PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 5.Hafta | Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21

bekir61
26.01.2011, 22:06
ben niye hala ceza almadim?

sametaydin
Bu hakem türkiyenin en iyi hakemiyse vay bizim halimize. Eyyamcının önde gideni bu şerefsizlik bunun yaptığı bir insan maç içinde her hakkını bir takımdan yana kullanır mı yahu. Yemin ederim elenmemize hiç üzülmedim ama şu hakemlerin yaptıkları bu adaletsizlik beni çıldırtan şey. Trabzonum bu şerefsizlere inat fb yi yenip liderliğini perçinleyecektir.

Tahsin Armutcu
şampiyonuz arkadaslar!! bu besıktastan lıgde bır cacık olmaz!! uzuntuluyuz sınırlıyız ama bıryonden de ıyı oldu dıyoruz! ıkıncı yarıda terın nerelerınden aktıgını herkes gordu! cuneyt cakıra da yazıklar olsun adam sanırdık kendısını!!!

Sefa Alış
İkinci yarı iyi oynasakta yakalayamadık skoru.Olsun şampiyonluk için devam ederiz yolumuza.Bırakalım kargalar sevinsin kendi aralarında.Lig maçında görüşürüz onlarla.Bir de Şenol Hocaya bende kızdım bugün biraz ama forumda baktım Şenol hoca ve takıma hakaret edenler var. Ne olursa olsun onlar bunu hak etmiyor.Şu anki bulunduğumuz konumda en fazla Şenol hocanın katkısı var şüphesiz.Belliki düşündüğü bir şeyler var diyelim. Kadir Has'a gidemesek te Şampiyon olur Süper kupada Erzurum'a gideriz.Yolumuz açık olsun..

HiLMiKaN
Transfer kapanmadan takviye ama akılcı hazır futbolcu alınmalı 2-3 tane alternatif şart.

transferi nereye yapıcaz anlamadım takımın transfere ihtiyacı falan yok;)

vaslat
şenol hocaya laf eden taraftar bence gitsin feneri tutsun nankörlükten başka birşey değil.Teneke bir kupa için söylediklerinize bakın yazık .

Keleşoğlu
şenol hocam olmadı.ikinci yarı colman engin le başlamalıydın bu kuşları konuşturmayacaktık bu gece.
sezer A2de bile oynayamaz. alanzinho yedekten dışarı çıkamaz.
cüneyt çakır beni hayal kırıklığına uğrattı.

Kubilay ŞAHİN
ya uefa oynasaydı bu takım ? o zaman da uefadan mı elenecektık bılerek.

Zamanında olmamış bişey değil:)

Ey gidi Ziyaaa!

Hami-Ünal-Orhan
26.01.2011, 22:07
Güzel bir hazırlık maçı oldu. Yorgun ve yıpranmış bir Trabzonspor bekleyen aykut bu geceden itibaren kabus görmekten uyuyamayacak.
Pazar günü Fenerbahçe karşısında muhteşem bir futbol ve üç puan ile lige dönmek dileğiyle.
(Bu arada Cüneyt Çakır yaramaz adammış.)

Ali Tunahan Güllü
Bu maçta daha çok inandım ki bu takım feneri bitirecek.

wien_ts
sezer diye bir oyuncumuz var ileri attigi herhangi bir pas bizim oyuncuya gitti mi?.surekli yana oyna geriye oyna ileri attigi her top rakibe.Hatta onundeki bombos oyuncumuza attigi paslari bile bizimkiler zar zor tuttu.Ah hocam ah dakika 60 da alsaydin engini ya da colmani ne olurdu.

Burak Sahin
bjk su ikinci yaridaki oyununu görünce biraz olsun icim rahatladi yoksa benim gözümde ligde en büyük rakibimiz bjk di ama inanin as kadroyla ciksak kesin bjk elenmisti bekle sen cüster efendi lig macini bakalim nolacak bu arada bu macda görülen sarik kartlar ligdeki fb macina yansyiyor mu ???? giray icin dedim :)

ibrahim
ya uefa oynasaydı bu takım ? o zaman da uefadan mı elenecektık bılerek.
ozaman ligi birakirdik uefaya konsantre olurduk (!)

iskenderunlu
Feneri yeninnnnnnnnnnnnnnnnnn Kadıköy ü inletelimmmmmmm

Çağatay_
Şenol güneş sıradan bir anadolu takımını çalılştırdığını sanıyor sen kim oluyorsun da yedek ağırlıklı kadro çıkartıyorsun şampiyonlar ligine katılırsak ne yapacak sayın güneş bırakın bu ayakları sezer badur kim ya düğünümde oynatmam rezil ettin şenol hoca rezil

Sen kim oluyorsun bilmiyoruz ama o Şenol Güneş.

Kendisi 45 senedir futbolun içerisinde.

6 şampiyonlukta kalemizi korumuş, kaptanlığımızı yapmış.

Teknik direktörlüğü ve adamlığı ile herkesin takdirini kazanmış bir spor adamı kendisi.

Takımın lider olmasında en büyük pay da kendisine aittir.

Hataları olabilir, eleştirilebilir de.Dokunulmaz bir insan yok.Ama kimse ona sen kim oluyorsun diyemez.

Onun kim olduğunu bilmeyenin de zaten burada işi olmaz.

İyi geceler diliyorum, saygılar.

cihatöztürk
moral bozmaya bile deymez...

bu arada beşiktaşlılar ağlanacak hallerine gülüyolar :)

yedeklerimizi zar zor yendiler

az şansımız olsa maç bizimdi..

vatandas61
asmayin suratlari, birinci yari rezil bir futbol, ikinci yari ezici bir futbol oynadik.
Unutmamak gerek, 8 as futbolcumuz yoktu ve bir topumuz direkten döndü.
Bu mac ligde bjk yi gol manyagi yapariz anlamina geliyor. Ersan sakatlandi, 3-4 hafta oynamaz herhalde. Adamlarin elinde yerli futbolcu kalmadi.

Hasan ZAİMOĞLU
nasıl bir intihardır bu.

buradan şu arkadaşalara sesleniyorum. bu maç bizim için önemli değil diyenlere.

alın size bakın önemli mi değil mi.

adamların aleyhimize bağırmaları.

kupadan elenmemiz.

daha birşey söyleyemiyorum.sinirden kafayı yemek üzereyim.

niye öyle diyorsunki . ölüm sadece bize mi ? 24. haftada görürler tezahürat yapmayı .

Berke6198
MHK'nin ve ayrıca herkesin bize kastı var batıyoruz heralde diğer takımlar Yada MHK'ye ki böyle hakem seçiyorlar.Sergen'e diyecek laf bulamıyorum ilk yarı "Beşiktaş çok iyi hiçbir eksiği yok" diyen bir adam 2. yarıda tuttuğu takım atak yapamayınca yaptığı yorum "Beşiktaş kondisyon olarak çok eksik fiziksel olarak oyuncularıda yok". lafını söylerse ne olur??.Birde benim çileden çıktığım bir pozisyon daha vardı Almeida yanlış pas atınca Sergen cık cık cık dedi sonra anladı birden tekrar kendine geldi.Ben takıma yüklenimiyorum çünkü ben 1 hafta öncede maçın böyle olacağını biliyordum.Elenmemiz en hayırlısı oldu artık sadece tek hedefimiz Kaldı "Lig Kupası"!!!.

afsbahar
lig........

Emre Çömez
Orijinalden alıntı: 3d_kamil

Bu maç trabzonun neden lider olduğunu bize gösterdi. Baksanıza trabzon a2 takımı bile beşiktaştan daha iyi takım.
dhden alıntı

asilhamsi
yanlız fener macı simdi cok daha kritik oldu...

Napoli
izleyen varmi Manisa macini billet fena sallyior Manisaya ?

reisoğlu61
kupadan elenmemiz tek nedeni senol hocanin yanlis düsüncesi, bir maca koskoca kupa feda edilirmi

Ayhan Yüksek
İnanılmaz sinirliyim, hiç yakışmadı bize,iki kulvardada gitmemiz lazımdı, lig için kupayı feda etmek doğru bi mantık değil, çok üzgünüm hazmedemiyorum böyle mağlubiyetleri,Ceyhun Sezer berbat ötesi bu adamlarla zor,bir orta saha transferi şart.

Ilelioglu
Her maci kazanacak degiliz ya beyler, tabiki ara sira kaybedecegiz...!

:)

10-61
ağzı süt kokan veletler burda şenol hocaya sallamasın,yöneticiler nerde???!!!

lazkpt
26.01.2011, 22:08
bu arada unuutmayalım ki bi golcü kazanmışız biz PAWEL BROZEK!

Numan Yerlikaya
yattara quearsma gibi olması için çok ekmek yemesi gerekiyo quearsmaya op geliyo adam dikine gidiyo hızlı gidiyo yattaraya gelince bi duraksıyo anlayamıyorum o hareketini

.....
Olmayınca olmuyor arkadaş.Üzerimizde bir talihsizlik var.

Bence Trabzonspor taraftarı sevinçlerinde de üzüntülerinde de sınırı aşmasın. Sınırı aşanların yüzünden bunlar başımıza geliyor olabilir. Anlamak isteyene...

hevesli
şenolh ocaya kızıyoruzde 2. yarı oynanan futbolun eseri de ona ait..

bence colman biraz daha erken girmeliydi. neyse.. fenere koyalım yolumuza devam edelim..

zafer6161
sen git liverpola as kadroyla çık 1-0 yenil,
evinde gel feneri yen

sen git bjk ya genç takımla çık
kadıköyde feneri as kadroyla yen

demek istediğim,bjk kim ki sen koskoca liverpolla fener maçını üst üstte oynadın,beşiktaşa karşı neden oynamıyorsun,,,
mazallah hafta sonu yenilirsek bunun hesabını kim verecek

mete61bordomavi
Bence Fener'den çok korktuk, eğer bu takımın topçuları 4 günde bir maç yapamayacaksa şampiyonlar liginde ne yapacak?
Çok saçma bir kadro, ortada yaratıcı özellikleri olan kimse yoktu!

Barış Burak
hepsinin canı sağolsun.hepsine kurban olayım.şanssızdık.birazda cüneyt çakır faktörü vardı.beklemezdim ondan.her işte bir hayır vardır ama;)

kimse üzülmesin.

benim lafım şu forumdakilere.

ilk yarı sonucuna göre takıma demediğini,hocaya demediğini bırakanlara;

sizler,Avi Akerde Burak oyundan çıkarken Burağı yuhalayanlarsınız! size en güzel söz bu işte.

bu tkaım 10-0 yenilse bile farketmezdi bizim için ama sizin için skor futbolu bu kadar önemli.

yine arkada kalmasın.bu mesaj arkada kalmasınki,ilk yarıda giydirenler,bu mesajı gördükçe yüzü kızarsın( tabi kızarırsa.)

serkanholep
hepimiz çok iyi anlıyoruz bu işten zaten

biz teknik direktör olsaydık TS yi şampiyon yapardık

süper oynatırdık

ne bu ya

engini alsaydık yenerdik

as kadroyla oynasak yenerdik

jaja olsa gol manyağı yapardık

as kadromuz geçen hafta a.gücünü yenemedi

Şenol hocamıza güveneceğiz

oyuncularımızn hepsine de öyle

sezon sonunda giden gidecek

ama şu an hiçbirini kaybetmemeliyiz

ayrıca takımın 2. yarıdaki futbolunu çok beğendim

helal yani

yedek takım bile ligde ilk 5. e girer gerçekten

wien_ts
birde orta sahadan ileri top cikartmazken umutu oyuna almak hic mantikli gelmedi bana.zaten 3.bölgeye top geciremiyoruz, umutu oyuna alsak ne olacak.

