PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BBL 11. Hafta | Antalya B.B 93-66 Trabzonspor MP

Sayfa : [1] 2

Kazım Uzunboy
17.12.2010, 19:06
Yeni hocamız ile bir galibiyet daha istiyoruz.

Takımımıza Antalya deplasmanında başarılar..

:tsbayrak::tsbayrak:

Harun-61
17.12.2010, 19:11
bekle Antalya, geliyoruz...

yeni Hoca'miz ilk ikide iki yapacagiz insa.

.

Batuhan
17.12.2010, 19:17
İnşallah taraftar yasağı gelmez de yine. Antalya'daki taraftarımız gidip destek verse bari :) Sakota'yla birlikte 2. galibiyetimizi alacağımızı düşünüyorum.

Şimdiden hem yeni koçumuza hem de Trabzonspor'umuza başarılar..

Hürgün Aygün
18.12.2010, 14:39
Yeni hocamızla iyi bir havaya girdik ilk maçta galibiyet ile ayrıldı kazanmak dileğiyle...

Murat'
18.12.2010, 15:00
Ligin en formda ekiplerinden Antalya Bsb, lige surpriz bir Efes galibiyeti ile baslamislardi.

Bu maci kazanirsak buyuk sukse olur valla.

Ilelioglu
18.12.2010, 15:49
Insallah kazanip yolumuza devam ederiz...;):)

Batuhan
18.12.2010, 16:06
Zor bir maç olacak. Antalya, Olin maçı öncesi 4. sırada bulunuyor ligde. Konum itibariyle çok iyi bir yerdeler. Bizim de galibiyet serisine ihtiyacımız var ama artık. İnşallah yeni koçumuzla birlikte ikinci galibiyetimize ulaşırız. Başarılar Trabzonspor.. :)

bordo61
18.12.2010, 16:56
Güçlü Ekip

EROS87
18.12.2010, 17:32
bizim 30 sayı fark yediğimiz olin gençliği bugün 19 sayı farkla yendi antalya belediye.
maçın zorluğu hakkında fikir verir.

Mustafa Yılmaz.20
18.12.2010, 17:42
Lig başlamadan, -hocaları dahil- herkesin 1 numaralı küme düşme adayıydı Antalya Bşb. Ligin en büyük sürprizini yaptılar şu ana kadar. Ayrıca ligin en dar rotasyonuna sahip takım. Mesela bugün Olin Edirne'yi 69-50 yenerken; Muratcan Güler (37:02), P.Christopher (40:00), Gökper (36:28), Barış Hersek (37:21), Polat Kocaoğlu (33:48) süre almış.

Gerçekten bu rotasyonla 7 g - 3 m almaları inanılmaz. (Yenildikleri takımlar; Banvit,Fb Ülker,Beşiktaş CT)

Murat'
18.12.2010, 17:57
Istatistiklere bakinca inanamadim, ilk 5 oyuncularinin aldigi sureler gercekten muazzam.Buna ragmen Olin'i cok rahat yendiler ustelik sifir bench katkisiyla.Haftaya kazanabilmemiz biraz zor gorunuyor.

pReN@_61
18.12.2010, 18:00
Takımımıza başarılar dilerim.

Yiğit SARI
18.12.2010, 18:51
Lig başlamadan, -hocaları dahil- herkesin 1 numaralı küme düşme adayıydı Antalya Bşb. Ligin en büyük sürprizini yaptılar şu ana kadar. Ayrıca ligin en dar rotasyonuna sahip takım. Mesela bugün Olin Edirne'yi 69-50 yenerken; Muratcan Güler (37:02), P.Christopher (40:00), Gökper (36:28), Barış Hersek (37:21), Polat Kocaoğlu (33:48) süre almış.

Gerçekten bu rotasyonla 7 g - 3 m almaları inanılmaz. (Yenildikleri takımlar; Banvit,Fb Ülker,Beşiktaş CT)

Sürelere bak arkadaş :D

Oğuz ZEYTİN
18.12.2010, 22:52
Antalya BŞB sene başında getirdiği ABDli uzunu W. Chism'i bu hafta gönderdi. NCAA'de iyi iş çıkarmıştı ama bir türlü form tutturamadı.

Ayrıca bu hafta ABD'de davası olan JP Prince de bugün yoktu.

Avrupalı pivot arıyorlar, bizim maça kadar getirebilirler.

Gömülü savunma yapıyorlar, atletik 4 kısa ile oynuyorlar genelde. Yaz liginde Pistons formasıyla izlediğim (Aliağalı Jerome Randle'ın kolejden takım arkadaşı) P.Christopher çok iyi bir oyuncu; savunmada gayretli şutu olan bir atlet. Zayıf yönleri pota altı gibi görünse de veteran Polat ve bir zamanların yıldızı genç Barış Hersek harikalar yaratıyor.

Ama bu takımın beyni Muratcan Güler. Onun etkinliğini azalttığımız durumda kazanma olasılığımız artar.

Asi Çaykaralı61
18.12.2010, 22:57
Takımımıza Başarılar Dilerim :)

İdris Toksoy
18.12.2010, 22:58
başarılar trabzonum.

Bıyıklıoğlu
20.12.2010, 02:40
İlk deplasman galibiyetimizi bu maç ile alırız inşallah.

Uğurtan
20.12.2010, 11:10
Ligin bu seneki en süpriz ekibi konumunda olan bizden bile daha dar kadroya sahip Antalya B. Bld'sini deplasmanda yeneceğimiz inancındayım..

Ve elbette ilk deplasman galibiyetimiz olacak inşallah..

İnancım bu yönde hayırlısıyla..

winner
20.12.2010, 12:58
tek yabancı ve neredeyse sıfır rotasyonla oynayan antalya iyi işler yapıyor.bu hafta ligin iyi takımlarından olin'i 50 sayıda tutarak yendiler.Özellikle hücumda tempo yaparak ve savunmada yarı sahada presle antalyanın yorulmasını sağlamak lazım.kenardan katkı alamıyorlar.topun sürekli içeriye geçmesi de önemli.

Oğuz ZEYTİN
20.12.2010, 13:07
Bence bu haftanın oyuncusu Barış Hersek'di. 7/10 fg ile 22 sayı - 9 rib -3 blk - 2 tç - 0 tk...

Avrupalı uzunları gelmezse, yine 35 dk filan oynar Barış.

winner
20.12.2010, 13:19
Bence bu haftanın oyuncusu Barış Hersek'di. 7/10 fg ile 22 sayı - 9 rib -3 blk - 2 tç - 0 tk...

Avrupalı uzunları gelmezse, yine 35 dk filan oynar Barış.

Oğuzcum keşke yabancı getirmeselerde barış bu süreleri alsa.Çok umutluyduk ondan özellikle oynadığı bir Barca maçı hatırlıyorum 3 sezon önce işte geliyor dedik.Altyapılarında yıldızıydı ama ne olduysa gelişim gösteremedi.basketbolumuzun geleceği için çok önemli bir değer aslında.hala da kaybedilmiş bir şey yok.

Cengiz Çubukcu
20.12.2010, 13:32
Barış Hersek'le tanışma şerefine erişmiş biri olarak (kendisi Kırklareli'lidir) onun hakettiği yere gelememesine üzülüyorum, bunda kendi suçu da var ama esas suç özellikle Efeste ona süre vermeyen yönetimlerde....

Oğuz ZEYTİN
20.12.2010, 13:34
Oğuzcum keşke yabancı getirmeselerde barış bu süreleri alsa.Çok umutluyduk ondan özellikle oynadığı bir Barca maçı hatırlıyorum 3 sezon önce işte geliyor dedik.Altyapılarında yıldızıydı ama ne olduysa gelişim gösteremedi.basketbolumuzun geleceği için çok önemli bir değer aslında.hala da kaybedilmiş bir şey yok.

Evet, Erdoğan Abi. Aynısını Valentin Pastal ve Cenk Akyol için de düşünüyorum. Keşke düzenli şekilde, belirli rollerde, istikrarlı süreler alsalar. Ne yazık ki kopukluk oluyor; her sene farklı takım, farklı görevler...

