PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

.....
22.01.2011, 23:50
Yenecez abi kim ne derse desin totem yapsın yapmasın.

Allah'ın izniyle alacaz bu maçları.

Sonra da İstanbul'un gerçek sahibi kimmiş göstereceğiz herkese.

Bu iki maç iyi oldu. İkisini birden yenip dönecek Takım Trabzon'a.

Mustafa Umut
22.01.2011, 23:51
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_mt_umut_22ocakkkk.jpg
İNADINA UMUT BULUT !!!
İNADINA BURAK YILMAZ !!!

Ilelioglu
Fenerbahçe başlığı kapansın.......................................... ....

Destekliyorum...;)

Fanatik34
Bu macta puan kaybetmemizin en büyük payi YÖnetim´e aittir. Transfer döneminde yine ve yine uyuyan bir Yönetici kitlesine sahibiz. Hem bugün hemde gecmiste ve bunun düzelecegide yok!

Bugün oynadigimiz macin benzerlerini önümüzdeki haftalarda da oynayacagiz, hatta daha da zorlarini.

Gecenlerde yanilmiyorsam Gürcan Bilgic´ti, söyledigi "Burak ve Umut girdikleri 5 pozisyondan birini atiyorlar. Nerdeyse her macta herbiri 5´er pozisyona giriyor"...Sirtidönük oynayabilen bir Santraforun hücum hattinda oynayan oyuncularimiza cok sey kazandirabilecegini bildigimiz halde almadik, almiyoruz:(

Ama bizim taraftarimiz futbolculardan süpermenlik bekliyor..daha futbolcularini tanimiyor! Umut bugün o bos kaleye kacirdiginda dikkat edin. kaleye bakmadi bile, ezbere vurdu! Adamn özlligi bu, kafasini kaldirip oynamiyor.
Jaja ile oynuyorsun, arkasini süpüren sadece 2 oyuncun var. O zaman 50-55. dk sonrasi ortasahan iflas ediyor..eee normal tabi. Bugün o dakikalrda iyi oynadik mi? Evet. Senol Günes tam Sezer´i (baska oyuncun yok) oyuna alirken golü yedik (sanssizlik). Jaja ile Yattara 90 dk sahada kalamiyor, illa biri cikmak zorunda..yerine giren Alanzinho, tam komedi!!!

Vs vs vs

Asi Çaykaralı61
Bizimkiler de bekliyordur Napoli....Sadece ben şu Beşiktaş maçını çok gereksiz görüyorum....Yedek kadro ile çıkıp yenelim ::)

Erdal Abi Beşiktaş maçında berabere bile kalırsak çıkıyoruz.

Fenerbahçe maçı bizim için bence daha da önemli :)

FC-ST-PAULI-61
22.01.2011, 23:52
İNADINA UMUT BULUT !!!
İNADINA BURAK YILMAZ !!!

Allah askina kaldir bunu lütfen kardesim yine basim agirmaya basladi

Thedoors
Çarşamba günkü kupa maçını,sonuçtan daha çok,fenerbahçe maçı öncesi psikolojik hazırlık olarak görüyorum,daha bi ön planda gibi geliyo bana.Ama bu olmasa,olamasa bile,kadıköyde mutlaka galibiyet almamız lazım,ha oldu ki alamadık,olur futbol bu,yine toparlanırız,daha önce de belirttiğim gibi,sadece bir mağlubiyet olur,iyi bir takımımız var,keza teknik ekip,seri galibiyetler anahtarı olucak bu işin,bi şekilde bi ucundan başlamamız kafi,bunun hangi maç olduğunun hiçbir önemi yok benim için.

.....
İNADINA UMUT BULUT !!!
İNADINA BURAK YILMAZ !!!

Maçı izlerken zor gibi görmüştüm pozisyonu ama o kadar da zor değilmiş. Ehh be Umut atacaktın abi bunu :)

Neyse Beşiktaş ve Fenerbahçe seni bekliyor :)

tarsus
beraberliğe çok üzülmüştüm ama eziklerin maç özetini izleyince moralim yerine geldi.haftaya havada karada denizde kadiköyde nerede oynanırsa oynansın dürüst bir hakem olması koşuluyla biz bu ezikleri deleriz.şenol hocam gereken dersi çıkartmıştır takıma güveniyorum

Napoli
22.01.2011, 23:54
Evet Erdal abi bende senin gibi dusnuyorum yedek kadro ile cikalim..Turkiye kupasini 2-3 yilda bir kazanyioruz,eger lig sampiyonlugunda %5 bile risk tasiyorsa bu mac,direk yedeklerle cikarimda..Bizim taraftar tuturmus Susteri mors edelim..yahu adamin isinie geliyor bizim Besiktas macina asilmamiz.

Buğra Dege
22.01.2011, 23:55
arkadaşlar elbet puan kaybedicez ve kaybettik..herkes rahat olsun bizim takımımız TAKIM ya.fenerin nası galip geldiğini gördük bugun..gidecez fenerbahçeyi kadıköyde yenicez buna tüm kalbimle inanıyorum....

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 23:55
İNADINA UMUT BULUT !!!
İNADINA BURAK YILMAZ !!!

Umut Abi nasıl kaçırdın bu golü bende anlayamadım gitti

Artı Burak'da bir tane çok net bir poziyon kaçırmıştı

Ne diyelim Hayırlısı buymuş

İNŞALLAH bundan sonraki maçlarda bu puan kaybımızı telafi edeceğiz :)

Erdal
22.01.2011, 23:56
İnşallah bizim uşakla Fener maçını seyretmemiştir rehavete kapılırlar yoksa....Sabah akşam Beşiktaş ın Buca maçını syerettirmek lazım bunlara...Hatta Beşiktaş maçından sonra da renklerle oynayıp Fener diye yine Beşiktaşı seyretirmek lazım :)

Sefa
22.01.2011, 23:57
Umut'un üsteki pozisyonundan daha net Yattara'nın muz ortası var kafasına çarpsa gol olacak nasıl auta attı anlayamadım..

OLCAY ÇAKIR
Umutun pozisyon fotoğrafı aldatıcı bence.

Onunla aynı anda topa vurdum desem yeridir, anca o kadar açı verebildim bende:)

.....
Umut un kaçırdığı bu gol belki sezonun kaderini belirleyecek.

2010-2011 Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

:)

Allah nasip ederse inşallah.

Serdar A
22.01.2011, 23:58
İyi ki puan kaybettik .

Ben de olaya böyle bakıyorum .

Ersun hocanın tefe koyulduğu yılı hatırladım ve yeniden kendime geldim .

Bu gün bu başlıkta yaşananlar ve stadyumda gördüklerimiz bir kez daha takımı tarafından sürüklenen bir taraftar kitlesi olduğumuzu gösterdi .

Her maç final hakikaten . Feneri bursayı , ligi puan farkını zerre düşünmüyorum . Takım asıl ecel terlerini taraftarı karşısında döküyor . Ne için ? Başarı kim için ?

Bu gün bunu hatırladım .

sedatterzi
Jaja'yı anlamıyorum

Maç rahatlamadan,geri gelmemeler, değişik hareketler, değişik çalımlar, sağa bakıp sola atmalar

Ya bu 1-2 maç olur ama her maç böyle bu hareketlerin bize yararı olmaz ancak zararı olur.

Barcelona-Real Madrid vb bi takımda bu hareketlere izin verilir mi

Firtina52
Kaldirin su fotorafi kafam agrimaya basliyor

zaferyıldız
22.01.2011, 23:59
Bence ikinci yarida evimizde oynayacagimiz en zor iki mactan biriydi

yani birini atlattik geriye bursa maci kaldi

Cok dert edicek bisey yok 60 dakika bu kadar iyi oyuna ragmen

Puan kaybettiysek bir hayir var bu iste diyorum

biz ligdeki acik ara en iyi takimiz icim rahat

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 23:59
Umut un kaçırdığı bu gol belki sezonun kaderini belirleyecek.

2010-2011 Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

Allah nasip ederse inşallah.

İNŞALLAH Ömer Abi Hayırlısıyla bu sene biz Şampiyon olacağız :)

.....
23.01.2011, 00:00
İyi ki puan kaybettik .

Ben de olaya böyle bakıyorum .

Ersun hocanın tefe koyulduğu yılı hatırladım ve yeniden kendime geldim .

Bu gün bu başlıkta yaşananlar ve stadyumda gördüklerimiz bir kez daha takımı tarafından sürüklenen bir taraftar kitlesi olduğumuzu gösterdi .

Her maç final hakikaten . Feneri bursayı , ligi puan farkını zerre düşünmüyorum . Takım asıl ecel terlerini taraftarı karşısında döküyor . Ne için ? Başarı kim için ?

Bu gün bunu hatırladım .

Trabzon'daki seyirciye ağzımızı açınca da gelinde destekleyin o zaman , o kadar para veriyolar hakları gibi cümlelerle karşılaşıyoruz.

Olmaması gereken şeyler.Bize yakışmıyor. Biz bu değiliz.

İnşallah bir an önce düzeliriz.

sedatterzi
23.01.2011, 00:01
Bu gün Stadı dolduramadık neden acaba ?

Lider takım herşey iyiyken Stadı neden dolmaz ?

bASTURk
Bu beraberlik bir kaza değil kronik hastalığımızın belirtisiydi.
İç sahada Fenerbahçe maçı genel olarak başabaş mücadeleyle geçti.

Sivas'ı farklı yendik,ama kilidi çözen uzaktan gelen iki gol olmuştu.

Manisa'ya yenildik

Bjk maçı,yan topla golü bulduk,son saniyede Ceyhun topu çizgiden çıkardı.

Gençler'e karşı ikinci yarı üstün bir futbolla maçı çevirdik tamam

Yine başabaş geçen,Servet'in hatasıyla aldığımız Gs maçı

Eskişehir beraberliği

1-0 iken zorlandığımız,pozisyonlar verdiğimiz Engin'in olmayan penaltısıyla kopan Buca maçı

83'te asisti ve gol vuruşu Karabük'e ait kazanılan maç

A.Gücü beraberliği...

----------
Bu maçların hepsinde iyi mücadele ettik.Bu yüzden hepsini de hakettik diyebiliriz.Ancak sonuçlar böyle olmayabilirdi.

Bu yüzden A.Gücü maçına yol kazası demek,fazlaca iyimserliktir.

Asi Çaykaralı61
Umut'un üsteki pozisyonundan daha net Yattara'nın muz ortası var kafasına çarpsa gol olacak nasıl auta attı anlayamadım..

Bende şimdi hatırladım ikinci yarının başlarında olmuştu yanlış hatırlamıyorsam o atağımız

Vardır bunda da bir Hayır :)

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 00:03
Bence yönetimimizin tribün işine el atması nasıl diyeceksiniz.Bence tek taraftar grubu tek amigo.Hep bir ağızdan hep destek tam destek bence olması gereken budur bilmiyorum bana katılıyor musunuz ? :)

magicyattara
Hiç bir şey oynamadık maalesef..bir kaç net pozisyonumuz olması görüşümü değiştirmez..1-0'dan sonra 2,3 için istek görmedim takımda..neden..neden..neden..

Famusta
* teknik heyet ve futbolcuların maçlardan sonra hakemlerle alakalı konuşma yapmaması ilkeli bir duruştur.. ama verilmeyen penaltıyı da herkesin görmesi gerekiyor.. rakip takımların hakemleri etki altına alma çalışmalarına.. bir şekilde tepki vermek gerekiyor.. maalesef ülkemizde kulvarı boş bulanlar istediği gibi düdük çalabiliyor..

taraftarımız eskiye nazaran iyidir evet.. ama herşeye rağmen dakka 61 şovunu görememek.. son iki maçtır çok kötü futbol oynamasına rağmen burağı ıslıklamak.. son 10 dakkadaki suskunluğu... hoş olmamıştır.. yanlıştır..

jaja ve burak a iş disiplini konusunda ve ayaklarının yere sağlam basması konusunda dönüp kendilerine bakması gerekiyor....

sayın hocamızın.. yattaraya bir özrü var kanatindeyim..

yönetimin, futbolcuların ve seyircilerin pembe dünyadan çıkması konusunda faydalı bir maç oldu diyebiliriz.. şampiyonluk son maçlara kalmayabilir yorumları maalesef iş disiplini konusunda olumsuz etkiliyor..

şenol hocamızla ve bu kadromuzla çok güzel günler göreceğimize inancım sonsuzdur.. ama kolay olmayaçağı da aşikardır...

bladex61
maça giderken garanti yencez acaba gitmessemmi diye düşünüyordum ben böle düşünüyorsam oyuncular ne yapmasın yenilmez degiliz akılları başlarına getirir bu puan kaybı

EmreYavuz61
23.01.2011, 00:04
Oda kaçar mı ya!!!
Neyse bu galibiyet hayırlı olacak bizim için bence...Manisa mağlubiyeti gibi peşisıra güzel skorlar alırız...Fenevde iş yok bu puan kaybından sonra müthiş hırslanır oyuncular fenevi yeneriz...

Numan Yerlikaya
23.01.2011, 00:05
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1494747061077&oid=288214984848&comments bizim taraftar bu kadar iyi miydi be :)

kamyonetçi
23.01.2011, 00:05
Jajanın son on beş dakikadaki oyunu,bundan sonraki maçlar için önemli bence.

Bu tür maçları fazlaca yaşayacağımızı varsayarsak,sorumluluk alan bir lidere ihtiyacımız olacağı kesin.

Jajada bu ışığı gördüm.

En azından öyle olmasını istiyorum.

Jajanın kendisine bakarsanız, umursamaz vurdumduymaz bir tipi var.

Ben içindeki gizli liderliği görüyorum..:)

Serdar A
23.01.2011, 00:08
Trabzon'daki seyirciye ağzımızı açınca da gelinde destekleyin o zaman , o kadar para veriyolar hakları gibi cümlelerle karşılaşıyoruz.

Olmaması gereken şeyler.Bize yakışmıyor. Biz bu değiliz.

İnşallah bir an önce düzeliriz.

Trabzon'daki ıslıklıyor da istanbuldaki geri mi duruyor ? Şöyle bir geriye doğru git başlıkta . Hepimiz aynı geminin içindeyiz . Trabzon'da Burak'ı ıslıklayan taraftarların , istanbuldaki nüfusa oranla burada da bir karşılığı var .

Şampiyon olduğumuz gün , birileri çıkıp taraftarlarına rağmen şampiyon oldular diyecekler . Kimse de itiraz edemeyecek .

Israrla yaraya basıyorum , belki bir gün deşilir de bizim de kendi çapımızda bir katkımız olur diye . Benimkisi de bir umut işte .

Muhammed
23.01.2011, 00:08
Hiç bir şey oynamadık maalesef..bir kaç net pozisyonumuz olması görüşümü değiştirmez..1-0'dan sonra 2,3 için istek görmedim takımda..neden..neden..neden..

Bende aynı senin gibi düşünüyorum abi bu maçta puan kaybedeceğimiz ayan beyan belli idi malesef daha ilk yarıda bile:o

hodlu
23.01.2011, 00:09
Renktaşlar hepimize geçmiş olsun. Moralim çok bozuldu sizlerdede aynı duygu varmı bilmiyorum.Elimizden bu gece bütün bir lig kayıp gitmiş gibi...............

Serdar A
23.01.2011, 00:10
Renktaşlar hepimize geçmiş olsun. Moralim çok bozuldu sizlerdede aynı duygu varmı bilmiyorum.Elimizden bu gece bütün bir lig kayıp gitmiş gibi...............
Resmin bütününe bakın .

İçiniz açılır .

sedatterzi
Trabzonspor kiralık verdiği topçudan gol yiyor !!!

Bence kiralık verirken şartlı vermeli daha öncede Manisada Isaac Promise canımızı yakmıştı.
Bu futbolcular bi şekilde hırs yapıp artı bi motivasyon ile üzerimize geliyor.

Fanatik34
Seytanin Avukatligini yapayim..haftaya FB´ye yenilirsek burda neler yasanir???

Halbuki o mactan sonra bile ligin en iyi futbol oynayan takimi TRABZONSPOR

19. haftanin sonunda Süperligin lideri yine TRABZONSPOR

Muhammed
Trabzon'daki ıslıklıyor da istanbuldaki geri mi duruyor ? Şöyle bir geriye doğru git başlıkta . Hepimiz aynı geminin içindeyiz . Trabzon'da Burak'ı ıslıklayan taraftarların , istanbuldaki nüfusa oranla burada da bir karşılığı var .

Şampiyon olduğumuz gün , birileri çıkıp taraftarlarına rağmen şampiyon oldular diyecekler . Kimse de itiraz edemeyecek .

Israrla yaraya basıyorum , belki bir gün deşilir de bizim de kendi çapımızda bir katkımız olur diye . Benimkisi de bir umut işte .

Abi stadın günü gününü tutmuyor. Mesela şu içerde 1-0 yendiğimiz bir Beşiktaş maçı var. Taraftar aldı o maçı desek yanlış olmaz heralde ben böyle bir baskı görmemiştim Avni Aker'de. Stad susmamıştı maç boyu.

.....
23.01.2011, 00:11
Bence yönetimimizin tribün işine el atması nasıl diyeceksiniz.Bence tek taraftar grubu tek amigo.Hep bir ağızdan hep destek tam destek bence olması gereken budur bilmiyorum bana katılıyor musunuz ? :)

Katılıyorum sana kardeşim.Ama sadece katılabiliyorum.Başka yapacağım bir şey olmuyor malesef...

sezgin_61
Ben onu bunu bilmemde Colman yada Selçuk oynamadıgı zaman takım bitiyo çıkan colman giren kim Sezer olmaz arkadaş...Bence saglam bi orta sag alınsın 1 2 kişiye baglı olmayalım ben bunu der bunu söylerim...

