PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tehlikenin Farkında Mıyız ?

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 01:01
Ziraat Türkiye Kupası Karşılaşmasında Beşiktaş ile 26.01.2011 tarihinde maç yapacağız . Sadece 4 gün sonra çok kritik bir maç olan Fenerbahçe deplasmanına gideceğiz . Kupaya önem verilip fenerbahçe maçına yorgun çıkmamalıyız . Bu sene kupa umrumuzda olmamalı diye düşünüyorum . Kupanın değil ligin zirvesine odaklanmalıyız . Yanlış mı ?

mashal61
15.01.2011, 01:05
Bence yanlış. Hem ligde hem kupada şampiyon olabilecek kadar alternatifli kadromuz olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca biz bjk ile oynarken fener'in de maçı var diye biliyorum.

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 01:07
Fenerin maçı var ama kupaya veda ettiler . Doğal olarak kupada iddaaları olmadığı için lige önem verecekler ve bizim maça konsantre olacaklar .

Osman Erdoğan
15.01.2011, 01:08
iki takımıda hafife almasınlar bizimkiler yeneriz:)

Armağan Dere
15.01.2011, 01:08
Fenerin maçı var ama kupaya veda ettiler . Doğal olarak kupada iddaaları olmadığı için lige önem verecekler ve bizim maça konsantre olacaklar .

Sende konsantre ol,kimse seni tutmuyor ki..hatta bazı liglerde haftada 2 maç oynanıyor..zaten dediğin gibi bjk maçına asların bi kaçı dinlendirilerek çıkılacaktır...Onun için gönlünü ferah tut hemşerim...Bişe Olmaz

Burak
15.01.2011, 01:09
Her zaman kazanmak ve her kupayı kaldırmak için oynamalıdır TRABZONSPOR !

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 01:11
Sende konsantre ol,kimse seni tutmuyor ki..hatta bazı liglerde haftada 2 maç oynanıyor..zaten dediğin gibi bjk maçına asların bi kaçı dinlendirilerek çıkılacaktır...Onun için gönlünü ferah tut hemşerim...Bişe Olmaz

Bahsettiğin liglerle aramızdaki farkı tüm Türkiye biliyor . Görüşümü paylaştım sadece . Umarım kayıpsız atlatırız .

Armağan Dere
15.01.2011, 01:15
Peki seneye ne olacak,olası Şampiyonlar ligine kalma durumunda ligi es mi geçeceğiz artı bi kaç futbolcumuzun sene sonu ayrıldığını varsayarsak ne olacak..bir de işin bu boyutu var

mashal61
15.01.2011, 01:16
fener prestij açısından son maçına kazanmak için çıkacaktır diye düşünüyorum. İNŞAALLAH iki maçı da kayıpsız atlatırız.

crazyman_61
15.01.2011, 01:17
bu takım iki ligide kaldıracak güçte :cool:

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 01:21
Peki seneye ne olacak,olası Şampiyonlar ligine kalma durumunda ligi es mi geçeceğiz artı bi kaç futbolcumuzun sene sonu ayrıldığını varsayarsak ne olacak..bir de işin bu boyutu var

Bu sene şampiyonluktan en ufak tereddüt etsen bile 2. oluruz dimi en kötü .

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 01:22
fener prestij açısından son maçına kazanmak için çıkacaktır diye düşünüyorum. İNŞAALLAH iki maçı da kayıpsız atlatırız.

fenerde prestij mi kaldı :)

ccd6167
15.01.2011, 01:23
boş ve gereksiz muhabbet.....kilit gelmeli...millet senede 70 maça çıkıyor.... Çocuk açsa gam yememde....

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 01:27
Çocuklar bu kadar kapsamlı düşünemez onun için gereksiz görüp silinmesini ve görmezden gelinmesini ister . 7o maça çıkan takımlar bu lige gelse açık ara lider olur . Avrupayla kıyaslanmaktan hala mı bıkmadınız abi . Değiştirin artık fikirleri ..

61kralfatih
15.01.2011, 01:29
büyük takımsak senin dediklerine katılamayız arkadasım

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 01:31
Büyük takımların bu durumlarda nasıl bir strateji ürettiğini anlatmayacağım . Neyse arkadaşlar sizin bildiğiniz olsun .

