PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

murat
16.01.2011, 22:13
Bencede Buraka haksizlik yapiliyor. Cok iyi onamiyor belki ama mutlaka en kisa zamanda formunu bulacaktir. Dikkat ederseniz her mac 90 dk oynuyor ve dk 90 la dk 1 arasinda hic fark yok masaallah. Umutta aynen boyle ve bu sayede 90 dk ileride basabilen takimimiz var ve buda bizim gucumuz. Sadece son vuruslara bakmayi birakalim arkadaslar..

okg_53
Şunuda unutmayalım 8jk'ye zor anlar yaşattılar 90 dk boyunca

Bjk nin o maçta çıktığı dizilime benzer bir dizilimle çıktık. 4-1-1-4

Ancak bjk den çok daha fazla rakibimizi yoğurmamız, benim için daha öncemli .

trab61
şurda 1 maçla Burak'ı satanlar var yahu pes diyorum.Bu adam en çok gol atan futbolcumuz farkında mısınız?

bende yuh diyorum. nasil bir taraftarlik oldugunu anlamiyorum ben. boyle zihniyet olamaz.

~UniCef~
Buraga haksizlik yapiyorsunuz arkadaslar.

Tamam cok igrenc bir fubol sergiledi, ama ilk yarida olsun hazirlik maclarindan cok iyi oynadi , ve bir macla adam bu kadar kötü yakismiyor.

UmutBaykan
Engini çok beğendim,helal olsun uşak.

.....
16.01.2011, 22:14
Çekilin yolumuzdan.

TRABZONSPOR geliyor.

Türkiyenin Fatihi geçiyor. Dünyayı sallamaya geliyor!!!

Sami Kuk
151 Üye ve 81 Misafir :)

bariskaratas
- hücum çok zengindi, bunda rakibin açık oynaması da etkili. ama yine de hücum trafiğimiz simdi seyrettigim barca gibi ydı

- engin colmanın işini yapamaz. orta saha defansif olarak sadece selcuktaydı o da aumncak bu kadar yapabilirdi. colman selcuk su anda vazgeçilmemiz.

- ve cale. 2 yıldır burda yazıyorum. heralde bazıları anlamıştır artık. adam defansif olarak süper. hücum olarak da cıkabildigi zamanlarda ck iyi gene. olesine orta yapmıyor. direk pas veriyordu. bugun orta da yaptı. ama bu sefer serkan cıkmadı hiç
demek neymiş? anlayan anlamıştır.
tüm oyncularımızı ve en onemlisi Şenol hocayı tebrik ederim. Hepsine tesekkurler

KaRaKaN61
Jaja iyi mi oynadı :S Ben Jaja'nın cidden kötü olduğunu düşünüyodum.Bi tek ben böyle düşünüyorum heralde.

Tek degilsin. Jaja iki tane guzel gol atti, ama lig maclarindaki Jaja degildi bu.

Gamze
Takımın ciddi ciddi maşallahı var.
Burak da gününde değildi o kadar, hemen abartmayalım.

trab61
61.sayfa. yazmis olayim

ertek_61
16.01.2011, 22:15
maçın yıldızları kesinlikle engin selçuk ikilisiydi...jaja çok hovarda oynadı...arkadaş anladık şut çekiyorsunda yeter da her topta kaleye vurulmazki...burak ve yattarada tam bir hayal kırıklığıydı...tolga aynı tolga...artık yedek kaleciyi değiştirme zamanı çoktan geldi ve geçiyor bile...

Hazar_
Jaja'nın vurdumduymazlıkları bazı pozisyonlarda kendini yine belli etti ama genel olarak iyiydi jaja..hele Burak'a attığı pas enfesti..tabi Burak kaçırdı

Ben Jaja'nın kale önünde ki tercihlerini yanlış bulmuştum bu maç.Şut-Pas tercihleri.Sürekli denemesi güzel ama başka maçlarda bu kadar fazla pozisyon bulamayabiliriz umarım bulduğumuz az fırsatları böyle tercih hatalarıyla harcamaz.Futbol şımarığı olduğu açık.Bu maçta da öyle gördüm.
Yaptığı hareketler güzel tabiki.Jaja için diyeceğim bunlar.

Burak'ın oyundan alınmamasını ise Şenol Günel'in bulabileceği bir gole karşı moralinin düzelmesini beklediğini düşündüm.

Mustafa Umut
Vee sayfa 61
:ts::meşale2::meşale2::meşale1::trbyrk::tsbayrak:
:alkış::alkış:

OKTAY YILMAZ
Çekilin yolumuzdan.

TRABZONSPOR geliyor.

Türkiyenin Fatihi geçiyor. Dünyayı sallamaya geliyor!!!

Önümüzde çekilecek biri mi var?

Barış Burak
16.01.2011, 22:16
Üç gol de kişisel becerilerle atıldı. Dikkat etmek lazım. Hücumda pas-şut tercihlerini daha iyi kullanmamız lazım.

abi siz kamptaydınız sanırım antalyada,ben antalyadaki yattarayla bu yattara arasında çok fark gördüm sizcede doğrumudur?

cale,glo,jajaya helal olsun bu maç.

serkan selçuk giray engin ve umutta iyi mücadele ettiler.

burak sahanın en kötüsüydü bence.yattarada çok lakayıt gözüktü çok yavaş hareket etti bence.onun atikliğinede ihtiyacımız var.burak ve atik bir yattarayla bu maç 10 olurdu.inş performansları ligde kat kat daha iyi olur.

kaleci tolgaya gelince... bu takımın kalecesi olamaz bu adam.böyle bi kaleci bu takıma yakışmıyor yahu. her top kaleye geldiğinde yüreğimiz ağzımızda.konya şeker maçındada bu maçtada çok ahmak gol yedi.borayı denesin bence artık Şenol Hoca.

trab61
- hücum çok zengindi, bunda rakibin açık oynaması da etkili. ama yine de hücum trafiğimiz simdi seyrettigim barca gibi ydı

- engin colmanın işini yapamaz. orta saha defansif olarak sadece selcuktaydı o da aumncak bu kadar yapabilirdi. colman selcuk su anda vazgeçilmemiz.

- ve cale. 2 yıldır burda yazıyorum. heralde bazıları anlamıştır artık. adam defansif olarak süper. hücum olarak da cıkabildigi zamanlarda ck iyi gene. olesine orta yapmıyor. direk pas veriyordu. bugun orta da yaptı. ama bu sefer serkan cıkmadı hiç
demek neymiş? anlayan anlamıştır.
tüm oyncularımızı ve en onemlisi Şenol hocayı tebrik ederim. Hepsine tesekkurler

maci izlemedin heralde sen?? engin bugun selcuktan kat kat daha fazla top caldi. engin cok duzeldi allah nazardan saklasin. ama su anda sadece futboluyla ilgileniyor. aynen boyle devam.

Numan Yerlikaya
yeni transferleri ne zaman izleyeceğiz arkadaş ya

Semra
burak çok şanssız günündeydi, ama çok mücadele ediyor bazen olmayınca olmuyor işte...
neyseki kazandık yolumuz açık olsun inşallah...

Özkan Şentürk
Burak çok gol kaçırmış olabilir ama sanırım son 2 sezondur gördüğüm en fazla sol kanat bindirmelerini bu maç yaptık.Adamı halen Yattara ile kıyaslıyoruz ama Burak'ta olup Yattara'da olmayan şeyde bu işte.Kanatta oynayıp bu kadra çok içeri katedip kaleciyle karşı karşıya kalan bir başka adam daha bu ligde kim var acaba??

Aker
16.01.2011, 22:17
şurda 1 maçla Burak'ı satanlar var yahu pes diyorum.Bu adam en çok gol atan futbolcumuz farkında mısınız?

Jajayıda sattılar daha 1-2 hafta önce alıştım artık, tavsiyem bazı renkdaşların yazılarında gönderelim, misyonunu tamamladı vs. diye bir yorum görürseniz gerisini okumadan geçin.

worldmaster
Engin inanılmaz oynadı bence.Selçuk biraz durgun gibiydi...

asimetrik
Şu her maç sonrası iyi oynayanları tutup kötü oynayanları gönderme huyundan vazgeçsek iyi olacak. Bugün birisi kötü olabilir, yarın diğeri kötü olabilir. Önemli olan bu sayının her maç minimum olması. Yoksa her oyuncunun kötü oynadığı bir kaç maç kolaylıkla bulunur. Daha sakin olup her oyuncuya sahip çıkmalıyız. Çok kötü oynayıp kaybettiğimiz maç sonlarında bile bu durum değişmemeli.

Deniz Tosunoğlu
süpersin cale.

Mustafa Umut
151 Üye ve 81 Misafir :)

81 MİSAFİR;

Şimdi özene özene bakıyorsunuz dimi bizlere...
Bakın gördünüz mü nasıl da hayal kırıklığına uğrattı sizi o kolaya kaçıp tuttuğunuz İstanbul takımları..
Ama biliyorsunuz bu sadece başlangıç :)

pReN@_61
Sayfa 61 uleyn.. :)

Barış Burak
16.01.2011, 22:18
ben beğenmedim bi tek takmıı sanırım:D

ama her zamanki basklılı o güzel pas trafiği yapan takımı göremeyince üzülüyorum,oksa aslında şu oynadığımız top bile rakiplerimizden iyiydi bugün:)

SEDAT
16.01.2011, 22:18
- Takımdan kesinlikle çok ama çok memnunum hırs , istek , paylaşma , arkadaşlık herşey vardı , ben bu çocuklara güveniyorum.
- Ayrıca Maçın Hakemi ve Manisasporu Allaha havale ediyorum , Ulan Manisa İnşallah düşersin diyorum , Allah'ın kazması bekir başta olmak üzere resmen tekme atmaya çıkmış Manisasporu düşerken görmek çok güzel olucak.
- Özgüç Türkalp sen hakem felan değilsin , hatta insan bile değilsin ...

pReN@_61
16.01.2011, 22:19
Ben oyunu beğendim, tebrik ederim takımımızı.

