PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih ile Hüseyin gidiyor mu?

selcjK
16.12.2005, 18:59
Wigan Athletic are ready to launch a double raid on Trabzonspor, according to sources in Turkey.

Ambitious Wigan boss Paul Jewell has guided his side to seventh in the Premiership table but is not prepared to rest on his laurels.
Backed by chairman Dave Whelan, Jewell is prepared to enter the transfer market when the window reopens in the New Year and it is rumoured the pair will travel to Turkey after Saturday's clash at Chelsea.
Fatih Tekke and Hyseyin Cimsir are the players believed to be on Wigan's hit-list even though the duo could cost around £8 million.
Trabzon turned down a bid from Wigan for Tekke in the summer but a disappointing campaign could lead them to revisit the situation.
Vahid Halilhodzic has replaced Senol Gunes as the club's manager and the Bosnian could use any fee to finance his own team strengthening plans.
Tekke, 28, has seven goals from 12 league appearances this term after bagging 31 in 34 games last season. He has also taken his goalscoring form onto the international stage with Turkey.
Cimsir (pictured) is a 26-year-old holding midfielder, who has also made his mark with the international team, although they were knocked out of the World Cup at the play-off stage by Switzerland.
Although any deal would appear to be some way off, Turkish reports claim Trabzon officials are ready to give the green light to the moves if Wigan are prepared to meet their asking price.

SKYSPORT

8 milyon pound neredeyse 16 trilyon eder.

Artik bu parayla 1 kaleci 1 defans 4 syzmek 1 yildiz alinmali. Hayirlisi.Edited by: selcjK

DarkMax
16.12.2005, 19:01
bu gerçekmi hiçbiyerde bisey yazmiyo

l-m
16.12.2005, 19:03
Saka zaten, sadece böyle bir teklif oldugunu yazmis, bu haberi 2 gün önce gördüm, 2 gün önce de Atay Aktug'un röportajini izledim, Fatih'e geçen yil teklif yapildigini ancak çok düsük oldugu için hiç degerlendirilmedigini söylemisti, henüz resmi bir teklif gelmedigini de eklemisti. 3 gün içinde teklif kulübe ulasip, yaringörevi sona erecek kulüp buoyunculari satip bu olay Türk basinindan gizlendiyse bilemeyecegim. Saka gibi olur..

Internetlebirlikte bilgiye ulasim kolaylasti ama sanirim bilgi de degersizlesmeye basladi, dogru bilgi ile bilgi arasindaki küçük fark aslinda o kadar da küçük degil.

selcjK
16.12.2005, 19:03
baskanlari Fatihi kesin alicaz diyor. Hatta bi sitede Premier ligin en iyi golculeri arasinda gösteriliyor fatih

l-m
16.12.2005, 19:05
e bizim Türk takimlari da her sene sampiyonlar ligi kupasini alicaz diyorlar zaten, diyorlar'a kaldiysa isimiz Allah yardimcimiz olsun..

bu arada Fatih premier lige gitmeden nasil oranin en golcüsü oldu onu da anlayamadim, bu basin hakkaten çok yalan haber yapiyor.Edited by: l-m

selcjK
16.12.2005, 19:07
öyle degil ya bbc nin internet sitesini geziyorum, wiganli yöneticileri feci gaz basmislar, kaçirmayin felan diye, arsenalde ilgileniyor elinizi çabuk tuttun cinsinden, ayrica sadece fatihe 7.5 milyon paund ödeyebilirlermis.

The Londoner
16.12.2005, 19:14
Arkadaslar habere kaynak olarak Turk medyasi gosterilmis zaten. Sizce bu yeteri kadar aciklayici degil mi?

Resmi kaynaklar tarafindan dogrulanmadan boyle bir baslik acmak ne kadar dogru?Edited by: The Londoner

l-m
16.12.2005, 19:16
haberin bbc'de çikmasi Fatih'in satildigi anlamina mi geliyor, 2 gün önce okudum bu haberi, su anda teklif dahi etmediler, 7,5 milyon pound ödeyecegiz diye bi resmi teklif gelirse o zaman eyvallah ama simdilik yalnizca bbc'de çikmis bir haber. abartmaya gerek yok, bunu anlatmaya çalisiyorum,Vigan'in israr edecegi bir gerçek, Fatih Gittidemek yerine ya dasu kadar verirlerse ne yapacagiz demek yerineolayi zamana birakmaliyiz bence. Fatih satilmaz diye bir kural mi var, no panic..

selcjK
16.12.2005, 19:17
diyor ki sitede teknik direktör üst üste alinan maglubiyetlerden sonra isyan edip takviye istemis. adamlarin fikstür -silinmistir- 5 haftada arsenal tottenham liverpool chealse ve manchester ile oynadilar ve hepsini kaybettiler bu maçlardan önce chealseden 5 puan geride 2. diler. baskanda takviye yapilacagini söylemis ve fatihin %99 wiganda oldugunu söylemis. Edited by: l-m

ShadoW
16.12.2005, 19:21
Çok hayirli bir transfer olur her iki taraf içinde... Fatih hedefine ulasmis olur biz de iyi bir paraya oyuncumuzu satmis oluruz. Fatih'in trabzonspor'a 16 Trilyonluk bir katkisi olmaz bu sezondan sonra...

falcon61
16.12.2005, 20:09
Valla bende pek inanmiyorum ama wigan bu sezon düsmez gibi e parada iyi ki wiganda oynar Fatih sonuç olarak bencede eger olursa ciddi bi teklif gitsin derim

Tansu Onur Erdoğan
16.12.2005, 20:19
walla hüseyini alsalar acaip sevinirim ama fatihide premiere ligde izlemeyi cok isterim yaw bi trabzonlu olarak gururlaniriz

TheCrow
16.12.2005, 20:49
Wigan Athletic are ready to launch a double raid on Trabzonspor, according to sources in Turkey.

Görüldügü gibi Türkiye'deki kaynaklara göre diyor,yani bizim pasfotomac ve fanatik uydurmus,skyspor da onlardan almis...

Adem Erdoğan
16.12.2005, 21:38
baskanlari Fatihi kesin alicaz diyor. Hatta bi sitede Premier ligin en iyi golculeri arasinda gösteriliyor fatih

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

SDanışmaz
16.12.2005, 22:03
SataLim gitsinLer...

Beytullah
16.12.2005, 22:05
gerçekten 8milyon paund verirlerse bence artik gitmeliler.

l-m
16.12.2005, 22:11
Yahu ortada para filan yok, Fanatik atmis ortaya bi laf, yabanci basin da bizim basini kendisi gibi ilkeli zannetmis, olay bundan ibaret, önce bi teklif yapilsin satilsin mi satilmasin mi karar veririz. Hadi satiyoruz dedigimizde adamlar bizim alma niyetimiz yok ki derseler ayip olur, üzülürüz. "Dinime küfreden Müslüman olsa" diye enteresan bi deyim vardir, hem Türk basinina laf ederiz hem de kendi kendimize gelin güvey oluruz, transfer basligi gibi bu baslik da 200 sayfa olsun ister misiniz?

osman__61
16.12.2005, 22:42
BIIZMKILER GITMEK ISTEMIYOR. ZORLA ALAMAZLAR.

yaranozlu
16.12.2005, 23:53
Hüseyinin yerini belki doldururuz, ama Fatihin yeri dolmaz. dolayisiyla 1 sene daha kalip sampiyon yapip gitsinler...

kutoz
17.12.2005, 00:10
Ingiliz basini, malesef bizim bizans basinin gazina gelip haber yapmis. Adamlar, traja bakip haberin dogru olacagina kanaat getirmis olsa gerek...

Ama ben yine de bu konuyla iki kelime de olsa fikrimi beyan etmek isterim. Sezon basinda oldugu gibi, devre arasinda da Wigan klübü, bahsedilen rakamla karsimiza çikarsa, ikisinin de transferine izin verilmeli diye düsünüyorum. Çünkü, Fatih ve Hüseyin'e zarar vermeye basladik artik. En son oynanan Ankaraspor maçinda ben dahil birçok arkadasimiz, Fatih'i elestirdik laubali davrandigi için... Elestirilerin arttigi bir ortamda, birakin futbolcuyu her kim olursa olsun, görevini yerine getiremez...

Son olarak ta, Trabzonspor'da hiç kimsenin yeri dolduramaz degildir... Futbolcu degil, bordo-mavi renkli forma büyüktür... Futbolcu da bunu bilecek, taraftar da...

Harun-61
17.12.2005, 00:27
balon haber, ama gercek olsa sevinirim...bilhassa Fatih abi icin...

BDiler61
17.12.2005, 01:29
bence fatih ve hüseyin için o para az sadece fatih eder o kadar.

Recluse61
17.12.2005, 02:04
Gitmeleri yararli olur iki taraf içinde bence.Biz de Avrupa'da maçlarini takip ederiz zaten Fatih 2 yildir Sampiyonlar Ligi için fedakarlik yapiyordu.Alinacak para da eger denilen kadar yüksekse iyi olur.Ama Yeni gelecek yönetimin ise Fatih'i satarak baslayacagini sanmiyorum.

Harun-61
17.12.2005, 02:42
angut'da millet 12 sayfa yazmi$ bu konu hakkinda...

ne degerli oyuncularimiz varmi$ :-)

Mert Pasa
17.12.2005, 08:16
bahsedilen rakam cok iyi ama kulupler basarili donemlerinde gidenlerin yerini doldururlar,gidenler de yeni gelenler icin ozendirici ve moral verici olurlar

ama boyle donemlerde eldeki degerleri birakmanin bedeli parayla olculemez

TSelif
17.12.2005, 09:12
FATIH i satarlarsa çok büyük hata yaparlar..örn:aorello nun satilmasi gibi

ama FATIH in yerine çok daha kaliteli ve iyi bir futbolcu alinacaksa o zaman düsünülebilir..ki ben FATIH ten daha KRAL bir futbolcu tanimiyorum..(yani bizim bütçemize göre olan..)

selcjK
17.12.2005, 10:24
abi o diilde bizim hüseyin gitse saka gibi ya bildigin hüseyin; henryle ruudla felan oynucak onlara karsi napar acaba? gerrardtan kop kapar mi? lampardin ayagina mi kayar? huaszhuaz genç hüs0

halil ibo
17.12.2005, 11:04
La nereye heee ?

CaMoKa
17.12.2005, 12:37
Yok ArTiK utanmasalar bana bile teklif geldigini tazacaklar bosaltim sistemlerini haber yapmak için kullanirlarsa olacagi budur

ah_met
17.12.2005, 12:46
Fatih için verilen para o kadar da küçümsenecek bir para degil gidersede basarili olur bence ama hüseyin için ayni seyleri söylemem zor gibi gözüküyor gidilecekleri lig avrupanin en iyi liglerinden bir tanesi insaallah basarili olurlar....

Tansu Onur Erdoğan
17.12.2005, 13:32
fatih cok iyi futbolcu ama bence ingilterede basarili olamaz...

sbay
17.12.2005, 13:39
bu miktar sallama basinin uydurmasi sezon basi bi futbolcuya 5 milyon euro öneren bi klüp 6 ayda bu rakamii nasil 8 milyon paunda cikariyo buda 10-12 milyon euro gibi bisey bence kuyruklu asparagassmileys/smiley2.gif

Erinç
17.12.2005, 13:54
Fizik gücünü ön planda tutan ve savunmayi saglama alan Ingiliz futbolunda teknik kapasitesi yüksek Fatih ne kadar basarili olabilir? Fatih çok akilli ve firsatçi bir futbolcudur, fakat iyi bir markaj karsisinda neler yapabilir? Kazma lakaplari takilan ve dalga geçilen Hüseyin in mevkiisinde Türk futbolculari arasinda alternatifi var midir, kazma denilen bu adam neden Milli Takimin vazgeçilmezi olmustur?

Bence iki futbolcumuz da Trabzonsporda misyonlarini tamamlamislar hatta bugünkü sistem içinde yipranmaktadirlar. Sözün özü yerlerinin doldurulmasi kaydiyla gitmeliler. Hüseyin orada kalici olur, Fatih bir yil sonra tekrar döner diye düsünmekteyim .Umarim sakatlik problemleri orada Fatihin basina dert açmaz

EmrahYalçınalp
17.12.2005, 14:30
Kisisel fikirlerim:

- Ikisi de gitmeyecek

- Bu haberler balon

- Söz konusu para -eger gerçek ise- süper !

- Isteyen kizabilir, sanirim Cenk (muhalif) de ayni yönde seyler yazmisti, Ingiltere'de basarili olma ihtimallerini düsük görüyorum. Abdullah abi (the londener) varken konuyla ilgili konusup ukalalik yapmak istemem ama Ingiltere'de bir iste tutulman için o isi iyi yapman genelde pek yeterli olmuyor. Ingilizlerle olmayanlar arasinda ciddi bir farklilik söz konusu. Fevri tepkiler en kral adamin bile "pat" diye sonu olur.Benim bildigim Fatih ve Hüseyin karsilasacaklari zorluklarla "profesyonelce" mücadele edebilecek mental güce sahipler mi, bilemiyorum. En azindan ben degildimsmileys/smiley1.gifFiziksel olarak da bir takim zorluklarin onlari bekledigini düsünüyor ve 28 yasina gelmis bir adamin fundamentalini öyle kolay kolay degistirebilecegini sanmiyorum.

Bir yanlis anlamaya mahal vermemek için belirtmekte fayda görüyorum, bu iki oyuncunun da Trabzospor'a katkilarini asla yadsimiyor ve çok önemli oyuncularolduklarini düsünüyorum. Ancak Ingilizler baligi kilçiksiz sever.

Sonuç her ne olursa umarim onlar için de, Trabzonspor için de hayirlisi olur.Edited by: perhaps

#10 Fietra
17.12.2005, 15:02
Tekke Wigan'in teklifini dogruladi.

uslanmazlaz
17.12.2005, 15:03
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>10 Fietra
Kidemli Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/3_star_rating.gif
forum_images/blank.gif
bmn | Istanbul (TS Genç Üye No: 3312)

Yer: Türkiye
Baglanti Durumu: Online
Gönderilenler: 4108 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 18-Aralik-2005 Saat 03:02 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=264533&amp;TPN=2) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>Tekke Wigan'in teklifini dogruladi.

</TD></TR></T></TABLE>

kaynak nedir

Mayls
17.12.2005, 15:11
<DIV>Fatih abi Premier League'e yakisir...smileys/smiley32.gif</DIV>

Burçak
17.12.2005, 16:57
fatihin avrupada iyi bi klübe gitmesini bende isterim ama yeri doldurulabilirse. orda bizi temsil eden kisinin trabzonsporlu olmasi bize gurur verir. ama dedigim gibi en az onun kadar kaliteli birini almamiz gerek. ve su sartlarfda vahid hocaninda fatih gibi birini birakmak isteyecegini sanmiyorum.

l-m
17.12.2005, 17:05
...

Ancak Ingilizler baligi kilçiksiz sever.

Yorumun en etkileyici kismi burasi bence. Üzerinde düsünülmesi gerekir.Gitmesine gidebilirler, gitmelerini de isterim, yavas yavas Trabzon'daki misyonlari tamamlaniyor çünkü,tadinda birakmak gerek ancak gittiklerinde basarili olabileceklerini düsünmüyorum, yine de bildigim bir sey varsa Wigan'in devre arasinda ciddi bir teklifte bulunabilecegi ama Wigan Türk basinininin gazina gelir mi onu bilemeyecegim, zira bizim basin yüksek uçmayi sever..

Murat'
17.12.2005, 18:17
Arkadaslar daily mirror da yazmis iste artik dogru yani
<DIV =M2FullAline>PAUL TEKKE'S £5M CHANCE</DIV>
WIGAN boss Paul Jewell is ready to make a record bid for Turkish goal machine Fatih Tekke as he plans to spend owner Dave Whelan's millions.
Jewell sent director of football Bill Green to watch the Trabzonspor star score against Fenerbahce at the weekend and Latics will move again for the 28-year-old.
Tekke and Trabzon earlier turned down a £5million offer, but now both are keen to take the money.
arkadaslar burda bu fiyatin wigan için çok büyük bir fiyat oldugunu söylüyor

Murat'
17.12.2005, 18:23
<DIV =M2FullAline>FOOTBALL SPY: JEWELL WILL PUT FAITH IN £5M FATIH </DIV>
PAUL JEWELL is planning to fly to Turkey in a bid to wrap up a Christmas deal for star striker Fatih Tekke.
The Wigan boss hopes to sign the Trabzonspor star in a club record £5m deal if he impresses against Besiktas on Sunday night.
Tekke (above) knocked back Jewell earlier this season but is now more amenable to a move to the Premiership new boys.
http://www.mirror.co.uk/sport/topstories/tm_objectid=1649183 (http://www.mirror.co.uk/sport/topstories/tm_&#111;bjectid=16491835%26method=full%26siteid=94762-name_page.html) 5%26method=full%26siteid=94762-name_page.html
aha inanmiyorsaniz bakin bu tekilif de wiganin kulüp rekoru imis yaniiii

bobmarley
17.12.2005, 18:26
ikisininde vakti geldi bence..bu sezon sonu ikiside gitmeli..

space
17.12.2005, 18:43
bence gitsinler. hüseyin kalabilir, ama artik fatih tekke gitsin, hem kendi için hayirli olur hem trabzonspor için. orada da asirtma sutlarina devam etsin fatih. bir futbolcu sene sonunda,, ben gol kralligina oynasaydim 10 gol daha atardim dediyse gitsin. atsaydi o 10 golü de sampiyon olsaydik. maç 5-0 ken yapsin asirtmalarini,geçen sene antepte kaybettik, bu sene ankaraspora kaybettik, sebata kaybetiik, bunlar fatihin atmayipta kaybettigigz maçlar.. gökdeniz mehmet kaçitrinca yuuuuh, kralimiz asirtma yapinca çok jenerik bir gol olacakti...bir insan bir sehirde kral olmusken, herkes ona kralim diye hitap ediyorken, onun bunu yapmaya hiç hemde hiç hakki yok. oruçtutmak sevaptir, ama isini yapmayip oruç tutarsan bu da aldigin paranin helal olmadigini gösterir.ayrica bir futbolcu yönteticisine kilçik olur bogaziniza takilirim diyemez.

Keleşoğlu
17.12.2005, 18:46
olmazzz kardesim gidemezlersmileys/smiley7.gif

space
17.12.2005, 19:10
yoo çok ta güzel giderler. 12 milyon euro çok iyi para

Murat'
17.12.2005, 19:32
gitsinler ya bencede

BDiler61
17.12.2005, 20:07
bence gideceklerse bile sezon sonu gitsinler

İHSAN
17.12.2005, 20:17
BEN DE ISTEMIYORUM SULTANIMIZLA, HÜSEYINIMIZIN GIMESINI...AMA BUNLAR GIBI YETENEKLI OYUNCULARIN AVRUPADA OYNAMAYI ÇOKTAN HAKETTIGINI DÜSÜNÜYORUM...HEM BIZI ORADA DA GURURLANDIRMALARI HIÇ TE FENA OLMAZ HANI!!! YENI FATIHLERIN, HÜSEYINLERIN DE ÖNÜ AÇILMIS OLUR.

BENCE SATILACAKSA IYICE PAZARLANMALI., NE KOPARIRSAK KARDIR, HEM ONLARIN DEGERI BENCE DAHA FAZLA.

Berat
17.12.2005, 20:24
Bugün havaalaninda sordular; "Wigan teklifi dogru mu?" Fatih Abi "evet" dedi.. "gidecek misin?" dediler, o da "yok ya,ben burdayim,biryere gittigim yok" falan demedi.. "bakacaz" dedi..

Bence kongre sonucuna göre hareket edecek..

Fatih Akgün
17.12.2005, 20:30
iyi paraya hemen gitsinler seneye bedavaya yine bize gelir nasil olsa

Muhalif
17.12.2005, 20:30
Gitsin bence.. Fatih Turkcell liginde harcaniyor ... Premier Lig yakisir kendisine.. Premier bas lig, kral lig manasinda.. Kral'a da o yakisirsmileys/smiley2.gif Edited by: Muhalif

ShadoW
17.12.2005, 21:29
Ikisi de gitsinler. Ahlanip vahlanmalarindan iyidir. Kalinca ne olacak ? En ufak elestiride `su teklifi reddettim, bu teklifi reddettim` diye ahkam kesicekler. Bizimle dalga gecer gibi. Gitsinler kardesim. Inanin Yonetimde olsam bir an bile arkama bakmam. 12 milyon euro demek ne demek yahu? Bir Fatih Alamiyorsak elbette yetistiririz. Benim but akimin altyapisina olan guvenim tam. Gelecek Para ile Gurcistana ve Irana altyapi okullari kurulur. Oradan takim satin alinir. Ve cok genis tabanli bir futbol tarlasina sahip oluruz. 3-4 sene icinde de trabzon,gurcistan, ve iran eksenli bir altyapidan neler olacagini ne gibi topcular cikacagini dusunemiyorum bile. En buyuk hayalimdir bu.. Insallah bir gun gerceklesecek!

Adem Erdoğan
17.12.2005, 22:09
yaw palavra bunlar hersene klasik söylentiler iste.pisirip pisirip koyuyolar önümüze.

Barış
17.12.2005, 22:45
Fatih ciddiydi sanki.Ilk defa gidecegine bu kadar inandim.

arhavili08
17.12.2005, 22:54
valla ozkan sumer baskan olursa kesin giderler onu soyliim basta nuri albayrak gelirse de kesin kalirlar ki bence bu onlar icin ve trabzonspor icin daha kotu olur dedigim gibi kalmalari ni tasvip etmiyorum insllah giderlerse basarili olurlar bi de alpay bile premier ligde top oynadiysa huseyin babalar gibi oynarsmileys/smiley2.gif

arhavili08
17.12.2005, 22:55
yav bide su ingilizce yazilarin tercumesi yok mudur(ing ceyi bilen var bilmeyen var daa) ????

Ali Sırrı
17.12.2005, 23:08
Valla eger Trabzonspor'umuzun menfaatleri dogrultusunda ise bence de gitmeleri lazim.Ama yönetim fatih ve hüseyin'i satacaksa, onlardan gelecek parayla fatih ve hüseyin gibi hatta daha kaliteli futbolcular almak zorundalar yada kesinlikle vaateden oyuncular..

Eger bunlar olmayacaksa Fatih ve Hüseyin'i bos yere gönderipte Trabzonspor'u da bos yere daha fazla kaosa sürüklemesinler..

irfanköse276
17.12.2005, 23:23
umarim giderler. ikisinin de kalmalari zararolmaya basladi özellikle de fatihin. Çok sevmeme ragmen bazi davranislarihiç hosuma gitmiyor. 1-2 sene içinde bu parayi veren kalmaz , satalim gitsin

61mehmet61
18.12.2005, 00:55
bizim yöneticiler fatihi üç kurusa verir yaninda hediye olarak da hüseyini verirler. aldiklari para ile futboldan ve futbolcu seçiminden anlamayan birini sözlerine bakip fatihin çeyregi yapmayan futbolcuya bu parayi verirler. yuhhhhhhhhh. bu olur mu demeyin. bunu çok gördük.

Ustaalioğlu
18.12.2005, 01:00

hangi site o, soyle de gosterem burdaki gavurlarasmileys/smiley1.gif

Ustaalioğlu
18.12.2005, 01:03
Ozkan hoca baskan olursa kesin satar bunlari bence de iyi yapar, 8 mio pounda ne takim kurulur belli degil valla..

ayrica ozellikle fatihin premier ligde oynamasini cok isterim, bu transferlerin 8 milyon karsiliginda gerceklesmesi kesinlikle trabzonsporu zayiflatmaz...

Nihat Güneş
18.12.2005, 01:05
fatih le hüseyin e bu para çok bile....uluslararasi alanda futbolumuzun hali ortada.. .kendi içimizde superstarlar yaratmaya bayiliyoruz.. .türkiye liginde 30 küsür gol atti diye hemen raul yapiveriyoruz.. ama kazin ayagi oyle degil malesef..madem bukadar degerli superstar futbolcularimiz var...neden isviçreye elendik..burada sadece fatih kastim degil..türkiyede yildiz olarak lanse eedilen gkdenizler tuncaylar hasanlar...hepsi medyanin ve biz taraftarlarin gaziyla yaratilan yildiz lar!! türkiyede uluslararasi anlamda bir tek yildiz var o da zaten dortmunda oynayan altyapisini almanyada almis bence gelecegin en önemli 10 futbolcusundan bir olacak olan nuridir...gerisi kusra bakmayin ama balondan ibaretttir....sözün özü wigan fatih e ve hüseyin e aslinda avrupa piyasasinda verilebilecek en iyi parayi vermektedir...satilmasi hayrimiza olur kanaatindeyim...zaten büyük ihtimal hiçbizaman profosyonel manada yeterli olamamis fatih inde ingiltere gibi profosyonelligin besigi sayilan bi ülkede dikis tutturabilecegini zannetmiyorum..ayrica fatih i türkiyede fatih yapan en önemli özelligi hava hakimiyetidir...ne hizi ne çabuklugu ne de son vuruslari ve en önemlisi fizik gücünün ingiltere gibi hava hakimiyeti üst düzey defans oyuncularinin bulundugu bir lig için yeterli olabilecegini düsünmüyorum...zaten bir iki seneye kalmaz geri gelecegini bildigimden satilmasinin ve tabi ki yerine ve diger eksik mevkilere gelecek olan parayla akilli ve yerinde transferler yapilmasini yeni yönetimimizden bekliyoruz...

saygilar

My
18.12.2005, 01:28
Bazi arkadaslar Hüseyin'in futbolculuunu küçümsüyor ama Hüseyin bu takimin önemli futbolcularindan, kabul etselerde etmeselerde. Keza Fatih TEKKE'de öyle. Takimin iskeletinden iki önemli adamini satacaksin. Yani senelerdir olusturmaya çalistiimiz güçlü kadrodan, hala bi yere kadar getirmeye çalisipta tam manasiyla oturtturamadiimiz kadrodan iki önemli futbolcu. Tolga satildi bu takimdan da hala brakin yerini doldurmayi defansin tamamini kaybettik neredeyse. Ikide birde hatali goller yiyen Petko'yu sattik ta kaleyi doorultamadik hala. Evet, bahsedilen rakam ii fakat hedefimiz ne? Sampiyonluk mu? Yoksa sampiyonluk ta arada böyle bi firsat çikinca buda kaçmaz diip elimizde ki hazir, oturmus mevkiinin adamini satip yeniden kumarmi oynamak? Açikçasi ben ne Hüseyin'in nede Fatih'in gitmesine taraftarim. Bizim, elimizde ki ii futbolculari satmaya diil, elimizde ki ii futbolcularin üzerine ii hatta daha da ii futbolculari almaya ihtiyacimiz var. Tabii hedefimiz ligte sampiyonluk, Avrupa'da basariysa.

selcjK
18.12.2005, 09:35
kesin ve net bir hesap yapalim bakalim ne kadar para ediyor 5 milyon paund ,

1 £ : 2.407140

5.000.000 £ : 12.357.000 YTL

1 ? : 1.630588

12.357.000 YTL : 7.578.247 ?

evet kesin rakamlar bu yani öyle 12.000.000 ? felan demis bazilari da yanlis anlasilmalara mahal vermeyelim. ama 12 trilyon temiz para.

yunuso
18.12.2005, 10:44
Bu nedir ya!

http://www.milliyet.com.tr/2005/12/18/spor/resim/spo041.jpg Tabancali Fatih!

BESIKTAS maçi için Istanbul'a gelen Trabzonspor'da Fatih Tekke'nin silahi dikkat çekti. Iniste tabancasini silah teslim masasindan alan oyuncu, "Tehdit mi aliyorsunuz?" sorusuna, "Hayir, bizi kim tehdit edebilir" yanitini verdi.

<DIV align=right></DIV>

dosteyevski
18.12.2005, 11:14
ne oluyor beyler trabzonun durumu ortada bunlar satilirsa küme düseriz ne diyorsunuz siz.......

kamil
18.12.2005, 13:47
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Herhalde birilerinin Trabzonumuzu kümeye düsürmeye çalistiklari belli.Parayi görünce agzi sulananlar biz parali baskan istemiyoruz bize onurumuz yeter derken,Fatih ve Hüseyinden gelebilecek 12 milyona nasilda tav oluyorlar.Dogru biz ne yapacagiz Fatihi,Hüseyini.Bize Hasan üçüncü,Kürsat,M.Yilmaz yeter.Inanamiyorum bu yazilara vallahi</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

kamil
18.12.2005, 13:52
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">fatihe verilen para anasinin ak sütü kadar helaldir ve Fatih bize çok gereklidir.bazi insanlar vardir sirtinda yürüyerek hacca götürsen ve bir dakika dinlenmek için onu sirtindan biraksan daha senden kötü insan olamaz.Böyle mantik olmaz.Adam bir gol kaçirdi diye o kadar muhtesem mazisi hemen karalaniyor ve bunu üzülerek söylüyorum bu olay sadece bize has bir durum.</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

coach
18.12.2005, 13:53
fatih'in trabzonspor için ne kadar önemli bi futbolcu oldugunu tartisma cahillini yapmicam bu bir,,

ikincisi hüseyin cimsir,hüseyin türkiyede en iyi tek topu oynayan futbolcu bu ikisinin satilmasina kesinlikle karsiyim degil 12

50,000,000 $ verseler yinede satilmamali

Nihat Güneş
18.12.2005, 14:31
fatih'in trabzonspor için ne kadar önemli bi futbolcu oldugunu tartisma cahillini yapmicam bu bir,,

ikincisi hüseyin cimsir,hüseyin türkiyede en iyi tek topu oynayan futbolcu bu ikisinin satilmasina kesinlikle karsiyim degil 12

50,000,000 $ verseler yinede satilmamali

50 milyon dolara kimleri alabiliriz bi sayalim

celticden zura 4,5 m.$

sportingden 4 m.$

gençlerden ugur boral 1 m $

kayseriden mehmet topuz gökhan ünal3 $

kaleye aston villa dan sorensen 5 m.$

defansa bayernden lucio + ismael25 m $

ortasaya nuri sahin 7,5 m $

kadromuzda su sekilde olur heralde:

sorensen

lucio& nbsp; ismael

ufukhan ugur boral

szymek mehmet topuz

yattara&nbsp ;

nuri sahin

zurawski&nbs p;

deivid

yedekler

gökhan

adem

celaleddin

erdinç

lee

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif bu hesaba göre hüseyin+fatih = nuri,lucio, ismael, zura deivid ,sorensen , gökhan,mehmet topuz

vay be bu fatihle hüseyin ne kadar da degerlilermis...smileys/smiley36.gif

TSezgin61
18.12.2005, 14:59
abi niye iyi anladikda niye hala zurawskide israr ediyorsunuz...

ezikler anelkayi geitrmis biz daha zurawski. onuda alamadik

artik biraz daha ileri düsünleim. ne forvetler var zurawski bastiracak gücte....

ama nuri sahine laf yok. symekinyaninada emre belözoglunu alsak, ki gelir bence, ozaman kimse tutamaz bizi iste

Faik Yılmaz
19.12.2005, 08:49
valla 2 forvet ,1 defans göbege 1 de ora sahaya çok acil transfer lazim.hatta defansa 2 takviye lazim

Nytre
19.12.2005, 15:47
fatih ve hüseyinin gitmesi için sene sonunu bekleyelim derim ayrica biz konusuoruz sadece bunu ve gereksiz bir konusma yapioruz burada ...

Faik Yılmaz
20.12.2005, 09:59
BEN BUYUM SEVERSEN ASKIM SANA FEDA

BEN BUYUM SEVMEZSEN BANA DE ELVEDA

Yattara61
20.12.2005, 10:19
zaten bu takima lazim 3-4 tane as adam ayrica yedek lazim..fatihle huseyini satarsak butun transfer piyasasinimi satin alacaz??

