PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paweł ve Piotr Brożek Trabzonspor'da!

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

okg_53
30.12.2010, 16:06
Brozek kardeşlerin en büyük özelliklerini yazıyorum ; Sadakat, Terbiye, Futbol Ahlakı ... Bize yedek kalmayı sorun etmeyecek adam lazım.

bariskaratas
caleyi schalke istiodu...gecen sene teo geldiğinde gökhanı nası gönderdiyseler cale yi de öle gönderirler die düşünüorum eğer piotr gercek sol bekse...ferhat ı kaybetceklerini sanmıorum çnkğ hem genc hem türk...

su anda caleyi gondermek yapılacak en büyük hata.
ferhat iyi bir yedek bile degil simdiye kadar verdiği goruntuyle

SILENT06
takımımız için hayırlı olsun bize asker lazımdı jaja alan yattara gibi kaprisli artist bizde çok:ok:ok:ok:ok:ok

hüseyin1975
Brozek Kardeslerin acaba Umut ve Enginden ne artilari var?
Kötülemek icin sormuyorum, cidden merak ediyorum.
Bilgi verebilecek kardeslerimiz varmi?

Murat Altun
geleceği parlak oyuncular. diğer takımlar gibi emekliliği gelmiş 1 sezon fayda sağlıyacak pahalı futbolcuları almaktansa böyle yıldız adayı almak daha mantıklı.

Bir sezon bile değiller geldikleri sezonun ilk birkaç maçı oynarlar sonra yatış bakınız lincoln quaresma guti niang o bu şu
Bencede bizim bu tip oyunculara ihtiyacımız var yetenekli ama takım oyunu oynayabilecek disiplinli kaprissiz burnu havalarda olmayan

Muhammet_61
Pawel Brozek, pivot ve fırsatçı santrfor yerine daha çok savunma arkasına sarkan hızlı, yıpratıcı bir isime benziyor. Zaten modern futbolda pivot santrforlar tarih olmak üzere. Yani Umut ile benzer yönleri var. Fakat videolardan izlediğim kadarıyla son vuruşları ve top tekniği Umut'a göre daha iyi. Hayırlıs olurlar inşallah..

hasannuhoglu
30.12.2010, 16:07
vayy anam 354 üye :) hayırlı ugurlu olsun camiamıza..inşallah şota arçilden daha cok iz bırakırlar :)

Tolga_61
Bu isimleri pek izleyemedim ama bu elemanlar yerlerindeki kiğşileri kesecekmi yoksa yedeğemi alındı.Yani forvette umut ve buraktan daha bitiricimi Pawel mesela

Eren Karaahmetoğlu
Bu arada gerçekten toplam 2m euroysa mükemmel. Ama sanırım toplam 4.

coolank
Bizim taraftar da bir tuhaf :)

Sanki amatör kümeden oyuncu aldık

Forvet olan oyuncunun özelliğine videodan bakılırsa ; en önemli özelliği defans

arkasına iyi koşu yapması çabuk olması ve gol vuruşarında gayet başarılı olması.

Polonyalı olmasını ben çok önemsiyorum disiplinli olurlar

Bana kalsa takıma zaten Afrikalı G.Amerikalı sokmam :)

Cagdas Topal
kardeşim, bu sene o sene. 10 milyon euro nedir? Şampiyon olduğun zaman gelecek parayı düşün. Kaz gelecek yerden civcivi mi esirgeyeceğiz? :D

10 milyon euro varsa cleo neden alınmadı :D Bu Piotr (Pawel ' de olabilir) hoşuma gitmedi Umut ' u kesemez bence yedekte oturur :D

Semih Kırsüleymanoğlu
yabancı sayımız kaç oldu yahu...

cale-glovocki-alanzinyo-yatara- jaja- colman -brozek1 + brozek2

Bunlardan ikisi yedek beleyecek arkadaşlar...

Yattara türk oldu benim bildigim. Yani türk statüsünde oynuyor

halilaziz61
30.12.2010, 16:08
Hayırlı olsun.Şenol hoca ısrarla istemişse bir bildiği var demektir.Umarım şampiyonluk sürecinde bize faydaları olur.Polonyalıların en azından disiplin ve takım oyunu konusunda güney amerikalılardan iyi olduğunu biliyoruz.Forvet olan kardeş iyiye benziyor diğeri soru işareti.umarım uyum sorunu çekmez hemen adapte olurlar.Tekrardan hayırlı olsun camiamıza

ısrarla istediğine inanmak isterim ama inanmıyorum

seydisehir1
muthis akilli 2 transfer... Senol hoca isini cok ama cok iyi biliyor... Pawel cok super bir golcudur... ayrica glowacki nin yalniz hissetmesini de ortadan kaldirarak.. takimin genel performansi cok daha artacakdir... Ayrica Pietr de hepinizin sorunlu gordugu sol beke bir alternatif olarak gelmeside o bolgedeki rekabeti kizistirarak takimimizin 3 kiz kardeslere daha da fazla fark atmasina sebeb istigal etmektedir..:)

Mert Oğuzlu61
10 milyon TL değiş € demişti başkanımız. :)

bence 10m TL dir, 10m € bütçe ayırılmış olsa getirilen oyuncular daha kaliteli olurdu. bu transferlerden dolayı taraftarın yarısı mutlu yarısı mutsuz gibi.

Kamil Çakmak
Bizde büyük heyacan yaratmasa da hayırlı uğurlu olsun. İnşallah başarılı olurlar. Güney Amerika defterini artık bir daha açmayız gibi:)

Burak
Face sayfasını açtık ikizlerin :D http://www.facebook.com/PawelPiotrBrozek?ref=mf

mourner
pawel brozek için bitiricilik,kafa vurma,ilk dokunuş,top sürme ye bakmak yeterli fm istatislikleri için..20 üzerinden 11-12-13 gibi değerleri var,güç ve dayanıklılık değerleri de oyna çok süper değil,sadece hız 15..kısacası öne çıkan bir özelliği yok..aynı oyunda (fm 2011) umut bulutun değerleri çok daha iyi.

ilhan

Şenol hocanın bahsettiği "alternatif kadro" oluşturmak bu sanırım. :)

sametaydin
30.12.2010, 16:09
Fatih Akyel Trabzonsporda oynadığı dönemde başımızın üzerinde yeri vardı, kendisini destekledik sonuna kadar.. Şu anda Burak ve Engin oyuyor, herkese karşı onları savundum, savunuyorum, hatta geçen sene engin hakkında bu forumda herkes olumsuz şeyler yazarken ben onun futbolunu beğendiğimi söylüyordum.. Ama maalesef bu onların karakterlerinde sorun olmadığını göstermez, tıpkı senin üslubunda sorun olduğu gibi.. Ama önemli değil, Trabzonsporlusun ya yeter, insan kardeşine kızabilir mi? Ayrıca ben Tekkeyi takıma katkı yapacağını düşündüğüm için istiyorum, haa alınır alınmaz, farketmez. Ama bence alınırsa çok katkı yapar.. Şu elimizdeki forvetlerden 3 kat daha fazla yararlı olur.. Ayrıca Onun alınmaması kesinlikle senin haklı olduğunu göstermez!!! Ben senin ve senin gibi tekkeyi istemeyenlerin fikrine saygı duyuyorum, sen de benim gibi tekkeyi isteyenlerin fikrine saygı duymak zorundasın!..

Fatih akyel ile burak ve engini kıyaslamak abesle iştigaldir. Bu fatih akyel denen oyuncu karaktersizliğin yanısıra normal hayatında da pek iyi bir insan değildir. Engin ve buraka gelirsek biri aha içinde agresiftir ve fırsatçılık yapmaya çalışır. Bu onun karakter açısından yetersiz olduğunu göstermez tamamen profesyonellikle alakalı bir durumdur keza burakın durumu da öyle kendini yere atmayı seven bir yapısı var. Ama bu oyuncuları fatih akyelle kyaslamak çok yanlış. Fatih tekkeye gelince artık bunu konuşmanın anlamı yok. Forvetsiz bjk da bile kendini gösteremeyen bir oyuncu. 3 senedir top oynamıyor. Artık 4-5 yıl önceki fatih tekke hayaliyle yaşamayı bırakın. Çünkü şimdiki fatih futbol anlamında o fatih değil artık. Bunu görün.

Cagdas Topal

Türk statüsünde oynayamıyor .

halilaziz61

türk statüsünde oynamıyor türk oldu ama türk statüsünde oynama başvurusu reddedildi.

Hazar_
Ortasahaya da Bursa'dan Svensson'u alırız.Şampiyonlar liginde koyarız Real Madrid'e.

Erdinç Dilek
ee hep attıkları yayınlanır dimi transfer olunca, biraz da kaçırdıklarını yayınlıyalım ben bunu birine benzettim ama kime:)
pHXhzF3VJXw

Murat TÜRKAY
Bizim takımımımız takım oyunu oynamaya çalışan bir ekip... Bu ekibe yıldız isim almak saçmalık olurdu... bence çok isabetli transferler olacaklardır eğer uyum sorunu yaşamadan sadece futbol oynmak için geldi iseler..Forvet olanın ilk videosunda görülen adam ayağına çok hakim, ceza sahası önünden güzel şutları var yerden ve sert. Kafa toplarınada çok iyi vuruyor. Zor pozisyonlarda da topa bir şekilde dokunup golü atabilen birine benziyor. Hayırlı olsun camiamıza. Bizim işimiz takım oyunu... Yalnız kapanan takımlara karşı pek golünü göremedim.

Erol Koç

Tür vatandaşı olduda Türk statüsünde oynama hakkı elde edemedi geç başvuru yapmış şimdi o geç başvuru yüzünden belki yabancı kontejenından sebep gönderilebilir ama ben gitmesini istemiyorum.

kapça_61
10 milyon euro varsa cleo neden alınmadı :D Bu Piotr (Pawel ' de olabilir) hoşuma gitmedi Umut ' u kesemez bence yedekte oturur :D

bu on milyon euro nun içinde iç transferde var diye biliyorum.. oyle okumustum daha once ki haberlerde...

ozturk
en onemlisi solda engin ve alan artık yedek
adam gibi oynarlar bundan sonra

aynen...

inşallah engini kesebilecek performansı gösterebilir piotr.. sol kanat sıkıntısını / alternatifsizliğini de çözmüş oluruz böylece..

ama şeytan aklıma da gabriçi getirmiyor değil..

yektakurtulus
polonyali arkadaslarla konustum
piotr takiminda yedek bekliyordu bu sene

yedek oyuncuyu alip daha üst ligde sampiyonaya oynayan takimda ilk 11de göreceginizi sanmayin
bizdede yedekler arasinda kalir

Muhammet_61
30.12.2010, 16:10
Brozek kardeşlerin en büyük özelliklerini yazıyorum ; Sadakat, Terbiye, Futbol Ahlakı ... Bize yedek kalmayı sorun etmeyecek adam lazım.