ApoCaN28
15.01.2011, 01:33
Liverpol-Fener-Liverpol maçlarını da 1 hafta içerisinde oynadık , çıkıp aslanlar gibi oynadılar futbolcularımız .

Hem şimdi daha alternatifli bir kadromuz var, sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum .

Armağan Dere
15.01.2011, 01:36
Bu sene şampiyonluktan en ufak tereddüt etsen bile 2. oluruz dimi en kötü .

tabiiki %90 1-2'den biriyiz...

İleli
15.01.2011, 01:39
ni sIkinti olmaz arada 4 gun var yahu, ingilterede adamlar 11 gunde 4 mac yapiyor...

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 01:42
Ne zaman ingiltere gibi bir ligin olur o zaman rahat rahat çıkın oynayın deriz abi .

Adem Erdoğan
15.01.2011, 01:44
2 maçta da beraberlik bize yarıyor. Tabi o haftaya kadar herşey güzel giderse.

tamuğ yamtar
15.01.2011, 01:45
Tehlike mi?

Ne tehlikesi?

ölümüne61
15.01.2011, 01:56
gereksiz yere kart görülmez ve sertliklerden kaçınılırsa korkacak bişey yok derim hatta bu maça tam kadro çıkmamız ikinci devreye başlarkende takıma iyi gelir düşüncesindeyim ama skoru açarsak as otuncular fazlada riske edilmemeli

Fatih Öztürk
15.01.2011, 02:05
biz büyük takım degilız sadece,BÜYÜK CAMIA'yızda.bütün kupalara talıbız.

61kralfatih
15.01.2011, 02:11
Ne zaman ingiltere gibi bir ligin olur o zaman rahat rahat çıkın oynayın deriz abi .

abicim adamlara aşilicaksın bunu ya ne bu hafta da bi mac haftada 2 mac yapınca ölüyo adam ozamn şampiyonlar liginde nasıl oynıcaz orda daha fazla enerji harcıcaksın kadronun geniş olması bi avantaj ama kondisyon yeterli mi o önemli

Ömer TOPAL
15.01.2011, 02:15
duyanda sanıcak ertesi gün maça çıkıcaz koskoca 4 gün...Neyine yetmiyor ki..bence kadro zenginligimiz ve istekli futbolumuz bunların ikisininde üstesinden gelicektir...kupada bjk ligde feneri yenersek bakın o zaman fırtınadan nasıl korkucak herkez...

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 02:15
abicim adamlara aşilicaksın bunu ya ne bu hafta da bi mac haftada 2 mac yapınca ölüyo adam ozamn şampiyonlar liginde nasıl oynıcaz orda daha fazla enerji harcıcaksın kadronun geniş olması bi avantaj ama kondisyon yeterli mi o önemli

Bizimkiler iğneden kaçıyor . Sürekli aynı hastalıktan inliyorlar . Üzücü gerçekten . Avrupayı örnek gösteriyoruz ama uygulama yok .

Emirhan Makul
15.01.2011, 02:20
Biz Bütük takımız bize yakışmaz. Bütün Kulvarlarda gücümüz yettiğince devam edeceğiz.

61kralfatih
15.01.2011, 02:20
adamların kafa aynı değiştirmek lazım

Yiğit Gayretli
15.01.2011, 03:03
Fizik kondisyon durumları tam bir futbolcunun maç yorgunluğunu atması maksimum 48 saattir. İşin psikolojik boyutu da hocaya bağlı. O konuda da şüphemiz olmadığından ortada tartışılacak bir şey yok. Klasik tabirle Trabzon'un formasını koysan yine alır o maçları...

cerebrum
15.01.2011, 03:09
eee şimdi napalım.. maçın birine yenilmek için mi çıkalım.. nasıl bir düşünce anlayışıdır akıl erdiremiyorum..

demir
15.01.2011, 03:18
bu maclarlarla ılgılı bır cok konuyu tartısabılırız bu konuda o konulardan bırısı benım dusuncem ıse bıraz daha rahat bakıyorum konuya nedenmı ?

