PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

Canberk
22.01.2011, 19:26
Burası maç başlığı ve taraftarda bu başlığa dahildir.
Olayı bölmeye gerek yok.

ESER
22.01.2011, 19:26
Traktör ile stada dalasım var ..

ferguson goreve :)

SAMSUNLU60
22.01.2011, 19:27
ÖNERİ:

Gerçek Taraftarlar olarak takımımızı ziyaret edip, bilhassa Burak'dan ÖZÜR DİLENMELİDİR bu taraftar bozuntuları adına!

Ne dersiniz?

Buna öncülük edebilecek elbet birileri vardır orda....

GeZeGeN
Avni Akerde eskiden takim pozisyon kacirirken yada Korner kazanirken Trabzon Trabzon diye bagrilirdi o bile yok oldu :( sizce 61 dakika da yapilan Konfetiler takimi costuruyormu??? biz golü yedik taraftar 61 dakikayi kutluyor:(

batugol
oyuna konsantre değildik
inşallah gereken dersler çıkarılır

ESER
22.01.2011, 19:28
yeni stadyumda kosu pisti olmasin diyoruz ya , aslinda olmali:)

aksu29
22.01.2011, 19:28
ben anlamıyorum bır maç kaybedıldı dıye olurmu boyle tabıkı kayıplar olucak hem yenılmedık arkadaslar berabere kaldık her maçı kazanıcaz dıye bısey yok bıze bu puanları aldıranlarda bu oyuncular ne tepkısı bu anlamadım yakısmıyor arkadaslar

bahadır2561
22.01.2011, 19:29
Sezer oynayacagına Ceyhun oynasın barış oynasın ne var bu adamda anlamadım gitti. Saha kenarında görünce deli oluyorum

crazyman_61
daha 2. yarının ilk maçından protesto başladıysa vah halimize
hayırdır kümeye filan mı düştük?

kimyager
20 maçtır iyi oynayan takımı ve topçuları 1 maç kötüydüler diye yuhalayan taraftarın allah belasını versin.çok büyük moral vermiş oldular.

Mustafa Yılmaz.20
22.01.2011, 19:30
ÖNERİ:

Gerçek Taraftarlar olarak takımımızı ziyaret edip, bilhassa Burak'dan ÖZÜR DİLENMELİDİR bu taraftar bozuntuları adına!

Ne dersiniz?

Bencede. Trabzondaki arkadaşlar belki birşey yapabilir bu konuda. Böyle bi dönemde taraftar/futbolcular arasında bi burukluk bile olmaması lazım.

Travelair
ÖNERİ:

Ne dersiniz?

Spiker maç esnasında konuya açıklık getirdi. Küçük bir grup Burak'ı yuhlamaya kalkmış. Buna tepki gösteren bütün stadyum Burak'ı yuhlayanları yuhlamış

İlyas BAHADIR
Tek maça göre bunları yazmak anlamsız. Diğer maçlarımızı düşünürsen hep bu adamlarla oynadık istisnalar hariç hepte ortasahayı elimize geçirdik. Bugünkü maça gelirsek yattara ve burak bir arada oynadığında ne yattara geri geliyo nede burak solda etkili oluyo hal böyle oluncada ortasaha evlere şenlik oluyo birde böyle görmeye çalış.

yattara Allah var bugün (ve devre arsından beri) defansa da geldi ileri de cıktı, nitekim asisti de o yaptı, anlatmaya çalıştığım şu ortasaha düşt,üğü zamanlarda jajayı çıkardıgımız zaman oyuna sezer değil Kahlenberg veya annan veya abuzittin girmeli ki direnç atsın, karşındaki takım pis takım, görüyosun 2. yarı haldur huldur geliyolar neyse yapacak bişey yok artık kaybedilmiş çok fazla bişey de yok bu maç bize hiçbir maç oynanmadan kazaılmaz ilkesini hatırlattı iyi oldu manisa yenilgisi gi bi hayırlı görüyorum bu beraberliği herkes kendine gelecektir özellikle şenol güneş.. taratrafa sözüm çok da söylersem geri renge bürünürüm sadece allahlarından bulsunlar.

Asi Çaykaralı61
Sezer oynayacagına Ceyhun oynasın barış oynasın ne var bu adamda anlamadım gitti. Saha kenarında görünce deli oluyorum

Bence Sezer'in yerine Ceyhun daha da iyi olurdu

Yiğit SARI
22.01.2011, 19:32
Spiker maç esnasında konuya açıklık getirdi. Küçük bir grup Burak'ı yuhlamaya kalkmış. Buna tepki gösteren bütün stadyum Burak'ı yuhlayanları yuhlamış

Burak onu anlamayacakya durup

Gurpas
her şeyde bir hayır vardır diyelim. Ama Trabzondaki seyircileri de bu şampiyonluk yolunda en büyük rakip olarak grüyorum.

nesta61
herkez biseyler salliyor , siz gidin elinizdeki topcuyu kiralayin sonra gelsin sana gol atsin boyle bisey olmaz!!! ist takimlari verdikleri topculari kendilerine karsi oynattirmiyor! neden bu soruyu kendimize sorsak cok guzel olur!! sadri baskan senol hocam tebrikler.. ayrica umut buluta sasirmiyorum gol atamayinca gol atinca saskinlik yasiyorum ...

.....
22.01.2011, 19:33
yA ARKADAŞLAR BEN mARATONDAN'DAN İZLEDİM MAÇI 90 DAKİKA D BLOKTAYDIM inanın hiç kimsede çıt yok ses yok sadece deniz tarafı ve yol tarafı oda kafasına esen kafasına göre bağırıyor ben 2-3 arkadaşımla bağırıyorum herkes bakıyor bize böön böön neden bağırıyorsun diye ??? böle bir taraftar anlayışı olur mu ? herkes çekirdek çıtlatmaktan bişey ettiği yok yazık oluyor içim kan ağlıyor golü yiyince 3 kişi sesimizi nasıl duyuralım bağırmıyorlar zorlamı bağırtalım buna Ts yönetiminin acil bir çözüm bulması gerekli Avni Aker bedduvalıdır nedir birde buna deyinmek istiyorum Trabzonlu gençler kale arkasında ezan okunuyor ana avrat sövüyor maraton trübününe hiç kendi tyaraftarına söver mi insan bizlere ana bacı sövdüler ayiptir günahtılar bütün maratonun anasını avradını............... yazık günahtır böle taraftar olurmu o sırada maratonda delirdi nediyor diye bunlar onun hemen ertesinde Ankaragücü bizi yenmiş Bursanın yaltakçıları gidiyorlar oooo ankaragücü ankaragücü gibi tezahuratlarda bulunuyorlar terbiyem el vermiyor yoksa burdan onlara sövmesinide bilirdim bu kadar olmaz !!!!!!!!!!!! Kendimize gelelim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stad ilk 10 dakkadan sonra full doldu...
Maçtan önce kale arkası biletleri zaten bitmişti...
Şampiyonluğu çok istiyoruz kent olarak doğrudur...
Ama laf var icraat yok...
Mahalleye geldiğimde gene ilk duyduğum laf : "Yenildiniz hemi ?" Hem de sırıtarak kurulan bir cümle...

Başkanın maç öncesi açıklamaları;

Trabzonspor- Ankaragücü maçında stat dolacak mı?
Çok sevindirici bir haber veremeyeceğim. Kombinelerin dışında 6000 satılabilir biletimiz var. Buraya gelmeden önce baktım. Maça 3 saat kala 1945 tane bilet satılmış, hasılatı da 45 milyar lira. Bunu yorumunu Trabzon halkına bırakıyorum. Yorum yapmak istemiyorum.
Nedenini bilmiyorum. Doktora tezi gibi bir şey bu. Şampiyonluğu istiyoruz ama bilet satılmıyor. Nedenini bilemiyorum.

Aynen öyle...
Kimisi Ankaragücü'ne destek verdi, kimisi sövdü...
Farozluların arasında dövüş çıktı...
Sonra dışarda Farozlular ve Trabzonlu Gençler Trabzon Lisesi önünde birbirleri üzerlerine yürüdüler...
Dövüş çıkmamıştı ben ordan ayrılırken...
Bu kardeş kulüp lügatından nefret ediyorum!

Evet stadtaydım...
Burak'ın pozisyon kayıpları sebebi ile ısnıklandığını düşünüyorum...
Zira tribündeki taraftar neye tepki vereceğini şaşırıyor...
Kimi Şenol Güneş'e ana avrat sövüyor, kimisi Serkan'a şerefsiz diyor vs...

O cümleyi kuran aynı kişiler zaten takımın ilk yarıdaki oyunundan zevk alamayan futbol dehaları!
Mesele Trabzonspor olunca mangalda kül bırakmıyorlar...
Ama durum böyle olunca da...
İşte...

Aynen katılıyorum herkes maçı takmış biyerine herkes ayrı bir havada bazıları ankaragücüne kayıyor dümdüz kale arkası trabzonlu gençler'e hiç yakışmadı maraton trübüne sövüyor ankaragücüne sövmüyor bu nasıl iştir ???? Kendi kendimi yedim orda o sıra taraftarlarımız arasında kavga çıktı kale arkasını boşaltamadılar izdiham nedeni ile kale arkasının en sağ köşesi ankaragücüne söverken en sol tarafı lehine tezehürat ediyor ben bu takımdan hiç bişe anlamadım maraton trübünündende hiç bişey olmaz çok dertliyim kederliyim bence bu Allahın bir lutfu bu puan kaybı gerçekleri görmemiz için bir dürtü İstanbulda'ki maçları bu tkaım rahat alır ama Avni Akerde büyük bir baskı var :(

Açık ve net söylüyorum!
Trabzon'daki taraftarın %70'i şampiyonluğu haketmiyor!

Trabzon'daki taraftarımıza gelsin.

Ben söylemiyorum Trabzon'da olanlar söylüyor!

Cagdas Topal
22.01.2011, 19:33
20 maçtır iyi oynayan takımı ve topçuları 1 maç kötüydüler diye yuhalayan taraftarın allah belasını versin.çok büyük moral vermiş oldular.

Onlar Trabzonspor ' lu falan degil onlar kendilerini ön plana çıkarmak için Trabzonspor ismini kullanan şerefsizlerden öteye geçmez .

SAMSUNLU60
22.01.2011, 19:34

önerimi yaparsak yine de iyi olacaktır bence, Burak'ın bunu farketmiş olacağını sanmıyorum o an

Ayhan Yüksek
Bu puan kaybı iyi olmadı,dünyanın sonu değil elbette, takımı yerden yere vurmayada gerek yok ama ister istemez insanın morali sıfırlanıyor,ilk yarı iyi ikinci yarı kötüydük,buna rağmen iyide pozisyon bulduk ama atamadık Umut müsait pozisyonları kaçırdı,Aziz Yıldırımın ağlamaları yaramış çirkef herif,korkudan penaltımız veremedi tetikçi Özkahya,sanki kondisyon olarakta sorunumuz var gibi,son dakikalarda daha bir bunaltıcı baskı bekliyordum ben ama olmadı, bence transfer konusunda hata ettik Brozekler yerine daha üst düzey transferler yapmalıdık, geçmiş yıllar hatalarına düşmemeliydik, kaz gelen yerden tavuk esirgenir mi. Brozekleri aldık madem en kötü forvet olanını bu maça kadar hazır etmeliydik,Şenol Hocayı çok severim ama değişikliklerini yadırgadım, sonuçta önemli bir puan kaybı ama ümitsizliğe düşmeye hiç gerek yok,yine herşey bizim elimizde, keşke transfer bitmeden orta sahaya bir topçu alabilsek.

exuu
Pardon ama bu Avni aker'e gelen her deplasman taraftarıyla dost olma huyumuz nerden çıktı.Tamam Sivas maçından sonra taraftar profilimiz çok değişti iyi de oldu güzel de oldu ama biraz fazla oldu.Ankaragüçlülerle dost olmak ne kazandırdı bize.Aksine 2 puan kaybettirdi.Rakip takım taraftarıyla 'en büyük sizsiniz,yok hayır sizsiniz' diye paslaşacağınıza takımızı desteklesenize ya.Onu geçtim kendi oyuncunu yuhlama bari.10 tane ankaragüçlü yüzünden maratonla kale arkası birbirine girecek neredeyse.Neymiş herkes 'Ankaragücü' diye bağarcakmış.oooof offf..
Tv yede bakılmaz bugün.Fm'de Trabzonspor'umu şampiyon yapayım bari..

.....
22.01.2011, 19:35
Traktör ile stada dalasım var ..

Aynen benimde!...

Bazen bu insan bozuntularıyla aynı takımı tuttuğuma utanıyorum.
Lafım o dediğin sözde TARAFTARlara.

Bende aynı. Bende utanıyorum!

Yiğit SARI
22.01.2011, 19:35
47. dakikada Yattara sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Umut uygun pozisyonda kafayı vurdu ve top yandan auta çıktı.

49. dakikada Burak ceza sahası içinde rakibini geçti kaleye sert vurdu ve kaleci Bora topu üstten kornere çeldi.

51. dakikada Umut kaleci Bora'yı geçti ceza sahası içinde dar açıdan boş kaleye şutunu vurdu ve top yan ağlarda kaldı.

Bunlar dönüm noktaları işte. 50. dakikadan sonra top falan oynamadık.

pReN@_61
22.01.2011, 19:36
Beyler Allah aşkına izleyi şu videoyu

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=86019

yalniz adam
22.01.2011, 19:37
arkadaşlar 17de 17 yapacak değildik...lig yeni başladı...yüksek dağların tepesi dumanlı olur..bu yüzden moralimizi bozacak çok şey yaşayabiliriz.bu yüzden psikolojik olarak kendinizi hazırlayın..burakı yuhalayan taraftar..tüm türkiye size sövdü...aklınızı başınıza alın..beni oralara getirtmeyin..

pReN@_61
Şenol Güneş adamdır adam !

Deneyimli teknik adam, "Düzgün oynuyoruz, ne hakemleri ne rakipleri konuşuyoruz, verdiğimiz oyuncuya madde koydurmuyoruz. Umarım ülke futbolu mesajları alırlar." dedi.

Hocam seni çok seviyoruz.Moralim sıfırdı Şenol Hoca nın demecini izleyince vallahi morali yükseliyor insanın..

Yiğit SARI
Deneyimli teknik adam, "Düzgün oynuyoruz, ne hakemleri ne rakipleri konuşuyoruz, verdiğimiz oyuncuya madde koydurmuyoruz. Umarım ülke futbolu mesajları alırlar." dedi.