Zaten Polonyalı oldukları için bu konularda içimiz rahat.. Doğu Avrupa sporcularında iş ahlakı herşeyden önce gelmiştir. Ayrıca futbol yapıları da Türkiye ve özellikle Trabzonspor'a her zaman uyumlu olmuştur..

Mehmet Ç.
Bunlarin hangisi brezilyali hangisi iskoc ??

mda61
Teo noldu arkadaşlar ? Sözleşme fesh edildi falan diyorlar. ?

Mert Oğuzlu61

inşallah toplamda 2m eurodur, 4m fazla. zaten sol kanat olanının sözleşmesi sezon sonu bitiyordu, hoca engin e güvenmediğinden + pawel yalnız kalmasın diye bu adamıda aldırdı işte.

Murat Altun
Eleştiren arkdaşalar şuanda çok iyi giden takımımıza takviyeler alıyoruz Amacımız takıma direk oynayacak adamlar alıp yeniden yapılanma değil ki sedzon başında değiliz kötü bir takımımızda yok Bırakın o tip oyuncu bulmak için ezikler debelensin Şenol hoca istemiş vede almış demekki şehrimize parmaıza vede takımımıza en uygun futbolcular bunlar Ayrıca gayette iyi futbolcular
Hayırlı olsun

Mehmet S. Pervan
Toplam 4 milyon renktaş. Bu devirde 2 milyona 2 oyuncu zor zaten :)

irfanb

En büyük artıları,ikiz kardeş olmaları.
:)

leavemealone
bizimkiler toplam 2 milyon diyor.. Polonyalilar 4 milyon euro..
Insallah 2 dir..

ahmetansu61
wisla krakowun ekonomik sorunları varmış ayrıca ıkı futbolcuda yenı sozleme ıcın ıkna edılememıs. kontrantları bıtıp bedava gideceklerine makul bir fiyata sattılar. buda yonetimimizin ustun becerisi

Neden sattıklarınıda merak ediyorum iyi paramı verdi Trabzonspor yoksa gitmekmi istiyodu oyuncular

bariskaratas
arkadaslar Piotr Şenol hoca solbeke almadı.
orta sola alındı.
boylece solda engin ve alan ya aklını basına alır ya da yedek oturur.

Deniz Tosunoğlu
Brozek gol attiktan sonra OKCU hareketini yapiyormus ahahahahaha :D:D:D

hsnclkk
transfer yapılmamış olsaydı bile bu takım ilk yarıda bütün rakiplerini yenmiş 42 puan toplamış bi takım.
cale kampa zamanında gelen ve bana göre iyi bir sol bek. beğenilmemesinin sebebi hücumda katkısının olmaması. cale defans işini layıkıyla yapan bir oyuncu bırakın hücumu da sol açık yapsın.
iyi bir engin bu takımda her zaman ilk 11 de oynar. ama engine ne kadar güvenebilirsiniz. yeni gelen piotr engine ve caleye bi alternatiftir iyi olmuştur bana göre.
sağ bek diyorsanız serkan yeter. alternatif istiyorsanız, mustafa, barış ve engin
bizim problemimiz colman ve jaja nın formsuzlukları ve tutarsızlıkları. colman ve jaja iyi oynarlarsa kesinlikle bu takım şampiyon olur. ama güvenmek zor. colman büyük maçlarda iyi oynuyor, jaja ise bursa maçından sonra kayboldu.
brozek kardeşlere verilen parayıda gözönüne alırsak üçüncü transferimiz için güzel bir para kalmıştır geriye. bu parada inşallah çok kaliteli bir ortasaha oyuncusu için kullanılırki bu da colman ve jajanın performanslarına direk katkı yapacaktır rekabet açısından.
kaliteli bir ortasaha ile bu takım şampiyon olacaktır. yeni transferlerimiz hayırlı olsun.

onur/tolga
serkan(mustafa,barış,engin)---------glovacki(mustafa,giray,ceyhun)-------------egemen-------------cale(piotr, ferhat)

selçuk(ceyhun,barış)---------------------transfer(colman, sezer)

burak (yattara) jaja(alanzinyo) engin(piotr)

umut/pawel

eyinc
30.12.2010, 16:11

öyle bi soru sormuşsun ki bizim taraftarımızın genel psikolojisini yansıtmışsın. ne engin nede umut kötü oyuncular değil ligde 40 gol atıp 10 gol yiyen bir ekibin hangi noktasını eleştirebilirsin. takımı oyununu ii oynayan bir ekibiz hepimizin hem fikir olduğu ilk yarıdaki bu istikrarı yakalayan kadrodan bir oyuncumuz sakatlandığında içine düşeceğimiz durum alternatiflerimiz yetersiz görünüyordu ilk 11 oyuncuları ayarında alternatifler yapıldı ve bencede çok ii yapıldı.

Harun CAN
Zorluk derecesi yüksek maçlarda sol kanadı Cale-Piotr ikilisiyle kapatabiliriz. Mesela Fener maçında duruma göre işimize yarayan bir skor varsa Dia-Gökhan Gönül kanadını kapatmak için. Pavel de daha çok Neuville gibi topları yumuşakca dürten birine benziyo.

Hazar_
Bunlarin hangisi brezilyali hangisi iskoc ??

Piotr İskoç,Pavel güney Amerikalı.Sütçü çocukları heralde.

seydisehir1
Onur

Serkan Glo egemen Pietr

yattara colman Selcuk jaja Engin

Pawel

Mehmet Zeki
wisla krakowun ekonomik sorunları varmış ayrıca ıkı futbolcuda yenı sozleme ıcın ıkna edılememıs. kontrantları bıtıp bedava gideceklerine makul bir fiyata sattılar. buda yonetimimizin ustun becerisi

Evet, yani bu aciklamadan sonra bencede 2 milyon euro'dur :)

ozturk
bu on milyon euro nun içinde iç transferde var diye biliyorum.. oyle okumustum daha once ki haberlerde...

mantıklı..........

Mehmet S. Pervan
İnşallah başka transferler yapılmaz. Bu kadar takviye yeter, takım ruhunu fazla bozmamak lazım. :)

Murat Erdem
30.12.2010, 16:12
Şenol hocanın özellikle Piotr'un transferini istemesini şuna yoruyorum : İstanbul'da oynayacağımız çok önemli iki maç var, FB-BJK...
Bu maçlarda Cale bütün konsantrasyonunu savunmaya yoğunlaştıracak ve bir nevi 3.stoper gibi belki de süpürücü gibi oynayacaktır.
Şöyle arkaya yaslanıp uzaktan bakarsak resime, bu transferlerin işleyen düzene katkı yapacağını rahatlıkla görebiliriz.
Glowacki adam gibi sahada kalabilirse bu takım maç kaybetmez.

babaschar
ula tam gallerli craig bellamy i alalım diyecekkesn sürpriz yumurta ikizi çıktı alındı.

hayırlı, verimli olsun ne diyelim,...

bangkook_61
Şenol Hoca nın Wisla ile gönül bağı var. 4 oyuncu aldı oradan kendi döneminde. Zurawski de olamadı. Şimdi insanın şöyle bir soru sorası geliyor. Hoca Wisla antrenörü olsaydı o bölgelere transfer yapar mıydı ?

Bu arada sanırsam Wisla lılar sol bek olanın gidişinden memnun. Forvete çok üzülüyorlar. Toplam 2 milyon euro olması en azından kaybın fazla büyük olmayacağını gösteriyor. Ama 3-4 yıldır her transfer döneminde spekülasyonu olan bu oyuncuların iyi çıkması lazım yoksa gözlemci ekibinde bir cacık yok. Tabi Şenol Hoca nın da yanıldığını gösterir. Umutluyum her şeye rağmen

ccd6167
ben symek ozledım abı onun hırsını azmını ozledım... nasıl ulasacaız ona ??

demirel
Şimdi asıl olan bu oyuncular takıma nasıl monte edilecek,takımın uyumu iyiyken ve takımda herkes formdayken kimler nasıl kesilecek,sanırım ikinci devre aynı kadro ile başlarız ama ilerde kimin performansı düşerse bu oyunculardan biri girer gibi

Muhammet_61
ee hep attıkları yayınlanır dimi transfer olunca, biraz da kaçırdıklarını yayınlıyalım ben bunu birine benzettim ama kime:)
pHXhzF3VJXw

Gol kaçırdığı pozisyonlarda Umut'tan ziyade bir Güiza havası sezdim :) Aman Allah korusun :)

lazibere
polonyali arkadaslarla konustum
piotr takiminda yedek bekliyordu bu sene

yedek oyuncuyu alip daha üst ligde sampiyonaya oynayan takimda ilk 11de göreceginizi sanmayin
bizdede yedekler arasinda kalir

Aynen öyle, bomba momba diye manşet amasın kımse, bunlar bomba transfer değil..

Bucasporda kı maniche de bomba tranfer. yada ıkıncı yarı diğer takımların alacağı her oyuncu bomba transfer.. Ben bu topçuların türkiye de kı sıradan forvetten ve sıradan sol ekten artıları olacağını sanmıyorum. kalkı krakov da da yedek bekliyormuş...

Valla ne diyim bilmiyorum.. Keşke KODUMU OTURTACAK özellikte bir forvet alsak da,Şampiyonlar ligi için ekstradan forvet aramasaydık..

Mehmet Zeki
30.12.2010, 16:13
Şenol hocanın özellikle Piotr'un transferini istemesini şuna yoruyorum : İstanbul'da oynayacağımız çok önemli iki maç var, FB-BJK...
Bu maçlarda Cale bütün konsantrasyonunu savunmaya yoğunlaştıracak ve bir nevi 3.stoper gibi belki de süpürücü gibi oynayacaktır.
Şöyle arkaya yaslanıp uzaktan bakarsak resime, bu transferlerin işleyen düzene katkı yapacağını rahatlıkla görebiliriz.
Glowacki adam gibi sahada kalabilirse bu takım maç kaybetmez.

Murat abi seni sampiyonluga inanmis gordum :D

bordo08
Bencede direk katkısından çok alternatif olarak düşünülmüş kadro derinliği yaratılmak amacıyla yapılmış transferler gibi duruyor.

İlerde topu ayağında tutup servis yapabilien biri olsaydı umutun oyun tarzına çok yakın.Aradığımız forvet bence bu değildi.

hüseyin1975
Şenol hocanın bahsettiği "alternatif kadro" oluşturmak bu sanırım. :)

Yattara, Alan, Zafer, Sezer ve Barislar zaten Alternatif degillermi?
Tayfun, Ferhat, Mustafa alternatif degillermi?
Ceyhun alternatif degilmi?

Bize Umut ve Engini alternatif yapacak elemanlar lazim.
Fenerin 9 Puan önünde kapatmak BÜYÜK bir Firsattir!
Yen Feneri bitir isi isde!

SILENT06

Çoğu sitede ikisine toplam 2 milyon avro verildi diye yazıyor.