Ahmet ÇOLAK
16.01.2011, 22:19
arkadaş şu jaja ya bil3 laf söyleyenlere ben artık futbol cahili derim.. attığı golleri atmadı varsayalım yine sahanın yıldızıydı sahada yıldız diye parlayan tek futbolcu.. geldiğinden beri ilk defa bu kadar koştuğunu, mücadele ettiğini, defansa yardıma geldiğini gördüm.. helal olsun gelmediği günler.. takıma gelince bence yine çok iyi oynadık ikinci yarı düştük diyenleride anlamıyorum yine pas yaptık yine atak yağtık yine şut çektik son dkda bile atak yapıyoruz daha ne olsun pas trafiğiyse gerçekten müthiş.. umarım yeni geleceklerle daha alternatifli daha mücadeleci bir takım oluruz.. bu takıma şampiyonluk yakışır..

SEDAT
16.01.2011, 22:20
Jaja'nın vurdumduymazlıkları bazı pozisyonlarda kendini yine belli etti ama genel olarak iyiydi jaja..hele Burak'a attığı pas enfesti..tabi Burak kaçırdı

- Bu maçta Jaja'ya laf edeni Allah çarpar yeminle...

Armağan Dere
Sizce çıkması gereken Burak mıydı Yattaramıydı...sol kanatta pekala Engin de oynayabilirdi..

Canberk
Güzel maçtı ama geçen maçın katili gibi bu maçında katili Burak'tı.
Uğurlu geldim sanırım ligdeki Manisa maçının başlığınıda ben açacağım :)

Kubilay ŞAHİN
Maşallahımız var.. İyi oynamasak bile bol pozisyon buluyoruz.. iyi oynadığımızda gole çeviriyoruz.:)

Emrullah
Bu gün Jaja'nın hazır olmasına ve hem A.Gücü hem de FB maçlarında oynayacak olmasına sevindim. Şenol Hoca işi çok iyi biliyor.

Umut'u yine iyi buldum. Adam işini ciddiye alıyor. Alkışlanacak bir futbolcudur Umut.

Yattara ve Burak bugün iyi değillerdi. Özellikle Burak çok top ezdi. Şenol Hoca oyundan alır ve ıslıklanır diye korktum. Allah'tan almadı, kesin homurtu olurdu.

Sezgin Öztürk
renktaş kötü oynamadık mı, gerçi doğru söylüyosun bjk fb ve gsnin oynadığı topu oynadık.

ama alıştık ya o nazardan sakınılası pas trafiğine,baskıya, öyle olmayınca çok kötü oynadık gibime geliyor:D
Yok yok kardeşim yenik duruma düştükya ondan öyle gelmiştir sana :D

Numan Yerlikaya
bende pek beğenmedim takımı pas hataları çoktu kopuk oynadılar

murat
16.01.2011, 22:21
ben beğenmedim bi tek takmıı sanırım:D

ama her zamanki basklılı o güzel pas trafiği yapan takımı göremeyince üzülüyorum,oksa aslında şu oynadığımız top bile rakiplerimizden iyiydi bugün:)

Gercekten seni anlamakta gucluk cekiyorum. Ilk 45dk nasil bitti anliyamadim, superdi ya bukadar zevk alinir ancak bir mactan. Birakalim bu kotu lafini!

bariskaratas
16.01.2011, 22:21
maci izlemedin heralde sen?? engin bugun selcuktan kat kat daha fazla top caldi. engin cok duzeldi allah nazardan saklasin. ama su anda sadece futboluyla ilgileniyor. aynen boyle devam.

macı gayette güzel seyrettim.
ve manisanın orta sahamızı cok rahat gectigini gördüm.
engin önceki maclara göre cok iyiydi ama colman ın işlevini göremez.
adam gecince kendisini takip etmedi bir cok pozisynda orta sahada.

su anda colman selcuk = xavi iniesta

T.B_1461
16.01.2011, 22:22
Maçın tekrarı şuan Ntvspor'da. İsteyen açıp izleyebilir.

asimetrik
Barış, Yattara kampta çok istekliydi bugün isteksiz gözüktü. Şimdilik çok takmamak lazım. Belki hoca oyunu genişletmek anlamında önde çizgide beklemesini istemiştir. Serkan'ın çıkmama nedeni de bu olmalı. Hazırlık kampıyla bugün oynanan oyunu ekleyince hücumda sol tarafı eskisine göre çok daha fazla kullanacağımızı sanıyorum.

Hazar_
Ben futbolu da çok beğenmedim.Ama ihtiyacımız olan kadar oynadık bunu beğendim.Fazla sıkmaya gerek kalmadı zaten.Trabzonspor bugünkü futbolundan 4-5 kat daha iyi futbol oynayabilir.Oynadı da.Belki de biz o futbolu görünce gözler hep onu aradığı için öyle geliyordur bana.

Takımımızın bazı eksikleri var onları da yavaş yavaş kapatacağız inşallah.

SEDAT
16.01.2011, 22:23
macı gayette güzel seyrettim.
ve manisanın orta sahamızı cok rahat gectigini gördüm.
engin önceki maclara göre cok iyiydi ama colman ın işlevini göremez.
adam gecince kendisini takip etmedi bir cok pozisynda orta sahada.

su anda colman selcuk = xavi iniesta

- Ortasahayı Engin yüzündenmi geçtiler bilemem ama Engin daha ne yapıcak be abi...

worldmaster
Şu maç gösterdi ki Onur - Egemen - Colman üçlüsü defansif yükümüzü fazlasıyla sırtlayabilen oyuncular.Yokluklarında çok pozisyon verdik ...

mekatronik
gördüm valla selçuk top kaybetti bir kez :)
selçuğa sallamaya başlamışız hayırlı olsun. sakatlanmamak için oynamadı falan. daha ne yapsın adam yahu.

Şenol Altunsoy

İyi espriydi :)

Canberk
16.01.2011, 22:24
Şu anketede katılın arkadaşlar.

http://www.mackolik.com/Mac/456027/Besiktas-Trabzonspor

bariskaratas
- Ortasahayı Engin yüzündenmi geçtiler bilemem ama Engin daha ne yapıcak be abi...

engin orta da colmanın görevini yapamaz diyorum.
yoksa bu macta diger maclarına göre cok iyiydi

Erdal

Kabul etmek lazım ki öbür bordo mavililer bizden iyi :)

Semra
maç sonu görüntülerini bizden esirgeyen TRT'ye çok teşekkürler.
gollerin tekrarını verme zamanı mıydı!
kazanmak çok güzel, Teşekkürler Trabzonspor, inşallah hayırlısıyla gruptan çıkarız.

Nihat Güneş
16.01.2011, 22:25

Saçları Colman'ınki kadar uzun değil, bir de saç bandı takması lazım!

DePaR
serkan-glo-giray-cale-selçuk-jaja-umut :alkış::alkış:
tolga-engin :cool:
yattara-burak-sezer :confused:

SEDAT
engin orta da colmanın görevini yapamaz diyorum.
yoksa bu macta diger maclarına göre cok iyiydi

- Bence bugün Colman'dan daha iyiydi...

Çağdaş DENİZ
Sizce çıkması gereken Burak mıydı Yattaramıydı...sol kanatta pekala Engin de oynayabilirdi..

ya kardeşim yattara yoruldu yoruldu.
adamın halini görmediniz mi nefes nefese kalmıştı.nasıl futbol maçı izlyorsunuz.burak çok top kaybetti gol kaçırdı ama fizik,kondisyon olarak iyiydi.
ayrıca burak ileride sürekli faul aldırdı adam.yattaranın çıkması doğruydu...

Cihad Varlı
Burak ve Umut'u hiç beğenmedim .
Umut golün haricinde sahada yoktu , oyuna katkısı " sıfır . "
Burak zaten 90 dakika boyuncu tutuktu .
Ama genel olarak çok iyiyiz .
Hırslı ve istekli oyun yapımız , yaptığımız ayağa paslarla birleşince ortaya mükemmel bir iş çıkıyor .
Şenol Güneş'in eline , emeğine , yüreğine sağlık ..

SALDIRAY
Bundan sonraki maçlara bu oyun yapısıyla çıkmayız zaten. Colman geldikten sonra klasik 11e döneriz. Engin iyidi ama colman kadar değil. colman olmayınca veya selcuk olmayınca ortasahamız yol gecen hanı oluyordu. jaja bugun defansa da yardıma gelmeseydi ,engin kötü gününde olsaydı savunmada cok ciddi sıkıntılar yasayabilirdik

Sezgin Öztürk
16.01.2011, 22:26
Şu maçtan sonra Jaja,Engin ve Caleye eleştiri yapan insanın ben futbol bilgisinedn şüphe duymam direk futboldan anlamıyor damgası vururum arkadaş adamlar kusursuza yakın oynadılar ancak biri çıkıp olmadık bir eleştiri yapıyor. Bunlar da insan koskoca 90 dk da sen bir pozisyonda takılıp kalıp adama eleştiri yaparsan bunda artniyet aranır...