Bera B.
22.01.2011, 19:39
Bu maçla ilgili yazacağım pek şey yok, yazacağımı yazıp forumda bir süre de takılmayacağım. Trabzonspor, taraftarının yüzde 80i cahil hatta kafasız olan bir kulüptür. Bu kafayla Çayelinden öteye çıkılamaz.

Bir laf da Şenol hocaya demeden geçemeyeceğim, senin forvet alınmış kaç ay önce hazırlayıp oynatamıyorsan bu işte senin de suçun var. Yedek kulübesi M. Çakır hariç klasikti yani ne anladık o zaman bu işten.

Ayrıca Girayla bu iş olmaaaz.

Ali Tunahan Güllü
22.01.2011, 19:39
Şenol hocam çok seviyorum seni.
En çok sana güveniyorum zaten İnşallah herşey tekrar yoluna girecek.

Keleşoğlu
22.01.2011, 19:40
fener attı

ozturk
Beyler Allah aşkına izleyi şu videoyu

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=86019

Gerçekten adam gibi adam!

İlyas BAHADIR
Şans ezikbahçenin yanında golü görseniz ağlarsınız.

UNiVeRSeLoRD
Ya bide Ankaragücüler yok Fener'e koyun bişeler bişeler tezahurat yapıyolar.Bu mudur yani git Bursa'ya yat bize 10 kişi kapan.Ayıp

Aaaa ayıp olurmu onlar kardeş ebedi dost klüpler bize açık oynarlar mı?
Bide bizim taraftarlardan olan amelenin biri facebook'ta gitmiş TRABZONgüçlüler diye sayfa açmış sanki onlarla bursalılar kadar diyaloğumuz kardeşliğimiz varda böyle işler yapıyorlar her klübün taraftarı kardeşimizdir (istinalar hariç...) elbette ama bunları yapacak kadar da kardeş değiliz yada onların takımları bize karşı böyle düşünmüyo ve şuda var bizim taraftarlardan da tahtası eksik olan var...
Her yerde bi açıklık bi vurdumduymazlık olacak bu bi gerçek ama artık herkesin gözünü açma vakti geldi de geçiyor....!

demiradam57
22.01.2011, 19:42
Hala ne yapmaya çalıştığınızı anlayamıyorum.Elimizdeki takım bu.Oyuncular ve teknik direktör bu.Bu sene ister şampiyon olsun ister olmasın.37 yıldır takımımı tuttuğum gibi tutmaya iyi günde kötü günde yanında olmaya devam edeceğim.Boşuna sinir bozucu moral bozucu şeyler yazmayın buraya.Beni strese sokmayın.Yeter beee.....

Şenol Altunsoy
22.01.2011, 19:42
Ömer Çatkıç biz olsak aslan kesilirdin durduğun yere bak

Bera B.
22.01.2011, 19:43
Antalya sabaha kadar gol atamaz.

MaDDoX_61
Trabzonsporun rakibi yok ligde,Tek rakipi Trabzondaki seyirci bozuntulari..Yeter ulan 30 yildir yediniz bitirdiniz takimi.Bir rahat birakin

Yiğit SARI
42'
Gökhan Gönül hafızalardan silinmeyecek bir gol attı. Önce kaptırdı sonra geri kazandı, Ömer'in önde olduğunu gören Gökhan topun dibine öyle güzel girdiki, kalecininçırpınışları sonuç vermedi..

Ajansspor yazmış. O kadarda değil yav ççç

Ahmet F. Zengin
22.01.2011, 19:44
Gökhan Gönül bizim santraforumuzun sittin sene atamayacağı kadar klas bi gol attı ..

Sefer A.

Hocam seni çok seviyoruz.Moralim sıfırdı Şenol Hoca nın demecini izleyince vallahi morali yükseliyor insanın..

HELAL Senol Günes, bugun hatalarin vardi ama onlar bir yana bu cumlen bir yana, müthis koydu lafi herkese, ozellikle ezik istanbul takimlarina....

Antalya - fb 0-1, boyle biterse haftaya onlari yenemeyiz unutun, bi sy olur galip çikartmazlar bizi oradan, hayal kurmayin ;)

berke_arda
bizde herkes hoça herkes forvet herkes eleştirmen neden acaba? o cıkmasaydı bu girmesedi nasıl ama? konuşmak ne kadar güzel ne kedar basit dimi ama? burak'ı yuhalamak ne kadar kolay dimi ama!!! bu adamlar diilmi 42 puanı toplayan!!! yok ama gökten zenbille indi doğruya!!! bize hediye ettiler 17 macı bu cocuklar oynamadı 9 golü burak atmadı yazık utanç duyuyorum kendi adıma burak'ı yuhalıyanlardan ve her puan kaybından sonra böyle olacaksa bırakın şampiyon olmayalım hatta ağzımıza dahi almayalım!!! cok merak ediyorum şu yuhalıyanlar bu gece rahat uyuya bileceklermi?

pReN@_61
22.01.2011, 19:45
fener attı

Attıysa buraya yazın
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24032&page=1082
Atmadıysa da..
Ya da ne bileyim yediyse..
Ama buraya yazın
Buraya !

ozturk
22.01.2011, 19:45
haftaya da bizi yener bu fb..

artvinli_mert
22.01.2011, 19:46
Şenal hoca hatalarına umarım devam etmez yoksa 3.lüğü zor görürüz. Hangi asla anlamıyacağım sahada gezen selçuğu bırakıp colmanı oyundan alışına, burak kötü gününnde ve onu çıkartmayıp 85 dk bekletiyor, bunlardır maçın bu sonuca gelmesininn sebebi... Şenol hocanın ayakları yere basması lazım. Bu şekilde hatalarla elde edeceğimiz sonuç 3.lükdür. Adamlar oyuncu değişdiriyor yattaraya karşı hoca burakla yattaranın yerini bir değişdirtmedi ? bunları görmeyen acaba liderliği ne kadar daha görür?

Yiğit SARI
Attıysa buraya yazın
Atmadıysa da..
Ya da ne bileyim yediyse..
Ama buraya yazın
Buraya

Bilgi verdik sadece. Haftaya onlarla oynayacaz hatırlatayım

-Samet
Bu puan kaybı iyi olmadı,dünyanın sonu değil elbette, takımı yerden yere vurmayada gerek yok ama ister istemez insanın morali sıfırlanıyor,ilk yarı iyi ikinci yarı kötüydük,buna rağmen iyide pozisyon bulduk ama atamadık Umut müsait pozisyonları kaçırdı,Aziz Yıldırımın ağlamaları yaramış çirkef herif,korkudan penaltımız veremedi tetikçi Özkahya,sanki kondisyon olarakta sorunumuz var gibi,son dakikalarda daha bir bunaltıcı baskı bekliyordum ben ama olmadı, bence transfer konusunda hata ettik Brozekler yerine daha üst düzey transferler yapmalıdık, geçmiş yıllar hatalarına düşmemeliydik, kaz gelen yerden tavuk esirgenir mi. Brozekleri aldık madem en kötü forvet olanını bu maça kadar hazır etmeliydik,Şenol Hocayı çok severim ama değişikliklerini yadırgadım, sonuçta önemli bir puan kaybı ama ümitsizliğe düşmeye hiç gerek yok,yine herşey bizim elimizde, keşke transfer bitmeden orta sahaya bir topçu alabilsek.

Abi bir de millet hep Ts ikinci yarı berbat olacak , oynayamayacak diyor , böyle olunca da yakasını bırakmıyorlar insanın , işte ben demedim mi sana falan diye :)

Ben de ilk haftalarda böyle birşeyler bekliyordum açıkçası , umarım tam gaz devam ederiz :)

Ali Tunahan Güllü
22.01.2011, 19:47
Bu maçtan tek sonuç çıkar;

'Taraftar' olmak kolay değil.
Takımımız adına da zor tabi 17 maç taraftarsız oynamak(!)

TS-FAN
Mourinho Barça'dan 5 yedikten sonra ne demişti:"Haftaya oynayacağımız maçı sabırsızlıkla bekliyorum."
Ben de haftaya oynayacağımız maçı sabırsızlıkla bekliyorum.
Öyle kolay yıkılmayız biz!

Sefer A.
Aaaa ayıp olurmu onlar kardeş ebedi dost klüpler bize açık oynarlar mı?
Bide bizim taraftarlardan olan amelenin biri facebook'ta gitmiş TRABZONgüçlüler diye sayfa açmış sanki onlarla bursalılar kadar diyaloğumuz kardeşliğimiz varda böyle işler yapıyorlar her klübün taraftarı kardeşimizdir (istinalar hariç...) elbette ama bunları yapacak kadar da kardeş değiliz yada onların takımları bize karşı böyle düşünmüyo ve şuda var bizim taraftarlardan da tahtası eksik olan var...
Her yerde bi açıklık bi vurdumduymazlık olacak bu bi gerçek ama artık herkesin gözünü açma vakti geldi de geçiyor....!

bizim sözde bir kisim taraftar, saga sola yalakalik yapmaya devam etsin, yalakaligin da siniri olmali bee, sinir bile tanimayanlar var, Trabzongüçlüler :D :D:D

Mahmut Keleş
22.01.2011, 19:48
bizde herkes hoça herkes forvet herkes eleştirmen neden acaba? o cıkmasaydı bu girmesedi nasıl ama? konuşmak ne kadar güzel ne kedar basit dimi ama? burak'ı yuhalamak ne kadar kolay dimi ama!!! bu adamlar diilmi 42 puanı toplayan!!! yok ama gökten zenbille indi doğruya!!! bize hediye ettiler 17 macı bu cocuklar oynamadı 9 golü burak atmadı yazık utanç duyuyorum kendi adıma burak'ı yuhalıyanlardan ve her puan kaybından sonra böyle olacaksa bırakın şampiyon olmayalım hatta ağzımıza dahi almayalım!!! cok merak ediyorum şu yuhalıyanlar bu gece rahat uyuya bileceklermi?

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 19:50
En kötü gün buysa ben genede TRABZONSPOR'luyum

Lütfen biraz dikkat edelim yorumlarımıza.Sene sonuna kadar olsun.Takımımıza destek olmamız lazım.Takımımızın yanında olmamız lazım

Başarı nasıl gelir ? İnanmak lazım,istemek lazım,azim lazım

kudu_61
22.01.2011, 19:50
maçı izliyormusun bizim oynadığımızın 10 da birini oynamadan gol attılar ve öndeler sadece biz bunları haftaya yicez görüceksiniz bu giden 2 puanı orda çaytır çatır hemde oynayarak alacağız
ancakkkkk birisinin colmanla ciddi konuşması gerekir orta sahanın ortasında bu kadar isteksiz oynanmaz

okg_53
22.01.2011, 19:51
En büyük sorunumuz, (ki bu sorun kapalı savunmalara karşı neden gol atamadığımızıda gösteriyor)
Rakip iyice kapanmışken vede bizde tüm hatlarımızla yüklenirken, Sağda Serkanın yaptığı gibi, rakip ofsayt çizgisine kadar bekimizin inememesi.

Zaten Glowacki ve Giray savunmada kontra açıklarını yememek için bekliyor, hemen önlerindede Selçuk topları kesiyor, bizim Cale efendide defansın solunda bekliyor, veya biraz ilerde bekliyor. Takım hücum yaparken 4 tane adam defansta bekliyor. Bekleme kardeşim, koşşşşş, rakibin sağını yıprat, boş yere olsada koşş .
Acilen Piotr Brozek in oraya monte edilmesi gerek. Heleki rakibin çok kapanacağı maçlarda ...

Ahmet F. Zengin
22.01.2011, 19:52
ancakkkkk birisinin colmanla ciddi konuşması gerekir orta sahanın ortasında bu kadar isteksiz oynanmaz

Jaja Colmandan daha kötüydü asıl onunla konuşulması gerekir .. Lakayt oynadı

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 19:52

Adem Abi bizim inanmamız lazım galibiyete takımımızın yanında olmalıyız her zaman.Haydi TRABZONSPOR'um İNŞALLAH yeneceğiz Fenerbahçe'yi deplasmanda

Uğur Kalyoncu
22.01.2011, 19:53
bugün ki puan kaybının sorumlusu hocadır..alan yerine sezeri,burakın yerine alsaydı biz bu maçı kazanırdık,iyi oynayan yattarı çıkardı,maçtan önce de demiştim gol bulmakta gecikirsek sezer veya ceyhun tercih edilmeli diye,bugün senol hoca ortasayı ankaragücüne kendi elleriyle verdi,selçuk,colman,sezer 3 lüsü ile önce ortasahayı sonra da maçı kazanabilirdik,hoca burak ve alan ile bu takımın şampiyon olamayacağını inşallah çok geç kalmadan anlar..herkese hayırlı akşamlar..

iso_4939
22.01.2011, 19:53
sımdı ıyımser dusunelım haftaya fb cakarız sonra gelır antalyaya fark atarız sonra bjk sonra gs sonrada bursa en son mutlu son....alın sıze hayal urunü bır senaryo......

serdaracıl
22.01.2011, 19:54
fener bu futbolla mı yenecek bizi.

ESER
22.01.2011, 19:54
En kötü gün buysa ben genede TRABZONSPOR'luyum

Lütfen biraz dikkat edelim yorumlarımıza.Sene sonuna kadar olsun.Takımımıza destek olmamız lazım.Takımımızın yanında olmamız lazım

Başarı nasıl gelir ? İnanmak lazım,istemek lazım,azim lazım

helal olsun caykarali sana. her zaman ayni seyleri yazsan da senin bu bitmeyen inancin ve pozitif durusun ornek olmali herkese.

bir kere bile bir futbolcuya sovmedigin icin ayrica kutluyorum seni. sozumun arkasindayim, sampiyon olunca da forman benden :)

Sefer A.
22.01.2011, 19:55
maçı izliyormusun bizim oynadığımızın 10 da birini oynamadan gol attılar ve öndeler sadece biz bunları haftaya yicez görüceksiniz bu giden 2 puanı orda çaytır çatır hemde oynayarak alacağız

haaaa gelelim Colman'aaaaa, simdi mi fark ediyor taraftarimiz bu oyuncunun etkisizligini ?? Colman sene basindan beri 3-4 karsilasma iyi oynamistir ki ondan da supheliyim, gerisi hep fosss, toulouse gelse de alsa onu, yerine de ondan daha iyi savunma agirlikli birini almamiz lazim, Selçuk da rahatlar fazla geri gelmez ileri oynamaya bakar

serdaracıl
22.01.2011, 19:56
sımdı ıyımser dusunelım haftaya fb cakarız sonra gelır antalyaya fark atarız sonra bjk sonra gs sonrada bursa en son mutlu son....alın sıze hayal urunü bır senaryo......

olacakları yazmışsın:)

pReN@_61
Bilgi verdik sadece. Haftaya onlarla oynayacaz hatırlatayım
Bilgiyi ilgili başlıklarda verin burası Ankaragücü maç başlığı

Asi Çaykaralı61

Adam gibi adam Hocamız var Şükürler olsun :alkış:

Tam destek hep destek takımımıza ve Şenol hocamıza her zaman her yerde :)

LazAnisT
Olumsuz havayı dağıtmak bizim elimizde.Ne bu karamsarlık anlamış değilim.