Erkan Veyseloğlu iyi bir savunmacı ve ceza şutörü oldu. Barış Ermiş, Banvit'te başardı. Bu sene umarım B. Hersek de çizgisini devam ettirir.

Benim için sırada Emre Bayav var. Onun da 20 dakika alabileceği bir takımda oynamasını isterdim. Çünkü fundamentalı ve fiziği çok iyi. Galiba Bora Hun onu geçecek gibi. Ülke basketbolumuz için ümitliyim.

Gereksiz, çok sayıdaki yabancıdan ise bu gençlerimizin süre alabileceği bir sistemi denemeliyiz.

3+2 yüzünden 10 kişilik kadronun yarısı yabancılarla doluyor. Bizim takımımızda bile 7 yabancı var. Bence bu sayı çok fazla. 3 olabilir mesela.

Eğer Avrupa'dan çekiniyorsak; bizim millilerimiz Dünya ikincisi değil mi?

Wisniewski'nin ender'den, Soner Şentürk'ten ne farkı var?

:)

Konuyu uzatmayayım. Bir haberle bitireyim:

Dün Yıldız Millilerimiz Balkan Şampiyonu oldu.

Gelecek yıl 4 yabancı sahada olacak...

"Lalalalal maddi - manevi" :)

Cengiz Çubukcu
20.12.2010, 13:55
Oğuz Bora hun paçun benim de dikkatiimi çekiyor, bu seneki üzüntüm mersine kiralık giden efesli sırp devşirmesi pivot (ismini hep unutuyorum :) )

Oğuz ZEYTİN
20.12.2010, 13:58
Oğuz Bora hun paçun benim de dikkatiimi çekiyor, bu seneki üzüntüm mersine kiralık giden efesli sırp devşirmesi pivot (ismini hep unutuyorum :) )

Dusan Gavrilovic :)

Dusan Cantekin oldu.

Abi, Dusan 1992'li. Yönetim onun ikinci ligde oynamasındansa birinci lig idmanı yapmasını istedi. Hem de oynayabileceği bir takım aradılar. Mersin aldı. Oynayamıyor ama Asım'la idman yapıyor :) Bir de Mutlu var tabii. Mutlu'nun gelmesi kötü oldu. Stimac da var.

Cengiz Çubukcu
20.12.2010, 14:23

Dusan Cantekin oldu.

Abi, Dusan 1992'li. Yönetim onun ikinci ligde oynamasındansa birinci lig idmanı yapmasını istedi. Hem de oynayabileceği bir takım aradılar. Mersin aldı. Oynayamıyor ama Asım'la idman yapıyor :) Bir de Mutlu var tabii. Mutlu'nun gelmesi kötü oldu. Stimac da var.

benim üzüntüm dusan'ı 5 seneden beri takip eden biri olarak Efes'in emeklerinin vboşa gidecek olduğunu görmemdir...onun şimdi en az 15-20 dakika süre alması lazım...

Oğuz ZEYTİN
20.12.2010, 14:28
benim üzüntüm dusan'ı 5 seneden beri takip eden biri olarak Efes'in emeklerinin vboşa gidecek olduğunu görmemdir...onun şimdi en az 15-20 dakika süre alması lazım...

Şöyle bir durum var Cengiz Abi.

222cm olup rahat hareket edebilmesi bile uzun süre aldı. Bir de kemik-kas gelişimi kontrol edilecektir. Henüz 18 yaşında. Oyundaki süreleri zamanla artacaktır.

Şöyle bir örnek vereyim: Geçen yıl Genç Telekom'da oynayan Sertaç Şanlı ve Erdinç Balto bu sezon Beko'da oynarlar deniliyordu ama olmadı. Sertaç TB2L'ye geri döndü, Erdinç de süre alamıyor. Kaldı ki bunların fizikleri sorunlu değil.

İşte Furkan-Enes-İlkan'ın farkı burada. Gerçi Enes'i henüz tam olarak göremedik. Zamanla süre alacaklardır. :)

Hamdi Karamahmutoğlu
20.12.2010, 14:37
Maç çok zorlu.
Antalya BŞB sağlam bir takım.
Beklentilerin çok üstünde oynuyorlar.
Yabancılardan randıman alamamalarına rağmen.
Gerçi bana kalırsa kilit nokta Muratcan Güler'i kilitlemek.
Barış geçen hafta müthiş bir performans gösterdi ama onunda sürekliliği yok.
Bütün sezon boyunca vasat bir performans sergiliyordu mesela.
Umarım kazanırız.
Sen ne diyorsun Oğuz, maç için?

Oğuz ZEYTİN
20.12.2010, 15:57
Maç çok zorlu.
Antalya BŞB sağlam bir takım.
Beklentilerin çok üstünde oynuyorlar.
Yabancılardan randıman alamamalarına rağmen.
Gerçi bana kalırsa kilit nokta Muratcan Güler'i kilitlemek.
Barış geçen hafta müthiş bir performans gösterdi ama onunda sürekliliği yok.
Bütün sezon boyunca vasat bir performans sergiliyordu mesela.
Umarım kazanırız.
Sen ne diyorsun Oğuz, maç için?

Size katılıyorum. Ben de ön sayfadaki yorumumda belirttiğim gibi Muratcan Güler için Antalya'nın kilit oyuncusu olduğu kanısındayım.

Antalya'nın bir özelliği de oyun kurucusuz oynamaları. Muratcan-Prince-Christopher yani kısa döngüsündeki oyuncularının hiçbiri PG değil. Ben bu maçta Rasic'in daha etkili oyun bekliyorum. Tabii ki takım savunması kadar birebir savunması da kuvvetli bir takım Antalya. Muratcan'la Rasic'i durdurmaya çalışacaklardır. Yine de bu eşleşmede Rasic'in oyun zekasını kullanarak üstün çıkacağını düşünmekteyim.

Ve yine-yeniden pota altı. Hücumda topu dolaştırıp dibe indirdiğimizde gerçek 5 numarası olmayan Antalya'nın sıkıntı yaşaması muhtemel. Savunmamızda ise dışa açılarak oynayan Polat ve Barış'a önlem almak gerekecektir.

Sakota'nın takımla geçirdiği sürenin arttığını, haftalık çalışma geçirdiğini düşünürsek umutlu olmamak için sebep yok.

Bu demek değil ki, kazandık-eğlenelim! Hayır, son düdük çalmadan hiçbir şey belli değil. Ama iki hafta öncesinden daha moralliyiz. Antalya'nın muazzam çıkışından sinecek bir kadromuz yok. Bu haftadaki gibi son topa kadar mücadele edersek ilk deplasman galibiyetimizi alırız.

* PGsiz oynamalarına rağmen top kaybı konusunda cimri bir ekip Antalya.

* Onları 71-73 bandında tutarsak (şutlarımızda anormal bir isabetsizlik olmadığı takdirde) sonuca gideriz.

Oğuz ZEYTİN
20.12.2010, 18:57
TBF Disiplin Kurulu, Antalya BŞB baş antrenörü Ahmet Kandemir'e 2 maç ceza daha verdi.

Ceyhun Dündar
20.12.2010, 21:14
Çok zor maç bizim gibi takımlar için deplasmanda galibiyet neredeyse 1.5 maç degerınde,gerçek hislerime gelirsek kazanabileceğimizi sanmıyorum ancak yenı hoca falan bakalım inşallah alabiliriz...
Ayrıca bu obosohan ne olacak çok merak ediyorum çok uzun kalmıyacak gibi gorunuyor trabzonda...

axelman
20.12.2010, 21:50

Dusan Cantekin oldu.

Bu arada Dusan Cantekin Sırbistan'a transfer olmuş.

Efes Pilsen'in genç oyuncusu, yaz başında Mersin'e kiralık gönderilen Dusan Cantekin, gelişimi için çizilen farklı bir yolun yolcusu olmuş, Sırbistan'a yol almış. Takımın adı Mega Vizura; Belgrad ekibi, uzun rotasyonundaki önemli oyuncularından Rastko Dramicanin'i Almanya'ya gönderdikten sonra bu boşluğu doldurmakta Efes'in genç oyuncusundan faydalanmak isteyecek gibi gözüküyor. İki taraf için de hayırlı olması muhtemel gelişme, Dusan'ın Mersin'dekinden daha fazla süre alması kısa vadede en büyük beklenti...
Marko'nun Yeri
http://markonunyeri.blogspot.com/2010/12/dusan-cantekin-srbistana-kiraland.html

Oğuz ZEYTİN
20.12.2010, 22:07
Bu arada Dusan Cantekin Sırbistan'a transfer olmuş.

