PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Manisaspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Asi Çaykaralı61
13.01.2011, 22:55
Fb yi yenmeyi kim istemez?:)

Elbette biz de kazanmaya oynayacagiz ama kazanmak zorunda degiliz.

Fb yi yensekte yaris devam edecektir,bursa kolay kolay pes etmeyecektir.

İNŞALLAH kazanacağız Abi :)

Birde bence de en önemli rakibimiz Şampiyonluk yolunda bencede Bursaspor.Ama belki bana katılır mısını bilmiyorum ama.Ligin ilk 2 haftasında puanlar kaybedebilir diye düşünüyorum Bursaspor takımı.Konyaspor deplasmanına gidecekler.Birde kendi sahalarında Galatasaray ile oynayacaklar ikinci haftada.

Cafer Bulur
13.01.2011, 22:56
İNŞALLAH kazanacağız Abi :)

Birde bence de en önemli rakibimiz Şampiyonluk yolunda bencede Bursaspor.Ama belki bana katılır mısını bilmiyorum ama.Ligin ilk 2 haftasında puanlar kaybedebilir diye düşünüyorum Bursaspor takımı.Konyaspor deplasmanına gidecekler.Birde kendi sahalarında Galatasaray ile oynayacaklar ikinci haftada.
Rakiplerin ne yapacagi hic önemli degil.

Biz yere saglam basarsak,hedefe topyekün iyi kilitlenirsek gerisi kendiliginden gelecektir.

Tunay ERDEM
13.01.2011, 22:58
gecin dalganizi. bu huyumuz tuttugu zaman basimäza neler geldigini biliyorsunuz.

Firtina52
13.01.2011, 22:59
Bugünkü Feneri kolay kolay yeneriz.
Ama konustugumuz takim yinede Fener yani ne olacagi hic belli degil.

Mehmet_Mercanlı
13.01.2011, 22:59
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Ziraat Türkiye Kupası maçında Yeni Malatyaspor'a karşı alınan 2-1'lik yenilgi sonrasında yönetimle görüşeceği ve istifasını sunacağı öğrenildi.

Asi Çaykaralı61
13.01.2011, 23:00
Rakiplerin ne yapacagi hic önemli degil.

Biz yere saglam basarsak,hedefe topyekün iyi kilitlenirsek gerisi kendiliginden gelecektir.

Cafer Abi haklısın şu anda herşey bizim elimizde bütün maçları kazanırsak kesin Şampiyonuz.Hatta bir maç yenilme avansımız bile var ama ALLAH KORUSUN.Bizler inandık Şampiyonluğa kenetlendik.Ama bir gerçek var ben her zaman bildiğimi derim ciddiyet ve hırs çok önemlidir.Azim etmek çok önemlidir.Başarıya ulaşmak istemek çok önemlidir.Bizler hepimiz bütün camia olarak ŞAMPİYONluğa kenetledik.Haydi TRABZONSPOR'um sana inanıyoruz.
Katılıyor musunuz Renktaşlarım :) Abilerm bana :)

Çağdaş DENİZ
13.01.2011, 23:04
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Ziraat Türkiye Kupası maçında Yeni Malatyaspor'a karşı alınan 2-1'lik yenilgi sonrasında yönetimle görüşeceği ve istifasını sunacağı öğrenildi.

bilgi????? kim diyo kim öğrenmiş yine sallıyo basın...

Fatih Özkan
13.01.2011, 23:04
Bugünkü Feneri kolay kolay yeneriz.
Ama konustugumuz takim yinede Fener yani ne olacagi hic belli degil.

Şansımız tutmuyor ki adamlara...
Büyük konuşmak değil amacım ama gerçekler ortada ve ben fark bekliyorum :cool:
Allah yardımcımız olsun...

Asi Çaykaralı61
13.01.2011, 23:06
Şansımız tutmuyor ki adamlara...
Büyük konuşmak değil amacım ama gerçekler ortada ve ben fark bekliyorum :cool:
Allah yardımcımız olsun...

Amin Fatih Abi Cümlemizin Cenabı ALLAH yardımcısı olsun İNŞALLAH Fenerbahçe'yi deplasmanda yeneceğiz :)

Cafer Bulur
13.01.2011, 23:07
Cafer Abi haklısın şu anda herşey bizim elimizde bütün maçları kazanırsak kesin Şampiyonuz.Hatta bir maç yenilme avansımız bile var ama ALLAH KORUSUN.Bizler inandık Şampiyonluğa kenetlendik.Ama bir gerçek var ben her zaman bildiğimi derim ciddiyet ve hırs çok önemlidir.Azim etmek çok önemlidir.Başarıya ulaşmak istemek çok önemlidir.Bizler hepimiz bütün camia olarak ŞAMPİYONluğa kenetledik.Haydi TRABZONSPOR'um sana inanıyoruz.
Katılıyor musunuz Renktaşlarım :) Abilerm bana :)
Katiliyorum caykarali.:)

Allah bize insallah seninde dualarin hürmetine sampiyonlugu nasip eder.

Dua ve cok calismak,bu ikisini uygulayana Allah her iki dünyada da istedigini verir.

Asi Çaykaralı61
13.01.2011, 23:11
Katiliyorum caykarali.:)

Allah bize insallah seninde dualarin hürmetine sampiyonlugu nasip eder.

Dua ve cok calismak,bu ikisini uygulayana Allah her iki dünyada da istedigini verir.

İNŞALLAH Rica ederim Cafer Abim Şampiyonluklar göreceğiz :)

Abim olur mu İNŞALLAH bizlerin Dualarımızın hürmetine Cenabı ALLAH bize Şampiyonluğu nasip eder :) AMİNN

Önemli olan istemektir.ALLAH isteyen kullarına verir.Önemli olan istemeyi bilmektir :)

Hasan61
13.01.2011, 23:11

Allah korusun bizimle oynasınlar sonra değişirler:)

lazibere
13.01.2011, 23:13
Arkansas'daki kuş ölümleri,
balıkların toplu intiharı,
nehirlerin renk değiştirmesi derken
Sabri'nin uzaktan golü geldi..

Servetin röveşatası kafaları iyice karıştırmıştı..Herkes kıyamet mı kopuyor derken

Neyse ki;

fenerbahçe'nin bu yılda türkiye kupasını alamadı , tüm dünyaya rahat bi nefes aldırdı :) Kehanet bozuldu

:):):)

FC-ST-PAULI-61
13.01.2011, 23:14
Manisayi da yenip Besiktasa 3-4 tane atariz

Asi Çaykaralı61
13.01.2011, 23:15
Manisayi da yenip Besiktasa 3-4 tane atariz

Biz Manisa'yı Hayırsıyla geçelim.Beşiktaş'ı 1-0 yensek de yeter :)

Mehmet_Mercanlı
13.01.2011, 23:21
Bazen hüzün bazen şenlik,

bazen malatya bazen pendik,

29 sene oldu ulAn bune rezillik..!

:D

FC-ST-PAULI-61
13.01.2011, 23:21
Katılıyor musunuz Renktaşlarım :) Abilerm bana
Tabiki katiliyoruz, bu sene Sampiyon olacagiz:)

thesiege61
13.01.2011, 23:23
Manisaspor'u yensek bile BJK karşısına ikinci turu garantilemiş şekilde çıkmamız çok zor. Ben GBB'nin Konya Şekerspor ve Manisaspor maçlarından en az 3 puan alıp gruptan çıkacağını düşünüyorum. Her halükarda BJK maçı iki takım için gruptan çıkma adına final maçı olacaktır. Eğer Manisaspor'u yenersek BJK maçı öncesi avantajlı olan taraf biz oluruz, eğer yenemezsek de BJK olur ama dediğim gibi her halükarda o maç iki takım için de final maçı olacaktır.

murat
13.01.2011, 23:26
Guzel bir hazirlik maci baska birsey degil, kupoa hic umurumda degil. Yenileri izlesek bari ;)

reisoğlu61
13.01.2011, 23:40
umarim yedek oyuncularla degilde ideal kadroyla cikariz manisa macina.
mutlaka yenmeliyiz, besiktas macinda beraberlik yeterli olmasi icin

Oğuzhan
13.01.2011, 23:44
Evet Manisaspor'u kesinlikle yenmeliyiz. Manisaspor'un puanı yok bildiğim kadarıyla grupta.

Canberk
13.01.2011, 23:57
Manisaspor'u yeneceğiz.
Olacak!
Totem yapalım.
Yeneceğiz,Yeneceğiz,Yeneceğiz,Yeneceğiz,Yeneceğiz, Yeneceğiz,Yeneceğiz,Yeneceğiz,Yeneceğiz,Yeneceğiz, ...,Yeneceğiz

Keleşoğlu
14.01.2011, 00:17
yeni manisaspor:=)

The_Storm
14.01.2011, 00:58

Servetin röveşatası kafaları iyice karıştırmıştı..Herkes kıyamet mı kopuyor derken

Neyse ki;

fenerbahçe'nin bu yılda türkiye kupasını alamadı , tüm dünyaya rahat bi nefes aldırdı :) Kehanet bozuldu

harika bir espri!

mashal61
14.01.2011, 01:06
Burada fenerle ilgili yorumlar okuyorum. Real Madrid-Atletico Madrid maçı varken fener-yeni malatyaspordu galiba (her neyse) maçını mı izlediniz yoksa? :)

yatara
14.01.2011, 01:08
Haydi Trabzonsporum♥

atf61
14.01.2011, 08:47

Neyse ki;

süpersin kullanabilirmiyim

Hüseyin Gündoğdu
14.01.2011, 08:47
Malatyanın plakası 44. Yeni Malatyaspor 15 harf. 44 - 15 = 29 Fenerbahçenin Türkiye Kupasını alamamasının 29.yılı kutlu olsun! :)

mükemmel:):p:D:alkış::)

Cemalettin Taşkın
14.01.2011, 08:49
bizim maç yine trthaber deymiş. trt1 de maç saatinde film var.

teşekkürler trt !!!

