PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : konunun üstüne gidelim..

Nytre
12.12.2005, 15:15
vahid hoca neredeyse her açiklamasinda bazi bilmedigimiz olaylar yüzünden kulubun bu duruma geldigini soylemektedir...

kulubun üzerinde bazi kimselerin rol oynadigini falan belirtmektedir.

biz de her defasinda hocaya söylemlerinden dolayi helal olsun diyoruz sadece ama bu yeterli mi?...

bu kulupte ne olup bittiginin üzerine gitmemiz ve hesap sormamiz en dogal hakkimiz... hesabi secimle sormak sorunu gidermez.

artik arastirma komisyonu gibi bir sey mi kuralacak yoksa disiplin kuruluna mi gidilecek bilmiyorum ama bu olayin pesini birakmayalim arkadaslar burada 7000 kisiyiz!...

Atmaca
12.12.2005, 15:38
Tek proplem, kadronun dar olmasi ve futbolcularla yapilan antlasmalarin mac basina olmamasi.

yerine garanti gören futbolcular oynamiyor.maca asilmiyor.

temelyilmaz
12.12.2005, 15:44
yakinda böle devam ederse arada iyi bi baskan gelmeyip takim böle devam ederse zaten olay biter halil hoca küstü su anda adam hakli adam buraya gelmeden önce avrupanin en iyi sekiz antrenöründen biri seçilmis oynatirmi iki tane topçuya kariyerini kurumsallasma dioruz am hala futbolcuya dayali sistem var treabzonda bece böle giderse sezon sonunda simko da yattarda dier bi kaç futbolcuda takimdan ayrilmak istedigini söler bana göre(kendi fikrim)simko bunun sinyallerini verdi

Hüda Topaloğlu
12.12.2005, 16:08
Vahit hocanin soyledikleri dogru olabilir fakat HER DOGRU HERYERDE SÖYLENMEZ

Taktiksel konuda elestiri yapmaya hakkim yok, ama basin toplantilarinda soyledigi seyler bence bize yarardan fazla zarar getiriyor. Diyorki bu tarz açiklamalar avrupada çok dogal, dogma buyume belcikadayim, avrupa liglerini takip ederim, fakat o tarz aciklamara pek rastlamadim, yada vahit hoca baska avrupadan bahsediyor.

Bana oyle geliyorki Vahit hoca geldigine pisman ve kendini kurtarmak için su anda kendisini kurtarma planlari kuruyor.

bordox
12.12.2005, 16:14
Yanlis yapiyor bu açiklamalarla kendini yalnizliga itiyor.Açikca elinde bir bilgi ve belge varsa yönetime iletirsin bunlari kadromda görmek istemiyorum diye.Olmadi transfer sezonuna kadar beklersin.

Ama bir maç önce seni Fb deplasmaninda utandirmayan adamlari bir maç sonra ortaya atmak nedir?Kaldi ki ben çikardigi ilk 11 de Trabzonspor'a ihanet edecek adam görmüyorum,digerlerinin zaten takim içinde etkinligi yok.

cIlgInIm
12.12.2005, 16:40
hocanin sölemek istedigi su bence nasil ki thij Trabzondan gitti aciklama yapti dediki Trabzonspor bir kac kisi var takimi onlar kuruyor onlara abi demezsen takima giremezsin.. hocada bu kisilere engel olmaya calisiyor bunlari temizlemek istiyor ama bakiyor ki ben Trabzonluyum Trabzonsporluyum diyen kisiler bana engel oluyor... demek ki diyor bunlar bu isin böyle olmasini istiyorsa benim bu olayi karistirmama ne gerk var alan memnun satan memnun hoca artik itibarini korumanin pesinde.. ama hiç kafasina takmasin bizim gözümüzde kariyerinde azalma degil cogalma olmusutr.

Taner Uykuçeken
12.12.2005, 16:58
sgi arkadasim bu konuyu açtigin için az özce kim baskan olmali topicinede yazmistim KIM BUNLAR kardesim ya nedir bu yaptiklari bizimle dalga geçecek bu gücü nasil kendilerinde buluyorlar bunlarin bir an önce ortaya çikarilmasi lazim

61_dnc_TS
12.12.2005, 18:31
hocamizin arkasindayiz..

