PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Çakır Trabzonspor'da!

Sayfa : 1 [2] 3

bordo08
04.01.2011, 00:00
Hayırlı olsun yetenekli oyuncudan zarar gelmez.Ankaragücünden kadro dışı kalma sebebi umarım disiplinsizlik değildir.Başımızda yeterince sorunlu oyuncu var zaten.

Ömer Yüce
04.01.2011, 00:01
Hayırlı olsun yetenekli oyuncudan zarar gelmez.Ankaragücünden kadro dışı kalma sebebi umarım disiplinsizlik değildir.Başımızda yeterince sorunlu oyuncu var zaten.

Kadro dışı kalma yok. Ankaragücü zaten batmış bi takım yönetimi yok herkes kadro dışı kalıcak zaten ki ortada sahaya sürecek bir kadro yok çünkü kulüp askıda :D

Gürkan
04.01.2011, 00:02
hayırlı olsun.

hodlu
04.01.2011, 00:04
Şampiyonluk yolunda 2. yarı böyle tecrübeli ve yetenekli alternatif oyuncular kesinlikle gerekli.Çok olumlu transfer bence.Hayırlı olsun.........

Halit Aydın
04.01.2011, 00:05
Bizim taraftarın hastalığı önyargılı davranmak. Ne zaman önyargılarımızdan arınırsak o zaman düzelecek her şey. Çok değil tam 1 yıl önce takıma gelen Burak Yılmaz'ın başlığının ilk mesajlarına göz atalım. Hiç yabancı gelmiyor değil mi?

Selçuk Aydın61
04.01.2011, 00:07
külğbe zengin olsun hiç zarar etmeyiz hedevf belli hedefe kitlendik

Bayraktaroğlu
04.01.2011, 00:09
Hayırlı olsun umarım şampiyonluk yolunda Trabzonsporumuza katkı yapan bir oyuncu olur..Oyuncunun performansını görmeden yorum yapmayalım bu sene takım olarak iyiyiz mutlaka mehmet çakır'da takıma uyum sağlayacaktır.

Taner Uykuçeken
04.01.2011, 00:12
Hayırlı Uğurlu olsun :confused:
anlamadım ama olsun vardır Şenol hocamın bir bildiği
Alan-Kahlenberg takasını bekliyorum bu transferden sonra

ApoCaN28
04.01.2011, 00:13
Katkı yapabilecek yetenekleri olduğunu biliyoruz . Kulübemizde ve kadromuzda böyle bir oyuncu olması sevindirici ==)

Hayırlı olsun takımımıza =)

r9emre
04.01.2011, 00:13
Şenol Güneş'in kafa olarak tekrar ayağa kaldırdığı yıldız adayları 1) Engin Baytar 2) Burak Yılmaz,3) Mehmet Çakır olursa kimse şaşırmasın.

Ahmet F. Zengin
04.01.2011, 00:15
Hayırlı Uğurlu olsun :confused:
anlamadım ama olsun vardır Şenol hocamın bir bildiği
Alan-Kahlenberg takasını bekliyorum bu transferden sonra

W.bremen de Alan'ı bekliyordu zaten ..

Ayrıca niye yollayalım ki Alan'ı amacımız alternatifli kadro değil mi ..

Kahlenberg'i ekleyelim bu kadroya tamamdır bu iş ..

pReN@_61
04.01.2011, 00:22
Şenol Hoca istemişse vardır bir bildiği :)

Hayırlı uğurlu olsun.

Serhat
04.01.2011, 00:25
Çakı gibi Uşak... Hayırlı olsun ... Ligin en iyi yerli kadrosunda kendine yer bulabilir bence.

Şöyle bir bakıyorumda Türk olarak ligin yetenekli, ligi iyi bilen ve tecrübeli gençlerinin hepsi bizde toplandı.

Bu sefer çifte kupa hedefi var uşaklar ... Bayrakları hazırlayın ;)

Canİlker
04.01.2011, 00:25
mehmet ikinci yarıda en az 2 maçta kritik goller atıp şampiyonlukta çok yardım edecektir. burayada yazıyorum sonra yok ben duymadım yok ben görmedim falan demeyin :D:D

Mayls
04.01.2011, 00:28
Hayırlı olsun.

Olağan şartlarda beğenmezdim bu transferi ama önümüzde bir Burak Yılmaz örneği var. Göreceğiz :)

Emre HIZAL
04.01.2011, 00:31
Şenol Hoca, Hasan Üçüncü gelsin yararlı olacak dese yine ona inanırım vardır bir bildiği derim:cool: kaldı ki Mehmet Çakır kötü bir futbolcu değil benim sevdiğim topçulardan biri inşallah hayırlı olacak takıma. Bu vakitten sonra bize, kendisinin Trabzonspor forması altında başarılı olmasını dilemek yakışır. Başarılar Mehmet Çakır, İnşallah o özlenen şampiyonluğun gelmesinde seninde katkın olur.

Onur
04.01.2011, 00:31
Hayırlı uğurlu olsun her iki taraf içinde. Umarım takıma faydalı olur. Zafer'e geçmiş olsun bu arada önceden cezalılar olunca ilk 18 e giriyordu. Artık o da imkansız

Burak
04.01.2011, 00:32
Çok iyi oldu.

Samet Yildirim
04.01.2011, 00:34
Hayirli olsun...

Erdem Koltuk
04.01.2011, 00:35
çok enteresan komplo teorileri var burda.

o zaman ben de bir komplo teorisi yazayım.bence selçuk imzalamıcak mehmet onun yerine geldi.

61kralfatih
04.01.2011, 00:36
İnşallah sağ bek ve stoper de düşünülür.
sağ bek tamamda gerince stoper yokmu giray egemen glowacki mustafa daha ne stoperi:D adam akıllı bi orta saha lazım sağbekle

61kralfatih
04.01.2011, 00:37
Şenol Hoca, Hasan Üçüncü gelsin yararlı olacak dese yine ona inanırım vardır bir bildiği derim:cool: kaldı ki Mehmet Çakır kötü bir futbolcu değil benim sevdiğim topçulardan biri inşallah hayırlı olacak takıma. Bu vakitten sonra bize, kendisinin Trabzonspor forması altında başarılı olmasını dilemek yakışır. Başarılar Mehmet Çakır, İnşallah o özlenen şampiyonluğun gelmesinde seninde katkın olur.
bende yararli olcaği kanaatindeyim gecen sene gençlerbirliğinde değilmiydi bu

Sefaenes
04.01.2011, 00:38
hayirli olsun iyi bir alternatif olur

M.S.SOFU
04.01.2011, 00:40
şenol hoca ile beraber bizim takımın transfer politikası değişti

artık gelecek vaadedenden çok orta yaşlarda takımı için oynayan yıldız olmayan oyuncular alınıyor

tamamen bir takım kurulmaya çalışılıyor

ben bizim takımın böyle olmasını istemiyordum,ben porto veya ajax gibi bir takım istiyordum ama bu tip tarzla türkiyede şampiyon olmak çok zor

bence zaten takımın şampiyon olmasıda pek önemli değil.klişe olarak düşünülebilir ama gerçekten bu takımı şampiyon olsun diye tutanlardan değilim.

bence bizim takımımız vizyon değiştirmeli ve artık genç oyuncu yetiştirip para kazanmaya bakmalı

ben bu kulübe hep şirket olarak bakıyorum ve vizyonumuzun yanlış olduğunu düşünüyorum

fakat başta yazdığım gibi bu model hiç denenmedi trabzonspor da çünkü taraftar baskısı var.böyşe bir model uygulayamazsın bu öbür üç büyük için de geçerli

fakat taraftar vaskısı olamyan takımlarda bu sistem iyi işliyor ama onlardada şirket yapısı yok.

bu işi tolunay zamanında kayseri çok iyi yaptı,hala yapıyor.

transfere herhangi bir sözüm yok

şenol hocanın faydalanacağı bir takım oyuncusu.

takım oyuncusu lafı önemli

bu da değişik bir sistem bir de yıldız getirme sistemi var

ama bence bu sistem de batmıştır

2011 dünya kupası ve barcelona nın sisteminde artık takım oyunu ağırlıklı

bu sistem başarıyı getirebilecek bir sistem

çok pas yapan iyi takım olmuş zor yenilen takımlar şeklinde

fakat benim hayalimde ki trabzonspor genç yetiştiren yıllar yılı aynı sistemi oynayan bir takım..

Emre HIZAL
04.01.2011, 00:41
bende yararli olcaği kanaatindeyim gecen sene gençlerbirliğinde değilmiydi bu

2005-2008 arası gençlerdeydi.

Ahmet Başkaya
04.01.2011, 00:41
İnanın bana çok çok iyi oldu bu .

blacksea35
04.01.2011, 00:43
çok enteresan komplo teorileri var burda.

o zaman ben de bir komplo teorisi yazayım.bence selçuk imzalamıcak mehmet onun yerine geldi.
Evet benim aklıma da gelmedi değil bu komplo teorisi, ezik üç kızkardeşler selçukun aklını çelmiş olabilir... İmza atmasını beklemek en iyisi, giderse selçuk ömrünün hatsını yapacak, yaşayıp göreceğiz.

ApoCaN28
fakat benim hayalimde ki trabzonspor genç yetiştiren yıllar yılı aynı sistemi oynayan bir takım..

Şenol hocamız takımın başında kaldığı müddetçe bu dediğin olay olacaktır diye düşünüyorum .:)

Ali Yerlikaya
Hayirli olsun...
Eskiden bi cok kez almak icin ugrasip alamadiigmiz baska bi oyuncu... :D
Ins. oda Burak gibi büyük patlamasini bizde yapar...

Tayfun Aydın
04.01.2011, 00:44
İyi transfer yaşı 26 y mış yaşlı da değil son vuruşları da benim seyrettiğim kadarıyla iyi.Hırslı mücadeleci.Faydası olur.Kaldı ki Gençlerbirliğindeyken çok maç kurtardı.

faysal
04.01.2011, 00:45
hayırlı olsun Mehmet Çakır Trabzonsporumuza ..
Gençerlerbirliğinde oynadığı o güzel futbolu Ankaragücünde az izlemiştik ama inşş Trabzonsporumuzda Gençlerbirliğinde oynadığı futbolu ve daha fazlasını gösterir :)

Onur Şeref
04.01.2011, 00:46
Kaliteli oyuncu. Ben daha yaşlı sanıyordum ama daha 26 yaşındaymış. Çok iyi transfer.

