PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Besiktas-Trabzonspor’um

Sayfa : [1] 2 3

Barış
11.12.2005, 18:50
Her seye ragmen puan alacagimizi düsünüyorum..

uslanmazlaz
11.12.2005, 18:51
kesinlile puan alacagimiz bir maçda oyuncular ruhlarini kaybetmisler sanki allah yardimcimiz olsun ne diim

canim TS
11.12.2005, 18:53
Allah sans versin ne diyim. Umutum düstü yine.

mini FaNaTiK
11.12.2005, 18:54
Besiktasin bize çok ters gelen bir ekip oldugunu biliyoruz fakat ayni 2001 basindaki gibi galip gelme istegimiz olmali.Bu maçta daha büyük bir inançla oynayacaklarini zannettigim futbolcular insallah beni sasirtmaz da Inönüden en az 1 puanla ayriliriz.. Edited by: mini FaNaTiK

Mollasalihoğlu
11.12.2005, 18:56
ne 21 senesi ya da silva'nin golüyle yenmistik mesela 3-5 yil önce...

Emre7
11.12.2005, 18:58
yenecegiz

zafer6161
11.12.2005, 19:10
1,1 biter

Adem Erdoğan
11.12.2005, 19:13
21 senedir Inönüde kazanamamiz Besiktasin bize çok ters gelen bir ekip oldugunun göstergesi.Bu maçta daha büyük bir inançla oynayacaklarini zannettigim futbolcular insallah beni sasirtmazda Inönüden en az 1 puanla ayriliriz..

kardes sen marstami yasiyosun ne 21 yili yaw biz da silva zafer çakmisti olara 2-1 aldik daa unuttunmu

uslanmazlaz
11.12.2005, 19:14
adamlar ele güne maskara ettiler bizi ya yaziklar olsun bu maçtan ümidim yokkkkkkkkkksmileys/smiley7.gif

hamucera
11.12.2005, 19:32
alacaz ama ne alacaz onu çok merak ediyorum. bu takim bu oyunla fark yer fener kötü oynuyordu ama bjk gayet iyi top oynuyor

Nadir Bekar
11.12.2005, 19:39
birakin yaaa futboldan soguttular beni ben böyle futbolcularin tövbe tövbe ... siz neyi tartisiyosunuz yaaa yok efendim 1 puan alirmisiz trabzonsporun hedefi 1 puana kadar düstüyse vay halimize siradan bir anadolu takimi olduk desene bu takimdan bu seneyi geçtik hiç bir sene hiç bir sey olmaz ben yine son iki sampiyonlugu hatirliyorum gençlere yazik unutun sampiyonluk filan yok artiksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

kelkitli29
11.12.2005, 19:39
unutmayinki bjk bize tarihte hep en agir darbeleri vuran takim. insallah gene öyle olmaz. hemde bana göre bjk taraftari birak türkiyeyi dünyanin en iyi taraftarlarindan birisi. onlar gibi sahiplenebilsek takimi, cart diye kurtuluruz bu durumdan.

holigan61
11.12.2005, 19:42
yaa az once hain ilan edildim ama bence besiktasi orda 2 1 yenecegiz.Ve iki golude fatih sultan tekke atacak.Hee tabi vahid hoca sakiziyla onlara destek verecek!...

BDiler61
11.12.2005, 19:49
insallah yeneriz

Semih GÜL
11.12.2005, 20:10
Bu maçin atnmosferi baska olur b.b ankara maçiyla kiyaslamayan varsa illa kyas yapmak isteyen fener maçiyla yapsin.

Trbazonsporum inönüden zaferle ayrilarak ligin ilk devresini kaptacaktir.

Sondan 1. mesajim.

Elveda BMN...

Yattara61
11.12.2005, 20:20
yensek de yenilsekte ne fark ederkismileys/smiley19.gif

Punisher-61
11.12.2005, 20:22
bu maci aliriz diye düsünüyorum

l-m
11.12.2005, 20:31
unutmayinki bjk bize tarihte hep en agir darbeleri vuran takim. insallah gene öyle olmaz. hemde bana göre bjk taraftari birak türkiyeyi dünyanin en iyi taraftarlarindan birisi. onlar gibi sahiplenebilsek takimi, cart diye kurtuluruz bu durumdan.

En son 3-4 hafta önce takimlari yenilince Hepiniz ... seklinde baslayan igrenç bir tezahürat yapmislardi, kendi oyuncularina, 21 senedir sampiyon olamiyoruz, takimda 10 milyar almamasi gereken adamlar 500-600 milyar aliyor, seyircimiz bir kere küfür etmedi oyunculara, bugün dahi. Evet, bagirma açisindan bjk seyircisi iyi bagirir, hap, alkol, esrar, futboldan soguturlar adami, lütfen, örnek alacak baska birilerini bulalim. Trabzonspor seyircisi kadar darbe yemis baska seyirci tanimiyorum, buna ragmen çok iyiyiz, destek mi, valla ingilterede bu oyunu oynayan bir takim olsun, maçlarina 5000 kisi bile gitmez. Seyirciye topu atmayalim.

Maça gelirsek, körler sagirlar birbirini agirlar durumu var. Bu sene Bjk ve Ts ligin en karisik takimlari, hoca degisikligi, yönetim sallantilari, oyuncularin formsuzlugu, kötü sonuçlar, dengi dengine. Izleyip görecegiz..

kelkitli29
11.12.2005, 20:39
abi darbeyi yemiyoruz kendimiz vuruyoruz. bak bugün 2. golu yemeden önce adem 70-80 cm yanindaki adam pas vermeye calisti veremedi top taca cikti. cafede dedim bakin zorla kendi kendimize gol atacagiz.ve 20-30 saniye sonra gol oldu. 3. goldan önce ceza yayinda foul yaptik gene bagirdim, bakin buda gol olabilir. 10 saniye sonra gol.
abi tamam türkiye ts yi kabul etmek istemiyor ve engel olmaya calisiyorlar ama biz kendi kendimize birkere bütünlessek, bilmem kac milyon taraftarimiz ayni seyi konussa,(istemese bile cogunluga uysa) gercekten avrupaya aciliriz ya.
bjk seyircisine gelincede tabiki o cirkefliklerini örnek alalim demiyorum sadece takimi ateslemeyi onlar gibi becerebilsek zaten yeter.mactan sonra oyuncuna bagir, kiz ama adaletli ol. bilmiyorumki cokmu zor bu olay?

Hünkar
11.12.2005, 21:01
bugun yenilmemizn tek sebebi laubalilikti ayni seyin haftaya olcagini sanmiyorum .zaten olursa bejeke bizi ezer .zaten ballari tutuyo kopeklerin bize.ben 2-1 yeneriz diye dusunnuyorum

61 TS 1967
11.12.2005, 21:19
Zaten biz hep önemli maçlarda puan aliyoruz..Ben yenecegimize bile inaniyorum. ha kayseri maçi olsa bu kadr kesin konumazdim...

Bartuğ13
11.12.2005, 21:21
takimimi taniyamiyorum.o yüzden yorum yapmayacam.hepsine lanet olsun

Nadir Bekar
11.12.2005, 22:16
bu güne kadar konus konus nereye kadar söyleyecek söz yok bbankaraya yenilme sebeplerinden biride hakem o çulsuz 88, dakikada 4. hakemin oyuncu degisikligini reddetti salladi da salladi üç defa taç oldu degisiklik yine yapilmadi golü yedik degisiklik yine yapilmadi e yuh yani smileys/smiley7.gif

Emre B.
11.12.2005, 22:22
Bu maçi alicaz.Almak zorundayiz.Fatihi bu maçta eski halinde görmek istiyorum

uygar_trb
11.12.2005, 23:51
ben bugüne kadar 16 haftanin 15inde maçi aliriz dedim hep güvendim tek umutsuz oldugum maçta gs maçiydi hocasizdik krizler filen isteee neyseesmileys/smiley19.gif

ama artik yorum yapmiyorum yeneriz berabere filen hayirli olur insallahdan baska bisi diemiorm malesefffffffffff

yaktin beni trabzon 18 yasimda

ama seni ölene kadar destekleyecegim bu hafta da kismetse inönüdeyimmmmm...

Berat
11.12.2005, 23:59
valla öyle bir takimimiz var ki her maç her sey olabilir.. iddiacilari en çok yaniltan takim (gerek Trabzonspor lehinde gerekse dealeyhinde oynadiklarinda) Trabzonspordur.. Adamlarin ahini aldik heralde..

İleli
12.12.2005, 01:09
gercekten cins bi takim olduk simdi gider bjkyi inonude yeneriz

herseye ragmen girbetci gencler orda olacaklarmi ?

eys_61
12.12.2005, 01:19
insallah alacaz bu maçi devre arasina moralli girecez(biraz olsun)

EyüpKILIÇ61
12.12.2005, 01:31
bu maçtan mutlak galibiyet bekliyorum ben çünkü bjk'ta bizimle ayni kaderi paylasiyor onlarda bir düsüs yasiyor yenden yapilanma sürecindeler..

eger fener maçindaki alan savunmasi taktigini uygularsak yine basarili oluruz ankara maçindabunu uygulamadilar teknik olarakama besiktas maçinda uygularlarsa kesin galibiyet aliriz diye düsünüyorum

ftunsal
12.12.2005, 01:52
ya yeneriz yada fark yeriz arasi olmaz.

biz öne geçersek onlarin tribün baskisi aleyhlerine gelisir.onlar öne geçerse gs maçina döner.malesef smileys/smiley11.gif

Cakirmelik
12.12.2005, 02:17
Abim bu maci almak dan baska sansimiz yok ..ille alacaz ille alacaz..backa sonucu danimam ..yoksa yikilirimsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

tunganyan
12.12.2005, 03:24
yaa artik ne düsünecegimi bilmiyorum.kafami öyle karistirdilarki.oooooooooooooof ofsmileys/smiley5.gif

Çakır
12.12.2005, 08:29
Son örnegini Fener maçinda gördügümüz gibi derbi maçlarinin yarattigi motivasyon takimimizin moralini ve sahadaki performansini olumlu yönde etkiliyor.Bu her zaman böyle oldu, sampiyonlugun favorisi oldugumuz yillarda da böyleydi, 2001-2002 sezonunda da. Bumaçta da en büyük güvencem bu olacak ve tabi ki Vahid Halilhodzic. Takimin basina geleli hala kisa bir süre oldu sayilir ama yeterliligine, yetenegine ve zekasina çok güveniyorum bu adamin. Teknik Direktörümüzün bir derbi maçinda gerekeni yapacagini ve takimi dogru bir taktikte oynatacagini bilmek uzun zaman sonra sahip oldugumuz bir hazine.

