PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattara " FeBe de oynarim " !!!!

İ.Öztel
15.12.2005, 07:00
""""" Trabzon'un Gineli yildizi Ibrahima Yattara, "F.Bahçe'den teklif gelirse degerlendiririm" dedi.

<DIV align=center>***</DIV>

Bilet aldi

"En sevdigim oyuncular Tuncay ve Ümit. En begendigim, idolüm ise Anelka".

Trabzon'un yildizi Ibrahim Yattara, "Fenerbahçe'den teklif gelirse degerlendiririm. Çünkü Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük takimlarindan biri. Elbette bu teklifi kulübüme yapmalilar" dedi. Radyospor'un internet sitesine konusan Yattara, Fenerbahçe'ye sicak oldugunu da kanitladi. Gineli oyuncu, "En begendigi yerli futbolcular" sorusuna, "Hasan Sas, Tuncay ve Ümit Özat. 'Birini seç' derseniz o zaman 'Tuncay' derim" cevabini verdi.

SEMPATISI VAR
"Hakan Sükür'ü bu oyuncular disinda tutuyorum. Çünkü onu Türkiye'ye gelmeden de taniyordum" diyen Yattara için Anelka'nin yeri ise ayri. "Türkiye'de en begendigi futbolcu" sorusuna, "Hayran oldugum tek oyuncu var. O benim idolüm. Nicolas Anelka. Gerçekten çok yetenekli oyuncu" sözleri agzindan dökülüyor. Ibrahim Yattara birlikte oynamak istedigini dile getirirken heyecanini gizlemiyor. """""

hayretler icinde okudum acikcasi ..

NOT: Alintidir

DieGo
15.12.2005, 09:07
Balon.Bu haber eski hatta o zaman odasinda Anelka posteri oldugnu falanda yazmislardi.Hatta ve hatta onunla ilgili de bir baslik olacak

Emre B.
15.12.2005, 09:36
Kesin yalandirsmileys/smiley7.gif

Hünkar
15.12.2005, 11:07
klasik bizans oyunusmileys/smiley7.gif

Burçak
15.12.2005, 11:08
yalaaaan. yattaranin bizim taraftarla arasindaki iletisimi bilmeyen yok. böyle bise diycegini kesinlikle düsünmüyorum.

Berat
15.12.2005, 11:42
Yattara , Türkiye'de Trabzonspordan baska bir takimda oynamayacapini defalarca belirtti..Klasik Bizans Medyasi uydurmasi..Kapatiyorum..

Şuayip Aydın
09.01.2007, 20:41
buyuk bir yalan yattara her defasında ben ts ve taraftarlarını coooooookkkkk ama cokkkkkkkkkk seviyorum diyo boyle birisi fenri sevmez

Lapina
09.01.2007, 20:43
Bugun ki fanatiktede Eller Besiktas'ta oynarim demisti ama adam Turkiye'de kalmak istemedigini acikladi.Ben mi yanlis biliyorum yoksa ? Birakalim su istanbul medyasini artik.

Recep Çaltepe
09.01.2007, 20:44
El insaf...

Haber çıkalı bir seneden fazla olmuş... Böyle çok çok eski haberler gündeme geldiğinde konunun kilitlenmesini talep ediyorum.

Enes Berfin
09.01.2007, 20:45
Yattara laz usagidir, istanbul eziklerinede alerjisi vardir, Balon bu haber baska birsey degil.

Cyzio
09.01.2007, 20:46
Yattara , Türkiye'de Trabzonspordan baska bir takimda oynamayacapini defalarca belirtti..Klasik Bizans Medyasi uydurmasi..Kapatiyorum..

Kapattığından emin misin? :D :D :D

saglam
09.01.2007, 20:49
Eski forumda kilitlenen başlıklar, yeni sistemde otomatikman açık kaldılar.

O nedenle, yemeyip içmeyip bu konuyu bulup çıkartan zat-ı muhteremi tebrik ediyorum...

