PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZTK 2.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Gaziantep B.B.

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

Aker
21.12.2010, 20:24
Goooooooooooooooolllllllllllllllllllllll buca :D

SAMSUNLU60
Arkadaş, olumsuz yorumlarda bulunanlara tepki için yazmış onu.

Bende ekleme yapayım.

ŞENOL HOCA SEN NE BİÇİM HOCASInnn!!! Yuhhh!
Sadri Şener sen ne iş yaparsın istifaaa!! :mad::mad:
Burak, Selçuk, Umut, Tolga, Ceyhun, Engin acilen bu oyuncularla sözleşme feshedilmeli, ne rezalet oynadılar!!!!! :mad: :mad:
Bu takım zaten topta oynamıyordu ligde, bize verilen penaltılarla bu noktaya geldik!!! :mad:

Oldu mu, şimdi rahatladınız mı? Görende 5 farkla yenilmişiz, gruptan çıkma şansımızı kesin olarak noktalamışız sanar.
Hayır gruptan çıkıp napıcaz? Senelerdir Türkiye kupası alıyoruz, gruptan çıksan, bu sefer diyecekler, kötü oldu takım yorulacak. Ne dengesiz bir taraftar var ya!
Bu maçın böyle olmasıda bence hem Beşiktaş'ın gruptan çıkma şansını düşürdüğü için iyi oldu, hemde oyuncuların kulağına küpe oldu.

Bende ekrem kardesinin o yazdiginin altina imzami cakarim ironik oldugunu anlamamizi saglayacak bir eklenti de olsaydi. Bir gülücük koysa arkasina, sorun cikmazdi!

Senin dediklerine aynen katiliyorunm, burda öveceksin öveceksin, sonra bir beraberlikle hunharca elestireceksin. Pes yani! Buna gerek yok, bence iyi de oldu. Bu saye de yönetim hem transfer yapar, hemde takim olayi daha da ciddiye alir, benim gözümde Ankaragücü maci var.

Hasan ZAİMOĞLU
komediyiz ya mübarek dünyaları kaybettik sanki burada birbirimizi yiyoruz. Allahım nolur şampiyonluk elden gitmesin yoksa işimiz çok ama çok zor ....

sessizkral_1
21.12.2010, 20:25
Ben burda papy göksü falan oynasın derken hata etmişim.

Burdaki herkes türkiye kupasına şampiyonlar ligi kupası gibi bakıyormuş.

Bukadar ciddiye almayın.Kupa umrumda değil.Umarım eleniriz tekrar diyorum.Tek konsantremiz lig olsun.

Arif Timurcioğlu
Barış ve sezer bu takımda alternatifte olamaz alternatif dediğin yattara gibi alanzinho gibi oyuna sonradan girdiğinde bile oyunun kaderini değiştiren oyunculardır bence.

Ali Yerlikaya
MAcin özetini bakabilcegimiz bi link varmi acaba ???

Hürgün Aygün
Fenerbahçe 0 - 1 Bucaspor Gol:Manucho.

servet nuh
21.12.2010, 20:26
Katılmıyorum.. bu sonuçla gruptan çıkma şansımız çok azaldı... Ayrıca Beşiktaşmcının olumsuz etkisi Fenerbahçe maçınıda etklemesi muhtemel.. Hem lig hem kupa için çok kötü oldu
...aynen ...buna ayağa kurşun sıkma denir...böle maçlarda 2 farklı skor elde etmeden,saçma sapan mevki değişikliklerine gitmeye ne gerek vardı anlamadım...sol bek ferhat çıkmış,sol beke çekilmiş egemen ileride...oh ne ala memleket...yani birinci yarı iyi bitirdik diye bu takımı eleştiremezmiyiz...madem maç maç gidiyoruz..bu maçta bu ekip 3 puan alamıyorsa,tabi ki eleştirilecektir...

Bıyıklıoğlu
Buca 1-0 önde :)

FC-ST-PAULI-61
Saha nin en kötüleri selcuk inan,burak ve Hakem

ilyskm
iyi olmadı bu ama fazla üzülmemek gerek kupayı alacağızda ne olacak? Önemli olan bu yedekler ile şampiyonluğa oynanamayacağını görmektir. Hedefimiz 7

Ünal Cumhur
manucho akar. bu fenerden millet niye bu kadar cok korkuyo anlamadım. kargalardada bi iş yok ikisinide yenecez görürsünüz.en azından yenilmyiz.

SADECETRABZON61
Karşıyaka-Bursaspor maçını izleyinde taraftar Görün..
Biz neden Böyle Olamıyoruz acaba...

Burak

Bukadar ciddiye almayın.Kupa umrumda değil.Umarım eleniriz tekrar diyorum.Tek konsantremiz lig olsun.

Benim her maçımda hedefim galibiyet olması lazım.Katıldığım her kupada iddialı durumda bulunmam gerekir.Bizim kupa seçme gibi bir lüksümüz yok.

güneyli
Arasıra böyle tokat bizi kendimize getirir.Kaldı ki kupanın en klas süper lig takımıyla oynadık.inanın ki bu maç bize çok şey kazandıracak...Dert etmiyorum...

Kıvanç Çuvalcı
Bu her haltı yiyen Engin her maçta oynuyor da, Zafer neden oynayamıyor, şu maçta en azından oynasaydı yahu ? Ne alıp veremediği var hocanın anlamadım.Engin'in yaptıklarından fazlasını nasıl yapmış olabilir.Açıklasın, izah etsin birisi lütfen.
Oynamiyorsa,oynayamiyorsa bir sebebi vardir.ayrica herseyi bilmek zorunda degiliz.oynamiyorsa yeterli degildir baska hic bir sebebi olamaz,hic bir hoca kendisine yariyacak oyuncuyu yaninda oturtmaz hele ki Senol Gunes.bu konu kabak tadi verdi artik.kac kere seyrettiniz Zafer Yelen i,herkes tutturmus gidiyor.

naimbektas6161
21.12.2010, 20:27
Neyse durmak yok yola devam her işte vardır bir hayır.En azından eksiklerimizi gördük....

servet nuh

nasıl önemli değil kardeşim...tff yılda 2 kupa veriyor,biri bu...hem lig hem kupayı götüremeyceksek,ligi de zor götürürüz

Barış Bağcıoğlu
maçın tekrarı 02 de trt haberde

Mehmet Ç.
Avuc kadar ekrandan izledim, yani tam görmedim , ama sunu söyleyeyim. GBB nin 2 nci golünde kim
O topun pesinden kosmadiysa saglam bir dayagi hak ediyor!

Ilelioglu
Yanliz Burak cok isteksizdi arti Umut ayaginda top tutmasini hala ögrenemedi ve dahasi G.b.b. cok basit oynayarak bize nasil gol atilacagini gösterdi...

Yanliz ben sunuda fark ettim, özellikle son golde, cok kücümsedik biz bu rakibi...;):)

Ünal Cumhur
21.12.2010, 20:28
nasıl önemli değil kardeşim...tff yılda 2 kupa veriyor,biri bu...hem lig hem kupayı götüremeyceksek,ligi de zor götürürüz
bence iksinide bir forvet takviyesiyle rotasyon yapmadan rahat götürürüz:cool:

SAMSUNLU60
@ samsunlu60

Ne yapılıyor burada bilimsel konular açıklığa kavuşturulup, ülke sorunlarına çözüm mü getiriliyor ?

Ülke sorunlarina cözüm getirebilecegimizi zaten zannetmiyorum ;).
Benim aklimda sadece Ankaragücü maci var su an icin, bu macin böyle bitmesi de iyi oldu, hem zaaflarimizi gördük hemde yönetimimizin transfer yapmasi saglanmis olur diye düsünüyorum. Söylediklerimin de bilimsellikle bir alakasi yok foxxx61 ;).
Sadece bu denli elestirilere gerek yok diye düsünüyorum...

Sefa
29 sene mi oldu ohaaaa Fenevbahçee :)

Uğur Ö.
21.12.2010, 20:29
Şimdi anladınız mı rakiplerin Trabzonspor'u ancak Trabzonspor taraftarı durdurur söylemine

Ligde 2 maç yenilelim üst üste pes edenler bile olacak görürsünüz

SEDAT
- Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama Avni akerde ağır bir baskı var , onu biz burdan hissedemiyoruz Şampiyonluk lafı söylendiği an o hava kabus gibi futbolcunun üstüne çöküyor.
- Bizim yapmamız gereken futbolcuyu o havadan korumak , ha Avni Akerde'ki seyirci bunu başarırmı bilemem.
- Ama ben bu takıma sonuna kadar güveniyorum , sonuna kadar arkasındayım , sezon sonuna kadar ölümüne destek :)

ALAYINA BORDO ÖLÜMÜNE MAVİ :) o kadar

servet nuh
bence iksinide bir forvet takviyesiyle rotasyon yapmadan rahat götürürüz:cool:
forvet değil,santrafor...takımda forvet çok

Ekrem D.
maçın tekrarı 02 de trt haberde
Yok hocam, gece 1 e alındı tekrar.

İsa
İlk yarıda Yumlu sağbek mi sağ açık mı oynuyordu?

Ciddi ciddi soruyorum bu soruyu.

Burak
Oynamiyorsa,oynayamiyorsa bir sebebi vardir.ayrica herseyi bilmek zorunda degiliz.oynamiyorsa yeterli degildir baska hic bir sebebi olamaz,hic bir hoca kendisine yariyacak oyuncuyu yaninda oturtmaz hele ki Senol Gunes.bu konu kabak tadi verdi artik.kac kere seyrettiniz Zafer Yelen i,herkes tutturmus gidiyor.

İkinci lig takımıyla oynuyoruz yahu, sadece 10-15 dakika oynasın, Şenol Güneş'in kişiliğinden, kendisinden bir azalma olmaz, hani kriteri karakterse Zafer o formayı giymeliydi.Ben bunu savunuyorum.

sessizkral_1
21.12.2010, 20:30
Kötü işte.
İsteksiz,temposuz,nerde duracağını bile unutmuş tatilciler vardı sahada.
Ben 3 pas üstüste yaptığımızı hatırlamıyorum,pas trafiği bir kenarda kalsın.Belediye takımı çok daha iyi yaptı pas işini.

pas trafiği: ilk 45 dakika %58 e %42 topla oynama vardı.Top genelde bizim ayağımızdaydı.Ortasahada sürekli pas yaptık.Kaleye çok gidemesek bile 3 pas değil en az 5-6 pas üst üste dahi yapıldı (galatasaray,fb maçlarını izliyordunuz sanırım o sırada) çünkü trabzonsporun en büyük özelliği çok iyi pas yapması.Bunu ilk yarıda yine yaptı.Gece 2'de tekrar izleyin maçı tekrarı var.

Temposuz: İdda ediyorum Spor toto maçları dahil son dönemde Türkiyede oynanan EN tempolu maçtı.

nerede duracağını unutmuş tatilciler : Şenol hoca takımda başka şeyleri görmek adına hamleler yaptı.Örneğin bir çok oyuncu ilkkez yanyana oynadı.Buda yetmezmiş gibi sürekli yer değiştiler (Egemenin sol beke geçişi,Mustafanın bi sağ bek bi stoper oluğu vs) Bukadar şey olurken oyunculardan müthiş konsantre ve yer tutuculuk beklemek ütopyadır.

İsteksiz: Yine idda ediyorum bahsettiğiniz İSTEKSİZ futbol Türkiyede oynanan en istekli futbol.Yani Trabzonsporun en isteksiz hali bugünse yinede ligdeki en istekli ve tempolu oyun yine bizdedir.Siz hiç fb bjk gs maçları izlemiyorsunuz sanırım.Bugün egemen serkan mustafa sezer ne bileyim umut bir çok oyuncumuz müthiş tempolu ve istekliydi (2. yarının belirli bölümleri hariç)

SERDAR BALİ nin konuşmalarını izleyen arkadaşlar çok etkilenmişler.

