PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

trbzonsporlu
31.12.2010, 21:07
bu maçı alırsak kadıköye en az 11 puan farkla gideriz.

bekirguner
01.01.2011, 20:41
bu maçı umut ike kazanırız

Furkan Dündar
01.01.2011, 22:41
bu maçta engin yok

lazzz61
01.01.2011, 22:50
bu maçı umut ike kazanırız
halla umut mu yanı peeees:o

Halil Atalay
01.01.2011, 22:54
ulan bende şans yokkk 13-16 arasında Trabzondayım ama maç bir hafta sonra

Mustafa ÖZDEMİR
01.01.2011, 23:10
halla umut mu yanı peeees:o
her zaman:D...

Ünal Cumhur
02.01.2011, 22:38
umut 2 tane cakar 100.golünü eski takımına atar :D

mda61
02.01.2011, 22:54
Bu maçta bir problem çıkmaz umarım. Kamp dönemi sıkıntılı başladı, güzel bitsin. Lige iyi bir giriş yapalım.

Nonserviam
02.01.2011, 23:42
kampta sıkıntı yok ki olur olmadık yerde stres yapıyoruz.. rakipler daha toplanmadan biz üst üstte antreman yapıyoruz.. ankaragücü bize karşı pek varlık gösteremiyor ilk maç nedeniyle taraftarın çoşkusuda güzel olacaktır.. çıkarız yeneriz kadıköye 11 puan farkla gideriz.

TheCrow
02.01.2011, 23:48
bu maçı alırsak kadıköye en az 11 puan farkla gideriz.

Ben de öyle düşünüyorum. aykut hala bizim maçta puan farkını azaltacaklarını sayıklasın, Antalyaspor 10. sırada, 6. Karabük'ün 1 puan gerisinde, 13. Ankaragücü'nün 2 puan ilersinde, ligdeki durumunu 7 sıra aralığında değiştirebilecek bir maç Antalya için.

Fatih Özkan
02.01.2011, 23:52
Arkadaşlar belki alakasız olacak ama...
Fener maçı Pazar günü mü olur sizce de ?
Ona göre bilet almayı planlıyorum da...

Trabzon34
03.01.2011, 10:12
Neyse ki Ocak geldi.. Kaldı 20 gün.. Resmen Trabzon umu özledim.. :)
Allahtan arada hazırlık maçları, kupa maçları var da bordo - mavi hasretim biraz olsun azalacak..
Gerçi hazırlık maçlarını yine tv vermiyor sanırım hiç reklam görmedim ama neyse... Heyecanı da yeter..
Bütün gün maçı düşüneceğim ya.. O da bana yeter..
Günleri sayıyorum hadi başlasın süper lig..
Haydi başlasın fırtınam.. Kaldığı yerden.. İnşallah...
Titretsin yine rakipleri.. Çıksın sahaya bunaltsın rakibi.. Şutlarıyla rakip kaleyi dövsün.. Presiyle rakip oyuncuyu bunaltsın. İnşallah..
Ama en çok en en en çok neyi özledim biliyor musunuz?
Gol atmamızı.. Özellikle Avni Aker de gol atmamızı özledim.. O gol aldığı an kameraların sallanmasını.. Sanki Avni Aker in de bizimle birlikte sevinmesini özledim..
Bazı dostlarım "o atsın, bu atsın" demiş.. Bence fark etmez.. Kim atarsa atsın..
Ama illa lazımsa bir isim Piotr paslasın, Pawel yaslasın.. :)

blacksilva
03.01.2011, 10:26
fener maci pazartesi 31.01.

Emre GÜRDAL
03.01.2011, 10:32
hayırlısı olsun.... allahın dedigi olur

Cemalettin Taşkın
03.01.2011, 13:49
ankaragücünde kim kaldı?

bayağı ayrılanlar oldu. yabancıları sorun çıkarmıyor mu?

biz lideriz yabancılarımız sorun.

adamlar 1 yıldır para almıyor yabancılar öylece duruyor.

Fatih Özkan
03.01.2011, 13:51

Açıklandı mı fikstür ?

lazibere
03.01.2011, 13:57
İlk maçlar her zaman zordur.. Bu Ankaragücü 'nn Fenerbahçe'yi yendiğini ve Bizide yenmek için en azından puan almak için talimatlar almış olduklarını unutmayın...

Dün Aziz yıldırımı dinledim..Adam bayağı iddalı, bu iddasını sadece futbolcuyların performansına bağlayarak konuşmuyordur..O adam tehlikeli adamdır... Kulup bağlar, hakem bağlar, Oyuncu bağlar..

Bizimle oynayacak her anadolu takımın aslan kesileceğini kimse unbutmasın... Ben en çok bu maçlardan korkarım

Yunus Emre SEYHAN
03.01.2011, 13:59
Resmi sitenin sayacına baktıysanız ordaki bilgiler doğru değil, kalan 17 haftanında tarihi var orda :)

Cemalettin Taşkın
03.01.2011, 14:00
Açıklandı mı fikstür ?

hayır açıklanmamış.

arkadaş tahimini yazmış.

biz haftaiçi kupa maçı oynayacağız hemde beşiktaşla fener bay geçecek. onun için pazartesi olur diye yazmış ama pazar günü olur büyük ihitmalle.

Bdeniz_61
03.01.2011, 14:00
Daha 20 gün var.:o

DeAgLeMaNyAq
03.01.2011, 14:25
hayır açıklanmamış.

arkadaş tahimini yazmış.

biz haftaiçi kupa maçı oynayacağız hemde beşiktaşla fener bay geçecek. onun için pazartesi olur diye yazmış ama pazar günü olur büyük ihitmalle.

Fener bay geçmiyor abi. Onların da Perşembe akşamı maçları var. Ama şanslarının kalmadığı varsayılırsa bay gibi sayılabilirler. Maç Pazar'a alınırsa FB hiçbir as oyuncusunu oynatmaz...

Cemalettin Taşkın
03.01.2011, 15:00
Fener bay geçmiyor abi. Onların da Perşembe akşamı maçları var. Ama şanslarının kalmadığı varsayılırsa bay gibi sayılabilirler. Maç Pazar'a alınırsa FB hiçbir as oyuncusunu oynatmaz...

ben feneri bay sanıyordum. perşembe maçı varmış.

o zaman maçı pazara veremezler. pazartesi olacak kesin.

DeAgLeMaNyAq
04.01.2011, 03:21
Şenol Hoca'nın işi iyice zorlaştı. Son yıllarda böyle şişkin bir kadroya sahip olduğumuzu hatırlamıyorum...

Biraz erken ama görmek istediğim 11

----------- Onur -----------

Serkan Glowacki Egemen Cale

------ Selçuk Colman ------

Burak ----------------- Piotr

-------- Pawel Umut --------

Yedekler
--------
Tolga
Giray
Ceyhun
Kahlenberg (Gelirse)
Engin
Alanzinho
Yattara

Kadroya giremeyenler
--------------------
Bora
Tayfun
Mustafa
Barış
Ferhat
Sezer
Zafer
Jaja

ertek_61
04.01.2011, 03:35
bursalı lavuklar bu salakları pompaya veriyor bunlarda kerizler hemen oltaya geliyor :D haberdeki saçmalığa bakın...bursalılar bunlara g.tleri ile gülüyolar heralde :D
http://www.since1910.net/Haber/trabzon-bunu-hep-yapiyor

Yasin Berber
04.01.2011, 10:42
Antalya İl Jandarmada askerim 22 ekim de İstanbulda evimde o maçı izleyeceğim sırf maç için o güne aldım izini sabırsızlıkla bu maçı bekliyorum hem aile özlemim hem Trabzonspora kavuşmam olacak....Ben yeni transferlerle futbolcuların daha hırslı olacağı.... forma savaşının yaşanacağı.... görkemli bir ortama dönüşeceği... zevkli.... Trabzonspor açısından kolay bir maça dönüşeceğini düşüyorum....Fark değil yenmek kafi bana...

ozturk
04.01.2011, 10:47
bursalı lavuklar bu salakları pompaya veriyor bunlarda kerizler hemen oltaya geliyor :D haberdeki saçmalığa bakın...bursalılar bunlara g.tleri ile gülüyolar heralde :D
http://www.since1910.net/Haber/trabzon-bunu-hep-yapiyor

alıntılamaya bile değmezmiş ..

praximuns61
04.01.2011, 10:57
yarınki maçı tv veriyormu bilgisi olan varmı?_????

Aytaç Çakıroğlu
04.01.2011, 11:16
yarınki maçı tv veriyormu bilgisi olan varmı?_????

renkdaş. galiba hazırlık maçlarını d-smartın Eurofutbol kanlaı vercek ama şifreli mi onu bilmiyorum

iso_4939
04.01.2011, 13:15
cakarız rahat olun....

iso_4939
04.01.2011, 13:22
alıntılamaya bile değmezmiş ..

bende ıyı laf soktum onlara yeter herhalde.:)

ispela61
04.01.2011, 14:02
alman sport1 kanalı maçı verecek werder bremenin resmi sitesinde yazan bilgi bu şekilde ama türkiyede yayın yapan kuruluş varmı bilmiyorum.

ispela61
04.01.2011, 14:19
arkadaşlar yeri değil ama bizim werder ve schalke maçları dsmart eurofutbol kanalından canlı yayınlanacak.Sabri ugan teyitlidir.

Keleşoğlu
04.01.2011, 18:32
günler geçmiyor 18 gün daha var mayısı nasıl bekleyeceğiz biz? başlasın artık şu lig!

UĞUR DURTAŞ
05.01.2011, 11:45
ikinci yarının ilk maçında ilk onbirde olurlar olmazlar bilemem ama bu üç ismi cezalandırmak bizlerinde bu olaya kızdığımızı belirtmemiz lazım maç öncesi ısınmada bu üç ismi trübüne çağırmayacaksın....

