PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barış Memiş Doping'li Çıktı...

Badaloğlu
21.12.2010, 15:05
http://www.haber61.net/images/news/22041.jpg
Ne yaptın Barış Memiş!
21 Aralık 2010 / 14:55
Bank Asya 1. Lig'de Karşıyaka iki futbolcusunun dopingle çıkması ile küme düşmenin eşiğine geldi.

Bank Asya 1. Lig'de Karşıyaka iki futbolcusunun dopingle çıkması ile küme düşmenin eşiğine geldi. Yasaklı hapı arkadaşlarına Tolga Doğantez vermiş.

Bank Asya 1. Lig ekibi Karşıyaka 'doping'le sarsıldı. 15. haftada oynanan Giresunspor maçı sonrası yapılan doping testinde Barış Memiş ve Mustafa Sevgi'nin numunelerinde yasaklı maddeye rastlandı.

Tedbirli olarak ceza kuruluna sevk edilen iki oyuncunun durumu B numune sonuçları sonrası belli olacak. Karşıyaka Futbol Şube Yöneticisi Selahattin Sakıpağa, "Mustafa Sevgi zaten bu hafta kart cezası nedeniyle oynayamayacaktı. Barış Memiş'i de maç kadrosundan çıkardık. Şoke olduk. Futbolcular sonuca itiraz etti, sonuçları bekliyoruz" diye konuştu.

Karşıyaka kulübünü çok zor duruma düşüren bu olaya ise Tolga Doğantez'in sebep olduğu öğrenildi. Farkında olmadan yasaklı madde içeren ilaç kullanan Tolga, bu hapları arkadaşlarına da verdi. Mustafa ve Barış'ın dışında bu ilacı başka oyuncuların da kullandığı bildirildi. Yönetim olayı öğrenince 35 yaşındaki Tolga'yı hemen kulüpten gönderirken, top şimdi TFF'de. FIFA talimatlarına göre iki futbolcuda birden yasaklı madde çıkması halinde kulübe para cezasından küme düşürülmeye kadar ceza verilebiliyor. 20 puanla Bank Asya 1.Lig'de 10. sırada yer alan Karşıyaka, TFF'nin kararını bekliyor.

Tolunay Abdioğlu
21.12.2010, 15:08
Ne kadar kızsan da,şu fotoğrafı görünce insan kötü oluyor.

Kubilay ŞAHİN
21.12.2010, 15:18
Bitti buraya kadar..

Badaloğlu
Geçenlerde havaalanında gördüm kendisini... Aklıma ilk gelen yanına gidip ona biraz nasihat etmekti. Yanına doğru gidiyordum son anda geri döndüm. Allah biliyor kalbimi BMN taraftar ödül töreninde kendisine vali beyin olduğu bir ortamda sahneye başındaki şapkayla çıkmasına uyuz olmuştum. ikaz etmemize rağmen, şapkayla çıkmıştı sahneye, bizi dinlememişti. O enstantane geldi gözümün önüne. O zaman bizi dinlemeyen adam, şimdi bizi dinler mi? diye düşündüm. Birde cins bir şey söylerse, kaldıramam deyip yarı yoldan geri dönmüştüm.

Ama genede Barış isminden ziyade bana Trabzon ismine daha çok zarar verdi gibime geliyor. Ah Barış ah... Ah Ali Şen Kandil, ah...

peker61
Bilmeden içmiş ilacı galiba ama tabi içmeden doktorlarına sorması lazım üzüldüm barış adına ..

Harun-61
21.12.2010, 15:27
Emre Aygün, Ali Sen Kandil, Okan Cebi, Baris Memis ve niceleri...

yazik oldu bu cocugu'da...

Allah simartmasin kimsenin cocugunu.

Emrullah
21.12.2010, 15:29
Barış'ı hiç sevmem ama çocuğun bir suçu yokmuş. Suçlu Tolga Doğantez'miş. Kulüp ilişiği kesmiş Tolga'yla. İki kişiden numune alındığı için Barış ve Tolga'da çıkmış yasaklı madde. Halbuki bir çok futbolcu bilmeden kullanmış o maddeyi.