Serdar balinin ben son 5 yıldır TRABZONSPOR ile alakalı tek 1 pozitif yorumunu duymadım.

servet nuh
21.12.2010, 20:31
- Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama Avni akerde ağır bir baskı var , onu biz burdan hissedemiyoruz Şampiyonluk lafı söylendiği an o hava kabus gibi futbolcunun üstüne çöküyor.
- Bizim yapmamız gereken futbolcuyu o havadan korumak , ha Avni Akerde'ki seyirci bunu başarırmı bilemem.
- Ama ben bu takıma sonuna kadar güveniyorum , sonuna kadar arkasındayım , sezon sonuna kadar ölümüne destek :)

ALAYINA BORDO ÖLÜMÜNE MAVİ :) o kadar
...Sedat bey,baskı felan yok etmeyin...karabük maçındaydım,baskı yok destek var...velev ki baskı var...büyük hedeflere oynıyan ekipler bu tür baskılar vız gelmeli...ama inan baskı maskı yok avni akerde

Mustafa ÖZDEMİR

evet aynen öyle...

Keleşoğlu
bu maçı şekerspor ve manisa maçlarını kazansak 9 puanla inönü ye çıkacaktık.
bjknin iki maçını kazanarak 6 puanla karşımıza çıkacağını varsayarak konuşuyorum bizi mutlaka yenmek zorunda olacaktı.

yine her iki takımın maçlarını kazanacağını varsayarak konuşuyorum şimdi inönü ye biz 7 puan bjk 6 puanla çıkacak. yani yine bizi yenmek zorundalar.

bu maçla kaybedilen şekerspor ve manisa maçlarındaki beraberlik opsiyonu!

SEDAT
Saha nin en kötüleri selcuk inan,burak ve Hakem

- Bırakalımda Selçuk'ta biraz kötü olsun değilmi ...

cimlagava
21.12.2010, 20:32
Renktaşlar fener forumuna girin okuyun. Adamların en güvendiği şey bizim 1 maçla ortalığı yaygaraya vermemiz, kendi ayağımıza kurşun sıkmamız. Yedeklerle ve hazırlık maçı gibi denemelerle oynadığımız bir maçta süper lig seviyesindeki bir takımla berabere kalmak abartılacak bir şey değil. Burada olumsuz yorum yapanların Trabzonsporlu olduklarına da inanmıyorum. Peşin peşin cevabımı da vereyim. Ben kimin Trabzonsporlu olduğuna karar veremem. Ama inanıp inanmamak da benim bileceğim iş.

Renktaş o adamların forumunda şenol hocayla ilgili başlığı gördün mü? Seviyeleri o işte ve o halde olmalarının sebebi de kendileri en tepede görmeleri ve diğer takımların başarılarının tesadüf olduğunu düşünmeleri yani kendilerini eleştirememeleri . Bu takım mücadele etmezse ben eleştiririm . Rakibi küçümsemek neyin nesi . Barça niye her hafta 6 gol atıyor.

danger00
Bu adam yeteneklerini kaybetmedi ya.. Ayrıca bi Bundesliga takımının en önemli oyuncularından birisiyken, şimdi bi TSL takımının A2 sinde oynayan bi oyuncuda nasıl bir motivasyon bekliyorsunuz?

allah aşkına ne oynamış bundeliga da abartayın bu kadar. 3 yıl önce küme düşme hattındaki h.rostockta bir kaç maça çıkmış adamdan bu kadar beklenti içinde olmayın. ha diyelim iyi topçuydu. 20 li yaşlarında bu ışığı verip sonra kaybolan yığınla isim biliyoruz. gerekli olan adımı atıp geliştirememiş demek kendini. eminim ş.güneşte inansa şu maçta fomayı esirgemez zaferden.

Burçak
Nazarlık olsun...

Antep Belediyeyi Tebrik ederim.
Oyunu çirkinleştirmeden herif gibi oynadılar.

Süper Ligdeki çok takıma taş çıkarırlar bence.

FC-ST-PAULI-61
Insan biraz Egemen gibi istekli oynar.Yürüyerek oynadilar resmen

Gökhan KAN
Kafalar tatilde olunca böyle oluyor işte. Neyse herşeyde bir hayır vardır diyelim..

Ali Yerlikaya
21.12.2010, 20:33
Maca bakamadim, ama mac kadrolarini görünce sok olmadim desem yalan olur Senol hocani beklentilerini bilmiyom ama 1-2 tane A2 takimindan serpistirebilirdi bence sonucda, suanki yorumlari okuyunca laubali futboldan daha kötüsünü oynamazlardi...

Hasan Ahmet Sari olsun dün Papy A2 de oynamazdi bugün oynardi, ins. ikinci maca daha ciddi bi kadro cikar ama bi kc gencde erpistirir...

Asi Çaykaralı61
Güneş: Suçlu benim

http://www.haber61.net/images/news/32710.jpg

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş kupa maçı sonrası açıklama yaptı.

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş kupa maçı sonrası açıklama yapıyor…
Kupada ilk maçımızı kazanmak istiyorduk ama olmadı. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Bu maçta hayal kırıklığı yaşadım. Kaybedilen 2 puan grupta bizi sıkıntıya soktu.

Kendi gerçeğimizi görmek zorundayız. Burada bir sorumlu varsa o da benim, benim eksikliğimden dolayı oldu. Beklediğimiz oyunu sergileyemedik.Oyuncularım mazeret araması doğru değil, suçlu varsa suçlu benim.Bu maçta görüntümüz iyi değildi.
Bugün ki tablo bizi karamsarlığa itmemeli. Bu maça göre göre karamsar olmak doğru değil bizim için Trabzonspor kötü ve kazansaydık çok iyiydik diyemeyiz. Bu doğru olmaz. Oyuncularımı bugün suçlayacak değilim ama hayal kırıklığı yaşadım. Bugün çok kötü oynadık.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72148

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Mehmet Ç.
13 mactir yenilmiyoruz. Buda ayri bir not olarak dursun.

Mesut
kendi adıma fenerbahçe maçında direk ilk 11 koy demıyoruz ama 2.lig takımıyla oynuyoruz oynat be hoca görelim yanı ne olur ne kaybedersın.kendi adıma çok üzgünüm zafer konusunda halbuki orta sahadaki eksikliği giderebilecek bir oyuncu rotasyonda kullanabileceğin bir oyuncuydu sağlık olsun başarılar kariyerınde.yolu açık olsun. :)

ÖmerFarukYılmaz
21.12.2010, 20:34
Onu bunu bırakın...

Bu sene şampiyonuz:)

champions
21.12.2010, 20:35
Şampiyon olacak takımın taraftarına da bak sen.2. gol olmasa burada yedeklerimiz şöyle iyi böyle iyi muhabbeti yapacaklar puan kaybı gelince ne diyeceklerini şaşırdılar.2. yarı hani olurda 2 maç üst üste puan kaybedersek o zaman hapı yuttuk desenize.

ÖmerFarukYılmaz
Hadi beyler dağıtın şu olumsuz havayı yahu..

sessizkral_1
İDDA EDİYORUM

Bu beraberlik hayırlı olmuştur.Bu beraberlik sayesinde gruptan çıkamayacağız ve bu beraberlik bizim şampiyon yapacak.

Bu takım şuan mental olarak 2 kulvarıda kaldırabilecek kapasitede değil.

okg_53

Ne sağ açığı güzel kardeşim. Bek oynuyordu.

35. dakikada , barış,egemen beke, mustafa,giray stopere geçti.

sen maçın başında mustafayı sağ kanatta gördün,sonra bekte barışı görünce şaşırdın.

Mustafanın ne işi var sağ açıkta...

FC-ST-PAULI-61
- Bırakalımda Selçuk'ta biraz kötü olsun değilmi ...
özür dilerim Abi burada oyuncu elestirmek yasak oldugunu unutmustum

Selçuk Demircioğlu
Şimdi fener maçından önce bjk kupa maçına böyle bir kadroyla mı çıkacağız yoksa as oyuncular oynayacak mı..Diyelim ki konyayı yendin,manisayı yendin son maça kaldı iş....As kadromu yedek kadro mu?
Ya da bu maçta biraz daha ciddiyeti korusak,burak saçmalamasa (benim açımdan) son maça dalgamızı geçerek çıksaydık daha iyi olmaz mıydı?
Ha zaten ziraat kupası umrumuzda değil ( ki benim öle) bjk maçına daha bir yedek kadroyla çıkacam diyorsan bu beraberliğe saygım sonsuz...

Aytaç Çakıroğlu
21.12.2010, 20:36
nazarlık renkdaşlar. antep iyi bir oyun oynadı onların oyununa saygısızlık etmeyelim.

Tunga
21.12.2010, 20:36
Bir türlü anlamadığım bir şey var. Bir rakip oyuncu oyun çizgisine indiğinde defans adamları neden hala sıfıra inmiş adamın önüne geçmeye çalışır ki? Adam zaten inmiş sıfıra. Oradan kaleye vurması mümkün değil, kaldı ki kalede de kaleci zaten var.

Bu genelde olan bir hata aslında; ama profesyonel oyuncuların bu hatayı yapması bana garip geliyor. Özetle yediğimiz ikinci gol üç aşamalı komedi bir goldü.

Zaten yabancıların bedenlerini, yerlilerin kafalarını tatile gönderdikleri bir maç oldu. Şimdi grupta işler karıştı. Bu maçta aldığımız beraberlikle İnönü'deki maçı da çok zora soktuk. O maç da sanıyorum Fener maçının haftasına denk geliyor. Bir basit hata ile o haftayı çok zora soktuk maalesef.

Asi Çaykaralı61
21.12.2010, 20:37
Umut: Konsantre olamadık

http://www.haber61.net/images/news/23572.jpg

Umut Bulut kupada 2 puan kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi…

Umut Bulut kupada 2 puan kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi…
Umut Bulut açıklama yaptı…
Umut, gereken konsantreyi sağlayamadık. Böyle takımlara karşı oynamak zordur. 2 puan kaybettiğimiz çok üzgünüz… Bu maçta puan kaybetmemiz en büyük etken konsantre yönünden eksikliğimizden oldu, maça motive olamadık.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72147 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72147)

SEDAT
özür dilerim Abi burada oyuncu elestirmek yasak oldugunu unutmustum

- Aslında eleştirmemişsin , Sadece kötüleri saymışsın :) düşünsene Selçuk hep böyle oynuyormuş , çok fena olur değilmi , düşünmesi bile kabus :)

mashal61
Renktaş o adamların forumunda şenol hocayla ilgili başlığı gördün mü? Seviyeleri o işte ve o halde olmalarının sebebi de kendileri en tepede görmeleri ve diğer takımların başarılarının tesadüf olduğunu düşünmeleri yani kendilerini eleştirememeleri . Bu takım mücadele etmezse ben eleştiririm . Rakibi küçümsemek neyin nesi . Barça niye her hafta 6 gol atıyor.
Eleştiri olacaktır tabi ki. Ama bu takım bursa'ya 5, fenere 9, beşiktaşa bilmem kaç puan fark atmış bir takım. Biraz insaflı olunsun ve Şenol hocanın kendisine karşı yaptığı hareketlerden sonra bile affettiği Engin'le ilgili de düşünerek konuşulsun. Zafer'le falan kıyaslanacak futbolcu değil.

İlker Akçay
Arkadaşlar benim tek çekincem bjk maçının final havasına bürünmesi ve fb maçından 3-4 gün önce olması yoksa burda yenilsekte umrumda değil hatta mümkünse kupadaki şu 2 maçı da kaybedelim,kupayı kafada bitirelim :) Neyse Şenol Hocam bulur bir yolunu :)

Cengiz Çubukcu
Şampiyon olacak takımın taraftarına da bak sen.2. gol olmasa burada yedeklerimiz şöyle iyi böyle iyi muhabbeti yapacaklar puan kaybı gelince ne diyeceklerini şaşırdılar.2. yarı hani olurda 2 maç üst üste puan kaybedersek o zaman hapı yuttuk desenize.

Serdar Bali bile golü yeyince ağız değiştirdi :)

Kaan
21.12.2010, 20:38

O zaman..

ANKARA'DAN BORDOOOO!