Murat Altun
05.01.2011, 12:23
Süper lig başlasın artıkkkkkkkkkkk

hamza61omer
05.01.2011, 12:44
arkadaşlar bir sitede şenol hoca sestak ı istiyor diyolar. palavra mı acaba bi duyumu olan var mı?

ertek_61
05.01.2011, 13:08
arkadaşlar bir sitede şenol hoca sestak ı istiyor diyolar. palavra mı acaba bi duyumu olan var mı?

ya bunlar ankaragücünü gaza getirme çabaları...bursa menşeyli siteler sürekli arada gerginlik çıkartmak için uğraşıyorlar...takımın nerdeyse yarısı forvet oldu...ne sestakı...ankaragücü taraftar siteleri maşallah bursalılardan geçilmiyor..sürekli sorun yaratmak için mesaj yazıyorlar baktılar sahada pozisyona bile giremiyolar kendi kesemedikleri dala başkasına kestirmeye çalışıyorlar...büyüdüm sanan embriyo vasfını aşamamış bursalılardan da başka birşey beklenemez.. :D

hamza61omer
05.01.2011, 13:13
FC-ST-PAULI-61 senin kulağın kesiktir.Kahlenbergden ne haber?

ertek_61
05.01.2011, 13:37
şenol hoca lig tv de :D
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=85027

Ilelioglu
05.01.2011, 14:42
şenol hoca lig tv de :D
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=85027

Gecmisde yasadigi haksizlara degindi, ülke futbolunun bu tür yapilan yanlislar ile ileriye gidemedigini ama yinede suan icin basarisiz bulmadigini söyledi.

ertek_61
05.01.2011, 14:59
yok böyle video yaa :D koptum gülmekten :D

http://www.youtube.com/watch?v=0m4n1BjR1Dg

Ilelioglu
05.01.2011, 15:02
yok böyle video yaa :D koptum gülmekten :D

http://www.youtube.com/watch?v=0m4n1BjR1Dg

Evet ya haber61'de bende izlemistim.Süper.:D

ertek_61
05.01.2011, 15:02
Evet ya haber61'de bende izlemistim.Süper.:D

izledikçe gülüyorum yaa :D

Süleyman Baykan
06.01.2011, 23:55
___________________________Onur___________________ __

Serkan______________Glowacki______Giray___________ _Cale

______________________Selçuk____Ceyhun____________ ___

__Burak___________________________________________ _Piotr
(Yattara)

______________________Umut______Pawel_____________ ___

Hasan Habip Özbay
07.01.2011, 10:36
işte ilk kez kolay olur diyorum umut 2 tane atar yattara yine yıldızlaşır ikinci yarı

mda61
07.01.2011, 10:52
Bu maçı iple çekiyorum. Spor Toto Süper Lig, hiç bitmesin !

Serdar Ersoy
07.01.2011, 10:53
3-0 kazanacağımızı düşündüğüm karşılaşma.

ARAF
07.01.2011, 10:55
ahllahın izniyle kazanacaz inşallah
galibiyetle başladıkmı süper olur

Ömür Karadeniz
07.01.2011, 12:50
Pfff patladım başlasın artık şu lig.

Süleyman50
07.01.2011, 12:58
ilk maç çok önemli, fb maçı öncesi güzel bir oyunla kazanacağız inşallah...

okg_53
07.01.2011, 13:30
okg_53 MKE Ankaragücü analizi.

Ankaragücündeki yeni yaşanacaklara göre analiz üzerinde değişiklikler yapacağım. ( sakatlık , transfer gibi )

Yönetim bazında sorunlar yaşayan Ankaragücü, bu sorunlarını takıma pek yansıtmıyor (tabi oyuncular serbest kalmazsa). Ankaragücünde sorunlar var rahat yeneriz havası çok yanlış olur. Sorunlu döneme girdikleride oynadıkları maçlarda iyi top oynadılar.

Kadroları bana göre ligin en iyi anadolu takımı ( bizi ve bursayı saymıyorum) , kadro kalitesi bulunduğu yeri hiç ama hiç haketmiyor. Bence bunun sebebi teknik direktörleri Ümit Özat'ın yetersizliği.

17 maçta 21 puan toplayan Ankaragücü, 24 gol atıp, 29 gol yemiş. Ayrıca 7 ila 18. sıra takımları arasında en çok gol atan takım. Kısaca çok atıp çok yiyen bir takım. İç saha ve dış saha performansları birbirine çok yakın.

Muhtemel dizlimleri ;

--------------------Stefan Senecky-------------------
Uğur Uçar----Jan Rajnoc----Aydın Toscalı----Klukowski
------------Adem Koçak-------Güven Varol------------
----------------------Sapara-----------------Özgür Çek
-------Sestak----------------Vittek--------------------

Not= Özgür Çek i kesip Ortasahaya Kağan'ı koyup, o bölgeyi güçlendirebilir.
Yada Vittek'i kesip, Sağ açığa Turgut'ı veya Gabriç 'i koyabilir.

Ankaragücünün artıları ;

Kaliteli hücum hattı, geniş kadrosu, Ankaragücünün en büyük silahı. İleri 4 lü nün teknik kapasitesi çok iyi. Özellikle Sapara ve Sestak.
Vittek sakatlığı yüzünden pek kendini gösteremedi süperlig de, ancak kaliteli bir gölcü, Özellikle hava toplarında çok etkili.
Sapara ve Sestak zaten kendilerini kanıtladılar. Birbirleriyle uyumlu bir ikili oldular. İkisinin toplam ürettiği katkı 9 gol 7 asisit.

Özgür Çek soldan savunmayada yardım eden bir kanat oyuncusu olduğu için, 2 sağlam adamın bulunduğu kanattan hücum yapmamız zorlaşacak.

Kalecileri Seneky iyi bir kaleci, Savunmacıları Rajnoc iyi bir oyuncu.
Klukowski sol kanadı komple kullanabilen bir oyuncu.

Ankaragücünün eksileri ;

Takım savunmasını iyi yapamıyorlar. Uğur Uçar ve Defansif orta saha oyuncularının bulunduğu bölge yetersiz kalıyor.

Vittek yavaş bir oyuncu, bize karşı etkili olabileceğini sanmıyorum. Tam Egemen'in yiyebileceği cinsten.

İleri giden oyuncular geri dönebilen oyuncular değil. Buda bizim işimize gelir.

Artıları , eksilerinden fazla gibi görünüyor. Ancak oyunumuzu oynadığımız taktirde bize direnebilecek takım değiller. Kamp dönemi bu tür takımlara yarıyor ancak Ankaragücünün durumu biraz karışık, Gelişmeleri izleyip göreceğiz bakalım...

Taner Tonbil
07.01.2011, 15:55
Cale bu macta cezali dimi arkadaslar ?

:D :D :D

Mustafa
07.01.2011, 16:06
Cale bu macta cezali dimi arkadaslar ?

:D :D :D

Cale her maç cezalı :D

cyberentalpi
07.01.2011, 18:20

super degil super otesi olur.

cyberentalpi
07.01.2011, 18:22
Ankaragucu aslında tam istedigimiz takım. yanı oynayan ama hucumu iyi oynayan.
Ustumuze gelir ve defans kısa surede bocalamazsa(bazen yapıyoruz bunu) erken gol atarız. o zaman farka bile gidebiliriz.
yok defansımız bocalayıp yerse cikarmak isterken 2-3 yiyiveririz. bunu basaracak nadir takımlardan

Aslında tam jaja yattara burak ve Umutluk mac. hatta alanzinho

Hürgün Aygün
07.01.2011, 23:21
okg_53 MKE Ankaragücü analizi.

Ankaragücündeki yeni yaşanacaklara göre analiz üzerinde değişiklikler yapacağım. ( sakatlık , transfer gibi )

Yönetim bazında sorunlar yaşayan Ankaragücü, bu sorunlarını takıma pek yansıtmıyor (tabi oyuncular serbest kalmazsa). Ankaragücünde sorunlar var rahat yeneriz havası çok yanlış olur. Sorunlu döneme girdikleride oynadıkları maçlarda iyi top oynadılar.

Kadroları bana göre ligin en iyi anadolu takımı ( bizi ve bursayı saymıyorum) , kadro kalitesi bulunduğu yeri hiç ama hiç haketmiyor. Bence bunun sebebi teknik direktörleri Ümit Özat'ın yetersizliği.

17 maçta 21 puan toplayan Ankaragücü, 24 gol atıp, 29 gol yemiş. Ayrıca 7 ila 18. sıra takımları arasında en çok gol atan takım. Kısaca çok atıp çok yiyen bir takım. İç saha ve dış saha performansları birbirine çok yakın.

Muhtemel dizlimleri ;

--------------------Stefan Senecky-------------------
Uğur Uçar----Jan Rajnoc----Aydın Toscalı----Klukowski
------------Adem Koçak-------Güven Varol------------
----------------------Sapara-----------------Özgür Çek
-------Sestak----------------Vittek--------------------

Not= Özgür Çek i kesip Ortasahaya Kağan'ı koyup, o bölgeyi güçlendirebilir.
Yada Vittek'i kesip, Sağ açığa Turgut'ı veya Gabriç 'i koyabilir.

Ankaragücünün artıları ;

Kaliteli hücum hattı, geniş kadrosu, Ankaragücünün en büyük silahı. İleri 4 lü nün teknik kapasitesi çok iyi. Özellikle Sapara ve Sestak.
Vittek sakatlığı yüzünden pek kendini gösteremedi süperlig de, ancak kaliteli bir gölcü, Özellikle hava toplarında çok etkili.
Sapara ve Sestak zaten kendilerini kanıtladılar. Birbirleriyle uyumlu bir ikili oldular. İkisinin toplam ürettiği katkı 9 gol 7 asisit.

Özgür Çek soldan savunmayada yardım eden bir kanat oyuncusu olduğu için, 2 sağlam adamın bulunduğu kanattan hücum yapmamız zorlaşacak.

Kalecileri Seneky iyi bir kaleci, Savunmacıları Rajnoc iyi bir oyuncu.
Klukowski sol kanadı komple kullanabilen bir oyuncu.

Ankaragücünün eksileri ;

Takım savunmasını iyi yapamıyorlar. Uğur Uçar ve Defansif orta saha oyuncularının bulunduğu bölge yetersiz kalıyor.

Vittek yavaş bir oyuncu, bize karşı etkili olabileceğini sanmıyorum. Tam Egemen'in yiyebileceği cinsten.

İleri giden oyuncular geri dönebilen oyuncular değil. Buda bizim işimize gelir.

Artıları , eksilerinden fazla gibi görünüyor. Ancak oyunumuzu oynadığımız taktirde bize direnebilecek takım değiller. Kamp dönemi bu tür takımlara yarıyor ancak Ankaragücünün durumu biraz karışık, Gelişmeleri izleyip göreceğiz bakalım...

Teşekkürler abi yine yapmışsın değerlendirmeyi.:)

Mert Oğuzlu61
08.01.2011, 00:20
Şenol Güneş'ten izinsiz olarak Trabzon'u terk eden ve kampa da çok geç katılan Brezilyalı futbolcu Jaja'nın antrenman eksikliğinin olduğu öğrenildi. Bu nedenle uzun süre takımdan ayrı olarak çalışması beklenen Jaja'nın, ligin ilk haftalarında forma giymesi beklenmiyor.