Mehmet S. Pervan
Arkadaşlar transfer hakkında bütün bilgiler başlık mesajında yazıyor, kaç milyon filan olduğu, aklınızda takılan varsa ordan bakabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz bir şey varsa sorun araştırırım ;)

Gökçebey
Arkadaşlar, kusura bakmayın transfer bütçesi olarak 10 milyon TL açıklanmış sanırım. Karadeniz gazetesi 10 milyon € yazmıştı, yanılttı beni de.

coolank
Bende bazı arkadaşlar gibi son derece akılcı transferler oldugunu düşünüyorum

Orta sahaya da Selçuk Colmanın bir alternatifini alırsak çok iyi olacak

halilaziz61
30.12.2010, 16:14
pawel brozek için bitiricilik,kafa vurma,ilk dokunuş,top sürme ye bakmak yeterli fm istatislikleri için..20 üzerinden 11-12-13 gibi değerleri var,güç ve dayanıklılık değerleri de oyna çok süper değil,sadece hız 15..kısacası öne çıkan bir özelliği yok..aynı oyunda (fm 2011) umut bulutun değerleri çok daha iyi.

kesinlikle katılıyorum. Umut polonya liginde kaç gol atar acaba onu da sormak lazım ve de kesinlikle umutu kesebilecek bir golcü değil ama alternatif olur. ne yapalım buna da şükür hiç yoktan iyidir.

Mehmet Zeki

Abi iste Umut'un alternatifi o santrafor diyeride full sol kanatta oynayabiliyor...

kapça_61
arkadaslar Piotr Şenol hoca solbeke almadı.
orta sola alındı.
boylece solda engin ve alan ya aklını basına alır ya da yedek oturur.

soldaki savunma acıgını da kapatmıs olacagız. cale cok yalnız bırakılıyordu savunma da. şimdi hem ileri daha rahat cıkacak hem de savunmada yardıma gelecekler. eger brozek in hucum yonu biraz iyi ise mutlaka katkı saglayacaktır ama sol taraftaartık eskisi kadar acık vermeyecegiz.

bir de hatırlayın senol hoca oyunun son bolumlerinde calenin onune ferhatı cok defa almıstır. savunmaya katkı yapsın die..

kişisel dusunsem solda hucumsal anlamda degilde savunma ya katkı anlamında cok faydalı olacaktır. hucum yine engin, alan, burak gibi oyuncularla yapılır...

magicyattara
30.12.2010, 16:15
Umut'tan veya Burak'tan iyiyse girecek takıma Pavel..Şenol hocanın sırf yeni transfer diye banko oynatacağını zannetmem..zaten Umut'la Burak'ın da formayı kolay kolay kimseye bırakacağı yok..

Fazla kasmaya gerek yok..taraftarın beklentilerini karşılamayan futbolcular oldukları kesin..umarım bu heyecansızlık,onların beklentiler üzerinde katkı yapmalarına yol açar..

Tangerine Dream
Bence bu transfer kısa günün kârıdır. Tabiri caizse nokta atışı yapılmıştır. Polonya pazarındaki yüksek isabet oranımız da bu iki oyuncu için bir nevi güven kaynağıdır. Bireysel beceriden ziyade takım oyunu oynamayı becerebilen bir kadro yapımız olduğu düşünüldüğünde yıldız diye tabir edilen ve yüksek maliyetli futbolculardan ziyade bu tür takım oyununa direkt olarak katkı yapacak transferler daha mantıklı. Şota, Symek gibi futbolcuları aklımıza getirelim. Transfer edildiklerinde hangimiz bu kadar yüksek bir performans göstereceklerini aklına getirirdi.

halilaziz61
su anda caleyi gondermek yapılacak en büyük hata.
ferhat iyi bir yedek bile degil simdiye kadar verdiği goruntuyle

bence de cale iyi oynuyor. son 4 haftadır geldiği gündne beri en iyi topunu oynuyor. ibb maçı sonrası şenol hoca dedi zaten cale mükemmel oynadı bana göre diye

mashal61
Ben de videolardan izliyorum bir süredir. Özellikle Pawel'in kafa vuruşlarının ve Piotr'ın kademe anlayışının iyi olduğu kanaatine vardım. Bahsi geçen 2 milyon euro doğruysa devre arasını geçtim, yaz transfer döneminde bile oldukça makul.

necmiati61
Fatih akyel ile burak ve engini kıyaslamak abesle iştigaldir. Bu fatih akyel denen oyuncu karaktersizliğin yanısıra normal hayatında da pek iyi bir insan değildir. Engin ve buraka gelirsek biri aha içinde agresiftir ve fırsatçılık yapmaya çalışır. Bu onun karakter açısından yetersiz olduğunu göstermez tamamen profesyonellikle alakalı bir durumdur keza burakın durumu da öyle kendini yere atmayı seven bir yapısı var. Ama bu oyuncuları fatih akyelle kyaslamak çok yanlış. Fatih tekkeye gelince artık bunu konuşmanın anlamı yok. Forvetsiz bjk da bile kendini gösteremeyen, bi işe yaramayan oyuncu işte. 3 senedir top oynamıyor. Artık 4-5 yıl önceki fatih tekke hayaliyle yaşamayı bırakın. Çünkü şimdiki fatih futbol anlamında o fatih değil artık. Bunu görün.

Onları kıyaslamadım zaten. Üçü de sorunlu futbolcuydu dedim.. Bunların içinde şu an en iyisi Burak.. Oyununu geliştirdikçe de daha iyi oluyor.. Öyle elle düzeltip gol atması veya kendini sürekli yere atması azaldı..

Erdinç Dilek
hayırlı uğurlu olsun

Murat Altun
30.12.2010, 16:16
Piotr İskoç,Pavel güney Amerikalı.Sütçü çocukları heralde.

Bu pavelden tırstım şimdi Kçaıp gitmesin :D

Buğra Dege
bide colmanın mevkiye sezer öztürkü alabilsek süper olur...

Ömer Yüce
Ve ilk defa beğenerek takip ettiğim bir oyuncu taaaa Championship manager zamanlarımda bile vazgeçilmez oyuncum olan brozeki aldık valla mutuluyum :)

Devrim Arslan
30.12.2010, 16:17
pHXhzF3VJXw

ben göreceğimi gördüm ...bu transferler beni mutlu etmedi :mad:

hayırlı olsun diyorum herşey Trabzonumuz için

ihsan candas
piotr brozek nedense bana ergün penbeyi hatırlatıyor

Ömür Karadeniz
Bence böyle oyuncu alınacağına hiç alınmasaydı daha iyi olurdu.Böyle oyuncular takıma kalite getirmez aksine kaliteyi düşürür.

magicyattara
Arkadaşlar, kusura bakmayın transfer bütçesi olarak 10 milyon TL açıklanmış sanırım. Karadeniz gazetesi 10 milyon € yazmıştı, yanılttı beni de.

Onlar her şeyi abartır..nema problema..:)

Melis 61
Hayırlı uğurlu olsun Trabzonsporuma. Polonyalı ikizler çok şanslı. Trabzonsporun 27 yıl sonra şampiyon olan kadrosunda bulunacaklar ve heykelleri dikilecek. :)

ispiroğ61
30.12.2010, 16:18
Yönetime helall olsnn... Umuta yedek alacaz demişlerdi burda da bazı arkadşlar Umutun moralni bozmamak için öle dediler demişti..

Bakın yönetm söznde durdu walla helall olsnn!!!

mashal61
Şampiyon olunca ne kadar para gelcekki? Yani iyi para gelir de ben bilmiyorum kulübün kasasına yaklaşık ne kadar girer şampiyonluk durumunda?
Ne kadarını bilmiyorum da Ahmet Ağaoğlu bir programda 2 sene şampiyon olunması halinde kulübün borcunun sıfırlanacağını söylemişti.

objek
Arkadaslar bu oyuncular gelince 13 kisiyle degil yine 11 kisiyle sahaya cikacagiz): bu oyunculara kurtarici gozuyle bakmamak lazim solbekte santrafor bolgesinde altarnatif olabilirler ama cale ve umut,dan daha iyi oyuncu olduklarini soglemek simdilik fazla iyimserlik olur

TuAF2007
wisla krakow taraftarı bize ateş püskürüyormudur acaba :) 4. transferi yaptık sanırım ordan

Mert Oğuzlu61
sadri başkan dediğini yaptı, umut a yedek alacaz dedi aldı. engin ede gözdağı vermek için ve önceki mesajımdada belirttiğim gibi pawel yalnızlık çekmesin diye, kendi takımında doğru düzgün forma şansı bulamayan kardeş piotr ide aldı... 4m € kasadan çıkmış, herkes mutlu mu ? hayır. BU TAKIM ŞAMPİYON OLACAK MI ? EVET ! :)

Muhammed
Genelde forvetlerin 1 ekstra senesi olur ve o sene normalden çok daha fazla gol atarlar. Ancak Pawel Brozek bu tip bir oyuncu değil gibi. 5-6 sezondur düzenli olarak atıyor gollerini. Bizdede istikrarını devam ettirir büyük ihtimalle. Özellikle 2 sene önce üst üste 19 ve 23 gol attıktan sonra çok isteyeni olmuş ama taraftar baskısından satmamışlar sanırım. Umut'tan her haliyle daha iyidir bence. Ancak Piotr Brozek'i hiç tanımıyorum malesef.

mda61
teo'yu sordum, kimse cevap vermedi.

TEO'nun sözleşmesi feshedildi mi ?

doctorsurgeon
bu adamları inşallah video izleyerek almamışızdır polonya ligi gibi bi ligte 27 yaşına gelene kadar kimsenin ilgisini çekmemiş bu adamları nasıl alıyoruz biz hayret doğrusu.İnşallah yanılıyorumdur ama para gitmesin kasada kalsın diye ucuz transfer yaptılarsa vay onların haline

Adamlar Westham ve Fulham tarafından istenmiş zamanında

Effective61
30.12.2010, 16:19
O kadar ara transfer zor diyorsunuz , sonra da alınana oyunculara burun kıvırıyorsunuz:). Arkadaşlar polonyalı oyuncular hiç olmazsa uyum sorunu çekmiyorlar. 2. devre de bize hazır futbolcu lazım. Öyle çok iyi oyuncularla maç kazanınsaydı , Fener. BJK önde olurdu bizden durum ortada. Destek olmak lazım şu anlar da. Eleştiri yapacaksanız da sezon sonunu bekleyin. Kenetlenmek gerek.

Sezgin Öztürk
Beyler kafamı kurcalayan birşey var. Bize hava toplarında etkili güclü ayağında top tutabilen arkasındaki oyunculara duvar olucak bir santrafor eksikliği çekmiyormuyduk? İzlediğim videolarda Pawelin attığı gollerin hemen hepsinde defans arkasına atılan toplarda golle buluştuğunu gördüm ancak bize karşı oynayacak takımlar Çanakkale geçilmez yaptığını varsayarsak kafamda acaba bize atkı sağlayabilirmi yi düşünmeye başladım Paweli gercekden tanıyyan izleyen birisi varsa aydınlatabilirmi? Ancak kimse yönetimi eleştirme adına oyuncuyu kötülemesin yada yönetimi övme adına fazla övmesin gercekden bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim...