Mustafa ÖZDEMİR
kaçan pozisyonlara yanıyoruz işte...

Deniz Tosunoğlu
ALANZINHO 2.ci golü atsaydi burda kral gibi karsilanirdi. Bu kadar ucuz taraftarmiyiz biz yahu? SONSUZ DESTEK. SONUNA KADAR TRABZONSPOR

Ali Tunahan Güllü
Taraftarın maça ne kadar etki ettiğini sarı kartların nasıl çıktığına bakarak anlayabiliriz.

Yunus Emre AYAZ
arayan bjk'li arkadaş eziklikte son noktaydı az önce noldu?? diyor hey allahım kadroya bak dedim ne olduğunu görürsün telefonu kapattım ne aciz bir toplulukdur bu ezik takım taraftarları.

Medallion
26.01.2011, 22:09
Rahat olun.

Selcuk un, Engin in, Umut un, Jaja nin 75. dakikadan sonra Fener e gol attigini ve kazandigimizi dusunun, rahatlayin

Hepinize iyi geceler...

İlker Akçay
Canın Sağolsun TRABZONSPOR'UM...

tarsus
arkadaslar şenol hoca sizlerden benden daha çok bu takımnı seven ve yaşamını bu takıma adamış biri.olumlu yorumlar yapın lütfen. zaman birlik olma zamanı şampiyon olma zamanı.

Burak Sahin
mustafa yumlu benim gözümde macin adami kim ne derse desin iyi oynadigi icind emiyorum en azindan adamda kendini gelistirebilme kapasitesi istegi var :) helal olsun efendi bir cocuga benziyor rabbim yardimcisi olur insallah....

lazoli06
Yemin ediyorum zerre üzülmedim,şimdi acınacak hallerine gülsün kargalar :)

Chiko
http://img99.imageshack.us/img99/4228/asfg.jpg

Ne demessin Fanatik...

Y.Çuvalcı61
şu yattara yı oyunda tuttun ya helal olsun şenol hoca
valla helal olsun sana

Selim Turan
Fenerbahçe maçından net 3 puan çıkmazsa ozaman cinayet ortamı oluşur... Ne diye kupayı riske edersin sen?

Yusuf BALCI
Çok yazık oldu. Bu kadar ucuz değil bu kupa.

ESER
sidik zoruyla yedeklerimizi yenmelerini cilginca kutlamalarina neden kiziyorsunuz ki,? bugun herkes Trabzonsporun yedeklerinin bile herkesi heryerde yenebilecek kadar guclu oldugunu gordu? bu bjk nin hala bize sampiyonluk yolunda rakip olabilecegini dusunen var mi?

ThePatriot61
Yaziiiiiik ne kadar da seviniyorlar alin lan alin tur sizin. Alin da koyun gutinize.

:D

Kupa önemli degildi arkadaslar. Cok basit bir soru sormak istiyorum size.

Gecen sene kazandigimiz Ziirat Türkiye kupasini mi istiyorsunuz yada SAMPIYONLUGU mu?

Serdar A
Kupadan elendik . Utanmasanız zil takıp oynayacaksınız .

Bu maçın kaybetmemizin sebebi hocanın hatalı tercihleridir , bunu söyleyen skor taraftarı oluyorsa bunu yutanda yutturanda başka bir sıfatı hakediyordur .

Bu maçın telafisi fener maçı değildir . Kupadan elendik . İlk yarıda oynanan oyun bizim adımıza utançtır .

18. haftadan iki futbolcuyu kaybettik . Hem psikolojik olarak ağır yara aldılar hem de taraftarın gözünde sıfırlandı . Kalan 16 haftada bu oyunculara hiç ihtiyaç olmayacak mı ?

Bjk orta alanında bir oyuncu 33 diğer 35 yaşında . ikinci yarı oyundan düşecekleri zaten ortada idi . Tek silahlar erkenden maçı koparmaktı . Bizde orta alanda pas yapamayarak geriye yaslanarak başladık ve bu imkanı onlara verdik .

Bu akşam benim adıma hüsrandır. Bunu söylemekte taraftar olarak boynumun borcudur .

Susanlar büyük Trabzonsporlu mu ?

Hadi oradan .

Tahsin Armutcu
bu arada bız turu trabzondakı antep beledıye macında verdık

Remzi
Yenilmemize rağmen istanbul büyükleri mesajı aldılar. Yedek kadromuz bile onları zorlayacak güçte. Bu takım ligdeki maçta bjkyı darma duman eder. :)

Sezgin Öztürk
Şenol güneş sıradan bir anadolu takımını çalılştırdığını sanıyor sen kim oluyorsun da yedek ağırlıklı kadro çıkartıyorsun şampiyonlar ligine katılırsak ne yapacak sayın güneş bırakın bu ayakları sezer badur kim ya düğünümde oynatmam rezil ettin şenol hoca rezil
Arkadaşım ÜSLUBUNA DİKKAT ET NANKÖRLÜK ETME sen kim oluyorsun ne demek sen kim oluyorsun böyle itafta bulunuyorsun asansör takımı olan takımı buralara getiren insana SEN VE SENİN GİBİLERE NE GEREĞİ VAR TAKIMIN... YAZIKLAR OLSUN...

reisoğlu61
26.01.2011, 22:10
böyle bir düsünceyle hicbir kulvarda basarili olamayiz, karamsar olmak istemiyorum ama millet haftada 3 mac oynarken biz sadece bir fener macina kupa feda ediyoruz, yazik

Napoli
Manisa ve Cunyit cakiri gordukten sonra,endiselerim fena artti Fener maci icin

Gamze_TS
arkadaşlar ilk yarıda çok kötüydük...hatta yoktuk sahada... ikinci yarıda süper oynadık bu kadro ile.. alanzinho ,onur, yattara ,pawel ceyhun iyi oynadı...oyuncularımıza laf etmenin bi anlamı yok.. ilk defa sahaya çıkan bi 11 di ve bjk ye karşı.. her ne olursa olsun dimdik ayakta kaldık... şimdi pazar günü gömmeye geliyoruz kadıköye...SEVİYORUZ ULAN SENİ TRABZONSPOR

Evet ya olan olmus. Senol hocaya laf yok. Bir bildigi vardir. Hayirlis diyelim onumuze bakalim. Gruptan ciksaydik da araya ceyrek finaller , yari fimaller girecek, yine yoracakti bizi. Her iste bir hayir vardir. Sampiyon TRABZON

kaptans
bazı gereksiz zihniyetler yine sarmış forumu...elenmek bizim için hayırlı oldu ama ilk yarı maç 4 - 0 5 - 0 bitecebilir dedim ondan korkmuştum takımın morali düşer dedim ama ikinci yarı mükemmel bi futbol oynadık ve yenildik ve şanssız bi şekilde elendik ama şunu söyliyeyim arkadaşlar çeyrek finalede çıksaydık yine ligi düşünüp yedek ağırlıklı bi kadro oynatılacaktı çünkü şimdi bize şampiyonlar ligi kupası bile lazım değil sadece türkiye şampiyonluğu lazım gerisi diğer senelere inşallah...

UNiVeRSeLoRD
ligdeki bejeke macını bekliyorum...

Aynen kardeşim bunları ligde yararız inşallah

Ahmet_8
Çirkef 8TAŞ taraftarı o stada bir daha gelicez ve cimlerin her bir yerine yıldızlarınızı kaydırcaz emin olun..

Şeref
takıma helal olsun ama as takım çıksaydık çok daha farklı olurdu bu kesin rovanş 22. haftaya kaldı artık :)

Taner Uykuçeken
Maçın tek artısı benim için Mustafa Yumlu, oyun kurma özelliği en iyi olan stoperimiz

Mustafa
http://img99.imageshack.us/img99/4228/asfg.jpg

Ne demessin Fanatik...

Fotoğrafta çok tehlikeli bir hareket var bjkli oyuncularda :D

bordo61
26.01.2011, 22:11
Çok sinirliyim .

Çokta üzgünüm ama , Şampiyon olunca bunları hatırlamıyacağım diye

Hiç birşey yazmıyorum.

Bu arada hakemler tarafından doğranıyoruz.

blackrain61
Terbiyesizlik yapılmaya başlanmış yine ADİLİK yapmasın bazı arkadaşlar rica ediyorum 1. yarı oynayan takımda aynı 2. yarı oynayan takımda aynı Şenol Hoca napsın? Nasıl analiz yapıyosunuz anlamıyorumki oyuncu oynamayınca Şenol hoca ne yapsın?

Demek istiyorsun elestiri yapilmasin. Simdi Senol Hoca dogru olani yapmis oluyor degil mi? Peki haftaya FB yenilirsek ne denecek, ben söyleyeyim:" Aglayacak degiliz olmasin sakin".

O maca da yedek kadroyla cikalim; lig uzun maraton nasilsa degil mi? O basta da yenilirsek kalan 15 maci aliriz. Olmazsa seneye sampiyonluga oynariz, ya da bir kac sayfa önce bir kisinin yazdigi gibi gazozuna maclar icin kupa oynariz degil mi?

Bu kacinci ikinci lig takimina elenisimiz? Ben sindiremiyorum. Keske tam kadro ciksaydikta elenseydik, FB macinda ne türlü sonucu da kabullenirdi insan.

Ama Senol Hocam kumar oynamak istedi. Ama Trabzon´unun gururuyla.

Mustafa Umut
ne kadar da kuyruk acıları varmış iyi ki 10 tane yedek oynattık yoksa sevinemeyeceklerdi.
1 sezonda en fazla 3-5 maç yapmış 10 tane adamı oyuna sokarsan yıldızlar topluğu beşiktaşı 45dk boyunca sahaya gömüyorsa topları direğe nişanlayıp karşıkarşıya 2 gol kaçırıyorsa bunu çuster irdelesin :D
Not: 1 tane as oyuncuda kaleci :D
Ayrıca 1 dk içinde 1 gol atıp, 1 topuda çataldan dönen futbol iredelensin irdelensin...

Berke6198
birde orta sahadan ileri top cikartmazken umutu oyuna almak hic mantikli gelmedi bana.zaten 3.bölgeye top geciremiyoruz, umutu oyuna alsak ne olacak.

Abi,herhalde biz Umut'un bir tek özelliği olsa bile o özelliğini hepimiz ama hepimiz biliyoruz.Oyundan oyuncuyu çokçabuk düşürebilen bir oyuncu sahada öyle bir koşuyorki amaçsız şekilde koşmuş olsada oyuncu ister istemez oyundan düşüyor yıpranıyor yoruluyor bence Şenol Hoca Umut'un bu özelliğinden yararlanmak istemişti.

prenha61
renktaslarım cok duygusal düşünenler var birde şuradan bakın olaya 7 as oyuncumuz sahada yok yedeklerlen yıldızlar topluluğu deliktaşı bu kadar zorlayıp delıstas zamana karşı oynuyorsa diyecek laf yokki en doğrusunu yaptı şenol hoca as takımla çıkmamakla 1 gaza gelmedi 2 delıktasın sakatlamaya oynuyacagını tahmın ettı ve dogru tahmın ona göre kadro hazırladı yedek oyuncuları tebrık edıyorum bır bazı arkadaslar yenı transferlerı gorduk nasıl oynuyorlar soylemısler eeee oyun kurucu yok orta saha yok ee ne beklıyorsun ııncı yarının basında gordunuz dımı alanzınho oyun kurdu prozek golu attırdı az kalsın atıyordı bırde tekrar attırıyordu bu kadrolan ne beklıyorsun ? fener maçı önemli dikkat. Şenol hocam tebrikler

Gürkan
Turu geçse idik tüm diğer maçlarda aynı tip kadroyu görecektik, aslardan yoksun bir kadro.Şenol hocanın niyeti apaçık ortada idi.Bu elenme takımın zihinsel yükünü arttırmıştır.