LİG TV

gülüp geçiyorum :D şu maçla birlikte başlayacak jaja ''kapak üstüne kapak'' atmaya, a.gücü maçında görüşmek üzere.

azelea
08.01.2011, 00:36
ilk maça iyi başlamalıyız, arada bir ziraat kupası ile oynayacağımız bjk ve onden sonra fb maçı var.

uzundurukan bay
08.01.2011, 00:39
2-0 yeneriz.

lazibere
08.01.2011, 01:06
shalke maçını seyretmesem, takımın havası kaçtı diye düşünecektım,ama takım bıraktığı yerden devam edecek.

4-0 kazanırız

FC-ST-PAULI-61
08.01.2011, 01:09
3-0 aliriz Maci

Atakan
08.01.2011, 01:27
3 puan alırız.:D

Chiko
08.01.2011, 01:56
1-0 aliriz..
zorlaniriz diye düsüniyorum.

Bera B.
08.01.2011, 02:17
2 0 yeneriz golleri Teofilo atar.

Aa. Pardon bu olmuştu :D

cerebrum
08.01.2011, 02:57
yattara mutaka oynamalı.. aksi taktirde bu sezonun en form tutmuş haliyle iken bile oynatılmaz ise yattarayı tamamen kaybederiz.. kara belayı kazanıp bu maratonda daha da ürkütücü hale gelecek bir takım olmak için iyi bir şans.. şenol hocam kurttur görürüyordur mutlaka bunu..

FC-ST-PAULI-61
08.01.2011, 02:59
yattara mutaka oynamalı.. aksi taktirde bu sezonun en form tutmuş haliyle iken bile oynatılmaz ise yattarayı tamamen kaybederiz.. kara belayı kazanıp bu maratonda daha da ürkütücü hale gelecek bir takım olmak için iyi bir şans.. şenol hocam kurttur görürüyordur mutlaka bunu..
Imzami atiyorum Abi:alkış:

yattarinho61
08.01.2011, 03:50
ben olsam yattarayi avni akerde her anadolu takimina karsi ilk 11 oynatirim.. bi bacagi kopuk olsa bile

DeAgLeMaNyAq
08.01.2011, 04:17
Yattara'nın bir sıkıntısı olmadığı takdirde oynayacağına eminim. Hatta Schalke maçındaki oyun sistemimizle (4-3-2-1) bu maça çıkarız diye tahmin ediyorum. Sezon başında sağ kanadı değişmeli olarak Burak ve Yattara kullanıyordu ama kanattan forveti besleme performansı açısından, iyi bir Yattara'nın yanına yakalaşabilecek bir oyuncu Türkiye'de yok. Burak solda da etkili oynayabiliyor. Ama bu durum Engin'in orta sahaya kaydırılmasına ya da yedeğe çekilmesine sebep olabilir. Sonuçta Selçuk ve Colman ikilisinin bozulacağını düşünmüyorum. Hoca Colman'ın erken izin alıp, söz verdiği halde geç dönmesini unuttuysa bir problem yok. Yoksa Selçuk ve Colman aynı anda kampa katıldılar. Antrenman eksikliğini bahane ederek Colman'ı yedek tuttum demek pek inandırıcı durmaz. Ama Jaja'nın uzun bir süre 11'e giremeyeceğini düşünüyorum. Keza yeni yapılan transferlerden sonra Alanzinho'nun işi de çok zor. Burada merak edilen Şenol Hoca, Jaja yerine çift forvete mi dönecek. Yoksa Pawel'i sadece gol sıkıntısı çektiğimiz anlarda mı sahaya sürmeyi planlıyor. Hem forvet arkasız hem de çift forvetsiz bir oyun düzeninde orta sahayı Selçuk-Colman-Engin üçlüsü oluşturacaktır. Ama bana göre Engin ideal bir orta saha oyuncusu değil. Keza hem çift forvetsiz hem de forvet arkasız bir oyun yapısında Umut'un bugünkü maçta ne kadar yalnız kaldığı apaçık ortaya çıktı...

Yiğit SARI
08.01.2011, 09:23
Cale değilde Engin cezalı sanırsam. Piotr veya Mehmet için fırsat olur. Maç rahatlarsa veya sıkışırsa Pawel'i veya Jaja'yı görürüz. Jaja 11 başlamaz.

sethfilo
08.01.2011, 10:43
Çok zor bir maç olacağı kesin umarım herhangi bir sekteye uğramayız bu maçta Egemenin olmayışı beni en çok korkutan faktör.

Yiğit SARI
08.01.2011, 10:47
Çok zor bir maç olacağı kesin umarım herhangi bir sekteye uğramayız bu maçta Egemenin olmayışı beni en çok korkutan faktör.

Egemen neden yok ?

ESER
08.01.2011, 10:49
bu macta oynayacagimiz guzel futbol ve alacagimiz ezici bir galibiyet fb moral motivasyonunu dusurecektir.

lazibere
08.01.2011, 11:02
2 0 yeneriz golleri Teofilo atar.

Aa. Pardon bu olmuştu :D

:))Evet bu seferde UMUT atsın 100 lesin artık hak etti..Büyük moral olur, birde şu Alex'ten daha fazla gol atan oyuncumuz olsun istiyorum.. o zaman kalan golleir de Umut atsın 4-0 olsun bizim olsun

onurts61
08.01.2011, 11:19
Egemen neden yok acaba ,sakatlığının lige kadar geçeceği belirtilmişti...

sethfilo
08.01.2011, 11:21
Egemen neden yok ?
2. yarının 2. maçı olan F.Bahçe maçına yetiştirilmeye çalışılıyor ve A.Gücü maçında riske edilmeyecek diye genel bir düşünce hakim teknik heyette ( bu bir duyumdur sadece).

Sertan Danışer
08.01.2011, 11:50
yattara dünkü gibi oynarsa ve werder bremen maçındaki gibi iç sahada maçları ilk yarıdan bitiririz

Atakan
08.01.2011, 12:25
Umut gol atar.:)

Berke6198
08.01.2011, 13:34
Yattara eğer Dün oynanan Schalke maçındaki gibi olursa unutmadığım bi golü vardı Yattara'nın Avni Aker'de Ankaragücü'ne Attığı bir gol çalımlar ile sağ çaprazdan kaleye yaklaşıp sonrasında içeri pas atacakmış gibi yapması ardından kalecinin ona inanıp o tarafa yatması ve topu ağlara atmasıydı yine böyle bir gol bekliyorum.Burak resmen çok kötü Dün Schalke maçında ona pası atan Umut'tu galiba al at dedi burak dokunsa gol olucak vurdu topa top aut'a attı :)

DeAgLeMaNyAq
08.01.2011, 16:01
Yattara eğer Dün oynanan Schalke maçındaki gibi olursa unutmadığım bi golü vardı Yattara'nın Avni Aker'de Ankaragücü'ne Attığı bir gol çalımlar ile sağ çaprazdan kaleye yaklaşıp sonrasında içeri pas atacakmış gibi yapması ardından kalecinin ona inanıp o tarafa yatması ve topu ağlara atmasıydı yine böyle bir gol bekliyorum.Burak resmen çok kötü Dün Schalke maçında ona pası atan Umut'tu galiba al at dedi burak dokunsa gol olucak vurdu topa top aut'a attı :)

Yalnız o golü Avni Aker'de değil Ankara'da attı. Hatta o maç içerisinde sakatlanıp 2 ay sahadan uzak kalmıştı...

Tolunay Abdioğlu
08.01.2011, 16:26
Erken gol bulduğumuz takdirde maç 4-5'e gidebilir.Keza atamazsak da sabırlı oynamalıyız.Zor bir maç olucağı aşikar.Ankaragücü'nün içinde bulunduğu durum her ne kadar kötü gözükse de,bu durumu lehlerine çevirebilirler.

----------------Onur---------------
Serkan----Giray----Glowacki----Cale
----------Selçuk--Colman----------
Burak----------Jaja--------Engin(61)
------------Umut(Pawel)------------

Bu kadroyla oynayacağımızı düşünüyorum.Ligin 2.yarısında ki ilk maçımız.Başarılar Trabzonspor'um.

Emrah Akcagöz
08.01.2011, 16:28
Erken gol bulduğumuz takdirde maç 4-5'e gidebilir.Keza atamazsak da sabırlı oynamalıyız.Zor bir maç olucağı aşikar.Ankaragücü'nün içinde bulunduğu durum her ne kadar kötü gözükse de,bu durumu lehlerine çevirebilirler.

Bu kadroyla oynayacağımızı düşünüyorum.Ligin 2.yarısında ki ilk maçımız.Başarılar Trabzonspor'um.
Bence de bu olur Yattara, Colman ve Engin'in hatta Jaja'nın form durumuna göre değişiklikler olabilir..

61kralfatih
08.01.2011, 16:30
inş. yeneriz hayırlısı

kemal koç
08.01.2011, 16:33
bizim için ilk iki maç öenmli ankaragücü ve fener eğer ikisinide yenersek &60-70 şampiyonuz ama ankaragücünü yenip fenerdende en az bi bereberlik almamız lazım diye düşünüyorum

ozturk
08.01.2011, 16:40
inşallah kazanırız. bu maçı kazarınrsak fenere yenilme kredisi açmış oluruz kendimize

Hasan Habip Özbay
08.01.2011, 16:43
çok alternatifli kadromuz var emin olun yeneriz umut atar bence bu yıl en kolay maçlarımızdan biri olur

Asi Çaykaralı61
08.01.2011, 16:45
Bu maçı Hayırlısı ile İNŞALLAH yeneceğiz :)

robinhood61
08.01.2011, 19:02
bence fener maçı daha kolay arkadaşlar.
angut.com a bakıyorum da herifler kendilerini dev aynasında görüyorlar yok çakma barçaya 5 tane atıcaz falan.
ama angutların bilmedikleri birşey var
1-takımınız berbat
2-biz deplasmanda daha iyi oynuyoruz
3-herke biliyor ki trabzona saldıran ayvayı yer ve fener de kuduz gibi saldıracağı için şansları yok

bence ankaragücü maçı daha zor ama o maçı da alıcaz inşallah. ;)

altinkaya08
08.01.2011, 19:14
[QUOTE=Adem Öztürk 61;1917359186]inşallah kazanırız. bu maçı kazarınrsak fenere yenilme kredisi açmış oluruz kendimize[/QUOT

Son derece yanlış bir düşünce.Bizim rakibimize yenilmememiz lazım özellikle maçın 2. yarının 2. maçı olma durumunu göz önüne aldığımızda.Bizim rakibimiz a.gücü değil.Fener ve Bursa.Eğer yenilme lüksümüz olacaksa bu fener ve bursaya olmasında...