Hqmi
Barcelona günde 2 kere felan mı maç yapıyor? Şuan Malaga ile maç yapan Barcelona ise Manisaspor ile maç yapan kimdi ya bilen var mı?

futbalski60
Tempomuzla maçı kopardık çok iyi oynamasak da iyi mücadele ettiğimizi rakibi bunalttığımızı düşünüyorum bu maç ilerisi için umut verici oldu. Hücum hattında organizasyon sorunumuz yine devam ediyor malesef orta alanda da sıkıntımız var Colman'ı en kısa sürede takıma dahil etmemiz lazım.

SEDAT
- Ayrıca gördüğüm kadarıyla Sezer Badur'uda kazanıyoruz , Şenol Hoca sana güveniyorum mesajı verdi kendisine...

Cafer Bulur
Takimin genel temposu,azmi,hirsi ve istegi oldukca iyiydi.

Oyun olarak jaja gibi iyi olanlar oldugu gibi yattara gibi,burak gibi kötülerde vardi.

Senol hoca kupayida önemsedigini bu aksamki kadroyla belli etti ki,saygi duymak gerekir.

Jaja müthis oynamadi ama müthis istekli ve hic olmadigi kadar tempoluydu,kendisini tebrik etmek lazim.

pReN@_61
16.01.2011, 22:27
Sezer bir top kaptırdı ki aha dedim yiyoruz golü :)

Erdal
16.01.2011, 22:27
Valla ilk yarı oynanan futbolun "daha" sı nedir Türkiye şartlarında ben bilmiyorum....Engin daha ne yapabilir onu da bilmiyorum....Tolga Trabzonspor un yedek kalecisi olamaz ise kim olur bilmiyorum...

Ömer Faruk61
16.01.2011, 22:28
Tekrar ediyorum.Bir maçlık performansla hiçbir oyuncumuzu değerlendirmeyelim.Onların hepsi bizim için değerlidir.Artık artniyetli sesler sussun.Artık bu takımı ayakta alkışlayalım.Kaybetse de Golleri Kaçırsada.Böyle bir takım oyununa kurban oluyum ben.Jaja medyaya özellikle yereline kapak yapmıştır.Selçuk,Cale,Burak,Umut sizleri bazen çok eleştirdim.Ama Takım oyuncusu olduğunuzu gösterdiğiniz için çok Teşekkür ederim.Özür dilerim.Kimseye bir maç ile yargılamayın yeter artık.Ne Yattarayı,Ne Alanzinhoyu,Ne Ceyhunu.Bu formayı kim terletiyorsa onu desteklemeliyiz...

SEDAT
- Ben şunu anladım , yemin ediyorum bu takım hiçbir zaman komple beğendiremez kendini.
- Kim demişse Trabzonspor taraftarı Dünyaya eleştirmek için gelmiştir diye , doğru demiş.
- Bugün şu oyundan sonra bile memnun olmuyorsak ne diyeyim ki bilmiyorum...

Numan Yerlikaya
Gerizekalı Trt Enginin Maç Sonu Oğluyla Olan Üçlüsünü Göstermediği İçin Kınuyoruz!

Mert Oğuzlu61
bjk maçında 1p gruptan çıkmamıza yetecek :)

Barış Burak
Gercekten seni anlamakta gucluk cekiyorum. Ilk 45dk nasil bitti anliyamadim, superdi ya bukadar zevk alinir ancak bir mactan. Birakalim bu kotu lafini!

yok abi bende anlayamadım,ekran karşısına çok iyi oynayacağız sürekli basacağız her pasımız tehlikeli olacak umuduyla çıktım ama çok sakin oynadık,belkide doğrusu buydu, o yüzden ısınamadım:) ama cale jaja gloya birkez daha hayran kaldım diğerleride iyi performans sergilediler:)

Barış, Yattara kampta çok istekliydi bugün isteksiz gözüktü. Şimdilik çok takmamak lazım. Belki hoca oyunu genişletmek anlamında önde çizgide beklemesini istemiştir. Serkan'ın çıkmama nedeni de bu olmalı. Hazırlık kampıyla bugün oynanan oyunu ekleyince hücumda sol tarafı eskisine göre çok daha fazla kullanacağımızı sanıyorum.

ben hazırlık maçlarında öyle görünce manisanın sağ taraf duman olur diye 20 daka önceden ekrana oturdum abi:)

Ama olsun, İnşaallah zirvede bitireceğiz bu ligi.Allah yardımcımız olsun.Hayden uşaklar!

Bu arada belki alakasız olacak ama Erdal Abinin o güzel yazısını bitiren''Vira Bismillah'' ı ankaragücü maçında pankart yapalım gösterelim herkese nasıl fikir?:D

asimetrik
16.01.2011, 22:29
Colman'ın top kayıpları göze çok batıyordu ancak Engin de ikinci yarı Selçuk da orta sahada basit top kayıpları yaptılar. Bunları yapmamak disiplinli olmak lazım. Jaja da bunları yapıyor ama neyse ki ön tarafta yapıyor.

slmn
maçın geniş özeti varmı arkadaşlar?

A.Gökhan AKIN
Defansis sorunlar yaşadığımız bir maçtı o açıdan takımı beğenmedim eğer ortasahada yaşadığımız sıkıntı colman eksikliğinden ve çakma bir colman yaratma sevdasındansa anlarım. Ha yok Manisa ciddi manada iyi top yapan bir takim onuda göz ardı etmiş değilim. Bir ara pas trafiğinden kafa-beyin dolansada defansif anlamda beğenmedim takımı.Bi de Yattara neden 1 haftada bu kadar değişti acaba sözleşme midir neden?

Barış Burak
- Ben şunu anladım , yemin ediyorum bu takım hiçbir zaman komple beğendiremez kendini.
- Kim demişse Trabzonspor taraftarı Dünyaya eleştirmek için gelmiştir diye , doğru demiş.

Hemen kafama sıkıyorum:D

Sezgin Öztürk
16.01.2011, 22:30
arkadaş şu jaja ya bil3 laf söyleyenlere ben artık futbol cahili derim.. attığı golleri atmadı varsayalım yine sahanın yıldızıydı sahada yıldız diye parlayan tek futbolcu.. geldiğinden beri ilk defa bu kadar koştuğunu, mücadele ettiğini, defansa yardıma geldiğini gördüm.. helal olsun gelmediği günler.. takıma gelince bence yine çok iyi oynadık ikinci yarı düştük diyenleride anlamıyorum yine pas yaptık yine atak yağtık yine şut çektik son dkda bile atak yapıyoruz daha ne olsun pas trafiğiyse gerçekten müthiş.. umarım yeni geleceklerle daha alternatifli daha mücadeleci bir takım oluruz.. bu takıma şampiyonluk yakışır..
Bugünkü futbolu eleştiren arkadaşları ziya doğan zamanındaki takımın maçların tekrarını izlemelerini şiddetle tavsie ediyorum renkdaş...

Muhammed
Engin bugün iyiydi ama yinede o mevkide Colman'ı oynatmalıyız. Bugün orta saha sık sık boş kaldı.

Cafer Bulur
Genel olarak iyi oynuyoruz ama bazi arkadaslarin dedigi gibi hücum organizasyonlarinda yanlis pas tercihleri yine en büyük eksimiz oldu.

Buna bencilliklerde eklenince daha farkli skor kacirilmis oldu.

Jaja,burak ve umut bu aksam bircok pozisyonda inanilmaz bencillikler yaptilar ki,uyarilmalari gerekir.

Manisa da bu aksam savunma denen sey yoktu,disiplinli ve yardimlasmali oynasaydik fark daha da acilirdi.

bariskaratas
- Bence bugün Colman'dan daha iyiydi...

peki bunu soyleyenler bana neden bugun takım ligde verdiğimiz pozonların toplamı kadar pozisyon verdiğimizi söyleyebilirler mi?

SEDAT
16.01.2011, 22:31
- Bu fenere fösledilermi yine Angut.com'a gireyim bizim maç için dedim ama giremedim :D
- Lütfen dayan Ayküt az daha dayan ççç

Hqmi
16.01.2011, 22:31
Biz bu oyunla, kadroyla, taraftarla şampiyonluğu bu sene alırız.

Net.

SEDAT
16.01.2011, 22:32
peki bunu soyleyenler bana neden bugun takım ligde verdiğimiz pozonların toplamı kadar pozisyon verdiğimizi söyleyebilirler mi?

- Abi o kadar pozisyon verdiğimizi düşünmüyorum ama girdiğimiz pozisyon sayını hiç hatırlamıyorum.

pReN@_61
Bugün yine eleştiriliyorsak o arkadaşlara bir tutam nöri ve kapelloziya vermek lazım :)

Barış Burak
- Bu fenere fösledilermi yine Angut.com'a gireyim bizim maç için dedim ama giremedim :D
- Lütfen dayan Ayküt az daha dayan ççç

Şu Feneri Kadıköyde yenmeyi çok istiyorum,inşaallah Allah gönlümüze göre verir:) Aykutun basın toplantısından sonra hüngüre hüngüre ağlayarak kendini parçalayarak ''benim yüzümdeeeeeeeeeeeeeeennnn'' diye ağlamasını istiyorum(bakınız:babam ve oğlum:) )

slmn
Valla ilk yarı oynanan futbolun "daha" sı nedir Türkiye şartlarında ben bilmiyorum....Engin daha ne yapabilir onu da bilmiyorum....Tolga Trabzonspor un yedek kalecisi olamaz ise kim olur bilmiyorum...
:alkış: 10 karakter.

Cihad Varlı
maçın geniş özeti varmı arkadaşlar?

Gece 1'de tekrarı var abi .

---

Hayırlı akşamlar , bol muhabbetler .