Bu arada Barış kendi kendini bitiriyor. Dikkat etmiyor hayatına, yazık ediyor kendine.

Badaloğlu
21.12.2010, 15:46
Ersun Yanal, onu kazanmak için çok uğraştı.Hatta onu İngilizce kursuna yazdırdı ama o, ertesi gün kursu bıraktı. Ersun Yanal, Trabzon'dan ayrıldıktan sonra Barış'la ilgili söylediklerini dinlediğimde anladımki habu uşak adam olmayacak...

Daha yolun başındaydın, şimdi başın göğe erdi mi? Sana verilen emeklere yazık...

Since1912KsK
21.12.2010, 16:18
futbol şubede çok garip işler dönüyor büyük kaos var tiagonun izinli ülkesine gönderilmesi felan baya birşeyler oluyor gizli saklı fırtına öncesi sessizlik gibi bekleyip görücez.. barışın pek suçu yok gibi gözüküyor.

pReN@_61
21.12.2010, 16:19
Allah şaşırtmasın ne diyeyim..

Burçak
21.12.2010, 16:31
İyide söylenene göre Barış ve diğer arkadaşları kasten bir şey yapmamış ki.

Hekimoğlu
22.12.2010, 14:57
Geçenlerde havaalanında gördüm kendisini... Aklıma ilk gelen yanına gidip ona biraz nasihat etmekti. Yanına doğru gidiyordum son anda geri döndüm. Allah biliyor kalbimi BMN taraftar ödül töreninde kendisine vali beyin olduğu bir ortamda sahneye başındaki şapkayla çıkmasına uyuz olmuştum. ikaz etmemize rağmen, şapkayla çıkmıştı sahneye, bizi dinlememişti. O enstantane geldi gözümün önüne. O zaman bizi dinlemeyen adam, şimdi bizi dinler mi? diye düşündüm. Birde cins bir şey söylerse, kaldıramam deyip yarı yoldan geri dönmüştüm.

Ama genede Barış isminden ziyade bana Trabzon ismine daha çok zarar verdi gibime geliyor. Ah Barış ah... Ah Ali Şen Kandil, ah...Bu fotoğrafta görülen tabloyu çok yadırgamıştık uyarıya rağmen çıkarmamış şapkayı şimdi onu öğreniyorum o zaman akıllanmasını beklemek de iyimserlik olur artık.

http://www.bordomavi.net/images/odultoreni3/004.jpg

Birtan Karaman
22.12.2010, 17:05
The End...

Misina
22.12.2010, 18:02
Bilmeden içmiş ilacı galiba ama tabi içmeden doktorlarına sorması lazım üzüldüm barış adına ..

20 Yaşında genç adamsın.35 yaşındaki oyuncunun bana iyi geliyor sizde kullanın demesiyle içeriğinin ne olduğunu bilmediğin ilacı neden içiyorsun ki.

Mustafa YILMAZ
22.12.2010, 18:31
Ah Barış ah... Ah Ali Şen Kandil, ah...

haketten ah çekilecek iki oyuncu ikiside çok yetenekli ikiside genç ikiside adam olamadı malesef.

geleceğin yıldızları olabilirdiler hatta ali şen'i avrupadada geleceğin yıldız adayları arasında görüyorlardı ama şimdi nerdeler ne haldeler çok yazık.

sorun bizim futbol eğitimimizde mi yoksa bireylerde mi yani her türlü araştırmalı bu alt yapı olayı böyle kaliteli kumaşları neden işleyemiyoruz sorun bulunmalı yoksa daha çok deriz alt yapıdan oyuncu çıkmıyor diye.

Emirhan Makul
22.12.2010, 18:35
Eczane açmalı yakışır gerçekten saf temiz yüzlü çocuk açsın bi eczane tansiyon felan ölçer yanlış ölçerse benim suçum benim hatam der aspirin felan satar olur yani.

Mustafa ÖZDEMİR
22.12.2010, 20:38
yazıklar olsun...

macka61
22.12.2010, 21:09
ben 2.ci numeniyi bekliyorum inşallah böyle bir yanlışa düşmemiştir

Uğurtan
23.12.2010, 11:28
Beklenen son..