Mustafa ÖZDEMİR
08.01.2011, 19:18
rehavet olmazsa çok rahat kazanacağımız bir maç olur...

mda61
08.01.2011, 20:07

Jaja, o maç 18e girerse iyi. Mehmet Çakır oynayabilir onun yerine.

Adem Erdoğan
08.01.2011, 20:46
Artık bir an önce başlasa şu lig; çıldırazaaam.

FC-ST-PAULI-61
08.01.2011, 21:03
Engin cezali!!!!

Tolga Kurt
08.01.2011, 21:19
Engin cezali!!!!

Piortu görebiliriz belki :)

Cafer Bulur
08.01.2011, 21:20
Ilk maclar her zaman zordur,bu mac da kolay olmayacaktir.

Kazanmamiz gereken bir mac oldugunu söylemeye gerek yok,fb macindan daha önemli olan mac budur.

trbzonsporlu
08.01.2011, 21:22
fener antalya deplasmanında kesinlikle puan kaybedecek. mutlaka kazanmamız gereken bir maç.

İleli
09.01.2011, 01:13
kadikoye moralli gitmemiz sart 1-0 olsun bizim olsun...

TraBz1o61
09.01.2011, 01:26
sürekli angut.com a bakan birisi olarak burdan o sitede bize hakaret eden şerefsiz haysiyetsiz satılmış kişilere diyorum ki 2 nci maçta size öle bi geçirecez ki tersten göreceksiniz bi tarafınızı geçen seneyi unutmuş bu gerizekalılar sürekli alay etme dalga geçme şenol hocaya hakaret it sürüsü bunlar ya ama allah var o sitede bizim oyunumuzu şenol hocayı ve sadri şeneri seven çok kişiler var lafım genele değil özelde bazı isimleredir

mda61
09.01.2011, 12:23
sürekli angut.com a bakan birisi olarak burdan o sitede bize hakaret eden şerefsiz haysiyetsiz satılmış kişilere diyorum ki 2 nci maçta size öle bi geçirecez ki tersten göreceksiniz bi tarafınızı geçen seneyi unutmuş bu gerizekalılar sürekli alay etme dalga geçme şenol hocaya hakaret it sürüsü bunlar ya ama allah var o sitede bizim oyunumuzu şenol hocayı ve sadri şeneri seven çok kişiler var lafım genele değil özelde bazı isimleredir

it ürür, kervan yürür.

Ahmet_8
09.01.2011, 12:29
EGEMENin sakatlanması kötü oldu yaa

Chiko
09.01.2011, 12:36
Piortu görebiliriz belki :)
Bence Yattara sag kanat, Burak sol kanat baslariz..

AKSOY_61
09.01.2011, 13:02
Eğer kazanamassak fb maçını çok büyük riske atmış oluruz.
O maça rahat çıkmamız için bu maçtan 3 puan almamız lazım.
Yoksa 2 maç ardına ardına puan kaybı medyanın baskını arttırır.

Hürgün Aygün
09.01.2011, 13:06
Evet bu maçı kazanırsak Fenerbahçe deplasmanına müthiş bir havayla gideriz ve yenip döneriz inşallah.:)

Alihan Ertürk
09.01.2011, 14:07
Rakip zor durumda.. Sestak ve Sapara'nın da sakatlıkları var, bizim maçta oynamayabilirler.

'Rahat' bir galibiyet alırız bence.. Kadıköy'e farkı 12 puana çıkarmaya gideriz ardından.. :)

Tolunay Abdioğlu
09.01.2011, 14:13
Rakip zor durumda.. Sestak ve Sapara'nın da sakatlıkları var, bizim maçta oynamayabilirler.

'Rahat' bir galibiyet alırız bence.. Kadıköy'e farkı 12 puana çıkarmaya gideriz ardından.. :)

Bence ya 14 puana ya da 15 puana çıkartmaya gideriz.Fener'in Antalya'yı kolay kolay yenemeyeceğini düşünüyorum şahsen. :)

r9emre
09.01.2011, 14:15
Bence ya 14 puana ya da 15 puana çıkartmaya gideriz.Fener'in Antalya'yı kolay kolay yenemeyeceğini düşünüyorum şahsen. :)

Fenerbahçe,Antalyaspor'u yenemeyecek zaten benim endişem Bursaspor.Asıl ciddi rakibimiz onlar olacak göreceksiniz.

Enes Başkaya60
09.01.2011, 14:16
Rahat Kazanacagız Allahın izni ile...

Armağan Dere
09.01.2011, 14:18
Fener'in bize bilenmesi çok iyi,tabir-i caizse bizim 96'da bilendiğimiz gibi (bunları yenmezsek Şampiyonluk Haram) mantığı gibi,tam istediğim senaryo oluyor bu aralar 3 haftada da bişeyin değişeceğini sanmıyorum...biz çıkıp oynayalım o kadar stres olacak ki 60-70'e kadar gol olmaz 75-80'de çakarsak bir daha maçı da çeviremezler...Aykut'a da bye bye deriz

Ahmet Kuru
09.01.2011, 14:28
çok zor bi maç olacağını düşünmüyorum...
yapılan takviyelerle ikinci yarıya bu maçla güzel bir başlangıç yapacağız inşallah...

Devrim Arslan
09.01.2011, 14:31
Fener'in bize bilenmesi çok iyi,tabir-i caizse bizim 96'da bilendiğimiz gibi (bunları yenmezsek Şampiyonluk Haram) mantığı gibi,tam istediğim senaryo oluyor bu aralar 3 haftada da bişeyin değişeceğini sanmıyorum...biz çıkıp oynayalım o kadar stres olacak ki 60-70'e kadar gol olmaz 75-80'de çakarsak bir daha maçı da çeviremezler...Aykut'a da bye bye deriz

96 senesinde maç 10-1 maçtı neler kaçırdık yahu stresi kaldıramadık ve şimdi aynı stresi onlar çekiyor yenemezse beraberlik bile kayıp onlar için

ikinci yarı yattara oynar araya umut-burak koşusu son 15 dakika çakarız bu iş biter,

Yiğit SARI
09.01.2011, 14:34
Egemen'in sakatlığı en durumda? Fener maçında oynamayacak mı yav ?

Armağan Dere
09.01.2011, 14:40
Rüştü'nün maçıydı o maç Hami'nin şutlarını 90'lardan alıyordu hele Büyük Orhan'ın kaçırdığı gol neydi yav...neyse ama şunu söliyim o kadar ezileceğimizi sanmıyorum maç ortada geçecek..Fener gol gelmedikçe gerilecek gerildikçe ve saldırdıkça açık verecek...Jaja işi bitirir diye düşünüyorum..Ondan sonra biz intikamımızı aldık diyeceğiz...

Devrim Arslan
09.01.2011, 14:42
Rüştü'nün maçıydı o maç Hami'nin şutlarını 90'lardan alıyordu hele Büyük Orhan'ın kaçırdığı gol neydi yav...neyse ama şunu söliyim o kadar ezileceğimizi sanmıyorum maç ortada geçecek..Fener gol gelmedikçe gerilecek gerildikçe ve saldırdıkça açık verecek...Jaja işi bitirir diye düşünüyorum..Ondan sonra biz intikamımızı aldık diyeceğiz...

intikamı geçen sene aldık kupada 3-1 ve son maç :cool:

Ömer TOPAL
09.01.2011, 15:01
ilk iki maç sarı lacivert rakip ::) pek güzel pek güzel....! ikisinden de alnımızın akıyla çıkıcaz insallah

GULER
09.01.2011, 15:21
Insallah Schalke macinda sergiledigimiz guzel futbolla rahat aliriz bu maci.

objek
09.01.2011, 15:57
Ikinci yari maclarina baslarken oncelikle en onemli mac ilk oynanacak (ankaragucu) macidir daha sonraki mac (fb) ancak ankaragucu maci bittikten sonra konusulursa baskidan uzak daha saglikli bir sekilde ilerleriz ilk maclarda kimin ne yapacagi kimlerin sakat kimlerin cezali olacagini,da simdiden bilemeyiz belki kolay gorunen maclar zor gorunen maclardan daha zor gececek gecmiste bunlari hep yasadik onun icin ankaragucu maci bitmeden diyer bir maci konusmak futbolcusundan taraftarina herkesi asiri gerginlige surukler gecmiste yaptigimiz hatalardan ( vanspor maci bitmeden fb macinin konusulmasi vs... gibi) ders cikarmadan sampiyon olamayiz

ozturk
09.01.2011, 16:03

Jaja oynamaz o meçta bence..

Adem Erdoğan
09.01.2011, 16:22

En kötü dönemlerimizde bile Kadıköyde ezildiğimiz bir maç hatırlamıyorum; tabi 10 yıl önceki 5-2 hariç.

FC-ST-PAULI-61
09.01.2011, 16:25
Engin cezali ve egemen galiba sakat ozaman böyle cikariz bence

-----------------onur---------------------
serkan----Glowacki---giray-----cale
------------selcuk--Sezer----------
Yattara------Colman----Burak
-----------Umut-------------

pReN@_61
09.01.2011, 16:43
Rüştü'nün maçıydı o maç Hami'nin şutlarını 90'lardan alıyordu hele Büyük Orhan'ın kaçırdığı gol neydi yav...neyse ama şunu söliyim o kadar ezileceğimizi sanmıyorum maç ortada geçecek..Fener gol gelmedikçe gerilecek gerildikçe ve saldırdıkça açık verecek...Jaja işi bitirir diye düşünüyorum..Ondan sonra biz intikamımızı aldık diyeceğiz...Boşverin artık intikamı falan sırası değil bence..Stresli olan taraf onlar olacak.En kötü ihtimalle berabere kalırız.

DURAS
09.01.2011, 17:30
sestak ve sapara sakat, ümit özat 10 gün yoklar dedi lig tv de. muhtemelen bizim maçta yoklar

Ömer Faruk61
09.01.2011, 21:00
İnşallah Kazanacağız bence.Kadrom

Onur

Serkan Glowacki Giray Cale

Selçuk-Ceyhun

Yattara Colman Burak

Umut

Ilelioglu
09.01.2011, 21:07
Egemen'in sakatlığı en durumda? Fener maçında oynamayacak mı yav ?

