PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Budur Trabzonsporluluk!

Hürgün Aygün
13.12.2010, 16:06
Daha önce abilerim birçok deplasman anısını anlatmıştı ben de bizim hikayemizi anlatıyım dedim yazım yanlışlıkları olabilir acele ile yazdım affola.:)

Sabahın yedisinde çıktık yola o da ne daha Ereğli'de renkdaşlarla karşılaştık işin ucunda Trabzonspor olunca yol sorunu filan kalmıyo sabırla bekledim Sakarya'da kahvaltı yapalım dedik bir baktık ki taraftarlar da gelmiş selamlaştık kahvaltımızı ettik tekrar yola koyulduk Merter'den biletimizi aldık orda birçok taraftar alamadı biz internetten aldığımız bileti temin ettik çünkü.Neyse istikamet Olimpiyat yolda bir taraftar gördük o da stada gidiyodu neyse aldık.Stad yolu karışık da olsa bulduk sonunda stada girebildik daha maçın başlamasına iki buçuk saat civarı kalmış ama Doğu Tribünü nerdeyse dolmuş kenarlar hariç yerimizi aldık maç başladı muhteşem taraftar muhteşem coşku buraları anlatamam.:)Neyse o yüzden geçelim maç bitti arabayı ararken Volkan Konak'ı gördük selamlaştık filan.Neyse herkesin aradığı o malum çamurluk yolu aradık saatlerce arabayı maç öncesi oraya park etmiştik.Yok araba nereye gider yok işte delirdik.İlk başta stadı belki de 3-4 defa turlamışızdır yok işte ne yapalım aşağılara indik ayaklarımıza karasular indi yok yolda bir taraftar aldı bizi taksi görene kadar sizle gelebilir miyiz diye sorunca tabiki cevabını aldık neyse indik taksi de bulduk nihayet taksi ile tekrar stada çıktık yok işte turluyoruz yok bizim gibi birkaç taraftar vardı hala arayan saat 21:00 onların telefonunu aldık bulurlarsa arar mısınız diye.Bulamadık aradık en sonunda tarif ettiler ve bulduk rahatladık dedik tam ki Kocaeli'ne kadar yolda kaldık mazot bitmiş benzinlikten aldık mazot koyduk olmadı araba ile yardım istedik bir araba aldı artık bilmiyorum adı ne ile ama ip bağlayıp benzinliğe kadargetirdi bize orda da olmadı benziliğin tanıdığı bir usta varmış aldık numarasını aradık geldi (tabi gelmesi bir yarım saati buldu)neyse ki oldu sonunda ama bunlar tam 1'de bitti yarın sabah sınavım vardı.İstikamet Zonguldak gece 3 buçuk civarı geldik...
Bunları yaşayabileceğimi bilsem yine de gideredim o maça pişman da değilim!
Budur Trabzonsporluluk!

magicyattara
13.12.2010, 16:15
Canım benim..:)

boztepeli61
13.12.2010, 16:22
Volkan Konakta mı ordaymış:)

Gökçebey
13.12.2010, 16:22
Hürgün, ne macera olmuş yahu? :D

Kazım Uzunboy
13.12.2010, 16:25
Bunlar belki de daha başlangıçtır kardeşim benim. :)

Hürgün Aygün
13.12.2010, 16:26
Hürgün, ne macera olmuş yahu? :D
Sorma abi arabayı ararken biran bir daha arabayı bulamayacağımızı düşünmeye başladım.:D

Tangerine Dream
13.12.2010, 16:28
Stadı görüyorduk ama bir türlü yanına gidemiyorduk.:)

Halit Aydın
13.12.2010, 16:58
Aslında Olimpiyat'a doğu tribününün otoparkına giden basit bir yol var ama yanlış tabelalar ve taraftarların gittiği arabaları takip etme psikolojisiyle (sürü psikolojisi) ben de böyle bir duruma düştüm. Diyorum ben bu stada bir kere daha arabayla geldim bu yollar nerden çıktı. Trafik polislerimiz ve yanlış tabelalar beni ve bir çok taraftarımızı aşağıdaki fotoğraftaki duruma düşürdü.

Fotoda gördüğünüz inşaat ve caminin olduğu yerin 1km gerisinden başlayan taraftar trafiği en sonunda pes ettirdi ve caminin önüne arabayı parkettik. Fotoğrafı çektiğim dağın zirvesinden stadı sonunda görebilmiştik. O dağı tırmanmak o soğukta çok zor oldu. Bir o kadar da stada doğru yürüdük.