LazAnisT
Çok keyif ladığım bir maç oldu.Puan kaybetsekte hiç üzülmeyecektim

Sinan Ayaz
ah bee antep yenilseydi gazozuna çıkacaktık inönüye

.....
16.01.2011, 22:33
Önce Ankara gücü sonra Beşiktaş ve Fenerbahçe

Alalım bu 3 maçı daha da sırtımız yere gelmez Allah'ın izniyle :)

Erdal
16.01.2011, 22:33
Bu gün sahaya çıkan 11 pekala olur...Ha her maç olmaz ama bir tercih olabileceğini gösterdi...Bunun için gerekli olan tek şey Burak ve Yattara'nın biraz daha konsantre olmaları...İkinci yarı iyi değildik...Ben bu takımın bu yönünü önemsiyorum asıl...Gerektiği kadar....

Barış Burak
16.01.2011, 22:34

yok abi Tolga olamaz bu takımın yedek kalecisi.Belki Onura alıştığımızdandır ama Tolga olamaz abi.kim oulr bilmem,Borayı hiç izlemedim ama şu takımın kalecisi Tolga olamaz bence.

SEDAT
Çok keyif ladığım bir maç oldu.Puan kaybetsekte hiç üzülmeyecektim

- Aynen Rommesard abim aynen :) sanki Barçayı izliyorum zannettim , abartmıyorum ...

bariskaratas
neyse gittikce daha iyi oluyoruz.
herkese iyi aksamlar

Şenol Altunsoy
16.01.2011, 22:35

Herhangi bir kaleci :) Şaka bir yana geçmişi peşinden geliyor çocuğun.

Ömer Faruk61

Sedat Abi Vahid Halilhodzic :D:D:D

wien_ts
Engin ve jaja harikaydi bugun.Burak ve yattara beklenilenin altinda kaldi.3.bölgede hala cok etkili olamiyoruz.Bunun uzerine calismamiz lazim.

murat
16.01.2011, 22:36

Aynen katiliyorum! bazilari elestirecek birsey ariyor iste. Eksiklerimiz yok degil ama zanki zar zor cok kotu futbolla yenmisiz gibi yapilan yorumlar bence haksizlik!

irfanb
Senol hoca Jaja`yi bir iki hafta kadroya almaz diye düsünüyordum.Iyi ki de almis.
:)

kamyonetçi
Maçta en beğendeğim hareket,
Glo'nun savunmada kestiği kritik topu,tek vuruşla rakip savunmanın
arkasında Burak'la buluşturmasıydı.

Cafer Bulur
Savunmada verilen bircok pozisyonu ben biraz da egemen in yokluguna bagliyorum.

Giray-glowacki bence bizim savunma ikilimiz icin ideal degil.

Giray in hamle zamanlamalarindaki yanlislar ve glowackinin agirligi bazi pozisyonlarda basimizi agritabilecek cinsten.

Umarim egemen kadiköye yetistirilir,yoksa isimiz zor.

SEDAT
Sedat Abi Vahid Halilhodzic :D:D:D

- Halilhodziç'i hafif bir tebessüm ettirebilirdi bu takım , ancak o kadar :D

Barış Burak
16.01.2011, 22:37
Maçta en beğendeğim hareket,
Glo'nun savunmada kestiği kritik topu,tek vuruşla rakip savunmanın
arkasında Burak'la buluşturmasıydı.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

açılan ortayı anında kafayla kesiyor ya...
Allah bin kere nazardan saklasın yahu.

Sinan Ayaz
arkadaslar gecen yılda oldugu gibi grup1. ile grup2. eşleşiyor

Erdal
Tolga olamaz...

Niye?

Korkutuyor bizi..

Korkmayın... :)

Emrullah
16.01.2011, 22:38
A.Gücü maçında Burak yine bugünkü oyunu oynarsa bir iki maç dinlendirmek gerekecek. Kimse yerim garanti demesin. Çok güçsüz gördüm onu bugün. Daha iyi çalışması lazım.

sakaryalı.61
takım halinde yine çok iyiydik birazda tatil arası hamlık göze çarptı hal böyle iken dahi takımımı çok beğendim neredeyse top göstermedik daha neolsun :alkış::)

Uğur Kalyoncu
tamam çok iyi mücadele ediyoruz,rakibi bunaltıyoruz ama hala oynadığımız oyunun karşılığı olan golleri atamıyoruz..bugün gol yedikten sonra maçı çevirdik ama unutulmamalı ki manisa puan alacağım diye canla başla can siparene savunma yapmadı,aynı schalke maçında ki gibi al gülüm ver gülüm maçı oldu,bu maçlar kimseyi yanıltmasın,hucum organizasyonlarımızda bir plan program göremiyorum,Allah ne verdiyse saldırıyoruz,burakın oyuna olumlu hiç bir katkısı yok,2 göstermelik koşu dışında savunmaya da katkısı yok bir de bunun yanında girdiği pozisyonları ve aldığı topları ezmede üstüne yok..hocanın biran önce colman ve paweli kadroya yerlleştirmesi lazım yoksa 2.yarıda bizim bu oyun dizilişi ve bu beceriksizlikle çok canımız yanar..

SEDAT
neyse gittikce daha iyi oluyoruz.
herkese iyi aksamlar

- Abi iyi akşamlar , keyfini çıkar :)

Cafer Bulur
Aynen katiliyorum! bazilari elestirecek birsey ariyor iste. Eksiklerimiz yok degil ama zanki zar zor cok kotu futbolla yenmisiz gibi yapilan yorumlar bence haksizlik!
Manisa nin savunma ve orta sahasi nerdeyse yedek agirlikli idi,bunu da unutmamak lazim.

Bu aksam kötü degildik ama cok iyi bir futbolda oynamadik.

Aslarini yedekte oturtan bu manisa yi daha farkli yenebilirdik hatta yenmeliydik.

asimetrik
Ne Tolga'dan ne Sezer'den korkuyorum tek korktuğum gol gerektiğinde hücumdaki organizasyon bozukluğumuzdan, bencillikten, yanlış pas tercihlerinden kaynaklanacak puan kayıpları..

Şenol Altunsoy
16.01.2011, 22:39
Tolga olamaz...

Niye?

Korkutuyor bizi..

Korkuyoruz Hocam biliyorsun korku reflekstir,bilinçaltıdır :)

SEDAT
tamam çok iyi mücadele ediyoruz,rakibi bunaltıyoruz ama hala oynadığımız oyunun karşılığı olan golleri atamıyoruz..bugün gol yedikten sonra maçı çevirdik ama unutulmamalı ki manisa puan alacağım diye canla başla can siparene savunma yapmadı,aynı schalke maçında ki gibi al gülüm ver gülüm maçı oldu,bu maçlar kimseyi yanıltmasın,hucum organizasyonlarımızda bir plan program göremiyorum,Allah ne verdiyse saldırıyoruz,burakın oyuna olumlu hiç bir katkısı yok,2 göstermelik koşu dışında savunmaya da katkısı yok bir de bunun yanında girdiği pozisyonları ve aldığı topları ezmede üstüne yok..hocanın biran önce colman ve paweli kadroya yerlleştirmesi lazım yoksa 2.yarıda bizim bu oyun dizilişi ve bu beceriksizlikle çok canımız yanar..

- Kardeş sen Trabzon -Manisa maçındanmı bahsediyorsun.

Barış Burak
Tolga olamaz...

Niye?

Korkutuyor bizi..

Abi vallahi çok korkuyorum:)

Anacuğum,her top tolgaya yöneldiğinde heycandan dizlerine vura vura dizleruni morartti:D

savas avci
Yattara ya ne olmuş arkadaş anlamadım gitti ölü gibi adam ya sanki zorla oynuyomuş gibi Böyle giderse göndersinler sezon sonu jaja ve Engin süperdi

yorumsuz6117
Egemen'in dönmesi lazım acilen. Giray veya Glowacki'nin kötü olduğundan söylemiyorum.

FoReVeR-TS
16.01.2011, 22:40
arkadaşlar jaja bugün iyi oynadı diye herşeyi bu kadar çabuk unutmayalım..iyi oynasın diye para kazanıyor bu takımda..belki standardın üzerinde oynamış olabilir ama sene başında beri canını dişine takıp oynayan umut serkan selçuk gibi adamları düşünün..hem her maçta iyi oynadılar hem de tüm denilenleri yerine getirip kafalarına göre kaçıp gitmediler,kampa geç katılmadılar..jaja'yı bugün iyi oynadı diye bu kadar översek bu çocuklara çok büyük ayıp olur..jaja iyi oynadı ama 1 ay önce gidişini de unutmadık ve cezasını kesinlikle ÇEKMELİDİR!!!

Hazar_
Ben Antep deplasmanında ki futbolu sevdim.Ona aşık oldum

Mesut
maçda benım en çok hoşuma giden
jaja manisa atağında sol beke gelip topu kaptı gitdi gitdi burak yılmaz'a alda at dedi olmadi olur arada burak yılmaz önemli oyuncumuz.bu maçda formsuzdu o kadar Maşallah diyelim

.....
16.01.2011, 22:41
Burak Ankaragücün yazar bir iki tane herkesin girer gönlüne. Ama böyle olmaması lazım.

Eskiden Umut a yapılan şimdi Burak a yapılmaya başlandı. Ben artık Burakçı olurum sonra kimse kızmasın bana :p :)

Cafer Bulur
16.01.2011, 22:41
Ne Tolga'dan ne Sezer'den korkuyorum tek korktuğum gol gerektiğinde hücumdaki organizasyon bozukluğumuzdan, bencillikten, yanlış pas tercihlerinden kaynaklanacak puan kayıpları..
Aynen.hücumda daha üretken daha yardimlasmali oynamaliyiz.

