PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

Erdinç Dilek
17.01.2011, 00:02
teşekkürler çocuklar...

Keleşoğlu
17.01.2011, 00:02
tolga golde kaleyi boşaltmayabilirdi

Ali Sırrı
17.01.2011, 00:06
Yattara çok kötüydü, acilen kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. Çakılı kalıyor kanatta ne yardım var ne boşa kaçmak var ne de pres yapmak var. Ayağına top gelirse ve gününde olursa bilindik bir kaç hareket yapıyor hepsi bu.

Erdinç Dilek
17.01.2011, 00:07
tolga golde kaleyi boşaltmayabilirdi
iyi de atağın geldiği yöne doğru hamle yaparak açıyı daraltması bence hatalı değildi hiç bir kaleci sağdan soldan gelen ataklarda kaleyi boşaltmamak için kalenin ortasında kalmaz, ayrıca topa uzanamadı denilebilir ona da cevabım, topa uzanması için bir adım daha dışa gelip topa haamle yapabilirdi bu seferde kaleyi hepten soldan gelene teslim etmiş olacak ve kaleye yapılacak direkt bir vuruşta ters ayakta yakalanıp daha çok tepki çekecekti baksana hatası olmadığı bir golde bile bu kadar sitem yiyorsa gerisi düşünemiyorum.

SEDAT
17.01.2011, 00:09
- Yediğimiz golde hata Cale'nin ama çizgide defans oyuncusu olması gerekiyordu , malum atak soldan geldi topa vurdu derken baya bir vakit vardı geri dönmek için...

Serdar A
17.01.2011, 00:10
Ayrıntılara takıldıkça Şenol hocanın kabiliyetine olan saygım daha da artıyor .

magicyattara
17.01.2011, 00:11
Yediğimiz golde öncelikle Kahe'nin hakkını teslim edelim..adam müthiş indirdi topu kanata..sonrasında gol gelmesi bence normaldi..

The Ciks
17.01.2011, 00:13
Bu lig 2.hafta bitecek gibi duruyor....
hadi hayırlısı...

İsa
17.01.2011, 00:16
Bugün sahada Yattara fazlalık gibiydi.Jaja'nında epey gölgesinde kaldı.

demirel
17.01.2011, 00:18
Bu lig 2.hafta bitecek gibi duruyor....
hadi hayırlısı...
Bizim rakibimiz asla fenerbahçe olamaz, tek rakibimiz Bursadır...

Steril61
17.01.2011, 00:20
Arkadaşlar bu akşam kupada galip geldik ama bunu çok fazla büyütmeyelim. Defansımız S. O. S veriyor. Maç 0-1 iken Isaac ile az kalsın bir gol daha buluyordu Manisa. Eğer o da gol olsaydı bence bu maçı çeviremezdik. Ligde kaybettiğimiz maça benzerdi. Şu anda takımın en zayıf halkası olarak defans gözüküyor. Giray-Glowacki uyumsuzluğu had safhada maalesef. Özellikle Glowacki'yi bu maçta hiç beğenmedim. Berbat durumda. Sık sık adam kaçırıyor ve pozisyon almada güçlük çekiyor. Bire-birde de oldukça etkisiz. Hava toplarında belli bir hakimiyeti var ama sadece bu özelliği ile şampiyonluk yolunda bizim için yeterli değil. Tabi defans bloğundaki zafiyet sadece Glowacki'den kaynaklanmıyor. Zaman zaman orta alandan da destek gelmiyor. Barcelona gibi defans bloğu taş gibi olan bir takım rakip hücum ederken komple defans yapıp pres uygularken bizim orta sahamızın defansa yardım etmeme gibi bir lüksü olamaz. Hele ki Giray-Glowacki uyumsuzluğunun göz önünde olduğu şu durumda... Bence Glowacki'nin yerine Mustafa Yumlu oynasa çok daha iyi bir performans sergilerdi.

İşin özü; bu defansla İstanbul'daki maçlarda gol atsak bile çok gol yiyeceğimizi düşünüyorum. Umarım Egemenimiz bir an evvel sahalara döner.

Ömer TOPAL
17.01.2011, 00:20
Teşekkürler uşaklar....

Muhammed
17.01.2011, 00:21
Yediğimiz golde öncelikle Kahe'nin hakkını teslim edelim..adam müthiş indirdi topu kanata..sonrasında gol gelmesi bence normaldi..

Canlı nasıldı abi Jaja ? :D

Devrim Arslan
17.01.2011, 00:21
yahu bursanin belediye macini izledim ruhlari bitmis yeriz biz bunlari avni akerde

cahana
17.01.2011, 00:22
bu lig jaja gibi topçu görmedi desem abartmış olurmuyum bilmem ama bu gece ki futbol için tüm futbolcuları tebrik etmek lazım engin selçuk ve jaja tek kelimeyle harikaydılar

Devrim Arslan
17.01.2011, 00:23
. Özellikle Glowacki'yi bu maçta hiç beğenmedim. Berbat durumda. Sık sık adam kaçırıyor ve pozisyon almada güçlük çekiyor. Bire-birde de oldukça etkisiz. Hava toplarında belli bir hakimiyeti var ama sadece bu özelliği ile şampiyonluk yolunda bizim için yeterli değil. .

:eek: saka mi bu ? en saglam ve guven veren adama yapilacak yorum mu

Salih Yazıcı
17.01.2011, 00:23
yeri değil ama teo transferi önemli aşama kaydedilmiş satılıyormuş ayrıca bursadan eren albayrak transferi bitmek üzereymiş kaynak haber61.net

yorumsuz6117
17.01.2011, 00:25
barca 4-1 malaga bıttı... sankı bıze nıspet yapıyorlar :D

sunlarla bı mac yapsak :)

Önce bizim yarı çapımıza ulaşsınlar ondan sonra düşünürüz. :)

Keleşoğlu
iyi de atağın geldiği yöne doğru hamle yaparak açıyı daraltması bence hatalı değildi hiç bir kaleci sağdan soldan gelen ataklarda kaleyi boşaltmamak için kalenin ortasında kalmaz, ayrıca topa uzanamadı denilebilir ona da cevabım, topa uzanması için bir adım daha dışa gelip topa haamle yapabilirdi bu seferde kaleyi hepten soldan gelene teslim etmiş olacak ve kaleye yapılacak direkt bir vuruşta ters ayakta yakalanıp daha çok tepki çekecekti baksana hatası olmadığı bir golde bile bu kadar sitem yiyorsa gerisi düşünemiyorum.

aşırı bi sitemim olmadı tolgaya..
rakip oyuncu topa vurduğunda tolga müdahale edemese bile görüntüye girmesi gerekirdi dikkat ettiyseniz ortalıkta yok. ağır kalıyor biraz 2. müdahalelerde

ama bugün genel olarak iyiydi

Serdar A
Yattara'yı silip atmamak gerek . Bu dizilişte çizgide çakılı kalan bir adamın bir şey üretemeyeceği zaten ortada . Maçın bir bölümünde ayak uydurmaya çalıştı ancak yoruldu , bu sebeple ilerleyen dakikalarda dripling yapacak hali kalmadı .

Hep söylüyoruz ya orta alanda öne hamle yapan oyuncumuz yok diye . Engin Baytar'ın orta alan performansı umarım Şenol hocanın kafasındaki oyun yapısını geliştirmiştir .

Bu akşam Yattara yerine orta alanda Colman ya da sol çizgi civarında bir Mehmet Çakır olsaydı sanki daha da tempolu oynayabilirdik .

Her neyse , beni en çok mutlu eden rakiplere göre daha benzersiz bir silaha sahip olmamız . Özgüven , büyük bir takım hüveiyetindeyiz . Kazandıkça daha da gelişiyor . İyi de oynasak kötüde oynasak bu psikoloji her şeyi rayında tutabiliyor .

Aslında raydan çıkmaya da çok müsaitiz , bu kadar kaygan ortamda bu kadar stabil kalıyorsak işin mimarı Şenol hocaya tekrar tekrar teşekkür etmek gerek.

nesta61
17.01.2011, 00:27
ARKADASLAR macin tekrari varmi gece ?

magicyattara
17.01.2011, 00:30
Canlı nasıldı abi Jaja ? :D

İyiydi..:)

24 yaşında daha ve beni bu çok sevindiriyor..:)
*
Olay şu ki takımda sırıtan kimse yok..bu akşam çok gol kaçırdık..Burak Yılmaz'a belki çok söylenildi..bu akşam şans Burak'la değildi diyelim..daha kritik maçlarda atsın artık bu akşam kaçırdıklarını..

sezgin_61
17.01.2011, 00:31
ARKADASLAR macin tekrari varmi gece ?

gece 1 de trt haberde var

The Ciks
17.01.2011, 00:32
1996 ve 2003 sanırım kadromuz genıs olsaydı şampiyonduk...
öyle bir kadromuz varki...1/2 bölge hariç 2 oyuncu opsiyonlu genişlikte...

bu kadro ile şenol hoca bu ligi ıskalamayacaktır...
bu takım şampiyon olacaktır....

bizim bu ligdeki tek rakibimiz hala fb dir...bursa bize ancak meze olur...
fb nin camiası yarışa tutunurlarsa ciddi bir faktör olabilirler ...

lakin 2.hafta bu lig biter diyorum muhtemelen...

bitmezsede heyecanlı olur sadece o kadar...
şampiyon biziz o kadar..:)

ilhan
17.01.2011, 00:33
Yediğimiz golde Serkan dahil tüm savunmanın ve Tolga'nın hatası vardı. Niye günah keçisi arıyoruz? Hepsi hatalıydı. Öyle toplara öyle uçarsan kale boş kalır. Öyle toplar önünden geçerken topa ayağını sokmazsan arkadan gelir birisi vurur. Öyle toplara müdehalede geciktiysen ve topa vuruş yapıldıysa bakakalırsın. Çok komikti yediğimiz gol. 30-40 metreden gol yiyelim. Ama şöyle komik goller yemeyelim. İlk ve son olsun.

Canİlker
17.01.2011, 00:35
pawel brozeki fener maçından hemen önce dönsün polonyadan :D

Sefaenes
17.01.2011, 00:36
sinan engin tam mal simdi bizi ovuyor maca göre yorum yapiyor asimile olmus trabzonlu

Hqmi
17.01.2011, 00:36
Bizim rakibimiz asla fenerbahçe olamaz, tek rakibimiz Bursadır...
Bize bu ligde kimse rakip olamaz. :D

Hakan Karadirek
17.01.2011, 00:37
Tek rakibimiz Turk Hava Yollari ..

toksoy61
17.01.2011, 00:38
bu maç kadar önemli olan gaziantep bb nin maçıydı. onlarda berabere kaldılar. fırsat teptiler. son maçta beraberlik yada mağlubiyet aldıklarında bjk ve biz çıkarız gruptan. manisayı deplasmanda yenemezler herhalde.

ayrıca bu maç çok rahat oynadık. manisa nın zaten iddiası yoktu o yüzden çok fazla asılmadılar maça. bizi skor ve oyun yanıltmasın. lig çok çetin geçecek. ama şunu söyleyeyim son 3 yıldır düzenli kombine alıp maçlara gidiyorum. ayrıca yıllardırda ts yi hem tv den hemde stadtan takip ederim hiç bu seneki kadar iyi bir trabzonspor izlemedim

Ömer Faruk61
17.01.2011, 00:39
Yediğimiz golde Serkan dahil tüm savunmanın ve Tolga'nın hatası vardı. Niye günah keçisi arıyoruz? Hepsi hatalıydı. Öyle toplara öyle uçarsan kale boş kalır. Öyle toplar önünden geçerken topa ayağını sokmazsan arkadan gelir birisi vurur. Öyle toplara müdehalede geciktiysen ve topa vuruş yapıldıysa bakakalırsın. Çok komikti yediğimiz gol. 30-40 metreden gol yiyelim. Ama şöyle komik goller yemeyelim. İlk ve son olsun.