O formayi hak etmeyenler var..

onurkaradeniz
12.12.2005, 18:51
ilginç ya vahid hocadan önce bunlar olmuyomuydu böyle seyler varsa kesin önceden de vardi o zaman ki hocalarimiz neden gündeme getirmedi acaba bu konulari?smileys/smiley5.gif

l-m
12.12.2005, 19:04
Evet, Vahid Hocanin açiklamalari ilginç gerçekten, Fatih Tekke konusunda daha önce bazi seyler söylemisti, aldigimiz duyumlar, vs. hos degil. Umarim Fatih ile ilgili degildir sorun..

onurkaradeniz
12.12.2005, 19:08
Evet, Vahid Hocanin açiklamalari ilginç gerçekten, Fatih Tekke konusunda daha önce bazi seyler söylemisti, aldigimiz duyumlar, vs. hos degil. Umarim Fatih ile ilgili degildir sorun..
ne gibi seyler???

DeliKadir_61
12.12.2005, 19:36
takiliyorum

Nytre
12.12.2005, 20:15
vahid hocanin soylediklerinde dogru payi var ama her defasinda da bu tarz açiklamalar can yakar. peki neden her defasinda bunlari soyluyor bu hoca?... dediklerinin degismediginden mi?.. kirk yillik düzen degisir mi bir kaç günde?...

düzeni degistirecek elin adami degil bu takimin evlatlaridir!...yani bizler taraftarlar...

futbolcular oynamiyor!.. takimi bir kaç kisi düzeltiyor... trabzosporun derin devleti takim kuruyor adam seciyor!.. kulubun paralari nerelere niye gidiyor? her isteyen baskan adayi bile olamiyor!...

peki bu kulubu kim yönetiyor?

FANATIK61
12.12.2005, 20:16

ne gibi seyler???

Kendini Takimdan üstün gören Futbolcular var dedi. Kimleri kast etti acaba..

l-m
12.12.2005, 21:37
Ben kilçigim adami bogazinda kalirim lafini herhangi bir oyuncu söyledi mi, söylendiyse bunu söyleyen kisi Fatih Tekke mi? Hoca takimin sabote edildigine mi inaniyor, hoca elestirdigi halde bazi oyunculari neden kenara alamiyor,yedek olmayisi disinda baska bir etken var mi?Fatih Tekke bu takim için yaptigi onca fedakarligi gözönünde bulundurarak hocayi tanimaz bir tavir içindemidir ki hoca sürekli Fatih ile ilgili sigara içiyor, formsuz, daha iyi olmasi lazim türü laflar ediyor, yoksa bunlar sadece basit birer görüs mü? Bugün idmana katilmayan Eller, kisisel sponsorluk çekimi için Istanbul'da bulunan yattara gibi olmamasi gereken seyler neden oluyor? Vahid hocanin getirdigi kati disiplin birilerinin keyfini mi kaçirdi? Sadece sorular var simdilik, artabilir.

no NAME
13.12.2005, 00:42
?Trabzonspor?un hastaligi ciddi?
Halilhodžić ?Trabzonspor bu sonucu hak etmiyor. Herkes Trabzonspor?u sevdigini söylüyor, Trabzonluluga yemin ediyor ama kimse kulübe gereken saygiyi göstermiyor. Burada herkes istedigi gibi hareket edebiliyor hem de hiçbir sorumluluk duygusu hissetmeden. Bu yillarca böyle devam etmis

trabzonspor org.

hoca; takimla ilgili bu sonuçlara ulasmis. dogru oldugunu varsayarsak, takimdabu durumu "yillarca devam ettirecek" kimler var.yada bu tanima uyanlar kim olabilir sizce ?????

biraz inceleyelim bu durumu; trabzon'u bilenler dahaiyi anlayacaklardir: "TRABZON'a yanlis yapmak yada ihanet etmek" trabzongibi bir sehirde trabzonlu olmayan birinin yapabilecegi IMKANSIZ davranislardandir. sözkonusu olan buhareketi, tüm trabzonlularin ortak degeri olan, TRABZONSPOR'a;trabzonlu olmayan birinin (futbolcu)yapmasi "dolu tabancayla rus ruleti oynamak" kadarsalakçave ahmakça olupbeyazlar içinde siyahi bulmak kadar kolaydir.böyle birdavranis çok kisa sürede ortaya çikar ve tepki çok büyük olur.eeeeeee. böylebir tepki oldumu,duydunuzmu? cevap:HAYIR demek kibaska yerlere bakilmasi gerekiyor. rahmetli Nasreddin Hoca'nin "dananin kuyrugu kopunca görürsün" dedigi,ortaligin toz duman olacagi yer burasi iste.bununla ilgili birfikir yürütülüncetoz duman olup karisiyor heryer. iyisimi hocanin yaptigi gibi kuyruga yapisip tozu dumana katmayalim,gecenin bu saatinde de gitmez zaten. hayde iyi geceler