Murat Engin Akyüz
2.yarı su kaynattı beşiktaşın yıldızları,kondisyonları sıfır bence.ayrıca 2.yarı gördük yedeklerimizle bile neler olabileceğini.merakla ligdeki beşiktaş maçımızı bekliyorum artık...

reisoğlu61
bu arada bız turu trabzondakı antep beledıye macında verdık
bugünkü maca ideal kadroyla ciksaydik turu rahat gecmistik kardes

Ilelioglu
Bu macta Onur, Mustafa Yumlu, Giray ve Ceyhun'u begendim...

Yattara'dan daha cok kosup mücadele etmesini bekliyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
canımız sağolsun...

Barış Burak
26.01.2011, 22:12
sen git liverpola as kadroyla çık 1-0 yenil,
evinde gel feneri yen

sen git bjk ya genç takımla çık
kadıköyde feneri as kadroyla yen

demek istediğim,bjk kim ki sen koskoca liverpolla fener maçını üst üstte oynadın,beşiktaşa karşı neden oynamıyorsun,,,
mazallah hafta sonu yenilirsek bunun hesabını kim verecek

abi yenilsek nolcak yahu? şampiyonluk gidecekmi? yapmayın Allah aşkına,medya şu maçı dönüm noktası diye anlata anlata yarımız inandık şu maçın dönüm noktası olduğuna.

hayır,dönüm noktası değil.feneri yenersek şampiyonluk garanti olmaz,yenilirsekte hiç bir yere gitmez.bu maç fenerde yaralara yol açar ama bizde asla.

oltaya gelmeyelkim ya.şu maçı Allah göstermesin kaybetsek nolcak? inancınız azalacak mı? bu mu inandığımız iş.Herkes inansın.ama karşılıksız inansın.skorlara değil hocaya tkaıma inansın.

Herkes önce kendine inansın.Büyüğüme küçüğüme ödev;

yatmadan önce herkes, bu takıma,hocaya,ve kendine inandığını tekrar etsin.Bizim korkcak bişeyimiz yok.onların var.

mhayri
Sıkmayın canınızı as takım bu bjk yi tarihi fark atardı nitekim 7. hafta hep beraber göreceğiz...
Feneri yener ligi bitiririz nokta...

Semih Aydın
Canın sağolsun Trabzonspor'um.

2. yarıda ortaya koyduğun müthiş mücadele için teşekkürler.

dinceraydogan
Biz bu maçla değil Gaziantep maçındaki laubali oyunumuz yüzünden elendik. Herkes o maçı unuttu valla

magicyattara
izleyen varmi Manisa macini billet fena sallyior Manisaya ?

2. gol için enteresan bir gol dediler..Manisa'nın ne kadar karaktersiz ve şerefsiz olduğunu söylemeye sanırım gerek bile yok..bu ligin alayı satılık takımlarla dolu..

YakupDayi
ilk yarıyı seyrettiğim zaman, korkarımki hem yenilecez, hemde ezlecez diye düşünmeye başlamıştım. pas hataları, baskısız sade bi futbol oynuyorduk... eksik kadromuza rağmen ikinci yarıya öyle bi başladıkki, dedimki başkan soyunma odasına girip maç primlerinimi yükseltti acaba... attığımız bir gol ve akabinde direkten dönen kafamızla umutlandık fakat şenol hoca fener maçına öyle bi hazırlık yapıyoduki, bu maçı önemsemediği yüzünden bile okunuyordu.. ona rağmen birsürü golu ve galibiyeti kaçırdık arkadaşlar. hepiniz rahat olun ağır eleştirilerde bulunmayın bence.. ben şimdiden fener maçını sabırsıklılkla bekliyorum...

leavemealone
Rezalet diyecegine bazilari yükten kurtulduk diyor .
Ceyrek finalde elensek hadi neyse gruptan cikamadik arkadaslar gruptan.
Ne olursa olsun yok öyle fener gibi olsun ligimiz var havasi..

~UniCef~
Bence bilerek kaybetti Senol Hoca, 3. Degisikligi bile yapmadi, bu ne demek?

Bence iyi düsünmüs Lig cok daha önemli.

Ayni Takimla, Lig`de BJK`ye karsi cok kolay kazaniriz, bakma adamlar ilk yarida heycanlandi.

Ben Alan`i , Stoperlerimizi (Glo,Giray,Mustafa) ve Brozekleri cok begendim. Yattara ve Ceyhun`da kötü degildiler, ama Tayfun berbatti. yani 10 Metre`de 3 Metre fark yedi.

Deniz Tosunoğlu
Senol Gunes olmasaydi siz liderlik havasini hayatta hayal edemezdiniz.

My
Alinti:

Acil Manisa Belediye maci iredelnmeli...Manisa Tribununden maci izleyen arkadasimla konsutum,Manisa %100 maci satti...Cok ciddiyimHocam bırakın bu işleri. Keseceksen göbeğini kendin keseceksin. Onun bunun eline bakarsan avucunu yalarsın. Helal olsun Antep'e valla. Bu işte sorumluluk tamamiyle bie ait. Kimseye kızmaya, sallamaya hakkımız yok.

erkankoc
fener macinda mustafayla bile basliyabiliriz..cocukta valla yetenek var..sezer 90 dakika da 10 olumlu pas atamazken mustafa 45 dakikada 10 larca atti

ONUR BEKAR
hiç bir şey zoruma gitmiyor ama şu spiker bozuntusu ve sergenin beşiktaşı göklere çıkararak atlattığı maçı izlemek zorunda kaldım.
hakem çok kötü maç yönetti. ikinci yarı çoğu zaman yuanımızda olmayan şans bizle beraber olsaydı 4-2 yenerdik bejekeyi artık ne yapalım sağlık olsun.. bütün camianın canı sağolsun

lazoli06
26.01.2011, 22:13
şu yattara yı oyunda tuttun ya helal olsun şenol hoca
valla helal olsun sana

Oyunda tutsa suç,çıkarsa suç.

blackrain61
Yaziiiiiik ne kadar da seviniyorlar alin lan alin tur sizin. Alin da koyun gutinize.

:D

Kupa önemli degildi arkadaslar. Cok basit bir soru sormak istiyorum size.

Gecen sene kazandigimiz Ziirat Türkiye kupasini mi istiyorsunuz yada SAMPIYONLUGU mu?

Var mi elinde garanti?

vatandas61
acil basliga kilip, hepberaber destek basligina gecelim.
Elestirenlere allah akil fikir versin derim, ilk yari ezildik, onu bende elestirdim ve sinir oldum. Bu kadroyla ikinci yari süperdik diyebilirim.

Mustafa ÖZDEMİR
kadıköy mesaisi başlar bu gece...

.....
Bu Takım ŞAMPİYON olacak arkadaş.

İstediğinizi yazın.

Şenol Hoca suçlu deyin , Trabzonspor yedekleri suçlu deyin as kadrosu suçlu deyin. Ömer suçlu deyin kabul ediyorum. Eleştirileri de anlarım.

Ama bu takım ŞAMPİYON olacak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bunyamin55
Sen kim oluyorsun bilmiyoruz ama o Şenol Güneş.

Kendisi 45 senedir futbolun içerisinde.

6 şampiyonlukta kalemizi korumuş, kaptanlığımızı yapmış.

Teknik direktörlüğü ve adamlığı ile herkesin takdirini kazanmış bir spor adamı kendisi.

Takımın lider olmasında en büyük pay da kendisine aittir.

Hataları olabilir, eleştirilebilir de.Dokunulmaz bir insan yok.Ama kimse ona sen kim oluyorsun diyemez.

Onun kim olduğunu bilmeyenin de zaten burada işi olmaz.

İyi geceler diliyorum, saygılar.

.............sorry

Tahsin Armutcu
[QUOTE=vaslat;1917398530]şenol hocaya laf eden taraftar bence gitsin feneri tutsun nankörlükten başka birşey değil.Teneke bir kupa için söylediklerinize bakın yazık .[/QUOT

hocamızın verdıgı bır karar hakkında yanlıs dusundugumuzu ve bunun sebeplerını acıklıyoruz.

prenha61
ya anlamıyorum bazı yorumları yok arkadaşlar mantıklı düşünün yaa bence trabzon iyiydi az futbolcu gözüyle bakın olaya

serkanholep

Bu maçın kaybetmemizin sebebi hocanın hatalı tercihleridir , bunu söyleyen skor taraftarı oluyorsa bunu yutanda yutturanda başka bir sıfatı hakediyordur .

Bu maçın telafisi fener maçı değildir . Kupadan elendik . İlk yarıda oynanan oyun bizim adımıza utançtır .

18. haftadan iki futbolcuyu kaybettik . Hem psikolojik olarak ağır yara aldılar hem de taraftarın gözünde sıfırlandı . Kalan 16 haftada bu oyunculara hiç ihtiyaç olmayacak mı ?

Bjk orta alanında bir oyuncu 33 diğer 35 yaşında . ikinci yarı oyundan düşecekleri zaten ortada idi . Tek silahlar erkenden maçı koparmaktı . Bizde orta alanda pas yapamayarak geriye yaslanarak başladık ve bu imkanı onlara verdik .

Bu akşam benim adıma hüsrandır. Bunu söylemekte taraftar olarak boynumun borcudur .

Hadi oradan .
arkadaşım ne hüsranı

dünyanın sonumu ne olmuş

s onuç ta yenilmekte var

seni taktisyen oarak Şenol hocanın yanına gönderelim

bordo61

Hadi oradan .

Sonuna kadar katılıyorum.

Serdar A
İnsanların TRABZONSPORLULUĞUNU ölçmek sana düşmezzzz HERKES HADDİNİ BİLSİN İŞİNE BAKSIN...

Kimsenin Trabzonsporluluğunu ölçmüyorum . Haddime değil .

ama körlere yol göstermek gerek .

sametaydin
Umrumda değil kupa filan lig daha önemli ama bu hakem denen haysiyetsiz insan ekran başında çıldırmama yetti.

Umarım fb maçında aynı şey tekrarlanmaz.

ibrahim
ligde en güvenilir hakem buydu

mu macla gördükki ligde güvenilecek hakem kalmadi

acaba birileri bize büyüklügünü, her hakemi satin alabileceginimi göstermeye calisiyo??

reisoğlu61
26.01.2011, 22:14
besiktas iki sene önce cifte kupa aldiginda kupayi asmadi ey gidi senol hoca.
büyük takim oldugumuzu gösteremedin bugünkü anlayisinla

chener
Ben 38 yaŞindayim son ŞampİyonluĞumuzdan bu yana ortaokul okudum lİse okudum Ünİversİte okudum İŞe gİrdİm evlendİm ÇocuĞum oldu ve bunlarin hepsİ Şampİyonsuz yillarda oldu.ÇocuĞumla bİrlİkte ŞaŞmpİyon olduĞumuz gÜn doya doya aĞliyacaĞim.bunun İÇİnde yok zİraat kupasiymiŞ yok baŞka kupaymiŞ teferruĞat.Şenol hocam ve futbolcular odaklanmiŞ besbellİ. Sira bİzde.birakalim artik tartiŞmayi hep beraber mutluluktan aĞliyacaĞimiz gÜnÜ beklİyelİm.