Gerçekten aynı şeyleri düşünmüşüz sadece bu şekilde dile getiremedim ben.Tolga niye yükselip çıkmadı anlamış değilim ama:)

Yiğit Gayretli
17.01.2011, 00:40
Jaja'nın terbiyesizliklerine son vermesi gerek. Sinir bozmaya başladı...

Serdar A
17.01.2011, 00:41
Burak çok gol kaçırdı ancak takımın ileride iyi görünmesinde etken futbolculardan biriydi . Sürekli kaleyi düşündü her atılan her topu kovaladı . Gözüme takılan , söylemeden geçemeyeceğim aynı istekli görüntüsünü savunmada vermemesi . Kendisini biraz hücuma saklıyor gibiydi . Umarım bjk maçına kadar kondisyonu istenen seviyeye gelir . Şampiyonluk yolu takımın fiziksel direncinden geçiyor ve her ne kadar taraftarın geneli beğenmese de Umut , Mehmet , Burak gibi futbolcuların sürekli var olmaları gerek .

Giray'a da parantez açmak gerek . Bu stoperi beğenmeyen utansın . Eskiden takımımızı süper lig ile değilde Premier lig Laliga'dan büyük takımlarıyla kıyaslanıyor diye eleştirirdim . Şimdi ondan da vaz geçtim , Barca'nın maç özetleri ile kıyaslanıyor hissine kapılıyorum .

SEDAT
17.01.2011, 00:43

- İroni olduğunu umuyorum...

Devrim Arslan
17.01.2011, 00:43

bu terbiyesiz yaklasimi kargalarin ve azizin macinda da yapsin ,

gerci kargalar tanir onu :cool: 40 metreden

SEDAT
17.01.2011, 00:44
- Taraftarımızada teşekkür etmek isterim , bir alkışta onlara gelsin...

Çağdaş DENİZ
17.01.2011, 00:44
valla şimdi ihtimallere girelim:
manisaspor-gaziantep bb maçı manisaspor galibiyetiyle sonuçlanırsa;
beşiktaş-TRABZONSPOR maçı beşiktaşın galibiyetiyle sonuçlanırsa;
1-Beşiktaş
2-TRABZONSPOR olur..

manisaspor-gaziantep bb maçı beraberlikle sonuçlanırsa;
beşiktaş-TRABZONSPOR maçı beraberlikle sonuçlanırsa;
1-TRABZONSPOR
2-Beşiktaş olur..

manisaspor-gaziantep bb maçı gaziantep bb galibiyetiyle sonuçlanırsa;
beşiktaş-TRABZONSPOR maçı TRABZONSPOR galibiyetiyle sonuçlanırsa;
1-TRABZONSPOR
2-Gaziantep bb olur...

manisaspor-gaziantep bb maçı manisaspor galibiyetiyle sonuçlanırsa;
1-TRABZONSPOR
2-Beşiktaş olur...

1-TRABZONSPOR
2-Gaziantep bb(averaja göre) olur...

beşiktaş-TRABZONSPOR maçı beşiktaşın galibiyetiyle sonuçlanırsa;
1-Beşiktaş
2-TRABZONSPOR olur...

1-TRABZONSPOR
2-gaziantep bb (AVERAJLA) olur.

tek çıkamadığımız durum
beşiktaş-TRABZONSPOR maçı beşiktaş galibiyetiyle sonuçlanırsa;
1-Beşiktaş
2-Gaziantep bb olur...

BUNA GÖRE GRUPTAN ÇIKMA İHTİMALİMİZ 7/8 YANİ %87,5

LİDER OLMA İHTİMALİMİZ 5/17 YANİ %29,4

İKİNCİ OLMA İHTİMALİMİZ 3/17 YANİ %17,6

sezgin_61
17.01.2011, 00:45
mehmet çakır neden yoktu bilen varmı arkadaşlar...

Yiğit Gayretli
17.01.2011, 00:46
- İroni olduğunu umuyorum...

bu terbiyesiz yaklasimi kargalarin ve azizin macinda da yapsin ,

gerci kargalar tanir onu :cool: 40 metreden

Karşısındaki rakibin de futboldan ekmektediğini unutuyor. Fair play faciası tam anlamıyla. :)

savas avci
17.01.2011, 00:47
Ne yapmış jaja

Armağan Dere
17.01.2011, 00:48
Çağdaş,Gaziantep yener biz yenilirsek gibi bir olasılık da söz konusu onu sanki yazmamışsın:)...Ama Manisa puan alır gibime geliyor

The Ciks
17.01.2011, 00:50
Enginden bir iniesta çıkarda...
su koyvermesi muhtemel bir bünyeye sahip...

enginin ayagını denk alması lazım...sabrın bardağı son reddesine yakın duruyor..
bu takım şampiyon oluyor....

karadeniz insanının tez canlı fevri tavırları enginin bünyesinde sanki vucut buluyor...
enginiyle,selçuğuyla,serkanıyla, burağıyla ve birde umutuyla, bu takım şampiyon oluyor...

daha brozek kardeşler kenarda duruyor...

bize bir şeyhler oluyor....

yahu bu takım essahtan şampiyon mu oluyor...

Serdar A
17.01.2011, 00:51
Bu maçın iki sonucu var :
1- Orta alanda neyin eksik olduğu ortaya çıktı .
2- Jaja'nın asli yeri olan forvet pozisyonunda görev yaptığında neler yapabileceği ortaya çıktı .

Ha bir de unutmadan , bu maçta bizim sol kanattaki futbolcunun adı Corluka mıydı ?

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 00:52
Enginden bir iniesta çıkarda...
su koyvermesi muhtemel bir bünyeye sahip...

enginin ayagını denk alması lazım...sabrın bardağı son reddesine yakın duruyor..
bu takım şampiyon oluyor....

karadeniz insanının tez canlı fevri tavırları enginin bünyesinde sanki vucut buluyor...
enginiyle,selçuğuyla,serkanıyla, burağıyla ve birde umutuyla, bu takım şampiyon oluyor...

daha brozek kardeşler kenarda duruyor...

Ciks neden bu kadar şaşırıyorsun sen geçen sene bu takımın şampiyon olacağını söylemiştin :)

Armağan Dere
17.01.2011, 00:53

abi İnanmak zorda olsa bu takım hakikaten olacak galiba:)..Düşünün 27 yaş ve altı arkadaşlar olarak bizler Şampiyonluk göreceğiz ve en azından Ş.L'de stamford Bridge,Milano,Hıghbury görmelerini istiyorum...:)

nesta61
17.01.2011, 00:53
arkadaslar 5dakkaya macin tekrari var biri link verebilirmi???

yatara
17.01.2011, 00:54
Jaja müthis oynadi bide Engin

Çağdaş DENİZ
17.01.2011, 00:55
Çağdaş,gaziantep yener biz yenilirsek gibi bir olasılık da söz konusu onu sanki yazmamışsın:)...ama manisa puan alır gibime geliyor

Şİmdİ dÜzelttİm Üstat

Yiğit Gayretli
17.01.2011, 00:56
arkadaslar 5dakkaya macin tekrari var biri link verebilirmi???

TRT'nin sitesinde canlı izleyi bul. Oradan izlersin

yorumsuz6117
Bu maçın iki sonucu var :
1- Orta alanda neyin eksik olduğu ortaya çıktı .
2- Jaja'nın asli yeri olan forvet pozisyonunda görev yaptığında neler yapabileceği ortaya çıktı .

Ha bir de unutmadan , bu maçta bizim sol kanattaki futbolcunun adı Corluka mıydı ?

Yok Philipp Lahm. :)

Ömer Öztürk
Trt macin tekrarini kacta vericek maci izleyemedmde ?.s

Devrim Arslan
17.01.2011, 00:57
beyler gruptan cikinca gs veya antep gelecek gibi erken final bizi bekliyor sanki :D

A Grubuna baktim onlar var

sezgin_61
17.01.2011, 00:57
Trt macin tekrarini kacta vericek maci izleyemedmde ?.s
gece 1 de 3 dksı vartrt haberde çabuk olun:D

magicyattara
17.01.2011, 00:58
Engin sinirli olduğu zaman anlayın ki rakip harbiden dişli..

yatara
17.01.2011, 00:58
gruptan cikariz merak etmeyin allahin izniyle

Devrim Arslan
17.01.2011, 01:00
1-TRABZONSPOR
2-Gaziantep bb olur...

:alkış: en iyisi bu yahu

Cem Balcı
17.01.2011, 01:05
güzel galibiyet oldu tebrikler.

The Ciks
17.01.2011, 01:05
Ciks neden bu kadar şaşırıyorsun sen geçen sene bu takımın şampiyon olacağını söylemiştin :)

Kabaca ! bir etrafında dolanmak gerekirse hadisenin...

tecavüzün bile karşı koyan partneri makbul...

insan ister istemez mukavemet gösteren rakip istiyor..

böylede tadı olmuyor ki canım...:)

tutkulu ve şehvetli dalgalar esniyor karadenizden...

şampiyon olunacağını söylemiştik ..evet... bir yıl evvelinden...:)

geçmiş sanırım bu replik hafızanızın üzerinden...

bu mesaj da hafızanıza hürmeten...

ayriyeten....:) ilaveten....

Steril61
17.01.2011, 01:06
:eek: saka mi bu ? en saglam ve guven veren adama yapilacak yorum mu

Ya kardeş geçen Konya Şeker'den yediğimiz golde, Manisa maçında Isaac'ın pozisyonunda Glowacki'nin hatalarını görmedin mi? Daha birçok pozisyon hatası var ama şimdi teker teker bunları çıkartamam sana. Konya Şeker ve Manisa maçında bana göre en kötü oynayan isimdi. Çok ağır. Şu anda hiç de güven vermiyor. Ben iddia ediyorum bjk maçında Giray-Glowacki ikilisiyler çıkarsak iki gol yiyeceğimiz garanti.

Ayrıca senin görüşüne de saygı duyarım. Sen şu an için en sağlam ve güven veren adam olarak Glowacki'yi görüyorsan o şaşkınlık ifadesini asıl senin için kullanmak lazım. İyi geceler.

ozzy!
17.01.2011, 01:08
Engin ve Giray'ı çok beğendim bu maçta.

yorumsuz6117
17.01.2011, 01:09
Küçük Yiğit nedir arkadaş ya. Yiğit Gökoğlan'a ne zamandan beri küçük Yiğit deniyor. :D

Devrim Arslan
17.01.2011, 01:10
Ya kardeş geçen Konya Şeker'den yediğimiz golde, Manisa maçında Isaac'ın pozisyonunda Glowacki'nin hatalarını görmedin mi? Daha birçok pozisyon hatası var ama şimdi teker teker bunları çıkartamam sana. Konya Şeker ve Manisa maçında bana göre en kötü oynayan isimdi. Çok ağır. Şu anda hiç de güven vermiyor. Ben iddia ediyorum bjk maçında Giray-Glowacki ikilisiyler çıkarsak iki gol yiyeceğimiz garanti.