LigTv'de bir ay sahalardan uzak kalacagini söylediler. :cool:

Fener macinda oynar büyük ihtimalle. :)

Asi Çaykaralı61
09.01.2011, 21:53
Haydi TRABZONSPOR'um İNŞALLAH lige iyi bir başlangıç yapacağız :)

leleuk87
09.01.2011, 21:59
bazı arkadaşlar yine başlamış rahat maç kolay alırız falan 17 maçın hiç biri kolay olmayacak bunun farkında olmak gereki diye düşünüyorum

worldmaster
16.01.2011, 22:29
İnşallah Egemen bu hafta takımla bir kaç antrenmana çıkabilir... Yeri belli oluyor hemen.Giray'la olacak iş değil.

Allah'ın izniyle ve hayırlısıyla 3 puan bizim olsun ,sakatsız cezasız...

.....
16.01.2011, 22:29
Bu başlığı görmemişim kusura bakmayın :)

Haydi Vira Bismillah alalım bu maçıda :)

pReN@_61
16.01.2011, 22:34
İnşallah iyi bir başlangıç yaparız 2.yarıya..

DeAgLeMaNyAq
16.01.2011, 22:41
İnşallah Egemen bu hafta takımla bir kaç antrenmana çıkabilir... Yeri belli oluyor hemen.Giray'la olacak iş değil.

Allah'ın izniyle ve hayırlısıyla 3 puan bizim olsun ,sakatsız cezasız...

Benim tahminim Egemen en erken Antalya maçında oynar...

diskus
16.01.2011, 23:02
bu mac benim icin fener macindan cok daha önemli.allahin izniyle bu mactan üc puan almamiz lazim.

.....
16.01.2011, 23:21
Ankaragücünün iyi takımı var. Son zamanlarda sıkıntı çekiyolar ama kalite olarak iyi yerdeler.

fenerbahçe maçı öncesi 3 puanı almamız lazım kesinlikle. Olası puan kaybı fener ve beşiktaş maçları öncesi bizi zor duruma sokar.

İslam Sezer
16.01.2011, 23:58
Allahın izniyle kazanırız inşallah...

savas avci
17.01.2011, 00:40
Eze eze alırız hele bugünkü futboluda gördükten sonra çok ama çok rahatım bu maç için...

hasannuhoglu
17.01.2011, 00:43
su aralar oynayacagımız en tehlikeli mac bana göre..bunu alırsak o özgüvenle diger macları da rahat gececez.

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 01:13
su aralar oynayacagımız en tehlikeli mac bana göre..bunu alırsak o özgüvenle diger macları da rahat gececez.

Hasan bana da her maç en tehlikeli maç geliyor :) futbolcularımıza da öyle geliyor baksana her maçı aynı ciddiyetle oynuyorlar.

Eren Karaahmetoğlu
17.01.2011, 01:17
Vur kır parçala !

Armağan Dere
17.01.2011, 01:21
Fener maçının bel kemiği olan maç,bu maçta olacak puan kaybından ötürü o hafta yaşanacak medya buhranından ötürü Fener maçını kaybedebiliriz...Fener'de Antalya'da kazansın son yılların en güzel Fb-Ts maçlarından birini izleyeceğimiz kesin..Başarılar Uşaklar

Çağdaş DENİZ
17.01.2011, 01:21
demedi demeyin fatih tekke yazar bize:(

hasannuhoglu
17.01.2011, 01:23
Hasan bana da her maç en tehlikeli maç geliyor :) futbolcularımıza da öyle geliyor baksana her maçı aynı ciddiyetle oynuyorlar.

valla orası da öyle abi :) ama ilk yarıda bursayı yendigimiz mactan sora da son 5 maçlık periyot için en tehlikeli macın eskisehir macı olcagını hissetmiştim ve puan kaybetti cocuklar 6 maclık serinin verdigi rehavetle..ama bugün benim de stadda gördüğüm bu cocuklar inanmış.golü yedik,hic istif bile bozmadılar.hırs ve azimle aldılar macı.hemde takır takır top oynayarak..helal olsun hepsine

ölümüne61
allahım ikinci devreyede üç puanla başlamayı nasip eyle vira bismillah

ApoCaN28

Oynamaz bile =)

hasannuhoglu
17.01.2011, 01:25

valla dostum,ben de bundan korkuyorum işte..gerci golünü yine atsın ama biz de 3 tane atalım bugün manisaya attıgımız gibi

Mustafa Önder
17.01.2011, 01:38
Ciddiye aldığımız zaman rahat yeneriz.
Oynadığımız futbola dayanamazlar.

yunushanilce
17.01.2011, 01:46
bu maçta 3-1 olur heralde

POYRAZ
17.01.2011, 01:48
Insallah kazanacagiz.

FC-ST-PAULI-61
17.01.2011, 01:54
3-1 aliriz goller Jaja,Jaja,Yattara ve Fatih Tekke

Çağdaş DENİZ
17.01.2011, 02:14
kalede cikletçi tolga olursa tekke yazar....

DeAgLeMaNyAq
17.01.2011, 02:40
Fatih bize son gülünü 9 sene önce Antep forması altında atmıştı. Dün gibi hatırlıyorum o golünü. Ama Fatih'in oynama ihtimali bana göre yüzde 5'i geçmez. Daha antrenmanlara çıkmamış. İmza töreni 1-2 gün sonra olacak. Maça şurada kalmış 5 gün. Ankaragücü'nün işi, 1 senedir yaptığı maç sayısı bir elin parmağını geçmeyen Fatih'e kaldıysa işimiz var...

Asi Çaykaralı61
17.01.2011, 07:45
İNŞALLAH lige iyi bir başlangıç yapacağız :)

Mustafa ÖZDEMİR
17.01.2011, 07:48
güzel futbol oynuyoruz.ankaragücü önümüzde çok zor dayanabilir...

Tayfun
17.01.2011, 08:32
Fatih Tekke'yi Avni Akerde görmek isteyenlerin gözü aydın, rakip takımda olsa da göreceksiniz

Ligin böyle maçları hep zor olmuştur, ama kalitemizi ortaya koyup yeneceğiz inşallah...

Fatih Tekke yazar mı?
-Yazar

Ne de olsa Kral her yerde Kral :)

Hüseyin Gündoğdu
17.01.2011, 09:08
fatih tekke'yi tribüne çağırmak lazım.
her şeye rağmen bize bu yakışır.

Tayfun
17.01.2011, 09:12

Böyle birşey olacaktır mutlaka, bize yakışan budur diye düşünüyorum ben de...

Serdar Ersoy
17.01.2011, 09:15

Fatih Tekke ilk 18 de kendine yer bulabilirse şükretsin.

Maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum en az 2 farkla kazanırız maçı.

KUTADGU
17.01.2011, 09:18
Fatih Tekke yazar denilmiş...

Fatih Tekke bu saatten sonra en fazla otobiyografisini yazar.

1 yıldan fazla süredi doğru dürüst top oynamamış Fatih Tekke.
Sanmıyorum ki kadroya alınsın.

Ankaragücü maçına gelecek olursak;
Her ne kadar sıkıntılı ve çalkantılı dönemler geçirsede Ankaragücü şampiyonluk favorilerine attıkları çalımlar çok fazlaydı ilk yarı.

FB'yi hem kupa hem lig maçında, Gs'yi ise lig maçında dağıttılar resmen.

Dolayısıyla oyun sistemimizden ve disiplinden vazgeçmezsek bizim için kolay maç olur.

Ertan 51
17.01.2011, 09:21
fb maçından daha önemli bana göre A.Gücü maçı,takımın ve hocamızın da bu bilinçte olması rahatlatıyor insanı.Gerçekten bu bilinçtelerse rahat galip geleceğimiz bir maç olur,kaptanı da üzmüş olacağız bu arada:)

Süleyman50
17.01.2011, 09:51
evet kesinlikle öyle fb maçından çok daha önemli bir maç, inşallah güzel bir başlangıç yapacağız...

ozturk
17.01.2011, 10:23
İnşallah kazanıp güzel bir başlangıç yaparız..
eğer kazanırsak bu bize fb maçı için kredi sağlar

Dursun Kaplan
17.01.2011, 10:35
Fatih Tekke yazar denilmiş...

Fatih Tekke bu saatten sonra en fazla otobiyografisini yazar.

:p

Ciddiyeti bozmazsak eğer galibiyet ile sonuçlandırırız bu kritik maçı.

Adem Erdoğan
17.01.2011, 10:41

2 Türkiye Kupası ve 2 Lig 2.'liğimizde başrolü oynamış, giderken 8 küsür milyon euro kazandırmış bir futbolcu için bu dediğin çok görülmemeli.

Mesut
17.01.2011, 10:42
Gel Tekkem Gel :)
Kendisini tribüne çağırıp alkışlamak yakışır bize.
Yapılacaktır eminim.
Ankaragücü iyi oyunculara sahip ama bize karşı dayanabileceklerini sanmıyorum.sağda burak solda engin göbekden jaja forvetde umut yok yok dayanamazlar :)

barisb
17.01.2011, 11:42
bu maçla beraber 10'dan geriye saymaya başlıyoruz. maç sonrası "kaldı 9" deriz inşallah.

Barış Kaptanoğlu
17.01.2011, 11:43
fener maçından bile daha önemli bi maç...nasıl başlarsak öyle gideriz mantığıyla 3 puanla başlamak çok iyi moral olacaktır bize...

Tolunay Abdioğlu
17.01.2011, 11:44
Çok ilginç mesajlar var çooookk. :)

hüseyin1975
17.01.2011, 11:51
Macdan sonra birsey demem fakat macdan önce olursa bizim Futbolculara ihanet olarak görürüm!

bahadır2561
17.01.2011, 11:52

Böyle birşey olacaktır mutlaka, bize yakışan budur diye düşünüyorum ben de...

2 Türkiye Kupası ve 2 Lig 2.'liğimizde başrolü oynamış, giderken 8 küsür milyon euro kazandırmış bir futbolcu için bu dediğin çok görülmemeli.

:alkış: :alkış:

hüseyin1975
17.01.2011, 11:53
Ayrica büyük bir ihtimal maca 1 gün kala sakatlanacakdir Sayin Tekke, onda yeterince profesyonellik yok zaten.

.....
17.01.2011, 11:54
Macdan sonra birsey demem fakat macdan önce olursa bizim Futbolculara ihanet olarak görürüm!

Katılıyorum.

:alkış:

ünsalyılmaz
17.01.2011, 11:56
takımın havasını futbolcuların moralini bozmadan fatihe sevgide bulunulmalıdır diye düşünüyorum

ozturk
17.01.2011, 11:58
edit................................

Armağan Dere
17.01.2011, 12:16
bence fatih gol attığında sevinelim..

