PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor’un Düsmanlari Içindedir!

Reha
06.09.2004, 13:50
Evet artik ciddi ciddi Trabzonda maç yapmamizi bile tartisma ortamina tasimaliyiz.Trabzonspor'un en büyük engeli o tribünlerde ki birkaç yüz beles biletli it sürüsüdür.

Tuncay ve Ümit "milli takim" formasi ile görev yapan admlardi o gece,maç Fenerbahçenin maçi degildi.Eger formaya küfür ediliyorsa siz bu ülkenin askerine , jandarmasina ,valisine de küfür edersiniz.Iste siz o zaman "hainsiniz "demektir ki; Trabzon halki bu ülkenin en milliyetçi ve en saglam karakterli sehirlerinden biridir ve sizin bu sehirde yeriniz yoktur.

Bütün bu olumsuzluklara ragmen hala bu olay ve kisileri savunan forumumuzdaki ve içimizdeki bazi "irlandalilar"i sahsim payima burada ve çevremde barindirmamaya Trabzonspor'un selameti için and içtim.Forum yöneticilerinin de derhal bu konuya ilgi göstermesi ve içimizdeki bu adamlari ayiklamasi hepimizin yararina olacaktir.Hatta bu kisilerin Fenerli olup foruma üye olup bizi cümle aleme rezil etmesi kaçinilmaz bir gerçektir.

Medyanin üzerimize gelmesinin Fenerbahçenin hakkini savunmasinin arkasinda aptalca seyler aramayin .Bu agzindan salya akitan adamlara bu kozlari veren içimizdeki "hainlerdir". Tepki gösterilmesi gereken,kizilmasi gereken onlar degil buna sebebiyet verenlerdir.

Herkesi alkl-i selim olup bu ise çözüm önerisi getirmeye davet ediyorum......

Salih61
06.09.2004, 14:01
Kardes dogru söylüyorsun...Bazi taraftarlarimiz da ne yazik ki bu ITLERE çanak tutuyor....

Saygilarimla...

ts_fan
06.09.2004, 14:02
ben sana cani yürekten katiliyorum kardesim...ilk is olarakta bu ise yöneticilerimiz tribünlerden baslamali ve her kime normal degerinden asagida ya da bedava bilet temin ediliyorsa bunlarla oturup konusmalilar...ya bu isi bu gruplar layikiyla yapacaklar, Trabzon ve Trabzonspor'umuzu heralanda temsilde hatasiz olacaklar ya da bu gruplara simdiye kadar verilen krediler bitirilecek...(bilet dahi verilmesin böyle giderse)

maalesef taraftar gruplari olarak eksiklerimiz var bile diyemiyorum çünkü ortada olan bisey yok ki, eksigimiz var var fazlamiz var diyelim...taraftar gruplari aklini basina toplamali, hiçbir kisi ya da kurumun masasi olmamali...tek sevdamizin Trabzonspor oldugunu unutmamali sayet bunun disinda rant çevreleri ile içli disli olup Trabzonspor'umuzun sirtindan bir asalak gibi beslenecek zihniyettelerse, kimse kusura bakmasin ama SI.TIR olmalilar...

sitede de bana göre bu konuda hassasiyet gösterilip gereken düznlemeler yapilmali, herkes yazdiklarina dikkat etmeli, kendilerine ait fikirleri genelleme yapip Trabzonspor camiasina mal etmemeli...bu genellemeden bile hisse çikarip hakkimizda atan tutanlar olacaktir, dikkatli olmaliyiz...

SAYGILAR...

Külünkoğlu
06.09.2004, 14:08
Adam gibi Tribun lideri sart !

Gelsinler Gurbetçi Gençler'in Tribununde Turan Reis'in izin vermedigi bir seyi yapsinlar bakalim ne oluyor.

Her seferinde Trabzon'da baska baska isimler duyuyoruz kimdir ne is yaparlar ne dirler bilmiyoruz.her kafadan bir ses çikiyor.ya tek lider tek tribun yada iki tribun iki lider. Hiçbir seyi ölçüp tartmadan sirf bilet parasina onurumuzun ayaklar altina alinmasi kaç bilet parasi eder...

trapezus61
06.09.2004, 14:10
Greywolf, ts_fan, L-M, Momentus, Emorfo ,Kulunkoglu ve bizim gibi düsünen su anda aklima gelmeyenler... Sizlerin varligini bilmek bile çok güzel... Gerçek Trabzonspor askinin, sevgisinin her ne derseniz deyin adina...Kisaca yüreginde hisseden herkes bu çapulculari gerek tribünden gerekse de aramizdan temizlemeli...

Guests
06.09.2004, 14:10
oyunculara küfür edildigine eminmisin. ben edildigini duymadim. arkadaslarada sordum edilmedi dedi. sizdemi basina göre yorum yapiyorsunuz?

Reha
06.09.2004, 14:22
Otobüste dahi küfür etmisler!!!

Emorfo
06.09.2004, 14:24
Milli takimin basarisini her zaman isteriz. Bu maçta verilen tepki özgür bi tepki ve bütün Trabzonspor taraftarini baglayan bir tepki dgeildi. 300 - 500 kisi onurunu paraya satmis ve birilerinin istedigi gibi davranmistir. Olayin kisa açiklamasi budur. Hiçbir futbolcuya tepki gösterilmemistir.

Milli takimimizin kadro seçimi hataydi oyun sistemi hataydi bütün bu olumsuzluklar Trabzon'a maal edilmeye çalisiliyor o kendini bilmez 300- 400 kisi yüzünden. Federasyona ve Yanal'a tepki maç sonu verilebilirdi. Kendi kazdigimiz kuyuya düsmek budur herhalde.

Barış BAKIRTAŞ
06.09.2004, 14:28
Ne gerekiyorsa yapilmali bu pisliklerin temizlenmesi için emniyetle içli disli olunmali,kesinlikle karaborsa bilet satisi yapilmamali.

Gelinen çu noktada Özkan Sümer'e hak vermemek elde degil.

