PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paweł ve Piotr Brożek Trabzonspor'da!

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Travelair
30.12.2010, 15:24
Ortasahaya bu transferden sonra.Üst düzey bi Adam bekliyom.Bizimkiler 10 Mio Euro kaynak ayirmis diyorlar.2 Mio verdiysek bunlara 8 Mio daha rezerv var bi ortasaha icin.

Ben oyunculari 2 sene izledim polonya Liginde.Arkadasin yukarda yazdigi dogru sayilir tek Kalecilerlen karsi karsiya biraz daha iyi.Polonyali arkadas abartmis.2 Mio Ikisi icin iyi.ama beni acikcasi tatmin etmedi bu tarnsfer.Ama görecegiz.Su Youtube videolarini da birakin artik.Alanin da cok iyi Videolari vardi ama onlar sadece Videodu.

10 milyon TL diyenler de var. 3. transfere her halikarda önemli bir kaynak kalmıştır. Umarım iyi kullanırlar

Hüseyin İlkin
Transferlerin erken olması iyi oldu.

Hayırlı olsun.

lazoli06
Valla hep böyle diyorlar yani kaleci ile karşı karşıya çok kötü bide top kontrolü çok kötüymüş ama işimizi görür nitelikte diyorlar artık 1 umudumuz yok 2 umudumuz oldu oleeey:D

Hahaha . Valla bir kaç videosunu izledim karşı karşıya süper yazıyor adam,öyle yerden falan vurmuyor tepeye takıveriyor.

leavemealone
Insallah her yeni transfer gibi bunlarda uzun zaman yedekte beklemezler..

Abluka
Şampiyonlar ligine bunlarla gideceğiz işte.

florqin-perez-bülent akın'la gidip çeyrek final oynayan bir takım biliyorum ben =)

vatandas61
kampta kondisyon yüklemeden önce kolbasti ögrensinler, lazim olacaktir

Mehmet S. Pervan
30.12.2010, 15:25
Yeni

bilgiler

eklenmiştir

arkadaşlar

!

ispiroğ61
Şampiyonlar ligine bunlarla gideceğiz işte.

Gel de anlat bizim tarftara..

socrates
ben transfer politikamızdan şunu anlıyorum:

eldekinden daha üstünü diil ama aynısından bi tane daha bize yeter
çünkü eldekilerin teki ile zaten zirvedeyiz :cool:

Emre GÜRDAL
acaba bunlar sabah kalktıgında aynaya bakıolarmı?:)

DeAgLeMaNyAq
glo sanki 900.000 E gibi bişeydi :confused:

Valla benim aklıma tam gelmediğinden google'dan baktım. Kimi kaynak 1.2 kimisi 1.6 yazmış. Nihayetinde 2 yabancı futbolcuyu 2 milyon euroya almakta başarıdır...

annttiigs
cocuklar niangli stochlu alexli fenerimi tutar simaolu almediali querasmali besiktasimi yoksa brozekli colmanli jajali trabzonsporumu

çocuklar şampiyon olanı tutar. sen iki sene şampiyon ol. 4 ten 5 e geçen çocukların hepsi trabzonsporlu olur. 2000 lerde galatasarayın nasıl taraftar topladığı aşikar.

Mesut
belliydi bugun açıklanacağı dün asbaşkan müjdeledi aslında yarında görüşmeler sürecek kelimesınden.
kesinlikle güzel transferler tebrik ediyorum yönetimimizi

Deniz Tosunoğlu
insallah efendi ve disiplinlilerdir..

lopsang
30.12.2010, 15:26
gol kaçırmayan golcü varmı? Bir kişiyi göster bakalım.

Şahsen bana kaçırdığı gollerin videosunun yapılması ilginç gelmişti...daha önce görmemiştim çünkü...

madredeus
Çok iyi iki transfer.Tam anlamıyla nokta atışı.Kardeş oldukları için uyum sorunu çekmezler.Polonyalı oldukları için kapris yapmazlar.Bravo yönetim.Bir taşla iki kuş buna denir.

SILENT06
Bu felaket tellallarını anlamıyorum.Çoğu taraftar futbolcunun etiketine bakıyor.Gördük BJK'nin etiketli futbolcularını ve 14 puan farkı takıverdik.Bence olumlu bir transfer oldu.Herkesin göz ardı ettiği bir nokta var.Bu takımın başında Şenol Hoca gibi bir sihirbaz var.Ben Şenol Hoca bu transferi istemişse sonuna kadar arkasındayım.Biraz sabır...Adamlar sahaya bir adım atsın bakalım neler olacak...

yatara
Piotr ilk mac Cezali Enginin yerine oynar

Ali Sırrı
Bizim insanımız öyle bir forvet istiyor ki, top ayağına her geldiğinde gol atacak birisi olsun, kaçırmasın, saç baş yoldurmasın.. o zaman kaleciler ne görev yapıyor arkadaş. Bu kadar garip düşünce olabilir mi

Alp Yavuz 13
umarım bir tercüman vakası yaşanmaz :D

http://www.youtube.com/watch?v=GM4V-wRvcIY&feature=related

Hasan Ayvenli
cocuklar niangli stochlu alexli fenerimi tutar simaolu almediali querasmali besiktasimi yoksa brozekli colmanli jajali trabzonsporumu
Şampiyon Trabzonspor'u tutar kafanı yorma o kadar!

Sanki senelerdir yıldızlarla dolu takımımız vardı, sanki siz o tip yıldızlar var diye Trabzonspor'lu oldunuz. Farkedin Trabzonspor'lu olmak zor olandır. Trabzonspor'lu olan insan biraz daha farklı insandır.

Şu tatmin olamayanlara da bir iki şey söylemek istiyorum ama ceza almıyım boş yere. Tatmin olmak isteyen.......

Volkan Albayrak
30.12.2010, 15:27
10 milyon TL diyenler de var. 3. transfere her halikarda önemli bir kaynak kalmıştır. Umarım iyi kullanırlar

3. transfer olmaz..

Erol Koç
Yabancı kontejını sorunumuz yok dimi bizim kaç yabancı oldu

İsa
Şoka girdim şimdi.

Hayırlısı olsun demekten başka çare yok...

Kubilay ŞAHİN
30.12.2010, 15:28
Bizim insanımız öyle bir forvet istiyor ki, top ayağına her geldiğinde gol atacak birisi olsun, kaçırmasın, saç baş yoldurmasın.. o zaman kaleciler ne görev yapıyor arkadaş. Bu kadar garip düşünce olabilir mi

Fatih Tekke den sonra 5 yıldır böyle bir forvet beklemeleri normal..

Tıpkı shota'dan sonra olduğu gibi..

Fatih YAZICI
Artık bu takımı bir Annan transferi paklar :)

Hazar_
Takımda ki hiçbir yabancının iyi olduğunu düşünmüyorum.İki tane daha eklendi.Yabancı aldın mı üstdüzey alacaksın yoksa almayacaksın.Bu adamlarla bizi geri gönderirler şampiyonlar liginden direk.

Yok efendim karamsar taraftar bi kerede eleştirmeyin falan.Geçiniz kardeşim..

AyhanPe
Şahsen bana kaçırdığı gollerin videosunun yapılması ilginç gelmişti...daha önce görmemiştim çünkü...

ona bakarsan fb li niang ne goller kacirdi burda :D

ihsan candas
Bu transferlerle 8 yabancimiz oldu, hocanin baska yabanci futbolcu isteyecegini sanmiyorum. Orta saha transferi muhtemelen ic transfer olacaktir, Sezer Ozturk veya Selim Teber hic fena gitmezdi...

bu sekizin içinde teofilo yok galiba değilmi ?

lazoli06

Şampiyonu tutarlar

SILENT06

Sanki senelerdir yıldızlarla dolu takımımız vardı, sanki siz o tip yıldızlar var diye Trabzonspor'lu oldunuz. Farkedin Trabzonspor'lu olmak zor olandır. Trabzonspor'lu olan insan biraz daha farklı insandır.

Şu tatmin olamayanlara da bir iki şey söylemek istiyorum ama ceza almıyım boş yere. Tatmin olmak isteyen.......

Aynen katılıyorum :alkış::alkış::alkış:

Barış Burak
30.12.2010, 15:29
hayırlısı olsuuunnn:D

artık vizeye çalışabilirimmm....:D

yektakurtulus
arkadaslar anlayamadim ben yardimci olurmusunuz lütfen

ikisi icin berabermi 2milyon euro yoksa beraber 4mü??

Emre GÜRDAL
gene yoneyim başarısı diyorum ben bu işe dediler ki kampa yetişecek yetişti! zaten sadri baba ne dedide yapmadı ki?

Onur Şeref
Dengeleri bozmama ne demektir Allah aşkına?

O zaman dengeleri bozmamak için bu takım her zaman çok iyi olmayan kötüde olmayan vasat üstü oyuncular transfer edip vasat üstü takım olacak?

Avrupa'da da bir şeyler yapabilmek için artık bu kalibrenin üstüne çıkmamız gerekiyor.

Mert Oğuzlu61
insallah efendi ve disiplinlilerdir..

yetenek yoksa diğer ikisi çöpe gider.

Alp Yavuz 13
yapılabilecek en iyi yerden transfeer yaptık polonya ukrayna rusya bölgesinden yapılacak hiç bir transferden uyum sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum ve bu kardeşlerde yaşamayacaklardır :)

Mesut
Yabancı kontejını sorunumuz yok dimi bizim kaç yabancı oldu

Sayalım
glowacki,cale,colman,alanzinho,jaja,yattara :)
2de polonyalı eklendi 8 etdi yanı 6+2 tribünde yabancı oyuncu olmayacak

Volkan Albayrak
30.12.2010, 15:30
cale+alan+jaja+yattara+teo+colman+glo+brozek+broze k=9(-1)=8

azelea
Bence İstanbul takımları defanslarına adam transfer etmeliler. Durmadan forvet adam alıyorlar.
Dalgalar yüksek gelince defans sağlam olmalı; fakat yüksek dalgalara karşı gitmek akıl işi değil.

