PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 5.Hafta | Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21

Serdar A
26.01.2011, 21:02
yedekler:
bora
baris
umut
colman
engin

Engin ve Colman girerse oyun dengelenir .

Yalnız Tayfun'un durumu içler acısı . Çakılı oynamalı .

Yunus Emre AYAZ
ya şampiyonda olamazsak :mad: lig ve kupayı bir arada götüremiyorsak bence şampiyon olmayalım :mad:

şampiyon olamazsak bile ligi ilk 4 te bitiririz heralde bu kupayı alınca çok çok uefaya gidiyorsun lig 4.süde uefaya gidiyor sıkıntı yok yani ama bu hesaplara bile lüzüm yok pazar 20.45'te ŞAMPİYON OLACAĞIMIZI GÖSTERECEĞİZ !

Mustafa ÖZDEMİR
Durum hiç iyi değil kim ne derse desin büyük takımsan her kulvarda kendini göstermelisin bence umutu oyuna sokmalıyız ztn yenilecez böyle giderse tehlikeyi umursamadan gol aramalıyız herkes biliyorki biziö takımımız 15 dakika baskılı oynasa gol bulur bu sebeple beni görüşüm bu
katılıyorum...

Sümeyye Şahin
Maçlardan sonra, ilk olarak büyük bir keyifle bakılan şey; pas yüzdeleri.
Liderin en iyi yaptığı şey; pas.
Bu maçta en yapamadığımız şey; pas.
Kendilerinin bile şaşırdığını düşündüğüm kadrodaki futbolculardan da bekleyemeyeceğimiz bir şey; o da pas.

MahmutHSO
en azından Colman la başlamalıydık

ÖmerFarukYılmaz
ya şampiyonda olamazsak :mad: lig ve kupayı bir arada götüremiyorsak bence şampiyon olmayalım :mad:

Hahaha:)

Her sene ikisinde de final oynuyoruz zati..

Deniz Tosunoğlu
simdi alani elestiriyorsunuz ya, valla anlam veremiyorum benmi baska mac izliyorum? galiba Stabaek- Fredrikstad macini izliyorum..

unique
Bu arada Selçuk-Colman ikilisinden birine bir şey olursa Sezer-Ceyhun bize eziyet eder. Sezer'in direk sözleşmesi fesedilip orta sahaya Kahlenberg mi, Annan mı kim geliyorsa gelsin artık.

ibrahim
Selçuk ve Colman'a önümüzdeki 16 maçta bir şey olmaz umarım.
Aman Allah korusun. Bunlara birde Umutu ekleyerek yatip kalkip dua edelim her mac oynasinlar diye..

gerenimo
şnol hoca kupayı ciddiye almadığını gösterdi. bence en doğrusunu yaptı. takıma fazla yüklenmeye gerek yok. biz kötü olduğumuz kadar bjk de oldukça hırslı kendilerini parçalıyorlar. çok beklemelerine gerek yok. lig maçında onları inönü de parçalıcaz.

OKTAY YILMAZ
26.01.2011, 21:03
2 bek imizde REZİL ötesi
Ayrıca Alanzinho'nunda transfer dönemi bitmeden elden çıkarılması lazım
Ne büyük kazık yemişiz anlamıorum

Rıza ÇOLAK
Sabaha kadar oynasak bu takımla bir arpa boyu yol alamayız

Mehmet S. Pervan
Sergen Yalçın töbe töbe ya

zafer demirci
ablam = dedi ahan nasıl trabzon gol yedi dedi 2 tane
ben = abla dedim 2 si hariç diğerleri hep yedek hatta biri daha çıktı dedim
ablam=heeee bjk yensin bare dedi...bi nevi satmış gibi dedi..

hevesli
umudumuz manisa yenilsek bile gruptan çıkmak sorun olmaz ama elenmek moralleri bozar

vatandas61
engin girerse bu sinirle kirmizi kart yer :D

A.Gökhan AKIN
Yani yedek takımla çıkılırda bu kadarda yedek olmaz. Şenol hoca yedek takımla çıkma olayını çok abarttı. Yani En nihayetinde Beşiktaşla oynuyorsunuz böyle bir ciddiyetsizliği açıkçası yakıştırmadım şenol hocaya tamam orta sahadan kesersin 4 adamı onlarda yedekte oturur duruma göre girer ama bu kadar yedekte olmamalıydı..

HiLMiKaN
şu anki skorlara göre kupadan eleniyoruz...ikinci yarı başlıyor inşallah ilk yarı gibi olmaz

Ali Tunahan Güllü
Ben bu oyunla maçın 2-0 bitmesine razıyım.

Sonuna kadar katılıyorum maç böyle bitsin gol atacağımızı hiç sanmıyorum.
Bu arada ordaki taraftarlarımıza Allah yardım etsin bu oyunu en çok onlar haketmedi.

odyseuys
Ben izninle şunu ekleyebilirim .

Bu takıma önde basılınca pas yapmakta zorlanıyor .

Hala .

topu oyuna sokacak oyuncu eksikliğindendir.
selçuk ve/veya colman'dan en az biri sahada olsaydı çıkışlarda bu kadar basiretsiz bir takım izlemezdik zannımca.

Serdar A
brozekler beni hayal kırıklığına uğrattı:(

Takım orta alanda pas yapamıyor .

Ayağına top gelmeyen futbolcu nasıl hayal kırıklığına uğratıyor ?

Topsuz oyunda Pawel hayli etkili , onuda ayrıca belirteyim . İki santrafor oynasaydık fark ortaya çıkardı .

