PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YGS Başvuru Sorunu

evrents
06.01.2011, 16:13
Arkadaşlar ygs başvurusu ile ilgili bir sorum olacak.Ben geçen yıl babamın sağlık sigortasından yararlanmak için(18 yaşından sonra okumayana devlet sağlık yönünden bakmıyordu) kamuyöneyimi açıköğretim fakültesi yazdım geldi(kontenjansız bölüm olduğu için puanım kırılmıycak)ama sonradan kayıt olmaktan vazgeçtim(yaş 18 değilde 25'e çıkarıldığı için).Şimdi başvuru yaparken neyi işaretlemeliyim ösym tarafından bir yükseköğrenim programına yerleştirildim ama kayıt olmadım diye mi işaretlemeliyim.Böyle işaretlersem puanım kırılmaz değil mi?Benim durumumda olanlar var mı?Lütfen bana yardımcı olun.

ApoCaN28
06.01.2011, 16:21
Kayıt olmadıysan kırılmaz diye biliyorum . Ama yine de okula falan sor derim .

evrents
07.01.2011, 18:02
Güncel.............

Ömür Karadeniz
08.01.2011, 12:29
Eğer bi sorun varsa başvuruyu git okuldan yap netten yapma benden sana tavsiye.

bASTURk
08.01.2011, 12:36
Hiçbir şey işaretlemene gerek yok kardeşim.İkinci kez sınava girmenle ilgili bir konu varsa onu işaretlersin.

Ayrıca başvuruyu hem formdan(okuldan) hem de internetten yapmanı tavsiye ederim.

evrents
13.01.2011, 15:38
Hiçbir şey işaretlemene gerek yok kardeşim.İkinci kez sınava girmenle ilgili bir konu varsa onu işaretlersin.

Ayrıca başvuruyu hem formdan(okuldan) hem de internetten yapmanı tavsiye ederim.
Ösym tarafından bir yükseköğrenim programına (sınavsız geçiş dahil) yerleştirildim ama kayıt olmadım diye işaretlersem birşey olur mu??? açıköğretim de yükseköğrenim programı mı oluyor?(anadolu üniversitesi açık öğretim kamu yönetimi yazmıştım).

mavituğ
13.01.2011, 19:19
Ösym tarafından bir yükseköğrenim programına (sınavsız geçiş dahil) yerleştirildim ama kayıt olmadım diye işaretlersem birşey olur mu??? açıköğretim de yükseköğrenim programı mı oluyor?(anadolu üniversitesi açık öğretim kamu yönetimi yazmıştım).

İşaretlemen gereken üstte yazdığın.Açık öğretim de kontenjan olmadığı için, kayıt olsan da puan kesintisi olmaz.

İşini sağlama alıp okulda kayıt yaptırman en doğrusu.