Ayrica girdigimiz gol pozisyonlarinda cok basitce goller kaciriyoruz,bu pozisyonlarda bu kadar cömert olmamaliyiz.

Yalniz cok kizdigim jaja bu aksam beni mest etti,kocum benim.:)

bariskaratas
16.01.2011, 22:42
- Abi iyi akşamlar , keyfini çıkar :)

tesekkurler sedat. cıkartıyorum tabii. umarım sene sonunda kadar cıkartıp karnavaa ceviririz.

Devrim Arslan
senol hocamın sezerı kazanma ıstegını anlamıyorum oyuna gırdıkten sonra bır katkı goremedım ,

Erdal
Ha bu maç ölçü olamaz denilirse buna hak veririm; zira Manisa'nın sahiden orta sahası yok

.....
Jaja ülkene geri gidebilirsin seni önemli maçlarda çağırırız.

Koptum ya ççç :D

Sezgin Öztürk
arkadaşlar jaja bugün iyi oynadı diye herşeyi bu kadar çabuk unutmayalım..iyi oynasın diye para kazanıyor bu takımda..belki standardın üzerinde oynamış olabilir ama sene başında beri canını dişine takıp oynayan umut serkan selçuk gibi adamları düşünün..hem her maçta iyi oynadılar hem de tüm denilenleri yerine getirip kafalarına göre kaçıp gitmediler,kampa geç katılmadılar..jaja'yı bugün iyi oynadı diye bu kadar översek bu çocuklara çok büyük ayıp olur..jaja iyi oynadı ama 1 ay önce gidişini de unutmadık ve cezasını kesinlikle ÇEKMELİDİR!!!
Hocam napalım kadro dışımı bırakalım yoksa yollayalımmı sen karar ver hadi sen söyle ŞENOL HOCA UYGULAR...

Fatih BALTA
16.01.2011, 22:44
Burak Ankaragücün yazar bir iki tane herkesin girer gönlüne. Ama böyle olmaması lazım.

Eskiden Umut a yapılan şimdi Burak a yapılmaya başlandı. Ben artık Burakçı olurum sonra kimse kızmasın bana :p :)
Fatırayı kesecek, sövülüp sayılacak birisi lazım bazı arkadaşlara.Bu hafta Burakla idare edecekler anlaşıldı.

Barış Burak
herkese hayırlı geceler ben çıkıyorum:)

Mustafa Umut
Hocam bize ne.Nereye giderse gitsin.Gelsin topunu oynasın golünü atsın -bugün olduğu gibi- yapabileceğinin en iyisini yapsın.Gerisine çok takılmamak lazım.

kamyonetçi
Engin cezası nedeniyle A.Gücü maçında yok.

Kadro yaparken aklımızda bulunsun.:)

SEDAT
tesekkurler sedat. cıkartıyorum tabii. umarım sene sonunda kadar cıkartıp karnavaa ceviririz.

- Hep beraber abi , hep beraber inşallah :)

Devrim Arslan
16.01.2011, 22:45
bu arada barca - malaga macına bakıyorum dakıka 41 ve 3-0 ama messi nasıl top kovalıyor karsı kalede baskı yapıyor yuhhh,

Ali Şahin
kimi ayın futbolcusu seçsek batırıyo.bu saçmalığa son versek diyorum.ama diğer futbolcuları motive ediyomudur acaba,yinede şahsi fikrim bu uygulama artık olmasın

~UniCef~

Katilmamak mümkün degil.

Oğuz ZEYTİN
16.01.2011, 22:46
Devre arası maçlarını izleyememiştim. Olcay Abi'nin yazılarında değindiği "pas futbolunu" merak etmiştim. Bu gece görünce anladım. Yalnız beceriksizlik mi, konsantrasyon eksikliği mi yoksa laubalilik mi -bilemiyorum- rakip kale önünde çok pozisyon harcadık.

Bence oyuncularımızın çoğu/hepsi başarılıydı. Yine de Cale ve Glowacki'yi daha çok beğendim.

Uğur Kalyoncu
16.01.2011, 22:46
- Kardeş sen Trabzon -Manisa maçındanmı bahsediyorsun.
lider olarak bitirdiğimiz ilk yarı ve bu akşam ki manisa maçında ki trabzonsporun genel özeti olarak söylüyorum..

Erdal
16.01.2011, 22:47
Ayrıca ilk yarı boyunca göbekten ve soldan yapılan organizasyonları İbrahim e borçluyuz biraz da....Üstelik bu gün yeteri kadar iyi olmaması tamamen heyecandan ( elbette tamamen subjektif bir yorum) ve bence bu harika bir şey :)

Sefa
Kaç pas yaptığımızı merak ediyorum istatistikler belli mi ?

SEDAT

- İyi geceler kardeşim :)

Cafer Bulur
Antep belediye ye 3-5 dakika daha dayansaydik bu aksam gruptan cikmayi garantilemistik.

Gelde o kacan galibiyete yanma simdi...

FoReVeR-TS
16.01.2011, 22:48
Hocam napalım kadro dışımı bırakalım yoksa yollayalımmı sen karar ver hadi sen söyle ŞENOL HOCA UYGULAR...
hayır tabi ki ona şenol hoca karar verecek ve kimse de ne gerek var adam ne güzel oynuyor demeyecek..ve iyi oynuyor diye cezadan da vazgeçilmicek..jaja bugün 10 gol de atsa benim yptığı sorumsuzluk yüzünden benim gözümde serkan'ın bir kanat bindirmesi kadar,selçuğun bi ara pası kadar değerli olamaz..benim söylemek istediğim hakeden hakettiği kadar değer verelim.Trabzonda futboldan önce karakter gelir,gelmelidir..

asimetrik
bu arada barca - malaga macına bakıyorum dakıka 41 ve 3-0 ama messi nasıl top kovalıyor karsı kalede baskı yapıyor yuhhh,

Aynen. Bizim de görmek istediğimiz bu.
Yanlış anlaşılmasın Malaga'ya karşı değil yedek ağırlıklı iddiasız açık oynayan Manisaspor'a karşı.
Bugün oyunu beğenmeyenlerin ki ikinci yarıyı ben de beğenmedim, bekledikleri bu olduğu içindir. Takımda bunu yapacak yetenek var ama profesyonellik henüz yok..

~UniCef~

Hayirli Geceler :)

SEDAT
16.01.2011, 22:49
lider olarak bitirdiğimiz ilk yarı ve bu akşam ki manisa maçında ki trabzonsporun genel özeti olarak söylüyorum..

- Yenildiğimiz maçtada kötü oynamamıştık .
- Eğer bugün bizim oynadığımız futbolu Beşiktaş oynasaydı el-galakticos olarak anılırdı emin ol :)

~UniCef~
Antep belediye ye 3-5 dakika daha dayansaydik bu aksam gruptan cikmayi garantilemistik.

Böyle BJK maci daha zevkli olur :)

pReN@_61
fenerin Samsunla yaptığı maçın sonucunu bilen var mı?

irfanb
16.01.2011, 22:51
Brezilyalilar geldi derken simdi de Polonyali Brozekler ülkelerine gitti.
Onlar da kacamak yapmazlar umarim.

Mert Oğuzlu61
16.01.2011, 22:51

bide şöyle düşün, bjk maçında 1p gruptan çıkmamıza yetecek + güçlü bir rakibi yarışın dışına itmiş olacağız, bursa da yok fener de yok geriye kalacak gs ee başka kim kaldı ? :) gs zaten fasulye :D

Cafer Bulur
16.01.2011, 22:52
Son macta bjk ye fazla asilmadan yenilirsek ben takima kizamam.

Bizim icin aslolan fb macidir,porofesyonellikte tam olgunlasmamis oyuncularimizin bu 2 derbi macini fiziki ve psikolojik olarak kaldirabilecegine ben inanmiyorum.

Varsa yoksa kadiköy diyorum ben,gerisi fasa fiso...

ccd6167
Aynen. Bizim de görmek istediğimiz bu.
Yanlış anlaşılmasın Malaga'ya karşı değil yedek ağırlıklı iddiasız açık oynayan Manisaspor'a karşı.
Bugün oyunu beğenmeyenlerin ki ikinci yarıyı ben de beğenmedim, bekledikleri bu olduğu içindir. Takımda bunu yapacak yetenek var ama profesyonellik henüz yok..

ya abi altıüstü kupa maçı neyın cabası bunlar anlamıyorum yaa..zaten sıksak bu maçı 5-6 olacaktı bu maç..olmadı 3 de kaldı kötü mü futbol hayır pozısyon cok...eeee daha ne ya daha ne ...

Necat Ulusoy
maçın özetini nerden izleriz ???

mekatronik
16.01.2011, 22:53
Engin cezası nedeniyle A.Gücü maçında yok.

Kadro yaparken aklımızda bulunsun.:)
colmanı koy onun yerine aynen devam

kamyonetçi

0 - 0

bitti.

macka61

golsüz bitti fenerliler protesto etmiş aykut ve takımı

.....
16.01.2011, 22:54
Onur

Serkan-Glowacki-Egemen-Cale

Burak(Yattara)-Selçuk-Colman-Engin

Jaja- Umut

Bu takımın önünde durabilene aşk olsun :)

AyhanPe
grupta bile lideriz :)

bjk ile yapacagimiz macin sonu ne olursa olsun antep.belediye nin manisa deplasmaninda kazanma sansini cok yüksek görmüyorum

Mehmet Zeki

Hazırlık Maçı | Samsunspor 0 - Fenerbahçe 0

Emirhan Uludüz
fenerin samsunla yaptığı maçın sonucunu bilen var mı?

0-0 ......

