PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayip etmediniz mi???

Tmac61
14.12.2005, 14:21
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifAksam
Gazetesi yazari Alaattin Metin 14 Aralik 2005 Çarsamba günü (bugün)
‘’Ayip etmediniz mi?’’ baslikli yazisinda kulübümüzün Futbol
Federasyonu’na Fenerbahçe maçiyla ilgili yaptigi basvuruyu gündeme
tasimis ve sasirtici elestirilerde bulunmustur.

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</div>

Maalesef Metin’in yazisinda öne sürdügü ifadelerin bizim açimizdan
kabul edilebilir bir yaninin olmadigina dikkat çekmek istiyoruz.
Öncelikle Baskanimiz Atay Aktug’un Fenerbahçe maçindan sonra sokakta
televizyonlara konusurken, taraftarlar tarafindan rahatsiz edildigi,
tribünlerden futbolculara küfür edildigi ve yardimci antrenörlerinin
basinin yarildigi Sayin Alaattin Metin’in vurguladigi gibi birer iddia
degil, aksine televizyon ekranlarinda ve gazete sayfalarinda
milyonlarca kisinin gözleri önünde cereyan eden gerçeklerdir.

Maç sonrasi stadi hemen terk etmeme konusunda ise bizzat Fenerbahçe
Asbaskani Sayin Nihat Özdemir’in telkinleri dinlenmis, bu görüs
dogrultusunda makul bir süre içeride beklenildikten sonra görevlilerin
verdigi güvencenin ardindan ayrilma yolu tercih edilmistir.

Sayin Alaattin Metin’in bahsettigi gibi; iki senedir küfür
olmadiginin iddia edildigi statta çirkinligi baslatanlar Trabzonspor
taraftarlari degildir.

Ayrica bu yazarin kullandigi ‘’Trabzonspor’un ‘dördüncü büyük kulüp
olmasi için’ büyük mücadele veren Fenerbahçe Baskani Aziz Yildirim’a
karsi biraz ayip etmediniz mi?’’ cümlesinin gerek bizler gerekse de
camiamiz açisindan kabul edilebilir bir yani bulunmamaktadir. Zira
Trabzonspor kulübünün dördüncü büyüklügü disaridan birlerinin
mücadelesiyle kazanilmamistir.

Bizzat Trabzonlu gençlerin sahada bileginin hakkiyla yarattigi
efsane, elde edilen kupalar, ülkenin ve dünyanin bir çok yerine yayilan
taraftar kitlesi, camianin gücü Trabzonspor’un büyüklügünün asil
sebepleridir. Bu gerçeklerin isiginda kamuoyunun dikkatini çekiyor, son
olarak kulübümüzün gönderdigi resmi yazilarin gazete sayfalarinda nasil
elden ele dolastiginin yorumunu da sagduyulu sporseverlerin
vicdanlarina birakiyoruz.

Trabzonspor Kulübü

Edited by: Tmac61

serdar61
14.12.2005, 14:26
smileys/smiley32.gif

halil ibo
14.12.2005, 14:28
Kulübümüz Alaattin Metin'in Azize'nin gayrimesru oglu oldugunu bilmiyor mu?Edited by: halil ibo

Ayhan Yüksek
14.12.2005, 14:29
Bu alaattin metin denilen denyo maç sonrasini izlemedi herhelade olanlara iddia diyebilecek kadar salak ya, izlemedinmi kardesim tv de herkes gördüde bi senmi görmedin, bide sen kimsinde Trabzonumun büyüklügünü sorgulayacaksin azize kimdirki bizim büyüklügümüz için çaba sarfetsin biz büyüklügümüzü birilerinin ikramiyla almadik bilegimizin hakkiyla aldik ve biz tek büyügüz sen ve senin gibi parazitler anlayin bunu.

UğuR
14.12.2005, 14:30
çok güzel yanit vermisler,takdir ediyor ve smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifalkisliyorum.

