PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hocamiz: "Kendimi yalniz hissediyorum"

osman__61
09.12.2005, 21:19
Teknik direktörümüz Vahid Halilhodžić genel kurul sürecinde yasanan
gelismelerin kendisini yalniz hissetmesine neden oldugunu açikladi.
Baskan Atay Aktug ile kongre üzerinde herhangi bir konusmasinin
olmadigini kaydeden Halilhodzic, ‘’Kulüpte bugünlerde bazi
belirsizlikler var. Bu aralar kendimi yalniz hissediyorum. Futbol disi
gelismelerin yogun olarak yasandigi günlerde futbola kanalize olmak
zordur’’ diye konustu. Mevcut yönetimle göreve gelirken bazi planlar
yaptiklarini hatirlatan Halilhodzic, ‘’Yeni gelecek yönetim benimle
çalismak isteyecek mi, ne gibi hedefleri olacak. Transferler söz
konusu. Kisacasi çok soru var ancak bu sorularin cevaplari simdilik
verilemiyor’’ ifadesini kullandi.

kaynak : www.trabzonspor.org.tr

böyle degerli bi hocaya gerçekten sahip çikmak lazim. adam yalniz
kaldim diyor. taraftar olarak maçta ona taraftarin yalniz birakmadigini
gösterelim.

mini FaNaTiK
09.12.2005, 21:23
Onla olmak çok güzel..Insallah yeni yönetimle birlikte olur,uzun yillarTrabzonsporun basinda bulunur..Pazar günkü maçta en fazla destegin kime gitmesi gerektigi bellismileys/smiley2.gif

gerçekefsane
09.12.2005, 21:38
Nuri Albayrak, Vahid Halilhodziç ile çalisacagini basin açiklamasinda deklare etmistir.

eys_61
09.12.2005, 22:08
haydi Trabzondaki arkadaslar maça gidin takima ve hocaya olan destegimizi gösterin

selcjK
09.12.2005, 22:39
2 ay önce atay yoksa bende yokum diyordu giderse kina yaksin tüm herkez.

degok
09.12.2005, 22:39
Eh be arkadas bu dönemde seçimmi olur ya . takimin transfere ihtiyaci var. Bence bu dönemi transfer çalismasina ayirmak gerekirken biz yönetim seçecegiz.Dereyi geçerken at degisecegiz.

61 TS 1967
09.12.2005, 22:52
Kesinlikle hocamiza sahip çikmali onu desteklemeli ve elimizden kaçirmamaliyiz...

Adem Erdoğan
09.12.2005, 22:59
Yaw bu adam psikolojik sorunlu mu nedir nasil kendini yanliz hissediyo yaw.BAsari gelsin onu yere indirmeyelim.

BDiler61
10.12.2005, 00:27
hocam yalniz degilsin biz variz

holigan61
10.12.2005, 00:35
sayin halilhodzic arkanda koskoca bir trabzonspor camisai araftari var.

Neyine yetmiyor bu.Bu destegi psv den gordunmu sen!..

61mehmet61
10.12.2005, 01:00
bu adam giderse katliam çikar. giderse de sasmam. çünkü, bizim öyle yöneticilerimiz var ki iki tane koyun güdemezler ama yönetici olmuslar.

DeliKadir_61
10.12.2005, 01:25
hocam herzaman arkanda olacagiz kim gelirse gelsin yanindayiz!

halil ibo
10.12.2005, 10:28
Atay Aktug seçim maddesini koydugu zaman,baskan adaylarinin Vahid Hoca'yla ilgili tasarruflarinidaaçiklamalari gerektigini belirtmistim.N.Albayrak begeniyorum demis.I.Önal zaten son anda ortaya çikti,bu konuda fikir beyan etmedi.Dünya çapinda,ülkemizi,Trabzon'u ve takimini tanimis,sorunlara teshisi koymus ve çözüm için reçetesi olanbir teknik direktörümüz var.Akli basinda transfer yapabilecek bir yönetimede sahip olursakgeriyeVahi Hoca'yi kaybetmemek kaliyor.