Mehmet Ç.
Tatmin oldummu? hayir
Sevindim mi? Evet

Ertan1982
pHXhzF3VJXw
Kacirdigindaki yaptigi hareketler ayni Umut.Daha beterlerini kacirdi onlar yoktu Videoda.

Kader KORELİ
Onur

Serkan (alt.: Tayfun, Barış)
Egemen (alt.: Giray, Mustafa, Tayfun)
Glovacki (alt.: Giray, Mustafa, Tayfun)
Cale (alt.: Piotr, Ferhat)

Burak (alt.: Yattara, Serkan)
Selçuk (alt.: Ceyhun, Barış)
Colman (buraya yeni transfer yapılabilir; alt. yukardaki gibi)
Engin (ofansif oyunda); Piotr (defansif oyunda)
Jaja (alt. Pawel --> 4 4 1 1 yerine 4 4 2; veya Alanzinho).

Umut (alt. Pawel)

elturca61
ben senol hacamin yaptigi transferlere guveniyorum genelde iyi transferler yaptirtiriyor artik hayirlisi olsun...

hüseyin1975
Semih ve Sezeri alip Transferi kapatabilirlerdi bence.
Yabanciya hic gerek yokdu.

Mehmet Zeki
sadri başkan dediğini yaptı, umut a yedek alacaz dedi aldı. engin ede gözdağı vermek için ve önceki mesajımdada belirttiğim gibi pawel yalnızlık çekmesin diye, kendi takımında doğru düzgün forma şansı bulamayan kardeş piotr ide aldı... 4m € kasadan çıkmış, herkes mutlu mu ? hayır. BU TAKIM ŞAMPİYON OLACAK MI ? EVET ! :)

2 milyon € cikti kasadan :o

Ömer Yüce
Pawel Brozek

198 maç 86 gol ortalama 0,48 iyi bi rakam

karaman6106
kaç tane sol ortasaha aldık, hepsi başka mevki çıktı.eğer hakkıyla sol ortasaha oynarsa pit o zaman engin forvetin 5 metre arkasındaki jajayı tehdit eder.

ihsan candas
sezer beşiktaşla anlaşmış galiba..

Mesut
2 milyon euroya bitdi galiba transferler

kürşat şen

fm'ye bakarak karşılaştırmak yalnış hemde çok..bu futbolcular yararlı olacaktır trabzonspora..gelin görün ki devre arasında hiç bir takım en iyi futbolcusunu satmaz onun için cleoyu alamadık..
şikayet eden arkadaşlarımız var kimi alacaktı sadri başkan arjantinden bilinmedik adamlarmı..teofilodan daha yeni ağzımız yandı..lütfen destek olalım yok çok kötüymüş umuttan ne farkı varmış..allah allah ya..ibrahimoviçlerimi,ronaldinholarımı,balotelli gibi futbolcularımı hayal ettiniz..

Bekir
Bonservisleri Toplam 2 Milyon Euro

Yıllık ücretleri 750.000'er TL

Ajansspor böyle yazıyor doğru mu?

Tatar Kemal
30.12.2010, 16:20
bomba ya da yıldız transfer istemiyoruz zaten. işimize yarayacak transferler lazım bize. Şenol hocamız beğenmiş istemiş Sadri başkan da almış. yıldız ya da bomba transfer bu takımın kimyasını bozar. bence çok akılcı transferler olmuş. Hz. Allah c.c. inşallah bu sezon bize şampiyonluğu nasip eder de şampiyon olursak, şampiyonlar ligine direk katılır, basarız parayı 2 tane pahallı transfer yaparız. ama şimdi pahallı transfer zamanı değil. bize, egemen, serkan, selçuk, colman gibi görev adamı lazımdı ve bu ikizler de görev adamı.

Erdinç Dilek
bu da attıkları
OIXulnNofmg

Hazar_
Glowacki de şimdi seviniyodur ortam yaparız diye ama bunların ortamı da olmuyor ki arkadaş.Bizimkiler okey oynarken (Selçuk-Burak-Engin-Umut) yancılık yaparlar anca.

hasannuhoglu
ben pavelin en az umut kadar mücadeleci oldugu kanısındayım.ayrıca son vuruş teknigi ondan tartışmasız üstün..almeidaları simaoları duymak heralde sizleri memnuniyetsiz yapan

sametaydin
Arkadaslar bu oyuncular gelince 13 kisiyle degil yine 11 kisiyle sahaya cikacagiz): bu oyunculara kurtarici gozuyle bakmamak lazim solbekte santrafor bolgesinde altarnatif olabilirler ama cale ve umut,dan daha iyi oyuncu olduklarini soglemek simdilik fazla iyimserlik olur

En azından kadro derinliği oluşturması açısından iyi transferler olabilir. Ha ilk 11 oynayabilirlerse de çok daha iyi olur tabi.

Ben feshedildi diye okudum bir yerde.

bariskaratas
soldaki savunma acıgını da kapatmıs olacagız. cale cok yalnız bırakılıyordu savunma da. şimdi hem ileri daha rahat cıkacak hem de savunmada yardıma gelecekler. eger brozek in hucum yonu biraz iyi ise mutlaka katkı saglayacaktır ama sol taraftaartık eskisi kadar acık vermeyecegiz.

bir de hatırlayın senol hoca oyunun son bolumlerinde calenin onune ferhatı cok defa almıstır. savunmaya katkı yapsın die..

kişisel dusunsem solda hucumsal anlamda degilde savunma ya katkı anlamında cok faydalı olacaktır. hucum yine engin, alan, burak gibi oyuncularla yapılır...

evet
solda ne engin ne alan yardıma geliyor. pas atmayıp calım sevdasından kaptırdıkları da cabası.
piotr vasatın az üstü olsa bile super olur bizim için calenin önünde

halilaziz61
30.12.2010, 16:21
Gol kaçırdığı pozisyonlarda Umut'tan ziyade bir Güiza havası sezdim :) Aman Allah korusun :)

guiza daha iyi idi beee

Ömer Yüce

Hayır tabiki federasyona ikinci yarıdaki maçlarda bildirilmiyecek. Teo yine sözleşmesi bitene kadar Trabzonsporun MALı

Mustafa Umut
Her ikisinide tanımıyorum ancak Pavel Brozek'i çok duymuşrum...Son vuruşları Umut'a göre daha iyi diğer özellikleri Umut'a benzer..Solbek hakkındaki izlediğim videolardan anladığım kadarıyla Caleden iyi..En azından ataklara katılıyor.

----------------ONUR--------------
SERKAN--GOWACKİ--EGEMEN-PİOTR
---------SELÇUK----COLMAN-------
BURAK----------JAJA---------ENGİN
---------------PAWEL-------------

hüseyin1975
Umarim Glowacki gibi kaliteli elemanlardir.
Ve Insallah Glo kadar sansizlik yasamazlar.

Tatar Kemal
30.12.2010, 16:22
sezer beşiktaşla anlaşmış galiba..

anlaşma yok. büyük bir ihtimalle es-es'de kalacak.

Serdær
Trabzonspor gibi takımın , şampiyonluğa oynayan takımın yapmış olduğu bu transferleri görünce sezon sonunda neden şampiyon olamadık sorusunu Sadri Şener ve ekibine itinayla sorarız ..

Bekir
Cale gidiyor yani :(

doctorsurgeon
ben göreceğimi gördüm ...bu transferler beni mutlu etmedi :mad:

hayırlı olsun diyorum herşey Trabzonumuz için :eek:

Her yakaladığını atan bir uzaylı henüz inmedi yeryüzüne

azelea
kaçırdığı goller video'sunu saçma sapan buluyorum.
her forvet her maçta gol kaçırır, ama bir maçta 20 pozisyondan 20sini de kaçırırsa o zaman eleştirmek lazım.
fakat yapmış olduğu tüm maçlardan kaçırıdğı poziszoynları toplayıp bir video haline getirince sanki hepsini bir maçta kaçırmış havası esiyor.

legorakiss
Pawel Brozek

198 maç 86 gol ortalama 0,48 iyi bi rakam

0,43 olcak

ilhan
30.12.2010, 16:23
ben senol hacamin yaptigi transferlere guveniyorum genelde iyi transferler yaptirtiriyor artik hayirlisi olsun...

Jun :eek: :p

Abluka
polonya ligi gibi hem fiziki şartların zor olduğu hem de sert bir ligde yıllardır belirli bir çizgide oynayan 2 futbolcu....

bir de saçmasapan bir ligde garip bir futbol anlayışıyla oynayan 24 yaşında ofsayt konusunda bir bayanla aynı bilgiye sahip 1 kolombiyalı

ve
maliyetler aynı

tercih??

irfanb
Trabzonspor'a Kamerunlu golcü

Devre arası transfer dönemi çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'un adı son olarak Belçika ekiplerinden Club Brugge'de forma giyen Dorge Rostand Kouemaha ile anılmaya başladı.

Belçika'da yayın yapan futbol magazin dergisi Sport'da yer alan haberde bordo-mavili yönetimin Teknik Direktör Şenol Güneş'in isteği doğrultusunda menajerler aracılığıyla Kamerunlu golcünün durumunu sordurduğu belirtildi.

1.92 boyunda olan 27 yaşındaki Kouemaha, 2009 yılında Duisburg'dan transfer olduğu Club Brugge forması altında çıktığı 33 maçta 16 kez fileleri havalandırdı.

http://www.internetspor.com/spor/super-lig/trabzonspora-kamerunlu-golcu-56366.html

Erdinç Dilek
Glowacki de şimdi seviniyodur ortam yaparız diye ama bunların ortamı da olmuyor ki arkadaş.Bizimkiler okey oynarken (Selçuk-Burak-Engin-Umut) yancılık yaparlar anca.
ona arkadaş olsun diye alındılar sanırım

Murat Erdem
Yattara ve Alanzinho'nun 11 oynamadıklarını göz önüne alırsak. Lig de fizik kuvvet olarak yanımıza yaklaşabilecek takım yok.
BİONİK TRABZONSPOR.
Maç öncesi verilen pozlarda Colman'ın altına bir şeyler koysak çıkan resim ANDROİD takım gibi olacak.

Erol Koç

Edilmedi hala bonservis parasını istiyo kulüp

Hazar_
Trabzonspor gibi takımın , şampiyonluğa oynayan takımın yapmış olduğu bu transferleri görünce sezon sonunda neden şampiyon olamadık sorusunu Sadri Şener ve ekibine itinayla sorarız ..

"Hocaya sorun" cevabını alırız .. Ama şampiyon olursak ta göğsü kabarık bir şekilde en ön saflarda görürüz kendini.Doğrudur hakkıdır.