Attacking
14.12.2005, 14:33
Birakin bu kibarlik ayaklarini.Mail le mi telefonla mi ne ile yapacaksan açim bi güzel hasliycaksin adami.Güzel sözden anlamaz bu adamlar.Çok sey biliyormus gibi de yazi yazmis oy gidi.

zanoylu
14.12.2005, 14:37
Alaattin Metin Aziz yildirimin medyadaki en sadik kalemlerinden biridir.Onun tarindan bunlarin yazilmasi beni sasirtmadi.Serefini ve onurunu paraya veya mevkiye degisen adamdan baska ne beklenebilirki.......

metehan
14.12.2005, 14:38
Yanit güzel de Alattin Metin gibi kuklalarin lafina fazla itibar etmeye gerek yok. Aziz Yildirim'in usagi olan, dibinden ayrilmayan bir adam baska ne yazabilir ki?

serdar61
14.12.2005, 14:39
Kulübümüz Alaattin Metin'in Azize'nin gayrimesru oglu oldugunu bilmiyor mu? smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Faik Yılmaz
14.12.2005, 14:41
bu itleri konusturanda kabahat.arkadaslar biz birilk olalim hep güçlü olalim bu kuduruklarin sesinide kisalim

Ayşe Aygün
14.12.2005, 14:42
Kulübümüz Alaattin Metin'in Azize'nin gayrimesru oglu oldugunu bilmiyor mu?

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifAnasinin ne oldugu belli olana babasi sorulmaz dimi arkadaslar. TIye bile almayin bence..

bordox
14.12.2005, 15:18
Böyle satilik kalemleri Trabzonspor ana sayfasinda görmek onlari haksiz yere onore etmektir.

Gerek yoktu bence.

pacos_bill
14.12.2005, 15:42
Böyle satilik kalemleri Trabzonspor ana sayfasinda görmek onlari haksiz yere onore etmektir.

Gerek yoktu bence.

Katiliyorum, kaale alinmasi gereksiz bir sahis.

TheCrow
14.12.2005, 15:50
Nasil ki sokakta bir köpek bize havlayinca dönüp cevap vermiyor ve tartismiyoruz,kanaatimce ayni sekilde davranmaliyiz o köpekten farki olmayanlara...

coach
14.12.2005, 16:13
bu spor gazetelerinin ve yazarlarinin köseleri pazar günü gazetelerin yaninda verilen entel-dantel eklerinden bi farki kalmadi valla bu sigurlarin yazilarini okuyana kadar emine bedel'in yemek tariflerini okurum daha iiiii,,

hay1699
14.12.2005, 16:25
aziiz trabzonun "dördüncü büyük" olmasi için en cok calisan kisiymis!!!serefsiz köpek.

pavel_nedved61
14.12.2005, 17:56
ya bunlar serefsiz cvp vermeye bile degmez adi heriflere

BDiler61
14.12.2005, 18:06
adi heriflere güzel cevap vermislersmileys/smiley7.gif

falcon61
14.12.2005, 18:13
Adam serefsiz dogruda asil kabahat onda degil bizlerde ki o serefsize böyle yazilar yazacak imkani veriyoruz ama napalim basimizda adam gibi adam! yokki arkasindan gözümüzü kapayip gidelim....

Nytre
14.12.2005, 18:14
alaettin metin fb.nin azizin bizzat kendi yasvamasidir!...

kiçlarindan ayrilmaz onlar sayesinde cebine para girer.. o tam bir satilmistir...

Onur
14.12.2005, 18:16
smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

SDanışmaz
14.12.2005, 19:00
Hangi yazidan sonra bu yazi beyan ediLdi?

Emre B.
14.12.2005, 19:31
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Barış
14.12.2005, 19:32
Kim bu lavuk bu kadar tartisilmayi haketmiyor.

Tunga
14.12.2005, 19:37
Kulübümüz Alaattin Metin'in Azize'nin gayrimesru oglu oldugunu bilmiyor mu?

Bir üslup oturtmaya çalışıyorum, sonra böyle dingolar çıkıyor, adamı yoldan çıkarıyorlar. Bozuyorum ağzımı:

Bence halil ibo yanılıyor;

Azize de, Alaattin Metin de FB'nin gayrımeşru çocuğudur. Ya da fener'in "iş kazası"dır.

