PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Dursun Kaplan
17.01.2011, 15:48
Doğru ya unutmuşum,cezalıydı bizim kereta. :)

O zaman Selçuk-Sezer oynar.Ya da Selçuk-Colman. :)

Lig maçı ciddi maç. Sezer'in ne işi var kadroda. :)

Devrim Arslan
17.01.2011, 15:56
beyler ankaragucunde ıkı onemlı oyuncu sakattı ne oldu onlara ? Bırı saparaydı galıba ....hersey bızden yana bu macı rahat alırız gıbı

pReN@_61
17.01.2011, 15:56
Kaldı 5 gün...Heyecan artıyor :)

Tayfun
17.01.2011, 16:05
Bu maçta "Selçuk-Colman" ikilisi olur inşallah.

pReN@_61
17.01.2011, 16:07
Bu akşam ZTK'da Ankaragücü'nün maçı var Buca'yla.

Adem Erdoğan
17.01.2011, 16:10
AG'de iyi futbolcular var ama iyi bir takım olabilmek için emekli futbolcu değil hoca lazım.

AG ve Manisaspor şu ligde varlıklarını hissettiremiyorsalar 1 numaralı sebep hocalarıdır.

.....
17.01.2011, 16:13
Onur

Serkan-Giray-Glowacki-Cale

Burak-Selçuk-Colman-Engin

Jaja-Umut

Yattara ikinci yarı girer oyuna diye düşünüyorum.

Ömer Faruk61
17.01.2011, 16:15
Onur

Burak-Selçuk-Colman-Engin

Jaja-Umut

Yattara ikinci yarı girer oyuna diye düşünüyorum.

Engin Cezalı Adaşım..

cihatöztürk
17.01.2011, 16:18
Engin ankaragücü maçında cezalı kadroları ona göre ayarlayalım.......

ali+61+26
17.01.2011, 16:18
serkanda cezalı bu maçta galiba... bu maç için kadrom;

onur

tayfun-giray-glowacki-cale

yattara-selçuk-colman-burak
-----------jaja-------------
---------umut...................

Berkedogan
17.01.2011, 16:28

onur

Enginden başka cezalı futbolcumuz yok sanırım.

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 16:29

onur

Serkan cezasını çekti :) Artık 4 sarı kart hakkı var.

Jester
17.01.2011, 16:47
Birisi hayrına Selçuk ve Colman başta olmak üzere takımımızdaki oyuncuların kaçar sarı kartı olduğunu yazabilir mi?

DeAgLeMaNyAq
17.01.2011, 16:59
Birisi hayrına Selçuk ve Colman başta olmak üzere takımımızdaki oyuncuların kaçar sarı kartı olduğunu yazabilir mi?

Alanzinho - 1
Barış Ataş - 1
Burak Yılmaz - 0 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)
Ceyhun Gülselam - 0 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)
Egemen Korkmaz - 3
Engin Baytar - 4 (Kart cezalısı)
Ferhat Öztorun - 1
Gustavo Colman - 0 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)
Hrvoje Cale - 2 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)
Jaja Coelho - 1
Mustafa Yumlu - 1
Onur Kıvrak - 1
Giray Kaçar - 2 (Kayserispor maçında gördüğü çift sarı kart hesaba katılmıyor)
Selçuk İnan - 2
Serkan Balcı - 0 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)

Geri kalan oyuncularımız kart görmedi...

Harun_ayar_ts
17.01.2011, 17:19
colman artık oynamalı olmuyor colmansız ..

AKSOY_61
17.01.2011, 17:20
jaja: brezilyada antremanlara devam ettim, lige kadar daha iyi olacağım.
ntv spor

Anteramanı nerde yaptı gerçekten merak ediyorum:D
Yeme bizi jaja!

Adam iyi güçlendi ama 2 haftada

hüseyin1975
17.01.2011, 17:51
Herhalde Karnevala hazirlik yapmisdir, onuda antreman saymak lazim tabi :-)

bunyamin55
17.01.2011, 18:01
Alanzinho - 1
Barış Ataş - 1
Burak Yılmaz - 0 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)
Ceyhun Gülselam - 0 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)
Egemen Korkmaz - 3
Engin Baytar - 4 (Kart cezalısı)
Ferhat Öztorun - 1
Gustavo Colman - 0 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)
Hrvoje Cale - 2 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)
Jaja Coelho - 1
Mustafa Yumlu - 1
Onur Kıvrak - 1
Giray Kaçar - 2 (Kayserispor maçında gördüğü çift sarı kart hesaba katılmıyor)
Selçuk İnan - 2
Serkan Balcı - 0 (4 sarı kart görüp cezasını çekti)

Geri kalan oyuncularımız kart görmedi...

egemen hazır sakat iken oyuna girip sarı kart görse sonra çıksa sıfırlansa olmamı

Samet Yildirim
17.01.2011, 18:12
Zor gecebilir ama kazanacagimizi düsünüyorum.

Ayni kadro cikar sahaya engin disinda onun yerinede colman oynar.

worldmaster
17.01.2011, 18:13
egemen hazır sakat iken oyuna girip sarı kart görse sonra çıksa sıfırlansa olmamı

İyi fikir.Zaten Mourinho yapmıştı geçenlerde .Cezası var tabi ama ne kadar bilmiyorum...

Tabi şu da var.Egemen'in FB maçında oynama ihtimali olabilir...

Mustafa ÖZDEMİR
17.01.2011, 18:44
mutlaka kazanacağız...

Sami Kuk
17.01.2011, 18:59
----------Onur---------
Tayfun--Giray--Glo--Cale

Yattara--Selcuk--Colman--Serkan
-------------jaja---------------
------------Umut-----------

Devrim Arslan
17.01.2011, 19:01
arkadaşlar birşey söyleyeceğim dünkü maçta sezer ve ferhat oyuna girdi biz ne kazandık?

şenol hocamızın tercihine tabiki saygı duyuyoruz ama ben olumlu bir katkı göremedim bu ikisinde

Çağdaş DENİZ
17.01.2011, 19:14
ankaragücü---bucaspor maçını canlı yayınlıyor mu tv????
fatih tekkeyi izlemek istiyorummmmm.....

Taner Gündoğdu
17.01.2011, 19:16
ironi yapmıştım anlaşılmamış galiba..

fazlaca derin olmuş o zaman, yanlış anlaşılma için özür dilerim :)

FC-ST-PAULI-61
17.01.2011, 19:16
ankaragücü---bucaspor maçını canlı yayınlıyor mu tv????
fatih tekkeyi izlemek istiyorummmmm.....
Daha Antremana bile cikmadi galiba

Alihan Ertürk
17.01.2011, 19:25
Ankaragücü maçı TRT Anadolu'Da.

Sefaenes
17.01.2011, 19:28
insallah 3 puanla alip yolumusa devam edecegiz

Mellih
17.01.2011, 19:38
MKE Ankaragücü: Bora Körk, Uğur Uçar, Theo Weeks, Adem Koçak, Metin Akan, Jan Rajnoch, Özgür Çek, Mıchal Zewlakow, Murat Duruer, Drago Gabrıc, Serdar Özkan,
Yedekler: Stefan Senecky, Kağan Söylemezgiller, Ümit Kurt, Ergin Keleş, Mehmet Çoğum, Muhammed Türkmen, İshak Doğan

ankaragücünün bugünkü kadrosu.. s.özkan, gabric var ama F.tekke yok kadroda, erginde yedekmiş bu arada :)

Ahmet Başkaya
17.01.2011, 19:46
MKE Ankaragücü: Bora Körk, Uğur Uçar, Theo Weeks, Adem Koçak, Metin Akan, Jan Rajnoch, Özgür Çek, Mıchal Zewlakow, Murat Duruer, Drago Gabrıc, Serdar Özkan,
Yedekler: Stefan Senecky, Kağan Söylemezgiller, Ümit Kurt, Ergin Keleş, Mehmet Çoğum, Muhammed Türkmen, İshak Doğan

ankaragücünün bugünkü kadrosu.. s.özkan, gabric var ama F.tekke yok kadroda, erginde yedekmiş bu arada :)

Fatih daha antremana çıkmadı .

Asi Çaykaralı61
17.01.2011, 19:49

Maç saat kaçda başlacakmış ?

Ilelioglu
17.01.2011, 20:11
Zor bir mac olacak, Ankaragücü son oynadigi maclardaki futbol ile az da olsa toparladi gibi.

Sakin ve disiplinli bir sekilde oynarsak kazaniriz diye düsünüyorum.

Benim bu mac icin ideal on birim...

--------------------Onur---------------------

Serkan-----Giray------------Glowacki-----Cale

--------Selcuk----------------Engin(Colman)---

Yattara-------------Jaja----------Burak(Engin)

--------------------Umut---------------------

Eren Karaahmetoğlu
17.01.2011, 20:21
-----------Onur------------

Serkan--Giray-Glowacki-Cale

--------Selçuk-Colman------

Burak-------Jaja-------Engin

Klasik :)

Asi Çaykaralı61
17.01.2011, 20:23

Burak-------Jaja-------Engin

Klasik :)

Engin kart cezalısı olduğu için bu maçda oynamayacak diye biliyorum.Engin'in yerine bence Alanzinho oynar diye düşünüyorum :)

Alihan Ertürk
17.01.2011, 20:23
Maç saat kaçda başlacakmış ?

8'de başladı.

Asi Çaykaralı61
17.01.2011, 20:24
8'de başladı.

Alihan sağol teşekkür ederim bende şimdi Yeni Asır Tv'de maçı izlemeye başladım :)

Eren Karaahmetoğlu
17.01.2011, 20:28
Engin kart cezalısı olduğu için bu maçda oynamayacak diye biliyorum.Engin'in yerine bence Alanzinho oynar diye düşünüyorum :)

Ov bir an aklımdan çıkmış.

Yattara-----Jaja-------Burak

KÖKSAL AYDIN
17.01.2011, 20:30
Bjk maçı bu maçın önüne geçti gibi.Halbu ki Ankara maçını alırsak fb antalyada bvüyük ihtimalle takılacağı için fb ilk haftadan havlu atabilir.
Korkum o ki bjk maçı yüzünden Ankaraya takılacağız.

