PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 5.Hafta | Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21

Murat'
26.01.2011, 22:26
Manİsa ayip falan yapmadi,bİze genÇ takimla Çikarken ayip olmuyor dumu,sonra antep takimi bjk ve bİzden puan aldi,Çok ters takimdir

Bu arada Manisa yedek oyuncularıyla da çıkmadı maça, Makukula
Dixon gibi oyuncular ilk 11'deydi.

Salih Edip
Elendiğimiz için tabiki üzüldüm ama ilerisi için de umutlandım... Gördük yıldızlar topuluğunu tek maç yapmamış adamlarımız karşısında zaman geçirme yarışına girdiler...

Şenol Hocaya teşekkürler umudumu arttırdığı için... :alkış:

MehmeTS_ADANA
biz bu trt spikerine ne yaptik.bu kin bu düsmanlik neden.neden antep gol atinca cilginlar gibi sevindi.neden neden?almeida diye bagirirken sesi kisildi.
kerem öncel arkadaş hasta derecede 8jk lidir

Ilelioglu
Yahu bunu neye istinaden söylüyorsunuz ?

Ne söylediğimin farkındamısınız ?

Sezer için bu maç uygun muydu , Tayfun için bu maç uygunmuydu . Dönün birde futbolcunun açısından bakın . Dönün bir de taraftarın gözünden bakın , güven sıfırlandı . Zaten ip üstündeydiler .

Bjk orta alanın yaş ortalaması 34 . İkinci yarı zaten dönecek maçı ilk yarıdan bu kadar yaslanarak teslim etmek pozisyon oranının %30'a kadar düşmesi 2-3 pas yapamamak oyun karakterimize marka değerimize ne kadar yakışmıştır ?

Biz bunları soruyoruz .

Ama anlamak için önce saygı sonra sabır gerekiyor .

Ezbere konuşuyorsunuz .

Peki Piotr ve Pawel icin bu mac uygunmuydu?

:cool:

Aytaç Çakıroğlu
valla ebn takımdan çok kafayı şu trt ye takmış durumdayım he birde çok güvendiğim cüneyt çakıra. sergen 2.yarı 1dk.2 pozisyon olunca s..çtı kaldı. 15 dk kendine gelemdi kerkenez . 1. yarı berbaat 2.yarı müacedel ederek daha iyi olabileceğimizi gösterdik. ayrıca şl gidersek inşalaah gideriz yedeklerimiz daha kaliteli olmal.

neyse feneri yener yolumuza gideriz.

Keleşoğlu
çifte kupa olsaydı iyiydi :)

İlker Akçay
Hiç bir Trabzonspor'lu takımın yenildiği bir maça sevinmez...Ben sinirden yazıyı zor yazdım...Üstelik bana kalsa da tam da bu takımla çıkar oyuncu değişikliği bile yapmazdım :)...Sinirlenmek hakkımız....Ama yazarken üsluba dikkat edelim...Birbirimizi kırmayalım....

Ayrıca hakem de Şenol hoca'ya yardım etti...Hakem Manisa, Alanzinho hepsi Şenol hoca'ya yardım etti....Şenol Güneş bir risk alıyor...Bırakın görelim sonucunu...Lütfen bırakın....

Kesinlikle..Şenol Hoca ya as takımı oynatıp bir risk alacaktı ya da yedek ağırlıklı çıkıp risk alacaktı..Hoca tercihini bu yönde kullandı bize de saygı duymak ve desteklemek düşer..Eğer tercihi olumlu sonuç vermezse bile sonuna kadar destek...

Cihan
26.01.2011, 22:27
@farabi .. sana neden saygı duyduğumu bir kez daha anladım

TuAF2007
ya üzüldüğüm konu bizim yenilmemiz değil... kara karga taraftarının bizi aslarıyla bile zor yenmelerine rağmen havalara girmeleri sanki süper bir futbolla bizi dize getirmiş gibi sevinmeleri zoruma gidiyor... bjknin 2. yarıda oyundan düşeceği belliydi 30 yaş üstü oyuncularda düştü zaten. as kadro olsaydı duman ederdik bunları ya neyse artık... bu arada bu trt'nin sergenin spikerin Allah belanısını versin... o spikeri kim ya? bjknin golünden -almeida goolll. diye "anırması" sanki bjknin avrupa kupasında yabancı bir takıma gol atması gibi oldu... yazıklar olsun bu kadarda olmaz

Gürkan
Antep 2. atmasa idi de biz 2. bulsaydıkda Şenol Hocanın düşüncesini değiştirmemiş olacaktı. Israrla söylüyorum.Takımın yükünü arttırmıştır bu elenme.

KERİM
Goal.com başlığı;
Trabzon için çöküş başladı diyebilir miyiz?

Sezgin Öztürk
Senol Hoca'yi kimse kötülemiyor zaten, sadece bu macta yaptigi hatalari söylüyoruz. Bunda birsey yokki...:)
Arkadaşım diyaloğun gelişim noktaasını bilmiyorsun arkdaş Şenol Hocaya sarmış da

zafer6161
Şenol Güneş, hafta içinde önceliğinin lig olduğunu belirtirken, Beşiktaş maçını önemsemediğini açıklamıştı. Tecrübeli hoca dediğini yaptı ve 9 as oyuncusunu sahaya sürmedi. Cale, Egemen, Serkan, Engin, Colman, Selçuk, Umut, Burak ve Jaja'yı 11'e almayan Güneş, Pawel ve Piotr Brozek ile Tayfun, Ferhat, Ceyhun, Sezer, Alanzinho'ya ise forma şansı verdi.

sedatalis82
yinede yenilmek kötü hazmedemiyorum

iyi hoş da ya fener maçını da kaybedersek?

ertek_ts61
Yenmeyi yenilmeyi elenmeyi geçiniz...benim büyük Trabzonspor'um bugün sahaya yenmek için çıkmadı... Bunun neyini savunuyosunuz!!!! Yakıştı mı bu kadro benim için çok da önemli bir mac için!!!! hiç yakışmadı!!! Bu psikoloji hictte ii deil takım için. Gereksiz savunmalara gerek yok Şenol hoca bu mac için konusuyorumm sınıfta kalmıştır.umarım fener sınavında gecer!!!!

affetmez3461
senol hoca nasıl böyle bır hata yapar hala anlamıs değılım resmen yenılmek ıcın maça cıkmısız..kımse bana masal okumasın sankı sampıyon olcağımız garantı gıbı koskoca bır kupayı hemde bukadar avantajlıyken heba etmemız bıze yakısmadı..topcularımız 4 gunde bır maç yapmayı kaldıramıyorlarsa trabzonsporda oynamasınlar bu hata yakısmadı senol gunese...kaldıkı yapılan bu yanlıs hareket lıg bızım ıcın olmazsa olmaz mesajını futbolculara verdığı ıcın yokdan yere topcuları strese sokacak bır hareket bızım topcularımızın hıcbırısı bu stresı kaldıramaz trabzon sehrı hıcmı hıc kaldıramaz madem kupayı onemsemıyorduk ozamn butun maçlara yedek kadroyla cıksaydık ya anlam veremedım ben bu ıse....ınanılmaz stratejık bır hata yaptı senol gunes butun camıayı ve futbolcuları strese soktu yokdan yere yapılan bu yanlıs hareket kupa gıbı sampıyonluğun gıtmesı bununla beraber senol hocaya asırı yapılacak elestırılerın ve senol hocanında sonu olabılır ınsallah yanılıyorumdur..bu arada macın hakemı tam bır felakettı bırılerı duğmeye basmıs bellı kımse bana masal okumasın ankaragucu ve bu maç gosterdıkı artık hakemlerden yana cekceğımız var...79 da manısa beraberlığı yakaladığında manısa bıtıme 3 dakka gol attı dıyıpde 13 dakka sonrada antep beledıyenın golunu veren trt nın yaptığıda ayrı bır ılgınclık gercekten..gecmıs olsun yarın fener macına bılet alcaktım ama benım moralım cok bozuldu sanırım maça gıdemıcem bu moral bozukluğuyla... .

tonyali_yildiz
Helal olsun Trabzonsporumuza, inşallah fener maçını alıp herşeyi unuttururlar bize. Hep destek tam destek...

Aker
Onu bunu birakinda su TRT'ye tepki göstermeyecegiz mi...?

:mad:

Onlarla işimiz kalmadı ama yönetime hakemler hakkında baskı yapmalıyız. Yeter artık sus sus sus....

Cengiz Çubukcu
Şenol hoca için bu maç eksi bir not . 18. hafta hem Sezer'i hem de Tayfun'u Dolmabahçe'nin çimlerine gömdü . Ne için ?

Katılmıyorum Serdar ....Sezer o kadar kötü değildi ona ihtiyacı var hocanın, kabul Tayfun kötüydü ama onun da oynaması lazım ...sağda bize lazım...

Mellih
Ligdeki bjk maçını bekliyorum şunları bi rezil edelim de görsünler.
rakibe karşı okadar sinirlenmeye gerek yok.
tmm biz sevindirince çok seviniyolar kabul ediyorum ama herkesin susacağı gün gelecektir.
isterlerse ligde de sevinsinler..

Ilelioglu
kerem öncel arkadaş hasta derecede 8jk lidir

Banane neyse ne, böyle mac anlatimi olmaz...!

Yağızhan Sağnak
Herkes teknik direktör kesilmiş yine.

leavemealone
Fener macindan puan cikaramassak Senol hocanin üstüne baya gidilecektir..
Baya risk aldi Senol hoca.. Keske yapmasaydi.. Iki macida as kadroyla oynasaydi..
Ne gerek var maceraya..

Yiğit SARI
Üzülüyorum açıkçası büyük takımsak 2 hedefe doğru da koşmamız lazımdı şimdi lige asılacaz istediğimiz olur inş.Bu konu kapatılsın bence şuan sadece Fb maçına yoğunlaşmalıyız..

Effective61
Çok güzel oldu. Ankaragücü maçı sonrası kendimi çok kötü hissederken, bu maç sonu çok rahatım. Bize lig şampiyonluğu lazım. Kupamı nerdeyse ortalama 3 yılda bir alıyoruz zaten bu sene de olmayıversin. Takıma destek lazım köstek değil!

Mehmet Zeki
26.01.2011, 22:28
Su basliga,Besiktas 2 Trabzonspor 1 yazmayin...

Trabzonspor A2 yazin.. Ben bu mactan sonra Fena umutlandim,Ligde en korkulan diye lanse edilen Takim.a2 takimizi zar zor yendi,Hatta bir ara yere yattilar...Acik acik diyorum,Moral olarak belki etkiler bizi,Kupada yokuz buda etkiler belki,ama,Bugun As takimiz olsaydi,Besiktasa net 4 tane sallardik abartmiyorum ( Lig macinda gorecekiniz )Senol Hocayida elestirmyiorum,Kupa gitsin 5 ayda sadece 16 mac yapicaz boyle dusunun

Aynen katiliyorum...

Berke6198
Herkes azına geleni söylüyor işte...
Hadi Şenol Güneş'e laf edenleri çıkaralım orayada ayakları heyecandan korkudan birbirine dolansın oralarda.Kendilerini 10 yıllık teknik direktör sanıyorlar Siz karışmayın en iyisini Şenol Güneş bilir!!!.

prenha61
ben cıkıyorum çok nankör var çoook büyük taraftar yok takımı ve takım teknik adamını küçültmeye çalışan taraftar lütfen site yöneticileri konuyu kilitleyin..

Teşekkürler ŞENOL hocam Teşekkürler TRABZONUMUN Yedek askerleri sizi seviyorum...

halilaziz61
şimdi biz fenerin 7 puan önündeyiz fener kupa maçına çıkmıyor gibi bi şey yani orgun olmayacak en iyisini yaptığını düşünüyorum son dakika golü ile elendik olsun napalım yani dünyanın sonu değil ya. artık konsante olmamız gereken sadece liggg . normalde tek kulvarda yarışmayı sevmem ama avrupa kupası değil sonuçta ziraat kupası

Şuşoğlu
bugun as oyuncular oynasaydı, bıcok kişi suan kupanın ne önemi var nıye herkes oynuyo pazar gunu cok önemli macımız var diyecekti.

Fanatik34
alnız dikkatimi çeken bir şey oldu. Dakikalar sanırım 60´ı gösteriyordu Trabzon tehlikeli bir atağa çıkarken birisi(ben sarı kartı olan Quaresma gibi gördüm) Alanzinho´yu durdurdu ki kesinlikle sarı kartlık bir hareket. Ancak hakem devam dedi ve pozisyonun tekrarı bir kez olsun gösterilmedi.

