PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 5.Hafta | Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21

Deniz Tosunoğlu
26.01.2011, 23:52
Beşiktaş'ın Ziraat Türkiye Kupası B Grubu'nda Trabzonspor'u 2-1 yendiği maçta siyah-beyazlılar az daha kural ihlali yaparak hükmen mağlup sayılacaktı ve kupaya veda edecekti.
Karşılaşmanın 90. dakikasında Schuster, Ersan Adem Gülüm'ün yerine Ernst'i oyuna sokmak istiyordu. Ancak Alman teknik adam sahada Beşiktaş forması giyen 6 yabancı oyuncu olduğunu unutmuştu. Siyah-beyazlı ekibin teknik heyeti son anda Schuster'i uyardı ve oyuna Ekrem Dağ girdi. Böylece Beşiktaş kural ihlali yaparak hükmen mağlup olmanın ve kupaya veda etmenin eşiğinden döndü

sonimp
Doğrusu Şenol Hocanın Beşiktaş gibi bir rakibi bu kadar da küçümseyeceğini beklemiyordum! İşin şakası bir yana, ilk 11'e as kadrodan alacağımız bir iki fazla adamla bu maçtan çok rahatlıkla bir beraberlik alabilirdik ama Hocama saygı duyuyorum, vardır bir bildiği. Yani az bir fedakarlıktan kaçarak kupadan elenmemiz biraz üzdü beni ama belki ileride bugünleri konuşurken çok farklı şeyler söyleyeceğiz; "iyi ki" diye söze başlayıp devam edeceğiz. Belki de...
Maçı BJK lilerle beraber izledim, samimi arkadaşlarım, ilk yarı coştular tabi, konuştular da konuştular, gerçi fanatikliğimi bildikleri için çok ileri gidemediler. İkinci yarı şokla başladılar ve GBB'nin 2. gol haberi gelene kadar şoktan çıkamadılar. Maç sonunda onlara dedim ki: " Bizim yedek takımımız bile sizin rüya takımınıza kabus oldu ya o bana yeter. Buyurun ligde görüşelim."
Hakeme değinmeden de geçemeyeceğim maalesef. En iyimiz bu ise vay hakemliğimizin ve takımımızın haline...
Sergen'in her iki yarıdaki yorumları arasındaki heyecan ve gerçeklik farkını hepimiz farketmişizdir. Ezikliğin de bir sınırı olur be kardeşim!

OLCAY ÇAKIR
Cüneyt Çakır ağzıyla kuş tutsa beğenmem, berbattı. Şampiyonlar liginde maç yönetiyormuş...

Hiçbirine güvenmiyorum.
Hiçbirine..

SEDAT
Son dakika kontratağa çıkarken Ersan'ın sakatlığından dolayı oyunu durdurdu hakem..atağımızı kesti..aynı durum bjk için geçerli olsaydı oynatırdı bu cibilliyetsizler..uzatmaları oynamadık bile..3 dakika zaten adam yerde yattı..arada bir de değişiklik yapıldı..4. dakikada oyunu bitirdi hakem..gel de küfretme..
Şimdi bu korku değil de nedir..verdiğimiz korku yeter..bjknin kumdan kalesini yıktık bu akşam..hem de yedeklerle..

- Abi bende aynen öyle düşünüyorum ki Ersan sakatlandığında ortasahadaydık ve önü boştu.
- Beşiktaş Belediyeden darbeyi yer bu hafta...

Doğan BULAT
Tek bir şey sormak istiyorum? Lig şampiyonluğunun garantisi mi var? Ya da aynı durumda Beşiktaş olsa böyle bir maça yedek çıkarmıydı sizce? Bu kadar yedek çıkmaya anlam veremiyorum. Ne oldu bir Jaja Selçuk Engin bu maçta olsaydı? Resmen korktukta adamları Fener maçına sakladık sanki. Çık topunu oyna..Haftada 2 maçımı kaldıramıyacaklar yazık.. Her hareketimize faul verip sarı kartlarınıda bize cömertce harcayan hakeme da burdan selamlarımı sunuyorum

Emrullah
Spikeri ben beğendim. Sergen'in inadına inadına Trabzon'un yedek ağırlıklı oynadığını sürekli vurguladı. Ve ikinci yarı Trabzon'u epeyi övdü.

Sanliurfa61+2
bu akşam sevinebileceğim tek şey, Trabzonspor taraftarını Tv ekranında gördüğümde Sarı Yeşil atkıların görünmesiydi :)

Erdal
26.01.2011, 23:53
Mustafa girdi maçın şekli değişti :)

Muhalif, Teşekkürler yorumunu paylaştığın için....Haklı olabilirsin hoca'nın transfer tercihleri konusunda...Ama inşallah şampiyon olursak "vefa" yerini rasyonaliteye bırakır....

Yiğit Gayretli
Tüm ağır çekim görüntülerindeki tercihlerini BJK lılardan yana yapan yayıncı kuruluşu kınıyorum bu arada...

İlk yazındaki en büyük puntoları hakeden bir konu bu Olcay abi. Es geçmeyeceğinden adım gibi eminim...

SEDAT
Tüm ağır çekim görüntülerindeki tercihlerini BJK lılardan yana yapan yayıncı kuruluşu kınıyorum bu arada...

- Trt ölmüş ağlayanı yok abi , kısa ve net...

Tangerine Dream
Beşiktaş'ın Ziraat Türkiye Kupası B Grubu'nda Trabzonspor'u 2-1 yendiği maçta siyah-beyazlılar az daha kural ihlali yaparak hükmen mağlup sayılacaktı ve kupaya veda edecekti.
Karşılaşmanın 90. dakikasında Schuster, Ersan Adem Gülüm'ün yerine Ernst'i oyuna sokmak istiyordu. Ancak Alman teknik adam sahada Beşiktaş forması giyen 6 yabancı oyuncu olduğunu unutmuştu. Siyah-beyazlı ekibin teknik heyeti son anda Schuster'i uyardı ve oyuna Ekrem Dağ girdi. Böylece Beşiktaş kural ihlali yaparak hükmen mağlup olmanın ve kupaya veda etmenin eşiğinden döndü

Teknik heyet uyarmasa 4. hakem uyandırırdı onları.

vuralkara
bu mustafa milli takımın bankosu olur benden söylemesi.
bi de almeidanın golü ofsayttı benden söylemesi (ben öyle gördüm)

Cafer Bulur
26.01.2011, 23:54
Quaresmanin golünü onur yemezdi normalde,ben sasirdim.

Bir anda top döndü ama yine de cikarabilirdi onur,nitekim daha sonra simao nun ayni oranda bir sutunu cikardi mesela.

kurtcebe
Maç 9'da bitti desek. 9:30 sularında stattan çıkmış olursunuz. Sabiha Gökçen'den binecekseniz yetişirsiniz rahatça ama vesaitle karşıya geçecekseniz biraz sıkıntı olabilir.

Sağol dostum

Yiğit Gayretli
http://ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11&r=1&hid=86290

Glo sakatlanmis

Bu adam çürük mü ne ?

ozcan_asanoglu
Arkadaşlar, bjk galibiyeti için biraz daha sabredin, az aldı lig maçına...av zevkini birazcık erteledik...

as kadroyu yenmeleri imkan ötesi. bjk bu akşam en iyi topunu, maksimumunu oynadı yani bundan iyisi yok eni boyu bu işte. ammmaa ya bizz? hey yavrum heeyy....şov valla şov..

Yiğit Gayretli
26.01.2011, 23:55
Sağol dostum

Birşey değil.

Sezgin Öztürk
Renkdaşlar burada kendimize sallyoruz yok yedek çıkmışız yok as çıkmışız yahuuu gözümüzü açalım adamlar bizi parçalamak için ellerinden geleni yapıyorlar... 1- Trt devletin televizyonu sözde biz bu ülkenin takımı değilmiyiz ne bu ayrımcılık??? Kritik pozisyonların tekrarı nedenverilmedi?? 2- Cüneyt Çakır: Her pozisyonda nasıl 8jk nin lehine karar veririm diye düşünen kontra atağa çıkarken rakip oyuncunun yerde olduğunu görünce hemen oyunu durduran. Her pozisyonda aleyhimize çaldğı düdükler??? Cüneyt Çakır bile bu haldeyse biz hangi hakeme güveneceğiz??? 3- Spor medyası: Her mikrofon uzatılan İstanbul yandaş medyası yok Şenol Güneş suçludur nasıl böyle kadroyla çıkar nasıl yapar nasıl eder bunu söyleyenlerin hangisi Trabzonsporumuzun mağlubiyetine üzüldü??? Bunlar Şenol Hocamızı taraftarın önüne atıp kargaşa çıkarmanın peşinde oyuna getirmeye çalışıyorlar bizi. Maçdan önce herkes haftasonu olan fenev maçının önemine dikkat çekiyordu maç bitti bu seferde KUPA ÖNEMLİ nasıl yok sayarsın sen Türkiye kupasını diye afkurmaya başladılar... Arkadaşlar Abilerim Kardeşlerim bizi oyuna getirmeye çalışıyorlar karıştırmaya çalışıyolr Lütfen OYUNA GELMEYELİ LÜTFEN!!!

TSercaN
Ilk yari icin soylenecek fazla soz yok.. Rezalet bir futbol sergiledik maalesef.

Ikinci yari ise daha diri daha cesur bir takim izledik ve uzerlerine gittigimizde nasil allak pullak olduklarini gorduk.
Biz bu takima yenilmezdik eger biraz daha dikkatli olsaydik (tabiki fark da yiyebilirdik).

Bence yenilmemiz cok iyi oldu yoksa kupa ve lig bizi cok yoracakti ve asil hedefimizden uzaklasacaktik.
Birakin sevinsinler, birakin bayram etsinler ve 1 hafta konusup dursunlar.
Bir kac hafta sonra konusmaya yuzleri kalmayacak Allah buyuktur.

vuralkara
26.01.2011, 23:56
Tek bir şey sormak istiyorum? Lig şampiyonluğunun garantisi mi var? Ya da aynı durumda Beşiktaş olsa böyle bir maça yedek çıkarmıydı sizce? Bu kadar yedek çıkmaya anlam veremiyorum. Ne oldu bir Jaja Selçuk Engin bu maçta olsaydı? Resmen korktukta adamları Fener maçına sakladık sanki. Çık topunu oyna..Haftada 2 maçımı kaldıramıyacaklar yazık.. Her hareketimize faul verip sarı kartlarınıda bize cömertce harcayan hakeme da burdan selamlarımı sunuyorum

selam derken ? :D

Fatih

Bir anda top döndü ama yine de cikarabilirdi onur,nitekim daha sonra simao nun ayni oranda bir sutunu cikardi mesela.
Casillas olsa gene yerdi o şutu çıkaracak kaleci tanımıyorum Cafer Abi.

Mustafa Yüksek

Abi tam önümde oldu. O şutu çıkarma ihtimali yoktu. Top bir anda döndü. Çok pis bir toptu.

Maç için tek bir kelime edeceğim. 7. haftada görüşeceğiz bjk.

Şimdi gerçek maça, Fener maçına dönme zamanıdır. İnleteceğiz istanbulu.

Atakan
Simao giderken Ceyhun faul yaptı. Quaresma da kart işareti yapınca sarı kart gördü.:)

jairzinho
geçmiş olsun.

colman-selçuk ikilisi bence trabzonun en önemli taktik planını içeriyorlar.olmayınca topun pas trafiği ile ileri taşınması oldukça güçleşiyor.

OLCAY ÇAKIR
Sakalımızı kestiler hepsi bu:)...

SEDAT
26.01.2011, 23:57
- Queresma topa vurmadan Hakem nasıl faul vermedi ona şaşırdım ben ...

Hotaman
Yattara iki liberolu ve tek kanatlı sistemde başarılı olması mümkün değil . Zaten kademeli savunuluyor .

Ayrıca yan toplarda ön direğe gidecek futbolcu yok arkadan bindirecek futbolcu yok , ters kanatta açık oyuncusu yok .

Brozek Serkan Colman Engin aslında tam Yattara'ya uygun isimler . Ancak silahları doğru zamanda doğru düzende kullanmak gerek .

Benim Yattara'yı beğenmemin nedeni kötü niyetli ya da korkak olması değil.
Ayrıca Yattara "bence" bu takımla da skora doğrudan katkı yapabilirdi. Nihayetinde şans biraz yaver gitse yapıyordu da.
Benim "bu maç için" kendisini beğenmemin nedeni de aşırı cesur olması, sürekli rakibin üzerine gitmeye çalışmasıydı. Eğer doğru anı bekleyip gitseydi İsmail'in üzerine çokça fayda sağlayabilirdi.