Siz sevinin ama burda öneriye sunmayın değişik tepkiler alabilirsiniz..Ben almıyım Teşekkürler..

Mellih
17.01.2011, 12:22
tekke bizim kadromuzda olsa ne vardı sanki.. nedir yani bu inat, bu anlaşmazlık..

maça gelince kayıpsız geçmek lazım..

murat
17.01.2011, 12:23
Fatih bu macta kadroda bile olmaz bence. Kim bilir nezamandir antrenman yapmamistir..

Mert67
17.01.2011, 12:24

Bende Bursa şampiyon olsun sevinelim diyorum.

Mesut
17.01.2011, 12:47

Ayrica büyük bir ihtimal maca 1 gün kala sakatlanacakdir Sayin Tekke, onda yeterince profesyonellik yok zaten.
nedir abi bu art niyet
..................

bahadır2561
17.01.2011, 12:51
Yine her zmanki gibi b.k atmaya devam ediyoruz Fatih Tekke sendeyken hangi maçtan 1 gün önce sakatlanıp ben yokum dedi?

Kıbrıs'ta sakat sakat çıkıp gol attıgı için profosyonelce davranmamıştır o konuda bazıları haklıdır. .

Taner Gündoğdu
17.01.2011, 12:52

yok artık! umut gol atınca da ıslıklayalım mı? ayrıca fatihe sevinç gösterisinde bulunacak arkadaşlar gösterinizi öyle çoşkulu yapınki fatih "türkiyenin en ateşli taraftarı Trabzonspor'daymış" demek zorunda kalsın olur mu?

oflubektas
17.01.2011, 13:04
"Türkiye'de Trabzonspor dışında hiçbir takımda oynamam" Fatih Tekke Yıl: 2007-2008-2009......, hem de defalarca.
"Türkiye'nin en ateşli taraftarına güzel bir futbol seyrettirmek, Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşamak istiyorum" Fatih Tekke Yıl:2010

??? "Küçükken Ankaragücü taraftarıydım, Erman Toroğlu'nun futboluna hastaydım" veya "En büyük başkan bizim başkan" ???

volkan_627
17.01.2011, 13:08
ben olsam avni akerde ayağına her top gelişinde öyle ıslıklarım ki korkudan topa bile dokunamaz...

.....
17.01.2011, 13:10
Cumartesi maçımızı Tekkesporlamı yapıyoruz acaba ?

Ankaragücüne ne oldu ?

murat
17.01.2011, 13:12
Arkadaslar biraksak artik su Fatih olayini? Maca odaklansak olmazmi? Biz sampiyonluk icin yola ciktik, Fatih bizdeyken hicbir zaman bukadar iddali olmadik, bukadar iyi "takim" olmadik! Takim oyunun on planda oldugu su donemde futbolcularin isimleri bizim icin cokta onemli degil. Fatih bize hizmet etmistir ve parasini almistir ama "efsane" olabilmek yani bir Senol, bir Necati bir Ali Kemal bir Hami bir Unal olmak ayri birsey gerektiriyor. Insan olarakta ornek olmak gerekiyor! Fatihi cok sevdik ve hala sevmeyede devam ediyoruz ama bir "efsane" gibi degil malesef. Profesyonelce davrananlari bizde profesyonelce seviyoruz. Haftasonu sadece maca odaklanip takimi desteklemekten baska birsey aklimizin ucundan bile gecmemeli!

tamuğ yamtar
17.01.2011, 13:14
Fatih Tekke rakip takımın futbolcusu değil mi?

Profesyonel futbolcu bu arkadaş.

Bizim için şuanda ter akıntanlar varken ne Fatih Tekke'si?

Bedavaya oynadı herhalde Trabzon'da.

Oynadı parasını da aldı.

Boşverin bu işleri.

Takımın ve taraftarın daha önemli işleri var.

Adem Erdoğan
17.01.2011, 13:14
"Türkiye'de Trabzonspor dışında hiçbir takımda oynamam" Fatih Tekke Yıl: 2007-2008-2009......, hem de defalarca.
"Türkiye'nin en ateşli taraftarına güzel bir futbol seyrettirmek, Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşamak istiyorum" Fatih Tekke Yıl:2010

??? "Küçükken Ankaragücü taraftarıydım, Erman Toroğlu'nun futboluna hastaydım" veya "En büyük başkan bizim başkan" ???

Hasan abi, bu yazdıkların geçmişte bu takıma kattıklarını gölgede mi bırakıyor?

Senin fikirlerin hep sabitmi, yada şimdiye kadar büyük konuşupta lafını yediğin olmadımı hiç. Bunun Ahmet'i Memhmet'i yok, büyük konuşmak herkesi yanıltır. Öyle dedi diye bjk'ye niye gitmesin sonuçta Trabzonspor istemedi bu adamı. Futbolcu bu para kazanacak.

Adem Erdoğan
17.01.2011, 13:16
Evet maç Tekke'yle değil Ankaragücü'yle.

KUTADGU
17.01.2011, 13:17
Şampiyonluk yolunda ilerliyoruz.
Her maçımız kritik.
Buna Ankaragücü maçı da dahil.
Ankaragücü bu sene şampiyonluğa oynayan ekiplere çelme taktı.
Kazaya getirmememiz gereken bir maç.
Hal böyle iken bu forum sayfalarında "Trabzonspor taraftarı" Fatih Tekke nasıl ağırlanacak diye konuşuyor.

Trabzonspor'dan gittikten sonra tam 4 takım değiştirmiş.
Bu takımlardan sadece bir tanesinde performans gösterebilmiş,
Sonra Trabzonspor'un en büyük rakiplerinden birine üstelik "Trabzonspor'dan başka takımda oynamam" dedikten sonra imza atmış,
Bu takımda sadece yarım sezon durabilmiş,
"Büyük takımlar olmazsa Konya'ya geleceğim" sözünü verdikten sonra Ankaragücü'ne imza atmış,
Yaşı 33'ü devirmiş eski Futbolcumuz Fatih Tekke hemde.

Kazandırdığı kupalar ve ikincilikler ve kazandırdığı paralardan bahsedilmiş.
O zaman Ogün ve Abdullah'ın da hakkını verin.
Onlarda Türkiye Kupası şampiyonlukları ve lig ikincilikleri yaşadılar ve giderken bonservis kazandırdılar.

Trabzonspor şampiyonluğa giderken her ne sebeple olursa olsun rakip takımın bir futbolcusuna sevgi gösterilerinde bulunmak,
Mevcut durum itibariyel bize büyük sevinç yaşatan bordo mavili oyuncularımıza bir hakaret niteliğindedir.

İsteyen adam maç çıkışı evine davet eder Fatih Tekke'yi.
Çay ısmarlar, Ganita'ya, Boztepe'ye götürür.

Maç anında ve maç içinde ve maçla ilgili alanlarda "Trabzonspor" pahasına bazı kişileri öne çıkarırsanız, yanlış yapmış olursunuz.

Adem Erdoğan
17.01.2011, 13:20
İhanet olarak görenler görmeye devam etsin, bunu mutlak doğru olarak değerlendirmesin.

Tayfun
Tekke olayını öyle saptıranlar varki 40 yıl düşünsem oralara çekemem konuları o derece yani :)

Abluka
Maç ne kadar zor geçmeye müsait gibi dursa da kazanacağımızı düşünüyorum.
Fenerbahçe Antalya'dan çıkamaz diyordum hep!Bu fenerin deplasmanda herhangi bir takımı normal şartlar altında yenmesi pek mümkün görünmüyor zira. Diğer yanda Bursa-Konya maçı var ki bizi asıl ilgilendiren ve sonucuna en çok sevineceğimiz maç o olacak!

SEDAT
17.01.2011, 13:22
- Tekke'ye tepki vermeyede alkışlamayada gerek yok , bence en doğrusu bu.
- Burda alkışlanacak birileri varsa Trabzonsporu artık bana gönül rahatlıhıyla izlettiren futbolcularımızdır...

Kenan Berber
17.01.2011, 13:22
Ergin Keleş ,Mehmet Yılmaz neyse o da öyle olmalı o maçta.Normal bir rakip. ne ıslık ne alkış.. ilk önce maçı düşünelim.. He maç sonu alkış ya da ıslık falan o herkesn kendi görüşüdür.Ama biz maç sonu 3lüyle ilgileniyor olalım inş

Paksoy
17.01.2011, 13:24
Ligdeki en önemli maçımız,bundan daha önemli maç haftaya ,dahada önemlisi iki hafta sonra.

Taner Gündoğdu
17.01.2011, 13:25

Maç anında ve maç içinde ve maçla ilgili alanlarda "Trabzonspor" pahasına bazı kişileri öne çıkarırsanız, yanlış yapmış olursunuz.

bu kadar işte :alkış:

bahadır2561
17.01.2011, 13:26
İhanet olarak görenler görmeye devam etsin, bunu mutlak doğru olarak değerlendirmesin.

:alkış: :alkış:

Mesut
17.01.2011, 13:37
bunu yapmayacakdın tekke sözleşme imzalamayacakdın.
sözleşmen bitip gidecekitn avrupada önemli külüplere.ama sen ne yaptın gitdin rusyaya hemde 8 milyon euro bonservisle bak terbiyesize.birde rusyaya gidiyor almanya hollanda varken
senın ne haddine sözleşmenı uzatıp trabzonspora 8 milyon euro kazandırman sen kimsin be adam.
sen kimsinki her defasında trabzonspora gelmek istiyorum diyebiliyorsun.
senın ne haddine hem istenmeyeceksın hemde istemediğimiz takımlara gitmeyeceksın.kölesın sen köle.
Hak etmıyorsun alkışlanmayı.Hatda mümkünse gelme trabzona

KUTADGU
17.01.2011, 13:38
Trabzonspor'u destekliyorum.
Trabzonspor'u umursuyorum.
Trabzonspor maçı nasıl kazanır diye düşünüyorum.
Trabzonspor...
Trabzonspor....
Trabzonspor...

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 13:40
Artık maçı konuşsak nasıl olur mesela Hoca maça Colman'la mı başlar yoksa hiç maça çıkmayan Colman'ın yerine kim oynar malum Engin'de cezalı.

SEDAT
17.01.2011, 13:40
Trabzonspor'u destekliyorum.
Trabzonspor'u umursuyorum.
Trabzonspor maçı nasıl kazanır diye düşünüyorum.
Trabzonspor...
Trabzonspor....
Trabzonspor...