l-m
14.12.2005, 20:15
Yönetimimizin davranisi gururumu oksasa da düsünceye sevk etti beni, daha önce Savas Ay isimli sahis igrenç bir yazi yazmisti, futbolla alakasi olmayan, hakaretvari içerige sahip bir yazi, bununla ilgili kulübün yapmasi gereken sey dava açmak idi, hadi onu geçtim kinanabilirdi, Alaattin Metin ismine asina degilim, yönetimin böyle bir adam için resmi sitede haber yapmasi pek hos degil bence, bu tip adamlarin tamami basinin tamamina yakinini olusturuyor, ciddiye almamiz hosuma gitmedi, Savas Ay'in yazisi ile bunun arasinda daglar kadar fark var, buna cevap verildiyse Savas Ay'a niye cevap verilmedi, dava açilmadi? Yoksa açildi da benim mi haberim yok, dedigim gibi yönetimin neden ciddiye aldigini ben anlayamadim, farkli bir sey oldugunu düsünüyorum, her gün çikiyor bu tip yazilar. Cevap vermeye kalkarsak ayri bir site açsak ancak diye düsünüyorum. Metin denen kisi ne yapiyordur su anda, istedigini elde etmistir bence, gereken tepkiyi ve ilgiye çekmistir, amaci buydu, tipki Savas Ay'in Fenerbahçe tarafgirligi ile Trabzon antipatisi için karaladigi çocuk yazisi gibi..

Tunga
14.12.2005, 20:21
Ancak Alaattin Metin'in durumu biraz farkli. Alaattin Metin Azize'nin söyleyemedigi yazan fener'in özel kalem müdürü gibi. kendi söyleyemediklerini ona söyletiyor. Bence de buna cevap aslinda Azize'ye cevap gibi. Savas Ay ise sadece savas ay. Bir izleyici kitlesi tutturamamis fenerlilerden medet uman, ercan saatçi gibi bir yamama.

Alaattin Metin'e simdi pek çok köse yazari bile bulasamiyor. Hepsinde Azize'yi karsima alirim korkusu var. Alaattin Metin siradan bir spor yazariyken simdi kiymete bindi. Örnegin fenerin yapacagi bir transfer haberi bile ona onaylatmadan yayinlanmiyor. Dolayisiyla ona verilmis cevap aslinda Azize'ye verilmis cevap gibi. Belki sen o cenahi fazla takip etmiyorsun (aslinda çok da iyi yapiyorsun) ama istanbul medyasi bu cevabi adresine teslim etmistir bile.

Tahsin Armutcu
14.12.2005, 20:38
ergun ata, necmi perekli, ali sami alkis haric bunlarin hepsini vurmak lazim http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifbak ahmet cakara metal ise yaradi dogruya dondu ha onu yiyp te duzelmeyenler de var hincal gibiEdited by: armutcu61

zafercalikoglu
15.12.2005, 09:57
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

My
15.12.2005, 11:38
Yönetimimizin davranisi gururumu oksasa da düsünceye sevk etti beni, daha önce Savas Ay isimli sahis igrenç bir yazi yazmisti, futbolla alakasi olmayan, hakaretvari içerige sahip bir yazi, bununla ilgili kulübün yapmasi gereken sey dava açmak idi... ...buna cevap verildiyse Savas Ay'a niye cevap verilmedi, dava açilmadi? Yoksa açildi da benim mi haberim yok...

Bu konuda Gnl.Mdr.'ümüz Burak GÜRDAL'dan aldiim bi maili MEDYA bölümüne baslik açarak aktarmistim. Sanirim bunu kaçirmissin smileys/smiley2.gif
<DIV>Murat Bey merhaba,</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Yaziyi ben de okudum ve tabii ki sinirlendim. Bugün sizin gibi çok sayida üyemiz ve taraftarimizdan da, ayni dogrultuda tepki mesajlari aldik. Konuyu derhal Avukatimiza yönlendirdim. Kesinlikle bir dava açilacak. Ancak tepkilerin ayni sekilde yazara da gösterilmesi gerekiyor. Bu tip durumlarda, yazarlarin dikkat etmelerini saglayan en önemliunsur, daha sonra görecekleri tepkiden çekinmeleri. Dolayisi ile taraftarimizin ve üyelerimizin, yazara da dogrudan tepki göstermeleri en dogru yol olacaktir. Ilginize tesekkür ediyorum.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Saygi ve selamlarimla,</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV> Her nedense, hep böyle pisliklerin, çirkefliklerin,agresif, küçültücü, asaalayiciyazilarin/tavirlarlarin adresi ayni. febe. Inanilmaz bi egolari var. Inanilmaz, hatta inanilmaz ötesi bi eziklikleri var. Eziklik derken bunu febeyi küçültmek için diil hakikaten böyle olduu için yaziyorum. Sonadan görme, simarik, edepsiz, ahlaksiz, etik tanimayan, kural tanimayan, herseyi kendilerine mübah sayan bu zihniyet ki bide çirkeflikleri her seferinde yüzlerine çarpilmasina raamen ellerinde ki muhtelif güçler ve muhtesem piskinlikleriyle bunlari berataraf edebildiklerinden her kesimden sürekli asaalanan, nefret edilen, sorgulanan bir camia olmuslar. Dolayisiyla sürekli savunma durumunda olan, bu kadar asaalanmanin, sorgulanmanin karsisinda çirkefliklerini elle tutulur seylerle savunamamanin vermis olduu bi saldirganlik, eziklik durumunda olan komplekslibi camiadir. Söyle düsünün; etrafinizda ki herkes sizden nefret ediyor, küfür ediyor, asaaliyor. Bozuk bi ruh hallerinin olmasi dogal. Dogal olmayan herseye raamen hala yaptiklarinin farkina varamamalari yada piskinliklie vurup bana dokkanmayan yilan demeleri. Hey gidi eski Trabzon heeyy!!! Nerde o eski Trabzon, yok bizim sayemizdeymiste, savunmakmista... Gel Trabzon'um gel, gel efsanem gel anasini satiim gel de su köpeklerin aazina yine tikayalim be!!!</DIV>