Bu arada Fener böyle devam ederse puan kaybedecektir

Yiğit SARI
Kaptanımız İbrahima Yattara maçın ardından yaptığı değerlendirmede iki puan kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Futbolun böyle bir oyun olduğunu belirten Yattara, “İki önemli deplasmanımız var. İyi konsantre olarak kazanmak istiyoruz. Bundan sonra puan kaybetmek yok. İnşallah haftaya bunu telafi edeceğiz” dedi.

Yattara sözlerini şöyle sürdürdü; “Maçlarda elimden gelenin en iyisini vermek istiyorum. 90 dakikalık performansa alışmak istiyorum. Buna göre kendi performansımı ayarlamak istiyorum. Ancak şimdilik hocam bana daha az süreler veriyor. İnşallah bende kendimi toparlayacağım” istiyorum.

Cihan_61
22.01.2011, 19:57
Basin ve Taraftar cok abarti yok Barcalonaymisiz Barcalona hic bi Takim olamaz (!)

Ahmet F. Zengin
22.01.2011, 19:58
haaaa gelelim Colman'aaaaa, simdi mi fark ediyor taraftarimiz bu oyuncunun etkisizligini ?? Colman sene basindan beri 3-4 karsilasma iyi oynamistir ki ondan da supheliyim, gerisi hep fosss, toulouse gelse de alsa onu, yerine de ondan daha iyi savunma agirlikli birini almamiz lazim, Selçuk da rahatlar fazla geri gelmez ileri oynamaya bakar

Saçmalama arkadaşım yaa !! İlk yarıda Colman Selçuk ikilisi maçı domine etti ..
Defansif değil diyorsun adamın yaptığı presi görmüyorsun..
maçı izlerken sadece topun olduğu yeri izleme çoğu zaman Colman bu takımın en çok koşan oyuncusu ..

Sefer A.
fener bu futbolla mı yenecek bizi.

kendi evinde berbat da oynasa fener, gelir bizi yener, yenebilir, hiç belli olmaz, bugun fark 7'ye inerse haftaya ya 7'de kalir fener ile aramizda, ya da 4'e duser, 10'a çikmaz...

KoRNea
Hayırdır 2 puan kaybettik diye şampiyonluk mu gitti? Ya da kazansaydık şampiyon muyduk?
Homurdanmayı bırakıp adam gibi destek olmak gerek, bunu trabzondaki taraftarın kafasının içine sokmak gerek.
Bu takım şampiyon olacak, isterse haftaya fenere yenilsin ancak bu takım şampiyon olacak. İnanmayan da köstek olup moral bozmak yerine sesini kesip otursun.

ozturk
22.01.2011, 19:59
Neyse benden bu günlük bu kadar

Çok kötü oldu bu beklenmedik beraberlik..

Bu hafta zehir olacak yine..

Herkese "iyi" akşamlar diyeceğim ama maalesef iyi değiliz..

İnşallah hayırlı nice galibiyetlere vesile olur bu beraberlik..

Eminim ki kızgınlığımız, öfkemiz sevgimizdendir.

SAMSUNLU60
UYANMAYA NE DERSİNİZ?
Bursa maçı alsa bile hala 3 Puan fark...
Fener maçı alsa bile 7 Puan fark....
BJK hala 12 Puan fark...
Her şey bu çocukların ve bizlerin elinde,
biz tutmazsak ellerinden unutun gitsin zaten, haketmemişiz demektir ama
inadına sonuna kadar inanıyorum ben!

ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

berke_arda
ne nasıl kim vay be bukadarmı yaniya ! yazık cok yazık!!!!!:mad: yapmayın arkadaşlar bukadarda diil her halde siz mi trabzon spor lusunuz bence aklınızı başınıza toplayın ve biii trabzonlu gibi dik gururlu durun herne olursa olsun trabzonsporluyum diyen hiç kimse böyle konuşamaz utanınya utanın!!!!!!!!!!!!!

nakzo
Yıllardır varolan hastalık yine nüksetti. Bu hastalığın adı salakça puan kayıpları insan bu ankaragücüne puan kaybedermi? Ha adı Trabzonsporsa kaybeder. Aynı 2009 senesini tekrar edeceğiz gibi görünüyor bu zihniyetle şampiyonluk hayalllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha şurayada yazıyorum fenerden puan alamazsak ilk üçe giremeyiz.

robinhood61
Burak ve umut ne kadar bencilse taraftarımız da çok bencil hep bana hep bana kalleşlik bunun adı nankörlük utanıyorum :(,
Üzülmeyin arkadaşlar sakin olun fenere yenilsek bile puan farkı 4 e iner. geçmiş yılları düşünün 10 puan geriden falan geliyorduk az sakin olun tgakıma destek olun köstek değil ah ahhh trabzonluyum ama bazı trabzonlu hemşerilerim haketmiyor hiçbirşeyi

Cihan_61
kendi evinde berbat da oynasa fener, gelir bizi yener, yenebilir, hiç belli olmaz, bugun fark 7'ye inerse haftaya ya 7'de kalir fener ile aramizda, ya da 4'e duser, 10'a çikmaz...
Cikar biz Feneri yencegiz inanin yeter ....

serdaracıl

4 fark da farkdır. fener evinde bizi yense bile önemli değil. kaldı ki yenemeyecek.

Bakanay61
22.01.2011, 20:00
Arkadaşlar lütfen bırakın eleştiriyi bu takım bu işi B-İ-T-İ-R-E-C-E-K biraz inanç.

Forever TRABZONSPOR

iso_4939
22.01.2011, 20:01
olacakları yazmışsın:)

yok daha neler..............sampıyonluk busenede gıttı...

krdnz
22.01.2011, 20:01
Kaldı 16 Maç..

Kaldı 120 gün..

22 MAYISTA ŞAMPİYONUZ..
:atki:

bahadır2561
22.01.2011, 20:02
Denizli'yi, Konya'yı niye yenemediysek A.Gücü'nü de o yüzden yenemedik . . Sonumuz inş aynı olmaz

Sefer A.
Saçmalama arkadaşım yaa !! İlk yarıda Colman Selçuk ikilisi maçı domine etti ..
Defansif değil diyorsun adamın yaptığı presi görmüyorsun..
maçı izlerken sadece topun olduğu yeri izleme çoğu zaman Colman bu takımın en çok koşan oyuncusu ..

Selçuk evet ilk yari iyi idi ancak Colman kotuydu, savunmada ne yapti top mu kapti ne yapti, bos bos kosuyor, zaten agir biri, Giray'i elestiriyoruz Colman'a laf yok, Colman Türk olsa ve boyle laubali oynasa gorurdum bizim taraftari
kosmak degil mesele, nerede durmasini bilmek mesele, Colman kossun bosa kosuyor, rakipten top kapmaz rahatsiz etmez bozmaz, ki her seyi geçtim Colman isteksiz oynyor sene basindan beri, maasina zam yapilmadigindan dolayidir 80%

artvinli_mert
jaja bu akşam en iyilerden biriydi, evet biraz lakayt gibi görünüyor ama 3 kere adam boş topa depar attı o cüsse ile gol attığı pozisyonda çok geriden geldi umuda en az 3 kere ara pası çıkardı bunlardan birinde umut bomboş kaleye vurmadı topu eğer bu adam hala kötüyse o zaman bizde oynayanların hiçbiri futbolcu değil.

ESER
Hayırdır 2 puan kaybettik diye şampiyonluk mu gitti? Ya da kazansaydık şampiyon muyduk?
Homurdanmayı bırakıp adam gibi destek olmak gerek, bunu trabzondaki taraftarın kafasının içine sokmak gerek.
Bu takım şampiyon olacak, isterse haftaya fenere yenilsin ancak bu takım şampiyon olacak. İnanmayan da köstek olup moral bozmak yerine sesini kesip otursun.

ben demistim demenin dayanilmaz hazzi sampiyonluk kadar onemli bir kisim taraftarimiz icin,

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 20:04
helal olsun caykarali sana. her zaman ayni seyleri yazsan da senin bu bitmeyen inancin ve pozitif durusun ornek olmali herkese.

bir kere bile bir futbolcuya sovmedigin icin ayrica kutluyorum seni. sozumun arkasindayim, sampiyon olunca da forman benden :)

Eser Abim ALLAH Razı olsun sağol teşekkür ederim

Abim sövmek bence çare değil.Neden diyeceksiniz kötü laf her zaman sahibinindir

Birde bizler iyi günde ve kötü günde her zaman takımımızın yanında olmalıyız :)

Abi forma işinde de canın sağ olsun :)

lazoli06
Puan kaybının tek sorumlusunu açıklıyorum : Ben
Maç öncesi dua etmeyi unuttum.

Hasan61
Niye şampiyon olacağımızın nedenini yaşıyoruz şuan.
Her duygumuzu maksimum olarak yaşıyoruz.
Bu sabah şampiyonduk,şimdi herşeyden vazgeçilmiş durumda.

lazoli06
22.01.2011, 20:05
Yıllardır varolan hastalık yine nüksetti. Bu hastalığın adı salakça puan kayıpları insan bu ankaragücüne puan kaybedermi? Ha adı Trabzonsporsa kaybeder. Aynı 2009 senesini tekrar edeceğiz gibi görünüyor bu zihniyetle şampiyonluk hayalllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha şurayada yazıyorum fenerden puan alamazsak ilk üçe giremeyiz.

Mükemmel bir tespit,sadece alkışlamakla kalmıyor,küme düşeceğimizi de söylüyorum !

pReN@_61
22.01.2011, 20:06
Sabah şampiyon akşam küme düşüyoruz.Allah'ım sen büyüksün Yarabbbim..

61Cem61
Millet suçu ancak taraftarda buluyor bi maçta takılmışız ne olacakmış.Kıçlının dibinde bu tip maçlara daima 3 puan yazdıran bursa var.Sezon sonu kupanın yerine 'yüreğiyle oynayan' umutu koyabiliriz müzeye.

Alperen Çakıroğlu
Yine bi telaş havası yine birilerine laf sallamalar başladı..Neden anlamıyorum ama abartmaya gerek yok puan kayıpları oldu olacakta ama büyütmeye gerek yok at gözlüğüyle değil geniş bakmak lazım..! Ne olursa olsun bu takım feneri Kadıköyde yener fark yine açılır..

Fatih Özkan
22.01.2011, 20:07
Sabah şampiyon akşam küme düşüyoruz.Allah'ım sen büyüksün Yarabbbim..

Aynen öyle...
Biraz dişimizi sıkıp sakinleşmemiz lazım...

Ahmet F. Zengin
Selçuk evet ilk yari iyi idi ancak Colman kotuydu, savunmada ne yapti top mu kapti ne yapti, bos bos kosuyor, zaten agir biri, Giray'i elestiriyoruz Colman'a laf yok, Colman Türk olsa ve boyle laubali oynasa gorurdum bizim taraftari
kosmak degil mesele, nerede durmasini bilmek mesele, Colman kossun bosa kosuyor, rakipten top kapmaz rahatsiz etmez bozmaz, ki her seyi geçtim Colman isteksiz oynyor sene basindan beri, maasina zam yapilmadigindan dolayidir 80%

Colmanın top kapmasına gerek yoktu ilk yarıda top hep bizdeydi zaten ..

Hüseyin Çimşir çok iyi top kapıyordu ve yerinde durmayı biliyordu ozaman onu geri alalım ne dersin !!

Colman-Selçuk ikilisi bu ligdeki en iyi ortasaha oyuncularıdır.. Topu ilk yarıdaki gibi ikinci yarıda da ayağımızda tutup golleri atsaydık top kapmaya falan gerek kalmazdı zaten..

iso_4939
ulan bu hafta bu stresle gecer mi...yıne sevıdırdık su serefsızleri....ya.futbolcularımız rahat rahat uyur bu hafta.

berke_arda
22.01.2011, 20:08
bizler sampiyonluk görmeden sevdik seni olsan ne olur olmasan ne yensen ne olur yenilsen ne ben sampiyonluğu değil renklerine aşığım şampiyon olsan banane olamassan banane yine seninim yine severim gene gelirim gene ölürüm hep seninim hep seninleyim !!!!!!

bordoylamavi
22.01.2011, 20:09
sakin olalım. ama hatalardan ders çıkaralım. şenol hoca manisa maçından sonra çok ders çıkardı ve bu sonuçlara yansıdı. bu maçtan sonra da çıkaracağına eminim. puan farkını korumak zor iştir. 6 7 yıl önce bjk 8 pun farkla ilk yarıyı kapatmıştı ama sonra öyle bir dağıldı ki. fb ve biz bjk ye lig sonunda 6 7 puan fark attık. dikkatli olmak lazım. futbolcuları iyi işlemek lazım. bu maçta çok tedirgindik ilk yarı bittikten sonra. hele ki golde sonra iyice elimiz ayağımıza dolaştı. psikolojik olarak halledersek fizik ve teknik olarak seviyemiz hala iyi. gelelim maça ve oyunculara
colman nerdeyse hiç yoktu. haftalardır ayağı topa değmeyen adam neden 11 deydi anlamadım açıkçası
jaja ikinci yarı durdu
alanzinho artık bir yedek bile olamayacak kadar zayıf
egemensiz savunma sıknıtı yaşıyor
beğenmediğimiz cale son saniye yüzde yüz golü kurtadı
serkan elinden geleni yaptı
selçuk çok durgundu
umut çok gol kaçırdı
burakta bişiler var bi kaç maçtır ama anlamıyorum

_SaMeT_
22.01.2011, 20:10
Şenol Güneş'in değişiklik konusunda zaafı var..Hiçbirşey yapmayan vasatın altında Burak 85'e kadar oyunda kalıyor..Sahanın yıldızı Yattara'yı daha erkenden çıkarıyor..Gol arıyoruz Colmanın yerine Sezeri alıyor.Vallaha birşey anlamadım ben bu işten..