:cool:

FC-ST-PAULI-61
21.12.2010, 20:39
- Aslında eleştirmemişsin , Sadece kötüleri saymışsın :) düşünsene Selçuk hep böyle oynuyormuş , çok fena olur değilmi , düşünmesi bile kabus :)
Abi bence bugün isteseydi iyi oynardi.Keske Her Oyuncumuz Egemen gibi Her Macta 100 % mücadele etse

Keleşoğlu
bu maçı şekerspor ve manisa maçlarını kazansak 9 puanla inönü ye çıkacaktık.
bjknin iki maçını kazanarak 6 puanla karşımıza çıkacağını varsayarak konuşuyorum bizi mutlaka yenmek zorunda olacaktı.

yine her iki takımın maçlarını kazanacağını varsayarak konuşuyorum şimdi inönü ye biz 7 puan bjk 6 puanla çıkacak. yani yine bizi yenmek zorundalar.

bu maçla kaybedilen şekerspor ve manisa maçlarındaki beraberlik opsiyonu!

tekrar belirtmekte fayda görüyorum!

Mustafa Yılmaz.20
allah aşkına ne oynamış bundeliga da abartayın bu kadar. 3 yıl önce küme düşme hattındaki h.rostockta bir kaç maça çıkmış adamı büyütmeyin bu kadar. ha diyelim iyi topçuydu. 20 li yaşlarında bu ışığı verip sonra kaybolan yığınla isim biliyoruz. gerekli olan adımı atıp geliştirememiş demek kendini.
Neyse hocam uzatmanın anlamı yok. Belli ki Zafer'i Hansa Rostock'ta hiç izlememişsiniz. Takip etmiş olsaydınız, "birkaç maça çıkmış adamı..." diye bir cümle kurmazdınız.

Neyse şimdi buradan birisi Şenol Hocaya isyan ettiğimi falan çıkarır. O yüzden ben susuyorum. Size göre 1 maç bile oynamayı haketmiyor, bana göre en azından 1 maç (bütün yedeklerin oynadığı bir maç) oynamayı hakediyordu. Neyse sağlık olsun.

DeAgLeMaNyAq
Konya Torku ve Manisaspor maçlarını yenersek garantiliyoruz bildiğim kadarıyla.Bir beraberlikte karalara bağlamayın hemen.Hem bizim takımın gerçek oyunu bu değil.

Ne yazık ki öyle değil. BJK geri kalan 3 maçını kazanırsa 9 yapar. Biz Konya ve Manisa'yı yenip BJK'ye kaybedersek 7 yaparız. Antep geri kalan 2 maçından birini kazanırsa o da 7 yapar. Bu durumda iş gol averajlarına kalır. Ama Antep, Manisa ve Konya'yı yenerse BJK ile birlikte çıkarlar. Şenol Hoca'da şansımızı zora soktuğumuzu söyledi. BJK veya Antep'in en azından 1 maç kaybetmeleri lazım yoksa şansımızı son BJK maçına bırakırsak, aynı hafta oynayacağımız FB maçında sıkıntı yaşayabiliriz...

Sefa
21.12.2010, 20:40
Yuh be çizgiden çıkardı Pursa..

Asi Çaykaralı61
Burak:Kazanabilirdik ama olmadı

http://www.haber61.net/images/news/27449.jpg

Trabzonspor’da maç sonrası açıklamalar….

Burak Yılmaz açıklama yapıyor…Bugün kazanabilirdik, ama olmadı, biraz yorgunluk ve de biraz rehavet sonucu rakibimiz karşısında berabere kaldık

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72146

Cafer Bulur
Bu macta kaybedilen 2 puan kazanc olur,ne zaman?

-Selcugun alternatifinin olmadigini ve onun yanina veya yerine iyi bir orta saha oyuncusu almamiz gerektigini anladiysak.

-40 gol atmamiza ragmen hücumdan sikintimiz oldugunu ve bitirici bir forvete ihtiyacimiz oldugunu gördüysek.

-10 gol yememize ragmen takimin savunma anlayisininin iyi olmadigini ve daha iyi savunma yapmamiz gerektigini kabul edersek.

-Burak havasiyla degil istegiyle oynadigi zaman etkili olabilecegini fark ettiyse.

-Avni akerde sorun yasadigimizi ve önlem almamiz gerektigini anlarsak.

-Sagbekte serkanin disindan yeterli oyuncumuz olmadigini ve o alana da takviye gerektigini gördüysek.

-En önemlisi de bu takimin kazanmak icin en az rakip kadar kosmasi gerektigini görüldüyse.

Bütün bunlardan ders alirsak bu aksamki kayip bizim icin hayirli olmustur.

Ama degilde bir yol kazasidir diye gecistirmeye kalkarsak kaybeden biz oluruz.

.....
21.12.2010, 20:41
Bu beraberlik bir yönden iyi olabilir.

Nasıl Manisaya yenildiğimiz iyi olduysa.

Herşeyde vardır bir hayır içinizi rahat tutun :)

Allahın izniyle bu sene 7 geliyor :)

Asi Çaykaralı61
o zaman..

ankara'dan bordoooo!

:cool:

Almanya'dan Maviiiii !

aaahmet61
aslında teoyla jaja şenol hocayı bozdu.kalan yabancılarda ya giderse içinden düşünmüştür şenol hoca. 9 puan öndeyiz .kupamı şampiyonluk mu?birini seçecekti. şampiyonluk için yabancılar lazım. mecbur şenol hoca yolladı.siz olsanız ne yapardınız.Allah sabırlık versin şenol hocaya.

AKSOY_61
21.12.2010, 20:42
Bir takım kendi evinde rakibin ceza sahasına 2 kere organize atakla giremiyorsa galibiyeti haketmiyordur bence.
Bjk gibi bodoslama saçmasapan ataklarla hiç bişey yapamassın.
Bizden çok daha organize oynadı belediye atakları da bu yöndeydi.
Bizim kaptırdığımız topların yarısını kaptırmadılar.

Burak mustafa ve barış sahada değildi zaten sezerin ne yaptığı belli değil selçuk bişeyler yapmaya çalıştı
ortasahada biraz da serkan.Umutun indirdiği topların yarısından fazlası rakibe gitti.
Defans zaten içler acısıydı 2. golün açıklaması yok böyle bir gol yenilmez.

Yine de kafaların bu maçta olmadığını düşünüyorum ben.
Kafası maçta olmayan takımın da puan kaybetmesi son derece normal.
Sonuçta belediye haketti 1 puanı.
Bundan sonrası umrumda değil zaten beni lig ilgilendiriyor tez elden elenmemiz kesinleşse çok iyi olur.

Yedekleri de gördünüz güya kendilerini gösterecekler, bu takımın hem ligi hem kupayı kaldıracak kadar geniş kadrosu yok
aslarla yedekler arasında dağlar kadar fark var.

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2010, 20:42
bu kadar sıkıntı yapmayın .hayat güzel...

SEDAT
21.12.2010, 20:43
- Bu maç için şu ortamda kimseyi eleştirmek gelmiyor içimden :)
- Ben Şampiyonluğa odaklanmak istiyorum , her halimle , terimin son damlasına kadar , tüm gücümle ......" 7 " diyorum :) aklımda "7" , rüyalarımda "7" , varsın almayıverelim kupayı , Şampiyonluktan başkası zerre sevidirmez beni :)

İsa
21.12.2010, 20:43
Ne sağ açığı güzel kardeşim. Bek oynuyordu.

35. dakikada , barış,egemen beke, mustafa,giray stopere geçti.

sen maçın başında mustafayı sağ kanatta gördün,sonra bekte barışı görünce şaşırdın.

Mustafanın ne işi var sağ açıkta...

Şimdi anlamadığım sorduğum soruya neden bir şey idda etmişim gibi cevap vermen?

Değişiklikler 35'de değil ikinci yarıda yapıldı.3 pozisyon hatırlıyorum rakip soldan gelirken Serkan'ın Giray'ın yanında beklediği ve Yumlu'yu ekranda hiç görmediğim.Eh buda insanın aklına Yumlu nerde oynuyor acaba diye bir soru getiriyor, normal olarak...

Asi Çaykaralı61
21.12.2010, 20:44
Bu beraberlik bir yönden iyi olabilir.

Nasıl Manisaya yenildiğimiz iyi olduysa.

Herşeyde vardır bir hayır içinizi rahat tutun :)

Allahın izniyle bu sene 7 geliyor :)

İNŞALLAH Ömer Abi Şampiyonuz bu sene inancımız ve güvenimiz sonsuz :)

bekir61
21.12.2010, 20:44

kaf kaf gol gol gol bursanin ....

okg_53
21.12.2010, 20:45
tekrar belirtmekte fayda görüyorum!

Evet , biz inönüye bjk nin üstünde gideceğiz ama bu yetmez.

Manisa veya Antep. B.B ninde, bjk nin üstünde olması gerekki , bjk tutuşsun.

mashal61
21.12.2010, 20:46

-Selcugun alternatifinin olmadigini ve onun yanina veya yerine iyi bir orta saha oyuncusu almamiz gerektigini anladiysak.

-40 gol atmamiza ragmen hücumdan sikintimiz oldugunu ve bitirici bir forvete ihtiyacimiz oldugunu gördüysek.

-10 gol yememize ragmen takimin savunma anlayisininin iyi olmadigini ve daha iyi savunma yapmamiz gerektigini kabul edersek.

-Burak havasiyla degil istegiyle oynadigi zaman etkili olabilecegini fark ettiyse.

-Avni akerde sorun yasadigimizi ve önlem almamiz gerektigini anlarsak.

-Sagbekte serkanin disindan yeterli oyuncumuz olmadigini ve o alana da takviye gerektigini gördüysek.

-En önemlisi de bu takimin kazanmak icin en az rakip kadar kosmasi gerektigini görüldüyse.

Bütün bunlardan ders alirsak bu aksamki kayip bizim icin hayirli olmustur.

Ama degilde bir yol kazasidir diye gecistirmeye kalkarsak kaybeden biz oluruz.
En önemlisi dışında katılıyorum. :) Güzel özetlemişsiniz.

Chiko
Güneş: Suçlu benim

http://www.haber61.net/images/news/32710.jpg

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş kupa maçı sonrası açıklama yaptı.

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş kupa maçı sonrası açıklama yapıyor…
Kupada ilk maçımızı kazanmak istiyorduk ama olmadı. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Bu maçta hayal kırıklığı yaşadım. Kaybedilen 2 puan grupta bizi sıkıntıya soktu.

Kendi gerçeğimizi görmek zorundayız. Burada bir sorumlu varsa o da benim, benim eksikliğimden dolayı oldu. Beklediğimiz oyunu sergileyemedik.Oyuncularım mazeret araması doğru değil, suçlu varsa suçlu benim.Bu maçta görüntümüz iyi değildi.
Bugün ki tablo bizi karamsarlığa itmemeli. Bu maça göre göre karamsar olmak doğru değil bizim için Trabzonspor kötü ve kazansaydık çok iyiydik diyemeyiz. Bu doğru olmaz. Oyuncularımı bugün suçlayacak değilim ama hayal kırıklığı yaşadım. Bugün çok kötü oynadık.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72148

Hocam senin ile alakasi yok.
Mac öncesi senin kadronu kimse elestirmedi, elestiremezdi.

Oyuncular maci önemsimedi, futbolun 1 numarali kurali:
RAKIP TAKIMI ÖNEMSIYECEKSIN.

Burak bize cok yararli oldu ama bu macta egoistliyi gözüme carpti. Sayilacak cok ama cok pozisyon var, kolayini secip pas verecegini zor olani secip, 4 kisi arasindan gecmeyi seciyor. YANLIS!

Selcuk ayagindan top kaybetmis olabilir, etkili pas vermemis olabilir ama her futbolcu kötü oynar. Selcuk olmasa bizim orta saha cok zayif olurdu.

Buraya yaziyorum, bu mactan puan kaybettigimiz cok yararli olacak. :)

Halit Aydın
Neyse hayırlısı olsun. Doya doya yapsınlar tatillerini.

Keleşoğlu
21.12.2010, 20:47
bursa maçı hangi kanalda?

Cafer Bulur
21.12.2010, 20:47
Bence bu aksamki puan kaybinin nedeni tatil havasinda olmak kadar oyuncularimizin ciddi anlamda beceriksizligi idi.

Selcuk bu aksam sezonun en kötü futbolunu oynadi,keza burak da mac boyunca hicbirsey yapmadi.