Bir de sanırım 65. dakikada Cenk ceza sahası çizgisi kenarında topa doğru uçtu. Topla birlikte dışarı doğru çıkınca topu elinden bıraktı. Ama tam olarak ne zaman bıraktı göremedik. Yine önemli bir pozisyon olmasına rağmen tekrar yoktu.

Ancak ne zaman Beşiktaş´ın lehine olabilecek bir tartışmalı pozisyon olsa defalarca tekrarını izledik. Zaten maç yorumcusu(!) bile Sergen´di. Devletin kanalına yakışmayan şeyler oldu bu akşam.

yukarıdaki yorum fenerlierin forumlarından alınmıştır.Söze gerek yok sanırım.Iki eklemede benden:
1. Qukazma Giray´a arkadan cift daldiginda kart verildi mi?
2. BJK´nin attigi ilk golde ofsayt cizgisi hic cekildi mi?
3.

İlyas Özdemir
fener maçından 3 puan gelecek diye bir garantimi var

Murat'
Bu arada kritik pozisyonların hiçbirinin tekrarını vermedi Trt, özellikle bizim aleyhimize olan kararlar.

Hüseyin İlkin
As takım ile sahaya çıksak ve biri kırmızı kart görse Şenol hocayı eleştirenlerin büyük çoğunluğu yine eleştirecekti. Niye yedek çıkmadın?

zarha6155
Bunlardan o kadar nefret etmeye başladım ki, artık benim için Türk kimliğimden önce Trabzonlu kimliğim geliyor. Siz birde Kürtleri, Alevileri düşünün.

Yavaş yavaş bende öyle düşünüyorum. Kendileri anadoludan çıkıp istanbula yerleşmişler ama anadoluya da düşman gözüyle bakıyorlar.

zafercalikoglu
26.01.2011, 22:29
bgercekçi olmak lazımdı şu anki kadro yapımız hem ligi hemde kupayı kaldıracak düzeyde degil,gecen sene nasıl kupaya odaklanıp kupayı aldıysak bu senede lige odaklanıp ligi almamız gerek,biz zaten kupa hasreti çeken bir takım değiliz.bence şenol hoca bütün oyuncularına güvendiğinin göstergesi bu kadroyla sahaya cıkması,ikinci yarının hemen basında değişiklik yapacagını zannettik yapmadı ve takım nerdeyse staddaki 30 bin kişiyi 2 dk.susturuyordu..olmadı canları sağolsun,yalnız Trabzon sporun fornmasını taşıyan futbolcuların ilk yarıdaki gibi çok kötü oynamaya hakları yoktur.

Önümüzde çok önemli bir lig macımız var,ona konsantre olmalıyız,ne olursa olsun bu takım bizim takımımız sağduyumuzu herzaman koruyalım,bizede yakışan bu,gercek buyuklükte budur.

not:brozek kardeşler maç oynadıkca dahada iyi olacaklardır.ayrıca sergenin taraflı tutumuda insan içine sindiremiyor,ah o top gol olsaydı direkte patlamasaydıda o sergenin yüzünü bir görebilseydim :)

neyse bütün renkdaşlara iyi geceler,,

lazzist
kupa kulvarı sadece beşiktaş macından ibaret değil bir sürü maç ve stres biz bugün bunlardan kurtulduk, kupada herhangi bir maçta elensek üzülen arkadaşlar bukadar üzülmezdi eminim, duygusallığı bırakmamız lazım tek hedefimiz şampiyonluk gerisi teferruat....

Emre HIZAL
Bugun benim şenol güneşten yana tek şikayet edebileceğim nokta 60. dakikada engin - sezer değişikliğini yapmamasından olur onun dışında şenol güneş doğru olanı yaptı ilk yarı 2.yarının yarısı kadar oynayabilseydik biraz ayağımızda top tutabilseydik şu anda çok farklı şeyler konuşuluyor olurdu burda. Ve şunuda göstermiş oldu şenol güneş seneye şl de oynarsak bize 2-3 tane gerçekten ilk 11 de oynayabilecek kalitede yedek futbolcu lazım.

Ilelioglu
Onlarla işimiz kalmadı ama yönetime hakemler hakkında baskı yapmalıyız. Yeter artık sus sus sus....

Spikerlerden bahsediyorum, yanli mac anlatiyorlar...!

Efendioglu
Neyleyim Türkiye Kupasını Finalde Fener'in Elinden Almadıkça ?

ibrahim ŞEN
Serkan, colman, selçuk, burak, umut, jaja, engin.. bitane bitane :)
Egemeni unutmussun :)

Gamze_TS
Haydi trt'ye sikayet yagdiralim

Tayfun Aydın
Bu Bizans yalaksını artık yerinden etmeliyiz.Yetti be adam.Maçı jimnastik spikerinden dinlesem bu kadar olursu.Bu arada bu jimnastik değil 17 de 17 17 de 7 zor yapar.

winner
Sadece ikinci yarı ilk 15 dakika oynadık bu bile yetiyordu bjk'ye.
Elenmek kötü ama önümüze bakalım.

bingolts
Neden Fenerbahçe maçı öncesş Beşiktaş maçı Şenol Hocayı Kutluyorum Oyuna gelmeyen tek kişi bence helal sana hocam as tkımı çıkarmadığın fenere sakladığın için helallllll

cihatöztürk
boşverin beyler takmayın ya

orhan42
26.01.2011, 22:30
Adamlar yıldızlar krounsun diye diye bu hale getirdiler bizim kıvamı bozuk hakemleri..Her müdahaleye faul,sarı kart..yazıktır..Guti'nin dirseğine ses çıkartmayan hakemi de Kerem Önceli de başı kıçı oynak Sergeni de vicdanlara havale ediyorum..Sanki Trabzonspor elin takımı imişcesine maç anlattılar..Hele bir pozisyonda adamların atağı boşa gitti,Sergen efendi cık cık çekti..Ayıp ayıp...

zafercalikoglu
bakıyorıumda hepimiz yine hoca olmuşuzz...

Barış Burak
ulan çok mutluyum bütün bjk li arkadaşlar ne diyeceklerini şaşırdılar :D

aynı durum bende var,bjkli arkadaştan gelen iki mesajı yazıyorum:

1. konuşma

arkadaş: nası k.duk ama?

ben: nolduki?

arkadaş:yendik ya olum

ben: hee,bizim takımımı?

arkadaş:izlemedin mi olum?2-1 yendik

ben: ya açtım bizim as takımdan imseyi göremeyince a2 maçı sandım.meğer a takım maçıymış

arkadaş: atmaz olaydım.geri alıyorum mesajı
ben:noldu ki?

arkadaş: ya s... lan:D

2. konuşma

arkadaş(bu başka arkadaş): ulan ne desem ki.

ben: noldu ki?

arkadaş: tebrik edersin diye düşündüm,sonra atmayınca atıyim dedim ama yedek kadronuza karşı oynadık o yüzden şaşırdım

ben: hee tebrik ederim kardeşim:D

şu bile yetti be :D

reisoğlu61
eger fb macini yenemezsek ne olacak, bosami kupadan elenmis olacagiz senol hoca?
bukadar korkacak ne vardi fenerden. bugünkü kadroyla oynasan fb yi yenerdin

magicyattara
Seviyorum seni Murat :)

Ben de seni abi..:)

Beni bu akşam hakem sinir etti..Guti'den Alanzinho topu çalıyor,Pawel alıp devam ediyor,kontra topla yakalamışız bjkyi gole gidiyoruz,bjkli yandan Pawel'i düşürüyor,yüzde yüz faul,faulü verirsen sarı kartta var..adam bir şey olmamış gibi devam ettiriyor..yedi ceddine küfür ettim hala sinirim geçmedi..bu kadar şerefsiz olunmaz..

q7 denilen p.ç Giray'a tekmeyi bu hakemin gözü önünde indiriyor topsuz alanda..hani kart..
Bu Cüneyt Çakır iti bir daha bizim maçlara verilmesin..baktı ki bu Trabzon yedek medek bjkyi yenecek,ipleri eline aldı hemen şerefsiz..zırt pırt alakasız fauller..Alanzinho kayarak topu alıyor bir de sarı kart yiyor..buna maç veren UEFA'nın da....

Serdar A
26.01.2011, 22:31
Biz kör olabiliriz ancak NAN KÖR değiliz asansör takımı durumundaki bir futbol takımını alıp böyle bir noktaya getiren bir insana laf atmak BİZE YAKIŞMAZ... Buyrun çok bilenler önden gitsin...

Kör olan sen değilsin , camia olarak doğruların yalnışları götürdüğü , yanlışların ise doğruları süpürdüğü acaip camiamız .

Eleştirilerimiz kimseye hakaret niteliği taşımıyor . Şenol hocaya hep destek oldum destek olacağım . Burada ilk gününden beri her futbolcuya destek oldum çok kişiyle çatıştım . Benim kimseye kanıtlayacak bir şeyim yok , bilen bilir .

Söylediğimi anlamadan etmeden , aman bakın hocaya atıp tutuyor denmesi zaten işin başında bir algı problemi olduğunu ortaya koyuyor .

Diğer taraftan bir eleştiri kültürümüz olmadığı için her eleştiren sanki art niyet taşıyormuşçasına bir paranoyaklık gösteriyoruz . O yüzden senin gibi genç kardeşlerimi de kabahat bulmuyorum . Yetiştiğiniz zihniyet çarpık

mekatronik
kim ne derse desin heryerinizden öpüyorum çocuklar. helal olsun hepinize. lige inşallah. fenere de yenilebiliriz olsun ama şampiyon olacağız buna yürekten inanıyorum

winner
trt hd'nin yalçın çetin ve levent özçelik li yayını daha rezaletti.sesi kıstım bir süre sonra.

SEDER
bazılarınız ölümü gösterip aklınca sıtmaya razı etmeye çalışıyor..neyse maçtan çıkaraılacak dersler:
1- Tayfun asla ama asla Serkanın alternatifi olamaz.
2- Ceyhun asla ama asla selçuğun alternatifi olamaz, sözleşme yenileme konusunda kendini bulunmaz hint kumaşı sanan bu arkadaşla yolları tez zamanda ayırmalıyız..
3- Pawelin kumaşı oldukça iyi, tam kadro bir trabzonda forvet umut deği pawel olmalıdır
4- Alanzinho ya bir an önce maksimum 3 çalım sınırlaması getirilmeli, 3 çalımdan sonra kale boş bile olsa pas vermeye zorlanmalıdır...
5- Girayın olur olmaz faulleri ve ısrarla topu uzun oynama isteği törpülenmelidir. oyun en arkadan kurma işini Glowacki veya Egemen almalıdır.
6- Egemen ne yapılıp edilmeli Fener maçına yetiştirilmelidir.

UNiVeRSeLoRD
1- Cüneyt çakır kötü bir maç yönetti bide şampiyonlar liginde görev alan bir hakemimizden söz ediyoruz burada...

2-Türkiye kupası TRABZONSPOR için her zaman önem taşıyan bir organizasyon şimdi olayı sadece lige bağlamak için kupadan vazgeçmek yanlış...

3-Ligde 16 hafta var kadromuz gerçekten kısıtlı şampiyonluk için yeterli bir seviyede değil...

4-Kimse 9 oyuncumuz yoktu falan diyede kendini avutmasın en azından 2 yada 3 ünü oynatsaydı (serkan,engin...) maç daha farklı olur ve kupaya devam ederdik şuan...

5-SOn olarak istemesem de Şenol hoca'yı kınıyorum Fenerbahçe maçı için kupadan vazgeçmememiz gerekirdi...

*****Önümüzdeki maçlara bakıcaz ama biraz daha tereddütle bakıcaz bana öyle geliyor (takviye şart ! )...

affetmez3461
senol hoca nasıl böyle bır hata yapar hala anlamıs değılım resmen yenılmek ıcın maça cıkmısız..kımse bana masal okumasın sankı sampıyon olcağımız garantı gıbı koskoca bır kupayı hemde bukadar avantajlıyken heba etmemız bıze yakısmadı trabzonspor hıcbır maça kaybetmek ıcın cıkmamalı..topcularımız 4 gunde bır maç yapmayı kaldıramıyorlarsa trabzonsporda oynamasınlar bu hata yakısmadı senol gunese...kaldıkı yapılan bu yanlıs hareket lıg bızım ıcın olmazsa olmaz mesajını futbolculara verdığı ıcın yokdan yere topcuları strese sokacak bır hareket bızım topcularımızın hıcbırısı bu stresı kaldıramaz trabzon sehrı hıcmı hıc kaldıramaz madem kupayı onemsemıyorduk ozamn butun maçlara yedek kadroyla cıksaydık ya anlam veremedım ben bu ıse....ınanılmaz stratejık bır hata yaptı senol gunes butun camıayı ve futbolcuları strese soktu yokdan yere yapılan bu yanlıs hareket kupa gıbı sampıyonluğun gıtmesı bununla beraber senol hocaya asırı yapılacak elestırılerın ve senol hocanında sonu olabılır ınsallah yanılıyorumdur..bu arada macın hakemı tam bır felakettı bırılerı duğmeye basmıs bellı kımse bana masal okumasın ankaragucu ve bu maç gosterdıkı artık hakemlerden yana cekceğımız var...79 da manısa beraberlığı yakaladığında manısa bıtıme 3 dakka gol attı dıyıpde 13 dakka sonrada antep beledıyenın golunu veren trt nın yaptığıda ayrı bır ılgınclık gercekten..gecmıs olsun yarın fener macına bılet alcaktım ama benım moralım cok bozuldu sanırım maça gıdemıcem bu moral bozukluğuyla... .

ibrahim
eger fb macini yenemezsek ne olacak, bosami kupadan elenmis olacagiz senol hoca?
bukadar korkacak ne vardi fenerden. bugünkü kadroyla oynasan fb yi yenerdin
ayni seyi on kere yazma anladik ne demek istedigini ;)

Samet Berber
Yazılanları dehşet ıçınde okuyorum.elendik yahu elendik!

Y-DRMS
Takımımız ikinci yarı çok güzel oynadı tebrik ediyorum sıkıntı yok açık söylemek gerekirse ben kupa değil şampiyonluk istiyorum takımımıza güveniyorum başaracaklar

Mustafa Umut
26.01.2011, 22:32
As takım ile sahaya çıksak ve biri kırmızı kart görse Şenol hocayı eleştirenlerin büyük çoğunluğu yine eleştirecekti. Niye yedek çıkmadın?

Katılıyorum.
As takımla çıktık en önemli 1-2 futbolcumuz sakatladı ya da kırmızı kart gördü.
Şimdi saydırıyordunuz tabi alıştınız ya saydırmaya hep suçlu aramaya....
Konuşturmayıın beni ya..Şenol Güneş'e de laf edenleri anlamıyorum ben....

Mellih
Bu arada kritik pozisyonların hiçbirinin tekrarını vermedi Trt, özellikle bizim aleyhimize olan kararlar.
gerçekten çok haklısın..

bjkin ilk golünde ofsayt tekrarı
cenkin bi ceza sahası dışında elle olan bi pozisyonu var

bunların tekrarı verilmedi.. pozisyonlar şöyledir-böyledir demiyorum, diyemiyorum..

demiradam57
Çok bilmiş olan sizler...Bir maçın önemli veya önemsiz olduğunu bu kulübü yöneten Başkan ve Teknik Direktörden çokmu iyi biliyorsunuz.Onlar bu maça 8 tane yedek oyuncuyla çıkıyorsa bu durumun tüm sonuçlarını analiz etmişlerdir.Ne kadar çok kafa ütülediniz.Bir yenilgiyi ne kadar büyüttünüz.Hiçmi bu kupa organizasyonundan elenmedik.Fenerliler bile bu kadar gevezelik yapmıyor29 yıldır.Gazoz kupası diyip geçiyor...

reisoğlu61
Neyleyim Türkiye Kupasını Finalde Fener'in Elinden Almadıkça ?
ya arkadaslar birakin bu isleri ya,kücük takimmiyiz ya, takilmayin böyle seyleri.
elin takimlari bir sezonda 3-4 kupa birden kaldiriyor biz ise bir fb maci icin koskoca kupayi feda ediyoruz

inadina61_08
8jk ile puan farkı tez zamanda 15 olur belediye çukur kazmıştır onlara :) benim mantığım diyorki bizim tek rakibimiz var o da bursa fener maçını alırız alamazsakda hakemlerin itelemesi ile olur ama bize gerilim lazım kaç maç izledikki şöyle gerile gerile elde kahve ile bu sezonda bir sene fazladan yaşlanıcaz ama İnşaallah bu karga kuş takımına Şampiyonluğu bırakmıcaz...

halilaziz61
26.01.2011, 22:33
aynı durum bende var,bjkli arkadaştan gelen iki mesajı yazıyorum:

1. konuşma

arkadaş: nası k.duk ama?

ben: nolduki?

arkadaş:yendik ya olum

ben: hee,bizim takımımı?

arkadaş:izlemedin mi olum?2-1 yendik

ben: ya açtım bizim as takımdan imseyi göremeyince a2 maçı sandım.meğer a takım maçıymış

arkadaş: atmaz olaydım.geri alıyorum mesajı
ben:noldu ki?

arkadaş: ya s... lan:D

2. konuşma

arkadaş(bu başka arkadaş): ulan ne desem ki.

ben: noldu ki?

arkadaş: tebrik edersin diye düşündüm,sonra atmayınca atıyim dedim ama yedek kadronuza karşı oynadık o yüzden şaşırdım

ben: hee tebrik ederim kardeşim:D

şu bile yetti be :D
süper yaaa

efulim67
Yahu sallayın arkadaşlar kupayı, ben çok kupa sevinci yaşadım iki günlük zaten gelip geçici. Şampiyonluk istiyorum ben, hiç yaşamadık çünkü çoğumuz o duyguyu. 1 şampiyonluk 10 kupaya bedel hem maddi hem manevi .Tadını çıkarın yahu şu yedek takımla kargaları yerlerde yatırmamızın.

Fener maçını kazanırız kaybederiz ayrı konu, ama Şenol Güneş doğrusunu yapmıştır bugün. Colman-Selçuk-Jaja oynayıp da birisi sakatlansaydı o zaman da eleştirecektik niye as takımla çıktı diye. Boşverin kupayı, lige saklayalım enerjimizi.

Alkışlıyorum
Düşüncelerime Tercüman oldun.
Ltfen arkadaşlar. AS TAKImile çıkıp neyi ispatlamaya çalışacaktık.
Lideriz tütün derbileri almışız ispatlaabildiğimiz bir şey var mı?
Yok.
Biz işimize bakalım, Düşmanımız çok. Birlikten taviz vermeyelim.

tamuğ yamtar
Bazı arkadaşlar erken havaya girmiş.

Türkiye Kupası'na burun kıvırmalar.

Neden yedek kadro hala anlamadım.

Çıkar oynarsın 2 maçıda as kadronla, ne olacaksa olur.

Sefa
Bu maçta 2. yarının nasıl geçeceğini görmüş olduk. Durum vahim.. (Hakem Konusu)

Barış Burak
trtyi arayıp isyan edeceğimiz numarayı biri söyleyebilir mi* ben buldum sitesinden ama genel hat numarası,yok mu spor servisi numarası?

Şuşoğlu
Goal.com başlığı;
Trabzon için çöküş başladı diyebilir miyiz?

çökecez ama üzerilerine fena çökecez.....

Mellih
manisa yenilmeseydi şenol güneşi herkes takdir edecekti.

Serdar A
Katılmıyorum Serdar ....Sezer o kadar kötü değildi ona ihtiyacı var hocanın, kabul Tayfun kötüydü ama onun da oynaması lazım ...sağda bize lazım...

Abi her ikisi de bana göre Türkiyede her takımda oynayacak kapasitedeler . Ondan şüphem yok . Ancak özellikle bu iki futbolcuda yoğunlaşan öfkeyi görmek gerekir . Şu an bu forumda ve tüm kanallarda .

serkanholep
bir de şunu sorayım

fener maçında yenildik diyelim

bu forumun hali ne olur

kim hangi oyuncularla oynayacak

kimin taktiği ne

herkes yazsın önceden

şu kadro şu taktik diye

maç sonucuna göre bak benim dediğim oldu desinler

maçtan önce konuşmayanlar maçtan sonra engin di selçuk tu bilmem ne

eminim yattara oynamasa ve skor böyle olsa neden yattara ile başlamadı hoca denirdi

bu sadece örnek

ben bu forumda hiç kadro yazmadım yazmamda çünkü oyuncuların bütün herşeyini bilen hocadır ki bu hoca Şenol Güneş ise hiç bir şey söylenemez

bütün türkiye Şenol hoca futbol filozofu derken adamı fener maçından sonra istifaya çağıranlar olacak aranızda

böyle bi taraftar olamaz

Numan Yerlikaya
Bu Arada Burağa Haksızlık Yapıyorsunuz Burak Hem Fizik Olarak Hemde Futbol Olarak İyi Ve En Çok Gol Atan Oyuncumuz...

zafer6161
26.01.2011, 22:34
yarın internette bjk - TS maç geyikleri düşerse kimse şaşırmasın :D

bir fenerli yorumu :burdan şenol güneşe sesleniyorum hocam bir takım bu kadarda küçümsenmezki tamam bizde biliyoruz beşiktaş büyük takım değil ama ne olursa olsun karşındaki takıma saygı göstermeliydin xdd

Yiğit SARI
gerçekten çok haklısın..

bjkin ilk golünde ofsayt tekrarı
cenkin bi ceza sahası dışında elle olan bi pozisyonu var

bunların tekrarı verilmedi.. pozisyonlar şöyledir-böyledir demiyorum, diyemiyorum..

Maç izlerken bende düşündüm bunu

.....
As Takım ile sahaya çıkıp beşiktaşa yenilsek ne olurdu ?

O zaman Şenol Hoca daha büyük riske girer.

Tabi şimdi elimizde dinamik bir kadro var. Bu bir avantaj

Barış Burak
Bu maçta 2. yarının nasıl geçeceğini görmüş olduk. Durum vahim.. (Hakem Konusu)

kesinlikle.

Varlıbaş61
yine 90 dakikanın tamamını izleyemediğim bir maç
ve yine istenmeyen bir sonuç...

benim bütün maçları 90 dakika izlemem şart... izleyemediğim zaman zaten süpheleniyorum, yenileceğiz veya berabere kalacağız diye...
bjk'ye yenilmek üzücü... 7 yedek ile çıkmak benim görüşüme göre de yanlış...
ama asıl olan hedef lig şampiyonluğudur. feneri yenelim yeter!

hodlu
Bu gece kumar oynadık ve kaybettik. Takıma ve hocaya daha seviyeli sallayın arkadaşlar.Kendinize gelin hedef şampiyon olmak deyip yolumuza devam edelim.........

oskayb
olsun Trabzonsporum bu mücadelen yeter , o 3,5 attırmalar o tükürdüğünü yalatmalar yeter Trabzonsporum, hep böyle yapmadın mı zaten ;oligarşinin o anlı-şanlı takımlarının ,futbolcularının, teknik direktörlerinin , yorumcularının hep fiyakalarını bozmadın mı ? Onlar o derin mesajı bir kez daha aldılar ve anladılar .

bugün bizansın kalesini salladık , yıkamadık pazar günü oligarşinin amiral gemisini kadıköyde batırmaya geliyoruz !

Ömer Sak
Arkadaslar ya fbye yenilirsek nolacak diyenleri hayretle seyrediyorum :) yenilsek bile 4PUAN önlerindeyiz ondan sonra kos koca 15 hafta var desenizki gerilerindeyiz ha kaybetsek ozaman hak veririm nolacak ? yetismesi zor olur elbette ancak su an LIDER olan BIZIZ bunu onlar düsünsün biz herzamanki gibi mac mac düsünüp sahayi cikip kazanmak icin cikacagiz.

lazzist
ya arkadaslar birakin bu isleri ya,kücük takimmiyiz ya, takilmayin böyle seyleri.
elin takimlari bir sezonda 3-4 kupa birden kaldiriyor biz ise bir fb maci icin koskoca kupayi feda ediyoruz

27 sene olacak şampiyon olmamızlazım gerisi teferruat şu an için seninki sonra şimdi sırası değil...

Ceyhun Öncü
26.01.2011, 22:35
Beşiktaşlıları samimiyetle tebrik ediyorum. Ama "Rezerv" takımımızı yendikleri için değil. Kendilerini bu galibiyet ile tatmin edip "Koyduk mu?" gibi kompleksli hallerini samimiyetle dışa vurabildikleri için. :) Herkes yapamaz..