Sefer A.

InsaALLAH :)

4 fark da farkdır. fener evinde bizi yense bile önemli değil. kaldı ki yenemeyecek.

ha o da baska bir bakis, 4 de farkdir, ama bence azdir

Haçkalı
Eğer bjk ve fb yi yenersek şuan şu takıma haketmediği eleştirileri yapanlar, utanmadan sallayıp duranlar ne yorum yapacaklar çok merak ediyorum..?

UNiVeRSeLoRD
bizim sözde bir kisim taraftar, saga sola yalakalik yapmaya devam etsin, yalakaligin da siniri olmali bee, sinir bile tanimayanlar var, Trabzongüçlüler :D :D:D

Yakında TRabzonBahçe yaparlar belkide :D
Mümkünlüde yaşıyoruz sanki :P :D

melih61
22.01.2011, 20:11
Mukemmel umut iki sene onceki olay aklima geliyor aynisi olacak

Murat'
22.01.2011, 20:12
Puan kaybı yaşadık, benim de içim cız etti ancak bu takım bize şampiyonluk yaşatacaksa bu bizim futbolcularımızla olacak, onları küstürmeye hakkımız yok.Ben bize 2010 senesi içinde çok güzel şeyler yaşatan bu futbolculara ve teknik kadroya güveniyorum.

Yalnız herşeye köüren,kızan,ıslıklayan taraftara güvenmiyorum.

hAtes
22.01.2011, 20:12
128 gündür yenilmiyorlar
Ligin ikinci yarısına Ankaragücü maçıyla başlayan olan Trabzonspor, resmi maçlarda 128 gündür yenilmiyor.

Süper Lig’in ikinci yarısına sahasında oynayacağı Ankaragücü maçıyla başlayan olan Trabzonspor, resmi maçlarda 128 gündür yenilmiyor. Trabzonspor resmi maçlarda son yenilgisini Süper Lig'in 5.haftasında (17.09.2010 tarihinde) sahasında Manisaspor'a 3-1 yenilerek almıştı.

Bordo-mavili takım 2010-11 sezonunda 18 Süper Lig, 2 Avrupa Kupası, 1 TFF Süper Kupası, 3 Ziraat Türkiye Kupası maçı olmak üzere toplam 24 resmi maç yaparken bu karşılaşmalarda sadece 3 mağlubiyet aldı. UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Liverpool'a karşı deplasmanda 1-0, sahasında 2-1 kaybeden Trabzonspor Süper Lig'de yalnızca Manisaspor'a 3-1 yenilirken, Z.Türkiye Kupası maçlarında ise mağlup olmadı.

128 gündür yenilgi almayan Trabzonspor bu dönemde 16 resmi maçta 12 galibiyet ve 4 beraberlik aldı

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 20:13

İNŞALLAH Renktaş çok güzel dedin bizler inanmalıyız haydi Ey TRABZONSPOR taraftarları şimdi Takımımıza destek zamanı.
Ama Hep Destek Tam Destek

UNiVeRSeLoRD
22.01.2011, 20:14
Şenol Güneş'in değişiklik konusunda zaafı var..Hiçbirşey yapmayan vasatın altında Burak 85'e kadar oyunda kalıyor..Sahanın yıldızı Yattara'yı daha erkenden çıkarıyor..Gol arıyoruz Colmanın yerine Sezeri alıyor.Vallaha birşey anlamadım ben bu işten..

Katılıyorum oyunu değiştirecek değişikliklerde bencede biraz zaafı var hocamızın ama her halükarda saygı duymak lazım...

Mert Oğuzlu61
22.01.2011, 20:14
ulan bu hafta bu stresle gecer mi...yıne sevıdırdık su serefsızleri....ya.futbolcularımız rahat rahat uyur bu hafta.

başımın etini yedi arkadaşlarım maç bitti mesajlar ard arda, dışarı çıktım bi iş için gören basıyor kahkahayı, sinirliyim kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ts yenildiği zaman içimdeki canavar ortaya çıkıyor milletin kalbini veya herhangi bir tarafını kırmamak için geçtim odama kitledim kapıyı dünyayla iletişimimi kestim şuan burada takılıyorum ama zor valla zor, şu 1 hafta bana zehir olacak.

bir off çeksem volkanik dağlar harekete geçer o kıvamdayım şuan.

_SaMeT_
22.01.2011, 20:18
Katılıyorum oyunu değiştirecek değişikliklerde bencede biraz zaafı var hocamızın ama her halükarda saygı duymak lazım...
Tabiki ona birşey diyemem..Sonuçta bizi buralara taşıyanda o ama belirtmekte fayda var..Değişikliklerin sonucu değiştirmesi olanağıyla yapılması gerekirken bizde böyle birşey olmuyor..

Oğuzhan Turhan
22.01.2011, 20:22
Burak`i bugun bende begenmedim, ama Trabzonda kalkipta futbolcuyu yuhalamak olmaz..
Bugun taraftar her konuda sinifta kalmistir, sonra 2 cift laf soyleyince ne alip veremediginiz var Trabzondaki taraftarla diyorlar.
O stadin dolmamasi bile basli basina bir hatadir. Sasiriyorum, takim lider, guzel futbol oynaniyor, e daha ne yapilmasi gerekiyor o stadin dolmasi icin. Gercekten yeni stad bitmeden, Avni Aker yikilirsa, sehir disinda oynansin ki maclar belki biraz ozlerler takimi.
Yani bugun Burak yada takim 1 hata yapmissa, taraftar 10 hata yapmistir.

Haçkalı
22.01.2011, 20:23
Şimdi anlıyorum Trabzonun deplasmanda neden daha iyi olduğunu, iç sahada neden sıkıntı çektiğini. Trabzondaki taraftar kıymet bilmiyor,takıma stres katmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Deplasmandaki taraftar takımı gittiği her yerde en güzel şekilde karşılıyor. Yenilsede yensede alkışlıyor! Futbolcuları yuhalamıyor! EMEK veriyor, Ankaradan, Bursadan, Balıkesirden, Sakaryadan, Kocaeliden, Zonguldaktan yüzlerce kilometrelik deplasmanlara gidiyor sıkıntı çekiyor. Trabzondaki taraftar ise evinden kalkıp stada gitmiyor. Stada gidenlerin çoğu oturuyor keyif yapıyor bide utanmadan futbolcularını yuhalıyor. Trabzondaki taraftarımıza genelleme yapmıyorum sadece bu saydıklarımı yapanlara yazık olsun diyorum. Öyle taraftarda olmaz olsun.

The Legend
22.01.2011, 20:24
takım olarak kötüydük. engin'in hırçınlığını bu maç aradım doğrusu o olsa belki takımı ateşleyebilirdi.

İskender66
22.01.2011, 20:26
Şimdi anlıyorum Trabzonun deplasmanda neden daha iyi olduğunu, iç sahada neden sıkıntı çektiğini. Trabzondaki taraftar kıymet bilmiyor,takıma stres katmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Deplasmandaki taraftar takımı gittiği her yerde en güzel şekilde karşılıyor. Yenilsede yensede alkışlıyor! Futbolcuları yuhalamıyor! EMEK veriyor, Ankaradan, Bursadan, Balıkesirden, Sakaryadan, Kocaeliden, Zonguldaktan yüzlerce kilometrelik deplasmanlara gidiyor sıkıntı çekiyor. Trabzondaki taraftar ise evinden kalkıp stada gitmiyor. Stada gidenlerin çoğu oturuyor keyif yapıyor bide utanmadan futbolcularını yuhalıyor. Trabzondaki taraftarımıza genelleme yapmıyorum sadece bu saydıklarımı yapanlara yazık olsun diyorum. Öyle taraftarda olmaz olsun.
:alkış: :alkış:

Ahmet Karadeniz
22.01.2011, 20:27
takım olarak kötüydük. engin'in hırçınlığını bu maç aradım doğrusu o olsa belki takımı ateşleyebilirdi.

enginden ziyada'de taraftarı aramadın mı?bence takımda da kötü bu akşam ki taraftardı.

İskender66
22.01.2011, 20:27
Gene içimizde çok bilmiş ve kendini Şenol Hoca'dan bile çok fazla bilgi, deneyim, tecrübe ve donanıma sahip olduğunu sanan bazı zevatlar beraberliği fırsat bilip mal bulmuş mağribi gibi saldırıyorlar Şenol hocamıza. Sanki uzun zamandır bu anı bekliyorlar gibi. Bu acımasızca eleştirenler Trabzonspor'a ne vermişler bugüne kadar? Şenol hocadan çok daha iyi teknik direktör bilgileri varsa bir zahmet teknik direktör olsunlar ve takım çalıştırsınla. O zaman görelim maharetlerini.
Son vuruşları cömertce harcıyorsan, boş kaleye atamıyorsan bunun suçu Şenol hocamıdır? Yoksa beceriksiz futbolcularmıdır? Fark olacak maçı berabere bitirdik. Bunun suçlusu teknik direktör değil futbolculardadır.

Keleşoğlu
22.01.2011, 20:28
gökhan gönül kart sınırında ve 2 pozisyonda sarı kart göstermedi hakem irdelensin!

Yiğit SARI
22.01.2011, 20:29
Takımımızın Ankaragücü ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 1 – Ankaragücü: 1

Toplam Şut: Trabzonspor: 22 - Ankaragücü: 12

İsabetli Şut: Trabzonspor: 8 - Ankaragücü: 5

İsabetli Orta: Trabzonspor: 7 - Ankaragücü: 4

Faul: Trabzonspor: 16 - Ankaragücü: 16

Korner: Trabzonspor: 5 - Ankaragücü: 3

Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Ankaragücü: 1

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 59 - Ankaragücü:% 41

Cihan_61
22.01.2011, 20:29
Bence Teofilo geri gelmesi lazim ne olursa olsun Umutun kacirdiklarinin hepsini atardi !

Oğuzhan Turhan
22.01.2011, 20:30
Iyide arada kupa maci var, sari kart cezasini kupa macinda oynamayarak gecistirebilir.

pReN@_61
22.01.2011, 20:31
Bence Teofilo geri gelmesi lazim ne olursa olsun Umutun kacirdiklarinin hepsini atardi !
E kusura bakma da kardeş

YUH artık diyorum.

Mert Oğuzlu61
Iyide arada kupa maci var, sari kart cezasini kupa macinda oynamayarak gecistirebilir.

öyle bişe olsa engin bugün sahada olurdu, o dediğin direk kırmızı kartlarda geçerli.

.....

:alkış: :alkış:

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 20:32
Yattara’nın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6348-0N7Y9I0K.jpg

Kaptanımız İbrahima Yattara maçın ardından yaptığı değerlendirmede iki puan kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Futbolun böyle bir oyun olduğunu belirten Yattara, “İki önemli deplasmanımız var. İyi konsantre olarak kazanmak istiyoruz. Bundan sonra puan kaybetmek yok. İnşallah haftaya bunu telafi edeceğiz” dedi.

Yattara sözlerini şöyle sürdürdü; “Maçlarda elimden gelenin en iyisini vermek istiyorum. 90 dakikalık performansa alışmak istiyorum. Buna göre kendi performansımı ayarlamak istiyorum. Ancak şimdilik hocam bana daha az süreler veriyor. İnşallah bende kendimi toparlayacağım” istiyorum

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6348#Icerik

bahadır2561
22.01.2011, 20:33

Kim cezalı duruma düştü renktaş?

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 20:33
Mehmet Çakır’ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6349-1J8V0F1H.jpg

Deneyimli oyuncumuz Mehmet Çakır, Ankaragücü maçının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Her şeyden önce çok üzgünüz. Elimize fırsatlar geçti ama bunları değerlendiremedik. Futbol böyle bir oyun. Lig devam ediyor. Üzüntüyü en kısa sürede atlatıp, önümüzdeki müsabakalara konsantre olmak zorundayız. Önemli maçlar var. Bu kayıpları telafi edeceğiz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6349#Icerik

Asi Çaykaralı61
22.01.2011, 20:34
Şenol Güneş'in açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6350-9Q6C8L9N.jpg

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Ankaragücü maçında kazanmaya yakın taraf olduklarını, o yüzden aldıkları beraberlik nedeniyle üzüntü yaşadıklarını söyledi.

Güneş, 1-1 berabere biten maçın ardından yaptığı değerlendirmede, bekledikleri bir oyunun olduğunu belirterek, ''Rakibin de bizim de nasıl oynayacağımız belliydi. İlk yarı daha az pozisyon bulduk ve rakibe pozisyon vermeden 1-0 öne geçtik. İkinci yarı ise daha etkili pozisyonlar bulduk ama golleri bulamadık'' dedi.

Hiç beklenmedik anda defansta yapılan üst üste hatalar sonucu rakibin golü attığını ifade eden Güneş, şöyle devam etti:

''Bu gol sonrası moralleri yükseldi. Kazanmaya yakın takım bizdik, o yüzden üzgünüz. Kaybettiğimiz 2 puan var. Oynadığımız oyun olarak rakipten daha çok üstün olan, oyunu tamamen kontrol altında tutmaya çalışan takımdık. Az pozisyon verdiğimiz halde atılan karşılıklı gollerle maç 1-1 berabere bitti. Ama golden sonra fizik ve inanç dirençsizliği oldu. Zaman zaman homurdanmalar oldu. Golden sonra rakibin daha rahat çıkma, daha rahat oynama anlayışı vardı. Trabzonsporlu oyuncular ellerinden gelen gayreti gösterdiler. O yüzden onlara teşekkür ediyorum. Biz iki puan kaybettik ama futbolda bu var, olacaktır. Üzüntü verici olsa da gayet normal karşılamak lazım.''

Güneş, bir gazetecinin ''Verilmeyen bir penaltı pozisyonu var. Bunun hakkında neler söylemek istersiniz'' yönündeki sorusu üzerine de ''Hakemleri etkilemek için bugüne kadar konuşmam olmadı. Konuşanlar düşünsün. Penaltı, verildi verilmedi diye konuşursam diğer insanlardan farkım olmaz, küçülürüm. Bize hiçbir maçta yanlış penaltı verildiğini düşünmüyorum. Biz futbol oynamaya çalışıyoruz. Hakem şunu vermiş, bunu vermiş diye konuşarak bunu geri alamayız. Ama yanlış kararlar veren varsa onları etkileyen varsa onlar düşünsün. Bizim vicdani bir rahatsızlığımız yok'' ifadelerini kullandı.