l-m
15.12.2005, 14:34
@ simal yildizi

Açiklama için tesekkürler, yazimda da su sekilde belirttigim gibi "dedigim gibi yönetimin neden ciddiye aldigini ben anlayamadim, farkli bir sey oldugunu düsünüyorum" yönetimin buna neden cevap verdigini anlayamamistim ama artik olay netlesti. yönetimi tebrik ediyorum. bilgilendirdiginiz için tesekkürler.

@ gölge oyunu

Medya kismini çok fazla takip edemiyorum zira medya kavrami benim için Türkiye'de pek ciddiye alinacak bir sey degil, resmi sitemiz disinda 6-7 farkli ciddi(!) yayin organinda çikmamis habere inanmiyorum. Dolayisiyla Savas Ay'adava açildigi konusunu da resmi siteden görmek isterdim, baska güvendigimiz bir haber kaynagimiz yok çünkü. Bilgilendirdiginiz için tesekkürler.

Faik Yılmaz
15.12.2005, 14:49
Yönetimimizin davranisi gururumu oksasa da düsünceye sevk etti beni, daha önce Savas Ay isimli sahis igrenç bir yazi yazmisti, futbolla alakasi olmayan, hakaretvari içerige sahip bir yazi, bununla ilgili kulübün yapmasi gereken sey dava açmak idi... ...buna cevap verildiyse Savas Ay'a niye cevap verilmedi, dava açilmadi? Yoksa açildi da benim mi haberim yok...

Bu konuda Gnl.Mdr.'ümüz Burak GÜRDAL'dan aldiim bi maili MEDYA bölümüne baslik açarak aktarmistim. Sanirim bunu kaçirmissin smileys/smiley2.gif
<DIV>Murat Bey merhaba,</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Yaziyi ben de okudum ve tabii ki sinirlendim. Bugün sizin gibi çok sayida üyemiz ve taraftarimizdan da, ayni dogrultuda tepki mesajlari aldik. Konuyu derhal Avukatimiza yönlendirdim. Kesinlikle bir dava açilacak. Ancak tepkilerin ayni sekilde yazara da gösterilmesi gerekiyor. Bu tip durumlarda, yazarlarin dikkat etmelerini saglayan en önemliunsur, daha sonra görecekleri tepkiden çekinmeleri. Dolayisi ile taraftarimizin ve üyelerimizin, yazara da dogrudan tepki göstermeleri en dogru yol olacaktir. Ilginize tesekkür ediyorum.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Saygi ve selamlarimla,</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV> Her nedense, hep böyle pisliklerin, çirkefliklerin,agresif, küçültücü, asaalayiciyazilarin/tavirlarlarin adresi ayni. febe. Inanilmaz bi egolari var. Inanilmaz, hatta inanilmaz ötesi bi eziklikleri var. Eziklik derken bunu febeyi küçültmek için diil hakikaten böyle olduu için yaziyorum. Sonadan görme, simarik, edepsiz, ahlaksiz, etik tanimayan, kural tanimayan, herseyi kendilerine mübah sayan bu zihniyet ki bide çirkeflikleri her seferinde yüzlerine çarpilmasina raamen ellerinde ki muhtelif güçler ve muhtesem piskinlikleriyle bunlari berataraf edebildiklerinden her kesimden sürekli asaalanan, nefret edilen, sorgulanan bir camia olmuslar. Dolayisiyla sürekli savunma durumunda olan, bu kadar asaalanmanin, sorgulanmanin karsisinda çirkefliklerini elle tutulur seylerle savunamamanin vermis olduu bi saldirganlik, eziklik durumunda olan komplekslibi camiadir. Söyle düsünün; etrafinizda ki herkes sizden nefret ediyor, küfür ediyor, asaaliyor. Bozuk bi ruh hallerinin olmasi dogal. Dogal olmayan herseye raamen hala yaptiklarinin farkina varamamalari yada piskinliklie vurup bana dokkanmayan yilan demeleri. Hey gidi eski Trabzon heeyy!!! Nerde o eski Trabzon, yok bizim sayemizdeymiste, savunmakmista... Gel Trabzon'um gel, gel efsanem gel anasini satiim gel de su köpeklerin aazina yine tikayalim be!!!</DIV>