Tangerine Dream

Daha gür çıkacak.:)

maçkali616161
- İyiki bu aciz Hakem'i Fener maçına vermemişler yoksa fena doğratırdı bizi karakter yoksunu.
- İnancım Fırat Aydınus'u vericekleri yönünde , buda iyi bir seçim olur...

fb maçını bünyamin gezer yönetecek

hodlu
26.01.2011, 23:58
Cüneyt Çakır ağzıyla kuş tutsa beğenmem, berbattı. Şampiyonlar liginde maç yönetiyormuş...

Hiçbirine güvenmiyorum.
Hiçbirine..

Aynen öyle.Dünya Kupası finali yönetse ne yazar.Unutmasınlar ki bu maç paraları ile ailelerini geçindiriyorlar.Adil olsunlar basitleşmesinler....

SEDAT
- Valla bugün hiç üzülmediğim gibi acaip ümitlendim Fener maçı için :)

futbalski60

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama o top kavis aldı birden ve çok ters bir yere gitti kolay kolay kimse çıkaramazdı o topu.

Erdal
Erdem nasıl bu kadar emin olabiliyorsun Fener i yeneceğimize? Ne bileyim yani Antalya'da gördüğümüz Fener olmayacaktır karşımızda?

tamuğ yamtar
Bu arada taraftarımızın maç öncesi 3'lüsü süperdi.

Tebrikler...

EmreYavuz61
Renkdaşlar burada kendimize sallyoruz yok yedek çıkmışız yok as çıkmışız yahuuu gözümüzü açalım adamlar bizi parçalamak için ellerinden geleni yapıyorlar... 1- Trt devletin televizyonu sözde biz bu ülkenin takımı değilmiyiz ne bu ayrımcılık??? Kritik pozisyonların tekrarı nedenverilmedi?? 2- Cüneyt Çakır: Her pozisyonda nasıl 8jk nin lehine karar veririm diye düşünen kontra atağa çıkarken rakip oyuncunun yerde olduğunu görünce hemen oyunu durduran. Her pozisyonda aleyhimize çaldğı düdükler??? Cüneyt Çakır bile bu haldeyse biz hangi hakeme güveneceğiz??? 3- Spor medyası: Her mikrofon uzatılan İstanbul yandaş medyası yok Şenol Güneş suçludur nasıl böyle kadroyla çıkar nasıl yapar nasıl eder bunu söyleyenlerin hangisi Trabzonsporumuzun mağlubiyetine üzüldü??? Bunlar Şenol Hocamızı taraftarın önüne atıp kargaşa çıkarmanın peşinde oyuna getirmeye çalışıyorlar bizi. Maçdan önce herkes haftasonu olan fenev maçının önemine dikkat çekiyordu maç bitti bu seferde KUPA ÖNEMLİ nasıl yok sayarsın sen Türkiye kupasını diye afkurmaya başladılar... Arkadaşlar Abilerim Kardeşlerim bizi oyuna getirmeye çalışıyorlar karıştırmaya çalışıyolr Lütfen OYUNA GELMEYELİ LÜTFEN!!!

Doğru söze ne denir ki...!

Fatih
26.01.2011, 23:59
Bıyık duruyor di mi?:)

Cafer Bulur
Yanlış hatırlıyor olabilirim ama o top kavis aldı birden ve çok ters bir yere gitti kolay kolay kimse çıkaramazdı o topu.
Dogrudur,belki de ben bu kadar güzel bir gol yememizi sindiremedim.:)

Fanatik34
Karşılaşmanın 90. dakikasında Schuster, Ersan Adem Gülüm'ün yerine Ernst'i oyuna sokmak istiyordu. Ancak Alman teknik adam sahada Beşiktaş forması giyen 6 yabancı oyuncu olduğunu unutmuştu. Siyah-beyazlı ekibin teknik heyeti son anda Schuster'i uyardı ve oyuna Ekrem Dağ girdi. Böylece Beşiktaş kural ihlali yaparak hükmen mağlup olmanın ve kupaya veda etmenin eşiğinden döndüYine 4.Hakem uyarmis olmasin...

Mustafa OK
sezer tayfun ferhat bu takımın oyuncusu değiller berbattılar. tayfunun olduğu kanat yol geçen hanına döndü dua edelimde serkana bişey olmasın. sezer çok hatalı pas attı çabuk atağa çıkacakken hep ağır kaldı. 7 eksikle oynadık ama sezerin yerinde sadece selçuk olsa ikinci yarıdaki oyunla bu maçı çok rahat çevirirdik...

bASTURk
O benim de selamlarımı sunduğum hakem,Engin'e kırmızıyı sunsaydı ne olacaktı?

Jaja,Glo gibi sakatlansa ne olacaktı.Selçuk yorulsaydı...

As kadroyla çıkıp da yenilebilirdik.O zaman ne olacaktı...

Bir futbol mucizesi olmazsa feneri yeneceğiz.Bulduğumuz pozisyonların yarısını atarsak da bu maç 4-5 olacaktır.Ve eğer 3 puan alırsak:

Averajla birlikte fenere 11 puan çakmış oluyoruz!

2.kalite bursa kalıyor rakip.Rakip de denmez adamları sahasında yenmişiz.

Şampiyonluk geliyor.1 milyon tane kupa feda olsun nedir ki,canları feda etmişiz!

hyasin61
yeni geldim maçtan ,keşke serkan ve orta sahada selcuk -colman ıkılısınden en az bırı olsa maçı alırdık ılk gole kadar ve golden sonrakı 15 dk bjk defansını orta sahaya kadar cekmıstı ama tek kulvara odaklanmak daha ıyı olur gıbı gelıyor bana

Yiğit Gayretli
27.01.2011, 00:00
Erdem nasıl bu kadar emin olabiliyorsun Fener i yeneceğimize? Ne bileyim yani Antalya'da gördüğümüz Fener olmayacaktır karşımızda?

Erdal abi onların karşısında da Bjk maçında gördükleri Trabzon olmayacak :)

Çağdaş DENİZ
ulan manisa gazianteple berabere kalmasaydı çıkmıştık:D
neyse sağlık olsun ben 2. yarıdaki oyundan memnunum feneri kesin yeneriz bence

Serdar A
Ligin ikinci yarısına damga vuracak futbolcu neden bu maçta saklandı ?

Aykut hoca görmesin diye mi ?

Engin Baytar'ı şu maçta Sezer ve Ceyhun'un önünde görsek ne olurdu sanki .

Tangerine Dream

Kavis alıp bir anda yön değiştirmesinden başka bir de üst direğin alt kısmına çarpıp öyle girdi, çok zor bir pozisyondu.

Sinan Ayaz
manisaspor resmen hızımızı kesti bjk oyundan düşmüştü bizimkiler manisa maçından haber aldılar ve resmen durdular yoksa gol atabilirdik

Osman Yavuz
27.01.2011, 00:01
Casillas olsa gene yerdi o şutu çıkaracak kaleci tanımıyorum Cafer Abi.
Casillas'ın reflekslerinin Onur'dan iyi olmadığını düşünüyorum öncelikle.

Golde büyük bir orta saha zaafiyeti söz konusu.Almeida topu indirirken bizim orta saha oyuncularımız maalesef seyrettiler Quaresma'yı.

2. yarıda gerçekten bize keyif veren bir takım vardı sahada.Alanzinho'nun önderliğinde bütün oyuncular müthiş katkı verdi.Özellikle Mustafa'nın böylesine önemli bir maçta formasının hakkını fazlasıyla vermesi beni çok sevindirdi.

Eğer Pawel'in ve Alan'ın toplarından biri gol olsa maçı alırdık.Bu arada sesimiz çıktı mı bari?:)O kadar bağırdık.:)

Cafer Bulur
Fb karsisinda ben beraberlige raziyim,galibiyet ise harika olur.

Macin favorisi fb dir,isimiz cok ama cok zor.

Uğur Ö.
Kupadan gelen gelir okadar az ki para için bu kupa alınmaz.1.UEFA ya gitmek için 2.İtibar tazelemek

Sanırım bu sene bunları yapmamıza hiç ama hiç gerek yok

Yiğit Gayretli
Herkes bu kadar karşımızdayken, hepsini yıkıp geçerek şampiyon olmak ok zevkli olacak. Bu zevki tatmak isteyen parmak kaldırsın :)

DURAS
27.01.2011, 00:02
yalnız girayda müthiş bir ilerleme var... ara ara sakarlık yapsa da çok iyi yolda. ben bu maçı gördükten sonra fenerden korkmuyorum açıkçası. ALLAH utandırmasın.

Fatih
Casillas'ın reflekslerinin Onur'dan iyi olmadığını düşünüyorum öncelikle.

Golde büyük bir orta saha zaafiyeti söz konusu.Almeida topu indirirken bizim orta saha oyuncularımız maalesef seyrettiler Quaresma'yı.

2. yarıda gerçekten bize keyif veren bir takım vardı sahada.Alanzinho'nun önderliğinde bütün oyuncular müthiş katkı verdi.Özellikle Mustafa'nın böylesine önemli bir maçta formasının hakkını fazlasıyla vermesi beni çok sevindirdi.

Eğer Pawel'in ve Alan'ın toplarından biri gol olsa maçı alırdık.Bu arada sesimiz çıktı mı bari?:)O kadar bağırdık.:)
Özge'yle seni gördüm Osman kırmızı mı giyinmiştin?:)

Atakan
Gol de goldü yalnız. Helal olsun.

EmreYavuz61
Hani bizim forum sitesi BMN , fenevin antu ya ;
Jimnastik'in ki ne...?
Varmı bilen...

Erdal
Quaresma'nın golü orta sahamızın hediyesi...Öyle "ribaund" mu bırakılır kardeşim :)

volkan_627
onur nasıl bir kalecilik örneği göstermiş bize ki 2. golü bile çıkarabileceğini söylüyorsunuz. arkadaş o top çıkmaz. direğin 2 karış altına gelse hamle yapabilirdi ama o şekilde yön değiştiren ve tam direğin altına giden topa kimse uzanamaz...

Hotaman
27.01.2011, 00:03
Abi bana sormadın ama fikrimi söyleyeyim.
Rasyonel olalım biz Fener'den Beşiktaş'tan daha iyiyiz.
Öyle böyle değil hemde bayağı bayağı, yeneceğiz tabii eğer olağanüstü acayip şeyler olmazsa yenecez.
Göz var nizam var.:)

hodlu
bjk'li Ersan sakatlanmış.Tahminen 6 ay yok....... Saldırırken,tekme sallarken düşünseydi...............

ApoCaN28

" Biz Kıbrıs'ı almakla sizin kolunuzu kestik. Siz ise donanmamızı yakmakla, bizim sadece sakalımızı tıraş ettiniz. Kesilen kol yerine gelmez ancak kesilen sakal yerine daha gür çıkar " Sokullu Mehmet Paşa

Bu sözü hatırladım birden Olcay abi =)

Biz ilk yarı bunlar sağ kollarını kestik onlarsa bizim sadece sakalımızı kesti , şimdi daha gür şekilde çıkıp Fener'i de Beşiktaş'ı da Galatasaray'ında diğer kollarını alıcaz .

Bekleyin bakalım Fırtına neler edecek size ...

Yiğit Gayretli
Quaresma'nın golü orta sahamızın hediyesi...Öyle "ribaund" mu bırakılır kardeşim :)

Sergen'in "taktik faul" tanımlamasına benzedi :)

Sinan Ayaz
27.01.2011, 00:04
ersan sezonu kapamıs üzüldüm valla çocuga

FC-ST-PAULI-61
Ligde Besiktasi yenecegiz.Bu iyi oldu herkes besiktasi sisiriyordu ama As Oyuncularimizla besiktasi yenecegimizi anladim

Gamze_TS
aktifhat@trt.net.tr
trt'ye sikaye. Yazalim. Biktim artik bu haksiz muamelelerden. Kendi ulkemizde yabanci takim muamelesi goruyoruz.Allah topunu kahretsin!!!

iso_4939
Herkes bu kadar karşımızdayken, hepsini yıkıp geçerek şampiyon olmak ok zevkli olacak. Bu zevki tatmak isteyen parmak kaldırsın :)

parmak kaldıracam ama nette nasıl parmak kaldırılıyor.:)

art(w)in
hep destek tam destek diyorum başka da bir şey demiyorum. haftasonu fenev maçı ile bayram yaparız diyorum. cümleten iyi geceler. =)

muratali

Mesele sadece yorgunluk meselesi değil ... Glo sakatlandı . Başka oyuncular da sakatlanabilirdi, 3 günde sakatlıktan çıkmak zor. Ayrıca Cüneyt Çakırın hakem olduğu her maç fazlasıyla kırmızı kart riski olan maçtır. Bu seyirci Engin'i biraz tahrik etse al başına belayı. Kırmızıyı gören Fener maçında yok.