Ayrica bu pislikler temizlenmedigi sürece Sampiyonluk hayalden öteye gidemiyecektir.

Emorfo
06.09.2004, 14:30

Reha abi görüntüleri izledin mi bilmiyorum öyle bir sey yok taraftarlar tepki gösterdi böyle futbol mu oynanir diye o formayi haketmiyorsunuz diye bagirdilar vs Sonra da Tekke'ye tezahüratlar yaptilar. Lütfen uydurmayalim.

Guests
06.09.2004, 14:32

göz bebegimiz gökdenize dahi küfür edmisiz. sidikli febelilere edilmis onumu dert edicem

shipbroker61
06.09.2004, 14:46
Otobüste dahi küfür etmiþler!!!

göz bebeðimiz gökdenize dahi küfür edmiþiz. sidikli febelilere edilmiþ onumu dert edicem

GÖKDENIZE EDILMESINI DERT EDIYOMUSUN PEKI????? YANLIS ANLADIYSAM DUZELT LUTFEN CUNKU BEN BUNDAN "BIRADER BIZ GÖKDENIZEDE KÜFREDIYORUZ OBÜRLERINE HAYLI HAYLI KÜFREDERIZ" DIYE ANLADIM. GERCEKTEN YANLIS ANLADIYSAM DÜZELT.

AMA SURASINI KIMSE GÖZARDI ETMESIN O TOPCULAR TRABZONA HERHANGI BIR TAKIM FORMASIYLA GELMEDILER MILLI TAKIM FORMASIYDI GIYDIKLERI.....

Badaloğlu
06.09.2004, 14:49
Bir ara yawsaaaaaaaa fenerbahçe sesleri duyuluyordu tv'den

ts_fan
06.09.2004, 14:52

iste yanlisti tüm bunlar kabul edelimartik, biz onlardan her zaman farkliyiz diyoruz ama nedense onlarin yaptiklarini yapiyoruz...bu tip olaylar her Milli maçta Inönü'de, Kadiköy'de, Samiyen'de oluyordu bizde olmamaliydi...

CaMoKa
06.09.2004, 14:54

iste yanlisti tüm bunlar kabul edelimartik, biz onlardan her zaman farkliyiz diyoruz ama nedense onlarin yaptiklarini yapiyoruz...bu tip olaylar her Milli maçta Inönü'de, Kadiköy'de, Samiyen'de oluyordu bizde olmamaliydi...

DIBINE KADAR HAKLISIN

metehan
06.09.2004, 15:00
Reha, tepkinde haklisin da hakli olmadigin bir nokta var. O da maçlarin Trabzon'da oynanmasinin sorgulanmasi. Bence bunu gündem dahi yapmayalim. Önemli olan o parazitleri temizlemek. Onlara boyun egmek degil.

Bence çözüm yönetimde. Bizim burada yazmamizla birsey olmaz. Yönetim, valilik ve emniyetle ortak hareket edip bu gruplarin karsisina dikilmeli. Taviz vermeden mücadele sürdürülmeli. Bu isin ertelenecek yani kalmadi çünkü.

Bir de Forum olayi var. Burada herkes birseyler yaziyor ama kim kimdir belli degil? Adminler lütfen bu konuya daha ciddi egilelim. Gerekirse moderator sayisi artirilsin. Saçma yazilar ve kullanicilar temizlensin. Tribünlere kadar gitmeye gerek yok, burada bile dolaplar dönüyor olabilir.

Guests
06.09.2004, 15:05

göz bebeðimiz gökdenize dahi küfür edmiþiz. sidikli febelilere edilmiþ onumu dert edicem

GÖKDENIZE EDILMESINI DERT EDIYOMUSUN PEKI????? YANLIS ANLADIYSAM DUZELT LUTFEN CUNKU BEN BUNDAN "BIRADER BIZ GÖKDENIZEDE KÜFREDIYORUZ OBÜRLERINE HAYLI HAYLI KÜFREDERIZ" DIYE ANLADIM. GERCEKTEN YANLIS ANLADIYSAM DÜZELT.

AMA SURASINI KIMSE GÖZARDI ETMESIN O TOPCULAR TRABZONA HERHANGI BIR TAKIM FORMASIYLA GELMEDILER MILLI TAKIM FORMASIYDI GIYDIKLERI.....

demek istedigim sudur. takimin gözbebegi gökdenize 3-5 kendini bilmez çikip küfür etmistir. milli maçta bedava bileti ve parayi alanlar ulusoya tezahurat ve febeye küfür etmistir. yani böyle seyler oluyor. üzerinde durmaya gerek yok. hatta bu tartismanin buralara gelmesine dahi gerek yoktu. edildi bitti. trabzon taraftari küfür etmedi. o bi trabzon maçi degildi. sadece trabzondaydi.

selçukabi
06.09.2004, 15:12
yaa arkadaslar birakalim bunlari denizli maçina bakalim. Bunlari biz gündeme sokarsak futbolculari da etkileriz.adminlerden ricam bu topic'e kilit takmasi

murat
06.09.2004, 15:19
artik yeter!

Harbi bu taraftarlarin hepsini staddan silmek lazim, bos stadda oynamak bundan iyidir kardesim!

Efrasiyab
06.09.2004, 15:47
adam gibi bir tribun liderimiz olsa hic bi bok olmaz bence bkz.

bjk alen

gs sebo

fb sefa

onlar ne derse o oluyo bizde ne idugu belirsiz ulusoy yalakalari basa geciyo milleti demode tezahuratlarla costurmaya calisiyolar

shipbroker61
06.09.2004, 15:50

demek istedigim sudur. takimin gözbebegi gökdenize 3-5 kendini bilmez çikip küfür etmistir. milli maçta bedava bileti ve parayi alanlar ulusoya tezahurat ve febeye küfür etmistir. yani böyle seyler oluyor. üzerinde durmaya gerek yok. hatta bu tartismanin buralara gelmesine dahi gerek yoktu. edildi bitti. trabzon taraftari küfür etmedi. o bi trabzon maçi degildi. sadece trabzondaydi.