Erdinç Dilek
04.01.2011, 00:50
hayırlı olsun

lazkopat_48
04.01.2011, 00:50
hayırlı olsun . .
bence kadro derinliği açısından çok iyi oldu

LaZ_KoPaT
04.01.2011, 00:55
cok severek izledigim bir topcudur kendisi hic ismi gecmemisti Trabzonsporumuza faydali olacagini dusunuyorum hayirli olsun

61kralfatih
04.01.2011, 00:56
2005-2008 arası gençlerdeydi.
:D eyvallah

bordoylamavi
04.01.2011, 00:59
oldukça gereksiz bir transfer. çok sıradan bir oyuncu. böyle bir forvete ihtiyacımız yoktu bence. hala colman ve selçuğa bir alterantif orta sahamız yokken savunma ve forvete bu kadar yüklenmemizi anlamışl değilim

pReN@_61
04.01.2011, 01:00
oldukça gereksiz bir transfer. çok sıradan bir oyuncu. böyle bir forvete ihtiyacımız yoktu bence. hala colman ve selçuğa bir alterantif orta sahamız yokken savunma ve forvete bu kadar yüklenmemizi anlamışl değilim
Forvet mi?

Celil Köse
04.01.2011, 01:02
Hayırlı olsun..

Ahmet F. Zengin
04.01.2011, 01:02

Forvet değil !!! Adamın mevkisini bilmeden gereksiz transfer demişsin ..

Fatih
04.01.2011, 01:03
Forvet değil !!! Adamın mevkisini bilmeden gereksiz transfer demişsin ..
Bu adamın forvet oynadığı maçları sadece ben mi izledim yahu?:)

demir
04.01.2011, 01:04

mehmet forvet mı bunu nerden cıkardın ???

Ahmet F. Zengin
04.01.2011, 01:06

Forveti olmayan basit bi takımda forvet arkası oynayarak forvetlerden çok gol attığı doğrudur fakat forvet değildir..

Kemhacıoğlu
04.01.2011, 01:07
rezaletttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttt

Hasan Nasrallah

ben hep forvet gördüm ama diyilmiş fakat golcu adam fena avcı uyandırıyım

olcay_61
fanatikten bir yorum :
bizim takımda hiç bir zaman as olamayacak ama süper bir alternatif burakdan yıldız yapan şenol hoca bundan galaksi çıkartır valla :D

Kemhacıoğlu
04.01.2011, 01:08
trabzonspor formasını en son giyece hatta giymemesi gerekenler listesinin ilk başında geleceklerden. yazık yaaa. bu forma bu kadar da ucuz olmamalı. bu kadar doğrunun yanında büyük bir yanlış:@

E. Cumur61
Önümüzdeki sezon samp.ligi tsl ve ztk'da olacagimizi varsayarsak yeni oyuncularin birbirine uyumu icin yapilan transfériez oldukça mantikli

Hasan Nasrallah
rezaletttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttt

adam futbolcu böyle bol keseden atma bence

Kemhacıoğlu
04.01.2011, 01:10
adam futbolcu böyle bol keseden atma bence

ankarada yaşayan ve bir çok kez ankaragücü maçı izleyen biri olarak söylüyorum hiç bir işe yaramaz biri....

mcapak
04.01.2011, 01:10
Zafer Yelenden ne fazlası var bu adamın? hemen söyliyim 2 yaş fazlası.. nedir bu Şenol hocanın Zafer takıntısı onu da anlamış değilim...

61kralfatih
04.01.2011, 01:12
trabzonspor formasını en son giyece hatta giymemesi gerekenler listesinin ilk başında geleceklerden. yazık yaaa. bu forma bu kadar da ucuz olmamalı. bu kadar doğrunun yanında büyük bir yanlış:@
abi sen futbolumu bilmiyosun yoksa kafan mı güzel adam çok iiyi değil ama bu ligde oynar her türlü sen bu formaya sezeri giydirdin ona ne diceksin

Ahmet F. Zengin
04.01.2011, 01:12

Hayırdır sana bi yamuk mu yaptı da Trabzonspor forması giyemeyecekler listesinde başa koydun ??

Bu kadar doğruyu yapanların vardır bi bildiği ..

mete61bordomavi
04.01.2011, 01:13
Beyler büyük maçlar büyük topçularla, büyük başarılar yıldızlarla kazanılır.
Her ne kadar Şenol Hoca istikrarın, sistemin takımını kursa da YATTARA,JAJA,ALANZİNHO,COLMAN gibi yetenekler olmadan büyük maç da alamaz, kapalı savunma da açamaz!
Şenol Hocamız sonuçta bir teknik direktör, bir sihirbaz değil! (Şenol hoca'ya güvenmediğim sonucu çıkarılmasın!)

İnşAllah, Yeteneklerimizi ikinci yarıda problemsiz sahada görürüz.
Aksini düşünmek istemiyorum.
Çünkü 2. yarı İstanbul deplasmanları, ve küme düşme,kalma, UEFA'ya katılma gibi hedefleri olan takımların bizi çok zorlayacağını düşünüyorum.
Her ne kadar sistem takımı olsanız da, istikrarlı olsanız da, modern futbolda yıldızlarınız olmak zorunda!
Ayağına,bileğine hakim, futbol zekası yüksek yetenekler.
Örneğin JAJA'nın Bursa'ya attığı goller, Yattara'nın oyuna girince sağdan öldürücü hamleler, Alanzinho'nun oyuna girince çok çabuk rakip cezasahasına bindirmeler vs...

Ahmet F. Zengin
04.01.2011, 01:14
Zafer Yelenden ne fazlası var bu adamın? hemen söyliyim 2 yaş fazlası.. nedir bu Şenol hocanın Zafer takıntısı onu da anlamış değilim...

Abi her gün Zafer Yelen'le aynı antrenmana çıkıyosun galiba.

Takıntı diye birşey yoktur hele ki Şenol hoca da .. Antrenmanda kendini ispat edemeyen hiç bir oyuncu kadroda yer bulamaz bu dünyanın heryerinde böyledir..

Kemhacıoğlu
04.01.2011, 01:15
abi sen futbolumu bilmiyosun yoksa kafan mı güzel adam çok iiyi değil ama bu ligde oynar her türlü sen bu formaya sezeri giydirdin ona ne diceksin

ben sezer giysin demedim zaten. çok gereksiz bit transfer dedim. trabzonspor forması bu kadar ucuz değil...

Hasan Nasrallah
04.01.2011, 01:15
ankarada yaşayan ve bir çok kez ankaragücü maçı izleyen biri olarak söylüyorum hiç bir işe yaramaz biri....
herkesin görüşü farklı dostum hocalarımz beğenmiş orda destek olmak lazım bende beğenıyorum ayrıca ondaki gol vuruşu bizde kaç futbolcuda var sence merak ettim ?

Miraç Atalay Çiftçi
04.01.2011, 01:16
Bu başlığın adı Mehmet Çakır.
Zafer'i onun başlığında konuşun.
Bu ne yahu, sanki bugün göndersek gittiği kulüpte, 11 oynayacak biriymiş gibi Zafer'de Zafer her yerde.
Demek ki var bir durum. Gönderildikten sonra çıkar ortaya nasıl olsa.

Asi Çaykaralı61
04.01.2011, 01:17

Abi Burak Yılmaz'da ilk geldiğinde çoğumuz bizde kadroya bile zor girer diye düşünüyorduk ama şu anda takımımızın yıldızlarından.Birde 9 tane golü var ligde :) Mehmet Çakır bence iyi bir transfer

mcapak
Abi her gün Zafer Yelen'le aynı antrenmana çıkıyosun galiba.

Takıntı diye birşey yoktur hele ki Şenol hoca da .. Antrenmanda kendini ispat edemeyen hiç bir oyuncu kadroda yer bulamaz bu dünyanın heryerinde böyledir..

Hayır güzel kardeşim bu adam neden transfer edildi o zaman? Bu adamın bir değer olduğu 2 yıl peşinden koşulduğunu hepimiz biliyoruz. Almanya altyapısı var.. Hiç mi şansı haketmedi yani?

Kemhacıoğlu
herkesin görüşü farklı dostum hocalarımz beğenmiş orda destek olmak lazım bende beğenıyorum ayrıca ondaki gol vuruşu bizde kaç futbolcuda var sence merak ettim ?

gökhan ünalıda vuruşu için almıştık biz yanlış hatırlamıyorsam eğer????

61kralfatih
04.01.2011, 01:18
ben sezer giysin demedim zaten. çok gereksiz bit transfer dedim. trabzonspor forması bu kadar ucuz değil...
bence mehmet cakirda odar düşük bi oyuncu değil ama sonucta alınmış bu formayi haketmeyen çok kişi giydi

mashal61
Transfermarkt sitesine göre değeri 1.800.000 €.
Bedelsiz alındıysa çok iyi transfer bence. Türk futbolculara her zaman daha ılımlı yaklaşmışımdır.
Şenol hocayla birlikte iyi bir performans gösterir İNŞAALLAH. Hayırlı olsun.

Ilelioglu
Fena bir isim degil, eger Senol Hoca istemisse o zaman sorun yok.:)

Hayirli olsun.

Hasan Algan
açıkçası bu forumda birçok arkadaş insanda istek namına zerre bırakmıyor.. herkeste bir sevdadır gidiyor.. yetenek yetenek.. yok arkadaş ne kadar yetenekli olursa olsun işini ciddiye almayan adamlarla bi yere kadar gidersin.. yıllarca alman milli takımının dünya şampiyonu olmasının olamadığı zamanlarda bile final oynamasının sebebi yetenek değil disiplin değil midir ? yetenek kaynayan kadrosuyla arjantini dünya kupasında izlediniz.. bir sakin olun .. bir izleyin fırsat verin.. adam bir maç oynasın zaten uyum sağlayıp sağlamayacağı boş mu dolu mu olduğu belli olur..

hani takım transfer yapmasa bu kez de niçin transfer yapılmıyor alternatifimiz yok diye ayağa kalkıyorsunuz.. bir durun yahu..

sezer baduru ilk izlediğimde boş bir oyuncu demiştim.. bu adamı izlemeden karar vermek istemem .. hayırlı olsun diyorum..

Kemhacıoğlu
04.01.2011, 01:19
Hayır güzel kardeşim bu adam neden transfer edildi o zaman? Bu adamın bir değer olduğu 2 yıl peşinden koşulduğunu hepimiz biliyoruz. Almanya altyapısı var.. Hiç mi şansı haketmedi yani?

bence etmemeli. şans kapısı mı bu. şampiyonluğa giden bir yolda daha formda isimler alınmalı bence...

Ahmet F. Zengin
04.01.2011, 01:20

Bende şans verilmesini isterdim ama demekki sakatlıktan sonra toparlayamadı kendini ..

Neyse bu konu bu başlığa uygun değil yönetici kızıyor :)

servet nuh
04.01.2011, 01:20
Mehmet Çakır niye alındı ???
İRDELENMELİ

61kralfatih
04.01.2011, 01:21
açıkçası bu forumda birçok arkadaş insanda istek namına zerre bırakmıyor.. herkeste bir sevdadır gidiyor.. yetenek yetenek.. yok arkadaş ne kadar yetenekli olursa olsun işini ciddiye almayan adamlarla bi yere kadar gidersin.. yıllarca alman milli takımının dünya şampiyonu olmasının olamadığı zamanlarda bile final oynamasının sebebi yetenek değil disiplin değil midir ? yetenek kaynayan kadrosuyla arjantini dünya kupasında izlediniz.. bir sakin olun .. bir izleyin fırsat verin.. adam bir maç oynasın zaten uyum sağlayıp sağlamayacağı boş mu dolu mu olduğu belli olur..

hani takım transfer yapmasa bu kez de niçin transfer yapılmıyor alternatifimiz yok diye ayağa kalkıyorsunuz.. bir durun yahu..

sezer baduru ilk izlediğimde boş bir oyuncu demiştim.. bu adamı izlemeden karar vermek istemem .. hayırlı olsun diyorum..
bi konuda aktılıyorum sana abi almanya hakkında ama onlarda yıllardan beri oturtulmus bir sistem var farklari bu

Hasan Algan
04.01.2011, 01:22
bence etmemeli. şans kapısı mı bu. şampiyonluğa giden bir yolda daha formda isimler alınmalı bence...

kimi alalım sence.. q7 nasıl olur .. ya da guti..simao sambrosa ya ne dersin ?

bırakın arkadaş bu işleri.. yıldız da yıldız gördük bejekenin yıldızlarını.. sisteme uysun disiplinli olsun sorun çıkartmasın kendini işine versin.. isterse düz topçu olsun .. bir takımda 11 kişiden 3 ü yıldız kalan 8 i vasat olacağına 11 i de ortalama oyuncu olsun daha başarılı olur..

Hasan Nasrallah
04.01.2011, 01:24

iyi vururdu oda yalanmı
abi siz ne istıyonuz anlamıyom
bu adam gökhan gıbi yavaş donuk, tutuk oynamıyo hareketli adam oyunu sete çevirdiğimizde haraketli pas alışverişiyle şutlarıyla aslan gibi işimize yarayabilir
tekrar diyorum iyi vurur

Kemhacıoğlu
04.01.2011, 01:26
kimi alalım sence.. q7 nasıl olur .. ya da guti..simao sambrosa ya ne dersin ?

bırakın arkadaş bu işleri.. yıldız da yıldız gördük bejekenin yıldızlarını.. sisteme uysun disiplinli olsun sorun çıkartmasın kendini işine versin.. isterse düz topçu olsun .. bir takımda 11 kişiden 3 ü yıldız kalan 8 i vasat olacağına 11 i de ortalama oyuncu olsun daha başarılı olur..

bizde onlara verecek para olsa bile onları yaşatacak bir şehir yok onun için alma boşver, yerlerinde kalsınlar...

mashal61
04.01.2011, 01:28
Busezon toplam 9 maçta 407 dk. forma giymiş. Kupada fenere, ligde Kayseri'ye golü var.
Genelde sonradan girmiş. Bence iyi bir alternatif olacak en azından.

Kemhacıoğlu
iyi vururdu oda yalanmı
abi siz ne istıyonuz anlamıyom
bu adam gökhan gıbi yavaş donuk, tutuk oynamıyo hareketli adam oyunu sete çevirdiğimizde haraketli pas alışverişiyle şutlarıyla aslan gibi işimize yarayabilir
tekrar diyorum iyi vurur

ben hala daha aynı fikirdeyim gereksiz ve boş transfer. hiç bir yararı olmayacak....

61kralfatih
:D:D kacarlar

mete61bordomavi
04.01.2011, 01:30
Beyler Almanya örneğini verdiniz, Arjantin'i kötülediniz ama İspanya'nın son iki büyük turnuvanın şampiyon olduğunu unutmuş olamazsınız!
Arjantin, takım olamayan yıldızlar kümesi, İspanya ise takım olmuş yıldızlar kümesi...
Haliyle dünyanın en büyüğü İspanya!

Takım sistemli oynar, yıldızların, yeteneklerin maç alır.
Yıldızların, yeteneklerin olmadan maç kazanırsın.
Ama şampiyon olamazsın! Kupa alamazsın!

Keleşoğlu
04.01.2011, 01:31
bonservis verdikmi?

Kemhacıoğlu
04.01.2011, 01:32
Beyler Almanya örneğini verdiniz, Arjantin'i kötülediniz ama İspanya'nın son iki büyük turnuvanın şampiyon olduğunu unutmuş olamazsınız!
Arjantin, takım olamayan yıldızlar kümesi, İspanya ise takım olmuş yıldızlar kümesi...

işte bu kadar açık ve net gerçekler....

GULER
04.01.2011, 01:36
Hayirli olsun, iyi bir transfer.

Ilelioglu
04.01.2011, 01:37
bonservis verdikmi?

Hayir bedavaya aldik.

61kralfatih
04.01.2011, 01:38
bonservis verdikmi?
hayr vermedik

bASTURk
Tomasz Radzinski vardı Polonya'lı.Stilini hep ona benzetirim.

Uğurtan
Hayırlı olur umarım.

Çok beklentim yok gerektiği yerde katkı versin yeterli.

Alperen Çakıroğlu
04.01.2011, 01:46
Fazla şans bulacağını sanmıyorum hayırlı olsun gerektiği yerde katkısını yapsın yeterli..

Mehmet Fatih Yavuz
04.01.2011, 01:47
Enteresan, bedavaya mehmet çakır alınmış, bi halt olmaz falan diye eleştiriler var.
Sıkın bacağınıza. Ama küçük topuğu dağıtmayı unutmayın ki tedavisi olmasın!

Beğenmeyebilir insan evlâdı, en doğal hakkındır, beğenmiyorum nokta!

Ligde bulunduğun konum itibari ile sürekli destek verilmesi gereken durumda, en ufak hamlede çamur atma, leke bırakma çabaları!

Hayırlı olsun demekten aciz bir millete dönüşmek, şükürsüzlük.

Adamın tekniğine, taktiğine, becerisine falan girmeye lûzum dâhi görmüyorum.

Bedavaya mehmet çakır transferine boş demek çok boş olmuş, kusura bakmayın.

Burçak
04.01.2011, 01:49
Enteresan, bedavaya mehmet çakır alınmış, bi halt olmaz falan diye eleştiriler var.

Ligde bulunduğun konum itibari ile sürekli destek verilmesi gereken durumda, en ufak hamlede çamur atma, leke bırakma çabaları!

Burçak bunu beğendi
:)

Şenol Altunsoy
04.01.2011, 01:52

Hah be Fatih özlettin kendini.Şenol'da bunu beğendi :)

M.S.SOFU
04.01.2011, 01:54

bu iletiyi iki kişi beğendi

benden de bi, smiley :)

Gökhan ARSLAN
04.01.2011, 01:56
Hayırlı olsun takımımız adına..

Onur Civelek61
04.01.2011, 01:58
Hayirli olsun.Klose severler begenmez elbet:)
Akmasada damlar:)

Çağdaş DENİZ
04.01.2011, 01:59

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Gökhan KAN
04.01.2011, 02:01
Şenol hocadan akıllıca bir transfer daha.

Travelair
04.01.2011, 02:04
+ları:

* Hem gol hem asist yapabiliyor
* Çok yönlü oynayabiliyor
* Sessiz, sakin, işini yapan bir havası var

-leri

* Son sezonlarda performansı düşmüş
* Sağ kanat oynamışlığı çok, bu kanat dolu
* Para verilmeden alınması hoş olmamış

Hayırlı olsun

naimbektas6161
04.01.2011, 02:06
Hayırlısı olsun takımımız adına...

hasannuhoglu
04.01.2011, 02:07
hayırlı ugurlu olsun..BORDOMAVİ forma altında yeniden kazanılan buraklara enginlere benzer inşallah kaderi

ertek_61
04.01.2011, 02:11
şut kalitesi iyi...bedavaya alınmış bir forvet...takımda forvet yok diye bağırıyoduk maşallah teo da geri gelse takımınyarısı forvet olur :D bence bir orta saha daha alınsa iyi olur...haa mehmet çakır bu takımın kalitesinde mi bence hayır ama ne yapalım biz taraftarız o formayı giyene cesaret vermek bizim görevimiz...fazladan iki tempo tutup bağırmak beni yormaz şahsen...hem belli olmaz bedava aldık ilerde iyi bir takasta kullanırız :D

İlker ToSun
04.01.2011, 02:28
bonservis verilmeden alınan bir mehmet çakır ...

gayet başarılı bir hamle

inşallah faydalı olur

Selman61
04.01.2011, 02:28
hayırlı olsun takımımıza.

DeAgLeMaNyAq
04.01.2011, 02:40
EI_z4hSDbIs&

3.23'deki gibi gollerini izleriz inşallah...

Hami-Ünal-Orhan
04.01.2011, 02:47
Hayırlı olsun. Mehmet Çakır umarum kendisinden beklenen patlamayı takımımızda yapar. Ne de olsa burası bir futbol şehri. Kadro derinliğimiz artıyor. Alternatiflerin artması olumlu gelişme.

ertek_61
04.01.2011, 02:49
http://www.youtube.com/watch?v=w9j8e2_hroE dediğim gibi sut kalitesi iyi :D

Fatih Özkan
04.01.2011, 03:03
http://www.youtube.com/watch?v=w9j8e2_hroE dediğim gibi sut kalitesi iyi :D

Güzel gollere imza atmış...
Bize 3 maç çevirse yeter :o

Sencer Bulut
04.01.2011, 03:03
İçimden bir ses Şenol Güneş yeni bir yıldız kazandırdı diyor...