Sami Kuk
26.01.2011, 21:04
Spikerin Face Hesabı..
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001571212470

Punisher-61

Bütün takim kötü oynuyor. Brozekler ne yapsin

gokhan_61_
yenilelim tamamda pazarda yenilirsek as takımla daha kötü olacak taraftarı ve takımı toplamak zor olacak.

Bende bundan korkuyorum

.....
Sergeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

Yalakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Madshine
maçın başında sezer dedik bu mentalite ile olmaz dediler. haksız mıyım abi. bu adamı iki senedir izliyorum. ya karşıdan para alsa bu kadar kötü oynamaz bir insan yemin ederim :( zoruma gidiyor arkadaş zoruma gidiyor!!! diğer 10 arkadaşta çıksın takımda tribünden 10 taraftar girsin oyuna. yazık onların eforuna.

Hamdi Karamahmutoğlu
Pes Doğrusu!
Birde çıkıp şu dizilimi, Şenol Güneş'in mantığını destekleyenler oluyor ya, şaşıyorum doğrusu.
Yanyana antremanda bile maç oynamamış bir 11 çıkartıyorsun, 45 dakika boyunca tek bir atağın, 3 pasın yok.
Birde çığırtkan çığırtkan, kendimizi FeBe maçına saklıyoruz diyosun.
Konyaspor bile burada şu takıma kök söktürdü.
Biz rezilleri oynuyoruz.
O forma kutsaldır arkadaş.
10 tane yesekte umurumda olmaz diyenlere duyurulur.

Barış Burak
Şenol Güneş Hatalıdır Kimse Laf Kalabalığı Yapmasın..
Daha Fener Maçına 4 Gün var Bu adamlar Uyumuyormu Dinlenmiyormu ? Sen Hangi Akla Hizmet 6-7 Oyuncuyu Bırakıpta Yedek Kadro İle Çıkabiliyorsun Bu Maça Hocam..Sormazlarmı Adama..
Türkiye Kupasından Elendik Hani Amacımız Bu Yıl İki Kupayıda almaktı ?

ciddi bir maçtan sonra 4 içinde oyuncunun dinlenmesi zordur.Kimse laf kalabalığı yapmasın Şenol Güneş HAKLIDIR.

bir maç bu kadarmı sertleştiriyor düşüncelerinizi? yahu yenilelim nolcak?elenelim nolcak? Bu adam olmadan önce sanki iki kulvardada ilerliyordukta,şimdi tek kulvara düşcez diye şikayet ediyorsunuz.

hey gidi hey.

Deniz Tosunoğlu
Sezer - Colman umarim..

Sefer A.
Bu Sezer ısrarı neden?
Colman ve Selcuk'un alternatifi yok . Yönetim uyuyor hala.

galibiyet su kadar para kazandiriyor diyen Baskan, bu parayi alacak transferleri yapmiyor, bugun de yedeklerle çiktigimizda rezil duruma dusuyoruz, sonra da takimimiz bol "alternatifliymis"...
neyse Hayirlisi, ikinci yari bir seyler yapariz herhalde

atomania
Yahu daha düne kadar sampiyonlugu düsünelim diyordunuz, simdi niye yedekler oyunuyor diyorsunuz.

Bu yedekler dediginiz oyuncular Trabzonsporda maas aliyor, eger böyle dökülüyorsalar hocanin sucu ne. Bunlarin hepsi seneye gider.

Senol günes en iyiyisini yapti. SAMPIYONLUGU özledik, kupayi degil

Fanatik34
Su kadromuz tribünde oturan Sadri Sener´e mesajdir. Aksi halde Senol Hoca´nin gercekten böyle bir kadroyla cikabilecegini düsünmyorum

Kader KORELİ
Tamam, Fenerbahçe maçı önceliğimiz ama bu kadar da riske girilmemeliydi bu maçta. Bu maçta bir yenilginin ve kupadan elenmenin moral bozukluğu futbolcuları Fenerbahçe maçı öncesi etkileyecektir, bu da dikkate alınmalıydı. Ben yinede Alanzinho ve Piotr'un yerine oyuna dahil olacak iki as oyuncu ile (bunlardan biri mutlaka Engin olmalı) maçı çevirip beraberliğe taşıyabileceğimize ınanıyorum.

Nihat Güneş
Bu arada MHK dan Allah razı olsun, Bünyamin Gezer'i bin defa tercih ederim Cüneyt Çakır'a.

Y.Çuvalcı61
yattara açık açık benim bu takımda işim bitti diyor hal ve hareketleri ile
artık sözleşmesi uzatılmadan gönderilmeli
bu maç özelinde ise kanatlara çakır ile engin alınırsa bi kıpırdanma olabilir boş ortasahaya rağmen

Sinan Ayaz
alanzinhonun yerinde sıradan bi adam olsaydı 2 tane ara top atardı skorda 2-2 olurdu

t-sat
4 gunde eger bır takım dınlenemıyorsa bıraksın zaten futbolu. bu kadro nedir!
beşiktaş balon, ama şu an biz öyle gözüküyoruz. bu maçın hiç önemi olmasa bile psikolojik olarak galibiyet uçururdu bizi. aynen bu mağlubiyetin çökerteceği gibi. hocaya çok güveniyordum ama bu şekilde biterse çok büyük yazık olur.
yazık valla hakikaten

OKTAY YILMAZ
Kimse kusura bakmasın ama, bu maçta beklenmedik bir fark yersek bal gibide takım etkilenecektir. En baştada Onur etkilenecektir. Çocuk belki bugüne kadar hiçbir maçta yemediği kadar golü bu maçta yiyecek. Ki Fenerbahçe maçında en kritik oyuncumuz olacaktı Onur.