ÖYLE DIYOSAN DIYECEGIM BASKA BIRSEY YOK ARKADASIM. KONUYU BURDA KAPATALIM. ONDAN SONRA FATIHE KÜFREDILSIN BIRAZ ONU TARTISALIM ONUDA KAPATALIM HÜSEYINE KÜFREDELIM SONRA GENE AYNISI TAKIMDAKI HERKESE SIRAYLA KÜFREDELIM. NASILSA ÜZERINDE DURMAYA GEREK YOK. AMA ONDAN SONRA ELIMIZDEN TOPÇULARIMIZ GIDERSE VE HICBIR TOPCU BIZE GELMEK ISTEMEZSE KIME KÜFREDICEZ. BIRBIRIMIZE MI KÜFREDICEZ????

ALLAHASKINA KENDINIZI GÖKDENIZIN YERINE KOYUN IKINCI BIR KEZ AYNI OLAYI YASASANIZ DURUR MUSUNUZ BU TAKIMDA... HADI BIRINCISINDE BIRKAC KENDINI BILMEZ YAPTI OLAYI. EGER BIZ ONLAR AYIKLAYIP TEMIZLEMEZSEK NEYLE ACIKLIYCAZ IKINCISINI....

CeSS
06.09.2004, 17:00
Olayin kaynagi basibozukluk. Ortak hareket edememe. Her kafadan bir ses cikiyor.

Ben suraya dikkatinizi çekmek istiyorum. stadtakileri hakli olarak hepimiz elestiriyoruz ve yaptiklarini kiniyoruz .

Ama burada bile bu konuyu kac konu basligi altinda isliyoruz farkindamisiniz ??? Buradada her kafadan bir ses cikiyor. niçin tek konuda bunu tartismiyoruzda 4-5 baslik altinda ayni seyleri döndürüp dolandiriyoruz. Nereye yazacagimi sasirdim.

Emin
06.09.2004, 17:46
Görünen o ki forumumuzdaki akli-salim herkes Trabzondaki örgütlenmenin adeta parazitlige döndügünün farkinda. Sirtini kulübe dayayip bedava bilet alan ve bu biletleri satan kisiler kendilerini Trabzonsporun herseyi gibi gördükçe daha çok canimiz yanacaktir. Trabzonda eksikligi her geçen gün hissedilen bir tribün liderinin adam gibi bir dernegin bir an evvel faaliyete geçirilmesi sarttir. Bunu yapmak da Trabzonlu arkadaslara düsmektedir. Tabi böyle bir eylem olsa bile bu çapulcularin bunu engelleme gayretleri olacaktir. Birinin elinden ekmegini almak kolay degildir. Ancak cefa çekenin sefa sürmek gibi bir ödülü de vardir. Ey Trabzonlu ve gerçek Trabzonsporlu arkadaslar kendi derneginizi kurun ve Trabzonsporu bu çapulcularin elinden kurtarin.

Böyle bir devrim yaparsaniz Trabzonsporbu minnettarligi asla unutmayacaktir.

Muhalif
06.09.2004, 23:01
yönetim babinda transfer hariç bazi konular asildi.. t. drektörümüze tr gipta ediyor zaten.. futbolcularimiz da son derece ahlakli ve yetenekli... taraftarin da bu takima layik olmasi lazim.. hatta milli takima!

yattara11
06.09.2004, 23:46
bunlarin hepsi bizi 96 senesine götürüyor...

Harun-61
06.09.2004, 23:52
bugün pazartesi aksami ve TV dekiler halen bizi elestiriyorlar.,...

yazik cook yazik...

Reha
07.09.2004, 10:04
Bu tip "parali köpeklerin" tribünde kafaalrini kirin kardesim,önüme geleni yikmazsam serefsizim...

metehan
07.09.2004, 10:33
Evet arkadaslar, görülüyor kiçogunluk bu gruplardan ve kisilerden rahatsiz. Ben Reha kadar sert olun demeyecegimsmileys/smiley1.gifama bu kisilerin TS'un önüne geçmesine ve daha da kötüsü TS'a zarar vermesine sessiz kalmamamiz lazim. Bence bu is bireysel çabalarla olmaz. bu isi çözebilecek tek kurum TS yönetimidir.

melrok
07.09.2004, 10:40
greywolf'a katiliyorum ve ekliyorum ankaradaki maçta ulusoy lehine bagirani görürsem anasindan dogdugana pisman edecegim o sülügü sirf TS için. Trabzondaki arkadaslar tribünde bu tiplere musama etmeyin bunlarin tek anlayacagi sey kötektir. ha tribüne ezikler girmis ha bunlar girmis. hata bunlar daha çok zarar veriyor.

Guests
07.09.2004, 11:04
birkac satilmislarin yüzünden bütün trabzonun zarar görmesi beni üzüyor bu satilmislari yönetim el atip sahalardan uzaklastirmalari lazim bu satilmislar birgün Aziz yildirimin posterini de azarlar milli takimla lig macini karistirmamak lazim milli macta hangi takimda oynuyorsa oynasin desteklemek lazim

Akin-61
07.09.2004, 12:01
Herkes birseyler diyor... herkes öyle böyle diyor... tamam çözümü ariyalim bukadar basit madem çözleim olayi polimikyapmayalim.. hadi çözüm ne nasil olur nasil yapilmali bunu söyleyin madem bukadr kolay ozaman kuralim adam gibi grup maratonu yikalim hadi çözümleri dinliyorum ?

aydants
07.09.2004, 12:10
Bazi kendini bilmezler yüzünden hep trabzonspor damga yiyor sonra medyayada mazeme çikiyor her maçimiz olunca önümüze bu haberleri sunuyorlar bir trabzonsporlu olarak sizi kiniyorum tek ben degil her kez kiniyor sizin trabzon gibi bi takima laf ettirtmeye hakkiniz yok hele fenerle muhattap etmeye bizi hiç hakkiniz yok Allah askina eger buysa taraftarlik ben taraftar degilim.Gidin baska yere zarar verin bide sizle ugrasmasin yönetim...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Harun
07.09.2004, 12:54
Herkes birseyler diyor... herkes öyle böyle diyor... tamam çözümü ariyalim bukadar basit madem çözleim olayi polimikyapmayalim.. hadi çözüm ne nasil olur nasil yapilmali bunu söyleyin madem bukadr kolay ozaman kuralim adam gibi grup maratonu yikalim hadi çözümleri dinliyorum ?