Asi Çaykaralı61
17.01.2011, 20:34
Ankaracü 0 - Bucaspor 1

Musa güzel bir gole imzasını attı

Volkan Albayrak
17.01.2011, 20:36
Bjk maçı bu maçın önüne geçti gibi.Halbu ki Ankara maçını alırsak fb antalyada bvüyük ihtimalle takılacağı için fb ilk haftadan havlu atabilir.
Korkum o ki bjk maçı yüzünden Ankaraya takılacağız.

bjk maçının hiç bi önemi yok antep manisada zaten takılır şenol hocamın yerinde olsam tamamıyla yedek kadroyla çıkardım...

trab61
17.01.2011, 20:41
enginin yerine colman oynar o pozisiyonda.

FC-ST-PAULI-61
17.01.2011, 20:43
--------------------onur------------------
serkan-------glo-----Egemen ( Giray)--Cale
--------------Selcuk--Colman-----------
yattara------------Jaja-------Burak
------------umut-------------------

böyle oynariz diye düsünüyorum

Asi Çaykaralı61
17.01.2011, 20:46

Egemen bu maça yetişiyor mı ?

Egemen'in sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı ?

Çağdaş DENİZ
17.01.2011, 21:04
ilk yarı: ankaragücü:1 bucaspor:1 arkadaşlar bu ankaragücünü biz rahat geceriz takım dökülüyo resmen:D

Barış Burak
17.01.2011, 21:07
yok yok kendimizi rehavete kaptırmayalım. temkinli olalım. İnşaallah kazanacağız.2devrede Trabzonsporumuz için hayırlara vesile olur inşaallah.

KÖKSAL AYDIN
17.01.2011, 21:10
Ankara maçından korkuyorum.İç sahada çok zorlanıyoruz.Ancak zor da olsa kazanacağız.Fb antalya da büyük ihtimal takılır.Fark 11 e çıkar.Fb bornoz atar.Bursayla çekişiriz.
Varsa yoksa senaryo işte.

UğuR
17.01.2011, 21:13
Egemen bu maça yetişiyor mı ?

Egemen'in sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı ?

Hayır İnşallah Fener maçına

Ömer Faruk61
17.01.2011, 21:14
Ankaranın sağı solu belli olmuyor.Şimdi bu Sestak ve Sapara bizim maçta kesin yoklar değil mi?

KÖKSAL AYDIN
17.01.2011, 21:16
Ankaranın sağı solu belli olmuyor.Şimdi bu Sestak ve Sapara bizim maçta kesin yoklar değil mi?

İster olsun ister olmasınlar.

Bu saatten sonra Trabzon'un bireylere takılma gibi bir lüksü yoktur.Önüne geleni devirmek için oynamalıdır.Şampiyon olmak istiyorsa tabi...

Barış Burak
17.01.2011, 21:17

sestak ve sapara yokmuymuş?

Yiğit Gayretli
17.01.2011, 21:18
Valla Ankara dengimiz değil ama her anlamda temkinli olmak lazım.

Cihad Varlı
17.01.2011, 21:20
Engin cezalı .
Göbeğe Colman geçer .
Manisa maçının 11 ile çıkarız .
Güzel futbol ve 3 puan çok önemli .
Kazanmamız şart , her maç olduğu gibi .

trbzonsporlu
17.01.2011, 21:22
buca maçındaki ankarügücünün tek silahı duran toplar, bütün duran topları buca karşısında tehlihe yarattı bizimde yediğimiz gollerin büyük bir çoğunluğunun yan toplar olduğunu düşünürsek dikkat etmemiz gerekiyor.

trbzonsporlu
17.01.2011, 21:27
bu arada duran top demişken konya maçına kadar müthiş bir duran toptan gol yüzdemiz vardı. ama nedense konya maçından sonra duran toptan galiba gol atamadık.

Mustafa Hazıroğlu
17.01.2011, 21:46
bu arada duran top demişken konya maçına kadar müthiş bir duran toptan gol yüzdemiz vardı. ama nedense konya maçından sonra duran toptan galiba gol atamadık.
Atarız atarız sorun değil :)

Devrim Arslan
17.01.2011, 21:47
17 macta 10 gol yedik ama kupada 3 macta 4 gol ne istir yahu

Emirhan Uludüz
17.01.2011, 21:57
17 macta 10 gol yedik ama kupada 3 macta 4 gol ne istir yahu

Töllgaaaa :D Aslında yedek olarak iyi kaleci bana göre ancak Onur çok üst düzey performans gösteriyor.

.....
17.01.2011, 22:01
Kalede Onur oynar bundan sonra içimiz rahat olur :)

Sezgin Öztürk
17.01.2011, 22:03

Renkdaş bende Yattara yerine Enginle başlarız diye düşünüyorum...
Edit: Enginin cezalı olduğunu unutmuşum renkdaş...

Ali Tunahan Güllü
17.01.2011, 22:05
Renkdaş bende Yattara yerine Enginle başlarız diye düşünüyorum...

Engin sarı kart cezalısı.

Devrim Arslan
17.01.2011, 22:05
nazar degmesin onuruma :D

E. Cumur61
17.01.2011, 22:13
Kismetse orda olacağım. 1 buçuk yıl aradan sonra, hem memleket hemde bordo mavi hasreti giderecem .

SEDAT
17.01.2011, 22:54
- Giray ve Glowacki'ye güveniyorum bu maçta , bence daha dikkatli olacaklardır.
- Yattara değilde Barış yada Ceyhun süprizi bekliyorum ben.

Devrim Arslan
17.01.2011, 23:05
ankara buca 1-1 bitmis izleyen oldu mu ? nasildi ankaragucu yeneruk degil mi :D

SEDAT
17.01.2011, 23:27
- Biz kendi oyunumuza bakalım .
- Taraftar sabırlı olur inşallah , gerçi Avni Aker'deki taraftar artık baya değişti dün akşam mesela mağlup olsakta yeniceğimizi anlamış gibiydi , enteresan milletiz vesselam :)

diskus
17.01.2011, 23:27

bu gün oynayan ankaragücü bize karsi da böyle oynarsa cok rahat yeneriz.ama bize karsi cok daha iyi oynarlar bugün 3 yabancisi oynamadi sakat mi bilmiyorum.ankaragücünün bügün en iyi oynayan futbolcu bizim gabric ti.

Cihad Varlı
17.01.2011, 23:32
- Biz kendi oyunumuza bakalım .
- Taraftar sabırlı olur inşallah , gerçi Avni Aker'deki taraftar artık baya değişti dün akşam mesela mağlup olsakta yeniceğimizi anlamış gibiydi , enteresan milletiz vesselam :)

Yediğimiz golden sonra ki üçlü mesela ..

Mehmet Ç.
18.01.2011, 00:11
Her zaman 3 puan daha önemlidir, ama bu maci eze eze almaliyizki, medya fb rahat yener dedirrtmeyelim.. keyifli gene 1 hafta gecirelim :)

Çağdaş DENİZ
18.01.2011, 00:14

valla bu günkü ankaragücünü dağıtırız ancak adamlar hava toplarında çok iyiler.bizse 10 golün 7 sini hava topundan dolayı yedik...

DeAgLeMaNyAq
18.01.2011, 01:02
Yattara değilde Barış yada Ceyhun süprizi bekliyorum ben.

Avni Aker'deki maçlarda hocanın kolay kolay Yattara'yı keseceğini düşünmüyorum. Bence Manisa kadrosuyla çıkarız tabii cezalı Engin yerine kimin oynayacağı merak konusu. Engin, Manisa maçında döktürdü ama bize karşı ciddi hücum edebilecek takımlara karşı Selçuk-Engin ikilisinin savunma anlamında bizlere sıkıntı oluşturacağını düşünüyorum. Kupa finalinde de Engin orta sahada görev yapmıştı ancak yanında Selçuk ve Colman'da vardı. Bu mevki için 4 alternatifimiz var.

1.Alternatif Colman: Alan ve Jaja'dan daha önce takıma katılmasına rağmen hala 18'e girebilmiş değil. Ankaragücü maçında da 18'e giremediği için, hocanın kendisine bir şekilde ders verdiğini düşünüyorum. Geçen sezon 1 maçta da Cale ile birlikte kadrodışı bırakmıştı. Bir de yıllar önce aklıma Gökdeniz vakası geliyor. Samet Aybaba her maçta 90 dakika oynattığı Gökdeniz'i 3 maç kadro dışı bırakmıştı. Ya da Alan ve Jaja tatilde hakikaten kendilerine bakarken, Colman göbek büyütmüş. Ama Colman'ı profesyonel açıdan kendine bakan bir oyuncu olarak biliyoruz...

2.Alternatif Ceyhun: Ligin sonunda ve hazırlık maçlarında gitgide düşen bir performans sergiliyor. Liverpool, FB ve Bursa maçlarının yıldızı olan Ceyhun'un çok altında oynuyor. Hoca hazırlık ve kupa maçlarında da çok fazla şans vermedi. Bu gidişle maçların son 15 dakikasında skoru korumaya yönelik oyuna giren bir oyuncu olmanın dışına çıkamayacak...

3.Alternatif Sezer: Kendisinin takımın ahengini bozduğunu düşünenlerdenim. Ligin ilk yarısında sadece Kasımpaşa maçının son dakikalarında şans bulmuştu. Ama 3 kupa ve 2 hazırlık maçında oynadığı oyunla, ne Selçuk'un ne de Colman'ın iyi bir alternatifi olabileceği görüntüsünü vermedi...

4.Alternatif Barış: Kendisini konuşmalarından ve röportajlarında verdiği elektrikten dolayı çok seviyorum. Diğer yandan Hasan Üçüncü'nün yeni versiyonu şeklinde yorum yaptığım zaman da ağır eleştiri alıyorum. Ama ne yazık ki bizim takımdaki pozisyonu bunun ötesine geçmiyor. Diyarbakır'da sorumluluk alıp bir şeyler yapmaya çalışan Barış, bizde hücum anlamında sürekli yan pas yapıp hata yapmamak için kendini kasıyor. Aynı durum geçen sezonun ikinci yarısında Sezer içinde geçerliydi. Ama Sezer bu sezon lig maçlarında şans bulamayınca, oynadığı hazırlık ve kupa maçlarında kendini kanıtlamaya çalıştı. Barış'ın çalım atabilme özelliği var ama araya pas ve şut konusunda bir hünerini göremedik. Fakat takımda Umut Bulut'tan sonra da durmak bilmeksizin pres yapabilen tek oyuncu olduğunu düşünüyorum...