Sahadaki takima gelince, alisik oldugumuz üzereskoru lehimize degistirebilecek 3 kisinin performansi takimi direkt etkileyecek, Yattara, Szymkowiak ve Fatih. Bu oyuncularin yanisira Fener maçinda oldugu gibi diger futbolcular da sahneye çikarsa, Lee yildizlasirsa, Adem Koçak hatasiz oynarsa bu maçi almak için çok büyük sansa sahip oluruz.

hakomako
12.12.2005, 08:52
7-1 lik rekoru kirdimasinlar da ...

Faik Yılmaz
12.12.2005, 08:55
neyini yaaziyoruz tabiki yenilecegiz.
hala umudu oalan varmi acaba.......

Adem Erdoğan
12.12.2005, 09:01
Ben umutluyum hatta ankara maçindan sonra umudum dahada artti.Biraz daha ciddi olurlar simdi.O konuyu geçelimde taraftarlar nerde toplanacak onu konusalim.Geçen sene maça zenci getirmistim bu sene koreli getirecem.

Adem Erdoğan
12.12.2005, 09:03
FEner maçindan öncede ayni komplo teorileri uyduruyoduk ama gördükki o kadar kolay diil hiç bise olmasada 61 RUHU VAR.

Ayşe Aygün
12.12.2005, 09:05
Sürekliligi olmayan istikrarligi ben ne yapayim. Tahmin yapmak istemiyorum bu takimin ne halt yiyecegi belli olmuyor. o yzüden maçi izleme bile izlemeyecegim. Bizi futboldan bile soguttular.

Berberoğlu
12.12.2005, 09:08
zor dostum zor...

ama biz zoru severiz zaten.

di mi?

yakup midi
12.12.2005, 09:18
Son örnegini Fener maçinda gördügümüz gibi derbi maçlarinin yarattigi motivasyon takimimizin moralini ve sahadaki performansini olumlu yönde etkiliyor.Bu her zaman böyle oldu, sampiyonlugun favorisi oldugumuz yillarda da böyleydi, 2001-2002 sezonunda da. Bumaçta da en büyük güvencem bu olacak ve tabi ki Vahid Halilhodzic. Takimin basina geleli hala kisa bir süre oldu sayilir ama yeterliligine, yetenegine ve zekasina çok güveniyorum bu adamin. Teknik Direktörümüzün bir derbi maçinda gerekeni yapacagini ve takimi dogru bir taktikte oynatacagini bilmek uzun zaman sonra sahip oldugumuz bir hazine.

Sahadaki takima gelince, alisik oldugumuz üzereskoru lehimize degistirebilecek 3 kisinin performansi takimi direkt etkileyecek, Yattara, Szymkowiak ve Fatih. Bu oyuncularin yanisira Fener maçinda oldugu gibi diger futbolcular da sahneye çikarsa, Lee yildizlasirsa, Adem Koçak hatasiz oynarsa bu maçi almak için çok büyük sansa sahip oluruz. malesef ankaraspor maçinda oldugu gibi bu maça da konsantre olamayacagiz yeterince ama besiktas da bu maça konsantre olamayacaktir.....besiktas maçini kazaniriz diye düsünüyorum....en kötü beraberlik olur bizim için bu maçta.....

zafercalikoglu
12.12.2005, 09:40
ankara macindak ginbi oynarslar,yeniliriz,zaten bazilarin dedigi hocayi gondermek için yeniliyorlar ama ,sanmiyorum ,

bunlarin kapasitesi bu kadar,

Adem Erdoğan
12.12.2005, 10:08
UMUDUNUZU kirmayin yaw bjk yi inönüye gömecez üstüne fatiha okuyacaz

Adem Erdoğan
12.12.2005, 10:30
organizasyon varmi acaba maça yönelik.

Faik Yılmaz
12.12.2005, 11:17
maalesef artik 4.büyüklügümüz kalmadi kim ne derse desin ne sahada nede medyada onlara cevap veremiyoruz. hiç bir istanbul takimi 2-0 yenerken kendi sahasinda maçi rakip takima vermez.

artik toparlanmamizda zor ben bu zihniyetle bir daha sampiyon olabilecegimize inanmiyorum. çünkü kimsede ruh yok.taraftarda ne yapsin yagmur çamur soguk demeden,siralamadaki yere bakmadan maça geliyor.ama futbolcular onurlarini herseylerini kaybetmisler.

ARTIK 4. BÜYÜK DEGILIZ SIRADAN BIR TAKIMIZ.

selcjK
12.12.2005, 11:19
aslinda iyi oynuyoruz ama defans ve kalecimiz o kadar kötü ki bize kötüymüsüz gibi geliyor, yan toplarda 3 yildir 0 bile degiliz. son 3 yilda 80 gol yemissek bunlarin 60 i yan toptur rahat, gs maçinda gördük bjk yan toplardan 2 gol atti direk, tümer sergen gibi çok iyi orta yapan adamlari var, bizim göbekte de 1.65 lik tayfun, kleberson çok iyi ama onlarda iyi oynamiyor gibi, eller oynarsa ortada bi maç olur gibi. ama bizde gündem maalesef tamamen seçime odaklanmis, bjkde de seçim olacakti ama takim düzelmeye baslarken bunun yanlis oldugunu anladilar vazgeçtiler, AMA BIZ ANLAYAMADIK, tam takim düzelmis derken tak seçim; geçtigimiz hafta ben ulusal ne yerel gazetelerde trabzonspor hakkinda futbolla ilgili bir haber görmedim, hepsi seçim üzerineydi. ister istemez tüm futbolcular bundan etkileniyor..dünde bunun örnegini çok iyi gördük. Futbolcularin kafasi karisik,inançsiz,vurdumduymaz. istanbula maça gidecektim ama dünkü maçtan sonra gitmemeye karar verdim. eger ankaramaçini kazansaydik bjk yi yenip devreyi 4. kapama sansimiz olacakti ama beceremedik. iki çikis kovalayan ekibin maçi olucak kaleci faktörü bjk nin lehine, cordoba çok iyi bir kaleci, defanslarida bizden iyi gibi, ama çok sakatlari var bakalim hayirlisi olsun, olasi kötü futbol+maglubiyette halilodzic istifa eder.

caykarali erhan
12.12.2005, 11:46
walla ne desek yalan olur.smileys/smiley5.gifama yine de biz destekliycez trabzonumuzu.insallah yeneriz.

hakomako
12.12.2005, 11:49
Besiktas-trabzonspor maçinda umutlu degilim bir puan alabilirsek iyi birde arkadaslar trabzon deplasmanda Çok iyi oynuyor ama seçimde var isler yolunda degil Henüz toparlanamadik bu sene böyle olacak mecbur alisacagiz Ama inanin gelecek sezon bizim sezonumuz olacak Dostlar bu zorlu günlerde takimimizi yalniz birakmayalim Lütfen kardesler anlayisli olalim bu günlerde geçecek biraz sabir hep destek tam destek... smileys/smiley32.gif

Kasım Hilal
12.12.2005, 11:50
Ankara'ya yenildik ya..
Simdi gider bunlar BJK maçini alir..
Alir da ne ise yarar onu bilmem...

cIlgInIm
12.12.2005, 12:16
hiç gerek yok simdi bu ruhsuzlar bjk yi yenerdegerleri artar Trabzonsporumdan cok para isterler bu ruhsuzlara cok para vermesin klubumuz zaten paramiz yokk yenilemim ki degerleri düssün kalkmasin bi taraflari yeterince kalkti zaten..

4 5 gol yiyelim ki bi bok olamadiklarini anlasinlar ve hiç bise isteyecek yüzleri kalmasin..

arkadaslar kafaniza takmayin 4 5 gol yesekte biz taraftariz ya alismisizya bise olmaz diyarbakirdan 3 yedik bjk dan 4 yesek nie zorumuza gidecek ki dimi ama..

Allah bildigi gibi yapsin hepsini. Allaha havale etmekten baska bir yolu yok..

hakomako
12.12.2005, 12:43
Vahid hocanin yerinde olsam birakirdim...smileys/smiley7.gif

halil ibo
12.12.2005, 12:52
Besiktas maçinda yenilmeyecegiz.Yine onur mücadelesi yapacaklar.Avrupa'dan yorgun dönecek olan ve eksikleri olan besiktasin bizi yenecegini zannetmiyorum.Ama bizde kazanamayiz.Tipik beraberlik maçi olacak.

Bu kadroyla bizim kazanmamiz için en az 3 farkla öne geçip sonra Jeferson'un içeri alacagi golü çikarmak için durumu yine 3 farka getirmemiz gerekiyor.

yaranozlu
12.12.2005, 13:04
valla ben bile yildim. bugüne kadar hiç bi maçini kaçirmiyodum hatta bjk ve karagümrük maçlari için planlarim vardi ama son maç bitirdi beni. eger o kaleci, ne kalecisiyalamanin teki, kalede durdugu süre daha maça gitmicem. adam maç öncesi rus duasi mi ne yapio. bari biri dua etmesini ögretsin ya. kalecilikle hiç alakasi yok bu adamin. onu trabzonspora getiren kimse bi daha Trabzona girmesin. böyle bi hata affedilemez.ankara maçinin tek sorumlusu da odur. kisacasiBJK maçina gitmicem heralde. ama yine de maç saatinde belli olur.Maçi da kazaniriz heralde ama o kaleciye tahammül edemiom ya....

cIlgInIm
12.12.2005, 14:12
hep kalecinin yediklerini diyorsun ilk yari da cikardigi net 2 tane pozisyonu konusan yok tamam yedigi ilk gol resmen bi fiyasko..

hatta adamin biri söyle dedi macta.. bu kaleciye cekyat atsan tutamaz topu nasil tutsun.

ama kalecinin önünde 2 tane genc tercubesiz oyuncu var (tayfun ve ufukhan) arti bi tanede genc olmayan ve hesapta tercubeli olan erdinç .. erdinç artik kayseriye gitmenin planlari içinde adamlarda para var diyor 2 tana kayseri takimida ligde olunca daha erdinç Trabzonsporda oynrmi oynamaz .. yani bu 3 lü defansin önünde jeferson da olsa dida da olsa gol yerr... keske biz 2 gol atmadan yeseydi de içimiz rahat olsaydi .. dün tek sucu golleri ger yemesi bence

Zafer Keskin
12.12.2005, 14:45
bazi deersler yüzünden gelisim 1 hafta aksayacak yani besiktas maçina gelemicem allah kahretsin bu dersleri :)) su besiktasi geçen sene elimizden kaçirisimizi unutamiyorum yaa 9043 tayfur senin ben... celaleddin yüzünden 1 puandan olmustuk :)) maziyi hatirlayin istedim evelalah yenecegpiz... :))

TRABZONLU_TS
12.12.2005, 14:53
ben diyorum Trabzonun oynadigi maclarin skorlari macin sonlarina dogru beraberse kesin gol yer yeniliriz, eger 1 farkli öndeysek kesin gol yer beraber biter bu hep böyle olmustur yinede öyle olacak gibi bir his var icimde. ins yaniliri8m..

Akın_61
12.12.2005, 15:43
Ankara maçindaki gibi ne oldugu bilinmez bir oyun oynarsak hiç sansimiz yok..ama ezik bahçeyle oynadigimiz gibi oynarsak sansimiz var.....Bence karadeniz halkinda kanserin fazlagörülme sebebi çernobil falan degil asil sebebi takimin böyle kötü oynamasi biz sampiyon olmak istiyoruz....Ilellah ittek yahu...kanser olmayalimda ne yapalim

Hüda Topaloğlu
12.12.2005, 16:14
ARTIK 4. BÜYÜK DEGILIZ SIRADAN BIR TAKIMIZ.

Hemserim biz zaten 4. Büyuk olmadikki hiç, bizim buyuklugumuz eziklerde oldugu gibi basariya endeksli degilki, bizim buyuklugumuz taraftarin takimina bagliligiyla olusmus bir buyukluk, Trabzon kentinin çikardigi kaliteli oyuncularlan olusmus bir buyukluk, kurulmus duzeni asi bir sekilde bozan bir buyukluk, iyi gunde kotu gunde daima sahip cikan ve destekleyen sadik taraftarin olusturdugu bir buyukluk...

Umarim su 4. buyuk sifatini uzerimizden bir an once atar ve gercek buyuklugumuzu sahaya yansitip tekrar eski gunlere kavusuruz...

EmrahYalçınalp
12.12.2005, 16:20
Diyelim ki 5-0 kazandik... Eeee, n'olacak?

Hayirlisiyla su sezon bir bitse de önümüzdeki maçlara baksak!

onurkaradeniz
12.12.2005, 16:22
fener maçina gittik biraz cesaret kazandik iyi oynuyoruz iyi ki gelmisiz maça filan simdi bütün istegim kirildi gel de bu takim için inönüye gitsmileys/smiley5.gifama ben ne kadar böyle desem de biz trabzonsporluyuz her zaman her yerde o formanin!!! pesine gideriz smileys/smiley32.gif

cIlgInIm
12.12.2005, 16:29
bkk da topa uzaktan sert sut vurabilen bircok oyuncu var bizde de bu defans oldugu sürece bjk bizi kolay kolay affetmez..hoca bi delilik yapsada su tomas junu birde 90 dk oynatsa bjk macinda batti balik yan giderse belki atar golünüde bizde derizki al sana tomas jun..

zaten bize gelen forvet oluyor atlamaz öküz (tomas, mehmet yilmaz, agustin vs)

cIlgInIm
12.12.2005, 16:32
agzina saglik valla cok güzel laf ettin ama birde bu büyüklügümüzü futbolcular anlasa.. daha 2 ay önce gelen fransiz asilli hoca anliyor ama yillardir Trabzonda futbol oynayan oyuncular anlamiyor

KUYMAK
12.12.2005, 16:41
Besiktas a sans tanimiyorum. Kalecimiz ve defansimiz normal (bakin ne süper ne de iyi oynamalarini istiyorum sadece normal) oynasinlar.Besiktas a hiç sans vermiyorum.

Schoulzen'TS
12.12.2005, 17:03
Kontrollü oyunla yapamayacagimiz is yok.(isabetli pas,az hata vs.)Jeffersonda dikkatli olmali.

uslanmazlaz
12.12.2005, 17:05
besikatasa hiç sans vermiyorum kesin yenecez

gurbetçi 61
12.12.2005, 17:18
ZOR BIR MAÇ OLACAK,IYI MÜCADELE EDERSEK KAZANIRIZ,

Sacit
12.12.2005, 17:30
bjk nin uefa maçi var yorgun olcaklar.bunu iyi kullanirsak yeneriz.

TS61_NL
12.12.2005, 17:35
Trabzonum alacak........almali............Trabzon icin......Trabzonspor icin.........Trabzonspora gonul veren vefakar taraftari icin.......almali bu maci.......almali.............

TSelif
12.12.2005, 18:00
bu maç kazanilmadan TRABZON a dönülmeyecek..smileys/smiley7.gif

aksi halde çok güzel karsilama bekleyecek onlarismileys/smiley7.gif

szymeks
12.12.2005, 18:28
valla öle moralim bozukki bugün puan durumuna baktimda küme bile düsebiliriz içimden aglamak gelio bütün arklar makara yapio ordan maç verilirmi die bugün ne çalistigimi bile anlamadin eger biraz gururlari varsa bu maçi alirlar bizim için trabzon halki için artik onlari üzmezler ins

onurkaradeniz
12.12.2005, 18:44
bence zor maç beraberlik bile sürpriz olur insallah aliriz da bi moral buluruz

DeliKadir_61
12.12.2005, 19:37
smileys/smiley5.gif

birsey diyemiyecem

hayirlisi olsun

selcjK
12.12.2005, 20:06
bizim için oyna, kendin için oyna, o da yetmiyorsa takim için oyna.

Erinç
12.12.2005, 20:57
Öyle bir hale getirildik ki biz taraftarda bile özgüven sorunu olustu.smileys/smiley7.gif

Hersey olabilir bence bu maçta fark da atabiliriz fark da yiyebiliriz. Yani acayip bir dengesizlik var takimda.

Bu arada bize en çok bozulan da totocular iddiacilar oluyordur. Her maçimiz üç ihtimalli, hayatta banko oynayamazlar smileys/smiley36.gif

61_dnc_TS
12.12.2005, 20:58
alacagizzzzz

Beytullah
12.12.2005, 21:02
zor walla ikitane kötü takimin karsilasmai valla macin sonucu ne olacak bende cok merak ediyorum...

Beytullah
12.12.2005, 21:04
Diyelim ki 5-0 kazandik... Eeee, n'olacak?

Hayirlisiyla su sezon bir bitse de önümüzdeki maçlara baksak!

cok dogru walla bitsede kurtulsak su izdirapan...

onurkaradeniz
12.12.2005, 21:05
taraftari iyi olan kazanirsmileys/smiley2.gif

Yasemin
12.12.2005, 21:13
ikinci lige dusmeden bitse sezon diyorum !!!!!smileys/smiley19.gif

kutoz
12.12.2005, 21:14
Vahid Hoca'nin taktigini adam gibi uygulasinlar, bu maçi aliriz. Tek endisem, maçtan bir gün sonra yapilaak olan kongredir. Insallah, bazi futbolcularin akli kongrede kalmaz.

En rahat kongremiz olan geçen yilki kongreyi hatirlarsaniz, Avni Akerin yanindaki spor salonunda kongre yapiliyordu ve takimimiz Istanbulspor'la maç yapiyordu. Sonuç 1-1 ve giden 2 puan. Sezon sonunda ise bu 2 puanin ne denli önemli oldugunu hepimiz gördük. Insallah bu sefer olumlu yönde motive eder futbolcularimiz.

Unutmadan, bu maça dair bazi arkadaslarimiz belli ki dünün etkisinde kalip olumsuz yorumlar yapiyorlar. Ne olursa olsun, yorum yapilan takim Trabzonspor'dur, Tavsanli Linyitspor degil. Bunu lütfen unutmayalim. Çok kötü dönemde geçirsek, asla Trabzonspor'un büyüklügünü baskalariyla tartismayin. Tartismaya basladiginizda, küçüklügü kabul etmis olursunuz.

Çiksin, Trabzonspor gibi oynasinlar yeter. Eminim ki, skor tabelesi lehimize sonuçlanacaktir.

Mollasalihoğlu
12.12.2005, 21:15
2. lig sözü nedir yaa.

ben bizim ekibe giydireyim o formalari(ortalama 90 kg) o formayi inanarak giyersek kümede kalma gibi bise sözkonusu olmaz.

serbest bi ortam eywallah ama mümkünse ben bu kelimeyi duymak istemiyorum....

onurkaradeniz
12.12.2005, 21:18
bence her takim küme düser ama bizim için geçerli degil

Oruç
13.12.2005, 12:43
Maçtan sonra yorum yapacagim....!

Erbay
13.12.2005, 15:39
Bu maçi da kaybedersek yandik ki ne yandik.Artik tamamen düsmemeye oynariz.Bjkde i.akin ve m.doganin olmamasi avantaj.Biraz önce ligtvde duydum ailton da uçakta bayilmis. O da oynayamaz herhalde.Çünkü durumu ciddi gibiydi

UğuR
13.12.2005, 15:50
Almamiz gereken bir maç.15 gün önceye döndük.15 gün önce F.bahçe maçini akillive disiplinlioynayip kazanabilecegimizi ve bir çikis yakalayabilecegimizi söylüyorduk.simdi ise ayni nakarat ne yazik ki.beceriksizlik ve sansizlik ve yanlis oyuncu degisiklikleriyle kaybettigimiz Ankara maçinin ardindan tam olarak yakalayamadigimiz özgüvenimizi yakalamak için iyi bir sinav.Trabzon Spor formasini giydigini unutmayacak ve kazanmak için elinden geleni yapacak daha dogrusu inanarak sahaya çikacak bir Trabzon takimi niye bu maçi almasin.

Barış
13.12.2005, 16:07
Adamlarin forveti bile yok niye bu kadar havalilar anlamadim.

2 senedir 5 takimlik gruptan ilk 3 e giremiyor herifler,UEFA da final hedefleyen takima bak.

Yarin aksam Guimaraes,sonra biz.

Burçak
13.12.2005, 16:34
onlarda ayni bizim durumda. kendilerini affettirmek için çok hirsi oynayacaklar. deplasmanda zor bi maç olacak bizim için. hayirlisi.

Cakirmelik
13.12.2005, 18:00
Adamlar UEFA dan yorgun gelecek ....Insallah oalcak bu is..smileys/smiley2.gif

Adem Erdoğan
13.12.2005, 18:50
yaw yenecez yaaaaa.maça gelin olm beni yanliz komayin orda.

hakomako
13.12.2005, 19:09
Trabzon bu maçi alir.....smileys/smiley2.gif

Attacking
13.12.2005, 19:28
Futbolcular kongreden etkilenmezse alacaz emin olun.besiktasda is yok.çok iyi oynadiklari manisa maçinda bile 2 gol kontradan 1 gol duran toptan attilar.

onurkaradeniz
13.12.2005, 20:22
insallahsmileys/smiley1.gif

Mollasalihoğlu
13.12.2005, 20:23
Futbolcular kongreden etkilenmezse alacaz emin olun.besiktasda is yok.çok iyi oynadiklari manisa maçinda bile 2 gol kontradan 1 gol duran toptan attilar.

tam bizim defanslik demek ki smileys/smiley36.gif

Attacking
13.12.2005, 20:26
Yok arkadas 90 dakika saldiran fener bile 2 gol atti o da bizimkilerin hatasindan.fb maçindaki gibi akilli oynarsak tahmin edemeyeceginiz kadar kolay olacak emin olun.

DKaraduman
13.12.2005, 21:01
arkadaslar moralinizi bozmak gibi olmasin ama bence alamicaz bizde bu kadar cok artiz adam olduktan sora hicbise yapamayizsmileys/smiley32.gifUFUKHANsmileys/smiley32.gif dan baskasi yalan

Emre B.
13.12.2005, 21:25
Tüm olumsuzluklara ragmen alicaz

serdar61
13.12.2005, 23:27
3 - 0 kaybedicez gibime geliyorsmileys/smiley19.gif Edited by: serdar61

Emre B.
13.12.2005, 23:28
Bilet fiyatlarindan haberi olan var mi?Ona göre maça gitçem veya gitmiycem

selokal61
13.12.2005, 23:38
Bilet fiyatlarindan haberi olan var mi?Ona göre maça gitçem veya gitmiycem

geçen yil 15 idi bu yilda o civarda olur

BDiler61
13.12.2005, 23:55
insallah bu maç kongrenin gölgesinde kalmaz su anda öyle bir hava var

erdi-61
14.12.2005, 11:28
trabzon bu maci alir, yine biz havalara gireriz hersey cok iyi gidiyormus gibi. sonraki maci da yine kaybederiz.

onurkaradeniz
14.12.2005, 13:43
alacaz insallah

TS61_NL
14.12.2005, 14:12
Umarim kazaniriz.........kazanmaliyiz.........Bordo-mavi renkler icin..........bu taraftar icin...........kazanmalilar.........Haydi Trabzonum, goster herkese bordo-mavinin gucunu...........Herseye ragmen: en buyuk degil TEK buyuk TRABZONSPOR smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

cIlgInIm
14.12.2005, 17:10
eger futbolcular bjk yi yenersek ankaraspor macini unutacaz saniyrswalar yaniliyor...

tek unutturma yolu 2. yari ankaraspor macinda ilk yari 2 gol yer ankaradan sonra son 4 dk kala 3 gol atar maci alirsak belki unuturz...

halil ibo
14.12.2005, 17:16
Sadece maçi gündemde tutmak için yorumumu tekrarliyorum.Tipik beraberlik maçi,büyük olasilikla berabere bitecek.Yalniz bir istisnasi var jimnastikçi kargalar baliyla-yada bizimkilerin enayiligi sonucu atacagi bir golle-kazanabilir.

falcon61
14.12.2005, 18:41
Valla ne moral kaldi ne istek artik ha maça tabiki gidicemde Anorthosis-Diyarbakir-Bide bu son ankaraspor maçlari yikti beni hepsinde rezil olduk.....

Burçak
14.12.2005, 18:42
besiktasin bizden çok ii tarafi yok. onlari orda yenmeliyiz. devre arasina daha rahat bi psikolojiyle girmeliyiz.

http://img208.imageshack.us/img208/6154/efsanedoguyortest7tm11rg.gif

Tahsin Armutcu
14.12.2005, 20:32
rakip besiktas.futbolcunun rehavete kapilma sansi bile yok.motivasyon ust duzey olacaktir bence ve maci alacaz gibi bir his var.

lovehakan
14.12.2005, 21:01
bencede maçi aliriz ordanda karamgümrüge geçeriz

onurkaradeniz
14.12.2005, 21:07
istanbulu dizecez yabi bu haftasmileys/smiley1.gif

ancibranoz
14.12.2005, 21:28
smileys/smiley7.gifGeçen hafta yenseydik bu haftaki galibiyetle bjk nin önüne geçerdik. Artik prestij için oynuyoruz baska birsey degil. Rezalete bak.smileys/smiley7.gif

arhavili08
14.12.2005, 22:18
hocam umut fakirin ekmegi umut bitmez bak bence kayseriler ikinci yari dususe gececek devre arasini iyi degerlendirirsek bi ihtimal besiktas la 3 luge oynariz

arhavili08
14.12.2005, 22:20
bu arada bu tip maclarda hic bir sonucsupriz olmaz tabi yeterki bizimkilerin mucadele ettigini gorelim

selokal61
14.12.2005, 22:20
futbolda heran hersey olabilir su bjk yi yenip aramizdaki puan farkini kapatmaliyiz

ikinci yari belki toparlaniriz da ilk 3 ü zorlariz

Emre B.
14.12.2005, 22:55
Fener maçinda ki gibi oynayalim kesin yeneriz.Ama ankara maçindaki gibi oynarsak yeniliriz

Barış
14.12.2005, 23:04
bjk 3-1 önde,Ibrahim Toraman 2 gol atti.

Dikkat etmek lazim.

selokal61
14.12.2005, 23:07
duran toplarda etkili olmaya basladilar

vahid hocanin iyi analiz etmesi lazim kara gargalari

Zeki Çelenkoğlu
14.12.2005, 23:11
besiktas bizi çok da rahat yener. fanteziye hiç gerek yok. bari fark yemesek. söyle 1-0 filan. baska düsüncesi olan var mi?smileys/smiley18.gif

eren_61
14.12.2005, 23:17
fantaziye bencede gerek yok yeniliriz.baska söze gerekte yok

Nytre
15.12.2005, 00:09
bence trabzonspor prestij için oynamiyor. çünkü ilk iki takim ondan sonra gelen 5takimdan koptu ki bu 5-6 takimin puanlari birbirine o kadar da uzak degil ayrica bu 5-6takim çok istikrarsiz...

bence ortada bitmis bir lig yok bizim için.. 3 ve 4.lük sansimiz hala var.

Nytre
15.12.2005, 00:12
niye bjk bizi çok rahat yeniormus anlamis degilim.. bu sene iki takimin birini al öbürüne vur!

Barış
15.12.2005, 00:24
besiktas bizi çok da rahat yener. fanteziye hiç gerek yok. bari fark yemesek. söyle 1-0 filan. baska düsüncesi olan var mi?smileys/smiley18.gif

Bu da bi yorum tabii.

tunganyan
15.12.2005, 00:29

Bu da bi yorum tabii.

az önce izledigim besiktastan da fark yiyceksek...

ne olursa olsun fark yemesek de az gol yesek nasil bi anlayistir. en küçük takimlar bile en kötü ihtimal puan için maça çikarken böyle bisey dügsünmek???smileys/smiley5.gif

Hasan Nasrallah
15.12.2005, 02:12
ne yenilmesi

IBRAHIM YATTARA kara kargalarin POPOSUNU

PATLATACAK

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

İ.Öztel
15.12.2005, 02:42
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Erdinç Dilek
15.12.2005, 08:36
takim olarak fazla bir umudumuz ve amacimiz kalmadi arkadaslar, o yüzden üç kiz kardesler hariç oynadigimiz maçlarda gerekli motavisyonu gösteremiyor ve puan kaybediyoruz. takim kendini taraftarina afferdirmek ve kendilerini kanitlamak adina üç kiz kardeslerle oynadiklari maça daha bir motive olarak çikiyor o yüzden ankara maçindaki gibi mahkum bir takim seyretmeyecegiz, skor ne olur bilmiyorum ama güzel bir maç seyerecegimiz kesin...