Çözümü aslinda kendin söylüyorsun.Adam gibi bir grup kurulacak ve bu grup maratonun ortasinda olacak.Ne para nede bedeva bilet pesinde olacak.Böyle bir olusum olduktan sonra yönetimde ister istemez bu grubu himayesi altina alacak.Ama önce saglam bir bisi yani bu grubu yönetecek karsiliksiz bu isi yapacak biri lazim.

Analyzer
07.09.2004, 14:16

Çözümü aslinda kendin söylüyorsun.Adam gibi bir grup kurulacak ve bu grup maratonun ortasinda olacak.Ne para nede bedeva bilet pesinde olacak.Böyle bir olusum olduktan sonra yönetimde ister istemez bu grubu himayesi altina alacak.Ama önce saglam bir bisi yani bu grubu yönetecek karsiliksiz bu isi yapacak biri lazim.

Bu konuda yönetime de büyük is düsüyor. Yönetim bu serefsizleri tespit edip stada almazsa, sorunun büyük kismi cozulmus olur. Ingiltere'de holiganlari tespit edip stada almiyorlar. Bizim de aynisini yapmamiz lazim. Stadda herkesin gözü üzerimizdeyken, ulusoysuz posteri acip, agzindan salyalar akarak bu firsati bekleyen bizanslilarin eline koz veren, doludizgin gitmekte olan takimimiza zarar veren bu it mangasini tespit edip (ki zaten tespit bile etmeye gerek yok herkes biliyor bu satilik serefsizlerin kimler oldugunu) stada almazsak büyük is yapmis oluruz. Yönetim cesur olsun. Taraftar olarak biz yönetimin arkasindayiz. Bizde böyle serefsizler bulundugu sürece biz daha coook 96'lar görürüz. Ogün'ü dövüp fenere yollayanlar aynisini Gökdeniz'e Fatih'e de yaparlar. trapezus61'in daha önce söyleyip hepimizi uyardigi seyler, fazlasiyla basimiza geliyor. Lanet olsun.

SDanışmaz
07.09.2004, 14:33
"Tribünlerden bu kisileri silip süpürmeliyiz" Herkes bunu diyor.Peki bu nasil olacak?

kuzey_lee
07.09.2004, 14:58
beyler statta maç esnasinda futbolcularin hiçbirine bireysel olarak küfür edilmedi..lütfen istabul medyasi gibi konusmayalim...sadece fbye küfür edildi.

ümit özat konusuyor yok maçta bana bagirdilar...ulan sen 4 tane ortayi daglara taslara yolla sonra da bana bagirdilar de..yok yaa...bi de öpüp basimizin ustune koysaydik...

Badaloğlu
07.09.2004, 15:21
beyler statta maç esnasinda futbolcularin hiçbirine bireysel olarak küfür edilmedi..lütfen istabul medyasi gibi konusmayalim...sadece fbye küfür edildi.

ümit özat konusuyor yok maçta bana bagirdilar...ulan sen 4 tane ortayi daglara taslara yolla sonra da bana bagirdilar de..yok yaa...bi de öpüp basimizin ustune koysaydik...

Ne bilsin adam futbolun Trabzonda oyanirken ortalari daglara taslara yapilmadigini,adam haklismileys/smiley36.gif

kuzey_lee
07.09.2004, 15:38
yaa herkes bilip bilmeden salliyor zoruma gitmiyor da bizden içimizden birileri bunlari soyluyor yaa...sizler ersun nihati oyuna alinca kale arkasinda adem dursun ve onder turaci ne yapti gordunuz mu görmediniz...

sizler fb kaptanlari rüstü ve ümit tribune çagrildigiuni gördünüz mü görmediniz..sizler onlara küfür edildigini duydunuz mu duymadiniz...lütfen bisey soylerken bilip bilmeden konusmayalaim..bu arada hersey 4*4 lüktü demiyorum ama bu maçta en son hatali trabzon seyircisidir..

trabzonda federasyon 3 bin bilet dagitti.bu biletler nereye kime gitti?derneklere gelmedigi kesin ben bile para ile bilet alip kale arkasina gittim..durum boyle olunca trabzon seyircisi bagirmadi diyemez kimse bunu da unutmayin

Reha
07.09.2004, 15:46
Adem ve Önder ne yapti Fatih? De bakaaaayiiim

Berk Akçay
07.09.2004, 16:28

Gelsinler Gurbetçi Gençler'in Tribununde Turan Reis'in izin vermedigi bir seyi yapsinlar bakalim ne oluyor.

Her seferinde Trabzon'da baska baska isimler duyuyoruz kimdir ne is yaparlar ne dirler bilmiyoruz.her kafadan bir ses çikiyor.ya tek lider tek tribun yada iki tribun iki lider. Hiçbir seyi ölçüp tartmadan sirf bilet parasina onurumuzun ayaklar altina alinmasi kaç bilet parasi eder...

kesinlikle yani artik trabzonspor umuzun lideri sart yani

ozcan_asanoglu
07.09.2004, 19:27
serefli rüstü ve ümit özat tribünlere çagrilip alkislandiklarini niye söylemiyorlar..bunlar niye yazilmiyor...

tamam taraftar gruplarinin çok ciddi sorunlari var, dogru dürüst lider,organizasyon vs....ve bunlarin sultasi çok zor yikilir benden söylemesi...isi kaba kuvvete dökerler, çogu kaç defa hapse girmis çikmis ve daha burada yazamayacagim çok sey...çok zor yikilir bu sulta....

ama kol kirilir yen içinde kalir...bizden nefret edenlerin agzi ile konusmayalim....