Orta saha ve forvet oyuncularimiz inanilmaz pas hatalari ve tercihleri yaptilar.

Antep belediye ye tebrik ediyorum,kesinlikle galibiyeti hakeden bir oyun oynadilar.

Rakibin ceza sahasina ve bir de bizim ceza sahasina ortaladigimiz toplara bakin rakibin bu aksam sadece daha istekli degil daha becerikli oldugunu kabul edeceksiniz.

İsa
21.12.2010, 20:51
pas trafiği: ilk 45 dakika %58 e %42 topla oynama vardı.Top genelde bizim ayağımızdaydı.Ortasahada sürekli pas yaptık.Kaleye çok gidemesek bile 3 pas değil en az 5-6 pas üst üste dahi yapıldı (galatasaray,fb maçlarını izliyordunuz sanırım o sırada) çünkü trabzonsporun en büyük özelliği çok iyi pas yapması.Bunu ilk yarıda yine yaptı.Gece 2'de tekrar izleyin maçı tekrarı var.

Temposuz: İdda ediyorum Spor toto maçları dahil son dönemde Türkiyede oynanan EN tempolu maçtı.

nerede duracağını unutmuş tatilciler : Şenol hoca takımda başka şeyleri görmek adına hamleler yaptı.Örneğin bir çok oyuncu ilkkez yanyana oynadı.Buda yetmezmiş gibi sürekli yer değiştiler (Egemenin sol beke geçişi,Mustafanın bi sağ bek bi stoper oluğu vs) Bukadar şey olurken oyunculardan müthiş konsantre ve yer tutuculuk beklemek ütopyadır.

İsteksiz: Yine idda ediyorum bahsettiğiniz İSTEKSİZ futbol Türkiyede oynanan en istekli futbol.Yani Trabzonsporun en isteksiz hali bugünse yinede ligdeki en istekli ve tempolu oyun yine bizdedir.Siz hiç fb bjk gs maçları izlemiyorsunuz sanırım.Bugün egemen serkan mustafa sezer ne bileyim umut bir çok oyuncumuz müthiş tempolu ve istekliydi (2. yarının belirli bölümleri hariç)

SERDAR BALİ nin konuşmalarını izleyen arkadaşlar çok etkilenmişler.

Serdar balinin ben son 5 yıldır TRABZONSPOR ile alakalı tek 1 pozitif yorumunu duymadım.

Takımımızın oynadığı futbolu asla diğerleri ile kıyaslamam.Ben kendi takımıma bakarım.
Bence Serdar Bali'den ben değilde siz daha çok etkilendiniz maç boyuncu çok tempolu çok tempolu diyen oydu.Ben çok sıkıldım maçı izlerken,uykum gelmedi desem yalan olur.
O yüzdeler çok fazla birşey ifade etmiyor.Pası ortasaha çizgisinde sabaha kadar yapardık.Cezasahası civarında doğru düzgün bir pas organizasyonu yok.

Hızlı hücumdan bir,dönen toptan bir gol bulduk.Birde Burak'ın bir pozisyonu vardı.Başka hiç bir üretkenliğimiz yoktu maç içinde.

Ligdeki oyunumuza kimsenin bişey dediği yok.Ama bugün kötüydük bunu kabullenmek bizden veya takımımızdan birşey eksiltmez...

mashal61
21.12.2010, 20:51

Değişiklikler 35'de değil ikinci yarıda yapıldı.3 pozisyon hatırlıyorum rakip soldan gelirken Serkan'ın Giray'ın yanında beklediği ve Yumlu'yu ekranda hiç görmediğim.Eh buda insanın aklına Yumlu nerde oynuyor acaba diye bir soru getiriyor, normal olarak...
Yumlu zaten sağ bekde oynayacak bir oyuncu değil. 2. yarıda zaten stopere geçti. Ama bu sefer de Egemen sol beke geçti. Egemen de sol bek oyuncusu değil. :) Mustafa yerine de Barış sağ beke geçti Barış da sağ bek oyuncusu değil. Bence Şenol hoca Serkan'dan ileride faydalanmak istedi. Karşılığını da aldı aslında attığı golle. Ama kadromuzda Cale olmayınca sol bekte, Serkan olmayınca da sağ bekte nasıl sıkıntı çektiğimizi görmüş olduk.

okg_53
21.12.2010, 20:52

Saha içi taktik değişikliği 33. dk civarında yapıldı. Şimdi idda ettin işte :)

danger00
21.12.2010, 20:54
Neyse hocam uzatmanın anlamı yok. Belli ki Zafer'i Hansa Rostock'ta hiç izlememişsiniz. Takip etmiş olsaydınız, "birkaç maça çıkmış adamı..." diye bir cümle kurmazdınız.

Neyse şimdi buradan birisi Şenol Hocaya isyan ettiğimi falan çıkarır. O yüzden ben susuyorum. Size göre 1 maç bile oynamayı haketmiyor, bana göre en azından 1 maç (bütün yedeklerin oynadığı bir maç) oynamayı hakediyordu. Neyse sağlık olsun.

sen dedikten sonra bakayım dedim, yanlış mı hatırlıyorum haksızlık mı ediyorum diye:)
rostock un küme düştüğü 07-08 sezonun da 10 kez ilk onbir de forma giyip yarısında doksan dakikayı tamamlayabilmiş bir oyuncu profiliyle karşılaştım. bunun dışında da bundesliga1 kariyeri bulunmuyor.
idmanlarda ve a2 maçlarında formayı hakedecek bir performans gösterse hocamız gereğini yapardı. hocamıza güvenim sonsuz. şu maçta sezer forma şansı buluyorsa zafer kendine bakmalı.

İsa
21.12.2010, 20:54
Saha içi taktik değişikliği 33. dk civarında yapıldı. Şimdi idda ettin işte :)
Öyleyse kaçırmışımdır, ama öyle değildi galiba biri bana yardım etsin:)

mahmuter61
21.12.2010, 20:55
Maçın berabere bitmesinden ziyade bütün takımlar tam kadro oynarken neden biz as oyuncuların çoğuna izin veriyoruz?Hele yabancılara???No else noel bütün takımların yabancıları duruyo esas sorun bizim futbolcuların kafa yapısında!!!

Cafer Bulur
21.12.2010, 20:55
Takımımızın oynadığı futbolu asla diğerleri ile kıyaslamam.Ben kendi takımıma bakarım.
Bence Serdar Bali'den ben değilde siz daha çok etkilendiniz maç boyuncu çok tempolu çok tempolu diyen oydu.Ben çok sıkıldım maçı izlerken,uykum gelmedi desem yalan olur.
O yüzdeler çok fazla birşey ifade etmiyor.Pası ortasaha çizgisinde sabaha kadar yapardık.Cezasahası civarında doğru düzgün bir pas organizasyonu yok.

Hızlı hücumdan bir,dönen toptan bir gol bulduk.Birde Burak'ın bir pozisyonu vardı.Başka hiç bir üretkenliğimiz yoktu maç içinde.

Ligdeki oyunumuza kimsenin bişey dediği yok.Ama bugün kötüydük bunu kabullenmek bizden veya takımımızdan birşey eksiltmez...
Cok kötüydük kabul ama isteksiz degildik.

Orta saha ve forvette yapilan pas hatalari arti bir de rakibin asiri direnci bizim takimin oyununu bozdu.

Sadece bu macta degil bundan önceki maclarda da takimin 3.cü bölgede yaptigi top kayiplari rakibi cesaretlendiriyor ki senol hoca bunu bircok kez dillendirmisti.

macka61
21.12.2010, 20:57
hocam sen içii rahat tut önemli değil bizim kupada puan kaybetmemiz önemli olan lig hedefli bir maç olsaydı rahat yenerdik

serkanholep
21.12.2010, 20:57
ben belediye takımını çok beğendim

çok sakin pas yapıyorlar

1. lig de böyle oyun oynayan bir takımın olması güzel

beraberlik de güzel bizim için

ayrıca burak ın isteksiz halleri deli etti beni hiç adam kovalamıyor

umut bizim olmazsa olmazımız bence

Emirhan Uludüz
21.12.2010, 20:58
goooooooooooooooooooooooll bucaaa 2-1 :D:D

Hqmi
21.12.2010, 20:59
Akıllar tatilde kalmış.

Cagdas Topal
Yuh ya kupa maçı kimin umurunda , basit bir mac sonrası buradaki havaya bakın .

Bu taraftar profili ile birşey yapacagımızı sanmıyorum .

servet nuh

Orta saha ve forvette yapilan pas hatalari arti bir de rakibin asiri direnci bizim takimin oyununu bozdu.

Sadece bu macta degil bundan önceki maclarda da takimin 3.cü bölgede yaptigi top kayiplari rakibi cesaretlendiriyor ki senol hoca bunu bircok kez dillendirmisti.
...evet aynen budur...cezaalanı çevresinde hucum oyuncuları arasında inanılmaz bir uyumsuzluk var...çoğu maçta özellikli oyuncuların yetenekleri bizi kurtardı...Bursa maçında jaja nın ilk goldeki plaseyi umut yada burak 100 kere vursa yapabilir mi ??? bu takıma santrafor şart

nakzo
21.12.2010, 21:00
Büyütmeye gerek yok. gzntp.bb,beşiktaşıda yenmişti,bursa kırıkhanspora yenildi. 8 defa aldık kupayı. Şampiyon olalım; 20 sene kazanmayalım bu kupayı umrumda değil.

servet nuh
21.12.2010, 21:01
Yuh ya kupa maçı kimin umurunda , basit bir mac sonrası buradaki havaya bakın .

Bu taraftar profili ile birşey yapacagımızı sanmıyorum .
...bu maç FEnerle oynıycağımız lig maçına bile tesir ediyor...hem bu kupa bu kadar önemsizse hakkaten biz boşuna Türkiye kupalarımızla övünmüşüz

Cafer Bulur
Kötü oyunumuza ragmen maci bir sekilde galip bitirmeliydik.

Süper ligi 42 puanla tamamlayan bir takim bir alt klasmandaki rakibine karsi son dakikalarda sikinti yasamamaliydi.

Galibiyet icin cok sey yapmadik kabul ama bir sekilde skoru koruyabilirdik,korumaliydik.

Emre EFENDİOGLU
Fener 2 yi yedi, adamların bizim kadar taktıklarını sanmıyorum.

murat
21.12.2010, 21:02
Ya arladaslar birakalim kupayi falan. hadiiin herkes tatilin keyfini cikarsin ;)

mahmuter61
21.12.2010, 21:03
Fenev 2 yi yedi şim di maç böyle biterse seyredin angutu dermi Trabzon berabere kaldı bizim konsantrasyon bozuldu!!!Vah zavallım vah...

Cagdas Topal
...bu maç FEnerle oynıycağımız lig maçına bile tesir ediyor...hem bu kupa bu kadar önemsizse hakkaten biz boşuna Türkiye kupalarımızla övünmüşüz

fb ile oynayacagımız maçla bunun ne alakası var ?

Benim için bu kupa önemsiz , ben şampiyonluk istiyorum nokta !

Uğur Ö.
Buca kaçıyor Fb kovalıyor sayın seyirciler :)

Cafer Bulur
Büyütmeye gerek yok. gzntp.bb,beşiktaşıda yenmişti,bursa kırıkhanspora yenildi. 8 defa aldık kupayı. Şampiyon olalım; 20 sene kazanmayalım bu kupayı umrumda değil.
Mesele kupayi kazanmak degil,kimse bu kupayi mutlaka kazanmaliyiz demiyor zaten.

Önemli olan cikarilmasi gereken derslerdir,takimin lig sampiyonlugu icin yeterli olmadigini ve yedek kadromuzun yetersiz oldugunu bir kez daha gördük.

Tayfun
Yedeklerin ne denli katkı yaptığı ortadaydı, maçın özeti !

asimetrik
Kupayı umursayan çok fazla kişi olduğunu sanmıyorum. Yorumların hemen hepsi lig endişesinden. Takım tam olarak hayal kırıklığı yarattı. Bu onların kötü veya iyi olduğu anlamında değil. Beklentilerimiz (en azından benim) çok daha fazlasıydı. Gerçekten alınacak çok yol var.