Ee maç bitti tabi hava karanlık bir sağa bir sola yürüyoruz. Ulan nerdeydi şu cami ve inşaat ona göre yolumuzu çizeceğiz. Yok. Duruyoruz arkamıza bakıyoruz stada hangi açıdan gelmiştik falan sonunda şu çamurlu yolu bulduk da bindik arabamıza :)

Olimpiyat çilesi derlerdi de inanmazdım bu duruma düşmediğim için. Öğrenmiş olduk.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1218.snc4/157072_470278281535_716411535_6238013_6574005_n.jp g

Remzi
13.12.2010, 17:01
Halit o yolların dili olsa da anlatsa çektiğimiz çileleri. Bataklık resmen.

Hasan YAYLI
13.12.2010, 17:36
herkesin başından benzer macera geçmiş anlaşılan,bizim gibi 10 kişi olup sık sık ekipten kopmlarda başınıza gelmişse artık tam bir çile,o çamurlu yollun sonundaydı bizim araba,yaklaşık 45 dk da arabaya ulaştık biz :)

EmreYavuz61
13.12.2010, 17:44
O çamurlu yolu bizde bulamadık...Hurdalık , BP orasından bahsediyorsun galiba...Babamın arkadaşlarıyla geldi arabayı hurdalığa bırakıp yürüdük stada kadar...Babamın arkadaşı batıya biz doğuya gittik maç sonu 2 saat dolan dur bulamadık...Sonra gittik bi küçük minibüs vardı karşıdaki renktaşlarımız kendi aralarında toplanıp minibüs tutmuşlar ona bindik...Sonra bizi biryerde bıraktılar ne babam biliyor ne ben...Tabelalara baktık Nerde Avcılar yazıyorsa girdik oralara...Sonra atladık bi minibüse geldik Çekmece'ye ordan eve...:)Hayatımda ilk kez böyle sıkıntı yaşadım...:)Bursa maçına BMN ile gelmiştim oh ne güzel yol derdi yok...:)Bi daha tövbe olimpiyata gelirsem BMN , yoksa gitmem :):)

SDanışmaz
13.12.2010, 17:56
Şu çaburlu yol, Masko'nun içinden geçip, son kapıdan çıkılıp, olimpiyata gidilen çamurlu yol mu :)

Tolunay Abdioğlu
13.12.2010, 17:58
Aslında Olimpiyat'a doğu tribününün otoparkına giden basit bir yol var ama yanlış tabelalar ve taraftarların gittiği arabaları takip etme psikolojisiyle (sürü psikolojisi) ben de böyle bir duruma düştüm. Diyorum ben bu stada bir kere daha arabayla geldim bu yollar nerden çıktı. Trafik polislerimiz ve yanlış tabelalar beni ve bir çok taraftarımızı aşağıdaki fotoğraftaki duruma düşürdü.

Fotoda gördüğünüz inşaat ve caminin olduğu yerin 1km gerisinden başlayan taraftar trafiği en sonunda pes ettirdi ve caminin önüne arabayı parkettik. Fotoğrafı çektiğim dağın zirvesinden stadı sonunda görebilmiştik. O dağı tırmanmak o soğukta çok zor oldu. Bir o kadar da stada doğru yürüdük.

Ee maç bitti tabi hava karanlık bir sağa bir sola yürüyoruz. Ulan nerdeydi şu cami ve inşaat ona göre yolumuzu çizeceğiz. Yok. Duruyoruz arkamıza bakıyoruz stada hangi açıdan gelmiştik falan sonunda şu çamurlu yolu bulduk da bindik arabamıza :)

Olimpiyat çilesi derlerdi de inanmazdım bu duruma düşmediğim için. Öğrenmiş olduk.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1218.snc4/157072_470278281535_716411535_6238013_6574005_n.jp g

O tabelalar varya o tabelalar. :)

Bir de en önde ki minibüs de bizimkiydi.Biz girdik o yola arkamızdan bir sürü araba geliyor. :)

Valla korktum arkadakiler birşey yapıcak diye. :D

Oğuz ZEYTİN
13.12.2010, 18:01
İşte Ağaoğlu, orayı cennet yapacak! Olacak! :)

*

Hürgün, çok güzel anlatmışsın. Sınavında başarılar...