CAFER ÖZER
08.09.2004, 09:52
Trabzonspor üzerinde bizans oyunlari oynandigi muhakkak.bundan kimsenin kuskusu yok.ama malesef bizanslilarin oyunlarini daha rahat oynamalari içinde onlara yadrim eden içimizdeki irlandalilar yok degil.

Ya adamlar günlerden beridir bagiriyor.Trabzonda Milli maç oynamak yanlis vs vs gibi zirvalari döktürüyor sen gidip adamlarin eline koz veriyorsun.Ne olursa olsun o çirkeflere karsilik bizler Milli davada MILLI davranmamiz lazim.F.B seyircisi,bjk,g.s Seyircisi yuhlama yapiyormus bizi ilgilendirmemeli bizim varsa birileri ile hesabimiz onlari baska zaman görürüz.Malesefe içimizdeki irlandalilar yüzünden kan kaybediyoruz.her zamanda kaybetmeye devam edecegiz.Sampiyonluk önünde en büyük engel içimizdeki irlandalilardir.Yarin bir gün sampiyonluga giden takimida yuhlarlarsa sasirmayin.Neticede maçtan sonra Gökdenize küfür edenler bu irlandalilardi.Neticede OGÜN ün dövüp F.B ye kaçirtan bu irlandalilardi.Eger bizler adam gibi Kendi içimizde birligi saglayamaz isek malesef en büyük rakikibimiz kendimiz olamaya devam edecegiz.

Malesef içimizdeki irlandalilar kendi taraftari üzerine maçlarda maytap yakip atmaya devam edecek.

unyelimetin
09.09.2004, 12:31
Reha sana cani gönülden katiliyorum.Milli maçta yapilan yanlislari savunan yazilari gördükten sonra baska bir sey yazmak gelmiyor içimden.Bu konudaki görüslerimi listte yazmistim zaten biliyorsun.Hepsi bir tarafa milli maçta s.. fb tezahüati yapilmasini elestirmeyen hatta destekleyen kafalarabir seyler anlatmak olmaz!

Bosversene....

tsakrep61
09.09.2004, 12:36
hocam haklisiniz ama bunlari icimize salan -para karsiliginda- kopekler var bizim onlara cephe almamiz lazim kopeklerin basi EZILMELI

kuzey_lee
10.09.2004, 16:07
Reha sana cani gönülden katiliyorum.Milli maçta yapilan yanlislari savunan yazilari gördükten sonra baska bir sey yazmak gelmiyor içimden.Bu konudaki görüslerimi listte yazmistim zaten biliyorsun.Hepsi bir tarafa milli maçta s.. fb tezahüati yapilmasini elestirmeyen hatta destekleyen kafalarabir seyler anlatmak olmaz!

Bosversene....

abi allahini seversen bisey sorcam..ya adamlara sahsi küfür etmedik diyorum ama o serefsiz topçu medyaya bana küfür edildi diyor.yani olmamis biseyi olmus ggibi gösteriyor..simdi ben nasil hayiflanmayayim buna küfür etmedigime..soylermisin??

Aniketus
10.09.2004, 16:22

Bosversene....

abi allahini seversen bisey sorcam..ya adamlara sahsi küfür etmedik diyorum ama o serefsiz topçu medyaya bana küfür edildi diyor.yani olmamis biseyi olmus ggibi gösteriyor..simdi ben nasil hayiflanmayayim buna küfür etmedigime..soylermisin??

koçum sen önce su ulusoysuz posterinin etrafindaki UNI-TS lileri bi açikla bize.. sen de orada miydin? o serefsiz haysiyetsiz ulusoysuzun posterini kaç para ve kaç bilet karsiliginda tasidiniz?

kuzey_lee
10.09.2004, 17:03
oncelikle benimle konusurken bana ''koçum'' diye hitap edip canimi sikma...maçta ben kale arkasindaydim..yapmadigim bisey için cevap vermeme bunu 8unutma...o posteri uni-ts açmamistir bekçliini yapmamistir bunu da unutma..uni-ts trabzonspor taraftarlari arasinda ilki gerçeklestirerek sezonluk 15 bin usd verdi kulube bundan haberin var mi??konu burda uni-ts olayi degil..olayi farkli boyutlara çekme..bu güne kadar burda kimseyle tartismadim ama canimi da sikma burda beni taniyan bilen bilir..sen kimsin ??

tsakrep61
10.09.2004, 17:36
provakosyonlara gelmeyelim birbirimizi kirmayalim fenerin lobisine pabuc birakmayalim ben adim gibi eminim ki o fenerin kopeklerinden bu forumda 10 larca vardir dikkatli olalim

MahmutHSO
10.09.2004, 17:45
Biraz farkli bir konu ama su anda kulaklarima inanamiyorum.tv kanallarini tararken fb tv de zannedersem davut güloglu denen adam tak tak adli sarkisini fb ye mars olarak yorumlamis.tüylerim diken diken oldu.karadeniz sivesi ile fb nin birarada anilmasi içimizdeki asil düsmanlarin kim oldugunun açik bir belgesi belkide.Ne diyeyim yaziklar olsun.Karaktersiz adam.

tsakrep61
10.09.2004, 17:57
hocam bu olay olali 4 5 ay oldu onun ustune trabzonda besikduzunde bi acilista trabzonspor kaskolu ile sarki soledi yani yeni degil bu ibnenin yaptigi olay

Faik Yılmaz
10.09.2004, 17:57
tribünde bir sürü pislik var.daha dün hami yi üç gol attigi maçta bile yuhalayanlar bugün haluk ulusoya bayrak açanlar hepsi ayni zihniyetin ürünü bu adam galatasaray formasini bi tek giymedigi kalmisti federasyonun bütün imkanlarimi onlara seferber etti bize ne hizmeti varki ona bayrak açtilar.tribünlerde böyle pisliklerin sesini alkislarimizla tezahüratimizla yetmezse tükürüklerimizle kesmeliyiz