Ertan 51
14.01.2011, 09:46
fb nin hocası aykut kocaman yaptığı basın toplantısında;
''Yeni Malatyaspor'un attığı 2 gol irdelenmesi lazım'' dedi ;)

talsuv61
14.01.2011, 10:34
Allah nasip ederse fb ile oynayacağımız maç; aykut kocamanın fb'deki son maçı olacak! İnşallah.
Manisa maçı da intikam maçı olacak yenersek bjk ile beraberlik halinde biz tur atlar bjk de büyük ihtimal elenir.

Ertan1982
14.01.2011, 11:18
Manisa macinin 2:0 alacagiz.BJKlen berabere kalip grubtan cikacagiz.

Tayfun
14.01.2011, 11:20
Pazar günü bir gelse de, maça gitsek hasret bitse...

Zeki Akyol
14.01.2011, 11:30
gruptan cıkarız Bjk ıle berabere bıter ıkımızde gruptan çıkarız dıye düşünüyorum ...

Tolunay Abdioğlu
14.01.2011, 11:35
--------------------Onur-----------------
Serkan-----Giray----Glowacki----Cale(Piotr)
-----------Selçuk----Colman-lütfen.:D-----
Yattara-----------Jaja(Engin.)--------Burak
----------------Umut(Pawel.)--------------

Selçuk-Colman ikilisini artık görmek istiyorum. :)

lazibere
14.01.2011, 12:56
Maçın ardından özel uçakla Malatya'dan ayrılan Sarı-lacivertliler, ligin ikinci yarı hazırlıklarını sürdürecekleri Antalya (http://www.hurriyet.com.tr/index/Antalya/)'ya 01.50 sularında ulaştı. Havaalanında Antalya (http://www.hurriyet.com.tr/index/Antalya/) Fenerbahçeliler Derneği üyelerinden oluşan yaklaşık 100 kadar taraftar tarafından karşılanan Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbahçe/) kafilesine çiçek verildi. Ayrıca taraftarlar, futbolcuları gördükleri anda alkışlar eşliğinde sevgi gösterilerinde bulundu.
Taraftarlar özellikle alınan bu sonucun ardından koltuğunun sallatıda olduğu öğrenilen teknik direktör Aykut Kocamana, takım kaptanı Alex (http://www.hurriyet.com.tr/index/Alex/)'e ve ikinci kaptan Emre Belözoğlu'na büyük ilgi gösterdiler. Hemen hemen tüm futbolcuların yolunu kesip fotoğraf çektiren taraftarlar, tezahüratlarla Sarı-lacivertli takıma destek oldular. Fenerbahçeli taraftarlar otobüs hareket ederken de, meşaleler yakıp sevgi gösterileri eşliğinde takımı uğurladılar.

HÜRRİYET

Tek dertleri bizimle oynayacakları maç, o maçı kaybederlerse ana avrat küfretmeye başlayacaklar.. Hadi Trabzon'um, son bir darbe de sen vur da nakavat olsun Aykut kocaman

volkan_627
14.01.2011, 13:30
aykut gitmesin arkadaşlar. bize bu kadar iyiliği başkası yapmaz. adam fener in başında olduğu sürece şampiyonluk yarışında fenerin ismi bile geçmez. bir rakipten kurtulduk daha ne isteriz...

Cemalettin Taşkın
14.01.2011, 13:34
gruptan cıkarız Bjk ıle berabere bıter ıkımızde gruptan çıkarız dıye düşünüyorum ...

gaziantep belediye ne olacak?

4 puanları var konya torku ve manisa maçları kaldı 10 puan yapabilirler. her şartta manisa ve beşiktaşı yenmemiz lazım. manisaya puan kaptırısak zaten gruptan çıkamayız.

talsuv61
14.01.2011, 14:02
G. Belediye; torkuyu 2 farkla yensin kesin çıkar.Beşiktaş bizi yenerse anca çıkabilir o zamanda biz çıkamayız.

hüseyin1975
14.01.2011, 15:22
Önce kargalara yenilmeyip kupadan eleyelim.
Sonra Fenerbosdani ezip aykutcugu yollayalim.

Dip.Ing.Mag.
14.01.2011, 15:34
gaziantep belediye ne olacak?

4 puanları var konya torku ve manisa maçları kaldı 10 puan yapabilirler. her şartta manisa ve beşiktaşı yenmemiz lazım. manisaya puan kaptırısak zaten gruptan çıkamayız.

manisanin suan 0 puani var. eninde sonunda birine patliyacak. bu ins. biz olmayiz. biz yenersek, büyür bir ihtimal g.b.b yi yenerler.

Hasan Onur TAN
14.01.2011, 15:51
Malatyanın plakası 44. Yeni Malatyaspor 15 harf. 44 - 15 = 29 Fenerbahçenin Türkiye Kupasını alamamasının 29.yılı kutlu olsun! :)
face de kullandım hakkını helal et:D

blacksilva
14.01.2011, 15:55
4 puan lazim kimden 3 puani cikarcagimiz önemli degil. iki maci da kazanabiliriz

Çağatay_
14.01.2011, 16:03
Aykut Kocaman umarım gitmez.

Bu yükü kaldıracak tecrübeye sahip değil.

lazibere
14.01.2011, 16:06
Oyuncumuz Selçuk İnan, ikinci devre öncesi mesajlar verirken, transferiyle ilgili yapılan spekülasyonları da değerlendirdi.

Ligin ilk devresini hem oyun hem de sonuç olarak zirvede tamamladıklarının altını çizen Selçuk, tüm takım ve camia olarak en büyük hedeflerinin bu başarıyı sezon sonuna taşımak olduğunu vurguladı.
Takımda çok iyi bir arkadaşlık ortamı bulunduğunu ve Antalya’da iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Selçuk, şunları söyledi: “Bu kamp süreci fiziksel anlamda son derece iyi hazırlanmamıza sebep oldu. Teknik heyetin antrenman programı sayesinde gerek özel gerekse de takım halindeki çalışmalarla fiziksel eksikliklerimizin tamamı giderildi. Konya’da aldığımız galibiyetin ardından hafta sonu kupada oynayacağımız Manisaspor karşılaşmasını da kazanarak önce bu alanda iddiamızı sürdürmek, daha sonra da lige moralle başlamak istiyoruz” dedi.
Ligin ikinci yarısıyla birlikte sadece futbola konsantre olacağını da savunan milli oyuncu, “Devre arasında gerek yönetim kurulumuz gerekse de teknik direktörümüzle görüşerek transferim hakkındaki düşüncelerimi kendilerine aktardım. Kulübümle ilgili hiçbir olumsuz düşüncem söz konusu olamaz. Şu anda belki de kariyerimin en önemli fırsatlarından birine yaklaşmış durumdayım. Şampiyonluk hayalim her şeyin ötesinde. Bu yüzden değişik gündemlerle kafamı meşgul etmek istemiyorum. Trabzonspor formasını giyerken, bu takımla şampiyonluğa koşarken hele de yurt içinden başka bir kulüple transfer görüşmesi yapmam mümkün değildir. Taraftarlarımızdan ricam bu yönde kamuoyuna yansıyan bilgilere itibar etmemeleridir. Yapılan görüşmeler sonrasında yönetimle gelmiş olduğumuz nokta öncelikle kulübümle masaya oturmak kaydıyla transfer konusunu konuşmaktır. Avrupa’da futbol oynamak benim için küçüklüğümden beri hayalini kurduğum hevestir. Ancak elbette Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek de önemli bir hedeftir. Tüm bunlar benim sezon sonu için düşüncelerimdir. Ama öncelik her zaman Trabzonspor’undur. Bu ifadelerin dışında önümüzdeki günlerde kamuoyuna yansıyacak bilgilerin tamamı gerçek dışıdır. Transfer konusu benim için lig sonuna kadar kapanmıştır” diye konuştu.

kaan aydın
14.01.2011, 16:19
Yeni ve çok kısa bir fıkra çıkmış,

Fıkra şöyle,

"Fenerbahçe kupayı almış"
...
:))) :))) :))) :)))

Enes Ünal Kaya
14.01.2011, 16:21
Yeni ve çok kısa bir fıkra çıkmış,

Fıkra şöyle,

"Fenerbahçe kupayı almış"
...
:))) :))) :))) :)))

Heralde dünyanın en kısa olup da bu kdr güldüren tek fıkrası bu dur :D

61asiadam
14.01.2011, 16:26
aykut bu acıklamalardan sonra trabzon macına kadar zor kalır

Mehmet_Mercanlı
14.01.2011, 16:35
aykutun bileti bizde hiç biryere gidemez :)

Murat Altun
14.01.2011, 16:37
şu manisa ya ve çakma fatih terime acaip kılım uamrım rahat ve farklı bir galibiyet alırız

ARAF
14.01.2011, 16:49
allahın izniyle manisayı yeneriz inşaallah
sonrada beşiktaşı yendikmi fenerden sonra bjk de kupa dışı kalır inşallah

ozturk
14.01.2011, 16:49
inşallah güzel bir futbolla güzel bir galibiyet alırız..

ciddiye almalıyız.