Bıyıklıoğlu
13.12.2010, 18:06
Hürgün ayaklarınıza sağlık...

Trabzonguldak atkıları açanlarla alakanız varmıydı? :) Atkı hoşuma gitti.

Hürgün Aygün
13.12.2010, 18:11
İşte Ağaoğlu, orayı cennet yapacak! Olacak! :)

*

Hürgün, çok güzel anlatmışsın. Sınavında başarılar...Teşekkürler abi sınavım iyi geçti bugündü.:)

Hürgün ayaklarınıza sağlık...

Trabzonguldak atkıları açanlarla alakanız varmıydı? :) Atkı hoşuma gitti.Teşekkürler abi yok o atkılarla alakamız yok.

Travelair
13.12.2010, 18:25
Arslan devam :alkış:

Ceyhun Dündar
13.12.2010, 18:51
hurgun ayrı degerli bi adam bence...
Biz şampiyonluk gormedık dogru ama villa macını 96 yılını kupa sampıyonluklarını hayde hayde hatrlıyoruz ancak hurgun trabzonsporun fetret devrıne denk gelmıs bi kucuk adam ona ragmen budur trabzonsporluluk aferin sana...
Ha sunuda soliyim yazarken baya bi heyecanla yazdın sanırım masallah 2 cumleden bırı dusuk,insallah yarınki sınavın edebıyat turkce dil ve anlatım falan deildir:)

ismail tüfekçi
13.12.2010, 18:56
son şampiyonluğumuzda senin yaşlarındaydım kadiköyde fb yi yenip şampiyon oldumuzda o sıdattaydım ama 26 yıl oldu inşl. sen bizim gibi uzun yıllar beklemezsin

Uğur GEMİCİOĞLU
13.12.2010, 19:23
Aha bir çamur yol mağduru :D Biz de o mağdurlardanız. :)

Tolunay Abdioğlu
13.12.2010, 19:25
Aha bir çamur yol mağduru :D Biz de o mağdurlardanız. :)

Hepsi bizim minibüsçünün suçu.Herkesi o sürükledi o yola. :)

Dayak yicez diye korkmadım değil. :D

EmreYavuz61
13.12.2010, 19:29
Hepsi bizim minibüsçünün suçu.Herkesi o sürükledi o yola. :)

Dayak yicez diye korkmadım değil. :D

Sizin minibüsçü...?

Bizede bi minibüs o yolu gösterdide sonra döndük o minibüse bindik Bahçeşehir'e kadar attı bizi...Aynı minibüsten mi bahsediyoruz Tolunay...?:)

Atakan
13.12.2010, 19:38
Ula Hürgün öyle ters yere oturmuşsun ki bulamadım seni.:D

Hürgün Aygün
13.12.2010, 19:43
Ula Hürgün öyle ters yere oturmuşsun ki bulamadım seni.:DGurbetçi Gençlerin ordaydım niye geri dönmedin bana kantinin oraya gel dicektim.:D

Atakan
13.12.2010, 19:52
Yürü len.Girmiş bin kişinin arasına ordayım diyo.:D

Hürgün Aygün
13.12.2010, 19:56
Yürü len.Girmiş bin kişinin arasına ordayım diyo.:DBir de bayrağın ordayım demem yok mu tam komedi bayrak hemen geçti üstümüzden yanlış yere yönlenmişindir.:D

Atakan
13.12.2010, 20:09
Arayamadım da seni.:) Neyse ilerki maçlara artık.:D

Ahmet Başkaya
13.12.2010, 20:10
Bu mudur ?
Budur en basitinden :)

Geçmiş olsun cnm .

Ömer Kibar
13.12.2010, 21:14
Şampiyonluk yolunda çekilen çile kutsaldır Hürgün :)

Daha neler yaşayacağız kim bilir...

Emre EFENDİOGLU
13.12.2010, 21:57

Aynı sıkıntıyı bizde yaşayacaktık. Babam biz bayırı çıkarken dediki, çocuklar siz gidin ben 15 dakika geç gireyim, akşam dönüşte karanlıkta yolu bulamayız falan, babam bayırı çıkarken geri döndü. Dönmese aynı skıntıları bizde çekecektik yani. 48 yaşındaki babam bile o küçük dereyi atlayarak geçti. Taraftar budur :alkış: