PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 3.Hafta | Konya Torku Şekerspor 1 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

İsa
11.01.2011, 17:53
İzleyemedim maçı, kötü futbola devam mı yani?:)

Vural Kuyumcu
11.01.2011, 17:53
golleri nerden izliye bilirim link varmi ?

Ümit Küçük
11.01.2011, 17:55
golleri nerden izliye bilirim link varmi ?

gece saat 12 de tekrarı var trt haberde

asilhamsi
11.01.2011, 17:56
mehmeti 88. dakikada almak ne olabilir hala ben de bulamadim ...zaman mi gecirmek oyuna mi katki vs vs

buradaki yorunları okuyup skoru bilmesem torku bize 5 vurdu sanırdım:D

arkadaslar vallahi el insaf....

Emrah Akcagöz
11.01.2011, 17:58
Rakipleri haife aldığımızdan böyle oluyor Süper Lig maçı olsaydı bu maç ben görürdüm rakibin halini..:) Dert etmeye gerek yok biraz ciddiye aldığımız zaman neler yapabileceğimizi biliyoruz tek sıkıntımız Selçuk-Colman ikilisinin yedeği olmaması inşallah onu da çözeriz..

Devrim Arslan
11.01.2011, 17:58
1. Oncelikle bu takimin cok iyi oldugunu ve son macinda bjk kok sokturdugunu unutmayalim 5-10 dakika daha olsa 3-3 bitecekti ve o macta hakem bjk cok tuttu ofsayt vs vs ben cok begenmistim oyunlarini... o yuzden bu sahada ve bu takimla skor cok iyi

2 . burak tam da elestiri oklarini ustune cekecek bir zamanda son golde pas verdi yani diger kacirdigi pozsiyonlardan daha netti ama atmadi pas verdi ...bunu iyiye yormak lazim

yarin manisa bjk cakar ve bizde 16 ocakta yeneriz son maca kalmaz

KUTADGU
11.01.2011, 18:00
MAçın gollerinin izlenebileceği bir link var mı?

Ya da görüntülere nasıl ulaşabiliriz?

Ya da... bu minvalde sorularım var.

:)

kamyonetçi
11.01.2011, 18:01
Bu maçta benim gördüğüm şey, FB nin nasıl delik deşik edileceğiydi.

Burak bu takımın en önemli figürü haline geldi.Allah sakkatlıktan,kem gözlerden korusun.

Ilelioglu
11.01.2011, 18:03
Macin gollerini nerde izleyebiliriz?

DeAgLeMaNyAq
11.01.2011, 18:04
http://www.trt.net.tr/trtziraatturkiyekupasi2010/videogaleridetay.aspx?GaleriKodu=279e90c4-f3e4-406b-bf85-0fb564cdb564

serkansdkasma
11.01.2011, 18:04
Maçın gollerini http://www.facebook.com/home.php#!/GurbetciGencler1980 sayfasında izliyebilirsiniz

Atakan
11.01.2011, 18:10
Maçı izleyemedim ama bence bu maçta futbol o kadar önemli değil. Kazanmamız gerekiyordu kazandık. Hep kazanmamız gerekiyor hep kazanıcağız.:)

yorumsuz6117
11.01.2011, 18:10
Burak bu haliyle oynayamaz Yattara oynar.

Ilelioglu
11.01.2011, 18:12
http://www.trt.net.tr/trtziraatturkiyekupasi2010/videogaleridetay.aspx?GaleriKodu=279e90c4-f3e4-406b-bf85-0fb564cdb564

Ses var ama görüntü yok. Neden acaba? :cool:

Tesekkürler bu arada.

Süleyman Eruyar
11.01.2011, 18:13

Kendi sayfasına da yazdım,
Burayada yazayım,
Burak Yılmaz'ı sol bek oynatır, ama yine ilk 11 de oynatır Şenol Hoca : )

Devrim Arslan
11.01.2011, 18:14

ilk yari burak ve yorulan fenere ilac 60. dakikan sonra yattara :cool:

koy koy bitmez tadindan da yenmez

KUTADGU
11.01.2011, 18:15
Maçın golleri ile ilgili video bilgilerini paylaşan arkadaşlar; Teşekkür Ederim.

Emirhan Makul
11.01.2011, 18:17
Öyle bir güç yok arkadaş Burak yılmaz ya yardırıyor 2 pozisyonda ki bencillikleri dışında çok güzel oynadı daş gibi adam daş daş kaya mübarek kim tutar seni burak sıra manisada koçum. (Her maça ayrı bakıyoruz style )

Mustafa Umut
11.01.2011, 18:26
Fener maçında ilk 60 dk Schalke maçındaki Burak oynasın, son 30 dk da bugün ki Yattara oynasın, sağ taraf otobana döner. :D

Cüneyt Canlıca
11.01.2011, 18:26

Burak her türlü oynar... Yattarayla birliktede oynarlar.. Çünkü Jaja,Alan ve Brozekler daha uzun süre ilk onbire giremezler...

asimetrik
11.01.2011, 18:30
Benim çıkardığım sonuç;

.........................Onur
Serkan....Glowacki.....Egemen.......Cale
................Selçuk...Colman (Engin)
Yattara.............jaja...........Burak
......................Umut

Burak'ın sağda değil solda oynaması, koşularıyla içeri kat ederek gol pozisyonuna girmesini sağlıyor. Son iki hazırlık maçında solda oynadı.

kamyonetçi
11.01.2011, 18:38
Yattaranın muazzam oyunu devam ediyor.

Eğer Yattara böyle oynamaya devam ederse,takım elini kolunu sallaya sallaya şampiyon olur.

Burak'ta gol kralı.

İsa
11.01.2011, 18:40
Benim çıkardığım sonuç;

Burak'ın sağda değil solda oynaması, koşularıyla içeri kat ederek gol pozisyonuna girmesini sağlıyor. Son iki hazırlık maçında solda oynadı.

Abi Kahlenberg,Çakır ve Pawel yer aç,açmalısın:)

61zeynel61
11.01.2011, 18:43
Maçla ilgili gözlemlerim şunlar:
1- Selçuk ve Colman'a malesef göbekten bağlıyız (şimdilik). Bu nedenle ortasahaya beyin diye tabir edilebilecek bir takviye yapılmalıdır. Defans ve ortasaha arası bağlantı çok kopuktu.
2- Tayfun henüz hazır değil.
3- Ferhat bu kafayla Cale'yi kesemez.
4- Burak'ın kulağını azcık çekmek lazım. Bencil olmamalı.
5- Tolga kaledeyken, top ceza sahamıza yaklaşsa içimi bir korku kaplıyor (Geçmişin psikolojik etkilerinden olsa gerek).

asimetrik
11.01.2011, 18:43
Abi Kahlenberg,Çakır ve Pawel yer aç,açmalısın:)

Kahlenberg gelsin çalışsın hak etsin orta sahayı üçleyelim. Çakır çalışsın Jaja'yı kessin. Pawel çok çalışsın Umut'u kessin. Benim yapabileceğim bir şey yok:)

kamyonetçi
11.01.2011, 18:44
Shalke ve Konya maçlarında Burak yaklaşık 20 dikine koşu yaptı.

6 tanesini yan hakemler kesti,

2 tanesi gol oldu,

1 tanesi direkten döndü,

2 tane asist yaptı biri gol oldu.

4 tanesini kaleciler kurtardı,

geri kalanlarıda hatırlamıyorum kaptırmıştır yada kötü kullanmıştır.

Muazzam bir güç haline geldi.

Cihad Varlı
11.01.2011, 18:49
Ölürken yaşamayı özlemek .
Böyle özledim takımı .
Bugünde izleyemedim .
Pazar'a kaldık artık .

ziyaretci
11.01.2011, 18:49
ya her seyi gectim.. siz Selcuk un tek etkisinin ortasahadaki ofans-defans ozellıkleri mi sanıyorsunuz... İlk devre topladıgımız puanların en zor anlarını Selcuk un duran top kabiliyeti ile aldık.. malesef bu gercekk.. yıllar once nasıl FB Van Hojjidonk ve Alexle almıs oldugu sampiyonluklar gibi... Bu sene yıllar sonra sampiyon olursak 4 ana temelde yatar bunun sebebi
ONUR
EGEMEN
SELCUK
UMUT

bu kare as bu sezon sonunda neyaparsa yapsın ayaga kalkıp alkıslarım... asla haklarında kotu konusmam.. asla ve asla

asimetrik
11.01.2011, 18:51
Shalke ve Konya maçlarında Burak yaklaşık 20 dikine koşu yaptı.

6 tanesini yan hakemler kesti,

2 tanesi gol oldu,

1 tanesi direkten döndü,

2 tane asist yaptı biri gol oldu.

4 tanesini kaleciler kurtardı,

geri kalanlarıda hatırlamıyorum kaptırmıştır yada kötü kullanmıştır.

Muazzam bir güç haline geldi.

Koşularından 3 tanesini tam 4 metre önümde yaptı. Teşbihte hata olmaz, 3 yaş arap atlarının çim pistteki koşusu gibiydi. Rüzgarı tribünlere geldi. Şaka bir yana seyretmesi çok keyifli. Biraz daha beyinsel gelişimle on numara oyuncu olacak inşallah.

Murat Hızal
11.01.2011, 18:53
ya her seyi gectim.. siz Selcuk un tek etkisinin ortasahadaki ofans-defans ozellıkleri mi sanıyorsunuz... İlk devre topladıgımız puanların en zor anlarını Selcuk un duran top kabiliyeti ile aldık.. malesef bu gercekk.. yıllar once nasıl FB Van Hojjidonk ve Alexle almıs oldugu sampiyonluklar gibi... Bu sene yıllar sonra sampiyon olursak 4 ana temelde yatar bunun sebebi
ONUR
EGEMEN
SELCUK
UMUT

bu kare as bu sezon sonunda neyaparsa yapsın ayaga kalkıp alkıslarım... asla haklarında kotu konusmam.. asla ve asla

Bu dörtlüye Serkanı da ekleyelim, Tayfun kısa bir sürede daha iyi olur diye düşünüyor olsam da, Serkan'ın olası bir sakatlığında sağ kanat sallanır.

Cihad Varlı
11.01.2011, 18:53
Koşularından 3 tanesini tam 4 metre önümde yaptı. Teşbihte hata olmaz, 3 yaş arap atlarının çim pistteki koşusu gibiydi. Rüzgarı tribünlere geldi. Şaka bir yana seyretmesi çok keyifli. Biraz daha beyinsel gelişimle on numara oyuncu olacak inşallah.

Abi , Burak Manisa ve Beşiktaş'da oynarken çok seviyordum kendisi . Hatta gelmesine de çok sevinmiştim . Formayı giydiği ilk günden bu yana çok da başarılı . Ama bir türlü , eskisi kadar sevemedim kendisini . Neden acaba .. Sevmek istiyorum bende . :)

asimetrik
11.01.2011, 18:55
Ziyaretçi, Selçuk'un duran toplardaki etkisi yeterince konuşulmuyor. Çok haklısın. Selçuk'u kaybetmeyi düşündüğümde oyunundan çok duran top kullanımındaki etkisi geliyor aklıma. Mesela Bjk maçındaki Mustafa'nın attığı gol ve 3 puan.

asimetrik
11.01.2011, 19:00
Abi , Burak Manisa ve Beşiktaş'da oynarken çok seviyordum kendisi . Hatta gelmesine de çok sevinmiştim . Formayı giydiği ilk günden bu yana çok da başarılı . Ama bir türlü , eskisi kadar sevemedim kendisini . Neden acaba .. Sevmek istiyorum bende . :)

Gol sonrası sevinçlerini izle. Takımı ne kadar sahiplendiğini görürsen belki eskisi gibi seversin..

ziyaretci
11.01.2011, 19:01
Bu dörtlüye Serkanı da ekleyelim, Tayfun kısa bir sürede daha iyi olur diye düşünüyor olsam da, Serkan'ın olası bir sakatlığında sağ kanat sallanır.
herkesin cok buyuk katkısı war tabi ama bu 4 ünün etkisi cok fazla..

Umut sayesinde 10 gol yedik.. rakip takım oyun kuramıyor.

Selcuk tum takımı yonlendiriyor..
90 dk lık oyun konsantrasyonu ile arkadaslarını da uyarabiliyor
duran topları inanılmaz etkili dokunmak yetiyor. cok kılıt macı actık bu
sayeede
Egemen saka gibi ama ofans olarak oyuna topu sokabilme kabiliyeti takımı cok
etkiledi.. kopma anlarında kı cok onemli mudaheleleri..

Onur berabere iken yuzde yuz luk kurtarısları ile mac kazanmamızdaki en
buyuk etkilerden ( G.birligi - İst.B.B. - Konya- Esk ) maclarını
resmen dondurdu

kamyonetçi
11.01.2011, 19:04

Bu gelişim hızıyla, Fener maçında tavan yapar abi...:)

Kanat oyuncusu olmaktan çıkıp, kanatlandıran oyuncu moduna girdi.

Ben maçı izlerken Lugano-Yobo ikilisini hayal ettim.

Aykut hocanın ipini çeken Burak olacak gibime geliyor.

cellchook
11.01.2011, 19:08
Alakasiz olacak ama forma arkasi yazilari ile ilgili bir baslik olacakti forumda bulamadim.
Yardimmmmmmm

Serdar A
11.01.2011, 19:14
Duran toplarla ilgili önerim ; ceza yayı çevresindeki topların başına geçecek ilk isim Yattara olsun .

Orta alan ile ilgili önerim ; Ceyhun , Selçuk gibi değil , Colman gibi oynatılmalı . Ceyhun rakibi karşılayacak bir futbolcu değil , ön alanda baskıyı arttırabilir .
Serkan'ın orta saha futbolcusu olduğunu zaman zaman anımsamak gerek .

Mehmet Çakır takıma değerli bir opsiyon kazandırdığı gibi , başta Burak olmak üzere pek çok kişiye ciddi alternatif olduğunu düşünmek istiyorum .

Kasım BEKTAŞ
11.01.2011, 19:16
maçın golleri varmı bir yerde ?

Burak
11.01.2011, 19:23
Tolga, Tayfun, Sezer, Barış, Ferhat derhal gönderilsin.Boşuna kalabalık ediyorlar.

Mustafa AYDIN
11.01.2011, 19:24
Manisa'yıda yendikmi tamamdır.

Mustafa AYDIN
11.01.2011, 19:25
maçın golleri varmı bir yerde ?

Serdar A
11.01.2011, 19:27
Sahi , Ferhat'ın hali içler acısıydı . Derhal toparlanamazsa , yakında kendisine kulüp bakmak zorunda kalabilir .

Her ihtimale karşı , sol kanat savunması için yerli futbolcu bakılıyordur umarım .

Gordon Freeman
11.01.2011, 19:31
Tolga, Tayfun, Sezer, Barış, Ferhat derhal gönderilsin.Boşuna kalabalık ediyorlar.

aynen aynen..
iktisatçı mantığıyla düşünürsek bunlara ödeyecgımız toplam maaşı kaliteli bir adamın bonservısıne harcayabılırız..
takımın etkısız elemanları...

Onur
11.01.2011, 19:31

İnan hiç bir şey kaçırmadın :)

asimetrik
11.01.2011, 19:33
Tolga'yı göndermeyin en azından. Rakiplerimizin bir ve iki nolu kalecilerini bizim bir ve iki nolu kalecilerimizle kıyaslarsak her ikisinde de üstün olduğumuzu görebiliriz.

Tolunay Abdioğlu
11.01.2011, 19:34

Birşeyin devam etmesi için,önceden de olması gerekiyor. :)

Cafer Bulur
11.01.2011, 19:42
Senol hoca bu mac schalke macindan daha zor olacak demisti,öyle de oldu.

Beni düsündüren tek konu takimin ikinci devrede baski yemesinin anlatilmasidir.

Böyle takimlara karsi kendi oyunumuzu her halükarda oynayabilmeliyiz.

Asi Çaykaralı61
11.01.2011, 19:44
Senol hoca bu mac schalke macindan daha zor olacak demisti,öyle de oldu.

Beni düsündüren tek konu takimin ikinci devrede baski yemesinin anlatilmasidir.

Böyle takimlara karsi kendi oyunumuzu her halükarda oynayabilmeliyiz.

Cafer Abi adaşını beğendin mi Rakip takımdan ?

İyi bir futbolcu.Çok akıllı oyun oynuyor şutları da iyi

Cafer Bulur
11.01.2011, 19:46
Cafer Abi adaşını beğendin mi Rakip takımdan ?
Isteydim,maci izleyemedim.

Cafercan in bir gs gecmisi var,o zamanlar umut vaadediyordu.

Takimin iyileri,kötüleri kimlerdi?

Berke6198
11.01.2011, 19:51
S.a öncelikle karşı takımdaki adamın adı canercan mıydı? :)

Cagdas Topal
11.01.2011, 19:54

cafercan dı :D

Berke6198
11.01.2011, 19:56
cafercan dı :D

Sağol abi yalnız o adamı çok beğendim hem attığı gol güzeldi hemde uzaktan çektiği şutlar maçta çok koşturdu mücadele etti ilerliyen zamanlar için bize bir katkısı olabilir belkide alırsak :).

Semra
11.01.2011, 19:56
keşke forma şansı bulan yedeklerimiz daha istekli olsalardı, bilmiyorum sanırım ben çok duygusal düşünüyorum hırs yapıp deli gibi o forma için savaşsınlar istiyorum ama malesef isteksizlik var, ya da olmuyor zorlasan da anca o kadar oluyor.
Mehmet Çakır'dan umutluyum bana güven veriyor konuşması, kendini bilen hali, eminim Şenol Güne'in elinde kendini daha iyi yerler getirecek tabii takımımızı da. Allah utandırmasın.

Cafer Bulur
11.01.2011, 19:57
Sizce takimin kötü futbolunun nedeni neydi?

Kücük saha,olumsuz saha kosullari,rakibin zayifligi,kadro yetersizligi?

Asi Çaykaralı61
11.01.2011, 19:58
Isteydim,maci izleyemedim.

Cafercan in bir gs gecmisi var,o zamanlar umut vaadediyordu.

Takimin iyileri,kötüleri kimlerdi?

Abi takımımızı ben ilk yarıda beğendim şahsen.İkinci yarıda da oyun ortadaydı.Rakip takımda oyuna hızlı başladı.Rakipde bence gelecek vadeden 2-3 tane oyuncu var değerlendirilebilir bizim için.Kalede Tolga oynuyordu bence yediği golde hatası yoktu.İyi bir performans sergiledi kalecemiz Tolga.Ayrıca stoperde sıkıntı yaşarız diye çok korkuyordum ama Glowacki ve Giray iyi anlaştılar MAŞALLAHları vardı.Sağ bekde Tayfun Cora başladık.Oda üzerine düşeni yaptı.Bence Serkan Balcı'nın alternatifi olabilir.Sol bekde Ferhat oynadı ama bence bekleneni daha doğrusu beklediğimiz performansı sergileyemedi.Orta sahanın göbeğinde Barış Ataş ve Sezer Badur oynadılar.Sağ açıkda Yattara oynadı.Sol açıkda Engin Baytar oynadı.Burak forvet arkası oynadı.İlerde de forvet hattımızda da Umut Bulut oynadı.Burak çapraz koşularda iyiydi bugün gene ama bence bekleneni veremedi ne gibi diyeceksiniz.Bence pas atmayı da düşünmesi lazım.Umut Bulut'da her zaman ki gibi istekli ve arzulu oynadı.Engin Baytar'da orta sahada çok koştu ve mücadele etti Maşallahı vardı diyebiliriz.Ama unutmadan es geçmeyeyim Burak'a 1.golde güzel asist yaptı.Yattara'yı en son yazıyorum bugün bence çok iyi bir performans sergiledi.Babası tribünde idi acaba ondan mı kaynaklandı bilmiyorum :) Ama ben daha iyi Yattara izleyeceğimize inanıyorum.İlk yarıda özellikle çok sert faullere maruz kaldı Yattara.
Rakipden dikkatimi çeken futbolcular Cafercan ve orta sahada oynayan İshak.Bunlar bence gelecek vadeden futbolcular

Asi Çaykaralı61
11.01.2011, 20:00

Aleykümselam Cafercan Aksu idi bize gol atan futbolcu.

Berke6198
11.01.2011, 20:02
keşke forma şansı bulan yedeklerimiz daha istekli olsalardı, bilmiyorum sanırım ben çok duygusal düşünüyorum hırs yapıp deli gibi o forma için savaşsınlar istiyorum ama malesef isteksizlik var, ya da olmuyor zorlasan da anca o kadar oluyor.
Mehmet Çakır'dan umutluyum bana güven veriyor konuşması, kendini bilen hali, eminim Şenol Güne'in elinde kendini daha iyi yerler getirecek tabii takımımızı da. Allah utandırmasın.

Çok doğru yedekler gerçekten ölü gibiydiler bu gün maç boyunca ama ilk 11 oyuncularından bazılarıda ölü gibi oynadı.Mesela Giray bütün topları karşı takıma attı belki 2.yarı düzelir diye düşünüyordum 2.yarıda bir farklılık olmadı ben şaştım kaldım doğrusu yaptığı hareketlerden dolayı ilk 11 oyuncularının yedeklere önderlik etmesi lazım belkide onları desteklemeli onlara hırs vermeliler.Onlar sürekli ilk 11 de oynamanın nasıl bir duygu olduğunu bilmiyorlar çoğu hiç olmazsa bilmiyor.2 tarafta bu gün suçluydu benim gözümde yedekler gerçekten muhteşem derecede isteksizlerdi,ilk 11 oyuncuları da onlara destek olup onlara önderlik etmediler.

Asi Çaykaralı61
11.01.2011, 20:02

Abi bence iyi bir orta saha göbek oyuncusu lazım bize.

Birde unutmadan Mehmet Çakır maçın son dakikalarında oyuna dahil oldu ama son golümüzde çok güzel bir pas atmıştı

murat
11.01.2011, 20:03

Ortasahada top yapan futbolcumuz yoktu. Devamli defans topu forvete tasidi ortasahayi kullanamadik nerdeyse. Tabi sahanin tuhafligi rakibin ustun mucadeleside etkindi ama sezer ve baris cok ama cok aksadilar enginde zaman zaman iyi seyler yapsada hic gununde olmayinca bu hale dustuk.

Cafer Bulur
11.01.2011, 20:03
Caykarali yorumlarin icin tesekkürler.

Ilk 11 de, as olan 6 oyuncu yokmus kötü futbol buna da baglanabilir.

Bence takimimiz zayif rakiplere karsi iyi oynayamiyor,bu belli oldu.

Berke6198
11.01.2011, 20:05
Aleykümselam Cafercan Aksu idi bize gol atan futbolcu.

Evet abi sağol hatırladım ama gerçekten o adama hayran kaldım gelcek vaat eden bir futbolcu bana göre topa vuruşu koşuşu mücadelesi ve beni en çok etkileyen şey bize attığı goldü.Ben çok beğendim golü Cafercan'ı ilerisi için alsak belkide bize yararlı olabilir.

Cafer Bulur
11.01.2011, 20:06
Ortasahada top yapan futbolcumuz yoktu. Devamli defans topu forvete tasidi ortasahayi kullanamadik nerdeyse. Tabi sahanin tuhafligi rakibin ustun mucadeleside etkindi ama sezer ve baris cok ama cok aksadilar enginde zaman zaman iyi seyler yapsada hic gununde olmayinca bu hale dustuk.
Sezer ve baris ancak rakibe baski yapabilecek oyuncular,oyunu yönlendirme yönetme yetenegine sahip degiller.

Genelde savunma yapan takimlara karsi oynayacagimiz icin bence yöneten,yönlendiren bir orta saha almaliyiz.

Artik ismi kahlenberg mi olur annan mi ona da senol hoca karar versin.

Asi Çaykaralı61
11.01.2011, 20:07
Caykarali yorumlarin icin tesekkürler.

