PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kutlama Yok mu?

ismail tüfekçi
13.12.2010, 13:44
ilk yarıyı lider kapatan bmn liler gebze kadırgada eğlence yapsak

onurts61
13.12.2010, 13:48
Herşeye muhalafetsin diyecekler ama bu kadar vizyon küçültmeyin arkadaşlar bu takım 37 yıl dır 1. ligde mücadele ediyor ve 14-15 sezonun ilk yarısını lider bitirdi bakın bakalım kutlama yaptımı , şampiyonluk kutlaması desen anlayacağım ama ilk devre kutlaması nedir allah aşkına , şimdi diğer takım taraftarları bunu öğrense dalga geçmeyeceklermi sanıyorsun , kayseri , antep bunlar kutlayabilir ama sen değil dersen başka bir nedenden dolayı kutlama yapalım elbette neden olmasın ama bulduğun neden bizi küçük gösterecek bir nedendir...

zafer6161
13.12.2010, 13:54
Herşeye muhalafetsin diyecekler ama bu kadar vizyon küçültmeyin arkadaşlar bu takım 37 yıl dır 1. ligde mücadele ediyor ve 14-15 sezonun ilk yarısını lider bitirdi bakın bakalım kutlama yaptımı , şampiyonluk kutlaması desen anlayacağım ama ilk devre kutlaması nedir allah aşkına , şimdi diğer takım taraftarları bunu öğrense dalga geçmeyeceklermi sanıyorsun , kayseri , antep bunlar kutlayabilir ama sen değil dersen başka bir nedenden dolayı kutlama yapalım elbette neden olmasın ama bulduğun neden bizi küçük gösterecek bir nedendir...
üstteki arkadaşa katılıyorum

ben türkiye kupası kazanıldığında bile kutlama yapılmasına karşıydım,siz lider bitirdik diye kutlama yapmayı düşünüyorsunuz,,,,
yakışmaz bize

Gökçebey
13.12.2010, 13:59
Ben de bize yakışmaz mantığını anlamıyorum vallahi Zafer. :) Bırakalım bu ağır abilikleri de bu anın tadını çıkartalım. :)

onurts61
13.12.2010, 14:02
Ben de bize yakışmaz mantığını anlamıyorum vallahi Zafer. :) Bırakalım bu ağır abilikleri de bu anın tadını çıkartalım. :)

Anın tadını çıkartmak farklı onu organizasyona dökmek farklı; geçen yıl bursaspor son maçta 2. olsaydı şampiyon olmuş gibi sevineceklerdi stadı ona göre hazırlamıişlardı söylermlerindede bunu belirtmişlerdi peki soruyorum biz böyle bir şey yaparmıydık yani son maçta 2. oldu diye sevinirmiydik işte vizyon ve büyüklük farkı budur , bende anın tadını çıkartıyorum gururlanıyorum ama arkadaşın önerisini yapmak bizim hanemize eksi puan olarak döner ...

Ahmet ÇOLAK
13.12.2010, 14:16

dün şansal söyledi 5 kez ilk yarıyı lider bitirmişiz 4ünde şampiyon olmuşuz birtek 95-96 da şenol güneşle şampiyonluğu fenere kaptırmışız.. bilgiyi düzeltmek açısından söyledim.. ama bencede kutlama çok saçma zaten sene sonunda büyük kutlamayı yapacaz hiç birşey bitmeden kutlama saçma olur..

zafer6161
13.12.2010, 14:20
Anın tadını çıkartmak farklı onu organizasyona dökmek farklı; geçen yıl bursaspor son maçta 2. olsaydı şampiyon olmuş gibi sevineceklerdi stadı ona göre hazırlamıişlardı söylermlerindede bunu belirtmişlerdi peki soruyorum biz böyle bir şey yaparmıydık yani son maçta 2. oldu diye sevinirmiydik işte vizyon ve büyüklük farkı budur , bende anın tadını çıkartıyorum gururlanıyorum ama arkadaşın önerisini yapmak bizim hanemize eksi puan olarak döner ...

üstteki arkadaşa aynen katılıyorum :D

gökçe bunlar küçük düşürücü organizasyonlar,diyelim kutlama yaptık,peki sene sonunda mazalla ya şampiyon olamassak,ozamanki rezilliği düşünebiliyormusun :p

onurts61
dün şansal söyledi 5 kez ilk yarıyı lider bitirmişiz 4ünde şampiyon olmuşuz birtek 95-96 da şenol güneşle şampiyonluğu fenere kaptırmışız.. bilgiyi düzeltmek açısından söyledim.. ama bencede kutlama çok saçma zaten sene sonunda büyük kutlamayı yapacaz hiç birşey bitmeden kutlama saçma olur..

Düzeltme için saol fazla sallamışız)):::

Sefa

İlk yarıyı 14-15 kez değil 5 kez lider bitirdik. Bununla 6 oldu..

Kader KORELİ
13.12.2010, 15:06
Başlık BMN Gebze'de kutlama yapılıp yapılmayacakmı üzerine açılmış. BMN Gebze başlığı varsa orda normal bir yorum olarak yazılması gerekirdi.

Onca başlığa kilit vurduruyorsunuz bunu nasıl tolere ediyorsunuz anlamıyorum.

Mustafa Yüksek
13.12.2010, 15:10
Bence gayet güzel olur. Amaç ortak bir şeyler yapmak sonuçta, takımın iyi gidişi de sebep olur.

Olursa gelirim, olmazsa niye olmadı demem.

LazAnisT
13.12.2010, 15:29
Başlığı İsmail abi açmış o zaman bende giderim:)

Şaka bir tarafada ilk yarıyı lider kapama adı altında değilde (yeni yılı kutlama adı altında diyecem ama bu seferde dinsiz olmakla suçlanırım:) başka bir başlık adı altında stres atma maksadıyla bir eğlence düzenlenirse bende katılırım.İlla Gebze Kadırga olacak diyede birşsey yok.80-90 kişi olduktan sonra her yerde her sanatçıyı çıkartabiliriz

aurora
13.12.2010, 15:30
Trabzonspor ilk yarıyı lider bitirmekle kutlama yapmayacak kadar büyük bir kulüptür. Ha adını değiştirirseniz olabilir. Dayanışma gecesi yada benzer bişey...

magicyattara
13.12.2010, 16:04
Kutlamalar sezon sonu..:)

aksu29
13.12.2010, 16:10
bence de hiç gerek yok kutlamaya hem şampiyon olup olmayacağımız daha belli bile değil olamazsak ne olcakhele bi şampiyon olalım kutlamanın en kralını yaparız işallah

Burak DERELİ
13.12.2010, 17:08
kutlamayı şuanlık geçelimde
şampiyon olursak BMN den 2-3 günlük süper bi organizasyon bekliyorum :D

ismail tüfekçi
13.12.2010, 18:06
Başlığı İsmail abi açmış o zaman bende giderim:)

Şaka bir tarafada ilk yarıyı lider kapama adı altında değilde (yeni yılı kutlama adı altında diyecem ama bu seferde dinsiz olmakla suçlanırım:) başka bir başlık adı altında stres atma maksadıyla bir eğlence düzenlenirse bende katılırım.İlla Gebze Kadırga olacak diyede birşsey yok.80-90 kişi olduktan sonra her yerde her sanatçıyı çıkartabiliriz
eyvallah süleymanım aslında amaç bmn ismi ile mekan farketmez aslında ilk yarıyı lider bitirmenin eğlencesi olur + tv naklen verir bmn nin trabzonda reklamı olur bmn i tüm trabzon halkı tanımış olur trabzonsporlu olupda bmn bilmeyen tanımıyan binlerce insan var bence iyi bi tanıtım olur

Alibeyoglu
13.12.2010, 18:08
kutlama basari gelince yapilir ilk yari liderligini basari olarak görmüyorum
hedefe varinca kutlayalim

Cengiz Çubukcu
13.12.2010, 18:19
ben de varım, bunu yeni yılın ilk günü yapamaz mıyız? nasılsa sanatçının en seçkinlerini her zaman çıkarıyoruz :)

ismail tüfekçi
13.12.2010, 18:22
amaç hem eğlenmek hemde ses getirmek

U.Sadıkoğlu
13.12.2010, 18:24
Şampiyonluğumu kutluyoruz :)