Ayrıca senin görüşüne de saygı duyarım. Sen şu an için en sağlam ve güven veren adam olarak Glowacki'yi görüyorsan o şaşkınlık ifadesini asıl senin için kullanmak lazım. İyi geceler.

iyi geceler dostum yine bekleriz

Mustafa Yüksek
17.01.2011, 01:11
Trt_Haber'de maçın tekrarı var.

Serdar A
17.01.2011, 01:14
Küçük Yiğit nedir arkadaş ya. Yiğit Gökoğlan'a ne zamandan beri küçük Yiğit deniyor. :D

Spiker eski gelenekten geliyor .

Bir zamanlar futbolcuların soyadları değil , yaş grubu ayırıcıydı .

Hatta bir de işin lakaplar boyutu var ki oraya hiç girmeyelim . :) Nerde o günler ...

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 01:20
Fuji Mehmet'le beraber 7 tane Mehmet hatırlarım ben Göztepe'de :)

memmedaga
17.01.2011, 01:21

Demek bu kadar kotu oynuyor bu oylemi ve Senol Hocamiz bunu gormuyor.
Umut'a kafayi takanlar,Tayfuna,Ceyhuna ,Burak a derken simdi de Glowacki ye kafayi takcaz hemi.
Abartmayi cok seviyoruz,Glo yeteri kadar hizli degil evet,hatalari var ama bissuru kritik ,yerinde mudaheleleri var ayrica topu oyuna iyi sokuyor,iyi paslar veriyor bu yonu Mustiden,Giraydan ve Egemenden daha iyi.

Neyse benden sana :confused: bir yuz ve Iyi geceler...:D

memmedaga
17.01.2011, 01:23
Burak demisken Burak bu macta harbiden beni de sana kafayi takanlar grubuna dahil edecektin ama en azindan assit verdin de beni de bu illetden kurtardin.. :)

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 01:24
Ah be Burak bu kaçar mıydı :)

Cagdas Topal
17.01.2011, 01:24
Mükemmel oynadık jaja ' yı çok istekli gördüm :) Hoşgeldin Jaja :)

h@msi61
17.01.2011, 01:29
Spiker eski gelenekten geliyor .

Bir zamanlar futbolcuların soyadları değil , yaş grubu ayırıcıydı .

Hatta bir de işin lakaplar boyutu var ki oraya hiç girmeyelim . :) Nerde o günler ...

Hatta ligde formanin arkadasina isim yazili olmadigi donemlerde oynadigimiz UEFA kupasi maclarinda isimli formalar giyilirdi. Buyuk Orhan'in 11 numarali B.Orhan formasi hala aklimda :)

mehmet yıldırım
17.01.2011, 01:32
Burak demisken Burak bu macta harbiden beni de sana kafayi takanlar grubuna dahil edecektin ama en azindan assit verdin de beni de bu illetden kurtardin.. :)
..her maç 5 gol ,5 asist yapsa benim gözümde her zaman kazma forvettir...(burdaki kazma hakaret babında değil,futbol terimi olarak kullanılan kazma)..ne kadar top kovalarsa kovalasın,ne kadar çırpınırsa çırpınsın,hareketli toplara bu kadar kötü vuran bi forvet görülmüş değil...bence bu kadar teknik bir takıma el freni vazifesi yapıyor...kaleci ile karşı karşıya kalınınca topu Buraktan daha kötü kullanan bir forvet görmedim...herkese acımasız eleştiri gibi gelecektir ama şunu düşünü ben Burak Yılmaz düşmanı değilim,çalışkanlığı ve özverisine hayranım ama takımım adına önemli maçlarda kısıtlı yeteneğinin bizi yakmasından korkuyorum...

Serdar A
17.01.2011, 01:37
Burak ve Umut olmasaydı , o teknik ortasahaya burada her maç edilmeyen küfür kalmazdı .

Emre Çömez
17.01.2011, 01:39
ve gooooooooooollllllllllllllllllllllllllll

memmedaga
17.01.2011, 01:39
Dikkatiniz cektimi Umut klas goller atmaya basladi

mehmet yıldırım
17.01.2011, 01:40
Burak ve Umut olmasaydı , o teknik ortasahaya burada her maç edilmeyen küfür kalmazdı .
Umut a alfım yok

yunushanilce
17.01.2011, 01:41
bizde her maçları neredeyse 3-1 alıyoruz nedense??? şenol hoca kota koydu galiba

Mustafa Önder
17.01.2011, 01:42
Ya Burak nedense bana İspanya Milli Takımında ki haliyle David Villa'yı anımsattı. Şutları falan. Keşke gol de atabilseydi.

Serdar A
17.01.2011, 01:44
Umut a alfım yok

Burak'ın sonuca katkısı tartışılırmı bilemem bu sezon ondan fazla gol attı .

Ancak sahada işlevini gerçekten tartışmaya gerek olduğunu sanmıyorum . Hem süratli hem fiziksel olarak rakibi yıpratan bir oyuncu . Adam kendisine atılan derinlemesine ve uzun topların tamamını kovalıyor , oynadığı kanattan rakip atak yapamıyor . Müdafayı değerlendiriken işe öncelikle hücum oyuncularının katkısı ile başlamak gerekir .
...
Bu akşam çok iyi bir görüntü vermemizin başlıca sebeplerinden biri de beklerin katkısı .

Bekler öne çıktığında hücumda daha iyi çoğalıyor ve organize atak yapabiliyoruz . Bu çok uzun zamandır arzuladığımız bir durum .

Serdar A
17.01.2011, 01:46
..................................

POYRAZ
17.01.2011, 01:47
Taraftarin maca olan ilgisi cok hosuma gitti.

Mustafa Önder
17.01.2011, 01:49
Beni düşündüren Egemen'in olmaması. Giray ve Glo biraz ağır sanımca. Sıkıntı yaşar mıyız acaba=

nesta61
17.01.2011, 01:49
macin tekrarini izliyorum jaja diyorum baska bisey demiyorum arkadaslar endiselenmeye hic gerek yok bu macta 3 baldizlara buyuk korku vermisizdirrr

bekir61
17.01.2011, 02:19
macin tekrarini izliyorum jaja diyorum baska bisey demiyorum arkadaslar endiselenmeye hic gerek yok bu macta 3 baldizlara buyuk korku vermisizdirrr

üc baldizdan sadece bitanesi bizim rakibimiz

faysal
17.01.2011, 02:19
Jajanın golleri süperdi oyuna katkısıda süper bizede alkışlamak kalır :)

nesta61
17.01.2011, 02:51
üc baldizdan sadece bitanesi bizim rakibimiz

DEV UYANDIII DEV!! artik 3ude avni akere gelirken puan alabilirmiyiz diye gelecekler...

Furkan Uçan
17.01.2011, 02:54
JAJA naptin sen yigen ya o nasil calimdir ya sen nasil bir adamsin ya...
Manyaksin sen oglum manyak...:D

ö.saral
17.01.2011, 03:50
jaja naptin sen yigen ya o nasil calimdir ya sen nasil bir adamsin ya...
Manyaksin sen oglum manyak...:d
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d...........

ertek_61
17.01.2011, 04:55
bence çok abartılacak bi durum yok..sonuçta manisanın yedekleri...olması gereken oldu...önümüzde çok kritik 3 maç var...teker teker konsantre olmamız lazım...haydi bismillah...

İskender Çakmak
17.01.2011, 07:02
tebrikler trabzonsporum sirada bjk var hic durmadan devam

Mustafa ÖZDEMİR
17.01.2011, 07:30
takım gerçekten barcelona gibi top çeviriyor.bu özelliğimiz ile türkiye liginin çok üstünde bir futbol oynuyoruz...

lazkerem
17.01.2011, 08:00
Dün akşam takım halinde gerçekten güzel iş çıkarttık . Iyi organize olduk iyi paslaştık defans biraz sıkıntılı gibi oda rakip manisa ve yedekleri olunca çok sırıtmadı
Yinede en iyi savunma hücumdur tezini doğrular gibiydik. Gerçekten çok iyi anlaşabilen bir hücum hattına sahibiz artık umut'a bile laf söyliyemiyorum
Jaja en etkili hücum silahımız, 2 şık golün altına imzasını attı, bunlara ilaveten defansa gelip top çıkarmasıda çabası hele ceza sahamızın önünden kaptığı toplarla süratli çıkışları yokmu ...
Cale geldiğinden beri en fazla hücum bindirmesini dün akşam yaptı herhalde adam gibi bir solbekimiz olduğunu farkettik
Dün akşam bu takımda colman yoktu farkettinizmi ben farkedemedim
Colman takımın vazgeçilmezlerinden olmadığını anlamıştır herhalde

Tayfun
17.01.2011, 08:29
Dün akşam maça gittim hasret bitti özlemiştim takımı, buz gibiydi hava ama sağolsun Jaja ve diğerleri ısıttı o havayı ...

Burak baya bi pozisyon kaçırdı ama olsun olur arada böyle şeyler,bu maçta atamadı birdahaki maç atar

Cale iyi oynadı,Engin hemen hemen her pozisyona ayağını soktu iyi mücadele etti

Jaja pert etti bıraktı :)

Gurpas
17.01.2011, 08:38
Avcılarda elektrik kesintisi yüzünden maçı seyredemedim. Kahroldum diyebilirim ama bu güzel sonuç hayli iyi oldu teşekkürler Trabzonsporum büyüksün. Çok yaşa inşallah

Külünkoğlu
17.01.2011, 08:48
Maçın açık kanaldan yayınlanmasına rağmen taraftarın ilgisi çok iyiydi. Bu bile bu seneye olan inancı gösteriyor. Tezahuratlar yine karma karışıktı. Allahaşkına birbirinizi dinleyin.

Skor avantajını yakaladığı zaman Trabzonspor'un futbolu tat vermemeye başladı. Aman dikkat.

Ertan 51
17.01.2011, 09:06
Tolga'ya top gelecek diye huzursuz oldum,Yattara düşündüğü 10 hareketin sekizini sonuçlandıramadı,Burak ilk geldiği şımarıklığı ve antipatikliğindeydi, onun dışında tüm kadro 4 dörtlük performans sergiledi.
Takımın kondisyonu,kazanma hırsı müthiş,tebrikler hepsine de.
3-1 den sonra Brozeklerden birini ve M.Çakır'ı görmek isterdim sahada,
atmosfere yavaş yavaş alışmaları adına ama takdir hocamızın.