Mesut
16.01.2011, 22:55
aziz bizim maça kadar aykutu kovma :D

Uğur Kalyoncu
16.01.2011, 22:55
- Yenildiğimiz maçtada kötü oynamamıştık .
- Eğer bugün bizim oynadığımız futbolu Beşiktaş oynasaydı el-galakticos olarak anılırdı emin ol :)
ilk yarıda ki manisa maçını demiyorum genel olarak 17 maçtan bahsediyorum..bana göre antalya maçı hariç ilk yarı da ki bütün maçlarda çok iyiye yakın top oynadık ama paşa ve sivam maçlarını çıkatırsak diğer maçları sıkıntı stres içinde kazandık,benim demek istediğim bu kadar iyi mücadele edip,bu kadar iyi oynuyorsan son topları daha dikkatli vereceksin,son vuruşları daha düzgün yapacaksın,oyununun karşılığını da alacaksın,,biz rakipleri ezerken bile bu kadar beceriksiz davranarak ya herro ya merro maçı oynuyoruz buna fırsat vermemeliyiz..

pReN@_61
16.01.2011, 22:56
Desenize fener şova devam ediyor :)

Mustafa Umut
TRABZONSPOR-MANİSASPOR
Gol 3-1 Gol
Şut 25-7 Şut
İsabetli Şut 12-3 İsabetli Şut
İsb. Hücum Pas 4-1 İsb. Hücum Pas
Korner 7-5 Korner
Faul 9-19 Faul
Ofsayt 0-0 Ofsayt
Topla Oynama(%)60-40 Topla Oynama(%)

Kopyala yapıştır işi olmuyordu tek tek elimle yazdım kıymetimi bilin :)

Kaynak:Mynet.

Erdal
Eğer böyle giderse Giray müthiş bir stoper olacak inşallah...Ha olana kadar bir kaç pas hatası ile her şeyi berbat etme ihtimali yok değil...Ama futbol denemektir en çok :)

FoReVeR-TS
16.01.2011, 22:57
hakemi bi tek ben mi beğendim acaba?bence mükemmel maç yönetti..hiç gereksiz düdük çalmadı.oyun aktı resmen..2 adım geriden kullan fln gibi saçmalıklara da girmedi..bence çok iyiydi.fenev maçına da inşallah böyle bi hakem denk gelir..

irfanb
16.01.2011, 22:57
TRABZONSPOR-MANİSASPOR
Gol 3-1 Gol
Şut 25-7 Şut
Korner 7-5 Korner
Faul 9-19 Faul
Ofsayt 0-0 Ofsayt

Hayret Isaac hic ofsayta düsmemis.

Tunç Tosun
16.01.2011, 22:58
TRABZONSPOR-MANİSASPOR
Gol 3-1 Gol
Şut 25-7 Şut
Korner 7-5 Korner
Faul 9-19 Faul
Ofsayt 0-0 Ofsayt

Burak ofsayt a düşmüştü ilkyarı. Bir hata var.

Erdal

:)))))) İrfan abi nerden hatırladın yahu

SEDAT
- Gerçekten içten söyliyeyim eleştiricek hiçbir futbolcumuzu göremiyorum...

asimetrik
Bugün goller hariç en keyif aldığım sahne;
İkinci yarıda çok pas yaparak rakip kaleye gidip, ceza sahasında oyuncumuzu topla buluşturduktan sonra net pozisyon oluşmadığından (saçma vuruş yapmayıp) tekrar topu ortasahaya oynayıp Jaja'nın kaleciye dönüşü ve Tolga'nın pas yaparak tekrar atak tazelememizdi.
Yine ilk yarıda 3-4 pasta defanstan rakip ceza sahasına girişimiz. Ne yazık ki gol olmadı.
Cale neredeyse kusursuz oynadı. Böyle giderse tutamayız:)
Glowacki'nin pozisyon hatası yaptığını görmedim. kaçırmış olabilirim. Disiplinine hayranım oyundan hiç kopmuyor.

Sıkıntılarımızdan bazıları Engin'in ve Jaja'nın mutlaka her yaptıklarının ekstra olması için gayretleri. Gerektiğinde basit oynamak daha ekstra bir iştir. Bu, oyuncuyu çok daha yükseğe taşır.

Emirhan Uludüz
16.01.2011, 22:59

Bizim Fener maçında ofsayt sınırını doldurdu o.

Mustafa Umut
16.01.2011, 22:59
Bende babama dedim ne ilginç hiç ofsayta düşmemişiz diye.O da aynı şeyi dedi Burak düşmüştü dedi.Ben hatırlayamadım.

asimetrik
16.01.2011, 23:00
ya abi altıüstü kupa maçı neyın cabası bunlar anlamıyorum yaa..zaten sıksak bu maçı 5-6 olacaktı bu maç..olmadı 3 de kaldı kötü mü futbol hayır pozısyon cok...eeee daha ne ya daha ne ...

26 yılın acısı. Başka bir şey değil..

Kader KORELİ
Onur

Serkan-Glowacki-Egemen-Cale

Burak(Yattara)-Selçuk-Colman-Engin

Jaja- Umut

Bu takımın önünde durabilene aşk olsun :)

Daha Pawel Brozek var. Onun da Jaja gibi takima faydali olacagini düsünüyorum. Öyle yedek de tutulacak bir futbolcu degìl Pawel.

mekatronik
zaten 27 şut attık,25 değil
topla oynamada %59-%41.

TS-FAN
Cale ne orta yaptı bee :)

Erdal
16.01.2011, 23:01
Korkarım Selçuk, Egemen den sonra bir de Cale nin kontratını uzatma derdimiz olacak...Ey gidi Asbaşkan Kenan İskender olsaydı evlendirirdi Cale yi olur biterdi :)

Burak Aksoy
16.01.2011, 23:02

0-0 bitti o maç.

Necat Ulusoy
16.01.2011, 23:02
maçın özetini nerden izleriz ???????

irfanb
16.01.2011, 23:04
maçın özetini nerden izleriz ???????

TRT Haber gece macin tekrarini verecek yanilmiyorsam.

Erdal
16.01.2011, 23:04
Transfer ne zaman bitiyor?

Cüneyt Canlıca
16.01.2011, 23:05
aziz bizim maça kadar aykutu kovma :D

Valla bende kovacagından korkuyorum...Yeni teknik adam değiştiren takımlar yaramıyor bize.. Az daha dayan Aykut gözünü seveyim...

irfanb

1 Subat`ta...

arifemre
Cale ne orta yaptı bee :)

ben cale yi hic bu kadar iyi görmedim.
maçın yıldızı anketi nerede? ilk kez ona oy verecem...

Devrim Arslan
16.01.2011, 23:06
hayir aykut hayir sana kadikoyde koyacagiz sonra gideceksin lutfen simdi degil

SEDAT
16.01.2011, 23:06
hakemi bi tek ben mi beğendim acaba?bence mükemmel maç yönetti..hiç gereksiz düdük çalmadı.oyun aktı resmen..2 adım geriden kullan fln gibi saçmalıklara da girmedi..bence çok iyiydi.fenev maçına da inşallah böyle bi hakem denk gelir..

- Valla ben hiç beğenmedim yediğimiz kasıtlı tekmeleri seyretti resmen , bugün bizim iyi olmamıza dua etsin...

C.Altuntaş
16.01.2011, 23:08
bjk nın yenı transferlerı :)

göti, maldeyda, sineo, kerizma

FC-ST-PAULI-61
16.01.2011, 23:08
Hakeme bak Dikson Jajanin ayagini kiracakti neredeyse sari kart bile yok.

C.Altuntaş
16.01.2011, 23:09
aykut bıze kaybettımı fener zaten kotuydu dıcekler bu sarmıyo ama ya :D:D:D:D

DePaR
16.01.2011, 23:10

dixon' ın jaja ya yaptığı hareketede sarı vermeliydi ama genelde iyiydi,

arifemre
16.01.2011, 23:10
bugün ilk onbire giremeyenlerden bir onbir yapasım tuttu
------------onur------------
tayfun-yumlu-egemen-ferhat
m.çakır-ceyhun-colman-brozek
------------alan-------------
----------brozek-------------
e yuhhh, komple takım diye buna derim ben

Ozan Yazıcı
16.01.2011, 23:12

Niçin sordunuz üstadım?
Tespitiniz mi var, duyum mu?

Devrim Arslan
16.01.2011, 23:13
http://hm.cdn.md/img/haberbuyuk/h/hikmetkaraman160111B1.jpg Manisaspor (http://www.mackolik.com/Takim/449/Manisaspor) Teknik Direktörü Hikmet Karaman (http://www.mackolik.com/Antrenor/315/Hikmet-Karaman) çarşamba günü yine kupada Beşiktaş ile zorlu bir maç oynadıklarını belirterek, ''Beşiktaş mağlubiyetinden sonra kupadaki iddiamızı minimuma indirdik. Bugün farklı bir kadroyu saha sürdüm. Uzun süre A2 takımında oynayan oyuncuları da görmeyi istedim. Çarşamba Beşiktaş, pazar günü Trabzonspor ile üst düzey iki maçı aynı kadroyla oynayamazdık'' dedi.

Kardemir Karabükspor ile cumartesi günü ligde önemli bir maça çıkacaklarını dile getiren Karaman, ''Ligin ilk yarısında Trabzonspor'u 3-1 yenmiştik. Bugün de aynı sonuçla mağlup olduk. Maç uzatmaya gitti. Bunun uzatması da var. Aynı şey Beşiktaş için de geçerli. Bu maçların uzatmasını oynayacağız. Trabzonspor'a kupada başarılar diliyorum'' diye konuştu

Devrim Arslan
16.01.2011, 23:15
Trabzonspor (http://www.mackolik.com/Takim/4/Trabzonspor) Teknik Direktörü Şenol Güneş (http://www.mackolik.com/Antrenor/374/Senol-Gunes), Konya Torku Şekerspor ve Manisaspor galibiyetleriyle gruptan çıkma şanslarını artırdıklarını söyledi.