Ugurtan abiden ;)

tarsus
ligteki en önemli 2 rakibimiz şeftali kurdu ve ezikler kupada yoklar ve tek kulvarda yarışacakları için şampiyonluk yolunda çok ciddi rahatsızlık vereceklerdi bize.bu açıdan bakınca elenmemize fazla üzülmeyip önümüzdeki şampiyonluk yoluna odaklanmalıyız

demiradam57
Arkadaşlar bir konuyu gözden kaçırıyorsunuz.Biz feneri yenersek bana göre 19.hafta da şampiyonluğumuzu ilan etmiş oluruz.Onun için bu maç Şenol Güneş ve camiamız için şampiyonluk maçı olacak.Bu maçta hiçbir oyuncuyu kaybetmeyi göze alamayız...

Burak Sahin
iki macdada berabere kalsak fener ve bjk daha iyi olurdu bizim icin bu kupadan en azindan bölyle kumar oynayarak elenmiyecektik....

Tayfun Aydın
Maçın özeti Tayfun Cora nın yerine Serkan oynasa en kötü beraberlik olurdu.

Efendioglu

Elin takımını bana söylermisin 3-4 kupa alanı ? örneğin barça falansa konuyu direk kapatalım

Peki hepinize bir soru geçen sene ligden kopmamış olsaydık kupayı alabilirmiydik ?

Emrullah
Valla zerre kadar üzülmedim. Şenol Hocam sen var ya sen birtanesin. Müthüş bir hamle yaptı. Hocam senin varya heykelini dikmek lazım Trabzona.

Ibo61
Burada maalesef futboldan anlamayan coooook kisi var!!!! Sadece atip tutmayi beceriyorlar....Hayatlarinda bir futbol topuna vurmadiklari belli.... Senol Günes e siz kurban olun.....Bizleri nereden nereye getirdi, hala daha yaranamadi bazilarina!!!!

Ilk yari takim kötü oynadi. bu gercek. ama ne bekliyordunuz ki? 7 tane as oyuncumuzu oynatmadik! Hoca dün basin toplantisinda zaten dedi kupaya önem vermedigimizi....
Birbirleriyle ilk kez oynayan futbolcular vardi. 2. yari gercekten iyi oynadik. biraz sansimiz olsaydi en azindan bir beraberlikle turu gecerdik. ama nasip degilmis.....

Bu arada PAWEL BROZEK i ben begendim. Ileriki maclarda bize cok faydali olacagina inacim sonsuz...

Ben takimimdan cook ümitliyim. Sampiyon olacagiz...Bakalim oldukmu buradaki elestirenler ne yapacak....

Napoli
Arkadaslar sizi anlamyiorum su macta as kadroylami cikilirdi..Hakemi gormedinizmi eli cebinde gezdi..

Cuneyit Cakirnda umudu yikildi,Yedek kadroyu gorunce..

Ayric Manisa macinda ciddi sike kokulari geliyor haberiniz ola..

servet nuh
şu yedek takım muhabbetini bırakın ya...adamlar bizi yendi...bu kadar...hocamıza gelince en azından sağda serkan,solda cale oynamalıydı...berabere kalınca atlıycağın bir turu göz göre göre rakibe vermekte neyin nesi....ne demek Türkiye kupası önemsiz,bugune dek bu kupalarla azmı övündük ???...bu takım 4 gün arayla 2 büyük maçı oynayamıycaksa bu kadro derinliği neye yarar....hiç güzel olmadı...tamam önümüze bakalım ama bu tür skorlar hava bozar...

yalniz adam
şenol hoca şişme kartala yedeklerin de yedekleriyle çıkarak resmen küfretti..şenol hoca bunların ciğerini biliyor arkadaşlar sakin olun...hedef şampiyonluk...sen dedi sekiztaşa, benim anca yedeklerimi yenersin dedi..hem de bir farkla...o kadar..ben fenerli olsaydım trabzonun çıkardığı kadroyu görünce kahrolurdum...pazar destan var inşallah...

ftunsal
Her ŞER de bir HAYIR vardır
Biz gerçekten çok lakayt bir takımız, Eğer şampiyon olamazsak inanın bana bunun tek sebebi lakaytlıktan olur.

Bakınız;
Ligde Manisa'ya yenildik oysa herkes o maçta 1 hafta önceki 6-1 lik Sivas maçı gibi fark bekliyordu Sebep: lakaytlık

Eskişehirle berabere kaldık Sebep: daha son 2 haftasında GS ve Bursayı yendiğimiz için LAKAYTLIK

A. Gücü ile berabere kaldık Sebep: Lakaytlık A. Gücü dağılmış, sorunlu, tribünleri bölünmüş, takımın yarısı gitmiş yarısı sakat dedik

Kupada Antep Belediye ile berabere kaldık herkes biz bu ligin üstünde bir takımız dedi, yabancılar yollandı Sebep kupadan elendik....

ŞAMPİYONLUK İÇİN TEK FORMÜL 89. DAKKAYA 10-0 ÖNDE DE GİRSEK CİDDİYETİ ELDEN BIRAKMAMAK VE ŞAMPİYONLUĞU HAFTALAR ÖNCE İLAN ETSEK BİLE 34. HAFTANIN SON MAÇINININ SON SANİYESİNE KADAR LİGDE TUTUNMAYA ÇALIŞAN BİR TAKIMIN CAN HAVLİYLE OYNADIĞI GİBİ OYNAMAK...

barca yı o ciddiyet uzay takımı yapıyor.
sonuna kadar katılmakla beraber ilave olarak:

manisa maçında 1-0 önegeçinceki frikik atışındaki, paslaşmalardaki vs lakayıtler
bu maçta öbür maçın skoru kurtarıyordiye yattara sallama kaleciye orta yapışı...

Yiğit SARI
26.01.2011, 22:36
As Takım ile sahaya çıkıp beşiktaşa yenilsek ne olurdu ?

O zaman Şenol Hoca daha büyük riske girer.

Tabi şimdi elimizde dinamik bir kadro var. Bu bir avantaj

As kadroyla gerçekten yenerdik ya. O Sezer , Ceyhun , Tayfun halleri neydi öyle

Bide bişey sorayım ilk gollerinde ofsayt var mı ?

Abluka
Çok doluyum o kadar çok şey söylemek istiyorum ki !
Ama öncelikle Sahada mücadele eden tüm futbolcularımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum sağolun çocuklar.

Bu akşam bu Ülkenin o güzel topraklarında doğmuş olmaktan ve o şehrin takımını tutmaktan bir kez daha gurur duydum Allahım sana şükürler olsun ki başka bir şeye aidiyet duydurmadın bana ve bize!

Böylesine rezil böylesine aşağılık insanların arasından sıyrılıp hakikaten Güneş gibi parlıyoruz! Neresinden başlayayım ki maçı canlı yayınlayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin İstanbul Televizyonun dan mı? Maçı sunan Spiker bozuntusu Hık deyicinin .ıç yalayıcısından mı yoksa müthiş yorumlarıyla bize maç değil Bjk'yi anlatan milyarlık ahlaksızdan mı?Bunları konuşalım evet ama önce o Cüneyt Çakır denen insan müsvettesine birşeyler çiziktirelim diyorum ama forum kuralları işte!
Tribündeki 30 bin adamdan biri de ancak senin yönettiğin gibi yönetirdi maçı ezik-yalak insan(bu lafın gelişidir)! Bu ülkede hak-hukuk ve adalet gibi kavramlar sizin gibi dalkavukların eline düştüğü için bu haldeyiz burnumuz .oktan kurtulmuyor. Ne diyim ben sana bilmiyorum ki Üstad'ın dediği gibi -Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil!

mekatronik
bundan sonra maçları televizyonun sesini kısıp izleyeceğim.

Aker
Spikerlerden bahsediyorum, yanli mac anlatiyorlar...!

Anladım tabii de. Dediğim gibi artık onların kanalında bir işimiz olmayacak. Gerek yok diyorum ne halleri varsa görsünler.

Eğer bir şey yapacaksak baskı yapacaksak, olası hakem hatalarını önlemek için yönetime bu konuda baskı yapalım.

Joacivil
Kendiniz kandırmayın ben Trabzon taraftarı olarak kabullenmem yenılgıyı fener maçına garantiyse yenecegımız asları dınlendırıp
elenmemız kahrolmamız kacan uykular helal olsun

Erdogan
Birakin ya kupa kimsenin umrunda deyil bunu herkes biliyor, önemli olan besiktasa yenilmemekti. Derdimiz buydu.

Bir arkadasin dedigi gibi, cikabilecdek minimum zarar ile ciktik, bunun ilerisinde Kärini görecegiz ama.

Besiktasi ciktigimiz bu yedek kadro ile maymuna cevirdik 2. yari bu korku onlara yeter.

Ayrica tam kadro ile ciksaydik neler olacagini her besiktasli icinde hissetti .

Takimimimdan ve Senol hocadan gurur duyuyorum.

Bu mac ile sampiyonluk inancim kat kat artti.

Burak Sahin
am simdi fener macini biz daha rahat oynamamaiz gerektigi yerde bizim galibiyet alma zorunlulugumuz oldu halbuki bir puan bile fenerden alsak iyi giderdi ama simdi islerde planlarda degisti.... simdi kariköye feneri yenmek mecburiyetinde cikacagiz bu iyi olmadi´....

Gamze_TS
Yavaş yavaş bende öyle düşünüyorum. Kendileri anadoludan çıkıp istanbula yerleşmişler ama anadoluya da düşman gözüyle bakıyorlar.

Ben de dogma buyume İstanbul'luyum, hayatimda ilk defa bu sene gittim Trabzon'a ama oyle hissediyorum. Turkiye'de Trabzonspor'lu olmak, Dunya'da Turk olmak gibi. Hep haksizlikla mucadele, hep...Mefret ediyorum İstanbul hegamonyasindan !!!

Emrullah
Ne gerek var kupada ilerlememize. Daha çeyrek finaldi, yarı finaldi, finaldi.......ne gerek var konsantreyi dağıtmaya. Geçen sene almadık mı bu kupayı. Elenmemiz de çok iyi oldu, böyle bir kadaroyla elenmemiz süper oldu. Takım zerre kadar etkilenmeyecektir bu maçın sonucundan.

Şenol Hoca da zaten maçtan önce ve maç içinde bu maçı umursamadığını belli etti. Yalnız şunu gördük ki kadromuz hakikaten çok iyi. İlk kez birarada oynayan oyuncularımız bile BJK'yı kendi sahasında yenebilirlerdi. İkinci yarı iyi oynadık.

BJK tek devrelik bir takım, bunu görmüş olduk.

Bu arada BJK'lılar çok kızgın. Neymiş siz kimsiniz de yedek kadroyla çıkarmışsınız? Acayip sinirliler. :) Sevinemediler bile. :)

Bize kupa lazım değil. 26 sene oldu ligi almayalı. FB maçını riske atamazdık. Çok iyi bir hamleydi Hocam. Sana lafı olanlara söyleyecek bir şey yok. Onlar çok bildiklerini zannediyorlar ama hiç bir şey bilmiyorlar, en önemlisi hadlerini bilmediklerini bilmiyorlar.

MehmeTS_ADANA
Beşiktaş hani satmıştı Yusuf´u‚ ikinci yarı bütün tribünler yusuf yusuf diye bağarıyor..:D:D:D

Sefer A.
Abi her ikisi de bana göre Türkiyede her takımda oynayacak kapasitedeler . Ondan şüphem yok . Ancak özellikle bu iki futbolcuda yoğunlaşan öfkeyi görmek gerekir . Şu an bu forumda ve tüm kanallarda .