Cem Akyüz
Elbette üzgünüz ama moralleri bozmayın arkadaşlar.Lig daha yeni başlıyor.Allah utanmasın Trabzonspor'um

ihsan candas

destur aman hemşehri aman...

61Cem61
Bir hafta uyuyamam doğru düzgün.Bjk maçı olmasaydı keşke bu sene Türkiye kupasıyla uğraşacak zamanımız yok.

Mustafa Umut
23.01.2011, 00:12
Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır.
Bu başlığa daha yazmıyorum ve görmek de istemiyorum...

Ilelioglu
23.01.2011, 00:12
Seytanin Avukatligini yapayim..haftaya FB´ye yenilirsek burda neler yasanir???

Halbuki o mactan sonra bile ligin en iyi futbol oynayan takimi TRABZONSPOR

19. haftanin sonunda Süperligin lideri yine TRABZONSPOR

Buraya hic ugramamak lazim o zaman.

Bu Fener macini neden bu kadar abartiyorlar anlamiyorum, yahu o mactan sonra 15 macimiz daha olacak.

kelkitli29
23.01.2011, 00:13
üzülmeyin usaklar. Biz bu Fenerbahceden puan aliriz. Berabere kalsak bile cok büyük moral kazanacagiz.

sezgin_61
Yanlız bu futbolumuza ragmen fenerden de gs den de hatta bjkden bile iyiyiz bozmayın moralinizi arkadaşlar...

hodlu
Bu maçta bence Şenol hoca formsuzdu.Sahaya çıkan 11,yapılan değişiklikler hatalıydı ama Umut golleri atsa bu yazılanlar da kaybolup gidecek....

Asi Çaykaralı61
Katılıyorum sana kardeşim.Ama sadece katılabiliyorum.Başka yapacağım bir şey olmuyor malesef...

Ne diyelim Hayırlısı olsun TRABZONSPOR'umuz için :)

EmreYavuz61

Aman abi ne ettin...Lig kayıp gitti , geçmiş olsun felan sakin ol biraz...Öyle bir mağlubiyetle yıkılacak bir takım değiliz...fenevi yener arayı açarız yine...Stres yapmaya gerek yok...

OKTAY YILMAZ
23.01.2011, 00:14
Maalesef bu maçta rakiplerimiz bile beklemiyordu puan kaybımızı
Sadece 2 puan kaybetmedik
BJK dahil herkes avucunu ovmaya başladı
İlk maçta çelme yedik kalan maçlar için büyük bir stres olacak
Avni Aker'deki puan kayıplarına bir yenisi eklendi artık Avni Akere futbolcular rahat çıkamayacak
Taraftarımız ilk kez takımı ıslıkladı, tribünde taraftarlık adına hiçbir şey yapmamalarına rağmen, oyuncular moralmen büyük bir erozyona uğrayacak,
Sonraki haftalarda bu çatlak sesler daha da yükselecek
Tam bir felaket teorisi sundum ama durum gerçekten hiç iç açıcı değil keşke bu ilk maçı kazanabilseydik, rakpiler inanılmaz demoralize olur bizde müthşi bir hava yakalardık haftaya beraberlik bile yetebilirdi bize ama oysa şimdi mutlak kazanmak zorundayız :(
Bir lafımda Şenol Hocaya bir transferi oynatman için 40 ının çıkmasını bekleyeceksiniz?

objek
23.01.2011, 00:15
Trabzonsporun kaderi umut ve burakin elinde her macta 4-5 pozisyona giriyorlar ama kafa vururken veya sut cekerken genellikle bakarak gorerek degilde kalenin oldugu istikamete oglesine abaniyorlar eger sansli gunlerinde iseler gol geliyor degilseler bugunki gibi oluyor ve kacirdiklari goller sonrasi dahada hirslaniyorlar ve bu defada panik havasinda gozlerinin onundeki arkadasini goremez hale gelip olmadik yerden sut atiyorlar

Napoli
23.01.2011, 00:15
Allahtan hakem penaltiyi vermedi,yuzde yuz Umut atcakti,ve malesef kaciracakti..Off off ozaman buralar karisirdi =)

hodlu
23.01.2011, 00:17
Golü erken bulduk, ardından 2-0 yapıp maçı koparacak pozisyonları da bulduk ama kör talih yokmu yine görevini yaptı.Şampiyon olacağız belki ama canımız da çıkacak sanki.............

Samet Yildirim
2 Puan kaybetmemiz üzüntü verici ama Sampiyonluga oynamamis bir Takimin taraftari gibi davranmamak lazim. Strese gerek yok. Maci koparmamiz gerekirdi ama Umut ile Burak cok kacirdilar malesef ve yenemedik. Ilk yari mükemmeldik 2. yari malesef öyle olmadi.

Haftaya FB yi yeneriz yolumuza devam ederiz...

Asi Çaykaralı61
Allahtan hakem penaltiyi vermedi,yuzde yuz Umut atcakti,ve malesef kaciracakti..Off off ozaman buralar karisirdi =)

Abi bence Burak atacakdı penaltıyı o zaman belki burası daha da güzel yorumlarla yazılmış olacaktı :)

ihsan candas
23.01.2011, 00:18
iyi durumda bir galatasaray rakiplerimize karşı aldığı sonuçlarla bize çalışır bence.

sedatterzi
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=86043

Bende aynı görüşteyim.

Feneri el üstünde tutan hakemler-medya varken

Fener maçındaki kayıp bize çok pahalıya patlar.

Hafta içi BJK maçı olması da bi handikap inşallah o maçta sakatlık v.s olmaz

üst üste 2 maç Allah yardımcımız olsun.

Tangerine Dream
Saat 14:00'den sonra foruma hiç bakmadım. Neler konuşuldu bilmiyorum, söylemek istediklerim sadece şunlar; Ceyhun trbünde değil de yedek kulübesinde olsaydı ve 1-0'dan sonra oyuna alınsaydı fena olmaz mıydı? Bir de şu 61. dakika kutlamasından vazgeçsek artık diye düşünüyorum.

OLCAY ÇAKIR
Dostlarım;

Oynadığı her maç sahanın hakimi bir Trabzonsporumuz var.

Olsa eski günler, İstanbul'a seyahatler bizi gererdi.

Allah içimi biliyor, en küçük bir gerilim yok bende.

Yen-yenil bunlar olacak elbet.

Ama taş gibi takımız.

Ve İstanbul bizden korkuyor.

Çünkü görüyorlar.

Kazansalarda şampiyonuz...

Herkes iyi geceler.

Üzmeyin kendinizi.

Bizi sadece biz yenebiliriz. Olay budur...

TheCrow
"Resmin bütününe bakmak" gecenin en iyi fikriydi...

zaferyıldız
Ilk yaridaki takimin oyununu begenmeyen arkadas

Sadece barca maclarini mi seyredersin ?

Asi Çaykaralı61
üzülmeyin usaklar. Biz bu Fenerbahceden puan aliriz. Berabere kalsak bile cok büyük moral kazanacagiz.

İNŞALLAH Abi inancımız sonsuz deplasmandan ilk hedef 3 puan olmazda ikinci hedef 1 puan :)

hodlu
23.01.2011, 00:19
Aman abi ne ettin...Lig kayıp gitti , geçmiş olsun felan sakin ol biraz...Öyle bir mağlubiyetle yıkılacak bir takım değiliz...fenevi yener arayı açarız yine...Stres yapmaya gerek yok...
Vallahi kendimi kaybettim abartmıyorum.Moralmen çöktüm. Olumlu yazıları okuyunca biraz kendime geliyorum.........

Napoli
23.01.2011, 00:19
Abi bence Burak atacakdı penaltıyı o zaman belki burası daha da güzel yorumlarla yazılmış olacaktı :)
Umut bugun neden okadar gol kacirdi zanediyorsun hirs yapti 100 ler kulubune girmek icin son 3 mactir nasil cirpniyor cipindikca gol kaciriyor.=)

kaldiki umut kendi yaptirdigi penaltiyi umutu dovsen gene vermez Buraka =)

TheCrow
23.01.2011, 00:20
iyi durumda bir galatasaray rakiplerimize karşı aldığı sonuçlarla bize çalışır bence.

Ömr-ü hayatımda bu takımın bizim hayrımıza bir sonuç aldığına rastlamadım. Bize zarar olsun diye bunlar bizim maçta bir taraflarını yırtar, fb ve bjkya yenilirler. Bir kaşık suda boğarım...O derece yani.

magicyattara
O Engin var ya o Engin;bu takımın ruhu o işte..

Yani insanın içinin cızlamaması mümkün değil..maça iyi başlamışsın,golü bulmuşsun,taraftarın desteğini iyi veriyor,sen 2. golü zorlamıyorsun..daha doğrusu maçı bırakıyorsun..ne ofansta ne defansta yoksun sahada..
Şu Ankaragücü yemin ederim izlediğim en zayıf takımlardan biriydi..bu takımı evirip çevireceğin yerde anlamsız bir durgunlukla maça ortak ediyorsun adamları..ruhun olmayınca bunlar normal demek ki..

irfanb
Böyle arada bir puan kaybedip,rakipleri umutlandiralim.

EmreYavuz61
Dostlarım;

Oynadığı her maç sahanın hakimi bir Trabzonsporumuz var.

Olsa eski günler, İstanbul'a seyahatler bizi gererdi.

Allah içimi biliyor, en küçük bir gerilim yok bende.

Yen-yenil bunlar olacak elbet.

Ama taş gibi takımız.

Ve İstanbul bizden korkuyor.

Çünkü görüyorlar.

Kazansalarda şampiyonuz...

Herkes iyi geceler.

Üzmeyin kendinizi.

Bizi sadece biz yenebiliriz. Olay budur...

Nokta.......

FC-ST-PAULI-61
23.01.2011, 00:21
Bu ne ya 2 Puan gitti diye hala Basim agriyor ve hala üzülüyorum.Kendi Sahamizdaki Maclari hic ama hic sevmiyorum.

Sezgin Öztürk
23.01.2011, 00:22

Manisa'ya yenildik

Eskişehir beraberliği

1-0 iken zorlandığımız,pozisyonlar verdiğimiz Engin'in olmayan penaltısıyla kopan Buca maçı

A.Gücü beraberliği...

----------
Bu maçların hepsinde iyi mücadele ettik.Bu yüzden hepsini de hakettik diyebiliriz.Ancak sonuçlar böyle olmayabilirdi.

YUHHHH Diyorumm yani arkadaş biz nasıl lider olmuşuz halam amcam olurdu hesabı güldürmeyin kendinize yaaa

irfanb
23.01.2011, 00:22
Transfer sezonu bitmemisken hazir,macin devre arasinda Gabric`i geri alsaydik.:)

Famusta
23.01.2011, 00:23
bende hocamızın.. burağın ve jajanın performanslarını beğenmedim ama buna tek maç olarak bakıp genelleme yapmamak gerekiyor hepsi çok kıymetlidir ve gereklidir ,, özellikle tribünlerin motivasyon düşürücü tepkilerden uzak durması gerekiyor artık ..ayrıca bu maçla birlikte fener maçını kazanacağımıza olan inancım da arttı.. özellikle hocamızın fenere vereceği cevap vardır... ...sabırlı olalım sezon sonu coşalım....

sedatterzi
23.01.2011, 00:23
Mustafa Denizlinin yeni kehaneti

Fanatik34
23.01.2011, 00:25
Arkadaslar ben rahatim, sizde rahat olun! Takimimiz FB karsisina rahat cikmali, cikarsa ki cok rahat kazaniriz..Aksi durumda Medya´nin gaziyla kendimizi strese sokup kaybederiz!

Denizli ve onun gibiler tabi ki cikip konusacaklar, bizi baski altina almaya calisacaklar!

Umut´un verilmeyen penaltisi dillenmeli

Sezgin Öztürk
O Engin var ya o Engin;bu takımın ruhu o işte..

Yani insanın içinin cızlamaması mümkün değil..maça iyi başlamışsın,golü bulmuşsun,taraftarın desteğini iyi veriyor,sen 2. golü zorlamıyorsun..daha doğrusu maçı bırakıyorsun..ne ofansta ne defansta yoksun sahada..
Şu Ankaragücü yemin ederim izlediğim en zayıf takımlardan biriydi..bu takımı evirip çevireceğin yerde anlamsız bir durgunlukla maça ortak ediyorsun adamları..ruhun olmayınca bunlar normal demek ki..
Hangi maçta oldu bu renkdaş??? Taraftar desteği veriyor hataa İYİ veriyor bırak ALLAH aşkına avniakerdeki taraftar destek vermedi bugün KÖSTEK olmaya çalıştı...

Asi Çaykaralı61
Transfer sezonu bitmemisken hazir,macin devre arasinda Gabric`i geri alsaydik.:)

Sol kanatımız için iyi olur ama İrfan Abi Engin ve Gabriç :)

Ali YİĞİT
az önce maçın özetine bakıyorum da Biz o kadar da kötü oynamamışız bi sürü gol pozisyonları orta sahada top tutma her maçta yaptıgımız şeyleri yapmışız sadece farklı olan iki şey vardı bugün hiç şansımız yoktu son vuruşlarda yada beceriksizdik..Birde Ankaragücü devre arasında tamamen bize bilenmiş bes belli 11 kişi ile defans yap maç boyunca 3 tane atak yap biri gol olsun.olaacak iş değil.Adaletini s... futbol

Tangerine Dream
23.01.2011, 00:27
Yönetim Cumartesi 16:00 maçlarına artık tepki göstermeli. Ne futbolcular ne de taraftar konsantre olamıyor.

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 00:28
Yarın Bursa yenilirse puan farkı 6 olacak bunu kim düşünüyor ?

Ömer Abi çok güzel düşünmüşsün Bursa ile aramızdaki puan farkı 6 :)

İNŞALLAH öyle olur :)

bASTURk
23.01.2011, 00:28
YUHHHH Diyorumm yani arkadaş biz nasıl lider olmuşuz halam amcam olurdu hesabı güldürmeyin kendinize yaaa
Sakin ol.

Saydığım maçların en az üçünde daha puan kaybedebilirdik.Tersi de olabilirdi Eskişehir ve bugünkü maçı kazanıp farkı daha da açabilirdik.Ama şüphesiz iç sahada sıkıntılıyız.Bu durum üç sezondur böyle.

Oyunu hücum hattında en çok oynayan takımlar arasında ilk beşte bile değiliz.
Nasıl mı lider olduk?Deplasmanlarda kusursuz olduğumuzu söyleyebilirim.

Ama bugüne kadar deplasmanda daha fazla puan toplamış şampiyon görmedim.

Ahmet F. Zengin
23.01.2011, 00:29
Sol kanatımız için iyi olur ama İrfan Abi Engin ve Gabriç :)
Gabriç sol kanatta oynamak istemediği için gitti ..

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 00:30
Gabriç sol kanatta oynamak istemediği için gitti ..

Sağ kanatta oynar o zaman Gabriç iyi bir futbolcu bugünde kalitesini gösterdi

.....
23.01.2011, 00:30
Morallenin gözünüzü seveyim.

Allah'ın izniyle bu takım en iyi şekilde ligi bitirecek. Hangi maçta ezildik bu sene ? 18 maç oynadık ligde. Bu tesadüf değil.

Tesadüf olmadığını Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarıyla göstereceğiz.

.....
23.01.2011, 00:31
Sadece iyi günde deği , Her zaman yanındayız...
Biz Trabzonsporu herkes gibi olmamak için sevdik.
Moda için değil,FORMA için,
Kupa için değil,ARMA için,
Hava için değil,SEVDA için,
Başarıda değil,KARAGÜNDE de,
90 dakika değil, bir ömür boyu,
Utanarak değil,GURURLA,
Eğilerek değil, DİMDİK,
Sefada değil,CEFAda
Bazen değil,HERZAMAN,
İhanetle değil,SADAKATLA,
Zaferde değil,Hezimette,
Şampiyonken değil,HASRETKEN,
Görüntüde değil ÖLÜMÜNE sevdik.

magicyattara
23.01.2011, 00:31
Hangi maçta oldu bu renkdaş??? Taraftar desteği veriyor hataa İYİ veriyor bırak ALLAH aşkına avniakerdeki taraftar destek vermedi bugün KÖSTEK olmaya çalıştı...

Ben maçtaydım dostum..ilk yarıda tüm stad çok iyiydi..ikinci yarıyla birlikte maalesef gruplar dahil tüm stad suskun kaldı..sanki ölü toprağı serpilmişti stadın üstüne..
Köstek olanlar,sesleri evlerinize kadar gelen bir takım gruplar..anlamsız,mantıksız,geri zekalıca tezahüratlarla yarardan çok zarar veren taraftar gruplarımız var..

60. dakikada "taraftar uyuma şampiyonluk gidiyor" tezahüratını yapan gruba kim neden eşlik etsin ki..böyle kıt zekalılar Trabzonspor'u temsil ediyor güya..

Trabzonspor taraftar profili kesinlikle bu beyinsizler değil..maçtan önce ve 6. dakikada Ankaragücü lehine tezahürat yapan bu geri zekalılar,maçtan sonra da taraftarlara küfür ettiler..bunlarla şampiyonluk falan gelmez..