Diğer yandan -bizim için lig önemli- bahanesiyle Türkiye kupasını bu kadar kolay yok sayılmasıda yanlış. En azından 3 as oyuncu oynayabilirdi bu takımda. Umut/Burak - Colman/Selçuk dörtlüsünden ikisi bile gol atmamız için yeterdi.
dediklerine noktasından virgülüne katılıyorum, oynan herhangi bir futbolcudan çok kalecinin morali ve özüveni lazım.

Oldu olacak Tolga ile başlasaydın

Bekir
Şenol Hocanın ne yapmaya çalıştığını anlayabilen var mı??

Hangi mantıkla bu derece zorlu bir maça 9 yedek ile çıkıyosun,hangi mantıkla 18'e bile almadığın oyuncuları 11'de oynatıyosun??

Diyelim ki kupada yedeklerle oynamak gibi bir niyetin vardı,o zaman bu oyuncuları daha önce hazırlık macında oynatarak neden uyum sorunu yaşamalarını engellemedin??

Taktiksel olarak takıma gelirsek:

Bjk'nin en büyük artısı hızlı oyunculara sahip olmalar ve kanat oyuncularının kolay adam eksiltmesi

Evet Bjk'nin en önemli 2 özelliği bu,Şenol Hocamız buna karşı ne yapmış;

Rakibin çok hızlı olduğunu bildiği halde Çift ön liberoya çok yavaş 2 oyuncu yerleştirerek maçı Altın tepside sunmuş
Sonra rakibin kanatları kolay badam geçebiliyor,Buna karşı Ferhat ve Tayfun gibi defansif özellikleri Sıfır Top kapabilme yetenekleri olmayan 2 oyuncu yerleştirmiş,yani istediğiniz gibi fark atın umurumda değil diyor...

Sonra Bjk'nin en zayıf yönü Göbekte fazla adamları olmaması ve Defans ile Ortasayaı önde tutması;

Biz Bjk'nin zayıf özelliklerinden yararlanmak için defansın arkasına iyi paslar atan oyuncular ve Defansın arkasına kaçabilicek oyuncualr oynatmamız lazım;
Kim var defansın arkasına kaçabilicek ?? Kimse yok..

Bjk'nin göbekte oyuncu tutmamasından faydalanmak için Göbeğe 2-3 tane oyuncu koymak gerekirken Biz çift ön libero ile oynayıp,Göbekte kimseyi maça çıkartmıyoruz..

Bjk'ye karşı geri yaslanan takımların hali ortada iken biz geri yaslanmak için 11 ile çıkıyoruz..

Her şey de mi kötü seçim yapılır??

Tamam yenilelim elenelim,önemli değil,Futbolcuları Fb maçınsa saklayalım önemli değil;
ama Fark yerse ne olucak?*

Sezer'e ayrı parantez açmak istiyorum,Değil Trabzonspor'da oynamak nasıl futbolcu olmuş onu bile anlamak güç...

Fatih
Pawel'i beğendim ilerleyen maçlarda katkısı olacaktır.

maxim
26.01.2011, 21:05
-Sağ bekte Tayfun'un olması (kondisyon yok bariz),

-Ferhat gibi futbola uzak birinin bjk deplasmanında sahada olması,

-Orta sahada Hem Selçuk hem de Colman'ın olmaması ve bu yüzden topu anında kaybetmemiz pas yapamamamız

bence bu tablonun başlıca sebepleridir.....

orkun kır
katılıyorum kupa önemsiz.. ama olan prestijimize oluyor..Türkiyenin en iyi takımı bu yıl biziz derken böylesine çaresiz oynamak kabl edilir cinsten değil..bari böyle bitsin daha fazla rezilliğe gerek yok

Barış Burak
Bütün takim kötü oynuyor. Brozekler ne yapsin

şu takım farklı bir isimde süper ligde oynasa ilk 8 içinde bitirir ligi.bu gerçek.ama uyumsuzluk çok:)gerçekten çok:)

Hürgün Aygün
Spikerin Face Hesabı..
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001571212470
Gsliymiş adam

Ali YILDIRIM
Herşey bir yanada şusteride haklı çıkarıyoruz ya...

Çağatay_
Glowacki Fenerbahçe maçında oynasın şu maçta 4-0'a razıyım.

Numan Yerlikaya
2-1 olsun onların olsun abi ne diyelim ama içmde az da olsa bi umut var 2-2 gibi :)

okg_53
Glowacki takımın en iyisiydi, spikerlerin söylediklerine göre sakatlandığı için oyundan çıkmış.
Şansa bak ya, Fb maçında Giraya kalacağız yine.

Bir türlü ideal 11 ile oynayamıyoruz.

Deniz Tosunoğlu
yok yok pawel iyi oynuyor, kardesi ise ?

leavemealone
26.01.2011, 21:06
Ayrica bu as kadroya göre cok kalitesiz oyuncularla oynayacagima 2 günde bir as kadroyla mac yaparim daha iyi .
En azindan anlik kaliten olur oyuncular yorulsada.
Bunlarda hic birsey yok .