CAFER ÖZER
17.01.2011, 09:09
Jaja Bizi Şampiyon yapsında İsterse 1 ay gelmesin,
Bence Şenol Hoca Doğrusunu yaptı Kaçakları affetti,
Hatta Onları affetmesi Daha fazla katkı yapmalarına nede olacak.
Yalnız bizim İyi bir yedek kaleciye ihtiyacımız var.
Tolganın oyn adığı maçlarda ne maçı olursa olsun Gol yemediği maç olmuyor.
Manisa açında Oynanan oyun de benim yine endişelerim,
Güzel oynuyoruz bitirici hareketlerde çok laubali oluyoruz,Fark atılacak maçlar zor şer bitiyor,
Antep Beled,ye maçında kazansaydık şimdi grup işleri bitmişti.
BJK ile Çarşamba Final nitelğinde maç oynayıp Pazar Gün B ile oynamak biraz sıkınt olacak gibi.
Gerçi İstabula Gelip Bir haftada 2 kuş birden Vurmak da ayrıca bir zevk olur.

ozturk
17.01.2011, 09:17
-Jajanın 11 de başlamasına çok şaşırmıştım oynadığı futbol beni 2 kat daha fazla şaşırttı.Tebrikler.
-İlk 10 dk hariç oyunun hakimi bizdik.Güzel paslaşıyoruz.Göze hoş gelen futbol oynuyoruz.Maşallah
-Burak net fırsatları boşa harcayarak yine saç baş yoldurdu.
-Umut son vuruşlarını geliştirmiş mi ne:)
-Kalede Tolga varsa rakibe 1 gol direk yazılır:)
-Cale fena değildi.
-Engin nedense çok sakin son zamanlar. Hiç hakeme itiraz ederken görmedim.

-Taraftar maalesef bildiğiniz gibi.Çok çok kötü yani.

Hüseyin Bağdat
17.01.2011, 09:19
Gol yedikten sonra bile oynana oyuna bakınca bu maçı alacağımız belli oluyordu. Çok rahat kazandık. takımda herkes iyidi ama ben Cale ve Giray'ı benğendim. Burak biraz şımarık oynuyor göründü. takıma katkısı inkar edilemez...
Ortasa dirençsiz gibiydi...

Barış Burak
17.01.2011, 09:28
fanatikte okudum,Gutü Türkiye ligini İspanyayla karşılaştırmış ve beşiktaş için ''Real Madrid'',Trabzonspor için ''Barcelona'' demiş.Oyunlarımız benziyomuş barçaya,takım oyununu iyi oynuyormuşuz,beşikraş ise real gibi yıldızların ayaklarına bakıyormuş:)

Aferun guti anadun bu işi;) Hem kupada,Hem ligde Barçanın Reale yaptığı tarifi beşiktaşa yapmak dileğiyle;)

Jester
17.01.2011, 09:32
Manisa'da sağ tarafta oynayan Ahmet adlı oyuncunun kumaşı iyi, takip etmekte fayda var.

Murat Keçeci
17.01.2011, 09:34
Hem istediğimiz sonucu almak hem de fizik ve takım oyunu açısından hangi seviyede olduğumuzu görmek açısından güzel bir maç oldu.

Maça basit bir gol yiyerek başladık ama özgüvenimiz yüksek olduğu için oyundan düşmedik.Calenin hücuma katkısı bu maç tavan yaptı anlaşılan orta çalışmaları yapmaya başlamış bu çalışmalarının ödülünü Umuta yaptığı asistle aldı.Engin çalışkanlığıyla göz doldurdu, son vuruşlarda eksikliği devam ediyor.Jaja oynadığı mevkinin hakkını tam anlamıyla bu maçta verdi kaliteli işler yapmak isterken yaptığı bir kaç basit top kaybı oldu ama o bölgede oynayan oyuncuların o kadar lüksü vardır.Selçuk her zamanki gibi görevini en iyi şekilde yaptı zaten profesyonellik açısından birinci sıraya koyabileceğim bir oyuncu.Umut attığı goldeki tek vuruşu çok güzeldi oyunun içine daha çok girerse daha çok top kullanırsa rakip takımın balansı daha çabuk bozulur.Burak fizik gücünün getirdiği avantajı kullanarak oyunun içinde kalıyor bu açıdan rakipleri yıpratması güzel,son hareketlerinde düşüş var daha doğru tercihler yapabilir.Beklentilerin altındakı adam yine yattara oldu hem savunma katkısı refakatçılıktan öteye geçmedi hemde ofansta yeterince aktif olamadı.

Kupa veya lig farketmez Trabzonspor isminin geçtiği heryerde hedef zirvedir oyuncularımızda bu bilince sahip, Şenol hocanın önderliğinde güzel günlere yürüyüşümüz devam ediyor.Şimdi sırada ankaragücü...

Semih58
17.01.2011, 09:35
Şampiyon TRABZONSPOR

ozturk
17.01.2011, 09:50
Selçuk a odaklandık ancak böyle giderse sene sonu Jaja yı tutmak çok zor olacak takımda..

talsuv61
17.01.2011, 09:55
bizde her maçları neredeyse 3-1 alıyoruz nedense??? şenol hoca kota koydu galiba
Ya 3-1 ya 2-0 :)

Erbay
17.01.2011, 09:56
Selçuk ve Jaja. İkisi olunca takım çok farklı. Evimizdeki maçlara etkisiz başlama alışkanlığımızı yine gösterdik, neyse ki golü çok erken yedik :) Takım hemen toparlandı. Coşkulu şekilde başlayacağımıza rakip etkili başlıyor. Dikkat etmek lazım. Bu kadar hücumcuyla oynayınca, Manisa'nın her atağında bir adam boştu. Egemen kesinlikle dönmeli, Giray-Glowacki ağır kalıyor. Birisinin yerine atletik bir stoper oynamalı. Cale yine rakibini izliyor ama asisti ve ileriye katkısı süperdi. Engin özellikle ilk yarı muhteşemdi. Rakibinin gölgesini görünce geri dönenlere inat üç kişinin üstünden topu aşırtarak atak başlattı. İkili mücadelelerde çok sağlamdı ve geçen devrenin son maçlarından çok daha iyi kondisyona sahip olduğunu gördük.

Eksik yönümüz hala yedek kulübesi. Sezer Badur ve Ferhat girdi oyuna. Oyuna ne verdiler, hiçbir şey. Ferhat değişikliği beni bitiriyor zaten. O değişikliği gördüğüm zaman izleyesim kalmıyor.

Adem Erdoğan
17.01.2011, 10:01
Kupada 3 maçta 4 gol yedik.

Ligde 17 maçta 10 gol yedik.

10 numara
17.01.2011, 10:16
Umut ve Burak'ın mücadele güçleri ,çok teknik olan orta sahamızın defansif anlamda bir nebze sırıtmamasına neden oldu (sadece bir nebze)Ama umut ve burak koşsunlar, mücadele etsinler tamam golde atsınlar ,ama ne olur Henry imzalı o gol vuruşunu denemesinler! onlar o vuruşu yaptıktan sonra Rahmetli Barış Manço'nun şarkısı geliyor aklıma...........Dağlar Dağlar.......

aaahmet61
17.01.2011, 10:22
umut burak engin her geçen zaman futboluna futbol katıyorlar.acayip mücadele ediyor.savunmayı rakip kaleden başlatıyorlar.

bariskaratas
17.01.2011, 10:27
- Hep beraber abi , hep beraber inşallah :)

Amin
:):):)

Süleyman Eruyar
17.01.2011, 10:29
Manisaspor'un erken gol atması hem seyir açısından hemde skor açısından hayırlı oldu,

Ömür Karadeniz
17.01.2011, 10:39
Burda jajayı asıp kesenler,sözleşmesini fesh edenler,topuklarına sıkanlar nerde merak ediyorum.Bir olay oldumu hemen ani karar vermemeliyiz.Geniş düşünmeliyiz tıpkı Şenol hoca gibi.Eleştiri yaparken biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar.

Tangerine Dream
17.01.2011, 10:56
Maça en sevdiğim forma kombinasyonuyla çıktık. Çubuklu forma-beyaz şort. Özellikle Avni Aker'deki maçlarda hep bu şekilde olmasından yanayım.

Trabzon34
17.01.2011, 11:02

Haklısınız ama kupada normalde çok sık forma şansı bulamayan veya sakatlıktan yeni çıkmış oyuncularla oynadık.. o yüzden çok anormal değil gibi bence..

Jester
17.01.2011, 11:03
Maça en sevdiğim forma kombinasyonuyla çıktık. Çubuklu forma-beyaz şort. Özellikle Avni Aker'deki maçlarda hep bu şekilde olmasından yanayım.

Mübarek öyle bir forma ki Umut'a bile her giydiğinde gol attırıyor...

10 numara
17.01.2011, 11:06
yattara bu takımda sırıtıyorsa gerçekten acayip bir takım olduk...ama nedense orta sahada biraz daha güçlüolmamız gerek o yüzden colman olmalı...engin-colman-selçuk...........

munzevil
17.01.2011, 11:12
-Jajanın 11 de başlamasına çok şaşırmıştım oynadığı futbol beni 2 kat daha fazla şaşırttı.Tebrikler.
-İlk 10 dk hariç oyunun hakimi bizdik.Güzel paslaşıyoruz.Göze hoş gelen futbol oynuyoruz.Maşallah
-Burak net fırsatları boşa harcayarak yine saç baş yoldurdu.
-Umut son vuruşlarını geliştirmiş mi ne:)
-Kalede Tolga varsa rakibe 1 gol direk yazılır:)
-Cale fena değildi.
-Engin nedense çok sakin son zamanlar. Hiç hakeme itiraz ederken görmedim.

-Taraftar maalesef bildiğiniz gibi.Çok çok kötü yani.

Etme da cale daha nasıl oynasın. modern bir bek ne yapması gerekiyorsa onu yaptı ve bu yaptıklarını önünde bir sol açık yokken yaptı.

bordo61
17.01.2011, 11:17

Kupada kalede Tolga vardı.

:)

Tatar Kemal
17.01.2011, 11:19
önce Trabzonspor sonra da barcelona maçını seyrettim. arada çok fazla bir fark göremedim nedense. kısacası dün akşam futbola doyduk.

barisb
17.01.2011, 11:22
Etme da cale daha nasıl oynasın. modern bir bek ne yapması gerekiyorsa onu yaptı ve bu yaptıklarını önünde bir sol açık yokken yaptı.

:) Evet, Cale'ye dün akça bir kaç tane uzun top atıldı sol açık gibi.

Tangerine Dream
17.01.2011, 11:22
İkinci yarı bir ara o kadar paslaştık ki yirmiden sonra saymayı bıraktım.:)

exelans_25
17.01.2011, 11:23
jaja diyorum başka da bişey demiyorum zaten bu maç yüzünden ders çalışamadım kaldım dersten

onurts61
17.01.2011, 11:24
Bendemi sorun var anlayamadım ama gördüğüm şu ; yarım manisayı ortalamanıın biraz üstü bir oyunla yendik ama aynı manisayı ligde manisa da yenebileceğimiz konusunda içimde kuşkular var , yarım manisaya çok boş alan verdik , kısacası manisada puan kaybedersek şaşırmayacağım , inşallah yanılırım , yada biz kaybedersek diğerleride inşallah kaybeder):::

SILENT06
17.01.2011, 11:25
Burda jajayı asıp kesenler,sözleşmesini fesh edenler,topuklarına sıkanlar nerde merak ediyorum.Bir olay oldumu hemen ani karar vermemeliyiz.Geniş düşünmeliyiz tıpkı Şenol hoca gibi.Eleştiri yaparken biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar.