SILENT06
Yekta ile işlem tamam olur bence...

cubido
Brozek brothers hatırladığım kadarıyla Ziya Doğan döneminden beri kulübün gündeminde. Kaç teknik direktör, kaç yönetim eskittiler. Hala istenip alınıyorlarsa yanılma payları yoktur herhalde. Bu adamlar dandik çıkarsa yazıklar olsun o kadar izleyene...
Ben forvetten çok sol tarafta oynayanı merak ediyorum.
1)Sol bek mi sol açık mı ya da Caner- Uğur Boral gibi hem ikisi de hem hiçbiri mi?
2)Gerçekten ihtiyacımız olduğu için mi alındı yoksa kardeşinin uyum sorununu azaltması için fiyatı da uygun diye mi alındı?
Seyreden varmı sol tarafta oynayanı bizim ligden hangi oyuncuya benziyor?

ozturk
Bu felaket tellallarını anlamıyorum.Çoğu taraftar futbolcunun etiketine bakıyor.Gördük BJK'nin etiketli futbolcularını ve 14 puan farkı takıverdik.Bence olumlu bir transfer oldu.Herkesin göz ardı ettiği bir nokta var.Bu takımın başında Şenol Hoca gibi bir sihirbaz var.Ben Şenol Hoca bu transferi istemişse sonuna kadar arkasındayım.Biraz sabır...Adamlar sahaya bir adım atsın bakalım neler olacak...

Sırf Şenol hocanın onayıyla alındı diye bile desteklenir bu transferler

Joacivil
http://www.youtube.com/watch?v=uFsfkO85nDY&feature=related

50 gol brozek

Tyler Durden
bence cok iyi oldu..
en azindan simarik latinlerden iyidir,belli standart cizgileri var.hem gorunuse bakilirsa taraftarinda bu transferden fazla bir beklentisi yok, onun icin biraz iyi oynamaya basladiklarinda herkesi kolay memnun ederler..
mesela alanzinho gelirken yer yerinden oynadi ama bence kotu olmamasina ragmen simdi cogu kisi gitmesini istiyor.cunku bu adamdan beklentiler cok fazlaydi.
beklentinin dusuk olmasi futbolcular icinde cok iyi, psikolojik olarak rahat ederler,baski olmaz..birde bazi arkadaslar pawel icin umut'tan bir farki yok diyorlar..insallah oyledir..iyi bir umut'un neler yapabilecegini ilk yarida gorduk..iki tane umut kimbilir neler neler yapar:)

Zeki Akyol
30.12.2010, 15:31
:alkış::alkış::alkış: Ya arkadaşlar yıldız bekliyordu..olmayınca şok gıbı bişe oldular fakat ben de bu ıkı futbolcunun bızde çok yararlı olacağını düşünüyorum zaten Polonya dan yüzümüz hep güldü bızı yanıltacaklarını sanmıyorum.

ccd6167
ona bakarsanız tekke ts de 223 macta 100 gol atto tekke kotu topcumu hem....
neyse kadro genıslıgı acısından cok guzel oldu...
takımla şimdi istedıgın gıbı oyna umutu sola cek 4-2-3-1 oyna umut brozek cıft forvet 4-4-2 oyna engını ortsahaya ck sola umutu cek barca stılınde oyna..her turlu yararlı bu transferler...hemde uyum sorunu olmaz..bıde kacacakları zaman polonya yakın tutar getırırız...

matalar
ARJANTİNDEN alıpta uğraşacağında polonyadan al kafan rahat olsun...

azelea
cale+alan+jaja+yattara+teo+colman+glo+brozek+broze k=9(-1)=8

teo gitti, sözleşmeside fesh edildi diye biliyorum.

Ertan 51
1-Colman
2-Glo
3-Jaja
4-Cale
5-Yattara
6-Alanzinho
7-Brozek
8-Brozek

9-Gabric ?
10-Teo ?
11-Papy ?

Bizde coştuk yabancı konusunda,Kahlenberg i isterim ben mesela ortaya,o da gelirse nasıl olacak,verimsiz 1-2 yabancı kesinlikle yollanmalı(soru işaretliler hariç)

futbalski60
Hayırlı olsun neticede Hoca ikisini de tanıyor bir bildikleri var demek ki.

ilhan
Burak Yılmaz transferinde de bu kadar tepki verilmişti.

UgurAk61
ben polonya ligini yakindan takip eden biriyim
inanin bana bu ikisi tam aradigimiz adamlar birisi cale gibi tek defansi düsünmeyen ileride cikan bir oyuncu. cünkü sol orta sahada oynayabiliyor!
pawel ise umut gibi degil birebir cok etkili ve teknigi olan bir oyuncu ve topa hic sert vurmaz topu kaleye oksar!ben caleyi begeniyorum ama bu ondan iyi! pawel bizde cok gol atar inanin bana heleki kendi evimizde olan maclarda ugur dedi dersiniz
sorusu olan sorsun

Travelair
30.12.2010, 15:32
Canım tutmazsa da ne olacak? Alt tarafı 2 milyon €cuk.. Hem de 2 iyi futbolcu için. Süper. Ha bir de 15 senede bir gelen fırsat var. Süper süper

Ali Sırrı
Fatih Tekke den sonra 5 yıldır böyle bir forvet beklemeleri normal..

Tıpkı shota'dan sonra olduğu gibi.. Bir oyuncuya bu kadar takılıp kalmamak lazım. Fatih bizde iyi oynamıştır, lig ortalamasının üstünde de gol atmıştır evet ama bu dönem kadar hiç bir zaman şampiyonluğa bu denli yaklaşmamıştık. Her şey isim yapmış, piyasası olmuş topçularla olmuyor.. Onur kıvrak örneği.. Üçüncü kaleciydi bize geldiğinde di mi? şimdi herkesin gıpta ile baktığı bir oyuncu, gözdemiz, göz bebeğimiz.. kaldı ki brozek kardeşler de duyulmuş isimlerdir, hoş bir ingiltere, italya, fransa ligindeki isim yapmış oyuncular kadar olmasa da bize katkı sağlayacaklardır..

yektakurtulus
gs fb bjk´ya bunlari bedava verseler almazdilar kontanjan dolar diye
ben memnun degilim!
en azindan forvet icin cok iyi birini bekliyordum

AyhanPe
türkiye de suan az cok piyasasi olan yerli oyuncu sezer öztürk dür..onu almamiz iyi olur

magicyattara
Czyio'nun gs ye gol attıktan sonra yaptığı o meşhur çekmece hareketini unutmak mümkün mü dostum :)

O yıl gs 66 puanla şampiyon olmuştu..Kocaeli bizi içerde 1-0 yenip şampiyonluğumuzu yemişti..92-93 sezonu..

Emrullah
MAN'ın CEO'su Tuncay Bekiroğlu iki dakikada bitirdi işi. Demekki vizyonu olan yöneticiler başta olunca doğru şeyler oluyormuş. Bize paralı adamlar değil vizyonu olan adamlar hatta ekip lazım.

Kubilay ŞAHİN

Ve Brozek kardeşler daha imzalamadan ilk gollerini atıyor..

lazoli06
Takımda ki hiçbir yabancının iyi olduğunu düşünmüyorum.İki tane daha eklendi.Yabancı aldın mı üstdüzey alacaksın yoksa almayacaksın.Bu adamlarla bizi geri gönderirler şampiyonlar liginden direk.

Beşiktaş'tan mı alsaydık forveti?

Keramettin
Bir yanlış olmasın bence ikisine 4 € verdiler.

Joacivil
http://www.youtube.com/watch?v=uFsfkO85nDY&feature=related

50 gol brozek

Ertan1982
30.12.2010, 15:33

TL de olabilir.Ben Euro okudum.Simdi takimizda nerdeyse tüm Yabancilarin bi yedege var.

Glo->Giray,Mustafa(Tayfun,Ceyhun)
Cale->Ferhat,Brozek
Jaja->Alan

Yattara,Forvet Brozek, bence yedek

Bi Colman Kaliyor yedegi olmayan.

Erol Koç
Sayalım
glowacki,cale,colman,alanzinho,jaja,yattara :)
2de polonyalı eklendi 8 etdi yanı 6+2 tribünde yabancı oyuncu olmayacak

yabancı transferimiz bitti o zaman

socrates
yabancı kontenjanı tıkandığına ve kamp başladığına göre tasarruf edilen para ile yabancı bir ortasaha veya pahalı bir yerli transferi beklemiyorum

belki bir sağbek isteyip duvara son tuğlayı da koymak isteyebilir Şenol Hoca diye düşünüyorum hala :cool:

SILENT06
30.12.2010, 15:34
Sırf Şenol hocanın onayıyla alındı diye bile desteklenir bu transferler

Aynen...Sonuçta takımın başında olan,çalıştıran taktik veren ve en önemlisi futbolcularla içli dışlı olan o.Biz de oturmuş bilgisayarın başında maval okuyoruz...Ne kadar kolay değil mi??

onur_alabuga_61
bu sezon attığı en son goller
http://www.youtube.com/watch?v=koxxzNHlYvA

Sezgin Öztürk
Abi ben cevap veriyim sana 7 yaşında kardeşim var ve şimdiden fanatik gibi benle maç seyrediyor her atılan golden sonra benim gibi seviniyor tek problem her gol sonrası JAJA mı attı diye soruyor çocuk isme bakmaz küçükken aşılarsın ve takım sevgisi kalıcı olur...

Harun CAN
Ya bu iki adam 27 yaşında ve bugüne kadar toplam 31 kez Milli formayı giymişler. Bu beni gerçekten düşündürüyo.

