımdır.. Yabancılarını tataile erkenden çıkaran hoca kupayı önemsemedi bile..

İyi ki de önemsemedi..

Keşke bir öncekı maçta iddamızı kaybetmiş olsaydık da.. Bu stresi yaşamasaydılar... Bir bakıma da şu onemli.. takı istanbul' a erken geldi ve Trabzon'nun kasvetli ortamından uzaklaşmış oldu

.....
beşiktaş taraftarı tam sığır gram beyinleri yok tribünde onların yanındayım adamlarla konuşuyoruz muhabbet şu şekilde

ben : pazar günü fırtına bekleniyormuş karadeniz üzerinden geliyormuş önce anadolu yakasında fırtına kopup istanbulu etkisi altına alacakmış
8taşlı : hadi ya demek kar geliyor sıkı giyinmek lazım

:D :D :D

ççç offf yarıldım gülmekten çok sağolun moralimi düzelttiniz :)

Yiğit Gayretli
27.01.2011, 01:15
Bu maçtaki yenilgi ve oyun,ankargücündeki beraberlikten çok daha faydalı oldu.

Pawel fb maçında oyuna girecektir bu arada.İçeride umutlu pawelli kadrolar görebiliriz.

İfade edemeyeceğim ama hoca burak yerine yattara ile başlamalı.Burak oyuna göre girmeli.

Sen ne yaptın :) Burak'a öyle denir mi hiç :)

Burak kızağa çekilmeyi çoktan haketti de, neyse...

ts_tuncay_ts
27.01.2011, 01:16
o değilde şuster saymayıda bilmiyor ernst i oyuna sokuyodu ersanı çıkarıp...ve hükmen mağlup olup havasını alacaktı...ama birileri uyardı heralde...
kesin 4. hakem uyarmıştır...

Bekir
27.01.2011, 01:16
- Bende urfaya gittim , ama geçen sezonki durumla şimdiki durumu eşdeğer tutmana şaşırdım.
- Hele Şenol Hoca'yı ego'lu bir insan olarak göstermene daha çok şaşırdım.
- Manisa adam olsaydı şuan bu halde bile 2.turdaydık , ne garip değilmi :)
Ben anlatamıyorum galiba..

Trabzonspor benim için Bu ligin en büyük kulubüdür,Sizler için de bu böyledir...

Trabzonspor yarıştığı her kulvarda Zirveye oynamalıdır..

Ligi düşünerek çok rahat kazanabiliceğin bir maça 9 tane yedek oyuncuyla çıkmak Bence egodur...

Bizim H.sonu maçımız var da Bjk'nin yok mu??
Onlar neden as kadro ile çıkıyorlar..

Manisa'nın ne yaptığı beni ilgilendirmez,Önce biz adam olup Manisanın yenildiği takımı yenseydik...

Bu arada kupaya çok fazla önem vermiyorum,Ben de Urfaya gittim ama kupaya çok fazla sevindiğimi söyleyemem...
Beni sinir eden elenmek falan değil Şenol Hocanın böyle bir saçmalık yapması...

.....
27.01.2011, 01:17
Ne diyor üstâd;

Mehmedim sevinin başlar yüksekte
Ölsek de sevinin, eve dönsek de...
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte
Yarın elbet bizim elbet bizimdir,
Gün doğmuş, gün batmış
Ebed bizimdir...

moralleri bozmayın arkadaşlar, cümleten hayırlı geceler.

:alkış:

Tam yerinde biz dize. Harika. Yazandan söyleyenden paylaşandan Allah razı olsun :)

muratali
27.01.2011, 01:18
Senin kadar Ben de Şenol Hocayı seviyorum,Şenol Hoca olmasa bugün buralarda olamıcağımızı Ben de biliyorum..

Fakat çok seviyor olmam eleştirmem için bir sebep değil,herkes herkesi eleştirebilmeli..

Benim derdim yenmek yenilmek değil,Seneye Şampiyonlar Ligine gittiğimizi düşünürsek Ligde önemli maç olusa Ş.Liginde de mi yedek kadro ile oynucağız??

Ben direk 11 ile çıkılsan da demiyorum,Fakat hazırlık maçlarından bile oynatmadığın adamları çıkıp da Bjk maçında oynatırsan eleştiririm...

Ömrünü Trabzonspora ve futbola vermiş, 65 yaşında , Dünya 3.lüğü apoleti takan bir hocayı ben 37 yaşında bir taraftar olarak eleştirmeyi aklımdan bile geçiremem. Benim bilgim, görgüm , tecrübem , onunkinin yanında ne ki. Vardır benden iyi bildiği bişey ki yapmıştır.

lazibere
Sivas'ta olur. Trabzon'da olamaz.

Herkesin fikri farklı farklıdır hanginizi mutlu etsin şenol hoca.. Bana sorarsan Jaja Bu takımın as oyuncusu olamaz, çünkü kendine oynuyor, Bu demek değil ki Jaja kötü futbolcu ama takım futbolu adına katkısı zayıf ve bencil..

Bu tür eleştiriler olacaktır ama Olmuş alınmış ve oynyan ve iyi niyetiyle yedek kalmaktan bil şikayet etmeyen Sezer gibi deneyimli bir oyuncuya alternatif bir yedek mi arıyorsun yoksa as futbolcumu arıyorsun.. Yada siz yedeğe kaliteli transfer mı oturtabileceğinizi düşünüyorsunuz... Çok iyi olan bir futbolcu yedek bekler mi?? Ikı tane çok iyi aynı mevkide birbirinin ne kadar yedeği olur.. mantıktan kastım buydu...

Enes Ünal Kaya
http://www.swfcabin.com/swf-files/1277738426.swf

Konuşanlar Mı Var..
Dinlemek İstemiyor Musunuz :D ÜSTEKİ Linki Atın Yeter :)

kamyonetçi
27.01.2011, 01:19
- Çok düşünmeye gerek yok bende dahil herkes böyle abi :)

Bir ustanın deyimiyle; metrekareye bir Mourinho.

inadına_Trabzon
Piotr da iş yok, Pawel iyi olabilir.Glowacki sakatlandımı beyler ?

Devrim Arslan
kupa umrumda bile degil tek hedef ligimiz ben elendigimize sevindim ...artik sadece 16 macimiz var baska yok

AYYILDIZ
27.01.2011, 01:20
Bjk'de Ersan'in carpraz diz bagi yirtilmis sezonu kapatmis.Buyuk kayip bjk icin.Ersan'a da gecmis olsun uzuldum.

.....
27.01.2011, 01:21
http://img252.imageshack.us/img252/525/itiraf.jpg (http://img252.imageshack.us/i/itiraf.jpg/)

süper yaa :D

serkanholep
27.01.2011, 01:22

kardeş biz şampiyon olalım

ŞL ye gidelim merak etme as takımla oynanır

şimdide oynanırdı

ama işte diyorumki Şenol hocanın bir bildiği vardır

Ahmet F. Zengin
Piotr da iş yok, Pawel iyi olabilir.Glowacki sakatlandımı beyler ?

Keşke transfer komitesine seni alsaydı Trabzonspor .. 1 maçta adamın ne olduğunu anlamak her yiğidin harcı değil !!

lazibere
Ben anlatamıyorum galiba..

Trabzonspor benim için Bu ligin en büyük kulubüdür,Sizler için de bu böyledir...

Trabzonspor yarıştığı her kulvarda Zirveye oynamalıdır..

Ligi düşünerek çok rahat kazanabiliceğin bir maça 9 tane yedek oyuncuyla çıkmak Bence egodur...

Bizim H.sonu maçımız var da Bjk'nin yok mu??
Onlar neden as kadro ile çıkıyorlar..

Manisa'nın ne yaptığı beni ilgilendirmez,Önce biz adam olup Manisanın yenildiği takımı yenseydik...

Bu arada kupaya çok fazla önem vermiyorum,Ben de Urfaya gittim ama kupaya çok fazla sevindiğimi söyleyemem...
Beni sinir eden elenmek falan değil Şenol Hocanın böyle bir saçmalık yapması...

Fener bu duumda olsa as kadroyla mı çıkardı.. Bu dumda Fener çokküçük bir takım mı olacaktı..

Siz as kadroyla çıkıp maçı alacağımızı düşünüyordunuz peki ya 4 yeseydı???
ya fark yeseydii..

Ya as kadromuz sahada futbol olarak da skor olarak da ezilseydi...

O zaman ne diyecektiniz??

BU ADAM NE YAPIYOR.. PAZAR GÜNÜ FENERLE MAÇI VAR .. BU KADRONN MORALİNİ NEDEN BOZAR..

Evet aynen böyle derdiniz.. Çunku siz biten bir maçın ardından,, keşkelerle konuşuyorsunuz... Selçuk olsaymış... falanca olsaymış....

Yapmayın..

As kadro ile maça çıkmak, Olası kötü bir sonuçla ve pazar günü alınacka olası bir kötü skordan sonra futboluları ateşe atmaktır..

Yedek kadroyla bu takımı yensek veya berabere kasaydık, bu seferde.. HELAL OLSUN HOCAYA ... BİZİM YEDEKLERİMİZ BİLE KARTAL S...YOR DİYECEKTİNİZ..

Skora göre değil, mantıklı konuşmak gerek

serkanholep
27.01.2011, 01:23
herkese cümleten iyi geceler

ALLAH büyüktür inşallah TS için herşey güzel olacak

Kandemir
27.01.2011, 01:24
Bu topik kilitlenmeli ve fener maçına odaklanmalıyız.Kupayı bu sene almasak ne olacak?
Tamam final oynayan takımlar iyi gelir elde ediyor ama lig kupasını alan takımda iyi para kazanıyor.Maceraya gerek yok.İki kulvarda yarışacağımıza bir kulvarda emin adımlarla gidelim.Bırakalım kupayıda ilk üçe giremeyen takımlar kazansın bu sene.

only ts
27.01.2011, 01:25
bu maçı tamamen unutalım beyler... böyle abuk subuk bir maçtı sadece yapmak istediklerimizi yapıyoruz. ligin şampiyonu olacaz inanıyorum sizde inanın !!

pReN@_61
27.01.2011, 01:25
Ersan'a üzüldüm geçmiş olsun Ersan.

Bekir
27.01.2011, 01:26
Fener bu duumda olsa as kadroyla mı çıkardı.. Bu dumda Fener çokküçük bir takım mı olacaktı..

Siz as kadroyla çıkıp maçı alacağımızı düşünüyordunuz peki ya 4 yeseydı???
ya fark yeseydii..

Ya as kadromuz sahada futbol olarak da skor olarak da ezilseydi...

O zaman ne diyecektiniz??

BU ADAM NE YAPIYOR.. PAZAR GÜNÜ FENERLE MAÇI VAR .. BU KADRONN MORALİNİ NEDEN BOZAR..

Evet aynen böyle derdiniz.. Çunku siz biten bir maçın ardından,, keşkelerle konuşuyorsunuz... Selçuk olsaymış... falanca olsaymış....

Yapmayın..

As kadro ile maça çıkmak, Olası kötü bir sonuçla ve pazar günü alınacka olası bir kötü skordan sonra futboluları ateşe atmaktır..

Yedek kadroyla bu takımı yensek veya berabere kasaydık, bu seferde.. HELAL OLSUN HOCAYA ... BİZİM YEDEKLERİMİZ BİLE KARTAL S...YOR DİYECEKTİNİZ..

Skora göre değil, mantıklı konuşmak gerek
Ben Keşkelerle de konuşmuyorum sonuca göre de konuşmuyorum..

Elendik ve Bana göre Şenol Hocanın suçu Başka da bir şey demiyorum...

Benim analamadığım Şenol Hocanın dokunulmazlığı mı var??
Biz de çok seviyoruz ama arada eleştirmekten zarar çıkmaz,çıkıp da küfür etmiyoruz..

61zeynel61
27.01.2011, 01:28
Işığı gözünüze değil, önünüze tutma vaktidir. Yolunuzu aydınlatmak boynumuzun borcudur. 1967'den beri TRABZONSPOR ve ANADOLU davası...

AyhanPe
27.01.2011, 01:28

Biz de çok seviyoruz ama arada eleştirmekten zarar çıkmaz,çıkıp da küfür etmiyoruz..

gecen sene türkiye kupasini aldik mesela..oda senol hoca nin sucuydu :D

suanda lideriz ONCA SENEden sonra..kimin sucu??

tabiki senol hocanin..

umarim sampiyon oluruz ve onun sucu olur..

ismail tüfekçi
27.01.2011, 01:29
herkez şunu iyi bilsin şenol güneş 58 yaşında 45 senedir futbolun içinde onu eleştirin bende eleştiriyorum ama sakın futboldan anlamıyor gibi saçma sapan yazı yazmayınbizim yaşımızda bilgimizde şenol hocaya hakaret edici sözler etmeye yetmez o bizden iyi bilir hatamı yaptı olabilir o 2 milyon u idare ediyor baskı onda sitres onda eleştiri olabilir ancak hakarete gidecek yazıları lütfen yazmayın

ESER
27.01.2011, 01:30
Tırt kupa mı abi??

dun dundur bugun bugundur renkdas, :)

olaylari degerlendirirken yasandigi anlari goz onunde bulundurmak lazim.

dun bizim icin bir ihtiyacti, sampiyonluk sinerjisi yaratmak icin bir sicrama hamlesiydi ve o gereken sicrama yapildi kupa sayesinde.., kupa tatmini yasandi fazlasiyla ama taraftar nezlinde artik beklentileri karsilamiyor.. sevinirken bile sevincimiz guduk kaliyor.. hangimiz kupa kazanilan finallerden sonra keske suan sampiyonluk coskusu yasiyor olsaydik demiyor? Trabzonspor sezon basinda yayla cup i bile kazansa sevinirim gurur duyarim ama sampiyonluk hasreti dayanilmaz bir hal aldi ve sampiyonluk disindaki basarilar " tirt" kalabiliyor. boyle dusunen renkdaslara saygi duyulmali.

manken_cocuk
27.01.2011, 01:30
dünyanın hangı ulkesınde ve hangı takımında vardırkı deplasman takımının seyırcısı evsahıbı seyırcısı ıcınde gızlıce mac izlesn emınım bızden baska kımsede yoktur bursada vardı ınonudede vardı:):)bizim gıbı taraftar hıc bıryerde yok..

Ceyhun Dündar
27.01.2011, 01:31
fb macında ınsallah oradayım Allahım sen bızı utandırma... Yenilgi anlamında deıl futbol anlamında...
Ha bu sonuca uzuldum mu evet sonucta trabzonspor yayla cupta bıle yenılse uzulurum ama onemlı deıl:)

Bekir
27.01.2011, 01:33
Bari forum kuralları arasına Şenol Hoca eleştirilemez diye madde koyulsun..

Bu nedir arkadaş sanki ayıp bir şey söyledik...

Daha fazla uzatmıyorum,Hepinize iyi geceler..

Fatih Özkan
Şu Ersan tam olarak hangi pozisyonda sakatlandı arkadaşlar ?

sametaydin
Bu yıl alacağımız şampiyonluk kupası bence 10 türkiye kupasına bedeldir. O yüzden çok da üzülmedim.

Mert Oğuzlu61
27.01.2011, 01:34
ersan sezonu kapamış bjk ayvayı yedi şimdi kimi oynatacaklar orada ?? sivok var i.toroman var başkada stoperleri yok sivok oynarsa yıldızlardan biri yedek bekler, transfer sezonu bitmeden oraya yerli bir takviye yapabilirler belki.

bu arada bjk de sivok sakat mıydı ? eğer oda sakatsa bjk de stoper kalmıyor :D

lazibere
27.01.2011, 01:36

Ben niye eleştiriyorsunuz demiyorum, eleştirilerinizin haksız olduğunu düşünüyorum, Bende çok eleştirdim hala da eleştirirm..

Burda Şenol Hoca'ya ve yönetime şu suçlama yapılabilir..

''BİR KADRO KURULDUĞUNDA, BU KADRONUN LİG VE KUPA VE AVRUPA DA BAŞARILI OLABİLECEK KALTEDE VE YETENEKTE OLMASI GEREKİR ''

Bu eleştiriyi anlayabilirim, Bu şekılde büyük olunur, Birden çok kulvarda devam edebilecek kaltede oyuncularımız olmalı ve bu takım sürekli şenol hoca'nın gazıyla oynamamalı, Futbolcu çıkacak işini yapacak ve Maç geldiğinde oynayacak, Küfür de yiyeceksin, yuhlanacaksın da, bu futbolculaırn kaderi, sürekli birileri senı yüceltecek ve sürekli eleştirileri göz ardı ederek, büyük takım olunmaz..