Ilelioglu
14.01.2011, 17:43
Zor bir mac ayni zamanda ikinci yari öncesi ciddi bir sinav olacak...:)

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

Cemalettin Taşkın
14.01.2011, 17:45
iddaa lig maçındaki oranı vermiş yine 1.15

Horispin
14.01.2011, 17:50
Bu maçı alırsak Bejeke maçında beraberlik yeterli olur. Bejeke ve Geyse de ileriki turlarda karşılaşır ve finalde Geyseyi yenip ligi 2 kupayla kapatırız inşallah.

Yukarıda söylediklerim olursa bu sezon 3 kuşak unutulmaz : ) Torunlara anlatırız artık.

Murat Altun
14.01.2011, 17:51
allahın izniyle manisayı yeneriz inşaallah
sonrada beşiktaşı yendikmi fenerden sonra bjk de kupa dışı kalır inşallah

finale kadarda gelirse cinconu yenmek güzel olur :)

Fatih Özkan
14.01.2011, 19:24
3-1'in acısını fazlası ile çıkarmamız lazım...

Yiğit SARI
14.01.2011, 23:15
Stad'ı doldururmuyuz ?

Ilelioglu
14.01.2011, 23:18
Stad'ı doldururmuyuz ?

Sanmam...:)

Kazım Uzunboy
14.01.2011, 23:27
Stad'ı doldururmuyuz ?

Taraftarlar takımı fazlasıyla özledi. Bence doldururuz.

Asi Çaykaralı61
14.01.2011, 23:56
Herşeyden önce 1-0 olsun bizim olsun :)

Tabii ki farka kim yok der ki :) kimse :)

Asi Çaykaralı61
14.01.2011, 23:57
Stad'ı doldururmuyuz ?

Bence doldururuz diye düşünüyorum Hayırlısıyla İNŞALLAH :)

Tolunay Abdioğlu
14.01.2011, 23:58
Stad'ı doldururmuyuz ?

Maç günü ve saati uygun.Handikap,maçın TRT'den yayınlanacak olması.Tamamen dolmasa da,hatırı sayılır bir rakam olur bence.

Asi Çaykaralı61
15.01.2011, 00:01
Arkadaş bu maça yürek dayanmaz yürek :)

Fanatik34
15.01.2011, 00:20
şu manisa ya ve çakma fatih terime acaip kılım uamrım rahat ve farklı bir galibiyet alırızBen olsam, motivasyonu saglamak icin, bizi ligte yendikleri macta o yaptigi kol hareketini gösterir oyunculari sahaya sürerdim! Iste o zaman tarihi fark atariz:)

yunushanilce
15.01.2011, 00:53
şu manisaya baya bir sallasak varya içim ne rahat edecek lig de iki takıma acayip sinirim bozuluyor biri eskişehir diğeri manisadır.

mashal61
15.01.2011, 01:03
Bu maçı rövanş olarak görmüyorum. Sadece kazanılması gereken bir maç.

Rövanş olarak gördüğüm maç; Kocaman'ın "irdelenmeli" açıklamasının rövanşı, 2. haftadaki fener maçıdır. Kocaman'a cevabı sahada vereceğiz İNŞAALLAH.

hasannuhoglu
15.01.2011, 02:23
fener macını kazanacagımızı hisseden renkdaşlar varmı acaba benim gibi...resmen içime doguyor arkadaş..sonucu biliyorum yahu :)

hasannuhoglu
15.01.2011, 02:24
ama sunu da belirtmek gerekir.feneri yenmenin de bir anlamı kalmadı artık.yeni malatyanın yendigi takımı yenmişssin ne yenmemişsin ne..havası bile olmaz yahu...

Armağan Dere
15.01.2011, 02:24
fener macını kazanacagımızı hisseden renkdaşlar varmı acaba benim gibi...resmen içime doguyor arkadaş..sonucu biliyorum yahu :)

Usta Sen Çaykaralımısın..Nuhoğullari çok varda bizim Çaykarada:)..bu arada skor tahminin nedir

61kralfatih
15.01.2011, 02:26
takımıza başarila rinşallah kazanırız

hasannuhoglu
15.01.2011, 02:27
Usta Sen Çaykaralımısın..Nuhoğullari çok varda bizim Çaykarada:)..bu arada skor tahminin nedir

çaykaralıyım üstad,dogrudur :) nuhoglu ailesindeniz..harheşş,yeni adı camlıbel köyün..valla skor tahminim 2-1..3-1 de olabilir bizimkiler sakin oynarsa

Muhammed
15.01.2011, 12:25
Kupa'da ki 2 maçımızıda kazanıp Beşiktaş'ı saf dışı etmeliyiz. Sonuçta ilerde yine karşımıza çıkabilecek bir takım.

Mellih
15.01.2011, 13:04
Trabzonsporumuzun resmi televizyon kanalı TRTHaber.. :D

TRT haber kanalı çok taraflı yayın yapıyor, hep biz hep biz.. Sizleri tarafsız yayıncılığa davet ediyorum.. :)

Ömer Faruk61
15.01.2011, 13:15
Güneş'ten uyarı !..

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, zorlu lig yarışı öncesi ilk ciddi sınavını kupa'da Manisaspor karşısında verecek olan takımına uyarılarda bulundu.

Deneyimli teknik adam, ligin ilk yarısında tek yenilgi aldıkları rakipleri karşısında oyuncularından dikkatli olmalarını istedi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda kendi saha ve seyircisi önünde Manisaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, rakibi karşısında 3 puanı hedefliyor. Zorlu maç öncesi dış dünyaya kapılarını kapatan bordo-mavililerde teknik direktör Şenol Güneş, Ligin ilk yarısında tek yenilgi aldıkları rakibi karşısında işi sıkı tutuyor. Deneyimli çalıştırıcı Süper Lig'in 5. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde 3-1 mağlup oldukları Manisaspor maçını oyuncularına hatırlattı.

Güneş, oyuncularıyla yaptığı toplantılarda, Manisaspor'un kendilerine ters gelen bir ekip olduğunu belirterek, bu durumu kırmaları gerektiğini belirtti. "Manisaspor maçı bizim açımızdan hem kupa, hem de lig için ciddi bir sınav niteliğinde" olacak diyen deneyimli teknik adamın, "Manisaspor iyi oyunculardan kurulu bir takım. Bizi zorlayan, ters gelen bir ekip. Bu sezon tek yenilgi aldığımız rakip ile kupada oynayacağız. Rakibimiz ile oynadığımız ilk maçta yaptığımız hatalardan ders çıkartıp ligde yolumuza devam ettik. Saha da herkesin bir biriyle yardımlaşmasını istiyorum. Hiç kimsenin yeri garanti değil. Kim istekli ve arzulu oynarsa forma giyer" dediği öğrenildi.

JAJA KİLO VERDİ
Trabzonspor'un kampına rötarlı katılan oyunculardan Jaja, Alanzinho ve Colman'nın arayı hızla kapattığı gözlenirken, Jaja'nın performansı ise Güneş'i sevindiriyor. Brezilyalı oyuncunun antrenmanlarda göstermiş olduğu performansın yanı sıra arzulu olması, Şenol Güneş'in oyuncu üzerinde izlediği politikanın etkili olduğunu gösterirken, kilo almaya müsait yapısına rağmen Jaja'nın takımdan ayrı kaldığı süre boyuncu zayıfladığı gözlendi. Oyuncunun kilo vererek dönmesine Güneş de artı puan verdi.

Cüneyt Canlıca
15.01.2011, 13:26
Güneş'ten uyarı !..

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, zorlu lig yarışı öncesi ilk ciddi sınavını kupa'da Manisaspor karşısında verecek olan takımına uyarılarda bulundu.

Deneyimli teknik adam, ligin ilk yarısında tek yenilgi aldıkları rakipleri karşısında oyuncularından dikkatli olmalarını istedi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda kendi saha ve seyircisi önünde Manisaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, rakibi karşısında 3 puanı hedefliyor. Zorlu maç öncesi dış dünyaya kapılarını kapatan bordo-mavililerde teknik direktör Şenol Güneş, Ligin ilk yarısında tek yenilgi aldıkları rakibi karşısında işi sıkı tutuyor. Deneyimli çalıştırıcı Süper Lig'in 5. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde 3-1 mağlup oldukları Manisaspor maçını oyuncularına hatırlattı.

Güneş, oyuncularıyla yaptığı toplantılarda, Manisaspor'un kendilerine ters gelen bir ekip olduğunu belirterek, bu durumu kırmaları gerektiğini belirtti. "Manisaspor maçı bizim açımızdan hem kupa, hem de lig için ciddi bir sınav niteliğinde" olacak diyen deneyimli teknik adamın, "Manisaspor iyi oyunculardan kurulu bir takım. Bizi zorlayan, ters gelen bir ekip. Bu sezon tek yenilgi aldığımız rakip ile kupada oynayacağız. Rakibimiz ile oynadığımız ilk maçta yaptığımız hatalardan ders çıkartıp ligde yolumuza devam ettik. Saha da herkesin bir biriyle yardımlaşmasını istiyorum. Hiç kimsenin yeri garanti değil. Kim istekli ve arzulu oynarsa forma giyer" dediği öğrenildi.