Tayfun Aydın
18.01.2011, 01:12
Barış aslında ilk oynamaya başladığında iyi ara pasları veriyordu ve topla oynuyordu.Ne olduysa bir çekingenlik geldi üstüne.Aslında baskı altındayken oyuna alınabilecek en iyi alternatif.Baskı yapan takımların sal üstüne tipinde.

Ahmet F. Zengin
18.01.2011, 01:13
- Yattara değilde Barış yada Ceyhun süprizi bekliyorum ben.
Yattara bu maçta kesinlikle ilk 11 de kaptan olarak çıkacaktır ..

Şenol hoca ondan faydalanmak istiyor manisa maçında çok iyi değildi fakat hazırlık maçlarında ve konya torku maçında çok iyiydi.

Zaten Şenol hoca hazırlık maçlarından birinde yattarayı 90 dk oynatarak onun kondisyonunu 90 dkya çıkarmaya uğraştığını açıkca gösterdi. Bu da demek oluyor ki Yattara dan ligin ikinci yarısında fazla faydalanmak istiyor..

Hazar_
18.01.2011, 01:13
Ankaragücü bizi zorlarsa 2-1 zorlayamazsa 3-0 kazanırız.Benim tahminim böyle.

Ahmet F. Zengin
18.01.2011, 01:16
1.Alternatif Colman: Alan ve Jaja'dan daha önce takıma katılmasına rağmen hala 18'e girebilmiş değil. Ankaragücü maçında da 18'e giremediği için, hocanın kendisine bir şekilde ders verdiğini düşünüyorum. Geçen sezon 1 maçta da Cale ile birlikte kadrodışı bırakmıştı. Bir de yıllar önce aklıma Gökdeniz vakası geliyor. Samet Aybaba her maçta 90 dakika oynattığı Gökdeniz'i 3 maç kadro dışı bırakmıştı. Ya da Alan ve Jaja tatilde hakikaten kendilerine bakarken, Colman göbek büyütmüş. Ama Colman'ı profesyonel açıdan kendine bakan bir oyuncu olarak biliyoruz...

...

Galiba hoca en çok colmana kızdı .Erken gitmesine izin vermesine rağmen geç geldiği için.

worldmaster
18.01.2011, 01:21
Egemen'den bi haber yok mu?

DeAgLeMaNyAq
18.01.2011, 01:24
Egemen'den bi haber yok mu?

Ankaragücü maçında banko oynamaz ama bu hafta takımla antrenmanlara başlarsa BJK ve FB maçına yetişebilir. Resmi siteden çabuk iyileşiyor şeklinde haber yapılmasına rağmen, açıkçası benim pek umudum yok. Yarın işin aslı belli olur. Yine doktor kontrolünde yürüyüş ve koşu yapmaya devam ederse, Antalya maçından önce zor oynar...

TSezgin61
18.01.2011, 01:48
ankaragücü-besiktas-fener

cok zor bir dönemece giriyoruz. ankaragücü macini kayipsiz gecmeliyiz. besiktas macinda skor, tur icin yetmeliki fener macina moralli gidelim...

fener maci cok önemli olmasina karsin, bizim icin siradan bir derbi. onlar gergin biz rahat olmaliyiz. durum cünkü bu.

onlar icin tamam yada devam. bizim icin 12 puan farkmi yoksa 6 puan farkmi?... bunu aklimizdan cikarmayalim. yenilirsekte sampiyonlugun en büyük adayi biziz...

bASTURk
18.01.2011, 01:54
Ankaragücü'nü bugünkü Buca maçında beğendim.Savunmayı iyi yapıyorlar,özellikle de stoper Rajnoch hava toplarında çok etkili oyuncu.Tüm olumsuzluklara rağmen takım içi yardımlaşma üst düzeyde ve oyuncular hiç sorun yokmuş gibi mücadele ediyorlar.

Engin,bu takımda yokluğu hissedilecek Onur'la beraber iki oyuncudan biri bana göre.Muhtemelen Yattara başlayacak inşallah bu maçta iyi bir performansla takımı sürükler.

Berkedogan
18.01.2011, 02:00
kupa maçını izledim buca oyunun büyük bölümünde tek kale oynadı defansları havadan iyi yerden kötü bile denebilir.

.....
18.01.2011, 02:00
Yattara nın hazırlık maçlarındaki performansını bekliyorum. Öyle oynarsa 3 puanı rahat alırız.

yatara
18.01.2011, 02:03
Haydi Trabzonsporum♥ Tüm Kötü Gözlere Inat Al Su Maci

Ömer Yüce
18.01.2011, 10:21
Takım oynuya oynuya form tutar. Bence Ankaragücünde güzel futbol ve skor öndeki maçlara yansıyacaktır. Pawel'i bu maçta ikinici yarı değerlendirip eğer etkili olursa rakiplerin savunmada önlem alıp atak varyasyonlarını azaltması açısından da önemli. Ve yine Pawel oynatılırsa BJK ve GS maçına sorunsuz çıkacağımızı düşünüyorum

okg_53
18.01.2011, 12:06
okg_53 MKE Ankaragücü analizi.

Yönetim bazında sorunlar yaşayan Ankaragücü, bu sorunlarını takıma pek yansıtmıyor (tabi oyuncular serbest kalmazsa). Ankaragücünde sorunlar var rahat yeneriz havası çok yanlış olur. Sorunlu döneme girdikleride oynadıkları maçlarda iyi top oynadılar.

Kadroları bana göre ligin en iyi anadolu takımı ( bizi ve bursayı saymıyorum) , kadro kalitesi bulunduğu yeri hiç ama hiç haketmiyor. Bence bunun sebebi teknik direktörleri Ümit Özat'ın yetersizliği.

17 maçta 21 puan toplayan Ankaragücü, 24 gol atıp, 29 gol yemiş. Ayrıca 7 ila 18. sıra takımları arasında en çok gol atan takım. Kısaca çok atıp çok yiyen bir takım. İç saha ve dış saha performansları birbirine çok yakın.

Muhtemel dizlimleri ;

--------------------Stefan Senecky-------------------
Uğur Uçar----Jan Rajnoc----Zewlakow----Klukowski(murat)
------------Adem Koçak-------Theo Weeks------------
Gabriç------------------Kağan--------------Özgür Çek
-----------------------Ergin(Metin)---------------------

Dipnot= Gabriç ve Özgür yerine, Serdar ve Cerny de oynayabilir.

Not= Sapara ve Sestak Pazar gününden beri takımla çalışmaya başladılar. Ancak hem yabancı kontenjanı hemde hiç hazırlık maçı yapamamış olmaları nedeniyle, oynayabileceklerini sanmıyorum.
Çünkü, Savunmada Aydın, Ortasahada Güven ve Umut sakat, onların yerine yabancılar oynayacağı için Sapara ve Sestak’ın oynaması zor görünüyor. Vittek ise halen sakatlığı devam ediyor. Fatih Tekke’nin henüz oynayabileceğini sanmıyorum.

Ankaragücünün artıları ;

Kaliteli hücum hattı, geniş kadrosu, Ankaragücünün en büyük silahı. İleri 4 lü nün teknik kapasitesi çok iyi. Özellikle Sapara ve Sestak zaten kendilerini kanıtladılar. Birbirleriyle uyumlu bir ikili oldular. İkisinin toplam ürettiği katkı 9 gol 7 asisit.

Özgür Çek soldan savunmayada yardım eden bir kanat oyuncusu olduğu için, 2 sağlam adamın bulunduğu kanattan hücum yapmamız zorlaşacak. Sol kanadı hücum olarak da iyi kullanıyorlar.

Yeni transferler Ergin Keleş, Cerny, Serdar Özkan hemen uyum sağladılar, Bizim maçta etkili olabilirler,
Özellikle Cerny’e dikkat etmek lazım. Teknik,hızlı bir oyuncu.
Eski oyuncumuz Gabriç’te artık forma bulmaya başladı son zamanlarda, form da tutuyor, ekstra dikkat etmek lazım.

Kalecileri Seneky iyi bir kaleci, Savunmacıları Rajnoc ve Zewkalow iyi oyuncular.
Klukowski sol kanadı komple kullanabilen bir oyuncu. Bu üç yabancıda kendilerini kanıtlamış, kaliteli adamlar.

Ankaragücünün eksileri ;

Takım savunmasını iyi yapamıyorlar. Uğur Uçar ve Defansif orta saha oyuncularının bulunduğu bölge yetersiz kalıyor ve Orta alanda bir istikrar tutturamadılar.

İleri giden oyuncular geri dönebilen oyuncular değil. Buda bizim işimize gelir.
Defans, Orta Alan, Hücum bölgelerinde yeni oyuncular oynayacak. Oturmamış kadro bizim için büyük avantaj.

Bizim 11 =
----------------Onur--------------
Serkan---Giray—Glowacki---Cale
-------Selçuk--------Colman------
Yatara--------Jaja-----------------
-------------Umut-------Burak----
Bu maça Manisa maçı gibi 4-1-1-4 çıkmamız çok tehlkeli olur. 4-2-4 e devam . İleri dörtlümüz sürekli pres yapmalı, Ayrıca Serkan fazla ileri çıkmamalı bu maçta.

Artıları , eksilerinden fazla gibi görünüyor. Ancak oyunumuzu oynadığımız taktirde bize direnebilecek takım değiller. Kamp dönemi bu tür, takımlara yarıyor ancak Ankaragücünün durumu biraz karışık, Gelişmeleri izleyip göreceğiz bakalım. saygılar ...

vivanet
18.01.2011, 12:21
çok zorlanacağımızı zannetmiyorum.5,6 tane atarız şahsımca..

Trabzon34
18.01.2011, 12:26
Kazanarak lige iyi bir başlangıç yapacağımız bir maç olur İnşallah..
İyi başlayalım iyi bitsin..
Bu bekleyiş bitsin..
Amin..
:)

Ömer Faruk61
18.01.2011, 13:46
Okg 53 Teşekkürler bilgiler için.Gabricin kiralık sözleşmesine neden bize karşı oynayamaz ibaresi konulmaz anlamıyorum...

Fatih Öztürk
18.01.2011, 13:48
ankaragücü maçında iddia ediyorum en az 10 pozisyon bulacağız.kötü ihtimal 3-4 iyi ihtimal pozisyonların tamamını gole cevirebiliriz.