- Bende Öyle ne Tekke ne başkası umrumda değil , tek gerçek TRABZONSPOR :)

Sertan Danışer
17.01.2011, 13:44
Artık maçı konuşsak nasıl olur mesela Hoca maça Colman'la mı başlar yoksa hiç maça çıkmayan Colman'ın yerine kim oynar malum Engin'de cezalı.
enginin yokluğunda colman kadronun bankosu gibi duruyor.ceyhunla sezerle yürümez bu iş bi de jaja konusu var ki manisa maçındaki gibi oynarsa o iş tamamdır;)

Adem Erdoğan
17.01.2011, 13:45

Trabzonspor ortak amaç demogoji yapmaya gerek yok yani..

Colman'la başlarız abi, Jaja da maça çıkmadan başladı sonuçta.

Bilâl ÇOBAN
17.01.2011, 13:47
Hoca Colman'la başlar, Burak'ın yerine Pawel olabilir. Burak henüz kondisyon olarak istenilen seviyeye gelememiş gözüküyor.

SDanışmaz
17.01.2011, 13:49
Bu maçtan 3 puan alıp 2. yarıya iyi başlamak lazım. Haydi bastır Trabzon'um :)

Bu arada tartıştığınız F.Tekke kim?

murat
17.01.2011, 13:51
Belkide bu sezon oyniyacagimiz en kritik mac! Nedenide su! Bu maci alirsak en azindan puan farkini korumus olacagizki ozellikle fener antalya deplasmaninda puan birakadabilir. Bir sonraki hafta kadikoye rahat cikmamiz saglanacak ve ayrica ikinci hafta bursanin gs a oynamasi ve bence gs a puan kaybetmeside muhtemel. Yani Ankaragucunu yenersek belki fenerle puan farkini 11-12 e cikartiriz ve bir sonraki hafta kadikoyde kotu bir sonuc alsak dahi bursanin gs i yenemyicek olmasi ve fenerinde puanca arkamizda olmasi bizim avantajimizin devamini sagliyacaktir. Bu mac cok onemli!!

Daha once yazmistim bu yaziyi ve suanki Fener ve Bursayi gorunce inanin bu macin onemi iyice artti. Icimde bir his var Fenerde Bursada puan kaybedecek diye onun icin bu maci almak bence sampiyonluk icin buyuk bir adim olacaktir. Yani olayi soyle bakarsak biz bu maci aldigimizda en kotu ihtimal rakiplerle puan farki ayni kalacaktir ama rakiplerin herhangi bir puan farkinda Fener maci formaliteye donusecektir, insaallah bu macta butun ciddiyetimizle oynariz. Ankaragucu abartildigi kadar iyi degil bence. Ozellikle Fener macinda cok kotuyduler. Fenerin beceriksizligi ve ozellikle kondisyon eksikligi Ankarayi iyi gosterdi. Orta Cale gol Umut ;)

ozturk
17.01.2011, 13:52
Siz sevinin ama burda öneriye sunmayın değişik tepkiler alabilirsiniz..Ben almıyım Teşekkürler..

Bende Bursa şampiyon olsun sevinelim diyorum.

yok artık! umut gol atınca da ıslıklayalım mı? ayrıca fatihe sevinç gösterisinde bulunacak arkadaşlar gösterinizi öyle çoşkulu yapınki fatih "türkiyenin en ateşli taraftarı Trabzonspor'daymış" demek zorunda kalsın olur mu?

ironi yapmıştım anlaşılmamış galiba..

SEDAT
- Biz fenerden önce oynuyoruz dimi , eğer kazanırsak adım gibi eminim 12 puan çok baskı yapıcaktır onlara.

Şenol Altunsoy
Colman neden bu maçta 18 de dahi yoktu merak ettim umarım bir Sezer Badur sürprizi gelmez Hoca'dan :)

murat
Hoca Colman'la başlar, Burak'ın yerine Pawel olabilir. Burak henüz kondisyon olarak istenilen seviyeye gelememiş gözüküyor.

Formsuz diyebilirizde, 90.dk da bile depar atip pres yapan adama kondisyonu yok demek biraz gercekci gelmiyor bana..

Tolunay Abdioğlu
Her maçımız kritik.
Hal böyle iken bu forum sayfalarında "Trabzonspor taraftarı" Fatih Tekke nasıl ağırlanacak diye konuşuyor.

Sonra Trabzonspor'un en büyük rakiplerinden birine üstelik "Trabzonspor'dan başka takımda oynamam" dedikten sonra imza atmış,
"Büyük takımlar olmazsa Konya'ya geleceğim" sözünü verdikten sonra Ankaragücü'ne imza atmış,

Onlarda Türkiye Kupası şampiyonlukları ve lig ikincilikleri yaşadılar ve giderken bonservis kazandırdılar.

Trabzonspor şampiyonluğa giderken her ne sebeple olursa olsun rakip takımın bir futbolcusuna sevgi gösterilerinde bulunmak,
Mevcut durum itibariyel bize büyük sevinç yaşatan bordo mavili oyuncularımıza bir hakaret niteliğindedir.

:alkış::alkış::alkış:

Ben,hayatımın en büyük hâyâl kırıklıklarından birini bu arkadaş yüzünden yaşadım.O haberi duyduktan sonra,2 saat kendime gelemedim.

Trabzonspor'luyum diyen adam,söylediği lafın arkasında durur.Klübü içten karıştırmaya çalışmaz.

''Klübün içinde benden daha Trabzonspor'lu var mı'' diyen adam,sonra da ''Artık Beşiktaş'ın askeriyim.''demez.

Kendi futbolcularımıza gerekli desteği tam olarak veremezken,Fatih Tekke için bu tür olaylara girmek ne kadar doğru?

Ayrıca maçtan önce böyle birşey yapılırsa,tüm takıma ihanet edilmiş olur!

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 13:54
- Biz fenerden önce oynuyoruz dimi , eğer kazanırsak adım gibi eminim 12 puan çok baskı yapıcaktır onlara.

Yani her an balataları yakabilirler diyorsun Sedat :)

Bilâl ÇOBAN
17.01.2011, 13:55
Formsuz diyebilirizde, 90.dk da bile depar atip pres yapan adama kondisyonu yok demek biraz gercekci gelmiyor bana..

Şöyle düzelteyim öyleyse;

Dün Farabi de bu konuya vurgu yaptı benim de dikkatimi çekti...

İleride yeterince pres yapıyor, koşuyor, efor sarfediyor fakat, aynı eforu savunma için yapamıyor. Ligin ilk yarısı çok daha etkiliydi hem savunmada hem de hücumda... Bahsettiğim budur... Yoksa elbette, Burak bu sistemin vazgeçilmezidir...

Murat Altun
17.01.2011, 13:56
Colman neden bu maçta 18 de dahi yoktu merak ettim umarım bir Sezer Badur sürprizi gelmez Hoca'dan :)

Yok canım öyle kötü bir süpriz yapmaz kesinlikle yani galiba herhalde umarım :)

Abluka
17.01.2011, 13:58
Fatih Tekke'ye iade-i itibar yapmayı düşünüyoruz ama bunu yapması gerekenler bizler değiliz biz Reis'i hep sevdik destekledik zaten! (Ben bjk'ye gitmesine bile o kadar üzülmedim yeşil zeminde biraz daha izleyebileceğiz kendisini diye)
Şimdi neyin mücadelesindeyiz peki?

.....
17.01.2011, 14:00
İnşallah Egemen Fenerbahçe maçına kadar yetişir. Bu maçta Giray oynar.

Colman da kadroya girer diye düşünüyorum. Yattara yedek bekler Burak ile başlarız düşüncesindeyim :)

SEDAT
17.01.2011, 14:04
Yani her an balataları yakabilirler diyorsun Sedat :)

- Abi şimdi milletin tutunacak tek dalı kaldı " Trabzonspor ne yapar eder kendini karıştırır" :)
- Ama çok beklerler , çünkü bu sene baya bir krizi atlattık biz , hele Jaja'nın dönmeyeceğini düşünenler dün akşam oturup ağlamıştır :)
- Bu sene şansımız yanımızda nerdenmi anladım , Eskişehir maçında son dakikalarda o golü yemediysek bazı şeyler değişmiş demektir...

Barış Burak
17.01.2011, 14:05

şaka dimi bu? Trabzonspor gol yediğinde,atan tekke ise sevinelim yani?

ozturk
17.01.2011, 14:05
ironi yapmıştım anlaşılmamış galiba..

şaka dimi bu? Trabzonspor gol yediğinde,atan tekke ise sevinelim yani?

offff yaaaa

neyse o mesajı editleyeyim bari...

Barış Burak
17.01.2011, 14:07
Her maçımız kritik.

ellerine sağlık abi.

ankaragücü maçını konuşalım renktaşlar.sadece ankaragücü maçının önemini kavrayalım:)

Tolunay Abdioğlu
17.01.2011, 14:14
Colman'ın bu maçta oynama ihtimali var mı acaba? :)

Eğer Colman oynayacaksa,Yattara'yı yedek bekletip,Colman'ı Selçuk'un yanına çekip,Engin-Burak-Umut-Jaja dörtlüsüyle oynayabiliriz eskisi gibi.

------------------Onur------------------
Serkan-----Giray------Glowacki------Cale
-----------Selçuk---Colman(Engin)-------
Burak-------------Jaja------------Yattara
--------------Umut(Pawel.)--------------

Colman oynamayacaksa Engin orda oynayabilir dün akşam ki gibi.Burak-Yattara-Jaja-Umut 4'lüsüyle oynarız bu sefer de.

GULER
17.01.2011, 14:14
Kutadgu arkadasimizi kutlarim. Cok dogru tespitlerde bulunmus kendisi. Biz kendi isimize bakip maca odaklanmamiz lazim.

Maci Rahat aliriz diye dusunuyorum... 3-0

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 14:15
- Abi şimdi milletin tutunacak tek dalı kaldı " Trabzonspor ne yapar eder kendini karıştırır" :)
- Ama çok beklerler , çünkü bu sene baya bir krizi atlattık biz , hele Jaja'nın dönmeyeceğini düşünenler dün akşam oturup ağlamıştır :)
- Bu sene şansımız yanımızda nerdenmi anladım , Eskişehir maçında son dakikalarda o golü yemediysek bazı şeyler değişmiş demektir...

Hatırlatma şu maçı Sedat onu diyorsun da ya son saniyede Egemen'in direkte patlayan kafası Jaja'nın adamın ayaklarına dolanan şutu rüyama bile girdi ya.

Dursun Kaplan
17.01.2011, 14:16
Trabzonspor camiası dışında ki her adam benim rakibimdir !

Ankaragücü maçı sonrasında oynayacağımız iki önemli maçtan daha önemlidir bana göre.