Keleşoğlu
Fb karsisinda ben beraberlige raziyim,galibiyet ise harika olur.

Macin favorisi fb dir,isimiz cok ama cok zor.

hay yaşa cafer abi beklediğim cümle geldi senden:)

Tangerine Dream

Golün tekrarını izlerken ben de böyle düşündüm, o pozisyonda kafayı öne doğru değil de sol tarafta bomboş bekleyen adamımıza kazandırabilirdi.

OLCAY ÇAKIR
27.01.2011, 00:05
Zaten bizzatihi oydu kastım:)
" Biz Kıbrıs'ı almakla sizin kolunuzu kestik. Siz ise donanmamızı yakmakla, bizim sadece sakalımızı tıraş ettiniz. Kesilen kol yerine gelmez ancak kesilen sakal yerine daha gür çıkar " Sokullu Mehmet Paşa

Bu sözü hatırladım birden Olcay abi =)

Biz ilk yarı bunlar sağ kollarını kestik onlarsa bizim sadece sakalımızı kesti , şimdi daha gür şekilde çıkıp Fener'i de Beşiktaş'ı da Galatasaray'ında diğer kollarını alıcaz .

Bekleyin bakalım Fırtına neler edecek size ...

futbalski60
Yeni transferler de iyiydiler bence Piotr'ın biraz arkadaslarıyla uyum sorunu olsa da o bölgeye direnç getireceği kesin kendisinin de güç olarak eksiği var ilerde daha da iyi olur Pawel zaten kaliteli oyun bilgisi yüksek bir oyuncu onun da güç sorunu var ben ilk yarıda izlemiştim kendisini daha güçlüydü 1-2 hafta içide hazır olacağını düşünüyorum Pawel'in başka bir artısı da oyunu seri oynaması yanında kendisine ayak uyduran oyuncular olursa çok iş yapabilir bence sanırım latinlerle uyumlu olcak :)

Cafer Bulur
2 mactir kazanamiyoruz,bir ihtimal transfer yaparmiyiz?:)

el_conquistador
27.01.2011, 00:06
Keske tur atlasaydik, en azindan yedek oyuncularimiz icin mac oynama firsati olurdu... Saglik olsun, artik yine seneye aliriz kupayi ;)

OLCAY ÇAKIR
Bir de ben Mustafa YUMLU ilk 11 diyorum, milli takım stoperi diyorum...

EmreYavuz61
Hani bizim forum sitesi BMN , fenevin antu ya ;
Jimnastik'in ki ne...?
Varmı bilen..

DNA-TS
statdan ayrılırken gruptan çıkıyorduk iskeleye vardığımda acı haberi aldım manisa yenişmişti.sağlık olsun adamlar tam kadro anca bizim yedeklerimize kafa tuttular.bu arada tayfun kendinde değiil keşme başka maçlarda oynatılarak hazırlansaydı bugün telef oldu simao karşısında.

zaferyıldız
Isin guzeli hemen herkesin simdi dunden fazla fener macindan umitli olmasi

Erdem Keser
27.01.2011, 00:07
Erdal abi 10 küsur senedir takip ediyorum bu takımı.Ben hiç bir zaman mevzu bahis Trabzonspor olduğundan kendimden emin konuşmadım.Çünkü şartlar ve durum handikap teşkil ediyordu bizim için.Eğer ki;

----Selçuk-----Colman-----Engin

--Burak------Jaja------------Umut

şeklinde maça başlarsak ki, büyük ihtimalle böyle çıkacağız, Fenerbahçe hem pas trafiğimize hemde Burak ve Umut'un öldürücü koşularına ve tempomuza ayak uyduracak bir rakip değil.Şans yanımızda olursa rahat alırız diyorum.Umarım yanılmam.Bu takım beni yanıltmaz.

muratali
yalnız girayda müthiş bir ilerleme var... ara ara sakarlık yapsa da çok iyi yolda. ben bu maçı gördükten sonra fenerden korkmuyorum açıkçası. ALLAH utandırmasın.

Bir iki kere topla çıkışı vardı ki bana Pique yi hatırlattı :-)

Erdal
Yahu Glo sakatlanıp çıktı öyle mi? Ulan yazıda fahiş hata yaptık o zaman :)

Yiğit Gayretli
parmak kaldıracam ama nette nasıl parmak kaldırılıyor.:)

:ok bu işimizi görür :)

Onur Akyüz
27.01.2011, 00:08
Hakem neydi öyle ya?

Cüno naptın ortaaaam ya!

Bu arada mac Bunyamin Gezere verilmis?

Süleyman Baykan
Maçı büyük sinirle izledim anca kendime gelebildim.Öncelikle Trabzonspor bu olmamalı yani prestiji olmayan sıradan bir ekip gibi görülmesi rakibine mahkum olması ve binlerce taraftarın bundan zevk alırcasına bağırmaları kulübümüze küfür etmeleri beni kahrediyor mahvaloluyorum:mad:

Maça gelince Şenol Güneş'in çıkardığı kadro beni şoka soktu kupa garanti değil kupayı geçen yıl almış olsakta mali külfeyi ortada ciddi gelir kaynağı demek ki buna ihtiyacımız yok çok zengin bir kulübüz 3-4 oyuncu değişebilir bunları yedek kulübesine alır az süre verirsin Selçuk,Burak,Cale,Jaja kadroda bile yok.Geçen hafta cezalı olan oynamayan dinlenmiş Engin 11'de yok orta sahada bizim oyuncumuz olmadığı apaçık belli Sezer ve Kesici orta saha Ceyhun bunlarla ileride çoğalmamız mümkün değil.Colman Ankaragücü maçında az süre aldı Engin hiç oynamadı bunları kullanmıyorsun çıkardığın 11'e bak Fenerbahçe maçı ölüm kalım maçı değil kaybetsek bile Bursa kazansa bile 43-41-40 oluyor sıralama daha ne telaşı bu şu maçta tam kadroya yakın çıkmalı bunları yenmeli ve kimin iyi olduğunu göstermeliydik açıkçası kırıldım bu maçta hocamıza Trabzonspor ruhuna yakışmadı bu kadro ve ilk yarıdaki oyun...

ozcan_asanoglu

baskıya girmeden yetiş daha vardır:)

iso_4939
27.01.2011, 00:09
:ok bu işimizi görür :)

ok aynen.....

Osman Yavuz
Evet.....:)

hodlu
Bencede büyük bir yıldız doğuyor. Mustafa Yumlu yıllarca bu formayı taşıyacak umarım.Yolun açık olsun Yumlu........

Cengiz Çubukcu

umarım önemli değildir sakatlığı, bu arada bjk'li Ersan'ın da çapraz bağları kopmuş :(

OLCAY ÇAKIR
Erdal, Glo stadı terketti dediler... Sanırım hastaneye götürdüler...

Samet Yildirim
"Beşiktaş veya G. Saray kupayı alamayacak"
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş Beşiktaş karşılaşmasının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/)'a 2-1 yenilerek Ziraat Türkiye Kupası (http://www.sporx.com/futbol/turkiyekupasi/)'na veda eden Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/)'un teknik direktörü Şenol Güneş (http://www.sporx.com/senol-gunes/), maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, ilk yarıda kötü oynadıklarını ancak ikinci yarı oynadıkları futbolun gelecek için umut verdiğini söyledi.

İlk yarıda futbolun temel kurallarını yerine getiremediklerini kaydeden Güneş, "Topu iyi kullanamadık, rakibe de geç baskı yaptık. Futbolun temel değerlerinde sakıntımız vardı. İkinci yarı iyi oynadık, pozisyonlar bulduk ama ikinci golü bulamadık. Rakibi tebrik ediyorum, kupada bundan sonraki maçlarda başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Şenol Güneş (http://www.sporx.com/senol-gunes/), yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkması konusunda ise şu değerlendirmeyi yaptı:

Bu maça hangi takımla çıkarsak çıkalım gruptan çıkabilirdik. Kupa ve ligde devam edebilmek için olabildiğince uğraştık. Futbol (http://www.sporx.com/futbol/) sahada oynanıyor, biz artık lige devam edeceğiz. Taraftarlarımız üzülmüştür ama üzülmesinler. Futbolun en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İkinci yarı iyi niyetli oynadık. Nihayetinde kazanan bir taraf olacaktı, o da Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/) oldu. Sonuçta üzüldük."

Geniş bir kadroya sahip olduklarını kaydeden Güneş, "Daha önce kadrodaki diğer arkadaşların çoğunu oynattık. Bu yarışta olacaksak diğer arkadaşların da maçlarda oynaması lazım. Biz bu takımla da Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/)'tan puan alabilirdik. Gruptan çıksaydık da bu ve benzeri kadrolarla kupada devam edecektik. Hem lig, hem kupada oynuyorduk. Ligi çok daha fazla isteyen bir takımız. İlerideki turlarda da elenebilirdik. Eleneceksek şimdi elenmek isteriz. Diğer takımı çıkarıp da bugün kaybedebilirdik" diye konuştu.

Bir hafta içinde 3 tane ciddi maçlarının olduğunu anlatan Şenol Güneş (http://www.sporx.com/senol-gunes/), "Allah korusun bugün kırmızı kart da görebilirdik. 5 sarı kart gördük, kırmızı da alabilirdik. Glowacki (http://www.sporx.com/glowacki/), darbe nedeniyle sakatlandı" ifadesini kullandı.

Güneş, Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/)'ın maçta seyirci desteğini iyi kullandığını, kendilerinin de bu baskıya rağmen ikinci yarıda iyi oynadıklarını ve futbolu çirkinleştirmediklerini kaydetti.

Gelecek için olumsuz düşünmediğini ancak kupayı kaybettiklerini söyleyen Güneş, "Beşiktaş ve Galatasaray (http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/)'dan ikisinden birisi kupada şampiyon olamayacak bunun garantisini verebilirim size" dedi.

Maçta güvensizlik yaşamadıklarını kaydeden Güneş, ikinci yarı oyunu bırakmayarak bunu gösterdiklerini vurguladı.

POLONYALILARI BEĞENMEDİ

Polonyalı oyuncuları maçta beğenmediğini belirten Güneş, "Bugün için takım adına ve tempo olarak yeterli değildiler. Soru işareti vardı. Daha iyi oynamalarını bekliyorduk" ifadesini kullandı.

Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/)'ın 17'de 17 galibiyet isteği konusundaki bir soruyu da "Maçların nasıl biteceğini bilemeyiz. Biz de her maçı kazanmak istiyoruz" yanıtını verdi

Yiğit Gayretli
Başlığı misafire açalım da Bjk'liler girip rahatlığımızı görüp fıttırsınlar. Yedek kadromuza karşı çok büyük zafer kazandılar :)

Hotaman
27.01.2011, 00:10
Hoca neden yedek kadroyla çıktınız şöyle cevap verseydi keşke;
- Siz becekeliler bunu anlayamazsınız çünkü ligte yoksunuz.:D

Erdal
Giray da iyi Mustafa da iyi...Tayfun un gerekirse a2 ile maçlara çıkması lazım...Ayrıca Brozek sol bek oynar diyemeyiz henüz....Daha iyisi gelene kadar en iyisi Cale gibi görünüyor :)

art(w)in
Bencede büyük bir yıldız doğuyor. Mustafa Yumlu yıllarca bu formayı taşıyacak umarım.Yolun açık olsun Yumlu........

katılıyorum.

Özge
Meşhur olduk:D

Fatih
Evet.....:)
Kırmızı sana çok yakışıyor.:D

O değilde 61.dakikada sizi gösterdi baya baya ses geliyor gibiydi meğer Bjk'nin ezikleri de kutluyormuş.:)

Keleşoğlu
27.01.2011, 00:11
yediğimiz 2.golü kale arkası çekiminden izlerseniz giray kafa topuna çıkarken orta sahada ceyhun durarak pozisyonu izliyor top quarazmanın önüne düşünce hareketleniyor daha önceden geriye dönse quarazmaya müdahale edecek şut imkanı vermeyecek. ceyhunun bana göre oluru var da şu sezer bu maçta acayip canımı sıktı kaç tane pas hatası yaptı öyle ya

Erdal
baskıya girmeden yetiş daha vardır:)

Çoktan girdi :)....Yapacak bir şey yok...

Serdar A

Oyuna girdikten sonra 4 ya da 5 tane 20 metre üzerinde (kısa pas olmayan) oyunu hızlandıracak pas yaptı . Benim futbol beğenime göre bir stoperin oyun başlatma kabiliyeti en az savunma sezgileri kadar önemlidir . Zaten Allah vergisi bir fiziği var , iyi de yükseliyor . Bazı acemilikleri yok değil , sık sık forma vermemiz gerekiyor .