Sezer yine çok kötü degildi hele ikinci yari, o biraz kurtardi, ama Tayfun berbatti, çok agir, bu karsilasmada oynamamaliydi, baska zaman oynasaydi, zaten bugün Sezer Piotr Pawel'in oynamalari degil, Tayfun yerine Serkan'in olmamasi bizi bitirdi, en azindan iilk yari Serkan ikinci yari Tayfun olsa çok daha az tehlike görürdük kalemizde, ayrica hücumda Serkan Yattara ikilisi oralari dagitirdi, Yattara tek basina neredeyse dagitiyordu ;)

magicyattara
Kimse kendini kandırmasın..Türkiye kupası kimseyi mutlu etmezdi bu yıl..hadi as takımla çıksak ve elensek endişeye mahal var derim ama yedeklerinle bu mücadeleyi veriyorsan alkışlarım..helal olsun hepsine..
Takımda kötü oynayan yok muydu tabii ki vardı..başta Sezer..ona da suç bulmuyorum oynadığı bölge itibarıyla..diğer tüm futbolcularımızı 2. yarı oynadıkları oyun için tebrik ediyorum..helal olsun size uşaklar..

ibrahim
26.01.2011, 22:37
ligteki en önemli 2 rakibimiz şeftali kurdu ve ezikler kupada yoklar ve tek kulvarda yarışacakları için şampiyonluk yolunda çok ciddi rahatsızlık vereceklerdi bize.bu açıdan bakınca elenmemize fazla üzülmeyip önümüzdeli şampiyonluk yoluna odaklanmalıyız

fenerle bursanin isteksiz oynamalarindan bende süphelendim

herifler sadece bizi devirmeye odakli futbol oynuyolar

Keleşoğlu
Cale, Egemen, Serkan, Engin, Colman, Selçuk, Umut, Burak, Jaja ve ilk yarı sakatlanıp çıkan glowacki 10 as oyuncunun hiçbiri yoktu.

worldmaster
Bazen Trabzonspor taraftarından utanıyorum. Burada bi başıma Diyarbakırda 3 ezik taraftarın arasındayım ben isyan etmiyorum...Trabzonda nasıl bu ruh haline bürünüyorsunuz anlamak güç

Bu takım bu şehre fazla, köklerinden kopan hiçbir varlık yaşamını sürdüremez o halde kökü tazelemek gerek...Bu neslin Trabzon'lusu Trabzonspor'lu olmayı layıkıyla başaramıyor...Gelecek nesiller böyle olmasa bari...

Barış Burak
trtnin spor servisinin numarası varmı? bilen varsa özelden atabilir mi?

DURAS
ALLAH serkana zeval vermesin!!!

Bera Algün
bu muymuş en iyi Türk hakem?

Tunay ERDEM
manisa yenilmeseydi şenol güneşi herkes takdir edecekti.

:alkış::alkış::alkış:

futbol dahisi olacaktı.

SAMSUNLU60
Bazılarına tavsiyem:

Bırakın mesleğinizi ve Şenol Hoca'ya danışmanlık yapın :) :)
Şenol Hoca'yı eleştiriyorsunuz ya ne diyeyim. Bugün as kadroyla çıkıp, Fener'e yenilmiş olsak, bugün eleştirenler adım kadar eminim, neden as kadroyla çıktı Şenol hoca, yanlış yaptı diyeceklerdi.

Kusura bakmayın ama BU BÖYLE!

Keşke tur atlasaydık, olmadı! Şimdi ligimize konsantre olma vakti!

A.Gökhan AKIN
26.01.2011, 22:38
mağlubiyete zerre kadar üzülmedim. Beşiktaşın yedek takımız karşısındaki ikinci devreki durumunu görünce ah alan bide o golü ataydın. Bu beşiktaş 17 de 17 yapacak öyle mi? gülerim sadece

Ömer Sak
Arkadaslar konuyu kilitleyip fb macina yönelsek tartismanin bir anlami yok oldu bitti tmm yoksa bu konu uzayip gider , önemli olan fb maci .

-Samet
1. yarı Beşiktaş , 2.yarı Trabzonspor üstünlüğünde geçen bir maçtır.

Fark şudur : Trabzonspor'da Serkan , Egemen , Colman , Cale , Burak , Engin , Jaja , Selçuk oynamamıştır :)

( Colman son 10 dk girdiği için onu da dahil ettim )

Bu arada Ernst gibi bir oyuncuyu da niye oynatmadı orası da merak konusu :rolleyes:

Ama ben açıkçası bu maç özellikle ikinci yarıda Yattara ve Alanzinhoyu beğendim.

Bir de Brozek kardeşler de iyiydi :) Kumaşlarını belli ettiler.

magicyattara
Kimse kendini kandırmasın..Türkiye kupası kimseyi mutlu etmezdi bu yıl..hadi as takımla çıksak ve elensek endişeye mahal var derim ama yedeklerinle bu mücadeleyi veriyorsan alkışlarım..helal olsun hepsine..
Takımda kötü oynayan yok muydu tabii ki vardı..başta Sezer..ona da suç bulmuyorum oynadığı bölge itibarıyla..onu da ve diğer tüm futbolcularımızı da 2. yarı oynadıkları oyun için tebrik ediyorum..helal olsun size uşaklar..

Chiko
En büyük korkum; bir yerden kriz cikarilacak..
Sadri Baskan ne düsüniyordu tribünde otururken? Senol Hoca yedeklerle cikiyor, Kupayi riske aliyor falan filan..
Insallah diyorum, bir aksilik olmaz hoca ve Yönetim/Taraftar arasinda..

--------------
Fenerbahce maclarindan cok ama cok korkarim ama nedense Bu hafta oynicagamiz maci cok büyük bir coskuyla bekliyorum, pazar gününü iplen cekiyorum. Fener'e cakacagimizdan eminim...

blackrain61
Çok üzülmedim elendiğimize...

Problem değil...

As takımımızın kargalarla dalga geçeceğinigördük...

ŞAMPİYON OLACAĞIZ...

96´da Vansporla da ve FB´le de kendinin farenin oynamasi gibi oynadik. Herkes o zamanda kesin sampiyonuz diyordu. O zamanda sadece FB rakipti. Gecmisinden ders almayanin gelecegi olamaz. Bunu bilir, bunu söylerim.Dereyi görmeden pacalari sivamayalim. Kupa macinda oldugu gibi. Yoksa denizleri asar insan, derelerde bogulur.

Gecen hafta oynayan AS takim degildi sanirim, ama dogru onlarda yedek takimdi. Iki haftadir dinleniyorlar önümüzdeki FB maci icin. Insallah yeneriz, yenemezsek 96´dan beter oluruz.

Fatih
İkinci yarıdaki onurlu futbolumuz bile Fb'yi yenmeye yeter gerisini varın siz düşünün.

Bu maçta çıkardığı kadroyu yanlış bulsam da Şenol Hocaya güvenmek istiyorum çünkü taraftar olarak yapacağımız tek şey bu.

Abluka
İnternet ortamında sanal gider yapıp mail atmakla olacak iş değil bu anlaşıldı!
Galeyana getirmek vs. şeklinde algılanmasın ancak bu Trt binasının önünde hem Trabzon'da hem de İstanbul'da gerekli eylemler yapılmalı!

Mustafa Umut
Q7'nin ve Simao'nun hakkından ancak Serkan gelirdi.Ama 5 tanede yesek sakatlanmasını istemem Serkan'ın.

serkanholep
glowackinin durumu nasıl bilen varmı

Uğur Karataş
Taraftara bak be görende dünyanın sonu geldi sanacak hadi YUHLAYIN takımı en iyi yaptığınız şey ! Ayıp ayıp !

hAtes
Yedekler görevini yerinde getirdi, BJK yi yordu, şimdi sıra aslarda :)
Haydin çocuklar..

Mustafa ÖZDEMİR
takmayın kafaya bu kadar...

Emirhan Yazıcı
26.01.2011, 22:39
Özeti izleyebiliceğimiz yer varmı

yalniz adam
Valla zerre kadar üzülmedim. Şenol Hocam sen var ya sen birtanesin. Müthüş bir hamle yaptı. Hocam senin varya heykelini dikmek lazım Trabzona.

.....
Sakin lütfen. Kimse birbirini kırmasın. Burası hepimizin hepimiz TRABZONSPORLUYUZ.

Şenol Hocam ne yaparsa eyvallah abi bizi bu hallere o götürdü. Yanlış yapılır yanlış yapılır.

Oynat Hocam Pawel i dediniz oynattı şimdi ne oldu ?

As çıkıp yenilerek fener maçını da kaybedebilirdik.

Henüz oynanmış bir maç yok ama takımımıza inanıyorum. Alacaz fener maçını.

kemaLAZ61
Arkadaslar bi fotograf vardi üc istanbul takimi bir fotografta Trabzon'a karsi tezahürat yapiyorlardi. O fotografi burda paylasabilirmisiniz?

Hürgün Aygün
Kaale bile almıyorum yenilgiyi tek üzüldüğüm Bjk'ye yenilmemiz elenmemiz hiç üzmedi beni.

ThePatriot61
26.01.2011, 22:40
Kendiniz kandırmayın ben Trabzon taraftarı olarak kabullenmem yenılgıyı fener maçına garantiyse yenecegımız asları dınlendırıp
elenmemız kahrolmamız kacan uykular helal olsun

Senol hoca as oyuncularimizi niye dinlerdirdi? Cünkü yorulmasinlar diye. Fener maci tabi garanti degil ama as oyuncularimiz oynasaydi ve sakatlansaydi ne olacakti? Hem yorgun dönceklerdi hemde sakatlik riski vardi.

Emre HIZAL
Boş verin kupayı renkdaşlar bu sene şambiyon olalım seneye 3 ondan sonraki seneye 4 kupa alırız ne var sanki :)

DJTT
Arkadaslar birakin Hocamizla urasmiyalim! 42P bu kadroyla hangi Hoca yapardi? hic kimse.
Bu macdan yanlislarimizi cikarip düzeltmemiz lazim. bence iyi bir deyim.
Simdi bisim A1 Takimi Ligte buraya geldiginde korkmayacak FBahceye gidince o kadar buynu bükük gitmicekler.
Cünke ne diyecekler bakin bizim A2 oyunculari billle bu El Klasiko Tasi nerdeyse eziyordu.

Bir baska birsey demek istiyorum bu inanilmaz pis piskopat Besiktas taraftardannefret ediyorum. Ana avrat küfür edip duruyorlar ve hickimse birse yapmiyor inanilmaz bir durum. Önceden FB taraftardan nefret ederdim ama Besiktasin "taraftari" gibisine bir yobaz tarftar görmedim. Ayiptir ya. Senin ne hakin var böyle seylere.

Yiğit SARI
İlk gollerinde ofsayt var mıydı ?

bASTURk
1 milyon tane Türkiye Kupası mı,''7'' mi deseler...

Dursun Kaplan
Göz göre göre ben bu kupayı istemiyorum dedi bu akşam Şenol hoca.

lazzist
fenerliler üzüldüğümüzü zannediyo:) hafta sonunun beklesinler

ille de 7
26.01.2011, 22:41
Bazı oyuncuları dinlendirmek, bazı oyuncuları görmek, bazı kötü olayların önüne geçmek için bu kadroyla çıktık.

Şenol GÜNEŞ

Ali YİĞİT
Madem Bu allahın belası kupa bu kadar önemsizdi o zaman Manisaspor ile Konyatorkunun suçu neydi?Madem Artık ZTK istemiyorsunuz geçen seneki sevinciniz neydi?
Herkesin yorumuna adamı aşağılar gibi karşılık vermeyin!

Şenol Hoca üzerine basa basa söylüyorum H-A-T-A-L-I-D-I-R bitti.
Gerek taktik gerekse kadro bakımından.Ayrıca belirteyim 2.yarı bjk bastırmadı bizde direndik azıcık bişey o oldu.Emin olun 2.golü bulsaydık karşılığınıda alırdık.Neyse elendik oldu bitti.Şenol hocamıza güvenimiz tam eyyvallah ama bana göre 25 maç sonra ilk defa hata yapmıştır..

Elendiğimize inanın hiç incinmiyorum ama aklıma takılan şu neden 8 tane yedek oyuncuyla sahaya çıkıyorsun?

Fenerbahçeden mi çekiniyoruz?Sakatlıktan mı korkuyoruz?Yorgunluk olur diye mi bu denli pas tutmuş adamları sahaya sürüyoruz...Neden Eğer sebep bunlardan biriyse as ile yedek karışımı bi kadro ile neden çıkmıyoruz?Sağda tayfun yerine serkan ortada sezer yerine engin oynasa ne olurdu?
Velhasıl kelam elendik tekrar belirtiyorum hiç gocunmuyorum olur bu maçtır yenmekte var yenilmekte,ama biz küçük takım değiliz 2 kulvarda mücadele edemeyecek kadar.Seneye uefa da veya CL de iyi oynadık diyelim ligtede kafaya oynuyoruz.Ne yapacağız bu sefer Nasıl olsa ligi geçen sene aldık Avrupaya'mı asılalım diyeceğiz...Ben eminim ki Avrupaya asılalım diyeceğiz.