JAJA KİLO VERDİ
Trabzonspor'un kampına rötarlı katılan oyunculardan Jaja, Alanzinho ve Colman'nın arayı hızla kapattığı gözlenirken, Jaja'nın performansı ise Güneş'i sevindiriyor. Brezilyalı oyuncunun antrenmanlarda göstermiş olduğu performansın yanı sıra arzulu olması, Şenol Güneş'in oyuncu üzerinde izlediği politikanın etkili olduğunu gösterirken, kilo almaya müsait yapısına rağmen Jaja'nın takımdan ayrı kaldığı süre boyuncu zayıfladığı gözlendi. Oyuncunun kilo vererek dönmesine Güneş de artı puan verdi.

Oh be Jaja hakkında nihayet olumlu bir haber...

Ömer Faruk61
15.01.2011, 13:34
jimnastik maçında sakatlanan Yiğit İncedemir oynayacak mı bizim maçta bilen var mı??

Murat Keçeci
15.01.2011, 14:26
manisa maçı hem gruptan çıkmak adına hemde kendimizi lige hazırmıyız değilmiyiz test edebilmek açısından önemli bir konumu olan maç.

manisanın oyun yapısı kendi sahasında açık futbol oynayan takımlara karşı çok uygun ligin ilk yarısında kendilerine açık futbol oynayan biz olalım bjk olsun gs olsun bu maçlarda bunu kanıtladılar.

Gelelim bize her futbolcumuzun sahada ne yapması gerektiğini bilmesi sevindirici düşündüklerini yapabiliyorlar mı şimdilik tam diyemeyiz ama herkesin bu bilince sahip olması gelecek adına umut verici.Örnek olarak yattarayı verebiliriz ilk yarının sonlarına doğru niye oynamadığımı bende bilmiyorum diye röportajı olmuştu son hazırlık maçları ve kupa maçı gösterdiki niye oynamadığını öğrenmiş artık oda bu bilince sahip olmaya başladı temposu artmaya başladı geri dönüşleri artmaya başladı.Yetenek mi o her zaman vardı zaten.

Bu maç bize tatilde paslandıkmı yoksa paslandık mı göstermesi açısından önemli.

DeAgLeMaNyAq
15.01.2011, 14:33
Ajanslarda geçen muhtemel kadroda hocanın Selçuk ve Colman'ı yine oynatmayacağı yazılmış. Umarım bu kararın arkasında Selçuk-Colman ikilisinin BJK maçına diri bir şekilde çıkma düşüncesi yatıyordur...

Ömer Faruk61
15.01.2011, 14:35
Güneş bu maçta sahaya süreceği ilk 11’de 10 ismi netleştirirken Colman, Jaja, Alanzinho ve Sezer arasında kimi tercih edeceğine bugün yapılacak çalışma sonrası karar verecek.

Güneş ayrıca yeni transferden Brozek kardeşlerden Pawel’e maçın skoruna göre sonradan şans vermeyi planlıyor.

MUHTEMEL 11
Onur, Serkan, Giray, Glowacki, Cale, Engin, Burak, Sezer, Umut, Yattara, Selçuk

Mesut
15.01.2011, 15:26
MUHTEMEL 11
sezer yerine ceyhunun oynamasını isterım ceyhunun oynaması lazım bize lazım :)

FC-ST-PAULI-61
15.01.2011, 15:29
MUHTEMEL 11
Bu iyi olur,en azindan 5 metre yanindaki arkadasina pas verebilen Selcuk ve Sezer.Keske Colman oynasaydi ama Muhtemel 11ler hep yanlis cikiyor.Baris atas da oynayabilir bence

Samet Yildirim
15.01.2011, 15:54
Bence

----------------Onur-------------
Serkan------Glo------Giray---Cale
-------------Selcuk-Colman------
Yattara---------Engin-------Burak
--------------Umut---------------

Girayin yerine mustafada oynayabilir arada bir oynatmak lazim...

Piotr-Pawel hazir olmalari icin zaman lazim cünkü 28 kasim da devre arasina girildi polanya liginde yani bizden 20 gün önce bide 12-13 gün kaybi daha yasadilar yani 1 ay antreman yapmadilar...Sonradan oyuna girmeleri daha dogru olur..

demir
15.01.2011, 15:59
her ne kadar ıstatıstıklerde bızden ıyı gorunselerde bu mscı yedeklerle dhı alacak gucteyız taktık bellı makakulayı durdur pas yapıp gol at..

vivanet
15.01.2011, 17:18
sezere mastika bile oynatmam ben..

Hürgün Aygün
15.01.2011, 18:01
Jaja,Colman hazır değil herhalde kadroda yoklar.

Oğuzhan
15.01.2011, 18:08
sezere mastika bile oynatmam ben..

Abartmayın , Sezer çok iyi bir futbolcu olmayabilir ama yakıştırmanız hoş değil.

Firtina52
15.01.2011, 18:15
Jaja,Colman hazır değil herhalde kadroda yoklar.

Mac kadrosunu verebilirmisin kardes

Hürgün Aygün
15.01.2011, 18:16
Mac kadrosunu verebilirmisin kardes
Üstte yazılmış ben de ordan gördüm

*
MUHTEMEL 11

Firtina52
15.01.2011, 18:17
Üstte yazılmış ben de ordan gördüm

*
MUHTEMEL 11

18 lik kadrosunu demistim ama yinede sagol :D

Ahmet Faruk
15.01.2011, 18:46
Selçuk, Colman, Jaja hiç hazırlık maçı yapmadan lige başlayacaklar. Keşke bu maçta oynasalardı.

DeAgLeMaNyAq
15.01.2011, 19:03
Selçuk, Colman, Jaja hiç hazırlık maçı yapmadan lige başlayacaklar. Keşke bu maçta oynasalardı.

Jaja'yı bilemem ama Selçuk ve Colman'ın BJK maçında oynayacağını düşünüyorum...

Eren Karaahmetoğlu
15.01.2011, 19:52
Çifte kupa istiyorum. Hatta sezon sonundaki Süper kupayı da istiyorum. Kazanmak zorundayız.

Nonserviam
15.01.2011, 21:23
Selçuk, colman 2lisi oynasın bize yeter.

.....
15.01.2011, 21:24
Artık kadro kuramıyorum kadro çok genişledi :)

Mustafa Önder
15.01.2011, 22:03
http://www.youtube.com/watch?v=nTVxmSpuRfE

Alun da keyiflenin biraz :D

Mustafa Umut
15.01.2011, 22:23
Bu sene en çok istediğim şu feneri Kadıköy'de inanılmaz bir pas yüzdesi ve futbolla yenelim ya da 90 dk boyunca onlar oynasın 90+3 de Burak Yılmaz 'ın penaltıdan attığı golle yenelim :D
O zaman siz şenliği görün..

Bülent Bayraktar
15.01.2011, 22:25
lig tv de beşiktaşı 1-0 yendiğimiz maç var şu an !

Fatih Özkan
15.01.2011, 22:30
Aklıma ilk maçta Hikmet Karaman'ın yaptığı hareketler geliyor...
Deli oluyorum!
Perişan etsek şunları...
1-0 paklamaz beni...

ertek_61
15.01.2011, 23:00
-----------onur--------------
--serkan---glo--giraz---cale--
-------selçuk--ceyhun-------
---yattara---engin---burak---
----------umut------------

bence bu takım 2-0 rahat alır maçı...

yorumsuz6117
15.01.2011, 23:14
Bizim maçlarımız neden TRT haberde veriliyor Bursa'nın maçı bile TRT1'de.

Gökhan Topsakal
15.01.2011, 23:25
beşiktaş maçı ayın kaçında?

Fanatik34
15.01.2011, 23:27
Bizim maçlarımız neden TRT haberde veriliyor Bursa'nın maçı bile TRT1'de.Protesto etmeyi bilmezsek verirler tabi:mad:

Ailemde tek Trabzonsporlu olarak 5 kisi adina tek tek Maillerimi yolladim:)

Mehmet Ç.
15.01.2011, 23:29
Protesto etmeyi bilmezsek verirler tabi:mad:

Ailemde tek Trabzonsporlu olarak 5 kisi adina tek tek Maillerimi yolladim:)

Cok haklsinin.

Yuhlayarak. Yumurtalar'lan TRT binasina yürüyelim! :)

Tsikopat61
15.01.2011, 23:34
Manisa diri takim..2nci yari oncesinde durumumuz gormek acisindan faydali bir mac olacak..Beklentilerim; iyi futbol, Brozek'lerin en azindan 1 yari veya 30 dakika zaman almalari ve takima "Biz ikinci yariya haziriz, siradaki gelsin" guvenini kazanmalari..BIr de tabi ki 3 puan..Yuru Trabzon'um Dik Oyna..!!!