Ilk 11 de, as olan 6 oyuncu yokmus kötü futbol buna da baglanabilir.

Bence takimimiz zayif rakiplere karsi iyi oynayamiyor,bu belli oldu.

Birşey değil Abi.Ama bencede eksik oyuncularımızı aradık

Onur
Serkan Glowacki Egemen Cale
Yattara Selçuk Colman Burak
Jaja Umut

Bence bu kadro ile oynayabiliriz ikinci yarıda.
Yattara'nın maç başından sonuna kadar oyunda kaldığı zaman boyunca defansa yardıma geldiğini yazmayı unutmuşum.

Berke6198
11.01.2011, 20:07

Benim gözüme çarpan bir şey vardı abi,Bizim takımın defansta sürekli sol tarafı boştu benim çok dikkatimi çekti bilmem sizin çektimi hep önemli atakları o taraftan yaptılar herkes orta saha diyorda doğru orta sahada top tutabilen top taşıyabilen birisi yok ama onun dışında defansın sol tarafı gerçekten gözden kaçacak gibi değildi.

Asi Çaykaralı61
11.01.2011, 20:08
Evet abi sağol hatırladım ama gerçekten o adama hayran kaldım gelcek vaat eden bir futbolcu bana göre topa vuruşu koşuşu mücadelesi ve beni en çok etkileyen şey bize attığı goldü.Ben çok beğendim golü Cafercan'ı ilerisi için alsak belkide bize yararlı olabilir.

Benim de hoşuma gitti.İstekli arzulu çalışkan şutlarıda oldukça etkili bir futbolcu düşünülebilir.Ne diyelim Hayırlısı olsun :)

FC-ST-PAULI-61
11.01.2011, 20:09
http://www.youtube.com/watch?v=PoGWD9unShc
Macin Özeti

Enes Ünal Kaya
11.01.2011, 20:09

FM nin araştırmacılarını tebrik etmek lazım... fm de süperdi bu adam kaç yıl önce

orkun kır
11.01.2011, 20:10
iyi akşamlar arkadaşlar... maçın tamamını izleyemedim...glovacki ii dediler..bu maç çok kıstas alınmaz ama formu iimiydi ? fener mçına lazım o bize...

Berke6198
11.01.2011, 20:11
Abi takımımızı ben ilk yarıda beğendim şahsen.İkinci yarıda da oyun ortadaydı.Rakip takımda oyuna hızlı başladı.Rakipde bence gelecek vadeden 2-3 tane oyuncu var değerlendirilebilir bizim için.Kalede Tolga oynuyordu bence yediği golde hatası yoktu.İyi bir performans sergiledi kalecemiz Tolga.Ayrıca stoperde sıkıntı yaşarız diye çok korkuyordum ama Glowacki ve Giray iyi anlaştılar MAŞALLAHları vardı.Sağ bekde Tayfun Cora başladık.Oda üzerine düşeni yaptı.Bence Serkan Balcı'nın alternatifi olabilir.Sol bekde Ferhat oynadı ama bence bekleneni daha doğrusu beklediğimiz performansı sergileyemedi.Orta sahanın göbeğinde Barış Ataş ve Sezer Badur oynadılar.Sağ açıkda Yattara oynadı.Sol açıkda Engin Baytar oynadı.Burak forvet arkası oynadı.İlerde de forvet hattımızda da Umut Bulut oynadı.Burak çapraz koşularda iyiydi bugün gene ama bence bekleneni veremedi ne gibi diyeceksiniz.Bence pas atmayı da düşünmesi lazım.Umut Bulut'da her zaman ki gibi istekli ve arzulu oynadı.Engin Baytar'da orta sahada çok koştu ve mücadele etti Maşallahı vardı diyebiliriz.Ama unutmadan es geçmeyeyim Burak'a 1.golde güzel asist yaptı.Yattara'yı en son yazıyorum bugün bence çok iyi bir performans sergiledi.Babası tribünde idi acaba ondan mı kaynaklandı bilmiyorum :) Ama ben daha iyi Yattara izleyeceğimize inanıyorum.İlk yarıda özellikle çok sert faullere maruz kaldı Yattara.
Rakipden dikkatimi çeken futbolcular Cafercan ve orta sahada oynayan İshak.Bunlar bence gelecek vadeden futbolcular

Abi bütün her satırı okudum benim aklımdan geçenleri aynen sen yazmışsın buraya uzun uzun helal olsun :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

lazibere
11.01.2011, 20:11
Konya da bu zemınde, ilk onbirde oynayan ( burak-umut-giray )oyuncusun olduğu maçta, antalya dan yorucu bir kamp sonrası oynanan maçta ve hayatları boyunca bie daha karşılaşma şansı bulamayacakları bir taımla oynama şansı bulmuş iyi bir takıma karşı daha iyi nasıl oynanırdı..

bırakın da çok ço iyi oynsmadan bir maç kazanalım:)))

3 puan için gittik aldık dönuyorz

Berke6198
11.01.2011, 20:12
iyi akşamlar arkadaşlar... maçın tamamını izleyemedim...glovacki ii dediler..bu maç çok kıstas alınmaz ama formu iimiydi ? fener mçına lazım o bize...

abi Glo aslında maçta çok fazla sahneye çıkan bir isim olmadı ama genelde iyi bir performans sergiledi hatası olmadı maçı iyi götürdü formu gayet sağlam Fener maçına rahat bir şekilde çıkabilir.

Berke6198
11.01.2011, 20:14
FM nin araştırmacılarını tebrik etmek lazım... fm de süperdi bu adam kaç yıl önce

:D FM 11 de var mı? :D

Berke6198
11.01.2011, 20:16
Benim de hoşuma gitti.İstekli arzulu çalışkan şutlarıda oldukça etkili bir futbolcu düşünülebilir.Ne diyelim Hayırlısı olsun :)

İnşallah hayırlısı olur.Eğer bir gün olurda Cafercan'ın yolları bizim takıma düşerse hiç kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum :)

Asi Çaykaralı61

Glowacki maç boyunca bence iyi bir performans sergiledi zamanla daha da iyi olacağına ben inanıyorum :)

Abi bütün her satırı okudum benim aklımdan geçenleri aynen sen yazmışsın buraya uzun uzun helal olsun :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Sağol ALLAH razı olsun Rica ederim :)

orkun kır
abi Glo aslında maçta çok fazla sahneye çıkan bir isim olmadı ama genelde iyi bir performans sergiledi hatası olmadı maçı iyi götürdü formu gayet sağlam Fener maçına rahat bir şekilde çıkabilir.

saol kardeşim teşekkür ederim.inş eski formuna kavuşur defans hattı ikinci yarıdada çok önemli bizim için.

pReN@_61
11.01.2011, 20:20
Tebrik ederim takımımızı..

Berke6198
11.01.2011, 20:20
saol kardeşim teşekkür ederim.inş eski formuna kavuşur defans hattı ikinci yarıdada çok önemli bizim için.

Evet önemli değil abi,Glo 2 tane talihsiz bir de uzun sakatlık geçirmeseydi daha iyi olacaktı ama artık şükürler olsun döndü eski formuna :)

Berke6198
11.01.2011, 20:22
Glowacki maç boyunca bence iyi bir performans sergiledi zamanla daha da iyi olacağına ben inanıyorum :)

Sağol ALLAH razı olsun Rica ederim :)

önemli değil abi ne demek :)

pReN@_61
11.01.2011, 20:22
akımımızın Konya Torku Şekerspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 3 – Konya Torku Şekerspor: 1
Toplam Şut: Trabzonspor: 15 - Konya Torku Şekerspor: 13
İsabetli Şut: Trabzonspor: 9 - Konya Torku Şekerspor: 3
İsabetli Orta: Trabzonspor: 2 - Konya Torku Şekerspor: 4
Faul: Trabzonspor: 12 - Konya Torku Şekerspor: 10
Korner: Trabzonspor: 4 - Konya Torku Şekerspor: 3
Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Konya Torku Şekerspor: 3
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 45 - Konya Torku Şekerspor:% 55

lazibere
11.01.2011, 20:23
Bunun bir hazırlık maçı olduğunu düşünerek futbolculara tek tek bakmak istiyorum..

TOLGA: Taktık gereği mi uzun degajlarla topu oyuna soktu bilmiyorum ama bence bizim oyun anlayışımız değil di, birde çok sık kendi kendine konuştu, herşeyden şikayet eden bir tavrı vardı bilemedim.

GLOWOCKİ: Bu zemınde oynaması rıskti, iyi oynadı.

GİRAY: Kontrolsuz pasları vardı..

BARIŞ: Sahanın en kötüsüydü..orta sahada sıfırdı.

SEZER: oncekı hazırlık maçlarına oranla kötüydü, genel anlamda orta saha kötuydu

ENGIN: beğenmedim..

UMUT: adeta sahada dolaştı, varmıydı bilmiyorum bile, topla kaç kere buluştu istatistıklere bakmak lazım.. forvet gibi durmuyordu.

BURAK takımın en çalışkan ve fizik olarak en hazıroyuncusu, çok beğenim tam bir santrfor gibi oynadı.

YATTARA: babasına hatır o kadar süre kaldı iyiydi ama hala insiyatıf kullanmıyor, 65 de çıkmalıydı..

M. ÇAKIR: ıyı yetenek

CUYHUN: Savruk

SERKAN: her zaman ki gibi.

FERHAT : Vasat

genel olarak kötü oynamadık ama şık futbolda oynamadık. öncekı mesajımdada belirttım bu maçlarda skor gerekli.. bizde aldık

Berke6198
11.01.2011, 20:24
akımımızın Konya Torku Şekerspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 3 – Konya Torku Şekerspor: 1
Toplam Şut: Trabzonspor: 15 - Konya Torku Şekerspor: 13
İsabetli Şut: Trabzonspor: 9 - Konya Torku Şekerspor: 3
İsabetli Orta: Trabzonspor: 2 - Konya Torku Şekerspor: 4
Faul: Trabzonspor: 12 - Konya Torku Şekerspor: 10
Korner: Trabzonspor: 4 - Konya Torku Şekerspor: 3
Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Konya Torku Şekerspor: 3
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 45 - Konya Torku Şekerspor:% 55

Topla oynama oranının çok düşük olmasının nedeni 1-orta sahamızın olmaması 2-Top sürecek adamımızın olması
3-Defansın sol tarafında çok açık olması bu yüzden topu defansımızda rahat çevirdiler.
Bana göre nedenler bunlar :)

orkun kır
11.01.2011, 20:27
bu maçta aslında iyi oynayanlar kötü oynayan as oyuncuları çok önemsememk gerekir..ama yedek oyuncular ii oynadıysa bu sevindirici..rekabet her zaman başarı getirir

exuu
11.01.2011, 20:28
Maç sonu Konya Torku antrenörü ''ligin en formda,en iyi takımıyla oynadık.Bu stada Trabzonspor gibi bir takımı getirmek bile başarıdır'' gibisinden açıklamalar yaptı.Kötü oyunun sebebi budur bence.Konya Torku'nun motivasyonu.
Girayın defanstaki top kayıpları,Burak'ın son gole kadar pas düşünmemesi extra nedenler.2. yarı böyle fazla maçımız olabilir.Kötü oyun 3 puan.Ama önemli olan 3 puan.
Bide şey: Sezer Badur orta saha rotasyonunda Barış ataşın önüne geçti galiba.

asilhamsi
Benim çıkardığım sonuç;

ben de boyle dusunuyorum ama bu arada engin de gayet iyi oynuyor...

Acıkcası jaja cok onemli bir oyuncu olmasına ragmen bence oyunda cok aranmıyor..Kısaca kadromuz cok genis ve cok kaliteli..Ozellikle yerli kadromuz muazzam...

pReN@_61
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-9G6S8B9E.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-9O7S9U6J.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-6N7T2X0F.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-8O2X1E1O.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-7O4Z6J7L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-0E7I0K7Z.jpg

orkun kır
11.01.2011, 20:29
cafercan zaten 1.ligde top oynamış birisi olgunlaşsın die kiraladılar...gs kolay bırakmaz gibi gelio bana biraz ekmeğini yer caferin bonservisi gs de nede olsa..