Rıza ÇOLAK
Sezer in bu takımda işi yok, Tayfun....

Napoli
Manisa icin ciddi iddalar var,izleyen yokmu su maci ?

Kubilay ŞAHİN
Yalan yok.. Çözemedim Şenol Hocayı ben bugün..

Takım farka gidiyor.. Adam öndeymiş gibi rapor yazıyor..

OZDEN61
bu maçta öğrendiklerim, orta sahada selcuk ve colman verimliliği. alanzinhonun hala halısaha futbolcusu oldugu, tayfunun kesinlikle yedek olması gerektiği.

birde ve bence en önemlisi trabzonum için taraftar desteği. kendilerine taraftar grubu diyerek son 27 senemizi çalan, oyuncularını yuhalayan, biz destek veriyoruz ayağına yatıp kültür seviyesi düşük insanların tribünde çıkar ilişkisi ile yer işgal etmesi zoruma gidiyor. sadri başkanın bu grupları seneye derhal dagıtması gerek. tek grup olacak tek amac olacak, oda trabzona destek.

İlyas Onat
Yahu bu takım eylül ayından beri ilk defa yenildi. Üstelik bir arada ve sürekli oynamayan 8 futbolcusuyla çıktığı bir maçta. Ve neredeyse maçı bir yarıda çevirmiştik. As kadroyla çıksaydık da yenilebilirdik. Sağlık olsun deyin geçin. Ligde düreriz inşallah defterlerini.

Numan Yerlikaya

Ayni Takimla, Lig`de BJK`ye karsi cok kolay kazaniriz, bakma adamlar ilk yarida heycanlandi.

Ben Alan`i , Stoperlerimizi (Glo,Giray,Mustafa) ve Brozekleri cok begendim. Yattara ve Ceyhun`da kötü degildiler, ama Tayfun berbatti. yani 10 Metre`de 3 Metre fark yedi.

colmanı aldı ya

danger00
vallahi iyi oldu. zaten türkiye kupasının anlamı fb nin alamamasından öteye gitmiyor benim için :) ligdeki pozisyon itibariyle avrupa kupalarına katılamama gibi birşeyde pek mümün gözükmüyor. ee ne güzel işte sadece 16 finale odaklanacağız.

annttiigs
26.01.2011, 22:15
musatfa'yı kazandık. ama kupadan elenmek yakışmıyor. ben yediremiyorum kendime. yani; takımım elendi mi kötü oluyorum arkadaş ötesi yok bunun. ne oldu elendik iyi mi oldu?
bu arada bjk da çok büyük takımmış hee. resmen zaman geçirmeye oynadılar laa :)

YakupDayi
yorumlarınızda kan ve şiddet var.. gaza gelmeyin.. kupayı her sene alıyoruz.... lige bakın...

wien_ts

Hadi oradan .

Kesinlikle katiliyorun her kelimesine.Bu takim büyük bir takim ve buyuk takimlar en az 3 kulvarda yarisirlar.Ne demek kupadan elendigimiz iyi oldu lige konsantre oluruz simdi demek.Bizim takimimizin adi Trabzonspor,cemizgezekspor degil..

Ilelioglu
Beyler bu mac geride kaldi artik önümüze bakmaliyiz...!

;):)

prenha61
2.yarı su kaynattı beşiktaşın yıldızları,kondisyonları sıfır bence.ayrıca 2.yarı gördük yedeklerimizle bile neler olabileceğini.merakla ligdeki beşiktaş maçımızı bekliyorum artık...

renktasım en dogrusunu söyledin bende bunu diyorum arkadaşlar mantığa az dikkat iyi düşünün yenildik diye celallenmeyin

Özkan Şentürk
2. yarı beşiktaş savunmasındaki boşluklar okadar açıkca görülüyordu ki sadece bizi 2. takım değil ligdeki her takım çok rahat gol bulabilirdi.Eminim Şenol Hoca da Engin-Colman'ı oyuna alarak bırak beraberliği galip bile gelebileceğimizi görmüştür ama fener maçını düşünerek adamları 30 dk bile oynatmadı.

Ayrıca şunu da belirtleyim ki bu maçı Abdullah Avcı da izlemiştir.Görün bakın haftasonu maçın 2. yarısı napıyor ibb bu beşiktaşı.

OZDEN61
bu maçta öğrendiklerim, orta sahada selcuk ve colman verimliliği. alanzinhonun hala halısaha futbolcusu oldugu, tayfunun kesinlikle yedek olması gerektiği.

birde ve bence en önemlisi trabzonum için taraftar desteği. kendilerine taraftar grubu diyerek son 27 senemizi çalan, oyuncularını yuhalayan, biz destek veriyoruz ayağına yatıp kültür seviyesi düşük insanların tribünde çıkar ilişkisi ile yer işgal etmesi zoruma gidiyor. sadri başkanın bu grupları seneye derhal dagıtması gerek. tek grup olacak tek amac olacak, oda trabzona destek.

Kader KORELİ
Bu kafayla o dillerden düşmeyen "En büyük rakibimiz kendimiz"den daha çok çekeceğimiz var bizim...

Erdal
Herkes bir sakin olsun...Hoca'nın tercihleri eleştiriye açık...Benim de tercihim bu olur açıkçası...Ama böyle olduğu için de niye hocayı eleştiriyorsunuz demem...

Şenol Güneş bir risk almıştır; tıpkı sonuncu kez gelirken aldığı gibi....Görelim ne olacak....

magicyattara
Yenilmek hiç umrumda bile değil..yedeklerimiz bjknin aslarına karşı hakemin olağanüstü yardımlarıyla mağlup oldu..ligde hesabını keseriz..ayrıca bu hafta çok övdüğüm bu bjk,İBB maçını kazansın,bir daha futbol demeyeceğim..fazla şişirmişim bu bjkyi..bu maçla sanırım diğer tüm takımlar da bu bjknin bir b.k olmadığını sanırım görmüşlerdir..

Şampiyonluk yolunda tek rakibimiz hakemler..

OKTAY YILMAZ
Her ŞER de bir HAYIR vardır
Biz gerçekten çok lakayt bir takımız, Eğer şampiyon olamazsak inanın bana bunun tek sebebi lakaytlıktan olur.

Bakınız;
Ligde Manisa'ya yenildik oysa herkes o maçta 1 hafta önceki 6-1 lik Sivas maçı gibi fark bekliyordu Sebep: lakaytlık

Eskişehirle berabere kaldık Sebep: daha son 2 haftasında GS ve Bursayı yendiğimiz için LAKAYTLIK

A. Gücü ile berabere kaldık Sebep: Lakaytlık A. Gücü dağılmış, sorunlu, tribünleri bölünmüş, takımın yarısı gitmiş yarısı sakat dedik

Kupada Antep Belediye ile berabere kaldık herkes biz bu ligin üstünde bir takımız dedi, yabancılar yollandı Sebep kupadan elendik....

ŞAMPİYONLUK İÇİN TEK FORMÜL 89. DAKKAYA 10-0 ÖNDE DE GİRSEK CİDDİYETİ ELDEN BIRAKMAMAK VE ŞAMPİYONLUĞU HAFTALAR ÖNCE İLAN ETSEK BİLE 34. HAFTANIN SON MAÇINININ SON SANİYESİNE KADAR LİGDE TUTUNMAYA ÇALIŞAN BİR TAKIMIN CAN HAVLİYLE OYNADIĞI GİBİ OYNAMAK...

Mustafa Umut
Gaziantep 2. golü atmasaydı burada 2. yarıda oynadığımız güzel futbol konuşulurdu eminim.
1 gol ile 180 derece döndünüz helal olsun size.
Ayrıca bi bildiği var Şenol Hoca'nın.
BİRAZ SAYGI !

Ömer Sak
Manisa anteple berabere kalip yada yenseydi kimse burda Senol hocaya atip tutmazdi :)

Anlamadigim bügün as kadroyla cikip , sonra pazar günüki macda futbolcular sahada teker teker dökülase yada hic herhangi gibi bir varlik gösteremeseydiler baslardiniz hocam bjk macina neden yedek kadro cikmadin diye saymaya . Ya ALLAHIM takim sampiyonluga oynuyor abartmiyalim su kupayi lütfen görende yani sampiyonlar liginde elendik , eger harbiden Kupayi almak icin oynasaydik kupayi alirdik ;)

Murathan
Yahu kusura bakmayında:
Ligin garantisi mi var diyenler;ligi kaybetsek kupayı alsak sanki çok umrunuzda olcak,bırakın Allah'ınızı severseniz ya.

Mehmet Zeki

Umut
Colman
Mustafa Yumlu

3 degisiklik ;)

yatmaztara
ilk yarı çok felakettik, heralde hem oyuncuların birbirlerine alışık olmamalarından, hem bjk nin iştahı, hemde ankaragücü maçından kalan ölü toprağı. şükür 2. devre kara bulutları üzerimizden dağıttık. alanzinho o golü atsa maç ondan sonra 5-2 ts nin üstünlüğüyle biterdi. bjk 2. den fazla atamaz çünki onur 2 den fazla gol yemez. :D

Aker
26.01.2011, 22:16
Çok sinirliyim .

Çokta üzgünüm ama , Şampiyon olunca bunları hatırlamıyacağım diye

Hiç birşey yazmıyorum.

Bu arada hakemler tarafından doğranıyoruz.

Evet bu çok ciddi bir konu. Sadri Şenerin ne yapıp edip şu işe el koyması gerek. Yoksa o koltukta işi ne.

yalniz adam
arkadaşlar her yenilgi bizi üzüyor ama şenol hoca bir kez daha büyük hocalığını gösterdi..ben açıkçası kupadan elenmemizin doğru olacağını düşünüyordum oldu...kupayı on kere alsak beni kesmez..tek hedef var o da şampiyonluk...burda sakalımız kesildi..kesilen sakal daha gür çıkar...

Barış Burak
bu yenilgi ,beraberlikten dsaha çok şey öğretti.

özgüvensiz taraftar.

Hüseyin İlkin
Kupadan elendiğimize üzülmüyorum ama 10 maçtır Gs-Bjk-Fb-Bursa dörtlüsüne yenilmeme gibi bir durumumuz vardı. Bunun gitmesine üzülmediğim değil. :) Canınız sağolsun. Kaldı geriye 16 maç.

Emirhan Yazıcı
Ya bu şenol hocaya laf atanlar acaba taraftarmı ?

Deniz Tosunoğlu
yuh be sampiyonlugu kacirirsak bence kiyametten daha kötü seyler olacak burda...

Ilelioglu
Kötü bir oyun vardi sahada, Futbolcu tercihleri yanlisdi, degisikliklerde hata yaptik ama önümüzde cok önemli bir mac var.