Ahmet F. Zengin
23.01.2011, 00:32
Sağ kanatta oynar o zaman Gabriç iyi bir futbolcu bugünde kalitesini gösterdi

Sağ kanatta Yattara ve Burak varken Gabrici tercih etmeyeceği çok açık Şenol hocanın ..

Ayrıca Gabriç geri dönse bu taraftar ıslıklamazsa ben bişe bilmiyorum !!

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 00:33
Sadece iyi günde deği , Her zaman yanındayız...
Biz Trabzonsporu herkes gibi olmamak için sevdik.
Moda için değil,FORMA için,
Kupa için değil,ARMA için,
Hava için değil,SEVDA için,
Başarıda değil,KARAGÜNDE de,
90 dakika değil, bir ömür boyu,
Utanarak değil,GURURLA,
Eğilerek değil, DİMDİK,
Sefada değil,CEFAda
Bazen değil,HERZAMAN,
İhanetle değil,SADAKATLA,
Zaferde değil,Hezimette,
Şampiyonken değil,HASRETKEN,
Görüntüde değil ÖLÜMÜNE sevdik.

Hay eline koluna ağzına sağlık Ömer Abi çok güzel yazdın :alkış:

Sezgin Öztürk
23.01.2011, 00:33
Sakin ol.

Saydığım maçların en az üçünde daha puan kaybedebilirdik.Tersi de olabilirdi Eskişehir ve bugünkü maçı kazanıp farkı daha da açabilirdik.Ama şüphesiz iç sahada sıkıntılıyız.Bu durum üç sezondur böyle.

Oyunu hücum hattında en çok oynayan takımlar arasında ilk beşte bile değiliz.
Nasıl mı lider olduk?Deplasmanlarda kusursuz olduğumuzu söyleyebilirim.

Ama bugüne kadar deplasmanda daha fazla puan toplamış şampiyon görmedim.
Oyunu hücum hattında oynayan ilk sıradaki takım Geyse ona bakarsan çok yanılırsın geriye düşen takım hücum bölgesinde oynar...
Sen böyle bizim maçları analiz ettin tek tek peki birde rakipleri analiz et onlar her maç 5 attı rahat rahat kazandı mı???

kamyonetçi
23.01.2011, 00:34
Kaleciden itibaren rakip ceza sahasına kadar 'horon disiplini' anlayışıyla örülen atakların son vuruşlarda yerini 'kolbastı savrukluğuna' bırakması bilhassa kâğıt üzerinde kolay görünen maçlarda Trabzonspor'un başına iş açabilir. Bu anlamda Trabzonspor'un parolası şu olmalı: "Hedefe varana kadar horon disiplini, sonra kolbastı coşkusu." Erdal Hoş

Bu kadar olurdu,bugün bu yazıyı okurken öylesine geçmiştim.

Biraz şişirme okumuştum.

Aklımdan geçirmiyorum ya,fark olur diyorum.

Özellikle bu maçı hesapladığımız için.

Demek ki,kolbastı savrukluğu en başta taraftarın sorunu,sonra sahadakilerin.

Horon disiplini, Caferin en kötü olasılıkları hesaplaması gibi bişey herhalde.

Aker
23.01.2011, 00:34
Mustafa Denizlinin yeni kehaneti

Boş konuşmayı seven bir adam:) İki dakika da şampiyonluğu bitirdi. Bunu kaybetmek o kadar kolay değil amaa

bir de şu brozek te kadroya dahil olsada erkenden görsek nasıl bir santrfor. Bu yolda bir iki tane daha oyuncuya ihtiyacımız olacak. Umarım yönetim pembe rüyalar görmeye devam etmiyordur.

magicyattara
23.01.2011, 00:36
Yönetim Cumartesi 16:00 maçlarına artık tepki göstermeli. Ne futbolcular ne de taraftar konsantre olamıyor.

Dükkanı bırakıp maça gittim..20 dakika falan vardı ve girişlerde yoğunluk yoktu..içeri girdim stad yarıya boş..maç başladıktan 10-15 dakika sonra tamamen doldu stad..işi gücü var milletin,iş saatinde nasıl gelsin maça..kesinlikle bu saatlere itiraz edilmeli..içerde kazandığımız kaç tane cumartesi gündüz maçı var..hemen hepsinde puan kaybetmişiz..yönetim uyumasın acil çözüm bulsun bu saatlere..

sezgin_61
23.01.2011, 00:36
Arkadaş takım kötü bi sonuç alınca kusuyo millet resmen yahuuuuuuuuuuuuu biz kenetlenelim bu ne da kendimize gelelim biz bu ligin en iyi takımıyız o kadar.....

SEDER
23.01.2011, 00:37
arkadaşla herşeyi tüm sorumluluğu taraftar olarak bizler dahi şenol güneşin üzerine attık..aykut ve aziz açık açık hakemleri tehdit ederken hepimiz sus pus kaldık..hemen herkesçe %100 penaltı olan pozisyon çalınmadı..sırf baskıdan dolayı..bu ilk mi sanıyosunuz..bence hayır..yanlış yapıyoruz susarak kazanamayız..hakkımızı yiyorlar..tabi sahada umut varken başkasının sizin hakkınızı yemesine gerek yok..o zaten 6 yıldır bu taraftarın hakkını yeterince yiyor..100. golmüş..trabzon gibi takımın forveti olup 250 maç oynasa babamda 100 gol atardı..kimse kusura bakmasın burak kötüydü ama umut her zamanki gibi beterdi..

iso_4939
23.01.2011, 00:38
bu hafta bu moralle gelde gecsın be sevındırdık ezikleri.

Mert67
23.01.2011, 00:38
Ben maçtaydım dostum..ilk yarıda tüm stad çok iyiydi..ikinci yarıyla birlikte maalesef gruplar dahil tüm stad suskun kaldı..sanki ölü toprağı serpilmişti stadın üstüne..
Köstek olanlar,sesleri evlerinize kadar gelen bir takım gruplar..anlamsız,mantıksız,geri zekalıca tezahüratlarla yarardan çok zarar veren taraftar gruplarımız var..

60. dakikada "taraftar uyuma şampiyonluk gidiyor" tezahüratını yapan gruba kim neden eşlik etsin ki..böyle kıt zekalılar Trabzonspor'u temsil ediyor güya..

Trabzonspor taraftar profili kesinlikle bu beyinsizler değil..maçtan önce ve 6. dakikada Ankaragücü lehine tezahürat yapan bu geri zekalılar,maçtan sonra da taraftarlara küfür ettiler..bunlarla şampiyonluk falan gelmez..

Böyle yazılar okudukça iğreniyorum.Biz boşu boşuna takım yenildiğinde bir haftamızı heba ediyoruz.Boşu boşuna saatlerce baş ağrısı çekiyoruz.

Burak'ı ıslıkladılar.Aynı stresi Avni Aker'de birçok oyuncu yaşıyacak artık.
Futbolcuyu bu durumda nasıl maça konsantre ediceksin?

Sezgin Öztürk
23.01.2011, 00:39

Kardeş kendin söylüyorsun ilk yarıdada iyi destek verdi stad sorun işte bu takım iyiyken öndeyken destek vermek önemli değil takımın sana ihtiyacı olduğunda destek vermek önemli...Ama bunu o stadda futbolcuyu ıslıklayan kuş beyinli kendini taraftar sanan opera izleyicisi anlayamaz...Futbolcu trübüne baktığında taraftarın desteğini hissetmesi güvenini hissetmesi lazım ancak gel görki o durumda böyle taraftar bulasın...

bASTURk
23.01.2011, 00:41
Oyunu hücum hattında oynayan ilk sıradaki takım Geyse ona bakarsan çok yanılırsın geriye düşen takım hücum bölgesinde oynar...
Sen böyle bizim maçları analiz ettin tek tek peki birde rakipleri analiz et onlar her maç 5 attı rahat rahat kazandı mı???
Rakipten bana ne...Ayrıca o takım gs değil.
İç sahada da deplasmanda da aynı oyun düzeniyle oynuyoruz.Dışarıda tutuyor,içeride olmuyor.Canımız çıkacak!..

İki sezon önce Denizli maçında patlak vermiştik.Yine böyle bir facia mı yaşamalıyız.
İyi bir santrafor alınmalıydı,ama kulübeye giremeyenini aldık.Ve ben önümdeki hiç bir iç saha maçını kesin kazanırız diyemiyorum.Oynadığımız maçlar da bunun kanıtı.Rakipler düzelirse ne olacak...Önde olan biz değil miyiz,şampiyonluğumuzu bizim garanti altına almamız gerekirken,rakiplerin kötü oynaması mı..Bu mudur yani...

inadına_Trabzon
23.01.2011, 00:42
Kötü gidişten sonra yuhlamak ,eleştirmek kolay.

Avni akerdeki taraftar Burağı,Umutu ve Takımı Çıkarken ve MAÇ SONU Alkışlasaydı ne kaybederdi ?

Küfürünü içinden et,ama adamı alkışla moral ver. Fb maçını kazanırsak herşey kaldığı yerden devam eder.

Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız devam ettiği sürece takım hep alkışlanmalı,negatiflik yansıtılmamalı.

Fenerbahçeye ve Beşiktaşa yeniledebiliriz.Ama o taraftar 2 mağlubiyetten sonra takımı havaalanında BİZLER İNANDIK SİZDE İNANIN diyerek karşılasa kalan maçlara nasıl çıkarlar ?

Düşünsenize FB ye BJK ye kaybediosun ama mesela gece 2 de binlerce taraftar sevgi gösterileriyle karşılıyor.

TRABZONSPORUMUZ BUNU BAŞARINCA ŞAMPİYON OLACAK.

Sefer A.
23.01.2011, 00:43

Manisa'ya yenildik

Eskişehir beraberliği

A.Gücü beraberliği...
----------

fenerbahçe karsilasmasini stadda izledim, adamlari ezdik hele ikinci yari, gol bulmamamiza ragmen, milyonda bir ihtimal gol olabilecek o Mehmet Topuz'un attigi olmasa 3-1 gidecek karsilasma ve rahatça yenmis olacaktik ;)

sivasi uzaktan vurusla çozduk diyorsun, keske hep oyle uzaktan isabetli vuruslar yapsak da oynamasak umurumda bile dgl, yeter ki sonuç versin

besiktas karsilasmasi basa bas idi dogru ama bizim de salakça kaçirdiklarimizi gormemezlikten gelme...

gençlerin golu zaten açik ve net ofsayt idi, izle bak iyice, gereksiz yere puan kaybi yasayacaktik ama çok sukur yasamadik ve hakem de çok konusulmadi =)

gs galibiyeti Servet'in hatasi degil o, Engin'in çabasi, baska takim oyuncusu bunu yapsa "ooo bizimkiler de boyle baski yapsa" der dururuz ama..

Eskisehir'e gelelim, guzel bir karsilasma idi hatta taraftar karsilasma sonu takimi alkisladi, rakip ikinci yari çok iyi kapandi pek geçit vermedi

Buca'yi da yazdin ya yuhh ^^ yahu kalemize bile gelmediler dogru durust ne zoru ?? penalti vermesin ne olacak gol atip puan mi alacaktilar?? yapmayin be bu kadar da degil istanbullular bile bu kadar elestirmiyor bizi

Karabük karsilasmasini o kadar hak ettik ki mecburen oyle veya boyle gol olacakti, onu rakiplerin çogu zaman çizgide topu çikarmalari yetmemis gibi gotlerina baslarina yanlislikla çarpip gol olmayan firsatlara say ;) :)

bugun ise pek iyi degilik ilk yari biraz iyi idik ama o da donem donem, "tempo"muz dusuktu maalesef........

ama son cumleye katiliyorum, fazla iyimser olan renkdaslarimi anlamiyorum....

Ahmet F. Zengin
23.01.2011, 00:44
Peki madem iç sahada sıkıntı var 3 istanbul takımıyla deplasmanda oynuyoruz onları deplasmanda yeneriz sıkıntı kalmaz ;)

SEDER
23.01.2011, 00:44
arkadaş umutun bu takımda yeri yok, daha çok puan kaybedieriz biz bu adamla; bunu anlamak için futbol dahisi olmaya gerek yok.ortalama zekaya sahip her insan umutun 2. ligde bile oynayamacağını bilir.. bizden giderse ne hallere düşecek hep birlikte göreceğiz..KRAL ÇIPLAK SA, UMUT TOPÇU FALAN DEĞİL..BENCE DEFANS OYNASA DAHA BAŞARILI OLUR...

Napoli
23.01.2011, 00:45
http://twitter.com/#!/Guzelzinho (http://twitter.com/#%21/Guzelzinho)

fenerbahcel samete bak sen 60 bin kisiyle tepemize cokecekmis =)

Uğur Kalyoncu
23.01.2011, 00:46
2.yarı ilk puan kaybında acımasızca da eleştiri yapmak istemiyorum ama tamamen puan avantajının etkisiyle laubalice yapılmış transferler ve hala o transferlerin oynayacak durumda olmamasının siniri ve stresi içersindeyim..

Çağdaş DENİZ
23.01.2011, 00:47
fenerbahçe karsilasmasini stadda izledim, adamlari ezdik hele ikinci yari, gol bulmamamiza ragmen, milyonda bir ihtimal gol olabilecek o Mehmet Topuz'un attigi olmasa 3-1 gidecek karsilasma ve rahatça yenmis olacaktik ;)

sivasi uzaktan vurusla çozduk diyorsun, keske hep oyle uzaktan isabetli vuruslar yapsak da oynamasak umurumda bile dgl, yeter ki sonuç versin

besiktas karsilasmasi basa bas idi dogru ama bizim de salakça kaçirdiklarimizi gormemezlikten gelme...

gençlerin golu zaten açik ve net ofsayt idi, izle bak iyice, gereksiz yere puan kaybi yasayacaktik ama çok sukur yasamadik ve hakem de çok konusulmadi =)

gs galibiyeti Servet'in hatasi degil o, Engin'in çabasi, baska takim oyuncusu bunu yapsa "ooo bizimkiler de boyle baski yapsa" der dururuz ama..

Eskisehir'e gelelim, guzel bir karsilasma idi hatta taraftar karsilasma sonu takimi alkisladi, rakip ikinci yari çok iyi kapandi pek geçit vermedi

Buca'yi da yazdin ya yuhh ^^ yahu kalemize bile gelmediler dogru durust ne zoru ?? penalti vermesin ne olacak gol atip puan mi alacaktilar?? yapmayin be bu kadar da degil istanbullular bile bu kadar elestirmiyor bizi

Karabük karsilasmasini o kadar hak ettik ki mecburen oyle veya boyle gol olacakti, onu rakiplerin çogu zaman çizgide topu çikarmalari yetmemis gibi gotlerina baslarina yanlislikla çarpip gol olmayan firsatlara say ;) :)

bugun ise pek iyi degilik ilk yari biraz iyi idik ama o da donem donem, "tempo"muz dusuktu maalesef........

kardeşim benim konuş konuş....ağzına sağlık

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 00:47
Hayırlı geceler :)

Ahmet F. Zengin
23.01.2011, 00:48
http://twitter.com/#!/Guzelzinho

fenerbahcel samete bak sen

Bu zorlu kamp doneminden sonra hakettigimizi dusundugum bir galibiyet. Haftaya 60.000 kisi ile Kadikoyde tepelerine çokmeli..

- İki İki .. İki İki .. Bursada gol mu var :D :D

ibrahim
23.01.2011, 00:48

:alkış::alkış::alkış:

Adil ÖZGÜR
23.01.2011, 00:49

Aha haberi yakaladım.

Bende Tv den 62-63.dakikadan sonra seyrettim maçı.
Onlar golü attıktan sonra bir ara Kameraman Ümit ÖZAT'ı yakından gösterdi.
Elinde beyaz bir tespih. Ağır durmadan mırıl, mırıl, mırıl.... ötüy.
Elindeki beyaz tespiğu hızlı hızlı çekerken, büyü yapmada usta olan Fenerbahçelilerin PAPAZ büyüsü aklıma şıp diye damladı.
Ümit efendi inanınki bülbül gibi okuyordu. Kulübesinde oturuyordu.
Hemen ardından GÜNEŞ'i gösterdi, o ise ayakta, takdik veriyordu. Birşeyler söylüyordu yanındaki futbolcusuna. Yüzünde endişe, hareketleri çok telaşlı idi.
Türübünler de sus-pus.
Evet belliki Ümit Fenerbahçeden dersini ezberlemişti. Onun için büyüye beyaz tespih ile devam ediyordu.
Kimbilir belkide gerçekten yapmış olamazmı?

Maçı kayıt edenler varsa o sahneyi ibretlik için göstermek lazım foruma, facebook ve diğer görsel medya'ya.

sezgin_61
23.01.2011, 00:50
Engine kızıyoruz ediyoruzda Gerçekten bu takımın ruhuymuş onu anladım bugün

Fanatik34
Bundan sonrasinda Senol Hoca´dan baska sürprizler bekliyorum..Mesela duran toplari ligin basindaki gibi etkili kullanamiyoruz. Özellikle oyuncularin yaptiklari kosular calisilmali. Özellikle bugün macin ikinci yarisindaki bir korner atisinda cezasahasi etrafinda bir oyuncumuz dahi yoktu, rakip topu kapip 3 kisiyle defansla karsi karsiya geldi, ta ki Cale´nin kritik müdahalesine kadar! Bugün özellikle Cale´nin bircok kritik hamlesi vardi ama golde arkasindaki Gabric golü atti diye acimasizca elestirenler oldu:confused:

3´lü ortasaha ile rakibi macboyu bogup sonuca gitmeliyiz artik. Cünkü 3´lü oynadigimiz süre icinde yedigimiz gol sayisi belki 2 belki 3´tür

KUTADGU
Sakin olma vakti. Bin düşünüp bir hareket etme, belki de hiç konuşmama vakti.