Aniketus
10.09.2004, 21:39
oncelikle benimle konusurken bana ''koçum'' diye hitap edip canimi sikma...maçta ben kale arkasindaydim..yapmadigim bisey için cevap vermeme bunu 8unutma...o posteri uni-ts açmamistir bekçliini yapmamistir bunu da unutma..uni-ts trabzonspor taraftarlari arasinda ilki gerçeklestirerek sezonluk 15 bin usd verdi kulube bundan haberin var mi??konu burda uni-ts olayi degil..olayi farkli boyutlara çekme..bu güne kadar burda kimseyle tartismadim ama canimi da sikma burda beni taniyan bilen bilir..sen kimsin ??

bana bak!..

lafi evirip çevirme. konuyu degistirme. (beni tanimak istiyorsan postlarimi oku. zamani gelince sahsen de tanisiriz) sanapankarti sen açtin demedim. sordum. (UNI-TS diye imza çakiyosun buraya.)

burada günlerdir o ULUSOYSUZpankartini UNI-TS'lilerin açtigiyazildi, çizildi. hiç birinizden ses çikmadi"ben kenarda durdum, görmedim, bilmiyodum, o sira öbür tarafa bakiyodum falan.." birak bunlari.. bu posteri uni-ts açti mi, açmadi mi? bildiklerini duyduklarini paylasmayip, yuvarlak laflarla birilerini kollamaya çalistigin sürece o bayragin ucundan tutan haysiyetsizler kadar suçlusun sende. çünkü hala UNI-TS diye imza atiyorsun ve hala UNI-TS'den biriçikip da bizim grup olarak böyle bir olayla iliskimiz yoktur, bu bir iftiradir ya da evet böyle bir esseklik yaptik ama bir anlik gaflet animiza geldi falan gibi bir açiklama yapmadi.. simdi sen anlatiyorsun yok 15 bin$ vermistik bilmem ne?sizin 15 bin $paraniz TRABZONSPORismini, serefini ayaklar altina almayi affettir mi?

ayrica caninin sikilmasi da umrumda bile degil, senin sadece biraz canin sikilmis olabilir. benim kan beynime siçramis durumdatam cinnet modundayim su anda!

kuzey_lee
11.09.2004, 11:51
ben burada pankarti uni-ts açti diye yazilanbi post görmedim..görsem çoktan ona agzininn payini verirdim..uni-ts ninbiçogu maça dahi gitmedi..ayricadengesizlik yapma.pankart olayini taraftarlar dernegi üstlendi bundan da haberin yoksa git at kendini bi yerden asagi..bu arada bu pankart olayini isiniç yüzünü bilmedigi haldeuni-ts ye yikan geri zekalilara da tavsiyem bilip bilmeden konusmamalari ..

bu arada sende yazini yazarken biraz daha dikkatli ol...lafimin arkasindayim bana bi daha koçumlu hitap etme

l-m
11.09.2004, 12:01
Ikili tartismalara girmemenizi ve birbirinizi kiracak ifadelerden kaçinmanizi tavsiye ediyorum.Bu arada aniketus arkadasimiza da uni-Ts ile bu olayin ilgisi olmadigini hatirlatmak istiyorum.Pankarti açanlar Dernek üyesiydi,uni-Ts kimligi altinda bu maçta herhangi bir organizasyon,tezahürat,vs. yapilmadi.Daha önce uni-Ts'nin bu pankarti açtigi yönünde tek mesaj mevcut degil.Gereksiz yere ortami germeyelim.

kuzey_lee
11.09.2004, 12:06
osman valla adamin yazisini oku..burda uni-ts açti denilmis..ben görmedim..eger yalansa bi cezasi olmali

sanatik
12.09.2004, 04:46
Atatürk?ün su lâfina bayildigimi ifade etmek istiyorum:
?Bizi amacimiza varmaktan alikoyan iki kuvvet vardir. Biri dis düsmanlardir. Bunlar bizi, bir sömürge haline koymak için ilerlememizi istemeyenlerdir. Fakat bizim için bunlardan daha zararli, daha öldürücü bir sinif vardir. O da içimizden çikmasi muhtemel olan hainlerdir.? (Mersin 17.3.1923)

GeZeGeN
13.09.2004, 01:52
Atatürk?ün su lâfina bayildigimi ifade etmek istiyorum:
?Bizi amacimiza varmaktan alikoyan iki kuvvet vardir. Biri dis düsmanlardir. Bunlar bizi, bir sömürge haline koymak için ilerlememizi istemeyenlerdir. Fakat bizim için bunlardan daha zararli, daha öldürücü bir sinif vardir. O da içimizden çikmasi muhtemel olan hainlerdir.? (Mersin 17.3.1923)

katilmamamak mümkün degil smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif
o hainleri temizlememiz lazim bu hainler bizi sampiyonluktan edecek diye cok korkuyorum senelerdir özledigimiz trabzonspora kuvustugumuz halde su olaylara bir bakin avni akerin o coskulu birlik beraberlik görüntüsünü cok özledim

irfanparlak
13.09.2004, 02:42

Bosversene....

koçum sen önce su ulusoysuz posterinin etrafindaki UNI-TS lileri bi açikla bize.. sen de orada miydin? o serefsiz haysiyetsiz ulusoysuzun posterini kaç para ve kaç bilet karsiliginda tasidiniz?

bana bakkim oldugun hiç önemli degil bi daha burda insanlari tanimadan etmeden yargilama adamin canini sikma yok kaç parayi satin alindiniz yok kaç bilet aldiniz.... Fatih kardesimizi ve onun içinde oldugu grup olan uni-ts yi herkez iii tanir ve bilir...

bu güne kadar hangi gruplarin veya kisilerin satin alindigini hala çözememissen hiç yorum yapma daha iii

Akin-61
13.09.2004, 08:30
ya zaten Dernek-birlik-uni-ts hepsi ayni artik.. maraton açdi diye biliriz. Çilginlarda karsidan destekledi.

Badaloğlu
13.09.2004, 08:50
ya zaten Dernek-birlik-uni-ts hepsi ayni artik.. maraton açdi diye biliriz. Çilginlarda karsidan destekledi.