DURAS
çarşambadan sonra oynarlar bizim oyuncular, ama sakatlık var, kart var!! bu riski almadı şenol hoca

usa_me
iyi olan yenilgimiz.elenelim artık. Yenilelim orası sorun değil de beni korkutan yedeklerimizin durumunun kötü olması. Yoksa as kadromuz olsa yenilmeyeceğimizi onlar da biliyo. Fazla moral bozmaya gerek yok

Berke6198
İkizler sahada yok sezer desen tam cinayetlik Alanzinho sürekli saçma paslar atıp duruyo Yattara'ya hiç kimse pas atmayı beceremiyor.Eee kim kaldı peki takımda tamam anladık iyice Fenerbahçe maçına kilitlendik ama bu Beşiktaş maçında yerlerde sürüneceğimiz anlamına gelmiyor tabikide.Adamlar bizi resmen çıkarmadılar Yarı sahadan dışarı.Ne hikmet ki o maçları çeviren Alanzinho gitmiş sanki takıma daha yeni alışmaya başlayan bir adam gelmiş.Eğer 2. yarıda Engin Sezer'in yerine birde Umut Pawel Brozek'in yerine oyun girerse inanıyorum ki maçın kaderi değişecek birde en önemlisi Yattara'yı oynatmaları lazım pas atabilseler birazcık Yattara'ya çok güzel olabilir.

Nytre
şuster haklı falan degıl ama şenol hoca rövanşı alacagım dıye mı cıkardı bu takımı...

Kaan
AS takımdan kac oyuncun var , onlarda kac oyuncu var saydinmi hic arkadasim :) , takma kafana lig daha onemli bencede.. ?

Dediğimi anlamadın abi.

As kadro olsaydı mağlup olsak bile bu kadar rezil futbolla mağlup olmazdık. Demek istediğim bu.. :yattara:

unique
Sezer, Ceyhun, Ferhat, Tayfun ve hatta artık Alanzinho; şampiyonluğa oynayacak takımın kadrosunda işi yok bu adamların. Özellikle Sezer, bende yeni yeni kaybolmaya başlayan Hüseyin Çimşir fobisini yeniden geri getirmeye başladı. Sezer, şu anki kadrosuyla bırakın Trabzonspor'u, Bank Asya takımlarında forma yüzü göremez.

Medallion
Ya as kadro ile çıkıp yenilseydik. Kimse bunu düşünüyor mu ?

Bende bekliyordum kim yazacak diye

As kadro ile cikip, kora kor oynayip 3-2 yenilip, sonra FB macini da korakor oynayip 2-1 kaybetsek cok mu iyi olur?

Senol Hoca bu takimi en iyi bilen kisi. 4 gunde iki mac oynar mi oynamaz mi onun takdiri. Demek ki takimi yeterli gormemis, takdiridir, sadece alkisliyorum.

Ayrica burada Umut un, Selcuk un veya Jaja nin, Colman in 75 inci dakikadan sonra FB ye attigi golu dusunup, 3 puani aldigimizi hayal edin.

Barış Burak
glowackiye noldu?durumu ciddi mi?

Tahsin Armutcu
Çıktığını düşün...

Ve bu maçı kazanıp Fenerbahçe maçını kaybettiğimizi düşün...

Burada ne sayıklayacaktın o zaman?

Hoca neden Beşiktaş karşısına yedeklerle çıkmadı diye?

Siz her türlü eleştireceğiniz için sorun yok...

Bu takım kupadan elenmeyecek,göreceksiniz...

kusura bakma renkdaş ama ben senı kendı fıkırlerınle başbaşa bırakıyorum. takıl sen kafana göre

Ali Tunahan Güllü
Glo yine mi sakatlanmış?

ESER
onur u ilk defa kotu bir gol yerken gordum. saglik olsun.,

My
Oyuncu değişikliği yok :)

Sinirlerinize hakim olun uşaklar :)

İlker Akçay
REZILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL......neyse Senol hoca alismistir BJK'tan 7yemeye......cok ayip oldu ne takimin hali,,,,,

Ne yani şimdi bu yazdığın? İş mi yaptın,büyük yorum mu yaptın sen şimdi..Şenol Hoca'ya da laf soktun ya helal olsun sana..Yaşına ve foruma hürmetten birşey demiyorum da bu zihniyet ne şampiyonluğu ne de başka birşeyi haketmiyor...

Hoca burada as çıkıp yenilse takımın morali daha çok bozulacaktı veya yenip haftasonu yenilse bizim için daha kötü olacaktı..Hoca bir tercih yaptı bir kumar oynadı bende hocayla aynı tercihteyim..

Hakikaten şu rezil oluyoruz vb. şeyleri yazanları görünce stadta ıslıklayan zihniyetin nereden doğduğunu daha iyi anlıyorum..Ayıp beyler Ayıp...

Deniz Tosunoğlu
26.01.2011, 21:07
hadi bismillah, bari bir tane daha yemeyelim.

Tyler Durden
Ya as kadro ile çıkıp yenilseydik. Kimse bunu düşünüyor mu ?

As kadro ile ciksaydik kesinlikle boyle ezilmezdik ve kimse bu kadar elestirmezdi..
Bes yiyen bucadan bir farkimizi soylermisiniz..Ikinci yari kimbilir neler olacak..
Takimin basinda senol gunes degilde ziya dogan var gibi.Suster'e 60larin futbolunu oynuyor dedigi zaman kiziyorduk ama adam bu mac icin hakli.
Koskoca Trabzonspor geriye yaslandi,uc pas yapamiyor.Gelen toplara dan dun iler vuruyor..
Sakin olaki bu maca bakarak kimse paweli elestirmesin..Bu orta sahanin onune david villayi veya ileriye messiyi koysan bir fayda etmez..

odyseuys
pawel brozek için umutlarım arttı. doğru koşular yaptığını görüyorum. bir de gol vuruşlarını izlesek, izleyebilsek :) hayırlısı...

balli_kuymak
Hahaha:)

Her sene ikisinde de final oynuyoruz zati..