Berke6198
11.01.2011, 20:30
bu maçta aslında iyi oynayanlar kötü oynayan as oyuncuları çok önemsememk gerekir..ama yedek oyuncular ii oynadıysa bu sevindirici..rekabet her zaman başarı getirir

Maalesef ki abi Tolga dışında bütün yedekler ölü gibi oynadılar :) :)

pReN@_61
11.01.2011, 20:30
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-0W0C6H3O.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-7Z1I0P0Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-2R9C1M2O.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-4A2E5F9K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-5X6E2I9P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-4Z1L3U4W.JPG

Berke6198
11.01.2011, 20:31
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-9G6S8B9E.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-9O7S9U6J.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-6N7T2X0F.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-8O2X1E1O.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-7O4Z6J7L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-0E7I0K7Z.jpg

Taraftarlarımız çok iyiydiler ben çok beğendim sürekli bağırıyolardı :).

pReN@_61
11.01.2011, 20:31
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-6L4P6Q3G.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-6S0B8I9S.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-9N5Y8I8K.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-4A1E4G8L.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-4I4P0T7A.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-6W9F8M6L.JPG

pReN@_61
11.01.2011, 20:32
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-3Z0L9K3W.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-2B2P5Q9V.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-4W1I3R4U.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-8G5J8L5A.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-3V3B9G6N.JPG

Cihad Varlı
11.01.2011, 20:33
Burak'ın en önemli özelli fiziği .
Ronaldo gibi .

pReN@_61
11.01.2011, 20:35
Bordo-Mavili formayla ilk resmi maçına çıkan Mehmet Çakır, Konya Torku Şekerspor maçını kayıpsız atlatmanın çok önemli olduğunu vurguladı.

Kupada bu tür maçların olabileceğini belirten Mehmet, “Önemli olan bu maçlardan kayıpsız çıkabilmek. Artık Manisaspor maçını kazanıp gruptan çıkmak adına avantaj yakalamak istiyoruz. Bizim için önemli olan galibiyetti. Rakip bizden daha fazla konsantreydi ama sonuçta biz büyük ve güçlü bir takımız. Önemli olan skordu ve biz maçı kazanmayı bildik" dedi.

mashal61
11.01.2011, 20:44
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6261-3Z0L9K3W.JPG

Bu Süleyman'dı sanırım. Bir de Ömer Ali miydi tam hatırlamıyorum önemli pozisyonlar kaçırdılar.

Aklıma gelmişken, maçın gece saat 1'de tekrarı var, trt haberde. Spiker söylemişti.

lazzz61
11.01.2011, 20:45
bakın surayya yazıorum bu takım sampıonlugu kaybederse umutun yuzunden kaybedecekk bı futbolcu her topu rakıbe verırımı yaa allah askına bana kosuyor demeyın ınaın bos kosuyor ıns.. pawell onu keser ayrıca buragında kulagının cekılmesı gerekıor

pReN@_61
11.01.2011, 20:45
KT Şekerspor hiç de boş bir takım değil.

Barış Burak
11.01.2011, 20:48
Bugün maçı izledim,şimdi girebildiğim için şimdi yazıyorum;

Allah tüm oyuncularımızı sakatlıktan korusun ama,Onuru başka bi korusun ya.Kaleci gören varmıydı bizim kalede?:)

lazzz61
11.01.2011, 20:50
haa ayrıca bu ferhatı kım begenıp almıs merak edıyorum valla ne kademe anlayısı var ne orta kesebılıyorr acayıp calım yıyorr derhal gonderılsnn aynı sekılde sezer barıs (bana hasan ucuncuyu hatırlatıyrr) habıde tolga diip duruyorsunuz tolganın karakterıı yeterlı bence gercekten ii bir trabzonsporlu bunu hepımız bılıyorz ayrıca ben tolganın kendını gelıstrıdını dusunuuorm

Cüneyt Canlıca
11.01.2011, 20:52
Cafercan ı Orduspor da bir sezon boyunca canlı izledim.. Kaliteli futbolcu ama devamlılığı yoktu o sıralar..Şutları adam geçmesi falan iyidir..Çok koşmayan bir futbolcuydu... Bilmiyorum şu anda nasıl oynuyor ama kesinlikle büyük takım futbolcusu değil..

lazibere
11.01.2011, 20:58
Umarım yöneticilerde sizin gibi transefer anlayşına sahip değilerdir.. bir maçla adam transfer ettiniz ya helal.. cafercan mış.. ne cafercanlar gördu bu kulup.. şu anda bizde olan barışın geçen sezon oynadığı maçlara bakmışmıydnız, mesela diyarbakırın fenerle bir maçı vardı, orda tek başına fenerın orta sahasını silip atmıştı... şimdi ise gönderilsin diyoruz??*

sadece dikkat çekmek istedim..

Enes Ünal Kaya
11.01.2011, 21:21

2011 İ Bilmiyorum ama.. 2008 de mi ne baya gelişiyorsu cafercan gs de olduğu zaman

musti5576
11.01.2011, 21:22
Bugün maçı izledim,şimdi girebildiğim için şimdi yazıyorum;

Allah tüm oyuncularımızı sakatlıktan korusun ama,Onuru başka bi korusun ya.Kaleci gören varmıydı bizim kalede?:)

şaka yapıyon herhalde :) takımın en iyisiydi.konya torkunun çok üstün oynamasına rağmen pozisyon bulamamasının müsebbibi.bütün yan topları aldı.tolga düşmanları çok kızacak ama bence tolganın yan topları onurdan çok daha iyi.keşke onurdaki özgüven ve cesaret ondada olsa.

Yavuz Hasan
11.01.2011, 21:22
hazırlık maçı havasında geçti

ilk yarı tolga ve defansa pek bi iş düşmedi

engin ilk 20 dk da dağıttı konya şeker i

yattara takım için oynamaya aşlamış görüntüsü çiziyor son bi kaç maçtır

burak bence maçı nasıl olsa kazanırız düşüncesiyle kariyerindeki gol sayısını yükseltmek için bencil oynadı

sezer ve barış kayıpları oynadılar yeterli değiller gibi göründü

mehmet keşke biraz daha erken girseydi

en önemlisi o sahada kazasız belasız atlattık maçı

umarım eksiklikler görülüp orta sahaya kaliteli bir takviye yapılır

Emirhan Uludüz
11.01.2011, 21:31

Onu bilmemde FM 05-06 da bu adam uçuyordu resmen..Hele bir şutları vardı 90derece falso alıyordu top.. :D

Onur Şeref
11.01.2011, 21:32
Şenol hoca umarım bir gün şu Ceyhun'dan medet ummaktan vazgeçecek. Adam bu maçta bile sırıtıyor.

afsbahar
11.01.2011, 21:33
Ortasahada Selçuk ve Colman olmazsa olmazımız. İnşallah sezon boyunca istikrarlarını bozmazlar. En kısa zamanda da alternatifimizi transfer etmemiz lazım. Engin'in iyi performansına sezon boyunca çok ihtiyaç duyacağız.

GULER
11.01.2011, 21:37
Macin tekrari var mi arkadaslar?

Yavuz Hasan
11.01.2011, 21:40
trt sipikerinin söylediğine göre gece 1 de tekrarı varmış

GULER
11.01.2011, 21:41
trt sipikerinin söylediğine göre gece 1 de tekrarı varmış

Tesekkur ederim.

Murat'
11.01.2011, 22:02
Maçı izlemedim ama burdkai yorumların bir kısmını okudum, anlaşılan beklenenin çok ama çok altında bir oyun sergilemişimiz.İstatistiklere bakıldığında Konya Torku'nun bizden daha fazla topla oynadığını görüyoruz.Aşırı yorgunluk deyip geçiştirmek çok yanlış olur bu kötü oyunu.4 gün önce Schalke'yi yenen bu oyuncuların bugun bu kadar kötü oynamamaları gerekirdi.

magicyattara
11.01.2011, 22:08
Şenol hoca umarım bir gün şu Ceyhun'dan medet ummaktan vazgeçecek. Adam bu maçta bile sırıtıyor.

Bu yorumun Ceyhun'a ne faydası olabilir sence..Şenol hoca herkesten medet umuyor..senden benden bile..

amasya0561
11.01.2011, 22:09
son dakikalara sıkıntılı girdiysek Burak'ın bencilligi yüzünden iki pozisyonda bombos Yattara'ya vermedi topu son dakikada umut'a verdigi pasi vermiş olsa rahat rahat izleyecektik maçı. insallah ligde bu bencilliginden vazgeçer.

A.Gökhan AKIN
11.01.2011, 22:10
Böyle bir zeminde bizim gibi pas yapan takımların futbol oynaması ciddi manada zordu ve oynayamadıkda yani eksiklerimi olmasa yinede zorlanırdık diye düşünüyorum böyle bir zeminde

Bera B.
11.01.2011, 22:26
Golleri nasıl izleyeceğiz yahu trt'nin sitesi çalışmıyor, adamlar site yapmış izleyemiyoruz var mı böyle bi iş.

Bera B.
11.01.2011, 22:27
Yahu bide alakasız olacak ama birini engelleme diye bişe var mı bu forumda? Bazı kişilerin yorumlarını okumak istemiyorum da.

-Samet
11.01.2011, 22:37
Golleri nasıl izleyeceğiz yahu trt'nin sitesi çalışmıyor, adamlar site yapmış izleyemiyoruz var mı böyle bi iş.

Katılıyorum , nerden izleriz golleri ?

-Samet
11.01.2011, 22:40
Buldum :) http://www.youtube.com/watch?v=PoGWD9unShc yeni geldi aklıma youtube bakmak :)

FC-ST-PAULI-61
11.01.2011, 22:40
Buradan izleyebilirsiniz

-Samet
11.01.2011, 22:43
Buradan izleyebilirsiniz

Trtnin sitesi de açılmış abi sağolasın şimdi baktım :)

Adil ÖZGÜR
11.01.2011, 23:01
Sen neymiş bee Cafercan,

Çok hazır bir futbolcu, her takımda oynar.

Bizde bile oynar.

Ayrıca KTŞ takımını içtenlikle kutluyorum, çok diri, izleyince aklıma getirdiği takım ise METALİST, aynen onların Beşiktaşa karşı oynadığı gibiydiler. Müthiş mücadele ettiler. Helal olsun.

EmreYavuz61
11.01.2011, 23:20
...........

Erdal
11.01.2011, 23:24
Bu Cafercan Antep Belediye de oynamış mı idi?

magicyattara
11.01.2011, 23:25
Bu Cafercan gsli Cafercan değil mi..

Barış Burak
11.01.2011, 23:28
ne cafercanı ya:)

tolgayı napcaz?:)

magicyattara
11.01.2011, 23:28
Bu Cafercan gsli Cafercan değil mi..

O Cafercan'mış..:)

http://pclionfc.blogspot.com/2009/07/cafercan-aksu-konya-sekerspor.html

Uğurtan
11.01.2011, 23:30
Bu Cafercan Antep Belediye de oynamış mı idi?

Oynadı abi.

Hocaları Suat Kaya iken sanırım.

Onur Şeref
11.01.2011, 23:32
Bu yorumun Ceyhun'a ne faydası olabilir sence..Şenol hoca herkesten medet umuyor..senden benden bile..

Burdaki hangi yorumun bir futbolcuya faydası olur?

Hiçbiri.

Artık Şenol Güneş'te kimden medet umup kimden ummayacağını anlasın. Yeter bu kadar adelet üstüne laf salatası yaptığı.

Erdal
11.01.2011, 23:35
Anlaşıldı bir Cafercan var sürekli gezip duruyor :)...Maça gelince kazasız belasız geçti çok şükür...Ayrıca Yattara ya ilk koşan Umut ve Burak tı....Geçmişteki gibi yeni şehir efsaneleri uydurmayalım....Elbette ki takımda birbiri ile saha dışında da çok iyi anlaşan topçular var ama öyle çok parçalı bir yapı hele hele saha yansıyan bir özellik yok...Yok....Yok....