Karşılaşmada Ankaragücü'nün attığı gol sonrası moral ve fizik direncinde kopmalar olduğunu kaydeden Güneş, ''Taraftar da akıcı oyun göremeyince olumsuzluklar oldu. Ne kadar pozisyon bulursak bulalım daha fazla pozisyon bulmamız gerekiyor. Rakibe de az pozisyon vermek istiyoruz. Burak'ın yuhalanması hoş değil. Hakem ve seyirciyi konuşacak durumda değiliz. Bu futbolun gerçeği. Türkiye'de futbolun niye ileri gitmediği anlayışını herkes biliyor. Ama herkes işine geldiği gibi de yönetiyor'' diye konuştu.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6350#Icerik

Ömer Faruk61
22.01.2011, 20:35
Şenol Güneş" Puan kaybedilebilir. Düzgün oynuyoruz, ne hakemleri ne rakipleri konuşuyoruz, verdiğimiz oyuncuya madde koydurmuyoruz. Umarım ülke futbolu mesajları alırlar." RUHUN YETER HOCAM SENİNLE HER ŞEYE VARIM...

TÜRKÜM TRABZONLUYUM ADAMIM.

YETER BE BU TARAFTAR ŞAMPİYONLUK FİLAN HAKETMİYOR...

yorumsuz6117
22.01.2011, 20:36
Bunu birçok kişi söylemiştir ama okumadım arkaları. Yokları oynayan Burak dururken Yattara'yı çıkarmak yanlış bir tercihti.

Cihan_61
22.01.2011, 20:37
E kusura bakma da kardeş

YUH artık diyorum.
NE diyon ? Teo atamazmiydi ?

ağasarlı emre
22.01.2011, 20:37
selamun aleyküm abilerim, şöyle başlamak istiyorum. bugün i2. yarının ilk 15 dakikasında yaptığımız hatalar puan kaybına neden oldu. takım genel olarak iyiydi. 1 puan kaybında yerden yere vurmamalıyız. burak kötüydü umut kaçırdı tamam ama lütfen şenol hocaya laf etmeyelim . o da hatalı karar vermiş olabilir ancak bunları insanların kişiliklerini tartışmak bize yakışmıyor. zarten doğruda değil. bütünleştirici mesajlar atmalıyız.

tamuğ yamtar
22.01.2011, 20:38
Kendi sahamızda kötü oynamanın taraftarla alakası olduğuna inanmıyorum.

Rakiplerin kapanmasıyla alakası var bence.

Kazanmamız lazımdı ama berabere kaldık. Büyütülecek bir olay yok.

İlk yarıyı 3 puan önde kapatmış olsaydık bakışımız yine aynı olacaktı.

O bakımdan gitti, bitti.

Orta sahamız ikinci yarı çok düştü. Çok rahat geçti rakip takım.

İlk yarıda tartışılan penaltılarımızdan daha penaltı olan bir pozisyonda es geçildi.

Hakem etki altında kaldı herhalde ilk yarı sonunda ki tartışmalardan.

İkinci yarının başında yakaladığımız 3 pozisyondan birini atsak kopartırdık maçı.

Aslında maçı kazanmayı hakeden bir futbol oynadık yani.

Fener maçına gelince. Fenerbahçe'nin oynadığı maçları izleyenler çok rahat kazanacağımızı düşünürler.

Fener hiçbirşey oynamıyor. Stres yapmaz, heyecanlanmazsak güzel bir skorla galip geliriz.

Jaja katkı sağladığı kadar zarar da veriyor bazen. Çok vurdumduymaz.

Burak zaten mükemmel bir topcu değil. Kötü oynamasında gariplik yok.

Aksine ilk yarı oynadığı maçlardaki performansı şaşırtıcıydı.

61Cem61
22.01.2011, 20:39
Eğer bjk ve fb yi yenersek şuan şu takıma haketmediği eleştirileri yapanlar, utanmadan sallayıp duranlar ne yorum yapacaklar çok merak ediyorum..?

Halamın bıyıkları olsa amcam olurdu...

Mustafa ÖZDEMİR
olmayınca olmuyor işte...

pReN@_61
NE diyon ? Teo atamazmiydi ?
Bak arkadaş seninle tartışmaya girmicem.

-Bize ruh hastası lazım değil
-Bize olgunlaşmamış HAM adam lazım değil
-Bize kendini bişey sanıp karşısındakini adam yerine bile koymayan lazım değil

Sana yukarda teoyu anlattım maddeler çoğaltılabilir.

anlıyon?

Uğur GEMİCİOĞLU
22.01.2011, 20:40
2-3 gün forumda takılmayacağım " Ben dediydim "ciler takılsın kendi hallerinde. Tafsiye ederim kafanız rahatlar. Hatta haftaya çarşamba gününe kadar falan girmeyelim. Nasıl olsa yenileceğiz değil mi?

yorumsuz6117
22.01.2011, 20:40
İllk yarı iyi oynadık 4-1 bitecek maçtı sadece Umut'un kaçırdığı net 4 tane pozisyon var bu kadar gol kaçırıp kazanamamak adama koyuyor.

UNiVeRSeLoRD
22.01.2011, 20:41

Arkadaşım bende pReN@_61'e katılıyorum harbiden yuh artık o kadar da düşmedik bizi satan bi oyuncuya bel bağlıyacak değiliz.... pawel brozek yada mehmet çakır boşuna mı alındı bu takıma...? İnşallah onlar gelince daha başarılı olacağız...

enginden ziyada'de taraftarı aramadın mı?bence takımda da kötü bu akşam ki taraftardı.

Trabzon'da memleketimde taraftar anlayışı varmıydı ki (birliktelik , takımı destekleme adına) aramadın mı diye soruyorsun....?
hiç aramadım şahsen engin'i arayanları desteklemek zorundayım... ;)

UNiVeRSeLoRD
22.01.2011, 20:42

:alkış: :atki: :alkış:

61Cem61
Taraftara niye kin kusup duruyorsunuz.Bu hatalar ilk değil ligin başından beri aynı kişiler aynı olaylar çerçevesinde benzer puan kayıpları yaşıyoruz.

Cihan_61
Bak arkadaş seninle tartışmaya girmicem.

-Bize ruh hastası lazım değil
-Bize olgunlaşmamış HAM adam lazım değil
-Bize kendini bişey sanıp karşısındakini adam yerine bile koymayan lazım değil

Sana yukarda teoyu anlattım maddeler çoğaltılabilir.

anlıyon?
Anladim. Ama Umut bunlari atamasa ne Atacak bari Pawel kaliteli ciksa

Emre B.
Teo, Umut'un yarısı kadar adam olsaydı, şu anda 11'de oynuyodu.

Adem Erdoğan
22.01.2011, 20:44
Teo?

Ne o?

Ilelioglu
22.01.2011, 20:46
Biz bu macta disiplinli ve sabirli oynadik.

Ama akilli oynamadik, üc puan almak icin 2 gol atman gerekmiyor.

Skoru korumaya daha erkenden gidip kontra atak oynasaydik sonuc böyle olmazdi ki Trabzon'daki maclarda bundan sonra böyle oynamak gerekir diye düsünüyorum.

Duran toplarda cok önemli tabiki.

;)

Haçkalı
22.01.2011, 20:46
Aynı kafalar,aynı protesto...Belliki başarıya giden yolun ne olduğunu bilmeyen tipler..Belli ki hayatlarında hata yaptığında aşağılanan,küfür edilen,hakaret edilen tipler...İflah olmuyorlarsa Allah ıslah etsin..Not.Bu bir puan bize İstanbuldaki maçları kazandıracak.Bir de dua.Allahım içimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme yarabbii..
:alkış::alkış::alkış: aynen katılıyorum.. Amin.

UNiVeRSeLoRD
22.01.2011, 20:47
Anladim. Ama Umut bunlari atamasa ne Atacak bari Pawel kaliteli ciksa

Pawel yada M.Çakır ikisinden biri götürecek artık bu takımı ; umut ve burak'ın yaptıklarını sindire sindire bi hal olduk bugün taşıtı bence...

Şiddetle de söylemek istiyorum bir de orta sahaya takviye şart...! yoksa sezon sonuna kadar çok sıkıntı çekeriz ALLAH korusun...

Numan Yerlikaya
22.01.2011, 20:47
geçen sene taraftar gol atamayınca yuhluyolardı ondan kendi evinde kazanamıyolar dediler e bu sene umut boş kaleye atamıyo yine alkışlıyolar yine kazanamıyolar ama haftaya feneri yeneceğiz allahın izniyle

Harun-61
22.01.2011, 20:48
Sabrin sonu Selamet....

az Sabir beyler.

Mustafa AYDIN
Şenol Güneş'in açıklamaları

Güneş, bir gazetecinin ''Verilmeyen bir penaltı pozisyonu var. Bunun hakkında neler söylemek istersiniz'' yönündeki sorusu üzerine de ''Hakemleri etkilemek için bugüne kadar konuşmam olmadı. Konuşanlar düşünsün. Penaltı, verildi verilmedi diye konuşursam diğer insanlardan farkım olmaz, küçülürüm. Bize hiçbir maçta yanlış penaltı verildiğini düşünmüyorum. Biz futbol oynamaya çalışıyoruz. Hakem şunu vermiş, bunu vermiş diye konuşarak bunu geri alamayız. Ama yanlış kararlar veren varsa onları etkileyen varsa onlar düşünsün. Bizim vicdani bir rahatsızlığımız yok'' ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman'a ömür boyu kullanacağı kapak.

mekatronik
çok iyiyiz ya herşeyi uçlarda yaşıyoruz. alt tarafı beraberlik, şampiyonlukmu gitmiş anlamadım. keza galibiyetlerdede aynı şekilde şampiyon olmuş gibi seviniyoruz.
burağı yuhalayanlara yazıklar olsun diyorum sadece.
şampiyon olacağız buna inanıyorum, haftaya yenilsek bile.

Mustafa ÖZDEMİR
2.yarıdaki futbolu takıma yakıştıramadım...

Önder28
22.01.2011, 20:50

Aynen ben de altına imzamı atıyorum....Önce taraftar olarak kendi öz eleştirimizi yapalım...Stadda üstümüze düşeni yaptık mı? yediğimiz golden sonra stad sus pus oturdu. Hani Avni Aker cehennemdi? Ayrıca Burak'ı (oyundan çıkarken) ıslıklayan zihniyeti de anlayamadım ?
BİZİM GÖREVİMİZ : KÖSTEK DEĞİL , HER ZAMAN TAM DESTEK, SONUNA KADAR DESTEK !

A.Gökhan AKIN
22.01.2011, 20:51
Elbetteki puan kaybeğeceğiz belki hafataya fenere yenileceğiz gidip ama taraftar taraftarın ne demek olduğunu öğrenmeli önce yazık çok yazık bu takımı buraya kadar getiren futbolculardan birini ıslıklayan zihniyete çok yazık..

objek
22.01.2011, 20:53
fb maci oncesi takim bu maci bir sekilde aliriz rehavetine kapilmis kisacasi en onemli macin ilk oynadigin mactir felsefesi yine atlandi yattara ve jaja birlikte oynarsa ve ikinci gol gelmezse ilerleyen dakilarda bu oyuncularin biraz dusecegini islerin zora girecegini hem bizler hemde rakipler iyi biliyor yattara ve jaja,dan birisinin kenarda olmasi lazim sonradan girip oyunu cevirecek kapasiteye onlar sahipler kurtarici olarak m.cakir ve sezeri oyuna surersek ikisinide kaybederiz colman selcuk dususte serkan rakibe teslim ettigi toplari tekrar almakla mesguller birde jaja cok artistik seri topuk paslarini artik biraksin her oyuncu o paslardan anlamaz ve kaptirilan o toplarda cok kotu kontralar yeriz burak ve umutun ne zaman ne yapacaklarini bilen birisi varmi? bilen birileri varsa sampiyonluktan bahsedebiliriz maclarda 1-0 onde giderken rakip kaderine razi ama telasa kapilan bizim takim oluyor bu sorunun bir an once giderilmesi lazim

Cihan_61
22.01.2011, 20:54
Fener bize böyle oynarsa biz bunlari kolay yeneriz bence ...

serdaracıl
fener 1-0'ın üzerine nasıl yatılır dersi verdi

Mustafa Umut
Aynı kafalar,aynı protesto...Belliki başarıya giden yolun ne olduğunu bilmeyen tipler..Belli ki hayatlarında hata yaptığında aşağılanan,küfür edilen,hakaret edilen tipler...İflah olmuyorlarsa Allah ıslah etsin..Not.Bu bir puan bize İstanbuldaki maçları kazandıracak.Bir de dua.Allahım içimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme yarabbii..
Abi yorumlarını beğeni ile okuyorum gerçekten okunmaya değer kaliteli yorumlar.:alkış:

Muhammed
22.01.2011, 20:56
Stad ilk 10 dakkadan sonra full doldu...
Maçtan önce kale arkası biletleri zaten bitmişti...
Şampiyonluğu çok istiyoruz kent olarak doğrudur...
Ama laf var icraat yok...
Mahalleye geldiğimde gene ilk duyduğum laf : "Yenildiniz hemi ?" Hem de sırıtarak kurulan bir cümle...

Şurayı açarmısın biraz arkadaşım. Trabzon'da yaşıyorsun dimi? Bunları söyleyenler kimler? Trabzonspor'lu değil mi bu insanlar? Şaka mı bu okuduklarım:eek:

Ali Can
22.01.2011, 20:56
"Hakemleri etkilemek için bugüne kadar konuşmam olmadı. Konuşanlar düşünsün. Penaltı, verildi verilmedi diye konuşursam diğer insanlardan farkım olmaz, küçülürüm."

yılın kapağı olur bu :D
bu beraberlik bize ders olur inş. maçlara sıkı bir şekilde asılırız..

Kıvanç Çuvalcı
22.01.2011, 20:57
Valla kim ne derse desin en buyuk rakibimiz iyi gun dostu taraftarlarimiz.biraz durun su takimin arkasinda,biraz destek olun kotu oynadiklarinda ,bu kadar mi zor kardesim ben anlamiyorum ya.

gerenimo
22.01.2011, 20:58
bir yol kazasıydı. oldu ve geçti. gelecekteki maçlara bakmalyız. ancak taraftarın alması gereken bir ders var. homurdanmalar kendi futbolcusunu yuhlamalar rezalet bir türbün vardı. sanırım trabzonda takıma bu kadar yakın olmak, 15 günde bir izliyor olmanın şımarıklığı. deplesman seyircimizin bu takıma gösterdiği özenin birazını bari gösterin.

Yiğit SARI
He beyler bu arada bi ara sanki penaltı pozisyonu oldu Umut itildi mi ne hatırlıyomusunuz o penaltımıydı ?