Küçük düşünürsen böle küçük düşürülürsün işte hemşerim adamlar dalga geçiyo resmen bizle...

Mustafa ÖZDEMİR
aynı kadro...

orkun kır
Herşey bir yanada şusteride haklı çıkarıyoruz ya...

aynn yaa türk düşmanı şerefsiz..

Ali Yerlikaya
Arkadaslar moraller bozuk olmasi gayet normal, herkes bi süpriz bekliyordu, ama akil var mantik var iki pas yapamiyan bu orta sahaylan BJK Aurelionun yerine Boboylada baslasa yine bizi ezerdi maalesef...

Fener macini alirsak, bu macin sonucu bizi kasmaz bence, hatta burdaki bi maglubiyet bize ligde BJK karsisinda bi 3 puan olarak yazilabilinir... ;)

A.Gökhan AKIN
Engin ve Colman girerse oyun dengelenir .

Yalnız Tayfun'un durumu içler acısı . Çakılı oynamalı .

Ben de herkes gibi beşiktaşın 60 dan sonra oyundan düşeceğini düşünüyorum.ve dedğin gibi Colman ve engin girerse orta saha kesinlikle dengelenir ama gol bulabilirmiyiz orası muamma bu sistemle. Bi de Tayfun antrenmanlarda daha mı farkı şenol hoca bunu görmüyormu anlımş değilim. salına salına adamlar geçip gidiyor yanından olacak iş değil.

Kandemir
Bu takım en kötü ligde 3'ncü olur ve avrupaya gider.Beşiktaş ancak kupayı kazanırsa gidebilir :)Onun için bu maç fazla önemli değil.Şenol güneş uyanık hocadır.Doğrusunu o bilir.Burada hocaya birşey demeye hakkımız yok.

Sergen yalçın ise beşiktaş formasını çıkartsın öyle yorumda bulunsur.Ligin 5.'nci haftasında o lafları ona yedirirler.

kemaLAZ61
Ligde sokariz bunlara. Ama farkli kadroyla, farkli oyunla tabi!

OLCAY ÇAKIR
Niyeyse 60 dan sonra BJK düşecek diye düşünüyorum.

Biraz top çevirsek olacak belkide.

Şu 2. gol olmamalıydı...

Güzel düşünenlim..

TSercaN
ooog beeee

Ali YILDIRIM
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowwwww

OKTAY YILMAZ
Su kadromuz tribünde oturan Sadri Sener´e mesajdir. Aksi halde Senol Hoca´nin gercekten böyle bir kadroyla cikabilecegini düsünmyorum

o da olabilir

Sadri Şenerin bahsettiği ilk 5 e oynayacak olan bu yedek takım ancak Kasımpaşa ile çekişir, Konya ya rakip bile olamaz

şampiyon olursak Onur hariç bugünkü 11'de oynayanları elden çıkarıp daha kaliteli bir kadroyla gelecek sezona girmeliyiz...

Emirhan Uludüz
goooooooooooooooooooooooooooooooollll alaaaaaaann

gokhan_61_
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool vay

Murathan
Gooooooooooollll

selyas
gooooooooooooooooooooooooooool

Cüneyt Canlıca
Goooooooooooooooooll i,şte

Cem Zırıh
gol beeeeeeeeeee

Mehmet Fatih Silik
Goooooooooooolllll....NE DEDIM BENNNN!!!!!!!!!

Barış Burak
kapak olsun vıdı vıdı konuşanlara!gol ulaaaaaaaaaaaaannnnnnnn

Burak Sahin
26.01.2011, 21:08
ya anlamıyorum,şu maç Allah göstermesin+4 bitse,yemin ediyorum şu forumda bu mantıkla hocayı istifaya çağıracak beyinler mevcut. hiç mi akil düşünemiyorsunuz anlamıyorum.

renkdas ne yapalim hic tepki vermeyelim mi en büyük rakibimiz kendi evinde bizi rezil ediyor yeni transferleri takir takir oynuyor ben burda simao almeida överken tasa tutuluyordum neymis futbol isimle oynanmiyormus..... görecekmisim brozekler daha yararli olacakmis yok canim siz cok akillisiniz görün iste halimizi bu mac ne olursa olsun hafife alinmamaliydi sonucda bjk oynuyorsun kendi evinde ve de adamlar sanki yeminli gibi fark icin oynuyorlar allah sonumuzu hayir etsen bari kupayi gectim fark yemesek :((

Şentürk
gooooooollllllllllllllllllllll ölümüz para edeerrrrrrrrrrrrrr

İlyas BAHADIR
gol beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Chiko
Alanzinhoooooooooooooooooooo seni seviyorum be

lazoli06
Harikayız mükemmeliz!

F.Tütüncü
Başta Engin'in oynamasını istiyordum ama maç 2-0 olduktan sonra sinirli olacaktır. İnşallah hoca oynamatmaz.

Yedek ağırlıklı kadroyla çıktığımız için Şenol hocaya kızamayız. Tamam yedek olabilirsin ama bu senin kötü oynayacağın, bencillik yapacağın anlamına gelmez. Şu ana kadar çok kötü oynuyorlar. Alanzinho ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum.

Piotr kötü oynuyor Pawel'in kendini göstermesi için hücum yapmamız lazım.