TrAbZoN_DrEaM
20.12.2005, 10:34
ben fatih ve hüseyin in gitmessne üzlürüm bi yandan da sevinirim trabzonspordan premier ligi 2 futbolcu gönderdigimiz için fatih te artik avrupada oynamak istiyor bence klüp cvp hakkini fatihe birakmali sonuç olarak fatih gitmek isterse gitmeli derim ben smileys/smiley19.gif

FirtinaTS
20.12.2005, 12:58
Bence bu futbolcunun bu takimda kredisi dolali epey bir zaman oldu ama her ne hikmetse onu Trabzonspor gibi büyük klüpte kayiranlar var.Hami gibi efsane birinin 10 numarali formasini giyeceksin ve de yaptiklarin Trabzonspora kazandirdiklarin ? ortada.Daha ne duruyorsun bu takimda anlamadim.Halilhodzic, futboldan anladigini ilk gün belli etti zaten onda stoper özellikleri var dedi.Fakat eminim ki baska takimda stoper oynamasini kastetmistir.Çünkü rakipten nasil faul yapilmadan top alinir bunu bile bilmiyor.

Senigeldigin sezon ilk Fener maçinda izlemistim.Alti pas çizgisinden topu nerdeyse taca attin.Forvet dedigin zaman girdigin net pozisyonlari degerlendirmen gerekir.Kaç sezondur Trabzonspordasin kaç gol attin ortada kaçirdiklarin cabasi.Üzülerek belirtmek istiyorum gitsin baska takimin yedek klubesini mesgul etsin sana verilen parayla da baska Futbulculara yatirim yapilsin

FirtinaTS
20.12.2005, 13:00
Gitmesi gereken Mehmet Yilmaz dir.

sbay
20.12.2005, 14:25
herkesin bi bedeli var trabzonsporda bi deger biçer futbolcularina kim verirse ona satar o kadar basit

Tekke
21.12.2005, 16:19
gerçekten 8milyon paund verirlerse bence artik gitmeliler.

BEN FATIH VE HUSEYININ ANLASTIGINI YAZDIGIMDA BAZILARI BANA SACMA SAPAN LAFLAR ETTI VE UYELIGIM DONDURULDU 1 HAFTA. SIMDI GORECEGIZ HEP BERABER 2. YARI 2 SI DE INGILTERE DE OYNAYACAK...

Atmaca
21.12.2005, 16:27

Premier lige mi?

TAMTÜRK61
21.12.2005, 18:04
Fatih ve Hüseyin'i hic bir yere göndermeyiz.Sanki yerine iyi futbolcu bulabilecek miyiz.?Tolga gitti,ama hala yeri doldurulamadi...

Mehmet Demirkaya
21.12.2005, 18:19
sakin ama sakin hele kaptani hayatta olmaz

Burçak
21.12.2005, 18:30
halilhodjiçin birakacagini sanmam . en az fatih gibi kaliteli adamlari almanin planlarini yaparken hiç birakirmi .

AyhanPe
21.12.2005, 21:16
gitmiyorlar

cınar#7
22.12.2005, 11:54
kesinlikle gitmeleri gerekir fatihin sozlesmesi 1 sene sonra bitiyo ve avrupaya gitme yasi gecmek uzere bupara bi daha gelmez,zaten huseyin giderse yerinde cokgenc alternatiflerimiz var adem,ibrahim ege gibi.bence wigandan bu teklif karsiliginda camara istense para azaltilsa daha iyi olur.

since1967_
22.12.2005, 11:59
yok bence gitmemeliler. valla fatih giderse küme düseriz. forvetmi var sanki.

mehmet yilmazi hemen kovsunlar gitsin. nereye giderse gitsin. yeterki bizim kulupten yattigi yerden para falan almasin. smileys/smiley7.gif

bu sene çok üzüldüm valla. yeter artik toparlanmamiz lazim. ufukhan ile feridunu bu sene kazanmaliyiz. ara transferde sadece forvet alip kapatabiliriz diye düsünüyorum.... seneye bombalari patlatip sampiyon olmaliyiz.

hay1699
22.12.2005, 12:00
kesinlikle gitmeleri gerekir fatihin sozlesmesi 1 sene sonra bitiyo ve avrupaya gitme yasi gecmek uzere bupara bi daha gelmez,zaten huseyin giderse yerinde cokgenc alternatiflerimiz var adem,ibrahim ege gibi.bence wigandan bu teklif karsiliginda camara istense para azaltilsa daha iyi olur.

fatihin daha 3 senesi var, sozlesmesi bitmiyor.dunku maçi izledin mi bilmiyorum, ibrahim ege ile ademin biseyi dolduracagi yok daha yillari var..bana sorarsan hele fatih giderse çökeriz..

sbay
22.12.2005, 15:06
fatih 4 yillik sözlesme imzalamadimi yaw ne 1 senesismileys/smiley5.gif

halil ibo
22.12.2005, 15:17
Bu konuda kafa yormaya degmez bence.Gidecek6-7 adam bellidir.Takimin iskeletinden olan-bir kisim taraftarimizi kabullenmesede-bu iki degerli oyuncumuz hiçbir yere gidemez.

sbay
22.12.2005, 15:26
Bu konuda kafa yormaya degmez bence.Gidecek6-7 adam bellidir.Takimin iskeletinden olan-bir kisim taraftarimizi kabullenmesede-bu iki degerli oyuncumuz hiçbir yere gidemez.

giderse bile bana göre onlardan gelecek para yaklasik 12 milyon euro onlarin yerine emre nihat ve halil alinabilir

cIlgInIm
22.12.2005, 15:31
hüseyinin zaten milli maclarda show yapiyor transfer yicem diye.. hakkinida yemi son 3 lig macinda da iyi oynadi ama Trabzonspor gisbi büyük bir takimda top oynucak kapasitesi yok orta alan oyuncusu 10 metreye pas atamiyorsa o adam ne kadar mucadele ederse etsin Trabzonsporda oynayamaz.. fatih tekke kalitesi tartisilmaz bi oyuncu fakat avrupada bence is yapamaz avrupada katil olur bu adam.. pas isticek atmicaklar, pas verecek alamicaklar ceker vurur birini :) :) :)

fatihin takiminin basinda uzun yillar daha görev yapmasindan yanayim. oynasin jubilesini yapsin sonra yardimci hocalik yqapsin gitsin bir iki anadolu takiminda hocalik yapsin tercubeli bir hoca olarak takimin basina gelsin.. Tekke hirsli adamdir hemde has Trabzonludur ondan Trabzonspora feci hoca olur valla.. Insallah o gunleride görürüz..

Fatih Kalsin Hüseyinide kim isterse versinler saniye beklemesinler cunku varligida yokluguda zarar suanda

cınar#7
22.12.2005, 18:45
fatihin ingiltere liginde oynadigini dusunsenize bi de henryle yada nistelrooyla gol kralliginda yaristigini wigana giderse zaten orayi sicrama tahtasi olarak kullanacak ordan buyuk bir klube gider.bizide iyi temsil etmis olur.eger bu teklifede hayir derlerse fatihe daha avrupadan teklif gelmez heralde kendiside avrupaya gitmek istiyo,fatihin yerini iki brezilyali ile doldururuz.

cakal 61
23.12.2005, 14:36
KESINLIKLE GITMEMELILER ARKADASIN DEDIGI GIBI TOLGA GITTI HALA SAVUNMA DUMAN

ARAGORN01
23.12.2005, 17:09
Bizim için Fatih'in henry ile gol kralliginda yarismasi mi önemli, Trabzonspor'un sampiyon olmasi mi?

Fatih sadece Türkiye'nin degil,Avrupa'nin en iyi golcülerinden biridir. Biz 2 senedir becerip bir golcü alamadik . Fatih'i satip 2 tane mi alacagiz?

Ayrica 5 mio euro Fatih gibi bir golcü için komik bir rakam. Bir de isteyen takim Wigan.. Bugün var, yarin yok bir takim....

Ayrica baskanin gelir gelmez ilk beyanlarinin da , iyi fiyat bulursak satariz olmasi çok düsündürücü.....

cIlgInIm
23.12.2005, 17:17
hüseyin gitsin ya yeter artik ya bu hüseyinden cektigimiz .. bize olan iyiliginden cok zarari var.. bu da yakinda böle takimda kalirsan hami gibi takim ici bölücülüge basliyanlarin basinda yer alacaktir.. pacayi kurtarmak icin.. o yuzden bir an önce trabzonsporun hüseyinden kurtulmasi lazimdir.