Sahada berabere kaldık ve 2 puan kaybettik.

Saha dışında kendi kendimize gol atıp koca bir sezonu heba etmeye gerek yok.

Hala bu ligde en fazla maç kazanan takımız ve hala puan farkıyla lideriz.

Bu maçı ders alınacak maçlara kategorisinde değerlendirelim ve biz bu noktalara taşıyan insanlara (!) biraz olsun hoşgörü gösterelim.

Neticede hatasız insan olmaz. Buna herkes dahil.

Mühim olan hatalardan ders almayı başarabilmek.

Bugün teknik ekipte, futbolcularda, taraftarda kendine alması gereken derslerin olduğunu görmeli ve bunu önemsemelidir.

En kötü şey kendi doğrularını, tek doğru gören insanların, kendi doğruları için, başkalarını çok kolay harcayabilmeleridir.

Bu hatalara düşmeyelim.

Sakalamızı kesti Ankaragücü, yeni sakalımız eskisinden daha gür çıkabilir.
Ama biz böyle sakin olamazsak ne yazık ki kolumuzu keseceğiz, kesilen kolun yerine yeni bir kol da çıkmaz ne yazık ki.

talsuv61
23.01.2011, 00:52
Tesbih çekmekle büyü yapmanın ne alakası var!!!

magicyattara
23.01.2011, 00:52
Aha haberi yakaladım.

Elindeki beyaz tespiğu hızlı hızlı çekerken, büyü yapmada usta olan Fenerbahçelilerin PAPAZ büyüsü aklıma şıp diye damladı.
Hemen ardından GÜNEŞ'i gösterdi, o ise ayakta, takdik veriyordu. Birşeyler söylüyordu yanındaki futbolcusuna. Yüzünde endişe, hareketleri çok telaşlı idi.
Türübünler de sus-pus.
Evet belliki Ümit Fenerbahçeden dersini ezberlemişti. Onun için büyüye beyaz tespih ile devam ediyordu.

Maçı kayıt edenler varsa o sahneyi ibretlik için göstermek lazım foruma, facebook ve diğer görsel medya'ya.

Abi bunlar biz şampiyon olmayalım diye her şeyi yaparlar..yalnız Ümit Özat o tespihi fener maçında da çekiyordu ve feneri yendiler..:)biz hiç olmazsa berabere kaldık..:)

Çağdaş DENİZ
23.01.2011, 00:53
arkadaş umutun bu takımda yeri yok, daha çok puan kaybedieriz biz bu adamla; bunu anlamak için futbol dahisi olmaya gerek yok.ortalama zekaya sahip her insan umutun 2. ligde bile oynayamacağını bilir.. bizden giderse ne hallere düşecek hep birlikte göreceğiz..KRAL ÇIPLAK SA, UMUT TOPÇU FALAN DEĞİL..BENCE DEFANS OYNASA DAHA BAŞARILI OLUR...

eğer umut topçu değilse sen de izleyici ya da taraftar değilsin...
ne demek umut 2.ligde oynayamaz ya.sahada canını dişine takan tek futbolcu umuttu bugün.o yüzden mi fransa'dan adama transfer teklifi geliyo.adam şanssız günündeydi diye adama sallıyorsun.jaja futbolcu o zaman umut değil öyle mi.jaja 2 hareket yapınca gol atınca futbolcu oluyo demek.umut kendini parçalıyo takımı için 100 ler kulübüne giriyo o defansta oynasın öyle mi?
ya yukarda Allah var biraz futboldan anlayarak yorum yapın ya da böyle kendi oyuncumuza istanbul ezikleri gibi davranmaya devam edin.şampiyonluğu kaçıralım o zaman rahatlarsınız
yine sinirlendim gece gece yaww...

iso_4939
23.01.2011, 00:54
ulan su serefsız ezikler fanatikde alay edıyorlar ulan su takım carsamba kargalara pazarda gavurbahceye cakmasın herhalde cıldırırım.

bASTURk
23.01.2011, 00:55

Mücadeleye bir şey demiyorum.Maçların hepsini hakettiğimizi belirttim.
Ama kendimizi kandırmaya gerek yok.Boş alan vermeyen takımlara karşı zorlandık,zorlanacağız.Çünkü topu ileride tutamıyoruz,hücum yapıyoruz ama hücumda kalamıyoruz.Takımın bir iç saha formatı olmalıydı.Tekdüze bir takımız...
Ne maçlar gördük biz.Bir sürü pozisyona girip kaybettiğimiz.İşi şansa bırakmamalıydık...

eyinc
23.01.2011, 00:56
çok anlık yaşıyoruz. hele durun bismillah daha yeni başladı ikinci yarı. m denizli ve bazı hazımsızlar bizi bir oyunun içine çekmeye çalışıyorlar fener maçında kaybedersek şampiyonluk gidermiş bugün fenerin ne oynadığınıda gördük bizim ne oynadığımızıda onlar kendilerini kandırsın bizim takımımız iyi bir takım biz 4 hafta kala ilanımızı tüm herkese yaparız. biz sabırlı olmalıyız inançlı olmalıyız. bu sefer olacak ben buna inanıyorum.

inadına_Trabzon
23.01.2011, 00:57
Fb ye Bjk ye yenilsek bile havaalanında binlerce taraftar coşkuyla karşılasa moraller tavan yapar.

MehmeTS_ADANA
23.01.2011, 00:57
valla hala düşünüyorum devre arasında noldu diye.ya resmen kimsede yürüyecek hal yoktu.kaçırırsan sonuçlarına katlanırsın.herkes fenerden puan kaybı beklerken tersi oldu.eğer biz bu maçı alsaydık eminim fener kesin puan kaybederdi durum dururken rakipleri canlandırdık.bu maçı alsaydık haftaya 0 çekme kredimiz vardı artık yok.ama ben gerçekkten tüm içtenliğimle söylüyorum biz fenere yenilmeyiz.çünkü birincisi deplasmandayız ikincisi bize karşı açık oynayacaklar.ama sahamızdaki hiçbir maça garanti veremiyom heleki kayseri bursa antep maçlarına hiç

irfanb
23.01.2011, 00:59
Bugün liderden puan alan,yarin ikinciden,ücüncüden de puan alir.

SEDER
23.01.2011, 01:00
eğer umut topçu değilse sen de izleyici ya da taraftar değilsin...
ne demek umut 2.ligde oynayamaz ya.sahada canını dişine takan tek futbolcu umuttu bugün.o yüzden mi fransa'dan adama transfer teklifi geliyo.adam şanssız günündeydi diye adama sallıyorsun.jaja futbolcu o zaman umut değil öyle mi.jaja 2 hareket yapınca gol atınca futbolcu oluyo demek.umut kendini parçalıyo takımı için 100 ler kulübüne giriyo o defansta oynasın öyle mi?
ya yukarda Allah var biraz futboldan anlayarak yorum yapın ya da böyle kendi oyuncumuza istanbul ezikleri gibi davranmaya devam edin.şampiyonluğu kaçıralım o zaman rahatlarsınız
yine sinirlendim gece gece yaww...

o zmana şöyle diyelim; umut ne kadar topçu ise sende o kadar taraftarsın..kendini parçalıyan birini göremedim ben sahada..benim gördüğüm elleri ile 2 puanı rakiplere hediye ettiğiydi..

Ali YİĞİT
23.01.2011, 01:01
Bakın ister beşiktaş maçında yenilelim ister fener maçında istersek ligin bitimine 3 hafta kala 3. olalım şundan emin olun bu takım şampiyonlga yürekten inanıyor...Allah yolumuzu açık etsin.Bugün yunus emre sel ile konuştum abi skor ne olur dedim 3-1 alırız dedi gülümsedi.bende içimde kötü bi his var 1-1 bitecek sanki dedim ama şom ağzımı açmak istemiyorum dedim..Nerden bilebilirdim ki :/
neyse kaldı 16 maçımız bursanın yendiğini farzederek 3 puan farkımız var.fener maçında da yenildik diyelim gene lideriz kalıyo 15 maç..ama öyle birşey olmayacak allahın izniyle.biz hep inandık o güzel güne yürüyüşümüz devam ediyor.
Oyna dik oyna

Aker
23.01.2011, 01:02
Bugün liderden puan alan,yarin ikinciden,ücüncüden de puan alir.

Ankaragücünün bursa dan puan alacağını hiç ama hiç sanmıyorum abi:)

FC-ST-PAULI-61
23.01.2011, 01:03
Aynen öyle Abi imzami atiyorum:alkış::alkış::alkış:
Macin Son Dakikalarinda Dedem bile ( Umutu cok seviyor) Umut zaten kaciracak bari Top Kaleciye carpsada Korner kullansak dedi :(

iso_4939
23.01.2011, 01:04

puan almakmı yıne yerler bes tane kardeslerınden zaten ankrada 1_0 yenıyorlardı sonra ne oldu 5_1 baska bısey demıyorum.

Ahmet F. Zengin
23.01.2011, 01:06
Sadece Ders almalıyız ...

Bir gün, bir çiftçinin eşeği kuyuya düşer.

Adam ne yapacağını düşünürken, hayvan saatlerce anırır.

En sonunda çiftçi, hayvanın yaşlı olduğunu ve kuyunun da zaten

kapanması gerektiğini düşünür ve eşeği çıkartmaya değmeyeceğine karar
verir.

Bütün komşularını yardıma çağırır.

Her biri birer kürek alarak kuyuya toprak atmaya başlarlar.

Eşek ne olduğunu fark edince, önce daha beter bağırmaya başlar.

Sonra, herkesin şaşkınlığına, sesini keser.

Birkaç kürek toprak daha attıktan sonra, çiftçi kuyuya bakar.

Gözlerine inanamaz.

Eşek, sırtına düşen her kürek toprakla müthiş bir şey yapmakta, toprağı aşağıya silkeleyerek yukarı çıkmasına basamak hazırlamaktadır.

Bir süre sonra, komşular toprak atmaya devam edince, herkesin şaşkınlığı altında eşek, kuyunun kenarından dışarı bir adım atıp, koşarak uzaklaşır!

Hayat üzerinize hep toprak atacaktır; her türlü pislik ile.
Kuyudan çıkmanın sırrı, bu pisliği silkeleyip bir adım yükselmektir.

Sıkıntılarımızın her biri bir adımdır.
En derin kuyulardan bile yılmayarak, usanmayarak çıkabiliriz.
Silkelenin ve biraz daha yukarı çıkın.

Sefer A.
23.01.2011, 01:07
kardeşim benim konuş konuş....ağzına sağlık

sagolasin, tesekkür ederim =)

:alkış::alkış::alkış:

ESTAGFURULLAH sagolun ^^

Mücadeleye bir şey demiyorum.Maçların hepsini hakettiğimizi belirttim.
Ama kendimizi kandırmaya gerek yok.Boş alan vermeyen takımlara karşı zorlandık,zorlanacağız.Çünkü topu ileride tutamıyoruz,hücum yapıyoruz ama hücumda kalamıyoruz.Takımın bir iç saha formatı olmalıydı.Tekdüze bir takımız...
Ne maçlar gördük biz.Bir sürü pozisyona girip kaybettiğimiz.İşi şansa bırakmamalıydık...

haaaa bak simdi renkdasim bu yaziyi sanki ben yazdim :p hemfikiriz :D
benim savundugum ve dogru çikan ancak dogru çikmamasini da istedigim bir sey var, hakemleri yenecek guçte olan bir takimimiz olmadigi surece çok çok zor sampiyon oluruz, oluruz ama zorla oluruz, zaten çok becerikli takimimiz yok + hakem de araya girerse bgunki gibi mesela, puan kaybi kaçinilmaz oluyor maalesef :(
sansa birakmamaliyiz iste dedigin gibi ;) ileride top tutamiyoruz bunun için çozum Borzek mi bilmem ama degilse eger hemen Emenike alinsin derim ben, ayrica bugun 1-0 iken Sezer'i oyuna almak isteyen Senol Günes'i ve bu konuda onu destekleyenleri anlamiyorum, ileride top tutmak ve 2.golü bulmak için çikaracaksin mesela Yattara'yi ama yerine koyacaksin Ferhat'i, sol kanat Cale Ferhat yani ikisi de savunmayi bilen oyuncular + saga Burak'i çek ki orada çok daha rahat oynuyor Ugur Uçar'i da mahfederdi orada, hem onde daha çok top tutardik hem de sagda Yattara'dan biraz daha fazla savunma yapan Burak olurdu rakibin gelmesini onleyen, hem de sagda Cale+Ferhat ile rakibin sag kanattan çikmasini buyuk olçude engellerdik, benim gorusum bu biraz fazla bilmislik yaptim gibi gelecek bazilarina ama olsun ben yazayim dedim ^^

eyinc
23.01.2011, 01:07
forumdaki felaket tellalları yüzünden puan kaybettiğimiz hafta buraya gelmeyi hiç istemiyorum. negatif sinerji oluşturmaya ne gerek var kazandığımızda övdüğümüz oyuncular puan kaybedince nedir bu karamsarlık 17 de 17 iddiamız mı vardı. belki böyle bir sonuç futbolcuları erkenden kendilerine getirir. bizim şer bildiklerimizde hayır hayır bildiklerimizde şer olabilir. biz bu sonucu hayra yoralım. birbirimizi kırmadan safları dağıtmadan yüzümüzü asmadan sabırla desteğe devam.

.....
23.01.2011, 01:08
Aynen öyle Abi imzami atiyorum:alkış::alkış::alkış:
Macin Son Dakikalarinda Dedem bile ( Umutu cok seviyor) Umut zaten kaciracak bari Top Kaleciye carpsada Korner kullansak dedi :(

İmzanı atmasan şaşardım zaten!:cool:

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2011, 01:09
Maçtaydım 2 puanı feda ettik malesef iyi değildik takımca ancak kaçanları atsakda yetecekdi bizlere,
Keşke girseydi ama girmedi, helal olsun yine bordo mavi altında mücadele eden yüreklere,
Unutmayalımki 3 hafta 5 hafta öncede bu takım galibiyetleri alıyordu bir maçla göre infazı hak etmiyorlar,

Taraftara gelince,
Tribün kültürdür, profosyenellikdir
Esrar,hap,alkol alıp bilinçsizce bağırmak değildir
Ne güzel eşlik edilirken tüm stad birden yine birilerinin egoistce davranışlarına kurban gittik.
Bırakın Allah aşkına bu tribünü yazıklar olsun.

bASTURk
23.01.2011, 01:10
Her şeye rağmen skor avantajını yakalamışız,baktın ki atamıyorsun yahu yat üstüne 1-0 bitsin.Kaldı ki öyle yapsaydık kontradan asl pozisyonlara girerdik.
Eminim topu Ankaragücü'ne versek,hadi bize hücum et desek, bir hafta uğraşsalar gol atacakları yoktu.

Fenerbahçe pozisyona girmeden gol attı.Maç sonuna kadar da doğru dürüst pozisyonları yoktu.Ama adamlar skoru korumaya çalıştılar ve nihayetinde karşınızdaki takımların kalitesi belli.Bağla maçı 1-0 bitsin gitsin!

.....
23.01.2011, 01:10
Sadece Ders almalıyız ...

Bir gün, bir çiftçinin eşeği kuyuya düşer.

Adam ne yapacağını düşünürken, hayvan saatlerce anırır.

En sonunda çiftçi, hayvanın yaşlı olduğunu ve kuyunun da zaten

kapanması gerektiğini düşünür ve eşeği çıkartmaya değmeyeceğine karar
verir.

Bütün komşularını yardıma çağırır.

Her biri birer kürek alarak kuyuya toprak atmaya başlarlar.

Eşek ne olduğunu fark edince, önce daha beter bağırmaya başlar.

Sonra, herkesin şaşkınlığına, sesini keser.

Birkaç kürek toprak daha attıktan sonra, çiftçi kuyuya bakar.

Gözlerine inanamaz.

Eşek, sırtına düşen her kürek toprakla müthiş bir şey yapmakta, toprağı aşağıya silkeleyerek yukarı çıkmasına basamak hazırlamaktadır.

Bir süre sonra, komşular toprak atmaya devam edince, herkesin şaşkınlığı altında eşek, kuyunun kenarından dışarı bir adım atıp, koşarak uzaklaşır!

Hayat üzerinize hep toprak atacaktır; her türlü pislik ile.
Kuyudan çıkmanın sırrı, bu pisliği silkeleyip bir adım yükselmektir.

Sıkıntılarımızın her biri bir adımdır.
En derin kuyulardan bile yılmayarak, usanmayarak çıkabiliriz.
Silkelenin ve biraz daha yukarı çıkın.

Çok güzel bir hikaye. Teşekkür ederim paylaşım için.

Burdaki mesaj yerine gider inşallah.