Hocam Senol Hoca'nin yaninda oldugumuz gibi seninde yanindayiz.Dilerim yeni yönetimde senin yaninda olur.

Berberoğlu
10.12.2005, 10:51
yeni bir teknik adam degisikligini kaldiramayiz.

yeni gelecek yönetim buna göre tavir belirlemeli.

Vahid hoca bence iyi isler yapiyor.

birakalim yapmaya devam etsin...

cIlgInIm
10.12.2005, 10:54
halil hoca bulunmaz hint kumasi niteligindedir suanda Trabzonspor da.. eger ki Trabzonspor bu elindeki degeride kaayit edebiliyorsa bu demektir ki Trabzonsporun içinde çok hain var . Trabzonsporun kuyusunu kazmak isteyen cok kisi var...

Hiç yoktan hocamiz dobra dobra konusuyor.. Trabzonspora layik olamyan kim olursa olsun gözünü yummadan bu Trabzonludur bu büyük oyuncudur bunun yerine alternatif yok diyip mecburiyetten takimda tutmuyor yolu göstermesini biliyor..

tüm Trabzonlular emin olsun ki hocamiza tüm taraftarimiz güveniyor ve gönülden seviyor.. maclara giderim her hafta mac baslamadan önce herkesin tek konustugu sey hocamizdir.. normal hayatta da yni sekilde hocamizin haberleri uygulamalari kurallari konusulmaktadirçç hocamiz bu konuda yalniz degildir.. onun yalnizligi yönetimle arasinda olan kopukluktur.. yeni gelen yönetimde insallah hocamizla iyi anlasir ve istedigi degisikleri yaparda bizim de birazda olsun yüzümüz güler...

coach
10.12.2005, 11:16
gelen yönetim kesinlikle vahit hocayla devam edicek bu konuda kimsenin süphesi olmasin,vahit hoca türkiyeye geldikten sonra tarafli tarafsiz herkesin taktirini toplamistir,

ayrica hocamiza gelince kendisini böyle hissetmesine sasirmamak lazim baskanlik seçimi kim gelicek eski yönetim tekrar adaylini koyucakmi derken takimi ve hocamizi unuttuk ama bu bir süreç ilerleyen zamanlarda her sey düzelecek,

nedendir bilinmez ama vahit hocayi hepimiz sevdik dobra bir insan oldugu içindir belki,istanbuldaki ezik maçindan bi gün önce istanbul büyük sehir belediye tesislerinde bi idman yapti trabzonspor kargalarin maçindada ayni yerde idman yaparsalar çok güzel bi tezahurat timi hazirlayip öyle gidicez,,

Nytre
10.12.2005, 11:35
hocamiz bir numara bence.. onu destekleyelim yalniz oldugunu hissettirmeyelim!

Mayls
10.12.2005, 11:53
<DIV>Hocam arkanda 9 Milyon var</DIV>
<DIV>yanliz degilsin</DIV>

ShadoW
10.12.2005, 13:18
Halil Hocamiz her ne kadar profesyonel bir mantaliteye sahip olsa da
Amatör bir ruha sahip oldugu hirsindan asikar. Yani aslinda kani bizim
kanimiz gibi. Zaten Trabzonu öylesine benimsedi ki, bunu her basin
toplantisinda çok içten bir sekilde söylüyor ve bunu taraftarlara
hissetiriyor. Basarili olacagindan da hiçbirimiz süphe duymuyoruz. Bu
adami, böyle bir insani ve teknik direktörü, Kalkip da yönetim degisti
diye göndermek,ya da gitmek zorunda birakmak ihanettir. Bunu yapan her
kim olursa olsun, yönetim ya da baska etkenler, TRABZONDAKI
TARAFTARIMIZIN YINE DÜNYADA BIR ILKE IMZA ATARAK ONU
BIRAKMAYACAKLARINDAN eminim. Biz Taraftarlar olarak onu bagrimiza
basalim yeter...

sbay
10.12.2005, 13:21
bu adama sahip cikilmali yeni yönetim huzursuzluk yaratmamli sözlesmeside uzatilmali

bordox
10.12.2005, 13:40
Vahit Hoca eger biraz sabirli olup ani kararlar almaz ise yeni gelecek yönetimin ona karsi bir hareketini taraftar daha net olarak görür ama eger bu tür açiklmalar sürerse biraz sikinti olusabilir.