Emin
23.12.2005, 17:38
Fatih'in de Hüseyin'in de Trabzonspor daki misyonlarini tamamladigini ve iyi bir teklif durumunda ikisinin de satilmasinin faydali olacagini düsünüyorum. Tabi mutlaka satilsin demiyorum. Yani kalirsa zararli olurlar gibi bir anlam çikarmayin. Ama artik daha fazlasini veremeyecekleri ve iyi bir fiyat karsiliginda satilmalarinin kulübün menfaatleri dogrultusunda oldugunu da görmek gerek.

Mayls
23.12.2005, 20:04
Hüseyin gitse nolur kalsa nolur...

Fatih abi giderse takim cöker ama bence Kaptan gitsin ve Avrupada oynasin

pReN@_61
23.12.2005, 21:03
galiba da gidecek gibi gözüküyor...:(

61_dnc_TS
23.12.2005, 21:04
sampiyon olmadan asla.................... yani hiç

onurkaradeniz
23.12.2005, 21:13
hiçbiyere gönderemezler yönetim böyle bi hata yapamaz!!!

samway
23.12.2005, 21:21
bence gitmeliler zaten biz deilmiyiz fatih gibi oyunculari cikaran biz deilmiyiz hamiler hamdiler gokdenizler cikaran o kadar yetenekli topcular varken trabzon da para kazanmaliyiz bence huseyin zaten yeri doldurulamayacak bi tipcu deil fatih in yeri ewt doldurulamayabilinir ama dusunsenize gelicek parayla alinacak yildizlari bence gitmeliler hele ki fatih sultan tekke yi piremier lig de izlemek bizede zevk veriri ark lar biraz mantikli olmak lazim di mi ?

Mayls
24.12.2005, 10:29
<DIV>
bence gitmeliler zaten biz deilmiyiz fatih gibi oyunculari cikaran biz deilmiyiz hamiler hamdiler gokdenizler cikaran o kadar yetenekli topcular varken trabzon da para kazanmaliyiz bence huseyin zaten yeri doldurulamayacak bi tipcu deil fatih in yeri ewt doldurulamayabilinir ama dusunsenize gelicek parayla alinacak yildizlari bence gitmeliler hele ki fatih sultan tekke yi piremier lig de izlemek bizede zevk veriri ark lar biraz mantikli olmak lazim di mi ? </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>imza</DIV>

kaze
24.12.2005, 11:04
su an itibariyle hoca ne derse inancim sonsuz wala, baskan ve hoca beraber karar veriyorlar gelecekten umutluyuz. fatih vardi gökdeniz vardi hami vardi sampiyon mu olduk,tek kriter bu degil demek ki.uygun olan neyse vahid hoca ne diyorsa öyle olmasindan yanayim.bu sezondan da geçtikgelecek sezon sampiyon olalim bari.

Mollasalihoğlu
24.12.2005, 11:06
ama gerçekten sampiyonluk hedefi koymussak fatih gibi birisi elden çikarilmaz.Öyle birini Avrupa'dan almaya kalksak 10milyon euro'dan asagi o ayarda adam alabilir miyiz?bence alamayiz..

kaze
24.12.2005, 11:10
eger bu söledinse gerçek olan hoca da elden çikarmaz zaten, ama isin içini hoca bilir.bize profosyonel olup bireysel hatalrla takimi yavaslatmayacak, zayif olmayan saglam halkalar lazim. ne demisler 'zincir en zayif halkasi kadar güçlüdür'

Emir BAYRAK
24.12.2005, 12:17
Wiga"m"li Fatih !..

Wigan Athletic'in transfer etmek istedigi Fatih Tekke'ye yönetimden kötü haber !.. Kaptanlarini kesinlikle birakmayacaklarini belirten Asbaskan Hasim Sayitoglu, "Kadromuzu güçlendirmeye çalisirken, yildiz oyuncumuzu birakmamiz mümkün degildir" diye konustu..

baget55
24.12.2005, 12:18
Ben Fatihin Yurtdisinda oynamasini istiyorum ve merakla bekliyorum :)

Ömer SEVİNÇ
24.12.2005, 13:24
Gitsin be.

Yazik adama...

Emir BAYRAK
24.12.2005, 13:24
Gitsin be.

Yazik adama...

Gülünç hale düseriz...

Ömer SEVİNÇ
24.12.2005, 13:41
Fatih Tekke büyük bir futbolcu ama artilari kadareksileri de var.

Mesela oyun görüsü çok iyi,teknigi iyi,mükemmel ötesi kafa vuruslari var. Ama ayni zamanda çok yavas,gereksiz artistik pesinde, çalim konusunda zaaflari var, topsuz oyunda eksikleri var...

Dikkat edin trabzon kontraya çiktiginda genelde Yattarayalniz olur. Fatih onun hizina yetisemiyor. Eskiden Gökdeniz geliyordu ama artik o da yok. Trabzonspor gibi kontrataga dayali futbol oynayan takimlarda forvetler hizli olmalidir(Milan-Shevchenko, Arsenal-Henry, Chelsea-Robben,Duff) Trabzonspor Yattarasiz yapamiyor,Szymeksiz yapamiyor ama Fatih Tekkesiz yapabilir bence...

Haa eger yedegi Mehmet yilmaz ve Tomas Jun olacaksa gerçektenrezil oluruz ama adam gibi birini bulduktan sonra Fatih Tekkeden daha faydali olurbize...Edited by: eOMER

gurbetçi 61
24.12.2005, 17:16
SAMPIYON OLMADAN BIR YERE GIDMESINLER,ZATEN HOCA YOLLAMAZ,

selcjK
24.12.2005, 18:14
ne zmn fatih gider o zaman sampiyon oluruz.

uslanmazlaz
24.12.2005, 18:15
gitmeyecekler gibi gelior sayin albayrak in kurmaylari toplantidan sonra kesinlikle ikiside gidemez dediler

onurkaradeniz
24.12.2005, 18:34
tolga örnegi var biliyosunuz o gitti defansimiz bulastirmaya basladi...kaptan giderse allah korusun takim bulastirirsmileys/smiley5.gif

cIlgInIm
24.12.2005, 20:39
Albayrak, Fatih konusunda konustu...

Bordo-mavili ekibin yeni baskani Nuri Albayrak, Trabzonspor'un bir marka oldugunu ve bunu tasiyamayacak oyuncularin takimdan gönderilecegini söyledi. Albayrak, iyi bir teklif gelmesi halinde Fatih ve Hüseyin'in satilabilecegini belirtirken, projeleri ve transfer politikalari hakkinda su açiklamalari yapti: "Trabzon'u kurumsallasma konusunda daha ileriye götürmeyi hedefliyoruz. Trabzon'u öyle bir sirket yapmaliyiz ki, kendi kendini yönetsin ve kimse sistemi bozamasin

'Esas olan devamlilik'

"Hep birlikte bu takimi daha yükseklere tasimak için çalisacagiz. Ayrica Trabzon sadece parayla yönetilmez, sistemi oturtmak lazim. Bu isi, profesyonel kadrolarin elleriyle yapacagiz. Avni Aker Stadi'ni '24 saat yasat' projemiz de var. Bu projemizin taslagi, zaten su an GSGM'de bulunuyor. Kurumlarda esas olan devamliliktir. Halilhodziç'in sözlesmesi devam ediyor. Kariyerini ispatlamis biri. O yüzden devam karari aldik. Bazi seyleri elde etmek için istikrar sart

'Iyi kadro kuracagiz'

Trabzon'un bünyesine uygun kisileri transfer edecegiz. Ikinci yari için iyi bir kadro kuracagiz. Futbolcularin alacagi yok. Bu nedenle ücretini alan her futbolcu iyi oynamak zorunda. Ümit Karan ile ilgili bir girisimimiz yok. Giden oyuncunun yerine ayni kalitede futbolcu alabilirsek Fatih'le Hüseyin'i satabiliriz. Avrupa heyecanlari oldugunu biliyoruz. Bu nedenle kendilerini mazur görürüz

'Ikinci hedef federasyon'

Bu arada asbaskan Hasin Sayidoglu, Nuri Albayrak'in ikinci hedefinin Futbol Federasyonu seçimleri oldugunu belirterek "Kulübün haklarini daha etkin savunmak için federasyonun her kuruluna güçlü kisiler sokmayi amaçlayacagiz" dedi.