Ünlü bir düşünürün dediği gibi Büyük insanların Büyük hayalleri,Küçük insanların Küçük hayalleri olur...
Ha oldu ki Fenerbahçe maçında yenildik veya berabere kaldık gelin hemen bu başlığa dönün neler konuşulmuş.Oldu ki yendik Gelin yine bu başlığa bi göz atın,sonra Antalya maçı içinde Koyarız,Biçeriz,Parçalarız,Rahat alırız deyin tamam mı..Ne de olsa Futbolcuların üzerindeki rehavetin on katı bizim taraftarımızda mevcut.Bazılarını tenzih ederim..

Saygılarımla....

bordolumavi
senol hoca bence dogrusunu yaptı as koadro ıle cıkıp alacagımız bır maglubıyette hemen basın ustumuze gelecektı ıste trabzon dususte bu ısı goturemez dıye hepsı konusacaktı,ayrıca allah askına fb her sene bu kupadan elenıyor 30 yıldır bu kupayı alamamıslar turkıye kupası kımsenın umrunda degıl...ayrıca ıkıncı yarıda yedek kadroumuzun oynamıs oldugu guzel futbol ıcınde tsk edıyorum oyuncularımıza...

winner
bjk ilk tokadı belediyeden yer bu hafta.gerçekten boş takım.ancak şöhretler karması olur bunlardan.top yapan her takım maç başına 7-8 pozisyon bulur.

Mustafa ÖZDEMİR
Özeti izleyebiliceğimiz yer varmı
trt haberde tekrar var...

Selman
Futbolcular ellerinden geleni yaptı.

Kapasite bu maalesef.Selçuk veya Colman baştan oynasaydı sonuç bu olmazdı.Bu maçta da görüldü ki bjk bize rakip filan olamaz.

Ah Şenol Hoca ah..

ftunsal
as takım yedek takım ne demek ... bu tür söylemler bu gün shada olanları aşağılamaktan başka nedir..bugün sahaya çıkanlar başka takımın futbolcusumu..Allah rızası içinmi ordaydılar. o formayı taşıyamacaklarsa ne işleri var bu kulüpte

affetmez3461
senol hoca nasıl böyle bır hata yapar hala anlamıs değılım resmen yenılmek ıcın maça cıkmısız..kımse bana masal okumasın sankı sampıyon olcağımız garantı gıbı koskoca bır kupayı hemde bukadar avantajlıyken heba etmemız bıze yakısmadı trabzonspor hıcbır maça kaybetmek ıcın cıkmamalı..topcularımız 4 gunde bır maç yapmayı kaldıramıyorlarsa trabzonsporda oynamasınlar bu hata yakısmadı senol gunese...kaldıkı yapılan bu yanlıs hareket lıg bızım ıcın olmazsa olmaz mesajını futbolculara verdığı ıcın yokdan yere topcuları strese sokacak bır hareket bızım topcularımızın hıcbırısı bu stresı kaldıramaz trabzon sehrı hıcmı hıc kaldıramaz madem kupayı onemsemıyorduk ozamn butun maçlara yedek kadroyla cıksaydık ya anlam veremedım ben bu ıse....ınanılmaz stratejık bır hata yaptı senol gunes butun camıayı ve futbolcuları strese soktu yokdan yere yapılan bu yanlıs hareket kupa gıbı sampıyonluğun gıtmesı bununla beraber senol hocaya asırı yapılacak elestırılerın ve senol hocanında sonu olabılır ınsallah yanılıyorumdur..bu arada macın hakemı tam bır felakettı bırılerı duğmeye basmıs bellı kımse bana masal okumasın ankaragucu ve bu maç gosterdıkı artık hakemlerden yana cekceğımız var...79 da manısa beraberlığı yakaladığında manısa bıtıme 3 dakka gol attı dıyıpde 13 dakka sonrada antep beledıyenın golunu veren trt nın yaptığıda ayrı bır ılgınclık gercekten..gecmıs olsun yarın fener macına bılet alcaktım ama benım moralım cok bozuldu sanırım maça gıdemıcem bu moral bozukluğuyla... .

SEDER
26.01.2011, 22:42
eğriye eğri doğruya doğru: şenol güneş hatalıydı...uzatmaya gerek yok..şenol hoca yanlış yapınca söyleyemiyosak sonumuz 95-96 gibi olur..eleştiriler tamda şenol hocanın dediği gibi ışığı önüne tutma gayretlerindendir.

Erdal
Bu bir tercih...Trabzonspor'a bu tercihi yakıştıramayan arkadaşları anlarım...Anlıyorum...Benim tercihim de böyle olurdu dememe rağmen ilk yarı sinirden kudurdum....

Ama şöyle düşünün müdafa ağırlıklı oynamak gibi...Yakışır mı Trabzonspor'a...Tamam yakıştıramıyoruz ama gerekiyor....
Çok belli ki hoca elenmek isteseydi ancak böyle davranırdı....Yani benzetme yaparsak hoca "koca Trabzonspor'u savunma anlayışı" ile oynatacak....Lig garanti mi diyor bazı arkadaşlar? Garanti olsa kimse bu maçı konuşmazdı zaten:)

Elbette kaybetme ihtimali de var...Ama kaptan bu yoldan gidersel hedefe varacaağımızı öngörüyor....Bekleyelim görelim....

biltrabzon
bu kargayi i.belediye harcar hafta sonu.

Mustafa Yılmaz.20
Elenmesek iyi olurdu ama bence problem yok. Artarak desteğe devam. Haftasonu fenere yenilsek bile unutmayalım ki puan farkıyla lider olacağız. Bugün ilk yarıdaki oyun ikinci yarıda da devam etseydi ve o şekilde yenilseydik çok kötü etkilenebilirdik ama en azından maçı başa başa getirdik ve şanssızlıktan elendik.

Brozek'ler kondisyon olarak ve uyum olarak zamanla daha iyi olacaklar. Onun dışında Sezer asla Selçuk ve Colman'a alternatif olamaz bunu gördük. Ayrıca orta sahada defansif oyuncu olarak -bugün iyi oynamasa bile- Ceyhun tek alternatifimiz, bunu görmüş olduk. Mustafa Yumlu'yu da beğendim bugün. Alanzinho da uzun bi zaman sonra, berbat bi ilk yarının ardından, ikinci yarı kaçırdığı gol dışında olumlu şeyler yaptı.

Ama ikinci yarının nasıl hakemlerle geçeceği 2 maçtır belli oldu. Y..v..k cüneyt çakır rezil bi maç yönetti. Allahtan bugün penaltı pozisyonu falan olmadı. Maç içinde 100 tane hatalı düdük çaldı. Zaten güvenmiyordum, artık hiç güvenmiyorum. Şu belli olduki bundan sonra hakemleride yenmemiz gerekecek.

Mellih
fenerin kafası iyice karıştı..

futbalski60
İlk yarı berbat bir takım vardı, ceza sahamızda top çevirdiler resmen bu maçta yenilirsin önemli değil ama ağzın açık rakibi izlemek kötü bir görüntü oldu bizim için ikinci yarı golü erken bulduk rakip de oyundan düşünce biraz daha ön plana çıktık artık Fb maçına odaklanmamız lazım.

iarslan28
arkadaşlar, biraz anlayış ve tolerans. asıl bu zamanlarda takımımızın yanında olmamız gerekiyor.

Fanatik34
Arkadaslar sizi anlamyiorum su macta as kadroylami cikilirdi..Hakemi gormedinizmi eli cebinde gezdi..

Cuneyit Cakirnda umudu yikildi,Yedek kadroyu gorunce..

Ayric Manisa macinda ciddi sike kokulari geliyor haberiniz ola..Manisa macini seyretmedim ama nasil gectigi belli gibi!

3-4 hafta sonra Manisa´da oynayacagiz. O mactan sonra birilerinin cikip "Bugün Manisa´nin bize karsi gösterdigi mücadeleyi 4 hafta önce G.B.B. karsisinda da göstermis olmasini istiyorduk ama maalesef...."

doctorsurgeon
FB ye yenilirsek bu maç daha da anlam kazanacak çünkü lig iyice kızışacak. Ziraat Türkiye Kupası için efor harcamanın hiçbir anlamı yok bence.

Burak Sahin
burda bazi arkadaslar gercek gercek kupadan elendigimize seviniyor hemde yöneticiler dahil :) bu nasil bir anlayis hayret ediyorum yaa hic bizim gibi büyk bir takim kupadan elenirmi bu sekidle hadi elendi taraftarida oh elendi iyi oldu tüm konstantrasyon lige verelim bu en cag disi bir düsünce.... yarin öbür gün sampiyonlar liginde bir kac mac yenilirsekde diger maclari yedek kadroyla oynayalimki yine de aman konsantarasyonumuz kacmasin....

gercekten bu kafa yapisinda bile kusura bakmayinda taraftar olarak bile sampiyonlar ligine hazir degiliz.....allah sonumuzu hayir etsin.....

erkankoc
BÜNYAMIN 55 ADLI RENkdas: senol hocaya sen kim oluyorsunda boyle kadro cikartiyorsun demissin..

bende sana diyorumki sen kim oluyorsunda bu takimin antroneru olan kisiyle boyle seviyesizce konusuyorsun

futbol topunu belki bomba diye karakola goturursun, ama bu takimi takim yapan adama sallarsin...

ozur dilemenin zamanidir bence

Ahmet F. Zengin
-Sezer , Ceyhun ,Tayfun Koy kapıya gitsin ..

-Şenol hoca çok büyük kumar oynadı yemedi elendik kupadan.. Bence yanlış yaptı.. Seneye Şamp. Ligi maçları olduğunda Lige de yedeklerle mi çıkacaz acaba .. ??

-Pawel'in kumaşı iyi fakat zamana ihtiyacı var ..

-Ah Alanzinho o golü nasıl kaçırdın her zaman ki gibi aşırtmanı yapsan golu atcaktın ..

ThePatriot61
Bazı oyuncuları dinlendirmek, bazı oyuncuları görmek, bazı kötü olayların önüne geçmek için bu kadroyla çıktık.

Şenol GÜNEŞ

Senol hoca cok akilli bir insan hep bir adim önde düsünüyor. Sampiyon olacagiz!!!

Ilelioglu
trtnin spor servisinin numarası varmı? Bilen varsa özelden atabilir mi?

0 312 463 43 43

Mayls

Şenol GÜNEŞ
Kötü olaylardan ne kastediyor bilmiyorum ama oyuncuları görmek için bu maçı mı bulmuş? Değdi mi diye sorarlar adama.

Canımız sağolsun. Umarım Şenol hoca gereken dersleri çıkarmıştır.

Barış Burak
yahu yokmu trtnin spor servisi numarası,kurumsal hattını arayıp çemkirsem,bi işe yaramaz ki.

efulim67
26.01.2011, 22:43

Evvet .
Bu hamle doğru bir hamle. İnşaallah Şenol Hocanın düşündüğü gerçekleşir.
Başlatmayın kupanızdan yaaaa !!!

Yiğit SARI
bu kargayi i.belediye harcar hafta sonu.

17'de 17 diyolar ya kalın tarafımla gülesim geliyo onlara..

-Samet
fenerliler üzüldüğümüzü zannediyo:) hafta sonunun beklesinler

Niye üzüldüğümüzü sansınlar abi , onlar şu an korku ve panik duyguları içinde boğuşuyorlar :D Üzüldüğümüzü sanmaya bile vakitleri yok kaçacak delik ararlar :D

worldmaster
bu arada ilk golün ofsayt olduunu ben de düşünüyorum.Tabi gerizekalı TRT pozisyonu ofsayt kamerasından göstermedi,yemedi...

zafer6161
bence bilerekten elendik,lig sonuna kadar kafamız rahat olsun diye,bunun başka tarifi olamaz,yanlız şenol hoca manisanın yenileceğini tahmin etmemiş olabilir,

hodlu
26.01.2011, 22:44
Yazıklar olsun Türk Hakemliğine.Bu gece Milyarlaca kez ispatladıkları şeyi bir kez daha ispatladılar.
Bu ülkede adil maç yönetecek yürekte hakem yok malesef. Yenilgi sebebiyle yazmıyorum kimse mazeret olarak kabul etmesin.
Yazık ne diyeyim ben bu sisteme............

Mustafa Umut
Kötü olaylardan ne kastediyor bilmiyorum ama oyuncuları görmek için bu maçı mı bulmuş? Değdi mi diye sorarlar adama.

Canımız sağolsun. Umarım Şenol hoca gereken dersleri çıkarmıştır.