Hüseyin Gündoğdu
15.01.2011, 23:38
--------------------onur----------------

serkan-----------glow------giray--------cale

----------------------ceyhun----------------

----------------selçuk-----engin-----------

yattara---------------------------------burak

----------------------umut-------------------

soner_61
15.01.2011, 23:39
Bizim maçlarımız neden TRT haberde veriliyor Bursa'nın maçı bile TRT1'de.

trt yorumcularının dedıklerıne gore trt haber kanalı yenı acılan bı kanal oldugu ıcın o kanalı tek tanıtacak takım lıder trabzonspor oldugu ıcın trabzonsporumuzun macları o kanalda yayınlanıyorumus:D

diskus
15.01.2011, 23:39
Jaja'yı bilemem ama Selçuk ve Colman'ın BJK maçında oynayacağını düşünüyorum...

kardes bjk macindan önce lig basliyor ankaragücü ile sampiyonluk icin cok önemli 17 mactan ilki var.bjk maci daha sonra.

yorumsuz6117
15.01.2011, 23:41
trt yorumcularının dedıklerıne gore trt haber kanalı yenı acılan bı kanal oldugu ıcın o kanalı tek tanıtacak takım lıder trabzonspor oldugu ıcın trabzonsporumuzun macları o kanalda yayınlanıyorumus:D

Haaass Troloji :D

.....
15.01.2011, 23:41

Olaya bu yönden bakarsak TRT bizi diğerlerinden ayrı tutuyor ve değerimizi biliyor :p :)

Fanatik34
15.01.2011, 23:50
Besiktas ile oynayacagimiz Kupa maci bizim icin cok iyi bir ölcü olacak! O mac sonrasi transfer konusuda sonuca baglanacaktir

Ilelioglu
16.01.2011, 00:06
Besiktas ile oynayacagimiz Kupa maci bizim icin cok iyi bir ölcü olacak! O mac sonrasi transfer konusuda sonuca baglanacaktir

Ben Transferi kapattigimizi düsünüyorum.

Manisaspor maci cok zor gececek, 1-0 olsun bizim olsun mantigi cok önemli. Besiktas macini daha sonra düsünürüz.

Sefa
16.01.2011, 00:14
Bu ne la TRT Haber'de devamlı maçlar.. Kalite denen şey yok zaten o kanalda.. Ulan sanki lider ve ya Kupanın son sahibi değiliz..

.....
16.01.2011, 00:14
Bence çok önemli bir maç.

Gelir var işin ucunca aynı zamanda kupa.

Allahın izniyle bu kupaya gönlüm talip!

.....
16.01.2011, 00:17
Bu ne la TRT Haber'de devamlı maçlar.. Kalite denen şey yok zaten o kanalda.. Ulan sanki lider ve ya Kupanın son sahibi değiliz..

Manisa maçıda mı TRT Haber de ?

metinbay61
16.01.2011, 00:18

bu sözün doğruluğunu tek bir şekilde kanıtlarlar o da bjk ile olan maçımızı trt haberde yayınlayarak...

Çağdaş DENİZ
16.01.2011, 00:21
Zuhahahhaa:d:d:d yawrum Şeftalİİİİ
bursa da elendİ arkadaŞlar jİmnastİĞİ de eledİk mİ okeydİr...

Sefa
16.01.2011, 00:23

Resmi sitede TRT Haber yazıyor..

Ahmet F. Zengin
16.01.2011, 00:25
Zuhahahhaa:d:d:d yawrum Şeftalİİİİ
bursa da elendİ arkadaŞlar jİmnastİĞİ de eledİk mİ okeydİr...

Bursa ve Fener lige dahada odaklanacaktır.. Bu çok da iyi bi durum değil aslında ..

.....
16.01.2011, 00:25
Resmi sitede TRT Haber yazıyor..

Allah Allah çok garip!

TRT Reyting denemesi mi yapıyor üzerimizde ?

yorumsuz6117
16.01.2011, 00:26

Evet öyle. :)

Murat TONBUL
16.01.2011, 00:28
rahat kazanırız :)
takım makina düzeninde oynuyor artık.
kimin oynadığı o kadar da önemli değil.
yalnız ben gene de selçuk-colman lı bir orta saha izlemek isterim şahsen.
skor tahminim ise 3-1

haiiit
16.01.2011, 00:34
trt haberdeki spor haberine gore macimiz trt1 ve trthd den verilecek

asimetrik
16.01.2011, 00:35
Ben yine bir kadro yapıp maç havasına gireyim.:)
........................Onur
Tayfun.....Glowacki........Giray......Cale
................Serkan......Sezer
Yattara.............Engin.............Burak
.......................Umut

Mehmet Zeki
16.01.2011, 00:38

Gurcan abi yeni transferlere sans tanimiyorsun? Birde Serkan sag bek Ceyhun-Sezer olmazmi? :o

asimetrik
16.01.2011, 00:44
Gurcan abi yeni transferlere sans tanimiyorsun? Birde Serkan sag bek Ceyhun-Sezer olmazmi? :o

Başlık biraz hareketlensin diye tartışmalı bir kadro yazdım:) Yarın önemli bir maçımız var. İkinci yarı öncesi ilk ciddi sınavımız.
Bence de Ceyhun Sezer daha iyi. Hocanın genel prensibi diye yenileri yazmadım. Selçuk'un da tam hazır olmadığını var sayıyorum. Kanımca Mehmet de daha fazla süre alacaktır.

yorumsuz6117
16.01.2011, 00:46
trt hd kanalı türksatta mı ?

Devrim Arslan
16.01.2011, 00:47
Bursa ve Fener lige dahada odaklanacaktır.. Bu çok da iyi bi durum değil aslında ..

aynen ben yarin yenilmek bile istiyorum ama takim husursuz olur ne bileyim kafam karisti bize lig lazim

asimetrik
16.01.2011, 00:48
trt hd kanalı türksatta mı ?

Evet
Türksat 42E
11096 30000 H
V:612 A:613 P:7191

irfanb
16.01.2011, 00:48

Selcuk kesik yemis Gürcan abi.
Hayirdir,sen de mi sildin defterden?
:)

asimetrik
16.01.2011, 00:52
Kupayı boşlamamak lazım. Kadromuz dar olsaydı haklı olabilirsiniz ama kaleci dahil her mevkide alternatif var ve takıma adapte olmaları için oynamaları gerekiyor. Kupa maçları olmasa bir çok oyuncumuz forma giyemeyecek ve ihtiyacımız olduğunda soru işareti olacak. Eleme usulü başlayacak ve oynayacağımız maç sayısı çok değil. Üstelik Avrupa maçlarımız da yok. Bence kadronun hazır durumda olması için iyi bir şans.

.....
16.01.2011, 00:53
Ceyhun oynasında Sezer kiralansın abi ya :p :)

asimetrik
16.01.2011, 00:54
İrfan abi 378 de cevabı var.
Çikolatalı mesajlarını okuduğumu bilmeni isterim.

Ilelioglu
16.01.2011, 00:58
Insallah TRT1 vermez maci, bende o kanal yok cünkü.:D

Mehmet Ç.
16.01.2011, 00:58
Aramaniza gerek yok, mac trt haberde

Hami-Ünal-Orhan
16.01.2011, 01:00
Bu maçı güzel bir futbol oynayarak kazanmamız lazım. Rakiplerimiz dökülürken Trabzonspor'un gücünü herkese gösterelim. Bazıları boşuna umutlanmasın. Bizim her galibiyetimiz rakiplerimizin motivasyonunu düşürecektir.
Şu maça asılalım. Karşı takıma hiç şans tanımadan oynamamız lazım.
Umarım yine sahamızda şölen havasında bir galibiyet alırız.

.....
Onur
Tayfun-Mustafa-Glo-Cale
Burak-Ceyhun-Serkan-Yattara
Umut - Jaja

:)

irfanb
İrfan abi 378 de cevabı var.
Çikolatalı mesajlarını okuduğumu bilmeni isterim.

Pardon abi.Ilk mesaji görünce digerlerini okumadan yazdim ben de.
Ikinci cümleden üstüme düsen mesaji aldim.Insallah sadece sen okumussundur.
:) :)

crazyman_61
16.01.2011, 01:04
bu trt de iyice saçmalıyor bizden başka herkesin maçını trt1 de veriyor
neymiş tanıtım bizde yedik

murat
16.01.2011, 01:04
Bu macta Jaja, Colman ve Selcuk oynamali bence. Lig macinda hic oynamadan bu futbolculari kullanmak akil isi degil onun icin Senol hocanin bu futbolculari oynatacagini dusunuyorum. Colman ve Selcuk ilk 11 Jajada en az yarim saat oynamali, benim acimdan bir hazirlik maci bu mac, yani kaza yapacaksak bu macta yapalim, nitekim ilk yari Manisa yenilgisinden sonra seri yakalamistik, bellimi olur yine aynisini yasariz belkide :) Rovans maci hic degil, Manisa bizimle rovans yapacak kadar buyumedi henuz ;)

yorumsuz6117
16.01.2011, 01:05
Evet
Türksat 42E
11096 30000 H
V:612 A:613 P:7191

Teşekkürler bakalım vericekler mi orda maçı :)

Armağan Dere
Rahat olun rahat vururuz,vuracağız..Benim asıl korkum Ankaragücü maçında ki eğer olursa olası puan kaybından sonra eğer Fener kazanırsa,bakın o hafta basın nasıl bizi biçiyor..neler yazıp çizecekler..