Efes Pilsen'in genç oyuncusu, yaz başında Mersin'e kiralık gönderilen Dusan Cantekin, gelişimi için çizilen farklı bir yolun yolcusu olmuş, Sırbistan'a yol almış. Takımın adı Mega Vizura; Belgrad ekibi, uzun rotasyonundaki önemli oyuncularından Rastko Dramicanin'i Almanya'ya gönderdikten sonra bu boşluğu doldurmakta Efes'in genç oyuncusundan faydalanmak isteyecek gibi gözüküyor. İki taraf için de hayırlı olması muhtemel gelişme, Dusan'ın Mersin'dekinden daha fazla süre alması kısa vadede en büyük beklenti...
Marko'nun Yeri
http://markonunyeri.blogspot.com/2010/12/dusan-cantekin-srbistana-kiraland.html

Hayırlı olsun. Cakic'in sene başındaki takımıydı diye biliyorum. Kontrol ederim sonra...

Ayhan Çolak
20.12.2010, 22:11
ahmet kandemir e dikkat dodo.devre arası tuvalet molaSI DİYE SOYUNMA ODASINA GİDEBİLİR YİNE!!!

winner
22.12.2010, 10:01
Dusan'ın Sırbistan'a transferine çok sevindim.Orada hem yeterli süreleri alır hem de, kabul edelim, genç oyuncuların gelişimini tamamlaması konusunda bizden daha iyiler.

Semih Erden'de sanırım 17 yaşındayken Daçka'dan Partizan'a gidip 2 sezon orada oynamıştı.Sonra fb ve milli takım yılları, şimdi de nba.

Cengiz Çubukcu
22.12.2010, 10:04
Dusan'ın Sırbistan'a transferine çok sevindim.Orada hem yeterli süreleri alır hem de, kabul edelim, genç oyuncuların gelişimini tamamlaması konusunda bizden daha iyiler.

Semih Erden'de sanırım 17 yaşındayken Daçka'dan Partizan'a gidip 2 sezon orada oynamıştı.Sonra fb ve milli takım yılları, şimdi de nba.

Erdoğan efes baktı ki Türkiyede ona hiç bir takım süre veremeyecek bari kendi memleketine gitsin de orda kendini geliştirsin diye düşündüler herhalde...çok yatırım yaptılar ona üstelik bu boyda oyuncu da kolay yetişmiyor...

winner
22.12.2010, 13:07
Erdoğan efes baktı ki Türkiyede ona hiç bir takım süre veremeyecek bari kendi memleketine gitsin de orda kendini geliştirsin diye düşündüler herhalde...çok yatırım yaptılar ona üstelik bu boyda oyuncu da kolay yetişmiyor...

Haklısın Cengizcim çok heba olan yetenek oldu.Kimi kendi kabahati ama çoğununun ki bizdeki düzen bozukluğu ve genç oyuncuların benche mahkum edilerek yeteneklerinin törpülenmesi nedeniyle oldu.

Son 2-3 yıla bakarsak adamlar
teodosiçleri,tepiçleri,tripkoviçleri,veliçkoviçler i, bjelicaları, hiç izleyemediğimiz efesteki raduljicaları ve nicelerini toprağa ekip iki sene sonra toplamadılar.Emek verip,yatırım yapıp güveniyorlar sonrada bu genç çocuklar dünya şampiyonasında yarı final oynuyor.Dusanın en az 20-25 dakika süre alması gerekir her maç.Çok iyi oldu bu hem dusan hem efes hem de basketbolumuz için.Sonuçta bu çocuk milli takımın geleceği olabilecek düzey ve yeteneğe sahip.

Hamdi Karamahmutoğlu
23.12.2010, 01:36

Katılıyorum.
Özellikle, ekol diye tabir ettiğimiz ülkeler basketbolcuların gelişim sürecine çok şey katabiliyor.
Partizan'a gitmeden önce bir Fransız kulübüyle anlaşmıştı, Pau ya da Asvel tam hatırlamıyorum. Sonra Partizan'a gitmişti ama 1 sene kaldı orada diye biliyorum. Sonuç olarak faydası olduğunu düşünüyorum.
Gerçi Enes Kanter gibi, benim yeryüzünde geçirdiğim 26 yıl boyunca, gördüğüm en potansiyelli Türk basketbolcusu Abd'de heba olurken, bunlardan konuşmak bile gereksiz.
Yazık oldu, kendi de etti ama cidden yazık oldu Enes'e ve bize tabi ki.
Böyle bir yeteneği izlemediğimiz için.
+
Ben Sakota'dan 1-2 hafta içerisinde Snow'u gönderip yerine saf bir oyunkurucu alınması hamlesi bekliyorum nedense.
Her ne kadar Dodo Snow kalitesini gösterdi dese de, ben hiç memnun değilim bu Megaloman adamdan.

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 02:25
Rakibi tanıyalım...

Deneyimli çalıştırıcı Ahmet Kandemir'in ekibi Antalya BŞB lige fırtına gibi girdi desek yanlış olmaz. Dar ve genç kadrolarından beklenenin fazlasını aldılar. W. Chism ve Devon Downey gibi başarılı NCAA kariyerine sahip iki Amerikalı'dan faydalanamadılar, gönderdiler.

Takımda oyun kurucu ve pivot yok. Ama 5 tane terinin son damlasına kadar mücadele eden oyuncu var.

Geçen hafta ABD'de olduğundan oynamayan JP Prince topu getiriyor. Her şeyi yapan Muratcan Güler var. Atletik-kuvvetli forvet P. Christopher ile skor buluyorlar. Barış Hersek ve Polat Kocaoğlu da dışarıda oynayabilen uzunlar.

Kenardan ise Gökper Gen - Hadi Doğan - Erdinç Balto - Emre Bayav gelip bir iki dakika oynayaıp terlemeden çıkıyor.

1-3-1 gömülü alan savunması yapıyorlar. Uzunları hareketli olduğundan kaymaları çok rahat yapıyorlar. Fakat cüsseli (sizelı) uzun eksikliği de büyük handikapları.

Hücumda içeriyi beslediğimiz takdirde Wright ve Vlade'nin sırtı dönük oyunundan sayılar bulabiliriz, rakibi faul sorununa sürükleyebiliriz.

Savunmada ise dış bölge savunması çok önemli. Çünkü çizgi gerisinden atmaktan çekinmiyorlar. Özellikle bence geçen haftanın oyuncusu olan Barış Hersek'in savunmasında Cakic ve Hadi'ye çok iş düşer.

Bu maçta Rasic'e yapılacak baskıda zorlanabileceğini aksine Snow ve Obasohan'ın yüksek tempoda daha rahat oynayacağını tahmin ediyorum. Yine de Antalya'nın oyunu hızlandırmasına izin vermeden seti oynamalıyız.

FC-ST-PAULI-61
25.12.2010, 02:48
Yayin varmi?

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 10:23
Yayın yok.

Mustafa Hazıroğlu
25.12.2010, 11:21
Yayın yok.
Tüh yaaa :(

Murat'
25.12.2010, 11:24
Rüyam da gördüm bu maçı kazanacağız.

Bu arada başlık genele taşınabilir.

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 11:47
Başarılar Trabzonspor'um.

Bu sene Ligde kalıp,seneye güzel işler yaparız umarım.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 11:49
Hadi bakalım Hayırlısıyla İNŞALLAH yeneceğiz :)

magicyattara
25.12.2010, 12:55
Rüyam da gördüm bu maçı kazanacağız.

Bu arada başlık genele taşınabilir.

Kaç kaç..:)

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 12:57
Takip için maç saatinde bu bağlantıdan faydalanabilirsiniz:

http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=2EA592&microsite_scope=

EmreYavuz61
25.12.2010, 14:13
Rakip zor...İnşallah galip geliriz...