Tam infaz!...

unyelimetin
15.09.2004, 00:46

Bosversene....

Allah'a salmissin simdi gördüm kardesim.Maça giden arkadaslarimdan maç sonunda soyunma odasina giden futbolculara sahsi küfürler edilmis.Kendi futbolcusuna küfür eden kafalardan fb li futbolculara küfür etmemeyi beklemek...sana bir soru kardesim,sen diyelim Trabzonspor'lu bir futbolcusun ve milli takim futbolcusu olarak Saraçoglunda maçtasin.Maç esnasinda tribünlerde Trabzonspor'a toplu küfür ediliyor.Ne düsünürsün,nasil maça konsantre olursun?Sakin Gürcistan maçinda olmadi deme toplu olarak s.. fb tezahüratlari tv'den bile duyuldu...

Selamlar...

Aniketus
15.09.2004, 13:45
..

Aniketus
15.09.2004, 13:59
[QUOTE=unyelimetin]

bana bakkim oldugun hiç önemli degil bi daha burda insanlari tanimadan etmeden yargilama adamin canini sikma.......

terbiyesizlik yapma!..

sorunun muhatabi açiklama yapti, ben de simdilik sustum. demek ki bana gelen bilgiler yanlismis. ukelaligin luzumu yok!..

Emorfo
15.09.2004, 15:30
Allah Allah ne oluyor size hayret bir sey.

Külünkoğlu
15.09.2004, 15:33
bu asabiyet neden ne oluyor size ?konustugunuz konulara bakin birde tansiyonunuza olmuyor böyle uzatmayin daa...

ozzyfast
15.09.2004, 16:15
Buradaki karsitliklari ve fikir ayriliklarini görünce stadyumda olanlar az bile diyesi geliyor insanin.smileys/smiley18.gifAyni amaç ugrunda birlesip bu kadar aykiri seyler üretmek bize mahsus galibasmileys/smiley5.gif

Trabzonda olanlar hakkinda istanbul basini agzi ile konusursak insa edilmek istenen binaya bir tugla da biz koymus oluruz. Bütün spor yazarlari agizlarindan köpük saçarak (erkegi-disisi) " canavarlar sehri "diye Trabzondan bahsederken ve önceki milli maçlarda yapilmis bir çok kepazelikler görmemezlikten gelinmis ya da bu kadar büyütülmemisken bizim pireyi deve yapma çabalarimiz yine bize zarar verir. smileys/smiley11.gif

Üstünde durulmasi gereken Biçakçi'nin Trabzon halkini asagaliyici ifadeleri ve karadenizlileri " Hain " yerine koyan FB cengaverleri agziyla verdigi demeçtir. Simdi Kazakistan maçinda herkese bayrak ve forma dagitacaklarmis!!Maç sonrasi yorumlari simdiden duyuyorum, siz de kulaginizi bu kumpasa verin, iki tane kiçi kirik taraftarin küfürlerine degil.

Emin
15.09.2004, 16:44
Buradaki karsitliklari ve fikir ayriliklarini görünce stadyumda olanlar az bile diyesi geliyor insanin.smileys/smiley18.gifAyni amaç ugrunda birlesip bu kadar aykiri seyler üretmek bize mahsus galibasmileys/smiley5.gif

Trabzonda olanlar hakkinda istanbul basini agzi ile konusursak insa edilmek istenen binaya bir tugla da biz koymus oluruz. Bütün spor yazarlari agizlarindan köpük saçarak (erkegi-disisi) " canavarlar sehri "diye Trabzondan bahsederken ve önceki milli maçlarda yapilmis bir çok kepazelikler görmemezlikten gelinmis ya da bu kadar büyütülmemisken bizim pireyi deve yapma çabalarimiz yine bize zarar verir. smileys/smiley11.gif

Üstünde durulmasi gereken Biçakçi'nin Trabzon halkini asagaliyici ifadeleri ve karadenizlileri " Hain " yerine koyan FB cengaverleri agziyla verdigi demeçtir. Simdi Kazakistan maçinda herkese bayrak ve forma dagitacaklarmis!!Maç sonrasi yorumlari simdiden duyuyorum, siz de kulaginizi bu kumpasa verin, iki tane kiçi kirik taraftarin küfürlerine degil.

Bravo...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Özellikle Kazakistan maçindan sonra çikacak Trabzona taraftar nasil olur göndermesi yönündeki elestiriler için hazirlikli olun. Hele maçin oynanacagi yer FB stadi olunca bu bizim için daha aci olacak. Fenerbahçe taraftari mi daha milliyetçi Trabzon taraftari mi daha milliyetçi kiyaslamalari yapilacak. Bunlar hep Biçakçinin isleri. Tamamen onun oyunu. Eminim bu yorumlara basinda yer verebilmek adina her seyi yapacaktir. Maçtan önce bayrak da dagitir, maç bilet fiyatlarini da düsürür, maça otobüste kaldirir.....

Ama suyu kayniyor bu Biçakçinin. Federasyon Baskani olarak çok fazla o koltukta oturamayacak. Hak ettigi çöplüge görev süresi dolmadan dönecek. Bu kafayla orda durmasi zor görünüyor.

ozcan_asanoglu
15.09.2004, 18:38
dogru..kazak maçindan sonra sabah, fotomaç ve hürriyet gibi gazetelerin mansetlerini tahmin edebiliyorum...hep trabzona gönderme, taraftar nasil olur misalinden....bence bu konuda maçtan önce bildiri falan yayinlanmali; trabzonda yapilmayan fenerasyon organizasyonun neden papaz çayirinda yapildigina dair...

sanatik
15.09.2004, 18:43
milliler beraber kalip hatta maci yenilirseler ne olacak peki ?

hem ersun yanal hem bicakcinin istifa etmesi gerekir degilmi ?

Oğuzhan Turhan
15.09.2004, 21:35
bir federasyon bu kadarmi yanli olabilir,bedava bayrak dagitip ondan sonra utanmadan trabzon taraftarina gönderme yapacak.