Emre7
15.12.2005, 09:09
dünkü maçlarini izledim öyle saldiran bir takim deil. demeyin bana elenecekleri maçta niye oynasinlar. çikma umutlari vardi 2-1 den sonra bile oynamadilar.yabancilarida etkisiz gördüm. bizimkilere bir titresim gönderdim :) eger titreyip kendilerine gelirlerse aliriz derim.

Faik Yılmaz
15.12.2005, 09:44
adamlarin ligden baska bir umutlari klamadi.tepki çekmemek için maça asilacaklardir. ama derbi maçlarinda havasi baskadir. symek,lee,yattara ve fatihten üçü gününde olursa bu takim durdurulamaz......

cIlgInIm
15.12.2005, 11:35
hocalarina karsi mahcup olmussalar eger ankara macindan bu bjk macini hem hocalari hemde yeni gelecek yönetimleri için almalari lazim.. ama bu ruhsuzlar 2 0 dan 3 2 mac veriyorsa umutsuz vaka ama Allah büyüktür ne diyelim

noname
15.12.2005, 11:51
Camianin gündemi bu maç degil ki. Ben çok zor görüyorum galibiyeti. Kimseye de kizmam zaten. Biz bile persembe olmus daha yeni bu maçi konusmaya basladik. Futbolcular ne yapsin? Onlar da bu maçi mi düsünüyordur yoksa kongreyi mi? Skor tahmin yarismasinda size söylerim maçin sonucunu yine. smileys/smiley2.gif

Adem Erdoğan
15.12.2005, 12:06
BILET FIYATLARI

VIP UST B - E: 220 YTL (220.000.000 TL)
VIP UST A - F: 165 YTL (165.000.000 TL)
VIP ALT C - D: 165 YTL (165.000.000 TL)
VIP ALT B - E: 150 YTL (150.000.000 TL)
VIP ALT A - F: 120 YTL (120.000.000 TL)
NUMARALI ORTA: 120 YTL (120.000.000 TL)
NUMARALI KENAR: 100 YTL (100.000.000 TL)
KAPALI UST: 80 YTL (80.000.000 TL)
KAPALI ALT: 55 YTL (55.000.000 TL)
YENI AÇIK: 25 YTL (25.000.000 TL)
ESKI AÇIK: 20 YTL (20.000.000 TL)

Arkadaslar bilet fiyatlari yukaridaki gibi.Eski açiktayiz yine.Bilet fiyatida 20 milyondur büyük bi ihtimalle.Katilimlarinizi bekliyoruz.

Emorfo
15.12.2005, 12:57
Olmaz böyle bir yaw. Ulan yine BJK maçina Serdar Tatli'yi vermisler. Yeter artik güçlü yönetim derken ne demek istedigimiz herhalde simdi daha iyi anlasiliyor. Ben su su hakemleri maçlarimda istemiyorum diyeceksin istedigini da yapacaksin. Allah sonumuzu hayir etsin...

Serdat Tatli ile daha maç kazanamadik.. Yönettigi BJK maçlarinin hemen hemen hepsinde fark yedik...

Oruç
15.12.2005, 13:00
Dogru abi.Türkiye'de bundan daha kötü bir hakem görmedim ben.Adamin yönettigi BJK maçinda 5 yedik+Fatih de yan hakemle diyaloga girdi diye kirmiziyi yedi!!!

yakup midi
15.12.2005, 13:02
besiktas maçini kazaniriz insallah merak etmeyin onlar daha bikkin durumda.....bu maç iyi konsantre olan maçi alir....bizim futbolcular iyi konsantre olacaklar çünkü kara kapli defter vahidin elinde....revizyon felan olur kimler gidecek kimler kalacak bu günler belli olur...

Faik Yılmaz
15.12.2005, 14:35
bu takimda kalacak olanlar

FATIH, YATTARA , SYMEK , LEE , ERDINÇ VE UFUKHAN GERISININ DEGISMESI LAZIM BASKA YOLU YOK.......

halil ibo
15.12.2005, 14:43
Bence hangisiverilse tepkimiz olacakti hakeme.Çünkü adamlar sahada adaletdagitmak yerine eziyet veriyorlar.Hele bu soysuz birdedövecek gibi suratini karartiyor.Fatih'in ters tarafina gelmez insallah.Zaten bu sene is çigrindan çiktio kirmizi kartin acisini bir tokatla alabilir.smileys/smiley7.gif

61_dnc_TS
15.12.2005, 16:13
SERDAR TATLI KÖTÜ HAKEM DEGILDE BIZE TERS GELIYOR...

oyuncularimiz bunu bilerek daha dikkatli oynamalari lazim sahada ....

Besiktasin durumu bizden iyi degil yenecegimiz kanisindayim...

cIlgInIm
15.12.2005, 16:50
yenecezde serdar tatliyimi bjk yimi :)

falcon61
15.12.2005, 16:53
Arkadaslar biletixde fiyatlar açiklandida bize yer ayrilmismi satislar baslamismi bilen yada biletini alan varmi?

KESKIN_34
15.12.2005, 18:01
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=center width=263 bgColor=#f59a20 height=25>Futbol (http://www.biletix.com/live/maind.php?category=1&amp;subcategory=1) </TD>
<TD vAlign=center align=right width=150 bgColor=#f59a20>http://www.biletix.com/img/&#101;vent_info_3_taksit.gif (http://www.biletix.com/taksit.php)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2 height=162>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=413>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=119 height=119>http://www.biletix.com/&#069;ventImages/bjk.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=294>
<TABLE height=119 cellSpacing=0 cellPadding=2 width=294>
<T>
<TR bgColor=#eaeaea>
<TD =name vAlign=center align=left height=40>http://www.biletix.com/img/trans.gif</TD>
<TD =name vAlign=center align=left colSpan=3 height=40>Besiktas - Trabzonspor
18 Aralik Pazar 19:00</TD></TR>
<TR>
<TD =ayrinti vAlign=top align=left bgColor=#cddeee>http://www.biletix.com/img/trans.gif</TD>
<TD =baslik vAlign=top align=left width=74 bgColor=#cddeee>Mekan</TD>
<TD =baslik vAlign=top align=left width=5 bgColor=#cddeee>:</TD>
<TD =ayrinti vAlign=top align=left bgColor=#cddeee>BJK Inönü Stadyumu (info (http://www.biletix.com/live/n_search&#102;orm.php?mekan=IN))</TD></TR>
<TR>
<TD =ayrinti vAlign=top align=left bgColor=#b9c8d7>http://www.biletix.com/img/trans.gif</TD>
<TD =baslik vAlign=top align=left width=74 bgColor=#b9c8d7>Bilet Fiyatlari</TD>
<TD =baslik vAlign=top align=left width=5 bgColor=#b9c8d7>:</TD>
<TD =minitext vAlign=top align=left bgColor=#b9c8d7>Bilet fiyatlari asagidadir - - - - - - - - - - - </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#f59a20 colSpan=2 height=43>http://www.biletix.com/img/but&#111;n_new_oturma_plani.gif (http://www.biletix.com/live/wts&#101;vent.php?&#069;ventcd=FJK09#)http://www.biletix.com/img/trans.gif http://www.biletix.com/img/1_new_image.gif (https://www.biletix.com/wtssecure/etkinliksat.php?&#069;ventCode=FJK09) http://www.biletix.com/img/trans.gif </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2 height="100%">http://www.biletix.com/img/trans.gif
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=413>
<T>
<TR>
<TD class=&#101;ventayrinti vAlign=top align=left width=119 background=/img/&#101;ventinfo_left_back.gif><!-- arkadasina gönder bölümü orjinali
<table width="119" height="80" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<TR>
<td width="119" align="right" valign="middle" bgcolor="#FFFFFF" ="ayrinti">/img/but&#111;n_new_arkadasina_g&#111;nder.gif (#)/img/trans.gif
/img/but&#111;n_new_yaziciya_g&#111;nder.gif (#)</TD>
</TR>
</TABLE>
-->
<TABLE height=30 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=119>
<T>
<TR>
<TD =ayrinti vAlign=center align=right width=119 bgColor=#ffffff>http://www.biletix.com/img/but&#111;n_new_yaziciya_g&#111;nder.gif (http://www.biletix.com/live/wts&#101;vent.php?&#069;ventcd=FJK09#)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD =ayrinti vAlign=top align=left width=7></TD>
<TD =ayrinti vAlign=top align=left width=287 height="100%">
<DIV style="OVERFLOW: auto; WIDTH: 287px; HEIGHT: 600px">
<DIV align=left>
<TABLE height=600 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%">
<T>
<TR>
<TD =ayrinti vAlign=top align=left height=600>

Kisi basi bilet limiti 5'dir. Bu sayi üzerinde alinan biletler iptal edilecektir.
BILET FIYATLARI

VIP UST B - E: 220 YTL (220.000.000 TL)
VIP UST A - F: 165 YTL (165.000.000 TL)
VIP ALT C - D: 165 YTL (165.000.000 TL)
VIP ALT B - E: 150 YTL (150.000.000 TL)
VIP ALT A - F: 120 YTL (120.000.000 TL)
NUMARALI ORTA: 120 YTL (120.000.000 TL)
NUMARALI KENAR: 100 YTL (100.000.000 TL)
KAPALI UST: 80 YTL (80.000.000 TL)
KAPALI ALT: 55 YTL (55.000.000 TL)
YENI AÇIK: 25 YTL (25.000.000 TL)</TD></TR></T></TABLE></DIV></DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

POYRAZ
15.12.2005, 18:04
Sakin kafayla oynarsak eziktasi ezecegizama Serdar TATLI pisligi beni düsündürüyor.