Mustafa Yüksek
Dengeleri bozmama ne demektir Allah aşkına?

O zaman dengeleri bozmamak için bu takım her zaman çok iyi olmayan kötüde olmayan vasat üstü oyuncular transfer edip vasat üstü takım olacak?

Avrupa'da da bir şeyler yapabilmek için artık bu kalibrenin üstüne çıkmamız gerekiyor.

Evet, ama ligde bunlar yeter bize.

17 maç var olm:) Alnımızın akıyla çıkalım, sonra varsın takım küme düşsün.

melih61
keşke necatiyi alsaydık takım içi dengeleride bozmazdı

kaptans
30.12.2010, 15:35

sen geç kardeşim ne istiyorsun istediğini söyle burda ... çok yıldız görmek istiyorsan git beşiktaşı izle yıldız diye bi sürü adam aldılar .....ben şampiyon olmak istiyorum takım oyunu oynamak istiyorum...takım yıldız almasın yıldız oluştursun istiyorum...ne istiyordun dzeko mu?

SILENT06
Yattara gidici gibi geliyor bana...

AyhanPe
gs fb bjk´ya bunlari bedava verseler almazdilar kontanjan dolar diye
ben memnun degilim!
en azindan forvet icin cok iyi birini bekliyordum

öyle bir beklenti olusturulduki memnun olmaman dogal..ama bu transferler mantikli yapilmis transferler trübüne degil..bence suan icin uygun transferler

Oğuz ZEYTİN
Resmi haber mi bu? Sitede göremedim.

Mehmet S. Pervan
Bir yanlış olmasın bence ikisine 4 � verdiler.
Doğru 4 milyon

cubido
geçen seneki Bursa'nın yabancıları çok mu yıldızdı da şampiyonluk için yıldıza ihtiyaç duyalım.
Yıldız gelsin tribünler şenlensin istiyorsanız başka birşey ama devre arası takıma gelecek adamda heleki geldiği takım şampiyonluğa oynuyorsa aranacak ilk özellik uyumdur UYUM... Güney Amerika ve Afrika'lılarda bu sorun olacağına göre geldikleri ülke kesinlikle doğru seçimdir.
Futbolculuklarına birşey söyleyemem öünkü bir kez olsun bile seyretmişliğim yok.
Oynadıkalrında görürüz.
Biraz pozitif olun açık ara lider takımın taraftarısınız sinirlendiğinizde bunu hatırlayın bari...

Emirhan Uludüz
Okuldan geldim umutsuzca açtım pc yi ama transferleri yapmışız.Hayırlı olsun :)

afsbahar
Arkadaşlar uyum sorunu bir yıl sürüyor bazı oyuncularda biliyorsunuz; Adamlar evli mi ; çocukları var mı ? Villa mı isterler ? Son Model Jip mi isterler ? Çocukları okul çağında mı? Bunların hepsi birer soru işareti ... Adam gibi gelip toplarını oynarlarsa ve standartlarının üzerine çekmeyi başarabilirsek mutlaka faydalı olacaklardır.

lopsang
ona bakarsan fb li niang ne goller kacirdi burda :D

her golcü gol kaçırır, önemli olan gol pozisyonuna girebilmektir, bazısı maçta girdiği 2 pozisyondan 1 ini atar öbürü 5 te 1 ini...beni şaşırtan kaçırması değil, kaçan gollerin videosunun yapılması...siz daha önce gördünüz m böyle bir video :)

onur_alabuga_61

Devrim Arslan
30.12.2010, 15:36
inanin bana bu ikisi tam aradigimiz adamlar birisi cale gibi tek defansi düsünmeyen ileride cikan bir oyuncu. cünkü sol orta sahada oynayabiliyor!
pawel ise umut gibi degil birebir cok etkili ve teknigi olan bir oyuncu ve topa hic sert vurmaz topu kaleye oksar!ben caleyi begeniyorum ama bu ondan iyi! pawel bizde cok gol atar inanin bana heleki kendi evimizde olan maclarda ugur dedi dersiniz
sorusu olan sorsun

yanımda olsan öperim seni :D içimi rahatlattın

ozturk
Ya bu iki adam 27 yaşında ve bugüne kadar toplam 31 kez Milli formayı giymişler. Bu beni gerçekten düşündürüyo.

az mı çok mu?

Uğur Kalyoncu
fatih,gökdeniz,toplam kaç kere giydi hocam o açıdan bakma..

ESER
hayirli ugurlu olsun. polonyalilar iyidir iyi:)

Mert Oğuzlu61
Canım tutmazsa da ne olacak? Alt tarafı 2 milyon €cuk.. Hem de 2 iyi futbolcu için. Süper. Ha bir de 15 senede bir gelen fırsat var. Süper süper

abi aynı endişe bendede var ama oldu artık hayırlısı olsun diyeceğiz, hazırlık maçlarında oynarlar heralde ? sabırsızlıkla bekliyorum.. kumaşlarına hazırlık maçlarında bakarız :)

TuAF2007
valla çok sevindim özellikle pawel süper golcü videolarından öyle görünüyor...

hermann hesse
Galiba bu transferler gerçekten olacak. Marcelinho dışında aldığımız birçok futbolcuyu zaten tanımıyordum. Paket şeklinde alınan futbolcu oldukları için bende de öyle büyük bir heyecan uyandırmadılar. Tek tesellim Miroslaw Szymkowiak gibi bir futbolcunun geldiği ülkeden gelmeleri. Videolarından az çok tekniği hakkında birşeyler çıkarabiliyor insan. Samimi konuşmak gerekirse Umut'un farklı bir versiyonu gibi gözüküyor.Ama Şenol Güneş'in beğendiği oyuncularsa bize ancak boş konuşmak düşer. Resmi sitede yayınlanmadan önce transferleri için "kısmet" diyelim. Umarım faydalı olur ve bizi mest ederler.
(http://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBsQFjAA&url=http%3A%2F%2Ftr.wikipedia.org%2Fwiki%2FMiros%2 5C5%2582aw_Szymkowiak&rct=j&q=szymkowiak&ei=eYkcTejjEYrwsgbW_KT6DQ&usg=AFQjCNHA681Outn8w-JMWsbU5lBjDD7oBA&cad=rja)

TylerDurden
trabzonsporumuza hayırlı olsun ikisininde faydalı olacağına inanıyorum..

legorakiss

hiç düşünme şimdi gerek yok çünkü hemen tekke örneğini verirler

Oğuzhan Fidan
benide tatmin etmedi bu oyuncular tek rahatlatan şey takımın başında şenol güneş olması ! forvet mevkiine daha kaliteli bi oyuncu bekliyodum şampiyonlar ligi kalitesinde inşallah gelişim gösterip takıma adapte olurlar. hayırlı olsun

Tolga
30.12.2010, 15:37
hayırlısı olsuuunnn:D

artık vizeye çalışabilirimmm....:D

höh dönem bitti hâlâ ne vizesi yapıyo bu hocalar :D finaller geliyy hatta geldi :D

ozturk
Yattara gidici gibi geliyor bana...

inşallah, hayırlısı...

Tangerine Dream

1:02'de "bize her yer Krakow diyorlar".:p

oflu engin
30.12.2010, 15:38
jaja alanzinho colman için noter tespiti yapıldı.ntvspor 15:37

Eren Karaahmetoğlu
Polonya'dan gelip de bizde kötü oynamış bir oyuncu hatırlıyor musunuz? Ben hatırlayamıyorum. Umarım bu böyle devam eder. Devam edeceğine de inanıyorum. İki oyuncu da kaliteli ve düzenli olarak milli takım forması giyiyorlar. Birlikte gelmeleri ve Glowacki'nin de takımda bulunması uyum sorununu da tamamen ortadan kaldırıyor. Zaten takımdaki bu arkadaşlık ortamında uyum sorunu olması da pek beklenemez.

Bu takım, şuanki kadrosuyla zaten şampiyonluğun en büyük adayıydı. Bir de Brozek kardeşlerin takımda düzenli olarak forma giymeye başladıklarını düşünürsek bu takım şampiyon olacak. İnanalım. Güvenelim. Destekleyelim.

Recep Alkan
Videoyu seyrettim.

Videodan oyuncu izlemeye karşıyım :)

Gördüklerimi özetlemek gerekirse, bire birlerde kaleci çalımlamayı seviyor galiba, sıfıra yakın noktalardan topu kaleye göndermekte sıkıntı çekmiyor, kafa vuruşları iyi değil diyenlerin aksine birçok kafa golü mevcut, zor pozisyonları daha çok atıyor gibi bir durumu var.

Ama tabiki bunlar atılmış 50 golün üzerinden yapılan yorumlar, birde kaçırdıklarını görmek lazım :)

Harun CAN
az mı çok mu?

22 yaşındaki Lewandowski 29 kez giymiş. Bunlar 27 yaşında ikisi toplam 31 kez giymiş.!!!

AyhanPe
her golcü gol kaçırır, önemli olan gol pozisyonuna girebilmektir, bazısı maçta girdiği 2 pozisyondan 1 ini atar öbürü 5 te 1 ini...beni şaşırtan kaçırması değil, kaçan gollerin videosunun yapılması...siz daha önce gördünüz m böyle bir video :)

demekki o kadar cok pozisyona giriyorki adam attigi goller disinda atamadiklarinin bile videosunu yapmislar..bu acidan bakinca sanirim beklentilerine karsilik verecek bir forvet almis olmaliyiz..

Volkan Albayrak

bu doğru symek geldiğinde aynı tepki vardı herkes zurawskii bekliyodu symek geldi herkes şok oldu!!!!