bir kere bız bu ısı manısa macında halledecegız bjk karsısında beraberlık bıle bıze yeter ve bjk ve fener bahcenın bıze karsı tek sansı var oda saldırmak ...

bjk bıze saldırarak oynarsa buyuk olcude bır akslık yasanmazsa bıze karsı kaybederler guclu orta sahamızın tek olmasından zıyade elımızdekı forvet hatta santroforlarımızda kontra atak futboluna uygun hızlı oyuncular buyuzden avantaj yıne bızde olacak bjknın kotu defansını oyuncularımız cok güzel degelendırecektır ozellıklede jaja ve alanzınhoya cok ıs dusecek ama sahsen benım kanım bjk macını mehmet cakırın alacagı yonunde bunuda bıze zaman gosterecek..

fener bahce macında ıse aynı sekılde butun kupalardan elenen fenerbahcenın bıze karsı tek sansı var oda kazanmak topu ayagımızda tutup top cevırmemız durumunda yıne bıze karsı saldırmakdan baska carelerı yok kaldıkı bu mactada bjk macında oldugu gıbı bıze beraberlık bıle yeterde artar ha kazanırsak tadından yenmez kı benım kazanamayacagımıza dair hic bir endısem yok elımızdekı kadroda suanda en alternatıfsız yer sol bek orası bıle ıkı alternatıflı ve takımın kondisyonu cok ıyı bunu hazırlık maclarında cok ıyı gorduk

bu yuzden benım sahsı fıkrım korkacak yada cekınecek hıc bır sey yok olabılecek en kotu durum ıkı takımlada berabere kalırızkı bu bıle bıze yeterde artar bıle ...

seyyah61
15.01.2011, 04:02
Kupa macina yedek agirlikli bir kadroyla cikabiliriz. Iki macin da Istanbul'da olmasi bizim icin avantaj. Trabzon'a dönmeden Fener macina hazirlaniriz büyük ihtimalle.

ertek_61
15.01.2011, 04:06
bu takım ilk yarıda önce liverpool ile deplasmanda kafa kafaya oynayıp 4 gün sonra fenerle oynayıp 3-2 rahatça kazanıp ve yine hemen ardından liverpool ile kafa kafaya oynamadımı...? valla trilyonlarca lira para alıpta iki maç üst üste oynamıyacaklarsa hiç çıkmasınlar bu maçlara...bu sene iki kupada bizim...türkiye kupası finalide antep ile oynarız...:D

ahmetansu61
15.01.2011, 06:36
Arkadaslar kadromuz yeterince genis. İlk 11 den kondusyonu guclu olan Serkan umut egemen gibi futbolcu arkadaşlarımızla yedek klubesinden Tolga Yattara alanzinho tayfun Baris gibi arkadaslarımız Beşiktaş'ın karsında sahaya çıkıp Beşiktaş'ı yenilmiyeceklerinden hiç supem yok. Kupada kesinlikle devam etmeliyiz ama Trabzonspor iki kupayada göz dikiyorsa en azından gruplarda oynatacagi ilk 11 lige gore farklı olmalı. Bunu ilk 2 maçta hocamız uyguladı belki Manisa macında taviz verilebilir ama Beşiktaş macında kesinlikle kupa ilk 11 ilesahaya çıkmalıyız. Bu sekilde gruptan çıkarsak Türkiye Kupası da bizim olur.

cimlagava
15.01.2011, 08:07
Fener antalya deplasmanına gidiyor işi zor. Biz de önce ankaragücünü yenelim . Fener puan kaybederse zaten kadıköydeki maçın bi önemi kalmaz . Beşiktaşa gelince laf çok icraat yok . Gol atarsak yeneriz .