Adem Erdoğan
15.12.2005, 19:14
AZ ÖNCE BILET ALDIM ESKI AÇIK 20 MILYON RAKIP TARAFTAR TRÜBÜNÜ AÇILMIS.Hadi usaklar takima destek için inönüye akin edelim hatta geçen sene oldugu gibi topluca gidelim.Unutmayinki bu sezon istanbuldaki SON MAÇ o yüzden bu maç istanbuldaki trabzonsporlular için çok önemli.Ankara maçi geride kaldi artik KARAGALARI inönüye gömecez buna yürekten inaniyorum.

selokal61
15.12.2005, 19:23
hep destek tam destek

herkes inönüye gelmeye çalissin bu istanbuldaki son maçimiz

Trabzonsporum
15.12.2005, 19:51
Icimden bir ses kaybedecegiz diyo .. ankaraspora yenildik besiktasa haydi haydi yeniliriz gibisinden.. ama diger yandanda ts'nin büyük takimlarla oynarkenki mücadelesini göz ardi edersek sanki berabere kaliriz HI?

Keleşoğlu
15.12.2005, 19:58
aliriz bu maci

tonyali_61
15.12.2005, 20:21
<LI> bu maci alicagiz baska yolu yolu yooooooooooookhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif</LI>

Adem Erdoğan
15.12.2005, 20:34
baslatmayin sarap çanaginiza gelin mnaça.

#10 Fietra
15.12.2005, 20:57
MHK yuhlar olsun sana belali hakemi verdin bize yahu.Serdar Tatli maçimizin hakemi BJK ile yaptigimiz ve Serdar Tatli'nin yönettigi 2 maç hatirliyom ikisi de 5-0 bitmisti sanirsam?

BDiler61
15.12.2005, 21:14
MHK yuhlar olsun sana belali hakemi verdin bize yahu.Serdar Tatli maçimizin hakemi BJK ile yaptigimiz ve Serdar Tatli'nin yönettigi 2 maç hatirliyom ikisi de 5-0 bitmisti sanirsam?

serdar tatli ismini duyunca benimde aklima geldi bu.Istanbuldaki maçta fatih i atmisti

falcon61
15.12.2005, 21:30
MAç için bi bulusma yeri yada onun gibi bisey varmi?

Emre B.
15.12.2005, 21:34
Ulan paranin gözü kör olsun be.Gelmek istedigim maça para yok diye gelemiyorum smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

Onur
15.12.2005, 21:36
Bu maçtan maglup ayrilmamak için her yolu denemeliyiz. Yoksa harbi biteriz...

Harun
15.12.2005, 22:13
Gs maçinda kötü futbol ve yenilgi,fb maçinda iyi futbol ve beraberlik sira geldi galibiyete.Her nekadar bjk bizi en iyi halimizle ve kendileirinin en kötü haliyle yenmeyi basarabiliyorsa da artik inönüde galibiyet bekliyorum.ve ya fark yeriz yada fark atariz diyorum.Bu maçin skoru en az 2 farkli olursmileys/smiley2.gif

sanatik
15.12.2005, 22:32
inschallah yenecegiz.

sadece iki kelime.

batugol
15.12.2005, 22:35
TS 3-BJK 1

61_dnc_TS
15.12.2005, 22:35
ölümüne taraftar.....

TSezgin61
15.12.2005, 23:05
valla ben hic birsey demiyorum, bu isi feer maci gibi ciddiye almazlarsa ozaman isimiz yas. yoksa yenecek gücümüz var. buarada sakatliklar falan bahane, bizim futbolcular gol atip öne gectimi simariyor, karsidaki takimi kücümsüyor. ondan sonrada olan oluyor....

onurkaradeniz
16.12.2005, 01:09
Gs maçinda kötü futbol ve yenilgi,fb maçinda iyi futbol ve beraberlik sira geldi galibiyete.Her nekadar bjk bizi en iyi halimizle ve kendileirinin en kötü haliyle yenmeyi basarabiliyorsa da artik inönüde galibiyet bekliyorum.ve ya fark yeriz yada fark atariz diyorum.Bu maçin skoru en az 2 farkli olursmileys/smiley2.gif
harun abi agzindan bal akiyo mu desem agzini hayra aç mi desemsmileys/smiley1.gifinsallah aliriz

laz_hayri_61
16.12.2005, 10:40
bulusma yeri belirlendimi arkadaslar toplu olarak gitsek öçok iyi olur

KAZANACAGIZ..................ÇÜNKÜ BIZ TRABZONUZ...........

Külünkoğlu
16.12.2005, 10:40
bu arada bulusma yerimizi ve zamanini unutmayalim arkadaslar...

Külünkoğlu
16.12.2005, 10:43
Arkadaslar besiktas maçi organizasyonunda yaziyor ama her ne hikmetse bizim milletimiz organizasyon dedimi yanina ugramiyor.

Pazar günü Taksim Istiklal caddesindeki gs lisesinin önünde saat 15:30'da bulusuyoruz.

Mollasalihoğlu
16.12.2005, 10:59
beyler maça gelecek olanlar organizasyona da gelsin..

istanbul adam görsün...

Külünkoğlu
16.12.2005, 11:11
Tekrar hatirlatalim.

Pazar günü Taksim Istiklal caddesindeki gs lisesinin önünde saat 15:30'da bulusuyoruz.

Attacking
16.12.2005, 12:15
çok kötü defanslari var biraz da havalilar indirmemiz lazim havalarini.

onurkaradeniz
16.12.2005, 12:50
arkadaslar maça toplu gidelim... organizasyona herkes katilirsa iyi olur Pazar günü Taksim Istiklal caddesindeki gs lisesinin önünde saat 15:30'da bulusuyoruz.

TSelif
16.12.2005, 12:54
kus avlayan tek balik KARADENIZ de vardir..smileys/smiley2.gif

onurkaradeniz
16.12.2005, 12:57

cIlgInIm
16.12.2005, 13:23
afrika disindaki en yirtici kaplanlar Trabzonda yetisir..

bunuda böyle bilin...

Emre7
16.12.2005, 13:54
baslatmayin sarap çanaginiza gelin mnaça.

iste gerçek bir karadenizli

Emre7
16.12.2005, 14:05
ben gene güveniyom bu takima Atay Aktug gibi düsünmek istiyorum

"bu takim geçen sene ligi 2 bitirdimi ... bizim en iyi transferimiz kadromuzu korumak....."

hadi Atayli son maç galiba hadi hayirlisi galibiyet bekliyorum

Dursun Ali Bahçekapılı
16.12.2005, 14:16
Bana biraz önce organizasyon msji geldi.Msjda bmn@org yazmasi beni cok mutlu etti.Yasa BMN

yaranozlu
16.12.2005, 14:28
ben de gelecem maça ama bileti ancak pazar günü alabilirim. ins. bilet kalir....

Nytre
16.12.2005, 15:52
Tekrar hatirlatalim.

HADİ ARKADASLAR LÜTFENMAÇA GİDENLER ORGANİZASYONA KATILSINLAR BU İLK DEFA OLMAYACAK!!! BU BİR GELENEK OLSUN ARTIK...

zafercalikoglu
16.12.2005, 16:13
ne olursa olsun buyuk mac bizim için yenmek lazim,onlarda kotu ama bizim daha çok ihtiyacimiz var,

mavidenizim61
16.12.2005, 16:56
smileys/smiley2.giffeneri elimizden aldilar ama besiktas'i alabilirler mi bilmiyorum ama biz teslim olmayalim gerisi kolay....

mavidenizim61
16.12.2005, 16:58

smileys/smiley5.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

Mayls
pek umutlu degilim ama baskanimiza son bi hediye yapalim hadi Trabzon

sbay
mactaki 11' imiz

jefferson

ufukhan tayfun erdinc celaleddin

yattara adem hüseyin szymek leee

FATIH TEKKE*

*NOT:Bu mactaki en etkili silahimiz olacak transfer haberlerinden etkilenmezse gol bulacaktir

Bülent Bayraktar
16.12.2005, 17:00
kazaniriz kazaniriz
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

onurkaradeniz
16.12.2005, 17:05
insallah insallahsmileys/smiley1.gif

laz_hayri_61
16.12.2005, 17:13
lütfen arkadaslar maça gelenler organizasyonada katilsin LES KARGALARI ADAM GÖRSÜN................

eren_61
16.12.2005, 17:20
ben umutlu degilim ama ins bu maci biz aliriz

Semih Kırsüleymanoğlu
16.12.2005, 17:32
alicagiz... okadar

BDiler61
16.12.2005, 17:50
maç kongrenin çok gölgesinde kaldi.Futbolcular iyi konsantre olurlar insallah

oumaer61
16.12.2005, 17:52
alicagiz... okadar

insallah.... hele ankaraspor maçindan sonra smileys/smiley19.gif

imported_yomrali61
16.12.2005, 17:54
insallah iyi konsantre olurlar. gerçi ne olursa olsun bu maç bizim hem de3-1smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

TSelif
16.12.2005, 17:57
taraftarimizi sezon arasina galibiyetle sokmak istiyoruz diyolaaaaar,,,ins.smileys/smiley5.gif

Emre7
16.12.2005, 19:53
Allahim sen bizim oyuncularin ayaklarina kuvvet kafalarina beyin verki formanin degerini verebilsinler.

hadi hayirlisi

galibiyet bekliyorum

immortal_TS
16.12.2005, 20:57
Çok zor maç sadece eziklerin maçindaki taktigi uygulamakda yetmez bu kargalara daha fazlasi gerekiyor Allah yardimcimiz olsun bizi oralarda utandirmasinlar yeter.

onurkaradeniz
16.12.2005, 20:58
amiiiiiiiinnnnnnnnnsmileys/smiley1.gif

61_dnc_TS
16.12.2005, 21:59
bence besiktas bizdende kötü.hemde moralsiz olacaklar.....