FC-ST-PAULI-61
23.01.2011, 01:11
İmzanı atmasan şaşardım zaten!:cool:
Bende buradaki bazi Üyeler bu Mactan sonra bile umut iyi oynadi demeseler sasardim:)

ESER
23.01.2011, 01:11

bursanin kume dustugu sezonda da sampiyon oldugu sezonda da puan aldi bursadan ankaragucu

Sefer A.
23.01.2011, 01:13
Her şeye rağmen skor avantajını yakalamışız,baktın ki atamıyorsun yahu yat üstüne 1-0 bitsin.Kaldı ki öyle yapsaydık kontradan asl pozisyonlara girerdik.
Eminim topu Ankaragücü'ne versek,hadi bize hücum et desek, bir hafta uğraşsalar gol atacakları yoktu.

Fenerbahçe pozisyona girmeden gol attı.Maç sonuna kadar da doğru dürüst pozisyonları yoktu.Ama adamlar skoru korumaya çalıştılar ve nihayetinde karşınızdaki takımların kalitesi belli.Bağla maçı 1-0 bitsin gitsin!

aaaa yapma beeee :D en iyi savunma hücumdur :)

SEDAT
- Ben bu Takıma , Bu Taraftara , Bu Yönetime sonuna kadar güveniyorum :)

.....
Bende buradaki bazi Üyeler bu Mactan sonra bile umut iyi oynadi demeseler sasardim:)

Kim iyi oynadı dedi Umut a Allah aşkına ?

Umut a sallamak için fırsat bekliyorsunuz çakallar gibi.

Sizleri Allah a havale ediyorum ne diyim ki...

cenfal
23.01.2011, 01:18
Aha haberi yakaladım.

Türübünler de sus-pus.

adam dua ediyodu biz ise kufur

Oemer61
23.01.2011, 01:19
Sevgili renktaslar birakin artik su maci. Olmusla ölmüse care olmaz, önümüze bakalim. Yok Umut kötüymüs, Burak kötüymüs, Cale hataliymis, Giray hataliymis, bunlari konusmanin bize zerre kadar faydasi yok. Su sezon bitene kadar destegimizi artirarak sürdürelim ne olur, ilk kez puan kaybetmedik, onlarda makine degil insanlar. Tabiki evimizde böyle bir maci kazanmaliydik, ama olmadi yapacak birsey yok. HEP DESTEK TAM DESTEK!!!

ensar6161
23.01.2011, 01:20
o zmana şöyle diyelim; umut ne kadar topçu ise sende o kadar taraftarsın..kendini parçalıyan birini göremedim ben sahada..benim gördüğüm elleri ile 2 puanı rakiplere hediye ettiğiydi..

Umuta laf atan arkadaşlar...Gökhan ünallara layıksınız....!

Adil ÖZGÜR
Tesbih çekmekle büyü yapmanın ne alakası var!!!
O gün arkadaşım yanında getirdiği arkadaşı hoca imiş, bilmiyordum, arkadaşım bana dediki sana bir baksın bizim hoca efendi, bende meraklıyım ya, baksın dedim. Uzat ellerini dedi. Uzattım. Tırnaklarına bak dedi. Ben tırnaklarıma bakmaya başladım, eline almış aynı ÜMİT'in tespihini, beyaz 33 lük tespihi başlamış okumaya, :) okudu okudu, hızlı hızlı tespihi çevirmeye başladı. Gözlerimi kapattırdı, daha sonra aç gözlerini dedi, gözlerimi açtım, tırnaklarına bak dedi. Baktım, ne görüyorsun dedi. Tırnaklarımı görüyorum dedim. Başka birşey göremiyorsun dedi, hayır başka birşey yok. Şu küçükleri göremiyormusun dedi. Hayır dedim. O zaman sende birşey yok dedi. Yanımdakine dedi, o neler neler bahsetti ona.
Ümit o tespihi çekerken o hoca aklıma geldi. Hocalar tespih çeker. İşleri o.

Abi bunlar biz şampiyon olmayalım diye her şeyi yaparlar..yalnız Ümit Özat o tespihi fener maçında da çekiyordu ve feneri yendiler..:)biz hiç olmazsa berabere kaldık..:)
Korkulur bunlardan. Neyseki biz tedbiri aldık, Tekke'yi görmeden kimse paçayı sıvamasın. :)

ismail-dede
maçı kaybetmemizin tek nedeni aşırı derecede güven vede gayrı ciddi oyun 2. manisa maçı olur inşallah gerekli dersi çıkarır oyuncular ve şenol hoca
ama biz taraftarlar hatalarımızdan ders çıkarmayı düşünmeyiz hiç bir zaman şampiyonluğa oynayan takımının oyuncusunu oyundan çıkarken yuhalamak umut dahil diğer topçulara bu dönemde kaybedilmiş bişey yokken vede kazanılması muhtemel olan bir şampiyonluk süreci içerisinde olumsuz tepkiler vermek bu takıma İHANET tir laf olsun diye konuşmayın sözleriniz birşey değiştirmiyor sadece sinir yapıyor insanları geriyor eğer bu takıma katkı yapmak istiyorsanız ya susun yada destek olun
oyuncuyu yada hocayı eleştirmeniz tekrar diyorum HİÇ BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRMİYOR bu olumsuz tavrınız sadece zarar veriyor olumlu bir katkısı zerre kadar yok bu takıma

cellchook
23.01.2011, 01:22
ya yazık gunahtır.
bugunku aldıgımız 1 puan bıle cok onemlı,elbette galıp gelmek muazzam olurdu.
7 puan farkla ondeyız ve bızı yakalamaya calısan 3 takım var.Bursa-Fb-Bjk.
Bu takımlar bızı yakalamak ıcın once aralarında yapacakları maclarda sakat kalacaklar,kaldı kı bızım de o maclarda onlara vurup yıkma sansımız var.Ilk sansımızı onumuzdekı hafta degerlendırecegız.

Bazen klasik soyut cumleler sıkıcıdır ama asıl ilaç o cumlelerin uygulanabılırlıgındedır.

BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI.

iso_4939
23.01.2011, 01:22
allah askına barca macını ızleyen varmı sımdi........

FC-ST-PAULI-61
23.01.2011, 01:23
Umuta laf atan arkadaşlar...Gökhan ünallara layıksınız....!
Gökhan Ünal bile o Sezonda 16 gol ve 13 assist yapti bilmem farkindamisin

karayamayman
23.01.2011, 01:25
neyse bu da bize ikinci yarının başında ders olsun...

Benim de moralim bozuldu ama bu aşamada olabilecek en kötü şey takımda panik havasının yayılması...Desteklemek lazım takımı ve futbolcuları....Kimse hakkında atıp tutmanın zamanı değil...

bASTURk
23.01.2011, 01:25
aaaa yapma beeee :D en iyi savunma hücumdur :)
En iyi savunma hücumda başlar desek daha doğru.:)

Zaten hoca da Sezer'i alıp üçleyecekti orta sahayı,skoru korumayı düşünüyordu,golü yedik değişiklik de daha sonra oldu.

Skoru yakalayıp üzerine yattığımız maçlar bizim en rahat maçlarımızdı.Bursa'ya iki tane salladık on beş dakikada sonra verdik topu onlara.
En iyi kaleci bizde,en iyi takım savunmayı yapan biziz,üstüne en iyi kontraya çıkan da biziz.Ankaragücü'nü çok fazla gözümüzde küçülttük maçta.Önde olduğumuz halde olan gücümüzle saldırdık.Tamam rahatlamak için ikinciyi de at ama 40 dakika uğraştık olmadı,son yarım saat de yatmalıydık işte.

Olsaydı,gitseydi,vursaydı,tutsaydı...Gitti iki puan

reisoğlu61
23.01.2011, 01:26
jaja ve burak a bu formanin degeri anlatilmali.

.....
23.01.2011, 01:27

Ondan sonraki sezon da ne yaptı Gökhan Ünal'ınız ?

Bozbaykuşlara taraftar lazım aslında...

Dogan
23.01.2011, 01:27
Böyle bir maçtan sonra takımını veya futbolcusunu yuhalayan insanla aynı takıma gönül verdiğim için utanıyorum. utanması gereken o olsa bile.

Tyler Durden
23.01.2011, 01:29
Tek macla yine basladik adam asmaya.
Oyle bir taraftar profilimiz var ki yeminlen tez konusu.Bir macla, oynanan 17 maca sallayanimi dersin, bir macta kacirdigi pozisyonlar yuzunden kendi futbolcusunu dar agacina cekenlerimi yoksa mac 1-1 devam ederken oyundan alinan futbolcusunu gerizekalica yuhalayanimi.Bir insan geri zekali olmayacak arkadas, insan olan biraz dusunur yahu futbolcuya kufur ediyosun ama mac devam ediyor,sahada 11 tane adam daha var.O tepkiden sonra diger futbolcular baski altina girmez mi??Onunde 16 tane daha mac var.Sen oyle veya boyle bu futbolcuyla devam edeceksin.
Boyle taraftar profili olur mu yahu.Insan futboldan,takimdan,sehirden, herseyden soguyor,takimi birakabilsem gidip baska bir takimi tutarim o derece midem bulaniyor.
Cikip oynanan oyunu,oyuncu degisikliklerini,hocayi,futbolcuyu elestir ama herseyi adabiyla yap be mubarek..

Umut 2.lig topcusuymus..Simdi su lafa oyle guzel cevaplar verilir ki ama degil forumdan ceza almak, ttnet bana 3 gun internet yasagi koyar..
Statta futbolcu yuhalayan gerizekalilar ve forumda boyle sacma sapan konusan insanlarla ayni takimi tutmaktan utaniyorum..

robinhood61
23.01.2011, 01:30
off arkadaş ya trabzon puan kaybedince bilincimi yitiriyorum yapacak işlerim vardı yapamadım konsantre olamadım
sevgilim telefon açtı açıp bakmadım beynim durdu hiçbirşey yapamıyorum herşey anlamsız oluyorr.ruh gibiyim şu an :(

Çağdaş DENİZ
23.01.2011, 01:31
yukarıda umuta sallayan arkadaşlar inşallah burdan söylüyorum UMUT sakatlanır da
görürsünüz anyayı konyayı...
tomas junlara,gökhan ünallara,1 gol atıp saçını boyatan marcelinho ya layıksınız siz.iyi oynayınca umut burak bizi şaşırttı oluyo.atamayınca futbolcu olmuyo yuhalanıyo.
size umutun burağın çevirdiği maçları saysam ligde en fazla 4-5 maçç ya kalır ya kalmaz.
siz ne konuşuyosunuz ya..
umut bizim oyuncumuz siz isteseniz de istemeseniz de
artık bunu kabullenin...

.....
23.01.2011, 01:32
off arkadaş ya trabzon puan kaybedince bilincimi yitiriyorum yapacak işlerim vardı yapamadım konsantre olamadım
sevgilim telefon açtı açıp bakmadım beynim durdu hiçbirşey yapamıyorum herşey anlamsız oluyorr.ruh gibiyim şu an :(

Düzelin böyle olmaz ki.

Bütün maçları kazanırsak ligin zevki çıkar mı ?

Arasıra böyle beraberlikler filan alacaz ki zevki çıksın :)

Chiko
23.01.2011, 01:33
jaja ve burak a bu formanin degeri anlatilmali.
Burak degerini bilir.. Son 3-4 mactir bir düsüs var ama iyidir Burak iyi.
Jaja'ya hayranim ama adam resmen show yapmak icin oyniyor. Top kaptiriyor, kosmiyor. Jaja isterse müthis paslar atar. Manisa'ya karsi gördük ve bugünde gördük. Umut'a 2 müthis pas atti. Istekli oynasa kimse durduramaz.
3-0 öne gec ; ye adamlari, yap hareketlerini..

Samet Yildirim
23.01.2011, 01:33
Yuhlama ve stres yaratma islerini birakmaliyiz cok gereksiz isler bunlar...

FC-ST-PAULI-61
23.01.2011, 01:35
Ondan sonraki sezon da ne yaptı Gökhan Ünal'ınız ?

Bozbaykuşlara taraftar lazım aslında...
Ondan sonrasini birak Umut bi Sezonda ayni anda 16 gol ve 13 assist yapamaz ama ben gökhan ünal kalmaliydi diye bisey demiyorum.Koskoca Trabzonsporun neden bitirici bir Forvet yok bunu söyleyin bana.
Bursa bile Milleri aliyor ya cildirmamak elde degil.Bi bakin Allah askina:mad::mad:
8jk-Almeida
gs-Baros
Fb-Niang
bursa-Miller
Ts-umut bulut

SEDAT
- Sakin beyler sakin , ne oldu ya , diyelimki fenerede yenildik ne oldu öldükmü :)
- Bizi buraya bu çocuklar taşımadılarmı , yine yaparlar , hem Avni Aker'de 1 puan iyidir :)

reisoğlu61
jaja kötü futbolcu falan demiyoruz, suanda takimin en teknik ve yetenekli oyuncusu. ama maalesef 1-0 iken o hareketleri yaparsan ozaman gözden düsersin. burak ise bi kac gol atti diye topcu sanmasin kendini, daha cok pismesi lazim.

Çağdaş DENİZ
23.01.2011, 01:36
Tek macla yine basladik adam asmaya.
Oyle bir taraftar profilimiz var ki yeminlen tez konusu.Bir macla, oynanan 17 maca sallayanimi dersin, bir macta kacirdigi pozisyonlar yuzunden kendi futbolcusunu dar agacina cekenlerimi yoksa mac 1-1 devam ederken oyundan alinan futbolcusunu gerizekalica yuhalayanimi.Bir insan geri zekali olmayacak arkadas, insan olan biraz dusunur yahu futbolcuya kufur ediyosun ama mac devam ediyor,sahada 11 tane adam daha var.O tepkiden sonra diger futbolcular baski altina girmez mi??Onunde 16 tane daha mac var.Sen oyle veya boyle bu futbolcuyla devam edeceksin.
Boyle taraftar profili olur mu yahu.Insan futboldan,takimdan,sehirden, herseyden soguyor,takimi birakabilsem gidip baska bir takimi tutarim o derece midem bulaniyor.
Cikip oynanan oyunu,oyuncu degisikliklerini,hocayi,futbolcuyu elestir ama herseyi adabiyla yap be mubarek..

Umut 2.lig topcusuymus..Simdi su lafa oyle guzel cevaplar verilir ki ama degil forumdan ceza almak, ttnet bana 3 gun internet yasagi koyar..
Statta futbolcu yuhalayan gerizekalilar ve forumda boyle sacma sapan konusan insanlarla ayni takimi tutmaktan utaniyorum..

öncelikle kardeşim yorumun için tebrik ederim ve ekleme yapayım biraz içimde kaldı uyuyamam şimdi...
ben eminim bu yorumları yapanlara ben cevap vermekten usanacam onlar hala eleştirmekten vazgeçmeyecekler.adam kadro dışı kaldı sonra morali bozuldu oynamadı gördük takımın halini.1 oyuncunun morali neleri etkiliyor görüyoruz.zaten umut ve burağın özgüveni arttığından beri hiç yenilmedik.
bizimkiler zorla bizi şampiyon yapmamak için uğraşıyolar...

iso_4939
23.01.2011, 01:37
ulan su ulusal medyaya baksana yok lider ilk puanını kaybettı adamlar sevıcten kuduruyor be.aslında sitemız boyle skorlardan sonra yenı bır sinir bosaltma sayfası acması lazım ki insanlar ıclerini rahatlatsın fazla degıl üç saat be.varya da su eziklere öyle bir sövesim varki litarütürlerde bıle gecmez.

Oemer61
23.01.2011, 01:37

Su Umut düsmanligini birak artik kardesim!!! Varmi elinde baska forvet? Köstek degil destek ol. Sampiyonluk yolunda sen her kaybedilen puandan sonra Umut'a sallamakla forvet sorunumuzu düzeltebilecegini mi düsünüyorsun? Gökhan Ünal'mis, yemisim Gökhan Ünal'i. Onun gibi ruhsuz birindense, yeteneksiz ama takimin en isteklisi, ADAM gibi ADAM Umut'u tercih ederim. Bugünkü macta kacirdiklariyla benide cileden cikardi, ama bu yeni bir olay degil. Yillardir en seviyede oynuyor Umut, olmayacak golleri kacirip inanilmaz goller atiyor. Onun yerine direk monte edilecek, bitirici bir forvet aldi yönetimimizde benim mi haberim yok? Pawel insallah cok faydali olur, ama nedense bizim her yaptigimiz transfer gibi önce aradan 2 ay gecmesi gerekiyor hazir hale gelebilmesi icin. Umut'un ne sucu var, omu engelledi yönetimi? Fener'e cikip 2-3 tane atsa ne diyeceksin?? Attigi gollere sevinmeyecekmisin? Gecmis gecmiste kaldi, gelecege bakalim hep birlikte, destek olalim artik des-tekkk! 22 kisilik statta bos yerler birakmayla, cikan oyunculari isliklayip yuhalamakla sampiyon olunmuyor. Artik biraz akillanmasi lazim TRABZON'daki taraftarimiz, ama bunun olmasi icin sanirim kiyametin cok yaklasmasi gerekiyor...

.....
23.01.2011, 01:38
Ondan sonrasini birak Umut bi Sezonda ayni anda 16 gol ve 13 assist yapamaz ama ben gökhan ünal kalmaliydi diye bisey demiyorum.Koskoca Trabzonsporun neden bitirici bir Forvet yok bunu söyleyin bana.
Bursa bile Milleri aliyor ya cildirmamak elde degil.Bi bakin Allah askina:mad::mad:
8jk-Almeida
gs-Baros
Fb-Niang
bursa-Miller
Ts-umut bulut

TS 1.
Bursa 2.
Fener 3.
Beşiktaş 5.
Galatasaray 11.