Mustafa ilk sahaya çıktığında takdir edilmiş ancak "altyapıdan sadece düz topçu mu çıkarabiliyoruz" sorusu vardı . Bu akşam ise geçen süre zarfında Mustafa tecrübe kazandıkça ve ilk heyecanı aştıkça farklı yetenekleri olduğunu da göstermesi taraftara bambaşka bir umut vermiştir.

M.Kılıç50
Yine 4.Hakem uyarmis olmasin...

öyle birsey olmusmuydu gercekten ?

zarha6155
Fener maçına odaklanalım eğer ki o maçı kaybedersek o zaman şenol güneşte takımda moral olarak çöker. Sırf bu sebeble bile yanlış oldu. Hakeminde trtninde .......

Süleyman Baykan
Bu maçta revizyon yapacaksak bile en azında şu tertiple çıkmalıydık;

_______________Onur__________________

Serkan______Glowacki__Giray________Cale

_____________Colman___Engin_________

Yattara__________Alanzinho_____Mehmet Ç.

_______________Pawel______________

Jaja-Umut-Mustafa değişikleri olabilirdi.

OLCAY ÇAKIR
27.01.2011, 00:12
SÜpersin........................:)

muratali

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

hyasin61
Ya birde bu tayfunun yerine mustafa yumlu sağ bek oynasaydı keşke hep ordan bindirdi bjk

SEDAT
- Bu Arada Manisa ve Çakma Terimide anmadan geçemeyeceğim ...

Yeşil
Bir muhabir: "Şenol Hocam, kadroda neden bu kadar değişiklik yaptınız?"
Şenol Güneş: "Siz Beşiktaşlılar benim söylediklerimi anlamazsınız. Çünkü şampiyonluk yarışında yoksunuz."
:)

Oğuz ZEYTİN
27.01.2011, 00:13
Gol yediğimizde bile çok üzülen bir Trabzonsporlu olarak bu gece mutsuz değilim.

1) Yere göğe sığdırılamayan rakip karşısına TAKIMIN az şans bulan elemanlarıyla çıkıp "TAKIM nasıl olunur"u gördüğüm için,

2) Lig şampiyonluğuna giderken, geçen sene alınmış Türkiye Kupası'nın bu sene bizim için herhangi bir önemi olduğuna inanmadığım için,

3) 61. dakikada yırtınırcasına kıvranan binlerce Bjkli'yi gördüğüm için,

4) Aynı sevinci lig maçında yaşayamayacaklarına inandığım için,

5) Hepsinden öte, pazar günü alacağımız galibiyetten sonra bugünü hatırlamayacağımı bildiğim için hiç de mutsuz değilim.

Bırakalım, boyalı sayfalarıyla, TV'deki kuklalarıyla eğlenip dursunlar. Yorumcularının (bir zamanlar böyle tipler BÜYÜK TRABZONSPOR forması giydi, Allah'ım sabır ver) "Giray'ın sarı kartı vardı" diye çırpınıp heyecanlanmanlarını izleyelim. Kasap Toramanları, yeni model Arif Erdem İsmailleri, Ceyhun'a dirsek atan Gutileri görmeyelim.

Bu Sene O Sene!

hodlu
Yahu bu ne hikmettir, geçen sene hariç Türkiye Kupası grup yapıldıktan sonra gruptan hiç çıkamadık.Bu kısmetsizliktir anlamadım gitti.........

Samet Yildirim
Yedek kadro ile cikmanin dogru oldugunu gördük cünkü ERSAN dizinden sakatlandi 6 ay yok !
Ligtv

Lig önemli onun icin Fire veremeyiz !

sigsauer16
özlenen tablo bu ıste

Onur
Maçı sesi kapatıp dinledim. Doğru da bir karar verdiğimi düşünüyorum.
bjk nin gollerinin tekrarını izlemekten maçın yarısını anca izleyebildik. Hatta Onur'un kurtardığı posizyonları bile bizim golden fazla seyrettik. Trt farkını belli etti kısaca.
Şenol Hoca'mı tebrik ediyorum. 9 as -Cale,Egemen,Serkan,Colman,Selçuk,Engin,Burak,Umut, Jaja- futbolcuyu oynatmayarak suçteri delirtmeyi başardı.
Kupadan elenmemiz bence iyi oldu. Finale çıktığıızı varsayalım ekstra 5 maç oynayacaktık. Ve ligde muhtemel puan kayıplarına sebep olabilirdi.
Görünen o ki yedek kadromuz yeterli değil. Tayfun, Glo, pitor ' ı beğenmedim. Yattara, Alan, Mustafa Yumlu nispeten daha çok ümit verdi.
Brozek'ler bu kondisyonla yedek kadroya bile girmekte zorlanabilirler.
Ersan'ın sol çapraz yan bağları komuş. Çok büyük geçmiş olsun.
Glo sanırım yine sakatlandı. Gökhan Zan geldi aklıma birden...

yorumsuz6117
Kupadan elenmemiz iyi oldu bence.

EmreYavuz61
Gelecek için olumsuz düşünmediğini ancak kupayı kaybettiklerini söyleyen Güneş, "Beşiktaş ve Galatasaray (http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/)'dan ikisinden birisi kupada şampiyon olamayacak bunun garantisini verebilirim size" dedi.

çççççç Güzel demiş Şenol hocam...

magicyattara

:yattara2::yattara2::yattara2:
Çok iyiydi bu..

Cafer Bulur
27.01.2011, 00:14
- Bu Arada Manisa ve Çakma Terimide anmadan geçemeyeceğim ...
Gecsen daha iyi olur,manisa ya suc bulmak yanlis olur.

Sen kendi kendi isini kendin görmelisin,görmezsen her türlü sonuclara katlanmalisin.

A.T.R
İlk yarı gerçekten utandım ve anlam veremedim Şenol Hocanın bu kadar ( 7 as oyuncu) çok sayıda oyuncuyu rotasyona tutmasına. Neyse Bizim için değerlendirilecek olan oyunun 2. yarısıdır. Adamların ödleri bir yerlerine kaçtı gitti kupa diye. Bu korku da onlara yeter.

Yenilere gelince. Bence birşeyler olur Brozecklerden. Piotr (bence harika uzun paslr çıkarma potansiyeline sahip, Pawel de Umutla güzel bir ikili olacak diye düşünüyorum. Hele ilk maçında ilk golünü atsaydı süper olacaktı.

Tayfun maalesef sağ bek olabilecek durumda değil. Bütün takım yine aynı kişilerden oluşsaydı da sadece Serkan sağbekte olsaydı bile buradan turla dönen biz olurduk gibi geliyor bana.

Sezer bence ışık veren bir adam değil. Olmayacak, olamaycak gibi geliyor bana. Ne pahasına olursa olsun transfer sezonu bitmeden Kahlenberg mi olur Ki mi olur bilmem ama bize ortasahaya adam alınmalı. Ya da dua edelim de Selçuk ve Colman hiç performans düşüklüğü gçstermesinler, sakatlanmasın ve ya ceza almasınlar.

Hayır olur inşallah.

Not: Sergen'e ağzıma gelen "kaka" sözleri buraya yazarsam beni forumdan atarlar. :D
Kerem Öncel'e de ses açıcı yazsın doktoru baksana adam BJK gol attınca yırtınmaktan sesi çatallanıyor.

Cengiz Çubukcu
Olcay Abi senden yakında Mustafa Yumlu santrafor önerisi bekliyorum :D

Samet Yildirim
POLONYALILARI BEĞENMEDİ

Polonyalı oyuncuları maçta beğenmediğini belirten Güneş, "Bugün için takım adına ve tempo olarak yeterli değildiler. Soru işareti vardı. Daha iyi oynamalarını bekliyorduk" ifadesini kullandı.

Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/)'ın 17'de 17 galibiyet isteği konusundaki bir soruyu da "Maçların nasıl biteceğini bilemeyiz. Biz de her maçı kazanmak istiyoruz" yanıtını verdi

------

Adamlar 2 aydir mac yapamdan oynadilar hocam hemen medya önünde abartili bir aciklama olmus sanki.

Hotaman
Yahu bu ne hikmettir, geçen sene hariç Türkiye Kupası grup yapıldıktan sonra gruptan hiç çıkamadık.Bu kısmetsizliktir anlamadım gitti.........
Çıkınca alıyoruz zaten öyle acayip bir camiayız.:D
Birde ne zaman Türkiye kupasını alırsakn sonraki sene ligte en az 2. oluyoruz.

Tangerine Dream
27.01.2011, 00:15
umarım önemli değildir sakatlığı, bu arada bjk'li Ersan'ın da çapraz bağları kopmuş :(

Cengiz, biliyorum çok centilmensin ama o pozisyonda Ersan kendi etti kendi buldu.:)

yorumsuz6117
Şu maçta sadece Jaja olsaydı maçı kazanırdık.

Tahsin Armutcu
bjk'li Ersan sakatlanmış.Tahminen 6 ay yok....... Saldırırken,tekme sallarken düşünseydi...............

pişkin pişkin sırıtmıyor muydu yaw o ?

Nihal Ayvaz
27.01.2011, 00:16
Bütün herkes mi puan kaybetmemizi,biyerlerden elenmemizi bekler..Allah'ım nedir bu çekememezlik.

Yedek kadromuzu zorla yendiler 40gün 40gece kutlayacaklar sanki.:)

Vay bee biz neymişiz.. :)

SEDAT
27.01.2011, 00:17
Gecsen daha iyi olur,manisa ya suc bulmak yanlis olur.

Sen kendi kendi isini kendin görmelisin,görmezsen her türlü sonuclara katlanmalisin.

- Ben anarım arkadaş kimse kusura bakmasın , öyle televizyonlarda gs'yi nasıl yendim belgeselleriyle olmuyor bu işler :)

hodlu
Bence Umut-Brozek çift forvet oynrsa fena güçlü bir forvet hattı olacak bence.......

Sezgin Öztürk
aktifhat@trt.net.tr
trt'ye sikaye. Yazalim. Biktim artik bu haksiz muamelelerden. Kendi ulkemizde yabanci takim muamelesi goruyoruz.Allah topunu kahretsin!!!
abi kendilerine çok güzel bir mail attım bakalım. Yüzleri varsa geri dönerler bana ama ümidim yok.

Cengiz Çubukcu
Cengiz, biliyorum çok centilmensin ama o pozisyonda Ersan kendi etti kendi buldu.:)

insan üzülmeden edemiyor, inşallah bir şeyi yoktur...

yorumsuz6117
Şu bjknin taraftarı bizde olsa Avni Aker'de gelene gidene 5 atarız.

OLCAY ÇAKIR
Aklı fikri karşı kalede, Serdar....

Oyuna girdikten sonra 4 ya da 5 tane 20 metre üzerinde (kısa pas olmayan) oyunu hızlandıracak pas yaptı . Benim futbol beğenime göre bir stoperin oyun başlatma kabiliyeti en az savunma sezgileri kadar önemlidir . Zaten Allah vergisi bir fiziği var , iyi de yükseliyor . Bazı acemilikleri yok değil , sık sık forma vermemiz gerekiyor .

Mustafa ilk sahaya çıktığında takdir edilmiş ancak "altyapıdan sadece düz topçu mu çıkarabiliyoruz" sorusu vardı . Bu akşam ise geçen süre zarfında Mustafa tecrübe kazandıkça ve ilk heyecanı aştıkça farklı yetenekleri olduğunu da göstermesi taraftara bambaşka bir umut vermiştir.

Hotaman
SÜpersin........................:)

:alkış: :alkış: :alkış:

:yattara2::yattara2::yattara2:
Çok iyiydi bu..
Eyvallah abiler.:)

Güzel demiş Şenol hocam...

Hoca varya inceden dalga geçmiş resmen.
Zeki adam vesselam.:D

hAtes
Sakatlığa sevinmem ama Ersan sezonu kapatmış, Şimdi bjk ilerden 1 yabancısını kesmek zorunda her maç :)

art(w)in
27.01.2011, 00:18
ekşisözlük teki kargalar mesaj yağmuruna başladı yine. hepsi müneccim boku yemiş gibi şampiyon olmayacağımız görüşü üzerinde birleşiyorlar. ne pis taraftarı varmış bu bejekenin arkadaş. küfür gırla.

Cafer Bulur
- Ben anarım arkadaş kimse kusura bakmasın , öyle televizyonlarda gs'yi nasıl yendim belgeselleriyle olmuyor bu işler :)
Sen antep belediye yi yendinmi de manisadan puan almasini bekliyorsun.:)

Adamlar bizden avni akerde puan aldi,deplasmanda manisa yi yendi normal sonuclar bunlar.