Mustafa Gegüç
04.01.2011, 03:11
Mehmet Çakır Jaja'nın yerine, alınırsa Kahlenberg'de Colman'ın yerine.. güzel transferler :)

bladex61
04.01.2011, 03:41
engin-burak-alanzinho-yattara-umut-jaja-colman

bu 7 oyuncuda papatya falı gibi ne zaman ne yapacakları belli olmuyor çogu maç bunlarda biri veya ikisi kötü oynadı ama yinede boşlugunu doldurduk birde bunlarda banko oynayan ikisi sakatlansa ve ikiside formunda olmasa ozaman mehmet çakır 11 bile oynar

şenol güneş aldırdıysa vardır bir bildigi

Full HD
04.01.2011, 04:01
Kaca aldik acaba.Senede kac lira alacakmis ve nasil bir oyuncu?

Aldigimiza degdimi?

only ts
04.01.2011, 04:07
fanatıkte bı elemanın yorumu : senol hoca buraktan yıldız yarattıysa bu adamdan galaxy oluşturur :D

Full HD
04.01.2011, 04:12
fanatıkte bı elemanın yorumu : senol hoca buraktan yıldız yarattıysa bu adamdan galaxy oluşturur :D

Inan o yorumu bir dakika önce bende okudum.Okadar yanlis dememis ama neden galaxy olmasin?

Gerce galaxy icin yasi ilerlemis.

Esmoface
04.01.2011, 04:42
En geç sezon sonunda Jaja ve Alanzinho ile yollar ayrilacak diye dusunuyorum bu transferden sonra.

POYRAZ
04.01.2011, 05:11
Haydi hayirlisi olsun bakalim.

yattarinho61
04.01.2011, 05:53
millet jaja´yi silmis bile yazik size diyecek lafim yok baska..

Altan Atabay
04.01.2011, 05:53
arkadaşlar,

bu adamın değeri 1,800,000 euro..
al parlat hiçbir şey olmadı gökhandaki gibi fenere satarsın..

Ancak daha baştan burda bozmayın moralimizi..
Bende Ankara'da yaşıyan biri olarak iyi bir alternatif olacağını düşünüyorum.

Haa Messi gibi adam bekliyorsanız; durumunuz öküzün trene baktığından ileri bir durum olmayacaktır:):):)

Altan Atabay
04.01.2011, 05:56
millet jaja´yi silmis bile yazik size diyecek lafim yok baska..

jaja bizi silmesin de:)

İskender Çakmak
04.01.2011, 06:55
hayirli olsun 2 sezon once yapilmis olsaydi forumda farkli seyler konusulurdu. Mehmet Cakir iyi bir transfer sakatligi ve malum ankaragucunun durumundan dolayi bu sezon su ana kadar kendini gosteremedi ama ben umitliyim lig sonunda iyi bir transfer oldugunu gorecegiz

Ömer Yüce
04.01.2011, 07:47

Topa çok güzel vuruyo diye almadık santrafor diye aldık yanlış hatırlıyorsun

Ömer Yüce
04.01.2011, 07:50

Bursaspordan 1 yıldız sayar mısın bana şampiyon olduğu kadrodan... Lütfen daha yeni şampiyon yaptık bi takımı ve yıldızsız. Üstelik ali tandoğan gibi ömer erdoğan gibi vasat oyuncularla...

UmutBaykan
04.01.2011, 07:59
yektayı da isteriz.

irfanb
04.01.2011, 08:08
Hayirli olsun,Allah utandirmasin.

Mustafa Fındıkoğlu
04.01.2011, 08:29
Kaca aldik acaba.Senede kac lira alacakmis ve nasil bir oyuncu?

Aldigimiza degdimi?

http://www.htspor.com/ankaragucu/haber/585566-agucunde-yaprak-dokumu

Linkte var olan haberden de anlaşılacağı üzere, kendisi kulübü ile olan bağlantısını koparmış boşta bir oyuncuydu.
Daha açık söylemek gerekirse bonservis bedeli ödenmeden takıma kazandırıldı.

Kaya
04.01.2011, 08:31
Trabzonsporumuza hayırlı olmasını dilerim. Zor geçecek 2. yarı için takımımıza umarım olumlu katkıları olur...

mehmetali61_55
04.01.2011, 08:41
Güzel transfer, hayırlı olsun.

BYGUNES
04.01.2011, 08:42
Hayırlı olsun. Alternatif için iyi bir transfer.

bkandil
04.01.2011, 08:43
Hayırlı olsun, TOS7 gibi olmaz umarım. Özellikle kupa maçları için böyle transferler gerekli...

Külünkoğlu
04.01.2011, 08:44
Aylığı düşük ve maç başına para alacaksa sorun yok. Jaja'nın bölgesine alındığını düşünüyorum. Artık bu mesajı Jaja alır mı almaz mı ? bakacağız.

Ahmet Faruk
04.01.2011, 08:46
Takımımız ve kendisi adına hayırlı bir adım olmuştur İnşallah.
Umarım hem takımımıza hem de kendi kariyerine çok büyük değerler katar.

magicyattara
04.01.2011, 08:48
Forum ahalisiyle ilk hararetli tartışmayı Mehmet Çakır yüzünden yapmıştım..:)

"Colman mı,Mehmet Çakır mı" diye bir tartışma çıkmıştı..Serdar Bali "ben olsam Mehmet Çakır'ı alırdım" demişti,ben de "bence de" diye cevap verince kızılca kıyamet kopmuştu..:)

Tabii üstünden 2.5 yıl geçti..Colman o zamanlar kapalı kutuydu bizim için ama Mehmet Çakır gerçekten çok iyi oynuyordu o dönemler..alınması imkansız gibiydi..

Yaş olarak çok iyi bir dönemde..26 yaş bir futbolcunun performansının tepe noktasına ulaşacağı yaştır..umarım burda eski günlerine döner..

bariskaratas
04.01.2011, 08:51
hayırlı olsun. umarım çok başarılı olur bizde
yanlnız her transfer de colmana caleye laf atanlara.
90 dakka canlı bir mac izleyin de bu adamların bizim icin ne kadar önemli olduğunu anlayın.

BALKAN 06
04.01.2011, 08:51
sürpriz oldu,çok şaşırdım duyunca
ama hiç olumsuz düşünmüyorum,faydalı olacaktır mutlaka
hayırlı olsun.

faty nin yollanmasıda baya bi radikal karar bana göre
ilişkimizin iyi olduğu bi karadeniz takıma satılsaydı hem çocuk ekmek yerdi hemde ilerde faydalanma imkanımız olabilirdi
yazık olmuş...

ispiroğ61
04.01.2011, 08:56
Dün gece haberi duyduğumda kızmıştm ama düşündükçe ii olduğunu anladm..

Çok yönlü bi oyuncu Allah göstermesin sakatlık olur cezalı olan olur Sezer Badur oyuna gireceğine Mehmet Çakır girsn sağ sol forvet arkası ve forvet oynayabiliyor yanlış hatırlamıyorsam

İrfan KUMAŞ
04.01.2011, 08:59
[QUOTE=Altan Atabay;1917347248]arkadaşlar,

al parlat hiçbir şey olmadı gökhandaki gibi fenere satarsın..

febeye satma opsiyonu iyi fikirmiş :):)

BALKAN 06
04.01.2011, 09:00
bu durumda sezer ve zaferin hemen gönderilmesi lazım,
gerek yok haybeden fazlalığa,
faty nasıl yollandıysa bu 2 yerli de yollanmalı,
oynatılmadılar bundan sonra da oynayamazlar,
gitsinler işlerine güçlerine baksınlar:)

S.DEMİRCİ
04.01.2011, 09:02
yeteneğini tartışmam..
ama katkısı benim için soru işareti..
hayırlı olsun...

tsburak08
04.01.2011, 09:04
Iyı oyuncu onda herkes hemfıkır ama katkı sağlarmı orası soru ışaretı ama Şenol Hoca ıstedığıne göre bır planı vardır o yüzden bekleyıp görmek lazım..Hayırlı Olsun.

ozturk
04.01.2011, 09:04
kahlenberg de gelirse yavaş yavaş g.amerika hegamonyasını kırarır..

zaten Şenol hoca nın amacı da budur bence..

hüseyin1975
04.01.2011, 09:06
Dün Haber 61de Yöneticimisin Ankarada oldugu yaziyorde ve bizlerde Transfer Basliginda acaba Ankaragücünden hangi Futbolcuyu alacagiz diye düsünüyorduk.
Mehmet olmus, hayirlisi olsun.
Umarim eski formuna kavusur, yoksa pek gerekli degil gibi geliyor bana.
Elimizdeki Zaferden cok daha iyi oldugunu düsünmüyorum mesela.

ozgurkilic
04.01.2011, 09:06
Ne olursa olsun bonservis bedeli verilmeden alınan bir oyuncu. Bize katkı sağlayacaktır olmadı seneye 1 milyon euroya satarız karımız o olur ama bize 2 kulvarda çok katkısı olacak

lizarazu
04.01.2011, 09:08
Ben çok iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum. 2-3 yıl öncesindeki performansını yakalasa bile yeterli. Yalnızca kaybolan motivasyonunu tekrar zirveye çıkarması ve fizik olarak hazır hale gelmesi gerekir. Burak gibi bir geri dönüş bekliyorum. Hem Çakır'dan hem de Şenol Hoca'dan. Bu transferin başka yönüde gelmezsen gelme oynatacak adamım var mesajını çok güzel vermesidir.

tsburak08
04.01.2011, 09:13
Kahlenberg'i de renklerimize bağlıcaz gibi duruyor,Tuncay Bekiroğlu şuana kadar başarılı oldu trabsferlerde gerek brozek kardeşleri alırken gerekse onların bonservisini baya aşağı çekerek ve mehmet çakır ı aniden bitirerek..Kahlenberg'i umarım alırız o zaman orta saha çok zenginleşir ve Selçuk,Colman fazla yıpranmazlar özellıkle Selçuk her maç 11 de oynadı onun için iyi olucak e tabi takım içinde :)

hüseyin1975
04.01.2011, 09:14
bu durumda sezer ve zaferin hemen gönderilmesi lazım,
gerek yok haybeden fazlalığa,
faty nasıl yollandıysa bu 2 yerli de yollanmalı,
oynatılmadılar bundan sonra da oynayamazlar,
gitsinler işlerine güçlerine baksınlar:)

Faty yollandimi?
Ne zaman ve kime?