.....
Resmi olarak uzun zamandan sonra ciddi bir maçla başlıyoruz. Heyecanlandım şimdi :)

Yarın güzel futbol olsun 1-0 olsun abi :p :)

magicyattara
16.01.2011, 01:10
Manisa'nın iddiası yok sanırım..olsa da zorlayacaklarını zannetmiyorum..

Kupa maçlarının havasını bu yüzden sevmiyorum..kim harbiden oynayacak,kim oynamayacak belli değil..

Tahminen rahat kazanacağımız bir maç olacak..

Ömer Faruk61
16.01.2011, 01:19
oy Trabzon Trabzon yaşa şanınla yaşa şampiyon yazacaksın yeniden dağa taşa oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları.çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

TAMTÜRK61
16.01.2011, 01:24
Bu maçı mutlaka kazanmalıyız. Hem 1-3 rövanşını almış oluruz, hem de Manisa'da rövanş maçı için gözlerini korkutmuş oluruz..

FC-ST-PAULI-61
16.01.2011, 01:27
Pawel Brozek bi oynasin da görelim.Kaan Dobraya göre Pawel Barosdan daha iyi

.....
16.01.2011, 01:29
Bende yeni transferleri çok merak ediyorum.

Pawel i görelim artık :)

hasannuhoglu
16.01.2011, 01:36
transferler oynuycak mı acaba..mehmet çakır hazır..pawel ne durumda bilmiyoruz

delimavi_1975
16.01.2011, 01:42
eğer yarın selçuk oynaması bence hoca onu artık zor sokar takıma yerine jajayı monte edecek tahminim tabii

Fatih Özkan
16.01.2011, 01:46
Çok özledim stadı çok...

Sinan Ayaz
16.01.2011, 01:46
maçı alsak ve gaziantep bld puan kaybetse müthiş olurdu

Ömer Faruk61
16.01.2011, 01:52
Torku şeker bir süpriz yapar bence...:D Sonuçta 100.000 lira iyi para..

Asi Çaykaralı61
16.01.2011, 01:54
Haydi Trabzonspor'um İNŞALLAH bu maçı kazanacağız takımımıza güvenimiz ve inancımız sonsuz :)

Asi Çaykaralı61
16.01.2011, 01:56
Bende yeni transferleri çok merak ediyorum.

Pawel i görelim artık :)

Ömer Abi bende senin gibi merak ediyorum yeni transferlerimizi :)

Hadi bakalım Pawel göster kendini şans verilirse :)

hasannuhoglu
16.01.2011, 02:08
o deil de tekke ilk hafta avni akerde sahaya cıkcak sanırım.hırs yapmasın..

DeAgLeMaNyAq
16.01.2011, 02:30
kardes bjk macindan önce lig basliyor ankaragücü ile sampiyonluk icin cok önemli 17 mactan ilki var.bjk maci daha sonra.

Nedense BJK maçını hep bu hafta içinde oynanacakmış gibi hissediyorum... :)

eğer yarın selçuk oynaması bence hoca onu artık zor sokar takıma yerine jajayı monte edecek tahminim tabii

Jaja savunma disiplini açısından daha 5 metre önünde boşta duran topa basıp almaktan aciz. Öyle bir mevkide oynaması söz konusu bile değil...

o deil de tekke ilk hafta avni akerde sahaya cıkcak sanırım.hırs yapmasın..

Benim tanıdığım Ümit Özat, 4-5 günlük çalışmayla Fatih'i direk Avni Aker'de seyircinin önüne atmaz...

.....
16.01.2011, 02:33
Selçuk bu maçta oynamazsa çokta bir şey olmaz.

Ama basın Selçuk gidiyor Şenol Hoca sildi diye haber yapabilir :S

Gökhan KAN
16.01.2011, 02:36
Makukula'nın o surat ifadesini unutmadık.

Gökhan ARSLAN
16.01.2011, 03:50
Rahat bir maç olacak diye düşünüyorum nedense...

yorumsuz6117
16.01.2011, 04:02

Selçuk'un yerine Jaja'yı nasıl koydunuz anlamadım böyle bişey olsa gol yağmuruna tutarlar bizi herhalde. :)

Dogan
16.01.2011, 04:10
Fener ve Bursa elendiğine göre yedeklerle alırız bu kupayı.

İbrahim Gökhun Öztürk
16.01.2011, 04:27
Selçuk'un yerine Jaja'yı nasıl koydunuz anlamadım böyle bişey olsa gol yağmuruna tutarlar bizi herhalde. :)

zamanında umutun yerine de su an yerden yere vurulan ceyhun konuluyordu :)naçizane bi hatırlatma hafızalar canlansın diye

DeAgLeMaNyAq
16.01.2011, 05:34
Fener ve Bursa elendiğine göre yedeklerle alırız bu kupayı.

Hemen havaya girmeye lüzum yok bence. GS bir tarafa Antep ve İBB'nin de kupada final oynaması sürpriz olmaz. Zaten kupa maçlarının atmosferi, takımların kalitesiyle ve oynadıkları oyunla çok doğru orantılı değil. 4 sene evvel küme düşen Erciyes'e yarı finalde elendiğimizi unutmayalım...

Mustafa ÖZDEMİR
16.01.2011, 07:40
yeni transferleri görmek için güzel bir maç...

Furkan Dündar
16.01.2011, 09:15
ikizler umarım bugun sahada olur ;)

Yiğit SARI
16.01.2011, 09:38
Hemen havaya girmeye lüzum yok bence. GS bir tarafa Antep ve İBB'nin de kupada final oynaması sürpriz olmaz. Zaten kupa maçlarının atmosferi, takımların kalitesiyle ve oynadıkları oyunla çok doğru orantılı değil. 4 sene evvel küme düşen Erciyes'e yarı finalde elendiğimizi unutmayalım...

4 sene önceki takımın durumunuda unutmayalım :p

Selçuk oynamayacak diye haber mi çıktı?

gencer_ts
16.01.2011, 09:57
Trabzonspor şampiyon olsunda selçuk nereye giderse gitsin yeterki şampiyon olalım şampiyon olmamız selçuktan çok ama çok daha önemli.Bu takımı şampiyon yapsın nereye giderse gitsin.

mekatronik
16.01.2011, 10:35
bir kadroda benden olsun
onur
serkan...glo...giray...cale
selçuk...sezer
m.çakır
yattara................burak
pawel

Mustafa Umut
16.01.2011, 10:43
----------ONUR-----------
Serkan-Glowacki-Giray-Cale
------Selçuk--------------
-------------M.Çakır------
Yattara--------------Burak
-------Pawel-Umut--------

M.Çakır-Engin değişikliği ya da skora göre Selçuk Sezer değişikliği olabilir.

Tayfun
16.01.2011, 10:49
Maç başlamasına az kaldı stadı,takımı özledim hasret bitse maç saati gelse...

murseltaskin
16.01.2011, 11:24
intikam maçı olarak görürsek bence zararlı çıkarız.aslında manisanın bizden daha çok puana ihtiyacı var.bu maçı alamazlarsa gruptan çıkamazlar.hikmet karaman gibi bir hoca sadece ligi istemeyecektir.bence kupada ilerlemek isteyecektir.bence trabzonspor sabrederse manisa gol için açık verecektir ve trabzonda bu sayede gol ve goller bulabilir.

Tsikopat61
16.01.2011, 11:44
intikam maçı olarak görürsek bence zararlı çıkarız.aslında manisanın bizden daha çok puana ihtiyacı var.bu maçı alamazlarsa gruptan çıkamazlar.hikmet karaman gibi bir hoca sadece ligi istemeyecektir.bence kupada ilerlemek isteyecektir.bence trabzonspor sabrederse manisa gol için açık verecektir ve trabzonda bu sayede gol ve goller bulabilir.

Renkdaş yanlışın var sanırım..Manisanın 2 maçta 0 puanı var ve bu gruptan çıkma şansı yok..Ama galibiyetin ucunda güzel bir meblağ ve prestij var..Onun için oynayacaklardır..

Ömer Yüce
16.01.2011, 11:54
Dostlarım akşam rüya gördüm. Pawel Umuttan aldığı pasla falsolu bir plase vuruşla ilk golünü atıyor... :)

Emrullah
16.01.2011, 12:00
----------------Onur----------------

Serkan ----Giray ---Glowacki ----Cale

---------Sezer------ Selçuk---------

Yattara -----------------------Engin

-----------Burak-------------------

-----------------Umut-------------

Semih Aydın
16.01.2011, 12:02
Dostlarım akşam rüya gördüm. Pawel Umuttan aldığı pasla falsolu bir plase vuruşla ilk golünü atıyor... :)
Adam 27 yaşında forvet, kariyerinde daha gol atamamış mı ?! :eek: :D
Şaka bir yana inşAllah dediğin çıkar. :)

Piotr ve Pawel oynar umarım.

sezgin_61
16.01.2011, 12:12
Brozek’ler kadroda mı?
15 Ocak 2011 / 10:44
Geç gelenler ile ilgili de Güneş kararını verdi

Trabzonspor’un yeni transferleri Brozek kardeşleri yarın kupadaki Manisaspor maçında Teknik Patron Şenol Güneş’in kadroya almamayı kararlaştırdığı belirtildi. Brozek’lerin henüz tam anlamıyla hazır olmamaları nedeniyle Brozek kardeşleri Manisa maçında da 18 kişilik kadroya almayacak olan Güneş, bu ikilinin yanında Antalya kampına geç katılan Selçuk İnan, Jaja ve Colman’a da kadroda yer vermeyeceği öğrenildi. Yeni transfer Mehmet Çakır’ın kupadaki Konya Torku Şeker maçındaki gibi Manisa karşısında da kadroda yer alıp ikinci yarıda oyuna girmesi bekleniyor.
İşte muhtemel 11
Onur - Tayfun, Giray, Glowacki, Cale - Yattara, Sezer, Serkan, Engin - Burak, Umut
Haber: Doğan ALAYOĞLU

barisb
Haydi bakalım. Sahaya çıkma günü geldi. Yeniler en azından 45 dakika oynamalı.