ALLAH AŞKINA SEYREDEN BİRİSİ ŞU TOP TUTMA PAS ALIŞVERİŞİ VERKAÇ ÖZLLİKLERİ PRES ÖZELLİKLERİ NASIL ONU YAZSIN FM ÖZLLİKLERİNE BİLE KABÜLÜM

Kader KORELİ
1-Colman
2-Glo
3-Jaja
4-Cale
5-Yattara
6-Alanzinho
7-Brozek
8-Brozek

9-Gabric ?
10-Teo ?
11-Papy ?

Bizde coştuk yabancı konusunda,Kahlenberg i isterim ben mesela ortaya,o da gelirse nasıl olacak,verimsiz 1-2 yabancı kesinlikle yollanmalı(soru işaretliler hariç)

Bence Annan'ı transfer etmek için daha önce Norveç'te oynamış ve orda sevgilisi ve arkadaşları bulunan Alanzinho'yu takas olarak teklif edebilirler.
Bir yabancıya karşılık bir yabancı yani.

Zeki Akyol
30.12.2010, 15:39
Hatta Gökhanı verdık bir bela gitti bin bela geldi diye yazan bir arkadaş vardı...Brozekler içinde yine olumsuz görüşler hakim fakat ben yararlı olacaklarını düşünüyorum.

Mehmet S. Pervan
30.12.2010, 15:39
Bana kalırsa çok iyi transferler, 2 kardeş olması çok iyi sıkıntı çekmeyeceklerdir birbirlerine yardım ederler, uyum sorununu çabuk çözerler. Ön yargılı arkadaşlara selam olsun (!)

Jester
30.12.2010, 15:40
Hiç vakit kaybetmeden oyuncu izleme komitesini lağvetsinler.

İskender Çakmak
hayirlisi olsun haberi milliyet.com.tr den okudum kampin basinda olmasi daha da guzel

sametaydin
Ben pawel brozeki videodan izledim bu adam teodan kat kat daha iyi bir oyuncudur. En azından kolombiyanın mahalle takımından almadık. Transferler isim olarak iyi olmayabilir. Ama önemli olan sahada ne vereceğidir. Sahada bana istediğimi verirse gerisinin pek önemi yoktur. Bu transferler eleştirilebilir ama ben iyi çıkacaklarını düşünüyorum.

BAHADIR33
şimdi Umut Bulut'a "hadi sen gidebilirsin Fransa'ya" deyip yıldız bir golcü alırlar mı?Mantığım olmaz öyle şey diyor ama , konu "biz" olunca şeytan kulağıma bin türlü senaryo fısıldıyor

Tolga
Bence Annan'ı transfer etmek için daha önce Norveç'te oynamış ve orda sevgilisi ve arkadaşları bulunan Alanzinho'yu takas olarak teklif edebilirler.
öyle bir aptallık yapmamalıyız bence.şampiyon olursak alan'ı 5-6'ya okuturuz sezon sonu.

Mehmet S. Pervan
22 yaşındaki Lewandowski 29 kez giymiş. Bunlar 27 yaşında ikisi toplam 31 kez giymiş.!!!
Ona bakarsan Colin Kazım her maç milli formayı giyiyor ama kim alır Kazım'ı (!)

azelea
30.12.2010, 15:41
bizde umut'un kaçırdığı golleri video yapalım, hakan şükürün kaçırdıklarını video yapalım, fatih tekke'nin kaçırdıklarını video yapalım.

demekki birisi yapmış işte.

Gökçebey
Obaaaaaaa :D

Ekrem D.
FM'ciler birer screenshot koysalar

İsa
Kötü transferler diyemeyiz ancak beklentilerin altında isimler oldukları aşikar.

Kadro dengesini bozmamak adına yapılmış transferler.

necmiati61
30.12.2010, 15:42
Kimse yazmamış ben yazayım: Yattara Türk oldu.. İbrahim Üçüncü..
Ayrıca Bu takıma yine de TEKKE lazım.. Bunlardan daha fazla katkı yapar.. Yapmasa bile sorun yok, kulübemiz güçlü olur..

Deniz Tosunoğlu
1:02'de "bize her yer Krakow diyorlar".:p

mahahahhahahahahhahahahahah

ihsan candas
türkiye de suan az cok piyasasi olan yerli oyuncu sezer öztürk dür..onu almamiz iyi olur

imkan varken furkan özçal,abdullah durak,Orhan Gülle,Sezer Öztürk,Soner Aydogdu,civar çetin,yekta kurtuluş,Sahin Aygünes isimlerinden birkaçı alınıp perfect bir kadro oluşabilir.

mehmetali61_55
Hayırlı olsun kaç yıldır gündemimizde olan oyunculardı.Şenol hocaya güveniyorum.Forvet olan brozek özellikle defansın arkasına atılan toplarda etkili gibi duruyor.Bizimde hızlı futbol oynadığımız düşünülürse isabetli olabilir.

The_Storm
Son zamanlarda Tekke'yi istemiyordum ama bu vasat transferlerden sonra şart oldu. Yabancı kontenjanı da doldu...

Yarım devre oynar, kafaya çıkar, karambolde gol atar, ihtiyacı karşılar...

Mustafa Yüksek
Tabi canım. Şenol hoca izlemedi. Şenol hoca ne bilir? Bize yıldız lazım. Bize çok para verdiğimiz adamlar lazım. Çok kaliteli adamlar lazım, pazarını kurdular devre arası bizi bekliyorlar. Sene başı transferleri ile devre arasını karıştıranlar var hala. İşe yarar adamı satmıyorlar arkadaş. Hala anlamadınız mı?

Ancak böyle sene sonu sözleşmesi bitecek durumda olacak ki versin sana adamını. Sene başı da aynı haltlar olmuştu. Az güvenin hocanıza. Ben belli bir standatı olan 2 oyuncunun takıma kazandırılmasından dolayı gayet mutluyum. Glowacki alınmadan önce Şenol hoca Wisla maçlarını izlediğine göre, bu oyuncular izlenerek alınmıştır. Yani hoca istemiştir. Daha fazla uzatmanın anlamı yoktur.

SILENT06
Ayrıca Bu takıma yine de TEKKE lazım.. Bunlardan daha fazla katkı yapar.. Yapmasa bile sorun yok, kulübemiz güçlü olur..

Hakkaten ya onu hep unuttuk :D

Onur Şeref
2 tane sağlam yıldız oyuncuya basın parası neyse verip alın o oyuncular hem sizi şampiyon yapar, hem kalitenizi yükseltir, hem adınızı duyurur, hem ürün satışını arttırır, hem de Avrupa'da başarı getirir.

Ne gerek var kumar oynamaya?

Gereksiz işler...

a f s
http://cache.daylife.com/imageserve/0aeK5ZP4nx1gL/610x.jpg

Hayırlı olsun. Şimdiye kadar hiç kötü Polonyalı veya kötü ikiz almadık.

61_Hasan_69
30.12.2010, 15:43
sorusu olan sorsun

içim rahatladı yazdıklarını okuyunca abi sana inanmak istiyorum...

Ali YİĞİT

yattara türk oldu ama Tff izin vermedi çünkü 2008 yılında Türklük için Tff ye başvurulmuş 2 sene sonra anca Türk oluyo

ilhan
Hatta Gökhanı verdık bir bela gitti bin bela geldi diye yazan bir arkadaş vardı...Brozekler içinde yine olumsuz görüşler hakim fakat ben yararlı olacaklarını düşünüyorum.

Hoca ısrarla istemiş zaten Zeki. Hani biz burada "şu olsun, bu olsun" diye kendimizi yiyoruz. Ama demekki hoca bu isimlerin takıma fayda sağlayacağına inanıyor. Beklemek lazım, gelsinler oynasın görelim sonra eleştiririz.

ESER
mehmet ali yilmaz doneminde sol acik diye alinip sol ayagini sadece yurumek icin kullanan iwan disinda gelen polonyalilarin hic birisi fos cikmadi. cyzio-zymek-glo gibi onlarin da kaliteli oyuncular olduklarindan suphem yok

Tolga
ben o iş iptal oldu diye duyduydum

Mert Oğuzlu61
Hiç vakit kaybetmeden oyuncu izleme komitesini lağvetsinler.

lağvetmek ne demek ? :D

senin bilgin var mı bu brozek ler hakkında abi ? lağvetmekin anlamını söylersen, bu konu hakkında düşüncelerinide özetlemiş olursun :D

Ömür Karadeniz
Sonunda aldık şu adamlarıda kurtulduk valla her sene forvet eksiğinde hemen brozek geliyor diye manşet atıyordu gazeteler kurtulduk sonunda sıradaki gelsin:D

Külünkoğlu
Videoyu seyrettim.

Videodan oyuncu izlemeye karşıyım :)

Gördüklerimi özetlemek gerekirse, bire birlerde kaleci çalımlamayı seviyor galiba, sıfıra yakın noktalardan topu kaleye göndermekte sıkıntı çekmiyor, kafa vuruşları iyi değil diyenlerin aksine birçok kafa golü mevcut, zor pozisyonları daha çok atıyor gibi bir durumu var.

Ama tabiki bunlar atılmış 50 golün üzerinden yapılan yorumlar, birde kaçırdıklarını görmek lazım :)
Dimi ya kaçırdıklarını da görmek lazım.
Bravo Recep bravo. :)
Umut Bulut'un gol videolarını görsek kimbilir ne deriz. :)

Mesut
sol kanadı şenol hoca cale-brozek olarak düşünüyor galiba etden duvar olur ha :)

Mehmet S. Pervan
Adam hala tekke diyor ya, yok arkadaş ya bizim taraftar için özel eğitim gerek!