;)

lazibere
23.01.2011, 01:40
Şu şerefsiz İstanbul basını nı ve Sinan denen adamların ''Trabzonspor evinde zor maç kazanır'' lafları gereği onları haklı çıkartıyoruz ya en çok buna uyuz oluyorum. Bazan diyorum ki adamlar demek ki biliyorlar, Trabzonda 90 dakka da top oynasan ama ondan önce btün maçlarda ciğerlerini veren futbolcunun şansızlığı sonucu gol atamasın ana avra küfredecekler ve takımın ahengi bozulacak.. Herifler bizi tanımıyor diyoruz ama adamlar çok iyi biliyorlar ve bizlerde onları haklı çıkatacak hareketler yapıyoruz..

En çok buna üzüldüm

SEDAT
23.01.2011, 01:40
- Bu stad'da bir lanet mi var mistik bişeymi var anlamadım , arkadaş insan bir tane kırılma maçını kazanamazmı , taraftarlık bişey yok...

FC-ST-PAULI-61
23.01.2011, 01:41
TS 1.
Bursa 2.
Fener 3.
Beşiktaş 5.
Galatasaray 11.

;)
Baros gol falan Kacirmaz
Miller Gol atmakta kral
Almeida Portekizin 1 numarali Santraforu
Niang zaten iyi
Sen Puan Durumunu birak Umut bunlardan iyimi bunu söyle bana

Çağdaş DENİZ
23.01.2011, 01:41
8jk-Almeida
gs-Baros
Fb-Niang
bursa-Miller
Ts-umut bulut

kardeşim sahada isim oynamıyor
1-niang fenerde ne yaptı kaç gol attı sahada ne yapıyor bana söyle?
2-baros sakatlıktan kurtularak kaç maç oynadı kaç gol attı?
3-almeida daha yeni geldi biz jimnastikten daha fazla benimsemişiz o halde demi?
4-miller madem çok iyi oyuncu da bursada ne işi var?

Chiko
23.01.2011, 01:42
Baros gol falan Kacirmaz
Miller Gol atmakta kral
Niang zaten iyi
Jaja, Burak, Yattara, Umut, Brozek, Engin
Gole yakin oyuncular, Umut atmassa onlar atar. :)

.....
23.01.2011, 01:42
Baros gol falan Kacirmaz
Miller Gol atmakta kral
Niang zaten iyi

Türkiye'ye ne krallar geldi geçti de Umut hepsini cebinden çıkardı ;)

Tartışmaya girersen sen kaybedersin bak ona göre :)

sezgin_61
23.01.2011, 01:43
Destekkkkkkkkk

robinhood61
23.01.2011, 01:43
evet bende kızdım bağırdım odayı dağıttım ama futbolcu yuhlamaya karşıyım
şampiyon olursak eğer trabzonspor taraftarı sevinsin trabzonspor seyircisi değil.

Cafer KILIÇSOY
23.01.2011, 01:45
Beyler sakin:)

Varlıbaş61
23.01.2011, 01:45
hemen fb'ye yenilme korkusu sardı bazı renktaşları...

onlar bizden korksun... bu maçta da puan kaybettik ki, fb felan takmayız...

ezer geçeriz...

reisoğlu61
23.01.2011, 01:46
fb ye yenilsek bile sezon sonu önlerinde bitirecez, ama bursa hakkinda bisey diyemem

FC-ST-PAULI-61
23.01.2011, 01:46
Türkiye'ye ne krallar geldi geçti de Umut hepsini cebinden çıkardı ;)

Tartışmaya girersen sen kaybedersin bak ona göre :)
tamam tamam Umut Barosdan Niangdan Millerden ve Almeidadan daha iyi çççççççççççç

Çağdaş DENİZ
23.01.2011, 01:47
neyse ben yatıyorum arkadaşlar benim moralimi maç değil bu bizim futbolcuları haksızca eleştirenler bozdu bunu da söylemiş olayım.

SEDAT
23.01.2011, 01:48
tamam tamam Umut Barosdan Niangdan Millerden ve Almeidadan daha iyi çççççççççççç

- Gülüncek ne var bunda şimdi :cool:
- Öyle yada böyle bu adam oyuncumuz , destek olun destek köstek değil...

Fanatik34
- Bu stad'da bir lanet mi var mistik bişeymi var anlamadım , arkadaş insan bir tane kırılma maçını kazanamazmı , taraftarlık bişey yok...Hangi kirilma macini diye sorsam?

Bu sezon 6 puanlik hicbir maci kaybetmedik, hatta berabere bile kalmadik!!!

lazibere
Çok rahat kazanacağımız bir maçı 10 dakka kötü oynadık. gol yedik ve baskı sonucunda maça konsantre olamayan oyuncularımızın ayaklarının bir birne dolanması sonucu beraberlikle tamamladık...

One geçtiğimiz bir maçta net pozisyonlarda golu blamayarak puan kaybetmek üzücü, yoksa takımın ınancı ve mucadeelsi ileilgili sorunumuz yok..

Ama şunu belirtmekte faya var, Bu kadar ahenklli ve çok zor durumda kalmasına rağmen, hala doldur boşalt oynamadan ve ayağa paslarla gol aramasını alkışladım, bu benı takımın panık havasına girmeden devam edeceğinin bir gösteresiydi..

Maalesef butun iyi niyetine rağmen '''çok iyi bir golcu alsak ve sıkıştığımız yerde maça girmiş olsaydı''

Bu açıdan bakınca da üzülüyorum..

Sahada çok fazla tp kaybı yapmasına rağmen, sürünen Jaja yı oyunda tutmak istemesinin tek nedeni, Umut ve Burak son vuruşlarındakı yeteneklerini kapatmak içindir, yoksa Jaja nın o haline kımse katlanmazdı, Aldığımız forvet 3 hafta sonunda 10 dakka biel oynamalıydı.. Bilmiyorum, kafam karışık, Burak ve Umut son vuruş konusunda daha ciddi olmalı

Yattara'nın al da at dercesine yaptığı ortayı kaleye tuturamayan
Veya onune aldığı topu kalye gönderemeyen Burak

Bu kadar fırsatı cömertçe harcarsa burda sıkıntı doğar. İkinci devre maçları daha sert ve kapalı sovunmalarda oynanacak bu açıdan onların daha iyi olması lazım ve yakaladığını atacaksın bu kadar basit

Herşeye rağman

Antalya karşısında top yapmakta korkan ve ileri çıkacak gücü olmayan Fenerbahçe biizm rakibimiz bile olamaz.. Kımse üzülmesin, Bu takım hala lider ve İsterse puanlar eşit olsun bu yapılaır ile bizim önümüzde bile olamazlar..

İddaya girmek isteyen varsa girerim..

İkinci yarıda bile en çok puanı biz toplayacağız..

Bu ilk hafta olmaıs iyi oldu, bize ders olsun.. Skor avantajını elde edince sağlam ve daha oturaklı oynayarak tamamlamalıyız.

Emin Danışmaz
23.01.2011, 01:49
Tamam destek olacağız ama bizi bu kadar kahrettirmeleri hakmıdır.Kötü oynarsın eyvallah ama kötü koşamazsın arkadaş,az biraz gayret 10 galibiyet 2 beraberlik bizi ŞAMPİYON bu,bu kadar basit,maç kaybettiğimiz zaman gözüm dönüyor normale dönene kadar eve girmiyorum ki evdekiler negatif durumumdan etkilenmesinler kahrettiriyorlar beni.

.....
23.01.2011, 01:49

Kendi oyuncunu küçümse , küçük düşür bunu yapmaya devam et aferin sana.

Valla yazık billa yazık. Nasıl taraftarsınız bilmiyorum ki .

Yorum yapsak anlamazsınız yapmasak açık kollar saldırırsınız.

Vurulmuş ceylan yavrusuna saldıran sırtlanlar gibi Umut gol kaçırasıya saldırmaya başlıyorsunuz.

Ne denir ki size...

SEDAT
23.01.2011, 01:50
neyse ben yatıyorum arkadaşlar benim moralimi maç değil bu bizim futbolcuları haksızca eleştirenler bozdu bunu da söylemiş olayım.

- Bozma moralini Çağdaş kardeşim :) böyle kazalar olur ...

Arif Timurcioğlu
Çok moral bozucu bir gün ve şaka gibi bir maçtı. Kaçan onca pozisyonamı yanarsın 1 0 öndeyken adamların hatalar zinciriyle attığı golemi seç beğen al.

vse61
Arkadaşlar ben de maçtaydım. Aldık 1 ay önceden kombinemizi, uçak biletimizi düştük şampiyonluk yoluna.. ama beni en çok şaşırtan taraftarın bu kadar etkisiz ve isteksiz oluşuydu. Ben de maraton üst tribününde oturuyordum. Bir Allah kulu bağırmıyordu orada.. Aşağıda bağıran arkadaşlar vardı ama onların sesi bize bile gelmiyordu.. YAni bu taraftarla nasılşampiyonluğa oynuyacağız anlamadım.. Adamlar 14 puan gerideyken transfer yaptılar diye stadı yıkıyor.Biizim taraftar 2. yarının başladığını 5 dakika sonra farkediyor, ama iş futbolcusunu yuhlamaya gelince 5 saniye kaybetmiyor.

MAça gelinceadamlar başta çok kapandılar, ilk golü bulmamızın zor olduğunu düşünüyordum..Ama zor olanı yaptık, sonra ikinci gol için yeterlipozisyonları da bulduk ama sonuç alamadık. ama bu arada ankaragücü hiç pozisyonunu bozmadan, aynen kapanmaya devam ettiler.. Bence bizim hatamız da tam burda oldu.. Arkayı sağlam tutup topu onlara verecektik, hadi biraz açılın bakalım diyecektik...

Ben en çok Umutu'u beğendim.. Canlıizleyince insan daha bir rahat gorebiliyor. Burakla yattarnın basması gereken adamalra dahep umut bastı.. Adamlar da Burak solda oynarken sağdan, sağa geçince soldan gelmeye başladılar...

Kçtu geceyi daha da kotu yaapan bi de ankaraguclu taraftarlarla dolu uçakla Ankaraya gelmek oldu.. Offf offf....

SEDAT
23.01.2011, 01:51
Hangi kirilma macini diye sorsam?

Bu sezon 6 puanlik hicbir maci kaybetmedik, hatta berabere bile kalmadik!!!

- Ben Trabzonsporu seyrettiğimden beri , hangi birini diyeyim ki...

sezgin_61
23.01.2011, 01:52
Beyler şimdi herkes çıksın BARÇA maçını izlesin sakinleşin biraz adamlar nerden geliyo takip edemiyorum:DHerşey iyi olacak emin olun...

Fanatik34
23.01.2011, 01:52
Bu arada Umut´a laf atanlara...onu en agir elestirenlerin basinda gelenlerindenim!

Umut´a Teo öncesi ve sonrasi diye bir bakin, arastirin. Umut Bulut kapasitesinin en az %90´i ile oynayan bir oyuncu. Onu ileride yalniz oynatirsan stres altina sokarsin ve faydalanamzsin. Ama önüne bir adam alir oynatirsan sana mac kazandirir cünkü rahatlar, basit oynar, önü acik oynar.

SEDAT
23.01.2011, 01:53
- Gabriç'te kına yaksın , bizdeyken nazlanmaktan oynayamıyordu beyfendi ...

Emin Danışmaz
23.01.2011, 01:53
Herşeye rağman

Antalya karşısında top yapmakta korkan ve ileri çıkacak gücü olmayan Fenerbahçe biizm rakibimiz bile olamaz.. Kımse üzülmesin, Bu takım hala lider ve İsterse puanlar eşit olsun bu yapılaır ile bizim önümüzde bile olamazlar..

İddaya girmek isteyen varsa girerim..

İkinci yarıda bile en çok puanı biz toplayacağız..

Bu ilk hafta olmaıs iyi oldu, bize ders olsun.. Skor avantajını elde edince sağlam ve daha oturaklı oynayarak tamamlamalıyız.

Büyük maçların havası farklı olur kim ne derse desin hafta içi oynan kupa maçında izlediğim anakaragücünün de yürüyecek hali yoktu gel sen bugün ki maça bak bizim bütün pas trafiğimizi kesip oyunda üstünlük dahi elde ettiler,bizim takım gözümü korkuttu,

Fanatik34
23.01.2011, 01:54
- Ben Trabzonsporu seyrettiğimden beri , hangi birini diyeyim ki...Ben bu sezondan bahsediyorum..evvelini bende biliyorum.
Bugün 42 puan topladiysak, zorlu bircok maci kazandigimiz icindir. Hangi sezon ligin bir yarisinda 3 derbiyide bir anda kazandik?

Full HD
23.01.2011, 01:54
Bursadan ses cikmiyor.FBden korkacagimiza Bursadan korkalim.Adamlar caktirmadan lider olup son haftada zili calip hey bakin lider olduk derler ve bizim haberimiz bile olmaz.

Saat gece vakti sinirden uyku girmiyor gözüme bugün hayal kirikligina ugradim tmm olabilir böyle seyler fakat insan genede üzülüyor be renktaslar.

Sefer A.
23.01.2011, 01:55
En iyi savunma hücumda başlar desek daha doğru.:)

Zaten hoca da Sezer'i alıp üçleyecekti orta sahayı,skoru korumayı düşünüyordu,golü yedik değişiklik de daha sonra oldu.

Skoru yakalayıp üzerine yattığımız maçlar bizim en rahat maçlarımızdı.Bursa'ya iki tane salladık on beş dakikada sonra verdik topu onlara.
En iyi kaleci bizde,en iyi takım savunmayı yapan biziz,üstüne en iyi kontraya çıkan da biziz.Ankaragücü'nü çok fazla gözümüzde küçülttük maçta.Önde olduğumuz halde olan gücümüzle saldırdık.Tamam rahatlamak için ikinciyi de at ama 40 dakika uğraştık olmadı,son yarım saat de yatmalıydık işte.

Olsaydı,gitseydi,vursaydı,tutsaydı...Gitti iki puan

aslinda dogru da bir tespit yapmissin :) ama o zaman rakip bursa, 0-2 yeniyorduk, ve disarida oynuyorduk, simdi ise kiçi kirik ankaragucu, ve içeride ve 1-0 ^^ =)

her neyse, haftaya fener, umidim pek yok, yenilmeyiz herhalde ama yener miyiz ? sanmiyorum, hakem makem bsey olur galip çikartmazlar bizi oradan

Chiko
23.01.2011, 01:56
Mustafa Denizli: Burada şanssız bir şey var. Umut yardımcı hakemi kapatıyor. İkisi de orada ne olduğunu bilmiyor. Neredeyse Ankaragücü futbolcusuyla aynı hizada. Hakem hareket etmiyor. Şu pozisyonu göremez. Çok profesyonel bir faul ama penaltı.

SEDAT
23.01.2011, 01:56
- Engin'e caz yapanlar herhalde bazı şeyleri anlamışlardır artık ...

ErtuGrul
23.01.2011, 01:58
En yakin rakibimizin 6 puan onundeyiz suan, kaybedilen iki puan var ama kazanilanda 1 puan var..herseyde bir hayr vardir kazandigimiz 1 puan bizi sampiyon yapacak belkide...olumsuz mesajlar yazmak , takima ve size ne kazandiriyor?..Isliklanan Burak ve kazma denilen Umut attiklari gollerle bu takimi sampiyon yapacaklar..en kotu gunumuz boyle olsun, en kotu gunumuzde bile en yakin rakibin 6 puan onundeysek, bize bu takimi alkislamaktan baska birsey dusmez.

Chiko
23.01.2011, 01:58
Bursadan ses cikmiyor.FBden korkacagimiza Bursadan korkalim.Adamlar caktirmadan lider olup son haftada zili calip hey bakin lider olduk derler ve bizim haberimiz bile olmaz.

Saat gece vakti sinirden uyku girmiyor gözüme bugün hayal kirikligina ugradim tmm olabilir böyle seyler fakat insan genede üzülüyor be renktaslar.
Cok dogru bir tespit.
Biz FB ile rekabet'e girecegiz, Bursanin isine yaricak bu. Lider olmak ne büyük bir baski be. Biz bile rahat olamiyoruz, oyuncular ve hoca napiyordur?

lazibere
23.01.2011, 02:01
Teofilo ne zaman kaçtı? En az 2 ay önce. Yani devre arası forvet transferi yapılacağı 2 ay önceden belliydi. İsmi tartışmasız bir forvet bu kadar sürede nasıl bulunamadı? Pawel madem alındı acaba Umut'un yerine oynayacak mı? Eğer oynayacaksa beklemesine ne gerek var? Çok fazla soru havada kaldı malesef :(

işler iyi giderken bunlar konuşulmaz ama biraz sırıttımı ayyuka çıkar..

beşiktaş forvet aldı ılk maçta oynadı.
galata aldıklarını hep oynattı
bursa lig ıkıncısı aldığı fovet milleri bu maçta oynatacak.

biz de oyuncu aldık.. daha kulbeye ınemediler...kaç maç geçti 5 maç??

****Berbare giden maçta, maçı almak içinpozisyonların varken, maalesef rüske edip yedekten sahaya 2. bir forvet sokamıyorsan ve Çok kötü oynayan Jaja nın ayak içi plasesine güvenerek oyunda tutmak ve hala orta sahaya oyuncu almak zorunda kalmak düşündürücü???

türkiyem61
vayy iyi gün taraftarlari hemen cikti ortaya :)

.....
İsteyince olmayanları görürler bize gelince olanları görmezler.