Bu açıdan baktığımda söylenecek ne sözler var bir bilsen..

Yada Eleştirmek için sebep mi yok??

Örnek??

Gaziantep Büyükşehir belediye?? Yükselme grubunda 29 puanda ve Süper lig'e çıkma iddası devam ediyor.. Bİr ikinci lig takımı için Süper lig'e çıkmatan daha öenmli bir durum olabilir mi??

Onlar neden bu akşam yedek kadro ile çıkmadılar??

Ama dediğim gibi, Maalesef böyle, bu sezon biizm için herşeyden önemli olan LİG KUPASI dır..

Kupa maçı bununla bitmeyecekti.. Turu geçseydık, Çift maçlı turlar başlayacak.. Deplasmnalı ve Kış koşullarında takımın sakatlık v.s olabilir..Yada Galatasaray veya Beşiktaş'la iki defa da oynamak zorunda kalabilecektik.. Bu Kurada nasıl denk geldiyse peş peşe maçlar başka bir maçta da denk gelebilecekti..

Yarı Finale yükselip de ordan elenmek de fena olurdu yani,, yedek çıkamazsın..V.s v.s

tnun için susalım ve Fener maçını kazanmaya bakalım... Bu akşam Yedek çıktık diye pazar günkü maçta aslarımız Feneri yenecek diye de bir garanti de yok.. Ama ihtimalleri ve yorgunluk gerekçelerini bertaraf etmeliydik...

Düşünün??

Milli takıma giden 6 futbolcumuzun olduğu hafta Kendi sahamızda Eskişehiri yenemedik.. Gerekçe de yorgunluktu..

Yiğit Gayretli
27.01.2011, 01:39
Bari forum kuralları arasına Şenol Hoca eleştirilemez diye madde koyulsun..

Bu nedir arkadaş sanki ayıp bir şey söyledik...

Daha fazla uzatmıyorum,Hepinize iyi geceler..

Sizin Şenol Hoca'yı eleştirmenize sebep saydıklarınız size göre gerekçe bana göre realizm. Sinir stres yapacak bir durum yok yani :)

.....
27.01.2011, 01:39
Ben Ferhat ı da beğendim bu arada ya :)

Onur Mustafa Giray Ferhat Ceyhun Brozek2 hepsi iyiydi bana göre :)

Yiğit Gayretli
27.01.2011, 01:41
Ben Ferhat ı da beğendim bu arada ya :)

Onur Mustafa Giray Ferhat Ceyhun Brozek2 hepsi iyiydi bana göre :)

Çok iyimsersin kardeşim :)

lazibere
27.01.2011, 01:41
Ben şahsen Ceyhun'un oyununu beğenmedim, Geriye dönmekte sıkıntı çekiyor.

.....
27.01.2011, 01:42
Çok iyimsersin kardeşim :)

Eskiye göre daha iyi geldi gözüme. Ne biliyim göz işte nasıl göreceği belli olmuyor ki :)

manken_cocuk
27.01.2011, 01:43
Trabzonsporu tutmak sadece o yörenin çoçuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.Benim icin Trabzonspor,en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki;statükoyu bile devirmişti....

Yunus Emre AYAZ
bence ersan sakatlanmadı gündemi değiştirmeye çalışıyor beşiktaş sakatlandıysada sezonu kapatmamıştır.

yedek takımı zor yendiler imajından kurtulmak için sanal gündem oluşturuyorlar bunların allah bir dediğine inan...

Hasan YAYLI
Şu Ersan tam olarak hangi pozisyonda sakatlandı arkadaşlar ?

son dk. larda bizim atağı hakem kesdi ya orada,yanlışıkla yerine erntsi sokuyorlardı :D güme gideceklerdi askalsın...

Uğur Demircioğlu
27.01.2011, 01:44
Biri şu Tayfunu kessin artık şu takımdan ya.Hakikaten üzülüyorum.İyi niyetli ama bir yere kadar.Olmuyor işte.
Bir de Sezer bu takımın topçusu değil.Bugün resmen sanki Ayman'ı seyrettim sahada.

Bugün yenildik ama genel itibariyle yedek futbolcuların form tutmaları açısından iyi oldu.Yeni gelenlerinden ilk olarak böylesi önemli bir maça çıkmaları özellikle de Pawel'in oyunu gerçekten mutlu etti beni.
Bugün bir de Mustafa çok mutlu etti beni.Bu uşak iyi topçu olacak.Şu hali ile milli takım aday kadrosuna çağrılması lazım.

Yiğit Gayretli
27.01.2011, 01:44
Eskiye göre daha iyi geldi gözüme. Ne biliyim göz işte nasıl göreceği belli olmuyor ki :)

Yaptı bir iki ters kademe güzelinden ama kendi kademesinde pek göremedim onu :)

İyi gözükmesinin sebebi acaba tam ters tarafındaki Tayfun'un kanadı yol geçen hanına çevirtmesi olabilir mi ?

Fatih Özkan
27.01.2011, 01:45
son dk. larda bizim atağı hakem kesdi ya orada,yanlışıkla yerine erntsi sokuyorlardı :D güme gideceklerdi askalsın...

Tamamdır şimdi anladım (:

NoPain-NoGain
27.01.2011, 01:47
şenol hoca hepimizden daha çok trabzonsporludur. o adam için bu takımın şampiyonluğu uğruna kupalardan vazgeçilecek kadar önemlidir.

ama ilk yarıda oynanan kötü oyunun sorumlusu şenol hoca değildir. o yine de o oyuncuları yenilsinler diye değil, trabzonspor'a yakışan futbolu oynayıp her şeye rağmen beşiktaş'ı yensinler diye oyuna sürmüştür. çünkü şenol hoca trabzonspor sevgisiyle, yürekle oynamanın ne demek olduğunu, ne büyük paralar verilen, ne büyük yıldızların dize getirilmesi demek olduğunu gayet iyi bilmektedir.

nitekim ilk yarıda trabzonspor forması giyen oyuncular bir an olsun çevrelerindeki hayal dünyasının büyüsü altında ezilmişler, gerçek kimliklerini unutmuşlardır. onlar gazetelerde, tvlerde abartıla abartıla anlatılan bu oyuncuları kendilerinden gerçekten üstün zannetmiş, isimleri altında ezilmişlerdir. buna bir de herşeye karşı oluşuyla, özellikle sistemin zayıfı ezen, sömüren, parayla, ayak oyunlarıyla, hilelerle sözde başarılar elde eden kişilere karşı duruşu olduğunu iddia eden ama yine aynı oyunlarla zihni bulandırılmış, histeri halinde destek verdikleri takımın artık neye dönüştüğünün farkında olamayan beşiktaş taraftar kitlesinin de baskısını ekleyebiliriz.
ama ikinci yarıda aynı takım, belki de şenol güneş'in onlara kim olduklarını hatırlatmasıyla tekrar yürekten oynamanın önemini hatırlamış, karşısında hiç bir gücün dayanamayacağını tekrar anlamıştır.

dileğim odur ki bu maçla genç, tecrübesiz oyuncularımız da trabzonspor sevgisinin ne demek olduğunu, onun hiç bir sermayenin, hilenin, karşısında yıkılamayacağını artık iyice anlamışlardır.

.....
27.01.2011, 01:48
Trabzonsporu tutmak sadece o yörenin çoçuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.Benim icin Trabzonspor,en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki;statükoyu bile devirmişti....

Helalsin be hocam!

lazibere
27.01.2011, 01:52
şenol hoca hepimizden daha çok trabzonsporludur. o adam için bu takımın şampiyonluğu uğruna kupalardan vazgeçilecek kadar önemlidir.

ama ilk yarıda oynanan kötü oyunun sorumlusu şenol hoca değildir. o yine de o oyuncuları yenilsinler diye değil, trabzonspor'a yakışan futbolu oynayıp her şeye rağmen beşiktaş'ı yensinler diye oyuna sürmüştür. çünkü şenol hoca trabzonspor sevgisiyle, yürekle oynamanın ne demek olduğunu, ne büyük paralar verilen, ne büyük yıldızların dize getirilmesi demek olduğunu gayet iyi bilmektedir.

nitekim ilk yarıda trabzonspor forması giyen oyuncular bir an olsun çevrelerindeki hayal dünyasının büyüsü altında ezilmişler, gerçek kimliklerini unutmuşlardır. onlar gazetelerde, tvlerde abartıla abartıla anlatılan bu oyuncuları kendilerinden gerçekten üstün zannetmiş, isimleri altında ezilmişlerdir. buna bir de herşeye karşı oluşuyla, özellikle sistemin zayıfı ezen, sömüren, parayla, ayak oyunlarıyla, hilelerle sözde başarılar elde eden kişilere karşı duruşu olduğunu iddia eden ama yine aynı oyunlarla zihni bulandırılmış, histeri halinde destek verdikleri takımın artık neye dönüştüğünün farkında olamayan beşiktaş taraftar kitlesinin de baskısını ekleyebiliriz.
ama ikinci yarıda aynı takım, belki de şenol güneş'in onlara kim olduklarını hatırlatmasıyla tekrar yürekten oynamanın önemini hatırlamış, karşısında hiç bir gücün dayanamayacağını tekrar anlamıştır.

dileğim odur ki bu maçla genç, tecrübesiz oyuncularımız da trabzonspor sevgisinin ne demek olduğunu, onun hiç bir sermayenin, hilenin, karşısında yıkılamayacağını artık iyice anlamışlardır.

katılıyorum.

ıkıncı yarıya başlarken'' ben size top oynayın dedim, skoru unutun ''demiştir.. çıktılar ve oynadılar..

ıkıncı devre 1 dakka da 2 gol nasıl atılır az kalsın gösterecektık..

beraberlikte beşiktaş elenecektı, bu risk varken bile adeta sahada yoktular.. alanzınyo krşı karşıya golu yapsa.. yere göğe sığdırılamayan beşiktaş coca cola kupasına kalacaktı..

korkuları yeter...

As kadro olsa kesın yenerdık..şimdi aykut hoca kara kara düşünsün.. bu kadar tempolu oynyan bır takımı nasıl yeneceğini

.....
27.01.2011, 01:54
Yaptı bir iki ters kademe güzelinden ama kendi kademesinde pek göremedim onu :)

İyi gözükmesinin sebebi acaba tam ters tarafındaki Tayfun'un kanadı yol geçen hanına çevirtmesi olabilir mi ?

Ondan değil. Bilmiyorum genel de sol açık izliyorduk Ferhat ı bu maç bek oynadı ileriyede çıktı tabi etkisiz kaldığı zamanlarda oldu :)

Etem Güner
27.01.2011, 02:04
Nasipse eylül ayındamı tam olarak bilemiyorum ama süper kupa maçında KADİR HAS STADINDA görüşmek üzere anons şöyle olacak :2010-2011 yılı süperliğ şampiyonu Trabzonspor ve ............... maçına hoş geldiniz zemin çok güzel taraftarlar stadı doldurmuş vaziyette bakalım sonuç ne olacak

Reha Demirbaş
27.01.2011, 02:07
Takım kadrosunu yani ilk 18 i yadırgamadım. Bence iyide oldu. İkinci yarı futboluna bakarsak gördük ki bu takım diğer oyuncularıylada iyi işler yapabiliyor. Helal hocamıza.

Maç hakkındaki düşüncemde şöyle; ilk yarıda oyunu kendi sahamızda kabul ettik ve defansif bir taktikle oynattı hocamız böyle algıladım. İkinci yarı ise normal taktiğimize döndük ve aynı oyuncularla rakibe zor anlar yaşattık illk 3 dk içinde maçı 2 - 2 yapabilirdik olmadı. Oynuyan oyuncuları tebrik ediyorum.

Hocamızın tek yanlısı ilk yarı takımı defansif anlayışta oynatması olduğunu düşünüyorum. Mustafa da ayrıca gözüme çarpan bir oyuncuydu.

TSezgin61
27.01.2011, 02:08
sezeri bende begenmiyorum. ama sanki o cocukta birseyler var. yani bir kivilcim görüyorum.

söyleki sadece düsündügü seyleri uygulayabilse, cok basit verdigi paslar yerini bulsa acayip seyler olurdu.

aklima senol hocanin burak israri geliyor. acaba? diyorum kendi kendime...

Ahmet F. Zengin
27.01.2011, 02:23
32 Yaşındaki Simao Tayfun'un yanından fırtına gibi geçiyordu çok yazık bizim gençler ilerliyecekleri yerine geriye gidiyorlar ..

Ceyhun,Sezer,Tayfun ..

sametaydin
27.01.2011, 02:26
Bu ersanın pozisyonunu ben görmedim. Orda giray sakatladı filan diyolar o pozisyonu hatırlayan var mı?

Ahmet F. Zengin
27.01.2011, 02:29
Bu ersanın pozisyonunu ben görmedim. Orda giray sakatladı filan diyolar o pozisyonu hatırlayan var mı?

Darbeye dayalı bi sakatlık değil ki ..

Bacağı esnedi ve çapraz bağı attı .. Darbeyle Bağ atmaz ..
Giray'ın yaptığı bişe değil yani ..

sametaydin
27.01.2011, 02:32
Darbeye dayalı bi sakatlık değil ki ..

Bacağı esnedi ve çapraz bağı attı .. Darbeyle Bağ atmaz ..
Giray'ın yaptığı bişe değil yani ..

Ben hatırlamıyorum o pozisyonu. Bjk lı arkadaşım ersanın sakatlığına girayın neden olduğunu söyledi. O yüzden sordum. Cevap için teşekkürler.

inadına_Trabzon
27.01.2011, 02:37
Keşke transfer komitesine seni alsaydı Trabzonspor .. 1 maçta adamın ne olduğunu anlamak her yiğidin harcı değil !!

keşke :cool:

yatara
27.01.2011, 02:54
artik oyuncular yorgundu vs. bahaneleri olmiyacak daha

.....
27.01.2011, 03:05
Kapansın bu başlık.

Sezon sonu açarız yine ya da 25.hafta ;)

İleli
27.01.2011, 03:11
bencede kapanmali artik varimiz yogumuz lig

#DcK``
27.01.2011, 03:12
Şenol Güneş dedi ama Kupa önemli değil ..lige bakacaz diie .. yaw yedeklerlede çıktı :S:S Neyse Şenol Hoca diioSa bi biLdiği waRdır :D

SDanışmaz
27.01.2011, 03:20
Yenildiğimize hiç üzülmedim. Maçta sadece ilk yarı ruhsuz oynamamıza sinirlendim..

Bu maç bize ortasahaya çok kaliteli transfer yapılması gerektiğini gösterdi.

crazyman_61
27.01.2011, 03:22
bu kadar yedek ağırlıklı çıkmaya gerek yoktu dengeli bi takım sahaya sürseydik farklı olabilirdi
herkes lig diyorda olası bir fener mağlubiyetinde burası başlar karışmaya bazıları daha bu haftadan başladı şampiyonluk gidiyor demeye

#DcK``
27.01.2011, 03:27
bu kadar yedek ağırlıklı çıkmaya gerek yoktu dengeli bi takım sahaya sürseydik farklı olabilirdi
herkes lig diyorda olası bir fener mağlubiyetinde burası başlar karışmaya bazıları daha bu haftadan başladı şampiyonluk gidiyor demeye

Hak VerioRum . . . Ama Şenel Hocanında Bi bildiği wardır . . .