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 14:22
P. Christopher,

Bu adama dikkat.

Batuhan
25.12.2010, 14:34
16.00’da Başlıyor

Geçtiğimiz hafta Türk Telekom engelini kayıpsız geçerek moral bulan bordo-mavili takım geride kalan 10 haftalık periyotta topladığı 13 puanla 12. sırada bulunuyor. Zorlu müsabaka öncesi Bordo-Mavili ekipte takım kaptanı Jamison ve Dragojlovic’in sakatlıkları devam ediyor.

Taka Gazetesi

**

Jamison tamam da Vlade de mi sakat ya ? :(

Murat'
25.12.2010, 14:40
Bu adam hangi ara sakatlandı yahu, desenize pivotsuz oynayacağız.

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 14:42
Antalya'nın pota altı diye bir şey yok, bir nebze içimiz rahat olabilir. Polat ve Barış genelde dışarıdan oynayan oyuncular. Tabii Vlade'nin post oyunları büyük avantaj olurdu ama yoksa da sorun olmaz. Kaldı ki Vlade oynayacak diye biliyorum ;)

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 14:47
Tyler Smith'siz Bornova'yı Efes karşısında izlemek isteyenler Spor Max ekranlarına... Maç başlıyor!

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 15:25
Potada yeni rakip Antalya

http://www.haber61.net/images/news/32831.jpg

Alaeddin Yakan'ın ayrılmasından sonra takımın patronluğunu üstlenen Sakota ile çıktığı ilk maçta geçen hafta Türk Telekom'u devirdi...

Alaeddin Yakan'ın ayrılmasından sonra takımın patronluğunu üstlenen Sakota ile çıktığı ilk maçta geçen hafta Türk Telekom'u deviren Trabzonspor, bir seri yakalamakta kararlı.
Bugün deplasmanda Antalya Büyükşehir Belediyespor ile kozlarını paylaşacak olan Bordo-Mavililer’in Sırp çalıştırıcısı, “Beko Basketbol Ligi, gerçekten Avrupa’nın sayılı ligleri arasında. Biz de bu ligde kendimize yer açmak istiyoruz. Takım olarak şu anda bulunduğumuz konumdan çok daha yukarılarını hak ettiğimizi düşünüyoruz. Umarım Antalya maçını da kayıpsız atlatırız ve rahat bir nefes alırız” diyerek yakın vade hedefleri hakkında bilgi verdi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72344 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72344)

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Erdinç Barutçu
25.12.2010, 15:32
Beyler maçı televizyon veriyor mu acaba?

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 15:34
Beyler maçı televizyon veriyor mu acaba?

Abi bildiğim kadarıyla maç yayını yokmuş malesef

Murat'
25.12.2010, 15:34
Yayın yok maalesef.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 15:35
Yayın yok maalesef.

Murat Abi yenebilir miyiz sence ?

Zor maç olacak bizim 3 galibiyetimiz 7 mağlubiyetimiz var.Rakibimizin de 7 galibiyeti var 3 mağlubiyeti varmış.İNŞALLAH yeneceğiz zor maç olacağı kesin

Erdinç Barutçu
25.12.2010, 15:37
Abi bildiğim kadarıyla maç yayını yokmuş malesef

Yahu bin tane televizyon kanalı var....Hiçbiri mi yayınlamaz...Bilmiyorlar mı bu kulübün ne kadar taraftarı olduğunu?Şahsi olarak konuşuyorum..Basketboldan anlamasam bile konu Trabzonspor....

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 15:39
Yahu bin tane televizyon kanalı var....Hiçbiri mi yayınlamaz...Bilmiyorlar mı bu kulübün ne kadar taraftarı olduğunu?Şahsi olarak konuşuyorum..Basketboldan anlamasam bile konu Trabzonspor....

Erdinç Abi bizim de isteğimiz arzumuz maçlarımızın yayınlanmasından yana ama yayınlanmıyor.Bu konuda Oğuz Abi daha da detaylı bilgiye sahiptir kanaatindeyim :)

Murat'
25.12.2010, 15:42
Murat Abi yenebilir miyiz sence ?

Zor maç olacak bizim 3 galibiyetimiz 7 mağlubiyetimiz var.Rakibimizin de 7 galibiyeti var 3 mağlubiyeti varmış.İNŞALLAH yeneceğiz zor maç olacağı kesin

Daha bir tane bile sürprize imza atamadık bu sene.

Artık bir sürpriz yapma vakti çoktan geldi gibime geliyor.

Bu sene çok iyi işlere imza atan bir takım var karşımızda.

Geçen hafta sıfır bench katkısıyla kazandı Antalya Bşb, umarım bu hafta aynı şey olmaz.

Bu arada Dragovlojic gerçekten de kadroda yok.

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 15:49

Erdinç Abi bizim de isteğimiz arzumuz maçlarımızın yayınlanmasından yana ama yayınlanmıyor.Bu konuda Oğuz Abi daha da detaylı bilgiye sahiptir kanaatindeyim :)

Estağfirullah, hepimizin bildiği şu ki yayın ihalesini alan Spor MAX haftada en az üç maç yayınlayacak. Bu da şimdilik Fb Ülker, Bjk Ct ve Gs CC ağırlığıklı gerçekleşiyor. Efes ve Banvit bile ara sıra programa giriyor.

İhale olduğu için diğer kanalların yayın yapması bu koşullarda imkansız.

Cengiz Çubukcu
25.12.2010, 15:50
ne yazık ki bizim bugün Antalyayı yenme ihtimalimiz %0 !!!! maçı 10 sayının altında bitirmemiz bile büyük bir başarıdır ... eğer böyle bir şey olursa bunu kesinlikle coach'a bağlayacağım...

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 15:51
Antalya'da Seray ve Berkay'ı saymayın. 9 kişilik bir kadroları var.

Erdinç, Emre, Hadi ve Gökper de çok az oynuyor. Artık Vlade filan bahane olmamalı bizim için.

Çıkıp mücadele etsinler, DİK OYNASINLAR!

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 15:51
ne yazık ki bizim bugün Antalyayı yenme ihtimalimiz %0 !!!! maçı 10 sayının altında bitirmemiz bile büyük bir başarıdır ... eğer böyle bir şey olursa bunu kesinlikle coach'a bağlayacağım...

O derece yani.Vah ki ne vah.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 15:53
Estağfirullah, hepimizin bildiği şu ki yayın ihalesini alan Spor MAX haftada en az üç maç yayınlayacak. Bu da şimdilik Fb Ülker, Bjk Ct ve Gs CC ağırlığıklı gerçekleşiyor. Efes ve Banvit bile ara sıra programa giriyor.

İhale olduğu için diğer kanalların yayın yapması bu koşullarda imkansız.

Oğuz Abi kıymetli bilgilerin için teşekkür ederim :)

Cengiz Çubukcu
25.12.2010, 15:54
Antalya'da Seray ve Berkay'ı saymayın. 9 kişilik bir kadroları var.

Erdinç, Emre, Hadi ve Gökper de çok az oynuyor. Artık Vlade filan bahane olmamalı bizim için.

Çıkıp mücadele etsinler, DİK OYNASINLAR!

Oğuz Sakota etkisini göstermeye başlar mı dersin?

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 15:56
Maçın başlamasını dakikalar kaldı İNŞALLAH Hayırlısı ile yeneceğiz

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 15:57
Tekrar Başarılar Trabzonspor'um.

Yenilirsek yenilelim.Yeter ki sahada bir mücadele olsun.

Oyna dik oyna!

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 15:57
Oğuz Abi kıymetli bilgilerin için teşekkür ederim :)

Rica ederim kardeşim, bu yayın ihalesi son gün kimseye haber verilmeden yapıldığı için detaylı bilgimiz yok. Şimdilik "verilenle yetiniyoruz".

Faruk BERBER
25.12.2010, 15:58

İnşallah abi beklemedeyiz :D

Murat'
25.12.2010, 15:58
5 numarada Cakic oynuyor, Obasohan da yok ilk beşte Snow'la başlıyor koç.

Geri kalan kadro aynı.