Tunay ERDEM
yemişim kupayı, çok da tın.

affetmez3461
senol hoca nasıl böyle bır hata yapar hala anlamıs değılım resmen yenılmek ıcın maça cıkmısız..kımse bana masal okumasın sankı sampıyon olcağımız garantı gıbı koskoca bır kupayı hemde bukadar avantajlıyken heba etmemız bıze yakısmadı..topcularımız 4 gunde bır maç yapmayı kaldıramıyorlarsa trabzonsporda oynamasınlar bu hata yakısmadı senol gunese...kaldıkı yapılan bu yanlıs hareket lıg bızım ıcın olmazsa olmaz mesajını futbolculara verdığı ıcın yokdan yere topcuları strese sokacak bır hareket bızım topcularımızın hıcbırısı bu stresı kaldıramaz..ınanılmaz stratejık bır hata yaptı senol gunes butun camıayı ve futbolcuları strese soktu yokdan yere yapılan bu yanlıs hareket kupa gıbı sampıyonluğun gıtmesı bununla beraber senol hocaya asırı yapılacak elestırılerın ve senol hocanında sonu olabılır ınsallah yanılıyorumdur..bu arada macın hakemı tam bır felakettı bırılerı duğmeye basmıs bellı kımse bana masal okumasın ankaragucu ve bu maç gosterdıkı artık hakemlerden yana cekceğımız var...79 da manısa beraberlığı yakaladığında manısa bıtıme 3 dakka gol attı dıyıpde 13 dakka sonrada antep beledıyenın golunu veren trt nın yaptığıda ayrı bır ılgınclık gercekten..gecmıs olsun yarın fener macına bılet alcaktım ama benım moralım cok bozuldu sanırım maça gıdemıcem bu moral bozukluğuyla...

UNiVeRSeLoRD

Hadi oradan .

Aynen Reis...!

erolizmts
Ne olursa olsun, bir büyük takım beraberlikle dahi tur atlayacağı bir maçı ve Türkiye kupasını, sırf Fenerbahçe maçı için harcamamalıydı.

ofluhalit
b takımımızla da olsa jimnastikçilere yenildiğimize üzüldüm,sevindirdik gariban arabacıları.neyse f5 saklayalım sevincimizi.inşallah bu sene şampiyon olacağız...

Serdar A
26.01.2011, 22:17
arkadaşım ne hüsranı

dünyanın sonumu ne olmuş

s onuç ta yenilmekte var

seni taktisyen oarak Şenol hocanın yanına gönderelim

Maç kritiği yapıyorum .

Forumda milyon tane örneği var , olacak .

Allah aşkına biraz insaflı olun .

Türkiye kupası , Trabzonspor tareaftarı olarak önemsediğim bir meseledir .

Üstelik böyle rezil bir takıma yenilmek , yenilmeyi bir kenara koyun 45 dakika 3 pas yapamamak üzüntü veriyor .

Üzüntümü dile getiriyorum .

Sitemim ise benim gibi düşenenlere skor taraftarı denmesi , hatta iler gidip edepsizlik yapılmasıdır .

Eleştirilerimin amacı bellidir . 2 futbolcuyu kaybettik . Hadi kupada önemli değil diyelim kadromuz dar 24 oyuncuya 16 maç ihtiyaç var .

Since1912KsK
tayfun cora ve sezer çok sırıttı bugün.. yattara ismaili öldürdü tayfun cora daha etkili olsaydı sağ kanattan çok pozisyon bulabilirdi trabzon, serkan balcı olsaydı tayfunun yerinde 90 dakika sonunda tabela değişik olurdu.

The Ciks
Bu kupanın süperini lig şampiyonu olunca zaten biz alacağız...

bakalım bjk karsımıza cıkabılecekmı....

Bu takım ve senol hoca bir tramva daha yaşamamak adına en dogrusunu yaptı...

serkan,colman,selcuk jaja olsaydı bu bjk ne yapardı...

hiç....

adamlar tam tekmıl oynadılar....oynadıklarıda bı sey olsa....

bu maçtakı ıkıncı takım ve as takımla lıg bızım....

kupanın superı super kupa da bızım...

gs ve bjk ye celık comak oynamaları için bir lutufta bulunduk...

kimse farkında değil ama...

2. takımımızla biz bugun şampiyon olduk...

farkını bu ikinci takımla siz düşünün...

şampiyonluk için yollara düşün...

karadeniz uşakları...

söylemeye başlamak mümkündür artık ...şampiyonluk şarkıları...

'' Ormanın içinde kesişen iki yol vardı ve ben en az ayak izi olan yolu seçtim'' NOVALİS

Kubilay ŞAHİN
Gene girdik bir birine..

La havle..:D

Keleşoğlu
şu kadroyla karşımıza çıksınlar da ligde bi ezelim şunları

GERONIMO35
ALANZINHO 2.ci golü atsaydi burda kral gibi karsilanirdi. Bu kadar ucuz taraftarmiyiz biz yahu? SONSUZ DESTEK. SONUNA KADAR TRABZONSPOR

Alan en az uc pozisyonda pasi dusunmedi ikisi hele uzaktan fantazi denemesiydi bu uc pozisyondsn birinde arkadasina pas verse mesela sonuncuda yattaraya su an kargalara guluyorduk

Mehmet Zeki
yuh be sampiyonlugu kacirirsak bence kiyametten daha kötü seyler olacak burda...

Bir Ankaragucu beraberlikten sonra yada Bjk macindan sonra neler oldu. Allah gostermesin sampiyonluk giderse neler olur.

Burak Sahin
en azindan engin ve umutla baslayabilirdik calede solda olsa daha iyi olurdu en ben cünkü engein ve umutta deli gübü olduguna inaniyorum o adamlar özellikle umut her gün mac yapsa yorulmaz :)

Numan Yerlikaya
Sergenin Bi Lafını Tuttum Ama Trabzonspor Gibi Bir Takımın Glowacki Gibilerini Almaması Lazım Dedi Doğru Dedi

Erkut Ay
yemişim kupasını bana lig lazım bu saatten sonra hoca alt yapıdan kadro kursa bile kızmazdım...

Ahmet_8
Pawel mukemmel pas verdi gercekten çok beğendim kafa topuda direkten döndü ısınırsa çok iş yapar piotrın daha zamana ihtiyacı var ama oda iyi özellikle alanzinhoya mukemmel bi pas attı ama alanda öyle vuracak güç nerdeee

he bide Hakeme bravooo bide iyi hakem diye geçiniyor ibrahim t. mustafaya dirsek atıyor faulu besiktas kullanıyor super gercekten

serkanholep
26.01.2011, 22:18
Gaziantep 2. golü atmasaydı burada 2. yarıda oynadığımız güzel futbol konuşulurdu eminim.
BİRAZ SAYGI !
daha fazla katılamazdım hemşehrim

Efendioglu
Manisa icin ciddi iddalar var,izleyen yokmu su maci ?

Maçı izlerken cepten mackoliğe girdim tv de bizim dakika 80 onlarda 90+ydı bizim maç bitmeden 20 saniye önce bitti onların maçları irdelenmeli

asilhamsi
arkadas bu kadar zormu dort gun sonra maca cıkmak....

Cok gereksiz bir hareketti..Malesef senol hoca hem macta hemde mactan onceki oyuncu tercihlerinde müthis hatalar yaptı...

Ben Sezeri cok begendim....Tayfun icin soylenecek birsey yok..Brozekler is yapar..

Hic olmazsa Serkan ve barıs atas gibi fizik gucu rahatlıkla bir haftada iki macı kaldıracak adamlar oynatılabilirdi..

Piotr brozek solbek barıs ceyhun sezer önde yattara alanzinho ve en önde pawel oynayabilirdi...
serkan----giray-----glo-----piotr
---barıs----ceyhun---sezer----------
---------yattara---alanzinho-------
------------brozek--------------

boylece besiktası ortasahada kitler oyun oynatmaz gule oynaya beraberligi alırdık..

mete61bordomavi
Manisanın yaptığı elbette ayıp ama onlara laf demek bize düşmez!
Kendi evinde bank asya takımından 2 tane yiyen bizdik!

zarha6155
Şenol Güneşin kumarı çok gereksizdi. Manisaya mı güvendi anlamadım ki. 7 yedek oyuncunun oynadığı takımın yenilmesi normal zaten.
Şuna sevindim ama yıldızla topluluğu denilen beşikteş yedeklerimizi zor yenebiliyorsa aslarımızın önünde kimse duramaz.
Glovackiye inanıyordum ama nedense oynadığı her maç gol yiyoruz ve o çıktıktan sonra takım daha iyi oynadı.
Keşke bu kadar yedek ağırlıklı takım olmasaydı. Feneri yenmemiz şart oldu.

Neyse hayırlısı olsun. Rakiplerimiz Bursa ve Fener kupada yoktu zaten. Ne kadar az maç oynarsak o kadar avantajlı da olacak.

Ilelioglu
BİRAZ SAYGI !

Evet aynen...RESPECT....!!

worldmaster
Bi de şu açıdan baksak olmaz mı? Hiç bir takım 8-9 yedek oyuncuyla çıkmayı göze alamazdı.Nerdeyse gruptan çıkıyorduk...Buradaki yorumlar kesinlikle sonuç odaklı.

Gruptan çıksak şu veya bu şekilde çoğu kişi burada Şenol Güneş'e methiyeler dizerdi eminim.Aynı kişiler sonucun zıt olmasıyla görüşlerini de dansöz gibi çevirdiler buna da eminim...

Belki Şenol hoca hata yaptı,ki yapsa ne olacak adam Peygamber değil Allah aşkına biraz sakin kafayla düşünün yahu!

Ben de isterdim gruptan çıkmayı ama kısmet olmadı,hayırlısı umarım böyledir...

Tek isteğim Kadıköy'den boynu bükük ayrılmamak.Hafta sonu yenilmeden çıkarsak oradan fikstür gelecek 3-4 hafta bizim lehimize işleyecek

Allah yardımcımız olsun...

Şenol Altunsoy
Yenilmek hiç umrumda bile değil..yedeklerimiz bjknin aslarına karşı hakemin olağanüstü yardımlarıyla mağlup oldu..ligde hesabını keseriz..ayrıca bu hafta çok övdüğüm bu bjk,İBB maçını kazansın,bir daha futbol demeyeceğim..fazla şişirmişim bu bjkyi..bu maçla sanırım diğer tüm takımlar da bu bjknin bir b.k olmadığını sanırım görmüşlerdir..

Şampiyonluk yolunda tek rakibimiz hakemler..

Seviyorum seni Murat :)

Şenol YİĞİT
Kupadan elendiğine sevinmek !
Sanki şampiyonluğu bize tayin etmişlercesine !

Mustafa ÖZDEMİR
tek hedef kaldı...

prenha61

Hadi oradan .

trabzonspor aşkın buysa senin büyük taraftar aşkın buysa şüphe ederim yense yenilse tam destek hep destek zayıf düşünmeyelim lütfen böyle yapılırsa zor işimiz büyük takımın büyük taraftarları nerde ? bumu

orhan42
İlk yarı kahroldum resmen..Zoruma gitti oynanan futbol..fakat ikinci yarı bu kadar eksik kadro ile başa baş mücadele ettik rakibimizle..En azından boynumuz eğik değil..(kendim için söylüyorum)Samimi olarak inanarak söylüyorum..tarbzonum tam kadro sahaya çıksaydı bu eziktaşı yenerdi..Evire çevire yenerdi..Uyumsuz bir kadro ile bu kadar..Ha bir de Tayfun,Alan bu takımın 11 futbolcusu değil..sadece alternatif olurlar en fazla..Mustafa Yumlu bana göre takıma bir an önce monte edilmeli..İnşallah Feneri yener de bu günü çabuk unuturuz..

Hasan61
26.01.2011, 22:19
Bu maçtan sonra görünen,biz bunları lig maçında çok güzel öpeceğiz.