Aytaç Çakıroğlu
21.12.2010, 21:04
bursa maçı hangi kanalda?
http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV5&slv=0

burda olması lazım renkdaş

Mustafa Demir
son golde sol taraftan topu birakip adami rakip futbolcuyu gormeyen kor futbolcu kimdi bizde

Bera Algün
şu serdar bali fenerli olsa da kurtulsak

İsa
21.12.2010, 21:05

Belki bu kötü futbola isteksizdik diyerek kılıf arıyorum,üstüme gelmeyin artık.
Çok önemsediğimden değil ama maç tam bir hayalkırıklığıydı.Yedeklerimiz gerçekten kötüler.Aksine ben yedeklere epey güveniyordum.
Sezer,Barış Selçuk-Colman'a ikisinden biri sakatlansa idare eder diyordum ama mümkün değil gibi gözüküyor.
Yumlu'nun çok fazla zamana ihtiyacı var.Ferhat bildiğimiz gibi hiç aşama yok.
Burak-Umut arasında ne kendi aralarında ne diğer oyuncularla herhangi bir pas bağlantısı yok.İkisini tartışıyoruz yedekleri bile yok.Biraz iç karartalım:)

Keleşoğlu
21.12.2010, 21:05

saolasın abim

Uğur Kalyoncu
21.12.2010, 21:07

papy de oynasın göksu da oynasın hasan ahmet de oynasın öyle kaybetsinler problem değil ama böyle isteksiz kimin nerde oynadığı belli olmayan bir şekilde olmaz rakibi her zaman ciddiye alacaksın..

Cafer Bulur
21.12.2010, 21:08
Belki bu kötü futbola isteksizdik diyerek kılıf arıyorum,üstüme gelmeyin artık.
Çok önemsediğimden değil ama maç tam bir hayalkırıklığıydı.Yedeklerimiz gerçekten kötüler.Aksine ben yedeklere epey güveniyordum.
Sezer,Barış Selçuk-Colman'a ikisinden biri sakatlansa idare eder diyordum ama mümkün değil gibi gözüküyor.
Yumlu'nun çok fazla zamana ihtiyacı var.Ferhat bildiğimiz gibi hiç aşama yok.
Burak-Umut arasında ne kendi aralarında ne diğer oyuncularla herhangi bir pas bağlantısı yok.İkisini tartışıyoruz yedekleri bile yok.Biraz iç karartalım:)
Orta sahaya takviye sart buna bir kez daha sahit olduk.

Kisilere bagimli kalmamak ve sampiyonluk yolunda daha emin adimlarla gitmek icin 2 tane orta saha ve forvete takviye yapmamiz gerekir.

Bu takviyeleri daha önceden bulmus olmamiz gerekir,is bugünlerde imza asamasinda olmali.

Simdi transfer yapmak icin arastirmalar yapiyorsak vay halimize...

Uğur Ö.
21.12.2010, 21:09
http://i1012.hizliresim.com/2010/12/8/81.jpg

Şu fotoya bitiyorum yahu :D

İsa
Belkide sorun şu;Evet çok iyi hızlı hücum yapıyoruz ama kapanan takımlara karşı pas işinde yeterli değiliz.Sadece bu maç için yaptığım bir yorum değil bu...

yorumsuz6117
Bursa Kırıkhan ile 1-1 berabere kaldı yenilmedi.

Onur Civelek61
21.12.2010, 21:11
Ne lakayıt top oynadık ya...

Mustafa Hazıroğlu
21.12.2010, 21:12
son golde sol taraftan topu birakip adami rakip futbolcuyu gormeyen kor futbolcu kimdi bizde
Engin Baytar'dı. Ama oda Bucalı birinin yerde yattığını gördü onun için topu bıraktı.

Tayfun
21.12.2010, 21:14
Ne lakayıt top oynadık ya...

Evet.

Hangi futbolcu olursa olsun umursamaz tavırları deli ediyor beni, tamam aklın tatilde ama asıl şu maça .

Aytaç Çakıroğlu
21.12.2010, 21:14
ya kupa da grup maçlarında böyle sonuçlar olur. sıkmayın canınızı. şenol hocam herşeyi görüyoo bizim gibi. alacaktır önlemini. artık bir 10 günde bizler dinlenelim değil mi renkdaşlar. 2 yarı bizim içinde zor olacak.

İsa
21.12.2010, 21:15
Yediğimiz ikinci golde stoperinde hatası vardı kimde hatırlamıyorum ama rakibe daha yakın olmalıydı.Cezasahasında başka oyuncuları yoktu...

mashal61
21.12.2010, 21:15
Takımı bir tarafa koyarsak hakemin eyyamcı olduğunu kabul etmeyen var mı?

umitçebi
21.12.2010, 21:16
Bu kupayı önemsemeyen Arkadaşları anlamıyorum..
geçen sezon türkiye kupasını kazandık diye gerine gerine yürümedilermi..final maçında çok da! sevinmedilermi...
HEM KUPA HEM LİG ŞAMPİYONLUĞU İÇİN
HAYDE TRABZONSPORUM...

DURAS
21.12.2010, 21:17
ligde 17 maç var, üstüste 3 mağlubiyette alabiliriz neticede yine şampiyonluk yarışının içinde olacağız, olacağız da! bu taraftar profiliyle mi? adamlar 14 puan geride hala umutvarlar. bence silkelenin kendinize gelin. ya da derin bir nefes alın.

Serdær
21.12.2010, 21:19
Bana sorsalar Türkiye Kupası mı Şampiyonluk mu ?

Şampiyonluk derim.

Fakat Türkiye Kupasınıda almak isterim.

Beni şampiyonluk yolunda engel olarak etkileyecekse üzülmüyorum.

Şampiyonluk istiyorum ..

Armağan Dere
21.12.2010, 21:19
Şu yediğimiz golü nerden izleyebilirim

TSelif
21.12.2010, 21:20
Geçen yıl da yenilgi ile başlamıştık gruplarda yanılmıyorsam.. Möhöm değildur alacağız kupayı :)
Ama bir ay dinlenelim yahu yorulduk :p

asimetrik

İzleyemiyorum. Sorun sadece benimle ilgili mi? Yoksa yayını mı kestiler?

Hürgün Aygün
Yazık vallahi yazık sizin gibi taraftara bu takım çok iyi gidiyor en az puan farkı olan rakibi Bursa'ya 9 puan ayrıca Fenerbahçe'ye 9 Beşiktaş'a 14 ve Galatasaray'a 19 puan fark attı ve siz bir beraberlikte umudunuzu kesiyorsunuz üstelik bir Türkiye Kupası maçı gruptan da çıkma şansımız bir hayli yüksek biz takıma köstek olsak neye yarar daha mı iyi olur!Bravo valla!
Tekrar alıntılıyorum!!!

Berkedogan
bütün takımların yabancıları oynuyor bizimkiler tatilde öbür futbolcuların suçu ne ikinci yarı böyle olaylara izin verilmemeli gerekirse gönderilmeli ne olursa olsun.

mekatronik
21.12.2010, 21:22
hocam ne stoperi allah aşkına, engin değilmiydi adamı bırakan, top gelsin diye bekleyen.
caleye dua edelim bence, ben daha eleştirmem.
sonuç çok önemli değil ligi alalım yeter bana. türkiye kupasını isterse kırıkhanspor alsın

Aytaç Çakıroğlu
Şu yediğimiz golü nerden izleyebilirim

http://www.trt.net.tr/trtziraatturkiyekupasi2010/videogaleridetay.aspx?GaleriKodu=cd65756f-94dc-42cc-ab8d-fd89c7667830

geniş özet ve goller var.:p:p:p

Cafer Bulur
Bana sorsalar Türkiye Kupası mı Şampiyonluk mu ?

Şampiyonluk derim.

Fakat Türkiye Kupasınıda almak isterim.

Beni şampiyonluk yolunda engel olarak etkileyecekse üzülmüyorum.

Şampiyonluk istiyorum ..
Türkiye kupasi sampiyonluk yolunda ufak da olsa bir engel mi,bence evet.

Ama bu durum bu aksam bu kadar kötü oynamamizi ve puan kaybetmemizi gerektirmezdi.

Gecen sezon kupa ugruna ligi feda etmistik bu sezon lig ugruna kupanin feda edilmesi yanlis olmaz.

Her 2 kulvarda da sampiyon olabilecek bir kadroya sahip degiliz,özellikle mental olarak oyuncularimiz oldukca yetersiz...

Burçak
21.12.2010, 21:23
bu kupa sadece tek bir kupa değildir. önemsememek vs saçmalıktır.
bu kupa yıldız transferi yapacak paradır.
Nam dır.
Süper kupa finalini oynayıp yeni bir kupa daha kazanma şansıdır.

Aytaç Çakıroğlu
İzleyemiyorum. Sorun sadece benimle ilgili mi? Yoksa yayını mı kestiler?

sorun yok gibi renkdaş.

TS-FAN
Engin Baytar'dı. Ama oda Bucalı birinin yerde yattığını gördü onun için topu bıraktı.

Savunulacak hiçbir tarafı yoktu..
"Top bende" anlamında hareket yap,topa bakma,adama amatörce geçil ve orta yapmasına izin ver..
Tam bir sorumsuzluk örneği.

Dünyanın sonu mu ..hayır.
Bu gruptan 8 puanla birinci olarak çıkma şansımız var.
10 puanla çıkma şansımızı da yok saymıyorum.

Kupa önemli değil diyemem.
Bana göre önemli.
Ama 7 için feda edilecekse de sorun değil.:)

mahmuter61
ligde 17 maç var, üstüste 3 mağlubiyette alabiliriz neticede yine şampiyonluk yarışının içinde olacağız, olacağız da! bu taraftar profiliyle mi? adamlar 14 puan geride hala umutvarlar. bence silkelenin kendinize gelin. ya da derin bir nefes alın.

Taraftar endişeli daha önce yaşanan travmalardan ötürü çekiniyor kadronun zenginliği şart mazeret sunulmamalı maddi manevi bütün imkanlar kullanılmalı mazallah Allah korusun bir hata ahlar vahlar kar etmez.

Keramettin
21.12.2010, 21:24
beraberlik olursa şaşırmam. son 3 maç çok kötü oynuyoruz..

karabük maçında gol gelene kadar çoğu kişi maçın berabere biteceğini söylüyordu..

ayrıca maalesef bu kadro haftada 2 maçı kaldıramıyor..

o nedenle beraberlik olabilir..
Sayfayı açtım ilk bu yorumu gördüm .

Serdær
21.12.2010, 21:26
Türkiye kupasi sampiyonluk yolunda ufak da olsa bir engel mi,bence evet.

Ama bu durum bu aksam bu kadar kötü oynamamizi ve puan kaybetmemizi gerektirmezdi.

Gecen sezon kupa ugruna ligi feda etmistik bu sezon lig ugruna kupanin feda edilmesi yanlis olmaz.

Her 2 kulvarda da sampiyon olabilecek bir kadroya sahip degiliz,özellikle mental olarak oyuncularimiz oldukca yetersiz...

Her iki kulvarda mücadele edecek oyunculara sahipiz fakat kafada değil.

Kafasında lig maçlarını düşünen oyuncular kupada başarılı olamaz , bunuda da yadırgamamak lazım. Çünkü geçen sezon Türkiye Kupasını almış şampiyonluk bu kadar yaklaşmış bir Trabzonspor mevcut.

Dolayısıyla taraftarın bu şekilde tepkisi beni şaşırttı açıkçası.

Bir ara kimin nerede oynadığını karıştırdık. Herkez bir yerlerde oynuyordu.

Şenol Güneş alternatif yaratmaya çalıştığı her halinden belli oluyor , doğrusunuda yapıyor.

Lafın kısası canımızı sıkmaya gerek yok , Trabzonspor oyuncuları ve takımı bu maçtan gerekli dersi çıkartacaktır.

Tüm oyunculara iyi tatiller. İyi bir tatili hakkettiler.

Ayaklarına sağlık ..

Kazım Uzunboy
21.12.2010, 21:33
Gazintep B.B.'yi içtenlikle kutluyorum. Adamlar çok güzel oynadılar. Bizim as takımın rakiplere yaptığını bize karşı yaptılar. 1 puan için mutsuzuz ama daha kötüsü de olabilirdi.