Haca Ankara maçinda destegi görür ve sanirim biraz sabirli olur.Böyle kaliteli bir hocayi hele devre arasinda göndermeyi kimse düsünmez.

Oruç
10.12.2005, 13:42
Nuri Albayrak, Vahid Halilhodziç ile çalisacagini basin açiklamasinda deklare etmistir.

Çok olumlu bir karar.Beceriksiz Atay ve yönetimi yüzünden Senol Hoca'yi kaybettik bari Vahid hocayi göndermeyelim...Edited by: thepatfhinder

kuzey_lee
10.12.2005, 13:54

Çok olumlu bir karar.Beceriksiz Atay ve yönetimi yüzünden Senol Hoca'yi kaybettik bari Vahid hocayi göndermeyelim...

vahid halilhodzici beceriksiz atay transfer etmisti.çeliskiye bakin ki beceriksiz atay'in transfer ettigi adami basarili bulup kalmasini istiyorsunuz.neler okuyacagiz daha.

chigannes
10.12.2005, 14:09
sonuna kadar vahit hoca ama gelen yönetim devre arasina hocayi gönderir kesin bisey yapmis olmak için...

yazik olcak yazik

Oruç
10.12.2005, 14:25

Çok olumlu bir karar.Beceriksiz Atay ve yönetimi yüzünden Senol Hoca'yi kaybettik bari Vahid hocayi göndermeyelim...

vahid halilhodzici beceriksiz atay transfer etmisti.çeliskiye bakin ki beceriksiz atay'in transfer ettigi adami basarili bulup kalmasini istiyorsunuz.neler okuyacagiz daha.

Beceriksiz sözünü ''yapilmayan transferler''i kastetmek için kullandim ama isteyen istedigini anlamak da özgürdür...

Emorfo
10.12.2005, 14:27
bende kendimi çok yalniz hissediyorum smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif hocam yalniz degislin.Edited by: Emorfo

gerçekefsane
10.12.2005, 15:28

Beceriksiz sözünü ''yapilmayan transferler''i kastetmek için kullandim ama isteyen istedigini anlamak da özgürdür...

Nuri Albayrak bu konuda dogru bir adim atmistirsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif. diger adayimizda ses seda yok bu konudasmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Barış
10.12.2005, 15:31

Nuri Albayrak bu konuda dogru bir adim atmistirsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif. diger adayimizda ses seda yok bu konudasmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Sanirim diger adayimizin pek umudu yok

-----

Atay Aktug teknik direktör seçiminde basarili oldugu gibi transfer konusunda da basarili olsaydi keske.

Bu saatten sonra Atay Aktug a beceriksiz.vs.. laflar kullanmak yanlis olur.Bitmis gitmis olay artik,o sayfa kapandi.Edited by: Oflu144

Tansu Onur Erdoğan
10.12.2005, 15:46
trabzonspor'da baskanlik yada yöneticilik yapma vasfina sahip olmus insanlara becereksiz vb sözler sarfedenlere bu tür konusmalary yakistiramiyorum

o koltukta oturanlar isteyerek yanlis yapmiyolar hepimizden fazla bu takimin basarisini istediklerine eminim....

Nytre
11.12.2005, 12:10
vahid hoca buraya yumruk havaya!!!!!

vahid hoca buraya yumruk havaya!!!

vahid hoca buraya yumruk havayaaa!!!

oooooooooooooooooooooooooooooooooo

oley oley oley!!!!

siksiskiskiskisksisks....