Genel olarak kupaya bakarsak biz kupayı Antep bel. maçında yediğimiz golle kaybettik.Bu maça garantilemiş olmamız lazımdı.

mekatronik
ilginç bir taraftarız kazansak burada 500 kişi bulamazdık çok garip.çoğuda felaket tellalı. gidin başka yere kusun kininizi.

lazzist
gereksiz bir yükü üstümüzden minumum bir zararla attık kutluyorum şenol hocayı...

winner
İdeal kadroyla gerçekten zor bir maç olmayacakmış bizim için.Bu arada son saniyelerde ersan'ın yerine neredeyse ernst giriyordu 7.yabancı olarak.Formasını bile giymişti son anda farkedildi ve ekrem girdi

pascalli
Bizim kupadan elenmemizin en büyük sebebi hiç kusura bakmasınlar ama Trabzondaki seyircilerimizdir..G.Antep Bld.maçında hem kendileri uyudu hemde takımı uyuttular..10 dakika şöyle güçlü bir destek verseydiler takımda ayağa kalkar belediyeye futbol bile oynatmazlardı..onlar seyirciye, seyirci onlara baktı mışıll mışıl uyudular ve 2 puan haybeye gitti..İstanbul'daki seyirciler adına sizlerden rica ediyoruz..Allah rızası için ,bu takımın şampiyon olması için biraz canlanın biraz destek olun..bırakın çekirdek leblebi yemeyide slogan atın tezahürat yapın onuda yapamıyorsanız hakemin,rakip oyuncunun her hareketine yuh çekın ıslıklayın..bağırın korkmayın ses tellerinize zarar gelmez. bir tane takımımız var onuda sahipsiz bırakmayın.

Chiko
Takmayin renkdaslar..
Senol Hoca bizden fazla yaniyordur bu maca, elendigimize.
Mactan önce herkes yedek kadro ile cikalim diyordu, Antep maci 1-1 iken herkes mutluydu, tur atlasaydik kimse elestiri yapmazdi. Canimiz sagolsun, ZTK'nin hevesini aldik, bu sene insallah Sampiyon oluruz. Kupa icin degil, Renk icin sevdik Trabzonspor'u.
Senol hoca yanlis yapmistir ama abartmayalim.. Ziya Dogan olsa ligde 5. veyahut 6. olarak sürünürdük. Ayman ve Moawad'lar ile cildirirdik.. Birakin sevinsin Ezik'ler. Avrupa Kupasi, Spor Toto Süper Lik, Ziraat TÜrkiye Kupasi.. Cok dayanamazlar, bizim yedekler ikinci yari uzay takimi Besiktas'i dagitti.
Hepimizin morali bozuk ama takima destek zamani.:)

İlyas Özdemir
hey millet baltalarınızı pazar günü saat 21:45'e kadar gömün ! şimdi birlik zamanı

adem73
biz bu trt spikerine ne yaptik.bu kin bu düsmanlik neden.neden antep gol atinca cilginlar gibi sevindi.neden neden?almeida diye bagirirken sesi kisildi.

esra61
paniğe gerek yok........bu takımla bu kadarsa tam kadroyla bjk'yi yeneriz hemde farklı...............

Sezgin Öztürk
Kimsenin Trabzonsporluluğunu ölçmüyorum . Haddime değil .

ama körlere yol göstermek gerek .
Biz kör olabiliriz ancak NAN KÖR değiliz asansör takımı durumundaki bir futbol takımını alıp böyle bir noktaya getiren bir insana laf atmak BİZE YAKIŞMAZ... Buyrun çok bilenler önden gitsin...

Uğur Odabaş
BİRAZ SAYGI !

Fazla söze gerek yok.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Berke6198
Şenol Hoca'ya yüklenenleri anlamıyorum ben gerçekten Ligde 2. takıma FB'ye 7 puan fark atmışız şu anda hadi diyelim ki gittik Türkiye Kupası'na sonra neler olacak 1. takımın hem ligi hem de Türkiye kupasını yönetmesini siz çok kolay sanıyorsunuz abilerim bu kadar kolay olsaydı başımızda Şenol Güneş gibi bir Teknik Direktör varken çok rahat giderdik biz Türkiye kupası'na bizim Türkiye Kupası'nda iddia'mız ne kadar?? Hangi maça Futbolcu yetiştireceğiz biz ???.
Onun için Şenol Hoca'ya suç atmak yerine biraz daha sağlıklı düşünseniz anlayacaksınız herşeyi.

Barış Burak
26.01.2011, 22:20
önceki sezonlar iki kulvarda ok oynuyorduk ya.... hey gidi hey.

Trabzonspor taraftarına harbidende; her maç 3 atan takım lazım.mağlup olmayacak veya berabere kalmayacak yani.kalırsa herşey berbat olur zaten kafamızda. Allahın izniyle bu sene şampiyon olduğumuzda bu düşünce anlayışı terkeder o zaman ortalığı.inşaallah umudumuz bu.

pawelin kafası veya alanın şutu gol olsa,şimdi neler diyecekti çoğu Renktaşımız. sağlık olsun.bunları görmekte güzel.

Alperen Çakıroğlu
Geçen sene kupayı istiyoduk almıştık bu senede istediğimiz olan Şampiyonluğu alacağız.. Şampiyon TRABZON !!

lazoli06
Sergenin Bi Lafını Tuttum Ama Trabzonspor Gibi Bir Takımın Glowacki Gibilerini Almaması Lazım Dedi Doğru Dedi
Ne zararını gördün adamın?Fıstık gibi top oynuyor

Burak Sahin
BİRAZ SAYGI !

senol hoca nin bir bildiginin olup olmadigini neden salliyorsun ki arkadasim :) ya biliyorsan söyle yada sallama allah askina bir bildigi varmismis madem vardida neden elendik senol hocada insan oda hata yapabilir... hatta kendide kabul etmisti gbb macini yenseydik bu is buralara kadar gelmiyecekti senol hoca bugün hata etmistir....

serkanholep
Maç kritiği yapıyorum .

Forumda milyon tane örneği var , olacak .

Allah aşkına biraz insaflı olun .

Türkiye kupası , Trabzonspor tareaftarı olarak önemsediğim bir meseledir .

Üstelik böyle rezil bir takıma yenilmek , yenilmeyi bir kenara koyun 45 dakika 3 pas yapamamak üzüntü veriyor .

Üzüntümü dile getiriyorum .

Sitemim ise benim gibi düşenenlere skor taraftarı denmesi , hatta iler gidip edepsizlik yapılmasıdır .

Eleştirilerimin amacı bellidir . 2 futbolcuyu kaybettik . Hadi kupada önemli değil diyelim kadromuz dar 24 oyuncuya 16 maç ihtiyaç var .
kardeş ilkyarıyı izleyemedim

2. yarıyı izledim ve çok berğendim

2 oyuncuyu naasıl kaybettik anlamadım

Adem Erdoğan
As takımla bjk'yi parçalardık; artık fb'ye nasipmiş demekki.

Balon Jimnastik Klübü daha ötesi yok.

sametaydin
Ligdeki bjk maçını bekliyorum şunları bi rezil edelim de görsünler.

Ilelioglu
Kupadan elenmemizde yabanci Futbolcularinda sucu var bence....;)

Cagdas Topal
BİRAZ SAYGI !

İşte bu kadar :cool:

Fatih
Cüneyt Çakır hayatının en kötü maçlarından birini yönetti.

Joacivil
Kimse masal anlatmasan sabhtan beri dalga geçiyorla sızın 4 tarafınız trabzonlu olabılır ama bızım etrafımız hep ıstanbul takımlarını tutanlarla dolu hepsı dalga gecıyor kufur leşiyoruz yumruk yumruga geldik her maç sonrası boyle deger mı hiç he deger mi
yemin ediyorum sinir krizne girecem

bingolts
Bizim neyimize kupa lazım boşverin keyfini çıkarın hatta daha iyi bile oldu neden bu hafta beşiktaş maçı bence Şenol hoca oyuna gelmedi ligdeki maçı alsa işi bitirecek ki bu çok daha iyi olurdu as takımı sürseydi sahaya o zaman fener dinç bir şekilde karşımıza çıkardı bence çok iyi yaptı. Helal olsun derim vallah üzülmedim yenilgiye kupa hasretimiz yok bizim bizim şampiyonluk hasretimiz var. ki daha iyi oldu bu sonuç tek kulvarda oynasın

Mustafa Cem Şeyhoğlu
ne yenildiğimize ne de elendiğimize üzülüyorum tek korkum umarım 2. yarıdaki oyun profilimiz böyle değildir. ayrıca ayaklarımız biraz yere bassa fena olmayacak bence

mekatronik
26.01.2011, 22:21
Yazık olmuş demekki 45 yılına sezer sahada maç 2-1 engin yedekte burdan bişe çıkartamıyorsa evet maalesef yazık olmuş 45 yılına Trabzonspor daha önce hiç 2 kulvarda yarışmadı mı sağda solda neler konuşuluyor biliyormusun trabzon maçı satmış satılmış diyorlar lider oldu bir tarafları kalktı diyorlar kim küçülttü bu kadar bu takımı lider yapan şenol güneş değil ersun yanal ve sadri şenerdir.
sizin gibisine hadi ordan denir

Emre HIZAL
İlk yarıda oynanan oyun saç baş yoldurdu hiç bir yerde topa basmayan isteksiz bir takım vardı. 2. yarıda gerçekten takımın kimliği değişti 46. dakikada attığımız gol umutlarımı artırdı ondan sonra direkten dönen top alanzinho nun pozisyonu olmadı. Biri girseydi ve bjk elenseydi o zaman çok madara olacaklardı benim üzüldüğüm bu zaten. Bu kadar yedek ağırlıklı bir kadroyla dahil özellikle 2. yarıdaki oyun kupadan elenilmiş olmanın üzüntüsünü alıyor zaten. Ama ligdeki maçı heycanla bekliyorum. Pazar günü fbyi yenelim gerisi önemli deil.

prenha61
BİRAZ SAYGI !

renktaş çok haklısın şenol hocamı tebrik ediyorum ben tecrübe tecbüre dünya üçünçüsü teknik adamı

affetmez3461
senol hoca nasıl böyle bır hata yapar hala anlamıs değılım resmen yenılmek ıcın maça cıkmısız..kımse bana masal okumasın sankı sampıyon olcağımız garantı gıbı koskoca bır kupayı hemde bukadar avantajlıyken heba etmemız bıze yakısmadı..topcularımız 4 gunde bır maç yapmayı kaldıramıyorlarsa trabzonsporda oynamasınlar bu hata yakısmadı senol gunese...kaldıkı yapılan bu yanlıs hareket lıg bızım ıcın olmazsa olmaz mesajını futbolculara verdığı ıcın yokdan yere topcuları strese sokacak bır hareket bızım topcularımızın hıcbırısı bu stresı kaldıramaz trabzon sehrı hıcmı hıc kaldıramaz madem kupayı onemsemıyorduk ozamn butun maçlara yedek kadroyla cıksaydık ya anlam veremedım ben bu ıse....ınanılmaz stratejık bır hata yaptı senol gunes butun camıayı ve futbolcuları strese soktu yokdan yere yapılan bu yanlıs hareket kupa gıbı sampıyonluğun gıtmesı bununla beraber senol hocaya asırı yapılacak elestırılerın ve senol hocanında sonu olabılır ınsallah yanılıyorumdur..bu arada macın hakemı tam bır felakettı bırılerı duğmeye basmıs bellı kımse bana masal okumasın ankaragucu ve bu maç gosterdıkı artık hakemlerden yana cekceğımız var...79 da manısa beraberlığı yakaladığında manısa bıtıme 3 dakka gol attı dıyıpde 13 dakka sonrada antep beledıyenın golunu veren trt nın yaptığıda ayrı bır ılgınclık gercekten..gecmıs olsun yarın fener macına bılet alcaktım ama benım moralım cok bozuldu sanırım maça gıdemıcem bu moral bozukluğuyla...

diplomat61
yönetim artık bu trt ye tepki göstermeli... bu kadar yanlı bir yayın olabılırmı ustelık trt hd de daha da fazla.....

reisoğlu61
tek hedef kaldı...
bugünkü kadro anlayisina göre zaten tek hedefti.
kücük takimlardan ne farkliligimiz kalirki sadece ligi düsünürsek. büyük takim her macini kazanmak icin sahaya cikar her kupayi almaya calisir. fenerle alay gecerken kupaydida simdi elendik diye tenekemi oldu arkdaslar

Gürkan
Ne fener maçı bu maçın telafisi olamaz.