Full HD
Fenerde aldi maci icim yaniyor desen azdir.Biliyorum daha ilk mac ilk hafta fakat duygularim haftaya bakmiyor sonuca bakiyor.

Barış Burak
22.01.2011, 21:00
maç bittikten sonra ilk aklıma gelen takıma gırla eleştirecekler oldu.

1)Korkmayın!Bu sene Allahın izniyle zirvede bitireceğiz.

2) Medyaya kulaklarınızı tıkayın.Gazlamalarına,küçümsemelerine,hakaretlerin e isyan etmeyin.sakinliğinizi kaybetmeyin.

3)Hep umut edin! maçların sonuna kadar,skor ne olursa olsun hep umut edin.

4) Takıma sahip çıkın!Bu takım Allah göstermesin zirvede olmasa bile sahip çıkın.Bu takım bizim herşeyimiz.Onlarla güldük,onlarla ağlarız,ama gazlara gelip bi maç için oyuncu eleştirmeyin.

5)Sakin olun.Hep sakin düşünün.

6)Üzülmeyin.İlk maçta puan kaybetmek kötü oldu ama,unutmayın.Hayırlısıyla kazanacağız inşaallah diye dua ettik.bizim aklımızın erdiğince bizim için en hayırlısı kazanmaktı.ama kazanamadık.demek ki hayırlısı beraberlikmiş.Unutmayın,dua ettiğimiz,hayırlı olanı bizden daha iyi bilir.

7) puan kayıpları olacaktır.sadece biz değil herkes kaybedecek.ama tekrar ediyorum gazlara gelmeyin.

Allah,dünya tarihi boyunca, şehirleri sınamış.Bizide 96da sınadı.Allah bir daha 96yla bizi sınamasın inşaallah.Sınamazda hayırlısıyla.

Biz bu işin,bu takımın,bu hocanın,bu bayrağın ve bu renklerin peşindeyiz.Hiçbiryere gitmedik.Biz hep buradayız.

şimdi buradan bizi izleyip gülen misafirlere sesleniyorum.

Gülün.Zaman sizin zamanınız.Ama hayırlısıyla,sene sonunda biz güleceğiz inş.

unutmayın renktaşlarım.Her işte bir hayır vardır.Ne demişti Erdal Abi,

VİRA BİSMİLLAH!

mekatronik
istanbulda oynayalım maçları, her hafta 30-40 bine oynarız, yensekte yenilsekte alkışlarız, sonuna kadar destek oluruz. bu nedir ya nasıl taraftarlıktır.

Fatih Özkan
Şurayı açarmısın biraz arkadaşım. Trabzon'da yaşıyorsun dimi? Bunları söyleyenler kimler? Trabzonspor'lu değil mi bu insanlar? Şaka mı bu okuduklarım:eek:

Trabzon'dayım...
Buralarda bazen takımı desteklemek "enayilik" olarak algılanabiliyor...
Takım puan kaybederse bunun sebebi biz oluyoruz ama 3 puan kazanılırsa "Ne güzel oynadık be!" deniliyor...
Trabzon halkı olaraktan; komşunun tavuğu bize kaz!

mda61
http://www.youtube.com/watch?v=roXueJQEoWs

İzleyin renktaşlar.
Sonunda diyor: '' Bunlar seni güçlendirecek. ''

Bu beraberlik bizi güçlendirecek, inanıyorum.

Halil Atalay
22.01.2011, 21:02
ben bu taraftarı anlamıyorum bir maç berabere bitti herkes kan kusuyor

Emirhan Yazıcı
22.01.2011, 21:02
Ben 8taş ve Fb için oturup biraz analiz yaptım nasıl bir kadroyla çıkalım diye

Tahminen bjk-TS maçında bjknin kadrosu şu şekilde olur

cenk

Hilbert.......İbrahim T.........Sivok.......İsmail K.

Ernst....... Guti.......

Quresma........ Nobre..........Simao

Almeida

Bizim ise şu kadroyla çıkmamız doğru olabilir.

Onur......
Serkan........Giray.....Glowacki.......Piotr Brozek

Selçuk........Colman

Yattara.............Jaja...............Engin

Pawel Brozek

FB-TS İSE ŞÖYLE OLABİLİR

FB: Volkan

Gökhan G. Lugano Yobo Andre Santos

Mehmet T. Selçuk

Dia Alex Stoch

Niang

TS: Onur

Serkan Glowacki Egemen P.Brozek

Selçuk Engin

Yattara Jaja Burak

P.Brozek

NOT: BU BNİM FİKRİM TAKDİR HOCAMIZIN

Hürgün Aygün
22.01.2011, 21:03
Kendi kendimizi bitiriyoruz farkında değiliz!!!

Her sene böyle değişmeyecek de bir maç berabere mi aha alın size malzeme bu nasıl taraftarlık bu nasıl şampiyonluğa giden takıma destek vermek her maçı yenicez mi yahu lideriz lider kendinize gelin tabiki olur böyle şeyler böyle mi şampiyon olucaz küfür edin siz takım çok iyi yerlere gelir hem de liderken!!!

Fanatik34
Altiüstü bir beraberlik, haftaya FB´ye de yenilebiliriz ama yine lider olacagiz! Taraftarimiz mi desem, düsmanimiz mi??? Büyüklerimiz ne güzel söylemis "Aptal dostun olacagina, akilli düsmanin olsun"

objek
Fener bize böyle oynarsa biz bunlari kolay yeneriz bence ...

Boyle maclarda ne fb nede biz bugunki gibi oynamayiz fb ister yensin ister yenilsin sezonun en istahli ve ciddi macini oynayacagindan suphe etmemeliyiz ve ona gore hazirlanmaliyiz artik kolay mac yok

SDanışmaz
22.01.2011, 21:04
O kadar çok şey yazmak istiyorum ki.. Ama moralim bozuk olduğu ve hala daha kendime gelemediğim için bir türlü cümle kurup yazamıyorum..

ilyskm
22.01.2011, 21:04
Şenol hoca sanırım şampiyonluğa oynadığının farkında değil ki Sezer ve Mehmet Çakır' dan kurtarıcı yaratmaya çalışıyor. Mehmet Çakır alınan polonyalı santrafordan kat kat iyi bir futbolcu herhalde baksana Polonyalı değil kadroya 18'e bile girememiş. Sahada golcüye ihtiyaç var Polonyada gol kralı olmuş adam tribünde. Ah Şenol hoca ah sen yanlış yapmaya başladın mı daha devamı gelir... bırak şu Sezer sevgisini nereden bulaştı sana??? anlamış değilim...

Barış Burak
22.01.2011, 21:05
Herkes takıma sahip çıksın,dövünmek için çok erken.Dövünecek hiç bir şey yok yahu.Bu sene bırakmayacağız inşaallah ula!

Muhammed
22.01.2011, 21:06
Trabzon'dayım...
Buralarda bazen takımı desteklemek "enayilik" olarak algılanabiliyor...
Takım puan kaybederse bunun sebebi biz oluyoruz ama 3 puan kazanılırsa "Ne güzel oynadık be!" deniliyor...
Trabzon halkı olaraktan; komşunun tavuğu bize kaz!

Bu bahsettiğin kitle çoğunluk mu azınlık mı?

Ilelioglu
fener 1-0'ın üzerine nasıl yatılır dersi verdi

Bende bunu yazacaktim hemde yoktan bir gol atarak.

Malesef ama durmak yok yola devam, bundan sonra Trabzon'daki maclarda farkli oynamaliyiz.

Mehmet Ç.
TRT1 i acin ! Bizim mac.

Barış Burak
22.01.2011, 21:08
Bende bunu yazacaktim hemde yoktan bir gol atarak.

Malesef ama durmak yok yola devam, bundan sonra Trabzon'daki maclarda farkli oynamaliyiz.

her işte bir hayır vardır.takmayın kafanıza.

Keleşoğlu
22.01.2011, 21:09
Allah belanı versin TRT. geniş özet vermediler 3 dakikalık özetle geçiştiriyorlar

Tayfun Aydın
"Hakemleri etkilemek için bugüne kadar konuşmam olmadı. Konuşanlar düşünsün. Penaltı, verildi verilmedi diye konuşursam diğer insanlardan farkım olmaz, küçülürüm."

yılın kapağı olur bu :D
bu beraberlik bize ders olur inş. maçlara sıkı bir şekilde asılırız..

Bu laflara puan vermiyorlar.Azizeyle tenik direktör angut çıkıp hakemlere baskı yaparken sesimizi çıkaracaktır.Şimdi bekleyin hakemlerin bizi nasıl eztiğini

sbay
puan kaybedilen hafta sonları hiç çekilmiyor hele de rakipler kazandıysa...:mad::mad:

Chiko
22.01.2011, 21:10
TRT1 i acin ! Bizim mac.
Bakip, moraller bozulmasin..
Bu sezon EsEs maci haric mac sonunda hic bu kadar üzülmemistim..
Manisaspor yenilgisinden sonra bile bu kadar morelim bozulmamisti.

Fatih Özkan
Bu bahsettiğin kitle çoğunluk mu azınlık mı?

Azımsanmayacak derecede...

Dip.Ing.Mag.
Ben 8taş ve Fb için oturup biraz analiz yaptım nasıl bir kadroyla çıkalım diye

Tahminen bjk-TS maçında bjknin kadrosu şu şekilde olur

cenk

Hilbert.......İbrahim T.........Sivok.......İsmail K.

Ernst....... Guti.......

Quresma........ Nobre..........Simao

Almeida

Bizim ise şu kadroyla çıkmamız doğru olabilir.

Onur......
Serkan........Giray.....Glowacki.......Piotr Brozek

Selçuk........Colman

Yattara.............Jaja...............Engin

Pawel Brozek

FB-TS İSE ŞÖYLE OLABİLİR

FB: Volkan

Gökhan G. Lugano Yobo Andre Santos

Mehmet T. Selçuk

Dia Alex Stoch

Niang

TS: Onur

Serkan Glowacki Egemen P.Brozek

Selçuk Engin

Yattara Jaja Burak

P.Brozek

NOT: BU BNİM FİKRİM TAKDİR HOCAMIZIN

Senol Hoca 5. bilemeden 6. haftadan asagiya brozekleri oynatmaz diye tahmin ediyorum...

Ozan Yazıcı
22.01.2011, 21:11
- Trabzonspor'un maalesef en büyük handikapı Trabzon şehri ve Avni Aker'deki taraftar profilidir. Stadın yüzde doksanında ruh yok, alık alık maç seyrediyorlar. Avni Aker gerek seyirci, gerekse rakiplerin çirkin oyun taktikleri nedeniyle bu takımın en büyük deplasmanıdır. Kaldı 7 Avni Aker deplasmanı..
- Şampiyon olmak istiyorsan bu tip maçları alacaksın. Ama bu takım durdumu tam duruyor, ara ki adam gibi topçu bulasın bugün sahada, hepsi hayalet gibiydi. İşte böyle maçlarda Engin Baytar'ı arıyor insan..
- Yönetim ara transfer dönemini maalesef gargaraya getirdi. Bariz eksiklikler giderilmedi.
- Şenol Hoca artık şu yeni transferleri kafadan nadasa bırakma huyundan vazgeçmeli. Brozek'leri bu ara kullanmayacaksa daha da kullanmasın zaten.
- Haftaya pazar akşamı Bursa bizi yakalar, Fener'le fark 4'e, Beşiktaş'la da 9'a düşer, buna şimdiden alışsın herkes.
- Herşeye rağmen desteği kesmek yok.

Erbay
22.01.2011, 21:11
Aklımdayken yazayım ilk yarı Serdar Özkan'ı hiç tutamadık yahu uyuz oldum. Rakip oyuncu 5 oyuncumuzun müdahale alanında ama adam rahatça top sürüp şut çekiyor mu çıldırıyorum.

Muhammed
22.01.2011, 21:12
Azımsanmayacak derecede...

Yazık bize o zaman boşuna zaman harcıyoruz burda.

Miraç Atalay Çiftçi
22.01.2011, 21:12
Hiç bozmuyorum moralimi. Kaçırdığımız pozisyonları gördüm, oyun anlayışımız gayet iyi. Hiç önemli değil bu iki kaybedilmiş puan. İiyi olacağız, daha cok daha iyi olacağız.

Kıvanç Çuvalcı
22.01.2011, 21:13
Sonra da takim mac kazansin hadi gelin kolbasti oynayin....Birde 42.000 kisilik stad istiyoruz sehre, soyle bir maca 15.000 kisi zor geliyo.

Fora61
Millet aldığı oyuncuyu çatır çatır oynatır. Biz 2 ay bekleriz. Kulubede ıkıncı satrofor yok brozekler kadroda yok bu nasıl iş anlamıyorum ben.

Full HD
ben bu taraftarı anlamıyorum bir maç berabere bitti herkes kan kusuyor

Ben cok iyi anliyorum cünkü bu taraftar Sampiyonluga inanmis(ben haric) ve puan kayibinda onlar icin bir dünya yikiliyor ve simdi yedik mamayi diyorlar.Simdi önümüzde Fener,BJK,Gs.....gibi takimlar var biz onlari yenemeyiz neden bosuna puan kaybediyoruz onca sene Sampiyon olamadik tam bu sene olurken pisi pisine puanlar veriyoruz ve Istanbul takimlari puan vermez düsünüyorlar.Onlarin herseyi Trabzonspor ve her puan kayibindan sonra günlerce kendine gelemiyorlar.Ani panik ve küfür basliyor.Onlar icin aslinda kimoldugu önemli degil bir suclu bulup küfürü yagdiriyorlar ve bi kac gün icinde gene kendine gelip ah ben ne yaptim diyorlar.

Onun icin suc onlarda degil ayni benim gibi hastalar ve bize ilac lazim.Ani puan kayibindan ne edecegimizi bilemeyip sinirden yanlis yapiyoruz.Hemen Trabzonumuzun basarisini istiyoruz sabir diye birsey yok bizim Karadeniz milletinin kaninda var bu.

Sayariz ederiz(ayni babalar gibi) fakat Memleket ve Takimimizin arkasinda dururuz!!!

iso_4939
22.01.2011, 21:14
futbolcular baslar sımdı demec vermeye yok ders aldık yok fb yenerek sampıyonlugumuzu devam ettırecez yok oyle yok boyle...yıne bır 27 sene daha beklerız alıstıkya bekle anasını satayım.

Fanatik34
22.01.2011, 21:15
Umut´a yapilan bariz penalti...özellikle yan hakeme selamlarimi yolluyorum!!!