Devan edecektim ama Alanzinho gol attı :D

Kaan
Gol lan. :D :D

Berke6198
golllllllllllllll

orkun kır
golllllllllllllllllllllllll

nuri45
goooooooooooooooooolllllllllll
alanzinhoooooooooooooooooo

C.Altuntaş
gooooooooooooooooooooooooooolllllllllll

balli_kuymak
gooooooooooooollllllllllll spiker sasırdı hahahahahaa

A.Hilal Çakıroğlu
HAYDİ BİSMİLLAH! golllllllllllllllll!

DeAgLeMaNyAq
Şaka gibi gol...

My
Lam bu yedeklerle yeniyoz mu bu lavukları :D

Piotr yalnız çok klas bi asist yaptı :)

A.Gökhan AKIN
işte budurrrrrrrrrrrr

zahido
goooooooooooooooooooooolllllllllllllll

Dip.Ing.Mag.
goooll ulaaa golllll su kadroyla gol atiyoruzz ins. en kötü bu skoru koruruz

Kaya
Sergen dumur oldu!

Yazıklar olsun TRT!

Topladın çapulcuları!

Mehmet Zeki
Ne oldu? anca salliyordunuz?

Direk

kemencheci
ne kupadan elenmek ne de prestij sadece bu maçın yaratacağı olası bir moralsizliğin febe maçına yansımasından korkuyorum. gol atamasak bile şu kargaları sahalarına hapsetsek yeter bu arada inönüden gol haberi mi var.?

USTA Abdurrahman
YOK BÖYLE PAS :D Ne kadar kısa kesti golü ya..

Hürgün Aygün
Direk Pawel.:(

TSercaN
yapma Allahim yapmaaaa

Ali Tunahan Güllü
direkten döndü:(((((((

Mustafa ÖZDEMİR
anasını satayım direkten döndü...

Murat SİSMAN
2. golde kaçtı :S off

Ali YILDIRIM
allahımm noluyor

tarsus
pavel brozek için söylediğim hayal kırıklığı lafını geri alıyorum:)

gokhan_61_
vay be direkten döndü

Emirhan Uludüz
26.01.2011, 21:09
offff direkten döndüü. :(

Mehmet Fatih Silik
Takimi ve hocayi yerden yere vuranlara gelsin bu gol!!!

Chiko
Yapmaaaaaaaaa direkten dÖndÜ

Kaan
Hadi be Pawel. :(:(:(

Madshine
pawel ne vurdu arkadaş. vay vay vay . tamam 10 yesek de gam yemem

İlyas BAHADIR
direkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffff:(

Gamze_TS
Gooool!!!! tam alenzinho berbat diyordum gol atti be . Gooooooolllllll!!!!

Mustafa Demir
Sergen agliyacakkk

cihayan
Vay be gol... Alazinho...

Cem Zırıh
direkten dondu yaa :(

only ts
ne oluyor lannnnnn

bordoylamavi
o nasıl bir gol pasıydı ya. bir de direkte patladı kafa vuruşu

Mehmet Zeki
Senol hocaya sallayanlara selam olsun

A.Hilal Çakıroğlu
Ah o direk! :S Allah büyük...

odyseuys
futbolu seviyorum :)

İlyas Onat
:) ne oldi ya

orkun kır
aloooooooooooooooo noluo olmmmmmmm :)))

HiLMiKaN
sergen dumur oldu kaldı..:D

TSercaN
Allahim o neydi oyle yaaa... boyle oynayin canimizi alin iste

Mustafa ÖZDEMİR
haydi bakalım geri döndük...

My
Gülmekten krize girdim resmen :D Lan nasıl bir oyundur bu futbol ya :D Şusterin beti benzi attı yeminlen :D

Yunus Emre AYAZ
şimdilik direk pawel içeride sokcak !

delimavi_1975
yazarken dikkat edin ne oldu hemen değiştiniz demin hocaya yazanlar ayıp valla

Sefa Alış
Geri döndük :) Bu arada spikere söyleyin ağlamasın.Bu kadarda belli edilmez

Sefaenes
maci arab tv sinde bakiyorum en azindan bizim serefsiz spikerlei dinleyip sinir olmam

Ali Tunahan Güllü
Hadi bastır Trabzonum

gokhan_61_
sergeni susturduk

Hürgün Aygün
Oh be golle başladık 2.yarıya.:)

leavemealone
26.01.2011, 21:10
Mucize bu ya mucize vallahi mucize .
Haydi devam ya..

Nytre
bu korku onlara yeter de artar ama 2-2 olmalıydı of of of

only ts
sergen aglıyoooooooooooooooooooooo

Emirhan Uludüz
Çok iyi başladık.

Aker
Sezer açılacağına koşsana............

Madshine
brozekler be çok iyiler abi çok sevdim ben

cihayan
Direkkk.... Senin...

Bu arada Sergen'in sesi solugu kesildi...

serdar
Alanzinho simdi gercekten sag ayagi ile gol mu atti?

TSercaN
noooo i can't believe it .. ooh my God

Ali Tunahan Güllü
Sezer koşsanaaaaaaa

Firtina52
26.01.2011, 21:11
Bu Pawel saglma kumas

aaahmet61
2. yarı bambaşka bir trabzonspor

Kaan
Engin girse dağıtırız.

MetiN08
onun bunun seyi konussana simdi Sergen misin nesin, böyle susarsin iste

Mustafa Demir
Sergen brozekleri anladi galipa sustu

Kaya
Saldır Trabzonnnnnnnnnnnnn!

Soyunma odansında ne oldu bilmiyorum ama bir şey olduğu kesin...