Güneş, 3-1 galip geldikleri maçın ardından yaptığı değerlendirmede, sahalarında ikinci yarının ilk resmi maçını oynadıklarını belirterek, ''Daha önce kendi sahamızda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile berabere kalarak 2 puan kaybetmiştik. Kritik bir maç oynadık. Kazanmak için sahaya çıktık ve kazandık. Hak ettiğimiz bir galibiyetti. Oyun disiplini arzusuna rağmen maçın başında yediğimiz gol düzenimizi bozabilirdi ama etkilenmeden sonuna kadar oynadık'' dedi.

Güneş, art arda aldıkları 2 galibiyet grupta şanslarını artırdıklarını ifade ederek, ''Umarım Beşitaş'ı da İstanbul'da yenerek gruptan çıkarız. Oyundan memnunum. Ciddi boyutta pozisyon vermeden cezalı oyuncu olmadan maçtan kazanarak ayrılmamız memnuniyet verici. Umarım ki böyle devam eder'' diye konuştu.

Beşiktaş ile yapacakları son maçta kendi işlerini kendilerinin görmek istediğini anlatan Güneş, ''Beraberlik de yetebilir ama kazanmak istiyoruz. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un da Manisa'da maçı zor geçecek. Biz İstanbul'a gidip oyunumuzu oynayarak alacağımız sonuçla umarım turu atlayacağız'' ifadesini kullandı.

Güneş, yeni transferlerin tam olarak hazır olmadığını, bu nedenle kendilerinin kadroda yer almadığını da kaydetti.

Karşılaşmada 2 gol atan Jaja ise takım olarak çok iyi bir oyun ortaya koyduklarını ve kendisini de beklediğinden daha iyi bir performans gösterdiğini kaydetti.

Erdal
Estağfurullah Ozan...Sezer idmanlarda umut veriyor maça yansıtamıyor....Teo dan da para gelirse değerlendirilir diye düşünüyorum....Ha Teo nun bedeli zaten ödenmediyse de bütçede ayrılmıştır bir kaynak çıkar ortaya....Ulan Ceyhun adam aratmasan bize....

FoReVeR-TS

bence bu takım 1.takımı yener hocam..kalede onur var gol mol yemezler bence çok etkili bi takım olur bu takım:)

.....
16.01.2011, 23:16
http://hm.cdn.md/img/haberbuyuk/h/hikmetkaraman160111B1.jpg Manisaspor (http://www.mackolik.com/Takim/449/Manisaspor) Teknik Direktörü Hikmet Karaman (http://www.mackolik.com/Antrenor/315/Hikmet-Karaman) çarşamba günü yine kupada Beşiktaş ile zorlu bir maç oynadıklarını belirterek, ''Beşiktaş mağlubiyetinden sonra kupadaki iddiamızı minimuma indirdik. Bugün farklı bir kadroyu saha sürdüm. Uzun süre A2 takımında oynayan oyuncuları da görmeyi istedim. Çarşamba Beşiktaş, pazar günü Trabzonspor ile üst düzey iki maçı aynı kadroyla oynayamazdık'' dedi.

Kardemir Karabükspor ile cumartesi günü ligde önemli bir maça çıkacaklarını dile getiren Karaman, ''Ligin ilk yarısında Trabzonspor'u 3-1 yenmiştik. Bugün de aynı sonuçla mağlup olduk. Maç uzatmaya gitti. Bunun uzatması da var. Aynı şey Beşiktaş için de geçerli. Bu maçların uzatmasını oynayacağız. Trabzonspor'a kupada başarılar diliyorum'' diye konuştu

Uzatması varsa ne olmuş ?

Manisadan 3-1 ilede çıkamazsın Hikmet Hoca!

irfanb
16.01.2011, 23:17
Karşılaşmada 2 gol atan Jaja ise takım olarak çok iyi bir oyun ortaya koyduklarını ve kendisini de beklediğinden daha iyi bir performans gösterdiğini kaydetti.

Bizim Cafer bile beğendi.

Volkan Albayrak
trt de k. hamdi ve hami var

Adem Hotaman
MP Trabzonspor Basketbol Takımımızın Maçlarının Yayınlanması İçin Mail Kampanyası | Destek Olalım Lütfen!
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27609

metinbay61
colmanın eksiklğini hissettik ama top bizdeyken değil rakipteyken hissettik...

ilk yarı takım mükemmeldi...maçı kopardıktan sonra rölantide oynamamız normaldi bence...

manisa bir gol daha atsaydı 2 tane daha atardık...zaten gol attıklarına pişman oldular...

kaldığımız yerden devam edermiyiz diyodum üstüne koyarak gidiyoruz...

Jester
16.01.2011, 23:19
Forumun genelinden farklı olarak Cale'yi o kadar iyi, Burak'ı da o kadar kötü bulmadım.

İyi haber, artık takımda herhangi birinin eksikliği çok önemli değil.
Kötü haber, transfer döneminde ne kalitemizi artırdık ne de kronik eksiklerimizi giderebildik.

irfanb
16.01.2011, 23:20
Estağfurullah Ozan...Sezer idmanlarda umut veriyor maça yansıtamıyor....Teo dan da para gelirse değerlendirilir diye düşünüyorum....Ha Teo nun bedeli zaten ödenmediyse de bütçede ayrılmıştır bir kaynak çıkar ortaya....Ulan Ceyhun adam aratmasan bize....

Erdal bir Süper kupa 3 milyon dolar etmez mi?
Teofilo parasini cikardi bence.

iso_4939
16.01.2011, 23:25
jaja mukemmeldı yaw burak da bır okadar kötü.

kaptans
16.01.2011, 23:26
özet isteyen arkadaşlar trt ye

Koray10
16.01.2011, 23:26
simdi trt 1 bakin

Murat Altun
16.01.2011, 23:27
Bumacin son bolumlerinde brozeklerden en az birini oynaysaydi keske senol hoca

Erdal
16.01.2011, 23:28
Bu arada forumdaki bazı kardeşler beni paranoyak etti....Selçuk Yattara'ya pas verdikçe sevindirik oluyorum ::)

Murat Altun
16.01.2011, 23:29
Giray cok iyidi bugun

kamyonetçi
Manisayı tebrik etmek lazım.

Her maç rakibe tekme atacak süper bir elemanı bulup oynatabiliyorlar.

88 numaralı Bekir bu akşamın nöbetçi tekmecisiydi.

Mehmet Güven abisini hiç aratmadı!!!

talsuv61
Ligde ki manisa maçına göre çok farklıydık.Allaha şükürler olsun ki takım her maç daha iyi gidiyor.Biz büyük konuşmayalım diyoruz ama karamanın söylediği bu maçın uzatması olacak lafına da Allahım sabır diyorum. hem yedeklerle çıkıyorsun hemde yenilmek zoruna gidiyor. Senle ligde de hesabımız bitmedi o uzatmayı seve seve oynarız....

metinbay61
burak her maç bu kadar pozisyona girsin gerisi kolaylıkla gelir...bugün atamadı ama atacaktır...

şenol hocamız orta sahaya takım içinde bir çözüm arıyor keşke kahlenberge izin çıksaydı hocamızdan...
polonyalı forvetin kardeşinin maliyeti çok azdı belki ama kontenjan olarak bize sıkıntı çıkardı düşüncesindeyim...

Ozan Yazıcı
16.01.2011, 23:30

Kolombiyalılar peşin çalışır, orada nakit konuşur.. Malum toz işleri nakit dolu çantaya bakar.. :)
Bence ortaya 1 transfer daha olacak. Ben 1,5 transferle kapatırız diyordum. İkizleri paket babında tek sayarsak şu anda 1,5 transfer yapmış durumdayız. Umarım herkesi yanıltıp ortaya bir adam alırlar.

.....
16.01.2011, 23:32
Jaja Yattara Alanzinho Engin

Yetenek gösterisi başlıyor!

karaman6106
16.01.2011, 23:32
umutsezonbaşında3milyondu,şimdi10milyondur.

İlker Akçay
16.01.2011, 23:33
Jaja tek kelimeyle tatilde enerjisini tam harcayamamış,baharda çayıra çıkmış Boğa gibiydi :)

Erdal
16.01.2011, 23:34
Hamdi haklı...Burak ilginç bir karakter...Dış dünyaya kapalı sanki...

SEDAT
Jaja tek kelimeyle tatilde enerjisini tam harcayamamış,baharda çayıra çıkmış Boğa gibiydi :)

- Kesinlikle :) alem bana performans katar der gibiydi :D

Sinan Ayaz
umutun ve jajanın 2. golü harikaydı

karaman6106
16.01.2011, 23:35
61 Üye ve 25 Misafir

metinbay61
16.01.2011, 23:36
bu arada ilerdekiler şut çalışıyor galiba...jaja burak umut üçüde aynı açıdan (jajanınki ters taraftan) aynı yere ayak içi kesme şut attılar...malesef üçüde dışarı gitti...:)
şuan en başarılı jaja sonra umut sonra burak gibi gözüküyor...:)

kaptans
bu maçta yeni umud(t)umuz buraktı...

ama vurmaktanda hiç usanmamış

Bayraktaroğlu
tebrikler Trabzonsporum...İnşallah son maçıda kazanıp gruptan çıkacağız..