Murat Altun
Ne kurtarıcısı filan Bizim kurtulmaya ihtiyacımız yok ki:) Bırakın ezikler arasın kurtarıcı filan Bizim şuanki düzenimizi futbolumuzu garantiye almaya ihtiyacımız vardı Güzel alternatif olabilecek vede ilk 11 i zorlayabilecek yetenekli disiplinli takım oyuncuları aldık Devre arasında vede bizim şartlarımızda yapılabilecek yerinde transferler
İsimli futbolcuları flaş tansferleri onalrı bunları gülerek izliyoruz İzliyoruz istnabul takımlarındaki hallerini

SILENT06
:eek:

Her yakaladığını atan bir uzaylı henüz inmedi yeryüzüne

Süpersin yaaa....çççççççççççç

Dursun Kaplan
Şenol hoca alternatifli kadro oluşturacağız diyor. Siz illa transfer yapıldı diye birilerini gönderme niyetindesiniz.

Şenol hoca ne diyorsa o. İkisinide Şenol hoca istemiş. Kimseyide göndermiyor hoca.

ispiroğ61
30.12.2010, 16:24

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

Talat YAVUZ
Transfer yapılmasaydı olumsuz eleştiriler olucaktı yapıldı yine var ne garip bir topluluğuz.:)

Sezgin Öztürk
Cale gidiyor yani :(
Hayır kardeş Piotr sol önde oynayabiliyor büyük ihtimal Calenin önğnde oynar...

Hüseyin Bağdat

Bu kadro ile Fener'i yenemeyeceğimizi en azından puan alamayacağımızı kim söyledi...

el_conquistador
Semih ve Sezeri alip Transferi kapatabilirlerdi bence.
Yabanciya hic gerek yokdu.

Sezer'i ve Semih'i kac paraya alacaktik? Birde Sezer'i alinca Jaja'nin yedegi olacakti, yinede sol kanat eksigimiz sürecekti.

Ben bu Trabzonspor'lu taraftarlarin mantigini anlamiyorum. Real Madrid düzeyin'de bir transfer'mi bekliyordunuz? Birde futbolculari degerlendirmedede müthisiz. Hangimiz izledi? Sadece kulakten dolma laflarla diyoruzki: "Begenmedim"! Trabzonspor taraftarinin tek üst düzeyde basardigi sey sudur: Dedikodu.

necmiati61
pHXhzF3VJXw

Kaçırdıklarını görünce neden 198 maçta 86 gol attığını anladım:)) Bir arkadaşın söylediği gibi aradığımız tarz bir golcü değil, daha çok defans arkasına sarkan bir golcü.. Yine de ümitvarız.. Hayırlısı olur inşallah..

azelea
guiza daha iyi idi beee

evet guiza gol kaçırma becerisinde daha iyidir, çünkü türkiye tarihinde gelmiş geçmiş en iyi gol(kaçırma)cüsüdür. Yeter artık yaa, quiza gibi bir malla nasıl karşılaştırıyorsunuz anlamadım gitti

Mustafa Yüksek

Bence Şenol hoca sene sonu nasıl şampiyon olduğumuzu anlatır hepimize. Ben bunları istiyordum. Başarılı olacaklarını düşündüm ve aldım. Çok şükür erkenden katkı yapmaya başladılar.

Hayır adamları 90 dakika izleyecen kaç kişi var forumda? Şenol hoca Wisla Krakow maçlarını takip etti bir dönem. Oyuncular hakkında fikri zaten vardı. Hocanın istediği adamlar olamaz mı bunlar?

Hasan Ayvenli
30.12.2010, 16:25
Beyler kafamı kurcalayan birşey var. Bize hava toplarında etkili güclü ayağında top tutabilen arkasındaki oyunculara duvar olucak bir santrafor eksikliği çekmiyormuyduk? İzlediğim videolarda Pawelin attığı gollerin hemen hepsinde defans arkasına atılan toplarda golle buluştuğunu gördüm ancak bize karşı oynayacak takımlar Çanakkale geçilmez yaptığını varsayarsak kafamda acaba bize atkı sağlayabilirmi yi düşünmeye başladım Paweli gercekden tanıyyan izleyen birisi varsa aydınlatabilirmi? Ancak kimse yönetimi eleştirme adına oyuncuyu kötülemesin yada yönetimi övme adına fazla övmesin gercekden bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim...
Bu bahsettiğini anlamak için, yani şu duvar olma meselesi; attığı golleri değil attırdığı golleri izlemek lazım.

Benim için şu önemli. Top kontrolü iyi olsun. Verkaça girebilecek birisi olsun. Top sürüşü iyi olsun. Yeter.

Gol kaçırmak mı dediniz. Her forvet gol kaçırır, geçin bu işleri. Bu saydığım özellikleri Umut'tan iyi olsun yeter.

legorakiss

Bugün 15:52 PerşembeTrabzonspor'un Club Brugge'de forma giyen Dorge Rostand Kouemaha için devrede olduğu iddia edildi...

Devre arası transfer dönemi çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'un adı son olarak Belçika ekiplerinden Club Brugge'de forma giyen Dorge Rostand Kouemaha ile anılmaya başladı.
Belçika'da yayın yapan futbol magazin dergisi Sport'da yer alan haberde bordo-mavili yönetimin Teknik Direktör Şenol Güneş'in isteği doğrultusunda menajerler aracılığıyla Kamerunlu golcünün durumunu sordurduğu belirtildi.
1.92 boyunda olan 27 yaşındaki Kouemaha, 2009 yılında Duisburg'dan transfer olduğu Club Brugge forması altında çıktığı 33 maçta 16 kez fileleri havalandırdı.

Uğur Kalyoncu
abi artılarını eksilerini bilmiyorum videolar dışında hiç izlemedim ama eğer engin ve umut kadar iylerse çok çok iyi transfer yapmışız demektir.engin ve umut da oynadıkları bölgede bu ligin en iyileri
pawel umutun gol yolarında daha sakin ve teknik olanı
piotr içinde şunu söyleyebilirim normal şartlarda solda engin oynar ama sağdan etkili gelen takımlara karşı koyarsın piotr yi oraya gerekirse engini de ortaya çekersin kafan rahat olur.özet olarak gereken yerlere takım içi dengeyi bozmadan gerekli takviyeler yapıldı..

Erol Koç
Hayır tabiki federasyona ikinci yarıdaki maçlarda bildirilmiyecek. Teo yine sözleşmesi bitene kadar Trabzonsporun MALı

Yine teo oynamadığın maçların parasını alacak herhalde.

Bekir
Hayır kardeş Piotr sol önde oynayabiliyor büyük ihtimal Calenin önğnde oynar...
Sanmıyorum Defansif bir Sol ön oynatcağımızı,Sisteme uymuyor...

Bence Cale gider,Bu adam Çift yönlü olarak Sol bekte oynar...

Çok üzülürüm Cale giderse..

Hazar_
Ortasahaya bir yaratık istiyorum.

Cem Akyüz
30.12.2010, 16:26
Brozek cm 01-02 de evladım gibiydi.Gittiğim her takıma almıştım ey gidi zamanlar:)..Takımımız için hayırlı olsun umarım katkı sağlarlar

SILENT06
Colman'ın alternatifini bulduk mu bu takım tadından yenmez bence.Bu transferin olmasına çok sevindim.Sevindim çünkü Şenol Hoca kefilse ben herhalükarda kefilim :) Şu Yekta'yı da alsak süper olurdu...

Ilelioglu
CAle ne olacak peki?

Piotr alternatif olarak aldik, rekabet artsin diye.

Kim iyi ise o oynar...:)

Hüseyin Bağdat
"Hocaya sorun" cevabını alırız .. Ama şampiyon olursak ta göğsü kabarık bir şekilde en ön saflarda görürüz kendini.Doğrudur hakkıdır.

Şöhretli isimleri alsaydık ve onların dengesizliği yüzünden şampiyonluk kaçsaydı kime soracaktık...

kapça_61
30.12.2010, 16:27
baskan kulubye adam almam demişti ama bence ikisi de kulubeye alındı... takımın havası cok fazla bozulacagını sanmıyorum... zaten tek forvet oynadıgımız surece umut varken onu kesecek bi forvrt devre arasında almamızı da beklemiodum... içim de bişiyler buruk kaldı. insallah orta saha ya alacagımız oyuncu cok daha iiii olur... tranferlerin guzel tek yanı rekabet artacak ve kadro genişliği.. zamanında zurawski yi almamıstık şimdi en azından tranfer yaptık bilmiorum.. insallah szymek kadar katkı verirler, glo kadar da kumasları iiidir.

Uğur Kalyoncu
Fatih akyel ile burak ve engini kıyaslamak abesle iştigaldir. Bu fatih akyel denen oyuncu karaktersizliğin yanısıra normal hayatında da pek iyi bir insan değildir. Engin ve buraka gelirsek biri aha içinde agresiftir ve fırsatçılık yapmaya çalışır. Bu onun karakter açısından yetersiz olduğunu göstermez tamamen profesyonellikle alakalı bir durumdur keza burakın durumu da öyle kendini yere atmayı seven bir yapısı var. Ama bu oyuncuları fatih akyelle kyaslamak çok yanlış. Fatih tekkeye gelince artık bunu konuşmanın anlamı yok. Forvetsiz bjk da bile kendini gösteremeyen, bi işe yaramayan oyuncu işte. 3 senedir top oynamıyor. Artık 4-5 yıl önceki fatih tekke hayaliyle yaşamayı bırakın. Çünkü şimdiki fatih futbol anlamında o fatih değil artık. Bunu görün.
bir işe yaramayan bir topçu demek ne kadar yakışıksız şaka gibisin..

Ömer Yüce
Yine teo oynamadığın maçların parasını alacak herhalde.

Hizmet vermeyen bir oyuncuya niye para ödensinki. Fifaya bildirilmiş maaş vermeme hakkı var

bordo08
Lig lideri olarak daha iyisini getirebilirdik.Bu kozu daha akıllıca kullanabilirdik.Bu fırsat tekrar ele geçermi meçhul.

hüseyin1975
Bu kadro ile Fener'i yenemeyeceğimizi en azından puan alamayacağımızı kim söyledi...

Bu Kadro ilede yenebiliriz elbette.
Ama söyle 2 cok kaliteli Oyuncu üzerine koysak o ve diger Maclara daha rahat bakmazmiyiz?

Travelair
Bir de bakıyorsunuz asıl golcü transferini daha yapmamışız :)

irfanb
Brozek cm 01-02 de evladım gibiydi.Gittiğim her takıma almıştım ey gidi zamanlar:)..Takımımız için hayırlı olsun umarım katkı sağlarlar

Ziya-Ayman gibisiniz desene.

Hüseyin İlkin
Avrupa futbol bilgisi üst düzey olan birinden;

Trabzonspor Wisla'da Pavel ve Pietr Brozek kardeşleri transfer etmiş. İkisi de yakın zamanda Polonya futbolunun umuduydu.

Birkaç yıl önce her ikisi de West Ham'le deneme idmanlarına çıkmışlardı. Pavel geçen yıl dizinden sakatlanmamış olsa Fulham'a geliyordu.