Tahsin Armutcu
böyle oynayalım 5yenılelım agzımı acarsam fenerlı olayım

Mehmet Zeki
Brozekler kotuymuste oymus buymus. 45 dakikada adammi yorumlanir. Bir kac mac bekleyin hele bir...

Ali YILDIRIM
Son gol Mustafa atarmı :D

Mustafa ÖZDEMİR
golü göremedim .spiker bir tarafını yırttımı ...

zahido
tayfun senle olmaz kardesim cok adam kaciriyorsunn

Aker
Hoca yarıda ne dedi acaba :D

Erkin
maci arab tv sinde bakiyorum en azindan bizim serefsiz spikerlei dinleyip sinir olmam

Herif tarafsiz en azindan ben de izledim orada biraz :)

Nytre
Saldır Trabzonnnnnnnnnnnnn!

Soyunma odansında ne oldu bilmiyorum ama bir şey olduğu kesin...

bmn.yi mi okudular :D

Aytaç Çakıroğlu
26.01.2011, 21:12
Direkkk.... Senin...

Bu arada Sergen'in sesi solugu kesildi...

vslls gitti ssesi . ha o derikten dönen gool olsa

Sefa Alış
Sergene bir şeymi oldu acaba sesi soluğu çıkmıyor. Ses ver Segren! :)

orkun kır
sergen bu gol sana gelsin...topun döndüğü direkte artık....

hüseyin1975
Sergen dumur oldu!

Yazıklar olsun TRT!

Topladın çapulcuları!

Özenti Ustam özenti.
Modern olmak adina yapilmis yanlis bir hamle

delimavi_1975
sergen korkmaya başladı temkinli konuşuyor i....

Gamze_TS
Allah'im yeniyor muyuz su kargalari yedeklerle!!! Valla o zaman feneri de ezer geceriz bu moralle insallah

Chiko
direkten dönen topu gol sandim..
vallah billah sevincten agliyordum..

Emirhan Uludüz
Engin girerse mükemmel olur. Ama 60tan erken değişiklik yapacağımızı sanmıyorum.

Ali Tunahan Güllü
gol çok güzel.
Pawel muhteşemm asist.

cihayan
Yazik... Beraberligi yakalamistik simdiye kadar biraz sansli ve biraz dikkatli olsaydik...

Mustafa ÖZDEMİR
tayfun senle olmaz kardesim cok adam kaciriyorsunn
adam 1 senedir sakattı...

ege61
Ya Allah aşkına şu Sezer çıksın oyundan ya da atılsın. Hatta İstanbul da kalsın gelmesin Trabzon'a

Gürkan
Şu tayfun çıksın bari.

lazoli06
Direkten dönmese top inanılmaz şok olurmuş. Bu yayın neden taraflı?

aaahmet61
26.01.2011, 21:13
tayfun çok adam kaçırıyor.

My
Tayfun'un ayaklarına kum torbasımı bağlanmış bu ne ya kıçını kaldıramıyor koşarken. bck de farkında paso bizim sağdan yükleniyorlar.

Aker
Gödereceğimiz adamları gördük.. Ve tayfun içine etti oyunun..

tarsus
devre arası fırçası ve trabzon ruhu birleşince oyun nasıl döndü.en kötü berabere bitsin bu 8taş kiminle dans ettiğini öğrensin

TSercaN
yok arkadas biraz oynuyoruz sonra sasiriyoruz..

gozunuzu seveyim oynayin ya... su kooooovaaarezma yi oynatmayin... adamin karsisinda buca yok diye gosterin sunlara

Mehmet Fatih Silik
Noldu demin Salliyanlari GÖREMIYORUM! :)...Cikarin ba$inizi UTANMAYA gerek YOK!...$ENOL HOCA'nin HERKESE bir CEVABI VARDIR!

delimavi_1975
ne dedi sölim sizi neden oynatmıyorum anladınızmı dedi

Gamze_TS
Ya Yayfun bir kendine gel be, ne agirsin

Emre B.
Yıl 2006: Tayfun'dan sağ bek olmaz
Yıl 2011: Tayfun'dan hala sağ bek olmaz.

orkun kır
giray portekizlileri diziyo baksanıza :))))

odyseuys
26.01.2011, 21:14
bjk ortasahası düşmüş durumda şu dakikaları değerlendirebilirsek ... hayırlısı :)

hodlu
Tayfun-Ferhat ve Giray her topu rakibe veriyorlar bu gece...

Mustafa ÖZDEMİR
Şu tayfun çıksın bari.
kim girecek .serkan kadroda yok...

biltrabzon
yani diyorsun ki yedek kaleciden(Bora) sag bek olur tayfun dan olmaz

Full HD
Ben bu reklamlari varya ben türkiye gibi heryerde reklam yapan bir sehir görmedim.

orkun kır
arkadaşlar anzinho çok ii oynamaya başladı...bize yakışanda bu..yenilmek önemli değil..kimliğimizi kaybetmeyelim yeter..

Gamze_TS
26.01.2011, 21:15
Ya Yayfun bir kendine gel be, ne agirsin

Tayfun demek istedimdi, ellerim titriyor heyecandan maci da seyredemiyorum artik

TSercaN
adam iki kez ayni hareket ile calim atiyor.. delirecem ya

Ali YILDIRIM
şusterin sancısı var kıvranıyor

only ts
sergenin sesi gelmiyooor : D

Ali Tunahan Güllü
Tayfun çok adam geçiriyor.