Gökçebey
04.01.2011, 09:15
Güneş'ten önce

http://2.bp.blogspot.com/_MVrx1NKNZtQ/TRt1f5tvZdI/AAAAAAAAAgc/aCSLxe_Umzc/s640/siyah.jpg

Güneş'ten sonra

http://www.ozgunresimler.com/data/media/962/yildiz.jpg

tsburak08
04.01.2011, 09:15
Birşey eklemek istiyorum Kahlenberg > Colman Mehmet Çakır > Jaja 'nın yerıne düşünülmüyor böyle düşünce olmaz zaten çok komık bır düşünce kadro zenginliğiıçın yapılan transferler Alanzınho ve Jaja dönünce para cezası verılecek ve takımla çalışmalara başlıcak.

Ümit Tekşan
04.01.2011, 09:17
Hayırlı olsun süper ligde beğendiğin ender futbolculardan bir tanesi, Şenol GÜNEŞ'le eski günlerine döneceğine inanıyorum. Sert şutlarının yanı sıra isabetli pastlarıda çok iyidir.

Hekimoğlu
04.01.2011, 09:18
Biraz batan geminin malı gibi olmuş kulübeye transfer yaptık yine.

Hasan Habip Özbay
04.01.2011, 09:18
zararı olmaz amam oynayabilirmi bu takımda ve seneye bilmem benim içime pek sinmedi ne yalan söyleyeyim

Tangerine Dream
04.01.2011, 09:22
Gökçe;

Yıldızlar, güneş doğduğunda kaybolur ama bizde durum tersi oldu.:)

Dursun Kaplan
04.01.2011, 09:28
Tuncay Bekiroğlu'na teşekkür etmeyi unutmayalım. Tek başına gidiyor koparıp geliyor transferleri. :)

Gökçebey
04.01.2011, 09:29
Mehmet Çakır takıma direkt girecek bir isim değil şu an. Fakat iyi bir alternatif isim. Gerek forvet, gerek kanat oyuncusu eksikliğinde faydalı olabilir. Sürekli eksikliğini hissettiğimiz kadro derinliği açısından isabetli bir transfer. Kimse herhalde Umut veya Brozek'i kesmesini beklemiyor. Fakat bu adamların yokluğunda da artık Ceyhun'dan forvet yaratmaya kalkmayacağız. Ayrıca bedava, 26 yaşında, bilinen bir yerli futbolcu. Bu transfere neden soğuk bakılıyor anlam veremiyorum. Adamı Kahlenberg'in yerine almadık ya. :)

Gökçebey
04.01.2011, 09:31
Gökçe;

Yıldızlar, güneş doğduğunda kaybolur ama bizde durum tersi oldu.:)

Abi, bizim yıldızlarımız kendi iç enerjilerini yitirmiş, galaksinin bir köşesinde kaderine razı olmuş, en parlak gecede bile artık kimsenin farkedemediği yıldızlardı. Güneş patlaması oldu, bizim puslu yıldızlar da şarj oldular tekrar. :)

Oruç
04.01.2011, 09:31
Bulunsun takımda, alternatifimiz olsun. Burak ve Umut'a bir şey oldu mu ne yapacağız ? Takım oyununa adapte olabilecek bir isim bence. Hem bedavaya aldık. Şenol Hoca yapar bir şeyler.

Orta alana da adam almak lazım.

ozturk
04.01.2011, 09:33
Tuncay Bekiroğlu nu kutlamak gerek..

2 de 2 hatta 2 de 3:D

Dursun Kaplan
04.01.2011, 09:34
Gökçe abi gol sıkıntısı çektiğimiz anlarda yedek klübesinden oyuna girerek direk katkı yapabilecek bir adam Mehmet Çakır.Şenol hocanın sürekli bahsettiği alternatifli kadroya bu sene ulaşacağız. :)

Burhan61
04.01.2011, 09:40
Son iki senedir ortalıkta görünmese de küllerinden yeniden doğan bir Mehmet Çakır epey katkı verecektir. Sabır ve destek. Sihirli iki kelime.

Mehmet'e de klübümüze de hayırlı olsun.

oflubektas
04.01.2011, 09:41
Ankara takımlarını iyi takip eden spor yazarı Meriç Enercan, Mehmet Çakır'ın bir türlü "oturmuş" bir takımda oynayamadığından yakınırdı. Gerçekten Şekerspor'dan Gençler'e geldiğinde şampiyonluğu kaçıran kadro dağılmıştı. Ankaraspor'a gitti, kadro iyi işler yaptığı zaman ağır bir sakatlık geçirdi. Sonrasında malum operasyon ve belirsizliklerle dolu Ankaragücü günleri... İlk kez Ankara dışına çıkıyor ve fizik kondisyon açısından dibe vurmuş durumda. Ben ikinci yarının ortalarından sonra önemli ve kritik işler yapacağını düşünüyorum. Düşünsenize, maçın sonuna doğru soldan içeri giriyor, ceza yayına yaklaşıyor ve alt köşeden top ağlarda. (Tipik M.Çakır Golü). Şampiyonluk yolunda 1-2 kilit maçı onunla aşabiliriz.

tsburak08
04.01.2011, 09:41
Tuncay Bekiroğlu nu kutlamak gerek..

2 de 2 hatta 2 de 3:D
:D:D..Sırada Kahlenberg varmış umarım alırız çok büyük katkı sağlar ve takım kadrosu çok derınleşır umarım en kısa sürede alırız.

winner
04.01.2011, 09:49
3-4 sene önce ligin en iyi yerli futbolcuları arasındaydı.Gençlerbirliği yılları müthiş geçti.

Sonra düşüşe geçti.Sakatlıklar,ankaraspor ve ankaragücü yılları.

En etkili olduğu mevkii forvet arkası,çok etkili şutları vardır.

Bu transferde biraz da şenol Hoca'nın Jaja'ya güvenemeyeceğini düşünmesinin etkinliği var gibi.Aynı mevkii de oynuyorlar.Şenol Hoca'nın tedrisatıyla milli takıma çıkma kapasitesi var.

Hayırlı olsun, kadro derinliği açısından önemli.Jaja da dönerse hücum da oldukça alternatifli ve etkin bir kadro oluştu elimizde.

Tolunay Abdioğlu
04.01.2011, 09:49
Para verilmeden alınan bir Mehmet Çakır var ortada.İnsanlar bir hayırlı olsunu çok görüp,sallama opsiyonlarını kullanıyorlar.

YAZIK!

Süleyman Eruyar
04.01.2011, 09:50
çok istiyordum.

hatta 2 gün önce "keşke biz alsak " diye bayağı bir muhabbet yapmıştık arkadaşlarla.

Yönetimi tebrik ediyorum.

Adem Erdoğan
04.01.2011, 09:53
Getiri ihtimali bile götürüsünden kat kat fazla olacaktır.
Bence çok iyi bir transfer.
Hayırlı olsun.

Ertan 51
04.01.2011, 09:55
Hayırlı uğurlu olsun camiamıza.Allah utandırmasın Çakırımızı,şansı bol olsun.
Sabah gazetelere bakarken görünce baya bir dumur oldum,yaşı 30 üzeri zannediyordum 26 imiş,Gençler döneminde müthiş işler yapıyordu yine yapacaktır,ligin iyi yerlilerinden,
2-3 maç kazandırsa baş tacı benim için.Karakterli,işine saygısı olan oyuncular her zaman iş yapar,Mehmer Çakır'da bunlardan birisi olacak,haydi hayırlısı.

BAHADIR33
04.01.2011, 09:56
hayırlı uğurlu olsun.

winner
04.01.2011, 09:56
Önümüzde Burak ve Engin gibi iki örnek var.Futbol olarak düşüşe geçmiş,vurdum duymaz ve disiplinsiz olarak bilinen oyuncular. (gerçi Engin hala kurtulamadı ama sahada istenileni veriyor hep)

Ama Şenol Hoca ikisinden de milli takım oyuncusu yarattı.Mehmet Çakır potansiyeli ve kalitesi çok yüksek bir oyuncu.Sadece bir düşüş yaşadı.Şenol Hoca ile tekrar eski havasını yakalayacaktır.

cihatöztürk
04.01.2011, 10:01
formda bir mehmet çakır kupa'da ve şampiyonluk yarışında işimize yarar

ama eski görüntüsünden çok uzakta...

fındıkoğlu
04.01.2011, 10:03
Hayırlı olsun işi bi hayli zor....

Ümit Küçük
04.01.2011, 10:03
ben bu çoçugu iyi tanıyorum kaleciyle karşı karşıya kalırsa plase yapar....teknigi iyi topa vururken çogu türk futbolcusunun yaptıgı gibi topa degil kaleye bakarak vuruyor....ankaragücünde kadro dışı kalmasının nedenide parasını alamamasıdır...çünkü güneydogulu arkadaş çakır ve tüm ailesine kendisi bakıyor...
dün sadri başkan cnbse kanalında spor ve finans programının konuguydu....bir soruya şöyle cevap verdi çok çalışıyoruz takım için bu akşam antalya ya gidecem sonra istanbula dönüp ankaraya gidecem dedi....ankaraya gelecekse ben soner aydogduyuda bekliyorum açıkcası

Volkan
04.01.2011, 10:04
hayırlısı olsun inş faydalı olur takımımıza

Kamil Çakmak
04.01.2011, 10:06
Bonservis ödenmeden alınan 26 yaşında ismini ve futbolunu Türkiyede duyurmuş bir futbolcu. Bütün bunları düşündüğümüzde alternatif olarak iyi bir girişim diyebiliriz.

hüseyin1975
04.01.2011, 10:21
Bu arada Sezon sonu Mukavelesi bitecek Oyuncular Listesi hazirlamis Fotomac.
Bazi hatalar yapmis ama genel olarak dogru diye düsünürsek belkide isimize yarayabilecek oyuncular var.
Gözüme carpanlar:

Semih - FB
Ugur B. - FB
Kazim Kazim - FB
Alex - FB
Bobo - BJK
Baris - GS
Yekta - Kasimpasa
Ali Tandogan - Bursa
Orhan Sam - Gencler
Mehmet Cakir:D
Hüseyin Cimsir:p

Trabzon34
04.01.2011, 10:21
Hayırlısı olsun.. Eğer iki sene öncekini formunu yakalarsa mükemmel bir transfer olur.. genel ortalaması 8 - 9 gol alan br orta saha oyuncusuydu.. gençlerde forvet arkası ve forvet oynadı. Ankaraspor ve ankaragücü nde ise sağ açık ve forvet oynadı. Ankaragücünde istikrarlı değildi ama bunda "moral" in de etkisi var.. düşünsenize gençler birliğinde iyi işler yapıyorsunuz.. Sonra sizi ligin biraz daha göz önünde takımları (es-es gibi..) istiyor ama bonservis olarak 2 milyon euro isteniyor. Ve sezon sonunda ankraspor a 100.000 euroya satılıyorsunuz.. ordan da ankaragücüne geçiyorsunuz.. ankaraspora satışında gençlerbirliği nin bir tesisinin yıkılmasının önlenmesinin de sağlandığı dedikodusu dönüyor.. Bu kadar karışık işler oyuncunun da kafasını karıştırabilir, performansını düşürebilir.. Bonservissiz alındığı için sorun yok diye düşünüyorum.. İkinci yarı sadece 1 veya 2 maç kurtarsa yeter de artar bile.. Artık maçlarda oyuna girdiğinde en azından oyunu değiştirme umudu veren bir oyuncumuz daha var.. daha ne olsun..