:)

The Londoner
11.12.2005, 12:54
Beceriksizlik uzerine:

Kimse isteyerek beceriksiz olmaz zaten. Becerikli oldugu halde kendisini beceriksiz gostermeye calisan insan ancak bir zirdelidir.

Insanlarin iyi niyetli olmalari beceriksiz isler yapmasini engellemez maalesef. Iyi niyetli beceriksizligin kotu niyetli beceriksizliktencok farki yoktur.

Beceriksizlik bir sonuctur, sebeplerini arastirmak lazim. En yaygin sebepleri iseyeteneksizlik, donanimsizlik ve ogrenme guclugudur.

Tansu Onur Erdoğan
11.12.2005, 14:14
ne cok biliyosunuz madem biliyosunuz siz aday olun...hayatinda trabzonspora katkisi olmamis insanlarin burada yönetime tas atmalari ukalalik yapmalari sinir bozucu..smileys/smiley7.gif

TSezgin61
11.12.2005, 14:21
simdi atismayi birakinda, bugünkü macda aslinda taraftar vahid hocayi tribüne cagirsa cok güzel olur

Jackdaniels
11.12.2005, 15:04
Vahid hocayi kaybedersek çok üzülürüm gerçekten tecrübeli ve isi biliyo...bana öyle geliyo ki bu yeni gelecek yönetim vahid hocada dahil bi çok seyi degistirerek bozacak.

Muhalif
06.02.2006, 17:12
Fatih'in sözlerini duyunca aklima bu konu geldi birden.. kaptan yalniz hissediyor, hoca yalniz hissediyor.. yanilmiyorsam Atay Aktug'da yalniz birakildim v.b demisti bir ara:) Szymkoviak Zurawski alinamadi diye yalniz hissetmis miydi, sanki öyle bir sey de vardi bir zamanlar.. Yalnizlar ordusu olup çiktik hadi hayirlisi:)

#10 Fietra
06.02.2006, 17:36
Fatih'in sözlerini duyunca aklima bu konu geldi birden.. kaptan yalniz hissediyor, hoca yalniz hissediyor.. yanilmiyorsam Atay Aktug'da yalniz birakildim v.b demisti bir ara:) Szymkoviak Zurawski alinamadi diye yalniz hissetmis miydi, sanki öyle bir sey de vardi bir zamanlar.. Yalnizlar ordusu olup çiktik hadi hayirlisi:)

Benden önce davrandinsmileys/smiley1.gif

Valla herkes kendini yanliz hissediyor moda oldu bu da.

TSelif
06.02.2006, 17:40

Benden önce davrandinsmileys/smiley1.gif

Valla herkes kendini yanliz hissediyor moda oldu bu da.

ee biz yaklasik 22 yildir yalniziz o zaman..Söyle yalnizligimizi giderecek bir sampiyonluk kupamiz olsaydi fena mi olurdu yani?

Harun
06.02.2006, 17:42

Herkesin yalniz olmasi daha iyi bence.Neden derseniz ortada bir grupçuluk olmaz böylelikle.Takimimizda grupçu futbolcularin olmasinin kötü yanlarini daha önceki tecrübelerimizden biliyoruzsmileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
06.02.2006, 17:43
Vahid Hoca'yi evlendirelim bence, diline vurdu adamin.. Yok yalnizim yok bilmemne..

ftunsal
06.02.2006, 22:56
fatih yalniz ,hoca yalniz ,kahveye okeye falan çagirin adamlari smileys/smiley1.gif

Tahsin Armutcu
06.02.2006, 23:16
Vahid Hoca'yi evlendirelim bence, diline vurdu adamin.. Yok yalnizim yok bilmemne..

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Özer Öztekin
06.02.2006, 23:17
Bir de su gökyüzünde yalniz gezen yildizlar var!!!