EmreYavuz61

ççç ççç O olay tam bir faciaydı ya zaten...Bi açtım telegolü birde ne göreyim Hiko belgesel çekiyor yerlere yatmıştım şimdi aklıma geldi yine iyi güldüm:D

Seyfi_B
Bjk li bi arkadaş bunu yazdı bana: 'ersan gülüm sakatligi nedeniyle sezonu kapatmis!!ona uzanan ayaklar paramparca olur insallah! kasap trabzon her mac aynisi ezikler toplulugu vahsiler'

faul istatistiklerine nerden bakabiliriz? Gerçekten bu kadar sert mi takımımız yahu.

SEDAT
Gol yediğimizde bile çok üzülen bir Trabzonsporlu olarak bu gece mutsuz değilim.

1) Yere göğe sığdırılamayan rakip karşısına TAKIMIN az şans bulan elemanlarıyla çıkıp "TAKIM nasıl olunur"u gördüğüm için,

2) Lig şampiyonluğuna giderken, geçen sene alınmış Türkiye Kupası'nın bu sene bizim için herhangi bir önemi olduğuna inanmadığım için,

5) Hepsinden öte, pazar günü alacağımız galibiyetten sonra bugünü hatırlamayacağımı bildiğim için hiç de mutsuz değilim.

Bırakalım, boyalı sayfalarıyla, TV'deki kuklalarıyla eğlenip dursunlar. Yorumcularının (bir zamanlar böyle tipler BÜYÜK TRABZONSPOR forması giydi, Allah'ım sabır ver) "Giray'ın sarı kartı vardı" diye çırpınıp heyecanlanmanlarını izleyelim. Kasap Toramanları, yeni model Arif Erdem İsmailleri, Ceyhun'a dirsek atan Gutileri görmeyelim.

Bu Sene O Sene!

- Oğuz'um süpersin , içimden geçenleri yazıya dökmüşsün :)

yaranozlu
maçtan şimdi geldim, Şenol Hocaya cidden teşekkür etmek gerekir. Yedeklere şans verdi, sorumluluk verdi ve ikinci yarısında bunu başardılar, şanımız da yoktu, hakemleri pek beğenmedim, Brozekleri çok beğendim hocanın aksine ve Ferhat Caleden daha iyi. Alanzinho ikinci yarı baya iyi oynadı. SOn görüşüm Egemen, Engin ve Jaja üçlüsü bu tkaımın vazgeçilmez üçlüsü olmalıdır. Onuru saymıyorum tabi.

Süleyman Baykan
27.01.2011, 00:19
Piotr değilde Pawel'i beğendim maçın gidişine göre çift forvete dönebiliriz Umut-Pawel ikilisi ile lakin Umut şart kadroda topu tutmak,rakibi rahatsız etmek, rahat çıkarmak istemiyorsak Umut demirbaştır.

hodlu
pişkin pişkin sırıtmıyor muydu yaw o ?

Ta kendisi işte.Yırtmasaydı kendisini................

amasya0561
sahada olan bütün futbolcularimizi kutluyorum. hepside hakkıyla oynadılar. her zaman hazır olduklarini gösterdiler. bu da teknik heyet basarisidir. takımda sunun bunun yeri yok demek cok yanlis. her maçi aynı 11 le oynayamazsiniz. cezali olmak var sakatlanmak var. bu takım için her oyuncu ter akıtıyor hepsini kutlamak bagrimiza basmak zorundayiz. helal olsun onlara dünya yildizlarina karsi cesurca oynadilar. yattara; alanzinyo süperdi pavelide cok begendim ilk maç için iyiydi

el_conquistador
Vallahi Ersan'a üzüldüm... Kendisine gecmis olsun diyorum. Insallah kendine cabuk gelir. Mustafa'yida tebrik etmek istiyorum. Gercekten zorluk derecesi yüksek olan bir sürü maci, hic heyecanlanmadan iyi performans göstererek bitirdi.

Tangerine Dream
27.01.2011, 00:20
Mustafa Yumlu'yu top da seviyor, kısmetli yani. Ben öyle düşünürüm, bunun bazı futbolcularda olduğuna inanırım. Çocuğun yaptığı orta bile direkten dönüyor, neredeyse gol olacak.:)

Yiğit Gayretli
Bjk li bi arkadaş bunu yazdı bana: 'ersan gülüm sakatligi nedeniyle sezonu kapatmis!!ona uzanan ayaklar paramparca olur insallah! kasap trabzon her mac aynisi ezikler toplulugu vahsiler'

faul istatistiklerine nerden bakabiliriz? Gerçekten bu kadar sert mi takımımız yahu.

O Bjk'li arkadaşına neden Ersan kendi salladığı tekme yüzünden sakatlandı demedin peki ?

Cengiz Çubukcu

Aklı fikri karşı kalede, Serdar....

abi mesajımı es geçme :) ben demiştim dişyeceğim çünkü :D

zahido
27.01.2011, 00:21

kendi kendine sakatlandi adam :)

tabi uzucu bir olay ama ben o pozisnyonda kendiliginden sakatlandi diye hatirliyorum

manken_cocuk
arkadaslar ben bjk lılerın ıcınde seyrettım macı bır tanıdıgım sayesınde ve sıze sunu solım butun bjklılerın poposu yusuf yusuftu:)bjk lı bırı yedek kadroyla cıktıgımızda bunlara yenılırsek rezıl oluruz dedı orda guldum nasıl cekındıler bılemessınız:)ilk yarı gercekten ezici ustunluklerı vardı ve ezıkler buna okadar sevındılerkı araya ben gırdım bjk lı davranarak abı yapmayın adamlar yedek cıktı baksanıza bunamı sevınıosunuz yedek ts bıde bıze bakın dedım as kadro hele ıkıncı yarı baslayıp golu bulunca suratlarını gormenız lazım bırde dırekten donunce ınanın tırnak yemeye basladılar..:)ıcımde kıs kıs guldum bazende laf sokarak suraya bak ya adamlar yedek kadroyla oynuyorlar macı cevırcekler bır hamle yapsa hoca dedım:D:D:D:D anlıcanız bjklıler cok rahat deıldı...TRABZONSPORUMUZ COK İYİ YOLDA YEDEK KADROMUZ BILE ILK 4 E OYNAR EMINIM 5 HAFTA SONRA BJK ILE GORUSURUZ:)
BIRDE SUNU GORDUM NE KADAR KEŞ DİZO SERSERİ VARSA BJKLILERDE ADAMLARIN TIPLER KAYIK ANCA BAGIRIYORLAR...
SUNUDA ANLAMIS DEILIM BESIKTASLI OLUNMAZ BJKLI DOGULUR BJKLI OLMAYAN .....COCUGUDUR DIYE BAGIRIOLAR BUNLARIN AILESININ ICINDE BASKA TAKIM TARAFTARI YOKMU YA ANALARINA BACILARINA AKRABALARINA SOVUYORLAR...BUNLARIN TARAFTARLIK OLGUSU BU..İLGİNC:)

EmreYavuz61
ekşisözlük teki kargalar mesaj yağmuruna başladı yine. hepsi müneccim boku yemiş gibi şampiyon olmayacağımız görüşü üzerinde birleşiyorlar. ne pis taraftarı varmış bu bejekenin arkadaş. küfür gırla.

Her zaman söylerim Türkiye'nin en pislik taraftar grubu Jimnastikler diye...En şarlatanı fenev...gese için birşey bulamam onada hep en gereksiz derim nedense...:)
Ama gerçektende en pis taraftar Jimnastik...Stadlarında çoluk çocuk , bayan , aile çok az sayıda belkide hiç...İçip içip maça gidiyorlar küfrediyorlar tek yaptıkları bu...Çok ilkeller çok...!

sametaydin
Mustafa oyuna girdi iyi işler yaptı ancakk şenol hocanın daha yolun başında bu oyucuyu uyarması gerekiyor. Böyle ucuz sarı kart görülür mü yahu. Sergenin maç içinde söylediği gibi hamle hakkını kaybetti. Krtik pozisyonda kalsa ya 2. sarı karttan atılacak ya da geçirecek adamı mecburen. Kardeşim sanki yeniyoruz yattın yere orda sonra kart bekliyosun ona buna bağırıyosun genç oyuncunun yapacağı işler değil bunlar. Genç oyuncu nasıl üstün performans gösterebilirimi düşünmesi lazım. Hakemlere el kol hareketleri olmuyor ama. Sen hakemle uğraşma işine bak. Hele genç oyunculara hiç yakışmıyor. Onun dışında iyiydi.

Brozekleri ilk yarı beğenmedim. 2. yarı ise idare ederdi. Ama bu oyuncuları fizik kapasiteleri yerine gelince değerlendirmek daha sağlıklı olur sanki.

Tayfun inanılmaz kötüydü. Arkadaş her depar atan tayfunu geçiyor şok oldum resmen. Hamleleri filan rezaletti. Sakatlık tayfuna hiç yaramamış. Bundan sonra işi zor diye düşünüyorum tayfunun.

Sezer bence çok kötü değildi. Sezerden barış ataşa nazaran daha çok verim alırız gibi geliyor bana.

Alanzinho yine çıldırttı. İnsan birazcık geliştirir kendini ya bi etrafına bakar kaçan adamlara pas filan atmaya çalışır. Kaç pozisyonu öldürdü, kaç top kaptırdı sayamadım.

Yattara çok iyiydi. Yanında ona uyum sağlayan biri olsa daha iyi olurdu. Bugün en beğendiğim oyuncu yattaraydı.

hodlu
Yeri değil ancak bizim Akyazı projesinde stadın projesi nasıl.Stad kapasitesi ve şekli belli mi bilen paylaşırsa sevinirim.....

OLCAY ÇAKIR
27.01.2011, 00:22
Aman sağbeke çekilmesinde:)

Ama son 10 dakikada Mehmet Çakır'ı oyuna almayıp, bu çocukları yarı sahaya doldurma fikrim baki...

Atar bu çocuklar...

Bu gece Tayfun son anlarda bir muz kesti ama yemedi...

Ah hakemler...

* Bu arada moralleri yüksek görmek çok sevindirici...

Bu çok güzel.
Başarı kaçınılmaz.

SEDAT
- 2.Yarı şov beklerken apışıp kalan Bjk'lileri sevindiren tek şey G.Antep'in 2. gol haberiydi , çılgınlar gibi sevindiler , bende bakıp bakıp güldüm ve gurur duydum takımımla , demek ki yenilirken çok fena ezmişiz :)

ESER

kesinlikle.

hic de tecrubesiz bir oyuncu gibi oynamiyor, ve verilen her gorevi harfiyen yapiyor. tecrubesiz bir oyuncuya nazaran muthis bir ozguven ve sogukkanliligi var. dam dum oynamiyor. hatta derinlemesine top atabilen bir stoper ( huseyinin 15 yil ortasaha olarak yapamadigi olay :) )

liver_ali_61
27.01.2011, 00:23
Ahmet AGAOGLU guzel konusuyor

Oğuz ZEYTİN
- Oğuz'um süpersin , içimden geçenleri yazıya dökmüşsün :)

Teşekkürler Sedat Abi. Hocamızın demeci ve çoğu taraftarımızın çeşitli ortamlardaki yorumları da genelde olumlu, umut dolu.

Öndeyiz abi. Onlar düşünsün. Zaten düşünüp içinden çıkamadıkları için böyle saldırıyorlar bize.

Azıcık soğukkanlı kalabilirsek, biz bu işi başarırız (bence).

EmreYavuz61
O Bjk'li arkadaşına neden Ersan kendi salladığı tekme yüzünden sakatlandı demedin peki ?

kendi kendine sakatlandi adam :)

tabi uzucu bir olay ama ben o pozisnyonda kendiliginden sakatlandi diye hatirliyorum

Hiç hatırlayamıyorum bu pozisyonu ya...
Yokmu bi video...? :)

kamyonetçi
27.01.2011, 00:24

Hadi ya...

Ben bunu düşünebilmeyi isterdim...:)

Eline sağlık.

Harikaydı.