Kötü olaylardan kastı sakatlık, kart cezası fln...

Ilelioglu

Şenol GÜNEŞ

Bazi kötü olay derken neyi kastediyor....? Anlamdim ben...:)

Mustafa ÖZDEMİR
bu arada ilk golün ofsayt olduunu ben de düşünüyorum.Tabi gerizekalı TRT pozisyonu ofsayt kamerasından göstermedi,yemedi...
farklarını göstereceklerya...

SAMSUNLU60

BU YAZIYI 5 KEZ YAYINLAMAKLA ELİNE NE GEÇİYOR?
Zevk mi alıyorsun tartışmalardan... Bir kez atarsın yeter!:mad:

ille de 7
Özellikle taraftarlara söylüyorum üzülmesinler, hedefimiz belli.

Şenol GÜNEŞ

Mellih
Evvet .
Bu hamle doğru bir hamle. İnşaallah Şenol Hocanın düşündüğü gerçekleşir.
Başlatmayın kupanızdan yaaaa !!!
kupa gaziantep b.b nin :)

Volkan Albayrak
26.01.2011, 22:45
17'de 17 diyolar ya kalın tarafımla gülesim geliyo onlara..

40 PUANA 3 takım elbisesine iddaya girdim

.....
Feneri Allah'ın izniyle yenecez. Rahat olun.

Şenol Hocam o maçı kazandıracaktır bize!!!

Burak
Kötü olaylardan kasıt nedir ?

İlyas BAHADIR
yenilgi zerre umrumda değil ama yenilmeninde bi şerefi vardır..2.yarıdaki oyunu oynasınlar istedikleri akdar yesinler üzülmedim hafta sonu hessabı kapatırız

Mehmet Ç.
Senol hoca konusuyor,

Sakatlik yorgunluk bazilarinida yine görmek icin böyle ciktik.

Ilk yari kötü, ikinci yari iyidik.

Gbbye tebrik.

Ligde en iyi oynayan ekibiz.

Oyunculari dinlendirmeyi düsündüm.

Gbb nin kazanmasini ve bizim kayip etmemizi beklemiyorduk.

2. Kulvarda belki yarisa bilirdik. Ilerki haftalarda'da elenebilirdik. Simdi elenmek sonra elenmekten iyidir.

Bütün oyunculari kullanmak istiyoruz.

Cok kart gördük.

Hem ligi hem kupayi istiyorduk, ama lig hepimiz icin daha önemli..

Taraftara destek cagrisi.

Fb maci. Pazar günü temiz futbol oynamaya cikacagiz. En iyi kadro ilen güzel futbol 3 puani almak istiyoruz.

gerenimo
şenol hoca bir tercih yapmıştır. sanırım benim gibi manisanın kaybetmeyeceğini düşündü. sonuçta ağırlığını ligden yana koymuştur. bu oyun ve kadroya rağmen tur şansı da son dakikalara kadar ayağımıza gelmişti. hocanın tercihine saygı duymak gerekir. elenmiş olmak üzücü de olsa asıl hedefin lig olduğu ortada. bu hedefi engelleyecek her türlü maddi ve psikolojik sorunlar ortadan kaldırılmalı, taraftar da her durumda buna yardımcı olmalıdır.

Yiğit SARI
26.01.2011, 22:46

Hakem hatası diyecem de alaka kuramadım

Burak DERELİ
ah üzülüyorum ama
yinede olsun diyorum(yarın 2,cuma günüde 1 bjk liden alaya alcaklar beni ama olsun :D )

Pawel'in kafa vuruşu direk değilde içeri girseydi
Alanzinho Yattaraya pas yerine kaleyi düşünseydi
belkide bugun hiiç üzülmeyecektim ama olsun.
Arada bir üzülmek iyi gelir dimi hep gül nereye kadar :D .Allah bizi ligin sonunda üzmez inşallah

Mellih
manisaya yakışmadı, geçen senenin son haftasında iddası kalmamış trabzonsporu örnek alsınlar..

Cagdas Topal
Madem Bu allahın belası kupa bu kadar önemsizdi o zaman Manisaspor ile Konyatorkunun suçu neydi?Madem Artık ZTK istemiyorsunuz geçen seneki sevinciniz neydi?
Herkesin yorumuna adamı aşağılar gibi karşılık vermeyin!

Saygılarımla....

Geçen sene kupayı aldığımız için bu sezon önemsiz :D

Mustafa Umut

Sakatlık vs....

Mert67
Bu kadroya rağmen maçı berabere de bitirebilirdik.Üzüldük ama sağlık olsun.İnşallah ligde artık daha sağlam adımlarla ilerleyeceğiz.Futbolcular için artık tek hedef var onlarda bunun farkında olacaklardır.

Sezer'i beğenmeyenler olmuş ama bence elinden geleni yaptı.
Bugün belki Yattara tek hücum gücümüzdü ama genel olarak takımda el freni görevi yaptı.
Mustafa ve Giray'ı çok beğendim.
Onur'da bugün ayrıca bir teşekkür'ü hakketti.

Ilelioglu
Özellikle taraftarlara söylüyorum üzülmesinler, hedefimiz belli.

Şenol GÜNEŞ

Tesekkürler Senol GÜNES.....!!!

-Samet
Glowacki'nin durumu ne ?

demiradam57
Yok feneri yenemzsek 96 dan beter oluruz v.s. diye konuşanlar...
Madde 1-Şu anda fenerden 7 puan öndeyiz.Puan farkı 4 e düşer.
Madde 2-27 yıldır şampiyon olamıyoruz ama hayat tüm güzelliğiyle devam ediyor.Ve etmeyede devam edecek.
Bu takım bu sene de şampiyon olamazsa aynı heyecan ve sevgiyle yine takımımı desteklemeye devam edeceğim.
Madde 3-Şampiyon olmamız durumunda tarifsiz bir sevinç yaşayacağım.Ama takımla bu akşam gurulandığımdan daha fazla gururlanacağımı sanmıyorum...Saygılarımla...

Hürgün Aygün
Çocuklar Duyması'nda canlı yayın bizim maçı konuştular.:D

Havuç çok heyecanlandı yalnız G.BB ve Bjk şeye çıktı dedi hatırlamıyınca.:D

Ahmet F. Zengin
-Beşiktaşı Ligde yenecez rahat olun .. Bide 3'lü çekecez inönüde ..

-Bu Beşiktaş ligi ilk 4 de bitiremez ..

ille de 7
Kupayı alacağımızın garantisi yoktu. Sonradan elenmektense şimdi elenmek daha iyidir.

Şenol GÜNEŞ

B.Yiğit
Sezer badur ve tayfun corayı allah rızası için biri göndersin..

Emirhan Uludüz
26.01.2011, 22:47

1- Ligde Fener maçını kaybetmek.
2- As kadroyla Bjk ye tecavüz eder ırzına geçer ve çocuklara kötü örnek olmak.

Tahsin Armutcu
Aynen katiliyorum...

agzına saglık renktas.. ikinci yarıdaki gibi oynayalım elenelım can saolsun.. onlara o korkuyu yasatalım. ne olursa olsun sahada 11 TSli futbolcu vardı. ilk yarı gıbı bır ıkıncı yarıyı bunyem kaldırmazdı ama ıkıncı yarıyı gordukten sonra bu besıktası lıgde cok rahat yenecegımıze ınanıyorum ve sampıyonluga ınancım hergecen gun artıyor. yeter kı hep destek tam destek. istanbuldakı arkadaslar eger yarın takım musaıtse bence bır destek zıyaretınde bulunabılırler.

Muhalif
Ben olsam Şenol Hoca'nın yerine Schuster'in bu demecini yutmaz ve yedek kadroyla çıkardım İnönü'ye. Yenilsek de Antep Belediye kazanamazsa çıkıyoruz guruptan zaten. Hem de yedeklerle çıkıp Schuster'i kaale almamış oluruz, yedek takım yenildi deriz v.b.

Onur-Tayfun-Ferhat-Giray-Mustafa-Ceyhun-Sezer-Alanzinho-Piotr-M.Çakır-Pawel

güzel bir 11 bjk maçı için bence:)

Şenol Hoca sonradan Mustafa'yı da Glowacki'nin yerine aldı. Benim kadrodan tek farkı M.Çakır'ın yerine Yattara oynamasıydı.

İlk kez yenildiğimize sinirlenmedim. Şenol Güneş gerçekten usta olmuş bence artık. Riske hiç gerek yoktu. İnönü'de Beşiktaş'la bir kez daha oynayacağız nasılsa, bu maça hayıflananlar da o maçta alırlar artık kadalarını:)

Unutun gitsin bu maçı, Pazar gecesi Fenerbahçe galibiyetini düşünüp keyiflenin yahu:) Forumun en ters yorum yazanlarında biri Muhalif diyor bunları hem de:)
Rahatlayın, Kadıköy'de futbol şovuna hazırlanın.

Kandemir
Ara sıra yenileceğiz.Bunu bu kadar büyütmeyin.Kolaysa fener çıksın 8 as futbolcusundan yoksun beşiktaşın karşısına.Buna Trabzonspor'dan başka kimse cesaret edemez.Bugün Bursaspor Kasımpaşanın karşısına yedek oyuncularla çıktı.3-1 yenildi.Bu maçta Beşiktaşın nerede olduğu görüldü.Umut beşiktaş defansını nasıl salladı öyle.Alenzinyo bencillik yapmasa bugün beşiktaş kupadan elenmiş olurdu.Bu kadar basit.Şenol Güneşmi çıkıp o pasları atacaktı Alenzinyonun yerine.

Antu.com da yazmışlar;Trabzonu yenersek yerel medya Trabzonu dağıtır diye.Ya bunlar Trabzonu Fenerbahçe mi sanıyorlar.Fenere yenilsek bile puan farkı 4'e düşer ama o puanı bile bu fener kapatmayı beceremez.Kimse kimseyi kandırmasın.Bu sene Bursaspor ile çekişiriz.Kayserispor'da 3.ncü olur.Demedi demeyin...

EmreYavuz61
Yalnız Jimnastikspor'da hiç iş yok...İlk yarı şişirdiler şişirdiler BB patlattı...Yine şişiriyorlar şişiriyorlar BB patlatır...

batuhan249
helal olsun senol hocama cok mantikli dusunmus bizansin oyunlarina gelmedi hedef sampiyonluk usaklarr yuruyn be kim tutar seni trabzonum

Ayhan Yüksek
Nasıl bir istanbul sevdasıymış ki kariyerini hiçe sayıp bjk ye yalakalık yaptın Cüneyt Çakır,trt haberde tekrarını izliyorumda inanılmaz kötü ya bjk lehine komik faauller bize verilmeyen fauller,Allah bildiği gibi yapsın seni ezik Cüneyt.

ts20
Biraz sakin olun arkadaşlar bir yenilgide kıyamet koparıyorsunuz. Fenerbahçeye yenilsek hocayı göndereceksiniz bu gidişle. Panik yapmaya gerek yok hala 7 puan öndeyiz Fenerbahçeden pazar günü yenilsek bile hala 4 puan önde olacaz. Taraftarlık takım yenilince yuhalamak, yenince alkışlamak değildir. Takımda zaman zaman performans düşmeleri olabilir. Biz taraftar olarak böyle günlerde takımı ateşlememiz gerekmektedir. Geçen sene Bursa kaç puan farkla öndeydi sonra Fenerbahçe Bursasporu yakaladı fakat Bursaspor son maça, son saniyeye kadar ligi bırakmadı. Bizde son maça son saniyeye kadar ligde şampiyonluğu kovalayacağız ve inşallah Şampiyon olacağız.

worldmaster
26.01.2011, 22:48
TRT HABER'de maçın tekrarı var bu arada...Kaçıranlar ya da sakin kafayla izlemek isteyenlere duyurulur...

Erdal
Murat hocam, şimdi bir Beşiktaş analizi alayım mı senden?

Çakıroğlu İhsan
ikinci yarı top oynamadılar yalandan yere elendik tek sıkntı taraftarlarının g.tunun kalkması.

Ehrimen
Bu maça as kadroyla çıktığımızı ve bir yenilgi aldığımızı düşünün. Takımın kendine olan güveni altüst olurdu. Bunun önüne geçti Şenol hoca, bundan bahsediyor kötü olaylar derken. En azından ben bunu anlıyorum.

Uluç
Üzgünüm ama yapacak birşey yok :)
Umarım as oyuncuların dinlendiğine değecek bir sonuç çıkar haftasonu..