Pavel çok iyi bir ceza sahası golcüsü. Sol ayağı hariç her yetisi averajın üzerinde olan bir santrafor. Leo Beenhaker onu çok tutuyordu.

kürşat şen
30.12.2010, 16:28
futbolda fizik gücü ve inanmak motive olmak önemlidir..trabzonsporda bu had safada..büyük takımların oyuncuları yetenek açısından bizden iyiler ama onlarda fizik kapasite ve inanmışlık yok bizde var..olumsuz düşünceler kaplamasın içimizi..brozek kardeşler yararlı olacaktır..umutun yedeği yoktu ve oldu...kimi bekliyordunuz rooneyi mi..

Bekir
Yabancı sınırı 6+2+2 mi yoksa 6+2 mi?

Teo ile Papy'i saymazsak 8 yabancımız oldu..

SILENT06
Şöhretli isimleri alsaydık ve onların dengesizliği yüzünden şampiyonluk kaçsaydı kime soracaktık...

Süper tespit...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Şeref
Şenol hoca İle bunlar dahada yÜksek bİr form tutacaklardir.

kapça_61

jun yonetim hatasıdır. zurawski alınmamıstır alınsa senol hoca dahi ilan edilebilirdi. onun doneminin transferlei mi hatırlamıorum ama zurawski yi almamak yada jun u almak atay aktugun sonu olmustur. tabi trabzonun kacan bir sampiyonlu da.

ApoCaN28
30.12.2010, 16:29
Hayırlı olsun =)

Cale ne olacak diyenlere =)

Çok çok daha iyi oynar artık =)

kapça_61
30.12.2010, 16:30

bn hala daha bir semih sürprizi bekliorum... kim bilir...

ARAF
ALLAH ın izniyle faydalı olacaklar inşallah

sol bek iyi çıksın yeter zaten

caleyide 2m euro ya satsınlar bunlar bedavaya gelir

Devrim Arslan

içimi okudun :eek:

lazfather61

aynen bende her takima aliyordum:)

Mustafa Umut
Çok doğru:alkış::alkış: (Bkz. GUİZA)

Erol Koç
Hizmet vermeyen bir oyuncuya niye para ödensinki. Fifaya bildirilmiş maaş vermeme hakkı var

Garanti ücreti var onu ne olursa olsun alacak

.....
Allah aşkına bırakın bu işleri ya. Şampiyon olsak o zaman bile bir bahane bulursunuz.

Burak geldiğinde de aynı şeyleri söylüyorduk ilk transfer döneminde gönderiyorduk uşağı ne oldu ?

Artık Şenol Hoca bizi mors ede ede bıktı biz mors olmaktan bıkmadık.

İkiside takımımıza katkı sağlayacak demek çok mu zor ?

Hiçbir şeyi görmeden olumsuz yorum yapmak neyin nesi ?

ilhan
jun yonetim hatasıdır. zurawski alınmamıstır alınsa senol hoca dahi ilan edilebilirdi. onun doneminin transferlei mi hatırlamıorum ama zurawski yi almamak yada jun u almak atay aktugun sonu olmustur. tabi trabzonun kacan bir sampiyonlu da.

Transferlerde doğru adamı almak ya da yanlış adamı almak salt olarak yönetim hatası veya yönetim başarısıdır öyle mi?

okg_53
30.12.2010, 16:31
FM istatistiklerini koyan arkadaşlar,altlarına bir de açıklama koysalar..

Bu bilgilere göre ne denilebilir bu adamlar için..okg_53'dü sanırım..grafikleri bize bir okusan nasıl olur..:)

Pawel Brozek : Fiziksel olarak en büyük özelliği , sürati .
Mental olarak da çok iyi (zihinsel). Tekniği , kafa ve bitiricilik özellikleri fena değil.

Piotr Brozek : Bunundan en büyük özelliği sürati.
Mental olarak aynı şekilde çok iyi. Defansif ve Ofansif özellikleri eşit.
Sol kanadı komple kullanabiliyor.

Her iki oyuncununda en önemli özelliği, yedek kalmayı sorun etmeyecek, sadık, efendik, ahlaklı, oyuncular olması. Vede Glowacki ve Kardeşlikleri sayesinde Adapdasyon sorunu yaşamayacaklar.

eMR3
Bence artık Wisla Krakow ile kardeş kulüp filan olmalıyız... :)

Deniz Tosunoğlu
NECATI ATES
baska birsey demiyorum-

Harun_ayar_ts

http://www.internetspor.com/spor/super-lig/trabzonspora-kamerunlu-golcu-56366.html
daha forveti ne yapcaklar ortasaha baksınlar :D

kapça_61
cale belki takımın en zayıf halkası ama süper ligin en iii sol beklerinden bence. sadece savunmada cok yalnız kalıodu. bence bu sene cok daha yararlı olacak.

SILENT06
Baksan herkes Şenol Hoca'ya güveniyor...Ama onun isteğiyle yapılmış transfere burun kıvırıyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Bizim taraftar Messi gelse ona da bir kulp takar...

Mert Oğuzlu61

kuru kalabalık olur, ne olduğu belirsiz 2 yabancı aldık zaten, daha yabancı almazlar heralde ? 8 yabancı oldu hangisi tribüne gitmek isterki.

Mesut
30.12.2010, 16:32
Garanti ücreti var onu ne olursa olsun alacak
yok öyle şey :) 1 kuruş dahi ödenmeyecek

necmiati61
bn hala daha bir semih sürprizi bekliorum... kim bilir...

Doğru söylüyorsun TEKKE olmazsa, Semih veya Necati de olabilir.. Yani bu takıma en azından bir Türk golcü lazım..

marcusjava
kaçırdığı gollere bakılırsa kaliteli bir oyuncu olduğu anlaşılıyor. kalıbına göre hızlı. sert vuruşları ve pozisyona göre vücudunu kullanışı iyi. adam geçme soru işareti. adam geçebiliyor mu ?

volkan_627
çok iyi oldu. özellikle kampa yetişmeleri 10 numara. sanırım hoca engin in durumundan şüpheli ki böyle bir sol kanat oyuncusu transfer etmiş. umarım ikisi de bize faydalı olur. sonuçta başlarında şenol hoca olacak. glowacki de uyum sorununu atlatmaları bakımından faydalı olacaktır. hayırlı olsun. daha iyisi olabilir miydi? elbette olabilirdi. ama bize isimden çok fayda sağlayacak oyuncular lazım. şenol hoca beğenmişse sorun yok. maximum faydayı alacaktır. tekrardan hayırlı olsun. şenol hoca istemişse en iyileri bunlardır merak etmeyin...

Uğur Ö.
Nedense çok sevdim bu transferleri.Çünkü polonyada daha kötü oyuncu gelmedi.Gelenlerin hepsi futbol ahlakı olan oyuncular.Hemde kardeşler hemen uyum sağlarlar takıma

BurakG

bunun üstünede grafite veya jovanovic iyi giderdi...:)
transfer bütcemiz 10 milyon degilmiydi...-4 geriye kaldi 6..:)

SILENT06
30.12.2010, 16:33
Bu BJK bizim kimyamızı bozdu...:) Kimseyi beğenmiyoruz yahu...:)

halilaziz61
bu da attıkları
OIXulnNofmg

bireysel olarak az golü var daha çok ceza alanı içinde çok boşken gol atmış... Bu kadar boş pozisyonu süper ligde bulamayacak. Ben umuta yedek olacağı kanısındayım. Biz bu gidişle umutu kesecek forvet ts de izleyemeyeceğiz. Hoş kesilmesini istemiyorum bu sene hem gol atıyor hem attırıyor 4 asisten fazla asisti var yanılmıyorsam

Asi Çaykaralı61
Yeni transferlerimiz Hayırlı uğurlu olsun

ALLAH utandırmasın

İNŞALLAH faydalı olacaklardır

7 geliyor ALLAH'ın İzniyle TRABZONSPOR'umuz İNŞALLAH bu sene beklenen başarıya ulaşağız :)

toksoy61
çok iyi bir forvet alınsa Umut u kaybedecektik. Üstelik parası ilede takım içi dengeler alt üst olacaktı ayrıca başarılı oalcağıda kesin değildi.

sol açık ve forvete oyuncu almaları mantıklı. eskiden beri istediğimiz adamlar olması sevindirici. polanyalı olmaları güzel. yalnız beni endişem forvet olanının teknik becerisi ve bitiricilik özelliğinin beklenilen gibi olmaması. yani bir nevi Umut gibi. daha teknik ve gol vuruşları iyi olan birini alsaydık daha çok içime sinecekti ama herşeyin hayırlısı diyelim.

Hakan Karadirek
Fatih Tekke'nin futbol hayati sona erdi. Kendisi Konyaspor'a transfer olmustur.

Mollasalihoğlu

Zurawski diye diye dilinde tüy biten adama Jun'u getirdiler. Çamur atmayalım Şenol Hoca'ya :)

Mehmet Zeki
kuru kalabalık olur, ne olduğu belirsiz 2 yabancı aldık zaten, daha yabancı almazlar heralde ? 8 yabancı oldu hangisi tribüne gitmek isterki.

Sana gore belirsiz. Senol hoca onlari izledi, izlettirdi begendi ve aldirtti :)

sametaydin
bir işe yaramayan bir topçu demek ne kadar yakışıksız şaka gibisin..

Haklısın. Düzelttim şimdi. Fatihi hepimiz severiz ama bu konuda bu kadar durmak saçma geliyor dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz forvet transferi yapmışız bundan sonra daha forvet transferi yapılmaz ama hala fatih deniyor, artık aklım almıyor.

Hasan Ayvenli
Bu Kadro ilede yenebiliriz elbette.
Ama söyle 2 cok kaliteli Oyuncu üzerine koysak o ve diger Maclara daha rahat bakmazmiyiz?
Abi geçen sene Gs, bu sene Bjk çok kaliteli iki topçu getirdi de noldu? Olay sadece yıldız futbolcuda bitmiyor. Nolur diğer takım taraftarlarına hava atamıcaz kokusu veren; yıldız alamadık, tatmin olmadık laflarını bırakın artık.

Eğer olur da kötü çıkarsa transferler o zaman konuşuruz. Şimdi destek zamanı.

Ahmet F. Zengin
Şenol hoca bu kardeşleri karıştırıp sol beki forvete koymasın :D

Çok iyi oldu bu yeni Arçil ve Şota'mız.. :)

Ferhat'ı herhangi bir anadolu kulübüne kiralamalıyız. Kendini geliştirmeli..

hüseyin1975
30.12.2010, 16:34
Baksan herkes Şenol Hoca'ya güveniyor...Ama onun isteğiyle yapılmış transfere burun kıvırıyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Bizim taraftar Messi gelse ona da bir kulp takar...