Ali Turhal
Kupayı ciddiye alıyoruz,ve en az iki farkla geçersekki geçeceğiz inşallah turu bjk maçından önce garantileriz, :alkış::alkış::alkış:

Herzaman papaz pilav yemiyor arasıra pilav üstü hamside yiyor unutma bunu manisaspor

sezgin_61
16.01.2011, 12:14
Ben brozeklerin.jajanın,alanın oynucanı düşünüyodum ama oynatmıcak galiba hoca...

SEDAT
16.01.2011, 12:26
- Brozekler'den birtanesi oynasa en azından ...

mda61
16.01.2011, 12:28
- Brozekler'den birtanesi oynasa en azından ...

Oynar abi merak etme. 85. dakika da Burak'ın yerine Pawel girer oyuna.

pReN@_61
16.01.2011, 12:29
Fanatik Gazetesine göre kadromuz:
TRABZONSPOR

Onur
Tayfun
Giray
Glowacki
Cale
Yattara
Sezer
Serkan
Engin
Burak
Umut

SEDAT
16.01.2011, 12:30
Oynar abi merak etme. 85. dakika da Burak'ın yerine Pawel girer oyuna.

- Hiç girmesin daha iyi ...

İlker Akçay
16.01.2011, 12:31
Eğer bu kadrolar doğru ise,Tolga'dan neden vazgeçtik kupada?

Hürgün Aygün
16.01.2011, 12:32
Benim tanıdığım Şenol hoca Brozekleri 75'den önce sokmaz.:)

.....
16.01.2011, 12:34
Engin bu maçta mı cezalı Ankaragücü maçında mı ?

Serdar A
16.01.2011, 12:36
Hikmet hoca Manisa'da güzel işler yapıyor umarım orada uzun vadeli plan kuruyordur . Önemli futbolcularını satmama yönünde bir tavır ortaya koyarsalar , yarım bıraktıkları tesisleri bitirme konusunda destek bulursalar bir iki yıl içinde çok ciddi bir kulüp haline gelebilirler . Ege futbolunun içler acısı halinde böyle kulüplere ihtiyaç var .

Maçın kolay geçeceğini sanmıyorum , öyle bir beklenti içine girmemek gerek . En önemli avantajımız , şampiyonluk yolunda kazandığımız kritik maçların bize verdiği özgüven .

Çok sakıncalı bulduğumuz ve hafiften oyun karakterimiz olarak yerleşmeye başlayan ilk yarı sendromunu yaşamadan maçın genelinde seyir zevki veren bir karşılaşma izlemeyi umut ediyorum .

Hürgün Aygün
16.01.2011, 12:41
Ankaragücü...

Cihan_61
16.01.2011, 12:43
Ankaragücü macinda

exelans_25
16.01.2011, 12:46
bence colman en azından bir devre oynamalı bu maçtan sonra ankaragücü maçı var biraz as kadro ağırlıklı çıkmalıyız bu maça.

Serdar A
16.01.2011, 12:46
Fanatik Gazetesine göre kadromuz:
TRABZONSPOR

Onur
Tayfun
Giray
Glowacki
Cale
Yattara
Sezer
Serkan
Engin
Burak
Umut

Engin'in ortada olduğu düzende Mehmet'ide hücum hattında görebilseydik...

Orta alanda verdiğimiz arızları ligin ikinci yarısına kadar nispi çözebilmek gerek . Bunun için hücum hattında bir miktar arayışa girmenin takıma zararı değil faydası olur .

.....
16.01.2011, 12:47
Ankaragücü...

Ankaragücü macinda

Keşke bu maçta cezasını çekseydi...

Neyse hayırlısıyla Ankaragücü maçını kayıpsız geçelim fener e karşı oynar :)

Asi Çaykaralı61
16.01.2011, 12:49

Lig maçında ilk hafta Ankaragücü'ne karşı oynayamayacak

talsuv61
16.01.2011, 12:50
Colman selçuk ve jajanın, ne olursa olsun bu maçta mutlaka olmaları gerektiğini düşünüyorum. Manisa onlarsız kadroya süpriz yapabilir.Maç çok heyecanlı olacak olacak orası kesin.

Enginin A. Gücü maçında cezalı olması çok daha iyi. Bu maça eksiklerle çıkacağız. Enginde olmasaydı işimiz çok zor olurdu.

Kazım Uzunboy
16.01.2011, 12:51
Kadro nasıl olursa olsun güzel oluyor be kardeşim.

Her türlü yeneceğiz galiba.

Muhammed
16.01.2011, 12:53
Colman, Selçuk ve Jaja üçlüsü oynamalı artık. Adamlar 1 tane maç yapmadan lige girecekler.

Hürgün Aygün
16.01.2011, 12:54
Ligin başlamasına 1 hafta kalmış neyse ki zaman geçmiyordu...

Fatih Özkan
16.01.2011, 13:00
Avni Aker'e son 7 saat (:

AKSOY_61
16.01.2011, 13:05
Benim tanıdığım Şenol hoca Brozekleri 75'den önce sokmaz.:)

İsterse hiç sokmasın hocanın bileceği iş.
Bu oyuncular her maç kesin olarak oynatılmak için değil katkı sağlamaları için alınıyor.

Katkıyı ise biz görelim diye oynatılacakları zaman değil, hem fizik hem de kafa olarak hazır oldukları zaman verecekler.

Ben de istiyorum tabi yeni oyuncuları görmeyi ama teofilodaki gibi takıma alışmamış, koşamayan
ilk maçında ben nerdeyim lan der gibi sağa sola bakan oyuncuyu değil, glowacki gibi sisteme ayak uydurmuş,
uzun süredir kadrodaymış gibi uyumlu oynayan oyuncuyu görmek isterim.

Hoca bu seviyeye gelmiş oyuncuyu zaten oynatacakdır kimse şüphe duymasın.

Emirhan Makul
16.01.2011, 13:07
Eğer bu kadrolar doğru ise,Tolga'dan neden vazgeçtik kupada?

Tur Atlama Şansımız Olduğu İçin.

Jester
16.01.2011, 13:09
Hocanın düşündüğü bu kadronun da öyle ya da böyle hedefsiz Manisa'yı yenebilmesi lazım.

Tayfun'un sağbekte, Serkan ve Engin'in göbekte olduğu bir dizilişi test etme açısından iyi bir fırsat olacaktır.
Ayrıca Yattara sağda, Burak solda nasıl oluyor, hoca son kez denemiş olacaktır.

Biraz daha deneme yapılabilir miydi? Yapılabilirdi ama sonuçta bu da gazozuna bir maç değil ve hoca da bazı şeyleri görmüş olacak.

Onun dışında Bozekleri de bir görüverseydik türü serzenişler pek anlamlı değil.
Unutmamak gerekir ki bu oyuncular kadro derinliği açısından alındı, nokta transfer olarak değil.

Ahmet Başkaya
16.01.2011, 13:25
Bence Hoca Enginsiz bir kadro sürmeli sahaya .

Sağda Yattara , solda Burak ilerde Umut olabilir .

EmreYavuz61
16.01.2011, 13:27
Brozekler ve Çakır kadroya dahil edildi mi...?

Enes Başkaya60
16.01.2011, 13:27
Bence Hoca Enginsiz bir kadro sürmeli sahaya .

Sağda Yattara , solda Burak ilerde Umut olabilir .

Bence Engin oynamalı kardeşim....

mduyfl
16.01.2011, 13:30
benc bu maçı kesin alcaz rahat olalım :)
ben beşiaktaş maçını bekliyorum biri bana yardımcı olabilir mi nasıl bilet alıcaz o maça ve nerde nasıl buluşacaz

pReN@_61
16.01.2011, 13:32
6 S. 27 Dk. Kaldı

mduyfl
16.01.2011, 13:35
arkadaşlar ben bu forumu bi anlayamad gitti:) bi türlü yazamıyom :)
biz bu maçı kesin alıcaz siz rahat oun
ben beşiktaş maçını düşünüyorum o maça nasıl gidebiliriz nerdn bilet alabilirim size nasıl ulaşabilirim

Salih Edip
16.01.2011, 13:39
Valla özledim takımı 11 tane Trabzonsporlu çıksın da sahaya önemli değil gerisi :)

Emre ÖZTÜRK
16.01.2011, 13:40
Maç TRT 1'de verilecek dimi arkadaşlar

Kazım Uzunboy
16.01.2011, 13:43
Maç TRT 1'de verilecek dimi arkadaşlar

Maçı TRT HABER yayınlıyor bildiğim kadarıyla.

