PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olimpiyata gitmek için otobus

Ahmet_8
11.12.2010, 08:02
Arkadaşlar dogu bileti alamadık bir türlü bu yüzden bmn ile gidemiyoruz Kale arkası alabildik . ee iettnin hali ortada bizi dagın ortasına bırakacak maç dönüşü araba arıcaz bunları yaşamamak için güneşli bağcılar yenibosna civarında olup otobüs kaldıran varmı bizde onlarla gelelim ücreti neyse veririz..
Yada bizim durumda olanlar varsa otobus tutalım hep beraber ?

Son çare artık konu açmak zorunda kaldım

birkaN61
11.12.2010, 08:31
İETT aldığı durağa geri götürecek.

Eğer İETT ile gitmek istemezseniz BMN ilede gitmiyorsanız maça pm atın bana bilgilendireyim sizi.

güvençelik
11.12.2010, 09:04
Arkadaşlar dogu bileti alamadık bir türlü bu yüzden bmn ile gidemiyoruz Kale arkası alabildik . ee iettnin hali ortada bizi dagın ortasına bırakacak maç dönüşü araba arıcaz bunları yaşamamak için güneşli bağcılar yenibosna civarında olup otobüs kaldıran varmı bizde onlarla gelelim ücreti neyse veririz..
Yada bizim durumda olanlar varsa otobus tutalım hep beraber ?

Son çare artık konu açmak zorunda kaldım

aynı dert bendede var 5 kişiyiz nası gider geliriz düşünüyorum..olimpiyat çok ters bir yer ulaşım olarak

bordo61
11.12.2010, 09:31
Olimpiyata otobüs kaldırılıyor

1967 Trabzonsporlular Dernek

11 Aralık 2010 / 08:13
1967’den tüm Trabzonsporlulara Ulaşım Kolaylığı

Trabzonspor’un ligdeki konumu, İstanbul’daki Trabzonspor derneklerini hareketlendirdi. 1967 Trabzonsporlular Dernek Başkanı Alaattin Hatayoğlu, maç günü sınırsız sayıda otobüs kaldıracaklarını söyledi. Hatayoğlu şöyle konuştu:

“Otobüslerimiz, maç günü öğleden sonra 1’den itibaren Güngören Belediyesi önünden hareket edecektir.Derneğimizin otobüsleri tamamen ücretsiz olacak. Maç günü Güngören, Bakırköy, Bahçelievler civarında olanların stadyuma kolayca gidip gelmeleri konusunda üzerimize düşeni yapacağız. Ancak stad kapılarının geç açılması ve stad önünde mükerrer bilet satışı konusunda taraftarımız mağdur olmamalı. Belli ki o gün hava soğuk olacak. Yönetim yetkili mercilerle görüşüp stad önünde taraftarımızı mağdur eden her türlü sorunun önlemini almalıdır.”

Öte yandan İstanbul’da başlayan soğuk hava nedeniyle maça olan ilginin azalmadığı ve beklenenin çok üzerinde taraftarın Olimpiyat’ta olacağı bilgisine ulaşıldı.

Toplam 447 defa okunmuştur.

Olimpiyat Stadı’na otobüsler kalkacak

-Trabzonspor-

Takımımızın 12 Aralık Pazar günü Büyükşehir Belediyespor'la oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarımızın İstanbul Olimpiyat Stadı’na ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla 3 ayrı merkezden İETT otobüsleri kaldırılacak.

Maç günü saat 11.00'de başlayacak olan otobüs seferlerinin kalkış yerleri şöyle belirlendi:

Taksim
Yenibosna
4. Levent

Anadolu Yakası'nda bulunan taraftarlarımız da metrobüslerle merkezlere gelerek buradan otobüslerle Olimpiyat Stadı'na ulaşabilirler.

Söz konusu otobüsler maçın bitiminin ardından taraftarlarımızı tekrar aynı merkezlere geri götüreceklerdir.

bordo61
11.12.2010, 09:33
Neredeyse Tüm Trabzon Dernekleri otobüs kaldırıyor.

Maç çıkışıda aynı otobüsler , aldığı yere geri bırakacak.

bordo61
11.12.2010, 09:42
Belediye Maçına İETT'den Ek Sefer

10 Aralık 2010 / 17:29
İETT, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapılacak maç için şehrin bazı noktalarından otobüs seferleri düzenleyecek.
İETT, Spor Toto Süper Lig'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Trabzonspor arasında 12 Aralık Pazar günü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapılacak maç için şehrin bazı noktalarından otobüs seferleri düzenleyecek.

Kağıthane Trabzonsporlular Derneği ile İETT yetkilileri arasında yapılan görüşmeler sonucunda karşılaşmayı izleyecek taraftarlar için otobüs tahsis edildiği bildirildi.

Pazar günü saat 11.00'den itibaren Taksim, 4. Levent Metro İstasyonu, Mecidiyeköy ve Yenibosna Metro İstasyonu'ndan kalkacak otobüslerin, stadyuma gidişte ücretli, dönüşte ise ücretsiz olacağı belirtildi.

Kağıthane Trabzonsporlular Derneği Başkan Yardımcısı Göksal Purtuloğlu yaptığı açıklamada, İETT'ye teşekkür etti.

Ahmet_8
11.12.2010, 09:45
Hocam iettye hiç ama hiç güvenmiyorum super kupa macında iett ile gitmiştik 5 tl verdik üstelik geri getircekler diye maç bitmeden iett arabaları yola cıkmıs trafige yakalanmamak için maç sonunda neler cektigimizi ben biliyorum

TSkaplanTS
11.12.2010, 09:48
arkadaşlar şahsi aracım var 5 ila 8 arası yolcu alabilirim yanlız ben bilet temin edemedim esenyurt kıraç bölgesindeyim

bordo61
11.12.2010, 09:51
Size yardımcı olur diye haberleri kopyaladım buraya.

Onun haricinde bir bilgim yok.

muammer61
11.12.2010, 09:54
Gaziosmanpaşa- sultangazi ve eyüp civarında oturan trabzonsporlular için Gaziosmanpaşa Trabzonlular Derneği tarafından olimpiyat stadına ücretsiz araçlar kaldırılacaktır.geleceklerin isimlerini arayarak yazdırmaları gerekmektedir. 0505 503 06 71 muammer bıyıklıoğlu Başkan Yardımcısı

memmedaga
11.12.2010, 16:25
iett 146t,gayet rahat ulasirsiniz donusde ilk seferi kacirirsiniz ama ikinci seferde gidersiniz,cogu kimse bilmiyor bu hatti

Erdinç Barutçu
11.12.2010, 16:30
Arkadaşlar bende güney kale arkasına ait 20 tane bilet var...BMN- ANKARA ile geliyorum.Biletlerde yanımda.internetle uğraşmak biletixe extra para ödemek istemezseniz stadda benden alabilirsiniz.BMN-ANKARA kafilesinde olacağım için bana ulaşmanız da sorun olmaz.İsteyen özelne mesaj atabilir.

Bordo_MaviM_61
11.12.2010, 16:41
Arkadaşlar Gaziosmanpaşa Küçükköy'den gelecekler için Bilge Hastanesi tarafından Trabzonlular Derneği otobüs kaldıracakmış haberiniz olsun.
Ben de batıdan biletimi aldım. Bize Heryer Trabzon.