Meydan 08
27.01.2011, 03:42
Ben maçtan sonra şenol hocadan şöyle bişey bekledim ' -Şenol hoca: Seyir zevki yüksek bir maç oldu mu?
' -Herhangi bir istanbul yalakası : Evet
' -Şenool hoca : O zaman sorun yok, biz yolumuza devam ediyoruz beşiktaşta yoluna devam ediyor ( gülümseyerek ekranların karşısından ayrılıyor ) :) nasıl kurmussam kafamda kendi kendime düşündükçe bile gülüyorum. Üzüüldüğüm tek nokta şu oldu beşiktaşı çok şişirdiler 2 3 haftaya söner bunlar ama bide aziz yıldırımın hakemleri konuşmasından sonra ,hakemlerin bize karşı gözle görülür bir şekilde davranış farkı sergiledikleri fark ediliyor. Ama bunlara rağmen engelleri bir bir aşacağız mutlu sona ulaşacağız. Son olarak biraz klasik bi cümle ama Gercekten takımın desteğe ihtiyacı var ve biz bunu beeceremiyoruz hatta beceren taraftarlarımıza engel bile oluyoruz bazen ve ve ve biz bize rağmen şampiyon olacağız diyorum ve ben yatıyorun :)

#DcK``
27.01.2011, 03:44
:d :d: :d: :d

lazrail8989
27.01.2011, 04:14
Tamam yedeklerle çıkabilirsin hocam senin felsefende pas yapmak varsa orta sahaya pas yapabilen bir adam koyacaksın aslardan koyamıyorsan mehmet çakırı koyacaksın ki bir anlamı olsun.Bam güm oynayan 2 oyuncuyu orta sahaya dikmişsin.Yattara ve alanzinho 3 adam eksiltiyor karşısına 1 adam çıkıyor yanına bir bakıyor bizden kimse yok o da mecburen ya kaptırıyor ya da uzak mesafeden orta yapıyor

Çağdaş DENİZ
27.01.2011, 04:35
hiç kimsenin değinmediği ancak ekran karşısında bile helal olsun dedirten,
avazı çıktığı kadar bağıran,jimnastikçilerle aynı yerde olmayı kabul eden,
61. dakikada rakibi coşmak zorunda bırakan
tümmmmmmmmm taraftarlarımıza teşekkür ederim...
büyüksünüz:D:D

Tolga
27.01.2011, 04:50
Maçı izlerken kahkahalara boğuldum.Ama anladım ki 2010-2011 Sezonu STSL Şampiyonu Artık Trabzonspor.

25 kişilik kadromuzun oynamayan ve yeni gelenleri sahadaydı.Ama buna rağmen Şustercan o kadar çekingen oynattı ki takımını artık bu ligin en büyüğüyüz dedim.Her maçında şovunu her topla oynadığında yapan Quaresma Ferhat karşısında bir sağ açıktan fazla görüntüsü verdi yani Quaresma değildi.

Almeida'nın attığı golde Onur'un ufak dememiz gereken bir hatası vardı ki bu bence önemli değildi.Ama ondan sonra kaçırdığı bir gol varki Almeida hakkındaki tüm görüşlerimi haklı çıkardı.

İlk yarı çok amatör hatalarla oynayan bir takım vardı ki bunlar hiçbir zaman 11'de beraber oynamayan oyuncularımızdan kuruluydu.Buna maç eksikliği-ruhsuzluk-yenilik ne dersek diyelim bu böyleydi.

Sizi temin ederim Schuster'in en iyi kadrosuyla maça çıkmış olması ve takımın bize karşı oyuna hakim olarak oynaması BJK'nin bu sezon en iyi futboluydu.Ama bizim yedeklerimize karşı olması artık BJK'nin önümüzdeki sezon da Schuster'le devam etmesi halinde hiçbir başarı alamayacağının göstergesi.

Artık herkes bize karşı korkak oynuyor ve bundan sonrada böyle gidecek.Bu maçı bu kadroyla oynattığı için Şenol Hoca'mı yürekten seviyor ve ona tekrar tekrar sevgilerimi-saygılarımı-minnetlerimi gönderiyorum.

artık . . .

2010-2011 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu TRABZ;)NSPOR

omondoles
27.01.2011, 04:59
Bizim takım diğer takımlara bjk yi pekala yenebileceklerini gösterdi :))

POYRAZ
27.01.2011, 05:08
Kara kargalar kesinlikle sampiyon olacaklarina inanmislarya,
iste ona gülüyorum.:alkış:
7 As oyuncumuzdan eksik oynadigimiz bir macta bile sidik zoruyla yendiler bizi.

akkaya61
27.01.2011, 05:33
Cuneyt cakir alan sari verdigi pozisyon faul bile degil .... Medyada ama kimse yarin cüneyti yazmaz.

Yanliz hafta sonu icin kotu sinyaller aldim hakemlerden

Evet Cakir gibi bi hakemin bu kadar hata yapmasi anlasilir gibi degil. Alan'in pozisyonunda topa mudahale var ve faul bile degil. Ama Guti oldugu icin poziyonda aninda verdi sariyi. Sonra agir cekimde topa mudahale gozukunce spiker ve Sergen nasil tevil edeceklerini sasirdilar. Aslinda topa da vurmus ama dengesiz hareketmis vs gibi gecistirdiler. Sonra 2. yari Alan hizli bi hucumda direk engellendi, ben sari beklerken hakem devam dedi. Inanamadim. Hadi yanlis gordum herhalde, tekrarina bakalim diye bekledim ama nerde TRT, bi daha tekrar ettirmedi. Ve son bolumlerde Cenk'in cezaalani disinda topa elle midahalesi var gibiydi, o pozisyon da bi daha tekrar edilmedi. Bu hakem muhabbeti baya etkilemis herkesi. Boyle insanlarin arasinda adamligi elden birakmadan sabirli olmak Senol hoca gibi durust insanlarin isi degil...

inadına_Trabzon
27.01.2011, 05:43
61. dk de tüm stad nasılda yırtındılar :) adamlara koymuş 61 şovumuz

DeAgLeMaNyAq
27.01.2011, 05:58
Bu insanların çekememezliklerinin sonu nereye varacak bilmiyorum. Yedek takımla çıktığımıza bile inanmıyorlar. 3 oyuncu değişince yedek takım mı olur diyorlar. Diğer yandan kupayı camia olarak önemsemedik diyince de, geçen sene kupayı alınca önemsiyordunuz da şimdi elenince mi önemsemediğinizi söylüyorsunuz diyorlar. Yahu biz geçen sene ligde hedefsiz kaldığımız için kupaya önem verdik. Kaldı ki her takım için geçerlidir bu. Yarın GS için de aynı durum söz konusu olacak. Tabii Hoca'nın kadro konusundaki bu hamlesi en çok FB'lileri fitil etti. Taraftar bu kadar çılgına döndüyse Aykut ve oyuncular kim bilir nasıl sinir olmuştur. Ha bir de Schuster'e canlı yayında Ernst'i Ersan'ın yerine sokmak üzereyken son anda mı yabancı kontenjanını fark ettiği soruldu. Schuster direk yok böyle bir şey diyip kıvırdı. Sanki TV'de Ernst'in hazırlandığını görmedik. İdari menajerleri uyanmasa şenlik olacaktı...

inadına_Trabzon
27.01.2011, 06:15
Aldıkları galibiyeti sanki GERÇEK bize almış gibi göstermeye çalışıyorlar. Aslında beşiktaş dün rezil oldu :) Herkes 5-0 , 6-0 bekliyordu. Hele yedekle çıktığımızı görüp 2-0 da öne geçince çok umutlandılar ama paçayı zor kurtardılar. Rezil olduklarını örtmek için yedek değil diyorlar :) Allahtan korkun.

Trabzonda ki ilk maçta bitane q7 leri yok diye inönüde görüşürüz eksiğiz diyorlardı. 7 as oyuncusuz kafa tuttuk :) ilk defa yanyana oynayan 11 futbolcuyla yıldızlar topluluğuna deplasmanda :)

İstanbul medyasıda BJK yi şişirmeye dünden razı :) 2 . yarıdaki rezilliği görmüyorlarda portekizlilere övgüler :)

Bizim attığım gol gibi organize bi golleri olmadı.

REZİL OLDULAR. Beşiktaşlı arkadaşım maçtan sonra üzgündü ,maçtan önce 5-6 diyordu. O da farkında zorlandıklarının. Pawelin kafa direkte patlamasaydı ah ah :) neyse 3 hafta daha sevinsinler.6.hafta kimin kral olduğunu görürler.

M.City bu takımı öper gönderir :)

Beşiktaşta çoooooooooooooooook sakatlık olacak.Özellikle defans oyuncuları. Bjk defansı 2 kişilik oynamak zorunda. Buna KAS mı dayanır ;) Maç temposu artsın nasıl döküldüklerini görün.

Cilgin1986
27.01.2011, 06:52
Amaaan elendikte dünyamizmi batti simdi yani? Her sene Türkiye Kupasini alacaz diye bi kaydemi var? Olmadi iste neyapalim. Önümüzde kat kat daha önemli Fener maci var, bunun icin full destek ki, o macida allah göstermesin yenilirsek bile destegi kesmiyecegiz!

İskender Çakmak
27.01.2011, 06:54
yapacak bir sey yok ilk yari cok kotuyduk ayagimizda hic top tutmadik pas yapmamiz gerekiyordu olmadi hep ustumuze geldiler ikinci yari ise istedigimizi yaptik ve sonuc ortada neyse saglik olsun hafta sonu fener maci cok onemli

aaahmet61
27.01.2011, 07:20
şu maç bize gösterdiki şampiyonluğa 12-13 futbolcuyla gidiyoruz.gerisi 1. ligi kaldırmıyor.özellikle ferhat tayfun sezer ceyhunun oyunlarını gördükten sonra.Allah korusun as futbolcularımız sakatlanmaya başlarlarsa bu ligi zor kaldırırız gibime geliyor.hadi hayırlısı.

Mustafa ÖZDEMİR
27.01.2011, 07:32
desteğe devam...

UmutBaykan
27.01.2011, 07:44
Ferhat,sezer,tayfun gibi futbolcularn yerine kaliteli yedek almak lazım.

bahadır2561
27.01.2011, 07:59
Dün akşam üzülmedim desem yalan olur bu kadar dengesiz bi takım çıkarmaya gerek yoktu hocam Colman ve Engin'le başlasak cok daha kontrollü bir oyun izleridk hemde kupadan elenmezdik.. Sonuçta Türkiye Kupası sonunda bir kupa var elenince üzülüyor insan..İnşallah pazar günü istediğimizi alırız. . Haa unutmadan ikinci yarıdaki yusuf yusuflardan sonra baya da bi güldüm bunlar mı17'de 17 yapacakmış böyle savruk halı saha takımı gibi takımdan tırstılar az kalsın yenileceklerdi buna baya bi güldüm ey gidi los kargalikos :)

Sezer,Tayfun,Ceyhun'un maşallahları var bunları görüp yeni bir orta saha transferi yapmak ümidiyle..

Bide Alkışlar Mustafa Yumlu'ya ben beğendim

Recep Alkan
27.01.2011, 08:04
Hiç üzülmedim. İlk kez ciddi bir rakip karşısında yedek oyuncularımızı görme fırsatını yakaladık.
Bu sene herkesin aklı şampiyonlukta. Yemişim Türkiye Kupasını diyorlar.

Hoşuma gitmeyen iki durum vardı.

1) Yedekler ile as kadromuz arasında bu kadar fark olmamalı.
2) Beşiktaş takımının teknik heyetinden, yönetimine, oyuncusundan taraftarına kadar karakter yoksunu olduğunu bir kez daha öğrendim. Bunlar bildiğin çamur, üzerine sıçradı mı yandın...

Recep Alkan
27.01.2011, 08:10
Bu arada şunu da eklemeden geçemeyeceğim.

Beşiktaş taraftarını Trabzonun cafelerinde paşa gibi ağırlayıp, çay çorba içiren Trabzonspor taraftarı umarım dün akşam ki rezilliği seyretmişsinizdir.

Sadece bir deplasmana geldiniz ve tüm sezondur Bursaspor'a bağırıyorsunuz, görün bakın bizim taraftarımız elalemin statlarında nasıl aşağılanıyor.

Bunun gereğini yapmak da size düşer...

Eğer gereği gene çay çorba içirmek ise, size ALLAH'a havale ediyorum....

irfanb
Biz Fenerbahçe değiliz ki Türkiye Kupasından elendik diye üzülelim.
:)
Saka bir yana bu kadar yedek agirlikli bir kadro beklemiyordum,hakemin ve TRT HD spikerlerinin tarafli yorumlari elenmemiz kadar yaraladi beni.Insan bu kadar mi yalaka olur ya?

Asi Çaykaralı61
En kötü günün buysa TRABZONSPOR'um ben genede TRABZONSPOR'luyum

Uğur Odabaş
27.01.2011, 08:12
Bu arada şunu da eklemeden geçemeyeceğim.

Beşiktaş taraftarını Trabzonun cafelerinde paşa gibi ağırlayıp, çay çorba içiren Trabzonspor taraftarı umarım dün akşam ki rezilliği seyretmişsinizdir.

Sadece bir deplasmana geldiniz ve tüm sezondur Bursaspor'a bağırıyorsunuz, görün bakın bizim taraftarımız elalemin statlarında nasıl aşağılanıyor.

Bunun gereğini yapmak da size düşer...

Eğer gereği gene çay çorba içirmek ise, size ALLAH'a havale ediyorum....

Bende altına imzamı atıyorum. Zaten Gurbette hasretiz bide rakip takım taraftarlarının bizi ve takımı bu kadar aşağılayıcı çirkin adice yapılan tezahuratları. Kesinlikle Trabzonda cevabı verilmesi gerek diye düşünüyorum zamanı geldiğinde.

Celal Demir
27.01.2011, 08:13
Şenol hoca yedek kadroyu sahaya sürerek bence çok yanlış yaptı. Yenilmekten çok eziklerin ve 8taş lıların ağzına sakız olduk ona üzülüyorum sabahtan beri milletin ağzına sakız olduk inanın işi gücü bırakıp gidesim var moralim çok bozuk sinirliyim :S

kaldırım
27.01.2011, 08:14
Şenol hoca felsefe yapmayı bıraksın işine baksın
bu yapılan tam bir sorumsuzluk benim için takımın istatistikleride önemlidir birileri sadece şampiyonluğu isteyebilir ama ben kupayıda istiyorum bunlara şenol hoca mı karar veriyor onu istiyorum bunu istemiyorum sanki fener maçının garantisi var
zaden gaziantep belediye maçınıda onun yüzünden kaybettik oyuncuları ülkelerine göndermeseydi bu duruma düşmezdik
Sorumluluk bana ait demekle iş bitmiyor herkes işini yapsın

bingolts
Hiç üzülmedim. İlk kez ciddi bir rakip karşısında yedek oyuncularımızı görme fırsatını yakaladık.
Bu sene herkesin aklı şampiyonlukta. Yemişim Türkiye Kupasını diyorlar.

Hoşuma gitmeyen iki durum vardı.

1) Yedekler ile as kadromuz arasında bu kadar fark olmamalı.
2) Beşiktaş takımının teknik heyetinden, yönetimine, oyuncusundan taraftarına kadar karakter yoksunu olduğunu bir kez daha öğrendim. Bunlar bildiğin çamur, üzerine sıçradı mı yandın...

Evet katılıyorum yemişim kupasını. Ancak hiç bir arada oynamamış futbolcuların sergiledikleri bu oyun normal kimse kusura bakmasın kalşte değil

bahadır2561
aynen bu kolpa çarşı her yıl yapıyor bunu biz ne yapıyoruz bursa bilmem ne saçma saçma şeyler ilk lig maçında bunların yaptıklarını burunlarından getirmezseniz yazıklar olsun size. .

Uğur Odabaş
27.01.2011, 08:16
Şenol hoca yedek kadroyu sahaya sürerek bence çok yanlış yaptı. Yenilmekten çok eziklerin ve 8taş lıların ağzına sakız olduk ona üzülüyorum sabahtan beri milletin ağzına sakız olduk inanın işi gücü bırakıp gidesim var moralim çok bozuk sinirliyim :S

Pohpohla sende abicim süperdiniz nasıl futbol oynuyosunuz öle 17 de 17 değil 20 de 20 yaparsınız siz de ulan bizdede yokki sizinkiler gibi futbolcular bizde her takımı yenelim de :) Karşındaki alması gereken cevabı fazlası ile alır :D Dikine gitme sadece pohpohla süperdiniz de artık Fenerbahçeyi değil Beşiktaşı görüyorum rakip olarak de hemen susacaktır karşındaki 8taş taraftarı :)

Oğuzhan Turhan
27.01.2011, 08:18
Simdi, herkes gibi bende Senol hocaya cikardigi kadro icin kizdim. Cunku bu adamlari yenmek hakikaten kolay.. Orta sahada oynayan ikiliden biri yerine Selcuk yada Colman oynasaydi bu mac cok farkli bir sonucla bitebilirdi. Ben takimin 2. yaridaki oyununuda begendim hem. Ama iste sen bunu kargalara anlat, kendilerini ligin en iyi takimi olarak goruyorlar su anda :) Aslinda her iste bir hayir vardir deyip onlari ruya aleminde birakmaktada fayda var diye dusunuyorum.
Sonuc olarak eger hafta sonu fb yi yenersek, basinda dahil kimse kupa macini konusmaz.
Hayde usaklar, alin gelin su maci..

bkandil
27.01.2011, 08:19
Dün akşama fazla takılmaya gerek yok,

Pazar gecesi 21:45'te 3 puan bizim hanemize yazıldığında tüm Türkiye unutacak dün akşamki maçı...