Hazar_
Bu transferlerden tatmin olmayanlara git Beşiktaşı tut deniyor.Ne kadar ucuz ve sığ bakıyorsunuz olaya.Sizinki de yorum bizlerinki de.
Sadece alkış sadece şakşak yapalım istiyorsunuz.Kendi adıma beni daha da inatçı yapıyorsunuz.Daha acısını söylüyorum o zaman..Takımda ki yabancıları topla 5 para etmezler.Beşiktaşı mı tutayım ?

ccd6167
30.12.2010, 15:44
inşallah bizi şampıyon yapasınlar..he olmadı tutmadı sat 1-2 cok da onemlı degıl...bence çok ii transferler...
asıl sıkıntı şu...biz ne zaman psv ajax porto lyon gıbı kulupler olcagız trasnfer konusunda cok meak edıyorum

UgurAk61
bu doğru symek geldiğinde aynı tepki vardı herkes zurawskii bekliyodu symek geldi herkes şok oldu!!!!

ALLAH AŞKINA SEYREDEN BİRİSİ ŞU TOP TUTMA PAS ALIŞVERİŞİ VERKAÇ ÖZLLİKLERİ PRES ÖZELLİKLERİ NASIL ONU YAZSIN FM ÖZLLİKLERİNE BİLE KABÜLÜM

sorusu olan sorsun

Hasan Ayvenli
Tatmin. :)
n0MncI_Gr1s

Mustafa Yılmaz.20
Bu arada Pawel Brozek Polonya'nın U 15 Milli takımından başlayarak, hepsinde oynamış

U15; 3 maç 0 gol
U16; 16 maç 7 gol
U17; 14 maç 7 gol
U18; 11 maç 3 gol
U19; 6 maç 3 gol
U20; 7 maç 4 gol
U21; 11 maç 12 gol

A Milli 23 maç 5 gol

Deniz Tosunoğlu
hadi BROZEK hadi BROZEK haydiii tam zamani haydi sutu CEEEEK

melih61
30.12.2010, 15:45
Bu transferlerden tatmin olmayanlara git Beşiktaşı tut deniyor.Ne kadar ucuz ve sığ bakıyorsunuz olaya.Sizinki de yorum bizlerinki de.
Sadece alkış sadece şakşak yapalım istiyorsunuz.Kendi adıma beni daha da inatçı yapıyorsunuz.Daha acısını söylüyorum o zaman..Takımda ki yabancıları topla 5 para etmezler.Beşiktaşı mı tutayım ?

boş konuşuyorlar işte. ben hala iyi bir adam alacaklar düşüncesindeyim umarım yanılmam.

Emrullah
Yattara sadece Türk pasaportu aldı. 3 yıl daha Türk statüsünde oynamayacak. Çünkü yasalar gereği vatandaşlığa başvurudan itibaren 5 yıl geçince Türk statüsünde oynayabiliyor.

Ahmet Başkaya
Hayırlı olsun bakalım gayet olumlu buluyorum yarıda yapılacak en mantıklı şeylerden birisi kardeşleri almak ;)

objek
Ikiz kardeslerin alindigina dair resmi sitede henuz bir haber yok bu transfer olmazsa en azindan manisadan kehe alinirsa arkasi donuk oynayabilecek ayni zamanda verkaclarda topu tutup arkadaslarina iyi toplar atabilecek birisi kadroda olmus olur

Ertan 51
30.12.2010, 15:46
Alanzinho'yu beğenenler alınmasın ama ben bu senin bahsettiğine balıklama atlarım,hatta üste de ne gerekiyorsa veriyim :)

Emre GÜRDAL

engın de cok genc sayılmaz ama daha yenı gıydı mıllı formayı

Cagdas Topal
Bu Brozek kardeşlerin ismi geçtiğinden beri alınmalarından korkuyordum . Ne diyelim hayırlı olsun hayal kırıklıgı yarattı bu 2 transfer .

SILENT06

ççççççççç:ok:ok:ok

Volkan Albayrak
sorusu olan sorsun

pas alışverişi verkaç ve pres özllikleri?

lazoli06
30.12.2010, 15:47

Tut onların ki çok para ediyor

Muhammet*
Öncelikle hayırlı olsun ama beklentileri karşılayabileceklerinden emin değilim.

Harun CAN
Yattara sadece Türk pasaportu aldı. 3 yıl daha Türk statüsünde oynamayacak. Çünkü yasalar gereği vatandaşlığa başvurudan itibaren 5 yıl geçince Türk statüsünde oynayabiliyor.

Nobre-Vederson falan nasıl oynuyo? Milli takım muhabbeti yüzünden mi ?

trabzonspor10
http://www.youtube.com/watch?v=3jrevVVxqGE
bacelonayi Piotr Brożek dagatmis
hemde xavi yi

necmiati61

TEKKE, TEKKE, TEKKEEEEE
Biz bu takımda Fatih Akyeli bile izledik, şu anda karakter olarak zaafları olan Engin ve Burak'ı izliyoruz.. Ben Tekkeyi istiyorum.. Trabzonspora katkı yapacak kim olursa olsun onun da başımızın üzerinde yeri vardır, hatta sen olsan bile;)

The_Storm
Gol atınca stad hoperlöründen anonsu iyi olur: Gol Pawel Broozeeeekkk!

İnşallah sık duyarız.

Ama Tekkeyi almak şart oldu.

Mesut
30.12.2010, 15:48
forumdaki insanlar gönlünden geçen isimleri yazıyor buraya dillendiriyoruz haber oluyor büyüyor iş istekden beklentiye dönüşüyor.bu olmamalı guiza ispanya gol kralı olarak alındı ne halde olduğu ortada sükseye değil icraata bakmadan yorum yapmayın.hele bir gelsinler oynasınlar o zaman yerden yere vurursunuz

Tolunay Abdioğlu

Öyle deme.Bir çoğunun avatar resmidir kendisi.

Deniz Tosunoğlu
ya arkadaslar. Iyi tarafindanda bakin: BROZEK su an itibaren her transfer periyodda gùndemimizde olmayacak :)

ihsan candas
yerli transfer yapılmalı bundan sonra ilk aklıma gelenler furkan özçal,abdullah durak,Orhan Gülle,Sezer Öztürk,Soner Aydogdu,civar çetin,yekta kurtuluş,Sahin Aygünes

ozturk
http://www.takagazete.com/haber.php?id=31259

http://www.gunebakis.com.tr/haber.php?id=29239&t=Forvete%20Brozek

http://www.stargazete.com/spor/trabzonspor-da-brozek-harekati-haber-255722.htm

http://www.gunebakis.com.tr/haber.php?id=28960&t=Glowacki-Brozek

Nisan ve Mayıs aylarında brozek kardeşlerle ilgili çıkan haberler..

Şenol Hoca izlemiş ve beğenmiş..

Nokta.

okg_53
http://img717.imageshack.us/img717/7052/pawelbrozekfm2011960x72.th.jpg (http://img717.imageshack.us/i/pawelbrozekfm2011960x72.jpg/)
http://img442.imageshack.us/img442/3973/piotrbrozekfm20112600x5.th.jpg (http://img442.imageshack.us/i/piotrbrozekfm20112600x5.jpg/)
http://img710.imageshack.us/img710/1557/piotrbrozekfm2011960x72.th.jpg (http://img710.imageshack.us/i/piotrbrozekfm2011960x72.jpg/)

Oyun deyip geçmeyin. 22-23 yaşın üzerindeki futbolcularda %100 e yakın doğru bilgiler veriyorlar.

Dipnot= Piotr Brozek sol kanadı komple kullanabiliyor...

Ahmet Başkaya
30.12.2010, 15:49
Piotr Brozek'i barca maçında seyretmiştim eğer sol bek oynayacaksa orta açan ve ayağına çok hakim bir solbekimiz olacağı kesin ;)

mekatronik
teo dayının vardı mesela

UgurAk61
pas alışverişi verkaç ve pres özllikleri?

ben sana sunu diyim teknik özelligi cok yüksek teo gibi agirda degil selcugun ara paslarini 90% gole cevirir pres yapmaz umut gibi ama teo gibi de dikilmez

Sezgin Öztürk
TEKKE, TEKKE, TEKKEEEEE
Biz bu takımda Fatih Akyeli bile izledik, şu anda karakter olarak zaafları olan Engin ve Burak'ı izliyoruz.. Ben Tekkeyi istiyorum.. Trabzonspora katkı yapacak kim olursa olsun onun da başımızın üzerinde yeri vardır, hatta sen olsan bile;)
Renkdaş sen burda sabaha kadar TEKKE desende bişey değişmez ŞENOL HOCA ve YÖNETİM onu almaz ve doğru bir karardır...

Bülent Dizman 53
bunada şükür.bunu bulamayanlarda var)

Mustafa Önal
BU Brozek kardeşler 3 yıldır her transfer döneminde gündemimize gelen topçulardı. Öncelikle geldiği takım polanyanın en önemli kulübü. Bu kulüpte forvet oynayabilmek için belli bir standartın olması gerektiğini düşünüyorum. Şenol Hoca'nın istediği isimler mi onu net bilmiyorum ancak Glowacki ve ulaşılabilindiyse szymek'in görüşleri alınmıştır.
Günümüzde oyuncunun yeteneği kadar şehre ve takıma uyumu çok çok önemli . Glowacki ve kardeşlerin bir arada olması uyum sorunun daha çabuk aşılmasını sağlayacaktır.

Hayırlı uğurlu olsun. Ben faydalı olacaklarını düşünüyorum. Zira oturmuş bir takıma monte edilecekler.

lopsang
Aslında o takımda geçen senelerde gündemimize gelen bir ortasaha vardı, kostarikalıydı galiba...sağlam bir adammış, gol videolarında çok güzel pasları var...pakete dahil edelim colmana da bir yedek çıkar böylece :)

Mustafa Yılmaz.20
30.12.2010, 15:50
Bu arada Pawel Brozek Polonya'nın U 15 Milli takımından başlayarak, hepsinde oynamış

U15; 3 maç 0 gol
U16; 16 maç 7 gol
U17; 14 maç 7 gol
U18; 11 maç 3 gol
U19; 6 maç 3 gol
U20; 7 maç 4 gol
U21; 11 maç 12 gol

A Milli 23 maç 5 gol
Bu da Piotr Brozek

U15; 2 maç 0 gol
U16; 17 maç 11 gol
U17; 16 maç 4 gol
U19; 5 maç 2 gol
U20; 8 maç 3 gol
U21; 15 maç 4 gol

A Milli 8 maç 3 gol... Yani ikiside birden parlayan oyuncular değil. İkisininde çocukluğundan itibaren belliymiş bu noktaya gelecekleri..