Ali Tunahan Güllü
21.12.2010, 21:34
Her işte bir hayır vardır.

EROS87
21.12.2010, 21:35
yahu şampiyonluk söz konusuysa ne kupası. tamam kupa prestijtir paradır ama şampiyonluk söz konusuysa bu maçları angarya olarak görmemizden doğal ne olabilir.:)

yorgunluğu, kart cezası, sakatı allah korusun lig maçlarına etki ederse....
bazı kilit pozisyonlarda alternatifimizin olmadığı aşikarken hiç anlam yok kupayı önemseyip bu oyuncuların riske edilmesinin.

Hürgün Aygün
21.12.2010, 21:36
Bence de yabancı futbolculara izin verilmesi çok yanlıştı Türk oyunculara çok ayıp edildi.

Mustafa Yılmaz.20
21.12.2010, 21:38
sen dedikten sonra bakayım dedim, yanlış mı hatırlıyorum haksızlık mı ediyorum diye:)
rostock un küme düştüğü 07-08 sezonun da 10 kez ilk onbir de forma giyip yarısında doksan dakikayı tamamlayabilmiş bir oyuncu profiliyle karşılaştım. bunun dışında da bundesliga1 kariyeri bulunmuyor.
idmanlarda ve a2 maçlarında formayı hakedecek bir performans gösterse hocamız gereğini yapardı. hocamıza güvenim sonsuz. şu maçta sezer forma şansı buluyorsa zafer kendine bakmalı.
Nerden baktığını bilmiyorum ama yanlış bilgi veren bi siteymiş.. Söylediğin sezonda 2 kez kısa süreli sakatlık geçirmesine rağmen 20 maç oynadı ve 11 tanesinde ilk 11 çıktı. 21 yaşındaki bir oyuncu için gayet başarılı bi Bundesliga maç tecrübesi.

Ayrıca ne kadar fazla oynadığı önemli değil, ne kadar katkılı oynadığı önemli. Benim izlediğim bütün maçlarda, takımın göze batan birkaç oyuncusundan birisiydi. Ayrıca ben Zafer'in sürekli 11 oynamasını istemedim.Sadece bütün yedekleirn oynadığı bi kupa maçında oynamasını istedim. Daha fazla da uzatmayalım istersen, çünkü sıkıldım bunun tartışmasını yapmaktan.

SEDAT
21.12.2010, 21:39
- Arkadaşlar kabul edin herkes kafa olarak tatilde , yedekte olsa o adamda tatilde , hem bu maçta kim ne kadar iyi olursa olsun yine aynı 11 oynar , formayı çok zorlayacak bir adam yok yani :)

Cengiz Çubukcu
21.12.2010, 21:39
Bence de yabancı futbolculara izin verilmesi çok yanlıştı Türk oyunculara çok ayıp edildi.

güzel kardeşim unutalım artık bunları :) vardır Şenol hoca'nın bir bildiği, devre arası çok iyi geçecek ...

UtopyaTs
21.12.2010, 21:40
Tamamen 2-1 den sonra nasıl olsa aldık maçı ve bitti havasına girersen olucağı bu ama gurptan çıkarız onda bir sorun olmmaaz.Haa çıkmazsak da tek kulvar şampiyonluk daha onemli tabii.Serdar Balinin dedig gibi Bjk maçı gurpta bayya onem kazanacak bu gidişle.

Ali Tunahan Güllü
21.12.2010, 21:40
buca çaktı:D

asilhamsi
21.12.2010, 21:41
Tekrar alıntılıyorum!!!

Sen 13 yasında olduguna eminmisin:D

Allah sana uzun uzun ömürler versin kardesim..

61_Hasan_69
21.12.2010, 21:42
Bu arada maçta ara ara rize lehine tezahürat ve samsun aleyhine tezahürat oldu...

LoVeRbOy
21.12.2010, 21:43
Çok Laubali Oynadığımızı Düşünüyorum. Rakibi Ciddiye Almama.Takımımı ßaltalama Adına demiyorum Yanlış anlaşılmasın.

SEDAT
21.12.2010, 21:44
- İlk golü kimin yüzünden yedik hatırlayan varmı :) maşallah Engin olunca mevzu herkes net hatırlıyor zatende , bende bir hatırlatma yapayım...

Mert Oğuzlu61
yakışmadı, geçen hafta samsun dan 5 yiyen takımı avni akerde deviremedik... yedeklerr sezer barış ferhat tolga mustafa, evet düzenimiz bozuldu ancak kendi sahamızda şu takımı ne olursa olsun yenmeliydik

61_Hasan_69
Fazla kafaya takmamak gerekir bu maçı..

Hasan ZAİMOĞLU
manucho bitiriyor feneri

61_Hasan_69
21.12.2010, 21:46
Zafer Yelen yolcu gibi...

Hasan ZAİMOĞLU
21.12.2010, 21:48
- İlk golü kimin yüzünden yedik hatırlayan varmı :) maşallah Engin olunca mevzu herkes net hatırlıyor zatende , bende bir hatırlatma yapayım...
bnim yüzzmden yedik güzel abicim. boş verr fubocular bu kadar dert etmemiştir. bu beraberliği kazdıkça daha çok gerilecez o yüzden boş verelim sakin olalım ilk defa berabere kalmadık bir takımla dünyalarıda kaybetmedik boş verelim sakin olalım. :)

Ahmet KESKİN
21.12.2010, 21:48
ben onu bunu anlamam biz laubali oynamısız kötü oynamısız bilmem.. ama adamların oynadıgı top harikaydı..tebrik ediyorum..adamlar bank asyanın trabzonsporu sanki ne güzel tek top otnuyor adamlar... bravo valla ilk kez gol yediğimiz bir macda üzülmedim..hak ettik o golu

Hürgün Aygün
21.12.2010, 21:49
Sen 13 yasında olduguna eminmisin:D

Allah sana uzun uzun ömürler versin kardesim..
Amin... :)

krdnz
21.12.2010, 21:49
Maçın bir bölümünde tribünler coşarken spiker "bir tarafta Farozlular diğer taraftafta Trabzonlu gençler delise sporlular" dedi.:)

SEDAT
21.12.2010, 21:50
bnim yüzzmden yedik güzel abicim. boş verr fubocular bu kadar dert etmemiştir. bu beraberliği kazdıkça daha çok gerilecez o yüzden boş verelim sakin olalım ilk defa berabere kalmadık bir takımla dünyalarıda kaybetmedik boş verelim sakin olalım. :)

- Yok Hasan senin değil Tolga'nın yüzünden yedik :)
- 2 golde'de hatası yoktur diyenler varya , onlara söylüyorum işte , pozisyon nerden başlamış baksınlar ...

leleuk87
21.12.2010, 21:51
maçı çoğu kimse önemsemedi normalde maçlarda tribünlerde bu kadar tezahürat olmuyordu ama onlar bile maça bakmak yerine şovlarıyla ilgilendiler ama Burak bu maçta gözüme çok battı bence takımın en laubalisiydi bugün serkan egemen gayet iyiydiler selçukda biraz yorgun gibiydi ama takmamak lazım bi de serdar baliye katılıyorum yorumlarında 2-3 trilyon para alıyolar birde noel tatiline gidiyolar dedi o kadar para alıyon 10 yıl gitme noele nolcak dedi bence haklı adam bu konuda

Erdem Keser
21.12.2010, 21:52

Senin kafan ne kadar çok çalışıyor...Geri kalanıda hava civa.

Lokman
21.12.2010, 21:52
Sanırım sayın hocamız televizyon ve gazete röportaj metinlerinden zaman bulup takımı maç için yeterince hazırlayamamış!...

Hasan ZAİMOĞLU
21.12.2010, 21:53
- Yok Hasan senin değil Tolga'nın yüzünden yedik :)
- 2 golde'de hatası yoktur diyenler varya , onlara söylüyorum işte , pozisyon nerden başlamış baksınlar ...
yahu abii aç trt1 i buca ne top oynuyor ona bak :D tolga sittin sene geçse değişmez. ben isterdim ki bora oynasın bu maç ama hoca tercih etmedi. kurcalarsak polemik polemiği açar boş verelim :)

yatara
21.12.2010, 21:54
hayirlisi olsun belkide bu beraberlikten sonra futbolcular daha cok calisacak ve daha basarili oalcaklar

Cafer Bulur
21.12.2010, 21:55
Senin kafan ne kadar çok çalışıyor...Geri kalanıda hava civa.
Özür dilerim erdem bey,senden izin almaliydim selcuk konusunda yorum yapmadan önce.

TheRapZoNe
futbolda olur böyle şeyler.sonuçta geçen senenin kupa şampiyonuyuz.her sene kupayı alacağız diye bir şey yok.futbolcular rakibi fazla ciddiye almadı ve rakip takım faturayı kesti.hemde çok genç oyuncularla çok iyi oynayarak.kendilerini tebrik etmek lazım.
ben bu beraberlikten alınacak olan dersleri merak ediyorum.umarım bu beraberlikte de bir hayır vardır

sessizkral_1
bu kupa sadece tek bir kupa değildir. önemsememek vs saçmalıktır.
bu kupa yıldız transferi yapacak paradır.
Nam dır.
Süper kupa finalini oynayıp yeni bir kupa daha kazanma şansıdır.

Yahu Kupayı alsan dahi kasana giren para 2-2,5 milyon .Yani çok değil.

Şampiyonluk geliri ise bir çok ekstra gelirle 100 milyon tl yi bulabiliyoır.

Kupa bizi her koşulda yoracaktır.Özellikle kritik maç dönemlerinde kupa maçları var.O yüzden kupayı 2. plana atmalıyız derim.

Hürgün Aygün
21.12.2010, 21:57
Bu kupayı önemsememeyi de anlamıyorum her kupa bizim için önemlidir gidebildiğimiz yere kadar gitmeliyiz yıllarca konuşulacak çifte kupa güzel olmaz mı?

danger00
21.12.2010, 21:57
Nerden baktığını bilmiyorum ama yanlış bilgi veren bi siteymiş.. Söylediğin sezonda 2 kez kısa süreli sakatlık geçirmesine rağmen 20 maç oynadı ve 11 tanesinde ilk 11 çıktı. 21 yaşındaki bir oyuncu için gayet başarılı bi Bundesliga maç tecrübesi.

Ayrıca ne kadar fazla oynadığı önemli değil, ne kadar katkılı oynadığı önemli. Benim izlediğim bütün maçlarda, takımın göze batan birkaç oyuncusundan birisiydi. Ayrıca ben Zafer'in sürekli 11 oynamasını istemedim.Sadece bütün yedekleirn oynadığı bi kupa maçında oynamasını istedim. Daha fazla da uzatmayalım istersen, çünkü sıkıldım bunun tartışmasını yapmaktan.

10 değil 11 kere ilk onbirde forma giymiş yanlış saymışım. bir maçta bir maçtır.:) onun dışında da bundesliga1 de birşey yapmamış dediğim gibi. ne kadar katkı verdiğini bende az çok hatırlıyorum ancak söylediğin gibi olsun daha uzatmayalım. 3 yıl öncesinde kalmış biz önümüze bakalım.

Erdem Keser
21.12.2010, 22:00
Özür dilerim erdem bey,senden izin almaliydim selcuk konusunda yorum yapmadan önce.,
Haşa.17 maçın tamamında takımın en iyisi olan adam için, kıçı kırık bir maçı gerekçe göstererek yaptığın mide bulandırıcı yorum(lar)undan dolayı yazdım.

Hasan ZAİMOĞLU
21.12.2010, 22:01
kupanın maddiyattan çok manevi değeri var. prestij oluyor . ama şampiyonluğa koşan bir takımın mental olarak bunlara hazırlıklı olması gerek. seneye avrupa kupalarına direk gidersek ne yapacağız ?

krdnz
21.12.2010, 22:01
Özür dilerim erdem bey,senden izin almaliydim selcuk konusunda yorum yapmadan önce.

Aga o değilde bu sene sen baya acı çekmişsindir be..

Herşey yolunda gidiyor falan,sana göre değil bunlar.