Horispin
27.01.2011, 08:19
Bejekeye en büyük cevabı sezon sonunda aramızdaki puan farkıyla vereceğiz zaten problem yok. As oyuncular bu maçı unutturmak için Fenerbahçe maçına final havasında girip o maçı alacaktır. Feneri deplasmanda yenip ligde büyük ölçüde rahatlayacağız bejeke ibebe de puan kaybedecek zaten yoruldular, gese ile bursa oynuyo bu hafta lig olması gereken haline bürünür tekrardan

Celal Demir
27.01.2011, 08:21
Simdi, herkes gibi bende Senol hocaya cikardigi kadro icin kizdim. Cunku bu adamlari yenmek hakikaten kolay.. Orta sahada oynayan ikiliden biri yerine Selcuk yada Colman oynasaydi bu mac cok farkli bir sonucla bitebilirdi. Ben takimin 2. yaridaki oyununuda begendim hem. Ama iste sen bunu kargalara anlat, kendilerini ligin en iyi takimi olarak goruyorlar su anda :) Aslinda her iste bir hayir vardir deyip onlari ruya aleminde birakmaktada fayda var diye dusunuyorum.
Sonuc olarak eger hafta sonu fb yi yenersek, basinda dahil kimse kupa macini konusmaz.
Hayde usaklar, alin gelin su maci..

ya bjk den bi cacık olmicanı biliyorum ama gelde onu bunlara anlat kazanan daima haklıdır malesef ama bjk fena asıldı bu maça hafta sonu yenilirse gutimle gülecem...

selcuk
27.01.2011, 08:23
senol hocanin bu isi bukadar dogru yapacagini düsünmemisdim
helal olsun sana hocam günden güne büyüyorsun
artik sadece lige bakacagiz ayni rakiblerimiz gibin
hersey hocamizin planina göre giderse inönüdeki lig macimizda sampiyonluk turumuza baslariz

Tayfun
27.01.2011, 08:24
İtiraf etmeliyim 8jk'nin kadrosu bizim "yedek kadrodan" iyi :D

Celal Demir
27.01.2011, 08:25
senol hocanin bu isi bukadar dogru yapacagini düsünmemisdim
helal olsun sana hocam günden güne büyüyorsun
artik sadece lige bakacagiz ayni rakiblerimiz gibin
hersey hocamizin planina göre giderse inönüdeki lig macimizda sampiyonluk turumuza baslariz

oda çok süper olur valla hayali bile güzel :D

İtiraf etmeliyim 8jk'nin kadrosu bizim "yedek kadrodan" iyi :D

doğru tespik etmişsin kardeşim ağzına sağlık :D

Külünkoğlu
27.01.2011, 08:26
Trabzonspor kimle ve nerde oynarsa oynasın her mağlubiyeti üzüntü vericidir. Evet üzüldüm.
Ve bir kere daha gerçekleri gördük.

Başta Tayfun Cora olmak üzere Ceyhun Gülselam'ın değil ilk 11, kadro içerisinde dahi yer almaması gerekiyor.

Tayfun Cora'dan futbol adına utandım da utandım. Süper lig'in yürüyerek geçilen ender futbolculardan kendisi. Ceyhun'un tek bildiği ise faul yapmak. Ne bir top kesmek, ne bir atak başlatmak hiçbiri yok. O zaman Trabzonspor'da işi ne ?

O direkten dönen top gol olsaydı 3 ve 4'ü rahatlıkla bulabileceğimiz maçtı ve bana göre orta sahası çöken Beşiktaş'a karşı Engin Baytar oyuna girmeliydi. Sezer Badur'u geçtiğimiz maçlara nazaran çok iyi gördüm. Daha iyi olur inşallah.

Bu mağlubiyetin karşılığının ne olacağını Şenol hoca çıkardığı kadro ile söylemiştir.

"Fener'le berabere dahi kalmaya niyetimiz yok, kazanacağız, kazanacağız !"

beşiktaş’ın golünde kıçını yırtarcasına bağıran spikeri,
beşiktaş’ın attığı golleri bin sefer tekrarını gösterip 5 de 1’i kadar Trabzon’un attığı golü göstermedikleri için,
beşiktaş taraftarının küfürlü tezahüratlarına kayıtsız kalıp sesi kısmadıkları için,
Sergen gibi 25 kelime ile konuşan birini yorumcu yaptıkları için.
TRT’ye de kocaman bir YUH ! diyorum.

Süleyman50
27.01.2011, 08:30
üzüldüm ama ilkyarının gidişatı beni korkutmuştu farklı bir mağlubiyet olabilir diye, artık bizi bu saatten sonra şampiyonluktan başkası kesmez...

Recep Alkan
27.01.2011, 08:34
Dün akşam bende bu kadar yedek ağırlıklı bir kadro beklemiyordum işin açığı. Çünkü Şenol Hoca devre arası hazırlık maçlarında ve diğer kupa maçlarında bile bu kadar yedek ağırlıklı çıkmamıştı maçlara. Ben ideal onbir içine 4-5 yedek oyuncu serpiştirerek sahaya çıkılacağını düşünüyordum. Kadroyu ilk gördüğümde garipsemedim değil.

Ama sonrasında bu kadronun neler yapabileceğini de düşünmeye başladım. Çünkü karşılarında gerçek manada as kadrosu ile çıkmış bir Beşiktaş vardı.

İlk yarı futbolu hiç beğenmedim. Bu kötü futbolun üzerine kolay ve gereksiz çıkan kartlar, spikerin ve Sergen'in dengesiz yorum ve açıklamaları da tuz biber oldu.

Takım ikinci yarıya iyi başladı, gol ve hemen akabinde ki direk belki de maçın kaderini değiştirebilirdi. İkinci yarı oyun insiyatifi tamamen elimizde idi. Belki ikinci yarının ilk dakikalarında yapılacak bir değişiklik maçı çevirebilirdi. Ama çok önemi yok.

Takım içinde Tayfun çok eksik göründü, biraz da kilolu.

Ceyhun çok yetersiz, ne yazık ki beklentilerimizi karşılayabilecek gib değil.

Sezer, birşeyler yapma çabasında ama çok top kaybediyor ve bizi her an eksik bırakabilecek bir yapıda sertlikte top oynuyor .

Ferhat, bizim oyuncumuz olamayacağını bir kez daha gösterdi diyebilirim.

Piort iyi bir transfer gibi, kanattan çok ortaya gelip top aldı, hemen hemen her pozisyonda kendini gösterdi, ismini duyurdu,

Pawel'in işi zor. Çünkü ondan gelip Umut'u kesmesini ve gollerini sıralamasını bekliyoruz. Bu da zaman alacak gibi. Ama fena transfer değil diye düşünüyorum.

Alanzinyo her zaman ki gibi, bal yapmayan arı. Dün 3 pozisyonu cömertçe harcadı.

Yukarıda da yazdım şampiyonluğa gitmeye aday bir takımın as ve yedek kadrosu arasında bu kadar fark olmamalı. Biraz daha kaliteli isimlerden kurulabilir bu kadro.

Şenol Hoca'ya kızmıyorum. Tüm dikkatini lige vermek istiyor.
Kupadan elenmek hiç önemli değil, en büyük hasretimiz dinsin gerisi boş.

Bu arada Beşiktaş Yönetimi de hocasına uymaya başlamış. Anadolu takımları için dangalak dangalak yorumlar yapıyorlar. Türkiye futbolunu beğenmiyorlar. Ne diyelim, portekiz ligine transfer olsunlar.

Dün akşam 90 dakika boyunca gördüğüm en önemli şeyler ise,

- Bizim başarımızı asla istemeyen insanların sayısının hiç de az olmadığı,

- Tarafsız görünmeye çalışan insanların bile işin için eski takımları girdiğinde bunu koruyamadıkları,

- Devlet kanalı olsa bile insanların içinde kini çıkarabildiklerini,

- Taraftarından - Yönetimine - Oyuncusuna kadar bir camianın nasıl aşağılık duruma düştüğünü.

Biz farklıyız arkadaş, kızsak da, çenemiz durmasa da, çok bilmiş olsak da, biz farklıyız.

Serdar A
27.01.2011, 08:35
İki golde bireysel hatalardan geldi , Tayfun fiziksel ve taktiksel olarak ilk 11 oyuncusu olmadığı için nicesini de bu futbolcumuz sayesinde kalemizde görebilirdik .

Bütün aksaklıkları bir kenara koyuyorum , orta alanda iki liberonun önüne engin gibi takıma pas yaptıracak bir oyuncu ile başlasaydık bu gün kupada yoluna devam eden taraf olacaktık . Fazladan bir kaç maç bize ne kaybettirebilirdi ki ?

Tüm maç.lar 3 skorludur . Ancak ligde açık ara en iyi takımın bu denli kendi alanına kapanan ve iki pas yapamayan 45 dakikalık görüntüsü Şenol hocanın 2011 karnesine hiç yakışmadı .

Mustafa SAYAR
27.01.2011, 08:36
Valla arkadaşlar bana sorarsanız ben üzülmedim açıkçası.Yedekler çıkmasına rağmen ikinci yarı fena oynamadık.Zaten ben önce Fener sonra şampiyonluğa önem veriyordum.Daha önceleri söylediğim gibi kupayı yeterince aldık zaten biz şampiyonluğa açız.Şenol hoca Fener maçını düşünüyorduki böyle bir takım sürdü Şenol hocaya helal olsun.Şu ezik feneri yenelimki başka bir şey istemiyorum.Yinede helal olsun çocuklar size...

F.Erdem
27.01.2011, 08:43
Trabzonspor kimle ve nerde oynarsa oynasın her mağlubiyeti üzüntü vericidir. Evet üzüldüm.

Başta Tayfun Cora olmak üzere Ceyhun Gülselam'ın değil ilk 11, kadro içerisinde dahi yer almaması gerekiyor.

Tayfun Cora'dan futbol adına utandım da utandım. Süper lig'in yürüyerek geçilen ender futbolculardan kendisi. Ceyhun'un tek bildiği ise faul yapmak. Ne bir top kesmek, ne bir atak başlatmak hiçbiri yok. O zaman Trabzonspor'da işi ne ?

O direkten dönen top gol olsaydı 3 ve 4'ü rahatlıkla bulabileceğimiz maçtı ve bana göre orta sahası çöken Beşiktaş'a karşı Engin Baytar oyuna girmeliydi. Sezer Badur'u geçtiğimiz maçlara nazaran çok iyi gördüm. Daha iyi olur inşallah.

Bu mağlubiyetin karşılığının ne olacağını Şenol hoca çıkardığı kadro ile söylemiştir.

beşiktaş’ın attığı golleri bin sefer tekrarını gösterip 5 de 1’i kadar Trabzon’un attığı golü göstermedikleri için,
beşiktaş taraftarının küfürlü tezahüratlarına kayıtsız kalıp sesi kısmadıkları için,

Allah razı olsun abi.
Sezer'in yanına daha dinamik bir ortasaha olsaydı eğer maçın çok farklı olacağını düşünüyorum.Ceyhun ve Sezer ikisi yanyana ağır kaldı ki bjknin çabuk oyunu bizi bozdu.

İlk golü izlediğimde adam neredeyse elini kolunu sallayarak Tayfun'u geçti ve ortasını yaptı gol oldu.Stoper de rakip oyuncunun önünde olsaydı gol olmazdı. Veya Serkan Balcı o ortayı yaptırtmazdı.

İkizlerden umutlu olduğumu belirtmem gerekir.Ve Şenol Güneş Trabzonspor'un yedek kadrosuna da istediği futbol mantalitesini oturtmuş.İkinci yarı sanki bir sihirli deynek deydi oyunculara gibi.Oyuncuyu atmosfere hazırlamasını ve oyunu okumasını gerçekten iyi biliyor Şenol Hoca,tebrik ediyorum.

memmedaga
27.01.2011, 08:45
Beni üzen yenilmemiz elenmemiz falan değil tamam 2. yarı iyi oynadık ama tahammül edemediğim bir şey var aynı geçen sene son fb maçındaki gib "mahkum" oynayışımız bu kadar olmaz ,3-0 olsun ama ilk yarıdaki gibi mahkum olmayalım bu takım geri çekildiği zaman hiç çekilmiyor bence asıl mesele bu korkmadan cesurca dişe diş kor a kor oynamak....

Ertan 51
27.01.2011, 08:45
Cüneyt Çakır kariyerinin içine etti dün akşam,şaşırdım kaldım bu hakem o hakem mi diye.
Adamım Tayfun'un maç eksiği çok belli etti kendini,Simao'ya resmen eskortluk yaptı.
Alanzinho'yu ben 1461 in kadrosunda bile bulundurmam.
Sezer-Ceyhun bu takımın orta sahası olamaz.
Yattara iyi niyetli ama bu kadar sonuca gidememe,bu kadar top kaybı hayret verici.
61.dakkamızda resmen kudurdu kargalar,çok hasit,çok nalet bi taraftar bunlar.
Antep Belediyeyi tebrik etmek lazım helal olsun haklarıydı bana göre.

Son olarak,
bu yenilginin anlam kazanması için fb yi yenmek şart oldu yoksa niye yedek çıktık sorusu çok sorulur.

aksu29
27.01.2011, 08:47
akşam yorumları izliyorumda yok beşiktaş çok iyi pas yaptı alan daraltı falan gülüyorum ya çok merak edıyorum tam kadro çıksaydık ne olacaktı bir de beşiktaşlılar nasıl sevınıyo garıpler trabzonu yendık dıye. zaten hakem allahlık ne güzel herşeye çalıyo quarızma ya kırmızıyı da veremedi. ben bir şeye çok kızdım maçın spikerlerıne maç boyunca beşiktaşı ovup durdular bole adamlar maç anlatmasın

Tayfun
27.01.2011, 08:48
Fanatiğin başlığıda güzelmiş bu arada...

O zaman 26. haftayı bekleyelim :)

ozturk
27.01.2011, 08:50
61. dk da ne oldu?

Gurpas
27.01.2011, 08:51
takımımızın İlk yarıda oynadığı futbol rezalet ötesi bir şeydi tmm yedeklerle oynarsın da bu kadar ezilmessin,
ama ikinci yarı yüzümüzü güldüren bir futbol vardı sahada. Beşiktaş iyi bir takım ama 2. yarıda
biraz daha etkili olabilseydik galibiyeti alacak sonuca ulaşabilirdik. İnşallah Fenerbahçeyi yener ve evimize döneriz
çünkü artık takımın bu galibiyeti ihtiyacı var. Futbol 3 sonuçlu bir oyun ve
Fener maçıda 3 sonuçlu oyuna en yakın maçlardan biri. Allah korusun yenilsekte
dünyanın sonu değil Trabzonsporumuzun bu sene şampiyon olacağına inanıyorum. Allah yolumuzu açık etsin.

Külünkoğlu
27.01.2011, 08:54
61.dakkamızda resmen kudurdu kargalar,çok hasit,çok nalet bi taraftar bunlar.

Abi bence yaptıkları normal. :) Çünkü Trabzon'daki maçta tribundeydim, nefes bile alamamışlardı.
Yaraları büyük. :)

Ama tamda o dakika da Alanzinho saçmalamasaydı çok büyük bir kapak geliyordu. Olmadı sağlık olsun.

KUTADGU
27.01.2011, 08:56
Uzun süre top oynamamış, forma yüzü görmemiş ve bir arada oynamamış bir takımın ikinci yarıda çizdiği görüntü bizi ziyadesiyle umutlandırdı. Ancak ilk yarıyı bir daha yaşamak istemeyiz.

Artık tüm varımızı yoğumuzu lig şampiyonluğu için harcamamız lazım.

Güzel günler göreceğiz.

Ertan 51
27.01.2011, 08:59
Abi bence yaptıkları normal. :) Çünkü Trabzon'daki maçta tribundeydim, nefes bile alamamışlardı.
Yaraları büyük. :)

Ama tamda o dakika da Alanzinho saçmalamasaydı çok büyük bir kapak geliyordu. Olmadı sağlık olsun.
Maksadı aştım mı bilmem ama Alanzinho'yu 1461 e yollama sebebim senin o dediğin pozisyon,ayrıca 2 tane şutu var ki aman Allahım olmaz böyle bir şey,
senin karizma uşak ondan sert vurur.