Mustafa
23.12.2010, 11:44
Fiadınımızı ezdirmeyiz demiştik ama fidanın ağaç olmaya hiç niyeti yok.

Tunga
23.12.2010, 11:48
Profesyonel bir sporcu değil bilmediği bir hapı, bir kap çorbayı bile araştırmadan içmemeli. Zaten Barış ile ilgili sıkıntılar bu işin ciddiyetini anlayamamasından kaynaklanıyordu. Barış'ın dopinge ihtiyacı yok ve bunu kendisi de biliyor. Bunu bilerek içmediğine inanıyorum; ama yetmez. Avrupa Yıldızı olabilecek bir meziyeti ve kariyeri ne hale getirdi.

İnşallah bu onun akıllanması yolunda sonunda bir hayıra vesile olur. Yaptığı işin çok önemli ve ciddi olduğunu anlar artık.

Ali İhsan
23.12.2010, 13:05
Kendisinin milli takımlarda yıllarca beraber oynadığı ve hızı hariç hiçbir meziyeti olmayan Sercan şu anda Şampiyonlar liginde man of the match falan seçilirken o Bankasya'da zar zor aldığı dakikaları bile alamayacak. Bir kariyer nasıl öldürülür çok basit bir örnek. Bu olayın etkileri geçene kadar 22-23 yaşına gelir, geliştiremediği yeteneklerinin altında ezilerek iki-üç sene alt liglerde oynar, sonra da kendine yeni bir kazanç kapısı seçmek zorunda kalır.

SDanışmaz
23.12.2010, 16:54
Kendisinden bir halt olmayacağını bir kez daha göstermiş oldu.

TAHSİN 61
23.12.2010, 16:57
Şenol Güneş elinden tutsun..

Özge
23.12.2010, 17:00
Futbolcu olmayacağı belliydi zaten.

Fatih
23.12.2010, 17:08
Ah Barış ah yazık ettin kendine.

mehmets61
23.12.2010, 17:25
barış kendinle ve futbolla barışamadın gitti...

Tolunay Abdioğlu
23.12.2010, 17:53
Şenol Güneş elinden tutsun..

Bu arkadaşın elinden Obama tutsa farkeder mi?

Atakan
23.12.2010, 17:53
Yazık olmuş. Kendisinden bir şey beklemiyorduk ama yine de üzüldüm. Ne yaptın kendine be Barış.

Murat'
23.12.2010, 22:36
Barış'a her konuda kızabilirim ama bu konuda zerre kadar kızmıyorum çünkü aklı başında hiçbir insan doping kullanmaz, bilmeden yaptığına eminim.

Nytre
26.12.2010, 00:18
altyapıda yetişip trabzonspor A takımına dahil olunca tüm hedeflerının bıttıgı dusuncesıne sahip olan bir futbolcudan ne trabzonspor ne de türk futbolu hayır görür. barış memiş de bu zihniyetteki altyapıdan çıkıp "ne oldum delisi" olanlar arasında.

Hasan61
26.12.2010, 01:17
Bu işte suçu olduğuna inanmıyorum en azından kasıtlı birşey yapmamıştır.

Yine de bize bir faydası olmayacaktır gelecek için.

Misina
26.12.2010, 01:59
Barış'a her konuda kızabilirim ama bu konuda zerre kadar kızmıyorum çünkü aklı başında hiçbir insan doping kullanmaz, bilmeden yaptığına eminim.

20 yaşında fişek gibi olması gereken oyuncu 35 yaşındaki oyuncunun bana iyi geliyor telkinine uyup böyle bir hata yapar mı?

Ne olduğu belirsiz şeyler içeceğine çalışıp kendini geliştirse şuan vazgeçilmez olurdu.

ESER
26.12.2010, 07:45
baris memis in bundan sonra A takima donmesi cok zor. yazik ettin kendine baris

Barış Burak
26.12.2010, 13:17
yazık oldu... Karşıyakaya da yazık oldu.İnşaallah düşmezler.