Dip.Ing.Mag.
25.12.2010, 15:59
beyler maci internetten izleyebilecegim bir link varsa özelimden atabilir misiniz? tesekkürler

Murat'
25.12.2010, 16:00
-[ooD;1917325084']beyler maci internetten izleyebilecegim bir link varsa özelimden atabilir misiniz? tesekkürler

http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=2EA589&microsite_scope=

İstatistik yayını var maalesef.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:00
Antalya Belediyesi :0

Trabzonsporumuz :0

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:01
Antalya Belediyesi :2

Antalya Belediyesi :5

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 16:02

Geçen hafta maçı izleyenler "oyuncular atlıyor, savaşıyor, sayı olunca bench ayağa kalkıyor, yüzleri gülüyor" diyordu. Bunun ne kadarı koç etkisi bilemiyoruz.
Yorum için çok erken bence, daha bir buçuk hafta oldu. Ama sonuçta hafta idmanı dediğimiz bir periyot yaşadı takımla koçumuz. (Gerçi salonumuzda güreş turnuvası var diye takım yine gurbet ellere düştü, olsun yalnız bırakmadık: Bize Her Yer Trabzon :) )

Bugün 71-74'den çok yememek lazım.

Murat'
5-0 hızlı başladı maça Antalya.

5-4 oldu bu arada.

Dip.Ing.Mag.
èyvallah sagol

Batuhan
2-0 .. Christopher..

FC-ST-PAULI-61
antalya 5-2 Trabzonspor

Asi Çaykaralı61

Trabzonsporumuz :2

Trabzonsporumuz :4

Antalya Belediyesi :8

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 16:03
Christoper'a dikkatttttttt!

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:03
Antalya Belediyesi :10

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 16:04
Muratcan Güler ribaundları topluyor.Hücum ribaundlarında etkisiziz.

FC-ST-PAULI-61
Alvin Snow yine baslamis basarisiz 3 sayilik atislara :D

exuu
herkese selamlar;
anlaşılan forumda maçları salondan takip eden yok.
vlade geçen hafta maçı sedyeyle terketmişti.
ligdeki ilk deplesman galiyibetimizi alcaz işallah (ilk mesajımın uğuru)

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 16:05
Cakic blokla kapattı geçen maçı, bunu da blokla açtı. Beklemiyordum ama memnun edici... Yeter ki böyle devam etsin...

Batuhan
25.12.2010, 16:06
herkese selamlar;
anlaşılan forumda maçları salondan takip eden yok.
vlade geçen hafta maçı sedyeyle terketmişti.
ligdeki ilk deplesman galiyibetimizi alcaz işallah (ilk mesajımın uğuru)

Basketbol maçı konularına bakarsan geneli Trabzon dışı. Dolayısıyla maçları salondan takip edebilmemiz için imkân yok :)

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:06
Antalya Belediyesi :12

Antalya Belediyesi :12

Trabzonsporumuz :7

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 16:07
Muratcan Güler ribaundları toplamaya devam ediyor.Pota altında çok zayıfız şuanda.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:08
Antalya Belediyesi :14

Trabzonsporumuz :9

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:09
Antalya Belediyesi :14

Trabzonsporumuz :11

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 16:09
3 sayılık denemeye ısrarla devam ediyoruz.Girmiyor abi işte.

Faul hakkımız doldu.

Uğurtan
25.12.2010, 16:10
İlker hala aynı.. Değişim yok..

Dayaklık yeminle..

Batuhan
Snow'dan bir başarısız 3 sayılık atış daha..

Kazım Uzunboy
14-11 Antalya B.B önde götürüyor maçı.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:11
Antalya Belediyesi :16

cenfal
maci weren kanal warmi warsa hang;si ve netten izleyebilecegim site warmi link atin warsa

SDinc
Arka arkaya 3 üçlük kaçtı ve sonunda adamlar attı. İçeri atın topu yahu.

edit : yine üçlük kaçtı ve adamlar attı.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:12
Antalya Belediyesi :18

Uğurtan
Abi bu ne ya..

Topu alan dışardan şut atıyor..

Tolunay Abdioğlu
18-11 oldu.Kendi kendimizi bitiriyoruz resmen.

Obasohan girmeli.Madem 3 sayılık deniyoruz.

exuu
25.12.2010, 16:13
Basketbol maçı konularına bakarsan geneli Trabzon dışı. Dolayısıyla maçları salondan takip edebilmemiz için imkân yok :)
hoşbldk krdeş.bende onu diyorum.trabzondaki forum yazarları sadece futbolla ilgileniyo galiba.basketbol konularına 3 günde bir mesaj yazılıyo.oğuz zeytin arkadaşa teşekkür ediyorum bu konuda.onun sayesinde haberdar oluyoz bazışeylerden

Asi Çaykaralı61
Antalya Belediyesi :18

Trabzonsporumuz :13

Antalya Belediyesi :21

Trabzonsporumuz :13

Uğurtan
8'de 1 ile dış şutumuz şuanda inanılmaz bir rekora koşmakta daha ilk çeyrek !

cenfal
nerden izliyosunuz

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:14

Trabzonsporumuz :14

Trabzonsporumuz :16

Çağatay_
Nerden izleyebiliriz ?

Kazım Uzunboy
21- 14 gerideyiz.

Çağatay_
25.12.2010, 16:15
Faul hakkımız doldu.

Veya Rıdvan stayla ;

Faul hakkımız.. Faul hakkımız yooooooak.Dolduuuuuuua.. :D

Asi Çaykaralı61
Antalya Belediyesi :22

Trabzonsporumuz :16

DKaraduman
nerden izliyosunuz

Nerden izleyebiliriz ?

http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=2EA589&microsite_scope=

Maçlar kısmından bizim maçı seçin.

Cengiz Çubukcu
25.12.2010, 16:16
ilk dikkatimi çeken şey ilkerin çok süre alması..

Asi Çaykaralı61

Trabzonsporumuz :19

İlk çeyrek bitti

Hüseyin Çümen
ilk çeyreği güzel noktaladık farkı kapattık

Batuhan
25.12.2010, 16:17
İlk periyot sonucu ; 22 - 19

İlker'in 6 saniye kala üçlüğü ilk periyotun skorunu belirledi..

Taner Uykuçeken
25.12.2010, 16:17

Rasic 2 faullu Cengiz abi,

SDinc
25.12.2010, 16:18
Bu kadar düşük yüzdeli bir periyod sonunda farkın 3 olması sevindirici.

Oğuz ZEYTİN

Rasic 2 faul alınca mecbur kalmış olabilir Sakota.

Onlarda da Barış ve Polat 8 dakikada 2'şer faul aldı. Şu topu içeri geçirsek...

Cengiz Çubukcu
Rasic 2 faullu Cengiz abi,

farkındayım Taner ama Alaeddin hoca olsa yine ilkeri oynatmazdı bu kadar..

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:20

Trabzonsporumuz :21

Antalya Belediyesi :24

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 16:20
Muratcan Güler:6 Ribaund
Goran Cakic:4 Ribaund

Rakip takım toplam 11 ribaund almış.Biz 6 ribaund.

İlk çeyrek sonucu olan ribaund istatistikleri.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:21
Antalya Belediyesi :27

DKaraduman
25.12.2010, 16:21
Bu takip ettiğimiz yerden birkaç maçtır anladığım kadarıyla İlker Türel'in yarardan çok zararı var takıma. Eğer yanlışsa bilen arkadaşlar açıklayabilir mi?

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:22
Antalya Belediyesi :27

Trabzonsporumuz :24

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:23
Antalya Belediyesi :29

Trabzonsporumuz :24

Antalya Belediyesi :29

Trabzonsporumuz :26

Taner Uykuçeken
25.12.2010, 16:24
farkındayım Taner ama Alaeddin hoca olsa yine ilkeri oynatmazdı bu kadar..

Sakota da aynı oyuncularla oynamayı seviyor herhalde ama İkinci periyodun ortaları geldi 7 oyuncuyla oynuyoruz şu ana kadar

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 16:25
Üst üste hücum ribaundu veriyoruz.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:25
Antalya Belediyesi :31

DKaraduman
25.12.2010, 16:26
Bir kez daha İlker Türel'le top kaybettik.

Tolunay Abdioğlu
Ne yapmaya çalışıyor İlker Türel.Her aldığı topu 3'lük kullanıyor.Yeter yahu.

Asi Çaykaralı61
Antalya Belediyesi :33

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:27
Antalya Belediyesi :35

Batuhan
25.12.2010, 16:27
35 - 26 ve mola

Nedir bu kadar üçlük denenmesinin sebebi ? Çok mu başarılıyız Allah aşkına üçlüklerde ? :)

Taner Uykuçeken
25.12.2010, 16:28
Drago da yok pota altında HakanYaparın alacağı sürelerde yapacağı katkı önemli,
Ersin in de skora henüz katkısı yok

Uğurtan
25.12.2010, 16:28
Rakibin ribaundlarda ezici olmasına katkı yapıyoruz dış atışlarla..

Rakibin önde olmasının birbirine bağlantılı 2 nedeni var yüzdesiz dış atışlarımız ve ribaund farkı..

Yoksa çok yüzdeli oynamıyor onlarda..

Ve bizim kronik hastalığımız top kayıpları henüz ortada yok..

Çok enteresan bir maç oluyor..

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:29
Antalya Belediyesi :35

Trabzonsporumuz :28

Antalya Belediyesi :37

Trabzonsporumuz :28

exuu
25.12.2010, 16:30
Ali karadeniz ribaunt almamış henüz..

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:30
Antalya Belediyesi :37

Trabzonsporumuz :30

Antalya Belediyesi :39

Kazım Uzunboy
25.12.2010, 16:31
39-30 oldu. Alırız inşallah şu maçı..

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:32
Antalya Belediyesi :41

DKaraduman
25.12.2010, 16:33
Yine İlkel Türel yine başarısız üçlük.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:34
Antalya Belediyesi :41

Trabzonsporumuz :32

Antalya Belediyesi :44

magicyattara
25.12.2010, 16:34
Bu kadar kolay sayı yiyen takım maç alamaz..savunma diye bir şey yok..

Çağatay_
25.12.2010, 16:35

Maçlar kısmından bizim maçı seçin.

Teşekkürler..

Hüseyin Çümen
25.12.2010, 16:36
bu takım neden savunma yapamıyor anlamış değilim her maç 90 sayı yiyoruz en az bu iş böyle olmaz hucum edemeyebilirsin ama savunma yapamassan yanmışsın demektir

izzet
100 Sayidan fazla atabilir Antalya...

Asi Çaykaralı61
Antalya Belediyesi :46

DKaraduman
İlkel Türel bu seferde iki serbest atışı da kaçırdı.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:37
Antalya Belediyesi :46

Trabzonsporumuz :34

KUTADGU
25.12.2010, 16:37
Spoiler :)

Geçen seneden beri oyun kurucularımızın yetersiz olduğunu söylüyorduk.
TBL'de bile doğru dürüst iş yapamayan oyun kurucumuz İlker Türel'den Beko Basketbol Ligi'nde iş yapmasını beklemek o oyuncuya haksızlık olur. Yetenekleri çok sınırlı bir arkadaş zaten.

Neyse söyleyecek bir şey yok.
Transfer yapmayı çok iyi bilen Basketbol Şubesi yönetimi düşünsün artık bu işi.

Kazanırsak çok iyi noktaya gelebiliriz.

Haydi biraz gayret.

DKaraduman
25.12.2010, 16:38
Hissetti adam herhalde yazdıklarımı üçlüğü soktu bu sefer. :D

Asi Çaykaralı61
Antalya Belediyesi :48

Trabzonsporumuz :34

Antalya Belediyesi :48

Trabzonsporumuz :37

Antalya Belediyesi :50

ikinci periyot bitti

Taner Uykuçeken
16/3 üçlük
14/11 ikilik yüzdemiz
İçerden oynayın alooooo

magicyattara
25.12.2010, 16:39
Hissetti adam herhalde yazdıklarımı üçlüğü soktu bu sefer. :D

Önce ki serbest atışları da atmıştı..:)

altinkaya08
25.12.2010, 16:39
ilk yarıda 50 sayı yedik.savunma yapmadan maç kazanamayız.yediğimiz sayı çok fazla..

Batuhan
25.12.2010, 16:40
50 - 37 maçı çevirmek zor bence. :)

Ersin'in ve Rasic'in skora etki edememeleri beni şaşırttı ve de üzdü açıkçası...

DKaraduman
25.12.2010, 16:40
Önce ki serbest atışları da atmıştı..:)

Ondan bir öncekileri de kaçırmıştı. :)

playa
25.12.2010, 16:41
iyi savunma yaparsak farkı kapatabiliriz bu gidişle zor

Ceyhun Dündar
muratcan guler 4 sayı 9 ribaund 6 asist adamın aldıgı rıbandu bızım 2 pota altı oyuncumuz almamıs saka gıbı...

Hüseyin Çümen
şaka gibi ribound oranları 22-8 vay bee

izzet
Cakicden baska Ribaun alanimiz yok nerdeyse

Mustafa Yılmaz.20
Rasic neden sadece 5 dakika süre aldı? Bi sakatlığı falan yok değil mi? Obasohan da hiç süre alamadı..

Koç hala doğru 5 i bulmaya çalışıyor anlaşılan ama bence yanlış oyuncularda arıyor.

Not: (Wisniewski'yi hiç sevmeyen birisi olarak, İlker'i ona benzetiyorum. İki oyuncunun da yaptığı istatistikler beni ilgilendirmiyor.İkisinin de takımı baltaladıklarını düşünüyorum.)

Asi Çaykaralı61
Çok sayı yedik malesef savunmada daha da iyi olmamız lazım

DKaraduman
50 - 37 maçı çevirmek zor bence. :)

Ersin'in ve Rasic'in skora etki edememeleri beni şaşırttı ve de üzdü açıkçası...

Rasic 5 dakika oynadı, 2 faulu olduğu için çıktı. O yüzden etki edememiştir sanırım.

Mustafa Yılmaz.20
25.12.2010, 16:43
Jamison ve Vlade'siz ribaundlarda sıkıntı çekmemiz normal.. Ama 23-9 olacak kadar da değil.

Ceyhun Dündar
25.12.2010, 16:43
Hatta ayıptır solemesı tum takım olarak 8 rıbaunddayız:S

Hüseyin Çümen
25.12.2010, 16:48
ribound ta tabiki uzun boy önemli ama ayrıca savaşmayı mücadeleyi gerektirir. bukadar fark yememiz çok üzücü ribound olarak

axelman
25.12.2010, 16:48
Gökper Gen gibi bir adam ilk 2 periyot 7 sayı yemekte bir başarı hikayesi:mad:Adamın kariyerinde 10 sayıdan fazla attığı ya bir maç vardır ya iki oda geldi bizi buldu...:confused: bu arada baktım adam bu sezon 8 maçta 4 sayı atmış...

playa
25.12.2010, 16:55
sayı atamıyoruz

evrents
25.12.2010, 16:56
Arkdaşlar canlı yayın veya canlı anlatım var mı?

Asi Çaykaralı61
Antalya Belediyesi :52

FC-ST-PAULI-61
Alvin Snow yine kaciriyor kacinci basarisiz atisi sayamiyorum artik

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:57
Antalya Belediyesi :52

Trabzonsporumuz :39

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 16:59
Antalya Belediyesi :53

playa
ya şu snow u göndersinler adam sırf zarar

exelans_25
gitti bi maç daha savunma yapmayı bilmiyoruz şu harold ve dragojlovic takımda mutlaka olmalı

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 17:00
Antalya Belediyesi :56

Antalya Belediyesi :58

Batuhan
25.12.2010, 17:01
Uu 58-39. Durduk yere morâlim bozuluyor yemin ederim ya. Ne zaman düzelecek bu takım :)

Asi Çaykaralı61
Antalya Belediyesi :58

Trabzonsporumuz :40

Antalya Belediyesi :60

Antalya Belediyesi :63

playa
bu maçıda kaybettik

Batuhan
25.12.2010, 17:02
63-40 ve bir maç daha burda gider.

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 17:03
63-40 ve bir maç daha burda gider.