Sağa sola saldıranlar kendinize gelin..

Volkan Albayrak
26.01.2011, 22:49
ikinci yarı top oynamadılar yalandan yere elendik tek sıkntı taraftarlarının g.tunun kalkması.

kalkanı inmesi kolaydır:)

Abluka
Bu besiktasla bi maçımız daha var bekleyin çakır cüneytle, aleks taşcıoğlu ile bekleyin geleceğiz!!!

cenk'in ceza sahası dışındaki müdahalesini ikinci kez gösteremeyen ezik irt'nin da taaaa ..............!!!

Ilelioglu
1- Ligde Fener maçını kaybetmek.
2- As kadroyla Bjk ye tecavüz eder ırzına geçer ve çocuklara kötü örnek olmak.

..............................:D

Mustafa Umut
Lig tarihinin bir sezonda en az gol yiyen kalecisi (7), anadoludan şampiyon çıkan ilk takımın milli kalecisi ( 1 kez değil 6 kez ), türkiyeyi dünya 3. sü yapan teknik direktöre niye yedek kadroyla çıktın diyecek adamın aklından zoru vardır!

Gümüshane
Nekadar önemsemesede bu kupayi..bu kadro ile cikmamaliydik..hic olmasa selcuk ile serkan balci olmaliydi

Serdar A
Yuh artık ya !

Edilmeyen hakaret kalmadı .

Bir Allahın kuluda burada yapılan eleştirinin içeriği ile ilgilense gam yemeyecektim .

Bu kadar kalitesizlik olmaz .

Adamın biri de aklından geçirdiği ile değilde okuduğu ile ilgilense ...

Kimdir Şenol hocayı alaşağı düşünen ? Başlıkta bir tane adam yok . Bir avuç adam kendi futbol çerçevesinden gördüğü hataları anlatıyor . Bu profesyonel sporunun temel öğesidir . İzlenmek için oynanır .

Cevaplar ise saçma sapan lafı edilmeyen kavramlar üzerine üstelik hakaret ederek .

İki satır yazı yazamayacak kadar kabiliyetsizsen yazma , zorlayan mı var ? Nedir bu sürekli birilerini aşağılama ihtiyacı ? Bu kadar komplekslerle yaşayan bir camia mıyız ? Hakarate amenna , yapıcı bir değer taşımayan ifadelere de amenna ama her görüşe bu kadar kişileri hedef alarak saldırmak son derece ilkel bir davranıştır .

61Cem61
nesine bu kadar üzüldünüz yıkıldınız anlamadım :D

CAFER ÖZER
Tamam yedek agirlikli oynamaya saygi duyarim ama komPle takimi yedel cikartmak mantikli degildi
En azindan o sahada 5-6 As oyuncu olsa ikinci yari duruma gore bir iki takviye yapip beranerligi kurtarsak yeterdi

Alican Altunbaş
Galip gelseydik hiçbiriniz bişe konuşmucaktınız azcık taraftar olun ya azcık atın şu kötü duyguları içinizden onlarda bizim futbolcularımız sahadakiler. Ben eminim biz bjk ye karşı aslarla çıkıp bjk yenseydik fb ye aynı kadroyla çıkıp mağlup olsaydık bu seferde neden onları dinlendirmedi derdiniz ben böyle bir taraftar anlayışı görmedim... Ben hocamıza takımımıza güveniyorum.Şampiyonluktan hiç şüphem yok!!!!!!!!!

EmreYavuz61

Aynen katılıyorum...Çarşı geçen senede sövmüştü bize yine sövdüler...Şerefsizler...!!!

Erdal
26.01.2011, 22:50
Hakem, TRT....Ve içinde bulunduğum medya.....Alacağınız olsun...Görüşeceğiz :)

Varlıbaş61
Glowacki'nin durumu ne ?

ne oldu glowacki'ye?

.....
Trabzonspor Taraftarı

Üzülme Sen Şampiyonsun!

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CSpor%20Foto%5C611%5C48.%20T%C3%BCrkiy e%20Kupas%C4%B1%20Trabzonspor%27un%5CS051818350.jp g (http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CSpor%20Foto%5C611%5C48.%20T%C3%BCrkiy e%20Kupas%C4%B1%20Trabzonspor%27un%5CS051818350.jp g)

http://spor.aydinyerel.com/wp-content/uploads/2010/08/trabzon.jpg

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Deniz Tosunoğlu
cocuklar duymasinda Alanzinhonun gol attigini söyledi havuc haha :)

Napoli
Bu takim As kadro ile ki gorecegiz lig macinda besiktasi perisan eder

hodlu
Yahu bu kupayı daha Mayıs ayında aldık.Ama almadığımız,alamadığımız 26 yıldır beklediğimiz o mutlu geceye konsantre olalım.....

Ahmet Başkaya
Varya bugün sahada olan olmayan tüm oyuncuların Allah'ına kurban .

Şenol Hocam sana helal olsun be .

Tayfun 1 yıl aradan sonra ilk 11 de , Glo sakatlıktan çıktıktan sonra 2.maçı , Ferhat yedek , Barış 2.kez 11 de , Sezer gönderilecek diye bakılırken 11 de , Son lig maçında 18 e giremeyen yedek Ceyhun 11 de , Pawel ve Piotr ilk defa kadroda ve 11'de , Alan yedek .

Hoca direk yemişim ulan kupasını demiş . Manisa'ya güvenip çıksa idi sahaya yedeğe Selçuk , Jaja'yı falan alırdı .

Kısacası ben de diyorum yemişim kupasını :)

Not: Hikmet Karaman karakter sahibi olduğunu düşünmüyorum .

Cengiz Çubukcu
26.01.2011, 22:51

Serdar Şenol Hoca bu ikisine çok değer veriyor, öfke var diye risk almamazlık yapmaz.. Sezer'i yapabileceklerinden dolayı oynatıyor ufak da olsa bir parıltı gördü demek ki...Tayfun'u ise ilk yarı hemen her maçta oynattığı Barış'ı silme pahasına bile olsa sahaya sürüyor ona şampiyonluk yolunda ihtiyacımız olduğunu düşünüyor, tıpkı benim gibi :)

Ali YİĞİT
nesine bu kadar üzüldünüz yıkıldınız anlamadım :D

Senin gibi yenildiğimiz için sırıtalım mı?

Yiğit SARI
Fb'yi yenelim başka bişey istemiyorum

Taner Uykuçeken
Tayfun,Ceyhun,Ferhat,Sezer sezon sonuna kadar alternatiflerimiz bunlar ne zaman lazım olacakları hiç belli olmaz maç performansları üst düzey olması lazım herhafta düzenli olarak A2 de forma giymeleri gerekir diye düşünüyorum

bordo61
Çoçuklar Duymasın

Canlı yayında dizi yapıyor.

http://seyyartayyar.atv.com.tr/siparis-ver.php

Burdaki mailleri okuyorlar.

Haluk sürekli

Oh yendik nasıl yendik fln diyor.

Yazıklar olsun , reyting manyakları

Mustafa ÖZDEMİR
ne oldu glowacki'ye?
sakatlandı...

cenfal
61. dakika evrenselleşiyor bunun patenti alınmalı

Tolunay Abdioğlu
26.01.2011, 22:52
Pawel ve Piotr bana ümid verdi.Özellikle Piotr.

Erdal
Yani uşaklar ikinci yarı oyun öyle bir hal aldıki sok Engin i çevir maçı....Hoca bunu görememiş olamaz...Yoksa hoca bizi sattı mı :)

Burak Sahin
Lig tarihinin bir sezonda en az gol yiyen kalecisi (7), anadoludan şampiyon çıkan ilk takımın milli kalecisi ( 1 kez değil 6 kez ), türkiyeyi dünya 3. sü yapan teknik direktöre niye yedek kadroyla çıktın diyecek adamın aklından zoru vardır!

normal sartlar altinda dedigin dogru ama hicbir futbolcunun futbolculuk kariyeri ve teknik direktörlk kariyeri paralellik göstermemistir ki eger gösterseydi arjantin 2010 da dünya kupasini almis olurdu.....

Mellih
Tamam yedek agirlikli oynamaya saygi duyarim ama komPle takimi yedel cikartmak mantikli degildi
En azindan o sahada 5-6 As oyuncu olsa ikinci yari duruma gore bir iki takviye yapip beranerligi kurtarsak yeterdi
olmuşla ölmüşe çare olmaz.. :cool:

Deniz Tosunoğlu
Çoçuklar Duymasın

Canlı yayında dizi yapıyor.

http://seyyartayyar.atv.com.tr/siparis-ver.php

Burdaki mailleri okuyorlar.

Haluk sürekli

Oh yendik nasıl yendik fln diyor.

Yazıklar olsun , reyting manyakları

tabiki yapar, adam besiktasli. Ne diyecek ki? Tüh yendik yahumu diyecek?

Napoli
Bu takim neden hep tek devre oynuyor cozemyiorum ikid evre oynasak persisan edecegiz.. A 2 takimimiz bilöe bugun tek devre oynadi hastalik olmus futbolcularin hepsinde

servet nuh
TRabzonsporlular ..........!!!!!!!!!!!!!!
....kendimize gelelim,tamam bu maç öyle yada böyle bitti....
....hocamız bu kadro çeyrek finale çıkarsa ne ala,çıkamazsa demekki böylesi hayırlıymış mantığıyla hareket etmiştir,saygı duyalım,bu kupadan bizde çok var
...bu maçı hiç oynanmamış kabul edip,tüm camia olarak febe maçına odaklanalım...ben yönetici olsam bu başlığa kiliti takardım....tüm pozitif düşüncelerimiz pazar günkü maça odaklayalım,başka şey düşünmeyelim derim ben...madem bu maç için hocamız bile gemileri yaktı...bizde bu maçı hiç konuşmayalım bence

cenfal
26.01.2011, 22:53
glowacki sakatlandı mı?

Mehmet SELEN
Yok feneri yenemzsek 96 dan beter oluruz v.s. diye konuşanlar...
Madde 1-Şu anda fenerden 7 puan öndeyiz.Puan farkı 4 e düşer.
Madde 2-27 yıldır şampiyon olamıyoruz ama hayat tüm güzelliğiyle devam ediyor.Ve etmeyede devam edecek.
Bu takım bu sene de şampiyon olamazsa aynı heyecan ve sevgiyle yine takımımı desteklemeye devam edeceğim.
Madde 3-Şampiyon olmamız durumunda tarifsiz bir sevinç yaşayacağım.Ama takımla bu akşam gurulandığımdan daha fazla gururlanacağımı sanmıyorum...Saygılarımla...

Tebrikler renktaş.Aynen katılıyorum.

Tolunay Abdioğlu
normal sartlar altinda dedigin dogru ama hicbir futbolcunun futbolculuk kariyeri ve teknik direktörlk kariyeri paralellik göstermemistir ki eger gösterseydi arjantin 2010 da dünya kupasini almis olurdu.....

Türkiye'de 2002'de Dünya 3.sü olamazdı. :)

Burak Sahin
Pawel ve Piotr bana ümid verdi.Özellikle Piotr.

bence pawell daha iyidi piotr biraz yavas geldi bana ama ikiside futbolu biliyior alt yapilari saglam....

Mustafa ÖZDEMİR
bencede...

Alican Altunbaş
BÜNYAMIN 55 ADLI RENkdas: senol hocaya sen kim oluyorsunda boyle kadro cikartiyorsun demissin..

bende sana diyorumki sen kim oluyorsunda bu takimin antroneru olan kisiyle boyle seviyesizce konusuyorsun

futbol topunu belki bomba diye karakola goturursun, ama bu takimi takim yapan adama sallarsin...

ozur dilemenin zamanidir bence

hay ağzını öpeyim abi yanlış anlaşılmasın:) abi hastayım bu felaket havasına takımın bişeyi yok arkadaş taş gibi takım biraz rahat olun ya.:)

Ömer Sak
Bizim taraftar gibi acaba sampiyonluga giden bir takimi elestiren bir taraftar varmi ya ?

Erdal

Budur...Kardeşim benim :)

Burak DERELİ
Cumartasi gününe bir organisyon düzenleyip Trabzonspor'umuzun antremanını basabiliriz :D moral açısından

Erbay
Son 10 dakikayı çöpe attık resmen. Yazık. Yedeklerimizden hiçbir şey olmadığını anlamak için iyi bir maç oldu. Rakibe pres yapmada çok çok zayıfız.