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 14:16
Colman'ın bu maçta oynama ihtimali var mı acaba? :)

Eğer Colman oynayacaksa,Yattara'yı yedek bekletip,Colman'ı Selçuk'un yanına çekip,Engin-Burak-Umut-Jaja dörtlüsüyle oynayabiliriz eskisi gibi.

------------------Onur------------------
Serkan-----Giray------Glowacki------Cale
-----------Selçuk---Colman(Engin)-------
Burak-------------Jaja------------Yattara
--------------Umut(Pawel.)--------------

Colman oynamayacaksa Engin orda oynayabilir dün akşam ki gibi.Burak-Yattara-Jaja-Umut 4'lüsüyle oynarız bu sefer de.

Engin oynayamaz Tolunay :)

mustebaTS
17.01.2011, 14:18
burak cok formsuz hazırlık maları verder. shalke .konyaşeker ve dün manisa macında gol kaçırma rekorunun yanında bencil oynama rekorunuda kırdı sanırım.. cok formsuz oldğunu düşünüyorum burağın...

Barış Burak
17.01.2011, 14:19
İnşaallah,hayırlısıyla kazanacağız. öyle umut ediyorum.

----------onur------------

--serkan--giray---glo---cale--

-------selçuk---colman------

----------jaja--------------

--yattara--------------burak--

-----------umut--------------

kadro bence böyle olur.İnşaallah,bir aksilik çıkmazsa kazanırız.

mustebaTS
17.01.2011, 14:20
valla arkdaşım espri mi yapdın bilmiyorum ama engin bizim takmın en faydalı oyuncu mücadelesi yeteneği muhteşem oynuyor adam .. futbuldan biraz anlayan biri cok net görür...bnce takım kaptanlığını ona vermek lazı m.. hem trabzonlu hemde bzim gibi bir trabzonspor taraftarı enginn...

Tolunay Abdioğlu
17.01.2011, 14:20

Doğru ya unutmuşum,cezalıydı bizim kereta. :)

O zaman Selçuk-Sezer oynar.Ya da Selçuk-Colman. :)

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 14:21
valla arkdaşım espri mi yapdın bilmiyorum ama engin bizim takmın en faydalı oyuncu mücadelesi yeteneği muhteşem oynuyor adam .. futbuldan biraz anlayan biri cok net görür...bnce takım kaptanlığını ona vermek lazı m.. hem trabzonlu hemde bzim gibi bir trabzonspor taraftarı enginn...

Haklısın espri yaptım arkadaşım.

bahadır2561
17.01.2011, 14:22
edit..............

murat
17.01.2011, 14:22
Şöyle düzelteyim öyleyse;

Dün Farabi de bu konuya vurgu yaptı benim de dikkatimi çekti...

İleride yeterince pres yapıyor, koşuyor, efor sarfediyor fakat, aynı eforu savunma için yapamıyor. Ligin ilk yarısı çok daha etkiliydi hem savunmada hem de hücumda... Bahsettiğim budur... Yoksa elbette, Burak bu sistemin vazgeçilmezidir...

Yeterince defansa gelmiyor belki ama bence bunda rakibinden etkisi var. Ozellikle derbilerde bunu daha cok yapacagini dusunuyorum.. Ankara macinda Burak bizim en onemli silahimizdir ve dedigin gibi bu sistemin vazgecilmezidir ;)

Ömer Faruk61
17.01.2011, 14:23
Haklısın espri yaptım arkadaşım.

Şenol abi Arkadaş Enginin cezalı olduğunu bilmiyordur.çççççç

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 14:23
Bu arada genel de oluşan kanı Glo-Giray arasındaki uyumsuzluk çok da haksız bir düşünce değil bu sanırım ikisinin de sağ stoper olmasından kaynaklanıyor bu Egemen'in önemi burada biraz daha açığa çıkıyor.

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 14:25

Evet ama zaten espri babında yazmıştım :) Çok anlamsız olmadı mesajı yani.

Tolunay Abdioğlu
17.01.2011, 14:25
Bu arada genel de oluşan kanı Glo-Giray arasındaki uyumsuzluk çok da haksız bir düşünce değil bu sanırım ikisinin de sağ stoper olmasından kaynaklanıyor bu Egemen'in önemi burada biraz daha açığa çıkıyor.

Evet abicim,bazen pozisyon hataları yapıyorlar.Ama Ligde oynayan çoğu stoperlere göre daha uyumlu duruyorlar sahada.Bence Egemen'in önemi kadar,bu kadro da Glowacki'nin önemi de bir o kadar vardır.

mustebaTS
17.01.2011, 14:26
engin cezalı mı.. :

Şenol Altunsoy
17.01.2011, 14:28
Şaka bir yana Engin'de son 1 yıl içerisinde inanılmaz bir değişim var.

Pres yapıyor,kanatlara çıkıyor ceza sahasına giriyor paslı oyuna katkıda bulunuyor Şenol Hoca madeni bulmuş işliyor :)

Tolunay Abdioğlu
17.01.2011, 14:28
engin cezalı mı.. :

Evet hocam Engin cezalı.Ankaragücü maçında oynayamayacak.

Ömer Faruk61
17.01.2011, 14:29
Glowacki çok ağır kalmasına rağmen Çok sağlam bir görüntü çizdi.Giray üstüne koyuyor.Dün savunmada açıklar vermemizin nedeni kesinlikle Colmanın olmayışı nedeniyledir.Selçuk tek başına herkesi nasıl kovalasın :)

Ahmet Başkaya
17.01.2011, 14:31
Egemen fb maçına yetişir mi :S

Mert Oğuzlu61
17.01.2011, 14:32
_________________onur________________

__serkan___glowacki____egemen_____cale

_____________selçuk____colman

_____yattara________jaja_________burak

___________________umut

ideal kadro budur

engin in cezalı olması kötü oldu, o kanatta artık umut-burak takılır değiştirirler mevkiileri maç içinde.

not: egemen düzelmedi mi hala, lig başlıyor !

karaman6106
17.01.2011, 14:33
COLMAN SELÇUK İKİLİSİ ASLA VE KATA bozulmamalıdır. colman sezon başında yoktu, baya zorlandık takım savunmasında...sonra oynayınca, jajada katılınca takım olduk, yenilmez armadaya dönüştük.

colmanı birkaç maç sahada izledim, onun kadar koşan ve faülsüz top çalan, inisiyatif alan başka bir ortasaha oyuncusu türkiyede yok diyorum.

Hüseyin Çümen
17.01.2011, 14:37
ben burağın gol atma isteğinden iyice korkmaya başladım gol krallığında iddalı olduğu için her pozisyonu kendisi değerlendirmeye çalışacak bu hiç doğru bi hareket olmaz

Fatih Özkan
17.01.2011, 14:37
Her maçımız kritik.

Çok güzel özetlenmiş...
Teşekkürler... :alkış:

karaman6106
17.01.2011, 14:39
Glowacki çok ağır kalmasına rağmen Çok sağlam bir görüntü çizdi.Giray üstüne koyuyor.Dün savunmada açıklar vermemizin nedeni kesinlikle Colmanın olmayışı nedeniyledir.Selçuk tek başına herkesi nasıl kovalasın :)
:alkış::alkış::alkış:kesinlikle haklısın.sezr de koşturuyor ama bal vermeyen arı gibi.
colman ve selçuğun alternatifleri sırasıyla barış, ceyhun ve sezerdir. ama hiçbirisi bunlardan daha iyi değil. bize defansif yönü kuvvetli, bunları gerektiğinde kesebilecek sert bir ortasaha lazım.
forvet arkası olarak, jaja-engin-colman ve hatta selçuk bile oynar.

Ahmet Başkaya
17.01.2011, 14:39
ben burağın gol atma isteğinden iyice korkmaya başladım gol krallığında iddalı olduğu için her pozisyonu kendisi değerlendirmeye çalışacak bu hiç doğru bi hareket olmaz

Gol krallığında gözü olmadığını belirtmişti röportajında ama , dediğiniz gibi gol atmak için fazla istekli . Çok ben merkezli sahada .

Frikiği o atsın , penaltıyı o . Ama kötü niyetli olmadığını düşünüyorum çok şey katıyor , katacak burak .

Bilâl ÇOBAN
17.01.2011, 14:40
Yeterince defansa gelmiyor belki ama bence bunda rakibinden etkisi var. Ozellikle derbilerde bunu daha cok yapacagini dusunuyorum.. Ankara macinda Burak bizim en onemli silahimizdir ve dedigin gibi bu sistemin vazgecilmezidir ;)

Pawel'i de bir göreydik :)

ESER
17.01.2011, 14:40

arkadas Engin in cezali oldugunu bilmedigi gibi Senol abinin kac yasinda oldugu da bilmiyor galiba

.....
17.01.2011, 14:41
Frikikleri Burak atmasın yaaa :) Penaltıları atsın Kornerleri atsın ama Frikikleri atmasın :)

Güzelde vuruyor aslında ama gol atamıyor , onun yerine Selçuk vursun :)

Ömer Faruk61
17.01.2011, 14:45
:alkış::alkış::alkış:kesinlikle haklısın.sezr de koşturuyor ama bal vermeyen arı gibi.
colman ve selçuğun alternatifleri sırasıyla barış, ceyhun ve sezerdir. ama hiçbirisi bunlardan daha iyi değil. bize defansif yönü kuvvetli, bunları gerektiğinde kesebilecek sert bir ortasaha lazım.
forvet arkası olarak, jaja-engin-colman ve hatta selçuk bile oynar.

Abi Ek olarak Sezerde 70 te oyuna girdi.Selçuk orta sahada tek başına idi.Jaja da geriye gelip top dağıtmasa dün Selçuğun pestili çıkardı herhalde.:)

Barış Burak
17.01.2011, 14:46
ben sezer oyuna girdiğinde selçuk biraz daha ön planda durur diye düşündüm ama hiçte öyle olmadı:)

Barış Burak
17.01.2011, 14:49
ankaragücüden şimdi kimler ayrıldı biri söyleyebilir mi?

ilk 11inden ayrılan isimler var mı?

karaman6106
17.01.2011, 14:56
jaja: brezilyada antremanlara devam ettim, lige kadar daha iyi olacağım.
ntv spor

Hüseyin Çümen
17.01.2011, 15:43
jaja: brezilyada antremanlara devam ettim, lige kadar daha iyi olacağım.
ntv spor

jaja yalanını seveyim :)

ama adam hazır genede çok üst düzey topçu milli takımda oynamaması için hiç bi neden bulamıyorum ben