Şenol Hoca krizleri takım lehine çevirmeyi çok iyi başaran bir teknik adam. Bu yüzden "Şenol Hoca'nın bir bildiği var" söylemini sıklıkla tekrarlıyorum.Selçuk olayı sezon sonuna kalmasaydı daha iyi olacaktı ama ben şampiyonlar liginde mücadele eden bir takımdan giden olacağını düşünmüyorum.Yedek kulübesi şampiyon olduğumuzda büyük ölçüde değişir diye düşünüyorum.Şampiyonluk için yeter de artar bu kadro fakat şampiyonlar ligi için aynı şey geçerli değil.Özellikle orta sahaya bir transfer şart.Bunu sezon sonunda halledeceklerdir diye düşünüyorum.Sonuçta transfer edilecek futbolcu seçeneği daha fazla olacaktır.

SEDER
17.01.2011, 11:26
iki şeye dikkat çekmek istiyorum:

1- kalede neden tolga var..tolgada ısrarcı olmak şampiyonluğu elimizin tersiyle itmektir..yediğimiz golde görüldüğü üzere..
2- bu burak çok egoist oynuyor diye en az 50 kez yazmışımdır.. hala ama hala aynı.. attırmaktan çok atmak istediği için hemen her pozisyonun içine ediyor..

bu ikisi dışında herşey güzeldi. ama bence lige hazırlanması açısından kalede onurun oynaması gerekirdi..

ozturk
17.01.2011, 11:27
Spikerin manisalı yiğite Küçük Yiğit demesi eski günleri hatırlattı.
o zaman futbol ne güzeldi..

SILENT06
17.01.2011, 11:28
Bendemi sorun var anlayamadım ama gördüğüm şu ; yarım manisayı ortalamanıın biraz üstü bir oyunla yendik ama aynı manisayı ligde manisa da yenebileceğimiz konusunda içimde kuşkular var , yarım manisaya çok boş alan verdik , kısacası manisada puan kaybedersek şaşırmayacağım , inşallah yanılırım , yada biz kaybedersek diğerleride inşallah kaybeder):::

Bu kadar ofansif futbol oynayan bir takımın pozisyon vermesi normal bana göre.Defansta giray ve glowacki nin kan uyuşmazlığı olduğu çok belli oluyor.Egemen'in partneri Giray yada Glowacki olmalı.Ama Egemen kesinlikle oynamalı.Ayrıca bu mevkiiye de dinamik bir defans oyuncusu transfer edilmeli sezon sonunda...

SILENT06
17.01.2011, 11:30
iki şeye dikkat çekmek istiyorum:

1- kalede neden tolga var..tolgada ısrarcı olmak şampiyonluğu elimizin tersiyle itmektir..yediğimiz golde görüldüğü üzere..
2- bu burak çok egoist oynuyor diye en az 50 kez yazmışımdır.. hala ama hala aynı.. attırmaktan çok atmak istediği için hemen her pozisyonun içine ediyor..

bu ikisi dışında herşey güzeldi. ama bence lige hazırlanması açısından kalede onurun oynaması gerekirdi..

Onur zaten lige hazır bence...Buna ihtiyacı olan Tolga.Bir nevi hazırlık maçı olarak da düşünmüş Şenol Hoca...

exelans_25
17.01.2011, 11:31
bu arada bu burak yüzde 99 şenol hocanın manevi oğlu.

kamilsan61
17.01.2011, 11:32

şimdiden diyim yanıldın sen:)

SILENT06
17.01.2011, 11:34
Mübarek öyle bir forma ki Umut'a bile her giydiğinde gol attırıyor...

Zamanında Yattara'ya gösterilen toleransın onda biri ona gösterilmiş olsaydı şimdi daha farklı olurdu.Ona çok acımasız davranıldı diye düşünüyorum.Yerli-Yabancı ayrımını öncelikle taraftar olarak biz yapıyoruz...

ozturk

Selçuk ta Ersun yanal ın kontenjanından oynuyordu:)

kamilsan61

bende öyle düşünüyorum.kesin bir yakınlık olmalı.

kamilsan61
17.01.2011, 11:35
Selçuk ta Ersun yanal ın kontenjanından oynuyordu:)

selçuk ile burak'ı bir mi tutyorsun.komil olmuş:)

Adem Erdoğan
17.01.2011, 11:35
Görende Burak'ı sahada yürüdü zannedecek. Bence son vuruşlar hariç oldukça iyiydi.

Dün akşam son vuruşlarda genel bir problem yaşadık.

SILENT06
17.01.2011, 11:37
Şu bir maçta kötü oynayan futbolcuyu geçmişte yaptıkları ile birlikte bir kalemde silme alışkanlığımızdan vazgeçmeliyiz.Bunun kimseye bir faydası yok.

kamilsan61
17.01.2011, 11:37
Görende Burak'ı sahada yürüdü zannedecek. Bence son vuruşlar hariç oldukça iyiydi.

bana göre sahada en verimsiz oyuncuydu.top ayağındayken sadece koştu.en çok pozisyona o girdi.fakat bir kere bile pres yaparken görmedim maalesef...

magicyattara
17.01.2011, 11:45
Takım iyi oynadı ama bu kadronun ligde bir çok maçta sahaya çıkmayacağını umuyorum..

Orta saha presini sadece Selçuk ve Engin'e teslim etmek,Jaja'nın prese yardımını beklemek,sezon başından beri oynadığımız düzeni ve hatta 3 yıldır oturtmaya çalıştığımız oyun düzenini bir kenara atmaktır..öncelikle sağlam orta sahamızı bozmamalıyız diye düşünüyorum..

Colman-Selçuk-Engin orta sahasını bozmamak gerekir..Burak ve Umut'un hücum hattında yıpratıcı bir ikili olduklarını düşünürsek,orta sahayı bu üçlüden oluşturup önlerine Jaja'yı koymalıyız..böylece daha üretken ve ileri geri çalışan bir takım yapabiliriz..

Burak'ın yerine de Pawel kullanılabilir..

----------------Onur------------------

Serkan-------Giray----Egemen----Cale

---Selçuk---Colman----Engin----

-------------Jaja-------------

------Umut----Burak(Pawel)---

şeklinde daha mücadeleci bir takım oluruz gibime geliyor..

hüseyin1975
17.01.2011, 11:47
Zamanında Yattara'ya gösterilen toleransın onda biri ona gösterilmiş olsaydı şimdi daha farklı olurdu.Ona çok acımasız davranıldı diye düşünüyorum.Yerli-Yabancı ayrımını öncelikle taraftar olarak biz yapıyoruz...
:alkış:
Cok haklisin.
Allahdan Umut cok caliskan ve Profesyonel bir Futbolcu ve bu zorluklarin üstesinden geliyor, Yattara ile kiyaslanamaz.
Ona yapilanlar Yattaraya yapilsaydi cokdan kaybolmusdu.

bahadır2561
17.01.2011, 11:49
Spikerin manisalı yiğite Küçük Yiğit demesi eski günleri hatırlattı.
o zaman futbol ne güzeldi..

:) ayrı bi hava kattı maça küçük yiğit

+1967

hüseyin1975
17.01.2011, 11:49
Burak cok gayretli fakat cokda sanssizdi. 1 Mac yüzünden hemen yüklenmemek lazim, ilk yarida bize katkisi unutulmamali ve kazanilmaya calisilmali.

mekatronik
17.01.2011, 11:51
Eksik yönümüz hala yedek kulübesi. Sezer Badur ve Ferhat girdi oyuna. Oyuna ne verdiler, hiçbir şey. Ferhat değişikliği beni bitiriyor zaten. O değişikliği gördüğüm zaman izleyesim kalmıyor.
hadi dün cale darbe aldı ondan ama genel olarak sürekli bu değişikliği yapıyor şenol hoca. ama şenol hocaya sual olunmaz vardır bir hikmeti deyip kapatmak lazım. muhtemelen bu çocukta bir ışık görüyordur bizim göremediğimiz.

ozturk
17.01.2011, 11:57
selçuk ile burak'ı bir mi tutyorsun.komil olmuş:)

ne fazlalığı var?

ersun yanal zamanında az mı eleştiriliyordu selçuk?

Semra
17.01.2011, 11:59
şu an TRT 3'de Süper Futbol Programı var, Trabzonspor-Manisaspor maçının kısa özetini veriyorlar.
Hami Mandıralı'nın da olduğu programı izlemek isteyenlere duyrulur.

Hami Mandıralı Trabzonspor güçlü, iki kulvarda da yarışıyor bu yarışı devam ettirebilecek kapasitede.

bordo61
17.01.2011, 12:01
Jaja 1. golü çok iyidi ya :)

mekatronik
17.01.2011, 12:02
Jaja 1. golü çok iyidi ya :)
ben 2. golüne bittim.

exelans_25
17.01.2011, 12:05
jajanın 2. golündeki topu alış çok klastı bu adam feneri tek başına parçalar

asimetrik
17.01.2011, 12:06
Murat ideal kadro yazdığın gibi de bir tane önemli sorun var. Hücumda bu düzende genişlik sorunu yaşarız. Burak ve Umut yakın oynuyorlar ve rakip defansın göbekte yığılması kolaylaşıyor. Böyle olunca da Jaja gibi ortadan delecek oyuncular pozisyon bulamıyor. Baskılı ama kısır oyun haline dönüyor. Oysa ki Yattara gibi çizgide oynayan bir oyuncunun varlığı rakip beklerin göbeğe gelmesine engel oluyor. Hatta çoğu kez sol stoperleri de kademe için sola kayıyor. Burak diğer kenarda kalınca geriye tek stoperin Umut'u kontrol etmesi kalıyor ki Umut da gereken koşuları yaparak Jaja'nın önünü açıyor.

Yunus Emre SEYHAN
17.01.2011, 12:08
Pozisyona girmek başarıdır. Ofsayt olmadan savunmanın arkasına sarkmak yetenektir. Burak son 3 maçtır çok kaçırıyor bir çözüm bulmalı.

SILENT06
17.01.2011, 12:08
Umut'a yaptıklarımızdan ders almamışız belli.Burak'ı sadece son vuruş yeteneği ile değerlendirmek doğru değil.O saha içinde farklı şeyler de yapıyor.Burak yavaş yavaş paniğe kapılmaya başladı.Adam Jaja'ya çıkardığı top öncesinde kafayla topu kaleciden kurtarması iyiydi.Müsait pozisyonda iken topu kaleye yollamak yerine korkudan Jaja'ya çıkardı.O pozisyonda Jaja dışında hangi futbolcu o topu kaleye gönderebilirdi.Jaja o topa müdahale edemese hatalı pas olacaktı.Adamın üzerine gidiliyor ve adam nerde ne yapacağını şaşırmaya başladı.İyi değil bu.Yapmayalım bunu...

magicyattara
17.01.2011, 12:12
Murat ideal kadro yazdığın gibi de bir tane önemli sorun var. Hücumda bu düzende genişlik sorunu yaşarız. Burak ve Umut yakın oynuyorlar ve rakip defansın göbekte yığılması kolaylaşıyor. Böyle olunca da Jaja gibi ortadan delecek oyuncular pozisyon bulamıyor. Baskılı ama kısır oyun haline dönüyor. Oysa ki Yattara gibi çizgide oynayan bir oyuncunun varlığı rakip beklerin göbeğe gelmesine engel oluyor. Hatta çoğu kez sol stoperleri de kademe için sola kayıyor. Burak diğer kenarda kalınca geriye tek stoperin Umut'u kontrol etmesi kalıyor ki Umut da gereken koşuları yaparak Jaja'nın önünü açıyor.