Neyse hadi sene bitmeden sana bi malzeme çıktı vur takımı yerden yere :D

Chiko
21.12.2010, 22:03
Bence Serkanin yüzünden. Sag kanatta bombos alan vardi..
O pozisyonu hic üretmiyecekti Antep..

Cafer Bulur
21.12.2010, 22:03
,
Haşa.17 maçın tamamında takımın en iyisi olan adam için, kıçı kırık bir maçı gerekçe göstererek yaptığın mide bulandırıcı yorum(lar)undan dolayı yazdım.
Takimda bir selcuk inan veya ona yakin bir oyuncu daha olsa fena mi olur?

Takima güc katacak bir oyuncu transferini istemeyi mide bulandirici yorum demek sadece senin lügatinde olsa gerek.

Erdem Keser
21.12.2010, 22:04
Fasülye , nimet mevzusu işte.:D

SEDAT
21.12.2010, 22:05
- Şimdi ben burda Cafer'i haklı görüyorum , ne dediki , Selçuk'un yokluğunda oynayacak biri lazım dedi , bunda yanlış olan ne.

A.T.R
21.12.2010, 22:06
Hem seyirci, hem oyuncular hem de hoca bu maçı " nasılsa kazanırız" havasında geçirdi. Kaybetme sebebimiz asıl budur.
2. Golden önce yarı sahamızda topun dönmeye başlamasından sonra dedim gol geliyor diye. Bu kadar bariz belli oluyor gol yiyeceğimiz. Ama ciddiyet yok. En hafif tabirle AYIP OLDU tüm Türkiyeye karşı.
Dilerim bu gruptan sıkıntı yaşamadan çıkarız.

yorumsuz6117
21.12.2010, 22:06
Takimda bir selcuk inan veya ona yakin bir oyuncu daha olsa fena mi olur?

Takima güc katacak bir oyuncu transferini istemeyi mide bulandirici yorum demek sadece senin lügatinde olsa gerek.

Bencede böyle bir transfer şart ama Selçuk'un yerine demen yanlış olmuş abi kabul et. :)

mda61
21.12.2010, 22:07
Tartışmanızı böldüğüm için kusura bakmayın :)
acil lazım olduğu için buraya yazmam gerekiyor. Eskişehir'de yaşayan renktaşlar bana özel mesaj atabilir mi, sormam gereken bir şey var.

hüseyin1975
GBB Takimini tebrik ediyorum.
Trabzonsporum bugün tam bir hayal kirikligi yasatti bana.
Ayrica Zaferin oynamamasinida yadirgadim.

magicyattara
Bence ilk yarı iyi maç oldu..çok iyi oynadık..

Selçuk ve Umut iyice dinlenmeli..

Cafer Bulur
21.12.2010, 22:08
- Şimdi ben burda Cafer'i haklı görüyorum , ne dediki , Selçuk'un yokluğunda oynayacak biri lazım dedi , bunda yanlış olan ne.
Katilmiyorum,haksizsin dese hicbir sorun olmayacak.

magicyattara
21.12.2010, 22:08
Buca feneri yendi..beterin beteri var..:)

Cem Akyüz
21.12.2010, 22:09
Normalde kendi yaşlarından büyük olanlara ters cevap yazıldığında nutuklar patlatan insanlar şimdi kendilerinden büyük insanlarla nasıl konuşuyorlar.İlginç gerçekten

UmutBaykan
21.12.2010, 22:09
Fenev yenildi,bu seneki kupa hayali son mu buluyor :D

magicyattara
21.12.2010, 22:10
Selçuk yorgun..form kaybediyor..iyice dinlenmeli..aynı durum Umut için de geçerli..Egemen de yok ama..:)

Cafer Bulur
Bencede böyle bir transfer şart ama Selçuk'un yerine demen yanlış olmuş abi kabul et. :)
Yerine tabiri selcuk sakat,cezali veya formsuz oldugunda denmek istenmistir.

Ben gecenlerde selcuk bu devrede takima en cok katki saglayan oyuncuydu dedim,bunlari da görmek ve alinti yapmak gerek...

vivanet
herkes trabzonspor'un çok derin bir kadrosunun olduğunu söylüyor ben kesinlikle katılmıyorum bugün dahada rahat gördük bunu..sezer badur bu takımda ne işe yarar bilen varmı.adamın futbol hayatı bitmiş gibi görünüyor..umut bulut'u eleştirmek istemiyorum ama koskoca trabzonspor'un forveti böyle maçlarda artık ağırlığı göstemesi lazım ama yine bildiğiniz umut dannnn dunnnn..?

sbay
21.12.2010, 22:11
aykut bizim maçı göremeyecek bu gidişle:D

Fatih Özkan
21.12.2010, 22:11
Her işte bir hayır vardır.

Katılıyorum...
Bu beraberlik beni o kadar da üzmedi...
Türkiye Kupası'nı değil, şampiyonluğu görmek istiyorum!

Mert Oğuzlu61
21.12.2010, 22:12
Fenev yenildi,bu seneki kupa hayali son mu buluyor :D

aynen öyle.. fener in işi bitti, bjk ile biz yarışacağız 2. lik için gs saymıyorum onlar kupa felan alamaz, bursa çıkacak.. bu sene kupa anadoluya gidebilir, bursa almasında kim alırsa alsın.

SEDAT
21.12.2010, 22:13
Selçuk yorgun..form kaybediyor..iyice dinlenmeli..aynı durum Umut için de geçerli..Egemen de yok ama..:)

- Abi bizde dinlensek fena olmayacak , foruma crismıs izni verilsin ççç

Erdem Keser
21.12.2010, 22:13
Katilmiyorum,haksizsin dese hicbir sorun olmayacak.
Sorun yok benim açımdan.Sadece düşündüğümü söyledim.Bundan dolayı senin açından sorun olup olmayacağı da umrumda değil.Sen nasıl ki hemen her düşünce hakkında görüş bildirip yazabiliyorsan bende senin yorumlarını açık forumda o sıfatla nitelendirdim hepsi bu:)Benim yorumlarda sana öyle gelebilir, umursamam.Sadece söylemek istedim.

Ali Tunahan Güllü
21.12.2010, 22:14
Katılıyorum...
Bu beraberlik beni o kadar da üzmedi...
Türkiye Kupası'nı değil, şampiyonluğu görmek istiyorum!

Aynen öyle şampiyonluk dışında kupayı gerçekten kazanmasakta olur hatta çok yorgunluk olursa devam etmesek bile olurdu.

UmutBaykan
21.12.2010, 22:15
Bazı sitelerde öyle şeyler okuyorum ki,bu adam Trabzonspor taraftarı olamaz diyorum.

Alt tarafı bir beraberlik,olmasaydı iyi olurdu ama telafisi olabilir.

Başladık yine kendi kendimizi yıkmaya.

Murat Altun
21.12.2010, 22:16
Mac sonunda angut kucumenin suratini gordunuzmu :D
Acaba simdi neyin irdelenmesini isteyecek :)))

SEDAT
21.12.2010, 22:16
- Evet bende Selçuğun yerine bir oyuncu alnmasını istiyorum mesela ne olucak şimdi ...
- Yanlızca Trabzonsporlular cevap versin ama :)

Emre EFENDİOGLU
21.12.2010, 22:17
Fener furildi
Taraftar çildurdi
Aykut Trabzoni duşundi :)

Gökhan KAN
- Evet bende Selçuğun yerine bir oyuncu alnmasını istiyorum mesela ne olucak şimdi ...
Bende Colman'ın yerine...:)

Mehmet Ç.
Biz bu sene sampiyon oluruz, ama fener bu kupayi bir daha göremez ççç

Erdem Keser
21.12.2010, 22:18
Aldır o zaman.

vivanet
21.12.2010, 22:18
bence beşiktaştan ayrılan fink selçuğun iyi bir yedeği olur..

kamyonetçi
21.12.2010, 22:19
[QUOTE=SEDAT;1917318841]- Evet bende Selçuğun yerine bir oyuncu alnmasını istiyorum mesela ne olucak şimdi ...
- Yanlızca Trabzonsporlular cevap versin ama :)[/QUOTE

Ben maraton çekirdekçisiyim cevap hakkım var mı?:)

Murat Altun
21.12.2010, 22:19
Uzulcek son sey buberaberlik olmali Bu mac ile ilgili elestirmek anlamsiz olur Ga belediyeyi tebrik ederim Biz gruptan nasil olsa cikariz cikmasak da olur
Herseyden onemlisi sampiyonluk geliyooooorrrrr

SEDAT
21.12.2010, 22:20
Aldır o zaman.

- İnsan yaptığı yanlışı görünce özürdileyebilir bu Erdemdir :) ...

SEDAT
21.12.2010, 22:21
[QUOTE=SEDAT;1917318841]- Evet bende Selçuğun yerine bir oyuncu alnmasını istiyorum mesela ne olucak şimdi ...
- Yanlızca Trabzonsporlular cevap versin ama :)[/QUOTE

Ben maraton çekirdekçisiyim cevap hakkım var mı?:)

- Farketmiyor , ister Başkan ol ister Malzemeci Trabzonsporlu olman yeterli abi :)

mda61
21.12.2010, 22:21
Bazı sitelerde öyle şeyler okuyorum ki,bu adam Trabzonspor taraftarı olamaz diyorum.

Alt tarafı bir beraberlik,olmasaydı iyi olurdu ama telafisi olabilir.

Başladık yine kendi kendimizi yıkmaya.

Onlar Ts taraftarı değil zaten. 12-13 yaşında çocuklar bile yorum yazıyor öyle yerlerde, okumuyorum bile ben

Tolunay Abdioğlu
21.12.2010, 22:22
Gerginlik oluşturmaya gerek yok.Takım çok kötü değildi ama kötüydü.Aşırı derece de rahatlık ve kopukluk vardı.

Canımız sağolsun.Biz bu gruptan çok rahat çıkarız.

Kimseyi kırmaya gerek yok.

Erdem Keser
- İnsan yaptığı yanlışı görünce özürdileyebilir bu Erdemdir :) ...
Öyle mi :-=)

iso_4939
demek oluyorkı bu takım yabancısız turşu etmıyor 2.lig takımı bıle bızı yenıyorsa yuh yani

reisoğlu61
sürpriz bir sonuc cikarsa kimse sasirmasin. eksiklerin yerleri dolabilirmi, süpheliyim
maalesef haftasonu dedigim cikti, yedek kadromuzun nekadar zayif oldugu belli oldu

Mustafa Hazıroğlu
21.12.2010, 22:24
herkes trabzonspor'un çok derin bir kadrosunun olduğunu söylüyor ben kesinlikle katılmıyorum bugün dahada rahat gördük bunu..sezer badur bu takımda ne işe yarar bilen varmı.adamın futbol hayatı bitmiş gibi görünüyor..umut bulut'u eleştirmek istemiyorum ama koskoca trabzonspor'un forveti böyle maçlarda artık ağırlığı göstemesi lazım ama yine bildiğiniz umut dannnn dunnnn..?
Jaja,Alanzinho,Yattara,Cale,Glowacki,Colman ve Teofilo bu maçta oynamadı.Bence çok derin bir kadromuz var.
Teofilo'yu saydım çünkü Teofilo'nun olmayışı yönetimin hatası değil bana göre. Teofilo geri dönmezse bir forvet ve bir orta saha transferi gerekiyor şu anda.

Cafer Bulur
demek oluyorkı bu takım yabancısız turşu etmıyor 2.lig takımı bıle bızı yenıyorsa yuh yani
Yabancilar olsa da cok sey farketmezdi.

Akli tatilde olan yabancilar bu macta pek faydali olamazlardi.

SEDAT
- İkinci maç ne zaman?

Mesut
21.12.2010, 22:25
- İkinci maç ne zaman?
12 ocak konya tortu ile

volkan_627
21.12.2010, 22:26
berabere bitmiş, galibiyetle bitmiş ne önemi var. bizim amacımız başka. biz tamamen ligi düşünmeliyiz. daha geçen yıl aldık ziraat kupasını. bize lig kupası lazım. umarım gruptan çıkamayız. bjk maçı maçından sonra istanbul da fb ile oynayacağız. o maça kadar iddaamız kalmamalı. bjk maçına bu kadrodan bile daha yedek kadroya çıkmalıyız. arkadaşlar bizim bu sene almamız gereken lig kupası. o yüzden ne gol attığımızda heyecanlandım ne de gol yediğimizde. hiçbir oyuncuyu ya da hocayı tartışmanın anlamı yok. herkes tatile giderken böyle bir maçı tatil gününe kayanlarda suç...