Zeki Akyol
04.01.2011, 10:22

Burak ın şansı rakibinin Yattara olması inişli cıkışlı ve defans yapmayan Yattara yı kesıp , eski günlerine dönemsi zor olmadı ...ki kariyerinin en iyi ilk yarı performansını sergiledi...
Mehmet Çakır da ilk 11 de şans bulursa bence bunu iyi değerlendirir...ve ben yeni bir Mehmet Çakır ortaya cıakcak diyorum bundan eminim...yeter ki Mehmet futbol oynamak istesin...

Trabzon34
04.01.2011, 10:24
[QUOTE=hüseyin1975;1917347400]Bu arada Sezon sonu Mukavelesi bitecek Oyuncular Listesi hazirlamis Fotomac.
Bazi hatalar yapmis ama genel olarak dogru diye düsünürsek belkide isimize yarayabilecek oyuncular var.
Gözüme carpanlar:

Semih - FB - bize gelmesi zor. ya avrupa ya fener de kalır
Ugur B. - FB - gelmesini istemem. 2 senedir ortada yok
Kazim Kazim - FB - gelmesini istemem. çok disiplinsiz.
Alex - FB - fener bırakmaz. bıraksa da bize kalmaz.
Bobo - BJK - sakatlığına göre gelmesini isterim.
Baris - GS - onun gibi oyuncularımız var.
Yekta - Kasimpasa - inşallah gelir. inşallah şimdi gelir.
Ali Tandogan - Bursa - bursa bırakmaz herhalde. bırakırsa alalım.
Orhan Sam - Gencler - dopingden ceza alıcak. süresi belirsiz.
Hüseyin Cimsir:p[/QUOTE

Süleyman Eruyar
04.01.2011, 10:25
Angutlar bile Mehmet Çakır Trabzonspor'da diye 5 başlık açmış :) :)

iyi transfer iyi..

Gökçebey
04.01.2011, 10:28
Ben Mehmet Çakır'dan ümitliyim. İlk defa vitrini daha geniş bir takıma geldi. Şenol hoca ile çalışma fırsatı bulacak. Şu an bütün futbolcuların hayalini şampiyonlar liginde oynamak süslüyor. Bundan dolayı özellikle 2. yarı takımın banko oyuncusu olabilmek için uğraşacaklar. Takımdaki rekabet hem futbolcuyu geliştirecek hem de alternatifsizlik sorununu ortadan kaldıracak.

Bir diğer sorun da sorumsuz yabancılar. Şampiyon olursak artık futbolcu kaprisi çekmeyeceğimizi düşünüyorum. Bas kıçına tekmeyi gitsin. Para var, Şampiyonlar Ligi var, vitrin var. Artık onlar düşünsün. :)

a f s
04.01.2011, 10:31
Hayırlı olsun, yerli olmasına ayrıca sevindim.

Hüseyin Çümen
04.01.2011, 10:32
keşke alınsa diye geçende konuştuğumuz bir oyuncudur. Kesinlikle iyi bi transferdir asist yapar gol atar. Burak ı türk futboluna kazandıran Trabzonspor mehmet çakırdan kesinlikle çok iyi faydalanacaktır. Büyük takıma gelmenin ve ayrıca şampiyonluğa oynamanın verdiği azimle oda çok katkı yapacaktır. çok iyi transfer eski günlerinden uzak görünen mehmet çakır kesinlikle eski günlerinden dahada iyi olacaktır hayırlı olsun

Emre GÜRDAL
04.01.2011, 10:32
ankaragücü kriz yaşarken futbolcular serbest kalıcak denmişti ve aklıma ilk sestak ve mehmet çakır gelmişti alınamsını çok istemiştim ve alındı.. yaşı genç ve bonservis bedeli yok daha ne işimiz yarayacagı kesin ve ben ümitliyim şenol hoca çamurdan heykel yapmasını çok iyi bilir bundanda çakıroglan yaratır çakı gibi olur:))))

Hamdi Karamahmutoğlu
04.01.2011, 10:38
Hoşgeldin Çakır!

oflu engin
04.01.2011, 10:39
gençlerde oynarken,ulan şu adam bizde olsa diye iç geçirdiğim bir futbolcuydu.ve şuan için geldiğine memnunum.oynadığı zaman tek başına bir takım diyebileceğimiz bir yeteneğe sahip.2005-2006 sezonuna damgasını vurmuştur.ama aksilikler yakasını hiç bırakmadı ondan sonra isteyeni çok ama bırakmadılar.en büyük şansızlığıda güçlü bir kadroda şans bulamadı.ankaraspor ve ankaragücü bu takımlarda maradona olsan ne yazar.ama mehmet çakır bu kadrolarda bile kendini gösterebilecek kadar yetenekli bir futbolcu.
Trabzonspor gibi güçlü büyük bir takımda efsane hocamızın elinde gençler'deki şaşalı günlerininde üzerine çıkacağından hiç şüphem yok.bu büyük yeteneği alandanda isteyendende ''Allah''cc razı olsun.

Canİlker
04.01.2011, 10:39
iyi transfer bence ama diğer takımlar neden hiç düşünmemiş almayı anlamıyorum. mesela bi konya bi buca alabilirdi bedava ve kaliteli bi futbolcu.

Ali İhsan
04.01.2011, 10:40
Trabzonspor'a Trabzonspor formasını giymek için can atan adamlar lazım. Transfer politikamızı olumlu buluyorum. Güney Amerikalılara bağımlı, futbolcuya endeksli yapının düzelmesiyle futbolcu kaprisi çekmeden bol alternatifli kadromuzla yolumuza devam edebiliriz.

Mehmet takımımıza Hayırlı olsun, zararı olmaz, faydası olur.

bariskaratas
04.01.2011, 10:45
Bu arada Sezon sonu Mukavelesi bitecek Oyuncular Listesi hazirlamis Fotomac.
Gözüme carpanlar:

Semih - FB
Ugur B. - FB
Kazim Kazim - FB
Alex - FB
Bobo - BJK
Baris - GS
Yekta - Kasimpasa
Ali Tandogan - Bursa
Orhan Sam - Gencler
Hüseyin Cimsir:p

bu listede takimimiza alinabilecek sadece semih ve yekta var.
gerisi bos.
kazim midir nedir futbolcu ise ben bu isi bilmiyom.

OLCAY ÇAKIR
04.01.2011, 10:45
Mehmet Çakır ve Hürriyet.

Bence Hürriyet'te alınmalı...

Cengiz Çubukcu
04.01.2011, 10:46

Olcay Abi Hürriyet gelirse gökçekler de gelir, emin misin ? :)

Talat YAVUZ
04.01.2011, 10:53
çakır mehmet hoşgeldin.

Erdinç Dilek
04.01.2011, 10:54
Mehmet Çakır ile ilgili istatistikler:
http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=1071
vay 2000. mesajım

OLCAY ÇAKIR
04.01.2011, 10:54
Mehmet Çakır ligin en efendi ve çalışkan adamlarından biriydi bence.

Bir süredir gözden ıraktı. İyi de oldu bizim için.

Düz gelebilir kimilerine.

Form tutarsa ki bundan hiçbir endişem yok, milli takıma bir oyuncu daha gönderiyoruz haberiniz olsun.

Sol tarafta ileri geri Serkan gibi koşan biri olarak hayal ediyorum.

Çok işimize yarayacak çok.

Arazi tipidir kendisi, bence tabii...:)

deneme61
04.01.2011, 10:57
çok begendiğim bir sporcu.gorunurde ahlaklı takım ıcı huzur bozmayan bır yapısı var.alternatifden cok ılk onbir oynar

OLCAY ÇAKIR
04.01.2011, 11:00
Bu ara da ben sol dedim aklımda öyle kalmış.
Sürekli tempoluydu.

Sol mu değil mi?

OLCAY ÇAKIR
04.01.2011, 11:02
Aman diyim Cengizim...:)
Allah'a yakın bize uzak diyelim.
Zaten birazdan senin mesaj da benim mesaj da silinir, saldırılara hazır ol:)
Olcay Abi Hürriyet gelirse gökçekler de gelir, emin misin ? :)

murseltaskin
04.01.2011, 11:02
4-5 sene önceki mehmet çakır olsa bu transfer için heyecanlanabilirdim.fakat şimdi futboldan beklentisi kalmamış bir oyuncuyu transfer etmek bana yanlış geliyor.nasıl zafer yelen'i sahada hiç göremediysek mehmet çakır'ıda sahada göremeyeceğiz.yedek kılübesinde oturur.ankara gücünden alınacak türk oyuncular bence uğur uçar ve örgür çek tir.gerisi boşşş

m@ss
04.01.2011, 11:15
bence ilk 11 'i zorlar...

MahmutHSO
04.01.2011, 11:16
Kadro derinliği açısından süper bir transfer.Olumsuz yorumlara bir anlam veremiyorum.Üstelik bonservis bedeli ödenmemişken..