İlyas Özdemir
27.01.2011, 09:04
[
TRT’ye de kocaman bir YUH ! diyorum.[/QUOTE]

üstteki bölümü kopyaladım aynen trtye mail olarak yolladım

Ozan Yazıcı
27.01.2011, 09:06
Şampiyonluk sürecinde ciddi bir asimetrik savaşla karşılaşacağımız kesin. Ama ben şu maçtan sonra daha da ümitlendim. İstanbul takımları da, İstanbul'un mütareke medyası da göründüğü kadar heybetli değil. Belki bugün yetmişli yılların sonu - seksenlerin başında olduğu gibi tek vücut halinde karşımızda cepheleşmiş olabilirler, ama Fenerbahçe maçında alıacak bir galibiyet topunu kaosa ve hakettikleri lağıma göndermeye yetecektir.

Benim umudum çok yüksek. "BİZ" kendi ayağımıza sıkmazsak "onlar"ın karşımızda şansları yok..

zarge
27.01.2011, 09:08
yarın saat 11'de kura çekimleri yapılacakmış.inşaallah çeyrek finalde 8taş vede gassaray karşılaşır ve finalde bir anadolu takımı alır bu kupayı.

mexp61
27.01.2011, 09:11
Herkes gibi bende üzüldüm.Ama dün akşamki kadromuzun bucasporu bile yenemiyeceğini en iyi bilen Şenol hocama sormak isterim neden???

Neden sezer ısrarı?

İlk hedefimiz ligmiş ya şampiyon olamazsak ???

Elenmek beni üzmedi beni üzen KARGALARA elenmek....

Hüseyin Bağdat
27.01.2011, 09:14
Trabzonspor'um yenildiğinde her zaman üzülürüm. Dün akşamda üzüldüm ama çok takılmadım. Yedekler için iyi bir fırsat oldu. Ben Brozek kardeşleri beğendim takıma alıştıkça daha iyi olacaklarını düşünüyorum. Dün akşam Tayfun,Ceyhun ve Ferhat kötüydüler. Sezer takımda olmalı diye düşünüyorum. Mustafa kendini geliştiemeye devam ediyor.

Beşiktaş ile ligde görşeceğiz. 61. dakikada yırtınanları o maçta göreceğiz...

zarge
27.01.2011, 09:14
Herkes gibi bende üzüldüm.Ama dün akşamki kadromuzun bucasporu bile yenemiyeceğini en iyi bilen Şenol hocama sormak isterim neden???

Neden sezer ısrarı?

Bu takımın çaycısı bile olamıyacak yeteneksiz,becereksiz bir kadroyla çıktı??

eğer pazar günkü maçtan galibiyetle ayrılırsak bu soruların bir önemi kalmayacak ve şenol hoca doğrusunu yapmış diyeceğiz.ama olası bir puan kaybında senin sorduğun bu sorular daha alenen söylenmeye başlanacak gibi.ama ben şenol hocaya ve onun futbol felsefesine inanıyorum

Hüseyin Bağdat
27.01.2011, 09:16

Neden sezer ısrarı?

Bu takımın çaycısı bile olamıyacak yeteneksiz,becereksiz bir kadroyla çıktı??

Kusura bakma ama hiçbir futbolcumuza bu şekilde söz söyleyemezsiniz. Bu takım bırak Buca'yı biraz şanslı olsaydı dün akşam Beşiktaş'ı yenebilirdi. Bu şekilde yorum yapmakla elinize ne geçiyor anlamış değilim...

ozturk
27.01.2011, 09:17
futboldan anlamadığını gösteren bir bjk lı arkadaşım dün sizi nasıl yendik dedi ben de yedek kadro bi zahmet yenin dedim. ne yedeği falan dedi.

Aynı kişi dün akşam açık ara şampiyonluğa koşuyoruz faln diyordu telefonda:D

ozturk
27.01.2011, 09:18

Neden sezer ısrarı?

yok daha neler..

brozekin topu direkten dönmeseydi farklı olabilirdi..

bir de tayfunun bu kadar kötü olabileceğini kimse tahmin edemezdi..

Erdinç Dilek
27.01.2011, 09:22

Sergen İkinci yarı başlamadan yaptığı yorum :
"ikinci yarı pek birşey değişeceğini zannetmiyorum"

maçın sonlarına doğru yorumu:
"iki yarısı farklı bir maç izliyoruz"
ve bu yorumlar için kim bilir kaç lira alıyor, bunları hani bir laf vardır nenem tarafkızi da yapardi..!

Kerem Önceli bende severdim(Aston Villa ya karşı ikinci maçı radyodan sunuyordu), ama bjk nin ilk golündeki tavrı hiç hoş değildi, yakışık kalmadı

Ünal Er
27.01.2011, 09:23
Selamlar,
Ben yedek medek farketmez çıkan kadronun özellikle ikinci yarı aynı sistemi oynamaya çalışmasını çok beğendim. Şenol hocaya güven takım 5 sen bu takımın başında durabilse durdurabilsek, adama hep beraber yardımcı olsak, alt yapıdan da adamlar çıkartıp yıllarca değişmeyecek bu sistemde oynayabiliriz sanırım.
Kargalara yenilsek ne olur yenilmesek ne olur, elensek ne olur elenmesek ne olur....
Taklım böyle oynasın, bir de şampiyon olsun

mehmetali61_55
27.01.2011, 09:24
Trt'ye şikayet postası attım, bu kadar yanlı bir maç ve yorumcu için tepkimi dile getirdim.Hafta sonu medya dahil bütün tepkiler son bulacaktır.

mhayri
27.01.2011, 09:24
Orta sahamıza daha elimizdekilerden daha iyi bir oyuncuya olan
ihtiyacımız bu maçta bir kez daha görülmüştür...
Ve dah önemlisi her maç kapasite kullanımımız en üst seviyede olmazsa herhangi bir maçı
dahi kolaylıkla kazanamayacağmızı yüzümüze vurmuştur bu maç...Ve tabiiki
en büyük eksikliğimizi lider oyuncu olduğunu düşünüyorum ayrıca...
En ufak bir dikkatsizlik koca bir sezona mal olabilecek bir kadro yapımız var maalesef...

Ünal Er
27.01.2011, 09:28
Orta sahamıza daha elimizdekilerden daha iyi bir oyuncuya olan
ihtiyacımız bu maçta bir kez daha görülmüştür...
Ve dah önemlisi her maç kapasite kullanımımız en üst seviyede olmazsa herhangi bir maçı
dahi kolaylıkla kazanamayacağmızı yüzümüze vurmuştur bu maç...Ve tabiiki
en büyük eksikliğimizi lider oyuncu olduğunu düşünüyorum ayrıca...
En ufak bir dikkatsizlik koca bir sezona mal olabilecek bir kadro yapımız var maalesef...

Hocam haklısın ve fakat bu şekilde bir kadro ile çıkmak Şenol Hocanın tercihidir.
Ancak unutmamalı ki ana takımın direk oyuncuları yoktu , gs'ye dikkat edersen bir Arda-Baroş gitti 50 puan fark yedi, biz 7-8 farklı kişi ile oynadık ve bence iyi de oynadık Alan biraz az şahsi oynasaydı kazanabilirdik bile. 2 yarı düştüler Guti yoktu neredeyse, kuareşma Serkanın karşısında pek o haraketleri yapamaz sanırım

mda61
27.01.2011, 09:29
Tayfun beni deli etti dün akşam ama ilk defa yenilgiye üzülmedim. Devre arasında fark yicez diye korksam da maçı alabilirdik, olmadı. Canları sağolsun

zarge
27.01.2011, 09:30
Trabzonspor'un bu sene şansız ve kaza niteliğinde çok şeyler gördü.Mesela

1- Uefa Avrupa Ligin'de ne kadar bu sene formsuzda olsa Liverpool'la eşleşmesi

2- Ziraat Türkiye Kupasın'da Seri Başı Olmayan Beşiktaş'ın Trabzonspor'un bulunduğu gruba düşmesi

3- Mesela İçerdeki Manisa Maçında Çok İyi Oynadığımız halde 44 ve 45 de yediğimiz çok şansız goller

4- Kupada İçerde Maçın Hakimi Olarak Oynarken Gaziantep Belediye'ye son anlarda yediğimiz basit golle berabere kaldık

5- İçerde Eskişehir'e oynarken kaçan sayısız pozisyonlar ve maçın berabere bitmesi.

Daha aklıma gelmeyen bu tip soruların yanıtı bana göre şansızlık gibi geliyor.ve bu maddelerden birkaçını lehimize çevirseydik şu an çok farklı bir Ts'den bahsedilirdi.Tabi'ki takımımızında hataları var bu maçlarda ama bizim şer olarak adlandırdığım olaylar aslında bizim için hayır olabilir.o yüzden inş. bunlar bize ders olur ve sadece tek kulvarda ilerleyen Trabzon'um başarılı olur

bordo61
27.01.2011, 09:31
İnşallah ligte Kartalları evire çevire yeneceğiz.

O zaman görecekler :)

Tayfun
27.01.2011, 09:31
Sergen öyle bir yorumlar yapıyor ki dedim heralde "bjk- Dinamo kiev" uefa maçı sandı...

Bilmem dikkat ettiniz mi bjk top katırıyor Sergen "cık cık" diyor.. Tv'ye salladım iki yumruk sinirden

tarsus
27.01.2011, 09:34
allah serkanı nazarlardan korusun.dün akşam en çok aradığım 2-3 oyuncudan biriydi.serkan olsaydı 1.golü,egemen olsaydı 2.golu bu kadar kolay yemezdik.

Badaloğlu
27.01.2011, 09:35
Şimdi bu maçın asıl mesajı bana göre Fenerbahçe'ye gitmiştir... Şimdiden adamları bir korku almıştır. UEFA kupasını alacağını (!) iddia eden Beşiktaş'ı, yedek kadro ile kendi sahasında özellikle ikinci yarı sahadan silen bir Trabzon'u gördüklerinde Pazar gününün gelmesini hiç istemeyeceklerdir. Zira kendi sahalarında madara olacakları gün, Pazar günüdür. Belkide Aykut Kocaman'ın istifa edeceği maç günüdür.

Futbolu çok iyi bildiği iddia edilen ve bu sayede TRT'den, yani hepimizin cebinden yüzlerce milyar TL'yi cebe indiren yorumcu diye tabir edilen bir adamın, maçın son 15-20 dakikada Ernst gibi bir adamı oyuna alması için neredeyse tv ekranlarından Shuster'e yalvarması geceye damgasını vurmuştur.

İlk yarı Beşiktaş'ı yere göğe sığdıramayan Sergen çocuk, son dakikalarda hocaya yalvarır oldu.Ernst'i alsana hocaaaa :) Bu arada Brozek kardeşler için yaptığı yorum ise kahkaha atmama sebep oldu. önce bu adamların sahada ne yaptığını anlayamadım dedi, maçın sonlarına doğru ise ''kumaş iyi, kumaşı iyi'' demeye başladı. Dersinki Sergen çocuk Mahmutpaşa'da esnaf, tuhafiyeci:)

Akşamki görüntüden sonra Fenerliler de yedek kadro ile Beşiktaş'ı sahadan silen bir takımın Pazar günü başlarına ne iş açacaklarını çok iyi görmüş oldular.Akşamki maçı Aykut Kocaman izlemişse şunu düşünmüştür. Ben şimdi ne halt edeceğim. Artık kaçacak yerde kalmadı, hesap günü geldi çattı.

Şenol Güneş hocamız Pazar günü Aykut'un ipini çekecektir. Kadıköy'de, Fener'in bizi yenmesine ihtimal vermiyorum... Her halükarda Kadıköy'den kârlı çıkacak olan bizler olacağız... Yeterki hakem dürüst olsun, adil olsun. Dün geceyi gördükten sonra hakemi de yenememiz gerektiğini asla unutmayalım. İşi asla şansa bırakmayalım...

zarge
27.01.2011, 09:35
Sergen öyle bir yorumlar yapıyor ki dedim heralde "bjk- Dinamo kiev" uefa maçı sandı...

Bilmem dikkat ettiniz mi bjk top katırıyor Sergen "cık cık" diyor.. Tv'ye salladım iki yumruk sinirden

sadece biz değil kardeşim kendi taraftarı bile bu adamı sevmiyor.

Ziraat Türkiye Kupası'nda B grubunda son hafta maçında Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/)'ın İnönü Stadı (http://www.sporx.com/fiyapi-inonu-stadi/)'nda konuğu Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/)'du. Karşılaşmaya fırtına gibi başlayan ve 10'da Almeida (http://www.sporx.com/hugo-almeida/), 30'da ise Quaresma (http://www.sporx.com/ricardo-quaresma/)'nın golleriyle durumu ilk yarım saatte 2-0 yapan Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/)'ta taraftarın bir isme protestosu vardı.

Geçtiğimiz haftalarda televizyonda Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/) takımına yaptığı eleştiriler ile gündeme gelen Sergen Yalçın (http://www.sporx.com/sergen-yalcin/) tribünlerden nasibini aldı. Quaresma (http://www.sporx.com/ricardo-quaresma/)'nın attığı golden sonra Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/) taraftarları eski oyuncuları Sergen Yalçın (http://www.sporx.com/sergen-yalcin/) hakkında küfürlü tezahüratlarda bulundular.

Bu tezahüratlar sonrasında yayıncı kuruluş TRT1 tribünlerin sesini bir süre kısmak zorunda kaldı.

kaynak: spor x

Mustafa Yılmaz.20
27.01.2011, 09:38

Bi ara bende acayip sinirlendim telefonu kumandayı falan fırlattım. Baktım kötüye gidiyor en sonunda tv'nin sesini kıstım. Hem spikerle hem sergenle dün gece akraba olanlardan biride benim..

Serdar Dilekoğlu
27.01.2011, 09:38
yok arkadaş bu maç sonrası günü evden çıkasım gelmiyor. sinirleniyorum futbol bilmeyen adamların yorumlarını dinlemekten, onlarla tartışmaktan. biz bu maçı her türlü kazanırdık. şu kadro bile dün zorlasa da puan çıkarırdı. bekliyoruz. yanındayız Şenol hoca. her daim seninleyiz. bizim bağlılığımız tek maçlık değil.

zarge
27.01.2011, 09:39
sergen yalçın'dan inciler ;

bi de trabzon'daki ikiz oyuncuyu anlayamadım yani..."

ozgurkilic
27.01.2011, 09:41
Biz 7 As oyuncuyu kenarda oturtup yedeklerle çıktık. Yedek kadromuz bile ooo kendilerini havalarda sanan dünya yıldızlarımız var diyen kargalara ecel terleri döktürdü. Birde as kadroyla çıksak dünya yıldızı kargalar ne yapardı acaba. Bu maç bitti hafta sonu şölenimiz var inş. hep destek tam destek.

karaman6106
27.01.2011, 09:43
bünyaminin emekliliği geldi, bizi papila gibi yakmasından çok ama çok endişeliyim...

demiradam57
27.01.2011, 09:43
Angut.com a girdim biraz önce fenerbahçeliler elendiğimize üzülmüşler.Trabzonun 16 maçı kalmış olması bizim için kötü diyorlar.Türkiye kupasında 4-5 tane daha üst düzey maç oynasalardı daha iyi olurdu.Yorulurlardı diyorlar :-)))

Erol Koç
27.01.2011, 09:51
Dünki kupa maçında ilkyarı dedim rezil olacaz kendimi sıkmaktan dişlerim kırılıyodu. Qarizma, piotr brozek'le resmen dalga geçti hiç savunma yönü yok herhalde, Tayfundan hiç bahsetmeye gerek yok bence futbol hayatını 1461 Trabzonda devam etmesi gerekir.Mustafa uyumlu yedek kulübesinde harcanıyo glowack'nin yerinde hayli hayli oynayabilir fenerbahçe maçındada herhalde mustafa uyumlu oynayacak.Takımda bazı egoist düşünceli insanları bir kenara çekip adam akıllı konuşmak gerekiyo kaleye vurmak kadar pas atmayı düşünseler ne ankaragücüne puan kaybetmiş olurduk nede türkiye kupasından elenmiş olurduk.

Varlıbaş61
27.01.2011, 09:54
maçın geniş özeti olan bir yer var mıdır arkadaşlar?

karaman6106
27.01.2011, 09:58
doğru fener başlığına...burası artık kapanmalı.

Emrullah
27.01.2011, 10:00
maçın geniş özeti olan bir yer var mıdır arkadaşlar?