Neyse hayırlısı!...

Fanatik34
23.01.2011, 02:02
Mustafa Denizli: Burada şanssız bir şey var. Umut yardımcı hakemi kapatıyor. İkisi de orada ne olduğunu bilmiyor. Neredeyse Ankaragücü futbolcusuyla aynı hizada. Hakem hareket etmiyor. Şu pozisyonu göremez. Çok profesyonel bir faul ama penaltı.Adam hem vücudu hemde koluyla resmen Umut´un dengesini bozuyor ve o kolu göremeyen hakemde ben artniyet ararim, özellikle yan hakemde! Bu pozisyonu biz konusmayalim ama Medya´da konusulmali..o sayede FB macinda herhangi bir hakem hatasi ile maci kaybetmemiz olanaksizlasir!

Aslinda macsonu Senol Hoca´nin bu penaltiyla ilgili konusmasini isterdim..en azindan sunu demeliydi. Ligin ilkyarisinin sonu itibariyla kazandigimiz penaltilar hakkinda düsüncemi ifade ettim. Bugün verilmeyen bir penaltimiz var! hakem arkadaslarimiz görememis olabilirler ama devrearasi itibariyla hakemler hakkinda konusan ve eger bu yüzden bugün hakem arkadisimiz etki altinda kalarak bu penaltiyi verememisse bu dogru degildir! Biz Adaletin tecellisinde hep variz ve bunu etkilemeye calisan herkes en agir sekilde cezalandirilmalidir. Yoksa kimse Fairplay gibi seyler beklemesin. Biz sahada futbolumuzu oynamaya calisiyoruz. Lig yarisinda 18 takim var ve bu yarisin sonunda tek takim sampiyon olacak. Olamayanlar, sapkasini önüne koyup düsünecekler...vs vs vs

İsa
23.01.2011, 02:03
Görülmesi gereken en önemli eksik takımın çok çabuk oyundan düşmesiydi.Oyunun hiçbir bölümünde ciddi tempo yapmadan maçı bitirdik.İnşallah devre arasında bişeyler eksik kalmamıştır...

Sefer A.
23.01.2011, 02:03
işler iyi giderken bunlar konuşulmaz ama biraz sırıttımı ayyuka çıkar..

beşiktaş forvet aldı ılk maçta oynadı.
galata aldıklarını hep oynattı
bursa lig ıkıncısı aldığı fovet milleri bu maçta oynatacak.

biz de oyuncu aldık.. daha kulbeye ınemediler...kaç maç geçti 5 maç??

****Berbare giden maçta, maçı almak içinpozisyonların varken, maalesef rüske edip yedekten sahaya 2. bir forvet sokamıyorsan ve Çok kötü oynayan Jaja nın ayak içi plasesine güvenerek oyunda tutmak ve hala orta sahaya oyuncu almak zorunda kalmak düşündürücü???

katiliyorum, Jaja'yi çok begensemde bugun kotuydu ve 70.dk gibi çikmaliydi... golcu Brozek'in yedek bile olmamasi çok çok saçmaydi

Onur Akyüz
23.01.2011, 02:05
Arkadaş bir insan kaleciyi geçtikten sonra,

kafasını kaldırıp boş kaleye bakıp nasıl 1m auta atar topu?

orada koptu benim film!

Ne diyim sana Umut canın sağolsun.

Engin sende boka püsüre kart görme vicdansız!

Lazımsın işte bize..!!

Full HD
23.01.2011, 02:06
Cok dogru bir tespit.
Biz FB ile rekabet'e girecegiz, Bursanin isine yaricak bu. Lider olmak ne büyük bir baski be. Biz bile rahat olamiyoruz, oyuncular ve hoca napiyordur?

Oyuncular tabiki heyecanlidirlar ve ben taraftar olarak kimseyi suclamiyorum.Olanlara üzülüyorum.Suclu yok kime kizayim? kizilacak birisi yok insan ister istemez dahada bunalima giriyor.:D

Emre Çömez
23.01.2011, 02:07
Arkadaş bir insan kaleciyi geçtikten sonra,

kafasını kaldırıp boş kaleye bakıp nasıl 1m auta atar topu?

orada koptu benim film!

Ne diyim sana Umut canın sağolsun.

Engin sende boka püsüre kart görme vicdansız!

Lazımsın işte bize..!!

abi çok acele etti sanki ya :S beklese 1-2 saniye atardı:o

FC-ST-PAULI-61
23.01.2011, 02:09
Neyse Bursa yarin Konyayi yenemez bence.Grajcar bitirir bursayi,gerci bu Konya 15 tane Oyuncu gönderdi belkide Grajcari bilmiyorum

lazibere
23.01.2011, 02:10
Gol atamadığı için yuhlanan bir oyuncunun birdaha maçta daha iyi oynayacağını düşünen sığ kafalı bir taraftarımız var maalesef..
İlk yarı boyunca harıka işler çıkartan bir oyuncu oynadığı birkötü maçla yuhalanacaksa '' ne yapsma yaranamıyorum deyip, iyi oynak ile kötü oynamak arasında kalacağını düşünemez..

Bu zihniyetteki taraftarımız şampiyonluğu asla hak etmiyor.. Ve lütfen stada gelmesinler... Ben utanıyorum

Her daim bizim taraftara '' bunlar hamsi beyinli muamelesini yaptırmayın ulannnnnnn...Adamlar bizi bizden iyi tanıyorlar, bunlar asla iyilik bilmez, bunlar bir kötü sonuçla oyuncusuna ana avrat küfreder dedirtmeyin ulannnnnnn.. biraz zeki olun.... biraz akıllı olun... Bırakın bu angutluğu

ESER
23.01.2011, 02:11

kameralar cekiyor . neyse ....

Onur Akyüz
23.01.2011, 02:12
Hoca Sezer'i Jaja'nın yerine alıp ortayı 3leyecekti bence,

ama şans işte hiç bize gülmez bu meret!

sestak'ın önüne düştü top oraya buraya çarpıp,içine tüküreyim ben bu şansın!

Ama biz bu feneri burda maymun etmezsek bişey bilmiyorum,

görücez bakalım aykut efendi irdeler durursun ondan sonra!

pislikler devre arası zırladılar daha ilk maç 1 penaltı güme gitti!

Olsun 1 haftanız kaldı fişinizi çekicez!!

memmedaga
23.01.2011, 02:14
bu mac takke dustu..gorunen nedir bilmiyorum ama bizi uzdu,Manisa Eskisehir maclari dahil bir seyler vardi ortada ikinci yari ilk 10dktan sonra ilk defa takim bu kadar kotu oynadi. Senol hocamin degisiklikleri standart,hep ayni dakikalarda hep ayni tip oyunculari sokuyor oyuna,acaba 85'te oyuncu degisikligi yapilirmi skoru korumayami calisiyoruz nedir? Mehmet Cakirda oyuna isinamadan mac bitti.
Burak sag acik veya sol acik oyuncusu degil acik veren defanslara bir nebze etkili oluyor ama kapali defanslara karsi sadece kendini yuhalatmis oluyor.Gol bolgesine yakin olursa belki ise yarar.Sadri baskanimiz iki tane takimimiz var dedi oyuna giren oyuncu Sezer!!

Taraftarimiz evlere senlik sampiyonluga yuruyecegiz bu taraftarla!(orada bulunup cani gonulden destek verenleri tenzih ederim)

Yani dostlar erken havaya girdik galiba.

Umut sana sahip ciktigimiz zaman bizi hayal kirikligina ugratiyorsun.

eminbayram
23.01.2011, 02:14
Bakıyorumda ligin tartışmasız en iyi futbol oynayan takımı,puan farkı,şampiyonluk hayali vs. bir beraberlikle yerle bir edilmiş durumda.Karamsar olmak için bahane arıyormuşuz meğer.

memmedaga
23.01.2011, 02:15
- Engin'e caz yapanlar herhalde bazı şeyleri anlamışlardır artık ...

Hakikaten Engin Buragin yerine oynasaydi beraberlik mucize olurdu diye dusunuyorum...

Kıvanç Çuvalcı
23.01.2011, 02:17
Hani bir laf var ya sussam gonlum razi degil,konussam caresi yok bizimki de o hesap artik iyice.destek diyecez,akilli olun diyecez,yapmayin yaziktir diyecez yine anlatamiycaz yine anlamiycaklar yine anlamiycaklar.Allah size akil fikir versin diyorum baska bir sey diyemiyorum artik.

Onur Akyüz
23.01.2011, 02:18
abi çok acele etti sanki ya :S beklese 1-2 saniye atardı:o

iyi ya işte kaleye öyle bakan adam nezaman vuracağını da hesap etmezmi?

Neyse bakalım,haftaya yazar umarım.

ESER
23.01.2011, 02:18
Bakıyorumda ligin tartışmasız en iyi futbol oynayan takımı,puan farkı,şampiyonluk hayali vs. bir beraberlikle yerle bir edilmiş durumda.Karamsar olmak için bahane arıyormuşuz meğer.

Trabzonspor taraftarinin kendi topuguna sIKmasi olayi bu oluyor iste,..
durumdan vazife cikarmak lazim,,
ben demistim demek lazim,,
biz olamayiz diye zehiri vermek lazim..
futbolcuya sovmek lazim..
hocaya giydirmek lazim..

Gecekondu_Erkan
23.01.2011, 02:22
Ligin En Dengesiz Takımıyız Fenere Cimboma 4 Atıp Ertesi Haftalar Karabükle Bursadan 5 Yedik.. Bu Hafta trabzon Gibi Bi takımdan Puan aldık Haftaya Manisaya Yeniliriz Velhasıl Dengesiz mi Dengesiz Bi Takımız Ama Trabzonlu Arkadaşlar Kardeşler Hiç bize Kızmasın Fenerede Bursayada Beşiktaşada Çelme Takacaz İnşallah...

Şu Maç Hakkında Söylenecek Pek Fazla Bişey Yok Fakat Başkanınız Sadri Şener Bu Saatten Sonra Kendi Bacağımıza Sıkmazsak Bizi Kimse Durduramaz Dediydi Gerçekten Öyle Taraftar Olarak Tribün Olarak Ciddi Ciddi Çok Baskı Yapıyosunuz Futbolcu Üstünde Belki Siz İçinde Olduğunuz İçin Kendinizi Haklı Görebilirsiniz Ama Cidden Öyle Değil Bugün Burağın Islıklanması Falan Hedefe Giden Bi Şehir İçin Yalnıştı Nacizane Fikrim İlk Maçta Burağın Gönlünün Alınması Trabzonun Bugün Buralarda Olmasının En Büyük Sebebi Takım Olmasıdır Takım Oyunu Oynamasıdır Ama Bu Maç Burak Haftaya umut Diğer Haftalar Ahmet Mehmet Islıklanırsa Hak Verirsinizki Bu Takım Olgusu Yıkılır...

Trabzonsporun Bana Göre En Büyük Rakibi Kendi Camiasıdır Eğer Bugünki Gibi Tribünler Baskı Yapmazsa Bu Takım Vallahada Billahada Lig Tarihinin en Rahat Şampiyonluğunu Kazanır 5 6 Hafta Kala Şampiyonluğunu Garantiler...

Sanane Diyebilirsiniz Belki Ama.. Bizler Anadolu Tribüncüleri Olarak Her Sene Başlarken Biz Olamazsak Trabzon Olsun Diyen İnsanlarız O Yüzden Trabzonu Eleştirme Hakkınıda Destekleme Hakkınıda O Camianın İçinde Olmasakda O Camiaya Gönül Vermesekde Kendimizde Buluyoruz..

Trabzon Sokaklarında Bizlere Hoşgeldin Diyen Tüm Trabzonlu Abi Kardeşlerimize..

Derneğinde Bizleri Misafir Eden Trabzonlu Gençler Grubu Üyelerine Sonsuz Teşekkürler...

İnşallah Herşey İstediğiniz Gibi Olur Ama Bu Sizin Elinizde Bu Takımı Şampiyon Yapmakta Şampiyonluktan Etmekte Trabzon Şehrinin Elinde Bençe Biraz Dikkat Edilmesi Gerekir Kalan Maçlarınızda Sonsuz Başarılar...

ugere
23.01.2011, 02:25
yola devam !!

atomania
23.01.2011, 02:26
pres yoktu pres yok. Ilk yari maclarda cok erken goller atmistik pres yaparak ama bugün hic pres yapmadik. Cok kosmadan galibiyet olmaz ne kadar basin ve taraftarlar oyunculari havalara cikarsalar bile, futbolcunun ayagi yere basmasi lazim. Hazirlik maclarda iyi gitti ve bizimkiler artik kendiliyinden basari gelir diye düsündü. Ölümüne oynaman lazim ve her mac öyle olmasi lazim. Ben olsam Engin Baytari yedek kulübüne alirdim, cezali olsa bile takim elbiseyle disardin belki bir elektrik verirdi sahaya.

Mustafa
23.01.2011, 02:27
Ligin En Dengesiz Takımıyız Fenere Cimboma 4 Atıp Ertesi Haftalar Karabükle Bursadan 5 Yedik.. Bu Hafta trabzon Gibi Bi takımdan Puan aldık Haftaya Manisaya Yeniliriz Velhasıl Dengesiz mi Dengesiz Bi Takımız Ama Trabzonlu Arkadaşlar Kardeşler Hiç bize Kızmasın Fenerede Bursayada Beşiktaşada Çelme Takacaz İnşallah...

Şu Maç Hakkında Söylenecek Pek Fazla Bişey Yok Fakat Başkanınız Sadri Şener Bu Saatten Sonra Kendi Bacağımıza Sıkmazsak Bizi Kimse Durduramaz Dediydi Gerçekten Öyle Taraftar Olarak Tribün Olarak Ciddi Ciddi Çok Baskı Yapıyosunuz Futbolcu Üstünde Belki Siz İçinde Olduğunuz İçin Kendinizi Haklı Görebilirsiniz Ama Cidden Öyle Değil Bugün Burağın Islıklanması Falan Hedefe Giden Bi Şehir İçin Yalnıştı Nacizane Fikrim İlk Maçta Burağın Gönlünün Alınması Trabzonun Bugün Buralarda Olmasının En Büyük Sebebi Takım Olmasıdır Takım Oyunu Oynamasıdır Ama Bu Maç Burak Haftaya umut Diğer Haftalar Ahmet Mehmet Islıklanırsa Hak Verirsinizki Bu Takım Olgusu Yıkılır...

Trabzonsporun Bana Göre En Büyük Rakibi Kendi Camiasıdır Eğer Bugünki Gibi Tribünler Baskı Yapmazsa Bu Takım Vallahada Billahada Lig Tarihinin en Rahat Şampiyonluğunu Kazanır 5 6 Hafta Kala Şampiyonluğunu Garantiler...

Sanane Diyebilirsiniz Belki Ama.. Bizler Anadolu Tribüncüleri Olarak Her Sene Başlarken Biz Olamazsak Trabzon Olsun Diyen İnsanlarız O Yüzden Trabzonu Eleştirme Hakkınıda Destekleme Hakkınıda O Camianın İçinde Olmasakda O Camiaya Gönül Vermesekde Kendimizde Buluyoruz..

Derneğinde Bizleri Misafir Eden Trabzonlu Gençler Grubu Üyelerine Sonsuz Teşekkürler...

İnşallah Herşey İstediğiniz Gibi Olur Ama Bu Sizin Elinizde Bu Takımı Şampiyon Yapmakta Şampiyonluktan Etmekte Trabzon Şehrinin Elinde Bençe Biraz Dikkat Edilmesi Gerekir Kalan Maçlarınızda Sonsuz Başarılar...

Erkan güzel yorumların için sağolasın.Ankaragücü'nün diğer takımlarada çelme takacağına inanıyorum canı gönülden.

şahinler61
23.01.2011, 02:28
evet aykut efendinin isteğini geri çevirmediler!..artık bu takıma penaltı falan çalınmaz ceza sahasında futbolcumuz öldürülürse falan belki penaltı alırız..hakemler doğramaya başladı arkadaşlar uyanık olmak lazım..hayırlısı olsun..

ESER
23.01.2011, 02:29
eyvallah gecekoncu. ankaragucune neden kizalim. her takim cikip kendi formasi icin mucadele edecek sahaya ciktiginda. kazanilamayan macta rakibe dil uzatmak sadece acizliktir. ankaragucu bugun oyunu cirkislestirme pesinde kosmadi yerde dumenden yatip kivranmadi. cikti topunu oynadi ve puan aldi.

Onur Akyüz
23.01.2011, 02:29
Ankaragüçlü arkadaş bizde aynı şeyleri anlatmaya çalışıyoruz işte,

maç boyu çekirdek ye,üzerinde kazak mont otur asker bavulu gibi,ne forma ne atkı,

hadi şefaatinizden geçtik tut birde en çok katkı yapan topçunu yuhala..!

Mezarımızdan taş çalmasalar yeter ama kulübün sahipleri onlar bekliyoruz bu devran döner diye.