Erdal
11.01.2011, 23:40
Onur, mesela bu cümleni hoca yı görsen aynen kullanırmıydın?

magicyattara
11.01.2011, 23:41

Hiçbiri.

Artık Şenol Güneş'te kimden medet umup kimden ummayacağını anlasın. Yeter bu kadar adelet üstüne laf salatası yaptığı.

............................ayıp oluyor ama.....

magicyattara
11.01.2011, 23:43
Her insan kendisi hakkında yazılan şeyleri okumak ister..bmn'de özel sayfaları var futbolcuların ve hepsi,kim ne yazıyor hakkımda diye mutlaka okuyordur..bundan eminim..

Erdal
11.01.2011, 23:43
Ayrıca bence Ceyhun'da hala ısrar etmek için yeterli sebep var...Hatta ben yeterince ısrar etmediğini düşünüyorum hocanın...Ayrı bahis....Ama ne bileyim laf salatası hani "asıl işini yapmayıp geyikle zevahiri kurtarmak " sanırım....Yok canım....O kadar da değil....

Vural Kuyumcu
11.01.2011, 23:46

Hiçbiri.

iste bizim oyuncu elestirilerimiz böyle olur ya kral yapariz yada öldürürüz ......

Erdal
11.01.2011, 23:48
Mesajı alıntılamazsak daha iyi olur bence...Bu arada İbo ne gol attı be :)...Murat hocam eleman oynamaya niyetli gibi ne diyorsun? :)

FC-ST-PAULI-61
11.01.2011, 23:49
hala Ceyhun diyenler var.Maclari izlemiyormusunuz anlamiyorum bu Adam 5 metrelik pas bile atamiyor

magicyattara
11.01.2011, 23:52
Mesajı alıntılamazsak daha iyi olur bence...Bu arada İbo ne gol attı be :)...Murat hocam eleman oynamaya niyetli gibi ne diyorsun? :)
Memnun değilim..:)hala ikili mücadeleleri bırakıyor..2. yarıda da yedek kalacağını düşünüyorum..gücünü tam toplayamadı..bazı iç saha maçlarında ilk 11 çıkabilir..bir de alternatifi bol bir kadro oldu,daha verimli olabilir bu kadro içinde..

ZD dönemindeydi Yattara..harbiden durdurulması imkansızdı..

Daum'un onun önüne 3 kişi çektiğini bilirim..:)(Tuncay,Ümit Özat,Deniz Barış)

Erdal
11.01.2011, 23:53
Yok ben maçları izliyorum...Ve hala Ceyhun diyorum...Memnunmuyum? Hayır...Hatta geçen maç daha çok sinirlendim...Ama evet hala Ceyhun diyorum....

magicyattara
11.01.2011, 23:54
Ceyhun vazgeçilecek bir oyuncu değil ki zaten..stil olarak kısa paslara uyumlu değil gibi görünüyor..ama cüssesinin kapladığı alan bile yeter oynaması için..bence..:)

Barış Burak
11.01.2011, 23:54

Hiçbiri.

şenol güneşe olunca bu tepki anlamıyorum.sen mi öğreteceksin neyi görüp görmeyeceğini.adaletin peşindecilik mi oynuyoruz renktaş?

üsluba dikkat lütfen.Burağa geçen sene 1 ton küfür ettim şimdi Allaha şükür keyifle izliyorum.Demek ki çoğu insanın göremediğini o gördü.ve artık ben kendimi onun tercihlerine bıraktım.kafam rahat şimdi çok şükür.onun adı şenol güneş.o yüzden ceyhun tercihi değil sadece her tercihini eleştiririm ama üslubuma dikkat ederek.

metinbay61
11.01.2011, 23:55
hüseyin ligin en isabetli pas yapan oyuncusuydu ama niye ileri oynamıyo diye eleştirdik ceyhun ileri oynamaya çalışıyor çok pas hatası yapıyor diye eleştiriliyor...
ayrıca hocamıza haketmediği laflar ediliyor...aklıma Ahmet Suat hocamızın şu sözü geldi ve biraz olsun sakinleştim

"...trabzonspor her zaman eleştirilir. trabzonspor benim olduğum dönemde, şampiyonlukları yaşadığımız sezonlarda da çok eleştirildi. iki kupa aldığımızda niye 'üçüncü kupayı da almadınız' dediler. hatta 3 tane kupa aldığımız dönemde bile 'niye dördüncü kupayı almadın' dediler bana. ben de o zaman dedim ki 'statüde 4. kupa yok." oynadığımız statüde olsa belki onu da alırdım...”

Barış Burak
11.01.2011, 23:55
Yok ben maçları izliyorum...Ve hala Ceyhun diyorum...Memnunmuyum? Hayır...Hatta geçen maç daha çok sinirlendim...Ama evet hala Ceyhun diyorum....

zaten hala Ceyhun diyebilmeliyiz.İnadına Ceyhun.

adam yeteneksiz olsa neyse.yetenekli uşak.bugün bende fitil oldum.delirdim.ama o sorununu atlattığında çok iyi bir orta sahamız olacak.

ApoCaN28
11.01.2011, 23:56
Bu maç için yorum yapılmaz.

Ne zemin çok güzeldi , ne oyuncular çok konsantreydi .

Puan kaybetmediğimiz için memnunum gerisi teferruat .

Erdal
11.01.2011, 23:57
Yazmaktan bıkmam...Bu salak oyun bir bilim değil...Kaldı ki bilim sayılan alanlarda bile gerçekte neyin doğru neyin yanlış olduğunun tartışıldığı zamanda, bir futbolcu ile alakalı kendi fikrini mutlak hakikat ilan edip, benim de öyle düşünmediğim noktasında "kör muamelesi" reva gören kardeşlere tekrar tekrar hatırlatacağım....Bu oyunla ilgili bütün yazdıklarınız "sizce" dir....

Bence Ceyhun önemli maçlarda kendisine iş düştüğünde bunun hakkını vermiştir...Ama olması gereken seviyede değildir...Lakin bana göre hala olabilecek potansiyele sahiptir....Maçları seyrediyorum...Kendi gözümle...

reisoğlu61
11.01.2011, 23:59
bugünkü macta yine belli olduku Selcuk gibi en az iki tane daha orta saha oyuncusu sart bu takima, eger sampiyonlar liginde oynarsak. bris,ceyhun,sezer gibileri maalesef sadece tamamlayici oyuncular

Erdal
12.01.2011, 00:01
Şenol Güneş tam da bu yüzden çok önemli...Bu camiaya futbolu değil kelime seçmeyi öğretebilse büyük hizmet etmiş olacak; zira muhatabını en fazla yaralayacak kelimeyi seçip, özenle kullanmak konusunda hala üstümüze yok....

asilhamsi
arkadaslar az relaks olun yav bu ne telas...

yok burak yattaraya kılmıs yok o digerinin mevkisine goz dikmis yok ceyhun torpilliymis barıs topcu degilmis sezer hemen gönderilsinmis hele bir durun yav..

Hepsinin üzerinde bordomavi var..Ve kahramanlar bordomavi giyer...

mukemmel bir takımımız....Mukemmel bir hocamız var....

7 geliyor 7..................

Az sabır yav........

FC-ST-PAULI-61
Selcuk,colman,engin,burak,yattara,jaja,alanzinho,u mut iste bu adamlar ile iyi pas yapip cabuk oynayabiliriz ceyhun ile olmaz.Ceyhunu bence Senol Hoca ikinci yarida oynatmaz.Sezeri denedi denedi ama olmadi iste,sanirim yeni transfer gelecek.Senol Hoca Ceyhuna güvense onu G.b.b , Schalke,Bremen ve Torku Maclarinda oynatip Ikinci yariya hazirlardi ama Sezere bile daha cok güveniyor diye düsünüyorum.Herkesin görüsüne saygim var.

asilhamsi
12.01.2011, 00:03
Selcuk,colman,engin,burak,yattara,jaja,alanzinho,u mut iste bu adamlar ile iyi pas yapip cabuk oynayabiliriz ceyhun ile olmaz.Ceyhunu bence Senol Hoca ikinci yarida oynatmaz.Sezeri denedi denedi ama olmadi iste,sanirim yeni transfer gelecek.Senol Hoca Ceyhuna güvense onu G.b.b , Schalke,Bremen ve Torku Maclarinda oynatip Ikinci yariya hazirlardi ama Sezere bile daha cok güveniyor diye düsünüyorum.Herkesin görüsüne saygim var.

kardesim kusura bakma ama ceyhunu sevmeyebilirsin ama imzana pas hatası kralı diye yazarak rencide etmeninde cidden anlamı yok...

Oda takımın oyuncusu..Eger basarılı olmazsa sene sonu gönderilir olur biter..Simdi gitmesinin ne kazancı olacak takıma?

Erdal
12.01.2011, 00:05

Bu işte...Bak şimdi düşündüm mesela evet hoca pek Ceyhun un hazırlıyor gibi durmuyor sahiden de...Bence hata ediyor ayrı mevzu....Demek istediğim ifadeler yaralayıcı olmasın....

magicyattara
12.01.2011, 00:08
Şenol Güneş tam da bu yüzden çok önemli...Bu camiaya futbolu değil kelime seçmeyi öğretebilse büyük hizmet etmiş olacak; zira muhatabını en fazla yaralayacak kelimeyi seçip, özenle kullanmak konusunda hala üstümüze yok....

Hocam 96'da "bu takım Şenol Güneş'le şampiyon olacağına olmasın" diyen adamla muhabbet ettim ben..
Hala Şenol hoca gelmemeliydi diyenler var..ciddiye almamak lazım herkesi..

Örneğin Cyzio hoca nerelerdedir..neden takım şampiyonluğa koşarken,Şenol hocaya 2 iltifat etmiyor..umarım pusuda beklemiyordur..sezon sonu görüşelim demiyordur..böyle negatif elektrikler toplumun her kesiminden veriliyor..cahillik değil bu..

Barış Burak
12.01.2011, 00:11
Hocam 96'da "bu takım Şenol Güneş'le şampiyon olacağına olmasın" diyen adamla muhabbet ettim ben..
Hala Şenol hoca gelmemeliydi diyenler var..ciddiye almamak lazım herkesi..

Örneğin Cyzio hoca nerelerdedir..neden takım şampiyonluğa koşarken,Şenol hocaya 2 iltifat etmiyor..umarım pusuda beklemiyordur..sezon sonu görüşelim demiyordur..böyle negatif elektrikler toplumun her kesiminden veriliyor..cahillik değil bu..

yorulmak yok...hem içeridekiyle hem dışardakiyle mücadeleye devam.sonuna kadar.

irfanb
12.01.2011, 00:12
TRT 1 maci veriyor

metinbay61
12.01.2011, 00:12
TRT 1 maci veriyor

goolllll:)

Erdal
12.01.2011, 00:13
Murat hocam, sana bir şey diyeyim mi , o adam her kimse inan bana inanarak söylemiyordur onu...Diyorum ya bizimkiler her nerden öğrenmişlerse nerden bize bulaşmışsa konuşurken en olmaz cümleyi en olmaz, en dönülmez kelimeyi bulup çıkarıveriyor ağzından....Sonra da sözünden dönmemek adına oluyor muhalif....Döneklik iyi bir şeydir bazen....Hatta bize biraz şattur :) Mevuzunun buradaki arkadaşların yazdıkları ile ilgisi yok artık....Camiasal problemi konuşuyoruz uşaklar...

kamyonetçi
12.01.2011, 00:22
Geçenlerde bir bakkala girdim,iki tane kek aldım kasaya geldim.

Parayı ödemek için, usta ne kadar bu kekler diye sordum.

Cevap:Ssepetinun altına yazay...

Bakkalda bu camianın adamı.

Onur Şeref
12.01.2011, 00:27
Laf salatası = Laf kalabalıklığı

Evet Şenol Hoca'nın laf salatası -laf kalabalıklığı- yaptığını düşünüyorum. Çünkü her ortamda bahsettiği adalet anlayışından uzak davranıyor. Ve bu görüşlerimin arkasındayım ister katılın ister katılmayın.

Bana Ceyhun'un onlarca maçtır adamın peşinde koşmak, belini dahi döndürememek, gereksiz faul yapmak, 2 metre yanındaki adama pas atamamaktan başka ne yaptığını açıklayacak var mı?