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=26-01-2011%2020:01

Buradan izleyebilirsin. Yalnız baya geniş söyleyeyim. :)

Badaloğlu
27.01.2011, 10:01
Segen futbolu çok iyi biliyorya, hani dün gece Shuster'e , Ernst'i oyuna alması için yalvarıyordu ya, keşke akşam Shuster, Sergen'i dinleyip Ernst'i oyuna alsaydı. O zaman tüm Türkiye Sergen'in nasıl bir mal olduğunu görecekti, ama olmadı. Eğer Shuster, oyuna Ernst'i alsaydı o zaman Beşiktaş kural ihlali yapmış olacaktı. Çünkü Beşiktaş sahada 6 tane yabancı oyuncu ile oynuyorlardı...

KUTADGU
27.01.2011, 10:01
Şenol Hoca eleştirilebilir.

Şenol hoca'nın yanlışları olduğu söylenebilir.

Lakin, hakaret ve benzeri ithamlar "insanlığa" yakışmadığı gibi şahısların "vefasız" olduğunu da ortaya çıkarır.

Dönüp kendinize bakın.

toksoy61
27.01.2011, 10:02
beklediğim kadro çıktı açıkcası. tek fark orta sahada top tutabilen colman-selçuk-engin 3 lüsünden birini oynatır dedim hoca. ama hiçbirini oynatmadı. bu yüzdende ilk yarı devamlı atak yedik topu ayağımızda tutamadık. yenilgiye üzülmüyorum zaten bekliyordum. bjk tek şansı bu kupa zaten. Manisanın gbb yenilmesi açıkcası üzdü beni. bizim kendi sahamızda gbb den son dakikada gol yememiz elenmemize neden oldu.

çokta büyük kayıp değil. ileriye bakacazağız. eskiye takılıp kalmayacağız. önümüzde bizi şampiyonlukta büyük bir şansa taşıyacak maç var. onu kazanır yada berabere bitirirsek her şey güllük gülistanlık olur. yenilsekte dünyanın sonu değil elbette ama bizim taraftarın negatif etkisi takımı bozabilir.

Napoli
Size sukadar soyliyeyim,Lig macinda Trabzon besiktasa Tarihi fark atar

bingolts
hakem çakması ne olacak yüzünde şekil yok buz adam ne olduğu belirsiz hesaplar içinne girmiş

SILENT06
27.01.2011, 10:04
Pawel'i beğendim ben.Asist'i mükemmeldi.Kafa topu direkte patlamasa gecenin yıldızı olurdu.Ancak Piotr'ın çok eksiği var.Rakibi baskı altına aldığımız zaman spikerlerin bizim futbolcuların adını kekeleyerek söylemelerine keyiflendim.Sergen'e çok güldüm akşam.İkinci yarıda da değişen birşey olmaz diyor.Şenol Hoca istediği kadar değişiklik yapsın diyor.İkinci yarı iki farklı Trabzon izliyoruz.Trabzon iyi oynuyor diyor.Hey Allah'ım.Spikerlerin bu kadar taraflı yayıncılık yapmalarına sadece gülüyorum.Siz bir taraflarınızı yırtın.Biz şampiyon olmaya geliyoruz.İkinci yarıda oynadığımız futbolla, nasıl ki Sergen'in laflarını ağzına tıktıysak, sezon sonu hepinizin sesini keseceğiz,önümüzde esas duruşa geçeceksiniz...

SILENT06
27.01.2011, 10:07
Bir de TRT dün akşam ki maçta bilerek kasıtlı olarak, taraftarların sesini arka plana atıp, spikerlerin ne dediğini duyulabilecek bir hale getirmedi.Bu da gözümüzden kaçmadı.

Şuna eminim ki BJK'lilerden bu galibiyete tam anlamıyla sevinen olmamıştır.Kimi yendiler şimdi bunlar.Yedek kadromuzu mu :)

aurora
27.01.2011, 10:08
Dünkü Maçın Özeti :
1- Açıkçası ligmi kupa mı derseniz ürkiye kupasından müzede yer kalmadı. Tabiki Lig daha Önemli ama Prestijimiz zedenelendi o ayrı tabi
2- Bir oyuncunun çöküşü bir oyuncunun yükselişi oldu. Tayfun Cora ne defansta ne ofansta hiçbirşey yapmadı . Görev aldığı kanat yol geçen hanı gibiydi. Ayağını yerden kaldıramıyor.Yedekte durması bile bu takıma zarar. Mustafa Yumlu ise sanki 40 yıllık tecrübeli bir oyuncu gibi. Hem defansta top geçirmiyor hem topu oyuna çok iyi sokuyor hemde ceza sahası duran toplarında ileri çıkıyor.
3-Selçuk Colman ikilisinin ne kadar önemli olduğunu birkez daha gördük. İkisinin olmadığı bir ortasaha hiçbir üretkenlik yapamadığı gibi defansta yapamıyor. Rakip için panayır alanı gibiydi orta Saha.
4-TRT nin maça yaklaşımı skandal bir rezaletti. Bjk sanki rum takımıyla oynuyorcasına amigoluk yaptı hem spiker hem Sergen. Bjk gollerini defalarca ballandıra ballandıra anlatırken ne golumuzu ne lehimize olan pozisyonları göstermedikleri gibi gösterilen pozisyonlarıda yanlı yorumladılar. Girayın eli Quaresmanın bir kafa topunda yüzüne değdi. Yavaş çekimde 70 milyonun seyrettiği bir pozisyonda göz göre göre dirsek attıya dönüştürdüler. Bunu yapan herkese eşit yaklaşmak zorunda olan TRT.
5-Maçın Hakemi ise ayrı bir skandaldı. Tüm ikili mücadeleleri rakibin lehine verdi. Fifa gözlemcisi olsam Fifa kokartının iptal edilmesini raporuma yazardım. O derce yanlı ve kötü yönetti.
Sonuç Helal ekmek zor kazanılır. Tüm bu zorlukları aşa aşa 7. Şampiynluğumuza ALLAH (c.c.) nin izniyle ulaşacağız İnşaallah

TS57
27.01.2011, 10:10
Glowacki sakatlığı hakkında bilgisi olan birde egemen fener maçında varmı

Napoli
27.01.2011, 10:15
Hayir simdi tek guldugum skor yazarlari besiktasi yere goge sigdiramamasi,Yedek kadromuzu bile yenmekten aciz bir Besiktas..

Lig Macinda As kadromuz bu besiktasi ne yapar ? Bir dusunun bir dusunun...

Bu yorumlari yapan herkes teker teker yiyecek bence...Buyuk Madara olur Besiktas.

Erol Koç
27.01.2011, 10:17
Glowacki sakatlığı hakkında bilgisi olan birde egemen fener maçında varmı

Hiç korkma Mustafa uyumlu bunları aratmaz

SILENT06
27.01.2011, 10:18
Mustafa Yumlu bizim için önemli bir kazanç olacak gibi duruyor gerçekten.Ben çok beğendim onu...

ozturk
27.01.2011, 10:18
Namağlupluk ve kupa gitti. Yaşasın Süper Lig…

İyi bir devre arası kampı geçirdikten sonra lige beklenmedik bir Ankaragücü beraberliği ile başlayan Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası’nda sezona sansasyonel transferleriyle imza atan Beşiktaş’a konuk oldu.
Pazar günü yine aynı şehirde bu sefer ligde Fenerbahçe’nin karşısına çıkacağından ve bordo-mavililer açısından ligin kupadan daha fazla öneme sahip olması as kadrodan 9 kişinin Beşiktaş maçında dinlendirilmesine neden oldu.
Umut, Engin, Colman, Selçuk, Burak, Cale, Egemen, Serkan ve Jaja’yı sahaya sürmeyen bordo-mavili ekibin teknik direktörü Güneş devre arasında transfer edilen Brozek kardeşlerinde olduğu bir kadroyu tercih etti.
Buna karşılık evsahibi Beşiktaş’ın ligin zirvesinden epeyce uzak olması kupayı onlar adına biraz daha cazip hale getirdi. Haftasonu Bucaspor’u farklı yenen kadroyu bozmayan Schuster bordo-mavililerin karşısına tam kadro çıktı.
Maça iki ekibinde dengeli başlamasına rağmen Trabzonspor’da ki eksikliklerin göze çarpmaması imkânsızdı. Ortasahada pas yapan, rakibinin üstüne giden, atak futbolu tüm güzellikleriyle oynamaya çalışan Trabzonspor gitmiş yerine rakibi kendi sahasında kabul eden, ortasahada doğru düzgün paslaşamayan, kısacası sahnede Trabzonspor’un bu sezonki futboluna gölge düşüren bir oyun vardı.
Daha önceki pozisyonlarda Trabzonspor defansının çaresiz görüntüsü 10. dakikada gelen golün habercisiydi. Bordo-mavililerin sağından 1-2 defa zorladıktan sonra Simao’un cezasahasına gönderdiği topu Almeida’nın gol yapması hiçte zor olmadı. 29. dakikada Quaresma’nın cezasahası dışından yaptığı sert vuruş kaleci Onur’un bakışları arasında filelere gitti.
2 farklı yenik duruma düşen Trabzonspor’da beraberlik arayışının “a”sı bile yoktu. Beraberlik golü için ümitlenmek bile bordo-mavililerin ilk yarıda oynadığı futbola bakıldığında hayalcilikten başka bir şey değildi.
Velhasılıkelam ilk yarı boyunca Beşiktaş oynadı, Trabzonspor ise izlemekle yetindi. İkinci yarı ise Trabzonspor maça golle başladı. 46. dakikada Sezer'in ceza sahasına gönderdiği topu Pawel Brozek, mükemmel bir hareketle Alanzinho'nun önüne bıraktı bordo-mavililer farkı tek sayıya indirdi.
Golden bir dakika sonra Polonyalı Pawel Brozek’in kafa şutunun direkten dönmesi Trabzonspor’u beraberlikten etti. İkinci yarıda sahaya çıkan Trabzonspor ile ilk yarıdakinin arasında futbol adına dağlar kadar fark olmasa da istek ve inanç adına çok fark vardı.
Bu kaçan golden sonra karşılıklı ataklar devam etti ancak skor değişmedi ve maç 2-1 Trabzonspor’un mağlubiyeti ile sonuçlandı.
Şimdi tutup Trabzonspor yedek ağırlıklı kadroyla çıktı, as kadroyla çıksaydı daha farklı olurdu demeyeceğiz. Ancak yıldızlar topluluğu şeklinde hitap edilen Beşiktaş’ın bu sezon yapacağı en iyi iş Ziraat Türkiye Kupası’nı almak olur. 70 dakika iyi oynayan, maçın büyük bir bölümünde topa hakim olan Beşiktaş 70. dakikadan sonra frene basıyor. Eğer karşına çıkan rakipler maçın son çeyreğine kadar direnirse Beşiktaş’ın son çeyrekte gol bulması zor görünüyor.
Şimdi kupadan elenmemize çok üzülmedim desem diğer takımın taraftarları kendini avutma diyecek ama gerçekten elendiğimize üzülmedim. Çünkü Trabzonspor ligde şampiyonluğa giderken kupa ayak bağı olurdu. İki tarafa motive olmak zor iştir ve uzun süredir şampiyonluk hasreti çeken bir takım için bu bir dezavantaj olurdu.
Şimdi çokları Şenol Hoca’ya böyle bir kadro ile çıktığı için hayıflanacak. Biraz sabretsinler onun cevabını Pazar akşamı öğreneceğiz. Herkes unutmamalı ki Trabzonspor’un bu seneki öncelikli hedefi Spor Toto Süper Lig şampiyonluğudur. Geçen sene alınan kupaların hasretine bir sene daha dayanılır ama 26-27 sene önce alınan şampiyonluğun hasretine bir sene daha dayanacak gücümüz kalmadı. Süper lige tam dönüş vakti…

Yakup ÇAMOĞLU

#DcK``
27.01.2011, 10:20
Nağmalupluk Biti die üzüldüm sadece :S:S

Yunus Emre SEYHAN
27.01.2011, 10:21
20 yıl Türkiye kupasını alamıyalım ama 1 yıl şampiyon olalım.

ozturk
27.01.2011, 10:21
Beşiktaş'ın TRT'si

Trabzonspor’un şampiyon olacağını anlayan malum güçler ikinci yarı itibarıyla gerek yazılı gerekse görsel basın vasıtasıyla saldırılarına başladılar. İstedikleri kadar hoplasınlar zıplasınlar, sonunda gülen taraf kesinlikle Trabzonspor olacak ve bunu hep birlikte göreceğiz.

Beşiktaş ile yapılan kupa maçının özellikle ikinci yarısında iyi oynayan Trabzonspor’u maalesef siyah-beyaz formayı sırtlarına geçiren hakem üçlüsü durdurdu. Yazıklar olsun birde sen Avrupa’da cesaretli maç yöneteceksin öylemi sayın Cüneyt ÇAKIR , hadi oradan be,

Maçı yayınlayan TRT ise yorumcu olarak programa aldığı Sergen YALÇIN isimli bir şahıs ile! sürekli Beşiktaş’ın borazanlığını yaparak, ekran başındaki Trabzonspor taraftarlarını adeta çıldırttılar. Üstelik bu olay devletin televizyonu TRT de oluyor. Neredesin sayın İbrahim ŞAHİN ben sizi adil , dürüst ve mert bir kişi olarak tanırım. Umarım bu maç kasetini izler ne demek istediğimi anlar ve o iki şahıs hakkında gerekeni yapıp TRT’nin bir grubun değil Türkiye’nin televizyon kanalı olduğu gerçeğini ortaya koyarsınız.

Bir sözümde Türkiye’nin en büyük, en delikanlı, en mütevazi Trabzon taraftarına ; Beşiktaş maçında yapılanların belki çok daha fazlası Fenerbahçe maçı olmak üzere diğer maçlarda da cereyan edecektir. Sizler sadece inanın, bu takım ligde özellikle üç büyük denen takımları yenip perişan eder ve şampiyon olur. Bu kadar eksikle sözde büyük Beşiktaş’ın ne hallere düştüğünü hep birlikte görmedik mi? İnanın ve takımınıza iyi günde kötü günde de sahip çıkın, bu zorlu yolculukta tüm Trabzon’un, Trabzon taraftarının birleşmeye dayanışmaya ihtiyacı var. Yapılan provokasyonlara, zehir zemberek eleştirilere sadece gülüp geçin, geçinki bunları sizlere yapanlar, sizden yiyecek bir şeyler bulamayınca birbirlerini yesinler.
http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=943

takacan
27.01.2011, 10:22
Gödül isterdi ki matan puan alıp Beşiktaş'ı kupadan eleyelim, iyice burunları sürtsün. Fenerbahçe deplasmanı gibi şampiyonluk yolundaki en önemli engel öncesi Şenol Hoca'nın böyle bir kadroyla maça çıkması tabii ki kabul edilebilir. Ne var ki Ceyhun ve Sezer ikilisinin orta sahada pasif kalacağı son derece belliydi. Hoca'nın ikinci yarıya Engin ile başlaması bekledim, belki sadece orta saha değişikliğini geç yapması sebebiyle eleştirilebilir Hoca.

Ayrıca Tayfun ve Sezer'in bu takımın 18'lik kadrosuna bile giremeyeceğini düşünüyorum.

Son olarak, as kadromuz bu Beşiktaş'ı rahat yener.

#DcK``
27.01.2011, 10:22
20 yıl Türkiye kupasını alamıyalım ama 1 yıl şampiyon olalım.

Jepsi Bizim olsun bee

SILENT06
27.01.2011, 10:23
Beşiktaş'ın TRT'si

Trabzonspor’un şampiyon olacağını anlayan malum güçler ikinci yarı itibarıyla gerek yazılı gerekse görsel basın vasıtasıyla saldırılarına başladılar. İstedikleri kadar hoplasınlar zıplasınlar, sonunda gülen taraf kesinlikle Trabzonspor olacak ve bunu hep birlikte göreceğiz.

Beşiktaş ile yapılan kupa maçının özellikle ikinci yarısında iyi oynayan Trabzonspor’u maalesef siyah-beyaz formayı sırtlarına geçiren hakem üçlüsü durdurdu. Yazıklar olsun birde sen Avrupa’da cesaretli maç yöneteceksin öylemi sayın Cüneyt ÇAKIR , hadi oradan be,

Maçı yayınlayan TRT ise yorumcu olarak programa aldığı Sergen YALÇIN isimli bir şahıs ile! sürekli Beşiktaş’ın borazanlığını yaparak, ekran başındaki Trabzonspor taraftarlarını adeta çıldırttılar. Üstelik bu olay devletin televizyonu TRT de oluyor. Neredesin sayın İbrahim ŞAHİN ben sizi adil , dürüst ve mert bir kişi olarak tanırım. Umarım bu maç kasetini izler ne demek istediğimi anlar ve o iki şahıs hakkında gerekeni yapıp TRT’nin bir grubun değil Türkiye’nin televizyon kanalı olduğu gerçeğini ortaya koyarsınız.