Senol Hocamin agzindan ben istiyordum ve aldilari duyarsam ancak o zaman MUTLU olacagim:o

SILENT06
çok iyi oldu. özellikle kampa yetişmeleri 10 numara. sanırım hoca engin in durumundan şüpheli ki böyle bir sol kanat oyuncusu transfer etmiş. umarım ikisi de bize faydalı olur. sonuçta başlarında şenol hoca olacak. glowacki de uyum sorununu atlatmaları bakımından faydalı olacaktır. hayırlı olsun. daha iyisi olabilir miydi? elbette olabilirdi. ama bize isimden çok fayda sağlayacak oyuncular lazım. şenol hoca beğenmişse sorun yok. maximum faydayı alacaktır. tekrardan hayırlı olsun. şenol hoca istemişse en iyileri bunlardır merak etmeyin...

Aynen katılıyorum...Şimdi Engin saha içinde öyle saçma sapan hareketler yapsın da göreyim...

kapça_61
Transferlerde doğru adamı almak ya da yanlış adamı almak salt olarak yönetim hatası veya yönetim başarısıdır öyle mi?

diildir belki ama kucuk meblalar dan kacıp tranferin son gunu forvet aldık demek için cokca paralar verip tranfer yapmak ve onun da balon cıkması yonetim hatasıdır.. hatırlayın zurwskinin celtik performansını ve hatıurlayın jun un butun kariyerini... bence bu tranfer yonetim hatası idi.

Ali Yerlikaya

Akin abi bende halen asil forvetin yapilmadigini düsünme istiyom ama yabanci kontejanndan dolayi maalesef düsünemiyorum...

2 tane yabanci forvet kullanicak kadar lüks degiliz heleki tek forvetle oynadiigmiz halde...

Tolunay Abdioğlu
Bence Şenol hoca sene sonu nasıl şampiyon olduğumuzu anlatır hepimize. Ben bunları istiyordum. Başarılı olacaklarını düşündüm ve aldım. Çok şükür erkenden katkı yapmaya başladılar.

Hayır adamları 90 dakika izleyecen kaç kişi var forumda? Şenol hoca Wisla Krakow maçlarını takip etti bir dönem. Oyuncular hakkında fikri zaten vardı. Hocanın istediği adamlar olamaz mı bunlar?

3 kere izledim 90 dakika.

Pawel,

Umut tarzında bir oyuncu.Daha teknik bir oyuncu.Umut kadar yıpratıcı olmasa da kendi pozisyonunu hazırlama konusunda iyidir.Defans arkasına çok iyi hareketlenir.Pawel hakkında bilmediğim veya anlayamadığım olay,sırtı dönük oynayıp,oynayamadığı.

Piotr,

Genellikle sol önde oynar.Sol bek oynadığı maçlarda var.Tam bir takım oyuncusu.Muhteşem kademe anlayışı ve pozisyon bilgisi gördüm kendisinde.Ortaları gayet iyi.Özellikle Cale'nin ortalarından sonra ilaç gibi gelir.Geçmiş dönemde muhteşem bir Barcelona maçı çıkarmıştı.

Benim gözlemlediklerim bunlar.

Murat Altun
Lig lideri olarak daha iyisini getirebilirdik.Bu kozu daha akıllıca kullanabilirdik.Bu fırsat tekrar ele geçermi meçhul.

bu iyisi mevzusu messiye kadar gider kardeş :) Alınacak her ismin daha iyisi olacaktır elbet
Önemli olan bize ne verebilecekleri bekleyip görmek lazım Belki iyi performansını devam ettiren Umut forma yüzü göstemeyecek Yada belki brozek gol olup yağacak :)
Alınacakları zaman Colman mı quaresma mı diye sorsalar hangimiz colman derdik

bordo08
Yabancı kontejanı doldu artık.Şenol hocanın söylediği 3 mevkiden 2 si alındı.Yerli ortasaha kim olacak onu düşünelim.

61_Hasan_69
30.12.2010, 16:35
bu pavelin top sürüşü nasıl acep

volkan_627
30.12.2010, 16:35
eğer söylendiği gibiyse adamda geçmeyiversin canım. takım zaten adam geçen oyuncu kaynıyor. bunlarda geçmesin. sadece gol atsın yeter...

magicyattara
30.12.2010, 16:36

Biglia alınsaydı iyi olurdu..:)

ilhan
Buradaki taraftara sezon başında sorsanız "İlk yarıyı kaçıncı bitiririz?" diye, birçok kişi "lider bitiririz" demezdi. Ama şimdi birçok kişi 2 transferle şampiyonluk gidecekmiş gibi konuşuyor. Hatta başkana şampiyonluk nasıl kaçtı diye soracağını hayal ediyor.
*
Şimdi şu transferlere sallayanlar ileride "ben demiştim" diyecek. Eğer adam iyi çıkarsa "beni utandırdı, helal olsun" diyecek. Yahu bırakalım bu işleri artık. Senelerdir bu yaklaşımdan kimseye fayda gelmedi. Bekleyelim, görelim, izleyelim ondan sonra ahkam keseriz.

hüseyin1975
Abi geçen sene Gs, bu sene Bjk çok kaliteli iki topçu getirdi de noldu? Olay sadece yıldız futbolcuda bitmiyor. Nolur diğer takım taraftarlarına hava atamıcaz kokusu veren; yıldız alamadık, tatmin olmadık laflarını bırakın artık.

Eğer olur da kötü çıkarsa transferler o zaman konuşuruz. Şimdi destek zamanı.

Yahu ben Yildiz demiyorum ki.
Illede Dünyaca taninmis 30 yas üstü oyuncular degil benim istedigim.
Örnegin Cleo Yildizmi? Oynadi Lig ortada. Onun gibi bir elemana burun kivirmam ve Almeidadan üstün tutarim.
Ama simdi Brozeki Almeidadan nasil üstün tutayim? Umarim daha iyidir ondan ve Umutdan.

doctorsurgeon
Almeida da Pawel de 23 numaraydılar geldikleri takımlarda bakalım hangisi daha çok gol atacak. Bence Pawel :)

ispiroğ61
Fatih Tekke'nin futbol hayati sona erdi. Kendisi Konyaspor'a transfer olmustur.

Farkındaysanız Brozek kardeşleri açıkladıktan sonra Fatih'in Konya ile anlştğı duyuruldu..

Bu da demek olyo ki Fatih te hala bi ümit wardı..

Mert Oğuzlu61
30.12.2010, 16:37
bunun üstünede grafite veya jovanovic iyi giderdi...:)
transfer bütcemiz 10 milyon degilmiydi...-4 geriye kaldi 6..:)

€ değil TL, ilk devre 6m € kaldırdık 13g+3b+hasılat vs.. yaklaşık 12m TL kaldırmıştık bu paranın 2m € luk kısmını bugün harcadık, ben 2m biliyorum ama 4m € ise eğer para felan kalmadı kasada, ilk devrenin hasılatı bu ikizlere gitti demektir.

Cem Akyüz
Ziya-Ayman gibisiniz desene.

Aynen öyle İrfan abim..Birde avatarında duran Kaptan'ımızı götürürdüm her yere :)

magicyattara
Bu BJK bizim kimyamızı bozdu...:) Kimseyi beğenmiyoruz yahu...:)

Simao,Q7,Almeida,Guti ve Aurelio..kim koşacak bu takımda..?(Sergen'den alıntı..:))

Pro-TS
30.12.2010, 16:38
MESSİ'yi alsak bizim taraftar MESSI, XAVI&INIESTA sız bir hiç madem MESSı yi aldınız XAVI ile INIESTA yıda alsaydınız derdi. Bekleyelim görelim hem disiplinli uyum sorunu yok, artist de değiller daha ne istiyoruz ikinci yarı 10 gol atsın yeter:)

Mesut
Farkındaysanız Brozek kardeşleri açıkladıktan sonra Fatih'in Konya ile anlştğı duyuruldu..

bingooo :)

SILENT06
Senol Hocamin agzindan ben istiyordum ve aldilari duyarsam ancak o zaman MUTLU olacagim:o

Sadri Başkan Şenol Hoca istiyordu diye yalan söylemez...

.....
Buradaki taraftara sezon başında sorsanız "İlk yarıyı kaçıncı bitiririz?" diye, birçok kişi "lider bitiririz" demezdi. Ama şimdi birçok kişi 2 transferle şampiyonluk gidecekmiş gibi konuşuyor. Hatta başkana şampiyonluk nasıl kaçtı diye soracağını hayal ediyor.
*
Şimdi şu transferlere sallayanlar ileride "ben demiştim" diyecek. Eğer adam iyi çıkarsa "beni utandırdı, helal olsun" diyecek. Yahu bırakalım bu işleri artık. Senelerdir bu yaklaşımdan kimseye fayda gelmedi. Bekleyelim, görelim, izleyelim ondan sonra ahkam keseriz.

Aynen İlhan abi çok doğru söylüyorsun.Herşeyden mutsuzluk olumsuz hava çıkaranlar var bunları özellikle biliyorum.

Yahu inşallah iyi olacak demek çok mu zor. Ya da bakalım hele bi oynasınlar o zaman görürüz demek çok mu zor.

Ben dahil Burak a sallayanların ağzı yanmadı mı acaba ?

bordo08
bu iyisi mevzusu messiye kadar gider kardeş :) Alınacak her ismin daha iyisi olacaktır elbet
Önemli olan bize ne verebilecekleri bekleyip görmek lazım Belki iyi performansını devam ettiren Umut forma yüzü göstemeyecek Yada belki brozek gol olup yağacak :)
Alınacakları zaman Colman mı quaresma mı diye sorsalar hangimiz colman derdik
Seninde söylediğin gibi abi bize bu kadar fazla belki dedirtmeyecek biri gerekliydi diye düşünüyorum.:)Bu dönemde bu riske girilirmi tek endişem burada.

Tangerine Dream
Bakalım Pawel bizde hangi numarayı giyecek. 23 numaralı formasının sahibi var.:)

Hakan Karadirek

Fatih'in Brozek'in alternatifi olarak gelmesini istermiydin ?

Abluka
30.12.2010, 16:39
Şenol hoca bu kardeşleri karıştırıp sol beki forvete koymasın :D

Çok iyi oldu bu yeni Arçil ve Şota'mız.. :)

Ferhat'ı herhangi bir anadolu kulübüne kiralamalıyız. Kendini geliştirmeli..

ferhat'ı geliştirebilmek için nasa'ya göndermeliyiz =)

Buğra Dege

teo nun sözleşmesini feshedmek demek serbest bırakmak demek.teo istediği takıma gidebilir demek..öle bişeyde olmadığı için hala sözleşmeli topcumuz ve ona verdiğimz 3.5 milyon euro yu almadan bonservisini hiçbiyere bırakmıcaz...

ilhan
Zurawski diye diye dilinde tüy biten adama Jun'u getirdiler. Çamur atmayalım Şenol Hoca'ya :)

Çamur atmıyorum ki Metin. O transfer hatalıysa yönetim kadar, hoca da suçludur. Bu mu çamur atmak? :)

diildir belki ama kucuk meblalar dan kacıp tranferin son gunu forvet aldık demek için cokca paralar verip tranfer yapmak ve onun da balon cıkması yonetim hatasıdır.. hatırlayın zurwskinin celtik performansını ve hatıurlayın jun un butun kariyerini... bence bu tranfer yonetim hatası idi.