SILENT06
hemde xavi yi

Daha mücadeleci duruyor videoda...

Recep Alkan
Dimi ya kaçırdıklarını da görmek lazım.
Bravo Recep bravo. :)
Umut Bulut'un gol videolarını görsek kimbilir ne deriz. :)

Atılan gollerin mutlaka 3-5 tanesi estetk olacaktır, kaldı ki 50 golün içerisinde de çok güzel goller mevcut. Fakat hangi oyuncu için böyle bir klip hazırlarsanız hazırlayın bu tür şeyler çıkar ortaya aşağı yukarı. O nedenle sadece bir video seyredip karar vermek yanlış olur. Anlatmak istediğim buydu zaten.

Tabiki kaçırdıklarını görmemiz lazım, o zaman da eksiklerini görmüş bir oluruz bir nevi. Ama adamı 90 dakika boyunca seyretmeden net konuşmak yanlış olur.

İlk izlenimlerim videoya istinaden bunlardır.

Sadece Umut'un attıklarını seyreden bir adam da benim yazdıklarımı yazar, ama sonuna yine benim eklediklerimi ekler diye düşünüyorum...

bestrafer
Yalnız isimler Brozek şeklinde değil de Brojek şeklinde okunuyor. Bilginize... :)

Uğur Kalyoncu
arkadaş bizim taraftarımız da bazen ne istediğini bilmiyor..dengeleri bozmadan 2 tane kalburüstü görev adamı aldık işte bunun yanında hoca bir de ortaya adam istiyor eğer oraya transfer yapılmazsa haklı olarak eleştirini yaparsın..
ortaya kahlenbergi alsınlar o bölgede ki eksiklğimiz de giderilsin huzur içinde 2 .yarıya başalayalım..

Emrullah
Nobre-Vederson falan nasıl oynuyo? Milli takım muhabbeti yüzünden mi ?

Aynen öyle...

Zeki Akyol
Hoca ısrarla istemiş zaten Zeki. Hani biz burada "şu olsun, bu olsun" diye kendimizi yiyoruz. Ama demekki hoca bu isimlerin takıma fayda sağlayacağına inanıyor. Beklemek lazım, gelsinler oynasın görelim sonra eleştiririz.

Şampiyonluk yolunda mutlaka katkıları olur ...zaten Polonya dan kımı aldıkda pişman olduk :)

Buğra Dege
30.12.2010, 15:51
bnce forvet olan iş yapar arkadaşlar.solbek inde caleden çok iyi olduğuna inanmıorum ama güzel paraya güzel transferler yaptık..şunu unutmamak lasım bu adamlar şuan itibariyle alternatif olur bu takım oyuncularına.takımımız saten çok iyi.güzel alternatiflerimiz oldu bence tekrar hayrlı olsun...

MDanışmaz
Orta sahaya da yekta'yı aldık mı transferi kapatabiliriz :)

Emorfo
Yararlı transferler, hayırlı olsun. Transferde büyük beklentilere girenler biraz hayal kırıklığına uğramış olabilir. Ancak bize takım oyuncusu lazımdı. En kısa zamanda uyum sağlarlar umarım.

samway

sen hala trabzonspor un cıncon feybe veye 8taş gıbı bır takım mı oldugunu dusunuyosun ???? yıldızların takımını tutmak ıstıyosan yol yakınken realya da barca yı yada bu saydıgın dıger takımları tut cocuklar ıstedıgını tutsun eger bır cocuk kanında o duyguyu o trabzondakı hamsı kokusunu ekmegın kokusunu damarlarındakı kolbastı horon aşkını duyuyorsa bu takımı tutma nedenı ortaya cıkar... işte bız boyle takımız once takımımızın ne oldugunu bılmemız lazım bırakın bu edebıyatları ...

ihsan candas
30.12.2010, 15:52
bnce forvet olan iş yapar arkadaşlar.solbek inde caleden çok iyi olduğuna inanmıorum ama güzel paraya güzel transferler yaptık..şunu unutmamak lasım bu adamlar şuan itibariyle alternatif olur bu takım oyuncularına.takımımız saten çok iyi.güzel alternatiflerimiz oldu bence tekrar hayrlı olsun...

solbekten daha fazla ortanın solunda oynar

necmiati61
Renkdaş sen burda sabaha kadar TEKKE desende bişey değişmez ŞENOL HOCA ve YÖNETİM onu almaz ve doğru bir karardır...

Messi, Xavi veya İniesta diye yazsam da sonuç değişmeyecek.. Onun için bırakın da yazayım ki alınmaması bence çok çok yanlış bir karardır.. Çoğu taraftarımızda olduğu gibi duygusal hareket ediyorsunuz.. Akl-ı selim hareket etmiyorsunuz..

sametaydin

Ya varsın para etmesinler. Aldığımız her yabancı bize öyle veya böyle şekilde katkı sağladı bunu inkar edemeyiz. şimdi gelelim diğer takımlara tamam onlar iyi transfer yapıyor da niang fb ye ne kadar katkı sağladı. Bjk nınkileri hiç söylemiyorum bile. Tamam bu durumda herkes ismi çok net tartışmaya mahal vermeyecek birilerini isterdi ama bu oyuncuları aldık demek ki yeterli bulunmuşlar. Önce izleyelim ben açıkçası merak ediyorum nasıl oyuncular olduklarını.

leavemealone
Wisla krakow forumuna bakayim dedim..
Polonyalilarin demelerine göre 4 milyon vermisiz..Taksitle verilecekmis..
Yorumlara göre gitmelerine üzülüyorlar ama 4 milyon euroyuda cok iyi buluyorlar..

Ertan 51
Çok uzar bu muhabbet,ben durumumu özetleyim musade isteyim:)
Brozek'ler 10 numara transfer oldular,(hislerim öyle diyor ve yanılmazlar)
Kahlenberg veya Annan şart(Alan veya Yattara da tasarrufa gidilmesi kaydıyla)

Hasan Ayvenli
Hep beraber Datmin oluyoruz.

n0MncI_Gr1s

legorakiss
Gol atınca stad hoperlöründen anonsu iyi olur: Gol Pawel Broozeeeekkk!

İnşallah sık duyarız.

Ama Tekkeyi almak şart oldu.

isoru işareti bir forvet aldık bi tane daha almaya gerek yok. benim isteyip istemememle olmuyo bu işler ama birde şampiyon olursak o sevinci yaşamasını istemiyorum. o altın kadroda bulunmasını istemiyorum.

lazoli06
30.12.2010, 15:53
sen hala trabzonspor un cıncon feybe veye 8taş gıbı bır takım mı oldugunu dusunuyosun ???? yıldızların takımını tutmak ıstıyosan yol yakınken realya da barca yı yada bu saydıgın dıger takımları tut cocuklar ıstedıgını tutsun eger bır cocuk kanında o duyguyu o trabzondakı hamsı kokusunu ekmegın kokusunu damarlarındakı kolbastı horon aşkını duyuyorsa bu takımı tutma nedenı ortaya cıkar... işte bız boyle takımız once takımımızın ne oldugunu bılmemız lazım bırakın bu edebıyatları ...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

ahmetansu61
arkadaşlar merak ettim wisla krokow un internet sitesindeki yorumları cevirtirtim. bu ikizler ki özellikle pawel forvet olan polonyanın en iyi forvetiymiş herkes gitti diye cok uzgun ama bu kardeşlerin sözleşmesi bitiryormus ve ikiside uzatmak istememiş bu yuzden klup satmak zorunda kalmış. ayrıca sol back olan piotr için öyle kimse uzulmuyor sadece bir yorum var barcelona maçinda çok iyi oynadı şanş verseler super yıldız olur demişler. genel olarak klupün finansal sorunlarından bahsediyorlar.

iyi takip edilmiş bir transfere benziyor acıkcası. sözleşmelerinin bitimi beklenerek ucuza kapatılmış iki transfer gibi görünüyor. ben pawel golerini izledim kesinlikle tam bizim taktiğimize uygun bir forvet bence. tutacagından eminim. ama aynı seyi sol back ikizi için söyleyemiyorum. bu sezon sadece 7 mac oynamıs. formda değil yani...

Effective61
Transferler hayırlı olsun. Dikkat çekmek istediğim nokta , bazı arkadaşlar milli takımlarında az oynamışlar da felan demişler. Arkadaşlar miili takım işleri zor işlerdir. Ona bakarak yorum yapmak biraz saçma olur. Kendi milli takımımızdan örnek olarak mesela Gökhan zan ı kim alır oynatır bizim takımda sizce stoper ama milli takımda değişmez oyunculardan dı. Ya da en iyi örnek Fatih Tekke
Muhteşem bir oyuncuydu bana göre on numara forvet ama milli takım da 32 maç00(9) gol ile oynamış. Şimdi Fatihe kötü diyebilir misiniz bu durum da?
Şenol hocanın bilgise dahilinde alınmışsa ben çok ümitliyim.

okg_53
http://i1012.hizliresim.com/2010/12/30/3188.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/30/3204.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/30/3212.jpg (http://urlal.com/dqqf)

Ozan Yazıcı
ya arkadaslar. Iyi tarafindanda bakin: BROZEK su an itibaren her transfer periyodda gùndemimizde olmayacak :)

Süper :)

Şimdi Colman'ın yerine - Selçuk'un yanına birisi, Glowacki'nin sakatlık durumuna göre de bir stoper, gerisi Allah kerim.