Ali YİĞİT
15.01.2011, 08:52
Bu başlığı açan arkadaşın tam olarak anlatmak istediği şu ligi kupadan daha fazla önemsiyorum.Olabilir herkesin kendi şahsi fikridir bu.Sonuçta 26 senelik bi hasret var ortada kazaya kurban gitmekten korkuyo:) neyse ben size şöyle bi fikstür sunayım işimiz öyle hiçte sanıldıgı kadar kolay değil ha yener miyiz allahın izniyle hemde:)

16.01.2011 Ts-Manisa
22.01.2011 Ts-Ankaragücü
26.01.2011 Bjk- TS
30.01.2011 Fb-TS

Demek istediğim o ki 14 günde 4 maç yapacagız Avantajlarımızı sıralayacak olursak:
- Kamptan yeni çıkıyoruz kondisyonlar yüksek kolay kolay yorulmayız.
- Alternatifimiz bol yeni transferler bu 14 günlük süreçte işimize çok yarayacaktır.
- Motivasyonumuz iyi lideriz ve başımızda Şenol hoca var.
Dezavantajlarımız ise;
- Bu 4 maçtan alınacak veya daha karamsar olayım kötü oynayıp kaybedilecek bi maçta böyle taraftara sahip olmamız.Bunun dışında başka bi dezavantajımız yok
Saygılarımla

silentpain61
15.01.2011, 08:59
Aldıkları yüksek ücretlerin ve yapılan profesyonel idmanların hakkını böyle zamanlarda çıkıp 2 maçtada aslanlar gibi oynayarak vereceklerdir....vermeliler...

ozturk
15.01.2011, 10:02
bence bjk maçına orta sahada 2 yedekle çıkmak yeterli..

TSelif
15.01.2011, 10:06
Hem bjkı hem de feneri yenebilecek gücümüz varken neden riske edelim ki. İkisini de yeneceğiz ALLAHın izni ile 3 kupayı birden alacağız :)

bestrafer
15.01.2011, 10:11
Zaten Manisa maçını alırsak, elimizi kolumuzu sallaya sallaya çıkarız gruptan. Beşiktaş maçına da asılmamıza gerek kalmaz.

Ertan 51
15.01.2011, 10:14
Ziraat Türkiye Kupası Karşılaşmasında Beşiktaş ile 26.01.2011 tarihinde maç yapacağız . Sadece 4 gün sonra çok kritik bir maç olan Fenerbahçe deplasmanına gideceğiz . Kupaya önem verilip fenerbahçe maçına yorgun çıkmamalıyız . Bu sene kupa umrumuzda olmamalı diye düşünüyorum . Kupanın değil ligin zirvesine odaklanmalıyız . Yanlış mı ?
Bence doğru.Büyük takım her ikisine de asılması lazım diyen arkadaşlara saygı duyuyorum ama şampiyonluktan başka hiç bir şeyi gözüm görmüyor benim.Bırak 1 Türkiye Kupasını 10 tanesine değişmem,onun için hayati maç olan fb maçını düşünerek çıkmamız lazım kargaların karşısına.

Yiğit SARI
15.01.2011, 11:02
Yapmayın. Öyle saçma şey mi olur ? Bjk bile 2sini de bi arada idare etti biz mi edemeyecez ?

Kamil Çakmak
15.01.2011, 11:11
Kupa maçından önce Antalya-fb maçının önemi daha öncelikle değerlendirilecek bir durum gibi. Fener antalyada kaybederse, Fb maçının atmosferi ve streside azalacaktır. O zaman kupa maçını daha ciddi bir kadro ile oynayabiliriz.

Sertan Danışer
15.01.2011, 11:17
bu maçlardan çıkabilecek en iyi tablo 2 beraberlik olur hem gruptan çıkarsın hemde liderliğe devam kafam rahat olur benim ama ikisinin arasında bir seçim yapmam gerekirse kesinlikle fb maçı derim

EmreYavuz61
15.01.2011, 11:25
Manisa'yı yenelim gerisi gelir zaten...
Her mevkide oynayacak 2-3 futbolcumuz var zaten...

SefaÇetinKulak
15.01.2011, 12:24
Söylemek istediğimi çoğunluk anlamamış . Bjk maçını kaybedelim demiyorum . Tamamıyla yedek çıkalım ne kaybederiz ki ? Fb maçını kazandıktan sonra ...