selam ve hürmetle

not:baska foruma yazmistimburaya dakopyaladim.Edited by: no NAME

ftunsal
13.12.2005, 00:55
hoca takimin basindayken ki gözlemine göre düsünüyor ve de 22 sene de böyle geçmistir diye yorumluyor olmali. tamamen dogru olmasada yanlis da degildir.

no NAME
13.12.2005, 01:08
hoca takimin basindayken ki gözlemine göre düsünüyor ve de 22 sene de böyle geçmistir diye yorumluyor olmali. tamamen dogru olmasada yanlis da degildir.

aman ha , 22 sene böyle devam etti ve bizde bunu anlamadik mi yani?nerde kaldi bizim dünyaya nam salmis"kivrak zekamiz". yani herkesinkaradenizliyi tasvir ederken kullandigi"kivrak zekali,sabirsiz, tezcanli ruh hali" degisti mi yani. egerdurum böyleyseTRABZONSPOR 22 yildir bizi iyi(!!) degistirmis.

eger hocadaseninbelirttigin gibidüsünüyorsa bize hafif acayip(!!) bir gözle bakiyordur gibime geliyor. yada biz melegizEdited by: no NAME

canavar
13.12.2005, 01:09
Ben kilçigim adami bogazinda kalirim lafini herhangi bir oyuncu söyledi mi, söylendiyse bunu söyleyen kisi Fatih Tekke mi? Hoca takimin sabote edildigine mi inaniyor, hoca elestirdigi halde bazi oyunculari neden kenara alamiyor,yedek olmayisi disinda baska bir etken var mi?Fatih Tekke bu takim için yaptigi onca fedakarligi gözönünde bulundurarak hocayi tanimaz bir tavir içindemidir ki hoca sürekli Fatih ile ilgili sigara içiyor, formsuz, daha iyi olmasi lazim türü laflar ediyor, yoksa bunlar sadece basit birer görüs mü? Bugün idmana katilmayan Eller, kisisel sponsorluk çekimi için Istanbul'da bulunan yattara gibi olmamasi gereken seyler neden oluyor? Vahid hocanin getirdigi kati disiplin birilerinin keyfini mi kaçirdi? Sadece sorular var simdilik, artabilir.

Nedense Fatih Hic idmana cikmiyor Hep beli agiriyor ama mactan iki gün önce Düzeliyor Gariptir

Ben Bu isin Fatih gitmeden düzelecegine inanmiyorum Adam Alismis Sorumsuzluga önceki TD lerde Gözyummus Vahit yeni geldiginde Fatih Ne dedi Calismadanda Oynariz demedimi.

Insallah Adam gibi bir baskan gelirde Kurtarir Bizi Bu Kendini Yildiz sanan Asalaklardansmileys/smiley7.gifEdited by: canavar

no NAME
13.12.2005, 01:16
..........................

Insallah Adam gibi bir baskan gelirde Kurtarir Bizi Bu Kendini Yildiz sanan Asalaklardansmileys/smiley7.gif

hocam , yazdigin isme dikkat et "seytan taslanir" gibi taslanabilirsin. benden söylemesi.smileys/smiley36.gifEdited by: no NAME

Hasan Cubukcu
13.12.2005, 02:40
Canavar kardes sana katiliyorum , no name in dedigi gibi taslana bilirsin !!!!!!

Hüda Topaloğlu
13.12.2005, 06:26
evet gokdeniz, emrah, celo ve anlasilan sira Fatih tekkede, bi soraki aday bellimi arkadaslar? kimleri daha kusturecez bu takima, szymekmi? sadik taraftara bakin, sikisinca kral dedigimiz kisiyi yerin dibine nasilda sokuyoruz, ya kral demiceksin, yada saygi duyacaksin, krala isyan edilirmi hiç? zaten szymekte hukumdar, hukumdarla kral ayni sarayda duzen bozulmazmi? hata kimde bi sormamiz lazim kendimize, kendini kral sananlardami yoksa kisiyi kral yapandami? Edited by: agantha