LazAnisT
16.01.2011, 13:43
arkadaşlar ben bu forumu bi anlayamad gitti:) bi türlü yazamıyom :)
biz bu maçı kesin alıcaz siz rahat oun
ben beşiktaş maçını düşünüyorum o maça nasıl gidebiliriz nerdn bilet alabilirim size nasıl ulaşabilirimNeyi anlamadın yazıyorsun bizde okuyoruz:)

irfan61
16.01.2011, 13:44
Maç TRT 1'de verilecek dimi arkadaşlarTRT Haber galiba.

Emre ÖZTÜRK
16.01.2011, 13:46
Ya neden TRT Haber ? Bursa maçını veren TRT 1 neden bizim maçımızı vermiyor ? Bu ne saçma iş

hevesli
16.01.2011, 13:51
yalnız jaja colma ve alanın maç eksiği oluşuyor bu şekilde..

elbette hoca daha iyi bilir ama haftalardır oynamayan jaja colman ı gelir fb maçında oynatırsan ve kötü oynarlarsa ne olacak?

Mustafa Yılmaz.20
16.01.2011, 13:54
Haftaya lig başlıyor Jaja, Colman, Selçuk, Brozekler bir maç bile oynamamış olacak. Hazırlık kampında yedekleri hazırladık ama asıl oynayacakları hazırlamadık. İnşallah Ankaragücü maçında sorun yaşamayız.

Mustafa Hazıroğlu
16.01.2011, 13:57
Haberdeki resimde Burak ile Umut'un hırsına bakın http://fanatik.ekolay.net/Mutlu-sona-ulasacagiz_3_Detail_35_208977.htm

r9emre
16.01.2011, 14:00
Ben Şenol Hoca'nın orta sahada ne Colman ne Selçuk ikisi de olmadan asla başlayacağına inanmıyorum.En azından Selçuk'u göreceğizdir ilk 11'de bugün.Eğer Colman ve Selçuk'suz orta saha ile başlarsak Manisa'ya karşı işimiz çok ama çok zor olur.İlk 18 belli değil mi hala?

Ahmet Başkaya
16.01.2011, 14:09
Bence Engin oynamalı kardeşim....

Ankaragücü maçının provası olarak diyorum . Bencede oynamalı ama , Ankaragücünün provası için dedim .

wien_ts
16.01.2011, 14:09
besiktas kupa maci seyircisiz mi oynanacak?

Ali Tunahan Güllü
16.01.2011, 14:13
2-0 alıcaz goller;
Burak(2)

ApoCaN28
16.01.2011, 14:13
besiktas kupa maci seyircisiz mi oynanacak?

Sanmıyorum Bjk ligdeki ilk maçında cezasını tamamlıyor diye biliyorum.

Mehmet S. Pervan
16.01.2011, 14:14
Manisaspor iddaası kalmadığı için yedek kadroyla çıkcakmış galiba, gençlerle yani.

İşte bu korkuttu beni.

wien_ts
16.01.2011, 14:17
Sanmıyorum Bjk ligdeki ilk maçında cezasını tamamlıyor diye biliyorum.

Bjk 3 mac ceza almisti galiba.Ligin son macini oynadilar seyircisiz,ligdeki ilk macida seyircisiz oynacaklarsa bizim macda seyircisz olacak o zaman.Dogrumu hesapliyorum acaba?

tarsus
16.01.2011, 14:18
yattara ve buraktan şov bekliyorum.

ApoCaN28
16.01.2011, 14:21
Bjk 3 mac ceza almisti galiba.Ligin son macini oynadilar seyircisiz,ligdeki ilk macida seyircisiz oynacaklarsa bizim macda seyircisz olacak o zaman.Dogrumu hesapliyorum acaba?

3 maç olsa dediğiniz doğru ancak , Bursa ve Bjk 2 maç ceza aldı .

DeAgLeMaNyAq
16.01.2011, 14:22
Tur Atlama Şansımız Olduğu İçin.

Tur atlama şansı en başından beri vardı ona bakarsan. :) Çeyrek final maçlarından sonra kalede Onur'un oynamasını anlarım da, ilk 2 kupa ve hazırlık maçlarında öyle ciddi bir hatası olmayan Tolga'ya bir kılıf arayıp tekrar yedeğe çekmek bana pek mantıklı gelmiyor. Kaldı ki Allah korusun Manisa'ya yenilsek bile tur şansımız bitmiyor. Kazanırsak BJK'ye karşı beraberlikle bile tur atlama avantajını elde edeceğiz...

Hürgün Aygün
16.01.2011, 14:22
Konya Torku maçını da seyircisiz oynamadılar mı?

Uğur Kalyoncu
16.01.2011, 14:24
orta 2 li de sezerin yanında selçuk veya colman dan birisi bu akşam muhakkak olmalı..sezer ve serkanlı bir ortasaha ile içerde biz manisayı değil bu ligde hiç kimseyi yenemeyiz..

wien_ts
16.01.2011, 14:30
3 maç olsa dediğiniz doğru ancak , Bursa ve Bjk 2 maç ceza aldı .

Evet sizin yazdiginiz dogruymus.Haberlerde 3 mac ceza cikacak denilmisti aklimda oyle kalmis.Ama pfdk 2 mac tarafsiz sahada seyirciz oynama cezasi vermis.O halde bizim besiktas maci seyircili oynanacak.

Emirhan Makul
16.01.2011, 14:30
Tur atlama şansı en başından beri vardı ona bakarsan. :) Çeyrek final maçlarından sonra kalede Onur'un oynamasını anlarım da, ilk 2 kupa ve hazırlık maçlarında öyle ciddi bir hatası olmayan Tolga'ya bir kılıf arayıp tekrar yedeğe çekmek bana pek mantıklı gelmiyor. Kaldı ki Allah korusun Manisa'ya yenilsek bile tur şansımız bitmiyor. Kazanırsak BJK'ye karşı beraberlikle bile tur atlama avantajını elde edeceğiz...

Yeter bu kadar oynadığı ya Abartmayalım sonuçta kalecilik hayatı sonlanmış fi tarihinden kalma gördükçe o lanet olası günleri hatırladığımız bir insan kaleciliklede alakası yok hata yapmamış felan çok önemli değil bence. Bu süreçte 3. kaleci boranın denenmesi gerekirdi.

ozturk
16.01.2011, 14:49
Uydu için şifre koyuyorlar mı?

Çağatay_
16.01.2011, 14:53
Evet sizin yazdiginiz dogruymus.Haberlerde 3 mac ceza cikacak denilmisti aklimda oyle kalmis.Ama pfdk 2 mac tarafsiz sahada seyirciz oynama cezasi vermis.O halde bizim besiktas maci seyircili oynanacak.

Daha iyi boşver taraftarın önünde yenmenin tadını çıkarırız :)

EmreYavuz61
16.01.2011, 15:09
Uydu için şifre koyuyorlar mı?

Şifresiz...

Asi Çaykaralı61
16.01.2011, 15:21
Maç sonucu olarak 2-0 yeneriz diye düşünüyorum.Gollerimizi Umut ve Yattara atar bence :)

.....
16.01.2011, 15:23
Yattara dan show bekliyorum :)

Atakan
16.01.2011, 15:40
Gaziantep ve biz yenersek Beşiktaş'ı grup dışına atabiliriz.:)

sanatik
16.01.2011, 15:41
Önemli olan bu maci alip 3 puan ile devam etmek cunkü gittikce kritik duruma giriyor tablo.

Besiktas macina rahat cikabilmemiz gerek.

pReN@_61
16.01.2011, 15:44
GBB - KTŞ maçı da çok zevkli olur..Aynı saatte başlayacak bizim maçla.

Çağdaş DENİZ
16.01.2011, 15:52
gaziantep bb-konya torku şeker maçı bizimle aynı saatte mi

hüseyin1975
16.01.2011, 15:57
Bugün yenersek Schusterin atesi cikar :-)

Semra
16.01.2011, 16:00
inşallah kazanırız, Allah tüm takımın yardımcısı olsun...
yolumuz, şansımız açık olsun...

hüseyin1975
16.01.2011, 16:00

Ayni saatde oynanacak.

pReN@_61
16.01.2011, 16:01
16 Ocak 2011 Pazar

20:00 Gaziantep B.B. - Konya T. Şekerspor
20:00 Trabzonspor - Manisaspor

hüseyin1975
16.01.2011, 16:01
inşallah kazanırız, Allah tüm takımın yardımcısı olsun...
yolumuz, şansımız açık olsun...
Amin renkdas Amin.
Allah calisani mükafatlandirir, biz cok calisiyoruz.

Mahmut Demir
16.01.2011, 16:02
Yeneceğimizi düşünüyorum. Bu maç sadece 3 puanlık bir maç değil. Bu maç ile ne kadar iddaa'lı olduğumuzu göstereceğiz. Kaybettiğimiz takdirde medya baskısı artacaktır.

Asi Çaykaralı61
16.01.2011, 16:05
Yattara dan show bekliyorum :)

Ömer Abi Engin'den benim bugünde her zaman ki gibi beklentilerim fazla :)

Samet Yildirim
16.01.2011, 16:12
Selcuk-Colman artik oynamali diye düsünüyorum mac yapmadan lige girmeleri cok sikintili olur...

evrents
16.01.2011, 16:17
Gruptan çıkmak için bugün manisayı darmadağan etmeliyiz (averaj önemli).

DURAS
16.01.2011, 16:22
selçuk colman dışında jaja da mutlaka oynmalı...