Oğuzhan
18.01.2011, 13:55
Giray son maçlarda çok iyi oynuyor , Glowacki çok kritik müdaheleler yapıyor. Egemen ' in yokluğunu hissetmeyeceğiz inşallah , bu Glowacki ' ye hayranım ya adam gerçekten buz adam :)

Hürgün Aygün
18.01.2011, 13:55
Artık her şeyimizle lige konsantre olmalıyız.

Mellih
18.01.2011, 13:56
Okg 53 Teşekkürler bilgiler için.Gabricin kiralık sözleşmesine neden bize karşı oynayamaz ibaresi konulmaz anlamıyorum...
Gabric kendisinden çekinecek kadar iyi futbolcuysa neden kiralık veriliyo, bende onu anlamıyorum :)

Devrim Arslan
18.01.2011, 13:57
Sapara ve Sestak yoksa sorun yok yahu :D

alihan_61
18.01.2011, 13:59
ya şu maratona büyük bi bayrak açılsa güzel olur ya tüm maratonu kapsıcak kadar ,şampiyonluk havasına girsin artık takım

Faruk BERBER
18.01.2011, 14:05
Gabric kendisinden çekinecek kadar iyi futbolcuysa neden kiralık veriliyo, bende onu anlamıyorum :)

Çekinme çekinmemeden ziyade taraftarın bakış açısını etkileyeceğinden dolayı bence bu olay . . .

Berberoğlu
18.01.2011, 14:20
Yattara'nın meşhur defansı ve kaleciyi ters yatırıp attığı gol Ankaragücü'ne atılmıştı diye hatırlıyorum, yanlış mıyım?

Öyle bir gol daha atsın bu maçta, moralmen zaten biter adamlar.. :D

Bu arada Faruk, var mı kombinen? Gitcen mi maça?

muratt
18.01.2011, 15:02
.................

muratt
18.01.2011, 15:04

cunku etik olarak dogru degil, bize yakismaz...

muratt
18.01.2011, 15:05
Dun Ankara'da, ankamall'de Fatih Tekke'yi gordum.. sanirim anlasti ankaragucu ile ama resmilesti mi bilmiorum... Hey gidi koca Fatih Tekke.. nerdeen nereye.. lig bitmeden Ankaragucu'nden de gonderilirse sasirmam..

bakalim avni aker'de ankaragucu formasi giyecek mi ?

pReN@_61
18.01.2011, 15:06
Dünkü Ankaragücü-Buca maçını izleyen var mı?Nasıl oynadı acaba Ankaragücü..

Ömer TOPAL
18.01.2011, 15:23
e hadi artık başlasın lig ne olucaksa olsun sabrım kalmadı...İnşallah güzel bir başlangıçla yolumuza devam ederiz. Rakibi küçümsemiyorum fakat maçı alacagız...

Tolunay Abdioğlu
18.01.2011, 15:26
Lig başlasanaa Lannn! :)

Ben kazanıcağımızı düşünüyorum.Skor tahminim:3-0.

Goller,Jaja-Umut-Selçuk.

.....
18.01.2011, 15:27
Jaja attımı tek atmaz yine yazar iki tane :)

gibernao
18.01.2011, 17:11
Maça 4 gün kaldı bu başlık bjk maçının altında sanki o maç daha önemli gibi.bjk maçında beraberlik yetiyor bize manisa puan alırsa yenilsekte çıkıyoruz.Ama bu maç bizim için daha önemli olmalı ve daha konsantre olmamız gereken maç. içerde 8 maç var ve 7 galibiyet çıkarmamız lazım.takım olarak kimseye bir şey ispatlamaya çalışmamamız lazım.istanbul eziklerini yenecez diye bu maçları arka plana atamayız.en çok konsantre olmamız gereken derbiler değil anadolu maçları olmalıdır.zaten normal oyunumuzla bizi zor yenerler.

TheCrow
18.01.2011, 17:21
Bu maç çok önemli, ikinci yarıya kaldığımız yerden devam ettiğimizi göstererek başlamak çok önemli. fenerbahçe ve bursanın maçları zor, puan kaybetmeleri kuvvetle muhtemel, bu haftada puan farkını açma şansını kullanmalıyız. Tüm enerjimizi bu başlığa verelim artık. İçerdeki 8 maçın 8 ini de kazanırsak şampiyonluk kaçınılmaz olarak gelecektir. Gazamız mübarek olsun.

TheCrow
18.01.2011, 17:23
ankaragücü-besiktas-fener

cok zor bir dönemece giriyoruz. ankaragücü macini kayipsiz gecmeliyiz. besiktas macinda skor, tur icin yetmeliki fener macina moralli gidelim...

fener maci cok önemli olmasina karsin, bizim icin siradan bir derbi. onlar gergin biz rahat olmaliyiz. durum cünkü bu.

onlar icin tamam yada devam. bizim icin 12 puan farkmi yoksa 6 puan farkmi?... bunu aklimizdan cikarmayalim. yenilirsekte sampiyonlugun en büyük adayi biziz...

Ben fenerin bizim maça 9 puan farkla çıkabileceğini hiç sanmıyorum, Antalya'dan 1 puan çıkarmaları bile çok zor. Ankaragücü'nü yenelim, o maça 12 puan farkla çıkarız, fenerin maça asılacak dermanı bile olmaz.

ozturk
18.01.2011, 17:42
Bu maçı kazanmak hem bu hafta için fb yi strese sokacak hem de gleecek hafta için bize özgüven kazandıracak inşallah..

Faruk UYSAL
18.01.2011, 17:44
Maça 4 gün kaldı bu başlık bjk maçının altında sanki o maç daha önemli gibi.bjk maçında beraberlik yetiyor bize manisa puan alırsa yenilsekte çıkıyoruz.Ama bu maç bizim için daha önemli olmalı ve daha konsantre olmamız gereken maç. içerde 8 maç var ve 7 galibiyet çıkarmamız lazım.takım olarak kimseye bir şey ispatlamaya çalışmamamız lazım.istanbul eziklerini yenecez diye bu maçları arka plana atamayız.en çok konsantre olmamız gereken derbiler değil anadolu maçları olmalıdır.zaten normal oyunumuzla bizi zor yenerler.
Katılıyorum. Bu maç ligin ikinci devresine iyi başlayabilmemiz açısından çok önemli bir maç. Kaldı ki kazasız atlatırsak rakiplerimizle farkın daha da artması kuvvetli muhtemel. Ankaragücü maçının bitimine kadar bjk maçı gündemde olmamalı. Zira, bahsettiğin gibi bjk maçını kaybetsek bile gruptan çıkma şansımız var.

Alihan Ertürk
18.01.2011, 17:48
Rahat geçeceğini düşünüyorum ama Eskişehir maçındaki şeyler de yaşanabilir.. Dikkatli olmamız lazım.

hasannuhoglu
18.01.2011, 17:51
sıradaki 3 maç ankaragücü-beşiktaş-fener...üçünde de galip gelcez..buraya yazdım..inanmayanlar sora bana dönsün

kamyonetçi
18.01.2011, 17:57
Buca maçında izlediğim takım A.Gücü ise,bizim maçta orta sahayı geçmeleri pek ihtimal dahilinde değil.
Yumuşak bir takım,topu öne taşıyacak oyuncuları yok,gol atacak oyuncuları yok,yokta yok.
Tahminen en rahat maçlarımızdan biri olur.
Nefes alacak vakitleri olmayacak,skor tahminim,çok farklı.

Cihad Varlı
18.01.2011, 18:11
3 te 3'le başlarsak , Avrupa düşünsün..

Asi Çaykaralı61
18.01.2011, 18:27

İNŞALLAH 3'de 3 ila başlayacağız lige inancımız tam ve desteğimiz sonsuz takımımıza :)

yatmaztara
18.01.2011, 18:35
evet 1 aydır ara verdiğimiz süper lige ankaragücü maçını kazanarak dönmek istiyoruz.

Alihan Ertürk
18.01.2011, 18:57
3. hafta kimle oynuyorduk ?

futbalski60
18.01.2011, 19:01
Sapara, Sestak ve Vittek sakat değil 3 gündür takımla birlikte çalışıyorlar.

Hasan61
18.01.2011, 19:02
3. hafta kimle oynuyorduk ?

Antalya...

macka61
18.01.2011, 19:03
ben fatihten kormuyorum bize karşı hırslı çıkacaktır büyük ihtimalle

TheCrow
18.01.2011, 19:06

Fatih'ten korkum yok ama tribünlerde Fatih yüzünden tatsızlık çıkar diye endişeleniyorum.

Mert Oğuzlu61
18.01.2011, 19:08

fatih kadroya bile alınmaz vittek düzelmiş sestak var sapara var en tehlikeli oyuncular bunlar... adamların paralarını aldıkları yok kaçar giderler dedik hala a.gücü ndeler, bizim maça tam kadro çıkacaklar nerdeyse.

Mesut
18.01.2011, 19:13

bence 2. yarının 2 maçı ligin kaderini belirler.
Fener maçından beraberlik veya galibiyet aldığımız vakit
%80 şampiyonuz

Emirhan Makul
Vittek ve Sestak ileri çok açılmamızı engelleyecek iki sağlam topçudur. İnşallah Giray Glo ve Colman üstesinden gelecektir.

Alihan Ertürk
Fatih eğer oynarsa ıslığa boğulmalıdır.. Eğer ona sevgi gösterileri vs.. olursa sahadaki futbolcularımız bundan etkilenebilir en başta da Umut.

Mesut
18.01.2011, 19:15
Fatih eğer oynarsa ıslığa boğulmalıdır.. Eğer ona sevgi gösterileri vs.. olursa sahadaki futbolcularımız bundan etkilenebilir en başta da Umut.
ilginç.....

Mustafa Hazıroğlu
18.01.2011, 19:15
Yattara'nın meşhur defansı ve kaleciyi ters yatırıp attığı gol Ankaragücü'ne atılmıştı diye hatırlıyorum, yanlış mıyım?

Öyle bir gol daha atsın bu maçta, moralmen zaten biter adamlar.. :D

Yattara Ankaragücü'ne o şekil 1 tane attı 1 tanede attırdı.

Hazar_
18.01.2011, 19:17
Ben Fatih bizim maçta oynamaz diye düşünüyorum.

Nonserviam
18.01.2011, 19:23
Bol gollü geçeceği kesin, kzanan taraf olalım da gerisi muhim değil.