Atakan
15.01.2011, 12:36
O zorlu Liverpool deplasmanından sonra Fener maçı:cool:

Devrim Arslan
15.01.2011, 13:24
kargaları hafife almayın şüsterrr artistin bizi nasıl yenmek istediğini biliyoruz pis herif öyle nefret ediyorumki onu görünce ....

yedek çıkarsak bunlar fark atarlar ciddi kadro lazım

Harun-61
15.01.2011, 13:29
artik bunlara alismamiz lazim...

Ceyhun Dündar
15.01.2011, 13:30
Manisayı yendık mı rahat rahat 8taş macında yedek agırlıklı oynayabılırız..
Feneri yenersek kaymaklı kadayıf beraberlik sade kadayıf ikisinide yerim hec hayır demem...

Enes Başkaya60
15.01.2011, 13:30
Yanlıs ikisinide cıkar oynarız ben takımıza güveniyorum....

Yasin Altuntas
15.01.2011, 13:32
sezonun ilk yarisinda ayni bu tablo vardi sadece besiktas yerine liverpool ile oynamistik ve yinede aslanlar gibi maclar cikarmistik.

bence pek problem olmaz

Hasan Habip Özbay
15.01.2011, 13:32
biz bu fenevi görürüsünüz maçta olacağım inşallah herşeye şahit olacağım

pReN@_61
15.01.2011, 13:35
Panik yok Şenol Hoca var içimiz rahat ;)

Devrim Arslan
15.01.2011, 13:38
biz bu fenevi görürüsünüz maçta olacağım inşallah herşeye şahit olacağım

biletler ne kadar? kaç bin kişilik yerimiz olacak

worldmaster
15.01.2011, 13:45
Konuyu açan arkadaş sanırım biraz abartmış durumu ama endişesinde haklılık payı son derece yüksek.Zira fenerin kupa hasreti gibi bizim de şampiyonluk hasretimiz var ve buna artık bi son vermek isteyişimizin getirmiş olduğu psişik ortamın etkisiyle bu tarz bir başlığın açılması çok da yadırganacak bi durum olmamalı.

Tabii ki tamamıyla yedek bir takımla çıkılmayacağını adımız gibi biliyoruz.Hatta benim bildiğim Şenol hoca 2-3 değişikliği bile zaruri olmadıkça yapmaz 11 üzerinde.

Şöyle de düşünmek lazım.İlk 11'i tamamen yedeklerden oluşturup Bjk'ya yenilerek gruptan çıkamazsak yine bir kaos ortamı oluşturacak taraftar topluluğuna sahibiz.Hal böyleyken en iyimser tahminle 2 veya 3 mevkiide alternatif oyunculara şans tanınır muhtemelen...

Son tahlilde Fener maçına kadar daha 3 önemli maçımız varken şimdiden o karşılaşmaya bu kadar kafa yorarsak ve futbolcuların da kafası orda olursa zaten çok şey kaybederiz Kadıköy'e gidene dek...Son zamanların en moda deyimiyle önümüzdeki maça bakalım en iyisi biz...

Mustafa OK
15.01.2011, 13:45
bence bir sorun olmaz hatta yorgunluğu önlemek için beşiktaş maçından sonra istanbulda kampa girsin takım daha iyi olur...

okg_53
15.01.2011, 13:47
İllaki, az da olsa yorgunluk olacaktır.

Ancak 2 tane ilk 11 çıkıyor rahatlıkla (kaldıki iki farklı 11 ler çıkmaya gerek yok 2-3 oyuncu dinlendirirsin yeter)

As =

-----------------Onur------------------
Serkan----Glowacki---Egemen------Cale
--------Selçuk--------Colman----------
--------------Jaja-------------Engin---
-------Burak-------Umut---------------

Yedek = ( nasıl yedeklerse artık :) )

-----------------Onur(tolga)-------------
Tayfun----Mustafa---Giray------Piort (ferhat)
---------Barış------Ceyhun(sezer)------
Yattara------------Alanzino------------
------------Pawel-------M.Çakır-------

pReN@_61
15.01.2011, 13:52
biletler ne kadar? kaç bin kişilik yerimiz olacak66TL bilet

Bize ayrılan yer 2400 civarı

Devrim Arslan
15.01.2011, 13:57
66TL bilet

Bize ayrılan yer 2400 civarı

sağol dostum

Selçuk Aydın61
15.01.2011, 17:55
haftada 2 maç takımı yormaz aksine formda tutar 2 kupada bizim...