Ben en fazla 1,5 adam alırlar diye düşünüyordum ama bakalım..

mhayri
Kayseri'den Furkan'ı da alıp kapatalım sezonu...
Türk futbolunun yakın gelecekteki yeni Selçuk'u olmaya adaydır kendisi...

EROS87
30.12.2010, 15:54
pawel brokez iyidir iyi. :)

uyum sorunu olmaz, iş ahlakı yüksektir, huzursuzluk yaratmaz... kısacası en önemli şey olan takımın kimyasına uyacak bir oyuncu. zaten elimizde 17 maçta 42 puan toplamış bir ekip var. bu kimyanın bozulmaması gerekiyordu.

diğeri sol bek ve orta sahanın solu için alternatif olur. şampiyonluk yolunda da o pozisyonlarda derinlik şarttı. trabzondaki maçlarda hücumcu solbek olarak brozek işte yapar.

Mert Oğuzlu61
http://img717.imageshack.us/img717/7052/pawelbrozekfm2011960x72.th.jpg (http://img717.imageshack.us/i/pawelbrozekfm2011960x72.jpg/)
http://img442.imageshack.us/img442/3973/piotrbrozekfm20112600x5.th.jpg (http://img442.imageshack.us/i/piotrbrozekfm20112600x5.jpg/)
http://img710.imageshack.us/img710/1557/piotrbrozekfm2011960x72.th.jpg (http://img710.imageshack.us/i/piotrbrozekfm2011960x72.jpg/)

Oyun deyip geçmeyin. 22-23 yaşın üzerindeki futbolcularda %100 e yakın doğru bilgiler veriyorlar.

pawel brozek = yeminle umut un polonyalı versiyonunu yapmışlar, arada tek fark var, umut un bazı özellikleri pawel den daha iyi.

piotr brozek = yorum yok (!) :D

fm ye her zaman güvenmişimdir, oyunda berbat yapılmış bu iki yeni transferimiz, ''üzücü bir detay''.

İsa
Oldu olacak Krakow'u nufusumuza geçirelim...

Deniz Tosunoğlu
http://www.youtube.com/watch?v=iMKgU5-4uFs&feature=related

OFF Piotr acayip gol atmis. Hic cale boyle atarmiydi bizde :D:D:D:D

Buğra Dege
30.12.2010, 15:55
polonyalı dediğin adam disiplinli adamdır..

kaptans
30.12.2010, 15:56

sen hiç birşey tutma en iyisi taraftar olma kardeşim...

bizim takımın yabancıları 5 para etmez vay be taraftara bak...lig lideriyiz bursanın 5 fenerin 9 yıldız alıyorlar durmadan dedikleri beşiktaşın 14 puan önündeyiz ve sen hala bu takımdaki yabancılar 5 para etmez diyorsun yazıklar olsun sana ve senin gibi düşünen taraftarlara...jaja dediğin adam seni kaç maçta kaç puan aldırdı , kötü dediğimiz yattara her girdiği maçta olmasada çoğunda verdiği katkıları görmedin...colmansız maçlarda neler çektiğine şahit olmadın gidene kadar teo bu takıma kaç puan kazandırdı...

ve bu adamlar 5 para etmez...bence söylediklerini tekrardan gözden geçir eminim haksızlık ettiğinin farkına varacaksın

bASTURk
Hayırlı olsun.Takımı bırakıp gitmeyeceklerini biliyorum,artistlik yapmayacaklarını da biliyorum.Gerisini Şenol hoca beğenmiş ve istemiştir.

Hamdi Karamahmutoğlu
Hayırlı, uğurlu olsun.

okg_53
30.12.2010, 15:57

leavemealone
Polonyalilar daha cok Pawelin gitmesine üzülüyor..

Deniz Tosunoğlu

YENI SOLBEKIMIZ

ahmetto
Hayırlı olsun.Şenol hoca ısrarla istemişse bir bildiği var demektir.Umarım şampiyonluk sürecinde bize faydaları olur.Polonyalıların en azından disiplin ve takım oyunu konusunda güney amerikalılardan iyi olduğunu biliyoruz.Forvet olan kardeş iyiye benziyor diğeri soru işareti.umarım uyum sorunu çekmez hemen adapte olurlar.Tekrardan hayırlı olsun camiamıza

SILENT06
30.12.2010, 15:58
Pawel Brozek...Bu da iyi

http://www.youtube.com/watch?v=fLl9jE1vb_4

Mehmet S. Pervan
hemde xavi yi
Vala harika xavi adım atamamış :)

TEKKE, TEKKE, TEKKEEEEE
Karakter olarak zayıf dediğin adamlar sayesinde şu anda ligde bu durumdayız ayrıca Trabzonspor'da oynayan hiç bir isme karakteri zayıf diyemezsin, dedirtmeyiz. Tekke'yi isteyebilirsin ama şunu artık anlaman lazım 2 dünya bir araya gelse tekkeyi almayız. Bilmem anlıyor musun ama dengeler böyle gerektiriyor.

Öyle deme.Bir çoğunun avatar resmidir kendisi.
Çok normal tekkeyi sevebilirler. Ama hiç kimse kulubün üstünde değildir.

halilaziz61

OFF Piotr acayip gol atmis. Hic cale boyle atarmiydi bizde :D:D:D:D

ya bi kişi ayağına girmiyor sayın renkdaşım... şaka mıydı dediklerin tam anlamadım

İsa
CAle ne olacak peki?

Mustafa Yılmaz.20
Bu da kardeş işbirliği.. Pawel bırakmış, Piotr bitirmiş :D

http://www.youtube.com/watch?v=yM10UlcBKRU&feature=related

onur_alabuga_61
30.12.2010, 15:59
http://www.youtube.com/watch?v=8JJdnYQ-I6o&feature=related

1.07 yi dikkatlice izleyin brozeğin szymekq mükemmel pası ;)

Hazar_
10 milyon TL = düze hesap 5 milyun euro.2 milyon eurosu gitti.Geriye transfer için 3 milyon euro mu kaldı şimdi?

lazibere
Bize ya 20 milyonluk bir forvet lazımdı, yada gerektiğinde yedek kalmayı sorun etmeyecek bir forvet, İzlediğim videolardan anladığım kadarıyla forvet oyuncusu kaliteli bir oyuncu..Lakın her zaman söylediğim şeyi tekrar söyleyeceğim..

Polonya gibi Avrupa da söz sahibi olmayan bir Ligde 198 maçta 86 gol atabilmiş ve bu sene 13 maçta 6 atabilmiş bir oyuncu bizim kurtarımız olamaz.. UMUT BULUT devamlılığı ve oyun ciddiyetiyle İstatistikler üstünde bundan daha iyi bir forvet.. Kı ortalaması her sezon 15 gol..

Sol bek için alınan oyuncu bencede hem ucuz olması hemde Bonus olması açısından alındı,

magicyattara
30.12.2010, 16:00
FM istatistiklerini koyan arkadaşlar,altlarına bir de açıklama koysalar..

Bu bilgilere göre ne denilebilir bu adamlar için..okg_53'dü sanırım..grafikleri bize bir okusan nasıl olur..:)

arifberkay
Daha bir yıldız bekliyorduk ama hayırlı olsun...Jaja -Alanzinho yu yıldız olarak aldık ama nerdeyse elde var sıfır...Adam olsun bizi sahiplensin yeter...

Gökçebey
10 milyon TL = düze hesap 5 milyun euro.2 milyon eurosu gitti.Geriye transfer için 3 milyon euro mu kaldı şimdi?

10 milyon TL değiş € demişti başkanımız. :)

bariskaratas
ben eger iyiyse sol kanat cok daha onemli bir transfer.
alan ve engine guvenip 2. yarıya cıkamazdık

lazibere
30.12.2010, 16:01
Biz bu sene başında BURAK için de bu adamı niye oynatıyor demiştik ama adam form tuttu, kımse ondan o performasnı beklemiyordu..

Futbolcuların fiyatları ile değerlendirmek çok yanlış olur.. Alırsın tonca para verirsin ama adam oynamaz, O açıdan Şenol Hoca'nın izlettirdiği ve istediği bu topçulara sonuna kadar güveniyorum..

Takım oyununa uygun olduklarını düşünüyorum...

ozturk
Bu arada 343 üye ile rekor kırdı galiba BMN:D

ihsan candas
CAle ne olacak peki?

piotr bekten daha çok orta alan oyuncusu.bende ferhat ne olacak diyordum :)

lazoli06

5-2 = 3 ise hesabın doğru

Erol Koç
Polonyalilar daha cok Pawelin gitmesine üzülüyor..

Neden sattıklarınıda merak ediyorum iyi paramı verdi Trabzonspor yoksa gitmekmi istiyodu oyuncular

halilaziz61
sayın renkdaşlarım defansta oynayan iyi gibi ama forvetteki için aradığımız forvet olmadığı görüşündeyim... Teo dan daha iyi olduğunu düşünmüyorum açıkçası tabi futbol olarak ahlak olarak değil

Mert Oğuzlu61

yabancı transferi işi bitti, daha gelmez. yerli bir orta saha alınırsa alınır, oda alternatif olur sezer ve zafer in gideceğini söylemişti şenol hoca, yani alternatif bir isim alınacaktır diye düşünüyorum.

Hazar_
sen hiç birşey tutma en iyisi taraftar olma kardeşim...

bizim takımın yabancıları 5 para etmez vay be taraftara bak...lig lideriyiz bursanın 5 fenerin 9 yıldız alıyorlar durmadan dedikleri beşiktaşın 14 puan önündeyiz ve sen hala bu takımdaki yabancılar 5 para etmez diyorsun yazıklar olsun sana ve senin gibi düşünen taraftarlara...jaja dediğin adam seni kaç maçta kaç puan aldırdı , kötü dediğimiz yattara her girdiği maçta olmasada çoğunda verdiği katkıları görmedin...colmansız maçlarda neler çektiğine şahit olmadın gidene kadar teo bu takıma kaç puan kazandırdı...

ve bu adamlar 5 para etmez...bence söylediklerini tekrardan gözden geçir eminim haksızlık ettiğinin farkına varacaksın
ççç hepsinde olmasada bi kaçında he o da güzeldi ççç
O senin görüşündür renktaş ben taraftar olmaya devam edeceğim ne yazık ki.