61zeynel61
16.01.2011, 23:37
1-0 öne geçtiğimiz maçta Manisa'ya 3-1 yenilmiştik.
1-0 geriye düştüğümüz maçt da Manisa'yı 3-1 yendik.
Hesap görülmüştür uşaklar, rahat uyuyun...

.....
Jaja henüz hazır değilmiş :)

Bu hazır hali değilse hazır halini düşünemiyorum :)

Devrim Arslan
bu macta cok sut cektik taktik miydi acaba :D

Erdal
16.01.2011, 23:39
Sokakta araba park edecek yer kalmadı be Hami nerde sokakta futbol...Çare yaylacılığın yeniden gelişmesi :)

SEDAT
Jaja henüz hazır değilmiş :)

Bu hazır hali değilse hazır halini düşünemiyorum :)

- Hakkatten ula :) bu adama ceza kesemem ben , kıyamam :)

İsmail Coşgun
Engin, Jaja, Cale, Giray bu akşam iyidiler...

Ayrıca Yattara artık kendisine çekidüzen vermesi gerektiğinin farkına varmış gibiydi...

Burak çok çabaladı...

metinbay61
- Kesinlikle :) alem bana performans katar der gibiydi :D

metalist taraftarları jaja kampa hep geç gelir ama ilk maçında öyle bir oynarki herşeyi unutturur demişlerdi...inşallah ben bu cümleleri avrupanın önde gelen bir takımının taraftarlarına kurmam...

2 sene bizde kalırsa kurmama gerek kalmıycak aslında...avrupayıda fethederiz 2 seneye...:)

talsuv61
Burak çok gol kaçırdı ama hücumda etkili olduğunu düşünüyorum.Keşke orta sahaya kahlenberg alınsa sezerden daha iyi olurdu. Belki sezerde oynayarak daha iyi olur ama sanmıyorum ki.
Tolgadaki şanssızlık mı yeterzilik mi 3 maç oynadı 3ünde de gol yedi.

~UniCef~
16.01.2011, 23:40
Hami ile ayni fikir degilim, dahada cocoklarin üzerlerine düsmeleri lazim velilerin

İsmail Coşgun
16.01.2011, 23:41
Glo her yere düşüşünde yüreğim ağzıma geliyor... :)

cerebrum
16.01.2011, 23:43

barış ataşa bak üçüncü takıma kadar düştü:)

Effective61
16.01.2011, 23:45
Tolga yı ne zaman kalede görsem, kesin bu maçta gol yeriz diye bir his geliyor , saolsun (!) Tolga da beni hiç yanıltmıyor.

cerebrum
16.01.2011, 23:46
Tolga yı ne zaman kalede görsem, kesin bu maçta gol yeriz diye bir his geliyor , saolsun (!) Tolga da beni hiç yanıltmıyor.

idaacıysan üst oynamak için iyi bir durum:)

Sezgin Öztürk
16.01.2011, 23:47
Şu istanbul medyası için üzüldüm şimdi. Adamlar hergün Jaja hakkında yok tatilde yatmış hiç çalışmamış yok asık suratlıymış, Şenol Hoca kendisini sildi Şenol Hoca ultimatom verdi Şenol Hoca 2. yarının ilk maçlarında forma vermez falan sallıyorlardı içlerinden gelen de buydu ancak Şenol Hoca kulak vermedi Jaja da cevabı verdi : KAPAK OLSUN!!! :D :D

Oğuz ZEYTİN
Konuyla alakalı değil ama forum yöneticilerinin anlayışla karşılayacağına inanıyorum:

"Takımın İçin Bir e-Posta"

MP Trabzonspor maçlarının yayınlanması için elinden geleni yapar mısın?

E-posta ile şikayet edebilirsin: http://www.digiturk.com.tr/iletisim.aspx

Facebook ve/veya Twitter üzerinden kulübümüze çağrıda bulunabilirsin: "Basketbol maçlarımız yayınlansın!" mesajını aşağıdaki kanallar aracığıyla yayınlayabilirsin.

http://www.facebook.com/pages/Trabzo...21344381230562

http://twitter.com/trabzonspor

http://www.facebook.com/tsbasket

http://twitter.com/tsbasket

Teşekkürler...

magicyattara
Harika bir Engin,harika bir Selçuk ve harika ötesi bir Jaja..aslında kimseyi kimseden ayırmıyorum ama bu 3 isim sahada parıldadılar..

Belki de bu sezon boyu oynadığımız en iyi oyun buydu..orta sahayı savunma manasında zayıf bırakmamıza rağmen,Selçuk,Engin ve Jaja'ın bu denli pres yapması ve top kapması gelecek adına sevindirici olandı..

Şu kafalara yerleştirilmiş belli:bu takım kalan 17 lig maçı ve kupa maçlarını ölümüne oynayacak..şunun şurasında 17 hafta dişimizi sıkıp,27 yıllık hasrete son vereceğiz..bu tüm futbolcuların beynine kazınmış..

Manisa takımı kimse yanılmasın,en az lig maçında ki kadar asıldı maça..geride kalabalık kalarak,kontra aradılar..iyi mücadele ettiler..

Biz farklıydık..Jaja bile bu kadar pres yapıyorsa,bu oyuncular şampiyonluğu kafaya yazmış demektir bu..kalan maçların hepsinde en az bu kadar koşacaklardır..

kamyonetçi
16.01.2011, 23:48
Bu akşam zemini beğenmedim,ikinci yarıda iyica kalkmalar oldu.

Zaman zaman pas trafiğinde sıkıntılar oluşturdu.

Zemin bizim için olmazsa olmazlardan.

iso_4939
16.01.2011, 23:48
su 8tş ile feneve bı cakalım yeter.

Bayraktaroğlu
16.01.2011, 23:49
ilk başlarda savunma olarak açıklar versekte daha sonradan eski oyun anlayışımıza döndük.Burak çok gol pozisyonları kaçırdı ama bunun için onu eleştirmememiz gerekiyor her zaman girdiği pozisyonları atacak diye bir şey yok yine de bir asist yaptı.jaja ilk yarı çok yüksek tempoda oynadı antreman eksiği olmasına rağmen 2.devre doğal olarak oyundan biraz düştü.Sevindirici olan taraf maçın başlarında gol yememize rağmen oyunu çevirmek için çabalamamızdı herhalde bu sene en çok bu özelliğimizle ön plana çıkıyoruz geriye düşsekte oyun anlayışımızda bozulma olmadan galibiyet arıyoruz.

demirel
16.01.2011, 23:49
Bu Jaja bizi şampiyon yapar,adam mutlak gol atacam diye oynadı,2 şut çekti,yanımdakine dedimki Jaja birazdan atacak,attı,ama hep böle istemesi lazım,takım iyiydi,ancak orta sahada çok boş pozisyon verdik ve atak yedik,daha dikkatli olunmalı,ayrıca Trabzonumuz tam bir takımi ligde bizi yenebilecek bir takım yok,kaza olmazsa

Cem Akyüz
16.01.2011, 23:50

Tolga gol yemezse o maç oynanmamış kabul edilir

Mehmet_Mercanlı
16.01.2011, 23:50
barca 4-1 malaga bıttı... sankı bıze nıspet yapıyorlar :D

sunlarla bı mac yapsak :)

Chiko
16.01.2011, 23:51
su 8tş ile feneve bı cakalım yeter.
Aynen.
Üc günde iki Istanbul takmini nakavt etmek ne güzel olur.

Sefaenes
16.01.2011, 23:51
en güvenmedigim takimda Tolga yine bir gol yer gol yemeden bitirdigi mac yok, ama yinede bu maci alacagiz

mactan önce demistim nedense Tolga gol yemeden mac bitiremiyor ama 84 kurtardigi top macin kaderinide degistirdi eger o golu yeseydi manisa baskili oynardi yinede teprik edeyim.

Etem Güner
16.01.2011, 23:53
http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-snc4/hs1257.snc4/158941_175717302464145_175716799130862_39807_1359_ t.jpg Gelecek Nesil Taraftarlarımız (: | Erzurum [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=175716799130862&oid=79472017741&comments)
http://www.facebook.com/Trabzonsporfanpage (http://www.facebook.com/Trabzonsporfanpage) Süre: 1:02http://www.facebook.com/home.php#!/Trabzonsporfanpage/posts/185764658108250

.....
16.01.2011, 23:55

Valla ya çok havalandı bunlar gerçek BORDO MAVİ ŞAMPİYONU gösterelim şunlara :)

SEDAT
16.01.2011, 23:56

- 3 avans veririz 4'te biter :)

OLCAY ÇAKIR
16.01.2011, 23:56
Yediğimiz golde Tolga suçlandı bu sayfalarda.

Ben o an hatasını görmedim....

Tekrarı da izleyemedim?

.....
16.01.2011, 23:59
3 golde hazırlanışı ve içeriği olarak çok harika.

Hep böyle goller bekliyoruz :)

Erdinç Dilek
17.01.2011, 00:00
golde Tolga'nın hatası yok atak çok iyi gelişti, little yiğit iyi vurdu belki azcık Cale vücudunu topla kale arasına biraz daha seri ve geri çekmeden koyabilseydi golü engelleyebilirdik. Ayrıca maç boyu performansını beğendim Tolga'nın. topuda artık elle sokuyor oyuna bir eksik yanı buydu bence onuda aşmış gördüm bu maçta.

Keleşoğlu
17.01.2011, 00:01
teşekkürler TRabzonsporum..

antep belediye şekere 2. golü atmasaydı bjk maçı formalite olacaktı bizim açımızdan ama olsun guruptan lider çıkarız yine!

Devrim Arslan
17.01.2011, 00:01
golde tolganin degil calenin bir anlik hatasi vardi