Umutsuzluğa kapılma renktaş :)

Daha zaman var :)

evrents
25.12.2010, 17:03
Arkdaşlar canlı yayın veya canlı anlatım var mı?
kendi kendime cevap veriyorum.maçı takip etmek isteyen arkadaşlar buyurun : http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=1EA343&microsite_scope=#loop

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 17:04
Antalya Belediyesi :66

Antalya Belediyesi :66

Trabzonsporumuz :42

evrents
Bu takım ne zaman düzelicek yeter artık.

Hüseyin Çümen
çok kötü bi maç çıkarıyoruz. Zaman var daha ama ribaund yok nasıl olcak bu iş 66-40 yuh be

Tolunay Abdioğlu
Çok büyük fark olucak.

Batuhan
25.12.2010, 17:05
Umutsuzluğa kapılma renktaş :)

Daha zaman var :)

Senin şu durumda umudun olabiliyor yani hâlâ. Helal valla :)

66-42...

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 17:06
Senin şu durumda umudun olabiliyor yani hâlâ. Helal valla :)

66-42...

Neden ki çıkmayan candan umut kesilmez diye bir atasözü var ya :)

Antalya Belediyesi :70

Trabzonsporumuz :42

exelans_25
25.12.2010, 17:06
adamlar şu an şov yapıyorlar alley-oop lar smaçlar filan

FC-ST-PAULI-61
25.12.2010, 17:07
70-42 yok böyle bisey

Uğurtan
25.12.2010, 17:07
Rezalet...

TolgaTopçu61
25.12.2010, 17:08
Yazik ya...
Büyük sorun var takimda,böyle gitmez bu...

Hüseyin Çümen
25.12.2010, 17:10
120 sayıya ulaşacak heralde adamlar. Lig tarihinde ortalama en çok sayı yiyen takım hangisi acaba merak ettim biz bu rekora ortak olabiliriz

exelans_25
25.12.2010, 17:10
nerde bu sayı kralı obasohan bu snowu kim bulup getirdi en iyi tük oyuncu ersinin sayısı yok

Hüseyin Çümen
25.12.2010, 17:11
31 sayı farkla 3. periyota bitti vayyy :(

Mustafa ÖZDEMİR
25.12.2010, 17:12
farkı yedik yine...

Ceyhun Dündar
25.12.2010, 17:12
rezillik zaten umudum yoktu bu mactan bu da baska bi açı kazanırsak buyuk supriz olur demiştim ki bizimkiler beni yanıltmadılar...
Bu takım inşallah ligde kalır da futbolda sampıon oldugumuz sene tadımızı bozmaz....

Samet Yildirim
25.12.2010, 17:13
Obashohan sifir dakika niye hic dakika almamis sakat mi ?? hic oynatmamak yanlis olur zaten takim skor üretemiyor...

AYYILDIZ
25.12.2010, 17:16
Yenilmek ayri birsey fakat takim delik desik oluyor her mac.

Full HD
25.12.2010, 17:16
Olur böyle arkadaslar bosuna moralinizi bozmayin Insallah bu takim düse kalka düse kalka cok daha iyi bir takim olacak.

playa
25.12.2010, 17:17
bu kadar hücum ribandu verilirmi yaa

axelman
25.12.2010, 17:19
Muratcan Güler'den triple-double gelmek üzere 11 sayı 11 ribaunt 9 asist

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 17:23
88-58 fark 30 sayı şu anda malesef

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 17:26
Arkadaşlar,

Yorum yapmak gelmiyor içimden. Maç hakkındaki yazımda forumdaki tepkilere yer vermeyi düşünüyorum. Yorum sahiplerinden izin almak uzun zaman alacaktır, hakkınızı helal edin.

Zaten az çok hepimiz benzer noktalarda buluşuyoruz. Amacımız başarılara tanıklık etmek. Yenilirken de mücadele etmek. Ama hem Olin maçı hem de bugün aradaki farka anlam veremiyoruz.

Dilerim, birileri artık aynaya bakar. Bu gidişata önce "dur" der, sonra da gerekeni yapar.

Kazım Uzunboy
25.12.2010, 17:27
Yenilmek ayri birsey fakat takim delik desik oluyor her mac.

Doğru diyorsun. Yeniliyoruz ama yanında farkı da yiyoruz.

axelman
25.12.2010, 17:28
Adamlar yedeğin yedeğini sahaya sürdü...

Taner Uykuçeken
25.12.2010, 17:29
Ribaunt ve asistlerde ezildik resmen

Batuhan
25.12.2010, 17:30
Maç Sonucu ; 93 - 66

Mustafa Yılmaz.20
25.12.2010, 17:30
İlker belki diğer oyunculara göre saf oyun kurucu ama 1-2 Rasic-Snow oynadığında daha düzgün hücum ettiğimiz kesin. Doğru dürüst oyun kurucumuz yok. Bu yüzden hocaya kızmıyorum ama ben olsam İlker'e bu kadar güvenmezdim.

magicyattara
25.12.2010, 17:32
Kapatsınlar bu şubeyi..

exelans_25
25.12.2010, 17:32
bu rezilliğin hesabını biri vermeli maşallah deplasmanlarda 30 sayının altında fark görmedik

Tolunay Abdioğlu
25.12.2010, 17:33
Kimse bu işin sorumlusu çıksın hesab versin.

evrents
25.12.2010, 17:35
Artık bu gidişe bir son verilmelidir.Tamam takım lige yeni çıktı ama geçen yıl da bornova yeni çıkmıştı fakat onlar böyle her maç 20-30 sayı fark yemiyorlardı play-off'lara dahi kaldılar.Trabzonspor taraftarı herşeye tahammül eder ama mücadele etmemeye asla tahammül etmez.

Uğurtan
25.12.2010, 17:37
Hesap sırası başkalarına geliyor..

Ben söylemiştim Alaeddin hocaya kalmaz bu ihale sadece diye..

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 17:45
Malesef çok farklı yenildik.Takviyeler şart İNŞALLAH takımımız devre arasında gereken yerlere transferler yapacaktır

Kazım Uzunboy
Herkese geçmiş olsun.

MDanışmaz
Pek takip etmiyorum ama açıkcası savunmada büyük zaaflar var sanırım çoğu maçta fark yiyoruz...Hayır yenilirsin ama farklı yenilmek ilginç..

Murat'
25.12.2010, 17:52
Erdemir maçına kadar galibiyet falan beklemeyelim takımdan.

Tamam anladık kadromuz yetersiz ama önüne gelen takımdan da 30 sayı fark yenmez ki be kardeşim.

Her neyse ligde kalalım yeter.

Necmettin ALTUNTAŞ
25.12.2010, 17:55
Bu ne rezalet.Mideme kramplar girdi.yazıklar olsun.Mücadeleci türk oyuncular bulunamıyacaksa kapatın gitsin .Bu kadar fark kanıma dokunuyor.

Ilelioglu
25.12.2010, 17:59
Cok fark yedik yine, bu böyle olmaz ki, tamam maglubiyetleri anliyoruz ama her mac 20-30 sayi fark yenmezki...:cool:

Hüseyin Çümen
25.12.2010, 18:21
Trabzonspor bir markadır madem baskete el attık bu marka yı baskette te de öne öıkartmak gerekiyor. 2. ligden yeni çıktık gibi açıklmasaı olamaz bunun. Ne savunmamız var ne hucum gücümüz. bi dünya transfere rağmen bu durum çok düşündürücü. Açtıysak basket şubesi gereğini yapmalıyız

Cengiz Çubukcu
25.12.2010, 18:23
maç sonu istatistiklerine baktım da ne doğru dürüst assist'imiz var ne de rebound'umuz.. yediğimiz 93 sayı az buz değil, olin maçında da aynı sayıyı yemiştik alışkanlık yaptı herhalde!!

Harun CAN
25.12.2010, 18:25
Takımdaki hiçbir yerli oyuncu 1. lig seviyesinde değil.! Ayrıca takımda bir sistem yok, zorlama atışlar, herkesin kendi başına buyruk davranması ve sonuç da böyle olur haliyle.!

Uğurtan
25.12.2010, 18:26
Hafta içi olası operasyonu şimdiden söyleyeyim de..