Fatihin oynaması imkansız, ki kendi de istemez sanırım ümit hocadan.

futbalski60
18.01.2011, 19:24
Dün izlediğim Ankaragücü çok kötüydü zaten baya eksiktiler ama yine de daha derli toplu olmaları gerekirdi devre arasında iyi çalışmamışlar sanırım, 60.dakikada oyundan koptular. Gabric baya etkiliydi dün eskiye oranla daha iştahlı daha güçlü gözüktü onun dışında etkili olan oyuncuları yoktu defansta top çıkarmakta zorlanıyorlar Raijnoch ve Zewlakow ağır kalıyor Jaja,Burak ve Umut çok zorlar bu ikiliyi orta da aynı sorunları var Adem yanlız kalıyor Weeks çok pas hatası yapıyor sanırım Mehmet Çoğum oynuyacak onun yerine Güven'in de olmaması önemli bir avantaj bizim için. Sestak-Sapara-Gabric üçlüsünü durdurursak zorlanmadan galip geliriz diye düşünüyorum.

ESER
18.01.2011, 19:27
fatih kadroya bile alınmaz vittek düzelmiş sestak var sapara var en tehlikeli oyuncular bunlar... adamların paralarını aldıkları yok kaçar giderler dedik hala a.gücü ndeler, bizim maça tam kadro çıkacaklar nerdeyse.

o futbolculara bence paralar bir sekilde odeniyor, en azindan yabancilara.
malum kulup alacak verecek davasina mahkemelik ve bu yuzden el altindan odeme yapiyorlar bence. yoksa sapara, vittek , sestak gibi adamlar saglik olsun diye spor yapacak adamlar degil:)

Ömer Faruk61
18.01.2011, 19:41
Tekke mümkünse gelmesin Avni Akere şimdi.Yuhalama veya sevgi gösterileri iki türlüde çok kötü olur.Mayısta Şampiyonluk kutlamalarına gelebilir...

61yusuf
18.01.2011, 19:43
eziktaşlılar ve fenevliler beklesin şu ankaragücünü geçelim

sıra sizlere gelecek

Devrim Arslan
Sapara, Sestak ve Vittek sakat değil 3 gündür takımla birlikte çalışıyorlar.

emin misin ? ben sakat diye okumustum

Erol Koç
İnşallah Kazanacağız bence.Kadrom

Onur

Serkan Glowacki Giray Cale

Selçuk-Ceyhun

Yattara Colman Burak

Umut

Bu giray'ın ayağa pas isabeti çok zayıf inşallah hata yapmaz.

Tolunay Abdioğlu
ilginç.....

Bu yorum daha ilginç. :)

futbalski60
18.01.2011, 19:59
emin misin ? ben sakat diye okumustum

Üçü de iyileşmiş dün maç öncesi yayında söylediler zaten kendi sitelerinde de yazıyor Vittek takımdan ayrı çalışıyor o bizim maça yetişmez.

Kasım BEKTAŞ
18.01.2011, 20:07
en önemli maç ilk oynayacağımız maçtır...

bunca yıl sonra şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken artık sonunu getirmeliyiz...

futbolcuların tıkandığı yerde taraftar devreye girmeli öyle yada böyle bu maçı kazanmalıyız...

Trabzonizm
18.01.2011, 20:15
sıradaki 3 maç ankaragücü-beşiktaş-fener...üçünde de galip gelcez..buraya yazdım..inanmayanlar sora bana dönsün

cooook zor ama insallah renkdas bi forman benden aha herkesin önünde söylüyorum eger dedigin cikarsa bi forma alacagin var benden ustam;)

TAMTÜRK61
18.01.2011, 20:22
Vira Bismillah arkadaşlar,dualarımız ve gönlümüz takımımızla olsun. Yılmak yok, kızmak yok. Hep destek tam destek. Bu yıl inşallah 7 geliyor. Hayırlısıyla ilk maçı alalım , peşi gelir inaşşalh!

Murat'
18.01.2011, 20:22
Sınavlarım beklediğimden de iyi geçti, içim coşkuyla dolu.

Tam 3 ay sonra da Trabzon'da maç izleyeceğim.

Futbolculara da bu maçı kazanmak düşer.

Fatih Solmaz
18.01.2011, 20:45
bursa'yı seven tek takım gelsinler bakalım trabzon'a. 5-6-7 ne bulursak atalım şunlara.

Devrim Arslan
18.01.2011, 20:56
bu aksam baktim da ilk yari itibariyle bu antalya fenere yenilir fark bile yer

mda61
18.01.2011, 21:05
Yeri değil biliyorum ama bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.

Fb maçının biletleri Cuma günü satışa çıkıyor sanırım, bizim tarafa bilet alırken en fazla kaç tane alabiliriz acaba ? Ben arkadaşlarada alıcaktım da ondan.

Barış Burak
18.01.2011, 21:08
hayırlısıyla şu maçı galibiyetle atlatsak bakalım ya.

güzel bir başlangıç yaparız inşaallah.

DURAS
18.01.2011, 21:09
3 korner 1 penaltıda, haşmet babaoğlunun ağzının suyu akmış şekilde Trabzonun manisa maçındaki performansını yorumluyor. ali ece de mükemmel bir söz söyledi çok hoşuma gitti : manisa 4 büyük ve 5 şampiyonlara karşı hep iyi oynamıştır

mda61
18.01.2011, 21:14
3 korner 1 penaltıda, haşmet babaoğlunun ağzının suyu akmış şekilde Trabzonun manisa maçındaki performansını yorumluyor. ali ece de mükemmel bir söz söyledi çok hoşuma gitti : manisa 4 büyük ve 5 şampiyonlara karşı hep iyi oynamıştır

Helal olsun. Ali Ece genç uşak mı ?

DeAgLeMaNyAq
18.01.2011, 21:19
Ali Ece işini biliyor. Altan Tanrıkulu'da gitsin bize yönelik "Bursa artık beşinci büyük bunu hiçbir şekilde silemezsiniz" desin. Onun mantığıyla İngiltere'de Ipswich Town, İspanya'da Real Betis, İtalya'da Cagliari'de o ülkelerin büyük takımları...

Medallion
18.01.2011, 21:41
Sadece onumuzdeki maca bakalim. 0.5-0 olsun bizim olsun...

Ali Tunahan Güllü
18.01.2011, 22:12
Allahın izniyle ikinci yarıya 3 puanla başlayacağız.

magicyattara
18.01.2011, 22:16
Bundan sonra bizden ancak harbi harbi "takım" olan takımlar puan alır..

Ankaragücü'nün yaşadığı yönetim sorunlarının takıma ve sahaya yansımaması mümkün değil..mücadele edeceklerdir ama ne kadar olacağını hep beraber göreceğiz..90 dakika uzun bir zaman ve 90 dakikanın her dakikasında dominant olmayı başarabilen bir Trabzonspor var..bu kadar zaafla Trabzon'a gelen Ankaragücü fazla direnemeyecektir..rahat kazanacağımızı düşünüyorum..

Skor her zaman ki skorlardan biri olur..3-0,2-0..vs

Cafer Bulur
18.01.2011, 22:17
Engin ve egemen in olmayacak olusu bizim icin az da olsa bir dezavantaj.

Taraftar her kosulda destek olursa ve takimda manisa macindaki istek ve azmi ortaya koyarsa zorda olsa galip geliriz diye düsünüyorum.

Cafer Bulur
18.01.2011, 22:19
Bundan sonra bizden ancak harbi harbi "takım" olan takımlar puan alır..

Ankaragücü'nün yaşadığı yönetim sorunlarının takıma ve sahaya yansımaması mümkün değil..mücadele edeceklerdir ama ne kadar olacağını hep beraber göreceğiz..90 dakika uzun bir zaman ve 90 dakikanın her dakikasında dominant olmayı başarabilen bir Trabzonspor var..bu kadar zaafla Trabzon'a gelen Ankaragücü fazla direnemeyecektir..rahat kazanacağımızı düşünüyorum..

Skor her zaman ki skorlardan biri olur..3-0,2-0..vs
Takim devre arasini cok iyi gecirmis görüntüsü verdi.

Her oyuncu oynadiginda herseyini ortaya koyuyor ve vazgecilmez oldugunu da biliyor.

Jaja da manisa macindaki azmini ortaya koyarsa zoru kolaya cevirebiliriz.

DURAS
18.01.2011, 22:21
sestak sapara devre arasını sakatlıklarla geçirdi. bizim maçta oynasalar bile dirençli olamazlar. ALLAH'IN izniyle rahat alırız maçı.

hüseyin1975
18.01.2011, 22:24
Ayrica fenerinde deplasmanda baslamasi güzel olacak gibi geliyor bana :-)

Ömer Faruk61
18.01.2011, 22:32
Takim devre arasini cok iyi gecirmis görüntüsü verdi.

Her oyuncu oynadiginda herseyini ortaya koyuyor ve vazgecilmez oldugunu da biliyor.

Jaja da manisa macindaki azmini ortaya koyarsa zoru kolaya cevirebiliriz.

vazgeçilmez olmadığını diyecektin herhalde Cafer Abi.Yorumlarını çok iyi takip ediyorum değil mi?:)

Cafer Bulur
18.01.2011, 22:37
vazgeçilmez olmadığını diyecektin herhalde Cafer Abi.Yorumlarını çok iyi takip ediyorum değil mi?:)
Hücumsal anlamda tabiiki jaja müthis bir zenginlik ama o olmazsada maclar kazanabilecegimizi düsünüyorum.

Erken gittigi ve gec geldigi icin cok kizmistim kendisine ama affettirdi kendisini kerata.:)

SensitiveLord61
18.01.2011, 22:44
Bu giray'ın ayağa pas isabeti çok zayıf inşallah hata yapmaz.
Arada hata yapıyor ama ben girayın asist yaptıgınıda gordum ortasahadan

Hüseyin Gündoğdu
18.01.2011, 22:46
çok iyi futbol oynuyoruz.
arada soğumadık. daha da bi takım olduk.
bizden maç alacak takımı gerçekten tebrik etmek lazım.
ankaragücü böyle bir tebrik alma olasılığı olmayan bir takım.
belki antep belki eskişehir bizi yenebilir ikinci yarı.
inşallah istanbul'da da hiç yenilmeyeceğiz ikinci yarı...

