PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TTnet İnternet Tarifelerine Zam Geldi

SDanışmaz
31.12.2010, 18:58
Yeni fiyatlar ve tarifeler:

http://www.ttnet.com.tr/2011-bireysel-paket-duzenlemeleri

*

Ulen adam gibi hizmet vermesini bilmiyorlar üstüne zam yapıyorlar!

Celil Köse
31.12.2010, 19:13
Ben fiyatlar da değişiklik anlayamadım tam..:S

Yüz de kaç zam olmuş..

Atakan
31.12.2010, 19:43
Veremedikleri hizmetin zamı.:)

Tangerine Dream
31.12.2010, 19:49
Zamlar sınırlı bağlantı kullanıcıları için sanırım. Kota aşımında ödenecek tutar 79 TL olmuş.

Halit Aydın
31.12.2010, 20:04
Netlimitsiz 49,90'dan 54,90 olmuş. Adil kullanım 15GB'dan 25GB olmuş. 25GB'dan sonra hız 512 yerine 1mbit olacak. Bu benim paketim. Diğerlerine ne kadar zam gelmiş bilmiyorum.

SEDAT
31.12.2010, 20:09
- Aynı günde birsürü mesaj geldi , herşeye zam gelmiş hey maşallah :)

Yunus Emre SEYHAN
31.12.2010, 20:43
Netlimitsiz 49,90'dan 54,90 olmuş. Adil kullanım 15GB'dan 25GB olmuş. 25GB'dan sonra hız 512 yerine 1mbit olacak. Bu benim paketim. Diğerlerine ne kadar zam gelmiş bilmiyorum.
Bende bu paketten kullanıyorum ama aylık ortalama 30-40 gb indirmeme ragmen sadece bir kere 512 kb hıza düştü ::)

Sanki çok iyi hizmet veriyolar da zam yapıyorlar.

Superonline 'na geçmeyi düşünüyorum.

Uğurtan
31.12.2010, 20:51
Superonline'ın fiber optiğine geçmedikten sonra bir farkı yok.

Fiber optiği ise bulunduğun bölgede belli sayıda superonline başvurusu yoksa getirmiyorlar sadece senin için.

Malesef böyle..

Ve TTNet tekel kaldığı müddeçe böyle olacak..

Bekir
31.12.2010, 21:36
Adsl ile Adsl2+ arasında ne fark var??

Ben Net limitsiz kullanıyorum Aylık 55 Tl olmuş,60 TL'ye hem adil kullanım hakkı daha fazla hem hızı 2 hatı ADSL2+ var ona geçsem ne olur?

talsuv61
31.12.2010, 22:17
Uydunete geçtiğim için bir kez daha memnun oldum.

Burak DERELİ
02.01.2011, 18:32
hiç istemedende olsa 8mbitlik netlimitsiz pakete geçtik
şuan kampanyalı fiyat geliyor 27TL ama daha 8 değil 4mbit bile göremedim arıyorum bişeler sallıyolar sonra bişe oldugu yok

Onur
02.01.2011, 18:59
SuperOnline a geçmek farz oldu.

Kullandığım tarifeyi 69 TL yapmışlar.(2 Mbit sınırsız)
SO a baktım şimdi 10 MBit sınırsız 49 TL.

Hesap ortada...

UmutBaykan
02.01.2011, 20:41

bu da benim paketim,lanet olsun ttnete.

Deniz Telci
03.01.2011, 06:45
Ben TTnet'in netlimitsiz paketini kullanıyorum. Valla En az %10 zam yapmışlar. En azından Ekmek parası ile ekmek bile alınırdı o zamla. :mad:

Murat Erdem
03.01.2011, 12:39
Bu ülkede ki en büyük hırsızlardan birisidir Türk Telekom. Gıcıklığına ödemedim faturaları hattı kestiler, faiz binmesin diye gittim borcu ödedim ama hattı görüşmeye açtırmak için gereken formaliteyi yaptırmadım. Kesik telefona her ay 14 TL fatura gelmeye devam ediyor.
Bundan önce ki evde Süperonline kullanıyordum bir kere bile limit aşımı denen şeyle karşılaşmadım. Yeni ev de TTNET var, her ay limit aşım farkı geçiriyorlar. Bir kere bile abone olduğum paketin sabit ücretini ödemek nasip olmadı. Sonrasında sinir çekmeye dayanamadım yukarda ki hadiseyi yaptım.
İnternet düşünen arkadaşlar Süperonline dan şaşmasınlar.

Bdeniz_61
03.01.2011, 13:40
Sınırsızda 25 gb adil kullanımı aştıktan sonra hız 1 mbit olacakmış.Sanki normalde 8 mbite kadar hız varda sınırı aştıktan sonra 1 mbite düşecek.

"TTnet traktör hızında internet"...

Yunus Emre SEYHAN
03.01.2011, 13:43
hiç istemedende olsa 8mbitlik netlimitsiz pakete geçtik
şuan kampanyalı fiyat geliyor 27TL ama daha 8 değil 4mbit bile göremedim arıyorum bişeler sallıyolar sonra bişe oldugu yok
Aynı durum bendede var ama torrent ile 7 mbit'i görüyorum :)

Melek
03.01.2011, 13:45
Benimde şimdi cep telefonuma mesaj atmışlar tarifenizde fiyatlarda bir değişiklik yok diye bende hiç memnun değilim birde zam yapsalardı direk kapatıcaktım.

Enes Ünal Kaya
23.01.2011, 22:05
En İyisi NetLimitsiz Bu Durumda

yorumsuz6117
23.01.2011, 22:18
TTnet 1 Digitürk 2 ikisininde verecekleri hizmetin........

EmreYavuz61
23.01.2011, 22:27
TTnet 1 Digitürk 2 ikisininde verecekleri hizmetin........

Katılıyorum...Ve imzamı atıyorum...:cool:

.....
23.01.2011, 23:03
Ben bu ay 4 gb yi geçecem büyük ihtimalle.

29 tl olan ücret 79 filan yazıyor pek anlamadım.

Her gb başı 10 lira değilmiydi ?

Sefa
23.01.2011, 23:17
2 Yıllık taahhüt var TTNet ile 2012 Nisan'da bitiyor anlaşma..

Şimdi çıkmak istesem ne kadar ödemem gerekiyor bilen var mı ?

zarha6155
23.01.2011, 23:21
Ben bu ay 4 gb yi geçecem büyük ihtimalle.

29 tl olan ücret 79 filan yazıyor pek anlamadım.

Her gb başı 10 lira değilmiydi ?

Yani kotayı ne kadar aşarsan aş, en fazla 79 liralık fatura gelir.

.....
23.01.2011, 23:39
Yani kotayı ne kadar aşarsan aş, en fazla 79 liralık fatura gelir.

1 gb aşsam ne kadar gelir ?

zarha6155
23.01.2011, 23:50
1 gb aşsam ne kadar gelir ?

Baktım yaklaşık 9 lira 25 kuruş fazla gelir.
100 mbayt aşımı,92 kuruş ediyor.

.....
24.01.2011, 00:03
Baktım yaklaşık 9 lira 25 kuruş fazla gelir.
100 mbayt aşımı,92 kuruş ediyor.

Teşekkür ederim abi çok sağol senide yorduk , içim rahatladı ya :)

Fener maçını internetten izlemeyi düşünüyorum o yüzden aşacak kota :)

zarha6155
24.01.2011, 00:07
Teşekkür ederim abi çok sağol senide yorduk , içim rahatladı ya :)

Fener maçını internetten izlemeyi düşünüyorum o yüzden aşacak kota :)

Rica ederim, kotalı kullanıcıyken maç izlerken, ne kadar kota gittiğini de hesaplamıştım :D ama şimdi unuttum yaklaşık 200 mbayt falandı.
Yine de yanlış bilgi vermiyeyim. Bir de bazı vidyoları sağ tıklayınce kalite seçeneği çıkıyor. Düşük kaliteyi seçersen daha az kota gider :)

LazAnisT
21.03.2011, 12:53
Arkadaşlar şu TTNET'ten ve ev telefonundan kurtulmak için ne yapabilirim.Bir fikriniz varmı.

Cengiz Çubukcu
21.03.2011, 13:00
Arkadaşlar şu TTNET'ten ve ev telefonundan kurtulmak için ne yapabilirim.Bir fikriniz varmı.

al benden de o kadar!!!

bordo61
21.03.2011, 15:29

http://www.superonline.net/bireysel/urunler/fiber/superfiber.aspx

* Maksimum 100 Mbps hız seçeneği
* Artık çocuklarınızın internette bir sınıfı var:"SüperSınıf"
* Telefon hattına gerek yok
* Ücretsiz kurulum ve yerinde destek
* Anti-virüs ve spam korumalı E-posta servisi
* %40 a varan indirimlerle ekonomik telefon görüşmeleri
* İnternet alan adı ve alanı

10Mbps 4GBKOTALI 29TL
10Mbps Limitsiz 49TL
20Mbps 8GBKOTALI 39TL
20Mbps Limitsiz 69TL
50Mbps 12GBKOTALI 59TL
50Mbps Limitsiz 99TL
100Mbps 16GBKOTALI 89TL
100Mbps Limitsiz 199TL

# Adana'da
Çukurova, Seyhan

# Ankara'da
Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Sincan, Söğütözü-Çukurambar, Ümitköy, Yenimahalle

# İstanbul'da
Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Halkalı, İçerenköy, Kadıköy, Kartal, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Küçükçekmece, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Şişli, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Üsküdar, Yakuplu, Zeytinburnu

# İzmir'de
75. Yıl, Bayraklı, Bornova, Buca, Çamdibi Bor-Koop, Çiğli, Esentepe, Evka-3, Gaziemir, İstasyonaltı, Karabaglar, Hatay, Karşıyaka, Konak, Mavişehir, Manavkuyu, Narlıdere, Örnekköy, Yeni Girne, Üçkuyular

# Bursa'da
Nilüfer - Özlüce, Osmangazi, Yeşilşehir, Yıldırım

# Kocaeli'de
Akçakoca, Derince, Gebze, Körfez, İzmit, Merkez

# Antalya'da
Antalya Merkez

# Gaziantep'te
Şahinbey

f1bekir
21.03.2011, 15:38
Vallahi biz kurtulduk abi, 5 seneden fazla oldu telefonu kapatalı. Herkeste cep var zaten, niye boşuna para ödeyelim ki...

İnternet olayı da ayrıca sinir bozuyor. Altyapı nasıl olsa onlarda ya istedikleri fiyatı koyuyorlar. Şu uydunet bir yaygınlaşsa ben görürüm ttneti o zaman. Aynı kalitede interneti yarı fiyatına veriyor uydunet. O buralara gelene kadar da 4GB TURKCELL VINN3G kullanmayı düşünüyorum. Yeni aldım, 31 lira, onlar da bir yamuk yapmazsa kullanmaya devam edeceğim. Artık video, film falan seyretmek yok napalım :)

Gerekirse internet de kullanmam, telekom grubuna para kazandırmak istemiyorum, resmen sömürüyorlar milleti!

Gıcık oldum bir kere, anti ttnet, anti telekom!!!

bordo61
21.03.2011, 15:40
Vallahi biz kurtulduk abi, 5 seneden fazla oldu telefonu kapatalı. Herkeste cep var zaten, niye boşuna para ödeyelim ki...

İnternet olayı da ayrıca sinir bozuyor. Altyapı nasıl olsa onlarda ya istedikleri fiyatı koyuyorlar. Şu uydunet bir yaygınlaşsa ben görürüm ttneti o zaman. Aynı kalitede interneti yarı fiyatına veriyor uydunet. O buralara gelene kadar da 4GB TURKCELL VINN3G kullanmayı düşünüyorum. Yeni aldım, 31 lira, onlar da bir yamuk yapmazsa kullanmaya devam edeceğim. Artık video, film falan seyretmek yok napalım :)

Gerekirse internet de kullanmam, telekom grubuna para kazandırmak istemiyorum, resmen sömürüyorlar milleti!

Gıcık oldum bir kere, anti ttnet, anti telekom!!!

Dikkat edin 4 gb Upload + Download miktarı dır.

Normal internetlerde sadece Download miktarı dikkate alınır.

f1bekir
21.03.2011, 15:45
Dikkat edin 4 gb Upload + Download miktarı dır.

Normal internetlerde sadece Download miktarı dikkate alınır.

Bunlara da güvenmiyorum açıkçası ama bir deneyelim dedik napalım. Güya abimin arkadaşından aldık, kotayı aşma riski yokmuş dediğine göre ama inanmıyorum ben.

Yine de dikkatli kullanıyoruz, kendi verilerine baksan daha 500mb bile kullanmadık ama altına da yazmışlar ücretlendirmeye temel oluşturmaz diye, bakalım ay sonu ne fatura gelecek...

f1bekir
21.03.2011, 15:50

Abi sen istanbuldaymışsın, neresindesin?

Kesinlikle uydunete geçmeni tavsiye ediyorum abi bulunduğunuz yerde varsa. 1mbps sınırsız 29 lira, ben istanbuldayken 3 ay kullandım çok memnun kaldım.

Eğer sizin orda da uydunet varsa hemen telefonu kapat, uydunete geç abi, çok memnun kalacaksın ve telekomun bizi nasıl soyduğunu daha iyi anlayacaksın...

Reşit
22.03.2011, 00:59
http://www.superonline.net/bireysel/urunler/fiber/superfiber.aspx

* Maksimum 100 Mbps hız seçeneği
* Artık çocuklarınızın internette bir sınıfı var:"SüperSınıf"
* Telefon hattına gerek yok
* Ücretsiz kurulum ve yerinde destek
* Anti-virüs ve spam korumalı E-posta servisi
* %40 a varan indirimlerle ekonomik telefon görüşmeleri
* İnternet alan adı ve alanı

10Mbps 4GBKOTALI 29TL
10Mbps Limitsiz 49TL
20Mbps 8GBKOTALI 39TL
20Mbps Limitsiz 69TL
50Mbps 12GBKOTALI 59TL
50Mbps Limitsiz 99TL
100Mbps 16GBKOTALI 89TL
100Mbps Limitsiz 199TL

# Adana'da
Çukurova, Seyhan

# Ankara'da
Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Sincan, Söğütözü-Çukurambar, Ümitköy, Yenimahalle

# İstanbul'da
Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Halkalı, İçerenköy, Kadıköy, Kartal, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Küçükçekmece, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Şişli, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Üsküdar, Yakuplu, Zeytinburnu

# İzmir'de
75. Yıl, Bayraklı, Bornova, Buca, Çamdibi Bor-Koop, Çiğli, Esentepe, Evka-3, Gaziemir, İstasyonaltı, Karabaglar, Hatay, Karşıyaka, Konak, Mavişehir, Manavkuyu, Narlıdere, Örnekköy, Yeni Girne, Üçkuyular

# Bursa'da
Nilüfer - Özlüce, Osmangazi, Yeşilşehir, Yıldırım

# Kocaeli'de
Akçakoca, Derince, Gebze, Körfez, İzmit, Merkez

# Antalya'da
Antalya Merkez

# Gaziantep'te
Şahinbey
kıcı kırık ttnete 55 lıra verip azap cekecegime su tarifelerden 20 mbps sınırsıza gecilir. ama trabzonda bu hızlara cıkacagını sanmam :confused:

Uğurtan
22.03.2011, 02:39
Superonline'dan başkası yalan...

Ama malesef Trabzon'da henüz yok.

Ve bireysel başvurulara şuan çok fazla ilgi göstermiyorlar.

Ömer TOPAL
22.03.2011, 03:28
en iyisi beleşnet. Aylık ücret yok telefon derdi yok :) komşunuz benimki gibi cömertse ve hakkını helal edip şifresini veriyorsa..TTnet alsın benden dedemin çürümüşlerini. bu iletiyide tespit edin bana ulaşın size iki çift sövesim var.

Ömer TOPAL
22.03.2011, 03:43

abi benim evin fatura babamın hesaptan ödeniyordu..interneti ben baglattıgım icin kendim ödüyordum telfonla ilgilenmiyordum. bankanın bi hatasından dolayı ev telefonu ödenmemiş 6 ay faturayı iptal ettiğimden eve fatura gelmiyordu. yasal uyarı faturaları geldiğinde herkez köyde oldugundan gören olmadı. Telefonu kullanmadıgımız için cihaz yoktu evde (ankesör). internetim kapandı gittim ttnet e bu sorun ortaya çıktı. Hat kapatılmış iptal ödeyin dedi. Tamam ödim açılırmı dedim hayır iptal oldu dediler. e dedim internet ne olucak 24 ay sözleşmem var. cevap aynen şu.(banka sucunu kabul ediyor yazı veriyor bu konuda düzeltilsin diye)

" onu ödemeye devam ediceksiniz faturalar düzenli gelicek ama telefon hattı yok hizmet alamazssınız"

peki ödemezssem ?

"sozlesme iptal olur cayma bedeli modem ücreti zart zurt devenin hörügü"

yada eski borcunu öde yeni numara verecez internetide o numaraya devir yapıcaz...E ben neden ödim o kadar parayı avukat parası faiz birsürü cereme bankanın hatası diyorum. Adam dudak büzüyo...

İşte devlet bizi bu dangalak kurumun eline bıraktı...TTnet den ben intikamımı alıyorum ve bu sadece başlangıç....

Reşit
22.03.2011, 10:50
en iyisi beleşnet. Aylık ücret yok telefon derdi yok :) komşunuz benimki gibi cömertse ve hakkını helal edip şifresini veriyorsa..TTnet alsın benden dedemin çürümüşlerini. bu iletiyide tespit edin bana ulaşın size iki çift sövesim var.
ççç çok yaşayasın :D

macuka
22.03.2011, 11:05
Neden zam yapmislar?

Abd TTnet kuyularina mi saldiri yapmis?
Uzaylilar uydulara fuze mi atmis? :)

Ümit Küçük
22.03.2011, 11:17
valla fiber kullanıyorum 10 megbit süper bişe tavsiye ederim herkeze

Adem ERTUĞRAL
22.03.2011, 11:41
Ankarada uydunet kullanan var mı? şuan ttnet netlimitsiz kullanıyorum güya 8mgbp ama gerçek hızım 800kgbp larda

uydunet 1mgbp limitsiz tarifesine geçtiğimde hızım 500 kgbplerde mi sürünür ?

Reşit
22.03.2011, 20:47
valla fiber kullanıyorum 10 megbit süper bişe tavsiye ederim herkeze
olsa bizde kullanacazda yokki gaybana trabzonda

Dursun Kaplan
01.04.2011, 15:57
Artık Biri Adsl kullanıcısıyım. Ttnet belasından kurtuldum.

Hasan ZAİMOĞLU
01.04.2011, 20:56
2 Yıllık taahhüt var TTNet ile 2012 Nisan'da bitiyor anlaşma..

Şimdi çıkmak istesem ne kadar ödemem gerekiyor bilen var mı ?
indirim süresince aldığın indirimleri ödüyorsun sanırım .

Kazım Uzunboy
01.04.2011, 21:11
Bugün bir aylık telefon ve internet faturasını ödedik. Telefon bağlantısı var ama evde cihaz yok ve fatura 20 lira geliyor. Ayrıca en fazla 60 tl gelmesi gereken internet faturası da nedense 80 lira gelmiş ve toplamda bir aylık 100 lira ödedik.

Bu nasıl tarife anlayamadık.

Recep Alkan
02.04.2011, 10:55
Direnmeye devam anasını satayım.

TTNet almayacağım, telefon almayacağım, yavaş ama Vodafone ile internete devam edeceğim.

Ne zaman oturduğum mahalleye Superonline Fiber optik yada kablolu tv gelir o zaman standart internet alacağım.

İnadım inat...

f1bekir
02.04.2011, 11:02

TTNet almayacağım, telefon almayacağım, yavaş ama Vodafone ile internete devam edeceğim.

Ne zaman oturduğum mahalleye Superonline Fiber optik yada kablolu tv gelir o zaman standart internet alacağım.

İnadım inat...

He he, aynen :D

Ben de vınn 3g ile devam.

Ben bu şirketlerin yerinde olsam deli gibi yatırım yapar, pazarı ele geçiririm. Çünkü herkes ttnetden şikayetçi, mecburiyetten kullanıyor. Öyle olunca da ttnet fiyatları düşürür biz de yatırımın karşılığını alamayız diye mi düşünüyorlar acaba?

bordo61
02.04.2011, 11:06

İnadım inat...

https://online.turksat.com.tr/?istek=yeniAbonelik&case=k63

Uydunet'e geç o zaman abi

Murat'
02.04.2011, 11:22
Giray bu uydunet Trabzon'da var mı ?

Mucahid Erdogan
02.04.2011, 13:49
bıraz daha sabır superonline kendı altyapısını kuruyor mesela ben kullanıyorum 50lıradan az oduyerek 10mbits ınternet kullanıyorum ve hızda hıc azalma yok fıberoptık alt yapıyla ttnetten daha ustun bır fırma olacak ama daha heryere ulasamadı beylıkduzunde var mesela :)

Kaan
02.04.2011, 14:31
Aynen ben de Superonline kullanıyorum 10mbit. Kotasız ayda 49 TL. Yalnız her yerde yok benim bildiğim, 1-2 seneye her yere gelir.

Rıza ÇOLAK
02.04.2011, 20:05
superonline fiber kablo döşüyor buralarda. yakındır ttnetten kurtulacağım günler

bordo61
03.04.2011, 00:40
Giray bu uydunet Trabzon'da var mı ?

Malesef yok.

of_trabzonlu
06.05.2012, 01:27
Superonline Trabzon'da tam olarak ne zaman faaliyete geçecek bilgisi olan var mı? Kablolar döşeniyor 2 gündür bizim buraya da.

Samet Türkmen
06.05.2012, 01:34
Superonline Trabzon'da tam olarak ne zaman faaliyete geçecek bilgisi olan var mı? Kablolar döşeniyor 2 gündür bizim buraya da.

Bursa'da kablolar evimin önünden geçiyor. Hatta TTnet'in bile olduğum caddeye fiber döşediğini duydum. Gel gör ki bunlara rağmen hizmet bölgesinde görünmüyorum.

Enes Ünal Kaya
06.05.2012, 01:40
Şimdi Size Bi Olay Anlatıyım. 50 GB Adil Kota Denen Bişey Çıkdı Onu Geçince Netiniz Sürünüyor.

Diğer Herkes TTNET in Alt Yapısını Kullandığı İçin Onlarlada da Düşüyor Hız.

Aradım Bende Fiber İstedim. Dedilerki Sizin Mahallede Yok. .Dedim Avrupayı Fiber Döşedik Diye Reklam Yapmayı Biliyorsunuz.

Neyseki Fiber Alıncada Hızım 50 GB Dan Sonra 1mbs ye Düşücekmiş.. O Zaman NeDEN Fiber Alıyorum.

Ayrıca Fiber İnternet Hızlı Olduğu İçin 50 Gb 1 Haftadan Kısa Zamanda Dolar.

8Net Limitsiz Kullancakmışız Oda 100 Küsür..

Kısacası Lanet Olsun Bıkdım Bunlardann.. Hem Pahalı Hem Yavaş...

TTnetdeki Bu Hıza Alış Türkiyem

Sefa
06.05.2012, 01:43

Başlamış olması lazım.. Bu ay TT Net ile sözleşme sona eriyor geçeceğim bende..

Samet Türkmen
06.05.2012, 01:58
8 gb netlimitsiz 59 TL ,100 değil. Zaten TTnet abonelerinin büyük bir kısmı bunu kullanıyor.

Küsüratlarla 65'e falan geliyor.

of_trabzonlu
06.05.2012, 02:48
Bursa'da kablolar evimin önünden geçiyor. Hatta TTnet'in bile olduğum caddeye fiber döşediğini duydum. Gel gör ki bunlara rağmen hizmet bölgesinde görünmüyorum.

Tuhaf bir durum gerçekden.

Başlamış olması lazım.. Bu ay TT Net ile sözleşme sona eriyor geçeceğim bende..

Ben de geçmeyi düşünüyorum ama açıkçası acele bir kararda vermek istemiyorum.

Serdær
06.05.2012, 10:19
UyduNet geçmeyi düşünüyorum veya TTNET sözleşmem bitti.

Yeniden sözleşme yapıp kampayalardan yararlanmak istiyorum .