Jajanın taraftar versiyonu.:)

OLCAY ÇAKIR
27.01.2011, 00:24
Güneş, "Beşiktaş ve Galatasaray (http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/)'dan ikisinden birisi kupada şampiyon olamayacak bunun garantisini verebilirim size" dedi

Nasıl güzel bir sözdür hocam .... Valla kıskandım....:)

irfanköse276
27.01.2011, 00:25

en son oyunun durduğu pozisyon sanırım.. gerçi tribünden çok net de göremedim

Yiğit Gayretli
Çok değil 2-3 sene evvel biri gelip bana böyle bir durumda taraftarlarımızın %90'ı olumlu konuşur dese, dalga geçiyor diye küfür ederdim :)

Alp Yavuz 13
Elendik ama gram üzülmüyorum geçen sene aldığım kupa hiç umurumda değil ben tamami ile fener maçını düşünüyorum şenol hoca da çıkardığı kadro ile belli etti jaja - selçuk - cale - serkan bu adamlar fenere GÖMECEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

OLCAY ÇAKIR
27.01.2011, 00:26
Onların korkularını anlamak lazım Sedat:)

Bir daha bizimle kupada karşılaşmak ne demek sen hiç bu duyguyu bilir misin?:D
- 2.Yarı şov beklerken apışıp kalan Bjk'lileri sevindiren tek şey G.Antep'in 2. gol haberiydi , çılgınlar gibi sevindiler , bende bakıp bakıp güldüm ve gurur duydum takımımla , demek ki yenilirken çok fena ezmişiz :)

muratali
arkadaslar ben bjk lılerın ıcınde seyrettım macı bır tanıdıgım sayesınde ve sıze sunu solım butun bjklılerın poposu yusuf yusuftu:)bjk lı bırı yedek kadroyla cıktıgımızda bunlara yenılırsek rezıl oluruz dedı orda guldum nasıl cekındıler bılemessınız:)ilk yarı gercekten ezici ustunluklerı vardı ve ezıkler buna okadar sevındılerkı araya ben gırdım bjk lı davranarak abı yapmayın adamlar yedek cıktı baksanıza bunamı sevınıosunuz yedek ts bıde bıze bakın dedım as kadro hele ıkıncı yarı baslayıp golu bulunca suratlarını gormenız lazım bırde dırekten donunce ınanın tırnak yemeye basladılar..:)ıcımde kıs kıs guldum bazende laf sokarak suraya bak ya adamlar yedek kadroyla oynuyorlar macı cevırcekler bır hamle yapsa hoca dedım:D:D:D:D anlıcanız bjklıler cok rahat deıldı...TRABZONSPORUMUZ COK İYİ YOLDA YEDEK KADROMUZ BILE ILK 4 E OYNAR EMINIM 5 HAFTA SONRA BJK ILE GORUSURUZ:)
BIRDE SUNU GORDUM NE KADAR KEŞ DİZO SERSERİ VARSA BJKLILERDE ADAMLARIN TIPLER KAYIK ANCA BAGIRIYORLAR...
SUNUDA ANLAMIS DEILIM BESIKTASLI OLUNMAZ BJKLI DOGULUR BJKLI OLMAYAN .....COCUGUDUR DIYE BAGIRIOLAR BUNLARIN AILESININ ICINDE BASKA TAKIM TARAFTARI YOKMU YA ANALARINA BACILARINA AKRABALARINA SOVUYORLAR...BUNLARIN TARAFTARLIK OLGUSU BU..İLGİNC:)

Birkaç sayfa önce yazmıştım ama tekrar yazayım. Maçı VİP tribününden seyrettim. Adamların stresini görmeliydiniz. Sürekli telefonla Antep maçını kontrol etmeler falan. Resmen ikinci yarı kabus yaşadılar. Bağıran kapalıyı dikkate almayın. Onların maç seyrettiği de , ne olup bittiğini de anladıkları yok ...

TSercaN

Sen birak faul istatistiklerini, sen o arkadasi bana gonder, ben ona nasil vahsilik yapilir gosteririm hic merak etme :)

istatistikleri de sana bizzat resim olarak gonderirim.

magicyattara

Çapraz bağlar,insan vücudunun direnme gücünün son haddine gelmesiyle dayanamaz ve kopar..yani o bağların koptuğu andan önce dayanma gücü bitmiştir..bir nevi vücudun sigortasıdır çapraz bağlar..
Uzun bir sakatlık..zorlamasaydı o kadar..Guti yatsın sen koş..koparırsın bağları işte..

Yiğit Gayretli

Uzatmanın başlangıcında Mustafa topu uzaklaştırırken müdehale edemeyeceği halde amaçsızca salladı ayağını boşa doğru. Sonra yattı, biz kontra atak yaparken hakem maçı durdurdu falan...

Hotaman
27.01.2011, 00:27
Hadi ya...

Ben bunu düşünebilmeyi isterdim...:)

Eline sağlık.

Harikaydı.

Jajanın taraftar versiyonu.:)
Eyvallah abi.
Hoca'nın eline kimse su dökemez ama;

"Beşiktaş ya da Galatasaray'dan biri kupadan elenecek bunun garantisini veriyorum"
:D
Bir kupa iki takım var, ama bunlar bunu anlamaz tırssın garibanlar.:D

OLCAY ÇAKIR
Hakikaten bu Guti nedir ya?

Yazık çok yazık...
Çapraz bağlar,insan vücudunun direnme gücünün son haddine gelmesiyle dayanamaz ve kopar..yani o bağların koptuğu andan önce dayanma gücü bitmiştir..bir nevi vücudun sigortasıdır çapraz bağlar..
Uzun bir sakatlık..zorlamasaydı o kadar..Guti yatsın sen koş..koparırsın bağları işte..

İsa
En azından sahip olduğumuz yedek kadronun şampiyonluk için yeterli olmadığını ilk onbirden bir kaç takviyeye ihtiyacını olduğunu gördük:)

Yiğit Gayretli
27.01.2011, 00:29

Bjk'nin 5 forvet-5 defans sistemiyle daha çok, bu şekil sakatlıklar ortaya çıkar.

Enes Ünal Kaya

Bu Sene O Sene!

Offf Offf Off Cuuukkk :)
Bu Mesajı Gördüm Moralim Düzeldi :)

A.T.R
Benim şöyle bir düşüncem vardı kupa maçları il oynanmaya başladığında. Trabzonspor ligde gayet iyi gidiyor muhtemelen şampiyon olur. FB ile BJK de avrupa potasına girer GS ise çok geride kaldı o yüzden FUTBOL MÜHENDİSLERİ fianli mutlaka GS ye oynatırlar ve kupa sahibi yaparlar.

Yanlış anlaşılmasın bir hakem projesi ile saf dışı kaldığımızı falan söylemiyorum ama inanın ilerleyen turlarda belki de ( çıkabilmiş olsaydık ) finalde kaybettirilecektik. Görün de bakın kupayı GS almayacak mı .

Not: Tabii bu dediğim BJK nin avrupa potasında kalması durumunda olacak. Yoksa BJK alır kupayı. Ya da verirler. :D

muratali

Tam manasıyla salaklık. :-)

Antep berabere bitse her durumda iki takım da çıkıyor. O sevinenler 90. dakikada golü taksak neye sevinmiş olacaklardı.

Alp Yavuz 13
27.01.2011, 00:30
beşiktaş taraftarı tam sığır gram beyinleri yok tribünde onların yanındayım adamlarla konuşuyoruz muhabbet şu şekilde

ben : pazar günü fırtına bekleniyormuş karadeniz üzerinden geliyormuş önce anadolu yakasında fırtına kopup istanbulu etkisi altına alacakmış
8taşlı : hadi ya demek kar geliyor sıkı giyinmek lazım

:D :D :D

sametaydin
Ersan sezonu kapatmış. Olsun ya bjk için sorun değil yabancılardan birini hemencecik türk yapıverirler sivoka kontenjan açarlar bitti gitti işte.

Fanatik34
öyle birsey olmusmuydu gercekten ?Rakibi simdi hatirlamiyorum ama bizim macimizda olmustu...eeee burasi Türkiye, o hakem mac sonu ceza bile almadi, sadece uyarildi:mad:

SEDAT
27.01.2011, 00:31
- Şuster " Artık diyebilirim ki Kupayı alacağız , zannetmiyorum ki birdaha böyle bir takımla karşılaşalım " :)

Kasım BEKTAŞ
bizim taraftar güzel bir 3 lü çekmiş varmı bir yerde videosu??

Cengiz Çubukcu

yakışlı uşak , ben kendine bakmayıp gece hayatı olduğunu da düşünüyorum... fazla zorladı :)

iso_4939
yani gecen sezon aldık kupayıda ne oldu bir hafta bıle konusmadılar unutuldu süper kupayı aldık üc gunde unutuldu..ama bu sezon süper lig kupasını alınca isteselerde unutamayacaklardır....

magicyattara
27.01.2011, 00:32
Hakikaten bu Guti nedir ya?

Yazık çok yazık...

Guti,Almeida,Aurelio..bu üçü oynamaya devam ederse sanırım bjk 2. yarı ilk yarıda topladığı puanı da toplayamayacak..
Biz biraz çimdikledik bu akşam..umarım erken uyanmazlar..:)

mekatronik
o değilde schuster malı ernsti oyuna sokuyordu. 7 yabancı olacaktı.ne gülerdim ama

Yiğit Gayretli
Bjk'nin kötü bir takım olduğunu bir tek ben mi gördüm ? Bjk'ye karşı yapman gereken tek şey oyunu ceza sahanın yakınlarında kabul etmeyeceksin. Top yapan bir ortasaha anlayışıyla, santraforsuz 3 gol rahatlıkla atılabilir.

sametaydin
27.01.2011, 00:33
Belediye bu bjk yı yener bakar da görürsünüz. En azından puan alır.

EmreYavuz61
beşiktaş taraftarı tam sığır gram beyinleri yok tribünde onların yanındayım adamlarla konuşuyoruz muhabbet şu şekilde

ben : pazar günü fırtına bekleniyormuş karadeniz üzerinden geliyormuş önce anadolu yakasında fırtına kopup istanbulu etkisi altına alacakmış

:D :D

ççççççççççççççç İşte buna çok güldüm...:D:D

OLCAY ÇAKIR
Herkese iyi geceler...

dead_microbe
şenol güneş iyi düşünmüş, yedeklerle bile başa baş oynadık, hiçde üzülmedim elendiğimiz için kupayı geçen sene aldık zaten bu sene ligi alır,
beşiktaşıda süper kupada yeneriz

magicyattara
27.01.2011, 00:34
yakışlı uşak , ben kendine bakmayıp gece hayatı olduğunu da düşünüyorum... fazla zorladı :)

Tayfun da aynı sakatlığı geçirmişti..daha doğrusu yeni çıktı bu sakatlıktan..Tayfun'un babasından bizzat dinlemiştim bu sakatlığın ne olduğunu..

Gece hayatı mutlaka vardır hepsinde..mesela bu akşam q7 ve çetesi kimbilir hangi barda sabahlar..:)

el_conquistador
27.01.2011, 00:35
Belediye bu bjk yı yener bakar da görürsünüz. En azından puan alır.

Evet, bugün maci izlerken onu konusuyorduk zaten. Istanbul'a zaten sikintilari var. Birde yorgunlar, Istanbul iyi cikabiliyor...

EmreYavuz61
Bu ligde bejekeden puan alacak çok takım var...Bursa , fenev , Kayseri , Es-es , BB , Gantep...
İlk yarıda topladığı kadar puan toplarsa başarılı olmuş olur bence bejeke...

Seyfi_B
Bjkliler takımımızın alayının kasap olduğunu iddia ediyorlar, ancak faul ile durdurmaya çalışıyormuşuz. Yaa sabır.

ESER

bunu bir karadenizli soylese dillere pelesenk olurdu

ThePatriot61

Puhahahaha yerlerdeyim. :D

manken_cocuk
27.01.2011, 00:36
birkaç sayfa önce yazmıştım ama tekrar yazayım. Maçı vİp tribününden seyrettim. Adamların stresini görmeliydiniz. Sürekli telefonla antep maçını kontrol etmeler falan. Resmen ikinci yarı kabus yaşadılar. Bağıran kapalıyı dikkate almayın. Onların maç seyrettiği de , ne olup bittiğini de anladıkları yok ...
jimnastikcİlerde cok buyuk zor vardi ben bukadar trabzon dusmanligi gormedim adamlar bebeler gİbİ seviniyordu bizde sevincliyiz ama:)suna gercekten inanalim bana gore turkiyede ki en sagduyulu taraftar gurubu fb de adamlarla macimiz var hic kotu bisi ayzan fb li gormedim...
Ayrica simdi trt3 te macin tekranini İzledİm spikeri kiniyorum!!trt yi kiniyorum!!sergen beygirinide kiniyorum bukadar dusmanlik olmaz...sanki ermeni takimi var bjknin karsisinda gollerde sesi kisildi bagirmaktan spikerin yemin ederim gece gece trt y aricaktim..bukadar dusmanlik olmazz....
Ve sunu dicem simdi okudum hİlbertin basin toplantisinda verdigi demec herkes 17 de 17 yapar bjk diyor ama trabzonspor gibi guclu takim varken 17 de 17 yapmamiz cok zor demis bunu diyen bir bjk li:)

futbalski60
Guti,Almeida,Aurelio..bu üçü oynamaya devam ederse sanırım bjk 2. yarı ilk yarıda topladığı puanı da toplayamayacak..
Biz biraz çimdikledik bu akşam..umarım erken uyanmazlar..:)

Ernst ve Fernandes oynamadıkça rahat edemezler o zaman da yabancı engeline takılıyorlar yerli oyuncuları da iyi değil ama kabul etmek lazım hücum hatları çok yaratıcı ve öyle oyuncuları var ki ne yapacaklarını kestiremiyosun bu sene tam randumanlı gidemezler belki seneye düzgün bir takımları olabilir.

demirel
Ben yeni transferleri ilk maçları için iyi buldum,özellikle Pawel hoşuma gitti,direktön dönen topu girse BJKlilere çok gülerdim ama yedek kadromuzla ancak başa çıkmaları beni sevindirdi

mekatronik
Tam manasıyla salaklık. :-)

Antep berabere bitse her durumda iki takım da çıkıyor. O sevinenler 90. dakikada golü taksak neye sevinmiş olacaklardı.
tur atlasak yenileceklerini bildikleri için sevinmişlerdir. ankaragücü maçında kendime gelememiştim oysa şimdi çok rahatım. helal olsun çoçuklar.fenere patlarız inş.