Sinan Ayaz
18.01.2011, 22:47
çok önemli maç insallah kayıpsız atlatırız bu hafta fb ve bursa puan kaybedebilir

SensitiveLord61
18.01.2011, 22:49
Ankara o Kadar kapanacak bi takım değil acık oynarlarsa yeneriz

Emirhan Makul
18.01.2011, 22:56
Ankaragücünün kalesinde kim oynayacak ?

Murathan
18.01.2011, 22:56
Ankara o Kadar kapanacak bi takım değil acık oynarlarsa yeneriz
Katılıyorum,zaten defansları sağlam değil diye biliyorum.

bariskaratas
18.01.2011, 22:57
takımın vazgecilmezleri benim için . onur serkan cale selcuk colman jaja umut
bunlar varken kolay kolay mac kaybedeceğimizi zannetmiyorum. yanlarında kim oynasa kotu de oynasa oyunu fazla etkilemez

FC-ST-PAULI-61
18.01.2011, 22:58
Senecky büyük ihtimalle

Emirhan Makul
18.01.2011, 23:00
Senecky büyük ihtimalle

Teşekkürler Birde tahmini bir 11 yazabilirsek böyle kafamda maçı oynamam lazım eşleştiremiyorum futbolcuları.

FC-ST-PAULI-61
18.01.2011, 23:03
Teşekkürler Birde tahmini bir 11 yazabilirsek böyle kafamda maçı oynamam lazım eşleştiremiyorum futbolcuları.
------------------------Senecky-----------------------
ugur--------------Zewlakow----Rajnoch----Klukowski
--------------Adem Kocak--Theo weeks--------------
Güven varol------------Sapara-----------Özgür cek
---------------------Sestak-------------------

Mert Oğuzlu61
18.01.2011, 23:05
------------------------Senecky-----------------------
ugur--------------Zewlakow----Rajnoch----Klukowski
--------------Adem Kocak--Theo weeks--------------
Güven varol------------Sapara-----------Özgür cek
---------------------Sestak-------------------

7 yabancı oluyor, ortada theo weeks yerine heralde hürriyet oynar

Mehmet Zeki
18.01.2011, 23:09

Hurriyet sozlesmesini fesh etti diye biliyorum?

Sinan Ayaz
18.01.2011, 23:10
hürriyet bayadır oynamıyor kluple ilgili sıkıntıları vardı

FC-ST-PAULI-61
18.01.2011, 23:13
Ozaman Theo Weeksin yerinde Rajnoch oynar ve Stoperde Aydin Toscali oynar bence

Devrim Arslan
18.01.2011, 23:13
Ayrica fenerinde deplasmanda baslamasi güzel olacak gibi geliyor bana :-)

bu aksam ki antalya tam kovaydi iki pas yapamadilar fener o maci alir ,

biz kesin ankarayi yenmemiz lazim

pReN@_61
18.01.2011, 23:27
Sakata gelmeyelim ciddi başlayalım..Hayde..

hüseyin1975
18.01.2011, 23:36

Isim önemli degil, bize karsi oynayan herkes Yildiz oluyor:mad:

ali+61+26
18.01.2011, 23:52
ben bugüne kadar ligin ilk maçlarında yenildiğimizi hatta puan kaybettiğimizi hatırlamıorum.. bu maç banko bizimdir... rahat olun kupada 8jk yede dersini verip fener maçına büyük birgözdağı vererek çıkacağımızı düşünüyorum:D

Çağdaş DENİZ
19.01.2011, 00:03
valla 3 maçta da yenilmeyeceğimizi biliyorum gerisini bilemem...en az 4 puan alırız 3 maçtan bence

Adem Hotaman
19.01.2011, 00:12
"Takımın İçin Bir e-Posta"

MP Trabzonspor maçlarının yayınlanması için elinden geleni yapar mısın?

1) E-posta ile şikayet edebilirsin: http://www.digiturk.com.tr/iletisim.aspx (http://www.digiturk.com.tr/iletisim.aspx)

2) Facebook ve/veya Twitter üzerinden kulübümüze çağrıda bulunabilirsin:

http://www.facebook.com/pages/Trabzo...21344381230562 (http://www.facebook.com/pages/Trabzo...21344381230562)

http://twitter.com/trabzonspor (http://twitter.com/trabzonspor)

http://www.facebook.com/tsbasket (http://www.facebook.com/tsbasket)

http://twitter.com/tsbasket (http://twitter.com/tsbasket)

Teşekkürler...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27609 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27609)

Gökhan KAN
19.01.2011, 00:16
Sezonu açayım bari.. 5 atarız..

Sizde açında böyle deyince puan kaybediyoruz deyin...:D

r9emre
19.01.2011, 00:19
Jaja - Selçuk - Glowacki var ise sorun yok demektir renktaşlar dert etmeyin. :)

Emirhan Makul
19.01.2011, 00:28
Sezonu açayım bari.. 5 atarız..

Sizde açında böyle deyince puan kaybediyoruz deyin...:D

Yazık , gerçekten yazık bizim taraftarımıza yine 3 atarız 5 atarızlar başlamış arkadaşlar yüksekden uçmayalım 1-0 olsun bizim olsun :D

Madshine
19.01.2011, 00:29
burak gününde olursa en az 3 farkla alabiliriz. fenerin yenmesi büyük şans olur onlar için. fener'in puan kaybı + kadıköyde 3 puan = çıkıp sokaklarda " ..ına koyduk şenol başkuaaaan" diye bağırırım heralde.

.....
19.01.2011, 00:34
Cidden zorlu geçer bu maç. Adamların kadrosu iyi. İşte sıkıntıları var.

Ama inanıyorum ki bu maçıda alacağız.

DURAS
19.01.2011, 00:37
valla 3 maçta da yenilmeyeceğimizi biliyorum gerisini bilemem...en az 4 puan alırız 3 maçtan bence

yenilmeden 3 maçta 4 puan nasıl alınıyor:confused: bu problemi çözene 1 milyon dolar:D

Hqmi
19.01.2011, 00:39
Hiç farketmez istedikleri kadar iyi olsun Trabzonspore FC ile kimse yarışamaz. :D

Şaka bi yana bi bizim takıma bakıyorum bi diğer takımlara arada dağlar kadar fark var ya. Maçları önemseri kazanırız hepsini.

Armağan Dere
19.01.2011, 00:41
yenilmeden 3 maçta 4 puan nasıl alınıyor:confused: bu problemi çözene 1 milyon dolar:D

en azından 3 beraberlik çıkarırız demek istiyor heralde...tam çözemedim ama:)...yenilmeden 3 maçta 3 puan 3 beraberlikle alınabiliyorsa gibi bir mantık yürütmüş olabilir:):)

Hqmi
19.01.2011, 00:44
1 maç yeneriz 1 maç berabere kalırız 1 maçda ertelenir 4 puan alırız yenilmeden. Hesap no gönderim mi. :D :D

worldmaster
19.01.2011, 00:48
1 maç yeneriz 1 maç berabere kalırız 1 maçda ertelenir 4 puan alırız yenilmeden. Hesap no gönderim mi. :D :D

süperdi :)

DURAS
19.01.2011, 00:52
hahahaha, geleceğini parlak gördüm renktas.
agücü korkutmuyor beni, hatta fener maçı da... yalnız sivas maçından endişeleniyorum. nedeni de sivas takımı değil , sivasın soğuğu

Ahmet F. Zengin
19.01.2011, 00:53
ççç ççç ççç

Armağan Dere
19.01.2011, 00:59
bu 3 maçta 5 puan alırız...ankaragücü galibiyet,fb,bjk berabere kalırız

MARVEL
19.01.2011, 01:06

Fener ve Ankaragucu maclarından toplam 4 puan alırız.. Besiktasa yenilmeyiz tur atlarız ama kupa macı oldugu ıcın ordan lige puan yok.. 3 macta yenilgisiz 4 puan almıs oluruz..

Oğuz ZEYTİN
19.01.2011, 08:45
SÜPER!

"Engin Baytar'ın yeni doğan kızı Zehra Sultan, annesi Tuba hanım ile birlikte pazar günü ilk kez Avni Aker Stadı'na ayak bastı. Manisaspor ile oynanan kupa maçında kızını kucağına alıp taraftarlara üçlü çektiren yıldız oyuncu, "Ona gol sözü vermiştim ancak tutamadım. İnşallah cumartesi günü Ankaragücü maçında bu sözümü yerine getirmek istiyorum. Golden sonra sevincimi tribünde kızıma koşarak..."

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/01/18/goller_zehra_icin

"Trabzonspor'da sakatlığı bulunan Egemen ile kart cezalısı Engin Baytar, Ankaragücü maçında takımda yer almayacak."

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/01/18/egemen_ve_engin_agucu_macinda_yok

*

Aynı gün, aynı sayfada... Sayelerinde güne tebessümle başlıyorum. Teşekkürler Fotomaç :)

ozturk
19.01.2011, 09:21
SÜPER!

"Engin Baytar'ın yeni doğan kızı Zehra Sultan, annesi Tuba hanım ile birlikte pazar günü ilk kez Avni Aker Stadı'na ayak bastı. Manisaspor ile oynanan kupa maçında kızını kucağına alıp taraftarlara üçlü çektiren yıldız oyuncu, "Ona gol sözü vermiştim ancak tutamadım. İnşallah cumartesi günü Ankaragücü maçında bu sözümü yerine getirmek istiyorum. Golden sonra sevincimi tribünde kızıma koşarak..."

"Trabzonspor'da sakatlığı bulunan Egemen ile kart cezalısı Engin Baytar, Ankaragücü maçında takımda yer almayacak."

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/01/18/egemen_ve_engin_agucu_macinda_yok

*

Aynı gün, aynı sayfada... Sayelerinde güne tebessümle başlıyorum. Teşekkürler Fotomaç :)

çççççççççççççççççççççççç

bu kadar da olmaz ya...

Badaloğlu
19.01.2011, 09:51
Sezon'un ilk yarı ya da ikinci yarısındaki ilk maçlar içerde dışarda hep zor olmuştur... Manisapor maçında 0-1 geri düşmemize rağmen oyuncularımızın kazanma azmi Ankaragücü maçı öncesi bize olumlu sinyaller vermiştir.

Genede çok dikkatli olmamız gerekmektedir... Maçın kolay geçeceğini kimse beklemesin... Bundan sonra 17 tane final maçımızın olduğunu kimse unutmasın!!!

barisb
19.01.2011, 09:54
SÜPER!