Cem Zırıh
bu tayfun futbol u unutmus maalesef cok agir kaliyor

selyas
26.01.2011, 21:16
Alen dagıttı adamları,
aynı calimlari q7 atınca millete bir sey oluyor, bizimkiler daha iyisini yapıyor ama ses gelmiyor...

hodlu
Cüneyt >Çakır ilk yarı resmen doğradı bizi yazıklar olsun onun hakemliğine.......

Berkedogan
tayfunun yerine engini beke koysak daha iyi

TheCrow
Sadece orta sahada mesela Colman, veya Selçuk veya Jaja'dan sadece biri olsaydı şamarlardık çok fena. Ama gerçekten önemsiz bir maç, hiç skoru kafanıza takmayın.

zahido
acil sagbeke alternatif futbolcu transferi yapmamiz gerek..

Cem Zırıh
kirmizi yi yedi ceyhun

Hürgün Aygün
Cidden Sergen sustu?:)

Ali YILDIRIM
Bu ceyhunu anlamak mümkün değil. Kütük gibi yamanıyor adamlara

Ali Tunahan Güllü
26.01.2011, 21:17
hakenm senin ben

aaahmet61
şunun neresi sarı kart

Gürkan
bjk şu kadro ile bile panikledi.

Aker
acil sagbeke alternatif futbolcu transferi yapmamiz gerek..

Serkana yedek lazım ama öncelik bence sol bek.

Mehmet Fatih Silik
In$allah kirmizi yersin Quaresma :) Cok profesyonel oyuncusun..!?

orkun kır
sezerin ve piotr çıkıp engin ve selçuk girmesi lazım..

DeAgLeMaNyAq
Yıl 2006: Tayfun'dan sağ bek olmaz

Düzelteyim.

Yıl 2002: Tayfun'dan sağ bek olmaz.

Kaya
26.01.2011, 21:18
Bjk'li oyuncu asrı kart görünce hem spiker hem de Sergen baya üzüldü...

Utanmasalar "Beşiktaşımızın atağı, Beşiktaşımızın golü" ifadeleriyle sunacaklar maçı...

Medallion
Bir de berabere kalirsak BJK yi saf disina itecegiz :)

Senol Hoca ya sonsuz destek...

tamuğ yamtar
Cüneyt Çakır çok etki altında kalıyor.

Ali Tunahan Güllü
Ah o direkten dönen top gol olsaydı

TSercaN
Bize saglam bir orta saha topcusu nasil lazimmis bu macta goruldu!

Bu macta koyacaksin saglam orta saha oyuncusunu bak ne oluyor

Mustafa ÖZDEMİR
helal onur...

Kaya
Kalemizde tehlikeli bir pozisyon yaşadık. Direkten döndü Bejeke'nin topu...

A.Hilal Çakıroğlu
Kalpten gidebilirim.

hodlu
26.01.2011, 21:19
Bence unutulan birşey var Manisa yıllardır bize düşmanlık besleyen bir takım son kazıkları da bu gece atacaklar.....

Cem Zırıh
gene onur kurtardi hey allahim ya bu tayfun un yerine baris girsin bu kadar olur ya

My
Sağ beksiz oynuyoruz!

zahido
oyuncu degisikliginin zamani 60 ila 65 arasi olacagini saniyorum

Mehmet Zeki
Savunma uyuma uyuma..

Sefaenes
ya defans bizim gibi seyretiyor

gokhan_61_
aferin onur

Ali Tunahan Güllü
Onur muhteşemsin

Ali YILDIRIM
Onur ya Onur Allahın en büyük lütfudur bize.

orkun kır
tayfun oynuyomu :) serkan girsin ya..

Aytaç Çakıroğlu
26.01.2011, 21:20
ali başladı

erkankoc
mustafa yumlu ayaklarina bayagi hakim...kafayi kaldirip iyi toplar atabiliyo ..helal olsun

delimavi_1975
bakın buraya yazıyorum bu bjk den bi b..k olmaz

TSercaN
ilk yari Alanzinho ya cok kizmistim.. biraz da yattara ya,,,

fakat Alanzinho suan cok saglam oynamaya basladi...

Yattara maalesef hala kendine oynuyor...

hüseyin1975
Ne güzel heyecan yasiyoruz!
1 Gol atarsak yolumuza devam edecegiz.
Manisa 1 Gol atarsa yinede devam edecegiz.

GERONIMO35
26.01.2011, 21:21
Of yaa ilkyari su gayretin oyunun yarisini oynasaydiniz ya

My
Tayfun, Tayfun, Tayfun...

Ali Tunahan Güllü
Pawel Brozek'İn asist harika ama

orkun kır
sergen dicek laf bulamıo... çok net ofsatymış bilmem neymiş..aleyhine bişey diyim ts nin de ne dersem diyyim die bakıo..hay allahım yaaaa

Chiko
Engin'i istiyorum..
Bu sans kacmaz, BJK sokta skor 1-2
1-3 olursa, fark yeriz..

TSercaN
Sergen serefsizlik yapma gozunu seveyim... bizim gozumuzde bir sempatin vardi onu da bu mac ile yok ettin...

Sana ne ofsayt ise.. sana ne faul ise.. sana ne sana ne!!!!!

Simdi birsey derdim sana ama olsun...

Gamze_TS
Onur'un guveni de gelir insallah.
Ya sanki besiktas yunan takimiyla oynuyor. Milli mac gibi tarafli sunuyor adi herif.

Mustafa ÖZDEMİR
cüneyt çakır çok değişmiş ya...

ESER
haydi Trabzonum ver pirasayiiiii :D