Horispin
beyler sıkıntı yok ikinci yari oynadigimiz futbolla bildircinlari yusuflattik. A2 takimiyla ciktik sahaya. Bu macin ligi de var orada gorusecez tekrar bu arkadaslarla. Simdi tum gucumuzle Fenerbahce macina konstantre olup o maci alip bunu unutturacaz herkese. Pawel bizde cok is yapacak.

Ahmet_8

Sergene sen yorumcumu diyosun ? daha dün mükümmel diyodunuz adama cok prof diyodunuz saglam diyonuz ne oldu? yapmayın allah aşkına azcık taraftar olmaya çalışın !!

Hekimoğlu
Orta sahası Ceyhun Sezer olan takımdan ne beklenir tayfun cora yine bomba.

Mustafa Umut
daha fazla katılamazdım hemşehrim

Evet aynen...RESPECT....!!

Fazla söze gerek yok.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

İşte bu kadar :cool:

Hepinize teşekkürler.:)

Ilelioglu
Biz kör olabiliriz ancak NAN KÖR değiliz asansör takımı durumundaki bir futbol takımını alıp böyle bir noktaya getiren bir insana laf atmak BİZE YAKIŞMAZ... Buyrun çok bilenler önden gitsin...

Senol Hoca'yi kimse kötülemiyor zaten, sadece bu macta yaptigi hatalari söylüyoruz. Bunda birsey yokki...:)

brushfield
26.01.2011, 22:22
gereksiz bir yükü üstümüzden minumum bir zararla attık kutluyorum şenol hocayı...
:alkış::alkış::alkış:

Ibo61
ben hic üzülmüyorum. böylesi daha hayirli. bjk bizim yedek takimi bile zar zor yendi..... senol hocaya laf atanda gitsin Bakirköye....

Numan Yerlikaya
Ne zararını gördün adamın?Fıstık gibi top oynuyor

Bana Göre Çok Yavaş Geride Kalıyor Hamlelerde Geç Kalıyor Mustafa Bence Daha İyi

Sefa
Beşiktaş'ın yıldızlarının korumasını beğendim bu arada. Beşiktaş yönetimi FIFA kokartlı bir koruma tutmuş..

rebelking
Ya arkadaslar olan olmus. Devam etseydık sevınırdık ama bu kupayı her zaman alabılıyoruz. Fener macı için bu riske girmeye bencede degerdi. Ayrıca bu riske ragmen fenere yenılebilirizde.Olabilir.Puan farkları bugunler içindi. Hoca kapasıtemızı bılıyorkı bazılarını dınlendırmeye gerek duymus. Destege devam...

balli_kuymak
Maç sonu lig tv deki faik gürses'in konuşmalarına çok sinirlendim :mad:

Erdogan
Girmiyecektim ama belki bir umut... ama yok taraftar profilimiz ayni. Way be...

Barış Burak
Bu kupanın süperini lig şampiyonu olunca zaten biz alacağız...

bakalım bjk karsımıza cıkabılecekmı....

Bu takım ve senol hoca bir tramva daha yaşamamak adına en dogrusunu yaptı...

serkan,colman,selcuk jaja olsaydı bu bjk ne yapardı...

hiç....

adamlar tam tekmıl oynadılar....oynadıklarıda bı sey olsa....

bu maçtakı ıkıncı takım ve as takımla lıg bızım....

kupanın superı super kupa da bızım...

gs ve bjk ye celık comak oynamaları için bir lutufta bulunduk...

kimse farkında değil ama...

2. takımımızla biz bugun şampiyon olduk...

farkını bu ikinci takımla siz düşünün...

şampiyonluk için yollara düşün...

karadeniz uşakları...

söylemeye başlamak mümkündür artık ...şampiyonluk şarkıları...

'' Ormanın içinde kesişen iki yol vardı ve ben en az ayak izi olan yolu seçtim'' NOVALİS

imzayı nereye atıyorduk?

Mehmet Ç.
1. Kupa'da ilk macdan beri yedekler cikti. Bugün'de onlarin oynamasi normal ! Kimse neden yedekler oynadi Demesin !!

2. Bu stata yine gelecegiz ! Siz düsünün o günü :)

worldmaster
Maçtan önce bu kadroyla 1-2 yenileceksiniz deseler çıt çıkaran pek olmazdı ki maç öncesi bu şekilde çok yorum okudum...

Her maçı kazanmamızı bekleyenler var inanamıyorum...

Hatırlatıyorum Barcelona kupada hafta içinde 3-1 yenildi hem de sıradan bir İspanyol takımına...

Kader KORELİ
biz bu trt spikerine ne yaptik.bu kin bu düsmanlik neden.neden antep gol atinca cilginlar gibi sevindi.neden neden?

Bunlardan o kadar nefret etmeye başladım ki, artık benim için Türk kimliğimden önce Trabzonlu kimliğim geliyor.

Erdal
26.01.2011, 22:23
Hiç bir Trabzonspor'lu takımın yenildiği bir maça sevinmez...Ben sinirden yazıyı zor yazdım...Üstelik bana kalsa da tam da bu takımla çıkar oyuncu değişikliği bile yapmazdım :)...Sinirlenmek hakkımız....Ama yazarken üsluba dikkat edelim...Birbirimizi kırmayalım....

Ayrıca hakem de Şenol hoca'ya yardım etti...Hakem Manisa, Alanzinho hepsi Şenol hoca'ya yardım etti....Şenol Güneş bir risk alıyor...Bırakın görelim sonucunu...Lütfen bırakın....

Mellih
tüm hepimize geçmiş olsun.. oyuncularımızın canları sağolsun..

ThePatriot61
Siz Tayfun ve Sezer diyorsunuz ben Alanzinho diyorum. Tamamen sova dönük oynaya biri. Buna nasil 4 milyon € harcadik inanilacak gibi degil.

ESER
tek tesellim bu macin Avni Aker de oynanmamis olmasi..

ne kadar birlik mesajlari da verilse , ne kadar destek soylemleri de dillendirilse skor negatif olunca hemen herkes giydirme pesinde.. demek ki Avni Aker de takimi yuhlayanlar sadece Trabzonda yasayan taraftarimiz degilmis.

herkes hergun takimin surasi eksik burasi eksik diyor, yaziyor ciziyor. ama hoca elindeki kadroyu stratejik sekilde kullanip kadro zaafi yasamamak icin bir tercihte bulununca hurrraaaa hemen takima hocaya yuklenmedir gidiyor.. bugun as kadro ile cikilsa ve jaja - selcuk- colman-engin- cale- vs sezonun en onemli maci oncesinde sakatlansaydi bugun neden yedek kadro cikardin hoca diye soranlar bu adamlari neden oynattin demiyecek miydi ? ne isaya ne musaya yaranabiliyor hoca..

Mustafa Umut
senol hoca nin bir bildiginin olup olmadigini neden salliyorsun ki arkadasim :) ya biliyorsan söyle yada sallama allah askina bir bildigi varmismis madem vardida neden elendik senol hocada insan oda hata yapabilir... hatta kendide kabul etmisti gbb macini yenseydik bu is buralara kadar gelmiyecekti senol hoca bugün hata etmistir....

17 maçlık sezonu en yakın rakibine 5 puan atarak tamamlayan bir hocanın bi bidiği vardır heralde.Her bildiği de doğru olacak diye bir şart yok.
Ayrıca bende onu anlatmaya çalışıyorum o da bir insan hata yapabilir.

Mustafa ÖZDEMİR
Orta sahası Ceyhun Sezer olan takımdan ne beklenir tayfun cora yine bomba.
başka söze gerek yok...

vaslat
alnız dikkatimi çeken bir şey oldu. Dakikalar sanırım 60´ı gösteriyordu Trabzon tehlikeli bir atağa çıkarken birisi(ben sarı kartı olan Quaresma gibi gördüm) Alanzinho´yu durdurdu ki kesinlikle sarı kartlık bir hareket. Ancak hakem devam dedi ve pozisyonun tekrarı bir kez olsun gösterilmedi.

Bir de sanırım 65. dakikada Cenk ceza sahası çizgisi kenarında topa doğru uçtu. Topla birlikte dışarı doğru çıkınca topu elinden bıraktı. Ama tam olarak ne zaman bıraktı göremedik. Yine önemli bir pozisyon olmasına rağmen tekrar yoktu.

Ancak ne zaman Beşiktaş´ın lehine olabilecek bir tartışmalı pozisyon olsa defalarca tekrarını izledik. Zaten maç yorumcusu(!) bile Sergen´di. Devletin kanalına yakışmayan şeyler oldu bu akşam.

yukarıdaki yorum fenerlierin forumlarından alınmıştır.Söze gerek yok sanırım.

Ilelioglu
Beyler sadece bir mac kaybettik, abartmayin bu kadar lütfen.

Hürgün Aygün
Gerekirse bu başlık yarın kapanmalı artık sadece lige konsantre olmalıyız...

Fanatik34
Su maci bu sekilde kaybedip kupadan elenmeyi kabullenemem!

Eger Senol Günes bu maca Yönetime transferin gerekliligini göstermek icin bu kadroyla ciktiysa, Hoca´yi anlayabilirim ama bunun haricindeki herseyde Hoca hatalidir!!!

Fatih Özgenç
inşallah feneri yeneriz bu geceyi unuturuz

Nonserviam
26.01.2011, 22:24
Serkan, colman, selçuk, burak, umut, jaja, engin.. bitane bitane :)

efulim67
BANA ne KUPADAN !
Allah yolumuzu ligde açık etsin.
Arkadaşlar ben yedek takımımızı 2. yarıdaki moyunundan dolayı sonsuz bir minnetle teşekkür ediyorum.
Bu Beşiktaş Ligde 10 Galibiyet alamaz.
Biz Fener maçına hazırlanalım...

Yiğit SARI
İlk yarı belli geri yaslanıldı. Biz defans oyununu oynayamıyoruz bu gerçek. Ama 2. yarı... Şenol Hoca ne demişse arada çok yaramış ve bu kadroyla yine de fena değildik bence. Alan onu atsaydı müthiş olrudu ama işte şans yok. Şuan bence Pazar günü Fener maçını yenmekten başka şansları yok kaybettin diyelim demezler mi Fener maçı için kupadan elendin Fener'ide yenemedin ?

Sezer ve Ceyhun'u beğenmedim özellikle Ceyhun'u . Brozekelrde kesinlikle ışık var ..