Bir sözümde Türkiye’nin en büyük, en delikanlı, en mütevazi Trabzon taraftarına ; Beşiktaş maçında yapılanların belki çok daha fazlası Fenerbahçe maçı olmak üzere diğer maçlarda da cereyan edecektir. Sizler sadece inanın, bu takım ligde özellikle üç büyük denen takımları yenip perişan eder ve şampiyon olur. Bu kadar eksikle sözde büyük Beşiktaş’ın ne hallere düştüğünü hep birlikte görmedik mi? İnanın ve takımınıza iyi günde kötü günde de sahip çıkın, bu zorlu yolculukta tüm Trabzon’un, Trabzon taraftarının birleşmeye dayanışmaya ihtiyacı var. Yapılan provokasyonlara, zehir zemberek eleştirilere sadece gülüp geçin, geçinki bunları sizlere yapanlar, sizden yiyecek bir şeyler bulamayınca birbirlerini yesinler.
http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=943

Son cümle tam olarak olayın özetidir;

Yapılan provokasyonlara, zehir zemberek eleştirilere sadece gülüp geçin, geçinki bunları sizlere yapanlar, sizden yiyecek bir şeyler bulamayınca birbirlerini yesinler.

Olay budur...

Murat Acar
27.01.2011, 10:25
Dün akşam bende bu kadar yedek ağırlıklı bir kadro beklemiyordum işin açığı. Çünkü Şenol Hoca devre arası hazırlık maçlarında ve diğer kupa maçlarında bile bu kadar yedek ağırlıklı çıkmamıştı maçlara. Ben ideal onbir içine 4-5 yedek oyuncu serpiştirerek sahaya çıkılacağını düşünüyordum. Kadroyu ilk gördüğümde garipsemedim değil.

Ama sonrasında bu kadronun neler yapabileceğini de düşünmeye başladım. Çünkü karşılarında gerçek manada as kadrosu ile çıkmış bir Beşiktaş vardı.

İlk yarı futbolu hiç beğenmedim. Bu kötü futbolun üzerine kolay ve gereksiz çıkan kartlar, spikerin ve Sergen'in dengesiz yorum ve açıklamaları da tuz biber oldu.

Takım ikinci yarıya iyi başladı, gol ve hemen akabinde ki direk belki de maçın kaderini değiştirebilirdi. İkinci yarı oyun insiyatifi tamamen elimizde idi. Belki ikinci yarının ilk dakikalarında yapılacak bir değişiklik maçı çevirebilirdi. Ama çok önemi yok.

Takım içinde Tayfun çok eksik göründü, biraz da kilolu.

Ceyhun çok yetersiz, ne yazık ki beklentilerimizi karşılayabilecek gib değil.

Sezer, birşeyler yapma çabasında ama çok top kaybediyor ve bizi her an eksik bırakabilecek bir yapıda sertlikte top oynuyor .

Ferhat, bizim oyuncumuz olamayacağını bir kez daha gösterdi diyebilirim.

Piort iyi bir transfer gibi, kanattan çok ortaya gelip top aldı, hemen hemen her pozisyonda kendini gösterdi, ismini duyurdu,

Pawel'in işi zor. Çünkü ondan gelip Umut'u kesmesini ve gollerini sıralamasını bekliyoruz. Bu da zaman alacak gibi. Ama fena transfer değil diye düşünüyorum.

Alanzinyo her zaman ki gibi, bal yapmayan arı. Dün 3 pozisyonu cömertçe harcadı.

Yukarıda da yazdım şampiyonluğa gitmeye aday bir takımın as ve yedek kadrosu arasında bu kadar fark olmamalı. Biraz daha kaliteli isimlerden kurulabilir bu kadro.

Şenol Hoca'ya kızmıyorum. Tüm dikkatini lige vermek istiyor.
Kupadan elenmek hiç önemli değil, en büyük hasretimiz dinsin gerisi boş.

Bu arada Beşiktaş Yönetimi de hocasına uymaya başlamış. Anadolu takımları için dangalak dangalak yorumlar yapıyorlar. Türkiye futbolunu beğenmiyorlar. Ne diyelim, portekiz ligine transfer olsunlar.

Dün akşam 90 dakika boyunca gördüğüm en önemli şeyler ise,

- Bizim başarımızı asla istemeyen insanların sayısının hiç de az olmadığı,

- Tarafsız görünmeye çalışan insanların bile işin için eski takımları girdiğinde bunu koruyamadıkları,

- Devlet kanalı olsa bile insanların içinde kini çıkarabildiklerini,

- Taraftarından - Yönetimine - Oyuncusuna kadar bir camianın nasıl aşağılık duruma düştüğünü.

Biz farklıyız arkadaş, kızsak da, çenemiz durmasa da, çok bilmiş olsak da, biz farklıyız.

Bende birkaç şey eklemek istiyorum her kelimenin altına imzamı atarak eğer ikinci yarı başında riske girip 2 değişikliğide yapsaydı hoca ki bence cıkması gerekenler ceyhun ve tayfundu bu maçı çevirmemiz içten bile değildi ama Anladımki Kupa bizi germesin biz Şampiyonluğa kenetlendik Fenerbahçeyi yeneceğiz o yüzden bu maça böyle çıktık dercesine bir sürmesiydi başka bir açıklaması yok bu kadronun

Yiğit SARI
27.01.2011, 10:25
Beşiktaş'ta Ersan şoku !..

Trabzonspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında sakatlanarak oyunundan çıkan Ersan Gülüm'den Beşiktaş'a kötü haber geldi..

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, yapılan ilk kontrollerin ardından Ersan'ın sol diz ön çapraz bağında yırtık tespit edildiğini söyledi.

Düren, Ersan'ın gelecek hafta ameliyat olacağını ve bu sezon forma giyemeyeceğini sözlerine ekledi.

--

Şanssız bir pozisyondu. Herhangi bi kasıt yoktu zaten talihsizlik..

Erol Koç
27.01.2011, 10:30
Kimse manisanın yenileceğini hesaba katmamıştı, Bende hiç düşünmedim manisa beraberliği yakalayınca bir rahatlama geldi dedim yenilsekte önemli değil, Bu hesabı bence Şenol hocada öyle yapmış tabi son dakikalarda manisa yiyince bütün işler alt üst oldu. Yani evdeki Hesap çarşıya Uymadı

muratt
27.01.2011, 10:31
Maçtan önce Trabzonspor'da rotasyon olabileceğini tahmin etmek zor değildi tabi, sonuçta asıl önemli olan Pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe maçı, bunu herkes biliyor. Ayrıca zaten kupa maçlarına genelde yedek kadroyla çıkıyor Trabzonspor. Yedek oyuncularla oynamak çok garip bir durum olmasada, Beşiktaş deplasmanında takımın nerdeyse tamamının yedek oyunculardan kurulması da sanırım herkesi biraz şaşırttı. Hadi birkaç as oyuncu dinlendirilebilir ama Egemen, Serkan, Cale, Burak, Umut, Selçuk, Engin, Colman ve Jaja gibi as takımın iskeletinin sahada olmaması biraz garip oluyor. Türkiye'nin çok alışık olmadığı bir rotasyon, zira iddanızın olmadığı bir maç değil oynadığınız, önemli bir maç.

Öte yandan, her ne kadar yedek olsalarda, sahaya çıkan futbolcuların hepsi ilk 11'de sırıtmadan oynayabilecek kapasitede oyuncular, bu açıdan da yapılan çok da çılgınlık değil aslında. Bir de bunların üzerine, Manisa'da Atep'in kazanamaması halinde hala Trabzonspor'un turu geçecek olması bu kararı biraz daha makul gösteriyor..

Şenol Güneş'in sahaya çıkardığı kadro zaten "benim için önemli olan lig, bu maç için as kadromu yoramam" diyordu; sanırım Trabzon'da maç öncesi anket yapılsa çoğu taraftar da bu şekilde oy verebilirdi. Diğer maçlarda sürekli ayakta duran Şenol Güneş'in bu maçta daha çok oturması da biraz bu bakış açısını gösteriyordu.. Tabi bunu "elenmek istiyoruz" şeklinde düşünmemek lazım. "Elenmek istemek" başka şeydir, "elensek de çok önemli değil" demek başka şeydir, sonuçta sahaya çıkan kadro ve oynanan oyun turu geçmeyi istiyordu..

Gel gör ki, işler herzaman planlandığı gibi gitmiyor.. Her ne kadar as oyunculardan çok bir farkları olmasalarda birkaç ismin sırıttığını görebiliyoruz. Sırıtan isimlerin en başında da Tayfun Cora geliyor. İlk golde özellikle yanından topla geçen Simao'ya yetişememesi vahim ötesi bir durum. Maçın ilerleyen bölümlerinde o kanattan başka gol gelmemesi ise tamamen şans. Özellikle ikinci yarıda, o kanattan ciddi bindirmeler yaptı Beşiktaş, hatta bir pozisyonda önce Simao indi oraya Gutiye geri çıkarttı, arkadan Quaresma döndü oraya Guti'den aldığı topla ve topu yine Guti'ye geri verdi ondan sonra Guti yine aynı yere inen sanırım Fernandes'e topu verdi.. 3 defa yuvarlak çizdi top Tayfun'un etrafında.. Biraz çabuk olabilse, biraz zeki olabilse, biraz daha doğru pozisyon alabilse, biraz daha takım arkadaşlarından yardım gelse bu kadar aciz duruma düşmeyecekti ama çaresizce çırpındı sadece.

Tayfun'un kötü performansı kadar olmasa da, Colman-Selçuk ikilisini izlemeye alışmış taraftarlar açısından Ceyhun-Sezer performansı de pek tatmin edici olmadı..Belki bir kaç maç daha oynasalar daha verimli olacaklar ama Beşiktaş karşısında orta sahada pas yapma açısından sınıfta kaldılar diyebiliriz. Pres güçleriyle daha çok faydalı olduklarını gördük. Giray, Mustafa, Brozek kardeşler ve Alanzinho ise ilk 11 için daha zorlayıcı gözüktüler.

Brozek kardeşlere ayrı bir paragraf açmak lazım tabi. Maçın ben ilk yarısının ortalarına kadar hangisi forvetti hangisinin kaşları alınmıştı, ikisi de oynuyor mu gibi sorularla uğraşırken birbirlerine attıkları şık paslarla kendilerini belli etmeye başladılar. Özellikle Pawel için biraz daha sivrildi diyebiliriz. Teofilo'nun biraz daha güçlüsü ve süratlisi gibi geldi, ama gol vuruşlarını henüz göremedik tabi. Sürati, top saklaması, driplingi, şut özelliği ve güçlü oluşu gibi artıları bizim ligimizde onu faydalı bir oyuncu haline getirecektir. Kardeşinin de benzer özelliklerini ve kardeş uyumlarını düşünürsek şimdilik olumlu transfer notu verebiliriz sanırım.

Beşiktaş'ın oyuncularına baktığımız zaman, ilk göze çarpan isimler tabiki bugün stadın dolmasını da sağlayan Guti, Quaresma, Simao, Almeida ve Fernandes. Lig kalitesinin ne kadar üzerinde olduklarını her hareketleriyle ve paslarıyla gösteriyorlar. Bu yıl içerisinde Trabzonspor defansının bu kadar zorlandığı bir başka maç ben hatırlamıyorum.

Guti'nin pasları her zamanki gibi futbol izleyicisini mest edecek cinstendi, Simao'nun takımın sürükleyici hücum gücü olması, Almeida'nın forvetteki dominasyonu ve Quaresma'nın bunların üzerinde bir krema misali oyunu sanırım Beşiktaş taraftarlarına zevk vermiştir. Quaresma'nın golünde gerçekten Onur'un yapabileceği hiç bir şey yoktu. Fernandes'in ve Simao'nun şutlarında ise Onur fark olmasını önleyen isim olarak göze çarptı ve Trabzonspor kalesinde artık iyice kalıcı olduğunu gösterdi. İnsan Onur'a baktıkça maşallah demekten kendini alamıyor, nazar değmez inşallah.. Milli takımda da eldivenleri her an Volkan'dan alabilir..

Maça gelirsek ilk yarı seyirci avantajı ve rakibin as oyuncularının olmamasının da etkisiyle Beşiktaş taraftarlarının izlemek istediği bir Beşiktaş vardı maçta.. Karşılarında Ferhat ve Tayfun'u bulan Simao ve Quaresma, Guti önderliğinde sağlı sollu gelmeye başladılar. Kanat değiştirmeler, hareketli hücum varyasyonları, şık paslar driplingler derken maç bir anda 2-0 oldu. Gollerin ikisi için de çok şıktı diyebiliriz, ustalık işi..

İkinci yarının başı ise çok ilginçti. Nerdeyse, ilk yarıyı 2-0 önde tamamlayan Beşiktaş, ikinci yarıya 2-2 berabere başlayacaktı, eğer Pawel'in kafa vuruşu direkten dönmeseydi, maç çok farklı seyrederdi o zaman.. 2-1 olduktan sonra maç daha ortada geçti diyebiliriz. Trabzonspor beraberliği yakalayabilecek pozisyonu özellikle Alanzinho ile harcarken, Alanzinho tek başına maç çevirebilecek oyuncu olma fırsatını da kaçırmış oldu. Öte yandan Onur ise maçın kopmasını engelleyen oyuncu olarak Beşiktaş'ın şutlarına geçit vermedi.

Maçın genelindeki futbola baktığımız zaman ise Türkiye Ligi standartlarının üzerinde bir futbol görüyoruz. Herşeyden önce tempolu bir maç oldu. Bol paslar, süratli oyuncular, şık hareketler, taktik mücadele, sürekli hücumu düşünen takımlar ve skor itibariyle de heyecan gelince izlemek istediğimiz bir maç oldu. Gollerdekı ustalık işi gerektiren şık hareketler ise maçın doruk anlarıydı. Simao'nun driplingi, Almeida'nın usta dokunuşu, Quaresma'nın şutu, Pawel'in pası, Alanzinho'nun bitiriciliği her maçta görebileceğimiz hareketler değildi..

Shuster artık Türkiye'de oynanan her maçta 1960 model futbol oynanmadığını görmüştür, zira La Liga'da oynanan her maçtada Total Futbol oynanmıyor.. Ayrıca, Trabzonspor'un rotasyonunu, her iki kupada da iddaası olmadığı için anlayamamış olabilir..

Sonuçta bence erken final olan bu maçta Beşiktaş yoluna devam eden takım oldu. Geriye kalan takımlar içinde iddaalı olarak adlandırabileceğimiz bir tek Beşiktaş ve Galatasaray kaldı diyebiliriz.. Her iki takımda kupaya asılacaktır, diğer takımlar pek sürpriz yapabilecek kalibrede gözükmüyorlar ama her şey olabilir tabiki..

Trabzonspor ise asıl hedefi olan ligdeki belirleyici maçlarından birini oynayacak Pazar günü Kadıköy'de.. Galibiyet çok şey demek Trabzonspor için, puan kaybı ise bundan sonrası için daha fazla ciddiyet anlamına gelecek...

İlyas BAHADIR
27.01.2011, 10:32
Dün akşam maçtan sonrra bir arkadaşım facebookunda aynen şunu yazdı gülmekten yarım saat kendime gelemedim

"Beşiktaş Trabzonsporumuzun yedek kadrosunu yenerek as takımla maç yapmaya hak kazanmıştır" :D :D :D :D çok fenaaa :D

OKTAY YILMAZ
27.01.2011, 10:35
Gödül isterdi ki matan puan alıp Beşiktaş'ı kupadan eleyelim, iyice burunları sürtsün. Fenerbahçe deplasmanı gibi şampiyonluk yolundaki en önemli engel öncesi Şenol Hoca'nın böyle bir kadroyla maça çıkması tabii ki kabul edilebilir. Ne var ki Ceyhun ve Sezer ikilisinin orta sahada pasif kalacağı son derece belliydi. Hoca'nın ikinci yarıya Engin ile başlaması bekledim, belki sadece orta saha değişikliğini geç yapması sebebiyle eleştirilebilir Hoca.

Ayrıca Tayfun ve Sezer'in bu takımın 18'lik kadrosuna bile giremeyeceğini düşünüyorum.

Son olarak, as kadromuz bu Beşiktaş'ı rahat yener.