Emre B.
16.12.2005, 22:00
Alcaz merak etmeyin

superstar22
16.12.2005, 22:19
almasina alirizda ...

alper7950
16.12.2005, 22:53
bu haftada maçimizda bol gol olur

ben herseye ragmen puan alacagimizi düsünüyorum

selcjK
16.12.2005, 23:11
AYNI SEY AYNI SEY AYNI SEY

gazetelere bakin seçimden baska haber yok yine aynisi geçen hafta gibi futbolcular yine etkilenicek, hoca etkilenicek, taraftarlar bile etkilenicek, kimseyi bjk maçini konusurken görmedim fakat herkes seçimi konusuyor millet maç oldugunu bile unuttu, maalesef geçen haftakinden öte birsey olmaz, tek fark öne geçmeden yeniliriz.

Mehmet
16.12.2005, 23:31
Hayirli bir seçim sonucu bekliyoruz.
Zaten kaybetmisiz kaybedecegimiz kadar.
Yeni Baskan ve yeni yönetimin alacagi bir kaç iyi futbolcu için
meraklaniyorum simdiden.
Koskoca bir ilk devre bitti bi zevk almadik Fenerbahçe maçindan baska.
Bizim gücümüz bir fenere yetiyo ancak.
Bakcaz yeni yönetimin icraatlari ne olucak umutla 2. devreyi bekleyecegiz. Bu bJK maçini ben simdiden kaybedilmis gözüyle bakiyorum. Ama maç bu top yuvarlak iyi bir hakem yönetimi ve sans faktörünün bizden yana olmasi ile neden bu maçi kazanmayalim.
Belkide biz kazanacagiz. Hiç degilse devreyi puanla kapatalim ve bir Istanbul takimini kendi sahasinda yenerek hemde. Ne güzel olur eger galip gelirsek insallah.
Geçen sene ki Bjk Trabzonspor maçinda Ibrahim Yattara iyi oynayamamisti. Bu sefer eger iyi oynarsa SZYMEK ile beraber
yine umut ediyorum güzel seyler. Basarilar Trabzonspor.
Çok özledik senin gökgürültünü haydi bastir. Hayde.

falcon61
17.12.2005, 00:10
Bosverin seçimi falan maç için nerde bulusuyoruz ?smileys/smiley4.gif

onurkaradeniz
17.12.2005, 00:33
15:30 da taksim gs lisesi önünde toplaniyoruz maça gelecek arkadaslar organizasyona katilsin lütfen !!!smileys/smiley2.gif

kutoz
17.12.2005, 00:36
3-1 aliriz takmayin kafanizi. Tabi hakem cesaret edip, dogru karar verirse... Maça gidecek arkadaslar, lütfen gelemeyen bizleri de düsünerek iki kisilik tezahürat yapiniz... Bir gün olur, bu borcumuzu öderiz...

onurkaradeniz
17.12.2005, 00:43
borcunuz çogaldi valla usaklarsmileys/smiley2.gif

Semih58
17.12.2005, 01:07
Besiktas 1 TRABZONSPOR 7

Hasan Cubukcu
17.12.2005, 02:31
Besiktas 1 TRABZONSPOR 7 kobra neden olamsin insallah insallah, o 7:1 macdaki göz yaslarimin hesabi da sorulmus olur o zaman smileys/smiley2.gif.

dosteyevski
17.12.2005, 09:10
Arkadaslar bu teknik direktör bizim için bulunmaz bir sans o na sahip çikalim adamin agzindaki sakizla ugrasmayin yahu...halilodzic trabzonsporu oynadigi basma kalip futboldan kurtarabilir lütfen sahip çikalim

Ustaalioğlu
17.12.2005, 10:47
ne 7-1i ya.. bu maci bilmem de karagumruge de yenilirse bu takim bu seneki misyonunu tamamlamis olur, yasamadigimiz tek rezillik 2. lig takimina yenilmek, onu da tamamlasin bu arkadaslar...

eren_61
17.12.2005, 12:44
bu güne kadar yenicegimizden ümitli degildim ama mac yaklastikca bu maci alicagimiza inaniyorum.baska yol yok mutlaka mac bizim

ah_met
17.12.2005, 12:52
bencede trabzon derbilerdeki oynadigi gibi oynarsa bjk maci aliriz ve artik ikinci yariya bambaska bir trabzonspor olarak gireriz ama bu takim teknik direktörü gercekten türkiyenin en iyi hocasidir ona sahip çikalim ve her dediklerini yapalim bu adam bizi sampiyon yapabilecek kapasiteye sahip bir kimse lütfen onu kaçirmayalim...

selcjK
17.12.2005, 14:37
<H3>Fatih Istanbul'a silahiyla geldi</H3>
<DIV id=metin>Turkcell Süper Ligi'nde yarin Besiktas ile karsilasacak olan Trabzonspor, Istanbul'a geldi.

Havalimaninda gazetecilerin sorularini yanitlayan takim kaptani Fatih Tekke, her iki takim için de zor bir maç olacagini vurgulayarak, ''Iki takimin da durumu çok iyi degil. Ama sonuçta bir derbi maç ve bu tip karsilasmalarin sonucu önceden tahmin edilemez. Trabzonspor da Besiktas da ne kadar eksikleri olursa olsun, kendilerine yakisan bir mücadele gösterecektir. Biz kazanip, taraftarimizi sevindirmek istiyoruz'' dedi.

Bu arada, golcü futbolcunun Istanbul'a silahiyla geldigi gözlendi. Havalimaninda silahini Silah Teslim Masasi'ndan alan Fatih Tekke, bir gazetecinin, ''Tehdit mi aliyorsunuz?'' sorusuna, ''Hayir, bizi kim tehdit edebilir'' diye yanit verdi.
Bordo-mavililer, hazirliklarini bu aksam yapacaklari idmanla tamamlayacaklar.

ilginç valla </DIV><? if ( 'var' == '' ) : ?>

61_dnc_TS
17.12.2005, 15:17
besiktas tribününe bordo çekelim ve cevabini bekleelim....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

uslanmazlaz
17.12.2005, 15:19
allahin izniyle inönüden galibiyetle ayrilacaz

erdi-61
17.12.2005, 15:50
arkadaslar besiktasi yenecegiz havalara girecegiz yine ve sonraki maci kaybedecez.

alisalim artik buna....

61_dnc_TS
17.12.2005, 16:01
besiktas tribününe bordo çekelim ve cevabini bekleelim....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

bi bildigimiz var...

falcon61
17.12.2005, 16:06
dün 12de 5 bilet aldim Ts sirasi 1di 5de 2 tane aha aldim 2 idi bugün aldim 11 olu diyecegim o ki nooluyo yaw maça gitmiyomusunuz?

halil ibo
17.12.2005, 16:06
Bu maçin havasina hiç giremedim.Kongreden midir,nedendir bilemiyorum ? Benim üzerimdeki bu umursamazlik insallah futbolcularimizda yoktur ! Hos onlarin ne yi umursayip neyi umursamadigini bu sene çözemedik ama.smileys/smiley5.gif

Nytre
17.12.2005, 16:20
OLABILIR.. sanki öyle bir maçmis gibi...

falcon61
17.12.2005, 16:36
Bu araa bana galatasaray lisesinin önünde bulusucaz denildi umarim kesindir bisi daha ben saece msn den onukaraeniz in resmini biliyorum nasil tanicam sizi?(yanima arklarimida getiriyorum 8 kisiyiz)

viyatrabzon
17.12.2005, 16:59
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">trabzonun isi blli olmaz derbilerde iyiyiz ama besiktas ta toparlandi bu aralar dikkatli olmaliyiz ne olcak bilemiyorum inssallah yeneriz insallah smileys/smiley1.gifsmileys/smiley16.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif</TD></TR>

POYRAZ
17.12.2005, 16:59
Bu araa bana galatasaray lisesinin önünde bulusucaz denildi umarim kesindir bisi daha ben saece msn den onukaraeniz in resmini biliyorum nasil tanicam sizi?(yanima arklarimida getiriyorum 8 kisiyiz)

Onlar atkilarindan falan belli olur zaten....

Bu maci almaliyiz, alacagiz. Besiktas kesinlikle ve kesinlikle bizim kadar kaliteli bir takim degil.

bahadır2561
17.12.2005, 18:50
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu maçtan kesinlikle puan alacaz...ama i.akin'i ii tutmaliyiz...smileys/smiley2.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Murat'
17.12.2005, 19:29
walla isimiz yine çoooooooooooook zorr

61-firtina
17.12.2005, 19:55
KAZANMAMIZ IÇINiLK YARI GOLYEMEMIZ LAZIM

serdar61
17.12.2005, 20:02
trabzonumun orani çok ii iddaa da.. gene oynucam tabikine trabzona.. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

İHSAN
17.12.2005, 20:07
BU MAÇI ALSAK DA ALAMASAKDA IYI FUTBOL OYNAYACAGIMIZIN GARANTISINI VEREBILIRIM...AMA YENECEGIZ....

STADA BAGIRMAYACAK TSli GITMESIN LÜTFEN. BIZLERE YER KALMIYOR!!!!

KESKIN_34
17.12.2005, 20:20
bilet kaldimi ya arkadsa alcam bilgisi olan varsa ...

Külünkoğlu
17.12.2005, 20:27
bu aksam biletix'den aldin aldin, alamadin kalirsa stad giselerinden alabilirsin.

KESKIN_34
17.12.2005, 20:37
tamam abi saol ben aldim da arkadasa alcam....

aka5
17.12.2005, 20:57
arklar lutfen bu maca gelin eger bu maci alirsak takim moralli sekilde bitirir ligi .eger ilk 2 3 4 olmak istiyosal bu mac kopma maci eger alirsak bjkle puani 2 puana indircez eger kaybedersek bjkle puan farki acilcak iice bjk nin mac kaybetmesini beklicez ikinci yari ins aliriz .ibrahim toraman dan korkuyorum macta adam 2 mactir dokturuyor ins cok kotu olur bizim mac arklar yarin herkes orda olsun lutfen!!!! fener macinda nasil kadikoyu yiktiksak inonuyude yikicaz arklar.

Barış
17.12.2005, 20:58
la bjk kime fark atmis ki bize atacak kimdir la onlar.