Murat Keçeci
04.01.2011, 11:16
hayırlı olsun iyi niyetli çalışkan verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışan bir oyuncu kendisini biraz Umuta benzetebiliriz altıpastan dışarıda atabilir 30 metreden golde atabilir bonserviside yok başarılı olamazsa takas da kullanacamız bir oyuncumuz daha oldu deriz.

tarsus
04.01.2011, 11:17
hayırlı olsun.kadro derinliği acısından iyi bir transfer.bence türkiye kupası maçları için düşünülmüş iyi bir alternatif.

bilgehan83
04.01.2011, 11:21
mehmet çakır istedigim bir transferdi. iyi oldu hücum bölgesinde alternatif sayısı arttı. kaldi ki mehmet çok yönlü oyuncu. forvet oynar sag açık oynar orta saha ortasında oynar. sonradan oyuna girdigi aü fb maçında maçın sonucuna olmasa da seyrinin degismesinde etkili olmuştu. çok iyi yaptık. yedek kulebesinde artık mehmet çakır var helal olsun. özer ve çakır bizim gözbebegimizdi bir zamanlar. özer feneri seçti mehmet de bizi. teşekkür ediyoruz. en azından başkaları gibi trabzonlu ayaklarına yatmayıp bizi istemedigi ve parayı seçmedigi için.

muratt
04.01.2011, 11:28
Genis kadro iyidir.. Direk oynayip takimi surukleyecek bir adam degil Cakir ama iyi bir transfer olarak gormek lazim. Gelecek senenin de planlamasi var burda bunu da gozonunde bulundurmakta fayda var..

Ikinci yari cok daha cetin gececek ayrica, Burak, Engin ve Umut formda ama diger hucumcularimizin keyfine birakilamaz sampiyonluk yarisi.. Jaja ve Alanzinho'nun tavirlari bu transferde etkili olmustur ayrica, onlarin da kadroya girmenin kolay olmadigini anlamalari lazim..

Bunun disinda Cakir kaliteli bir oyuncu ve su anda piyasasi dusukken alinmis olmasi cok zekice bir hareket.. Ritmini bulursa Burak gibi cikis yapabilecek bir oyuncu.. Yinede acik soylemek gerekirse sasirdim bu transfere, hic aklimin ucundan gecmiyordu, kim dusunduyse iyi dusunmus..

Baris Atas, Sezer Badur, Burak Yilmaz, Mehmet Cakir gibi kalburustu olan ama patlama yapamamis oyunculardan belli miktarda kadroda bulundurmakta her zaman fayda vardir. Hem rotasyonda siritmazlar hem iclerinden 1-2 tanesinin yapacagi cikis (Burak gibi) arti deger olusturur..

Murat 61
Öncelikle hayırlı olsun.

Özellikle Gençlerbirliği döneminde göze batan bir oyuncuydu, tempolu oynayan, hırslı ve mücadeleci bir yapısı var. Eski formuna kavuşup birazda üzerine koyabilirse alternatif açısından yaralı olur takıma.

Melek
İlk etapta yedek kalıcak olsada güzel bir transfer,kendini göstermek için mücadele edicek çalışıcak böyle transferleri seviyorum bu yüzden.

Süleyman Eruyar
04.01.2011, 11:31
Bu arada, şuan kendisinden daha çok mutlu başka bir futbolcu yoktur herhalde,

Hangi takımdan , hangi takıma geldi..

dün neyi düşünüyorken , bugün neyi düşleyecek..

Bunun bilincinde olursa, buna göre davranırsa Türk futbolu yeni bir yıldız daha kazanır, kendisinde bu potansiyel var.

bariskaratas
04.01.2011, 11:35
piotr ve mehmet transferleri
engin, alan, ve jaja için iyi bir alternatiftir.

kamilsan61
04.01.2011, 11:43
ligin ikinci yarısının daha zorlu geçeceğini düşünürsek,Allah korusun ama sakatlık ve kart cezaları durumunda alternatif kaliteli oyuncuların kadroda olması bence olumlu bir durum.bu transfer bu sebeple gereksiz değil doğru bir transferdir.

Tatar Kemal
04.01.2011, 11:43
mehmet çakır'dan ilk açıklamalar:

Trabzonspor’un yeni transferi Mehmet Çakır Antalya’ya ayak basarak ilk açıklamasını yaptı. Yeni transfer Mehmet Çakır, Antalya havalimanında basın mensuplarnının soralarını yanıtladı. Çakır Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamaya geldiğini belirterek" Buraya oturmaya değil “Trabzonspor’a şampiyonluk yolunda katkı yapmaya geldim. İnanıyorum ki Trabzonspor bu sezon şampiyon olacaktır. Bende bu şampiyonluktan pay sahibi olmak istiyorum” dedi.

Yeni transfer Mehmet Çakır " Trabzonspor’da kendini yeniden ispatlayacağını da ifade ederek" Futbolun en olgun dönemindeyim. Trabzonspor'da yeniden doğacağım. Trabzonspor büyük bir kulüp.Bende bu kulübün bir ferdi olmaktan dolayı mutluyum.Mehmet çakır'ın kim olduğunu herkese göstereceğim. Banan güvenenleri mahçup etmeyeceğim.Transferime onay veren hocam Şenol Güneş ve transferimi gerçekleştiren yönetici tuncay Bekiroğluna çok teşekkür ediyorum.Onları mahcup etmeyeceğim" dedi

Murat Erdem
04.01.2011, 11:45
Hadi hayırlı olsun.

_SaMeT_
04.01.2011, 11:54
Hayırlı uğurlu olsun..İlk etapta çok iyi bir alternatif olur..Şans buldukça kendini göstereceğinden şüphem yok..

macuka
04.01.2011, 11:55
Kimse üzülmesin Yekta kadar iyi bir futbolcudur futbolu bilen sistem fubolcusu yetenekli ve uyumlu,sakatlıktan yeni çıktı sanırım Şenol Hoca'nın elinde oda milli takıma kadar yükselecektir hayırlı olsun.

tam bu seyleri soyleyecektim, ligin kalburustu oyuncularindandir, sahsi fikrim Senol hoca onu forma sokabilirse Burak tan falan iyi oyuncu... umarim hayirli olur.. bence de milli takima kadar yukselecek kapasitesi var...

vivanet
04.01.2011, 11:59
çok mücadele ve taknik bir oyuncu şenol güneş farkıyla dahada kalitesini belli edecektir..kadro epeyce genişledi...

hüseyin1975
04.01.2011, 11:59
Mehmet gecikmeden Kampa katilmis.
Buda su günlerde önemli bir Olay :-)

Mesut
04.01.2011, 12:00
ne durumdan ne duruma geldi :) koşa koşa her işi bırakıp gider insan o heyecan başka bişedir :)

zaferyıldız
04.01.2011, 12:01
hoşgeldin ve de hayırlı olsun

ben umitliyim bu memetten

Tatar Kemal
04.01.2011, 12:05
Şenol Güneş farkı işte... Trabzonspor ve Şenol Güneş ismini duyan kampa koşa koşa geliyor. yabancılar hariç tabi. Türkçeyi bir öğrenseler onlarda koşacak ama Halil kardeşimize ayıp olur işte.

Harun CAN
04.01.2011, 12:10

Hürriyet GS ye gitmedimi???

S.DEMİRCİ
04.01.2011, 12:11
mehmet çakır bu söyledilerini gerçekten yaparsa ligin sayılı yerli futbolcularından biri olur...

Emin Danışmaz
04.01.2011, 12:13
Oynamayan bir oyuncu idialınmış ise ŞENOL hoca biliyordur demek bişeyler.

Cabri61
04.01.2011, 12:15
Hayırlı olsun.Umarım Sezer Badur gibi alternatif bir oyuncu olmaz.

Harun-61
04.01.2011, 12:16
Hosgeldin yeni yuvana...

Basarilar,,,

hüseyin1975
04.01.2011, 12:20
ne durumdan ne duruma geldi :) koşa koşa her işi bırakıp gider insan o heyecan başka bişedir :)

Vallahi haklisin.
Ben onun yerinde olsam 10 Takla atar kosarak giderdim:D

champions
04.01.2011, 12:22
Bundan birkaç yıl önce Gökdeniz sonrası boşluğu doldurabileceğini düşünüyordum.Hatta taşıdığı potansiyele bakarsak Gökdenizden daha üst bir noktaya ulaşması da pek sürpriz olmazdı.Nedendir bilemiyorum takım olarak bir üst noktaya geçiş yapamadı.Bugüne dönersek 26 yaşında ve bedelsiz bir M. Çakır transferi gayet denemeye değer.Karşılaştırmak gerekirse Engin'den çok daha "futbolcu" dur ve geldiği dönem için Buraktan çok daha güvenilirdir.Sakatlık vb. sorun yaşamaz hoca da üzerinde durursa dibe vuran piyasası kısa dönemde tavan yapabilir.Barca da Villanın üstlendiği rolü bizde üstlenebilir.Ya da 2. forvet olarak kullanılabilir.Umarım bu müthiş fırsatı en iyi şekilde kullanır da biz de sıfır bedelle kaliteli yerli kadrosuna +1 yazabiliriz sezon sonunda.

winner
04.01.2011, 12:30
Eğer Zafer Yelen'den de faydalanacak duruma gelebilirsek başka transfere bile gerek yok bence.

Ceyhun'dan çok da fazlası olmadığını düşündüğüm Kahlenberg gibi oyunculara çok lüzum yok

ilhan
04.01.2011, 12:31

Abi adam zaten boştaydı.

Faruk UYSAL
04.01.2011, 12:34
Hayırlı olsun. Bundan 2-3 sene önceki gibi formda bir Mehmet ÇAKIR'ın bize çok yararı olur ama bu kadro derinliğinde bunu yapma fırsatını yeterince bulabilir mi orası meçhul. Sonuç olarak iyi diyebileceğimiz bir transfer.

zahido
04.01.2011, 12:36
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve Asbaşkan Nevzat Şakar bir takım görüşmeler üzerine Trabzonspor’un Antalya’da kamp yaptığı otele geldiler.

Bordo- mavili ekibin kurmaylarının transfer gündemini Antalya kampında Şenol Güneş ile de görüşeceği ve buna göre transferleri dosyasının işleyeceği öğrenildi. Ayrıca Trabzonspor Başkanı Şener’in Brozek kardeşler ve Mehmet Çakır’ın imza törenine de katılması bekleniyor.

hadi bakalim ne sonuc cikicak bu gorusmeden

Şahin_53
04.01.2011, 12:38
Hayırlı ve başarılı olur inşallah.

izzet
04.01.2011, 12:38
Mehmetin oyun sikitstiginda, Rakipin Cezasahasina kapandigi anlarda uzaktan sutlarindan faydalanabiliriz gibime geliyor.

onur_alabuga_61
04.01.2011, 12:41
Orta sahanın dinamosu Kahlenberg!

http://video.mynet.com/sporvdo/Orta-sahanin-dinamosu-Kahlenberg/1067217/

Gökhan KAN
04.01.2011, 12:42
Kampa katılmış. Oley be oley be. Îşte bu.

hüseyin1975
04.01.2011, 12:43
Abi adam zaten boştaydı.