61_Hasan_69
FM istatistiklerini koyan arkadaşlar,altlarına bir de açıklama koysalar..

Bu bilgilere göre ne denilebilir bu adamlar için..okg_53'dü sanırım..grafikleri bize bir okusan nasıl olur..:)

fm istatistiklerine göre fazla iyi sayılmazlar..

Sezgin Öztürk
Messi, Xavi veya İniesta diye yazsam da sonuç değişmeyecek.. Onun için bırakın da yazayım ki alınmaması bence çok çok yanlış bir karardır.. Çoğu taraftarımızda olduğu gibi duygusal hareket ediyorsunuz.. Akl-ı selim hareket etmiyorsunuz..
Hiç duygusal hareket etmiyorum Fatih halaa gözümde efsane ancak şuanda takım bu durumdayken takımın içine sokulmaması gerektiğini düşünüyorum.

kapça_61
hayırlı olsun... pivot santrofordan ziyade savunma arkasına kosu yapan bi forvet tipi olarak gorunuyo.. umarım ihtiyaca odaklı alınmıstır. katkıları kesinlikle olacaktır... iii bi orta saha oyuncusuyla tranferi kapatıp onmuzdeki yarı da 11 galibiyet 3 beraberlik almanın yolunu arayalım....

Cagdas Topal
30.12.2010, 16:02

Devre arasında 10 milyon euro transfer bütçesi ? :D Bana pek mantıklı gelmiyor .

Ilelioglu
Vallahi ben gayet memnunum bu iki Transfer'den, ikisine toplam 4 Milyon Euro bence cok bir para degil cünkü ikiside milli ve istikrarli oyuncular.

:)

Hayirli olsun...;)

Adil ÖZGÜR
Hayırlı uğurlu olsun,
İzlediğim bir kaç video dan edindiğim kanaatım şöyle;
Ayaklarına tam hakim bir golcü değil.
Kafa ile attığı goller daha isabetli,
Belli ki Colman ve Selcuk bu kişiye çok kafa golü attıracak. :)

Hazar_
30.12.2010, 16:03

Özür dilerim..Oha

lazibere
Defans olanın sol açık özeliği varsa, bence ENGİN BAYTAR a bir gözdağıdır.

Gökçebey
Devre arasında 10 milyon euro transfer bütçesi ? :D Bana pek mantıklı gelmiyor .

kardeşim, bu sene o sene. 10 milyon euro nedir? Şampiyon olduğun zaman gelecek parayı düşün. Kaz gelecek yerden civcivi mi esirgeyeceğiz? :D

leavemealone
Neden sattıklarınıda merak ediyorum iyi paramı verdi Trabzonspor yoksa gitmekmi istiyodu oyuncular

Dediklerine göre bizimkiler 4 milyon euro vermisler..
Yani oyuncu basi 2 milyon euro..
Gitmelerine üzülüyorlar ama bu gelecek parayla daha iyisini alabiliriz diyorlar..

Mehmet Zeki
Bir ders calismaya gittim transfer olmus. :)

Hayirli olsun. Senol hoca izlemis begenmis. Yeni bir yoneticimiz gidip almis. Hemnde 2 milyon euro'ya. Sol kanatta artik Cale ile birlikte oynarlar. Bir onbir yapayim hemen

-----------------Onur------------------
Serkan-----Glow------Egemen-----Cale
-----------Selcuk---Colman------------
Burak----------------------------Brozek
-----------------Jaja-------------------
--------------Umut/Brozek--------------

Murat Altun
30.12.2010, 16:04
Bize ya 20 milyonluk bir forvet lazımdı, yada gerektiğinde yedek kalmayı sorun etmeyecek bir forvet, İzlediğim videolardan anladığım kadarıyla forvet oyuncusu kaliteli bir oyuncu..Lakın her zaman söylediğim şeyi tekrar söyleyeceğim..

Polonya gibi Avrupa da söz sahibi olmayan bir Ligde 198 maçta 86 gol atabilmiş ve bu sene 13 maçta 6 atabilmiş bir oyuncu bizim kurtarımız olamaz.. UMUT BULUT devamlılığı ve oyun ciddiyetiyle İstatistikler üstünde bundan daha iyi bir forvet.. Kı ortalaması her sezon 15 gol..

Sol bek için alınan oyuncu bencede hem ucuz olması hemde Bonus olması açısından alındı,

Zaten umutun yerine değil umutun alternatifi alındı Bence çok yerinde transferler oldular Umutu bende çok eleştirdim çok kızdım ama geriye dönüp baktığımda bu sene çok iyi işler yapıyor takıma çok katkı sağlıyor Umut dan daha iyi santrafor yok bence şuanda ligimiz de
Yeni tarnsferde tamda bize uyacak gibi görünüyor

TuAF2007
geleceği parlak oyuncular. diğer takımlar gibi emekliliği gelmiş 1 sezon fayda sağlıyacak pahalı futbolcuları almaktansa böyle yıldız adayı almak daha mantıklı.

ismail tüfekçi
takımımız için hayırlı olsun bize asker lazımdı jaja alan yattara gibi kaprisli artist bizde çok

Buğra Dege
caleyi schalke istiodu...gecen sene teo geldiğinde gökhanı nası gönderdiyseler cale yi de öle gönderirler die düşünüorum eğer piotr gercek sol bekse...ferhat ı kaybetceklerini sanmıorum çnkğ hem genc hem türk...

İsa
Millet santrafordan bozar sol açık yapar,biz sol bekten sol açık yapacağız.

Doğru düzgün gol atmayan sol açığı ne yapalım.Cale gidicidir...

SILENT06
kardeşim, bu sene o sene. 10 milyon euro nedir? Şampiyon olduğun zaman gelecek parayı düşün. Kaz gelecek yerden civcivi mi esirgeyeceğiz? :D

Tavuk bile değil yani :D

.....
30.12.2010, 16:05
Takımımıza hayırlı olsun.

İnşallah bu sene 7 ye giden yolda bize büyük katkı sağlarlar.

Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Deniz Tosunoğlu
Toplam 2 milyon verilmis, vaybe sùper is yapilmis.

bariskaratas
en onemlisi solda engin ve alan artık yedek
adam gibi oynarlar bundan sonra

necmiati61
Vala harika xavi adım atamamış :)

Karakter olarak zayıf dediğin adamlar sayesinde şu anda ligde bu durumdayız ayrıca Trabzonspor'da oynayan hiç bir isme karakteri zayıf diyemezsin, dedirtmeyiz. Tekke'yi isteyebilirsin ama şunu artık anlaman lazım 2 dünya bir araya gelse tekkeyi almayız. Bilmem anlıyor musun ama dengeler böyle gerektiriyor.

Çok normal tekkeyi sevebilirler. Ama hiç kimse kulubün üstünde değildir.

Fatih Akyel Trabzonsporda oynadığı dönemde başımızın üzerinde yeri vardı, kendisini destekledik sonuna kadar.. Şu anda Burak ve Engin oynuyor, herkese karşı onları savundum, savunuyorum, hatta geçen sene engin hakkında bu forumda herkes olumsuz şeyler yazarken ben onun futbolunu beğendiğimi söylüyordum.. Ama maalesef bu onların karakterlerinde sorun olmadığını göstermez, tıpkı senin üslubunda sorun olduğu gibi.. Ama önemli değil, Trabzonsporlusun ya yeter, insan kardeşine kızabilir mi? Ayrıca ben Tekkeyi takıma katkı yapacağını düşündüğüm için istiyorum, haa alınır alınmaz, farketmez. Ama bence alınırsa çok katkı yapar.. Şu elimizdeki forvetlerden 3 kat daha fazla yararlı olur.. Ayrıca Onun alınmaması kesinlikle senin haklı olduğunu göstermez!!! Ben senin ve senin gibi tekkeyi istemeyenlerin fikrine saygı duyuyorum, sen de benim gibi tekkeyi isteyenlerin fikrine saygı duymak zorundasın!..

sametaydin

Şampiyon olunca ne kadar para gelcekki? Yani iyi para gelir de ben bilmiyorum kulübün kasasına yaklaşık ne kadar girer şampiyonluk durumunda?

lazibere
yabancı sayımız kaç oldu yahu...

cale-glovocki-alanzinyo-yatara- jaja- colman -brozek1 + brozek2

Bunlardan ikisi yedek beleyecek arkadaşlar...

Oğuz ZEYTİN

Gökçe Abi,

Şöyle bir site açılmış: http://www.buseneosene.com/

Keşke biz alsaydık bu siteyi :)

Erol Koç
Dediklerine göre bizimkiler 4 milyon euro vermisler..
Yani oyuncu basi 2 milyon euro..
Gitmelerine üzülüyorlar ama bu gelecek parayla daha iyisini alabiliriz diyorlar..

Kazıkladılar bizi o zaman :)

aaahmet61
ligde 9 puanlık fark oluşmuşken daha kaliteli oyuncular alınabilirdi.malum şampiyonlar liginin getirisi çok büyük.yinede en büyük güvencem şenol hoca.inşallah bu oyuncuları takıma monte edebilir.

Hazar_
30.12.2010, 16:06
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72531

Burada ki habere göre 10 milyon TL. ayrıldığını söylüyor.Doğruysa yaklaşık 3 milyon euroluk bir bütçe kaldı geriye onunla da bir Brozek daha alırız.