Şimdi birisi çıkar Liverpool maçında çok iyiydi der. Unutmayın kışlarıda güneş doğar ama kış kıştır. 30 maçın birisinde de iyi oynasın.

3 sezondur takımda kendini geliştirdiğine inanan var mı? Yok. Geriye gittiğini düşünen var mı? Çok. O zaman bu adama forma vermeyeceksin.

Öbür tarafta aylardır idmanlarda canını dişine takıp çalışan adamları es geçmeyeceksin. Onlarada şans vereceksin kazanmak için. Hep aynı oyuncuların üstüne düşmeye gerek yok. Olmuyor işte belli bu.

Adalet lafta kalmamalı.

Erdal
12.01.2011, 00:27
Üniversite arkadaşımı memlekete götürdüm. Köye çıktık yemek yiyoruz...Çocuk biraz hızlı yer....Dedem aynen şöyle dedi

ora heyvan gibi yema...Korkma yemek var aç kalmazuk....

Erdal
12.01.2011, 00:29
Onur, aylardır canını dişine takıp forma bulamayan kim var? Aylardır antrenman mı izledin? Hadi izledin bir hoca'nın forma vermekteki tek kriteri antrenman mıdır? Kusura bakma ama pardon demen yeterli idi...Pardon...Çok basit....Pardon....

Erdal
12.01.2011, 00:31
Bu gün Ceyhun için konuştuklarımızın kat be katı avatarındaki adam için yazıldı...İfadeler de seninkine çok benziyordu...Hatta adamın babasının Şenol hoca'nın arkadaşı olması geyiği bile yapıldı....Etmeyin gözünüzü seveyim...Adil olmayan hiç bir adam oyuncularının "canını dişine takmasını" sağlayamaz....

irfanb
12.01.2011, 00:32
Ise gitmem gerekiyordu maci seyredemedim,Zafer Yelen oynadimi?

Selçuk Demircioğlu
Werder bremen maçı Selçuk yok = Yattara süper
Schalke maçı Selçuk yok = Yattara süper
Konya torku maçı Selçuk yok = Yattara süper...

Bu sene izlediğim en verimli Yattara ve kimse bana Selçuk un Yattarayı ,Yattaranında selçuğu çok sevdiğini anlatmasın...

Mehmet S. Pervan
Sınav dolayısıyla maçı izleyemedim. 2'de maç mı olurmuş :S

Erdal
12.01.2011, 00:33
O zaman da söyledim yine söylüyorum...Bir adama "adil değil" demek görüş falan değildir...Eğer görüş olsaydı görmezden gelirdim katılmadığı halde...Bunun adı görüş değil....Adil olmayan adam hırsızdır....Bilmem anlatabiliyormuyum?

Miraç Atalay Çiftçi
12.01.2011, 00:34
Düşüncem o dur ki; bizim orta sahamızda as oynayan Colman ve Selçuk'un yedekleri ile aralarında çok bariz farklar var. Birbirlerine yakın oyuncular değiller. Kalibre farkları var. Rekabet yaratamıyorlar henüz içeride. Bu yüzden forma alamıyorlar Colman ve Selçuk'tan.

Ama ben Şenol Güneş gibi bir ismin, kariyerinin yanında iyi bir öğretici olduğunu da eklersek onları görmemezlikten geldiğini sanmıyorum.

Hasan61
12.01.2011, 00:35

Bu sene izlediğim en verimli Yattara ve kimse bana Selçuk un Yattarayı ,Yattaranında selçuğu çok sevdiğini anlatmasın...

Fener maçı Selçuk var Yattara süper
Sivas maçı Selçuk var Yattara süper
Örnekler devam eder gider.

Selçuk s.kupa finalide kaptanlık bandının sonradan giren Yattara'ya vermişti.Kimse takıntılı olduğu birine karşı bunu yapmaz
Sevmiyor olabilir herkes birbirini sevecek diye birşey yok ama bunu saha içine yansıtmadığı kesin.

Onur Şeref
12.01.2011, 00:36
Haklı olduğumu düşündüğüm bir konudan sonra pardon kelimesini kullanmayı sevmem.

Zafer var, Sezer var, Hasan Ahmet var, Faty Papy var, Ferhat var.

Mevkileri aynı olsun olmasın. Bu oyuncular neden 6-1'lik Sivas, 7-0'lık Kasımpaşa maçlarında oyuna girmez? Neden kazanılmaya çalışılmaz? Rooney Everton'da kaç yaşında oynadı? 16. Lukaku Anderlecht'de kaç yaşında oynadı? 16. Demek ki oluyor.

Zafer'e ve Sezer'e Ceyhun kadar şans verilseydi şimdi orta saha oyuncusu aramazdık. Selçuk'a yalvarmazdık.

Miraç Atalay Çiftçi

Selçuk Bey bu maçlarda Jaja ve Alan'da yoktu. Onları da sevmeme durumu var mıdır? Size haber geldi mi?

Mustafa Yüksek
Gece 1 de tekrarını vereceklerini söylemişlerdi sanırım. Kaçıranlar tekrar bakabilirler.

Mehmet S. Pervan
12.01.2011, 00:38
Gece 1 de tekrarını vereceklerini söylemişlerdi sanırım. Kaçıranlar tekrar bakabilirler.
Yarın da sınav var onu da izleyemicem yatcam :D Maçı izlememem için saatleri özellikle ayarlamışlar sanki :D

Erdal
12.01.2011, 00:39
Takımın oyun kuramamasının nedeni sadece Colman Selçuk eksikliği değil bence...Mesela biz oyunu sağdan kuruyoruz sürekli....Allah var Shalke maçında Cale ile de kurduk....Bence bir de o gözle bakmak lazım....

Demircioğlu, üç örnekle böyle bir genelleme doğru değil bence...Bu sıralar çok dillendirilmeye başlandı bu....Bence asla yok böyle bir şey...

Cem Akyüz
12.01.2011, 00:39
Haklı olduğumu düşündüğüm bir konudan sonra pardon kelimesini kullanmayı sevmem.

Mevkileri aynı olsun olmasın. Bu oyuncular neden 6-1'lik Sivas, 7-0'lık Kasımpaşa maçlarında oyuna girmez? Neden kazanılmaya çalışılmaz? Rooney Everton'da kaç yaşında oynadı? 16. Lukaku Anderlecht'de kaç yaşında oynadı? 16. Demek ki oluyor.

Zafer'e ve Sezer'e Ceyhun kadar şans verilseydi şimdi orta saha oyuncusu aramazdık. Selçuk'a yalvarmazdık.

Rooney'de ki yetenek 8 yaşındada vardı..Oyuncuları izleyen Şenol Hoca bu oyuncuları sen idmanda gidip izledin mi adaletsiz diyorsun

Celil Köse
12.01.2011, 00:41
Bu gün Ceyhun için konuştuklarımızın kat be katı avatarındaki adam için yazıldı...İfadeler de seninkine çok benziyordu...Hatta adamın babasının Şenol hoca'nın arkadaşı olması geyiği bile yapıldı....Etmeyin gözünüzü seveyim...Adil olmayan hiç bir adam oyuncularının "canını dişine takmasını" sağlayamaz....

Abi bugün dikkat ettiyseniz Yattara defalarca savunmaya yardıma geldi.

Bildiğimiz Yattara bunları yapmaz veya en fazla göstermelik bir iki defa gelir ve savunduğu adam da onu kolayca geçerdi ama o baya baya didişti kovaladığı adamla.

Eğer Yattara böle önemsiz bir maçta bile bu mücadeleyi gösteriyorsa hoca oynamak isteyene çalışana formayı veririm imajını takımın üzerine oturttuğunu gösteriyor bence.

Vural Kuyumcu
12.01.2011, 00:41

sezer bu takimin oyuncusu olamaz !!!!!!!

Erdal
12.01.2011, 00:42
Onur, üzgünüm haksızsın...Verdiğin örnekler tartışılır...Diyelim ki doğru(bence değil ama)...Şenol hoca hata yapıyordur...Hata yapmak başka bir şey...Tercih noktasında başka kritlerler kullanmak başka bir şey....

Selçuk Demircioğlu
12.01.2011, 00:43
Fener maçı Selçuk var Yattara süper
Sivas maçı Selçuk var Yattara süper
Örnekler devam eder gider.

Selçuk s.kupa finalide kaptanlık bandının sonradan giren Yattara'ya vermişti.Kimse takıntılı olduğu birine karşı bunu yapmaz
Sevmiyor olabilir herkes birbirini sevecek diye birşey yok ama bunu saha içine yansıtmadığı kesin.

Örnekler devam etmiyor işte güzel kardeşim malesef...
O serbest vuruşu hatırlamak isteyen hatırlar...

Erdal abi bu bir gerçek Selçuk ve Yattara arasında bir sorun olduğunu inkar etmeyelim..

Onur Şeref
12.01.2011, 00:43
Tamam abi ağzımı açmıyorum ben daha.

Ceyhun kral! Onun gibi orta saha yok. Bir Zidane bir o. 3 metre önündeki adama pas atamayan sahada durmadan anlamsız yere ebelemeç oynar gibi adamların peşinde koşan Ceyhun'u ve onu ısrarla oynatan Şenol Güneş'i savunuyorsunuz. Olmuyor işte adam yeteneksiz. Dene başkasını ne zararın olur? Olurmuş demek ki.

Doğru şunu unutmuşum; "Şenol hoca en iyisini bilir!"

Peeh.

Hadi selametle. İyi geceler.

Erdal
12.01.2011, 00:47
Hayır bilmez...Bence Şenol hoca Ceyhun a yeterince şans vermemekle hata ediyor....Ama hata ediyor, adaletsizlik değil....

Adaletsiz demek birilerine iltimas yapıyor demek...Bu ne demek hem camianın hem de diğer oyuncuların hakkını gasp demek....Şenol hoca hata yapıyor...Yaptı, yapacak....Ama diğerini yaparsa o zaman "hoca" demem.....

gerenimo
12.01.2011, 00:47
eleştiriyle suçlamayı, eleştiriyle aşalamayı dalga geçmeyi ayıramayan arkadaşlar var.
bu kadar sorumsuz fütursuz yazılmamalı.
öküzün de altında buzağı arama arayışı nerden çıktı. garip tasadüflerden fal mı bakılıyor.
insaf biraz.

magicyattara
12.01.2011, 00:49
Laf salatası;
-malayani,boş,gereksiz,konuşana ve dinleyene faydası olmayan laflar konuşmak
-boş boş konuşmak, insanın canını sıkmak
-Genelde sıkışınca orta yerde yapılan garip, anlamsız kelimeler yumağı.
-fikirleri zayıf insanların bu açıklarını süslü sözcüklerle kapatmaya çalışması
...........

Onur laf salatasının bu manalara geldiğini sanırım bilmiyorsun..bence editle o mesajını..

Erdal
12.01.2011, 00:50
Üstelik son üç maçta Sezer in aldığı süre Ceyhun un aldığından fazla Onur....

Armağan Dere
12.01.2011, 00:53
Peki,Burak Yılmaz'ın bu maçta Yattara'ya artısı neydi sorabilirmiyim?..Yaptığı o kadar bencilliğe rağmen... Hoca neden Yattara'yı çıkardı..pekala Burak'ın yerinde o da oynayabilirdi..yoksa yattara daha nası kendini sevdirecek ben bilmiyorum

Devrim Arslan
12.01.2011, 00:53
aramizda Ts sandigimiz fenerliler var bence ...bazi yorumlar felaket

korkma usagum korkma rengugu belli et senide sevaruk seni de sevaruk

orhan52
12.01.2011, 00:54

bu yıl benimde maçlarda dikkatimi çeken bir durum.selçuk yattaraya pas atmıyor.konuşulması gereken ve şenol güneşin dikkatine sunulması gereken bir durum

Şenol Altunsoy
12.01.2011, 00:55
Oyuncu tercihlerini eleştirebiliriz pek şık olmasa da adaletsiz davranıyor da diyebiliriz ama bu bize göredir bir başkasına da hiç oynamadan gönderilen Faty'e de haksızlık yapıldı denebilir ama bütün bunlar eleştiri boyutunda kalmalı eğer bu bizde takıntı haline gelirse Burak örneğinde olduğu gibi bir gün acı gerçekler yüzümüze çarpabilir yani yönelmiyelim Hocaya eleştirelim ama hedef göstermeyelim daha sakin olmak da fayda var yoksa zararı biz görürüz

Onur Şeref
12.01.2011, 00:55
Hazırlık maçlarında bırakta oynasın Erdal Abi. Bu 3 maçta bile Ceyhun'dan hatta Barış'dan bile kat ve kat üstün olduğunu bana gösterdi.