Aniketus
04.08.2005, 14:22
trabzon'da hala birileri birbirlerini biçakliyor vuruyor beles bilet için..

trabzonspor maçlarini acilen bir bahane yaratip istanbul olimpiyat
stadina aldirmak zorunda.. en azindan bir sezonluguna.. trabzondakilere
seyirci ve taraftar nasil olmali göstermek için bu sart..

mevcut zihniyetiyle ve görüntüsüyle trabzon sehri trabzonspor'a ayak bagi olmaktan baska bir boka yaramiyor bence.

melrok
04.08.2005, 14:38
üzülerek aniketus'un istanbulda oynanmali görüsüne katiliyorum

zanoylu
04.08.2005, 15:54
Evet artik ciddi ciddi Trabzonda maç yapmamizi bile tartisma ortamina tasimaliyiz.Trabzonspor'un en büyük engeli o tribünlerde ki birkaç yüz beles biletli it sürüsüdür.

Tuncay ve Ümit "milli takim" formasi ile görev yapan admlardi o gece,maç Fenerbahçenin maçi degildi.Eger formaya küfür ediliyorsa siz bu ülkenin askerine , jandarmasina ,valisine de küfür edersiniz.Iste siz o zaman "hainsiniz "demektir ki; Trabzon halki bu ülkenin en milliyetçi ve en saglam karakterli sehirlerinden biridir ve sizin bu sehirde yeriniz yoktur.

Bütün bu olumsuzluklara ragmen hala bu olay ve kisileri savunan forumumuzdaki ve içimizdeki bazi "irlandalilar"i sahsim payima burada ve çevremde barindirmamaya Trabzonspor'un selameti için and içtim.Forum yöneticilerinin de derhal bu konuya ilgi göstermesi ve içimizdeki bu adamlari ayiklamasi hepimizin yararina olacaktir.Hatta bu kisilerin Fenerli olup foruma üye olup bizi cümle aleme rezil etmesi kaçinilmaz bir gerçektir.

Medyanin üzerimize gelmesinin Fenerbahçenin hakkini savunmasinin arkasinda aptalca seyler aramayin .Bu agzindan salya akitan adamlara bu kozlari veren içimizdeki "hainlerdir". Tepki gösterilmesi gereken,kizilmasi gereken onlar degil buna sebebiyet verenlerdir.

Herkesi alkl-i selim olup bu ise çözüm önerisi getirmeye davet ediyorum......

O gün bunlari yazan arkadas bugünkü kotü sonuçtan sonra tüm topiçlerde. Trabzonspor yönetimi,hocasi,taraftari ,futbolcularinla dalga geçiyor.Yerden yere vuruyor....!

Evet haklisin düsman içimizdeymis

zanoylu
04.08.2005, 15:58
Ayrica akli selim davranislarindan dolayi tebrik ederimsmileys/smiley32.gif

The Legend
04.08.2005, 16:51
TRABZONSPORA AYAK BAGI OLAN MEVCUT YÖNETIMDIR.

TAKIMIN ARKASINDAN KOSAN YÖNETIM ISTEMIYORUZ.

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 18:12

Her seferinde Trabzon'da baska baska isimler duyuyoruz kimdir ne is yaparlar ne dirler bilmiyoruz.her kafadan bir ses çikiyor.ya tek lider tek tribun yada iki tribun iki lider. Hiçbir seyi ölçüp tartmadan sirf bilet parasina onurumuzun ayaklar altina alinmasi kaç bilet parasi eder... AYNEN

POYRAZ
04.08.2005, 18:20
Bence takim aleyhine tezahürat yapan taraftarlarinin bir daha maca alinmamasi gerek, herkezin moralini bozuyorlar.

Sacit
04.08.2005, 18:26
bir federasyon bu kadarmi yanli olabilir,bedava bayrak dagitip ondan sonra utanmadan trabzon taraftarina gönderme yapacak.

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 18:30

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Guests
04.08.2005, 20:47
trabzon'da hala birileri birbirlerini biçakliyor vuruyor beles bilet için..

trabzonspor maçlarini acilen bir bahane yaratip istanbul olimpiyat stadina aldirmak zorunda.. en azindan bir sezonluguna.. trabzondakilere seyirci ve taraftar nasil olmali göstermek için bu sart..

mevcut zihniyetiyle ve görüntüsüyle trabzon sehri trabzonspor'a ayak bagi olmaktan baska bir boka yaramiyor bence.

TRABZONSPOR: Trabzonlulun gururu trabzonlunun ust kimligi, trabzonlulun nefes alisi, trabzonlulun haykirisi,Trabzonlunun ikinci bayragi Maçlarini OLIMPIYAT'ta oynasin??

LA YÜRÜYÜN GIDIN ISINIZE BEEEE

LA HASTA ETMEYIN ADAMI AGZINIZDAN ÇIKANI KULAGINIZ DUYSUN

Maç öyle bir çarpmiski farkinda olmadan zirvalamaya baslamis bazi arkadaslar

ofli_fan
04.08.2005, 20:54
Arkadaslar istanbul basiniin gazina gelmeyin , bu maç sonunda nasilsa artik avrupada yoklar bari önümüzden çekilsiznlr diye ellerinden geleni arkasina koymaz bu basin.Biz ne yapiyoruz onlarin mansetleriyle evlatlarimizi , kardeslerimizi yerin dibine sokuyoruz. Simdi destek zamani , bir yenilgi ile pes etmyecegiz.

Istedikleri gibi dagilmayacagiz , geçen sezon da dinamo maçindan sonra ayni mansetleri çikardilar , yok neymis 96 daki gibi olmus filan yok öyle bisey geçen sezon masa basi ile ancak sampiyonlugu alabildiler , bekledikleri gibi dgilmadik degil mi...

bu ayaklar bjk ya ttar ama bize tutmaz Bir samsun maçi ile sampiyonluklarini çaldilar , bizim de ayni sekilde dagilacagimizi ümüt ediyorlar..

Simdi destek zamani arkadaslar