Hani su baskanin söz verip de henüz al(a)madigi...Onlar da oldukça yalniz kaldi, kimse ilgilenmez oldu son günlerde onlarla..En çok da onlara üzülürüm....Ne haldedirler acep...

salihtopal48
07.02.2006, 00:58
yok yok bu hocayi bi sene daha tutmak için elden ne gelirse yapmak lazim takim rayina otursun

eger bu sezon giderse karisiklik çikar yine teknik adam yeni baskan sözü verilen yildizlar garip transferler ilk önce kimligi bulmaliyiz

telha23
07.02.2006, 13:31
kendisini yalniz hissediyorsa gitsin bize türk antrönör gerek isim de vereyim ersun yanal

Nytre
07.02.2006, 14:08
kafayi yiycem ya..

kendini insanlardan uzak tutuyorsa tabi yalniz hisseder..

Atalay
07.02.2006, 14:10
bu taraftar beni hasta ediyor!!vahit hocayla 5 yillik sözlesme yapilmali takim küme düsse bile vahit hocadan vazgeçilmemeli!!tekrar ediyorum vahit haca aranan kan gibidir huyu suyu bize benzemektedir..vahit hacayi bulan da beyenmeyenlere söylüyorum basiniza vahit haca kadar tas yagsin emi....benimde teknik direktör adayim...morinyo....

dellalpi
09.02.2006, 21:34
bu adamin fransada yaptigi açiklamalr insallah bi anlik hatasidr bence trabzonspor a gelen en kaliteli yabaci teknik adamdr ve sonuna kadr savunulmalidr.yönetimin ilk önce onun yerini saglamlastirmasi lazim.taraftarin da onu bagrina basmasi lazim.adam ts de taslari yavas yavas yerine oturtuo .aktug yönetiminin giderayak yaptii en aklibasinda istir.....smileys/smiley32.gif

gerçekefsane
09.02.2006, 21:49
"Yalnizlik paylasilmaz, paylasilsa yalnizlik olmaz." Özdemir Asaf

corleone
09.02.2006, 21:51
resimlerinden belli garip garip bakiyor içim aciyor ne zaman adamin bir fotosunu görsem smileys/smiley4.gif, yabanci kültür içinde yasayinca insan kendini yalniz hissedebilir, dogaldir, bi kaç maç üstüste kazansin, ondan sonra geçer yalnizligi...

İleli
09.02.2006, 21:53
http://www.missworld.tv/

beyensin alsin yeterki kendini yanliz hissetmesin smileys/smiley2.gif

mensure 61
10.02.2006, 01:13
Asla Vahid hocamin gitmesini istemiyorum bunu her zaman tekrarliyicam!!! Bence, ona destek olalim.Ben ona ikinci mektübumu yazdim daima yaninda oldugumuzu ifade ediyorum...Inanilmaz derecede fanatigi oldum çünkü mükemmel konusuyor,dogrulari söylüyor, neden bazilari hocayi sevmiyor anlamiyorum, futbolcular oynamiyorsa adam ne yapsin? Ben,Vahid hoca kalirsa seneye sampiyonluk yasiyicagimiza inaniyorum!!! Lütfen hocamizin gitmemesi için ne gerekiyorsa yapalim!..VAHID hocam sana hayranim...TRABZONSPORUM senin için ölürüm!!!!!!!!!!!!!!

AyhanPe
10.02.2006, 01:30
artik yalniz degil.</span>.iki tane daha vatandasindan getirdilersmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif yani vatandasi sayilir..

iste is bitiricilik problem cözücülük buna denir.adamin yalnizligina nasilda care buldular transferlesmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

selcuk
10.02.2006, 03:11
tam anlamiyla öyle böyle giderse kalacak halil hoca

Emorfo
10.02.2006, 11:09
Bi sey soracam hoca evliymiydi bekarsa yalniz hissetmesi normal yas kemale ermis sakin kimse hocaya çömlekçiden bahsetmesinsmileys/smiley17.gif

İleli
10.02.2006, 15:14
Bi sey soracam hoca evliymiydi bekarsa yalniz hissetmesi normal yas kemale ermis sakin kimse hocaya çömlekçiden bahsetmesinsmileys/smiley17.gif

Rus pazarini Moloza tasidilarya ora bise kalmamistir yeni mekanlari Molozdursmileys/smiley1.gif