Tam oyuncu degistirecekken golü yedik! Gol olmasa bizde maci en az 1:0 bitirirdik.

Su bir gercek, Jaja ile basliyorsan onun arkasini ücleyeceksin!

Yattara cok karakterli bir futbolcu..yoksa ona yapilan seyi herkes kaldiramaz!

Umut en ucta oynamamali ama oynamaya calisiyor! Önünde bir adam oynatip ondan cok daha iyi faydalanbilmek varken...

Giray, Cale gibi futbolcular agizlariyla kus tutsalar bu taraftara yaranamazlar

Cengiz
22.01.2011, 21:18
burak'ı ıslıklayan, kendi şehrinin insanına küfür eden taraftar profili sürdükçe, özlemimizde süreceğe benziyor

Mert67
-Manisaspor'a yenildik hiçbir takımı küçümsememeyi öğrendik
-Eskişehir beraberliğinde ilk yarıları boşa oynamamayı öğrendik.
-Bu maçtanda disiplini elden bırakmamayı öğrendik.Daha başka dersler de çıkartılacaktır.

İnşallah son puan kaybı olur.

Oemer61
Inadina destek, sonuna kadar destek ulan!!! Buraga bugün bireysel olarak cok kizip sallamama ragmen, cikarken yuhalayan taraftar zihniyetine lanet okuyorum. Sampiyonluga gittigimiz bu yolda bile, biz bu stadi dolduramiyorsak ben diyecek birsey bulamiyorum. Taraftar profilimiz düzelmismis, evet kuzu olduk kina yakiyorlar ondan ezikler. Bizim taraftarimizi övmesinlerde kiminkini övsünler, baski yok birsey yok. Hakem istedigini caliyor, rakip cok rahat oynuyor. TRABZON deplasmanini suan icin tarihe gömenlere yaziklar olsun, gurbetinde ALLAH cezasini versin!!!

Alihan Ertürk
İnşallah, inşallah kötü şeyler olmaz.. Maçtan sonra 3 saat kendime gelemedim yemin ediyorum, o kadar büyük hayal kırıklığı yaşadım. Fener'i yenip Trabzonspor'un nasıl bir takım olduğunu ele güne göstermemiz lazım.. Bu sene şampiyon olmamız lazım.. Bu şekilde puan kayıpları olursa hiç ama hiç iyi olmaz..

Ahmet Karadeniz
futbolcular baslar sımdı demec vermeye yok ders aldık yok fb yenerek sampıyonlugumuzu devam ettırecez yok oyle yok boyle...yıne bır 27 sene daha beklerız alıstıkya bekle anasını satayım.

evet futbolcular dmeç verdi acaba trabzonda ki taraftarlar suan nasıl demeç vermeyi düşünüyo cok merak ediyorum...

Ilelioglu
22.01.2011, 21:19
-Manisaspor'a yenildik hiçbir takımı küçümsememeyi öğrendik
-Eskişehir beraberliğinde ilk yarıları boşa oynamamayı öğrendik.
-Bu maçtanda disiplini elden bırakmamayı öğrendik.Daha başka dersler de çıkartılacaktır.

İnşallah son puan kaybı olur.

Insallah öyle olur...;)

-Samet
22.01.2011, 21:20
Abi radyodan dinliyordum izleyemedim maçı ,

Umut bir pozisyonda kaleciyi çalımlamış atamamış ?

Bahseder misiniz bundan ?

Mustafa Umut
22.01.2011, 21:20
Anlamak istemiyorsunuz heralde.
Puan kayıpları olacak illaki.Böyle güzel oynayalım da mutlaka o pozisyonlar girer bi zaman.
Biz rakiplerimize puan farkını atmışız artık bizim için bu tip beraberliklerde kaybedilen 2 puan değil kazanılan 1 puan önemlidir.
Tekrar söylüyorum fener maçı için içimde bi kuşku vardı ama bu beraberlikten sonra o korku içimden uçtu gitti.fener maçı için içim rahat...

hasona
22.01.2011, 21:22
bu mac bir sorunun cevabini verdi bana...
hani hep soruyoruzya "biz neden sampiyonluk sevincini bir kez daha yasayamiyoruz" diye....
haketmiyoruz arkadas haketmiyoruz...

ama bu sene haketmedigimiz halde senol hoca ve bu topcular bize bunu yasatacak....

Mehmet Ç.
Ben takimimi 3 puan icin sevmedim!

2 puan yüzünden oyuncumu yuhlamam.

sene sonu Sampiyon olunca biz sevinirken onlar bizi yuhlasin tam olur

Alihan Ertürk
Haddime değil ama Şenol hocama bir eleştiri getirmek istiyorum;

- Burak ikinci yarı en az 10 dakika hiç gözükmedi, adı sanı duyulmadı.. Tabiki her oyuncunun performansında inişler çıkışlar olur ama hoca olarak duruma el atması gerekirdi ve Burak'ı daha erken kenara almalıydı Şenol Güneş.. Yada ne bileyim başka birşey.. Sağ tarafa çekebilirdi mesela, solda kayboldu Burak.

Oyuncu değişikliği gecikince Burak moralman çöktü, böyle olunca da takımın hücumdaki alternatifi / etkinliği azaldı..

Cafer KILIÇSOY
22.01.2011, 21:25
Önce herkes aklı başında düşünsün.. Yeter artık, nedir bu yaa !

Koskoca 34 maçın 34'ünü de kazanan bir takım var mı dünyada? Var mı böyle birşey?.. Uzun ve çileli bir yol bu.. Beraberlikte olacak, mağlubiyette.. İçine sindiremeyen, kabullenemeyen gölge etmesin bize. Tabiki de gönül her maçı kazanmamızı ister ama olağan şeylerin içinde elbette mağlubiyetlerde olacaktır. Önemli olan en az puan kaybıyla ligi bitirmektir.

Bırakın bu öldük bittik ayaklarını, felaket tellallığını. İyi günde herkes yanımızda zaten. Önemli olan kötü günde ''Biz burada sizin yanınızdayız. Moral bozmak yok, üzülmek yok'' demektir. Ama biz ne yapıyoruz; Bu forma için terini akıtan bir insanı ıslıklıyoruz utanmadan.. Neymiş, iyi oynamamış yada gol kaçırmış. Hay içine tüküreyim sizin sevginizin, olmaz olsun o sahte gülümsemeleriniz kendini taraftar zanneden zavallılar topluluğu !!

Bu takım benim, bu takım senin.. İyisiyle kötüsüyle bizim.. Başka Trabzonspor yok. Üzerimize düşen kalan bütün maçlarımızda boğazımız yırtılırcasına bu takımın yanında olmak. Şampiyon olsun olmasın hiç önemli değil.. Çünkü bu takım benim kimliğimdir, benim karakterimdir. İnsan kimliğine sırt döner mi? Ben şampiyonluk nedir bilmiyorum. Nasıl bir duygudur yaşamadım, önemli değil. Benim için önemli olan Trabzonsporun varlığıdır.

Hiç düşündünüz mü acaba bu akşam Şenol Güneş'i..? Hiç düşündünüz mü acaba bağrınıza basmanız gerekirken ıslıklayıp dışladığınız Burak'ı..? Hiç aklınıza geldi mi Umut'un bu akşamki ruh hali..? Sahadaki Onur'u, tribündeki Engin'i, kulübedeki Ünal'ı hiç düşündünüz mü..? Siz üzgünken onlar sevinçlimiydi? Güle oynaya mı gittiler evlerine? Bir onları düşünün birde bugün yaptıklarınızı ! Yazıklar olsun!!

Chiko
22.01.2011, 21:25
Bir sey aklimda takildi, hatta bunu spikerde söyledi.
Umut ve Burak birinci devrede hep yan yana veyahut arka arka dikildiler.
Bir iki kez Umut'a pas verildi, o'da arkasina bakmadan topu bacaklari arasindan Burak'a birakti.
Bunun sizde farkina vardinizmi ve bu bir taktiksel uygulama olabilirmi?
Eger farkli yerlere kossalardi, A.gücü defansinda bosluk bulunabilirdi diye düsüniyorum.

Erdal
22.01.2011, 21:27
Gitti mi şimdi şampiyonluk? :).... Bu takım bu sezon bütün krizcikleri aşmasını bildi...Bunu da aşar inşallah....

Erdem Keser
22.01.2011, 21:27
Bugün takım olarak sahanın içinde isyan edecek Engin'i ciddi manada aradığımızı düşünüyorum.Futbol sadece yetenek ve sahada gösterilen mücadele değil benim gözümde.Ne yazık ki bugün ikinci yarı takımın üzerinde bir durgunluk vardı ancak yenilmedik.Puan puandır şampiyonluk yolunda ve yenemiyorsan, şanssız günündeysen kaybetmeyeceksin.Bu tür stresi yüksek maçlarda puan maçı sınıfındadır.
Bu kayıp ise samimiyetle söylüyorum çok hayırlı oldu.Büyük takım bu tür kayıplar sonrasında toparlanabilmeli, telafi etmelidir.Hatta bir kaç kez maç içerisinde geriye düştüğümüz anlarda yüksek konsantrasyonla maçda çevirmeliyiz ki direncimizi, kararlılığımızı gösterelim.

Bakanay61
22.01.2011, 21:28
Ya ben bu negatif taraftarın sadece statda olduğunu zannederdim,meğer burda da varmış.Yok Umut şöyleymiş yok Jaja istememiş Burak kötüymüş,beyler untmayın bu takımı buraya getiren bu futbolcular birazcık sabredin olacak bu iş.Sabır Sabırrrrrr.

Ilelioglu

Koskoca 34 maçın 34'ünü de kazanan bir takım var mı dünyada? Var mı böyle birşey?.. Uzun ve çileli bir yol bu.. Beraberlikte olacak, mağlubiyette.. İçine sindiremeyen, kabullenemeyen gölge etmesin bize. Tabiki de gönül her maçı kazanmamızı ister ama olağan şeylerin içinde elbette mağlubiyetlerde olacaktır. Önemli olan en az puan kaybıyla ligi bitirmektir.

Bırakın bu öldük bittik ayaklarını, felaket tellallığını. İyi günde herkes yanımızda zaten. Önemli olan kötü günde ''Biz burada sizin yanınızdayız. Moral bozmak yok, üzülmek yok'' demektir. Ama biz ne yapıyoruz; Bu forma için terini akıtan bir insanı ıslıklıyoruz utanmadan.. Neymiş, iyi oynamamış yada gol kaçırmış. Hay içine tüküreyim sizin sevginizin, olmaz olsun o sahte gülümsemeleriniz kendini taraftar zanneden zavallılar topluluğu !!

Bu takım benim, bu takım senin.. İyisiyle kötüsüyle bizim.. Başka Trabzonspor yok. Üzerimize düşen kalan bütün maçlarımızda boğazımız yırtılırcasına bu takımın yanında olmak. Şampiyon olsun olmasın hiç önemli değil.. Çünkü bu takım benim kimliğimdir, benim karakterimdir. İnsan kimliğine sırt döner mi? Ben şampiyonluk nedir bilmiyorum. Nasıl bir duygudur yaşamadım, önemli değil. Benim için önemli olan Trabzonsporun varlığıdır.

Hiç düşündünüz mü acaba bu akşam Şenol Güneş'i..? Hiç düşündünüz mü acaba bağrınıza basmanız gerekirken ıslıklayıp dışladığınız Burak'ı..? Hiç aklınıza geldi mi Umut'un bu akşamki ruh hali..? Sahadaki Onur'u, tribündeki Engin'i, kulübedeki Ünal'ı hiç düşündünüz mü..? Siz üzgünken onlar sevinçlimiydi? Güle oynaya mı gittiler evlerine? Bir onları düşünün birde bugün yaptıklarınızı ! Yazıklar olsun!!

...........................:alkış:

Erdinç Barutçu
Kim ne derse desin.Şampiyonuz.....Bundan emin olabilrisiniz.Asıl canımızı sıkan çok rahat kazanabileceğimiz bir maçı berabere bitirmek.Umut'un sağının solunun belli olmayacağı bir kez daha kanıtlanmış oldu...

Efendioglu
http://www.youtube.com/watch?v=xFfJwS3jlJU şu takıma laf etmeyin

Erdal
22.01.2011, 21:29
Lazımdı bu bize...Başkandan hocaya taraftardan futbolcuya....Bitti geçti inşallah....Şimdi iki beraberlik yeterli....Sakin...Sabırlı....

Alihan Ertürk
Avni Aker'deki maçlara İstanbul ve çevre illerdeki taraftarlarımızdan transfer edelim.. Takımına özlem duyan taraftarlar..

Erdem Keser
Sergen ve Ersin Düzen, Umut'un pozisyonu için net penaltı olduğunu söyledi.

yorumsuz6117
22.01.2011, 21:30
Bu sene şampiyon olduk olduk olamadık bir daha olmamız çok zor.

Ayrıca Aziz ve Aykut'un sözleri etki yapmış ilk haftadan gördük bunu.

Samet Berber
22.01.2011, 21:31
Colman kendisinden beklemediğim bir hareket yaptı , bence haklılık payı da var .

Ama herşeye rağmen ben iyi hatta çok iyi oynadığımızı düşünüyorum taa ki taraftar takımı uyutuncaya kadar.

Harun-61

ah Erdem ahhh, dedik dimi sana izleme arkadasin ile maci diye :o

Mustafa Umut
Arkadaşlar, abiler bizim en iyi bildiğimiz kelime değil midir ''SABIR''. Yapmayın etmeyin...

Ilelioglu
22.01.2011, 21:32
Bu sene şampiyon olduk olduk olamadık bir daha olmamızı imkansız görüyorum ben.

Yapmayin Allah askina ne alaka simdi, bu sene olmadi seneye olur. ;)

Samet Berber
22.01.2011, 21:32
Bence de %100 penaltı , kale arkası kamerasından çok net belli oluyor adam topa bile bakmıyor yahu direk Umut'a yapışıyor.

gerenimo
22.01.2011, 21:33
bu puan kaybı dışında yine kayıplar yaşayabiliriz. belki fb ye kaybedeceğiz haftaya sonuç ne olursa olsun bu takım toparlanacaktır. halen daha büyük avantajımız var. kredimiz fazla. yeter ki moral bozup ritmimizi kaybetmeyelim. bugünki 60 dakikalık oyun gerçekten çok iyidi. sadece o dakikaya kadar 3-4 farkı bulabilirdik. iyi oyun umutlu ve iddalı olmak için yeterince büyük bir sebep.