Cafer Bulur
- İkinci maç ne zaman?
12 ocakta torku seker ile.

Seker gibi bir rakiple oynayacagiz,tatil havasi olmazsa yeneriz.:)

vivanet
bu maça kupa maçı olarak bakmamak gerek lig uzun sakatlıklar cezalılar olucak yedeklerin hali ortada adamların ceza hassında iki pas yapamadık..ve son oynadığımız karabük maçıda dahil yedek oyucularımız yattara ve alanzinho gerisi amatör ruhlu oyuncular..

Mustafa Hazıroğlu
Yabancilar olsa da cok sey farketmezdi.

Akli tatilde olan yabancilar bu macta pek faydali olamazlardi.
Oyuncuların çoğunun aklının tatilde olmasıda çok büyük etkendi bu maçta puan kaybetmemizde. Kesinlikle skor ve oyun önemsenmemeli. Tabi oyuncularının aklının tatilde olması ve yabancı oyuncuların izinli olması bir hatadır.

Effective61
21.12.2010, 22:30
Üzücü olan hala bazı taraftarlarımızın, değişmediği gerçeği. Tamam yenebilirdik ama olmadı 1 puan aldık dünyanın sonu gelmedi. Hala telafisi olabilir ki ben olsa da olmasa da farketmez tarafındayım olayın. Bize lig kupası lazım. başka kupa olmasa da olur. Burada sırf şu maç için bu kadar gereksiz eleştiriler yapabiliyorsak, Allah korusun ligde alacağımız 1-2 kötü sonuç bizim için heralde lig o an biter. Ne gerek var bu kadar takımı hırpalamaya.

iso_4939
21.12.2010, 22:30
heralde gruptan cıkarız.

hüseyin1975
21.12.2010, 22:31
Besiktas macina kadar fire vermezsek o macda beraberlik yetecek.

Cafer Bulur
21.12.2010, 22:32
Besiktas macina kadar fire vermezsek o macda beraberlik yetecek.
Gruptan cikmaktansa 2 tane nokta transferi tercih ederim.

kamyonetçi
21.12.2010, 22:34

İkisi bir arada olsun.

Emrullah
TV 8'de Zara ve Oktay Kaynarca'nın hazırlayıp sunduğu "Salı Sefası" programı başladı.

Konuklar: Karmate, Kamil Sönmez, Cem Tarım, Ayşenur Kolivar katılacak.

Espira Cafe ekibi İlyas Parlak, Osman Yazıcı ve Ali Kaya'da bu programa konuk olacak.

Mustafa Yılmaz.20
Ne kadar abartıldı arkadaş bu maç ya..

Bence kupadan ne kadar erken elenirsek, o kadar hayırlı.. Hayır elenmek istemesek bile bu tip kazalar normaldir. Dünyanın her yerinde oluyor. Hemen takıma sallamaya gerek yok. En basitinden hemen aklıma gelen geçen seneki Alcorcon örneği.. Yanlış hatırlamıyorsam, B.Dortmund'da bu sezon 2. ya da 3. lig takımına elendi kupada. Hemde as kadroyla.. Sanki dünyada ilk kez bizim başımıza gelmiş gibi davranıyoruz.

Cafer Bulur
21.12.2010, 22:35
İkisi bir arada olsun.
Ikincisi olursa birincisi zaten olacaktir.:)

reisoğlu61
21.12.2010, 22:35
8tas macina kadar gruptan cikmayi garantilememiz sart.
yoksa ligede zarar verebilir bu kupa programi

Mustafa Hazıroğlu
21.12.2010, 22:36
Bir beraberlik bizi ne hale getiriyor hemen tartışmalar başlıyor.

hüseyin1975

Transfer zaten gerekli.
Adam akilli bir Santrafor gerekli.
Birde orta sahaya GÜCLÜ bir eleman.
Yani fizik gücü yüksek birisi, söyle ofansiv Futbolcularin arkasindan toplayacak birisi.
Bizde Ceyhunda dahi bu yok.

Aymani özledim yahu:p

Arif Timurcioğlu
Valla ne yalan söylüyüm içimden geçen sadece lige odaklanmamız bu sene. Bu yıl hep Arsen Wenger gibi kupa maçlarında yedek kadroyu çıkarsak keşke.

Cafer Bulur
21.12.2010, 22:38
Transfer zaten gerekli.
Adam akilli bir Santrafor gerekli.
Birde orta sahaya GÜCLÜ bir eleman.
Yani fizik gücü yüksek birisi, söyle ofansiv Futbolcularin arkasindan toplayacak birisi.
Bizde Ceyhunda dahi bu yok.

Aymani özledim yahu:p
Aymani özlemek bu forumda bazilarina göre suctur,dikkat et.:)

sametaydin
Ben açıkçası maçı izlemedim nasıl onadığımızı da bilmiyorum ama antep belediyeden 2 gol yemişsek iyi olmadığımızı anlamamak zor değil.

Öncelikle sahaya çıkarılan ilk 11 şaka gibi. Senin elinde engin ceyhun varsa bunları oynatıp skoru yakalayacaksın.

İlk 11 tolga, serkan, mustafa, egemen, giray, ferhat, selçuk, barış, sezer, burak, umut. Yani tamam yabancılarımız yok da bi kadro bu kadar da kötü kurulmazki. Yabancılar gitmiş zaten kadro sıkıntısı yaşıyoruz hala daha ceyhun ve egemeni yedek bırakmak ne kadar mantıklı? Bu durum benim hiç hoşuma gitmedi açıkçası. Şenol hocam ligde duruma hakim ama kupada bence biraz saçmaladı. :S Şu gruptan rahat rahat çıkmak varken işimizi zorlaştırıyoruz.

kamyonetçi
Ikincisi olursa birincisi zaten olacaktir.:)

Allah gönlüne göre versin...

Ne kadar kanaatkarsın..

Mert Oğuzlu61
21.12.2010, 22:40

katılıyorum, kupa felan umrumda değil şu forvet işini nasıl halledecekler benim asıl merak ettiğim konu bu.. yapacakları transfer 2 türlü mesaj verebilir :

1) ben bu sene şampiyon olacağım ! (kaliteli bir golcü alınmışsa)
2) o kadar önemli değil, biz nasıl olursa şampiyon oluruz kadromuz yeterli, yedeğe bir golcü alalım yeter ? (ya tutarsa bir transfer yapılmışsa)

inşallah ilk mesajı alırız renktaşlar, merakla ve sabırla bekliyorum.

kamyonetçi
21.12.2010, 22:40
Ben açıkçası maçı izlemedim nasıl onadığımızı da bilmiyorum ama antep belediyeden 2 gol yemişsek iyi olmadığımızı anlamamak zor değil.

Öncelikle sahaya çıkarılan ilk 11 şaka gibi. Senin elinde engin ceyhun varsa bunları oynatıp skoru yakalayacaksın.

İlk 11 tolga, serkan, mustafa, egemen, giray, ferhat, selçuk, barış, sezer, burak, umut. Yani tamam yabancılarımız yok da bi kadro bu kadar da kötü kurulmazki. Yabancılar gitmiş zaten kadro sıkıntısı yaşıyoruz hala daha ceyhun ve egemeni yedek bırakmak ne kadar mantıklı? Bu durum benim hiç hoşuma gitmedi açıkçası. Şenol hocam ligde duruma hakim ama kupada bence biraz saçmaladı. :S Şu gruptan rahat rahat çıkmak varken işimizi zorlaştırıyoruz.

Hoca hata benim dedi,affedebilecekmisin? :)

SEDAT
21.12.2010, 22:41
- Yedek oyuncularada çok yüklenmemek lazım aslında , bu maça nasıl motive olsun ki rezerv lig havasında maç , aslında bayada seyirci varmış :)

magicyattara
21.12.2010, 22:41
Kupa fenerin lig bizim diyeceğim ama adamlar şimdiden elendi..:)

asimetrik
21.12.2010, 22:42
Hepimizin derdi şampiyonluk. Şenol hocanın da derdi şampiyonluk ki çıkardığı kadro ve oyun içinde sık yaptığı değişiklikler ile takımdan beklentilerini sahada görmek istedi. Oynamaya çalıştığımız hareketli tempolu oyun kurgusunda her oyuncu yakın mevkilerde oynamaya alışmalı. Sanıyorum Şenol hoca da saha içinde yardımlaşan, rakiplere gözdağı veren, iş ciddiyetini kavramış ve şampiyonluğa kenetlenmiş bir oyuncu topluluğu bekliyordu. Elbette maçın skoru önemli değil ancak bu oyuncu topluluğunun hala mental olarak olgunlaşmadığı ve büyük bir takım olma yolunda az bir mesafenin kaldığını bunun da sürdürülebilir bir disiplin olduğunun (oynadığı takım oyunundan zevk almak kaydıyla) farkına varamamış olduğunu gördük. Bazı oyuncuları ayrı tutuyorum. Mesela Egemen, Serkan..
Maç sonu demecinden anlaşılıyor ki Şenol hoca beklediği bu özveriyi kendisi de bulamamış..

Nihat Güneş
21.12.2010, 22:43
Kupayı da alırız , rahat olun :)

BDiler61
Kupayı kim alırsa alsın ya bize lig şampiyonluğu lazım.Türkiye kupasını istediğimizde alıyoruz zaten :)

Cafer Bulur
- Yedek oyuncularada çok yüklenmemek lazım aslında , bu maça nasıl motive olsun ki rezerv lig havasında maç , aslında bayada seyirci varmış :)
Motive oldular bence ama kalite olarak yetersizler.

Sezer,baris atas,ferhat tolga zengin hatta ceyhun bence bu takima katki saglayabilecek oyuncular degil.

Ofansi iyi oldugu söylenen ferhat in etkili bir ortasi oldu mu bu aksam?

Chiko
21.12.2010, 22:45
Ne kadar abartıldı arkadaş bu maç ya..

Bence kupadan ne kadar erken elenirsek, o kadar hayırlı.. Hayır elenmek istemesek bile bu tip kazalar normaldir. Dünyanın her yerinde oluyor. Hemen takıma sallamaya gerek yok. En basitinden hemen aklıma gelen geçen seneki Alcorcon örneği.. Yanlış hatırlamıyorsam, B.Dortmund'da bu sezon 2. ya da 3. lig takımına elendi kupada. Hemde as kadroyla.. Sanki dünyada ilk kez bizim başımıza gelmiş gibi davranıyoruz.
3. Ligde gecen sezon 7. olan takim, Offenbach :)

Mert Oğuzlu61
21.12.2010, 22:45

adnan polat kupa bizim lig trabzonun demiş :D bugün bir yerde okumuştumda unuttum şimdi.

Cafer Bulur
21.12.2010, 22:46
3. Ligde gecen sezon 7. olan takim, Offenbach :)
Almanya da kupa maclari baskadir,bunu herkes bilir.

Türkiyede bank asya takimlarinin süper ligin liderini zorlamasina biz alisik degiliz.

SEDAT
21.12.2010, 22:46
- Barış , Ceyhun ,Sezer bence o kadarda kötü oyuncu değiller , bence maç eksikleri var ...
- İlerde bu takıma faydalı olucaklarını düşünüyorum...

Cafer Bulur
21.12.2010, 22:47
adnan polat kupa bizim lig trabzonun demiş :D bugün bir yerde okumuştumda unuttum şimdi.
Öyle derler ama daha sonra fenere yatip bize aslan kesilirler.

Fb ye bile güvenebilirim ama gs ye asla...

Mustafa Hazıroğlu
21.12.2010, 22:47
Adnan Polat, Denizlispor'u yendiler diye havaya girmiş herhalde :D :D

hüseyin1975
21.12.2010, 22:48

Umarim yarin Ankara Gencleri yener ve Fenerin önünde bitirmeyi garantileyen ilk Takim olur:D
Bir ikincisi bulunur nede olsa:p