Abi açıkçası düzenli hücum etme taraftarı değilim..kaos futbolu denilen futbolu bu takım iyi oynar..yani rakibi hataya zorlayıp kuvvetli teknik adamlarla karışık pozisyonlar bulabilir..bence olması gereken de budur..

Belli bir düzende hücum edersek,rakipler önlem almakta zorlanmazlar ve zorlanmıyorlar da..daha çok mücadele,rakibi yıpratıcı pres ve rakibi hataya zorlama gücü bu takımda yüksek gibi görünüyor..

bordo08
17.01.2011, 12:14
Güzel futbolla kazanmak gibisi yok.Şahsım adına bu takım geriye düşsede maçı çevireçeğini düşündürüyor bana o güveni fazlasıyla veriyor.Buda fazlasıyla önemli tbrkler Trabzonsporumm......

exelans_25
17.01.2011, 12:16
ya mümkünse burak her topa atlamasın sadece pozisyon hazırlasın.takım o kadar mükemmel ki 5-0 geri düşse 6-5 alacağından eminim

Tangerine Dream
17.01.2011, 12:16
Takım iyi oynadı ama bu kadronun ligde bir çok maçta sahaya çıkmayacağını umuyorum..

Orta saha presini sadece Selçuk ve Engin'e teslim etmek,Jaja'nın prese yardımını beklemek,sezon başından beri oynadığımız düzeni ve hatta 3 yıldır oturtmaya çalıştığımız oyun düzenini bir kenara atmaktır..öncelikle sağlam orta sahamızı bozmamalıyız diye düşünüyorum..

Colman-Selçuk-Engin orta sahasını bozmamak gerekir..Burak ve Umut'un hücum hattında yıpratıcı bir ikili olduklarını düşünürsek,orta sahayı bu üçlüden oluşturup önlerine Jaja'yı koymalıyız..böylece daha üretken ve ileri geri çalışan bir takım yapabiliriz..

Burak'ın yerine de Pawel kullanılabilir..

----------------Onur------------------

Serkan-------Giray----Egemen----Cale

---Selçuk---Colman----Engin----

-------------Jaja-------------

------Umut----Burak(Pawel)---

şeklinde daha mücadeleci bir takım oluruz gibime geliyor..

Murat, yazdıklarına katılıyorum, ancak kadro konusunda ben de Gürcan Abi gibi düşünüyorum.

Egemen'in yanında Glo-Giray ikilisinden Giray'a yer vermen dikkatimi çekti. Önceliği Giray'a mı veriyorsun? Bu sorumdan Giray'ı beğenmediğim anlamı çıkmasın. Ben Giray'a da güveniyorum. Özellikle son hazırlık maçı ve dün akşamki maçta kendine güveni olduğunu iyice hissettirdi.

Bir de senin kadronda Yattara'yı görememek şaşırtıcı.:)

asimetrik
17.01.2011, 12:17
Abi açıkçası düzenli hücum etme taraftarı değilim..kaos futbolu denilen futbolu bu takım iyi oynar..yani rakibi hataya zorlayıp kuvvetli teknik adamlarla karışık pozisyonlar bulabilir..bence olması gereken de budur..

Belli bir düzende hücum edersek,rakipler önlem almakta zorlanmazlar ve zorlanmıyorlar da..daha çok mücadele,rakibi yıpratıcı pres ve rakibi hataya zorlama gücü bu takımda yüksek gibi görünüyor..

Söylediğini rakip defanstan çıkarken ve hücumda ikinci topları alırken yapıyoruz zaten. Bulduğumuz gollerin çoğu bu şekilde.
Ancak topun bizde olduğu zamanların ortalaması maç başı yüzde 60 civarlarındayken etkili hücum planlarımız da olmalı diye düşünüyorum.

.....
17.01.2011, 12:22
Yeni transferleri de görebilseydik :)

bordo61
17.01.2011, 12:26
TRT- Haber 'de

Trabzonspor konuşuluyor.

Ali Tunahan Güllü
17.01.2011, 12:32
Jaja ve Engin harikaydı.

Taner Gündoğdu
17.01.2011, 12:39
tüm türkiye bizi konuşuyor futbolumuza hayranlar ama biz hala takımı eleştiriyoruz. pes vallahi! ya burak ile umut daha ne yapacaklar kendilerini size beğendirmek için? hangi takımda 10 civarı gol atan iki oyuncu var? kaçırmıyorlar mı evet kaçırıyorlar ama bırakında olsun yani. yoksa siz de süleyman hurma gibi "her vurduğunu gol yapan forvet" mi istiyorsunuz? yok öyle bir dünya biliyorsunuz değil mi?

takım 2.dakikada yenik duruma düşüyor biz zerre akdar korku içine düşmüyoruz yada aklımızdan bile geçirmiyoruz "acaba?" diye ama hala birileri çıkıp niye burak her topa atlıyor, niye umut tsubasa gibi gol atamıyor diye eleştiriyoruz. Allah aşkına 17 maç daha sabredin sonra eleştirin olur mu?

Onur Akyüz
17.01.2011, 12:40
Maçta 90 dk'yı çıkaramadım,88'de bi uyumuşum uyandım sabah 9..

Biri mandalinama bisiy atmış heralde,uyuduğum sırada gol mol atsaydık kendimi affetmezdim:(

Hatırladığım kadarıyla Engin Jaja Cale süperdi,

Selçuk standartının çok üstünde top kaybetti(3)

Nolursa olsun Burak'ı seviyorum muthiş bir silah bizim için(bazen bize dogru tutsada)

Ligi sabırsızlıkla bekliyorum aferun uşaklar..

magicyattara
17.01.2011, 12:40
Murat, yazdıklarına katılıyorum, ancak kadro konusunda ben de Gürcan Abi gibi düşünüyorum.

Egemen'in yanında Glo-Giray ikilisinden Giray'a yer vermen dikkatimi çekti. Önceliği Giray'a mı veriyorsun? Bu sorumdan Giray'ı beğenmediğim anlamı çıkmasın. Ben Giray'a da güveniyorum. Özellikle son hazırlık maçı ve dün akşamki maçta kendine güveni olduğunu iyice hissettirdi.

Bir de senin kadronda Yattara'yı görememek şaşırtıcı.:)

Valla Glowacki bana kırılmasın :) ama Giray oynamalı diye düşünüyorum..Egemen'le iyi bir ikili olduklarını düşünüyorum..

Yattara bazı maçlarda sonradan oyuna alınabilir veya direkt 11 çıkabilir..fizik güç olarak daha da toparlamalı..yoksa ilk 11 olayı zor onun için veya 90 dakika oynamak..
Şenol hoca Yattara'yı zaten en verimli şekilde kullanıyor..

Açıkçası hocanın yerinde olmak istemezdim..şu kadroyu kuruyorsun,kenarda kalanlara bakınca insanın içi cızlıyor..:)

Serhat
17.01.2011, 12:46
Onu bunu bilmem ama Şenol hoca yaptı yapacağını... Önce Selçuk'tan bir Xavi, Sonra Engin'den Iniesta tiplemesi çıkardı resmen... Abartı felan diyeceksenizde Barça, Trabzon kıyaslamasıyla, oyuncu kıyaslamalarıyla tartmanızı ve ne demek istediğimi anlayacağınızı umuyorum ...

Türk Xavi, yanında Türk Inies'ta Enginle daha uyumlu gibi görünüyor. Bakalım Colman bu mevkide yer alabilecekmi, burası soru işareti bence ... Hep Selçuk ve Colman'a alternatif diye transfer arayışlarında idik. Bence Engin bu mevkiye ilaç oldu. Iniesta vari oyun oynuyor kanımca. Uzun topları, araya attığı paslar, şutları ... Sakinliğide gözümden kaçmadı değil hani kaç maçtır...

Bravo Engin'e ve bunun baş mimarı olan Şenol hocaya kocaman teşekkürler ...

ssmuratss
17.01.2011, 12:49
bence Liverpool'daki Jovanoviç alınırsa Burak-Umut-Jovanoviç üçlüsü hem daha fazla presçi olur hem daha fazla üretken olur. Yattara sağ kanatta yeterli aktiviteyi yapamıyor. hucumda bir süre var sonra yok kopuk kopuk defansta oldum olası yok o zaman bence Jovanoviç alınmalı tabi bence.

SDanışmaz
17.01.2011, 12:54
Dün akşamki futbol hoşuma gitti. Gerçi hoşuna gitmeyen yoktur :)
Yalnız maçlara bu kadar hücum ağırlıklı çıkmaz bazı maçlarda bize sorun çıkartabilir. Maçlarda Ya Yattara çıktıktan sonraki taktiği uygulamalıyız ya da maç başındaki taktikte ortasahada bir tane daha defansip futbolcumuz bulunmalı.

SILENT06
17.01.2011, 13:03
tüm türkiye bizi konuşuyor futbolumuza hayranlar ama biz hala takımı eleştiriyoruz. pes vallahi! ya burak ile umut daha ne yapacaklar kendilerini size beğendirmek için? hangi takımda 10 civarı gol atan iki oyuncu var? kaçırmıyorlar mı evet kaçırıyorlar ama bırakında olsun yani. yoksa siz de süleyman hurma gibi "her vurduğunu gol yapan forvet" mi istiyorsunuz? yok öyle bir dünya biliyorsunuz değil mi?

takım 2.dakikada yenik duruma düşüyor biz zerre akdar korku içine düşmüyoruz yada aklımızdan bile geçirmiyoruz "acaba?" diye ama hala birileri çıkıp niye burak her topa atlıyor, niye umut tsubasa gibi gol atamıyor diye eleştiriyoruz. Allah aşkına 17 maç daha sabredin sonra eleştirin olur mu?

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::ok:ok:o k

Erdem Keser
17.01.2011, 13:14
Her başarılı Jaja’nın arkasında mutlaka bir Selçuk İnan vardır!
Ali ECE

Hüseyin Gündoğdu
17.01.2011, 13:16
valla dün ebn engin'i seyretmekten selçuk'u göremedim.
Allah nazarlardan saklasın. Bu Engin bizi şampiyon yapar...

Taner Gündoğdu
17.01.2011, 13:22

engin çok ince bir çizgide oynuyor. hırsını biraz kaybedince sahada ruh gibi dolaşıyor, biraz dozunu kaçırınca takımı eksik bırakma riski taşıyor. arada bir yerlede sıkışmış durumda. hem onun hem şenol hocanın hem de bizim ikinci yarıda adrenalimiz tavan yapacak gibi :) inşallah akşamki ayarı hiç bozulmaz...

okg_53
17.01.2011, 13:47
TRT 3 te maçın tekrarı var şuan ...

ozturk
17.01.2011, 13:50

Ayrıca biraz sakinleşmiş gibi geldi..

inşallah sezon sonuna kadar böyle devam eder..

Fanatik34
17.01.2011, 14:16
Kendi futbolcusuna bu kadar önyargili yaklasan belli bir taraftar kitlesi daha var midir? Özellikle Tolga, Giray, Cale ve su anda Burak!!!

Mehmet Ç.
17.01.2011, 14:17
Buragin sorununu ben biliyorum neden.

Salaklik edip fener'e gitti.

Üzüm üzüme baka baka karir, demisler.