Şenol Altunsoy
12.01.2011, 00:56
aramizda Ts sandigimiz fenerliler var bence ...bazi yorumlar felaket

korkma usagum korkma rengugu belli et senide sevaruk seni de sevaruk

Şunu da yapmıyalım yorumunu beğenmediğimiz kişileri başka takımlı ilan etmiyelim gereksiz tartışma yaratmıyalım.

lazibere
12.01.2011, 00:57
maçın tekrarı başladı trt haberde

Erdal
12.01.2011, 00:57
Armağan pes... :)

uemit
12.01.2011, 00:59
onur serefe katiliyorum! bide söyle bi durum var! sezer ferhat zafer yelen hatta baris bu takima yedek diye alindi!! sen bunlardan as oyuncu cikartamadin yada cikartmak istemiyorsun! ozaman gönder yerine daha iyi "yedek" al, onlarin as olabilecehini düsün

Mustafa Yüksek
12.01.2011, 01:00
Peki,Burak Yılmaz'ın bu maçta Yattara'ya artısı neydi sorabilirmiyim?..Yaptığı o kadar bencilliğe rağmen... Hoca neden Yattara'yı çıkardı..pekala Burak'ın yerinde o da oynayabilirdi..yoksa yattara daha nası kendini sevdirecek ben bilmiyorum

Armağan 1 dakika yahu. 1 dakika. İyice suyunu çıkardınız. Her değişiklikten bir art niyet aranır oldu. 3 maça da Yattara ile başladı hoca, Yattara da kendine güvenildiğini biliyor ki bize geldiğinden beri ilk defa bu kadar geriye geldi, oyunun içinde kaldı. Yani şu maçta 1 dakika önce alınan Yattara, adaletsizliğe mi kurban gidiyor?

Takımın içinde sorun yok, bu kadar başarıyı kabullenemediniz bir türlü. Sorun varmış gibi düşünmek istiyorsunuz. Ama bunu hoca adaletsizdir diyerek yapmayın:) Adaletsizliğin olduğu yerde, kimse 2. lig takımına karşı canını dişine takmaz.

AyhanPe
takim basari kazandikca ve iddiamiz arttikca öyle görülüyorki ufak eksikler bile cok ucuk elestirilere neden oluyor burda..bu gercekten cok ilginc..

galiba bizim disimizdakiler bizi oldukca iyi taniyorlar..,,kendi ayaklarina sIkar'' bunlar diyorlar hani..
ben korkmaya basladim..

Armağan Dere
Buyur abi..Aynı maçı izledik..kimseyi yargıladığım yok ama adam daha naapsın...yapabilse Tolga'nın yerine kaleye de geçecekti..:)...o dereceydi bence..ama saolsun Burak 2 çalım atıp göz boyayaım diye farkın içine etti...

Şenol Altunsoy
Ne bu ya Ceyhun'a linç kampanyası mı başlatıldı haberimiz olmadan :)

Onur Şeref
12.01.2011, 01:01
Mustafa bugün iyi oynadığımızı mı düşünüyorsun yoksa?

Devrim Arslan
12.01.2011, 01:02
Şunu da yapmıyalım yorumunu beğenmediğimiz kişileri başka takımlı ilan etmiyelim gereksiz tartışma yaratmıyalım.

tartisma istesem isim yazar o kisilerle konusurdum senol ama gercekten felaket yorumlar

bu takim hepimizin bu kadar kirmak ne diye

benim icim titriyor konusurken adam yerden yere vuruyor ulan lideriz daha ne olsun

Şenol Altunsoy
12.01.2011, 01:02
Buyur abi..Aynı maçı izledik..kimseyi yargıladığım yok ama adam daha naapsın...yapabilse Tolga'nın yerine kaleye de geçecekti..:)...o dereceydi bence..ama saolsun Burak 2 çalım atıp göz boyayaım diye farkın içine etti...

Konuyu değiştirelim Armağan dinledin di mi senin çok beğendiğin Gökhan Ünal Türkiyenin en iyi forveti Umut Bulut dedi :)

Onur Şeref
12.01.2011, 01:04
Lidersek hatalara göz yumacak değiliz. Daha iyisini istemeliyiz. Bugün lideriz diye hataları görmezden gelirsek sonumuz hiçte hayrolmaz. Sindire sindire büyümekte yarar var.

Armağan Dere
12.01.2011, 01:04
Konuyu değiştirelim Armağan dinledin di mi senin çok beğendiğin Gökhan Ünal Türkiyenin en iyi forveti Umut Bulut dedi :)

Dinledim abi:)..o da döküldü bugün ama Kadıköy'e kadar susuyorum..

Mustafa Yüksek
12.01.2011, 01:05
Mustafa bugün iyi oynadığımızı mı düşünüyorsun yoksa?

Ben bugün iyi futbol beklemiyordum ki. Olaya şöyle bakıyorum, sen de öyle bakmalısın bence. Yattara'yı uzun zamandır izlerim, bu kadar oyunun içinde olduğunu görmedim.

Burak bencil olsa da, ne kadar kuvvetli olduğunu gördüm bugün. Kampı iyi geçirmiş.

Ben bunlara bakıyorum. Rehavetin olabileceği bir maçta, belli bir disiplin içinde mücadele eden bir takım gördüm. Bunlar yeterli bana.

mehmet83
12.01.2011, 01:06
Su yazilanlari gordukce Senol Hoca'ya Allah sabir versin diyorum. Ben olsam boyle taraftarin destekledigi takimin basina asla gelmem. Her sey de art niyet arayan bir taraftar toplulugu olduk.

Şenol Altunsoy
12.01.2011, 01:06
Dinledim abi:)..o da döküldü bugün ama Kadıköy'e kadar susuyorum..

O maçtan sonra hep beraber sevinç içinde konuşacaz zaten Armağan :)

Onur Şeref
12.01.2011, 01:07
O kadar baskı yerken oyuna müdahale edilmeyişini (yanlış edilişini) de gördün mü?

Bu durum benim canımı sıktı mesela.

AyhanPe
12.01.2011, 01:08
Lidersek hatalara göz yumacak değiliz. Daha iyisini istemeliyiz. Bugün lideriz diye hataları görmezden gelirsek sonumuz hiçte hayrolmaz. Sindire sindire büyümekte yarar var.

peki suana kadar her ,,hatayi'' didik didik ettik de neler kazandik onur ?

Mustafa Yüksek
12.01.2011, 01:10
Sıkmadı Onur. Bu maçlara hazırlık gözüyle bakabilmen lazım. Bir şey deniyor olabilir hoca. Önemli olan ligdeki maçlarda nasıl müdahele ettiği.

Armağan Dere
Gerçekler ayrıntılarda gizlidir diyorum ve bitiriyorum..zaten bugün maçtan önce o kahrolası 96 maçına tutuldum bakmaz olaydım...son olarak şu badur ve ceyhun'u kiralasak mı ne pek işimize yaramayacaklar gibi duruyor..Mustafa Fener maçına beraberiz aklımdasın :)

metinbay61
Ne bu ya Ceyhun'a linç kampanyası mı başlatıldı haberimiz olmadan :)

Şenol abi o mevkide oynuyor biraz da uzun boyluysan kaderin bu bizim takımda:)...örnekleri çok...

Onur Şeref
12.01.2011, 01:11
Şu anda bulunduğumuz konumuzu belki de bu yüzden kazandık.

Şenol Hoca geldiği ilk gün imza atarken ne dedi?

"Hatalarımdan ders aldım."

Kimse %100 haklı, doğru değildir. Benim anlamadığım şey de Şenol Hoca'nın hatalarının görmezden gelinmesi. Adamcağız hatalar yapıyor bunları söylersek ne zararımız olur? Bence hiç bir zararı olmaz.

Eleştirinin olduğu yerde gelişim olur.

mit_o
12.01.2011, 01:12

Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz...

Bugün sinir oldum Burak'ın bencilliklerine yoksa maç çok daha farklı olurdu bugün birde Şenol Hoca Burak'ı çıkarmak yerine Yattara'yı çıkardı ayrı sinir oldum...

AyhanPe
12.01.2011, 01:15
Şu anda bulunduğumuz konumuzu belki de bu yüzden kazandık.

Şenol Hoca geldiği ilk gün imza atarken ne dedi?

"Hatalarımdan ders aldım."

Kimse %100 haklı, doğru değildir. Benim anlamadığım şey de Şenol Hoca'nın hatalarının görmezden gelinmesi. Adamcağız hatalar yapıyor bunları söylersek ne zararımız olur? Bence hiç bir zararı olmaz.

Eleştirinin olduğu yerde gelişim olur.

saglikli bir elestiri haliyle yapicidir ama tersini görmek isteyen icin bir cok olanak var..örnegin yerel medyayi takip etmek olabilir..onlarin da yaptiginin adi ,,elestiri'' oluyor da..

Onur Şeref
12.01.2011, 01:16
Onların yaptığının adı bulaşıklık, çamurluk oluyor. Neyse ben artık yatayım. İyi geceler herkese.

lazibere
12.01.2011, 01:28
Arkadaşlar, Burası bir forum sayfası, farklı görüşlerin olması gayet normal, Lakın fikirlerimizi söylerken, sinirli bir anımızdaki tavırlar sergilemek yerine daha mantıklı konuşmak gerekiyor..

Takımımız da şu anda 26 futbolcu var, Bunların hepsinin formda olması durumunda bile 11 kişi ile başlayacağız..

Ceyhun konusunda da bende çok lumlu şeyler düşünmesem de ; Bizim bilmediğimiz bir özelliğinin olduğunu düşünüyorum. Özellikle savunma oyunlarında Ceyhun bence son derece etkili oyunlar oynayabiliyor. Jaja Gelmeden evvel Orta sahamıda Colman önde oynarken Ceyhun selçuk ile beraber bu takımın göbdeğini tutuyordu.

Hepinizi kazanılan bir sivas maçına götürmek istiyorum.. 6-1 kazandık ve 4 gün sonra manisa maçında yine aynı kadro ile çıktık ve kaybettik.. O maçtan sonra Şenol Hoca Ne demişti '' kazanan kadroyu değiştirmek istemedim hata ettim'''..

O maça kadar Jaja daha takıma oturmamaışken, Selçuk- Ceyhun birlikteliği vardı.. Hatta geçen sezon ıkıncı yarıda Genelde bu ikili ile oynadık... Çok mu yetenekli değil ama bence sistem oyuncusu,

Bir futbolcu bu takımlara kadar gelebiliyorsa '' Bundan birşey olmaz '' demek çok acımasızdır.. Sadece yeteneklerini göstereceği zamanlar olabilir.. DAha Ligin ilk 4 haftasında Bu Burak nerden çıktı diye eleştirdiğimiz oyunc şimdi bu takımın banko oyuncusu... Yada UMUT a edilen küfürlerin haddi hesab yok..

Futbolculara bireysel tepkilere asla hoş bakmam.. Benım için yıldız oyuncu yoktur.. Bu kavram artık benım gözümde sıfırdır. Onemli olan takım oyuncusudur..