Serdar A
trabzonspor aşkın buysa senin büyük taraftar aşkın buysa şüphe ederim yense yenilse tam destek hep destek zayıf düşünmeyelim lütfen böyle yapılırsa zor işimiz büyük takımın büyük taraftarları nerde ? bumu

Yahu bunu neye istinaden söylüyorsunuz ?

Ne söylediğimin farkındamısınız ?

Sezer için bu maç uygun muydu , Tayfun için bu maç uygunmuydu . Dönün birde futbolcunun açısından bakın . Dönün bir de taraftarın gözünden bakın , güven sıfırlandı . Zaten ip üstündeydiler .

Bjk orta alanın yaş ortalaması 34 . İkinci yarı zaten dönecek maçı ilk yarıdan bu kadar yaslanarak teslim etmek pozisyon oranının %30'a kadar düşmesi 2-3 pas yapamamak oyun karakterimize marka değerimize ne kadar yakışmıştır ?

Biz bunları soruyoruz .

Ama anlamak için önce saygı sonra sabır gerekiyor .

Ezbere konuşuyorsunuz .

zarha6155

Bende de, hayal kırıklığı sakatlanmış olmasının bize hiç zararı olmamış.Kadroya girmesine gerek yok.

Taner Uykuçeken
Şenol Güneşin kadro tercihini eleştirmiyorum, hocanın kararıdır kabulümüzdür ama
1- ilk yarıya bak birde ikinci yarıya gece ve gündüz gibi sebebi
2- bazı Futbolcularımız yetersizliği ayan beyan ortada ısrar niye
3- hocanın kararıdır ama oyun içinde hiçbir varlık gösteremeyen isimleri 90 dakika sahada tutmak niye

isim vermek istemzdim ama vericem, Tayfun, Ferhat, Sezer, Ceyhun,Alan maç performanslarını artırmak için A2de düzenli forma giymeleri lazım

Burak Sahin
arkadaslar birde anlamiyorum öyle bir konusuyorsunuzki 2. yari sanki tek kale mac oynadik ilk yari cok kötüydü ikinci yarida normaldi... evet 2. yari iyiydi cünkü ilk yari cok kötydü ona bakarak iyidi yani ....

Emirhan Uludüz
ulan çok mutluyum bütün bjk li arkadaşlar ne diyeceklerini şaşırdılar :D

Hasan ZAİMOĞLU
cüneyt çakır'ın bu performansından sonra Dominik Cum ile Dem. Kongo Cum. afrika kupası maçına vermelerini umuyorum.

MehmeTS_ADANA
valla korkuyordum bu maça tam kadro çıkarız diye hatta a.gücü maçının ikinci yarınsında şenol hocanın gördüğü manzara bu maça yedek kadroyla çıkması gerektiğine inandırdı diye düşünüyorum.
ilk yarıda çok kötüydük ama ikinci yarı takımımla gurur duydum elendik tabiki üzüldüm ama çokta takmadım.bence şenol hoca doğrusunu yaptı.bu arada kargalarında 30-35 dakikalık takım olduğunu bu maçla anladık

zafer6161
Manİsa ayip falan yapmadi,bİze genÇ takimla Çikarken ayip olmuyor dumu,sonra antep takimi bjk ve bİzden puan aldi,Çok ters takimdir

Veysel Tomruk
Yaa anlayamadığım bişey var?Bu rotasyon zırvası nedir Allah aşkına? Bu kadar mı güçsüz bu takım ki 4 gün sonra bir maç daha oynayamasın ya da her ne sebepse... Böyle büyüklük olmaz olamaz..Çıkarsın has takımınla adam akıllı oynarsın..Yenersin veya yenilirsin...

Ilelioglu
26.01.2011, 22:25
Onu bunu birakinda su TRT'ye tepki göstermeyecegiz mi...?

:mad:

Barış Burak
Yazık olmuş demekki 45 yılına sezer sahada maç 2-1 engin yedekte burdan bişe çıkartamıyorsa evet maalesef yazık olmuş 45 yılına Trabzonspor daha önce hiç 2 kulvarda yarışmadı mı sağda solda neler konuşuluyor biliyormusun trabzon maçı satmış satılmış diyorlar lider oldu bir tarafları kalktı diyorlar kim küçülttü bu kadar bu takımı lider yapan şenol güneş değil ersun yanal ve sadri şenerdir.

al işte. ne desem? şu yoruma ne desem? Allah aşkına Şenol Güneşe denecek laf bu muydu?

Burağıda yuhaladın mı bari?

Murat'
anlamadigim, 2oyuncu kaybettik de bu oyuncular kim anlamadim ??

ah su besiktasa yenilmeyip elenmelerine sebep olup o tezhuratlarini bilmem nerelerine soksaydik

Oyunculardan bir tanesi Burak galiba.

Berke6198
Sergene sen yorumcumu diyosun ? daha dün mükümmel diyodunuz adama cok prof diyodunuz saglam diyonuz ne oldu? yapmayın allah aşkına azcık taraftar olmaya çalışın !!

:alkış::alkış::alkış: Sergen kim ki bizim takımı eleştiriyor.İlk yarıda bir laf etmişti"Beşiktaş herşeyiyle sahada hiçbir eksiği yok"demişti.
2.yarıda berbat oynayan Beşiktaş'a laf dedirtmemek için şöyle demişti"Beşiktaş'lı oyuncularda kondisyon eksikliği var ve oyuncuları Fiziksel yönden çok güçsüz demişti şimdi gelipte biz bu adamın yorumlarını dinlersek kafayı yeriz aynı benim senin hepimizin yediği gibi.Onun için Sergen falan filan hepsi hikaye....

Ahmet_8
şu sezere sabır edemiyorum artık ceyhun tayfun ve giray tam kova bodoslama toplara dalıyorlar Pawel mustafa onur yattara dısında herkes vasattı ama canları sağolsun fener macından alınacak 3 puan hepsini unutturur

unique
Yahu sallayın arkadaşlar kupayı, ben çok kupa sevinci yaşadım iki günlük zaten gelip geçici. Şampiyonluk istiyorum ben, hiç yaşamadık çünkü çoğumuz o duyguyu. 1 şampiyonluk 10 kupaya bedel hem maddi hem manevi .Tadını çıkarın yahu şu yedek takımla kargaları yerlerde yatırmamızın.

Fener maçını kazanırız kaybederiz ayrı konu, ama Şenol Güneş doğrusunu yapmıştır bugün. Colman-Selçuk-Jaja oynayıp da birisi sakatlansaydı o zaman da eleştirecektik niye as takımla çıktı diye. Boşverin kupayı, lige saklayalım enerjimizi.

inadina61_08
Bu hakemler ve spikerlerle Şampiyonluğun garantisi Vallahi de yok Billahi de yok, yoksa görünen aylardır oynamayanlar bile Şampiyonluğa gider 2 takviyeyle :)

tarsus
pawel vurdu direğe çarptı çıktı Q vurdu direğe çarptı girdi.şans biraz sans lazım.şenol hocama ve takıma güveniyorum.eze eze söke söke tüm gereksiz yorumcuları ve futbol kahini geçinen teneke adamlarıda geçerek ŞAMPİYON OLACAZZZZZZZZZZZZZZZZZ

lazzist
kupa denen kulvar sadece beşiktaş maçından ibaret değil kukrtulduk işte bize şampiyonluk lazım gerisi teferruat bu kadar....

serkanholep
2 oyuncuyu nasıl kaybettik ya

neymiş mesele

doctorsurgeon
Bence gereksiz bir yükten kurtulduk. Bu halimizle zaten avrupa kupalarına gitme olasılığımız çok yüksek neden 5 maç daha fazla oynayalım. Gerçi tur atlasaydık Şenol Hoca kupada bu yedek kadroyla devam ederdi. Bu sene ligi alıp rahatlayalım ondan sonraki sene üç kulvarda nasıl mücadele edilir herkese gösteririz. Ama bu sene ne pahasına olursa olsun şu ligi almalıyız. Bu arada MHK yı ciddi şekilde uyarmalıyız ya resmi olarak ya gayri-resmi olarak bu böyle gitmez, böyle giderse ve bu takım şampiyonluğu hakem hatasıyla kaybederse bu ülkede gerçek anlamda ayaklanma çıkar. Herkes aklını başına alsın.

yatara
Bi Haftadan beri diyorlar Antep Manisayi yenecek bakalim trabzon yenebilecekmi hepsi komplo manisa maci 1-1 yaptiki trabzon asilmasin daha sonra yediler nerden buldu antep bu paralari sike yapmak icin ona sasiyorum

kemaLAZ61
Allahim bir Fenerbahce maglubiyetini hic düsünmek bile istemiyorum :(

O maci yenilirsek moral olarak BITERIZ!

Ali Özcan
Çok üzülmedim elendiğimize...

Problem değil...

As takımımızın kargalarla dalga geçeceğinigördük...

ŞAMPİYON OLACAĞIZ...

GERONIMO35
26.01.2011, 22:26
Manisaya neden kiziyorsunuz Bu turu encok hakeden gaziantepe belediyeyr trbrikler Yollari acik olsun
Takimimiza tesekkurler İkinci yari cok iyidiler Tayfun yerine serkan sezer yerinede colman olsaydi kargalari rahat rahat elerdik
Neyse tupcuyede yazik ziraat kupasi ile oyalansinlar

Napoli
Su basliga,Besiktas 2 Trabzonspor 1 yazmayin...

Trabzonspor A2 yazin.. Ben bu mactan sonra Fena umutlandim,Ligde en korkulan diye lanse edilen Takim.a2 takimizi zar zor yendi,Hatta bir ara yere yattilar...Acik acik diyorum,Moral olarak belki etkiler bizi,Kupada yokuz buda etkiler belki,ama,Bugun As takimiz olsaydi,Besiktasa net 4 tane sallardik abartmiyorum ( Lig macinda gorecekiniz )Senol Hocayida elestirmyiorum,Kupa gitsin 5 ayda sadece 16 mac yapicaz boyle dusunun

Emre EFENDİOGLU
Yedek Trabzonspor Beşiktaş'ın canını almış, burada hala bazıları Şenol Hocaya laf ediyorya, bu taraftarlar bu takımı haketmiyor.

yigits
Bu arada Pawel'i oldukça beğendim.İyi transfer!

canim TS
bence üzülmeyin fazla. Hatalar her insandaki gibi olur. Her zaman her macta takim iyi oynayamaz tabi. Etseyde yapsaydi olsaydi larlan olmuyor malessef. Tam Kadro cikip yenilip ve elenseydik bugün ne olurdu acaba.

Insallah Fener macini yenip, yolumuza devam edecegiz.

Gamze_TS
bazı gereksiz zihniyetler yine sarmış forumu...elenmek bizim için hayırlı oldu ama ilk yarı maç 4 - 0 5 - 0 bitecebilir dedim ondan korkmuştum takımın morali düşer dedim ama ikinci yarı mükemmel bi futbol oynadık ve yenildik ve şanssız bi şekilde elendik ama şunu söyliyeyim arkadaşlar çeyrek finalede çıksaydık yine ligi düşünüp yedek ağırlıklı bi kadro oynatılacaktı çünkü şimdi bize şampiyonlar ligi kupası bile lazım değil sadece türkiye şampiyonluğu lazım gerisi diğer senelere inşallah...

Cok dogru! Eger lige % 10 etki edecekse, istemem zaten o kupayi. Ben Sampiyonluk istiyorum gerisi bos.