Y-DRMS
23.01.2011, 02:31
Olur böyle yol kazaları bi kaşık suda adam boğmaya gerek yok o futbolcuları ıslıklayanlara bir şey demek istemiyorum kolaysa çıkın siz oynayın onlar TRABZONSPOR için bugüne kadar ellerinden gelenin en iyisini yaptılar yine yapacaklar bırakalım eleştirileri ıslıklamaları sezon sonunda yapalım illaki hayıflanacaksak bunu futbolculara takıma yansıtmadan yapalım girin evinizde odaya üzülün :d

Y-DRMS
23.01.2011, 02:32
Fenevbahçe bu hafta işin çok zor bizim uşaklar bu dakikadan sonra inanılmaz oynayacaklar sizleri kadıköyde yenmek farz oldu

Full HD
23.01.2011, 02:36
Iyi gün kötü gün taraftari yok bizde kendimizi kandirmayalim.Biz Trabzonu tutariz ve taraftar sinirinden yanlis yapti eminimki simdi pismandirlar.O taraftar Trabzonu sadece iyi günlerinde tutsaydi onca sene ve hele hele 96dan sonra Trabzonspor lan yatip Trabzonlan kalkmazdilar.Trabzon icin kavga edip ve her yerde inanin her yerde Trabzonu ve Trabzonsporu korumazdilar.Yanlis bile olsa Trabzonsporu asla kücük düsürmezler ve gururlan Trabzonspor derler.Trabzon bir asktir adamlar Trabzondan baska birsey düsünmüyorlar ve böyle maclardan sonra en az üc gün kendine gelemiyorlar.Kolaymidir böyle büyük sevdalan yatip kalkmak? Asiklar hicmi kavga etmez? Ne derseniz diyin her yerde kendi rakamini yani 61 yazip veya plakalara yazdiranlar ve birisi o rakam ne demektir diyince gururlan Trabzondur/Trabzonspordur abi diyen taraftarlar asla iyi gün taraftari olamaz.

Dogrudur taraftar yanlis yapmis olabilir fakat bu taraftari okadar kötülememiz dogru degil.Senol hocamizlan taraftarda düzelmeye basladi ve dahada iyi olacak.Yatip kalkip dua edelim! Bi kac sene önceki taraftari hatirlayin ve bugünkünlen kiyaslayin.

TAMTÜRK61
23.01.2011, 02:41
Bu kötü oldu, elimizdeki puan verdik. Çok üzüldük. Bir maçlaı yıkılmayız. Bu bize ders olsun, bundan sonra daha çok dikkat etmeliyiz..

leavemealone
Bence kötü olan bugün 2 puan kaybetmemiz degil..
Febeye umut verip kazalen haftaya yenildigimizde farkin 4 e inecegi..
Haftaya kesin ama kesin en az beraberlik cikmali..

Faruk BERBER
Dogrudur taraftar yanlis yapmis olabilir fakat bu taraftari okadar kötülememiz dogru degil.Senol hocamizlan taraftarda düzelmeye basladi ve dahada iyi olacak.Yatip kalkip dua edelim! Bi kac sene önceki taraftari hatirlayin ve bugünkünlen kiyaslayin.

Ben pek fark göremiyorum . Acayip uyuz oldum şu yuhlama işine . Akıl sır erdiremiyorum . Takım 128 gündür yenilmiyor sen stada 15 bin kişi gidiyosun , adamı yuhluyosun . Anlamıyorum , kimse de anlatamaz .Bunun izahı yok .

Allah yardımcımız olsun , acaba haftaya fenere yenilirsek havaalanında yumurta felan atılır mı futbolculara ?

ESER
23.01.2011, 02:49
Iyi gün kötü gün taraftari yok bizde kendimizi kandirmayalim.Biz Trabzonu tutariz ve taraftar sinirinden yanlis yapti eminimki simdi pismandirlar.O taraftar Trabzonu sadece iyi günlerinde tutsaydi onca sene ve hele hele 96dan sonra Trabzonspor lan yatip Trabzonlan kalkmazdilar.Trabzon icin kavga edip ve her yerde inanin her yerde Trabzonu ve Trabzonsporu korumazdilar.Yanlis bile olsa Trabzonsporu asla kücük düsürmezler ve gururlan Trabzonspor derler.Trabzon bir asktir adamlar Trabzondan baska birsey düsünmüyorlar ve böyle maclardan sonra en az üc gün kendine gelemiyorlar.Kolaymidir böyle büyük sevdalan yatip kalkmak? Asiklar hicmi kavga etmez? Ne derseniz diyin her yerde kendi rakamini yani 61 yazip veya plakalara yazdiranlar ve birisi o rakam ne demektir diyince gururlan Trabzondur/Trabzonspordur abi diyen taraftarlar asla iyi gün taraftari olamaz.

sevgi tek basina yetmiyor renkdas. tribunlerin hali bugun icler acisiydi. ortadaki baska bagiriyor kalearkasindaki baska. birisi musterek tezahurat girisimine kalkisir oteki karsilik vermez.. futbolcu iki gol kacirir hemen bir homurtu yuhalama.. nedir yani ? noluyoruz? bu taraftar bundan sonra sizin heykelinizi dikecegiz bu sehre dese dursa bu tutarsiz tavri ile o futbolculari atesleyebilir mi? bugun yuhalanan adam bu takim icin onca gol atmis. bu takim sadece bir kez yenilmis. ve puan kaybettigi takimda yillarin ankaragucusu. kaldiki haftaya dahi yenilse bu takim lider yahu.. bu neyin ofkesi , neyin panigi..? seviyoruz amenna da severken de oldurmeyelim be renkdas.

ESER
23.01.2011, 02:51
insallah duyarli bir gurup taraftar tesislere gider de oyuncularin gonlunu alirlar.

Full HD
23.01.2011, 02:54
Ben pek fark göremiyorum . Acayip uyuz oldum şu yuhlama işine . Akıl sır erdiremiyorum . Takım 128 gündür yenilmiyor sen stada 15 bin kişi gidiyosun , adamı yuhluyosun . Anlamıyorum , kimse de anlatamaz .Bunun izahı yok .

Allah yardımcımız olsun , acaba haftaya fenere yenilirsek havaalanında yumurta felan atılır mı futbolculara ?

Ne yumurtasi sacmalama lütfen.Takim 128 gündür yenilmiyor ve 15bin demeki ki bukadar oluyormus.Bu düsün üc dört maci arka arkaya yenildigimizde kac kisi gelir?

Biz bile televizyonun önünde kendimizi tutamayip küfür ediyorsak stad da kiler nasil tutsun kendilerini.Tabiki yanlis yaptilar fakat onlara iyi gün taraftari demek büyük bir küfür olur!

Daha dün bütün stad umuta söverken birden o küfürleri duyamaz oldum.Demek ki taraftar senol hocalan dogru yolda yat kalk dua et ve en azindan taraftari azda olsa anlamaya calis.Onlarin cinden ne gectiklerini sen taraftar olarak iyi bilmen lazim.

yatara
23.01.2011, 03:00
bu beraberlik bence iyi gelecek takima simdi daha cok calisacaklar ve ayaklar gene yere saglam basacak

Dortmundun Kalecisi Roman Weidenfeller bugün dormtund 1-1 berabere kaldi ve aynen sunu dedi

"Her Maci Kazanamasin"

Full HD
23.01.2011, 03:02
sevgi tek basina yetmiyor renkdas. tribunlerin hali bugun icler acisiydi. ortadaki baska bagiriyor kalearkasindaki baska. birisi musterek tezahurat girisimine kalkisir oteki karsilik vermez.. futbolcu iki gol kacirir hemen bir homurtu yuhalama.. nedir yani ? noluyoruz? bu taraftar bundan sonra sizin heykelinizi dikecegiz bu sehre dese dursa bu tutarsiz tavri ile o futbolculari atesleyebilir mi? bugun yuhalanan adam bu takim icin onca gol atmis. bu takim sadece bir kez yenilmis. ve puan kaybettigi takimda yillarin ankaragucusu. kaldiki haftaya dahi yenilse bu takim lider yahu.. bu neyin ofkesi , neyin panigi..? seviyoruz amenna da severken de oldurmeyelim be renkdas.

En azindan taraftar birsey yapmaya calisiyor.Eskiden yuhlamadan baska birsey duyamiyorduk fakat senol hocamizlan beraber azda olsa bi düzelme var.Yeterlimi tabiki yeterli degil fakat burda sabah aksam taraftara saymakta dogru degil.Yokmu mesela BMNnin o guruplara kontagi?

Gidelim konusalim cokmu zor? Biz yurt disinda olduguuz icin belki bunlardan pek haberdar degiliz.

Senin bilgin varsa bi kisaca anlat lütfen.O guruplarin cekememezlikleri dedir?

peja
23.01.2011, 03:03

Güzel yazın için teşekkürler Gecekondu_Erkan
Maç bittiğinden bu yana aklımda hep bu var ve sinirden ne yapacağımı şaşırıyorum.Nasıl bir taraftarlıktır bu her köşede bir grup kendileri çalıp kendileri oynuyorlar diğerleride çekirdek çitletip yeri geldiğinde futbolcularımıza sövüyorlar.
Hakaret etmek geliyor içimden ama tutuyorum kendımı o kafaların içinde nasıl bir beyin taşıyorlarda ilkyarıyı onca puan farkıyla lider bitirmiş bir takımın oyuncusunu maç 1-1 diye çıkarken yuhluyolar.Yarın umuta sonra serkana egemene falanda bunları yaparlar ve bu futbolcular bundan sonra takıma faydası olmazsa şampiyonluk giderse bunun hesabını kim verecek? bunca sene şampiyonluk için çıldırıyoruz daha şampiyonluk görmedim bu kendını birşey sanan kuru kalabalık yüzünden yine şampiyonlukmu göremeyeceğim?
Destek olmayı beceremiyorsunuz bari susun kapatın çenenizi köstek olmayın!
Buna bir çare bulunsun yönetimmi yapar yoksa böyle bir iğrençliği yapan o koca tribünler vicdanları sızlarda birdaha maçamı gelmezler bilmiyorum ama buna bir çare bulunsun ya delircez sonunda.

lazibere
23.01.2011, 03:11
Futbolcuların böyle maçlardan sonra her zamankınden daha fazladesteğe ihtiyacı vardır..

İyi oynarlarken sadece attıkları gole sevinen o taraftarların, kötü oyun sonrası yuhlamayı tercih etmesı olağandır..

Biz sadece gol olduğunda neşelenen, ama işler kötu giderken yuhlayan taraftar istemiyoruz..

20 tane taraftar derneği var, onları şimdi yarın antremanda ellerınde çiçeklerle görmek isterım..Stadda birbirinizle yarışırken bu olayda kaçı ıdmanda olacak merak ediyorum

ESER
23.01.2011, 03:11
En azindan taraftar birsey yapmaya calisiyor.Eskiden yuhlamadan baska birsey duyamiyorduk fakat senol hocamizlan beraber azda olsa bi düzelme var.Yeterlimi tabiki yeterli degil fakat burda sabah aksam taraftara saymakta dogru degil.Yokmu mesela BMNnin o guruplara kontagi?

Gidelim konusalim cokmu zor? Biz yurt disinda olduguuz icin belki bunlardan pek haberdar degiliz.

Senin bilgin varsa bi kisaca anlat lütfen.O guruplarin cekememezlikleri dedir?

ben de yurtdisindayim :) cekememezlik var midir yokmudur bilemem ama bugun maci izlerken sahit oldugum olay birinin bagirdigina oteki bagirmiyor, birisi musterek tezahurata kalkisiyor oteki karsilik vermiyor vs., bu mikro guruplasma camiaya bence zarar veriyor. bu konuda herkesden once yonetimin birseyler yapmasi lazim. belli ki gruplar kendi kendilerine cozemiyorlar sorunu..taraftarin ortak bir durusa ihtiyaci var.

lazibere
23.01.2011, 03:12
Maalesef taraftarımızın maçı kazanmaya yönelik hiçbir çabası yok..

lazibere
23.01.2011, 03:15
Şenol hoca,
85 dakika burak'ı oyunda tuttuysan 5 dakka daha tut, yuhlatmak için adam çıkarma,,

son 5 dakkada giren adamın bir faydası olmaz...

Mehmet çakır 6 dakka oynayamaz mı???

neden hep 85????

Kaan
23.01.2011, 03:16
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1364.snc4/163631_187861384576000_126332284062244_602246_7382 125_n.jpg

:rolleyes:

lazibere
23.01.2011, 03:16
ben de yurtdisindayim :) cekememezlik var midir yokmudur bilemem ama bugun maci izlerken sahit oldugum olay birinin bagirdigina oteki bagirmiyor, birisi musterek tezahurata kalkisiyor oteki karsilik vermiyor vs., bu mikro guruplasma camiaya bence zarar veriyor. bu konuda herkesden once yonetimin birseyler yapmasi lazim. belli ki gruplar kendi kendilerine cozemiyorlar sorunu..taraftarin ortak bir durusa ihtiyaci var.

trıbunde yan yana oturan, ama 100 kişi şiddetle desteklerken, diğerlerı alkış bile yapmayab bir grup vardı dikkatinizi çektim??acayıp komıktı

FC-ST-PAULI-61
23.01.2011, 03:18
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1364.snc4/163631_187861384576000_126332284062244_602246_7382 125_n.jpg

Ne güzel bir Resim be Insallah Sezon Sonunda Kupayi kaldirir Büyük Kaptan .Rakiplerimiz zaten Futbol falan oynamiyor ama biz bukadar kolay Puan kaybetmemeliyiz kendi Sahamizda

Chiko
23.01.2011, 03:19

Müthis olmus.. :alkış::alkış:
Kaptan Yattara hee.. :)

Filak61
23.01.2011, 03:20
Ne yumurtasi sacmalama lütfen.Takim 128 gündür yenilmiyor ve 15bin demeki ki bukadar oluyormus.Bu düsün üc dört maci arka arkaya yenildigimizde kac kisi gelir?

Biz bile televizyonun önünde kendimizi tutamayip küfür ediyorsak stad da kiler nasil tutsun kendilerini.Tabiki yanlis yaptilar fakat onlara iyi gün taraftari demek büyük bir küfür olur!

Daha dün bütün stad umuta söverken birden o küfürleri duyamaz oldum.Demek ki taraftar senol hocalan dogru yolda yat kalk dua et ve en azindan taraftari azda olsa anlamaya calis.Onlarin cinden ne gectiklerini sen taraftar olarak iyi bilmen lazim.

Arkadasim taraftarin neyini anliayacam ben? Buraki cöplükten cikarip bu sezon en iyi futbolculardan birini kazandirdi bize ve sen gelip üc bes pas hatasi 2-3 pozisyon kacirdi diye git onu yuhala, avrupaya bakin biraz seyirciler oyuncu degisikliginde herzaman alkislayarak ugurlarlar ya onu birakinda Dortmund yillardir takimi kötü giderken her macta stad full cekiyordu, böyle taraftar olmaz kardesim adam gibi takimina sahip cikacaksan gelirsin yok degilse git evinde otur.

lazibere
23.01.2011, 03:21
Egemen bir an once düzelsın...
yedekte dahı olsa forvetimiz olsun..18 e giremeyen ara transfer istemiyorum
Jaja nın kendi kendine şımarık tavırlarına mudahale edilsin.
Yattara nın mılımetrık ortalarına adam gibi vurulsun
Cale'ye birisi yediğimiz butun gollerı onun kanadından geldiğini hatırlatsın.

Kiralık gönderdiğimiz oyuncularan yediğimiz gollerle puan kaybedilmeye son verilsin( ısacc gabriç)

Cihan_61
23.01.2011, 03:22
Bende Colmanin bugün yaptiklarindan sonra Avatarimi degistiriyim dedim :)

lazibere
23.01.2011, 03:23
Trabzonda yaşasam yarın idmana gider futbolcuları bağrımıza basmak için moral vermek için birşeyler yapardım.

Full HD
23.01.2011, 03:25
ben de yurtdisindayim :) cekememezlik var midir yokmudur bilemem ama bugun maci izlerken sahit oldugum olay birinin bagirdigina oteki bagirmiyor, birisi musterek tezahurata kalkisiyor oteki karsilik vermiyor vs., bu mikro guruplasma camiaya bence zarar veriyor. bu konuda herkesden once yonetimin birseyler yapmasi lazim. belli ki gruplar kendi kendilerine cozemiyorlar sorunu..bu kulubun ortak bir durusa ihtiyaci var.

Dogrudur bende gördüm.Belki adamlar utaniyor dedim icimden fakat gözünü seveyim abi yaninda 100-200kisi bagriyor sende onlardan cesaret alip bagrsan ne olur.Utanilacak birsey yok ki.En iyisi o gruplarin baslari bi toplanti yapsin.Bir Grup olduktan sonra o kisilere belli bir yer en iyisi maraton orta verilsinde bizde televizyonun önünde birsey görelim.

Taraftar takimi etkilememesi lazim.Deplasman gibi hava var zaten cik deplasmandaki gibi oyna.

Insallah cözeriz sorunlarimizi inaniyorumki guruplarin kenetlenmesi ve taraftarin 90dk boyunca bagirmasi icin bize birsey lazim.Oda Sampiyonluk!

ESER
23.01.2011, 03:27
trıbunde yan yana oturan, ama 100 kişi şiddetle desteklerken, diğerlerı alkış bile yapmayab bir grup vardı dikkatinizi çektim??acayıp komıktı

:) maratonun ortasindakiyse bahsettiginiz evet. 100-200 kisi zipliyor tezahurat ediyor sagi solu onu arkasinda tik yok.

tamam eyvallah atlayip ziplamak tarafimiza gore degil bari ingiliz modelini benimsesek :) iyi yapilan hareketlere topluca tepki versek, alkislasak futbolcuyu onure etsek fena mi olur yani..