Bu bağlamda takım oyunu oynamayan her oyuncu benım gözümde oyuncu değildir..

lazibere
12.01.2011, 01:29
Ayrıca takımda ön Libero da görev yapabilecek oyuncumuz başka yok.. Glococki bile yapabilir ama Barış yapamaz, Sezer de yapamaz.. Ya Colman ya selçuk yada ceyhun

hasannuhoglu
12.01.2011, 02:22
Ayrıca takımda ön Libero da görev yapabilecek oyuncumuz başka yok.. Glococki bile yapabilir ama Barış yapamaz, Sezer de yapamaz.. Ya Colman ya selçuk yada ceyhun

ceyhun su an formsuz.eleştirmek dogaldır,ama fırlatıp atma yok sayma mantıgı mutlak bir yanlıştır..senin de dedigin gibi renkdaşım ttakımlar icin sistem yada takım oyuncusu önemldir..cyhun takımımız için cok önemli bir alternatiftir

Çağdaş DENİZ
12.01.2011, 02:29
şenol hocaya biri bişey mi dedi?boşverin cevap vermeye gerek yok futboldan anlamıyordur.çok biliyosa antrenörlük yapsın

Balcklabel
12.01.2011, 04:10
Şenol Güneş'in açıklamalarını "laf salatası" olarak niteleyen, "laf'tan anlamaz, kullandığı sözcüğün anlamını bilmez, gerçek anlamda laf salatası yapan, neye hizmet ettiğini anlayamadığım" BAZI taraftarlarımızla aynı tarafta olmaktan UTANÇ duyuyorum... Ya onlar bordo mavi sevdalıları değil ya da ben... Laf salatası nitelemesi yapan kişilerin söylemlerinin -tezleri itibariyle- daha güçlü olması, onların beyin gelişmişlikleri hakkındaki kaygılarımı ortadan kaldıracak yegane ölçüttür...

Balcklabel
12.01.2011, 04:13
Yıkıcı eleştiriden uzak hatta pozitif ayrımcılık yapıp, Kargaya yavrusu Şahan gibi gelir misali onlara kendi değerlerinin üstünde değer yüklemeyi deneyelim... Zira insan psikolojisinde ve yönetim biliminde kendini gerçekleyen kehanet diye bir olgu var; nasıl olmasını beklerseniz o beklentinizle karşılaşırsınız... Fark yaratan taraftar olabilme umuduyla...

CAFER ÖZER
12.01.2011, 08:47
Dün GS ın maçını TRT hem HD kanaldan,hemde TRT 1 den verdi.
Çok büyük Derbi maçı ya Adamlar 2-1 öne geçince şampiyonlar liginde öne geçmiş gibi sevindiler.
TRT gerçekten Terbiye sınırların zorluyor,
Adamlar 10.sırda ligde işleri bitmiş,Rakipleri 2.ligden Şekerspor maç hem TRT 1 hemde HD kanaldan canlı,
Bu kadarmı Trabzonspor Düşmanlığı olur insan içinde,
Hani bunlar Tarafsız yayın yapıyorlardı,Hani bunlar kim liderse önceliği ona veriyorlardı.
Ben Artık Erdoğan Arıkan gibilerin Bu yapılan terbiyesizliklere rağmen BMN içerisinde olmaları ve Onlara ödül verilmesini Benimsemiyorum.
Geçen sene Terbiyesizlik yaptılar Maçımızı o kadar kanal varken TRT 3de meclis görüşmeleri var diye vermediler sonra son 20 dakikayı verdiler yanlışlık oldu Özür dileriz vs vs şimdi aynı terbiyesizlik devam ediyor.
Bence TRT den hiç bir kimseye ödül verilmemeli bu tür adamlar aklını başına almadığı müddetçe Şmartılmamalı.
Belki bir çoğu için önemli olmayabilir ama benim için çok önemli,
TRT nin yaptığı saygısızlıktır,Terbiyesizliktir.

Cemalettin Taşkın
12.01.2011, 08:57
Dün GS ın maçını TRT hem HD kanaldan,hemde TRT 1 den verdi.
Çok büyük Derbi maçı ya Adamlar 2-1 öne geçince şampiyonlar liginde öne geçmiş gibi sevindiler.
TRT gerçekten Terbiye sınırların zorluyor,
Adamlar 10.sırda ligde işleri bitmiş,Rakipleri 2.ligden Şekerspor maç hem TRT 1 hemde HD kanaldan canlı,
Bu kadarmı Trabzonspor Düşmanlığı olur insan içinde,
Hani bunlar Tarafsız yayın yapıyorlardı,Hani bunlar kim liderse önceliği ona veriyorlardı.
Ben Artık Erdoğan Arıkan gibilerin Bu yapılan terbiyesizliklere rağmen BMN içerisinde olmaları ve Onlara ödül verilmesini Benimsemiyorum.
Geçen sene Terbiyesizlik yaptılar Maçımızı o kadar kanal varken TRT 3de meclis görüşmeleri var diye vermediler sonra son 20 dakikayı verdiler yanlışlık oldu Özür dileriz vs vs şimdi aynı terbiyesizlik devam ediyor.
Bence TRT den hiç bir kimseye ödül verilmemeli bu tür adamlar aklını başına almadığı müddetçe Şmartılmamalı.
Belki bir çoğu için önemli olmayabilir ama benim için çok önemli,
TRT nin yaptığı saygısızlıktır,Terbiyesizliktir.

kerem öncelin söyledikleri var birde

top direkten dönüyor şanssızlık diyor.

2-1 olunca galatasaray yenilseydi yazık olurdu diyor hakan şükürle birlikte öve öve bitiremediler galatasarayı.

Cemalettin Taşkın
12.01.2011, 08:58
konya torku maçına gelince

daha 2 sezon önce adanademirspora yenilmiştik

şimdi galibiyeti beğenmiyoruz.

DURAS
12.01.2011, 09:31
forumda, sanrılar hezeyanlar baş göstermiş, şampiyonluk stresi futbolculardan çok taraftarı etkilemiş... burak yerine yine yattara çıkmış 89 da, niye ceyhun oynamış. niye papy gitmiş vs vs.
herkesin futbola bakış açısı farklıdır, kendi bakış açısını mutlak doğru kabul edip acımasızca eleştirmenin insafa ve izana sığan bir tarafı olmadığını düşünüyorum.
bunu örneklendirisek. şenol hoca yeni transferleri takıma hemen niye adapte etmiyor demek ayrı, şenol hoca da çok beceriksiz bir hoca, aykut niangi ayağının tozuyla sahaya sürsü, hagi cluoyu sürdü, biz jajayı anca 6-7. haftada gördük, teoyu bir devre boyunca göremedik, bu niye bu kadar beceriksiz hoca demek ayrı. kaldı ki benim bakış açım da mutlak doğru değil...
özellikle şenol hocaya eleştiriyi insaf ve izan sınırları içinde tutmak lazım. yavrumuzu aşırı sevgiden dolayı boğarak öldürmeyelim!!! :)

KUTADGU
12.01.2011, 09:37
Son 20 Resmi Maçta - Buna Süper Kupa maçı da dahil-

15 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet alan bir takımdan bahsedeceksek,
(Galibiyet ortalaması %75)

Çok fazla "yetersiz, adaletsiz" saptamalarını yapmamak lazım kanımca.

Sonuçta takım özellikle fiziksel bir kamp programından sonra, kötü bir havada ve kötü bir zeminde ve bir çok as oyuncusundan mahrum bir şekilde mücadele etti.

"Hata" diyebiliriz, "Yanlış" diyebiliriz.

Bundan fazlası bence "Haksızlık" olur.

sessizkral_1
12.01.2011, 09:45
ya arkadaşlar gerçekten de şampiyonluk baskısı formda başlamış hangi başlığa girsem arkadaşlar sert tatışmalar içerindeler lütfen biraz sakin olalım ya....

memmedaga
13.01.2011, 02:40
Beni bu GBB ve Konya Torku maclari endiselendirdi,ozellikle Shalke macindan sonra bi takimda bu kadar oyun farki olurmu dedirtti.
Ben hazirlik maclarinin gosterge olmadigi soylemini kabul etmiyorum.
Gbb ve Konya Torku takimlari asiri motive oldugu kesin,iki takimda (ozellikle GBB) pas yapan,mucadele eden ayaga oynayan pozitif futbol oynadilar ve dogruyu soylemek gerekirse iki takimda bence bizden iyi oynadilar,bu durum Senol Hoca'yi dusundurdugu kesin.

Beni 3 istanbullu korkutmuyor ama pas yapan mucadele eden iyi kapanan takimlar korkutuyor...

Nizam
15.01.2011, 16:50
Ne maçtı be (:

Gece 1 de gidermiyiz gidemezmiyiz dedik pilavdan dönenin kaşığı kırılsın dedik kaçtık yurttan :) . terminal e otobüs kalmamıştı otostopla gittik . konya ya direk otobüs bulamadık bursa - ankara , ankara - konya yaptık . bütün parayı biletlere verdik . maçtan iki saat önce konya daydık . maç bitti cebimizde 5 kuruş para kalmamıştı . konyadan bursaya 5 araba ( 4 kamyon , 1 minibüs ) değiştirerek otostopla 15 saatte gittik (: sabah 7 gibi yurttaydık
o gün işletme matematiği sınavım vardı onu da yalan ettik ( zaten vize 10 du kurtarma ihtimalimde pek yoktu (: ) .. ayaklarıma kara sular inmesine , yorgunlıktan ölmeme , açlıktan kıvranmama , o gün ki sınavı p.ç etmeme rağmen değdi bee (: en azından ilerde Bize Heryer TRabzon dediğimizde yanına sıkıştıracağımız bir anımız oldu (:

Bursadan bizi arabasıyla terminale atan üni. hastanesinesi acil bölümünde doktor olan mehmet hocaya , konyaya indiğimizde otobüste tanıştığımız ( adını hatırlayamadım :) ) bizi taksiyle stada bırakan sivaslı abimize , maçta tanıştığımız bizi maç sonu arabalarıyla ankara yoluna bırakan isimlerini hatırlayamadığım iki oflu kardeşimize , bursaya gidene kadar o ıssız yollarda bizi komayıp araçlarına alan kamyoncu dayılara tek tek teşekkür ediyorum allah razı olsun hepsinden onlar olmasa hala konya daydık heralde .. :)

Bize Her Yer TRabzon . :)

Mehmet Ç.
15.01.2011, 23:54
Nizam sizinki baya maceramis. Helal olsun =)

nesta61
16.01.2011, 03:50
Ne maçtı be (:

Gece 1 de gidermiyiz gidemezmiyiz dedik pilavdan dönenin kaşığı kırılsın dedik kaçtık yurttan :) . terminal e otobüs kalmamıştı otostopla gittik . konya ya direk otobüs bulamadık bursa - ankara , ankara - konya yaptık . bütün parayı biletlere verdik . maçtan iki saat önce konya daydık . maç bitti cebimizde 5 kuruş para kalmamıştı . konyadan bursaya 5 araba ( 4 kamyon , 1 minibüs ) değiştirerek otostopla 15 saatte gittik (: sabah 7 gibi yurttaydık
o gün işletme matematiği sınavım vardı onu da yalan ettik ( zaten vize 10 du kurtarma ihtimalimde pek yoktu (: ) .. ayaklarıma kara sular inmesine , yorgunlıktan ölmeme , açlıktan kıvranmama , o gün ki sınavı p.ç etmeme rağmen değdi bee (: en azından ilerde Bize Heryer TRabzon dediğimizde yanına sıkıştıracağımız bir anımız oldu (:

Bursadan bizi arabasıyla terminale atan üni. hastanesinesi acil bölümünde doktor olan mehmet hocaya , konyaya indiğimizde otobüste tanıştığımız ( adını hatırlayamadım :) ) bizi taksiyle stada bırakan sivaslı abimize , maçta tanıştığımız bizi maç sonu arabalarıyla ankara yoluna bırakan isimlerini hatırlayamadığım iki oflu kardeşimize , bursaya gidene kadar o ıssız yollarda bizi komayıp araçlarına alan kamyoncu dayılara tek tek teşekkür ediyorum allah razı olsun hepsinden onlar olmasa hala konya daydık heralde .. :)

Bize Her Yer TRabzon . :)

az gulmedimm yaaa :D:alkış::alkış: onlar olmasa hala konya daydik herhalde derken sonra , bize yer trabzon diyorsun konyada trabzon :D emicene giderdun yatiliyaaaa :D:D