TV başında ben kudurdum ENgin ne haldeydi kimbilir, Eyyamcı Cüneyt kesin ona KIrmızı gösterirdi...

peker61
Trt spikerinin bir yerleri yırtılana kadar bağırması Sergen denen tetikçinin sürekli beşiktaşı övmesi bi ara maçı bjk tvden izliyorum zannettim bu kadarda olmaz bu nasıl Trt dir Allah aşkına..

Erdal
Mail atmaktan, telefon etmekten imtina etmeyin TRT ye....Ama ciddiye alınmak isteniyorsak üsluba dikkat edelim....

cihatöztürk
27.01.2011, 10:36
Engin eğer oyuna girseydi kesin kırmızı kart görürdü girmemesi çok iyi oldu...

Fenerbahçe maçına odaklanın unutun gitsin kupayı

Beşiktaşla bidaha görüşecez ligde.....

Varlıbaş61
27.01.2011, 10:38
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=26-01-2011%2020:01

Buradan izleyebilirsin. Yalnız baya geniş söyleyeyim. :)

teşekkür ederim :)

Erdal
27.01.2011, 10:38
Ayrıca BJK taraftarının 61. dakika şovunu internette paylaşmak lazım...Tüm Türkiye 61. dakikayı kutlayacak :)....

Bu işte...Orjinal olanı bulursan marka olursun....Bize her yer Trabzon, 61 dakika ve kolbastı....Başkalarının kullandığı sloganlar lütfen kullanmayalım....

mkmsas
27.01.2011, 10:40
Şenol Güneş, Ankaragücü maçının ikinci yarısında ki özellikle gol yedikten sonraki takımın fiziki durumunu yetersiz görmüş olacak ki bu maça bu kadar yedek ağırlıklı bir kadroyla çıktı..

İlk yarıda Liverpool-Fener serisinden sonra ki Antalya maçında da takım fizik güç olarak iyi değildi...

Takımı yormak, sakatlık ve kartlar açısından riske atmak istemedi..Gayet makul bir düşünce.. a

Ayrıca Ankaragücü maçı sonrası şunu da gördü bence.. Bütün şehir şampiyonluğa aşırı kilitlenmiş.. En ufak olumsuz sonuçta takıma zarar vermeye müsait bir yapısı var.. Medya bu durumu kaşıyor.. Yerel medya, ulusal medyaya alet oluyor.. BU ortamda çok önemli Fener maçı öncesi takımı dinlendirdi..Takımın motivesini en önemli maça yönlendirdi..

Bence doğrusunu yaptı..

SILENT06
27.01.2011, 10:40
Aslında çok stratejik bir yenilgi oldu bakarsanız.Bir yenilgi bu kadar anlamlı olurdu.Rakip olarak Bursa,BJK ve Fener kaldı diyebiliriz değil mi.BJK'yi kupayla uğraşma mecburiyetinde bıraktık.Her ne kadar üst düzey maç oynayacak olmasalar da 90 dakika sahada bir takım olacak.Hem fizik hem kafa olarak yorulacaklar.Şimdi onlar iki kulvarda devam edecekler.Lig mi kupa mı derken duman olurlar :) Feneri ise hafta sonu yendiğimiz zaman gerçekten tam olarak amacına ulaşmış olacak.Geriye bir Bursa kalacak.

fuzuli
27.01.2011, 10:41
Akşam trabzonumla gurur duydum.Şonol hocam sadece 2.yarı engini sürseydi sahaya şuanda beşiktaş kupanın dışındaydı.Şunu söyleyebilirim trabzonumuz doksan dakik yedekleride olsa kondisyonu yetiyor.Demekki takımımız iyi çalışıyor bazı şeyleri elde etmek için bazı etkenlerde yanınızda olmalı.Şans faktörü-adil hakem üçlüsü-tarafsız medya-biz sadece iyi oyunumuzla sonuca gitmeye çalışan bir takımız.Olsun buda bize yetiyor.Ama takımımdan tek istediğim bu manisaya bir ders vermesi.Eğer küme düşecek pozisyona gelirse onun küme düşmesi için elinden geleni yapması.Çok ayıp doksan artı 4 te gol yiyorsun.Takım bütün yedek ağırlıklı.Bizde yedek çıktık ama ne olduğunu gösterdik..

Badaloğlu
27.01.2011, 10:41
Aslında çok stratejik bir yenilgi oldu bakarsanız.Bir yenilgi bu kadar anlamlı olurdu.Rakip olarak Bursa,BJK ve Fener kaldı diyebiliriz değil mi.BJK'yi kupayla uğraşma mecburiyetinde bıraktık.Her ne kadar üst düzey maç oynayacak olmasalar da 90 dakika sahada bir takım olacak.Hem fizik hem kafa olarak yorulacaklar.Şimdi onlar iki kulvarda devam edecekler.Lig mi kupa mı derken duman olurlar :) Feneri ise hafta sonu yendiğimiz zaman gerçekten tam olarak amacına ulaşmış olacak.Geriye bir Bursa kalacak.

Avrupa kupasında da varlar!!!

SILENT06
27.01.2011, 10:42
Dün akşam maçtan sonrra bir arkadaşım facebookunda aynen şunu yazdı gülmekten yarım saat kendime gelemedim

"Beşiktaş Trabzonsporumuzun yedek kadrosunu yenerek as takımla maç yapmaya hak kazanmıştır" :D :D :D :D çok fenaaa :D

çççççç Süper ya valla helal olsun yarıldım çççççç

SILENT06
27.01.2011, 10:43
Avrupa kupasında da varlar!!!

Ha evet onu unutmuşum :D

Sami Kuk
27.01.2011, 10:43
"Beşiktaş Trabzonsporumuzun yedek kadrosunu yenerek as takımla maç yapmaya hak kazanmıştır"

Süperrr:):)

35deniz
27.01.2011, 10:46
ben mactan cok spıker ve en cokta sergen pıcıne takıldım ama ıste gozun gordugunu hıc bır kelıme soz yerını tutmuyor keyıfler yerınde sısırdıklerı bjk yı gorduk bızım as kadro bunlara en az 5 atar

S.DEMİRCİ
bjknin ilk golünde spiker ne bağırdı öyle...
gelde küfretme şimdi...

calypso
45 dakika tüm güçleriyle oynadılar 2 gol, beş dakika oynadık 1 gol attık az daha ikinciyi de atıyorduk üstelik bu kadroyla, atsaydık maçı da alabilirdik ki beşiktaş sezon boyu konuşamazdı, olmadı futbol bu.
beşiktaş pilli bebek gibi, ikinci devrede pili bitiyor o yüzden ilk yarıda iyi direnen her takım bunlardan puan alır.
haftasonu a takımla oynayıp yenilebiliriz de belli olmaz, ama göründü ki kaliteli bir kadroyuz ve oynayınca karşımızda kim olsa farketmiyor isterse portekiz milli takımı gelsin :)
manisa ise beni şaşırtmadı zaten aksi olsa şaşırırdım.

holaysa61
27.01.2011, 10:48
Mail atmaktan, telefon etmekten imtina etmeyin TRT ye....Ama ciddiye alınmak isteniyorsak üsluba dikkat edelim....

Abi usturuplu mailler atalım da akıllanmayacak bunlar, elendiğimiz en azından bu yıl türkiye kupasında bir daha trt'yi izlemeyecek olmam açısından da iyi oldu :).

ozturk
27.01.2011, 10:49
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum..

bjk nın bu çok fahiş orandaki borcu ileride başına iş açmaz mı?

Bu konularda bilgisi olan birisi aydınlatabilir mi?

SILENT06
27.01.2011, 10:50
Antep belediye bunları kupada yenip eliyormuş ne gülerim ya ççç

İlyas BAHADIR
27.01.2011, 10:51
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum..

bjk nın bu çok fahiş orandaki borcu ileride başına iş açmaz mı?

Bu konularda bilgisi olan birisi aydınlatabilir mi?

Eninde sonunda batacaklar..:)

aytun2023
27.01.2011, 10:52
Gönül isterdi ki kupada da devam edelim. Ama olmadı. Fakat bugünlerde Trabzon ve Trabzonspor üzerinde psikolojik olarak baskı oluşturulmaya çalışıldığını cümle alem görüyor. Artık tecrübe sahibiyiz, bunlara fırsat vermemek için ne yapıp edip her koldan saldıracağız.. diyorlar ki Trabzon şampiyon da olamaz.. buna izin vermemeliyiz... bu açık savaş ve psikoloji bizi sindiremeyecek...

Osmanlı sadrazamı Sokullu Mehmet Paşa'nın Kıbrısla ilgili meşhur bir sözü vardır.. ONU TRABZON İÇİN UYARLIYORUM.... SİZ KUPADAN BİZİ ELEMEKLE SAKALIMIZI TIRAŞ ETTİNİZ.... AMA BİZ LİGİ ALARAK KOLUNUZU KESECEĞİZ...TIRAŞ OLAN SAKAL DAHA GÜR ÇIKAR AMA KESİLEN KOL YERİNE GELMEZ....

ŞAMPİYON TRABZONSPOR....... İSTESİNİZ DE İSTEMESENİZ DE.....

SILENT06
Hıncal Uluç'un haftayı değerlendirdiği röportajında Trabzonspor'la ilgili ilginç bölümler var.
İşte ilginç röportajdan bölümler

HAKEM DÜDÜĞÜNÜ ASARDI
Gerçi Fenerbahçe'ye armağan edilen 3 puan da Aziz Yıldırım'ın payı çok büyük. Devre arasında hakemlere öyle konuştu ki iki net penaltısını veremedi hakem. Ertesi gün gazetelere bakıyorum. Tek satır yok. Fenerbahçe aleyhine verilmeyen penaltılardan... Ama tam tersi Deniz'in eline çarpmış da top, penaltıymış da hakem onu görmemiş. Vay anasını sayın seyirciler.
Yobo'nun Uğur'a yaptığı penaltının tartışılır yanı yok. 'Onu vermeyen hakem düdüğünü asmalı.' Yani asardı da... Maçı 1-0 Antalya kazansaydı ve böyle bir penaltıyı Fenerbahçe lehine vermeseydi hakem şimdi yoktu. Bitmişti işi. Ama ben devre arasında Aziz bunları konuşurken sana söyledim burada "Trabzon şampiyonluğu rüyasında görsün" diye. Trabzon'un net penaltısı verilmedi. Trabzon iki puan kaybetti. Fenerbahçe aleyhine çalınmayan penaltılarla 3 puan kazandı!
Bu hafta ara 2 puan daha açılacakken tam tersi oldu Fenerbahçe farkı hakemlerin penaltı kararlarıyla iki puan kapattı. Daha neler olacak göreceksiniz.
Necati'ye yapılan hareket penaltı. Çift ayakla dalmak yok.
Topa değsen de yok. Erman hoca, bu yanlış yorumu Türkiye'nin başına bela etti. Çift ayakla dalışı FIFA yasakladı.
Çift ayakla dalış kartlık. Önden dalarsan sarı kart, arkadan dalarsan kırmızı kart... 'Faul' falan demiyorum. Çünkü çift ayakla dalmak sakatlığa yol açıyor. Doğru aşil tendona gidiyor.
O hareket her zaman penaltı.
1988 yılında Avrupa Şampiyonası final maçında Van Basten'e verilen penaltıdan beri bu konu tartışılmıyor artık.
Topa değmek penaltıyı önlemez. O şekilde daldın mı o hareket doğrudan adamın ayağınadır ve sakatlamaya yöneliktir.
Aşil tendonunu paramparça edersin ve ayak bileğini kırarsın. Onun için yasak. Sen iki bariz penaltıyı çalma; ondan sonra Fenerbahçe maçı kazandı, Aslan Fener, Galatasaray da kükremiş oluyor!.. Aslan kükremiş!..
* * *
FAYDA EDECEK Mİ!
Güneş'in "Hakem konuşmam" demesi çok akıllıca ama ne fayda edecek göreceğiz
Trabzon iki kritik karşılaşma oynayacak. Birisi kupada Beşiktaş ile diğeri ligde Fenerbahçe ile...
Şansını nasıl görüyorsunuz?
Ben Trabzon'un Beşiktaş maçını ciddiye alacağını düşünmüyorum.
5 puan farkla lider durumda olan bir takım. Kupada kendini fazla zorlamayacaktır. Trabzon'un kilit maçı Fenerbahçe ile... Fener'e kaybederse lig şampiyonluğu riske sokabilir. Onun için ben Trabzon'un iki zorlu maç oynayacağını düşünmüyorum.
Bir antrenman maçı olacak, bir zorlu maç oynayacak.
Ama o zorlu maçı da bana sorarsan Fenerbahçe ile değil hakemle oynayacak. Çünkü ikinci yarının ilk haftasında hakemlerin Fenerbahçe'ye karşı tavrını ortaya koydu. Aziz Yıldırım'ın mesajları yerine ulaşmış.
Bunun yanı sıra Kocaman ile Güneş arasında "Penaltı" polemiği sürüyor. Son olarak Güneş, "Hakemi konuşursam küçülürüm" diyerek imalı bir açıklama yaptı.
Şenol aslında akılcı konuşuyor, hakemleri daha fazla karşısına almamak, daha fazla tahrik etmemek için "Biz hakem konuşmayız" demesi aslında çok akıllı bir hakem konuşması... Ama ne fayda edecek; göreceğiz... HABER61

BAHADIR33
Hakan Şükür de anlaşmalı yorumcusu değil mi Trt'nin??
neden Sergen düdüğü yorumlamaya çalıştı ki maçı?

Almeida'nın golünü öve öve bitiremeyen adam bizim golu 30 saniyede hazmettikten sonra "enteresan bir gol" diyebildi ancak...
aslında suç Sergen'de de değil .. Adam bjk li..onu oraya koyan zihniyet sakat...

Yunus Emre SEYHAN
27.01.2011, 10:54
Gaziantepspor gol attı haberi verirken ne kadar heyecanlıydı spiker.. Aynı heyecan Manisa gol attığında yoktu ama!

cihatöztürk
27.01.2011, 11:02
Antep gol atdığında bi yerleni yırtıyodu adi herif......

neyse beyler olan oldu bence fazla üzülmeyin

Erol Koç
27.01.2011, 11:05
Gazentep belediye değilmiydi Yedek kadrosuyla Beşiktaşı yenip Trabzonsporla berabere kalan. Bence Şenol güneşin bu tutumu yadırganmamalı, bizim yedekler artık şenol hocaya kızmasın neden bizi 11de oynatmıyosun diye ilk yarı neydi öyle kabus gibi.

Napoli
27.01.2011, 11:07
Dazla konusmaya gerek yok,Lig macinda senlik var=)

ozcan_asanoglu
27.01.2011, 11:09
Öncelikle şunu belirteyim beşiktaşlı futbol yazarlarının alayı yavşak vede şerefsiz .Bir insan bu kadar pişkin olur. Yahu karşındaki takım 8 adam eksiğiyle oynuyor vede zor zar 2-1 galip geliyorsun. Hala utanmadan beşiktaş şöyle beşiktaş böyle, insanda utanma duygusu olur eğer beşiktaş 7 eksik biz tam kadro çıksaydık ne olurdu bir allahın kuluda onlara bu soruyu soramıyor.Sabah rayo sporu dinliyordum spiker resmen trtyi yerin dibine soktu insan tarafını bu kadar belli edip diğerini yok sayamaz dedi.Bu beşiktaş eğer hafta sonuda belediyeye karşı bir tarafı kalkmış şekilde oynarsa en az 2 puan kaybeder.

Kardeş demekki ne yapacaz?.Lig maçında inönü'de eze eze yenecez ki derslerini alsınlar...

zaferyıldız
27.01.2011, 11:09
çok şerefsizdi akşam maçı anlatan da yorumlayan da

ben maçtan önce maçı beraber seyrettiğim abime sergen nispeten iyidir yani doğruyu söyler trabzon düşmanlığı yapmıyor gibi falan şeyler söyledim..sonra maç boyunca abim her dakika bana yan bakış atıyordu :D

yalnız pazara da çok var,,çok iyi oldu şu kupadan kurtulduğumuza :D

onlar düşünsün bizim 16 maçımız var 5 puan avansı da sayarsak 15 hatta 14 e iniyor ...

SILENT06
27.01.2011, 11:11
Ajansspor da 1700 yorum yapılmış bu maç hakkında.As kadroyla çıksak ne olacaktı.Bi idman maçı da bu kadar önemsenmez ki :D

Fatih Öztürk
27.01.2011, 11:15
şenol hocamız shustere iyi bir ders vermiştir.özelliklede ikinci yarıdaki takım kartalı kargaya cevirdi.