Hürgün Aygün
15.01.2011, 17:57
İki maça da bence as kadro ile çıkmalıyız 4 gün var arada yorgunluğa alışacaklar tabiki profosyenel futbolcular sonuçta seneye Avrupa kupalarına katılınca napıcaz?

Qarizma_miraç
15.01.2011, 17:58
4 gün bence iyidir yani np üstelik şehir değiştirmicez kupa maçı da lig maçı da İstandul'da... liverpool maçları + fb maçlarından nasıl çıktıysak bu maçlardan da 6 puan ile çıkıcağımızı düşünüyorum

Hüseyin Gündoğdu
15.01.2011, 18:06
ikisine de iki farklı kadroyla çıkalım tamam ama ikisini de kazanalım ki
ben eminim bu maçlardan en kötü 1 galibiyet bir beraberlik alacağız.
fenere yenilirsek de lig kupasını kaybetmeyiz. ancak bjk'ye yenilirsek
Türkiye kupası gider. bjk maçı daha önemli bence.
biz bir kupayı bırakıp diğerine önem verecek kadar küçük bir takım değiliz.

KemalEROĞLU5961
15.01.2011, 18:10
Ben size daha büyük bir tehlikeden bahsedeyim o zaman. 26 Ocak günü saat 13.30'da Kasımpaşa-Bursaspor maçı var. Yani aynı gün hem bizim, hem Beşiktaş'ın, hem Bursaspor'un çok yakın noktalarda maçı var. 3 takım taraftarının herhangi ikili karşılaşmasında çok büyük olaylar çıkar kanımca. Ayrıca Bursaspor'un maç çıkışı, bizim olası maç öncesi Galatasaray Lisesi buluşmamızla çakışabilir. İşte bizim için değil ama İstanbul için tehlike budur.

mda61
15.01.2011, 18:22
4 gün bence iyidir yani np üstelik şehir değiştirmicez kupa maçı da lig maçı da İstandul'da... liverpool maçları + fb maçlarından nasıl çıktıysak bu maçlardan da 6 puan ile çıkıcağımızı düşünüyorum

Liverpool maçlarından çıkmış mıydık ki ? :)

SefaÇetinKulak
16.01.2011, 01:31
ikisine de iki farklı kadroyla çıkalım tamam ama ikisini de kazanalım ki
ben eminim bu maçlardan en kötü 1 galibiyet bir beraberlik alacağız.
fenere yenilirsek de lig kupasını kaybetmeyiz. ancak bjk'ye yenilirsek
Türkiye kupası gider. bjk maçı daha önemli bence.
biz bir kupayı bırakıp diğerine önem verecek kadar küçük bir takım değiliz.

Ben kupayı bırakalım demiyorum . Bjk ile yedek takımımız en kötü berabere kalır bence . Ama as kadro ile fb maçında rahat kazanırız . Bu sene bizim için en önemli şey lig değil mi konumumuz itibari ile ? Eğer en üstte ve en iyi top oynayan takımsak yedek çıkartacağımız maçlarda olmalı . Bjk maçı o maçlardan biri bence .

MehmeTS_ADANA
16.01.2011, 02:04
haklısınız iki maçıda kazanmak için oynamalıyız ama bjk maçıyla fener maçını aynı kefeye koymayalım.bjk maçını çokda zorlamaya gerek yok.ayrıca ilk maçı kazansaydık bu hesaplara gerek kalmayacaktı

SDanışmaz
16.01.2011, 02:11
Benim için Fener maçı daha önemli.
Bjk'ye yenilirseniz Fb maçından 3 puan alacaksınız deseler kabul ederim.

bekir61
16.01.2011, 02:47

önemli mac ankaragücü maci
ankaragücü macinda oynayacagimiz futbol bize fb macinin
havasini gazini verecektir

littlebighorn
16.01.2011, 03:06
Maç maç ilerlemek ve düşünmek lazım. Birinci öncelik Ankaragücü maçı.