*

:D süpermiş... :D

Napoli
19.01.2011, 10:10
Konsantrasyon!

Semra
19.01.2011, 10:28
Ciddiyet!
Ankaragücü maçı kolay olmayacak, artık hiçbir maç kolay olmayacak yenen ya da puan alan, lidere çelme taktı diye manşet olacak, onların bize karşı motive olmaları daha kolay, 1-0 olsun bizim olsun.

Tatar Kemal
19.01.2011, 10:34
http://img707.imageshack.us/img707/1736/kaplan1.jpg (http://img707.imageshack.us/i/kaplan1.jpg/)

Cemalettin Taşkın
19.01.2011, 10:56
fatih tekke imzaladı mı ankaragücünde?

ergin keleş, gabriç, fatih tekke

yine bizim eskiler çok fazla en çok böyle eski futbolcularımızın olduğu takımlardan korkuyorum.

Tatar Kemal
19.01.2011, 10:59
http://img7.imageshack.us/img7/3954/kaplangznkarartt.jpg (http://img7.imageshack.us/i/kaplangznkarartt.jpg/)

onurts61
19.01.2011, 11:10
Neyse artık uçan arkadaşları anlıyorum ve tebessümle karşılıyorum ama çok zor maç , sakatsız ,cezasız yarım sıfır kazanalım yeter , fazlasında gözüm yok ne ankaragücü boş takım nede biz düşündüğünüz kadar iyiyiz...

Tatar Kemal
19.01.2011, 11:14
http://img199.imageshack.us/img199/184/akamyok.jpg (http://img199.imageshack.us/i/akamyok.jpg/)

karayamayman
19.01.2011, 11:14
Fener'in maçı bizim maçtan sonra mı?

ozturk
19.01.2011, 11:28
Fener'in maçı bizim maçtan sonra mı?

evet bizimki 16 da onların ki 19 da aynı gün..

tigin
19.01.2011, 11:43
Şu kaplan yakıştırmasından bıkmadınız mı?
Ne kaplanı?
Karadeniz Fırtınası.
Bordo Mavililer.
Bizi anlatan başka kelime yok.

Efendioglu
19.01.2011, 11:44
bu maç saatini ayarlıyanlara en içten dileklerimi sundum...

karayamayman
19.01.2011, 11:49
evet bizimki 16 da onların ki 19 da aynı gün..

Ankaragücünü kazanırsak, Fener'in daha fazla strese gireceğini ve puan kaybedeceğini düşnüyürum...Bursa'nın Konya deplasmanı da zor...II. yarının II. haftasına puan farkını daha da açmış olarak girebiliriz...

karayamayman
19.01.2011, 11:51
bu maç saatini ayarlıyanlara en içten dileklerimi sundum...

Benim de işime gelmedi...Tam o gün ve o saat aylar önceden bilet aldığım tiyatro oyunuyla aynı saate denk geldi...Maç sonucunu öğrenmeyip gece tekrar yayınını canlıymış gibi seyredeceğim...Karabük maçında da aynını yapmak zorunda kalmıştım...

karaman6106
19.01.2011, 11:58
valla tr nin maçını tiyatroya-sinemaya değişmem...tv başında olacağım.

.....
19.01.2011, 12:07
Ben Trabzonspor maçını izlemeyince puan kaybediyoruz :p :)

Tatar Kemal
19.01.2011, 12:09
Ne kaplanı?
Karadeniz Fırtınası.
Bordo Mavililer.

kaplan yakıştırması, bize hamsi diyen ve halihazırda forumda misafir olarak bulunan bejeke ve febe'lilere karşı kullanılmıştır. sen üstüne alınma.

metehan
19.01.2011, 14:21
Maçın hakemi Halis Özkahya .

Cemalettin Taşkın
maçın hakemi halis özkahya

galatasarayı 2-0 yendiğimiz maçı yönetmişti.

yardımcı bayrak kaldırmadığı halde ofsayt düdüğü çaldığı için çok eleştirilmişti.

Ömer Faruk61
"Kulübün, Saray Tesisleri'nde gerçekleşen imza törenine yöneticilerden Fatih Atalay ve Vural Baylan katıldı.

Törende bir konuşma yapan Atalay, Fatih Tekke'yi takıma kazandırdıkları için mutlu olduklarını belirterek, ''Ankaragücü asırlık bir çınar, Fatih Tekke ise Türk futbol tarihine adını altın harflerle yazdırmış bir kral. Fatih ile hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz'' dedi.

Milli futbolcu Fatih Tekke de Ankaragücü Kulübü'nün Türk futbol tarihinde ne kadar önemli bir kulüp olduğunu ifade ederek, ''Böyle bir kulüpte bulunmaktan çok mutluyum. Beklentilerin farkındayım. İnşallah beklentilere cevap veririm. Hem kendimin, hem de kulübün hedefleri doğrultusunda iyi şeyler yapacağımı ve katkı sağlayacağımı düşünüyorum'' diye konuştu.

Tekke, bir gazetecinin, ligde ikinci yarının ilk maçında Trabzonspor ile yapılacak maç için duygularını sorması üzerine, ''Benim için artık, rakip Trabzonspor olmuş, Beşiktaş olmuş fark etmiyor. Şuandan itibaren Ankaragücü forması giyiyorum ve Ankaragücü'nün başarısı için çaba harcayacağım. Bu sezon hedefimiz Türkiye Kupası, seneye Bursaspor'un yaptığını Ankaragücü neden yapmasın. Bu duygu ve düşünceler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz'' yanıtını verdi.

Bir başka gazetecinin Beşiktaş'ta yaşadığı olumsuzluklar ile ilgili sorusunu ise Fatih Tekke, şöyle yanıtladı:
''Şu aşamadan sonra geçmişi konuşmak pek doğru değil. Ancak geçmişle ilgili de konuşacak çok şey var. Son 5 ayda yaşadıklarım kariyerim adına hoş değildi. Bundan sonra benim inisiyatifimde olmayan şeylerle değil, iyi şeylerle yazılıp, çizilmek istiyorum.''

Konuşmaların ardından Fatih Tekke, Ankaragücü'nde giyeceği 33 numaralı formasını giydi ve kendisini 1.5 yıllığına Ankaragücü'ne bağlayan resmi sözleşmeye imza attı. "

Avni Akere gelebilecek misin sanki???

Ahmet Karadeniz
19.01.2011, 14:31
Ne kaplanı?
Karadeniz Fırtınası.
Bordo Mavililer.

kesimlikle katılıyorum renkdaş her hayvanın bir zaafı vardır ama hiç bi fırtınanın zaafı yoktur, bi başladımı önünde kimse duramayaz......

kaplan yakıştırması, bize hamsi diyen ve halihazırda forumda misafir olarak bulunan bejeke ve febe'lilere karşı kullanılmıştır. sen üstüne alınma.

bırak desinler renkdaş hamsi gibi bi balık var mı.... bence hiç böle seyler içine girmeyelim kaplan olacagımıza hamsi olalım... Trabzonlu hamsiyim ben...

trab61
19.01.2011, 14:36
gel bakalim fatih avni akere gene. eski anilarini tazelemis olursun.

Enes Ünal Kaya
19.01.2011, 14:47
Bizim Stad da APACHİ Marşı Neden Çalıyor Nolur Çalmasın :D

Ibo61
19.01.2011, 14:53
Fatih bizim macta oynamaz...sonraki maclarda rakiplerimize golleri siralar insallah.... :-)

Tolunay Abdioğlu
19.01.2011, 14:53
Maçı,Halis Özkahya yöneticek.

Tayfun
19.01.2011, 14:54

Fıtık oluyorum stadyumda Trabzonspor ile alakasız şeyler çalınınca, Trabzonspor ile uzaktan yakından alakası olmayan kültürümüzün gram yanından geçmemiş şarkılar...

Trabzonspor 41. yıl albümünde bir sürü parça var çalın ne olur yani !

Deniz Telci
19.01.2011, 14:57
Hamsi derlerse desinler. Zaten, söylelenenlerdende Rahatsız olmuyorum.

DeAgLeMaNyAq
19.01.2011, 14:58
Tören'de Fatih'e bizim maçta oynayıp oynamayacağını sormuşlar. Fatih'te yine hafif sakatlığım var demiş. Adamın ömrü sakat geçti...

murat
19.01.2011, 14:59
Fıtık oluyorum stadyumda Trabzonspor ile alakasız şeyler çalınınca, Trabzonspor ile uzaktan yakından alakası olmayan kültürümüzün gram yanından geçmemiş şarkılar...

Trabzonspor 41. yıl albümünde bir sürü parça var çalın ne olur yani !

Maksat eglendirmek ve eglenmek. Guzel bir mac gunu geciriyor insanlar, hem kolbasti hem horon hem apachi hem album calsin insanlar eglensin. Abartiyoruz elestirileri..

Tangerine Dream
19.01.2011, 14:59
Benim de işime gelmedi...Tam o gün ve o saat aylar önceden bilet aldığım tiyatro oyunuyla aynı saate denk geldi...Maç sonucunu öğrenmeyip gece tekrar yayınını canlıymış gibi seyredeceğim...Karabük maçında da aynını yapmak zorunda kalmıştım...

Hocam, bana bir anımı hatırlattın. Maçların Cine 5'de yayınlandığı dönemde oynanan maçların tekrarı aynı gece Cine 5 grubuna ait Super Sport adlı bir kanaldan yayınlanıyordu. O gün İstanbulspor - Trabzonspor maçı vardı ve izleyemeyeceğim için skorunu öğrenmeyip gece Super Sport'tan canlıymış gibi izlemeye karar verdim. O gece köyde dayımın bakkalında maçı izliyorduk. Tabi skorunu bilmediğim için gol pozisyonlarında heyecanlanıyordum. O sırada içeriye bir müşteri girdi, bir paket sigara istedi ve televizyona doğru bakarak bu maç 0-0 bitti dedi. Hem maçın skoruna hem de adama uyuz olmuştum.:D

Tayfun
19.01.2011, 15:00
Maksat eglendirmek ve eglenmek. Guzel bir mac gunu geciriyor insanlar, hem kolbasti hem horon hem apachi hem album calsin insanlar eglensin. Abartiyoruz elestirileri..