Samet Berber
22.01.2011, 21:33
Yahu düşündükçe küfredesim geliyor şu yuhalayanlara , Burak bence de çok kötüydü ama bunu haketmiyor burası kesin.

Erdem Keser
22.01.2011, 21:35
ah Erdem ahhh, dedik dimi sana izleme arkadasin ile maci diye :o
Harun abi , arkadaş forumda yazan Murat TONBUL nickli arkadaş, gelir birazdan.Şöyle bir durum var;16. dakkada elektrikler gitti ve Bedaş'ı araken gol mesajı geldi:DYani gol bizim seyretmediğimiz anda oldu. Sonrasında kahveye gittik ve sonuç:(

Fatih Özkan
Bu sene şampiyon olduk olduk olamadık bir daha olmamız çok zor.

3 sezondur aynı cümle...
Yapma lütfen...

Yiğit SARI
Sergen ve Ersin Düzen, Umut'un pozisyonu için net penaltı olduğunu söyledi yazmış arkadaş.Vay be penaltılarımız verilmemeye başladı bakalım daha neler görecez :D

İsa
Karamsarlık havalarının sebebi sadece bir maçta alınan beraberlik değil daha fazlası.

Aynı oyunlar çok kez oynandı.Karabük,Belediye,Manisa,Eskişehir,Buca maçlarının bu maçtan hiç bir farkı yoktu.İç sahada çok daha zorlu ekiplerle oynayacağız,deplasman maçları tam bir kabus.Üzgünüm ama ben karamsarım.Çok bariz eksiklerimiz neden devre arasında çözüme kavuşturalmadı.Transfer yapıyosun transferlerin sahada değil.Jaja denen beyefendi saha içinde ruh gibi geziyor ve 90 dakika oyunda.Ortasahanda Colman'dan memnun değilsin aman kulübün parası gidecek,dengeleri bozacağım diye transfer yapmıyosun.Eğer böle sudan sebeplerle şampiyonluk giderse faturası ağır olacak.Hem bize hem yönetime...

ApoCaN28
22.01.2011, 21:36
İsterse 20 puan önde olalım , peşine 1 maç kaybedelim bizim taraftarımız(bazıları) gene yuhalar , gene her şey bitti gözüyle bakar . . .

Bakanay61
bu puan kaybı dışında yine kayıplar yaşayabiliriz. belki fb ye kaybedeceğiz haftaya sonuç ne olursa olsun bu takım toparlanacaktır. halen daha büyük avantajımız var. kredimiz fazla. yeter ki moral bozup ritmimizi kaybetmeyelim. bugünki 60 dakikalık oyun gerçekten çok iyidi. sadece o dakikaya kadar 3-4 farkı bulabilirdik. iyi oyun umutlu ve iddalı olmak için yeterince büyük bir sebep.
Budur işte taraftarlık.Bu yorumu yazan arkadaşımla aynı yaşta sayılırız.Aynı yaşlarda18'imizde yaşadık 96 faciasını.Bu sefer böyle olmayacak.Lütfen takımımıza tam destek

efulim67
Öncelikle herkese selamlar.
Şenol Hocama bize yaşattıkları için çok teşekkürler.
Ama bende bildiğim kadarıyla eleştiri yapmak istiyorum.
Kötü oynayan bir oyuncu (günüde olmayan da diyebiliriz) ne zaman oyundan alınır.
Maç 1-1 olduktan sonra Skoru değiştirebilecek oyuncuları dışarı alıpta SEZER'den ne umduğunuda inanın çok merak ediyorum.
İnat etmenin manası yok. İnşaallah daha etkili müdahalelerle zorlu maçları alacaktır Şenol Hocam.

Dip.Ing.Mag.
22.01.2011, 21:37
sergen'in jaja konusunda cogu tespitine katiliyorum... özellikle kaybettigi toplarda rakibini izlemesi büyük bir handikap...

efulim67
22.01.2011, 21:38
Umuyorumki Yeni transferler As takımda olacak, BUrak, Umut yedek kalacaklar.
Şayet Golcü Brozek Umut'u, Defansif Brozek Cale'yi yedek bırakamayacaklarsa BU Transferlerin hesabı verilmeli.
VE NEDEN ?
Neden bize gelenlerin uyum sorunu aylarca sürer ?

Cafer Bulur
22.01.2011, 21:38
Mac kaybedilir mi evet,puanda kaybedilebilir ama bir takim sürekli ayni sorunlari yasiyorsa sikinti var demektir.

Ilk devrede bucaya karsi bile kendi sahamizda zorlanmistik,bugün bir adim ileride degiliz.

Bunun nedeni de sadece yetenek falan degil takimin kafa yapisinin,isteginin azminin yeterli olmayisidir.

Bu aksam cok önemli puanlar kaybettik,daha direncli ve istekli olsaydik bunu önlemek mümkündü.

Sezgin Öztürk
22.01.2011, 21:39
ALLAH ın izniyle 8taş ı ve löküzbahçeyi yeneceğiz ve ben bu sayfayı açıp yorumları tek tek okuyup bugün karalar bağlayan takıma hocaya sallayan futbol bilmişlerine KAPAK yapacağım. ALLAH utandırmaz İnşAllah bekleyin 1 hafta futbol ulemaları... Sözüm meclisden dışarı...

Sefer A.
22.01.2011, 21:40
hakemi konusmayalim tamam da, orada zewlakov denen hiyar arkasindan top gelmesine ragmen, topa bakmayip sadece Umut'a mudahale etmesi, hakemlerin de penalti vermemesi, bence olagan disi bir olay, hiç bir yerde yok boylesi, adam topa bile bakmiyor "bana ne lan toptan ben rakibe musahale ederim" dercesine o hareketi yapmasi ve devam karariyla mukafatlandirilmasi REZILLIKTIR

irdelenmesi gereken bir sey varsa, bu oyuncular nasil bu hareketleri bu kadar rahat yapabiliyor??? hakemin kendi taraflarindan oldugunu mu biliyor nedir bu ??? topa bakip Umut'u çekse neyse de topa bile bakmadi sadece Umut'a bakti itti autu aldi çok rahaaat bir sekilde, halis ozkahya aldigin para haram olsun yan hakem de ayni sekilde, eger gorup de vermediyseniz !!!!

ramzanyak58
22.01.2011, 21:40
yav sadede beraber kldik beraber yenilsek ne olur ALLAH askina. hala lideriz vsllahi dort bes hafta ustuste yenilsek bile bunyil sampiyon olscsgimiza inaniyorum... neyse ki sekiztas maci yakin da hemebcecik gececek bubhaftaki burukluk. seviuorum seni trabzonsporum sivsasli kardesiniz sampiyonkuk gormemis daha ama olsun sampiyon olmak icin takim tutsak barcelonayi tutardik gonul her maci almk istiyor ama tarihte iyle bir kulup yok saglik olsun... sirnaktan sivasli kardesinizden sevgilerle....

Sefa
22.01.2011, 21:41
Harun abi , arkadaş forumda yazan Murat TONBUL nickli arkadaş, gelir birazdan.Şöyle bir durum var;16. dakkada elektrikler gitti ve Bedaş'ı araken gol mesajı geldi:DYani gol bizim seyretmediğimiz anda oldu. Sonrasında kahveye gittik ve sonuç:(

Seni arıyordum eleştirmediğim bir sen kaldın dedik sana o kadar izleme diye di mi ? :)

efulim67
Eskişehir maçının telafisi Antep idi telafi ettik Allah'ın izn ile...
Bu maçın Telafiside Fener maçı. Allah'ın izni ile bu kötü sonuçta hayırlara vesile olacaktır.

Cafer Bulur
Bence yasal ise bu takim avni akerde bu sezon mac oynamamali.

Sampiyonluga oynuyoruz ve cit cikmiyor.

Son yillarda ne kaybettiysek avni akerde kaybettik.

Radikal bir karar alinip geriye kalan tüm maclarin olimpiyatta oynanmasi taraftariyim.

Mac avni akerde denilince icime korku,süphe düsüyor size de öyle olmuyor mu?

İsa
22.01.2011, 21:42
Sadece bir beraberlik deyip geçiştirelim oh ne güzel.İç saha maçlarında hep aynı sıkıntı hep aynı sıkıntı.Çözüm için alınanlar tribünde...

Ilelioglu
22.01.2011, 21:43
Ikinci yari 17'de 17 yapacak halimiz yoktu herhalde, illaki puan kaybedecektik.

Nitekim bu mactada öyle oldu, erken olmasi her zaman daha iyidir.

Bu arada söyle bir sorum olacak.

Sezon sonuna kadar lider kalacagimizi düsünen varmi aramizda?

Sezgin Öztürk
Yaa şu bu sene şampiyon olduk olduk yoksa daha olamayız demelr varya öldürüyor beniii :D ilk antalya beraberliğinden sonra ki sayfaya bakın sonra kayseri beraberliği tabi ki manisa yenilgisi puan kaybedilen her maçdan sonra bu tip söylemler oluyor ilginç insanlarız biz TRABZONLULAR...

Erdem Keser
Seni arıyordum eleştirmediğim bir sen kaldın dedik sana o kadar izleme diye di mi ? :)
Bir daha mı tövbe:D

Alihan Ertürk
Giray da goldeki hatasıyla benim gözümden düştü.. Egemen bir an önce dönmeli.

yorumsuz6117
13 maçta 10 galibiyet 3 beraberlik böyle bir çizgi bir daha yakalayamayız. Bu sene şampiyon olamazsak başta Selçuk olmak üzere çoğu oyuncuyu elimizde tutamayacağız zaten.

.....

:alkış:

Abi her harfine katılıyorum teşekkür ederim.Artık Trabzon'daki taraftarımızın akıllanması lazım.Hep sorun hep sorun.

Taraftar grupları sorun , tezahuratları sorun , çekirdekleri sorun , oturmaları sorun , kalkmaları sorun.

Dediğin gibi iyi günde zaten herkes bizimle. Önemli olan mağlubiyetlerde takımla beraber olabilmek. Önemli olan kötü gündür.

Ölüme gidiyoruz dediğimde niye diye soran değil , ne zaman gidiyoruz diye soran benim dostumdur.

Kümeye oynuyoruz desek kaçı ne zaman diye sorar kaçı niye diye sorar ?

Niye diye soranlar çoğunlukta olur buna eminim çoğusu yapma sevgilerle dolu.

Trabzonspor'u hayatı boyunca görmeyen , görmek için elindekini avucundaki veren insanlar varken bunların yaptıklarına bakarmısınız ?

Kabullenemiyorum. Hazmedemiyorum. Sinirleniyorum. Kızıyorum.

Ya ADAM GİBİ SEV, YA TERK ET!

İsa
22.01.2011, 21:44
Birde şu taraftara yüklenme anlayışından bir vazgeçelim.Mücadele istiyoruz kazanamasa bile gayret eden adamlar istiyoruz.

Bugün Jaja nazarımda yuhalanmayı haketti.

Sefer A.
-[ooD;1917386934']sergen'in jaja konusunda cogu tespitine katiliyorum... özellikle kaybettigi toplarda rakibini izlemesi büyük bir handikap...

kendisi hiç izlemezdi de :D

Haçkalı

:alkış::alkış::alkış:

daredevilts
bir tek şeye tepkim var... bu maça izlemeye gelen taraftar yığınana hayret ediyom... az ayaga kalksak bağırsak otur izliyemiyoz diyorlar ellerinde çekirdek bi top kaptırılır küfürler hakaretler havada ucuşur... ya takıma destek olmak bu kadar zormu? ama şu var devlet kurumları kombine alırsa ve bunuda 40-50 yaşlarındaki memurlara satarlarsa bağırcak adam olmaz... genç dinamik taraftar dışard kalır yada az olur... resmen stada girince devlet dairesine gelmiş gibi oluyom...

efulim67
22.01.2011, 21:45
Bu maçı Telafi edeceğiz inşaallah!

Steril61
22.01.2011, 21:45
Bu akşamki maç için Ankaragücü futbolcularını gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik etmek lazım. Çok iyi kapandılar ve bize hücumda pek boş alan bırakmadılar. Umarız bu üstün mücadele örneğini Bursaspor karşısında da gösterirler…

Gol yersin-atarsın. Zaman zaman da kaçırırsın. Bunlar futbolun doğasında olan şeyler. Fakat Şenol hocanın 55. Dakikadan sonraki Ankaragücü baskısını göre göre orta alana takviye yapmada geç kalması hiç de doğal değildi. Yani bu akşam saç baş yolduysam birincisi Şenol hocanın oyuna müdahale etmemesi, ikincisi de Burak’ın bencil davranması yüzündendir. Umut boş kaleye gol kaçırdı ama bu, kendisinden beklenen bir durum. Yetenekleri sınırlı bir “golcü” olduğundan bunu doğal karşılıyorum. Lakin Şenol hocanın oyuna geç müdahalesine asla hak vermiyorum. Şu konuyu da anlayamıyorum. Halen devam eden transfer döneminde Umut’un yanında oynayabilecek “hazır bir golcü” neden alınmaz? Bir golcü alındıysa, bu adam neden hala hazır hale getirilmez? Teofilo alındı; haftalar sonra kendisini sahada görebildik. Pawel alındı; şimdi o da ortada yok. Nedir yani bu oyuncular 1 yıl futbolu bıraktıktan sonra mı Trabzonspor’a transfer oluyorlar. Teo için: “Kolombiya’dan geldi uyum süresi lazım” denildi. Şimdi gerçekten merak ediyorum Brozek için ne lazım acaba!..

Üç-beş atacağımız şu maçı berabere bitirmenin üzüntüsünü bir hafta boyunca nasıl çekeceğimi düşünüyorum. Allah sezonun ikinci yarısında benim gibi saç baş yolacak tüm taraftara kolaylık versin. Kanser hastalığının Karadeniz’de yoğunlaşmasının önemli bir nedeninin Trabzonspor olduğuna kesin kanaat getirdim artık.

Son söz olarak şunu da söylemek istiyorum. Bu takımın acil ihtiyacı asla yedekte bekleyecek oyuncular değildir. Colman’ın bölgesinde direkt oynayabilecek kaliteli bir orta saha ile hücumda ayağında top tutabilecek, takımın rahat çıkmasını sağlayacak bir santrafor lazım. İleriye atılan topları kontrol eden olmayınca, o toplar gerisin geriye iadeli taahhütlü dönüyor. Trabzonspor’a yakışmayan oyuncuları acilen gönderip 2 transfer yapmamız lazım. Aksi halde bu sene büyük hayal kırıklığına uğrayabiliriz.