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kamil
15.12.2005, 17:19
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBRAVO

degok
16.12.2005, 01:23
Nasil ki sokakta bir köpek bize havlayinca dönüp cevap vermiyor ve tartismiyoruz,kanaatimce ayni sekilde davranmaliyiz o köpekten farki olmayanlara...

Altina imza atari. Ama sokakta köpek havladi diye de atlar ölmezsmileys/smiley4.gif

aydogdu
16.12.2005, 10:07
<TABLE =Ms&#111;normalTable style="WIDTH: 351pt; mso-cellspacing: 0cm; mso-padding-alt: 0cm 0cm 0cm 0cm" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR style="HEIGHT: 63.75pt; mso-yfti-irow: 0">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 75pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 63.75pt; : transparent" vAlign=top width=100>
<?:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /></v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></v:path><?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:lock aspectratio="t" v:ext="edit"></o:lock></v:shape></v:image></v:shape></v:image></v:shape></v:image></v:shape></v:image></v:shape> (http://www.pasfotomac.com.tr/yaz1243-50130-116.html##)</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 7.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 63.75pt; : transparent" vAlign=top width=10 rowSpan=2>
</v:image></v:shape></TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 253.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 63.75pt; : transparent" vAlign=top width=338 rowSpan=2>
<TABLE =Ms&#111;normalTable style="WIDTH: 100%; mso-cellspacing: 0cm; mso-padding-alt: 0cm 0cm 0cm 0cm" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR style="HEIGHT: 33pt; mso-yfti-irow: 0; mso-yfti-lastrow: yes">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 253.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 33pt; : transparent" vAlign=top width=338>
</v:image></v:shape></TD></TR></T></TABLE>
Trabzon Aygün'ü unutunca!

Trabzon'da Aygün'ün alnini bir tas siyirmisti da Fenerbahçe Baskani Ali Sen genç oyuncunun kafasini savas gazisi gibi sardirip Türkiye'yi ayaga kaldirmisti... Trabzonspor Kulübü bu tarihi olaydan dersini almis olsaydi, Fenerbahçe maçinda kafasi yarilan antrenörünü savas gazisi gibi sarip, sarmalar, gerekirse maçi durdurur, can güvenligimiz yok diyerek isi sahayi terk etmeye kadar vardirabilirdi. O taktirde Fenerbahçe 55 milyar para cezasiyla kurtulamazdi... Trabzon'un ögrenecegi daha çok sey var çoook... Avni Aker'deki maçta Fener'in yardimci antrenörünün basi yarilmis olsaydi kiyamet kopardi. Trabzon'u da 3-5 maç ceza almaktan kimse kurtaramazdi... </TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 1; mso-yfti-lastrow: yes">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; : transparent">
</TD></TR></T></TABLE>

aydogdu
16.12.2005, 10:14
yukaridaki yazi bir besiktasli tarafindan fotomaç gazetesinde yazilmistir.daha kendi kendimizi savunamiyoruz.daha ne olsun.ona buna sövmekle bu isler olmuyor.

My
17.12.2005, 19:20
Hakkimizi layiiyla savunuyoruz demiyorum ama yapilan bi pislie karsilik bozuk düzenin temsilcilerinin serefsizlikleriyle, edepsizlikleriyle, ahlaksizliklariyla karsilik vermemiz halinde onlardan farkimiz kalir mi!? O zaman febe öyle yapti diye bizler de ayni terbiyesizlikle, utanmazlikla karsilik verirsek onlarin seviyesizliine inmezmiyiz!?