Olsun Ilhan, bosda olan Adam daha cok gezmeye vakti olur:p

winner
04.01.2011, 12:44
Çok değil 5-6 ay önce Burak ve Engin'in milli takıma çağırılacağına kimse inanmazdı.

Onlardan yetenek olarak eksiği olmayan Mehmet Çakır niye böyle olmasın? Şenol Hoca buna inanmasa aldırmazdı eminim.

Onur Keskin
04.01.2011, 12:51
Bugün doğum günüymüş. Doğum günü kutlu olsun. İnşallah başarılı olacaktır.

ilhan
04.01.2011, 12:52
Çok değil 5-6 ay önce Burak ve Engin'in milli takıma çağırılacağına kimse inanmazdı.

Onlardan yetenek olarak eksiği olmayan Mehmet Çakır niye böyle olmasın? Şenol Hoca buna inanmasa aldırmazdı eminim.

Abi salt olarak Burak ve Engin örneklerini kullanıp transfer mi yapacağız? Geçen sezon devre arasında transfer edilen Sezer Badur? Murat Tosun? ne durumdalar? Burak ve Engin sıçrama yaptı ama bunlar neredeler?

Süleyman Eruyar
04.01.2011, 12:54
Burak Yılmaz ilk geldiği zaman verilen tepkileri hatırlıyorum,

Bu sefer daha dikkatli yaklaşıyoruz, güzel gelişme.

Murat Altun
04.01.2011, 12:58
Abi salt olarak Burak ve Engin örneklerini kullanıp transfer mi yapacağız? Geçen sezon devre arasında transfer edilen Sezer Badur? Murat Tosun? ne durumdalar? Burak ve Engin sıçrama yaptı ama bunlar neredeler?

Takım sistemi olan işleyen başarılı bir takım Yeni transfelerimizden birisi bile yüksek performans gösterip ilk 11 de formayı kaparsa Büyük transfer başarısı sayılır benim gözümde

ilhan
04.01.2011, 13:00
Takım sistemi olan işleyen başarılı bir takım Yeni transfelerimizden birisi bile yüksek performans gösterip ilk 11 de formayı kaparsa Büyük transfer başarısı sayılır benim gözümde

Abi elbette temennimiz ve beklentimiz o yönde. Ben neden alındı? Niye bu transfer falan demiyorum.

iso_4939
04.01.2011, 13:09
bencede kadro genıslıgı bakımından guzel bır transfer hayırlı olur ınş.

mahmuter61
04.01.2011, 13:11
G.Birliğinden beğendiğim gerek orta saha gerekse ileride çok etkili bir futbolcu gerçekten herzaman gönlümde olan biriydi Yönetimi ve Şenol Hocamı kutluyorum.Mehmet sanada başarılar diliyorum.

petsi
04.01.2011, 13:12
şimdi bu söyleyeceklerimi zamanında Burak için de söylemiştim. Mehmet Çakır kariyerinin bundan sonrasını tayin edecek son şans transferini yaptı. Eğer Trabzonspor'da tutunamazsa bundan sonra oynayacağı takımlar en iyi ihtimalle Konya, Denizli, Manisa olur. Yok bu son şansını çok iyi kullanır, çok çalışırsa o zaman Burak gibi Milli takıma kadar yükselir, kendisinde bu potansiyel varken doğruyu yapmasını umut ediyorum.

kürşat şen
04.01.2011, 13:15
mehmet çakır iyi bir futbolcudur..istikrarlı en azından..iyi gününde ne yapabileceğini herkes biliyor gençlerbirliğinden..şenol güneşin sisteminde mehmet çakır eski günlerine dönecektir kimsenin şüphesi olmasın..forvetin her bölgesinde oynayabiliyor en büyük avantajıda bu..hayırlı olsun traboznsporumuza

kürşat şen
04.01.2011, 13:17
mehmet çakır hakkında bilmeniz gereken 10 madde

4 Ocak 1984’te Bala’da doğan Mehmet Çakır, futbola 10 yaşında Beypazarı Şekerspor’da futbol hayatına başladı.
-2003-2005 yılları arasında o dönem ismi Gençlerbirliği Asaş olan Hacettepespor forması giyen golcü oyuncu, Ziya Doğan döneminde Gençlerbirliği’nin yolunu tuttu.
-Süper Lig’de forma giydiği ilk sezonda (2005-2006) 14 gol ve 8 asist ile tamamladı. 2005-2006 sezonunda Gençlerbirliği yılı 51 puanla 6. sırada tamamlayarak önemli bir başarı kazanmıştı. 33 maçta 2765 dakika forma giyen golcü oyuncu, bu başarıda önemli pay sahibi olmuştu.
-Mehmet Çakır, Süper Lig’deki ilk maçını Fenerbahçe’ye karşı oynadı. 2005-2006 sezonunun ilk haftasında Fenerbahçe’yi konuk eden Başkent temsilcisi, Fenerbahçe’yle 0-0 berabere kalmıştı. Mehmet bu maçta 90 dakika forma giydi.
-3 yıl boyunca formasını giydiği Gençlerbirliği’nde her yıl gol sayısı düştü. İlk sezonunu 14 gol 8 asistle tamamlayan golcü oyuncu, ikinci sezonunu 8 gol 8 asist ile tamamladı.
-Süper Lig’de oynadığı 5 yıl boyunca 11 sarı kart gören Mehmet Çakır, hiç kırmızı kat görmedi.
-Kariyeri boyunca 160 lig maçına çıkan Mehmet Çakır, 38 gol kaydetti. Toplamda 268 karşılaşmada forma giyen başarılı oyuncu, 65 gole imza attı.
-U-21 Milli Takım formasını 11 kez giydi. Milli formayla tek golünü de Danimarka’ya attı. 2 Eylül 2005’te Avrupa Şampiyonası eleme maçında Sabri Sarıoğlu’nun yerine oyunun son bölümlerinde oyuna dâhil edilen golcü oyuncu, 90. dakikada takımının üçüncü golünü kaydetti.
-Sezonun ilk yarısında 1 gol kaydetti Mehmet Çakır. Takımı Ankaragücü’nün Kayserispor ile 1-1 berabere kaldığı maçta ikinci yarıda oyuna dahil edilen Mehmet, 58. dakikasında attığı golle takımına 1 puan getiren golü kaydetti.
-1.79 boyundaki başarılı oyuncu attığı goller kadar yaptığı asistlerle de tanınıyor.

mhayri
04.01.2011, 13:18
Mehmet Çakır iyidir iyi hiç merak etmeyin :)

Furkan Dündar
04.01.2011, 13:18
Hayırlı olsun demekten başka birşey demek gelmiyor içimden bence yedek için yapılmış bir transfer :)

ozzy!
04.01.2011, 13:21
Yedek klübesini bile kurmak zor artık.

Mehdi
04.01.2011, 13:30
Hayırlı uğurlu olsun.

Teknik direktörü Şenol Güneş olan bir takımın taraftarı bu futbolcu ne işimize yarayacak dememeli bence:)

ozturk
04.01.2011, 13:31
2. yarı özellikle Türkiye kupası maçları düşünüldüğünde yerinde bir transfer..

kemaLAZ61
04.01.2011, 13:52
Kesinlikle cok basarili bir transfer. Mehmet Cakir ilk 11'i zorlayacak futbolcu. Ikinci yari cok daha zor olacak, cezali, sakat futbolcular olacak. Yedek kulübesini zengin tutmamiz lazim.

keles76
04.01.2011, 13:56
mehmet cakir gercekten super bir topcuydu hep trabzonspor formasiyla gormek istemistim nasip oldu ona ve takima Insaallah hayirli olur bence takima oturursa milli takima gider
en son ankaragucu gencler macinda arkadasa sordum sizde mehmet vardi ne oldu diye hatirlamakta gucluk cekti simdi bu cocuga sahip cikarsak takima herseyini verecektir dibe vurdu ve yetenekli bir topcudur

Mehmet S. Pervan
04.01.2011, 13:56
Açıkçası kimdir kim değildir pek bir bilgim yok. İsmini duymuştum ama ne iş yapar bilmiyorum. Umarım transfer hayırlı olur.

Ancak mesaj sayısına bakılırsa bizim taraftarları tatmin etmediği bir gerçek :)

Gökhan Döner
04.01.2011, 13:59
Takımımıza hayırlı olsun. İnşallah Zafer Yelen gibi olmaz.

BEYTEKİN61
04.01.2011, 14:10
bence taraftar tatmin oldu. yorumlara bakılırsa öyle. kimileri taraftar tatmin olmadı falan yazmış... bence çok iyi bir transfer takımımıza hayırlı olsun

Dursun Kaplan
04.01.2011, 14:12
Ancak mesaj sayısına bakılırsa bizim taraftarları tatmin etmediği bir gerçek :)

Artık mesaj sayısından mı anlaşılıyor iyi transfer olup olmadığı ? :)

Mustafa Yüksek
04.01.2011, 14:13
Hayırlı uğurlu olsun.

Teknik direktörü Şenol Güneş olan bir takımın taraftarı bu futbolcu ne işimize yarayacak dememeli bence:)

İmza atıyorum altına efenim.

mahmuter61
04.01.2011, 14:15
Mehmet Çakır ilk 11 de oynar hele Jaja Alan ve Colman gibi iş disiplininden uzak ve gamsızz heyecansız topçuların olduğu yerde.Takım şampiyonluğa kenetlenmiş ama bu 3 arkadaş neye kenetlendi kendileri bilir!!!

kaan aydın
04.01.2011, 14:16
Çok güzel bir transfer.Yetenekli,gol vuruşlarında etkili,iyi adam eksilten,dahası takım ahengine uyun sağlayan kaliteli bir futbolcu.Kesinlikle başarılı olacaktır.
Ben şu Antalyalı TİTA'nında düşünülmesini istiyorum.Ligin en iyi 100 golünde, 6 tane golü var.İş yapar mı acaba?