Hotaman
27.01.2011, 00:37
Bjkliler takımımızın alayının kasap olduğunu iddia ediyorlar, ancak faul ile durdurmaya çalışıyormuşuz. Yaa sabır.
Evet biz kasapız, öküz olmaktan iyidir diyeydin renktaş.:D

Ö.Hamsi
bjk karsısına cıkarılabılecek en kotu kadroydu bu aksamki,kadroyu gorunce aptallastım dedım kesın 5 lık oluruz.Dogru ılk yarı kotuyduk ıkıncı yarı ıyıydık ama valla fark yemedıgımız ıcın sevınıyorum.bjk de bıse yoktu sırf hava.aa kadro olsak mahvederdık bunları.Hocanınkı cesaretmıydı yoksa ıplememezlıkmıydı neydı anlamadım bu kadarda acız duruma dusecek bı kadroyu masıl sahaya surdu anlayamıyorum.
2-3 yedegı oynatmasını anlarımda bu komple yedeklerle cıktı sasılacak ıs.
Oyun ıyıydı dıyenlere,Yenılmenın neresı ıyı trabzonspor kımseye yenılmemelı asla yenılsede ılk yarıdakı gıbı acız duruma dusemez 1 gol daha yeseydık valla neler olurdu tahmın edemıyorum genede ucuz kurtulduk
Senol gunese ınanamıyorum fb macı daha onemlı tamam ama bjk macınıda bu kadar boslamamlıydı yaw bu nasıl kadroooooo

cellchook
Bu maçta kimseyi kaybetmedik fakat anlamamız gereken bazı şeyler var,üzülerek söylüyorum ve her söylediğimde tepki alıyorum,ceyhun'un futbolculugu bu kadar.En küçük maçtan en büüyk maça kadar aynı.

Mustafa Yumlu'yu kazandık.Brozekler için çok ama çok iyimserim.Uzun yıllardır pawel kadar yumuşak bilekli forvet görmemiştim.

Sezer'in sıkıntısı kendi içinde,bence sezer bu değil.

Tayfun sağ bekten ziyade stoper oynamalı.Sağ kanat opsiyonları,onun oyunu içinde yok denecek kadar az.

2.yarı biz çok iyi oynamadık,BJK kimyası bunun sebebi.Derbi kazanamazlar.

İsa
27.01.2011, 00:38
Bugün sahada Serkan,Engin ve Umut olsaydı bu maçı alırdık diyen kaç kişi var acaba?

Ceyhun Öncü
27.01.2011, 00:38
aklima geldi
gecen sezon bu dönemlerde Galatasaraya karsi yenilmis
ardindan hicbir derbi kaybetmeyip ikide kupa kaldirmisdik

aynisi olur insallah

Lig ve Süper Kupa bizimdir!

Fatih Özkan
27.01.2011, 00:39
aklima geldi
gecen sezon bu dönemlerde Galatasaraya karsi yenilmis
ardindan hicbir derbi kaybetmeyip ikide kupa kaldirmisdik

aynisi olur insallah

Lig ve Süper Kupa bizimdir!

İnşallah...

trbzonsporlu
stadtan şimdi geldim şenol hocanın böyle bir kadro çıkaracağını bilseydim maça kesinlikle gitmezdim. bizim başkanda bir daha benim ikinci takımım zirveye oynar falan demesin ikinci yarı BJK tempoyu düşürdüğü için top bizde gözüktü yoksa ilk yarı rezil bir futbol oynadık. ilk yarı iki pas yapamadığımıza yanayım topu kaptıran oyuncularımızın yüzündeki çaresizlik ifadesine mi yanayım.şenol hocam eğer feneri yenersek yediğimiz küfürleri 30 bin kişinin bizimle resmen dalga geçmesini unutacağım fakat o maçın garantisi yok ki. geçen yılda türkiye kupası maçlarından önce özellikle final maçından önce böyle değişiklikle yenilgiler almıştık demekki şampiyonlar ligine gidersek 6 maç öncesi ligde 6 mağlubiyet mi alacağız. neyse çok gerginim daha fazla eleştirmek istemiyorum

EmreYavuz61
Bugün sahada Serkan,Engin ve Umut olsaydı bu maçı alırdık diyen kaç kişi var acaba?

Tek başına Serkan yeterdi diyen kaç kişi var...? :D

SEDAT
- Yanlız Şüşter artık Türk Futbolunu beğeniyor galiba , maç sonu hiç mazaret üretmiyor artık :)

dead_microbe
En azından sahip olduğumuz yedek kadronun şampiyonluk için yeterli olmadığını ilk onbirden bir kaç takviyeye ihtiyacını olduğunu gördük:)

yedek kadroda yeter, biraz birbirlerine alışmaları lazım sadece

mekatronik
27.01.2011, 00:40
cümleten iyi geceler

metinbay61
bjk yi abartanlar heralde görmüştür biraz sağlam bi takım bjk yi dağıtır...hafta sonu ibb şunları bi şoklasın da görsünler...gönül ister ki bizim maça kadar kazanarak gelsinlerde şoku yaşatalım lig maçında bunlara ama hiç sanmıyorum bize kadar dayanabileceklerini...

bu arada yedek takımımızın en çok beğendiğim özelliği kondisyonuydu...takımda herkes iyi çalışıyor belliki...

Bilâl ÇOBAN
Ne diyor üstâd;

Mehmedim sevinin başlar yüksekte
Ölsek de sevinin, eve dönsek de...
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte
Yarın elbet bizim elbet bizimdir,
Gün doğmuş, gün batmış
Ebed bizimdir...

moralleri bozmayın arkadaşlar, cümleten hayırlı geceler.

magicyattara
Ernst ve Fernandes oynamadıkça rahat edemezler o zaman da yabancı engeline takılıyorlar yerli oyuncuları da iyi değil ama kabul etmek lazım hücum hatları çok yaratıcı ve öyle oyuncuları var ki ne yapacaklarını kestiremiyosun bu sene tam randumanlı gidemezler belki seneye düzgün bir takımları olabilir.

Ernst ve Fernandes oynarsa birileri de kesilecek değil mi..bjkyi iyi gösteren Nobre-Almeida ikilisi..ve bunlara top atan q7 ve Guti..Ernst ve Fernandes takıma girer de üstte ki 4 isimden ikisi veya biri kesik yerse-ki yiyecek- yine balans tutmayacaklar..
Bu akşam ki kadro dışında hücumda etkili olmaları bence imkansız..

Mustafa OK

kesin alırdık hatta sadece sezerin yerinde engin olsa yine alırdık...

İsa
27.01.2011, 00:41
Sanırım transfer dönemini verimsiz geçirdik.

Belki Brozek iyi oynayacak ancak hayalimde topla daha süratli ve güçlü bir adam vardı.

iso_4939
27.01.2011, 00:42
ben bu 8jk sevmıyorum da haklıyım bunlar kadar yalaka,cirkef kendını bır bok sanan kendını begenmıs sıgırlar görmedım adamlar son dakkalar yusuf yusuf atıyor hala konusuyorlar.

SEDAT
- Yinede pas yapmaya çalıştık , kendi oyunumuzu oynamaya çalıştık bu daha anlamlıydı benim için...

Yiğit Gayretli
Ernst ve Fernandes oynarsa birileri de kesilecek değil mi..bjkyi iyi gösteren Nobre-Almeida ikilisi..ve bunlara top atan q7 ve Guti..Ernst ve Fernandes takıma girer de üstte ki 4 isimden ikisi veya biri kesik yerse-ki yiyecek- yine balans tutmayacaklar..
Bu akşam ki kadro dışında hücumda etkili olmaları bence imkansız..

Bu akşamki kadroyla vasat üstü takımlara karşı maç kazanmaları da imkansız.

Selçuk Demircioğlu
27.01.2011, 00:43
Yalnız bünyamin gezer de cüneyt gibi yönetirse maçı işimiz iş...bu kadarda belli edilmez çaktırmadan yapın yapacaksanız...trt istanbul televizyonunu da kınıyorum...hiç mi bizim aleyhimize olabilecek poziyonları göstermez bir kamera...hatta girayın bir pozisyonu vardı onun tekrarını gösterdiler ama yanıldılar..çünkü giray hiç dokunmadan bjk lı kendini yere atmıştı..hatta giraya faul yapmıştı...

umitçebi
ya arkadaş bu takımın şu mağlubiyetine niye yedeklerle çıktıkta yenildik diyen bir allahın kulu yokmu ya...
tarih trabzonun hafta sonu fb ile maçı olduğu ve yedeklerle çıktığı için maçı kaybetti yazmaz..
10 sene sonra geriye baktığında kitaplar..türkiye kupasında beşiktaş eze eze trabzonu yendi der...
noldu yani şuan colman çokmu süper durumda yada jaja hiç oyuna girmedi şutları daha mı düz gitcek???
çarşamba maç yapan takımın haftasonuna tam randıman verememesini nasıl da kabullendiniz böyle ya..
bu yedeklerle direndik bjk ye psikolojisine kaptırın kendinizi..as kadroda yenildiği zaman görürsünüz hatanızı..
ayrıca kupayı önemsememe lüksü nerden geliyor trabzosporun onuda anlamış değilim sanırsın 20 tane var müzede gs ye altı fark atmışız..
olmaz böyle olmaz..orda inönüde maçı kazanmalıydık..statta oh oh nede güzel oluyor........... türküsünü dinelemeyecektik..

TSercaN

Ben soyle soylemistim,

Serkan
Egemen
Umut

yada Serkan, Selcuk, Umut

Mert Oğuzlu61

fb ile maçımız olmasa atıyorum sivasla konyayla felan maçımız olsa çıkar çatır çatır futbolumuzu oynar bunları devirirdik, jaja yeterdi bunlara ama bu iş daha bitmedi asıl darbeyi yine inönüde ''ligde'' indireceğiz bunlara, şimdilik sevinsinler 8 as adamından yoksun rakibi yendik diye.

Yiğit Gayretli
27.01.2011, 00:44
kesin alırdık hatta sadece sezerin yerinde engin olsa yine alırdık...

Sezer'in yerine top yapan bir göbek adamı bize bu maçı güle oynaya aldırırdı.

Doğan BULAT
selam derken ? :D

Sen anladın onu :D

Sefer A.
Ben soyle soylemistim,

Serkan
Egemen
Umut

yada Serkan, Selcuk, Umut

Tayfun yerine Serkan, bu yeterdi, gerisi gereksiz bile...

manken_cocuk
Trabzonspor’un Türkiye’nin en iyi takımlarından biri olduğunu ve ligde lider durumda bulunduğunu kaydeden Hilbert, ‘‘Birçok kişi ligde 17’de 17 yapacağımızı düşünüyor ama Trabzonspor gibi zorlu rakipler olduğu için bu kolay olmayacak’‘ dedi.

HİLBERT....BU HERSEYI ANLATIR BJKLILERIN GOZUNE SOKMAK LAZIM BUNU...:)

İsa
Bugün oynadığımız silik futbolun müsebbibi Alanzinho ve Yattara'ydı.

Ne hücum organizasyonlarda nede takım savunması içerisinde etkili değillerdi.

Keleşoğlu
27.01.2011, 00:46
bjk nin ilk golünde almeidaaa derken sesi sanki ağzından değilde başka bir tarafından çıkaran trt spikerinin de tarafsızlığının da Allah belasını versin!

sanki bjk ile gavur takımı maç yapıyor. yorumcu desen koyu bjk li.. bjk'nin kaçırdığı pozisyonlarda yorumcudan cıkcıkcık sesleri..

nedir bu rezillik Allah aşkına bir de devlet televizyonu!

.....
Abi kim ne derse desin Giray Harikaydı.