Jamison yollanıp alelacele bir amerikalı daha gelir..

;)

macka61
25.12.2010, 18:29
bune ne hallere düştü Trabzonsporumuz

Emre B.
25.12.2010, 18:33
Averaj takımına döndük resmen.

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 18:41
Hafta içi olası operasyonu şimdiden söyleyeyim de..

Jamison yollanıp alelacele bir amerikalı daha gelir..

;)

Keşke çözüm böyle şeyler olsa Uğurtan.

Hani klişedir ama "takım kimyası" diye bir kavram var. Var olmasına var da bizim takım(!)da pek yok bence. Çünkü ortada takım yok.

Obasohan gelecek, 20 - 30 atacak diye bekliyoruz. Snow bir hafta oynayacak, diğer hafta olmayacak. Sakat oyuncuyu bekliyoruz. Wright dışındaki ABDlierin (çok sevdiğim Jamison da dahil) takıma katkısı ilk 11 hafta itibariyle yok denecek kadar az. Yerlilerden dem vuruyoruz, peki bu dönemde hangi yerli takviyesi yapacağız? Kim bırakır oyuncusunu?

Allah aşkına, bunca yıldır şu sporu takip ederim. Böyle karmaşa görmedim.

Evet, hoca yeni. Belki arayış içerisinde. Ama bu yenilen farkların sebebi olamaz.

ozturk
25.12.2010, 19:06
düşeriz galiba bu gidişle..

eraytaskin61
25.12.2010, 19:08
takım olduğu gibi toplama zaman lazım 3-4 sene böyle gider alt yapı falan otursun herşey oturduktan sonra hedef büyür

Harun-61
25.12.2010, 19:12
kac takim düsüyor sezon sonunda ?

Murat'
25.12.2010, 19:32
İki takım düşecek ligden.

krdnz
25.12.2010, 19:52
Resmi siteyi tebrik ediyorum !

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6144#Icerik

Cagdas Topal
25.12.2010, 19:54
Resmi siteyi tebrik ediyorum !

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6144#Icerik

Antalya BB ' de bizim takımımız :D

Asi Çaykaralı61
25.12.2010, 20:20
kac takim düsüyor sezon sonunda ?

Bildiğim kadarıyla iki takım düşüyor abi

Taner Uykuçeken
25.12.2010, 20:31
Hangi istatistiğe bakarsan bak resmen dökülmüşüz
Adamlar tam 29 Asist yapmışlar varmı böyle bir şey ya
Girmeyen 34-35 topumuz var bunların 29 unun adamlar toplamış hücum ribaundumuz sadece 5
Dolayısıyla adamlar daha fazla hücum etmiş adamlar 66 şuttan 35 isabet kaydetmiş
bizim 52 şuttan 21 i isabetli
resmen ezilmişiz
mağlubiyet olur tabiki olucakta bu şekil yenilgi olmaz hiçbir izahı yok

Cengiz Çubukcu
25.12.2010, 20:34
acilen 3 amerikalı gönderlip adam gibi bir amerikalı almalılar... jamison sakat ne zaman döneceği belli değil, obasohan sakat hiç doğru dürüst katkısı olmadı, snow oynasa da doğru dürüst katkı sağlayamıyor ..bize adam gibi bir uzun amerikalı lazım ya da Oğuz'un deyişiyle saf guard...

Oğuz ZEYTİN
25.12.2010, 20:47
acilen 3 amerikalı gönderlip adam gibi bir amerikalı almalılar... jamison sakat ne zaman döneceği belli değil, obasohan sakat hiç doğru dürüst katkısı olmadı, snow oynasa da doğru dürüst katkı sağlayamıyor ..bize adam gibi bir uzun amerikalı lazım ya da Oğuz'un deyişiyle saf guard...

Snow'a bir maç daha katlanacaklar mı, bilemiyorum? Hücum gücü diye aldığımız Obasohan'ın düzelmesini, sonra da ritm bulmasını bekleyeceğiz.

Yeri geldiğinde rasic'i 2 numarada kullanabilmek için saf oyun kurucu bulmak lazım. İstesinler, bu takıma sınıf atlatacak bir sürü oyuncu sayarım onlara...

Bir de dış skorer. Şutu olan, penetre edebilen... Yok işte, Obasohan'la olmayacak. Yazıktır bu adamlara verilen paralara.

Kolejden yeni mezunlar niye düşünülmüyor?

Antalya'daki Christopher'ı geçen sene California'dan biliyoruz, bu yaz liginde seyrettik. Prince da öyle...

Jamison'ı bilemem, iki ay sürecekmiş sakatlığı. İsterse onu da beklesinler.

Zaten 3 Sırp'dan dolayı 2 yabancı eklenebilir: Bence bir oyun kurucu, bir de dış skorer lazım.

Cengiz Abi,

Sen biliyorsun. Seibutis'i mayıs ayında yazdım foruma. Malik Hairston'ı yazdım, adam Siena'ya geldi. En son Anderson, Barcelona'ya. Tamam, bunlar pahalı diyenler çıkacaktır.

Ama bütçeye uygun birçok FAYDALI var!

Cengiz Çubukcu
25.12.2010, 21:02
Oğuz bu saatten sonra iyi bir yerli bulamayacaklarına göre yabancıları ne yapıp edip değiştirmeleri lazım... Antalyaya bu amerikalıları kim getirdiyse onun arasınlar ya da seni :)

Hürgün Aygün
25.12.2010, 22:30
Takım çok kötü gidiyor bu sene ki ben pek de başarı beklemiyodum sezon başı açıkcası daha ilk tecrübemiz transfer yapılmalı acaba hala Ender Arslan ile ilgileniyorlar mı?

Cem Zırıh
26.12.2010, 01:29
ayip tek kelimeyle

İsmail Alkan
26.12.2010, 01:45
Bekliyordum ama yakan dönemine bu kadar erken geri döneceğimizi beklemiyordum.

Hoca değişikliğinin akabinde en azından bu maçı kazanmayı, kazanamasak da mücadele etmeyi bekliyordum. Yanılmışım...

Sakota da çare olamayacak kötü gidişe anlaşılan. Olamaz da zaten.

Artık hedef bu takımı kümede tutmak olmalı. Aynı zamanda da köklü değişimlere imza atılmalı...

Biz 2 yıldır yazıp çiziyoruz. Artık ne yazacağımızı şaşırdık.

Tek üzüldüğüm nokta, yazık Saner beyin emeklerine.

winner
26.12.2010, 12:06
Sakota hamlesini eleştirmiştim.

Geçen hafta ki telekom galibiyeti "bir çiçekle bahar gelmez" misali oldu dün gördük.

Tamam antalya iyi takım ama 93 sayı sadece mücadele etmezsen yersin.

Söyleyecek bir şey yok. Bu sezon içeride denk takımları yenip seneye tbl liginde devam edebilecek saha sonuçları alınırsa yeterli olacak gibi.

Alibeyoglu
26.12.2010, 12:08
durdurun su rezaledi

ApoCaN28
26.12.2010, 12:20
Şimdi Aleaddin hoca'ya yazık oldu desem yanılmış mı olacağım bilmiyorum ama .

Takımın 2 oyuncuya bağlı oynaması çok kötü , yani iki oyuncunun skor yükünü çekmesi.

Yine de içeride kazanıp ligde kalacağımızı düşünüyorum.

EmreYavuz61
26.12.2010, 12:23
Ligin en kötü takımıyız...!!
Oysaki kadromuz en azından play-off görebilecek düzeyde...
Sorun nerde ise acilen bulunup çözüme kavuşturulmalı çünkü bu takım küme düşerse bir daha yatırım yapılıp lige çıkarılırmı bilemem...

crazyman_61
26.12.2010, 13:38
bu sene ligde kalalım seneye transferlerde daha dikkatli olunur bekleyelim görelim

Hamdi Karamahmutoğlu
26.12.2010, 13:49
Bir takım düşünün maç başına 82.36 sayı yiyor.
Buna karşın sadece 70.36 sayı atabiliyor.
Rakiplere karşı ribaund sayılarında sürekli eziliyor.
Bu takımın kimyası bozuk.
Ligde kalmak tek hedef olmalı.