Murat Altun
16.01.2011, 03:10
İngiliz takimlari bizim uc katimiz mac yapiyorlar Ve her maclari bizim uc katimiz tempoda Arkadas dort gun ara ile mac yapamayan futbolcu transferde ben profesyonelim diye milyon istemesin
Turkiyedeki bu yorgundu takim bahanesini anlayamiyorum
Cikip cok cok kendimizi tipratmasakda kargalarin pesinden fenevi de yenebiliriz dort gun icinde

Murat Altun
16.01.2011, 03:12

Bunu kabul etmeyecek Trabzonsporlu yoktur sanirim

Sadık Bıyık
16.01.2011, 06:51
gece vakti uykum kaçtı gene şampiyonluk rüyama girdi :) bişeyler yazayım dedim.

ben tam tersine bu tür karşılaşma yoğunluğunda iyi antreman almış ekiplerin daha iyi form tutttuklarını düşünüyorum. misal bjk her avrupa maçından sonra ligde zorlandı. bu maç trafiğiyle alakalı değil onların antreman durumuyla alakalı.
güzel antreman maçlara olumlu yansıyıp takımı fit duruma getiriyo, aynı şekilde kötü antreman üst üste yapılan maçlarda daha fazla zarar veriyor.

Semih58
16.01.2011, 09:57
Büyük takımız, alışmalıyız.

okg_53
16.01.2011, 10:19
Tehlike 5 günde 2 maç oynamakta değil, Türk futbolunun önde gelenlerinin bulunduğu ortamı protesto etmekte, başta Trabzonspor olmak üzere, anadolu klüplerinin yükselişini hazmedemeyenler, oyunlara başladı(gs stadındaki protestolar) , diğer 2 ist. takımıda bunlara destek veriyor..

Tolga
16.01.2011, 14:28
Aslında istersek iki maçtanda alnımızın akıyla çıkarız hatta en kötü beraberlikle çıkarız ama Şenol Hoca kupayı umursamayabilir.Bursa-Fb-Bjk elenmiş olur GS'de Hagi ile bizi zorlamaz.Kupa'da ama lige önem verilmiş fark yaparmı bilmem eğer adil bir maç yönetilirse BJK maçında insan gibi kararlar verilirse iki maçıda alırız . . .

Mayls
16.01.2011, 15:18
Alışmalıyız böyle şeylere. Kaldı ki kadro ve özellikle hücum hattı yeterince derin. İki maçı da alabilecek düzeyde iki farklı takım kurulabileceğini düşünüyorum.

Kupayı önemsememeliyiz görüşüne de katılmıyorum. 2 kupayı da alalım. Bunu yapabilecek kapasiteye sahibiz.

Ligin ilk yarısında da Liverpool - Fenerbahçe - Liverpool maçlarına 3 gün arayla çıktık ve Fenerbahçe maçının bazı bölümleri ve ikinci Liverpool maçının son dakikaları hariç hatasız ve güzel futbol oynadık.

Uğurtan
16.01.2011, 16:07
Arkadaşlar, Trabzonspor'dan bahsediyoruz. Bir sonraki zorluğa karşı daha güçlü olmak için başka bir zorluktan kaçmak değildir, olmamalıdır bizim yapımız.

Biz mücadele gücümüzü, mücadele azmimizi tamamiyle zorluklardan alan bir camiayız. Yöresel inatçılığımızla pekiştiren insanlarız.

Bize yakışmaz, Trabzonspor'un büyüklüğüne yakışmaz bu tarz görüşler. Elenmek, elenmeyi dilemek. Tıpkı bir futbolcumuzun gitmesi için başarısız olmasını dilemek gibi.

Trabzonspor, her daim sözlerimizde, düşüncelerimizde ve eylemlerimizde pozitif anılmalı. Pozitif düşünce ile yüceltilmeli.

Böyle negatif düşüncelerle oyalanmamalıyız.

Konuyu açan arkadaşımızın da anlayışına sığınarak başlığı kilitliyorum.

Tüm sağduyumuz ve inancımızla ligin 2. yarısına konsantre olalım. Şunu bilelim ki hiç bir zorluk bizi yolumuzdan alıkoyamaz.