Tamamda "ben istemiyorum bu adamı" demesi gerekmez mi bir hocanın? "Tamam başkan kimi alırsan al ben oynatırım" mıdır iyi hocalık?

Yönetim hatalıydı evet ama hocanın da hatası vardı. Bu işler kordineli yapılıyor.

Tangerine Dream
30.12.2010, 16:40
Simao,Q7,Almeida,Guti ve Aurelio..kim koşacak bu takımda..?(Sergen'den alıntı..:))

Langırt masasındaki adamlar gibi, ayağına top gelen vuracak.:)

irfanb
Tekke`nin Konyasporla anlastigini duyuran arkadastan kaynak alabilirmiyim?

Mert67
Hayırlı olsun.Ben hocaya,başkana güveniyorum boşuna 2 yabancı transferi yapmazlar.
Oyuncuların isimlerine bakıp ahkam kesenler geçen sene şampiyon olan Bursaspor'un kadrosuna baksın.

Mustafa Yüksek
*

Aynen İlhan. Sabahtan beri yırtınıyorum. Tabi ki iş bu noktaya kadar gelmişken, daha büyük hamleler bekliyorduk hepimiz. Ama hocamız belli ki bir hesap yapıp, bu tarz standartı belli oyuncuları istemiş. 17 maç boyunca daha çok ihtiyaç duyacağını düşünmüş. Biraz sabretmek ne kadar zor olabilir?

Hakan Karadirek
Tekke`nin Konyasporla anlastigini duyuran arkadastan kaynak alabilirmiyim?
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72677

Ilelioglu
*

Aynen katiliyorum..;)

ispiroğ61
30.12.2010, 16:41

Madem kumar oynuyz en büyük kumarı oynayp alırdım Tekke yi..

cihatöztürk
hayırlı uğurlu olsun takıma ve şehre hemen adapte olacaklarını düşünüyorum

hüseyin1975

Aurelio kosmuyormusdu yahu:confused:

necmiati61

Beeeeen....
Ben isterdim:))

magicyattara
*

Takımın zaten transfere ihtiyacı yoktu..seni bir devre taşıyıp 5 puan farkla lider yapmış,Umut-Burak ikilisini,isimli bir forvet alıp ikinci plana atamazdın zaten..en azından sıkıntı çektiğin bölgelere yabana atılmayacak adamlar aldın..
Bence bu transferler başarılıdır..

Özge
Hayırlı olsun.Umarım çok başarılı olur kardeşler:)Beraber şampiyonluğu kutlarız inşallah:)

Hasan Ayvenli
Yahu ben Yildiz demiyorum ki.
Illede Dünyaca taninmis 30 yas üstü oyuncular degil benim istedigim.
Örnegin Cleo Yildizmi? Oynadi Lig ortada. Onun gibi bir elemana burun kivirmam ve Almeidadan üstün tutarim.
Ama simdi Brozeki Almeidadan nasil üstün tutayim? Umarim daha iyidir ondan ve Umutdan.
Kalitesiz olduğunu bilmiyoruz bu adamların. Cleo'nun ne kadar kaliteli olduğunu da bilmiyorum ben. Buradaki birçok kişi de bilmiyor. Sizin bilip bilmediğinizi bilmiyorum. Ama hele bir sakin olalım diyorum. Sakin ol şampiyon! İzleyelim görelim ve destek verelim. Belli ki izlenmiş, beğenilmiş, katkı yapacağına inanılmış futbolcular bunlar.

Zaten çok iyi bir takımımız var ve hepimiz alternatifsizlikten yakınıyorduk. Şimdi sırada bir de orta saha var. Onu da alırsak tamamdır.

doctorsurgeon
Bu da yere göğe sığdırılamayan almeida nın istatistikleri
Portekizde 74 maç 11 gol
Almanyada 90 maç 36 gol
0.28 :)

halilaziz61
Doğru söylüyorsun TEKKE olmazsa, Semih veya Necati de olabilir.. Yani bu takıma en azından bir Türk golcü lazım..

ne yapıyon celal abi

hüseyin1975
30.12.2010, 16:42

Bizlerden uzak Allaha yakin olsun güzel kardesimiz.

Hakan Karadirek
30.12.2010, 16:43
Lider iken kumar oynanmaz. Senol hoca bunu bildigi icin aldirmamistir Tekke'yi.

Erol Koç
Nevzat şakar Bestfmde Futbol vadisinde konuşuyo Transfer tam bitmedi diyo ama ufak pürüzler var diyo ama 1 saat sonra bitebilir

SILENT06

BJK de takım oyuncusu yok zaten ve sistemsiz bodoslama transfer...Herkes kafasına göre takılır bence...Yıldız diye tabir edilen oyuncuların dezavantajını mutlaka yaşayacaktır BJK.Onlara sezon sonu hüsran var sadece.Almeida ya soruyorlar BJK TS'nin 14 puan gerisinde ne düşünüyorsun.Almeida diyor ki ama hala uefa ve şampiyonlar ligi şansı sürüyor...:) Aldıkları futbolcular isim yapmış olduğu için bizimkilerin kimyasını bozuyor ve kimseyi beğenmiyor :) Yoksa BJK'de bi numara olmayacak 2. yarıda da.Schuster bol bol 60'ların futbolundan bahsetmeye devam edecek :D

Mehmet Zeki
Takımın zaten transfere ihtiyacı yoktu..seni bir devre taşıyıp 5 puan farkla lider yapmış,Umut-Burak ikilisini,isimli bir forvet alıp ikinci plana atamazdın zaten..en azından sıkıntı çektiğin bölgelere yabana atılmayacak adamlar aldın..
Bence bu transferler başarılıdır..

Bencede basarili transferler :o

Abi sen sampiyonluk gormus biri olarak: Sampiyonluk nasil kutlanir :D

Emirhan Çorumlu
Hayirli Ugurlu olsun Brozek Kardesler =) En Sonunda bir Sol Bek alindi... hemde Sol acik oynayabilen bir Sol Bek... Forvet olan Brozek' e zaten Firsatci disinda diyecek birsey bulamiyorum... :D Hayirli, Ugurlu ve Basarili olsunlar insallah...

Fatih Özkan
Şenol Hoca'nın istediği adamı eleştirmem...
Burak'ı eleştirmiştik zamanında (:
Allah'tan hayırlısı...
Şampiyonluk yolunda önemli katkıları olacaktır Brozek Biraderler'in (:

Mert Oğuzlu61
Portekizde 74 maç 11 gol
Almanyada 90 maç 36 gol

biri almanya öbürü polonya, biri polonya nın en büyük kulübünde oynuyordu diğeri almanya nın kalburüstü takımlarından birinde.

bunlarıda göz önünde bulundurmak lazım dimi ?

Murat Erdem
Bu transferin altında yatan bir neden de Engin ve Jaja'nın yarattığı soru işaretleridir. 17 maçlık kader maratonuna her türlü rahatsızlığa açık bu iki isime güvenerek çıkamazdık. Şenol hoca doğru olanı yaptı.

hüseyin1975
30.12.2010, 16:44
Portekizde 74 maç 11 gol
Almanyada 90 maç 36 gol

Almanya Ligini Polonya Ligi ile kiyaslamak ne kadar dogrudur acaba?
Ayrica Bremende bircok Mac yedek oynadi kendisi.

magicyattara

Bunların hiç biri pres yapmaz..yapacak olanların yaşı almış başını gitmiş..bjk 2. yarı çok kötü durumlara düşer benden söylemesi..:)iddaacılar söylediklerimi dikkate alsınlar..:D

necmiati61
Umutu kesecek forvet bulunabilir belki ama Burak'ı kesecek adam yok şu anda.. Şenol Hoca da Burak'ı çok beğeniyor..

Ünal Cumhur
onur(tolga)-serkan(tayfun)-egmen(mustafa)-giray(glo)-cale(ferhat)-selcuk(ceyhun-sezerbadur)-colman(barış-zaferyelen)-burak(yattara)-engin(piotr brozek)-jaja(alanzinho)-umut(pavel brozek) bu kadro ligi cok rahat götürür. ilk yarı 42 puan aldıgını düşünürsek ikinci yarı aynı performansta devam ederse zaten sampiyonuz. selcuk-colmanın alternatifi ve serkanın alternatifi sene sonu işleri. suan yönetimin selcuk-ceyhun-egemenle uzun vadeli sözlesme imzalaması lazım

Uğur Kalyoncu
Haklısın. Düzelttim şimdi. Fatihi hepimiz severiz ama bu konuda bu kadar durmak saçma geliyor dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz forvet transferi yapmışız bundan sonra daha forvet transferi yapılmaz ama hala fatih deniyor, artık aklım almıyor.
yok hocam aslında yapılmz diye birşey normal şartlar altında tekke ile yönetim arasında ki olaylar yaşanmasa şuan tekke yarım devreliğine 10 numara olurdu ama ihtimali bile yok konuşmak yersiz onun için ben çok istememe rağmen yazmıyorum ama yazanları da saygıyla karşılamak lazım..sevdik abi ne yapalım..

F.Erdem
son günlerin trend tabiriyle ifade etmek gerekirse fiyat/performans açısından iyi transferler gibi duruyor :)

ispiroğ61
Bizlerden uzak Allaha yakin olsun güzel kardesimiz.

Öle diyosan öle olsn abicim..

İnşallah Brozek kardeşler yanıltır utandırır beni!!

Erol Koç
Nevzat şakar Bestfmde Futbol vadisinde konuşuyo Transfer tam bitmedi diyo ama ufak pürüzler var diyo ama 1 saat sonra bitebilir

Ama %99 bitti diyo

vice
30.12.2010, 16:45
Eger Brozek kardesler, Senol Gunes tarafindan uzun suredir izlenip transfer yapildiysa bence faydali olacaktir.Trabzonspor yildizlar toplulugu olan degil, takim oyunu oynaya bir takimdir. Umarim busene iyi isleyen takimimizin arti bir parcasi olurlar. Havali isimlerin Trabzonspor'a gelmesini ben de cok isterim. Ama bu is sadece parayla da olmuyor, yildiz dedigimiz oyuncular, yeni yeni istanbul'a geliyor.Turkiye'ye getirmek bile hala problemken, bizim ayni oyunculari Trabzon'a getirmek icin istanbul takimlarindan cok daha para vermemiz gerekir.Hadi bu parayi bulduk ve verdik diyelim takim icindeki dengeleri bozmaz mi bu durum?
Ayrica benim Trabzonspor'u sevmemde onemli faktorlerden biride, istanbul takimlarina kiyasla elindeki imkanlarin az olmasiyla basari saglamasidir.
Brozek kardesleri sahada gorecegiz, umarim istikrarli bir sekilde takima katki saglarlar.