Kaynak: Vatan

DeliKadir_61
25.12.2005, 00:37
gitmezleeeeeeeeeeeeeeer

uslanmazlaz
25.12.2005, 11:58
Ingiliz kulübü Wigan?in teklifi karsisinda Avrupa?ya gitmek istedigini belirten Fatih?e yönetimden izin yok...
<DIV id=1 style="LEFT: 692px; WIDTH: 179px; TOP: 143px; HEIGHT: 20px; 1: "></></DIV>

TRABZONSPOR formasi altinda gösterdigi performans ile Avrupa kulüplerinin de dikkatini çeken ve Ingiliz kulübü Wigan?in israrla istedigi Fatih Tekke için yönetim kararsiz kaldi. Bordo-Mavili kulübün Asbaskani Hasim Sayitoglu, Fatih konusunda kendilerine resmi bir teklif gelmedigini ifade etti. Sayitoglu, "Güçlü bir kadro yaparken, güçlü kadronun güçlü bireylerini bir yere göndermeyiz" diyerek bu oyuncuyu göndermeyi düsünmediklerini ima etti.Edited by: uslanmazlaz

selcuk
26.12.2005, 04:28
arkadaslar cogu arkadas yaziyorki teklif yok ama ingilterede daha yari bitmedi transferzamani baslamadi ama bence wigana kaptanda gitmek istemez ufak takim fatihin degerine yaklasan degherli bi oyunculari bile yok bi de ingiliz ligi oldugunu düsünüseniz gittigi gün degeri ikiye katlanir.

tuğba
26.12.2005, 10:22
Ya arkadaslar böyle sayfalar açmayalim bence.Kimsenin bir yere gidecegi yokken,akillarina sokuyorsunuz.Neyse insallah gitmezler tabi,ikisi de bize lazim ve çooooook degerli...

dosteyevski
26.12.2005, 11:21
HADI BAKALIM PARALI YÖNETIM VAR ... PARA VAR AMA TRANSFER YOK........

Faik Yılmaz
26.12.2005, 11:29
galiba elimizdekileride tutamayacagiz.zaten forvetimiz yok fatihden baska yeniside alinacak takima alisacak derken sezon biter zaten.

KESINLIKLE SATILMAMALI.....

HER IKISIDE.......

Travelair
27.12.2005, 00:33
Bence Fatih de Hüseyin de gitmeli. Bir kere futbolcular istiyor son dönemlerinde Avrupa'da oynamayi. Ikinci olarak Fatih kör topal devam ediyor. Sakatligi var sürekli, agrilari var, antrenman yapmiyor/yapamiyor dolayisi ile yürüyerek oynuyor top saklamak bahanesiyle enerjisini muhafaza etmeye çalisiyor vs vs. Tabiki Fatih takimin çok seyi ama herseyi olamaz Trabzonspor Fatih'siz de Trabzonspor'du. Arkadasimizin Tolga Seyhan örnegine katilmiyorum. Tolga'nin gitmesi evet Trabzonspor defansini bozdu ama asil mesele yerine dogru defansin alinamamasi idi. Bu da yönetimin basarisizligidir. Yoksa performansi düsen 28 yasindaki Tolga'nin 4 milyon euro'ya Shaktar'a gitmesi gayet manyikliydi. Hüseyin ise geçen seneden beri gösterdigi perfonmasina artik ulasamiyor. O da artik sürklase olmus durumda neredeyse. Kendisi kesici olarak çok iyi bir oyuncu ama ben ortasaha oyuncularindan daha fazla seyler bekliyorum. Yani eger denildigi gibi (8 milyon sterlin -ne kadar eder-14 milyon dolar mi?) baya iyi bir para ve o fiyata daha kaliteli oyuncular neden alinamasin diyorum. Yanlis anlasilmasin eger yerlerine Jun tipi verimsiz transferler yapilacaksa kalsinlar ama normal sartlarda o paraya takima daha fazla katki yapabilecek oyuncular alinabilecegi kanaatindeyim tabii en önemli konu futbolcularin ne düsündükleri. Çünkü eger Fatih gitmek istiyorsa biz ne kadar çabalarsak çabalayalim zorla güzellik olmaz

Eddy
27.12.2005, 00:40
fatih abim ve hüseyin türkiye de baska bi kulube gitmemeli ama avrupa olur,özellikle fatih abimin hayaliydi gitmeli bence...karar onun...

TSezgin61
27.12.2005, 14:53

Premier lige mi?

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifgitse gitse top toplayici dev cocuk olarak gidersmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

imported_Suha
27.12.2005, 15:00
insan fatihede aciyo..adamin hayalleri var ama kala kaldi kulüpte..seni sampiyon olunca birakiriz diyolar...bu zamana kadar sampiyon olamamak onun suçumu???

LazAnisT
27.12.2005, 15:01
Bence fatihte hüseyinde bu klüpten kovulmadikça gitmez.

UmutBaykan
27.12.2005, 18:57
Bence Hüzeyin bu klüpte kalir ama Fatihi bilemem.Adamda kariyerinde avrupa da oynamak ister..Ama Ben ikisininde gitmesini istemiyorum

tsmaniac
28.12.2005, 00:04
gitmezler bi yere

ARAGORN01
28.12.2005, 10:26
Sanirim yönetim 2 yildiz satma sözü verdi gelirken de biz yanlis anladik. 2 yildiz satacagiz yerine taraftarin tüm Türkiye'de en istemeyecegi oyuncu olan Fatih akyel'i alacagiz , bizi seçin dediler...Biz yanlis anladik...

Ne de olsa taraftar bir seyden anlamaz ve bir kisim çevreler olarak hayatini sürdürür...

Akın_61
28.12.2005, 18:43
bu kötü durumda fatih ve hüseyin dibi iki oyuncumuzu veya birini yitirirsek durumumuz daha da kötü olur..fatiih ve hüseyin de bunun bilincinde olduklari için bence gitmezler...

Reseyyar
28.12.2005, 18:53
Bence gitmek istemeleride gitmeleride çok normal.. Trabzon spor ne zaman Fatih siz birseyler yaparsa o zaman büyük takim olur... Elbetteki Fatihi hepimiz çok seviyoruz ama bence bir takim asla bir kisiye bagli kalmamali...ve Fatihde Avrupaya gitmeyip Trabzonda kalirsa Fatihe yazik olur...

zafercalikoglu
29.12.2005, 09:34
gitsin bu da gorsun oralari ,umarim basarili olurlar,olmazlarsa dönup gelirler,bizi buyuk trabzonspor taraftariyiz,nice huseyinler fatihler cikartiriz dert etmeyin,

ARAGORN01
29.12.2005, 11:12
Dert etmemizi söyleyen polyanna arkadaslara soruyorum..

Son 7-8 yilda çikardigimiz fatih ve hüseyinleri sayar misiniz?

son 7-8 senedir her sene süper forvet oyuncusu alacagiz diye baslayan transfer maceralari sonucunda fatih kadar demiyorum, fatih'in çeyregi kadar iyi herhangi bir forvet oyuncusu aldigimizi hatirliyor musunuz?

siz trabzonspor'u wigan athletic gibi ingilizlerin bile 'kim wigan mi ' diye baktiklari bir takiminin alt yapisi olarak mi görüyorsunuz?

siz devre arasi herhangi akli basinda bir takimin , herhangi iyi bir oyuncusunu birakabilecegini düsünüyor musunuz?

fatih'i satip tek forvet mehmet yilmaz olarak mi 2.devre maçlarini tamamlamamizi uygun görüyrosunuz?

Pekiçok olasi basarisizliksonrasi keske satmasaydik diyecek misiniz yoksa fatih avrupa'yi gördü , 2 tane gol atti ama hocasi taktigi için yedekte oturuyor, zaten bu gavurlar da bir türlü bizi sevmiyor diyeceksiniz?

Hiç bir büyük takim yerine çok daha iyilerini koymadan en iyi oyuncularini satmaz....