ShadoW
17.12.2005, 21:36
Yarin sizlerle taksimde olacagim ama maca gelemiyecegim. En azindan sizleri bi gormus tanimis oluruz. Maca gelince BJK savunmasinin dandikligini kullandik kullandik, kullanamadik bu topcularin alayini refresh...

imported_yomrali61
17.12.2005, 22:03
bjk savunmasi savunma degil mübarek forvet gibi oynuyor

toromanin attigi goller youlayi geçmistir herhalde...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Barış
17.12.2005, 22:35
Ligde Besiktas ile 62 kez karsi karsiya gelen ekibimiz, 24 kez sahadan galibiyetle ayrilirken, rakibine 24 kez de maglup oldu. 14 karsilasma ise beraberlikle sonuçlandi.

Son üç maç:

2003-04 Trabzonspor-Besiktas : 3-0
2004-05 Trabzonspor-Besiktas : 1-0
2004-05 Besiktas-Trabzonspor : 1-0

Emir BAYRAK
17.12.2005, 22:47
Aldim bileti yarin görüsürüz bu arada Metin abi kadikoyden kacta cikacaksiniz?

Ali Sırrı
17.12.2005, 23:12
Ben herseye ragmen Trabzonspor'um yener diyorum.Yarin Besiktasli bir arkadasla yan yana izleyecem maçi :) Yenersek fena dalga geçecem ama yenilirsek de Kafama çuvali geçirir, eve giderim :)

irfanköse276
17.12.2005, 23:19
isimiz zor bence... fener maçi gibi olmaz bu maç. Onlarda bizim gibi toparlanma sürecinde. Böyle bir galibiyet çok seyi unutturabilir iki takim içinde, bu yüzden çok degisik bir maç olacak

Taner Gündoğdu
17.12.2005, 23:29
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">keske umutlu iki kelime yazabilsem buraya. ben takim için bisey diyemiyorum ki! napcaklarini kendileri bile bilmiyolar. bir hafta fenere naptilar gittiler ankara karsisinda ne yaptilar. eger son dakikalara yine önde girersek ve Vahit amca yine Fatih Yattar ve szymek ' i oyundan çikarirsa ista o zaman maçi terkederim!!!</TD></TR>

DKaraduman
17.12.2005, 23:49
ben Trabzon da oldugum için gelemicem ama eger yenersek uzunsokak taki aleme katilirimsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

DKaraduman
17.12.2005, 23:50
ya arkadaslar bence Vahid hocayi elestirmeyelim adamin ustune cok gidilio bari biz onu yalniz birakmayalim adamin bi bildigi war ki çikartio dimi oyunculari

Emre7
18.12.2005, 00:28
<DIV>birakin vahidimi :)</DIV>
<DIV>ne istiyorsunuz adamdan yaw</DIV>
<DIV>adam çalisiyo kim hayir diyebilirki</DIV>
<DIV>yenecegiz Allah izin ederse</DIV>

61mehmet61
18.12.2005, 00:36
fb maçinda oldugu gibi motive olurlarsa bu maç bizim. birakin bjk yi bu takim ofspor ile oynasa bile insan galip gelecegine inanamiyor

immortal_TS
18.12.2005, 12:08
http://img217.imageshack.us/img217/2218/dsc001441sx.jpg

http://img210.imageshack.us/img210/5009/dsc001569ut.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=)

http://img210.imageshack.us/img210/9549/dsc001513ih.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=)

http://img210.imageshack.us/img210/1818/dsc001547si.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=)

http://img217.imageshack.us/img217/3139/dsc001463mn.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=)

Fotograflar BarisBakirtas'a aittir. Dün aksam çekilmis sanirim antreman sirasinda.

Nytre
18.12.2005, 12:46
insallah takimimiz fb.de oynadigi gibi inançla hirsla azimle oynayacak yenmesek bile iyi futbol oynayalim mücadele edelim yeter benim için.

Jackdaniels
18.12.2005, 13:03
Iki takiminda durumu ortada bence maçi kim istiyosa o kazanacak...

Barış BAKIRTAŞ
18.12.2005, 13:04
@immortal_TS
tesekkür ederim arkadasim. Dün beceremedim bir türlü sagolsun eklemis siteye bugün giremiycektim int. ama girmek nasip oldu.

Dün antreman öncesi futbolcular çok durgundu üzerlerindeki stres belli. Fatih Tekke IHA baya kizgin onlara röpartaj filan yok diyordu antreman sonrasi. Kaleciler tam önümüzdeki kalede çalisti. Sahanin içine girdik biraz o ara iki top önüme düstü iki orta yaptim. Bir baktimki vahid hoca bana bakiyor. Sanirim göbek problem oldu biraz smileys/smiley36.gifher nekadar yüksek sesle sergen de de göbek var desem nafile smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ufukhanla biraz konustum. Kendine olan güveni belli hiçte simarik degildi bu çok güzel. Tolga ile biz senin kaleye geçmeni istiyoruz dedim insallah olacak dedi sanirim gs maçini üzerinden atmis. Yanliz boy avantaji yüksek olmasina ragmen fizik olarak zafiy tolganin biraz kilo almasi gerek. Jefferson maçlarda gördügümüz gibi çevik. Bence jefferson en kötü ihtimal kirlanmali gerçek bir kaleci fizigi ve çevikligi var kendisinde fakat tecrübesi eksik oldugunu hepimiz görüyoruz.Anliyamadigim birsey Szymekin çok durgun olmasi umarim aklima gelen olmuyordur gitmek istemiyordur.

Durgun ve kafalari karis futbolcularin Vahid hocada onlara eklenmis gibi taraftarin ona olan desteginin farkinda umarim bugünkü maçta futbolcularin bu haline çözüm bulur..

coach
18.12.2005, 13:29
aksam saat 17,00 da besiktas maçinin son hazirliklarini yapan takimimiz maç saatini beklemeye basladi,,

aksam yine idmani izlemeye gittim biraz zor bulduk ama degdi dogrusu çektirdigim resimleri yapistirmicam çünkü geçen ezik maçinin ardindan onlari yayinlamistim,bu idmandaki tek hedefim vahit hocaydi,,

esenlerden ingilizcesi iyi olan bi arkadasida yanima aldim çat pat konusmaya çalistim onu çok sevdigimizi yanliz olmadini biz taraftar olarak her zaman yaninda oldugumuzu anlattim tesekkür etti,,

idman oldukça eglenceli geçti özellikle kral manyak keyifliydi bi ara yattaranin sirtina atladi ve 40 metra kosturdu yattarayi ve sunuda açikça söyleyebilirim takimin idmaninda en çok ilgiyi vahit hoca gördü,,

bikmadan usanmadan hatta agzini dahi açmadan bütün taraftarlarla resim çektirdi,,i love you vahit hoca

Schoulzen'TS
18.12.2005, 13:58
Insallah iyi futbol oynariz.

Jackdaniels
18.12.2005, 14:12
Barisla- coach'in söyledikleri pek birbirini tutmuyo herhalde ikinizde ayni idmani izlediniz ama biriniz takim keyifliydi digeriniz moralman kötüydü diyosunuz ayrica baris fatih çok sinirliydi diyo coach fatihin keyfine diyecek yoktu diyo...Bu ne simdi smileys/smiley5.gif

BDiler61
18.12.2005, 14:19
bu maçi almaliyiz

coach
18.12.2005, 14:20
Barisla- coach'in söyledikleri pek birbirini tutmuyo herhalde ikinizde ayni idmani izlediniz ama biriniz takim keyifliydi digeriniz moralman kötüydü diyosunuz ayrica baris fatih çok sinirliydi diyo coach fatihin keyfine diyecek yoktu diyo...Bu ne simdi smileys/smiley5.gif

valla ben larna tesislerinde de bu takimin idmanini izledim o hallerinin yaninda dünkü halleri çok çok neseliydi barisi tanimiyorum ama yazdiklarini bende okudum sahanin içindeydi gelen toplara vuruyodu kim oldugunu tahmin ettim,,

fatih son derece keyifliydi çokta güzel bi sapka vardi basinda istedim bana vermedi "basim üsüyo abisi"dedi,abi yarin basiyon dimi dedim"insallah"dedi moralide iyidi ama bahsi geçen habercilere kizdini bende gördüm ama bi tek o diger dakikalar moralliydi,,

simak mevzuna gelince simak her zaman idmandan ilk çikandir belki kalabaligi veya ilgiyi begenmiyordur her zaman ki haliydi simagin bu benim degerlendirmem,diger kardesim baris öyle degerlendirmis olabilir

TSezgin61
18.12.2005, 14:53
ah TRABZONUM su maci bir alsak varya.... acaba istanbul basini ondan sonra ne yapar. cünkü ozaman fener macindan sonra bu galbiyet gelirse, hemde bu kötü dönemde, istanbul basini sok olur

superstar22
18.12.2005, 14:53
KAZANMAMIZ IÇINiLK YARI GOLYEMEMIZ LAZIM

valla bende katiliyorum gol yemeden anlamiyolar galibiyetin önemini

KUYMAK
18.12.2005, 15:19
Ne golü ya gol yersek devami gelir.

İslam Sezer
18.12.2005, 15:37
ilk yari gol yersek isimiz biter,en kötü berabere bitmeli ilk yari.ama su varki takimin kondisyonu az.ikinci yari formdan düsüyoruz.bu arada gecen sene o kadar lazimdi ki 3 puan,ama 3 puani bosu bosuna son dakikada verdik bjk ye.o maçta ne kadar üzüntülü terkettim stadi anlatamam.berabereyiz diye üzülürken celalettinin yüzünden gol yemistik 90+2 de.burasi les gibi hamsi kokuyor diye bagiran bjk li taraftarlardan nefret ettim.neymis hamsi en cok trabzonda varmis.en çok genelev ve hayat kadini da istanbulda var.bizde bu konuda mi dalga geçelim yani simdi....