Lapina
09.01.2007, 20:50
Kapattığından emin misin? :D :D :D
Olur boyle vakalar.. :D

Şuayip Aydın
09.01.2007, 20:50
burdan admıne sesleniyorum lutfen abi su konu kapat allaha riza icin abi...

Lapina
09.01.2007, 20:51
samsunlu_suayip bulmus..En son Berat 2005'de kapatmis konuyu saglam'in dedigi gibi..

Sevgi
09.01.2007, 20:52
konuyu görünce bu kargaşada bunu demiş Yattara oldum :) ama eski konuymuş:) yorumlara baktımda basın uydurması deniliyor oysa ben ropörtajı radyodan dinlemiştim çocukların okulu var o yüzden istanbul'a gidebilirim bu fb de olabilir demişti ki yattara bunu hep diyor :)
Trabzon'u ve taraftarı çok sevsede kendinide düşünüyor ve o doğrultuda konuşuyor.

Lapina
09.01.2007, 20:53
konuyu görünce bu kargaşada bunu demiş Yattara oldum :) ama eski konuymuş:) yorumlara baktımda basın uydurması deniliyor oysa ben ropörtajı radyodan dinlemiştim çocukların okulu var o yüzden istanbul'a gidebilirim bu fb de olabilir demişti ki yattara bunu hep diyor :)
Trabzon'u ve taraftarı çok sevsede kendinide düşünüyor ve o doğrultuda konuşuyor.
Duymadigimiz seylere inanmak istemiyoruz.Keske en bastan yazsaydin :DBiliyorsun ligler baslamadan once elemanin bi tanesi Ronaldinhoyu febe ye transfer etmisti.Buyuk gazetenin biriside bunu manset yapip verdi.Sonra cocuk cikti bunu ben balon haber yaptim.Aciklamasinida yapti.Sonra buyuk gazete ozur diledi.

28TS61
09.01.2007, 20:58
bu topicede bi kilit sart bence

ts_fan
09.01.2007, 21:02
samsunlu_suayıp 2007'deyiz:D

Sevgi
09.01.2007, 21:02
Duymadigimiz seylere inanmak istemiyoruz.Keske en bastan yazsaydin :DBiliyorsun ligler baslamadan once elemanin bi tanesi Ronaldinhoyu febe ye transfer etmisti.Buyuk gazetenin biriside bunu manset yapip verdi.Sonra cocuk cikti bunu ben balon haber yaptim.Aciklamasinida yapti.Sonra buyuk gazete ozur diledi.

Yattara NTV ye ropörtaj vermişti bende tesadüfen dinlemiştim :) o zamanda konuyu görene kadar kapanmıştı, şimdide kapanırsa iyi olur.Zaten herkes bir kaşık suda fırtına koparmaya müsait durumda :p

Karadağ06
09.01.2007, 21:29
ya yoktur ole bişey dese bile gitmez. gerçi gidenler olmadı değil(aurelio)ama onlar yattara gibi 4 sene oynamadı.bu taraftarı sempatısını bu kadar kazanmadı.

Remzi
09.01.2007, 21:33
KİLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİt

Berk Akçay
09.01.2007, 21:40
Şu konuyu neden açtınız şimdi allah aşkına anlam veemiyorum

zafer6161
09.01.2007, 21:43
bende anlam veremiyorum neden açtınız

macka61
09.01.2007, 21:44
asparagas bu haber

Erdem Keser
09.01.2007, 22:04
yattaradan bekliyorum ben kulup ginedeki takimi icin aldigi formalarin parasini kesince fenerden yardim isteyecegim die de bir beyanati olmustu o yuzden futbolu disinda sevmem bu adami ve elin yabancisininda bizim gul yuzumuz icin burda oldugunuda dusunmuyorum 2 ay parasini kes bak trabzon mu kaliyo taraftar mi

Berat
09.01.2007, 23:47
Eski forumda kilitlenen başlıklar, yeni sistemde otomatikman açık kaldılar.

O nedenle, yemeyip içmeyip bu konuyu bulup çıkartan zat-ı muhteremi tebrik ediyorum...

olay budur.