Hay ben Apachili eğlenmeye ççç

Enes Ünal Kaya
19.01.2011, 15:03

Abi Bari Apachi Çalmasın.. Milletin Dalga Geçtiği Bi Müzik Stadda Ne İşi Var
Dedeleri Çalsınlar Daha İİ :)

Sefa
19.01.2011, 15:04
Halis Özkahya kritik pozisyon olarak zararlı değil ama faul konusunda bize çok zararlı bir hakem.. Çekeceğimiz var..

TheCrow
19.01.2011, 15:23
Hocam, bana bir anımı hatırlattın. Maçların Cine 5'de yayınlandığı dönemde oynanan maçların tekrarı aynı gece Cine 5 grubuna ait Super Sport adlı bir kanaldan yayınlanıyordu. O gün İstanbulspor - Trabzonspor maçı vardı ve izleyemeyeceğim için skorunu öğrenmeyip gece Super Sport'tan canlıymış gibi izlemeye karar verdim. O gece köyde dayımın bakkalında maçı izliyorduk. Tabi skorunu bilmediğim için gol pozisyonlarında heyecanlanıyordum. O sırada içeriye bir müşteri girdi, bir paket sigara istedi ve televizyona doğru bakarak bu maç 0-0 bitti dedi. Hem maçın skoruna hem de adama uyuz olmuştum.:D

Ahanda!.. Aynı maçla ilgili benim anım da çok benzer... Üç arkadaş aynı şekilde maçın gece yarısı tekrarını izlemek amacındayız. Geç saatlere kadar kahvehanede zaman geçiriyoruz, sonra maçın bitmesine 5 dk. kadar kala Meydan'dan dolmuşa biniyoruz. O da ne, radyo açık ve şöför maçı dinliyor, hemen atılıyoruz "Abi, radyoyu kapatır mısın lütfen, biz maçın tekrarını televizyondan canlıymış gibi izleyeceğiz de..." Adam radyoyu kapatıyor ve hepimizi dumura uğratan şu cümleyi kuruyor : "Tamam kapatayım ama boşuna izlemenize gerek yok, maç 0-0 " !!!

sedatterzi
19.01.2011, 15:26
Fatih TEKKE kendini yaktı,
zamanında TRABZONSPOR'a gelmemekle en büyük hatayı yaptı.
A.gücü onun için BJK dan da çok şans bulacağı bir takım ama A.gücü taraftarı ile ters düşerse
çok zor durumlara düşebilir.

TS-A.gücü maçı bizim için kolay olmayacak çünkü ilk maçlar hep zor olur.

Adem Erdoğan
19.01.2011, 15:27
O anıya benzer benimde bir anım var.

96-97 sezonu Altay-Fener maçı olması lazım; maçın skoru hiçbiryerde yok, tabi o zamanlar internet cep tel falan da yok. Tek şans tv'den öğrenmek. Hiçbiryerden öğrenemiyorum. Maçın özetini buldum bir yerde skor hiçbiryerde yazmıyor, ben de altay gol attıkça goool diye seviniyorum, sonunda 3-3 bitti maç.

slmn
19.01.2011, 15:30
Tekke, bir gazetecinin, ligde ikinci yarının ilk maçında Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/) ile yapılacak maç için duygularını sorması üzerine, ''Benim için artık, rakip Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/) olmuş, Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/) olmuş fark etmiyor. Şuandan itibaren Ankaragücü (http://www.sporx.com/futbol/superlig/ankaragucu/) forması giyiyorum ve Ankaragücü (http://www.sporx.com/futbol/superlig/ankaragucu/)'nün başarısı için çaba harcayacağım.

Fatih kıl kıl konuşmuş yine Allah bildiği gibi yapsın bide alkışlayalım diyenler yokmu!

ozturk
19.01.2011, 15:42
Bizim maçlara çıkarken stadda çalınan müziğin adını bilen var mı?

Mellih
19.01.2011, 15:50
artık olsun şu maç yaa... özledik vallahi.

Sefa
19.01.2011, 15:55
19. Hafta programı açıklandı.. Fener maçı Pazar 19.00

DeAgLeMaNyAq
19.01.2011, 15:56
FB kupadan elendiği için itiraz etmeyecektir. Yoksa Perşembe'den sonra böyle bir maçın Pazar oynanmasına müsade etmezlerdi...

Mustafa Umut
19.01.2011, 16:06
Bende ayar oluyorum tuhaf tuhaf şeyler çalıyolar.
Çok geçmez bi gün çekerler kenara ordaki dj bozuntusunu :D

Faruk BERBER
19.01.2011, 16:14
Tekke, bir gazetecinin, ligde ikinci yarının ilk maçında Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/) ile yapılacak maç için duygularını sorması üzerine, ''Benim için artık, rakip Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/) olmuş, Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/) olmuş fark etmiyor. Şuandan itibaren Ankaragücü (http://www.sporx.com/futbol/superlig/ankaragucu/) forması giyiyorum ve Ankaragücü (http://www.sporx.com/futbol/superlig/ankaragucu/)'nün başarısı için çaba harcayacağım.

Fatih kıl kıl konuşmuş yine Allah bildiği gibi yapsın bide alkışlayalım diyenler yokmu!

Neden kızıyosunuz ne demeli? Benim için fatih ne ise onun için de TRABZONSPOR o olmalı.Nereden nereye düştü o da haklı şokun etkisini atlatamadan futbolu bırakmasını bekliyorum

Tangerine Dream
19.01.2011, 16:15

Bence gayet normal konuşmuş. Ne demesi gerekiyordu ki?

hüseyin1975
19.01.2011, 16:19
Ankaragücünü Pilot Takim yapalim bence.

Ömür Karadeniz
19.01.2011, 16:20
Halis özkahya ev sahibi takımın taraftarından etkilenen bir hakem benim gözlemlerime göre.Fazla sıkıntı olacağını sanmam kazanırız.

Barış Burak
19.01.2011, 16:33
Hayırlısıyla alacağız inş.

Samet Yildirim
19.01.2011, 16:49
TS'de Ankaragücü mesaisi

Trabzonspor Ankaragücü maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Trabzonspor Süper Ligin 18.haftasında karşılaşacak olduğu Ankaragücü maçının hazırlıklarını akşam idmanıyla sürdürüyor.

Trabzonspor’un Cumartesi günü H.Avni Aker’de karşılaşacağı Ankaragücü maçı için hazırlıklar aralıksız devam ediyor. Günü tek idmanla tamamlayan Trabzonspor tam kadro çalıştı. Sakatlığı geçen Egemen Korkmaz takımla birlikte çalışırken, Manisaspor maçında bileğinden hafif şekilde sakatlanan Kaleci Tolga doktor kontrolünde yürüyüş yaptı.

Ayrıca ailelerini almak üzere ülkesine giden Brozek kardeşler de Trabzon’a gelerek, idmana katıldılar.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Mustafa Umut
19.01.2011, 16:55
Bence Brozekleri Fenerbahçe maçına kadar oynatmamalıyız.
Nedeni ise oyun stillerini ve bizim onları nasıl oynatacağımızı görmesinler ve süpriz bir kadro ile dağıtalım feneri.
Örneğin şöyle;
-------------ONUR-----------
Serkan-Egemen-Glowacki-Cale
--------Selçuk---------------
----------------Jaja---------
Burak-------------------Engin
----------Pawel-Umut--------

2 farkı ele geçirip avantajı elimize aldıkmı performans durumuna göre jaja-pawel ikilisinden birisini çıkartıp Colman ya da Ceyhun girebilir.

Alihan Ertürk
19.01.2011, 17:14
Bence biz oyun yapımızı değiştirmemeliyiz.. Maç içinde eğer çok zorlanırsak Pawel-Umut-Jaja-Burak falan filan ileriyi dörtleyebiliriz.

Ama sahaya ilk yarıdaki taktiğimizle çıkalım.. Yok bir maç 4-4-2 deneyelim, yok diğer maç 4-3-3 deneyelim olayına girersek takımın dengesi bozulur.. :)

Şenol hocam işini bilir zaten..

.....
19.01.2011, 17:17
Onur

Yattara-Selçuk-Colman-Burak

Jaja-Umut

İmha timi :)

Mesut
19.01.2011, 17:21
Onur

Jaja-Umut

muhtemel 11 bencede

Cihad Varlı
19.01.2011, 17:23
Nedeni ise oyun stillerini ve bizim onları nasıl oynatacağımızı görmesinler ve süpriz bir kadro ile dağıtalım feneri.
Örneğin şöyle;

2 farkı ele geçirip avantajı elimize aldıkmı performans durumuna göre jaja-pawel ikilisinden birisini çıkartıp Colman ya da Ceyhun girebilir.

Orta saha yol geçen hanı olur . :)
Tüm kontrol ise Fener'de .

Medallion
19.01.2011, 17:26
Sadece bu maci dusunuyorum. 1-0 olsun bizim olsun...

Bence bu devre en zor macimiz. 1-0 olsun bizim olsun...

61Cem61
19.01.2011, 17:27
Onur

Jaja-Umut

Sola engini sağa burağı koyar fener maçına öyle çıkacağız büyük ihtimal.

Murat Altun
19.01.2011, 17:27
Bizim için bu maç fenev maçından daha önemli Olası bir puan kaybında fenevin bitmiş olan umutları yeşerecek ve bizim maça daha bir hevesli çıacaklar Gerçi hevesleir kursaklarında kalcak minik kuşların ama olsun ne diye bir hafta daha heveslinsler Ankaragücü maçını kayıpsız geçelim Büyük olasılıkla aykut kocaman antalya maçında kaybedecekleri puandan sonra gönderilir :)

Murat Altun
19.01.2011, 17:29
Halis özkahya ev sahibi takımın taraftarından etkilenen bir hakem benim gözlemlerime göre.Fazla sıkıntı olacağını sanmam kazanırız.

İyide bizim taraftar pek hakem filan etkilemiyor :)

Burak Aksoy
19.01.2011, 17:30
Örneğin şöyle;

Dizilimi bu şekilde yapmazsak orta sahada sıkıntı yaşanır :

--------------Engin----------
Burak-------Jaja---------Umut
------------Pawel------------

Uygun mudur ?

DeAgLeMaNyAq
19.01.2011, 17:35
Pawel'i 11'de görmeyi 1 ay daha unutun bence. Şu şartlarda ancak skor garantisi elde edilen maçın sonuna doğru veya Umut'un oyundan çıkma zorunluluğu olması halinde şans bulur...

mhayri
19.01.2011, 17:37
Hala Yattara'yı ilk onbire yazanlar var şaşıyorum ...