Mustafa-Giray bu takımın stoperi mi oluyor yoksa :)

Mustafa bariz kendisini geliştirmiş kardeşim ya seviyorum bu uşağı :)

Yiğit Gayretli
ya arkadaş bu takımın şu mağlubiyetine niye yedeklerle çıktıkta yenildik diyen bir allahın kulu yokmu ya...
tarih trabzonun hafta sonu fb ile maçı olduğu ve yedeklerle çıktığı için maçı kaybetti yazmaz..
10 sene sonra geriye baktığında kitaplar..türkiye kupasında beşiktaş eze eze trabzonu yendi der...
noldu yani şuan colman çokmu süper durumda yada jaja hiç oyuna girmedi şutları daha mı düz gitcek???
çarşamba maç yapan takımın haftasonuna tam randıman verememesini nasıl da kabullendiniz böyle ya..
bu yedeklerle direndik bjk ye psikolojisine kaptırın kendinizi..as kadroda yenildiği zaman görürsünüz hatanızı..
ayrıca kupayı önemsememe lüksü nerden geliyor trabzosporun onuda anlamış değilim sanırsın 20 tane var müzede gs ye altı fark atmışız..
olmaz böyle olmaz..orda inönüde maçı kazanmalıydık..statta oh oh nede güzel oluyor........... türküsünü dinelemeyecektik..

Sen de felaket tellallığı yaptığın için mutlu musun ? Ersan'ı duydun mu ya da Glowacki'yi ? Sakatlandılar... As kadroyla çıkıp bir kart cezalısı bir de sakat verseydik daha mı iyiydi ?

Keleşoğlu
27.01.2011, 00:47
bjk taraftarı da bi tarafını yırtarak 61 i kutladı ya daha ne olsun

cellchook
27.01.2011, 00:47
Pawel'de Piotr'de futbolu bilen oyuncular.İçerideki maçlarda pawel çok maç kazandırabilir bize.Oynarsa asist sayısının yüksek olacağını düşünüyorum.

Yattara bence çok iyiydi.Alanın aero-dinamik yapısı ikili mücadelerde ayakta kalabileceği türden değil,ama bence bu maç için alan kötüydü denilemez.

Sezeri bozan Ceyhundur.Yalnız kaldı,baskı yedi ve çıkamadı.

İsa
27.01.2011, 00:48
Bana göre ankaragücü ile oynadığımız maçtaki 60'tan sonraki takım ile bugün ilk yarıda oynayan takımın oynadıkları futbol farklı değildi...

Ahmet Faruk
27.01.2011, 00:48
POLONYALILARI BEĞENMEDİ

------

Adamlar 2 aydir mac yapamdan oynadilar hocam hemen medya önünde abartili bir aciklama olmus sanki.

Yeminle maçtan önce maç sonrası böyle bir açıklama bekliyordum. Yazayım mı diye düşündüm ama tepki çok olur diye çekindim :) Yani şimdi Sezer ve Ceyhunun önünde 70 dakika tek başına oynayan birisinden nasıl bir performans bekleniyor aklım almıyor benim.

yorumsuz6117
27.01.2011, 00:49
Ya bırakın maçı bjknin taraftarına bakın o taraftar gibi taraftar Avni Aker'de olsa rahat şampiyonuz zaten biz.

serkanholep
27.01.2011, 00:49
maçın tekrarını izledim

ilk yarı oynamayan oyuncular çok olduğundan acemilik yaşadık

biraz atmosfer biraz da tedirginlik vardı

ama 2. yarı Şenol hoca ne yaptıysa süperdik

alan karşı karşıya

direkten dönen top ve bazı son paslar iyi olsa maç bizim lehimize dönerdi

arkadaşlar bu takım seneyede bozulmasın

sadece direk katkı yapacak 1 oyuncu alınsın

harika bir takımız bence

bir de sezeri normalde hiç sevmem sivastan beri

ama bu maç sanki Şenol hocanın eli değmiş gibi geldi

yeni selçuk mu yaratacak acaba

ama yaşı biraz fazla

Bekir
27.01.2011, 00:50
Hiç zorlanmadan kazanıcağımız maçı Şenol Hoca egoları için rakibe verdi..

Şenol Hocanın dediği gibi hiçbir şeyin garantisi yok,Bakalım önem verdiğimiz ligde şampiyon olabilicek miyiz??

En azından kupa ile de olsa sevinicektik,tıpkı Geçen sene kupa alınca Şampiyonlar Ligini almış gibi reklam yapan yönetim gibi..

Futbolcularımız 4 gün arayla maç yapamıyorsa kapatalım Kulubü gidelim..

adem73
27.01.2011, 00:51
çççççççççgercekten öyle.gelecek sene ligi bu kadroyla as takimdan 3 oyuncu takviyesi.kalan as kadro sl kadrosu.

kamyonetçi

Bu kadar gergin olmaya ne gerek var?

Biraz rahat ol.

Senin pencerenden bakarsak,as takımın maçı kazanma garantisimi vardı?

Yok.

As takım katbetseydi,şimdi en azından fizik olarak zayıf durumda olacaktık.

Diğerlerini yazmıyorum bile.

Fb maçını kaybetsekte lider döneceğiz İstanbuldan.

Sakin kalan şampiyon olur.

Rahat ol,sıkma canını...

Yiğit Gayretli
Pawel'de Piotr'de futbolu bilen oyuncular.İçerideki maçlarda pawel çok maç kazandırabilir bize.Oynarsa asist sayısının yüksek olacağını düşünüyorum.

Yattara bence çok iyiydi.Alanın aero-dinamik yapısı ikili mücadelerde ayakta kalabileceği türden değil,ama bence bu maç için alan kötüydü denilemez.

Sezeri bozan Ceyhundur.Yalnız kaldı,baskı yedi ve çıkamadı.

Yattara bol hatalı oynadı ama iyiydi, neden ? Cesur oynadı. Kaptan gibi davrandı, bu takımı ben sırtlarım havası vardı, kendine güvendi kaçmadı, üstüne üstüne gitti rakibinin. Adamını kovaladı, top kazandı. Yattara bu haliyle bu takımı hakediyor.

Alanzinho'ya gelince... İyiydi ve bencildi... Çektiği 2 saçma şut ve vermediği 2 gollük pas bizi ciddi pozisyonlardan etti. Bunlara rağmen ileri çıkarken onu kullandık sürekli. Hakem biraz daha adaletli olsaydı birilerini attırırdı...

cellchook
http://www.sporx.com/futbol/turkiyekupasi/trabzonpsporda-oynamak-bir-onurSXHBQ221027SXQ?utm_source=icerikPaylas (http://www.sporx.com/futbol/turkiyekupasi/trabzonpsporda-oynamak-bir-onurSXHBQ221027SXQ?utm_source=icerikPaylas)

maçta beğendim sempatim artmıştı,bu demeciyle daha çok sevdim.

İsa
Yeminle maçtan önce maç sonrası böyle bir açıklama bekliyordum. Yazayım mı diye düşündüm ama tepki çok olur diye çekindim :) Yani şimdi Sezer ve Ceyhunun önünde 70 dakika tek başına oynayan birisinden nasıl bir performans bekleniyor aklım almıyor benim.

Sorun Sezer ve Ceyhun'un oluşu değil.Yattara ve Alanzinho'nun oluşu.Pawel bugün daha iyi iş çıkarabilirdi.

manken_cocuk
27.01.2011, 00:52
Trabzonun neden yedek ciktigini elestiren arkadaslar lÜtfen sukunet...bir arkadas tarih kitaplari yazar eze eze yendi bjk ts yi diye..arkadasim bukadar abartmayalim ÜzÜlmeyelim ona bakarsan gecen seneki fb ts maci 1-1 bİttİ ama fb nin cok buyuk ezici ustunlugu ve sayisiz gol pozisyonu vardi ve ne hikmetse İstanbul medyasi gecen sene fb ezdİ ts yİ ama 1-1 kaldi diyebiliyorlar..2-2 de kalsaydin emin ol yine kilifina uydurup ezdİ dİceklerdİ
valla sezon sonu sampiyonluk gelsİnde kim ne derse desİn kicini yirtsin trabzonu esmistik yendik desinler:)yeterki 7 gelsİn..:)
ve takimimiza yine sahip cikalim nerde antreman yapicaksa basalim orayi inletelim...ÜzÜlmedİgİmİz arkalarinda oldugumuzu bİlsİnler..

SEDAT
27.01.2011, 00:53
- Tırt bir Kupa için Şenol Hoca'yı eleştiren arkadaşları anlamıyorum.
- Eğer ciddi anlamda çıkıp yenilseydik ne olucaktı , bu seferde niye yedek takımla çıkmadın diye eleştirilecekti.
- Ne demiş ünlü düşünür "Trabzonspor Taraftarı Eleştirmek İçin Dünyaya Gelmiştir " :)

Yiğit Gayretli
Ya bırakın maçı bjknin taraftarına bakın o taraftar gibi taraftar Avni Aker'de olsa rahat şampiyonuz zaten biz.

Bjk taraftarı gibi terbiyesiz taraftarımız olacağına her maçı boş tribüne oynayalım daha iyi...

muratali

Kardeş 2-1 mi eze eze yenmek oluyor ... Bu kadronun bile şansı yaver gitse maçı alırdı. Sen tutmuş as kadronun yeneceğini nerden biliyorsunuz diyorsun. Biraz pozitif ol . Feneri yeneriz inşallah , o zaman sevinirsin :)

Mert Oğuzlu61
27.01.2011, 00:54
maçın tekrarını izledim

ilk yarı oynamayan oyuncular çok olduğundan acemilik yaşadık

biraz atmosfer biraz da tedirginlik vardı

ama 2. yarı Şenol hoca ne yaptıysa süperdik

alan karşı karşıya

direkten dönen top ve bazı son paslar iyi olsa maç bizim lehimize dönerdi

arkadaşlar bu takım seneyede bozulmasın

sadece direk katkı yapacak 1 oyuncu alınsın

harika bir takımız bence

bir de sezeri normalde hiç sevmem sivastan beri

ama bu maç sanki Şenol hocanın eli değmiş gibi geldi

yeni selçuk mu yaratacak acaba

ama yaşı biraz fazla

sezer, yeni selçuk ? maçı izlediğine emin misin ? :)

Ahmet Karadeniz
27.01.2011, 00:54
mac sonunda yanlıs duymadıysam Trabzon bursanın a.. s... bagırdılar sonra bizde girdik bjkye:D

mk.esen35
27.01.2011, 00:55
maç umrumda değil.bana bugün 61 dakikada kıçlarını yırtan eziklerin görüntüsü yeter.büyüksün trabzonum

Napoli
http://twitter.com/#!/leoreixach

iste bu yuzden buyuk kulubuz,koklerini butun dunyaya salmis kulup

adam brezilyali,ve hasta derecede Trabzonspor taraftari,biraz twiiter uzerinden sohbet ettim..ama cok sinirli mac icin =)))

lazibere
Nihayet pc me ulaştım:)

Geriye dönük pek fazla okuyamadım ama anladığım kadarıyla eleştriler artmış

Şunu belirten olmadı

BİZ TURU GEÇMEK İSTEMEDİK, İKİ KULVAR AĞIR GELECEKTİ dolayısıyla öylesine bir maç oynadık ve bence ıkıncı yarıda güzel top oynadık..

Brozeklerden Powel 'i çok beğendim.. Savruk değil ilk maçı ve stresi yükske bir ambiansta bence şahane oynadı...

Ben açıkçası sadece mağlubiyete üzülüyorum.

Ayrıca Şenol Hoca2nın benım yazdığım kadroyu .. sadece bek olan brozek hariç aynen uyguladığı için kendimi kutlarım:))

Kımse üzülmesin.. Türkiye Kupasında olmamamız çok daha iyi.. İlerleyen turlarda Beşiktaş veya galatasarayla böyle stres yüklü maçlar oynamaya gerek yok.. hayırlısı budur..

Ama emin olun, bu akşam kı çok iyi olmayan ve 8 eksikli kadromuz bile Fenerbahçe'yi yenecek kapasitede.. Fener bir kez daha korkmuştur bundan emin olabilirsiniz..

Cem Akyüz
27.01.2011, 00:56
Beşiktaş bundan sonra nefretimsin.Ğs den sonra ki nefretimsin.Size "koyduk mu" sorusunun cevabını ligde oynayacağımız karşılaşmada vereceğiz.Ebenizden başlayacağız yanınızda kim varsa size soruyu soracağız.KOYDUK MU..Gel beşiktaş maçı gel.Şerefsizler az kaldı bekleyin

erol-61
27.01.2011, 00:56
http://img252.imageshack.us/img252/525/itiraf.jpg (http://img252.imageshack.us/i/itiraf.jpg/)