Sen Guiza'nin bulundugu takim'dan ne olmasini bekliyordum :) Huyu kurusun, hemen cekti.

Saka bir yana. Form tutamadi daha Burak. Lig'de daha iyi olacakdir. En azindan Bjk ve Fb maclarini Burak kazandiracak düsünüyorum.

Bir parantez'de Engin'e.

Schweinsteigerimiz olacak o bizim :D

ozturk
17.01.2011, 14:53
Sol tarafı da baya bir toparladık aslında.

Burak dün solda iyiydi

Düşünüyorum da Burak, Engin,Cale,Brozek...

Maşallah maşallah..

mkmoglu
17.01.2011, 15:25
az önce polonyanın polsat futbol kanalı maçı 90 dk banttan verdi..bizim spikerden daha iyi tanıyor futbolcularımızı..

ozturk
17.01.2011, 15:28
az önce polonyanın polsat futbol kanalı maçı 90 dk banttan verdi..bizim spikerden daha iyi tanıyor futbolcularımızı..

çok iyiymiş ya.

demek bizim maçlar da veriliyor yurt dışındaki kanallarda..

şaşırdım açıkçası

pReN@_61
17.01.2011, 15:35
Takımımızın Manisaspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 3 – Manisaspor: 1
Toplam Şut: Trabzonspor: 25 - Manisaspor: 7
İsabetli Şut: Trabzonspor: 12 - Manisaspor: 3
İsabetli Orta: Trabzonspor: 4 - Manisaspor: 1
Faul: Trabzonspor: 9 - Manisaspor: 19
Korner: Trabzonspor: 7 - Manisaspor: 5
Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Manisaspor: 2
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 59 - Manisaspor:% 41

Ümit Tekşan
17.01.2011, 15:59
Takım tek kelimeyle mükemmeldi. Allah nazardan saklasın Burak konusuna gelince kaçırdığını konustuğumuz kadar girdiği pozisyonları da yani herkes burak kadar gayret edemez o koşuları yaparak kendine pozisyon yaratmaz. Bu gün kaçırır yarın atar, Burak'a güveniyorum hırsı, mücadelesi ve inancı tam benim görüşüm.

Takım olarak mükemmeldik, Başta Şenol hocaya ve bütün Trabzonspor kulübüne teşekkür ediyorum. Bizlere böyle temposu yüksek bol gollü maç izlettikleri için.

Darısı Önce Ankaragücü sonra Beşiktaş'ın başına diyelim. İnşallah bunlarıda yeneceğiz.

champions
17.01.2011, 16:34
Sıradan bir hazırlık maçından fazlası olamadı ne yazık ki.İddiasız ve eksik Manisa değil de, iddialı bir Kayseri ya da Antep olsaydı keşke rakibimiz.2. yarı öncesi güzel bir test maçı olabilirdi o zaman.Sahaya çıkan kadro da pek ideal değildi.Yattara ve Buraktan biri fazlalıktı ve Engin ortasahada oynayabilecek bir isim değil.Buna rağmen faydalı işler de yaptı ama sık sık kenara kaçtığından koca bir orta alan Selçuğa kaldı ki bu hem Selçuğa haksızlıktır hem de Manisanın rahatça pozisyon buluşunun nedenidir.Bu şartlarda Selçuğun oynadığı oyun, üzerine birşey söylenemeyecek kadar iyiydi.Jaja çok istekli olmasına rağmen isteği oranında faydalı olamadı.Ama neden tek başına açık ara en büyük hücum gücü olduğunu bir kez daha gösterdi.Kötü günündedir, çok da birşey yapamamıştır belki ama çıkar 2 tek vuruşla maçı sana getirir.Selçuk ve Jajayı çıkarırsak maç büyük oranda Manisaya dönerdi bana kalırsa.Hem oyunda hem de skorda bu denli önemlidir bu 2 isim.

Bunların dışında Umut sıklıkla olduğu gibi çok kötüydü, Pawel bir an önce formayı kaparsa ne ala aksi halde buna birde Burağın son vuruşlardaki yetersizliğini eklersek 17 maç nasıl geçer bilemiyorum.Cale normalin dışında işler yapmış olabilir fakat toplamda hala sırıtan oyunculardan biri.Umarım Piotr o bölgede sorunumuzu çözer.Ve M. Çakır işlemeyen sol kanatta mutlaka şans bulmalı.

Hüseyin Gündoğdu
17.01.2011, 16:43
Sıradan bir hazırlık maçından fazlası olamadı ne yazık ki.İddiasız ve eksik Manisa değil de, iddialı bir Kayseri ya da Antep olsaydı keşke rakibimiz.2. yarı öncesi güzel bir test maçı olabilirdi o zaman.Sahaya çıkan kadro da pek ideal değildi.Yattara ve Buraktan biri fazlalıktı ve Engin ortasahada oynayabilecek bir isim değil.Buna rağmen faydalı işler de yaptı ama sık sık kenara kaçtığından koca bir orta alan Selçuğa kaldı ki bu hem Selçuğa haksızlıktır hem de Manisanın rahatça pozisyon buluşunun nedenidir.Bu şartlarda Selçuğun oynadığı oyun, üzerine birşey söylenemeyecek kadar iyiydi.Jaja çok istekli olmasına rağmen isteği oranında faydalı olamadı.Ama neden tek başına açık ara en büyük hücum gücü olduğunu bir kez daha gösterdi.Kötü günündedir, çok da birşey yapamamıştır belki ama çıkar 2 tek vuruşla maçı sana getirir.Selçuk ve Jajayı çıkarırsak maç büyük oranda Manisaya dönerdi bana kalırsa.Hem oyunda hem de skorda bu denli önemlidir bu 2 isim.

Bunların dışında Umut sıklıkla olduğu gibi çok kötüydü, Pawel bir an önce formayı kaparsa ne ala aksi halde buna birde Burağın son vuruşlardaki yetersizliğini eklersek 17 maç nasıl geçer bilemiyorum.Cale normalin dışında işler yapmış olabilir fakat toplamda hala sırıtan oyunculardan biri.Umarım Piotr o bölgede sorunumuzu çözer.Ve M. Çakır işlemeyen sol kanatta mutlaka şans bulmalı.

bu yorumları dün akşamki maçı izleyen biri mi yazmış:eek:
hocam sana zihinsel olağanüstülüğünün dayanılmaz haz yolculuğunda başarılar...

Çağdaş DENİZ
17.01.2011, 16:46

hocam sen futboldan pek anlamıyosun gaiba:D (CEM YILMAZ):D:D:D

Serdar A
17.01.2011, 16:52
Dün oynana oyun ile birlikte aklımda şekillenen diziliş : ( Cale'nin hep böyle kalması dileği ile :) )
Onur
Serkan--Giray--xx--Cale
Engin--Selçuk--Colman
Burak--Jaja--xx

Taner Tonbil
17.01.2011, 17:41
Bu Takim Sampiyon olmasinda ne olsun .. müthis bi takimimiz var

Tolunay Abdioğlu
17.01.2011, 17:49
Dün oynana oyun ile birlikte aklımda şekillenen diziliş : ( Cale'nin hep böyle kalması dileği ile :) )
Onur
Serkan--Giray--xx--Cale
Engin--Selçuk--Colman
Burak--Jaja--xx

1.xx=Glowacki
2.xx=Pawel ya da Umut.Ben bu saatten sonra Umut'un kolay kolay formayı vericeğini sanmıyorum. :)

Stoperler mevzusunda da,çoğu takımın sıkıntı çektiği bir bölge de biz kim oynasa diye düşünüyoruz.Daha çok çalışanın oynayacağı aşikâr ama benim ilk tercihim,sağlıklı olduğu müddetçe Egemen-Glowacki ikilisi olur.

Ilelioglu
17.01.2011, 19:57
Yedigimiz golde defansin ve kalecinin hatasi var ama ondan sonra bu derece toparlayip sonuna kadar müthis oynamamiz gercekten cok güzeldi.

Umut cok kostu mücadele etti golünüde yazdi, Burak belki az kosanlardan ama defansin arkasina iyi sarkiyor kendini unutturuyor adeta ama kacirdigi goller gercekten inanilir cinsten degildi. Yattara ve Jaja fiziksel acidan yetersiz ama özellikle Jaja'nin performansi cok iyidi, sürekli uzaktan yaptigi sut denemeleri cok ise yaradi.

Engin ve Selcuk iyi mücadele ettiler orta sahada, sonradan giren Sezer pek varlik gösteremedi ayni sekilde Alan'da öyle. Glowacki,Giray ve Serkan bu mactada iyi oynadilar. Cale bence yine kötü bir performans gösterdi ama ilk goldeki ortasi süperdi.

Tolga bana pek güven vermiyor acikcasi ama topu oyuna hizli sokuyor o yönden iyi.

Önemli olan 3 puandi, simdi Ankaragücü macina odaklanmaliyiz.

:)

Murat Acar
17.01.2011, 22:22

vallahi Bravo sana bu yorumu uzaylı birine okutsan yada Türkiye liglerinden bihaber birine okutsan vay haline Trabzonsporun seneye bu futbolla amatör kümede oynar diye düşünmeze ben o kişinin futbol cahili olduğunu düşüneceğim Koca takımda 2 kişiyi çıkarınca ibrenin rakip takıma geçebildiğini görebildiğine böre senide tebrik ederim piravo saa daha nediyeyim!!!!!

SEDAT
17.01.2011, 22:52
Dün akşamki futbol hoşuma gitti. Gerçi hoşuna gitmeyen yoktur :)
Yalnız maçlara bu kadar hücum ağırlıklı çıkmaz bazı maçlarda bize sorun çıkartabilir. Maçlarda Ya Yattara çıktıktan sonraki taktiği uygulamalıyız ya da maç başındaki taktikte ortasahada bir tane daha defansip futbolcumuz bulunmalı.

- Merak etme Selami beğenmeyenler var :)

Arif Timurcioğlu
17.01.2011, 23:01
Abi bu kadırga tv deki halil şanlı denilen insan tam bir trabzonspor düşmanı bunun trabzonsporlulukla alakası yok ve bu adamı sakın dinlemeyin 5 dakika dinledim psikolojim bozuldu adam öyle bir konuşuyorki sanki kümeye oynuyoruz bu kadar olur. İstanbul basını bile bu kadar kızdıramıyor beni.

Süleyman Baykan
17.01.2011, 23:05
Takım için fazla birşey söylemeyeceğim gayet iyi oynadık rakipte zaten maçı fazla kovalamadı bizim baskımızı görünce takımda iki şey gözüme çarptı.

Selçuk---Kötü(transfer söylentileri yüzünden sanırım)
Burak---Çok kötü(kendine çeki düzen vermeli eski Burak vari oyun ona yakışmıyor)

Selçuk'un kendini birkaç hafta dinlemesi gerek bence kafası çok karışık belli orta alanda Engin____Colman ikilisi denenebilir bir kaç maç.

türkiyem61
17.01.2011, 23:30
Takım için fazla birşey söylemeyeceğim gayet iyi oynadık rakipte zaten maçı fazla kovalamadı bizim baskımızı görünce takımda iki şey gözüme çarptı.