Henry 'yi, Vierra'yi alirsin koyarsin takima sonra Fatih ile Hüseyin'i satarsin..

selçukabi
29.12.2005, 11:23
Bence gitmek istemeleride gitmeleride çok normal.. Trabzon spor ne zaman Fatih siz birseyler yaparsa o zaman büyük takim olur... Elbetteki Fatihi hepimiz çok seviyoruz ama bence bir takim asla bir kisiye bagli kalmamali...ve Fatihde Avrupaya gitmeyip Trabzonda kalirsa Fatihe yazik olur...

Kimsin arkadasim sen, ilk mesajinda bunlari yaziyorsunsmileys/smiley7.gif

The Londoner
29.12.2005, 11:46
Bu arada Wigan Ingiltere Premier ligini alt ust etmeye devam ediyor. Sezon basindaen buyuk dusme adayiolarak gosterilen Wigan ilk yari biterken 5. sirada.smileys/smiley1.gifPazartesi gunu Manchester City`yi 4`lediler. Dunde zorlu West Ham deplasmanindan 2-0`lik net bir galibiyetle donduler. Ligde su an Arsenal`in ustunde olduklarini da hatirlatmakta fayda var. Defanslari cok saglam ve golculeri Roberts ve Camara formlarinin zirvesinde...

gerçekefsane
29.12.2005, 14:23
"WIGAN RÖTAR YAPTI!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/wiganrotaryaptii.jpg <DETAILS>

Iki Defa Ertelediler
Ingiltere?nin Wigan Athletic kulübü, Trabzonspor?un iki yildiz futbolcusu Fatih Tekke ve Hüseyin Çimsir?e yapmayi planladigi teklifi geciktirdi. Daha önce 23 Aralik Cuma günü, ardindan da bu hafta içinde Bordo-Mavili kulübe yazili basvuruda bulunacagi açiklanan Wigan yöneticilerinin, Trabzonspor?da yönetim degisikligi nedeniyle Ocak ayinin içinde teklif yapma karari verdigi kaydedildi. Wigan Athletic?in Fatih için 5 milyon avro, Hüseyin için de 3 milyon avro önermesi bekleniyor.

Fatih Wigan?i Istemiyor
Menajer Ceylan Çaliskan, gelismeleri dogrularken, Trabzonspor?un teklife nasil bir yanit verecegi merakla bekleniyor. Öte yandan Fatih Tekke?nin yakin çevresine, "Wigan Athletic?e gitmek istemiyorum. Yoksa simdiye kadar benim bonservisim için 7-8 milyon avro?ya çikmislardi. Avrupa?ya gidersem daha büyük bir kulübü düsünüyorum" dedigi kaydedildi. Trabzonspor yönetimi ise, ne Fatih?i, ne de Hüseyin?i bu asamada birakmayi asla düsünmedigini yineledi

gunebakis.com.tr

TS61_NL
29.12.2005, 15:43
Kadromuz cok genismis gibi, sanki yakinda 5 tane (yildiz) transfer edecekmisiz gibi, sanki ligte cok iyi bir durumdaymisiz gibi, Fatihin ve Huseyinin satilmasini isteyenler var.....Kusura bakmayin ama bunu anlamakta cok gucluk cekiyorum......Fatihsiz ve Huseyinsiz bu takim dibe vurur ki zaten durumumuz ortada. Sezon sonunda satilabilirler, yerlerine denk kalitede oyuncular alinmasi sartiyle, aksi takdirde ben karsiyim, oyuncular istedikleri kadar yurt disinda oynamak istesinler, sonucta Trabzonsporun menfaatleri beni ilgilendirir.

superstar22
29.12.2005, 17:12
HÜSEYIN PEK FAZLA ETKILEMEZ BELKI AMA FATIH BU TAKIMDAN GIDERSE TAKIMIN HALI NOOLUR BILMEM

FATIH GIDERSE HEM KENDINE YAZIK OLUR HEMDE TS'YE ...

GIDECEGI YERDE TS DEKI KADAR RAHAT OLAMAZ

The Londoner
29.12.2005, 21:29
Son Haber skysports.com`dan (Biraz once SkySports News tv kanalinda alt yazi olarak da gecti):Wigan Fatih`in transferinden vazgecti!

Haberin metni asagida:
Paul Jewell has ditched plans to bring Turkey international Fatih Tekke to Wigan Athletic in the New Year.

The Latics have been chasing the prolific striker for several months and failed with a bid for Tekke in the summer.

Wigan boss Jewell, accompanied by chairman Dave Whelan, travelled to Turkey to watch Tekke play for Trabzonspor before Christmas.

Tekke's agent revealed earlier this week that he was expecting The Premiership's surprise package to make a new bid for the hot shot in January.

But while Jewell is looking to add to his squad when the transfer window reopens, he admits he is not pursuing his interest in Tekke.

"We had a look at him in the summer and tried for him then and we've had another good look at him," admitted Jewell.

"I categorically can say that one won't be happening.

"I saw a quote on the television from the lad's agent, but we won't be making a bid for him in January.

"Tekke is an international, a top quality player, but I just don't think he is what we need at the moment.

(Ozetle, Fatih`in menejerinin tv`de soylediklerinin aksine bu transferin kapandiginive oyuncu icin Ocak doneminde herhangi bir tekliflerinin olmayacagini ifade ediyorlar. "Tekke uluslararasi duzeyde, kaliteli bir futbolcu ama su asamada aradigimiz adam degil" diyorlar)

Henry Mancini
29.12.2005, 21:52
Evet, Wigan transferden vazgeçti..

Bu da BBC nin haberi..

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=629>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>
<DIV =mxb>
<DIV =sh>Wigan pull out of Tekke transfer </DIV></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=416>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=203 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV>http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41162000/jpg/_41162032_tekkebod203.jpg
<DIV =cap>Tekke has scored seven goals in 16 appearances for Turkey</DIV></DIV></TD></TR></T></TABLE>Wigan boss Paul Jewell has ruled out a move for Trabzonspor striker Fatih Tekke in the January transfer window.

Turkey international Tekke's agent had indicated Wigan would be making a fresh bid for the player after having a £2m offer rejected in the summer.

But Jewell said: "I saw some quotes from his agent, but we won't be making a bid for him - I can say categorically now that won't be happening. </TD></TR></T></TABLE>

salihtopal48
04.01.2006, 23:55
destek yapmadan ayagi keserseniz sandalyeyi devirirsiniz

ilk önce onlarin ayarinda birileri bulunmali bu kisiler yerlerini iyicene almali sonra düsünülür

Adem Erdoğan
05.01.2006, 08:19
Simdide postmuth çikmis torbadan.Hadi bakalim 1-2 gün sonra artik chelsea de teklif getirir.

DİNÇ
05.01.2006, 08:52
Avrupada dogru düzgün golcü yok...Olanlar da büyük takimlarda ve ates
pahasi...Böyle olunca Fatihe teklif üstüne teklif yagiyor....

Adem Erdoğan
05.01.2006, 08:53
Aslinda FATIH in avrupayi fettetme zamani geldi gitmesini isterim ama bizim ona daha çok ihtiyacimiz var.

Faik Yılmaz
05.01.2006, 09:11
destek yapmadan ayagi keserseniz sandalyeyi devirirsiniz

ilk önce onlarin ayarinda birileri bulunmali bu kisiler yerlerini iyicene almali sonra düsünülür

SU ASAMADA YERINE FUTBOLCU ALINMADAN KI ZATEN FORVET EKSIGIMIZ VAR YANI 2 TANE KALITELI FORVET ALINMADAN FATIHI SATMAK

takimi sabote etmek olur....

verilen rakam ne olursa olsun...........

Selman
26.08.2006, 21:51
8 milyon pound neredeyse 16 trilyon eder.

Artik bu parayla 1 kaleci 1 defans 4 syzmek 1 yildiz alinmali. Hayirlisi.

2005 12. ayda açılmış bir başlık.Evet o paraya sadece Fatih gitti ama nerde transfer?

İslam Sezer
04.10.2006, 09:21
gitmezler bi yere

fatih ve hüseyin için gitmezler bir yere derken fatih gitti sanırım hüseyin de gidecek.umarım iyi bir paraya hüseyini de zenit e satarız...

Çakır
04.10.2006, 09:25
Arkadaşlar eski başlıkları tozlu raflardan bulup çıkardıkça forumun düzeni altüst oluyor. Bu konuya biraz daha dikkat edelim. Hüseyin'le ilgili yorumlar için:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=484866