Burak---Çok kötü(kendine çeki düzen vermeli eski Burak vari oyun ona yakışmıyor)

Selçuk'un kendini birkaç hafta dinlemesi gerek bence kafası çok karışık belli orta alanda Engin____Colman ikilisi denenebilir bir kaç maç.

selcuk bu haliyle bile iyidi.. arkadan iyi oyun kurdu

worldmaster
17.01.2011, 23:36

E dükkanı kapatalım o zaman...

SEDAT
17.01.2011, 23:45
Abi bu kadırga tv deki halil şanlı denilen insan tam bir trabzonspor düşmanı bunun trabzonsporlulukla alakası yok ve bu adamı sakın dinlemeyin 5 dakika dinledim psikolojim bozuldu adam öyle bir konuşuyorki sanki kümeye oynuyoruz bu kadar olur. İstanbul basını bile bu kadar kızdıramıyor beni.

- O Adam tam bir provakatör , sadece bunu söyleyebilirim.

EROS87
17.01.2011, 23:47
selçuk dün kötümüydü :) yapmayın allah aşkına.
tamam jaja engin gibi adam eksiltip dikkat çeken bir oyun ortaya koymuyor da selçuk un yaptıklarının görmemek içinde kör olmak lazım kusura bakmayın. takımın doksan dakika boyunca; pas koordinasyonun baş aktörü olup, iki üç pas hatasıyla oynayıp, savunma hücum arasındaki -genellikle de yanlız kalmasına rağmen- bağlantısını sağlamak her baba yiğidin harcı değildir.

Murat Acar
17.01.2011, 23:52
Bu mesajımı ,iyi okusun buradaki mesajları silen yönetici kimse silinen mesajların sorumlusu kişi ceza almazsa burada ozaman kimseye ceza verme lüksünüz yok raporladığım mesajın gereğini yapın mesajları silerek cözüm üretilmez bende yıllardır buraya üyeyim ve birçok organizasyon yaptım katıldım tek bir kere link i oda esprili bir şekilde istedim diye 1 hafta ceza alıyorum ama adam burda ...... YAZIYOR sizler mesajları siliyorsunuz ilgili kişiye gerekeni neden yapmıyorsunuz bunuda printledim raporluyorumda kendi yazımıda !!!!

SEDAT
18.01.2011, 00:10

- Neyse gereken olmuş zaten :)

ugere
18.01.2011, 00:25
guzel skor !!! aynen devam trabzonum

el_conquistador
18.01.2011, 02:07
Allah'tan mac esnasinda Serdar Bali'nin sesini duymadim ;)

memmedaga
18.01.2011, 02:10
JAJA naptin sen yigen ya o nasil calimdir ya sen nasil bir adamsin ya...
Manyaksin sen oglum manyak...:D

sende oyle :p:D

sessizkral_1
18.01.2011, 03:09
Onur
Serkan--Giray--xx--Cale
Engin--Selçuk--Colman
Burak--Jaja--xx

girayı banko yazıp glowackiyi yazmamak ?

hocam açık konuşayım şaşırdım.çünkü glowacki giraya göre 3-4 gömlek üstün bir stoperdir her şekilde tartışırım.

hatta giray egemeni dahi kesemez.

Engin Koltuk
18.01.2011, 08:55

Değerli kardeşim Selçuk'un oyununu kötü olarak görmen beni şaşırttı açıkçası. Selçuk orta sahada resmen tek başına savaştı ve bence bu takım için ne kadar vazgeçilmez olduğunu gösterdi.

Ceza sahasına kadar gelip top aldı ve bir sonraki ceza sahasına kadar topu bir şekilde taşıdı. Moda deyimi ile box to box oynayabilen nadir orta saha oyuncularından birisi Türkiye'de. ( Bence diğer ikisi Colman ve Emre'dir)

Yanında Colman olmaması ve Engin ve Jaja'dan gerekli yardımı görememesi nedeni ile çok fazla efor sarfetti. Koşu istatistikleri yayınlandı mı bilmiyorum ama sanki bana en çok koşan oyuncu gibi geldi. Gerçek bir profesyonel bence. Bu beni çok sevindirdi çünkü bizim önceliğimiz bu sene şampiyon olmak. Sonrası açıkçası şu an için çok umrumda değil. O yüzden Selçuk şampiyonluğa giderken bu şekilde katkı yapsın sonra istediği takıma gitsin.

Burak konusuna gelince, evet ben de maç içinde zaman zaman kızdım ama mücadelesini görünce afedebiliyorum. Kaybettiği topları kovalaması, bencil davrandığı pozisyondan bir sonraki pozisyonda hatasını anlayarak pas vermesi önemliydi. Rakibi yoran bir tarzı var. Ayrıca arkasında bekleyen her an yerine oyuna girebilecek oyuncularımızın olması Burak'ı diri tutuyor.

ozturk
18.01.2011, 09:05

Maalesef öyle 15-20 dk izledim. arada doğru şeyler söylüyor ama resmen iç karartıyor. yok karakteri düzgün olmayan yabancılarımız varmış. teşvik primi alabilirlermiş.o kadar iyi değilmişiz. kazanma arzusu fazla yokmuş vs. vs..

resmen içim karardı. tv yi kapadım yattım.

Madshine
18.01.2011, 16:40
Maçı izlerken daha 3. dakikada yediğimiz şaka gibi golde güldüm. Artık öyle güven vermiş ki takımım, emindim kazanacağımızdan. Golden hemen sonra aklıma manchester united barcelona gibi takımların 1-0 geriye düşüp 7-1 gibi farklı skorlarla kazandıkları maçlar geldi aklıma. en az 3-1 olacak dedim. 10-1 olsa da şaşırmazdım ama. Burak o kadar kaçırmasa kesin 7 olmuştu da gerisini bilemem.

Süleyman Baykan
18.01.2011, 23:55
Değerli kardeşim Selçuk'un oyununu kötü olarak görmen beni şaşırttı açıkçası. Selçuk orta sahada resmen tek başına savaştı ve bence bu takım için ne kadar vazgeçilmez olduğunu gösterdi.

Ceza sahasına kadar gelip top aldı ve bir sonraki ceza sahasına kadar topu bir şekilde taşıdı. Moda deyimi ile box to box oynayabilen nadir orta saha oyuncularından birisi Türkiye'de. ( Bence diğer ikisi Colman ve Emre'dir)

Yanında Colman olmaması ve Engin ve Jaja'dan gerekli yardımı görememesi nedeni ile çok fazla efor sarfetti. Koşu istatistikleri yayınlandı mı bilmiyorum ama sanki bana en çok koşan oyuncu gibi geldi. Gerçek bir profesyonel bence. Bu beni çok sevindirdi çünkü bizim önceliğimiz bu sene şampiyon olmak. Sonrası açıkçası şu an için çok umrumda değil. O yüzden Selçuk şampiyonluğa giderken bu şekilde katkı yapsın sonra istediği takıma gitsin.

Burak konusuna gelince, evet ben de maç içinde zaman zaman kızdım ama mücadelesini görünce afedebiliyorum. Kaybettiği topları kovalaması, bencil davrandığı pozisyondan bir sonraki pozisyonda hatasını anlayarak pas vermesi önemliydi. Rakibi yoran bir tarzı var. Ayrıca arkasında bekleyen her an yerine oyuna girebilecek oyuncularımızın olması Burak'ı diri tutuyor.

Selçuk'un yetenekleri ve bize katkısı ortada zaten komple bir oyuncu lakin Manisa maçında eski Selçuk'u göremedim bir tutukluk vardı o enerjisi yoktu benim görüşüm böyle ligin ilk yarısındaki istekli Selçuk değildi ben öyle gördüm.

Madshine
19.01.2011, 00:14
Selçuk'un yetenekleri ve bize katkısı ortada zaten komple bir oyuncu lakin Manisa maçında eski Selçuk'u göremedim bir tutukluk vardı o enerjisi yoktu benim görüşüm böyle ligin ilk yarısındaki istekli Selçuk değildi ben öyle gördüm.

farklı maçı mı izledik hocam? gayet iyiydi selçuk. ortasahadan gol mü atması lazım sürekli? niye kaçmış acaba hevesi? transfere takılmıştır kafası artık selçuk'dan hayır gelmez diye mi düşünmemiz lazım hemen? yok yok kesin bir şey oldu bu çocuğa.

worldmaster
19.01.2011, 00:51
girayı banko yazıp glowackiyi yazmamak ?

hocam açık konuşayım şaşırdım.çünkü glowacki giraya göre 3-4 gömlek üstün bir stoperdir her şekilde tartışırım.

hatta giray egemeni dahi kesemez.

Kesinlikle aynı fikirdeyim.Defansta panik adam ne kadar mücadeleci olursa olsun her zaman tehlikedir.90 dakika süper oynar,sonra bir basit hatayla herşeyi berbat edebilir.Giray işte tam da öyle.

Topu oyuna sokmada çok sıkıntılı...

3.stoper olarak kalması bizim için daha hayırlı bence...

Berberoğlu
19.01.2011, 08:23
Kesinlikle aynı fikirdeyim.Defansta panik adam ne kadar mücadeleci olursa olsun her zaman tehlikedir.90 dakika süper oynar,sonra bir basit hatayla herşeyi berbat edebilir.Giray işte tam da öyle.

Topu oyuna sokmada çok sıkıntılı...

3.stoper olarak kalması bizim için daha hayırlı bence...

Giray ismi akla gelince bu dedikleriniz çağrışım yapıyor hepimizde belki..

Ama bence Manisa maçında nerdeyse hatasız oynadı, bir yanlış hareketini, panik durumunu, top kaptırmasını hatırlamıyorum Manisa maçında...

Gurpas
19.01.2011, 08:56
Giray ismi akla gelince bu dedikleriniz çağrışım yapıyor hepimizde belki..

Ama bence Manisa maçında nerdeyse hatasız oynadı, bir yanlış hareketini, panik durumunu, top kaptırmasını hatırlamıyorum Manisa maçında...

Manisa maçında yapmaz Fener maçında yapar A.gücü maçında yapar yani Giray biraz mayın futbolcu sınıfına giriyor mesela Liverpool maçında kendi kalemize attığı gol gibi.

iboandibo
19.01.2011, 11:59
Maçı izlerken daha 3. dakikada yediğimiz şaka gibi golde güldüm. Artık öyle güven vermiş ki takımım, emindim kazanacağımızdan. Golden hemen sonra aklıma manchester united barcelona gibi takımların 1-0 geriye düşüp 7-1 gibi farklı skorlarla kazandıkları maçlar geldi aklıma. en az 3-1 olacak dedim. 10-1 olsa da şaşırmazdım ama. Burak o kadar kaçırmasa kesin 7 olmuştu da gerisini bilemem.

aynen :) bende golu yerken o kadar rahattım ki güldüm sadece ve sadece en az 3-1 dedim yanımda maçı izlediğimiz gs li enişteme.Ve hatta bu maçta jaja uzaktan gol atacak herhalde dedim çok uzak değildi ama yine iyi tahmin sayılır.Zaten artık öyle bir duruma geldim ki bizim takımı sahada görünce maçın skorunu çıkarabiliyorum çoğu maçta.Ve şenol hocanın yapacağı değişiklikleri de hep doğru tahmin ediyorum.Takımı çok pis çözdüm :)

61kralfatih
19.01.2011, 13:54
biz yenik duruma düşünce daha iyi oynuyoruz yani bunu anladık artık jaja geldiğinden beri en istekli oyunuydu